PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

mociuamin
15-10-2011, 19:13
دوستان نرید از این علايدین خرید کنید به خدا از دزد بدترن من یه بار دیدم سره یه پیر مردو رو جوری کلاه گذاشتن که نمیدونید البته از اون ور بر میگرده به زنو بچشون حروم زاده ها یه بارم عموم اونجا دعواش شد حسابی یارو رو زد عموم ولی اخرش یه دیه پیاده شد همین نرید علاءدین حرام است !آخه از اونجا نگیریم از کجا بگیریم؟؟؟؟؟ بعضیا میگن بازار موبایلم داره مثل علاءالدین میشه.:41:

Pedram_mrn
15-10-2011, 20:42
آخه از اونجا نگیریم از کجا بگیریم؟؟؟؟؟ بعضیا میگن بازار موبایلم داره مثل علاءالدین میشه.:41:

شما اول گوشی ای که میخوای بگیری رو انتخاب میکنی همون تو علاالدین یا بازارموبایل میری میگیری دستت یکم باهاش کار میکنی(البته اگه داشته باشن) بعد میری طبقه ی 5 و 6 علاالدین هرجا ارزونتر داد میخری به همین سادگی سرتم کلاه نمیره. واسه این میگم اول برو بگیر دستت ببین چجوریه چون بالا فقط میفروشن نمیتونی به یارو بگی بده ببینم چجوریه وقتی مطمئن شدی چی میخوای میری میخری بدون هیچ هزینه ی اضافی از قبیل ریجستر نصب آنتی ویروس گارانتی نرم افزاری نصب انگری بردز نصب سیستم عامل فعال کردن بلوتوث فعال کردن جی پی اس نمیدونم دیگه روشن کردن گوشی جا زدن باتری فشار دادن دکمه پاور و غیره:31:

printemps
19-10-2011, 19:49
بهترین راه خرید از طبقه های 5 و 6 هست بیخیال جاهای دیگه شید:10:

من خودم این جمعه رفتم گلکسی اس 2 بگیرم ولی دیدم بالا بستس مجبوری گفتم بیا از همین دزدا بخر تموم شه بره اس 2 رو گرفتم دستم از خریدش پشیمون شدم قیمتشم میگفت 720 :18: رفتم سراغ سنسیشن گفتم اینو بخرم با کلی چکوچونه 630 داشتم میگرفتم به شرط اینکه فارسی ساپورت کنه گفت باشه میخواست سیم کارتمو بگیره بندازه توش دوزاریم افتاد گفتم نمیخواد گفت بدون سیم کارت بالا نمیاد گفتم شعر نگو بده من. روشنش کردم دیدم ساپورت نمیکنه گفتم بیا ماله خودت گفت معلومه که الان ساپورت نمیکنه من گفتم رام فارسی ساپورت میکنه گفتم پٌ نه ساپورت نکنه اونوقتم، من الانشو میگم خلاصه شانس اوردم سیممو بهش ندادم وگرنه یه دعوایی راه میافتاد که بیاو ببین... هیچ وقت و هرگز وهرگز و هیچ وقت از اون دزدا خرید نکنید عوضیا خیلی دروغ میگن میری تو مغازه میگی چند میگه 620 میگی بیار ببینیم چجوریاست اینا قضیه که جدی شد میگه 670 میگم اااا خودت گفتی میگه من کی گفتم اشتباه شنیدی من اونو گفتم انقد نه این خلاصه خیلی نمک به حرومن باید یکی پیدا شه درمغازه هاشونو یه یه ماهی پلمپ کنه تا آدم شن
کلا از سنسیشنم خوشم نیومد درشو که وا کرم فقط ال سی دیش موند تو دستم الان منتظر نکسوس و ایمیزم ببینم اونا چیکاره ان
موفق باشید و با دزد جماعت معامله نکنید:11:
پس لزومی نداره حتما سیمکارت باشه؟ بدون سیمکارتم میشه همه چیو چک کرد؟

شما اول گوشی ای که میخوای بگیری رو انتخاب میکنی همون تو علاالدین یا بازارموبایل میری میگیری دستت یکم باهاش کار میکنی(البته اگه داشته باشن) بعد میری طبقه ی 5 و 6 علاالدین هرجا ارزونتر داد میخری به همین سادگی سرتم کلاه نمیره. واسه این میگم اول برو بگیر دستت ببین چجوریه چون بالا فقط میفروشن نمیتونی به یارو بگی بده ببینم چجوریه وقتی مطمئن شدی چی میخوای میری میخری بدون هیچ هزینه ی اضافی از قبیل ریجستر نصب آنتی ویروس گارانتی نرم افزاری نصب انگری بردز نصب سیستم عامل فعال کردن بلوتوث فعال کردن جی پی اس نمیدونم دیگه روشن کردن گوشی جا زدن باتری فشار دادن دکمه پاور و غیره:31: یعنی تو طبقات بالا اگه به ظاهر پلمپ شده باشه دیگه نیاز به چک کردن نداره؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شنیدم پلمپها هم اعتباری بهش نیست و خودشون میتونن پلمپ کنن!

----
من یه ماه پیش رفتم دیزایر اس بگیرم یکی گفت نرم افزار و ... رو رایگان خود گارانتی یاس میریزه. راست بوده؟

اون روز که رفتم گرگیجه گرفتم:19: به هیچ کدوم نمیتونستم اعتماد کنم بخصوص که اینهارو هم اینجا خونده بودم!
کسی مغازه مطمئن میشناسه معرفی کنه که با خیال راحت برم ازش خرید کنم؟ (همین دیزایر اس رو)

Pedram_mrn
19-10-2011, 20:02
آره احتیاجی به سیم نیست سیمو که بندازی یارو میگه گوشیمو دست 2 کردیو خسارت بده ال و بل
هیچ دستگاهی تو علاالدین پلمپ نیست داداش اونا هم که میارن خودشون باز میکنن ببینن چیزی کمو کسر نداره اصلا گوشی توش هست
شما برو طبقه ی ششم یه مغازه هست اسمشو نمیدونم رو به روی پله بود بعد مغازش.... چه جوری بگم چجوری بود مغازش آخه
قفسه های سفید داشت کلی ام گوشیه htc داشت مغازش 2 3 بر بود من از اونجا گرفتم فرقی نداره از کجا بگیری هرجا ارزون داد بخر
اول پول گوشیو ازت میگیره گوشیو تست میکنی سیم میندازی تموم

بامزی
19-10-2011, 22:34
بهترین راه خرید از طبقه های 5 و 6 هست بیخیال جاهای دیگه شید:10:

من خودم این جمعه رفتم گلکسی اس 2 بگیرم ولی دیدم بالا بستس مجبوری گفتم بیا از همین دزدا بخر تموم شه بره اس 2 رو گرفتم دستم از خریدش پشیمون شدم قیمتشم میگفت 720 :18: رفتم سراغ سنسیشن گفتم اینو بخرم با کلی چکوچونه 630 داشتم میگرفتم به شرط اینکه فارسی ساپورت کنه گفت باشه میخواست سیم کارتمو بگیره بندازه توش دوزاریم افتاد گفتم نمیخواد گفت بدون سیم کارت بالا نمیاد گفتم شعر نگو بده من. روشنش کردم دیدم ساپورت نمیکنه گفتم بیا ماله خودت گفت معلومه که الان ساپورت نمیکنه من گفتم رام فارسی ساپورت میکنه گفتم پٌ نه ساپورت نکنه اونوقتم، من الانشو میگم خلاصه شانس اوردم سیممو بهش ندادم وگرنه یه دعوایی راه میافتاد که بیاو ببین... هیچ وقت و هرگز وهرگز و هیچ وقت از اون دزدا خرید نکنید عوضیا خیلی دروغ میگن میری تو مغازه میگی چند میگه 620 میگی بیار ببینیم چجوریاست اینا قضیه که جدی شد میگه 670 میگم اااا خودت گفتی میگه من کی گفتم اشتباه شنیدی من اونو گفتم انقد نه این خلاصه خیلی نمک به حرومن باید یکی پیدا شه درمغازه هاشونو یه یه ماهی پلمپ کنه تا آدم شن
کلا از سنسیشنم خوشم نیومد درشو که وا کرم فقط ال سی دیش موند تو دستم الان منتظر نکسوس و ایمیزم ببینم اونا چیکاره ان
موفق باشید و با دزد جماعت معامله نکنید:11:

آقا اینکه گفتی برای تست گوشی سیم کارت رو ندادی رو خیلی من خوشم اومد
:11:
بد روشی نیست ها :27:

آره احتیاجی به سیم نیست سیمو که بندازی یارو میگه گوشیمو دست 2 کردیو خسارت بده ال و بل
هیچ دستگاهی تو علاالدین پلمپ نیست داداش اونا هم که میارن خودشون باز میکنن ببینن چیزی کمو کسر نداره اصلا گوشی توش هست
شما برو طبقه ی ششم یه مغازه هست اسمشو نمیدونم رو به روی پله بود بعد مغازش.... چه جوری بگم چجوری بود مغازش آخه
قفسه های سفید داشت کلی ام گوشیه htc داشت مغازش 2 3 بر بود من از اونجا گرفتم فرقی نداره از کجا بگیری هرجا ارزون داد بخر
اول پول گوشیو ازت میگیره گوشیو تست میکنی سیم میندازی تموم

این عین واقعیته !!!! متاسفانه

آقا من میگم مدیرای اینجا بد نیست اسم این تاپیک رو به باشگاه آموزش کشتی کج هنگام خرید تغییر بدن ها ! :31: :19: شاید اونوقت افاقه کنه :5:

BEHZAD2007
19-10-2011, 23:26
متاسفانه تو این مملکت همه داران دزدی میکنن هر کسی تو هر حرفه ای باشه یکی با 10 تا 50 تومن یکی با 3000 میلیارد تومن
اخرش هم اسمشو گذاشتن اسلامی کو نظارت
این نامردا کاور lcd گوشی رو 10 تومن به عموم انداختن جالبیش اینجاست که بهش گفتن این کاور 10 لایست 30 تومن بابت نرم افزار ریختن که من نگاه کردم هیچی نصب نکرده بودن خلاصه اینارو به عمو گفتم بیچاره هنگ کرد پاشد رفت خونشون
دلم واسش سوخت
در اخر از خدا میخوام به داد این ملت برسه
الهی امین (شما هم بگین امین)

farhoudr
20-10-2011, 13:38
من هم چندين تجربه در اين زمينه دارم.8 ماه پيش ميخواستم گوشي ديزايراچ-دي بخرم.رفتم علاائدين وبعد از بازكردن گوشيو تست وقتي خواستم پول بدم طرف گفت 15هزار تومن براي برنامه ريختن بايد بيشتر بدم.منگفتم برنامه نميخوام.به دروغ گفت اونوقت گوشيت ديگه گارانتيش از بين ميره.گفتم اشكالي نداره !!! ديد كه من كم نياوردم گفت اگه برنامه نريزم باطريت زود تموم ميشه .گفتم اشكالي نداره !!! طرف ديد كه هيچ جوره كاسب نيست.گفت اصلا اين گوشي ها بلوتوثشان از قبل فعال نيستن و بايد بلوتوثش را با برنامه فعال كنم.راستش كم آوردم و گفتم نكنه رات ميگه.زنگ زدم به دوستم كه هفته پيش عين اين گوشي را خريده بود.گفتش كه اصلا نگران نباش و بخر.خلاصه در حالي كه فروشنده ميخواست با نگاهش منو بزنه فقط گوشيرو خريدم و يك ريال بابت برنامه پول ندادم.حتي كيف رو هم از جاي ديگه خريدم.ماه پيش كه رفتم يه گوشي وايلدفاير براي خواهرم بگيرم فروشنده قيمت مناسب داد و من گفتم برنامه نميخوام كه ديدم از فروش پشيمان شد و گفت براش بدون برنامه صرف نميكنه.
يك جاي ديگه هم كه رفتم طرف باز ادعا كرد بلوتوث بايد فعال بشه .يعني براي برنامه پول بدم.ديگه من از كوره در رفتم و هر چي بود به طرف گفتم.....
خلاصه درايران وقتي ميري گوشي بگيري بايد انتظار هر چيزي رو داشته باشي

PersiAndroid
21-10-2011, 18:04
سعي ميكنم به طور كامل جواب سوال هاي 1-4 رو براتون اينجا تايپ كنم ولي در مورد سوال 5 من gio و پيشنهاد ميدم و خب ميتونين ace رو هم بخرين ولي تفاوت قيمت خيليه

amirfiri
23-10-2011, 11:23
اندازه ایکون ها و دکمه ها در صفحه گوشی تاچ به چی بستگی داره؟
ورژن سیستم عامل , رابط کاربری , تم ,اندازه صفحه نمایش یا مدل گوشی؟

بامزی
23-10-2011, 21:29
به نظر من وایلد نگیر رزلوشنش خیلی از قضیه پرته من دوستم میخواست بگیره متقاعدش کردم aria بگیره و الان راضیه ....اون aria رو گرفت 440 بدون گارانتی....خیلی گوشیه توپیه

قابل توجه دوستانی که میگفتن بازیایه آندروید خوب نیس! (خودمم شک کردم یه لحظه:31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میدونم اینا بهترین نیستن ولی خیلی از بقیه ی سیستم عامل ها سر ترن :27:

او مای گاد اون بازی آخری به طور وحشتناکی عالیه . ببینم اینا توی HTC Aria به طور پیش فرض هست ؟

.:PAR3A:.
23-10-2011, 21:33
آخری بازی Nova هست ، شما میتونین 3 بعدیشو رو گوشیتون بازی کنین حتی :دی
+
فکر نکنم آریا بتونه بازیای اچ دی رو اجرا کنه :-؟

Pedram_mrn
24-10-2011, 00:36
اون بازی هواپیمایی اولیه و اون مرسدس بنزه اسمشون چیه خیلی خفنه بازی نکردم شو!!!

Ali_softcenter
24-10-2011, 01:20
به نظر من فقط و فقط باید از طبقه اول بازار موبایل ایران خرید کرد! اونجا جرات ندارن همچین پیشنهاد هایی بهت بدن! چون همه شرکت های معتبر هستن...و فقط فروشنده گذاشتن اونجا..طرف مغازه مال خودش نیست..

یه بار رفتم اون طبقه زیر زمنیش که فقط قیمت بگیرم..رفتم توی یه مغازه ای..گفتم ویو 1 داری؟ گفت آره.وایسا..یه چند دقیقه ما رو معطل کرد..بعد دیدم رفت دوستشو صدا زد..

طرف اومد گفت شما چی میخوای؟

گفتم ویو 1 ..

گفت ویو 1 ندارم...چرا ویو 2 نمی بری؟ ویو 2 که بهتره! بزرگتره! :31:

گفتم در کل شما خسته نباشید! دیدم طرف همینجوری خشکش زده..

توی یه مغازه دیگه هم رفتم..دیدم طرف داره به یکی که گوشی رو میخواد بخره میگه اینو باید آنتی ویروس برات نصب کنم وگرنه بعد یه مدت از کار می افته..و ویروسی میشه..طرف هم مشخص بود از اون گاگول ها بود! بیچاره عرق کرده بود!

هی خواستم برم در گوشش بگم آقا بگو نمیخوام..داره سرت کلاه میذاره...نشد که نشد!
یهو خواستم شروع کنم به یارو بپرم بگم خجالت نمیکشی داری چرت و پرت میگی بهش؟

بازم پشیمون شدم! گفتم بیخیال! الان میان از پاساژ پرتمون میکنن بیرون!

از اون موقع من فقط از طبقه همکف گوشی میخرم...هیچ کدوم هم بهم نمیگن نرم افزار میخوای یا نه...کلا طبقه همکفاشون انگار فرق دارن !

PersiAndroid
24-10-2011, 11:14
منم چند روز پيش يه c6 نوكيا گرفتم ولي حواسم نبود كه كيبرد qwertyـشو چك كنم ببينم حروف فارسي داره يا نه تازه كلي هم گرون داد بدون گارانتي 305 چون حوصله چونه زدن نداشتم بهش دادم و يه تماس چند ثانيه اي هم گرفت براي تست و خداحافظي كردم 5 دقيقه بعد كه نگاه كردم ديدم حروف فارسي روي كيبرد نيست و منم اين گوشي رو واسه خونه ميخواستم بگيرم رفتم بگم كه ميخوام عوضش كنم اما گفت كه بايد 30 درصدشو كم كنم منم ناچارا 90 تومن دوباره پياده شدم...
كلا اينجور مسائل موقع خريدن گوشي پيش مياد مثلا من كه اينقد واسه خريد گالكسي محتاط بودم وقتي رفتم بخرم اصلا يادم رفت كه بگم گوشي كره اي ميخوام و همينجوري خريدم اومدم...
مخصوصا موقع خريد گوشي هاي دست دوم خيلي بايد مواظب باشين من يادمه يه بار يه گوشي n90 نوكيا گرفتم درست آنتن نميداد وقتي باز كردم ديدم نصف آنتن داخليش پاره شده

A/|\IR
25-10-2011, 00:46
دوستان کارتون کلا اشتباهه علائدین رو که میشناسین من حتی موقعی که از طبقه اولش رد میشم حالم به هم میخوره فقط از طبفات بالاش بخرین اونا کار به کار هیچی ندارن منظورم از بالا از 4 به بعده بعد موقعی که رفتین اونجا 4 نفری برین که طرف جرات نکنه پیشنهاد نرم افزار و از این مسخره بازیا بده!!
من برای دوستم همچین مساله ای پیش اومده!!
تو کشور ما چیش درسته که اینش درست باشه؟؟؟؟ بزارین خیالتونو راحت کنم وقتی میرین همچین جایی باید از خودشون بدتر باشین شما دارین پول میدین باید منت اونا بالا سرتون باشه؟؟؟؟ من به شخصه هر موقع میرم یه لبخند خشک و خالی هم نمیزنم
روشی که دوستمون گفت بهترینه شما از طبقات پایین گوشیتونو تو دستتون بگیرید و امتحان کنین اگه خوشتون اومد برید بخرین!!
خلاصه اگه مجبور شدین از پایین بخرین 4 تا از دوستانتون رو به نیت دعوا ببرین اونجا:31: هم دوستان سوپرایز میشن هم فروشنده ها دیگه نمیتونن ثابت کنن که ایرانین!!!

Extreme-Forces
25-10-2011, 12:14
متاسفانه تو این مملکت همه داران دزدی میکنن هر کسی تو هر حرفه ای باشه یکی با 10 تا 50 تومن یکی با 3000 میلیارد تومن
اخرش هم اسمشو گذاشتن اسلامی کو نظارت
این نامردا کاور lcd گوشی رو 10 تومن به عموم انداختن جالبیش اینجاست که بهش گفتن این کاور 10 لایست 30 تومن بابت نرم افزار ریختن که من نگاه کردم هیچی نصب نکرده بودن خلاصه اینارو به عمو گفتم بیچاره هنگ کرد پاشد رفت خونشون
دلم واسش سوخت
در اخر از خدا میخوام به داد این ملت برسه
الهی امین (شما هم بگین امین)
خوب داداش بهش نمي گفتي دلش خوش باشه و از خريدش راضي ،‌ولي دفعه بعد كه مي خواست بره چيزي بگيره بهش اطلاعات مي دادي.

كلا به نظرم چه كاريه كه حتما از پاساژ ها خريد كنين ؟ يه سري دزد دور هم جمع شدن پيش هر كدوم هم برين با اون يكي فرقي نمي كنه.
اين همه مغازه بر خيابون. من كه تا حالا هرچي گرفتم از مغازه هاي بيرون پاساژ گرفتم و تا حالا مشكلي نداشتم. حتي 1 بار n 82 گرفتم اومدم خونه بعد 5 روز 1 پيكسلش سوخت و رفتم ، يارو كلا گوشي رو عوض كرد و يه اك باز كرد(گارانتي داشت ولي فكر كنم بيشتر از 1 روز گارانتي تعويض نميدن جايي).
راستي نمايندگي ها چطور؟ اونايي كه نمايندگي دارن ( مثل نوكيا) باز ميشه بهشون مراجعه كرد. اينجوري بهتر نيست؟

Pedram_mrn
25-10-2011, 17:19
خوب داداش بهش نمي گفتي دلش خوش باشه و از خريدش راضي ،‌ولي دفعه بعد كه مي خواست بره چيزي بگيره بهش اطلاعات مي دادي.

كلا به نظرم چه كاريه كه حتما از پاساژ ها خريد كنين ؟ يه سري دزد دور هم جمع شدن پيش هر كدوم هم برين با اون يكي فرقي نمي كنه.
اين همه مغازه بر خيابون. من كه تا حالا هرچي گرفتم از مغازه هاي بيرون پاساژ گرفتم و تا حالا مشكلي نداشتم. حتي 1 بار n 82 گرفتم اومدم خونه بعد 5 روز 1 پيكسلش سوخت و رفتم ، يارو كلا گوشي رو عوض كرد و يه اك باز كرد(گارانتي داشت ولي فكر كنم بيشتر از 1 روز گارانتي تعويض نميدن جايي).
راستي نمايندگي ها چطور؟ اونايي كه نمايندگي دارن ( مثل نوكيا) باز ميشه بهشون مراجعه كرد. اينجوري بهتر نيست؟

مغازه های بیرونم مثل همون داخل پاساژیان شایدم بدتر چون اجارشون بیشتر باید باشه تازه اینم درنظر بگیرین که گوشی هایی که اونا پشت ویترین میذارن مسقیم زیره نوره آفتابه من خودم یه سری که رفتم یه گوشی بگیرم طرف گوشی رو از همه جا ارزون تر میداد ولی شما گوشی رو میدیدی انگار دوساله کارکرده رنگوروش حسابی پریده بود تازه رنگو روشم که سالم باشه اصلا نور افتاب نباید زیاد به ال سی دی بخوره

absorb3000
26-10-2011, 08:58
سلام.برای خرید گوشی بین چند تا گوشی هم قیمت گیر کردم !

1- گلکسی اس با حدود قیمت 450
2- ال جی بلک با حدود قیمت 460
3- اچ تی سی دیزایر hd کارکرده در حد آک 480
4- سونی آرک 480

خوشحال میشم راهنمایی کنید

hamed999
26-10-2011, 11:51
سلام.برای خرید گوشی بین چند تا گوشی هم قیمت گیر کردم !

1- گلکسی اس با حدود قیمت 450
2- ال جی بلک با حدود قیمت 460
3- اچ تی سی دیزایر hd کارکرده در حد آک 480
4- سونی آرک 480

خوشحال میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز باید سوالتو همینجا مطرح کنی نه تو همه تاپیک ها ی گوشی بپرسی
در مورد گوشی ها هم بستگی داره بودجه چه قدر باشه اگه از نظر بودجه مشکلی نداری فقط ارک
اگه بودجه کم داری ال جی بلک تازه قیمتش بدون گارانتی 390 هست نه 460 با گارانتیش هم 430
ببین تو صفحه نمایش
1- گالکسی اس وبلک 2- ارک 3 - دیزار
تو قدرت سخت افزار
ارک و دیزار اچ دی و گالکسی تقریبا مثل هم هستن و بلک از اینا ضعیف تره
تو دوربین
1- ارک
بقیه تقریبا در یه حدن دوربین 8 دیزار در حد همون 5 دوتای دیگه هست
از لحاظ ظاهری نظر شخصی خودم
1- ارک
2- بلک
3- گالکسی
4- دیزار
حالا با این تفاسیر ببین کدوم به معیار های تو نزدیکتره بخر

Hamid Hamid
26-10-2011, 13:47
سلام دوستان ...

من مي خواستم گوشي سامسونگ Ace يا ويو 2 ! بگيرم ... اما راستش از پردازنده و اين چيزاش خوشم نيومدش ... ويو 2 هم مشكل برنامه داره و يه مسائل ديگه ....

خلاصه گفتم حالا كه بعد از 6-7 سال قراره گوشي بگيرم يهو يه چيزي باشه كه چند سالي واسم كار كنه.

حالا سوالم اينه اگه كمي بزارم روي پولم و بودجه رو تا حدود 430-440 بالا بيارم ... فكر ميكنيد بشه چيز بهتري بگيرم؟!

مورد ديگه اينكه به اين بودجه چقدر بايد اضافه كنم براي برنامه و اين موارد؟!

ممنون ميشم كامل راهنماييم كنيد ... مرسي

absorb3000
26-10-2011, 13:57
پس با این حساب آرک !

کدوم رنگش بیشتر متمایزش میکنه ؟؟ نقره ای بدک نبود !

بین آرک ساده و اس ارزش داره که بیشتر هزینه کنیم و اس بگیریم ؟

hamed999
26-10-2011, 15:11
پس با این حساب آرک !

کدوم رنگش بیشتر متمایزش میکنه ؟؟ نقره ای بدک نبود !

بین آرک ساده و اس ارزش داره که بیشتر هزینه کنیم و اس بگیریم ؟

فرقی ندارن فقط کلاک سی پی یو رو بالا بردن که میشه ارک رو با ریختن کرنل جدید تا بالاتر اورکلاک کرد
اما رنگ های ارک اس خیلی جالبتره
به نظر من فقط سقید که اونم باید ارک اس بگیری که گرونتره
به نظرم برو خودت از نزدیک ببین شاید از رنگ های ارک هم خوشت اومد

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

سلام دوستان ...

من مي خواستم گوشي سامسونگ Ace يا ويو 2 ! بگيرم ... اما راستش از پردازنده و اين چيزاش خوشم نيومدش ... ويو 2 هم مشكل برنامه داره و يه مسائل ديگه ....

خلاصه گفتم حالا كه بعد از 6-7 سال قراره گوشي بگيرم يهو يه چيزي باشه كه چند سالي واسم كار كنه.

حالا سوالم اينه اگه كمي بزارم روي پولم و بودجه رو تا حدود 430-440 بالا بيارم ... فكر ميكنيد بشه چيز بهتري بگيرم؟!

مورد ديگه اينكه به اين بودجه چقدر بايد اضافه كنم براي برنامه و اين موارد؟!

ممنون ميشم كامل راهنماييم كنيد ... مرسي
اگه یکم دیگه شما هم رو پولت بزاری وارک بخری خیلی خوبه
اگر نه با این پول الجی اپتیموس بلک و یا شاید گالکسی اس گیرت بیاد
گالکسی اس الان خیلی خوش قیمته فکر کنم بشه 445 گیر اورد پس اگه پولتون همین 440 هست گالکسی اس بخر اگر میتونی 40 بیشتر بدی ارک
به نظرم برو هر سه تا گوشی رو ببین خودت میفهمی که کدوم ارزش داره کدوم نداره
اصلا پول برنامه و بازی نده فقط پوله گوشی رو بده که ال جی بلک تقریبا بدون گارانتی 390 گالکسی اس و ارک هم به ترتیب 450 و 480 حدودا گیر میان پس اصلا پول بازی و برنامه نده هر چی بخوای تو همین سایت ها پیدا میشه

Hamid Hamid
26-10-2011, 15:30
اگه یکم دیگه شما هم رو پولت بزاری وارک بخری خیلی خوبه
اگر نه با این پول الجی اپتیموس بلک و یا شاید گالکسی اس گیرت بیاد
گالکسی اس الان خیلی خوش قیمته فکر کنم بشه 445 گیر اورد پس اگه پولتون همین 440 هست گالکسی اس بخر اگر میتونی 40 بیشتر بدی ارک
به نظرم برو هر سه تا گوشی رو ببین خودت میفهمی که کدوم ارزش داره کدوم نداره
اصلا پول برنامه و بازی نده فقط پوله گوشی رو بده که ال جی بلک تقریبا بدون گارانتی 390 گالکسی اس و ارک هم به ترتیب 450 و 480 حدودا گیر میان پس اصلا پول بازی و برنامه نده هر چی بخوای تو همین سایت ها پیدا میشه

ممنون دوست عزيز ...

آرك رو كه فكر نميكنم بگيرم چون خيلي هزينش بالا ميشه ...

حالا فرضا من همين Samsung Galaxy Sl رو بگيرم با 440 تومن ... خودم ميتونم برنامه هاش رو برم يه جايي كه اينترنت وايرلس داره و از سامسونگ اپز دانلود كنيم؟! من بلد نيستم ... سخت كه نيست؟

+

راستي نظرت درباره ي Sony Ericsson Xperia Neo چي هست؟

ممنون

hamed999
26-10-2011, 19:18
شما یا 450 میتونی گالکسی اس بخری نه اس ال
گالکسی اس خیلی قویتره

نئو هم خیلی خوبه
تنها ضعفی که نسبت به گالکسی داره صفحه اش هست اگر نه خیلی گوشی خوبی هست قیمتش هم جدود 400 هست
کلا پیشنهاد من همین نئو و اگر صفحه کوچکتر میخوای اما همون امکانات نئو اکسپریا ری این دو تا گوشی خیلی گوشی های خوب هستن سخت افزار قوی دارن و هر دو یقینا به نسخه 4 اندروید اپدیت میشن

اره دوست عزیز برنامه ریختن خیلی راحته دانلود میکنی فایل سورس برنامه رو و میریزی داخله گوشی و از داخله گوشی میری روش کلبک میکنی و نصب میشه تمام بعضی بازی ها یکم سختر هست که اونم خیلی راحت میشه یاد گرفت کلا 5 مین وقت بزاری همه چیز دستت میاد
در اخر نظر من
1- نئو 2- ray
3- گالکسی اس نه اس ال

Hamid Hamid
26-10-2011, 20:32
شما یا 450 میتونی گالکسی اس بخری نه اس ال
گالکسی اس خیلی قویتره

نئو هم خیلی خوبه
تنها ضعفی که نسبت به گالکسی داره صفحه اش هست اگر نه خیلی گوشی خوبی هست قیمتش هم جدود 400 هست
کلا پیشنهاد من همین نئو و اگر صفحه کوچکتر میخوای اما همون امکانات نئو اکسپریا ری این دو تا گوشی خیلی گوشی های خوب هستن سخت افزار قوی دارن و هر دو یقینا به نسخه 4 اندروید اپدیت میشن

اره دوست عزیز برنامه ریختن خیلی راحته دانلود میکنی فایل سورس برنامه رو و میریزی داخله گوشی و از داخله گوشی میری روش کلبک میکنی و نصب میشه تمام بعضی بازی ها یکم سختر هست که اونم خیلی راحت میشه یاد گرفت کلا 5 مین وقت بزاری همه چیز دستت میاد
در اخر نظر من
1- نئو 2- ray
3- گالکسی اس نه اس ال

دوست عزيز بازم ممنونم از پاسخت ... درست ميگي گلكسي اس ال رو كه مقايسه كردم با نئو ديدم كه خيلي نئو بهتره ...

فقط يه سوال ديگه ...

بين 2 مدل Xperia X10 و Xperia Neo شما كدوم رو پيشنهاد مي كني دوست عزيز؟

و اينكه من اگه بخرم و برنامه نريزم روش ( ميدوني كه پول الكي ميگيرن در حد 50 تومن‌ ! ) برنامه چيزي روي خودش داره كه نيازم رو برطرف كنه براي موسيقي و يكي 2 تا بازي ؟

راستي با پخش فايل هاي ويدئوي سنگين مثل سريال كه مشكلي ندارن؟

ببخشيد اگه زياد شد سوالام ... خيلي لطف كردي عزيز.

P I R A N H A
26-10-2011, 21:54
neo بهتره
واسه پخش ویدیو با پخش بیشتر فرمتا به مشکل میخوری با پلیر خودش واسه اهنگ نه
720 پی رو بخش میکنه

hamed999
26-10-2011, 23:32
نئو بخر پشیمون نمیشی
متاسفانه برنامه خاصی نداره بازی که اصلا
اما شما اصلا پول برنامه بازی نده شما بخر بیا همینجا بگو ما بت میگیم چطور نصب کنی
برنامه که نصب کنی همه فرمت ها رو راحت پخش میکنه راستی نئو صدای خوبی هم داره

peyman_nn
27-10-2011, 01:40
لطفا بیایید اینجا و منو راهنمایی کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moslem47
27-10-2011, 10:45
دوستان سیستم عامل اندروید روی کدوم برند بهتر عمل میکنه؟ مثلا سیمبیان روی نوکیا و ویندوز روی HTC بهتر جواب میده.....

hamed999
27-10-2011, 11:37
اندروید روی برند خاصی نیست
تقریبا همه برند ها گوشی های شاخی دارن اما اگه بخوایم یه مقایشه کنیم گوشی های ارزان و متوسط دسته سونی اریکسون و گوشی های شاخ دسته سامسونگ و اچ تی سی هست البته موتو هم جدیدا خوب گوشی میزنه

moslem47
27-10-2011, 18:20
با 250 چی پیشنهاد میکنید؟
gps قوی
منو فارسی

P I R A N H A
27-10-2011, 18:36
سامسونگ جیو

NIMA.GNI
27-10-2011, 19:19
سلام وخسته نباشيد خدمت تمام اساتيد محترم
دوستان بين دو گوشي اچ تي سي فاير اس و سوني اريكسون اكسپريا ميني كدوم يكي رو پيشنهاد ميكنيد؟ يه سوال ديگه اينكه چرا با اينكه اكسپريا ميني خيلي از فاير اس سرتره قيمتش كمتراز اكسپرياميني هستش؟ فايراس از وقتي كه من يادمه 340تومن بوده و هست اما اكسپريا ميني روز به روز داره ارزون ترميشه،الانم كه 280تومن شده!

hamed999
28-10-2011, 12:07
با 250 چی پیشنهاد میکنید؟
gps قوی
منو فارسی

شما 30 رو پولت بزار اکسپریا مینی بخر
سخت افزار خیلی قوی داره در حد ارک
ساپورت فارسی سونی هم که عالی هست
و اینکه به نسخه 4 اندروید اپدیت میشه

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

سلام وخسته نباشيد خدمت تمام اساتيد محترم
دوستان بين دو گوشي اچ تي سي فاير اس و سوني اريكسون اكسپريا ميني كدوم يكي رو پيشنهاد ميكنيد؟ يه سوال ديگه اينكه چرا با اينكه اكسپريا ميني خيلي از فاير اس سرتره قيمتش كمتراز اكسپرياميني هستش؟ فايراس از وقتي كه من يادمه 340تومن بوده و هست اما اكسپريا ميني روز به روز داره ارزون ترميشه،الانم كه 280تومن شده!

100 درصد اکسپریا مینی بخر دوست عزیز
تو همه چی سره از قیمت بگیر تا امکانات و سخت افزار و از همه مهمتر اینکه به نسخه 4 اندروید اپدیت میشه
به خاطر این قیمتش کمه چون کلا سیاست سونی اریکسون اینه که بازار گوشی های متوسط به بالا رو بگیره چون تو گوشی های high end که توفیق زیادی نداره

born89
28-10-2011, 21:48
xperia miniگوشي خوبيه!اما من چند جا راجب باتريش خبراي بدي شنيدم.اينكه دوامش كمه-داغ ميكنه و از اين قبيل...
لطفا كساني كه اين گوشي رو دارن نظرشونو بگن.ميخوام اينو بخرم لطفا
ممنون

NIMA.GNI
29-10-2011, 04:40
راست میگه، باتریش 4:30 ساعت دووم داره ، این طوری همش باید یه پریز برق دنبالت باشه!!!نمی شه از این باتری اتمی ها براش خرید؟

born89
29-10-2011, 15:53
من يه باتري اتمي 2200ميلي آمپري بهار برا گوشيم-نوكيا6220-گرفتم فقط دو ماه اولش خوب جواب ميداد.اما.....الان...مثلا تو اين هفته هر روز تو شارژه.
ي سوال:كسي ميدونه صفحات خازني با آب چه ميونه اي دارن؟نه اينكه بشوريشونا!مثلا تودستته يهو چند قطره آب بريزه روش زود پاك كني.

mahsa a
30-10-2011, 16:20
بالاخره پس ما از كجا خريد كنيم ؟!
من ميخوام سوني اريكسون بخرم، تو سايت كامتل يه چند تا مغازه رو به عنوان نمايندگي معرفي كرده، به نظرتون ميشه به اونا اعتماد كرد ؟

Pedram_mrn
30-10-2011, 17:41
اگه تهران هستید از طبقه های 5 و 6 علاالدین اگه نه کل تاپیکو یه بار بخونید دیگه سرتون کلاه نمیره:46:

avator20002000
30-10-2011, 18:24
کلا من که از پاساز علاالدین خاطره خوشی ندارم هر سری بهم گوشی رو با مشکل انداختن.یه دوروغایی می گن که دیگه ادم شاخ در می اره نمونه هاشم که دیگه بچه ها گفتن.ولی من اخرین گوشی که خریدم nokia 5530 از نمایندگی نوکیا گرفتم فکر کنم اتصالات بود یا یه همچین چیزی (رنگ ارمش سبز و ابیه)واقعا ازشون من راضی بودم چون خدماتشون خوبه.فروشنده ها هم همه اکثرا دختر هستن مشکلی از لحاظ دعوایی نداشتیم.فقط گوشی رو شاید 3 4 تومن گرون تر بدن نسبت به قیمت اصلی.

saeed bigdeli
31-10-2011, 16:38
سلام
بین قیمت 600 تا 700 چه گوشی ایی بگیرم آبدیت به 4 برام مهمه صفحه نمایش برام مهمه دوربین برام مهمه سرعت برام مهمه
مشکلاتش کم باشه خودم بین فوتون و EVO 3D موندم لطفا راهنمایی کنید

P I R A N H A
31-10-2011, 17:09
سامسونگ گلکسی اس2

compund security
31-10-2011, 18:08
من که نگران خودم نیستم بکس و کاراته و رفتمو کمربندم هم گرفتم 2-3 تا از دوستای غولم هم میبرم مغازه داره شاید مفت بده گوشیه رو:27:

adel.alizadeh1994
31-10-2011, 23:25
دوست عزیز هیچ گوشی به اندازه گوشی ایفون 4 نمیتونم بدرد شما بخوره سیستم عاملش عالیه پردازننده 1 گیگی داره کلا اندشه سیستم عاملش هم خیلی سرتره از اندروید

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

گوشی ان 8 هم میتونه گزینه ی خوبی برای شما باشه برادر داره عالیه بی شک یکی از بهترین های جهانه

بامزی
31-10-2011, 23:27
گلکسی 2
htc سنسیشن
lg optimus 3d
با هر کدوم بیشتر حال می کنی چون زمین تا آسمان با هم فرق دارن . بیشتر بستگی به خودت داره !!

evo 3d سنگینه مگه اینکه دستات بزرگ باشه و با گوشی سنگین حال کنی ;) و ..............

دوست عزیز هیچ گوشی به اندازه گوشی ایفون 4 نمیتونم بدرد شما بخوره سیستم عاملش عالیه پردازننده 1 گیگی داره کلا اندشه سیستم عاملش هم خیلی سرتره از اندروید

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

گوشی ان 8 هم میتونه گزینه ی خوبی برای شما باشه برادر داره عالیه بی شک یکی از بهترین های جهانه

لطفا به عنوان تاپیک توجه نکنید :31::27:

BEHZAD2007
31-10-2011, 23:53

اره خدایی خودمم پشیمون شدم اصلا به هم ریخت بنده خدا :31:

absorb3000
01-11-2011, 07:38
از کدوم سایت میتونیم لیست گوشیهایی که به آیس کریم آپ میشنو نگاه کنیم ؟

rhbr
01-11-2011, 21:49
این موتورولا فوتون تو ایران موجود هست؟

PersiAndroid
02-11-2011, 14:57
از کدوم سایت میتونیم لیست گوشیهایی که به آیس کریم آپ میشنو نگاه کنیم ؟

اين سايتا هر كدوم يه ليست دارن و ببين كدوم به روز تره...
البته اگه گوشيت توي ليست نيست كافيه رمش ييشتر از 256 مگ باشه و GPU داشته باشه تا دولوپرا براش پورت كنن:

reza22222
03-11-2011, 18:17
با سلام از دوستان كسي در مورد گوشي samsung galexy gio اطلاعاتي داره؟

anjel1985
03-11-2011, 18:26
فرق اکسپریا آرک با آرک اس غیر از پردازندشون چیه؟:11:

hamed999
03-11-2011, 20:51
فرق اکسپریا آرک با آرک اس غیر از پردازندشون چیه؟:11:
هیچ فرقی ندارن حتی تو پردازنده فقط ارک اس کلاک سی پی یو بالاتره یعنی اورکلاک شده و برخی رنگ های پر طرفدار از جمله سفید هم داره که این رنگ ها رو ارک نداره

E.G_band
04-11-2011, 10:35
با عرض خسته نباشيد خدمت اساتيد:
يه گوشيي رو مي خواستم به من معرفي كنيد با مشخصات زير

1-دوربين وصداي خوب

2-ضاهر زيبا و مقاوم

3-خلاصه عين اين باشه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين گوشي متاسفانه WP7هست اگر اندرويد بود ...

قيمتم تا 300 تومن باشه اما اگر گوشيي با قيمت 400 يا 450 كه تا يكي دوماه اينده قيمتش بيافته اشكالي نداره (براش صبر مي كنيم:5:)

ببخشيد كه وقتتون رو گرقتم.:11:

saver
09-11-2011, 22:38
سلام
من میخوام یه گوشی بخرم قیمتش مهم نیست

سیستم عاملش حتما آندروید باشه

1 باطری لایفش زیاد باشه
2نمایشگرش با کیفیت باشه
3سنگین نباشه چون میخوام شبا فیلم ببینم باهاش دستم خسته نشه
4 طراحیش طوری باشه که باطریهای اکسترنال با ظریفیت بالا براش موجود باشه و اگر خواستم بگیرم قیافه گوشی زشت نشه
5 بزرگ نباشه
6دوربینش هم عالی باشه

Eblis 2011
09-11-2011, 22:52
تفاوت اصلی سنسیشن و سنسیشن ایکس ای در چیه ؟
قیمت هردوشون چنده ؟

09-11-2011, 23:54
رنگ قرمز دکمه های پایین صفحه و رنگ قرمز اسپیکر مکالمه + باطری قویتر + یه هدفون بیتس... بقیه چیز هاشو میشه روی سنسیشن اصلی هم اضافه کرد... باطریشو هم میشه واسه سنسیشن اصلی خرید...

majid.khaledi
10-11-2011, 12:47
با عرض خسته نباشيد خدمت اساتيد:
يه گوشيي رو مي خواستم به من معرفي كنيد با مشخصات زير

1-دوربين وصداي خوب

2-ضاهر زيبا و مقاوم

3-خلاصه عين اين باشه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين گوشي متاسفانه WP7هست اگر اندرويد بود ...

قيمتم تا 300 تومن باشه اما اگر گوشيي با قيمت 400 يا 450 كه تا يكي دوماه اينده قيمتش بيافته اشكالي نداره (براش صبر مي كنيم:5:)

ببخشيد كه وقتتون رو گرقتم.:11:
یه اکسپریا نئو بگیر 410 تومن خیلی از این سر تره

PersiAndroid
10-11-2011, 19:13
به گالكسي اس 1 هم ميتونين فكر كنين

ليست قيمت هاي بعضي از گوشيهاي اندرويدي در ايران دليور:

لیست قیمت ها در 12 آبان ماه

------------------------------------------------------------
LG Optimus Black
حدود 510 هزار تومان

LG Optimus 2X
حدود 580 هزار تومان

LG Optimus 3D
حدود 650 هزار تومان

Dell Venue Pro
حدود 480 هزار تومان

Motorola Atrix Unlocked 4G
حدود 610 هزار تومان
در حد صفر موجود است 580 تومان

Motorola Atrix 2
حدود 680 هزار تومان

Motorola Photon Unlocked 4G
حدود 680 هزار تومان

MOTOROLA DROID 3 UNLOCKED
حدود 760 تومان

Motorola Defy Plus +
حدود 600 تومان

SAMSUNG GALAXY NEXUS
حدود 1250000 تومان ( پیش خرید )

Samsung Galaxy Note N7000 blue
حدود 1200000 تومان

Motorola Droid RAZR

حدود 1200000 تومان ( پیش خرید )

مرتضی nvcd
11-11-2011, 18:01
هزینه حدود 400-450
سیستم عامل که اندروید
جی پی اس ... ؟

PersiAndroid
11-11-2011, 18:04
گالكسي اس 1 بگير i9000

مرتضی nvcd
11-11-2011, 18:18
ورژن اندرویدش چرا پائینه ؟ ... یا من فکر می کنم ؟... 2.3 و بالا تر هم اومده دیگه نه ؟

tavara
11-11-2011, 19:54
زیباترین گوشی اندروید کدومه ؟ واسه من ظاهر گوشی مهمه ؟؟

12-11-2011, 15:16
ورژن اندرویدش چرا پائینه ؟ ... یا من فکر می کنم ؟... 2.3 و بالا تر هم اومده دیگه نه ؟
آپدیت میشه....

زیباترین گوشی اندروید کدومه ؟ واسه من ظاهر گوشی مهمه ؟؟

از نظر من Xperia Arc...

malakhak
12-11-2011, 15:32
سلام
بهترین گوشی که با 400 تومان میتونم بگیرم چیه ؟
زیاد بزرگ نباشه (نهایت 3.7)
به آندروید 4 آپدیت بشه
صفحه نمایش با کیفیت
صدای واضح و با کیفیت
ظاهر مناسب
ترجیحا سونی اریکسون باشه

P I R A N H A
12-11-2011, 17:52
سلام
بهترین گوشی که با 400 تومان میتونم بگیرم چیه ؟
زیاد بزرگ نباشه (نهایت 3.7)
به آندروید 4 آپدیت بشه
صفحه نمایش با کیفیت
صدای واضح و با کیفیت
ظاهر مناسب
ترجیحا سونی اریکسون باشه
XPERIA Neo

SonyEricsson
13-11-2011, 21:24
گوشی تا 300 چی معرفی میکنید؟ سونی اریکسون Xperia mini به نظرتون خوبه؟

NIMA.GNI
15-11-2011, 03:37
اگه با کوچیک بودن گوشی مشکل نداری اکسپریا مینی بهترین گزینه اس
در غیر این صورت sony ericsson live with walkman هم خوبه

garaa
15-11-2011, 10:29
دوستان نظرتون درباره ی Optimus 2x چیه ؟ دولوپرها خوب ساپورتش میکنند ؟
الان قیمتش چنده ؟ ...
Xperia Arc چطور ؟ البته ترجیح میدم سونی نگیرم ( خاطره خوبی از گوشیاش ندارم .
گوشی سامسونگ هم تو این حدودا چیزی دیدی معرفی کنید /
کلا یه گوشی میخوام از نظر ساپورت نرم افزار و اجرا بازی های اچ دی مشکلی نداشته باشه .
ممنون.

amir200812
15-11-2011, 15:15
الان قیمتش چنده ؟ ...
کلا یه گوشی میخوام از نظر ساپورت نرم افزار و اجرا بازی های اچ دی مشکلی نداشته باشه .
ممنون.

اگه پشتیبانی نرمافزاری برات مهم هست، بهترین گزینه سامسونگ هست! سونی اریکسون و الجی بنظر من پشتیبانی چندانی ندارند!

حتی ال جی گفته بود گوشی دو هسته ای خودش رو به اندروید 4 ارتقا نمیده:18:

h!tman
15-11-2011, 15:18
اگه پشتیبانی نرمافزاری برات مهم هست، بهترین گزینه سامسونگ هست! سونی اریکسون و الجی بنظر من پشتیبانی چندانی ندارند!

این خبر تکذیب شد

الان قیمتش چنده ؟ ...
ممنون.
چقر پول؟
630 باید باشه O2x
برید 690 Galaxy S II بخرید

garaa
15-11-2011, 16:37
چقر پول؟
630 باید باشه O2x
برید 690 Galaxy S II بخرید 630 ? :o
چه خبره ! من گفتم فوقش 450 ـس ...
×××
قیمت هرچه کمتر باشه بهتره :دی / ولی اگه ببینم ارزششو داره تا 450 براش میدم .
دیگه از این بیشتر پول دادن برا گوشی به نظرم پول حدر دادنه :دی
×××
این s2 اگه تا عید صبر کنم تا چند میاد پایین ؟

adrenalin
15-11-2011, 16:51

سامسونگ هم همچین تعریفی نداره ها اخرین خبری که من دارم در مورد سامسونگ تنها می خواد گالکسی اس 2 به اندروید 4 اپدیت کنه
سونی اریکسون هم که گفته تمامی گوشی های سری Xperia که تو سال 2011 تولید شده اندروید 4 واسشون میاد

ال جی هم خبرش رو تائید کرده و می خواد اندروید 4 رو بده البته واسه یه گوشیش

amir200812
15-11-2011, 22:38
سامسونگ هم همچین تعریفی نداره ها اخرین خبری که من دارم در مورد سامسونگ تنها می خواد گالکسی اس 2 به اندروید 4 اپدیت کنه
سونی اریکسون هم که گفته تمامی گوشی های سری Xperia که تو سال 2011 تولید شده اندروید 4 واسشون میاد

عزیز حداقل گوشی های نکسوس که به اندروید 4 اپدیت میشن! پس حداقل حداقل حداقل بیشتر از یک گوشی به اندروید 4 اپدیت میشه!

درضمن چند روز گذشته اعلام کردن که تمام گوشی هایی که با کد 9xxx وارد بازار شدند به اندروید 4 اپدیت میشن!

الجی هم اولش گفت اپدیت نمیکنه، بعد دید مشتریهاش دارن شورش میکنن، گفت اشتباه کردم، اپدیت میکنم:31:

bejanyar
16-11-2011, 16:42
سلام .. آخرش من نفهمیدم بهتر هست که آدم بره گلکسی اس 2 رو بخره یا اینکه صبر کنه گلکسی نکسوز رو بگیره ؟؟؟؟
یکی همین رو کامل جواب بده ممنون میشم .....
و اینکه سامسونگ تا کی گلکسی اس 2 رو پشتیبانی می کنه ؟

16-11-2011, 16:51

فقط همین کافیه که سامی علاوه بر این همه رامی که توی این مدت کوتاه واسه GS2 داده ، حتی رام مخصوص ایران (خاورمیانه نه ها ، ایران) داده...

hompoil
16-11-2011, 16:58
atrix 2بهتره یا سنسیشن xe جدا از قیمت؟؟؟
(صفحه نمایش خوب+کیفیت تماس عالی+دوربین معمولی به بالا )

malakhak
17-11-2011, 23:32
سلام
بین Xperia™ neo و Xperia™ ray و Xperia™ pro کدوم رو پیشهناد میدید ؟

یا اصلا تو رنج 450 تومن چه گوشی رو پیشنهاد میکنید ؟

h!tman
17-11-2011, 23:36
سلام .. آخرش من نفهمیدم بهتر هست که آدم بره گلکسی اس 2 رو بخره یا اینکه صبر کنه گلکسی نکسوز رو بگیره ؟؟؟؟
یکی همین رو کامل جواب بده ممنون میشم .....
و اینکه سامسونگ تا کی گلکسی اس 2 رو پشتیبانی می کنه ؟

سامسونگ نکنه دولاپر ها میکنن
حداقل دو سال
Gs2 قوی تره
فقط به جعبه دقت کنید نوشته باشه I 9100
ننوشته باشه I9100G
ورژنی که G داره ضعییف تره

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

سلام

450
گلکسی اس 1!
از همشون بهتره

malakhak
18-11-2011, 00:55
450
گلکسی اس 1!
از همشون بهتره

دیگه ؟
متاسفانه از سامسونگ خوشم نمیاد
حالا تو بگو ان گلکسی اس 1 رو بهت مفتی میدن باز من میرم یکی از اونها رو میگیرم

سلام

h!tman
18-11-2011, 11:55
دیگه ؟
متاسفانه از سامسونگ خوشم نمیاد
حالا تو بگو ان گلکسی اس 1 رو بهت مفتی میدن باز من میرم یکی از اونها رو میگیرم
طبیعتا Neo بین اینا
فکر کنم Arc هم 470شده باشه

amin148
19-11-2011, 14:17
سلام

یا اصلا تو رنج 450 تومن چه گوشی رو پیشنهاد میکنید ؟سلام دوست عزیز . این سه تاگوشی که گفتی واقعا در یه سطح هستن و کاملا بستگی به نیازت داره .
اگه یه گوشی خوشکل و جمع و جور میخوای ray بخر , اگه برا بازی میخوای به نظ من neo از همشون خوشدست تره .
اگه مثه من استفاده زیاد از دیکشنری برات مهمه و زیاد مسج میدی pro بخر. (البته خودم mini pro میخوام بخرم خیلی نازه :46: )

ولی من دوستانه بهت پیشنهاد میکنم اگه میخوای 450 بدی 20 تومن بذار روش و ارک بخر .
ارک از لحاظ ظاهر واقعا شگفت انگیزه و صفحه بزرگش هم برا بازی بهتره.
و اگه دوربین برات مهمه واقعا دوربین آرک یه سر و گردن از اون 3تا بالاتره .

efrain3276
22-11-2011, 16:46
من دیروز از طبقه 6 علاءالدین یه گوشی sony ericsson - live with walkman خریدم که همونجا گوشی رو روشن کردم و یه مقدار باهاش ور رفتم که مشکلی ندیدم. بهم مهلت تست 24 ساعته داد. دیشب داشتم باهاش کار میکردم . بعد از نیم ساعت که گذاشتمش کنار ، دیدم دیگه LCD ش بالا نمیاد.امروز که گوشی رو بردم پیشش گفت خرابی LCD رو قبول نمیکنیم.گفت حتی اونایی که گارانتی میکنن ، LCD رو جزو گارانتی حساب نمیکنن!!

چون گوشیم جدیده و تازه تو بازار اومده ، هنوز LCDش تو بازار نیومده و باید حدود 1 ماه صبر کنم! (البته گفت وقتی اومد نصفِ قیمتِ بازار، برات عوضش میکنم.مثلا خواست مرام بزاره!)

میشه منو راهنمایی کنین که الان باید چیکار کنم؟ بنظرتون میتونم به تعزیرات شکایت کنم؟ نتیجه ای میده؟

hesam68
26-11-2011, 04:54
سلام

میخوام گوشی اچ نی سی چا چا بگیرم

میخواستم بدونم واسه این گوشی هم مثل گوشی های نوکیا نرم افزار واسه کامپیوتر هست که باهاش بشه اس ام اس ها و کنتاکت و تو کامپیوتر دید؟

hesam68
26-11-2011, 20:33
سلام

میخوام گوشی اچ نی سی چا چا بگیرم

میخواستم بدونم واسه این گوشی هم مثل گوشی های نوکیا نرم افزار واسه کامپیوتر هست که باهاش بشه اس ام اس ها و کنتاکت و تو کامپیوتر دید؟

دوستان لطف کنن جواب این پستمو بدن
واقعا مهم واسم

hbm_7052
28-11-2011, 14:58
تو مابه هاي گالكسي اس ال ولي ارزون تر در بازار چي هست مخصوصا از برند htc

EngineeR EhsaN
28-11-2011, 20:00
تو مابه هاي گالكسي اس ال ولي ارزون تر در بازار چي هست مخصوصا از برند htc

HTC desire z و s

NIMA.GNI
30-11-2011, 19:56
سلام دوستان، گوشی با قیمت 200 هزارتومن چی پیشنهاد میدین؟ من خودم می خوام x8 برای خواهرم بگیرم ، اون دوم راهنمایی هستش و از رام و اینا چیزی سر در نمیاره یعنی منم زیاد سر در نمیارم، حالا شما میگید بذاش بخرم یا گوشی دیگه ای پیشنهاد میدین؟

PersiAndroid
30-11-2011, 20:02
galaxy y رو ببين ميگن حدود 160 فكر كنم

bahar73
01-12-2011, 17:15
:11:با 450 تومن بهترین گوشیی که میشه گرفت که هم ظاهرش خوب باشه هم خودش چیه؟؟

bahar73
01-12-2011, 17:21
ال جی P970 چطوره؟

M@hdi-B
01-12-2011, 17:27
:11:با 450 تومن بهترین گوشیی که میشه گرفت که هم ظاهرش خوب باشه هم خودش چیه؟؟

قویترین سخت افزار با 450 گلکسی اس 8 گیگ هست ظاهرش رو ببین می پسندی؟ :31:

ال جی P970 چطوره؟
جی پی یوی گلکسی اس واسه بازی قوی تره تو بقیه موارد تقریبا یکی هستن

ساپورت دولوپرها از گلکسی اس بیشتره

HAGBORN
02-12-2011, 00:30
گوشی آندروید دار بین 200 تا 300 هزار تومن هر برندی هست خواهشن معرفی کنید

HAGBORN
02-12-2011, 00:44
با عرض سلام شما با 450 هزار تومن میتونید تو عر برندی که گوشی تاچ ساخته خرید کنید
در نطر داشته باشید که هیچ یک از شرکت های سازنده گوشی کاملی نساخته
در انتها و ختم کلام اگر یک گوشی زیبا و خوشدست میخواهید مستوانید از مدل های زیر انتخاب کنید

xperia arc s
Xperia neo
Htc hd 7
samsung nexus s
البته در موارد بالا قیمتها در رنج 450 هزار تومن نیست با یکدیگر کمی اختلاف دارند

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

با عرض سلام شما با 450 هزار تومن میتونید تو عر برندی که گوشی تاچ ساخته خرید کنید
در نطر داشته باشید که هیچ یک از شرکت های سازنده گوشی کاملی نساخته
در انتها و ختم کلام اگر یک گوشی زیبا و خوشدست میخواهید مستوانید از مدل های زیر انتخاب کنید

xperia arc s
Xperia neo
Htc hd 7
samsung nexus s
البته در موارد بالا قیمتها در رنج 450 هزار تومن نیست با یکدیگر کمی اختلاف دارند

PersiAndroid
02-12-2011, 10:57
ﮔﺎﻟﮑﺴﯽ ﺍﺱ ﺑﮕﯿﺮ ﻣﺪﻝ i9000

mehrdadb3
02-12-2011, 18:12
دوستان نظرتون راجب Lg Optimus 2x چیه ؟
من از ظاهرش خیلی خوشم میاد .

titanium_zarin
02-12-2011, 18:16
دوستان نظرتون راجب Lg Optimus 2x چیه ؟
من از ظاهرش خیلی خوشم میاد .

این گوشی فوق العاده هست ...
مخصوصا صفحه نمایش اون ...
هر چی که تو ایران کسی طرفش نرفته توی خارج و xda از نظر کوکری پوکونده همه رو ...
اگر به اندروید و مباحثش اشنایی داری در خریدش شک نکن که لذت فراوانی درش نهفته هست ...
رسما هم اعلام شده که به 4 اپ میشه ...

soroushred
02-12-2011, 18:28
با سلام خدمت همه ی اساتید
من فردا می خوام برم گوشی بخرم ولی موندم بین i9000 با i9001 یا i9003
لطفا راهنماییم کنید ؟

sirus333
03-12-2011, 10:15
دوست عزیز مسلما i9100 بخری خیلی بهتره

هم از نظر هسته و هم از تظر بقیه چیزا

PersiAndroid
03-12-2011, 15:05
ﺑﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﻣﺪﻝ i9000 بهتره

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

+::::MehrdaD::::+
04-12-2011, 20:32
بین آندروید های HTC و SAMSUNGو LG و.....
کدوم یکی سرعت و دوربین با کیفیت داره (منظورم مگا پیکسل نیست منظورم اینکه مثلآ 4سال قبل و...SONY Eاز همه بهتر بود
اگر چه گوشی های دیگه همون مگا پیکسلو داشتن)واز همه مهم تر آنتن دهی کدوم خوبه و قیمت مناسب و
ارزش خریدی آیفون را دارن یا.............؟؟؟
با تشکر

+::::MehrdaD::::+
04-12-2011, 20:33
کدوم یکی سرعت و دوربین با کیفیت داره (منظورم مگا پیکسل نیست منظورم اینکه مثلآ 4سال قبل و...SONY Eاز همه بهتر بود
اگر چه گوشی های دیگه همون مگا پیکسلو داشتن)واز همه مهم تر آنتن دهی کدوم خوبه و قیمت مناسب و
با تشکر

bahar73
05-12-2011, 20:25
کدوم بهتره ؟radar htc یا Desire :13:

h!tman
05-12-2011, 20:30
کدوم بهتره ؟radar htc یا Desire :13:

از بین اینا Desire S بهتره! قیمتشم یکم گرون تر!
دیزایر که تعطیله
هر چند توی این رنج اگر پولتون 500تومنه گزینه های بهتری مثل Arc هست!

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

با تشکر

اگر میخواهید پول آیفون بدید خوب مسلما سامسونگ !Galaxy S2
توی برآورد کلی بهترین 8مگا رو داره!( توی ریتینگ 2-3نمره بیشتر از آیفون 4اس گرفت)!

Eblis 2011
05-12-2011, 20:33
معایب موجود gs2 چیست ؟

bahar73
05-12-2011, 20:45
تو این 2 تا اخه ظاهرش برام مهمه

h!tman
05-12-2011, 20:56
تو این 2 تا اخه ظاهرش برام مهمه
آرک که تقریبا خوشگل ترین گوشی اندرویدیه!

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

معایب موجود gs2 چیست ؟

معایب منظورتون چیه؟
با آپدیت هر مشکلی داشته رفع شده
فقط به جنس پلاستیکی بدنش گیر میدن که اونم قرار نیست با گوشی برید جنگ (هر چند از نظرم خیلی مقاومه!)

Eblis 2011
05-12-2011, 21:08
آرک که تقریبا خوشگل ترین گوشی اندرویدیه!

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

معایب منظورتون چیه؟
با آپدیت هر مشکلی داشته رفع شده
فقط به جنس پلاستیکی بدنش گیر میدن که اونم قرار نیست با گوشی برید جنگ (هر چند از نظرم خیلی مقاومه!)

همون معایبش چیه که با آپدیت رفع میشه ؟

h!tman
05-12-2011, 21:11
همون معایبش چیه که با آپدیت رفع میشه ؟

گرمای دستگاه

Eblis 2011
05-12-2011, 21:21
گرمای دستگاه

یعنی تنها مشکل این گوشی همین گرماشه ؟

PersiAndroid
05-12-2011, 22:45
ﺑﻋﺪ ﺍﺯ 2.3.5 ﮔﻮﺷﯽ ﺍﺻﻼ ﺩﺍﻍ نمﯼ کنه
ﻣﻦ ﮐﻪ ﻋﯿﺒﯼ ﺗﻮ ﺍﺱ ﺩﻭ ﻧﻤﯽ بینم

HAGBORN
06-12-2011, 13:17
با سلام بیخیال از نخ گوشیهای ال جی بیا بیرون

Eblis 2011
06-12-2011, 15:17
عجــــــب پس سامسونگ گوشی بی نقصی زده . . . اینجور که شما ازش تعریف و تمجید میکنین

h!tman
06-12-2011, 15:21
عجــــــب پس سامسونگ گوشی بی نقصی زده . . . اینجور که شما ازش تعریف و تمجید میکنین
نقصی در گوشی مشاهده نمیشه فعلا
تمامی ریویو ها بیانگر این موضوع هستند
با آپدیت به آندروید 4 گوشی تا 1.6 گیگاهرتز اور کلاک میشه!

Eblis 2011
06-12-2011, 15:26
تا چندسال این گوشی جوابگو هست ؟

h!tman
06-12-2011, 15:30
تا چندسال این گوشی جوابگو هست ؟

2سال
هر چند با این تحولات سریع تکنولوژی 1.5سال خیلی خوب بگیم!
حتی 4هسته ای های تگرا 3 هم نمیتونن بیشتر از این دووم بیارن

Eblis 2011
06-12-2011, 15:32
واقعا خیلی کمه . . . 700 تومان پول بدی فقط 2 سال . . . حیف نیست 1100

h!tman
06-12-2011, 15:33
واقعا خیلی کمه . . . 700 تومان پول بدی فقط 2 سال . . . حیف نیست 1100
بله واقعا حیف 1100 نیست ؟
البته اینجا تاپیک گوشی های آندرویدیه !
و 1100 اصلا سیستم عامل نداره

adrenalin
06-12-2011, 17:25
البته بازم بستگی به کاربر داره یکی همین گوشی رو تا 3 یا 3.5 سال نگه میداره چون کار طرفو راه میندازه ولی یکی واسه تنوع هم که شده یا این دستگاه دیگه جواب کاری که از دستگاه می خواد بکشه جوابگو نیست میره عوض می کنه

oranoos_59
06-12-2011, 17:27
من میخوام گوشی یخرم بین گالکسی s و آرکs موندم چی بگیرم
آرک صفحش ضد خش هست؟
و در مورد گالکسی کیفیت فیلم برداریش چظور هست در حد C7 میرسه عکسش چطور چون گوشی قبلیم سی 7 بودش
اینکه در مورد سی 7 میپرسم میخوام اگه فیلم و عکسش و کیفیت صفحه گالکسی اس در مثل سی 7 باشه دیگه هزینه اضافی برای آرک اس نکنم
با تشکر

h!tman
06-12-2011, 22:17
من میخوام گوشی یخرم بین گالکسی s و آرکs موندم چی بگیرم
آرک صفحش ضد خش هست؟
و در مورد گالکسی کیفیت فیلم برداریش چظور هست در حد C7 میرسه عکسش چطور چون گوشی قبلیم سی 7 بودش
اینکه در مورد سی 7 میپرسم میخوام اگه فیلم و عکسش و کیفیت صفحه گالکسی اس در مثل سی 7 باشه دیگه هزینه اضافی برای آرک اس نکنم
با تشکر

سلام
از نظر توان و قدرت و جدید تر بودن Arc s بهتره ( هرچند این مدل سی پی یو جای بحث بسیار داره ولی خوب تقریبا من میگم هم سطح اند )
کیفیت فیلم برداری گلکسی و آرک جفتشون یکی از بهترین کیفیت های 720 P بازار رو دارند و ازین نظر تفاوت چندانی ندارند ( هرچند GSMArena میگفت کیفیت صدای گلکسی یکم بدتر و نویز آرک بیشتر)
C7 رو توی فیلم برداری جفتشون میخورن! عکس برداری در حد گلکسی هست و صد البته آرک خیلی بهتره!
بله در همون حد هست و البته مزیت های بسیاری نسبت به C7 داره مثل Gpu-Cpu- Screen و سیستم عامل
کلا نوکیا باید در سیمبین رو تخته کنه بره!

moslem47
06-12-2011, 22:33
سلام
با 250 تومن چی پیشنهاد می کنید؟......................

PersiAndroid
06-12-2011, 23:30
gio ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﺎﺷﻪ.
ﺩﺭ ﻣﻭﺭﺩ ﺁﺭﮎ ﺍﺱ ﻭ ﺟﯽ ﺍﺱ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺗﮏ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﯼ ﻫﺎ ﺟﯽ ﺍﺱ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ بهتره

behnam129
07-12-2011, 13:43
سلام دوستان
واسه من هم همچین مشکلی پیش اومده البته در زمینه دوربین دیجیتال
وقتی دنبال یه دوربین Nikon میگشتم یه فروشنده خیلی قیمت پایینی داد و من هم تصمیم به خرید گرفتم و بعد از تست دوربین وقتی خواستم وجه دوربین را حساب کنم فروشنده از من پرسید واسه دوربین کیف نمیخوای؟ من گفتم قیمتش چنده گفت مارک اصلی بهترین کیفیت 55 هزار تومن منم گفتم نه لازم نیست
بعد پرسید رم(مموری کارت) چی؟ گفتم نه ممنونم مموری از دوربین قبلی ام دارم
بعدش گفت باطری شارژی(قلمی) که حتما میخوای! من گفتم چند؟ گفت با شارژرش 40 هزار تومن. گفتم بعدا میگیرم
بعد هم خواست یه برچسب LCD بهم بده 7 هزار تومن
آخرش که دید من زیر بار هیچ کدوم از کلاهبرداری هاش نرفتم کمی ناراحت شد و گفت اصلا من به شما دوربین نمی فروشم
منم که تعجب کرده بودم، بهش گفتم خب نفروشید. من که نمیخوام دوربین شما رو به زور بخرم، من دیدم شما دوربین ها رو گذاشتید پشت ویترین گفتم لابد اینجا دوربین فروشیه!!! از مغازه اومدم بیرون دیدم یه مشتری دیگه که شاهد جریان بود اومد بیرون و گفت به خاطر برخوردش با شما من هم منصرف شدم

Bobby Sands
16-12-2011, 22:32
دوستان برای خانومم میخوام یه گوشی بگیرم .بین Galaxy Ace و Xperia Mini Pro کدوم رو پیشنهاد میدید؟

h!tman
16-12-2011, 22:40
دوستان برای خانومم میخوام یه گوشی بگیرم .بین Galaxy Ace و Xperia Mini Pro کدوم رو پیشنهاد میدید؟
هیچکدام
Live with Walkman
این هم خوشگله و هم قدرتمند ...

sari-1369
17-12-2011, 18:26
دوستان

من خیلی وقته که آمار گوشی هارو ندارم و الان میخوام یه گوشی جدید بخرم و بین این همه مدل موندم . موارد استفادمو میگم و همچنین مواردی که واسم اهمیت نداره ، لطفا دوستان راهنمایی کنن که چه مدلی برام مناسبه.

- دوربین برام مهم نیست .
- بلندی صدای اسپیکر مهم نیست .

1. گوشی پردازنده نسبتا خوبی داشته ، که حرکت توی منو ها و گالری و... سریع باشه و تصویر جا نمونه. (به شدت از این مورد بدم میاد :13:)
2. GPS قوی .
3. خوندن فایل های PDF و آفیس فارسی به راحتی و به درستی . (*مهم) :46:
4. موزیک پلیر خوب داشته باشه :8: . که البته اینو فکر کنم با فراوونی نرم افزار های اندروید مشکلی نباشه.
5. کیبورد فارسی داشته باشه . (لزوما فابریک نباشه ، با کرک و اپلیکیشن و اینجور چیزا بشه روش نصب کرد )
6. صفحه نمایش با کیفیتی داشته باشه.
7. قابلیت آپدیت به ورژن های جدید آندروید .

پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم :)

راستی قیمت یادم رفت :19: تا 400 میخوام هزینه کنم .

PersiAndroid
17-12-2011, 18:52
شما که اصل کاری که بودجه هست رو نگفتی...
تقریبا گوشی های اندرویدی تو هر رنجی از پس انتظارات شما بر میان
ولی از نظر شخصی من اینار پیشنهاد میدم:
به نظر من چه اگه تک هسته ای خواستی بگیری چه دو هسته ای قویترینش رو بگیر

تک هسته ای:

گالکسی اس i9000

به نظرم بهترین انتخابه به خاطر سخت افزار و صفحه و دوربین قویش حالا که شما هم دوربین لازم نداری پس فلش نداشتنش هم برات نباید عیبی به حساب بیاد. پیشنهاد من اینه

اگه به هر دلیل دوست نداشتی میتونی آرک اس بگیری... گوشیه خوبیه...

دو هسته ای :

بهتره که اگه میخوای دو هسته ای بگیری قویترین و بهترینشو بخری
چون اگه از دو هسته ای های کوالکام یا تگرا بخری کارایی آنچنانی ندارن

گالکسی اس دو i9100

صفحه نمایش فوقالعاده
سخت افزار قوی
ساپورت بیشتر و...

اگه هم نخواستی به هر دلیلی موتورلا ریزر میتونه برات یه جایگزین باشه که با توجه به اینکه نسبت به این سخت افزار کمی ضعیفتر و عکس برداری ضعیف داره پیشنهاد نمیشه
200 و خورده ای گرونتره ولی طراحیش بهتره

hamed999
17-12-2011, 19:03
دوستان

من خیلی وقته که آمار گوشی هارو ندارم و الان میخوام یه گوشی جدید بخرم و بین این همه مدل موندم . موارد استفادمو میگم و همچنین مواردی که واسم اهمیت نداره ، لطفا دوستان راهنمایی کنن که چه مدلی برام مناسبه.

- دوربین برام مهم نیست .
- بلندی صدای اسپیکر مهم نیست .

1. گوشی پردازنده نسبتا خوبی داشته ، که حرکت توی منو ها و گالری و... سریع باشه و تصویر جا نمونه. (به شدت از این مورد بدم میاد :13:)
2. GPS قوی .
3. خوندن فایل های PDF و آفیس فارسی به راحتی و به درستی . (*مهم)
4. موزیک پلیر خوب داشته باشه . که البته اینو فکر کنم با فراوونی نرم افزار های اندروید مشکلی نباشه.
5. کیبورد فارسی داشته باشه . (لزوما فابریک نباشه ، با کرک و اپلیکیشن و اینجور چیزا بشه روش نصب کرد )
6. صفحه نمایش با کیفیتی داشته باشه.
7. قابلیت آپدیت به ورژن های جدید آندروید .

پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم :)
Live with Walkman
1- رو داره
2- کلا سونی اریکسون gps قوی داره من x10 داشتم خیلی سریع وصل میشد
3- اینم میشه
4- موزیک که خوراکشه ,و فایل های ویدیو ای هم که با برنامه حله
5- فارسی سونی عالی هست
6- این شاید زیاد خوب نباشه
7- اپدیت میشه

sari-1369
17-12-2011, 19:24
شما که اصل کاری که بودجه هست رو نگفتی...
تقریبا گوشی های اندرویدی تو هر رنجی از پس انتظارات شما بر میان
ولی از نظر شخصی من اینار پیشنهاد میدم:
به نظر من چه اگه تک هسته ای خواستی بگیری چه دو هسته ای قویترینش رو بگیر

تک هسته ای:

گالکسی اس i9000
.....

ممنون بابت راهنماییت دوست عزیز :20:

حق با شماست ، اصل کاری رو یادم رفته بود ولی بعد چند دقیقه پست رو ویرایش کردم :31:

من میخوام تا نهایتا 400 هزینه کنم.

راستی GPS و قابلیت آپدیت به آنروید جدید رو به گزینه های قبلی اضافه کنید :46: یادم رفته بود .

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

Live with Walkman
1- رو داره
2- کلا سونی اریکسون gps قوی داره من x10 داشتم خیلی سریع وصل میشد
3- اینم میشه
4- موزیک که خوراکشه ,و فایل های ویدیو ای هم که با برنامه حله
5- فارسی سونی عالی هست
6- این شاید زیاد خوب نباشه
7- اپدیت میشه

در حال حاضر انتخاب خودم هم همینه و یا Xpria mini .

باتری فوق العاده قوی لایو هم حسابی توجهمو جلب کرد :20:

ashkan.t
18-12-2011, 05:46
من بین گالاکسی اس i9000 و اکس پریا آرک موندم خیلیم تحقیق کردم ولی* هنوز نمیدونم کدوم بهتره.
بیشترین استفادم هم گیم به نظر شما کدوم مدت بیشتری گیمارو ساپورت می*کنه؟ ممنونم اگر شما جای من بودین کودومو انتخاب میکردین؟ مرسی*

NIMA.GNI
19-12-2011, 13:42
سلام
اساتید محترم گوشی با قیمت حداکثر 420 هزار تومن چی خوبه؟ بنده دوربین برام خیلی مهمه خودم xperia ray رو در نظر گرفتم شما پیشنهاد های دیگه ای هم دارین؟

PersiAndroid
19-12-2011, 14:19
من بین گالاکسی اس i9000 و اکس پریا آرک موندم خیلیم تحقیق کردم ولی* هنوز نمیدونم کدوم بهتره.
بیشترین استفادم هم گیم به نظر شما کدوم مدت بیشتری گیمارو ساپورت می*کنه؟ ممنونم اگر شما جای من بودین کودومو انتخاب میکردین؟ مرسی*

من به شما گالکسی اس آی 9000 رو پیشنهاد میدم چون کیفیت صفحه ی بهتری داره و چیپ گرافیکی قویتر ( چیپش همونه که تو جی نکس به کار رفته و سومین جی پی یو قوی بازاره) و تجربه ی گیمینگ بهتری به شما میده و سرعت بالا و رام های زیادی داره. من پیشنهاد میدم حتما حتی اگه دوس داشتین آرک بخرین گالکسی رو یه تستی کنین نظرتون عوض میشه

سلام
اساتید محترم گوشی با قیمت حداکثر 420 هزار تومن چی خوبه؟ بنده دوربین برام خیلی مهمه خودم xperia ray رو در نظر گرفتم شما پیشنهاد های دیگه ای هم دارین؟

اگه بتونی تو این رنج گالکسی اس آی 9000 پیدا کنی از لحاظ دوربین خیلی خوبه و فوق العادس
بهترین فیلمبرداریه hd رو داره. تنها نقطه ضعفش در این زمینه نداشتن فلشه که به نظرم فلش led زیاد به کار نیاد شما میتونین نمونه عکس هار و تو تاپیک اندروید کمرا فونس ببینین. پیشنهاد میدم عکسهاشو دانلود کنین و تست کنین خودم گرفتم.

speedy3m
19-12-2011, 14:22
یه راهنمایی خوب میخوام

تا 350 هم نهایت میتونم هزینه کنم.
اول سونی اریکسون لایو رو انتخاب کردم. بعد بیرون سونی اریکسون اکتیو رو دیدم. خیلی گوشی خوش دست و سخت جونی بود.

به نظرتون ارزش داره به خاطر سخت جونی و خوشگلی اکتیو، بودجه ام رو زیاد کنم؟
گوشی هایی که داشتم نوکیا ان 82 و بعدش آیفون 3جی اس بودن که هر دو منهدم شدن. اولی تو آب افتاد و دومی هم از ارتفاع افتاد.

PersiAndroid
19-12-2011, 15:23
به نظرم همون لایو رو بگیر انتخاب خوبیه
به نظر من که نمی ارزه بخوای اکتیو بگیری
اما اگه عاشق استایلش شدی اون یه بحث دیگس
اگه محکم بودن اینقد برات مهمه شایدم به قول خودت باید اکتیو رو بگیری
یه نگاهی هم به موتورلا دیفای بنداز... اونم انتخاب خوبیه...

NIMA.GNI
19-12-2011, 19:34
اگه بتونی تو این رنج گالکسی اس آی 9000 پیدا کنی از لحاظ دوربین خیلی خوبه و فوق العادس
بهترین فیلمبرداریه hd رو داره. تنها نقطه ضعفش در این زمینه نداشتن فلشه که به نظرم فلش led زیاد به کار نیاد شما میتونین نمونه عکس هار و تو تاپیک اندروید کمرا فونس ببینین. پیشنهاد میدم عکسهاشو دانلود کنین و تست کنین خودم گرفتم.

خیلی ممنون واقعا عالی بود عکس های neo رو هم تو اون تاپیک دیدم بد نبود نظر شما چیه؟

cyber861
20-12-2011, 00:08

خیلی ممنون واقعا عالی بود عکس های neo رو هم تو اون تاپیک دیدم بد نبود نظر شما چیه؟

تمیزش که گیر نمیاد؟

ولی در کل خداییش دوربینه خوبی داره.فلاش هم که کلا چیزه جالبی نیست برایه اینا.:20:

PersiAndroid
20-12-2011, 11:00
مگه الان نو S1 قیمتش چنده ؟ یک ماه پیش که من قیمت گرفتم همین حدود 430 بود

ata.royalfalcon
20-12-2011, 12:31
سلام
ميخواستم بدونم اسمارتفونهايي كه صفحه نمايش 5 اينچي دارند و در بازار ايران موجود هست كدام مدل هستند .
يكي از اين مدلها كه Galaxy Note هست .

PersiAndroid
20-12-2011, 14:44
یه مدل هم دل استریک بود که کلا تولیدش متوقف شد

ata.royalfalcon
20-12-2011, 15:21
یه مدل هم دل استریک بود که کلا تولیدش متوقف شد

ممنون ، يعني در حال حاضر فقط Galaxy Note هست كه 5 اينچيــه ؟؟

M@hdi-B
20-12-2011, 19:22
مگه الان نو S1 قیمتش چنده ؟ یک ماه پیش که من قیمت گرفتم همین حدود 430 بود
گلکسی اس 430؟؟ الان 520 هم به زور گیر میاد البته نسخه 16 گیگ

ممنون ، يعني در حال حاضر فقط Galaxy Note هست كه 5 اينچيــه ؟؟

بله فقط نوت البته نزدیک 5 هم دو مدل اچ تی سی هست که زیاد تعریفی نیست

titan و sensation xl

gsmarena.com/htc_titan-4027.php
gsmarena.com/htc_sensation_xl-4161.php

20-12-2011, 20:48
نزدیک 5" گلکسی نکسس هم هست :دی

گلکسی اس 430؟؟ الان 520 هم به زور گیر میاد البته نسخه 16 گیگ
8 گیگ بوده منظورش فک کنم... رفیق منم چند وقت پیشا گرفت 440...

sari-1369
20-12-2011, 20:49
دوستان ؛

Motorola Defy حدودا قیمتش چنده ؟

و اینکه به اندروید 4 آپدیت میشه ؟

و در نهایت اینکه ، تصاویری که پایین گزاشتم واقعیه ؟ :دی

M@hdi-B
20-12-2011, 21:07
380 الی 400

آیس کریم بعیده براش بیاد .. تصاویر هم واقعیه این گوشی تا عمق 1 متر به مدت یک ساعت ضدآبه

پارسا 8 گیگشم الان 470 تومنه

sari-1369
20-12-2011, 21:57
دوستان این خبر رو از سافت گذر خوندین ؟ soft gozar

چگونه نکسوس‌اس خود را به اندروید۴ به‌روزرسانی کنیم

---------

mrmostafa
21-12-2011, 21:44
دوستان گوشی آندرویدی خوب که سرعت بالایی داشته باشه و کند نباشه و هنگ نکنه و نسخه های جدیدر و هم قابلیت ساپورت داشته باشه و امکانات زیر رو کلا داشته باشه.
1- صفحه نمایش عالی با کیفیت و شفاف
2- صدای بلند و با کیفیت مخصوصا موقع زنگ خوردن تو جای پر صر و صدا قابل شنیدن باشه
3- دوربینش با کیفیت اچ دی یا فول اچ دی باشه و عکس های با کیفیت و فیلمبرداری عالی داشته باشه
4- صفحه نمایش 4 به بالا داشته باشه که برای اینترنت و چک کردم ایمیل مشکلی نداشته باشه و سرعت تاچش خیلی بالا باشه
چه برندی رو پیشنهاد می کنید؟؟ البته از سامسونگ به خاطر استفاده چند تا از گوشی هاش زده شدم و مد نظر خودم HTC هست ولی کلا اندروید دار ها کدوم عالی هستن و مشخصات خواسته شده رو دارا می باشند؟!

PersiAndroid
22-12-2011, 00:40
ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺑﻮﺩﺟﺘﻮﻥ
galaxy s
galaxy s ii
ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻢ ﺑﺎ ﺍﺳﻢ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﺚ ۲۵۰ﺍﯼ ﺗﻮ ﺫﻫﻨﺘﻮﻥ ﻧﯿﺎﺩ ﺍﻻﻥ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺮ ﺳﺎﻝ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ
ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺸﯿﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺳﺎﺧﺖ ﻭ ﮐﺎﺭﺍﺋﯿﺸﻮﻥ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮﺩﻩ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﻨﯿﻦ

mrmostafa
22-12-2011, 12:06
ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺑﻮﺩﺟﺘﻮﻥ
galaxy s
galaxy s ii
ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻢ ﺑﺎ ﺍﺳﻢ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﺚ ۲۵۰ﺍﯼ ﺗﻮ ﺫﻫﻨﺘﻮﻥ ﻧﯿﺎﺩ ﺍﻻﻥ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺮ ﺳﺎﻝ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ
ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺸﯿﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺳﺎﺧﺖ ﻭ ﮐﺎﺭﺍﺋﯿﺸﻮﻥ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮﺩﻩ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﻨﯿﻦ

ممنونم. ولی در مورد گالاکس S2 خوندم که از 10 تا 8 تاش ایراد دار بوده و داغ میکرده و هنگ همین ایراداتی؟! آیا حقیقت داره ؟؟؟ در ضمن سامسونگ از اچ تی سی قوی تره ؟؟؟ بلاخره اچ تی سی از اول گوشی های هوشمند مدیریتی ویندز فون میزد که امروزه اندروید هم میزنه و دوستانی که اچ تی سی دارن راضی هستند.

M@hdi-B
22-12-2011, 12:42
ممنونم. ولی در مورد گالاکس S2 خوندم که از 10 تا 8 تاش ایراد دار بوده و داغ میکرده و هنگ همین ایراداتی؟! آیا حقیقت داره ؟؟؟ در ضمن سامسونگ از اچ تی سی قوی تره ؟؟؟ بلاخره اچ تی سی از اول گوشی های هوشمند مدیریتی ویندز فون میزد که امروزه اندروید هم میزنه و دوستانی که اچ تی سی دارن راضی هستند.
والا داغ کردن طبیعیه (سی پی یوی دوال کور با ضخامت کم) ولی ما هنگی توش ندیدیم شایعاتی بیش نیست

الان گلکسی اس2 قویترین سخت افزار رو داره .. اچ تی سی فقط کیفیت ساخت خوبی داره

PersiAndroid
22-12-2011, 12:57
بعد از آپدیت دیگه داغ نمی کنه.. حتی بعد از نیم ساعت بازی hd من که بعد آپدیت مشکلی ندارم...
بقیه مسائل هم یه مشت دروغه مثل اینکه بازی ساپورت نمی کنه و این جفنگا... :2:

mrmostafa
22-12-2011, 14:13
البته ظاهر سامسونگ زیاد قشنگ نیست و ظاهر زیبای گوشی هم مهم هست برام. البته عجله برای خرید گوشی ندارم میتونم صبر کنم چون خودم مد نظرم HTC Zeta بود که هم صفحه نمایش عالی داره و هم سخت افزار. ولی برای من ساپورت بازی مهم نیست چون با گوشی اصلا بازی نمیکنم. فقط برای ساپورت نرم افزارهای متفاوت کاربردی هست و دوربین عالی و فیلمبرداری اچ دی یا فول اچ دی. صدای بلند و با کیفیت و تاچ قوی و سریع

PersiAndroid
22-12-2011, 15:08
ظاهر سامی هم بد نیس.
پیشنهاد میکنم گوشی هایی که مد نظر دارین رو قبل از خرید خودتون به شکلی تست و مقایسه کنید
سخت افزار گوشی های سامسونگ مخصوصا سری گالکسی اس از همه ی همرده هاش بهتره
صفحه نمایش عالی هم از دیگر خصیصه های این سری هست
دوربین سری گالکسی اس بهترین هست هم عکسبرداری و هم فیلمبرداری چه hd و چه fhd
نمونه عکس هارو اینجا میتونین ببینین از هر دو مدل هست:

کیفیت تاچشون هم عالیه. به هر شکل خودتون تست کنین بهتر از مشاوره هر کسیه

aminkhoob
22-12-2011, 23:33
سلام
گوشی N8 از نظر نرم افزاری چه طوره؟
به نظرم همه چیزش خوبه اما سیستم عاملش ضعیفه یکمیم کنده

PersiAndroid
22-12-2011, 23:54
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪﻩ ﺑﺤﺚ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺭﻭ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺗﻮ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ ﯾﺎ ﺩﺭ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺳﯿﻤﺒﯿﺎﻥ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﯿﻦ

mamadeb
23-12-2011, 15:09
سلام
من بین دو گوشی HTC wildfire s و sony ericsson live with walkman موندم.
راهنماییم کنید.

M@hdi-B
23-12-2011, 15:49
سلام
من بین دو گوشی HTC wildfire s و sony ericsson live with walkman موندم.
راهنماییم کنید.

صد در صد Live with Walkman

سی پی یو و جی پی یوی قویتر و فیلمبرداری اچ دی و ال سی دی 16 میلیون رنگ

اینطور که آرنا نوشته آندروئید 4 هم براش میاد (منبع موثق تر ندارم:دی)

mamadeb
23-12-2011, 16:32
در مورد آپدیت به آندروید 4 که خود شرکت سونی هم اعلام کرده بعد از کریسمس این کار را می کنه
در مورد صفحه اش چی؟ آخه رزولیشن کمی داره

M@hdi-B
23-12-2011, 17:07
در مورد آپدیت به آندروید 4 که خود شرکت سونی هم اعلام کرده بعد از کریسمس این کار را می کنه
در مورد صفحه اش چی؟ آخه رزولیشن کمی داره

شما کلا دو مدل گفتید منم یکیشو برتر دونستم

رزولوشن جفتشونم یکیه :46:

مرتضی nvcd
23-12-2011, 17:24
دوستان لطف کنید راهنمایی کنید :

سیستم عامل : اندروید ... اخرین ورژن یا قابلیت اپدیت به اخرین ورژن ... ( تفاوتش به چیه ؟ ... ایا واقعا فرقی می کنه یا نه مثل اپدیت ویندوز اکس پی می مونه که هیچ وقت ویستا نمی شه ... فقط وصله امنیتی می گیره ؟)

دوربین : اصلا مهم نیست ... فلش هم اصلا مهم نیست ...

جی پی اس : حتما داشته باشه ... نداشت بگو مجانی ، نمی خوام

افیس و پی دی اف : اری ... حتما

وایرلس ( وای فای ) : چمی دونم هر چی ... اونی که بتونم باهاش به ای دی اس ال خونم که مودم وایرلس داره وصل بشم ...

اندازه : در حدود 4 اینچ

پردازنده : قوی ... خصوصا که نمی خوام موقع چرخیدن تو منو های گوشی حتی ثانیه ای مکث کنه !! ... ( گوشی جاوا من خودش عادت کرده .دی:)

کیفیت تصویر : عالی ...

قیمت : حدود 400

23-12-2011, 18:18

سیستم عامل : اندروید ... اخرین ورژن یا قابلیت اپدیت به اخرین ورژن ... ( تفاوتش به چیه ؟ ... ایا واقعا فرقی می کنه یا نه مثل اپدیت ویندوز اکس پی می مونه که هیچ وقت ویستا نمی شه ... فقط وصله امنیتی می گیره ؟)

وایرلس ( وای فای ) : چمی دونم هر چی ... اونی که بتونم باهاش به ای دی اس ال خونم که مودم وایرلس داره وصل بشم ...

پردازنده : قوی ... خصوصا که نمی خوام موقع چرخیدن تو منو های گوشی حتی ثانیه ای مکث کنه !! ... ( گوشی جاوا من خودش عادت کرده .دی:)

با وجود اینکه دوربین مهم نیست و اندازه 4 اینچ میخواین و کیفیت تصویر عالی ، 100% LG Optimus Black واسه شما انتخاب عالی ــیه...
البته متاسفانه ساپورت ضعیفی داره... اما ال جی گفته که ICS واسش میاد و دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ، CM هم ازش پشتیبانی میکنه و مسلما CM9 براش میاد به زودی...

مرتضی nvcd
23-12-2011, 19:53
با وجود اینکه دوربین مهم نیست و اندازه 4 اینچ میخواین و کیفیت تصویر عالی ، 100% LG Optimus Black واسه شما انتخاب عالی ــیه...
البته متاسفانه ساپورت ضعیفی داره... اما ال جی گفته که ICS واسش میاد و دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ، CM هم ازش پشتیبانی میکنه و مسلما CM9 براش میاد به زودی...

LG ? ... نمی دونم خوبه یا نه ... ولی فکر می کنم چندان خوشم نمیاد غیر سونی اریکسون و نوکیا و اچ تی سی رو قبول کنم:31:

M@hdi-B
23-12-2011, 21:02
LG ? ... نمی دونم خوبه یا نه ... ولی فکر می کنم چندان خوشم نمیاد غیر سونی اریکسون و نوکیا و اچ تی سی رو قبول کنم:31:

اچ تی سی که گوشیهای تا سقف 400 تومنش خواسته های شما رو برآورده نمی کنه

نوکیا که کلا تعطیله :31: گوشی آندروئیدی نداره

می مونه سونی اریکسون که تا سقف 400 تومن فقط نئو رو داره که اونم 3.7 اینچه

با این مشخصاتی که شما گفتین آرک هست حدود 480-90 تومن

نئو هم حدود 420 تومن

sari-1369
24-12-2011, 01:15
قلمی که توی جعبه LG Optimus Black هست کاربردش چیه ؟ چرا اینقدر بزرگه ؟

sari-1369
24-12-2011, 01:27

دوستان ، میشه یه گوشی با همین مشخصات + پورت HDMI معرفی کنید ؟

M@hdi-B
24-12-2011, 07:04
دوستان ، میشه یه گوشی با همین مشخصات + پورت HDMI معرفی کنید ؟

همون دو مدلی که بالا گفتم HDMI هم دارن

mamadeb
24-12-2011, 13:36
در رنج 400 شما می توانید sony ericsson ray هم بخری؟ کیفیت صفحه اش عالی است

PersiAndroid
24-12-2011, 13:55
قلمی که توی جعبه LG Optimus Black هست کاربردش چیه ؟ چرا اینقدر بزرگه ؟

این عکس از پک اصلی گوشی نیست.
این پک در بدو ورود به سایتهای ریویوی موبایل داده شده اون مدادم مثلا برای نوشتن یه بررسی از این موبایله
gsmarena گفته : فکر نکنین که مثلا یه پک فوق العاده واسه ما فرستادن که نمک گیر بشیم و براشون یه ریویوی خوب بدیم ... مدادش از این ارزون قیمتا بود... :31:

sari-1369
24-12-2011, 16:20
چه جالب :دی

aminkhoob
25-12-2011, 12:44
سلام
یک گوشی می خام در حد 400 تومن
دوربین نسبتا قوی
فارسی بشه
صفحه نمایش تو روز دیده بشه

مد نظر خودم desire s ,galagsy sl
وN8دست دوم
و live with walkman

PersiAndroid
25-12-2011, 13:03
گالکسی اس بگیر
تو این پست هم واسه دوستمون توضیح دادم:

گوشی با امکانات پایین بخری بعدا با مشکل مواجه میشی
اگهبا آپدیت نشدن گالکسی اس i9000 به اندروید 4 مشکل نداری حتما بخر
اگر برات مهمه پیشنهاد می کنم آرک بگیری.

h!tman
25-12-2011, 13:06
Desire S که 470
Galaxy Sl که حدود 440
اینا که همه از 400بالاترن!:دی
ray یا Live with Walkman حدودای 400ه

mrmostafa
25-12-2011, 14:07
سامسونگ كه Samsung I929 Galaxy S II Duos رو زده 2 سيمكارته خيلي عاليه تمام امكانات galaxy s2‌رو داره و سخت افزار قوي. كي مياد بخريمش :))

PersiAndroid
25-12-2011, 14:28
اون گوشی دو سیم کارته نیست از دو شبکه ی gsm و cdma پشتیبانی می کنه
در ضمن اون فقط در چین عرضه میشه برای اپراتور china telecom
هنوز سخت افزارش هم قطعی نشده

mamadeb
25-12-2011, 15:01
پشتیبانی سونی اریکسون از گوشی هاش چطوره؟ یکی می گفت که خیلی ضعیف تر از HTC یا SAMSUNG؟

---------- Post added at 03:01 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

پشتیبانی سونی اریکسون از گوشی هاش چطوره؟ یکی می گفت که خیلی ضعیف تر از HTC یا SAMSUNG؟

---------- Post added at 03:01 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

EHSANRF
25-12-2011, 17:24
من یه گوشی میخوام که حالا حالاها ساپورتش قطع نشه، بجز S2 چی پیشنهاد میدین!؟

یکی از دوستان گفت چرا اینقدر پول خرج کنی! 530 بده آرک اس خیالت راحت باشه از همه لحاظ، تا سه سال دیگه هم ساپورت میشه.

درسته ؟

PersiAndroid
25-12-2011, 17:40

حتما منو میگی! :31:

به نظر من درسته که در مورد آپدیت gs,gt دور از انتظار بود که سامی آپدیت نده
اما واقعا بی انصافیه که بخوایم موضوع رو ربط بدیم به سالهای قبل و امنیا و غیره
سامی تو سری گلکسی خیلی خوب آپدیت داد و از هر برندی ساپورتش بهتر بود حتی خود گوگل
و با سری گالکسی یه انقلابی تو اندروید و تکنلوژی ایجاد کرد شما هم از لحاظ سخت افزار و هم نرم افزار سامی رو با سایر برند ها مقایسه کنید
الجی که سری اپتیموس رو اصلا ساپورت خوبی نکرد و سونی هم سر آپدیت گوشی x10 و وبقیه سری اکسپریا که اکثرا در بدو ورود 1.6 داشتن خیلی اذیت کرد و از لحاظ سخت افزاری هم یکسالی عقب بود البته من تلاشش رو برای آپدیت سری اکسپریا تحسین می کنم که البته اونم بر می گرده به سخت افزار و کانفیگ یکسان در همه ی مدل های این سری
یعنی کافیه که ics رو برای یه سخت افزار هماهنگ کنه و همین برای همه گوشی هاش کافیه
در مورد htc هم که تقریبا در مورد سری سنسیشن از لحاظ سخت افزار عقب موند و در مورد نرم افزار درسته که از الجی و سونی بهتر عمل کرد اما به پای سامی نرسید. من میخوام بگم سامی با سخت افزارش فروش خیلی بالایی داشت و با اپدیت های زیادش خیلی دولوپر هارو برای دادن کاستوم رام ها تشویق کرد و حتی با گذاشتن جایزه های مختلف دولوپر ها رو تشویق کرد و نهایتا باعث شد همین دولوپر ها به استخدام خودش در بیان و به طور کلی سامی به نظر من از این لحاظ از سایر برند ها بهتر بوده

در مرد قدیما آره ساپورت خوبی نداشت ولی الان گفته میخواد واسه اکسپریا اندروید 4 بده

یکی از دوستان گفت چرا اینقدر پول خرج کنی! 530 بده آرک اس خیالت راحت باشه از همه لحاظ، تا سه سال دیگه هم ساپورت میشه.

درسته ؟

ساپورت آرک خوبه چون براش اندروید 4 میاد ولی از لحاظ سخت افزاری تا 3 سال جوابگو نیست.
همین اس 2 هم همینطور
شما اگه میخوای کم هزینه کنی همون آرک بخر اما اگه میخوای بهترین اسمارتفون بازار رو بگیری و به قول خودت خیالت راحت باشه تنها انتخابت اس 2 هست چون رقیباش مثل سنسیشن و آرک کلی باهاش فاصله دارن...

mrmostafa
25-12-2011, 23:44
سامسونگ متاسفانه همینطوریه از نظر کیفیت که خوب نیست و گوشی میزنه مثل نوکیا رها میکنه به امید خدا. اینجوری محبوبیتش رو از دست میده همانطور که نوکیا روزی برای خودش غول بزرگی بود. البته سامسونگ هم به خاطر اندروید فروش میره وگرنه جز خود مردمان کره هیچ کس استفاده نمی کرد. از خریدن سامسونگ پشیمون شدم.

h!tman
26-12-2011, 13:37

درسته ؟
سه سال که غیر ممکنه!:دی
اما آندروید 4 رو براش میده
بعد سال بعد که ورژن بعدی بیاد معلوم نیست که بده یا نده!

nokia_6253
26-12-2011, 13:38
دوستان میخواستم تفاوتهای مهم بین galaxy s2 و s1 رو بدونم.ممنون

26-12-2011, 14:25
سی پی یو اس 1 ، 1 گیگاهرتز تک هسته ای بود ، اما اس 2 ، 1.2 گیگاهرتز 2 هسته ای...
جی پی یو اس 1 ، SGX540 بود و جی پی یو اس 2 ، Mali-400...
چیپست اس 1 ، هامینگ برد بود و چیپست اس 2 ، اکسینوس...
دوربین اس 1 ، 5 مگا بود و دوربین اس 2 ، 8 مگا...
صفحه نمایش اس 1 ، سوپر ای ام او ال ای دی بود و صفحه نمایش اس 2 ، سوپر ای ام او ال ای دی پلاس...

PersiAndroid
26-12-2011, 14:37
صفحه ي اس 4 اينچي و سوپر امولد هست در صورتي كه صفحه اس 2 - 4.3 اينچي هست و سوپر امولد پلاس كه خيلي شفاف تر و با كيفيت ترهرنگ هاش جلوه ي بهتري دارن و از 12 سابپيكسل اسفاده مي كنه در صورتي كه سوپر امولد 8 تا

دوربين اس 5 مگاپيكسلي هست و hd فيلمبرداري مي كنه در صورتي كه اس 2 8 مگاپيكسلي هست و فول hd فيلمبرداري مي كنه

سي پي يوي اس تك هسته اي يك گيگاهرتز a8 هست در صورتي كه سي پي يوي اس 2 هسته اس 1.2 گيگاهرتزي a9

جي پي يوي اس PowerVR SGX540 هست و جي پي يوي اس 2 Mali-400MP كه خيلي قويتره

چيپست اس Hummingbird هست و چيپست اس 2 exynos

اس 2 ژيروسكوپ داره و hdmi و usb in the go و Active noise cancellation with dedicated mic و full hd play back و led flash ولي اس اينارو نداره

باتري اس Standard battery, Li-Ion 1500 mAh ولي باتري اس 2 Standard battery, Li-Ion 1650 mAh

اس قطرش 9.9 ميلي متره و 119 گرم وزن داره در حالي كه اس دو 8.5 ميلي متره و 116 گرم وزنشه

اس به اندرويد 4 آپديت نمي شه ولي اس 2 ميشه

و...

PersiAndroid
26-12-2011, 14:43
سامسونگ متاسفانه همینطوریه از نظر کیفیت که خوب نیست و گوشی میزنه مثل نوکیا رها میکنه به امید خدا. اینجوری محبوبیتش رو از دست میده همانطور که نوکیا روزی برای خودش غول بزرگی بود. البته سامسونگ هم به خاطر اندروید فروش میره وگرنه جز خود مردمان کره هیچ کس استفاده نمی کرد. از خریدن سامسونگ پشیمون شدم.

مطمئني؟ الان گوشيهاش پر فروش ترين و بهترين گوشي هاي دنيان... :20:
از لحاظ كيفيتي هم خيلي بهتر شدن شما تو ذهنت e250 رو تصور مي كني؟
از لحاظ ساپورت هم كه عاليه.. من نفهميدم شما منظورت چي بود...
نوكيا كه تعطيله فعلا رفته دنبال وينفون 7 و جاوا و سيمبيان...

mrmostafa
26-12-2011, 16:23
مطمئني؟ الان گوشيهاش پر فروش ترين و بهترين گوشي هاي دنيان... :20:
از لحاظ كيفيتي هم خيلي بهتر شدن شما تو ذهنت e250 رو تصور مي كني؟
از لحاظ ساپورت هم كه عاليه.. من نفهميدم شما منظورت چي بود...
نوكيا كه تعطيله فعلا رفته دنبال وينفون 7 و جاوا و سيمبيان...

دوست عزیز نظرات 4 تا انجمن تخصصی موبایل رو میخونم خوب معلوم میشه هر کسی هم از سامسونگ راضی نیست من تعصبی به برند نگاه نمیکنم من امنیا 2 هم خریدم راضی کننده نبود من زمانی که e250 بود اصلا سمت سامسونگ کسی نمیرفت. همین الان سر گالاکسی تب و اس به اندروید 4 ارتقاء نداد حال خیلی از کاربراش رو گرفت باید از قبل اعلا کنه کسی که نمیخواد نخره . اگر بخوام اندروید داشته باشه دیگه ارتقاء ندم میرم همین یه 2 سیمکارته میخرم خیال خودمم راحت میکنم .

ebow
27-12-2011, 17:43
سلام.به نظر شما GS2 بگیرم یا نوت.
نوت به جز صفحه بزرگتر خیلی مزایا داره نسبت به GS2 ؟
ارزش داره 200هزار تومن بیشتر بدی گالکسی نوت بگیری به جای گالکسی S2 ؟؟؟
دوست دارم شما کمکم کنید راجب این موضوع.

OR

You Were Mine
27-12-2011, 20:56
دوستان سلام و خسته نباشین.

من 500 پول دارم نمیدونم چیکار کنم فقط 1 چیزی میخوام بازی کنم و اهنگ گوش بدم حالا ب نظر شما arc s بگیرم یا ایپاد تاچ 4 جی ؟ موندم کدومو بگیرم ممنون میشم کمکم کنید . در ضمن گوشی خوبی هم ندارم حالا گوشی بگیرم یا ایپاد تاچ ؟

27-12-2011, 22:03
واسه موزیک و بازی 100% آیپاد تاچ... واسه هر دو تا واقعا محشره... کار اصلی آیپاد ها که کلا موزیک ــه ، بازی هاش هم اصلا دردسر اندروید رو نداره (واسه دیتا و اینا ، همه ی بازی هاش هم به صورت کرک شده توی سایت apptrackr.org هست و یه منبع کامل و عالی داره) ، و اینکه طبق تست خودم ، کیفیت بازی های آیفون یه سر و گردن بالاتر از اندروید ــه :)

You Were Mine
27-12-2011, 23:10
الان میگی قید گوشی را بزنم و ایپاد تاچ بگیرم ؟

h!tman
27-12-2011, 23:11
Arc S تو بازار تهران بد گرون شده! نمیتونید با 500 پیدا کنید
این Ios هم بازیاش با کیفیت و خوبه
از نظر موسیقی هم مشکلی نداره
اگر با Mp4 بودنش مشکلی ندارید بگیرید

ebow
28-12-2011, 01:00

OR

saeediranzad
28-12-2011, 04:42

عزیز! انگار من متوجه نشدم. شما دارید یک تبلت را با یک گوشی مقایسه میکنید؟
مگه S2 گوشی نیست؟

PersiAndroid
28-12-2011, 10:02
شما با نوت یه کم کار کنین اگه دیدین با سایزش مشکلی ندارین میتونین بخرین
ولی واسه کارای روزمره ی یه اسمارتفون یکم بزرگه یعنی به حدی که وقتی میخواین اس ام اس بدین دو تا انگشت شصتتون به همه ی حروف نمی رسه

ebow
28-12-2011, 10:49
عزیز! انگار من متوجه نشدم. شما دارید یک تبلت را با یک گوشی مقایسه میکنید؟
مگه S2 گوشی نیست؟

منظورم گالگسی اس2 با گالگسی نوت N700
جفتش گوشیه نه تبلت.از کمپانی سامسونگ

h!tman
28-12-2011, 12:32
عزیز مشخصات رو میدونن
ولی نوت گوشی کامل نیست! تبلت فون هست! گنده هم هست! باهاش برید و کار کنید دیدید مشکلی نیست بخرید! خیلی هم خوبه! عالیه

ebow
28-12-2011, 12:46
شما چکار کردی؟ GS2 خریدی؟چند؟
به نظرتون کار کرده بگیرم GS2 ؟

expanium
28-12-2011, 14:43
سلام
یه سوال داشتم اگه ناشیانس ببخشید :
مثلا یه گوشی با پردازنده دو هسته ای 1.2ghz یعنی ما دو تا 1.2 داریم یا جمعا میشه 1.2 ؟
با سپاس

You Were Mine
28-12-2011, 15:51
سلام
یه سوال داشتم اگه ناشیانس ببخشید :
مثلا یه گوشی با پردازنده دو هسته ای 1.2ghz یعنی ما دو تا 1.2 داریم یا جمعا میشه 1.2 ؟
با سپاس

دو هسته وجود داره ک هرکدام سرعتشون 1.2 هست ولی باهم جمع نمیشن بگی میشه 2.4 گیگاهرتز.

28-12-2011, 15:51
پردازنده دو هسته ای 1.2 گیگاهرتز ، یعنی در واحد پردازنده ، 2 تا هسته ی پردازشی دارن روی فرکانس 1.2 گیگاهرتز کار میکنن... یعنی هر کدوم 1.2 گیگاهرتز فرکانس دارن...

You Were Mine
28-12-2011, 15:53
یکی منو از شک دربیاره چیکار کنم ؟
من 500 دارم چون پولم ب 1 گوشی خوب نمیرسه با این قیمت همه سخت افزار ضعیفی دارن میخوام ایپاد تاچ بگیرم ک حداقل باهاش میتونم بازی کنم موزیک گوش بدم و اینترنت برم . میگین چیکار کنم ؟ چی بگیرم ؟

zadis
28-12-2011, 15:57
سلام دوستان من بین سه گوشی گیر کردم کدومو بگیرم
گالکسی اس . یا I8150 Galaxy W . یا آرک . ممنون میشم جواب بدین

28-12-2011, 16:33
یکی منو از شک دربیاره چیکار کنم ؟
من 500 دارم چون پولم ب 1 گوشی خوب نمیرسه با این قیمت همه سخت افزار ضعیفی دارن میخوام ایپاد تاچ بگیرم ک حداقل باهاش میتونم بازی کنم موزیک گوش بدم و اینترنت برم . میگین چیکار کنم ؟ چی بگیرم ؟
پولتون به Galaxy S میرسه که :دی
شما اگه اشتباه نکنم خودتون S II دارین... به خاطر همین من آیپاد تاچ رو توصیه میکنم... واقعا محشره...

سلام دوستان من بین سه گوشی گیر کردم کدومو بگیرم
گالکسی اس . یا I8150 Galaxy W . یا آرک . ممنون میشم جواب بدین

بستگی به کاربردتون باید بین Arc و Galaxy S تصمیم گیری شه... Galaxy W تقریبا توی رنج متفاوتیه...

You Were Mine
28-12-2011, 16:36
پولتون به Galaxy S میرسه که :دی
شما اگه اشتباه نکنم خودتون S II دارین... به خاطر همین من آیپاد تاچ رو توصیه میکنم... واقعا محشره...

S2 را ب این خاطر ک ب پول نیاز داشتم فروختم . گوشی درست حسابی ندارم میتونم پول Arc s را جور کنم حالا نظر شما چیه ؟ از نظر نرم افزار ، سخت افزار .... arc s یا ipod touch ?

zadis
28-12-2011, 16:56
ببخشید چرا . اس و آرک ؟؟؟ آخه Galaxy W . سی پیو 1.4 گیگاهرتز هست خیلیسسرتره که . یکی هست توضیح بده ؟؟؟
میخوام اندروید 4 هم بخوره و بیشتر واسه بازی و نرم افزار میخوام و فیلم

28-12-2011, 17:25
S2 را ب این خاطر ک ب پول نیاز داشتم فروختم . گوشی درست حسابی ندارم میتونم پول Arc s را جور کنم حالا نظر شما چیه ؟ از نظر نرم افزار ، سخت افزار .... arc s یا ipod touch ?
بستگی به مصرف داره... اگه فقط موزیک و بازی واستون مهمه ، من آیپاد تاچ رو ترجیح میدم... اما اگه بقیه موارد مهمه Arc S ...

ببخشید چرا . اس و آرک ؟؟؟ آخه Galaxy W . سی پیو 1.4 گیگاهرتز هست خیلیسسرتره که . یکی هست توضیح بده ؟؟؟
میخوام اندروید 4 هم بخوره و بیشتر واسه بازی و نرم افزار میخوام و فیلم

بازی ، نرم افزار ، فیلم...
خوب در نتیجه شما به صفحه نمایش خوبی نیاز دارین... که توی W نیست...
و اینکه توی اندروید دولوپر خیلی مهمه که دولوپر های Galaxy S و Arc خیلی بیشتر از Galaxy W هستند و خواهند بود...
Galaxy W فکر نکنم از نظر ساپورت هم خیلی قوی باشه... سخت افزاری هم اختلافش زیاد با Galaxy S مشهود نیست ، اما با آرک تفاوت داره (باز هم نه خیلی زیاد)... من باشم Galaxy W رو توی گزینه هام نمیزارم :)

PersiAndroid
28-12-2011, 17:30
دوست عزیز همه چیز که فرکانس نیست... مثلا سنسیشن دو هسته ای 1.2 هست اما در حد یک هسته ای سنسیشن اکس ال یا گالکسی w هم جواب نمیده سخت افزار گالکسی w با آرک و گالکسی اس پلاس یکیه پس شما یا میتونین آرک بخرین یا گالکسی اس پلاس
من خودم به شخصه گالکسی اس آی 9000 رو پیشنهاد میدم و میتونم بگم به اندروید 4 هم آپدیت میشه
هم گرافیک قوی تری داره و اگر فیلم میبینید با صفحه ی سوپر امولد کیفش خیلی بیشتره
اما اگر میخواین آرک بگیرین مطمئنا براش اندروید 4 هم میاد صفحه ی خوبی داره و همینطور فلش داره دوربینش و hdmi هم داره
فقط شما میتونین گالکسی اس پلاس یا آرک رو با هم مقایسه کنید ببینید از کدوم بیشتر خوشتون میاد

jupiterx
29-12-2011, 10:35
سلام
دوستان تو رنج 350 چی پیشنهاد میدن
باتشکر

P I R A N H A
29-12-2011, 11:14
سوني اريکسون Live with Walkman

habib1370
29-12-2011, 11:32
سلام دوستان
من یه گوشی میخوام بخرم تا قیمت 1تومن
که مشخصات زیر رو داشته باشه
دوربین خوب
صفحه نمایش بزرگ برای خاندن کتاب
امکانات جالب
من میخواستم هم گوشی و تبلت و هم دوربین بخرم
حالا گفتم یه گوشی بگیرم که کارایی اونا رو داشته باشه
من تبلت رو فقط برای کتاب خوندن و اینترنت میخواستم
دوربین فقط برای فیلم برداری کیفیت خوب میخواستم
با تشکر

jupiterx
29-12-2011, 12:30
سوني اريکسون Live with Walkman

ممنون اگه تا 400 بخام هزینه کنم چطور؟؟
از مارکهای سامسونگ یا اچ تی سی چی پیشنهاد میدین تو رنج 350 و یا 400
کلا تو این رنج چه مارکهایی بهتره.
باتشکر

P I R A N H A
29-12-2011, 12:40
سلام دوستان
دوربین خوب
امکانات جالب
با تشکر
گلکسی نوت یه چیزی بین فون و تبلته
..............

ممنون اگه تا 400 بخام هزینه کنم چطور؟؟
ال جی اپتیموس بلک
سونی اریکسون نئو

PersiAndroid
29-12-2011, 13:17
سلام دوستان
دوربین خوب
امکانات جالب
با تشکر

قطعا نوت یا گالکسی اس 2 بهترین انتخاب هستن

You Were Mine
29-12-2011, 17:42
دوستان ممنون از راهنماییتون . بالاخره ارک اس گرفتم قیمت 537 تومن.

aha2012
29-12-2011, 20:07
دوستان ممنون از راهنماییتون . بالاخره ارک اس گرفتم قیمت 537 تومن.
مبارکت باشه.
پس سریعا آواتارتو از S II به Arc S تغییر بده:20::20::20:

A.N.A.P
30-12-2011, 00:39
دوستان بهتره الان گوشی نخرید چون قیمت ها شدیدا رفته بالا ! آخرین قیمت I9000 کف تهران 520 تومن !

saeediranzad
30-12-2011, 18:01
دوستان بهتره الان گوشی نخرید چون قیمت ها شدیدا رفته بالا ! آخرین قیمت I9000 کف تهران 520 تومن !

موافقم. واقعاً گند زده اند با این کشورداریشون.
آمریکا ادعا کرده که سران حکومت ایران از کاهش ارزش ريال در برابر دلار سود میبرند.
راست یا دروغ، ولی بهرحال ملت زیان میبینند.
حالا مسأله اینه که اگه امروز نگیریم ريال ممکنه تقویت بشه؟ من که گمون نکنم.

mrmostafa
30-12-2011, 20:56
این گوشی Htc dsier hd که صفحه مانیتورش متحرک هست و همه چی به صورت متحرک هست خیلی جالبه این مربوط به همه گوشی ها میشه یعنی برای خود سیستم عامل انروید هستش؟؟؟ یعنی هر اندرویدی بگیرم این امکانات رو داره کلا محیط گرافیکی فوق العاده زیبا ؟!! ممنونم

mamadeb
31-12-2011, 10:42
سخت موندم که این را بگیرم یا neo v؟
live را وقتی دستم گرفتم خیلی به نظرم کوچک اومد:19:

h!tman
31-12-2011, 15:39
این گوشی Htc dsier hd که صفحه مانیتورش متحرک هست و همه چی به صورت متحرک هست خیلی جالبه این مربوط به همه گوشی ها میشه یعنی برای خود سیستم عامل انروید هستش؟؟؟ یعنی هر اندرویدی بگیرم این امکانات رو داره کلا محیط گرافیکی فوق العاده زیبا ؟!! ممنونم

رام میویی نصب کنید تقریبا همشون افکت های خیلی توپ تر از اون دارند

mamadeb
01-01-2012, 21:18
دوستان به نظرتون من کدوم گوشی را بگیرم؟
Galaxy Ace S5830 or Xperia neo V
خواهشن به دور از تعصب نظر بدین.

P I R A N H A
01-01-2012, 22:27
Xperia neo V از هر نظر بهتره

mamadeb
01-01-2012, 23:06
Xperia neo V از هر نظر بهتره

آخه یه فروشنده می گفت که sony کلا نخر
می گفت sumsung یا HTC شرف دارند به سونی!
می گفت که سونی ها آمار خرابی شان بیشتر!

نظر شما در مورد سخنان گوهر بار این فروشنده چیه؟:31:

hamed999
02-01-2012, 14:25
چرتی بیش نگفته
یعنی شما میخوای سامسونگ آیس رو با نئو وی مقایسه کنید ؟
شما فقط برو بگو نئو وی میخوام و اصلا به حرف این فروشنده ها گوش نده که 90 درصد فقط میخوان جنسه خودشون رو بت غالب کنن
تو این رنج قیمت گوشی های سونی عالی هستن ولی تو رنج قیمت بالا سامسونگ بعد اچ تی سی

lovely_fox
07-01-2012, 14:32
من گوشی HTC st 2 خریدم
روی این گوشی فارسی نیست میشه فارسی نصب کرد روش یا نه؟

M@hdi-B
07-01-2012, 19:45
من گوشی HTC st 2 خریدم
روی این گوشی فارسی نیست میشه فارسی نصب کرد روش یا نه؟

منظورتون HD2 هست؟ اگه آره این تاپیک گوشیتون

HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجا تاپیک مشاوره گوشیهای اندروئیدی هست :46:

lovely_fox
07-01-2012, 21:24
نه الان فهمیدم مدلش Disire S است اندروید هم هست
از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنه
میخواستم بدونم که میشه روش فارسی نصب کرد یا باید آپدیت بشه

m3hti
09-01-2012, 18:36
شما زیر 400 تومن چه گوشی پیشنهاد میکنین؟

09-01-2012, 19:20
شما زیر 400 تومن چه گوشی پیشنهاد میکنین؟

Sony Ericsson Xperia Neo V

Sony Ericsson Xperia Ray

LG Optimus Black

اگه بتونین یه مقداری بودجه رو افزایش بدین هم Xperia Neo ...

mrmostafa
10-01-2012, 10:26
دوستان اين گوشي هاي 2 سيم كارته كه سامسونگ زده انرويد 2.3 داره تمام نرم افزارهاي اندرويدي رو اجرا ميكنه؟؟؟ الان ورژن 4 چه تغيراتي كرده ؟؟ برنامه هاي جدا داره يا همه برنامه ها به هم ميخورن ؟؟؟ من تا به حال از اندرويد استفاده نكردم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

PersiAndroid
10-01-2012, 12:28
ﺑﻠﻪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺩﯼ ﺭﻭ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻩ
ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﯼ ﻧﺴﺨﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ
ﻭﻟﯽ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺑﻌﻀﯽ ﻧﺴﺨﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺍﺭﻥ
ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺟﯿﻨﺠﺮ ﺑﺮﺩ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺳﻬﻢ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﻧﯿﻤﯽ ﺍﺯ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪﯼ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﺟﯿﻨﺠﺮ ﺑﺮﺩ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ﻭ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺗﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻣﻮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻪ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻋﺮﺿﻪ ﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﭼﻬﺎﺭ ﺟﯿﻨﺠﺮ ﺑﺮﺩ ﯾﻪ ﻧﺴﺨﻪ ﯼ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﻣﯿﺸﻪ
ﻫﻨﻮﺯ ﺗﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﻋﺮﺿﻪ ﻣﯿﺸﻦ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺲ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺳﻌﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﯾﮏ ﺑﺴﺘﺮ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﺑﻨﻮﯾﺴﻦ ﮐﻪ ﺭﻭ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻧﺴﺨﻪ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻪ
ﺍﻣﺎ ﺧﺐ ﺍﻻﻥ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ۴ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺍﺭﻥ ﻭ ﮐﻢ ﮐﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﻣﯿﺸﻦ
ﻧﺴﺨﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪﯼ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ﺗﻮ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺭﺍﺑﻂ ﮐﺎﺭﺑﺮﯼ ﻭ پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله فارسی و عربی داره
ویژگی های اصلی:
بهینه سازی شده برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها
رابط کاربری جدید , بروز رسانی انیمیشن‌ها , بهبود مولتی تاچ , تصاویر پس زمینه‌ی متحرک و …
بهبود عملکردهای چند وظیفه‌ای
بهبود قفل صفحه با اضافه شدن امکانات تصوری
بهبود منوی اطلاع رسانی
ابزارک‌هایی با قابلیت تغییر سایز
بهبود ورود متن و spell-checking
بهبود ورودی صدا
بهبود نرم افزارهای Gmail و تقویم
بهبود مرورگر وب با اضافه کردن قابلیت ذخیره کردن صفحات و حالت وب گردی ایمن
بهبود نرم افزار دوربین با اضافه شدن قابلیت تشخیص صورت و عکاسی پانوراما و …
بهبود ضبط ویدیو با قابلیت‌های فوکوس ادامه دار‌, زوم کردن در حین فیلمبرداری
و غیره…

mrmostafa
10-01-2012, 12:35
ﺑﻠﻪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺩﯼ ﺭﻭ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻩ
ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﯼ ﻧﺴﺨﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ
ﻭﻟﯽ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺑﻌﻀﯽ ﻧﺴﺨﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺍﺭﻥ
ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺟﯿﻨﺠﺮ ﺑﺮﺩ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺳﻬﻢ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﻧﯿﻤﯽ ﺍﺯ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪﯼ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﺟﯿﻨﺠﺮ ﺑﺮﺩ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ﻭ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺗﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻣﻮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻪ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻋﺮﺿﻪ ﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﭼﻬﺎﺭ ﺟﯿﻨﺠﺮ ﺑﺮﺩ ﯾﻪ ﻧﺴﺨﻪ ﯼ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﻣﯿﺸﻪ
ﻫﻨﻮﺯ ﺗﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﻋﺮﺿﻪ ﻣﯿﺸﻦ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺲ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺳﻌﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﯾﮏ ﺑﺴﺘﺮ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﺑﻨﻮﯾﺴﻦ ﮐﻪ ﺭﻭ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻧﺴﺨﻪ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻪ
ﺍﻣﺎ ﺧﺐ ﺍﻻﻥ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ۴ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺍﺭﻥ ﻭ ﮐﻢ ﮐﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﻣﯿﺸﻦ
ﻧﺴﺨﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﺗﻮ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺭﺍﺑﻂ ﮐﺎﺭﺑﺮﯼ ﻭ ﻏﯿﺮﻩ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺍﺧﺒﺎﺭ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺗﻮ ﺻﻔﺤﺎﺕ ﺍﻭﻝ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺑﺨﻮﻧﯿﻦ

با سپاس. سايت هاي دانلود برنامه اندرويد مجاني سراغ دارين چند تا بدين؟ چون يكي ميگفت اندرويد خوب نيست برو ويندوز 7 بگير چون اندرويد برنامه هاش پولي هست. گفتم اتفاقا برعكس اندرويد چند تا سايت ايارني دانلود برنامه داره و ويندوز فون كمتره. حالا ممنون ميشم چندتايي بدين. بيشتر هم برنامه هاي عمومي و كاربردي. :46:

PersiAndroid
10-01-2012, 12:44
وینفون 7 محدودیت های زیادی داره

هيچ سيستم گسترده اي براي مديريت فايل ها نيست!
عدم انتقال فايل ها با بلوتوث!
عدم حالت انتقال فايل ها از طريق USB!
محدوديت در دسترسي واژه نامه ها!
عدم پشتيباني فلش در مرورگر!
وابستگي در اتصال به رايانه براي مديريت فايل ها و همگام سازي به نرم افزار!
عدم وجود تماس تصويري!
آهنگ هاي زنگ جديد موجود تنها از طريق بازار!
نرم افزار پخش موسيقي فاقد تنظيمات اکولايزر از پيش تنظيم شده!
عملکرد چند کار همزمان انجام دادن وجود ندارد!
عدم امکان کپي و چسباندن!
عدم پشتيباني از فايل هاي Divx و Xvid
عدم وجود سيستم ناوبري رايگان!

در ضمن رابط کاربریش هم یوزر فرندلی نیس
برنامه های اندرویدی در زمینه های مختلفی هست
مارکت ایرانی (بازار) هم میتونه منبع خوبی برای برنامه هاتون باشه
در ضمن تو همین فروم هم بخش نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اندروید هست چرا به اونجا مراجعه نمی کنید؟؟؟

zanyar.sew
11-01-2012, 19:21
با سپاس. سايت هاي دانلود برنامه اندرويد مجاني سراغ دارين چند تا بدين؟ چون يكي ميگفت اندرويد خوب نيست برو ويندوز 7 بگير چون اندرويد برنامه هاش پولي هست. گفتم اتفاقا برعكس اندرويد چند تا سايت ايارني دانلود برنامه داره و ويندوز فون كمتره. حالا ممنون ميشم چندتايي بدين. بيشتر هم برنامه هاي عمومي و كاربردي. :46:

دوست عزیز پی بردن به این مساله که اندروید از هر لحاظ از وینفون برتره کار سختی نیست. نیم ساعت تو یوتوب یا همین سایت بچرخید میفهمید.
برنامه هاش قابل مقایسه نیست تو این شرایط آدم میمونه از چی حرف بزنه! هر چند PersiAndroid به یه گوشه هایی از این ردیف زیبا اشاره فرمودند!
از لحاظ رایگانی هم خیالت راحت بیشترشون رایگانن. یه برنامه غیر رایگان رو رایگان نصب کردن مثل سیمبین نیست که پدر آدمو در بیاره تازه اگه گیر بیاد!

saver
11-01-2012, 21:26
من میخوام در مورد پردازنده جدید اینتل برای آندروید اطلاعات بدست بیارم ظاهرا خیلی هم پر سر و صدا بوده و نتایج خیلی خوبی از خودش نشون داده

میخوام بدونم این پردازنده با پردازنده galaxy nexus فرقشون چیه و اینکه آندروید سخت افزارش تک قطبی میشه
خلاصه یه عالمه سوال دارم که یکی یکی میپرسم

ebow
12-01-2012, 10:39
به نظره شما xl بگیرم بهتره یا نوت؟
البته با توجه به حداقل 300 هزار تومن اختلاف قیمتی که دارن!من میخواستم نوت بگیرم تا همین دیروز ولی وقتی که امروز از نزدیک xl رو دیدم و دستم گرفتم واقعا از همه چیزش خوشم اومد!
آخه xl 4/7 اینچه صفحه نمایشش ولی نوت 5/3 اینچه؛
من نوت رو دستم نگرفتم؛ولی xl کاملا فیته دستم بود؛یعنی از این بزرگتر دیگه با یک دست نمیشه کار کرد؛ولی با ایکس ال با اینکه صفحه بزرگی داره ولی با یک دست میشه باهاش کار کرد,
حالا با این اوصاف من چکار کنم؟از یک طرف دلم با نوت؛از یک طرف هم از ایکس ال با توجه به ارزونتر بودنش خیلی انگار تفاوتی با نوت نداره؛
نظر شما چیه دوستان؟خوشحال میشم بهم کمک کنید؛
‏(اگه کسی پنجمارک بین این 2 گوشی یا حتی با گوشی های دیگر رو سراغ داره لینک کنه بی زحمت)

ebow
12-01-2012, 13:02
به نظره شما xl بگیرم بهتره یا نوت؟
البته با توجه به حداقل 300 هزار تومن اختلاف قیمتی که دارن!من میخواستم نوت بگیرم تا همین دیروز ولی وقتی که امروز از نزدیک xl رو دیدم و دستم گرفتم واقعا از همه چیزش خوشم اومد!
آخه xl 4/7 اینچه صفحه نمایشش ولی نوت 5/3 اینچه؛
من نوت رو دستم نگرفتم؛ولی xl کاملا فیته دستم بود؛یعنی از این بزرگتر دیگه با یک دست نمیشه کار کرد؛ولی با ایکس ال با اینکه صفحه بزرگی داره ولی با یک دست میشه باهاش کار کرد,
حالا با این اوصاف من چکار کنم؟از یک طرف دلم با نوت؛از یک طرف هم از ایکس ال با توجه به ارزونتر بودنش خیلی انگار تفاوتی با نوت نداره؛
نظر شما چیه دوستان؟خوشحال میشم بهم کمک کنید؛
‏(اگه کسی پنجمارک بین این 2 گوشی یا حتی با گوشی های دیگر رو سراغ داره لینک کنه بی زحمت)

بی شرفا زدن زیرش!
من دیروز به ال دیجیتال سفارش داده بودم.780هزار تومن.توی سایتم زده بودن موجود داریم.ولی امروز که زنگ زدن گفتن 980 تومن!!!!
به نظرتون به این کاره ال دیجیتال چی باید گفت؟؟من که هرچی فحشه نثارشون کردم!
خیلی حالمو گرفتن

PersiAndroid
12-01-2012, 13:23
اولا كه xl با نوت قابل مقايسه نيست
يه گوشيه تك هسته اي معموليه با يه هدفون گرون قيمت
ولي نوت يه فونبلت با سخت افزار و صفحه نمايش فوقالعاده...
كاملا با هم تفاوت دارن و حالا هم كه xl شده 980 ديگه كاملا خريدش احمقانست

PersiAndroid
12-01-2012, 13:49
من میخوام در مورد پردازنده جدید اینتل برای آندروید اطلاعات بدست بیارم ظاهرا خیلی هم پر سر و صدا بوده و نتایج خیلی خوبی از خودش نشون داده

میخوام بدونم این پردازنده با پردازنده galaxy nexus فرقشون چیه و اینکه آندروید سخت افزارش تک قطبی میشه
خلاصه یه عالمه سوال دارم که یکی یکی میپرسم

جي اس ام آرنا كه توضيحات خوبي در مورد تكنلوژي ساختاري اين پردازنده داده :

Intel's Medfield series processor debuts on the Lenovo K800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fintels_medfield_series_processor_debuts_on_the_le novo_k800-news-3656.php)

Intel has been trying to get into the smartphone segment for a long time now but they have finally managed to do it with the Lenovo K800, which will be the first smartphone to hit the market running on Intel's 32nm Medfield platform.

The K800 is running on the Penwell SoC that has a 1.6GHz Intel Atom Z2460 CPU with 512KB L2 cache. On the GPU side it has the tried and tested PowerVR SGX 540 which has been clocked at a slightly higher than usual 400MHz and dual-channel LPDDR2 memory. The CPU in Penwell is only a single-core right now but Intel plans to come up with dual-core versions later, along with a faster GPU.

So how does this new chip perform? Quite well, actually. Despite the single-core CPU and the fact that the K800 was running on Gingerbread, the Intel chip managed to race past phones like the Galaxy Nexus running ICS and the iPhone 4S in the browser benchmarks. GPU benchmarks, admittedly, weren't as impressive, although it is powerful enough to decode and encode 1080p30 video.

But what about power consumption, you ask? Luckily, Intel has taken care of that as well. Compared to phones like the iPhone 4S, Galaxy S II, HTC Sensation and the LG Optimus 2x, the Intel reference handset managed to consume the least amount of power in certain tasks while being significantly lower in some of the others.

It is important to note, however, that despite the impressive CPU performance and lower power consumption, the Medfield processor is up against rivals that came out last year and are soon to be upgraded. It remains to be seen how well it stacks up against the Cortex A15 and the Qualcomm Krait when they release later this year.
Intel has managed to partner with two companies for now, one of which is Lenovo and the other is Motorola. Lenovo plans to launch the K800 in China by Q2 this year although the Motorola smartphones and tablets running Medfield will only arrive by the end of this year.
For more information and benchmarks, click on the second source link below.
Source 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fcommunity%2Fintel_newsroom%2Fblog%2F2012%2F01%2 F10%2Fintel-raises-bar-on-smartphones-tablets-and-ultrabook-devices) • Source 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fshow%2F5365%2Fintels-medfield-atom-z2460-arrive-for-smartphones) • Source 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F2012%2F1%2F10%2F2698285%2Flenovo-intel-medfield-phone-first-hands-on)

Abolfazl-Star
14-01-2012, 01:31
:20:با سلام خدمت اساتید

من میخوام به زودی این گوشی رو بخرم یه سری اطلاعات میخواستم و همینطور راهنمایی:46:
نسخه 32 گیگش میگن فقط چینی هست درسته؟
آپدیت بستی ساندویچی به طور رسمی اومده یا نه؟
چطور بفهمم که زردی داره یا نه راه و روشش رو بگین

ممنون عزیزان

Abolfazl-Star
14-01-2012, 01:39
و اینکه یه چند تا عکس از کیس ( کاور ) اس 2 میخوام و کدومشون بهتر هست

Abolfazl-Star
14-01-2012, 01:45
بازم سوال . اینکه چطور اصل بودن گوشی رو از تقلبی بودنش تشخیص بدم همون قضیه کد و سریال یه همچین چیزایی؟؟!!؟!

PersiAndroid
14-01-2012, 01:59
:20:با سلام خدمت اساتید

من میخوام به زودی این گوشی رو بخرم یه سری اطلاعات میخواستم و همینطور راهنمایی:46:
نسخه 32 گیگش میگن فقط چینی هست درسته؟
آپدیت بستی ساندویچی به طور رسمی اومده یا نه؟
چطور بفهمم که زردی داره یا نه راه و روشش رو بگین

ممنون عزیزان

بله - ولي فرقي نداره
بله براش اندرويد 4 حتما مياد - قويترينه بازار هست مگه ميشه نياد سامسونگ هم تاييد كرده
تو پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپيك همه چي رو كامل توضيح دادم

و اینکه یه چند تا عکس از کیس ( کاور ) اس 2 میخوام و کدومشون بهتر هست

تو آل ديجيتال و گوشي شاپ هست ولي يه كيس سليكوني عادي 10 تومني از بازار تهيه كني كافيه
من چند روز پيش مدل هاي مختلفي رو تو يه مغازه ديدم كه بعضا تا 60 -70 هم بودن
اين مدل هم چيز باحاليه

بازم سوال . اینکه چطور اصل بودن گوشی رو از تقلبی بودنش تشخیص بدم همون قضیه کد و سریال یه همچین چیزایی؟؟!!؟!

اين گوشي تقلبي نداره براي ساير تست ها هم به همون پست دوم تاپيكش مراجعه كنيد

Abolfazl-Star
14-01-2012, 02:21
الان من میخوام نسخه 32 گیگ بخرم یعنی بده مشکل خواهد داشت چون چینی هست؟

این کاور خیلی خشک و محکم نیست که به گوشی آسیب بزنه؟

tanatos
14-01-2012, 13:28
نه داداش خیالت راحت؛ همونطور که تو عکسها هم مشخصه کلا برعکس I9000 طراحی پشتش طوریه که اتفاقی براش نمیفته!

senaps
14-01-2012, 13:44
الان من میخوام نسخه 32 گیگ بخرم یعنی بده مشکل خواهد داشت چون چینی هست؟

رفیق،این یه گوشی بین المللی و سطح بالاست.....چینی بودنش،باعث نمیشه که نگران کیفیتش باشین!! اکثر قطعات الکترونیکی که تو دنیا فروش میره،دیگه داره تو چین تولید میشه!

Abolfazl-Star
14-01-2012, 13:55
الان چه آپدیتی معمولا روی گوشی هست آیا نیاز هست همون لحظه به ورژن جدیدتر آپدیتش کرد یا نه؟

آندروید 4 یا همون بستی ساندویچی روی اس 2 خوب جواب میده کارایش نسبت به ورژنای قبلی چیه؟

ممنون:40:

PersiAndroid
14-01-2012, 14:01
هنوز به صورت رسمي نيومده ولي خب خيلي بهينه سازي شده
تو صفحات قبل هم در مورد موارد بهينه سازي شده صحبت شد
ﻧﺴﺨﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪﯼ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fandroid_ice_cream_sandwich_first_look-review-662.php) ﺗﻮ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺭﺍﺑﻂ ﮐﺎﺭﺑﺮﯼ ﻭ پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله فارسی و عربی داره
ویژگی های اصلی:
بهینه سازی شده برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها
رابط کاربری جدید , بروز رسانی انیمیشن‌ها , بهبود مولتی تاچ , تصاویر پس زمینه‌ی متحرک و …
بهبود عملکردهای چند وظیفه‌ای
بهبود قفل صفحه با اضافه شدن امکانات تصوری
بهبود منوی اطلاع رسانی
ابزارک‌هایی با قابلیت تغییر سایز
بهبود ورود متن و spell-checking
بهبود ورودی صدا
بهبود نرم افزارهای Gmail و تقویم
بهبود مرورگر وب با اضافه کردن قابلیت ذخیره کردن صفحات و حالت وب گردی ایمن
بهبود نرم افزار دوربین با اضافه شدن قابلیت تشخیص صورت و عکاسی پانوراما و …
بهبود ضبط ویدیو با قابلیت‌های فوکوس ادامه دار‌, زوم کردن در حین فیلمبرداری
و غیره…

Abolfazl-Star
14-01-2012, 14:08
پس من حتما بلافاصله آپدیت به بستنی بکنم دیگه؟

M@hdi-B
14-01-2012, 14:31
پس من حتما بلافاصله آپدیت به بستنی بکنم دیگه؟

تو پست بالا اشاره کردن که:

هنوز به صورت رسمي نيومده ولي خب خيلي بهينه سازي شده

در ضمن نسخه 32 گیگش رو پیدا نمی کنی .. 16گیگشم قیمت فضایی داره اصلا خریدش به صرفه نیست مگه اینکه قیمتش براتون مهم نباشه.

Abolfazl-Star
14-01-2012, 14:38
تو پست بالا اشاره کردن که:

در ضمن نسخه 32 گیگش رو پیدا نمی کنی .. 16گیگشم قیمت فضایی داره اصلا خریدش به صرفه نیست مگه اینکه قیمتش براتون مهم نباشه.

میخوام از یه کشور عربی بگیرم که نسخه 32 گیگ تقریبا 900 تومن در میاد:31:

M@hdi-B
14-01-2012, 14:43
میخوام از یه کشور عربی بگیرم که نسخه 32 گیگ تقریبا 900 تومن در میاد:31:

حله دیگه بخر حالشو ببر :46:

Abolfazl-Star
14-01-2012, 14:47
حله دیگه بخر حالشو ببر :46:

اینکه میگن چینی هست منو یکم مردد کرده:41: