PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

moslem47
17-11-2012, 14:09
بالاتر از 300 نمیارزه........

مهرسا1
17-11-2012, 14:14
سلام.
من می خواستم گوشیه GLX Snowy را بگیرم. می خواستم بدونم که آیا کسی این گوشی دیده یا تهیه کرده؟ ارزش ریسک داره؟

لینک دسترسی به وب سایت رسمی شرکت GLX - گوشی Snowy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز نمیخوام دلسردت کنم اما به قول دوستمون مفتش هم گرونه

atlas-m
17-11-2012, 22:39
500 هزار تومن میخوای پول glx بدی؟!!!
بجاش sony xperia u یا xperia sola یا Sony Xperia Miro رو بگیر
البته U رم نمیخوره

sola الان 672 هزار تومانه
xperia u الان 654 هزار تومانه
xperia miro الان 559 هزار تومانه.

atlas-m
17-11-2012, 22:45

دوست عزیز نمیخوام دلسردت کنم اما به قول دوستمون مفتش هم گرونه

این عکس sky هستش که شما گذاشتی

atlas-m
17-11-2012, 22:47
بالاتر از 300 نمیارزه........

قیمتش 370 تومن بوده. خودشون بردن بالا!!! خدا بگم چیکارشون کنه با این تولید ملی.

حالا کسی از اینا دیده؟ کار کرده؟ حالا خیلی دلسردم نکنید!

M@hdi-B
17-11-2012, 22:48
sola الان 672 هزار تومانه
xperia u الان 654 هزار تومانه
xperia miro الان 559 هزار تومانه.

هر چی باشه دوست عزیز بازم لاشش میارزه به این آشغالا

این گوشی صاحب اول و آخرش خودتی .. نه بازار فروش دست دوم داره نه ساپورت داره نه کیفیت ساخت داره از همه مهم تر صاحاب نداره :دی

hamed1297
18-11-2012, 00:01
منم میگم بی گوشی بودن بهتر از خرید همچین چیزی هست.

moslem47
18-11-2012, 00:18
سونی سولا را بخر . درسته که 170 تومنی گرونتره ولی هم با پدر مادر داره و هم دو هسته ای. البته یکم صبر کن شاید ارزون تر هم بشه

atlas-m
18-11-2012, 09:57
با تشکر از همه دوستان.
رَاییَمو زدین!!! احتمالا بیخیالش میشم! ولی با این وجود امروز میرم نمایندگیش تا از نزدیک گوشی رو ببینم. قبل از تصمیم قطعی حتما باید یه نگاهی بهش بندازم.... .

Reza_994
18-11-2012, 11:03
Xperia u 560

atlas-m
18-11-2012, 18:24
با تشکر از همه دوستان.
رَاییَمو زدین!!! احتمالا بیخیالش میشم! ولی با این وجود امروز میرم نمایندگیش تا از نزدیک گوشی رو ببینم. قبل از تصمیم قطعی حتما باید یه نگاهی بهش بندازم.... .

دوستان من امروز رفتم نمایندگیش توی شهرمون (همدان). آدرس و تلفن نمایندگی را از شرکت GLX گرفته بودم.
خلاصه اینکه توی نمایندگی گوشی را داشتند. از فروشنده خواستم که گوشی رو در اختیارم قرار بده، ایشون هم گوشی داد. حتی برام روشنشم کرد. در صورتی که توی شهر ما از این صحبت خیلی خبری نیست. اول باید مطمئنشن که خریدارید بعدش گوشی روشن می کنند.

گوشی کیفیت ساخت خوبی داشت. نسبت به اندازش خیلی سبک بود. توی سایت زده 100 گرم. هرچی سبکتر باشه احتمال آسیب دیدنش توی افتادن کمتر میشه. خیلی نازک بود. دکمه های صدا و دوربین خیلی کوچولو بود ولی خیلی خوب کار می کردند. LCD هم طوری نبود که زیرش آشغال بره! (آخه میگفتن زیر LCD آشغال میره!) جلوی اسپیکرها هم توری بود تا یه وقت آشغال توش نره. کل بدنه از پلاستیک بود. درب باتری رو که باز کردم خیلی درب نرمی بود و به راحتی خم میشد. یه لحظه ترسیدم بشکنه! یه باتری هم داشت که روش عکس شکلک آندروید بود.

جعبش از جنس فلز بود و بسیار شکیل!!! دوتا درب باتری اضافی خیلی خوشگلم داشت. شارژرش شبیه HTC بود و کیفیتش باورنکردنی. هدست و کابل USB هم خیلی خوب بودن. یادم رفت بپرسم که رم داره یا نه! دو، سه تا دفترچه هم توش بود که دفترچه راهنماش خیلی جالب بود. آموزش آندروید رو توش زده بود. یک سال گارانتی گوشی و یک ماه گارانتی تجهیزات جانبی داشت.

گوشی رو روشن که کرد اول لمسیشو چک کردم. به نظرم مشکلی نداشت. یه لرزش خیلی بیخودی داشت وقتی لمس میکردیش میلرزید. نرفتم توی تنظیماتش غیر فعالش کنم. کیفیت تصویرش فکر کنم خوب بود. من قبلا XPERIA mini pro داشتم. توی کیفیت تصویر Snowy چیزی کم ندیدم. به نظرم خیلی شفاف بود.

کیفیت صداش خیلی خوب نبود. می تونم بگم اصلا کیفیت صدای اسپیکر نداشت. هدست رو امتحان نکردم.

قیمتش توی نمایندگی 490 هزار تومان بود.

فکر کنم ارزش ریسکو داشته باشه... . باز دوستان اگه نظری دارند حتما بگن.

Mool Tee
18-11-2012, 20:43
به نظر من شما گوشی ایرانی نخری بهتره! به قول بچه ها مفتش هم گرونه! با همین پول می تونی یه xperia بخری که هم امکانات و ساپورتش بیشتره هم مارکش درست حسابیه!
یه مقدار پول بزار یه xperia p بخر که واقعا عالیه! هیچ چیز ایرانی خوب نیست! اصلا دووم ندارن تا چند روز بیشتر کار نمی کنن!

M A S 0 U D
18-11-2012, 21:04
xperia solla = 625000
xperia u = 540000
xperia go = 625000
البته گوشی همین جور داره پایین مباد ، دست نگه دار فعلا

MOHAMMAD2010
18-11-2012, 21:18
قیمتش توی نمایندگی 490 هزار تومان بود.
با این قیمت اصلا ارزش نداره !

مهرسا1
18-11-2012, 21:33
دوستان من امروز رفتم نمایندگیش توی شهرمون (همدان). آدرس و تلفن نمایندگی را از شرکت GLX گرفته بودم. خلاصه اینکه توی نمایندگی گوشی را داشتند. از فروشنده خواستم که گوشی رو در اختیارم قرار بده، ایشون هم گوشی داد. حتی برام روشنشم کرد. در صورتی که توی شهر ما از این صحبت خیلی خبری نیست. اول باید مطمئنشن که خریدارید بعدش گوشی روشن می کنند. گوشی کیفیت ساخت خوبی داشت. نسبت به اندازش خیلی سبک بود. توی سایت زده 100 گرم. هرچی سبکتر باشه احتمال آسیب دیدنش توی افتادن کمتر میشه. خیلی نازک بود. دکمه های صدا و دوربین خیلی کوچولو بود ولی خیلی خوب کار می کردند. LCD هم طوری نبود که زیرش آشغال بره! (آخه میگفتن زیر LCD آشغال میره!) جلوی اسپیکرها هم توری بود تا یه وقت آشغال توش نره. کل بدنه از پلاستیک بود. درب باتری رو که باز کردم خیلی درب نرمی بود و به راحتی خم میشد. یه لحظه ترسیدم بشکنه! یه باتری هم داشت که روش عکس شکلک آندروید بود. جعبش از جنس فلز بود و بسیار شکیل!!! دوتا درب باتری اضافی خیلی خوشگلم داشت. شارژرش شبیه HTC بود و کیفیتش باورنکردنی. هدست و کابل USB هم خیلی خوب بودن. یادم رفت بپرسم که رم داره یا نه! دو، سه تا دفترچه هم توش بود که دفترچه راهنماش خیلی جالب بود. آموزش آندروید رو توش زده بود. یک سال گارانتی گوشی و یک ماه گارانتی تجهیزات جانبی داشت. گوشی رو روشن که کرد اول لمسیشو چک کردم. به نظرم مشکلی نداشت. یه لرزش خیلی بیخودی داشت وقتی لمس میکردیش میلرزید. نرفتم توی تنظیماتش غیر فعالش کنم. کیفیت تصویرش فکر کنم خوب بود. من قبلا XPERIA mini pro داشتم. توی کیفیت تصویر Snowy چیزی کم ندیدم. به نظرم خیلی شفاف بود. کیفیت صداش خیلی خوب نبود. می تونم بگم اصلا کیفیت صدای اسپیکر نداشت. هدست رو امتحان نکردم. قیمتش توی نمایندگی 490 هزار تومان بود. فکر کنم ارزش ریسکو داشته باشه... . باز دوستان اگه نظری دارند حتما بگن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فک میکنم شما دارین عمدا واسه این گوشی تبلیغ میکنین از نوشته هاتون اینجوری میشه برداشت کرد شاید هم یکی از فروشندگان این گوشی هستین که اینجوری در موردش تبلیغ میکنین چون اگه توجه کنین 100 در100 بچه ها میگن بدرد بخور نیست ولی شما....

h!tman
18-11-2012, 21:35
قیمتی که ارزشش رو داره
250بیشتر نیست!
برا گوشی چینی اینقدر پول دادن حیفه

M@hdi-B
18-11-2012, 21:39
چه خبره رضا؟ 100 بیشتر نمیارزه ها :دی

واسه یه ماه خوبه صد هزینه کنی فرض می کنی روزی دو تومن دادی چیپس و پفک :دی

Хоссейн
18-11-2012, 22:47
نوع تاچ رو نوشتن لمسی حرارتی : ))

atlas-m
18-11-2012, 22:52
من فک میکنم شما دارین عمدا واسه این گوشی تبلیغ میکنین از نوشته هاتون اینجوری میشه برداشت کرد شاید هم یکی از فروشندگان این گوشی هستین که اینجوری در موردش تبلیغ میکنین چون اگه توجه کنین 100 در100 بچه ها میگن بدرد بخور نیست ولی شما....
ای بابا من فروشنده نیستم. دنبال یه گوشی ارزون قیمت بزرگم. شما هر چی پیشنهاد میدین بالا 600 تومانه. من یه گوشی بالای 3.7 اینچ می خوام که زیر 500 باشه. همین.
من می خواستم neo v یا p970 یا Honor بگیرم. قیمتها یه هو رفت روبه آسمون. پولمم بیشتر از 400 نبود. حالا زوری 500 جور کردم. بابا من گوشی باز نیستم یا مغزمو خر گاز نگرفته که 700 بدم گوشی. حالا می خواد گوشی آپل با شه یا هر چیز دیگه. با توجه به نیازم یه گوشی 3.7 اینچی کارمو را مینداخت که خوب گرونی باعث شده بریم سراغ GLX. من اهل مارک نیستم و فقط کیفیت وقیمت مهمه همین.

AliTen10
18-11-2012, 23:10
دوستان نظرتون درباره خرید ion چیه؟ تاپیکش که خیلی کم طرفداره ایرادی چیزی داره؟ یا نسبت به قیمتش نمیرزه

به نظر من که خوبه

Pedram_mrn
18-11-2012, 23:42
دوستان نظرتون درباره خرید ion چیه؟ تاپیکش که خیلی کم طرفداره ایرادی چیزی داره؟ یا نسبت به قیمتش نمیرزه

این همه مدل هست چرا Ion؟ قیمتش چقدره الان؟

moslem47
19-11-2012, 00:43
ای بابا من فروشنده نیستم. دنبال یه گوشی ارزون قیمت بزرگم. شما هر چی پیشنهاد میدین بالا 600 تومانه. من یه گوشی بالای 3.7 اینچ می خوام که زیر 500 باشه. همین.
من می خواستم neo v یا p970 یا Honor بگیرم. قیمتها یه هو رفت روبه آسمون. پولمم بیشتر از 400 نبود. حالا زوری 500 جور کردم. بابا من گوشی باز نیستم یا مغزمو خر گاز نگرفته که 700 بدم گوشی. حالا می خواد گوشی آپل با شه یا هر چیز دیگه. با توجه به نیازم یه گوشی 3.7 اینچی کارمو را مینداخت که خوب گرونی باعث شده بریم سراغ GLX. من اهل مارک نیستم و فقط کیفیت وقیمت مهمه همین.

همین الان دیجی کالا گوشی سونی go را که دو هسته ای و ضد ضربه و اب و گردوخاک هست را حدود 600 میده.
اگه شما وقعا گوشی باز نیستید و از توان مالی خوبی برخوردار نیستی اتفاقا باید به دنبال گوشی باشید که هم ساخت بهتری داشته باشه و هم پدر مادر دار باشه تا مدت بیشتری بتونی ازش استفاده کنی. این گوشی Go که مقاوم هم هست که بهتره.
شما حاضرید 500 بدید ولی 1 ماه دیگه معلوم نیست چه بلایی سر گوشی بیاد . صرفا گوشی را با 1 ساعت کارکردن نمیشه چکاپ کرد باید چند روزی باهاش کارکنی و چند تا برنامه روش نصب کنی بعد ببینی کم میاره یا نه.

d.b23
19-11-2012, 01:17
دوست عزیز شما که می خوای یه بار پول بدی و سال ها استفاده کنی پس از اولش درست خرج کن که پولتو تو جوب نریخته باشی......بعدا این گوشی رو میخری میزنی تو سر خودت......بعد کسی ام نیست ازت بخره......
حداقل دلت به گوشی چینی خوشه...برو دنبال Huawei یا ZTE
شرکتی که تو سایت رسمیش مینویسه نوع تاچ : حرارتی...دیگه باید فاتحش رو بخونی :))))))
اپل و سامسونگ و اچ تی سی و سونی و غیره با اون همه تجربه و مهندسی بازم گوشیاشون بی ایراد نیست...بعد دلت به چی خوشه؟ :sq_14:
گوشی فقط مشخصات رو کاغذ نیست.....چرا این همه آدم به شرکت هایی مثل سامسونگ و اپل و اچ تی سی و غیره وفادار موندن....برای اینه که جنس و کیفیت و پشتیبانی خوب داشتن که اینا تو عمل خودش رو نشون میده....اگر GLX خوب بود که تا الان با این قیمت مردم 6 تا 6 تا میخریدن....
حداقل برو یه چیز بخر که شرکتش روش شده باشه تو بازار جهانی بگه این جنس منه....... :sq_2:
فکر کنم شما پولتو از سر راه آوردی دوست عزیز.....
یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه انقدر پولدار نیستم که جنس ارزان بخرم

:46:منظورش اینه که میگه من انقدر پول ندارم که جنس ارزون بخرم که دوباره بخوام 1 ماه دیگه پول تعمیر یا تعویضشو بدم پس پولمو جمع می کنم و یه جنس خوب و متعادل می خرم که برام تا مدت زیادی کار بکنه

حالا میتونی الان ارزون بخری بعدا یا پول تعمیرشو بدی یا اینکه همشو باهم یه جا بندازی سطل آشغال...چون فکر کنم حتی یه تعمیرکارم بخوار ازت بخره اوراقش کنه بالای 30 تومن بهت پول نده........
به قول مهدی صاحب اول و آخرش خودتی.......چه لاشش باشه چه هنگیش :)))
تو که تونستی 500 جمع کنی یه ذره دیگه دندون رو جیگر بزار 100 دیگه جور کن .....یه مقدار زمان می خواد........بعد برو یه چیز خوب بگبر

atlas-m
19-11-2012, 09:17
کلاً GLX را از چشمم انداختیــــــــد... .
عمراً دیگه برم ســــــــراغش... .
توی 27 پست، حتی یک نفر هم تاییدش نکرد!
گوشی داره ارزون میشه کم کم. تا ببینیم چطور میشه.
حالا تازه قدر Xperia mini pro رو می دونم. گوشی خوبی بود... .

مهرسا1
19-11-2012, 12:04
اپل و سامسونگ و اچ تی سی و سونی و غیره با اون همه تجربه و مهندسی بازم گوشیاشون بی ایراد نیست...بعد دلت به چی خوشه؟ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- واقعا حرف این دوستمون کاملا درسته شرکتهای با این همه تجربه و امکانات و مغزهای متخصص گوشیهاشون بی ایراد نیست بعد تو میخوای به یه نمونه چینی-ایرانی که اصلا معلوم نیست چی هست دلخوش کنی؟

Mohammad King
19-11-2012, 14:21
اگر واس گوشی هاشون ارزش قایل بودن یه سایت درستو حسابی برای محصولاتشون درست میکردن!!!

کیفیت سایتشون اینقدر پایین آدم احساس میکنه تو یه سایته تقلبی وارد شده؟!
خودتون نظر بدین:
عکس گوشی هاش که اصلن واضح نیست اینقدر عکساشون ماشالله کیفیت داره!

اگر ارزش قایل بودن از محصولات خودشون یه سری عکس های تاپ قرار میدادن عکس هایی که آدمو جلب کنه

مثلن این طوری:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به خودشون زحمت ندادن از محصولات خودشون چند تا عکس قشنگ بزارن!

حالا شما دیگه تا آخرشو بخون چه خبره!

moslem47
19-11-2012, 14:29
کاملا موافقم
در ضمن ادعا میکنند که خط تولید دارند. ولی من هیچ جا عکس از این خط تولید ندیدم

moslem47
19-11-2012, 15:07
این ویدیو را هم ببین
Sony Xperia go

NIMA.GNI
19-11-2012, 15:35
سلام بچه ها.قیمت ها داره ناجور میاد پایین، هر روز که میگذره هر گوشی ده الی پانزده تومن داره ارزون تر از روز قبلش میشه من میخوام گوشی بگیرم اما الان که این اوضاع رو دیدم منصرف شدم به نظر شما بازم این قیمت ها پایین تر میاد؟

SPY.07
19-11-2012, 19:46
من سه ماهه تو کفِ خرید Nexus ام :دی هی قیمتا بالا پایین میشه.
کسی قیمت جدید داره؟ زیر 1 تومن شد تو خریدش شک نمیکنم...
Xperis S رو دیجی کالا زده 970 !

M A S 0 U D
19-11-2012, 20:12
منم بدجوری تو فکر ion م هی امروز فردا میکنم بگیرمش
چون میبینم قیمتا بدجوری داره پایین میاد فعلا دست نگه داشتم
طی چند وقت احیر ion حدود 200 تومن ارزون شده الان دی جی کالا زده 1039000 تومن:sq_24:
بگیرم نگیرم مساله اینست
دیوانه شدم از دست این بازار بی ثبات

Reza_994
20-11-2012, 01:58
خدایی انقدر مقاومه ؟ فک کنم اغراق کردن ؟

h!tman
20-11-2012, 02:07
همین قدر مقاومه

h!tman
20-11-2012, 02:08
چه خبره رضا؟ 100 بیشتر نمیارزه ها :دی

واسه یه ماه خوبه صد هزینه کنی فرض می کنی روزی دو تومن دادی چیپس و پفک :دی
1100 من شده 115 تومن
دیگه این 100بیشتر رو میرزه :))

Mohammad Yek110
20-11-2012, 08:41
سلام
یادمه یه تاپیک بود در مورد GLX G1 که رئوف ( ناظر بخش موبایل ) اومده بود یه لینک از یه سایت داده بود که همین گوشی رو با قیمت خیلی پایین می فروختن:دی چینی هم بود
من که زیاد نمیام این انجمن ، کاربرای فعال اینجا اگه لینک دارن از اون تاپیک به ما بدن:11:
موفق باشید

Pedram_mrn
20-11-2012, 23:57
الان ایون رو قیمتشو دیدم وسوسه کنندس ولی یه چیز بدی که داره قضیه ی آپدیتش هست که سونی خفنه میکنه آدمو...
در مقابل اکسپریا اس هست که رفته تو AOSP یعنی شده نکسوس و تا چند وقت دیگه(هنوز زمانش معلوم نیس) مثل نکسوس ها همه ی آپدیتا چند روزه براش ریلیز میشه...

اما واسه کسی که این چیزها براش مهم نیست همون آیون خوبه... چون تو این رنج چیزه دیگه ای نمیشه گرفت...
یه نیم نگاهی هم به جی نکس بندازید البته.

h!tman
20-11-2012, 23:59
Gnex
شده دور و ور یک تومن
خیلی کیس خوبیه

Pami
21-11-2012, 00:44
بودجه 1.000 تا 1.100
گزینه های مد نظرم :

4xHD
One S
Ion
Xperia S

روی کاغذ حساب کنیم باید 4x از همه سرتر باشه ولی دوستان از نظر ساپورت و برخی موارد رد میکنن
One S رو خیلی بیشتر می پسندم ولی خیلی ها باتری اش رو ایراد میگیرن
Xperia S و Ion هم یه نسل عقبتر از بقیه هستن هم تو os هم تو چیپست

چه چیز دیگه ای هست که میتونه گزینه خوبی باشه ؟
G Nexus هم TI OMAP هست نمیخوام ، S 2 هم دیگه خریدش عقبگرد هست
S3 هم با بودجه من همخونی نداره

M A S 0 U D
21-11-2012, 15:03
الان ایون رو قیمتشو دیدم وسوسه کنندس ولی یه چیز بدی که داره قضیه ی آپدیتش هست که سونی خفنه میکنه آدمو...
در مقابل اکسپریا اس هست که رفته تو AOSP یعنی شده نکسوس و تا چند وقت دیگه(هنوز زمانش معلوم نیس) مثل نکسوس ها همه ی آپدیتا چند روزه براش ریلیز میشه...

اما واسه کسی که این چیزها براش مهم نیست همون آیون خوبه... چون تو این رنج چیزه دیگه ای نمیشه گرفت...
یه نیم نگاهی هم به جی نکس بندازید البته.
به مرور زمان آپدیتها هم درست میشه--سونی عقب نمبمونه
به قول شما با یک میلیون بهتر از این گیر نمیاد

M A S 0 U D
21-11-2012, 15:23
من نمیدونم این Galaxy nexus چی چی داره که حتی یهش اشاره هم میشه
دوربین 5:sq_7:
سی پی یو دو هسته ای 1.2:sq_22:
حیف این همه پول نیست واسه این اسیر شه:sq_11:

adrenalin
21-11-2012, 15:33
من نمیدونم این Galaxy nexus چی چی داره که حتی یهش اشاره هم میشه
دوربین 5:sq_7:
سی پی یو دو هسته ای 1.2:sq_22:
حیف این همه پول نیست واسه این اسیر شه:sq_11:

مهم ترین نکته یادتون رفته دوست عزیز
دیوایس رسمی گوگل و پشتیبانی خوب کوکرها از این گوشی,چون تو دنبای اندروید بعد سخت افزار مهم ترین نکته هست که آپدیت های بعدی دریافت خواهد کرد یا خیر

Punisher_2008
21-11-2012, 16:04
مهم ترین نکته یادتون رفته دوست عزیز
دیوایس رسمی گوگل و پشتیبانی خوب کوکرها از این گوشی,چون تو دنبای اندروید بعد سخت افزار مهم ترین نکته هست که آپدیت های بعدی دریافت خواهد کرد یا خیر

سلام..
تایید میشه..
مطمئن خیلی ها بین اپتیموس 4 ایکس و گالگسی نکسوس میان نکسوس رو انتخاب میکنند...دلیلشم مشخصه..
به نظر خودتون سخت افزار قوی با ساپورت قوی بهتره یا سخت افزار قویتر بدون ساپورت؟؟؟؟
همه چیز سخت افزار نیست...
حتی گوشی های تک هسته ای هم بازی هایHD رو میتونند اجرا کنند..
بابا اسفالت 7 روی XPERIA MINI هم راحت اجرا شد:sq_2:
MastWanted روی Galaxy S هم راحت اجرا شد:sq_2:
Maxpayne روی ONE V راحت اجرا شد:sq_2:
Dead Trigger با اون گرافیک خفنش روی x10 و HD2 با اندروید پورت شده روی High اجرا شد:sq_2:

الان ببینید اس3 و.. تازه 4.1.1 گرفتند برای 4.1.2 دارند برنامه ریزی میشند..
گالکسی نکسوس 4.2 رو گرفته:دی

از نظر Developer ها هم الان سری به بخش رامها در xda بزنید تاپیک لیست رامها, رام جیلی بین رو بشمارید.. بیشتر از 50 کاستوم رام جیلی بین برای این گوشی ریلیز شده!!!!!مگه چند ماه از ریلیز جیلی بین گذشته؟:دی
فکر نمیکنم ساپورت Developer ها هم چیزی کمی باشه ..

بازم ازطرفی.. نمایشگر SUPER AMOLED HD سامسونگ که دیگه طلبش کم نیست..

به نظر من ایرادی که میشه ازش گرفت باطریشه نسبت به رقیباش متوسط هست..

Punisher_2008
21-11-2012, 16:14
بودجه 1.000 تا 1.100
گزینه های مد نظرم :

4xHD
One S
Ion
Xperia S

روی کاغذ حساب کنیم باید 4x از همه سرتر باشه ولی دوستان از نظر ساپورت و برخی موارد رد میکنن
One S رو خیلی بیشتر می پسندم ولی خیلی ها باتری اش رو ایراد میگیرن
Xperia S و Ion هم یه نسل عقبتر از بقیه هستن هم تو os هم تو چیپست

چه چیز دیگه ای هست که میتونه گزینه خوبی باشه ؟
G Nexus هم TI OMAP هست نمیخوام ، S 2 هم دیگه خریدش عقبگرد هست
S3 هم با بودجه من همخونی نداره

داداش میتونی اس 3 دسته دوم بگیری..
ولی میدونی همین دیروز اس 3 داداش من از دست شاید از فاصله کمتر از 1 متر افتاد نمایشگرش شکست...
بله.. سامسونگ فکر کنم داخل ساخت اس 3 از افتابه استفاده کرده..

داداش one x بگیری نسبت به اس 3 به نظر من بهتره.. همین کیفیت بدنش خودش می ارزه.. دسته دومش میتونی در حد بگیری..
قیمتا کاهش داشتند..

TIOMAP چرا نمیخوای؟ مگه چشه؟؟؟

Pami
21-11-2012, 17:01
One S بدجوری چشمم رو گرفت ، خیلی خوش دست و زیبا بود ، اگه دوستان بحث باتری و مشکلات باتری اش رو شایعه میدونن میخرمش
Ion و کلا اکسپریا ها رو هم به صفحه نمایشش و زاویه دید و کیفیت رنگش ایراد میگیرن
TI OMAP بخوام بگیرم گزینه های بهتری هم هست که قیمت معقول تری داره

M A S 0 U D
21-11-2012, 17:21

صفحه نمایشش چه ایرادی داره؟ از این حرفها زیاده ، هرکی یه جی میگه:sq_6:

Punisher_2008
21-11-2012, 18:02
One S بدجوری چشمم رو گرفت ، خیلی خوش دست و زیبا بود ، اگه دوستان بحث باتری و مشکلات باتری اش رو شایعه میدونن میخرمش

ONE S گوشی خوبیه..
کلا اچ تی سی یکم باطریش ضعیفه.. ولی میگن داخل اپدیت ها ONE X خیلی بهبود باطری داشته مطمئن شامل ONE S هم شده.همینطور گوشی خیلی شیکی به نظر من...

در ضمن داداشم فکر کنم دیدت نسبت به TIOMAP یکم بده.. اخه دقت کن چیپست های گرافیکش خیلی معروفه.. امازون داخل هردو تبلت جدیدشم از همین TIOMAP 4 استفاده کرد..
گوشی های اپل رو ببینی چیپستهاشون ساخت TIOMAP و سری Power-VRSGX هست.. چیپستMedfield اینتل که برای موبایل ها بهینه شده هم در کنار پردازنده ATOM از پردازنه های گرافیکی همین شرکت استفاده کرده..

در ضمن داداشم TIOMAP 4 اواخر 2011ریلیز شده ولی Snapdragon S3 اواسط 2010... یعنی TIOMAP 4 کلا از Soc و معماری جدیدتری برخورداری...به عبارتی گوشی هایی مثل Galaxy Nexus .Razer Maxx و... چیپست و Soc نسبت به xperia ION. S و.. دسته کم 1 سال جدیدتره:دی..

برای اطلاعات بیشتر میتونید به ویکیپدیا مراجعه کنید.

Punisher_2008
21-11-2012, 18:05
صفحه نمایشش چه ایرادی داره؟ از این حرفها زیاده ، هرکی یه جی میگه:sq_6:

کیفیت نمایشگرشون خیلی عالیه.. به خصوص رنگها رو بسیار طبیعی نشون میدند.. فقط زاویه دید ضعیف هستند.
من خودم xperia S داشتم..تجربه شخصیم رو گفتم.

Pami
21-11-2012, 18:51
بحث معماری و سابقه استفاده از چیپ ست های TI OMAP نیست ، دید من هم نسبت بهش منفی نیست که ندید بگیریم ، بحث قیمت گلکسی نکسس هست که معقول نیست با این چیپست
دوستان الان 4x hd رو کلا رد میکنن ؟ غیر از این موارد چه گزینه های دیگه ای هم هست ؟

.:PAR3A:.
21-11-2012, 19:08
One S چه برتری نسبت به نکسس داره؟!
صفحه نمایش ضعیف تر و ساپورت به شدت ضعیف تر.
چه برتری هایی داره؟! شاید ۵٪ از نظر سخت افزاری قوی تر باشه !
تنها گوشیه که با این قیمتا ارزش خرید داره !

Punisher_2008
21-11-2012, 19:11
بحث معماری و سابقه استفاده از چیپ ست های TI OMAP نیست ، دید من هم نسبت بهش منفی نیست که ندید بگیریم ، بحث قیمت گلکسی نکسس هست که معقول نیست با این چیپست
دوستان الان 4x hd رو کلا رد میکنن ؟ غیر از این موارد چه گزینه های دیگه ای هم هست ؟

داداشم خب چیپستش که نسبت به XPERIA SL یا ION که هم قمیتش هستند جدیدتر و بهتره که..
حالا بگذریم..

4X رو شخصا میپسندم به خصوص ظاهر و کیفیت ساختش عالیه.. سخت افزارشم که دیگه مشخصه. مشابه ONE X . Nexus 7 و...
فقط باید قید کاستوم رام و کرنل بزنید...الان 4.0.4 هست مطمئن به 4.1.1 یا بالاتر اپدیت میشه...

Punisher_2008
21-11-2012, 19:14
One S چه برتری نسبت به نکسس داره؟!
صفحه نمایش ضعیف تر و ساپورت به شدت ضعیف تر.
چه برتری هایی داره؟! شاید ۵٪ از نظر سخت افزاری قوی تر باشه !
تنها گوشیه که با این قیمتا ارزش خرید داره !
داداش پارسا الان متسفانه این سخت افزار مد شده..
همین الان در بخش اخبار موبایلستان خوندم سامسونگ میخواد اس 4 رو با پردازنده 8هسته ای بده بیرون..

فقط سخت افزار مطرح نیست.. بلکه ساپورت هم خیلی مهمه این وسط..بازم میگم.. سخت افزار قوی با ساپورت قوی بهتره از سخت افزار قویتر بدون ساپورت هست..

به نظر من الان هامون پردازنده دو هسته ای هم برای موبایل یکم زیاده...
گوشی های تک هسته ای مثل Galaxy S که سال 2010 امدن هم میتونند هنوز MastWanted و.. رو راحت اجرا کنند..میگم که اسفالت 7 روی XPERIA MINI هم اجرا شد...

Pami
21-11-2012, 19:22
الان این 4x از نظر ساپورت و باگ هایی که احتمالا داره و کلا ایرادات چگونه میبینین ؟
از نظر قیمت نسبت به همه گزینه ها بهتر هست
ضعف دوربین اش رو میدونم + یکسری ایرادات

Pedram_mrn
21-11-2012, 23:43

One S های تو بازار اکثرا S3 هستن اگه با چیپ S4 پیدا کنید باز بهتره ولی مشکل بزرگی که داره همون HD نبودن صفحه نمایششه...

M A S 0 U D
23-11-2012, 21:18
گوشی ion که سفارش داده بودم دوشنبه ( بعداز تعطیلات) دستم میاد و همانطور که میدونید سیستم عاملش آندروئید 2.3 هستش به نطر شما بلافاصله به ورزن جدید (الان جدیدترینش واسه ion چیه؟) آپدیتش کنم یا نه؟
چه تغییراتی به وجود میاد؟ظاهرش خیلی عوض میشه؟از همه مهم تر سرعتش بیشتر میشه یا کندتر؟
قبل از آپدیت میشه بک آپ گرفت تا دو باره به ورزن قبلی برگردونیم؟

Retired User
24-11-2012, 10:39
دوستان به این نتیجه رسیدم که بودجه رو افزایش بدم و s3 بخرم
واقعا از این گوشی نمیشه گذشت
فکر میکنید از 1500 ارزونتر بشه؟

adrenalin
24-11-2012, 13:28
گوشی ion که سفارش داده بودم دوشنبه ( بعداز تعطیلات) دستم میاد و همانطور که میدونید سیستم عاملش آندروئید 2.3 هستش به نطر شما بلافاصله به ورزن جدید (الان جدیدترینش واسه ion چیه؟) آپدیتش کنم یا نه؟
چه تغییراتی به وجود میاد؟ظاهرش خیلی عوض میشه؟از همه مهم تر سرعتش بیشتر میشه یا کندتر؟
قبل از آپدیت میشه بک آپ گرفت تا دو باره به ورزن قبلی برگردونیم؟

پیشاپیش مبارک باشه
اگه با گارانتی باشه حتما نسخه اندرویدی که داره 4.0.4 هست ولی اگه بدون گارانتی باشه احتمالش بیشتره که نسخه 2.3 باشه
اصلا نیازی به بک اپ نیست به محض گرفتید می تونید از طریق وای فای یا نرم افزار اختصاصی سونی که داخل خوده گوشی هست رو پی سی نصب کنید و اپدیت کنید

M A S 0 U D
24-11-2012, 13:41
ممنون دوست عزیز
اولین باریه که آندروئید میگیرم قیلا همش سیمبین داشتم
از طریق وای فای گوشی آپدیت خواهم کرد و در ضمن بدون گارانتی هستش
فرق 2.3 با 4.0.4 چیه؟میشه تغییراتی رو که ایجاد میشه به طور کلی بفرمائید؟سرعت بیشتر میشه؟یا کندتر؟اگه کند تربشه و این کندشدن محسوس باشه آپدیت نمیکنم چون من زیاد تو نخ نرم افزار نیستم نهایت چند تا نرم افزار ضروری که تو اکثر گوشی ها هست
اگه کیفیت عکسبرداری بهتر بشه که خیلی عالیه

adrenalin
24-11-2012, 13:57
ممنون دوست عزیز
اولین باریه که آندروئید میگیرم قیلا همش سیمبین داشتم
از طریق وای فای گوشی آپدیت خواهم کرد و در ضمن بدون گارانتی هستش
فرق 2.3 با 4.0.4 چیه؟میشه تغییراتی رو که ایجاد میشه به طور کلی بفرمائید؟سرعت بیشتر میشه؟یا کندتر؟اگه کند تربشه و این کندشدن محسوس باشه آپدیت نمیکنم چون من زیاد تو نخ نرم افزار نیستم نهایت چند تا نرم افزار ضروری که تو اکثر گوشی ها هست
اگه کیفیت عکسبرداری بهتر بشه که خیلی عالیه
خواهش می کنم
اندروید 4 خیلی بهتره هم از نظر گرافیکی و امکانات و هم نظر ساپورت بهتر سخت افزار تو 2.3 خیلی با گوشی های دو هسته ایی سازگار نیست منظورم اینه که از تمام منابع دو هسته به طور کامل بهره نمیبره و پیشنهاد میشه نسخه 4.0.4 نصب کنید هم از نظر امکانات و هم از نظر باگ های رفع شده گوشی,کند تر نمیشه بلکه کاملا روان تر میشه نسبت به نسخه 2.3,در مورد کیفیت عکس دقیق نمی تونم بگم چون این گوشی ندارم ولی تو یه سایت خارجی دیدم گفته بودن کیفیت عکس و فیلم کمی بهتر شده از نسخه 2.3

saeediranzad
25-11-2012, 09:56
سلام
گوشی من سونی اریکسون لایو هست. اول 2.3 بود که آپدیت شده به 4.0.4
کمی لگ میزنه؛ یعنی در اجرای فرمان کمی کندتر شده.
کیفیت دوربین هم بهتر نشده. بعضیها میگن بدتر هم میشه. من خودم زیاد متوجه نشدم.
بنظر من آندروید 4 برای گوشیهای با رم کمتر از 512 خوب نیست.

M A S 0 U D
25-11-2012, 17:23
وقتی آپدیت جدید میاد شرکت های سازنده باید مشخص کنن کدوم گوشی ها ظرفیت ورژن جدید و دارن و واسه گوشی هایی که قابلیت و سخت افزار لازم و ندارن نزارن خب
فردا پس فردا یه ورزن میاد گوشی های دو هسته ای هم جواب نمبدن اونوقت آپدیت میکنی و بعد پشیمون میشی که چه اشتباهی کردم:sq_11:

adrenalin
25-11-2012, 18:42
وقتی آپدیت جدید میاد شرکت های سازنده باید مشخص کنن کدوم گوشی ها ظرفیت ورژن جدید و دارن و واسه گوشی هایی که قابلیت و سخت افزار لازم و ندارن نزارن خب
فردا پس فردا یه ورزن میاد گوشی های دو هسته ای هم جواب نمبدن اونوقت آپدیت میکنی و بعد پشیمون میشی که چه اشتباهی کردم:sq_11:

بله درسته ولی فعلا همین رم یک گیگ کار راه اندازه ولی در آینده نزدیک نیاز به 2 گیگ هست نکسوس 4 گوگل ببینید رم دو داره این نشون میده که تو ورژن های بعدی اندروید حتما به رم دو نیاز پیدا میشه
البته اینم بگم که افزایش رم واسه عملکرد بهتر وگر نه همین یک واسه اندروید زیاده

M A S 0 U D
25-11-2012, 22:03
اونوقته که دوباره باید کلی پول بدیم و یدونه خوشکلشو با رم 4 گیگ بگیریم و این داستان ادامه دارد ...:sq_2:

adrenalin
25-11-2012, 22:08
اونوقته که دوباره باید کلی پول بدیم و یدونه خوشکلشو با رم 4 گیگ بگیریم و این داستان ادامه دارد ...:sq_2:

سیستم عامل وقتی متن باز باشه همینه مثل وین فون و سیمبین خدا بیامرز و ای او اس نیست که یه ورژن بخوره بعد یه سال یه ورژن دیگه می خوره

Devicestreet
27-11-2012, 15:03
بله تایید میشه:دی
البته دقت کنید با خرید این گوشی کمک بزرگی به صنعت پیچ های ایران میکنید چون پیچاش 100 درصد وطنی ــه

jooya
27-11-2012, 15:59
گوشی Galaxy S duos 7562 گزینه Quiet ring op pickup نداره ؟

می خواستم بدونم ، موقع زنگ زدن گزینه ای نداره که بشه با جابجا کردن صدای زنگ اون کم بشه !؟

hamed1297
27-11-2012, 16:02
نداشته باشه هم با نرم افزار قابل حله.

jooya
27-11-2012, 16:03
گوشی Galaxy S duos 7562 گزینه Quiet ring op pickup نداره ؟

می خواستم بدونم ، موقع زنگ زدن گزینه ای نداره که بشه با جابجا کردن صدای زنگ اون کم بشه مثل htc یا iphone !؟

koroz
29-11-2012, 11:10
سلام
بنظر شما الان که ارز مبادلی برای گوشی ها تصویب شده خوبه برای خرید اقدام کرد یا باید صبر کرد؟؟؟
(الان قیمت بعضی از گوشی ها بجا ی اینکه بیاد پایین رفته بالا:sq_10: )

waltz
29-11-2012, 18:56
سلام بچه ها با 600 چوب چی میشه خرید ؟

سامسونگ نباشه
اندروید بالای 2.2 باشه
کیفیت اسکرینش خوب باشه و بزرگ
dual core هم باشه بد نیست

مرسی

hamidreza2010
30-11-2012, 02:52
سلام بچه ها با 600 چوب چی میشه خرید ؟

سامسونگ نباشه
اندروید بالای 2.2 باشه
کیفیت اسکرینش خوب باشه و بزرگ
dual core هم باشه بد نیست
مرسی

سلام.سونی ایکسپریا u بگیر.cpu دو هسته ایی.اندروید 2.3.7 هست تازه تا اوایل 2013 اندورید 4.1 هم واسش میاد.البته الان رام رسمی 4.0.4 واسش اومده.دوربینش 5 مگاپیکسل هست.فیلمبرداری hd داره.صفحه نمایشش حرف نداره یعنی فوق العادست. 3.5 اینچ هم هست.خیلی هم گوشیه قشنگی هست و کلا خوش دسته.عکسش رو تو نت میتونی سرچ کنی.قیمتش الان که دارم تایپ میکنم:31: 580.000 تومن هست.
من خودم این گوشی رو دارم اگه سئوالی در موردش داری در خدمتم

نغمه م
30-11-2012, 09:42
سلام
از گوشی xperia miro خوشم اومده
ولی میخوام بدونم با اندروید 4 و cpu 800 هنگ ممکنه زیاد داشته باشه؟
من اصلا اهل برنامه و بازی و اینا نیستم
لطفا زودی راهنماییم کنید تا گرون تر نشده!!

M@hdi-B
30-11-2012, 09:56
سلام

چرا هنگ کنه؟ اگر بنا به هنگ کردن بود که اندروئید 4 نمی ذاشتن روش

30-11-2012, 14:34
سلام
دقیقا ۲ روز پیش دستم بود. نسبت به قیمتش اصلا نمیارزه. خیلی انتخاب های مناسب تری هست. به شدت کنده و لگ داره.

waltz
30-11-2012, 15:10
سلام.سونی ایکسپریا u بگیر.cpu دو هسته ایی.اندروید 2.3.7 هست تازه تا اوایل 2013 اندورید 4.1 هم واسش میاد.البته الان رام رسمی 4.0.4 واسش اومده.دوربینش 5 مگاپیکسل هست.فیلمبرداری hd داره.صفحه نمایشش حرف نداره یعنی فوق العادست. 3.5 اینچ هم هست.خیلی هم گوشیه قشنگی هست و کلا خوش دسته.عکسش رو تو نت میتونی سرچ کنی.قیمتش الان که دارم تایپ میکنم:31: 580.000 تومن هست.
من خودم این گوشی رو دارم اگه سئوالی در موردش داری در خدمتم

مرسی دوست عزیز،یه سوال داشتم حافظه 8 گیگ برای گوشی اندرویدی کم نیست،آخه شنیدم فقط رو دو گیگش میشه برنامه نصب کرد و دو گیگم همنیجوری نیست،کلا شش گیگه یعنی ؟
این جواب میده برا نصب برنامه ها ؟

نغمه م
30-11-2012, 18:21
از فروشنده ها پرسیدم میگفتن مشکلی نداره
دوست داشتم از افرادی که تجربه کار با گوشی رو داشتن هم بپرسم
میشه راهنماییم کنید تو همین رنج قیمت چه انتخاب های دیگه ای میتونم داشته باشم؟

نغمه م
30-11-2012, 18:35
دقیقا ۲ روز پیش دستم بود. نسبت به قیمتش اصلا نمیارزه. خیلی انتخاب های مناسب تری هست. به شدت کنده و لگ داره.

ایرادش فقط کندیش بود؟
شاید شما برنامه زیاد نصب کرده بودید روش

30-11-2012, 19:07
ایرادش فقط کندیش بود؟
شاید شما برنامه زیاد نصب کرده بودید روش
گوشی یه مشکل نرم افزاری داشت و رفیقم داد دستم و وایپش کردم. :) در نتیجه خیر. :)
A5 800MHz واقعا انتظار چندانی ازش نمیره.
مفت گرونه.

Air Born
30-11-2012, 23:12
سلام.من چندصفحرو خوندم. ولی ندیدم کسی یه اشکال این گوشیرو بیان کنه! همه همینجوری رو هوا می گفتن نخرین!!
کسایی که میخوان این گوشیو بخرن بگردن تو سایتا و فرومهای درست و حسابی مشخصات و نقدهای دقیق این گوشیرو پیدا کنن نه اینکه با حرفای خاله زنکی دو سه نفر کلا از خرید پشیمون بشن!
و کسایی که تو این فروم مثلا راهنمایی می کردن! میشه بگین چرا نباید بخرن!؟ اگه یه مارک مثل هواوی چینی که دی جی کالا داره میفروشه روش بود احتمالا یه جنس خوب و عالی از آب در میومد چون ساخت ایران نیست! واقعا برای خودمون متاسفم با این فرهنگ عقب مونده مصرف گرا...
حداقل چنتا ایراد ازش میگرفتین آدم دلش نمیسوخت! تو یه سایتی از گوشی اسکای اونقدر ببد و بیراه گفتن که من گفتم تا گوشیو باز میکنی حتما منفجر میشه! ولی تو آپارات کلیپ بررسیشو دیدم آندروید4 بود با پردازنده 1 گیگ و گرافیک power vr و بازی اچ دی هم اجرا کرد مثل هلو و بعد بنچمارک گرفت از گالکسی اس پلوس بالاتر و با اچ تی سی دیزایر اچ دی برابر بود! ولی از نظر کاربرای اون سایت مثل اینجا چون گوشی ایرانی چینی بود کلا نباید هیچکس اونو میخرید. در حالیکه الان کپی های چینی تو بازار پره و همه میخرن و بدون نق و نوق استفاده می کنن!!
اگه نقد می کنین بدون غرض و درست انتقاد کنین.مشکلاتشو بگین.محاسنشو بگین.نه اینکه چون چینی ایرانیه نباید بخرن و از این مزخرفات.همه اون چیزایی که گفتین ذره ای ارزش نداره برای کسایی که میخوان این گوشیرو بخرن

Air Born
30-11-2012, 23:25
سلام
نظرتون در مورد جی ال ایکس اسکای و اسنووی چیه؟
لطفا نظر احساسی و خاله زنکی ندیدن که چون ایرانی و چینیه ارزش خرید نداره و از این حرفا!
من یه اطلاعاتی در مورد تواناییهای فنی و اشکالات عمومی این گوشیا میخوام

mehdi_08
30-11-2012, 23:39
سلام.من چندصفحرو خوندم. ولی ندیدم کسی یه اشکال این گوشیرو بیان کنه! همه همینجوری رو هوا می گفتن نخرین!!
کسایی که میخوان این گوشیو بخرن بگردن تو سایتا و فرومهای درست و حسابی مشخصات و نقدهای دقیق این گوشیرو پیدا کنن نه اینکه با حرفای خاله زنکی دو سه نفر کلا از خرید پشیمون بشن!
و کسایی که تو این فروم مثلا راهنمایی می کردن! میشه بگین چرا نباید بخرن!؟ اگه یه مارک مثل هواوی چینی که دی جی کالا داره میفروشه روش بود احتمالا یه جنس خوب و عالی از آب در میومد چون ساخت ایران نیست! واقعا برای خودمون متاسفم با این فرهنگ عقب مونده مصرف گرا...
حداقل چنتا ایراد ازش میگرفتین آدم دلش نمیسوخت! تو یه سایتی از گوشی اسکای اونقدر ببد و بیراه گفتن که من گفتم تا گوشیو باز میکنی حتما منفجر میشه! ولی تو آپارات کلیپ بررسیشو دیدم آندروید4 بود با پردازنده 1 گیگ و گرافیک power vr و بازی اچ دی هم اجرا کرد مثل هلو و بعد بنچمارک گرفت از گالکسی اس پلوس بالاتر و با اچ تی سی دیزایر اچ دی برابر بود! ولی از نظر کاربرای اون سایت مثل اینجا چون گوشی ایرانی چینی بود کلا نباید هیچکس اونو میخرید. در حالیکه الان کپی های چینی تو بازار پره و همه میخرن و بدون نق و نوق استفاده می کنن!!
اگه نقد می کنین بدون غرض و درست انتقاد کنین.مشکلاتشو بگین.محاسنشو بگین.نه اینکه چون چینی ایرانیه نباید بخرن و از این مزخرفات.همه اون چیزایی که گفتین ذره ای ارزش نداره برای کسایی که میخوان این گوشیرو بخرن
ایراد بزرگش نداشتن پشتیبانی قویه
یه تعداد محدودی تولید می کنن و میرن سراغ مدل بعدی و کلا پشتیبانی تعطیل می شه
2-گول زدن مردم یه اسم ((ایرانی بودن واقعی))
توی تبلیغاشون گوش همه رو کر کردن اونقدر گفتن ایرانیه در صورتی که 100 در 100 چینیه !

دوست عزیز می شه یه مدل گوشی کپی چینی بخری که بدون نق و نوق کار کنه از دم همه یه سال مهمونتن
دوست خودم داشت اولش کلی طریف می کردش ازش بعد یه سال مشکلات عجیب غریب براش پیش اومد گوشی انداخت گوشه خونه

T.K
30-11-2012, 23:59
سلام به دوستان

می خوام گوشی بگیرم.ولی هر وقت که می خوام این کارو بکنم دیوانه میشم !! چون خیلی حساسیت نشون می دم.
گفتم از شما دوستان یه سوالی بکنم.

من تا چندوقت پیش نوکیا C5 داشتم.خیلی باحال بود. اگه از کنار پریز رد می شدی شارژ می شد! بی انصاف شارژش مگه تموم میشد.
سرعتش هم بالا بود.
دیگه یه مشکلی پیش اومد که کلا از کار افتاد.

این قصه ها رو گفتم که بگم گوشی نیاز دارم با سرعت بالا.لگ نداشته باشه و پارامتر بعدی که خیلی برام مهمه میزان نگه داشتن شارژه
بودجه 5/1 تا 2
بین S3 و One X گیرم!!! یه نیم نگاهی هم به 4S دارم

آیا گوشی دیگری به جز اینا پیشنهاد می دین؟
یه مشکلی هم که با آیفون دارم ، نداشتن بلوتوث و حالات خاص آیفونه.
وقتی که LOG اندروید رو نگاه می کنم کلا بی خیال آیفون می شم!! یا این که رابط کاربری سامسونگ که خیلی عالیه

ولی از نظر کیفیت سامسونگ یه جوراییه، S2 خریدم که همون مشکل معروف زردی صفحه نمایش رو داشت.
تو فروم One Xهم نگاه کردم دوستان یه چیزایی نوشته بودن از بابت مشکلات LCD

ببخشید که پر حرفی کردم.آخه نمی خوام این دفعه مثل قضیه S2 یشه

hamidreza2010
01-12-2012, 01:48
مرسی دوست عزیز،یه سوال داشتم حافظه 8 گیگ برای گوشی اندرویدی کم نیست،آخه شنیدم فقط رو دو گیگش میشه برنامه نصب کرد و دو گیگم همنیجوری نیست،کلا شش گیگه یعنی ؟
این جواب میده برا نصب برنامه ها ؟

خواهش میکنم.دوست من نگران حافظه اش نباش 2 گیگ حافظه تلفن و 4 گیگ حافظه داخلی و 2 گیگ هم مخصوص بازی و برنامه
بازی ها و نرم‌افزارها هم در 2 گیگ مخصوص برنامه و بازی و هم در 4 گیگ خود گوشی نصب میشن (اول توی حافظه 2 گیگ مخصوص نصب میشن بعد میتونی انتقال بدی به حافظه گوشی که 4 گیگ هست)
در ضمن واسه برنامه هم 2 گیگ فکر کنم کافیه.مگه شما چقدر میخوای برنامه نصب کنی.من الان اکثر برنامه های مورد نیازم رو نصب کردم 1 گیگ دیگه هم جا دارم.فقط اصلا اهل بازی کردن نیستم.(اگه خواستی بیشتر هم نصب کنی راه حلش رو بالا با خط قرمز نوشتم) .تا اوایل 2013 هم اندروید 4.1 واسش میاد که در کل معرکه میشه.ولی اینو هم باید بدونی که چون رمش 512 هست اگه آپدیت کنی به 4.1 نباید زیاد برنامه های سنگین روش نصب کنی چون بیشتر سخت افزارش درگیر سیستم عاملش میشه که البته از یه لحاظ بهتر هم میشه چون اندورید 2.3.7 توانایی استفاده کامل از cpu دو هسته ایی رو نداره.ولی باز هم مشکلی نیست.در کل برنامه های مورد نیازت رو راحت ساپورت میکنه.یه چیز دیگه هم بگم تا یادم نرفته اونم اینه که اسپیکرش توی ضبط فیلم ضعیفه و اینکه اگه گوشی رو زیاد توی دستت نگه داری و دستت عرق کنه جاش رو قاب گوشی میمونه.اگه خواستی بگیری مشکیشو بگیر چون کمتر کثیف میشه.اگه برای فیلم و آهنگ و .... جا کم آوردی ، به این گوشی یه کابل مخصوص میخوره که میتونی باهاش فلش و .... به گوشیت وصل کنی و مثل ram ازش استفاده کنی و تا 16 گیگ هم فلش ساپورت میکنه.
در کل انتخاب با خودته ولی از نظر سخت افزار خیالت راحت باشه
سئوالی بود در خدمتم

waltz
01-12-2012, 03:36
خواهش میکنم.دوست من نگران حافظه اش نباش 2 گیگ حافظه تلفن و 4 گیگ حافظه داخلی و 2 گیگ هم مخصوص بازی و برنامه
بازی ها و نرم‌افزارها هم در 2 گیگ مخصوص برنامه و بازی و هم در 4 گیگ خود گوشی نصب میشن (اول توی حافظه 2 گیگ مخصوص نصب میشن بعد میتونی انتقال بدی به حافظه گوشی که 4 گیگ هست)
در ضمن واسه برنامه هم 2 گیگ فکر کنم کافیه.مگه شما چقدر میخوای برنامه نصب کنی.من الان اکثر برنامه های مورد نیازم رو نصب کردم 1 گیگ دیگه هم جا دارم.فقط اصلا اهل بازی کردن نیستم.(اگه خواستی بیشتر هم نصب کنی راه حلش رو بالا با خط قرمز نوشتم) .تا اوایل 2013 هم اندروید 4.1 واسش میاد که در کل معرکه میشه.ولی اینو هم باید بدونی که چون رمش 512 هست اگه آپدیت کنی به 4.1 نباید زیاد برنامه های سنگین روش نصب کنی چون بیشتر سخت افزارش درگیر سیستم عاملش میشه که البته از یه لحاظ بهتر هم میشه چون اندورید 2.3.7 توانایی استفاده کامل از cpu دو هسته ایی رو نداره.ولی باز هم مشکلی نیست.در کل برنامه های مورد نیازت رو راحت ساپورت میکنه.یه چیز دیگه هم بگم تا یادم نرفته اونم اینه که اسپیکرش توی ضبط فیلم ضعیفه و اینکه اگه گوشی رو زیاد توی دستت نگه داری و دستت عرق کنه جاش رو قاب گوشی میمونه.اگه خواستی بگیری مشکیشو بگیر چون کمتر کثیف میشه.اگه برای فیلم و آهنگ و .... جا کم آوردی ، به این گوشی یه کابل مخصوص میخوره که میتونی باهاش فلش و .... به گوشیت وصل کنی و مثل ram ازش استفاده کنی و تا 16 گیگ هم فلش ساپورت میکنه.
در کل انتخاب با خودته ولی از نظر سخت افزار خیالت راحت باشه
سئوالی بود در خدمتم

یک دنیا سپاس همه سوالات نپرسیده منو هم جواب دادین،مرسی

silent-assassin
01-12-2012, 07:48

یه مورد هم من اضافه کنم به اونچه که آقا مهدی گفت

دقیقا با همین بودجه میتونی یه گوشی از یه برند معتبرتر بگیری که 100% کارآیی و ساپورتش از این بیشتر و بهتره.

وقتی با یه بودجه معین دقیقا 2تا انتخاب میگذارن جلوت که یکی در مقابل اون یکی ضعیف تره اونوقت شما میگی

بازی اچ دی هم اجرا کرد مثل هلو و بعد بنچمارک گرفت از گالکسی اس پلوس بالاتر و با اچ تی سی دیزایر اچ دی برابر بود
پس بگذار همین ضعیفه را بخرم دیگه! عقل و منطق میگه اگه این ضعیفه برات مثل هلو میمونه اون قویه دقیقا هلو پوست کندست!

h!tman
01-12-2012, 08:25

اولا مرسی از نظرات کارشناسی شما و نظرات خاله زنکی ما
دوما . هواوی برند درجه 1 چینی هست،نه مثل شرکت هایی همچون Ainol و ازین شر و ور ها و همینی که این گوشی رو تولید میکنه! معلوم نیست توی کدوم کور داهات چین نشستن دارند اینو میزنن!
سوما. شما متاسف باش برای فرهنگ عقب مونده مصرف گرا و تو این توهم باش که این گوشی ایرانیه. ایران نه میتونه LCD بسازه . نه میتونه SOC بسازه و نه میتونه حتی یک رم بسازه! کیبورد های ایرانی هم باز از چین میان! اسم این البته تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانیه : ))
سوما . بازی HD داریم تا بازی HD ! و این که حتی میتونست این رو با سی پی یو دو هسته ای و مالی 400 بده بیرون چون توی بازار چین! قیمت این چیپ Soc بیشتر از 15دلار نیست!
چهارما : شما چیزی از بنچمارک کوادرانت مثل این که نمیدونید! این که همه اعدادی که درونشه از نسخه پروتوتایپ بدون آپدیت گوشی ها گرفته شده. وایدفایر اس هم اورکلاک کنی از اینایی که گفتی بالاتر میگیره
پنجما: پلاس عزیزم. پلوس چیه؟!
ششما: گوشی چینی هواوی یک گارانتی با پدر و مادر و حداقل 2تا آپدیت داره. چرا نباید Ascend D1 رو گوشی خوبی دونست وقتی صفحه نمایش و دوربین و پردازنده و ساپورت خوب داره؟! بله چینی داریم تا چینی!
هفتما: بله خوب .محاسن داره. گوشی اندرویده. ولی وقتی با این قیمت میاد تو بازار. مخمون رو خر گاز گرفته این آشغال دست 9ام چینی رو بخریم به جای یک برند معتبر؟ این مصرف گراییه یا احمق گرایی؟!

h!tman
01-12-2012, 08:29
شک دارید چینیه؟!
این کلا چیپ چینی ساز شرکت هست
powerVr Sgx 531 که از نظر پردازش گرافیکی برابر با ADreno 200 هست
بگذریم
همچین چیزی رو وقتی کلهم توی چین 100دلار هم خرید و فروش نمیشه و سرعمده به 30-40 دلار میرسه ! حمایت از دزدی هست یا جنس ایرانی؟:)

mehdi_08
01-12-2012, 12:08
نکته دیگه اینه با همین پول می شه یه گوشی چینی دیگه با مشخصات قوی تر از این glx خرید!!!!
این شرکت حتی زحمت نداده به خودش تا گوشی با مشخصات بهتری رو تولید کنه معمولی ترین مدل ها رو میاره مثلا لینک زیر رو ببنید

نکته دیگه اینه این شرکت حتی مشخصات فنی محصولات خودشو نمی دونه !!!!!!
سری اولی گوشی هاش تا مدت ها با مشخصات نامعلوم تولید می شد

Pedram_mrn
01-12-2012, 14:17
این تاپیکم شد مثل GLX G1....
واقعا چقد تو این مملکت راحت میشه سر ملت کلاه گذاشت و پول درآورد.

نغمه م
01-12-2012, 19:36
گوشی یه مشکل نرم افزاری داشت و رفیقم داد دستم و وایپش کردم. :) در نتیجه خیر. :)
A5 800MHz واقعا انتظار چندانی ازش نمیره.
مفت گرونه.

میشه خواهش کنم راهنماییم کنید که تو همین رنج قیمت چی میشه بخرم که مناسب من باشه؟
خیلی اهل برنامه و بازی نیستم

hamidreza2010
01-12-2012, 20:08
یک دنیا سپاس همه سوالات نپرسیده منو هم جواب دادین،مرسی
خواهش میکنم.بازم اگه سئوالی بود در خدمتم

h!tman
01-12-2012, 20:10
بهتر از این . Xperia U یا live with Walkman یا xperia mini
Xperia Neo
Xperia Ray
هر کدوم دلتون خواست
همشون توی رنج قیمت میرو هست

01-12-2012, 21:45
U فک کنم ۱۰۰ تومنی بالاتر باشه. Ray هم باید همین حدودا باشه.

T.K
02-12-2012, 09:06
سلام به دوستان

می خوام گوشی بگیرم.ولی هر وقت که می خوام این کارو بکنم دیوانه میشم !! چون خیلی حساسیت نشون می دم.
گفتم از شما دوستان یه سوالی بکنم.

من تا چندوقت پیش نوکیا C5 داشتم.خیلی باحال بود. اگه از کنار پریز رد می شدی شارژ می شد! بی انصاف شارژش مگه تموم میشد.
سرعتش هم بالا بود.
دیگه یه مشکلی پیش اومد که کلا از کار افتاد.

این قصه ها رو گفتم که بگم گوشی نیاز دارم با سرعت بالا.لگ نداشته باشه و پارامتر بعدی که خیلی برام مهمه میزان نگه داشتن شارژه
بودجه 5/1 تا 2
بین S3 و One X گیرم!!! یه نیم نگاهی هم به 4S دارم

آیا گوشی دیگری به جز اینا پیشنهاد می دین؟
یه مشکلی هم که با آیفون دارم ، نداشتن بلوتوث و حالات خاص آیفونه.
وقتی که LOG اندروید رو نگاه می کنم کلا بی خیال آیفون می شم!! یا این که رابط کاربری سامسونگ که خیلی عالیه

ولی از نظر کیفیت سامسونگ یه جوراییه، S2 خریدم که همون مشکل معروف زردی صفحه نمایش رو داشت.
تو فروم One Xهم نگاه کردم دوستان یه چیزایی نوشته بودن از بابت مشکلات LCD

ببخشید که پر حرفی کردم.آخه نمی خوام این دفعه مثل قضیه S2 بشه

کسی نیست که یه نظری ،پیشنهادی بده ؟!!!

نغمه م
02-12-2012, 18:52
بهتر از این . Xperia U یا live with Walkman یا xperia mini
Xperia Neo
Xperia Ray
هر کدوم دلتون خواست
همشون توی رنج قیمت میرو هست
u و neo که گرون ترن
ظاهر مینی هم زیا دوست ندارم
نظرتون راجع به galaxy ace و galaxy gio چیه؟

02-12-2012, 22:04
u و neo که گرون ترن
ظاهر مینی هم زیا دوست ندارم
نظرتون راجع به galaxy ace و galaxy gio چیه؟
Neo V و Ray همین قیمت باید باشن.
انتخاب های به مراتب بهتری هستن نسبت به Ace.

HITB0Y
02-12-2012, 22:36
سلام دوستان
آیا خرید گوشی هایی که از خیلی لحاظ قدرتمند هستن ولی در ایران شناخته شده نیستن کار درستی هست؟!؟منظورم اینه آیا از نظر پشتیبانی سخت افزاری(تامین قطعه و لوازم جانبی) و نرم افزاری+تعمیرکار آشنا به اونها و...ممکنه به مشکل بخوریم؟
مثل گوشی lenovo k860 و Xiaomi MI-2 که فوق العاده قوی اند ولی کمی شک دارم تو خریدشون!
اینم لینک مقایسه:

اگه به نظرتون خرید این سبک گوشی میتونه کار درستی باشه پس بین گوشی های بالا کدومو پیشنهاد میکنید؟
البته خودم لنوو رو به دوام و کیفیت میشناسم چون الان لپ تاپ تینک پد دارم ولی درباره XIAOMI اطلاعات ندارم...
خیلی ممنون

02-12-2012, 22:54
سلام دوستان
آیا خرید گوشی هایی که از خیلی لحاظ قدرتمند هستن ولی در ایران شناخته شده نیستن کار درستی هست؟!؟منظورم اینه آیا از نظر پشتیبانی سخت افزاری(تامین قطعه و لوازم جانبی) و نرم افزاری+تعمیرکار آشنا به اونها و...ممکنه به مشکل بخوریم؟
مثل گوشی lenovo k860 و Xiaomi MI-2 که فوق العاده قوی اند ولی کمی شک دارم تو خریدشون!
اینم لینک مقایسه:

اگه به نظرتون خرید این سبک گوشی میتونه کار درستی باشه پس بین گوشی های بالا کدومو پیشنهاد میکنید؟
البته خودم لنوو رو به دوام و کیفیت میشناسم چون الان لپ تاپ تینک پد دارم ولی درباره XIAOMI اطلاعات ندارم...
خیلی ممنون
از نظر تعمیر که هیچی. خراب شد دیگه باید به فکر سطل آشغال باشید. :دی ولی درست استفاده کنید به این سادگیا مشکلی پیش نمیاد.
راجع به لنوو ها اونقدرا اطلاعی ندارم ولی گوشی های بدی نیستن اونقدرا.
MI-2 برای خود تیم MIUI هست و ساپورت نرم افزاری خوبی داره و همینطور قیمت خیلی کم و امکانات بالا.
اگه بتونید خریداری کنید فکر نمیکنم انتخاب بدی باشه.

HITB0Y
02-12-2012, 23:11
از نظر تعمیر که هیچی. خراب شد دیگه باید به فکر سطل آشغال باشید. :دی ولی درست استفاده کنید به این سادگیا مشکلی پیش نمیاد.
راجع به لنوو ها اونقدرا اطلاعی ندارم ولی گوشی های بدی نیستن اونقدرا.
MI-2 برای خود تیم MIUI هست و ساپورت نرم افزاری خوبی داره و همینطور قیمت خیلی کم و امکانات بالا.
اگه بتونید خریداری کنید فکر نمیکنم انتخاب بدی باشه.

ممنون از پاسختون
درباره تیم MIUI بیشتر توضیح میدید؟
از چه نظر ساپورت نرم افزاریشون خوبه؟
لنوو حدود 1300 و Xiaomi حدود 1650 آب میخوره!:sq_12:

h!tman
02-12-2012, 23:14
سلام دوستان
اینم لینک مقایسه:

خیلی ممنون

شما چطور میتونید این ها رو تهیه کنید؟!
اگر در خارج هستید فکر کنم بتونید توی جایی بجز فروشگاه گوگل پلی ، نکسوس 4 رو پیدا کنید

03-12-2012, 00:11
ممنون از پاسختون
درباره تیم MIUI بیشتر توضیح میدید؟
از چه نظر ساپورت نرم افزاریشون خوبه؟
لنوو حدود 1300 و Xiaomi حدود 1650 آب میخوره!:sq_12:
MIUI یه رامه که بیسش به عهده یه تیم دولوپر چینیه. که البته همین بیس رو خیلی ها تغییرات میدن و پورت میکنن و ... . از نظری هم ساپورتشون خوبه که یکی از پرطرفدار ترین رام ها رو دارن و آپدیت های هفتگی میدن و معمولا هم آپدیت های ماژور رو اول برای گوشی های خودشون میدن.
ولی با این قیمت میتونین S3 بگیرین که مناسب تره. مزیت اینا فقط قیمتشونه که تو خود چین خیلی پایینه مث که.

اگر در خارج هستید فکر کنم بتونید توی جایی بجز فروشگاه گوگل پلی ، نکسوس 4 رو پیدا کنید
نکسس ۴ بیرون پلی ۶۰۰ دلاره. :| چه کاریه خو. :|

HITB0Y
03-12-2012, 00:18
داخل هستم!:31:
آشنا توی دبی هست
+
یه آشنای دیگه که هر چند وقت یه بار میره چین
+
یه نفر هم هست که کارش اینه,بهش پول میدی گوشیه مورد نظر رو میاره(ولی تا حالا باهاش کار نکردم)

درباره نکسوس بعید میدونم رابط کاربریش منو راضی کنه...با هر چی ال جی کار کردم از UI اش زده شدم!برای آپدیت هم که ضعیف عمل کرد...مثل Optimus black که آپدیت نداد...بقیه رو هم دیر داد!:sq_11:
ولی درباره نکسوس نمیدونم چطور میخواد باشه؟البته سخت افزار داخلی خیلی خوبی داره!
و اینکه گویا به دلیل کمبود تولید و افزایش تقاضا فعلا تو مراکز فروش کمیاب شده!:sq_3:

03-12-2012, 15:58
داخل هستم!:31:
آشنا توی دبی هست
+
یه آشنای دیگه که هر چند وقت یه بار میره چین
+
یه نفر هم هست که کارش اینه,بهش پول میدی گوشیه مورد نظر رو میاره(ولی تا حالا باهاش کار نکردم)

درباره نکسوس بعید میدونم رابط کاربریش منو راضی کنه...با هر چی ال جی کار کردم از UI اش زده شدم!برای آپدیت هم که ضعیف عمل کرد...مثل Optimus black که آپدیت نداد...بقیه رو هم دیر داد!:sq_11:
ولی درباره نکسوس نمیدونم چطور میخواد باشه؟البته سخت افزار داخلی خیلی خوبی داره!
و اینکه گویا به دلیل کمبود تولید و افزایش تقاضا فعلا تو مراکز فروش کمیاب شده!:sq_3:
آشنایی که میره چین گزینه خوبیه. بقیه موارد خیر. هر چند خرید این گوشی ها یه مقداری ریسکه.

در مورد نکسس هم فقط و فقط تولید سخت افزار با LG هست و UI مخصوص گوگله و آپدیت ها هم توسط گوگله. یعنی اولین گوشی ایه که واسش آپدیت میاد. اکثر دولوپرای معروف GNex هم زدن تو کار N4. اوضاش نسبت به GNex بهتره حس میکنم. :|
ولی سخت گیر میاد. از eBay میتونین ۶۰۰$ بخرید یا اگه آشنا امریکا دارید با ۶-۷ هفته (البته توی XDA مثل اینکه خیلی از سفارشا رو گوگل لغو میکنه این اواخر. :دی) انتظار میتونین ۳۵۰ دلار بخرید.

نغمه م
03-12-2012, 17:05
Neo V و Ray همین قیمت باید باشن.
انتخاب های به مراتب بهتری هستن نسبت به Ace.

پس یعنی به نظره شما neoو ray بهتر از ace هستند
میشه لطف کنید بگید از چه لحاظ؟
میدونم کیفیت صفحه نمایششون بهتره
دوربین دوم دارن
و cpu شون 1
چیزه دیگه ای هست که من نمیدونم؟!
راستی بین neo و neo v کدومشون بهتره؟ neo؟!! اینا که مثل همن اصلا از نظره ظاهری قابل تشخیص نیستن!!

h!tman
03-12-2012, 18:36
آشنایی که میره چین گزینه خوبیه. بقیه موارد خیر. هر چند خرید این گوشی ها یه مقداری ریسکه.

در مورد نکسس هم فقط و فقط تولید سخت افزار با LG هست و UI مخصوص گوگله و آپدیت ها هم توسط گوگله. یعنی اولین گوشی ایه که واسش آپدیت میاد. اکثر دولوپرای معروف GNex هم زدن تو کار N4. اوضاش نسبت به GNex بهتره حس میکنم. :|
ولی سخت گیر میاد. از eBay میتونین ۶۰۰$ بخرید یا اگه آشنا امریکا دارید با ۶-۷ هفته (البته توی XDA مثل اینکه خیلی از سفارشا رو گوگل لغو میکنه این اواخر. :دی) انتظار میتونین ۳۵۰ دلار بخرید.
به بازار های امارات بیاد. هرچقدر هم باشه توی عمده خریدن قیمت خود گوگل در میاد : دی

03-12-2012, 20:20
پس یعنی به نظره شما neoو ray بهتر از ace هستند
میشه لطف کنید بگید از چه لحاظ؟
میدونم کیفیت صفحه نمایششون بهتره
دوربین دوم دارن
و cpu شون 1
چیزه دیگه ای هست که من نمیدونم؟!
راستی بین neo و neo v کدومشون بهتره؟ neo؟!! اینا که مثل همن اصلا از نظره ظاهری قابل تشخیص نیستن!!
شما همه چیزو گفتین. چی موند دیگه؟! :دی
صفحه نمایش بهتر و سخت افزار خیلی قوی تر.
نئو دوربینش ۸ ه ولی نئو وی ۵.

به بازار های امارات بیاد. هرچقدر هم باشه توی عمده خریدن قیمت خود گوگل در میاد : دی
میگم که نظرت چیه نفری ۳۰ تا بخریم قیمت عمده در بیاد؟! :دی

نغمه م
03-12-2012, 21:30
[QUOTE=.:PAR3A:.;7348293]شما همه چیزو گفتین. چی موند دیگه؟! :دی
صفحه نمایش بهتر و سخت افزار خیلی قوی تر.
نئو دوربینش ۸ ه ولی نئو وی ۵.

من خیلی از سخت افزار سر در نمی یارم ولی فکر کنم neo v به خاطره داشتن chipst وGpu بهتر باشه درسته؟
موقع خرید از کجا میشه تشخیص بدم که فروشنده neo خالی رو به جای neo v بهم نداده؟
یا در واقع سرم و کلاه نذاشته!!
چون تو عکسا که فرقی با هم ندارن
یه سوال دیگه اینکه الان قیمت neo v چنده؟
خیلی ممنونم ازتون که وقت میذارید و سوالامو جواب میدید
اهان دو تا سوال دیگه!!!
اینکه هنگ و کند کار کردنم داره؟
باطریش زود خالی نمیشه؟

h!tman
03-12-2012, 22:31
Neo و Neo V و Ray از نظر سخت افزاری تفاوتی ندارن.خیالتون تخت
موقع خرید هم از روی جعبه یا از توی ستینگ(کلید کنار هوم) قسمت About Phone و نام دستگاه رو Neo V نوشته باشه
یا زیر باطری!
هنگ و اینا که هست،ولی کمه
باطری هم متوسطه و تا 1روز جواب میده

HITB0Y
03-12-2012, 23:21

پس اگه UI گوگله نباید دوشواری داشته باشیم!
اون 350$ برای 8 گیگه یا 16 گیگ؟
Adreno 320 نسبت به MALI400 چطوره؟
کیفیت ساخت و به خصوص جنس قاب پشت چطوره؟
یه گوشی درست حسابی هم که میزنن card slot براش نمیزارن!!:sq_11:

شما آدرس اون فروشگاه یا فروشنده رو نیشان من بده تا شاید با هم کنار اومدیم!:sq_24:

03-12-2012, 23:43
پس اگه UI گوگله نباید دوشواری داشته باشیم!
اون 350$ برای 8 گیگه یا 16 گیگ؟
Adreno 320 نسبت به MALI400 چطوره؟
کیفیت ساخت و به خصوص جنس قاب پشت چطوره؟
یه گوشی درست حسابی هم که میزنن card slot براش نمیزارن!!:sq_11:

350 برای ۱۶ه.
تا حد نسبتا زیادی قوی تره.
کیفیت ساخت گوشی که متوسطه ولی برای پشت گوشی توی ریویو ها گفتن که حتما یه بامپر یا نهایتا یه اینویزیبل شیلد لازمه.

نغمه م
04-12-2012, 09:00
Neo و Neo V و Ray از نظر سخت افزاری تفاوتی ندارن.خیالتون تخت
موقع خرید هم از روی جعبه یا از توی ستینگ(کلید کنار هوم) قسمت About Phone و نام دستگاه رو Neo V نوشته باشه
یا زیر باطری!
هنگ و اینا که هست،ولی کمه
باطری هم متوسطه و تا 1روز جواب میده
واقعا ممنونم ازتون به خاطره راهنمایی هاتون
فقط مونده اخره هفته برم علا الدین ببینم neo v به بودجم میخوره یا نه!!
چون از تو سایت ها نمیشه قیمت دقیق رو فهمید
اگه نخوره مجبورم همون ace رو بردارم
مجبورم قیده صفحه نمایش بهتر و cpu بهتره ین مدلا رو بزنم!!!:sq_3:

7918+khoram
05-12-2012, 22:58
سلام دوستان
بعد کلی بررسی رفتم بازار علاالدین برای خرید گوشی htc one x.
هر جا می رفتم یه قیمتی می گفتن بعد پای معامله که می رفتی کلی داستان برای گوشی در می آوردن می گفتن باید گوشی setup box بریزیم اگه نریزی wifi گوشیت فعال نمیشه بلوتوثش کار نمیکنه باهاش نمی تونی sms بدی ، setup box orginal یه هزینه داره setup box copy ارزون تره ...... کلی داستان دیگه.
این جریان setup box چیه؟

06-12-2012, 00:14
سلام دوستان
بعد کلی بررسی رفتم بازار علاالدین برای خرید گوشی htc one x.
هر جا می رفتم یه قیمتی می گفتن بعد پای معامله که می رفتی کلی داستان برای گوشی در می آوردن می گفتن باید گوشی setup box بریزیم اگه نریزی wifi گوشیت فعال نمیشه بلوتوثش کار نمیکنه باهاش نمی تونی sms بدی ، setup box orginal یه هزینه داره setup box copy ارزون تره ...... کلی داستان دیگه.
این جریان setup box چیه؟
یه ترفند خیلی شیک و مجلسی واسه سر کیسه کردن خریدارا. دروغ میگن بی شرفا اصن چنین قضیه ای نیس. :|
هر جا واسه خرید رفتین قبل هر چیزی بپرسین که بدون نرم افزار و ستاپ و فلان میده یا نه.

h!tman
06-12-2012, 00:34
یا خیلی راحت تر
از طبقه آخر خرید کنید

HITB0Y
06-12-2012, 01:04
سلام دوستان
بین lg 4X و htc One X کدوم رو پیشنهاد میدید؟!چرا؟
ممنون

h!tman
06-12-2012, 01:26
بین فقط این دو ؟
One X باز بهتره، یکم ساپورتش بهتره . صفحه نمایشش هم خوبه.ولی اکثر سری هاش یک سری مشکلات داشتند.
البته 4X HD یکم باطریش بهتره
دوربینم یکم وان ایکس تعطیله
بگم ساپورت ال جی داغونه دروغ نگفتم!

7918+khoram
06-12-2012, 01:45
یه ترفند خیلی شیک و مجلسی واسه سر کیسه کردن خریدارا. دروغ میگن بی شرفا اصن چنین قضیه ای نیس. :|
هر جا واسه خرید رفتین قبل هر چیزی بپرسین که بدون نرم افزار و ستاپ و فلان میده یا نه.
جالب اینجا بود ازشون توضیح می خواستی برات متال می زدن این گوشی مثل لب تابی که سیستم عامل نداره و این گوشی هم همه امکاناتش فعال نیست لازم هست setup box اصلی نصب شه تا فعال شه . setup box از سایت htc انلاین می خرن تا این امکانات فعال شه.
به نظرتون بهتر این گوشی تو رنج قیمت 1.3 چی هست؟؟:sq_3:

HITB0Y
06-12-2012, 02:01
بین فقط این دو ؟
One X باز بهتره، یکم ساپورتش بهتره . صفحه نمایشش هم خوبه.ولی اکثر سری هاش یک سری مشکلات داشتند.
البته 4X HD یکم باطریش بهتره
دوربینم یکم وان ایکس تعطیله
بگم ساپورت ال جی داغونه دروغ نگفتم!

خب الویت هام اینه که 4 هسته ای باشه+تگرا3 هم باشه!:20:به همین خاطر فقط این دو تا رو پیدا کردم .
ONE X خوبه ولی sense برام یکم تکراری شده!
از طرفی حرف های شما هم کاملا درسته,نمیدونم چیکار کنم!؟!

h!tman
06-12-2012, 10:45
به نظرم همین One X بهتره. اما بهترین چهار هسته ای نیست!

06-12-2012, 14:56
جالب اینجا بود ازشون توضیح می خواستی برات متال می زدن این گوشی مثل لب تابی که سیستم عامل نداره و این گوشی هم همه امکاناتش فعال نیست لازم هست setup box اصلی نصب شه تا فعال شه . setup box از سایت htc انلاین می خرن تا این امکانات فعال شه.
به نظرتون بهتر این گوشی تو رنج قیمت 1.3 چی هست؟؟:sq_3:
من باشم یه گلکسی نکسس میگیرم حدود ۱ تومن (یه مقدار پایین تر). :| نوت هم مثلا هست حدود ۱۳۵۰ ایناست فک کنم.

misam5526
06-12-2012, 19:41
نظرات در مورد GLX یه کم عجیب بود....
فارغ از برندش ،چون تا حالا با دو تاش کار کردم میتونم بگم گوشی که در رنج ارزان قیمت میتونه توقعات افراد معمولی رو که فقط گوشی میخوان رو براورده کنه.
اولی که تو خدمت بود که یکی از بچه ها داشت یه GLX (به خاطر دو سیمکارته بودنش گرفته بود) و انصافاً هم خوب کار کرد براش هم تمیز موند تا آخر خدمت ...

تازگی ها هم یکی از دوستان M1 رو خریده بود به قیمت 100 تومن ... آدم خیلی گوشی بازی نیست و منم که با این گوشی کار کردم نه فوق العاده بود نه خیلی بد ! به نسبت قیمتش گوشی خوبی بود ... این دو سه ماه هم اذیت نکرده اون بنده خدا رو...

میدونم تاپیک در مورد یه گوشی دیگه با قیمت خیلی بالا بود ... دیدم کمی دید منفی دارید به برند GLX ....

atlas-m
06-12-2012, 22:20
به علت بعضی مسائل پستمو تغییر میدم.

07-12-2012, 01:12
حذف شود ! :-)

JOOYAND
07-12-2012, 08:44
من چند سوال دارم تا بتوانم گوشی مورد نظرم را انتخاب کنم.
1- هسته 4 هسته ای به درد می خورد یا فقط کلک بازاریابی است؟ آخه شنیدم اندروید 4.1 هم دو هسته را درگیر می کند و تازه نه همه هسته ها را
2- سرعت سی پی یو چقدر باشد خوبه تا هنگ نکنه؟ داغ نکنه؟
3- می خواهم بتوانم تا مدتها گوشیم را آپدیت کنم. پس رام چقدری باید بگیرم؟ مثل اینکه الان 1 گیگ آخرشه!
4- این ضررهای امواج گوشی را از کجا میتوانم بررسی کنم؟ شنیدم سونی خیلی به این اهمیت نمیدهد اما سامسونگ اوضاعش بهتره ! فکر کنم باید sar را چک کنیم . اما بیشتر نمیدانم.
5- برام خیلی دوربین مهم نیست اما رزولیشن تصویر و کیفیت صفحه و قدرت تاچ برام مهم است.
6- دوست ندارم پول برا چیزی بدهم که برام کاربرد نداشته باشد. مثلا اگر استفاده از بعضی قابلیتهای گوشی مستلزم بلد بودن برنامه نویسه پیشرفته و حرفه ای باشد برای من کاربرد ندارد. اما اگر بیارزد ارزشش را داشته باشد مشکلی نیست.

یه چیزی میگم نخندیدها: من الان یه p1 دارم که نسبتا راضیم.مشکلم باهاش اینه قابش شکسته و باعث آبروریزی است. دیگه خودم یاد گرفتم تاچ را هم عوض کنم. اما می گویند اندروید دنیای دیگری است. واقعا ارزش داره عوض کنم؟
لطفا به همش جواب دهید تا بتوانم چند گزینه انتخاب کنم و دربارشون مشورت کنم.

atlas-m
07-12-2012, 10:35
عزیز الان نکسس ۷ ۲۰۰ دلاره. این اون وقت ۲۰۰ باشه؟! نهایتا ۳۰-۴۰ دلاره. :‌))
تصصیح شد!
درست شد؟

always-online
07-12-2012, 18:22
دوستان کسی قیمت xperia tipo dual رو داره؟
نظرتون در مورد این گوشی چیه؟

atlas-m
07-12-2012, 23:12
عزیز الان نکسس ۷ ۲۰۰ دلاره. این اون وقت ۲۰۰ باشه؟! نهایتا ۳۰-۴۰ دلاره. :‌))
سلام.
تـــــــــــشکر

hamidreza2010
08-12-2012, 20:52
دوستان کسی قیمت xperia tipo dual رو داره؟
نظرتون در مورد این گوشی چیه؟

قیمت : 434000 تومان بدون گارانتی

قیمت : 509000 تومان با گارانتی 1 ساله شرکت پارس کامتل

گوشی بدی نیست cpu ضعیفه.دوربینش هم 3.2 هست.صفحه نمایشش هم 3.2 اینچ هست.
ولی اگه میخوای باگارانتیش رو بخری یه 60 تومن دیگه بذار روش ایکسپریا u بگیر.از هر لحاظ از این گوشی بهتره.یعنی اصلا قابل مقایسه با هم نیستند

7918+khoram
09-12-2012, 18:43
سلام دوستان
بالاخره من گوشی one x سفید خریدم:n02:
واقعا رابط کاربری htc فوق العاده است.
لازم به ذکر است که قبل از اینکه این گوشی رو بگیرم متوجه یه نکته حساس شدم که لازمست قبل از خرید هر گوشی دوستان به آن توجه کنند
متاسفانه بعضی از کسبه (که واقعا نمی دونم چی بهشون بگم) اقدام به فروش گوشی دست دوم به جای گوشی آکبند می کنند که خود من به 2 مورد برخوردم و اگر پول داده بودم همون اول بدجوری گوشی رو بهم انداخته بودند.
1- به بسته بندی گوشی و نحوه آکبند بودن بسیار توجه کنید
2- مطمئن شید که شارژر گوشی در بسته بندی اصلی خودش هست.
3 -به بدنه گوشی نگاه کنید به درگاه usb ، جک هدفون توجه کنید باید کاملا تمیز و عاری از هرگونه خط خش باشد.
4-روی صفحه نمایش تمامی گوشی ها برچسب خاص مربوط به آن گوشی وجود دارد.
5- و نکته مهم تر همه اینکه سعی کنید تا گوشی رو تست نکردین پول به فروشنده ندید البته سخته ولی ممکنه من این کارو کردم

Pedram_mrn
09-12-2012, 21:28
سلام دوستان
بالاخره من گوشی one x سفید خریدم:n02:
واقعا رابط کاربری htc فوق العاده است.
لازم به ذکر است که قبل از اینکه این گوشی رو بگیرم متوجه یه نکته حساس شدم که لازمست قبل از خرید هر گوشی دوستان به آن توجه کنند
متاسفانه بعضی از کسبه (که واقعا نمی دونم چی بهشون بگم) اقدام به فروش گوشی دست دوم به جای گوشی آکبند می کنند که خود من به 2 مورد برخوردم و اگر پول داده بودم همون اول بدجوری گوشی رو بهم انداخته بودند.
1- به بسته بندی گوشی و نحوه آکبند بودن بسیار توجه کنید
2- مطمئن شید که شارژر گوشی در بسته بندی اصلی خودش هست.
3 -به بدنه گوشی نگاه کنید به درگاه usb ، جک هدفون توجه کنید باید کاملا تمیز و عاری از هرگونه خط خش باشد.
4-روی صفحه نمایش تمامی گوشی ها برچسب خاص مربوط به آن گوشی وجود دارد.
5- و نکته مهم تر همه اینکه سعی کنید تا گوشی رو تست نکردین پول به فروشنده ندید البته سخته ولی ممکنه من این کارو کردم

خیلی به خودت سخت گرفتی...
میرفتی طبقه های 5 و 6 راحت یه گوشی آک میخریدی این همه ام پول ستاپ و با کس برنامه هم ازت نمیگرفتن.

Pedram_mrn
09-12-2012, 21:40
من چند سوال دارم تا بتوانم گوشی مورد نظرم را انتخاب کنم.
1- هسته 4 هسته ای به درد می خورد یا فقط کلک بازاریابی است؟ آخه شنیدم اندروید 4.1 هم دو هسته را درگیر می کند و تازه نه همه هسته ها را
2- سرعت سی پی یو چقدر باشد خوبه تا هنگ نکنه؟ داغ نکنه؟
3- می خواهم بتوانم تا مدتها گوشیم را آپدیت کنم. پس رام چقدری باید بگیرم؟ مثل اینکه الان 1 گیگ آخرشه!
4- این ضررهای امواج گوشی را از کجا میتوانم بررسی کنم؟ شنیدم سونی خیلی به این اهمیت نمیدهد اما سامسونگ اوضاعش بهتره ! فکر کنم باید sar را چک کنیم . اما بیشتر نمیدانم.
5- برام خیلی دوربین مهم نیست اما رزولیشن تصویر و کیفیت صفحه و قدرت تاچ برام مهم است.
6- دوست ندارم پول برا چیزی بدهم که برام کاربرد نداشته باشد. مثلا اگر استفاده از بعضی قابلیتهای گوشی مستلزم بلد بودن برنامه نویسه پیشرفته و حرفه ای باشد برای من کاربرد ندارد. اما اگر بیارزد ارزشش را داشته باشد مشکلی نیست.

یه چیزی میگم نخندیدها: من الان یه p1 دارم که نسبتا راضیم.مشکلم باهاش اینه قابش شکسته و باعث آبروریزی است. دیگه خودم یاد گرفتم تاچ را هم عوض کنم. اما می گویند اندروید دنیای دیگری است. واقعا ارزش داره عوض کنم؟
لطفا به همش جواب دهید تا بتوانم چند گزینه انتخاب کنم و دربارشون مشورت کنم.

این سوالایی که پرسیدی فک نکنم کسی بشون جواب بده بهتره خودت بری دنبالش تونت...

یه چیز کلی بگم مهم بودن هسته بستگی داره به نوع CPU و اصلا خود گوشی و کلی نیستش خیلی پیچیده تره....
رم 768 مگابایت به بالا و سی پی یو تک هسته ایه 1 گیگاهرتزی هم کاملا جوابگوهه...پایین تر باشه جالب نمیشه.
شما بهتر بود سقف بودجتو میگفتی تا ما بهتر میتونیستیم راهنماییت کنیم...

ولی من چنتا گوشی میگم از متوسط به بالا خودت برو دنبالشون...
Ace 2=700
Galaxy s Advance
Xperia p
Xperia S
Galaxy Nexus
LG 4X HD
One X
S III=1600
پایین تر از این رنج نگیری بهتره...

hamidreza2010
10-12-2012, 02:10
این سوالایی که پرسیدی فک نکنم کسی بشون جواب بده بهتره خودت بری دنبالش تونت...

یه چیز کلی بگم مهم بودن هسته بستگی داره به نوع CPU و اصلا خود گوشی و کلی نیستش خیلی پیچیده تره....
رم 768 مگابایت به بالا و سی پی یو تک هسته ایه 1 گیگاهرتزی هم کاملا جوابگوهه...پایین تر باشه جالب نمیشه.
شما بهتر بود سقف بودجتو میگفتی تا ما بهتر میتونیستیم راهنماییت کنیم...

ولی من چنتا گوشی میگم از متوسط به بالا خودت برو دنبالشون...
Ace 2=700
Galaxy s Advance
Xperia p
Xperia S
Galaxy Nexus
LG 4X HD
One X
S III=1600
پایین تر از این رنج نگیری بهتره...

گوشی های پیشنهادیت خوبن ولی ایکسریا یو هم گوشی خوبیه

VAHID
10-12-2012, 18:18
این xperia sl گوشی خوبیه؟؟قیمت چنده؟

ارزش خرید داره.....

h!tman
10-12-2012, 21:32
Xperia S ارزون تر و بهتر از اونه
یا Galaxy nexus که از جفتشون بهتره

Behsood
10-12-2012, 21:40
سلام
یه راهنمایی میخواستم.
S III بگیرم یا نه؟
الان S II دارم و مشکل اصلیم باطری 1650 میلی آمپریشه که کشش نداره.
مد نظر خودم بیشتر Razr Maxx موتورولا هست اما فکر کنم قیمتش خیلی ناجوانمردانه! باشه.
چیزی در حد این دو چی بگیرم؟
اسلات رم مهمه برام!

JOOYAND
11-12-2012, 00:46
سلام دوستان. من بالاخره بعد کلی تحقیق گوشی galaxy s3 خریدم . 1650
البته یه اشتباه کردم و بابت پانچ لیزری سیمکارت 20 تومن ازم گرفت . اما میشد این را هم ندهم.
راستی دو سوال: من با گارانتی کامتل گرفتم اما این هیچ کارت گارانتی ندارد؟ وقتی اومدم خونه متوجه شدم توش کارت نیست.
بین گوشی ساخت چین و ویتنام فرقی هست؟

مهرسا1
11-12-2012, 00:54
بهترین گوشی اندرویدی برای وبگردی چیه؟

Agame.Arash
11-12-2012, 15:24
بهترین گوشی اندرویدی برای وبگردی چیه؟

یه رنج قیمت میزاشی بد نبودا ! ... اگه میلیونر میباشی یه نوت 2 باید بگیری !

M Like Mother
11-12-2012, 17:56
سلام

گوشی اندرویدی میخواستم بگیرم حدود قیمت 800 تومان خواستم بین گلکسی و htc انتخاب کنم

چند تا مدل گفتند تو این قیمت ها مثلا
سامسونگ
Galaxy S Duos S7562

و اچ تی سی
Desire V
Desire VC
Desire X

سی پی یو هاشون تقریبا همه یکی هستند فقط Desire X نوع سی پی یوش Dual-core است

شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ یا کلا خیلی فرقی ندارند؟

Agame.Arash
11-12-2012, 19:04
همون desire x بگیر ... البته تا 800 از سونی اکسپریاهای مختلفی هم که هست میتونی انتخاب کنی ... سونی 400 500 تومنیاشم 2 هسته این !

M Like Mother
11-12-2012, 20:17
همون desire x بگیر ... البته تا 800 از سونی اکسپریاهای مختلفی هم که هست میتونی انتخاب کنی ... سونی 400 500 تومنیاشم 2 هسته این !

سونی ها رو که الان نگاه میکردم تو زمینه عکاسی و آپشن هاش چیزهای بیشتری دارند اما تو اچ تی سی اینطور نیست شاید هم تو سایت ننوشته مثل
پانوراما
استابلایزر
تشخیص صورت و لبخند
فوکوس لمسی

اما برای اچ تی سی اینها نیست

Agame.Arash
11-12-2012, 21:17
به نظرم یکم هزینه کنی xperia p هم همین حدوداس مطمین باش ناامیدت نمی کنه من الان xperia s دارم با اطمینان میدونم یکی از قدرتمند ترین دو هسته ای های بازاره البته به همراه برادراش xperia t acros و ... کلا به نظرم تو این رنج قیمت گوشی های سونی خیلی بهترن ... بازم پیشنهاد میکنم سونی بگیری ...

Pedram_mrn
12-12-2012, 00:17
گوشی های پیشنهادیت خوبن ولی ایکسریا یو هم گوشی خوبیه

اره گوشیه خوبیه تو رنج قیمت خودش ولی رم 512 یکم کمه دیگه واسه اندروید... بعدا پشیمون میشی چرا یکم بیشتر هزینه نکردی...

سلام
یه راهنمایی میخواستم.
S III بگیرم یا نه؟
الان S II دارم و مشکل اصلیم باطری 1650 میلی آمپریشه که کشش نداره.
مد نظر خودم بیشتر Razr Maxx موتورولا هست اما فکر کنم قیمتش خیلی ناجوانمردانه! باشه.
چیزی در حد این دو چی بگیرم؟
اسلات رم مهمه برام!

از اس 2 به اس 3 چیز زیادی گیر شما نمیاد... اگه باتریه اس 2 جواب شما رو نمیده مطمئن باش با اس 3 هم به مشکل میخوری...
ریز مکس باتریه خوبی داره ولی قیمتش به قول شما ناجوانمردانس 1350 1400...
سخت افزارش یه نسل عقبه صفحه نمایش جالبی هم نداره...
ریزر مکس اچ دی عالیه که البته هنوز نیومده و قیمتش حتما فضاییه.
من جای شما بودم یا گوشیمو نگه میداشتم یا یه گوشیه اس 3 کار کرده میگرفتم که خیلی ضرر نکنم.. اونم تو این بازار و این قیمتا.

سلام دوستان. من بالاخره بعد کلی تحقیق گوشی galaxy s3 خریدم . 1650
البته یه اشتباه کردم و بابت پانچ لیزری سیمکارت 20 تومن ازم گرفت . اما میشد این را هم ندهم.
راستی دو سوال: من با گارانتی کامتل گرفتم اما این هیچ کارت گارانتی ندارد؟ وقتی اومدم خونه متوجه شدم توش کارت نیست.
بین گوشی ساخت چین و ویتنام فرقی هست؟

چرا انقد یهویی:n02:
باید از طبقه ای 5 و 6 میخریدید..
پانچ لیزری:n09: اون موقع که من رفتم میگفتن 30 دلار میشه:n02: دزدای کثیف...
رو کارتنش هیچ لیبلی نداره؟ اس 3 با کامتل ندیدم تاحالا یا سامتل یا همراه سرویس این دوتا گارانتی کردنش...
شما بیشتر بررسی کن حتما باید یه نشونی از گارانتی روش باشه وگرنه که سرت کلاه گذاشتن این فروشنده ها ازین کارا زیاد میکنن...
بین چین و ویتنام هم هیچ فرقی نیس...

گلابي
12-12-2012, 14:00
دوستان به نظرتون XS بهتره یا X ION ؟

Agame.Arash
12-12-2012, 14:57
دوستان به نظرتون XS بهتره یا X ION ؟

یون نخر...خیلی بزرگه... تو دس یه جوریه به نظرم زیاد کار کردن باهاش جالب نیس...تازه همین چن وقت پیش هم واسش اندروید 4 اومد!... واسه اس 4.1 هم داره میاد... تایه هفته دیگه تقریبا!... در کل شما با این هزینه ای که میخوای بکنی میتونی ایکس اس ال یا اگه خیلی پول داری تی یا آکرو اس هم بگیری...

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

گلابي
12-12-2012, 15:51
یون نخر...خیلی بزرگه... تو دس یه جوریه به نظرم زیاد کار کردن باهاش جالب نیس...تازه همین چن وقت پیش هم واسش اندروید 4 اومد!... واسه اس 4.1 هم داره میاد... تایه هفته دیگه تقریبا!... در کل شما با این هزینه ای که میخوای بکنی میتونی ایکس اس ال یا اگه خیلی پول داری تی یا آکرو اس هم بگیری...

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

والا بوجه ام که به Acro S یا T نمیرسه که بیشتر نظرم روی این 2 مدله ، اتفاقا این مشکل بزرگ بودن رو بهش فکر کردم به نظرم S هم مشکل باشه کار کردن باهاش؟
کیفیت ساخت گوشی های سونی خوبه؟گوشی از دست من زیاد زمین میخوره...

Agame.Arash
12-12-2012, 17:06
والا بوجه ام که به Acro S یا T نمیرسه که بیشتر نظرم روی این 2 مدله ، اتفاقا این مشکل بزرگ بودن رو بهش فکر کردم به نظرم S هم مشکل باشه کار کردن باهاش؟

والا به نظر من خرید یون منطقی نیست ! ... به نظر نمیاد سونی زیاد علاقه ای به ساپورتش داشته باشه انگار ! ... بین اس و یون اس بهتره ... البته خب اگه هر کدومشون بخورن پیشت زمین همونجا باید بندازیش دور ! البته کیفت ساختشون عالیه ولی ظریفه ! نوار شیشه ایه زیر اس اگه بخوره تو زمین .... خدا نکنه ! ... اگه میخوای هم یه گوشی سگ جون ضد ضربه ضد آب ضد خاک بخری xperia go ... ولی اگه ایکس اس خریدی باید خیلی حواست بش باشه ! ... خیلی ...

Pedram_mrn
12-12-2012, 17:26

اکسپریا اس خوبه از نظر ساپورت هم رفته جز AOSP که در آینده مثل نکسوس ها آپدیت براش میاد...
تو این رنج یه نگاهی هم به گلکسی نکسوس بندازید واقعا گوشیه عالیه ای...
چیزی که تو یون نگران کنندس همون بحث آپدیتشه...
تمام اسمارت فون ها با زمین خورن زخمی میشن ولی بعضی ها مثل اس 3 میترکن:n02:
که با یه گارد 10 تومنی این مشکل حل میشه...

amir--khan
12-12-2012, 19:32
سلام.منم میخام یه گوشی آندرویدی حداکثر تا 1 تومن بخرم الانم galaxy ace دارم.
البته خودم xperia s میخاستم بخرم که تو نظرات خوندم صفحش زرد میشه و دوربینش قطع میشه و آسفالتو خوب اجرا نمیکنه و رنگ قاب پشتش بعد یه مدت میره .
نظر شما چیه؟ اینم بگم که باتری زیاد واسم مهم نیست! کارکرده هم مسئله ای نیست.
ace چند بفروشم؟

HITB0Y
14-12-2012, 13:11
سلام
نوت1 اصل کره با فاکتور فروش بدون جعبه چند میارزه؟!

گلابي
14-12-2012, 16:44
والا به نظر من خرید یون منطقی نیست ! ... به نظر نمیاد سونی زیاد علاقه ای به ساپورتش داشته باشه انگار ! ... بین اس و یون اس بهتره ... البته خب اگه هر کدومشون بخورن پیشت زمین همونجا باید بندازیش دور ! البته کیفت ساختشون عالیه ولی ظریفه ! نوار شیشه ایه زیر اس اگه بخوره تو زمین .... خدا نکنه ! ... اگه میخوای هم یه گوشی سگ جون ضد ضربه ضد آب ضد خاک بخری xperia go ... ولی اگه ایکس اس خریدی باید خیلی حواست بش باشه ! ... خیلی ...

اکسپریا اس خوبه از نظر ساپورت هم رفته جز AOSP که در آینده مثل نکسوس ها آپدیت براش میاد...
تو این رنج یه نگاهی هم به گلکسی نکسوس بندازید واقعا گوشیه عالیه ای...
چیزی که تو یون نگران کنندس همون بحث آپدیتشه...
تمام اسمارت فون ها با زمین خورن زخمی میشن ولی بعضی ها مثل اس 3 میترکن:n02:
که با یه گارد 10 تومنی این مشکل حل میشه...

دوستان به خاطر مشکلاتی که بهش اشاره کردین یون رو کاملا کنار گذاشتم!حال میمونه اس!اینم که گفتین زمین بخوره داغون میشه...منم که استاد نابود کردن
گوشی!چند وقت پیش وایلدفایرمو زمین زدم Light پرید درستم نشد...
گلکسی نکسوس هم نمیتونم نظری بدم چون اصلا اط سامسونگ خوشم نمیاد...

adrenalin
14-12-2012, 22:56
دوست عزیز یون گزینه خوبی هستا نمی دونم چرا دوستان میگن یون خوب نیست
اگه واسه اپدیت حتما 4.1 واسش خواهد امد به احتمال خیلی زیادم 4.2 هنوزم که هنوزه سونی داره رنج 2011 خودشو واسش اپدیت میده بیرون واسه رفع باگ های نهایی اگه بازم مشکل دارید تنها دیوایس گوگل واسه شما خوبه که اونم دوس ندارید

اگه گوشی مقاوم هم می خواید اکرو اس گزینه خوبی هست :n05:

h!tman
15-12-2012, 01:36
یون نمیدونم چرا تو عمل عین سنسیشن شده.خیلی ضعیف عمل کرده

mehran2190
15-12-2012, 08:07
دوستان من می خوام Xperia Acro S بخرم گزینه بهتری تو این رنج قیمت سراغ دارید؟ دوربین واسه من از همه چیز مهمتره. و اینکه می خواستم بدونم تفاوت چندانی بین کیفیت عکس و فیلمبرداری بین گوشی های 12 و 13 مگاپیکسلی سونی وجود داره یا نه؟ یعنی S و SL و T و ion و همین Acro S

M Like Mother
15-12-2012, 11:05
xperia s رو شما تایید می کنید؟ همه چیزش خوبه فقط آندرویدش 2.3 هست؟ میشه به 4 آپدیت کرد؟ چقدر این آپدیت هزینه داره؟

اینکه باطریش قابل تعویض نیست یعنی چی؟

در ضمن مدل s با sl فرقی داره؟

Pedram_mrn
15-12-2012, 18:01
سلام
یه راهنمایی بکنید
من میخوام بین desire x و یه مدل سونی یه گوشی بخرم

الان فروم desire x رو پیدا نکردم اما خیلی فرقی نباید با s داشته باشه

تو دوربین های سونی آپشن های عکس زیاد داره مثلا

تشخیص صورت و لبخند
تاچ فوکوس
جئو تگینگ
استبلایزر
و حتی بعضی هاش پانوراما

دوربین های htc چه قابلیتهایی دارند

در ضمن اگه بخوام یه htc حدود 800 بگیرم بهترینش desire x هست؟

ممنون

دیزایر اس تک هسته ایه اصلا با این قابل مقایسه نیس...

دیزایر ایکس قدرتش خیلی بیشتر و درحد Galaxy S advance هست حتی کمی قوی تر...

اگه دوربین برای شما اهمیت داره کلا دور دیزایر ایکس رو خط بکشید چون دوربینش اصلا خوب نیس با اینکه دوهسته ایه قابلیت فیلم برداریه 720 رو نداره...

البته تو عکاسی خیلی بد نیست.... اگه دوربین رو بیخیال شید یکی بهترین گوشی ها تو این رنجه...
بعدش میتونید به Galaxy s advance و Ace 2 و Xperia P که من بیشتر نظرم رو این و ادونس هست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان من می خوام Xperia Acro S بخرم گزینه بهتری تو این رنج قیمت سراغ دارید؟ دوربین واسه من از همه چیز مهمتره. و اینکه می خواستم بدونم تفاوت چندانی بین کیفیت عکس و فیلمبرداری بین گوشی های 12 و 13 مگاپیکسلی سونی وجود داره یا نه؟ یعنی S و SL و T و ion و همین Acro S

اگه دوربین انقد براتون مهمه یه دوربین دیجیتال بگیرید کنارشم یه گوشی با دوربین متوسط....

الان بهترین دوربین رو S III داره به این 12 13 توجه نکنید اونا فقط سایز عکس ها توشون بیشتره... نوع لنزه که کیفیت رو مشخص میکنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir--khan
15-12-2012, 18:05
نمیدونستم اینجا فقط چند نفر جواب همدیگرو میدن وگرنه مزاحم چتتون نمیشدم!

:n03::n03::n03::n03:

Pedram_mrn
15-12-2012, 18:16
xperia s رو شما تایید می کنید؟ همه چیزش خوبه فقط آندرویدش 2.3 هست؟ میشه به 4 آپدیت کرد؟ چقدر این آپدیت هزینه داره؟

اینکه باطریش قابل تعویض نیست یعنی چی؟

در ضمن مدل s با sl فرقی داره؟

یعنی اینکه شما نمیتونی باتریش رو دربیاری... باید گوشی باز شه. مهم نیس اصلا نگرانش نباشید.

من خودمم موندم چرا اصلا SL رو زده! تفاوتشون تو کلا پردازندس که SL 1.7Ghz که 0.2 بیشتر از S ـه همین...

آپدیتش که خیلی وقته اومده الان منتظره 4.1 ان ملت...

گوشیه خوبیه ولی شما میتونی گلکسی نکسوس هم در نظر داشته باشی.... تو این رنج فقط همین دوتا هستن...

Pedram_mrn
15-12-2012, 18:30
سلام.منم میخام یه گوشی آندرویدی حداکثر تا 1 تومن بخرم الانم galaxy ace دارم.
البته خودم xperia s میخاستم بخرم که تو نظرات خوندم صفحش زرد میشه و دوربینش قطع میشه و آسفالتو خوب اجرا نمیکنه و رنگ قاب پشتش بعد یه مدت میره .
نظر شما چیه؟ اینم بگم که باتری زیاد واسم مهم نیست! کارکرده هم مسئله ای نیست.
ace چند بفروشم؟

نمیدونستم اینجا فقط چند نفر جواب همدیگرو میدن وگرنه مزاحم چتتون نمیشدم!

:n03::n03::n03::n03:

ناراحت نشو دادش احتمالا پستتو کسی ندیده یا جوابشو نمیدونسته....

ایس رو هر چقد که تونستی رد کن این که سوال نداره:n02: الان نوش 550 هه اگه خیلی تمیزه 420 اینا اگه نه 380....

تو یه تومن البته یه 80 تومن اینا بیشتر بهترین گزینه همین Xperia S و Galaxy Nexus هستش...
زردیه صفحه هم مال سری قبلیاش بود... آسفالتو خوب اجرا نمیکنه :n02: آسفالتو X8 هم اجرا میکرد...
پشتش حالت مخملی داره که احتمال رفتنش هست ولی من موردی رو ندیدم....

به نظر من گلکسی نکسوس بگیر اتنخابهای پایین ترم میتونه Desire X و Advance باشه.

موفق باشی

M Like Mother
15-12-2012, 21:37
یه سوال دیگه دارم اونم اینه که

بعضی آندروید 4
sandwich هستند بعضی ها jelly
آیا برنامه ها شون بهم میخورن ؟ با هم چه فرقی دارن؟ کدوم بهتره؟ یا کلا فرقی نمی کنند؟

Pedram_mrn
16-12-2012, 20:02
یه سوال دیگه دارم اونم اینه که

بعضی آندروید 4
sandwich هستند بعضی ها jelly
آیا برنامه ها شون بهم میخورن ؟ با هم چه فرقی دارن؟ کدوم بهتره؟ یا کلا فرقی نمی کنند؟

اون عددش هر چقدر بزرگتر باشه ورژنش جدیدتره... جدیدتر هم همیشه بهتره. 4.0.4 بعدش 4.1 بعدش 4.1.1 بعدش 4.1.2 و 4.2 ایشالا سال دیگه 5.0
نه همشون میخوره بهم هیچ فرقی نداره...
موفق خرید گول حرفای فروشنده رو هم نخورید...

Leon-117
16-12-2012, 20:46
سلام.دوستان من یه گوشی اندرویدی میخواستم تا رنج قیمت 650 تومن.......... نظر خودم روی xperia sola هست. اگه میشه راهنمایی کنید...... ممنون.

velvet revoulver
18-12-2012, 21:32
سلام...
من یه گوشی میخوام حدود قیمت 800 تومن (یکم بالا پایین مهم نیست) خودم 2,3 تا انتخاب دارم : ال جی پرادا و سونی اکسپریا پی... تو این رنج قیمت کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ و آیا با این بودجه انتخاب بهتری میشناسید ؟

Pedram_mrn
19-12-2012, 02:23
سلام.دوستان من یه گوشی اندرویدی میخواستم تا رنج قیمت 650 تومن.......... نظر خودم روی xperia sola هست. اگه میشه راهنمایی کنید...... ممنون.

اگه fتونی بودجتو یکم بیشتر کنی گوشی های بهتری تو رنج 700 تا 850 هست مثل Ace 2 ,S Advance,Desire X
تو اون رنج همون اکسپریا یو و سولا هستن که متاسفانه به جلی بین آپدیت نمیشن. ولی گوشی های بدی نیستن.

سلام...
من یه گوشی میخوام حدود قیمت 800 تومن (یکم بالا پایین مهم نیست) خودم 2,3 تا انتخاب دارم : ال جی پرادا و سونی اکسپریا پی... تو این رنج قیمت کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ و آیا با این بودجه انتخاب بهتری میشناسید ؟

ال جی پرادا گوشیه شیک و خوبیه.

Desire X ,Advance
رو هم در نظر داشته باشید
اکسپریا پی یکم باتریش اذیت کنه...

گلابي
19-12-2012, 19:40
بعد از این ور اون ور کردن دیدم بودجه ام به سولا میرسه!اما سونی رسما ترکوندش...
چیکار کنم؟ممکنه بعدا آپدیت بشه یا دولوپرا کاری بکنن؟!
یه سئوال دیگه OTG داره؟

jesus11077
20-12-2012, 18:28
بعد از این ور اون ور کردن دیدم بودجه ام به سولا میرسه!اما سونی رسما ترکوندش...
چیکار کنم؟ممکنه بعدا آپدیت بشه یا دولوپرا کاری بکنن؟!
یه سئوال دیگه OTG داره؟

بخاطر همین قضیه خیلیا به سونی اعتراض کردن و ایمیل زدن و احتمالش هست که آپدیت بشه... OTG هم داره و کامل ساپورت میشه و مهمترین خاصیت سولا حالت دسکشش هست که تاچ شناور داره و توی اندروید 4 توی کل محیطش میتونی از این قابلیت استفاده کنی.

h!tman
20-12-2012, 21:17
فکر نکنم برا سولا و اینا دیگه خبری بشه.

Pedram_mrn
20-12-2012, 21:58
سونی به گوشی های پایین قیمتش اصلا دل نمیده فقط یه گوشی میده بیرون، دیگه کار نداره بعدش چی میشه کاربراش چی میگن... کی آپدیت بده چجوری بده.
گوشی های 2011 ـش هنوز تو کف یه رام درس درمون ICS ان هر کی به 4 آپ کرده برگردونده به 2.3.4 باز... فقط یه آپدیت به اسم اندروید 4 واسشون داد که دهنشون بسته شه... من که به شخصه تحریمش کردم:n02:

به شما امت مسلمان هم بشارت میدم که سونی نگیرید:n02: حداقل گوشی های میدرنجو پایین تر شو...

fingulii
22-12-2012, 01:41
سلام دوستان یک گوشی میخوام تا رنج 1 میلیون یکم بالا پایین هم مشکلی ندارهو LG هم نباشهو هر چه صفحه بزرگتر باشه بهتره مرسی

tehran corner
23-12-2012, 00:49
سلام دوستان یک گوشی میخوام تا رنج 1 میلیون یکم بالا پایین هم مشکلی ندارهو LG هم نباشهو هر چه صفحه بزرگتر باشه بهتره مرسی

گلکسی نت یک

pashangparsi6
23-12-2012, 01:55
با درود

دوستان گرامی من یک گوشی اندروید می خوام که بتونم با نصب نرم افزار oovoo روش به شماره تلفن های موبایل و .. از طریق اینترنت و بدون پرداخت هزینه تماس بگیرم

ارزون ترین گوشی اندروید که می تونه این کارو انجام بده چی هست؟

با سپاس

EngineeR EhsaN
26-12-2012, 14:45
میخوام به یکی از اشناها میخواد بیاد اینطرف (از آمریکا) میخوام بهش بگم یه گوشی برام بیاره! الان مشکلی که دارم بین HTC Butterfly و Nexus 4 موندم!

1) انتظارم از گوشی اینه صفحه نمایش بزرگ باشه، کیفیت تصویر عالی باشه، از همه مهمترم ساپورتشه که بتونم اندرویدهای اینده رو روش نصب کنم!

2) میخوام بهش بگم بفرسته برام با پست که میگه ظاهرا نمیذارن! واقعا اینطوریه؟

3) گوشی باید ویژگی خاصی داشته باشه و اینجا کار کنه؟ منظورم مشکلات لاک‌ بودن و نصب نشدن سیم‌کارت و...

4) اگه نشد برام پست کنه اونوقت باید تا اردیبهشت صبر کنم، امکان داره تا اون موقع S4 معرفی بشه؟ یا گوشیای بهتر تو این رنج قیمت؟

Pedram_mrn
26-12-2012, 19:10
هر گوشی ای که میگیره باید آنلاک فکتوری باشه....
یعنی با هر سیم کارتی کار کنه که موقع خرید کاملا مشخصه...
باترفلای مگه نسخه اینترنشنالش اومده؟ نیومده که فعلا معرفی شده...
نکسوس 4 گوشیه آینده داریه... شما که آپدیت واسه مهمه نکسوس بگیر...

26-12-2012, 21:37
میخوام به یکی از اشناها میخواد بیاد اینطرف (از آمریکا) میخوام بهش بگم یه گوشی برام بیاره! الان مشکلی که دارم بین HTC Butterfly و Nexus 4 موندم!

1) انتظارم از گوشی اینه صفحه نمایش بزرگ باشه، کیفیت تصویر عالی باشه، از همه مهمترم ساپورتشه که بتونم اندرویدهای اینده رو روش نصب کنم!

3) گوشی باید ویژگی خاصی داشته باشه و اینجا کار کنه؟ منظورم مشکلات لاک‌ بودن و نصب نشدن سیم‌کارت و...

4) اگه نشد برام پست کنه اونوقت باید تا اردیبهشت صبر کنم، امکان داره تا اون موقع S4 معرفی بشه؟ یا گوشیای بهتر تو این رنج قیمت؟
از امریکا نمیزارن پست کنه.

EngineeR EhsaN
26-12-2012, 23:33
هر گوشی ای که میگیره باید آنلاک فکتوری باشه....
یعنی با هر سیم کارتی کار کنه که موقع خرید کاملا مشخصه...
باترفلای مگه نسخه اینترنشنالش اومده؟ نیومده که فعلا معرفی شده...
نکسوس 4 گوشیه آینده داریه... شما که آپدیت واسه مهمه نکسوس بگیر...

باترفلای تا چند هفته دیگه نسخه اینترنشنالش میاد! اینطور که بنظر میاد باید چند ماه صبر کنم که خودش بیاد. پس اسم گوشی باید پسوند Unlocked رو داشته باشه تا بشه استفاده کرد، درسته؟

waltz
27-12-2012, 02:25
بچه ها یه گوشی اندرویدی تا 700 بهم معرفی کنید که مشکل مموری و نصب برنامه نداشته باشه،زیاد اهل گیم نیستم فوقش یکی دو تا اونم فکری و انگری برد و اینجور چیزا، سامسونگ نباشه، تصویریش کوچیک نباشه نسخه اندروید 4 باشه و یه چیزی باشه که این نیازهایی که گفتم رو برطرف کنه

Reza_994
28-12-2012, 23:43

htc butterfly یا همون htc deluxe یا همون droid dna بگیر:n19:

hsein
29-12-2012, 17:56
فوری فوری

سلام
برای یکی از بستگان می خواستیم گوشی تهیه کنیم، بین گلکسی جیو و اکسپریا نئو ال موندن
براشون خیلی مهمه که گوشی روون و بی دردسر باشه
من خودم جیو دارم و باهاش هیچ مشکلی ندارم و البته در سطح خودش هم ازش انتظار دارم ،(1) اکسپریا نئو در مقایسه با اون جیو چقدر قوی تر هست؟
(2)گارانتی رسمی اش چی هست؟ پشتیبانی اش چطوره ؟ و آمار خرابی اش چطور هست؟

خیلی لطف می کنید اگه سریع جواب بدین خیلی فوریه همین امشب ان شا الله می خوان خرید کنن

Pedram_mrn
30-12-2012, 00:12
جیو چه ربطی داره به نیو ال آخه:n02:

اکسپریا یو... بعدش ایس 2

775e
30-12-2012, 13:15
سلم دوستان من بین این دو گویش موندم nexsus 4 و lg 4xhd
میشه بگید کدوم یکی سر تره . و دلیلتون هم بگید>

کسی میدونه nexsus کی میاد iiran

hsein
30-12-2012, 16:16
جیو چه ربطی داره به نیو ال آخه:n02:

اکسپریا یو... بعدش ایس 2

ای بابا ! :دی
جفتشون اندرویید اند! :دی

گذشته از شوخی ، اکسپریا یو و ایس 2 گرون اند
یه چیزی می خواد زیر 500-600

Pedram_mrn
31-12-2012, 21:43

تو اون رنج من گوشی ای نمیشناسم دوستان راهنمایی بفرمایند.....

h!tman
31-12-2012, 22:34

u حدود 570-580ه دیگه:دی
اگر نه،Xperia Ray

fingulii
02-01-2013, 21:33
بچه ها بین گوشی galaxy nexus و xperia ion موندم ! کدوم بهتره؟ کیفیت صفحه نمایش، عدم هنگ کردن و باطری قویتر برام مهمتره، روی کاغذ ion بهتره اما چیزای خوبی در موردش نشنیدم
میتونم یه نوت 1 دست دوم هم بگیرم این هم جز گزینه هام هست

mehran2190
05-01-2013, 12:29
......................................

Mool Tee
05-01-2013, 19:13
به نظر من شما یک Nexus بگیر چون ماله گوگل هست ساپورت روش بهتره و از لحاظ سخت افزاری و صفحه نمایش به نظر من بهتره البته در عملکرد! ! ساپورت سونی واقعا افتضاح هست! دست دوم هم نگیری بهتره!

HITB0Y
07-01-2013, 15:34
بهترین صفحه نمایش مربوط به کدوم گوشی آندرویدی هست؟!
و اینکه نسبت به رتینا اپل در چه حدیه؟
ممنون

favfavfav
17-01-2013, 23:33
من به تازگی قصد خرید اسمارتفون دارم اما متاسفانه اطلاع چندانی هم ازشون ندارم. دوستان لطف کنند چندتا از بهترین مدل هایی که زیر 200 یورو هستند رو بهم معرفی کنند. بهترین، منظورم کلی هستش،و اینم بگم که من خیلی میخوام باهاش وبگردی کنم! از این جهت، چیزی شبیه به Galaxy S2 باشه :n02:

h!tman
18-01-2013, 00:01
حدود 230یورو Xperia S هست .
گوشی خوبیه.

h!tman
18-01-2013, 00:02
بهترین صفحه نمایش مربوط به کدوم گوشی آندرویدی هست؟!
و اینکه نسبت به رتینا اپل در چه حدیه؟
ممنون
بهترین صفحه نمایش اندرویدی متعلق به Xperia Z و Zl و اچ تی سی باترفلای هست
بسیار بهتر از رتینای اپل هستند
بعد اون ها صفحه های HD که در حد رتینا هستند

Glad Boy
19-01-2013, 01:36
سلام
دوستان گوشی های Xperia Acro S و Xperia Ion به جز صفحه نمایش و ضد آب بودن اولی چه فرق هایی باهم دارن ؟
کدومشون بهتره به نظر شما ؟!

favfavfav
19-01-2013, 13:54
حدود 230یورو Xperia S هست .
گوشی خوبیه.

چند نمونه خوب از نوکیا و یا LG میشه بهم معرفی کنید؟ ( زیر 200 یورو)

saze
20-01-2013, 12:58
چند نمونه خوب از نوکیا و یا LG میشه بهم معرفی کنید؟ ( زیر 200 یورو)
lg optimus l7،lg prada.

mohsen_rkh
21-01-2013, 11:27
دوستان من قصد خرید گوشی LG Optimus L5 E615 Dual رو دارم. فقط یه سوال در موردش دارم که خیلی برام مهمه و میتونه تفاوت خریدن و نخریدن رو برام رقم بزنه. سوالم اینه که وقتی اس ام اس میاد، گوشی از چه طریقی به کاربر اطلاع میده؟ آیا صفحه روشن میشه یا چراغ نوتیفیکیشن داره؟ اگر صفحه روشن میشه آیا اسم فرستنده و بخشی از اس ام اس رو مینویسه؟ اگر نه آیا وقتی کاربر میخواد قفل گوشی رو باز کنه قبل از وارد کردن رمز یا پترن اسم یا بخشی از اس ام اس نمایش داده میشه؟ لطفاً اگر ممکنه جواب سوال هامو کامل و برای هر دو حالت سایلنت و غیر سایلنت پاسخ بدید. پیشاپیش از کسانی که پاسخ میدن متشکرم. ضمناً سیستم عامل گوشی فوق Android Ice Cream Sandwich هست.

mohammadx6
21-01-2013, 21:44
دوستان من قصد خرید گوشی LG Optimus L5 E615 Dual رو دارم. فقط یه سوال در موردش دارم که خیلی برام مهمه و میتونه تفاوت خریدن و نخریدن رو برام رقم بزنه. سوالم اینه که وقتی اس ام اس میاد، گوشی از چه طریقی به کاربر اطلاع میده؟ آیا صفحه روشن میشه یا چراغ نوتیفیکیشن داره؟ اگر صفحه روشن میشه آیا اسم فرستنده و بخشی از اس ام اس رو مینویسه؟ اگر نه آیا وقتی کاربر میخواد قفل گوشی رو باز کنه قبل از وارد کردن رمز یا پترن اسم یا بخشی از اس ام اس نمایش داده میشه؟ لطفاً اگر ممکنه جواب سوال هامو کامل و برای هر دو حالت سایلنت و غیر سایلنت پاسخ بدید. پیشاپیش از کسانی که پاسخ میدن متشکرم. ضمناً سیستم عامل گوشی فوق Android Ice Cream Sandwich هست.

دوست عزیز گوشی های ال جی اکثرا چراغ notification ندارند

30vil
21-01-2013, 22:05

من اپتیموس بلک دارم در اندروید 3 چراغ نوتیفیکیشن نداره اما وقتی اس ام اس میاد اگر گوشی قفل هم باشه میتونید کل اس را که در نوتیفیکیشن ظاهر میشه بخونید و لازم نیست قفل گوشی را باز کنید

اما اندروید 4 که اومده برای این گوشی هم رام مختلف اومده چراغ نوتیفیکیشن هم داره

kia.Tahamtan
25-01-2013, 00:53
سلام دوستان عزیز

من بین 4 گوشی htc می خوام انتخاب کنم

1- با گارانتی پارس کامتل one v

2-با گارنتی آرین اینتر نشنال و یاس desire c

3-با گارنتی آرین اینتر نشنال و یاس desire x
4-با گارنتی آرین اینتر نشنال desire v

یکی اینکه می گن one v خرابی و مشکل بورد داره ؟؟؟؟

دوم اینکه نمایش صفحه در روشنایی محیط روشن (نور خورشید) برام مهمه

سوم داشتن نقشه رایگان گوگل و بدون محدودیت

چهارم پشتیبانی از منوی فارسی و فرستادن اس ام اس فارسی
پنجم ویرایش اسناد آفیس و نه فقط مشاهده

آیا گارانتی جدید آرین اینترنشنال مانند یاس معتبره؟ گارانتی پارس کامتل جمع شده؟

با تشکر

poonel
25-01-2013, 01:26

matr!x_2008
25-01-2013, 12:10
گوشی اکسپریا یو (XPERIA U ) میخوام بگیرم. گوشی خوبی هست؟ نظر دوستان چیه؟

mohsen_gh1991
25-01-2013, 12:38
دوستان نظرتون در مورد گوشی huawei G330 چیه؟ گوشی خوبی هست؟ و اینکه کسی قیمتی از این گوشی نداره؟

hamidreza2010
26-01-2013, 01:12
گوشی اکسپریا یو (XPERIA U ) میخوام بگیرم. گوشی خوبی هست؟ نظر دوستان چیه؟

من یو دارم.اینکه بگیم خوبه یا نه قبلش باید ببینیم انتظار شما از گوشی چیه؟
صفحش که 3.5 هست.8 گیگ حافظه داخلی داره که 2 گیگش برای نصب برنامه و 2 گیگش هم برای سیستم عامله و فقط 4 گیگ در دسترس کاربر هست.اندروید 4 براش اومده ولی 4.1 براش نمیاد
اما نظر خودم: کیفیت صفحه نمایش عالی هست.سرعتش توی رام رسمی خودش که 2.3.7 هست عالی عالیه ولی وقتی آپ میکنی به 4 یخورده کند تر میشه که البته میشه یکارایی کرد سرعتش بهتر بشه ولی خب به 2.3 نمیرسه
کیفیت عکس توی روز خوبه ولی توی شب بد نیست کیفیت فیلمبرداریش هم هیمنطور.
فقط تنها چیزی که همه سر این گوشی مشکل دارن حافظشه اگه شما مشکلی باهاش نداری گوشی بدی نیست.البته اینم بگم که سار این گوشی هم یخورده بالاس ولی زیاد مهم نیست.
راستش دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اگه سئوالی داشتی بپرس

mohsen_gh1991
26-01-2013, 23:44
سلام دوستان.
امروز تو اخبار گفت که از این به بعد گوشی و قطعات کامپیوتر با ارز مبادله ای وارد کشور میشه. خواستم بدونم این خبر چقد میتونه واقعیت داشته باشه و ارزششو داره که مدتی صبر کنم تا قیمتا بیاد پایین یا نه این روند صعودیش کماکان ادامه داره؟

Faramarz-1
28-01-2013, 14:46
به نظر من که بعیده! چون اولاً واردات گوشی و قطعات کامپیوتر به صورت عمده به ارز بسیار زیادی احتیاج دارند که هممون می‌دونیم جمهوری اسلامی این مقدار ارز رو در اختیار نداره (با توجه به تقلیل صادرات نفت) دوماً فروشندگان ایرانی خیلی سودجو و بی‌انصاف هستند _ :D (با پوزش از فروشندگان محترم) حتی اگر با ارز ارزان‌تر هم وارد بشه باز هم این ها قیمتاشون رو به اون صورت نمیارن پایین. پس به نظر من این وضعیت حداقل تا اواخر سال آینده ادامه داره تا ببینیم چی میشه...

Pedram_mrn
28-01-2013, 20:25
من پیش بینی نمیکنم و نمیگم حتما همین طوره ولی اوصولا بعد از نوروز، (اردیبهشت و خرداد) بازار راکت میشه و قیمت ها پایین تر میاد، الان همه تب و تاب خرید دارن.
البته همینطور که اطلاع دارید اینجا ایران است مرز دلیران است:n02: پس هیچی قطعی و مشخص نیست....

موفق باشید.

28-01-2013, 21:55
من پیش بینی نمیکنم و نمیگم حتما همین طوره ولی اوصولا بعد از نوروز، (اردیبهشت و خرداد) بازار راکت میشه و قیمت ها پایین تر میاد، الان همه تب و تاب خرید دارن.
البته همینطور که اطلاع دارید اینجا ایران است مرز دلیران است:n02: پس هیچی قطعی و مشخص نیست....

موفق باشید.

به شخصه Babolat رو ترجیح میدم. خخخخخخ

Pedram_mrn
29-01-2013, 15:59
به شخصه Babolat رو ترجیح میدم. خخخخخخ

انقدی که از من تو فروما و اینا غلط املایی گرفتن تو دبستان و راهنمایی نگرفتن:n02:

waltz
29-01-2013, 16:03
الان رو هر گوشی 50 تا 150 تومن اومده دم عیدی :n03:

reza2pars
29-01-2013, 22:53
سلام
یه گوشی آندروی حول و حوش 1 تومن میخوام
موتورولا سامسونگ یا اچ تی سی؟؟؟

Dexter 2009
30-01-2013, 21:21
سلام دوستان..یه گوشی خوب و مطمئنن تا حول و حوش 1 و 500 می شه معرفی کنید؟

ممنون

Faramarz-1
31-01-2013, 18:45

ممنون

سلام، من بهتون 2 تا گزینه رو معرفی می‌کنم.
1. HTC One X گوشی عالی پردازنده تگرا 3 (چهارهسته‌ای) و قابل رقابت با S3 سامسونگ اما مشکل بزرگی داره این‌که باتریش ضعیفه و هر کی از اطرافیان من One X داشتن از باتریش ناراضی بودن اگه با باتریش بتونی کنار بیای بهترین گزینه‌اس.
2. Sony Xperia T/ Sony Xperia TX این دو تا گوشی سونی مشخصات یکسانی دارن و فقط در ظاهر کمی با هم متفاوت هستن. پردازنده دوهسته‌ای کوالکام S4 که با اینکه دوهسته‌ای هست اما به علت بهینه سازی که شده قدرتش با تگرا 3 توی One X تقریباً برابره و یک مزیت دیگه Xperia T نسبت به One X دوربین بهترشه اما توی صفحه نمایش توی تست‌هایی که توی سایت GSMArena.com انجام شده بود One X از اچ تی سی عملکرد و کنتراست بهتری نسبت به Xperia T سونی داشت.

اما از من میشنوی شما حدود 250 بزار روی پولت یک Galaxy S3 سامسونگ بگیر پشیمون نمیشی. کنتراست خارق‌العاده توی صفحه های Super AMOLED ساخت سامسونگ (و در نتیجه کیفیت بهتر / حداقل از نظر من)، ساپورت بهتر سامسونگ برای گوشی های سری Galaxy S و امکانات جانبی بیشتر و ... همه از خصوصیات بهتر S3 هست که ارزش 250 تومن هزینه بیشتر رو داره.

Faramarz-1
31-01-2013, 18:53
سلام

بین این هایی که گفتید سامسونگ بهترین عملکرد رو داشته، بهتون Samsung Galaxy S III Mini رو پیشنهاد می‌کنم، صفحه نمایش 4 اینچی با کیفیت Super AMOLED امکانات جانبی زیاد و اندروید 4.1 از ویژگی های S3 Mini هست. در ضمن در ظاهر هم با خود S3 مو نمی‌زنه فقط ابعادش کوچکتره. از برند HTC هم بهتون One S رو پیشنهاد می‌کنم که البته 200 تومن گرونتره (1.200) البته اگه بتونید 200 تومن بیشتر هزینه کنید One S خیلی بهتر از S3 Mini هست، هم از لحاظ صفحه نمایش، هم قدرت پردازش و هم دوربین One S بهتره. ولی اگر سقف توانایی تون 1 تومن هست به نظر من بهترین گزینه بین سه برند سامسونگ و اچ‌تی‌سی و موتورولا همون Samsung Galaxy S3 Mini هست.

mnik7
01-02-2013, 12:00
سلام

ممنون

بهتره یکم صبر کنید
قیمت گوشی ها خیلی رفته بالا

poonel
02-02-2013, 22:12

PersiAndroid
02-02-2013, 22:24
سلام دوستان کسی تحلیلی از وضعیت بازار موبایل و چرایی بالا رفتن دوباره ی قیمت ها داره؟ :n29:
و اینکه تا کی این وضع ادامه داره؟؟ :n27:

E.G_band
02-02-2013, 22:41
گوشی فروش های الان تا قیمت دلار نیاد شروع به فروختن نمی کنن.........

جالبیش هم اینه که با گرونترین نرخ دلار قیمت گوشی ها رو می زارن و کاری ندارن که گوشی رو با دلار 1000 تومنی خریدن یا 4000 تومنی.

PersiAndroid
02-02-2013, 22:49
فعلا که نزدیکای عید هم هست بعید میدونم تا اردیبهشت پایین بیاد!
مگه الان دلار و درهم چنده؟

hamidreza2010
03-02-2013, 01:25
فعلا که نزدیکای عید هم هست بعید میدونم تا اردیبهشت پایین بیاد!
مگه الان دلار و درهم چنده؟

داداش این فروشنده هایی که من دیدم اگه دلار بشه 900 تومن هم قیمت ها رو پایین نمیارن
فقط منتظرن دلار 100 تومن گرون شه اونوقت قیمت گوشی رو 30 -40 تومن گرون میکنن بعد اگه دلار 2000 تومن هم ارزون بشه نهایتش 5000 تومن قیمت گوشی رو میارن پایین

PersiAndroid
03-02-2013, 19:56
یعنی با این اوضاع بخرم؟
نهایتی هم که بتونم صبر کنم تا عید هست بعید میدونم فرقی بکنه:n13:

kenzu
03-02-2013, 22:41
حالا چی میخوای بخری؟

PersiAndroid
03-02-2013, 23:45
نوت 2.
ارزون فروختم حالا باید گرون بخرم...
تا هفته پیش 2100 بود الان زسیده 2500-600

kenzu
04-02-2013, 00:57
شانس نداریم دیگه منم میخواستم باترفلای بگیرم یهو 300 رفت بالاش

04-02-2013, 01:05
نوت 2.
ارزون فروختم حالا باید گرون بخرم...
تا هفته پیش 2100 بود الان زسیده 2500-600
بیجا کردی فروختی داداش من. :دی من الان زیمنس سی ۷۵ دستمه بدون دوشواری ٬ یکه. :دی نوت ۲ که هیچی ٬ وایدفایر هم نمیشه خرید دیگه. :دی

PersiAndroid
04-02-2013, 10:04
میدونی چند فروختم؟ 1.5:n27:
قلبم درد گرفت وقتی رفتم موبایل فروشی یه امضا میخواستم به من ندادش :n02:

caplosa
04-02-2013, 19:12
سلام.
دوستان من یه گوشی واسه خواهرم میخام بگیرم تا حدود 1.100 یا 1.200 .... حالا یکم بالا پایین.
میخاد گوشی شیک و کاربردیی باشه.
کار زیاد و تخصصی باهاش نمیکنه و بیشتر مکالمه هست.... و البته می خواد ک نرم افزارای دارویی روش نصب بشن... و تا چند سال خوب باشه و زیاد پایین نباشه
(البته از نظر من ک نیاز ب این همه هزینه نیست).
نظر شما عزیزان متخصص چه برند و چه مدل هایی هست؟

اگه میشه یکی هم رو رنج تا 800 هزار تومن معرفی کنیذ.

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

Faramarz-1
04-02-2013, 21:12
میدونی چند فروختم؟ 1.5:n27:
قلبم درد گرفت وقتی رفتم موبایل فروشی یه امضا میخواستم به من ندادش :n02:

منم همین بلا یه بار سرم اومد S2 رو موقعی که ارزون شده بود (فکر میکردم داره ارز قیمتش میاد پایین! خیال باطل!) فروختم 950 هزار میخاستم نوت2 بگیرم اینقدر گرون شد که مجبور شدم نوت1 بگیرم 1.600 ! واقعاً بدشانسی هم حدی داره دیگه!

04-02-2013, 22:46
همه مث خودمونن اینجا. :دی اولی که قیمت ارز یه کم رفت بالا GNex رو فروختم گفتم بعدا نکسس ۴ میگیرم. نه نکسس ۴ درست عرضه شد و قیمت ها هم از اون موقعی که فروختم ۳۰۰ تومن رو رفته..!

fighter boy
04-02-2013, 23:29
سلام خسته نباشید
حقیقتش میخواستم بدونم با بودجه 600(حداکثر 620 630) تومن تو این بازار آشفته موبایل چه گوشی برام از همه مناسبتره (فقط سونی اریکسون و سامسونگ) و میخوام حداقل مشخصات زیرو داشته باشه :
ال سی دی حداقل 3
سی پی یو حداقل 1MHZ
عکس 5MP و فیلم 720P
واسه من اولویت اول CPU بعد صدا (خیلی برام مهمه) بعم هم دور بین
خودم چندتا مدل مد نظرم هست مثل live with walkman ولی فک کنم با این پول بتونم گوشی بهتری بگیرم خواهش میکنم راهنماییم کنین چون گوشی خودم خراب شده باید هر چه سریعتر یه گوشی بگیرم خودم خیلی گیج شدم چون هم تنوع خیلی زیاده هم قیمتا خیلی تخیلین
خیلی ممنون

biostar
05-02-2013, 01:36
desire X خیلی خوبه
galaxy s3 mini هم عالیه
xperia S هم نیاز به تعریف نداره ، دوربین فوق العاده ، رنگ بندی زیاد ، قوی و صفحه نمایش فوق العاده

Abdolreza2012
05-02-2013, 02:05
به نظره منم desire X خوبه
و xperia s که البته sl هم هست که همین مدله فقط اندرویدش 4 (فکرکنم)
در حد 800 تومن هم ال جی پرادا خوبه و ایکسپریا یو و ایکسپریا سولا هم خوبه

Retired User
05-02-2013, 11:34
سلام
این باترفلای چرا انقدر گرونه؟
کسی واقعا حاضره همچین پولی رو 3300 رو بده واسه گوشی؟
حدود 1300 از اس 3 گرونتره لول

caplosa
05-02-2013, 15:55
درسته ک میگن گوشیای سونی زیاد هنگ میکنن؟

vahidhgh
05-02-2013, 18:07

گوشی سونی لگ زیاد داره
بهنظره من نکسوس بگیر حدود 900 هست هم دیزاین خوبی داره هم کارکرد خوب

h!tman
05-02-2013, 19:15
دلار شده 3تومن ؟:دی
قیمتاتون یکم زیادی پایینه

PersiAndroid
05-02-2013, 19:49
میگم الان چه غلطی تو سرمون بریزیم؟ :n02:
نمیدونم چیکار کنم از طرفی هم عید نزدیکه. به این زودیا پایین نمیاد بدون گوشی هم نمیتونم بمونم

javad.pc
05-02-2013, 21:08
سلام به همه ی دوستان...
یکی از دوستام میخواد گوشی بگیره تا 580 هزارتومن...
تا این قیمت بیزحمت ی چیزه همه چی تموم معرفی کنین...
فقط لطفا هرچه زودتر که با این اوضاع قیمتها رو هوا...

biostar
05-02-2013, 22:08

هنگ نداره ، یکم باگ داره اون هم فریم ور های اولیش
الان که دیگه نداره و خیلی روون شده

اندروید 4.1 هم براش میاد تا ماه مارچ (یعنی طرفا فروردین اردیبهشت)

دسته دو بخوای بگیری گالاکسی نکسوس هست

biostar
05-02-2013, 22:09
دلار شده 3تومن ؟:دی
قیمتاتون یکم زیادی پایینه

3 تومن کجا بود؟
3700 اینا :n02:

biostar
05-02-2013, 22:13
میگم الان چه غلطی تو سرمون بریزیم؟ :n02:
نمیدونم چیکار کنم از طرفی هم عید نزدیکه. به این زودیا پایین نمیاد بدون گوشی هم نمیتونم بمونم

قیمت ها پایین نمیاد

الان نوت 2 چیش بد بود که فروختی ؟

garaa
05-02-2013, 22:36
دوستان آپتیموس L7 چطوره ؟ خوبه بگیرم ؟ 700 تومن دارم:n27:

h!tman
05-02-2013, 22:45
خوب دیگه . آخه جی نکس رو 900 قیمت دادن:دی
به نظرم اگر اچ تی سی طبق معمول همیشگیش دست گلی به آب نداده باشه دیزایر ایکس خوبه

biostar
05-02-2013, 23:34
خوب دیگه . آخه جی نکس رو 900 قیمت دادن:دی
به نظرم اگر اچ تی سی طبق معمول همیشگیش دست گلی به آب نداده باشه دیزایر ایکس خوبه

900 ???
خوبه ، زیر 1 نمیفروشن

نوش شده 1300 تومن !!!!!!!!!!!!!!!

caplosa
06-02-2013, 01:13
گوشی سونی لگ زیاد داره
بهنظره من نکسوس بگیر حدود 900 هست هم دیزاین خوبی داره هم کارکرد خوب

لگ چی هست؟؟
نکسوس چی ؟؟ galaxy nexus k 1300 1400e

ب نظرتون گوشی گرون میشه یا ارزون؟

garaa
06-02-2013, 02:01

javad.pc
06-02-2013, 08:28
سلام به همه ی دوستان...

biostar
06-02-2013, 11:07

تو محدوده 700 بهترین گوشی xperia sola هست...

biostar
06-02-2013, 11:12
سلام به همه ی دوستان...

همه چی تموم توی این قیمت واقعا نداریم
نهایتا بشه galaxy ace خرید !!!

javad.pc
06-02-2013, 12:02
بین اینا کدوم بهتر به نظرتون...
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 122 گرم
پردازنده: Cortex-A5, Qualcomm MSM7227A Snapdragon 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - NFC - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع IPS LCD - اندازه 4.3 اینچ - 480 × 800
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v4.0.3 Ice Cream Sandwich - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1700 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 550 ساعت - زمان مکالمه 6 ساعت

نام ها ديگر : LG Optimus L7 P700

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sony Xperia J ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 130 گرم
پردازنده: Qualcomm MSM7227A Snapdragon Chipset, Single-Core Cortex-A5 1.0GHz
حافظه: حافظه داخلی 4096 مگابایت و حافظه‌ی در دسترس کاربر 2048 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع TFT - اندازه 4.0 اینچ - 854 × 480
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه 4.0.4 (Ice Cream Sandwich) - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1750 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 600 ساعت - زمان مکالمه 7 ساعت

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 135 گرم
پردازنده: Qualcomm MSM8255T Snapdragon 1.4GHz
حافظه: حافظه داخلی 1024 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - حافظه رام 4096 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع TFT - اندازه 4.0 اینچ - FWVGA 854 × 480
دوربین: 8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه V2.3 (Gingerbread), Upgradable To V4.0 - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1930 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 380 ساعت - زمان مکالمه 6:40 ساعت

نام ها ديگر : Huawei U8860

__________________________________________________ __________________________________________________ ________________________________________________

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 107 گرم
پردازنده: Dual-Core Cortex-A9, NovaThor U8500 Chipset 1GHz
حافظه: حافظه داخلی حافظه کلی 8192 مگابایت و حافظه در دسترس کاربر 5120 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع LED-Backlit LCD - اندازه 3.7 اینچ - 480 × 854
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v2.3 (Gingerbread), planned upgrade to v4.0 - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1320 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 470 ساعت - زمان مکالمه 6 ساعت

نام ها ديگر : Sony MT27i Pepper

__________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________________________

مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 138 گرم
پردازنده: Dual Core, Cortex-A9, TI OMAP 4430 Chipset, PowerVR SGX540 GPU 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع IPS LCD - اندازه 4.3 اینچ - WVGA 800 × 480
دوربین: 8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v2.3 Gingerbread - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1540 میلی آمپر ساعت

نام ها ديگر : LG P940

__________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________________________ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : با باتری 130 گرم
پردازنده: Scorpion, Qualcomm MSM8255 Chipset, Adreno 205 GPU 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 768 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع S-LCD - اندازه 3.7 اینچ - 480 × 800
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه (v2.3.4 (Gingerbread), Upgradable To v4.0 (Ice Cream Sandwich - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1600 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 295 ساعت - زمان مکالمه 10:20 ساعت

نام ها ديگر : HTC Bliss

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

06-02-2013, 13:26
LG Prada 3.0 یا همون P940 بهترین انتخابه.

caplosa
06-02-2013, 17:01
دوستان htc sensation بهتره یا galaxy nexus ؟؟؟
تو این رنج قیمت بهتر از اینا هست؟

PersiAndroid
06-02-2013, 19:14
دوستان htc sensation بهتره یا galaxy nexus ؟؟؟
تو این رنج قیمت بهتر از اینا هست؟

100% گلکسی نکسوز بهتره!

sasoolee
07-02-2013, 09:15
سلام دوستان
یه galaxy nexus دارم میخوام بفروشمش یه لپتاپ متوسط بخرم
5ماه کارکرده . هیچ ایرادی نداره.البته دو سه تا خط و خش جزیی دور گوشی افتاده

چند فی میخوره؟