PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

amiva
26-07-2012, 01:21
Ace 2 بهتره
و در ضمن
20-30بیشتر Xperia sOla
دوست من ممنون از جوابت، میشه یه کم بیشتر هم توضیح بدی؟ چه برتری هایی داره؟

Danitondar
26-07-2012, 01:22
رام ICS استیبل نصب کنید
من GalaXy S رو بدون باگ و لگ میبینم! شما چه رامی دارید نمیدونم
S Advanced هم به خاطر تاچ ویز یک لگ 0.1 ثانیه بین اسکرول منو داره . دیگه مشکلی نداره
حرف شما صحیح
ولی بنده حالت استوک رو در نظر گرفتم! ;)

omnia.2008
26-07-2012, 02:09
سلام

خوب بچه ها با توجه به نظراتی که در بالا دادید به نظر شما بین

Arc S و sola دیسایر اس و اچ تی سی وان ایکس

کدوم بهتره؟ به سولا بد بینم. با باطریش که به نظر خیلی ضعیفه..

برای من اولا دوام مهمه
باطری
کیفیت صفحه
سرعت پردازش و سریع بودن
شیک و با کلاس بودن

الویت دارند..

من واقعا موندم تا 600 تومن چی بگیرم.. قبلا هم گفتم فقط اچ تی سی و سونی و سونی اریکسون در نظرم هست با بقیه برند ها نیمتونم کار کنم.

سلام دوست عزیز شما گفتیدبودجتون 600 تومن هست ؟
خوب پس اچ تی سی وان ایکس رو خط بزنید چون یک میلیون هستش
بعد از لحاظ دوربین که بین اون دوتا گزینه باقی مونده ارک اس دوربین قوی تری داره و همچینین صفحه نمایش بزرگتری و همینطور سی پی یو قویتری البته باطری در یک سطح هستن اما فکر میکنم ارک کمی ضعیف تر هست از لحاظ باطری....اگه سوالی بود در خدمتم

konstantin
26-07-2012, 09:11
سلام دوستان. لطفاً يه گوشي به من معرفي كنين تا حدود قيمت 700 تومن كه رنگ سفيد داشته باشه
و ترجيحاً از برندهاي samsung و htc باشه

mehdi perspolisi
26-07-2012, 10:17
سلام... بین گوشی Gio و Mini2 (هر دو از سری samsung GALAXY) و HTC Wildfire کدوم بهتره...؟! چرا....؟!
يكي از دوستام ميخواد بخره...

h!tman
26-07-2012, 11:41
حرف شما صحیح
آخه استوک های سامی در بدو ورود به بازار اومدن و معلومه کمی باگ و لگ دارند. در ضمن سامی برای استوک های اس هم لگ فیکس ارائه داده.مثل اون Valuable Pack .

دو هسته ای هست
قوی تره .
ساپورت بهتری میشه
رم بهتری داره
و دوربین کمی بهتر
در ضمن نمیتونید بودجه رو تا 620-630 افزیش بدید ؟
Galaxy S Advance توی اون رنج محشره
همین صفحه سوپر Amoled رو هم داره :) +امکانات ace2+ خوشگل تره

h!tman
26-07-2012, 11:46
حرف شما صحیح
آخه استوک های سامی در بدو ورود به بازار اومدن و معلومه کمی باگ و لگ دارند. در ضمن سامی برای استوک های اس هم لگ فیکس ارائه داده.مثل اون Valuable Pack .

دو هسته ای هست
قوی تره .
ساپورت بهتری میشه
رم بهتری داره
و دوربین کمی بهتر

Faramarz-1
26-07-2012, 11:52
سلام... بین گوشی Gio و Mini2 (هر دو از سری samsung GALAXY) و HTC Wildfire کدوم بهتره...؟! چرا....؟!
يكي از دوستام ميخواد بخره...

Mini 2 به دلیل رزولیشن بیشتر صفحه نمایش و حافظه داخلی بیشتر (4گیگ هست در حالی که Gio و Wildfire هر جفتشون کمتر از 1 گیگ هستن) به علاوه اینکه پردازنده mini 2 سرعتش کمی بیشتره (800 مگاهرتز درحالی که Gio و Wildfire سرعتشون 600 مگاهرتزه).

amiva
26-07-2012, 12:59
دو هسته ای هست
قوی تره .
ساپورت بهتری میشه
رم بهتری داره
و دوربین کمی بهتر

ممنونم ازت دوست من، به اس ادونس اصلا فک نکرده بودم ، راهنمایی خوبی کردی، پلاس رو به خاطر خروجی تلویزیونش دوست داشتم، اما خب ادونس که همه رو به هم داره، ممنون از راهنمایی شما احتمالا همین رو بگیرم

فقط یه سوال فنی؟:20:
ادونس که سابقه هنگ یا داشتن دیلی - delay - نداره؟ چون از گوشی تاچی که دیلی داشته باشه متنفرم
دوم ایا سامسونگ هم قابلت آپگرید شدن رو برا گوشی هاش گذاشته؟ مثل همون سونی ایی که خودتون معرفی کردید که تا 4 آپ میشد- ایا ادونس هم امکان آپ براش گذاشته شده یا یه جوجه اردک زشت به حساب میاد؟:46:

ممنون دوست گرامی:11:
راستی به جز سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راه دیگه ایی هم برای تشخیص اصل بودن هست؟! اخه این اینترنتیه و همونجا نمیشه چک کرد

---------------------------------------------------
راستی از دیروز قیمت پلاس تو دیجی کالا 55 تومن رفته روش، الان فرقش با ادونس فقط 5 تومنه!

ANDROYD3
26-07-2012, 14:31
سلام
ایرادات سری وان اچ تی سی چیه؟

poonel
26-07-2012, 21:31
Sony Ericsson ARC S یا SAMSUNG Galaxy Advance ؟

برای کاربری که کاربردش تماس و SMS هست و براش کیفیت ساخت و شیک بودن موبایلش مطرحه کدوم مناسبه؟

h!tman
26-07-2012, 21:38
Sony Ericsson ARC S یا SAMSUNG Galaxy Advance ؟

برای کاربری که کاربردش تماس و SMS هست و براش کیفیت ساخت و شیک بودن موبایلش مطرحه کدوم مناسبه؟
کیفیت ساخت Arc ها زیاد خوب نیستند. هر چند گوشی شیکی هستند
نظر من رو ادونس هست

سلام
ایرادات سری وان اچ تی سی چیه؟
کدوم مدل

ممنونم ازت دوست من، به اس ادونس اصلا فک نکرده بودم ، راهنمایی خوبی کردی، پلاس رو به خاطر خروجی تلویزیونش دوست داشتم، اما خب ادونس که همه رو به هم داره، ممنون از راهنمایی شما احتمالا همین رو بگیرم

فقط یه سوال فنی؟:20:
ادونس که سابقه هنگ یا داشتن دیلی - delay - نداره؟ چون از گوشی تاچی که دیلی داشته باشه متنفرم
دوم ایا سامسونگ هم قابلت آپگرید شدن رو برا گوشی هاش گذاشته؟ مثل همون سونی ایی که خودتون معرفی کردید که تا 4 آپ میشد- ایا ادونس هم امکان آپ براش گذاشته شده یا یه جوجه اردک زشت به حساب میاد؟:46:

ممنون دوست گرامی:11:
راستی به جز سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راه دیگه ایی هم برای تشخیص اصل بودن هست؟! اخه این اینترنتیه و همونجا نمیشه چک کرد

---------------------------------------------------
راستی از دیروز قیمت پلاس تو دیجی کالا 55 تومن رفته روش، الان فرقش با ادونس فقط 5 تومنه!
نه مشکلی نداره .
لگ و دلی هم نداره . حداقل تاچ ویزارد خیلی بهتر از بقیس
برای Ace2 تایید شده پس برای ادونس چه دیر یا چه زود میاد
شاید هم یکهو براش 4.1 عرضه شد

ANDROYD3
26-07-2012, 23:24
سلام
one s
شما گفتید سری one ایرادات زیادی داره
خواستم بدونم

akbarrazmi
26-07-2012, 23:41
سلام دوست عزیز شما گفتیدبودجتون 600 تومن هست ؟
خوب پس اچ تی سی وان ایکس رو خط بزنید چون یک میلیون هستش
بعد از لحاظ دوربین که بین اون دوتا گزینه باقی مونده ارک اس دوربین قوی تری داره و همچینین صفحه نمایش بزرگتری و همینطور سی پی یو قویتری البته باطری در یک سطح هستن اما فکر میکنم ارک کمی ضعیف تر هست از لحاظ باطری....اگه سوالی بود در خدمتم

راستش من قبلا تجربه ناموفقی در دیاموند 2 داشتم.. 2 تا گوشی و عهر دوتاش خرابی تاچ..

الان نمیخوام ریسک کنم و گوشی ناشناس بگیرم.. وگرنه سولا رو میگرفتم.. برای همین نظر خودم بیشتر روی دیسایر اس هست که کمیاب شده و دی جی کالا هم گارانتی کامتل رو گذاشته 600 تومن.. در ارسال بالایی هم منظورم وان وی بود...

Faramarz-1
27-07-2012, 12:27
راستش من قبلا تجربه ناموفقی در دیاموند 2 داشتم.. 2 تا گوشی و عهر دوتاش خرابی تاچ..

الان نمیخوام ریسک کنم و گوشی ناشناس بگیرم.. وگرنه سولا رو میگرفتم.. برای همین نظر خودم بیشتر روی دیسایر اس هست که کمیاب شده و دی جی کالا هم گارانتی کامتل رو گذاشته 600 تومن.. در ارسال بالایی هم منظورم وان وی بود...

ناشناس!؟ سولا پس از Xperia S معروف‌ترین گوشی سونی هست به دلیل تکنولوژی Flooting Touch در کشورهای غربی گوشی‌ای رو می‌پسندند و معروف و شناخته شده می‌شه که تکنولوژی تازه‌ای رو به همراه داشته باشه و Sola از این قاعده مستثنا نیست، اونوقت شما می‌گید ناشناس!؟ من خودم به شخصه اگر دوربین جلو داشت می‌خریدمش چون دوربین جلو واسم مهمه نمی‌گیرمش.

poonel
27-07-2012, 15:07
خواستم Galaxy Advance بگیرم. تو تاپیکش دیدم که دوستان میگن به Android 4 آپدیت نمیشه! :((((
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا تو رنج 600 تومن چی بگیرم که به Android 4 آپدیت بشه؟

akbarrazmi
27-07-2012, 15:09
ناشناس!؟ سولا پس از Xperia S معروف‌ترین گوشی سونی هست به دلیل تکنولوژی Flooting Touch در کشورهای غربی گوشی‌ای رو می‌پسندند و معروف و شناخته شده می‌شه که تکنولوژی تازه‌ای رو به همراه داشته باشه و Sola از این قاعده مستثنا نیست، اونوقت شما می‌گید ناشناس!؟ من خودم به شخصه اگر دوربین جلو داشت می‌خریدمش چون دوربین جلو واسم مهمه نمی‌گیرمش.

منظورم از ناشناخته این بود که این گوشی هنوز کارکردش مشخص نیست.. معلوم نیست بعد از 1 سال چه ایراداتی ممکنه داشته باشه.. ولی دیسایر جواب داده.. امروز یک گوشی دیگه هم به فکرم رسید.. HTC Rhyme نظرتون در موردش چیه؟ بین این و دیسایر کدوم رو انتخاب میکنید؟

mohamad021
28-07-2012, 19:30
دوستان تا قیمت تا قیمت 200-حداکثر250 چه گوشی با سیستم عامل اندروید پیشنهاد میدین؟؟؟برند خیلی مهم نیست

khashayar7206
28-07-2012, 20:22
دوستان تا قیمت تا قیمت 200-حداکثر250 چه گوشی با سیستم عامل اندروید پیشنهاد میدین؟؟؟برند خیلی مهم نیست

HUAWEI U8150 ideos پیشنهاد من هست
خودم این گوشی رو دارم و راضی هستم
کیفیت ساخت بالا و طراحی ساده و قشنگ
قیمتش هم 185 تومن با گارانتی یاس هست.

به نسبت قیمتش فوق العادست
میتونی مشخصاتش رو اینجا ببینی

z522msn
28-07-2012, 22:02
دوستان نظرتون درمورد گوشی وان وی اچ تی سی چیه؟ یا اکسپریا نئو ال ؟
(بلاخره مشکل اچ تی سی از نظر وای فایش حل شده یا نه؟)
بین این دو تاگیر کردم به نظرتون کدومشون بهتره ؟
و اینکه گفته میشود "همه گوشی های اندروید 4 با وایرلس مشکل دارن" درسته؟

mohamad021
28-07-2012, 22:10
بین گوشی های
Samsung Galaxy Y S5360
و
Sony Ericsson Xperia mini
و
Samsung Galaxy Mini S5570
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟لطفا با دلیل بگین..ممنون

نظرتون در مورد
Samsung Galaxy Gio S5660 چیه؟؟؟میشه با 260-270خریدش؟؟؟نسبت به بالاییا چطوره؟؟
اس ام اس دادن راحت برام خیلی مهمه(البته برای یه خانم میخوام گوشی رو)

akbarrazmi
28-07-2012, 23:18
سلام.. گویا برای اینکه مشکل فونت فارسی دیسایر اس با اپدیت حل بشه باید وررژن گوشی ؟ یا اندروید؟ خاورمیانه باشه.. موقع خرید از کجا بدونیم که ورژن خاور میانه هست؟

ali hector93
29-07-2012, 00:33
سلام
می خواستم بدونم که:1.تا الان برای اکسپریا اس مشکل خاصی پیدا شده یا نه؟/؟
2.احتمال اینکه همچنان با کاهش قیمت زیادی همراه باشه هست یا نه؟؟؟
3.با توجه به اینکه دوربین و سی پی یو و حافظش از نکسوس بالاتره شما کودوم رو پیشنهاد می کنین و چرا؟؟؟
با تشکر....

ANDROYD3
29-07-2012, 14:01
دوستان نظرتون درمورد گوشی وان وی اچ تی سی چیه؟ یا اکسپریا نئو ال ؟
(بلاخره مشکل اچ تی سی از نظر وای فایش حل شده یا نه؟)
بین این دو تاگیر کردم به نظرتون کدومشون بهتره ؟
و اینکه گفته میشود "همه گوشی های اندروید 4 با وایرلس مشکل دارن" درسته؟
رفیقم وان وی اچ تی سی رو داره کیفیت صداش فوق العده اس . اون هم با وای فایش مشکل داره
با نئو کار نکردم ولی وان وی عالیه هم از نظر فرم گوشی که حس خوبی بهت میده . هم سرعت و کیفیت عکاسیش . فقط یه مشکل توی فوکوس اتوماتیک در حین فیلم برداری داره.در ضمن از نئو باریک تر قشنگ تر و جدیدی تره

بین گوشی های
Samsung Galaxy Y S5360
و
و

نظرتون در مورد
جیو خوبه نرم و روونه باهاش کار کردم راضی کننده است
احتمال زیاد توی علاالدین پیدا میشه با بقیه شون کار نکردم ولی اکسپریا مینی خیلی قدیمیه ولی سی پی یوش بهتر از بقیه است
اگر هم جیو نشد گلکسی وای بهتره چون سی پی یو بیشتری داره و جدید تره .

سلام
می خواستم بدونم که:1.تا الان برای اکسپریا اس مشکل خاصی پیدا شده یا نه؟/؟
2.احتمال اینکه همچنان با کاهش قیمت زیادی همراه باشه هست یا نه؟؟؟
3.با توجه به اینکه دوربین و سی پی یو و حافظش از نکسوس بالاتره شما کودوم رو پیشنهاد می کنین و چرا؟؟؟
با تشکر....

سونی رو بیخیال شو سخت افزار جالبی نداره
باهاش کار کردی؟

prince_fable
29-07-2012, 15:35
بین گوشی های
Samsung Galaxy Y S5360
و
و

نظرتون در مورد

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

جیو خوبه نرم و روونه باهاش کار کردم راضی کننده است
احتمال زیاد توی علاالدین پیدا میشه با بقیه شون کار نکردم ولی اکسپریا مینی خیلی قدیمیه ولی سی پی یوش بهتر از بقیه است
اگر هم جیو نشد گلکسی وای بهتره چون سی پی یو بیشتری داره و جدید تره .

کی گفته اکسپریا مینی قدیمی تره!

اکسپریا مینی از همشون بهتره سی پی یوش ١ گیگه و حافظش هم ٣٢٠ فکر کنم.فقط صفحش ٣ اینچه.

ولی بعضی هاش یه مشکلی داره اونم موقعی که گوشی گرم میشه دکمه های منو و بک خود به خود کار میکنن.

اگه ازین مشکل میترسی و صفحه بزرگتر میخوای ,پیشنهادم اینه که یه مقدار رو پولت بزاری و sonyericsson live with Walkman بگیری صفحش ٣.٢ اینچه.

در ضمن جفتشون قراره به اندروید ۴ آپگرید شن.
ولی جیو نه.وای هم نمیدونم.
دوره گلکسی مینی هم خط بکش.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Faramarz-1
29-07-2012, 21:39

بهترین گزینه برای شما Sony Ericsson Xperia mini هست که پردازنده 1 گیگاهرتزی (1000 مگاهرتز) هم داره + اینکه فیلمبرداری HD و قابلیت پخش HD رو هم داره و به نظر من تو این رنج قیمت بی‌نظیره (قیمتش حدود 240 تا 260 هزار) مثلاً Galaxy Fit سامسونگ قیمتش حدود 30 تا 40 هزار تومن از Xperia mini گرونتره ولی پردازنده‌اش 600 مگاهرتزه و چیپ گرافیکیش یک مدل از mini پایینتره و نمیتونه HD رو عین مینی پخش کنه!

nihilnigritude
30-07-2012, 11:09

Xperia MINI

Ashkan Proxy
30-07-2012, 17:15
سلام دوستان ----
من یه پرس و جویی کردم تو گوشیای اندروید و در نتیجه به Samsung Galaxy Ace 2 رسیدم.
می خواستم ببینم نظرتون راجع بهش چیه؟
به نسبت قیمتش خوب هست یا نه؟
و به نظرتون قیمتش بالا میره یا پایین میاد؟ یعنی به نظرتون بهترین موقع برای خریدش کیه ؟

prince_fable
30-07-2012, 17:19
سلام.گوشیه خوبیه.
فقط حافظه ی داخلیش کمه(2 گیگ قابل دسترسی)

z522msn
30-07-2012, 17:52
سلام دوستان
نظرتون در مورد Samsung I9070 Galaxy S Advance - 8GB در مقایسه با HTC One V چیه؟؟؟
برا این سامسونگه آپگريد میاد یا نه؟؟

Ashkan Proxy
30-07-2012, 18:57
سلام.گوشیه خوبیه.
بقیه ی سوالام چی؟

Ashkan Proxy
30-07-2012, 18:59
سلام.گوشیه خوبیه.
بقیه ی سوالام چی؟

>> Samsung Galaxy Ace 2 <<
و به نظرتون قیمتش بالا میره یا پایین میاد؟ یعنی به نظرتون بهترین موقع برای خریدش کیه ؟

ANDROYD3
31-07-2012, 01:30
سلام
الان با این قیمت ها خرید تبلت ارزون به همراه یه گوشی ساده (1280 یا ایکس 1 نوکیا) بهتره یا یه گوشی در حد نکسوس اس یا آرک بدون تبلت ؟

h!tman
31-07-2012, 02:52
به نظرم هیچکدوم و افزایش بودجه برای دو هسته ای

ama.lord
31-07-2012, 04:24
سلام دوستان ----
من یه پرس و جویی کردم تو گوشیای اندروید و در نتیجه به Samsung Galaxy Ace 2 رسیدم.

به نام خدا/سلام دوست عزیز،هر گوشی در هر رنج قیمتی میتونه برای یک فرد بهترین گوشی و برای کس دیگه بدترین باشه.لطفا ذکر کنید که مهمترین مورد و بی اهمیت ترین مورد یک گوشی برای شما چیه تا بتونیم با کمک دوستان بهترین گوشی رو به شما پیشنهاد کنیم.در مورد قیمت هم فقط خدا میدونه ،نرخ دلار حساب کتاب داره ولی کسی به فکر حساب کتابش نیست،پس سعی کنید هر وقت جنس خاصی رو پسندیدید همون موقع تهیه کنید.
اگر هم بخوام عامیانه جواب بدم ،میگم برید sony xperia p رو که یه سرو گردن از این گوشی بالاتره و امروز در سایت دیجی کالا تخفیف (آف) خورده رو تهیه کنید ،یا علی.

ANDROYD3
31-07-2012, 15:57
به نظرم هیچکدوم و افزایش بودجه برای دو هسته ای

بین این 2 تا موندم ( شاید آخرش بتونم اس2 بگیرم )
ولی خودم تبلت رو ترجیح میدم واسه مصرف زیاد اینترنتم
البته به مشکل قابل تعویض نبودن باطری بر می خوریم

poonel
01-08-2012, 21:01
من عین ... گیر کردم بین این دو تا موبایل :

1- SAMSUNG GALAXY S Advance

2- SONY EXPERIA P

کدومش باحال تره؟
برا هدیه دادن میخوام و فردا صبح باس برم بگیرم.
اون کسی که میخوام براش بگیرم دوربین واسش اهمیت نداره.
چندان اهل بازی و نرم افزار نصب کردن هم نیست
مهم براش زیبایی و خوش دستی و خر کار بودنه. کاربردشم گهگاهی وبگردی و گوش کردن به موسیقیه.

با این اوصاف کدوم پیشنهاد میشه؟

فقط خواهشاً زود جواب بدید. تا فردا صبح حتماً حتماً باید بگیرم.

Pedram_mrn
01-08-2012, 21:52
بچه ها دو تا گوشی میخوام تا 650 تومن نظرم رو اکسپریا پی و ادونس هست؟

انتخاب دیگه ای هم هست؟ نظر شما چیه؟

.:PAR3A:.
02-08-2012, 11:48
من عین ... گیر کردم بین این دو تا موبایل :

1- SAMSUNG GALAXY S Advance

2- SONY EXPERIA P

کدومش باحال تره؟
برا هدیه دادن میخوام و فردا صبح باس برم بگیرم.
اون کسی که میخوام براش بگیرم دوربین واسش اهمیت نداره.
چندان اهل بازی و نرم افزار نصب کردن هم نیست
مهم براش زیبایی و خوش دستی و خر کار بودنه. کاربردشم گهگاهی وبگردی و گوش کردن به موسیقیه.

با این اوصاف کدوم پیشنهاد میشه؟

فقط خواهشاً زود جواب بدید. تا فردا صبح حتماً حتماً باید بگیرم.
با توجه به خواسته هاشون فکر میکنم Xperia P مناسب تر باشه.
Xperia Sola هم هست که میتونه انتخاب خوبی باشه ، ولی من پی رو ترجیح میدم.

بچه ها دو تا گوشی میخوام تا 650 تومن نظرم رو اکسپریا پی و ادونس هست؟

انتخاب دیگه ای هم هست؟ نظر شما چیه؟
اگه واسه خودت میخوای I9070 بگیر ، اگه واسه کسی میخوای که زیاد سر و کله نمیزنه با گوشی Xperia P به نظرم بهتره.
سولا هم هست که زیاد خوب عمل نکرده.

xxxj
02-08-2012, 13:12
سلام من یه گوشی میخوام در قیمت 400 تا 500 تومان دوربین هم 5 تا 8 باشه برای خودم هم سیتسم عاملش و نرم افزار و بازی ریختن توش مهمه که هنگ نکنه و قابلیت ارتقا به آندروید های جدید داشته باشه صفحه اش آنجنان مهم نیست ولی اگه 3.5 تا 3.7 اینچ باشه خیلی خوبه ؟ خودم بیشتر نظرم رو neo هستش نظر شما چیه؟

ANDROYD3
02-08-2012, 13:47
سلام من یه گوشی میخوام در قیمت 400 تا 500 تومان دوربین هم 5 تا 8 باشه برای خودم هم سیتسم عاملش و نرم افزار و بازی ریختن توش مهمه که هنگ نکنه و قابلیت ارتقا به آندروید های جدید داشته باشه صفحه اش آنجنان مهم نیست ولی اگه 3.5 تا 3.7 اینچ باشه خیلی خوبه ؟ خودم بیشتر نظرم رو neo هستش نظر شما چیه؟
neo l توی نئو ها از نظر ظاهر قشنگ تره
ارتقا هم داده میشه
روون هم هست

02-08-2012, 16:50
Xperia U = 450
Ace 2 = 550

zadis
04-08-2012, 08:42
سلام ی گوشی واسه خانوم معرفی کنید موارد مهم .1.زیبا باشه .این خیلی مهم هست 2.ساپورت عالی .اندروید 43.صفحه نمایش عالی 4.دوربین خوب 5.بدنه خوبی داشته باشه 6. زود از رده خارج نشه 7. قیمت هم تا 600 . من بندرعباسم .واینجا قیمت ها ارزون تر هست ممنون از همه

2ehsan
04-08-2012, 22:24
تبلت ایسوز tf300t با tf300tg چه تفاوتی داره چرا قیمتش بیشتره
کسی قیمت بدون داک یا باداک نداره
تو بازار نه تو سایت و اینا

ANDROYD3
05-08-2012, 00:35
سلام ی گوشی واسه خانوم معرفی کنید موارد مهم .1.زیبا باشه .این خیلی مهم هست 2.ساپورت عالی .اندروید 43.صفحه نمایش عالی 4.دوربین خوب 5.بدنه خوبی داشته باشه 6. زود از رده خارج نشه 7. قیمت هم تا 600 . من بندرعباسم .واینجا قیمت ها ارزون تر هست ممنون از همه
فکر کنم xperia p واستون مناسب باشه
البته 650 هست ولی میگین اونجا ارزون تره- طراحی و کیفیت خوبی داره و زنونه است تا حدی

hamidrezavictor
06-08-2012, 11:01
نظرتون راجع به htc desire c چیه؟ ارزش خرید داره؟

ANDROYD3
06-08-2012, 14:23
تبلت ایسوز tf300t با tf300tg چه تفاوتی داره چرا قیمتش بیشتره
کسی قیمت بدون داک یا باداک نداره
تو بازار نه تو سایت و اینا
چون اونی که جی داره شبکه 3G رو ساپورت میده

قیافش رو از نزدیک ببین به احتمال زیاد نظرت عوض میشه :)

hamidrezavictor
06-08-2012, 14:39
عکساشو دیدم فقط .... به نظرم خیلی خوشگله... حالا نظر شما تا همین قیمت چه گوشی ایه؟

armin 76
07-08-2012, 15:46

اصلا ارزش نداره
xperia u انتخاب خیلی بهتریه

Arius.anthesious
09-08-2012, 07:44
دوست عزیز
شما می تونی lg optimus black p970 بگیری
من یه چند روزی دارم خیلی رزان و خوب کار میکنه 1 گیگ سی پی یو داره و 512 تا رم
دوربین 5 ودوربین جلو 2 انواع نت ورک و شبکه رو هم ساپورت میکنه قیمت من بدون گارانتی گرفتم 400
ولی دی جی کالا زده با گارانتی (فقط یاس بگیر چون اون الان ال جی داره)477 تومان
گوشی خوبی android هم هست می تونی تو gsmarena هم مشخصات کاملش رو ببینی تو اینترنت هم کلی ویدیو براش هست و امتیاز ی تقریبا نزدیک گلکسی س گرفته البته سطحش پایینتره ولی خوب بحث قیمت هم هست
اگه خواستی بگیری یه سر به موبایل ای ار هم بزن تا قیمت شهرتون دستت بیاد

kiar
09-08-2012, 16:47
سلام
به نظر شما بین سه مدل زیر کدوم بهتره ؟
Galaxy Mini
Galaxy Fit
Galaxy Gio
به غیر از این سه گوشی تو رنج قیمت 250 -350 چه مدلی پیشنهاد میکنید ( سیستم عامل اندروید - پردازنده قوی )

shahabprince
09-08-2012, 18:40
به نظر من sony ericsson live with walkman خیلی از این 3 تا بهتره

kiar
09-08-2012, 19:03
به نظر من sony ericsson live with walkman خیلی از این 3 تا بهتره
چه امکاناتی داره ؟

prince_fable
09-08-2012, 19:17
چه امکاناتی داره ؟
سی پی یو 1 گیگ.رم و حافظه ی داخلی بیشتر.اسپیکر استریو.صفحه 3.2 اینچی.led notification هم داره و غیره

kiar
09-08-2012, 19:55
سی پی یو 1 گیگ.رم و حافظه ی داخلی بیشتر.اسپیکر استریو.صفحه 3.2 اینچی.led notification هم داره و غیره

امکاناتش رو دیدم خیلی خوب بود !!!
فقط اگه میشه بگید بین اون سه تا گوشی کدوم بهتره چون هر سه اونارو خریدم الان میخوام دوتاشو بفروشم و یکیشو واسه خودم نگه دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :27:

prince_fable
09-08-2012, 20:00
گلکسی جیو از همه لحاظ بهتره فقط فیت دوربینش 5 هست.
من جیو رو پیشنهاد میکنم.

Abolfazl3007
10-08-2012, 19:19
بچه ها نظرتون درباره Xperia Mini چیه ؟

اینجور که من دیدم ، تو رنج قیمت خودش ، یه سر و گردن بالاتر از بقیست .

adrenalin
10-08-2012, 19:58
گوشی خیلی خوبیه و تو این رنج قیمت رقیبی نداره و بهترین سخت افزار بین رقیب هاش داره تو این رنج این بهترین گزینه هست

prince_fable
10-08-2012, 20:40

به نظرم اگه بتونید یه ذره روش پول بزارین رو live with walkman سونی اریکسون بگیرین بهتره.
چون بعضی از مینی ها شنیدم دکمه لمسی هاش مشکل دارن.
در ضمن لایو صفحش بزرگ تره.
صداش هم استریو هست:27:

kiar
10-08-2012, 21:15

قیمت این گوشی چنده ؟
مشخصاتش چیه ؟

ANDROYD3
11-08-2012, 15:34
سلام
1- نکسوس اس 3 تا مدل داره دقیقا مثل هم :
Nexus S

Nexus S I9020A

Nexus S I9023

این ها چه فرقی با هم دارن؟

2- توی xperia p چیپست استفاده شده NovaThor U8500 هستش
میشه با سی پی یو های کوالکام و انویدیا تگرا3 مقایسه شون کنید؟

3- هامینگبرد (Hummingbird) ارزش خرید داره؟ چطوره؟
جی پی یو PowerVR SGX540 چطور؟ ارزش داره یا نه ؟

ممنون

h!tman
11-08-2012, 19:37
سلام
1- نکسوس اس 3 تا مدل داره دقیقا مثل هم :
Nexus S

Nexus S I9020A

Nexus S I9023

این ها چه فرقی با هم دارن؟

2- توی xperia p چیپست استفاده شده NovaThor U8500 هستش
میشه با سی پی یو های کوالکام و انویدیا تگرا3 مقایسه شون کنید؟

3- هامینگبرد (Hummingbird) ارزش خرید داره؟ چطوره؟
جی پی یو PowerVR SGX540 چطور؟ ارزش داره یا نه ؟

ممنون
1- مدلی که توی ایرانه نسخه اینترنشناله، بقیه نسخه اپراتوری هستند
2-از تگرا 3 ضعیف تره چون اون 4 هسته ایه . از کوالکوم های S3 قوی تره .
3-هامینگبرد خوبه. همینطور پاور وی آر. ولی قدیمی شده

poonel
13-08-2012, 00:32
یه سوال :

بین دو تا گوشی که یکی ios هست (حتماً iphone ـه دیگه) و یه گوشی Android کدوم بهتره؟

بدون در نظر گرفتن دوربین و جنس بدنه و ...

میخوام بدونم کدومش نرم افزار بیشتر براش پیدا میشه و کاراییش بهتره.

registerid
13-08-2012, 11:40
اگه این گوشی رو انتخاب کرده باشید و قصد داشته باشید اونو بخرید، به چه نکاتی اعم از موارد زیر توجه می کنید:

- محل خرید
- گارانتی
- محل ساخت (کره، ویتنام، چین)
- نوع رام (خاورمیانه یا اروپا)
- مقدار رم (16 یا 32: با در نظر گرفتن اختلاف قیمت و رعایت قانون بهترین خرید با کمترین هزینه!)
- نوع و مقایسه لیبل های الصاقی به جعبه، پشت گوشی و مندرج بر روی باتری
- پلمپ جعبه (پک یا آن پک بودن باکس؛ و اینکه آیا پلمپ جعبه می تونه غیر کارخونه ای باشه!)
- باتری (اینکه چه جور میشه فهمید باتری اصلی یا تعویضیه)
- سایر محتویات جعبه (نحوه تشخیص اصل و یا تعویضی بودن آن ها)
- نحوه تست گوشی در فروشگاه و مواردی که هنگام تست باید مد نظر داشت (از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و اینکه آیا میشه فهمید قبلا گوشی کار کرده یا نه و همچنین کدهایی را که باید وارد کرد و تنظیماتی را که باید بهشون توجه کرد و ...)
- بهترین مموری کارت ها از لحاظ مارک، کلاس، ظرفیت برای این گوشی (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
- بهترین محافظ های صفحه نمایش موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
- مقایسه کیف با قاب محافظ گوشی (مزایا و معایب)
- بهترین کیف ها و قاب های محافظ گوشی موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار) {با توجه به اینکه این مورد می تونه سلیقه ای و بسیار متنوع باشه، هدف اصلی از ذکر اون، نوع کیف و قاب می باشد مثلا در مورد کیف: بازشو بود از بغل یا پایین، نحوه جاگیری گوشی در کیف، دکمه ای، بندی، آهنربایی یا چسبی بودن در کیف - در مورد قاب: پلاستیکی بودن یا فلزی بودن قاب و ...}
- بهترین روش برای تبدیل سیم کارت به میکرو (با استفاده از کاتر یا به صورت رسمی و از طریق نمایندگی: بررسی مزایا و معایب و مقایسه دو روش از لحاظ زمانی، هزینه و ... و انتخاب بهترین روش جهت استفاده از دو حالت سیم کارت به صورت میکرو و معمولی)
- نحوه شارژ (شارژ اول و دفعات بعد)
- اولین کارهایی که بعد از خرید باید انجام داد
- بهترین برنامه ها برای بک آپ گیری از رام اصلی گوشی قبل از نصب برنامه و ایجاد هرگونه تغییر (لینوکس - ویندوز)
- مهمترین تنظیماتی که باید در اولین اقدام اعمال نمود و ضروری ترین برنامه هایی که باید بلافاصله حذف و یا نصب کرد (موارد بسیار مهم و ضروری)
- بهترین روش برای آپدیت و یا تغییر رام اصلی در ایران
- بهترین سایت ها و برنامه ها برای دانلود رام و برنامه
- نکات مهم در تغییر رام، روت شدن، نصب برنامه و ...
- و ...

لطفا:
- نیازی نیست به همش جواب بدید (هر کی هر چی میدونه)
- اگه چیزی از قلم افتاده و به ذهنتون اومد، مطرح کنید
- بحث های طولانی و بی مورد نفرمایید! هر کس دلایل،اطلاعات معتبر با منبع، سلیقه و نظرشو بگه،‌ با رعایت احترام به سایرین
- اگه موردی سلیقه ای یا وابسته به مقدار بودجه و ... بود، تنها نظرات و سلایق خودتون را با ذکر دلیل بنویسید و یا اگه دوست داشتید به تمام حالات ممکن جواب بدید چون میتونه باعث کاهش حجم سوالات و همچنین کمک به سایر کاربرانی بشه که در این تاپیک نظر نمیدن و فقط مطالعه میکنن

h!tman
13-08-2012, 11:50
یه سوال :

بین دو تا گوشی که یکی ios هست (حتماً iphone ـه دیگه) و یه گوشی Android کدوم بهتره؟

بدون در نظر گرفتن دوربین و جنس بدنه و ...

میخوام بدونم کدومش نرم افزار بیشتر براش پیدا میشه و کاراییش بهتره.
Ios بهتره.
ولی سعی کنید 4s بگیرید

نکات مهم در خرید گوشی گالکسی اس 3 I9300 Galaxy S III

اگه این گوشی رو انتخاب کرده باشید و قصد داشته باشید اونو بخرید، به چه نکاتی اعم از موارد زیر توجه می کنید:

- محل خرید
- گارانتی
- محل ساخت (کره، ویتنام، چین)
- نوع رام (خاورمیانه یا اروپا)
- مقدار رم (16 یا 32: با در نظر گرفتن اختلاف قیمت و رعایت قانون بهترین خرید با کمترین هزینه!)
- نوع لیبل های الصاقی به جعبه، پشت گوشی و مندرج بر روی باتری
- پلمپ جعبه (پک یا آن پک بودن باکس؛ و اینکه آیا پلمپ جعبه می تونه غیر کارخونه ای باشه!)
- باتری (اینکه چه جور میشه فهمید باتری اصلی یا تعویضیه)
- سایر محتویات جعبه (نحوه تشخیص اصل و یا تعویضی بودن آن ها)
- نحوه تست گوشی در فروشگاه و مواردی که هنگام تست باید مد نظر داشت (از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و اینکه آیا میشه فهمید قبلا گوشی کار کرده یا نه و همچنین کدهایی را که باید وارد کرد و تنظیماتی را که باید بهشون توجه کرد و ...)
- بهترین مموری کارت ها از لحاظ مارک، کلاس، ظرفیت برای این گوشی (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
- بهترین محافظ های صفحه نمایش موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
- مقایسه کیف با قاب محافظ گوشی (مزایا و معایب)
- بهترین کیف ها و قاب های محافظ گوشی موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار) {با توجه به اینکه این مورد می تونه سلیقه ای و بسیار متنوع باشه، هدف اصلی از ذکر اون، نوع کیف و قاب می باشد مثلا در مورد کیف: بازشو بود از بغل یا پایین، نحوه جاگیری گوشی در کیف، دکمه ای، بندی، آهنربایی یا چسبی بودن در کیف - در مورد قاب: پلاستیکی بودن یا فلزی بودن قاب و ...}
- بهترین روش برای تبدیل سیم کارت به میکرو (با استفاده از کاتر یا به صورت رسمی و از طریق نمایندگی: بررسی مزایا و معایب و مقایسه دو روش از لحاظ زمانی، هزینه و ... و انتخاب بهترین روش جهت استفاده از دو حالت سیم کارت به صورت میکرو و معمولی)
- نحوه شارژ (شارژ اول و دفعات بعد)
- اولین کارهایی که بعد از خرید باید انجام داد
- بهترین برنامه ها برای بک آپ گیری از رام اصلی گوشی قبل از نصب برنامه و ایجاد هرگونه تغییر (لینوکس - ویندوز)
- مهمترین تنظیماتی که باید در اولین اقدام اعمال نمود و ضروری ترین برنامه هایی که باید بلافاصله حذف و یا نصب کرد (موارد بسیار مهم و ضروری)
- بهترین روش برای آپدیت و یا تغییر رام اصلی در ایران
- بهترین سایت ها و برنامه ها برای دانلود رام و برنامه
- نکات مهم در تغییر رام، روت شدن، نصب برنامه و ...
- و ...

لطفا:
- نیازی نیست به همش جواب بدید (هر کی هر چی میدونه)
- اگه چیزی از قلم افتاده و به ذهنتون اومد، مطرح کنید
- بحث های طولانی و بی مورد نفرمایید! هر کس دلایل،اطلاعات معتبر با منبع، سلیقه و نظرشو بگه،‌ با رعایت احترام به سایرین
- اگه موردی سلیقه ای یا وابسته به مقدار بودجه و ... بود، تنها نظرات و سلایق خودتون را با ذکر دلیل بنویسید و یا اگه دوست داشتید به تمام حالات ممکن جواب بدید چون میتونه باعث کاهش حجم سوالات و همچنین کمک به سایر کاربرانی بشه که در این تاپیک نظر نمیدن و فقط مطالعه میکنن
-علائدین طبقه 6
-نیازی نیست.
-فرقی نداره
-به نظرم حتی اگه گوشیتون نسخه 32 گیگ باشه. بازم 32 گیگ کلاس 10 پاتریوت بگیرید
-هم؟ جعبه نرمال سامسونگه دیگه.
-پلمپ کاغذی داره.
-از علائدین بخرید طبقه6،همه عمده فروشند. همچین کارایی نمیکنند. اما باطری چینیه.
-هیچ محتویاتی نداره،شارژر و هندز فری و کابل وصل شدن به پی سی
-این که بفهمی گوشی کار کرده نه نمیشه، اما روشن کنید. ببینید پیکسل سوخته توی صفحه نمایش هست ؟ فیلم برداری و عکس برداری انجام بدید.همون فیلمی که ضبط کردید رو پخش کنید. یک فایل ویدئویی رو پخش کنید و با هندز فری و خود گوشی گوش بدید. یک تماس بگیرید . دیگه مشکلی نیست
-32گیگ کلاس 10 پاتریوت
-محافظ صفحه فرقی نداره .همشون یک جنسند
-حتما براش محافظ بگیرید. چه این کیف هایی که گوشی توش چفت میشه، چه محافظ ژله ای
-جواب دادم
-برید یکی از مغازه ها سیم رو بدید ،پانچ میکنند
-نیازی به شارژ اولیه نداره. سعی کنید به 5درصد رسید شارژ کنید همیشه
-بک آپ از رام ؟ چه نیازی دارید؟
-تنظیمی نیاز نیست که . هیچ مشکلی نداره
-دانلود رام و فلش کردن از طریق ادین
-خیلی زیاده . خیلی خیلی زیاده
-اون رو توی کلوپش بپرسید

این چیزایی که پرسیدید . بنز هم میتونید باهاش بخرید:دی

saeediranzad
13-08-2012, 14:44
سلام
واقعاْ iOS نرم افزار بیشتری براش پیدا میشه؟ یعنی نسبته به آندروید؟ باور کردنش سخته.

13-08-2012, 15:13
سلام
واقعاْ iOS نرم افزار بیشتری براش پیدا میشه؟ یعنی نسبته به آندروید؟ باور کردنش سخته.

نرم افزار های کاربردی درست حسابی بله ، ولی اندروید نرم افزار های درب و داغون درپیت خیلی زیادی هم داره. :دی
در نهایت مساله ای نیست که اندروید خیلی کم بیاره ، اصلا حس کمبود نخواهید کرد.

mr_khodaei2008
13-08-2012, 21:01
سلام

بین galaxy r و galaxy s advance کدم پیشنهاد میکنین . اصلا تفاوتشون چقدره و تو چیاس خیلی فرق دارن

برام کمبود پول هست به نظرتون کدوم از این 2 تا را بگیرم میدونم s بهتره ولی اگه تفاوتشون زیاد نیست چرا 100 تومن بیشتر پول بدم

armin 76
14-08-2012, 19:53
سلام

بین galaxy r و galaxy s advance کدم پیشنهاد میکنین . اصلا تفاوتشون چقدره و تو چیاس خیلی فرق دارن

برام کمبود پول هست به نظرتون کدوم از این 2 تا را بگیرم میدونم s بهتره ولی اگه تفاوتشون زیاد نیست چرا 100 تومن بیشتر پول بدم

من اگر جای شما بودم هیچکدوم رو نمیگرفتم.
xperia p

adrenalin
14-08-2012, 21:18
mr_khodaei2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزی دور گالکسی R یه خط قرمز بکش سخت افزار قدیمی داره و تگرا 2 عملکرد خیلی خوبی نداره و ادنروید 4 هم معلوم نیست واسش بیاد
ادونس گزینه خیلی مناسبی هست ولی بازم اندروید 4 رو هوا هست و فعلا سامسونگ حرفی نزده که واسش اندروید 4 میاد یا نه
ولی به قول این دوستمون اکسپریا پی گزینه خیلی مناسبی هست فقط حافظه داخلی 16 گیگ داره و قابلیت افزایش نداره اگه مهم واستون حافظه هست ادونس در غیر این صورت پی راستی قابلیت OTG هم ساپورت می کنه و میشه بهش فلش وصل کرد

NiKtA20
15-08-2012, 11:47
:20: منم بازی!!!
میخوام تا وسطای شهریور یه گوشی بگیرم (میخوان واسم بگیرن- تولدمه):42:
کلا بین اکسپریا و گلکسی موندم، یکی میگه گلکسی شصتا دلیل میاره که من هیچ کدومو سردرنمیارم، اونیکی میگه نه اکسپریا باز یه سری دلیل میاره که باز من سردرنمیارم!!!
رنج قیمت 500تومنه، حالا 50بالا و پایین عیب نداره، ولی بالاغیرتاً نیاید بگید 200 بزار روش اینو بگیر، 93.500 بزار روش اونو بگیر... میخوام پُره پُرِش با نصب فارسی وبرنامه و... زیر 600دربیاد...
خوب، حالا انتظاراتم از گوشی:
صفحه ش متوسط باشه، نه خیلییییییی بزرگ، نه کوچیک، دورو بر 4 فکر کنم خوب باشه،
دیگه اینکه دوربین خوبی داشته باشه، ب
اطری هم نمیگم عااالی،ولی قابل تحمل باشه دیگه، مجبور نشم هی باخودم شارژر اینور و اونور ببرم،
با وای فای مشکل نداشته باشه
دوربین دوم داشته باشه که یه موقع اپراتور سوم اومد نشینم غصه بخورم

فقط یکی دوتا نکته که لطفا حتما بهش توجه کنید: اکسپریا ها رو میگن باطریش درنمیاد... یه فروشنده اینو بزرگترین ایراد میدونست و میگفت کلا بیخیال اکسپریا شو، یکی دیگه میگفت اصلااااااا مشکلی نیست...! خوب تکلیف من چیه بالاخره؟
دیگه اینکه میخوام حتما رمش دربیاد! خوب پس فردا یه ایرادی پیدا کرد خواستم بدم بیرون نمیتونم همه ی اطلاعات شخصیمو دودستی بدم به کسی که! واسه همین اینایی که فقط رم داخلی دارنو دوس ندارم
نکته ی دیگه اینکه من از Ace2 خوشم اومده بود، بیشتر بخاطر اینکه تو این رنج قیمت تنها دوهسته ای بود که به دلم نشست، اما اینور و اونور خوندم و یه مغازه دار هم بهم گفت که بااینکه دوهسته ایه ولی ضعیفه! گلکسی دبلیو از اون قویتره!
هدفم از اینکه میخواستم برم دنبال دو هسته ای هم این بود که تا چندییییییییییین سال آینده نمیخوام گوشی بخرم،میخواستم یه گوشیه تکمیل بگیرم، اما از اونجایی که خیلی هم اهل بازیهای خفن و سنگین نیستم، به نظر شما تک هسته ای کارمو راه میندازه که دیگه الکی یه فاکتور دوهسته ای بودن رو هم اضافه نکنم؟
ببخشید دیگه خیلی حرف زدم، فقط لطفا علما یه جوری باهم توافق کنید و یه جواب نهایی به من بدید که باز رفتم بخرم سرم گول نمالن...
مرسیییی:10:

Faramarz-1
15-08-2012, 15:34
کلا بین اکسپریا و گلکسی موندم، یکی میگه گلکسی شصتا دلیل میاره که من هیچ کدومو سردرنمیارم، اونیکی میگه نه اکسپریا باز یه سری دلیل میاره که باز من سردرنمیارم!!!
رنج قیمت 500تومنه، حالا 50بالا و پایین عیب نداره، ولی بالاغیرتاً نیاید بگید 200 بزار روش اینو بگیر، 93.500 بزار روش اونو بگیر... میخوام پُره پُرِش با نصب فارسی وبرنامه و... زیر 600دربیاد...
اطری هم نمیگم عااالی،ولی قابل تحمل باشه دیگه، مجبور نشم هی باخودم شارژر اینور و اونور ببرم،

فقط یکی دوتا نکته که لطفا حتما بهش توجه کنید: اکسپریا ها رو میگن باطریش درنمیاد... یه فروشنده اینو بزرگترین ایراد میدونست و میگفت کلا بیخیال اکسپریا شو، یکی دیگه میگفت اصلااااااا مشکلی نیست...! خوب تکلیف من چیه بالاخره؟
دیگه اینکه میخوام حتما رمش دربیاد! خوب پس فردا یه ایرادی پیدا کرد خواستم بدم بیرون نمیتونم همه ی اطلاعات شخصیمو دودستی بدم به کسی که! واسه همین اینایی که فقط رم داخلی دارنو دوس ندارم
نکته ی دیگه اینکه من از Ace2 خوشم اومده بود، بیشتر بخاطر اینکه تو این رنج قیمت تنها دوهسته ای بود که به دلم نشست، اما اینور و اونور خوندم و یه مغازه دار هم بهم گفت که بااینکه دوهسته ایه ولی ضعیفه! گلکسی دبلیو از اون قویتره!
هدفم از اینکه میخواستم برم دنبال دو هسته ای هم این بود که تا چندییییییییییین سال آینده نمیخوام گوشی بخرم،میخواستم یه گوشیه تکمیل بگیرم، اما از اونجایی که خیلی هم اهل بازیهای خفن و سنگین نیستم، به نظر شما تک هسته ای کارمو راه میندازه که دیگه الکی یه فاکتور دوهسته ای بودن رو هم اضافه نکنم؟
ببخشید دیگه خیلی حرف زدم، فقط لطفا علما یه جوری باهم توافق کنید و یه جواب نهایی به من بدید که باز رفتم بخرم سرم گول نمالن...
سلام، همون Ace2 بهترین گزینه‌است نمایشگر عالی LED-backlit PLS، پردازنده خوب، در ضمن اون فروشنده هم چرند گفته! پردازنده Ace2 به خاطر پردازنده گرافیکی عالی Mali-400MP از W که پردازنده گرافیکی ضعیف Adreno 205 داره (یعنی همون گرافیکی که تو گوشی‌های قدیمی‌ای مثل HTC Desire HD استفاده شده) فرکانس پردازنده زیاد مهم نیست هر چند Ace2 در اصل اندازه یک تک‌هسته‌ای 1.6 گیگاهرتزی قویه (2هسته‌ای 800 که میشه همون 1600 در حالت تک‌هسته‌ای) در حالی که دبلیو 1.4 گیگاهرتز هست از اون هم بگذریم مهم پردازنده گرافیکیه که Ace2 تو رنج قیمتش کم‌نظیره. Sony Xperia U هم خوبه ولی به همون دلایلی که گفتی (باتری ضعیف و ...) و به‌علاوه حافظه کم زیاد توصیه نمی‌شه پس بهترین گزینه همون Ace2 هست.

15-08-2012, 16:14
Ace 2 بهترین گزینس ، ضمنا تحت هیچ شرایطی موافقت برای نصب برنامه و فعال سازی و توهمات و ... نکنین ، اینا ابزار های نوینی برای چاپیدن من و شماست. :) :دی

Arius.anthesious
15-08-2012, 16:25
شما wi8150 o,fi
lg optimus black p970
من خودم lg رو پیشنهاد میدم حدودا 500
همون طوری که دوستان گفتن به هیچ وجه پول این برنامه هارو ندین
این lg خودش همه چیزش فارسیه در ضمن تو کار معمولی هم من معمولا اگه مدتی که استفاده ای از بلوتوث و وای فای ندارم اونا رو خاموش کنم 2 روزی می بره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir200812
15-08-2012, 16:42

سلام، همون Ace2 بهترین گزینه‌است نمایشگر عالی LED-backlit PLS، پردازنده خوب، در ضمن اون فروشنده هم چرند گفته! پردازنده Ace2 به خاطر پردازنده گرافیکی عالی Mali-400MP از W که پردازنده گرافیکی ضعیف Adreno 205 داره (یعنی همون گرافیکی که تو گوشی‌های قدیمی‌ای مثل HTC Desire HD استفاده شده) فرکانس پردازنده زیاد مهم نیست هر چند Ace2 در اصل اندازه یک تک‌هسته‌ای 1.6 گیگاهرتزی قویه (2هسته‌ای 800 که میشه همون 1600 در حالت تک‌هسته‌ای) در حالی که دبلیو 1.4 گیگاهرتز هست از اون هم بگذریم مهم پردازنده گرافیکیه که Ace2 تو رنج قیمتش کم‌نظیره. Sony Xperia U هم خوبه ولی به همون دلایلی که گفتی (باتری ضعیف و ...) و به‌علاوه حافظه کم زیاد توصیه نمی‌شه پس بهترین گزینه همون Ace2 هست.

پردازنده گرافیکی MALI 400MP1 که روی ACE2 هست، پردازنده گرافیکی قویی نیست! یک پردازنده میان رده هست!(با پردازنده S2, S3 , NOTE فرق داره)
ولی هر چی باشه از Samsung Galaxy W I8150 قویتر هست.

تو این رنج قیمت خرید گوشی تک هسته ای کار جالبی نیست! حالا حدود 14 15 ماه هست که گوشی های 2 هسته ای وارد بازار شدند! و بیشتر از 5 6 ماه هم هست که چهار هسته ها اومدن! دیگه تک هسته ای ها مال زمان ماموتا هستند:27:

Faramarz-1
15-08-2012, 21:09
پردازنده گرافیکی MALI 400MP1 که روی ACE2 هست، پردازنده گرافیکی قویی نیست! یک پردازنده میان رده هست!(با پردازنده S2, S3 , NOTE فرق داره)
ولی هر چی باشه از Samsung Galaxy W I8150 قویتر هست.

تو این رنج قیمت خرید گوشی تک هسته ای کار جالبی نیست! حالا حدود 14 15 ماه هست که گوشی های 2 هسته ای وارد بازار شدند! و بیشتر از 5 6 ماه هم هست که چهار هسته ها اومدن! دیگه تک هسته ای ها مال زمان ماموتا هستند:27:
دوست عزیز هدف ما در این فروم ضایع کردن دیگران نیست! من خودم فرق Mali-400 های چهارهسته‌ای به کار رفته شده در Exynos با Mali-400 های تک‌هسته‌ای و البته با فرکانس کمتر به کار رفته‌شده در NovaThor (یعنی همون Ace2 و Xperia U و ...) رو به خوبی می‌دونم... ناسلامتی 4 تا 5 ساله که گوشی‌بازیم!! یادش بخیر که زمانی رو مراسم معرفی N96 در کنگره جهانی موبایل 2008 رو در اینترنت انعکاس می‌دادیم... موندم اون موقع این دوستان به اصطلاح آخرفروم‌باز کجا بودند....! :31:در ضمن این دوستمون تقاضای مشاوره برای یک گوشی 500 تا 550 هزار رو داده و نه S2 یا Note که هر جفتشون بالای 800 هزار هستن... لطفاً دوستمون رو سردرگم نکنید. همه مون به خوبی می‌دونیم Mali-400 تک‌هسته‌ای هم (یعنی همون Ace2) بالاخره هر چه باشد از Adreno 205 (در Galaxy W) خیلی بهتره.

Arius.anthesious
15-08-2012, 21:40
یکی بگه اونایی که گفتم خوبن یا بد

amir200812
16-08-2012, 01:42
دوست عزیز هدف ما در این فروم ضایع کردن دیگران نیست! من خودم فرق Mali-400 های چهارهسته‌ای به کار رفته شده در Exynos با Mali-400 های تک‌هسته‌ای و البته با فرکانس کمتر به کار رفته‌شده در NovaThor (یعنی همون Ace2 و Xperia U و ...) رو به خوبی می‌دونم... ناسلامتی 4 تا 5 ساله که گوشی‌بازیم!! یادش بخیر که زمانی رو مراسم معرفی N96 در کنگره جهانی موبایل 2008 رو در اینترنت انعکاس می‌دادیم... موندم اون موقع این دوستان به اصطلاح آخرفروم‌باز کجا بودند....! :31:در ضمن این دوستمون تقاضای مشاوره برای یک گوشی 500 تا 550 هزار رو داده و نه S2 یا Note که هر جفتشون بالای 800 هزار هستن... لطفاً دوستمون رو سردرگم نکنید. همه مون به خوبی می‌دونیم Mali-400 تک‌هسته‌ای هم (یعنی همون Ace2) بالاخره هر چه باشد از Adreno 205 (در Galaxy W) خیلی بهتره.

کی ضایع شده؟ شما؟

وقتی شما دارید پردازنده گرافیکی ACE 2 رو "پردازنده گرافیکی عالی" معرفی مکنید، چکار باید بکنم؟ طبیعی هست که باید بگم غلط هست!
ace 2 قویتر از w هست، ولی برتر مطلق نیست! در بعضی موارد w از نظر قدرت پردازش گرافیکی سرتر هست!

همین که فرکانس هسته ها رو جمع کردید، نشان از تخصص شما داره!

درضمن فرکانس MALI400 MP1 که در ناواتور U8500 بکار رفته با فرکانس MALI400 MP4 که در چیپ های Exynos به کار رفته برابر هست ( بنا به اعلام خود ARM هر 2 فرکانس 400Mhz دارند)

و کلام آخر اینکه:
شما 4 5 ساله گوشی باز هستید، من 6 ساله کارشناس Information technology و 2 ساله هم مهندسی تکنولوژِی سیستم های رایانه ای هستم! فکر کنم حرف هام منطقی تر از یک گوشی باز ساده باشه! اینطور نیست؟

ma@@#
16-08-2012, 07:32
سلام
دوستان میخوام در عرض یه ماه (حداقل تا بعد بحران زلزله و پس لرزه های تبریز) یه گوشی بخرم و نمیدونم چی ولی سیستم عامل اندروید خیلی جالبه برام
ولی قبلا یه گوشی سامسونگ گالاکسی جیو خریدیم که کلا افتضاحه و با این که انواع سایوژنهارو روش امتحان کردم نتیجه مطلوبی از سرعت اتصالش به وایرلس و جی پی اس(این که کلا وصل نمیشه<یه چند بار شده!>)نگرفتم
و هیچوقت نتونست نیاز منی که با نوکیا ان 73 که خوشدست ترین گوشی هست با اون دوربین عکاسی شفافش رو برآورده کنه.
من حتی گوشی فعلیم نوکیا 5530رو هم حاظر به تعویض با جیو نیستم چون با این که صفحه نمایش بزرگی داره ریزولیشن افتضاحی داره!
و با این توصیفات میخوام راهنماییم کنید که واقعا یه گوشی اندروید بخرم که مث نوکیا بی منت واسه امکانات سطحی با مشتریهاش رفتار کنه و با هذینه اندکی بتونه نیاز من از یه گوشی رو براورده کنه!
(شاید حدود سیصد چارصد تومن بتونم خرجش کنم)

ali_hp
16-08-2012, 10:29
سلام
من يه گوشي مي خوام ، تا 500 تومان ، كه اينارو داشته باشه:
اول اينكه باتريش و انتن دهيش دردسر نشه
با دوام باشه
سرعتش خوب باشه ، و هنگ نكنه ، خيلي كم حوصله ام نسبت به سرعت پايين گوشي يا كامپيوتر.
استفاده پيچيده اي هم ندارم از گوشي:
امكان نگهداري و دسته بندي فايل هاي پي دي اف و نوت و صوتي و تصويري و استفاده راحت از اونها رو داشته باشم.( صفحش كوچيك نباشه)
وبگردي قابل قبولي هم داشته باشه ، طبيعتا واي فاي هم ساپورت كنه.واگه امكانش هست skype.
يه ديكشنري خوب ، نقشه ، ماشين حساب هم روش نصب مي كنم.
ايا با اين قيمت گوشي هست كه به خوبي اندرويد جواب بده روش؟ با سرعت مناسب و بدون هنگ؟ نسخه هاي پايين اندرويد مشكل خاصي ندارن؟
من تا حالا با اندرويد كار نكردم، برام مهمه كه روون و خوش دست باشه ، و نمي خوام خيلي درگير گوشي بشم.
قديم كه اندرويد نبود، من منوهاي نوكيا و اچ تي سي رو بيشتر از سامسونگ و سوني اريكسون مي پسنديدم ، احساس مي كردم روون ترن و خوش دست تر!
اصلا با اين شرايط اندرويد گزينه مناسبيه براي من؟

Faramarz-1
16-08-2012, 10:53
سلام
دوستان میخوام در عرض یه ماه (حداقل تا بعد بحران زلزله و پس لرزه های تبریز) یه گوشی بخرم و نمیدونم چی ولی سیستم عامل اندروید خیلی جالبه برام
ولی قبلا یه گوشی سامسونگ گالاکسی جیو خریدیم که کلا افتضاحه و با این که انواع سایوژنهارو روش امتحان کردم نتیجه مطلوبی از سرعت اتصالش به وایرلس و جی پی اس(این که کلا وصل نمیشه<یه چند بار شده!>)نگرفتم
و هیچوقت نتونست نیاز منی که با نوکیا ان 73 که خوشدست ترین گوشی هست با اون دوربین عکاسی شفافش رو برآورده کنه.
من حتی گوشی فعلیم نوکیا 5530رو هم حاظر به تعویض با جیو نیستم چون با این که صفحه نمایش بزرگی داره ریزولیشن افتضاحی داره!
و با این توصیفات میخوام راهنماییم کنید که واقعا یه گوشی اندروید بخرم که مث نوکیا بی منت واسه امکانات سطحی با مشتریهاش رفتار کنه و با هذینه اندکی بتونه نیاز من از یه گوشی رو براورده کنه!
(شاید حدود سیصد چارصد تومن بتونم خرجش کنم)

بهترین انتخاب برای شما Sony Ericsson Xperia ray هست که سرعت پردازش 1 گیگاهرتزی رو هم داره به علاوه امکانات مناسب و ظاهر خوب قیمتش هم حدود 380 هزار هست. البته اگه بتونید کمی بودجه‌تون رو افزایش بدید می‌تونید Sony Xperia U بگیرید با قیمتی حدود 450 هزار که پردازنده دوهسته‌ای هم داره ولی مشکل بزرگ Xperia U اینه که حافظه داخلی 8 گیگ (که 6 گیگش قابل استفاده‌اس) داره و مموری کارت هم نمیخوره! ولی Xperia ray مموری کارت هم می‌خوره. این دو گوشی که گفتم رزولیشن بالای صفحه (854x480 پیکسل) رو دارند و آپدیت اندروید 4 هم براشون اومده (برای Xperia ray اومده و برای U هم بزودی می‌آد)

Faramarz-1
16-08-2012, 10:58
سلام
من يه گوشي مي خوام ، تا 500 تومان ، كه اينارو داشته باشه:
اول اينكه باتريش و انتن دهيش دردسر نشه
با دوام باشه
سرعتش خوب باشه ، و هنگ نكنه ، خيلي كم حوصله ام نسبت به سرعت پايين گوشي يا كامپيوتر.
استفاده پيچيده اي هم ندارم از گوشي:
امكان نگهداري و دسته بندي فايل هاي پي دي اف و نوت و صوتي و تصويري و استفاده راحت از اونها رو داشته باشم.( صفحش كوچيك نباشه)
وبگردي قابل قبولي هم داشته باشه ، طبيعتا واي فاي هم ساپورت كنه.واگه امكانش هست skype.
يه ديكشنري خوب ، نقشه ، ماشين حساب هم روش نصب مي كنم.
ايا با اين قيمت گوشي هست كه به خوبي اندرويد جواب بده روش؟ با سرعت مناسب و بدون هنگ؟ نسخه هاي پايين اندرويد مشكل خاصي ندارن؟
من تا حالا با اندرويد كار نكردم، برام مهمه كه روون و خوش دست باشه ، و نمي خوام خيلي درگير گوشي بشم.
قديم كه اندرويد نبود، من منوهاي نوكيا و اچ تي سي رو بيشتر از سامسونگ و سوني اريكسون مي پسنديدم ، احساس مي كردم روون ترن و خوش دست تر!
اصلا با اين شرايط اندرويد گزينه مناسبيه براي من؟

شما اگر بتونید 40 تا 50 تومن بودجه‌تون رو افزایش بدید می‌تونید سامسونگ Galaxy Ace2 بگیرید که پردازنده دوهسته‌ای هم داره و تمام چیزهایی رو که گفتید هم داره صفحه نمایشش هم با کیفیت از نوع PLS (نوعی پنل IPS) هست (آپدیت اندروید 4 هم قراره براش بیاد) اما گزینه دیگری هم هست و اون هم Sony Xperia U هست که پردازنده دوهسته‌ای هم داره و آپدیت اندروید 4 هم بزودی براش می‌آد اما مشکل بزرگی که Xperia U داره اینه که حافظه داخلی 8 گیگ (6 گیگ قابل استفاده) داره و مموری کارت نمیخوره، قیمت Xperia U حدود 450 - 460 هزاره اگه 6 گیگ حافظه براتون کافیه یکی از بهترین گزینه هاست اما اگر کافی نیست با کمی افزایش بودجه می‌تونید Ace2 سامسونگ رو بگیرید که صفحه‌اش هم کمی بزرگتره و مموری کارت هم میخوره.

NiKtA20
16-08-2012, 14:23

خیلیییییی ممنون دوستای خوبم :11:
خوب به سلامتی علما به توافق رسیدند که من چی باید بگیرم بالاخره؟
آخرش این ایس2 خوبه یا بده؟ :41:
یه جواب درست درمون بدین من برم به زندگیم برسم، خدا از برادری کمتون نکنه:40:
راستی دوتا سوال!
1- ایس2 همون ایس پلاسه یا باهم فرق دارن؟؟؟
2- گوشی گرون شده؟؟؟ یکی از آشناها که تو کار گوشیه گفت ایس پلاس 650 تومن!
دو هفته پیش که ایس2 رو علاالدین قیمت کردم گفتن 540!
بعد یه سوال دیگه از دوستانی که گفتن پول به برنامه نده، من که کلا با برنامه هایی که اینا میریزن حال نمیکنم، خودم میرم چیزایی که دوست دارم رو دانلود میکنم، اما مشکل فارسی کردنشه، چون میخوام حتما قابلیت تایپ فارسی رو داشته باشم.
یک دنیااااااا تشکر از جواباتون

16-08-2012, 15:06
راستی دوتا سوال!
بعد یه سوال دیگه از دوستانی که گفتن پول به برنامه نده، من که کلا با برنامه هایی که اینا میریزن حال نمیکنم، خودم میرم چیزایی که دوست دارم رو دانلود میکنم، اما مشکل فارسی کردنشه، چون میخوام حتما قابلیت تایپ فارسی رو داشته باشم.
1- ایس پلاس وجود خارجی نداره :دی ، اس پلاس هست که اون هم بسیار ضعیف تر از ایس 2 هست.
2- یه مقدار ، ولی ایس 2 هنوز همون حدودای 550ــه.
در رابطه با فارسی هم خیالتون راحت باشه ، بعد از خرید اگه مشکلی بود همینجا مطرح کنین دوستان راهنمایی میکنن.
موفق باشید.

NiKtA20
16-08-2012, 15:14
مچچچکرم Par3a عزیز
پس به نظر شما همون ایس2 بگیرم؟ این قیمتی که دادین با گارانیته؟ نرم طبقه های بالا یدونه بدون گارانتی بگیرم ولی مدل بهتر؟
پس فقط گوشی رو بگیرم و سلامتشو چک کنم، بعد بیام اینجا خودم فارسی بریزم روش؟ اینکه میگن خودمون با نمیدونم چی چی (فکر کنم میگن باکس،یا فلش و...) فارسی روش میریزیم حرفه ای، بهش توجه نکنم و بدوبدو بیام بیرون از مغازه؟؟؟ :20:

16-08-2012, 16:37
مچچچکرم Par3a عزیز
پس به نظر شما همون ایس2 بگیرم؟ این قیمتی که دادین با گارانیته؟ نرم طبقه های بالا یدونه بدون گارانتی بگیرم ولی مدل بهتر؟
پس فقط گوشی رو بگیرم و سلامتشو چک کنم، بعد بیام اینجا خودم فارسی بریزم روش؟ اینکه میگن خودمون با نمیدونم چی چی (فکر کنم میگن باکس،یا فلش و...) فارسی روش میریزیم حرفه ای، بهش توجه نکنم و بدوبدو بیام بیرون از مغازه؟؟؟ :20:
قیمت بدون گارانتیه ، کلا پول برای گارانتی ندید تحت هیچ شرایطی.
توصیه میکنم برای خرید هم برید طبقه 5 و 6 علاالدین ، اونا خودشون اون قضیه های نمیدونم چی چی رو ندارن کلا. :دی قبل از باز کردن هم با طرف هماهنگ کنین که هیچ گونه پول اضافه تری از خود گوشی نمیدین که اینا سابقه دعوا درست کردن تو این موارد و دارن. :دی
موفق باشید.

Faramarz-1
16-08-2012, 18:03
راستی دوتا سوال!

بله همون ایس2 عالی هست (نسبت به قیمتش)، گوشی رو هم به نظر من بدون گارانتی (البته از یک جای مطمئن) بگیرید بهتره چون در ایران شرکت‌های ضمانت‌کننده آن‌چنان پاسخگو نیستند و نمی‌ارزه پول بیشتر برای گارانتی‌ای که کارایی‌ای نداره بدید.

atlas-m
17-08-2012, 11:04
سلام.
دوستانی که LG Optimus Black P970 را دارند، ازش راضی هستند؟
من یه mini pro داشتم که یکم لغی داشت و بی کیفیت بود و یه چندتا خط و خش و یه ترکم داشت. دیروز دادمش رفت (219 تومان، خوبه؟)
دنبال یه گوشی بزرگ و باکیفیت هستم. قیمت LG Optimus Black P970 تا قبل گرونی تابستانه حدود 410 تا 420 بود. نظرتون چیه یکم صبر کنیم ببینیم ارزون میشه؟ (صبر عیوب!)
ساخت کره هست، نه؟
یه 3D زده بود این LG من وقتی دیدمش عاشق LG شدم. خلیی باکیفیت بود. تمیز و خوش قیافه!
در هر صورت من از این گوشی خوشم اومده. حتی حاضر بیام تهران بخرمش (توی شهر ما از اینا خیلی کم هست و خیلی گرون!) ولی از اینترنت خرید نمی کنم. در حال حاضر کسی قیمت این گوشی را در علائدین (اصولاً تهران) داره؟ (پایین ترین قیمت - نمیدونم طبقه بالا، یا پایینش باید رفت)

saeedsh7j
17-08-2012, 12:30
سلام بچه ها

من بین nexus و xperia s موندم کدومو بگیرم. میشه یه خورده راهنمایی کنید؟

ariana18
17-08-2012, 15:28
سلام
دوستان تو رنج قیمت 800 یا900 تومن چی پیشنهاد میدید که زود در پیت نشه و تا 3 یا 4 سال آپدیت بشه؟؟
galaxy SII چطوره ؟؟ مشکلی نداره
به نظرتون چی بخرم که پشیمون نشم؟؟؟
با تشکر:20:

ANDROYD3
17-08-2012, 15:58
سلام به دوستای گلم
من حدود 1 هفته عین -- تو گل موندم . نفهمیدم یه گوشی خوب ( 2 هسته ای - صفحه بزرگتر از 4 - ...) با یه تبلت چینی ارزون بگیرم یا یه تبلت خوب ( نکسوس 7 - تب2 - تب7+ - ainol novo aurora 2 - ... ) با یه گوشی ساده تر مثلا ace یا ray یا wave3 بگیرم.
نمی خوام زیاد هزینم زیاد کنم تا اگه مثل این سری اگه خراب شدن نسوزم
در ضمن زیاد دوست ندارم هر 2 تا گجت از یه سیستم عامل باشه ولی ...

میشه راهنمایی کنید؟ و دلیل هم لطف کنید ذکر کنید.

ANDROYD3
17-08-2012, 16:04
سلام بچه ها

توی بنچ مارک ها معمولا نکسوس بهتر عمل کرده ولی یکم صلیقه ایه مثلا سر دوربین . البته توجه کنید نکسوس سفارش گوگل هست و تا چند سال آینده آپدیت هاش بی مشکل هستن و سریع تر میان بیرون. اگه صبر کنید شاید xperia xl هم بتونید بگیرید

سلام
دوستان تو رنج قیمت 800 یا900 تومن چی پیشنهاد میدید که زود در پیت نشه و تا 3 یا 4 سال آپدیت بشه؟؟
2 تا گزینه بیشتر نداری که یکی اس3 هست یکی وان ایکس که میره توی کار صلیقه.
پردازنده اس بهتره و صفحه بهتری داره . بدنه ایکس بهتره و زیبا تره ( نظر شخصی )

Faramarz-1
17-08-2012, 18:31
سلام
سه مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم به ترتیب ترجیح!

1. گلکسی اس2 همونی که مد نظر دارید! به دلیل ابعاد مناسب، دوربین عالی (درسته 8 مگاپیکسله اما در تست ها از Xperia S سونی که 12 مگاپیکسل هست هم بهتر بوده!) حافظه قابل ارتقا (مموری کارت تا 32 گیگ)، اخیراً هم که اعلام شده این گوشی قابلیت ارتقای به اندروید 4.1 رو داره (لینک منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_or_two-news-4659.php)) پس در نتیجه در زمینه سیستم عامل هم تا حداقل 2 سال دیگه مشکلی وجود نداره.
2. گلکسی نکسوس به دلیل آپدیت و بروزرسانی سریع از طرف گوگل و ظاهر زیبا، صفحه نمایش HD
3. اچ تی سی وان اس به دلیل ابعاد بسیار مناسب، ساختار بدنه آلومینیومی مقاوم و همچنین دوربین عالی (تقریباً قدرت عکاسی با S2 برابره)

اما یک گوشی رو اصلاً توصیه نمی‌کنم و اون هم Sony Xperia S هست چون صفحه اش از نوع قدیمی LED-backlit LCD هست (همون LED) در حالی که سه مدلی که تو بالا بهتون پیشنهاد کردم هر سه صفحه نمایش پیشرفته Super AMOLED دارند و اینکه Xperia S ابعاد و ظاهرش چندان خوب نیست از نظر باتری هم Xperia S در تست ها خوب عمل نکرده.

vahidsport
17-08-2012, 18:35
سلام

دوتا گوشی می خوام یکی تا 400 و اون یک تا 450

بعد کف قیمت Xperia Sola و Xperia U چنده

Faramarz-1
17-08-2012, 18:38
سلام بچه ها

صد در صد Galaxy Nexus به دلیل ساپورت بهتر از طرف گوگل و صفحه نمایش خیلی بهتر (صفحه نمایش نکسوس از تکنولوژی پیشرفته Super AMOLED استفاده می‌کنه)! به علاوه اینکه ظاهر Nexus بسیار زیباتر از Xperia S هست کلاً Xperia S فقط در تبلیغات خوب به نظر میاد! اگر از نزدیک Xperia S و Nexus رو مقایسه کنید خواهید فهمید که Nexus چقدر بهتره.

atlas-m
17-08-2012, 18:43
سلام.
دوستانی که LG Optimus Black P970 را دارند، ازش راضی هستند؟
من یه mini pro داشتم که یکم لغی داشت و بی کیفیت بود و یه چندتا خط و خش و یه ترکم داشت. دیروز دادمش رفت (219 تومان، خوبه؟)
دنبال یه گوشی بزرگ و باکیفیت هستم. قیمت LG Optimus Black P970 تا قبل گرونی تابستانه حدود 410 تا 420 بود. نظرتون چیه یکم صبر کنیم ببینیم ارزون میشه؟ (صبر عیوب!)
ساخت کره هست، نه؟
یه 3D زده بود این LG من وقتی دیدمش عاشق LG شدم. خلیی باکیفیت بود. تمیز و خوش قیافه!
در هر صورت من از این گوشی خوشم اومده. حتی حاضر بیام تهران بخرمش (توی شهر ما از اینا خیلی کم هست و خیلی گرون!) ولی از اینترنت خرید نمی کنم. در حال حاضر کسی قیمت این گوشی را در علائدین (اصولاً تهران) داره؟ (پایین ترین قیمت - نمیدونم طبقه بالا، یا پایینش باید رفت)
کسی با P970 حال نمی کنه؟ :44:

Faramarz-1
17-08-2012, 20:06
کسی با P970 حال نمی کنه؟ :44:

اصلاً بهتون P970 رو توصیه نمی‌کنم به چند دلیل!
1. آپدیت اندروید 4 رو دریافت نمیکنه در نتیجه سیستم عاملش بروز نیست!
2. باتریش نسبتآً ضعیفه
3. کیفیت ساختش چندان خوب نیست.

بهتون مدل‌های زیر رو توصیه می‌کنم
1. سونی Xperia U با قیمتی حدود 450 هزار چون پردازنده دوهسته‌ای داره و آپدیت اندروید 4 رو بزودی دریافت می‌کنه (البته حافظه اش در کل 6 گیگ هست و قابلیت افزایش اون وجود نداره)
2. سونی اریکسون Xperia Pro به دلیل قیمت مناسب و اینکه آپدیت اندرویید 4 براش اومده.

اگر بتونید حدود 100 هزار بودجه‌تون رو افزایش بدید می‌تونید Samsung Galaxy Ace2 بگیرید که نمایشگر با کیفیت PLS و پردازنده دوهسته‌ای داره و بزودی آپدیت اندروید 4 براش میاد و به نظرم نسبت به قیمتش Ace2 عالیه در غیر اینصورت دو گوشی رو که در بالا نام بردم بهتون پیشنهاد می‌کنم.

ariana18
17-08-2012, 21:57
سه مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم به ترتیب ترجیح!

1. گلکسی اس2 همونی که مد نظر دارید! به دلیل ابعاد مناسب، دوربین عالی (درسته 8 مگاپیکسله اما در تست ها از Xperia S سونی که 12 مگاپیکسل هست هم بهتر بوده!) حافظه قابل ارتقا (مموری کارت تا 32 گیگ)، اخیراً هم که اعلام شده این گوشی قابلیت ارتقای به اندروید 4.1 رو داره (لینک منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_or_two-news-4659.php)) پس در نتیجه در زمینه سیستم عامل هم تا حداقل 2 سال دیگه مشکلی وجود نداره.
2. گلکسی نکسوس به دلیل آپدیت و بروزرسانی سریع از طرف گوگل و ظاهر زیبا، صفحه نمایش HD

ممنون از این راهنماییتون بیشتر مصمم شدم که برم سراغ گلکسی اس 2
فقط یه سوال دیگه قابلیت ارتقا (مموری کارت تا 32 گیگ) منظورتون اینه که یه مموری 32 روش جواب میده یا بایه مموری 16 که جمعا میشه 32؟؟؟؟؟
باتشکر

ariana18
17-08-2012, 21:59

مگه اس3 قیمتش چنده؟؟!

Punisher_2008
17-08-2012, 22:35
صد در صد Galaxy Nexus به دلیل ساپورت بهتر از طرف گوگل و صفحه نمایش خیلی بهتر (صفحه نمایش نکسوس از تکنولوژی پیشرفته Super AMOLED استفاده می‌کنه)! به علاوه اینکه ظاهر Nexus بسیار زیباتر از Xperia S هست کلاً Xperia S فقط در تبلیغات خوب به نظر میاد! اگر از نزدیک Xperia S و Nexus رو مقایسه کنید خواهید فهمید که Nexus چقدر بهتره.

سلام..
اما من میگم XPERIA S...

در مورد نمایشگر اول اینجا مقایسه نمایشگر Xperia S رو با S3 ببینید دیگه حرفی در مورد نمایشگر نمیزم..(S3 نمایشگرش از هامون نوع نکسوس هست)

در مورد ساپورت موافق هستم.. اما الان اکسپریا اس هم اندروید 4.0.4 داره و 4.1 براش تایید شده.
از طریفی..
باطری قویتر
صدای بلندتر
پورت HDMI
دوربین قویتر
حافظه داخلی 2برابر بیشتر!
کیفیت بدنه بهتر
سخت افزار قویتر ( بنچمارکها رو ببینید.. فاصلشون زیاد)

نکسوس:
نمایشگر بزرگتر
ساپورت رسمی قویتر

ظاهر دیگه سلیقه ای هست..
موفق باشید..

Punisher_2008
17-08-2012, 22:38
سلام

دوتا گوشی می خوام یکی تا 400 و اون یک تا 450

بعد کف قیمت Xperia Sola و Xperia U چنده

سلام..
sola الان 530 تا 560 تومان
u حدود 420 تا 460

تا 400 تومن بهترین گزینه XPERIA Ray هست.
نمایشگر 3.3. اینچی با تراکم پیکسل عالی
دوربین 8
سخت افزاری خوب
اندروید 4
و...

تا 450 هم Neo گزینه خوبی هست..

Punisher_2008
17-08-2012, 22:41
]توی بنچ مارک ها معمولا نکسوس بهتر عمل کرده[/COLOR] ولی یکم صلیقه ایه مثلا سر دوربین . البته توجه کنید نکسوس سفارش گوگل هست و تا چند سال آینده آپدیت هاش بی مشکل هستن و سریع تر میان بیرون. اگه صبر کنید شاید xperia xl هم بتونید بگیرید

داداش داخل کدوم بنچمارک نکسوس بهتر از اکسپریا عمل کرده؟:دی.....

خواستین بگین بنچمارکهاشون رو بزارم.. اسکسپریا در بنچمارکها از نکسوس خیلی جلوتر بوده ...

اس 3 و وان ایکس قیمتشون بالا 1 تومنه.. بودجه ایشون 900 تومنه..!!!
htc ONE S
نمایشگر SUPER AMOLED با رزولیشنqhd
ظاهر شیک و بدنه با کیفیت
رابطه کاربری جذاب
اندروید 4.1 تایید شده.
سخت افزار بسیار قوی. قویترین دو هسته ای که به راحتی با 4 هسته ها در حال رقابت است.
و....

در خریدش شک نکنید.
فقط توجه کنید با چیپست Snapdragon S4 باید بخرید..

موفق باشید..

Faramarz-1
17-08-2012, 22:55
ممنون از این راهنماییتون بیشتر مصمم شدم که برم سراغ گلکسی اس 2
فقط یه سوال دیگه قابلیت ارتقا (مموری کارت تا 32 گیگ) منظورتون اینه که یه مموری 32 روش جواب میده یا بایه مموری 16 که جمعا میشه 32؟؟؟؟؟
باتشکر

مموری 32 گیگ (حتی کلاس 10) روش به راحتی جواب میده که با حافظه داخلی 16 گیگ مجموعاً میشه 48 گیگ!

Faramarz-1
17-08-2012, 23:05
سلام..
اما من میگم XPERIA S...

در مورد نمایشگر اول اینجا مقایسه نمایشگر Xperia S رو با S3 ببینید دیگه حرفی در مورد نمایشگر نمیزم..(S3 نمایشگرش از هامون نوع نکسوس هست)

در مورد ساپورت موافق هستم.. اما الان اکسپریا اس هم اندروید 4.0.4 داره و 4.1 براش تایید شده.
از طریفی..
باطری قویتر
صدای بلندتر
پورت HDMI
دوربین قویتر
حافظه داخلی 2برابر بیشتر!
کیفیت بدنه بهتر
سخت افزار قویتر ( بنچمارکها رو ببینید.. فاصلشون زیاد)

نکسوس:
نمایشگر بزرگتر
ساپورت رسمی قویتر

ظاهر دیگه سلیقه ای هست..
موفق باشید..

توی نمایشگر در اون تستی که انجام داید یک اشتباه بزرگ صورت گرفته! شما تست رو در 50 درصد روشنایی صفحه انجام دادید که درست نیست من خودم قبول دارم در 50 درصد brightness ال سی دی ها عملکرد بهتری نسبت به AMOLED دارند اما در 100 درصد روشنایی این موضوع کاملاً بر عکس میشه و Super AMOLED در 100 درصد روشنایی از ال سی دی خیلی بهتر تصویر رو نشون می‌ده مخصوصاً تصاویری که داخلشون رنگ‌های مشکی و سبز دارند، من هم خودم از نزدیک با 100 درصد روشنایی Xperia S و Galaxy S2 و Galaxy Nexus رو تست کردم (موقعی که میخاستم گوشی جدید بگیرم). حقیقتاً نکسوس بهتر بود یعنی Xperia S شاید روشن‌تر باشه صفحه‌اش ولی نکسوس و S2 رنگ‌ها رو زنده تر نشون می‌دادند و به علاوه یک نکته ای که درباره ال سی دی هست اینه که پس از چند ساعت کار کردن چشم ها خسته می‌شن در حالی که من الان با گوشیم (Galaxy S2) ساعت‌ها هم که کار می‌کنم چشمام خیلی کمتر خسته میشه نسبت به زمانی که ساعتها با گوشی قبلیم (Xperia Arc) که صفحه اش ال سی دی بود.

ariana18
17-08-2012, 23:45
مموری 32 گیگ (حتی کلاس 10) روش به راحتی جواب میده که با حافظه داخلی 16 گیگ مجموعاً میشه 48 گیگ!

واقعا ممنون از این که جواب دادین دو تاسوال دیگه هم دارم البته با عرض معذرت:11:
1-مدل بدون جی چقدر شارژ نگه میداره؟؟مثلا با کمی بازی و فیلم دیدن و آهنگ گوش دادن و کار های دیگه چقدر نگه میداره؟؟
2-میشه بدون روت کردن نسخه ی اندرید رو به 4 برد؟؟ یعنی از تو خود گوشی آپدیت کرد؟؟ یانه؟ یعنی با وای فای؟:20:
با تشکر

atlas-m
18-08-2012, 00:02
اصلاً بهتون P970 رو توصیه نمی‌کنم به چند دلیل!
1. آپدیت اندروید 4 رو دریافت نمیکنه در نتیجه سیستم عاملش بروز نیست!
2. باتریش نسبتآً ضعیفه
3. کیفیت ساختش چندان خوب نیست.

بهتون مدل‌های زیر رو توصیه می‌کنم
1. سونی Xperia U با قیمتی حدود 450 هزار چون پردازنده دوهسته‌ای داره و آپدیت اندروید 4 رو بزودی دریافت می‌کنه (البته حافظه اش در کل 6 گیگ هست و قابلیت افزایش اون وجود نداره)
2. سونی اریکسون Xperia Pro به دلیل قیمت مناسب و اینکه آپدیت اندرویید 4 براش اومده.

اگر بتونید حدود 100 هزار بودجه‌تون رو افزایش بدید می‌تونید Samsung Galaxy Ace2 بگیرید که نمایشگر با کیفیت PLS و پردازنده دوهسته‌ای داره و بزودی آپدیت اندروید 4 براش میاد و به نظرم نسبت به قیمتش Ace2 عالیه در غیر اینصورت دو گوشی رو که در بالا نام بردم بهتون پیشنهاد می‌کنم.
گوشی هایی که Sony میزنه اصلا دوست ندارم. راستش سونی اریکسون از چشمم افتاده و سونی هم که خیلی بد قیافه گوشی میزنه!
از گوشی کشویی خوشم نمیاد. تجربه خوبی از mini pro ندارم. کشویی های سونی اریکس.ن کیفیت لازمو ندارند.
روی پولم اصلا نمیوتنم بزارم. ضمنا اگه قرار باشه سامسونگ بگیرم میرم سراغ htc که کیفیت بالاتری داره.
من از P970 خوشم اومده، چون نسبت به قیمتش خیلی عالیه و خوشگله. من قبلا optimus 3d شو دیدم، خیلی کیفیت ساختش بالا بود.

Punisher_2008
18-08-2012, 00:07
توی نمایشگر در اون تستی که انجام داید یک اشتباه بزرگ صورت گرفته! شما تست رو در 50 درصد روشنایی صفحه انجام دادید که درست نیست من خودم قبول دارم در 50 درصد brightness ال سی دی ها عملکرد بهتری نسبت به AMOLED دارند اما در 100 درصد روشنایی این موضوع کاملاً بر عکس میشه و Super AMOLED در 100 درصد روشنایی از ال سی دی خیلی بهتر تصویر رو نشون می‌ده مخصوصاً تصاویری که داخلشون رنگ‌های مشکی و سبز دارند، من هم خودم از نزدیک با 100 درصد روشنایی Xperia S و Galaxy S2 و Galaxy Nexus رو تست کردم (موقعی که میخاستم گوشی جدید بگیرم). حقیقتاً نکسوس بهتر بود یعنی Xperia S شاید روشن‌تر باشه صفحه‌اش ولی نکسوس و S2 رنگ‌ها رو زنده تر نشون می‌دادند و به علاوه یک نکته ای که درباره ال سی دی هست اینه که پس از چند ساعت کار کردن چشم ها خسته می‌شن در حالی که من الان با گوشیم (Galaxy S2) ساعت‌ها هم که کار می‌کنم چشمام خیلی کمتر خسته میشه نسبت به زمانی که ساعتها با گوشی قبلیم (Xperia Arc) که صفحه اش ال سی دی بود.

سلام.
دوست عزیز ظاهرا متوجه نشدید.. گفتم نور 50% و سنسور رو حالت اوتوماتیک..یعنی بنا به تشخیص سنسور...
شما یک سری به یوتوب هم بزن....
تا دلت بخواد گوشی عوض کردم چون کارم خرید و فروش این چیزا هست....

18-08-2012, 00:11
حـــذفــــ :)

ANDROYD3
18-08-2012, 04:09
داداش داخل کدوم بنچمارک نکسوس بهتر از اکسپریا عمل کرده؟:دی.....

خواستین بگین بنچمارکهاشون رو بزارم.. اسکسپریا در بنچمارکها از نکسوس خیلی جلوتر بوده ...

اس 3 و وان ایکس قیمتشون بالا 1 تومنه.. بودجه ایشون 900 تومنه..!!!
htc ONE S
نمایشگر SUPER AMOLED با رزولیشنqhd
ظاهر شیک و بدنه با کیفیت
رابطه کاربری جذاب
اندروید 4.1 تایید شده.
سخت افزار بسیار قوی. قویترین دو هسته ای که به راحتی با 4 هسته ها در حال رقابت است.
و....

در خریدش شک نکنید.
فقط توجه کنید با چیپست Snapdragon S4 باید بخرید..

موفق باشید..
من بر اساس بررسی توی جی اس ام آرنا گفتم
درضمن ایکس رو هفته پیش 960 دیدم. اس 3 بالای 1 تومنه
وان اس هم بخاطر لبه های تیزش زیاد به دل نمی نشینه و نسبت به هم رده هاش گرون تره!!!!!

ANDROYD3
18-08-2012, 04:11
سلام به دوستای گلم
من جواب نگرفتم هنوز .یه رای میشه بدید. نفهمیدم یه گوشی خوب ( 2 هسته ای - صفحه بزرگتر از 4 - ...) با یه تبلت چینی ارزون بگیرم یا یه تبلت خوب ( نکسوس 7 - تب2 - تب7+ - ainol novo aurora 2 - ... ) با یه گوشی ساده تر مثلا ace یا ray یا wave3 بگیرم.
نمی خوام زیاد هزینم زیاد کنم تا اگه مثل این سری اگه خراب شدن نسوزم
در ضمن زیاد دوست ندارم هر 2 تا گجت از یه سیستم عامل باشه ولی ...

میشه راهنمایی کنید؟ و دلیل هم لطف کنید ذکر کنید.

saeediranzad
18-08-2012, 07:58
سلام
کسانی که میخواهند گوشی بخرند (یا هر چیز دیگری انتخاب کنند) بهتره به حای تمرکز بر تواناییهای گوشی، بر خواسته های خودشون تمرکز کنند.
یعنی این قدر به اینکه صفحه اش چیه و cpuش چیه فکر نکنید؛ بلکه بیشتر به این فکر کنید که از گوشی چه انتظاری دارید. بعد از اینکه با خودتون کنار آمدید، به ویژگیهای گوشی فکر کنید.
چ

Faramarz-1
18-08-2012, 13:38
واقعا ممنون از این که جواب دادین دو تاسوال دیگه هم دارم البته با عرض معذرت:11:
1-مدل بدون جی چقدر شارژ نگه میداره؟؟مثلا با کمی بازی و فیلم دیدن و آهنگ گوش دادن و کار های دیگه چقدر نگه میداره؟؟
2-میشه بدون روت کردن نسخه ی اندرید رو به 4 برد؟؟ یعنی از تو خود گوشی آپدیت کرد؟؟ یانه؟ یعنی با وای فای؟:20:
با تشکر
خواهش می‌کنم
پاسخ:
1. اصلاً مدل جی رو نگیرید چون معلوم نیست آپدیت اندروید 4.1 براش بیاد یا نه (به دلیل سخت‌افزارش)! ولی برای مدل معمولی GT-i9100 اندروید 4.1 تأیید شده، در مورد باتری مدل جی نمی‌دونم! ولی خودم که مدل معمولی دارم اگر روزی چند ساعت باهاش کار کنی (با نور کامل صفحه) تا 2 روز شارژ نگه می‌داره و اگه رو حالت Power Saving بگذاری تا 3 روز هم دووم میاره (با روزی چند ساعت کار کردن) کلاً عملکرد باتریش مناسبه و بالاتر از Avrage هست.
2. در مورد روت اطلاع زیادی ندارم، چون گوشی قبلیم رو که روت کردم تجربه خوبی نداشتم! ولی یک نرم افزاری به اسم Samsung Kies داره که وظیفه آپدیت رو به عهده داره فکر کنم از اون طریق بشه. این گوشی رو که من خریدم از سری جدید هست و به طور پیشفرض اندروید 4 روشه، ولی از اندروید نسخه 4 به بعد قابلیت آپدیت از طریق وای-فای در کل به سیستم عامل اندروید اضافه شده.

امیدوارم خوب راهنمایی کرده باشم. :31:

Punisher_2008
18-08-2012, 14:09
خواهش می‌کنم
پاسخ:
1. اصلاً مدل جی رو نگیرید چون معلوم نیست آپدیت اندروید 4.1 براش بیاد یا نه (به دلیل سخت‌افزارش)! ولی برای مدل معمولی GT-i9100 اندروید 4.1 تأیید شده، در مورد باتری مدل جی نمی‌دونم! ولی خودم که مدل معمولی دارم اگر روزی چند ساعت باهاش کار کنی (با نور کامل صفحه) تا 2 روز شارژ نگه می‌داره و اگه رو حالت Power Saving بگذاری تا 3 روز هم دووم میاره (با روزی چند ساعت کار کردن) کلاً عملکرد باتریش مناسبه و بالاتر از Avrage هست.
2. در مورد روت اطلاع زیادی ندارم، چون گوشی قبلیم رو که روت کردم تجربه خوبی نداشتم! ولی یک نرم افزاری به اسم Samsung Kies داره که وظیفه آپدیت رو به عهده داره فکر کنم از اون طریق بشه. این گوشی رو که من خریدم از سری جدید هست و به طور پیشفرض اندروید 4 روشه، ولی از اندروید نسخه 4 به بعد قابلیت آپدیت از طریق وای-فای در کل به سیستم عامل اندروید اضافه شده.

سلام..
حرفای دوست عزیز تایید میشه..
نسخه G ممکنه 4.1 براش نیاد. از طرفی ساپورت کوکر ها ازش مثل نسخه اصلی نیست.
نسخه G سخت افزار دقیقا مثل Galaxy Nexsus هست. قیمتشم همین قیمته.
پس به جای g . نکسوس بخرید هامون سخت افزار + نمایشگر بزرگتر و با رزولیشن بیشتر و جدیدتر و ساپورت اندروید 4.1
و.....

موفق باشید..

Punisher_2008
18-08-2012, 14:13
من بر اساس بررسی توی جی اس ام آرنا گفتم
درضمن ایکس رو هفته پیش 960 دیدم. اس 3 بالای 1 تومنه
وان اس هم بخاطر لبه های تیزش زیاد به دل نمی نشینه و نسبت به هم رده هاش گرون تره!!!!!
سلام..
همین GSMARENA هم بازم میگه بنچمارک اس بیشتر از نکسوس هست.....
تست پردازنده گرافیکی :"

بعد از اس 2 بیشترین نمره رو اکسپریا گرفته....
البته اس 2 رزولیشن نمایشگر همش یک سوم رزولیشن نمایشگر اکسپریا و نکسوس و.. هست...این تاثیر زیادی داره..

وان ایکس 960؟!!!!!! خیلی عالیه.. الان زیر 1080 ندیدم.. چند وقت پیش برای پسرخالم 1تومن خریدم. رنگ سفیدش و تایوانی..
اما الان بالارفته..

Punisher_2008
18-08-2012, 14:19
سلام
کسانی که میخواهند گوشی بخرند (یا هر چیز دیگری انتخاب کنند) بهتره به حای تمرکز بر تواناییهای گوشی، بر خواسته های خودشون تمرکز کنند.
یعنی این قدر به اینکه صفحه اش چیه و cpuش چیه فکر نکنید؛ بلکه بیشتر به این فکر کنید که از گوشی چه انتظاری دارید. بعد از اینکه با خودتون کنار آمدید، به ویژگیهای گوشی فکر کنید.
چ
کاملا تایید میشه..
ما در موبایلستان اینجوری مشاوره میدیم..
یعنی باید کاربر حتما انتظارتش رو بگه..جز قوانین هست. بدون ذکر انتظارت مشاوره ممنوعه.
درستشم همینه...
ممکنه یک گوشی خیلی قوی باشه اما اون انتظاری که ما داشت باشیم رو نتونه بر اورده کنه..
چون هر مدلی مزایا و معایب خودشو داره.و ما بستگی به انتظارات و سلیقه انتخاب میکنم

به نظر من از حالا لطفا کاربران انتظارتشون از گوشی و سقف بودجه رو بگن بقیش رو دوستان راهنمایی میکندد...

saeedsh7j
18-08-2012, 14:29
سلام..

البته اس 2 رزولیشن نمایشگر همش یک سوم رزولیشن نمایشگر اکسپریا و نکسوس و.. هست...این تاثیر زیادی داره..

وان ایکس 960؟!!!!!! خیلی عالیه.. الان زیر 1080 ندیدم.. چند وقت پیش برای پسرخالم 1تومن خریدم. رنگ سفیدش و تایوانی..
اما الان بالارفته..

تو این تست تفاوت xperia با nexus خیلی زیاده!! پس چه جوری بچه ها میگفتن پردازنده گرافیکی نکسوس بیشتره؟

18-08-2012, 14:48
تو این تست تفاوت xperia با nexus خیلی زیاده!! پس چه جوری بچه ها میگفتن پردازنده گرافیکی نکسوس بیشتره؟
نکسس در هیچ صورت از نظر سخت افزاری از قدرت های بازار محسوب نمیشه ، اما جای نگرانی نیست ، گوشی خود گوگل بودن مزایای خودشم داره. :دی امکان نداره گوگل اجازه بده اپلیکیشنی رو گوگل پلی بیاد که آبروی گوشی خودشو ببره. :دی:دی:دی

ariana18
18-08-2012, 16:43
خواهش می‌کنم
پاسخ:

سلام..
حرفای دوست عزیز تایید میشه..
نسخه G ممکنه 4.1 براش نیاد. از طرفی ساپورت کوکر ها ازش مثل نسخه اصلی نیست.
نسخه G سخت افزار دقیقا مثل Galaxy Nexsus هست. قیمتشم همین قیمته.
پس به جای g . نکسوس بخرید هامون سخت افزار + نمایشگر بزرگتر و با رزولیشن بیشتر و جدیدتر و ساپورت اندروید 4.1
و.....

موفق باشید..

ممنون عالی بود:11:
1-ققط میخواستم بدونم که این نرم افزارSamsung Kies رو خود گوشی نصبه یا باید نصب کنیم؟؟

2-made by samsung-----made by korea by samsung -------made by china by samsung کدوم بهتره من سه نوعش رو دیدم!
3-بعضی هاشون هم برند سامسونگ رو بالای گوشی ندارن وفقط پشتش دارن وبعضی جفتشو دارن چه فرقی باهم دارن؟؟!
بازم ممنون

Faramarz-1
18-08-2012, 16:59
1-ققط میخواستم بدونم که این نرم افزارSamsung Kies رو خود گوشی نصبه یا باید نصب کنیم؟؟

2-made by samsung-----made by korea by samsung -------made by china by samsung کدوم بهتره من سه نوعش رو دیدم!
3-بعضی هاشون هم برند سامسونگ رو بالای گوشی ندارن وفقط پشتش دارن وبعضی جفتشو دارن چه فرقی باهم دارن؟؟!
بازم ممنون

گوشی من که made by samsung هست و به‌طور پیش‌فرض اندروید 4 داره روش Samsung Kies نصبه در مورد مدل‌های اندروید 2.3 نمی‌دونم! البته الآن اکثر مدل‌های جدید S2 به طور پیش‌فرض اندروید 4 دارند چون سامسونگ از آوریل امسال (2012) اس2 رو با اندروید 4 تولید می‌کنه.

در مود پرسش دوم هم:
مدلی که برند SAMSUNG رو فقط در پشت داره معلوم نیست اصلاً اصل باشه و اصلاً توصیه نمی‌شه! (باید هم در ججلو و هم در پشت SAMSUNG وجود داشته باشه)
بهتریناش به ترتیب:
1.made in korea by samsung
2.made by samsung
3.made in china by samsung

مدلی کره‌ایش (made in korea by samsung) فقط اوایل عرضه‌اش و موقعی که ت‌ح‌ر‌ی‌م‌ا‌ت شدت نگرفته بود پیدا می‌شد اما الآن اصلاً نیست و پیدا نمی‌شه، فقط دو مدل می‌مونه که made in china by samsung و made by samsung هست، مدل made by samsung به نظر من بهتره (احتمال زیادی این مدل مونتاژ ویتنام هست چون در دفترچه راهنمای گوشی من زده printed in vietnam) پس بین دو مدل made in china by samsung و made by samsung بهتون made by samsung رو توصیه می‌کنم ولی حتماً باید همه مدل ها جلوشون برند SAMSUNG رو داشته باشند.

ANDROYD3
18-08-2012, 17:10
سلام..

اما الان بالارفته..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Adreno 220 isn't exactly the most powerful GPU around, but Sony have managed to get the best out of it - 37.5fps in NenaMark 2 is a playable framerate, despite the high resolution (the 720p Xperia S screen has 140% more pixels than the WVGA screen of the Galaxy S II, for example).

The SunSpider and BrowserMark browser benchmarks report better performance than other Gingerbread phones, but can't match the highly optimized Ice Cream Sandwich browser (at least not until the ICS update).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان نمیدونم ولی 960 توی علاالدین دیدم طبقه 4 یا 5 ( نمیدونم دقیق ).
شما از کجا گرفتی؟
راستی این تصاویر رو کنار هم بزارید تفاوت ها بیشتر احساس میشه .

ariana18
18-08-2012, 17:11
گوشی من که made by samsung هست و به‌طور پیش‌فرض اندروید 4 داره روش Samsung Kies نصبه در مورد مدل‌های اندروید 2.3 نمی‌دونم! البته الآن اکثر مدل‌های جدید S2 به طور پیش‌فرض اندروید 4 دارند چون سامسونگ از آوریل امسال (2012) اس2 رو با اندروید 4 تولید می‌کنه.

در مود پرسش دوم هم:
مدلی که برند SAMSUNG رو فقط در پشت داره معلوم نیست اصلاً اصل باشه و اصلاً توصیه نمی‌شه! (باید هم در ججلو و هم در پشت SAMSUNG وجود داشته باشه)
بهتریناش به ترتیب:
2.made by samsung

مدلی کره‌ایش (made in korea by samsung) فقط اوایل عرضه‌اش و موقعی که ت‌ح‌ر‌ی‌م‌ا‌ت شدت نگرفته بود پیدا می‌شد اما الآن اصلاً نیست و پیدا نمی‌شه، فقط دو مدل می‌مونه که made in china by samsung و made by samsung هست، مدل made by samsung به نظر من بهتره (احتمال زیادی این مدل مونتاژ ویتنام هست چون در دفترچه راهنمای گوشی من زده printed in vietnam) پس بین دو مدل made in china by samsung و made by samsung بهتون made by samsung رو توصیه می‌کنم ولی حتماً باید همه مدل ها جلوشون برند SAMSUNG رو داشته باشند.

فرامرز یه دونه ای فرامرز دوردونه ای!!:31:
دمت گرم انشالله جبران کنیم:40::11:

saeedsh7j
18-08-2012, 18:35

The Adreno 220 isn't exactly the most powerful GPU around, but Sony have managed to get the best out of it - 37.5fps in NenaMark 2 is a playable framerate, despite the high resolution (the 720p Xperia S screen has 140% more pixels than the WVGA screen of the Galaxy S II, for example).

The SunSpider and BrowserMark browser benchmarks report better performance than other Gingerbread phones, but can't match the highly optimized Ice Cream Sandwich browser (at least not until the ICS update).

شما از کجا گرفتی؟

میشه هر کدوم از بنچمارک ها رو توضیح بدی ماله چیه؟؟ ما سوادمون پایینه:13:

18-08-2012, 19:22

شما از کجا گرفتی؟
نکسس عموما توی تست های مربوط به CPU و تست هایی که ICS خودشو نشون میده برتری داره.

amir200812
18-08-2012, 20:50

بازم ممنون

در مود پرسش دوم هم:
بهتریناش به ترتیب:
2.made by samsung

من شخصا کیفیت گلاکسی های که تو ویتنام ساخته شده رو تضمین میکنم! (البته کلا من تفاوت زیادی در هیچ کدوم ندیدم، بجز باطری که باطری های ساخت ژاپن بهتر از چینی و کره ای ها بودند)
تا حالا 3 تا گالاکسی ساخت ویتنام داشتم و هیچ کدوم هیچ مشکلی نداشتند!! حتی NOTE من که ویتنامی هست بهتر از NOTE کره ایی هست که دوستم خریده!
درضمن کره های های موجود در بازار، 99% کره نیستند و فروشنده های عزیز لیبلشون رو عوض کردند!

البته بعید میدونم که ویتنامی هارو made by samsung بزنن، چون پشت هر 3 گوشی من نوشته شده made in vietnam by samsung

ehsan_
18-08-2012, 22:45
سلام
دوستان من بین خرید HTC One s و Galaxy s2 گیر کردم
One S حدود 100 تومن گرونتر هست و محدودیت حافظه داره ولی از نظر قدرت پردازنده و گرافیک برتزی قابل توجهی داره ! نمایشگر بهتر و از نظر ظاهر زیبا تره و البته پلاستیکی هم نیست:20:

راستی اینکه می گن بعضی مدلهای اولیه One s رنگ بعضی قسمتهاش می رفته مربوط به مدل الومینیومی بوده یا سرامیکی ؟

ariana18
19-08-2012, 00:22
من شخصا کیفیت گلاکسی های که تو ویتنام ساخته شده رو تضمین میکنم! (البته کلا من تفاوت زیادی در هیچ کدوم ندیدم، بجز باطری که باطری های ساخت ژاپن بهتر از چینی و کره ای ها بودند)
تا حالا 3 تا گالاکسی ساخت ویتنام داشتم و هیچ کدوم هیچ مشکلی نداشتند!! حتی NOTE من که ویتنامی هست بهتر از NOTE کره ایی هست که دوستم خریده!
درضمن کره های های موجود در بازار، 99% کره نیستند و فروشنده های عزیز لیبلشون رو عوض کردند!

البته بعید میدونم که ویتنامی هارو made by samsung بزنن، چون پشت هر 3 گوشی من نوشته شده made in vietnam by samsung

یعنی میگید راهی نداره بفهمیم چینیه یا نه ؟؟! آخه 1100 که نمیخریم داریم 900 تومن هزینه میکنیم خیلی زوره جنس چینی بخریم!
اگه راهی هست بگید لطفا
ممنون

h!tman
19-08-2012, 01:32
سلام
دوستان من بین خرید HTC One s و Galaxy s2 گیر کردم
One S حدود 100 تومن گرونتر هست و محدودیت حافظه داره ولی از نظر قدرت پردازنده و گرافیک برتزی قابل توجهی داره ! نمایشگر بهتر و از نظر ظاهر زیبا تره و البته پلاستیکی هم نیست:20:

راستی اینکه می گن بعضی مدلهای اولیه One s رنگ بعضی قسمتهاش می رفته مربوط به مدل الومینیومی بوده یا سرامیکی ؟
one S بهتره. نکسس هم هست .
فکر کنم نسخه سرامیکی

یعنی میگید راهی نداره بفهمیم چینیه یا نه ؟؟! آخه 1100 که نمیخریم داریم 900 تومن هزینه میکنیم خیلی زوره جنس چینی بخریم!
اگه راهی هست بگید لطفا
ممنون
جنس چینی نیست عزیزم. ساخت چینه . خیلی فرقشونه. آیفون هم ساخت فاکسکان و چند تا شرکت چینی دیگس

silent-assassin
19-08-2012, 08:45
سلام دوستان

نظرتون در مورد اکسپریا مینی چیه؟
250 ارزش خرید داره؟ و مشکلاتی که قبلا داشت(انگار یه مشکلاتی داشت!) برطرف شدن تو آپدیت ها؟

sarzaeim
19-08-2012, 08:55
نظرتون راجب one S چیه؟

Faramarz-1
19-08-2012, 13:02
میشه هر کدوم از بنچمارک ها رو توضیح بدی ماله چیه؟؟ ما سوادمون پایینه:13:

سلام!
Benchmark Pi آن‌طور که شنیده‌ام مربوط به دوام پردازشگر در داغ کردن است و هر چی کمتر باشه بهتره.
LinPack یک تست چند منظوره‌ایه یعنی تمام بُعدها مثلاً 2D Graphics و 3D Graphics و سرعت کپی و خواندن SD Card یا مموری و .... رو در مجموع در نظر می‌گیرند و نمره‌دهی می‌کنند.
NenaMark 2 مربوط به تست عملکرد گرافیکی گوشی است (مثلاً در بازی‌ها و تست‌های 3D)
Sun Spider یک تست جاوا-اسکریپت هست.
Browser mark هم همونطور که از اسمش پیداست مربوط به مرورگر گوشی هست و عملکرد مرورگر اینترنتی گوشی رو می‌سنجه.

h!tman
19-08-2012, 13:31
سلام دوستان

نظرتون در مورد اکسپریا مینی چیه؟
250 ارزش خرید داره؟ و مشکلاتی که قبلا داشت(انگار یه مشکلاتی داشت!) برطرف شدن تو آپدیت ها؟
بله بهترین در رنج خودشه
مشکلاتش هم حل شده

نظرتون راجب one S چیه؟
گوشی خوبی هست. اما اگر توان افزایش بودجه دارید ONe X بهتره

ehsan_
20-08-2012, 12:44
one S بهتره. نکسس هم هست .
فکر کنم نسخه سرامیکی

ممنون one s ایا usb on the go داره؟

Faramarz-1
20-08-2012, 13:44

خیر USB OTG نداره (راستش من خودم S2 دارم، می‌خواستم One S بخرم که به همین دلیل یعنی محدودیت حافظه S2 گرفتم) برای همین بهتون بیشتر S2 رو توصیه می‌کنم چچون جالب آن‌جاست که از 16 گیگ حافظه داخلی One S فقط 12.5 گیگ قابل استفاده هست! فکر نکنم 12.5 گیگ فضای کافی‌ای باشه!! در سخت افزار درست هست که One S قوی‌تر هست اما این رو هم در نظر بگیرید که بازی‌ها و نرم‌افزارهای اندروید حداقل تا 2 -3 سال دیگه هم با گوشی‌هایی مثل S2 سازگار خواهند بود پس عملاً سخت افزار قدرتمندی مثل One S تا 2 سال دیگه به کار نمی‌آید!

h!tman
20-08-2012, 13:48
این یک قابلیت نرم افزاریه
با روت کردن میشه Usb On The Goرو فعال کرد

20-08-2012, 13:59
خیر USB OTG نداره (راستش من خودم S2 دارم، می‌خواستم One S بخرم که به همین دلیل یعنی محدودیت حافظه S2 گرفتم) برای همین بهتون بیشتر S2 رو توصیه می‌کنم چچون جالب آن‌جاست که از 16 گیگ حافظه داخلی One S فقط 12.5 گیگ قابل استفاده هست! فکر نکنم 12.5 گیگ فضای کافی‌ای باشه!! در سخت افزار درست هست که One S قوی‌تر هست اما این رو هم در نظر بگیرید که بازی‌ها و نرم‌افزارهای اندروید حداقل تا 2 -3 سال دیگه هم با گوشی‌هایی مثل S2 سازگار خواهند بود پس عملاً سخت افزار قدرتمندی مثل One S تا 2 سال دیگه به کار نمی‌آید!
S2 نهایتا تا سال آینده بتونه از پس همه نرم افزار ها بر بیاد.

Faramarz-1
20-08-2012, 17:36

ببخشید می‌تونم بپرسم شما از کجا اینفدر مطمئن هستید؟! Galaxy S اصلی الآن با این‌که حدود 2 سال و 4 ماه ازش می‌گذره به راحتی همه و همه نرم افزارها و گیم های HD رو به راحتی اجرا می‌کنه و مطمئن باشید S1 هم تا 1 سال دیگه از گیم‌های HD و نرم افزارها بر می‌آد (البته با کاستوم رام اندروید 4!) چه برسه به S2! پس دلیلی نداره S2 نتونه (این رو هم همه می‌دونیم S2 سخت افزار قویتری نسبت به Galaxy Nexus داره البته منظورم از سخت‌افزار چیزی مثل نمایشگر HD نیست بلکه گرافیک قوی‌تره پس 100 درصد تا 2 سال دیگه می‌تونه!:27::31:) به علاوه اینکه اندروید 4.1 هم برای S2 تأیید شده//

amir2011
20-08-2012, 18:37
سلام
من يك گوشي ميخوام تو رنج 500 تومن هدف اصليم هم ديدن فيلم (در صورت امكان كيفيت بالا و ساپورت زيرنويس) و كيفيت صفحه نمايش هم خيلي برام مهمه

Punisher_2008
20-08-2012, 18:40

سلام..
از اونحرفا بود داداشی....
حتی گوشی هایی مثل X10 هم که خیلی از ورودشون به بازار میگذره تمام نرم افزارهارو اجرا میکنند..
چه برسه به اس 2..

Punisher_2008
20-08-2012, 18:44
سلام
من يك گوشي ميخوام تو رنج 500 تومن هدف اصليم هم ديدن فيلم (در صورت امكان كيفيت بالا و ساپورت زيرنويس) و كيفيت صفحه نمايش هم خيلي برام مهمه

سلام..
NEO L بخرید..
نمایشگر 4 اینچی با رزولیشن FWVGA
ظاهر شیک
دوربین 5MP .فوکوس فلش . فیلم برداری FULL HD
اندروید 4.0.4 به صورت پیشفرض
سخت افزار خوب و پردازنده 1GHS Scorpion

mxplayer نصب کن . پلیر بسیار توانمندیه. زیرنویس هم ساپورت میکنه.

amir2011
20-08-2012, 19:43
سلام..
NEO L بخرید..
نمایشگر 4 اینچی با رزولیشن FWVGA
ظاهر شیک
دوربین 5MP .فوکوس فلش . فیلم برداری FULL HD
اندروید 4.0.4 به صورت پیشفرض
سخت افزار خوب و پردازنده 1GHS Scorpion

mxplayer نصب کن . پلیر بسیار توانمندیه. زیرنویس هم ساپورت میکنه.

پورت hdmi هم داره ؟ قيمتش چنده حدودا ؟

20-08-2012, 20:05
ببخشید می‌تونم بپرسم شما از کجا اینفدر مطمئن هستید؟! Galaxy S اصلی الآن با این‌که حدود 2 سال و 4 ماه ازش می‌گذره به راحتی همه و همه نرم افزارها و گیم های HD رو به راحتی اجرا می‌کنه و مطمئن باشید S1 هم تا 1 سال دیگه از گیم‌های HD و نرم افزارها بر می‌آد (البته با کاستوم رام اندروید 4!) چه برسه به S2! پس دلیلی نداره S2 نتونه (این رو هم همه می‌دونیم S2 سخت افزار قویتری نسبت به Galaxy Nexus داره البته منظورم از سخت‌افزار چیزی مثل نمایشگر HD نیست بلکه گرافیک قوی‌تره پس 100 درصد تا 2 سال دیگه می‌تونه!:27::31:) به علاوه اینکه اندروید 4.1 هم برای S2 تأیید شده//

سلام..
از اونحرفا بود داداشی....
حتی گوشی هایی مثل X10 هم که خیلی از ورودشون به بازار میگذره تمام نرم افزارهارو اجرا میکنند..
چه برسه به اس 2..
Nova 3 , MC3 , Asphalt 7
عمر GS هم رو به اتمامه ، علاوه بر اینکه سرعت پیشرفت تکنولوژی به شدت رو به افزایش نسبت به 2 سال پیشه.

Faramarz-1
20-08-2012, 20:14
Nova 3 , MC3 , Asphalt 7
عمر GS هم رو به اتمامه ، علاوه بر اینکه سرعت پیشرفت تکنولوژی به شدت رو به افزایش نسبت به 2 سال پیشه.
اگر ملاک سرعت پیشرفت تکنولوژی باشه Galaxy Nexus یا One S هم تا 2 سال دیگه دووم نخواهند آورد! ملاک بنده نسخه سیستم عامل اندروید (با توجه به اینکه جلی بین برای S2 تأیید شده) و سخت افزار خوب (و نه عالی!) هست که به نظرم ملاک منطقی‌تره برای ساپورت نرم افزاری تا 2 سال دیگه باشه. :31:

Punisher_2008
20-08-2012, 20:46
Nova 3 , MC3 , Asphalt 7
داداش پارسا گلم....
اسفالت 7 روی XPERIA MINI هم با رزولیشن HVGA و هامون سخت افزارش مثل هلو اجرا شد....
چه برسه به این..
mc3 رو من روی ONE V اجرا کردم.
روی ادونس هم همینطور.
اینها از اس 2 ضعفترند...

بازی Dead Trigger با اون گرافیک خفنش روی X10 و HD 2 با اندروید پورت شده و چیپ گرافیکی Adreno 200 خیلی راحت اجرا شد.......

سخت افزار گوشی ها فعلا خیلی جلوتر از نرم افزار و بازی ها هستند داداشی.....:40:

h!tman
20-08-2012, 21:22
منظور پارسا S2 نبود. S بود.
مدرن کامبت 3 با دیتای پاور وی آر کمی روی گلکسی اس لگ داره
همینطور نووا 3

Punisher_2008
20-08-2012, 21:53
منظور پارسا S2 نبود. S بود.
مدرن کامبت 3 با دیتای پاور وی آر کمی روی گلکسی اس لگ داره
همینطور نووا 3
داداشی..
Modern Combat 3 حتی روی اس2 هم با Mali-400MP4 لگ داره..
NOVA 3 روی ادونس لگ داشت. ولی من ویدیو از NOVA 3 روی Xperia P دیدم خیلی روان بود...
این مشکل از سخت افزار نیست...
چون Modern Combat 3 روی Iphone 4لگ نداشت.. سخت افزارشم خیلی از اینا پایینتره..
اگه دقت کنیم یک وقتایی پیش میاد یک بازی نصب میکنیم گرافیکشم مالی نیست امالگ داره. اما یک بازی با گرافیک شاختر اصلا اگ نداره.
بلکه مشکل از بازیه.....
اگه بازم دقت کنیم این مشکلات در بازی های gameloft رایجه..
Maxpayne رو با اون گرافیکش حتی روی x10 و S3 خیلی روان اجرا شد!
و..

Dead Trigger از نظر گرافیک خیلی از اینا شاختره.. گوشی های با پردازنده گرافیکی Adreno 200 هم به راحتی با فرم بالا اجراش میکردن..
این نشون میده حتی Adreno 200 هم قدرت لازم رو برای اجرا بازی های سنگین داره...

h!tman
20-08-2012, 23:03
مشکلش به خاطر استفاده بیش از حد جی پی یو محور هست.
یادم نیست ولی یکی تو XDA گفته بود مشکل از Gpu و باری که روش میاده

Punisher_2008
20-08-2012, 23:12
مشکلش به خاطر استفاده بیش از حد جی پی یو محور هست.
یادم نیست ولی یکی تو XDA گفته بود مشکل از Gpu و باری که روش میاده
سلام..
اتفاقا اگه دقت کنیم اندروید زیاد از GPU در کارهار معمولی و رابطه کاربری استفاده نمیکرد.
گوگل در اندروید 4 امد در رندر کردن از پردازنده گرافیکی 2 بعدی بهره گرفته..

به نظر من این مشکل از خود بازی هست..
چون همینطور که گفتم بارها شده یک بازی نصب میکنیم لگ داره.. بعد یک بازی نصب میکنیم از اون خیلی گرافیکش شاختر و کلا سنگینتره اما خیلی روانه!

ma@@#
21-08-2012, 13:42
بهترین انتخاب برای شما Sony Ericsson Xperia ray هست که سرعت پردازش 1 گیگاهرتزی رو هم داره به علاوه امکانات مناسب و ظاهر خوب قیمتش هم حدود 380 هزار هست. البته اگه بتونید کمی بودجه‌تون رو افزایش بدید می‌تونید Sony Xperia U بگیرید با قیمتی حدود 450 هزار که پردازنده دوهسته‌ای هم داره ولی مشکل بزرگ Xperia U اینه که حافظه داخلی 8 گیگ (که 6 گیگش قابل استفاده‌اس) داره و مموری کارت هم نمیخوره! ولی Xperia ray مموری کارت هم می‌خوره. این دو گوشی که گفتم رزولیشن بالای صفحه (854x480 پیکسل) رو دارند و آپدیت اندروید 4 هم براشون اومده (برای Xperia ray اومده و برای U هم بزودی می‌آد)

ممنون ولی خدایی این دوتا قابل مقایسه با گوشیای قدیم نیستن آدم میترسه بخردشون این اندروید یه ایراد هم داره که وقتی میخوای به مموری سر بزنی یه ۲۰۰ تا فولدر جلوت سبز میشه که آآدم نمیدونه کی بهه کیهگ۱\۱ این اندرویید اومد بازار موبایلو به گند کشید... همه هم دارن بهش برنامه مینویسن لامصب

NiKtA20
22-08-2012, 14:17
سلام مجدد
دوستان من قبلا پرسیده بودم Ace2 با Ace pluse یکیه یا فرق داره که گفتید ایس پلاس نداریم، الان به این تاپیک برخوردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AF
چون الان زیاد وقت ندارم نتونستم مطالعه اش کنم، فقط اینجور که دیدم انگار ایس2 و پلاس یکی نیست!
یه توضیحی میدید لطفا؟
من فردا میخوام برم علاءالدین واسه خرید (البته شایدم تصمیم نهایی رو بگیرم و خریدمو از اونجا نکنم و بگم یکی از آشناها که مغازه داره بیاره برام، نظرتون چیه؟)
فقط خواهشی که دارم آخرین توضیح رو بدید که نرم اونجا و باز بگن چند مدل ایس داریم، گیج بشم...
باید Ace I8160 رو بگیرم؟
مرسی ازتون...

h!tman
22-08-2012, 14:24
I8160 مدل Ace 2 هست
و بله. این مدل رو تهیه کنید

NiKtA20
22-08-2012, 20:01
ممنونم Hitmanعزیز
چیز دیگه ای لازم نیست مد نظر قرار بدم؟
فارسی داره رو ایس2؟

ravani_13
25-08-2012, 23:06
سلام دوستان

یه گوشی با پرستیژ و با کیفیت و با امکانات بالا میخواستم . نظرم روی LG PRADA 3 هست

نظرتون چیه ؟

بودجه هم سقف ۷۵۰

25-08-2012, 23:39
سلام دوستان

یه گوشی با پرستیژ و با کیفیت و با امکانات بالا میخواستم . نظرم روی LG PRADA 3 هست

نظرتون چیه ؟

بودجه هم سقف ۷۵۰
انتخاب خوبیه. تو این رنج پرستیژ پرادا 3.0 عالیه.

Punisher_2008
26-08-2012, 23:08
سلام دوستان

نظرتون چیه ؟

بودجه هم سقف ۷۵۰
سلام..
دوست عزیزم من این گوشی رو از دیجی کالا سفارش دادم..
تا حداکثر 3 روز اینده به دستم میرسه. میخوای صبر کن به دستم رسید یک نقد مختصر ازش مینویسم بعدا شما با خیال راحتر میتونید بخرید..

ولی از نظر ظاهر و شیکی و تک بودن واقعا شیک و تکه!!!!!!
همینطور سخت افزار قوی. اندروید 4.0.4.رابطه کاربری زیبا و...

farshid_bm
29-08-2012, 00:15
با سلام خدمت تمامی دوستا عزیز
راستش چند وقتیه میخوام گوشیمو عوض کنم اما نمیدونم چه مارکی و کدوم رو بگیرم اگه دوستان لطف کنن و منو راهنمایی کنند خیلی ممنون میشم
یه گوشی خوب با قیمت حدودی 750 تومن و اخرین ورژن اندروید و صفحه نمایشش بزرگتر از 4 اینچ نباشه میخواستم
راستش خودم چند مورد رو مد نظر دارم اما چون دوستان این تاپبک خیلی از من به این موضو عات اشناترند اگه موردی مدنظر دارن معرفی کنن و یه مشاوره در مورد سخت افزا و نرم افزار این گوشی ها بدن خیلی خیلی ممنون میشم

1- htc desire v
2- htc one v
3- samsung galexy ace 2
4- samsung galexy ace duos

Mohammad Yek110
03-09-2012, 16:35
سلام سلام
بین چندتا گوشی موندم.
1.Sony Xperia Sola
2.Samsung Galaxy Ace 2
3.htc One V

در مورد بازی هم زیاد بازی نمی کنم.در حد بازیهای عادی که زیاد فشار نمیارن به سی پی یو.مثه Angry Birds
بیشتر نظرم روی اچ تی سی هست
به خاطر کیفیت برندش و اینکه آندروید 4 هست

نظر شما چیه؟
ممنون میشم کمک کنین:11:

vahidsport
05-09-2012, 08:56
سلام

قیمت گوشی های زیر چند الان

SII معمولی و SIII و خرید اس 2 الان عاقلانه هست ؟

h!tman
05-09-2012, 19:33
ممنونم Hitmanعزیز
چیز دیگه ای لازم نیست مد نظر قرار بدم؟
فارسی داره رو ایس2؟
مشکلی دیگه نداره دوست عزیز

سلام سلام
بین چندتا گوشی موندم.
1.Sony Xperia Sola
2.Samsung Galaxy Ace 2
3.htc One V

در مورد بازی هم زیاد بازی نمی کنم.در حد بازیهای عادی که زیاد فشار نمیارن به سی پی یو.مثه Angry Birds
بیشتر نظرم روی اچ تی سی هست
به خاطر کیفیت برندش و اینکه آندروید 4 هست

نظر شما چیه؟
ممنون میشم کمک کنین:11:
درود درود
به نظرم sola

سلام

قیمت گوشی های زیر چند الان

SII معمولی و SIII و خرید اس 2 الان عاقلانه هست ؟
S3 حدود 1.200 و s2 900
با این قیمت خیر. اصلا خریدش معقول نیست
One S بهتر از s2 ه

lovea
05-09-2012, 21:25
سلام
دوستان خرید بین Galaxy S II و xperia s کدوم بهتر و منطقی تره؟
مزیت ومعایب سخت افزاری و نرم افزاری نسبت به هم چیه و کدوم انتخاب معقولانه و کاربر پسندی هست؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

vahidsport
05-09-2012, 22:27
S3 حدود 1.200 و s2 900
با این قیمت خیر. اصلا خریدش معقول نیست
One S بهتر از s2 ه
این قیمت ها با گارانتی بودند؟

Faramarz-1
06-09-2012, 20:54
سلام
دوستان خرید بین Galaxy S II و xperia s کدوم بهتر و منطقی تره؟
مزیت ومعایب سخت افزاری و نرم افزاری نسبت به هم چیه و کدوم انتخاب معقولانه و کاربر پسندی هست؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

عملکرد گرافیکی S2 نسبت به Xperia S بهتره ولی درعوض Xperia S نمایشگر با کیفیت HD داره و عملکرد CPUش هم کمی بهتره، S2 هنوز که هنوزه حرف برای گفتن داره درسته نمایشگرش HD نیست اما از تکنولوژی کم نظیر Super AMOLED Plus استفاده میکنه درحالی که Xperia S هنوز LCD هست. دوربین هم درسته Xperia S دوازده هست اما در تست های رنگ بندی و روشنایی تصویر S2 هشت مگابیکسلی بهتره! این رو که میگم میتونید در سایت GSMArena.com در بخش تست Image quality هر گوشی مشاهده و مقایسه کنید. از نظر نرم افزار هم هر دو سیستم عامل اندروید دارند و هر جفتشون بروزرسانی اندروید 4 رو دریافت کردن اما رابط کاربری SAMSUNG TouchWiz سرعت و عملکرد بهتری نسبت به رابط کاربری بسیار ساده TimeScape در گوشی های سونی/سونی اریکسون داره. در کل هر جفتشون گوشی های خوبی هستند اما من خودم S2 دارم واقعاً عالیه و هیچی کم نداره و بیشتر بهتون S2 توصیه میکنم.

starblue7750
09-09-2012, 20:06
سلام
تا 450 تومن کدوم گوشی خوبه؟
من نظرم LG optimus Black هست

Faramarz-1
10-09-2012, 06:42
سلام
تا 450 تومن کدوم گوشی خوبه؟
من نظرم LG optimus Black هست

اگه بتونید 100 تومن افزایش بودجه بدید می‌تونید Samsung Galaxy Ace2 بگیرید که پردازنده دوهسته‌ای و صفحه نمایش عالی PLS داره. LG Optimus black رو اصلاً بهتون توصیه نمی‌کنم چون اگر در وبسایت GSMArena بررسیش رو خونده باشید هم مشکل کیفیت بدنه داره و هم در فیلمبرداری مشکلات جزئی داشته البته باتری ضعیف رو هم بهش اضافه کنید! بهتون تا 450 هم Sony Ericsson Xperia Neo V یا Sony Ericsson Xperia ray رو توصیه می‌کنم چون هم آپدیت نسخه 4 سیستم عامل اندروید براشون اومده و تا حدود بسیار زیادی مشکلاتی که درباره Optimus Black رو خدمتتون عرض کردم ندارند البته Sony Xperia U عم گزینه خوبیه ولی فقط 6 گیگ حافظه داخلی داره و مموری کارت هم نمی‌خوره ولی اگر 6 گیگ براتون کافیه Sony Xperia U بهترین گزینه هست کلاً تو رنج گوشی های زیر 500 تومن سونی/سونی اریکسون عالیه و خیلی به صرفه هست، اگر هم بتونید تا 550 - 560 هزینه کنید و سامسونگ Ace2 رو بگیرید که واقعاً گوشی عالی و تو به صرفه بودن کم نظیره.

Glad Boy
13-09-2012, 11:26
دوستان من قصد دارم گوشی htc explorer بگیرم که الان قیمتش حدود 330 هست. می خواستم ببینم با این وضع قیمت ها، الان با این بودجه گوشی بهتری میشه گرفت ؟ اگه صبر کنم قیمت ها پایین تر نمیاد ؟

saeediranzad
13-09-2012, 12:28
سلام
قیمتها پایینتر بیاد؟ اصلاً داریم همچین چیزی؟ (بقول مجری تی وی)
گوشی خوبیه. ولی شما بیشتر به انتظار خودت فکر کن تا توانایی گوشی.

Glad Boy
13-09-2012, 14:01
سلام
قیمتها پایینتر بیاد؟ اصلاً داریم همچین چیزی؟ (بقول مجری تی وی)
گوشی خوبیه. ولی شما بیشتر به انتظار خودت فکر کن تا توانایی گوشی.

این گوشی واسه من که قطعا جوابگو نیست. گوشی رو واسه خواهرم می خوام بگیرم. که امکانات در حد همین گوشی واسش کافیه. گفتم شاید گزینه های بهتری باشه ...

mostafa_khan001
13-09-2012, 15:23
اقا یه گوشی میخوام هدیه بخرم.در حد 200 تومن اینطورها
اکس8 اکسپریا الان چنده؟

saeediranzad
13-09-2012, 17:18
این گوشی واسه من که قطعا جوابگو نیست. گوشی رو واسه خواهرم می خوام بگیرم. که امکانات در حد همین گوشی واسش کافیه. گفتم شاید گزینه های بهتری باشه ...
والا من هم میخواستم همین HTC Explorer را بگیرم. ولی بعد Sony ericson Live with Walkman را دیدم و گرفتم. الآن هم بسیار راضی هستم.
ولی باز هم میگم بستگی به نیاز و خواسته های فرد داره.

13-09-2012, 17:34
دوستان من قصد دارم گوشی htc explorer بگیرم که الان قیمتش حدود 330 هست. می خواستم ببینم با این وضع قیمت ها، الان با این بودجه گوشی بهتری میشه گرفت ؟ اگه صبر کنم قیمت ها پایین تر نمیاد ؟
Xperia Mini / Mini Pro

rmin1992
14-09-2012, 22:23
دوستان تا 370 تومن چی بگیرم؟؟؟ دارم 603 و میفروشم...نمیخوام به جز سیستم عامل بقیه چیزاش پایین تر باشه

farshid_bm
15-09-2012, 17:26
دوستان گوشی خوب اندرویدی تا قیمت 750 چی سراغ دارن لطفا چند تا معرفی کنید خیلی ممنون

mnik7
15-09-2012, 20:12
دوستان گوشی خوب اندرویدی تا قیمت 750 چی سراغ دارن لطفا چند تا معرفی کنید خیلی ممنون

با سلام
با این وضعیت افزایش شدید قیمت ها به نظر من اصلا طرف گوشی خریدن رفتن یه اشتتباهه بزرگه
که دلیلش هم اکثرا میدونند افزایش قیمت دلار تا 2500
مطمئنا پایینتر میاد حالا کی نمیدونم
با این بودجه یا یکم بیشتر اگه صبر کنی میتونی اکسپریا اس یا اس 2 بخری

vahidsport
16-09-2012, 14:33
اقا HTC Sensation XL دست دو 550 بگیرم خوبه یا Neo V نو بخرم کدم بهتره؟

h!tman
16-09-2012, 15:20
ایکس ال اگر سالمه

deaddeaddead
16-09-2012, 16:00
یه گوشی خوب آندروید ماکسیموم 400تومان میشه معرفی کنید ؟ واسه من سرعت خیلی مهمه.دوربین زیاد مهم نیست ولی زیر 3مگاپیکسل نباشه.امکاناتشم زیاد باشه.مارک هم مهم نیس:46:
ممنون میشم اگه کمک کنید

vahidsport
17-09-2012, 19:21
سلام

گارانتی اصلی SIII چیه؟ مهمه هست

داخل جعبش چیا داره اگه با گارانتی اصلی بگیرم

اصلی و تقلبی هم داره؟

vahidsport
18-09-2012, 21:12
اقا بگید داخل جعبش چیا هستش دیگه می خوام بخرم

mohammadx6
21-09-2012, 05:49
sony ericsson xperia mini
cpu 1
camera5
display 3

poonel
21-09-2012, 16:49

Faramarz-1
21-09-2012, 17:32
یه گوشی خوب آندروید ماکسیموم 400تومان میشه معرفی کنید ؟ واسه من سرعت خیلی مهمه.دوربین زیاد مهم نیست ولی زیر 3مگاپیکسل نباشه.امکاناتشم زیاد باشه.مارک هم مهم نیس:46:
ممنون میشم اگه کمک کنید

Sony Ericsson Xperia Neo V آپدیت اندروید 4 هم براش اومده
Sony Ericsson Xperia Ray آپدیت اندروید 4 هم براش اومده
Samsung Galaxy W متأسفانه اندروید 2.3 هست و آپدیت 4 هم براش نمیاد! ولی پردازندش قویتر از دوتای بالایی است.

ولی اگر بتونید بیشتر هزینه کنید Samsung Galaxy Ace2 رو بگیرید که CPU دو هسته‌ای هم داره (و در نتیجه سرعت بیشتر!).

ehbas
24-09-2012, 15:11
سلام
دوستان تا 500 تومن چی پیشنهاد میکنید. دوربین برام مهمه و صفحه نمایش بزرگ و اندروید

Faramarz-1
25-09-2012, 14:22
سلام
دوستان تا 500 تومن چی پیشنهاد میکنید. دوربین برام مهمه و صفحه نمایش بزرگ و اندروید

بهترين گزينه براى شما SonyEricsson Xperia Neo V هست با قيمتى پايين 500 هزار

دوربين 5 با کيفيت
صفحه نمايش باکيفيت 3.7 اينچى
از همه مهمتر آپگريد اندرويد 4 يعنى اندرويد بروز.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

S_ALI_A
25-09-2012, 19:37
شما به گوشی هواوی مدل هانر یه توجهی بکن. u8660 .دوربین 8 اچ دی- سی پی یو 1.4- 4اینچ- فارسی- اپدیت به اندروید 4- و...
فکر چینی بودنشم نکن. من باهاش کار کردم. کیفیت خوبی داره.

homi49
26-09-2012, 12:25
دوستان علاادين و بازار موبايل تهران 5شنبه و جمعه بازه ؟‌ چه ساعتي ؟؟؟؟

TR4NC3
26-09-2012, 13:17
دوستان یه مشاوره خواستم ...
من یه گوشی ساده آندروید خواستم ... گرافیک و Cpu اصلا برام مهم نیست ...
فقط چندتا برنامه کاربردی روش نصب بشه کافیه ... فقط شیک باشه + دوربینش بدک نباشه ...
زیاد با گوشی اس ام اس میدم ... موزیک م زیاد گوش میدم ... وب گردی هم همینطور ...
قیمت هم مهم نیست ... فقط قیمتش ارزشش رو داشته باشه ...
نظرتون چیه ؟

ehbas
27-09-2012, 13:51
دوستان یه مشاوره خواستم ...
من یه گوشی ساده آندروید خواستم ... گرافیک و Cpu اصلا برام مهم نیست ...
فقط چندتا برنامه کاربردی روش نصب بشه کافیه ... فقط شیک باشه + دوربینش بدک نباشه ...
زیاد با گوشی اس ام اس میدم ... موزیک م زیاد گوش میدم ... وب گردی هم همینطور ...
قیمت هم مهم نیست ... فقط قیمتش ارزشش رو داشته باشه ...
نظرتون چیه ؟

سلام
وب گردی اگه میخوای بکنی و پیامک زیاد میزنی یه گوشی باید بگیری که هم صفحه نمایش بزرگی داشته باشه و هم کیبرد داشته باشه. من sony ericsson xperia pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو پیشنهاد میدم. قیمت رو بدون گارانتی 470 زده سایت گوشی شاپ

ehbas
27-09-2012, 13:52
دوستان علاادين و بازار موبايل تهران 5شنبه و جمعه بازه ؟‌ چه ساعتي ؟؟؟؟

سلام
فکر کنم باز باشه تا 8-9 شب

ehbas
28-09-2012, 17:44
بهترين گزينه براى شما SonyEricsson Xperia Neo V هست با قيمتى پايين 500 هزار

دوربين 5 با کيفيت
صفحه نمايش باکيفيت 3.7 اينچى
از همه مهمتر آپگريد اندرويد 4 يعنى اندرويد بروز.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

سلام neo v کیفیت دوربینش از neo L پایینتره. همینطور از galaxy w. حالا بین galaxy w و neo L کدوم بهتره؟

ANDROYD3
28-09-2012, 23:04
سلام neo v کیفیت دوربینش از neo L پایینتره. همینطور از galaxy w. حالا بین galaxy w و neo L کدوم بهتره؟
به نظر من گلکسی دبلیو بهتر از نئو ال هست
ولی کیفیت ساخت سونی بیشتره

nimas2
29-09-2012, 13:55
سلام
تا 950 چی میشه خرید ب خصوص اچ تی سی میخام برام browsing و تو نت با سرعت رفتن مهمه و اینکه بشه باش راحت متن خوند. بازی هم هی کمو بیش خودم sensation xlمد نظرمه اما نمیدونم پولم میرسه یا ن اصلا از قیمتش خبر ندارم

Faramarz-1
29-09-2012, 21:47

هرجفتشون گوشی‌های خوبین، در یک کلام اگر نسخه اندروید براتون مهمتره neo L ولی اگر کیفیت کلی براتون مهمتره Galaxy W ...

Faramarz-1
29-09-2012, 22:00
سلام
تا 950 چی میشه خرید ب خصوص اچ تی سی میخام برام browsing و تو نت با سرعت رفتن مهمه و اینکه بشه باش راحت متن خوند. بازی هم هی کمو بیش خودم sensation xlمد نظرمه اما نمیدونم پولم میرسه یا ن اصلا از قیمتش خبر ندارم

Sensation XL بدترین گزینه براتونه چون قیمت بالایی نسبت به امکاناتش داره، Sensation XL پردازشگرش تک هسته‌ای هست و پخش ویدیوی Full HD هم نداره در حالی که با 900 تومن میتونید یک گوشی با قابلیت پخش Full HD و سی پی یو دو هسته ای بگیرید.

بهتون این مدل ها رو توصیه می‌کنم:
1. Google Galaxy Nexus که محصول مشترک بین سامسونگ و گوگل هست: پردازشگر دوهسته‌ای با تراشه OMAP 4460 در حالی که Sensation XL تک هسته است، صفحه نمایش Super AMOLED HD بزرگ (هم اندازه با Sensation XL) در حالی که Sensation XL ال سی دی معمولی هست و در نتیجه کیفیت خیلی پایینتری داره فکر کنم با این وضع دلار حدود 900 باشه
2. Sony Xperia S با صفحه نمایش ال سی دی HD و کیفیت نسبتا خوب و پردازشگر دو هسته‌ای، این گوشی رو هم حدس میزنم حدود 900 باشه.

البته اگر از برند HTC می‌خواید باید کمی بیشتر هزینه کنید تا یک گوشی عالی بگیرید و اون HTC One S هست که صفحه نمایش عالی Super AMOLED (صفحه ساخت سامسونگ) رو داره و پردازشگر دو هسته‌ای هم داره، قیمتش حدود 1 میلیون هست.

البته اگر متعصب نباشید و به برند سامسونگ هم نیم‌نگاهی بیندازید پشیمون نمی‌شید من خودم مخالف سرسخت سامسونگ در گوشی بودم اما با مشاهده از نزدیک گوشی های سری Galaxy S (اس1، اس2، اس3) و همینطور گلکسی نوت نظرم به کل عوض شد و خودم یک سامسونگ Galaxy S2 گرفتم، از لحاظ کیفیت نمایشگر که سامسونگ پیشتاز بازاره و حتی صفحه نمایش Retina اپل هم کیفیت Super AMOLEDهای سامسونگ رو نداره.... از لحاظ سخت افزار هم یکی از پیشتازان سامسونگه (با توجه به بنچمارک ها و نتایج تست ها)، اگر هم سامسونگ نمی‌پسندید HTC در وهله دوم البته در نظر داشته باشید محصولات سری One اچ تی سی رو بگیرید چون محصولات 2011 مثل Sensationها کلاً فروش خوبی نداشتند و کلی هم ایراد درشون پیدا شده (مثلاً از کار افتادن Wi-Fi در Sensation پس از آپدیت به اندروید 4 یکی از اون مشکلات بود که کلی زمان برد تا HTC مشکل رو حل کنه).

nimas2
30-09-2012, 08:51
Sensation XL بدترین گزینه براتونه چون قیمت بالایی نسبت به امکاناتش داره، Sensation XL پردازشگرش تک هسته‌ای هست و پخش ویدیوی Full HD هم نداره در حالی که با 900 تومن میتونید یک گوشی با قابلیت پخش Full HD و سی پی یو دو هسته ای بگیرید.

بهتون این مدل ها رو توصیه می‌کنم:
1. Google Galaxy Nexus که محصول مشترک بین سامسونگ و گوگل هست: پردازشگر دوهسته‌ای با تراشه OMAP 4460 در حالی که Sensation XL تک هسته است، صفحه نمایش Super AMOLED HD بزرگ (هم اندازه با Sensation XL) در حالی که Sensation XL ال سی دی معمولی هست و در نتیجه کیفیت خیلی پایینتری داره فکر کنم با این وضع دلار حدود 900 باشه
2. Sony Xperia S با صفحه نمایش ال سی دی HD و کیفیت نسبتا خوب و پردازشگر دو هسته‌ای، این گوشی رو هم حدس میزنم حدود 900 باشه.

البته اگر از برند HTC می‌خواید باید کمی بیشتر هزینه کنید تا یک گوشی عالی بگیرید و اون HTC One S هست که صفحه نمایش عالی Super AMOLED (صفحه ساخت سامسونگ) رو داره و پردازشگر دو هسته‌ای هم داره، قیمتش حدود 1 میلیون هست.

البته اگر متعصب نباشید و به برند سامسونگ هم نیم‌نگاهی بیندازید پشیمون نمی‌شید من خودم مخالف سرسخت سامسونگ در گوشی بودم اما با مشاهده از نزدیک گوشی های سری Galaxy S (اس1، اس2، اس3) و همینطور گلکسی نوت نظرم به کل عوض شد و خودم یک سامسونگ Galaxy S2 گرفتم، از لحاظ کیفیت نمایشگر که سامسونگ پیشتاز بازاره و حتی صفحه نمایش Retina اپل هم کیفیت Super AMOLEDهای سامسونگ رو نداره.... از لحاظ سخت افزار هم یکی از پیشتازان سامسونگه (با توجه به بنچمارک ها و نتایج تست ها)، اگر هم سامسونگ نمی‌پسندید HTC در وهله دوم البته در نظر داشته باشید محصولات سری One اچ تی سی رو بگیرید چون محصولات 2011 مثل Sensationها کلاً فروش خوبی نداشتند و کلی هم ایراد درشون پیدا شده (مثلاً از کار افتادن Wi-Fi در Sensation پس از آپدیت به اندروید 4 یکی از اون مشکلات بود که کلی زمان برد تا HTC مشکل رو حل کنه).

آرک رو ک بصورت پیش فرض بدم میاد ازش ما نکسوز
راستش من ی گلکسی اس داشتم ک خداییشم تو زمان خودش هم کانفیگش خیلی خوب بود هم قیافشو (قیافشم الانم دوست دارم) بعد کلا از سامسونگ زده شدم
گوشی باید ی قیافه ای هم داشته باشه سنسیشن واقعا خوشگله
شما این معایبی ک گفتی رو منم میدونم واسه سنسیشن اما از نزدیک ک باش کار کنی میبینی نصفیش اصلا ب چشم نمیاد مثلا همون رزولوشنش اونقدرا اذیت نمیکنه
ولی ب هرحال مرسی بازم چک میکنم

h!tman
30-09-2012, 09:07
سنسیشن قشنگه دوست عزیز؟!
گلکسی نکسوس پس جلوش ملکس!

nimas2
30-09-2012, 12:56
سنسیشن قشنگه دوست عزیز؟!
گلکسی نکسوس پس جلوش ملکس!

داداش من خیلی مسخرس هنوز ی همچین نظری دادن من از دید خودم گفتم قشنگه قرار نیس ک تو هم خوشت بیاد
ممکنه اصلا تو کلا آدمی باشی ک چیزای زشت و زیبا میبینی

iOS
30-09-2012, 13:58
s advance رو از کجا میتونم بگیرم؟ نمایندگی پار مایکروتل هم نداره. یه جایی رو تهران معرفی کنید که بتونم این گوشی رو بگیرم با قیمت 800

The Auditor
03-10-2012, 14:32
دوستان
از نظر سخت افزاری htc one x بهتره یا گلکسی اس 3؟ میخوام یکی از این دو رو بخرم اما موندم. قیمت همین الانش چنده؟ الانم که دلار شد 4800 تومن :24:

johnypersian1656
04-10-2012, 11:37
دوستان کسی قیمت razr رو نداره؟

amir.7
05-10-2012, 00:17
سلام

دوستان من میخوام یه سامسونگ گالکسی یانگ s5360 بگیرم ، این گوشی آندرویدش 2.3 هست حالا

میخواستم بدونم که آیا این گوشی سیستم عاملش قابل ارتقاست و اگه میشه ارتقا داد تا چه ورژنی میشه ؟

با تشکر

amir@sh
06-10-2012, 09:33
سلام

دوستان من میخوام یه سامسونگ گالکسی یانگ s5360 بگیرم ، این گوشی آندرویدش 2.3 هست حالا

میخواستم بدونم که آیا این گوشی سیستم عاملش قابل ارتقاست و اگه میشه ارتقا داد تا چه ورژنی میشه ؟

با تشکر
دوست عزیز این گوشی بصورت اورجینال قابلیت ارتقا به ورژن بالاتر نداره ولی با نصب رام و این حرفا نمیدونم میشه یا نه دوستانی که در این زمینه تخصص دارن بهتره جواب بدن

Pedram_mrn
06-10-2012, 15:31
دوستان
از نظر سخت افزاری htc one x بهتره یا گلکسی اس 3؟ میخوام یکی از این دو رو بخرم اما موندم. قیمت همین الانش چنده؟ الانم که دلار شد 4800 تومن :24:

اس 3 قوی تره .... باتریه قوی تری داره وان ایکس خفه میکنه آدمو از بس باس بزنیش شارژ....کلا اس 3 از چند نظر سرتره....

الان آل میده 1700 750 وان ایکس هم 1600 650 با گارانتی...که عمرا با این وضعیت اصلا خرید هر چیزی نمیارزه و عاقلانه نیس....

The Auditor
06-10-2012, 18:46
پیش از این شوک ارزی، بهای این دو مدل چقدر بود؟

poonel
06-10-2012, 19:27

شوک ارزی از بهمن ماه 91 شروع شد.

ورود این مدلها هم تو شوک ارزی واقع شد و قیمتشونم از همون اول شوک دار بود.

h!tman
06-10-2012, 20:43
1200-1050...

amin885
08-10-2012, 14:06
سلام دوستان نظرتون در مورد گوشی دو سیم کارته اندروید چیه؟ قیمت رنج 500 تومن

Sony Xperia Tipo Dual

saeediranzad
08-10-2012, 16:50
سلام
هلو! برای کسی که به دوربین و بازی سنگین اهمیت نده، خیلی خوبه. انصافاً سونی کارش درسته. 140 یورو.
باتریش هم 1500؛ خیلی عالیه. آندروید آیسکریم، رم512.
فقط باید صبر کرد ارز ثابت بشه. اگه نمایندگی داره، (پارس کامتل) بخر؛ چون گمون کنم حق نداره بیشتر از قیمت ارز دولتی (مبادله ای) بده.

SA33D_GT
08-10-2012, 19:51
با سلام.
1.اندوروید 2.3 نرم افزار کسپر اسگای را نصب کرده ولی متاسفانه نه آپدیت میشود یعنی شماره سریال میخواهد و نه اینکه میشود آنرا پاک کرد.تا شماره سریال معتبر داده نشود هم اصلا در منو خود برنامه هم نمیرود.
2.اکثر نرم افزار ها در حافظه خود گوشی نصب میشوند و هیچ قسمتی برای تعیین محل نصب در sd کارت موجود نیست.برنامه ای هم بعنوان app 2sd نصب کرده که متاسفانه آنهم روی تعداد کمی از نرم افزارها کارایی داشت.
ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.

hamed1297
09-10-2012, 09:29
اصلا اندرویید نیازی به آنتی ویروس نداره. از برنامه های
مخصوص uninstall استفاده کنید یا در نهایت ریست کنید
واسه انتقال برنامه اگه گوشی روت هست برنامه gemini رو نصب کنید. همه رو منتقل میکنه
Sent from my X10i using Tapatalk 2

SA33D_GT
10-10-2012, 17:39
با تشکر از شما از دو برنامه انیستالر استفاده کردم یکی خود برنامه کرش میکرد یکی کاسپراسکای رو پاک نمیکرد.
لطفا یه برنامه خوب معرفی کنید.
چگونه میشود گوشی را ریست کرد ؟ در این صورت چه اطلاعاتی از دست میرود.
و در آخر اینکه گوشی روت نیست چگونه آن را روت کنم ؟

Ali_Best
10-10-2012, 18:02
تیتانیوم بک آپ رو داشته باشی همه کار میکنه
اما نیازه که گوشی روت شده باشه
مدل گوشی چیه؟ برید به تاپیک مربوطه و سوال کنید دوستان میگن

اون راه دوم هم همون فکتوری ریست یا وایپ هست که کلا همه دیتاهای مربوط به نرم افزارها رو پاک میکنه + اس ام اس ها + گزارش ورودی و خروجی تماس ها

hamed1297
10-10-2012, 19:43
Astro:
واسه بک آپ از برنامه ها
کنتکت ها هم خود گوشی گزینه پشتیبان گیری میکنه

واسه اس ام اس ها هم sms backup & restore برنامه خوبی هست

بعد گوشی رو ریست کنید.
Sent from my X10i using Tapatalk 2

waltz
10-10-2012, 20:03
اصن واسه چی انتی ویروس ؟
مگه چیکار میکنی باهاش دوس عزیز ؟
فرض کن ویروسی شد گوشی یا تبلت اندرویدیت،از سیر تا پیازشو میتونی بکاپ بگیری حتی کش برنامه هات

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Djhamid2007
12-10-2012, 22:27
دوستان تا 800 تومن با همین قیمت های فعلی چه گوشی خوبه؟از همه نظر،از همه سرتر باشه

12-10-2012, 22:43
دوستان تا 800 تومن با همین قیمت های فعلی چه گوشی خوبه؟از همه نظر،از همه سرتر باشه
LG Prada 3.0 گزینه خوبیه.

Djhamid2007
12-10-2012, 22:48
ممونم
از برند سونی چی خوبه؟زیر 1.000.000

12-10-2012, 23:16
ممونم
از برند سونی چی خوبه؟زیر 1.000.000
زیر 1 تومن اگه Xperia S پیدا کنید مناسبه. نمیدونم قیمتش الان بالای 1 ــه یا پایینش. اگه بالای 1 تومن بود Xperia P

fingulii
13-10-2012, 02:20
سلام دوستان...اگه از اروپا(لندن) یکی از دوستان بخواد واسم گوشی بیاره (گالکسی اس 3 یا نوت2) وقتی میاد ایران به چه مشکلاتی مثل آنتن دهی و ... برخورد می کنه؟؟؟؟؟

Mool Tee
14-10-2012, 15:35
سلام به دوستان من یه گوشی فوق العاده قدرتمند می خوام نظرم رو اس 3 یا نوت 2 هست چیکار کنم؟ بیشتر برام اجرای برنامه " سرعت گوشی " صفحه نمایش با کیفیت که دیگه باید عالی باشه! قیمتش مهم نیست!

14-10-2012, 18:55
سلام به دوستان من یه گوشی فوق العاده قدرتمند می خوام نظرم رو اس 3 یا نوت 2 هست چیکار کنم؟ بیشتر برام اجرای برنامه " سرعت گوشی " صفحه نمایش با کیفیت که دیگه باید عالی باشه! قیمتش مهم نیست!
به iPhone 5 فکر نمیکنید؟! توی تمام مواردی که شما ذکر کردین عالیه و راحتی در استفادش قابل مقایسه با اندرویدی ها نیست.
در غیر این صورت اگه ۲-۳ ماه صبر کنید تا ورود نکسس بعدی میتونه گزینه فوق العاده ای باشه. اگه عجله دارید نوت ۲ هست که مثل اینکه با سایزش مشکل دارید. و اگه هیچکدوم از گزینه های قبلی مورد پسند نبود میرسیم به S III .

Mool Tee
15-10-2012, 15:04
سلام. من دقیقا می خواستم ایفون 5 بخرم چون خودم یه ایپد دارم و می خوام تکمیل بشه! ولی مثل اینکه میگن جیلبریک ios6 نمیاد من یکم به شک افتادم :(

15-10-2012, 18:55
سلام. من دقیقا می خواستم ایفون 5 بخرم چون خودم یه ایپد دارم و می خوام تکمیل بشه! ولی مثل اینکه میگن جیلبریک ios6 نمیاد من یکم به شک افتادم :(
یه مدت صبر کنید جیلبرک تترد میاد.

years
16-10-2012, 11:33
ion بهتره یا Acro S ?

h!tman
16-10-2012, 12:21
Acro S شیک تره
یون کمی بزرگتره
به نظر من Acro

years
16-10-2012, 13:26
Acro S شیک تره
یون کمی بزرگتره
به نظر من Acro

توی هنزفری پخش موزیک کدومش صداش بلندتره

h!tman
16-10-2012, 13:34
اصولا فرقی ندارن
بستگی به این ایر که میخرید داره

farzad666
16-10-2012, 15:10
سلام دوستان.من تصمیمم تا حدودی قطعی شده که Xperia S بخرم.ولی اومدم توی این انجمن و احساس کردم که ممکنه راهنمایی های خوبی از کاربرانش بگیرم.

حالا میخواستم اگر ممکنه راهنماییم کنید که با حدود 900 تومن ( نه بیشتر) چی بگیرم؟ خودم دنبال یه دونه S تر و تمیز دست دوم هستم.آیا پیشنهاد بهتری هم هست؟ظاهر گوشی واسم مهمه.با سامسونگ هم معمولا رابطه خوبی ندارم مگر اینکه خلافش ثابت شه.

saeedsh7j
16-10-2012, 15:22
سلام دوستان.من تصمیمم تا حدودی قطعی شده که Xperia S بخرم.ولی اومدم توی این انجمن و احساس کردم که ممکنه راهنمایی های خوبی از کاربرانش بگیرم.

حالا میخواستم اگر ممکنه راهنماییم کنید که با حدود 900 تومن ( نه بیشتر) چی بگیرم؟ خودم دنبال یه دونه S تر و تمیز دست دوم هستم.آیا پیشنهاد بهتری هم هست؟ظاهر گوشی واسم مهمه.با سامسونگ هم معمولا رابطه خوبی ندارم مگر اینکه خلافش ثابت شه.
این گوشی فقط رو کاغذ و مشخصات خوبه ، به نظر من نکسوس بگیر من با هر دو گوشی کار کردم، رابط کاربری اس تعریفی نداره

years
16-10-2012, 18:48
اصولا فرقی ندارن
بستگی به این ایر که میخرید داره

من الان سامسونگ i8910 دارم در صورت خرید یکی از گوشی های مورد نظر صداشون به پای گوشی فعلی من میرسه؟

چون از وقتیکه سونی با اریکسون ادغام بود استاندارد تولید صدای کم را امضا کرده بود ولی الان که از اریکسون جدا شده بازم به این قرارداد پایبنده یا راه سامسونگ رو داره میرسه؟

farzad666
16-10-2012, 19:02
این گوشی فقط رو کاغذ و مشخصات خوبه ، به نظر من نکسوس بگیر من با هر دو گوشی کار کردم، رابط کاربری اس تعریفی نداره

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

به جز سامسونگ پیشنهاد دیگه ای ندارید؟؟ اسم سامسونگ، در زمینه ی موبایل هیچ جذابیتی برام نداره.

saeedsh7j
16-10-2012, 19:14
به جز سامسونگ پیشنهاد دیگه ای ندارید؟؟ اسم سامسونگ، در زمینه ی موبایل هیچ جذابیتی برام نداره.

البته با 900 تومن میتونی xperia p نو بگیری. ولی این کجا و ان کجا:sq_25:

MiMi Ci
24-10-2012, 15:55
سلام، به موضوع تاپیک ربطی نداره، هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که این سوال بپرسم.

من htc desire hd دارم. بار اول که وصل کردم به کامپیوتر، نشناختش. الانم هرکار میکنم نمیتونم گوشی رو کانکت کنم. این نرم افزارم ریختم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2425 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2425)

از سایت خودشم اینو ریختم اما جواب نداد:

application-HTC_USB_Tethering_Driver

لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

e_parshang
27-10-2012, 20:54
سلام به همگی...
داستان خرید گوشی برای من شده یک داستان مضحک!
از اونجایی که پس از بررسی های زیاد بین به Experia Sola و One V رسیدم و برای خرید رفتم تا ببینم کدوم یکی دلچسب تره!! اما نخریدم!...یک هو خبر آمد خبری در راه است!! و دلار تا نزدیکی های سقف آسمون رفت!!:sq_11:
حالا دیگه اونا از انتخاب ها خارج شدن...میخوام تا واردات کالا های بند 9 و 10 ممنوع نشدن و 1200 به مرز 1م نرسه یک گوشی بردارم..
اساتید نظرشون درمورد HTC Desire C و Sam Galaxy ace dous چیست؟

AMIRTELECOM
28-10-2012, 11:40
سلام
من 5 روزی میشه که Sam Galaxy S dous رو خریدم ، تو این مدت که باش کار کردم عالی بوده پیشنهاد میدم بجای Sam Galaxy ace dous این مدل رو خرید کنید.

سلام به همگی...
داستان خرید گوشی برای من شده یک داستان مضحک!
از اونجایی که پس از بررسی های زیاد بین به Experia Sola و One V رسیدم و برای خرید رفتم تا ببینم کدوم یکی دلچسب تره!! اما نخریدم!...یک هو خبر آمد خبری در راه است!! و دلار تا نزدیکی های سقف آسمون رفت!!:sq_11:
حالا دیگه اونا از انتخاب ها خارج شدن...میخوام تا واردات کالا های بند 9 و 10 ممنوع نشدن و 1200 به مرز 1م نرسه یک گوشی بردارم..
اساتید نظرشون درمورد HTC Desire C و Sam Galaxy ace dous چیست؟

e_parshang
28-10-2012, 15:21
سلام
من 5 روزی میشه که Sam Galaxy S dous رو خریدم ، تو این مدت که باش کار کردم عالی بوده پیشنهاد میدم بجای Sam Galaxy ace dous این مدل رو خرید کنید.
Far From Budget!!

behzadshams
29-10-2012, 14:03
سلام
ممنون میشم چند تا گوشی اندرویدی از سامسونگ یا htc بین 500 تا 700 تومن معرفی کنید.

samdeath
29-10-2012, 20:34
سلام
با قیمت 1400 1500 چه گوشی پیشنهاد میدید؟

ehsan_
31-10-2012, 00:06
الان زمان خرید نیست !
قراره به اولویت 9 ارز مبادله ای بدن دلار 2500
موبایل اولویت 9 هست
الان قیمتها بر اساس دلار بالای 3500 هست !

User720
04-11-2012, 22:46
سلام
میخوام یه گوشی اندروید بگیرم ، الان ارزونترین گوشی اندروید چیه؟ مدل و قیمتشو بگید بی زحمت ، چند تا مدل بگید بی زحمت
ممنون.

mnik7
14-11-2012, 13:13
الان زمان خرید نیست !
قراره به اولویت 9 ارز مبادله ای بدن دلار 2500
موبایل اولویت 9 هست
الان قیمتها بر اساس دلار بالای 3500 هست !

خبر ندارین بالاخره میدن یا نمیدن ؟

سلام
میخوام یه گوشی اندروید بگیرم ، الان ارزونترین گوشی اندروید چیه؟ مدل و قیمتشو بگید بی زحمت ، چند تا مدل بگید بی زحمت
ممنون.

بودجتون چقدره؟

7918+khoram
14-11-2012, 16:40
سلام دوستان
یه مدتی بود با دیدن رابط کابری htc تصمیم داشتم هر جور شده یه گوشی htc بخرم اما از چند نفر که پرسیدم میگن اگه می خوای htc بخری یا one x بخر یا one s اما من نزدیک 1 می خوام هزینه کنم .
رفتم سراغ xperia p که بعد کلی تحقیقات به این نتیجه رسیدم که باطریش جالب نیست به این نتیجه رسیدم که xperia s بگیرم الانم یکی دو جا شندیدم صفحه اون زرد میشه وایرلسشم مشکل داره ، خلاصه گوشی خوبی از آب در نیامده حالا موندم سراغ چه گوشی برم . کلا می خوام گوشی خیلی قدیمی نباشه . کیفیت دوربینش مناسب باشه تاچ اسکرینش عالی باشه پردازنده قوی با همون بودجه 1 میلیون
ممنون میشم راهنماییم کنید

Pedram_mrn
14-11-2012, 20:50
سلام دوستان
یه مدتی بود با دیدن رابط کابری htc تصمیم داشتم هر جور شده یه گوشی htc بخرم اما از چند نفر که پرسیدم میگن اگه می خوای htc بخری یا one x بخر یا one s اما من نزدیک 1 می خوام هزینه کنم .
رفتم سراغ xperia p که بعد کلی تحقیقات به این نتیجه رسیدم که باطریش جالب نیست به این نتیجه رسیدم که xperia s بگیرم الانم یکی دو جا شندیدم صفحه اون زرد میشه وایرلسشم مشکل داره ، خلاصه گوشی خوبی از آب در نیامده حالا موندم سراغ چه گوشی برم . کلا می خوام گوشی خیلی قدیمی نباشه . کیفیت دوربینش مناسب باشه تاچ اسکرینش عالی باشه پردازنده قوی با همون بودجه 1 میلیون
ممنون میشم راهنماییم کنید

به نظر من Galaxy Nexus بگیر...
اکسپریا اس هم خوبه زردیه صفحه هم مال سری های اولش بود...

NaughtyCat
15-11-2012, 22:52
الان زمان خرید نیست !قراره به اولویت 9 ارز مبادله ای بدن دلار 2500موبایل اولویت 9 هست الان قیمتها بر اساس دلار بالای 3500 هست !اینو مطمئنی شما؟ خبرش هست؟

ali_phd71
15-11-2012, 23:21
بنظرم اگه اندروید خوب عالی و ارزون میخوای هیچی بهتر از xperia mini نیست.مدل بالاشم سونی عالیه بخصوص‌ tl

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

Retired User
16-11-2012, 11:33
دوستان نظرتون درباره خرید ion چیه؟ تاپیکش که خیلی کم طرفداره ایرادی چیزی داره؟ یا نسبت به قیمتش نمیرزه

atlas-m
17-11-2012, 09:05
سلام.
من می خواستم گوشیه GLX Snowy را بگیرم. می خواستم بدونم که آیا کسی این گوشی دیده یا تهیه کرده؟ ارزش ریسک داره؟

لینک دسترسی به وب سایت رسمی شرکت GLX - گوشی Snowy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h!tman
17-11-2012, 10:57
کلا گوشی ایرانی ،یا همون چینی،مفتش هم گرونه

M A S 0 U D
17-11-2012, 11:55
قیمتش چنده؟

atlas-m
17-11-2012, 12:10
با ایمیل با شرکتشون که مکاتبه داشتم اعلام کرده snowy به قیمت 499 هزار تومان است.

atlas-m
17-11-2012, 12:11
ضمنا آدرس نمایندگی شهر مارو هم برام ارسال کرده بودند.

M A S 0 U D
17-11-2012, 12:48
500 هزار تومن میخوای پول glx بدی؟!!!
بجاش sony xperia u یا xperia sola یا Sony Xperia Miro رو بگیر
البته U رم نمیخوره