PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26

djbehnam73
29-12-2015, 17:58
خب مثل اینکه شما دارید از برندی خاص جانبداری میکنید یا برعکس برندی دیگه رو به هر دلیلی زیر سوال میبرید!
اینجوری نمیشه:n03:
چانبداری نمی کنم اصلا
ولی بقیه ی شرکت ها فقط پول برندش رو میگیرن

kaka500
30-12-2015, 21:47
سلام اساتید .. لطفا بین گوشی های مورد نظر کدوم مناسب تر هستش ... معیار های من سرعت گوشی، شارژ دهی خوب ، سی پی یو پر قدرت و کم مصرف...بدون تعصب راهنمایی کنید..
Samsung Galaxy S6
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Samsung Galaxy Note5
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Samsung Galaxy A8
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaka500
30-12-2015, 21:49
سلام اساتید .. لطفا بین گوشی های مورد نظر کدوم مناسب تر هستش ... معیار های من سرعت گوشی، شارژ دهی خوب ، سی پی یو پر قدرت و کم مصرف...بدون تعصب راهنمایی کنید..
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy Note5
Samsung Galaxy A8
در ضمن با توجه به معیار های من مورد دیگه اگه هست بگید

brad pitt
04-01-2016, 00:31
سلام

وقتتون بخیر

سامسونگ a5 بهتره یا هوآوی جی 8؟!

ممنون.

game 1
07-01-2016, 09:49
سلام
با 1200000 چه گوشی می شه خرید معیار هم توان گوشی در اجرای بازی ها و سخت افزار قوی و داغ نکردن یا کمتر داغ کردنه .
راستی A7 سامسونگ جدیدش (2016) کی می یاد تو بازار ؟قیمتش تو چه حدودیه ؟
ممنون

misam5526
07-01-2016, 13:12
سلام
با 1200000 چه گوشی می شه خرید معیار هم توان گوشی در اجرای بازی ها و سخت افزار قوی و داغ نکردن یا کمتر داغ کردنه .
ممنون

سلام

توصیه اول من به صورت کلی برای همه اینه که اگه میتونن تا به بازار اومدن گوشیای 2016 که ازSD 820 استفاده میکنن، صبر کنند که با مشکل داغ کردن بیش از حد مواجه نباشن!

اما الانم گوشی سازها برا رفع مشکل داغی در خیلی از گوشی های خوبشون از بهترینهای مدیاتک استفاده کردن که خیلی خوب جواب داده و بازده بالا در کنار حرارت پایین داره.

اما در مورد شما با 1200 که مبلغ بالاییه:
1- P8 هواوی که پرچمدار پارسال بود و خیلی مثبت بوده نظرات در موردش
2- Honor 7 هواوی که سخت افزار خیلی خوب در کنار طراحی خوب داره
3- A7 سامسونگ (این گوشی برای 2015 هست و قرار نیست گوشی جدید با همین اسم بیاد...)
4- Galaxy S5 پرچمدار قبلی سامسونگ ...
5- شیامومی MI5 که هنوز معرفی نشده و در سخت افزار خیلی عالی کار کرده با قیمت کم
6-One M8 از htc که پرچمداره گذشتس و دوربینای عقبی در نوع خودش منحثر بفرد بود (دوال 4 مگ)
7-Z2 سونی
8- G3 ال جی

همه اینا گوشیای خوبین اکثرشون پرچمدارای امسال یا پارسال هستن!! سخت افزار همه اینا براحتی بازیا رو بدون مشکل اجرا میکنه...
تفاوتها در ورژنهای اندروید و رابطهای کاربری ، امکاناتی مثل دوربین خیلی خوب یا اسکنر انگشت و البته طراحی اونهاست!!
بنابراین با توجه به این موارد انتخابهای خودتون رو میتونید محدودتر کنید

k1ozil
07-01-2016, 16:25
سلام
ممنون
خرید گوشی با CPU :32bit منطقی نیست پس ترجیحاً به سمت پرچمدارهای قدیمی مثل جی 3 و زی 2 نرو
نظرم من روی P8 هست خودم باهاش کار کردم واقعا گوشیه زیبا و خوش ساختی هست لگ نداره و بسیار روانه

LG G2

hamed999
08-01-2016, 00:46
سلام به دوستان
مییخواستم بدونم تا 500-5550 حالا یکم بالاتر پایینتر کدوم گوشی ها خوبن

که دوربین خوبی داشته باشه
باطری خوبی داشته باشه و در اخر سخت افزار خوبی هم داشته باشه

دوربین گوشی هواوی انر فور سی چطوره ؟؟؟ انر فور سی با پی 8 لایت چقدر فرق دارن ؟؟؟
از برند های دیگه هم تو رنج گوشی هست که بتونه با اینا رقابت کنه ؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید

brad pitt
08-01-2016, 07:17
سلام

هوآوی جی 8 بهتره یا هانر 7!؟
ممنون

NOR-1
09-01-2016, 16:58
سلام دوستان چند تا مدل گوشی اندروید 2سیم 64 گیگ معرفی کنید
و دوربین زوم بالایی داشته باشه و افت کیفیت زیادی نداشته باشه قیمتش مهم نیست ولی ترجیها گارانتی داشته باشه
ممنون

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

NOR-1
10-01-2016, 00:35
کسی نظری نداره؟

malkemid
10-01-2016, 14:36
سلام دوستان چند تا مدل گوشی اندروید 2سیم 64 گیگ معرفی کنید
و دوربین زوم بالایی داشته باشه و افت کیفیت زیادی نداشته باشه قیمتش مهم نیست ولی ترجیها گارانتی داشته باشه
ممنون

دو سیم با این شرایط اس6 خوبه...نمی دونم 64 گیگش تو ایران وارد شده یا نه

aminkhan2014
10-01-2016, 18:38
ازدوستان کسی اینجا ردمی نوت 3 داشته؟باتوجه به اینکه گوشیهای تقلبی شیائومی در بازار هست کلا چه روشهایی برای چک کردن اصالت و نو بودن گوشی های شیائومی وجود داره؟

misam5526
10-01-2016, 19:29
ازدوستان کسی اینجا ردمی نوت 3 داشته؟باتوجه به اینکه گوشیهای تقلبی شیائومی در بازار هست کلا چه روشهایی برای چک کردن اصالت و نو بودن گوشی های شیائومی وجود داره؟

شیاومی تقلبی؟؟

خود شیامومی به زحمت پیدا میشه ..بعد تقلبیش دیگه چطور میخواد پیدا بشه!! من چند طبقه از پاساژ علایدین تهران رو بالا پایین کردم نبود این برند!!

بماند این حرفا.... از دو سه تا فروشگاه معتبر اینترنتی که موجودند بگیرید خیالتون راحت. هر برندی بخرید ، اصل تحویل داده میشه

NOR-1
10-01-2016, 19:34
گوشی note 5 2sim 64 و نکسوس 6 64 الان چنده تو بازار؟

aminkhan2014
10-01-2016, 19:57
شیاومی تقلبی؟؟

خود شیامومی به زحمت پیدا میشه ..بعد تقلبیش دیگه چطور میخواد پیدا بشه!! من چند طبقه از پاساژ علایدین تهران رو بالا پایین کردم نبود این برند!!

بماند این حرفا.... از دو سه تا فروشگاه معتبر اینترنتی که موجودند بگیرید خیالتون راحت. هر برندی بخرید ، اصل تحویل داده میشه
اونجاها و کلا پاسازها و مراکز خرید اصلی شهر پیدا نمیشه،چون ملت ایران هواووی را بهتر از شیائومی میدونند درصورتیکه حداقل در اکثر موراد برعکسه...ولی در مورد تقلبی چرا بگردی تقلبیش هست،حداقل من درمورد ردمی نوت4جی شنیدم که بوده...سایتهای معتبر هم که شمشاد از همه گرونفروشتره
فقط اولین موردش میدونم یک کد روی کارتن گوشی هست که ظاهراتوی سایت شیائومی میشه فهمید چند بار تا حالا چک شده ولی چند مورد دیگه هست که نمیدونم

misam5526
11-01-2016, 14:21
اونجاها و کلا پاسازها و مراکز خرید اصلی شهر پیدا نمیشه،چون ملت ایران هواووی را بهتر از شیائومی میدونند درصورتیکه حداقل در اکثر موراد برعکسه...ولی در مورد تقلبی چرا بگردی تقلبیش هست،حداقل من درمورد ردمی نوت4جی شنیدم که بوده...سایتهای معتبر هم که شمشاد از همه گرونفروشتره
فقط اولین موردش میدونم یک کد روی کارتن گوشی هست که ظاهراتوی سایت شیائومی میشه فهمید چند بار تا حالا چک شده ولی چند مورد دیگه هست که نمیدونم

الان شرایط عوض شده اون تقلبی ها که میگید (در صورت وجود) قطعا با خرید از یک فروشگاه معتبر هرگز پیش نمیاد!

redmi note 3 قیمتاش هنوز بخاطر عرضه محدود بالاست اما زود شکسته میشه... اگه کمی صبر کنید بهتره

در مورد فروشگاه هم سپراه (seprah.ir) رو پیشنهاد میدم. هم فروش حضوری دارن (سه فروشگاه بزرگ در شهر اصفهان) هم اینترنتی و اینقدر شناخته شده و دارای اعتبار هست که خیالتون بابت اصالت کالای خریداری شده راحت باشه.

chaharnazm
18-01-2016, 11:19
درود
میخواستم دیدگاهتون رو درباره ال جی V10 بدونم. ارزنده هست بخرم یا برم نزدیک 2 میلیونیهای دیگه؟

misam5526
18-01-2016, 16:13
درود
میخواستم دیدگاهتون رو درباره ال جی V10 بدونم. ارزنده هست بخرم یا برم نزدیک 2 میلیونیهای دیگه؟

خب اگه براتون جنبه تنوع طلبی نداره و میخواید با این پول یک گوشی خیلی خوب داشته باشید، بهتره از پرچمدارهای دیگه انتخاب کنید. قطعا با دو میلیون خریدی به مراتب بهتر میتونید داشته باشید.

ali_phd71
18-01-2016, 17:16
سلام دوستان
یه ام ۷ گیرم اومده طلایی 32 ظاهر تمیزی داره فقط قبلا سوکت شارژش تعمیر شده قیمت رو ۵۳۰ گفته بنظرتون میصرفه؟با تشکر

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

misam5526
18-01-2016, 19:29
سلام دوستان
یه ام ۷ گیرم اومده طلایی 32 ظاهر تمیزی داره فقط قبلا سوکت شارژش تعمیر شده قیمت رو ۵۳۰ گفته بنظرتون میصرفه؟با تشکر

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

با توجه به ابنکه این گوشی الان دیگه مشخصات یک پرچمدار روز رو نداره و باتری گوشی هم احتمالا نیاز به تعویض داره (باتری اورجینال و تازه ی 2300 امپریش خودش اذیت کننده بود به خاطر ظرفیت کم، دیگه کهنش چی باشه که شارژم نگه نمیداره) و صد البته وجود گزینه های معقول تر با کمی افزایش بودجه؛ من توصیه میکنم این خرید رو انجام ندید.

xman_v6
20-01-2016, 18:12
سلام من میخوام یه گوشی بی دردسر که بعد از 1سال سرعتش پایین نیاد بگیرم
htc m9 plus
htc A9
مد نظرم هستش نظر شما رو میخواستم ios هم نمیخوام ممنون میشم کمکم کنید بودجه 1.8 میلیون
مرسی

misam5526
20-01-2016, 22:57
سلام من میخوام یه گوشی بی دردسر که بعد از 1سال سرعتش پایین نیاد بگیرم
htc m9 plus
htc A9
مد نظرم هستش نظر شما رو میخواستم ios هم نمیخوام ممنون میشم کمکم کنید بودجه 1.8 میلیون
مرسی

اول از همه اینو بگم که ظرف یک ماه اینده برندهای مختلف پرچمداراشون رو در سال 2016 معرفی میکنن که باعث میشه ، قیمت پرچمدارای فعلی افت داشته باشه.

اما اگه الان قصد خرید دارید:

1- سامسونگ galaxy S6 مدل 64 گیگ.
2- ال جی G4
3- اچ تی سی One M9
5- سونی؛ خوش شانس باشی Z5 با قیمت نزدیک به قیمت دلخواهت پیدا بشه
6- هواوی هم mate 8 از نظر سخت افزاری فوق العادست ولی هنوز درست حسابی وارد نشده

super smart
20-01-2016, 23:41
دوست عزیز علاوه بر گزینه هایی که دوستمون معرفی کردن میتونید LG V10 بدون گارانتی که نسخه پیشرفته جی4 هست رو بگیرید

misam5526
21-01-2016, 11:08
دوست عزیز علاوه بر گزینه هایی که دوستمون معرفی کردن میتونید LG V10 بدون گارانتی که نسخه پیشرفته جی4 هست رو بگیرید
ممنون بابت پیشنهادتون

با اجازه شما یه اصلاح کنم نظرتون رو در مورد V10:
این گوشی ارتباطی به خانواده پرچمدارای سری G نداره، بلکه خودش مستقلا شروعی برای یک سری جدید از گوشی ها با ویژگی خاصی مثل دو صفحه نمایشگر هست. مشخصات سخت افزاری دیگش هم خیلی شباهتی به پرچمدارای قدرتمند سری G نداره. نسل بعدی G4 گوشی G5 هست که بزودی ارایه میشه.

اما در مورد V10؛ به شخصه توصیه نمیکنم این گوشی رو مگه برای تنوع طلبی و کسایی که گوشی بازن و میخوان تجربه های جدید و خاص داشته باشن. دلایلشم میشه موارد زیر باشه:

این گوشی بسیار سنگین هست و با وزن بالای 190 گرم، دست کم پنجاه گرم از پرچمدارای دیگه سنگین تره. این موضوع برای کسی که گوشی رو مدت طولانی میخواد در دستش نگه داره اذیت کننده میشه و نسبت به گوشی های سبک تر به مچ دست فشار خیلی بیشتری وارد میکنه.
طراحی با توجه به دو نمایشگره بودن خاصه ولی اصلا طراحی زیبا به شمار نمیره.
با توجه به پنل QHD و وجود نمایشگر دوم (هرچند با مصرف مدیریت شده و کم) باتری فعلی علی رغم اینکه ظرفیت کمی نداره اما بازهم جوابگو نخواهد بود.
سی پی یو این گوشی (احتمالا برای جلوگیری از گرما) 808 انتخاب شده که با توجه به پایین بودن فرکانس هسته ها، بسیار ضعیف تر از رقبای دیگست.

در سایر موارد مشخصات یه پرچمدار رو داره مثل رم کافی، نمایشگر خوب و فلزی بودن و ...

super smart
21-01-2016, 12:25
ممنون بابت پیشنهادتون

با اجازه شما یه اصلاح کنم نظرتون رو در مورد V10:
این گوشی ارتباطی به خانواده پرچمدارای سری G نداره، بلکه خودش مستقلا شروعی برای یک سری جدید از گوشی ها با ویژگی خاصی مثل دو صفحه نمایشگر هست. مشخصات سخت افزاری دیگش هم خیلی شباهتی به پرچمدارای قدرتمند سری G نداره. نسل بعدی G4 گوشی G5 هست که بزودی ارایه میشه.

اما در مورد V10؛ به شخصه توصیه نمیکنم این گوشی رو مگه برای تنوع طلبی و کسایی که گوشی بازن و میخوان تجربه های جدید و خاص داشته باشن. دلایلشم میشه موارد زیر باشه:

این گوشی بسیار سنگین هست و با وزن بالای 190 گرم، دست کم پنجاه گرم از پرچمدارای دیگه سنگین تره. این موضوع برای کسی که گوشی رو مدت طولانی میخواد در دستش نگه داره اذیت کننده میشه و نسبت به گوشی های سبک تر به مچ دست فشار خیلی بیشتری وارد میکنه.
طراحی با توجه به دو نمایشگره بودن خاصه ولی اصلا طراحی زیبا به شمار نمیره.
با توجه به پنل QHD و وجود نمایشگر دوم (هرچند با مصرف مدیریت شده و کم) باتری فعلی علی رغم اینکه ظرفیت کمی نداره اما بازهم جوابگو نخواهد بود.
سی پی یو این گوشی (احتمالا برای جلوگیری از گرما) 808 انتخاب شده که با توجه به پایین بودن فرکانس هسته ها، بسیار ضعیف تر از رقبای دیگست.

در سایر موارد مشخصات یه پرچمدار رو داره مثل رم کافی، نمایشگر خوب و فلزی بودن و ...

دوست عزیز با همه نقص هایی که از V10 گرفتید موافقم بجز آخری بالاخره همه گوشی هایی که نام برده شد همشون نقص هایی دارن

ببینید اسنپ808 و 810 تفاوت کمی دارن و به کار بردن بسیار اشتباهه

برای مثال همین M9 که پیشنهاد دادید با توجه به گرمایی که Cpu تولید میکنه ضعیف تر از 808 عمل میکنه گرما=افت کارایی

اگه کمی سرچ کنید متوجه می شید که اسنپ 808 بعد از A9 اپل پایدارترین Cpu رو داره

در مورد باتری هم احتمالا به اندروید مارشملو کمی تقویت بشه

نمره این گوشی تو GSM 56 ساعته اگه یادتون باشه G2 تو اندروید جلی بین نمره 62 رو بدست اورد ولی تو کیت کت نمره 81 رو اورد

تشکر میکنم بابت اصلاحی که انجام دادید:n16:

misam5526
21-01-2016, 14:51
دوست عزیز با همه نقص هایی که از V10 گرفتید موافقم بجز آخری بالاخره همه گوشی هایی که نام برده شد همشون نقص هایی دارن

ببینید اسنپ808 و 810 تفاوت کمی دارن و به کار بردن بسیار اشتباهه

برای مثال همین M9 که پیشنهاد دادید با توجه به گرمایی که Cpu تولید میکنه ضعیف تر از 808 عمل میکنه گرما=افت کارایی

اگه کمی سرچ کنید متوجه می شید که اسنپ 808 بعد از A9 اپل پایدارترین Cpu رو داره

در مورد باتری هم احتمالا به اندروید مارشملو کمی تقویت بشه

نمره این گوشی تو GSM 56 ساعته اگه یادتون باشه G2 تو اندروید جلی بین نمره 62 رو بدست اورد ولی تو کیت کت نمره 81 رو اورد

تشکر میکنم بابت اصلاحی که انجام دادید:n16:

فرمایشات شما در باب سی پی یو ها کاملا صحیحه و هیچ نکته اشتباهی در اون وجود نداره.:n16:

یه نکاتی رو در مورد تناسب سی پی یو با نمایشگرها و عملکرد گوشی خواستم اضافه کنم که واقعا میبینم بحث به حاشیه کشیده میشه.

کاربر عادی فاکتورهای مختلفی رو از یک گوشی ممکنه انتظار داشته باشه که باید همه اونها رو در نظر داشت. ال جی میتونست بهتر تلاش کنه برای کم کردن مشکلات سی پی یو 810 همونطور که سونی تلاش کرد در Z5 . اما با این حال از شایستگی پرچمدار ال جی یعنی G4 کم نمیشه به صرف فاکتور سی پی یو چون فاکتورهای طراحی زیبا، رابط کاربری خوب، دوربین خوب ، وزن و اندازه مناسب و... در حد پرچمدار با خودش داره. (با این حال سی پی یوی اون رو نمیشه بهتر دونست همچنان از رقباش)

afceaglee2013
23-01-2016, 19:20
دوستان بنظرتون Huawei Y625 ارزش خرید داره ؟دوروبر 300 چه گوشی مناسبه ؟ زیاد اهل گیم و نرم افزارای سنگین نیست
فقط برای استفاده معمولی میخوام

[/QUOTE]

mehrzad21
25-01-2016, 00:28
سلام می خواستم بپرسم برای سقف قیمت تا 500 تومن آیا honor 4c گزینه خوبیه؟
با یه خورده افزایش بودجه چه گوشی پیشنهاد میدین؟
کیفیت دوربین برام مهمه.

Iloveu-ALL
25-01-2016, 00:34
سلام می خواستم بپرسم برای سقف قیمت تا 500 تومن آیا honor 4c گزینه خوبیه؟
با یه خورده افزایش بودجه چه گوشی پیشنهاد میدین؟
کیفیت دوربین برام مهمه.

کیفیت دوربین خوبی داره. و گوشی کم نقضی است.
باتریش میتونست بهتر باشه.

با افزایش بودجه:
میتونید به galaxy j5 فکر کنید که صفحه نمایش سوپر امولد و باتری بهتر داره.
یا گوشی Honor 4x هم هست مشخصات مشابه 4c ، با صفحه نمایش بزرگتر 5.5 اینچی

mehrzad21
26-01-2016, 17:40
سلام
تا سقف 1 میلیون چه گوشی پیشنهاد میدین؟

Hossein_it
26-01-2016, 17:43
سلام

هواوی P8
هواوی G8
گلکسی S5

misam5526
27-01-2016, 00:04
سلام

در ن محدوده قیمت انتخاب ها زیاده.
خواسته هاتون از گوشی و اولویتتون چیه؟

صفحه نمایش چقدر باشه؟ طراحی چقدر مهمه؟
برند چقدر اهمیت داره؟

mehrzad21
27-01-2016, 09:29
سلام
من تصمیم گرفتم که گوشی honor 4c رو بگیرم
می خوام بپرسم حافظه داخلی این گوشی اذیت نمی کنه؟
یعنی اگه یه کارت حافظه براش بگیرم مشکل حافظه ندارم؟

Hossein_it
27-01-2016, 11:29
سلام

خیر ، میتونید تمام برنامه ها فایل ها رو به راحتی روی مموری منتقل کنید. مبارکه.

misam5526
27-01-2016, 12:04
سلام

حافظه داخلی 8 گیگ این گوشی در صورت استفاده از اندروید 4.4، بیشتر از 5 گیگ در اختیار شماست ولی اگه به اندروید 5.1.1 با رام غیر رسمی اپدیت کنید حافظه در دسترس شما حدود 3 گیگ میشه.

بنابراین میشه گفت اذیت خواهید شد چون حتی با استفاده از کارت حافظه باز اطلاعات پایه و کش نرم افزارها روی حافظه داخلی ذخیره میشه. برای مثال ا از پیام رسانها و نرم افزارهای اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام و ... استفاده زیاد بکنید باید زود به زود برید و اطلاعات ذخیره شده روی حافظه داخلی رو پاک کنید.

به عنوان توصیه؛ اگه مشکل مالی ندارید کمی بیشتر بودجه در نظر بگیرید (کمتر از 200 هزار اضافی) و یک گوشی که هم حافظه داخلی بیشتر و هم LTE داشته باشه بگیرید.

mehrzad21
27-01-2016, 13:33
حافظه داخلی 8 گیگ این گوشی در صورت استفاده از اندروید 4.4، بیشتر از 5 گیگ در اختیار شماست ولی اگه به اندروید 5.1.1 با رام غیر رسمی اپدیت کنید حافظه در دسترس شما حدود 3 گیگ میشه.

بنابراین میشه گفت اذیت خواهید شد چون حتی با استفاده از کارت حافظه باز اطلاعات پایه و کش نرم افزارها روی حافظه داخلی ذخیره میشه. برای مثال ا از پیام رسانها و نرم افزارهای اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام و ... استفاده زیاد بکنید باید زود به زود برید و اطلاعات ذخیره شده روی حافظه داخلی رو پاک کنید.

به عنوان توصیه؛ اگه مشکل مالی ندارید کمی بیشتر بودجه در نظر بگیرید (کمتر از 200 هزار اضافی) و یک گوشی که هم حافظه داخلی بیشتر و هم LTE داشته باشه بگیرید.
اگه آندروید رو ارتقا ندم به نظر شما حافظه داخلیش در حدی هست که اذیت نکنه؟
شما چه گوشی پیشنهاد میدین که کیفیت دوربینش خوب باشه و حافظه شم بالا باشه؟

misam5526
27-01-2016, 14:41
اگه آندروید رو ارتقا ندم به نظر شما حافظه داخلیش در حدی هست که اذیت نکنه؟
شما چه گوشی پیشنهاد میدین که کیفیت دوربینش خوب باشه و حافظه شم بالا باشه؟

در صورت استفاده از اندروید 4.4 حافظه برای شما کافی خواهد بود . (البته همچنان باید برای بازی های دیتا دار؛ دیتا رو بعد از نصب منتقل کنید به کارت حافظه). حافظه داخلی در دسترس برای کارای دیگه کافیه و هرچند وقت یکبار (بسته به میزان فعالیت) یه پاکسازی کنید مشکلی نخواهید داشت.

برای گوشی با حافظه داخلی بیشتر؛ از همین برند هواوی P8 lite رو از نظر طراحی برید تو مغازه ببینید. از نظر سخت افزار در مواردی مثل دوربین و صفحه نمایش مشابه با honor 4c و در مواردی مثل حافظه داخلی و داشتن LTE بهتره. قیمتشم زیر600 تومن هست الان. (تقریبا 130 تومنی فرق داره با honor 4c)

mehrzad21
27-01-2016, 19:12
در صورت استفاده از اندروید 4.4 حافظه برای شما کافی خواهد بود . (البته همچنان باید برای بازی های دیتا دار؛ دیتا رو بعد از نصب منتقل کنید به کارت حافظه). حافظه داخلی در دسترس برای کارای دیگه کافیه و هرچند وقت یکبار (بسته به میزان فعالیت) یه پاکسازی کنید مشکلی نخواهید داشت.

برای گوشی با حافظه داخلی بیشتر؛ از همین برند هواوی P8 lite رو از نظر طراحی برید تو مغازه ببینید. از نظر سخت افزار در مواردی مثل دوربین و صفحه نمایش مشابه با honor 4c و در مواردی مثل حافظه داخلی و داشتن LTE بهتره. قیمتشم زیر600 تومن هست الان. (تقریبا 130 تومنی فرق داره با honor 4c)
مرسی از جوابتون
یه سوال دیگه
اگه آندروید رو بالا نبرم چیز خاصی رو از دست میدم؟چون استفاده من از گوشی در حد برنامه های کاربردی مثل تلگرام و ایناست و زیاد اهل بازی نیستم

misam5526
28-01-2016, 00:30
مرسی از جوابتون
یه سوال دیگه
اگه آندروید رو بالا نبرم چیز خاصی رو از دست میدم؟چون استفاده من از گوشی در حد برنامه های کاربردی مثل تلگرام و ایناست و زیاد اهل بازی نیستم

اگه قصد افزایش بودجه ندارید و این گوشی نیازهاتون رو براورده میکنه بخریدش. مسایلی مثل ورژن اندروید در صورتیکه خیلی استفاده ندارید زیاد در اولویت نیست.

tecnejad
28-01-2016, 04:43
honor 4c
من خریده بودم چند وقت پیش فقط تنها مشکلاتش این بود که وقت بازی خیلی داغ میشد
و وقتی فیلمبرداری میکردم صدا خیلی ضعیف بود

alireza_H1
28-01-2016, 12:04
سلام دوستان از لحاظ کلی و عمر و قدرت و خوش دست بودنو طراحی زیبا و رابط کاربری و حسگرو قابلیت های خوب بین s6 و note4 کدوم رو انتخاب می کنید و بهتره ؟
به نظرتون این که باتری تو اس 6 عوض نمیشه پوینت بدی هست و این که رم نمی خوره باعث میشه بریم سمت نوت ؟
به نظرتون اگه امچین گوشی ماننده اس 6 بگیریم مقاوم هست چون پشته گوشی هم از شیشیه هست نگرانم کرده
میشه در کل بگید مضایا و معایبشون نسبت به هم دیگه چیه ؟
مثلا چه چیزی باعث میشه یکی رو بگیریم و اونیکی رو نگیریم ؟
و کاربرد های هرکدوم چیه ؟

GentlemanQ
28-01-2016, 12:10
سلام دوسنان بین گوشیهای زیر به نظرتون کدوم رو بخرم؟ همه دوسیم کارته هستن و 2Gb رم دارن. نقاط تمایز هرکدوم:

xperia M4 Aqua (e2333): 16Gb: ضد آب، کیفیت ساخت خوب و nfcو اخیرا افت قیمت خوبی داشته
huawei p8lite : کلا گوشی خوبیه یکی از دوستام داره و از همه چیش راضیه بجز باطریش که میگه قوی نیست
xiaomi redmi note 2: صفحه نمایش بزرگتر با رزولوشن خیلی بالا و microSD میخوره و قیمت مناسبتر نسبت به نوت ۳
xiaomi redmi note 3: 16GB: خیلی شبیه ردمی نوت ۲ منتها باتریش خیلی بهتره و سنسور اثر انگشت داره ولی microSD نمیخوره و با بودجه من محدود به 16Gb داخلی هست.

misam5526
29-01-2016, 14:03
سلام دوسنان بین گوشیهای زیر به نظرتون کدوم رو بخرم؟ همه دوسیم کارته هستن و 2Gb رم دارن. نقاط تمایز هرکدوم:

xperia M4 Aqua (e2333): 16Gb: ضد آب، کیفیت ساخت خوب و nfcو اخیرا افت قیمت خوبی داشته
huawei p8lite : کلا گوشی خوبیه یکی از دوستام داره و از همه چیش راضیه بجز باطریش که میگه قوی نیست
xiaomi redmi note 2: صفحه نمایش بزرگتر با رزولوشن خیلی بالا و microSD میخوره و قیمت مناسبتر نسبت به نوت ۳
xiaomi redmi note 3: 16GB: خیلی شبیه ردمی نوت ۲ منتها باتریش خیلی بهتره و سنسور اثر انگشت داره ولی microSD نمیخوره و با بودجه من محدود به 16Gb داخلی هست.

با توجه به اینکه p8lite و aqua m4 علی رغم مشخصات سخت افزاری خوب، باطری نسبتا ضعیفی دارن؛ شیاومی Redmi note2 در این لیست با توجه به بودجه معقول تره.

GentlemanQ
29-01-2016, 18:40
با توجه به اینکه p8lite و aqua m4 علی رغم مشخصات سخت افزاری خوب، باطری نسبتا ضعیفی دارن؛ شیاومی Redmi note2 در این لیست با توجه به بودجه معقول تره.

ممنون از جوابت، گزینه هام معقول هستن؟ و به نظر خود شما توی این رنج گوشی بهتری هست؟

misam5526
29-01-2016, 20:49
ممنون از جوابت، گزینه هام معقول هستن؟ و به نظر خود شما توی این رنج گوشی بهتری هست؟

بله. انتخاب شما در این بازه قیمت کاملا مناسبه. سخت افزار خیلی خوب در کنار قیمت منصفانه. گوشی دیگه در این بازه قیمتی K3Note لنوو هست که از نظر باتری از این گوشی شیاومی پایین تره (مشخصلت سخت افزاری دیگه تقریبا مشابه هستن) ولی طراحی و اسم برند خودش رو همراه داره.

mehrzad21
30-01-2016, 01:05
سلام
یه سوال داشتم.
اینکه دکمه های home و back آن اسکرین باشه مثلا وقتی تو بازی که صفحه fullscreen میشه اذیت می کنه؟

mr-secret
03-02-2016, 18:35
سلام با بودجه 1200 تا 1300 یه گوشی دو سیم کارته با سی پی یو اسنپ دارگون 805 به بالا چی میشه خرید ؟

NOR-1
04-02-2016, 06:09
سلام با بودجه 1200 تا 1300 یه گوشی دو سیم کارته با سی پی یو اسنپ دارگون 805 به بالا چی میشه خرید ؟
805 که دیگه نیست ولی میتونین از m8 یا e8 دو سیم انتخاب کنین یا کمی بوجه رو افزایش بدین و g4 یا m5 یا z3 بگیرین در عمل قدرت گوشی ها از اسنپ 800 تا 810 تفاوت خاصی ندارن فقط یه سری امتیاز بالاتری میگیرن
میتونین مقایسه m8(801) و m9(810) تو یوتوب ببینین m8 خیلی سریع تر و روون تره فقط تو بنچمارک ها m9 امتیاز بالاتری میگیره

shabnam1986
04-02-2016, 13:46
نظرتون راجع ب این چار تا گوشی چیه؟
فقط برای استفاده از برنامه هایی مثل برترین ها و خبرگردی و نهایتا تلگرام

دیمو sarv 5 plus
glx luster 1
fly horizon 3 dual sim iq434
dimo p2 dual sim

elyartab
04-02-2016, 21:50
سلام
من قصد خرید گلکسی اس 6 یا نوت 4 رو دارم. ولی با سایز نوت چهار مشکل دارم یعنی کلا نمی خوام گوشی زیاد بزرگ باشه. میخوام راحت تو جیب جا شه و ...
از طرفی امکانات نوت 4 فکر کنم بهتره.
نظرتون چیه؟
گوشی دیگه ای مد نظرتون باشه و با کیفیت سایز مناسب تا سقف 1.700 هم معرفی کنید ممنون میشم

در نظر بگیرین که من لااقل یه چهار پنج سالی ازش استفاده خواهم کرد .

NOR-1
04-02-2016, 23:40
سلام
من قصد خرید گلکسی اس 6 یا نوت 4 رو دارم. ولی با سایز نوت چهار مشکل دارم یعنی کلا نمی خوام گوشی زیاد بزرگ باشه. میخوام راحت تو جیب جا شه و ...
از طرفی امکانات نوت 4 فکر کنم بهتره.
نظرتون چیه؟
گوشی دیگه ای مد نظرتون باشه و با کیفیت سایز مناسب تا سقف 1.700 هم معرفی کنید ممنون میشم

در نظر بگیرین که من لااقل یه چهار پنج سالی ازش استفاده خواهم کرد .
G4 و mate s گزینه خوبیه
ولی اگه گوشی قوی و خوش سایز میخوای z5 compact بگیر

Dark Soul
05-02-2016, 20:20
دوستان من تازه می خوام به سمت گوشیهای هوشمند مهاجرت کنم و البته اندروید ...:n29:
خب مساله اولم تک یا دو سیم بودنشه که انتخابهامو محدود کرده ...
می خوام ببینم میشه مثلا وقتی می خوام برم تو شبکه های اجتماعی مثل لاین و واتس اپ و ... گوشی از اینترنت یه سیم کارت مثلا رایتل استفاده کنه اما اکانتم (شماره ورودم) از طریق یه سیم کارت دیگه مثل همراه اول باشه ، اگه اره باید دوسیم کارت همزمان باشه یا دوسیم کارت انتخابی ؟
اگه سوالم عجیبه برای اینکه تا حالا از این گوشیها نداشتم :n36:

misam5526
05-02-2016, 21:00
دوستان من تازه می خوام به سمت گوشیهای هوشمند مهاجرت کنم و البته اندروید ...:n29:
خب مساله اولم تک یا دو سیم بودنشه که انتخابهامو محدود کرده ...
می خوام ببینم میشه مثلا وقتی می خوام برم تو شبکه های اجتماعی مثل لاین و واتس اپ و ... گوشی از اینترنت یه سیم کارت مثلا رایتل استفاده کنه اما اکانتم (شماره ورودم) از طریق یه سیم کارت دیگه مثل همراه اول باشه ، اگه اره باید دوسیم کارت همزمان باشه یا دوسیم کارت انتخابی ؟
اگه سوالم عجیبه برای اینکه تا حالا از این گوشیها نداشتم :n36:

بله دوست گرامی. چیزی که فرمودید امکانپذیره.

Dark Soul
06-02-2016, 12:21
ممنون بابت پاسخ ولی دوسیم کارته ها دو نمونه اند : دو سیم کارت اکتیو، دو سیم کارت استندبای .
برای اون مسئله فرقی نمی کنه کدوم باشه ؟ خودم حدس می زنم باید حتما دو سیم کارت اکتیو باشه .

brad pitt
06-02-2016, 19:09
سلام

بین سامسونگ a7
و هوآوی جی 8 در مجموع کدوم بهتره

ممنون

misam5526
06-02-2016, 22:43
ممنون بابت پاسخ ولی دوسیم کارته ها دو نمونه اند : دو سیم کارت اکتیو، دو سیم کارت استندبای .
برای اون مسئله فرقی نمی کنه کدوم باشه ؟ خودم حدس می زنم باید حتما دو سیم کارت اکتیو باشه .

خیلی مسیله رو پیچیده کردید برای خودتون. طرز کار نرم افزارهای اجتماعی و پیام رسان بسیار ساده تر از اینهاست و این نکات فنی رو لازم نداره.
شما با یک شماره ثبت نام میکنید و براتون یک اس ام اس میاد. این نهایت استفاده نرم افزار از سیم کارت بود . کار راحت تر از اینهاست.

misam5526
06-02-2016, 22:50
سلام

بین سامسونگ a7

ممنون

هر دو مشخصات سخت افزاری خوب و نزدیکی دارن. میمونه سلیقه. اختلاف قیمت هم حدود صد هزاره.

البته در مورد g8 هنوز به قیمت واقعیش نرسیده و کمی زیاده فعلا قیمتش.

Amir-Rainman
07-02-2016, 09:51
سلام

بین سامسونگ a7

ممنون

مشخصاً G8 در مجموع بهتره
از طرفی با اومدن نسل جدید A7، خرید نسل قدیمیش توجیه خاصی نداره

elyartab
08-02-2016, 12:02
آقا من نظرم بیشتر روی گلکسی اس 6 بود ولی دیدم که مموری نمیخوره مایوس شدم . مموری برام مهمه.

یکی از دوستان Z5 Compact رو معرفی کردن ولی متاسفانه ظاهرا تو ایران موجود نیست هنوز

NOR-1
08-02-2016, 13:27
آقا من نظرم بیشتر روی گلکسی اس 6 بود ولی دیدم که مموری نمیخوره مایوس شدم . مموری برام مهمه.

یکی از دوستان Z5 Compact رو معرفی کردن ولی متاسفانه ظاهرا تو ایران موجود نیست هنوز
هست ولی با گارانتی نیست قیمت الان 1650-1700

reza_khoshtip
13-02-2016, 17:21
سلام دوستان
تا 600 گوشی اندرویدی 5 اینچ چی پیشنهاد میکنید؟

Hossein_it
13-02-2016, 19:40
سلام دوستان
تا 600 گوشی اندرویدی 5 اینچ چی پیشنهاد میکنید؟

سلام
بهترین انتخاب در این بازه قیمتی هواوی P8 Lite هستش.
این مدل رو پسند نکردید 4x هم گزینه خوبیه.
هر دو مدل اندروید 6 رو دریافت خواهند کرد.

elyartab
15-02-2016, 21:00
آقا من تو تبریز در به در دنبال z5 comapct گشتم اصلا پیدا نکردم.
دیگه حوصله تحقیق و بررسی ندارم. لطفا یکی دو تا مدل تا سقف قیمت 1.600 با مشخصات زیر معرفی کنید:
32 گیگ
سی پی یو ترجیحا اسنپ ( حالا نبود هم ایرادی نداره)
رم مناسب
سایز در حدود 4.6 الی 5
حتما مموری بخوره
باطری مناسب
4G
هواوی نباشه
رادیو
دوربین بالای 16
دوریبین جلو 5
لرزشگیر اپتیکال باشه چه بهتر

برادرم LG G4 داره و نمی خوام تکراری باشه!

ممنونم

mehdiops
19-02-2016, 13:03
بین ( htc (A9, E9+, one ME و (galaxy (note4 , s6 duos میخوام

مدل htc E9+ رو بخرم به نظرتون خوبه
بیشترین عامل انتخابم دوربین با کیفیتش 20مگاپیکسل هست / فقط نمیدونم هنگی داره یا نه قدرت سی پی یوش نسبت به بقیه چطوره

آیا E9 رو نسبت به بقیه پیشنهاد میکنید؟(ضمنا این مدل 2 سیم کارت هست کیفیت آنتن دهی و کیفیت مکالمه پایین نمیاد؟!!)

برای مصارف( فیلم و سریال -شدید | تماشای کنسرت با کیفیت بسیار بالا (که صدا خیلی مهمه برام و کیفیت خروجی نوع صدا + هدفون باید عالی باشه) | اینترنتی_تلگرام-وبگردی و اینستاگرام)

موبایل فعلیم آیفون هست

NOR-1
19-02-2016, 14:29
آقا من تو تبریز در به در دنبال z5 comapct گشتم اصلا پیدا نکردم.
دیگه حوصله تحقیق و بررسی ندارم. لطفا یکی دو تا مدل تا سقف قیمت 1.600 با مشخصات زیر معرفی کنید:
32 گیگ
سی پی یو ترجیحا اسنپ ( حالا نبود هم ایرادی نداره)
رم مناسب
سایز در حدود 4.6 الی 5
حتما مموری بخوره
باطری مناسب
4G
هواوی نباشه
رادیو
دوربین بالای 16
دوریبین جلو 5
لرزشگیر اپتیکال باشه چه بهتر

برادرم LG G4 داره و نمی خوام تکراری باشه!

ممنونم
به نظرم s6 و A9 برای شما مناسبه (بیشتر s6) هر دو سایز خوبی دارن دوربین و باتری مناسبی هم دارن لرزش گیر هم دارن 4g و مموری هم ساپورت میکنند(البته برای s6 نسخه دو سیم شنیدم به جای یکی از اسلات ها میشه سیم کارت یا مموری گذاشت)

NOR-1
19-02-2016, 14:43
بین ( htc (A9, E9+, one ME و (galaxy (note4 , s6 duos میخوام

مدل htc E9+ رو بخرم به نظرتون خوبه
بیشترین عامل انتخابم دوربین با کیفیتش 20مگاپیکسل هست / فقط نمیدونم هنگی داره یا نه قدرت سی پی یوش نسبت به بقیه چطوره

آیا E9 رو نسبت به بقیه پیشنهاد میکنید؟(ضمنا این مدل 2 سیم کارت هست کیفیت آنتن دهی و کیفیت مکالمه پایین نمیاد؟!!)

برای مصارف( فیلم و سریال -شدید | تماشای کنسرت با کیفیت بسیار بالا (که صدا خیلی مهمه برام و کیفیت خروجی نوع صدا + هدفون باید عالی باشه) | اینترنتی_تلگرام-وبگردی و اینستاگرام)

موبایل فعلیم آیفون هست
سلام شما اول بودجتون مشخص کنین و از از بین هر برند یک مدل انتخاب کنین و با برند های دیگه مقایسه کنین
تو htc فعلا فقط a9 خوبه چون دوربین 13 مگاپیکسلی از 20 مگ M9 هم بهتره و قابلیت های بیشتر و بهتری داره جز cpu و اسپیکر ولی خیالتون راحت چون هم از دالبی پشتیبانی میکنه و هم cpu قوی داره
ولی s6 و note یک رده بالاترن باید بودجه و اندازه صفحه و دوسیم بودن و چیز های دیگه مثل سنسور اثر انگشت..... برای خودتون مشخص کنین

mehdiops
19-02-2016, 15:01
سلام شما اول بودجتون مشخص کنین و از از بین هر برند یک مدل انتخاب کنین و با برند های دیگه مقایسه کنین
تو htc فعلا فقط a9 خوبه چون دوربین 13 مگاپیکسلی از 20 مگ M9 هم بهتره و قابلیت های بیشتر و بهتری داره جز cpu و اسپیکر ولی خیالتون راحت چون هم از دالبی پشتیبانی میکنه و هم cpu قوی داره
ولی s6 و note یک رده بالاترن باید بودجه و اندازه صفحه و دوسیم بودن و چیز های دیگه مثل سنسور اثر انگشت..... برای خودتون مشخص کنین

به نظرم s6 و A9 برای شما مناسبه (بیشتر s6) هر دو سایز خوبی دارن دوربین و باتری مناسبی هم دارن لرزش گیر هم دارن 4g و مموری هم ساپورت میکنند(البته برای s6 نسخه دو سیم شنیدم به جای یکی از اسلات ها میشه سیم کارت یا مموری گذاشت)

من هر 4 سال یکبار موبایل تعویض میکنم برای همین مشکل بودجه ندارم بابت هزینه و یه چیزه تاپ میخوام بخرم تا 4 سال آینده اذیتم نکنه

خسته شدم از آیفون به خاطر اینکه هیچی نداره و همش باید برای یه چیز عادی که تو اندرویدی ها هست بری 2 ساعت دانلود کنی

تنها و مهمترین موضوع فیلم دیدن هست که باید کیفیت تصویر خوب باشه تا فایلهای hd و قوی تر رو اجرا کنه دوم خروجی صدا و هدفون که کیفیتش خیلی خوب باشه

htc رو انتخاب کردم چون کیفیت هدفون هاش خیلی بالاس برعکس note 4 هدفونش خیلی ضعیف بود

NOR-1
19-02-2016, 15:14
من هر 4 سال یکبار موبایل تعویض میکنم برای همین مشکل بودجه ندارم بابت هزینه و یه چیزه تاپ میخوام بخرم تا 4 سال آینده اذیتم نکنه

خسته شدم از آیفون به خاطر اینکه هیچی نداره و همش باید برای یه چیز عادی که تو اندرویدی ها هست بری 2 ساعت دانلود کنی

تنها و مهمترین موضوع فیلم دیدن هست که باید کیفیت تصویر خوب باشه تا فایلهای hd و قوی تر رو اجرا کنه دوم خروجی صدا و هدفون که کیفیتش خیلی خوب باشه

htc رو انتخاب کردم چون کیفیت هدفون هاش خیلی بالاس برعکس note 4 هدفونش خیلی ضعیف بود
شما که مشکل بودجه ندارین و 4 سال یک بار گوشی عوض میکنین چرا از سری نوت نمیخرین یا میتونین صبر کنین note 6 بیاد
در ضمن نوع هدفون جز فیلتر های انتخابی نیست
گوشی گرفتین دو تا مغازه بغلی هدفون بهتر میگیرین
اگر من باشم گوشی میگیرم که حافظه داخلیش بالا 64 باشه , مموری ساپورت کنه , قیمتش پایین باشه که بتونم بهترین لوازم جانبی مثل هدفون و مموری و محافظ گوشی رو تهیه کنم

elyartab
19-02-2016, 21:16

سلام
خیلی ممنونم. اتفاقا قبلا s6 مد نظرم بود ولی به خاطر مسئله مموری نخوردن گذاشتم کنار و بعد Z5 چشمو گرفت. اول دنبال کامپکت بودم که بعد خود Z5 رو پسندیدم. گوشی بی نقصی به نظرم میومد به غیر از اون بحث داغ کردن که نمی دونم سیاه نمایی هست یا واقعا اینطوریه.
خیلی چشمو گرفته. به نظرتون ارزش داره بخرم؟

Hossein_it
19-02-2016, 21:32
سلام
خیلی ممنونم. اتفاقا قبلا s6 مد نظرم بود ولی به خاطر مسئله مموری نخوردن گذاشتم کنار و بعد Z5 چشمو گرفت. اول دنبال کامپکت بودم که بعد خود Z5 رو پسندیدم. گوشی بی نقصی به نظرم میومد به غیر از اون بحث داغ کردن که نمی دونم سیاه نمایی هست یا واقعا اینطوریه.

سلام
اس6 با حافظه 64 و 128 هم موجوده
64ش رو میتونید تا 1900 پیدا کنید
زد5 هم مسئله داغ کردنش با لوله کاری و خمیرسیلیکون هایی ک زدن پایین تر از گوشی های دیگس.

NOR-1
19-02-2016, 21:32
سلام
سونی فقط خوب بلده تبلیغات کنه به جای تبلیغات کیفیت گوشی هاشو میبرد بالا الان از سامسونگ جلوتر بود چون به همان نسبت که نوآوری خوبی داره کیفیت تولیدش پایینه
به نظرم اصلا ارزش خرید نداره من سامسونگ و htc بیشتر ترجیح میدم (الان بیشتر سامسونگ ولی htc تو m10 قراره بترکونه)
نوت 4 هم خوبه مموری ساپورت میکنه باتریش هم تعویض میشه

elyartab
22-02-2016, 13:09
سلام
با تشکر از راهنمایی های دوستان
با مموری نخوردن اس 6 نتونستم کنار بیام و از طرفی سونی خیلی چشمو گرفته بود . خیلی خیلی خیلی دنبال زد 5 کامپکت بودم ولی تو سایت ها رنگ مشکی رو نداشتن و تو بازار هم اصلا نبود و میگفتن یه بار اومد دیگه نمیاد. قطع امید کردم و خود زد5 دوسیم کارته گرفتم. خیلی خوبه ولی زد5 کامپکت برای من خیلی خوش دست و خوش سایز بود. هنوز چشم دنبالشه!

NOR-1
22-02-2016, 14:05
مبارک باشه

farshid_bm
27-02-2016, 20:30
با سلام خدمت همه عزیزان
دوستان من قصد دارم یه گوشیه HTC دو سیم کارته بخرم اما دقیق نمیدونم چی بخرم تو قیمت حدود 1 میلیون یا بالاتر خودم نظرم رو ONE ME هستش اما چون دوستان واردترن میشه یه راهنمایی کامل بکنین ممنون از همه دوستان

NOR-1
28-02-2016, 01:52
با سلام خدمت همه عزیزان
دوستان من قصد دارم یه گوشیه HTC دو سیم کارته بخرم اما دقیق نمیدونم چی بخرم تو قیمت حدود 1 میلیون یا بالاتر خودم نظرم رو ONE ME هستش اما چون دوستان واردترن میشه یه راهنمایی کامل بکنین ممنون از همه دوستان
اچ تی سی گوشی هاش خوب نیست یعنی در حد گوشی های هم رده نیست تو رنج 1 تومان گوشی های خیلی بهتری هست مثل
samsung A5 2016
Huawei Honor 7
Lenovo vibe shot
Xperia z3 z3+
من اولی رو پیشنهاد میکنم

Iloveu-ALL
28-02-2016, 01:53
huawei G8 هم خوبه | شیک ، دوربین خوب ، سنسور اثر انگشت ، Snapdragon 615

chaharnazm
28-02-2016, 15:43
درود. دوستان میخوام نوت 5 64 گیگ تک سیم بگیرم:
1- با گارانتیش چنده؟
2- چه روشهایی برای شناسایی اصل بودن گوشی و کارنکرده بودن اون هست که پیش از خرید انجام بدم؟ (کد و ...)
3- میگن دو سوم رمش پره. این درسته؟

آیا با خریدن این گوشی این مسایل پیش نمیاد:
1- هنگ کردن هنگام بروزرسانی سیستم عامل
2-داغ کردن هنگام انجام بازیهای دیتا داری چون Real Racing
3-خالی شدن زود هنگام و بی دلیل باتری
4- هنگ پس از نصب برنامه های ایرانی (بازار، دیوار، بازیهای ایرانی)
5-ریستارد بی دلیل
امان ازین کامنتهای برخی سایتها:n13:

farshid_bm
28-02-2016, 18:11
:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13: :n13::n13::n13:

farshid_bm
28-02-2016, 18:14
اچ تی سی گوشی هاش خوب نیست یعنی در حد گوشی های هم رده نیست تو رنج 1 تومان گوشی های خیلی بهتری هست مثل
samsung A5 2016
Huawei Honor 7
Lenovo vibe shot
Xperia z3 z3+
من اولی رو پیشنهاد میکنم

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
راستش میخوام دو سیم کارت بگیرم حتما خودم الان s4 mini دو سیم دارم میخوام ایندفعه برندم رو عوض کنم راستش از htc خوشم میاد و برعکس زیاد از هوواهی راضی نیستم نمیدونم همینجوری بدون دلیل خوشم نمیاد ازش فک میکنم گوشی بدون کیفیت و الکی هستش اما بودجه م تا 1500 میرسه حالا موندم چی بگیرم شما هم گفتین htc گوشی خوبی نیست موندم دیگه
میشه بیشتر راهنمایی کنین و چند تا گوشی خوب دو سیم تا 1500 معرفی کنین ممنون از راهنماییتون

NOR-1
29-02-2016, 00:19
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
راستش میخوام دو سیم کارت بگیرم حتما خودم الان s4 mini دو سیم دارم میخوام ایندفعه برندم رو عوض کنم راستش از htc خوشم میاد و برعکس زیاد از هوواهی راضی نیستم نمیدونم همینجوری بدون دلیل خوشم نمیاد ازش فک میکنم گوشی بدون کیفیت و الکی هستش اما بودجه م تا 1500 میرسه حالا موندم چی بگیرم شما هم گفتین htc گوشی خوبی نیست موندم دیگه
میشه بیشتر راهنمایی کنین و چند تا گوشی خوب دو سیم تا 1500 معرفی کنین ممنون از راهنماییتون
نباید زیاد حساس باشین چون هرچقدر هم گوشی قویتری بخرین باز هم از اون بهتر هست و وقتی خریدین حسرت میخورین که چرا 100-200 تومان بیشتر ندادم تا اون مدل بگیرم
من فکر میکنم شما از 1 تا 2 تومان بودجه خرید گوشی دارین پس به نظرم یا s6 یا g4 یا z5 بگیرین ولی این هم بدونین اگه 2.100 بدین میتونین note 5 2sim بگیرین پس یا بهترینشو بگیرین یا اونی که بیشتر خوشتون میاد

NOR-1
29-02-2016, 00:24
درود. دوستان میخوام نوت 5 64 گیگ تک سیم بگیرم:
1- با گارانتیش چنده؟
2- چه روشهایی برای شناسایی اصل بودن گوشی و کارنکرده بودن اون هست که پیش از خرید انجام بدم؟ (کد و ...)
3- میگن دو سوم رمش پره. این درسته؟

آیا با خریدن این گوشی این مسایل پیش نمیاد:
1- هنگ کردن هنگام بروزرسانی سیستم عامل
2-داغ کردن هنگام انجام بازیهای دیتا داری چون Real Racing
3-خالی شدن زود هنگام و بی دلیل باتری
4- هنگ پس از نصب برنامه های ایرانی (بازار، دیوار، بازیهای ایرانی)
5-ریستارد بی دلیل
امان ازین کامنتهای برخی سایتها:n13:
هیچ کدام از این مسائل پیش نمیاد تنها دلیلی که باعث میشه دستگاه ریست کنه پر شدن بیش از حد حافظه داخلی یا نصب برنامه ای که با اون ورژن از سیستم عامل سازگار نیست یا کلا ایراد داره که با بردن دستگاه به safe mode میشه فهمید اشکال از کدام نرم افزاره
شما از فروشگاه معتبر و نمایندگی اصلی و با گارانتی بخرین همچین مشکلات پیش نمیاد(نه از علادین طبقه أخر)

chaharnazm
29-02-2016, 09:33
هیچ کدام از این مسائل پیش نمیاد تنها دلیلی که باعث میشه دستگاه ریست کنه پر شدن بیش از حد حافظه داخلی یا نصب برنامه ای که با اون ورژن از سیستم عامل سازگار نیست یا کلا ایراد داره که با بردن دستگاه به safe mode میشه فهمید اشکال از کدام نرم افزاره
شما از فروشگاه معتبر و نمایندگی اصلی و با گارانتی بخرین همچین مشکلات پیش نمیاد(نه از علادین طبقه أخر)

سپاسگزارم
دوست من میشه بخش نخست پرسشهامم پاسخ بدی؟
اگر روزی باتری نوت 5 نیاز به جایگزینی داشته باشه چگونه میشه اونو در آورد؟

NOR-1
29-02-2016, 10:22
سپاسگزارم
دوست من میشه بخش نخست پرسشهامم پاسخ بدی؟
اگر روزی باتری نوت 5 نیاز به جایگزینی داشته باشه چگونه میشه اونو در آورد؟
قیمت دقیقی نداره ولی بالا 2.300
با فرستادن شماره سریال به شرکت گارانتی یا اسکن بارکد میشه از صحت محصول مطمئن شد
باتری فقط تعمیرکار میتونه تعویض کنه ولی ببرین تعمیرگاه نمایندگی بهتره

chaharnazm
01-03-2016, 16:27
1-میخوام بدونم A8 سامسونگ گوشی ارزنده ای تو نرخ 1.300 هست؟ کیفیت عکسها و فیلمهاش خوبه؟

2-S6 اج باتری خوبی داره؟ میگن عین بنز باتری خالی میکنه!

amir_t6262
01-03-2016, 17:14
سلام
بهترین انتخاب در این بازه قیمتی هواوی P8 Lite هستش.
این مدل رو پسند نکردید 4x هم گزینه خوبیه.
هر دو مدل اندروید 6 رو دریافت خواهند کرد.

دوستان بین این مدلهایی که گفتید و LG G4 Stylus از نظر دوربین، کدام را توصیه میکنید؟

مشکل P8 Lite این است که جای رم و سیمکارت دوم یکی است.
برای کسی که هم بخواهد رم استفاده کند و هم دو تا سیم کارت، چه مدل دیگری را تا حدود 650 توصیه میکنید؟

Hossein_it
02-03-2016, 00:49
دوستان بین این مدلهایی که گفتید و LG G4 Stylus از نظر دوربین، کدام را توصیه میکنید؟

برای کسی که هم بخواهد رم استفاده کند و هم دو تا سیم کارت، چه مدل دیگری را تا حدود 650 توصیه میکنید؟

توی این محدوده اکثرا دوربین ها شبیه هم هستند، در مورد دوسیم همزمان و درگاه جدا رم هم هواوی 4X و گلکسی J5 این موارد رو شامل میشن.

گوشی پیشنهادی 4X هستش! توی گوشی های میان رده هیچ برندی به پای هواوی نمیرسه...

شیائومی هم وارد بازار شده به طور رسمی اما تا همه گیر بشه بهتره سراغش نرید.

Hossein_it
02-03-2016, 00:58
1-میخوام بدونم A8 سامسونگ گوشی ارزنده ای تو نرخ 1.300 هست؟ کیفیت عکسها و فیلمهاش خوبه؟

2-S6 اج باتری خوبی داره؟ میگن عین بنز باتری خالی میکنه!

تا 1300 هواوی Honor 7 بهترین انتخابه ، پسند نکردید P8 هم هست اما سنسور اثرانگشت نداره و سخت افزارش کمی پایین تره. اس6 هم یک روز عادی رو جواب میده مسئله باطریش با فست شارژری که ارائه شده کاملا قابل چشم پوشی هست.
با ده دقیقه شارژ میتونید تا 4 ساعت استفاده دائم داشته باشید. توی 70 دقیقه هم فول شارژ میشه.

super smart
02-03-2016, 01:56

دوست عزیز اگه میخواید LG بخرید بهتره LG K10 رو که وارد بازار ایران شده و به مراتب بهتر از جی 4 استایلوس هست رو انتخاب کنید

موفق باشید

chaharnazm
02-03-2016, 14:01
تا 1300 هواوی Honor 7 بهترین انتخابه ، پسند نکردید P8 هم هست اما سنسور اثرانگشت نداره و سخت افزارش کمی پایین تره. اس6 هم یک روز عادی رو جواب میده مسئله باطریش با فست شارژری که ارائه شده کاملا قابل چشم پوشی هست.
با ده دقیقه شارژ میتونید تا 4 ساعت استفاده دائم داشته باشید. توی 70 دقیقه هم فول شارژ میشه.

فست شارژ زندگانی باتری رو کاهش نمیده؟ چون تو زمان کمتر جریان بیشتری درون باتری میاره.

NOR-1
02-03-2016, 19:37
فست شارژ زندگانی باتری رو کاهش نمیده؟ چون تو زمان کمتر جریان بیشتری درون باتری میاره.
بله هرچی شدت جریان بیشتر باشه عمر باتری زودتر تموم میشه

amir_t6262
02-03-2016, 23:05
توی این محدوده اکثرا دوربین ها شبیه هم هستند، در مورد دوسیم همزمان و درگاه جدا رم هم هواوی 4X و گلکسی J5 این موارد رو شامل میشن.

گوشی پیشنهادی 4X هستش! توی گوشی های میان رده هیچ برندی به پای هواوی نمیرسه...

شیائومی هم وارد بازار شده به طور رسمی اما تا همه گیر بشه بهتره سراغش نرید.

اگر دوربین با کیفیت بالاتر از این ها مد نظرم باشد، کدام مدل را انتخاب کنم؟

در سه محدوده قیمتی تا 800، تا 900 و تا 1میلیون، از نظر دوربین کدام مدلها را توصیه میکنید؟

misam5526
03-03-2016, 01:14
اگر دوربین با کیفیت بالاتر از این ها مد نظرم باشد، کدام مدل را انتخاب کنم؟

در سه محدوده قیمتی تا 800، تا 900 و تا 1میلیون، از نظر دوربین کدام مدلها را توصیه میکنید؟

با اولویت دوربین گوشی Nexus 5X که در بین بهترینها بود از نظر دوربین و کیفیت عکاسی در سال 2015، توصیه میشه.

قیمتش هم رو به کاهشه و زیر یه میلیون پیدا میشه. البته باز هم در آینده کمتر هم میشه.

NOR-1
03-03-2016, 01:19
از نظر من بهترین گوشی تا 1 تومان G3 است و از سامسونگ A5 2016 ولی الان کمی گرون ولی با کمی صبر به 1 تومان میرسه

senator2011
03-03-2016, 01:58
اگر برند و این چیزا برات زیاد مهم نیست گوشی زیر 1 میلیون( چیزی حدود 800 تا 950 الان قیمتشه که کم میشه به مرور)
بهترین انتخابت xiaomi redmi note 3 qualcomm
که دو هفته میشه اومده ایران با اسنپ دراگن 650 دوربین عالی که ایفون 6اس کم میاره
مشخصاتش رو میتونی راحت پیدا کنی

reza753
08-03-2016, 00:51
با سلام. اولا از بین گوشیهای سامسونگ نوت4 و الجی جی4 و HTC One M9 کدام را پیشنهاد میکنید لطفا با ذکر دلیل
ثانیا تفاوت بین نمایشگر Super Amoled و IPS LCD چیست

NOR-1
08-03-2016, 01:16
با سلام. اولا از بین گوشیهای سامسونگ نوت4 و الجی جی4 و HTC One M9 کدام را پیشنهاد میکنید لطفا با ذکر دلیل
ثانیا تفاوت بین نمایشگر Super Amoled و IPS LCD چیست
سلام هر کدوم مزایا خاص خودشو داره مثلا جنس بدنه قدرت سخت افزار امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لوازم جانبی

برای مثال m9
سخت افزار قوی که از پس هر برنامه و بازی سنگین به راحتی بر میاد
اسپیکر های فوق العاده قوی
دوربین و فلاش با کیفیت اما نه به اندازه رقبا
بدنه با کیفیت
رابط سبک و روون
باتری خوب با استفاده معمولی (زنگ sms تلگرام) تا دو روز جواب میده
Note 4
صفحه بزرگتر و باکیفیت تر
قلم مخصوص
دوربین عالی
سخت افزار قوی
باتری بزرگ و پرظرفیت
G4
بدنه متفاوت(سرامیکی و چرم)
دوربین فوق العاده (بهترین دوربین تو رنج قیمت خودش )
اسپیکر متوسط 1 واتی
صفحه عالی و با کیفیت
باتری خوب

تفاوت عمده این دو صفحه تو غلظت رنگ و نور بیشتر و مشکی عمیق در super amoled است ولی رنگ سفید بیشتر به زرد تمایل داره
تو ips lcd بهترین صفحه lg g4 داره که به اوج خودش با ips quantum display تو صفحه های LCD رسیده و تفاوت زیادی با super Amoled نداره
ولی خوبی که super داره دیود های نوری تو رنگ مشکی خاموش میشه در واقع هیچ نوری نداره به همین دلیل مشکی عمیق تری نشون میده وقاعدتا مصرف انرژی کمتری داره

zhoolly
08-03-2016, 20:18
سلام دوستان
من میخوام گوشی مناسب ترجیحا تا قیمت 1.500.000 تومان بخرم

کیفیت دوربین ، رم ، سی پی یو گوشی برام مهم و ترجیحا سنسور اثر انگشت داشته باشه.

خودم اول LG Nexus 5X رو انتخاب کرده بودم که بعد به دلیل عدم داشتن گارانتی تو مدل 32 گیگ منصرف شدم .
الان نظرم روی LG V10 هست ،اما ترجیح میدم یه مقدار قیمت کمتر باشه

NOR-1
08-03-2016, 20:40
سلام دوستان
من میخوام گوشی مناسب ترجیحا تا قیمت 1.500.000 تومان بخرم

کیفیت دوربین ، رم ، سی پی یو گوشی برام مهم و ترجیحا سنسور اثر انگشت داشته باشه.

خودم اول LG Nexus 5X رو انتخاب کرده بودم که بعد به دلیل عدم داشتن گارانتی تو مدل 32 گیگ منصرف شدم .
الان نظرم روی LG V10 هست ،اما ترجیح میدم یه مقدار قیمت کمتر باشه
الجی v10 که خیلی گرونتره چرا s6 نمیگیرین دو سیم هم داره ولی مموری نمیخوره
سامسونگ A8 و A7 یا سونی z5 compact هم خوبه ولی بیشتر A8 پیشنهاد میکنم البته A7 جدید تره

sasan.69
09-03-2016, 12:07
رفقا کیفیت گوشیj5 چطوره؟

NOR-1
09-03-2016, 18:25
رفقا کیفیت گوشیj5 چطوره؟
خوبه [emoji106]

salar79
12-03-2016, 11:21
سلام دوستان
از نظر ارائه ی آپدیت کدوم یک از برند ها قوی تر عمل میکنه؟

NOR-1
12-03-2016, 11:54
سلام دوستان
از نظر ارائه ی آپدیت کدوم یک از برند ها قوی تر عمل میکنه؟
مشخصا اپل

salar79
12-03-2016, 11:57
از بین شرکت هایی که گوشی های اندرویدی تولید میکنن منظورم بود:n16:

Iloveu-ALL
12-03-2016, 15:46
از بین شرکت هایی که گوشی های اندرویدی تولید میکنن منظورم بود:n16:

گوشی های نکسوسی با اختلاف یاد اولن! (هم از نظر تعداد آپدیت و هم از نظر زود آپدیت شدن)

بقیه برند ها هیچکدوم به پای نکسوس نمیرسن و آپدیت ها موردی هست و نمیشه برندی رو نام برد
تقریبا همه برند های معروف پرچمدار ها و بعضی از گوشی هاشون رو آپدیت میکنن: (اکثرا قول ورژن6 دادن)
موتورولا (!) - سونی - HTC - ایسوس - Xiaomi - هوآوی - سامسونگ - الجی و ...

salar79
13-03-2016, 10:49
سلام
یعنی سری نکسوس مستقیما از طریق خود گوگل آپدیت براش میاد؟
تقریبا تا چند سال ساپورت میشه؟
نسخه ی جدید نکسوس حدودا توی چه ماهی میاد؟

Hossein_it
13-03-2016, 12:14
سلام

چون از اندروید خام استفاده میکنند و سازنده مجبور به هیچ گونه سفارشی سازی اندروید نیست سریع تر از بقیه اپدیت میگیرن.
تا 2 سال پشتیبانی رسمی و حدود 2 سال هم غیررسمی توسط سایر توسعه دهندگان...

desire_hd
13-03-2016, 13:09
سلام دوستان.گوشی تا 2 میلیون چی پیشنهاد میکنید؟نوت 5 چطوره؟ ارزش داره الان بخرم یا صبر کنم گوشی های جدید بیان؟

salar79
13-03-2016, 16:30
چون از اندروید خام استفاده میکنند و سازنده مجبور به هیچ گونه سفارشی سازی اندروید نیست سریع تر از بقیه اپدیت میگیرن.
تا 2 سال پشتیبانی رسمی و حدود 2 سال هم غیررسمی توسط سایر توسعه دهندگان...

غیر رسمی یعنی همون کاستوم رام ؟
آیا اعتمادی بهش هست؟
توسعه دهنده رو میشه تعریفش کنین؟ دقیقا کارش چیه؟

zhoolly
13-03-2016, 17:19
دوستان من یعد از کلی تحقیق در مورد گوشی های مختلف بالاخره تنها چیزی که نزدیک به معیارهام بود LG v10 بود
اما الان یه سری مشکلات رو خوندم که واقعا حالم گرفته شده .

این که گوشی هنوز روت نشده و گویا به این زودی ها نمیشه !
بوت لودر بسته اس و هیچ کاستوم رامی نداره . . .
گویا ال جی هم تو آپدیت کردن گوشی هاش خیلی تنبل و بدقول

درست ؟

به نظر شما گوشی دیگه ای بگیرم ؟

NOR-1
13-03-2016, 18:01
دوستان من یعد از کلی تحقیق در مورد گوشی های مختلف بالاخره تنها چیزی که نزدیک به معیارهام بود LG v10 بود
اما الان یه سری مشکلات رو خوندم که واقعا حالم گرفته شده .

این که گوشی هنوز روت نشده و گویا به این زودی ها نمیشه !
بوت لودر بسته اس و هیچ کاستوم رامی نداره . . .
گویا ال جی هم تو آپدیت کردن گوشی هاش خیلی تنبل و بدقول

درست ؟

به نظر شما گوشی دیگه ای بگیرم ؟
سلام شما که کاربر حرفه ای هستین بهتر نیست از گوشی های نکسوس استفاده کنین مخصوصا 6p که هم امکانات یکسانی داره هم سخت افزار قویتر

zhoolly
13-03-2016, 18:10
سلام شما که کاربر حرفه ای هستین بهتر نیست از گوشی های نکسوس استفاده کنین مخصوصا 6p که هم امکانات یکسانی داره هم سخت افزار قویتر

دقیقا مشکل همینجاست ! امکانات دوربین برام خیلی مهم که v10 تقریبا مشابه نداره ! فوکوس دستی ! تفکیک صدای در حال ضبط و . . .

وگرنه که نکسوس ها خیلی بهترن

mehrdadb3
13-03-2016, 20:30
دوستان به نظرتون برای خرید بین 700 تا 800 ال جی جی 3 (کارکرده در حد یا بدون گارانتی )بهتره یا شیائومی Redmi note 3 ?
میشه ضعف و قدرت این 2 رو بگید نسبت بهم

oregon
13-03-2016, 20:54
سلام
بله، مستقیم توسط گوگل آپدیت میشوند.
۲ سال اندروید آن ارتقا مییابد و سال سوم آپدیت و وصله امنیتی برای آن ارایه میگردد.
حول و حوش مهرماه معرفی شده و حداکثر یک ماه بعد در بازارهای جهانی موجود میشوند.

reza753
14-03-2016, 00:24
با سلام . به نظر شما از بین گوشیهای LG G4 و note4 کدامیک بهتر و کاملتر میباشد و اینکه تو رنج قیمتی این دو گوشی مورد بهتر دیگری سراغ دارید ؟
لطفا منو راهنمایی کنید

matr!x_2008
14-03-2016, 00:54
دوستان من یه نوت 3 دارم که 3g هست... و میخام بفروشم. چند قیمت میخوره؟ پارسال خریدم صفر. خیلی تمیزه.. کارتونش و بقیه وسایلاش هم هست

smit.doctor
14-03-2016, 15:02
دوستان تا 1 تومن بودجه دارم.
بین HTC M8 و Galaxy A5 2016 موندم.

A5
صفحه نمایش بهتر
باتری بهتر
بروزتر

M8
کیفیت ساخت بالاتر
صدای بهتر
پردازنده قویتر

من نظرم رو m8 بود اما مشکل اینه که قدیمی شده و ممکنه رفرش بهم بندازن. چند جا پرسیدم هندزفریش اورجینال نبود. قاب اوریجینال داخل جعبه هم نداشت. البته دیجیکالا با گارانتی اصلی داره ولی 350 گرونتر از بازار میده. بنظرتون چی کار کنم؟

oregon
14-03-2016, 15:33
دقیقا مشکل همینجاست ! امکانات دوربین برام خیلی مهم که v10 تقریبا مشابه نداره ! فوکوس دستی ! تفکیک صدای در حال ضبط و . . .

وگرنه که نکسوس ها خیلی بهترن
اگر امکانات دوربین اهمیت داره، z5 premium و یا z5 میتواند گزینه خرید باشه. خصوصا که وبسایت dxomark دوربین رو به عنوان بهترین دوربین بکار رفته در گوشیها اعلام کرد و فراموش نکنیم که این عنوان با تنظیمات دستی حاصل شده است.

Hossein_it
14-03-2016, 15:34
دوستان تا 1 تومن بودجه دارم.
بین HTC M8 و Galaxy A5 2016 موندم.

A5
صفحه نمایش بهتر
باتری بهتر
بروزتر

M8
کیفیت ساخت بالاتر
صدای بهتر
پردازنده قویتر

من نظرم رو m8 بود اما مشکل اینه که قدیمی شده و ممکنه رفرش بهم بندازن. چند جا پرسیدم هندزفریش اورجینال نبود. قاب اوریجینال داخل جعبه هم نداشت. البته دیجیکالا با گارانتی اصلی داره ولی 350 گرونتر از بازار میده. بنظرتون چی کار کنم؟

سلام
ام 8 رو کلا فراموش کنید. قدیمی هستش و اپدیتی رو نمیگیره اندروید 6 اخرین اپدیت رسمیش بود.
توی این محدوده A5 - 2016 هست و نکسوس 5X و جی3 از ال جی

صددرصد 5X ال جی انتخاب عاقلانه تری خواهد بود ،

game 1
14-03-2016, 17:05
سلام
یه گوشی معرفی کنین تا سقف 2900000 تومن باشه ios باشه مشکلی نداره و لطفا درباره مشکلات ios هم توضیح بدین . راستی تا زمان عرضه LG G5 هم فرصت صبر کردن دارم .
راستش اولین گوشی هوشمندی هست که می خوام بخرم قبل فقط جاوا اونم غیر لمسی کار کردم .

- - - Updated - - -

سلام
یه گوشی معرفی کنین تا سقف 2900000 تومن باشه ios باشه مشکلی نداره و لطفا درباره مشکلات ios هم توضیح بدین . راستی تا زمان عرضه LG G5 هم فرصت صبر کردن دارم .
راستش اولین گوشی هوشمندی هست که می خوام بخرم قبل فقط جاوا اونم غیر لمسی کار کردم .

- - - Updated - - -

سلام

muhamad_666
15-03-2016, 19:09
سلام دوستان
ببخشید من یک گوشی 4c برای یکی از آشناها خریدم.
ولی شارژرش مدل سه شاخه هستش
می خواستم بدونم به نظر شما تقلبی یا قاچاقیه که شارژرش اینجوریه؟
گارانتی هم نداره
خیلی نگرانم. ممنون می شم کمکم کنید.

muhamad_666
15-03-2016, 19:12
سلام دوستان

گارانتی هم نداره

oregon
15-03-2016, 20:55
سلام دوستان

گارانتی هم نداره
شارژرهای سه شاخه برای کشورهای عربی حوزه خلیج فارس مورد استفاده قرار میگیرد. به شارژرهای دوشاخه، اروپایی هم گفته میشود. پس گمان نکنم بتوان به این دلیل کالایی را تقلبی محسوب نمود. میتوانید به وبسایت imei.info مراجعه کرده و پس از وارد نمودن imei گوشی که پشت گوشی، روی جعبه و نیز از طریق کد زیر بر روی صفحه نمایش مشاهده میشود، اطلاعات درج شده را با کالای خود مقایسه نمود.
*#06#

jabi7joon
15-03-2016, 23:04
سلام.. قیمت تا 1200 دو سیم همزمان دوربین و باتری و این چیزا خب دیگ احتیاج به گفتن نیست.. 32 گیگ باشه ک نیاز به مموری نباشه اگه اسلات مموری و سیم 2 یکی بود.. مچکرم.. هواوی و اچ تی سی نباشه..

NOR-1
16-03-2016, 01:00
با این مشخصات asus zenfone 2 deluxe پیشنهاد میکنم قیمت عالی داره ولی دوربین و cpu و صفحه به پای g4 نمیرسه البته مموری میخوره و حافظه داخلی 64 گیگ داره

amir_t6262
16-03-2016, 11:51
سلام دوستان
گارانتی هم نداره

گوشی هایی که رسمی و از طریق شرکت های گارانتی کنند وارد میشوند، شارژر معمولی دارند.
من همین گوشی را با گارانتی ارکان خریدم و شارژرش دوشاخه است.

برای شما همانطور که گفتی چون گارانتی نداره، بطور قاچاق وارد شده است.
ضمنا کد IMEI را در گوشی ببین و بررسی کن که آیا شماره حک شده در پشت گوشی ( قاب پشت گوشی را باز کن، کنار باتری) و شماره روی جعبه گوشی یکی است یا نه.

NAV!D
16-03-2016, 12:48
سلام لطفا در مورد گوشی سونی سی فایو نظرتون بگید که چطور گوشی هست ؟

chaharnazm
16-03-2016, 13:03
درود
اینکه میگن گوشیهای htc در زمینه صدا برترند دقیقا منظور صدای هدفونشه یا بلندگوهای بیرونی؟ دنبال یه گوشی هستم (تا 2 میلیون) که کیفیت هدفون و پخش کننده اون HI-Fi باشه و امکانات صدایی کامل و پیشرفته ای داشته باشه. چه مدلی پیشنهاد میکنید؟

Iloveu-ALL
16-03-2016, 13:32
سلام لطفا در مورد گوشی سونی سی فایو نظرتون بگید که چطور گوشی هست ؟

گوشی با دوامی هست و باتری خوبی داره ...
ولی از معرفی این گوشی 2.5 سال میگذره!
گوشی های رقبا با همین قیمت: سخت افزار و اندروید به روز تر ، صفحه نمایش بهتر با پنل ips یا سوپرآمولد ، و همچنین دوربین بهتر (جلو و عقب) ارائه میدن
نقض بزرگ این گوشی استفاده از پنل tft و همچنین حافظه داخلی کم هست! (4GB)

NOR-1
16-03-2016, 15:13
درود
اینکه میگن گوشیهای htc در زمینه صدا برترند دقیقا منظور صدای هدفونشه یا بلندگوهای بیرونی؟ دنبال یه گوشی هستم (تا 2 میلیون) که کیفیت هدفون و پخش کننده اون HI-Fi باشه و امکانات صدایی کامل و پیشرفته ای داشته باشه. چه مدلی پیشنهاد میکنید؟
هر دو ولی فقط تو سری وان اینطوره
نمیشه که hi fi باشه این سیستم چیز دیگس فقط گوشی های جدید قابلیت تبدیل 16 بیت cd به 24bit/96kHz دارن مثل سری z3 به بعد و s6 g3 و htc a9 و نوت 4 و 5
به نظرم بهترین گزینه m9 هست چون هم اسپیکر قوی داره هم قابلیت دالبی برای هدفون و اسپیکرش فعاله ولی پلیر کاملی نداره ولی برنامه های زیادی در این زمینه هستن

NAV!D
17-03-2016, 15:08
میشه لطفا گزینه هاتون معرفی کنید ؟

AliTen10
19-03-2016, 22:43
دوستان یه گوشی میخوام زیر 500 تومن. دوربینش برام مهمه.میخوام عکس هاش با کیفیت باشه.فیلمبرداری چندان برام مهم نیست.

بعد نظر کلی شما درباره این دو گوشی و دروبینشون چیه (پایین اسم هاشون رو نوشتم). در کل اگه گوشی ای خوب زیر 500 میشناسید معرفی کنید.

Asus Zenfone Go Dual SIM ZC500TG
HTC Desire 526G Dual SIM

اگه میشه عکس های گرفته شده توسط این دو گوشی هم بزارید (اگه ممکنه)

NOR-1
20-03-2016, 02:47
زتفون بهتره ولی پیشنهاد میکنم گوشی های zte هم بررسی کنین چون جدیدا شرکت یاس رسما گارانتی کرده و تو بازار موبایل هم فروشگاه داره میتونین با گوشی ها کار کنین

Pr0m3en
01-04-2016, 16:35
دورد
دوستان
تبلت میخوام که هنگی نداشته باشه و عمر باطریش هم خوب باشه.
کاربری ساده ای هم دارم میخوام توی سفرهام بتونم به نت دسترسی داشته باشم( وای فای و سیم مهم نی)
هرچی هم ارزون تر بهتر ولی حوصله هنگ ندارم.
یکی گفته آیپد خیلی خوبه ولی تا جائی که من شنیدم اپل یه نمه هزینه اضافی برای کالاهاش میگیره واسه همین اومدم اینجا

amir_t6262
01-04-2016, 20:11
دورد
دوستان
تبلت میخوام که هنگی نداشته باشه و عمر باطریش هم خوب باشه.
کاربری ساده ای هم دارم میخوام توی سفرهام بتونم به نت دسترسی داشته باشم( وای فای و سیم مهم نی)
هرچی هم ارزون تر بهتر ولی حوصله هنگ ندارم.
یکی گفته آیپد خیلی خوبه ولی تا جائی که من شنیدم اپل یه نمه هزینه اضافی برای کالاهاش میگیره واسه همین اومدم اینجا

اگر کم میخواهی هزینه کنی، سراغ تبلت های ایسوس یا لنوو برو.
اگر زیاد میخواهی هزینه کنی، سراغ آیپد و مایکروسافت برو.

شما چقدر میخواهی هزینه کنی؟

ali110_shzal
01-04-2016, 20:25
سلام دوستان.
یه مشاوره می خواستم .
من بین خرید گوشی های lg g5 و galaxy s7 edge و iphone 6s plus موندم . ممنون می شم از راهنماییتون.
وایا الان خرید گوشی ایفون با توجه به اینکه شهریور گوشی جدیدش معرفی می شه منطقی هست؟

chaharnazm
04-04-2016, 14:58
درود
بهترین هنگام خرید گلکسی اس 7 کی است؟

Hossein_it
04-04-2016, 16:19
درود
بهترین هنگام خرید گلکسی اس 7 کی است؟

بستگی به بودجه هر کس داره ، بعد از معرفی مدل جدید مدل قبلی قیمت خوبی پیدا میکنه به عبارتی حدود یک سال بعد از معرفی زمان خرید مناسبی هست.

ali_ab
04-04-2016, 22:37
با سلام به دوستان عزیز
در مشخصات گوشی p6 هواوی عنوان شده تا 32 گیگ مموری خارجی رو ساپورت میکنه . الان قصد اضافه کردن مموری دارم . به نظر دوستان آیا مموری 32 گیگ بخرم گوشی هنگ نمیکنه ؟آیا بهتره که 16 گیگ بخرم ؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید

MagicPC
05-04-2016, 21:05
سلام و با کمی تاخیر تبریک سال جدید رو میگم به تمام پی سی ورلدی های عزیز ...:n12:
بنده قصد خرید یک گوشی برای مادرم که هم اکنون Samsung s Advanced دارن رو دارم .
یکی اینکه صفحه بزرگ واقعا داشته باشه که چشماشون خوب و راحت ببینه . یکی دیگه اینکه کیفیت ساخت و طراحی خوب داشته باشه (خانوم پسند )
و نیازی نیست کانفیگ بالای سخت افزاری داشته باشه چون اهل بازی و ... نیستن . فقط گوشی جون دار و صفحه بزرگ و زیبایی باشه و امتحانش رو پس داده باشه !!!
ممنون میشم راهنماییم کنید

Pr0m3en
05-04-2016, 21:25
سلام و با کمی تاخیر تبریک سال جدید رو میگم به تمام پی سی ورلدی های عزیز ...:n12:
یکی اینکه صفحه بزرگ واقعا داشته باشه که چشماشون خوب و راحت ببینه . یکی دیگه اینکه کیفیت ساخت و طراحی خوب داشته باشه (خانوم پسند )
و نیازی نیست کانفیگ بالای سخت افزاری داشته باشه چون اهل بازی و ... نیستن . فقط گوشی جون دار و صفحه بزرگ و زیبایی باشه و امتحانش رو پس داده باشه !!!
Huawei p8

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk

MagicPC
06-04-2016, 08:15
Huawei p8

فرستاده شده از C2105ِ من با Tapatalk

خیلی ممنونم از راهنماییتون ...
از برند سامسونگ (چون تا حالا داشتن و راضی بودن) چی مد نظرتون هست ؟

NOR-1
06-04-2016, 09:34
بودجتون چقدره؟

alireza-1991
07-04-2016, 15:02
با سلام

لطفا یه گوشی مناسب معرفی کنید که محکم باشه چون زیاد اهل نگهداری وسایل نیستم . مناسب برای نت گردی باشه چون در طول روز خیلی از نت استفاده می کنم و سخت افزار قوی ومناسب داشته باشه و بشه برنامه های زیادی رو روش نصب کرد

با سقف بودجه 600-650 !!!!

Hossein_it
07-04-2016, 15:45
با سلام

لطفا یه گوشی مناسب معرفی کنید که محکم باشه چون زیاد اهل نگهداری وسایل نیستم . مناسب برای نت گردی باشه چون در طول روز خیلی از نت استفاده می کنم و سخت افزار قوی ومناسب داشته باشه و بشه برنامه های زیادی رو روش نصب کرد

ال جی K10 و هواوی 4X در این محدوده قیمتی حضور دارن ، مشکل استحکام بدنه رو هم میتونید با خرید یه گارد خوب حل کنید.

NOR-1
07-04-2016, 16:48
با سلام

گوشی zte blade v6 بدنه محکمی داره و مشخصات بهتره در رنج خودش داره

daramadnovin1
07-04-2016, 21:53
سلام

در بازه زیر 800 تومن بهترین گوشی اندروید چی هستش؟

از برند سونی و سامسونگ باشه بهتره ولی حساسیت خاصی رو برند ندارم:n28:

Masoud_kp
08-04-2016, 19:05
سلام دوستان.
بین خرید LG G4 Stylus و Huawei Honor 4x گیر کردم.
علتشم اینه که هر کدوم یه برتری هایی داره و البته در یه رنجن.
اینکه هواوی 64 بیتیه خب پدازنده 64 بیتی در عمل چقد قدرمتند تره از 32 بیتی؟ فرکانس پردازنده ال جی بالاتره. قابیلت Otg صد درصد برا مهمه که هواوی مطمئنم داره ال جی رو نمیدونم.
میگن کیفیت تصویر ال جی زیاد جالب نیست. سایز صفحه مهمه برام زیر 5.5 اینچ نباشه.گوشی 5 اینچی دارم و این یکی حتما میخوام بزرگتر باشه.
ال جی 4G ساپورت نمیکنه و اینکه اهمیت داشتن فورجی در آینده یا الان چقد میتونه مهم باشه؟ در کل یه توضیحی بهم بدین ک از سردرگمی بین این دوتا نجات پیدا کنم.

Hossein_it
08-04-2016, 20:15
سلام دوستان.
بین خرید LG G4 Stylus و Huawei Honor 4x گیر کردم.
علتشم اینه که هر کدوم یه برتری هایی داره و البته در یه رنجن.
اینکه هواوی 64 بیتیه خب پدازنده 64 بیتی در عمل چقد قدرمتند تره از 32 بیتی؟ فرکانس پردازنده ال جی بالاتره. قابیلت Otg صد درصد برا مهمه که هواوی مطمئنم داره ال جی رو نمیدونم.
میگن کیفیت تصویر ال جی زیاد جالب نیست. سایز صفحه مهمه برام زیر 5.5 اینچ نباشه.گوشی 5 اینچی دارم و این یکی حتما میخوام بزرگتر باشه.
ال جی 4G ساپورت نمیکنه و اینکه اهمیت داشتن فورجی در آینده یا الان چقد میتونه مهم باشه؟ در کل یه توضیحی بهم بدین ک از سردرگمی بین این دوتا نجات پیدا کنم.

سلام
صددرصد 4x
تفاوت رم 1 و 2 در سرعت گوشی و نصب برنامه های متعدد به وضوح دیده میشه !
پردازنده 64بیتی و پشتیبانی از 4G هم برتری های دیگش هست
4جی هم به سرعت در حال رشد هست و رایتل اعلام کرده تا آخر سال 95 کل کشور رو تحت پوشش قرار میده...

Iloveu-ALL
08-04-2016, 22:16
موقع خرید 4X مدل 8 هسته ای (Kirin 620) اش رو بخر
این مدلش از OTG ساپورت میکنه.

گزینه های دیگه با قیمت و مشخصات نزدیک به گوشی بالا:

LG K10
Xiaomi Mi note 2
Xiaomi Mi note 3
Lenovo K3 Note

shakerfar_yahoo
09-04-2016, 09:34
سلام
من یه گوشی 6 اینچی میخوام
بیشترین استفاده من وبگردیه برا همین یه گوشی صفحه بزرگ میخوام
طول عمر باتریش هم بالا باشه
قدرت پردازشی هم بالا باشه
زیاد اهل بازی نیستم (اگر بازی کنم بازی های سبک)
دوربینش خوب باشه
دو سیم باشه
تا چند سال هم بشه ازش کار کشید(اهل عوض کردن نیستم)
خودم میت 8 مد نظرمه نطر شما چیه فقط قیمتش بالاست به نظرتون صبر کنم قیمتش پایین تر میاد یا نه یا اصلا میت 7 بگیرم که قیمتش مناسبه
در کل دوست دارم یه گوشی خوب با قیمت خوب بگیرم
(لطفا از برند سونی و الجی پیشنهاد ندید)
jjadm
09-04-2016, 09:42
سلام
دوربینش خوب باشه
دو سیم باشه
خودم میت 8 مد نظرمه نطر شما چیه فقط قیمتش بالاست به نظرتون صبر کنم قیمتش پایین تر میاد یا نه یا اصلا میت 7 بگیرم که قیمتش مناسبه
بند اخر رو خوندم . ولی به نظرم روی برند حساس نباش . به نیازتون فکر کنید .

بهترین گزینه ها که از خریدشون پشیمون نمیشی .

LG V10
Samsung Galaxy A7 2016
Galaxy note 4
Sony Xperia C5 Ultra

Iloveu-ALL
09-04-2016, 13:25
سلام
دوربینش خوب باشه
دو سیم باشه
Huawei Mate 7
Huawei Mate 8

Galaxy Note 4
Galaxy A9
Galaxy A8

Nexus 6P
Nexus 6

همه ی اینا دوربینشون خوبه ... سخت افزارشون خوبه ... کیفیت ساختشون هم مناسب هست
پشتیبانی و به روز رسانی اندروید Nexus ها از همه بهتره!!
گلگسی A8 -نوت4 - و نکسوس 6p صفحه شون = 5.7-.58

بهترین انتخاب برای شما Mate7 با قیمت 1,200 تا 1,300
دو سیم کارت - حافظه 32 گیگابایت و 3 گیگ ram

یا Galaxy Note 4 - باتری خوب - صفحه خوب - سخت افزار خوب - قلم
قیمت 1,400 تا 1,500

mammad-007
09-04-2016, 13:56
سلام خسته نباشید
من تا حدود 1.700 پول دارم میخام گوشی مو عوض کنم بین samsung s6 (از edge خوشم نمیاد) samsung a9 و lg G4 و huawie P9 موندم
خیلیا بهم میگن s6 بگیر چون پشتیبانی بهتری داره البته اینم بگن سنسور اثر انگشت واسم مهمه پس تقریبا به G4 فکر نمیکنم
ممنون

NOR-1
09-04-2016, 14:05
سلام خسته نباشید
من تا حدود 1.700 پول دارم میخام گوشی مو عوض کنم بین samsung s6 (از edge خوشم نمیاد) samsung a9 و lg G4 و huawie P9 موندم
خیلیا بهم میگن s6 بگیر چون پشتیبانی بهتری داره البته اینم بگن سنسور اثر انگشت واسم مهمه پس تقریبا به G4 فکر نمیکنم
ممنون
سلام
اگه با حافظه 32 s6 مشکل نداری هموینو بگیر چون مموری نمیخوره ولی اگه کمتر میخوای هزینه کنی A5 یا A7 بگیر از نظر من تنها مشکل حافظه کم و صدا متوسط دارن ولی دوربین خوب و اثر انگشت و بدنه عالی دارن
ولی اگر یکم بیشتر میخوای هزینه کنی z5 بگیر که کامل تره اما این هم بگم خرابی سونی بیشتره
امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم

MagicPC
09-04-2016, 20:51
بودجتون چقدره؟

تا 1 یا 1200 میلیون

NOR-1
09-04-2016, 21:36
تا 1 یا 1200 میلیون
از سونی z3 یا z3+ پیشنهاد میکنم با رنگ سفید
ولی اگه بودجتون میرسید samsung A5 2016 بگیرید یا کمی بزرگتر a7
صفحه بزرگ تاثیر تو خوانایی صفحه نداره میشه با تغییر فونت یا نصب لانچر این مشکل حل کرد ولی اصلی ترین عامل تکنولوژی صفحه و نور زمینه است گوشی هرچی کوچکتر باشه راحت تر تو دست جا میگیره و امکان افتادنش هم کمتره
نظر خودم A5 هست

NOR-1
09-04-2016, 21:36
تا 1 یا 1200 میلیون
صفحه بزرگ تاثیر تو خوانایی صفحه نداره میشه با تغییر فونت یا نصب لانچر این مشکل حل کرد ولی اصلی ترین عامل تکنولوژی صفحه و نور زمینه است گوشی هرچی کوچکتر باشه راحت تر تو دست جا میگیره و امکان افتادنش هم کمتره
نظر خودم A5 است

alireza-1991
10-04-2016, 16:09
با تشکر مجدد از دوستان

پیرو سوال قبلی بین این سه تا به نظرتون کدوم بهتره ؟

1- Huawei P8 Lite2- Huawei Honor 4X
3- LG K10

NOR-1
10-04-2016, 17:39
با تشکر مجدد از دوستان

پیرو سوال قبلی بین این سه تا به نظرتون کدوم بهتره ؟

1- Huawei P8 Lite2- Huawei Honor 4X
3- LG K10
سلام در اولویت اول honor 4x صرفا به خاطر باتری قوی در باقی موارد k10

MagicPC
11-04-2016, 17:49
نظر خودم A5 هست

بسیار ممنون
یکی از دوستان که تعمیر کار و فروشنده هم هستند از سری j مانند j5 و j7 تعریف میکردن و میگفتن j7 گوشی خوب با قیمت مناسبیه نظر شما با اینها چیه ؟

chaharnazm
12-04-2016, 15:38
در زمینه ی آنتن دهی کداکیک از پرچمداران بهترند؟

S7, G5, htc 10, Sony Z5 Premium, P8, Note 4/5, iPhone 6s plus

NOR-1
12-04-2016, 22:37
بسیار ممنون
یکی از دوستان که تعمیر کار و فروشنده هم هستند از سری j مانند j5 و j7 تعریف میکردن و میگفتن j7 گوشی خوب با قیمت مناسبیه نظر شما با اینها چیه ؟
بله هر دو سری A و j گوشی های خوب و با صرفه هستن ولی A ظاهر و سخت افزار بهتری داره

NOR-1
12-04-2016, 22:40
در زمینه ی آنتن دهی کداکیک از پرچمداران بهترند؟

S7, G5, htc 10, Sony Z5 Premium, P8, Note 4/5, iPhone 6s plus
Note و htc و iphone به خاطر طراحی بدنه پشت انتن دهی بهتری دارن

fa_shinobi
13-04-2016, 23:18
سلام. من میخوام دو تا گوشی اندروید بگیرم:
اولی نهایت تا 600 تومن میتونم هزینه کنم. اول از همه دوربینش خوب باشه. صفحه نمایش و باتری هم اولویت های بعدی. galaxy grand prime دوربین و باتری خوبی داره نسبت به honor 4 ولی بنظر نمیاد صفحه نمایش خوبی داشته باشه. کسی از نزدیک دیده چطوریه؟ راضی کننده هست؟
دومی نهایت 350 تومن. شارژ باتریش فقط اذیت نکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید

am.b.
14-04-2016, 13:51
سلام
یه گوشی می خوام بگیرم حدود 500 600 ولی اگر با امکانات مناسب قیمت کمتر بود مشکلی نیست.
چیزایی که مهمه اینکه 4g باشه حتما. پردازنده و رم خوب باشه حدالامکان درست و سریع کار منه . خرابی کم باشه. وسایل جانبی، حداقل گلس، گیر بیاد.
دوربین پشت در حد 5 و اینا کافیه جلو هم تقریبا مهم نیست. اندازه خیلی بزرگ مهم نیست متوسط هم بود خوبه. در ومرد اندرویدش ه ترجیحم اینه حداقل 5 باشه یا بشه آپدیت کرد. اصراری به برندش ندارم ولی اگر برندی به خرابی شهره است یا قطعاتش کمه نمی خرم. پولم رو گفتم ولی اگر قیمت تفاوت کنه واقعا یه امتیازه، اگ می تونید یه دونه هم تو رنج 400 تا 500 پیشنهاد بدید.
چیزی که خودم می پسندیدم a7000 lenovo بود ولی نمی دونم خرابی شو و یا وسایلش رو. که گیر بیاد یا اگه بتونم شاید lg k10 وتو رده کم قیمت j2 samsung یا j1 ace 06 که البته می دونم ضعیف ترن ولی نمی دونم این ضعف چقدر یا چه زمانی به چشم میاد.
ممنون میشم براساس تجربه بیشتر راهنمایی کنید.

mehdi perspolisi
14-04-2016, 17:19
سلام تا سقف 650 تومن بهترین گوشی چیه؟ که بادوام باشه و تا چند سال کارایی داشته باشه.
برای کادو روز پدر میخوام بگیرم. اهل بازی و این چیزا هم نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنین:n01:

NOR-1
14-04-2016, 19:27
سلام تا سقف 650 تومن بهترین گوشی چیه؟ که بادوام باشه و تا چند سال کارایی داشته باشه.
برای کادو روز پدر میخوام بگیرم. اهل بازی و این چیزا هم نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنین:n01:

سلام اگر با باتری j5 کنار میاد همون بگیر وگرنه honor 4x و G7 خوبه

NOR-1
14-04-2016, 19:37
سلام
یه گوشی می خوام بگیرم حدود 500 600 ولی اگر با امکانات مناسب قیمت کمتر بود مشکلی نیست.
چیزایی که مهمه اینکه 4g باشه حتما. پردازنده و رم خوب باشه حدالامکان درست و سریع کار منه . خرابی کم باشه. وسایل جانبی، حداقل گلس، گیر بیاد.
دوربین پشت در حد 5 و اینا کافیه جلو هم تقریبا مهم نیست. اندازه خیلی بزرگ مهم نیست متوسط هم بود خوبه. در ومرد اندرویدش ه ترجیحم اینه حداقل 5 باشه یا بشه آپدیت کرد. اصراری به برندش ندارم ولی اگر برندی به خرابی شهره است یا قطعاتش کمه نمی خرم. پولم رو گفتم ولی اگر قیمت تفاوت کنه واقعا یه امتیازه، اگ می تونید یه دونه هم تو رنج 400 تا 500 پیشنهاد بدید.
چیزی که خودم می پسندیدم a7000 lenovo بود ولی نمی دونم خرابی شو و یا وسایلش رو. که گیر بیاد یا اگه بتونم شاید lg k10 وتو رده کم قیمت j2 samsung یا j1 ace 06 که البته می دونم ضعیف ترن ولی نمی دونم این ضعف چقدر یا چه زمانی به چشم میاد.
ممنون میشم براساس تجربه بیشتر راهنمایی کنید.
سلام به نظرم شما از مدل های پر فروش انتخاب کنین بهتره چون از 400 تا 600 تفاوت خاصی ندارن مثل مدل های j5 و p8 lite و G7 و g4 stylus که هم تعمیرپذیری راحت تری داشته باشه هم لوازم جانبیش گیر میاد

NOR-1
14-04-2016, 19:45
سلام. من میخوام دو تا گوشی اندروید بگیرم:
اولی نهایت تا 600 تومن میتونم هزینه کنم. اول از همه دوربینش خوب باشه. صفحه نمایش و باتری هم اولویت های بعدی. galaxy grand prime دوربین و باتری خوبی داره نسبت به honor 4 ولی بنظر نمیاد صفحه نمایش خوبی داشته باشه. کسی از نزدیک دیده چطوریه؟ راضی کننده هست؟
دومی نهایت 350 تومن. شارژ باتریش فقط اذیت نکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام تو صفحه p8 lite و j5 عالیه ولی باتری جالبی ندارن ولی G7 و honor7 باتری خیلی خوبی دارن ولی اگه همه خصوصیات مهمه p8lite بهتره ولی شاید یک روز کامل دوام نیاره

yaaaaas
14-04-2016, 19:58
سلام و خسته نباشید.
آقا من 2ماهه قصد خرید گوشی دارم!
پشیمون شده بودم و نمیخواستم بگیرم اما الان باز تصمیم گرفتم بگیرم.
میخوام ی گوشی تا 450 نهایتا 480 بگیرم.
کلی گوشی رد کردم و آخرم نمیدونم چی بگیرم!

کلا دور هواوی رو خط بکشید چون نمیرم سمتش اصن.

بین گلکسی j2 و lg magna گیر کرده بودم. چون دوربین پشت و جلو مگنا بهتر بود تصمیم گرفتم مگنا بگیرم، اما خیلیا میگن ک خرابی و هنگی داره. و کلا خیلی بدردبخور نیست.
j2 هم دوربینش 8 بود حتما میگرفتمش.

نمیدونم چیکار کنم. میشه راهنماییم کنید؟

گوشیای lg lfino , lg l bello , lg l90 هم دیدم ولی خوب نیستن.

NOR-1
14-04-2016, 20:14
سلام و خسته نباشید.

بین گلکسی j2 و lg magna گیر کرده بودم. چون دوربین پشت و جلو مگنا بهتر بود تصمیم گرفتم مگنا بگیرم، اما خیلیا میگن ک خرابی و هنگی داره. و کلا خیلی بدردبخور نیست.

از چه برند های میگیرین اگه ZTE باشه نمیگیرین؟

am.b.
14-04-2016, 20:58
سلام به نظرم شما از مدل های پر فروش انتخاب کنین بهتره چون از 400 تا 600 تفاوت خاصی ندارن مثل مدل های j5 و p8 lite و G7 و g4 stylus که هم تعمیرپذیری راحت تری داشته باشه هم لوازم جانبیش گیر میاد

مرسی. فقط من مساله ام تعمیر پذیری نیست خراب نشدنه، که تا حدی فرق داره چون حوصله دنبال تعمیر کار رفتن و دادن دست نمایندگی و اینا ندارم و اگرم گوشی خراب شه از نظر کاری گیر می کنم. یکی هم پیدا کردن کیف و گلس حالا نه کیف اصل فقط یه چیزی بهش بخوره حتی ژله ای هم داشت حله.
ولی کاش یه کم توضیح می دادید G4 STYLUS من اکثرا 3G دیدم این که پیشنهاد شماست 4G داره؟ آخه سی پی یو و رمشش هم چشمگیر نیست و بزرگترین مزیتش قلمه. البته اگر 4G باشه از J5 بهتره ولی نمی دونم با چه مشخصاتی چنده.
یه سوال صرف نظر از تعمیر از نظر خرابی کمتر، نظرتون راجع به برندایی مثل ZTE و XIAOMI چیه؟ و همینطور HUAWAY. چون البته فقط شنیدم که مشکل زیاد ممکن پیش بیاد. یه نکته دیگه هدف فروش گوشی بعد از دو سه سال نیست می خوام چند سال پیشم باشه و اگرم خراب نشد تا وقتی کار کنه استفاده کنم. اگر بازم راهنمایی کنید ممنون می شم.

NOR-1
14-04-2016, 21:45
مرسی. فقط من مساله ام تعمیر پذیری نیست خراب نشدنه، که تا حدی فرق داره چون حوصله دنبال تعمیر کار رفتن و دادن دست نمایندگی و اینا ندارم و اگرم گوشی خراب شه از نظر کاری گیر می کنم. یکی هم پیدا کردن کیف و گلس حالا نه کیف اصل فقط یه چیزی بهش بخوره حتی ژله ای هم داشت حله.
ولی کاش یه کم توضیح می دادید G4 STYLUS من اکثرا 3G دیدم این که پیشنهاد شماست 4G داره؟ آخه سی پی یو و رمشش هم چشمگیر نیست و بزرگترین مزیتش قلمه. البته اگر 4G باشه از J5 بهتره ولی نمی دونم با چه مشخصاتی چنده.
یه سوال صرف نظر از تعمیر از نظر خرابی کمتر، نظرتون راجع به برندایی مثل ZTE و XIAOMI چیه؟ و همینطور HUAWAY. چون البته فقط شنیدم که مشکل زیاد ممکن پیش بیاد. یه نکته دیگه هدف فروش گوشی بعد از دو سه سال نیست می خوام چند سال پیشم باشه و اگرم خراب نشد تا وقتی کار کنه استفاده کنم. اگر بازم راهنمایی کنید ممنون می شم.
خرابی برای هر دستگاه الکتریکی پیش میاد مهم تعمیر پذیریه ولی اگه خیلی حساسین من j5 پیشنهاد میکنم تو مدتی من دست بقیه دیدم مشکلی نداشته فقط از باتریش گله داشتن که نمیدونم چرا در حالی که با htc من هم ظرفیته ولی مال من خیلی کمتر میره ولی در کل عالیه هم گلس براش زیاده هم کیف و قاب و اینجور چیزها
به desire 820 هم نگاه بندازین گوشی خیلی خوبیه

am.b.
14-04-2016, 22:48
خرابی برای هر دستگاه الکتریکی پیش میاد مهم تعمیر پذیریه ولی اگه خیلی حساسین من j5 پیشنهاد میکنم تو مدتی من دست بقیه دیدم مشکلی نداشته فقط از باتریش گله داشتن که نمیدونم چرا در حالی که با htc من هم ظرفیته ولی مال من خیلی کمتر میره ولی در کل عالیه هم گلس براش زیاده هم کیف و قاب و اینجور چیزها
به desire 820 هم نگاه بندازین گوشی خیلی خوبیه

مرسی واقعا.
820 خوب بود مخصوصا نوع رم 2 ش .فقط اینکه اندرویدش آپدیت میشه چه جوریه؟ چون 4.4ه. 5 مثلا بشه آپدیتش کرد.
نظرتون رو راجع به XIAOMI و ZTE هم از نر خرابی نه تعمیرات می خواستم بدونم.

NOR-1
14-04-2016, 23:03
مرسی واقعا.
820 خوب بود مخصوصا نوع رم 2 ش .فقط اینکه اندرویدش آپدیت میشه چه جوریه؟ چون 4.4ه. 5 مثلا بشه آپدیتش کرد.
نظرتون رو راجع به XIAOMI و ZTE هم از نر خرابی نه تعمیرات می خواستم بدونم.
بله به اندروید 5 هم اپ میشه در مورد xiaomi نظری ندارم ولی در رابطه با zte چون شرکت یاس رسما این برند وارد کشور کرده میشه گفت تا حدودی برند خوبیه

yaaaaas
15-04-2016, 10:19
از چه برند های میگیرین اگه ZTE باشه نمیگیرین؟

ZTE نمیدونم چه برندیه.
برند مطرح باشه بهتره.
هواوی ک نمیگیرم.
سونی و اچ تی سی هم گرونن.
میمونه الجی و سامسونگ دیگه.
موتورولا هم ک اصن پیدا نمیشه.

tofighsob
15-04-2016, 10:34
من به شما سامسونگ پیشنهاد میکنم

اگر خواستی الجی بگیری الجی مبالغ بالاشو بگیر پرچم داران الجی خ خ خوب g4 ,غیره

اما مبالغ پایین فقط سامسونگ

سونی و اچ تی سی هنگ میکن

NOR-1
15-04-2016, 10:38
ZTE نمیدونم چه برندیه.
برند مطرح باشه بهتره.
هواوی ک نمیگیرم.
سونی و اچ تی سی هم گرونن.
میمونه الجی و سامسونگ دیگه.
موتورولا هم ک اصن پیدا نمیشه.
برند چینیه مثل هواوی و شیاومی ولی نمیدونم تا چه حد تو ایران پشتیبانی میشه اما مشخصات خوبی داره مدل خوبش zte nubia z5s هست صفحه و دوربین خوبی داره ولی اگر از برند های درجه یک میگیرین همون سامسونگ grand prime مناسبه

yaaaaas
15-04-2016, 11:57
برند چینیه مثل هواوی و شیاومی ولی نمیدونم تا چه حد تو ایران پشتیبانی میشه اما مشخصات خوبی داره مدل خوبش zte nubia z5s هست صفحه و دوربین خوبی داره ولی اگر از برند های درجه یک میگیرین همون سامسونگ grand prime مناسبه

ممنون.
من درواقع میخواستم الجی magna رو دیگه قطعی بگیرم.
اما ازیکی از رفیقام پرسیدم گفت ی نفرو میشناسه باهاش کارکرده میگه که خرابی و هنگی داره.
این موضوع درسته؟
چون من توی نظراتی ک درمورد مگنا تو اینترنت خوندم بالای 95% میگفتن عالیه. خیلی تک و توک میگفتن مشکل هنگ داره ، ک شاید اونا حافظه داخلی گوشیرو پر کردن و میگفتن ک هنگیه.

درمورد مگنا اطلاعاتی دارین؟

آخه گرند پرایم هم یخورده گرونه، هم دخترخاله م داره و منم باهاش کارکردم و خیلی خوشم نیومده ازش.

Pr0m3en
15-04-2016, 12:02
ممنون.
من درواقع میخواستم الجی magna رو دیگه قطعی بگیرم.
اما ازیکی از رفیقام پرسیدم گفت ی نفرو میشناسه باهاش کارکرده میگه که خرابی و هنگی داره.
این موضوع درسته؟
چون من توی نظراتی ک درمورد مگنا تو اینترنت خوندم بالای 95% میگفتن عالیه. خیلی تک و توک میگفتن مشکل هنگ داره ، ک شاید اونا حافظه داخلی گوشیرو پر کردن و میگفتن ک هنگیه.

درمورد مگنا اطلاعاتی دارین؟

آخه گرند پرایم هم یخورده گرونه، هم دخترخاله م داره و منم باهاش کارکردم و خیلی خوشم نیومده ازش.
عزیز برندهای چینی خوب هم داریم
من شیاءومیه دارم با نزدیک 900تومن قدرت LG g4 رو دارم تجربه میکنم(بالاتر تازه)

فرستاده شده از Redmi Note 3ِ من با Tapatalk

Mr.Bug
15-04-2016, 15:41
سلام و خسته نباشید.

سلام عزیزم. شما خیلی سخت گیر هستید، ممکنه نتونید چیزی با این قیمت پبدا کنید که دوست داشته باشید. برند هواوی که شما دورشو خط کشیدید برند خیلی خوبی هست، من خودم Huawei G525 دارم که خیلی هم ازش راضیم. اما برند های دیگه ای مثل سونی، نوکیا،آلکاتل و... هم هستند که میتونید ببینید. من پیشنهاد میکنم یه مجله کالا یاب موبایل بخرید، خیلی کمک میکنه چون لیست قیمت هم دارن.

yaaaaas
15-04-2016, 21:28
سلام عزیزم. شما خیلی سخت گیر هستید، ممکنه نتونید چیزی با این قیمت پبدا کنید که دوست داشته باشید. برند هواوی که شما دورشو خط کشیدید برند خیلی خوبی هست، من خودم Huawei G525 دارم که خیلی هم ازش راضیم. اما برند های دیگه ای مثل سونی، نوکیا،آلکاتل و... هم هستند که میتونید ببینید. من پیشنهاد میکنم یه مجله کالا یاب موبایل بخرید، خیلی کمک میکنه چون لیست قیمت هم دارن.

ممنون.
اگه الجی مگنا هنگی و خرابی نداشته باشه حتما میگیرمش.
شما اطلاعاتی دراین مورد ندارید؟
آخه یکی بهم گفته هنگی و خرابی داره ، ولی خودم که توی اینترنت نظرات رو راجع بهش خوندم خیلی کم بودن ، شاید 2% نظرات، که هنگی داشتن.

kasraaziz
16-04-2016, 13:47
سلام. یه گوشی میخوام بخرم با مشخصات زیر خیلی فوری اگه ممکنه جوابم را بدهید ممنون میشم
1- بودجه تا یک میلیون تومان
2- فقط کاربردم استفاده اینترنت هست یعنی دوست دارم حتما 4g را ساپورت کنه
3- صفحه اش زیاد بزرگ نباشه حداکثر 5 اینچ
4- برندش اصلا مهم نیست
5- تعداد سیم کارتش مهم نیست 1 یا دو سیم کارت باشه

NOR-1
16-04-2016, 14:15
ممنون.
اگه الجی مگنا هنگی و خرابی نداشته باشه حتما میگیرمش.
شما اطلاعاتی دراین مورد ندارید؟
آخه یکی بهم گفته هنگی و خرابی داره ، ولی خودم که توی اینترنت نظرات رو راجع بهش خوندم خیلی کم بودن ، شاید 2% نظرات، که هنگی داشتن.
هنگی بیشتر به خاطر پر کردن بیش از اندازه حافظه داخلیه و برنامه های سنگین یا غیر اصولی و از منابع نامعتبر

yaaaaas
16-04-2016, 20:01
هنگی بیشتر به خاطر پر کردن بیش از اندازه حافظه داخلیه و برنامه های سنگین یا غیر اصولی و از منابع نامعتبر

بله ممنون منم همین فکرو میکنم.
ظاهرا بهترین انتخابم همون lg magna باشه.

اگه بازم نکته ای هست بی نصیبم نذارید دوستان.

ممنون

Hossein_it
16-04-2016, 20:33

ممنون

جای شما بودم Huawei 4C رو انتخاب میکردم ، گرافیک قوی تر و بهینه تر ، رم بیشتر ، دوربین بهتر
دریافت اندروید6 بزودی...

esmiz
16-04-2016, 21:36
سلام. یه گوشی میخوام بخرم با مشخصات زیر خیلی فوری اگه ممکنه جوابم را بدهید ممنون میشم
1- بودجه تا یک میلیون تومان
2- فقط کاربردم استفاده اینترنت هست یعنی دوست دارم حتما 4g را ساپورت کنه
3- صفحه اش زیاد بزرگ نباشه حداکثر 5 اینچ
4- برندش اصلا مهم نیست
5- تعداد سیم کارتش مهم نیست 1 یا دو سیم کارت باشه
1 sony xperia z2 dual
2 lg g3
3htc one m8
4samsung s5

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

yaaaaas
17-04-2016, 16:47
جای شما بودم Huawei 4C رو انتخاب میکردم ، گرافیک قوی تر و بهینه تر ، رم بیشتر ، دوربین بهتر
دریافت اندروید6 بزودی...

ممنون
من سمت هواوی نمیرم.:n01:

NOR-1
17-04-2016, 17:00

ممنون
اره عزیز اگه با grand کار کردی راضی نیستی همینو بگیر

najee
20-04-2016, 17:33
دوستان کسیA3 2016 خریده من خودم مدل 2015 رو دارم خوش دست و سبک و هست زیادم اهل بازی نیستم ولی واسه تنوع میخوام عوض کنم ارزش داره چطوره تو رنج قیمتی 800تومن؟؟

NOR-1
21-04-2016, 18:53
دوستان کسیA3 2016 خریده من خودم مدل 2015 رو دارم خوش دست و سبک و هست زیادم اهل بازی نیستم ولی واسه تنوع میخوام عوض کنم ارزش داره چطوره تو رنج قیمتی 800تومن؟؟
نه ارزش نداره اصلا منطقی نیست

najee
22-04-2016, 11:33
نه ارزش نداره اصلا منطقی نیست

چرا دلیلتون چیه
نظر شما چیه؟

Pr0m3en
22-04-2016, 11:46
چرا دلیلتون چیه
نظر شما چیه؟
تو این رنج شیاءومی ردمی نوت 3 پرو هست که قدرتش در حده Samsung galaxy s6 هست

levaa
23-04-2016, 08:43
سلام دوستان
من میخوام گوشی بگیرم به نظرتون samsung a3 (2016; بگیرم یاsamsung j5>

NOR-1
23-04-2016, 21:04
سلام دوستان
من میخوام گوشی بگیرم به نظرتون samsung a3 (2016; بگیرم یاsamsung j5>
قاعدتا a3 چون جدیدتره ولی بزودی j5 2016 هم میاد

wasd76
24-04-2016, 17:43
سلام
من گوشیم huawei ascend g750 هست دوربینش و باتریش راضیم نمیکنه 4G هم نداره OTG هم ساپورت نمیکنه! واسه همین میخوام بفروشمش و یه گوشی جدید بخرم
بودجه ام تهایتش 1/500 هستش...بنظرتون Xiaomi Mi 5 بخرم خوبه؟؟؟ آیا ارزش خرید داره؟ قیمتش پایین تر میاد؟ اگر هم گوشی دیگه ای مد نظرتون هست بگید ممنون میشم!!!

Hossein_it
24-04-2016, 17:54
سلام
من گوشیم huawei ascend g750 هست دوربینش و باتریش راضیم نمیکنه 4G هم نداره OTG هم ساپورت نمیکنه! واسه همین میخوام بفروشمش و یه گوشی جدید بخرم
بودجه ام تهایتش 1/500 هستش...بنظرتون Xiaomi Mi 5 بخرم خوبه؟؟؟ آیا ارزش خرید داره؟ قیمتش پایین تر میاد؟ اگر هم گوشی دیگه ای مد نظرتون هست بگید ممنون میشم!!!

سلام
بودجه مناسبی دارید میتونید سامسونگ S6 رو تهیه کنید اگر با حافظه 32 گیگی مشکلی ندارید و براتون کم نمیاد
بعد اون سونی Z5

گوشی های شیائومی رو فراموش کنید اگر خریدید صاحب اول و اخرش خودتون هستید و در صورت خرابی لوازم جانبی به راحتی پیدا نمیشه
گوشی هاش هم الان هر جایی پیدا نمیشه چه برسه لوازمش...

wasd76
24-04-2016, 18:02
ولی من شنیدم باتری s6 خوب نیست

wasd76
24-04-2016, 18:06
سلام
بودجه مناسبی دارید میتونید سامسونگ S6 رو تهیه کنید اگر با حافظه 32 گیگی مشکلی ندارید و براتون کم نمیاد
بعد اون سونی Z5

گوشی های شیائومی رو فراموش کنید اگر خریدید صاحب اول و اخرش خودتون هستید و در صورت خرابی لوازم جانبی به راحتی پیدا نمیشه
گوشی هاش هم الان هر جایی پیدا نمیشه چه برسه لوازمش...

من شنیدم باتری s6 خوب نیست

NOR-1
24-04-2016, 18:07
سلام
اون دوست عزیز درست میگه الان موقع خرید شیاومی نیست نه گارانتی درست و حسابی داره نه لوازش پیدا میشه
نوت 4 بگیر که هم دوربین و هم باتری خوبی داره و هم 4g ولی حتما باید مدل c بگیری دوسیم هم داره

NOR-1
24-04-2016, 18:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wasd76
24-04-2016, 18:13
اون دوست عزیز درست میگه الان موقع خرید شیاومی نیست نه گارانتی درست و حسابی داره نه لوازش پیدا میشه
نوت 4 بگیر که هم دوربین و هم باتری خوبی داره و هم 4g ولی حتما باید مدل c بگیری دوسیم هم داره

خیلی ممنونم از راهنماییتون
ولی بنظرتون note 4 زیادی قدیمی نیست؟ شما بودی با این بودجه چی میخردی که هم باتریش راضیت کنه هم دوربین خوشگل وجدید هم باشه؟

wasd76
24-04-2016, 18:20
کسی میتونه بیاد تلگرام راهنماییم کنه واسه خرید گوشی؟my telegram@Alireza_tjktelegram.me/Alireza_tjk

NOR-1
24-04-2016, 18:44
خیلی ممنونم از راهنماییتون
ولی بنظرتون note 4 زیادی قدیمی نیست؟ شما بودی با این بودجه چی میخردی که هم باتریش راضیت کنه هم دوربین خوشگل وجدید هم باشه؟
من باشم از 1 تا 1450 نوت 4 میگیرم
ولی از 1.5 تا 2 تومان یا mate 8 میگرفتم یا صبر میکردم note6 بیاد تا note 5 64 تا 1.600 ارزون تر بشه تا اونو بگیرم
تو ایران 4g نداریم یا اگه هست در محدوده یه دانشگاهی یا سازمانی ولی 3g هم در حدی هست که بشه شبکه های ماهواره ای با کیفیت HD نگاه کرد
باید ببینی چی لازم داری مثلا من حافظه داخلی 64 و دوسیم لازم دارم اینجوری میتونی گزینه هاتو محدود کنی

Gabit0
25-04-2016, 09:43
دوستان بین LG V10 , HTC One M9 و Samsung S6 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟!

Pr0m3en
25-04-2016, 09:54
درود
یه نیگاه به xiaomi mi5 هم بندازید
نسخه 64 گیگش

NOR-1
26-04-2016, 04:19
قطعا s6 بهتره ولی اگه زد اب بودن و صفحه بزرگتر و بدنه محکم تر برات ارجعییت داره v10 بگیر ولی باتری s6 خیلی بهتره

Gabit0
26-04-2016, 08:20
قطعا s6 بهتره ولی اگه زد اب بودن و صفحه بزرگتر و بدنه محکم تر برات ارجعییت داره v10 بگیر ولی باتری s6 خیلی بهتره

قطعا اگه به خاطر وزن زیادش نبود V10 رو انتخاب می کردم چون واقعا گوشی فوق العاده ایه و همین طور از الجی خیلی خوشم میاد، ولی 190 گرم خیلی زیاده!
احتمالا همون s6 که خودتون گفتید انتخاب بهتریه، شاید هم صبر کنم تا G5 بیاد و کمی به بودجه م اضافه کنم....

mf.designing
26-04-2016, 12:12
سلام بچه ها
گوشی با حدود 1 تومن چی بگیرم ؟ ( 2 سیم)
خودم Xperia z3 plus رو در نظر دارم اما از ماجرای گرم شدنش نگرانم کمی !

اینام برام مهمه :
حافظه 16 نباشه (مموری جای حافظه اصلی رو نمیده برام)
زیر 5.2 اینچ نباشه
باطری خیلی خیلی مهمه
دوربین سلفی باکیفیت باشه
آخرین نسخه انددوید براش اومده باشه
3 گیگ رم در اولیته
و ...

oregon
26-04-2016, 13:31
به LG G4 هم نیم نگاهی داشته باشد هرچند اندکی بالاتر از قیمت مورد نظر است اما دوربین آن راضی کننده است.

Amir-Rainman
26-04-2016, 13:52
بنظرتون بین Sony M4 و LG K10 کدوم خرید بهتریه؟

ظاهر تکراری و ضخامت حاشیه صفحه نمایش و معلوم نبودن عرضه اندروید 6 برا M4 و قابلیت نرم افزاری کم دوربین K10 باعث میشن این یکی رو نسبت به اون یکی ترجیح ندم ! :n29::n02:

Hossein_it
26-04-2016, 14:11
بنظرتون بین Sony M4 و LG K10 کدوم خرید بهتریه؟

ظاهر تکراری و ضخامت حاشیه صفحه نمایش و معلوم نبودن عرضه اندروید 6 برا M4 و قابلیت نرم افزاری کم دوربین K10 باعث میشن این یکی رو نسبت به اون یکی ترجیح ندم ! :n29::n02:

همونطور که اشاره کردید حاشیه های اطراف M4 به شدت توی ذوق میزنه و کامل زیبایی جلو رو نابود کرده !
در مورد کیفیت دوربین فرق چندانی بینشون نیست در این بازه قیمتی و اندروید 6 هم برای ام4 تایید شدس. K10 گزینه جدیدتر و بهتریه :n39:

ali110_shzal
26-04-2016, 20:25
سلام خدمت دوستان عزیز.
من الان قصد خرید آیفون 6splus 64 gig رو دارم اما سوال من اینه که در این دوره زمانی که تا چند ماه دیگه ایفون جدید معرفی می شه کار درستی بخرم ؟
دوم با توجه به اینکه یک سال از تولید گوشی می گذره ایا کیفیت دوربین و سخت افزاره این گوشی الان درحدی هست که ارزش خرج کردن حدود 3 میلیونو داشته باشه یا برم سراغ پرچمدارای جدید شرکت های دیگه؟
با تشکر

NOR-1
27-04-2016, 03:45
سلام خدمت دوستان عزیز.
من الان قصد خرید آیفون 6splus 64 gig رو دارم اما سوال من اینه که در این دوره زمانی که تا چند ماه دیگه ایفون جدید معرفی می شه کار درستی بخرم ؟
دوم با توجه به اینکه یک سال از تولید گوشی می گذره ایا کیفیت دوربین و سخت افزاره این گوشی الان درحدی هست که ارزش خرج کردن حدود 3 میلیونو داشته باشه یا برم سراغ پرچمدارای جدید شرکت های دیگه؟
با تشکر
سلام دوست عزیز بستگی داره از گوشی چی بخوای
ولی خرید این مدل تا وقتی 7 کامل نیومده منطقی نیست چون تا قبل اومدن مدل جدید قیمتش تا میتونن میکشن بالا

ali110_shzal
27-04-2016, 05:58
سلام دوست عزیز بستگی داره از گوشی چی بخوای
ولی خرید این مدل تا وقتی 7 کامل نیومده منطقی نیست چون تا قبل اومدن مدل جدید قیمتش تا میتونن میکشن بالا

سخت افزار خوب و روانی نرم افزار با دوربین خوب؟

Hossein_it
27-04-2016, 11:28

ایفون 6 هم 100 در 100 کاربر رو راضی میکنه چه برسه به 6S که یه نسل جدیدتر هم هستش.

ایفون 7 هم حدود 4 ماه دیگه میاد که شما باید بازم به بودجه تون در مقایسه با بودجه 6S حدود 600-700 اضافه کنید.

oregon
27-04-2016, 15:15
در صورتی که با اندروید میانه بدی نداشته باشی، میتوان گزینه nexus هم به کاندیدا افزود. هرچند که نسل آخر آن چند ماهیست به بازار آمده اما محصول هواوی افت قیمت محسوسی تجربه نکرده است. در کل تجربه نکسوس میتواند گزینه مناسبی باشد.

reza_khoshtip
29-04-2016, 12:11
سلام دوستان
یکی از رفقا یه گوشی هوآوی G750 داره که میخواد بفروشه,نسبتا هم تمیزه,چند میارزه ازش بگیرم و آیا ارزش خرید داره؟
ممنون

misam5526
01-05-2016, 12:29
سلام دوستان
یکی از رفقا یه گوشی هوآوی G750 داره که میخواد بفروشه,نسبتا هم تمیزه,چند میارزه ازش بگیرم و آیا ارزش خرید داره؟
ممنون

سلام

زیر 400 هزار میشه در موردش فکر کرد. اگه بالای 400 قیمت گذاشته میتونید از همین هواوی 4C رو با 450 هزار تهیه کنید.

reza_khoshtip
01-05-2016, 13:32
سلام

زیر 400 هزار میشه در موردش فکر کرد. اگه بالای 400 قیمت گذاشته میتونید از همین هواوی 4C رو با 450 هزار تهیه کنید.

2 تا ترک دور فریمش داره و چند تا هم له شدگی بر اثر ضربه دور فریم و در پشتش وجود داره ولی ال سی دی و تاچش سالمه,چند بخرم شیرینه؟
یه گوشی سامسونگ گلکسی اس ادونس هم هستش که میخوام به عنوان گوشی دوم ازش استفاده کنم,ظاهرش تعریفی نداره ولی تاچ و ال سی دیش سالمه ,چند میارزه بگیرم؟

misam5526
01-05-2016, 16:00
2 تا ترک دور فریمش داره و چند تا هم له شدگی بر اثر ضربه دور فریم و در پشتش وجود داره ولی ال سی دی و تاچش سالمه,چند بخرم شیرینه؟
یه گوشی سامسونگ گلکسی اس ادونس هم هستش که میخوام به عنوان گوشی دوم ازش استفاده کنم,ظاهرش تعریفی نداره ولی تاچ و ال سی دیش سالمه ,چند میارزه بگیرم؟

شخصا بجز بالارده و پرچمدار خرید دست دوم رو توصیه نمیکنم. در این مورد هم بار اول گفتید "تمیز" ولی ظاهرا خریدش ارزش نداره.

گوشی دوم از سامسونگ که اسم برده شد کلا الان نو هم باشه ارزش خرید نداره (گوشی دوم رو میتونید یه گوشی ساده ویندوز فونی یا اندرویدی ارزون قیمت بگیرید اما حداقل چیزی بگیرید که بشه ازش استفاده کرد)

osmaan
05-05-2016, 09:26
سلام دوستان برای خرید گوشی سامسونگ به چه چیزی باید دقت کنیم تا متوجه بشیم این گوشی بدون گارانتی هست یا با گارانتی اینترنشنال هست؟
چه تفاوت ظاهری دارن؟

osmaan
05-05-2016, 11:29
سلام دوستان برای خرید گوشی سامسونگ به چه چیزی باید دقت کنیم تا متوجه بشیم این گوشی بدون گارانتی هست یا با گارانتی اینترنشنال هست؟
چه تفاوت ظاهری دارن؟

Pr0m3en
05-05-2016, 16:38
چه تفاوت ظاهری دارن؟
گارانتی اینترنشنال هولوگرام داره
چند تا ببینید متوجه میشید

iLive
06-05-2016, 20:41
سلام دوستان.
تا یک تومن چه گوشی ای رو پیشنهاد میدید؟ باتریش خوب باشه، صفحش حدود 5 اینچ باشه و خوش دست، از لحاظ سرعت و ... هم اذیت نکنه، منوی فارسی داشته باشه.
نظرم روی redmi 3 pro بود بخاطر صفحه 5 اینچی و باطری بزرگش و بقیه چیزاشم اوکی بود، بعد حالا این دوستی که قراره براش بخریم گفتم z3+ هم بد نیست بگیری به اونم علاقه مند شده بودجه رو تا یه تومن اورده بالا. خواستم ببینم چیز بهتری تو زیر یه تومن نیست؟

NOR-1
07-05-2016, 03:16
سلام دوستان.
تا یک تومن چه گوشی ای رو پیشنهاد میدید؟ باتریش خوب باشه، صفحش حدود 5 اینچ باشه و خوش دست، از لحاظ سرعت و ... هم اذیت نکنه، منوی فارسی داشته باشه.
نظرم روی redmi 3 pro بود بخاطر صفحه 5 اینچی و باطری بزرگش و بقیه چیزاشم اوکی بود، بعد حالا این دوستی که قراره براش بخریم گفتم z3+ هم بد نیست بگیری به اونم علاقه مند شده بودجه رو تا یه تومن اورده بالا. خواستم ببینم چیز بهتری تو زیر یه تومن نیست؟
سلام دوست عزیز زیر 1 تومان g3 بگیر ولی حتما 32 بگیر سونی ارزش خرید نداره الان هم که گارانتی درست و حسابی نداره اکثرا اینتر و سریر تو بازار ریخته
نکسوس 5x و galaxy a5 هم نگاه بندازین حتما خوشتون میاد

chaharnazm
07-05-2016, 09:30
پوزش میخوام، از میان گوشیهای S7، S7 Edge، S6 Edge و Note 5 (جدا از قلمش) کدوم در همه ی زمینه ها بهترند؟ آیا سامسونگ ارزش هزینه تا 2 میلیون و بیشتر رو داره یا به جاش آیفون خریده بشه؟

NOR-1
07-05-2016, 14:45
پوزش میخوام، از میان گوشیهای S7، S7 Edge، S6 Edge و Note 5 (جدا از قلمش) کدوم در همه ی زمینه ها بهترند؟ آیا سامسونگ ارزش هزینه تا 2 میلیون و بیشتر رو داره یا به جاش آیفون خریده بشه؟
سلام دو تومان یا بیشتر برای سامسونگ زیاده در حد 1.5 منطقی تره ولی به حافظه داخلی هم بستگی داره چون 300 تومان بین 32 و 64 اختلاف قیمت داره

ham33d
08-05-2016, 10:25
سلام دوستان

موبایلی میخام ....

4gداشته باشه

اندروید 5 را ساپورت کنه

تک سیم کارت باشه

دوربین و حافظه داخلی زیاد واسم مهم نیست

فقط فقط جوری باشه گوشی هنگ نکنه

توان خرید900 تومن

منتظر راهنمایی دوستان هستم ؟؟؟؟؟؟؟

نظر خودم
نکسوس 5x

chaharnazm
08-05-2016, 10:28
درست. نگفتی کدوم مدل؟

شما htc داشته ای. به تازگی گرایش به خرید htc پیدا کرده ام. میخواستم بدونم گوشی ای هست که آزار نده و آدم پس از خریدش پشیمون نشه؟ خواهش میکنم یه چندتا از خوبهاشو برام نام ببر. برام نمایشگر، دوربین، تواناییهای پخش موسیقی و نگهداری باتری مهمه. خواسته هامم کار با شبکه های اجتماعی، گرفتن عکس و پخش ترانه هستند.

oregon
08-05-2016, 11:01
سلام دوستان

موبایلی میخام ....

4gداشته باشه

اندروید 5 را ساپورت کنه

تک سیم کارت باشه

توان خرید900 تومن

نظر خودم
نکسوس 5x
از پرچمدارای سال پیش ال جی و سونی هم میتونی انتخاب کنی که با توجه به عدم اهمیت حافظه داخلی، 5x گزینه خوبی هست.

NOR-1
08-05-2016, 13:01
درست. نگفتی کدوم مدل؟

شما htc داشته ای. به تازگی گرایش به خرید htc پیدا کرده ام. میخواستم بدونم گوشی ای هست که آزار نده و آدم پس از خریدش پشیمون نشه؟ خواهش میکنم یه چندتا از خوبهاشو برام نام ببر. برام نمایشگر، دوربین، تواناییهای پخش موسیقی و نگهداری باتری مهمه. خواسته هامم کار با شبکه های اجتماعی، گرفتن عکس و پخش ترانه هستند.
تو htc همه چیزش عالیه به جز دوربین هیچوقت htc دوربین خوبی نداشته ولی بقیه مواردش عالیه یعنی اگه دوربین اصلا نزاره من باز هم انتخاب میکنم چون هیچوقت اذیت نمیکنه تو سرعت اپدیت اندروید بعد از نکسوس دومین کمپانی بود که سریعترین اپدیت اندروید 6 داد بیرون ولی
تو باتری پرچمدار های htc فعلا htc 10 و بعد از اون m8 و e8 قویترین باتری دارن
و در اخر اگر میخوای طبق خواسته هایی که گفتی گوشی انتخاب کنی note 5 64 در حال حاظر بهترینه

ham33d
08-05-2016, 15:04
از پرچمدارای سال پیش ال جی و سونی هم میتونی انتخاب کنی که با توجه به عدم اهمیت حافظه داخلی، 5x گزینه خوبی هست.
دوست عزیز ال جی جی 2 چطوره؟؟؟؟؟؟؟/

oregon
08-05-2016, 19:35
دوست عزیز ال جی جی 2 چطوره؟؟؟؟؟؟؟/
اصلا توصیه نمی کنم. از این لحاظ که به ۳ سال پیش برمیگردد و پشتیبانی نرم افزاری نخواهد داشت ( برعکس 5x که تا ۱/۵ سال آینده به جدیدترین نسخه اندروید به روز رسانی میشود) و سخت افزار آن هم در رده پرچمداران امروزی نیست.

NOR-1
08-05-2016, 23:13
سلام دوستان

موبایلی میخام ....

4gداشته باشه

اندروید 5 را ساپورت کنه

تک سیم کارت باشه

توان خرید900 تومن

نظر خودم
نکسوس 5x
دوست عزیز گوشی 16 گیگ واقعا اذیت میکنه مخصوصا nexus 5x 16 مموری هم نمیخوره که فاجعه اس از بین htc m8 32 (چون خودم دارم پیشنهاد میکنم البته 16 که خیلی اذیت میکنه) یا هواوی g8 یا lg g3 32
Z3 هم بد نیست

Iloveu-ALL
09-05-2016, 00:13
دوست عزیز گوشی 16 گیگ واقعا اذیت میکنه مخصوصا nexus 5x 16 مموری هم نمیخوره که فاجعه اس از بین htc m8 32 (چون خودم دارم پیشنهاد میکنم البته 16 که خیلی اذیت میکنه) یا هواوی g8 یا lg g3 32
Z3 هم بد نیست

فقط برای زنگ تماس و پیامک و تلگرام خوبه
LG G3 بهترین انتخاب هست فقط باتریش قوی نیست (مدل 32 گیگ بگیرید)

m8 گوشی خوبی هست ولی بخاطر دوربینش پیشنهاد نمیشه
گزینه های دیگر Huawei G8 یا A5 2015 یا Galaxy A7

misam5526
09-05-2016, 01:22
در مورد گوشی های 16 گیگی که از OTG پشتیبانی میکنند، نبود کارت حافظه برای کاربرای معمولی ابداض ایجاد مشکل نمیکنه.

اینو لازم میبینم یاداوری کنم چون کاربر معمولی از همون 11.5 گیگ فضای دردسترس بخوبی میتونه نهایت استفاده رو ببره و در صورت نیاز براحتی با یک مموری (OTG) نیاز به جابجایی دیتا و فایلهای سنگین رو رفع کنه.

بنابراین کاربر عادی بهتره لذت داشتن یکی گوشی خیلی خوب رو فقط بخاطر نبودن کارت حافظه و حافظه داخلی 16 گیگ از دست نده.

الان برای خیلی ها هنوز گوشی با 8 گیگ حافظه داخلی راحت کار میکنه و کارت حافظه هم اگه خریده باشن نهایت همون مموری 16 اضافه کردن که نصفش خالیه! ...

NOR-1
09-05-2016, 01:43
در مورد گوشی های 16 گیگی که از OTG پشتیبانی میکنند، نبود کارت حافظه برای کاربرای معمولی ابداض ایجاد مشکل نمیکنه.

اینو لازم میبینم یاداوری کنم چون کاربر معمولی از همون 11.5 گیگ فضای دردسترس بخوبی میتونه نهایت استفاده رو ببره و در صورت نیاز براحتی با یک مموری (OTG) نیاز به جابجایی دیتا و فایلهای سنگین رو رفع کنه.

بنابراین کاربر عادی بهتره لذت داشتن یکی گوشی خیلی خوب رو فقط بخاطر نبودن کارت حافظه و حافظه داخلی 16 گیگ از دست نده.

الان برای خیلی ها هنوز گوشی با 8 گیگ حافظه داخلی راحت کار میکنه و کارت حافظه هم اگه خریده باشن نهایت همون مموری 16 اضافه کردن که نصفش خالیه! ...
دوست عزیز برنامه ها مدام در حال اپدیت هستن و هجمشون زیاد میشه حتی کاربر های عادی هم بعد مدتی به مشکل حافظه میخورن صرفا همون 16(که 8 گیگ سیستم پر کرده) چند تا برنامه ادیت عکس و شبکه های اجتماعی و برنامه gps و یک بازی HD تا خرخره پر میکنه حالا کش برنامه ها و دیتا برنامه هایی که تو حافظه داخلی پر میشه مدام باید پاک بشن بماند
در ضمن به نظر شما نوع حافظه داخلی که مثلا سامسونگ داره سرعتش با اون فلش otg که شما میفرمایید یکیه؟

chaharnazm
09-05-2016, 08:12
تو htc همه چیزش عالیه به جز دوربین هیچوقت htc دوربین خوبی نداشته ولی بقیه مواردش عالیه یعنی اگه دوربین اصلا نزاره من باز هم انتخاب میکنم چون هیچوقت اذیت نمیکنه تو سرعت اپدیت اندروید بعد از نکسوس دومین کمپانی بود که سریعترین اپدیت اندروید 6 داد بیرون ولی
تو باتری پرچمدار های htc فعلا htc 10 و بعد از اون m8 و e8 قویترین باتری دارن
و در اخر اگر میخوای طبق خواسته هایی که گفتی گوشی انتخاب کنی note 5 64 در حال حاظر بهترینه

میتونی چندتا از خوبهای اچ تیسی دسته ی desire را نام ببری؟

ham33d
09-05-2016, 10:45
ال جی جی 2--32
ال جی جی 2--نکسوسx5

Huawei Ascend P7

Huawei Ascend Mate7 - 16GB
کدومه بگیرم دوستان؟؟؟؟؟

Hossein_it
09-05-2016, 11:06
ال جی جی 2--32
ال جی جی 2--نکسوسx5

Huawei Ascend P7

کدومه بگیرم دوستان؟؟؟؟؟

نکسوس 5 ایکس بتونید 32 گیگش رو پیدا کنید خیلی عالیه! جی2 و پی7 قدیمی هستند.

ham33d
09-05-2016, 11:29
نکسوس 5 ایکس بتونید 32 گیگش رو پیدا کنید خیلی عالیه! جی2 و پی7 قدیمی هستند.
سخت افزاری قوی باشه مهم نیست جدید یا قدیم باشه
اپدیت که براشون میاد

misam5526
09-05-2016, 11:30
دوست عزیز برنامه ها مدام در حال اپدیت هستن و هجمشون زیاد میشه حتی کاربر های عادی هم بعد مدتی به مشکل حافظه میخورن صرفا همون 16(که 8 گیگ سیستم پر کرده) چند تا برنامه ادیت عکس و شبکه های اجتماعی و برنامه gps و یک بازی HD تا خرخره پر میکنه حالا کش برنامه ها و دیتا برنامه هایی که تو حافظه داخلی پر میشه مدام باید پاک بشن بماند
در ضمن به نظر شما نوع حافظه داخلی که مثلا سامسونگ داره سرعتش با اون فلش otg که شما میفرمایید یکیه؟

بنده هم به اندازه شما روند پیشرفت نرم افزاری رو می بینم و از بازی ها و ... هم خبر دارم طبیعتاً

16 گیگ برای کاربر عادی کاملا مناسبه . اصولا کاربر عادی از هر برنامه چند تا نصب نمیکنه و حتی بازی هم یکی یکی... استفاده همه مثل هم نیست.

نظر من اینه که داشتن یک گوشی خیلی خوب با 16 گیگ حافظه مناسبتره برای توصیه تا میان رده ای 32 گیگی!

misam5526
09-05-2016, 11:32
ال جی جی 2--32
ال جی جی 2--نکسوسx5

Huawei Ascend P7

کدومه بگیرم دوستان؟؟؟؟؟

قطعاً Nexus 5x در حال حاضر گزینه ای بهتره.

ham33d
09-05-2016, 12:05
قطعاً Nexus 5x در حال حاضر گزینه ای بهتره.
دوست عزیز اطلاع نداری خوبش ساخته کدوم کشوره؟؟؟؟؟؟

misam5526
09-05-2016, 12:47
دوست عزیز اطلاع نداری خوبش ساخته کدوم کشوره؟؟؟؟؟؟

نکسوس های حاضر ساخت کره جنوبیه.

masoud8
09-05-2016, 22:39
سلام
دوستان نظرتون در مورد انتخاب بین LG G2 و سامسونگ S4 برای خرید چی هست؟
من بیشتر کیفیت عکاسی (در روز و کمی شب،عکسبرداری از متن)، کیفیت فیلمبرداری(اهمیت کمتر از عکاسی)، آنتن دهی، شارژ نگهداری، هنگ نکردن و روون بودن دستگاه مد نظرم هست.
حدود 600هزار هم مدنظرم هست روی کارکرده هزینه کنم.
ممنون:n16:

Hossein_it
09-05-2016, 23:18
سلام
من بیشتر کیفیت عکاسی (در روز و کمی شب،عکسبرداری از متن)، کیفیت فیلمبرداری(اهمیت کمتر از عکاسی)، آنتن دهی، شارژ نگهداری، هنگ نکردن و روون بودن دستگاه مد نظرم هست.
اگر فقط بین این دو باشه جی2 قطعا سرتر هست، اس4 یعنی هنگ کردن - داغ کردن - باطری ضعیف کاملا گوشی بیخودی هستش.

A M ! N
10-05-2016, 19:54
سلام

به نظر بنده j7 انتخاب بهتری هست و جدیدتر. از نظر باطری هم که از هردو بهتره و کلن خیلی خوب شارژ نگه میداره.
اس ۴ رو توصیه نمیکنم. شارژ اصلن خوب نگه نمیداره. قطعن j۷ انتخاب بهتریه.