PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

masoud glx
09-06-2011, 14:57
من HTC DESIRE HD خریدم دو روز پیش 550 .
گوشیه خوبیه ولی همه میگن چرا گالاکسی نگرفتم !؟!؟

M@hdi-B
09-06-2011, 15:27
من HTC DESIRE HD خریدم دو روز پیش 550 .
گوشیه خوبیه ولی همه میگن چرا گالاکسی نگرفتم !؟!؟

راست می گن دیگه چرا گلکسی نگرفتی؟:31:

شوخی کردم مبارکت باشه گوشی عالی هست به حرف دیگران هم گوش نکن :46:

nihilnigritude
09-06-2011, 17:46
سلام
قیمت SAM Gio S5660 الان چنده؟
جز xperia X8 از نظر قیمتی چه مدل اندرویدی باهاش قابل رقابت هست؟

mohammad_dj_kazin
09-06-2011, 21:14
سلام دوستان
می خواستم یک گوشی اندروییدی بگیرم
میخواستم ببینم چی پیشنهاد میکنید؟
میخوام همه چی تموم باشه
قیمتش مهم نیست
ممنون:11:

kkkaktoos
09-06-2011, 22:21
دوستان نظر شما در مورد قيمت گالكسي اس 2 و بهترين زمان براي خريدش چيه؟

خب همونطور كه ميدونين قيمت جهانيش حدود 800 - 850 دلاره ولي به خاطر تعداد محدودي كه بعضي از سايت ها وارد كردن
قيمتي حدود 1مليون تا 1مليون و سيصد هزار تومان داره

در مورد مايكروتل هم شايعاتي هست كه تيرماه حدود 900 تومان وارد مي كنه

و مسئله ي ديگه اي هم كه هست انتظار براي مدل 32 هست كه من به خاطر عجله اي كه دارم و اينكه عرضش قطعي نيست بي خيالش شدم.

من خودم كلي بيعانه دادم و هنوز هم برام نيوردن! قيمت رو هم از 830 به حدود 900 افزايش داده

آيا خريد اين گوشي قبل از تير با قيمت حدود 900 تا 1مليون تومن پيشنهاد ميشه؟ (با توجه به احتمال عرضه ي رسمي از طرف مايكروتل)
بهترين راه براي خريد چيه؟
اگه مایکروتل قراره با 900 بیاره . صبر بهتره . شما که قراره الانش هم 900 بدی . خوب صبر کنی بهتره که با گارانتی میگیری . حالا شاید با ورود رسمیش به ایران فروشنده های محترم هم قیمت بدون گارانتی رو هم پایین بیارن . که اگه نخواهید بدون گارانتی بگیرید هم بازم به نفعتونه .
بازم خود شما تصمیم گیرنده هستید .

PersiAndroid
09-06-2011, 22:45
سلام دوستان
می خواستم یک گوشی اندروییدی بگیرم
میخواستم ببینم چی پیشنهاد میکنید؟
میخوام همه چی تموم باشه
قیمتش مهم نیست

با توجه به بودجت:
ياگالكسي اس 1 بگير يا 2.:40:
الان به حرف من اعتماد كن بعدش كه خريدي به انتخابت افتخار كن:46:
چي زدم!!:31:

Aloneboy
11-06-2011, 18:09
يه نفر منو راهنمايي كنه در مورد خريد گوشي آندرويدي
به نظر شما اگه قيمت در نظر گرفته نشه htc desire hd بگيرم يا sony arc ?
من تو سايت دي جي كالا مقايسه كردم و از نظر امكاناتي خيلي با هم تفاوت ندارند فقط تنها چيزايي كه مشخص نميشه مثلا كيفيت تصوير و بلندي و كيفيت صدا و اينجور چيزها مشخص نميشه از اونايي كه اطلاعاتي دارند بگن كدوم بهتره بخرم ؟ و يه سوال ديگه اينكه اندرويد آرك ورژن 2.3 هست اما اچ دي 2.2 آيا قابليت اپديت جديد دارد اچ دي يا خير؟

PersiAndroid
11-06-2011, 18:58
desire hd بگیر. آره میشه آپدیتش کرد
اون چیزایی که آرک بیشتر داره ارزش 200 تومن پول بیشتر رو نداره
ولی من گالکسی اس 9000 رو توی تک هسته ای های بازار بهت پیشنهاد می کنم

mad-defy
12-06-2011, 08:30
به نظر من دیفای بگیر خیال خودتو راحت کن
من که ترجیهش دادم به ace
از اونجا که 800mhz هست، قطعا اندروید 2.3 هم براش میاد همونطوری که تا الان 2.2 با 1000 تا آپدیت براش اومده

ba maram
12-06-2011, 22:12
من هم دیفای رو پیشنهاد میدم !
واقعا ضد آب بودنش به کارت خواهد آمد و خیلی برتری ها داره نسبت به قیمتش !
هر بازی که فکر کنی روش اجرا شده !

Transporter2009
13-06-2011, 15:38
دوستان اگه ممکنه یه گوشی 200 هزار تومنی خوب (با سخت افزار خوب و سیستم عامل آندروید) معرفی کنید.
ممنون

PersiAndroid
13-06-2011, 16:13
الان مرقوم به صرفه ترين گوشي آندرويدي گالاكسي جيو هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قيمتشم فكر كنم حدود 240-50 هست با گارانتي

گول آندرويد وايلدفاير هم نخور :2:

Transporter2009
13-06-2011, 16:47
Samsung Ace چنده قیمتش؟

nihilnigritude
13-06-2011, 16:48
دوستان اگه ممکنه یه گوشی 200 هزار تومنی خوب (با سخت افزار خوب و سیستم عامل آندروید) معرفی کنید.
ممنون

میتونی xperia x8 بگیری و یا حدود 50تومن بزاری روش و سام جیو بگیری
توصیه من جیو هست امکانات بهتری بهت میده
موفق باشی:46:

PersiAndroid
13-06-2011, 18:51
sAeEd_kHaAn شما تو كلوپ سنسيشن هم با KAKHMAL همين طور حرف زدي بعد كه يكي ناراحت ميشه عكس العمل نشون ميده ميگي آي مديران انجمن بياييد اينو بن كنيد...
واسه چي توهين ميكني؟ حالا يه جور ميگي دزاير ديدي يا... يكي ندونه فكر مي كنه دزاير سوپر فونه
ازتون پرسيده "میشه بگید چرا ارزش خرید نداره؟؟" شما هم بگيد مثلا به قول خودتون قطعاتش گير نمياد...

ba maram
14-06-2011, 17:02
عرضمو به حضور سعید جون برسونم که این که گفتی ضد آب بودنش به درد نمیخوره باید بگم اتفاقا خیلی هم مهمه ! (واسه من که بوده ه هست)
من خودم دیفای دارم ! رفته بودم کنار آب سد ! افتاد هیچیش نشد ! کاملا نیم متری افتاد زیر آب !
دوست خودم گوشیش افتاد تو جوب داغون شد ! بردشم نمایندگی درست شد اما کسی که زنگ میزد وقتی جواب میداد گوشیش خاموش میشد:13:
همیشه هم حق به دیزایر دادی تا به دیفای(نمیدونم چرا) ! دیفای فقط صفحش MOLED نیست ! دیفای چیزی ازش کم نداره !
موفق باشی:46:

mohammad_dj_kazin
14-06-2011, 21:51
سلام دوستان
میخواستم گوشی اندروییدی بگیرم
یکی از دوستان اینجا گفت Galaxy S I یا S II بگیر
یکی دیگه هم بهم گفت Desire HTC بگیر
حالا موندم
یه راهنمایی بکنید
راستی قیمت galaxy رو هم اگه کسی میدونه بگه(حدودا)

P I R A N H A
14-06-2011, 22:50
سلام دوستان
حالا موندم
یه راهنمایی بکنید
شما مقدارپولتو بگو ولی بین دیزایر وگلکسی اس بی شک گلکسی اس سرتره
ولی گلکسی اس2 بحث جداست و رقیبی نداره وقیمتش خیلی با اون دوتا فرق میکنه

PersiAndroid
15-06-2011, 11:16
تو خريد گالكسي اس 1 شك نكن توي تك هسته اي ها بهترين گزينه هست كه قيمت خيلي متعادل شده اي داره براي مدل 8 گيگ چيزي حدود 480 - 500 (بوشهر 480 ديدم ديروز) و 16 گيگ هم حدود 530 بهتر 16 گيگابايتي بخري چون اختلاف قيمتش خيلي كم شده و از خريد يه مموري هم به صرفه تره
اما اگه ميخواي گالكسي اس 2 بگيري هم مطمئن باش بهترين و قويترين گوشي دنيا رو ميخري پس ديگه اصلا جاي شك نداره

hamed malekpour
15-06-2011, 16:36
من فردا میرم
Incredible s را بخرم اگه 560هزار تومان باشه و در هنگام خرید به چه چیز هایی باید توجه کنم وداخل جعبه اش چه چیز هایی است کامل توضیح بدهید؟

mohammad_dj_kazin
15-06-2011, 18:28
شما مقدارپولتو بگو ولی بین دیزایر وگلکسی اس بی شک گلکسی اس سرتره
ولی گلکسی اس2 بحث جداست و رقیبی نداره وقیمتش خیلی با اون دوتا فرق میکنه

پولش مهم نیست:31:
فقط میخوام قیمت دستم بیاد
حالا این Desire و Galaxy چند هستن؟

Rzah
15-06-2011, 22:29
دوستان سلام. دوست عزیز درمورد گوشی گالکسی اس خدمت شما عرض کنم من این گوشی را توروزهای اول که تازه تعداداندکی
واردشده بود خریدم آندروید2.1روش بود عالی بود تنها مشکلی که داشت چون 2.1بودبرنامها روی sdکارت نمی رفت به2.2آبدیتش کردم
مشکلم رفع شدازنظر سرعت عالی دوربین عالی وضوح تصویر عالی کیفیت صدا ومکالمه عالی خلاصه تواین همه گوشی که من داشتم ازهمه سرتربودچندروزپیش به2.3.4آبدیتش کردم واقعآ عالی شدمخصوصآ توسرعت چون گوشی اتریکس وگالکسی اس تو
خریدم مجبور شدم فروختم الان که با گالکسی تو کار می کنم متوجه شدم گالکسی اس باآبدیت2.3.4خودش را به گوشیهای دو
هسته ای نزدیک کرده بخصوص توسرعت گرافیک خلاصه پرحرفی هم کردم ولی توگوشیهای تک هسته ای رقیب نداره گالکسی اس

amani92
17-06-2011, 14:28
gratia بگیرم یا wild fire s ?
از یه طرف قیافه گراتیا خوشگل تره از یه طرف امکانات وایلدفایر اس بیشتر؟
کلاس گوشی خیلی مهمه برام

p30worldapm
18-06-2011, 17:08
من بین خرید sensation و galaxy s ii موندم. و چند تا سوال هم دارم.
1. همه آندرویید ها فارسی رو ساپورت می کنند؟ با گچپژ؟ بعد این طور که متوجه شدم گالاکسی خودش داره و سنسیشن نه؛ درسته؟
2. برای اجرای برنامه ها باید با گوشی کاری بکنیم یا فقط برنامه ها کرک می شن؟
4. عمر کدومشون بیشتره؟ کدوم زود تر خراب می شه؟
5. هر کدوم ماله چه کشوریه؟
6. من تنها برتریی که دیدم سنسیشن نصبت به گالاکسی داشت رزولوشن صفحه و رابط کاربریش بود؛ چیز دیگری هم هست؟
7. یه جا خوندم یکیشون تاچش مشکل داره و لی یادم نیست کدومشونه! شما می دونین؟ دقیقا چه مشکلی داره؟
8. این تاچهای خازنی رو نمی شه با ناخون یا قلم استفاده کرد؟ اگه قلم داره، قیمتش چنده؟
9. جفتشون الآن تو ایران هستن با گارانتی؟ چه قیمتی؟ گارانتی کدومشون بهتره؟
10. کدومشون htmi داره؟ جفتشون به تلویزیون وصل می شن؟
می دونم زیاده ولی خواهشا جواب بدین.

mohammad_dj_kazin
18-06-2011, 22:11
پولش مهم نیست:31:
فقط میخوام قیمت دستم بیاد
حالا این Desire و Galaxy چند هستن؟

یعنی هیچ کسی قیمت نداره؟؟:13:

amir200812
19-06-2011, 08:40
گالاکسی اس چینی ها از 480 تا 520 530!
گالاکسی اس کرهای و ویتنامی 530 تا 560!
گالاکسی اس ال نمیدونم ساخت کجا هست قیمت 425 تا 440!

البته این قیمت های ارومیه هست!

samira_googleOne
19-06-2011, 09:19
دقیقاً مشکلی که من دارم و چند روزه کسی جواب نمیده:

SAMSUNG GALAXY S i9000
یا
HTC DESIRE HD

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:
اینجا کامل بررسی کرده

---------- Post added at 10:18 AM ---------- Previous post was at 10:17 AM ----------

من بین خرید sensation و galaxy s ii موندم. و چند تا سوال هم دارم.
1. همه آندرویید ها فارسی رو ساپورت می کنند؟ با گچپژ؟ بعد این طور که متوجه شدم گالاکسی خودش داره و سنسیشن نه؛ درسته؟
2. برای اجرای برنامه ها باید با گوشی کاری بکنیم یا فقط برنامه ها کرک می شن؟
4. عمر کدومشون بیشتره؟ کدوم زود تر خراب می شه؟
5. هر کدوم ماله چه کشوریه؟
6. من تنها برتریی که دیدم سنسیشن نصبت به گالاکسی داشت رزولوشن صفحه و رابط کاربریش بود؛ چیز دیگری هم هست؟
7. یه جا خوندم یکیشون تاچش مشکل داره و لی یادم نیست کدومشونه! شما می دونین؟ دقیقا چه مشکلی داره؟
8. این تاچهای خازنی رو نمی شه با ناخون یا قلم استفاده کرد؟ اگه قلم داره، قیمتش چنده؟
9. جفتشون الآن تو ایران هستن با گارانتی؟ چه قیمتی؟ گارانتی کدومشون بهتره؟
10. کدومشون htmi داره؟ جفتشون به تلویزیون وصل می شن؟
می دونم زیاده ولی خواهشا جواب بدین.

جواب سئوالات تو ایت بررسی کامل داده شده

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

سلام دوستان
حالا موندم
یه راهنمایی بکنید
دیگه sensation htc اومده desire قدیمی رفته

p30worldapm
19-06-2011, 12:44
جواب سئوالات تو ایت بررسی کامل داده شده

هیچ کدومش تو این بررسی نبود!

mojtaba007
20-06-2011, 15:27
از اسم تاپیک معلومه
من این گوشی را گرفتم و خیلی مبتدی هستم در باره موبایل های اندروید
چه کارهایی انجام بدیم تا لذت بیشتری از این موبایل ببریم
رام برنامه لاگ فیس و غیره؟

کلا یه ادم مبتدی که تازه موبایل رو گرفته اولین کارهایی که باید بکنه چیه

این تاپیک و بکنیم یه مرجع خوب برای اطلاع رسانی

h!tman
20-06-2011, 15:37
شما یک دونه پک نرم افزاری اندروید بخر فکر کنم 8دی وی دی 12تومن باشه
نکته خاصیم نداره برای چک هم یک کدی داشت :-؟
#*0#* رو شماره گیری کنید. موارد تست (به ترتیب از چپ به راست ) : - رنگ قرمز صفحه نمایش - رنگ سبز صفحه نمایش - رنگ آبی صفحه نمایش - صدای بلندگوی مکالمه - ویبره - کم و زیاد کردن نور صفحه نمایش - دوربین اصلی - سنسورها - تاچ صفحه - حالت Sleep گوشی - بلندگوی گوشی - دکمه های Menu و Back - دوربین جلو

البته دقیقا یادم نیست جواب میداد یا میده:دی
و نکته بعدی این که سعی کنید از خود کامتل یا مغاره سامسونگ بگیرید
چون اگر مبتدی هستید علائدینی ها فقط و فقط پول میگیرند
مثلا مایگند 20تومن گوشی ساین کنیم نمیدونم 50تومن نرم افزار بریزیم (حالا خوبه جاوا هم میریزن) و ریزه ریزه ازتون پول میگیرن

mojtaba007
20-06-2011, 19:24
منظورم چه برنامه هایی چه رامی و ...
شما خودت گوشی رو بگیری اولین کارهایی که میکنی چیه
ایا رووت میکنی؟
رام و عوض میکنی؟

momo8182
20-06-2011, 22:18
سلام با توجه به قیمت روز بهترین گوشی اندروئیدی تا 400 تومان چی هست فک کنم تو این حدود فقط x10 و desire باشه اما من قیمت دقیق desire رو ندارم فم منم 420 30 باشه اما واقعا یه نظری فنی در این حدود قیمت چیه؟؟

hasanmotori
20-06-2011, 22:27
سلام با توجه به قیمت روز بهترین گوشی اندروئیدی تا 400 تومان چی هست فک کنم تو این حدود فقط x10 و desire باشه اما من قیمت دقیق desire رو ندارم فم منم 420 30 باشه اما واقعا یه نظری فنی در این حدود قیمت چیه؟؟

بهترین انتخاب تا 400 تومن گلکسی اس اله

tanatos
20-06-2011, 23:43
خوب با قیمت بالای گالکسی اس2 و قیمت نامتعادل و عجیب و غریب آرک فکر میکنید چه گوشیهایی هنوز تو میدون رقابت باقی موندن؟
حتما X10 و I9000 هنوز هم بین طرفدارای این گوشیها اختلاف نظر وجود داره با اینکه این برندها هردوشون گوشیهای جدیدتر و بهتری عرضه کردند!
البته فکر میکنم یه 100 تومنی بینشون اختلاف قیمت وجود داره، ولی با این حال میخوام بدونم بقیه در مورد این انتخابها چه نظری دارند؟

fire159
21-06-2011, 08:10
تو این رنج قیمت دیفای رودست نداره

tanatos
21-06-2011, 12:43
خوب با قیمت بالای گالکسی اس2 و قیمت نامتعادل و عجیب و غریب آرک فکر میکنید چه گوشیهایی هنوز تو میدون رقابت باقی موندن؟
حتما X10 و I9000 هنوز هم بین طرفدارای این گوشیها اختلاف نظر وجود داره با اینکه این برندها هردوشون گوشیهای جدیدتر و بهتری عرضه کردند!
البته فکر میکنم یه 100 تومنی بینشون اختلاف قیمت وجود داره، ولی با این حال میخوام بدونم بقیه در مورد این انتخابها چه نظری دارند؟
چقدر نظر واقعا!!:13:

*hamedkhatar*
21-06-2011, 14:30
سلام
منم چند هفته پیش این گوشی رو گرفتم دقیقا همین سوال ها تو ذهنم بود
من برای خریدش کاری ندارم بعد از خرید:
اولین کاری که میکنی یه دو روز همینطوری عادی باهاش کار کن که ببینی باطریش چطوریه و چقدر جواب میده
چون من وقتی گوشی رو گرفتم اولین کار این بود که یه رام روش نصب کردم هی باطری زود به زود خالی میشد بعد هی مونده بودم به خاطر رام هست یا گوشی مشکل داره ( این فقط یه پیشنهاد بود زیاد مهم نیست )

بعد از این یه رام برای گوشیت نصب کن که میتونی به لینک زیر بری

و رام 2.3.3 jpjv6 نصب کنی که فارسی رو کامل ساپورت میکنه و خیلی خوبه
و یا Official Gingerbread 2.3.4 XXJVP رو نصب کنی که جدید تر هست ولی با فارسی به مشکل میخوری ولی خوب با فارسی ساز مشکلت حل میشه
تصمیم با خودت

روت هم که خیلی جاها بهش برخورد میکنی زیاد مهم نیست من خودم روت نکردم مشکلی هم نداشتم (روت برای دسترسی به فایلهای سیستمی گوشی به درد میخوره و یه سری برنامه های خاص به روت نیاز دارند که تعدادشون خیلی کمه )

بعد هم میتونی مثل دوستان 8 تا دی وی دی برنامه براش بخری یا مثل من میتونی چند گیگ از اینترنت به صورت پک دانلود کنی و حالش رو ببری
فقط دقت کن زیاد برنامه بیخودی نصب نکنی چون باطری رو شدید میخوره و مشکل باطری من هم همین بود دقیقا که حدود 300 تا برنامه روش نصب کرده بودم

البته بهترین کار اینه که خودت به مارکت گوگل با گوشی وصل بشی و برنامه های Free رو دانلود کنی که خیلی حال میده یا دونه ای برنامه های مورد نیاز رو از انجمن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا سایتهای خارجی با توجه به نیازت دانلود کنی

یکم مثل من کنجکاو باشی و تو نت زیاد در موردش سرچ کنی یه هفته ای همه چی دستت میاد

موفق باشید

h!tman
21-06-2011, 14:48
منظورم چه برنامه هایی چه رامی و ...
شما خودت گوشی رو بگیری اولین کارهایی که میکنی چیه
ایا رووت میکنی؟
رام و عوض میکنی؟

کارت زیاد به روت نمیفته
رام هم دوستمون گفتند
اگه رم گوشیو میگید که نه :دی یک دونه 32 بسشه :))
اولین روز اصولا روش ویدئو میریزم چون کیفیت تصویر توپی داره و جای شما بود کلی ویدئو اچ دی دانلود میکردم تا رو ال سی دیش کیف کنم
بعد یک 7-8تا دی وی دی نرم افزارو بشین پیدا کن چیا بدردت میخوره نصب کن
البته خوب باطری خور زیادی داره که از نظر شخصی من زیاد مهم نیست
کلی بازی هم هست برای آندروید و خود اندروید مارکت هم کلی خرت و پرت داره
گوشیو تا میتونی ازش کار بکش:دی

sAeEd_kHaAn
21-06-2011, 17:23
قیمت امروز

htc Sensation = 795
1میلیون= galaxy s2

*hamedkhatar*
21-06-2011, 18:09
در تکمیل صحبت دوستمون که صحبت از فیلم شد اولا که شدیدا تایید میشه دوما چیز پی ان اگه نداری بگیر و روش ست کن و با نرم افزار TubeMate هی از یوتیوب کلیپ با هر کیفیتی که دوست داشتی دانلود کن بعد سر فرصت از تو گالری نگاهشون کن
جدا خوبی اندروید اینه که همه برنامه ها با هم ارتباط دارند عمرا iOS بتونه اینطوری از یوتیوب کلیپ بگیره
درضمن نگید iOS حالیت نیست من خودم iPad دارم
ممنون

Kid A
21-06-2011, 19:07
از موبایل بکاپ نباید بگیریم قبل از عوض کردن رام؟ گارانتی یهو نپره.
با گارانتی به نظرت بهتره یا بدون گارانتی؟ پول اضافه ای که خرج گارانتی می کنی ارزششو داره؟
با 300 تا برنامه ای که نصب کرده بودی با کار سنگین چقدر طول می کشید باتری تموم شه؟
مرسی تاپیک :11:. من که هنوز نگرفتم گوشیو ولی همین سوالا تو ذهنم بود.
این لینک هم خوبه توضیحای کاملی داره واسه اندروید:

.:PAR3A:.
21-06-2011, 20:06
جااااااااااان؟؟؟ گلکسی اس 2 رو من قیمت دارم 905 تومن :دی

sAeEd_kHaAn
22-06-2011, 08:59
جااااااااااان؟؟؟ گلکسی اس 2 رو من قیمت دارم 905 تومن :دی

اینا قیمت گوشی شاپه پارسا بازار قیمتا پایینتره عزیز قیمت سنسیشن بازار رو نداری ؟

*hamedkhatar*
22-06-2011, 09:46
از موبایل بکاپ نباید بگیریم قبل از عوض کردن رام؟ گارانتی یهو نپره.
با گارانتی به نظرت بهتره یا بدون گارانتی؟ پول اضافه ای که خرج گارانتی می کنی ارزششو داره؟
با 300 تا برنامه ای که نصب کرده بودی با کار سنگین چقدر طول می کشید باتری تموم شه؟
مرسی تاپیک :11:. من که هنوز نگرفتم گوشیو ولی همین سوالا تو ذهنم بود.
این لینک هم خوبه توضیحای کاملی داره واسه اندروید:

سلام
خوب اگه اطلاعات مهمی دارید چرا باید بک آپ بگیرید
در مورد گارانتی من اطلاع ندارم خودمم بدون گارانتی گرفتم
برنامه که زیاد ریخته بودم صبح تا ظهر باتری گوشی خالی میشد ولی وقتی که فرمتش کردم و دوباره فقط برنامه های لازم رو نصب کردم دیگه روزی یکبار شارژ میکنم

22-06-2011, 10:14
سنسیشن همین حدودائه... نهایتا 10 تومن پایین تر ;)

Pedram_mrn
22-06-2011, 10:39
چقدر نظر واقعا!!:13:

بین X10 , I9000 معلومه خوب کدوم بهتره هیچیه X10 به I9000 نمیرسه

MusicManiac
22-06-2011, 11:03
از اونجاییکه من خودم هم حدود یک ماهه این گوشی رو گرفتم و از همون روز اول روزانه 20 30 تا برنامه میریزم روش و پاک میکنم به نظرم خیلی خوب میشه اگه یه تاپیک باشه که بچه‌ها بیان بهترین برنامه ها و بازیهایی رو که روی گوشیشون هست اسم ببرن و معرفی کنن تا بقیه هم استفاده کنم.
بهترین برنامه ها و بازیهایی که من تا الآن پیدا کردم ایناست:

برنامه ها:

PowerAMP: چون خیلی اهل گوش کردن به موزیکم انواع و اقسام موزیک پلیرها رو امتحان کردم و بین همشون این یکی از لحاظ کیفیت پخشش و امکاناتش از همه بهتر بود. فقط باید اکولیزرهاش رو تنظیم کنید و بهترین صدای خروجی رو ازش بگیرید.

ColorDict و SeederDict: بهترین دیکشنری‌های اندروید از نظر من. دقیقاً مثل دیکشنری بابیلون هستند. انواع و اقسام گلاسوری های فارسی و انگلیسی و زبان‌های دیگه هم به وفور براشون ساخته شده. مثل گلاسوری لانگمن یا کمبریج که بصورت آفلاین با صدای واقعی انسان با دو لهجه بریتیش و امریکن کلمات رو تلفظ میکنه (امکانی که در بابیلون وجود نداره)

Poem Time: با این نرم افزار فوق العاده شما دیوان تمام شعرای فارسی زبان رو در جیبتون دارید.

Aldiko eBook: این نرم افزار باید بطور پیش فرض روی گوشیتون باشه. حالا تنها کاری که باید بکنید اینه که از نت کتایهای با فرمت EPUB را دانلود کنید و بریزید درون فولدر این نرم افزار در مموری گوشیتون تا یک کتابخانه کامل و فوق العاده داشته باشید. بهترین منبع کتابهای فارسی سایت موبایلستانه که من تا الآن بیشتر از 100 تا رمان فارسی ازش دانلود کردم.

PowerMax: تا قبل از نصب این نرم افزار باطری من نهایتاً روزی یکبار باید شارژ میشد. از وقتی اینو نصب کردم دو یا سه روزی یکبار باطری رو شارژ میکنم. بین تمام کارهایی که بچه ها برای دوام بیشتر باطری توصیه میکنند نصب این برنامه از همه موثرتر بود.

Widget Locker: با این نرم افزار میتونید لاک اسکرین گوشیتون (زشترین لاک اسکرینیه که من تا بحال دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به هر شکلی که خواستید عوض کنید.

بحث بازی بیشتر سلیقه ایه و نمیشه دقیقاً گفت که چه بازی‌هایی از همه بهترن. من با این چند تا خیلی حال میکنم:
Can Knockdown 2
Air Attack HD
Plants vs. Zombies
They Need To Be Fed
Angry Birds Rio
Glow Hocky
Hyper Jump
Solitaire Mega Pack
Dead Runner
NFS Shift
Cut The Rope
Teeter
Doodle Jump
Robo Defense
Fruit Ninja
Pachee Gold

چقدر حرف زدم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba007
22-06-2011, 13:34
بک اپ چه طوری میگیرند؟
که دیتاهای بازی ها و پیامک ها و ادرس تلفن ها و برنامه های ریخته شده حفظ بشه

راستی موبایل قبلی من jet سامسونگ بود از شماره هام و پیامک هام بک اپ گرفتم فرمتشون nef. بود
الان چه جوری به این گوشیم منتقل کنم

در ضمن من زنگ هشداری تو این گوشی پیدا نمیکنم کجا هست؟

و اینکه چه طوری میتونم پیامک نوشتنهامو مثل گوشی های قبلی سامسونگ کنم که مثلا دکمه 6 و 1 رو فشار بدیم حرف ج رو تایپ کنه
کلا خیلی با این حساسیت بالای دکمه هاش مشکل دارم تو این گوشی

tanatos
22-06-2011, 13:54
بعله حق با شماست اما بستگی داره که برای کی مقایسه کنی و طرف چی بخواد
اگه نهایت انتظار یکی از گوشی دیزاین و دوربین گوشی باشه چی؟
فکر میکنی با این تفاصیر کسی x10 رو میزاره و صد بالاتر بابت i9000 میده؟

mojtaba007
22-06-2011, 14:46
Aldiko eBook: این نرم افزار باید بطور پیش فرض روی گوشیتون باشه. حالا تنها کاری که باید بکنید اینه که از نت کتایهای با فرمت EPUB را دانلود کنید و بریزید درون فولدر این نرم افزار در مموری گوشیتون تا یک کتابخانه کامل و فوق العاده داشته باشید. بهترین منبع کتابهای فارسی سایت موبایلستانه که من تا الآن بیشتر از 100 تا رمان فارسی ازش دانلود کردم.
میشه لینکشو بدی تا من هم پیدا کنم
هر چی گشتم ندیدم

MusicManiac
22-06-2011, 15:30
میشه لینکشو بدی تا من هم پیدا کنم
هر چی گشتم ندیدم
لینک نرم افزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک رمان های فارسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد زنگ هشدار هم این مسیر رو برو:
زنگ تلفن: Settings---Sound---Voice call ringtone
زنگ اس ام اس: Settings---Sound---Notification ringtone

mojtaba007
22-06-2011, 16:03
در مورد زنگ هشدار هم این مسیر رو برو:
زنگ تلفن: Settings---Sound---Voice call ringtone
زنگ اس ام اس: Settings---Sound---Notification ringtone

MusicManiac
22-06-2011, 16:22
اپلیکیشن Clock را باز کن. حالا تب Alarm را انتخاب کن. بعد هم با Create Alarm یه آلارم جدید بساز و ساعت و بقیه موارد را تنظیم کن و سیوش کن.

Kid A
22-06-2011, 18:56
یه سوال دیگه
بین مدل چینی و کره ای و ویتنامیش فرقی هست؟ می ارزه 20-30 تومن اضافه بدیم پاش؟! (می دونی من دوست دارم هر چیزیو به کمترین قیمت ممکن بخرم. :31:)
واسه شما که موسیقی زیاد گوش می کنی فک کنم برنامه ی voodoo sound خوب باشه. کیفیت صدای گوشیو خیلی بالا می بره. یه سرچ بزنی سریع فایل دانلودش پیدا می شه.:8:

mojtaba007
25-06-2011, 22:31
بهترین و قوی ترین پلیر که همه فرمت ها رو رون اجرا کنه و زیر نویس فارسی رو هم پشتیبانی کنه چیه

sadeghbb
25-06-2011, 22:40
دوستان چطوری میشه تو ویندوز ایکس پی نصبش کرد!

من کابلش رو بهش وصل میکنم میزنم به پی سی نمیشناسه گوشی رو ! البته یو اس بی رو حس میکنه!

باید چه نرم افزاری نصب کنم!؟

Zalamen
25-06-2011, 23:56
بعله حق با شماست اما بستگی داره که برای کی مقایسه کنی و طرف چی بخواد
اگه نهایت انتظار یکی از گوشی دیزاین و دوربین گوشی باشه چی؟
فکر میکنی با این تفاصیر کسی x10 رو میزاره و صد بالاتر بابت i9000 میده؟

اگه یک دفعه چشمش به صفحه ی Galaxy S بخوره چرا این پول رو نده؟:31:

Zalamen
26-06-2011, 00:01
بهترین و قوی ترین پلیر که همه فرمت ها رو رون اجرا کنه و زیر نویس فارسی رو هم پشتیبانی کنه چیه

دوست عزیز بین موبایل های تک هسته ای پخش کننده ی سری Galaxy بهترینه.زیرنویس فارسی نرم افزاری ندیدم.

tanatos
26-06-2011, 12:51
ببین در اینکه گالکسی از X10 سرتره که شکی نیست!
اما همه چیز به نیاز فرد و انتظاراتش برمیگرده!
مزایا و معایب از دید افراد مختلف متفاوته؛ مثلا ممکنه صفحه ی نمایش برای خیلیها یکی از اولویتها باشه ولی همین گزینه برای یه سریه دیگه مزیت بالایی محسوب نشه و دیزاین رو بهش ترجیح بدن! بیشتر خریداران غیر حرفه ای موبایل به تنها چیزی که فکر میکنند اسم برند، دیزاین، دوربین و قیمت اونه و بس!

yoosef_st
26-06-2011, 15:26
سلام.
قصد خرید گوشی آندروییدی برای برادرم رو دارم.
بودجه حدود 400 تومن
بین GSL و X10 مردد موندم.
نمیدونم کدوم بهتره.
از یه طرف سونی اریکسون پشتیبانی آنچنان درست و درمونی نداره
از یه طرف میگن GSL گوشی خوبی نیست ظاهرا و...

tanatos
26-06-2011, 22:44
اینکه سونی پشتیبانی درست و حسابیی نداره ما روزهای اول عرضه ی گوشیه نه واسه ی الان که n تا گوشی بعد از X10 ریلیز شده!
در مورد این گوشی هم آخرین آبدیتش قراره به زودی عرضه بشه!
همه ی چیزهایی رو هم که توش شک و شبهه بوده گفته شده نظیر اینکه قرار نیست با نسخه ی جدید مولتی تاچ بشه و همون دوال تاچ خواهد موند!
اینم از این!
اما در مورد اینکه بین این گوشی GSL کدومشون بهترند باز هم حرفم رو تکرار میکنم که گوشی رو باید بر حسب نیازتون بخرید!
اگه یه گوشی با دیزاین خوب، رابط کاربری اختصاصی و دوربین بهتر میخواید قطعا X10 گوشیه بهتریه!

yoosef_st
27-06-2011, 00:21
اینکه سونی پشتیبانی درست و حسابیی نداره ما روزهای اول عرضه ی گوشیه نه واسه ی الان که n تا گوشی بعد از X10 ریلیز شده!
در مورد این گوشی هم آخرین آبدیتش قراره به زودی عرضه بشه!
همه ی چیزهایی رو هم که توش شک و شبهه بوده گفته شده نظیر اینکه قرار نیست با نسخه ی جدید مولتی تاچ بشه و همون دوال تاچ خواهد موند!
اینم از این!
اما در مورد اینکه بین این گوشی GSL کدومشون بهترند باز هم حرفم رو تکرار میکنم که گوشی رو باید بر حسب نیازتون بخرید!
اگه یه گوشی با دیزاین خوب، رابط کاربری اختصاصی و دوربین بهتر میخواید قطعا X10 گوشیه بهتریه!
یعنی شما میگی دوربین X10 خیلی از SL بهتره؟
حالا فلاش رو که کنار بذاریم، کیفیت بهتری توی فیلم و غیره داره؟
بعد هم خب به جز دوربین خیلی چیزای دیگه هست. توی اونا کدوم بهتره؟
GPS نرمافزار، بازی، رابط کاربری، CPU و GPU که توی این مورد من اصلا نتونستم هنوز چیزی پیدا کنم که مال کدوم بهتره و خیلی هم برام مهمه...

27-06-2011, 01:16
دوربین ایکس 10 خوب به نسبت بقیه 8 ها خوب نیس ، ولی بازم خوبه... من دوربین درست درمونی ندارم ، با ایکس 10 عکس می گیرم...
ایکس 10 گوشی فوق العاده ایه... به نظرم از گلکسی اس ال سرتره ;) ولی رم اس ال بیشتره که باعث میشه اگه چند تا برنامه سنگین رو اجرا کنین لگ نداشته باشه... الان توی 2.1 توی ایکس 10 تا وقتی که کار سنگین نکنین هیچ لگی حس نمی شه (1 ماه اول که گوشیو گرفته بودم الکی لگ داشت الان نه :18:)... مخصوصا 2.3 هم که واسش بیاد اصلا هیچی حس نمی کنین :دی

SAMCRO
27-06-2011, 02:42
مخصوصا 2.3 هم که واسش بیاد اصلا هیچی حس نمی کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی دیگه کار نمی کنه ؟ :دي

Kid A
28-06-2011, 18:30
[QUOTE=Kid A;6201769]یه سوال دیگه
بین مدل چینی و کره ای و ویتنامیش فرقی هست؟ می ارزه 20-30 تومن اضافه بدیم پاش؟! (می دونی من دوست دارم هر چیزیو به کمترین قیمت ممکن بخرم. :31:)

مرسی دوستان یکی به این جواب می ده؟

NIMA.GNI
01-07-2011, 08:43
سلام!!!
بچه ها بین x10 و سامسونگ جیو کدوم بهتره بگیرم؟

M A M M U T
01-07-2011, 18:44
[QUOTE=Kid A;6201769]یه سوال دیگه

مرسی دوستان یکی به این جواب می ده؟
تفاوتی نیست ولی می ارزه....

sadeghbb
01-07-2011, 20:38
دوستان راهی برا اجرا زیرنویس نیست تو گوشی؟!

MOHAMMAD2010
01-07-2011, 21:30

دوستان راهی برا اجرا زیرنویس نیست تو گوشی؟!

از نرم افزار RockPlayer استفاده کنین
در ضمن پلیر پیش فرض گالکسی هم زیرنویس فارسی رو میاره فقط باید فرمتشو به uft-8 تغییر بدین

sadeghbb
01-07-2011, 22:03
راک رو نصب کردم ولی انگاری لگ داره برا پخش!

من هنوز رام جدید روش نریختم همونی که روش بوده هست...

میشه بیشتر راهنمایی کنید چطوری زیرنویس با فرمت sub رو به همون چیزی که میگید تبدیل کنم و اجرا بشه هماهنگ با فیلم؟!

تشکر..

MOHAMMAD2010
02-07-2011, 13:35
راک رو نصب کردم ولی انگاری لگ داره برا پخش!

من هنوز رام جدید روش نریختم همونی که روش بوده هست...

میشه بیشتر راهنمایی کنید چطوری زیرنویس با فرمت sub رو به همون چیزی که میگید تبدیل کنم و اجرا بشه هماهنگ با فیلم؟!

تشکر..

اتفاقا راک پلیر از خیلی پلیر ها بهتره و خیلی نرمو روون فیلمو پخش میکنه ( شاید رامت قدیمیه که لگ داره )
برای زیرنویس هم فقط فرمت srt رو پشتیبانی میکنه
برای اون کاری هم که گفتم زیرنویس با پسوند srt با نرم افزار notepad ویندوز باز میکنی از منوی file گزینه save as رو میزنی اونجایی که نوشته encoding رو به uft-8 تغییر میدی و بعد save میکنی بعد اسم این فایل زینویس رو با اسم فیلم یکی میکنی و میریزی تو یه پوشه
تمام

PersiAndroid
06-07-2011, 15:52
خب x10 رو كه نبايد با جيو مقايسه كرد معلومه كه x10 بهتره ولي جيو براي بودجه ي كم بهترين پيشنهاده
x10 و گالكسي اس ال تقريبا تو يك رنج هستن كه به نظرم اگه بتونين گالكسي اس 9000 بگيرين خيلي خيلي بهتره و ديگه ميفهمين چي خريدين

hamed malekpour
06-07-2011, 17:47
مقاوم ترین گوشی آندروید تا 550هزار تومان کدوم گوشییه؟

amirrezan95
06-07-2011, 21:16
مقاوم ترین گوشی آندروید تا 550هزار تومان کدوم گوشییه؟

موتورلا دفی فکر کنم مقاومترین باشه :

iran79
11-07-2011, 22:28
دورود

دوستان من نمی دونستم سوالم رو کجا مطرح کنم واسه همین اینجا پرسیدم:
می خواستم بدونم کدوم نسخه اندروید از همه بهتره(Eclair یا Froyo یا هرچی هست)؟

میشه کامل توضیخ بدید؟ ممنون میشم

tanatos
12-07-2011, 21:20
دوست من سوال شما ارتباطی به این تاپیک نداره؛ میتونید سوالتون رو اینجا مطرح کنید.

aminkhoob
13-07-2011, 06:48
سلام
ازنظر شما وجود آندریود در wild fire با 528 مگاهرتز سرعت پردازنده ،باعث میشه که از trophy که ویندوز موبایل داره اما پردازنده ی اون هزار مگا هرتزه بهتر باشه؟
اما قیمت این دو تفاوت چندانی نداره

iLive
13-07-2011, 13:23
سلام
ازنظر شما وجود آندریود در wild fire با 528 مگاهرتز سرعت پردازنده ،باعث میشه که از trophy که ویندوز موبایل داره اما پردازنده ی اون هزار مگا هرتزه بهتر باشه؟
اما قیمت این دو تفاوت چندانی نداره

نه! برعکس، اندروید روی CPU یه مگاهرتزی هم بعضی جاها لگ میزنه! در حالیکه ویندوز فون به خاطر اینکه مایکروسافت برای همه گوشی هاش از لحاظ سخت افزاری یه استاندارد در نظر گرفته (نوع cpu، مقدار رم و ...) روی همه گوشی ها به صورت روون و لذت بخش کار میکنه.
در ضمن trophy هم صفحه نمایش بزرگتری داره هم رزولوشن صفحش بیشتره هم hd فیلم میگیره هم 16 گیگ حافظه داخلی داره!
آخرای امسال آپدیت mango هم میاد برای ویندوز فون که یه سری قابلیت های به درد بخور هم بهش اضافه میشه.

sAeEd_kHaAn
14-07-2011, 10:23
بچه ها nexus 1 هم خوب افت کرده 360 تومنه الان درسته قدیمی حساب میشه اما گوشی قوی هست هنوزم cpu 1 و ram 512 پشتیبانی گوگل هم که ازش قوی هست فقط تا کی اپدیت بشه معلوم نیست تو این رنج galaxy ace هست که ضعیفتر هست نسبت به nexus 1

rahimism
14-07-2011, 12:01
سلام دوستان

میخوام یه دیزایر اس بخرم ولی تنها چیزی که دو دلم کرده باطریش هست. بعضی از دوستان میگن باطریش خیلی کم نگه میداره. این درسته؟ مثلا نسبت به گالاکسی اس یا گالاکسی ایس چقدر باطریش ضعیفتره؟

ممنون

yoosef_st
15-07-2011, 12:51
بچه ها به نظرتون بین Nexus S با Galaxy S کدوم بهتره؟
من برام فلش دوربین مهمه. اما از اون مهمتر پشتیبانی هست و اینکه دولوپرها و بازی سازها گوشی رو دوست داشته باشن.
تا دیروز در فکر GS بودم، اما الان فکر کنم با نکسوس تو یه رنج قیمت هستن و اگه هـک ها و بقیه برنامه های اورکلاک و غیره که برای GS هست برای نکسوس هم باشه خب خیلی عالیه.
نظر شما چیه؟
نکسوس به دردم میخوره؟ نسبت به گلکسی ترجیح داره خریدش؟

vahidhgh
15-07-2011, 13:05
من برام فلش دوربین مهمه. اما از اون مهمتر پشتیبانی هست و اینکه دولوپرها و بازی سازها گوشی رو دوست داشته باشن.
تا دیروز در فکر GS بودم، اما الان فکر کنم با نکسوس تو یه رنج قیمت هستن و اگه هـک ها و بقیه برنامه های اورکلاک و غیره که برای GS هست برای نکسوس هم باشه خب خیلی عالیه.
نظر شما چیه؟

به نظرم گالاکسی بگیر هم رو بورس تره هم هرجا بری آپدیتش هست
گالکسی گوشی منتخب سال 2010 2011 اروپا بوده
حتما مزیتهاش بیشتره

tanatos
15-07-2011, 14:59
نظر من هم روی گالکسی اسه، نکسوس سامسونگی گوگل کلا گوشی خوبی نبوده و نیست!

hamed69it
16-07-2011, 12:54
من می خواهم یه گوشی تحت آندروید با سقف 300 تومان بخرم به نظر شما چی بگیرم؟

NIMA.GNI
16-07-2011, 20:55
من می خواهم یه گوشی تحت آندروید با سقف 300 تومان بخرم به نظر شما چی بگیرم؟

سامسونگ جیو با قیمت 255 ت عالیه و بهتر از اون گلکسی ace با قیمت 330 ت دیگه حرف نداره

hamed69it
16-07-2011, 21:44
سامسونگ جیو با قیمت 255 ت عالیه و بهتر از اون گلکسی ace با قیمت 330 ت دیگه حرف نداره
بین گوشی های زیر کدام بهتره:
LG OPTIMUS ONE
LG OPTIMUS CHIC
SAMSUNG GALAXY GIO
SAMSUNG GALAXY ACE
SAMSUNG GALAXY FIT
خودم بین galaxy ace و galaxy gio شک دارم کدام را بخرم.
شما که ساکن اصفهان هستید میشه بگید از کجا گوشی بخرم بهتره؟

yoosef_st
17-07-2011, 14:15
نظر شما چیه؟

نظرات بقیه دوستان چیه؟

amir200812
17-07-2011, 14:25
نظرات بقیه دوستان چیه؟

عزیز اگه نکسوس اس و گلاکسی اس هم قیمت باشن، حتی نکسوس 50 60 تومن ارزون تر باشه، من نمیخرمش!
اما دلیل:

1: گلاکسی سبکتر و نازکتر هست!
2:نکسوس از مموری کارت پشتیبانی نمیکنه!
3: ورژن بلوتوث نکسوس v2.1 هست در حالی که گلاکسی v3 هست که چند برابر سریعتره!
4:فیلم برداریش در مقابل گلاکسی خیلی ضعیف هست! (نکسوس حدود 2.5 برابر ابعاد فیلم برداریش کمتر هست)
5:رادیو نداره!
6: در نکسوس از شیشه ضد خش Gorilla Glass خبری نیست!

NIMA.GNI
18-07-2011, 09:13
LG OPTIMUS ONE
LG OPTIMUS CHIC
SAMSUNG GALAXY GIO
SAMSUNG GALAXY ACE
SAMSUNG GALAXY FIT

ببخشید دیر شد
قید ال جی هارو که بزن نسبت به قیمتی که دارند ارزش خرید ندارن نقطه ضعف هایی مثل رزرلوشن پایین، تعداد رنگ صفحه نمایش 256هزار و سرعت پردازنده ی 600mhz همگی دست در دست هم میدن تا نرم افزارها و برنامه های با کیفیت رو گوشیتون اجرا نشه!!! اگرچه نسخه 2.3 اندروید رو ساپورت میکنه اما خوب با این مشخصات فایده ای نداره!!!
قید سامسونگ fit هم بزنین چون دقیقا مشکلات دو گوشی ال جی رو داره
بین gio و ace باید بگم که ace فقط دوربینش 5 مگا شده و فلش داره صفحه نمایشش هم 3.5 اینچ شده دیگه هیچ فرقی با جیو نداره!!! حالا اگه واسه شما زیبایی و دوربین اولویت داره ace رو بخرین ولی اگه مهم نیست پولتونو تو چاه نریزین جیو با همون امکانات در خدمت شماست من خودم جیو رو ترجیح میدم اگرچه نمی شه با قیافه ace مقایسه اش کرد
من گوشی فروشی خوب تو اصفهان پیدا نکردم که منصف باشه همشون قیمت های عجیبی میدن با اختلافای زیاد،اگه شما جای خوبی پیدا کردی منو بی خبر نزار. مرسی

broken-home
18-07-2011, 10:55
ارزونترین اندروییدی که تاچ هم باشه چی هست الان؟ و چند؟

ba maram
18-07-2011, 12:46
LG OPTIMUS ONE
LG OPTIMUS CHIC
SAMSUNG GALAXY GIO
SAMSUNG GALAXY ACE
SAMSUNG GALAXY FIT

اگه تا 390 400 میتونی هزینه کنی دیفای رو از دست نده...از همشون سرتره
میتونی یه سربه تاپیکش بزنی

PersiAndroid
18-07-2011, 12:49
nexos one هم يكي ازبچه ها ميگفت ارزون شده حدود 360-70
اونم اگه با اين قيمت پيدا كني خوبه

NIMA.GNI
18-07-2011, 13:04
ارزونترین اندروییدی که تاچ هم باشه چی هست الان؟ و چند؟

سونی اریکسون شکیرا یا همون Xperia X8 قیمتش هم بین 190 تا 205

hamed69it
18-07-2011, 16:20
ببخشید دیر شد
قید ال جی هارو که بزن نسبت به قیمتی که دارند ارزش خرید ندارن نقطه ضعف هایی مثل رزرلوشن پایین، تعداد رنگ صفحه نمایش 256هزار و سرعت پردازنده ی 600mhz همگی دست در دست هم میدن تا نرم افزارها و برنامه های با کیفیت رو گوشیتون اجرا نشه!!! اگرچه نسخه 2.3 اندروید رو ساپورت میکنه اما خوب با این مشخصات فایده ای نداره!!!
قید سامسونگ fit هم بزنین چون دقیقا مشکلات دو گوشی ال جی رو داره
بین gio و ace باید بگم که ace فقط دوربینش 5 مگا شده و فلش داره صفحه نمایشش هم 3.5 اینچ شده دیگه هیچ فرقی با جیو نداره!!! حالا اگه واسه شما زیبایی و دوربین اولویت داره ace رو بخرین ولی اگه مهم نیست پولتونو تو چاه نریزین جیو با همون امکانات در خدمت شماست من خودم جیو رو ترجیح میدم اگرچه نمی شه با قیافه ace مقایسه اش کرد
من گوشی فروشی خوب تو اصفهان پیدا نکردم که منصف باشه همشون قیمت های عجیبی میدن با اختلافای زیاد،اگه شما جای خوبی پیدا کردی منو بی خبر نزار. مرسی

اگه galaxy gio بگیرم می توانم به آندروید 2.3 ارتقاش بدم؟

NIMA.GNI
18-07-2011, 17:27
اگه galaxy gio بگیرم می توانم به آندروید 2.3 ارتقاش بدم؟

بله البته در حال حاضر نسخه ی فارسی نیومده

aliboyyyyyyyyyy
19-07-2011, 03:12
هر چی باشه آندروید سر تره :5:

h_nejatish
19-07-2011, 18:26
من گوشیه اندروید خوب حد اکثر زیر 350 هزار تومن می خوام می شه کمکم کنید:31:

raminmousavi
19-07-2011, 20:48
دوستان galaxy S II رو سه روزه خریدم. دارم میفروشمش. اگه کسی میخوادش بهم بگه.

19-07-2011, 21:09
قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟

raminmousavi
19-07-2011, 21:12
خودم 900 خریدم. برای اسپانیا ساخته شده. یعنی از این گوشیا که برای عربا میسازن و میاد تو ایران نیست.
چند میخای؟

e.khafan!
20-07-2011, 08:18
ba sensation taq mizani ? bedoone saresh ?

sent from my htc sensation z710e

NIMA.GNI
20-07-2011, 08:32

samsung galaxy ace یا samsung gio

sAeEd_kHaAn
20-07-2011, 08:32
دوستان galaxy S II رو سه روزه خریدم. دارم میفروشمش. اگه کسی میخوادش بهم بگه.

چرا میخوای بفروشیشی اونوقت ؟ :31:

aminkhoob
20-07-2011, 08:33
آیا با ارتقا دادن آندرورید2.1 به 2.3 در xperia x10 این گوشی قادر به پشتیبانی از فایل هایی با فرمت DivX و XviD خواهد شد؟ این فرمت ها رو چه فیلمایی دارن؟
اصلا پشتی بانی نکردن از این فرمت ها چه قدر میتونه مشکل ایجاد کنه؟
خلاصه می خواستم بین xperia x10 و galaxy sl یکی رو انتخاب کنم به نظر شما کدوم؟

aminkhoob
20-07-2011, 08:43
به نظر من htc wild fire s از همیه این گزینه ها بهتره
چون ظاهرش فوق العادس و همچنین آندروید 2.3 روشه واز همه مهمتر وجود رابط کاربری htc sense
خوشحال میشم اگه بقیه هم نظرشونو در مورد این گوشی بدن.

hamed999
20-07-2011, 10:24
سلام دوست عزیز فکر نکنم لازم بود یه تاپیک میزدی باید تو تاپیک خودشون میپرسیدی
اما بگذریم همین حالا هم x10 با برنامه های جانبی این فرمت ها رو پخش میکنه اما با اپدیت به 2.3 یکم روانتر میشه پخش فیلم
اما سامسونگه بصورت دیفالت این دو فرمت رو پخش میکنه

h!tman
20-07-2011, 10:40
صد در صد Galaxy Sl
اصلا x10 قابل مقایسه نیست باهاش
صفحه نمایشش که داغونه
سی پی یوش هم نسبت به اون قدیمی تره
کیفیت عکس برداری هم زیاد تفاوتشو حس نمیکنید
کلاGalaxy Sl خیلی قوی تره از ایکس 10و دایویکس هم میخونه

raminmousavi
20-07-2011, 10:40
با HTC Sensation طاق میزنم. کی خریدی؟
من میخوام یه گوشی دیگه بخرم. گوشیم کاملا سالمه و کلی هم برنامه روش نصب کردم همین سه روز

h!tman
20-07-2011, 10:42
3روز پیش 900 ؟ :27::18:

:((
20-07-2011, 12:29
مشکوک میزنیا :31:
من تقریبا سنسیشنمو 20 روز پیش خریدم، ولی چون دوستم هم رفت همینو خرید یه کم دل زده شدم :19: خزش کرد :27:
بگو ببینم طاق میزنی یا نه :5:

hamed1297
20-07-2011, 13:53
با نرم افزار هر فرمتی خونده میشه.ربطی به گوشی نداره.

sAeEd_kHaAn
20-07-2011, 17:27
htc nexus one
cpu 1
ram 512
display : amoled 3.7"
camera 5+flash
android 2.3.4
360 toman

تو این رنج قویترین گوشی بازاره بدون شک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raminmousavi
20-07-2011, 20:12
خوب الان شده 4 روز :D گفتم که من ظاهر لانچر برام مهم هست. سامسونگ از نظر لانچر بنظر من جالب نیست. واسه همین دلمو زده. تاق میزنم اما صد سرش میگیرم. چون واقعا صد در صد سامسونگ از نظر سخت افزار بالاتر هست

leon2009
21-07-2011, 08:47
هزاردرصدsl بهتره

NIMA.GNI
21-07-2011, 15:33
به نظر من htc wild fire s از همیه این گزینه ها بهتره
چون ظاهرش فوق العادس و همچنین آندروید 2.3 روشه واز همه مهمتر وجود رابط کاربری htc sense
خوشحال میشم اگه بقیه هم نظرشونو در مورد این گوشی بدن.

دیوونه ی ظاهر این گوشی شدم لا مسب htc واقعا تو طراحی گوشی هاش محشره
واقعا گوشیه خوبیه اما یکم سی پی یوش پایینه، واقعا الان بین سامسونگ ace و htc wildfire s دو دل شدم
بچه هایی که این گوشی ها رو باهاش کار کردن میشه بگین کدوم بهتره؟
آقا میدونم دوربین htc ضعیف تره من واسم دوربین مهم نیست

NIMA.GNI
21-07-2011, 15:42
htc nexus one
cpu 1
ram 512
camera 5+flash
android 2.3.4
360 toman

عزیزم این گوشی 400 به بالاست همه جای ایران رو چه حسابی میگی 360 تومنه؟

amirrezan95
21-07-2011, 16:05

قیمتش اومده پایین
بعضی سایتا 375 قیمت گذاشتن ولی تو بازار پایین تر هم پیدا میشه .
تو این قیمت واقعآ عالیه.

momo8182
21-07-2011, 16:12
htc nexus one
cpu 1
ram 512
camera 5+flash
android 2.3.4
360 toman

شما این گوشی رو کجا 350 دیدی؟!!!!!!!!

momo8182
21-07-2011, 16:35
قیمتش اومده پایین
بعضی سایتا 375 قیمت گذاشتن ولی تو بازار پایین تر هم پیدا میشه .
تو این قیمت واقعآ عالیه.
کدوم سایتها 375 گذاشته؟؟
من فکر می کنم اگه حتی 350 باشه x10 خیلی از نکسوس بهتره و تو بازار راحت زیر 400 پیدا می شه

sAeEd_kHaAn
21-07-2011, 16:48

شما اومدی اینجا مشاوره بگیری یا حرف دیگران و رد کنی من رو هوا حرف نزدم خودم شخصا از مغازه قیمت گرفتم یکی هم که داره کمکت میکنی اینجوری برخورد میکنی ؟

شما این گوشی رو کجا 350 دیدی؟!!!!!!!!
اولا من تو پستم زدم 360 ثانیا خودم از مغازه قیمت گرفتم عزیز

کدوم سایتها 375 گذاشته؟؟
من فکر می کنم اگه حتی 350 باشه x10 خیلی از نکسوس بهتره و تو بازار راحت زیر 400 پیدا می شه
میشه بگی غیر از دوربین x10 چه برتری به نکسوس داره ؟

sAeEd_kHaAn
21-07-2011, 17:11
بین ایندوتا همونطور که بچه ها گفتن galaxy sl بهتره ولی انتخاب های بهتری هم داری ( همیشه سعی کن بهترین انتخاب رو در مقابل پول پرداختی داشته باشی )

milad_takjoo
21-07-2011, 18:03
من فکر می کنم اگه حتی 350 باشه x10 خیلی از نکسوس بهتره
اقا تو گوشی نخری بهتره....این دیگه از اون حرفا بود

iman_persian
22-07-2011, 15:26
htc nexus one
cpu 1
ram 512
camera 5+flash
android 2.3.4
360 toman

لطفا آدرس بدین برم بگیرم. پیغام خصوصی:8:

iman_persian
22-07-2011, 15:39
قیمت روز defy توی بازار چنده؟

fire159
23-07-2011, 08:37
قیمت روز defy توی بازار چنده؟
حدودا
390 - 410

iman_persian
23-07-2011, 16:55
defy sakhte kojast?

sAeEd_kHaAn
23-07-2011, 19:50
عزیز من تهران نیستم برو علاالدین فکر کنم همین قیمت گیرت بیاد شایدم کمتر یکی از بچه ها گفت 350 دیده علاالدین

momo8182
23-07-2011, 21:11
اقا تو گوشی نخری بهتره....این دیگه از اون حرفا بود
اولا به اون آقایی که می گه من این قیمت دیدم باید بگم پنجشنبه من علائدین بودم قیمت 380 تا 400 بود ثانیا باید بگم مقایسه این دو گوشی اصلا کار سختی نیست بهتره اگه حرفی می زنیم برای خودمون به عنوان یک جمع مشورتی ارزش قائل شیم ثالثا من نظرم رو گفتم قیمت نکسوس و ایکس 10خیلی به هم نزدیکه و علاوه بر قابلیتهای دوربین فیلم برادری بهتر صفحه نمایش بزرگتر شما یک رم 8 گیگ هم کنارش خواهی داشت این در حالی هست که قول آپدیت 2.3 برای ایکس 10 داده شده

iman_persian
23-07-2011, 22:51
کدامیک را پیشنهاد می کنید؟
htc nexuc one
htc legend
motorola defy

sAeEd_kHaAn
24-07-2011, 08:28
اولا به اون آقایی که می گه من این قیمت دیدم باید بگم پنجشنبه من علائدین بودم قیمت 380 تا 400 بود ثانیا باید بگم مقایسه این دو گوشی اصلا کار سختی نیست بهتره اگه حرفی می زنیم برای خودمون به عنوان یک جمع مشورتی ارزش قائل شیم ثالثا من نظرم رو گفتم قیمت نکسوس و ایکس 10خیلی به هم نزدیکه و علاوه بر قابلیتهای دوربین فیلم برادری بهتر صفحه نمایش بزرگتر شما یک رم 8 گیگ هم کنارش خواهی داشت این در حالی هست که قول آپدیت 2.3 برای ایکس 10 داده شده

شما باید بگردی همه جا این قیمت نیست طبقه های بالای علاالدین گیر میاد عزیز شهرستان که قیمت همه گوشی ها بالاتر از تهرانه خودم 360 قیمت از مغازه گرفتم تهران قطعا ارزونتره
شما میشه این 2تا گوشی رو مقایسه کنی ببینیم چطور اینجوری با قطعیت داری نظر میدی

PersiAndroid
24-07-2011, 12:17
htc nexuc one
htc legend
motorola defy

legend رو كه بيخيال
اگه nexus one رو حدود 350-80 بگيري گزينه ي بهتري از defy هست چون پردازشگر بالاتري داره و خوب ساپورت گوگل رو هم داره ديفاي هم كه پردازشگرش رو ميشه اوركلاك كرد و خوب طراحي و ساخت عالي داره و خب قيمتشم حدود 400 هست البته بوشهر من 380 قيمت دارم

اينجا رو هم ببينين:

Terova
25-07-2011, 13:43
آیا خرید گالکسی تب ارزش داره..؟

این مدلش سیم کارت میخوره..؟ مشکل خاصی نداره..؟ آندورید چند براش اومده..؟

momo8182
25-07-2011, 20:16
شما باید بگردی همه جا این قیمت نیست طبقه های بالای علاالدین گیر میاد عزیز شهرستان که قیمت همه گوشی ها بالاتر از تهرانه خودم 360 قیمت از مغازه گرفتم تهران قطعا ارزونتره
شما میشه این 2تا گوشی رو مقایسه کنی ببینیم چطور اینجوری با قطعیت داری نظر میدی
شما شاید شهرستانتون قیمت گوشی از تهران ارزونتره اما من خونم با علائدین 10 دقیقه فاصله هست و علائدین رو واقعا مثل کف دستم می شناسم اگه این حروفو می زنم واقعا قیمتش همینه در مورد مقایسه هم می شه تا فردا حرف زد که کدوم بهتره من یه سری تفاوتها رو گفتم بیشتر از این می شه مجادله که من این کار رو تو فروم درست نمی دونم این کارا واسه زیر 18 سا له

land-dreams
26-07-2011, 19:36
سلام
دوستان آندروید باز و آندروید دار لطف کنید بگید کدوم گوشی های آندرویدی از فارسی پشتیبانی میکنند؟اصولا آندروید با فارسی مشکلی داره یا نه؟
ببخشید تاپیک جدید زدم،گشتم ولی نه خیلی،جواب کاملی هم پیدا نکردم،نمیدونستم هم باید کجا این سوال رو مطرح کنم؟
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

NIMA.GNI
27-07-2011, 13:10

کدوم شهر زندگی می کنی؟

ntfm2000
27-07-2011, 13:12
سلامم به نظر شما من چه گوشی بخرم ؟

PersiAndroid
27-07-2011, 14:14
آیا خرید گالکسی تب ارزش داره..؟

این مدلش سیم کارت میخوره..؟ مشکل خاصی نداره..؟ آندورید چند براش اومده..؟

مدل p1010 سيم كارت نميخوره
مدل p1000 سيم كارت ميخوره و پيشنهاد ميشه اون رو بخري نه مشكلي نداره و به نظرم تو مدل هاي تبلت هاي 7 اينچي از همه بهتره تا 2.3.3 هم براش اومده و احتمالش هست هاني كامب هم براش بياد

aliboyyyyyyyyyy
28-07-2011, 05:16
htc nexuc one
htc legend
motorola defy

htc nexuc one

موتورالا نگیر که پشیمون میشی :19:

shahabprince
28-07-2011, 23:14
سلام به همه.
من میخام یه گوشی اندروید دار بخرم که بیشتر بازیهای گرافیک بالا و برنامه ها رو اجرا کنه.
نطر خودم هم روی Xperia arc و Xperia Neo هست.
بعضی از دوستام هم گفتن که Galaxy S II بخر چون دو هسته ای هست.
والا من موندم چی بگیرم؟
کمکم کنید
راستی قیمت هم برام مهمه حداکثر تا 500 تومن میتونم بودجه بدم.

P I R A N H A
29-07-2011, 01:47
شما میتونی گلکسی اس بخری
گوشی های که بالا گفتی بیشتراز500تومنن

P I R A N H A
29-07-2011, 01:47
شما میتونی گلکسی اس بخری
گوشی های که بالا گفتی بیشتراز500تومنن

iman_persian
29-07-2011, 11:34
htc nexuc one

موتورالا نگیر که پشیمون میشی :19:

چرا موتورلا نگیرم؟ میشه دلایل خودتون رو بگین

sahandmsh
29-07-2011, 20:57
به نظر منم Galaxy SL هم بهتره نسبت به x10

Behroozteror
31-07-2011, 01:34
سلام خدمت همه ی شما
من 2 روز دیگه میخام گلکسی 551 بگیرم لطفا نظرتون رو بگید
با تشکر فراوان:31::20:

Behroozteror
31-07-2011, 03:09
دوستان لطفا همکاری کتتد

sAeEd_kHaAn
01-08-2011, 08:51
سلام به همه.
من میخام یه گوشی اندروید دار بخرم که بیشتر بازیهای گرافیک بالا و برنامه ها رو اجرا کنه.
والا من موندم چی بگیرم؟
کمکم کنید
تا 500 بهت htc desire s رو پیشنهاد دیدم
cpu 1
ram 768
android 2.3
camera 5+flash
جنس بدنه عالی و طراحی فوق العاده بدنه ( جزو بهترین طراحی تو گوشی های htc هست )
رابطه کاربری فوق العاده جذاب

چرا موتورلا نگیرم؟ میشه دلایل خودتون رو بگین
چون تو ایران تقریبا اصلا پشتیبانی و نمایندگی نداره اگه یه قطعه از گوشیت خراب بشه باید بندازیش دور

tanatos
01-08-2011, 12:31
سلام به همه.
والا من موندم چی بگیرم؟
کمکم کنید

گالکسی اس2 که پولت قدش نیست!
اگه نظرت اینه که مشاوره بگیری بین دو تا گوشیی که گفتی طبعا آرک پیشنهاد میشه ولی اگه نه، میتونی گالکسی اس بگیری

Behroozteror
01-08-2011, 16:31
دوستان یک نظری بدید .:19:
من میخام اینو بخرم خوبه یا بده ؟

yoosef_st
01-08-2011, 20:11
ببخشید دوستان، من الان یه مدتیه میبینم حوالی 500 تومن بیشتر گوشی آرک توصیه میشه به جای گلکسی اس.
میشه بگین چرا؟
اینی که من میبینم از گالکسی چیز بهتری نداره. دلیل این توصیه چه چیزهایی میتونه باشه؟
ممنون.

senaps
01-08-2011, 20:19
اینی که من میبینم از گالکسی چیز بهتری نداره. دلیل این توصیه چه چیزهایی میتونه باشه؟زیبایی بیشتر!!
گوشی امساله!!
صفحه نمایش عالی برای نمایش فیلم و اینا با موتور براویا! و همچنین دوربین شاخ شیکن!!

فک میکنم کافی باشن برا گوشی امسال!

------------------------
راستی،من گاهی که مشتری هام ازم مشورت میخوام،تابع زمان رو همیشه براشون مشخص میکنم با اهمیتش!!!
زمین بیایم،هوا بریم،ایفون مدعی ترین گوشیه!! حالا چه در واقعیت و چه در ذهن افراد،جایگاه بهترین گوشی رو داره!! خیلی ها وقتی قیمت ایفون 4 رو می شنون،تصمیم می گیرن که به گوشی های دیگه حتی نگاه بکنن و همیشه سوالشون اینه که این چقد از ایفون ضعیف تره؟! و بعد،با نا امیدی از ایفون 3جی اس! می پرسن!!

سامسونگ رو من همیشه مسخره کردم!! دلیلش اینه که یه سال از دنیا جلو تره!! راستش،الان من با یه ارک،میتونم همون استفاده ای از برنامه ها ببرم که یه گلکسی اس 2 می بره حالا شاید با 2 ثانیه بیشتر صبر کردن که زیاد مهم نیست!!
نکته ی جالب اینه که برخی فکر میکنن چون گلکسی اس 2 دو هسته ایه،پس هر گوشیی که دو هسته ای نیست،لزوما ضعیفه!!! در حالی که اصلا اینجوری نیست!! به دلیل اینکه گوشیی مثل ایفون 4،پردازنده ای شبیه به ارک داره،و اینکه اکثر برنامه های کاربردی برای ایفون نوشته میشه،پس اگر برنامه ای بیاد که باهاش میشه یه شاتل رو کنترل کرد،مطمئنن نسخه ای 1 گیگاهرتزی برای ios هم خواهد داشت و این یعنی،با تغییرات کوچک در برخی توابع،نسخه ی 1 گیگاهرتزی اون برای اندو هم اومده!! پس نیازی به نگرانی از لحاظ نرم افزاری نیست!!
اگر شخصی هستیم که هر سال گوشی رو عوض میکنیم،حتمی ارک بهترین گزینه هستش!!(زیبایی در کنار قدرت برای امسال!) سال اینده،گلکسی اس 2 یه گوشی نرماله،در حالی که سونی و اپل،هردو دو گوشی شیک و قدرتمند 2 هسته ای دادن بیرون!!! در اون لحظه،ایا نسبت های امروز بازم صادف نخواهد بود؟! فوقش سامسونگ اون روز،گوشی 22 هسته ای داشته باشه!

Royce
01-08-2011, 20:39
سلام
دوستان من میخوام کلکسی ایس بگیرم منتها توی بعضی از سایتا در مورد باتریش بد گفتن.کسی تجربه استفاده از این گوشی و داره؟

01-08-2011, 21:57
زیبایی بیشتر!!
گوشی امساله!!
صفحه نمایش عالی برای نمایش فیلم و اینا با موتور براویا! و همچنین دوربین شاخ شیکن!!

------------------------
راستی،من گاهی که مشتری هام ازم مشورت میخوام،تابع زمان رو همیشه براشون مشخص میکنم با اهمیتش!!!
زمین بیایم،هوا بریم،ایفون مدعی ترین گوشیه!! حالا چه در واقعیت و چه در ذهن افراد،جایگاه بهترین گوشی رو داره!! خیلی ها وقتی قیمت ایفون 4 رو می شنون،تصمیم می گیرن که به گوشی های دیگه حتی نگاه بکنن و همیشه سوالشون اینه که این چقد از ایفون ضعیف تره؟! و بعد،با نا امیدی از ایفون 3جی اس! می پرسن!!

سامسونگ رو من همیشه مسخره کردم!! دلیلش اینه که یه سال از دنیا جلو تره!! راستش،الان من با یه ارک،میتونم همون استفاده ای از برنامه ها ببرم که یه گلکسی اس 2 می بره حالا شاید با 2 ثانیه بیشتر صبر کردن که زیاد مهم نیست!!
نکته ی جالب اینه که برخی فکر میکنن چون گلکسی اس 2 دو هسته ایه،پس هر گوشیی که دو هسته ای نیست،لزوما ضعیفه!!! در حالی که اصلا اینجوری نیست!! به دلیل اینکه گوشیی مثل ایفون 4،پردازنده ای شبیه به ارک داره،و اینکه اکثر برنامه های کاربردی برای ایفون نوشته میشه،پس اگر برنامه ای بیاد که باهاش میشه یه شاتل رو کنترل کرد،مطمئنن نسخه ای 1 گیگاهرتزی برای ios هم خواهد داشت و این یعنی،با تغییرات کوچک در برخی توابع،نسخه ی 1 گیگاهرتزی اون برای اندو هم اومده!! پس نیازی به نگرانی از لحاظ نرم افزاری نیست!!
اگر شخصی هستیم که هر سال گوشی رو عوض میکنیم،حتمی ارک بهترین گزینه هستش!!(زیبایی در کنار قدرت برای امسال!) سال اینده،گلکسی اس 2 یه گوشی نرماله،در حالی که سونی و اپل،هردو دو گوشی شیک و قدرتمند 2 هسته ای دادن بیرون!!! در اون لحظه،ایا نسبت های امروز بازم صادف نخواهد بود؟! فوقش سامسونگ اون روز،گوشی 22 هسته ای داشته باشه!
دوست عزیز خیلیا هستن نمیتونن آرک بگیرن که وقتی دنیا اندازه GS2 شد برن GS2 بخرن ، یکی هست که پول جمع کرده که یه گوشی بگیره که تا 2-3 سال از رده خارج نشه ، فقط چرت بشه : دی
شما وضع مالی توووپ :دی میری آرک میخری هر وخ اپ هایی اومدن که 2 هسته میخواستن میری دو هسته ای میگیری ، ولی من که نمیتونم... چون همین پول رو به زور میدم و تا 3-4 سال هم دارمش...
به شدت استدلال فجیعی بود... آیفون و یک گوشی اندرویدی هم سخت افزار رو کنار هم بزارین ، آیفون پرفورمنس بالاتری میده... و ضمنا اینکه آیفون 5 با چیپ A5 بیاد ، احتمال خیلی زیاد اپ های سنگین فقط روی آیفون 5 کار میکنن و نتیجش این میشه که حتی اگه این طوری که شما گفتی باشه (که نیست) هم باز امیدی به پورت واس آرک نیس...

yoosef_st
01-08-2011, 22:47
زیبایی بیشتر!!
گوشی امساله!!

------------------------

ببخشید، یعنی صفحه نمایشش از SAMOLED سامسونگ بهتره؟ صفحه نمایش GS بعد از GS2 بهترینه تا جاییکه من میدونم.
مگه اینکه آرک تفکیک بیشتری داشته باشه. داره؟
بعد این موتور براویا که گفتین یعنی چی؟ میشه توضیح بدین؟

senaps
01-08-2011, 23:51
دوست عزیز خیلیا هستن نمیتونن آرک بگیرن که وقتی دنیا اندازه GS2 شد برن GS2 بخرن ، یکی هست که پول جمع کرده که یه گوشی بگیره که تا 2-3 سال از رده خارج نشه ، فقط چرت بشه : دی

من نگفتم فقط برا کسانی که سالی یه بار گوشی عوض میکنن؟!!
همونطوری که گفتم،تابع زمان از نظر شخص من خیلی مهمه.....
من شخصا سعی میکنم 2 تا گوشی داشته باشم!! یه دونه خر کار برای چند سال(k800 فعلا!) و بعدی،ممکنه فقط یه هفته داشته باشمش! مثل گلکسی 1،یا مثل ان 8 که فک کنم 2 ماه داشتم!!!
گوشیی مثل ارک،نمیتونه یه گوشی برای چند سال،در رنج حرفه ای ها باشه و در اون قسمت،گلکسی اس 2 جاش رو میگیره!!

به شدت استدلال فجیعی بود... آیفون و یک گوشی اندرویدی هم سخت افزار رو کنار هم بزارین ، آیفون پرفورمنس بالاتری میده...

اون به خاطر سیستم عامل ios هستش!! نه سخت افزارش.....لپ تاپ اپل هم توی سخت افزار مشابه پرفورمنس بهتری میده!! به خاطر اینکه سیستم عاملش اینجوریه!!!
شما فکر میکنی که اکثر برنامه ها از اسمون اومدن؟! یه بابایی یه ایده ای میده،برای ios می نویستش! بعدشم که ایدش افتاد،ملت برا اندو هم می نویسنش!!
من نمی گم که سخت افزار های اینها دقیقا یکیه!!!یا اینکه این دوتا گوشی دقیقا یه پرفورمنس! دارن.....
من گفتم که وقتی یه برنامه ای برای ایفون بیاد،برای گوشی های تعداد بالای تک هسته ای هم میاد و جای نگرانی نیست!!!
سال اینده که ایفون پردازنده ی قوی تری داشته باشه،گوشی های دیگه هم پردازنده های قوی تری خواهند داشت!!
بنابراین این یه نسبته که حرکت میکنه!!!
یعنی،حرکت سخت افزار،همراه با نرم افزار.....
شرکت های سونی و اپل،با نرم افزار های موجود پیش میرن و بیشتر رو طراحی و شیک بودن دستگاهشون کار میکنن تا اینکه توی یه رده بندی،لزوما اول یا دوم باشن!!
به همین خاطر،یه ارتش ادم برای یه تبلت ساعت تو بارون وامیستن تو لاین یا اینکه یه نفر کلیه ی خودش رو می فروشه که یه دونه از اینا بخره!!

سیا ست سامسونگ ولی توی طراحی هاش فرق میکنه....سام سعی میکنه اخرین تکنولوژیی که به دست اورده رو بده بیرون و این یعنی سخت افزار جلو تر از نرم افزار.....یعنی گلکسی اس بال در میاره و پرواز میکنه،در حالی که گوشی های مثل سونی دارن با سرعت خیلی زیادی میرن!! ولی نکته اینه که چیزی نیست که شما لذت خیلی زیادی ازش ببری!!!
شما روی سخت افزار کنونی ویندوز 7 نصب میکنی، به جای 7،ویندوز 95 نصب کن تا بفهمی منظورم از نسبت پیشرفت نرم و سخت افزار یعنی چی؟!!

توجه میکنی؟!وقتی کل داده ها، چند کیلوبایت جا میگرفتن، دیسک های قابل حمل فقط 4 مگ بودن(فلاپی ها!) و دیسک های سخت!( 20- یا فوقش دیگه خیلی قوی می بود! 40 گیگ بود!!)....
امروز که یه قلم فیلم 8 گیگ فظا میگیره، دستگاه های ذخیره سازی با فظای 32 گیگ میان(فلش مموری ها!) و دیسک های سخت با 1 یا 2 ترابایت حافظه!! این یعنی یه نسبت!!!یعنی افزایش قدرت حافظه ها،همراه با پیشرفت و افزایش حجم داده ها....

همین مورد،در مورد یه گوشی هم صادقه!! در مورد لپ تاپ و نت بوک هم صادقه!!
باور بکنید یا نکنید،بعضی ها خوره ی تعویض دارن!! اگه امروز با ارک ببینیشفماه اینده گوشی دیگه ای دستشه!! شما فکر میکنی،این ادم،موقع بازی کردن با انگری برد یا اسفالت، یا اینترنت یا دیدن عکس هاش،در عمل تفاوت چندانی حس میکنه بین گلکسی اس 2 و ارک؟

من رد نمیکنم که گوشی های گلکسی اس 2 و گلکسی قدرتمندن!!!!
حرف من اینه که یه سال زود تر اومدن!! الان شما بازار رو ببین!! همه تک هسته ای هستن تقریبا و فقط گلکسی اس 2 دبله!!!
این یعنی یه نسل جلو تر از نیاز!!! یعنی به نظر من،تلاش بی هوده!!
در صورتی که دستگاه زیاد سک سی نیست.....

درضمن،گاهی اوقات،دستگاه ها،از اون چیزی که باید،خارج شدن.....یعنی پاشونو تو کفش دیگران میکنن و این باعث میشه که تو صنعت کالاهای مختلف،اختلال به وجود بیارن!!!
مثلا، ورود گوشیی با دوربین 12 مگاپیکسلی،باعث میشه که شما فکر کنی که چرا باید 200 تومن دیگه بدی که یه دوربین 12 مگاپیکسلی بخری؟! ولی وقتی تو جای خودش بهترین عکس هایی که خاطره هایی باهاشون داری که با صرف میلیاردها تومن نمیتونی دوباره زندش کنی،وقتی این تجربه رو به دست اوردی،می فهمی که دوربین یه موبایل،همیشه دوربین موبایله با همون نسبتی به دوربین حرفه ای که یه روزی،یه دوربین دیجیتال 5 مگاپیکسلی نسبت به یه دوربین 1.3 داشت!!!
اینا رو باید شخصی تجربه کنی تا بفهمی یعنی چی!!!

ولی اینها نظرات شخصیه....دوستمون یوسف می پرسه که چرا تو رنج 500 تومن،گلکسی پیشنهاد نمیشه،ولی ارک پیشنهاد میشه؟! غیر از اینه که گلکسی ثباتش بیشتره؟!جا افتاده و همه دارنش؟! تجربه های بیشتری راجع بهش هست؟
دلیل چنین پیشنهادی،میتونه این باشه که شما میری ماشین سال رو میخری تا ماشین دست دوم سال پیش رو!!
این گوشی،بر اساس نیاز های امروز،ولی پارسال تولید شده!!! در صورتی که ارک،گوشییه که بر اسا نیاز امروز،و امروز طراحی شده.....
شاید بین صفحه ی نمایش هاشون تفاوت خیلی زیاد باشه( از نظر شخصی من،صفحه نمایش ایکس 10 به بالا خواستن دیگه واقعا اصرافه!! چون واقعا کیفیت ها بالاست....)

ولی در نهایت،باید حق انتخاب رو به خود شخص داد که بین این گوشی ها،این انتخاب ها رو داری.....
در هر صورت،پیشنهاد شخص من به مشتری هام توی مغازه،بین گلکسی اس و ارک،ارک خواهد بود!! چرا که گوشی سال رو با تکنولوژی سال داری می فروشی، گوشیی که تکه و دست کس دیگه ای نیست و اینکه گوشیی دستش میگیره که شیکه و بسیار زیبا.....و البته،فقط در شرایطی که برا یه سال باشه....
دوستان حرفه ای تو پ.خ با من تماس گرفتن و من بهشون گفتم صبر کن تا گلکسی اس 2 بیاد،چون میدونم طرف تا 5 سال دیگه همون گوشی رو داره!!

hasanmotori
01-08-2011, 23:57
زیبایی بیشتر!!
گوشی امساله!!

------------------------

تا کی میخاین خودتونو گول بزنید آخه ؟
شما آسفالت 6 رو رو x10 اجرا کن میبینی که کنده در حالی که رو گلکسی اس روونه و مشکلی نداره
اینی که شما میگی حداکثر تا 1 سال درسته ... الان تازه گوشی های 2 هسته ای اومدن و طول میکشه تا اپ هاشون بیاد ... 1 سال دیگه میگی آخ چه اشتباهی کردم آرک و خریدم
بعدشم همه طرفدارای سونی چون دیدن اس2 بهترین گوشیه بهش گیر میدن وگرنه htc و موتورولا و lg هم دو هسته ای زدن و اپلم به زودی دو هسته ای زده ... حالا چون برند مورد علاقتون تواناییشو نداره دلیل نداره خودتون و بقیه رو گول بزنید

اینیم که در مورد آیفون گفتی کاملاً درسته و با توجه به حرف خودت وقتی آیفون 5 بیاد یعنی کمتر از 6 ماه دیگه اپ ها مخصوص دو هسته ای میشن و آرک باید بره بوق بزنه :27:

اینکه میگی سال دیگه سونی دو هسته ای قوی میزنه و اس2 نرمال میشه هم خنده داره چون اگه منطقی باشی و زیبایی و گوشی امسال بودن و بهتر دونستن lcd از amoled رو برتری آرک نسبت به گلکسی در نظر نگیری گلکسی کمبود مهمی نیست به آرک نداره
شما اگه سال پیش گلکسی خریده بودی الان اصلاً منطقی نیست بری دنبال آرک ... چون هیچ برتری مهمی نداره و هر دوشون حداکثر تا 1 سال جواب میدن ... ولی اگه اس2 رو بگیری 2 3 بهت جواب میده

مطمعن باشید اگه سونی دو هسته ای بزنه همتون نظرتون عوض میشه

حرف من اینه که یه سال زود تر اومدن!! الان شما بازار رو ببین!! همه تک هسته ای هستن تقریبا و فقط گلکسی اس 2 دبله!!!

درضمن،گاهی اوقات،دستگاه ها،از اون چیزی که باید،خارج شدن.....یعنی پاشونو تو کفش دیگران میکنن و این باعث میشه که تو صنعت کالاهای مختلف،اختلال به وجود بیارن!!!
مثلا، ورود گوشیی با دوربین 12 مگاپیکسلی،باعث میشه که شما فکر کنی که چرا باید 200 تومن دیگه بدی که یه دوربین 12 مگاپیکسلی بخری؟! ولی وقتی تو جای خودش بهترین عکس هایی که خاطره هایی باهاشون داری که با صرف میلیاردها تومن نمیتونی دوباره زندش کنی،وقتی این تجربه رو به دست اوردی،می فهمی که دوربین یه موبایل،همیشه دوربین موبایله با همون نسبتی به دوربین حرفه ای که یه روزی،یه دوربین دیجیتال 5 مگاپیکسلی نسبت به یه دوربین 1.3 داشت!!!

ولی اینها نظرات شخصیه....دوستمون یوسف می پرسه که چرا تو رنج 500 تومن،گلکسی پیشنهاد نمیشه،ولی ارک پیشنهاد میشه؟! غیر از اینه که گلکسی ثباتش بیشتره؟!جا افتاده و همه دارنش؟! تجربه های بیشتری راجع بهش هست؟
دلیل چنین پیشنهادی،میتونه این باشه که شما میری ماشین سال رو میخری تا ماشین دست دوم سال پیش رو!!
این گوشی،بر اساس نیاز های امروز،ولی پارسال تولید شده!!! در صورتی که ارک،گوشییه که بر اسا نیاز امروز،و امروز طراحی شده.....
شاید بین صفحه ی نمایش هاشون تفاوت خیلی زیاد باشه( از نظر شخصی من،صفحه نمایش ایکس 10 به بالا خواستن دیگه واقعا اصرافه!! چون واقعا کیفیت ها بالاست....)

ولی در نهایت،باید حق انتخاب رو به خود شخص داد که بین این گوشی ها،این انتخاب ها رو داری.....
در هر صورت،پیشنهاد شخص من به مشتری هام توی مغازه،بین گلکسی اس و ارک،ارک خواهد بود!! چرا که گوشی سال رو با تکنولوژی سال داری می فروشی، گوشیی که تکه و دست کس دیگه ای نیست و اینکه گوشیی دستش میگیره که شیکه و بسیار زیبا.....و البته،فقط در شرایطی که برا یه سال باشه....
دوستان حرفه ای تو پ.خ با من تماس گرفتن و من بهشون گفتم صبر کن تا گلکسی اس 2 بیاد،چون میدونم طرف تا 5 سال دیگه همون گوشی رو داره!!

دقیقاً حرفاتو قبول دارم ... فرض کن یکی با گوشیهای سونی میره جلو و یکی با سامسونگ
خب نفر اول x10 میخره بعد از 1 سال تازه اندروید 2.3 براش میاد حالا هم که میاد به خاطر gpu بسیار ضعیف بازیی مثله آسفالت 6 کند اجرا میشه روش و به خاطر cpu ضعیف اندروید 2.3 با سرعت 2.1 روش اجرا نمیشه ... رمشم کم هست و تو مولتی تسکینگ ضعیفه ... صدای هدفونش راضی کننده نیست و...
نفر دوم گلکسی رو میخره ... به سرعت براش آپدیت 2.2 و 2.3 میاد ... cpu و gpu ش یه نسل از رقبا بالاتره و هنوزم سنگینترین بازیهارو اجرا میکنه و کم نمیاره ... رمشم کافیه و ضعفی نداره
خب نفر اول این دفه میاد آرک رو میخره ... هنوز معلوم نیست ساپورت نرم افزاریش چطوره ولی از نظر سخت افزاری حداکثر در حد گلکسی هست بازم 1 سال یا حتا کمتر میگزره و بازم کم میاره ... یه سری مشکلات x10 توش حل شده
نفر دوم تو سال دوم هنوز داره با گوشیش حال میکنه و مشکلی نداره
سال سوم میشه و نفر اول بازم باید گوشیشو عوض کنه و یه گوشی از سونی که تازه به بازار اومده و قیمت خیلی بالاییم داره ولی یه چیزی در حد اس 2 هست رو میخره
نفر دوم اس2 رو که مدت زیادی هست تو بازاره و قیمتش مناسب شده رو میخره و بازم این روند تکرار میشه

خب حالا حساب کنیم هر کدوم چقدر خرج کردن ... نفر اول x10 رو حدود 450 خریده و نفر دوم گلکسی رو 550 تومن
نفر اول آرک رو 500 تومن خریده و نفر دوم تو سال دوم چیزی نخریده
نفر اول گوشی جدید سونی رو به قیمت 700 800 تومن خریده و نفر دوم اس2 رو به قیمت 550 تومن
نفر اول 1700 هزینه کرده و نفر دوم 1100

02-08-2011, 00:07
من نگفتم فقط برا کسانی که سالی یه بار گوشی عوض میکنن؟!!
همونطوری که گفتم،تابع زمان از نظر شخص من خیلی مهمه.....
من شخصا سعی میکنم 2 تا گوشی داشته باشم!! یه دونه خر کار برای چند سال(k800 فعلا!) و بعدی،ممکنه فقط یه هفته داشته باشمش! مثل گلکسی 1،یا مثل ان 8 که فک کنم 2 ماه داشتم!!!
گوشیی مثل ارک،نمیتونه یه گوشی برای چند سال،در رنج حرفه ای ها باشه و در اون قسمت،گلکسی اس 2 جاش رو میگیره!!

اون به خاطر سیستم عامل ios هستش!! نه سخت افزارش.....لپ تاپ اپل هم توی سخت افزار مشابه پرفورمنس بهتری میده!! به خاطر اینکه سیستم عاملش اینجوریه!!!
شما فکر میکنی که اکثر برنامه ها از اسمون اومدن؟! یه بابایی یه ایده ای میده،برای ios می نویستش! بعدشم که ایدش افتاد،ملت برا اندو هم می نویسنش!!
من نمی گم که سخت افزار های اینها دقیقا یکیه!!!یا اینکه این دوتا گوشی دقیقا یه پرفورمنس! دارن.....
من گفتم که وقتی یه برنامه ای برای ایفون بیاد،برای گوشی های تعداد بالای تک هسته ای هم میاد و جای نگرانی نیست!!!
سال اینده که ایفون پردازنده ی قوی تری داشته باشه،گوشی های دیگه هم پردازنده های قوی تری خواهند داشت!!
بنابراین این یه نسبته که حرکت میکنه!!!
یعنی،حرکت سخت افزار،همراه با نرم افزار.....
شرکت های سونی و اپل،با نرم افزار های موجود پیش میرن و بیشتر رو طراحی و شیک بودن دستگاهشون کار میکنن تا اینکه توی یه رده بندی،لزوما اول یا دوم باشن!!
به همین خاطر،یه ارتش ادم برای یه تبلت ساعت تو بارون وامیستن تو لاین یا اینکه یه نفر کلیه ی خودش رو می فروشه که یه دونه از اینا بخره!!

سیا ست سامسونگ ولی توی طراحی هاش فرق میکنه....سام سعی میکنه اخرین تکنولوژیی که به دست اورده رو بده بیرون و این یعنی سخت افزار جلو تر از نرم افزار.....یعنی گلکسی اس بال در میاره و پرواز میکنه،در حالی که گوشی های مثل سونی دارن با سرعت خیلی زیادی میرن!! ولی نکته اینه که چیزی نیست که شما لذت خیلی زیادی ازش ببری!!!
شما روی سخت افزار کنونی ویندوز 7 نصب میکنی، به جای 7،ویندوز 95 نصب کن تا بفهمی منظورم از نسبت پیشرفت نرم و سخت افزار یعنی چی؟!!

توجه میکنی؟!وقتی کل داده ها، چند کیلوبایت جا میگرفتن، دیسک های قابل حمل فقط 4 مگ بودن(فلاپی ها!) و دیسک های سخت!( 20- یا فوقش دیگه خیلی قوی می بود! 40 گیگ بود!!)....
امروز که یه قلم فیلم 8 گیگ فظا میگیره، دستگاه های ذخیره سازی با فظای 32 گیگ میان(فلش مموری ها!) و دیسک های سخت با 1 یا 2 ترابایت حافظه!! این یعنی یه نسبت!!!یعنی افزایش قدرت حافظه ها،همراه با پیشرفت و افزایش حجم داده ها....

همین مورد،در مورد یه گوشی هم صادقه!! در مورد لپ تاپ و نت بوک هم صادقه!!
باور بکنید یا نکنید،بعضی ها خوره ی تعویض دارن!! اگه امروز با ارک ببینیشفماه اینده گوشی دیگه ای دستشه!! شما فکر میکنی،این ادم،موقع بازی کردن با انگری برد یا اسفالت، یا اینترنت یا دیدن عکس هاش،در عمل تفاوت چندانی حس میکنه بین گلکسی اس 2 و ارک؟

حقیقتش زیاد بود سرم هم درد میکرد فعلا نخوندم (بعدا میخونم رو همین پست کیوت میکنم : دی) ، ولی واقعا شما فک کردی که وقتی من میگم سخت افزار دقیقا یکیه ، چه دلیل دیگه ای جز سیستم عامل میمونه؟؟؟ داداش ما بوق نیسیم که : دی

senaps
02-08-2011, 17:11
اینی که شما میگی حداکثر تا 1 سال درسته ...

تا کی میخاین خودتونو گول بزنید آخه ؟

فک میکنم این دوتا کوتوی خودتون،جواب کل اون بند رو داد!!

قسمت دوم مطالبتون رو هم کاملا قبول دارم و فهمیدم که اساسا،من اشتباه کردم!!

79 یه کامپیوتر گرفتم 500 تومن،82 یه دونه دیگه گرفتم،600 تومن و 89 یه دونه دیگه گرفتم 900 تومن....قریب به 2 تومن خرج کردم برای اینکه ویندوز 7 رو نصب کنم! ولی دایی کوچیکم،یه هفته ی پیش کامپیوتر خرید 800 تومن که ویندوز 7 رو روش نصب میکنه و این یعنی من 1200 ضرر کردم حداقل.....

همونجوری که قبلا گفتم،اگه کسی گوشیش رو برای 4 سال میخواد،باید یه خر گوشی مثل گلکسی ها بگیره!!
ولی گوشیی برای 1 سال یا کمتر،ارک و ایکس 10 جوابش رو میده!!!
دوست عزیز،برای من و شما،اینقدر حساسیت داره این چیزا!!! من هنوز دارم لجند میدم دست مشتری،یه هفته ی بعد میاد میگه بازی بریز روش و با ان 95 کل میندازه و درگیره که بهترین گوشی دنیا رو داره!!و اتفاقا،کسی هم نمیتونه جلوش حرف بزنه مگه یه گوشی مدل بالا تر!!

صرف نصب بازی ها،کافی نیست تا بگیم که یه گوشی به درد بخور نیست!!
من هم گلکسی داشتم،ولی بنا به دلایلی،نتونستم تحملش کنم!! خودش رو همراه داداشش(تبلت!) سر هفته نشده بود فروختم که برن!
طی همین مدت یه ساله،ان 8 و کلی گوشی های دیگه گرفتم،ولی به حق که ایکس 10 از همشون بهتر بوده!!
استفاده های من،با استفاده های شما فرق میکنه!! با استفاده های ایکس و زد هم فرق میکنه!!! بنابراین،برای شما،بین یه گوشی 1 هسته و یه گوشی 2 هسته ای،زمین تا اسمون فرقه!! ولی برای من،بین ان 8 و k800،تفاوتی ملموس نیست!!!
به همین دلیل،ما بخش مشاوره داریم که چند نفر با هم بحث کنن و بهترین نتیجه ی رو به شخصی بدن!!
ولی گاهی کار به دعوا میکشه!!
در هر صورت،من چون حداکثر بازیی که میکنم،یه بازی حسگری ساده هستش یا دیگه فوقش انگری برد،و همچنین،اکثرا mp3 گوش میکنم تا ویدیو،و همچنین هدست وصل میکنم تا هندزفری! و همچنین دوریبن عکاسی دارم تا دوربین موبایل،دلیل نداره که بخوام به گوشیی غیر از گوشی برند محبوب و 10 ساله ام فکر کنم!!
ولی،به طور کلی فکر هم نمیکنم که گلکسی اس و ایکس 10 یا ارک با هم دیگه تفاوتی زمین تا اسمون داشته باشن!!

sAeEd_kHaAn
03-08-2011, 08:28
بستگی داره از هر وسیله چه کسی با چه توقعی با چه برداشتی نگاه کنه
شما یه مرسدس بنز 200 تومنی رو بده به یه بچه 10 ساله ایا میتونه ازش استفاده کنه ؟ ولی من و شما ازش استفاده میکنیم و لذت میبریم یا همون بنزو بده به یه ادم روستایی که تاحالا فقط پشت تراکتور نشسته ... به خدا تو این مملکت هنوز هستند ادمایی که در ماشین چند میلیونی رو با طناب میبندن خودم به چشم دیدم البته اصلا جسارت به کسی نباشه
اگه کسی با k800 حال میکنه و دوست نداره طبق پیشرفت تکنولوژی بره جلو خوب بیخیال لذت استفاده از یه گوشی hi end میشه دیگه
نکته اخلاقی : ولش کن نکته رو خوتون بگیرین :31:

senaps
03-08-2011, 13:02
نکته اخلاقی : ولش کن نکته رو خوتون بگیرین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من روستا به دنیا اومدم ولی هیچوقت در ماشین رو با طناب نبستم!! راستی،میاین مورد علاقه ام هم اپل استرا،ساخت تقریبا 15 سال پیشه!!!
ولی اینا دلیل این نیست که از پیشرفت تکنولوژی بیزار باشم که اگه بودم،یکی از تکمیل ترین ویترین های گوشی و کامپیوتر شهر رو نداشتم!!
دوست عزیز،نکته اینه که شما عمرن نمیتونی کاربردی برای یه گوشی دو هسته ای بگی که من نتونم اونو برای ارک یا ایکس 10 بگم!! ولی من میتونم از خوشکلی ارک و ایکس 10 بگم که گوشی مشا اونو نداشته باشه!!!
به همین سادگی!!
بعشدم اگر فکر میکنید که خیلی با تکنولوژی همراهید،پیشنهاد میکنم که یه سر به انجمن های گیک های خراج از کشور بزنید و ببینید که اونها به تکنولوژی چی میگن و ما به تکنولوژی چی میگیم!!
دوست داشتن یه وسیله ی کلاسیک و قدیمی،از بی سوادی یا اینجور چیزا نیست!! چرا که من هنوز ادمایی رو میشناسم که گرامافون دارن و گه گاهی استفاده میکنن!!

vatanema
03-08-2011, 21:38
سلام
من قصد خرید یه گوشی اندروید دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پیش زمینه: یه دیزایر اس خریدم و دو ماهی داشتمش.امروز رفتم فروختمش.مرتب هنگ می کرد و می گفت "HTC sense is not responding" درست وقتی میخواستی با عجله شماره بگیری هنگ می کرد! ریست فکتوری کردم درست نشد که نشد.واقعا توی این دو ماه اذیت کرد.دوربینش هم که فاجعه بود.من قبلش یه N78 داشتم.واقعا دوربینش عالی بود.این اما در حد گوشی های ارزون قیمت معمولی بود.بیشتر شد شکایت از مرحوم دیزایر اس تا درخواست مشاوره برای خرید گوشی جدید.ببخشید.
ببینید یه اندرویدی با دوربین خوب میخوام.چندان اهل بازی هم نیستم.باطری اش هم خوب باشه.
قبلن تشکر

babakeyan
03-08-2011, 22:31
سلام
پیش زمینه: یه دیزایر اس خریدم و دو ماهی داشتمش.امروز رفتم فروختمش.مرتب هنگ می کرد و می گفت "HTC sense is not responding" درست وقتی میخواستی با عجله شماره بگیری هنگ می کرد! ریست فکتوری کردم درست نشد که نشد.واقعا توی این دو ماه اذیت کرد.دوربینش هم که فاجعه بود.من قبلش یه N78 داشتم.واقعا دوربینش عالی بود.این اما در حد گوشی های ارزون قیمت معمولی بود.بیشتر شد شکایت از مرحوم دیزایر اس تا درخواست مشاوره برای خرید گوشی جدید.ببخشید.
ببینید یه اندرویدی با دوربین خوب میخوام.چندان اهل بازی هم نیستم.باطری اش هم خوب باشه.
قبلن تشکر

من خودم HTC DISAIER HD دارم واقعا ازش راضی هستم از هر لحاظ NAMBER1 تمامی خواشته هاتو داره

میتونی از دیگرعزیزان PC.W هم کمک بگیری اما این نظر شخصی من بود

PersiAndroid
03-08-2011, 22:48
سلام
قبلن تشکر

با توجه به بودجت گالكسي اس يا گالكسي اس دو
سرعت بالا.. دوربين فوق العاده... (من خودم عكاسي مي كنم و ميتونم نمونه عكس هايي كه با اين دو گوشي گرفتم بهت نشون بدم.. حتي تو نمايشگاه عكس هم از دوربينشون استفاده كردم) در مورد فيلمبرداري هم هر دو گوشي در استاندارد hd بهترين نرخ فريم ريت و فريم پر سكند رو دارن چه hd چه full hd تو گالكسي اس دو
در مورد ساير موارد هم مثل صفحه نمايش سرعت بالا .. امكاناتي مثل usb host - hdmi - cpu dul core تو گالكسي اس دو
بدون شك در تك هسته اي ها گالكسي اس و در دو هسته اي ها گالكسي اس دو بهترين گوشي هاي موجود هستند..

NIMA.GNI
04-08-2011, 08:23
سلام
قبلن تشکر
گلکسی اس بگیر

fire159
04-08-2011, 09:47
قبلن تشکر
اول موتورولا دیفای و xt720
بعد گالاکسی و x10

PersiAndroid
04-08-2011, 11:19
هادي جون من خودم الان 720 دارم دوربين 720 افتضاحه... افتضاح...
باطريشم چيز فوق العاده اي نيست گالكسي بهتر در كل 720 بدرد نخوره چه صفحش چه سخت افزارو سرعتش
دوربينش كه توشب كلا تعطيله و فيلمبرداري hd شم يه چيز تبليغاتيه چون اصلا قابل قياس با hd گالكسي نيس
قبل از اينكه بخرمش يه ديد ديگه بهش داشتم و وقتي خريدمش كم كم پشيمون شدم بخاطر رم پايين و حافظه داخلي كم صفحه بي كيفيت رابط كاربري ناجور سرعت پايين و نصب تعداد محدود برنامه به خاطر حافظه داخلي كم دوربين فوق العاده بد
آپديت نشدنو هزار جور اذيت ديگه...
و وقتي گالكسي اس رو خريدم كلا تعريفم از يه گوشي خوب عوض شد تنها چيزي كه در مورد 720 دوس دارم طراحي و كيفيت ساختش هست

nafe-bandar
04-08-2011, 14:00
سلام
دوسته من می خواد گوشی بگیره
الان با مشورت من و چند نفر دیگه به این 2 تا گوشی رسیدیم
ایچ تی سی سنسیشن و i9100
میشه بگین کدوم بهتر می تونه باشه؟
اگه لینک هایی بدین که بشه مقایسه کرد اینارو ممنون میشم...

با تشکر

Arashdn
05-08-2011, 08:40
در مجموع گالاکسی اس 2 خیلی بهتر از سنسشن هست
برتری سنسشن فقط تو اینترفیس و رزولوشن صفحه هست
که البته اینترفیس گالاکسی رو هم میشه شبیه سنس کرد
ولی برتری های گالاکسی
1- رم بیشتر
2- حافظه داخلی 16 گیگ
3- نازیکتر بودن
4 - کیفیت بی نظیر صفحه نمایش
5- عملکرد بهتر در بنچمارک ها
6- پرانزنده گرافیکی قوی تر و چیپست بهتر
7- USB on the go
8- ساپرت خیلی بهتر دولوپر ها
9- باتری بهتر
و خیلی موارد دیگه

01110362
05-08-2011, 11:03
دوستان قیمت جیو چند شده ؟ارزش داره 50-60 بیشتر بم ایس بگیرم.

iman_persian
05-08-2011, 15:34
دوستان قیمت جیو چند شده ؟ارزش داره 50-60 بیشتر بم ایس بگیرم.

چرا به htc nexsuce one فکر نمی کنی؟ قیمتش هم 350 هزار

01110362
05-08-2011, 20:48
چرا به htc nexsuce one فکر نمی کنی؟ قیمتش هم 350 هزار

قبلا تجربه کار با Diamond 2 داشتم با این که برند خوبیه ولی خوشم نیومد از این برند .
کلا میخوام بزنم تو کار سامسونگ .قیمت ارزان + ساپورت خوب
مرسی

atlas-m
12-08-2011, 00:41
من به دنبال گوشی با سیستم عامل مناسب هستم که صفحه نمایش با کیفیتی داشته باشد. صفحه کلید Qwerty نیز برایم بسیار مهم است. دوربین با کیفیتی داشته باشد و حداکثر 380 تا 390 هزار تومان بالاتر نرود. (بدون گارانتی)
در انتخاب سیستم عامل تردید دارم. نمی دانم چه سیستم عاملی بهتر است. من به دنبال سیستم عاملی هستم قدرتمند و روان، پشتیبانی نرم افزاری بالا (داشتن نرم افزار های قابل کرک و یا رایگان)، مناسب در کشور ما ایران! من دانش آموخته کامپیوتر هستم و به دنبال تلفن همه کاره و پرقدرتی هستم که از پس هر کاری در حد یک تلفن هوشمند بر بی آید.
لطفا منو در این زمینه راهنمایی کنید.

hasanmotori
12-08-2011, 10:12
اگه کیبرد میخای با این قیمت از اندروید فقط دیزایر z هست ... از ویندوزم htc 7pro همین قیمته ولی در کل اندروید بهتره
بدون کیبردم گلکسی اس ال بهترین انتخابه

PersiAndroid
12-08-2011, 10:54
لطفا سوالهاتون رو توي تاپيك مشاوره خريد گوشي هاي آندرويدي مطرح كنيد:

atlas-m
12-08-2011, 11:15
من به دنبال گوشی با سیستم عامل مناسب هستم که صفحه نمایش با کیفیتی داشته باشد. صفحه کلید Qwerty نیز برایم بسیار مهم است. دوربین با کیفیتی داشته باشد و حداکثر 380 تا 390 هزار تومان بالاتر نرود. (بدون گارانتی)
در انتخاب سیستم عامل تردید دارم. نمی دانم چه سیستم عاملی بهتر است. من به دنبال سیستم عاملی هستم قدرتمند و روان، پشتیبانی نرم افزاری بالا (داشتن نرم افزار های قابل کرک و یا رایگان)، مناسب در کشور ما ایران! من دانش آموخته کامپیوتر هستم و به دنبال تلفن همه کاره و پرقدرتی هستم که از پس هر کاری در حد یک تلفن هوشمند بر بی آید.
لطفا منو در این زمینه راهنمایی کنید.:13::11:

atlas-m
12-08-2011, 11:20
اگه کیبرد میخای با این قیمت از اندروید فقط دیزایر z هست ... از ویندوزم htc 7pro همین قیمته ولی در کل اندروید بهتره
بدون کیبردم گلکسی اس ال بهترین انتخابه

سلام دوست من. تلفن همرا گالاگسی اس.ال دقیقا چند قیمته؟ من توی این رنجی که اعلام کردم (380 تا 390) اس.الی ندیدم!
دقیقا مدل این تلفن اس.ال چیه؟

می تونید یک منبع فارسی و یک منبع انگیسی در رابطه با سیستم عامل ها معرفی کنید که کامل باشه؟

sAeEd_kHaAn
12-08-2011, 11:25
سلام دوست من. تلفن همرا گالاگسی اس.ال دقیقا چند قیمته؟ من توی این رنجی که اعلام کردم (380 تا 390) اس.الی ندیدم!
دقیقا مدل این تلفن اس.ال چیه؟

می تونید یک منبع فارسی و یک منبع انگیسی در رابطه با سیستم عامل ها معرفی کنید که کامل باشه؟

جای این تاپیک اینجا نیست لطفا ادامه ندین

PersiAndroid
12-08-2011, 11:57
من خودم كيبرد برام خيلي مهم بود اما وقتي گوشي هاي لمسي خازني و كيبرد مجازي كار كردم نظرم عوض شد
به قول دوستمون hasanmotori اگه كيبرد برات مهمه ميتوني desire z بگيري
البته سري مايلستون نگير چون كيبردش خيلي اذيته من داشتم اگه مايلستون 2 گير بياري بهتره البته الان قيمتشو ندارم ولي احتمالا تو همين رنچ باشه
حتما سيستم عامل آندرويد بگير - من خودم hd7 داشتم به نظر من الان بهترين سيستم عامل اندرويد هست و همه ي ملاك هايي كه گفتين رو داره
در مورد گالكسي اس ال هم تقريبا همون گالكسي i9000 هست با صفحه نمايش سوپر كلير ال سي دي - به جاي سوپر امولد -
كه اونم تو اين رنج قيمت البته تو گوشي هاي بدون كيبرد هم ميتونه انتخاب خوبي باشه البته كدنيمش i9003 هست
البته به نظر من اگه بتوني همون i9000 بگيري خيلي خيلي بهتره چون دوربينشم فوق العادس

The Rock 2
12-08-2011, 13:48
لطفا منو در این زمینه راهنمایی کنید.:13::11:

X10 بگیر تو این رنج قیمت بهترینه صفحه نمایش 4 اینچی سی پی یو یک گیگا هرتزی دوربین هشت مگاپیکسلی و ظاهری شیک فقط با 400 تومن :40:
اگه پولت نمیرسه هم Defy یا HTC Nexus One بگیر :10:

atlas-m
12-08-2011, 23:13
من خودم كيبرد برام خيلي مهم بود اما وقتي گوشي هاي لمسي خازني و كيبرد مجازي كار كردم نظرم عوض شد
به قول دوستمون hasanmotori اگه كيبرد برات مهمه ميتوني desire z بگيري
البته سري مايلستون نگير چون كيبردش خيلي اذيته من داشتم اگه مايلستون 2 گير بياري بهتره البته الان قيمتشو ندارم ولي احتمالا تو همين رنچ باشه
حتما سيستم عامل آندرويد بگير - من خودم hd7 داشتم به نظر من الان بهترين سيستم عامل اندرويد هست و همه ي ملاك هايي كه گفتين رو داره
در مورد گالكسي اس ال هم تقريبا همون گالكسي i9000 هست با صفحه نمايش سوپر كلير ال سي دي - به جاي سوپر امولد -
كه اونم تو اين رنج قيمت البته تو گوشي هاي بدون كيبرد هم ميتونه انتخاب خوبي باشه البته كدنيمش i9003 هست
البته به نظر من اگه بتوني همون i9000 بگيري خيلي خيلي بهتره چون دوربينشم فوق العادس

سلام.
با تشکر از راهنمایی شما
من گوشی توی رنج حداکثر 390 هزار تومان می خوام. گالکسی i9000 قیمت هست بدون گارنتی 510 هزار تومان!
desire z هم قیمت بالایی داره.
... .

PersiAndroid
12-08-2011, 23:19
ببين مايلستون 2 گير نمياري؟ همون مايلستون 1 هم يه تستي بكن شايد دوس داشتي ولي كيبردش خيلي بده
desire z هم فك نكنم بالاتر از اينا باشه اون كيبردش بهتره
آره در مورد گالكسي اس منظورم اين بود كه پول بذاري و يه چيز كاملتر بگيري

paniranist
16-08-2011, 01:36
اپتيموس 3دي رو پيشنهاد ميدين؟
من كلا تجربه 3دي ندارم...
به نظرتون چطوره؟

PersiAndroid
17-08-2011, 17:04
اپتيموس 3دي رو پيشنهاد ميدين؟
من كلا تجربه 3دي ندارم...
به نظرتون چطوره؟

الان قیمتش حدود 750 هست
خودمم نتونستم هنوز باهاش کار کنم ولی حتما قبل از خرید باهاش کار کن تا واقع بینانه تر خریدتو انجام بدی نه بر اساس ذهنیات
گوشیه خوبیه اگه 3D برات مهم نیست گالکسی اس 2 خیلی بهتر هست در سایر مشخصات
و 3D رو میشه با SAMOLED+ بیخیال شد :46:

atlas-m
19-08-2011, 11:36
X10 بگیر تو این رنج قیمت بهترینه صفحه نمایش 4 اینچی سی پی یو یک گیگا هرتزی دوربین هشت مگاپیکسلی و ظاهری شیک فقط با 400 تومن :40:
اگه پولت نمیرسه هم Defy یا HTC Nexus One بگیر :10:

به نظر شما X10 دیگه قدیمی نیست؟

PersiAndroid
19-08-2011, 11:50
چرا... الان نكسوز اس رو قيمت كرده بودن 390
همون نكسوز وان هم از x10 بهتره چه بخواد نكسوز اس!
اگه يه گالكسي اس دست دو هم پيدا كني خيلي خوب ميشه حدود 340 -50 بگيري
ولي نكسوز اس رو بگرد با كد 9023 همين حدودا پيدا مي كني

yoosef_st
19-08-2011, 17:43
چرا... الان نكسوز اس رو قيمت كرده بودن 390
همون نكسوز وان هم از x10 بهتره چه بخواد نكسوز اس!
اگه يه گالكسي اس دست دو هم پيدا كني خيلي خوب ميشه حدود 340 -50 بگيري
ولي نكسوز اس رو بگرد با كد 9023 همين حدودا پيدا مي كني
کجا نکسوز اس داده این قیمت؟ 390؟؟؟ :18:
گلکسی اونوقت چند شده یعنی؟

PersiAndroid
19-08-2011, 18:12
کجا نکسوز اس داده این قیمت؟ 390؟؟؟ :18:
گلکسی اونوقت چند شده یعنی؟

yoosef_st
20-08-2011, 19:52
من که بعید میدونم توی تهران بشه این حدد قیمت پیدا کرد...
کسی از قیمت گلکسی بدون گارانتی توی تهران خبر داره؟

PersiAndroid
21-08-2011, 10:24

senaps
23-08-2011, 22:54
پرژن دروید جان،به نظرت،دیفای بگیرم یا لجند؟!!
(دولوپینگ+کتاب خوان و موزیک+ویدیو احتمالا اچ دی!)
بازی هم که گیم لافت یانا رو اصلا خوشم نمیاد!! یعنی بازی های سبک در حد سودوکو و ایر کنترل!!

yee_pesare
23-08-2011, 23:51
به نظر من یه اپتیموس بلاک بگیر برو حالشو ببر,من ١هفتس گرفتم با دو سال گارانتی کامتل ٤٣۰ ,خیلی راضیم,تاچش سرعتش ظاهرش .....قبلش ١ ماه i9003 داشتم هنگ میکرد, دانلود میکردی بعد یه برنامه دیگه باز میکردی قات میزد,این عالیه

SAM_FISHER_HQ
24-08-2011, 14:49
دوستان یه گوشی معرفی کنید حداکثر 300 تومن. اندورید یا ویندوز فون 7.
من رو Galaxy 551/I5510 و HTC Trophy نظر دارم. کدوش بهتره!؟

هر دو گوشی فارسی ساز دارند؟

The Rock 2
24-08-2011, 15:17
دوستان یه گوشی معرفی کنید حداکثر 300 تومن. اندورید یا ویندوز فون 7.
من رو Galaxy 551/I5510 و HTC Trophy نظر دارم. کدوش بهتره!؟

هر دو گوشی فارسی ساز دارند؟

سلام دوست عزیز این گوشیایی که گفتی سیستم عاملشون ویندوز فونه فکر کنم درباره ی اینا باید بری از کلوپ همسایه تحقیق کنی :31:
اینجا کلوپ گوشیهای آندرویده
با 300 میتونی samsung galaxy ace یا samsung gio رو در نظر داشته باشی اگه 50 تومن بذاری روش میتونی HTC Nexus One بگیری
Xperia mini & Xperia mini pro هم افت قیمت کنن همین حدودا میشه قیمتشون :11:
این گوشیایی که گفتم همشون فارسی ساپورت میکنن:10:

SAM_FISHER_HQ
25-08-2011, 13:57
سلام دوست عزیز این گوشیایی که گفتی سیستم عاملشون ویندوز فونه فکر کنم درباره ی اینا باید بری از کلوپ همسایه تحقیق کنی :31:
اینجا کلوپ گوشیهای آندرویده
با 300 میتونی samsung galaxy ace یا samsung gio رو در نظر داشته باشی اگه 50 تومن بذاری روش میتونی HTC Nexus One بگیری
Xperia mini & Xperia mini pro هم افت قیمت کنن همین حدودا میشه قیمتشون :11:
این گوشیایی که گفتم همشون فارسی ساپورت میکنن:10:
ممنون از راهنماییتون!:دی البته شما یه اشتباه کوچیکی رو انجام دادین, گالاکسی سیستم عاملش اندورید 2.2 هست نه ویندوز فان 7. برای همین سوالم رو اینجا پرسیدم.

The Rock 2
25-08-2011, 16:32
ممنون از راهنماییتون!:دی البته شما یه اشتباه کوچیکی رو انجام دادین, گالاکسی سیستم عاملش اندورید 2.2 هست نه ویندوز فان 7. برای همین سوالم رو اینجا پرسیدم.

آره آخه همچین شماره ای به چشمم آشنا نبود Galaxy 551/I5510 :31:

SEVEN...8
27-08-2011, 07:31
میخواسم دوستان کمک کنن تا تفاوت این دو سیستم عامل مشخص بشه تا برای خرید گوشی به دوستان کمک بشه
لطفا اگه چیزی میدونید دریغ نکنید!!:19:

آیا آندروید بجز فروشگاه نرم افزاری گسترده برتری دیگه ای نسبت به بادا داره؟؟!
بادا چی داره ؟؟؟؟:18:

vahidhgh
27-08-2011, 09:17
از نظر شکل ظاهر یکی هستند
ولی باطنش خیلی متفاوته

mefmef
27-08-2011, 10:12
از نظر شکل ظاهر یکی هستند
ولی باطنش خیلی متفاوته

ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین

Yashar Cross
27-08-2011, 11:15
بادا سیستم عامل اختصاصی سامیه و تو برندهای دیگه نمیتونیم داشته باشیم ولی اندروید نوچ....:31:
در حال حاضر اندروید سرتره نرم افزار های بیشتری داره...ولی ما باید بادا 1 رو با اندروید 1.6 مقایسه کنیم (ورژنهای اولیه این دو...) من خودم ویو2 دارم بادا فوق العادست تو اینده بهترین سیستم عامل میشه:8:
مشکل بادا ه ک شدنش بود که حل شده خودمم ه کش کردم...:46:
دوستدار شما یاشار

iman_persian
27-08-2011, 18:05
HTC

EVO 3D : 950
wildfire s black & white : 300
Incredible S : 565
650 : Sensation
Salsa : 425
320 : گراتیا
ChaCha : 350
surround : 490
Wildfire – white : 255
Wildfire – BLACK : 255
Desire : 425
Desire white : 430
Desire Z : 435
Desire S : 500
Desire HD taiwan : 540
Desire HD : 540
HD 7 16GB : 430
TROPHY : 300
MOZART : 330
NEXUS ONE (full pack): 360
Snap : 185
hero : 390
hd7 8gb : 400
Hd2 : 480

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

SAMSUNG

Galaxy s II unlock factory : 720
Nexus S i9020 : 580
485 : Google Nexus S
Galaxy Ace S5830 : 325
525 :I9000 Galaxy S 16GB
I9000 Galaxy S 8GB white : 490
I9000 Galaxy S 8GB black : 490
P1000 Galaxy Tab 16GB: 530
565 :P1000 Galaxy Tab 32 GB
I9003 Galaxy SL 4GB : 410
Galaxy Gio S5660 : 245
Galaxy fit : 240
S5250 Wave525 : 170
S7230E Wave: 200
wave 8500 : 290
B7722i : 250
wave 2 : 285
Galaxy Mini S5570 : 200

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

SONY ERICSSON
220 : W8
( باکیف و محافظ صفحه) XPERIA ARC : 525
XPERIA X10 : 400
XPERIA neo : 500
XPERIA X10 mini pro: 200
XPERIA X10 mini : 190
XPERIA X8 : 170
VIVAZ : 220
VIVAZ PRO : 270
J20-HAZEL : 190
AINO : 255

Rzah
29-08-2011, 20:14
دوستان سلام. دوست عزيزگوشى گالكسى ٥٥١ كشوئى ازبغل بازمى شودوصفحه كيبردتقريبآ خوبى داردصفحه نمايش آن ٣.٢ ولمسى است وضوح تصوير
آن چنگى به دل نمى زند فارسى را ساپورت مى كندتم حركتى ندارد مصرف باطريش جالب نيست فكرمى كنم حدود ٢٠٠ تا ٢٣٠ قيمت آن است من مدت
دوماهى داشتم وچندروزپيش فروختمش به يكى ازدوستان دركل گوشى قابل توجه اى نيست البته به نظر من

PersiAndroid
05-09-2011, 17:37
دوستان تا 200 چی پیشنهاد میدین واسه یکی از دوستاس؟
مثلا بین گالکسی مینی و ایکس 8؟ یا اگه مدل دیگه ای میدونین؟

roxh58
05-09-2011, 19:44
دوستان تا 200 چی پیشنهاد میدین واسه یکی از دوستاس؟
مثلا بین گالکسی مینی و ایکس 8؟ یا اگه مدل دیگه ای میدونین؟

ایکس 8 امکانات بهتری داره
اما زیر 300 هزار بدون شک گلکسی جیو بهترین انتخاب میتونه باشه

yee_pesare
05-09-2011, 20:18
بهترین انتخاب اپتیموس وانه, بدون گارانتی ٢٢۰ تومن
مثلا در مقایسه با اون دوتا کیفیت صفحه عالی, صفحه بزرگتر از x8 ,کیفیت ساخت خوب, دوربین خوب در مقایسه با اون دوتا,
اندروید ٢/٢ فارسی کامل
دیجیکالا داره

sunrise07
05-09-2011, 20:20
دوستان من 500 بودجه دارم و میخوام از بین گالاکسی اس پلاس و آرک و اینکریدیبل یکی رو انتخاب کنم.

به نظرتون ارزش داره 200 تومن یه جوری جور کنم بذارم روش گالاکسی اس 2 بگیرم؟ کلا میارزه بخاطر سی پی یو دو هسته ای این کار رو انجام بدم؟

Fenix.
05-09-2011, 20:22
بــــله میارزه : دی

The Rock 2
05-09-2011, 20:55
دوستان من 500 بودجه دارم و میخوام از بین گالاکسی اس پلاس و آرک و اینکریدیبل یکی رو انتخاب کنم.

به نظرتون ارزش داره 200 تومن یه جوری جور کنم بذارم روش گالاکسی اس 2 بگیرم؟ کلا میارزه بخاطر سی پی یو دو هسته ای این کار رو انجام بدم؟

حتما اگه میتونی این کارو بکن چون این تک هسته ایا حداکثر تا یه سال دیگه رو بورسن بعدش از رده خارج میشن تقریبا :31:
الان بازی و برنامه برا دو هسته ایا نیومده همون آرک و گلکسی جواب میدن ولی اگه میخوای گوشیتو تا دو سه سال حداقل داشته باشی دو هسته ای بگیر :46:

shahin666
06-09-2011, 19:54
EVO 3D : 950
wildfire s black & white : 300
Incredible S : 565
650 : Sensation
Salsa : 425
320 : گراتیا
ChaCha : 350
surround : 490
Wildfire – white : 255
Wildfire – BLACK : 255
Desire : 425
Desire white : 430
Desire Z : 435
Desire S : 500
Desire HD taiwan : 540
Desire HD : 540
HD 7 16GB : 430
TROPHY : 300
MOZART : 330
NEXUS ONE (full pack): 360

اين قيمتا بدون گارانتي هست ديگه
مثلا Desire Z : 435
بايد بدون گارانتي باشه درسته ؟!!

The Rock 2
07-09-2011, 11:43
اين قيمتا بدون گارانتي هست ديگه
مثلا Desire Z : 435
بايد بدون گارانتي باشه درسته ؟!!

بدون گارانتیه :31:
نکسوس وان با گارانتی رو 360 میدن؟ یا مثلا وایلد فایر 255 :31:

Rzah
16-09-2011, 22:24
دوستان سلام. مى خواهم يك گوشى خوب وقدرتمندى بگيرم مبلغ هم مهم نيست من مدتى گالكسى اس تووسنسيشن راداشتم والان هم گوشى اتريكس را
دارم آيا گوشى بهترازاين گوشيها كه نام بردم درحال حاضردربازارداخل وخارج وجودداردويا ممكن است به زودى واردبازارشود

mohammad_dj_kazin
17-09-2011, 00:53
سلام دوستان
هنوز توی آندرویدی ها Galaxy S II تایید میشه یا بهتر اومده؟؟
ممنون میشم کمک کنید

atlas-m
17-09-2011, 19:29
سلام.
بهترین گوشی آندروید بدون گارانتی که با 400 هزار تومان (حداکثر) خرید چیه؟
برند برام مهم نیست. کارایی از همه مهم تره.

milad_takjoo
17-09-2011, 23:36
سلام.
برند برام مهم نیست. کارایی از همه مهم تره.اگه نکسوس وان پیدا کنی که خوبه...من خیلی گشتم پیدا نکردم...
galaxy ace هم هست با 350...
دیگه چیز خاصی یادم نمیاد...

leo.unique
18-09-2011, 10:58
سلام.
برند برام مهم نیست. کارایی از همه مهم تره.

اگه بگردی شاید بتونی xperia neo با این قیمت گیر بیاری

atlas-m
18-09-2011, 12:05
اگه بگردی شاید بتونی xperia neo با این قیمت گیر بیاری

منظور شما دست دوم؟
من توی شهر خودمون گوشی Neo و Mini pro و همچنین i9003 galaxy SL رو پیدا نکردم و می خوام از اینترنت بخرم. شما و یا دیگر دوستان پیشنهادی ندارید؟

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

یه شرکت توی هرمزگان به اسم علاءالدین گوشی XPERIA Neo رو زده 424 هزار تومان. نمی دونم چطور باید بهشون اعتماد کنم.
توی کرمانشاه هم یک فروشگاه به اسم موبایل قرمز i9003 Galaxy SL رو زده 415.
حالا نمی دونم چی کار کنم.

yee_pesare
18-09-2011, 12:22
شما از الدیجیتال بخر که در کرمان هست مطمینه, وگرنه از گوشی شاپ و یا دیجیکالا بخرین, بقیه مطمن نیستند

atlas-m
18-09-2011, 14:09
سلام.
من یک مشکل خیلی بزرگ دارم. توی شهر ما (همدان) هنوز گوشی های XPERIA Mini Pro، i9003 GALAXY SL و چند مدل 2011 دیگه نوز نیومده! من همجا رفتم ولی کسی نداشت.
حالادارم توی اینترنت جستجو می کنم. نوی سایت Mobile.ir چندتا فروشگاه رو پیدا کردم که قیمت های مناسبی دارند. مثلا فروشگاه علاء الدین هرمزگان و موبایل قرمز کرمانشاه.
علاءالدین هرمزگان گوشی Mini Pro رو زده 355 هزار تومان. همچنین XPERIA Neo رو زده 425 هزار تومان.
موبایل قرمز کرمانشاه گوشی i9003 GALAXY SL رو زده 415 هزار تومان.
البته گوشی دسته دوم هم توی سایت هست.
به نظر شما میشه به این فروشگاها اعتماد کرد؟
کسی این فروشگاه رو می شناسه؟
اصولا کسی پیشنهاده دیگه ای داره؟
--------------------------------------------------
احتمالا از این چندتا یکی رو بخرم (البته بعضیهاش گرونه که اگه پولم برسه میگسرم)
قیمت ها رو توی نت جستم. (علاءالدین و موبایل قرمز)
HTC Salsa ---> 395 هزار تومان
Sony Ericsson Xperia Mini pro ---> 355 هزار تومان
Sony Ericsson Xperia Neo ----> 425 هزار تومان
SAMSUNG I9003 Galaxy SL ----> 415 هزار تومان

momo8182
18-09-2011, 16:49
من تو يكي از فرومهاي موبايلستان خوندم كه مي گفت اپتيموس بلك رو تا 370هم مي شه گير آورد حالا نمي دونم راست هست يا دروغ اگه كسي اطلاعاتي داره بگه.در ضمن تو اين گزينه ها تا 400 اپتيموس هم گزينه خوبي هست يه اونم فك كن

mohammad_dj_kazin
19-09-2011, 00:19
سلام دوستان
هنوز توی آندرویدی ها Galaxy S II تایید میشه یا بهتر اومده؟؟
ممنون میشم کمک کنید

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoha881
19-09-2011, 09:54
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهتر بودن یک چیز کلی هست
اما از لحاظ سخت افزار و صفحه نمایش و مموری داخلی میشه گفت فعلا از gs2 سرتر نیومده.
از لحاظ ساپورت هم جز بهترین هاست.کاستوم رام های زیادی براش امده

mohammad_dj_kazin
19-09-2011, 11:03
بهتر بودن یک چیز کلی هست
اما از لحاظ سخت افزار و صفحه نمایش و مموری داخلی میشه گفت فعلا از gs2 سرتر نیومده.
از لحاظ ساپورت هم جز بهترین هاست.کاستوم رام های زیادی براش امده

gs2 همون galaxy s2 رو میگین دیگه؟؟
یعنی خوبه دیگه؟

fire159
19-09-2011, 11:44
gs2 همون galaxy s2 رو میگین دیگه؟؟
یعنی خوبه دیگه؟
بله همونه . اما شما قبلش خوب تحقیق کن و بخر !
به آتریکس هم یک نگاهی بکن . اونم گوشی توپیه

sAeEd_kHaAn
19-09-2011, 16:22
به اتریکس فقط نگاه کن بعد برو سنسیشن بگیر : دی

Mig33
19-09-2011, 16:59
بعد که سنسیشن گرفتی اونو بنداز به یه شاسه دیگه بعد برو اپتیموس بگیر :31::31::46:

atlas-m
19-09-2011, 17:18
سلام.
من یک مشکل خیلی بزرگ دارم. توی شهر ما (همدان) هنوز گوشی های XPERIA Mini Pro، i9003 GALAXY SL و چند مدل 2011 دیگه نوز نیومده! من همجا رفتم ولی کسی نداشت.
حالادارم توی اینترنت جستجو می کنم. نوی سایت Mobile.ir چندتا فروشگاه رو پیدا کردم که قیمت های مناسبی دارند. مثلا فروشگاه علاء الدین هرمزگان و موبایل قرمز کرمانشاه.
علاءالدین هرمزگان گوشی Mini Pro رو زده 355 هزار تومان. همچنین XPERIA Neo رو زده 425 هزار تومان.
موبایل قرمز کرمانشاه گوشی i9003 GALAXY SL رو زده 415 هزار تومان.
البته گوشی دسته دوم هم توی سایت هست.
به نظر شما میشه به این فروشگاها اعتماد کرد؟
کسی این فروشگاه رو می شناسه؟
اصولا کسی پیشنهاده دیگه ای داره؟
--------------------------------------------------
احتمالا از این چندتا یکی رو بخرم (البته بعضیهاش گرونه که اگه پولم برسه میگسرم)
قیمت ها رو توی نت جستم. (علاءالدین و موبایل قرمز)
HTC Salsa ---> 395 هزار تومان
Sony Ericsson Xperia Mini pro ---> 355 هزار تومان
Sony Ericsson Xperia Neo ----> 425 هزار تومان
SAMSUNG I9003 Galaxy SL ----> 415 هزار تومان

کسی پیشنهاد تازه نداره؟

Masoud-Studio
21-09-2011, 02:30
بعد از چند سال من مي خوام يه گوشي بگيرم اما موندم كدوم ؟ ( چون الان به طور كامل پولم جور نيست ! )
اكسپريا ايكس 10 ؟
اكسپريا آرك ؟

يا اصلا صبر كنم تا آرك اس بياد ؟ ( نمي دونيد حدودا چه قدر ديگه وارد بازار مي شه ؟ )

P I R A N H A
21-09-2011, 08:37
ارک رو بخرx10قدیمی شده

fire159
21-09-2011, 09:33
بعد از چند سال من مي خوام يه گوشي بگيرم اما موندم كدوم ؟ ( چون الان به طور كامل پولم جور نيست ! )
اكسپريا ايكس 10 ؟
اكسپريا آرك ؟

يا اصلا صبر كنم تا آرك اس بياد ؟ ( نمي دونيد حدودا چه قدر ديگه وارد بازار مي شه ؟ )
آرک گوشی خوبیه . بخرش

SonyEricsson
29-09-2011, 00:33
ارک رو بخرx10قدیمی شده

LG Optimus 2X خیلی از آرک سرتره

Rzah
03-10-2011, 00:22
سلام. درمورد گالكسى اس تو كه دوستمان سوال كرده بودن بايستى عرض كنم ازنظركيفيت صفحه نمايش خيلى خوب است واز نظرسخت افزارى خوب است
ولى گزينه هاى بهترازگالكسى اس تو هست آگرگوشى بخواهيدكه چه ازنظرساخت خوب وضوح صفحه نمايش عالى وبارنگهاى زنده وسخت افزارى خوب
بخواهيد سنسيشن حرف نداردوامااگرگوشى بخواهيد كه توكيفيت ساخت خوب وسخت جون باشدوازنظرسخت افزارى هم عالى باشدووضوح تصويرتقريبآ
خوبى داشته باشداتريكس گزينه بسيارخوبى هست من خودم هرسه اين گوشيهارا خريدم وتجربه كارباهرسه رادارم البته الان سنسيشن راندارم چون دادم
به يكى ازدوستانم ازنظرشخصى من اول اتريكس دوم سنسيشن وسوم گالكسى اس تو

saze
04-10-2011, 13:03
سلام
1-مزیت آندروید نسبت به ویندوز موبایل؟
2-گوشیهای آندروید ارزش خریدن داره؟
3-گرافیک بازیهاش نسبت به بازیهای کامپیوتر چطوره؟
4-نرم افزارهاش تو ایران کاربرد داره؟آندروید مارکت چه جوری اجازه دانلود بازیها رو میده؟مگه ایران تحریم نیست؟با vpn میشه دانلود کرد؟
5-از بین مدلهای galaxy ace،galaxy gio،galaxy mini،galaxy fit کدوم مدل رو پیشنهاد میدید؟

بامزی
11-10-2011, 04:37
آقا من امروز رفتم یه lg optimus بخرم. متاسفانه با یه روش بسیار زشت کلاهبرداری چند تا از فروشنده های موبایل مواجه شدم . من وظیفه خودم دونمستم تا این در این مورد با بچه های فروم تبادل نظر کنیم . با این اوضاع برای خرید به هیچ وجه به فروشنده ها و فروشگاه ها اعتماد نمی شه کرد. اول برای هر گوشی قیمت خیلی پایین می دن و بعد به بهانه های مخختلف مثل نصب نرم افزار اجباری و یا کابل اضافه و یا گارانتی تا 50 60 تومن توی فاکتور اضافه می کنن. بعد هم باز هم 10 تومن 10 تومن الکی به فاکتور اضافه می کنن و اصلا مثل اینکه کوتاه هم نمی یان. اگر هم بگی گوشی رو نمی خای می گن ما پلمپ رو باز کردیم و حتما باید ببری . زوری !!!!!
:2::2:
:2::2:
اما متاسفانه شبیه همین روش کلاهبرداری مثل اینکه توی بازار خیلی شایع و مثل اینکه روش راه و رسم بسیاری از فروشنده ها شده من که خودم توی معامله هیچ وقت پول رو اول معامله نمی دم حتی آخر معامله هم پول رو به زور میدم چون ممکنه وقتی که پول دادی باز هم ازت پول بخان و باز هم که دادی باز هم پول بخان و ................................... و آخر هم بهت یه گوشی خراب بهتون میندازن . حتما می دونید که هیچ گوشی ای نرم افزار اضافه نداره ! :grrr: به هیچ وجه به این خنگ ها اجازه دستکاری گوشی تون رو ندید :41:

در مورد محتویات بسته هم میتونید توی سایت های خارجی چک کنید تا ببینید چی داره و چی نداره و بی خودی بیست سی تومن بابت فول پک اضافه نگیرن و یا اینکه چیزی رو کم نکنن من خودم با چشم خودم دیدم یکی از این فروشگاه ها مثلا برای این گوشی که من می خواستم بخرم آداپتور اصلی و کوچولوی الی جی رو با یا آدابتور بزرگ عوض کرده بودن . اونم چه آداپتور آشغال و بد ریخت و گنده ای. اصلا توی جعبه هم جا نمی شد :2: اینا انفدر حقیرا که با اینکه مغازه های 10 میلیارد تومنی دارن بازم به خاطر 5 هزار تومن آداپتور یه همچین دزدی می کنن :18: در ضمن شما همیشه تا وقتی که در مغازه حضور دارید حق فسخ و باطل کردن هر معامله ای رو دارین حتی اگه جعبه رو باز کرده باشین و حتی اگه گوشی رو دستمالی و داغون هم هم کرده باشین و حتی اگه پول رو داده باشین و حتی اگه فاکتور رو هم امضا کرده باشین. اصلا توی این مورد کوتاه نیاید دوستان.

در صمن مواظب گوشی های دست دوم و پیکسل سوخته و خراب و حتی دستمالی شده و پشت ویترین هم باشین چون خیلی از بچه ها از این طریق سرشون خیلی کلاه رفته و آخرش گوشی درست و حسابی هم گیرشون نیومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مواظب باشید اینا بعضیاشون اول به شما گوشی نو نشون می دان و بعد اونو با یه گوشی دیگه عوص می کنن که ممکنه خراب یا حداقل پلیپ باز شده باشد

همیشه به بند های توی فاکتور ها که معمولا صلب مسئولیت توجه کنید ! چون به خاطر این بند ها شما رو از انواع موارد قانونی شکایت هم محروم می کنن.

اما خب حالا بریم سر اصل مطلب :
من فکر می کنم نباید از یه همچین مواردی کوتاه اومد و صرف نظر کرد . ببینید ما نسبت به حقوق خودمون و دیگران مسئولیت کامل داریم .این مشکلات وقتی به وجود میاد و این طور رشد پیدا میکنه که ما اینطور مظلوم باشیم و از حقوق خودمون کوتا بیایم. من یه خواهش دارم اینکه حتما چنین مواردی رو حتی به خاطر دیگران هم شده پی گیری کنید و به هیچ وجه به این کلاهبردار ها اجازه کلاهبرداری ندید . اینا جدا پرو شدن و آشکارا دارن خلاف قانونی می کنن .من فکر می کنم بهتره این موارد رو از طریق تعزیرات و دادگستری پی گیری کرد.

اینم شماره تعزیرات 124 ( زنگ بزنید فوت کنید حدقل :31::19: )

ضمن برای تست گوشی به هیچ وجه سیم کارت خودتون رو ندین ( بابا همه گوشی ها بدون سیمکارت روشن میشن ! ) چون برای پس گرفتن سیمکارت یه دعوایی راه می ندازن که نگو و نپرس . در ضمن مواظب باشید اینا معمولا توی مغازه 3 یا 4 نفرن و شما به هیچ وجه زور شما بهشون نمی رسه . اما اگر دعوا راه انداختن به جای تلافی و درگیری فورا به 110 زنگ بزنید ......... بعد که پلیس آمد بگید که مامور پلیس صورت تهیه کنه و به استناد اون صورت برید دادگستری و شکایت نامه بنویسید . در ضمن ترجیحا شماره تلفن چند نفر رو هم که شاهد ماجرا بودن بگیرید چون برای مراحل دادرسی لازم میشه و کارتون رو خیلی جلو میندازه . آقا اصلا کوتاه نیاید و حقتون رو بگیرید . هیچ می دونستید که کار اینا طبق قانون زندان و جریمه و حتی شلاق داره (جدی جدی)

خلاصه اینکه خیلی خیلی خیلی مواظب خودتون باشید . :35:

kalepoook
11-10-2011, 06:00
سلام
ممنون بابت اطلاعی که دادین
من هم دقیقا همین رفتارهارو دیدم
یه چند روز پیش یه x6 نوکیا میخواستم بخرم
رفتم قیمت دادن 315 با گارانتی، بعد که دوباره به همون مغازه رفتم گفت 335
تو بازار ایرانیان هم طبقه زیره همکف ، قیمت پاینن دادن ولی موقعی که گفتم فاکتور بدین ، گفتن برای گارانتی باید نرم افزار نصب بشه
که 1 ساله 15 ، 2 ساله 30 تا به بالا
طبقه های بالای علایدین هم پیکسل سوخته میدن دست مشتری و مشکل دار
متاسفانه فرهنگ مشتری مداری ندارن
هرجور دلشون بخواد با مشتری برخورد میکنن
و به مشتری به عنوان یه آدمی که چیزی نیدونه نگاه میکنن
من هم دل خوشی ندارم
شما ایشالا به نتیجه رسیدین ، خبرش رو هم به من بدین
M@hdi-B
11-10-2011, 07:49
طبقه های بالای علایدین هم پیکسل سوخته میدن دست مشتری و مشکل دار
این حرف کاملا اشتباست

اتفاقا برای خرید حتما از طبقات بالا خرید کنید بهتره چون عمده فروشن و هیچ وقت به بهانه های الکی پول اضافه نمی گیرن

در ضمن شما از هر جا خرید می کنی می تونی همه چیز گوشی رو چک کنی .. مشکل داشت می تونی نخری :46:

sAeEd_kHaAn
11-10-2011, 09:26
این که چیزه جدید نیست ولی خوب راحت میشه کاری کرد که جلوی رفتن کلاه سر خودتونو بگیرید اول کار بگید بدون نصب نرم افزار گوشی رو میخواید و حاضرین فقط همون مبلغه اولیه رو پرداخت کنید اگه طرف زیر بار نرفت خرید مکنین خیلی راحت حتی توی سایت همسایه از یکی 200 تومن بابت نصب سیستم عامل گرفته بوده : دی

Saeed System
11-10-2011, 09:46
فکر نمیکنم فقط در زمینه خرید موبایل باشه...

من کنسول بازی هم رفتم خریدم بلد نبودم اون اول .. یه آپدیتشو برام 30 هزار تومن زد تو فاکتور که الان میبینم 5-10 تومنه..

چون اولین بار بود کنسول x360 می خریدم نمیدونستم هزینه ها چه طوره برای همین یه فاکتور 600 هزار تومنی برای ما بست..

بعدا فهمیدن که آپدیت هزینش 10 تومنه ..

یا مثلا تو زمینه ماشین..

ماشین عموم ریپ میزد موتورش خاموش میشد بردش نمایندگی .. 2 ملییون تومن براش قطعات عوض کرد!

وایر و نمیدونمی چیو چی آخرشم پس فرداش همونجوری بود و خاموش میشد اصلا معلوم نبود عوض کرده این قطعات رو

یا نه ...

تو ایران مساله گرونفروشی یا کلاهبرداری در خرید و فروش یه چیزی طبیعی شده دیگه..

مثلا یه پاساژ معروفه به بندازه بندازه اینجا....یه پاساژ تو یه خیابون دیگه معروفه به گرگ بازار...

یه جای دیگه شنیده بودم به پاساژ دزد بازار....

مثلا خود تلوزین نشون میداد چندتا قصابی رفت 1 کیلو گوشت میزاشت روی ترازو دیجیتالشون یک معازه

میزن 1300 گرم یه جا میزد 1200 .....همشونم جریمه میکرد که ترازوهاشون داره زیاد میزنه و کم فروشی

یا همون دزدی محسوب میشه..

یا یه چیز دیگه من خودم از اینترنت یک کارت گرافیک خریدم 220 تومن فرداش رفتم بازار دیدم 190 تومنه...

30 تومن گرونفروشی کرده...

.. ویرایش....

یه پاساژ هست اسمش تندیس تو نزدیک میدون تجریش... یکی از دوستام اونجا فروشنده لباسه میگفت از میدان امام حسین تی شرت

5 تومنی رفتم خریدم چنتا آوردم اونجا به 30-40 تومن به مردم فروختم..

~ReZa~
11-10-2011, 10:09
طبقات پایینی علاءالدین اکثرا دزدن.:2:از اونا خرید نکنید.
اتفاقا بهترین راه اینه که تو مغازه تست کنید و باهاش ور برید و در آخر دیدید در مورد هزینه اضافی مثل نرم افزار و نمیدونم ریجیستر کردن و از این جور جنگولک بازیها در آوردن گوشی باز شده رو پرت کنی طرفش و از مغازه بیایی بیرون تا فقط حرص بخوره.من چند بار با دوستم رفتم وقتی دیدم میخوان در مورد نرم افزار و از این جور چرت و پرتها صحبت کنن گوشی باز شده رو گذاشتم و اومدم بیرون و دیدم خودشون از پشت صدام کردن و گفتن آقا بیا ببر با همون پول میدیم.:21::21:
اکثرا سعی کنین از طبقات بالا بخصوص طبقه 4 یا 5 خرید کنین که اونجا باز هم از پایین به نسبت بهترن.
دزدی علاءالدنیها به بازار موبایل هم متاسفانه سرایت کرده اونجا هم الان شروع کردن سر مردم شیره مالیدن.:2::2::2:

TRACX
11-10-2011, 10:18
ممنون بابت اطلاع رسانی

aligsm
11-10-2011, 11:12
Love King

یه پاساژ هست اسمش تندیس تو نزدیک میدون تجریش... یکی از دوستام اونجا فروشنده لباسه میگفت از میدان امام حسین تی شرت

5 تومنی رفتم خریدم چنتا آوردم اونجا به 30-40 تومن به مردم فروختم..
قدر اين تيشرت پنش تومني كه ميخرم رو دونستم
پس مرغ همسايه غاز نيست

yee_pesare
11-10-2011, 11:35
اقا برین بازار موبایل ٢۰ تومن بیشتر بدین راحت بخرین, زوریم نیست چیزی, ول کنین این دزدایه علا الدینو,

mt_nik
11-10-2011, 20:35
متاسفانه من هم همچین تجربه ای را در علاادین دارم
رفته بودم X8 بخرم یکی از مغازه ها 20 تومن کمتر از فروشندگان دیگر قیمت داد وقتی باهاش طی کردم فقط گوشی رو بدون هزینه اضافی نصب برنامه میخوام، سیمکارتم رو گرفت و یه گوشی از پشت ویترین آورد و بعد وصل کرد به کامپیوتر و فاکتور برام صادر کرد دیدم 50 تومن !!! بیشتر از قیمت طی شده هست گفت رحیسترش کردم و برنامه های اصلی را برای راه اندازی گوشی نصب کردم
منم حسابی داد و بیداد کردم و کلی دعوا کردم و آبروش و بردم تا بزور سیمکارتمو ازشون گرفتم
جالب اینجاست که میگفت گوشیمو از آکبندی در آوردیش
منم از همه میخوام مراقب باشید و به همه اطلاع رسانی کنید از علاالین اگه میخوان بخرند با آگاهی کامل بخرند در ضمن پاساژها و مغازه های دیگه هم هست که میشه با خیالی راحت تر تهیه کرد

efrain3276
12-10-2011, 13:09
منم چند روز پیش رفتم علاءالدین تا w995 بخرم. یارو همون هزینه هایی که بچه ها گفتن رو واسم گفت. میدونین که این مدل یه ساله که تولید نمیشه. منم وقتی طرف گفت "صفر"شو دارم ، تعجب کردم.

ازش خواستم گوشی رو بده یه براندازش کنم. دیدم بله.حدسم درست بود. گوشی کارکرده رو میخواد به اسم صفر کنه تو پاچمون!
رنگ ِ زیر دکمه های واکمنش رفته بود. یارو گفت عیبی نداره. برات 100 تا دیگه میارم.

منم گفتم سیمکارتو بده. اون 100 تا هم لابد مثل همین کارکردست.طرف شاکی شد و شروع کرد به توهین.البته با همکاراش 3،4 نفری میشدن که از همون اول مارو دوره کرده بودن.
خلاصه اینکه به هیچ وجه از طبقات پایین علاإالدین چیزی نخرید.

kalepoook
12-10-2011, 18:14
سلام
فکر میکنن خریدار چیزی نیمدونه
تا میخوای چیزی هم بگی ، میپرن دور ازر جون به آدم
تازه دیروز رفته بودم ، گفتم گوشی ... چند گفت ... قیمت رجیستر شده
این رجیستر شدش منو کشت

The Rock 2
12-10-2011, 18:23
اقا برین بازار موبایل ٢۰ تومن بیشتر بدین راحت بخرین, زوریم نیست چیزی, ول کنین این دزدایه علا الدینو,

بازار موبایل هم دزدن :31:

فقط پایتخت پول بیشتر میدی اما خیالت راحته :46:

mehdi30nema
12-10-2011, 21:42
به نظر من خرید از علائدین بزرگترین اشتباهی هست که میتونید بکنید .
من یکی از همکارام چند ماهه پیش که sensation حول و حوش 700 بود این گوشی را خرید و با خوشحالی بهم گفت خریده 670 تومان .
گفتم دیگه چه پولی دادی ؟ گفت 70 تومان بابت نرم افزار ( تازه کلی خوشحال بود که 30 تومان تخفیف نصب نرم افزار هم گرفته ) و 20 تومان گارانتی و کلی هزینه دیگه . یعنی خیلی راحت گوشی براش 800 تومان در اومد .
واقعا که نباید از علائدین خرید کرد.
جالبشم اینجاست که نرم افزاراشون دو زار هم نمیارزه اگه ارزش داشت حالا یه چیزی . چهار تا فایل APK 10 یا 20 مگی رو گوشی میریزن 60 تومان میگیرن .
من خودم از بازار موبایل گالکسی اس گرفتم و یک ریال هم بابت نرم افزار ندادم ، باور کنید همون همکارم بازی هایی که خودم دانلود کردم را روی گوشیم میبینه باورش نمیشه اصلا همچین بازی هایی روی موبایل بشه اجرا کرد .
البته یه چیزی هم بگم که بازار موبایل هم داره کم کم مثل علائدین میشه ، اونجا هم باید برای خرید دقت کنید .

بامزی
14-10-2011, 15:06
آقا بعضی ها می گن که از این و یا از اون پاساژ نباید خرید کرد. اما متاسفانه من خودم این مشکل رو جاهای دیگه هم دیدم . حالا اگه فروشنده های خوب هم اونجا باشن اینا همه رو خراب می کنن :41: به هر حال مثل اینکه روزگار این جوریه دیگه :blink:

Pami
14-10-2011, 15:12
فقط پایتخت پول بیشتر میدی اما خیالت راحته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا از همه جا بدتر ! خودم یه مدت اونجا کار کردم میدونم اوضاع اونجا چطوریه !
فرقش با علا الدین اینه که اونجا دزدهای خوش رو و خوش برخوردی هستن که با چرب زبونی ازتون دزدی میکنن نه مثل علا الدین با دعوا !

14-10-2011, 15:34
یه نکته ای که واسم جالب بود این بود که من 2-3 روز قبل عید رفتم پایتخت ، همه جا رو گشتم واسه iTouch که پایین ترین قیمت رو بگیرم... خلاصه آخرش یه جایی رفتم که فروشنده هم خیلی خوش برخورد و اینا بود :دی ، بعدش گفتم چنده گفت پایین ترین قیمتی که داری چنده؟؟؟ من گفتم 380 ، گفت 370 خوبه؟؟؟ گفتم نه 360 بهتره ، اونم گفت حله :دی خیلی هم تحویل و اینا گرفت... یه آقایی هم همزمان با من اومد و دقیقا مثل من iTouch 32 گرفت... از اون پرسید جیلبرک و اپلکیشن میخوای گفت آره ، از من پرسید گفتم من نمیخوام...
بعدش گفت حله و گرفت اکتیویت کرد آیپاد رو و یه کیس هم ازش گرفتم و رفتم بیرون و همه چی به خوبی و خوشی تموم شد...
1 ماه بعد یکی از دوستان میخواست بخره فرستادمش اونجا ، بعد یارو گیر داده بود که نه بدون اپلیکیشن نمیدم :| چرا حالا به نظرتون؟؟؟ :دی

Pedram_mrn
14-10-2011, 15:52
بهترین راه خرید از طبقه های 5 و 6 هست بیخیال جاهای دیگه شید:10:

من خودم این جمعه رفتم گلکسی اس 2 بگیرم ولی دیدم بالا بستس مجبوری گفتم بیا از همین دزدا بخر تموم شه بره اس 2 رو گرفتم دستم از خریدش پشیمون شدم قیمتشم میگفت 720 :18: رفتم سراغ سنسیشن گفتم اینو بخرم با کلی چکوچونه 630 داشتم میگرفتم به شرط اینکه فارسی ساپورت کنه گفت باشه میخواست سیم کارتمو بگیره بندازه توش دوزاریم افتاد گفتم نمیخواد گفت بدون سیم کارت بالا نمیاد گفتم شعر نگو بده من. روشنش کردم دیدم ساپورت نمیکنه گفتم بیا ماله خودت گفت معلومه که الان ساپورت نمیکنه من گفتم رام فارسی ساپورت میکنه گفتم پٌ نه ساپورت نکنه اونوقتم، من الانشو میگم خلاصه شانس اوردم سیممو بهش ندادم وگرنه یه دعوایی راه میافتاد که بیاو ببین... هیچ وقت و هرگز وهرگز و هیچ وقت از اون دزدا خرید نکنید عوضیا خیلی دروغ میگن میری تو مغازه میگی چند میگه 620 میگی بیار ببینیم چجوریاست اینا قضیه که جدی شد میگه 670 میگم اااا خودت گفتی میگه من کی گفتم اشتباه شنیدی من اونو گفتم انقد نه این خلاصه خیلی نمک به حرومن باید یکی پیدا شه درمغازه هاشونو یه یه ماهی پلمپ کنه تا آدم شن
کلا از سنسیشنم خوشم نیومد درشو که وا کرم فقط ال سی دیش موند تو دستم الان منتظر نکسوس و ایمیزم ببینم اونا چیکاره ان
موفق باشید و با دزد جماعت معامله نکنید:11:

بامزی
14-10-2011, 17:07
ها ! :18: اینجا چقدر پست زده شد اونم توی 3 روز :32:

fabio montari
15-10-2011, 03:29
دوستان نرید از این علايدین خرید کنید به خدا از دزد بدترن من یه بار دیدم سره یه پیر مردو رو جوری کلاه گذاشتن که نمیدونید البته از اون ور بر میگرده به زنو بچشون حروم زاده ها یه بارم عموم اونجا دعواش شد حسابی یارو رو زد عموم ولی اخرش یه دیه پیاده شد همین نرید علاءدین حرام است !