PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

khashayar7206
14-06-2012, 17:10
سلام دوستان... یه گوشی خوب اندروید می خوام با حدود 400 تومن قیمت...
دوربین هم واسم مهم نیست... سی پی یو و ال سی دی خوب داشته باشه...
اگه می تونید راهنماییم کنید...

به نظر من هم اولویت اول یک گوشی آندرویدی باید cpu باشه
تو رنج قیمت زیر 400 تومن به ندرت گوشی با cpu 1GHz پیدا میشه

الان گوشی ای که cpu ش 1GHz هست و قیمت هم زیر 400 تومن sony ericsson xperia mini pro هست که اونم هر کسی به خاطر ابعادش و اندازه صفحه نمایشش پسند نمیکنه

ولی مدل huawei u8800 ideos x5 هم هست که cpu ش 800MHz هست و خیلی خوش دست و مطمئن هست و صفحه نمایشش هم بزرگ هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HUAWEI برند معروفی هست
خودم هم یکی از مدل هاشو دارم
و خیلی راضی هستم
و کیفیت ساخت خیلی بالایی داره
اگه هم می خوای نظر افرادی که این گوشی رو دارن ببینی برو لینک بالا و قسمت نظر کاربران رو بزن
به نظر من تو رنج قیمت زیره 400 تومن این مدل خیلی خوبه
خززززززززز هم نیست :31:

eshgeh5800
14-06-2012, 18:11
به نظر من هم اولویت اول یک گوشی آندرویدی باید cpu باشه
تو رنج قیمت زیر 400 تومن به ندرت گوشی با cpu 1GHz پیدا میشه

الان گوشی ای که cpu ش 1GHz هست و قیمت هم زیر 400 تومن sony ericsson xperia mini pro هست که اونم هر کسی به خاطر ابعادش و اندازه صفحه نمایشش پسند نمیکنه

ولی مدل huawei u8800 ideos x5 هم هست که cpu ش 800MHz هست و خیلی خوش دست و مطمئن هست و صفحه نمایشش هم بزرگ هست

HUAWEI برند معروفی هست
خودم هم یکی از مدل هاشو دارم
و خیلی راضی هستم
و کیفیت ساخت خیلی بالایی داره
اگه هم می خوای نظر افرادی که این گوشی رو دارن ببینی برو لینک بالا و قسمت نظر کاربران رو بزن
به نظر من تو رنج قیمت زیره 400 تومن این مدل خیلی خوبه
خززززززززز هم نیست :31:
یعنی با این رنجقیمت گوشی بهتر از این با سی پی یو بالاتر یافت نمیشه؟؟ !!

nihilnigritude
14-06-2012, 22:35
دوست عزیز بازار موبایل معمولا حدود 20 تا 50 تومن از علاعدین گرون تره
32 گیگ رو فکر نکنم پیدا کنید و 16 گیگ هم در حال حاضر بین 800 تا 900 تومن هستش و من خودم یه جا با کیف قیمت کردم 850 تومن
گارانتی هم چون بودجتون کافیه بهتره اصلی بگیرید که پارس مایکروتل هست نه ماکروتل
صفحه ضد خش گلکسی نوت هم بهترین کیفیتش 10 هزار تومنه
در ضمن حواستون رو هم جمع کنید که به فروشنده بگید که برنامه روش نریزه و خودتون بریزید به راحتی چون بین 20 تا 30 تومن بابت برنامه ها ازتون میگیره .البته ستاپ گوشی رو خودشون باید بریزن و بدون ستاپ نمی فروشن

سلام

منظورتون از ستاپ گوشی چیه؟

.:PAR3A:.
15-06-2012, 00:49
دوست عزیز بازار موبایل معمولا حدود 20 تا 50 تومن از علاعدین گرون تره
32 گیگ رو فکر نکنم پیدا کنید و 16 گیگ هم در حال حاضر بین 800 تا 900 تومن هستش و من خودم یه جا با کیف قیمت کردم 850 تومن
گارانتی هم چون بودجتون کافیه بهتره اصلی بگیرید که پارس مایکروتل هست نه ماکروتل
صفحه ضد خش گلکسی نوت هم بهترین کیفیتش 10 هزار تومنه
در ضمن حواستون رو هم جمع کنید که به فروشنده بگید که برنامه روش نریزه و خودتون بریزید به راحتی چون بین 20 تا 30 تومن بابت برنامه ها ازتون میگیره .البته ستاپ گوشی رو خودشون باید بریزن و بدون ستاپ نمی فروشن

مهدی عزیزم منفجر کردی این جا رو که . :دی
در مورد گارانتی ، تحت هیچ شرایطی با گارانتی نخرید ، چون گارانتی با هر گونه تغییر سیستمی باطل میشه و اساس اندروید به همینه . حتی اگه هیچ کاری هم نکنین تجربه ثابت کرده گارانتی های ایران عموما کاری نمیکنن . :دی
چیزی هم به اسم ستاپ وجود نداره ، گوشی رو بدون هیچ چرت و پرت اضافی بخرید .
بهترین جا برای خرید هم طبقات بالایی علاالدین (5 و 6) ــه .

nihilnigritude
15-06-2012, 11:42
درود

گوشی اندرویدی داریم که 2سیمکارت باشه و صفحه نمایش بالای 4اینچ داشته باشه؟

nihilnigritude
15-06-2012, 11:43
درود

گوشی اندرویدی داریم که 2سیمکارت باشه و صفحه نمایش بالای 4اینچ داشته باشه؟

saeediranzad
15-06-2012, 13:09
Sony Ericsson Live With Walkman (WT19i)
خودم دارم و خیلی راضیم. یه تاپیک هم مال همین گوشیه.
پسنوشت: البته صفحه اش LCDنیست.

khashayar7206
15-06-2012, 19:16

داداش cpu 800 پیدا میشه توی اون رنج قیمت

ولی 1GHz به ندرت پیدا میشه
که من فقط sony ericsson xperia mini pro این مدل گوشی رو میدونم

nihilnigritude
15-06-2012, 22:06

میتونی Xperia Neo V بگیری که صفحه 3.7 داره ، CPU 1G ، فیلمبرداری HD و اندروید 4
البته باید یمقدار بیشتر از 400 براش بدی

ویرایش :
زیر 400 هم میتونی پیدا کنی :27:

Mool Tee
18-06-2012, 22:15
سلام به دوستان من الان Sony Xperia Ray دارم می خوام عوضش کنم(آیا بکنم یا نه؟). یه گوشی تو رنج قیمت 500 تا 650 می خوام که صفحش بزرگ باشه بین 3.5 تا 4 اینچ!دوربینش خوب باشه!مخصوصا سرعت گوشی زیاد باشه و تو بازیا کم نیاره!باطری ضعیف نباشه! و همینا دیگه.مارکشم Sony باشه بهتره Sony Ericsson هم خوبه و میتونه Samsung هم باشه ولی دیگه مارک ها نباشه!(Sony باشه خیلی خوبه!)
دوستان جون من زود جواب بدین:40:

nihilnigritude
19-06-2012, 12:49
سلام به دوستان من الان Sony Xperia Ray دارم می خوام عوضش کنم(آیا بکنم یا نه؟). یه گوشی تو رنج قیمت 500 تا 650 می خوام که صفحش بزرگ باشه بین 3.5 تا 4 اینچ!دوربینش خوب باشه!مخصوصا سرعت گوشی زیاد باشه و تو بازیا کم نیاره!باطری ضعیف نباشه! و همینا دیگه.مارکشم Sony باشه بهتره Sony Ericsson هم خوبه و میتونه Samsung هم باشه ولی دیگه مارک ها نباشه!(Sony باشه خیلی خوبه!)
دوستان جون من زود جواب بدین:40:

با این قیمت از سری سونی یا سام مدلی نیست که با خریدش تفاوت چندانی با گوشی فعلیت داشته باشه (اگه بخای آک بخری!)
دسه 2 میتونی سام اس2 بگیری
اندروید 4 هم که برای گوشیت اومده ... بنظرم کمی صبر کن تا سری جدید سونی وارد بازار بشه

ahshokouhy
19-06-2012, 13:43
سلام دوستان
یه سوال داشتم
آیا galaxy sIII , galaxy note n7000 قابلیت اتصال به ویدئو پروژکتور رو دارن؟

PersiAndroid
19-06-2012, 13:49
اگه ویدیو پرژکتورتون ورودی hdmi داشته باشه بله
(کابل mhl رو به گوشی میزنین و با hdmi به ویدیو پرژکتور وصل می کنین)

ahshokouhy
19-06-2012, 13:54
بعد اینا هردو از فارسی پشتیبانی میکنن؟

PersiAndroid
19-06-2012, 14:26
بله. اندروید 4 فارسی داره به صورت پیشفرض.. ( واسه نوت هم به صورت رسمی اومده)

sdsab22
20-06-2012, 11:08
با سلام
من می خواهم گوشی HTC one V بخرم ولی همه میگن چون آندروید 4 داره وایرلسش کار نمیکنه. آیا این حقیقت داره؟ چجوری میشه برطرفش کرد؟

PersiAndroid
20-06-2012, 13:10
تو تاپیک گوشی هم عنوان کرده بودین که تا حدی که اطلاع داشتم جواب دادم
نمیدونم وان وی اصلا مشکلی داشته باشه یا نه ولی امیدوارم نرم افزاری باشه و آپدیت حل شه
چون در مورد وان اکس اینطور که گفته سخت افزاری هست :

با سلام
من می خواهم گوشی HTC one V بخرم ولی همه میگن چون آندروید 4 داره وایرلسش کار نمیکنه. آیا این حقیقت داره؟ چجوری میشه برطرفش کرد؟

یکی از کاربرای فروم هم یه چیزی تو همین مایه ها به من گفت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Xilevens ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- 28-05-2012 15:01
مهندس شما كه اندرويدي؟ يه سوال
واسه يكي وان وي گرفتم وقتي سيم كارت توشه نميزاره وصل واي فاي بشه
يكي گفت واسه اين اندرويد 4 هست
ميخواستم بپرسم نميشه هيچكاريش كرد؟

Xilevens ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- 28-05-2012 23:21
نه بدون سيمكارت هم نشد
كلا وصل نميشه
چرا؟

منم گفتم شاید با اندروید زیاد آشنایی ندارن
اما یه خبر در مورد وان اکس منتشر شد:

اچ تی سی یه بیانیه داده و به مشکل وای فای تو وان اکس اعتراف کرده

و گفته که خط تولید رو اصلاح می کنه

HTC admits Wi-Fi hardware issue on the international One X

If you are an owner of the international version of the HTC One X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), then you may have noted some issues with the Wi-Fi on this device. Quite a few owners of this device have noted connectivity issues with Wi-Fi on this device and strangely, something that can be temporarily solved if you squeeze the handset in the right place.

Clearly then this is a hardware issue and not something that can be fixed with a software update. This reminds us of the HTC Sensation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), which too suffered with Wi-Fi issues ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), although that was due to poorly thought-out antenna design rather than a glitch.
Thankfully, though, HTC has taken the blame onto itself this time instead of pretending there is nothing wrong with the phone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] es_exist-news-2756.php). In a statement to Android Central, they said:
"After investigating isolated reports of WiFi connectivity issues in the HTC One X, we have identified a fix that strengthens the area of the phone around the WiFi antennae connection points. While many customers have not experienced any problems with signal strength, we have taken immediate steps to implement a solution in our production process to prevent this issue from happening in the future. HTC is committed to making sure every customer has a great experience and we apologize for any inconvenience this issue may have caused while we conducted a thorough investigation."
Although the statement says that the future version of the handsets will be free from this defect, there is no information on what the current owners will have to do. Luckily, it's not been long since the handset was out, so you could get it replaced under warranty. Hopefully, HTC provides more information on this particular issue soon.
Source 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) • Source 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما نمیدونم در مورد وان وی هم همینطور باشه یا نه!

آخه برام غیر منطقی بود این دلیلی که می گفتن و شما هم میگین آخه اندروید 4 چرا باید باعث شه وایرلس کار نکنه؟
چون در بدو ورود هم با اندروید 4 عرضه شده و نمیشه گفت که قبلا با جینجر برد کار می کرده مثلا رو اندروید 4 باگ داره و این حرفا..

ahshokouhy
21-06-2012, 12:24
بله. اندروید 4 فارسی داره به صورت پیشفرض.. ( واسه نوت هم به صورت رسمی اومده)
یعنی این برنامه ی S-Voice با زبان فارسی هم کار میکنه؟
بعد من یه جا خوندم اگه sIII از دستت بیافته حتما LED ضربه میخوره به خاطر همین واسش یه قاب محافظ طراحی شده ، این قاب الان تو ایران اومده؟
من تو gsmarena خوندم سیستم عامل نوت میتونه به v4.xآپگرید بشه، درسته؟
با این وجود به نظر شما در مجموع SIII بهتره یاnote؟

mehdi perspolisi
22-06-2012, 13:44
سلام دوستان بين Arc S و Neo كدوم بهتره...؟! يكي از دوستام ميخواد بخره و فقط دوربين و مقاومت گوشي براش مهمه...

nihilnigritude
22-06-2012, 14:19
سلام دوستان بين Arc S و Neo كدوم بهتره...؟! يكي از دوستام ميخواد بخره و فقط دوربين و مقاومت گوشي براش مهمه...

سخت افزار تقریبا مشابهی دارن
cpu آرک اس 1.4 هست اما نئو 1GH
صفحه نمایش آرک اس 0.5 اینچ بزرگتره اما بخاطر رزولوشن یکسان نئو یمقدار تراکم پیکسلش بیشتره
دوربینشون یکسان هست
بعضی از آرک اس ها بخاطر حرارت در بدنه گوشی دچار ترک شدن

Arash_tp68
22-06-2012, 14:28
سخت افزار تقریبا مشابهی دارن
cpu آرک اس 1.4 هست اما نئو 1GH
صفحه نمایش آرک اس 0.5 اینچ بزرگتره اما بخاطر رزولوشن یکسان نئو یمقدار تراکم پیکسلش بیشتره
دوربینشون یکسان هست
بعضی از آرک اس ها بخاطر حرارت در بدنه گوشی دچار ترک شدن

arc s خیلی بهتره قیمتشم 530 هست
کی گفته ترکبرمیداره اگه میشه با عکس نشون بدید مردم زیاد شایعه میکنن

mehdi perspolisi
22-06-2012, 15:24
آخرش كدوم بهتره... بنده خدا عجله داره ميخواد فردا بخره...
منم مشكل ترك بدنه آرك اس رو شنيدم ولي نميدونم راسته يا نه...؟!
كدومش دوامش بيشتره...؟!

dash_mehdi
22-06-2012, 15:33
آخرش كدوم بهتره... بنده خدا عجله داره ميخواد فردا بخره...
منم مشكل ترك بدنه آرك اس رو شنيدم ولي نميدونم راسته يا نه...؟!
كدومش دوامش بيشتره...؟!

عزيز 100% ارك اس
رفيقم داره ديگه
با خيال راحت بگو ارك اس بخره كه از هر لحاظ برتره

dash_mehdi
22-06-2012, 16:04
یعنی این برنامه ی S-Voice با زبان فارسی هم کار میکنه؟
بعد من یه جا خوندم اگه sIII از دستت بیافته حتما LED ضربه میخوره به خاطر همین واسش یه قاب محافظ طراحی شده ، این قاب الان تو ایران اومده؟
من تو gsmarena خوندم سیستم عامل نوت میتونه به v4.xآپگرید بشه، درسته؟
با این وجود به نظر شما در مجموع SIII بهتره یاnote؟

عزيز مكالمه ي اس وويس فقط براي يك زبان هزاران برنامه ريزي و حجم زيادي از حافظه گوشي رو نياز داره و اين برنامه هم در اس3 و هم در سيري ايفون 4اس فقط به زبان انگليسي طراحي شده.

شما كجا همچين چيزي رو خوندي؟؟؟ البته هر چي نمايشگر بزرگ تر بشه خوب اسيب پذيري گوشي بيشتره ولي اين قابي كه شما ميگيد بايد بهتر بگم شيشه ضد خش گوريلا گلاس 2 هست كه يك شيشه كاملا سكوريت و ضد ضربه كه بر روي تمام گوشي هاي گلكسي اس3 نصبه

بله الان ديگه اكثر گوشي هاي اندرويد با پردازنده 1 گيگاهرتز به بالا به اندرويد 4 ارتقاع پيدا ميكنند.

اصلا شكي وجود نداره كه اس3 بهتره .مثلا خوده من مي خواستم نوت بخرم ولي بچه ها گفتن نخر و الانم وقتي به حرفاشون فكر ميكنم ميبينم كاملا راس ميگن
كافيه فقط يك قاب چرمي بندازين برا نوت و اون موقست كه ديگه نوت رو بايد مثل يك تبلت همش به دست بگيريد. مثلا من خودم يه بار كه با نوت كار ميكردم وقتي گوشي رو به گوشم چسبوندم واقعا خيلي مسخره شدم.
انگار كه يك كتاب رو بزاري بغل گوشت. در خوب بودن نوت هيچ شكي نيست اما اين گوشي به خاطر ابعاد بسيار عظيمش حتما در مدت كوتاهي دلتونو ميزنه و مجبور به تغيير موبايلتون ميشيد.
با توجه به طراحي اي كه اس3 داره فقط مقدار كمي از اس2 بزرگ تر شده اما نمايشگر بسيار عظيم شده و مي تونه ايده ال ترين حالت يك اسمارت فون رو براتون داشته باشه.
پردازنده هم از 2 به 4 هسته اي تبديل شده و اين يعني سرعت 2 برابر سريع تر از نوت شده و سامسونگ هم نگه داري شارژ گوشي رو با وجود اين سخت افزار و نمايشگر بزرگ تضمين كرده.
پس در كل هيچ جاي شكي باقي نميمونه كه اس3 نه تنها از نوت بهتره بلكه در حال حاظر بهترين اسمارت فون دنبا هست

mehdi perspolisi
22-06-2012, 20:53
عزيز 100% ارك اس
رفيقم داره ديگه
با خيال راحت بگو ارك اس بخره كه از هر لحاظ برتره

ممنونم از همه دوستان... فقط با گارانتی بخره...؟! به دردش میخوره گارانتی یا نه...؟! (من خودم که اعتقادی به گارانتی ندارم ولی حالا نظر شما چیه...؟)

dash_mehdi
22-06-2012, 21:25
ممنونم از همه دوستان... فقط با گارانتی بخره...؟! به دردش میخوره گارانتی یا نه...؟! (من خودم که اعتقادی به گارانتی ندارم ولی حالا نظر شما چیه...؟)

خوب بستگي داره چه قيمتي باشه
مثلا اگه بيشتر از 20-30 تومن اختلاف باشه خوب بدون گارانتي بهتره ولي مطمئن باشيد كه موبايلي ها حداكثر اختلافي كه ميزارن 10 تا نهايت 20 هزار تومنه كه خريد گارانتي دار منطقي تره.
خوده من كه زياد گوشي عوض ميكنم تا الان تمام گوشيامو با گارانتي خريدم البته يه با ويو2 بدون گارانتي يه 4 ماه داشتم كه مشكلي براش پيش نيومد.

milad_takjoo
22-06-2012, 21:41
بچه ها من میخوام واسه دادشم گوشی بخرم ...بین سه تا موندم...
xperia u
xperia ray
galaxy w
این u دوهسته ای هست قیمتش هم خیلی خوبه فقط میترسم چون تازست مشکلی داشته باشه...ممنون اگه کمک کنین

pouyahz
22-06-2012, 21:45
با گرافیکار موافقم.

Mool Tee
22-06-2012, 21:52
سلام مجید جان.گوشیه فعلی من Xperia s هست ولی گوشی قبلیم که البته نه خیلی قبل Xperia Ray بود! Xperia U فک کنم مشکلی نداشته باشه ولی من با صفحه کوچیک RAY کلنجار میرفتم.باید با توجه به نیاز های داداشت بخری واسش!

nihilnigritude
22-06-2012, 22:12
arc s خیلی بهتره قیمتشم 530 هست
کی گفته ترکبرمیداره اگه میشه با عکس نشون بدید مردم زیاد شایعه میکنن

تفاوتهاشون رو در پستم گفتم اگر برتری دیگری آرک اس داره شما بفرمایید...
من ارک معمولی دارم و بالای گوشیم بعد 2ماه یه ترک کوچیک برداشت. آرک اس هم دیدم که اینطوری شده
میتونی گوگل کنی یا توی انجمنهای موبایل که توشون خرید فروش انجام میشه بری ببینی عکس هم گذاشتن

poonel
22-06-2012, 22:36
این گوشی اومده؟
SONY Xperia ion

بدنش به نظر خیلی با کیفیته. فلزیه؟

khashayar7206
23-06-2012, 07:37
انصافا تو علائدین برید تمام ویترین های مغازه ها رو ببینید .

تنها گوشی SONY XPERIA S بهتون چشمک میزنی

هیچ گوشی ای به طراحی این ندیدم

خیلی شاخهههههههههههههه

ahshokouhy
23-06-2012, 16:25
عزيز مكالمه ي اس وويس فقط براي يك زبان هزاران برنامه ريزي و حجم زيادي از حافظه گوشي رو نياز داره و اين برنامه هم در اس3 و هم در سيري ايفون 4اس فقط به زبان انگليسي طراحي شده.

شما كجا همچين چيزي رو خوندي؟؟؟ البته هر چي نمايشگر بزرگ تر بشه خوب اسيب پذيري گوشي بيشتره ولي اين قابي كه شما ميگيد بايد بهتر بگم شيشه ضد خش گوريلا گلاس 2 هست كه يك شيشه كاملا سكوريت و ضد ضربه كه بر روي تمام گوشي هاي گلكسي اس3 نصبه

بله الان ديگه اكثر گوشي هاي اندرويد با پردازنده 1 گيگاهرتز به بالا به اندرويد 4 ارتقاع پيدا ميكنند.

اصلا شكي وجود نداره كه اس3 بهتره .مثلا خوده من مي خواستم نوت بخرم ولي بچه ها گفتن نخر و الانم وقتي به حرفاشون فكر ميكنم ميبينم كاملا راس ميگن
كافيه فقط يك قاب چرمي بندازين برا نوت و اون موقست كه ديگه نوت رو بايد مثل يك تبلت همش به دست بگيريد. مثلا من خودم يه بار كه با نوت كار ميكردم وقتي گوشي رو به گوشم چسبوندم واقعا خيلي مسخره شدم.
انگار كه يك كتاب رو بزاري بغل گوشت. در خوب بودن نوت هيچ شكي نيست اما اين گوشي به خاطر ابعاد بسيار عظيمش حتما در مدت كوتاهي دلتونو ميزنه و مجبور به تغيير موبايلتون ميشيد.
با توجه به طراحي اي كه اس3 داره فقط مقدار كمي از اس2 بزرگ تر شده اما نمايشگر بسيار عظيم شده و مي تونه ايده ال ترين حالت يك اسمارت فون رو براتون داشته باشه.
پردازنده هم از 2 به 4 هسته اي تبديل شده و اين يعني سرعت 2 برابر سريع تر از نوت شده و سامسونگ هم نگه داري شارژ گوشي رو با وجود اين سخت افزار و نمايشگر بزرگ تضمين كرده.
پس در كل هيچ جاي شكي باقي نميمونه كه اس3 نه تنها از نوت بهتره بلكه در حال حاظر بهترين اسمارت فون دنبا هست

آقا دمت گرم بعد مدل های 16، 32 و 64 گیگش فقط از نظز حافظه متفاوتن ؟ قیمت هر کدوم با گارانتی حدودا چقدره؟

dash_mehdi
23-06-2012, 22:39
آقا دمت گرم بعد مدل های 16، 32 و 64 گیگش فقط از نظز حافظه متفاوتن ؟ قیمت هر کدوم با گارانتی حدودا چقدره؟

بله, فقط در حافظه
فعلا در بازار فقط 16 گيگش موجوده كه 1200ـــه

adrenalin
23-06-2012, 23:06
poonel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اومده تو تایوان ولی مخصوص شبکه های LTE و یه نسخه مخصوص شبکه ATT امریکا هم داره
سونی همین چند وقت پیش اعلام کرد نسخه جهانی هم داره ولی معلوم نیست کی بیاد

tasnim68
24-06-2012, 10:23
گوشی اندروید زیر 1 تومن هست اصن؟

dash_mehdi
24-06-2012, 10:38
گوشی اندروید زیر 1 تومن هست اصن؟

گوشي اندرويدي از حدود 230 تومن شروع ميشه به بالا

khashayar7206
24-06-2012, 12:03
گوشي اندرويدي از حدود 230 تومن شروع ميشه به بالا

من این موضوع که گوشی آندروید بالای 230 هست رو تکذیب میکنم:27:

گوشی من 185 تومن با گارانتی یاس هست
آندروید 2.2
CPU528 MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU
با htc wild fire تو یه رنج هست

HUAWEI U8150 ideos
ته گوشیه نسبت به قیمتش:21:

saeediranzad
24-06-2012, 16:42
گوشی آندرویدی دوسیمکارته زیر 50 یورو![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khashayar7206
24-06-2012, 17:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این هم گوشی آندروید تلویزیون دار :46: اونم از چه برندی؟
از موتورولا :18:

Motorola ATRIX TV XT682

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khashayar7206
24-06-2012, 18:24
ایسوس یعنی این
number 1
عشقه

پدفون سه کاره و بسیار زیبای اسوس، راه حل همه مشکلات! +تصاویر

پدفون اسوس در واقع تبلتی است که یک تلفن هوشمند را در دل خود جای داده و هر زمان که بخواهید می توانید قلب این تبلت را بیرون کشیده و با آن صحبت کنید یا تبلت خود را به لپ تاپ مجهز به کیبورد تبدیل کنید.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ZoomIT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اسوس پیش از این نمونه اولیه پدفون را در نمایشگاه های مختلف به نمایش گذاشته بود اما امروز در MWC نمونه نهایی شده و آماده استفاده آن را به نمایش گذاشت.
Padfone مجهز به نمایشگر Super AMOLED در سایز ۴٫۳ اینچ و پردازنده دو هسته ای Snapdragon S4 می باشد و به زودی در ماه اپریل وارد بازار جهانی خواهد شد. در ادامه جزئیات و گالری تصاویر این دستگاه شگفت انگیز سه کاره را مشاهده می کنید.

ظاهرا اسوس خبر های خوبی برای کاربران دارد. چراکه قصد دارد سه محصول را در قابل یک محصول به کاربران عرضه کند.
در واقع شما با تهیه پدفون اسوس می توانید هم یک تلفن هوشمند با نمایشگر ۴٫۳ اینچی داشته باشید و هم یک تبلت با نمایشگر ۱۰ اینچ. اما هر یک از این محصولات چه ویژگی هایی دارند؟
نمایشگر گوشی پدفون ۴٫۳ اینچی اسوس از نوع Super AMOLED با رزولوشن ۹۶۰×۵۴۰ می باشد. این گوشی جذاب مجهز به پردازنده دوهسته ای، سیستم عامل اندروید نسخه ۴٫۰ یا Ice Cream Sandwich، دوربین عقب ۸ مگاپیکسلی به همراه فلش LED و دوربین جلوی VGA و حافظه داخلی ۱۶ تا ۶۴ گیگابایت (انتخابی) می باشد.
Padfone همچنین از اتصال بی سیم Bluetooth 4.0 و WCDMA, EDGE / GPRS / GSM , HSPA+ پشتیبانی می کند و باتری آن ۱۵۲۰mAh است.
همه این مشخصات برای زمانی است که گوشی پدفون خارج از پوسته تبلتی آن قرار داشته باشد. به محض اینکه آن را درون تبلت قرار دهید، همین مشخصات را در قالب یک تبلت ۱۰ اینچی با ضخامت ۹٫۲ میلیمتر خواهید داشت. البته درون پوسته تبلتی این پدفون نیز یک باتری تعبیه شده که عمر باتری دستگاه را افزایش می دهد.
از ویژگی های جذاب این پدفون، قلمی است که همراه با آن عرضه می شود. به این ترتیب هنگام استفاده از تبلت می توانید از اطلاعات ضروری نت برداری کنید. شاید این سئوال برایتان پیش بیاید که اگر هنگام استفاده از تبلت، گوشی که درون آن قرار دارد زنگ بخورد، چگونه می توان به این تماس پاسخ داد.
برای اینکه مجبور نباشید در این هنگام تبلت را خاموش کرده و گوشی را از داخل آن بیرون بکشید، می توانید از قلم تبلت استفاده کنید! بله درست شنیدید. قلم تبلت علاوه بر نقش اصلی خود، به عنوان هدست برای دریافت تماس ها نیز استفاده خواهد شد.
اما سورپرایز های اسوس همینجا تمام نمی شود. هر کس یک پدفون تهیه کند می تواند یک داک کیبورد مخصوص اسوس را نیز خریداری کرده و از این تبلت در قالب یک لپ تاپ مجهز به کیبورد استفاده کند.
متاسفانه هنوز قیمت دقیق این محصول توسط اسوس مشخص نشده است ولی بنا بر ادعای این شرکت تایوانی مطمئنا در ماه اپریل به بازار راه می یابد.

مرتضی nvcd
24-06-2012, 23:40
گوشی های 3 اینچی تا 3.5 یا همین حدود هم دوهسته ای هست ؟ ... من فقط sola رو پیدا کردم که با شکل ظاهری که داشت منصرف شدم ... چیزی دیگه ای که از نظر قدرت در حد اس 2 باشه ولی اندازه صفحه کوچیکتر باشه می خوام ...

Mool Tee
25-06-2012, 00:00
سلام دوستان تو قیمت بین 700 تا 850 چه گوشی هایی خوب هست که بشه خرید>؟

khashayar7206
25-06-2012, 07:34
گوشی های 3 اینچی تا 3.5 یا همین حدود هم دوهسته ای هست ؟ ... من فقط sola رو پیدا کردم که با شکل ظاهری که داشت منصرف شدم ... چیزی دیگه ای که از نظر قدرت در حد اس 2 باشه ولی اندازه صفحه کوچیکتر باشه می خوام ...

sony xperia U دو هسته ای هست
و صفحه نمایشش 3.5 اینچ LED

قیمتش هم حدود 500 تومن

khashayar7206
25-06-2012, 07:35

SONY xperia S

بری ببینی خیلی خوشت میاد
خیلی های کلاسه
طراحی فوق العاده:46:

Mohammad Yek110
25-06-2012, 09:03

سامسونگ گلکسی نکسوس که طراحی قشنگی داره
سامسونگ گلکسی اس 2

25-06-2012, 10:32
Galaxy Nexus
Galaxy Note
Galaxy S II
Xperia S هم هست که یه سری ایرادایی داره که توصیه نمیکنم.

born89
25-06-2012, 10:40
سلام دوستان.من قصد خريد ي گوشي آندروييد دارم.احتمالا مدلlive]چيزي ك نگرانم ميكنه ميزان مصرف اعتبار اون (و كليه آندروييديها)هستش ك ميگن زياده .ميخواستم بدونم اين تو چه شرايطي هستش؟مثلا براي دو دقيقه استفاده از اينترنت يا هر كار ديگه اي ك نيازمند اتصال به نت باشه چقدر اعتبار مصرف ميكنه؟دوستاني ك اطلاعات كاملي دارن لطفا راهنماييم كنند.با تشكر

oghyanoos
25-06-2012, 11:06
دوستان نظرتون راجع به خرید sony sola با قیمت 570 چیه؟؟ عیب و ایرادی نداره؟

amir200812
25-06-2012, 11:28
Galaxy Nexus
Galaxy Note
Galaxy S II
Xperia S هم هست که یه سری ایرادایی داره که توصیه نمیکنم.

عزیز NOTE قیمتش رفته بالا! دیجی کالا 989 زده 16 گیگ بدون گارانتی

zeinabb
25-06-2012, 12:26
راستش من خودم میخاستم جیو بخرم به=عد دیدم سیستم عامل تا ورزن 2.3 بیشتر ارتقا پیدا نمی کنه تو حدود این رنج قیمت (50 تومن بالاتر)لایو دیدم که تا 4 هم ارتقا پیدا می کنه حالا موندم نمی دونم کدومو بخرم همون ورزن 2.3 جوابگو هست برای نرم افزارهای کاربردی یا نه برم لایو بخرم البته باید بدونم وقتی ورزن 4 روی لایو ارتقا پیدا کرد لایو میتونه بخوبی اجرا کنه یا نه

P I R A N H A
25-06-2012, 12:34
راستش من خودم میخاستم جیو بخرم به=عد دیدم سیستم عامل تا ورزن 2.3 بیشتر ارتقا پیدا نمی کنه تو حدود این رنج قیمت (50 تومن بالاتر)لایو دیدم که تا 4 هم ارتقا پیدا می کنه حالا موندم نمی دونم کدومو بخرم همون ورزن 2.3 جوابگو هست برای نرم افزارهای کاربردی یا نه برم لایو بخرم البته باید بدونم وقتی ورزن 4 روی لایو ارتقا پیدا کرد لایو میتونه بخوبی اجرا کنه یا نه
درکل لایو بهتره شک نکن

amir200812
25-06-2012, 12:53

کلا LIVE سرتر هست!

dash_mehdi
25-06-2012, 18:54
سلام دوستان.من قصد خريد ي گوشي آندروييد دارم.احتمالا مدلlive]چيزي ك نگرانم ميكنه ميزان مصرف اعتبار اون (و كليه آندروييديها)هستش ك ميگن زياده .ميخواستم بدونم اين تو چه شرايطي هستش؟مثلا براي دو دقيقه استفاده از اينترنت يا هر كار ديگه اي ك نيازمند اتصال به نت باشه چقدر اعتبار مصرف ميكنه؟دوستاني ك اطلاعات كاملي دارن لطفا راهنماييم كنند.با تشكر

دوست عزيز مقدار مصرف شارژ ربطي به گوشي نداره و به ميزان ارسال و دريافت ديتا مربوطه.
اگر شما يك سايت رو كه تم موبايل پشتيباني كنه رو باز كنيد با توجه به اندازه نمايشگر شارژ مصرف ميشه و البته خيلي هم فرقي نداره.
مثلا اگه شما پي سي ورلد رو با غالب موبايل در يك گوشي 3 اينچي باز كنيد مثلا 50 تومن شارژ مصرف ميكنه و در يك گوشي 5 اينچي 70 تومن و اگر در غالب معمولي باز كنيد در همه ي گوشي ها يك ميزانه.
مثلا سايت پي سي ورلد حدود 500 تومن شارژ مصرف ميكنه تا با قالب اصلي باز بشه.
اگرم از بسته هاي افزايشي اينترنت استفاده كنيد كاهش چشم گيري خواهد داشت هزينتون

dash_mehdi
25-06-2012, 19:02
دوستان نظرتون راجع به خرید sony sola با قیمت 570 چیه؟؟ عیب و ایرادی نداره؟

گوشي خوبيه ولي من باشم گلكسي اس رو انتخاب ميكنم چون هم كلاس بيشتري داره و هم نمايشگر بزرگتري.

لايو از هر نظر برتره نسبت به جيو و ارزش داره كه 50 تومن بزاريدو لايو رو بخريد حالا مي خواد 4 بشه يا نشه ولي لايو اندرويد 4 رو پشتيباني ميكنه و مشكلي هم نداره

p3yman_xl
25-06-2012, 19:19
سلام
دوستان از بینِ Sony Xperia Sola و Arc S کدوم بهتره ؟

dash_mehdi
25-06-2012, 20:29
سلام
دوستان از بینِ Sony Xperia Sola و Arc S کدوم بهتره ؟

خب معلومه arc s بهتره ديگه
هم دوربين و هم سخت افزار
هم طراحي قوس دار و بسيار زيبا و هم نمايشگر بسيار بزرگ تر
شك نكن arc s

khashayar7206
25-06-2012, 21:01
خب معلومه arc s بهتره ديگه
هم دوربين و هم سخت افزار
هم طراحي قوس دار و بسيار زيبا و هم نمايشگر بسيار بزرگ تر
شك نكن arc s

دوست عزیز
همه چیز ARC S بهتر هست
به غیر از سخت افزاری

arc s تک هسته ای 1.4GHz هست
ولی xperia sola
dual core 1GHZ
هست

سولا به دلیل دو هسته ای بدونش از نظر سخت افزاری قوی تره
ولی خود بنده باز arc s رو توصیه میکنم
هفته پیش برای داداشم خریدم
تو اجرا برنامه و بازی های آندروید هیچ مشکل نداره
خیلی هم خوش دست و شیک هست:46:

مرتضی nvcd
25-06-2012, 22:43
چه تفاوتی بین sola و u هست ؟ ... هر دو دو هسته ایه ... ولی انگار اسم پردازنده فرق می کنه ... تفاوت دیگه ای هم داره که اینقدر قیمتشون با هم فرق می کنه ؟

khashayar7206
26-06-2012, 07:18
زیاد فزق خاصی ندارن
تنها فرقشون نوع GPU و صفحه نمایش هست

صفحه نمایش Xperia U
3.5 inch هست
و لی سولا 3.7 اینچ

ولی تعداد پیکسل های xperia U بشتر از سولا هست

Mool Tee
26-06-2012, 12:16
اگه می خوای گوشی بگیری sola یا U بگیر چون با اون تکنولوژی باحالش که لمس نمی خواد خیلی عالیه و از لحاظ سخت افزاری 2 هسته ای هست!پس اون بهتره.ولی اگه واسه صفحه نمایش و زیبایش و دوربینش و خیلی چیزاش که از u و سولا بهتره می خوای Arc s بگیر اگه یکم پول داری بزار روش یه Xperia P بگیر

tasnim68
26-06-2012, 13:14
دوستان یه گوشی اندروید 4 با قیمت معقول معرفی بفرمایید. (قیمت معقول: قیمتی که سرش به تنش بیارزه!)
من خودم چندتا گوشی دیدم که از galaxy s iii خوشم اومد و چون هیچ تخصصی تو زمینه گوشی و خصوصا گوشی های اندروید ندارم گفتم اول از شما بپرسم!

Mool Tee
26-06-2012, 13:53
اولین گوشی از سونی :Xperia S که نسبت به قیمتی که داره عالیه!دوربین 12 مگاپیکسل--- سی پی یو 2 هسته ای عالی!!!!صفحه نمایش بزرگ و عالی و مخصوصا BRAVIA engine
اولین گوشی از سامسونگ : Galaxy S III= دوربین 8 مگاپیکسل------سی پی یو 4 هسته ای---- صفحه نمایش خوب و بزرگ!!! SUPER AMOLED و سرعت خیره کننده موبایل!
اولین گوشی از اچ تی سی: HTC One X = دوربین فوق العاده---صفحه نمایش عالی------ و چیز های خوب دیگه !!!!
گوشی های دیگه هم ": Galaxy nexus یا Galaxy S II هست که واقعا عالی هستند
و از همه مهمتر که همه این گوشی ها به نسخه آخر اندروید 4.0 (ساندویچ بستنی) آپدیت میشوند
ولی عزیز بهتره واسه گوشی زیاد پول ندی چون تا چند روز بعدش اون گوشی افت میکنه و از رده خارج میشه! بدیه همه ی برند ها همینه! به جز اپل!
!

26-06-2012, 14:22
دوستان یه گوشی اندروید 4 با قیمت معقول معرفی بفرمایید. (قیمت معقول: قیمتی که سرش به تنش بیارزه!)
من خودم چندتا گوشی دیدم که از galaxy s iii خوشم اومد و چون هیچ تخصصی تو زمینه گوشی و خصوصا گوشی های اندروید ندارم گفتم اول از شما بپرسم!
فکر میکنم 1 ماهی برای S III صبر کنید بهتر باشه ، قیمت فعلی اونچنان به قول شما معقول نیس.

اولین گوشی از سونی :Xperia S که نسبت به قیمتی که داره عالیه!دوربین 12 مگاپیکسل--- سی پی یو 2 هسته ای عالی!!!!صفحه نمایش بزرگ و عالی و مخصوصا BRAVIA engine
دوربین XS اونقدرا هم خوب نیست ! سمپل ها رو نگاه کنید متوجه این نکته میشید ، 12 مگاپیکسل توی این اندازه سنسور اونقدرا منطقی نیست !
براویا انجین هم چیزیه که واسه خیلی گوشی های دیگه پورت شده و فقط یه امکان نرم افزاریه و من هم زیاد متوجه تفاوت نشدم ، هر چند صفحه نمایش خوبی داره (نسبت به رقبا اصلا بزرگ نیست ولیااا. :دی)

من توصیه میکنم صبر کنید برای S III.

tasnim68
26-06-2012, 14:47
فکر میکنم 1 ماهی برای S III صبر کنید بهتر باشه
آخه می ترسم تا یه ماه دیگه قیمتش 2 برابر بشه!!! البته خب راست میگید قیمتش اونقدرها هم معقول نیست! حالا غیر اون مدل دیگه ای مطرح نیست معرفی کنید؟

Mool Tee
26-06-2012, 15:28
جناب پارسا :31: (نیگا چه با ادبم) خوب صفحه این گوشی از همه گوشی های دیگه :31:خیلی بهتره و به جرئت می تونم بگم از Galaxy S III و iPhone 4s بهتره و دوربین این گوشی طبق گفته Phonearena بهترین گوشی هست که همچین دوربینی داره!پس دیگه هیچی!اگه میخواین دلیل میارم!!!تو google یه سرچ بزن میفهمی!(خودمونی شدما:31:)

حالا غیر اون مدل دیگه ای مطرح نیست معرفی کنید؟
خب ببین شما باید بگی چه برندی می خوای!من به شخصه سونی رو به همه پیشنهاد می کنم!با قیمت 800 تا 850 میتونی یه Xperia S بگیری حالشو ببری!:8:
اگر نه که یه Galaxy Nexus بگیر حالشو نبر ! خوب ببر دیگه :31:
اگه قیمت معقول می خوای برو اپل بگیر 1 ملیونه خیلی هم خوبه از جمله دوربین 5 مگاپیکسلی و صفحه 3.5 اینچیش که واقعا معقوله!!!!

Nice Devil
27-06-2012, 01:08
4xسلام دوستان،کیفیت صفحه نمایش خیلی واسم مهه بعد از اون کم نیاوردن گوشی در هنگام بازی و وقتی که حافظه فوله فوله، امابازم دارم تاکید میکنم که کیفیت صفحه نمایش خیلی واسم مهمه گوشیهای مورد نظرم ،ال جی x ال جی4 xهم گلکسی اس 3،وان

khashayar7206
27-06-2012, 07:46
4xسلام دوستان،کیفیت صفحه نمایش خیلی واسم مهه بعد از اون کم نیاوردن گوشی در هنگام بازی و وقتی که حافظه فوله فوله، امابازم دارم تاکید میکنم که کیفیت صفحه نمایش خیلی واسم مهمه گوشیهای مورد نظرم ،ال جی x ال جی4 xهم گلکسی اس 3،وان

دوست عزیز گوشی sony xperia s میتونه اولویت اول شما باشه
پیکسل هاش حتی از iphone 4s و samsung galaxy s3 و htc onex هم بیشتره
یعنی کیفیت صفحه نمایش فوق العاده
صفحه نمایشش هم 4.3 اینچ هست
مولتی تاچ هست
و تا 10 تا انگشت رو ساپورت میکنه
دو هسته ای بسیار قدرت مند
1.5 GHZ
و ....

برندش هم که SONY کبیر هست:42:

amir200812
27-06-2012, 08:19
دوست عزیز گوشی sony xperia s میتونه اولویت اول شما باشه
پیکسل هاش حتی از iphone 4s و samsung galaxy s3 و htc onex هم بیشتره
یعنی کیفیت صفحه نمایش فوق العاده
صفحه نمایشش هم 4.3 اینچ هست
مولتی تاچ هست
و تا 10 تا انگشت رو ساپورت میکنه
دو هسته ای بسیار قدرت مند
1.5 GHZ
و ....

برندش هم که SONY کبیر هست:42:

1:داری گوشی که 2 هسته ای هست رو با 2 تا 4 هسته ای که قویترین های بازار هستند مقایسه میکنید؟
2:Xperia s پیکسل بیشتری نداره، تراکم پیکسل بیشتری داره! اونم طبیعی هست، وقتی کوچکتر هست، تراکم میره بالا!

Xperia s گوشی خوبی هست، ولی توان رقابت با غول هایی مثل S3 و ONE X رو نداره!

از صفحه نمایش بیشتر برای چه چیزی استفاده میکنید؟ خوندن متن؟فیلم؟اینترنت؟
اگه برای فیلم دیدن میخوای، بدون شک S3 بهترین گزینه هست!(البته NOTE برای فیلم دیدن بهتر هست با صفحه 5.3 اینچی)
کلا دور 4x رو خط بکش چون پشتیبانی نرم افزاری جالبی از طرف توصعه دهنده ها نخواهد داشت!
ONE X هم یک سری مشکلات کوچیک داره، مثلا مواردی بوده که زیر محافظ LCD پرز رفته! یا مثلا مموری نمیخوره!
از نظر سخت افزار هم که TEGRA 3 از exynos 4212 شکست خورده!در بعضی تست ها با اختلاف بیشتر از 10%)
و یک چیز S3 هست که هیچ کدوم از این 2 تای دیگه ندارند و برای من خییل خیلی مهم هست (شاید برای شما زیاد مهم نباشه) پشتیبانی از سیستم مکان یابی GLONASS هست!

در کل بنظر من بدون در نظر گرفتن قیمت بهترین انتخاب ها اینا هستند:
GALAXY SIII
HTC ONE X
اگه برای فیلم دیدن میخوای، شدیدا پیشنهاد میکنم به GALAXY NOTE هم فکر کن!

khashayar7206
27-06-2012, 08:32
1:داری گوشی که 2 هسته ای هست رو با 2 تا 4 هسته ای که قویترین های بازار هستند مقایسه میکنید؟
2:Xperia s پیکسل بیشتری نداره، تراکم پیکسل بیشتری داره! اونم طبیعی هست، وقتی کوچکتر هست، تراکم میره بالا!

Xperia s گوشی خوبی هست، ولی توان رقابت با غول هایی مثل S3 و ONE X رو نداره!

دوست عزیز خودم این چیزا رو می دونم
از اونجایی که این رفیقمون کیفیت صفحه نمایش بیشتر براش مد نظر هست
xperia s رو پیشنهاد کردم

بعدش هم
شما قشنگ متوجه نشدید
این رفیقمون کیفیت صفحه نمایش مد نظر هست
نه اندازه صفحه نمایش

حالا شما که انقدر اوستایی
میشه یه گوشی معرفی کنی که کیفیت صفحه نمایشش بهتر از xperia s باشه تا ما هم یاد بگیریم
اینو میدونی که کیفیت صفحه نمایش به تراکم پیکسل در اینچ بستگی داره نه به سایز صفحه نمایش؟

amir200812
27-06-2012, 10:36
دوست عزیز خودم این چیزا رو می دونم
از اونجایی که این رفیقمون کیفیت صفحه نمایش بیشتر براش مد نظر هست
xperia s رو پیشنهاد کردم

بعدش هم
شما قشنگ متوجه نشدید
این رفیقمون کیفیت صفحه نمایش مد نظر هست
نه اندازه صفحه نمایش

حالا شما که انقدر اوستایی
میشه یه گوشی معرفی کنی که کیفیت صفحه نمایشش بهتر از xperia s باشه تا ما هم یاد بگیریم
اینو میدونی که کیفیت صفحه نمایش به تراکم پیکسل در اینچ بستگی داره نه به سایز صفحه نمایش؟

عزیز تعریف کیفیت از نظر شما چی هست؟

شما داری یک نمایشگر از نسل ما قبل تاریخ رو با SUPER AMOLED HD مقایسه میکنی؟
کنتراست نمایشگر Xperia S حدود 1000 هست و مال نمایشگر ONE X تقریبا 1400 هست در حالی که مال S3 بینهایت هست! یعنی کلا قابل مقایسه نیست!
کلا نمایشگر Xperia s یکی از ضعیفترین کنتراست ها رو داره، علاوه بر گوشی هایی که نمایشگر sAMOLED دارند، از گوشی هایی مثل هم Apple iPhone 4S , LG Optimus Black هم ضعیفتر هست!

رنگ سیاه در نمایشگر های SUPER AMOLED HD بهترین رنگ سیاه در بین تمام نمایشگر ها هست! چون در رنگ سیاه کلا هیچ نوری از نمایشگر خارج نمیشه! دی حالی که در نمایشگر Xperia s میزان نوری که وقتی رنگ سیاه نشان داده میشه از صفحه خارج میشه کم نیست!(از گوشی هایی مثل arc s هم بیشتر هست)
وقتی این نور زیادتر باشه، رنگ سیاه تبدیل به خاکستری میشه! ولی در نمایشگر sAMOLED کلا هیچ نوری خارج نمیشه، یعنی دقیقا 0!!!

fire159
27-06-2012, 11:36
بهترین اسمارت فون های اندرویدی تا تاریخ (۲۲ جون) از دید کارشناسان وبسایت digitaltrends معرفی شدند. همانطور که انتظار می رفت در صدر این اسمارت فون ها، اسمارت فون قدرتمند سامسونگ یعنی گلکسی اس ۳ قرار گرفته است که توانسته نظرات بیشتر این کارشناسان را به خود جلب نماید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام ، همانطور که اعلام شد این لیست فقط مربوط به تلفن های همراه هوشمند اندرویدی است، پس در این لیست اسمارت فون هایی مانند آیفون اپل یا سری لومیای نوکیا وجود نخواهند داشت.

نکته جالب دیگر این لیست رقابت شدید سامسونگ و اچ تی سی می باشد، البته نکته عجیب دیگر عدم وجود حتی یک اسمارت فون از شرکت سونی است.

توجه داشته باشید این لیست براساس نظر کارشناسان این وبسایت که اسمارت فون های مختلف را بررسی کرده اند، بدست آمده است، پس این احتمال وجود دارد که اسمارت فون دیگری که می توانست در این لیست قرار گیرد، توسط کارشناسان آنها تا این لحظه بررسی نشده است. (این لیست فقط در مورد اسمارت فون های بررسی شده می باشد)

Samsung Galaxy S3 .1

HTC EVO 4G LTE .2

براي نمايش تصوير در سايز اصلي اينجا را كليك كنيد. سايز اصلي تصوير640در408 ميباشد

HTC One X .3

Samsung Galaxy Nexus .4

HTC One S .5

Motorola Droid Razr Maxx .6

براي نمايش تصوير در سايز اصلي اينجا را كليك كنيد. سايز اصلي تصوير640در397 ميباشد

Motorola Droid 4 .7

Motorola Atrix 2 .8

براي نمايش تصوير در سايز اصلي اينجا را كليك كنيد. سايز اصلي تصوير699در450 ميباشد

Motorola Droid Razr .9

براي نمايش تصوير در سايز اصلي اينجا را كليك كنيد. سايز اصلي تصوير650در635 ميباشد

HTC Amaze 4G .10

Mool Tee
27-06-2012, 13:19
عجب بابا! Xperia S رو نذاشتن! دستشون درد نکه آخه باید بری بگی شما که نمی دونید موبایل رو با چه م ای مینویسن میاین واسه ما کارشناس میشین؟!
کم مونده بود NOKIA 1100 رو هم بزارن!

mahsmahs
27-06-2012, 13:57

کنتراست نمایشگر Xperia S حدود 1000 هست و مال نمایشگر ONE X تقریبا 1400 هست در حالی که مال S3 بینهایت هست! یعنی کلا قابل مقایسه نیست!
کلا نمایشگر Xperia s یکی از ضعیفترین کنتراست ها رو داره، علاوه بر گوشی هایی که نمایشگر sAMOLED دارند، از گوشی هایی مثل هم Apple iPhone 4S , LG Optimus Black هم ضعیفتر هست!

رنگ سیاه در نمایشگر های SUPER AMOLED HD بهترین رنگ سیاه در بین تمام نمایشگر ها هست! چون در رنگ سیاه کلا هیچ نوری از نمایشگر خارج نمیشه! دی حالی که در نمایشگر Xperia s میزان نوری که وقتی رنگ سیاه نشان داده میشه از صفحه خارج میشه کم نیست!(از گوشی هایی مثل arc s هم بیشتر هست)
وقتی این نور زیادتر باشه، رنگ سیاه تبدیل به خاکستری میشه! ولی در نمایشگر sAMOLED کلا هیچ نوری خارج نمیشه، یعنی دقیقا 0!!!

بحث از صحبت علمی و پژوهشی به دعوا بین طرفداران این برند و اون برند نزول کرده :mad:
اینک جمله که "شما این تکنولوژی را با اون یکی مقایسه میکنید !" بیشترین چیزی است که طرفداران به هم می گویند اما خودشان هم اطلاع دقیقی از چیزی که راجع به آن صحبت می کنند ندارند :(
هر کدام از این برند ها کلی ایراد هم، دارند
سی پی سو قوی خوبه ولی باید در نظر گرفته شود که مناسب با میزان رم گوشی هم باشه و بی استفاده نماند و شما فقط پول چیزی را ندهید که کارایی نداره و فقط ابزاری هست برای تبلیغ گوشی توسط شرکت سازنده

طرفدار یک برند بودن خوبه اما توجیه الکی برایش تراشیدن باعث هدر شدن پول افرادی می شود که از اینجا بازدید می کنند

Sent from my XPERIA S

Mool Tee
27-06-2012, 15:15

و دقیقا برعکس!درسته رنگ سیاه توی صفحه Xperia S خیلی عالی نیست ولی دیگه خاکستری هم نمیشه لطفا از خودتون نظر در نکنید! و در عوض در صفحه XPERIA S سه رنگ قرمز و سبز آبی کیفیتی 2 برابر صفحات AMOLED دارند! و اینکه xps یکی از بهترین کنتراست هارو داره و حتی از آیفون 4س هم بیشتره پس در مورد کنتراست صحبت نکنید: و یه چیز دیگه در مورد چیزی که نمی دونید و از روی تعصب بر روی یه برند دارید رو نزنید و از خودتون نظر در نکنید لطفا!

sAeEd_kHaAn
27-06-2012, 16:10
و دقیقا برعکس!درسته رنگ سیاه توی صفحه Xperia S خیلی عالی نیست ولی دیگه خاکستری هم نمیشه لطفا از خودتون نظر در نکنید! و در عوض در صفحه XPERIA S سه رنگ قرمز و سبز آبی کیفیتی 2 برابر صفحات AMOLED دارند! و اینکه xps یکی از بهترین کنتراست هارو داره و حتی از آیفون 4س هم بیشتره پس در مورد کنتراست صحبت نکنید: و یه چیز دیگه در مورد چیزی که نمی دونید و از روی تعصب بر روی یه برند دارید رو نزنید و از خودتون نظر در نکنید لطفا!

فکر کنم منظورتون تراکم پیکسله

Mool Tee
27-06-2012, 16:16
خوب این عکس ربطی به اون نوشته نداره!

27-06-2012, 17:25
رئوف کجایی که کل فروم نابود شد. (:|

PPI رو کیفیت صفحه میدونن و عقیده دارن محدودیت رم باعث میشه گوشی های نسل جدید تواناییشونو نشون ندن ، با اعتماد به نفس هم مشغول مشاوره دادنن !

27-06-2012, 17:27
از One S توی لیست اصلا خوشم نیومد ! با اون P/P افتضاح ، رتبه 5ــم واسش فکر نمیکنم مناسب باشه . سخت افزار قوی داره ، ولی توی بقیه موارد خیلی ضعیف تر از رقباست . :|

amir200812
27-06-2012, 17:50
اینا رو کدوم بیسوادی انتخاب کرده؟

ATRIX2 و Motorola Droid 4 با نمایشگر TFT و چیپ TI OMAP 4430 تو لیست هستند ولیNOTE که چیپ Exynos 4210 داره و نمایشگرش SUPER AMOLED HD هست تو لیست نیست!
یا خود S2!

کسی که این لیست رو تنظیم کرده علاقه زیادی به HTC و موتورولا داشته!!!!

amir200812
27-06-2012, 19:34

اینی که گفتید تراکم پیکسل هست!
نمایشگر ها رو میتونید از روی جدول زیر مقایسه کنید:

تنها برتری Xperia s در زمینه درخشندگی هست!(هرچند نا چیز هست)
اگه به یک تصویر سیاه رنگ همزمان در یک نمایشگر SUPER AMOLED و Xperia S نگاه کنید، کاملا متوجه میشید که بیشتر خاکستری هست تا سیاه!

جدول بالا از GSMARENA هست

mahyarSAMSUNG
27-06-2012, 20:31
اینا رو کدوم بیسوادی انتخاب کرده؟

ATRIX2 و Motorola Droid 4 با نمایشگر TFT و چیپ TI OMAP 4430 تو لیست هستند ولیNOTE که چیپ Exynos 4210 داره و نمایشگرش SUPER AMOLED HD هست تو لیست نیست!
یا خود S2!

کسی که این لیست رو تنظیم کرده علاقه زیادی به HTC و موتورولا داشته!!!!

واقعا راست میگی ... نوت و اس 2 میتونست رتبه های 2 و 3 رو داشته باشن نه این موتورولا ....

mehdi30nema
27-06-2012, 21:15
من فکر میکنم این لیست مخصوص مناطق یا کشورهای خاصی باشه ، چون 4G و LTE همه جا فعال نیست . وگرنه امکان نداشت اس 2 و نوت تو لیست نباشن .

MOHAMMAD2010
27-06-2012, 21:23
1-3-4-9 فقط باید تو لیست باشن بقیه الکین

Mool Tee
27-06-2012, 21:54
لیست باید انجوری میبود حداقل تا این 6تا:
1=Samsung Galaxy S3
2=HTC One X
3=Sony Xperia S
4:Galaxy Note
5-Galaxy Nexus
6-Motorla Razr!
تا اونجا که من نتیجه گیری کردم!

adrenalin
27-06-2012, 22:12
99% آمار بازار امریکا هست

poonel
27-06-2012, 23:03
از جدول معلوم شد که AMOLEDهای سامسونگ فوق العادن. مشکی با نور 0 و کنتراست بی نهایت، معرکه است.

لینک اون جدوله تو Gsmarena چیه؟

Mool Tee
28-06-2012, 01:14
بازار آمریکا مهم نیست . ننوشته پرفروش ترین نوشته بهترین. شاید یه نفر تو آمریکا بره یه موبایل اسکلی بخره نمیشه نوشت بهترین که!

mahsmahs
28-06-2012, 01:27
این لیست کاملا چرته ;)

Sent from my XPERIA S

Mool Tee
28-06-2012, 03:21
چرت که چه عرض کنم!!

amir200812
28-06-2012, 06:11
از جدول معلوم شد که AMOLEDهای سامسونگ فوق العادن. مشکی با نور 0 و کنتراست بی نهایت، معرکه است.

لینک اون جدوله تو Gsmarena چیه؟

m2stech
28-06-2012, 08:37
متخصصین اندرویدی، به من گوشی تا سقف 350 دلار با قابلیت ارتقا به اندروید 4 و باتری قویتر از 1300 میلی آمپر چی پیشنهاد میکنید؟

pcsoft
28-06-2012, 08:55
متخصصین اندرویدی، به من گوشی تا سقف 350 دلار با قابلیت ارتقا به اندروید 4 و باتری قویتر از 1300 میلی آمپر چی پیشنهاد میکنید؟

سلام. من Ray رو پیشنهاد میدم.. ولی از باطری Ray بگم که میگن خیلی نگه نمی داره. ولی اینا شنیده هاست. باید از کسی که Ray داره بپرسین.البته همه گوشی های آندرویدی تقریبا همینطورن.. قیمت Ray دور و بر۳۹۰ هست(با گارانتی). امکاناتش خوبه در حد خودش میشه گفت عالیه. رام رسمی ۴ هم براش میاد.

m2stech
28-06-2012, 09:03
سلام. من Ray رو پیشنهاد میدم.. ولی از باطری Ray بگم که میگن خیلی نگه نمی داره. ولی اینا شنیده هاست. باید از کسی که Ray داره بپرسین.البته همه گوشی های آندرویدی تقریبا همینطورن.. قیمت Ray دور و بر۳۹۰ هست(با گارانتی). امکاناتش خوبه در حد خودش میشه گفت عالیه. رام رسمی ۴ هم براش میاد.

گوشی های جدید سونی و یا مارکهای دیگه چی؟ اگر چند تا آپشن مختلف پیشنهاد بدین راحتتر میتونم تصمیم بگیرم.

h!tman
28-06-2012, 10:30
gs3 که حرفی توش نیست:دی
ولی جای Evo 4G LTE واقعا درسته!
دیوایسی که اسپرینت پشتشه! عیب های وان ایکس مثل رم نخوردن هم نداره و یک دوال کور عالیه! تقریبا از One S هم قوی تره
! ولی درسته One S این وسط زیادیه
همینطور دروید 4
و amaze 4G و Atrix 2
عزیزانی که میگن توی بازار امریکاس:)
سامسونگ هنوز نصفه و نیمه برای بازار امریکا گلکسی اس 3 رو عرضه کرده

pcsoft
28-06-2012, 12:11
گوشی های جدید سونی و یا مارکهای دیگه چی؟ اگر چند تا آپشن مختلف پیشنهاد بدین راحتتر میتونم تصمیم بگیرم.

این صفحه رو ببینین. گوشی های توی رنج 300 تا 400 هزار تومن.

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mool Tee
28-06-2012, 13:22
بد نبود بقیه جمله ام رو می خوندی !

Aryana_b
28-06-2012, 16:45
سلام دوستان با 300 تومن چه گوشی خوبی که سیستم عاملش آندروید 2.2 به بالا باشه میتونم بخرم؟؟؟
یه سری گلکسی فیت رو پیشنهاد دادن نظر شما چیه؟
ممنون:20:

adrenalin
28-06-2012, 18:55
Aryana_b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز یه 20 یا 30 تومنم شایدم کمتر بزار رو پولت یه لایو بخرید

مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : 115 گرم
پردازنده: Qualcomm MSM8255 Snapdragon Chipset, Adreno 205 GPU 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 320 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع TFT - اندازه 3.2 اینچ - 320 × 480
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v2.3 Gingerbread - جاوا - مایکروسافت آفیس
سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - قطب نما - باتری 1200 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 350 ساعت - زمان مکالمه 14:15 ساعت

vahidsport
28-06-2012, 23:32
لایو مادر گوشیه..... همه جای بدنم میسوزه که چرا وقتی رفتم برای خودم گوشی بخرم لایو شده بود 450 و پولم نرسید و مینی خریدم

آقا یه بنده خدایی می خواد تا 1 میلیون گوشی بخره چی بگیره ؟ نوت میتونه

shifter
29-06-2012, 07:09
بچه ها گوشی اندرویدی تا حدوده 400,450 چی هست ؟
من خودم دنبال HTC هستم...داشتن اندروید-دوربین 5 به بالا-چی پی اس-صفحه نمایش با کیفیت بالا و تاچ خوب هم از ویژگی هاش باشه.
desire s چطوره؟ قیمتش چنده؟

P I R A N H A
29-06-2012, 08:51
سونی اریکسون neo V
سامسونگ Galaxy W I8150
اچ تی سی One V حدود50تومن بیشتره

h!tman
29-06-2012, 08:58
لایو مادر گوشیه..... همه جای بدنم میسوزه که چرا وقتی رفتم برای خودم گوشی بخرم لایو شده بود 450 و پولم نرسید و مینی خریدم

آقا یه بنده خدایی می خواد تا 1 میلیون گوشی بخره چی بگیره ؟ نوت میتونه
یکم بزاره رو پولش Galaxy S3 بگیره
اگر نمیتونه همون نوت و نکسس خوبه

h!tman
29-06-2012, 09:00
بچه ها گوشی اندرویدی تا حدوده 400,450 چی هست ؟
من خودم دنبال HTC هستم...داشتن اندروید-دوربین 5 به بالا-چی پی اس-صفحه نمایش با کیفیت بالا و تاچ خوب هم از ویژگی هاش باشه.
desire s چطوره؟ قیمتش چنده؟
اچ تی سی رو بیخیال شید. فقط یک گوشی خوب داره اونم وان اکس. که گفتن مشکلات سخت افزاری داره و دوبار خط تولیدش اصلاح شده
شما به Rayفکر کن
سخت افزار قوی خواستی یکم بزار رو پولت Xperia u بگیر. دو هسته ایه

سونی اریکسون neo V
سامسونگ Galaxy W I8150
اچ تی سی One V حدود50تومن بیشتره
وان وی کلا سراسر مشکله. اصلا پیشنهاد نمیشه

m2stech
29-06-2012, 09:53
نظرتون درباره xperia p و xperia sola چیه؟ راسته که میگن باتری هاشون مشکل داره؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ یعنی با آپدیت کردن درست نمیشه ؟
Lg optimus L7 چی؟ قیمت و امکاناتش به نطرم مناسب بود ولی یک هسته ای هست، خب این تو کارهای روزانه مثل زنگ زدن و برنامه های کاربردی به جز بازیهای گرافیکی چقدر تاثیر میذاره؟

Aryana_b
29-06-2012, 11:45
مرسی دوستان
لایو رو گشتم اینجوری که دیدم و شما هم گفتین گوشی خوبی به نظر میاد فقط میترسم تا چند روز دیگه که برم بخرم گرون بشه و با برنامه هاش 350 به بالا بشه
تو این رنج قیمت (تا 300 تومن ) بعد از این دیگه چی خوبه
مرسی از همگی:20:

vahidsport
29-06-2012, 15:51
وان وی کلا سراسر مشکله. اصلا پیشنهاد نمیشه

من تا حالا دو تا گوشی HTC از نزدیک تجزه تحلیل کردم یکی HTC Wildfire و HTC Sensation بود تو هر دو گوشی سیستم عامل اصلا با سخت افزار مچ نیست مثلا چنتا برنامه بنچ مارک ریختم تو گوشی و خواستم مشخصات رو ببینم تو هر دو گوشی مشخصات رو سریح نمیزد یعنی معلوم نبود چی هست ( واید فایر در این نظر اوضاع ش خیلی خرابیه اون یکی یکم بهتر بود) ولی تو گوشی های سونی و سامسونگ همچین چیزی نمی دیدم حتی تا اون مشخصات ریز ش رو هم میشد دید تو HTC اصله کاری را رو هم نشون میداد البته Sensation نتونستم خوب تجزیه تحلیل کنم فقط در همین حد بود

کلا از HTC دیگه خوشم نمیاد اول SAMSUNG بزرگ بعد SONY

مرسی دوستان
لایو رو گشتم اینجوری که دیدم و شما هم گفتین گوشی خوبی به نظر میاد فقط میترسم تا چند روز دیگه که برم بخرم گرون بشه و با برنامه هاش 350 به بالا بشه

اگه اندازه ال سی دی و گوشی برات مهم نیست رو Xperia mini , Xperia mini Pro هم حساب کن همون لایو هستن فقط ال سی دی 3 اینچ LED داره سخت افزار با ARC هیچ فرقی نمی کنه ولی همون لایو رو بگیر ولی اگر انداره ال سی دی برات مهمه برو سمت سامسونگ مثل GIO و FIT و همردو Galaxy هستند

Xperia mini مینی حدود 240-230 قیمت داره

h!tman
29-06-2012, 17:35
نظرتون درباره xperia p و xperia sola چیه؟ راسته که میگن باتری هاشون مشکل داره؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ یعنی با آپدیت کردن درست نمیشه ؟
Lg optimus L7 چی؟ قیمت و امکاناتش به نطرم مناسب بود ولی یک هسته ای هست، خب این تو کارهای روزانه مثل زنگ زدن و برنامه های کاربردی به جز بازیهای گرافیکی چقدر تاثیر میذاره؟
شما این مدل ال جی رو که پیدا نمیکنید
به نظر من شما تو قسمت مشاوره یک تاپیک بزن بودجه و انتظاراتت رو بگو. گوشی هایی که معرفی کردید ارزش هزینه ندارند

مرسی دوستان
مرسی از همگی:20:
برید بخرید. فوقش ارزون یا گرون بشه. گوشی رو استفاده زدید و حالشو بردید
پول برنامه هم ندید
اگر تهران هستید از طبقه آخر علائدین تهیه کنید

2ehsan
30-06-2012, 02:49
من می خوام گوشی اندرویدی در حدود قیمت700_800بگیرم
چشم رو نکسوس هست
شما گوشی دیگه ای با توجه به این انتظارات دارین
(اپدیت به اندروید هر چه بالاتر
بازی کردن حدود دوتا گیم لافت توش بریزم و بیست تا اپلیکیشن معمولی
اهنگ گوش دادن و فیلم دیدن
روان باشه یکمی هم زیبا
فقط اس تو نگین چون هم زشته هم رزو لیشن کمی داره)

P I R A N H A
30-06-2012, 08:24
من می خوام گوشی اندرویدی در حدود قیمت700_800بگیرم
چشم رو نکسوس هست
شما گوشی دیگه ای با توجه به این انتظارات دارین
(اپدیت به اندروید هر چه بالاتر
بازی کردن حدود دوتا گیم لافت توش بریزم و بیست تا اپلیکیشن معمولی
اهنگ گوش دادن و فیلم دیدن
روان باشه یکمی هم زیبا
فقط اس تو نگین چون هم زشته هم رزو لیشن کمی داره)
نکسوس
اکسپریا اس

sAeEd_kHaAn
30-06-2012, 09:15
من تا حالا دو تا گوشی HTC از نزدیک تجزه تحلیل کردم یکی HTC Wildfire و HTC Sensation بود تو هر دو گوشی سیستم عامل اصلا با سخت افزار مچ نیست مثلا چنتا برنامه بنچ مارک ریختم تو گوشی و خواستم مشخصات رو ببینم تو هر دو گوشی مشخصات رو سریح نمیزد یعنی معلوم نبود چی هست ( واید فایر در این نظر اوضاع ش خیلی خرابیه اون یکی یکم بهتر بود) ولی تو گوشی های سونی و سامسونگ همچین چیزی نمی دیدم حتی تا اون مشخصات ریز ش رو هم میشد دید تو HTC اصله کاری را رو هم نشون میداد البته Sensation نتونستم خوب تجزیه تحلیل کنم فقط در همین حد بود

اخرش بود دیگه
یعنی چی نمیشناسه سخت افزارو ؟
شما مطمنی بلدی بنچ بگیری یا کلا اونی که دستت بوده ماکت گوشی نبوده ؟
عزیز میخوای یه نظری بدی فکر کن بهد کامنت بده اینجا همه یه چیزی حالیشونه
شما هم با سامسونگ کبیرت حال کن فقط خودتو حتما بیمه عمر کن چون احتمال ترکیدن گوشی تو دستت هست

vahidsport
30-06-2012, 10:09
یکم بزاره رو پولش Galaxy S3 بگیره
اگر نمیتونه همون نوت و نکسس خوبه

این رفیقم نوت رو می خواد بگیره از کجا بگیره مشکل پیش نیاد باگارانتی یا بدونه گارانتی بگیره کلا چه چیز هایی رو توجه کنه چون قیمت بالاست میپرسم

ممنون

arman486
30-06-2012, 17:16
دوستان قویترین ویبره و قویترین صدا مخصوصاً قویترین ویبره مربوط به چه گوشی اندروییدی هست کدام مارک و مدل

Arsenal2012
30-06-2012, 22:22
سلام دوستان چند تا سوال داشتم من میخوام XPERIA Pro بخرم لطفا راهنمایی کنید:

1- موقعه ی خرید از پاساژ علاءدین تو جعبش چه لوازم جانبی باید وجود داشته باشه؟

2- من یه هفته پیش تو پاساژ علاءدین قیمت گرفتم از 370 با گارانتی پارس کامتل بود تا 390 با گارانتی پارس کامتل قیمت ها به خاطر رنگ مشکی نقره ای و زرشکی بالا پایین بود الان کسی پنجشنبه قیمت نگرفته؟ یا شنبه هرکی از این پاساژ قیمت گرفت لطفا قیمت بزاره چون من کرج هستم وقت ندارم فردا (1 شنبه ) بیام قیمت بگیرم

3- دوستان گارانتی پارس کامتل چه شکلیه؟

4- چه جوری موقعه ی خرید XPERIA Pro همه ی قسمت های گوشی رو تست کنم مثله ( K800 ) ؟

ببخشید زیاد سوال کردم شاید این سوال ها بدرد خیلی ها که میخوان این گوشی رو بخرن به کار بیاد منتظر جواب شما دوستان هستم

10/ تیر / 91
ساعت 23:25

h!tman
30-06-2012, 22:32
این رفیقم نوت رو می خواد بگیره از کجا بگیره مشکل پیش نیاد باگارانتی یا بدونه گارانتی بگیره کلا چه چیز هایی رو توجه کنه چون قیمت بالاست میپرسم

ممنون
علائدین طبقه آخر! همه چی رو تست کنه دیگه :دی

اخرش بود دیگه
یعنی چی نمیشناسه سخت افزارو ؟
شما مطمنی بلدی بنچ بگیری یا کلا اونی که دستت بوده ماکت گوشی نبوده ؟
عزیز میخوای یه نظری بدی فکر کن بهد کامنت بده اینجا همه یه چیزی حالیشونه
شما هم با سامسونگ کبیرت حال کن فقط خودتو حتما بیمه عمر کن چون احتمال ترکیدن گوشی تو دستت هست
تو هنوز سنسیشن رو خدا میدونی : ))))))

h!tman
30-06-2012, 22:34
سلام دوستان چند تا سوال داشتم من میخوام XPERIA Pro بخرم لطفا راهنمایی کنید:

1- موقعه ی خرید از پاساژ علاءدین تو جعبش چه لوازم جانبی باید وجود داشته باشه؟

2- من یه هفته پیش تو پاساژ علاءدین قیمت گرفتم از 370 با گارانتی پارس کامتل بود تا 390 با گارانتی پارس کامتل قیمت ها به خاطر رنگ مشکی نقره ای و زرشکی بالا پایین بود الان کسی پنجشنبه قیمت نگرفته؟ یا شنبه هرکی از این پاساژ قیمت گرفت لطفا قیمت بزاره چون من کرج هستم وقت ندارم فردا (1 شنبه ) بیام قیمت بگیرم

3- دوستان گارانتی پارس کامتل چه شکلیه؟

4- چه جوری موقعه ی خرید XPERIA Pro همه ی قسمت های گوشی رو تست کنم مثله ( K800 ) ؟

ببخشید زیاد سوال کردم شاید این سوال ها بدرد خیلی ها که میخوان این گوشی رو بخرن به کار بیاد منتظر جواب شما دوستان هستم

10/ تیر / 91
ساعت 23:25
از جعبه چیزی بر نمیدارن طبقه 6علائدین تهیه کنید.
در ضمن قیمتتون فکر کنم اشتباهه
دوربین و صدا و اینارو تست کنید :) بقیش دیگه مشکلی نداره
صفحه نمایش هم لک و خش نداشته باشه
یک محافظ هم تهیه کنید

ehsan_
01-07-2012, 10:39
سلام
اصفهان کسی جای مناسب با قیمت مناسب برای خرید one x سراغ نداره؟ که مطمئن باشیم گوشی یدون مشکل باشه؟

به نظرتون one s بگیرم یا one x ؟

الان DHD دارم 4.3 اینچ بهتره
البته دلیل اصلی این هست که one x خیلی توی فروم ها دیدم که باهاش مشکل پیدا کردن یکم دلم چرکین شده

amir200812
01-07-2012, 13:22
سلام
اصفهان کسی جای مناسب با قیمت مناسب برای خرید one x سراغ نداره؟ که مطمئن باشیم گوشی یدون مشکل باشه؟

به نظرتون one s بگیرم یا one x ؟

الان DHD دارم 4.3 اینچ بهتره
البته دلیل اصلی این هست که one x خیلی توی فروم ها دیدم که باهاش مشکل پیدا کردن یکم دلم چرکین شده

عزیز فقط ONE X نیست، کلا سری HTC ONE مشکل فراوان داره!

arman486
01-07-2012, 13:45
آقا کسی جواب سوال منو نمیده پست 1424

vahidsport
01-07-2012, 16:15
علائدین طبقه آخر! همه چی رو تست کنه دیگه

یعنی بدونه گارانتی بگیرم
اینم از طبقه اخر بخرم من برای گوشی تا 500 تومن از طبقه های بالا استفاده میکنم
محتویات داخل جعبه چیه؟

چه جوری موقعه ی خرید XPERIA Pro همه ی قسمت های گوشی رو تست کنم مثله ( K800 ) ؟

*#*#7378423#*#* اینو از سمت چپ به راست بزن سرویس منو هست دقیقا همون چیزی که تو K800 هست و تمام قسمت ها رو میتونی تست کنی

آقا کسی جواب سوال منو نمیده پست 1424

سونی اریکسون لایو دو اسپیکر هست و صدای بلندی داره ولی ویبرش رو نمیدونم و فکر هم نمیکنم عین 1100 باشه قیمتش هم حدود 305-340 هست گوشی خوب هست

h!tman
01-07-2012, 18:31
یعنی بدونه گارانتی بگیرم
اینم از طبقه اخر بخرم من برای گوشی تا 500 تومن از طبقه های بالا استفاده میکنم
محتویات داخل جعبه چیه؟

*#*#7378423#*#* اینو از سمت چپ به راست بزن سرویس منو هست دقیقا همون چیزی که تو K800 هست و تمام قسمت ها رو میتونی تست کنی

سونی اریکسون لایو دو اسپیکر هست و صدای بلندی داره ولی ویبرش رو نمیدونم و فکر هم نمیکنم عین 1100 باشه قیمتش هم حدود 305-340 هست گوشی خوب هست

بله . بدون گارانتی تهیه کنید
محتویات معمولی
شارژر و هندز فری و کابل و اینا

Aryana_b
02-07-2012, 21:39
2روز پیش علائدین بودم لایو با گارانتی اصلیش 380 بود :44:پولم نرسید گذاشتم 2ماه دیگه بخرم
یه سوال میپرسم نخندینا :31:طبقه آخر علائدین مگه همونی نیس که فقط لوازم جانبی گوشی مثل قاب و اینا دارن؟؟؟؟

sadeghbb
02-07-2012, 23:09
S3 یا One X !!!

دوستان بین این دو گوشی موندم!

برا مالتی مدیا (دیدن فیلم وموزیک...)...صدا برام خیلی مهمه همچنین قیافه گوشی!
کیفیت فیلم برداری و عکس و... خلاصه همچی :دی

h!tman
03-07-2012, 00:17
2روز پیش علائدین بودم لایو با گارانتی اصلیش 380 بود :44:پولم نرسید گذاشتم 2ماه دیگه بخرم
یه سوال میپرسم نخندینا :31:طبقه آخر علائدین مگه همونی نیس که فقط لوازم جانبی گوشی مثل قاب و اینا دارن؟؟؟؟
اون 5ه
بعد اونه

prince_fable
05-07-2012, 21:39
سلام

نمیدونم جای مناسبی میپرسم یا نه.در کل شرمنده.

تو گوشی های اندرویدی برای اجرای بازی ها بهترین چیپست!(هوس چیپس کردم) و سی پی یو و جی پی یو، چی هست؟جدا از مدل گوشی.

میشه فرق تک هسته و چند هسته ای سی پی یو هم توضیح بدین؟
مثلا 4 هسته ای 1.4: یعنی اینکه هر هستش 350 هست که جمعش بشه 1.4 یا اینکه؛ هر هستش 1.4!!! که جمعش میشه 5.6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟

در مورد جی پی یو چطور؟
مثلا mali400 تک هسته ای خیلی با mali400 چهار هسته ای تفاوت داره؟

مرسی

h!tman
05-07-2012, 21:49
سلام

نمیدونم جای مناسبی میپرسم یا نه.در کل شرمنده.

تو گوشی های اندرویدی برای اجرای بازی ها بهترین چیپست!(هوس چیپس کردم) و سی پی یو و جی پی یو، چی هست؟جدا از مدل گوشی.

میشه فرق تک هسته و چند هسته ای سی پی یو هم توضیح بدین؟
مثلا 4 هسته ای 1.4: یعنی اینکه هر هستش 350 هست که جمعش بشه 1.4 یا اینکه؛ هر هستش 1.4!!! که جمعش میشه 5.6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟

در مورد جی پی یو چطور؟
مثلا mali400 تک هسته ای خیلی با mali400 چهار هسته ای تفاوت داره؟

مرسی
بهترین چیپست بازی Nvidia Tegra 3 هست.
تک هسته ای ها نسل قدیمی اند و قابلیت فیلم برداری FHD رو ندارند و کند تر هستند طبیعتا
4هسته ای 1.4 یعنی مجموعا چیزی بیشتر از 5.6(کلمه بیشتر برای اینه که در عمل اگر بخوان کار کنن عملکرد بهتری رو نشون میدن .)
جی پی یو هم همینطور
مالی 400 از نوع 4هسته ای به کار رفته در Galaxy S3 قوی ترین جی پی یوی آندروید هست. ولی مالی 400 تک هسته ای در اکسپریا یو یک پردازنده گرافیکی معمولیه

prince_fable
05-07-2012, 22:14
مرسی میشه یه سایتی جایی چیزی معرفی کنین که در مورد اینها توضیح داده باشه؟

h!tman
06-07-2012, 00:29
والا سایتی مد نظرم نیس:دی
همینطوری بر اساس اطلاعات خودمه

dash_mehdi
06-07-2012, 12:53
S3 یا One X !!!

دوستان بین این دو گوشی موندم!

برا مالتی مدیا (دیدن فیلم وموزیک...)...صدا برام خیلی مهمه همچنین قیافه گوشی!
کیفیت فیلم برداری و عکس و... خلاصه همچی :دی

عزيز اينم سوالي ميپرسي
خوب معلومه ديگه S3 ;)

2ehsan
06-07-2012, 21:16
به نظر شما گلکسی تب 7.7 بگیرم یا tf300 (نگید برو تو بخش تیلت چون سه روزه نوشتم اصلا جواب ندادن )
قیمت بهروز هردوشون چنده؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید و بی تعصب

Faramarz-1
07-07-2012, 08:12
Asus Transformer TF300 به دلایل زیر:
*پردازنده قویتر با چیپست چهارهسته‌ای Nvidia Tegra 3 و پردازنده گرافیکی ULP GeForce با فرکانس 500 مگاهرتز که در کل از پردازنده دوهسته‌ای Galaxy Tab 7.7 سامسونگ قوی‌تره
*صفحه نمایش بزرگ‌تر و کیبورد
*فیلمبرداری Full-HD 1080p در حالی که سامسونگ Galaxy Tab فیلمبرداری 720p دارد.

Samsung Galaxy Tab 7.7 به دلایل زیر:
*صفحه نمایش Super AMOLED Plus (از نوع غیر PenTile) که در کل کیفیتش از Super IPS LCD ایسوس کمی بهتره
*پشتیبانی از سیمکارت و در نتیجه اینترنت در همه جا! (البته هر دوی این مدل ها Wi-Fi دارند و اینترنت خانگی ADSL یا WiMax برای هر دویشان ممکنه)
*تکنولوژی DLNA

البته بستگی به نیازهای شما داره، اگر لپتاپ دارید بهتون یه Galaxy Tab 7.7 رو توصیه میکنم چون حمل و نقلش راحت تره ولی اگر میخاید تبلت رو به عنوان یه وسیله همراه و جایگزین لپتاپ استفاده کنید ایسوس به دلیل صفحه نمایش بزرگتر، کیبورد و عملکرد پردازشی بهتر.

2ehsan
07-07-2012, 15:48
>با تبلت فیلمبرداری کردن خیلی ضایس پس دوربین رو ولللش
من بازی میکنم فیلم میبینم یکمی اینترنت میرم
اونایی که گفتی رو میدونستم در کل کدوم به صرفه تره
با کلاس باشه

Faramarz-1
07-07-2012, 18:25
>با تبلت فیلمبرداری کردن خیلی ضایس پس دوربین رو ولللش
من بازی میکنم فیلم میبینم یکمی اینترنت میرم
اونایی که گفتی رو میدونستم در کل کدوم به صرفه تره
با کلاس باشه

تو کلاس که به نظر من صددرصد ایسوس چون هم ظاهرش قشنگه و هم چون کیبورد داره خیلی حرفه‌ای و به قول معروف پروفشناله! برای اینترنت رفتن سامسونگه بهتره چون هم سیمکارت میخوره و هم چون صفحه اش Super AMOLED هست تو وبگردی چشم رو کمتر اذیت میکنه. تو فیلم نگاه کردن هر دوتاشون عملکرد خارق‌العاده‌ای دارن و هر دوشون از اکثر کدک‌ها و فرمت‌ها پشتیبانی میکنن ولی به نظر من چون صفحه ایسوس Tf300 بزرگتره (10 اینچ در مقابل 7.7 اینچ) برای فیلم دیدن راحت تر باشه و سابتایتل ها و زیرنویس ها بهتر خونده میشن. برای گیم هم که کاملاً مشخصه! ایسوسه به علت پردازشگر چهارهسته‌ای و پردازنده گرافیکی با قدرت حدود 25 درصد بیشتر. اگر شما بیشتر استفاده‌ت بازی کردن و فیلم دیدنه به دلایلی که گفتم ایسوس Transformer Prime یا TF300 بهتره ولی اولویت اولت وبگردیه سامسونگ گالکسی تب 7.7 بهتره. به هر حال انتخاب با خودته! تو زمینه قیمت اطلاع دقیقی ندارم ولی باید تقریباً هم قیمت باشن و اگر تو قیمت فرقی هم داشته باشن امکان نداره این تفاوت قیمت بیشتر از 100 هزار یا نهایتاً 150 هزار تومان باشه.

ANDROYD3
07-07-2012, 18:49
سلام من هم ایسوس رو پیشنهاد میکنم
کیفیت ساخت بهتر
صفحه بزرگ تر و لذت بیشتر
کیفیت ساخت فوق العاده
طراحی بی نظیر و خیره کننده به همراه داک مخصوص که خیلی خوبه ( باتری بهتر - تایپ بهتر - کلاس بیشتر و...)
حرفه ای تر و جدید تر
پردازنده قوی تر
احتمال بیشتر برای آپدیت و سرعت بیشتر آپدیت به دلیل استفاده نکردن ایسوس از رابط کاربری مخصوص

در کل ایسوس گرون تره ولی خیلی بهتره از همه نظر
حتی توی اینترنت گردی چون با یه otg کابل می تونید مودم همراه یو اس بی بهش وصل کنید
و لذتی که توی 10 اینچ هست توی 7 نیست گرچه سنگین تر باشه

مبارکت باشه

arman486
10-07-2012, 11:48
سلام
دوستان اطلاع دارید پر فروش ترین گوشی های اندرویید بازار ایران رو که جدید باشه رو از کجا میشه فهمید من گشتم مال سال قبل بود ماله امسال نبود
اگر کسی اطاع داره لطف کنه بگه

sam72
10-07-2012, 16:02
سلام دوستان
من می خواستم یه گوشی دور و ور 500 تومن بگیرم.اگه می شه چند مدل بهم معرفی کنین.(می دونم تو صفحات قبلی می شه پیدا کرد ولی تعداد صفحات خیلی زیاد)
پیشاپیش ممنون

Faramarz-1
10-07-2012, 21:09
سلام دوستان
من می خواستم یه گوشی دور و ور 500 تومن بگیرم.اگه می شه چند مدل بهم معرفی کنین.(می دونم تو صفحات قبلی می شه پیدا کرد ولی تعداد صفحات خیلی زیاد)
پیشاپیش ممنون

سلام دوست عزیز، بهتون تو این قیمت بهتون Samsung Galaxy Ace 2 رو توصیه میکنم که پردازنده دوهسته‌ای هم دارد، اما قیمتش حدود 530 تا نهایتاً 570 هزار هست که به نظرم میرزه اگر حدود 50 هزار پول بزارید، توی رنج قیمت ارزونتر هم Sony Ericsson Xperia Neo V هست که همه چیزش با Ace 2 تقریباً یکیه فقط پردازندش تک هسته‌ای هست ولی در عوض آپدیت اندروید 4 براش اومده قیمتش حدود 410 تا 450 هزار هست، از برند HTC هم مدل One V هست که همه چیزش با Neo V یکیه و اندروید 4 هم داره ولی یک بدی‌ای که داره دوربین دوم نداره و مکالکه ویدیویی رو باید بی‌خیال شد! قیمتش حدود 500 هزار هست می‌بینید که بین این پیشنهادها Ace 2 از همه بهتره البته باید امیدوار بود برای آپدیت اندروید بیاد چون به نظر من تنها ضعف شرکت سامسونگ پشتیبانی ضعیفشه، داشت یادم میرفت! از برند سونی هم (و نه سونی اریکسون) مدل Sony Xperia U مدل عالی ای هست با پردازنده دو هسته‌ای ولی یه مشکل بزرگی که داره حافظه داخلیش که 8 گیگه فقط 6 گیگابایت قابل‌استفاده است و مموری کارت هم نمیخوره، البته شاید 6 گیگ واسه شما کافی باشه! بسته به نیازهاتون قیمت Xperia U هم حدود 500 تا 530 هزار هست، اگه حافظه 6 گیگ براتون بسه Xperia U سونی از Galaxy Ace 2 سامسونگ هم بهتره چون همه چیزش با Ace 2 برابره فقط مزیت بزرگی داره این که شرکت سونی واسه همه گوشیاش آپدیت ها رو به خوبی پشتیبانی میکنه. به نظر من یا Ace 2 از سامسونگ (اگه حافظه 6 گیگ Xperia U براتون کمه) یا Xperia U از سونی رو بخرید.

sam72
10-07-2012, 22:08
سلام دوست عزیز، بهتون تو این قیمت بهتون Samsung Galaxy Ace 2 رو توصیه میکنم که پردازنده دوهسته‌ای هم دارد، اما قیمتش حدود 530 تا نهایتاً 570 هزار هست که به نظرم میرزه اگر حدود 50 هزار پول بزارید، توی رنج قیمت ارزونتر هم Sony Ericsson Xperia Neo V هست که همه چیزش با Ace 2 تقریباً یکیه فقط پردازندش تک هسته‌ای هست ولی در عوض آپدیت اندروید 4 براش اومده قیمتش حدود 410 تا 450 هزار هست، از برند HTC هم مدل One V هست که همه چیزش با Neo V یکیه و اندروید 4 هم داره ولی یک بدی‌ای که داره دوربین دوم نداره و مکالکه ویدیویی رو باید بی‌خیال شد! قیمتش حدود 500 هزار هست می‌بینید که بین این پیشنهادها Ace 2 از همه بهتره البته باید امیدوار بود برای آپدیت اندروید بیاد چون به نظر من تنها ضعف شرکت سامسونگ پشتیبانی ضعیفشه، داشت یادم میرفت! از برند سونی هم (و نه سونی اریکسون) مدل Sony Xperia U مدل عالی ای هست با پردازنده دو هسته‌ای ولی یه مشکل بزرگی که داره حافظه داخلیش که 8 گیگه فقط 6 گیگابایت قابل‌استفاده است و مموری کارت هم نمیخوره، البته شاید 6 گیگ واسه شما کافی باشه! بسته به نیازهاتون قیمت Xperia U هم حدود 500 تا 530 هزار هست، اگه حافظه 6 گیگ براتون بسه Xperia U سونی از Galaxy Ace 2 سامسونگ هم بهتره چون همه چیزش با Ace 2 برابره فقط مزیت بزرگی داره این که شرکت سونی واسه همه گوشیاش آپدیت ها رو به خوبی پشتیبانی میکنه. به نظر من یا Ace 2 از سامسونگ (اگه حافظه 6 گیگ Xperia U براتون کمه) یا Xperia U از سونی رو بخرید.
واقعا شرمنده کردی منو دوست عزیز
ازSony Xperia U خوشم و با حافظش هم مشکلی ندارم فقط چند تا گوشی هم تا سقف 700 تومن هم معرفی کنین.merC

Faramarz-1
11-07-2012, 11:30
خواهش می‌کنم گوشی سقف 700 هزار هم به نظرم بهترین انتخاب Samsung Galaxy S Advance هست (با قیمتی حدود 660 هزار تومان) که پردازنده دوهسته‌ای هم داره، Sony Xperia P هم به شرطی اینکه بتونید با قیمت تا سقف 690 هزار پیدا کنید خوبه چون Xperia P بیشتر از این نمیرزه، اما اگر بتونید حدود 750 تا 770 هزار جور کنید Samsung Galaxy Nexus بهترین و عالی‌ترین میشه چون هم نمایشگر HD داره و هم چون محصول مشترک بین گوگل و سامسونگ هست تمامی آپدیت های سیستم عامل اندروید گوگل اول واسه این گوشی میاد و پشتیبانی اش هم از طرف گوگل عالیه. البته این قیمتهایی که گفتم مربوط به حدود 2 تا 3 هفته پیش میشن شاید چون دلار کمی رفته بالا تغییر کرده باشه، شاید بهتر باشه کمی صبر کنی شاید دلار ارزون تر شد البته ریسک هم داره! شاید هم اثر معکوس بده (دلار گرون تر شه!) /

2ehsan
11-07-2012, 18:38
قیمت گلکسی تب 7.7 به دلار چنده ؟
اگه امکان داره قیمت دلاری گلکسی نوت و نکسوس رو هم بگید
یا سایتی رو معرفی بکنید که قیمت به دلار بده

h!tman
11-07-2012, 20:58
از amazon.com یا ebay.com چک کنید

Faramarz-1
11-07-2012, 21:29

گلکسی تب 7.7 (نسخه 16 گیگ) حدود 560 دلار
گلکسی نوت (16 گیگ) حدود 540 دلار
گلکسی نکسوس (16 گیگ) هم حدود 440 دلار

البته همونطور که جناب h!tman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتند وبسایت Amazon.com منبع اصلی قیمت هاست...

Danitondar
12-07-2012, 17:26

درود
از سايت آمازون استفاده كنيد!
Amazon.com

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

SPY.07
13-07-2012, 12:49
سلام، من به شدت بین Nexusو ‏Xperia S موندم! الان من هرسایتی رو چک کردم تقریبا قیمتاشون یکیه !!حالا موندم کدوم رو بگیرم، دوربین مهم نیست ولی فکر کنم 16گیگ نکسس اذیت کنه از طرفی تا دلتون بخواد واسه نکسس کاستوم رام هست و همیت الان هم اندروید 4.1 اومده براش تازه خوشگل ترم هس :دیحالا پیشنهاد شما چیه؟

h!tman
13-07-2012, 14:53
گلکسی نکسوز از USB on The go پشتیبانی میکنه. مشکل حجم نخواهید داشت
به نظرم نکسس بهتره

abbasnajafzade
13-07-2012, 16:33
سلام من میخوام گالاکسی اس 3 بخرم
آیا روشی هست که در موقع خرید گوشی را تست کنم تا اگه مشکلی داشت یا اصل نبود مشخص بشه؟باتشکر

SPY.07
13-07-2012, 22:07
گلکسی نکسوز از USB on The go پشتیبانی میکنه. مشکل حجم نخواهید داشتبه نظرم نکسس بهترهآخه من میخوام موزیکام تو گوشی باشه، حجمشونم کم نیست ... برنامه ها هم که رو خود گوشیه

13گیگ خیلی نگران کنندس! این ورژن verizon قرار نیس بین المللی بشه؟!

h!tman
13-07-2012, 22:10
سلام من میخوام گالاکسی اس 3 بخرم
آیا روشی هست که در موقع خرید گوشی را تست کنم تا اگه مشکلی داشت یا اصل نبود مشخص بشه؟باتشکر
مشکل خاصی نداره
فقط روشن کنید کار کنید مشکلی نداشت که حله . صفحه نمایش اسپیکر میکروفن و ... رو چک کنید

آخه من میخوام موزیکام تو گوشی باشه، حجمشونم کم نیست ... برنامه ها هم که رو خود گوشیه13
گیگ خیلی نگران کنندس!این ورژن verizon قرار نیس بین المللی بشه؟!
وریزون LTE هست. بین المملی خبری نیست:دی
پس قید نکسس رو بزنید
یا بودجه ببرید بالاتر یا XS تهیه کنید

Faramarz-1
13-07-2012, 22:42
آخه من میخوام موزیکام تو گوشی باشه، حجمشونم کم نیست ... برنامه ها هم که رو خود گوشیه

13گیگ خیلی نگران کنندس! این ورژن verizon قرار نیس بین المللی بشه؟!
دوست عزیز شما که میخای 850 هزار تومن برای Xperia S بدی، 300 هزار تومن هم بزار روش و یک Galaxy S III بگیر که از هیچ نظر مشکلی نداره که بتونه یک گوشی باشه که راحت تا 3 سال بتونه از لحاظ سخت افزار دووم بیاره.

asa_59a
13-07-2012, 23:56
سلام
من می خوام تو رنج 400 450 یه گوشی بخرم xperia u نظرم رو جلب کرده - 425 تومن قیمت دارم - خواستم نظر دوستان رو هم بپرسم ببینم این گوشی مشکل خاصی نداره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر پیشنهاد بهتری هم دارید - نرجیحا با قیمت- حتما بفرمایید

h!tman
13-07-2012, 23:59
سلام
من می خوام تو رنج 400 450 یه گوشی بخرم xperia u نظرم رو جلب کرده - 425 تومن قیمت دارم - خواستم نظر دوستان رو هم بپرسم ببینم این گوشی مشکل خاصی نداره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر پیشنهاد بهتری هم دارید - نرجیحا با قیمت- حتما بفرمایید
با 5.9گیگ مموری که داره مشکلی ندارید؟

asa_59a
14-07-2012, 00:16
با 5.9گیگ مموری که داره مشکلی ندارید؟

سلام
نه عزیز ... مشکلی با اون ندارم فقط می خوام ببینم گوشی اوکی ای هست یا نه( مثلا بعضی از گوشی ها یه سری برنامه های اندروید رو ساپورت نمی کنند یا به هر نحوی بازی در میارند)
یه سوال هم دارم .... گوشی های سونی از نظر اورکلاک و کلا روت و اس آف چه وضعیتی دارند؟

h!tman
14-07-2012, 00:18
اس آف برای htc هست.
سونی بوت لودر آنلاک کردنش راحت تره. روتش هم به زودی میاد هرچند نیازی پیدا نمیکنید.
اگر با مموری مشکلی ندارید گوشی بسیار خوبیه

asa_59a
14-07-2012, 00:47
ممنون دوست عزیز
پس با این حساب گوشی دیگه ای تو این رنج پیشنهاد نمیشه درسته؟

mehdi perspolisi
14-07-2012, 13:25
سلام دوستان. ميخوام يه گوشي بخرم تا سقف 450 تومن.

حالا ميخواستم بدونم ray گوشي اي هست كه تا چند سال دوام بياره...؟! كلا شانس ندارم، تا يه گوشي ميخرم بعد از 6-7 ماه خراب ميشه...

بعد اين 300 MB حافظه داخلي اذيت نميكنه...؟! كم نيست...؟!

ممنون كه وقت ميذارين و جواب ميدين...

14-07-2012, 15:04
سلام دوستان. ميخوام يه گوشي بخرم تا سقف 450 تومن.

حالا ميخواستم بدونم ray گوشي اي هست كه تا چند سال دوام بياره...؟! كلا شانس ندارم، تا يه گوشي ميخرم بعد از 6-7 ماه خراب ميشه...

بعد اين 300 MB حافظه داخلي اذيت نميكنه...؟! كم نيست...؟!

ممنون كه وقت ميذارين و جواب ميدين...
Xperia U گزینه بهتریه.

mehdi perspolisi
14-07-2012, 15:32
Xperia U گزینه بهتریه.

Xperia U با حافظه ش مشكل دارم فقط...:41: وگرنه گوشي خوبيه...

mehrdad_h
14-07-2012, 23:10
با سلام
من می خواستم گوشی
Samsung Galaxy S III بخرم ولی فروشنده گفت دوربینش 8 هست و دوربین Sony Xperia S بهتره و12 هست
لطفا من رو راهنمایی کنید که کدوم گوشی در کل بهتر هست ودوربین هم برام مهمه
ممنون

Faramarz-1
14-07-2012, 23:51
Xperia U با حافظه ش مشكل دارم فقط...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وگرنه گوشي خوبيه...

حافظه‌اش مشکل بزرگی نیست دوست عزیز، چون USB-On-the-GO رو ساپورت میکنه و میتونید همیشه یک فلش مموری همراه خودتون داشته باشید.

Faramarz-1
14-07-2012, 23:55
با سلام
من می خواستم گوشی
Samsung Galaxy S III بخرم ولی فروشنده گفت دوربینش 8 هست و دوربین Sony Xperia S بهتره و12 هست
ممنون

دوست عزیز پیکسل فقط ابعاد عکسه و کیفیت رو معلوم نمیکنه، مهم کیفیت لنز هست که در آن S3 با آن که به Xperia S نمیرسه ولی بین 8 مگاپیکسلی ها یک کدوم از کم نظیرهاست... در ضمن S3 از پردازنده چهارهسته‌ای و پردازنده گرافیکی قدرتمند Mali-400MP4 داره، به علاوه اینکه نمایشگر S3 با توجه به اینکه از نوع Super AMOLED هست کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به LED backlit در Xperia S داره و همچنین S3 باتری قوی‌تری داره، ولی Xperia S هم با توجه به اینکه ارزون‌تره گزینه خوبیه ولی در نظر من اگر بودجه S3 رو دارید در خریدش درنگ نکنید!

mr_khodaei2008
15-07-2012, 16:47
سلام

من یه گوشی میخام بین 700 تا 800 تومن به غیر اس 2 بهترین گزینه را بهم پیشنهاد کنید با دلایل . بیشتر هم از سامسونگ باشه بهتره

ضمنا گوشی با اندروید 4 مشکلی نداشته باشه و راحت جواب بده

ممنون

h!tman
15-07-2012, 17:09
بهترین گزینه . Galaxy Nexus
با آندروید 4.1 هست!

h!tman
15-07-2012, 17:15
با سلام
من می خواستم گوشی
ممنون
درود دوست عزیز.چرند گفته. دوربین S3 بهتره

دوست عزیز پیکسل فقط ابعاد عکسه و کیفیت رو معلوم نمیکنه، مهم کیفیت لنز هست که در آن S3 با آن که به Xperia S نمیرسه ولی بین 8 مگاپیکسلی ها یک کدوم از کم نظیرهاست... در ضمن S3 از پردازنده چهارهسته‌ای و پردازنده گرافیکی قدرتمند Mali-400MP4 داره، به علاوه اینکه نمایشگر S3 با توجه به اینکه از نوع Super AMOLED هست کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به LED backlit در Xperia S داره و همچنین S3 باتری قوی‌تری داره، ولی Xperia S هم با توجه به اینکه ارزون‌تره گزینه خوبیه ولی در نظر من اگر بودجه S3 رو دارید در خریدش درنگ نکنید!
دوست عزیز چطور میگید که دوربین S3 به Xperia S نمیرسه؟!
توی کیفیت حتی از گلکسی اس2 هم عقب تره!

vimana
15-07-2012, 19:51
سلام دوستان
من از اين هفته ميخوام به جمع اندرويدي ها بپيوندم. ديگه از سيمبين خسته شدم.ديگه وقتشه!. (گوشيم در حال حاضر نوكيا N97 mini هستش) بودجه اي هم كه قرار دادم بيشينه 650 تومن هست. در حقيقت xperia arc s خيلي چشممو گرفته ولي تو هر سايتي كه review اين گوشي رو ميخونم نقطه ضعفش رو باتريش ميدونن و اينكه دوربين دوم نداره ( از قضا من يك سيمكارت رايتل هم دارم ولي ميتونم اين نوكيامو نگه دارم و به اين منظور ازش استفاده كنم در موقع لزوم.) - من زياد اهل بازي در گوشي نيستم. فقط بعضي مواقع چند دقيقه اي از اينترنت استفاده مي كنم و در روز شايد دو سه تايي تماس كوتاه- با اين كاربرد باتريش چقدر دووم مياره؟ اين رو هم بگم كه در خونه ما موبايل آنتن دهي خوبي نداره. با گوشي هاي قبليم كه sony ericsson بودند از لحاظ آنتن دهي مشكلي نداشتم ولي از اين لحاظ نوكيام فاجعه هست. غرض اينكه experia arc s ظاهرا آنتن دهيش خيلي خوبه و اين هم برام مهمه. حالا ميخواستم بپرسم كه برم سراغ همين گوشي يا به فكر HTC هم باشم و در اين صورت چه مدلي ؟

پيشاپيش ازتون سپاسگذارم

JOOYAND
15-07-2012, 20:53
:44:سلام .
من میخواهم یک گوشی بگیرم. اما نتوانستم اطلاعات زیادی به دست بیاورم. و در واقع نمیدانم باید چگونه اطلاعات را با نیازهایم تطابق بدهم.میدانم اندروید بهترین گزینه است .من زیاد اهل بازی نیستم . نمیدانمباید چه گزینه هایی را در نظر بگیرم. اصلا اساسا تفاوت قیمتها برای چی است؟
میدانم خیلی پردازنده مهم است . اما مگر پردازنده چقدر مهم است گه این تفاوت قیمت وجود دارد؟

لطفا در ضمینه خرید گوشی و روند آن کمکم کنید متشکرم

prince_fable
15-07-2012, 21:00
سلام دوستان
من از اين هفته ميخوام به جمع اندرويدي ها بپيوندم. ديگه از سيمبين خسته شدم.ديگه وقتشه!. (گوشيم در حال حاضر نوكيا N97 mini هستش) بودجه اي هم كه قرار دادم بيشينه 650 تومن هست. در حقيقت xperia arc s خيلي چشممو گرفته ولي تو هر سايتي كه review اين گوشي رو ميخونم نقطه ضعفش رو باتريش ميدونن و اينكه دوربين دوم نداره ( از قضا من يك سيمكارت رايتل هم دارم ولي ميتونم اين نوكيامو نگه دارم و به اين منظور ازش استفاده كنم در موقع لزوم.) - من زياد اهل بازي در گوشي نيستم. فقط بعضي مواقع چند دقيقه اي از اينترنت استفاده مي كنم و در روز شايد دو سه تايي تماس كوتاه- با اين كاربرد باتريش چقدر دووم مياره؟ اين رو هم بگم كه در خونه ما موبايل آنتن دهي خوبي نداره. با گوشي هاي قبليم كه sony ericsson بودند از لحاظ آنتن دهي مشكلي نداشتم ولي از اين لحاظ نوكيام فاجعه هست. غرض اينكه experia arc s ظاهرا آنتن دهيش خيلي خوبه و اين هم برام مهمه. حالا ميخواستم بپرسم كه برم سراغ همين گوشي يا به فكر HTC هم باشم و در اين صورت چه مدلي ؟

پيشاپيش ازتون سپاسگذارم

به نظرم samsung Galaxy s advance گزینه ی خوبیه

h!tman
15-07-2012, 22:00
سلام دوستان

پيشاپيش ازتون سپاسگذارم

Arc s ارزش این همه پول رو نداره
با بودجه شما galaxy S advance از طبقه 6 علائدین تهیه بشه. اگر هم میتونید بیشترش کنید 750تومن Galaxy Nexus بگیرید

:44:سلام .
من میخواهم یک گوشی بگیرم. اما نتوانستم اطلاعات زیادی به دست بیاورم. و در واقع نمیدانم باید چگونه اطلاعات را با نیازهایم تطابق بدهم.میدانم اندروید بهترین گزینه است .من زیاد اهل بازی نیستم . نمیدانمباید چه گزینه هایی را در نظر بگیرم. اصلا اساسا تفاوت قیمتها برای چی است؟
میدانم خیلی پردازنده مهم است . اما مگر پردازنده چقدر مهم است گه این تفاوت قیمت وجود دارد؟

لطفا در ضمینه خرید گوشی و روند آن کمکم کنید متشکرم
دوست عزیز اولیت هاتون چیه ؟
پردازنده قلب تپنده دستگاهتون هست. خیلی مهمه.بعد اون صفحه نمایش مهمه. چون چیزیه که شما لمسش میکنید
شما یک سقف قیمت هم لطف کنید

vimana
16-07-2012, 00:58
به نظرم samsung Galaxy s advance گزینه ی خوبیه

مرسي از اينكه جواب داديد. همونطور كه گفتم آنتن دهي قوي هم برام مهمه. سوني اريكسون هاي قديمي من از اين لحاظ فوق العاده بودن و موقع هايي كه بيشتر تو خونه هستم سيمكارتمو ميندازم تو سوني اريكسون 7 سال پيش خودم و مشكلي ندارم. آيا از لحاظ آنتن دهي گلكسي شما اطلاعي داريد؟ يا بهتره يه تاپيك جداگانه بزنم؟ اين موضوع برام خيلي مهمه.

با تشكر

Mool Tee
16-07-2012, 02:31
انتن دهی خوبی داره ولی خوب مثل گوشی های 7 سال پیش نیست 200 کیلومتر بری زیر زمین بعد انتن هم بده!

h!tman
16-07-2012, 11:51
انتن دهی خوبی داره ولی خوب مثل گوشی های 7 سال پیش نیست 200 کیلومتر بری زیر زمین بعد انتن هم بده!
اینطور نیست که قبلا دکل رو گوشی باشه الان نه.

مرسي از اينكه جواب داديد. همونطور كه گفتم آنتن دهي قوي هم برام مهمه. سوني اريكسون هاي قديمي من از اين لحاظ فوق العاده بودن و موقع هايي كه بيشتر تو خونه هستم سيمكارتمو ميندازم تو سوني اريكسون 7 سال پيش خودم و مشكلي ندارم. آيا از لحاظ آنتن دهي گلكسي شما اطلاعي داريد؟ يا بهتره يه تاپيك جداگانه بزنم؟ اين موضوع برام خيلي مهمه.

با تشكر
من مشکل انتی تو گوشی ندیدم

mr_khodaei2008
16-07-2012, 16:48
کسی جوابی برا من نداره

سلام

من یه گوشی میخام بین 700 تا 800 تومن به غیر اس 2 بهترین گزینه را بهم پیشنهاد کنید با دلایل . بیشتر هم از سامسونگ باشه بهتره

ضمنا گوشی با اندروید 4 مشکلی نداشته باشه و راحت جواب بده

ممنون

h!tman
16-07-2012, 18:26
عزیزم من گفتم که Galaxy nexus براتون بهترین گزینس

atlas-m
16-07-2012, 23:15
سلام.
لطفا منو در انتخاب یه گوشی Smartphone همراهی کنید!

سیستم عامل برای من مهم نیست فقط:
1. نرم افزارهای زیر را داشته باشد:

بازی Cut the Rope
نرم افزار مکالمه رایگان شبیه به Viber آندروید (VOIP)
نرم افزار بخش موسیقی خوب
نرم افزاری شبیه به Office میکروسافت
دیکشنری فارسی به انگلیسی و برعکس
نرم افزاری شبیه به iQuran آندروید (قرآن دیجیتالی)
نرم افزار ضبط صدا
نقشه و موقیعیت یاب و GPRS (شهرهای ایران را داشته باشد)
فایل منیجر مناسب برای مدیریت حافظه
مرورگر Opera یا Firefox و یا دلفین سامسونگ
تقویم شمسی
نرم افزاری برای مشاهده PDFها

2. از نظر سخت افزاری :

کیفیت ساخت خوب
دوربین بالای 5 مگاپیکسل
صفحه نمایش بزرگ (هرچی بزرگتر بهتر)

چندتا مدل خودم انتخاب کردم (بدون اولویت):
Samsung Wave 3 S8600
Sony Ericsson Xperia Neo V
Sony Ericsson Xperia Pro
(LG Optimus Hub (E510
Nokia 603
Samsung Galaxy Ace S5830

Faramarz-1
16-07-2012, 23:26
سلام دوست عزیز، از لحاظ نرم افزاری که شک نکنید اندروید همه آن ها رو داره ولی سیستم عامل بادا (Samsung Wave 3) و سیمبین (Nokia 603) بعید می‌دونم همه نرم افزارهایی که گفتید برایش باشه به طور کامل البته. در ضمن نرم افزارهای آینده‌ای که ممکنه بیاد و نظرتون رو جلب کنه احتمالش کمه واسه بادا یا سیمبین بیاد پس فقط گزینه‌های اندرویدی رو مد نظر داشته باشید. من بهتون بین این‌ها Sony Ericsson Xperia Pro رو توصیه می‌کنم که هم نرم افزارهایی که میخاید رو میشه براش تهیه کرد (از اونجایی که سیستم عاملش اندروید هست) و به علاوه دوربین 8 مگاپیکسلی + صفحه نمایش 3.7 اینچی LED backlit داره، قیمتش هم بین این‌ها از همه به صرفه تره. Neo V و Wave 3 هم خوب هستن اما بهتون به ترتیب و با توجه به نیازهایی که مطرح کردید این گوشی ها رو توصیه می‌کنم:
1- Sony Ericsson Xperia Pro
2-Sony Ericsson Xperia Neo V
3-Samsung S8600 Wave III
4-Samsung Galaxy Ace S5830
5-Nokia 603

اصلاً بهتون گوشی غیر آندرویدی توصیه نمی‌کنم چون مطمئنم پشیمون می‌شید! دیر یا زود.

atlas-m
16-07-2012, 23:36
من الان XPERIA™ mini pro دارم! (کاملا با آندروید آشنا هستم)
من توی یک سال گذشته که با گوشیم کار میکردم متوجه شدم که تمام نیازهای من همون هایی هستند که نوشتم.

vimana
16-07-2012, 23:46
اين galaxy s advance ظاهرا شك و شبه هايي هست راجع به آپديتش به اندرويد 4 ( فالوده بستني يا همچين چيزي؟:31:). شما كه اطلاعاتتون بيشتره حدس ميزنين آپديت اين گوشي بياد يا نه؟ من زياد رو اين چيزها حساس نيستم ولي داشتم فكر مي كردم اگه سال بعد خواستم بفروشمش دچار مشكل نشم چون به نوعي سيستم عاملش قديمي ميشه. ( فكر كنم اين ديگه آخر آينده نگريه!)

Faramarz-1
16-07-2012, 23:49
تاکنون که سامسونگ درباره این گوشی اصلاً حرفی نزده و تأیید نکرده که اندروید 4 میاد یا نه واسش، سامسونگ فقط واسه گوشی‌های Galaxy S2 (که آپدیتش اومد)، Galaxy R و Galaxy Note آپدیت اندروید 4 رو تأیید کرده. ولی امیدوارم اندروید 4 واسش بیاد چون اگه حتی تأیید بشه که میاد احتمالاً خودم هم میخرمش. سخت افزارش که میتونه اندروید 4 رو به راحتی جواب بده با توجه به 768 مگ RAM و 2 گیگ ROM و به علاوه سی پی یو Dual-core.

h!tman
17-07-2012, 00:53
از همه این ها قوی تر
Xperia U
بگذریم که تاپیک باید تو قسمت مشاوره باشه:)

h!tman
17-07-2012, 01:00
Ace2 تایید شده. ادونس که بهتر از ace2 هست پس حتما میاد

17-07-2012, 02:32
هیچدوم ، Xperia U همونطور که رضا گفت با اختلاف فاحشی از همه قوی تره.
جای تاپیک هم اینجا نیست.

atlas-m
17-07-2012, 09:49
از همه این ها قوی تر
Xperia U

هیچدوم ، Xperia U همونطور که رضا گفت با اختلاف فاحشی از همه قوی تره.
سلام.
ممنون بابت راهنمایی.
XPERIA™ U (مدل 8 گیگ) قیمتش 454 هزار تومان است. گوشی مورد نظر من حداکثر 430 هزار تومان باید باشه!!!
مشخصات XPERIA™ U خیلی هم بالا نیست. فقط پردازنده قوی تری داره (دو هسته ای). ضمنا از MicroSD پشتیبانی نمی کنه! مدل 8 گیگ اون فقط 4 گیگ قابل دسترس داره و خیلی کمه.

میشه لینک بخش مشاوره را برایم بگذارید؟

h!tman
17-07-2012, 09:58
نرم افزار هایی که معرفی کردید فوقش باشند 1گیگ. 5.9 گیگ اضافی براتون میمونه. در ضمن از USB On The GO پشتیبانی میکنه.
xPeria U طبقه 6ام علائدین داره 420 فروش میره
خیلی خیلی از مدل هایی که خودتون معرفی کردید بالاتره. cpu دو هسته ای و Gpu /مالی 400 چیز کمی نیست.

atlas-m
17-07-2012, 10:13
نرم افزار هایی که معرفی کردید فوقش باشند 1گیگ. 5.9 گیگ اضافی براتون میمونه. در ضمن از USB On The GO پشتیبانی میکنه.
xPeria U طبقه 6ام علائدین داره 420 فروش میره
خیلی خیلی از مدل هایی که خودتون معرفی کردید بالاتره. cpu دو هسته ای و Gpu /مالی 400 چیز کمی نیست.

من تهرانی نیستم!
توی همدان الان قیمتها خیلی بالاتر از اینترنته. حتی از دیجی کالا هم گرون تره. من نمیتونم XPERIA U با قیمت مناسب گیر بیارم. ضمنا خیلی بد ریخت نیست؟
برای رم هم باید بگم که در حال حاضر رم 8 گیگ کلاس 10 گوشیم (XPERIA mini pro) الان تا دینش پره! متاسفانه باید برم یه رم دیگه بخرم و اینو بند ازم به یکی با نصف قیمت (27 تومن قیمتش بود!)

atlas-m
17-07-2012, 10:21
ادامه پست در .: راهنمایی برای انتخاب یک Smartphone با قیمت 370 تا 430 :. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ادامه پیدا خواهد کرد!

mahsaafshar
17-07-2012, 11:02
سلام دوستان میدونم شاید اینجا جای مطرح کردن این سوال نباشه پس ادمین عزیز منو هدایت کنه چون جای مناسب برای طرح این سوال پیدا نکردم
من یه گوشی گالکسی وای سامسونگ دارم و تا حالا گشف نکردم چطور باید رینگتون شو آهنگ دلخواه گذاشت از کارت اس دی و میخوام راهنمایی کنید

fire159
17-07-2012, 11:42
. امروزه در بازار، اسمارت فون های بسیاری برای خریداران وجود دارد و گاهی تنوع در مشخصات سخت افزاری، ظاهر و قیمت این اسمارت فون ها به همراه تبلیغات گسترده، باعث سردرگمی خریداران شده و امکان انتخاب صحیح و مناسب را از آنها سلب می‌کند. به همین خاطر نقد ها و مقایسه های دو به دو اسمارت فون ها تهیه و منتشر می‌شوند که کمک بسزایی به انتخاب صحیح کاربران می‌کنند، اما با این وجود و همچنان به دلیل تعداد نسبتاً بالای اسمارت فون ها، برگزیدن بهترین اسمارت فون کاری دشوار و زمان گیر است که انجام آن برای برخی کاربران مقدور نیست. اما برای رفع این مشکل نیز راه حلی وجود داشته و آن انتشار لیستی از بهترین اسمارت فون هاست که توسط برخی از سایت‌های تخصصی در فواصل زمانی خاص منتشر می‌شود. این لیست‌ها، معمولاً در انتخاب اسمارت فون ها از معیارهای مشخص و حساب شده ای استفاده می‌کنند و به همین دلیل در بسیاری از موارد، این لیست‌ها اسمارت فون های یکسانی را به کاربران پیشنهاد می‌کنند که نشان از دقت و یکی بودن استاندارد ها در بین این سایت‌ها دارد.
تنها نکته ای که در خصوص این لیست‌ها لازم است مورد توجه قرار گیرد این است که معمولاً سایت‌های تخصصی این لیست‌ها را برای کاربران عادی طراحی کرده و کسانی که قصد خرید اسمارت فون هایی با تمرکز بر روی قابلیت‌های ویژه، مانند اسمارت فون هایی با بهترین دوربین، شارژ دهی بسیار بالا، مقاومت بیشتر و غیره دارند، می‌بایستی به طور تخصصی‌تر به انتخاب اسمارت فون اقدام کنند.

.

پنج اسمارت فون برتر جهان از نگاه CNET - نسبت ابعاد در تصویر بالا رعایت شده است برای کاربران عادی نیز هرچند چنین لیست‌هایی دقیق‌تر عمل کرده و مناسب‌تر هستند، اما نباید این نکته نیز فراموش شود که در انتخاب اسمارت فون های چنین لیست هایی، سلیقه نیز نقش داشته و بنابراین لزوماً مکان نخست این لیست به بهترین اسمارت فون تعلق نداشته، بلکه کاربران برای رسیدن به مناسب‌ترین گزینه، بهتر است بعد از انتخاب سیستم عامل، نیاز ها و میزان هزینه مورد نظر خود را نیز در کنار این لیست مورد توجه قرار داده و از نقد های تخصصی برای اطمینان از انتخاب خود بهره گیرند.
در زیر فهرستی از بهترین اسمارت فون های موجود در بازار که توسط یکی از معتبرترین سایت‌های دنیای فناوری یعنی CNET پیشنهاد شده، آمده است که می‌تواند به عنوان مرجع خوبی برای خریداران اسمارت فون ها مورد استفاده قرار گیرد.
1- Samsung Galaxy S III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اسمارت فونی مجهز به قوی‌ترین پردازنده چهار هسته ای، صفحه نمایش بسیار با کیفیت HD Super AMOLED ، دوربین بسیار عالی و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری دیگر. این اسمارت فون اندرویدی، قطعاً یکی از بهترین گزینه‌هاست که در تمام زمینه ها از عملکردی عالی برخوردار بوده و در بسیاری از وب سایت‌های دیگر نیز به عنوان بهترین اسمارت فون معرفی شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg 2- Motorola RAZR MAXX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این اسمارت فون از پردازنده دو هسته نسبتاً قدرتمند و صفحه نمایش Super AMOLED برخوردار است ولی دلیل موفقیت اصلی آن، باتری فوق‌العاده 3300mAh است که در کنار طراحی مستحکم و نسبتاً باریک بنده، Droid RAZR MAXX را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مطرح کرده است. البته رزولوشن صفحه نمایش، پردازنده گرافیکی و کیفیت دوربین این اسمارت فون در حد متوسط قرار دارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3- iPhone 4S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آیفون 4 اس نیازی به معرفی ندارد چرا که بر خلاف دیگر اسمارت فون های این لیست، آیفون سیستم عامل iOS را اجرا می‌کند و به نوعی معروف‌ترین عضو این لیست است. آیفون مزایای بسیاری داشته که از جمله آنها می‌توان به رابط کاربری دوست داشتنی، فروشگاه نرم افزاری App Store -- که کیفیت بسیار بالاتری نسبت به فروشگاه Goole Play اندروید دارد-- ، بهترین کیفیت دوربین در بین اسمارت فون های این لیست و پشتیانی طولانی در کنار امنیت بالاتر اشاره کرد. البته معایب این اسمارت فون از جمله صفحه نمایش با کیفیت کمتر، قیمت بالاتر و محدودیت‌های سیستم عامل iOS نیز نباید فراموش شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4- HTC One X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) HTC One X یک اسمارت فون بسیار قدرتمند 4 هسته ای است که از طراحی بسیار زیبا، باریک و مستحکمی برخوردار است. این گزینه نیز برای کاربرانی پیشنهاد می‌شود که به دنبال اسمارت فونی هستند که در همه زمینه ها کیفیت مطلوبی دارد. البته از نظر دوربین نمی‌توان این اسمارت فون را بهترین دانست، اما مجهز بودن به با کیفیت‌ترین نمایشگر موجود در بازار و رابط کاربری نسبتاً پیچیده تر HTC Sense در کنار قیمت مناسب، HTC One X را تبدیل به گزینه بسیار عالی کرده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5. HTC One S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) HTC One S یکی از زیباترین، مستحکم‌ترین و باریک‌ترین اسمارت فون ها در کلاس خود است که به همراه یک پردازنده قدرتمند دو هسته ای و نمایشگر بسیار با کیفیت Super AMOLED عرضه می‌شود. دوربین با کیفیت و رابط کاربری HTC Sense نیز از دیگر مزایای این اسمارت فون محسوب می‌شود.

برای مقایسه مشخصات فنی این اسمارت فون ها در قالب یک جدول به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمائید

منبع mobile.ir

saeediranzad
17-07-2012, 14:55
سلام
من گالاکسی وای ندارم؛ ولی این که میگم برای آندروید 4 هست که باید روی اون هم باشه.
Setting>Sound>Phone ringtone>Music library
میوزیک لیبراری ته لیست رینگتونهاست که هر آهنگی بخوای از توش انتخاب میکنی.

vimana
17-07-2012, 16:04
Ace2 تایید شده. ادونس که بهتر از ace2 هست پس حتما میاد

بسيار عالي. فكر كنم ديگه ميتونم اين ريسكو بكنم و برم سراغ ادونس. با اينكه تا حدودي دلم پيشه arc s گير هست. ولي فكر ميكنم ديگه سوني اريكسون بسمه. دو تا گوشي هاي قبليم ( قبل نوكيا) سوني اريكسون بودن. ارزششو داره كه اندرويد رو با يه برند جديدو متفاوت (البته براي من) و چه بهتر كه گلكسي شروع كنم. پس پنجشنبه برم ديگه؟ اميدوارم نا اميدم نكنه!

h!tman
17-07-2012, 16:28
S advanced گوشی ARc S رو قورت میده

mahsaafshar
17-07-2012, 18:10
سپاس سعید خان ولی
متاسفانه این گزینه
Music library
نیست تو این لیست
دوستان کسی هست بتونه از اینترنت اطلاعاتی اینجوری رو دربیاره رینگتون گالاکسی وای

mehrdad_h
17-07-2012, 20:50
سلام
من بعد مشورت تو این انجمن تصمیم گرفتم Samsung Galaxy S III رو بخرم ولی شنیدم فقط با میکروسیمکارت کار می کنه و قیمت میکروسیمکارت هم خیلی زیاده آیا این گفته درست است
و اگه من بخوام گوشی دیگه ای بخرم که داری سیستم عامل Android 4 باشه و دوربین قوی هم داشته باشه کدوم گوشی رو پیشنهاد میدین
ممنون

h!tman
17-07-2012, 21:37
ایرانسل میکرو سیم داره 5تومن
مغازه ها هم سیم رو میکرو میکنن باز 5تومن

SPY.07
18-07-2012, 12:29
سلام
من بعد مشورت تو این انجمن تصمیم گرفتم Samsung Galaxy S III رو بخرم ولی شنیدم فقط با میکروسیمکارت کار می کنه و قیمت میکروسیمکارت هم خیلی زیاده آیا این گفته درست است
و اگه من بخوام گوشی دیگه ای بخرم که داری سیستم عامل Android 4 باشه و دوربین قوی هم داشته باشه کدوم گوشی رو پیشنهاد میدین
ممنون

شما سیم کارت رو میدید بیرون براتون پانچ میکنن میشه میکرو سیم
قیمتی هم نداره رفیق من 2 تومن داد

JOOYAND
19-07-2012, 10:48
سلام.
من حدود 700 پول دارم . ولی لزومی نمیبینم بخواهم همه اش را برای گوشی خرج کنم.فکر کنم قیمتش در حدود500 باشه خوب باشه. اما نمیخواهم به خاطر پول از امکانات واقعا مفیدش دور بشوک. برای همین است که گیچ شدم. از قدیم گفته اند هرچه پول بدی آش میخوری. اما بحث اینه که مورد نیاز من و مصرفم چیه و برای همین قدر پول بدهم.
من تا حالا اندروید نداشتم و نمیدانم چه قابلیتها و امکاناتی دارد. فقط میدانم تا الان بهنرین است و باید اندروید بگیرم. اما نمیدانم متناسب با مصرف من چی هست وآیا لزومی دارد بروم و بهترین پردازنده و صفحه و... رابگیرم؟
تا الان من فکر میکنم استفاده ساده ای از موبایل دارم. اما با نرم افزار های اندروید آشنایی ندارم. اندروید 4 فرقش با بقیه انردویدها چیه و آیا در این رنج قیمت میشه 4 خرید؟
الان قیمت گالکسی2 را کسی دارد؟
این را هم بگم روجیه کنجکاو و فعالی دارم که از نرم افزار های به درد بخور استفاده میکنم. دنبال بازی نیستم . میخواهم به اینترنت وصل شود و بتوانم چک میل یا سرچ کنم. البته نمیدانم میشود راحت سرچ کرد یا نه. نمیخواهم خیلی بزرگ باشد و خیلی سنگین هم نباشد( به نسبت یک گوشی) . دوسست دارم از نرم افزارهای زیادی استفاده کنم تا به روز باشم . قیمتش هم به امکاناتش بیارزد. باتریش زود تمام نشود که با 7 تماس روزانه باید شارژشود. نمیخواهم هم که همش هنگ کنه یا کشش ریختن چند نرم افزار و کار باهاشون را نداشته باشه و همش گیر کند . خوب آنتن بدهد و لازم نباشد برای اینکه صدام برسد بلند صحبت کنم. طبیعتا بلوتوث و فضای کافی حافظه هم داشته باشد. اما خیلی اهل ریختن فیلم تو گوشیم نیستم. از لحاظ امنیتی هم قابل قبول باشد! صفحه نمایش هم که طبیعتا لمسی خواهد بود.:46:
میدانم سوالاتم زیاد شد . اماممنون میشوم که به همش جواب بدهید.
متشکرم که کمکم میکنید.

hasanmotori
19-07-2012, 14:33
سلام.
من حدود 700 پول دارم . ولی لزومی نمیبینم بخواهم همه اش را برای گوشی خرج کنم.فکر کنم قیمتش در حدود500 باشه خوب باشه. اما نمیخواهم به خاطر پول از امکانات واقعا مفیدش دور بشوک. برای همین است که گیچ شدم. از قدیم گفته اند هرچه پول بدی آش میخوری. اما بحث اینه که مورد نیاز من و مصرفم چیه و برای همین قدر پول بدهم.
من تا حالا اندروید نداشتم و نمیدانم چه قابلیتها و امکاناتی دارد. فقط میدانم تا الان بهنرین است و باید اندروید بگیرم. اما نمیدانم متناسب با مصرف من چی هست وآیا لزومی دارد بروم و بهترین پردازنده و صفحه و... رابگیرم؟
تا الان من فکر میکنم استفاده ساده ای از موبایل دارم. اما با نرم افزار های اندروید آشنایی ندارم. اندروید 4 فرقش با بقیه انردویدها چیه و آیا در این رنج قیمت میشه 4 خرید؟
الان قیمت گالکسی2 را کسی دارد؟
این را هم بگم روجیه کنجکاو و فعالی دارم که از نرم افزار های به درد بخور استفاده میکنم. دنبال بازی نیستم . میخواهم به اینترنت وصل شود و بتوانم چک میل یا سرچ کنم. البته نمیدانم میشود راحت سرچ کرد یا نه. نمیخواهم خیلی بزرگ باشد و خیلی سنگین هم نباشد( به نسبت یک گوشی) . دوسست دارم از نرم افزارهای زیادی استفاده کنم تا به روز باشم . قیمتش هم به امکاناتش بیارزد. باتریش زود تمام نشود که با 7 تماس روزانه باید شارژشود. نمیخواهم هم که همش هنگ کنه یا کشش ریختن چند نرم افزار و کار باهاشون را نداشته باشه و همش گیر کند . خوب آنتن بدهد و لازم نباشد برای اینکه صدام برسد بلند صحبت کنم. طبیعتا بلوتوث و فضای کافی حافظه هم داشته باشد. اما خیلی اهل ریختن فیلم تو گوشیم نیستم. از لحاظ امنیتی هم قابل قبول باشد! صفحه نمایش هم که طبیعتا لمسی خواهد بود.:46:
میدانم سوالاتم زیاد شد . اماممنون میشوم که به همش جواب بدهید.
متشکرم که کمکم میکنید.

ace 2 هست 520 30 تومنه دو هسته ایه و 768 مگ رم داره نمایشگر مناسبیم داره باتریشم خوبه نسبت به قیمتش ارزش خرید بالایی داره کمبود خاصی نداره
galaxy s advanc هم هست صفحش بزرگتره و amoled و مموری داخلی بیشتری داره 600 تومنه
هر دوتاشون به اندروید 4 آپدیت میشن
از سونی هم xperia sola هست امکاناتش تقریباً تو مایه های ace 2 ه 550 تومنه
xperia p هم هست 640 تومن امکانات خوبی داره ولی باتریش خیلی ضعیفه

vahid_crab708
19-07-2012, 16:23
برای سامسونگ گلکسی S2 جز پر فروش ها و بهترین ها است

Mool Tee
19-07-2012, 17:19
من یه گوشی می خوام بخرم که خیلی خوب باشه و قیمتشم از 1.300 بالا تر نره.. به نظر شما s3 بهتره یا htc one x???? به دوربین خیلی نیاز دارم.سرعتش که مهم ترینه...... و راستی قیمت این دوتا تو بازار ایران الان چنده؟

saeediranzad
19-07-2012, 17:20
من هم تا حالا اصلاً اسمارتفون نداشتم. اولیش همین سونی لایو ویت واکمن هست که خیلی ازش راضیم.
کاستیهاش: دوربین متوسط (که برام مهم نیست)، باتری متوسط (که برام کافیه)، صفحه TFT که زیر آفتاب خوب دیده نمیشه. کمی هم کلفته.
برتریهاش: استریوی پرتابل، در پخش موزیک هیچ گوشی به پاش نمیرسه. ارزان، در رده خودش ارزانترین گوشی با یک برند مشهوره. آندروید 2.3.4 و ارتقاء به 4.0.4. هنگ نداره، ریست نمیشه. فارسی نویسیش خیلی خوبه.

tasnim68
20-07-2012, 00:08
بین s iii و nexus کدوم سر تره؟ اندروید 4 گوشی بهتری از اینا هست؟

vimana
20-07-2012, 00:23
ظاهرا بالاخره رسمي شد. galaxy s advance هم در فاصله زماني اكتبر تا دسامبر آپگريد اندرويد 4 رو دريافت ميكنه. براي من كه خبر خوبي بود چون صبح گوشي رو خريدم در حالي كه اميدوار بودم قابليت اين آپگريد رو داشته باشه و شب هم اين خبر خوش رو خوندم.:31:

h!tman
20-07-2012, 00:31
بین s iii و nexus کدوم سر تره؟ اندروید 4 گوشی بهتری از اینا هست؟
S3 از همه نظر.

poonel
20-07-2012, 11:19
لطفاً یه چند تا گوشی دو سیم کارته اندروید معرفی کنید.

سرچ کردم، htc Desire v رو پیدا کردم که قیمتش با امکاناتش تناسب نداره. غیــــر از این چی هست؟

prince_fable
20-07-2012, 19:32
سپاس سعید خان ولی متاسفانه این گزینه Music library نیست تو این لیست دوستان کسی هست بتونه از اینترنت اطلاعاتی اینجوری رو دربیاره رینگتون گالاکسی وای سلام برو تو برنامه موزیک و آهنگی که میخوای رینگتون بذاری بزن پخش شه بعد منو رو بزن و بعد set as ringtone .

SEDRASOUL
20-07-2012, 20:03
سلام
دوستان من حدود قیمت 600 گلکسی ادونس رو انتخاب کردم نظر شما چیه؟؟
ممنون

armin 76
20-07-2012, 20:17
سلام
دوستان من حدود قیمت 600 گلکسی ادونس رو انتخاب کردم نظر شما چیه؟؟
ممنون

دقیقا واسه چه کاری میخایی؟

desire s
one v
گزینه های تقریبا بهترین

poonel
20-07-2012, 21:03

سرچ کردم، htc Desire v رو پیدا کردم که قیمتش با امکاناتش تناسب نداره. غیــــر از این چی هست؟

اساتید، لطفاً سوال بالا رو هم جواب بدید. برای خرید عجــــله دارم.

JOOYAND
20-07-2012, 21:22
ace 2 هست 520 30 تومنه دو هسته ایه و 768 مگ رم داره نمایشگر مناسبیم داره باتریشم خوبه نسبت به قیمتش ارزش خرید بالایی داره کمبود خاصی نداره
galaxy s advanc هم هست صفحش بزرگتره و amoled و مموری داخلی بیشتری داره 600 تومنه
هر دوتاشون به اندروید 4 آپدیت میشن
از سونی هم xperia sola هست امکاناتش تقریباً تو مایه های ace 2 ه 550 تومنه
xperia p هم هست 640 تومن امکانات خوبی داره ولی باتریش خیلی ضعیفه

سلام. ace 2 مال چه برندی است؟ اگر سامسونگه قیمتش را مطمئن هستی؟
درباره htc نظرت چیه؟
میشه درباره آنها وسرعت و قابلیتهایشان نسبت به هم توضیح بیشتری بدهی؟

h!tman
20-07-2012, 22:06
سلام. ace 2 مال چه برندی است؟ اگر سامسونگه قیمتش را مطمئن هستی؟
درباره htc نظرت چیه؟
میشه درباره آنها وسرعت و قابلیتهایشان نسبت به هم توضیح بیشتری بدهی؟
Ace 2 سامسونگه
و قیمتش 550 یا 540ه
کلا اچ تی سی به جز وان اکس و وان اس گوشی خوبی نداره :)

اساتید، لطفاً سوال بالا رو هم جواب بدید. برای خرید عجــــله دارم.

دقیقا واسه چه کاری میخایی؟

desire s
one v
گزینه های تقریبا بهترین
چطور یک گوشی دو هسته ای با S amoled از این ها گزینه بهتری نیست؟!

poonel
20-07-2012, 22:21
استاد h!tman سوال بنده این بود :

danavan
20-07-2012, 22:45
دوستان بین Xperia Arc S و Sony Xperia U-8GB کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
تو همین قیمت حد اکثر تا 600 تومن چه مدلی از HTC رو پیشنهاد میدید. هرچه ارزونتر بهتر :D
خودم Sony Xperia U-8GB رو ترجیح میدم، لطفا سامسونگ معرفی نکنید . توجه کنید برای هدیه به یک دختر .

SEDRASOUL
20-07-2012, 23:09
تو همین قیمت حد اکثر تا 600 تومن چه مدلی از HTC رو پیشنهاد میدید. هرچه ارزونتر بهتر :D
خودم Sony Xperia U-8GB رو ترجیح میدم، لطفا سامسونگ معرفی نکنید . توجه کنید برای هدیه به یک دختر .

تو رنج 600
HTC ONE V
XPERIA SONY SOLA
SONYERICSSON ARC S
مناسبترین گزینه ها هستن و چون برای یه دختر میخوای بهتر بین ARC S و SOLA انتخاب کنی چون ظاهر قشنگتری دارن

danavan
21-07-2012, 00:00
تو رنج 600
HTC ONE V
XPERIA SONY SOLA
SONYERICSSON ARC S
مناسبترین گزینه ها هستن و چون برای یه دختر میخوای بهتر بین ARC S و SOLA انتخاب کنی چون ظاهر قشنگتری دارن

مرسی تو دی جی کالا که این گوشی ها رو مقایسه کردم ARC S از همه نظر از sola و one v و xperia-u بهتر بود فکر کنم سفیدش همونیه که میخواام . فقط باطریش یکم میترسونتم ! خیلی ازش بد میگن . ولی گویا بهترین اندرویدهام حداکثر 3روز شارژ نگه میدارن درسته؟
اگر این طوره که باهاش یه جور باید کنار اومد درسته؟

khashayar7206
21-07-2012, 08:04
مرسی تو دی جی کالا که این گوشی ها رو مقایسه کردم ARC S از همه نظر از sola و one v و xperia-u بهتر بود فکر کنم سفیدش همونیه که میخواام . فقط باطریش یکم میترسونتم ! خیلی ازش بد میگن . ولی گویا بهترین اندرویدهام حداکثر 3روز شارژ نگه میدارن درسته؟

arc s از همه نظر بهتر نیست
از نظر قدرت CPU و GPU سونی XPERIA U نسبت به ARC S برتری داره.
و تراکم پیکسل XPERIA U هم بالاتره.
ولی در کل ARC S هم از چند جهات برتری داره.
مثلا صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت و کیفیت دوربین خوب
و تو اجرای برنامه هم کم نمیاره

من خودم ARC S دارم و راضیم
ولی یه مشکل هم داره که باطری زود تموم میکنه و پشتش داغ میکنه
ولی ا داغ کردنشو ندیدم که برای کسی مشکل درست کنه

h!tman
21-07-2012, 08:32
شما دو سیم کارده تهیه نکنید و دو تا گوشی تهیه کنید خیلی بهتره. چون اگر در جریان تکنولوژی بیفتید میبینید که گوشیتون اذیت میکنه.
یک لحظه فکر کردم به این اشاره کردم :دی ولی اشاره نکردم :)
و این که Desire V رو 700پاش پول ندید . Galaxy Y خیلی بهتره .

به نظر منم Sola بهتره. Brand سونی کلا کلاس کاریش خیلی بالاتره و مدل های جدیدش هم دخترونه

بله درسته.
هیچ اسمارت فونی اینقدر نگه نمیداره حتی آیفون. اون 1100ه اینقدر نگه میداره :دی
Sola بهترین گزینس احتمالا:)
مخصوصا این رنگ

ANDROYD3
21-07-2012, 13:57

خب سونی جدیدتره - حافظه داخلی بیشتر ولی کارت نمی خوره که بده
طراحی آرک نازک تره ولی پایینه سونی قشنگ تره
دو هسته بودن سونی خوبه ولی سرعت آرک بهتره که به کار نمیاد
دوربین آرک بهتره
سنسور های سونی بهتره ولی آرک از نظر مدیا - اندازه - باتری - سرعت بهتره
اچ تی سی هم وان وی داره که باحاله
حالا خودتون میدونید ولی پیشنهاد من بین آرک و سونی یو بهتون آرک اس رو پیشنهاد می کنم

atlas-m
21-07-2012, 15:09
سلام.
دوستان نظرشون در رابطه با XPERIA Neo V با قیمت 395 هزار تومان (همدان) چی هست؟ (حداکثر بودجه 415 هزار تومان)

گوشی خودم XPERIA™ mini pro هست که به علت کوچک بودن دارم میدم بره (215 هزار تومان)

atlas-m
22-07-2012, 23:20
سلام.
دوستان نظرشون در رابطه با XPERIA Neo V با قیمت 395 هزار تومان (همدان) چی هست؟ (حداکثر بودجه 415 هزار تومان)

گوشی خودم XPERIA™ mini pro هست که به علت کوچک بودن دارم میدم بره (215 هزار تومان)
کسی جواب مارو نمیده?

Sent from my XPERIA mini pro using Tapatalk 2

30vil
22-07-2012, 23:41

الجی اپتیموس net dual

mohsenbabaee24
23-07-2012, 22:11
سلام رفقا
من بین رنج 300 تا 500 میخوام گوشی بخرم
به نظرتون کدوم مدل رو انتخاب کنم
HTC Desire C
HTC Legend
HTC Wildfire S
Samsung Wave M S7250
Samsung Wave S8500
Samsung Galaxy Fit
Samsung Galaxy Ace
Samsung Galaxy Gio
Sony Ericsson Live
Sony Ericsson XPERIA Neo
Sony Ericsson Xperia ray
پیشنهادتون رو با دلیل بگید
اگه مدل بهتری میشناسین لطفا بگید
ممنون

2ehsan
23-07-2012, 23:31
من گلکسی ایس رو میپسندم

h!tman
24-07-2012, 01:25
520 میتونید Ace2 تهیه کنید
از همشون بهتره :)

24-07-2012, 01:35
Ace 2 کمی بالاتر از 500
Xperia U حدود 450

___lord___
24-07-2012, 13:22
سلام دوستان

در مورد htc desire g7 کمی لطلاعات میخواستم

ممنون :11:

armin 76
24-07-2012, 13:32
سلام دوستان

سلام .
"در مورد htc desire g7 " دیزایر جی7 ؟هفت جی ؟

vahidsport
24-07-2012, 13:57
قیمت اس 2 با رم 16 و اس 3 رو می خواستم البته هر دو با گارانتی اصلی فقط و گارانتی هم برام مهمه قیمت رو با گارانتی اصلی بگید
ممنون

h!tman
24-07-2012, 14:29
Ace 2 کمی بالاتر از 500
Xperia U حدود 450
425تومنه U

سلام دوستان

این چه مدلی هست؟:دی

armin 76
24-07-2012, 14:33
قیمت اس 2 با رم 16 و اس 3 رو می خواستم البته هر دو با گارانتی اصلی فقط و گارانتی هم برام مهمه قیمت رو با گارانتی اصلی بگید
ممنون

سلام
گلکسی اس3 با گارانتی 1میلیون 320 هزار تومان .دیجی
گلکسی اس 2 با گارانتی 899 هزارتومان .دیجی

armin 76
24-07-2012, 14:35
425تومنه U

این چه مدلی هست؟:دی

اگه آیپاد تاچ بود میگفتیم مثلا میخواسته بنویسه 3g یا... اشتب کرده !

ولی دوست عزیز همچین چیزی نداریم !!

akbarrazmi
24-07-2012, 15:13
سلام

بچه ها من حد اکثر بودجه ام 600 تومان است

میخوام HTC بگیرم

بهترین گذینه چیه؟ و ایا با کمی بالا بردن مثلا 20 -30 تومن میشه بهتر رو گرفت؟

گفتن فقط desire s میشه گرفت که میگن واقعا قدیمیه..

ممنون میشم راهنمایی کنید.

mohsenbabaee24
24-07-2012, 16:40
ممنون از اساتید محترم بابت راهنمایی هاشون
سه گوشی زیر رو تو سایت ی اس ام آرنا مقایسه کردم
لطفا نظر نهایی تون رو بگید
ممنون
نئو وی
ارزون تر از بقیه - خروجی اچ دی - سی پی یو 1 - گرافیک ضعیف
ایکسپریا یو
قیمت متوسط - سی پی یو دوهسته ای 1 - صدای 3بعدی - رم 4 گیگ
آیس 2
گرونتر از همه - سی پی یو دو هسته ای 800 - بلوتوث ورژن3
به نظرتون کدوم بهتره؟
مموری نخوردن اکسپریا یو انتخاب رو سخت کرده
روی 4 گیگ رم 30 تا بازی و نرم افزار خوب و با کیفیت میشه نصب کرد؟آگه بشه فکر کنم همین از بقه بهتره . نظر شما چیه؟
بازم ممنون از کمک هاتون

h!tman
24-07-2012, 18:47
Ace 2 از همشون بهتره. به خاطره قضیه مموری .و رم بیشتر

h!tman
24-07-2012, 18:48
سلام

میخوام HTC بگیرم

DHD و Desire S هستند. هر چند برند اچ تی سی کلا ارزش خرید نداره

ANDROYD3
25-07-2012, 01:45
دقیقا چرا شما این رو میگید؟

Faramarz-1
25-07-2012, 02:06

cool! اچ تی سی بعد از سامسونگ دومین Leader اندرویدی هست و به نظر من در مدل های top و flagship بهترینه چون بر خلاف سامسونگ پشتیبانی خوبی داره و آپدیت ها رو سریعاً میده بیرون. عجیبه..... البته در گوشی های رنج قیمت متوسط کمی گرونه و سامسونگ بیشتر توصیه میشه.

Faramarz-1
25-07-2012, 02:23
سلام

میخوام HTC بگیرم

HTC One V گزینه خوبیه فقط یک ضعف بزرگ و اون هم اینه که دوربین جلو نداره....

Retired User
25-07-2012, 04:40
سلام من حداکثر 700-800 میتونم بذارم واسه گوشی
گوشی قبلیم 5800 بود که 4 سالی هست که دارمش
----
بیشتر نظر خودم رو گوشیهای سامسونگه چون حالت مستطیلی داره که من بیشتر خوشم میاد تا بیضی شکل htc
اغلب استفادم موزیک و مسیج و اینترنت و کمتر هم تماس تلفنیه
(beats audio رو لپتاپم خیلی موثره در مورد گوشی ها هم همینطوره؟ مثل Desire V )
-----
چند تا سوال ساده هم داشتم
نسخه های مختلف آندروید رو میشه آپدیت کرد ؟
مثلا من اگه Samsung Galaxy Ace Plus S7500 رو بخرم میتونم ورِژن 4 رو نصب کنم؟
اصلا مهم ترین فرق این ورژنها چیه؟
-----
لطفا یه توضیح هم درباره تفاوتهای نوع صفحه نمایش و مدل پردازنده و اینکه کدوم مدلها بهتر هستند بدید
شرمنده اگه طولانی شد
ممنون

-----
ویرایش:
ظاهر GALAXY R I9103 رو پسندیدم و کارایی S2
هر 2 به 4 آپدیت میشن؟

MR.CART
25-07-2012, 05:04
فرق اساسی s با s advance چیه؟
قیمتا چنده؟

25-07-2012, 06:04
cool! اچ تی سی بعد از سامسونگ دومین Leader اندرویدی هست و به نظر من در مدل های top و flagship بهترینه چون بر خلاف سامسونگ پشتیبانی خوبی داره و آپدیت ها رو سریعاً میده بیرون. عجیبه..... البته در گوشی های رنج قیمت متوسط کمی گرونه و سامسونگ بیشتر توصیه میشه.
توی های اند هم عملکرد خوبی تا الان نداشته ، سری وان امسال ایراد های کمی نداشتن و سنسیشن های اند پارسال هم که یک فاجعه به تمام معنا بود.
در رابطه با آپدیت هم من تا حالا برتری واضحی نسبت به سایر برند ها ازش ندیدم!
آپدیت ICS ــی هم که واسه سنسیشن اومد در حدی بود که تقریبا غیر قابل استفاده بود.

HTC One V گزینه خوبیه فقط یک ضعف بزرگ و اون هم اینه که دوربین جلو نداره....
ایشون با 600 تومن میتونن Galaxy S Advance و Xperia P بگیرن ، گزینه های بهتری نیستن؟!

سلام من حداکثر 700-800 میتونم بذارم واسه گوشی
گوشی قبلیم 5800 بود که 4 سالی هست که دارمش
----
بیشتر نظر خودم رو گوشیهای سامسونگه چون حالت مستطیلی داره که من بیشتر خوشم میاد تا بیضی شکل htc
اغلب استفادم موزیک و مسیج و اینترنت و کمتر هم تماس تلفنیه
(beats audio رو لپتاپم خیلی موثره در مورد گوشی ها هم همینطوره؟ مثل Desire V )
-----
چند تا سوال ساده هم داشتم
نسخه های مختلف آندروید رو میشه آپدیت کرد ؟
مثلا من اگه Samsung Galaxy Ace Plus S7500 رو بخرم میتونم ورِژن 4 رو نصب کنم؟
اصلا مهم ترین فرق این ورژنها چیه؟
-----
لطفا یه توضیح هم درباره تفاوتهای نوع صفحه نمایش و مدل پردازنده و اینکه کدوم مدلها بهتر هستند بدید
شرمنده اگه طولانی شد
ممنون

-----
ویرایش:
ظاهر GALAXY R I9103 رو پسندیدم و کارایی S2
هر 2 به 4 آپدیت میشن؟
Galaxy R انتخاب مناسبی نیست تحت هیچ شرایطی.
به Galaxy Nexus هم فکر کنید ، Galaxy Nexus و S II بهترین انتخاب ها توی این رنج هستن.

فرق اساسی s با s advance چیه؟
قیمتا چنده؟
سخت افزار S Advance قوی تره.

h!tman
25-07-2012, 10:58
Yakh!:دی
آپدیت برای گوشی ها و از کار افتادن وایفای؟ باز دم سامسونگ گرم که اینجوری عمل نکرده . دیر داده ولی خوب بوده!
کلا در رنج ضعیف متوسط و بالا الکی گرونه .
حکایت One S ه!

Faramarz-1
25-07-2012, 14:25
ایشون با 600 تومن میتونن Galaxy S Advance و Xperia P بگیرن ، گزینه های بهتری نیستن؟!

بله، اما ایشون گفتن HTC و من پاسخشون رو دادم، معلومه که S Advance بهتره، حقیقتاً خود بنده هم که میخام اسمارت فون / تبلت تازه بگیرم بین Galaxy S Advance و Galaxy Tab 7.0 Plus موندم که هر دوشون سامسونگه! من fan boy نیستم که عزیز.... هیچ کدوم از این شرکتا مال پدرم نیستند که....

Danitondar
25-07-2012, 14:29
درود
محض اطلاع من با چند مدل Advance کار کردم یه مقدار لگ کارخونه ای داره که اگه کسی میخواد شقنگ همه چیز صاف باشه شاید یه مقدار اذیتش کنه!
با والپیپر Live هم کند شد کاملا!

armin 76
25-07-2012, 14:35
درود
محض اطلاع من با چند مدل Advance کار کردم یه مقدار لگ کارخونه ای داره که اگه کسی میخواد شقنگ همه چیز صاف باشه شاید یه مقدار اذیتش کنه!
با والپیپر Live هم کند شد کاملا!

شما اینو میگی ما چی بگیم.
خوبه ادونس 2 هسته ای و اینطور شده .
ماله من s ، i9000 یکهسته ایه .داغونه همون واپیپر معمولی هم به زور نشون میده !
کلا همه چی هنگیه .
میخوام ردش کنم بره

Danitondar
25-07-2012, 14:44
کلا همه چی هنگیه .
میخوام ردش کنم بره
آره متوجهم خود سامسونگ هم تایید کرده که گلکسی اس 1 کلا پر از باگ و لگ هست!
ولی خوب شما اگه یه همتی کنی روتش کنی و رام و کرنل رو عوض کنی هرجور دوست داری برای شما کار میکنه!

akbarrazmi
25-07-2012, 15:26
بله، اما ایشون گفتن HTC و من پاسخشون رو دادم، معلومه که S Advance بهتره، حقیقتاً خود بنده هم که میخام اسمارت فون / تبلت تازه بگیرم بین Galaxy S Advance و Galaxy Tab 7.0 Plus موندم که هر دوشون سامسونگه! من fan boy نیستم که عزیز.... هیچ کدوم از این شرکتا مال پدرم نیستند که....

من اول میخواستم Sony sola یا Sony P بگیرم حتی U ولی هر کدومشون مشکل جدی دارن:

سولا که فناوری لمسیش واقعا معلوم نیست چجوریه و کلا من به تاچ این گوشی و کیفیت ساختش شک دارم
پی که همه میگن باطریش ضعیفه + مموری نمیخوره

یو هم دوست داشتم واقعا.. ولی اینم مموری نیمخوره!

من متاسفانه یه عادت بدی دارم و به برند حساس هستم.. مخصوصا نوکیا و سامسونگ که کلا نمیتونم باهاشون کار کنم.. و برند محبوب من HTC sony ericsson هست.. حالا شما بگید من چی بخرم که از نظر روحی هم منو خوشحال کنه!

h!tman
25-07-2012, 16:07
آره متوجهم خود سامسونگ هم تایید کرده که گلکسی اس 1 کلا پر از باگ و لگ هست!
ولی خوب شما اگه یه همتی کنی روتش کنی و رام و کرنل رو عوض کنی هرجور دوست داری برای شما کار میکنه!

کلا همه چی هنگیه .
میخوام ردش کنم بره
رام ICS استیبل نصب کنید
من GalaXy S رو بدون باگ و لگ میبینم! شما چه رامی دارید نمیدونم
S Advanced هم به خاطر تاچ ویز یک لگ 0.1 ثانیه بین اسکرول منو داره . دیگه مشکلی نداره

Faramarz-1
25-07-2012, 16:35
من اول میخواستم Sony sola یا Sony P بگیرم حتی U ولی هر کدومشون مشکل جدی دارن:

سولا که فناوری لمسیش واقعا معلوم نیست چجوریه و کلا من به تاچ این گوشی و کیفیت ساختش شک دارم
پی که همه میگن باطریش ضعیفه + مموری نمیخوره

یو هم دوست داشتم واقعا.. ولی اینم مموری نیمخوره!

من متاسفانه یه عادت بدی دارم و به برند حساس هستم.. مخصوصا نوکیا و سامسونگ که کلا نمیتونم باهاشون کار کنم.. و برند محبوب من HTC sony ericsson هست.. حالا شما بگید من چی بخرم که از نظر روحی هم منو خوشحال کنه!

دوست عزیز، سولا هیچ مشکلی نداره از لحاظ فناوری لمس بلکه یک مزیت بزرگ داره نسبت به دیگر گوشی ها و اینکه تکنولوژی Floating touch رو داره یعنی میتونید از فاصله به مراتب بیشتر آیکون ها رو انتخاب کنید و بهترین انتخاب با توجه به شرایطتون همون Sola هستش البته اگر بتونید با سامسونگ کنار بیاید S Advance واقعاً گزینه عالی‌ایه...

amiva
25-07-2012, 17:51
سلام دوستان دنبال یه گوشی تو رنج قیمت 550 هستم
چه گوشی هایی پیشنهاد میکنید؟
خودم گشتم به این دو تا رسیدم:
Galaxy S Plus (I9001 8GB
Galaxy Ace 2

مارک برام مهم نیست، کارکردش مهم تره
ممنون دوستان

h!tman
25-07-2012, 20:12
سلام دوستان دنبال یه گوشی تو رنج قیمت 550 هستم
چه گوشی هایی پیشنهاد میکنید؟
خودم گشتم به این دو تا رسیدم:
Galaxy S Plus (I9001 8GB
Galaxy Ace 2

مارک برام مهم نیست، کارکردش مهم تره
ممنون دوستان
Ace 2 بهتره
و در ضمن
20-30بیشتر Xperia sOla

akbarrazmi
26-07-2012, 00:39
سلام

خوب بچه ها با توجه به نظراتی که در بالا دادید به نظر شما بین

Arc S و sola دیسایر اس و اچ تی سی وان وی

کدوم بهتره؟ به سولا بد بینم. با باطریش که به نظر خیلی ضعیفه..

برای من اولا دوام مهمه
باطری
کیفیت صفحه
سرعت پردازش و سریع بودن
شیک و با کلاس بودن

الویت دارند..

من واقعا موندم تا 600 تومن چی بگیرم.. قبلا هم گفتم فقط اچ تی سی و سونی و سونی اریکسون در نظرم هست با بقیه برند ها نیمتونم کار کنم.

Mool Tee
26-07-2012, 01:10
رو سونی اریکسون دیگه به اندازه محصولات جدید سونی مثل SOLA ساپورت نمیشه!!!