PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26

SH@H!N
11-05-2016, 02:35
سلام دوستان
امیدوارم اوقات بکامتون باشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید پیرامون خرید اسمارت فون تا ماکزیمم 850-900 و نه بیشتر حالا کمتر که چه بهتر!

مدل هایی که مد نظرمه و خوشحال میشم اگه پیشنهادهای بیشتری اضافه بشه به این لیست :

LG G4 Stylu
که هشت هسته ای (octa-core) هست 1.4گیگاهرتز و 32 بیتی ، تنها امتیاز این مدل سایزشه که 5.7"
رم 1 و اینترنال مموری 8 گیگ هم مشخصه های دیگشه
قیمتی که دارم 600ت

Asus Zenfone 2 Laser ZE550KL
پروسسورهای 1.3 و 1.7 گیگاهرتزی 64 بیتی ، رم 2 گیگ ، سایز 5.5" و اینترنال مموری 16 گیگ
دوربین اصلی 13mp و دوربین سلفی 5mp
650ت قیمت این مدله

ASUS ZenFone Selfie Pon ZD551KL
پروسسورهای 1.3 و 1.7 گیگاهرتزی 64 بیتی ، رم 3 گیگ ، سایز 5.5" و اینترنال مموری 32 گیگ
دوربین اصلی و سلفی هر دو 13MP هستن
فریمش هم دو مدل ساده و طرح الماس داره
انتخاب اصلی بنده تا الان این مدله که امیدوارم مهر تائید شما اساتید هم ضمیمه شه
900ت هم فی می خوره

شاهینـ
:n16:

NOR-1
11-05-2016, 04:01
سلام دوست عزیز به نظر میرسه سی پی یو و سایز صفحه و دوربین بیشترین ملاک خرید شما باشه ولی اگه حافظه 16 براتون کافی باشه من p8 پیشنهاد میکنم چون دیجی تو فروش ویژه گذاشته و قیمتش حدود 950 تومانه به نظرم ارزش خرید همیچین گوشی بالاست ولی اگر نظر شخصیم رو بگم زیر 1 تومان فقط htc e8 مناسبه چون امتحانشو پس داده و از هر لحاظ گوشی کاملی بود وبه اندروید 6 هم اپ میشه با توجه به پارامتر های بالا تو رنج زیر 1 تومان قویترین cpu (تو تست بنچمارک انتوتو امتیاز 40000 با اندروید 5 میگیره ولی با 6 باید حدود55000 باشه) قویترین باتری و دوربین مناسب (ولی نه به اندازه p8 ) داره و قیمت الان دو سیم 800 تومانه با گارانتی

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

chaharnazm
11-05-2016, 07:40
درود
میخواستم بدونم الجی V10 به نسبت نرخش گوشی خوبی هست؟ در سنجش با نوت 4 چگونه است؟ برام کیفیت آمپلیفایر پخش کننده موسیقی به همراه هدفونها، دوربین و نمایشگر مهمه.

morteza_q
11-05-2016, 07:51
سلام دوستان
ميخوام براي خواهرم يه گوشي تا حدود 700-800 بخرم
الويت روي دوربين و حافظه داخلي باشه
ميتونيد تو انتخاب بهترين راهنماييم كنيد؟. ممنون

NOR-1
11-05-2016, 08:48
سلام دوستان
ميخوام براي خواهرم يه گوشي تا حدود 700-800 بخرم
الويت روي دوربين و حافظه داخلي باشه
ميتونيد تو انتخاب بهترين راهنماييم كنيد؟. ممنون
دوربین xperia z2 مناسبه و تا 128 گیگابایت مموری ساپورت میکنه ولی حافظه داخلی 16 داره که برای نصب اپ های زیاد و سنگین مناسب نیست

NOR-1
11-05-2016, 09:21
درود
میخواستم بدونم الجی V10 به نسبت نرخش گوشی خوبی هست؟ در سنجش با نوت 4 چگونه است؟ برام کیفیت آمپلیفایر پخش کننده موسیقی به همراه هدفونها، دوربین و نمایشگر مهمه.
وی 10 تو زمینه های دوربین کیفیت صفحه و بدنه به نوت 4 برتری داره ولی تو باتری و کیفیت صدا وزن و داشتن قلم نوت 4 برتره ولی چون ملاک خریدتون گوش دادن به اهنگه وبه دلیل داشتن v10 به چیپ‌ DAC و AMP کاملا ایده آله هرچند هدفون با کیفیتی درون جعبه قرار داره ولی برای شنیدن کیفیت واقعی موسیقی باید هدفون 200 دلاری براش بگیرین ودر غیر این صورت فرقی با گوشی های دیگه نداره

SH@H!N
11-05-2016, 10:58
سلام دوست عزیز به نظر میرسه سی پی یو و سایز صفحه و دوربین بیشترین ملاک خرید شما باشه ولی اگه حافظه 16 براتون کافی باشه من p8 پیشنهاد میکنم چون دیجی تو فروش ویژه گذاشته و قیمتش حدود 950 تومانه به نظرم ارزش خرید همیچین گوشی بالاست ولی اگر نظر شخصیم رو بگم زیر 1 تومان فقط htc e8 مناسبه چون امتحانشو پس داده و از هر لحاظ گوشی کاملی بود وبه اندروید 6 هم اپ میشه با توجه به پارامتر های بالا تو رنج زیر 1 تومان قویترین cpu (تو تست بنچمارک انتوتو امتیاز 40000 با اندروید 5 میگیره ولی با 6 باید حدود55000 باشه) قویترین باتری و دوربین مناسب (ولی نه به اندازه p8 ) داره و قیمت الان دو سیم 800 تومانه با گارانتی

سلام عزیزم
نه گرامی تموم پارامترهایی که درج کردم یک اندازه مهمه واسم
از برند Huawei راضی نیسم (تجربی) اما HTC تعریفش رو زیاد شنیدم فقط 5" بودنش دو دلم می کنه
ممنون از پیشنهادتون
:n16:

masoudi69
12-05-2016, 07:27
سلام بین asusسلفی با not 3 پرو شیایومی موندم بنظرتون کدوم یکی سی پی یوش بهتر سی پی یو شیایومی شیش هسته ای اسنپ دارگون 650 و ایسوس هشت هسته ای دراگون 615هست
اما antutuشیایومی دو برابر ایسوس هست
به نظرتون سی پی کدوم بهتره
و کدوم بخرم

NOR-1
13-05-2016, 00:18
سلام بین asusسلفی با not 3 پرو شیایومی موندم بنظرتون کدوم یکی سی پی یوش بهتر سی پی یو شیایومی شیش هسته ای اسنپ دارگون 650 و ایسوس هشت هسته ای دراگون 615هست
اما antutuشیایومی دو برابر ایسوس هست
به نظرتون سی پی کدوم بهتره
و کدوم بخرم
تفاوتش اونقدری نیست که تو عملکرد تاثیری داشته باشه ایسوس در حال حاضر بهتره

evergreen2015
14-05-2016, 17:18
000000000000:n27:

- - - Updated - - -

0000000000با:n27:

yaaaaas
15-05-2016, 15:18
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.

تا حدود 550 تومن(کمتر از 550) چه گوشی خوبی پیشنهاد میدین؟
مناسب کسی ک زیاد اهل استفاده سنگین نیست،اهل نت و تلگرام و این چیزا نیست ، اهل کارای معمولیه دیگه ، انتظار دوربین خوب و بازی کردن درحد متوسط.
کلا گوشی خوبی باشه دیگه. خوش دستم باشه.

ترجیحا هم هواوی میگه نباشه.

مرسی

Hossein_it
15-05-2016, 16:58

مناسب کسی ک زیاد اهل استفاده سنگین نیست،اهل نت و تلگرام و این چیزا نیست ، اهل کارای معمولیه دیگه ، انتظار دوربین خوب و بازی کردن درحد متوسط.

مرسی

برای کاربری شما G4 Stylus با قیمت 530 تومان ، سخت افزار مناسب + صفحه نمایش بزرگ و دوربین مناسب

misam5526
15-05-2016, 18:50

مرسی

برند سامسونگ ، گوشی J5 (نسخه 3g) . قیمت فعلی بین 520-540 . رضایت از این گوشی در حد بسیار بالاییه..

برندهای دیگه که سرشون به تنشون بیارزه K10 از ال جی هست که متاسفانه قیمتش هنوز واقعی نشده و بالاست کمی و هواوی و لنوو و شیائومی هم ظاهرا از لیست شما خط خوردند.

در این قیمت سونی و اچ تی سی زیاد جالب توجه نیستند.

yaaaaas
15-05-2016, 19:26
برند سامسونگ ، گوشی J5 (نسخه 3g) . قیمت فعلی بین 520-540 . رضایت از این گوشی در حد بسیار بالاییه..

برندهای دیگه که سرشون به تنشون بیارزه K10 از ال جی هست که متاسفانه قیمتش هنوز واقعی نشده و بالاست کمی و هواوی و لنوو و شیائومی هم ظاهرا از لیست شما خط خوردند.

در این قیمت سونی و اچ تی سی زیاد جالب توجه نیستند.

ممنون. k10 الجی نازه اومده واس همین گرونه .
دیگه گوشی خوبی نیست؟

sasan.69
15-05-2016, 20:54
رفقا گوشی a3 سامسونگ چطوره؟ ارزش خرید داره؟

Hossein_it
15-05-2016, 21:13

با این قیمت اصلا !

هواوی 5X توی این رنج گوشی ارزشمندی هست.

صفحه 5.5 اینچی فول اچ دی | 3 گیگ رم | 32 گیگ حافظه داخلی و مموری خور | باطری قدرتمند | دریافت اندروید 6 ( گرفته الان ) و 7 در اینده |

Iloveu-ALL
15-05-2016, 22:22

اگه ملاک انتخابتون:
کوچیک بودن و جمع جور بودن و خوشدست بودن هست انتخاب کنید

(مدل A3 2016 گزینه بهتری هست: دوربین بهتر - رم بیشتر - صفحه نمایش بهتر)

در غیر اینصورت ، این پست من رو بخونید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این قیمت اصلا !

هواوی 5X توی این رنج گوشی ارزشمندی هست.

صفحه 5.5 اینچی فول اچ دی | 3 گیگ رم | 32 گیگ حافظه داخلی و مموری خور | باطری قدرتمند | دریافت اندروید 6 ( گرفته الان ) و 7 در اینده |

سلام دوست عزیز ، آنر 5x مدل 32 گیگابایتی نداره
G8 هست که مدل 3 گیگ رم اون ، 32 گیگابایت حافظه داخلی داره. (هر چند مشکل خاصی ایجاد نمیکنه)

Amir-Rainman
16-05-2016, 08:33
دوستان بنظرتون هواوی G8 ارزش خرید داره؟؟

بشخصه از رابط کاربریش مخصوصا آیکوناش! اصن خوشم نمیاد ولی خب امکانات سخت افزاری خوبی داره

البته نظرم رو LG K10 هست برای خرید ولی در مورد کم نور بودن صفحه نمایش نظرات زیادی ازش هست و همچنین دوام کم باتری

هواوی هم گفته اندروید 6 برا G8 میده ولی مث اینکه فقط یه حرف بوده تا از بازار تبلیغاتیش عقب نَمونه!

؟

chaharnazm
16-05-2016, 12:01
میان نوت 4 و نوت 5 کدام بهترند؟ آیا براستی نوت 5 ارزش 500-600 تومان هزینه ی بیشتر را دارد؟ گوشی S7 در سنجش با این دو (بجز قلم) چه جایگاهی دارد؟

NOR-1
16-05-2016, 15:45
میان نوت 4 و نوت 5 کدام بهترند؟ آیا براستی نوت 5 ارزش 500-600 تومان هزینه ی بیشتر را دارد؟ گوشی S7 در سنجش با این دو (بجز قلم) چه جایگاهی دارد؟
کسی که نوت 4 داشته باشه نمیره نوت 5 بخره چون امکانات بیشتری بهش اضافه نشده و فقط بدنه و نرم افزار و دوربین کمی بهتر شده(کارت حافظه حذف شده ، باتری تعویض نمیشه و شیشه پشت مقاومت کمی داره) ولی کسی که گوشی نداشته و بخواد از سری نوت بخره منتطقی تره که منتظر نوت6 باشه تا نوت 5 64 ارزون بشه چون در حال حاضر 32 گیگ حافظه بدون مموری برای کسی که همچین گوشی high end میخره با کمبود حافظه مواجه میشه البته بستگی به استفاده داره که باز برمیگرده به اون قشری که واسه کلاسش میخرن یا برای نیاز
گوشی s7 تو رده فبلت ها نیست که با نوت مقایسه بشه ولی در هر حال بهترین دیوایس اندرویدی تو دنیاست.

NOR-1
16-05-2016, 15:56

بشخصه از رابط کاربریش مخصوصا آیکوناش! اصن خوشم نمیاد ولی خب امکانات سخت افزاری خوبی داره

البته نظرم رو LG K10 هست برای خرید ولی در مورد کم نور بودن صفحه نمایش نظرات زیادی ازش هست و همچنین دوام کم باتری

هواوی هم گفته اندروید 6 برا G8 میده ولی مث اینکه فقط یه حرف بوده تا از بازار تبلیغاتیش عقب نَمونه!

؟

هواوی برای کسانی ساخته شده که حاظرن پول کمتری براش بدن ولی با 1000 جور ایراد نرم افزاری و سخت افزاری کنار بیان اگر از این دسته هستین برای شما ایده عاله
ایکون هارو میشه لانچر تغییر داد مخصوصا لانچر گوگل
وقتی میتونین sony c5 یا galaxy a5 یا z3/z3+ بگیرین چرا باید 1 میلیون برای G8 خرج کنین؟

Amir-Rainman
16-05-2016, 17:43
هواوی برای کسانی ساخته شده که حاظرن پول کمتری براش بدن ولی با 1000 جور ایراد نرم افزاری و سخت افزاری کنار بیان اگر از این دسته هستین برای شما ایده عاله
ایکون هارو میشه لانچر تغییر داد مخصوصا لانچر گوگل
وقتی میتونین sony c5 یا galaxy a5 یا z3/z3+ بگیرین چرا باید 1 میلیون برای G8 خرج کنین؟

یه جورایی فقط بخاطر اثر انگشت که به G8 متمایل شدم!!!! ولی هنوزم تو خریدش مطمئن نیستم

Hossein_it
16-05-2016, 17:49
یه جورایی فقط بخاطر اثر انگشت که به G8 متمایل شدم!!!! ولی هنوزم تو خریدش مطمئن نیستم

هواوی بعد از سامسونگ و اپل پرفروش ترین برند گوشی در سال 2015 بود
به این حرفا که هواوی فلانه و فلانه و ... کوچک ترین اهمیتی ندین ، معمولا این افراد فروشندگان یا کسانی هستند که از نزدیک با گوشی های هواوی کار نکردن و سودی براشون نداره.

توی رنج زیر یک میلیون G8 یکی از برترین ها هستش و میشه گفت اولین انتخاب

قیمت روز : 875 ت

oregon
16-05-2016, 17:55
[QUOTE=ham33d;8823277]
سلام دوستان

موبایلی میخام ....

4gداشته باشه

اندروید 5 را ساپورت کنه

تک سیم کارت باشه

دوربین و حافظه داخلی زیاد واسم مهم نیست

فقط فقط جوری باشه گوشی هنگ نکنه

توان خرید900 تومن

منتظر راهنمایی دوستان هستم ؟؟؟؟؟؟؟

نظر خودم
نکسوس 5x[/QUOT

momo1364
16-05-2016, 18:50
جی 8 مشکل باتری داره صفحه 5.5 اینچ ولی باتری ضعیف.... به جاش پی 8 بخر

NOR-1
16-05-2016, 19:50
[QUOTE=ham33d;8823277]
سلام دوستان

موبایلی میخام ....

4gداشته باشه

اندروید 5 را ساپورت کنه

تک سیم کارت باشه

دوربین و حافظه داخلی زیاد واسم مهم نیست

فقط فقط جوری باشه گوشی هنگ نکنه

توان خرید900 تومن

منتظر راهنمایی دوستان هستم ؟؟؟؟؟؟؟

نظر خودم
نکسوس 5x[/QUOT
از پرچمدارای سال پیش ال جی و سونی هم میتونی انتخاب کنی که با توجه به عدم اهمیت حافظه داخلی، 5x گزینه خوبی هست.

esmiz
18-05-2016, 23:15

؟
من خودم شخصا با g6 هواوی کار کردم یعنی گوشی جی ال ایکس ازش بهتر بود الانم فروختمش سونی گرفتم خیلی هم ازش راضی ام من که تجربه خوبی از گوشی هواوی ندارم به نظرم اصلا نرو طرفش از قدیم می گن هیچ ارزونی بی علت نیست

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

esmiz
18-05-2016, 23:18

؟
من خودم شخصا با g6 هواوی کار کردم یعنی گوشی جی ال ایکس ازش بهتر بود الانم فروختمش سونی گرفتم خیلی هم ازش راضی ام من که تجربه خوبی از گوشی هواوی ندارم به نظرم اصلا نرو طرفش از قدیم می گن هیچ ارزونی بی علت نیست

yaaaaas
21-05-2016, 17:58
سلام.
تا 550 چ گوشی خوبی پیشنهاد میدید؟ البته اگه بدون گارانتی هم باشه ایرادی نداره میگیرم ، بدون گارانتی خب قیمت خیلی میاد پایین.
خودم یدونه از lg magna خوشم اومد ، یدونه هم htc desire 530 .
البته galaxy j5 هم میدونم هست که گوشیه خوبیه ، ولی از ریخت و قیافه ی سامسونگ خوشم نمیاد ، همش گوشیاش یه شکلن و j5 رو هم از نزدیک دیدم خیلی بددسته!
مگنا هم از نزدیک دیدم و خیلی از خوش دستی و قیافه ش خوشم اومد. ولی میگن یکمی مشکل کندی داره که به مرور ( بیشتر از 5 ، 6 ماه ) خیلی کندتر میشه.
دیزایر 530 هم نمیشناسم ولی قیمتش دیدم پایینه بااینکه امکاناتش خوبه. البته htc هم شنیدم میان رده هاش زود خراب میشن.

نمیدونم آقا لطفا راهنماییم کنین.

هواوی هم اصن دوست ندارم. سمت گوشیای چینی دیگه ای مثل شیائومی هم نمیرم.

evergreen2015
22-05-2016, 16:44
سلام.
تا 550 چ گوشی خوبی پیشنهاد میدید؟ البته اگه بدون گارانتی هم باشه ایرادی نداره میگیرم ، بدون گارانتی خب قیمت خیلی میاد پایین.
خودم یدونه از lg magna خوشم اومد ، یدونه هم htc desire 530 .
البته galaxy j5 هم میدونم هست که گوشیه خوبیه ، ولی از ریخت و قیافه ی سامسونگ خوشم نمیاد ، همش گوشیاش یه شکلن و j5 رو هم از نزدیک دیدم خیلی بددسته!
مگنا هم از نزدیک دیدم و خیلی از خوش دستی و قیافه ش خوشم اومد. ولی میگن یکمی مشکل کندی داره که به مرور ( بیشتر از 5 ، 6 ماه ) خیلی کندتر میشه.
دیزایر 530 هم نمیشناسم ولی قیمتش دیدم پایینه بااینکه امکاناتش خوبه. البته htc هم شنیدم میان رده هاش زود خراب میشن.

نمیدونم آقا لطفا راهنماییم کنین.

هواوی هم اصن دوست ندارم. سمت گوشیای چینی دیگه ای مثل شیائومی هم نمیرم.

هواوی گوشی های خیلی خوبی توی این قیمت داره ولی حالا که میگی هواوی نمیخوای این دوتا رو بررسی کن بنظرم مناسبن
Sony m4 aqua
Lg k10

yaaaaas
22-05-2016, 17:02
هواوی گوشی های خیلی خوبی توی این قیمت داره ولی حالا که میگی هواوی نمیخوای این دوتا رو بررسی کن بنظرم مناسبن
Sony m4 aqua
Lg k10

هردوی این گوشیا که خیلی گرون تر از بودجه من. ولی شاید بدون گارانتی بشه گیر آورد.
ولی درمورد هردوتاشون مشکلی دارم. اونم اینکه ، k10 نمیگیرم چون خیلی بزرگه ، صفحه ش 5.3 هست .
m4 هم که مشخصاتش عالیه اما کسی رو ندیدم از سونی راضی باشه ، یعنی هرکی باسونی کارکرده بهم گفته سونی نگیر ، گوشیاش هنگی هستن . درمورد نظراتی که راجع به این گوشی خوندم الانم چندنفر گفته بودن هنگیه.

باز نظر شما ؟

masoudi69
26-05-2016, 11:40
سلام دوستان من بین گوشی شیایومی نوت ٣پرو سی پی یو کوالکام با z3سونی مدل دو سیمش موندم شما کدوم پیشنهاد میدید؟
سونی لوازم جانبی زیاد با دوربین بهتر داره ولی هنگی کندتره
شیایومی سنر انگشت تقریبا دو برابر قوتر از سونیه

farid.gh
26-05-2016, 11:43
من باشم سونی z3

Hossein_it
26-05-2016, 12:36
سلام دوستان من بین گوشی شیایومی نوت ٣پرو سی پی یو کوالکام با z3سونی مدل دو سیمش موندم شما کدوم پیشنهاد میدید؟

شیائومی گرفتی مشتری اول و اخرش خودتی...
نه لوازم جانبیش پیدا میشه نه خدمات پس از فروشی داره... خراب شد فاتحه...

evergreen2015
27-05-2016, 09:48
هردوی این گوشیا که خیلی گرون تر از بودجه من. ولی شاید بدون گارانتی بشه گیر آورد.
ولی درمورد هردوتاشون مشکلی دارم. اونم اینکه ، k10 نمیگیرم چون خیلی بزرگه ، صفحه ش 5.3 هست .
m4 هم که مشخصاتش عالیه اما کسی رو ندیدم از سونی راضی باشه ، یعنی هرکی باسونی کارکرده بهم گفته سونی نگیر ، گوشیاش هنگی هستن . درمورد نظراتی که راجع به این گوشی خوندم الانم چندنفر گفته بودن هنگیه.

باز نظر شما ؟

اگه دختر هستین درسته ،گوشی بالای پنج اینچ برا دخترا یکم مناسب نیست. سونی فکر نکنم اینجور که میگن هنگی باشه،البته خودم تاحالا سونی نداشتم ولی خصوصیت برتری که داره ضد آب بودنشه، بگردین پیدا میکنین فقط با این قیمت سعی کنین گوشیتون دوتا خصوصیت رو داشته باشه :اول اینکه 4g باشه و دوم اینکه otg رو ساپورت کنه.بقیه خصوصیات مثل دوربین و دو سیم و تک سیم بودن و باتری و... بسته به نظر خودتونه ولی اون دوتا رو حتما داشته باشه که بعدا پشیمون نشین. موفق باشین

evergreen2015
27-05-2016, 09:51
اگه دختر هستین درسته ،گوشی بالای پنج اینچ برا دخترا یکم مناسب نیست. سونی فکر نکنم اینجور که میگن هنگی باشه،البته خودم تاحالا سونی نداشتم ولی خصوصیت برتری که داره ضد آب بودنشه، بگردین پیدا میکنین فقط با این قیمت سعی کنین گوشیتون دوتا خصوصیت رو داشته باشه :اول اینکه 4g باشه و دوم اینکه otg رو ساپورت کنه.بقیه خصوصیات مثل دوربین و دو سیم و تک سیم بودن و باتری و... بسته به نظر خودتونه ولی اون دوتا رو حتما داشته باشه که بعدا پشیمون نشین. موفق باشین

راستی در مورد قیمت هم قیمتشون با بودجتون میخونه،بدون گارانتی حدود ۵۵۰باید باشن.البته جدیدا بیرون قیمت نگرفتم.

MCSE MAN
27-05-2016, 20:28

باز نظر شما ؟
نمیدونم چرا یه مدتیه که گوشی های سونی رو میکوبن، مخصوصا فروشنده ها
من از اولش سونی اریکسون داشتم و الانم سونی دارم و از محصوصلاتش راضیم
گوشی قبلیم xperia ُSP بود که تو 2 سالی که دستم بود کلا 2 بار هنگ کرد که اونم با یه ریستارت (نه ریست فکتوری) حل شد. هرازگاهی لگ پیش میومد که اونم تقریبا همه گوشی های میان رده لگ رو دارن بالاخره. گوشیه بالای 10 بار از روی میز کارم و فاصله 1 متری رو سرامیک و اینا افتاد ولی هیچیش نشد!
همین پنجشنبه هم رفتم Xperia Z5 dual گرفتم. 2-3 تا از فروشنده ها میگفتم چرا میخوای سونی بخری و به درد نمیخوره که من گفتم چون دوس دارم!!!

من نمیگم حتما سونی بگیرید، بالاخره هرکی یه سلیقه ای داره. کلا اگه به برند یا گوشی خاصی حس خوبی ندارید نخریدش بهتره چون با کوچیکترین مشکلی ازش زده میشید.
ولی هرگوشی خواستید بخرید حتما بگید همون موقع براتون تست کنه همه چیش رو. من سر خرید SP یه اشتباهی کردم و به خاطر اینکه ارزون تر بخرم، گوشی رو از جایی گرفتم و تست نکردم و از همون اول دکمه پاورش اذیتم کرد ولی این سری رفتم یکی از غرفه هایی که محصولات فقط سونی رو داشت خرید کردم و خود فروشنده همه چیزش رو یکی یکی برام تست کرد. وای فای، بلوتوث،نور صفحه، دکمه پاور، صدا، زنگ زدن و صحبت کردن و ...

esmiz
28-05-2016, 03:07
اولا هم برند سونی هم برند شیائومی برند های مطرح و نسبتا خوبی اند البته درسته که شیائومی برند خوبی ولی هنوز توی ایران خیلی مطرح نشده و خیلی ها اصلا اسمش رو هم نشنیدند و به طبع لوازم جانبی براش سخت پیدا می شه و همینطور اگه خراب شه تعمیرش هم سخت تره فروشش هم سخت تره اما گوشی سونی این مشکلات رو نداره لوازم جانبیش زیاده راحت هم تعمیر می شه بهتر هم فروش میره سونی z3 هم اونقدر هنگی نیست ظاهرش هم خوبه اما من جای شما بودم یک کم می ذاشتم روش z3+ می خریدم که خیالم راحت باشه مشکل هنگی نداره ولی به نظر من در حال حاضر در ایران خرید گوشی سونی بهتر از شیائومیه.

chaharnazm
31-05-2016, 14:40
درود
1- آیا گوشی ایسون زنفون 3 در برابر پرچمدارهای دیگر ارزش خرید دارد؟
2- آیا نوت 5 از فلشهای otg پشتیبانی میکند؟

sah_6969
02-06-2016, 06:27
سلام
یک گوشی می خوام بخرم با بودجه 700 تا 750 تومان
من Huawei Honor 5X را بعد ازتحقیق دراینترنت انتخاب کردم
آیا به نظر شما هوآوی و Huawei Honor 5X ارزش همچین هزینه را دارد ؟{لطفا امکانات را هم در نظر بگیرید مثل بدنه فلزی . 4G_LTE . FULLHD و ...
آیا می توانم با این هزینه گوشی بهتری بخرم؟

Persianhb
02-06-2016, 06:37
مشاوره برای خرید گوشی فقط کیفیت دوربینش خوب باشه قیمت تا 700 800 هزارتومن
بیشتر دوربین اصلی مد نظرم هست

Mr.Bug
02-06-2016, 12:13
سلام
آیا به نظر شما هوآوی و Huawei Honor 5X ارزش همچین هزینه را دارد ؟{لطفا امکانات را هم در نظر بگیرید مثل بدنه فلزی . 4G_LTE . FULLHD و ...
به نظر من انتخاب خوبیه، شیائومی هم گوشی هایی با همین قیمت ها داره که امکانات زیادی دارن، هر دو عالی هستن [emoji106]

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

Mr.Bug
02-06-2016, 12:15
سلام
انتخاب خوبیه، به نظر من به شیائومی هم فکر کنید.

Mr.Bug
02-06-2016, 13:28
مشاوره برای خرید گوشی فقط کیفیت دوربینش خوب باشه قیمت تا 700 800 هزارتومن
بیشتر دوربین اصلی مد نظرم هست
به نظرم نوکیا برای شما بهترین انتخابه، چون گوشی های ارزان قیمت سری لومیا دوربین های بسیار عالی دارن

oregon
02-06-2016, 13:33
به نظرم نوکیا برای شما بهترین انتخابه، چون گوشی های ارزان قیمت سری لومیا دوربین های بسیار عالی دارن

دوربین با کیفیت یکی از مشخصات گوشیهای لومیا هست مانند ۶۴۰xl, اما توجه داشته باشید که مایکروسافت به احتمال زیاد سری لومیا را مختومه اعلام نماید. ویندوز موبایل ۱۰ برای برخی لومیا ها ارایه داده و در کل هنگام انتخاب گوشی ویندوزی بایستی به عدم گستردگی اپلیکیشن به مانند iOS یا اندروید توجه داشت.

ahmad_mdp
04-06-2016, 20:23
دوستان راهنمایی بفرمایید کدومش
lumia 930 gold - sony z5 gold

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).png

ahmad_mdp
04-06-2016, 20:27

تجربه کار با هر دو پلتفرم رو دارم (ویندوز بیشتر) و ویندور رو ترجیح میدم
ولی از طرفی ps4 دارم و sony و اندروید گزینه بهتری هست ازین نظر
از نظر قیمت و سخت افراز هم تقریبا یکی اند (دوربین سونی قطعا بهتره و دوربین سلفیش و حسگر اثر انگشت)
شک دارم بین این دو ، به نظر شما کدوم بهتره؟
و کدام زیبا تره؟
مرسی

oregon
04-06-2016, 20:45

از نظر قیمت و سخت افراز هم تقریبا یکی اند (دوربین سونی قطعا بهتره و دوربین سلفیش و حسگر اثر انگشت)
و کدام زیبا تره؟
مرسی
دوست عزیز، پاسخ پرسشت تا حدی نسبی هست، از آن جهت که دو پلتفرم متفاوت را نشانه رفته ای. اگر به ویندوز علاقه مندی به باورم پرچمداران جدید به دلیل داشتن کانتینیوم در اولویت هستند. هر چند قیمت بالاتری دارند. طراحی دوگوشی به لحاظ مینیمالیستی تا حدی شبیه به هم است. ، اما جنس آنها متفاوت. ۹۳۰ آخرین گوشی نوکیا در رده ویندوز فون بود که از دوربین خوبی هم بهره مند است. در صورتی که به عکاسی با تنظیمات دستی تمایل داری z5 گزینه مناسبی است اما در تنظیمات اتومات در رقابت با پرچمداران دیگر در عکاسی با نور کم، نویز قدری بالا میرود. گوشی سونی از سخت افزار بالاتری سود میبرد هرچند که ویندوز موبایل به سخت افزار قدرتمند جهت کارکردی روان احتیاج ندارد. اما میزان لگ در آخرین نسخه این سیستم عامل بالاتر از ورژنهای پیشین است. احتمال پایان تولید سری لومیا را در نظر داشته باش و اینکه سهم جهانی ویندوزفون به زیر ۱ درصد در سه ماه قبلی سقوط کرده است. بنابراین اشتیاق دولوپرها برای توسعه اپلیکیشن در این پلتفرم کاهش خواهد یافت. تنها امید مایکروسافت اپلیکیشن های یونیورسال است.

A M ! N
04-06-2016, 23:17
تایید میکنم. سمت لومیا نرید آقا پشیمون میشید.. من الان دارم. خیلی باگ داره و در زمینه اپلیکیشن افتضاح... بازیهاش خوبه البته چپن پنل ایکس باکسه مایکروسافته.
کم کم به قول دوستمون داره مختومه میشه.. مگر پروژه آیلند وود به اجرا در بیاد و برنامه های آیفون رو بشه روی وینفون اجرا کرد. پروژه استوریا که کنسل شد ( ساپورت برنامه های اندروید روی وینفون).. خلاصه جای این گوشی برید همون j7 بخرید عالیه تو رنج قیمت

Mr.Bug
05-06-2016, 03:07

و کدام زیبا تره؟
مرسی
بی شک، سونی اکسپریا زد ۵، بهترین اسمارت فونیه که تا حالا دیدم. زیبا، دوربین عالی، ضد آب و... به نظر من حتی بهش فکر هم نکنید

NaughtyCat
05-06-2016, 14:56

و کدام زیبا تره؟
مرسی

دوستان توضیح دادن. Windows Phone با توجه به صحبت های اخیر مایکروسافت دیگه عملا یه پلتفرم مُرده به حساب میاد. وضعیت app هاش هم که اصلا جالب نیست؛ در واقع فاجعه است. هزینه کردن براش اشتباه محضه با این شرایط.

chaharnazm
06-06-2016, 07:29
درود.
آیا گوشی ایسوس زنفون 3 دولوکس خوب است؟ بها آن چند است؟ گارانتی اصلی آن برای چه شرکتی است و نشانی آن کجاست؟
از میان گوشیهای زیر کدامیک از ویژگی OTG پشتیبانی میکنند؟
1- سامسونگ خانواده S6 و S7
2- نوت 4 و 5
3- ایسوس زنفون 3 دولوکس
4- سامسونگ C7

ali_ab
12-06-2016, 12:54
با سلام به دوستان عزیز
به نظر عزیزان بامپر فلزی باعث کاهش انتن دهی گوشی میشه ؟ از دوستان کسی تجربه استفاده از بامپر رو دارن؟
با سپاس فراوان
موفق باشید

mf.designing
14-06-2016, 12:54
سلام به دوستان
قصد خرید گوشی اندروییدی دارم با بودجه حدود 1 تومن

یه سری چیزا برام ملاکه :
- باطری خوب
- نمایشگر بزرگ و باکیفیت بخصوص برا استفاده در شب !
- سخت افزار معقول و رابط کاربری روان
- حافظه 32 (یا بیشتر :دی)
- 2 سیم کارت
- دوربین خوب (بخصوص سلفی)

و اما انتخابام ! یک سری رو انتخاب کردم اما هر کدوم یه کم و کسری داره !

- samsung galaxy a7 : متاسفانه حافظه 16 و نداشتن notification led
- LG G4 : باطری ضعیف
- Sony Z3 plus : مشکل داغ کردن و تصویر نچندان باکیفیت
- Nexus 5x : عدم 2 سیم بودن و حافظه کم

به انتخاب دیگه ای فک نکردم اما چون این گوشی دومم هست و به خاطر حمل نکردن تبلت میخوام بگیرم گیج شدم!
ممنون میشم دوستان اساسی راهنماییم کنن

esmiz
14-06-2016, 22:43
سلام به دوستان

یه سری چیزا برام ملاکه :
- باطری خوب
- 2 سیم کارت

به انتخاب دیگه ای فک نکردم اما چون این گوشی دومم هست و به خاطر حمل نکردن تبلت میخوام بگیرم گیج شدم!
توی اینا z3plus از بقیه یه سر گردن بالاتره پردازنده و باتریش از بقیه قویتره دو سیم هم که هست دوربینش هم خوبه در حد lg g4 هست فقط صفحه نمایشش مقداری از g4 سطحش پایین تره تازه اینم می شه حساب کرد که هنوز پشتیبانی نرم افزاری داره اندروید 6 براش اومده و حتما اندروید بعدی هم براش می یاد ضد آب هم هست مشکل داغ شدنش هم اونقدر جدی نیست از این لیست می خوای بگیری اول sony z3plus بعدش اگه با این حال نکردی lg g4 بقیه رو روش فکر نکن ولی z3 plus از همه اینا بهتره.

jjadm
16-06-2016, 17:48
سلام به دوستان

یه سری چیزا برام ملاکه :
- باطری خوب
- 2 سیم کارت

G4 بهتره قیمتش منطقی شده . 1.150

iLive
18-06-2016, 22:16
سلام. دوستان من قصد خرید g4 دارم. احتمالا بگم از خارج برام بیارن ارزون تر. فقط خوندم که یه سری مدل هاش بردشون مشکل دارن. می خواستم از شما بپرسم ببینم اطلاعی دارید در این زمینه؟ یه نفر گفته بود گوشی هایی که قبل از سپتامبر 2015 ساخته شدن و سریال نامبرهاشون با اعداد 505، 506، 507، 508 شروع میشن احتمال داره این مشکل رو داشته باشن و از این به بعد الجی مشکل رو رفع کرده. از این داستانا اطلاع دارید؟ اون کد H811 و ... که میگن چیه؟ اونم جز سریال نامبر هست؟

***یه سوال دیگه اینکه میخواستم ببینم قاب پلاستیکی یا چرم این گوشی به صورت جدا تو بازار پیدا میشه اصلش؟ اگر اره قیمتش چنده؟ قیمت باطریشم اگر میدونید بهم بگید.

خیلی ممنون.

محمد88
19-06-2016, 02:22
سلام من هم در مورد g4 سوال داشتم ... میخوام حداقل ۳ سال کار کنه بدون مشکل هنگ و مشکلات جدی ... میتونم روش حساب کنم؟

oregon
19-06-2016, 08:34
سلام من هم در مورد g4 سوال داشتم ... میخوام حداقل ۳ سال کار کنه بدون مشکل هنگ و مشکلات جدی ... میتونم روش حساب کنم؟
دوست عزیز, گوشی مورد نظر حداقل ۱سالی از معرفی و عرضه اش میگذرد. هر سال با افزایش قدرت سخت افزاری و بهبود کیفیت صفحه نمایش، دست برنامه نویسان و دولوپرها جهت ارایه برنامه ای باقابلیت بیشتر که نیاز به سخت افزار قویتر هست، بازتر میگردد. لذا اینکه گوشی تا سه سال دیگر جواب دهد بستگی به انتظارات و استفاده شما از آن دارد. رابط کاربری ارایه شده نیز تا حد زیادی تاثیرگذار است. لذا تا سه سال دیگر امکان اجرای بی نقص و سریع اپلیکیشن ها قدری نامحتمل است. حتی در سری نکسس هم با همین طول عمر کارکرد، قدری کندی دیده میشود.

Tamnanloo
20-06-2016, 14:54
دوستان به نظر شما لومیا1020 چطوره؟
لطفا زودتر جواب بدین چون میخوام بخرم

Tamnanloo
20-06-2016, 14:56
دوستان به نظر شما لومیا1020 چه چطوره؟

saeeddeeas
20-06-2016, 14:58
بین mate s -z5 -note4
کدوم پیشنهاد میشه؟ دلیل؟
خودم صفحه بزرگ میخوام اما نوت جنس بدنش توی ذوق میزنه از طرفی سونی صفحش کوچیکه
هواوی هم تاحالا نداشتم:n27:

Tamnanloo
20-06-2016, 15:05
سونی بهتره

oregon
20-06-2016, 15:58
دوستان به نظر شما لومیا1020 چطوره؟
لطفا زودتر جواب بدین چون میخوام بخرم
با کاهش سهم ویندوزفون اشتیاق دولوپرها برای ارایه اپلیکیشن کمتر میگردد و این در حالی ست که هم اکنون فروشگاه اپلیکیشن ویندوز از نظر تعداد و شاید کیفیت، یارای رقابت با فروشگاه اپل یا play store را ندارد. خاطرم می آید ویندوز موبایل ۱۰ نیز برای آن ارایه نمیگردد. تنها نقطه قوت باقیمانده دوربین است که با توجه به پرچمداران اندرویدی امسال و سال گذشته میتوان عکسهای مطلوبی گرفت. در صورت علاقه به پلتفرم ویندوز، پرچمداران کنونی با در نظر گرفتن قیمت بالاتر آنها، و بهره مندی از کانتینیوم، پیشنهاد میشود.
امیدوارم مشاوره خرید گوشیهای ویندوز در صفحه اختصاصی مطرح شود.

chaharnazm
20-06-2016, 16:13
میان این چند گزینه ها مانده ام:
نوت 5
C7 (هنوز نیومده)
ایسوس زنفون 3 دلاکس (هنوز نیومده) نزدیکترین گزینه به خرید
S7

MJ1970
20-06-2016, 18:12
بین zenfone lazer و honor 5x کدومش از لحاظ پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری و کیفیت و کارایی مناسبتره برای خرید؟

DJ_EBI
21-06-2016, 10:03
بین mate s -z5 -note4
کدوم پیشنهاد میشه؟ دلیل؟
خودم صفحه بزرگ میخوام اما نوت جنس بدنش توی ذوق میزنه از طرفی سونی صفحش کوچیکه
هواوی هم تاحالا نداشتم:n27:

من باشم هوآوی رو از گزینه ها حذف می کنم با توجه به اینکه چند وقتیه تو کار تعمیرات هستم مشکلات عجیب قریبی که باسه این برند پیش میاد و دیدم
سامسونگ در حال حاضر با توجه به افت قیمتی که داشته بهترین گزینس از نظر من و سونی هم چند وقتیه فروشنده ها و پخش کننده ها خیلی خوب نمی گن ازش ولی من به شخصه قبولش دارم مشکل جدی ندیدم تو تعمیرات این برند

MYMAVS
24-06-2016, 21:29
سلام خدمت دوستان
خسته نباشید

من بین این دوتا گیر کردم ، بدجوری هم گیر کردم.
میشه کمک کنید؟

j5 برای من خیلی گنده ست ، واس همین زیاد خوشم نمیاد و a3 خیلی خوش دسته و واس من خوش دست بودن خیلی مهمه.
اما توی نظراتی ک راجع ب a3 دادن چندجا خوندم ک بعد یه مدت اذیت میکنه ، هنگ میکنه ، باطریش ضعیف میشه و... .

میشه راهنمایی کنین؟ بدجور موندم.

vergil4
28-06-2016, 09:04
سلام خسته نباشید
من میخوام یک گوشی در حد 700 بگیرم بین دوتا برند موندم سونی یا سامسونگ بگیرم
میخوام اندروید 5 باشه مرسی اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه

Amir-Rainman
28-06-2016, 10:26
من باشم هوآوی رو از گزینه ها حذف می کنم با توجه به اینکه چند وقتیه تو کار تعمیرات هستم مشکلات عجیب قریبی که باسه این برند پیش میاد و دیدم

مشکلاتی که تو گوشیای هواوی دیدین، اسم مدلایی که مشکل داشتن یادتون هست؟ یا کلا این گوشیا تو چه رده ای بودن؟ میان رده - بالارده - پایین رده

A M ! N
28-06-2016, 11:19
سلام خسته نباشید
من میخوام یک گوشی در حد 700 بگیرم بین دوتا برند موندم سونی یا سامسونگ بگیرم
میخوام اندروید 5 باشه مرسی اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه

j7 هم برای داداشم خریدم و هم دوستم..
باطری بی نظیر
سرعت اجرای برنامه ها بالا و پردازشگر نسبتن قوی
تصویر سوپر امولد
اندروید پنج
قابلیت otg
و..

DJ_EBI
28-06-2016, 20:00
[QUOTE=Amir-Rainman;8846043]مشکلاتی که تو گوشیای هواوی دیدین، اسم مدلایی که مشکل داشتن یادتون هست؟ یا کلا این گوشیا تو چه رده ای بودن؟ میان رده - بالارده - پایین رده[/QUOTE
تو همه ی رده ها دیدم p8 اومده که مشکل cpu پیدا کرده بود g730 مشکل پریدن imei و آنتن اکثر گوشی های کار کرده هواوی هم که دیدم چند سالی کار کردن مشکل لکه های سفید روی lcd دارن
سامسونگ هم شایع ترین و آزار دهنده ترین مشکلش تو میان رده ها مخصوصا سری j مشکل آنتن دهی و پریدن imei دارن

chaharnazm
29-06-2016, 14:01
آقا ما یه گوشی هوآوی آنر 4C داریم که بعد از نصب یه فندق شکن کذایی و پاک کردنش، مسیجها و تماسها رو پس و پیش نشون میده. یعنی آخرین تماس یا مسیج میره وسطهای لیست و باید بگردی تا پیداش کنی. بجز ریست فکتوری راهی برای درمونش هست؟

amir_t6262
29-06-2016, 21:50
آقا ما یه گوشی هوآوی آنر 4C داریم که بعد از نصب یه فندق شکن کذایی و پاک کردنش، مسیجها و تماسها رو پس و پیش نشون میده. یعنی آخرین تماس یا مسیج میره وسطهای لیست و باید بگردی تا پیداش کنی. بجز ریست فکتوری راهی برای درمونش هست؟

یک بار cash برنامه های messaging و call را پاک کن، شاید مشکل حل شد.

NOR-1
30-06-2016, 00:02
ببرش رو safe mode ببین مشکلت حل میشه

chaharnazm
30-06-2016, 13:10

چگونگیشو میگی داداش گلم؟

شما هم اگه میشه چگونگی این کار رو بفرمایید.

سپاسگزار از هر دو تون نازنینان

ardeshir n
30-06-2016, 13:42
برای بردن روی safe mode بای منوی ریستارت و power off رو بیارید.(با نگه داشتن پاور).
سپس فینگرو روی shut down یا power off نگهدارید.
یه صفحه‌ی جدید باز میشه شما باید yes,ok,reboot و... رو بزنید.(در بعضی گوشتی ها متفاوته).
برای حذف cash.
وارد تنظیمات شده و manage apps را باز کنید.
وارد بخش All شوید.
ترتیب بندی رو A-Z کنید.(بهتر پیدا میشه).
اپ messaging یا call را باز کنید.
پایین storage بخش CACHE را می بینید.
زیرش نوشته Clear cache.
Clear cache را بفشارید تا cache پاک بشه
به همین راحتی.

البته دوست عزیز جای این سؤال اینجا نبود.

Sent from my K00E

oosmehdi
03-07-2016, 13:43
سلام
بین 1 الی 1.5 چی پیشنهاد میدین
ترجیحاً سامسونگ باشه
حتما 4g و دو سیم کارته باشه این دو فاکتور الزامیه
نو و دست دومشم فرقی نداره

The Respina
03-07-2016, 14:23
سلام
بین 1 الی 1.5 چی پیشنهاد میدین
ترجیحاً سامسونگ باشه
حتما 4g و دو سیم کارته باشه این دو فاکتور الزامیه
نو و دست دومشم فرقی نداره

Sony Z5
Samsung S6

chaharnazm
11-07-2016, 15:29
نوت 5 64 گیگ رو از نمایندگیهای سامسونگ قیمت کردم از 2،200 تا 2،380 قیمت میدن با گارانتیهای مایکروتل، سام سرویس و همراه سرویس. چندجا هم با گارانتیهای همراه سرویس 1،950 قیمت دادند. آیا خرید 1،950 به زیان خواهد بود؟

KINGHMA
21-07-2016, 17:31
سلام دوستان....من بودجمه400الی500هستش حداکثر.
بهتریم گوشی که میتونید بهم معرفی کنید چیه؟
2سیم.5اینچ حداقلش باشه

The Respina
21-07-2016, 18:25
نوت 5 64 گیگ رو از نمایندگیهای سامسونگ قیمت کردم از 2،200 تا 2،380 قیمت میدن با گارانتیهای مایکروتل، سام سرویس و همراه سرویس. چندجا هم با گارانتیهای همراه سرویس 1،950 قیمت دادند. آیا خرید 1،950 به زیان خواهد بود؟

با توجه به معرفی شدن نوت ۷ در دو هفته اخیر و در نتیجه کاهش قیمت نوت ۵ خرید شما بصرفه نیست
اگر مسائل مادی براتون مهم نیست گوشی فوق العادیه ای هستش.

The Respina
21-07-2016, 18:35
سلام دوستان....من بودجمه400الی500هستش حداکثر.
بهتریم گوشی که میتونید بهم معرفی کنید چیه؟
2سیم.5اینچ حداقلش باشه

دو گوشی خوب در این بازه قیمتی وجود داره
هواوی Y6 Pro
هواوی 4C

KINGHMA
24-07-2016, 19:02
دوستان بین
huawei GR3
و
lg k8
واقعا موندم کدومو بگیرم!!!!کدوم به نظر شما؟

amir_t6262
24-07-2016, 20:12
دوستان بین
huawei GR3
و
lg k8
واقعا موندم کدومو بگیرم!!!!کدوم به نظر شما؟

اگر من بودم، GR3 را انتخاب میکردم.
البته من همین الان Honor 4C دارم و چون از کیفیتش راضی هستم، هواوی را پیشنهاد میکنم.
وگرنه اگر مثلا یک سال قبل بود، زمانی که خودم هنوز هواوی نگرفته بودم و تستش نکرده بودم، میگفتم LG.

نکته ی خیلی خیلی مهم، حتما از یک فروشگاه معتبر و با گارانتی رسمی گوشی بخر.

چون دوستانم همین honor 4c را بدون گارانتی درست و حسابی خریده بودند و راضی نبودند و تقریبا به این نتیجه رسیدم که گوشی های هواوی با کیفیت مختلف در بازار وجود دارد.

A M ! N
25-07-2016, 00:03
اقا کسی با k8 کار کرده؟ چجوره کلن؟ باطریش مخصوصن میخام بدونم چجوریه. هنگ نداره؟

KINGHMA
27-07-2016, 16:41
آقا باز من بین دو انتخاب موندم از لحاظ سخت افزاری مو نمیزنن و فقط چندتا چزئیات کوچیک متفاوتن اما هواوی 90هزار گرون تره!
ZTE BLADE V6(قیمت دیجی399)
و
huawei GR3(قیمت دیجی479)
موندم کدوم؟

Iloveu-ALL
27-07-2016, 18:18
اقا کسی با k8 کار کرده؟ چجوره کلن؟ باطریش مخصوصن میخام بدونم چجوریه. هنگ نداره؟

LG K10 که خوبه (با آپدیت که جدید اومده مشکل دوربینش حل شد)
باتریش خوبه - سخت افزارش هم مناسبه - روان هست و با ریختن برنامه زیاد لگ نمیزنه - اندروید 6 داره
16 گیگا بایت حافظه داخلی - و 2 گیگ رم .... قیمت 550 پایین تر هم میشه گیر آورد
تو مدلی که من دیدم صداش از یه جا دیگه در میومد (قسمت بالا گوشی!) ولی میشه تحمل کرد

اگه مدل 16 گیگی باشه خیلی خوبه (چون قابلیت انتقال نرم افزار به SD نداره)

آقا باز من بین دو انتخاب موندم از لحاظ سخت افزاری مو نمیزنن و فقط چندتا چزئیات کوچیک متفاوتن اما هواوی 90هزار گرون تره!
ZTE BLADE V6(قیمت دیجی399)
و
huawei GR3(قیمت دیجی479)
موندم کدوم؟
به نظرم هوآوی مطمئن تره!
قابلیت های خوبی داره و لوازم جانبی ش معمولا همه جا هست!

اگه باتری براتون مهمه Huawei Y6 pro هم بد نیست
ولی سخت افزار و بدنه فلزی و دوربین GR3 بهتره

Panther_X
31-07-2016, 16:30
سلام تا قیمت حدود ۸۰۰ کدوم گوشی ها پیشنهاد میشن؟
نظرتون در مورد Huawei P9 Lite چیه؟

AMIRTELECOM
31-07-2016, 17:29
سلام تا قیمت حدود ۸۰۰ کدوم گوشی ها پیشنهاد میشن؟
نظرتون در مورد Huawei P9 Lite چیه؟
سلام چرا نیم نگاهی به محصولات شیامی نمیکنی ، ردمی نوت سه پرو عالی هست و تو این رنج بهترین هست.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

emprator227
01-08-2016, 00:11
سلام.
گلکسی نوت4 یا الجی v10یا چی گوشی دیگری در رنج1600
الویت:دوربین
گوشی باشه تا 2 یا 3 سال دیگه دستم باشه.
اپدیت براش بیاد حداقل تا اندرویت 7 یا 8
مشکل فنی حاد نداشته باشه.
ارزشش نسبت به قیمتش بالا باشه.

The Respina
01-08-2016, 01:28
سلام.

سلام
اگر با حافظه ۳۲ گیگ گلکسی اس۶ مشکلی ندارید بهترین انتخاب هستش
دوربین و صفحه نمایش عالی و اپدیت هم تا دو سه سال بعد رو به صورت رسمی و غیررسمی میگیره.
مورد بعدی زد۵ هستش.
نوت ۴ با اینکه گوشی خوبیه اما پشتیبانی رسمیش تموم شده و باید منتظر اپدیت های دولوپرها باشید
وی ۱۰ هم سنگینه و فقط اگر زیاد از دستتون گوشی میوفته بگیرید

NOR-1
01-08-2016, 04:57
سلام.
به نظر من p9 و mate 8 گزینه بهتری هستن چون هم جدیدترن هم سخت افزار قویتری دارن هم امکانات بیشتری نسبت به s6 یا note 4 یا v10 دارن ولی من به جای شما باشم p9 یا mate 8 نسخه 64 گیگ میگیرم ولی هرچند مموری میخورن ولی حافظه داخلی سرعت بیشتری داره

esmiz
01-08-2016, 12:38
سلام
اگر با حافظه ۳۲ گیگ گلکسی اس۶ مشکلی ندارید بهترین انتخاب هستش
دوربین و صفحه نمایش عالی و اپدیت هم تا دو سه سال بعد رو به صورت رسمی و غیررسمی میگیره.
مورد بعدی زد۵ هستش.
نوت ۴ با اینکه گوشی خوبیه اما پشتیبانی رسمیش تموم شده و باید منتظر اپدیت های دولوپرها باشید
وی ۱۰ هم سنگینه و فقط اگر زیاد از دستتون گوشی میوفته بگیرید
اگه چ

esmiz
01-08-2016, 12:48
سلام.
اگه واسه شما آپدیت به دو نسخه بعدی اندروید مهمه گوشی sony xperia x بگیر صد در صد تا دو نسخه بعدی اندروید براش می یاد دوربینش هم خوبه پردازنده اش هم نسبتا خوبه اگه آپدیت اونقدر هم براتون مهمه samsung s6 بگیر معلوم نیست دو تا آپدیت براش بیاد رم نمی خوره دوربین و پردازندش هم خوبه.

Panther_X
01-08-2016, 14:08
سلام چرا نیم نگاهی به محصولات شیامی نمیکنی ، ردمی نوت سه پرو عالی هست و تو این رنج بهترین هست.

نظرتون در مورد LG G3 چیه در مقایسه با ردمی نوت 3 و p9 lite تو چه سطحیه؟

p30time
02-08-2016, 15:33
سلام، به نظرتون تا حداکثر 850 تومن چه گوشی ای بگیرم؟
این گزینه ها به نظرم خوبه:
Huawei P9 lite
Huawei Ascend Mate7

با تشکر فراوان

esmiz
02-08-2016, 16:21
سلام، به نظرتون تا حداکثر 850 تومن چه گوشی ای بگیرم؟
این گزینه ها به نظرم خوبه:
Huawei P9 lite
Huawei Ascend Mate7

با تشکر فراوان
اگه تو این رنج قیمت گوشی می خواید sony z3 بگیر دوربین شارژدهی قدرت نرم افزاریش نسبت به قیمتش خوبه ضد آبه به احتمال خیلی زیاد اندروید 7 هم براش می یاد کیفیت ساختش هم بالاست.

mojtabasameri
04-08-2016, 16:10
سلام دنیا سری میت هوآوی عالی داره کار میکنه هوآویتو سه سال اخیر
منتظر میت 9 هستیم

KINGHMA
05-08-2016, 12:57
دوستان برای گوشی زیر500
من به huawei y6proرسیدم
اما دو به شکم نظر یا پیشنهاد شما بزرگواران چیست؟

esmiz
05-08-2016, 13:03
دوستان برای گوشی زیر500
من به huawei y6pro vsdnl
می خوای تو این رنج بخری جی ال ایکس ماد بخر ما یکی از اقوام خریده خیلی از هواوی y6بهتره.

The Respina
05-08-2016, 13:20
دوستان برای گوشی زیر500
من به huawei y6pro vsdnl

انتخاب خوبی کردید
میتونید به هواوی 4x هم فکر کنید.

fa_shinobi
05-08-2016, 19:04
دوستان کسی پیشنهادی داره برای یه گوشی به قیمت یک یا یک و سیصد. اولویتهام دوربین و سخت افزار و تا حدودی باتری. خودم a5 2016 رو بیشتر میپسندم ولی نسبت به قیمتش (حدود 1200) بنظرم ارزش خریدش پایینه.

دوستان برای گوشی زیر500
من به huawei y6proرسیدم

بهتر بود اولیت هاتون رو مینوشتین. ولی من samsung galaxy grand prime_G531 رو پیشنهاد میکنم. دوربین و شارژ باتری خوبی داره. کیفیت صفحه خوبه. از لحاظ سخت افزار هم در حد استفاده متوسط جواب میده

KINGHMA
05-08-2016, 20:11
بهتر بود اولیت هاتون رو مینوشتین. ولی من samsung galaxy grand prime_G531 رو پیشنهاد میکنم. دوربین و شارژ باتری خوبی داره. کیفیت صفحه خوبه. از لحاظ سخت افزار هم در حد استفاده متوسط جواب میده[/QUOTE]
الویتام:
1.HUAWEi GR3
2.HUAWEI y6 pro
3.
ZTE BLADE V6

Iloveu-ALL
05-08-2016, 22:16
الویتام:
1.HUAWEi GR3
2.HUAWEI y6 pro
3.ZTE BLADE V6

بهترین GR3 | دوربین خوب و سلفی 5 - سخت افزارمناسب - بدنه با کیفیت - حافظه 16 رم 2
بهترین باتری Y6 Pro | باتری خوب با ظرفیت 4000 - حافظه 16 رم 2
جدیدترین (اندروید) LG K8 | صفحه نمایش 2.5D - اندروید 6 - (حافظه 16 بستگی به مدل)
صفحه نمایش امولد سری جی سامسونگ: Galaxy J5 | دوربین 13 و سلفی خوب - snapdragon 410

زیر 500 تومان / کمی بیشتر

AMIRTELECOM
06-08-2016, 19:01
نظرتون در مورد LG G3 چیه در مقایسه با ردمی نوت 3 و p9 lite تو چه سطحیه؟
سلام ، ردمی نوت سه پرو یک سر و گردن از بقیه مواردی که نام بردید بالاتره میتونید با LG G4 مقایسش کنید .
باطریش هیولایست ، مطمن باشید در همه جا شرمندتون نمیکنه.

fredmehdi
08-08-2016, 11:40
سلام دوستان.قصد خرید گوشی با بودجه حدود 1 میلیون دارم.کاربرد هم عکاسی و ضبط صداست وبازی و اپلیکیشن اصلا مهم نیست.برند هم مهم نیست.با تشکر

esmiz
08-08-2016, 12:17
سلام دوستان.قصد خرید گوشی با بودجه حدود 1 میلیون دارم.کاربرد هم عکاسی و ضبط صداست وبازی و اپلیکیشن اصلا مهم نیست.برند هم مهم نیست.با تشکر
Sony z3+
برای شما بهترین گزینست

oregon
08-08-2016, 12:21
Z3+
Lg g3 (پرچمدار دو دوره پیش ال جی)
Samsung a5 2016

Iloveu-ALL
08-08-2016, 13:56

به جز 2-3 تا مدلی که بالا معرفی شد
HTC A9 هست و Nexus 5x البته نکسوس کارت حافظه نمیخوره و با حافظه 16 باید بسازی یا مدل 32 هم داره

از نظر دوربین ترتیبشون تقریبا اینطوریه
Sony z3 plus بهترین (امتیار dxomark 82 برابر با آیفون 6s)
بعد
HTC A9
Galaxy A5 2016
LG Nexus 5x
LG G3

P9 lite و Honor 5c گزینه های بدی نیستن دوربین شون در حد اندازه 2-3 مدل قبلی ست

farshad0123
11-08-2016, 18:30
دوستان بین htc one x9 و htc one m9 plus و samsung galaxy a7 2016 کدوم بهتره؟

NOR-1
11-08-2016, 18:59
سلام a7 فقط تو قدرت اسپیکر از m9 یا x9 ممکنه کمتر باشه ولی از هر لحاظ گوشی کاملتری مخصوصا که باتری 3300 میلی امپر داره و صفحه فول اچ دی امولد که تو مصرف باتری کلی تاثیر داره htc هم خودش کمه هم لوازم جانبیش سراغش نرو

farshad0123
11-08-2016, 19:59
سلام a7 فقط تو قدرت اسپیکر از m9 یا x9 ممکنه کمتر باشه ولی از هر لحاظ گوشی کاملتری مخصوصا که باتری 3300 میلی امپر داره و صفحه فول اچ دی امولد که تو مصرف باتری کلی تاثیر داره htc هم خودش کمه هم لوازم جانبیش سراغش نرو

راستش خودم یه htc e8 دارم با یه z2 sony با اینکه z2 هم گوشی خوبیه و پرچمداره ولی e8 یه حس دیگه ای داره و وقتی میگیری دستت کیفیتو احساس میکنی ولی z2 الان بعد از 1.5 سال درپوش لنزش دراومده و رو صفحش لکه های زرد افتاده و وقتی حافظش پر میشه داغ میکنه ولی e8 میگیرم دستم انگار تازه خریدم و اندرویدش اینقدر سریعه که انگار گوشی خالیه در حالی که گوشی حافظش پره
فامیلامون هم سامسونگ s5 و note3 هم دارن و وقتی باهاشون کار کردم توی عملکرد از z2 و e8 پایینتر بودن و خیلی هنگ و لگ داشتن حالا گفتن a7 مشکلات هنگ و لگ نداره و کیفیت تصویر و عکساش عالیه بخاطر همین اومدم سراغش خواستم بدونم واقعیت داره؟ با این قیمتی که الان a7 داره ارزششو داره که htc که اون مدل های x9 و m9+ رو کنار بزارم و یه a7 بگیرم؟و اینکه m9+ و x9 سخت افزارشون قویتره و حافظه داخلیشون هم 32گیگه

NOR-1
11-08-2016, 20:39
بله a7 بهتره البته تو اون رنج قیمت s6 و g5 se و p9 بهترن البته کمی گرونترن

farshad0123
11-08-2016, 22:36
بله a7 بهتره البته تو اون رنج قیمت s6 و g5 se و p9 بهترن البته کمی گرونترن

رفتم یه مغازه a7 سامسونگ و z5 سونی کنار هم بودن تصویر a7 خیلی عالی بود از z5 بهتر بود ولی z5 عکساش خیلی بهتر بودن از کیفیت عکس a7 خوشم نیومد با اینکه ال سی دی به این با کیفیتی داشت ولی عکساش چنگی به دل نمیزدن حتی m9 plus super camera هم از a7 عکسش بهتر بود
x9 هم چون کواد اچ دی نیست در مقایسه با m9 plusتصویرش کدر بود خوشم نیومد
حالا x9 از لیستم حذف شد و بجاش z5 سونی اومد
الان بین a7 2016 و m9 plus و z5 مرددم هر کدوم یه خوبی داره
Z5 هم مثل z2 داغ میکنه؟؟

NOR-1
12-08-2016, 00:47
بله z5 اتفاقا بیشتر از z2 داغ میکنه به خاطر پردازنده 8 هسته ایی ولی چرا s6 نمیگیری با گارانتی هماهنگ با z5 و m9 plus هم قیمته ولی اونا نه گارانتی دارن نه کیفیت s6 دارن

MCSE MAN
12-08-2016, 15:55
بله z5 اتفاقا بیشتر از z2 داغ میکنه به خاطر پردازنده 8 هسته ایی ولی چرا s6 نمیگیری با گارانتی هماهنگ با z5 و m9 plus هم قیمته ولی اونا نه گارانتی دارن نه کیفیت s6 دارن

اولا که s6 از z5 حدود 200 تومن گرونتره
دوما Z5 از چه نظر کیفیت S6 رو نداره؟

farshad0123
12-08-2016, 16:32

S6 گرونه
من تعریف one x9 رو خیلی شنیدم نظراتو که تو سایتای مختلف خوندم همه تعریفشو میدن حتی میگن از m9+ بهتره و اصلا حرارتش بالا نمیره تو یوتیوب هم چند تا کلیپ دیدم انواع بازیا سنگینو رو x9 اجرا کرد به راحتی همه رو اجرا میکرد بعد از کلی بازی کردن دمای گوشی ثابت رو همون 36 درجه مونده بود اصلا حرارتش بالا نرفت ولی a7 رو یه بازی ماشین اهسته بود و لگ میزد در حالی که x9 خیلی روون اجراش میکرد بعد عکس دوربین a7 کنار x9 گذاشت x9 خیلی عکساش کیفیتشون بهتر بود ولی تصویر a7 رنگاش زنده ترن چون خودم تصویر دوتاشونو دیدم تصویرa7 رو هیچ گوشی نداشت
بنچمارک x9 شد 61000 و a7 شد 37000

NOR-1
12-08-2016, 17:32
اولا که s6 از z5 حدود 200 تومن گرونتره
دوما Z5 از چه نظر کیفیت S6 رو نداره؟
من 1.450 قیمت کرده بودم کیفیت دوربین s6 بالاتره صفحه گوریلا گلس داره باتری s6 تو مکالمه و پخش ویدیو بیشتره بقیه چیز ها هم مشخصه کیفیت صفحه سنسور های متعدد و غیره لوازمش هم که تو بازار ریخته

NOR-1
12-08-2016, 17:40
S6 گرونه
من تعریف one x9 رو خیلی شنیدم نظراتو که تو سایتای مختلف خوندم همه تعریفشو میدن حتی میگن از m9+ بهتره و اصلا حرارتش بالا نمیره تو یوتیوب هم چند تا کلیپ دیدم انواع بازیا سنگینو رو x9 اجرا کرد به راحتی همه رو اجرا میکرد بعد از کلی بازی کردن دمای گوشی ثابت رو همون 36 درجه مونده بود اصلا حرارتش بالا نرفت ولی a7 رو یه بازی ماشین اهسته بود و لگ میزد در حالی که x9 خیلی روون اجراش میکرد بعد عکس دوربین a7 کنار x9 گذاشت x9 خیلی عکساش کیفیتشون بهتر بود ولی تصویر a7 رنگاش زنده ترن چون خودم تصویر دوتاشونو دیدم تصویرa7 رو هیچ گوشی نداشت
بنچمارک x9 شد 61000 و a7 شد 37000
من هم با همین عقاید m8 گرفتم ولی از خیلی لحاظ با اون چیزی که فکر میکردم تفاوت داشت اگه میخوای از پرچمدار های نسل پیش بگیری میتونی g4 هم انتخاب کنی قیمتش خیلی کمتره گارانتی معتبری هم داره

MCSE MAN
13-08-2016, 12:08
من 1.450 قیمت کرده بودم کیفیت دوربین s6 بالاتره صفحه گوریلا گلس داره باتری s6 تو مکالمه و پخش ویدیو بیشتره بقیه چیز ها هم مشخصه کیفیت صفحه سنسور های متعدد و غیره لوازمش هم که تو بازار ریخته

اون حتما بدون گارانتی بوده. با گارانتی بین 1550 تا 1600 (گارانتی های مختلف)
از نظر باتری و دوربین هم تو یه سطحن. اگه قراره به امتیاز سایت های معتبر توجه بشه که باتری S6 امتیاز کمی بالاتر گرفته، پس تو دوربین هم Dxomark امتیاز بیشتری به دوربین Z5 داده. فقط بدی دوربین Z5 اینه تو تاریکی و زوم زیاد نویز داره
صفحه نمایش amoled درسته کیفیت و شفافیتش عالیه و رنگ مشکیش واقعا مشکیه ولی رنگ بندی Z5 واقعی تره

در کل S6 از نظر صفحه نمایش (شفافیت و رنگ مشکی)، نویز نداشتن دوربین موقع (فقط موقع زوم) و کمتر گرم شدن گوشی بهتره

از اون طرف Z5 حافظه جانبی میخوره، مقاوم در برابر آبه، به خاطر مگاپیکسل بیشتر عکس تو مانیتور و صفحه نمایش های بزرگ کیفیت بهتری داره، قیمتشم کمتره

farshad0123
14-08-2016, 22:48
درسته amoled galaxy a7 2016 خیلی کیفیتش بالاست حتی با s7 مقایسه کردمa7 رنگاش زنده تر و شفاف تر بودن ولی بعد از چند دقیقه که باهاش کار کردی چشمای ادمو خسته میکنه و اصلا دیگه نمیتونی به صفحش نگاه کنی z5 هم که فرقی با z2 نداره و همونه فقط کیفیت دوربینش بالاتر رفته همین
الان بین one x9 و m9 plus موندم x9 خیلی تعریفشو میدن بیشترا گفتن x9 بگیر چون کیفیت دوربینش بالاتره و باطری قویتری داره و کمتر داغ میکنه و اندروید فابریکش 6 و صفحش هم بزرگتره ولی m9 plus هم خوبی که داره صفحش کواد اچ دیه و حسگر اثر انگشت داره حالا نمیدونم کدوم ارزش خریدش بالاتره؟!

MCSE MAN
15-08-2016, 08:36
درسته amoled galaxy a7 2016 خیلی کیفیتش بالاست حتی با s7 مقایسه کردمa7 رنگاش زنده تر و شفاف تر بودن ولی بعد از چند دقیقه که باهاش کار کردی چشمای ادمو خسته میکنه و اصلا دیگه نمیتونی به صفحش نگاه کنی z5 هم که فرقی با z2 نداره و همونه فقط کیفیت دوربینش بالاتر رفته همین
الان بین one x9 و m9 plus موندم x9 خیلی تعریفشو میدن بیشترا گفتن x9 بگیر چون کیفیت دوربینش بالاتره و باطری قویتری داره و کمتر داغ میکنه و اندروید فابریکش 6 و صفحش هم بزرگتره ولی m9 plus هم خوبی که داره صفحش کواد اچ دیه و حسگر اثر انگشت داره حالا نمیدونم کدوم ارزش خریدش بالاتره؟!

دوست عزیز، درباره قسمتی که قرمز کردم، واقعا نمیدونم چجوری این حرف رو میزنید
در ابتدا اینو بگم که هیچوقت با مشخصات روی کاغذ نمیشه درباره یه گوشی قضاوت کرد ولی با این حال تفاوت روی کاغذ هم کم نیست:
1.حسگر اثر انگشت
2.دوربین بهتر هم جلو و هم پشت
3.امکان 4G
4.حافظه داخلی 32 در برابر 16
5. پردازنده بهتر (810 و 64 بیتی در برابر 801 و 32 بیتی)
6.ادامه ساپورت نرم افزاری و آپدیت دهی تا 1-2 سال دیگه در صورتی که Z2 ساپورتش تموم شده

--------------------

من اصولا اهل این نیستم که بخوام کسی رو قانع کنم که این گوشی خوب نیست و اون گوشی خیلی بهتره. بالاخره هرکی ممکنه با یه برند بیشتر حال کنه و با همه گوشی ها هم کار نکردم که بتونم دقیق قضاوت کنم ولی اگه طرفدار برند خاصی نیستید میشه بگید این دو گوشی HTC که گفتید چه برتری نسبت به Z5 و A7 دارن؟
ضمنا اگه با هواوی مشکلی ندارید گوشی P9 هم گوشیه خوبیه. مخصوصا دوربینش

farshad0123
15-08-2016, 13:44
دوست عزیز، درباره قسمتی که قرمز کردم، واقعا نمیدونم چجوری این حرف رو میزنید
در ابتدا اینو بگم که هیچوقت با مشخصات روی کاغذ نمیشه درباره یه گوشی قضاوت کرد ولی با این حال تفاوت روی کاغذ هم کم نیست:
1.حسگر اثر انگشت
2.دوربین بهتر هم جلو و هم پشت
3.امکان 4G
4.حافظه داخلی 32 در برابر 16
5. پردازنده بهتر (810 و 64 بیتی در برابر 801 و 32 بیتی)
6.ادامه ساپورت نرم افزاری و آپدیت دهی تا 1-2 سال دیگه در صورتی که Z2 ساپورتش تموم شده

--------------------

من اصولا اهل این نیستم که بخوام کسی رو قانع کنم که این گوشی خوب نیست و اون گوشی خیلی بهتره. بالاخره هرکی ممکنه با یه برند بیشتر حال کنه و با همه گوشی ها هم کار نکردم که بتونم دقیق قضاوت کنم ولی اگه طرفدار برند خاصی نیستید میشه بگید این دو گوشی HTC که گفتید چه برتری نسبت به Z5 و A7 دارن؟
ضمنا اگه با هواوی مشکلی ندارید گوشی P9 هم گوشیه خوبیه. مخصوصا دوربینش

برا کسی که z2 یا z3 نداشته z5 گوشی خوبیه ولی من که الان z2 دارم وقتی با z5 کار کردم واسم تکراری بود و همون قاب و همون طراحی فقط دوربینش از z2 بهتر بود و حسگر اثر انگشت داره که برا من کاربرد زیادی نداره دیگه بخوام z5 بگیرم خسته کننده و تکراری میشه
راستش اچ تی سی بخاطر صفحه 5.5 اینچ و حافظه 32 و صدای عالی و دوربینش هم میگن خیلی خوبه ولی a7 16 گیگه و بنچمارک x9 شده 62000 ولی a7 شده 35000
A7 تنها برتری که داره صفحه نمایششه و حسگر اثر انگشت داره که فکر میکنم حافظه داخلی و قدرت سی پی یو بیشتر به کار بیان
نظر شما چیه؟خودم هم هنوز a7 رو کامل رد نکردم هر کدوم مزایای خودشو داره

NOR-1
15-08-2016, 14:03
برا کسی که z2 یا z3 نداشته z5 گوشی خوبیه ولی من که الان z2 دارم وقتی با z5 کار کردم واسم تکراری بود و همون قاب و همون طراحی فقط دوربینش از z2 بهتر بود و حسگر اثر انگشت داره که برا من کاربرد زیادی نداره دیگه بخوام z5 بگیرم خسته کننده و تکراری میشه
راستش اچ تی سی بخاطر صفحه 5.5 اینچ و حافظه 32 و صدای عالی و دوربینش هم میگن خیلی خوبه ولی a7 16 گیگه و بنچمارک x9 شده 62000 ولی a7 شده 35000
A7 تنها برتری که داره صفحه نمایششه و حسگر اثر انگشت داره که فکر میکنم حافظه داخلی و قدرت سی پی یو بیشتر به کار بیان
نظر شما چیه؟خودم هم هنوز a7 رو کامل رد نکردم هر کدوم مزایای خودشو داره
حالا چرا گیر دادی به htc خودم دارم نگیر مشکل نرم افزاری زیاد داره z5 شاید بهتر باشه بعلاوه htc که گارانتی نداشته باشه ریسکش بالاست اگه تا 1.450 هزینه میکنی s6 بگیر با گارانتی همراه سرویس . اونی که 1650 با گارانتی پارس مایکروتل که گارانتی تعویض داره ولی چون همراه سرویس اینو نداره 100 تومان ارزون تره

farshad0123
15-08-2016, 15:45
حالا چرا گیر دادی به htc خودم دارم نگیر مشکل نرم افزاری زیاد داره z5 شاید بهتر باشه بعلاوه htc که گارانتی نداشته باشه ریسکش بالاست اگه تا 1.450 هزینه میکنی s6 بگیر با گارانتی همراه سرویس . اونی که 1650 با گارانتی پارس مایکروتل که گارانتی تعویض داره ولی چون همراه سرویس اینو نداره 100 تومان ارزون تره

S6 که گرونه 250-300 نومن گرونتره
از طرفی htc e8 داریم عالیه از نظر اندروید و سرعت عالیه و اندروید 6 هم براش اومده خودم z2 هم دارم ولی e8 یه چیز دیگست وقتی باهاش کار میکنم یه حس دیگه ای داره فامیلامون هم e8 و m8 دارن همشون راضین حالا دیدم تو این قیمت 1200 گوشی با این امکانات سخت افزاری نیست برا همین رفتم سراغش بقیه یا صفحشون کوچیکه یا حافظه داخلیشون کمه

NOR-1
15-08-2016, 16:01
S6 که گرونه 250-300 نومن گرونتره
از طرفی htc e8 داریم عالیه از نظر اندروید و سرعت عالیه و اندروید 6 هم براش اومده خودم z2 هم دارم ولی e8 یه چیز دیگست وقتی باهاش کار میکنم یه حس دیگه ای داره فامیلامون هم e8 و m8 دارن همشون راضین حالا دیدم تو این قیمت 1200 گوشی با این امکانات سخت افزاری نیست برا همین رفتم سراغش بقیه یا صفحشون کوچیکه یا حافظه داخلیشون کمه
مگه سقف بودجت چقدره ؟ z5 هم بخری 1400 میشه

farshad0123
15-08-2016, 16:38
مگه سقف بودجت چقدره ؟ z5 هم بخری 1400 میشه

1250 دیگه نهایتا 1300
Z5 که 1300 هم گیر میاد ولی z5 نمیگیرم چون خیلی شبیه z2 نه اینکه گوشی بدی باشه ولی برا کسی خوبه که z2 و z3 نداشته قبلا
صفحه بزرگ و حافظه داخلی زیاد و کیفیت تصویر بالا مد نظرمه چون همین z2 حافظه داخلیش 16 گیگه الان پر شده وقتی هم پر میشه همش داغ میکنه گوشی مثل اتیش میشه و حتی شارژ هم نمیگیره باید همیشه 500-600 مگابایت ازاد باشه وگرنه گوشی اتیش میشه الان هم صفحش لک زرد افتاده روش بخاطر دماش ولی مشکل هنگی و کند شدن اصلا ازش ندیدم حتی وقتی حافظه پر پر میشه و گوشی داغ میکنه اصلا هنگ و لگ نداره

MCSE MAN
15-08-2016, 20:41
1250 دیگه نهایتا 1300
Z5 که 1300 هم گیر میاد ولی z5 نمیگیرم چون خیلی شبیه z2 نه اینکه گوشی بدی باشه ولی برا کسی خوبه که z2 و z3 نداشته قبلا
صفحه بزرگ و حافظه داخلی زیاد و کیفیت تصویر بالا مد نظرمه چون همین z2 حافظه داخلیش 16 گیگه الان پر شده وقتی هم پر میشه همش داغ میکنه گوشی مثل اتیش میشه و حتی شارژ هم نمیگیره باید همیشه 500-600 مگابایت ازاد باشه وگرنه گوشی اتیش میشه الان هم صفحش لک زرد افتاده روش بخاطر دماش ولی مشکل هنگی و کند شدن اصلا ازش ندیدم حتی وقتی حافظه پر پر میشه و گوشی داغ میکنه اصلا هنگ و لگ نداره
خوب با این توضیحاتتون:
سونی که میره کنار
سامسونگ هم که یه A7 داره که اونم حافظه داخلیش 16 و مسلما چند وقت دیگه به مشکل میخورید باهاش. (مگر بخواید روتش کنید)
HTC همون 2 تا گزینه خودتون هست
LG گوشی G4
هواوی و شیائومی هم گوشی هایی دارن که نمیدونم برند چینی میپسندید یا نه
-----------------------------------------
به شخصه من برام ساپورت نرم افزاری و آپدیت دهی گوشی چون مهمه،گوشی های سونی و سامسونگ رو ترجیح میدم چون این دوتا برند از این نظر سر هستن نسبت به بقیه. قشنگ 2-3 سال گوشیهاشون رو براشون آپدیت میدن. مخصوصا به پرچمداراشون خیلی اهمیت میدن. دیگه خودت Z2 داشتی و اینا رو میدونی

در کل شاید بهتر باشه بین همون 2 تا گوشی HTC که به دلتون نشسته یکی رو انتخاب کنید

NOR-1
16-08-2016, 05:47
در هر حال من پیشنهاد میکنم دور htc خط بکشین lg g4 با حافظه 32 گزینه خیلی خوبیه پرچم دار هم هست باتری قابل تعویض داره اصلا داغ نمیکنه گارانتی خیلی خوبی هم داره و اندروید نوقا براش میاد
اگه خیلی به حافظه داخلی زیاد نیاز داری میتونی بگردی دنبال m9 و v10 نسخه 64 گیگ البته شاید دست دو پیدا کنی asus zenfone پیشنهاد نمیکنم چون کیفیت ساخت خوبی نداره

farshad0123
16-08-2016, 17:46
در هر حال من پیشنهاد میکنم دور htc خط بکشین lg g4 با حافظه 32 گزینه خیلی خوبیه پرچم دار هم هست باتری قابل تعویض داره اصلا داغ نمیکنه گارانتی خیلی خوبی هم داره و اندروید نوقا براش میاد
اگه خیلی به حافظه داخلی زیاد نیاز داری میتونی بگردی دنبال m9 و v10 نسخه 64 گیگ البته شاید دست دو پیدا کنی asus zenfone پیشنهاد نمیکنم چون کیفیت ساخت خوبی نداره

g4 که میگن خیلی داغ میکنه و سریع بوردش میسوزه تو هر سایتی رفتم نظراتو خوندم همه همین مشکل داغ شدن گوشی و سوختن بورد رو داشتن

Iloveu-ALL
16-08-2016, 20:17
1250 دیگه نهایتا 1300

به مورد هاتون که فعلا x9 ظاهرا هستش
گوشی Huawei P9 هم اضافه کنید ... حافظه 32 گیگ و 64 - کیفیت ساخت خوب - دوربین عالی - رابط کاربری امکانات جالبی داره و میتونه برای شما تجربه کاربر متفاوتی داشته باشه نسبت به سونی و اندروید خام و همچنین sense
Xiaomi mi5 هم هست که snapdragon 820 داره یا Mate 8 با صفحه نمایش 6 اینچ و P9 plus با صفحه نمایش امولد

NOR-1
18-08-2016, 13:04
g4 که میگن خیلی داغ میکنه و سریع بوردش میسوزه تو هر سایتی رفتم نظراتو خوندم همه همین مشکل داغ شدن گوشی و سوختن بورد رو داشتن
تو ایران مگه چند تا مدل پرفروش داریم قطعا هرچی فروش گوشی بیشتر باشه بیشتر خریدار ها مشکلات گزارش میدن
حتی اگه p9 plus هم بگیری ممکنه همچین مشکلاتی داشته باشه بعلاوه با گارانتی این گوشی بالا 1400 تومانه

farshad0123
19-08-2016, 11:00
نظرتون در مورد lg v10 و samsung note4 چیه؟
کدوم ارزش خریدش بیشتره؟

surena_iran2564
19-08-2016, 12:01
سلام
اگه ممکنه تا 1.700 یه گوشی خوب پیشنهاد بدین
از سامسونگ خیلی مطمئن نیستم، منتها اگه بنظرتون خوب هست پیشنهاد بدین
الان خودم بین دو گوشی Lg g5 و Huawei P9 موندم. منتها اگه مدل های دیگه ای فکر میکنید بهتر هست تو این رنج قیمت پیشنهاد بدین
قطعا مهمترین چیز سرعت بالا و هنگ نکردن گوشیه و راحتی استفاده هست. چون برای مادرم میخوام،
دوم دوربین قوی و نسبتا واید، مخصوصا در قسمت سلفی
سایز هم نمیخوام بیشتر از اینا باشه (5.3) وگرنه شاید رو mate 8 هم فکر میکردم
سپاااس فراوان :n12:

NOR-1
19-08-2016, 12:14
نظرتون در مورد lg v10 و samsung note4 چیه؟
کدوم ارزش خریدش بیشتره؟
اگه بودجه رو افزایش بدی v10 گزینه بهتریه نسخه 64 گیگ هم داره ولی باتری از نوت ضعیفتره

zibayihaa
19-08-2016, 12:27
اینجا لیست بهترین گوشی های اندروید رو نوشته
jadide.ir/%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d9%88-%d8%b3%db%8c%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1/

farshad0123
19-08-2016, 15:23
V10 بدون گارانتی 1450تومن گفتم من که میخوام 1300 بدم دیگه بخاطر 150 تومن این همه امکاناتو سی پی یو اسنپدراگون بیخیال بشم و برم سراغ htc x9 و galaxy a7?????!
به نظر شما این ارزونی lg v10 دلیلش چیه؟مشکل سخت افزاری نداره مثل g4 که بورد میسوزونه و مشکل bootloop داره؟

NOR-1
19-08-2016, 15:46
V10 بدون گارانتی 1450تومن گفتم من که میخوام 1300 بدم دیگه بخاطر 150 تومن این همه امکاناتو سی پی یو اسنپدراگون بیخیال بشم و برم سراغ htc x9 و galaxy a7?????!
به نظر شما این ارزونی lg v10 دلیلش چیه؟مشکل سخت افزاری نداره مثل g4 که بورد میسوزونه و مشکل bootloop داره؟

دوست عزیز چرا اینقدر حساسی گوشی ممکنه 5 سال بیشتر کار کنه ممکنه 2 روز هم کار نکنه من که گفتم s6 بگیر به نسبت v10 خیلی سرتره
به خاطر اشباه شدن بازار گوشی و کاهش فروش الجی تصمیم گرفته قیمت پایین بیاره علاوه بر اون بزرگه و سنگین البته سلیقست ولی چون پردازنده ضعیفتر گذاشته همه فکر میکنن گوشی ضعیفیه ولی اصلا اینطور نیست تازه نسخه 32 دو سال گارانتی داره احتمالش زیاده تو همون دو سال مشکل پیدا کنه
ای 7 تنها برتریش تو باتریشه ولی باز هم قویه و از عهده همه چیز بر میاد

MCSE MAN
19-08-2016, 16:17
V10 گوشی خیلی خوبیه مخصوصا از نظر مقاومت در برابر خش و حرارت و خم شدن. ویدیوش رو دیدم واقعا عالیه
ولی مثل هر گوشی دیگه یه سری ضعف ها داره
1. وزنش زیاده. البته دلیلش هم بزرگ بودن و هم شاسی فلزیشه
2. باتریش برای یه گوشی 5.7 اینچی خیلی خوب نیست و متوسطه
3. پردازنده اش نسبت به گوشی های پرچمداره دیگه یه مقدار ضعیفتره.
------------
درباره note 4 هم ، من به شخصه موافق نیستم آدم انقدر بخواد خرج کنه و بره گوشی 2 سال پیش رو بخره! ولی باز هرکی یه نظری داره
------------
به نظر من این شیوه که شما دارید دنبال گوشی میگردید درست نیست. شما اول باید یه چیزای اصلی رو مشخص کنید . اینجوری به نتیجه نمیرسید چون هر گوشی بالاخره یه سری ضعف ها داره.
1. باید بگید سقف بودجتون چقدره؟ تا چند روز پیش میگفتید 1300 ولی الان دارید گوشی های 1500 رو میبینید
2. ببینید چه امکاناتی رو میخواید حتما تو گوشی باشه و اگه نباشه اصلا سراغش نمیرید؟ (صفحه نمایش کوچیک یا بزرگ؟ اولویتتون چیه ؟مقاومت و جنس گوشی یا دوربینش یا پردازندش یا باتری یا ساپورت نرم افزاری و ...؟)
3. ترجیح میدید چه برندهایی رو بگیرید و چیا رو نگیرید؟

farshad0123
19-08-2016, 16:18
دوست عزیز چرا اینقدر حساسی گوشی ممکنه 5 سال بیشتر کار کنه ممکنه 2 روز هم کار نکنه من که گفتم s6 بگیر به نسبت v10 خیلی سرتره
به خاطر اشباه شدن بازار گوشی و کاهش فروش الجی تصمیم گرفته قیمت پایین بیاره علاوه بر اون بزرگه و سنگین البته سلیقست ولی چون پردازنده ضعیفتر گذاشته همه فکر میکنن گوشی ضعیفیه ولی اصلا اینطور نیست تازه نسخه 32 دو سال گارانتی داره احتمالش زیاده تو همون دو سال مشکل پیدا کنه
ای 7 تنها برتریش تو باتریشه ولی باز هم قویه و از عهده همه چیز بر میاد

آخه v10 دوربینش بهترین دوربین شناخته شده حتی از note 5 هم عکساش بهترن تو gsmarena نمونه عکساشونو دیدم بعدش امکاناتی که v10 داره مثل فیلمبرداری و اپشناش و صدا و هندزفریاش تنها 120 هزار تومنن و سی پی یو اسنپدراگون خیلی از اگزینوس بهتره و باتریش قابل تعویضه
تو یوتیوب v10 رو دارن با s7 و note5 مقایسه میکنن بعد تصویرش هم چیزی از نوت 5کم نداشت فقط s7 رنگ سفید و مشکی رو بهتر نشون میداد

NOR-1
19-08-2016, 16:29
آخه v10 دوربینش بهترین دوربین شناخته شده حتی از note 5 هم عکساش بهترن تو gsmarena نمونه عکساشونو دیدم بعدش امکاناتی که v10 داره مثل فیلمبرداری و اپشناش و صدا و هندزفریاش تنها 120 هزار تومنن و سی پی یو اسنپدراگون خیلی از اگزینوس بهتره و باتریش قابل تعویضه
تو یوتیوب v10 رو دارن با s7 و note5 مقایسه میکنن بعد تصویرش هم چیزی از نوت 5کم نداشت فقط s7 رنگ سفید و مشکی رو بهتر نشون میداد

ببخشید معلومه قصدت خرید گوشی نیست وقتی بودجت 1400 بیشتر نیست چرا حرف از s7 و نوت 5 میزنی خب به فرض هم که بهتر باشه شما باید با s6 و z5 و p9 مقایسه کنی

farshad0123
19-08-2016, 16:57
ببخشید معلومه قصدت خرید گوشی نیست وقتی بودجت 1400 بیشتر نیست چرا حرف از s7 و نوت 5 میزنی خب به فرض هم که بهتر باشه شما باید با s6 و z5 و p9 مقایسه کنی

چرا قصدم خریده ولی چون دیدم v10 با این قیمت و این امکانات از خرید x9 و a7 منصرف شدم
اخه s6 که 100درصد از s7 و نوت 5 پایینتره وقتی v10 داره با s7 و note5 مقایسه میشه نشون میده که یک پله از s6 بالاتره البته من اطلاع چندانی ندارم شایدم اینجور که فکر میکنم نباشه چون من نه با v10 کار کردم نه با s6 به همین خاطر از دوستان راهنمایی خواستم

MCSE MAN
19-08-2016, 16:59
سلام
اگه ممکنه تا 1.700 یه گوشی خوب پیشنهاد بدین
از سامسونگ خیلی مطمئن نیستم، منتها اگه بنظرتون خوب هست پیشنهاد بدین
الان خودم بین دو گوشی Lg g5 و Huawei P9 موندم. منتها اگه مدل های دیگه ای فکر میکنید بهتر هست تو این رنج قیمت پیشنهاد بدین
قطعا مهمترین چیز سرعت بالا و هنگ نکردن گوشیه و راحتی استفاده هست. چون برای مادرم میخوام،
دوم دوربین قوی و نسبتا واید، مخصوصا در قسمت سلفی
سایز هم نمیخوام بیشتر از اینا باشه (5.3) وگرنه شاید رو mate 8 هم فکر میکردم
سپاااس فراوان :n12:
سلام
هر گوشی یه سری نقاط قوت و ضعف داره. تو این رنج قیمت و صفحه نمایش کمتر از 5.3 به جز دو گوشی که معرفی کردید گوشی S6 سامسونگ هم خیلی خوبیه
بعد از این 3 تا گوشی،xperia X هم گوشی نسبتا خوبیه ولی هنوز کامل افت قیمتش رو نکرده. (هرچند الان هدیه داره همراهش).

اگرم با بزرگتر از 5.3 مشکلی نداشتید به جز mate 8 گوشی های sony xperia Z5 premium (5.5 اینچ) ، LG V10 (5.7 اینچ) هم هستن. البته منم موافقم گوشی بزرگ برای خانم زیاد مناسب نیست

NOR-1
19-08-2016, 17:09
چرا قصدم خریده ولی چون دیدم v10 با این قیمت و این امکانات از خرید x9 و a7 منصرف شدم
اخه s6 که 100درصد از s7 و نوت 5 پایینتره وقتی v10 داره با s7 و note5 مقایسه میشه نشون میده که یک پله از s6 بالاتره البته من اطلاع چندانی ندارم شایدم اینجور که فکر میکنم نباشه چون من نه با v10 کار کردم نه با s6 به همین خاطر از دوستان راهنمایی خواستم

اصلا ربطی به مقایسه نداره میخوای فیلمی نشون بدم htc m8 با s7 مقایسه میکنه تو بعضی برنامه های m8 سریع تره اونا به درخواست بیننده هاست ندیدی 3310 با ایفون 6 مقایسه کرده؟ پس حتما این هم در حد ایفونه!!!

MCSE MAN
19-08-2016, 20:40
دوست عزیز شما پست منو که آخرین پست صفحه قبل بود رو خوندید؟ یه سری جواباتونو اونجا دادم

میشه بگید کجا و کی گفته بهترین دوربین رو V10 داره؟! این سایت معتبرترین سایت برای امتیاز به دوربین هاست و نتایجشو میتونید ببینید:

درباره پردازنده هم اینجوری نیست که حتما اسنپدراگون بهتر از اگزینوس باشه. اونا هم رده بندی دارن که کدوما بهترن
مطمئن باشید S7 و note 5 خیلی بهترن

به فیلم های مقایسه زیاد توجه نکنید. تا یه حدی خوبه ولی نمیشه از روشون نتیجه گرفت
حتی از روی بنچمارک هم نمیشه تصمیم گرفت ولی حتی تو بنچمارک S6 بهتر از V10 هست چه برسه S7 و note 5
اینم لینک بهترین گوشی ها از نظر Antutu بود. بازم میگم بنچمارک هم 100% قابل اعتماد نیست

farshad0123
20-08-2016, 02:53
دوست عزیز شما پست منو که آخرین پست صفحه قبل بود رو خوندید؟ یه سری جواباتونو اونجا دادم

میشه بگید کجا و کی گفته بهترین دوربین رو V10 داره؟! این سایت معتبرترین سایت برای امتیاز به دوربین هاست و نتایجشو میتونید ببینید:

درباره پردازنده هم اینجوری نیست که حتما اسنپدراگون بهتر از اگزینوس باشه. اونا هم رده بندی دارن که کدوما بهترن
مطمئن باشید S7 و note 5 خیلی بهترن

به فیلم های مقایسه زیاد توجه نکنید. تا یه حدی خوبه ولی نمیشه از روشون نتیجه گرفت
حتی از روی بنچمارک هم نمیشه تصمیم گرفت ولی حتی تو بنچمارک S6 بهتر از V10 هست چه برسه S7 و note 5
اینم لینک بهترین گوشی ها از نظر Antutu بود. بازم میگم بنچمارک هم 100% قابل اعتماد نیست

تو سایت جی اس ام آرنا عکسا رو کنار هم گذاشته بود v10 کنار note5 کیفیت v10بهتر بود بعد از v10 هواوی و بعدش نوت5
بعدش v10قیمت بدون گارانتیش 1400-1450تومنه زیاد تفاوتی با a7 و x9 نداره قیمتش ولی خب یه سر و گردن از اونا بالاتره
s6هم که کلا حذفه چون صفحش برام کوچیکه
بنچمارک که زیاد برام مهم نیست چون هدفم بازی نیست فوقش مثلا بازی کلش باشه و همین بنچمارک 49000 هم زیادی هم هست فقط یه مشکل که تو نظرات سایت جی اس ام آرنا از v10خوندم خیلیا نوشته بودن گوشیشون یکدفعهbootloop شده و روی آرم ال جی گیر کرده و بورد گوشی سوخته نمیدونم این مشکل چقدر جدیه ولی نظرات دیجی کالا رو خوندم کسی چنین مشکلی رو نداره ظاهرا

MCSE MAN
20-08-2016, 08:01
تو سایت جی اس ام آرنا عکسا رو کنار هم گذاشته بود v10 کنار note5 کیفیت v10بهتر بود بعد از v10 هواوی و بعدش نوت5
بعدش v10قیمت بدون گارانتیش 1400-1450تومنه زیاد تفاوتی با a7 و x9 نداره قیمتش ولی خب یه سر و گردن از اونا بالاتره
s6هم که کلا حذفه چون صفحش برام کوچیکه
بنچمارک که زیاد برام مهم نیست چون هدفم بازی نیست فوقش مثلا بازی کلش باشه و همین بنچمارک 49000 هم زیادی هم هست فقط یه مشکل که تو نظرات سایت جی اس ام آرنا از v10خوندم خیلیا نوشته بودن گوشیشون یکدفعهbootloop شده و روی آرم ال جی گیر کرده و بورد گوشی سوخته نمیدونم این مشکل چقدر جدیه ولی نظرات دیجی کالا رو خوندم کسی چنین مشکلی رو نداره ظاهرا
از این مقایسه عکسا زیاده. هر سایتی هم انجامش میده و نتایجش متفاوته. همین چند وقت پیش تو یه سایتی S7 اول شد تو یه سایت P9 و تو یه سایت HTC 10 !! در کل پرچم دارا الان دوربیناشون خیلی نزدیک به هم هست و هر کدوم تو یه شرایطی یکم بهتر عکس میگیره
تفاوت قیمتشون کم نیست!! V10 از X9 حدود 300 تومن و از A7 حدود 200 تومن گرونتره !!! شما از 1200 شروع کردی و الان نزدیک 1500 هستی!!
درباره صفحه نمایش هم هیچی نگفته بودید که میخواید بزرگ باشه و خودتونم تو ذهنتون m9 plus و z5 بود که 5.2 اینچ هستن. برای همین s6 هم که 5.1 تفاوت خیلی محسوسی نداره. واسه همینه میگم شما اول خواسته ها و بایدها و نبایدهاتو مشخص کن و بعد دنبال گوشی بگرد که نتیجه بگیری
درباره مشکلت گوشی هم بالاخره هر گوشی رو بعضی افراد باهاش به یه مشکل بزرگ میخورن. همین Z5 رو یه سریا میگن بعد 5 دقیقه فیلمبرداری 4k یا از دوربین میپره بیرون یا پیکسل صفحه اش شروع میکنه به سوختن!! در صورتی که من باهاش 15 دقیقه 4k فیلمبرداری کردم هیچ مشکلیم براش پیش نیومد و آخرشم خودم قطعش کردم
کلا وسیله الکترونیکی همینه. ممکنه واسه یکی هیچ مشکلی پیش نیاد و واسه یکی یه مشکل بزرگی پیش بیاد
بعدشم شما که خیلی خوب همه تحقیقات رو کردی و اکثر چیزا رو دربارشون میدونی، فقط با همه گوشی ها کار نکردی که خوب ما هم کار نکردیم. ما هم مثل شما از روی مشخصات روی کاغذ، مقایسه ها و نظرات توی سایت ها راهنمایی میکنیم پس فکر نکنم کمک خاصی بتونیم بهتون بکنیم. الان دیگه شما گزینه هاتو میدونی و با توجه به نیازت باید تصمیم بگیری

ali_ab
25-08-2016, 12:51
با سلام به دوستان عزیز
به نظر اساتید عزیز بین xperia z3plus و p9 lite کدوم انتخاب مناسب تری هست؟
از راهنمایی شما سپاسگزارم
موفق باشید

oregon
25-08-2016, 13:06
Z3+ هرچند به احتمال زیاد اندروید نوقا آخرین آپدیتی خواهد بود که برای آن ارایه میشود.

NOR-1
25-08-2016, 13:13
با سلام به دوستان عزیز
به نظر اساتید عزیز بین xperia z3plus و p9 lite کدوم انتخاب مناسب تری هست؟
از راهنمایی شما سپاسگزارم
موفق باشید
قطعا z3+ گزینه بهتریه ولی قابلیت های p9 lite مثل حسگر اثر انگشت و عکاسی با فرمت raw و لرزشگیر اپتیکال نداره بعلاوه سونی بیش از حد داغ میشه

KINGHMA
26-08-2016, 07:55
با سلام دوستان..نظرتون در مورد این گوشی جدید چیه؟قیمت مناسبی داره
InnJoo Fire2 LTE Dual 8GB

WILD GOAT
02-09-2016, 03:25
درود
ارتقا از z5 premium به x performance چقدر ارزش داره؟
قیمت دست دوم z5 premium dual کاملا تمیز و سالم چقدر هست؟

MCSE MAN
02-09-2016, 07:59
درود
ارتقا از z5 premium به x performance چقدر ارزش داره؟
قیمت دست دوم z5 premium dual کاملا تمیز و سالم چقدر هست؟
ایران هستید؟ چون سونی از اول گفته بود x performance رو واسه خاورمیانه نمیفرسته چون مثل اینکه از نظر مخابراتی با این منطقه خیلی سینک نیست. یه تعداد محدودی هم که اومده فقط 1-2 تا فروشگاه این گوشی رو دارن که گارانتیم ندارن.
هرچند عملکردش مسلما در کل بهتره ولی برتری آنچنانی هم نسبت به Z5 premium نداره.
میتونید چند ماه صبر کنید و گوشی XZ که تازه معرفی شده رو بگیرید که مخصوص خارمیانه هم تولید میشه

قیمت دست دوم Z5 premium هم اگه همه چیش اوکی باشه فکر کنم حدود 1.5 باشه

ali 000
04-09-2016, 02:21
سلام دوستان من قصد خرید گوشی تا سقف 1میلیون تومن دارم
حالا 200 تا بالاتر باشه اشکال نداره. دوربین گوشی اصلا برام مهم نیست
فقط قدرت سخت افزار گوشی برام مهم هست .
من خودم نظرم روی گوشی گلکسی a5 مدل 2016 هستش.
اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شم

ali.reihani
04-09-2016, 05:28
سلام دوستان من قصد خرید گوشی تا سقف 1میلیون تومن دارم
حالا 200 تا بالاتر باشه اشکال نداره. دوربین گوشی اصلا برام مهم نیست
فقط قدرت سخت افزار گوشی برام مهم هست .
من خودم نظرم روی گوشی گلکسی a5 مدل 2016 هستش.
اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شم
سلام جناب با بودجه 1200 میتونید z5 compact یا xiaomi mi5 بگیرید که سخت افزار بسیار قدرتمندی دارند

p6tr
04-09-2016, 19:23
سلام بر دوستان عزیز
میخوام یه گوشی سلفی خوب با صفحه بزرگ بگیرم ، ترجیحا حدود یک میلیون تومان.
فعلا سه تا گزینه دارم:
1.sony xperia XA Ultra
2. sony xperia C5
3. Asus zenfone selfi

بیشتر نظرم روی شماره یک است،
لطفا با دلیل بفرمایید کدام بهتره و اگر گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

سپاس فراوان

oregon
04-09-2016, 20:38
سلام جناب با بودجه 1200 میتونید z5 compact یا xiaomi mi5 بگیرید که سخت افزار بسیار قدرتمندی دارند
اگر هدف از خرید گوشی قدرتمند، روانی کارکرد آن است، پس به گزینه هایت nexus 5x 32 GBرا هم اضافه کن که در حدود قیمت پیشنهادی است.

MCSE MAN
04-09-2016, 21:08
سلام بر دوستان عزیز
میخوام یه گوشی سلفی خوب با صفحه بزرگ بگیرم ، ترجیحا حدود یک میلیون تومان.
فعلا سه تا گزینه دارم:
1.sony xperia XA Ultra
2. sony xperia C5
3. Asus zenfone selfi

بیشتر نظرم روی شماره یک است،
لطفا با دلیل بفرمایید کدام بهتره و اگر گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

سپاس فراوان
نظری درباره ایسوس ندارم
sony xperia XA Ultra گزینه خوبیه. صفحه نمایش بزرگ 6 اینچی، دوربین جلو و عقب خوب. دوربین سلفیش لرزشگیر اپتیکال داره که فکر نمیکنم گوشی دیگه دوربین سلفیش داشته باشه. (البته دوربین پشتش نداره)
فقط یه مقدار ظرفیت باتریش نسبت به سازش کمه به نظر
اینم لینک بررسی این گوشی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p6tr
05-09-2016, 01:00
یه مقایسه بین XA ULTRA و LG G4 انجام بدیم، به نظر شما کدوم بهره و ازش خرید بیشتری داره. با تشکر از توجه شما

MCSE MAN
05-09-2016, 10:36
یه مقایسه بین XA ULTRA و LG G4 انجام بدیم، به نظر شما کدوم بهره و ازش خرید بیشتری داره. با تشکر از توجه شما
اولین بحثی که تو این رنج قیمت هست اینه که یه گوشی میانرده و جدید رو ترجیح میدید یا یه گوشی پرچمدار یه مقدار قدیمی تر؟ هر کدوم یه مزایایی دارن
با توجه به دوتا اولویت شما که صفحه نمایش بزرگ و دوربین سلفی بود پس XA Ultra بهتره.
صفحه نمایش 6 اینچ XA در مقابل 5.5 اینچ G4
دوربین سلفی 16 با لرزشگیر اپتیکال(فقط سلفی) XA در مقابل 8 بدون لرزشگیر اپتیکال G4

کلا XA ultra یه گوشی هست که مخصوص سلفیه

ولی اگه چیزای دیگه براتون مهمه، G4 شاید گزینه بهتری باشه
رم داخلیش بالاتره، باتریش بهتره، وزنش کمتره

تواین رنج xiaomi redmi pro هم هست که همه چیش خوبه به جز دوربین سلفیش

chaharnazm
08-09-2016, 10:38
آیا خریدن یک گوشی میان رده به روز خردمندانه تر است یا پرچمداری که یک سال از آمدنش گذشته؟ (Galaxy A9 vs. Galaxy S6)

NOR-1
08-09-2016, 11:18
آیا خریدن یک گوشی میان رده به روز خردمندانه تر است یا پرچمداری که یک سال از آمدنش گذشته؟ (Galaxy A9 vs. Galaxy S6)
سلام از اونجایی که دیگه تو قدرت سخت افزاری میان رده ها و پرچمدار ها تفاوت محسوسی ندارن ولی به خاطر سیاست های تولید کننده ها برای پرچمدار های قدیمی با وجود قدرت بیشتر سخت افزاری نسبت به میانرده های جدید اپدیت جدید ارائه نمیشه میان رده منطقی تره
اما اگه خریدار ریسک روت کردن و نصب کاستوم رام بپذیره قطعا پرچمدار های سال گذشته به صرفه تره
البته اینطور هم میشه گفت که نهایت اپدیت برای گوشی ها 2 ساله و اگه کسی سالی 1 بار گوشی عوض میکنه خرید پرچمدار سال گذشته منطقی تره

p6tr
10-09-2016, 03:02
سلام مجددبه عنوان گوشی با صفحه بزرگ و سلفی خوب، الان خرید سونی C4 با قیمت حدود 659 تا 700چطوره؟کلا C4 رو چطور ارزیابی میکنید؟با تشکر از راهنماییهای خوب شما

p6tr
10-09-2016, 03:13
سلام مجددبه عنوان گوشی با صفحه بزرگ و سلفی خوب، الان خرید سونی C4 با قیمت حدود 659 تا 700چطوره؟کلا C4 رو چطور ارزیابی میکنید؟با تشکر از راهنماییهای خوب شما

MCSE MAN
10-09-2016, 10:36
یهو از G4 و XA Ultra رسیدید به C4 ! حدود 400 تومن اومدید پایین!

C4 تو اون رنج قیمت خوبه ولی خوب توقعتون هم باید در همون رنج باشه دیگه. گوشی میانرده یک سال و نیم پیش هست.
دوربین سلفیش هم 5 هست که لرزشگیر نداره

p6tr
10-09-2016, 13:13
سلام دوست عزیز ممنون از توجه شما بله دقیقا فرمایش شما صحیح است، رفتم از نزدیک عکس سلفی اونها رو مقایسه کردم، البته xa ultra دم دستم نبود. ولی C5 فرقی با C4 نداشت، مشکل لمس داره، راست میگن همانجا توی مغازه امتحان کردم بخوای بادو انگشت زوم کنی، گیج میزنه.الان خودم sp دارم مشکل لمسش گاهی روی اعصابه، اصلا نمیشه گذاشت روی میز یا زمین و کار کرد، باید حتما توی دست باشه. دیگه خسته شدم، در ضمن هر سه مدل سلفی سونی مشکل باتری دارن، و احساس کردم اندازه بزرگ دو تای جدید، حمل اونها رو مشکل کرده. گفتم اگر قراره همان مشکلات رو داشته باشم، به جای 1200 با نصف هزینه، حداقل مشکل بزرگی اندازه و لمس رو ندارم. هنوز دارم تحقیق میکنم، ممنون میشم اگر نظر خاصی دارید بفرمایید. اولویتهام نهایتا اینهاست:سونی، سلفی خوب، صفحه بزرگ

MCSE MAN
10-09-2016, 19:09
سلام دوست عزیز ممنون از توجه شما بله دقیقا فرمایش شما صحیح است، رفتم از نزدیک عکس سلفی اونها رو مقایسه کردم، البته xa ultra دم دستم نبود. ولی C5 فرقی با C4 نداشت، مشکل لمس داره، راست میگن همانجا توی مغازه امتحان کردم بخوای بادو انگشت زوم کنی، گیج میزنه.الان خودم sp دارم مشکل لمسش گاهی روی اعصابه، اصلا نمیشه گذاشت روی میز یا زمین و کار کرد، باید حتما توی دست باشه. دیگه خسته شدم، در ضمن هر سه مدل سلفی سونی مشکل باتری دارن، و احساس کردم اندازه بزرگ دو تای جدید، حمل اونها رو مشکل کرده. گفتم اگر قراره همان مشکلات رو داشته باشم، به جای 1200 با نصف هزینه، حداقل مشکل بزرگی اندازه و لمس رو ندارم. هنوز دارم تحقیق میکنم، ممنون میشم اگر نظر خاصی دارید بفرمایید. اولویتهام نهایتا اینهاست:سونی، سلفی خوب، صفحه بزرگ
منم گوشی قبلیم SP بود. خیلیا میگفتن مشکل تاچ داره وقتی رو زمین هست ولی وقتی آپدیت 4.3 رو داد اوکی شده بود دیگه. واسه منم از اول 4.3 بود و مشکل خاصی نداشتم باش ولی یقینا تاچش در حد یه گوشی پرچمدار نبود و نیست
درباره باتری حرفتون درسته. گوشی هایی با این مقدار صفحه نمایش باید باتری های بالای 3000 داشته باشن
در کل C5 از C4 تو باتری و دوربین جلو بهتر هست که ممکنه تو دید اول مشخص نباشه
XA ultra هم به جز باتری ضعیفی که داره از اون دوتا واقعا بهتره.
پردازنده بهتر، رم بیشتر، مگا پیکسل بیشتر، داشتن لرزشگیر، جدیدتر بودن و حتی اومدن اندروید 7 براش

به نظر من XA ultra رو برید از نزدیک ببینید و یه تستی بکنید. اگه دیدید فرقی آنچنانی نمیکنه و نسبت به قیمتش نمیارزه برید سراغ C4

ardeshir n
10-09-2016, 23:02
سلام.
کسی اطلاع داره Asus zenfone 3 deluxe سی پی یو ۸۲۰ش کی میاد؟

Sent from my K00E

p6tr
11-09-2016, 02:28
منم گوشی قبلیم SP بود. خیلیا میگفتن مشکل تاچ داره وقتی رو زمین هست ولی وقتی آپدیت 4.3 رو داد اوکی شده بود دیگه. واسه منم از اول 4.3 بود و مشکل خاصی نداشتم باش ولی یقینا تاچش در حد یه گوشی پرچمدار نبود و نیستدرباره باتری حرفتون درسته. گوشی هایی با این مقدار صفحه نمایش باید باتری های بالای 3000 داشته باشندر کل C5 از C4 تو باتری و دوربین جلو بهتر هست که ممکنه تو دید اول مشخص نباشهXA ultra هم به جز باتری ضعیفی که داره از اون دوتا واقعا بهتره. پردازنده بهتر، رم بیشتر، مگا پیکسل بیشتر، داشتن لرزشگیر، جدیدتر بودن و حتی اومدن اندروید 7 براشبه نظر من XA ultra رو برید از نزدیک ببینید و یه تستی بکنید. اگه دیدید فرقی آنچنانی نمیکنه و نسبت به قیمتش نمیارزه برید سراغ C4از توجه شما و وقتی که میگذارید سپاسگزارم. پیشنهاد بسیار خوبی کردید. همین کار رو میکنم، کمی صبر میکنم تا نمونه فرو شگاهیش رو برای تست بذارن و بتونم تست کنم. راستی به نظرتون زیادی بزرگ نیست؟ میشه راحت توی جیب شلوار جا داد و رکاب زد ؟، چون من کیف حمل نمیکنم و با دوچرخه به کارهام میرسم.

MCSE MAN
11-09-2016, 06:17
از توجه شما و وقتی که میگذارید سپاسگزارم. پیشنهاد بسیار خوبی کردید. همین کار رو میکنم، کمی صبر میکنم تا نمونه فرو شگاهیش رو برای تست بذارن و بتونم تست کنم. راستی به نظرتون زیادی بزرگ نیست؟ میشه راحت توی جیب شلوار جا داد و رکاب زد ؟، چون من کیف حمل نمیکنم و با دوچرخه به کارهام میرسم.
خواهش میکنم دست عزیز
این گوشی چون به صورت گستره وارد بازار نشده، افت قیمت درست حسابیش رو نکرده هنوز. فکر کنم اگه این اتفاق بیوفته و یکم هم بگذره قیمتش راحت بیاد زیر یه یک میلیون
به نظر من که کلا گوشی بالای 5.2 از حالت نرمال و استاندارد بزرگتره و از خوش دستی در میاد. 6 اینچ هم مسلما خیلی بزرگه. اگه C5 رو دیدید و میدونید اندازش دردسر سازه پس اینم همونه

دیگه با توجه به خواسته هاتون، گزینه های موجود همیناست،مگر بخواید برید سراغ برندهای دیگه و مثلا J7 2016 سامسونگ بگیرید که 5.5 اینچی هم هست. سامسونگ اصولا دوربیناش عکسای خوبی میندازن ولی اینکه گوشیش چجوریه و عکسای سلفیش خوب هستن یا نه رو نمیدونم

هیچکدوم از این گوشی ها رو هم خودم نداشتم که بخوام دقیق قضاوت کنم و پیشنهاد بدم پس دیگه تصمیم گیری با خودتونه

chaharnazm
11-09-2016, 11:53
سلام.
کسی اطلاع داره Asus zenfone 3 deluxe سی پی یو ۸۲۰ش کی میاد؟

Sent from my K00E

این یکی از گوشیهایی بود که تو فهرست خرید من بود اما باید به پشتیبانی نمایندگی اون و در دسترس بودن یدک افزارهایش هم نیم نگاهی داشت

ardeshir n
11-09-2016, 12:47
این یکی از گوشیهایی بود که تو فهرست خرید من بود اما باید به پشتیبانی نمایندگی اون و در دسترس بودن یدک افزارهایش هم نیم نگاهی داشت
سلام.
در ایران نمایندگی ایسوس زیاد هست!!

Sent from my K00E

alone19933
16-09-2016, 16:44
سلام.یه گوشی میخوام بگیرم نهایت900 . دوربین سی پی یو جنس بدنه و کیفیت و بلندی اسپیکر واسم مهمه
بین اینا کدوم بهتره
xiaomi Redmi Note 3
huawei p9 lite
asus zenfone selfie
lg g flex 2
htc m8 m8 eye m9s

AMIRTELECOM
16-09-2016, 17:13
سلام.یه گوشی میخوام بگیرم نهایت900 . دوربین سی پی یو جنس بدنه و کیفیت و بلندی اسپیکر واسم مهمه
بین اینا کدوم بهتره
xiaomi Redmi Note 3
huawei p9 lite
asus zenfone selfie
lg g flex 2
htc m8 m8 eye m9s
دوست عزیز سلام تو انتخابهایی که کردید به نظر من ردمی نوت سه پرو از بقیه بهتر هست. (البته تکرار میکنم فقط مدل پرو و ترجیحا ۳۲ گیگ)
پروسسور قدرتمند کوالکام ۶۵۰
بدنه فلزی و ظاهر زیبا
رم ۳ و ظرفیت ۳۲ گیگ
صفحه ۵.۵ با کیفیت و روشن
اثر انگشت فوق العاده
دوربین ۱۶ پشت
برنامهmiui8
امکان نصب سیمکارت و خط و یا دو خط مجزا
امکان ساپورت ۴جی برای دو سیم
ودر نهایت باطری هیولا که هر کار کنیش تمام نمیشه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

oregon
16-09-2016, 23:28
سلام.
در ایران نمایندگی ایسوس زیاد هست!!

Sent from my K00E
البته نمایندگی کامپیوتر و قطعات مربوط، و نه گوشی!

ardeshir n
17-09-2016, 17:23
البته نمایندگی کامپیوتر و قطعات مربوط، و نه گوشی!
گوشیاش هم زیاده.
ممنون بنده رو در تاپاتاک دنبال کردین ;)

Sent from my K00E

ardeshir n
17-09-2016, 17:31
دوست عزیز سلام تو انتخابهایی که کردید به نظر من ردمی نوت سه پرو از بقیه بهتر هست. (البته تکرار میکنم فقط مدل پرو و ترجیحا ۳۲ گیگ)
پروسسور قدرتمند کوالکام ۶۵۰
بدنه فلزی و ظاهر زیبا
رم ۳ و ظرفیت ۳۲ گیگ
صفحه ۵.۵ با کیفیت و روشن
اثر انگشت فوق العاده
دوربین ۱۶ پشت
برنامهmiui8
امکان نصب سیمکارت و خط و یا دو خط مجزا
امکان ساپورت ۴جی برای دو سیم
ودر نهایت باطری هیولا که هر کار کنیش تمام نمیشه

این زیر ۹۰۰ است؟؟؟؟

Sent from my K00E

AMIRTELECOM
17-09-2016, 17:32
این زیر ۹۰۰ است؟؟؟؟

Sent from my K00E
بله مدل ۳۲ گیگش حدود ۷۲۰ هست و مدل ۱۶ گیگ حدود ۶۰۰ نسبت به قیمتش فوق العادست .

ardeshir n
17-09-2016, 17:32
بین اینا کدوم بهتره
xiaomi Redmi Note 3
huawei p9 lite
asus zenfone selfie
lg g flex 2
htc m8 m8 eye m9s
زنفون سلفی رو پیشنهاد میدم.
درسته که خیلی ایسوس کاربر نداره موبایلاش ولی سری زنفون کلا ترکوند.

Sent from my K00E

faarbod1001
19-09-2016, 16:42
بین اینا کدوم بهتره
xiaomi Redmi Note 3
huawei p9 lite
asus zenfone selfie
lg g flex 2
htc m8 m8 eye m9s

به نظره من اچ تی سی گزینه مناسبتریه

chaharnazm
21-09-2016, 08:54
گوشیاش هم زیاده.
ممنون بنده رو در تاپاتاک دنبال کردین ;)

Sent from my K00E

دوست من میشه نشانی چندتا از نمایندگیهای گوشی ایسوس را در تهران نام ببری؟ زنفون 3 دولوکس گوشی خوبی ارزیابی میشه اگر پشتیبانی و نمایندگی خوب هم در کنارش داشته باشه...

ardeshir n
21-09-2016, 11:33
دوست من میشه نشانی چندتا از نمایندگیهای گوشی ایسوس را در تهران نام ببری؟ زنفون 3 دولوکس گوشی خوبی ارزیابی میشه اگر پشتیبانی و نمایندگی خوب هم در کنارش داشته باشه...
خدمت شما.
نمایندگی کلیه :|
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بجای خط واصله ها center بذارین.
البته داخل خراسان رضویه.
ایسوس ایران داخل تهرانه.
asus----.com
جای خط ها iran بذارین.

chaharnazm
22-09-2016, 10:32
بهترین گوشیهای اندروییدی داری دوربین سلفی که در شب با و بی فلش عکسهای بی نویزی بیندازند کدامند؟

molaali
22-09-2016, 12:57
با سلام.یه گوشی می خوام حدود 600 الی 700 تومن . برام کیفیت دوربینش مهمه. و همین طور می خوام صفحه نمایش بسیار خوبی داشته باشه و کیفیت پخش فیلمش عالی باشه.. سخت افزارشم خوب باشه. اما مهمتر از همه اینه که می خوام چند سال نگهش دارم.لطفا یه مدل معرفی کنید که به راحتی کیفیتش پایین نیاد و چند سال برام بمونه. خودم j5 2016 رو انتخواب کردم .نظرتون چیه؟ با تشکر.

chaharnazm
25-09-2016, 10:33
تفاوت مدلهای A، J و C گوشیهای سامسونگ چیست؟ کدام کارایی بهتری دارد؟

NOR-1
25-09-2016, 22:59
تفاوت مدلهای A، J و C گوشیهای سامسونگ چیست؟ کدام کارایی بهتری دارد؟
سری c از همه قویتره ولی تفاوت سری A و j تو بدنه و ظرفیت باتری هست

NOR-1
25-09-2016, 23:04
با سلام.یه گوشی می خوام حدود 600 الی 700 تومن . برام کیفیت دوربینش مهمه. و همین طور می خوام صفحه نمایش بسیار خوبی داشته باشه و کیفیت پخش فیلمش عالی باشه.. سخت افزارشم خوب باشه. اما مهمتر از همه اینه که می خوام چند سال نگهش دارم.لطفا یه مدل معرفی کنید که به راحتی کیفیتش پایین نیاد و چند سال برام بمونه. خودم j5 2016 رو انتخواب کردم .نظرتون چیه؟ با تشکر.
خوبه ولی جدیدا lg x power اومده که باتری 4100 داره صفحه 5.3 ips داره

NOR-1
25-09-2016, 23:06
بهترین گوشیهای اندروییدی داری دوربین سلفی که در شب با و بی فلش عکسهای بی نویزی بیندازند کدامند؟
بستگی داره تو چه رنج قیمتی باشه

hamed29
25-09-2016, 23:29
سلام

بین سامسونگ گلکسی J5 (2015) و Asus Zenfone Go ZB551KL گیر کردم
مشکل اینه که گوشی های ایسوز رایج نیستن و نگرانم که در صورت بروز مشکل پشتیبانی نشه.

بیشتر طول عمر برام مهم هست چون گوشی باز نیستم.
بازیهای سنگین هم ندارم

chaharnazm
26-09-2016, 13:01
بستگی داره تو چه رنج قیمتی باشه

هم در رده ی میانی و هم رده ی پرچمداران

NOR-1
26-09-2016, 13:19
هم در رده ی میانی و هم رده ی پرچمداران
کیفیت سلفی ایفون از همه بهتره اما لنز سامسونگ عریض تره اما اون هم کیفیت خوبی داره
اچ تی سی تو دوربین سلفی htc 10 لرزشگیر اپتیکال گزاشته که به نظرم واجب نیست چون معمولا وقتی سلفی میگیرن که جای ثابت باشن و بخوان از صفحه گوشی خودشون ببینن
اولا وقتی تو حرکت باشن که نمیتونن مدام به صفحه نگاه کنن در نتیجه میتونن از دوربین اصلی به عنوان سلفی استفاده کنن که هم کیفیت بهتری داره هم لرزشگیر قویتر
تو میانرده ها و ارزان تر ها هم دوربین سری A سامسونگ خوبه و الجی g4

aha2012
26-09-2016, 21:07
سلام دوستان
یه گوشی با این مشخصات بهم پیشنهاد بدید.مرسی

*صفحه نمایش نهایت 5 اینچ
*قیمت نهایت 1میلیون و 200
*خوش دست باشه (گوشی خودم xperia arc S )
*حافظه رم 3
*حافظه داخلی 32
*دوربین بالای 13
*دوربین سلفی بالای 5
*باتری بالای 2800
*cpu، بالای 4
*4G باشه
*سیستم عامل هر چی باشه
*برند هر چی باشه
*...
:n01:

NOR-1
26-09-2016, 22:10
سلام دوستان

*صفحه نمایش نهایت 5 اینچ
*حافظه رم 3
*حافظه داخلی 32
*دوربین بالای 13
*دوربین سلفی بالای 5
*باتری بالای 2800
*cpu، بالای 4
*4G باشه
*سیستم عامل هر چی باشه
*برند هر چی باشه
*...
اگه میخوای از میانرده های الان بخری باید A5 2016 یا zenfone 2 یا هواوی g8 انتخاب کنی درضمن گوشی با مشخصات دقیق بالا نیست مگر اینکه از پرچمدار های سال گذشته انتخاب کنی که ممکنه از بابت گارانتی و دست اول بودن مشکل داشته باشه
ولی اگه بتونی 200 بزاری رو بودجت میتونی گوشی کامل تر مثل z5 dual یا s6 32 یا g5 se انتخاب کنی

MCSE MAN
26-09-2016, 22:39
سلام دوستان

*صفحه نمایش نهایت 5 اینچ
*حافظه رم 3
*حافظه داخلی 32
*دوربین بالای 13
*دوربین سلفی بالای 5
*باتری بالای 2800
*cpu، بالای 4
*4G باشه
*سیستم عامل هر چی باشه
*برند هر چی باشه
*...

اگه با 1300 خرج کردن و صفحه نمایش 5.2 مشکلی نداشته باشی بهترین گزینه Xperia Z5 هست

amuhammad
27-09-2016, 10:16
سلام
به نظر من گوشی ایسوس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) asus zenfone 2 plus deluxe گوشی فوق العاده ایه
من خودم هم با این گوشی کار کردم و کاملا راضی بودم قیمتشم بالا میتونی چک کنی

alone19933
01-10-2016, 10:49
سلام.من میخوام xiaomi redmi note3 pro بگیرم ولی نسخه 32گیگش 100تومن گرونتره و رمشم3هست ولی16گیگ رمش 2
ارزش داره 100تومن بیشتر بدی واسه رم3؟مگه رو روون بودن گوشی چقدر تاثیر داره؟:n02:
واینکه میگن دوربین این گوشی چنگی به دل نمیزنه میخواستم بدونم چجوریه مثلا از گوشی j7سامسونگ خیلی پایینتره؟

NOR-1
02-10-2016, 22:29
سلام.من میخوام xiaomi redmi note3 pro بگیرم ولی نسخه 32گیگش 100تومن گرونتره و رمشم3هست ولی16گیگ رمش 2
ارزش داره 100تومن بیشتر بدی واسه رم3؟مگه رو روون بودن گوشی چقدر تاثیر داره؟:n02:
واینکه میگن دوربین این گوشی چنگی به دل نمیزنه میخواستم بدونم چجوریه مثلا از گوشی j7سامسونگ خیلی پایینتره؟
پولتو برای همچین گوشی هایی دور نریز پولاتو جمع کن یه گوشی از بین z5 یا g4 یا m9 یا سامسونگ بگیر خودتو هم سر مشخصات اذیت نکن هر چی میگیری 32 به بالا بگیر که به مشکل حافظه نخوری ولی هرچی میگیری بیشتر از 2 نسل قدیمی تر نگیر چون ورژن جدید تر نمیاد

mojtaba007
04-10-2016, 09:36
دوستان به نظرتون redmi note 4 شیائومی بگیرم یا redmin note 3 pro ?
از نظر دوربین و کیفیت تصویر و بازی کدوم بهتره

keihanmirzaei
05-10-2016, 09:07
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه گوشی بخرم تا قیمت 1 تومنپ

یه گوشی هم میخوام بخرم تا قیمت 700 تومن

پیشنهاد شما چیه ؟

oregon
05-10-2016, 10:32
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه گوشی بخرم تا قیمت 1 تومنپ

یه گوشی هم میخوام بخرم تا قیمت 700 تومن

پیشنهاد شما چیه ؟
تا ۱ تومن میتونی گزینه های a7 سامسونگ و nexus 5x ال- جی رو بررسی کنی.

keihanmirzaei
05-10-2016, 14:01
تا ۱ تومن میتونی گزینه های a7 سامسونگ و nexus 5x ال- جی رو بررسی کنی.

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز، حتما بررسی میکنم مدلهایی رو که فرمودید

این گوشیای Xiaomi چطوریه ؟ کیفیتش خوبه واقعا؟ بچه هایی هستن تو فروم که استفاده کرده باشن و راضی باشن ؟

AMIRTELECOM
05-10-2016, 14:02

این گوشیای Xiaomi چطوریه ؟ کیفیتش خوبه واقعا؟ بچه هایی هستن تو فروم که استفاده کرده باشن و راضی باشن ؟
سلام بله بسیار بهتر از اونی که فکر میکنید هست و نسبت به قیمت پرداختی فوق العاده هستند.

keihanmirzaei
05-10-2016, 19:18
تا رنج قیمت 700 تومن کدوم مدلش رو پیشنهاد میدید؟

سلام بله بسیار بهتر از اونی که فکر میکنید هست و نسبت به قیمت پرداختی فوق العاده هستند.

oregon
05-10-2016, 19:41

به نسبت سخت افزار ارایه شده قیمت خوبی دارد اما هنگام خرید به گستردگی خدمات پس از فروش و لوازم جانبی هم نیم نگاهی داشته باشید، ضرری ندارد.

keihanmirzaei
06-10-2016, 09:26
به نسبت سخت افزار ارایه شده قیمت خوبی دارد اما هنگام خرید به گستردگی خدمات پس از فروش و لوازم جانبی هم نیم نگاهی داشته باشید، ضرری ندارد.

ممنون از شما
الان کدوم شرکت وارد کننده شه ؟!
نظرتون در مورد مدل Xiaomi Redmi 3s چیه ؟

oregon
06-10-2016, 11:12
[QUOTE=keihanmirzaei;8887532]ممنون از شما
الان کدوم شرکت وارد کننده شه ؟!

چند ماه پیش که شمشاد این ادعا رو داشت.

MagicPC
07-10-2016, 17:22
سلام دوستان و اساتید گرامی ...
بنده تا 1 میلیون قصد خرید گوشی همراه دارم و با تمام اینکه گوشی خاص و شیک دوست دارم اما به دلایلی منطقی ترین گوشی همین سامسونگ j7 رو انتخاب کردم ...
سوال بنده اینه بین سامسونگ Galaxy J7 (2016) J710F/DS 4G و Galaxy J7 SM-J700F/DS چ فرقی هست ؟ بنده بهتره کدوم مدل رو بگیرم ؟

ardeshir n
07-10-2016, 18:04
سلام دوستان و اساتید گرامی ...
بنده تا 1 میلیون قصد خرید گوشی همراه دارم و با تمام اینکه گوشی خاص و شیک دوست دارم اما به دلایلی منطقی ترین گوشی همین سامسونگ j7 رو انتخاب کردم ...
سوال بنده اینه بین سامسونگ Galaxy J7 (2016) J710F/DS 4G و Galaxy J7 SM-J700F/DS چ فرقی هست ؟ بنده بهتره کدوم مدل رو بگیرم ؟
سلام بین اینا نظری ندارم.
ولی zenfone 2 deluxe که دیجی کالا میده ۹۹۹ رو پیشنهاد میکنم.
مشخصات فنی:
رم:۴
حافظه:۶۴
سی پی یو:۴ هسته ای ۲.۳ گیگاهرتز
دوربین:۱۳ مگاپیکسل
دو سیم‌کارت
اندروید ۵.۰ zenui
پردازنده گرافیکی powerVR
والله ازین بهتر جایی پیدا نمیشه!!!

Sent from my K00E using Tapatalk

MagicPC
07-10-2016, 19:12
سلام بین اینا نظری ندارم.
ولی zenfone 2 deluxe که دیجی کالا میده ۹۹۹ رو پیشنهاد میکنم.
مشخصات فنی:
رم:۴
حافظه:۶۴
سی پی یو:۴ هسته ای ۲.۳ گیگاهرتز
دوربین:۱۳ مگاپیکسل
دو سیم‌کارت
اندروید ۵.۰ zenui
پردازنده گرافیکی powerVR
والله ازین بهتر جایی پیدا نمیشه!!!

بله . مشخصا ASUS برند خوب و معتبریه و برای برادرم یک تبلتشو خریدم و راضیه تا الان ... اما بنده ترجیحا بدلایلی سامسونگ که گفتم رو بیشتر مد نظرمه . با اینکه همیشه گوشیهای خاص و شیک داشتم

mhdpe
08-10-2016, 07:59
سلام دوستان
ارزان ترین گوشی که قابلیت MHL TV-out و GPS داشته باشه چی پیشنهاد میکنید ؟ قابلیت های دیگرش زیاد مهم نیست .
با تشکر - محمد

AMIRTELECOM
08-10-2016, 13:42
سلام
دوست عزیز شما میتونید ردمی نوت ۳ پرو ۳۲ رو با حدود قیمت ۷۰۰ بردارید. یکی از بهترین و محبوب ترین گوشی های شیامی است.

MagicPC
09-10-2016, 12:45
دوستان غیر از سامسونگ j7 اگر تو برند ال جی تا همون 1 میلیون بخوام کدوم گوشی ها رو پیشنهاد میدین ؟
صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت - کانفیگ تقریبا بالا - آندروید ورژن بالا(آخر) - و مخصوصا باتری خوب ...

The Respina
09-10-2016, 13:46
دوستان غیر از سامسونگ j7 اگر تو برند ال جی تا همون 1 میلیون بخوام کدوم گوشی ها رو پیشنهاد میدین ؟
صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت - کانفیگ تقریبا بالا - آندروید ورژن بالا(آخر) - و مخصوصا باتری خوب ...

با 670 تومن LG X Power رو تهیه کنید سخت افزار مناسب و باطری فوق العاده 4000 میلی آمپری !

NOR-1
10-10-2016, 14:34
سلام دوستان
ارزان ترین گوشی که قابلیت MHL TV-out و GPS داشته باشه چی پیشنهاد میکنید ؟ قابلیت های دیگرش زیاد مهم نیست .
با تشکر - محمد
جی پی اس که اکثرا دارن ولی دیگه از mhl استفاده نمیشه چون دانگل hdmi اومده نیاز به سیم نداره

Panther_X
10-10-2016, 14:38
سلام

بین P9 Lite و Galaxy J7 (2016 کدوم بهتره و پیشنهاد میشه؟

ardeshir n
11-10-2016, 10:32
سلام.
بین asus zenfone 2 deluxe و galaxy s6 کدومو پیشنهاد میدین؟

ardeshir n
11-10-2016, 10:34
سلام

بین P9 Lite و Galaxy J7 (2016 کدوم بهتره و پیشنهاد میشه؟
سلام.
اگر سامسونگ میگیرین یه کپسول آتش نشانی هم بگیرین :)
هوآوی برند خوبیه.
عمر گوشیاش هم بد نیست.
پی۹ بگیرین بهتره.

ardeshir n
12-10-2016, 18:28
سلام.
بین asus zenfone 2 deluxe و galaxy s6 کدومو پیشنهاد میدین؟

کسی جواب مارو نمیده؟!؟

shayan0o21
12-10-2016, 18:31
کسی جواب مارو نمیده؟!؟

سلام عزیز
به نظر من s6 خیلی بهــتر از zenfone 2 هست :n15:

ardeshir n
12-10-2016, 18:39
سلام عزیز
به نظر من s6 خیلی بهــتر از zenfone 2 هست :n15:
خب منتظر همین جواب بودم :)
مزایای زنفون ۲ ایسوس:
پردازنده ۴ هسته اینتل اتم.تا ۲.۳ گیگاهرتز فرکانس پردازنده.
پردازنده‌ی PowerVR که یه چیز خیلی باحالیه!!
۴ گیگ رم/حافظه‌ی ۶۴،
دو سیم‌کارت/تا ۱۲۸ گیگابایت حافظه جانبی.
بنده‌ی دو نوعی(فلز و پلاستیک)
دوربین ۱۳ مگاپیکسل با کیفیت عالی
قیمت ۹۹۹
سامسونگ:
فینگر پرینت
کیفیت تصویر
چیز دیگه نمیبینم!
معایب سامسونگ اس سیکس:
پردازنده‌ی خود ساخته و واقعا نامناسب!
بازم هست که یادم نیست.
انتظار بیشتری هم نمیره!!
ممنون از پاسختون ;)

shayan0o21
12-10-2016, 19:34
خب منتظر همین جواب بودم :)
مزایای زنفون ۲ ایسوس:
پردازنده ۴ هسته اینتل اتم.تا ۲.۳ گیگاهرتز فرکانس پردازنده.
پردازنده‌ی PowerVR که یه چیز خیلی باحالیه!!
۴ گیگ رم/حافظه‌ی ۶۴،
دو سیم‌کارت/تا ۱۲۸ گیگابایت حافظه جانبی.
بنده‌ی دو نوعی(فلز و پلاستیک)
دوربین ۱۳ مگاپیکسل با کیفیت عالی
قیمت ۹۹۹
سامسونگ:
فینگر پرینت
کیفیت تصویر
چیز دیگه نمیبینم!
معایب سامسونگ اس سیکس:
پردازنده‌ی خود ساخته و واقعا نامناسب!
بازم هست که یادم نیست.
انتظار بیشتری هم نمیره!!
ممنون از پاسختون ;)

والله همه ی اینا درست ولی وقتی گوشی یه چیزی بشه هیشکی سر در نمیاره ازش
خدمات پس از فروش هر جا نیست !
قطعات هر جا نیست !
مشکل نرم افزاری هر کسی اطلاع نداره در سطح نت هم ... !
ایسوس هر چی که بسازه بهترین گوشی رو هم بسازه بازم ایسوسه ! فقط لوازم جانبی وسایل الکترونیکی ! هیشکی سمتش نمیره:n03:
من خودم 3 ساله نت 3 دارم خدارو شکر راضی ام ازش
هر مشکلی هم داشته شده که برطرف شده ! :n16:

ardeshir n
12-10-2016, 20:49
والله همه ی اینا درست ولی وقتی گوشی یه چیزی بشه هیشکی سر در نمیاره ازش
خدمات پس از فروش هر جا نیست !
قطعات هر جا نیست !
مشکل نرم افزاری هر کسی اطلاع نداره در سطح نت هم ... !
ایسوس هر چی که بسازه بهترین گوشی رو هم بسازه بازم ایسوسه ! فقط لوازم جانبی وسایل الکترونیکی ! هیشکی سمتش نمیره:n03:
من خودم 3 ساله نت 3 دارم خدارو شکر راضی ام ازش
هر مشکلی هم داشته شده که برطرف شده ! :n16:

خدماتش هست.
نرم افزاری که خودم :)
بازم ایسوسه؟!؟!!
مگه چشه؟!
سامسونگ که فقط تقلید و انفجار هسته ای :) خخخ...
بدی ایسوس تک بودن و با ارزش بودنشه.
به هر کسی نمایندگی نمیده.
استراتژی داره.
فعلا صبر کنید.
بزودی ایسوس..........
۱.اپل
۲.ایسوس
۳.سونی
۴.هوآوی
۵.آلکاتل
۶.سامسونگ

shayan0o21
12-10-2016, 22:42
خدماتش هست.
نرم افزاری که خودم :)
بازم ایسوسه؟!؟!!
مگه چشه؟!
سامسونگ که فقط تقلید و انفجار هسته ای :) خخخ...
بدی ایسوس تک بودن و با ارزش بودنشه.
به هر کسی نمایندگی نمیده.
استراتژی داره.
فعلا صبر کنید.
بزودی ایسوس..........
۱.اپل
۲.ایسوس
۳.سونی
۴.هوآوی
۵.آلکاتل
۶.سامسونگ

ایشــاءالله
ما که دشمن هم نیستیم :n12:

hmnader
12-10-2016, 23:08
سلام دوستان
یه گوشی ساده غیر لمسی که دفترچه تلفنش نامحدود باشه و کیفیت صدا عالی باشه
اگر مورد به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید
ممنون

shayan0o21
12-10-2016, 23:33
سلام دوستان
یه گوشی ساده غیر لمسی که دفترچه تلفنش نامحدود باشه و کیفیت صدا عالی باشه
اگر مورد به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید
ممنون
نوکیا سی 5واسه خودش غولیه در نوع خودش :n02:

ardeshir n
12-10-2016, 23:56
ایشــاءالله
ما که دشمن هم نیستیم :n12:
خخخخ.
نه بابا چه دشمنی ای :)
یه لحظه رگ ایسوسم گرفت :)

abdolahe
13-10-2016, 18:11
سلام قصد خرید گوشی هواوی اسند پی 7 رو دارم. قیمت ها از 579 تا 830 متفاوت ! نمایندگی ش به قیمت 830 تومن میده و میگه اونا که ارزون میدن رفرش هستن درست ؟

ardeshir n
13-10-2016, 18:49
سلام قصد خرید گوشی هواوی اسند پی 7 رو دارم. قیمت ها از 579 تا 830 متفاوت ! نمایندگی ش به قیمت 830 تومن میده و میگه اونا که ارزون میدن رفرش هستن درست ؟
سلام.
دیجی#کالا بیشتر می‌ارزه.
خدمات فوق العاده ای هم میده.

abdolahe
13-10-2016, 20:07
سلام.
دیجی#کالا بیشتر می‌ارزه.
خدمات فوق العاده ای هم میده.

متاسفانه موجود نداره

mjzaret
15-10-2016, 12:30
دنبال گوشي دو سيم كارت همزمان فعال هستم.
مثل D800 و يا C5212 سامسونگ كه براي هر سيم كارتش يه مدار آنتن داره.
شاد باشيد :n12:

onehour
22-10-2016, 18:39
سلام،یه گوشی با صفحه بزرگ و دوربین خوب میخواستم(رم و سی پی یو و ... زیاد مهم نیست)...تا حدود 1 تومن چه مدلایی پیشنهاد میدین؟

- - - Updated - - -

سلام،یه گوشی با صفحه بزرگ و دوربین خوب میخواستم(رم و سی پی یو و ... زیاد مهم نیست)...تا حدود 1 تومن چه مدلایی پیشنهاد میدین؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

NOR-1
23-10-2016, 10:42

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

گوشی های j7 2016 و lg x cam گزینه های خوب این رنج قیمت هستن ولی اگه میتونی از پرچمدار های سال های گذشته مثل g3 بخری که در این صورت باید با اپدیت به اندروید 7 خداحافظی کنی

chaharnazm
23-10-2016, 22:39
درود
می خواستم بدونم این دو اصطلاح به معنایند؟

1-روت کردن 2- کاستوم رام

mojtaba007
24-10-2016, 11:02
دوستان میخوام شیائومی بگیرم به نظرتون خوبه؟
بین redmi note 3 pro 32 گیگ با redmi note 4 کدومو بگیرم
برام دوربین و بازی سنگین مهمه

AMIRTELECOM
24-10-2016, 11:05
سلام هر دو خوبند ولی ردمی نوت سه خوش قیمت تر هست و چون مدت بیشتری استفاده شده است مشکلاتش رو نشون داده و تقریبا حل شده است.
ضمنا ردمی نوت ۴ پروسسور مدیاتک دارد و اون یکی اسنپ ۶۵۰ هست.

سلام
دوست عزیز شما میتونید ردمی نوت ۳ پرو ۳۲ رو با حدود قیمت ۷۰۰ بردارید. یکی از بهترین و محبوب ترین گوشی های شیامی است.

دوستان میخوام شیائومی بگیرم به نظرتون خوبه؟
بین redmi note 3 pro 32 گیگ با redmi note 4 کدومو بگیرم
برام دوربین و بازی سنگین مهمه

mojtaba007
24-10-2016, 12:46
سلام هر دو خوبند ولی ردمی نوت سه خوش قیمت تر هست و چون مدت بیشتری استفاده شده است مشکلاتش رو نشون داده و تقریبا حل شده است.
ضمنا ردمی نوت ۴ پروسسور مدیاتک دارد و اون یکی اسنپ ۶۵۰ هست.

سلام

از نظر دوربین و اثر انگشت و بازی سنگین چه طوریه

AMIRTELECOM
24-10-2016, 12:49
من مشکلی ندیدم و فقط دوربین در شب کمی نویز دارد.

fastfind
24-10-2016, 19:16
سلام. آقا من بین j5 2015 4g و honor 4x بدجوری موندم... اگر قرار باشه از بین این دو مدل
یکی رو انتخاب کنم کدوم رو بگیرم؟
آخه 4x رمش 2 هست و 8 هسته ایی... شنیدم میگن سرعت اینترنت 4g هم عالی میگیره. ظرفیت باطریشم 3000 هست وخوبه.
در مقابل j5 2015 4g رمش 1.5 هست و باتریش ضعیفتر 2600 هست و 4 هسته ایی...
پس با این اوصاف honor 4x بهتره؟
ولی آخه اینور اونور تو نظرات میگن 4x مشکل پریدن آنتن و مشکل دریافت پیامک و اینها داره...
اصلا حقیقت داره؟ مخصوصا میگن با همراه اول مشکل داره و آنتن میپره؟ راسته؟
آخر 4x بگیرم یا j5 2015 4g ؟ :n28:

NOR-1
24-10-2016, 23:41
درود
می خواستم بدونم این دو اصطلاح به معنایند؟

1-روت کردن 2- کاستوم رام
روت یعنی دسترسی به فایل های سیستمی و انجام کار هایی که تو حالت عادی نمیشه با گوشی انجام داد
کاستوم رام یعنی رام غیر رسمی مثل اندروید 7 برای گلکسی اس 3

shifter
25-10-2016, 22:15
تا 1300 1400 گوشی ال جی وی 10 خوبه؟
نظرتون راجع به ال جی جی 4 چیه ؟
مشکلی ندارن؟

chaharnazm
26-10-2016, 13:21
آیا V10 برای کاربری تا 5 سال پاسخگو هست؟ (چه نرم افزاری چه سخت افزاری)

ardeshir n
26-10-2016, 13:27
سلام.
بله اگر خو نگهداری بشه

مشکلی ندارن؟
بله از نظر قیمت خوبه.

reza_khoshtip
26-10-2016, 13:33
سلام
گوشی تا 1 تومن میخوام
4 جی باشه
سخت افزار قوی
اندروید بروز
چراغ اعلان حتما داشته باشه

MCSE MAN
26-10-2016, 15:13

معلوم نیست تا 5 سال دیگه تکنولوژی چجوری باشه چقدر تغییر کنه پس نمیشه مطمئن بود.
ضمنا وسایل الکترونیکی از نظر سالم بوندن سخت افزاری به یک هفته بعدشونم اعتمادی نیست چه برسه 5 سال!
ولی در کل گوشی خوبیه و فقط یه مقدار سنگینه و باتریشم تا حدودی ضعیفه

oregon
27-10-2016, 09:22
مشکلی ندارن؟
انتخابهای خوبین، بعلاوه میتونی گزینه s6 هم در نظر داشته باشی.

oregon
27-10-2016, 09:26
سلام
گوشی تا 1 تومن میخوام
4 جی باشه
سخت افزار قوی
اندروید بروز
چراغ اعلان حتما داشته باشه
دوست عزیز، nexus 5x گزینه ای است که انتظاراتت را جواب میدهد.

mojtaba2321
27-10-2016, 16:30
سلام
دوستان گوشی سامسونگ مدل j5 امکان نصب screen mirroring رو داره؟
اگه نه کدوم گوشی سامسونگ در این محدوده این برنامه روش نصب میشه؟

ardeshir n
27-10-2016, 23:29
سلام
دوستان گوشی سامسونگ مدل j5 امکان نصب screen mirroring رو داره؟
اگه نه کدوم گوشی سامسونگ در این محدوده این برنامه روش نصب میشه؟
سلام.
Screen mirroring منظورتون مشاهده از راه دوره؟
این قابلیت رو بیشتریا دارن.
اینو هم با یه سرچ میتونید پیدا کنید.

danielo
28-10-2016, 18:14
یک گوشی معرفی کنید که حداکثر تا حدود 700 800 قیمتش باشه.4 جی هم ساپورت کنه.
الجی هرگز نباشد .
با تشکر