PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26

ardeshir n
24-05-2017, 11:21
سلام
یکی از دوستام هوآوی آنر 4C خریده برای خانومش حدود 10 روز پیش و خانومش خوشش نیومده الآن میخواد بفروشه و بدون گارانتی هستش
300 میارزه بخرم؟
درود بر شما.
خیلی می ارزه.

simaorama
24-05-2017, 18:02
سلام
2 تا گوشی میخوام حدود 600 تومن، برندش مهم نیست ولی اگر ال جی و هواوی نباشه بهتره. خودم سونی دوست دارم ولی میدونم با بودجه م گوشی مناسبی پیدا نمیکنم.
رمش حداقل 2 باشه، حافظه داخلیش معقول باشه، باطریش قابل درآوردن باشه و زود هم شارژ خالی نکنه، اندرویدش هم قابل ارتقا تا ورژنهای بالا باشه، ترجیحا 5 یا 5/5 اینچی، اندرویدش قابل ارتقا باشه، دوربینشم خیلی مهم نیست ولی خوب باشه... چون آدمی نیستم که زود به زود گوشی عوض کنم، میخوام تا چندین سال برام بمونه و خراب نشه، مخصوصا یهویی:V14:
ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید، گوشیم یهو خراب شد و بدون گوشی موندم :n28: :n16:

reza_khoshtip
24-05-2017, 22:19
درود بر شما.
خیلی می ارزه.
285 خریدمش

MCSE MAN
25-05-2017, 16:35
salam
1 goshi zed ab sony milham ta 1 toman speaker sterio
سلام
Sony Xperia Z3 plus

simaorama
26-05-2017, 17:09
سلام
2 تا گوشی میخوام حدود 600 تومن، برندش مهم نیست ولی اگر ال جی و هواوی نباشه بهتره. خودم سونی دوست دارم ولی میدونم با بودجه م گوشی مناسبی پیدا نمیکنم.
رمش حداقل 2 باشه، حافظه داخلیش معقول باشه، باطریش قابل درآوردن باشه و زود هم شارژ خالی نکنه، اندرویدش هم قابل ارتقا تا ورژنهای بالا باشه، ترجیحا 5 یا 5/5 اینچی، اندرویدش قابل ارتقا باشه، دوربینشم خیلی مهم نیست ولی خوب باشه... چون آدمی نیستم که زود به زود گوشی عوض کنم، میخوام تا چندین سال برام بمونه و خراب نشه، مخصوصا یهویی:n30:
ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید، گوشیم یهو خراب شد و بدون گوشی موندم :V14::n16:

alan wake
27-05-2017, 23:25
سلام

دوستان الان بهترین صفحه نمایش از لحاظ کیفیت تو بازار برای کدوم گوشی هست؟ و قیمت؟

و اینکه از برندهای دیگر گوشی مانند سری edge سامسونگ نداریم که حالت خمیده داشته باشه؟

ممنون

imanmdn
28-05-2017, 00:05
سلام دوست عزیز
من حدود دو ماهه xperia xz خریدم. واقعا کیفیت صفحه نمایشش بالاست. من 1.950.000 خریدم. قیمت روزشو ندارم و لی کاملا راضیم ازش

MCSE MAN
28-05-2017, 13:29
سلام

دوستان الان بهترین صفحه نمایش از لحاظ کیفیت تو بازار برای کدوم گوشی هست؟ و قیمت؟

و اینکه از برندهای دیگر گوشی مانند سری edge سامسونگ نداریم که حالت خمیده داشته باشه؟

ممنون
سلام
در حال حاضر Samsung Galaxy S8 با قیمت حدود 2.800
اینکه لبش یکم گرد باشه هستن گوشی های پرچمدار دیگه ولی در این حد edge نه

oregon
28-05-2017, 13:39
متشکرم..

پس اون طور که معلومه انتخاب چندانی در این مورد نداریم! دوستان باز اگه چیزی به ذهنشون رسید دریغ نکنند...
نه دوست نازنین، انتخابهای زیادی در این مورد وجود ندارد. برای این دسته افراد بهترین و سریعترین راه، استفاده از دستیار هوشمند است که شرط استفاده آن فعلا تسلط به زبان انگلیسی است.

DJ POLESTAR
30-05-2017, 01:10
سلام

ممنون
بهترین و با کیفیت ترین صفحه نمایش در بین گوشی ها سردمدارش الان سامسونگ هست با تکنولوژی super amoled و لبه خمیده ولاغیر!
بقیه برندها حتی پرچمداراشون معمولا از IPS استفاده میکنن که رنگ های مرده و کم عمق هستن مخصوصا در نشون دادن رنگ سیاه هاله ی رنگ سفید دارن اما تقریبا رنگ های IPS نزدیک به واقعیت هست تا amoled ولی زیبایی و کیفیت و عمق و رنگ بندی Amoled سامسونگ بی همتاست. اگه در جریان باشید قرارداد 2 ساله ای بین سامسونگ و اپل هم بسته شده و از iPhone 8 قراره اپل از پتنت صفجه های امولد و edge سامسونگ در گوشی هاش استفاده کنه.

alan wake
07-06-2017, 19:38
دوستان با این اوصاف قصد خرید s8 رو دارم ولی از این قضیه واقعا بیزارم که بعد از مدتی قیمت گوشی خیلی میشکنه! من htc داشتم و بعد از خریدش در مدت زمان خیلی کمی قیمتش خیلی شکست!میدونم این روال کار هست و با اومدن محصول جدید اصولا قیمت محصول قبلی دستخوش تغییراتی میشه ولی سوالم این هست به نظرتون دست نگه دارم یا بخرم؟ یعنی فکر میکنید قیمت s8 به این زودی ها شکسته میشه؟

esmiz
07-06-2017, 21:49
سلام

ممنون
هفته دیگه sony xz p می یاد تو بازار صفحه نمایشش با هیچ کدوم از صفحه نمایش ها ی بازار قابل مقایسه نیست و یک سر گردن از بقیه گوشی ها بالاتره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

esmiz
07-06-2017, 21:50
سلام
رمش حداقل 2 باشه، حافظه داخلیش معقول باشه، باطریش قابل درآوردن باشه و زود هم شارژ خالی نکنه، اندرویدش هم قابل ارتقا تا ورژنهای بالا باشه، ترجیحا 5 یا 5/5 اینچی، اندرویدش قابل ارتقا باشه، دوربینشم خیلی مهم نیست ولی خوب باشه... چون آدمی نیستم که زود به زود گوشی عوض کنم، میخوام تا چندین سال برام بمونه و خراب نشه، مخصوصا یهویی:n30:
ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید، گوشیم یهو خراب شد و بدون گوشی موندم :V14::n16:
جی ال ایکس ماد پلاس بگیر الان 500 تومنه اندرویدش 6 هست با بقیه امکاناتی هم گفتید هم خونی داره من که یکی از فامیلامون داره راضیه منم با هاش کار کردم 18 ماه هم گارانتی داره توی این رنج قیمت هم اگه سونی دوست دارید sony e5 می تونید بگیرید اگه یه چند ماه هم صبر کنید توی سونی ها xa و l1 قیمتشون می یاد پایین در می شه بین 600 تا 700 اونوقت می تونید اونا رو هم بخرید البته همون glx ماد پلاس هم نسبت به قیمتش خوبه

alan wake
07-06-2017, 22:51
هفته دیگه sony xz p می یاد تو بازار صفحه نمایشش با هیچ کدوم از صفحه نمایش ها ی بازار قابل مقایسه نیست و یک سر گردن از بقیه گوشی ها بالاتره

نه من قصد خرید گوشی دیگه ندارم!فقط میخواستم بدونم برای خرید s8 صبر کنم یا قیمتش به این زودی ها پایین نمیاد؟!

حالا خدا میدونه قیمت سونی که فرمودین قراره بیاد چقدر خواهد بود!

The Respina
08-06-2017, 00:13
نه من قصد خرید گوشی دیگه ندارم!فقط میخواستم بدونم برای خرید s8 صبر کنم یا قیمتش به این زودی ها پایین نمیاد؟!

قیمت Xz پرمیوم طبق اعلام نمایندگی رسمی سونی در ایران حداکثر 2.500.000 خواهد بود.

DJ POLESTAR
08-06-2017, 00:14

حرف و حدیث های دیگه از برند های دیگه شعاری بیش نیست کافیه یه سرچ کوچولو در مورد تکنولوژی IPS و Amoled بزنی تا حساب کار دستتون بیاد امولد بازدهی و راندمان باطری رو هم بعلت کم مصرف بودن میبره بالا! همچنین توصیه اکید میکنم به کسانی که در مورد کیفیت و برتری صفحه نمایش سامسونگ با بقیه برندها شک دارن بروند به موبایل فروشی و از نزدیک کیفیت ها رو با چشم خودشون ببینن مطمئنا به نتیجه تک بعدی خواهند رسید! بقیه حرف ها در مورد بقیه برندها تعصبی بیش نیست.
در مورد خرید s8 جای شما بودم عجله نمی کردم و 4،5 ماه دیگه میخریدم و 300 400 تومنی ذخیره میکردم!. الان قیمت s8 حبابی هستش البته نه تنها s8 بلکه همه پرچمدارهای برندهای دیگه که تازه ریلیز شدن قیمت بیش از حد و حدود گوشی دارن و بعد چند ماه قیمت ها میاد پایین ولی سامسونگ گوشی هاش یکم دیرتر پایین میاد (چه میان رده و چه بالا رده هاش) پارسال در s7 هم همین موقع ها قیمتش هول و هوش همین مقدار s8 بود ولی از نیمه دوم سال شد 2 تومن.

alan wake
08-06-2017, 00:52
حرف و حدیث های دیگه از برند های دیگه شعاری بیش نیست کافیه یه سرچ کوچولو در مورد تکنولوژی IPS و Amoled بزنی تا حساب کار دستتون بیاد امولد بازدهی و راندمان باطری رو هم بعلت کم مصرف بودن میبره بالا! همچنین توصیه اکید میکنم به کسانی که در مورد کیفیت و برتری صفحه نمایش سامسونگ با بقیه برندها شک دارن بروند به موبایل فروشی و از نزدیک کیفیت ها رو با چشم خودشون ببینن مطمئنا به نتیجه تک بعدی خواهند رسید! بقیه حرف ها در مورد بقیه برندها تعصبی بیش نیست.
در مورد خرید s8 جای شما بودم عجله نمی کردم و 4،5 ماه دیگه میخریدم و 300 400 تومنی ذخیره میکردم!. الان قیمت s8 حبابی هستش البته نه تنها s8 بلکه همه پرچمدارهای برندهای دیگه که تازه ریلیز شدن قیمت بیش از حد و حدود گوشی دارن و بعد چند ماه قیمت ها میاد پایین ولی سامسونگ گوشی هاش یکم دیرتر پایین میاد (چه میان رده و چه بالا رده هاش) پارسال در s7 هم همین موقع ها قیمتش هول و هوش همین مقدار s8 بود ولی از نیمه دوم سال شد 2 تومن.

من برادرم s6 داره همین s6 صفحه نمایشش رو با گوشی های دوستانم که مقایسه میکنم حساب کار دستم میاد...

راستی الان s6 اکبندش هست؟چنده؟نمیخوام بخرم فقط میخوام ببینم قیمتش نسبت به زمانی که برادر من خرید چقد افت کرده؟

و اینکه در عرض 5 ماه ممکنه قیمت s8 تا حدود 800 یا یک تومن بشکنه؟یا افت در حد و حدود همون 500 تومن میشه؟

DJ POLESTAR
08-06-2017, 01:51
من برادرم s6 داره همین s6 صفحه نمایشش رو با گوشی های دوستانم که مقایسه میکنم حساب کار دستم میاد...

راستی الان s6 اکبندش هست؟چنده؟نمیخوام بخرم فقط میخوام ببینم قیمتش نسبت به زمانی که برادر من خرید چقد افت کرده؟

و اینکه در عرض 5 ماه ممکنه قیمت s8 تا حدود 800 یا یک تومن بشکنه؟یا افت در حد و حدود همون 500 تومن میشه؟
حالا رزولوشن و ppi pixel density گوشی s6 نسبتا پایین تر از s8 و 7 هست ولی خب میتونه یک نمونه خوب برای مقایسه باشه با IPS!
s6 آکبند مدت هاست جایی ندیدم ولی کم کارکرد در حد نو هست تو بازار که بسته به شرایط 1200 الی 1500 خرید و فروش میشه البته edge. در مورد افت قیمت هم زیاد حساسیت نشون ندین s6 مال دو سال پیشه و از اون موقع پرچمدار هر برندی شکسته.
و اینکه در عرض 5 که نگید، تا 1 سال هم عمرا 800 تا بیاد پایین مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته و ما با جامعه جهانی رفیق بشیم و دلار از خر شیطون بیاد پایین! تازه بعد معرفی s8 بود که یواش یواش اس 7 از 2 و خورده ای شد 1850.

akbarhasani1371
08-06-2017, 07:29
سلام دوستان،بین دو گوشی Xiaomi Mi 5S Plus و گوشی Xiaomi Mi Max 128GB کدوم یک رو پیشنهاد میکنید بخرم؟
همینطور اگه لطف کنید عیب هر کدوم رو بگید،ممنون میشم

aryna
08-06-2017, 10:16
سلام
دوستان
در مورد قیمت گوشی ها در ایران و افت گوشی های جدید (اعم پرچمدار و میان رده) هر برندی فکر نکنم افت قیمتی باشه چرا؟

چون قراره طرح رجستری تا اواخر همین خرداد اجرا بشه و اگر اجرا بشه هیج معلوم نیست چه بلایی سر قیمت گوشی ها میاد(فعلا همه چیز در حد شایعه هست)

و همین بود که من خودم قصد خرید گوشی داشتم و حتی یک مدتی صبر کردم و قیمتها روز به روز پایین تر هم امد انصافا

اما از خبر رجستری دیگه منتظر قیمت نماندم سریع رفتم گوشی مورد نظر را خریدم

saeed3w
08-06-2017, 13:11
سلام اگر شما باشيد از بين گوشي سامسونگ A7 2016 و سوني Z5 كدوم رو ميخريد؟
سوني Z5يه زماني پرجمدار بوده و A7 ميان رده رو به بالا است
سوني 32gb حافظه داخلي داره A7 ميزان 16gb حافظه داخلي داره البته چون بازي نصب نميكنم مهم نيست
سوني صفحه نمايش معمولي باكيفيت و سامسونگ صفحه اموليد
باتري سامسونگ بيشتره ولي فكركنم ميزان كاركردشون در يك حده
براي من دوام و كيفيت مهم هست.

بنظر شما كدوم رو بخرم به چه دليل؟

ardeshir n
08-06-2017, 14:00
سوني 32gb حافظه داخلي داره A7 ميزان 16gb حافظه داخلي داره البته چون بازي نصب نميكنم مهم نيست

درود بر شما.
پشنهادم سامسونگ هست.
از نظر عمر سونی جالب نیست.

Sent from my K00E using Tapatalk

Soroush-S
08-06-2017, 19:22

معلومه دیگه سونی Z5
کافیه بری جایی که هردورو داشته باشه فرق یه پرچمدار با یه میان رده متوجه میشی
دوربین Z5 از پرچمدارای سامسونگ بهتره چه برسه به میان رده
سامسونگ فقط از نظر السیدی بهتره بخاطر AMOLED و البته هزینه بالای تعویض السیدی در صورت خرابی:n01:

MCSE MAN
08-06-2017, 21:59

مشخصه Z5
من خودم الان بیشتر از یه سال Z5 دارم و هیچ مشکلی از لحاظ کیفیت و دوام و هنگی نداشتم.
Z5 فقط از نظر گرم شدن (به خاطر پردازنده اسنپ 810) و نویز عکس تو شب مشکل داشت که گرم شدنش رو با آپدیت های جدید کاملا کنترل کرد .
اندورید 7 هم براش اومد که برای A7 2016 نیومد.
بقیه چیزا رو هم خودشون اشاره کردید.

esmiz
08-06-2017, 22:40
شما احساسی درباره برند سامسونگ نظر نده بزار گوشی sony xzp بیاد به بازار بعد تحلیل ها و بررسی ها بیاد بعد نظر بدید

ardeshir n
08-06-2017, 23:01
شما احساسی درباره برند سامسونگ نظر نده بزار گوشی sony xzp بیاد به بازار بعد تحلیل ها و بررسی ها بیاد بعد نظر بدید

خداییش غولیه برا خودش غولیهXZ premium.
البته عمر دوربین رو توی Z1,Z نشون داد!(خیلی کم)

vahidhgh
09-06-2017, 00:22

کاملا موافقم
سوپر امولد سامسونگ یک استثنا هست و به خیلی از برندها مثل اپل هم داره میفروشه
تفاوتش با ips کیفیت بالا رنگهای اشباح و استفاده از شارژ کم و نور عالی هست
از نظر دوربین سونی بهترینه
از نظر کیفیت صدا htc
از نظر طراحی و زیبایی blackberry
از نظر مچ بودن سخت افزار و نرم افزار اپل

ardeshir n
09-06-2017, 01:07
کاملا موافقم
سوپر امولد سامسونگ یک استثنا هست و به خیلی از برندها مثل اپل هم داره میفروشه
تفاوتش با ips کیفیت بالا رنگهای اشباح و استفاده از شارژ کم و نور عالی هست
از نظر دوربین سونی بهترینه
از نظر کیفیت صدا htc
از نظر طراحی و زیبایی blackberry
از نظر مچ بودن سخت افزار و نرم افزار اپل
از نظر نوآوری و عمر هم ASUS :)

DJ POLESTAR
09-06-2017, 11:05
Delete...!

DJ POLESTAR
09-06-2017, 11:08

اصلا هم احساسی نظر ندادم و هرچی گفتم حق و بجا بوده. کانفیگ گوشی ها هم موجود هست میتونید اگه تعصب خودتونو کنار بذارید؛ ببینیدش. هر سال طرفدارای سونی با سر و صدای نظیر این سر و صدای شما (صبر کن سونی فلان بیاد بعد!) و در موقع موقر میبینیم که چیز خاصی برای عرضه نداشت. نه نوآوری خاص و بروز از نظر طراحی ظاهری که همه گوشی هاش شبیه کاشی هستن! و نه سخت افزاری (تنها به استفاده کردن آخرین تکنلوژی سخت افزاری نمیگن بهترین!). هرچی تو سونی جدید سوار میکنن از استاندارد و پروتکل پیروی میکنن و میبینیم که با ارتقای چیپست جدید اسنپدرگن و با افزایش رزولوشن صفحه اما در ips و مموری ۳۲ و ۶۴ و... که اینا همشون توسط شرکت های دیگه هم سوار گوشی میشن! تنها که به جمع آوری سخت افزاری نیست! سونی تو این چند سال اخیر هم فروشش از گوشی موبایل خیلی اومده پایین اونم در سطح جهانی پس علتش سیاست غلطش هست و با حرف شما و امثال شما سونی برترین دنیا نمیشه. سونی فقط از لحاظ آپدیت سیستم عامل واقعا قوی عمل میکنه علتشم اینه که "اندروید خام" استفاده میکنه تو گوشی و این کار رو برای آپدیت راحت میکنه و کار اضافی و سخت رو دست برنامه نویس ها نمیذاره.
شما من رو به تعصبی بودن متهم میکنید منی که الکی گلکسی گلکسی نکردم اما خودتون بدون ذکر دلیل و مدرک تنها با آوردن مدل گوشی اقدام به تعریف میکنید!

ardeshir n
09-06-2017, 12:31
از نظر طراحی ظاهری که همه گوشی هاش شبیه کاشی هستن!
اینو خوب اومدی

esmiz
10-06-2017, 05:52
اصلا هم احساسی نظر ندادم و هرچی گفتم حق و بجا بوده. کانفیگ گوشی ها هم موجود هست میتونید اگه تعصب خودتونو کنار بذارید؛ ببینیدش. هر سال طرفدارای سونی با سر و صدای نظیر این سر و صدای شما (صبر کن سونی فلان بیاد بعد!) و در موقع موقر میبینیم که چیز خاصی برای عرضه نداشت. نه نوآوری خاص و بروز از نظر طراحی ظاهری که همه گوشی هاش شبیه کاشی هستن! و نه سخت افزاری (تنها به استفاده کردن آخرین تکنلوژی سخت افزاری نمیگن بهترین!). هرچی تو سونی جدید سوار میکنن از استاندارد و پروتکل پیروی میکنن و میبینیم که با ارتقای چیپست جدید اسنپدرگن و با افزایش رزولوشن صفحه اما در ips و مموری ۳۲ و ۶۴ و... که اینا همشون توسط شرکت های دیگه هم سوار گوشی میشن! تنها که به جمع آوری سخت افزاری نیست! سونی تو این چند سال اخیر هم فروشش از گوشی موبایل خیلی اومده پایین اونم در سطح جهانی پس علتش سیاست غلطش هست و با حرف شما و امثال شما سونی برترین دنیا نمیشه. سونی فقط از لحاظ آپدیت سیستم عامل واقعا قوی عمل میکنه علتشم اینه که "اندروید خام" استفاده میکنه تو گوشی و این کار رو برای آپدیت راحت میکنه و کار اضافی و سخت رو دست برنامه نویس ها نمیذاره.
شما من رو به تعصبی بودن متهم میکنید منی که الکی گلکسی گلکسی نکردم اما خودتون بدون ذکر دلیل و مدرک تنها با آوردن مدل گوشی اقدام به تعریف میکنید!
اگه انقدر گوشی های سامسونگ همه چی تمومن وهمه.چی شون از بقیه گوشی ها بهتره پس چرا روی ثوربیت هاش از سنسور های سونی استفاده می کنه اگه سونی نو آوری نداره دوربین های سامسونگ می تونن فیلم آهسته با نرخ فرم 960 ضبط کنن بعد اطلاعت ندارید الکی نظر ندید کدوم گوشی سونی اندروید خام داره گوشی های سامسونگ بلندگوی استریو دارن الان منم که احساسی نظر می دم یا شما شما سامسونگ رو یک یک گوشی بدون عیب می دونی که این می شه احساسی

ardeshir n
10-06-2017, 08:34
اگه انقدر گوشی های سامسونگ همه چی تمومن وهمه.چی شون از بقیه گوشی ها بهتره پس چرا روی ثوربیت هاش از سنسور های سونی استفاده می کنه اگه سونی نو آوری نداره دوربین های سامسونگ می تونن فیلم آهسته با نرخ فرم 960 ضبط کنن بعد اطلاعت ندارید الکی نظر ندید کدوم گوشی سونی اندروید خام داره گوشی های سامسونگ بلندگوی استریو دارن الان منم که احساسی نظر می دم یا شما شما سامسونگ رو یک یک گوشی بدون عیب می دونی که این می شه احساسی

بنده هم با شما موافقم.
از نظر نوآوری سونی از سامسونگ جلوتره.۹۶۰ فریم توی خواب هم نمیشه دید :)
اندروید سونی زیاد دستکاری نشده.ولی نمیشه گفت خام هست.
.
.
.
در ضمن اینجا هم جای بحث نیست.لااقل کمی با احترام به هم دیگه اثبات کنید برند هارو.

rezatehran
12-06-2017, 13:02
گوشی در حد 700 تومان اندرویدی فقط برای تلفن و استفاده از تلگرام و اینا نه بازی پیشنهادتون چیه؟

saeed3w
12-06-2017, 13:12
مشخصه Z5
من خودم الان بیشتر از یه سال Z5 دارم و هیچ مشکلی از لحاظ کیفیت و دوام و هنگی نداشتم.
Z5 فقط از نظر گرم شدن (به خاطر پردازنده اسنپ 810) و نویز عکس تو شب مشکل داشت که گرم شدنش رو با آپدیت های جدید کاملا کنترل کرد .

تو بررسي عكسهاي گرفته توشده توسط اين گوشي Z5و گوشي سامسونگ A7 2016 توي سايتهاي asmarena و ديجي كالا تقريبا عكس گرفته شده سامسونگ يك مقدار بهتربود
ولي با دنظر گرفتن ساير موارد ونظرات دوستان بنظرم Z5 بهتر باشه

DJ POLESTAR
12-06-2017, 21:36

دوست عزیز من نمیگم سامسونگ همه چی تمومه. شما چرا بچه گانه حرف میزنی آخه! من با دلیل و شواهد و کانفیگ موجود در نرم افزار و سخت افزار گوشی ها که کاملا هویداست و همه جای عالم هستی برید همینه دارم حرف میزنم نه روی شنیده ها مثل شما!
درمورد سنسور دوربین اصلا شما چیزی میدونی در این مورد؟ مطمئنا که تهت جو رسانه ای یا دوستانتون قرار گرفتین! اون سنسوری که شما ازش میحرفی جریانش اینه که سنسور IMX260 سونی اولا هیچ فرقی با ISOCELL سامسونگ نداره خبرش دو سال پیش بود که سامسونگ میخواد سنسور IMX260 رو تو گوشی s7 flat ببنده که بعدها سنسور خود سامسونگ با دیافراگم شاهکار 1.7 که تا حالا هم هیچ شرکتی نتونسته تو گوشی سوار کنه سوار کرد. جناب عالی اگه زیاد تحت جو شنیده ها هستین بهتره برین مقایسه دو گوشی Xiaomi شیائومی Redmi Note 4x با Redmi 4 Prime رو ببینی کامپیر سایت های خارجی و یویتوب تو این دو گوشی هم رده، در Note 4 از سنسور سونی و در Prime از سنسور سامسونگ استفاده شده. اونوقته که متوجه میشید سنسور سونی و سامسونگ کردن ها چه عواقبی داره! از بحث و معقوله پیچیده دوربین که بگذریم. اولا همه چیز یک گوشی موبایل تو دوربین خلاصه نمیشه که من هی بخوام در مورد دوربین حرف بزنم. و اما در مورد اندروید شما اطلاعات دارید خب بهتر و کاملتر نظر بدید نه اینجوری گذرا! اندروید خام منظورم این نیست که یک اندروید کد رو چپوندن تو گوشی! منظور اینه که کمترین دستکاری تو مد اندروید اعمال کردن که همونطور که گفتم راحتر و زودتر از اندروید های رابطی سایر شرکت ها (مخصوصا سامسونگ با رابط کاربری تاچ ویز سنگینش) آپدیت میاد. ولی خیلی دیدم از تعصبی های سونی که این رو یک امتیاز میدونن البته بدونن همین یک امتیاز مال اونا!
بلندگوی استریو هم درسته چیز خوبیه ولی از واجبات نیست شما دوتا گوشی سونی و الجی و سامسونگ یا... از پرچمداراشون بگیر دستتون هر کدومشون یجور خاص صدای رسا و خوبی دارن باز هم میگم استریو بودن یک گوشی حد اندازه 15 سانتی متری!!! هیچ امتیازی محسوب نمیشه! یجوری میگن استریو انگار کنار تلویزیون 100 اینچ و Sound Bar و سینمای خانگی ایستادنه خخخخ
و اما حرف شما در مورد بی عیب دونستن سامسونگ توسط اینجانب: بی عیب خداست... من هر برندی باشه گوشی خوبی بزنه و از لحاظ تکنولوژیک و نوآوری حرف اول عالم بشریت رو بزنه تحسینش میکنم عصر حاضر هم ازعان سامسونگ است ولاغیر. یه مدت پیش وقتی اولین گوشی ضد آب دنیا توسط سونی معرفی شد شدیدا جذبش شدم نه من بلکه همه جذب شدن (اینم از تعریف سونی خخخخ) عزیزم من خودم تا 2 3 سال پیش یکی از آدمایی بودم که از طراحی تکراری سامسونگ با اون دکمه HOME ضایع خوشم نمیومد و حاضر نبودم پول به گوشی سامسونگ بدم ولی نظرم به این دلیل به سامسونگ گراییده تا بقیه: قابلیت صفحه نمایش کم مصرف و زیبای Amoled و قابلیت Always On Display صفحه همیشه روشن، عمر گوشی از لحاظ سخت افزاری و بدنه، صفحه اج که مختص صفحه های سامسونگه و هم کاربردی هست و هم زیبایی خاصی داره (با اپل هم قرارداد دوساله بستن برای تولید صفحه های امولد و اج iphone 8) و همینطور باتری های با ظرفیت بالا با بازدهی بالاتر از رقیب ها. بعنوان مثال دو گوشی پرچمدار s8 سامسونگ و xz p سونی که تنها یک ماه اختلاف در ریلیز تو بازار جهانی دارن، s8 با 3000 میلی آمپر توانایی پایداری 84 ساعت و سونی با 3230 میلی آمپر 72 ساعت (منبع: GSMARENA)
یا پارسال پرچمدار s7 که با 3600 میلی آمپر با پایداری 92 ساعت سونی xz با 2900 میلی آمپر 72 ساعت!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن وزن گوشی های سونی همیشه بالاست، اصلا نوآور نیست و طبق گفته اخیرم گوشی هاش شباهت عجیبی به کاشی دارند!

بنده هم با شما موافقم.
از نظر نوآوری سونی از سامسونگ جلوتره.۹۶۰ فریم توی خواب هم نمیشه دید :)
اندروید سونی زیاد دستکاری نشده.ولی نمیشه گفت خام هست.

در ضمن اینجا هم جای بحث نیست.لااقل کمی با احترام به هم دیگه اثبات کنید برند هارو.

شما هم که با همه موافقین :n02:
والا با احترامیم ولی دوستمون علاقه شدیدی به حرف تو دهن ما گذاشتن دارند...

تو بررسي عكسهاي گرفته توشده توسط اين گوشي Z5و گوشي سامسونگ A7 2016 توي سايتهاي asmarena و ديجي كالا تقريبا عكس گرفته شده سامسونگ يك مقدار بهتربود
ولي با دنظر گرفتن ساير موارد ونظرات دوستان بنظرم Z5 بهتر باشه
حالا A7 ِیک گوشی میان رده هست بدون لزرش گیر اپتیکال تو دوربینش ولی عکس های خوبی میگیره.

DJ POLESTAR
12-06-2017, 22:22
مشخصه Z5
اینکه شما یک گوشی پرچمدار دستتون دارید و از کیفیت و عدم هنگ و اینا حرف میزنید بایدم اینجوری باشه. همه برندها در حد توان هرچی تو کیسه دارن سعی میکنن رو کنن چراکه یک پرچمدار آبروی یک شرکت رو تضمین میکنه و اگه شما حتی از Huawei و asus و xiaomi و همینطور htc و سامسونگ و یا هر برند دیگه ای گوشی بخرید مسلما درصد نارضایتیتون خیلی کم خواهد بود چراکه هم به لحاظ سخت افزاری و هم به لحاظ کیفیت جنس بدنه گوشی دستتون خواهید داشت که قابل مقایسه با یک میان رده یا پایین رده 500 هزار تومنی نیست! پس مطمئن باشید بجای سونی زد ۵ اگه سامسونگ اس ۷ یا اچ تی سی 10 دستتون میگرفتید از اون به همین اندازه زد ۵ تعریف میکردید. مهم اینه که اکثر پرچمدارهای برندهای مختلف رو تو زمان خودش بخرید و یک سال استفاده کنید بعد در مورد برتری اون نسبت به رقباش نظر بدید.

ardeshir n
12-06-2017, 22:57
اینکه شما یک گوشی پرچمدار دستتون دارید و از کیفیت و عدم هنگ و اینا حرف میزنید بایدم اینجوری باشه. همه برندها در حد توان هرچی تو کیسه دارن سعی میکنن رو کنن چراکه یک پرچمدار آبروی یک شرکت رو تضمین میکنه و اگه شما حتی از Huawei و asus و xiaomi و همینطور htc و سامسونگ و یا هر برند دیگه ای گوشی بخرید مسلما درصد نارضایتیتون خیلی کم خواهد بود چراکه هم به لحاظ سخت افزاری و هم به لحاظ کیفیت جنس بدنه گوشی دستتون خواهید داشت که قابل مقایسه با یک میان رده یا پایین رده 500 هزار تومنی نیست! پس مطمئن باشید بجای سونی زد ۵ اگه سامسونگ اس ۷ یا اچ تی سی 10 دستتون میگرفتید از اون به همین اندازه زد ۵ تعریف میکردید. مهم اینه که اکثر پرچمدارهای برندهای مختلف رو تو زمان خودش بخرید و یک سال استفاده کنید بعد در مورد برتری اون نسبت به رقباش نظر بدید.
با این یکی هم موافقم :)

MCSE MAN
12-06-2017, 23:29
چه ربطی به قضیه داشت؟!!
ایشون گفتن بین Z5 و A7 2017 کدوم بهتره منم واقعیت رو گفتم. مهم اینه الان رنج قیمتشون یکیه پس واسه کسی که میخواد انقدر پول بده لازمه مقایسه انجام بشه
شما انقدر رو سامسونگ تعصب دارید که اصلا نمیبینید سوال چی بوده و فقط میگید سامسونگ سامسونگ!!
هروقت کسی اومد و بین Z5 و S7 سوال کرد، بین این دوتا مقایسه انجام میدم
شما هم به جای اینکه بشینی جواب های بقیه رو ریپلای کنی، بیاید نظر خودتونو بدید و تشریف ببرید. همونجوری که من و خیلی های دیگه همین کارو میکنیم و دنبال بحث و دعوای الکی نیستیم

اتفاقا با این کامنتتون ثابت کردید حرفم درست بوده تو این رنج قیمت Z5 گزینه بهتریه از A7 2017

من تو هیچ شرکتی سهمی ندارم که بخوام سنگشو به سینه بزنم. اون دوستمون هم بیاد بره A7 بخره برای من هیچ فرقی نمیکنه ولی حداقل شاید شما راضی بشی و یه سهمی ببری!

DJ POLESTAR
13-06-2017, 00:43
چه ربطی به قضیه داشت؟!!
ایشون گفتن بین Z5 و A7 2017 کدوم بهتره منم واقعیت رو گفتم. مهم اینه الان رنج قیمتشون یکیه پس واسه کسی که میخواد انقدر پول بده لازمه مقایسه انجام بشه
شما انقدر رو سامسونگ تعصب دارید که اصلا نمیبینید سوال چی بوده و فقط میگید سامسونگ سامسونگ!!
هروقت کسی اومد و بین Z5 و S7 سوال کرد، بین این دوتا مقایسه انجام میدم
شما هم به جای اینکه بشینی جواب های بقیه رو ریپلای کنی، بیاید نظر خودتونو بدید و تشریف ببرید. همونجوری که من و خیلی های دیگه همین کارو میکنیم و دنبال بحث و دعوای الکی نیستیم

اتفاقا با این کامنتتون ثابت کردید حرفم درست بوده تو این رنج قیمت Z5 گزینه بهتریه از A7 2017

من تو هیچ شرکتی سهمی ندارم که بخوام سنگشو به سینه بزنم. اون دوستمون هم بیاد بره A7 بخره برای من هیچ فرقی نمیکنه ولی حداقل شاید شما راضی بشی و یه سهمی ببری!
اتفاقا با این کامنتتون ثابت کردید حرفم درست بوده تو این رنج قیمت Z5 گزینه بهتریه از A7 2017:
در این مورد کاملا حق با شماست من دقت نکردم علتشم پایین عرض میکنم خدمتتون. معذرت میخوام. ولی درمورد گوشی چیپست z5 مشهوده که قوی تر از a7 2017 هست ولی نمیشه از صفحه نمایش و باطری 3600 میلی آمپر و Always On و درگاه Type-Cو همینطور کتیگوری 6 آ7 که همزمان میتونه از دو دکل جهت ثبات اینترنت 4g استفاده میکنه و اینترنت پرسرعتری بده با کتیگوری 4 زد5 گذشت.
پس اگه ملاک رو بر مقایسه بذاریم بهتره همه جوانب رو در نظر بگیریم تا بهتر کمک کنیم!.

شما انقدر رو سامسونگ تعصب دارید که اصلا نمیبینید سوال چی بوده و فقط میگید سامسونگ سامسونگ!! شما هم به جای اینکه بشینی جواب های بقیه رو ریپلای کنی، بیاید نظر خودتونو بدید و تشریف ببرید. همونجوری که من و خیلی های دیگه همین کارو میکنیم و دنبال بحث و دعوای الکی نیستیم:
هیچ تعصبی رو هیچ برند خاصی ندارم ولی اما بحث من از جایی شروع شد که دوست هم وطنمون پست منو ریپلای کردن و گفتن من نظر ندم و منتظر تحلیل و بررسی ها! در مورد sony xzp باشم!!! شما هم تشریف ببری چند پست بالاتر میفهمی قضیه رو تا اینکه با یک ریپلای پست جنابعالی از کوره در برید.

MCSE MAN
13-06-2017, 10:43
اتفاقا با این کامنتتون ثابت کردید حرفم درست بوده تو این رنج قیمت Z5 گزینه بهتریه از A7 2017:
در این مورد کاملا حق با شماست من دقت نکردم علتشم پایین عرض میکنم خدمتتون. معذرت میخوام. ولی درمورد گوشی چیپست z5 مشهوده که قوی تر از a7 2017 هست ولی نمیشه از صفحه نمایش و باطری 3600 میلی آمپر و Always On و درگاه Type-Cو همینطور کتیگوری 6 آ7 که همزمان میتونه از دو دکل جهت ثبات اینترنت 4g استفاده میکنه و اینترنت پرسرعتری بده با کتیگوری 4 زد5 گذشت.
پس اگه ملاک رو بر مقایسه بذاریم بهتره همه جوانب رو در نظر بگیریم تا بهتر کمک کنیم!.

شما انقدر رو سامسونگ تعصب دارید که اصلا نمیبینید سوال چی بوده و فقط میگید سامسونگ سامسونگ!! شما هم به جای اینکه بشینی جواب های بقیه رو ریپلای کنی، بیاید نظر خودتونو بدید و تشریف ببرید. همونجوری که من و خیلی های دیگه همین کارو میکنیم و دنبال بحث و دعوای الکی نیستیم:
هیچ تعصبی رو هیچ برند خاصی ندارم ولی اما بحث من از جایی شروع شد که دوست هم وطنمون پست منو ریپلای کردن و گفتن من نظر ندم و منتظر تحلیل و بررسی ها! در مورد sony xzp باشم!!! شما هم تشریف ببری چند پست بالاتر میفهمی قضیه رو تا اینکه با یک ریپلای پست جنابعالی از کوره در برید.
من اتفاقا در جریان بحثتون با اون دوست عزیز بودم ولی چون به من ربطی نداشت و از طرفی اینجا جاش نبود که ادامه پیدا کنه، من واردش نشدم
شاید من زیادی عکس العمل نشون دادم ولی واقعا اون جواب شما درباره اون پست من چیز عجیبی بود که ارتباطی با سوال و جواب من نداشت

درباره مقایسه A7 2017 با Z5 هم درسته بالاخره هر گوشی نسبت به گوشی دیگه یه سری نقاط ضعف و قوت داره ولی در کل حساب بشه Z5 گوشی بهتریه و نقاط قوتش کاربردی تره
تو این رنج قیمت Z5 نه فقط مقابل A7 که مقابل بقیه گوشی ها (بحث شیائومی کلا جداست) هم با صرفه تره

تو تاپیک دیگه ای که درباره گوشی مورد علاقمون زده شده هم گفتم که گوشی که من دوس دارم ترکیب سونی و سامسونگه.
با اینکه تا الان همه گوشیام سونی بوده ولی سامسونگ رو هم خیلی قبول دارم و شاید گوشی بعدیم سامسونگ باشه پس مشکلی با این برند ندارم

Kurosh
17-06-2017, 01:56
دوستان سلام
تا رنج 1.5 میلیون، پیشنهادتون چیه؟
گوشیا رو که از نزدیک بررسی کردم و کار کردم، دو تا گزینه رو پسندیدم
یکی Samsung A7 2017
یکی هم LG G5 که با ماژول های فای خیلی شیک و باکیفیت بود
دوربین الجی خیلی عالیه، ولی باتری و صفحه سامسونگ بالاتره
سامسونگ ضد آبه، ولی صفحه نمایش الجی وضوح بالاتری داره
البته الجی برخلاف سامسونگ ال سی دیه، ولی مشکلی ندارم باهاش
خوشحال میشم نظرتونو بدونم

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

MCSE MAN
17-06-2017, 09:43
دوستان سلام
یکی Samsung A7 2017

Sent from my H30-U10 using Tapatalk
سلام

به جز گزینه های خودتون Sony Xperia Z5 premium و Xiaomi MI 5s هم هستن.
G5 گوشی نبود که زیاد مورد پسند قرار بگیره. طبق بررسی ها نور صفحه نمایشش هم زیاد جالب نیست

با این حال بستگی داره خواسته هاتون چی باشه و سلیقتون به کدوم نزدیکتر

ardeshir n
17-06-2017, 19:36
دوستان سلام
یکی Samsung A7 2017
درود بر شما.
ASUS Zenfone 3 هم گزینه خوبیه.
تبلتتون هم که ایسوسه دیگه میدونین کیفیت و قدرت یعنی چی :)

esmiz
17-06-2017, 20:10
دوستان سلام
یکی Samsung A7 2017
در کل با این بودجه به جای اینکه میان رده های امسال رو بخرید پرچمدار سال گذشته رو بخرین بهتره حالا پرچمدار هر شرکت معتبری

VAHID
17-06-2017, 22:55
دوستان سلام
یکی Samsung A7 2017

سلام

تو این رنج از گوشی های پرچمدار بگیرید بهتره
مثل s7 یا نوت 5 که 150 تومنی بیشترن یا lg v20
ولی به نظرم ارزش دارن

Kurosh
18-06-2017, 00:25
سلام

به جز گزینه های خودتون Sony Xperia Z5 premium و Xiaomi MI 5s هم هستن.
G5 گوشی نبود که زیاد مورد پسند قرار بگیره. طبق بررسی ها نور صفحه نمایشش هم زیاد جالب نیست

با این حال بستگی داره خواسته هاتون چی باشه و سلیقتون به کدوم نزدیکتر
ممنون برادر
نور صفحه اش رو از نزدیک بررسی کردم، خوب بود و حتی به خاطر LCD بودن نور بیشتری رو نسبت به سامسونگ می داد
شیاومی که نه، ولی Z5 رو بررسی کردم، مشکل داغ شدنش خیلی حاده ظاهراً ... از خیرش می‌گذرم

درود بر شما.
ASUS Zenfone 3 هم گزینه خوبیه.
تبلتتون هم که ایسوسه دیگه میدونین کیفیت و قدرت یعنی چی :)

اتفاقاً جز گزینه‌های اصلیم بود، قیمتش هم خیلی کمتره ... حدود 900 تومنه
همه چیزش هم عالی بود، کاملاً قابل قیاس با گوشی‌های 1.3 یا 1.5 تومنی
ولی تو بازار اصلاً موجود نبود و هر کی هم یه انقلتی براش می‌آورد
ترسوندن منو راستش، گفتن اونایی که بدون گارانتیه همه تقلبیه
و خب خودم هم به گارانتی‌ها اعتماد ندارم که بخوام مثلاً با گارانتی ویستا بگیرم و مطمئن باشم
می گفتن خرابیش زیاده؛ ولی خودم چون تبلت ایسوس رو دارم می دونم حرف نداره این برند واقعاً

در کل با این بودجه به جای اینکه میان رده های امسال رو بخرید پرچمدار سال گذشته رو بخرین بهتره حالا پرچمدار هر شرکت معتبری

من با همین قصد رفتم واسه G5 که یه زمانی پرچم دار بود بنده خدا
خواستم ببینم اینجا کسی کار کرده باهاش یا نه ...

سلام

تو این رنج از گوشی های پرچمدار بگیرید بهتره
مثل s7 یا نوت 5 که 150 تومنی بیشترن یا lg v20
ولی به نظرم ارزش دارن
وحید جان S7 معمولی اصلاً‌ قیافشو نپسندیدم ... Edge اش خوبه که اونم از بودجه من خیلی بیشتره
الجی V20 رو هم بررسی کردم ؛ همه چیزش درست مثل G5 بود ؛ فقط صفحه‌اش بزرگ‌تر بود و باتریش کمی بهتر
در عوض من ابعاد G5 رو بیشتر پسندیدم ؛ خوش دست تر بود ؛ تراکم پیکسلیش هم بالاتره
ولی خب متاسفانه استقبالی نشده ازش و یه گوشی شکست خورده محسوب میشه !

همچنان منتظر پیشنهادات دوستان هستم
ممنون از همگی

oregon
18-06-2017, 08:23
ممنون برادر
نور صفحه اش رو از نزدیک بررسی کردم، خوب بود و حتی به خاطر LCD بودن نور بیشتری رو نسبت به سامسونگ می داد
شیاومی که نه، ولی Z5 رو بررسی کردم، مشکل داغ شدنش خیلی حاده ظاهراً ... از خیرش می‌گذرم

اتفاقاً جز گزینه‌های اصلیم بود، قیمتش هم خیلی کمتره ... حدود 900 تومنه
همه چیزش هم عالی بود، کاملاً قابل قیاس با گوشی‌های 1.3 یا 1.5 تومنی
ولی تو بازار اصلاً موجود نبود و هر کی هم یه انقلتی براش می‌آورد
ترسوندن منو راستش، گفتن اونایی که بدون گارانتیه همه تقلبیه
و خب خودم هم به گارانتی‌ها اعتماد ندارم که بخوام مثلاً با گارانتی ویستا بگیرم و مطمئن باشم
می گفتن خرابیش زیاده؛ ولی خودم چون تبلت ایسوس رو دارم می دونم حرف نداره این برند واقعاً

من با همین قصد رفتم واسه G5 که یه زمانی پرچم دار بود بنده خدا
خواستم ببینم اینجا کسی کار کرده باهاش یا نه ...

وحید جان S7 معمولی اصلاً‌ قیافشو نپسندیدم ... Edge اش خوبه که اونم از بودجه من خیلی بیشتره
الجی V20 رو هم بررسی کردم ؛ همه چیزش درست مثل G5 بود ؛ فقط صفحه‌اش بزرگ‌تر بود و باتریش کمی بهتر
در عوض من ابعاد G5 رو بیشتر پسندیدم ؛ خوش دست تر بود ؛ تراکم پیکسلیش هم بالاتره
ولی خب متاسفانه استقبالی نشده ازش و یه گوشی شکست خورده محسوب میشه !

همچنان منتظر پیشنهادات دوستان هستم
ممنون از همگی
دوست نازنین، در خرید پرچمداران ال-جی به مشکل Boot loop هم توجه داشته باشید.

Kurosh
18-06-2017, 12:39
دوست نازنین، در خرید پرچمداران ال-جی به مشکل Boot loop هم توجه داشته باشید.
ممنون ...
خوب شد گفتید و سرچ کردم در موردش
البته در مورد G5 گزارش جدی نشده در این خصوص؛ ولی در کل این هم فاکتوریه که باید در نظر گرفت

oregon
18-06-2017, 12:43
ممنون ...
خوب شد گفتید و سرچ کردم در موردش
البته در مورد G5 گزارش جدی نشده در این خصوص؛ ولی در کل این هم فاکتوریه که باید در نظر گرفت
شوربختانه در مورد g5. و v20 هم مواردی وجود دارد که حتی در گوشی های تعویضی ال-جی نیز این مشکل دوباره تکرار شده است. مشکلی است سخت افزاری که به خط تولید آن بر میگردد.
گزارش زیر به عنوان نمونه
androidauthority.com/lg-bootloop-whats-going-on-735474/amp/

MCSE MAN
18-06-2017, 13:43
ممنون برادر

شاید مدل G4 بوده که نور پایینی داشته
شیائومی چرا نه؟ من خودم طرفدار این برند نیستم ولی اینکه به ایسوس فکر بشه ولی به شیائومی نه عجیبه
درباره داغ شدن Z5 حرفتون کاملا درسته. به خاطر اسنپ دراگون 810 مشکل داغی وجود داشت ولی تو آپدیت هایی که سونی داد مشکل داغی رو حل کرد تا حد خیلی زیادی

تو این رنج گوشی هوآوی P9 هم هست که پرچمدار بوده

ولی به نظرم از G5 خوشتون اومده و گوشی خوبیم هست
من که همیشه میگم اگه از یه گوشی کسی خوشش میاد همونو بخره بهتره و نمیشه به خاطر یه مشکل از خریدش منصرف شد چون هر گوشی مشکلی داره.

saminem
18-06-2017, 16:24
درود.
بین خرید گوشی سامسونگ j7 و شیائومی redmi note 4x qualcomm مردد هستم توی این بازه قیمتی . نظرتون رو خواستم بدونم یا اگه گوشی دیگه ایی مد نظرتون هست راهنماییم کنید.

Kurosh
18-06-2017, 23:37
شاید مدل G4 بوده که نور پایینی داشته
شیائومی چرا نه؟ من خودم طرفدار این برند نیستم ولی اینکه به ایسوس فکر بشه ولی به شیائومی نه عجیبه
درباره داغ شدن Z5 حرفتون کاملا درسته. به خاطر اسنپ دراگون 810 مشکل داغی وجود داشت ولی تو آپدیت هایی که سونی داد مشکل داغی رو حل کرد تا حد خیلی زیادی

تو این رنج گوشی هوآوی P9 هم هست که پرچمدار بوده

ولی به نظرم از G5 خوشتون اومده و گوشی خوبیم هست
من که همیشه میگم اگه از یه گوشی کسی خوشش میاد همونو بخره بهتره و نمیشه به خاطر یه مشکل از خریدش منصرف شد چون هر گوشی مشکلی داره.
ممنون رفیق
باز رفتم بازار موبایل و فروشندگان جمیعا منو منصرف کردن از الجی و ایسوس و شیاومی
با این حساب یا باید افزایش بودجه بدم و S7 یا حتی G6 رو بخرم که واقعا ارزش پولو داشته باشن، یا A7 2017 رو بگیرم

ardeshir n
18-06-2017, 23:45
ممنون رفیق
با این حساب یا باید افزایش بودجه بدم و S7 یا حتی G6 رو بخرم که واقعا ارزش پولو داشته باشن، یا A7 2017 رو بگیرم
کلا مثل اینکه مرض دارن!

chaharnazm
28-06-2017, 07:45
ممنون رفیق

A7 '17 دارم. از 100 بهش 80 میدم. اون 20 درصد واسه دوربینشه. من هم برای خرید گوشی وسواس بسیار داشتم. با اینکه با خانواده S و نوت هم کار کرده بودم ولی نتونستند منو برای بالای 2 م هزینه کردن متقاعد کنند.

van123
02-07-2017, 10:41
سلام یه گوشی معرفی کنید حدود 1 میلیون و 500
بالا پایینش مهم نیس
معرفی کنید برای استفاده روزمرهدوسیم یا تک فرقی نداره
اما کیفیت دوربین جلو پشت و صفحه نمایش و GPU قابل قبولی داشته باشه
ممنون میشم

The Respina
02-07-2017, 11:28
بالا پایینش مهم نیس
ممنون میشم
سلام
پرچمدار سال 2016 هواوی P9 رو بهتون پیشنهاد میکنم اگر صفحه بزرگتر و سخت افزار فوق العاده قدرتمندتری نیاز داشتید شیائومی Mi 5S Plus نسخه 128 گیگ با قیمت 1500

van123
02-07-2017, 12:40
سلام
پرچمدار سال 2016 هواوی P9 رو بهتون پیشنهاد میکنم اگر صفحه بزرگتر و سخت افزار فوق العاده قدرتمندتری نیاز داشتید شیائومی Mi 5S Plus نسخه 128 گیگ با قیمت 1500

ممنون
تو شرکت های معتبر تر مثل سامسونگ و بلکبری و غیره چی میتونم انتخاب کنم؟

ardeshir n
02-07-2017, 12:56
ممنون
تو شرکت های معتبر تر مثل سامسونگ و بلکبری و غیره چی میتونم انتخاب کنم؟سامسونگ:
‏گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy A7 2017 دو سیم‌کارت
را در دیجی‌کالا ببین.
,ایسوس هم خوبه:
ASUS ZenFone 3 Deluxe 5.5"

Kurosh
02-07-2017, 14:09
A7 '17 دارم. از 100 بهش 80 میدم. اون 20 درصد واسه دوربینشه. من هم برای خرید گوشی وسواس بسیار داشتم. با اینکه با خانواده S و نوت هم کار کرده بودم ولی نتونستند منو برای بالای 2 م هزینه کردن متقاعد کنند.
من هم آخر A7 2017 گرفتم و راضی‌ام خدا رو شکر
همه چیزش خوبه ... دوربینش هم مشکلی ندارم باهاش، میشه باهاش عکسای خوب هم گرفت

esmiz
02-07-2017, 17:27
بالا پایینش مهم نیس
ممنون میشم
Sony xz بخر

chaharnazm
03-07-2017, 10:11
من هم آخر A7 2017 گرفتم و راضی‌ام خدا رو شکر
همه چیزش خوبه ... دوربینش هم مشکلی ندارم باهاش، میشه باهاش عکسای خوب هم گرفت
فرخنده باد
چه رنگی و چند گرفتی؟

Kurosh
03-07-2017, 11:15
فرخنده باد
چه رنگی و چند گرفتی؟
ممنون
مشکی
1550
همراه سرویس

The Respina
03-07-2017, 11:29
بدون گارانتی A7 2017 رو بانه‌کالا میده 1330

Mohammad.Ney
03-07-2017, 15:50
سلام. من تازه وارد انجمن شدم. واسه اینکه می خوام گوشی بگیرم، قیمتشم در حدود 600 و حداکثر 700 هزار تومن. واسه بازی سنگین یا عکاسی نمی خوام. ولی میخوام اثر انگشت داشته باشه، باتری و حافظه بالا، هنگ و داغ نکنه. واسه فیلم دیدن هم خوب باشه. شما چه گوشی پیشنهاد می کنید؟؟؟

ardeshir n
03-07-2017, 22:59
سلام. من تازه وارد انجمن شدم. واسه اینکه می خوام گوشی بگیرم، قیمتشم در حدود 600 و حداکثر 700 هزار تومن. واسه بازی سنگین یا عکاسی نمی خوام. ولی میخوام اثر انگشت داشته باشه، باتری و حافظه بالا، هنگ و داغ نکنه. واسه فیلم دیدن هم خوب باشه. شما چه گوشی پیشنهاد می کنید؟؟؟درود بر شما.
‏گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy J5 (2016) J510F/DS 4G دو سیم‌ کارت ظرفیت 16 گیگابایت
را در دیجی‌کالا ببین.

ali_ab
04-07-2017, 08:19
با سلام به دوستان عزیز
در حال حاضر گوشیم p6 هواوی هست . میخواستم تا 700-750 گوشی جدید بگیرم . عزیزان p9 lite رو تایید میفرمایید یا نظر دیگه ای دارن ؟
ممنونم از کمک و راهنمایی دوستان
موفق باشید

esmiz
04-07-2017, 09:59
با سلام به دوستان عزیز
در حال حاضر گوشیم p6 هواوی هست . میخواستم تا 700-750 گوشی جدید بگیرم . عزیزان p9 lite رو تایید میفرمایید یا نظر دیگه ای دارن ؟
ممنونم از کمک و راهنمایی دوستان
موفق باشید
به نظر من این از p9 lite بهتره

‏گوشی موبایل اچ تی سی مدل One X9 دو سیم کارت
را در دیجی‌کالا ببین.

Mohammad.Ney
04-07-2017, 16:23
سلام. من می خواستم یه گوشی 600 یا حداکثر 700 هزار تومان بخرم. اما واسه بازی سنگین و عکاسی نمی خوام. ظاهر هم مهم نیست.
بلکه برای اینترنت و تماشای ویدئو.
البته باتری و صفحه نمایش هم برام مهمه و می خوام بعدش دیگه گوشی عوض نکنم. خواهشا کمکم کنید که چی بخرم.

Amir Namdari
04-07-2017, 22:46
سلام سری a یا j سامسونگ بهترین گزینس باز اگه بالاتر میخوای htc 9

Amir Namdari
04-07-2017, 22:50
سلام
عزیز شما در این رنج قیمت نمیتونید گوشی با قابلیت اسکنر انگشت بگیرید اما تا 900 هواوی یا A5
موفق باشید..

m_sport
05-07-2017, 03:53
سلام
اگه کسی گوشی سامسونگ a3 2016 داره و شارژرش فابریک خودش هست....لطفا روی شارژر رو نگاه کنید میخوام بدونم خروجیش چند آمپره

aryna
05-07-2017, 23:34
سلام
عزیز شما در این رنج قیمت نمیتونید گوشی با قابلیت اسکنر انگشت بگیرید اما تا 900 هواوی یا A5
موفق باشید..

حدود صد تومن دیگه اضافه کن به بودجه ات برو
p10 lite را بگیر
قیمت زیر یک تومن هست

اما نسبت به پولی که میدی خیلی خیلی با ارزش تره

من خودم یکماه دارم استفاده میکنم
رم 4
حافظه داخلی 32 که 20 تاش در اختیار کاربره
فورجی پلاس
باتری عالی
و ......

salarp20500
12-07-2017, 21:50
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو راجع به گوشی zte blade v6 بدونم کسی تجربو داشته؟ قیمتش حدود 350 هستش

چون کار برنامه نویسی میکنم فقط برای تست نرم افزار و ... ارش استفاده میکنم

اگه تو همین رنج گوشی بهتر سراغ دارین بگین مممنون.

ali_ab
16-07-2017, 06:36
با سلام به دوستان عزیز
با توجه به محدوده قیمتی تقریبا مشابه بین دو گوشی آنر p8 lite و p9lite کدوم مورد رو پیشنهاد میدهید؟آیا سری p که پرچمدار هواوی هست باعث میشه کیفیت گوشی p9 lite از آنر 8 lite بالاتر باشه ؟

از راهنمایی دوستان یه دنیا سپاسگزارم

B-Prot
19-07-2017, 13:33
دوستان گوشی بین 800 تا 1 میلیون چه چیزی خوبه؟ (دو سیم کارته باشد).
فقط موردهایی که زیاد اهمیت داره: هنگ زیاد نداشته باشه، هنگام استفاده از اینترنت زیاد داغ نکنه.
---------------------
گوشی های زیر چطور هستند؟

LG G4 H818P Dual SIM 32GB

Huawei P10 Lite Dual SIM

Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FD Dual SIM

Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F/DS Dual SIM

با تشکر.

ardeshir n
19-07-2017, 16:42
دوستان گوشی بین 800 تا 1 میلیون چه چیزی خوبه؟ (دو سیم کارته باشد).
فقط موردهایی که زیاد اهمیت داره: هنگ زیاد نداشته باشه، هنگام استفاده از اینترنت زیاد داغ نکنه.
---------------------
گوشی های زیر چطور هستند؟

LG G4 H818P Dual SIM 32GB

Huawei P10 Lite Dual SIM

Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FD Dual SIM

Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F/DS Dual SIM

با تشکر.پیشنهادم:
ASUS ZenFone 3 ZE552KL
Battery :3000mAh
CPU :Snapdragon 625
GPU :Adreno 506
Ram :4GB
Storage :64GB,up to 2Tb
Screen :Super IPS plus FHD
Camera :16MP+4K video
8MP+FHD
هنگ،لگ و داغ کردن توی کارش نیست.

Sent from my ASUS using Tapatalk

androidyek
28-07-2017, 11:10
سلام
تا نهایت 600 تومن
سامسونگ نباشه
رم و گرافیک، باطری، دوربین،اندروید 7 و otg برام مهمه

ardeshir n
28-07-2017, 11:48
سلام
تا نهایت 600 تومن
سامسونگ نباشه
رم و گرافیک، باطری، دوربین،اندروید 7 و otg برام مهمهAsus ZenFone Go ZB500KL

ardeshir n
28-07-2017, 19:54
سلام
تا نهایت 600 تومن
سامسونگ نباشه
رم و گرافیک، باطری، دوربین،اندروید 7 و otg برام مهمه
این هم هست:
ASUS ZenFone 2 Laser ZE550KL

Mahyaramm
02-08-2017, 14:36
سلام دوستان من به تازگی برای خواهرم گوشی جدید سری وای هواوی رو خریدم ، Y7 Prime و بسیار راضیم
باطری پرقدرت و صفحه نمایش بزرگ و همچنین بدنه فلزی داره ، به نطرم ارزش خرید بالایی داره.

KINGHMA
06-08-2017, 10:10
سلام دوستان
یک گوشی با صفحه بزرگ یا تبلت مناسب برای کارهای روزمره نت و شبکه های اجتماعی و دوربین و وب گردی میخوام که قیمت مناسبی داشته باشه هزینه زیادی نمیخوام بکنم از عهده همین کارهای روزمره بر بیاد برام کافیه.چند مدل معرفی کنید.
برند و کلاس اهمیت انچنانی برام نداره.
با سپاس.

ardeshir n
06-08-2017, 20:15
سلام دوستان
یک گوشی با صفحه بزرگ یا تبلت مناسب برای کارهای روزمره نت و شبکه های اجتماعی و دوربین و وب گردی میخوام که قیمت مناسبی داشته باشه هزینه زیادی نمیخوام بکنم از عهده همین کارهای روزمره بر بیاد برام کافیه.چند مدل معرفی کنید.
برند و کلاس اهمیت انچنانی برام نداره.
با سپاس.لطف کنید بودجه رو بفرمایید.
گرون یا ارزون بودن ملاک نیست.

reza_khoshtip
08-08-2017, 22:29
سلام دوستان
یکی از رفقا ی سامسونگ نوت 5 64 گیگ داره که سالمه ولی به دلیل نداشتن گلس محافظ داری کمی خط و خش روی صفحه نمایش و کمی هم در اطراف هستش
چند میارزه بخرم و اصلا گوشی خوبی هست و ارزش خرید داره؟
ممنون

VAHID
08-08-2017, 23:09
سلام دوستان
یکی از رفقا ی سامسونگ نوت 5 64 گیگ داره که سالمه ولی به دلیل نداشتن گلس محافظ داری کمی خط و خش روی صفحه نمایش و کمی هم در اطراف هستش
ممنون

سلام

گوشیه خوبی هست از هر نظر و کارکردش بسته به تمیز بودن الان بین 1.100 تا 1.500 هست
حالا اینی که شما میگی نمیدونم خط و خشاش چ اندازه هستن
اگر تاثیری روی کیفیت ضفحه نمایش گوشی نداره حب بخر
1.200 فک کنم قیمت خوبی باشه

reza_khoshtip
09-08-2017, 08:48
سلام

گوشیه خوبی هست از هر نظر و کارکردش بسته به تمیز بودن الان بین 1.100 تا 1.500 هست
حالا اینی که شما میگی نمیدونم خط و خشاش چ اندازه هستن
اگر تاثیری روی کیفیت ضفحه نمایش گوشی نداره حب بخر
1.200 فک کنم قیمت خوبی باشه
والا من بهش 1 تومن گفتم قبول نکرد ولی به 1.100 راضی میشه
خط و خش تاثیری روی کیفیت صفحه نمایش ظاهرا نزاشته

atlas-m
10-08-2017, 10:55
سلام.
حدود 600 تومن بودجه منه. حالا یخورده بیشتر، کمترش مهم نیست.

قبلا Sony XPERIA T2 Ultra داشتم ازش خسته شدم. دادم رفت. 430 فروختمش. خوب بوده؟

الان موندم چی بگیرم. یه مدلی میخوام که حسگر اثر انگشت داشته باشه و دوربینشم بد نباشه. البت، اهل عکاسی نیستم به اون صورت. بدنشم فلزی باشه بهتره. اصلا یه سوال بدنه فلزی خوبه تو این رنج قیمتی؟

چی پیشنهاد میدین. برندش مهم نیست برام. کیفیت داشته باشه کافیه. کیفیت و خوش ساخت بودنش از همه چیز با اولویت تره برام.

یه مدلی هست Honor 5x که بد نیست. مدل LG K10 2017 هم خوبه ولی خوب پلاستیکه. یه مدل شیاومی Redmi 3 Pro هم هست. اینا حدود 599 تا 649 هستن.

k1ozil
10-08-2017, 11:29
سلام.

الان موندم چی بگیرم. یه مدلی میخوام که حسگر اثر انگشت داشته باشه و دوربینشم بد نباشه. البت، اهل عکاسی نیستم به اون صورت. بدنشم فلزی باشه بهتره. اصلا یه سوال بدنه فلزی خوبه تو این رنج قیمتی؟

چی پیشنهاد میدین. برندش مهم نیست برام. کیفیت داشته باشه کافیه. کیفیت و خوش ساخت بودنش از همه چیز با اولویت تره برام.

یه مدلی هست Honor 5x که بد نیست. مدل LG K10 2017 هم خوبه ولی خوب پلاستیکه. یه مدل شیاومی Redmi 3 Pro هم هست. اینا حدود 599 تا 649 هستن.

redmi note 4x 32gb

esmiz
10-08-2017, 14:24
سلام دوستان
ممنوننوت 5 الان یه مقدار قدیمی شده تا چند هفته دیگه نوت جدید قرار بیاد و با توجه به نوت7 که مشکل دار بود و جمع شد الان نوت جدید بیاد دو سری جدید نوت اومده و قیمت نوت 5 می یاد پایین بعد این طور که می گید دوست شما از گوشی نگه داری کرده که حتی یه گلس هم روی گوشی نداخته پس کسی بوده که خوب گوشی نگه نمی داشته از نظر من که الان اصلا نوت ۵ ارزش خرید نداره و با شرایط نگه داری دوستتون هم بالای یه تومن ارزش خرید نداره

esmiz
10-08-2017, 14:27
سلام.

یه مدلی هست Honor 5x که بد نیست. مدل LG K10 2017 هم خوبه ولی خوب پلاستیکه. یه مدل شیاومی Redmi 3 Pro هم هست. اینا حدود 599 تا 649 هستن.توی این رنج و با امکاناتی که شما می خواید بهترین گزینه محصولات شیاومی هست

atlas-m
12-08-2017, 08:49
redmi note 4x 32gb
ممنون بابت پاسخ.
این گوشی رو دی جی کا لا نداره. سایت معتبری میشناسید که بتونم قیمت بگیرم یا بخرم. توی همدان فکر نکنم به راحتی پیدا بشه محصولات شیائومی

atlas-m
12-08-2017, 08:53
توی این رنج و با امکاناتی که شما می خواید بهترین گزینه محصولات شیاومی هست

ممنون بابت راهنمایی. محصولات شیائومی خیلی کم گیر میاد . دی جی کا لا هم حتی خیلی کم ازشون داره. نمیدونم از کجا باید بگیرم.

DJ POLESTAR
12-08-2017, 09:58
ممنون بابت راهنمایی. محصولات شیائومی خیلی کم گیر میاد . دی جی کا لا هم حتی خیلی کم ازشون داره. نمیدونم از کجا باید بگیرم.
دیجیکالا لوازمی مثل گوشی یا لپتاپ رو با اختلاف تقریبا 100 الی 300 تومن گرونتر از بازار میفروشه حنی با گارانتی و خدمات مشابه!

k1ozil
12-08-2017, 11:15
ممنون بابت پاسخ.
این گوشی رو دی جی کا لا نداره. سایت معتبری میشناسید که بتونم قیمت بگیرم یا بخرم. توی همدان فکر نکنم به راحتی پیدا بشه محصولات شیائومی
خودم از سایت زیر خریدم خیلی راضی بودم ازشون
19kala.com

atlas-m
12-08-2017, 11:16
دیجیکالا لوازمی مثل گوشی یا لپتاپ رو با اختلاف تقریبا 100 الی 300 تومن گرونتر از بازار میفروشه حنی با گارانتی و خدمات مشابه!

مسله اینکه الان همدان هم شیائومی گیر نمیاد که به صورت فیزیکی خرید کنم. من اسراری به دیجی کا لا ندارم ولی قیمتاش نسبت به شهر همدان فعلا بهتره. برای شیائومی هم دارم سرچ میکنم ببینم چطور میشه گیر آورد

k1ozil
12-08-2017, 11:19
مسله اینکه الان همدان هم شیائومی گیر نمیاد که به صورت فیزیکی خرید کنم. من اسراری به دیجی کا لا ندارم ولی قیمتاش نسبت به شهر همدان فعلا بهتره. برای شیائومی هم دارم سرچ میکنم ببینم چطور میشه گیر آورد

شانست تخفیف هم خورده :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیائومی-ردمی-نوت-4-ایکس-Xiaomi-Redmi-Note-4X.html
فقط حتمن رنگ خاکستری‌بگیر‌ ک جلوش مشکی‌باشه وحاشیه مشکی نمایشگر مشخص نباشه

atlas-m
13-08-2017, 07:49
سلام.
داشتم محصولات شیائومی رو مقایسه میکردم که چندتا سوال برام پیش اومد. ممنون میشم راهنمایی کنید.
1. پک چین و پک اروپا چیه؟
2. رو کارتن نوشته مثلا Note 4 ولی در اصل همون Note 4X هست ینی چی؟
3. رام رسمی داره ینی چی؟ ینی یکی میشینه روت میکنه یا رام عوض میکنه بعدش میفروشه؟
4. وضعیت آبدیت چطوره؟

نمیدونم. با این تفاسیر یکمی دو دلم شدم تو خریدش! همون هووای خوب نیست؟ مدل Honor 5X!

The Respina
13-08-2017, 16:28
سلام.
داشتم محصولات شیائومی رو مقایسه میکردم که چندتا سوال برام پیش اومد. ممنون میشم راهنمایی کنید.
1. پک چین و پک اروپا چیه؟
2. رو کارتن نوشته مثلا Note 4 ولی در اصل همون Note 4X هست ینی چی؟
3. رام رسمی داره ینی چی؟ ینی یکی میشینه روت میکنه یا رام عوض میکنه بعدش میفروشه؟
4. وضعیت آبدیت چطوره؟
نمیدونم. با این تفاسیر یکمی دو دلم شدم تو خریدش! همون هووای خوب نیست؟ مدل Honor 5X!
سلام پک چین ینی گوشی برای چین تولید شده برنامه های گوگل مثل گوگل پلی استور + سرویس + گیم توش نیست وباید جداگانه نصب کنید !
ولی پک حهانی یا اروپا این مشکلات رو ندارن. فرقی توی قدرت سخت افزاری ندارن این دو نوع رام.
روی کارتن باید دقیقا مدل دستگاه نوشته شده باشه اگر چیز دیگه ای بود نخرید.
رام رسمی ینی توسط کارخونه اصلی تهیه شده و پشتیبانی شرکتی داره ولی غیررسمی افراد متفرقه میشینن رام های اصلی رو ویرایش میکنن ، بعضیاشون رایگان بعضیا VIP
از نظر آپدیت هیچ مشکلی نداره و اکثر گوشیای متوسط به بالای این برند به آخرین نسخه اندروید آپدیت شدن.

اگر پسند نکردید شیائومی رو میتونید هواوی 5C رو تهیه کنید. سخت افزارش کمی بهتر از 5X هست و 6 ماه جدیدتره. یه سال بیشتر آپدیت میگیره !

موفق باشین.

omkind
14-08-2017, 11:38
دوستان سلام با 1200 به نظرتون اس7 دست دوم بهتره با a5 2017؟
استفاده معمولی و برای یک خانم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

DJ POLESTAR
14-08-2017, 12:53
دوستان سلام با 1200 به نظرتون اس7 دست دوم بهتره با a5 2017؟
استفاده معمولی و برای یک خانم.

درود
در ایننکه S7 خیلی سرتره نسبت به سری A توش شکی نیست، تراکم پیکسل صفحه نمایشه، قطعات سخت افزاری بسیار بهتر و با کیفیت تر نسبت به A و ساپورت نرم افزاری و سیستم عامل و... اما با 1200 گوشی سالم و تمیز و باسلیقه S7 از نوع Edge خیلی سخت گیر میاد ولی میتونید رو مدل بدون edge یا همون Flat فکر کنید ولی بازم گوشی دست دوم یه بدی که داره حتی اگه تمیز هم باشه معلوم نمیشه تغمیر شده یا نه که اگه بشه قابلیت ضد آبش رو از دست میده یا از گوشی به چه صورتی استفاده شده و چجوری از باطریش کار کشیدن؛ آیا اصولی به شارژر وصل کردن یا نه، باطری کارایی اولیش رو داره. در کل بنظر تمرکزتون برای خرید A5 2017 باشه بهتره. چون سری A کیفیت ساخت و زیباییش نزدیک به یک پرچمدار هست و گوشی بسیار خوبی هستش.

omkind
14-08-2017, 18:30
درود
در ایننکه S7 خیلی سرتره نسبت به سری A توش شکی نیست، تراکم پیکسل صفحه نمایشه، قطعات سخت افزاری بسیار بهتر و با کیفیت تر نسبت به A و ساپورت نرم افزاری و سیستم عامل و... اما با 1200 گوشی سالم و تمیز و باسلیقه S7 از نوع Edge خیلی سخت گیر میاد ولی میتونید رو مدل بدون edge یا همون Flat فکر کنید ولی بازم گوشی دست دوم یه بدی که داره حتی اگه تمیز هم باشه معلوم نمیشه تغمیر شده یا نه که اگه بشه قابلیت ضد آبش رو از دست میده یا از گوشی به چه صورتی استفاده شده و چجوری از باطریش کار کشیدن؛ آیا اصولی به شارژر وصل کردن یا نه، باطری کارایی اولیش رو داره. در کل بنظر تمرکزتون برای خرید A5 2017 باشه بهتره. چون سری A کیفیت ساخت و زیباییش نزدیک به یک پرچمدار هست و گوشی بسیار خوبی هستش.
همون a5 2017 خریداری شد.ممنون از راهنماییت.
فقط چرا به 300042132 پیام میدم برای گارانتیش هیچ جوابی نمیاد. تو سایت هم همش خطا میده. گارانتی همراه سرویس

The Respina
14-08-2017, 20:46
همون a5 2017 خریداری شد.ممنون از راهنماییت.
فقط چرا به 300042132 پیام میدم برای گارانتیش هیچ جوابی نمیاد. تو سایت هم همش خطا میده. گارانتی همراه سرویس

احتمالا سیستم هاشون مشکل داره بعدا تست کنید. اگر گارانتی هم نداشته باشه پیام میاد که گارانتی نداره نه اینکه کلا جواب ندن.

atlas-m
18-08-2017, 10:28
آخرش ایسوس مدل ZenFone Selfie Pon ZD551KL رو سفارش دادم. توی پیشنهاد ویژه 525 هزار تومن.

ardeshir n
18-08-2017, 11:50
آخرش ایسوس مدل ZenFone Selfie Pon ZD551KL رو سفارش دادم. توی پیشنهاد ویژه 525 هزار تومن.فوق العاده است.
با این قیمت ارزش خرید بالایی داره.
مخصوصا که توی پیشنهاد ویژه است و تخفیف خورده.
اگر سوالی درباره استفادش داشتین در خدمتم.

atlas-m
18-08-2017, 16:43
فوق العاده است.
با این قیمت ارزش خرید بالایی داره.
مخصوصا که توی پیشنهاد ویژه است و تخفیف خورده.
اگر سوالی درباره استفادش داشتین در خدمتم.

حتما.
ممنون از لطفت.
به محض اینکه به دستم برسه. دیروز سفارش دادم.
شما هم همین مدل رو دارین؟

ardeshir n
18-08-2017, 22:35
حتما.
ممنون از لطفت.
به محض اینکه به دستم برسه. دیروز سفارش دادم.
شما هم همین مدل رو دارین؟خیر مدل لیزر رو دارم.
هر دو حدودا مشابه هستند.
اما سلفی مال شما چیز دیگست.

omkind
20-08-2017, 18:36
دوستان تا حدود 700 تومن برای پدرم میخوام گوشی بگیرم، صفحه زیر 5.2 اینچ نباشه. خودم به این گوشیا رسیدم ولی انقدر تنوع زیاده آدم گیج میشه.
p8 2017
huawei 6x
huawei y7 prime
huawei nova
p9 lite
xiaomi note 4x

ardeshir n
20-08-2017, 19:28
دوستان تا حدود 700 تومن برای پدرم میخوام گوشی بگیرم، صفحه زیر 5.2 اینچ نباشه. خودم به این گوشیا رسیدم ولی انقدر تنوع زیاده آدم گیج میشه.
p8 2017
huawei 6x
huawei y7 prime
huawei nova
p9 lite
xiaomi note 4xفکر هوآوی رو نکنید.
بعد یه مدت کلا ضعیف میشه.
توی این برند ها بهتون پیشنهاد میدم:
Samsung,ASUS
که نظر خودم به ایسوس هست بدلیل عمر بالا،کیفیت ساخت بالا و قیمت مناسب.

The Respina
20-08-2017, 22:41
p8 2017
huawei 6x
huawei y7 prime
huawei nova
p9 lite
xiaomi note 4x

شیائومی به دلیل خدمات ضعیف تو ایران از لوازم جانبی گرفته تا قطعات و گارانتی به هیچ وجه توصیه نمیشه

هواوی روی Y7 Prime سرمایه گذاری فوق العاده ای کرده و حسابی براش تبلیغ کرده طوری که برای پرچمدارانش اینطور تبلیغانی نکرده ، توی این رنج بهترین گزینه هست

پردازنده متناسب رم 3 حافظه داخلی 32 گیگ باتری قدرتمند و دارای فناوری شارژ سریع

100 تومن بیشتر هزینه کنید 6x میتونید تهیه کتید که به مراتب قدرتمندتر هست.

aryabartar
20-08-2017, 23:26
سری a سامسونگ انتخاب بهتری نسبت به گوشیای چینی خصوصا شیائمی هست .

شهرام ایرانی
23-08-2017, 19:36
از چه لحاظی سری A سامسونگ بهتر از گوشی های شائومی هست از لحاظ قیمت و سودی که به جیبب موبایل فروش نامحترم میره یا مسئله دیگه

The Respina
23-08-2017, 19:50
از چه لحاظی سری A سامسونگ بهتر از گوشی های شائومی هست از لحاظ قیمت و سودی که به جیبب موبایل فروش نامحترم میره یا مسئله دیگه

هیچ وقت رو حرف فروشنده های بیسواد و اغلب حرام خور حسابی باز نکنید
اگر به مغازه رفتید از قبل گوشی مورد نظر تون رو انتخاب کرده باشید و از این افراد مشاوره نگیرید.
از بابت گارانتی و نبود قطعات هم خیالتون راحت باشه شرکت هایی مثل " سامان حامی " گوشی رو بیمه میکنن با مبلغ بسیار پایین تری از گارانتی های متفرقه !
هر مشکلی پیش بیاد به راحتی قابل جبران هست

ronin63
27-08-2017, 16:29
سلام

دوستان لطفا چنتا گوشی به من معرفی کنید که دو سیم و هر دو سیم هم 4g باشه

ممنونم

The Respina
27-08-2017, 17:06
سلام

دوستان لطفا چنتا گوشی به من معرفی کنید که دو سیم و هر دو سیم هم 4g باشه

ممنونم
سلام
در آن واحد فقط یک سیم میتونه 4G باشه دو تا همزمان امکان نداره ، خودتون از تنظیمات گوشی میتونید تنظیم کنید کدوم سیمکارت 4G بشه !

ronin63
27-08-2017, 17:42
سلام
در ان واحد فقط یک سیم میتونه 4G باشه دو تا همزمان امکان نداره ، خودتون از تنظیمات گوشی میتونید تنظیم کنید کدوم سیمکارت 4G بشه !
ممنون .. یعنی محدودیت اندروید هست که دو تا نمیتونه 4g باشه ؟ .. خب گوشی هواوی دیدم که بالای اسلات سیمکارتش رو مثلا زده 2g و اون یکی رو زده 3g .. نمیخوام گوشی اینطوری باشه .. میخوام بشه سیمکارت 4g رو روی هر دو اسلات گذاشت

ardeshir n
27-08-2017, 17:44
ممنون .. یعنی محدودیت اندروید هست که دو تا نمیتونه 4g باشه ؟ .. خب گوشی هواوی دیدم که بالای اسلات سیمکارتش رو مثلا زده 2g و اون یکی رو زده 3g .. نمیخوام گوشی اینطوری باشه .. میخوام بشه سیمکارت 4g رو روی هر دو اسلات گذاشتخیر، محدودیت سخت افزاری است.

popp
01-09-2017, 17:49
سلام دوستان
یه گوشی میخوام بخرم حدود 500 تومن، من کلا دو تا گوشی دارم یکی خراب شده(از اون قدیمی های جاوایی بود)، میخوام یکی بخرم، گوشیی که الان سالمه سونی اندروید هست، پیشنهاد میدید بازم همون سونی بخرم ،یا چیزه دیگه
زیاد گوشی باز نیستم یه گوشی که امتحانشو پس داده باشه و خرابی نداره لطفا معرفی کنید.
به نظرتون غیره اندروید بخرم؟چون الان یه اندروید دارم.
ممنون

popp
01-09-2017, 17:54
سلام دوستان
یه گوشی میخوام بخرم حدود 500 تومن، من کلا دو تا گوشی دارم یکی خراب شده(از اون قدیمی های جاوایی بود)، میخوام یکی بخرم، گوشیی که الان سالمه سونی اندروید هست، پیشنهاد میدید بازم همون سونی بخرم ،یا چیزه دیگه
زیاد گوشی باز نیستم یه گوشی که امتحانشو پس داده باشه و خرابی نداره لطفا معرفی کنید. نکات مهم:عمر باطری، کاربری اسان وسریع، هنگ نکنه،اگر مجبور بشم از این گوشی های 100 تومنی میخرم ،منظورم اینه که کاراییش مهمه،ترجیحا اندرویدی مطمئن باشه بهتره
ممنون

The Respina
01-09-2017, 20:50
سلام دوستان
زیاد گوشی باز نیستم یه گوشی که امتحانشو پس داده باشه و خرابی نداره لطفا معرفی کنید. نکات مهم:عمر باطری، کاربری اسان وسریع، هنگ نکنه،اگر مجبور بشم از این گوشی های 100 تومنی میخرم ،منظورم اینه که کاراییش مهمه،ترجیحا اندرویدی مطمئن باشه بهتره
ممنون
سلام
مبلغ تون خیلی پایین هست اگه چیزی میخوایید برای دو سه سال بدون مشکل براتون کار کنه و اولویت هاتون رو داشته باشه حداقل 800 تومن لازم دارید.
رنج قیمتی پایین تر اذیت میشید.

matr!x_2008
01-09-2017, 21:25
یه گوشی که امکاناتش خوب باشه و نسبت به قیمتش امکانت خوبی بده رو معرفی کنید. در حال حاظر سامسونگ j1 دارم که خراب شده و میخام یه گوشی بهتر بگیرم.بودجه 1 میلیون. بیشتر کیفیت صدا و دوربین مهمه برام. مرسی

The Respina
01-09-2017, 21:57
یه گوشی که امکاناتش خوب باشه و نسبت به قیمتش امکانت خوبی بده رو معرفی کنید. در حال حاظر سامسونگ j1 دارم که خراب شده و میخام یه گوشی بهتر بگیرم.بودجه 1 میلیون. بیشتر کیفیت صدا و دوربین مهمه برام. مرسی
از هواوی Nova Plus و یا با 250 تومن افزایش بودجه Nova 2 Plus رو میتونید بگیرید که چیزی از پرچمداران کم ندارند.
پرچمدار پارسال هواوی P9 هم میتوتید تهیه کنین.

popp
07-09-2017, 20:52
سلام
مبلغ تون خیلی پایین هست اگه چیزی میخوایید برای دو سه سال بدون مشکل براتون کار کنه و اولویت هاتون رو داشته باشه حداقل 800 تومن لازم دارید.
رنج قیمتی پایین تر اذیت میشید.

چی پیشنهاد میدید؟ در مورد غیراندروید نظرتون چیه؟

The Respina
08-09-2017, 00:16
چی پیشنهاد میدید؟ در مورد غیراندروید نظرتون چیه؟

تا 800 تومن هواوی Honor 6x
توی این رنج غیر اندروید پیشنهاد نمیشه !

Vahid67
08-09-2017, 12:51
دوستان اطلاعی هستش کی قیمت S8 افت میکنه ؟ توی بازار از 2.3 تا 2.7 هستش ... نمایندگی رسمی منصف کسی سراغ داره ؟

The Respina
08-09-2017, 14:51
دوستان اطلاعی هستش کی قیمت S8 افت میکنه ؟ توی بازار از 2.3 تا 2.7 هستش ... نمایندگی رسمی منصف کسی سراغ داره ؟

تا قبل معرفی سری جدید همین قیمت میمونه و قیمت نمایندگی ها یکی از یکی بالاتره. بهتره از سایت گوشی شاپ تهیه کنید

dokhtarak_e_darya
08-09-2017, 19:59

Xiaomi Mi A1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4 گیگابایت رم/ 64 گیگابایت حافظه داخلی / دوربین دو گانه
SD625 / USB Type-C / Corning Gorilla Glass / IR blaster
234 دلار

دوربین این گوشی شبیه به پرچمدار Mi 6 با فلاش LED دوگانه است.. شیائومی روی Mi A1 یک دوربین دوتایی قرار داده دوربینی که یک لنز دوم تله داره که این لنز دوم می‌تواند مثل آیفون ۷ پلاس هم برای زوم بیشتر به کار رود و هم عکس‌های پرتره با عمق میدان بگیرد.
در مورد کیفیت صدا: This smartphone combines a dedicated amplifier and an advanced Dirac HD Sound algorithm to provide you with high-fidelity audio along with boosted speaker volume and deeper lows.
این گوشی با اندروید خالص عرضه شده و توسط خود گوگل پشتیبانی میشه و حداقل برای دو سال اپدیت سیستم عامل دریافت میکنه. (تایید شده تا پایان 2017 اندروید 8 و سال بعد اندورید 9 رو میگیره).

matr!x_2008
08-09-2017, 20:18
Xiaomi Mi A1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4 گیگابایت رم/ 64 گیگابایت حافظه داخلی / دوربین دو گانه
SD625 / USB Type-C / Corning Gorilla Glass / IR blaster
234 دلار

دوربین این گوشی شبیه به پرچمدار Mi 6 با فلاش LED دوگانه است.. شیائومی روی Mi A1 یک دوربین دوتایی قرار داده دوربینی که یک لنز دوم تله داره که این لنز دوم می‌تواند مثل آیفون ۷ پلاس هم برای زوم بیشتر به کار رود و هم عکس‌های پرتره با عمق میدان بگیرد.
در مورد کیفیت صدا: This smartphone combines a dedicated amplifier and an advanced Dirac HD Sound algorithm to provide you with high-fidelity audio along with boosted speaker volume and deeper lows.
این گوشی با اندروید خالص عرضه شده و توسط خود گوگل پشتیبانی میشه و حداقل برای دو سال اپدیت سیستم عامل دریافت میکنه. (تایید شده تا پایان 2017 اندروید 8 و سال بعد اندورید 9 رو میگیره).

گوشی فوقالعاده ای به نظر میرسه.. این گوشی تو بازار ایران هست برای خرید؟ تو دیجیکالا پیداش نکردم.. قیمتش چنده؟ مرسی

ho3in2012
08-09-2017, 20:49
گوشی فوقالعاده ای به نظر میرسه.. این گوشی تو بازار ایران هست برای خرید؟ تو دیجیکالا پیداش نکردم.. قیمتش چنده؟ مرسی
این گوشی هنوز وارد ایران نشده
وبسایت های فروشگاهی چین هم به صورت پیش سفارش میفروشن و نوشتن ارسال از 11 سپتامبر شروع میشه

dokhtarak_e_darya
08-09-2017, 22:05

Mi A1 دو سه روزه معرفی شده. تا یکی دو ماه اینده با قیمت زیر 1 میلیون تو ایران پیدا میشه.
به نظر من این گوشی پرچمداری با snapdragon 625، جایگزینی برای pixel های گوگل و قاتل گوشی های میان رده نظیر Moto G5S Plus، Honor 6X، Huawei nova 2 plus و Samsung Galaxy J7 Plus خواهد بود.

Mi A1: Created by Xiaomi, Powered by Google
Specifications: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- Full Metal Build, Dual Pryolytic Graphite Sheet
- Android Nougat 7.1.2, Upgradable to Android 8 Oreo before 2017
- One of the first devices to get Android 9.0 P
- 5.5" 1080p IPS LCD, 2.5D Corning Gorilla Glass
- Snapdragon 625 up to 2.0 GHz | 14nm FinFET technology | Adreno 506 GPU
- 4GB RAM, 64GB ROM; expandable with microSD card
- Unlimited High Quality Storage on Google Photos
- 12MP+12MP Dual Camera, Wide Angle+Telephoto Lens | 2x optical zoom | 1.25μm pixel size
- Comes with following MIUI apps - Camera, Store and Remote
- 5MP Front Camera, Beauty Mode 3.0
- 10V Smart Power Amplifier, DHS Audio and support high-impedance headphones of up to 600Ω
- USB Type-C Port
- 3080mAh Battery
- Dimensions: 155.4 x 75.8 x 7.3 mm
- Weight: 165g

Pricing:
- 4/64GB: ₹14,999 ~ 195€ / $232 / 180£

gone girl
08-09-2017, 23:37
سلام دوستان من 30 روز پیش از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه گوشی lenevo vibe shot سفارش دادم با گذشت 5 روز و پیگیری مکرر بنده در نهایت گفتن گوشی رو موجود نداریم. و با گذشت 25 روز هنوز هیچ پولی رو برای بنده واریز نکردند
کلا پشتیبانی این سایت به کل چرت و پرت میگه و فقط شما رو سرکار میزاره
هر دفعه که پیگیری میکردم یه بهونه درمیاوردن
یه بار طرف گفت کنترل پنلمون خرابه:eek:
خودتون حساب کنید اینا دیگه چه موجوداتی هستن:general208:
من از اغلب سایتها خرید داشتم ولی این مورد دیگه خیلی رو مخ بود و اولین باره که درباره چنین موضوعی تاپیک میزنم
به هیچ عنوان ارزش نداره جنسی رو ازشون خریداری کنی
یکی از دوستان بنده هم ۳ میلیون برای خرید گوشی واریز کردند اما پولشو پس نمیدن!
اگه کسی از دوستان مشکلات مارو داره حتما اعلام کنه باهم بریم شکایت کنیم
ممنون از همه شما

Vahid67
10-09-2017, 11:26
تا قبل معرفی سری جدید همین قیمت میمونه و قیمت نمایندگی ها یکی از یکی بالاتره. بهتره از سایت گوشی شاپ تهیه کنید

من نوسان قیمت s7 رو چک میکردم حدودا توی اواخر مهر شروع به افت کردش ... یعنی تقریبا 5 ماه قبل از معرفی نسل جدید

The Respina
10-09-2017, 11:35
من نوسان قیمت s7 رو چک میکردم حدودا توی اواخر مهر شروع به افت کردش ... یعنی تقریبا 5 ماه قبل از معرفی نسل جدید

نمیشه توقع داشت اندازه گوشی های نسل قبل افت داشته باشه هر سال سخت افزارها قوی تر و مسلما گران تر میشن و کمتر افت قیمت دارن

در خارج از کشور گوشی از ابتدا تا معرفی نسل جدید با یک قیمت ثابت عرضه میشه و بعد از معرفی نسل جدید ارزون تر میشه اما ایران قوانین جنگل حاکمه.

fredmehdi
11-09-2017, 16:48
سلام دوستان.راسیتش بنده قصد داشتم تا عرضه ایفون 8 صبر کنم و بخرم ولی اینطور که پیداس حالا حالا ها اپل قصد انتشارش رو نداره.از طرفی هم بعضی ها میگن سیستم عامل ای او اس محدودیت زیادی داری و خیلی از نرم افزار ها رو باید بخری.شکل و شمایل s8 سامسونگ هم بدجور منو دیوونه کرده.به نظرتون تا انتشار ایفون 8 صبر کنم یا همین s8 رو بگیرم؟بودجه هم 4 میلیون هستش.

The Respina
11-09-2017, 16:54
سلام دوستان.راسیتش بنده قصد داشتم تا عرضه ایفون 8 صبر کنم و بخرم ولی اینطور که پیداس حالا حالا ها اپل قصد انتشارش رو نداره.از طرفی هم بعضی ها میگن سیستم عامل ای او اس محدودیت زیادی داری و خیلی از نرم افزار ها رو باید بخری.شکل و شمایل s8 سامسونگ هم بدجور منو دیوونه کرده.به نظرتون تا انتشار ایفون 8 صبر کنم یا همین s8 رو بگیرم؟بودجه هم 4 میلیون هستش.

سلام
محدودیت خیلی زیاد داره به طوری که به زندان تشبیه میشه
سرچ کنید متوجه میشید
صددرصد اس8 بگیرید

ardeshir n
11-09-2017, 16:54
سلام دوستان.راسیتش بنده قصد داشتم تا عرضه ایفون 8 صبر کنم و بخرم ولی اینطور که پیداس حالا حالا ها اپل قصد انتشارش رو نداره.از طرفی هم بعضی ها میگن سیستم عامل ای او اس محدودیت زیادی داری و خیلی از نرم افزار ها رو باید بخری.شکل و شمایل s8 سامسونگ هم بدجور منو دیوونه کرده.به نظرتون تا انتشار ایفون 8 صبر کنم یا همین s8 رو بگیرم؟بودجه هم 4 میلیون هستش.خب اگر بودجشو دارین بگیرین.
حتما هم اینترنتی و یا از خود نمایندگی سام تل بگیرید تا تقلبی نندازند بهتون.
و اینکه ارزش خریدش خیلی بالاس.مخصوصا نسخه پلاسش.
با آپدیت daydream گوگل هم ساپورت میکنه که دیگه عالی میشه.

fredmehdi
11-09-2017, 17:08
با تشکر
تصمیم دارم از دیجی کالا بگیرم.فقط خیلی به حساس بودن صفحش گیر دادن.همچنین میگن باتریش ظرفیت کمی داره.نظرتون چیه؟
در مورد نسخه پلاسش هم باید بگم خیلی بزرگه.گوشی فعلیم که 5.2 اینچه اذیتم میکنه بعضی مواقع چه برسه به 6.2

ardeshir n
11-09-2017, 17:13
با تشکر
تصمیم دارم از دیجی کالا بگیرم.فقط خیلی به حساس بودن صفحش گیر دادن.همچنین میگن باتریش ظرفیت کمی داره.نظرتون چیه؟
در مورد نسخه پلاسش هم باید بگم خیلی بزرگه.گوشی فعلیم که 5.2 اینچه اذیتم میکنه بعضی مواقع چه برسه به 6.2خب پس نسخه نرمال هم خوبه.
بله باتری کمه برای اون مشخصات که خب باید بهینه سازی کنید خودتون.

fredmehdi
11-09-2017, 17:24
خب پس نسخه نرمال هم خوبه.
بله باتری کمه برای اون مشخصات که خب باید بهینه سازی کنید خودتون.

چجوری باید بهینه سازی کنم؟

ardeshir n
11-09-2017, 17:32
چجوری باید بهینه سازی کنم؟تنظیم نور صفحه نمایش.برنامه های بهینه کننده.استفاده نکردن هنگام شارژ.انجام ندادن بازی های سنگین هنگام شارژ زیر ۱۰ درصد.
نصب نکردن برنامه ای که سنسور ها را زیاد درگیر می کند.
مثلا اپ CPU-Z خیلی درگیر کنندست.بهتره که مدت کوتاه چک بشه.

mahdi-mo
17-09-2017, 20:46
سلام دوستان
با بودجه 1700 نهایتاً 2 تومن بهترین انتخاب در حال حاضر چی هست؟
اولویت ها:
1.خرابی کم و کیفیت ساخت بالا و پیدا شدن قطعات و لوازم جانبی
2.دوربین
لطفاًبا دلیل بگبن
متشکر

MCSE MAN
18-09-2017, 09:10
سلام دوستان
با بودجه 1700 نهایتاً 2 تومن بهترین انتخاب در حال حاضر چی هست؟
اولویت ها:
1.خرابی کم و کیفیت ساخت بالا و پیدا شدن قطعات و لوازم جانبی
2.دوربین
لطفاًبا دلیل بگبن
متشکر
samsung galaxy S7 edge
LG G6
sony XZ

من به شخصه از نظر ساخت کلا گوشی های سونی رو از همه بیشتر قبول دارم ولی از لحاظ دوربین و بقیه موارد S7 و G6 بهتر عمل کردن

باغبون
20-09-2017, 11:46
سلام دوستان ممنون میشم اگر تجربه استفاده از دو گوشی زیر رو دارید مزایا و معایب این دو مدل گو شی رو بفرمایید:
1.گوشي موبايل سامسونگ مدل Galaxy J1 (2016) SM-J120F/DS دو سيم‌کارت2. گوشي موبايل سامسونگ مدل J3 SM-J320F/DS دو سيم کارت

ardeshir n
20-09-2017, 12:02
سلام دوستان ممنون میشم اگر تجربه استفاده از دو گوشی زیر رو دارید مزایا و معایب این دو مدل گو شی رو بفرمایید:
1.گوشي موبايل سامسونگ مدل Galaxy J1 (2016) SM-J120F/DS دو سيم‌کارت2. گوشي موبايل سامسونگ مدل J3 SM-J320F/DS دو سيم کارتنداشتن Light سنسور.
نداشتن باتری مناسب.
نداشتن رزولوشن مناسب دوربین.
نداشتن رم کافی.
تکنولوژی صفحه نمایش ها عالی هست اما رزولوشن پایین.
دو سیم کارت هستند و نازک.
حافظه های داخلی کم هستند.
در کل ارزش خرید پایینی دارند.

باغبون
20-09-2017, 12:14
- - - Updated - - -

نداشتن Light سنسور.
نداشتن باتری مناسب.
نداشتن رزولوشن مناسب دوربین.
نداشتن رم کافی.
تکنولوژی صفحه نمایش ها عالی هست اما رزولوشن پایین.
دو سیم کارت هستند و نازک.
حافظه های داخلی کم هستند.
در کل ارزش خرید پایینی دارند.

خیلی ممنوم چیزهایی که فرمودید در مورد هر دو مدل صدق میکنه؟

ardeshir n
20-09-2017, 12:18
- - - Updated - - -

خیلی ممنوم چیزهایی که فرمودید در مورد هر دو مدل صدق میکنه؟بله همینطوره.
در مورد مدل دوم خوبیش اینه که OTG هم میخونه.
که البته قابلیت پیش پا افتاده ای هست.

cold398
20-09-2017, 14:44
samsung galaxy S7 edge
LG G6
sony XZ

من به شخصه از نظر ساخت کلا گوشی های سونی رو از همه بیشتر قبول دارم ولی از لحاظ دوربین و بقیه موارد S7 و G6 بهتر عمل کردن

سلام Sony Xperia XZ Premium رو گفتید یا XZ ؟

ardeshir n
20-09-2017, 19:00
سلام Sony Xperia XZ Premium رو گفتید یا XZ ؟فکر کنم XZ رو گفتن چون Premium بالای ۲ میلیون و ۵۰۰ هست.

MCSE MAN
21-09-2017, 11:42
سلام Sony Xperia XZ Premium رو گفتید یا XZ ؟
منظورم XZ بود
XZ premium حدود 2.250 هست
همین هفته XZ1 هم اومد که 2.450 هستم که یه کارت هدیه 200 هم روش داره که در اصل میشه همون 2.250

majid722
26-09-2017, 22:30
سلام دوستان - یه گوشی 2017 میخوام بگیرم بودجم 600 -700 تومنه - و میخوام از LTE Cat6 هم پشتیبانی کنه واسم مهمترین چیز سرعته نته و بعدشم لمسش همین -پیشنهادتونو بگین

VAHID
27-09-2017, 00:13
سلام دوستان - یه گوشی 2017 میخوام بگیرم بودجم 600 -700 تومنه - و میخوام از LTE Cat6 هم پشتیبانی کنه واسم مهمترین چیز سرعته نته و بعدشم لمسش همین -پیشنهادتونو بگین

تا 800 تومن گوشی LG Q6 گزینه خوبی براتون هست

majid722
27-09-2017, 19:24
دوستان نظرتون در مورد
Xiaomi Redmi 4x چیه؟

dokhtarak_e_darya
29-09-2017, 12:02
دوستان نظرتون در مورد
Xiaomi Redmi 4x چیه؟

Redmi 4X انتخاب خیلی خوب و گوشی جمو جوری توی این رنج قیمت برای غیر گیمرها و استفاده متوسط و پایه ایه و رنگ مشکی ماتش زیباست. ظرفیت باتری این گوشی 4100 میلی‌آمپر ساعت اندازه سری بزرگترشه (Redmi Note 4X) با پردازنده ضعیفتر SD435 که توی بازی های سنگین با تنظیمات فول کم میاره. نرم افزاری الان روی اندروید 7.1.2 و MIUI 9 هست. همینطور این گوشی بدنه فلزی, 4G VOLTE, Infrared و حسگر اثر انگشت داره با اپشن های مختلف در انتخاب مقدار رم و حافظه داخلی که به ندرت در گوشی های این رنج قیمت دیده میشه.
سری note 4x قدرت پردازش و باتری بهتری داره به خاطر SD625 و صفحه نمایش بزرگتر با رزولوشن بالاتر (1080p vs 720p)

aligh2
12-10-2017, 01:55
سلام
نظرتون در مورد نوکیا 5 چیه؟میخاستم j5 2017 بگیرم منتظر بودم ارزون شه گرون شد. اما انگار مشابه هم هستن. بعد lg k102017 چطوره؟درسته ال جی خط دهیش خوب نیست؟
کلا بین 600-700 کدوم گوشی بهتره و چرا؟

ممنون

The Respina
12-10-2017, 11:49
سلام
نظرتون در مورد نوکیا 5 چیه؟میخاستم j5 2017 بگیرم منتظر بودم ارزون شه گرون شد. اما انگار مشابه هم هستن. بعد lg k102017 چطوره؟درسته ال جی خط دهیش خوب نیست؟
کلا بین 600-700 کدوم گوشی بهتره و چرا؟

ممنون
سلام
گوشی انتخابی از سامسونگ هیچ برتری نسبت به نوکیا 5 نداره و 200 تومن هم گرونتره و یک آپدیت اندروید رو هم بیشتر دریافت نمیکنه درصورتی که نوکیا قول اندروید 9 رو هم به تمام محصولات اندرویدش داده !

dead wolf
12-10-2017, 13:11
تایید میشه. حتما نوکیا 5 بگیر به خاطر ساپورت نرم افزاری بهتر

Dr.Hate
12-10-2017, 15:14
ارزونترین تبلت یا گوشی هایی که cat6 به بالا هستند و 4.5G ساپورت میکنند کدوما هستند؟

aligh2
13-10-2017, 01:23
سلام
گوشی انتخابی از سامسونگ هیچ برتری نسبت به نوکیا 5 نداره و 200 تومن هم گرونتره و یک آپدیت اندروید رو هم بیشتر دریافت نمیکنه درصورتی که نوکیا قول اندروید 9 رو هم به تمام محصولات اندرویدش داده !

ممنون دوستان:n40::n40:

یه سوال دیگه مشخصات گوشی نوکیا 5 رو بخونید ببینین تو کارای معمول مثل اینترنت و بازی معمولی و... کم نمیاره یا هنگ نمیکنه؟
بعد ال جی چطوره؟نظرتون در موردش چیه انتن دهی ال جی خوبه؟(k10 2017)
کلا برندای دیگه مثل هواوی یا شیامی چی بین 600 -700 تومن؟
اخرین سوال وسایل جانبی نوکیا 5 هست مثل گلاس و کاور؟اگه خراب بشه قطعاتش هست تعمییر بشه؟
لطفا همشونو راهنمایی کنید:n02:

ممنون:n12::n12:

The Respina
13-10-2017, 17:28
ممنون دوستان:n40::n40:

یه سوال دیگه مشخصات گوشی نوکیا 5 رو بخونید ببینین تو کارای معمول مثل اینترنت و بازی معمولی و... کم نمیاره یا هنگ نمیکنه؟
بعد ال جی چطوره؟نظرتون در موردش چیه انتن دهی ال جی خوبه؟(k10 2017)
کلا برندای دیگه مثل هواوی یا شیامی چی بین 600 -700 تومن؟
اخرین سوال وسایل جانبی نوکیا 5 هست مثل گلاس و کاور؟اگه خراب بشه قطعاتش هست تعمییر بشه؟
لطفا همشونو راهنمایی کنید:n02:

ممنون:n12::n12:

خواهش :n16: توی بازی های نیمه سنگین و برنامه های عادی هیچ مشکلی رو نخواهید داشت
رابط کاربری نوکیا اندروید خام هست یعنی سبک ترین و بهترین رابط کاربری برای اندروید و 2 سال اپدیت هم نوکیا قولش رو داده در صورتی که برند الجی که ذکر کردید حتی به گوشی های این رده قیمتش کوچیک ترین اپدیتی نمیده

aligh2
14-10-2017, 01:30
سلام

خواهش :n16: توی بازی های نیمه سنگین و برنامه های عادی هیچ مشکلی رو نخواهید داشت
رابط کاربری نوکیا اندروید خام هست یعنی سبک ترین و بهترین رابط کاربری برای اندروید و 2 سال اپدیت هم نوکیا قولش رو داده در صورتی که برند الجی که ذکر کردید حتی به گوشی های این رده قیمتش کوچیک ترین اپدیتی نمیده

در مورد برندای دیگه یه نفر بهم گفت مثلا شیامی یا هواوی رم 3 دارن امکاناتشون بیشتره نظرتون چیه؟

The Respina
14-10-2017, 11:26
در مورد برندای دیگه یه نفر بهم گفت مثلا شیامی یا هواوی رم 3 دارن امکاناتشون بیشتره نظرتون چیه؟
بله همینطوره از شیائومی میتونید Note 4x نسخه 64 گیگ رو با قیمت 730 تومن تهیه کنین که کلا یه سر و گردن از باقی انتخاب هاتون بالاتره !

aligh2
15-10-2017, 02:24
سلام

بله همینطوره از شیائومی میتونید Note 4x نسخه 64 گیگ رو با قیمت 730 تومن تهیه کنین که کلا یه سر و گردن از باقی انتخاب هاتون بالاتره !

یعنی از نوکیا 5 هم بهتره؟
اونوقت اندازه صفحه بزرگ نیست ؟من میجام از 5 بزرگتر باشه ولی 5.5 اذیت میکنه تو حیب درسته؟من تا حالا 1203 نوکیا داشتم تازه مبخام اندروید بگیرم.به نظرتون 5.5 اذیت نمیکنه تو کار و زندگی؟بعد چینی بودنش مشکل ساز نمیشه بعدا به هر دلیلی؟اندرویدش 6 پایین نیست؟
ممنون

The Respina
15-10-2017, 11:07
یعنی از نوکیا 5 هم بهتره؟
اونوقت اندازه صفحه بزرگ نیست ؟من میجام از 5 بزرگتر باشه ولی 5.5 اذیت میکنه تو حیب درسته؟من تا حالا 1203 نوکیا داشتم تازه مبخام اندروید بگیرم.به نظرتون 5.5 اذیت نمیکنه تو کار و زندگی؟بعد چینی بودنش مشکل ساز نمیشه بعدا به هر دلیلی؟اندرویدش 6 پایین نیست؟
ممنون
سخت افزارش که برتر هست کاملا ، فقط در زمینه آپدیت اندروید 7 رو میگیره ولی نوکیا 5 با اندروید 7 اومده و 8 و 9 رو هم میگیره !

مسئله چینی بودن مهم نیست لوازمش موجوده و صفحه 5.5 هم نمیدونم شاید برای شما مسئله ساز بشه ولی صفحه بزرگ لذت خاصی داره و چشم هاتون هم کمتر اذیت میشه !

الان همه سایت ها 7 روز ضمانت تعویض دارن میتونین گوشی رو بگیرین تست کنید پس بدید.

dokhtarak_e_darya
15-10-2017, 19:37
aligh2
دقت کنید این گوشی redmi note 4/4x دو مدل داره با چیپست های MediaTek و Snapdragon. مدل اسنپدراگون مصرف انرژی پایین تر و کمتر داغ میشه و باتریش بیشتر دوووم میاره همینطور ساپورت کاستوم رام داره. مدل مدیاتک باتری ضعیف تر (مصرف باتری بیشتر) ولی سخت افزار و عملکرد قوی تری داره.

aligh2
15-10-2017, 21:15
ممنون
اگه خودتون باشین کدومو میگیرین واسه خودتون یا یه اشنا؟ :n36:

dokhtarak_e_darya
15-10-2017, 23:37
بنچمارک ها برای ورژن MTK Helio X20 شاید بهتر باشه و بازی ها روان تر اجرا بشن ولی در استفاده روزمره عملکرد دستگاه ها یکسانه. ورژن اسنپدراگون 40 درصد دوام باتری بیشتری داره و یکی از بهترین گوشی ها در زمینه باتریه. همینطور سورس های کرنلش برای توسعه دهنده ها در دسترس قرار گرفته، این مهمه وقتی شما از رام MIUI خود گوشی خوشت نیاد اونوقت خیلی راحت کوچ میکنی به یکی از کاستوم رام های فراوانی که برای مدل اسنپدراگون عرضه شده با اخرین ورژن اندروید مثل LineageOS/Resurrection Remix ولی ازین خبرا برای ورژن مدیاتک نیست. همینطور نسخه مدیاتک کیفیت ساخت بهتری داره چون کاملا از الومیبیم ساخته شده ولی نسخه اسنپدراگون قسمت بالا و پایینش از پلاستیکه (برای سیگنال دهی بهتر).
توصیه من Redmi Note 4 Qualcommـه و رنگ مشکی مات.

aligh2
16-10-2017, 00:07
بنچمارک ها برای ورژن MTK Helio X20 شاید بهتر باشه و بازی ها روان تر اجرا بشن ولی در استفاده روزمره عملکرد دستگاه ها یکسانه. ورژن اسنپدراگون 40 درصد دوام باتری بیشتری داره و یکی از بهترین گوشی ها در زمینه باتریه. همینطور سورس های کرنلش برای توسعه دهنده ها در دسترس قرار گرفته، این مهمه وقتی شما از رام MIUI خود گوشی خوشت نیاد اونوقت خیلی راحت کوچ میکنی به یکی از کاستوم رام های فراوانی که برای مدل اسنپدراگون عرضه شده با اخرین ورژن اندروید مثل LineageOS/Resurrection Remix ولی ازین خبرا برای ورژن مدیاتک نیست. همینطور نسخه مدیاتک کیفیت ساخت بهتری داره چون کاملا از الومیبیم ساخته شده ولی نسخه اسنپدراگون قسمت بالا و پایینش از پلاستیکه (برای سیگنال دهی بهتر).
توصیه من Redmi Note 4 Qualcommـه و رنگ مشکی مات.

:n04::n13::n41:
اقا من منظورم بین این شیاومی و نوکیا بود ببخشید درست نرسوندم شرمنده.
ولی خیلی تخصصی شد:n31:
ممننننوووووووون

dokhtarak_e_darya
16-10-2017, 09:36
Nokia 5 رو باید با Redmi 4x مقایسه کنید نه سری note.از نظر قیمت و مشخصات گوشی شیائومی بهتره، از لحاظ نرم افزاری و آپدیت نوکیا.

dione
29-10-2017, 11:29
گوشی خوب بین 300 تا 400 فقط صفحه نمایش بزرگ باشه ممنون میشم

nimahandsomboy
01-11-2017, 10:55
با سلام

یه گوشی میخوام با این شرایط

اندازه صفحه حداقل 5.5 تا 6 اینچ و کیفیت فول اچدی به بالا

اندروید حداقل 6 به بالا

فورجی ساپورت کنه ترجیحا 4.5

قیمت 1 میلیون تومن نهایت اخرش تا 1.300

ترجیحا سامسونگ باشه هواووی نمیخوام

اصلا اهل بازی نیستم..بیشتر شبکه های اجتماعی استفاده میکنم .حافظه داخلی زیاد باشه

ardeshir n
01-11-2017, 16:13
با سلام

اندروید حداقل 6 به بالا

اصلا اهل بازی نیستم..بیشتر شبکه های اجتماعی استفاده میکنم .حافظه داخلی زیاد باشهسامسونگ جی ۷ پرو خوبه.
ASUS ZenFone 4 Selfie
بدلیل باتری قوی
سی پی یو اسنپدراگون و رم کافی
دوربین دو گانه سلفی.
دارای قابلیت فیلمبرداری ۴کا با لرزشگیر الکترونیکی ویدیو.
دارای سنسور با زاویه دید ۱۲۰ درجه.
دوربین اصلی هم ۴کا میگیره.
حافظه داخلی بالا.

dokhtarak_e_darya
07-11-2017, 17:57
با سلام

اندروید حداقل 6 به بالا

اصلا اهل بازی نیستم..بیشتر شبکه های اجتماعی استفاده میکنم .حافظه داخلی زیاد باشه

j7 pro 2017 یک گوشی ضعیف و گرانه با پردازنده Exynos 7870 که مال دو سال پیشه, حافظه داخلی پایینی داره و هنوز از پورت منقرض شده میکرو یو اس بی استفاده میکنه و فاقد شارژ سریعه, دارای صفحه نمایش شکننده و فاقد محافظ گوریلا گلسه.
میان رده های سامسونگ جک هستن و توی این رنج قیمتی شما از سامسونگ a5 2017 انتخاب بهتریه.

ronin63
16-11-2017, 11:12
سلام دوستان

وقت بخیر

لطفا راهنمایی بفرمایید برای مبلغ 1500 گوشی با مشخصات زیر گیرم میاد ؟

1 . باتری خیلی مهمه برام که قوی باشه
2.صفحه 5 و نیم به بالا
3.دو سیم کارت
4.سی پی یو قوی ( اصلا اهل بازی نیستم اما زیاد نرم افزار نصب میکنم )
5.دوربین سلفی هم ترجیحا با کیفیت باشه

ممنونم

The Respina
16-11-2017, 15:21
سلام دوستان

وقت بخیر

2.صفحه 5 و نیم به بالا
3.دو سیم کارت

ممنونم

سلام مدلی که تمام خواسته های شما رو براورده کنه هواوی Nova 2Plus با قیمت 1350 !

ardeshir n
16-11-2017, 19:23
سلام دوستان

وقت بخیر

2.صفحه 5 و نیم به بالا
3.دو سیم کارت

ممنونمدرود.
بدون شک ASUS ZenFone 3 ZE552KL هست.
CPU:SD625,Octa core,2.0GHz
RAM:4GB LPDDR3
Storage :64GB
Camera :16MP + 4K+Super Resolution +EIS+OIS
Selfie :8MP+FHD
ولی سلفی:
ASUS ZenFone 4 Selfie Pro
مشخصات قبلی هست امااا!!!:
دوربین سلفی ۲ تایی هست.فیلمبرداری ۴کا داره با لرزشگیر الکترونیکی.
دوربین ها :یکی لنز واید ۱۲۰ درجه هست.کیفیت بالایی داره که باهاش میشه محیط بزرگی رو بگیرین.
دومی هم مخصوص سلفی معمولی هست و البته فیلمبرداری UHD یا 4K که یک لرزشگیر داره و به شکل وحشتناکی با کیفیت هست.

esmiz
16-11-2017, 20:52
گوشی خوب بین 300 تا 400 فقط صفحه نمایش بزرگ باشه ممنون میشمشما می تونید هوآوی y3 یا tplink c5 یا glx rasa plus همچنین glx tara plus یا شیاومی mi4 و همچنین شیاموی redmi2 اینا گزینه هایی که می تونید بخرید

mehrzad21
19-11-2017, 14:36
سلام
دنبال یه گوشی تا 1.500.000 تومانم.
باتری خیلی خیلی برام مهمه، در حالت استفاده از دیتای گوشی. چون کارم جوریه که باید مدام از دیتای گوشی استفاده کنم.
اندازه شم حداقل 5.5 اینچ باشه
ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

dokhtarak_e_darya
19-11-2017, 15:42
الان داشتم میان رده های اخیر هواوی رو چک میکردم همشمون از نظر باطنی مشابه و فقط ظاهری با هم متفاوتن.

پردازنده یکسان: Kirin 659
گرافیک یکسان: Mali-T830 MP2
ظرفیت باتری یکسان: 3340mAh
رم یکسان: 4 گیگابایت
رابط کاربری یکسان: EMUI 5.1
سیستم عامل یکسان: Android 7.0
نوع صفحه نمایش یکسان: IPS LCD
جنس بدنه آلومینیومی
سیم کارت هیبریدی

حتی honor 7x با nova 2 plus از نظر طراحی پشت مشابه فقط فرقشون نمایشگر کشیده 18:9 در 7xـه.
جدا از خلاقیت بالای هواوی, قیمت گذاری خنده دار این گوشی ها در ایرانه. طبق خبرها Mate 10 Lite از ماه اینده وارد ایران میشه و همین الان با قیمت 1600 پیش فروشش اغاز شده.

dokhtarak_e_darya
19-11-2017, 19:07
سلام
دنبال یه گوشی تا 1.500.000 تومانم.
باتری خیلی خیلی برام مهمه، در حالت استفاده از دیتای گوشی. چون کارم جوریه که باید مدام از دیتای گوشی استفاده کنم.
اندازه شم حداقل 5.5 اینچ باشه
ممنون می شم اگه راهنمایی کنین
من این دو موردو پیشنهاد میدم که نمیشه از پس باتری این گوشی ها توی یک روز بر اومد.
اگر سایز استاندارد میخوای که با یک دست بتونی باهاش کار کنی و قابل حمل تو جیب باشه redmi note 4 snapdragon با قیمت 650 تومان 12 ساعت اسکرین میده (یا اگر عجله نداری میتونی صبر کنی redmi note 5 با مشخصات بهتر (Snapdragon 636, نمایشگر کشیده 18:9 و USB Type-C) چند ماه دیگه میاد)
اگر با سایز بزرگ مشکلی نداری mi max 2 پرمیوم تر از redmi note 4 هست با قیمت 1 میلیون.

chaharnazm
26-11-2017, 13:48
درود. میخواستم بدونم رویهمرفته گوشی V20 ای جی چگونه گوشی است؟ در زمینه نمایشگر ایراد پیدا نمیکنه؟ باتری ش خوبه؟

hamidrezaaf
02-12-2017, 01:35
سلام ،
با 850 تومن چه گوشی می تونم تهیه کنم. دوام ، کیفیت عکس و عدم هنگ برام مهمتر است.

لطفا از برندهای معروفتر معرفی بفرمایید؟

ممنون و متشکرم.

m_sport
06-12-2017, 22:41
سلام
طرح رجیستری فقط برای ایفون اجرا میشه یا سامسونگ هم هست؟
درسته که فقط سامسونگهای گارانتی مایکروتل رجیستر میشن و اگه گارانتی مثلا اینتر بخرم ممکنه یه ماه دیگه آنتنش بپره ؟!!!

MITAJOON
08-12-2017, 02:08
سلام.
دنبال خرید یه گوشی تا سقف 600 برای مادرم هستم.
اندروید باشه چون گوشی قبلیش هم اندرویده.
ترجیحا اندروید های جدید رو هم ساپورت کنه.
صفحه نمایشش اینچ 5 باشه یا حداکثر 5.2 اینچ
دوربیش خوب و قابل قبول باشه و زبان فارسی رو هم ساپورت کنه.
باطریش هم خیلی خوب باشه.
برند اصلا مهم نیست. کیفیت در این بازه قیمتی مهمه برام.
یه چیزی که حداقل یکی دو سال جواب کاراشو بده.
ممنونم:n16:

A M ! N
08-12-2017, 17:27
سلام.
دنبال خرید یه گوشی تا سقف 600 برای مادرم هستم.
اندروید باشه چون گوشی قبلیش هم اندرویده.
ترجیحا اندروید های جدید رو هم ساپورت کنه.
صفحه نمایشش اینچ 5 باشه یا حداکثر 5.2 اینچ
دوربیش خوب و قابل قبول باشه و زبان فارسی رو هم ساپورت کنه.
باطریش هم خیلی خوب باشه.
برند اصلا مهم نیست. کیفیت در این بازه قیمتی مهمه برام.
یه چیزی که حداقل یکی دو سال جواب کاراشو بده.
ممنونم:n16:

سلام.

گوشی xiaomi redmi note 4x . ششمین گوشی پرفروش جهان در سال 2017

- پردازنده اسنپ دراگون 625 که بنچ مارک بالایی داره.
- ۳ گیگابایت رم اجرایی
شبکه 4G
- 5.5 اینچی
- اندروید ۶ و قابل اپگرید به ۷
- باتری 4100mah که راحت دو روز براتون کار میکنه
- رابط کاربری miui 9.0 که خیلی روون و سریع هست
- فینگرپرینت سریع
- بدنه ی آلومینیومی

این امکانات رو در هیچ گوشی مشابهی نمیتونید پیدا کنید با این قیمت.

MITAJOON
08-12-2017, 22:22
سلام.

- ۳ گیگابایت رم اجرایی
شبکه 4G
- 5.5 اینچی
- فینگرپرینت سریع
- بدنه ی آلومینیومی

ممنونم خیلی محبت کردین. من هم تو سرچ هام به این مدل رسیده بودم. بزرگواری فرمودین:n16:

MITAJOON
12-12-2017, 02:25
سلام.

- ۳ گیگابایت رم اجرایی
شبکه 4G
- 5.5 اینچی
- فینگرپرینت سریع
- بدنه ی آلومینیومی

مجددا سلام.
اینطور که فهمیدم گوشی Redmi note 4x هم سنسور دوربین سونی داره هم سامسونگ و اومنی ویژن. چطور میتونم تشخیص بدم دوربینش سونی هست؟
مطمئنا بیشتر فروشنده ها راستشو نمیگن:n37:

A M ! N
12-12-2017, 15:25
مجددا سلام.
اینطور که فهمیدم گوشی Redmi note 4x هم سنسور دوربین سونی داره هم سامسونگ و اومنی ویژن. چطور میتونم تشخیص بدم دوربینش سونی هست؟
مطمئنا بیشتر فروشنده ها راستشو نمیگن:n37:

سلام.. بله متاسفانه سه نوع لنز مختلف براش زدن. به ترتیب کیفیت سونی>سامسونگ>امنی ویژن. البته سامسونگ هم باشه بد نیست. ولی امنی جالب نیست.
تشخیصشم کاری نداره، کافیه موقع خرید گوشی رو بگیری دستت بری قسمت زیر:
Settings>Phone About>Kernel Version (click 5 times)>Version Information

اینجا نوع سنسور هارو زده. که یکی ازین سه تا هست:

Samsung Sensor, ofilm_s5k3l8
Sony Sensor, ofilm_imx258
Omnitech Sensor, qtech_ov13855

saba sr
13-12-2017, 13:32
سلام گوشی خوب با دوربین و صفحه نمایش خوب ترجیحا 5.5 تا سقف نهصد چی خوبه ؟تا حالا گوشی اندرویدی نداشتم خودم کیو سیکس ال جیو پسندیدم ولی میگن خوب نیست دوربینش:n35:

ardeshir n
13-12-2017, 16:30
سلام گوشی خوب با دوربین و صفحه نمایش خوب ترجیحا 5.5 تا سقف نهصد چی خوبه ؟تا حالا گوشی اندرویدی نداشتم خودم کیو سیکس ال جیو پسندیدم ولی میگن خوب نیست دوربینش:n35:درود.
ASUS ZenFone 4 max ZC554KL
Cpu:SD430
Ram:3GB
Storage :32GB
Camera:dual,wide angle+normal
Battery :5000mAh

MITAJOON
14-12-2017, 02:26
سلام.. بله متاسفانه سه نوع لنز مختلف براش زدن. به ترتیب کیفیت سونی>سامسونگ>امنی ویژن. البته سامسونگ هم باشه بد نیست. ولی امنی جالب نیست.
تشخیصشم کاری نداره، کافیه موقع خرید گوشی رو بگیری دستت بری قسمت زیر:
Settings>Phone About>Kernel Version (click 5 times)>Version Information

اینجا نوع سنسور هارو زده. که یکی ازین سه تا هست:

Samsung Sensor, ofilm_s5k3l8
Sony Sensor, ofilm_imx258
Omnitech Sensor, qtech_ov13855

آقا امین یه دنیا ممنون
متاسفانه دیروز کل بازار موبایل رو گشتم دریغ از یه گوشی شیائومی!
همش پر شده از سامسونگ و هواوی و نوکیا و کاترپیلار. بیشتر مغازه ها هم که زدن تو کار فروش آیفون و مدعی هستن تنها نماینده رسمی اپل می باشیم:n02:
خلاصه نمیدونم redmi note 4x رو از کجا پیدا کنم. یکی رنگ طلایی شو داشت که 710 قیمت داد. در حالیکه تو نت 620 قیمت داشتم:n27:
از نت هم نمیخوام بخرم بخاطر بحث رجیستری و همون چک کردن سنسور دوربین!

VAHID
15-12-2017, 01:01
آقا امین یه دنیا ممنون
متاسفانه دیروز کل بازار موبایل رو گشتم دریغ از یه گوشی شیائومی!
همش پر شده از سامسونگ و هواوی و نوکیا و کاترپیلار. بیشتر مغازه ها هم که زدن تو کار فروش آیفون و مدعی هستن تنها نماینده رسمی اپل می باشیم:n02:
خلاصه نمیدونم redmi note 4x رو از کجا پیدا کنم. یکی رنگ طلایی شو داشت که 710 قیمت داد. در حالیکه تو نت 620 قیمت داشتم:n27:
از نت هم نمیخوام بخرم بخاطر بحث رجیستری و همون چک کردن سنسور دوربین!

البته دقت داشته باشین پردازنده هم 2نوع هستن مدیاتک با اسنپدراگون

MITAJOON
15-12-2017, 13:12
البته دقت داشته باشین پردازنده هم 2نوع هستن مدیاتک با اسنپدراگون

سلام. بله ممنون. نسخه 64 گیگش مدیاتک هست و نسخه 32 گیگ اسنپدراگون. منم 32 گیگ رو میخوام. منتهی اصلا تو بازار نیست:n36:
یعنی کلا تو بازار موبایل برند شیائومی فقط محدود به اسکوتر و پاور بانک و ... بود و گوشی موبایل تقریبا ناموجوده. اون تک و توک فروشگاه هایی هم که دارن قیمت پرت میگن.

ّfarzad543
28-12-2017, 23:32
سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

ardeshir n
29-12-2017, 13:38
سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

تشکردرود.
ASUS ZenFone 4 Max ZC554KL
حافظه ۳۲،رم ۳،صفحه نمایش اچ دی IPS,دو دوربینه،یک دوربین معمولی،یک دوربین زاویه عریض،باتری غول ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی،۴جی قوی،طراحی خوب.
شما که از گوشی بعنوان مودم هم استفاده می کنید،قطعا نباید مشکل باتری داشته باشید.چون لازم نیست موقع استفاده هی شارژ تموم کنید و بزنید به شارژ.اینجوری نه شارژر چیزی میشه نه گوشی.
وای فای قدرتمند که دو بانده و با فرکانس بالا هست.
سازگاری نرم افزاری عالی.

dokhtarak_e_darya
31-12-2017, 16:19
سلام...

Xiaomi Mi A1
اندروید استوک - 8 اوریو (و اندروید 9 براش تضمین شده)
پورت تایپ سی
شارژ سریع (0 تا 100 نود دقیقه)
خوش دست, زیبا و باریک (ضخامت 7.3 میلی متر)
دوربین دوگانه و Google Camera HDR+
مدل 4 گیگ رم/32 گیگ حافظه داخلی 920 تومن

سامسونگ میان رده هاش بدرد نمیخورن هواوی بخری بهتره, اگه سامسونگ مدنظرته j7 pro 2017 بدون گارانتی حدود 1 تومنه.

only_you
06-01-2018, 01:10
سلام
قصد خرید گوشی LG G6 Plus رو دارم میخواستم ببینم گوشی خوبیه کسی ایرادی ندیده ازش؟
توی رنج قیمت 2500 غیر سامسونگ S8 , HTC U11 چه گوشی خوب دیگه ای میتونید معرفی کنید که شرایط زیر رو داشته باشه.
1- CPU قوی
2- حداقل رم 4
3- حافظه داخلی 64-128
4- دوربین حداقل 12 مگاپیکسل

A M ! N
06-01-2018, 04:02
Xiaomi Mi A1
اندروید استوک - 8 اوریو (و اندروید 9 براش تضمین شده)
پورت تایپ سی
شارژ سریع (0 تا 100 نود دقیقه)
خوش دست, زیبا و باریک (ضخامت 7.3 میلی متر)
دوربین دوگانه و Google Camera HDR+
مدل 4 گیگ رم/32 گیگ حافظه داخلی 920 تومن

سامسونگ میان رده هاش بدرد نمیخورن هواوی بخری بهتره, اگه سامسونگ مدنظرته j7 pro 2017 بدون گارانتی حدود 1 تومنه.

یه چیز خیلی خوب در مورد mi a1 که روی هیچ گوشی تو این رنج نیست، چیپ صدای Dirac روشه که هدفون های حرفه ای تا امپدانس 600 اهم رو ساپورت میکنه. یعنی این گوشی انتخاب بسیار خوب برای افرادی هست که موزیک باز هستند.. در کل فوق العادس این گوشی.

ardeshir n
06-01-2018, 09:46
سلام
قصد خرید گوشی LG G6 Plus رو دارم میخواستم ببینم گوشی خوبیه کسی ایرادی ندیده ازش؟
توی رنج قیمت 2500 غیر سامسونگ S8 , HTC U11 چه گوشی خوب دیگه ای میتونید معرفی کنید که شرایط زیر رو داشته باشه.
1- CPU قوی
2- حداقل رم 4
3- حافظه داخلی 64-128
4- دوربین حداقل 12 مگاپیکسلدرود.
الجی که رو به رکود هست.
اون ۲ تا سام و اچ تی سی،گزینه های خوبی هستند که حذف کردید.
اما اگر میخواید حال کنید با گوشی بد نیست Sony Xperia XZ Premium رو یه نگاه بندازید.
دوربین Motion Eye[emoji769] با اسلوموشن ۹۶۰ فریم چیز عالی ای هست و تفریحی کیف میده.
بال زدن مرغ مگس خوار میگیره.شلیک کلت و m4a1 هم میگیره.
صفحه نمایش 4K HDR واقعا متمایز میکنه.
متاسفانه AMOLED نیست و باتری در کل ضعیف هست.
اگر با رابط کاربری سونی مشکلی ندارید انتخاب خوبی هست.

only_you
06-01-2018, 23:48
درود.
الجی که رو به رکود هست.
اون ۲ تا سام و اچ تی سی،گزینه های خوبی هستند که حذف کردید.
اما اگر میخواید حال کنید با گوشی بد نیست Sony Xperia XZ Premium رو یه نگاه بندازید.
دوربین Motion Eye[emoji769] با اسلوموشن ۹۶۰ فریم چیز عالی ای هست و تفریحی کیف میده.
بال زدن مرغ مگس خوار میگیره.شلیک کلت و m4a1 هم میگیره.
صفحه نمایش 4K HDR واقعا متمایز میکنه.
متاسفانه AMOLED نیست و باتری در کل ضعیف هست.
اگر با رابط کاربری سونی مشکلی ندارید انتخاب خوبی هست.

منظورتون از رکود فروش ال جی در ایران رو به رکود هست؟
سامسونگ S8 هم قیمت بالایی داره چون من تا 2500 بیشتر نمیخوام هزینه کنم و یکیم از نظر ظاهری اصلا دلچسب نیست کشیده با عرض کم .صفحه نمایشش هم در صورت آسیب کلی هزینه تعمیرش میشه .من گوشی خیلی از دستم زمین میفته.
در مورد اچ تی سی علت اینکه نخواستمش صفحه نمایش اندازه گوشی الانمه و بالا و پایین نمایشگر فضای قاب گوشی هست اونم به مقدار زیاد ولی توی ال جی نیست.
گوشی الانم سونیه دیگه نمیخوام سونی رو انتخاب کنم.
بازم نظری بود بگین.
ممنون

P.30.MAN
08-01-2018, 18:23
سلام.
قصد خرید گوشی دارم. بین s8+ و note 8 موندم کدوم رو بگیرم؟؟:n13:

تا اونجایی که من فهمیدم note 8 از لحاظ سخت افزاری و دوربین بهتر از s8+ هستش ولی باتریش ضعیفتره!! میخواستم ببیتم باتریه note 8 چجوریه اذیت نمیکنه؟؟

esmiz
08-01-2018, 19:04
سلام.

تا اونجایی که من فهمیدم note 8 از لحاظ سخت افزاری و دوربین بهتر از s8+ هستش ولی باتریش ضعیفتره!! میخواستم ببیتم باتریه note 8 چجوریه اذیت نمیکنه؟؟در کل توی پرچم دارها اگه پر مصرف باشی یه روز بهت انرژی نمی ده و اگه مصرفت عادی باشه یه روز باتری داری قبلا سری اس کوچیک تر بود و خوش دست تر ولی الان با این تفاوت کم توی ابعاد نوت 8 بهتره هم قلم داره و هم دوربین سخت افزارش جدید تره من قبلا به خاطر خوش دست تر بودن سری اس اونو می پسندیدم ولی الان سری نوت از هر نظر بهتره

alireza9t9
12-01-2018, 03:56
سلام.

تا اونجایی که من فهمیدم note 8 از لحاظ سخت افزاری و دوربین بهتر از s8+ هستش ولی باتریش ضعیفتره!! میخواستم ببیتم باتریه note 8 چجوریه اذیت نمیکنه؟؟سلام دوست عزیز در‌خرید note 8 شک نکنید ، فوق العادس ، من فقط روزی یک‌بار گوشیو شارژ میکنم‌ و برام کفایت میکنه. با توجه به اینکه همیشه به اینترنت متصله و استفاده زیادی میکنم‌کاملا راضیم‌ از کاراییش.
سریع هم شارژ میشه.
همین note 8 رو بخرید خودتونو راحت کنین. و باید بگم که ب نسبت سری های قبلی نوت واقعا خوش دست تر شده. من note 3 داشتم قبل از این و باید بگم که واقعا راضیم از ابعاد این گوشی

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

esmiz
12-01-2018, 16:00
[QUOTE=P.30.MAN;9035441]سلام.

حذف شود

Sent from my SM-N950F using Tapatalkقبلا یه سری سری اس رو استفاده می کردن چون کوچیک تر و خوش دست تر بود ولی الان با این تفاوت کمی که از لحاظ ابعاد دارن خرید نوت8 منطقی تره هم جدید تره و هم قلم داره با ابعادی مشابه فقط کمی از لحاظ باتری از اس ضعیف تره که زیاد مهم نیست نسبت به مزایاش

hno
15-01-2018, 13:00
سلام و عرض ادب
خسته نباشید
یک گوشی تا سقف 1.5 میلیون تومان نیاز دارم . مهترین خصوصیت دوربین برای بنده
ممنون میشم پیشنهادهای خودتون در این رنج بهم بدین

باتشکر

esmiz
15-01-2018, 23:17
Htc 10 بگیر

ardeshir n
25-01-2018, 21:29
سلام و عرض ادب
خسته نباشید
یک گوشی تا سقف 1.5 میلیون تومان نیاز دارم . مهترین خصوصیت دوربین برای بنده
ممنون میشم پیشنهادهای خودتون در این رنج بهم بدین

باتشکر

درود.
ASUS ZenFone 4 max pro
Storage :32GB
Ram :3GB
Display:HD iPS
CPU :SD430,octa core ...
Camera:16+16,wide angle(120°)+EIS
Battery:5000mAh
ASUS ZenFone 3 deluxe 5.5
Storage:64GB
Ram:4GB
Display :FHD,S IPS Plus
Battery:3000mAh
Camera:16MP+4K+EIS+OIS
CPU :Qualcomm SD625,2.0GHz,octa core
Selfie:8MP
HTC 10 و U ultra هم خوب هستند.

poloton7
30-01-2018, 19:50
سلام دوستان..
من یک گوشی می خواهم برای خانم..زیر 700 هزار تومن اگر کمتر بود چه بهتره...
الویتهای من..
صفحه full hd
دوربین خوب.
ترجیحا اگر صفحه 5.5 بود چه بهتر..زیبا باشه چون برای خانمه.. مشکلات عجیب قریب نداشته باشه..اپدیت هم خیلی مهم نیست..البته من خودم هانر 6 سه سال پیش خریدم خیلی راضیم..
اینها را از اینترنت در اوردم ببیند کدام بهترین کارایی در مقابل قیمت داره..
هووایی..
honor 5c.....honor5x...y6-2....y7prim...honor 8 lite...p8 lite
از برند شیامی...
not4x....
از برند ایسوز..
zenfon 3 max zc520tl
دوستان اگر غیر اینها موردی است یا یک گوشی استوک بهتری است معرفی کنید....می خواهم تا حداقل دو سال دیگر گوشم نخرم...
esmiz
30-01-2018, 22:26
سونی xa بگیر

VAHID
31-01-2018, 00:19
سلام دوستان..
من یک گوشی می خواهم برای خانم..زیر 700 هزار تومن اگر کمتر بود چه بهتره...
الویتهای من..
صفحه full hd
دوربین خوب.
ترجیحا اگر صفحه 5.5 بود چه بهتر..زیبا باشه چون برای خانمه.. مشکلات عجیب قریب نداشته باشه..اپدیت هم خیلی مهم نیست..البته من خودم هانر 6 سه سال پیش خریدم خیلی راضیم..
اینها را از اینترنت در اوردم ببیند کدام بهترین کارایی در مقابل قیمت داره..
هووایی..
honor 5c.....honor5x...y6-2....y7prim...honor 8 lite...p8 lite
از برند شیامی...
not4x....
از برند ایسوز..
zenfon 3 max zc520tl
دوستان اگر غیر اینها موردی است یا یک گوشی استوک بهتری است معرفی کنید....می خواهم تا حداقل دو سال دیگر گوشم نخرم...

200 بزار روش الجی Q6 بگیر

poloton7
31-01-2018, 09:01
سلام وحید جان....خیلی ممنونم...ولی نمی توانم این حداکثر سقف بوجه ام است..اگر ممکن است توی همین رنج قیمت باشه...
The Respina
31-01-2018, 15:57
سلام وحید جان....خیلی ممنونم...ولی نمی توانم این حداکثر سقف بوجه ام است..اگر ممکن است توی همین رنج قیمت باشه...
چون برای خانم میخواید زیبایی بالاترین اولویت هست پس Honor 8 Lite
رنگ آبی معرکه هست.

poloton7
31-01-2018, 16:31
چون برای خانم میخواید زیبایی بالاترین اولویت هست پس Honor 8 Lite
رنگ آبی معرکه هست.
سلام...پس این honor 8 lite نسبت به کارایی و وقیمت از بقیه بهتره درسته؟؟؟ قیمتی که توی اینترنت گرفتم حدود 717 بود توی سایت دی جی کلا...
البته من خودم نظرم روی honor 5x بود...
واقعا چقدر تفاوت بین صفحه full hd با hd است؟؟؟
و شیاموی نوت 4x چطوریه؟؟

The Respina
31-01-2018, 18:28
سلام...پس این honor 8 lite نسبت به کارایی و وقیمت از بقیه بهتره درسته؟؟؟ قیمتی که توی اینترنت گرفتم حدود 717 بود توی سایت دی جی کلا...
البته من خودم نظرم روی honor 5x بود...
واقعا چقدر تفاوت بین صفحه full hd با hd است؟؟؟
و شیاموی نوت 4x چطوریه؟؟
فقط 16 گیگ حافظه داخلی داره که 8 گیگش آزاده این براتون مشکلساز نشه
شیائومی گوشی های خوب و باارزشی تولید میکنه نوت 4x از همه مدلهایی که میخوایید بهتر هست
خواستید غیرحضوری تهیه کنید پیام بدید سایت معرفی کنم

poloton7
31-01-2018, 19:26
فقط 16 گیگ حافظه داخلی داره که 8 گیگش آزاده این براتون مشکلساز نشه
شیائومی گوشی های خوب و باارزشی تولید میکنه نوت 4x از همه مدلهایی که میخوایید بهتر هست
خواستید غیرحضوری تهیه کنید پیام بدید سایت معرفی کنم

سلام....ممنونم...از نظر حافظه مشکلی نیست یک رم ۸ خانه دارم...اگر به غیر از این حافظه مشکلی نباشه و بقیه پارامترهایش خوبه..مشکلی نیست...
اما در مورد این نوت ۴x سخت افزارش وسوسه انگیزه..اما توی نت خیلی بد می گن که خدمات پس از فروشش افتضاحه..قطعه اش خرابه بشه نیست..تعمیر کارها بد نیستند تعمیر کنند و این گوشها نسبت به بقیه گوشهای دیگر ..بعد ازچند وقت افت کیفیت وسرعت زیادی پیدا می کنند و مشکلات سخت افزاری دیگر ...

saman1330
14-02-2018, 20:13
درود
تو گوشی های زیر 1 تومن کدومشون بهترین دوربین رو داره.(اندروید)

esmiz
14-02-2018, 20:57
درود
تو گوشی های زیر 1 تومن کدومشون بهترین دوربین رو داره.(اندروید)Xperia x اگه پیدا کنید

smaeelhj
15-02-2018, 07:48
سلام دوستان
من یه گوشی خوب میخوام واسه عکس گرفتن از لحظات و دورهمی ها
خودم از قبل تحقیق کردم در نهایت دیدم میتونم یدونه galaxy a5 2017 بخرم. البته بعضی ها میگن یه دوربین عکاسی Canon sx610 بخرم. از طرفی خودم گوشی p8 lite رو دارم و احتیاجی به گوشی دیگه ای ندارم فقط یه وسیله کوچیک میخوام واسه عکس گرفتن. لطفا کمک کنید.

smaeelhj
15-02-2018, 07:49
سلام دوستان
من یه گوشی خوب میخوام واسه عکس گرفتن از لحظات و دورهمی ها
خودم از قبل تحقیق کردم در نهایت دیدم میتونم یدونه galaxy a5 2017 بخرم. البته بعضی ها میگن یه دوربین عکاسی Canon sx610 بخرم. از طرفی خودم گوشی p8 lite رو دارم و احتیاجی به گوشی دیگه ای ندارم فقط یه وسیله کوچیک میخوام واسه عکس گرفتن. لطفا کمک کنید.

MagicPC
01-03-2018, 23:11
سلام و درود خدمت اساتید و دوستان گرامی ...
بنده نیاز به خرید یک گوشی برای مادرم دارم .
نیاز من یک گوشی با ظرفیت بالای باطری ، صفخه نمایش بزرگ (چون مادرم چشماشون زیاد نمیبینه ) ، بی دردسر و امتحان پس داده تا نیاز به تعمیرات یا ارور های مختلف نداشته باشه دارم . ترجیحا از برند سامسونگ باشه خیلی بهتر و البته تا قیمت 1 میلیون تومان .
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

Hojjatpanahi
02-03-2018, 03:09
Lg Q6 32
HTC UPlay
Howei P10 Lite
Sony Xperia XA Ultra

کدومو بخرم؟

گزینه های ارزونتری هم روی میز دارم :

Sony Xperia XA
Nokia 5

من اولویت اصلیم سرعت اجرای برنامه هاست و بنا به تحقیقی که داشتم مورد هوآوی از بقیه بهتر بود اما شما بطور کلی بگید کدام رو پیشنهاد میکنید و به چه دلیل.

AMIRTELECOM
02-03-2018, 18:21
سلام و درود خدمت اساتید و دوستان گرامی ...
بنده نیاز به خرید یک گوشی برای مادرم دارم .
نیاز من یک گوشی با ظرفیت بالای باطری ، صفخه نمایش بزرگ (چون مادرم چشماشون زیاد نمیبینه ) ، بی دردسر و امتحان پس داده تا نیاز به تعمیرات یا ارور های مختلف نداشته باشه دارم . ترجیحا از برند سامسونگ باشه خیلی بهتر و البته تا قیمت 1 میلیون تومان .
ممنون میشم راهنمایی بفرمائیدسلام شیامی mi max برای نیاز شما عالیست ، مطمن باشید هیچ مدل تاب رقابت در این رنج قیمت با این مدل را ندارد .
متاسفانه با خرید lg و یا سامسونگ یا هر برند دیگری که پول مارکش را میدهید حداقل سی درصد کمتر از قدرت این شیامی برخوردار هستید

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

MagicPC
02-03-2018, 18:28
ممنون
اما ترجیحا سامسونگ و ال جی معرفی کنید ممنون میشم

Hojjatpanahi
03-03-2018, 18:52
Lg Q6 32
HTC UPlay
Howei P10 Lite
Sony Xperia XA Ultra

کدومو بخرم؟

گزینه های ارزونتری هم روی میز دارم :

Sony Xperia XA
Nokia 5

من اولویت اصلیم سرعت اجرای برنامه هاست و بنا به تحقیقی که داشتم مورد هوآوی از بقیه بهتر بود اما شما بطور کلی بگید کدام رو پیشنهاد میکنید و به چه دلیل.

دوربین این مدل الجی و کیفیت تصویر صفحه نمایش و اندازه اش که خیلی از مدل هوآوی سرتر بود اما در صفحات اینترنت خیلی کاربران از بدیش گفتند

به گزینه هایی که نوشتم مدل های موتورولا رو هم در این بازه قیمت اضافه کنید و لطفا نظرتونو بگید

Mehrdad092000
06-03-2018, 03:03
سلام
کسی اینجا نوکیا 8 داره؟

AmirAs2r
18-03-2018, 14:12
دوستان سلام
من میخوام برای برادرم نوکیا ۸ بخرم ولی قیمتا خیلی تفاوت دارن جایی رو نمیشناشین مطمئن بشه خرید کرد تهران هستم.
ممنون میشم اگه مدل بهتری تو رنج قیمت نوکیا ۸ هست معرفی کنین.

Sent from my SM-A9100 using Tapatalk

AmirAs2r
18-03-2018, 14:14
سپاسکذارم

The Respina
18-03-2018, 14:53
دوستان سلام
من میخوام برای برادرم نوکیا ۸ بخرم ولی قیمتا خیلی تفاوت دارن جایی رو نمیشناشین مطمئن بشه خرید کرد تهران هستم.
ممنون میشم اگه مدل بهتری تو رنج قیمت نوکیا ۸ هست معرفی کنین.

سلام
نوکیا8 دوربین خوبی نداره طوری که به بدترین دوربین در بین پرچمداران دو سال اخیر مشهور هست.
به جاش بهتون Mate 9 رو پیشنهاد میکنم
اگر با اندازش حال نکردید Honor 9 رو بگیرید. نوکیا هنوز کار داره تا به اون دوران اوجش برسه...

kenzu
18-03-2018, 16:34
سلام . تا 800 تومن چه گوشی ای پیشنهاد میدین؟

The Respina
18-03-2018, 20:32
سلام . تا 800 تومن چه گوشی ای پیشنهاد میدین؟

Honor 8 Lite
اگه به صفحه بزرگتر و باتری قوی نیاز داشتی Y7 Prime

ّfarzad543
18-03-2018, 22:24
سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر 500 تومن باشه بهتره..تا 600 هم میتونم...فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و تلگرام و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه...

گوشی های پیشنهادی خودم....هوآوی Y5 2017 4G و شیائومی نوت 4 هست...اینا چطوره؟

Mahdi11Najafi
20-03-2018, 03:06
سلام

گوشی تا 1500 معرفی کنید لطفا

اولویت هام:
گرم نکنه و خنک باشه(مگه موقع شارژ که مهم نیست)
باطریش خوب باشه
واسه بازی مناسب باشه(گرافیکش ترجیحا در حد Adreno330 یا قوی تر باشه)
کیفیت ساختش هم خوب و زیبا باشه و 4 سال حداقل برام کار کنه
2017 یا 2018 باشه
اندروید 7 باشه(که تا دو نسخه اندروید بعدی هم ساپورت بشه)
زیادم بزرگ نباشه که تو دست جا شه:/
حافظه حداقل 32
فول اچدی هم باشه

دوربین و اثر انگشت و قابلیت فست شارژ هم برام مهم نیست اصن

خودم مدلایی زیادی گشتم و مدل های خوب دیدم مث:
ژیائومی Mi Note 3 و سامسونگ A5 و C5 pro و سونی Xa1 Plus

و اینکه ژیائومی هم مدلای تا یه میلیون خوبی هم دیدم مث سری Redmi Note 5 و Mi A1 که به نظر عالی میان ولی با قیمت پایین تر
و اگه می صرفه، پس ارزون تر بگیرم و پولمو ذخیره کنم
فقط میترسم مارک خوب و معتبری نباشه چون که تازه اومده رو بورس یکم شک دارم

راهنماییم کنید
مرسی

ronin63
20-03-2018, 08:19
سلام

گوشی تا 1500 معرفی کنید لطفا

اولویت هام:
گرم نکنه و خنک باشه(مگه موقع شارژ که مهم نیست)
باطریش خوب باشه
واسه بازی مناسب باشه(گرافیکش ترجیحا در حد Adreno330 یا قوی تر باشه)
کیفیت ساختش هم خوب و زیبا باشه و 4 سال حداقل برام کار کنه
2017 یا 2018 باشه
اندروید 7 باشه(که تا دو نسخه اندروید بعدی هم ساپورت بشه)
زیادم بزرگ نباشه که تو دست جا شه:/
حافظه حداقل 32
فول اچدی هم باشه

دوربین و اثر انگشت و قابلیت فست شارژ هم برام مهم نیست اصن

خودم مدلایی زیادی گشتم و مدل های خوب دیدم مث:
ژیائومی Mi Note 3 و سامسونگ A5 و C5 pro و سونی Xa1 Plus

و اینکه ژیائومی هم مدلای تا یه میلیون خوبی هم دیدم مث سری Redmi Note 5 و Mi A1 که به نظر عالی میان ولی با قیمت پایین تر
و اگه می صرفه، پس ارزون تر بگیرم و پولمو ذخیره کنم
فقط میترسم مارک خوب و معتبری نباشه چون که تازه اومده رو بورس یکم شک دارم

راهنماییم کنید
مرسی

سلام

من نمیتونم پیشنهاد بدم .. فقط یه نکته ای در مورد شیائومی اینکه اکثر گوشیهاش با اینکه 4g پلاس رو ساپورت میکنن اما این قابلیت در فرکانسای ایران فعال نمیشه .. من مکس 2 دارم با اینکه cat6 هست ولی فقط 4g هست و پلاس نمیشه و شرکت هم متاسفانه تا الان اقدامی نکرده برای حل این مشکل. یه سرچ در این مورد بکنید . البته من از خود گوشی واقعا راضیم چون با معیارهای من که باتری قوی و صفحه بزرگ هست سازگاره

Mohammad.Ney
21-03-2018, 09:44
سلام.من گوشی ای با مشخصات زیر میخواهم:
۱ .دارای سخت افزاری قوی باشد، و مناسب بازی.
۲.حس گر اثر انگشت داشته باشد.
۳.باتری قوی ای داشته باشد.
۴.اندرویدی باشد.
۵.صفحه نمایش فول اچ‌دی به بالا داشته باشد.
۶.قابلیت otg داشته باشد.
۷. از برند های دارای خدمات در تمام ایران باشد، که با گارانتی آن پیدا شده و لوازم جانبی آن یافت شود.
۸.قیمت زیر 900 هزار تومان داشته باشد.
۹.ارزش خرید بالایی داشته باشد.
۱۰.ازاینترنت 4g plus به بالا ایران پشتیبانی کند.
با تشکر، لطفاً سریع پاسخ دهید.

- - - Updated - - -

۴.اندرویدی باشد.
۶.قابلیت otg داشته باشد.
۷. از برند های دارای خدمات در تمام ایران باشد، که با گارانتی آن پیدا شده و لوازم جانبی آن یافت شود.

- - - Updated - - -

۴.اندرویدی باشد.
۶.قابلیت otg داشته باشد.

- - - Updated - - -

۴.اندرویدی باشد.
۶.قابلیت otg داشته باشد.

- - - Updated - - -

۴.اندرویدی باشد.
۶.قابلیت otg داشته باشد.

The Respina
21-03-2018, 10:38
۴.اندرویدی باشد.
۶.قابلیت otg داشته باشد.
.

100 تومن بزار روش P10 Lite رو بگیر
اگر نشد اضافه کنی Honor 6x

mashinebozorg
23-03-2018, 02:29
سلام دوستان گوشی از 3 تا 3.5 چی بگیرم؟

من خودم نظرم s8 هست چون دستام زیاد بزرگ نیست.

بعدش لازمه محافظ صفحه یا قاب برای گوشی های جدید گرفت؟

MCSE MAN
25-03-2018, 12:49
سلام دوستان گوشی از 3 تا 3.5 چی بگیرم؟

من خودم نظرم s8 هست چون دستام زیاد بزرگ نیست.

بعدش لازمه محافظ صفحه یا قاب برای گوشی های جدید گرفت؟
سلام
خوانواده S8 و Mate 10 pro

گوشی هم بالاخره ممکنه ضربه بدی بخوره مخصوصا از کناره ها
باز بستگی به نگهداری خودتون داره

mashinebozorg
26-03-2018, 15:26
سلام

به نظر میاد از لحاظ رم و حافظه داخلی و دوربین mate بهتر از s8 باشه.
s8 مدل های دیگه نداره که رم و حافظه و دوربین بهتره داشته باشه دیگه؟

mashinebozorg
27-03-2018, 01:56
سلام

همون s8 نظرمه.
چه قاب و صفحه ضد خشی بگیرم؟
این صفحه ضد خش های نانوهیدرات چطوره که با کشیدن یه دستمال مرطوب روی صفحه نمایش ساخته میشه؟ میگن با چاقو هم خط نمیندازه ولی میگن یه عیب بزرگ داره Fingerprint رو مشکل ساز میکنه.

MCSE MAN
27-03-2018, 14:38
همون s8 نظرمه.
چه قاب و صفحه ضد خشی بگیرم؟
این صفحه ضد خش های نانوهیدرات چطوره که با کشیدن یه دستمال مرطوب روی صفحه نمایش ساخته میشه؟ میگن با چاقو هم خط نمیندازه ولی میگن یه عیب بزرگ داره Fingerprint رو مشکل ساز میکنه.
والا اطلاعات زیادی درباره قاب و گلس ندارم
ولی در کل با توجه به اینکه جلو و پشت گوشی خودش گوریلا گلس 5 هست نیازی به خرج زیاد برای انداختن گلس نیست
ولی خوب بالاخره بعضی گلس ها حرکت انگشت روشون راحتتره و دیرتر کثیف میشن و زودتر هم تمیز میشن

hno
29-03-2018, 10:13
سلام دوستان
من یک گوشی تا سقف 1.5 میخواهم بگیرم
در تحقیق هایی که کردم به 2 مدل گوشی رسیدم

یکی mate 10 lite و دیگری sony xa plus
دوربین و کیفیت عکس برام خیلی مهم

mate 10 lite از نظر مشخصات سخت افزاری و صفحه نمایش خیلی جذابتر هستش نسبت به سونی ، ولی سونی خودم قبلا داشتم چندین سال و از کیفیتش واقعا راضی بودم .
خیلی ها میگن هوایی بعد از یکی دو سال کیفیتش به شدت کم میشه ، هنگیش میره بالا و مداوم باید فلش بشه ، ایا چنین چیزی صحت داره ؟

در کل ، در رنج این قیمت چه مدل گوشی هایی پیشنهاد میدید ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
باتشکر

MCSE MAN
29-03-2018, 23:13
سلام دوستان
من یک گوشی تا سقف 1.5 میخواهم بگیرم
در تحقیق هایی که کردم به 2 مدل گوشی رسیدم

یکی mate 10 lite و دیگری sony xa plus
دوربین و کیفیت عکس برام خیلی مهم

mate 10 lite از نظر مشخصات سخت افزاری و صفحه نمایش خیلی جذابتر هستش نسبت به سونی ، ولی سونی خودم قبلا داشتم چندین سال و از کیفیتش واقعا راضی بودم .
خیلی ها میگن هوایی بعد از یکی دو سال کیفیتش به شدت کم میشه ، هنگیش میره بالا و مداوم باید فلش بشه ، ایا چنین چیزی صحت داره ؟

در کل ، در رنج این قیمت چه مدل گوشی هایی پیشنهاد میدید ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
باتشکر
سلام
اگه فقط دوربین براتون مهمه که سامسونگ از نظر دوربین و صفحه نمایش واقعا خوبه
ولی در کل اگه بخوایم در نظر بگیریم همین دو گوشی که ذکر کردید خوبن
البته منظورتون xa1 plus بوده

سونی فقط تو همه گوشی هاش، عکساش تو شب یه مقدار نویز داره

اگه دوربین اولویتتون نبود، گوشی های شیائومی هم نسبت به قیمتشون عالی هستن

R.min
30-03-2018, 01:00
سلام تا 2.5 اولویت فقط دوربین چی پیشنهاد میشه ؟ عکاسی توی محیط کم نور هم مهمه
چند مدل پیشنهاد بدین مقایسه کنم
ممنون

MCSE MAN
30-03-2018, 19:31
ممنون
سلام

samsung S7 edge
Xiaomi Mi Note 3
Sony XZ Premium
Huawei Mate 10
LG G6
samsung A8+ 2018

alinikoyi
30-03-2018, 22:18
سلام
نهایتا تا 2 میلیون
اولویتم صفحه بزرگ و باتری خوب
خودم نظرم رو میت 9

R.min
30-03-2018, 23:06
سلام

samsung S7 edge
Xiaomi Mi Note 3
Sony XZ Premium
Huawei Mate 10
LG G6
samsung A8+ 2018

تو این موارد به نظر میاد میت 10 دوربینش از بقیه بهتره درسته دیگه؟
به نظرتون گوشی خوبیه یا سراغ چینی نرم ؟

The Respina
30-03-2018, 23:44
ممنون
سلام
بدون شک میت 10

سلام
نهایتا تا 2 میلیون
خودم نظرم رو میت 9
سلام
انتخاب خوبی کردید

MCSE MAN
31-03-2018, 09:06
تو این موارد به نظر میاد میت 10 دوربینش از بقیه بهتره درسته دیگه؟
به نظرتون گوشی خوبیه یا سراغ چینی نرم ؟
درباره اینکه کدوم دوربین بهتری داره نمیتونم نظر بدم.
سایت DxoMark ، سایت معتبری تو این زمینه هست ولی متاسفانه همه گوشی ها رو تست نمیکنه و این گوشی هم جزو گوشی های تست شده اش نبوده
این لینک امتیازدهی این سایت به گوشی هاست که میتونید اسم بعضی از این گوشی ها و امتیازاتشون رو داخلش ببینید

ولی در کل تعریف mate 10 رو تو سایت های بررسی دیدم و شنیدم

الان دیگه بعضی برندهای چینی مثل هواوی، شیائومی و one plus خیلی خوب شدن. هرچند من به شخصه از رابط کاربری هواوی و شیائومی خوشم نمیاد ولی واقعا گوشی های خوبی هستند.

Actros
01-04-2018, 03:33
سلام
نهایتا تا 2 میلیون
خودم نظرم رو میت 9

من به نظرم میت 9 کمی قدیمیه شما پشتیبانی نرم افزاری هم در نظر بگیر دسامبر 2016 معرفی شده حیفه الان 1/800 بدی بابت گوشی 1/5 سال پیش اونم هواوی که پشتیبانی خوبی نداره کلا
آنر 7 ایکس هم همین سایز صفحه رو داره باتریشم خیلی فرق نداره با میت 9 طبق ریویو جی اس ام آرنا قیمتم 1/250 حدودی
انتخاب های دیگه
HTC U ULTRA
صفحه 5/7 و اسنپ 821 دوربین عالی اندروید 8 هم براش عرضه شده. اچ تی س از شرکتایی هست که پشتیبانی مناسبی داره . نتایج باتری هم طبق ریویو GSM در حد همون میت 9. قیمت 1/550
SONY XA1 PLUS
تو این چند مورد بهترین باتری رو داره طبق ریویو جی ای ام نمره 102H رو گرفته خیلی از موردای قبلی بهتره یعنی پردازنده Mediatek hellio p20 کم مصرفه صفحه 5/5 اینچی داره داخلی 32 گیگ دوربین 23 که فک میکنم همون دوربین xperia x باشه که تو بررسی معتبر ترین سایت ریویو دوربین یعنی dxomark اون موقع نمره 89 گرفت که عالی بود.سونی هم پشتیبانیش عالیه اندروید 8 هم براش عرضه شده. نمیدونم چرا xa2 ها وارد نمیشن خیلی وقته معرفی شدن. اونام میان رده های عالی هستن
samsung a8 2018 هم گوشی خوبیه قیمتشم همون 2 تومنه
من خودم گوشیم نوکیا 6 هست که شاید بشه گفت در بین تمام شرکتا در حال حاضر نوکیا بهترین پشتیبانی رو ارائه میده. الان نوکیا 6 میان رده ش اندروید 8.1 رو عرضه کرده براش. فکر نمیکنم هیچ شرکتی برای میان رده هاش حتی انقد سریع ارتقا بده اندروید رو.البته اندرویدش خام هست و کار کمتری میبره برای اپدیت دادن
پیشنهاد خودم برای شما همون گوشی سونی هست بعد htc

MCSE MAN
01-04-2018, 09:57
نمیدونم چرا xa2 ها وارد نمیشن خیلی وقته معرفی شدن. اونام میان رده های عالی هستن
اعلام کرده بودن که از اردیبهشت وارد بازار ایران میشه

XA2 Ultra برای ایشون مناسب خواهد بود ولی قیمتش بالای 2 میلیونه در بدو ورود

Actros
02-04-2018, 03:04
اعلام کرده بودن که از اردیبهشت وارد بازار ایران میشه

XA2 Ultra برای ایشون مناسب خواهد بود ولی قیمتش بالای 2 میلیونه در بدو ورود

اره تو این مملکت قطعا بالای 2 تومنه. خیلی حرفه 2 تومن بدی گوشی میان رده.من خودم منتظر نوکیا7 پلاسم اونم صفحه 6 اینچی و باتری 3800 داره با اسنپ 660 قیمت جهانی 399 یورو اعلام شد. اما نوکیا قیمتای خاورمیانه ش پایینتره. مثلا همین مدل 1400 درهم یا 302 یورو. اینم قطعا بالای 2 تومن وارد.8 سیروکو جهانی 749 یورو و در کشور امارات 526 یورو قیمت خورده.گوشیهای ایرانم فک میکنم اکثرا از کشور امارات وارد میشه

hummer_1990
05-04-2018, 23:28
سلام و درود بر شما بزرگواران

بین 2 گوشی galaxy A8 2018 و HUAWEI Mate 10 گیر کردم

صفحه سامسونگ Super Amoled هست و خوش رنگ و لعاب ولی در این مدل یه مقدار نورش کمه (حدود 390 نیت)
اندوروید 7.1 و مشکلی که داره موقع فیلمبرداری اتوفکسش کمی گیج هست انگار که یه لحظه زوم میکنه و برمیگرده (در کسری از ثانیه) این مشکل رو هم در یوتیوب دیدم هم خودم در بازار تست کردم

صفحه Mate 10 ال سی دی هست و نسبت به سامسونگ زاویه دید محدودتری داره و عمق سیاهی کمتری داره ولی نورش کمی بیشتره (415 نیت) و نسبت به ال سی دی های دیگه رنگ و لعاب بهتر و عمق سیاهی خوبی داره اندروید 8 و سخت افزار قوی و هوش مصنوعی داره.(در کل امکانات و سخت افزار بهتری داره)
ولی یه مشکلی که موقع تستش تو بازار دیدم این بود که احساس کردم موقع فیلمبرداری FHD تصویر خیلی نویز دار میشه که نه تو یوتیوب کسی به این مشکل اشاره کرده بود نه در نظرات کسانی که خریده بودند و در مورد دوربینش فقط تعریف و تمجید شده.

وقتی دوربین آماده عکاسی هست تصویر صاف و بدون مشکل دیده میشه ولی وقتی میرم روی حالت فیلمبرداری تصویر پر نویز میشه

از دوستانی که گوشی Mate 10 رو دارند خواهش میکنم نظرشون رو درباره فیلمبرداری FHD این گوشی بگن و این که این مشکل رو دارن یا نه؟

خیلی ممنون