PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

star_1000
23-04-2012, 16:56
سلام
یه مشکلی برای خرید دارم
به نظرتون بین این گوشی ها کدوم یکی نسبت به قیمتش ارزش خرید داره

samsung galaxy S2
Samsung nexus
Htc sensetion
Htc incridible S

و یه سوال دیگه چند نوع S2 هست و چه فرقی با هم دارن (البته به جز ظرفیت حافظش)

PersiAndroid
23-04-2012, 17:00
1- s2
2- gnex
.
.
.
.
98387437432672323- sensatin
.
.
.
.
4444454489789753465473-incridible S

آخراي اين پست نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hasanmotori
23-04-2012, 17:04
سلام
یه مشکلی برای خرید دارم
به نظرتون بین این گوشی ها کدوم یکی نسبت به قیمتش ارزش خرید داره

samsung galaxy S2
Samsung nexus
Htc sensetion
Htc incridible S

و یه سوال دیگه چند نوع S2 هست و چه فرقی با هم دارن (البته به جز ظرفیت حافظش)

گلکسی نکسوس بهترین انتخابه قیمتشم 850 تومنه که به زودی به زیر 800 تومنم میرسه

.:PAR3A:.
23-04-2012, 17:11
نسبت به ONE X گفتم که قیمتش بالای 1250 ه
One X همون 1200 ــه که اختلاف 350 میشه.
+

گلکسی نکسوس بهترین انتخابه قیمتشم 850 تومنه که به زودی به زیر 800 تومنم میرسه
امیدواری دادناتون تو حلقم. :| من آخر این هفته میرم بگیرم یهو 100ت نیاد پایین. :((

hasanmotori
23-04-2012, 22:09
امیدواری دادناتون تو حلقم. :| من آخر این هفته میرم بگیرم یهو 100ت نیاد پایین. :((

هنوز جا برای افت قیمت داره ... plemix میده 420 دلار دقیقاً هم قیمت htc rhyme که اینجا حدود 700 تومنه
اینم بار جدید برسه میاد رو 700-750

soheilnouri
24-04-2012, 01:12
امروز یکی اومد موبایلشو بارسال خریده بود...ایکس بریا x10..خیلی تمیز بود...از اون گنده ها.....سونی اریکسون...دستخه دومش با 10 ماه کار کرد و تمیز چقدر میارزه؟

hamed999
24-04-2012, 11:03
یه سوال
گالکسی نکسوس با چیپ 4460 در مقابل گالکسی اس 2 یا گوشی هایی با ادرنو 220 تو بازی و کارهای گرافیکی کم میاره ؟ اگه اره چه قدر ؟ مگه نباید نکسوس ها همیشه قویترین باشن اما همیشه یه گوشی متوسط به بالا هستن و فقط ادم واسه ساپورتش وسوسه میشه بخره

24-04-2012, 15:28
قیمتشون که بالاترین نیست که بخوان قویترین باشن. از S II و Adreno 220 ها از این نظر ضعیف تر هستن. اما نقاط قوت دیگری دارن و SGX540 هم حالا حالا ها کم نمیاره.

Amir rza
24-04-2012, 16:47
سلام به اساتید محترم.:11:
بنده یه سوالی دارم.
من قصد خرید گوشی دارم و مخوام بین Sony Ericsson Xperia X8 و Samsung C6712 Star II DUOS یکی رو بخرم.
البته بگم که این گوشی سامسونگ سیستم عامل نداره.
اول خواستم X8 بگیرم ولی این گوشی سامسونگ هم مزایایی هم داره که منو به شک انداخته که کدومو بخرم.:13:
همه چی X8 بهتره به غیر از:
1-بلوتوث X8 ورژن 2.1 هست درحالی که بلوتوث سامسونگ 3.0.
2-X8 قابلیت پشتیبانی از آفیس و PDF رو نداره درحالی که سامسونگ داره.
3-فرمت های پشتیبانی شده در اینترنت سامسونگ WAP 2.0/xHTML, HTML هستند درحالی که X8 فقط HTML رو پشتیبانی میکنه.
4-...(منطورم اینه که مزیت های دیگه ای هم داره اما یا زیاد مهم نیسن یا اصلا یادم نیس.:13:)
البته بگم که اندروید X8 از 2.1 بالا نمیره که فکر نکنم برای الان خوب باشه.:19:
لطفا کمکم کنید و بگید کدوم یک به نظر شما بهتره؟:13:

hasanmotori
24-04-2012, 16:53
سلام به اساتید محترم.:11:
بنده یه سوالی دارم.
من قصد خرید گوشی دارم و مخوام بین Sony Ericsson Xperia X8 و Samsung C6712 Star II DUOS یکی رو بخرم.
البته بگم که این گوشی سامسونگ سیستم عامل نداره.
اول خواستم X8 بگیرم ولی این گوشی سامسونگ هم مزایایی هم داره که منو به شک انداخته که کدومو بخرم.:13:
همه چی X8 بهتره به غیر از:
1-بلوتوث X8 ورژن 2.1 هست درحالی که بلوتوث سامسونگ 3.0.
2-X8 قابلیت پشتیبانی از آفیس و PDF رو نداره درحالی که سامسونگ داره.
3-فرمت های پشتیبانی شده در اینترنت سامسونگ WAP 2.0/xHTML, HTML هستند درحالی که X8 فقط HTML رو پشتیبانی میکنه.
4-...(منطورم اینه که مزیت های دیگه ای هم داره اما یا زیاد مهم نیسن یا اصلا یادم نیس.:13:)
البته بگم که اندروید X8 از 2.1 بالا نمیره که فکر نکنم برای الان خوب باشه.:19:
لطفا کمکم کنید و بگید کدوم یک به نظر شما بهتره؟:13:

استار که نوشتی 2 سیم کارتست مگه دو سیم کارته میخای ؟
یکم بیشتر هزینه کن xperia mini بردار 270 تومنه خیلی بهتر از این دوتاست

Amir rza
24-04-2012, 17:10
استار که نوشتی 2 سیم کارتست مگه دو سیم کارته میخای ؟
یکم بیشتر هزینه کن xperia mini بردار 270 تومنه خیلی بهتر از این دوتاست

احیانا این mini لمسی خازنی نیست؟
فک نمیکنید این گوشی نسبت به این صفحش نمیارزه؟
بازم X8 حرارتی بود تا اونجایی که باهاش کار کردم..:13:
البته من منظور بدی نداشتم فقط میگم خازنی با این قیمت نمیارزه اگه حرارتی بود که من حرفی نداشتم.:13:

hasanmotori
24-04-2012, 17:35
احیانا این mini لمسی خازنی نیست؟
فک نمیکنید این گوشی نسبت به این صفحش نمیارزه؟
بازم X8 حرارتی بود تا اونجایی که باهاش کار کردم..:13:
البته من منظور بدی نداشتم فقط میگم خازنی با این قیمت نمیارزه اگه حرارتی بود که من حرفی نداشتم.:13:

حراراتی چیه ؟
کلاً دو نوع تاچ داریم یکیش که تو گوشیهای قدیمی بود مثله 5800 و ویندوز موبایلای قدیم به فشار حساس بود
نوع دوم که همون خازنی هست به الکترون های بدن حساسه و اصلاً شیشه روش فشرده نمیشه ... هیچ گوشی اندرویدی تو بازار نیست که تاچش خازنی نباشه ... از x8 بگیر تا آیفون 4s همه خازنی هستن
xperia mini هم جدیدتر و پیشرقته تر از x8ه اگه تاچش بهتر نباشه بدتر نیست ... از نظر امکاناتم خیلی بهتر از x8 ه ... cpu خیلی قویتر ... رم خیلی بیشتر ... دوربین بهتر ... ورژن اندروید به روزتر ... اصلاً x8 آدمو از اندروید زده میکنه ... دوستم x10 mini داره کلی باگ داره کنده اصلاً x8 نخر

xperia mini هم منظورم x10 mini نیست موقع خرید حواست باشه این عکسشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir rza
24-04-2012, 17:45
حراراتی چیه ؟
کلاً دو نوع تاچ داریم یکیش که تو گوشیهای قدیمی بود مثله 5800 و ویندوز موبایلای قدیم به فشار حساس بود
نوع دوم که همون خازنی هست به الکترون های بدن حساسه و اصلاً شیشه روش فشرده نمیشه ... هیچ گوشی اندرویدی تو بازار نیست که تاچش خازنی نباشه ... از x8 بگیر تا آیفون 4s همه خازنی هستن
xperia mini هم جدیدتر و پیشرقته تر از x8ه اگه تاچش بهتر نباشه بدتر نیست ... از نظر امکاناتم خیلی بهتر از x8 ه ... cpu خیلی قویتر ... رم خیلی بیشتر ... دوربین بهتر ... ورژن اندروید به روزتر ... اصلاً x8 آدمو از اندروید زده میکنه ... دوستم x10 mini داره کلی باگ داره کنده اصلاً x8 نخر

xperia mini هم منظورم x10 mini نیست موقع خرید حواست باشه این عکسشه

منظورم اینه که صفحه نمایشش با سطح انگشت کار میکنه یا با ناخن؟
و اینکه mini pro چقدر تفاوت قیمت داره با عادی اون و اینکه عادی بهتره یا پرو اون؟
(منظورمم از لمسی حرارتی و خازنی اینه که حرارتی با گرمای سطح انگشت کار میکنه ولی خازنی با ناخن و قلم کار میکنه که من خوشم نمیاد.:2:)

Amir rza
25-04-2012, 13:14
و اینکه mini pro چقدر تفاوت قیمت داره با عادی اون و اینکه عادی بهتره یا پرو اون؟
(منظورمم از لمسی حرارتی و خازنی اینه که حرارتی با گرمای سطح انگشت کار میکنه ولی خازنی با ناخن و قلم کار میکنه که من خوشم نمیاد.:2:)

سلامی دوباره.:11:
من تا امروز که گشتم فهمیدم که mini pro بهتر از mini هست چون نسبت به mini کمتر داغ میکنه و شارژ بیشتری نگه میداره.
فقط یه سوال دارم.
اینکه قیمت این گوشی(mini pro) به طور متوسط بدون گارانتی و با گارانی چقدره و اینکه یه سایت خوب که قیمت گوشی رو به روز خودش میگه معرفی کنید خیلی نیاز دارم.:20:
ممنون:11:

Maziar_69
25-04-2012, 13:50

دوست عزیز اشتباه میکنید.
اصلا چیزی به نام حرارتی نداریم.
خازنی و مقاومتی هست.
اونی که میگید با ناخن و قلم همون مقاومتی هست که باید صفحه فشار داده بشه تا گوشی کار کنه.
ولی خازنی فقط و فقط با انگشت کار میکنه و صفحه گوشی هم فشرده نمیشه. :11:

Amir rza
25-04-2012, 14:18
دوست عزیز اشتباه میکنید.
اصلا چیزی به نام حرارتی نداریم.
خازنی و مقاومتی هست.
اونی که میگید با ناخن و قلم همون مقاومتی هست که باید صفحه فشار داده بشه تا گوشی کار کنه.
ولی خازنی فقط و فقط با انگشت کار میکنه و صفحه گوشی هم فشرده نمیشه. :11:

راستی میگی ها.:31:
انگار اشتباه کردم منظورم همین مقاومتی و خازنی بود.:31:
ممنون.
خب اگه پست قبلی منم جواب بدین خیلی ممنون میشم.:11:

hasanmotori
25-04-2012, 15:51
فرق mini و پرو تو کیبرد هست البته نوع چیپستشونم فرق میکنه ولی خیلی به هم نزدیکه و نمیشه گفت یکی نسبت به اون یکی برتری داره ... اینکه کمتر داغ میکنه و باتریش بهتره درست نیست

Amir rza
25-04-2012, 18:29
فرق mini و پرو تو کیبرد هست البته نوع چیپستشونم فرق میکنه ولی خیلی به هم نزدیکه و نمیشه گفت یکی نسبت به اون یکی برتری داره ... اینکه کمتر داغ میکنه و باتریش بهتره درست نیست

لاقل قیمتشو هم عرض مکردید.:11:
pro که دوزبین ثانویه و کیبورد داره.زمان مکالمه شم بیشتره.:21:

Pedram_mrn
25-04-2012, 20:00
بچه ها منم دارم گلکسی اسمو میفروشم بالاخره....
دوتا گوشی کارکرده و تمیز هست واسه خرید یکی سنسیشن 630-40 تومن یکی دیگه ام SII 730-40 تومن به نظرتون کدومو وردارم بهتره... دقیقا صد تومن اختلاف داره وگرنه رو اس 2 شک نمیکردم...

راستی گوشیه خودمم اگه کسی خواست بهم PM بده...

hasanmotori
25-04-2012, 23:19
لاقل قیمتشو هم عرض مکردید.:11:
pro که دوزبین ثانویه و کیبورد داره.زمان مکالمه شم بیشتره.:21:

دوربین ثانویه برای مکالمه ویدیویی هست که تو ایران بدرد نمیخوره ... پول میدی براش ولی استفاده نمیتونی بکنی
کیبردم که خودم گفتم

مینی 270 و مینی پرو 320 تومن
اگه تا 320 میتونی هزینه کنی 10 تومن دیگه بزار روش live walkman بخر ... صفحش بزرگتره ... زمان مکالمش 14 ساعته یعنی 9 ساعت از مینی پرو بیشتر ... usb host داره و کیفیت صداش هم بهتره 2 میلیمترم باریکتر از مینیه

hasanmotori
25-04-2012, 23:29
بچه ها منم دارم گلکسی اسمو میفروشم بالاخره....
دوتا گوشی کارکرده و تمیز هست واسه خرید یکی سنسیشن 630-40 تومن یکی دیگه ام SII 730-40 تومن به نظرتون کدومو وردارم بهتره... دقیقا صد تومن اختلاف داره وگرنه رو اس 2 شک نمیکردم...

راستی گوشیه خودمم اگه کسی خواست بهم PM بده...

اس2 رو بالا قیمت داده ... الان نوش 850 تومنه تازه کمترم گیر میاد 25% هم که کم کنی میشه 640 البته بیشتر از 25 درصد کم میکنن

Pedram_mrn
26-04-2012, 00:16
اس2 رو بالا قیمت داده ... الان نوش 850 تومنه تازه کمترم گیر میاد 25% هم که کم کنی میشه 640 البته بیشتر از 25 درصد کم میکنن

این 25% و بیشتر رو که شما میگی مغازه دارها که میکنن.
تو نت خیلی گشتم پایین تر ازاین پیدا نکردم....
به نظرت بخرم یا صبر کنم؟

PersiAndroid
26-04-2012, 00:20
اس 2 رو بخر اگه تميزه ..
اسمارتفوناي هاي اند معمولا دست دوشون بيشتر از 100 - 150 زير قيمت بازار نيس. اگه تميز هست قيمت خوبيه

Ali_Best
26-04-2012, 08:49
خب همون خازنی ها با حرارت دست کار میکنند دیگه
خازنی ها با ناخن کار نمیکنند

مقاومتی ها با فشرده شدن کار میکنند حالا هرچیزی میتونه باشه:
قلم
انگشت
تاخن
و...
که نسلشون داره منقرض میشه. نوکیا خیلی از این مدل استفاده کرد که واقعا کارایی لازم رو نداشت

ANDROYD3
27-04-2012, 01:24
سلام

بین desire s & desire hd & galaxy s تو شک موندم
از یه طرف htc sync از یه طرف باتری سامسونگ

به نظر شما چیکار کنم؟[COLOR="Silver"]

Ali_Best
27-04-2012, 08:31
سلام

بین desire s & desire hd & galaxy s تو شک موندم
از یه طرف htc sync از یه طرف باتری سامسونگ

به نظر شما چیکار کنم؟[COLOR="Silver"]
آتریکس ..........

یاطری 1930 + موتوبلور
دو هسته ای 1 گیگاهرتز

نتونستی نو بخری، دست دو تمیز در حد آک گیر بیاری بهترین گزینه اس

ANDROYD3
27-04-2012, 15:48
آتریکس ..........

یاطری 1930 + موتوبلور
دو هسته ای 1 گیگاهرتز

نتونستی نو بخری، دست دو تمیز در حد آک گیر بیاری بهترین گزینه اس

از موتورولا خوشم نمیاد
بیشتر اچ تی سی چشممو گرفته

Pedram_mrn
27-04-2012, 16:10
از موتورولا خوشم نمیاد

بین گلکسی اس و دیزایر اس من دیزایر اس بهت پیشنهاد میدم

جفتشو داشتم دیزایر اس دوست داشتنی تره(البته فقط نقره ایش) اندروید 4 ام براش میاد...
رام کاستوم هم براش زیاده... فقط دوربینش به پایه گلکسی نمیرسه

M@hdi-B
27-04-2012, 16:21
از موتورولا خوشم نمیاد

تو تک هسته ایهای اچ تی سی اینکردیبل از هر نظر بهتره

ال سی دی خیلی خوبی داره .. کیفیت صدا و کیفیت ساخت و باطریشم خوبه

اندروئید 4 هم براش میاد .. کاستوم رام هم زیاد داره

gachsaran.karmandi
30-04-2012, 15:35
سلام کسی قیمته توو بازاره گوشیه سنسیشن ایکس ای و سنسیشن ساده رو داره؟ممنون میشم جواب بدید.

mmf66
30-04-2012, 19:12
من امروز تو مشهد قیمت گرفتم بدون گارانتی 300 تا 310 به نظر شما خوبه بگیرم و ایا باید به چیز خاصی توجه کنم یا این که تاریخش جدید باشه بهتره

soheilnouri
30-04-2012, 23:40
سلام به مهندسین گلم...یه موبایل میخام که ترجیحا اندرویید باشه...تا حداکثر یه میلیون تومن...دوربینشم خوب باشه و راحت بشه باهاش اس ام اس داد و بشه مطلب یادداشت کرد و صدای بخششم قوی باشه...چیا رو بیشنهاد میکنین؟

mmf66
01-05-2012, 08:53
سلام به مهندسین گلم...یه موبایل میخام که ترجیحا اندرویید باشه...تا حداکثر یه میلیون تومن...دوربینشم خوب باشه و راحت بشه باهاش اس ام اس داد و بشه مطلب یادداشت کرد و صدای بخششم قوی باشه...چیا رو بیشنهاد میکنین؟
دوست عزیز دیروز رفته بودم بازار xperia s رو دیدم گوشی خفنی معلوم میشد یه بررسی بکنش

shahabprince
01-05-2012, 09:47
سلام کسی قیمته توو بازاره گوشیه سنسیشن ایکس ای و سنسیشن ساده رو داره؟ممنون میشم جواب بدید.

sensation xe با گارانتی پرشین 1 تومن
sensation بدون گارانتی 750 تومن

saeediranzad
01-05-2012, 14:56
سلام
علاوه بر آنچه که دوستان گفتند، گالاکسی SII و Note هم زییر یک میلیون تومن هستند. باید ویژگیهای دلخواه خودتون را محدودتر کنید. وگرنه در این دامنه قیمت گوشیهای خوب فراوانه.

hasanmotori
01-05-2012, 15:20
sensation xe با گارانتی پرشین 1 تومن
sensation بدون گارانتی 750 تومن

با این گوشیهای جدیدی که اومده کی دیگه اینارو میخره ؟
فک کن گلکسی نکسوس 800 تومن باشه نخری بری 1 میلیون بدی sensation xe

بهترین انتخاب گلکسی نوت هست البته اگه با سایزش مشکل نداشته باشی
اگه با سایزش مشکل داری یه 100 تومن بزار رو پولت one x بگیر
کمتر بخای هزینه کنی galaxy nexus هم خوبه مخصوصاً نسبت به قیمتش که حدود 800 تومنه

xperia S چندتا از بچه ها خریدن راضی نبودن
گلکسی اس2 رزولوشن پایینی داره نسبت به گوشیهای جدید
سنسیشن xe از نظر سخت افزاری ، کیفیت و رزولوشن صفحه نمایش و... ضعیفه و ارزش خرید نداره مخصوصاً با این قیمت اصلاً نباید بری دنبالش

PersiAndroid
01-05-2012, 17:28
من ميگم نوت يا اس 2 بگير... فك نمي كنم رزلشن پايينش مشكلي ايجاد بكنه... اتقاقا پلاس بودن صفحه نمايشش كاملا اين مسئله رو پوشش ميده

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 14:18
سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
آقا من میخوام یه گوشی بخرم تا زیره 850تومن.نمیدونم چی بگیرم.
گوشی نمی خوام که خیلی بزرگ باشه.برام مهم ترین چیز اینه که میخوام باهاش موزیک گوش بدم و کلیپ ببینم و اینا برام خیلی مهمن.و میخوام آندروید باشه.خیلی ممنونتون میشم یه راهنمایی بهم بکنید.راستی گلکسی نکسوس رو نگید چون اصلا دوستش ندارم.:20:.

PersiAndroid
02-05-2012, 14:47
واسه چی؟؟ مگه جی نکس چشه؟
اس دو یا نوت چی؟

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 14:52
نکسوس هم بزرگه هم زشته.:31:
این دوتا هم بزرگن.میخوام خیلی بزرگ نباشه.
گوشیه قبلیم که دو روز پیش داشتم 4اس بود اما چون موزیک پلیرش قوی نبود و خیلی به آیتونز وابسته بود فروختمش:41:

saeediranzad
02-05-2012, 15:14
گوشی نمی خوام که خیلی بزرگ باشه.برام مهم ترین چیز اینه که میخوام باهاش موزیک گوش بدم و کلیپ ببینم و اینا برام خیلی مهمن.و میخوام آندروید باشه.خیلی ممنونتون میشم یه راهنمایی بهم بکنید.راستی گلکسی نکسوس رو نگید چون اصلا دوستش ندارم.:20:.

سلام
برو تو تاپیک این و حرفهای اعضاء را بخوان. (چون خودم تازه گرفتم، حالا هی پیشنهاد میکنم!)
Sony Ericsson Live with Wlakman

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 15:19
سلام
برو تو تاپیک این و حرفهای اعضاء را بخوان. (چون خودم تازه گرفتم، حالا هی پیشنهاد میکنم!)
Sony Ericsson Live with Wlakman

دقیقا خودم اولین گزینم این بود.اما گفتم یه چیزه قدرتمندتر و جدیدتر بگیرم.این تاپیکی که گفتی رو همش دنبال میکنم.:31:.
دستت درد نکنه.:11:

hasanmotori
02-05-2012, 15:23
نکسوس هم بزرگه هم زشته.:31:
این دوتا هم بزرگن.میخوام خیلی بزرگ نباشه.
گوشیه قبلیم که دو روز پیش داشتم 4اس بود اما چون موزیک پلیرش قوی نبود و خیلی به آیتونز وابسته بود فروختمش:41:

بزرگ نباشه یعنی در چه حدی ؟ مثلاً صفحش 4 اینچ باشه خوبه ؟
اگه با 4 اینچ مشکل نداری بهترین انتخاب galaxy s advance هست که به زودی با قیمت 700 تومن وارد بازار میشه ... cpu دو هسته ای داره و صفحه نمایشه super amoled و...
incredible s هم خوبه حدود 700 تومنه

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 15:44
بزرگ نباشه یعنی در چه حدی ؟ مثلاً صفحش 4 اینچ باشه خوبه ؟
اگه با 4 اینچ مشکل نداری بهترین انتخاب galaxy s advance هست که به زودی با قیمت 700 تومن وارد بازار میشه ... cpu دو هسته ای داره و صفحه نمایشه super amoled و...
incredible s هم خوبه حدود 700 تومنه
اره 4اینچ عاله.
اینکریدیبل اس دوستم داره هفته ای 3بار خرابه:27:
این گلکسیه هم جالب بود ولی هنوز نیومده که.:41:
سنسیشن چطوره؟یکی از دوستام داره بد نیس خدایی.:46:
من خیلی به موزیک پلیر خوب نظر دارم.
این گلکسی هایی که شما لطف میکنید و بهم معرفی میکنید بیشتر بهشون میاد کاربردی باشن و زیاد به درده موزیک نخورن.
خیلی خیلی ممنون که جواب میدید:11:

shahabprince
02-05-2012, 15:48
نظرت راجه به sonyericsson arc s چیه؟
اینم میتونه گزینه ی خوبی باشه

hasanmotori
02-05-2012, 15:51
اره 4اینچ عاله.
اینکریدیبل اس دوستم داره هفته ای 3بار خرابه:27:
این گلکسیه هم جالب بود ولی هنوز نیومده که.:41:
سنسیشن چطوره؟یکی از دوستام داره بد نیس خدایی.:46:
من خیلی به موزیک پلیر خوب نظر دارم.
این گلکسی هایی که شما لطف میکنید و بهم معرفی میکنید بیشتر بهشون میاد کاربردی باشن و زیاد به درده موزیک نخورن.
خیلی خیلی ممنون که جواب میدید:11:

سنسیشن که 4.3 اینچ هست و از اس2 هم قطرش بیشتره و در برابر اس2 از همه نظر ضعیفتره
گلکسی اس advance وارد بازار جهانی شده به زودی به ایرانم میاد و gsmarena در مورد کیفیت پخش موزیکش اینو گفته : Pretty decent audio output
کلاً همه گوشیهای جدید کیفیت پخش موزیک بالایی دارن مخصوصاً اگه هدفون خوب براشون بخری

saeediranzad
02-05-2012, 15:52
Sony Ericsson Xperia Ray

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 16:20
دسته همتون درد نکنه که کمک کردید.قبلنا چقد انتخابه گوشی راحت بود.اما الان چی:41: .
شیطونه میگه برم یه دونه دبلیو 995 بگیرم نو اگه گیرم بیاد:31:

sAeEd_kHaAn
02-05-2012, 16:22

دقیقا خودم اولین گزینم این بود.اما گفتم یه چیزه قدرتمندتر و جدیدتر بگیرم.این تاپیکی که گفتی رو همش دنبال میکنم.:31:.
دستت درد نکنه.:11:
4s رو فروختی الان میخوای لیو ویت واکمن بگیری اونم فقط به خاطر موزیک پلیر ؟ عجیبا قریبا

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 16:29
4s رو فروختی الان میخوای لیو ویت واکمن بگیری اونم فقط به خاطر موزیک پلیر ؟ عجیبا قریبا
نمیدونم چرا اما اصلا 4اس بهم حال نداد:41:
فقط کلاس داشت که قاب هم گذاشته بودم هیچیش معلوم نبود:27:.
میگم که 4اس موزیک پلیر نبود.لذت نداشت باهاش موزیک گوش دادن متاسفانه.
من به جز ان95 8گیگ که داشتم تمامه گوشی هام یه ربطی به موزیک داشته:31:
یادش بخیر چقد از ان95ام بدم میومد:27:.
آقا سعید شما هم یه راهنمایی کنی ممنونت میشم:11:

adrenalin
02-05-2012, 16:32
داداش من پیشنهاد می کنم شما یه پلیر حرفه ایی بخرید بهتره + همراه یه گوشی اندرویدی ساده چون اکثر گوشی هایی که دوستان پیشنهاد دادن یه جورایی پسند نکردید :دی فک کنم این بهترین گزینه باشه

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 16:52
داداش من پیشنهاد می کنم شما یه پلیر حرفه ایی بخرید بهتره + همراه یه گوشی اندرویدی ساده چون اکثر گوشی هایی که دوستان پیشنهاد دادن یه جورایی پسند نکردید :دی فک کنم این بهترین گزینه باشه
:16::16:.
گوشی یه چیزه دیگس و همیشه روشنه و همیشه باهاته.:46:

PersiAndroid
02-05-2012, 17:21
به نظر من بهترین گزینه واسه شما اس دو هست
صفحش و قطرش از جی نکس کوچیک تره
صفحه نمایشش عالیه و خب از لحاظ موزیک هم به قول حسن فقط هدفون خوب باید بخری
خیلی هم راحت قابل حمله و تفاوت آنچنانی با اس 1 نداره که 4 اینچ بود

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

اگر اس دو رو قبول ندارین پیشنهاد می کنم برین 4اس تونو به هرکی فروختین تا زوده ازش پس بگیرین

sAeEd_kHaAn
02-05-2012, 19:13
آقا سعید شما هم یه راهنمایی کنی ممنونت میشم
انتظار شما از یک اسمارت فون به عنوان یک موزیک پلییر خیلی قوی بیمورده
یه گوشی خوب بگیر با یه هدفون خوب پیشنهاد دیگه ای ندارم

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 19:22
به نظر من بهترین گزینه واسه شما اس دو هست
صفحش و قطرش از جی نکس کوچیک تره
صفحه نمایشش عالیه و خب از لحاظ موزیک هم به قول حسن فقط هدفون خوب باید بخری
خیلی هم راحت قابل حمله و تفاوت آنچنانی با اس 1 نداره که 4 اینچ بود

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

اگر اس دو رو قبول ندارین پیشنهاد می کنم برین 4اس تونو به هرکی فروختین تا زوده ازش پس بگیرین

:31::31:
فک کنم باید همون اس 2 بگیرم:21: .ولی خدایی یخورده بزرگه.:31:
اگه بگم اس 2 رو قبول ندارم معلوم میشه مغزم مشکل داره.:27:

انتظار شما از یک اسمارت فون به عنوان یک موزیک پلییر خیلی قوی بیمورده
یه گوشی خوب بگیر با یه هدفون خوب پیشنهاد دیگه ای ندارم
متاسفانه بله.:31:
در این مواقع فقط میشه گفت دلم برا دبلیو 995 ام و 5700 ام تنگ شده.:45:

clau
02-05-2012, 19:26
در این مواقع فقط میشه گفت دلم برا دبلیو 995 ام و 5700 ام تنگ شده.:45:[/QUOTE]
چند تا گوشی مگه داشتی تا حالا n95-iphone4s-5700-w995:13:دست من از پشت بستی که

gachsaran.karmandi
02-05-2012, 20:36
در این مواقع فقط میشه گفت دلم برا دبلیو 995 ام و 5700 ام تنگ شده.:45:
چند تا گوشی مگه داشتی تا حالا n95-iphone4s-5700-w995:13:دست من از پشت بستی که[/QUOTE]

تا دلت بخواد داشتمه اکثرشونم بعد از فروش پیشمون شدم چون دوستشون داشتم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا چرا کسی درمورده سنسیشن صحبت نمیکنه؟یعنی واقعا اینقد بده؟؟؟
کلا فکرم زیاد در مورده سامسونگ خووب نیست:41:

adrenalin
02-05-2012, 23:13
کسی نمیگه سنسیشن ها بدن که با این قیمتی که الان دارن صرف نمی کنه خریدشون به جاش گزینه های بهتری هم هست که ولی شما نمیپسندید

Amir Varasteh
05-05-2012, 17:03
به نظر من شما HTC Incredible S بگیر + یک هدفون Beats !

کیفیت پخش موسیقی به سه تا چیز بستگی داره، فرمت فایل موسیقی، کدک و هدفون! که این وسط دوتای اول 99% تو همه گوشیا ثابتن. یه هدفون Beats بگیر با یه Incredible S عالیه.

درضمن من دوستم خیلی وقته Incredible داره و خیلی هم ازش راضیه!

amaranth_silent
06-05-2012, 08:58
سلام من میخواستم یه گلکسی نوت بخرم موبایل فروشیه گفت یه چند روزی صبر کن قیمتا میاد پایین منم منصرف شدم از خریدش گوشیو میداد 1 تومن
حالا می خوام بدونم باید تاکی صبر کنم که قیمتا بشکنه و نهایتا چقدر میخواد ارزون بشه؟

PersiAndroid
06-05-2012, 14:40
تو خرداد و تير قيمت ها پايين تر مياد
منم دوباره ميخوام بخرم همين روزا به نظرم نهايت افتش حدود 70 -8 باشه

amaranth_silent
06-05-2012, 15:47
تو خرداد و تير قيمت ها پايين تر مياد
منم دوباره ميخوام بخرم همين روزا به نظرم نهايت افتش حدود 70 -8 باشه

پس صبر کنم بهتره هر چند خیلی سخته :19:

PersiAndroid
06-05-2012, 16:25
من قيمت عمده گير آوردم حدود 890 البته مدل 16 رو

EHSANRF
06-05-2012, 19:25
من تا یه تومن میتونم هزینه کنم..
بین XPERIA S و HTC ONE X موندم..
نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم!
شما پیشنهاد چی میدید؟
اینا هم نشد یه گوشی بهتر تو رنج 1 تا 1100

khashayar7206
06-05-2012, 19:34
من تا یه تومن میتونم هزینه کنم..
بین XPERIA S و HTC ONE X موندم..
نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم!
شما پیشنهاد چی میدید؟
اینا هم نشد یه گوشی بهتر تو رنج 1 تا 1100

داداش این دیگه چه سوالی هست:31:

وقتی صحبت CPU QUAD CORE NVIDIA TEGRA 3 میاد وسط همه ی برند ها از جمله اپل عقب میکشه

چون حرفی برای گفتن ندارن:21:

HTC ONE X
سی پی یوش 4 هسته ی برای شرکت nvidia هست
و روش آندروید 4 نصبه

چی دیگه غول تر از این میتونه باشه؟

EHSANRF
06-05-2012, 19:48
داداش این دیگه چه سوالی هست:31:

وقتی صحبت CPU QUAD CORE NVIDIA TEGRA 3 میاد وسط همه ی برند ها از جمله اپل عقب میکشه

چون حرفی برای گفتن ندارن:21:

HTC ONE X
سی پی یوش 4 هسته ی برای شرکت nvidia هست
و روش آندروید 4 نصبه

چی دیگه غول تر از این میتونه باشه؟

آخه دوربینش ضعیف هست
و چون جزو اولین 4 هسته ای ها هست فکر کنم ضعیف ترینشون هم باشه!
و اینکه به اندازه اکسپریا اس زیبا نیست...

shahabprince
06-05-2012, 20:02
آخه دوربینش ضعیف هست
و چون جزو اولین 4 هسته ای ها هست فکر کنم ضعیف ترینشون هم باشه!
و اینکه به اندازه اکسپریا اس زیبا نیست...

وقتی پای قدرت به حساب میاد دیگه زیبایی رو بیخیال شو مثل من که منتظر Gs 3 هستم در واقع زیبایی رو بیخیال شدم
دوربینش مشکل نداره خیلی هم خوبه حالا آپدیتهای زیادی واسش میاد دوربینش بهتر میشه
اگه فکر میکنی که one x ضعیفترین 4 هسته ای هست پس صبر کن تا Gs 3 بیاد
خوش باشی:10:

khashayar7206
06-05-2012, 20:15
وقتی پای قدرت به حساب میاد دیگه زیبایی رو بیخیال شو مثل من که منتظر Gs 3 هستم در واقع زیبایی رو بیخیال شدم
دوربینش مشکل نداره خیلی هم خوبه حالا آپدیتهای زیادی واسش میاد دوربینش بهتر میشه
اگه فکر میکنی که one x ضعیفترین 4 هسته ای هست پس صبر کن تا Gs 3 بیاد
خوش باشی:10:
دوست عزیز میشه بگید GS3 چی هست؟

ولی قدرتمند ترین گوشی دنیا تا به این لحظه
Ascend D quad XL

برای شرکت Huawei هست

مشخصاتش مثل htc one x هست
و چهار هسته ای هست

ولی سی پی یوش مال خود شرکت هواوی هست

و منحصر به فرد تر از ماله شرکت nvidia هست
به خاطر همین قدرتمند ترین گوشی در دنیا لقب گرفته

shahabprince
06-05-2012, 20:27
دوست عزیز میشه بگید GS3 چی هست؟

ای بابا تو دیگه کی هستی:31:
آدم باید تو غار باشه تا ندونه GS 3 چیه
Galaxy S3
فعلا که GS 3 قدرتمند ترین هست البته هنوز به بازار عرضه نشده ولی قدرتش بیشتر هم میشه

khashayar7206
06-05-2012, 20:47
ای بابا تو دیگه کی هستی:31:
آدم باید تو غار باشه تا ندونه GS 3 چیه
Galaxy S3
فعلا که GS 3 قدرتمند ترین هست البته هنوز به بازار عرضه نشده ولی قدرتش بیشتر هم میشه

خب داداش ما مدل مخفف بلد نیستیم
کامل مینوشتی حالیمون میشد:31:

خلاصه که شما اشتباه فکر میکنید
من اون مدلی که شما گفتید رو دیدم
درسته 4 هسته ای هست ولی فرکانسش پایین تر هست 1.4 gh هست
ولی انصافا قابلیتش خیلی بالا هست
ولی قویترین گوشی از نظر پردازنده نیست

اون مدلی که من گفتم قویترین پردازنده دنیا رو داره

اگه اینجا رو بخونی بد نیست

shahabprince
06-05-2012, 20:54

قدرت خیلی به کلاک هسته وابسته نیست بلکه نوع فناوری به کار برده شده در اون و معماری cpu خیلی مهمه
اگه یه نگاه به بنچمارکهای زیر بندازی نظرت عوض میشه:

hasanmotori
06-05-2012, 21:07

اس2 اونموقع که تازه معرفی شده بود تو بنچمارک ها حتی از اس1 هم ضعیفتر بود ... بعد که وارد بازار شد با اختلاف از بقیه قویتر بود
اینم هنوز نسخه اصلیش نیست مطمعن باش وقتی بیاد بازار تو بنچ مارک بهتر عمل میکنه
در ضمن رزولوشن meizu پایینتر از اس3 هست

nilson
07-05-2012, 20:03
سلام به دوستان
من یک سوال داشتم
با بودجه محدودی که دارم تصمیم گرفتم که htc wildfire s یا explorer بگیرم ولی واقعا نمیدونم کدومش رو بگیرم ممکنه راهنمایی کنن دوستانی که میدونن
الویت هام رو هم از گوشی موبایل میگم میخوام به راحتی بتونم باش برم اینترنت
چون سفر زیاد میرم میخوام که بشه روش نقشه بصورت آفلاین نصب بشه
و بتونم هم باهاش بازی کنم ، بازی هایی در حد ninja fruit , water فکر نکنم این ها بازی های سنگینی باشه
و اینکه سارژ رو نگه داره ، البته من قبلا legend داشتم و مثل اینکه کلا htc خیلی باطر ی هاش شارژ خوب نگه نمیداره

hasanmotori
07-05-2012, 20:49
سلام به دوستان
من یک سوال داشتم
با بودجه محدودی که دارم تصمیم گرفتم که htc wildfire s یا explorer بگیرم ولی واقعا نمیدونم کدومش رو بگیرم ممکنه راهنمایی کنن دوستانی که میدونن
الویت هام رو هم از گوشی موبایل میگم میخوام به راحتی بتونم باش برم اینترنت
چون سفر زیاد میرم میخوام که بشه روش نقشه بصورت آفلاین نصب بشه
و بتونم هم باهاش بازی کنم ، بازی هایی در حد ninja fruit , water فکر نکنم این ها بازی های سنگینی باشه
و اینکه سارژ رو نگه داره ، البته من قبلا legend داشتم و مثل اینکه کلا htc خیلی باطر ی هاش شارژ خوب نگه نمیداره

بهترین انتخاب برای شما live walkman هست
سی پی یوش از این دوتا قویتره همینطور gpuش
دوربین 5 و فیلم برداری hd

nilson
07-05-2012, 21:45
بهترین انتخاب برای شما live walkman هست
سی پی یوش از این دوتا قویتره همینطور gpuش
دوربین 5 و فیلم برداری hd

ممنون از راهنمایی ولی یه مطلبی که هست من اندکی با این برند سونی اریکسون مشکل دارم
بین این دوتا میتونید راهنماییم کنید؟ منظورم این htc هست حالا اگه تا 100 تومن هم بیشتر باشه تو همین برند میتونم هزینه کنم

poonel
07-05-2012, 22:04
آقایون Galaxy Ace 2 ، ایران نیومده؟ تو کشوهای دیگه اومده؟

جونم بالا اومد از بس منتظرش موندم!:44:

Pedram_mrn
08-05-2012, 14:21
سلام. یه چند وقته دارم دنبال گوشی میگردم ولی نتونستم هیچی انتخاب کنم میخوام حداکثر 900 هزینه کنم...
دوربین برام مهمه دوست دارم دقت فوکسش درحد اس 1 باشه فوکس اس 2 زیاد راضیم نکرد(منظورم فاصله های خیلی نزدیکه)
باتریش دو روز دووم بیاره با استفاده ی معمولی (اس و زنگ و وایفای)

اکسپریا اس چطوره؟ شنیدم صفحه نمایشش زیاد جالب نیست و اینکه تو دمای 40 درجه ام لکه های زرد روش میافته.
اس 2 هم که تجربه ی جالبی باهاش نداشتم کلا بیخیالش شدم. گلکسی نکسوس رو هم دوست ندارم.
نظرتون راجع به وان اس چیه؟ البته قیمتش الان الکی بالاست باید بیاد رو 900 930...

ممنون میشم یه نظری بدین.

flasher_for_nokia
09-05-2012, 18:40
من می خوام حدود 300 تومن هزینه کنم یه گوشی می خوام که بتونم برنامه های آموزش زبان و دیکشنری های قوی رو رو ش اجرا کنم دو سیم کارت هم باشه که بهتر ممنون می شم راهنمایی کنین

fk_u
10-05-2012, 15:15

تاريخ عضويت: Oct 2011

در تابیک ایفون سوال کردم هیچی نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا بازار جوریه که منم نظرم با بچه ها هست که یک گوشی باحال نیست هر کدوم یک نقص داره
ممنون میشم کسی که با ایبد و ایفون و ... کار کرده + سونی اس و بروز هست راهنمایی بکند مرسیی

سلام به همه بچه های گل فروم

در واقع راهنمایی میخام گفتم اینجا بگم
بین اندروید و سیستم عامل ایفون گیر کردم اندروید مجانی هست ایفون نه نمیدونم کدوم بهتره
تو اندروید ها هر کدوم نقصی دارند از سونی اس خوشم اومده ( کلا با برند سونی حال میکنم ) ولی شنیدم که داغ بشه بعضی هاش صفحش زرد میشه و .... مشکل بیدا میکنه بعد سونی هم گفته از تاریخ فلان دیگه درست کردیم بقیه سالمم نمیدونم حالا
چیزی از ایفون نمیدونم فقط تو نت ویدیو و ... دیدم خوشم اومده ولی مشکلم صفحش هست که 3.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رو گنج بودم مزاحم بچه ها نمیشدم یکی میخریدم ولی چون بگیرم امکان خرید دیگه ندارم نمیدونم ایفون بگیرم صفحش کوچیکه ضد حال نشه کاش 4 اینچ بود
بچه ها یی که دارند این صفحه 3.5 زیاد کوچیک نیست برای گوشی که برنامه و .... باحال زیاد داره ؟
درسته ایفون جدید میخاد بیاد زمانش معلوم نیست نزدیکه کریسمس میدن؟
جدیدا جیل بریک نشده درسته؟ بریک کنیم باتری زود خالی میشه درسته امکان خرابی هست؟
من سونی بخام بگیرم وسط های تابستونه ولی ایفون بخام بخرم طرف های شهریور هست ( از ایبد هم خوشم اومده حداقل صفحش بزرگه دوستان تونستند من را از سردرگمی در بیارند درباره گزینه ایبدم هم نظری داشتند بفرمایید که نسبت به ایفون و ... ارزش داره کاربردی تره برای من یا نه مرسییییی
جیل بریک نکنیم با گیفت کارت برنامه و بازی ها ی ایفون چنده حدودا از کم تا زیادش چقدر میشه؟
جایی هم شنیدم باتری ایفون ها بعد دو سال ضعیف میشه تو ایران عوض کنند وسایل مخصوصش ندارند گوشی بچنگ میدن صدمه میزنند؟ مثلا سونی بخرم باتری اون عوض کنند چیزیش نمیشه اونم نمایندگی اورجینا که ندارن هر کی رفته تو کار موبایل.
اندروید هم نسخه جدید بیاد مثلا 5 روی سونی اس دیگه نصب نمیشه سخت افزارش نمیکشه؟
مرسیییییی

Amir Varasteh
10-05-2012, 17:01
بچه ها من میخوام گلکسی نکسوس سفارش بدم. کدوم مغازه معتبر تره؟

علاالدین؟ آل دیجیتال؟ گوشی بازار؟ یا ...؟

ممنون.

hasanmotori
10-05-2012, 17:13

تاريخ عضويت: Oct 2011

در تابیک ایفون سوال کردم هیچی نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا بازار جوریه که منم نظرم با بچه ها هست که یک گوشی باحال نیست هر کدوم یک نقص داره
ممنون میشم کسی که با ایبد و ایفون و ... کار کرده + سونی اس و بروز هست راهنمایی بکند مرسیی

سلام به همه بچه های گل فروم

در واقع راهنمایی میخام گفتم اینجا بگم
بین اندروید و سیستم عامل ایفون گیر کردم اندروید مجانی هست ایفون نه نمیدونم کدوم بهتره
تو اندروید ها هر کدوم نقصی دارند از سونی اس خوشم اومده ( کلا با برند سونی حال میکنم ) ولی شنیدم که داغ بشه بعضی هاش صفحش زرد میشه و .... مشکل بیدا میکنه بعد سونی هم گفته از تاریخ فلان دیگه درست کردیم بقیه سالمم نمیدونم حالا
چیزی از ایفون نمیدونم فقط تو نت ویدیو و ... دیدم خوشم اومده ولی مشکلم صفحش هست که 3.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رو گنج بودم مزاحم بچه ها نمیشدم یکی میخریدم ولی چون بگیرم امکان خرید دیگه ندارم نمیدونم ایفون بگیرم صفحش کوچیکه ضد حال نشه کاش 4 اینچ بود
بچه ها یی که دارند این صفحه 3.5 زیاد کوچیک نیست برای گوشی که برنامه و .... باحال زیاد داره ؟
درسته ایفون جدید میخاد بیاد زمانش معلوم نیست نزدیکه کریسمس میدن؟
جدیدا جیل بریک نشده درسته؟ بریک کنیم باتری زود خالی میشه درسته امکان خرابی هست؟
من سونی بخام بگیرم وسط های تابستونه ولی ایفون بخام بخرم طرف های شهریور هست ( از ایبد هم خوشم اومده حداقل صفحش بزرگه دوستان تونستند من را از سردرگمی در بیارند درباره گزینه ایبدم هم نظری داشتند بفرمایید که نسبت به ایفون و ... ارزش داره کاربردی تره برای من یا نه مرسییییی
جیل بریک نکنیم با گیفت کارت برنامه و بازی ها ی ایفون چنده حدودا از کم تا زیادش چقدر میشه؟
جایی هم شنیدم باتری ایفون ها بعد دو سال ضعیف میشه تو ایران عوض کنند وسایل مخصوصش ندارند گوشی بچنگ میدن صدمه میزنند؟ مثلا سونی بخرم باتری اون عوض کنند چیزیش نمیشه اونم نمایندگی اورجینا که ندارن هر کی رفته تو کار موبایل.
اندروید هم نسخه جدید بیاد مثلا 5 روی سونی اس دیگه نصب نمیشه سخت افزارش نمیکشه؟
مرسیییییی

صفحه آیفون کوچیکه و لذتی که بازی کردن و وب گردی تو یه صفحه بالای 4 اینچ بهت میده رو اصلاً نداره
صبر کردن برای گوشیهای جدید هم باعث میشه هیچ وقت نخری
پس کلاً آیفون مناسب نیست البته خیلیا میخرن ولی اکثرن به خاطر کلاس گزاشتن هست وگرنه هر چقدرم که بازی و برنامه داشته باشه تو اون صفحه کوچیکش لذتی نداره.

اکسپریا اس امکانات خوبی داره ولی چند نفر خریدن راضی نبودن. نسبت به قیمتشم چیز خاصی نداره پس بهتره یه گوشی با امکانات نزدیک به اکسپریا اس ولی با قیمت ارزونتر بخری

پیشنهاد من گلکسی نکسوسه. قیمتش تو شیراز 730 تومنه. جاهای دیگه هم 750 گیر میاد
کمبود خاصی نسبت به اکسپریا اس نداره. فقط دوربینش 5ه ولی خب به عنوان بهترین کمرافون انتخاب شد پس خیالت از بابت دوربینش راحت باشه

ساپورتشم با خود گوگل هست اندروید بعدی هم صد در صد براش میاد

اینم عکسش :

Hatek
10-05-2012, 18:41
سلام دوستان یه سوال میپرسم نخندین:31: چون اصولا من از گوشی زیاد سر در نمیارم
این گوشی های sony ericson xperia کجایی هست؟؟؟؟؟؟ من چند از تا از دوستام پرسیدم همشون گفتن چین خب راستش منم خیلی میترسم گوشی چینی بگیرم بهش اطمینان ندارم
چند روز پیش یکی از دوستام یه nokia 500 گرفته بود ( کره ای) من نشون یکی دادم گفت چرته چون سیستم عاملش سیمبینه ولی خدایی من بدی توش ندیدم البته اینم بگم من خیلی با گوشی اینترنت و اینا نمیرم اصلی ترین چیزایی که برام مهمه ایناس که میگم
1 دوربین
2 کیفیت صفحه نمایش
3 سرعت و و اینکه تاچش حرارتی و حساس باشه و برای استفاده های عادی میخوام نه مثل شما هزار تا اینترنت و فیسبوک و ...:31:
یکی از دوستام بهم گفت xperia mini بگیر چیز خوبیه انروید هم هست
ولی نمیدونم چینیه اشکال نداره؟؟
و یه سوال دیگه اینکه ممکنه گوشی به مرور زمان حساسیت تاچش رو از دست بده و ضعیف شه؟؟
تا 300 یا 350 هم میتونم هزینه کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

fk_u
10-05-2012, 20:49
ممنون از جوابتون
چرا از سونی اس راضی نبودند؟؟ زردی صفحه سونی گفته رفع کرده که معلوم نیس تو ایران مال سری اولا هست یا اونایی که سالمه سری جدیدا؟ ساخت کجا هستند مالزی نیس سونی ؟
اخه سامسونگ اس 2 که میگن داغ میکنه و ... نکسوس دیدم cpu ضعیف تر داره از همه مهمتر باتریش کمه برای صفحه بزرگی که داره :13:
ایفون بس حال نمیده اصلا گوشی محکمی میاد ولی امکاناتش برای ایران خوب نیس زیاد یا بول زیادی باید داد برای برنامه هاش.
نظرم روی ایفون 4 و 4 اس بود نه برای کلاس اینا ویدیو 4اس دیدم باحال بود با کلی برنامه که شنیدم داره هم مفتی هم بولی داره. مثلا 4 اس 16 گیگ بخرم ولی دیدم محدودیت برنامه ایتونز و .... داره هم ال سی دی کوچیک حالا زیاد کوچیکه 3.5 اینچ ؟ یک دوستی داشت داشت عکس نشونم میداد زیاد دقت نکردم به سایزش. خیلی از برنامه های بازی های ایفون تعریف میکنند . بس سونی هم بدرد نمیخوره؟ ولی فکر کنم از اس 2 سامسونگ نکسوس محکمتره جنس بهتری داره.
راستش گوشیم ترکید 5800 درستش نکردم 60 80 خرج اورد با این اوضاع که انتخابی جلوم نیس همین 5800دذرست کنم ارزش داره؟
شما نظری روی ایبد 2 و نیو ندارید؟ اخر نشد ios طعمش بچشیم.

ببخشید زیاد شد

hasanmotori
10-05-2012, 22:53
ممنون از جوابتون
چرا از سونی اس راضی نبودند؟؟ زردی صفحه سونی گفته رفع کرده که معلوم نیس تو ایران مال سری اولا هست یا اونایی که سالمه سری جدیدا؟ ساخت کجا هستند مالزی نیس سونی ؟
اخه سامسونگ اس 2 که میگن داغ میکنه و ... نکسوس دیدم cpu ضعیف تر داره از همه مهمتر باتریش کمه برای صفحه بزرگی که داره :13:
ایفون بس حال نمیده اصلا گوشی محکمی میاد ولی امکاناتش برای ایران خوب نیس زیاد یا بول زیادی باید داد برای برنامه هاش.
نظرم روی ایفون 4 و 4 اس بود نه برای کلاس اینا ویدیو 4اس دیدم باحال بود با کلی برنامه که شنیدم داره هم مفتی هم بولی داره. مثلا 4 اس 16 گیگ بخرم ولی دیدم محدودیت برنامه ایتونز و .... داره هم ال سی دی کوچیک حالا زیاد کوچیکه 3.5 اینچ ؟ یک دوستی داشت داشت عکس نشونم میداد زیاد دقت نکردم به سایزش. خیلی از برنامه های بازی های ایفون تعریف میکنند . بس سونی هم بدرد نمیخوره؟ ولی فکر کنم از اس 2 سامسونگ نکسوس محکمتره جنس بهتری داره.
راستش گوشیم ترکید 5800 درستش نکردم 60 80 خرج اورد با این اوضاع که انتخابی جلوم نیس همین 5800دذرست کنم ارزش داره؟
شما نظری روی ایبد 2 و نیو ندارید؟ اخر نشد ios طعمش بچشیم.

ببخشید زیاد شد

والا میگفتن که خوش دست نیست و دکمه های لمسی پایینش خیلی باید فشار بدی تا کار کنه و اینترفیسشم خوب نیست ... من نمیگم بدرد نمیخوره میگم وقتی امکاناتش با گلکسی نکسوس فرقی نداره چرا میخای 200 تومن بیشتر هزینه کنی ؟ تازه گلکسی نکسوس صفحش بزرگتره... وقتی میخری اندروید 4 روشه ... خیالت از بابت آپدیت و ساپورتش راحته

اس2 تو رامهای اولیش داغ میکرد که با آپدیت برطرف شد البته داغ کردنشم تاثیری تو کارکردش نمیزاشت در ضمن چه ربطی به گلکسی نکسوس داره؟ گلکسی نکسوس cpuش قویه هیچ مشکلی نداره هیچ نرم افزاریم نیست که از تمام قدرتش استفاده کنه... باتریشم 1750 میلی آمپره که هم اندازه اکسپریا هست. صفحش درسته بزرگتره ولی اینم در نظر بگیر که amoled pentile هست و مصرفش خیلی پایینه. باتری one x با cpu 4 هسته ای و صفحه پرمصرف 1800ه
اینم بنچ مارکاش که خیالت از قدرت cpuش راحت بشه

تو این تست دقت کن که هرچی کمتر باشه بهتره :

این یکی هرچی بیشتر باشه بهتره :

فقط تو این یکی اکسپریا یکم قویتره :

البته گفتم هر دوی این گوشیا هر کاری بخای باهاشون انجام بدی جواب میدن و اصلاً کم نمیارن

از نظر استحکامم خیالت راحت باشه بدنه با کیفیتی داره

برنامه ها هم که گفتی خیلیاشونو اندرویدم داره و از نظر برنامه و بازی کم نمیاره... چیزی که مهمه اینه که استفاده از این برنامه ها و بازیها تو صفحه 4.6 اینچ خیلی بیشتر از 3.5 اینچ حال میده

اگه هزینه ای که میخای بکنی برات مهمه 100% گلکسی نکسوس رو بهت پیشنهاد میدم چون چیزی از گوشیهای گرونتر کم نداره
اگرم میخای تا 1 تومن بدی گلکسی نوت و one x خوبن. اکسپریا اسم بد نیست اگه خوشت اومده بخرش

fk_u
11-05-2012, 11:22
ممنون از راهنمایی که میکنید
از htc خوشم نمیاد ولی اگه انتخابی نباشه باید بگیریم دیگه.
اولا از نکسوس های قبلی خوشم میومد ولی گوشی های جدید سر تر از اون بودند ولی این جدیده
i9025 is هست دیگه درسته تو سایت gsmaria نبود.... i9250 بود این جدیدتره ؟
کیفیتش به بای سونی میرسه ساختش و.... بلاستیکش. s2 تو دست گرفتم ضد برندی نیستم ولی بلاستیکش چرت میزد.
نکسوس هم این طوری هست اخه سامسونگ زده دیگه ؟
اینم چینیه؟ نکسوسم خوبه ولی pentitle بودن بیکسل هاش معلوم نیست کیفیت داره صفحش ؟مقابلش سونی صفحش عالیه. usb storage نداره یعنی host نمیشه؟
دوربینشم از سونی کمتره صفحه بزرگ مطمعن باتری نیم روز نمیخوره اکثر تبلیغات رو کاغد درسته تو واقعیت چیز دیگست
از ایران سونی بخرم معلوم نمیشه برای سری هست که سونی زردی صفحه اشکالش رفع کرده تو تولید جدیدش یا برای قبل گیرمون نیاد؟ دکمه لمسی هم گفتید اگه با ابدیت حل نشه این دو تا مشکل سونی از خریدش یکم سرد شدم. s2 قدیمی شده ارزش خرید نداره نسبت به نکسوس و ..؟ نکسوس کیفیت اسبیکرش چطوره؟ cpu نکسوس از سونی کمتره ها ولی اگه برنامه ها استفاده نمیکنند مثلا 4 هسته برای چی بدرد میخوره:13:
ابل فن نیستم ولی تعریف میکنند ار ایفون صفحش کم هست ولی نمدونم چرا دوستان تعریف میکنند ازش میگن بازی هاش حال میده اگه برنامه بازی هاش از اندروید بهتره بنظرتون خرید ایبد برای من خوبه ؟ اخه سونی اس بگیرم یک مشکلاتی داره نکسوس تو یک چیزهای دیگه ضعیفتره دیگه انتخابی نیس

برای اخرین بار ببرسم که من که قصد خرید تو تابستون دارم تیر یا شهریور همین نکسوس یا سونی انتخاب کنم
درسته ایفون محدودیت زیاد داره صفحش کوچیکه ( ios ندیدم ولی اگه خیلی شاخه نسبت به اندروید اگه ios نگیرم بشیمون میشم ) بدرد من ایبد میخوره که صفحه بزرگ داره و ios هست ایبد بگیرم + گوشی ساده به صلاح هست؟
تو خرید این وسایل سخت انتخاب میکنم برای همین زیاد میشه سوال ها
ممنون میشم بیشنهاد اخر بدید :20:

sAeEd_kHaAn
11-05-2012, 11:49
نکسوس تا 10 روز دیگه به 650 هم میرسه سیر نزولیش فعلا از همه گوشی ها بیشتر و سریعتره ( تا 1 ماه پیش 1200 بود ) ، صبر کن

m_azadeh
11-05-2012, 20:40
من اجبارا از دو سی کارت استفاده میکنم. دیدم سامسونگ تو چین و هنو نمونه دو سیم کارته گوشی های معتبرش رو مثا ایس و گالکسی دو رو به بازار میده ولی تو ایران نیست. دوستان کسی برای یه دو سیم کارت بدرد بخور پیشنهادی نداره؟ تشکر

sparts
12-05-2012, 10:58
دوستان من ميخوام يه دستگاه gps واسه مسير يابي بگيرم.اين gps هاي گوشي ميتونن در حد يه دستگاه gps توي مسير يابي كارمو راه بندارن؟ميخوام يه گوشي اندروييدي بگيرم

fk_u
13-05-2012, 12:19
سلام
اسمتون نمیدونم کاربر hasanmotori میشه وقت کردید جواب بست 1159 من را هم بدید در صفحه 116
ممنون

saeediranzad
13-05-2012, 13:02
دوستان من ميخوام يه دستگاه gps واسه مسير يابي بگيرم.اين gps هاي گوشي ميتونن در حد يه دستگاه gps توي مسير يابي كارمو راه بندارن؟ميخوام يه گوشي اندروييدي بگيرم
سلام
این تصویر مسیریاب گوشی منه. کاش تو یه سایت آپلود گذاشته بودم. مثلاً خواستم کار راحتتر بشه.
گوشی من سونی اریکسون لایو با واکمنه.

sparts
14-05-2012, 11:16
مرسي پس از خيرش بگذرم اره؟شما چه برنامه اي رو نصب كردين؟گرمين يا اقليم؟.اگه ميشه يه تست بكنين ببينم نتيجه ميدن اي برنامه ها

saeediranzad
14-05-2012, 14:56
من؟ هیچ برنامه ای.
روی گوشی سه تا app هست برای نقشه و جهت یابی.
maps, navigator, latitude
ولی بنظر من بطور کامل مسیر را نشون میده.
مثلاً از در خونه تا بیرون شهر و سپس مسیر حاده تا مرکز شهر را برای رفتن از اهواز به شیراز نشون میده.

poonel
15-05-2012, 13:11
آقایون Galaxy Ace 2 ، ایران نیومده؟ تو کشوهای دیگه اومده؟

جونم بالا اومد از بس منتظرش موندم!:44:

یک هفتهه منتظر جوابم.
چرا کسی جواب منو نمیده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h!tman
15-05-2012, 13:54
نه تو ایران که نیومده
تو جهانم نیومده:دی

poonel
15-05-2012, 14:33
اعلام کرده بون Ace 2 تو ماه فوریه عرضه میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا الآن سه ماهه تاخیر داشته!

سه ماهه چه مرگشونه که عرضه نکردن؟ :47:

SaMsUnG
15-05-2012, 17:08
دوستان من گوشی اندرویدی تا 300 تومن چی میتونم بخرم؟

Amir rza
15-05-2012, 19:38

اگه اهل موسیقی هستی Sony Ericsson Live With Walkman بگیر ولی از نظر کلی Sony Ericsson Xperia Mini\Mini Pro بگیری بهتره صفحه نمایش بهتری داره.:46:

h!tman
15-05-2012, 20:06

با 40تومن افزایش بودجه میتونید Ray تهیه کنید که بهترین تو رنج خودش هست
اگر تهران هستید از طبقه 6 علائدین تهیه کنید که فکر کنم از قیمتی که منم دادم کمتر باشه

soheilnouri
15-05-2012, 20:26
دوستان من دیروز یه اچ تی سی دیزایر اچ دی خریدم....واقعا انتن دهی اش افتضاحه...در حالیکه نوکیا و سامسونگ تو خونمون انتن دهی اش خوبه و دو تا خط دارن این اصن خط نداره اکثرا...اچ تی سی چرا اینطوریه؟

arman486
15-05-2012, 20:52
دوستان سلام
ببخشید من سوالم رو اینجا مطرح میکنم گفتم از شما دوستان بپرسم که بیشتر راهنماییم کنید
من بعد از سالها میخوام یک گوشی بخرم گوشی فعلیم 2600 نوکیا هست
با تحقیق به این نتیجه رسیدم که گوشی xperia mini pro بخرم که هم کیبورد داره هم سخت افزار مناسبی داره هم گویا محکمه
سوالم از شما دوستانی که این گوشی رو دارید یا اطلاع دارید اینه
ویبرش قوی هست؟
زبان فارسی داره این گوشی و برای اندورییدش زبان فارسی هست؟
اس ام اس فارسی میشه داد و گرفت ؟
کیبوردش راحته و اس ام اس دادن باهاش خوبه؟
و از همه مهمتر این که این کیبورد رو که هی باز میکنی میبندی بعد از یک مدت شل نمیشه و لق بزنه؟
لطف کنید راهنماییم کنید که چون این گوشی قراره مدتها دستم باشه و دوام بیاره من گوشی باز نیستم
گوشیمم داخل جیبم میگذارم
بهترین انتخابم چی هست
بودجمم حداکثر 300 هست یعنی از 300 به پایین
در ضمن من تهران هستم از کجا بگیرم هم قیمت خوبی بهم بدن هم گوشی بروز بدن و آک هم نندازن بهم

nihilnigritude
16-05-2012, 11:54
سلام

کسی اطلاع داره که آیا سونی برنامه ای برای ارئه نسخه قدرتمندتری از اکسپریا پلی در آینده داره یا خیر؟
خریدشو الان پیشنهاد میدید با حدود قیمت520؟ این احتمال وجود داره که سونی بعد از اندروید 4 این سری گوشیهارو به نسخه ی بعدی اندروید ینی جیلی بیلی5 آپدیت نکنه؟

M0RTEZA_R
16-05-2012, 12:04
پردازنده های دوهسته ای چقدر تو کار کرد تاثیر دارن؟یا با تک هسته ای فرق ندارن؟
بعد مصرف باتریشون خیلی زیادتره یا نه؟

ممنون

hasanmotori
16-05-2012, 12:14
پردازنده های دوهسته ای چقدر تو کار کرد تاثیر دارن؟یا با تک هسته ای فرق ندارن؟
بعد مصرف باتریشون خیلی زیادتره یا نه؟

ممنون

تو اندروید 4 چون از دو هسته استفاده میکنه تاثیر داره و سرعت بالاتری داره نسبت به تک هسته ای
تو وب و پخش فیلم های فول اچدی هم تاثیر داره
گوشیهای تک هسته ای چون رم پایینیم دارن تو اجرای بازی های سنگین مشکل دارن البته تو اندروید 4
مصرف باتریشونم فرق زیادی نداره البته گوشی های دو هسته ای معمولاً باتری بزرگتری دارن که مصرف بیشتر پردازنده رو جبران کنه. بعدشم تو دو هسته ایا کلاک cpu همیشه رو بالاترین حدش نیست. مثلاً اگه کلاکش 1200 ه اگه کار سبک باهاش بکنی مثلاً رو 400 بیشتر نمیره در صورتی که تو تک هسته ای تو همون حالت میره رو 800 در نتیجه مصرفشون مثله همه.

arman486
16-05-2012, 13:30
چرا کسی جواب نمیده من راهنمایی خواسته بودم دوستان محبت کنید و جواب بدید

nihilnigritude
16-05-2012, 15:32
دوستان سلام
ببخشید من سوالم رو اینجا مطرح میکنم گفتم از شما دوستان بپرسم که بیشتر راهنماییم کنید
من بعد از سالها میخوام یک گوشی بخرم گوشی فعلیم 2600 نوکیا هست
با تحقیق به این نتیجه رسیدم که گوشی xperia mini pro بخرم که هم کیبورد داره هم سخت افزار مناسبی داره هم گویا محکمه
سوالم از شما دوستانی که این گوشی رو دارید یا اطلاع دارید اینه
ویبرش قوی هست؟
زبان فارسی داره این گوشی و برای اندورییدش زبان فارسی هست؟
اس ام اس فارسی میشه داد و گرفت ؟
کیبوردش راحته و اس ام اس دادن باهاش خوبه؟
و از همه مهمتر این که این کیبورد رو که هی باز میکنی میبندی بعد از یک مدت شل نمیشه و لق بزنه؟
لطف کنید راهنماییم کنید که چون این گوشی قراره مدتها دستم باشه و دوام بیاره من گوشی باز نیستم
گوشیمم داخل جیبم میگذارم
بهترین انتخابم چی هست
بودجمم حداکثر 300 هست یعنی از 300 به پایین
در ضمن من تهران هستم از کجا بگیرم هم قیمت خوبی بهم بدن هم گوشی بروز بدن و آک هم نندازن بهم

سلام
ویبرش در حد نرماله و خوبه
زبان فارسی کامل ساپورت میکنه
کیبوردش هم خوبه و لق نمیزنه اما بنظرم برای اندروید چندان لازم نیست بستگی داره خیلی اس ام اس بدی یا نه
یکی از بهترین انتخابها همین گوشی هست از لحاظ نرم افزار و ورژن اندروید و سخت افزار با توجه به هزینه ای که براش میکنی عالیه

arman486
16-05-2012, 18:06
دوستان ببخشید من اینو میپرسم من گوشیو توی جیبم میگذارم و گوشی محکم میخوام
به نظرتون مینی پرو بهتره یا ری با این چیزی که گفتم

Amir Varasteh
16-05-2012, 18:08
سلام.

شما کدوم یکی رو میپسندید؟

ممنون میشم نظرتون رو بگید.

ممنون.

MOHAMMAD2010
16-05-2012, 18:17
هر چی خودت دوست داری بگیر - خودتم که به مشکی رای دادی ! پس مشکی بگیر

Amir Varasteh
16-05-2012, 18:23
آخه از یه طرف کسی سفیدش رو نداره و همچنین تضاد رنگ قشنگی داره، از طرفی مشکیش شیک نر به نظر میاد... و از طرف دیگه ای سفیدش هم خیلی شیکه(!)

بنابراین میشه نتیجه گرفت که من حسابی دو دلم.

MOHAMMAD2010
16-05-2012, 18:27
آخه از یه طرف کسی سفیدش رو نداره و همچنین تضاد رنگ قشنگی داره، از طرفی مشکیش شیک نر به نظر میاد... و از طرف دیگه ای سفیدش هم خیلی شیکه(!)

خودت فهمیدی چی گفتی !
-------------------------------------
در هر صورت یکی سفید به نظرش شیک تره و قشنگ تره یکی مشکی !
هر چی عشقته
من که خودم به سفید رای دادم ( حیف که الان پول دستم نیست اگه نه حتما سفیدشو میگرفتم )

poonel
16-05-2012, 18:37
به نظرم سفید و مشکیش هر دو تا قشنگن.

راستی گالکسی ها رو نمیشه کاور اصلی براشون گرفت؟

مثلاً نکسوس با رنگ مشکی بگیری، بعد شش ماه که از رنگش خسته شدی کاور سفید بندازی بش.

M0RTEZA_R
16-05-2012, 19:49
دوستان ببخشید من اینو میپرسم من گوشیو توی جیبم میگذارم و گوشی محکم میخوام
به نظرتون مینی پرو بهتره یا ری با این چیزی که گفتم
این دلیل نمیشه که شما بری یه گوشیه اهنی بگیری.همه گوشی ررو تو جیب میزارن بدون کیف.به نظرم با این چیزا انتخاب خودتون رو محدود میکنید.
کلا گوشی نباید ضربه بخوره مگه شما میخوای چی کار کنی با گوشی؟

azaz1212
16-05-2012, 19:52
sumsung

galaxy

sIII

sAeEd_kHaAn
16-05-2012, 20:24
اقا امیر مژده
ال دیجیتال سفیدشو اورده
725 تومن ناقابل

البته قیمت تهران امروز 695 تومن هم دارم البته مشکیش

Amir Varasteh
16-05-2012, 21:43
اقا امیر مژده
ال دیجیتال سفیدشو اورده
725 تومن ناقابل

البته قیمت تهران امروز 695 تومن هم دارم البته مشکیش

من فک کنم مشکی بگیرم بهتره...

چون فک کنم سفید بعد از یه مدت دوباره مشکی شه!! منظورم اینه که کثیف شه!:13: و به نظرم ابهت مشکی رو نداره!

این آدرس و شماره مغازه تهران که 695 میده رو میشه برام پ.خ کنی؟ معتبرترین مغازه رو بفرست اگه زحمتی نیس.

MOHAMMAD2010
16-05-2012, 22:14
من فک کنم مشکی بگیرم بهتره...

چون فک کنم سفید بعد از یه مدت دوباره مشکی شه!! منظورم اینه که کثیف شه!:13: و به نظرم ابهت مشکی رو نداره!

این آدرس و شماره مغازه تهران که 695 میده رو میشه برام پ.خ کنی؟ معتبرترین مغازه رو بفرست اگه زحمتی نیس.

کثیف که نمیشه - ابهت هم به نظرم سفید بهتره ولی بازم میگم هر کدوم تو دلته بگیر
:11:

Amir Varasteh
16-05-2012, 23:52
حالا شانس من آل دیجیتال مشکی نداره:|

چند روز دیگه هم نشست 5+1 ه. یهو میبینی دلار رف بالا. نکسوس شد 1 تومن :31:

اگه شانس منه که این اتفاق میفته و من همچنان بی گوشی میمونم.

Eblis 2011
17-05-2012, 00:02
داداش تا تنور داغه نونو بچسبون
یکیشو بخر خیالتو راحت کن
اونی رو بخر که با دیدنش دلت بیشتر ذوق میکنه :31:

Amir Varasteh
17-05-2012, 00:48
داداش تا تنور داغه نونو بچسبون
یکیشو بخر خیالتو راحت کن
اونی رو بخر که با دیدنش دلت بیشتر ذوق میکنه :31:

والا من که با دیدن هر کدومش خر کیف میشم :31:

اما مشکیشو میخوام.... آل دیجیتال گفته 1 هفته دیگه... خدا کنه قیمتا نره بالا که هرگز خودمو نمیبخشم.:19:

sAeEd_kHaAn
17-05-2012, 09:13
سفیدش کلا یه چیز دیگست اگه کلیپ هاشو ببینی خیلی ناز تر از مشکیشه خواص ترم هست من جات بودم سفید میگرفتم :دی
نشونی اون فروشگاه هم تو علا الدین ه طبقات 5-6 این قیمت گیر میاد
ضمنا منم گوشیمو فروختم به قیمت خوب :دی منتظرم ببینم قیمتا چی میشه بعد تصمیم بگیرم چی بگیرم :دی

Lamanta
17-05-2012, 17:09
مشکی بگیر یه قاب سفید براش بنداز مثل این مثلا :

Eblis 2011
17-05-2012, 17:11
البته اگه بتونی همچین قاب نازی تو ایران پیدا کنی

MOHAMMAD2010
17-05-2012, 18:16
متاسفانه آل دیجیتال به همین زودی سفیدشو تموم کرد :41:
شانس منه دیگه تا سفید آورد پول دستم نبود :41:
شما هم دیگه راحت شدی برو همون مشکی بگیر ( البته گفته تا هفته دیگه دوباره مشکی و سفیدشو میاره )

Amir Varasteh
17-05-2012, 18:57
هممم منم مشکی میگیرم با یه قاب سفید.

Eblis 2011
17-05-2012, 19:00
چرا صبر نمیکنی یکی از دو غول جدید رو بگیری رفیق ؟
با افزایش بودجه :31: میشه Htc one x یا gs3 خرید

shahabprince
17-05-2012, 22:14
میگم بچه ها جدی قیمتها میره بالا؟
اگه میره بالا برم One x رو بخرم
ما که هیچ وقت شانس نداشتیم

Eblis 2011
17-05-2012, 22:21
نه رفیق فکر نکم مثل قبل عید قیمت ها نجومی بره بالا . . . . فعلا که قیمتها تعادله . . . پیش بینی من اینه که فعلا افزایش قیمت نداریم . . . منم زمان امتحانات بود گفتم 20 روز صبر کنم امتحانات تموم شه بعد بخرم ( چون اگه الان بخرم از درس و امتحان میفتم :31: ) از شانس ما اومد و قیمتها نجومی شد و گوشی 800 تومنی به 1.100.000 رسید :2:
منم دیگه طاقت نیاوردم و با همون قیمت نجومی خریدم ( گوشی gs2 منظورمه ) :8:

Amir Varasteh
17-05-2012, 22:27
چرا صبر نمیکنی یکی از دو غول جدید رو بگیری رفیق ؟
با افزایش بودجه :31: میشه Htc one x یا gs3 خرید

همین 700 تومن هم به زور جور شده... دیگه پول ندارم.

فقط امیدوارم قیمتا نکشه بالا! یهو نکسوس از 700 میشه 3 میلیون:31:

fk_u
18-05-2012, 00:05
سلام
مدتی هست این بخش اندروید دنبال میکنم
بنظر من بعد 3 خرداد قیمت ها میره بالا . قبل میگید نجومی شد مثلا 2 تومن رفت بالا الان 1 تومن بایین اومده باز مثل قدیم نشده
هر دوستی هر وسیله ای میخاد بخره بهتره الگو خاصی نداره یهو دیدیم چند روز دیگه قیمت ها بدتر شد.
من خودم گوشی و تبلتی لبتابی نیاز دارم چند ماه دیگه میخام بگیرم ( امکانش هست) maybe فکر کنم بالا بره همه چیز دیگه بیخیال خرید اینا بشم :20:

amin148
18-05-2012, 10:44
سلام بچه ها
من میخوام برا خواهرم یه گوشی به عنوان هدیه بخرم و بین galaxy nexus و s2 گیر کردم.

اولین اولویت برای خواهرم دوربینه (عکاسی و فیلمبرداری 720p ) بعد ساپرت خوب و کامل و بدون دردسر زبان فارسی( رام واین چیزا بلد نیست عوض کنه و رو همون رام اصلی میمونه) بعدم باتری .
و لطفا بگین اختلاف رزولوشن صفحه این دو تا خیلی محسوسه؟ اگه خیلی محسوس نباشه نظرم رو s2 هست.

البته میدونم s2 توی cpu و gpu خیلی سره ولی اون خیلی مهم نیست به نظرتون کدوم رو بخرم؟

اگه تو رنج 750 تا 850 چیز بهتری هم سراغ دارین بگین .

البته اول میخواستم xperia s بگیرم که مثه اینکه خیلی گوشی خوبی ار کار در نیومده و مشکل داره و البته اینکه باتریشم توسط کاربر قابل تعویض نیست خیلی بده .

hasanmotori
18-05-2012, 11:29
سلام بچه ها
من میخوام برا خواهرم یه گوشی به عنوان هدیه بخرم و بین galaxy nexus و s2 گیر کردم.

اولین اولویت برای خواهرم دوربینه (عکاسی و فیلمبرداری 720p ) بعد ساپرت خوب و کامل و بدون دردسر زبان فارسی( رام واین چیزا بلد نیست عوض کنه و رو همون رام اصلی میمونه) بعدم باتری .
و لطفا بگین اختلاف رزولوشن صفحه این دو تا خیلی محسوسه؟ اگه خیلی محسوس نباشه نظرم رو s2 هست.

البته میدونم s2 توی cpu و gpu خیلی سره ولی اون خیلی مهم نیست به نظرتون کدوم رو بخرم؟

البته اول میخواستم xperia s بگیرم که مثه اینکه خیلی گوشی خوبی ار کار در نیومده و مشکل داره و البته اینکه باتریشم توسط کاربر قابل تعویض نیست خیلی بده .

اختلاف رزولوشن از نظر عددی که آره محسوسه ولی از نظر کیفیت تصویر اس2 اصلاً کم نمیاره و هنوزم جزو بهترین هاست ولی خب اگه گوشی رو برای مدت طولانی بخای بخری بهتره که مشخصاتش بالاترین باشه. مثلاً رزولوشن گلکسی نکسوس فعلاً بالاترینه و تا مدت زیادی از این بالاتر نمیاد و تو ساپورت نرم افزار و اینا تاثیر داره
گلکسی نکسوس خوبیش اینه که حداقل اندروید 5 براش میاد ولی برای اس2 معلوم نیست. آپدیت کردنشم خیلی راحته با wifi بدون هیچ دردسری آپدیت میشه
از نظر cpu و gpu هم برای هر کاری کاملاً جواب میده و نیازی به پردانزده قویتر نیست
فارسی هم هر دو ساپورت میکنن. فقط گلکسی نکسوس منو فارسی نداره و تو مسیج و اینا میتونی بخونی و بنویسی
دوربینشم خیلی عالیه
فقط باتریش یکم ضعیفه و تو این مورد اس2 بهتر جواب میده. ولی احتمالاً با آپدیت بهتر میشه
از نظر ظاهرم که گلکسی نکسوس جذابتره

18-05-2012, 12:07
سلام بچه ها

دوست عزیز ، هیچکدوم از این گوشی ها رو تحت هیچ شرایطی برای خواهرتون توصیه نمی کنم.
Xperia S برای چنین کاربری مناسب تره.
گوشی های سامسونگ و مخصوصا Nexus ها رو برای کاربرای ساده اصلا توصیه نمی کنم.
ظاهر Xperia S هم مناسب تر برای یک خانومه.
کلا سری Galaxy S و سری Nexus گوشی هایی هستن که زیاد به کاستوم رام و ... تکیه دارن ، در حالی که سری Xperia معمولا همه روی رام رسمی میمونن. رام های رسمی سونی تقریبا کامله و ایرادی ندارن. زیاد دولوپر هم نداره سونی.
تنها ایرادی که میتونم از Xperia S بگیرم که شاید مناسب برای خواهرتون نباشه ، دکمه های پایین صفحست که واقعا آزار دهندن.
اما مطمئنم گوشی مثل Nexus و S II نمیتونه گزینه مناسبی برای یک خانوم باشه.

M0RTEZA_R
18-05-2012, 15:05
گوشیای اندرویدی حال offline دارن یا نه؟؟

18-05-2012, 15:46
گوشیای اندرویدی حال offline دارن یا نه؟؟

بله ، Airplane mode دارن.

MOHAMMAD2010
18-05-2012, 15:48
کلا سری Galaxy S و سری Nexus گوشی هایی هستن که زیاد به کاستوم رام و ... تکیه دارن
البته من زیاد اینو قبول ندارم چون رام های رسمی هم روی این گوشی ها خوب جواب میدن ! درسته کاستوم های این گوشی ها هم عالی هستن ولی رام های رسمی خوبی هم دارن

aliqq
18-05-2012, 17:18
سلام

بهترین گوشی اندروید تا 300 چی هست ؟!

saeediranzad
18-05-2012, 18:09
سلام

بهترین گوشی اندروید تا 300 چی هست ؟!
بهترین از نظر کی؟
دیگه همه قبول دارند که از نظر پردازنده بهترین گوشی آندرویدی در این بازه قیمت، سونی اریکسون لایو است.
من 370 بی گارانتی گرفتم؛ الآن رسیده به300.

مرتضی nvcd
18-05-2012, 18:21
سلام ... بازم هر جا بریم باید دم دوستان رو دید

اقا یه گوشی میخوام با این شرایط ( اولویت بندی شده ):

1.پردازنده حتما دوهسته ای یا 4 هسته ای ... دقیقا به همون دلیل که نمی خوام حتی میلی ثانیه ای توقف توی حرکت بین منو ها ببینم
2. سیستم عامل که خودش معلومه
3.حتما وای فای داشته باشه
4.جی پی اس درست و حسابی و بدون دردسر نصب و غیره
5.صفحه نمایشش نمیخوام بزرگتر از 4.3 باشه و کوچکتر از 3 هم نباشه
6.دوربین برام مهم نیست ... در حد معمول
7. قیمت حدود 650 - 800

همونطور که گفتم اولویت بندی شده ... یعنی بر اساس درجه اهمیته ... مثلا اگه گوشی بود که پردازنده قوی داشت و سیستمش هم جدید ولی صفحه نمایشش یکم کوچیکتر از 4 اینچ حتی بود هم بگید

خودم گشتم بین چند تا مدل موندم :
galaxy s2
htc sensetion
htc sensetion xe
galaxy nexuse

خودم خیلی اس 2 رو دوست دارم ... ولی هر روز یه مدل می بینم شک می کنم ... نمونه اش همین امروز که نکسوس رو دیدم ... چرا به چشمم نخورده بود ، چون تو لیست محبوب ترین گوشی ها رفته بود صفجه 4 ... چرا محبوب نیست ؟

Eblis 2011
18-05-2012, 18:27
gs2 بخر . . . شک نکن

saeediranzad
18-05-2012, 18:37
سلام
دیگه کم کم دارم عاشق سونی میشم. اگه صبر کنی مدلهای جدیدش (که فقط سونی هستند، بدون اریکسون) وارد ایران بشوند، چیزهای خوبی توش هست.

shahabprince
18-05-2012, 22:58
گلکسی نکسوس هم خیلی خوبه
از نظر پردازنده تقریبا شبیه به gs 2 هست ولی نکسوس رزولیشن بالاتری داره که کیفیت صفحه رو بالا میبره

M Like Mother
21-05-2012, 16:49
سلام

بین گوشی Live with Walkman و گوشی جدید سامسونگ یعنی Galaxy mini 2 S6500 کدوم رو پیشنهاد می کنید کسی از هر دو تاش اطلاعات داره؟
در کل برنامه های هر دو گوشی چون آندروید 2.3 هست بهم میخوره؟

arjmand200
21-05-2012, 19:02
دوستان تا بودجه 500 واسه خرید گوشی با سیستم عامل اندروید چی رو پیشنهاد میدن ؟؟
در ضمن گوشیهای موتورولا چطورن ؟ ایا با سیستم مخابراتی ما مشکلی دارن ؟؟

h!tman
22-05-2012, 07:40
سلام

بین گوشی Live with Walkman و گوشی جدید سامسونگ یعنی Galaxy mini 2 S6500 کدوم رو پیشنهاد می کنید کسی از هر دو تاش اطلاعات داره؟
در کل برنامه های هر دو گوشی چون آندروید 2.3 هست بهم میخوره؟
Live With Walkman خیلی بهتره
mini2 هنوزم که هنوزه ضعیفه!

دوستان تا بودجه 500 واسه خرید گوشی با سیستم عامل اندروید چی رو پیشنهاد میدن ؟؟
در ضمن گوشیهای موتورولا چطورن ؟ ایا با سیستم مخابراتی ما مشکلی دارن ؟؟
نه مشکلی ندارند ولی موتوی خوب پیدا نمیکنید
به نظرم Galaxy W و Xperia Neo V خوبن!
نظر من رو بخواید ؟W رو انتخاب میکنم

AmiIin
22-05-2012, 19:04
دوستان سلام!

بهترین گوشی(در کل منظورمه) اندرویدی تو رنج قیمت 500-600 تومن چیه؟ (ترجیحا از برند سامسونگ باشه و کیفیت دوربینشم عالی باشه.)

arash66_2m
22-05-2012, 19:34
از بین این دو گوشی کدومش بهتره !
معایب و مزایای هر کروم رو هم بگین ممنون میشم
I9003 Galaxy SL و Galaxy W I8150
تنکس

h!tman
23-05-2012, 10:28
دوستان سلام!

بهترین گوشی(در کل منظورمه) اندرویدی تو رنج قیمت 500-600 تومن چیه؟ (ترجیحا از برند سامسونگ باشه و کیفیت دوربینشم عالی باشه.)
بهترین اندرویدی تو این رنج گلکسی S هست ! دوربینش هم با این که 5مگا هست ولی عکس های توپی میگیره! کلا سامسونگ توی سری گلکسی بهترین دوربین ها رو میزنه

از بین این دو گوشی کدومش بهتره !
معایب و مزایای هر کروم رو هم بگین ممنون میشم
I9003 Galaxy SL و Galaxy W I8150
تنکس
Galaxy W
گلکسی SL هیچ مزایای نسبت به w به جز صفحه بزرگتر نداره!

arash66_2m
23-05-2012, 16:14
بهترین اندرویدی تو این رنج گلکسی S هست ! دوربینش هم با این که 5مگا هست ولی عکس های توپی میگیره! کلا سامسونگ توی سری گلکسی بهترین دوربین ها رو میزنه

Galaxy W
گلکسی SL هیچ مزایای نسبت به w به جز صفحه بزرگتر نداره!
یه چیزی که من شنیدم اینه که میگین سرعت وصل شدن به GPS ش کمه درسته ؟
و اینکه بخواهم مال چند گوشی رو از این بابت یا امکانات دیگه مقایسه کنم کجا رو باید ببینم ؟
در این محدوده 450 زیر 450 ها ! این گووشی خوبه یا از این بهترش هم هستش ؟
معایب این گوشی چیه ؟

shalishali
24-05-2012, 12:11
سلام.خوبین همه؟ 1.کدومشو بگیرم؟ الف)xperia pro ب)xperia ray ج)xperia neo تا اونجایی که من سرچیدم, خوبی ای که "الف" و "ج" نسبت به "ب" دارن پورت hdmiه ولی "ب" لرزشگیر دست داره که زیاد مهم نیس و بنظرم قشنگتر و نازکتر از اون دوتای دیگس. خودم میگم neo شما چی میگین؟ راستی کابل hdmi همراه گوشیه؟ رم میکرویی که باهاشونه(neo و pro) هشته؟ اگه میشه بگین کدوما قابلیت آپدیت به اندروید 4 رو دارن؟ 2.از مغازه ها قیمت neo رو خواستم: اولی گفت:430 دومی:420 سومی:404 چهارمی:490 گیج شدم... به فامیلمون تو کرمان زنگ زدم گفتم بره بپرسه, بگو چی گفت. الف)280 ب)350 ج)250 شاخ درآوردم...یعنی تقلبیه؟ یا از بانه آوردن؟یا دزدیه؟آخه مگه میشه انقدر تفاوت!!!؟ لطفا راهنمایی کنین مرسی چیزایی هم که موقع خرید لازم بود بهم بگین مچکر

shalishali
25-05-2012, 07:49
سلام.خوبین همه؟ 1.کدومشو بگیرم؟ الف)xperia pro ب)xperia ray ج)xperia neo تا اونجایی که من سرچیدم, خوبی ای که "الف" و "ج" نسبت به "ب" دارن پورت hdmiه ولی "ب" لرزشگیر دست داره که زیاد مهم نیس و بنظرم قشنگتر و نازکتر از اون دوتای دیگس. خودم میگم neo شما چی میگین؟ راستی کابل hdmi همراه گوشیه؟ رم میکرویی که باهاشونه(neo و pro) هشته؟ اگه میشه بگین کدوما قابلیت آپدیت به اندروید 4 رو دارن؟ 2.از مغازه ها قیمت neo رو خواستم: اولی گفت:430 دومی:420 سومی:404 چهارمی:490 گیج شدم... به فامیلمون تو کرمان زنگ زدم گفتم بره بپرسه, بگو چی گفت. الف)280 ب)350 ج)250 شاخ درآوردم...یعنی تقلبیه؟ یا از بانه آوردن؟یا دزدیه؟آخه مگه میشه انقدر تفاوت!!!؟ لطفا راهنمایی کنین مرسی چیزایی هم که موقع خرید لازم بود بهم بگین مچکر چرا پس جواب نمیدین؟مدیر نداره این بخش؟

ELSIN
25-05-2012, 16:12
سلام دوستان Galaxy MINI ورژن جدیدش که cpu 832 و آندرويد 2.3.6 داره (5570I) به ورژن 4 آندرويد به روز رسانی میشه یا نه ؟؟؟
کلا کدوم یکی از کوشی های سامسونگ توی بازار به ورژن 4 آندرويد به روز رسانی میشند

ممنون

saeediranzad
25-05-2012, 19:11
سلام
شما به این لینک بروید. آخرین اخبار نرم افزاری گوشیهای آندروید را داره. البته خودم گشتم برای mini 2 نبود. ولی شما هم بگرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ELSIN
25-05-2012, 23:25
سلامشما به این لینک بروید. آخرین اخبار نرم افزاری گوشیهای آندروید را داره. البته خودم گشتم برای mini 2 نبود. ولی شما هم بگرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سلام
فکر نکنم 5570I بشه mini 2
..
5570I یه چیزه دیگست (به روز شده mini )
..
5570I همین الان ورژن GINGERBREAD 2.3.6 رو داره

saeediranzad
26-05-2012, 06:38
سلام
فکر نکنم 5570I بشه mini 2
..
5570I یه چیزه دیگست (به روز شده mini )
..
5570I همین الان ورژن GINGERBREAD 2.3.6 رو داره
سلام
درسته. من هم دیدم اینها که نوشتی شبیه مینی2 است. ولی مگه شما دنبال ورژن4 نبودی؟ من برای 4 جستجو کردم.
<<حالا نگاه کردم میشه:Samsung Galaxy Pop Plus S5570i

M0RTEZA_R
26-05-2012, 10:55
کاربرد ROM تو گوشی چیه ؟به رم ربطی نداره؟

atseh
26-05-2012, 19:45
سلام دوستان
میشه یه راهنمایی برای خرید گوشی با این سیستم عامل که صفحه اش 3.3اینچ به بالا باشه بکنید.....

قیمت هم بین 300 تا 420 باشه !!

ممنون :3:

ELSIN
26-05-2012, 23:14
سلام
درسته. من هم دیدم اینها که نوشتی شبیه مینی2 است. ولی مگه شما دنبال ورژن4 نبودی؟ من برای 4 جستجو کردم.
<<حالا نگاه کردم میشه:Samsung Galaxy Pop Plus S5570i

سلام
اره میخام بدونم 5570I به ورژن 4 آپدیت میشه یا نه که خودم فکر کنم نه

h!tman
27-05-2012, 07:44
کاربرد ROM تو گوشی چیه ؟به رم ربطی نداره؟
منظور ورژن آندروید هست

h!tman
27-05-2012, 07:45
سلام دوستان
میشه یه راهنمایی برای خرید گوشی با این سیستم عامل که صفحه اش 3.3اینچ به بالا باشه بکنید.....

قیمت هم بین 300 تا 420 باشه !!

اکسپریا Ray! اگر گرون نشده باشه حدود 370 هست

h!tman
27-05-2012, 07:45
سلام
اره میخام بدونم 5570I به ورژن 4 آپدیت میشه یا نه که خودم فکر کنم نه
احتمالا نه! اگر این بخواد آپ شه داد مردم در میاد که چرا S آپ نمیشه!
چرا حالا این رو انتخاب کردید؟

M0RTEZA_R
27-05-2012, 09:20
نه منظورم رام سخت افزار بود.مثلا تو مشخصات گوشی نوشته 2 گیگ رام داره و یه گیگ رم

h!tman
27-05-2012, 10:54
نه منظورم رام سخت افزار بود.مثلا تو مشخصات گوشی نوشته 2 گیگ رام داره و یه گیگ رم
حافظه داخلی رو میگن

atseh
27-05-2012, 14:05
میشه بهترین زمان خرید گوشی تو این ماه رو حدس بزنید؟؟

15خوبه یا احتمال داره تا آخر ماه پایینتر بیاد؟؟

احتمالش هست دوباره قیمت بره بالا؟؟

saeediranzad
27-05-2012, 14:42
سلام
بنظر من که از خرداد به بعد قیمتها تا نیمه های شهریور تثبیت شده است و تغییر چندانی نداره.
پیشبینی من یه چیزی در حد دلاری1600 تا 1650 تومنه. البته کی بدش میآد دلار باید زیر 1500؛ ولی من چشمم آب نمیخوره.

h!tman
27-05-2012, 17:50
آخه الان خریداری کنید تا شهریور تو موزه نگه نمیدارید که :دی استفاده میکنید
پولی که رفته دیگه دل سوختن نداره

clau
27-05-2012, 17:53
htc one x قیمتش تو تهران هم یک میلیون 70هزار تومان هستش یا اومده پایین قبلن تا 950 هم رسیده بود بدون گارانتیش:41:

B L A S T E R
27-05-2012, 19:09
Xperia active or Live ? : D

h!tman
27-05-2012, 19:32
اکتیو یکم گرونه
با پولش میشه Ray خرید از همه اینا بهتر تر:دی

PersiAndroid
27-05-2012, 20:27
ولی اکتیو خودش خــعلی باحاله نخسوزن واسه ورزشکارا... بخری بعدش بپری تو استخر و اینا... ولی واسه آدمایی که مث من جوگیر نیستن تو مایه 300 همون لایو خوبه فک کنم!
میگم راستی منم یاری کنید میخوام یه گوشی 300ــی هدیه بدم موندم چی بگیرم همین لایو خوبه؟

h!tman
27-05-2012, 20:37
رئوف اکسپریا مینی بگیر
===

Active : 425
Ray : 375
خیلی ری بهتره

ANDROYD3
27-05-2012, 23:12
اینجا کسی الجی آپتیموس 2 ایکس optimus 2x رو امتحان کرده؟
چجوریاست ؟
می ارزه بخرمش؟

h!tman
28-05-2012, 09:29
قیمتی که دارید چقدره ؟
ازون بهتر هست

B L A S T E R
28-05-2012, 12:44
اخه اکتیو به غیر از ضد اب بودنش فک نمیکنم ویژگی خاصی نسبت به لایو داشته باشه ؟ درسته ؟ :D
یعنی این تفاوت قیمتشون مسخرس

h!tman
28-05-2012, 16:10
بله
برا همین میگم اگر قصد تهیه اکتیو دارید برید ری تهیه کنید که رزولوشن و دوربین و صفحه نمایش خیلی بهتری از جفت اینا داره

soheilnouri
31-05-2012, 12:42
من با گوشی اچ تی سی desire hd مشکل دارم...رووت کردم...البته من نه دیجیکالا...شکر خوردم...اون تاپیک مشکلات اندروییدی هم که مثل گورستان میمونه...صحبت میکنم باهاش هر 1 ساعت یه بار هنگ میکنه باید باتریشو دربیارم تا بوت بشه...فارسی هم نمیشه اس م اس داد...بدتر از همه کیبوردشه...میخام مثل ادم بنوسیم salam...اس رو میزنم اول پ میاد بعد او میاد...اعصابمو خورد کرده....خیلی بده این گوشی

amir200812
31-05-2012, 15:26
من با گوشی اچ تی سی desire hd مشکل دارم...رووت کردم...البته من نه دیجیکالا...شکر خوردم...اون تاپیک مشکلات اندروییدی هم که مثل گورستان میمونه...صحبت میکنم باهاش هر 1 ساعت یه بار هنگ میکنه باید باتریشو دربیارم تا بوت بشه...فارسی هم نمیشه اس م اس داد...بدتر از همه کیبوردشه...میخام مثل ادم بنوسیم salam...اس رو میزنم اول پ میاد بعد او میاد...اعصابمو خورد کرده....خیلی بده این گوشی

کدوم گورستان؟؟؟؟

رفتی تو تاپیک اخبار مربوط به سيستم عامل اندرويد سوال پرسیدی! انتظار داری جوابی هم بگیری؟

اینکه گوشی شما هنگ میکنه فکر کنم خبر مهمی در مورد سیستم عامل اندروید باشه!!!

poonel
01-06-2012, 16:18
گوشی GALAXY ACE 2 بالاخره اومد یا نه؟؟؟

تو ایران؟ تو کشورهای دیگه؟ عرضه شده؟

dimoos
01-06-2012, 19:34
با سلام ممنون میشم برای خرید یه گوشی با مشخصات زیر (مهم واسه من) راهنمایی کنید... صفحه لمسی و بزرگتر از 3.2 اینچ نباشه تا حد ممکن جم و جور و خوش دست باشه هنگ نکنه و سیستم عامل ترجیحا اندروید.... باتری هم تا حد ممکن کم نیاره. قیمت هم تا 400 تومن.. بقیه مشخصات (دوربین و gps ..... در حد قابل قبول و موجود) واقعیت من تو بین گوشی های(سونی و نوکیا ) Sony Ericsson Live With Walkman رو مناسب دیدم (از لحاظ شکل ظاهری و سخت افزار) و از تیپ بقیه خوشم نیومد...یا سایزشون گونده ست و یا طراحی خوبی نداشتن. از برند های دیگه اگه گوشی مشابه Sony Ericsson Live With Walkman هستش تا سقف 400 تومن ممنون میشم راهنمایی کنید.

h!tman
01-06-2012, 20:22
xperia Ray دوست عزیز

dimoos
01-06-2012, 20:56
ممنون... هرچند از نظر امکانات و سخت افزار عالی هستش ولی صد حیف که شکل ظاهریش به دلم نمیشینه....ای کاش این امکانات در لایو بود.

saeediranzad
02-06-2012, 08:40
سلام
اگه تعصبی روی برند خاصی نداری، یه نگاه یه نوکیا 603 بنداز. من خودم لایو دارم وازش راضیم.
Oops!
حواسم نبود تاپیک آندرویده. ولی حالا یه نگاه بنداز.

h!tman
02-06-2012, 08:43
آخه 603 در حد Xperia Mini هم نیست!

afshin b
02-06-2012, 10:26
سلام
به نظرتون کدوم گوشی بهتره؟ لطفا با دلیل
Xperia Neo or Galaxy SL
سپاس

arash66_2m
02-06-2012, 12:51
سلام
من تو چند تا سایت های خارجی دیدم نوشته حافظله برای samsung w 4 گیگ !
آیا واقعا 4 گیگه ؟
با اینکه میدونم تو سایت هایی مثل جی اس ام آرینا اینا 1.7 نوشته !

h!tman
02-06-2012, 14:05
سلام
به نظرتون کدوم گوشی بهتره؟ لطفا با دلیل
Xperia Neo or Galaxy SL
سپاس
Neo ! سخت افزار و دوربین بهتر
و این که جدید تره

سلام
من تو چند تا سایت های خارجی دیدم نوشته حافظله برای samsung w 4 گیگ !
آیا واقعا 4 گیگه ؟
با اینکه میدونم تو سایت هایی مثل جی اس ام آرینا اینا 1.7 نوشته !
این مقدار در دسترس شماست
بقیش نیست

ANDROYD3
02-06-2012, 19:22
sl بهتره:19:
Reasons to buy the Samsung Galaxy SL

Long talk time

15 hours

Lots of internal storage

16 GB

Vivid screen

Super LCD

Better bluetooth support

3.0

Thin

11 mm

Long standby time

25.4 days

Large screen

4.0"

Large battery capacity

1,650 mAh

Average download speed

4.05 mbps

Average upload speed

0.96 mbps

و اما نئو:13::41:
Reasons to buy the Sony Xperia neo

Video output

Display pictures and video on TVs or other devices

Wifi hotspot

Share your phone's Internet connection with wifi devices

High resolution

8.1 MP

Very sharp screen

263 PPI

Average weight

126 g

Average amount of memory (RAM)

512 MB

Average resolution screen

854x480

اگه یه galaxy s معمولی بخری خیلی بهتره:12:

h!tman
02-06-2012, 19:25
sl بهتره
Reasons to buy the Samsung Galaxy SL

Long talk time

15 hours

Lots of internal storage

16 GB

Vivid screen

Super LCD

Better bluetooth support

3.0

Thin

11 mm

Long standby time

25.4 days

Large screen

4.0"

Large battery capacity

1,650 mAh

Average download speed

4.05 mbps

Average upload speed

0.96 mbps

و اما نئو
Reasons to buy the Sony Xperia neo

Video output

Display pictures and video on TVs or other devices

Wifi hotspot

Share your phone's Internet connection with wifi devices

High resolution

8.1 MP

Very sharp screen

263 PPI

Average weight

126 g

Average amount of memory (RAM)

512 MB

Average resolution screen

854x480

اگه یه galaxy s معمولی بخری خیلی بهتره

این سایت ها رو از کجا گیر میارید خودا میدونه :دی
عزیز من سخت افزار Sl در حد x10 هست! سخت افزار نئو و همینطور دوربینش خیلی قوی تره
حتی رمش هم 512 نیست! چطور میتونه بهتر باشه؟

poonel
02-06-2012, 21:16
گوشی GALAXY ACE 2 بالاخره اومد یا نه؟؟؟

تو ایران؟ تو کشورهای دیگه؟ عرضه شده؟

بابا جواب منم بدید:19:

h!tman
02-06-2012, 21:17
نیومده
ولی چرا منتظرشی؟
S Advance هست دیگه

poonel
03-06-2012, 02:47
S advance طراحیش به دلم نمیشینه. گوشه هاش زیادی زاویه دار هست.

Ace 2 به نظرم خوش دست تره .

ماندگاری شارژ Ace 2 بهتر از Advance هست.

قیمت Advance حدود 680 تومنه. Ace 2 قیمتش باید مناسب تر باشه.

الآن حدود 4 ماهه منتظرشم. والا از بس صبر کردم دارم می پوکم!:44:

h!tman
03-06-2012, 07:00
شارژشون تفاوت 5درصدی دارند! تازه به نظرم با آپدیت جدید شارژ اس ادونس خیلی بهتر میشه
بگذزیم
اگر بیاد اختلاف 100تومنی بیشتر ندارن که به نظرم S Amoled کجا و TFTکجا

poonel
04-06-2012, 14:57
تفاوت Andrid 2.3 با Android 4 خیلیه؟ تو نگهداری شارژ و مثلاً کارایی GPS و اینترنتش تاثیر داره؟ لطفاً یه طوری بگید که شیرفهم بشم چون اطلاعاتم از اندروید زیاد نیست.

بین این سه گزینه کدومشون قابلیت آپگرید به Android 4 دارن؟
1. Galaxy S Advance
2. Galaxy S Plus
3. Galaxy Ace 2

04-06-2012, 15:08
تفاوت Andrid 2.3 با Android 4 خیلیه؟ تو نگهداری شارژ و مثلاً کارایی GPS و اینترنتش تاثیر داره؟ لطفاً یه طوری بگید که شیرفهم بشم چون اطلاعاتم از اندروید زیاد نیست.

بین این سه گزینه کدومشون قابلیت آپگرید به Android 4 دارن؟
1. Galaxy S Advance
2. Galaxy S Plus
3. Galaxy Ace 2
توی گزینه هایی که گفتید فقط توی اینترنتش تاثیر داره ، و مصرف شارژ هم به خاطر UI سنگین تر بالا میبره.
بین این 3 گزینه احتمالا 1 و 3 آپدیت میشن ، ولی 2 خیر.

M,ANGEL,N
04-06-2012, 17:06
سلام دوستان
تاریخ عرضه S III 32GB رو کسی میدونه؟
و قیمتش چقدر با S III16GB فرق میکنه؟

poonel
04-06-2012, 17:37
توی گزینه هایی که گفتید فقط توی اینترنتش تاثیر داره ، و مصرف شارژ هم به خاطر UI سنگین تر بالا میبره.
بین این 3 گزینه احتمالا 1 و 3 آپدیت میشن ، ولی 2 خیر.

می بخشید درست نفهمیدم، یعنی Android 4 مصرفش بیشتره؟

فقط اینترنتش فرق داره!؟ فرقش چطوریه؟

این همه که کاربرها درباره Android 4 وامکان آپگرید شدن یا نشدن گوشیهاشون از v2.3 به v4 صحبت میکنن بخاطر چیه؟؟؟

ANDROYD3
04-06-2012, 20:15
از نظر باتری خیلی بهتره که به کل دوربین اون یکی می ارزه
الان مگا پیکسل ها فقط گول زنندن
رم به اندازه 486 خیلی کم با 512 فاصله داره
طراحی اس ال خیلی قشنگ تره
Wifi hotspot هم که کارایی آنچنان نداره:13:
4/16 گیگا بایت داخلی
صفحه clear lcd
bluetooth 3
صفحه بزرگ تر
ضریف تر
:9:

poonel
04-06-2012, 21:20
از نظر باتری خیلی بهتره
Android رو می فرمایید. نه؟

به کل دوربین اون یکی می ارزه
کدوم می ارزه؟
اون یکی کدومه؟

ا
رم به اندازه 486 خیلی کم با 512 فاصله داره

کدوم مدلها؟

4/16 گیگا بایت داخلی
صفحه clear lcd
bluetooth 3
صفحه بزرگ تر
ضریف تر
Galaxy SL رو می فرمایید؟

ANDROYD3
04-06-2012, 22:35
شرمنده
من جواب اون پست مربوط به تفاوت اس ال با نئو رو نوشتم

saeediranzad
05-06-2012, 08:50
می بخشید درست نفهمیدم، یعنی Android 4 مصرفش بیشتره؟

فقط اینترنتش فرق داره!؟ فرقش چطوریه؟

این همه که کاربرها درباره Android 4 وامکان آپگرید شدن یا نشدن گوشیهاشون از v2.3 به v4 صحبت میکنن بخاطر چیه؟؟؟
اینطور که توسایت سونی نوشته، آندروید 4بعلت پیشرفته تر بودن، مقدار بیشتری CPU و RAM را درگیر میکنه. (همونطور که در ویندوز هم همین هست)
این تب آپگرید کردن هم همون حکایت "نو که آمد به بازار کهنه شده دل آزار" ه. وگرنه ممکنه بعضی از نرم افزارها روی آندروید4 کار نکنند. چون با آن سازگار نیستند و طول میکشه تا ورژن تازه شون بیاد.
​ICS فلش پلیر هم نداره(برای سونی) و باید نرم افزارش را سوار کرد.

poonel
05-06-2012, 20:20
یه سوال خیلی آماتوری:

اصلاً گوشی اندروید چه ضرورتی داره؟

آخه من الآن یه Nokia 3120 را حدود 4 ساله دارم. خیلی گوشی خوبی هست. سبک، نازک، کوچیک، صفحه 16m رنگ، نگهداری شارژ بالا، مقاوم نسبت به ضربه و حسابی خرکاره. فقط 100 تومن خریدمش.

ولی خب یه خرده برام تکراری شده.
میخوام گوشی جدید بگیرم اما نمی دونم اندروید بگیرم یا نه؟
اندروید به چه دردی میخوره؟ خصوصاً برای من که آماتورم.
مردم با اندرویدهاشون چه کار می کنن؟؟؟

اگه گوشی اندرویدی بگیرم ضد حال نمی خورم! چون سنگین هستن. خیلی گرونن. بزرگن. تند شارژ خالی میکنن.

همین گوشی عطیقه ام رو نگهدارم یا اندروید بخرم؟

saeediranzad
06-06-2012, 06:13
سؤال جالب و بجایی است. البته هرکس نظری داره. این هم نظر منه:
1- بازی! بازیهای ساده روی گوشیهای ساده، خیلی ها را راضی نمیکنه و دنبال بازیهای پیچیده تر هستند.
2- اینترنت: حتا لپتاپهای کوچک هم دست و پاگیر هستند. ولی یک گوشی هوشمند راحت در سفر برای خوندن ایمیلها یا وبگردی کافیه. بخصوص اینکه با سیمکارت میتونید به اینترنت وصل بشوید، در جایی که اینترنت وایفای ندارید.
3-نصب نرم افزار: گوشیهای هوشمند، مینی کامپیوتر هستند. شما میتونید برحسب نیازتون نرم افزار دلخواه را نصب کنید.
4- پخش موسیقی: گوشی ای مثل سونی اریکسون لایو، یه استریو پرتابله. اگه میخواهید پیکنیک بروید، کار ضبط صوتهای قدیمی که باتری قلمی میخوردند را یه تنه انجام میده.
6- دیدن ویدیو کلیپ و حتا فیلم. شما روی گوشی تون فیلم میبینید؟ اگر صفحه اش4 اینچ بود، نگاه میکردید.
7-وررفتن! بعضی از جوانها عشق برنامه هستند. دایم دارند یا گوشی روت میکنند یا تنظیمات گوشی را به هم میریزند. البته عیب نیست. این هم هوش میخواد و هم یه جور مشغولیت ذهنیه.

h!tman
06-06-2012, 06:45
باز نظر خودتونه
به نظر من راه انداختن سیلی از وسایل الکترونیکی مثل mp3 و mp4 و دوربین و و و و اشتباهه وقتی آدم میتونه همه رو یکجا داشته باشه
باز میگم جای دوربین حرفه ای رو هیچ گوشی نمیگیره ولی همینقدر که یک گوشی 600تومنی عکس بدون نویز میگیره خیلیه!
یا مثلا Neo! گوشی 450 دوربین فوق العاده ای داره

Pedram_mrn
06-06-2012, 19:29
تا با گوشیه اندرویدی کار نکنی یه دو هفته نمیفهمی یعنی چی...!!!! حتی اس ام اس دادن باهاش لذت داره خیلی سریع ساده و بی دردسر...
به نظر من گوشی های هوشمند یه نیازه واسه هرکی ولی خیلی ها نمیدونن که بهش نیاز دارن وقتی که یه چند وقت باهاش کار کنن بعد که ازشون بگیری میفهمن که چی داشتن و دیگه نمیتونن با گوشی های دیگه کار کنن یعنی اعصابشو دیگه ندارن...:31:

من خودم گوشیه اندرویدیمو فروختم که یکی دیگه بگیرم تو این مدت که گوشی نداشتم یه سونی K850 میخواستم دست بگیرم روز اول موقع اس ام اس دادن اگه داداشم ازم نگرفته بود کوبیده بودمش به دیوار:31:واقعا داشتم سردرد میگرفتم اس ام اس دادن باهش مثل شکنجه بود برام... بعدش یه Nokia X6 گرفتم بازم نتونستم:31: مجبور شدم یه گوشیه اندرویدی دست 2 بخرم فعلا تا گوشیه مورد نظرمو بخرم...

M0RTEZA_R
07-06-2012, 22:10
دوستان این قابلیت سواپ چیه؟یعنی رم زیاد میشه؟

poonel
08-06-2012, 00:07
بین گوشی SONY Xperia S و SAMSUNG Galaxy S II گیر کردمه.

هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن. رزولیشن 1280x720 سونی خیلی وسوسم میکنه. بخصوص موقع وبگردی باید خیلی مفید باشه. نه؟

نمیدوم یکی از این دو تا رو بگیرم یا 6 ماه دیگه صبر کنم تا مدلهای جدید سامسونگ معرفی بشه.

به نظرم بعید نیست سامسونگ گلکسی 1280x720 با سایز 4 یا 4.3 معرفی کنه.

دوستان نظرتون چیه؟

mostafa_360
08-06-2012, 12:41
دوستان نظرتون در مورد LG optimos 4X HD چیست؟
این گوشی با این که هنوز عرضه نشده اما خیلی گوشیه خوبی به نظر می رسه،صفحه ی اچ دی،پردازنده ی تگرا 3 و قابلیت استفاده از کارت حافظه.

Danitondar
08-06-2012, 13:40
بین گوشی SONY Xperia S و SAMSUNG Galaxy S II گیر کردمه.

هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن. رزولیشن 1280x720 سونی خیلی وسوسم میکنه. بخصوص موقع وبگردی باید خیلی مفید باشه. نه؟

نمیدوم یکی از این دو تا رو بگیرم یا 6 ماه دیگه صبر کنم تا مدلهای جدید سامسونگ معرفی بشه.

به نظرم بعید نیست سامسونگ گلکسی 1280x720 با سایز 4 یا 4.3 معرفی کنه.

دوستان نظرتون چیه؟
درود بر شما
لطف میکنید بودجتون هم ذکر کنید و مایحتاج اصلی؟
متاسفانه Samsung Galaxy SII سری معمولی که قویتر هست پیدا نمیشه یعنی I9100 و جدید تر ها به اسم I9100G هستند!
کمی سخت افزار ضعیفتری دارند خیلی تفاوت ندارند گرچه برای سری G اندروید 4 عرضه شده و قابل آپدیت هستند ارزش بیشتری دارند!
فقط این مورد رو عرض کردم که به اسم Galaxy SII گرانتر به شما نفروشند در قسمت پشت باتری قابل مشاهدس این مورد!
اون دستگاه سونی هم بسیار قدرتمند و دارای دوربین بسیار عالی و بی نظیری هست که انتخاب بین این دو کمی مشکل هست!
سعی کنید ویدئو های مقایسه این دو رو از yo*u-tube دانلود کنید تا خودتون با توجه به زیبایی رابطشون انتخاب کنید!
موفق باشید!

poonel
08-06-2012, 14:29
بودجه 700 - 800 هست.

والا چون تا حالا از گوشی های اندروید نداشتم نمیدونم مایحتاجم دقیقاً چیه؟

اهل بازی که نیستم.

نرافزارم که فکر نکنم بکارم بیاد.

دوربین هم که دارم و دوربین گوشی برام ضعیف و بی خاصیته.

چندان اهل گوش کردن موسیقی نیستم.

اصلاً دیدن فیلم خوشم نمیاد بخصوص خارجی اونم تو موبایل!

فیلم و عکس رویو و نمونه عکس و فیلمهاشون رو هم چند گیگ دانلود کردمه.

رابط سامسونگ قطعاً راحت تر و زیباتره اما می ترسم صفحش برای صفحه های اینترنتی و خوندن نوشته ها اعصابم رو خرد کنه و مجبورم همش زوم کنم رو نوشته ها.

البته خوب که دقت می کنم چندان هم گوشی اندرویدی برام ضرورت نداره اما خب چه کنم به تکنولوژی علاقه مندم.

ANDROYD3
08-06-2012, 16:46
وقتی شما گوشی رو بگیری هم بازی میکنی هم نرم افزار میریزی هم باهاش عکس میگیری و...
رزلوشن اکسپریا توی فیلم تاثیر گزاره
اکپریا طراحی قشنگی داره
اس 2 ظرافت داره
از نظر پدردازنده اکسپریا سر تره
خودتون به لینک زیر یه سر بزنید

PersiAndroid
08-06-2012, 16:56
نظرتون در رابطه با گلکسی نکسوز چیه؟
چون صفحش هم hd هست

08-06-2012, 21:54
بودجه 700 - 800 هست.

والا چون تا حالا از گوشی های اندروید نداشتم نمیدونم مایحتاجم دقیقاً چیه؟

اهل بازی که نیستم.

نرافزارم که فکر نکنم بکارم بیاد.

دوربین هم که دارم و دوربین گوشی برام ضعیف و بی خاصیته.

فیلم و عکس رویو و نمونه عکس و فیلمهاشون رو هم چند گیگ دانلود کردمه.

رابط سامسونگ قطعاً راحت تر و زیباتره اما می ترسم صفحش برای صفحه های اینترنتی و خوندن نوشته ها اعصابم رو خرد کنه و مجبورم همش زوم کنم رو نوشته ها.

البته خوب که دقت می کنم چندان هم گوشی اندرویدی برام ضرورت نداره اما خب چه کنم به تکنولوژی علاقه مندم.
شما اینطوری که ذکر کردین این همه هزینه کردن برای گوشی واستون کاملا غیر ضروریه ! جای شما باشم تحت هیچ شرایطی دنبال خرید اسمارت فون نمیرم چون نیازی ندارید .
جدا از این موضوع ، بر خلاف گفتتون رابط کاربری سامسونگ در 1 کلام ضعیف ترین رابط کاربری اندرویده ، ولی اندروید نرم افزار هایی به نام لانچر داره که UI رو عوض میکنن ، میتونین Nova Launcher بریزین همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه .
Xperia S اون قدر ها خوب عمل نکرده. عمل کرد تاچ گوشی و دکمه های پایین صفحه بسیار ضعیف هستن و پدر در میارن.

Galaxy S II هم خیالتون راحت ، با توجه به ساب پیکسل های بالاش شما مشکلی با دیده شدن پیکسل ها ندارید .

علاوه بر این به Galaxy Nexus هم فکر کنید. رزولوشن HD داره ولی به خاطر استفاده از متریکس پنتایل ، با دقت زیاد پیکسل های صفحه رو میتونین ببینین . ولی از هر نظر گوشی فوق العاده ایه .

به نظر من خودتون بین S II و GNex انتخاب کنید .

poonel
08-06-2012, 22:30
Nexus :
1.خیلی بزرگه. ضایعه!
2.نگهداری شارژش خیلی پایینه. فقط 290 ساعت! S II که ماشالا 710 ساعت Standbyeشه.

amir200812
08-06-2012, 22:38
Nexus :
1.خیلی بزرگه. ضایعه!

باور کن بزرگ نیست! فقط هفته اول بنظرت بزرگ میاد!(یک هفته بعد از اینکه نوت خریدم، وقتی HTC Dsire HD یا S2 رو دستم میگرفتم بنظرم خیلی کوچولو موچولو میومد!:31:)

09-06-2012, 10:21
Nexus :
1.خیلی بزرگه. ضایعه!
نکسس هم اندازه S II ــه ، باطریش هم در عمل بر خلاف تست ها اون قدرا ضعیف نیست .

saeediranzad
09-06-2012, 10:43
سلام
من هم دوسه سال یه گوشی ساده چینی داشتم. برای خرید گوشی دوم یکی دو سال تو سایتها گشتم و مطالعه کردم.
توصیه میکنم، بعنوان اولین اسمارتفون، یه گوشی ارزون در حد لایو بگیرید. من متوجه شدم بعضی دوستان (در همه سایتها و فورومها، نه تنها اینجا) تعصبی پیدا میکنند روی یه برند یا یه مدل خاص.
بهترین کار مطالعه دقیق ویژگیها و مرور های کاربران در سایتها است تا آدم دستش بیاد که واقعاً هر گوشی چه عیب یا مزیتی داره.

h!tman
09-06-2012, 12:06
خوب من S2 داشتم و پارسا نکسوس
داریم از تجربه خودمون میگیم دیگه :دی

PersiAndroid
09-06-2012, 12:28
اس 2 درسته صفحش پلاس هست و با دقت هم پیکسل ها رو نمی بینی و تو تصاویر تک رنگ رنگاش یه دست تره اما ارزش اینو نداره که بیخیال رزلشن نکسوز شی.
به نظرم نکسوز بگیر

mehdiOZ
10-06-2012, 18:44
galaxy s plus یا Sony ericson arc s?

Danitondar
10-06-2012, 18:47
درود
بدون شک Arc S از شاهکار ها و استثنا های بازار هست که ارزش خرید بسیار بالایی داره با قیمت حدود 550 قدرت بسیاری رو ارائه میده!

E.G_band
10-06-2012, 21:13
می خواستم تاپیک باز کنم گفتم شاید چکی مون کنن:27:

می خواستم ببینم این گوشی lenovo k800 اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟توی بازار ایران وارد شده ؟اگه شده چه قیمته؟

h!tman
10-06-2012, 21:43
نه نیومده
...

E.G_band
10-06-2012, 22:55
کدام گزینه صحیح است؟

میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهد آمد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ کدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11-06-2012, 00:05
سلام
من هم دوسه سال یه گوشی ساده چینی داشتم. برای خرید گوشی دوم یکی دو سال تو سایتها گشتم و مطالعه کردم.
توصیه میکنم، بعنوان اولین اسمارتفون، یه گوشی ارزون در حد لایو بگیرید. من متوجه شدم بعضی دوستان (در همه سایتها و فورومها، نه تنها اینجا) تعصبی پیدا میکنند روی یه برند یا یه مدل خاص.
بهترین کار مطالعه دقیق ویژگیها و مرور های کاربران در سایتها است تا آدم دستش بیاد که واقعاً هر گوشی چه عیب یا مزیتی داره.
دوست عزیز ، اتفاقا مشورت نکردن توی این موارد جز بزرگترین اشتباه هاست !
من توی گوشی قبلیم (Moto Atrix) با هیچ کس مشورت نکردم و عین گاو رفتم خریدم . در حد مرگ پشیمون شدم . :دی
سر همین نکسس که گرفتم ولی خیلی با دیگران هم مشورت کردم . الان بسیار از تصمیمم راضی هستم .
این مسائل چیزیه که حتی افرادی که خیلی هم در این ضمینه خبره هستند و از تمام نکات اسمارت فون ها خبر دارن هم نمیتونن به تنهایی درست تصمیم گیری کنن .

saeediranzad
11-06-2012, 06:50
من کجا نوشتم از مشاوره کمک نگیرید یا به حرف دیگران گوش ندید؟

ولی حرف سر اینه که نباید با دل بستن به یه برند خاص گوشی گرفت. من که میخواستم بخرم، بعضی میگفتند گوشی، فقط نوکیا، بعضی دیگه میگفتند نوکیا آشغاله؛ هرچی میگیری، نوکیا نگیر.
مونده بودم که کی راست میگه. خودم رفتم رویو ها و ویژگیها را خوندم و خریدم. الآن هم راضیم.

sAeEd_kHaAn
11-06-2012, 08:34
بعضی میگفتند گوشی، فقط نوکیا، بعضی دیگه میگفتند نوکیا آشغاله
گزینه دوم صحیح است :دی

Pedram_mrn
11-06-2012, 20:24
بچه ها Galaxy R تمیز 600 میارزه واسه رفع کتی تا یه گوشیه حسابی بگیرم؟

E.G_band
11-06-2012, 20:31
برادران ارجمند یه سوال:

نظرتون در باره ی نمایشگاه موبایل و لپ تاپ چیه؟؟؟؟در بازار موبایل به مدت یک هفته برگزار هستش .بعدشم گفت تخفیف ویژه برای خریداران داره.به صرفه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PersiAndroid
11-06-2012, 22:18

با 600 میتونی یه اس 2 تمیز بگیری

Pedram_mrn
11-06-2012, 22:45
با 600 میتونی یه اس 2 تمیز بگیری

تا ارز یکم تکون میخوره همه جو گیر میشن یارو اس 2 داغونشو تو pt زده 690 بعد یه عده ام میان میگن 670 نمیدی:18: بابا نوش 750 تومنه همین آلدیجیتال داره میده... تا دوسال پیش ملت نمیدونستن ارز رو اینطوری مینویسن یا اینطوری(عرض)... حالا ماست میخوای بخری بقال بهت نرخ میده.... مملکته داریم؟!!!

PersiAndroid
11-06-2012, 22:47
آره! همه دارن اینو بهونه میکنن...
من دیروز خریدم واسه دوستم 600 خیلی هم تمیز

E.G_band
11-06-2012, 23:42
برادران ارجمند یه سوال:

نظرتون در باره ی نمایشگاه موبایل و لپ تاپ چیه؟؟؟؟در بازار موبایل به مدت یک هفته برگزار هستش .بعدشم گفت تخفیف ویژه برای خریداران داره.به صرفه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی تجربه خرید داشته اگه تخفیف خوب بدن بزنیم تو گوش اس 2 .....................چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeediranzad
12-06-2012, 03:42
سلام. بنظرم فرصت خوبیه؛ اگه با چشم باز و آگاهی از قیمتها بروید. چون ممکنه بنجلهاشون را بیارند به اسم تخفیف نمایشگاهی.

E.G_band
12-06-2012, 08:49
سلام. بنظرم فرصت خوبیه؛ اگه با چشم باز و آگاهی از قیمتها بروید. چون ممکنه بنجلهاشون را بیارند به اسم تخفیف نمایشگاهی.

ولی اونجا بیشتر نماینده های رسمی و تضمین شده ی اصناف هستن .البته اون چشم بازه رو داریم:27:اینم چشمم::18:ببین چقدر بازه..........................من انشالله یه سری به کامپیومکس می زنم حتما.

nihilnigritude
12-06-2012, 11:15

تا تعریفت از گوشی حسابی چی باشه! با همین وضع بازار میشه با 600 یه گوشی حسابی گرفت

Pedram_mrn
12-06-2012, 14:34
تا تعریفت از گوشی حسابی چی باشه! با همین وضع بازار میشه با 600 یه گوشی حسابی گرفت

هنوز نمیدونم چی میخوام دقیقا.... گفتم یه دست 2 بگیرم نکسوسی اس 2 یی که اگه بعدا خواستم بفروشم زیاد ضرر نکنم....

E.G_band
12-06-2012, 19:34
آره! همه دارن اینو بهونه میکنن...
من دیروز خریدم واسه دوستم 600 خیلی هم تمیز

از مغازه باید خرید یا از تو دست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توی مغازه 600 تمیزش گیر میاد؟البته تهران.

PersiAndroid
12-06-2012, 20:49
آره یکم حوصله کنی بگردی این قیمت پیدا میشه نوش حدود 750ـس دست دوش تمیز باشه 600 خوبه

khashayar7206
12-06-2012, 21:39
بچه ها بین 2 مدل گوشی sony erricsson ARC S و Sony Xperia U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کدومش بیشتر بدرد بازی می خوره؟

خلاصه که از نظر cpu کدوم قوی تر هست؟

Pedram_mrn
12-06-2012, 21:52
بچه ها بین 2 مدل گوشی sony erricsson ARC S و Sony Xperia U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کدومش بیشتر بدرد بازی می خوره؟

خلاصه که از نظر cpu کدوم قوی تر هست؟

یو دوهسته ای و قوی تره چیپ گرافیکیه مالی هم داره همونی که رو اس 2 هست ولی صفحه نمایش 3.5 اینچی خیلی به کار بازی نمیاد...
باتریشم اونقدر قوی نیست که بخوای واسه بازی بخریش..

vahidsport
13-06-2012, 00:03
سلام
من برای یه بنده دایی می خوام گوشی بخرم تا 560 تومن و دربین هم برای خیلی مهمه نظر خودم رو ARC و Arc S هست ولی نمیدونم اول دوربین هاشون چه طوره دوم قیمت شون این حدود هست یا نه
نظر شما چیه

PersiAndroid
13-06-2012, 01:28
بچه ها میدونم ربطی به اندروید نداره ولی میخوام یه چیز باحال واستون بگم:

این شما و احمقانه ترین انتخاب گوشی!

NOKIA PURE VIEW 808! با قیمت 1750 تومن!

خدا میدونه چند نفر هم اینو بخرن! هم قیمت یه دوربین CANON 60D
با این پول میشه یه دوربین DSLR خرید مثل CANON 550D با یه گلکسی اس دو !

Danitondar
13-06-2012, 02:45
آره واقعا مشابه گوشی Nokia Oro
میشه یه D3100 با یه اندروید مناسب گرفت ترکیب خوبی هم هست :31:

khashayar7206
13-06-2012, 08:43

تازه من شنیدم بازار فروش مدل NOKIA PURE VIEW 808 از بازار ایران شروع شده
حتما نوکیا میدونسته ایرانیا از این اسباب بازیا خوششون میاد که ایرانو برای بازار فروشش انتخاب کرده
نوکیا یعنی چه فکر در مورد ایران میکنه؟:13:

khashayar7206
13-06-2012, 08:49
سلام
من برای یه بنده دایی می خوام گوشی بخرم تا 560 تومن و دربین هم برای خیلی مهمه نظر خودم رو ARC و Arc S هست ولی نمیدونم اول دوربین هاشون چه طوره دوم قیمت شون این حدود هست یا نه
نظر شما چیه

دوست عزیز به نظر من توی این رنج قیمت مدل هایی که معرفی کردی خوب و مناسب هستن
و من هم رضایت خیی از دوستان رو برای این دو مدل گوشی شنیدم

دوربین و صفحه نمایش و ... این دو مدل گوشی مشابه هم هستن
تنها فرقشون CPU هست
که ARC S بهتر هست
اگه می خوای توی اجرای برنامه ها و بازی ها بدون مشکل باشی ARC S اولویت اول هست

h!tman
13-06-2012, 09:00
یزنامه ها هم فرقی ندارند
نگران نباشید
ولی چون به صورت دیفالت سی پی یو بالاتره پس روی کیفیت فیلم برداری و عکس برداری تاثیری نداره
بله آرک اس بهترین دوربین دار تا 550 هست

vahidsport
13-06-2012, 10:32
یزنامه ها هم فرقی ندارند
نگران نباشید
ولی چون به صورت دیفالت سی پی یو بالاتره پس روی کیفیت فیلم برداری و عکس برداری تاثیری نداره
بله آرک اس بهترین دوربین دار تا 550 هست

دوست عزیز به نظر من توی این رنج قیمت مدل هایی که معرفی کردی خوب و مناسب هستن
و من هم رضایت خیی از دوستان رو برای این دو مدل گوشی شنیدم

دوربین و صفحه نمایش و ... این دو مدل گوشی مشابه هم هستن
تنها فرقشون CPU هست
که ARC S بهتر هست
اگه می خوای توی اجرای برنامه ها و بازی ها بدون مشکل باشی ARC S اولویت اول هست

به غیر از این هم گوش هست حالا امکاناتش یکم پایین تر چون دوربین برای رفیقم مهمه و تا اونجایی که هم میدونم دوربین هر دو گوشی خوب هستند

پشتش قشنگه ولی نه به قیمت 1750
من با این پول یه سیستم رو ماشین ندارم میبندم:31: اونم الان

نوکیاست دیگه همین سیاست ها رو بکار برده دیگه تو این همه سال سیمبین همون سیمبین گوشی NOKIA 6260 مونده فقط ظاهر عوض میشه

khashayar7206
13-06-2012, 13:21
نوکیاست دیگه همین سیاست ها رو بکار برده دیگه تو این همه سال سیمبین همون سیمبین گوشی NOKIA 6260 مونده فقط ظاهر عوض میشه

این تیکه رو خوب اومدی:31:

eshgeh5800
14-06-2012, 12:47
سلام دوستان... یه گوشی خوب اندروید می خوام با حدود 400 تومن قیمت...
دوربین هم واسم مهم نیست... سی پی یو و ال سی دی خوب داشته باشه...
اگه می تونید راهنماییم کنید...

jeremy28
14-06-2012, 15:17
سلام بچه ها

من می خوام یک گلکسی نوت بخرم با کیف و صفحه ضد خش.

تهران هستم. به نظرتون بازار موبایل ایران خوبه بگیرم؟

می خوام یه جای مطمئن و ارزون ترین جا تو تهران باشه.

حدود 1 میلیون و 80 تومن می خوام هزینه کنم، به نظرتون 32 گیگش رو با این ابزارهای جانبی می تونم بگیرم یا 16 گیگ؟ (در ضمن گارانتی اصلی و متفرقه چه فرقی با هم دارن، خیلی مهمه که گارانتی اصلی باشه؟)

لطفا هر چه سریعتر راهنماییم کنین.
می خوام نهایتا تا هفته دیگه بگیرم چون می ترسم دلار دوباره بره بالا!
مرسی

dash_mehdi
14-06-2012, 15:59
سلام بچه ها

من می خوام یک گلکسی نوت بخرم با کیف و صفحه ضد خش.

تهران هستم. به نظرتون بازار موبایل ایران خوبه بگیرم؟

می خوام یه جای مطمئن و ارزون ترین جا تو تهران باشه.

حدود 1 میلیون و 80 تومن می خوام هزینه کنم، به نظرتون 32 گیگش رو با این ابزارهای جانبی می تونم بگیرم یا 16 گیگ؟ (در ضمن گارانتی اصلی و متفرقه چه فرقی با هم دارن، خیلی مهمه که گارانتی اصلی باشه؟)

لطفا هر چه سریعتر راهنماییم کنین.
می خوام نهایتا تا هفته دیگه بگیرم چون می ترسم دلار دوباره بره بالا!
مرسی

دوست عزیز بازار موبایل معمولا حدود 20 تا 50 تومن از علاعدین گرون تره
32 گیگ رو فکر نکنم پیدا کنید و 16 گیگ هم در حال حاضر بین 800 تا 900 تومن هستش و من خودم یه جا با کیف قیمت کردم 850 تومن
گارانتی هم چون بودجتون کافیه بهتره اصلی بگیرید که پارس مایکروتل هست نه ماکروتل
صفحه ضد خش گلکسی نوت هم بهترین کیفیتش 10 هزار تومنه
در ضمن حواستون رو هم جمع کنید که به فروشنده بگید که برنامه روش نریزه و خودتون بریزید به راحتی چون بین 20 تا 30 تومن بابت برنامه ها ازتون میگیره .البته ستاپ گوشی رو خودشون باید بریزن و بدون ستاپ نمی فروشن