PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26

NOR-1
13-08-2015, 16:30
دوستان چرا اینقدر گوشی ها گرون شدند می خواستم برم یک s6 دو سیم کارته بردارم 1640 دیروز رفتم گفت 1770 تومان چرا یکدفعه اینقدر گرون شد حالا چی به جاش بردارم تو رنج 1500 ؟
چون مدل های جدید سامسونگ داره معرفی میشه که بعد از اون مدل های کنونی افت شدیدی میکنن علاوه بر اون کاهش تحریم ها هم بی تاثیر نخواهد بود برای همین یه شوک کوچیک اومده به بازار که نهایت تا مهر طور میکشه صبر کن سال دیگه همین موقع نوت 5 بگیر شاید هم ارزون تر از 1.5 بشه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

NOR-1
13-08-2015, 16:33
دوستان چرا اینقدر گوشی ها گرون شدند می خواستم برم یک s6 دو سیم کارته بردارم 1640 دیروز رفتم گفت 1770 تومان چرا یکدفعه اینقدر گرون شد حالا چی به جاش بردارم تو رنج 1500 ؟
صبر کن سال دیگه همین موقع نوت 5 بگیر شاید هم ارزون تر

alaydyn
14-08-2015, 10:51
صبر کن سال دیگه همین موقع نوت 5 بگیر شاید هم ارزون تر

الان نیاز دارم وگرنه اصلا نمی گرفتم ولی خودم هم فکر کنم 3 ماه دیگه افت شدید موبایل داشته باشیم

Paitakht51
14-08-2015, 11:31
سلام.
ممنون میشم دوستانی که تجربه استفاده از هرکدوم از گوشی های HTC دارند بنده رو توی انتخاب و خرید گوشی ای که کارش رو خوب پس داده، مشاوره راهنمایی بفرمایند :n16:.
گوشی زیر یک میلیون(سقف یک میلیون و دویست!)
مواردی که برام مهمه ایناست:
دوربین و کیفیت عکس برداری(نُرم 13 مثلا")
کیفیت صدا برای موسیقی
قدرت و پردازش بالا(با توجه به 64/32،Octa-core/Quad-core،Snapdragon/Mediatek ؟ (
ترجیحا" 4G ساپرت کنه
نمایشگر با کیفیت(ترجیحا" Super LCD3)
باتری کم مصرف و قوی

الان برزخی که گیر کردم بین این گوشی هاست که هی مشخصات و نظرات و کامنت هارو سبک سنگین میکنم و گیج میشم: HTC One E8 ، HTC Desire 826 ،HTC Desire 820s dual sim ، HTC Desire 626G+ ،HTC Desire 820G Plus Dual SIM .
اگر هم گوشی دیگه ای هم معرفی میکنند با تفاسیر بالا مزید امتنان خواهد بود:n39:

و ی سوال اینکه:درسته که گوشی های اورجینال موجود در بازار یا شاید به عبارتی اونهایی که برای بازار های اروپا و آمریکا ساخته میشه و مقبولیت بیشتری داره تک سیم کارت هستند و گوشی های دو سیم کارته برای آسیا و جهان سومی ها و به نوعی بازار دوم شرکت های سازنده گوشی تولید میشوند؟
بهتر بگم یک مدل گوشی خاص،دو سیمکارتش مقبول تره یا تک سیمکارتش؟ :n37:

malkemid
14-08-2015, 11:55
گوشی تک سیمکارت در واقع گوشی مادر حساب میشه از نظر آپديت و دو سیمکارت به نوعی فرعی.
من E8 رو پیشنهاد میدم....از نظر سخت افزاری شبیه مدل M8 هست که عالیه

Paitakht51
14-08-2015, 18:47
پس به نظر شما باید دنبال گوشی تک سیمکارت بود.
اما بررسی تخصصی دیجیکالا برعکس Desire 820s dual sim که تعاریف پر و پیمونی ازش کرده آنچنان از HTC One E8 تعریف نکرده. همینطور کاربراش.
به هر حال مرسی از پاسختون :n39:

malkemid
14-08-2015, 19:44
پس به نظر شما باید دنبال گوشی تک سیمکارت بود.
اما بررسی تخصصی دیجیکالا برعکس Desire 820s dual sim که تعاریف پر و پیمونی ازش کرده آنچنان از HTC One E8 تعریف نکرده. همینطور کاربراش.
به هر حال مرسی از پاسختون :n39:

نه اینکع دو سیم بد باشه، ولی بین دو سیم و تک سیم یه گوشی خاص، تک سیم برتری داره.
در مورد مقایسه ای8 و دیزایر820
صفحه نمایش ها شون اصلاً قابل قیاس نیست. ای 8 سوپر ال سی دی 3 داره با تراکم پیکسلی حدودا دو برابر دیزایر.
چیپست پردازنده دیزایر هم مدیاتک هست که نمی دونم آيا امتحان ش رو پس داده يا نه. روي کاغذ به نظر بد نمیاد، ولی عمل مهمه. سرعت...مصرف...داغ کردن...
در آخر ظاهر و زیبایی دو گوشی هم قابل قیاس نیست. به نظر من همون کیفیت صفحه نمایش خودش دلیل محکمیه...چون صفحه نمایش چيزي ه که شما همیشه بيشترين سر و کار رو دارید باهاش.

Paitakht51
15-08-2015, 00:35
آها. اوکی
حالا به نظرت گوشیای htc رو گارانتی دار بگیرم که مطمئن تر باشه یا بدون گارانتی؟

NOR-1
15-08-2015, 00:39
گارنتی دار بگیر چون تعمیرش سخت تره و هزینه بیشتری میگیرن جدیدا گارانتی htc شده 18 ماه پیشنهاد میکنم با گارانتی یاس بگیری

Paitakht51
15-08-2015, 07:52
توفیر قیمتش چقدره؟
گارانتی یاس،گارانتی اصلیشه؟
ی پرشین سولوکامی داره دیجی کالا،اون چطوره؟

arazboy
16-08-2015, 20:19
دوستان بین این دو تا کدوم پیشنهاد می کنید خودم موندم کدوم بردارم لطفا راهنمایی کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ascend G7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] P8 Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

دوستان بین این دو تا کدوم پیشنهاد می کنید خودم موندم کدوم بردارم لطفا راهنمایی کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ascend G7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] P8 Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Artam01
16-08-2015, 22:02
یکی از دوستان Htc 820s داره ولی روی جعبه و همیچنین با برنامه که نگاه کردم به جای مدیاتک توش اسنپ دارگون بود، به نظرتون جریانش چیه؟ اسنپ دراگون چقدر ضعیفتر از مدیاتکه؟ یکی دیگه از دوستان هم میخواد یکی از همین بخره؟ به نظرتون مشکلی نداره؟ کلکی تو کارش نیست؟

- - - Updated - - -

یکی از دوستان Htc 820s داره ولی روی جعبه و همیچنین با برنامه که نگاه کردم به جای مدیاتک توش اسنپ دارگون بود، به نظرتون جریانش چیه؟ اسنپ دراگون چقدر ضعیفتر از مدیاتکه؟ یکی دیگه از دوستان هم میخواد یکی از همین بخره؟ به نظرتون مشکلی نداره؟ کلکی تو کارش نیست؟

mazarei
17-08-2015, 07:41
درود
من ديروز g٣beat خرديم به نظر دوستان گزينه خوبي انتخاب كردم

alaydyn
17-08-2015, 10:48
دوستان میان s6 دوسیم و lg g4 دو سیم می خواهم g4 را بگیرم به نظرتان خوبه یا بد ؟

oregon
17-08-2015, 11:21
دوستان میان s6 دوسیم و lg g4 دو سیم می خواهم g4 را بگیرم به نظرتان خوبه یا بد ؟
باتری g4کمتر از یکروز همراهی میکند و اما دوربین خوبی دارد. به نظرم s6 پک کاملتری به مشتری ارایه میدهد.

ali hosein.
18-08-2015, 09:03
سلام دوستان یه گوشی به من معرفی کنید !!
بودجه500تومن

Rezback
18-08-2015, 09:44
سلام دوستان یه گوشی به من معرفی کنید !!
بودجه500تومن

الجی ال ۹۰ و هواوی هانر ۳ گوشی های مناسبی هستند.هانر ۳ رم ۲ داره و صفحه نمایش اچ دی که بسیار مناسبه تو این رنج قیمت. ال ۹۰ رم ۱ و رزولوشن صفحه نمایشش هم کمتره ولی ضد خش به وسیله گوریلا گلس و همچنین اندروید ۵ هم براش اومده. پنل صفحه نمایس هم در جفتشون ips که مناسبه.گوشی های بیشتری هن در این رنج هست من با این ۲ گوشی کار کردم و به نظرم ایده ال بودن منتظره نظر دیگر دوستان هم باشید.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ali hosein.
18-08-2015, 09:53
ممنون شما کدوم یکی را ترجیح میدین

- - - Updated - - -

یکیش اندرویدش باینه یکیش رمش

Captain
18-08-2015, 17:47
با سلام دوستان عزیز
رنج قیمت تا حداکثر 650 تومن
چه گوشیهایی پیشنهاد میدین؟

البته اینم بگم گوشی مورد استفاده برای خانوم هست

oregon
19-08-2015, 11:02
با سلام دوستان عزیز
رنج قیمت تا حداکثر 650 تومن
چه گوشیهایی پیشنهاد میدین؟

البته اینم بگم گوشی مورد استفاده برای خانوم هست
گوشیهای ال جی g3 beat, magna,

Captain
19-08-2015, 14:03
گوشیهای ال جی g3 beat, magna,

با تشکر
با بودجه 680 تومن یک گالکسی E5 خریدم

متشکرم

arazboy
19-08-2015, 20:24

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ascend G7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] P8 Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی نبود راهنمایی کند

ardeshir n
19-08-2015, 20:39
کسی نبود راهنمایی کند
Huawei ascend g7

sent from my fonepad 7 me372cg using Tapatalk

Life24
21-08-2015, 11:22
سلام دوستان
دیروز یکی از دوستان گوشی سامسونگ خریده بود حدودا 700 تومن.. اصلا تعجب برانگیز بود این تاچ ش چرا این قدر ضعیفه!!!!
حالا همین رنج قیمت من HTC تست کردم، واقعا بهتر بود

After4Ever
21-08-2015, 15:31
سلام دوستان
راستیتش من دسترسی به اینترنت خیلی برام مهمه
گوشی که می خوام بخرم 3G داره ولی 4G نداره
خواستم بپرسم اینا چقدر فرق دارن با هم؟ میدونم سرعت 4جی بیشتره ولی سرعت حداقل 30 کیلوبایت تا 90 کیلوبایت نیازمه نه بیشتر
آیا 3G برای من کافیه؟
ممکنه جاهایی 3G سرعتش بد باشه ولی 4جی خوب باشه؟

NOR-1
21-08-2015, 15:38
3جی کاملا مناسبه من با همراه اول 8 مگ سرعت گرفتم در حالی که گوشی 4g هم دارم ولی صرف نداره چون قرار نیست دانلود داشته باشم مخصوصا با این قیمت های نجومی

sent frome my htc one_m9 using Tapatalk

fa_shinobi
22-08-2015, 13:11
من بین LG G2 و honor 6 گیر کردم. تقریبا از همه لحاظ جواب کارمو میدن. فقط میخواستم بدونم تفاوت دوربین این دو تا چقدره؟ چون برام دوربین مهمه و حدودا 200 تومنی تفاوت قیمت دارن. و اینکه جی2 یکم قدیمیه آپدیت تا چند سال دیگه براش میاد؟

سلام دوستان
راستیتش من دسترسی به اینترنت خیلی برام مهمه
گوشی که می خوام بخرم 3G داره ولی 4G نداره
خواستم بپرسم اینا چقدر فرق دارن با هم؟ میدونم سرعت 4جی بیشتره ولی سرعت حداقل 30 کیلوبایت تا 90 کیلوبایت نیازمه نه بیشتر
آیا 3G برای من کافیه؟
ممکنه جاهایی 3G سرعتش بد باشه ولی 4جی خوب باشه؟

3G هم سرعت بسیار بالایی داره. خیلی بیشتر از 90کیلوبایت و جواب کار اکثر مردم رو میده. منتها 3G که ارائه شده بعضی جاها اون سرعت واقعی رو نداره. اینکه 4G بهتر باشه یا نه نمیدونم. اپراتورها باید ببینیم چکار میکنن. ولی قاعدتا باید بیشتر باشه.
در کل من بعید میدونم 3G نتونه جواب کار شما رو بده. بخصوص که 3G فراگیر تر هم هست.

kenxinda
24-08-2015, 01:03
سلام به اساتید محترم
از دوستان میخوام خیلی دقیق و تجربی و امتحان کرده جوابمو بدن زیاد به اعداد و ارقام اعتقاد ندارم.
بین G3 32g و S5 چهارهسته ایی اسنپدراگون کدوم گوشی از نظر باتری و کیفیت صفحه نمایش و دوربین بهتره؟
البته یه نیم نگاهی هم به G flex2 دارم حالا اینم کنار اون دوتا قرار بدید و منو راهنمایی کنید واقعا سپاس گزارتون میشم.

NOR-1
24-08-2015, 01:15
سلام دوربین هر دو گوشی تقریبا در یک سطحه ولی s5 باتری و صفحه بهتری داره چون g3 به دلیل صفحه qhd و 5.5 اینچ بودن باتری بیشتری مصرف میکنه و نور کمتری داره (حرارت بیشتری هم داره) g flex از g3 جدید تره و باید با g4 و s6 مقایسه کنین ولی گوشی عامه پسندی نیست
شما بودجتون مشخص کنین تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم

z.roozbeh
12-09-2015, 17:51
سلام
5سال پیش گوشی بهم معرفی کردید در این بخش که کاملا ازش راضی بودم،لایو سونی
الان خواهش میکنم گوشی با مشخصات
قیمت300_450
صفحه4.7 يآ5
دوربین5فیلمبرداریش خوب باشه،کلا خوش عکس و فیلم باشه
لگ هنگام نوشتن و کار کردن نداشته باشه
تاچش نرم باشه
برای کارهای اینترنت ی مناسب باشه
استفاده من فقط دوربینش با اینترنتهاهمین
صفحش زدخش نباشه اشکال نداره اما نورش خوب باشه
از این انجمن.خوب و کاربرای کاربرایخوبش

- - - Updated - - -

سلام
قیمت300_450
صفحه4.7 يآ5
تاچش نرم باشه
استفاده من فقط دوربینش با اینترنتهاهمین
صفحش زدخش نباشه اشکال نداره اما نورش خوب باشه
از این انجمن.خوب و کاربرای کاربرایخوبش

z.roozbeh
12-09-2015, 17:52
سلام
قیمت300_450
صفحه4.7 يآ5
تاچش نرم باشه
استفاده من فقط دوربینش با اینترنته همین
ز دخش نباشه اشکال نداره اما نورش خوب باشه

بهم معرفی کنید

باتشکرازاین انجمن خوب و کاربرای خوبش

NOR-1
12-09-2015, 18:49
Htc desier 526g
Lg L bello dual sim
Samsung galaxy core prime
این مدل ها تو این رنج بهترینن ولی مدل های دیگه که امکانات گوشی های 1 تومنی هم دارن هستن اما نمیشه زیاد اعتماد کرد

880446534
12-09-2015, 23:11
سلام دوستان.سلام دوستان.
یکی میخواد نوت 4 بخره.
گفته نکته ها ، تذکرات خرید و ... رو بهم بگو.
(یه کاربر عادیه، نه اهل رام و روته که بگیم کوالکام کاستوم رامش بیشتره و....)

یکی دوتاشو من میدونم میگم. شما هم تکمیلش کنین خواهشا.
قربون دستتتون
یکیش گفتم جعبه پلمپ باشه
رو گوشی اثر انگشت و.... نباشه
خط و خش نداشته باشه
روشن که کردی ساعت و .... بخواد.
باتریش باید بین 60-40% شارژ داشته باشه (کلا گوشی از کارخونه میاد بیرون همین حدوداست)

بقیه رو شما بگین.

راستی
از کجا بفهمه باتریش تعویضی نیست؟؟؟
یا گوشی مرجوعی و تعمیراتی نیست؟؟؟؟؟؟
یا چند بار ریست فاکتوری شده؟؟؟؟؟؟
============
یه جا خوندم :
ظاهر گوشی رو هم خوب از نظر خوردگی و خط برسی کنید.گوشی رو به حالت downloading ببرید و اطلاعات روچک کنید که گوشی کاستوم فلش نشده باشه(ناکس وارانتی 0*0 باشه)

یعنی چی ؟؟؟؟؟
نمی فهمم !!!!!!!

رو گالکسی اس 3 تست کزدم، رفتم تو حالت دانلودینگ،یه صفحه اومد اون ادمک سبزه بود و زیرش نوشته بود دانلودینگ. یه 10 دقیقه صبر کردم، هیچ اتفاقی نیفتاد.

دمتون گرم.
منتظرم.:n40:

K!ng of th3 K!ngs
14-09-2015, 19:11
سلام دوستان.سلام دوستان.
یکی میخواد نوت 4 بخره.
گفته نکته ها ، تذکرات خرید و ... رو بهم بگو.
(یه کاربر عادیه، نه اهل رام و روته که بگیم کوالکام کاستوم رامش بیشتره و....)

یکی دوتاشو من میدونم میگم. شما هم تکمیلش کنین خواهشا.
قربون دستتتون
یکیش گفتم جعبه پلمپ باشه
رو گوشی اثر انگشت و.... نباشه
خط و خش نداشته باشه
روشن که کردی ساعت و .... بخواد.
باتریش باید بین 60-40% شارژ داشته باشه (کلا گوشی از کارخونه میاد بیرون همین حدوداست)

بقیه رو شما بگین.

راستی
از کجا بفهمه باتریش تعویضی نیست؟؟؟
یا گوشی مرجوعی و تعمیراتی نیست؟؟؟؟؟؟
یا چند بار ریست فاکتوری شده؟؟؟؟؟؟
============
یه جا خوندم :
ظاهر گوشی رو هم خوب از نظر خوردگی و خط برسی کنید.گوشی رو به حالت downloading ببرید و اطلاعات روچک کنید که گوشی کاستوم فلش نشده باشه(ناکس وارانتی 0*0 باشه)

یعنی چی ؟؟؟؟؟
نمی فهمم !!!!!!!

رو گالکسی اس 3 تست کزدم، رفتم تو حالت دانلودینگ،یه صفحه اومد اون ادمک سبزه بود و زیرش نوشته بود دانلودینگ. یه 10 دقیقه صبر کردم، هیچ اتفاقی نیفتاد.

دمتون گرم.
منتظرم.:n40:

شما اگر با گرانتی های معتبر مثل مایروتل یا سامتل یا سام سرویس بخرید میتونید 100 درصد مطئن بشید که گوشی صفر و نو هست ... من چون از مایکروتل مشکلی ندیدم همونو پیشنهاد میدم...
تمام اون چیزایی که گفتین رو منم میتونم انجام بدم با یه RESET FACTORY . در ضمن KNOX Security از گوشی های S5 به بعد اومدن...
نمونه ی KNOX

اصلا گوشی های مایروتل Made in Korea هستن حتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K!ng of th3 K!ngs
14-09-2015, 19:15
حالا یکی به منم راهنمایی کنه :D

میخوام برای یکی گوشی بگیرم تا نهایت 700 ... میخوان دوربینش خوب باشه و باتریش دیگه داغون نباشه و راحتی استفاده هم مهمه چون تا حالا SMART PHONE نداشتن. ولی خب میتونم کار با اندروید یادشون بدم...
حالا چه گوشی خوبه به نظر شما ها؟ راستی از هوآوی هم خوشش نمیاد

خودم به اینا رسیدم

Samsung Galaxy J5
LG Magna
Nokia Lumia 735 ------ این خیلی خوبه ولی مشکلش اینه که خیلی از برنامه های اندروید و بازی براش نیستن ... (واتس اپ--- اینستاگرم و چیزای اساسی هستن)
HTC Desire 626

Microsoft Lumia 640 LTE

z.roozbeh
15-09-2015, 18:15
Htc desier 526g
Lg L bello dual sim
این مدل ها تو این رنج بهترینن ولی مدل های دیگه که امکانات گوشی های 1 تومنی هم دارن هستن اما نمیشه زیاد اعتماد کرد
ممنون از پاسخ شما
شما اگه بودید کدوم رو انتخاب میکردید
با توجه به اینکه استفاده من از گوشی
دوربین واینترنتشه
راستش من تا چهار پنج سال نمیخام
عوضش کنم
پس بهترینشو معرفی کنید

- - - Updated - - -

Htc desier 526g
Lg L bello dual sim
ممنون از پاسخ شما
شما اگه بودید کدوم رو انتخاب میکردید
با توجه به اینکه استفاده من از گوشی
دوربین واینترنتشه
راستش من تا چهار پنج سال نمیخام
عوضش کنم
پس بهترینشو معرفی کنید

NOR-1
15-09-2015, 19:56
526 پیشنهاد میکنم به خاطر عمر خوبی که دارن

arazboy
20-09-2015, 19:22
سلام گوشی تا 700 چی راهنمایی می کنید
بیشتر اینترنت استفاده می کنم اسپیکر خوبی داشته باشه ودوربین خوب
قبل از راهنمایی تشکر می کنم

ddavod
20-09-2015, 21:51
اقا یه گوشی میخوام دوسیم 4g باشه صدای بلندگو گوشی که صدای مکالمه میاد بالا باشه الان سونی zr دارم خیلی کمه صداش اندروید که حتما باشه ترجیحا سامسونگ اگر اندروید 5 بخوره حتما قیمت هم حدود 1200 تا 1300 باشه حالا یه کم بالا هم ایراد نداره

- - - Updated - - -

اقا یه گوشی میخوام دوسیم 4g باشه صدای بلندگو گوشی که صدای مکالمه میاد بالا باشه الان سونی zr دارم خیلی کمه صداش اندروید که حتما باشه ترجیحا سامسونگ اگر اندروید 5 بخوره حتما قیمت هم حدود 1200 تا 1300 باشه حالا یه کم بالا هم ایراد نداره

MOHAMMAD__REZA
21-09-2015, 14:33
یکی می گفت نوت 5 دو سیم به جای سیم دوم میشه حافظه هم بذاری.می گفت گوشی تک سیمو می برن چین اونجا سیم دومو می ذارن روش.اگه من دو سیم بگیرم می تونم به جای سیم دوم حافظه 128 بذارم توش؟به غیر از سیم دوم هیچ فرقی با گوشی های کره ای نداره؟مثلا اونا اصل هستن؟دو سیم مشکلی هنگی لگی چیزی نداره؟به نظرتون صبر کنم تک سیم 64 بیاد یا دو سیم 32 بگیرم؟

runner
21-09-2015, 17:49
یکی می گفت نوت 5 دو سیم به جای سیم دوم میشه حافظه هم بذاری.می گفت گوشی تک سیمو می برن چین اونجا سیم دومو می ذارن روش.اگه من دو سیم بگیرم می تونم به جای سیم دوم حافظه 128 بذارم توش؟به غیر از سیم دوم هیچ فرقی با گوشی های کره ای نداره؟مثلا اونا اصل هستن؟دو سیم مشکلی هنگی لگی چیزی نداره؟به نظرتون صبر کنم تک سیم 64 بیاد یا دو سیم 32 بگیرم؟

گوشیه Note 5 دو نسخه تک سیم و دو سیم داره
Samsung Galaxy Note5 Duos نسخه دوسیم هست
Samsung Galaxy Note5 نسخه تک سیم
که هیچ کدوم از حافظه جانبی پشتیبانی نمیکنن یعنی اگر هم نسخه دوسیم تهیه کنین درگاه مخصوص سیم کارت داره

runner
21-09-2015, 18:28
سلام گوشی تا 700 چی راهنمایی می کنید
بیشتر اینترنت استفاده می کنم اسپیکر خوبی داشته باشه ودوربین خوب
قبل از راهنمایی تشکر می کنم

Huawei Honor 4X سایز 5.5 برای استفاده از نت راحتتر هستین
Huawei Honor 4C
HTC Desire 626 دو نسخه موجود هست با رم 1 و 2 که رم 2 رو اگه پیدا کردین بهتر هست

runner
21-09-2015, 18:37

- - - Updated - - -

Samsung Galaxy S5 Duos
Huawei P8

حالا با اضافه کردن بودجه

Samsung Galaxy A8 Duos
HTC One E9 Plus

arazboy
21-09-2015, 19:14
Huawei Honor 4C

مدل p 8 lite یا هووایی g7 یا سامسنگ j7 چطور هست

- - - Updated - - -

Huawei Honor 4C

runner
21-09-2015, 19:43

سامسونگ J7 از اون بودجه ای که گفتین بالاتر هست رم 1.5 گیگ هم هست ولی اگه با بودجه اش مشکلی ندارین گزینه خوبی هست
G7 هم به همین صورت قیمت بالاتر از بودجتون داره البته با گارانتیش
Huawei P8lite هم بالاتر از بودجه هست ولی با افزایش بودجه کمتری میتونین تهیه کنین

اینایی هم که خودتون مد نظر گرفتین خوب هستن حالا خودتون از بودجتون و کم و زیادش خبر دارین شاید هم جایی رو دارین که 700 اینارو بتون بدن

بین اینا J7 نمایشگر مطلوب تری داره Super AMOLED هست
Huawei P8lite به همراه HTC Desire 626 باطریه ضعیفی دارن تو این مدلا
الان مدلایی که گفتم و گفتین 6تا شد یه تعدادی رو خودتون حذف کنین و بین هرکدوم موندین بگین تا بشه بهتر راهنمایی و مقایسه کرد

arazboy
21-09-2015, 20:46
سامسونگ J7 از اون بودجه ای که گفتین بالاتر هست رم 1.5 گیگ هم هست ولی اگه با بودجه اش مشکلی ندارین گزینه خوبی هست
Huawei P8lite هم بالاتر از بودجه هست ولی با افزایش بودجه کمتری میتونین تهیه کنین

اینایی هم که خودتون مد نظر گرفتین خوب هستن حالا خودتون از بودجتون و کم و زیادش خبر دارین شاید هم جایی رو دارین که 700 اینارو بتون بدن

الان مدلایی که گفتم و گفتین 6تا شد یه تعدادی رو خودتون حذف کنین و بین هرکدوم موندین بگین تا بشه بهتر راهنمایی و مقایسه کرد

ممنون از راهنمایتان مشکلی نیست یکمی دیگه روش می زارم بین این چند تا کدام را پیشنهاد می کنید اسپیکر اش خوب باشه 4 جی باشه

با تشکر ویژه

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایتان مشکلی نیست یکمی دیگه روش می زارم بین این چند تا کدام را پیشنهاد می کنید اسپیکر اش خوب باشه 4 جی باشه

با تشکر ویژه

runner
22-09-2015, 00:24

با تشکر ویژه

4G که همشون دارن
در مورد بلندگو همشون یه استانداردیو رعایت میکنن من ، خودم سامسونگ دارم راضی هستم

1. Samsung Galaxy J7 SM-J700F - این نسخه 4G دار هست
2. Huawei P8lite
3. Huawei Ascend G7

K!ng of th3 K!ngs
22-09-2015, 16:41
runner عزیز شما که به همه راهنمایی میکنی به منم بکن
من میخوام یه گوشی با حدود قیمت 1800-1600 بگیرم. بعد چند تا انتخاب دارم.
Note 4 هست که خیلی خوبه ولی زیادی بزرگه و اسپیکرش چندان با کیفیت نیست نسبت به گزینه های دیگه.
M9 هست که همه چیزش عالیه برای من (در مورد دوربینش هم تحقیق کردم، برای من کافیه) فقط میترسم شارژ نگه داشتنش خوب نباشه...
Z3 هم هست که تقریبا بین این و M9 موندم... که Z3 هم تقریبا از هر لحاظ عالیه به جز اینکه از قیافه ی M9 خیلی بیشتر خوشم میاد و M9 خوش دست تر و Premium تره.
S6 هم هست که فقط 32 گیگش هست که برای من کمه... و نسخه ی 64 هم بالای 2 میلیون هست.
شما میگید من چیکار کنم؟ گزینه ی دیگری دارید؟ به جز Huawei P8 .

- - - Updated - - -

runner عزیز شما که به همه راهنمایی میکنی به منم بکن
Note 4 هست که خیلی خوبه ولی زیادی بزرگه و اسپیکرش چندان با کیفیت نیست نسبت به گزینه های دیگه.
M9 هست که همه چیزش عالیه برای من (در مورد دوربینش هم تحقیق کردم، برای من کافیه) فقط میترسم شارژ نگه داشتنش خوب نباشه...
Z3 هم هست که تقریبا بین این و M9 موندم... که Z3 هم تقریبا از هر لحاظ عالیه به جز اینکه از قیافه ی M9 خیلی بیشتر خوشم میاد و M9 خوش دست تر و Premium تره.
S6 هم هست که فقط 32 گیگش هست که برای من کمه... و نسخه ی 64 هم بالای 2 میلیون هست.

runner
22-09-2015, 20:43
@runner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز شما که به همه راهنمایی میکنی به منم بکن

سلام خواهش میکنم!
اینایی که شما انتخاب کردین از بهترین های هر برند هست و خیلی اختلافات جزیی دارن پس اول از همه بدونین هر کدوم رو بگیرین اشتباه نکردین!

در مورد Note 4 همونطور که میدونین این گوشی جزو فبلت هاست و یه جورایی مقایسه سایزی با مدلای دیگه قابل مقایسه نیست
بله سایز بزرگ هست تو خیابون مخصوصا سخت هست کار باش ولی اگه بتونین به سایزش عادت کنین بهترین گزینه هست!
کیفیت نمایشگر خیلی خوب هست با رزولویشن QHD وتراکم 515ppi
قلمش یکی از برتری هاش میتونه باشه
لرزشگیر اپتیکال دوربین که روی کیفیت خیلی تاثیر داره!
قویترین باطری تو این مدلا (البته نمایشگر هم مصرف بالاتری داره)
یه سری سنسور های اضافه مثل اثر انگشت ، ضربان قلب که اگه برای کارای ورزشی هم بخواین میتونه کمک کنه!

درکل بازم میگم همه گوشیا خوبن و ایراد گرفتن بشون ممکن نیست!
به شخصه سامسونگ هارو Note 4 و S6 رو به خاطر نمایشگر تو اولویت قرار میدم چون اولین چیزی هست که باش سروکار پیدا میکنین

اسپیکر های مونوی سامسونگ و سونی یا برندای دیگه هم یه استاندارد هستن و بستگی به خودتون داره که ببینین براتون چه چیزایی اولویت دارن!

در مورد برند هوواوی شما اولویت رو بذارین همین برندایی که انتخاب کردین چون بودجه خوبی دارین میذارین و لازم نیست خودتونو سردرگم کنین!

K!ng of th3 K!ngs
22-09-2015, 22:47
سلام خواهش میکنم!
اینایی که شما انتخاب کردین از بهترین های هر برند هست و خیلی اختلافات جزیی دارن پس اول از همه بدونین هر کدوم رو بگیرین اشتباه نکردین!

در مورد Note 4 همونطور که میدونین این گوشی جزو فبلت هاست و یه جورایی مقایسه سایزی با مدلای دیگه قابل مقایسه نیست
بله سایز بزرگ هست تو خیابون مخصوصا سخت هست کار باش ولی اگه بتونین به سایزش عادت کنین بهترین گزینه هست!
یه سری سنسور های اضافه مثل اثر انگشت ، ضربان قلب که اگه برای کارای ورزشی هم بخواین میتونه کمک کنه!

به شخصه سامسونگ هارو Note 4 و S6 رو به خاطر نمایشگر تو اولویت قرار میدم چون اولین چیزی هست که باش سروکار پیدا میکنین

اسپیکر های مونوی سامسونگ و سونی یا برندای دیگه هم یه استاندارد هستن و بستگی به خودتون داره که ببینین براتون چه چیزایی اولویت دارن!

در مورد برند هوواوی شما اولویت رو بذارین همین برندایی که انتخاب کردین چون بودجه خوبی دارین میذارین و لازم نیست خودتونو سردرگم کنین!

در مورد Note میدونم اینارو برای همین خیلی دودلم، واقعا از هر لحاظ عالیه... ولی من الان نزیدک 4 ساله که Note 1 دارم... برای همین دنبال یه گوشیه کوچیک تر و Compact تر و کلا خوشدست تر هستم... ولی بازم Note وسوسه برانگیزه... عادت کردنش که کاری نداره یعنی اصلا مشکلی نیست، فقط اینکه بزرگه خوشم نمیاد.

S6 هم روی کاغذ بی نقص هست... باهاش هم کارکردم خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا از همون اول که حتی Render هاش اومد بیرون ازش خوشم نمیومد، باتریش هم خیلی پر دوام نیست و گذشته از اون 32 گیگ واقعا کمه برای من که در واقع 28 گیگش قابل استفاده هست... من الان 48 گیگ روی گوشیم دارم که نزدیک 40 گیگش پره.(آخه آدم یه گوشی مثل Note داره دلش میخواد توش فیلم داشته باشه، آهنگ زیاد ، بازی و ...)

در مورد اسپیکر ها آخه به صدای M8 گوش دادم واقعا نمیدونم چطوری توصیفش کنم... (انگلیسی خوب بلدین؟ کلمه ی ear-gasm به گوشتون خورده؟ :D یه چیز مثل 0rga$m هست!!! منتها برای گوش فقط!!!!!)
ضمن اینکه هندزفری هایی هم که اچ تی سی داره کیفیت عالی دارن...( واقعا بی نقص)

نگاه کنید، برای من اولیت ها اینه... من میگم بعد شما ببینید میتونید پیشنهادی بکنید یا خیر
اول اینکه باتری میخوام خوب باشه، اگر هوس بازی کردم یه ساعت یا یه ساعت و نیم ، آهنگ گوش دادم، از GPS استفاده کردم، خواستم برم توی Instagram بچرخم و اینا همش هواسم به باتری نباشه.
آهنگ خیلی گوشی میدم برای همین از اچ تی سی خیلی خوشم میاد.
فیلم هم تو گشیم زیاد میبینم برای همینم Note 4 میتونه یه انتخاب عالی باشه.
دوربین راستش خیلی اهمیت نداره، درسته نوت 4 دوربینش عالیه ولی دوربین HTC هم بین اینا بدتره هم اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه برام.
دوست دارم خوشدست باشه ولی تا اون حد هم مهم نیست.
کلا تنها چیزی که نمیزاره نوت رو انتخاب کنم اسپیکرش در مقابل اچ تی هست و کمی سایزش. در مورد اچ تی سی هم اینه که نوت از خیلی لحاظا بهتره. ولی همین اسپیکر های خوبش خیلی ارزشش رو بالا میبره.
شما چی میگید قربان؟
کلا S6 رو حذف کنید... درمورد Z3 هم نمیدونم

- - - Updated - - -

سلام خواهش میکنم!

در مورد Note میدونم اینارو برای همین خیلی دودلم، واقعا از هر لحاظ عالیه... ولی من الان نزیدک 4 ساله که Note 1 دارم... برای همین دنبال یه گوشیه کوچیک تر و Compact تر و کلا خوشدست تر هستم... ولی بازم Note وسوسه برانگیزه... عادت کردنش که کاری نداره یعنی اصلا مشکلی نیست، فقط اینکه بزرگه خوشم نمیاد.

S6 هم روی کاغذ بی نقص هست... باهاش هم کارکردم خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا از همون اول که حتی Render هاش اومد بیرون ازش خوشم نمیومد، باتریش هم خیلی پر دوام نیست و گذشته از اون 32 گیگ واقعا کمه برای من که در واقع 28 گیگش قابل استفاده هست... من الان 48 گیگ روی گوشیم دارم که نزدیک 40 گیگش پره.(آخه آدم یه گوشی مثل Note داره دلش میخواد توش فیلم داشته باشه، آهنگ زیاد ، بازی و ...)

در مورد اسپیکر ها آخه به صدای M8 گوش دادم واقعا نمیدونم چطوری توصیفش کنم... (انگلیسی خوب بلدین؟ کلمه ی ear-gasm به گوشتون خورده؟ :D یه چیز مثل 0rga$m هست!!! منتها برای گوش فقط!!!!!)

نگاه کنید، برای من اولیت ها اینه... من میگم بعد شما ببینید میتونید پیشنهادی بکنید یا خیر
اول اینکه باتری میخوام خوب باشه، اگر هوس بازی کردم یه ساعت یا یه ساعت و نیم ، آهنگ گوش دادم، از GPS استفاده کردم، خواستم برم توی Instagram بچرخم و اینا همش هواسم به باتری نباشه.
دوربین راستش خیلی اهمیت نداره، درسته نوت 4 دوربینش عالیه ولی دوربین HTC هم بین اینا بدتره هم اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه برام.
کلا تنها چیزی که نمیزاره نوت رو انتخاب کنم اسپیکرش در مقابل اچ تی هست و کمی سایزش. در مورد اچ تی سی هم اینه که نوت از خیلی لحاظا بهتره. ولی همین اسپیکر های خوبش خیلی ارزشش رو بالا میبره.
شما چی میگید قربان؟

MJ1970
23-09-2015, 01:11
runner عزیز قصد خرید یه قبلت دارم.
از بین نمونه هایی که بررسی کردم به چند مورد برخوردم:
ascend mate 7 16g
samsung galexy j7
asus zenfone 2 ze551-16g ram-1.8gh
البته یه مدت دنبال تبلت رفتم ولی با توجه به ابعادش تصمیم به خرید فبلت گرفتم.
پیشنهاد شما کدام مدل هست.

asus ایا با توجه به نداشتن گارانتی مشکل خاصی نداره؟اینکه فارسی نشه یا منوی فارسی نداشته باشه و ...

ممنون از شما

- - - Updated - - -

ascend mate 7 16g
samsung galexy j7

asus ایا با توجه به نداشتن گارانتی مشکل خاصی نداره؟اینکه فارسی نشه یا منوی فارسی نداشته باشه و ...

ممنون از شما

runner
23-09-2015, 07:48

شما چی میگید قربان؟

با این وضعیت که میخواین تجربه جدید داشته اشین با توجه به اینکه خودتون نوت رو داشتین من نظرم رو همون HTC M9 هست

HTC M9 از Z3 جدیدتر هست ولی Z3 باطری بهتری داره البته با قابلیت Quick Charge که تو هر دو مدل هست زمان شارژ کردن گوشی خیلی کمتر میشه ، پس اگه M9 هم انتخابتون باشه جای نگرانی برای باطری نیست! (خالی کردن باطری زودتر ، پرشدنش هم زودتر)
البته از نظر جنس بدنه فلزی M9 تا حد زیادی جلو هست ولی باز سلیقه ای هست ، کیفیت صدای HTC هم که همونطور که گفتین بهتر هست!

چیپ ست هردو گوشی Qualcomm هست که باز از این نظر M9 با Qualcomm 810 جلوتر هست از Z3

به نظرم بین این دو HTC One M9

runner
23-09-2015, 08:09
ascend mate 7 16g
samsung galexy j7

ممنون از شما

از بین این 3 مدل Huawei Ascend Mate7 گزینه بهتری هست

Samsung Galaxy J7 رو به خاطر رزولویشن پایین نسبت به اون دو مدل و رم کمتر بذارین کنار
درمورد ایسوس Asus Zenfone 2 ZE551ML نمیدونم این مدل با گارانتی باشه یا نه ولی قبلا آواژنگ و در حال حاضر ویستا گارانتی میکنن ایسوس رو البته به شخصه یه تجربه بد با فبلت های ایسوس داشتم با گارانتی آواژنگ
ایسوس و هووآوی هردو خوبن ولی به خاطر تجربه خودم هووآوی رو انتخاب میکنم البته با انتخاب هووآوی چیز خاصی از ایسوس رو از دست نمیدین
سنسور اثر انگشت و باطری خیلی قویتر از برتریای هووآوی نسبت به ایسوس هست و البته نداشتن قابلیت شارژ سریع یکی از ضعف هاش! :n02:

در مورد بدون گارانتی از جای مطمئن تهیه کنین بهتر هست
اما اگر میبینین جای خوبی ندارین و دستگاه تو بازار محدود گیر میاد بدون نگیرین بهتره
منوی فارسی رو تو دستگاه با گارانتی میتونین داشته باشین به صورت پیش فرض (اگر هم بدون بخرین با رام های خاورمیانه میتونین منوی فارسی رو اضافه کنین ، چک باید بشه باز)
ولی تایپ فارسی مشکل خاصی نیست و میتونین اضافه کنین

MJ1970
23-09-2015, 11:04
ممنون از جواب شما ماشالله اطلاعات خیلی خوبی دارید.
قبلا یه نمونه سامسونگ قدیمیتر گرفتم که اتفاقا گارانتی هم نداشت و چون خودم وارد نبودم هرجا که بردمش نتونستن فارسیش کنن !!!

پس نظر شما هم مثل خودم ascend mate 7 هست.راستی لوازم جانبیش مثل قاب و ... گیر میاد.
کدام گارانتی مطمین تر هست و ایا جای مناسبی برای خرید سراغ دارید؟دیجیکالا که تموم کرده.
سایت بامبلو داره ولی اعتماد ندارم بهشون.(با توجه به مشکلی که برای یکی از بچه های انجمن افتاده بود)

K!ng of th3 K!ngs
23-09-2015, 15:38
اگر دیجیکالا نیاورد از نمایندگی های هواوی که یکیش هم مایکروتل هست میتونید خرید کنید که مطئن بشید... اگر تهران هستید بگید من بهتون یه آدرسی میتونم بدم

و خیلی ممنون جناب runner حالا بین این 2 تصمیم رو میگیرم

- - - Updated - - -

اگر دیجیکالا نیاورد از نمایندگی های هواوی که یکیش هم مایکروتل هست میتونید خرید کنید که مطئن بشید... اگر تهران هستید بگید من بهتون یه آدرسی میتونم بدم

و خیلی ممنون جناب runner حالا بین این 2 تصمیم رو میگیرم

MJ1970
23-09-2015, 15:43
تهران هستم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.
البته یه موقع رفته بودم سمت پل حافظ همون چارراهی که غربش پاساژ علادین هست وسمت شرقش یه پاساژ پند طبقه هست که اسمش هم نمیدونم .اونجا یه فروشگاه بزرگ (که نمایشگاه هم بود) بود که انواع محصولات هواوی رو داشت.نمیدون مشاید نمایندگیش بود .البته قیمتهاش از بیرون خیلی بالاتر بود .مثلا media pad x1 7inch که بیرون 780 قیمت میدادن اونجا 980 قیمت میداد!
اگر ادرس مناسبی دارید لطفا به من هم بدید.

با تشکر

MOHAMMAD__REZA
23-09-2015, 19:21
بهترین گوشی تا سقف 1/5 چیه؟اگه هم چند تا گزینه بود اسم شون رو بگید.اگه هم مثلا 1/6 یا همچین چیزی بود مشکلی نیست

ardeshir n
23-09-2015, 20:37
بهترین گوشی تا سقف 1/5 چیه؟اگه هم چند تا گزینه بود اسم شون رو بگید.اگه هم مثلا 1/6 یا همچین چیزی بود مشکلی نیست
ایسوس زنفون ۲
فوق العاده.

fg_war2000
23-09-2015, 20:40
دوستان تا 1800 یا نهایتن 1900 چی پیشنهاد میدید؟

K!ng of th3 K!ngs
23-09-2015, 20:48
تهران هستم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.
البته یه موقع رفته بودم سمت پل حافظ همون چارراهی که غربش پاساژ علادین هست وسمت شرقش یه پاساژ پند طبقه هست که اسمش هم نمیدونم .اونجا یه فروشگاه بزرگ (که نمایشگاه هم بود) بود که انواع محصولات هواوی رو داشت.نمیدون مشاید نمایندگیش بود .البته قیمتهاش از بیرون خیلی بالاتر بود .مثلا media pad x1 7inch که بیرون 780 قیمت میدادن اونجا 980 قیمت میداد!
اگر ادرس مناسبی دارید لطفا به من هم بدید.

با تشکر

هواستون باشه که معمولا بدون گارانتی هست توی بازار برای همین احساس میکنید اونجا گرون تره ولی در کل 20 -30 تومن گرون تره نمیدونم چرا ولی برای من مهم نیست.
آدرسش : شهرک اکباتان فاز 2- مجتمع مگامال- طبقه ی 2 یا 3- آی تی مال. ممکنه اونجا بدون گارانتی هم باشه (البته قابل اطمینان)

میتونید به
Sony Xperia Z3
HTC one M9
و با کمی افزایش بودجه Note 4 فکر کنید

اگه 32 گیگ براتون کافیه Galaxy S6 میتونه خوب باشه

fa_shinobi
24-09-2015, 00:38
سلام. دوستان کسی میتونه این سه مدل رو مقایسه کنه.
Lg g3 beat
honor 3c
galaxy grand prime

اولیتها هم دوربین، شارژ باتری و هنگ نکردن و لگ نزدن

Lg g4 هم گزینه خوبیه

runner
24-09-2015, 03:04
ممنون از جواب شما ماشالله اطلاعات خیلی خوبی دارید.
قبلا یه نمونه سامسونگ قدیمیتر گرفتم که اتفاقا گارانتی هم نداشت و چون خودم وارد نبودم هرجا که بردمش نتونستن فارسیش کنن !!!

پس نظر شما هم مثل خودم ascend mate 7 هست.راستی لوازم جانبیش مثل قاب و ... گیر میاد.
کدام گارانتی مطمین تر هست و ایا جای مناسبی برای خرید سراغ دارید؟دیجیکالا که تموم کرده.
سایت بامبلو داره ولی اعتماد ندارم بهشون.(با توجه به مشکلی که برای یکی از بچه های انجمن افتاده بود)

حالا باز آموزش ها و رام های سامسونگ دردسترس تر هست
ولی هوواوی رو تهیه کنین با گارانتی خیالتون راحت میشه از منوی فارسی
گارانتیای هوواوی در حال حاضر 3 تا شرکت مایکروتل - تک تیم - ارکان ارتباط هست
به نظرم به غیر از دیجی از سایتای دیگه خرید نکنین گوشی شاپم هست تا حدودی
بازار علائدین طبقه 5 بچرخین
نداشت بازار موبایل ایران نمایندگی هاشون هست و اگرم از نمایندگی نمیخرین با مشخصات یکسان و گارانتی معتبر مغازه دارم گیر بیارین میتونین بگیرین

runner
24-09-2015, 03:10

همون طور که دوستان راهنمایی کردن و این مدلارم میتونین مد داشته باشین
Samsung Galaxy A8 Duos
HTC One E9 Plus
Motorola Moto X (2nd Gen)

یه چرخ تو این دو صفحه آخر بزنین یری درخواست با این رنج بوده که پاسخ دادیم
ممنون

runner
24-09-2015, 03:28
سلام. دوستان کسی میتونه این سه مدل رو مقایسه کنه.
Lg g3 beat
honor 3c
galaxy grand prime

اولیتها هم دوربین، شارژ باتری و هنگ نکردن و لگ نزدن

Lg g4 هم گزینه خوبیه

خوبیه Huawei Honor 3C رم 2 گیگش هست بین این 3 مدل ولی بدیش نداشتن 4G هست
دوربین مطلوبی ندارن هوواوی ها (تجربه مدل G700)
نداشتن اندروید 5 - باطریه ضعیف بین این 3 مدل

LG G3 S و Samsung Galaxy Grand Prime هردو کانفیگ مشابهی دارن
Samsung Galaxy Grand Prime ضعف اصلیش نمایشگرش هست که رزولویشن کمتری داره بین 3 مدل ولی گوشیه خوبی هست به نظرم اولویت آخر باشه براتون

1. Huawei Honor 3C (به خاطر رم 2 گیگ)
2. LG G3 S (به خاطر کانفیگ مشابه سامسونگ ولی با نمایشگر بهتر)
3. Samsung Galaxy Grand Prime

بازم با توجه به اولویت ها و علایقتون جابجا کنین :n02:

fa_shinobi
24-09-2015, 18:05
خوبیه Huawei Honor 3C رم 2 گیگش هست بین این 3 مدل ولی بدیش نداشتن 4G هست
دوربین مطلوبی ندارن هوواوی ها (تجربه مدل G700)
نداشتن اندروید 5 - باطریه ضعیف بین این 3 مدل

LG G3 S و Samsung Galaxy Grand Prime هردو کانفیگ مشابهی دارن
Samsung Galaxy Grand Prime ضعف اصلیش نمایشگرش هست که رزولویشن کمتری داره بین 3 مدل ولی گوشیه خوبی هست به نظرم اولویت آخر باشه براتون

1. Huawei Honor 3C (به خاطر رم 2 گیگ)
2. LG G3 S (به خاطر کانفیگ مشابه سامسونگ ولی با نمایشگر بهتر)
3. Samsung Galaxy Grand Prime

بازم با توجه به اولویت ها و علایقتون جابجا کنین :n02:
من شنیدن prime هنگ میکنه و لگ زیاد میزنه و اعصاب خورد کنه. وگرنه صفحه نمایشش خیلی مهم نیست. البته استفادم زیاد نیست و در حد تلگرام و یه چند تا برنامه دیگه است. دوربینش خیلی خوبه به خاطر این مشکل باز شک دارم بهش.
G3s رو هم دوربینش رو اصلا نمیدونم در چه حدیه.

NOR-1
24-09-2015, 18:38
هنگ و لگ تو سامسونگ از note 5 تا پرایم هست اگه اونجوری فکر میکنی یا اصلا اندروید نگیر یا به پرایم قانع باش

runner
24-09-2015, 21:59
من شنیدن prime هنگ میکنه و لگ زیاد میزنه و اعصاب خورد کنه. وگرنه صفحه نمایشش خیلی مهم نیست. البته استفادم زیاد نیست و در حد تلگرام و یه چند تا برنامه دیگه است. دوربینش خیلی خوبه به خاطر این مشکل باز شک دارم بهش.
G3s رو هم دوربینش رو اصلا نمیدونم در چه حدیه.

هنگ !!!!!!!:n23:
لگم اگه اگه داشته باشه با لانچر رفع میشه ، لگ های سامسونگ بخاطر لانچر سنگینش هست که خیلی وقت پیش سر زبونا افتاد دلیل نمیشه الان هم اینجوری باشن و تغیراتی داشتن چون این مشکل رو هم خوده سامسونگ بش رسیده بود ، اگه کاربریتون در همون حد هست که میگین مطمئنا گوشیه خوبی هست Prime
برای تستشم از نزدیک کافیه برین یکی از نمایندگی ها و باش کار کنین
حالا دوستان میگن سامسونگ از Note5 تا پرایم لگ داره دیگه یخورده کم لطفیه توی مدلای از رم 1 به پایین شاید احساس بشه ولی دگه به بالاش مشکلی نداره
دوربین های سامسونگ خوب هستن

arazboy
25-09-2015, 11:48
سلام گوشی های ایسوس مدل جدید در ایران هست و گارانتی کننده هم داره

- - - Updated - - -

سلام گوشی های ایسوس مدل جدید در ایران هست و گارانتی کننده هم داره

mohsen_blid
26-09-2015, 15:47
سلام دوستان یه سوال نظرتون در رابطه با چی هست دوربین برام مهم نیست فقط جواب کارای شبکه های اجتماعی را بده و همون تماس و این چیزا
Smart CLIO S4700 Dual SIM
ممنون میشم راهنماییم کنید در رابطه با این گوشی

- - - Updated - - -

سلام دوستان یه سوال نظرتون در رابطه با چی هست دوربین برام مهم نیست فقط جواب کارای شبکه های اجتماعی را بده و همون تماس و این چیزا

runner
26-09-2015, 20:24

با این قیمت فکر نکنم بهتر از این پیدا کنین!
مگر دست دوم!
ولی برا رفع نیازتون خوب هست و کیفیتی مشابه گوشی های ایرانی GLX داره (البته به اسم ایرانی)
خدمات پس از فروش جالبی هم نباید داشته باشه (تجربه شخصی با برند GLX داشتم افتضاح بود)

ولی مشخصات خوبی داره رو کاغذ تو این قیمت

jack82
26-09-2015, 20:29
سلام دوستان گوشی تو رنج یک تا یک و دویست چی پیشنهاد میکنید.ممنون

super smart
26-09-2015, 20:35
سلام

LG G3 32gig , Note III N9005 , Xperia z2 d6503

بهتون پیشنهاد میکنم به عوض خرید گوشی هایی که قیمتشون تو این رنجه و ضعیفتر از این سه مدل هستن همین گوشی های پرچمدار رو بخرین

چون کمپانی های موبایل رو پرچم دار بیشتر کار میکنن تا گوشی های دیگه

اس5 رو هم به این خاطر پیشنهاد ندادم که یک طراحی خوبی نداره و دوم رم کمتری نسبت به این 3 تا داره

runner
26-09-2015, 20:48
سلام دوستان گوشی تو رنج یک تا یک و دویست چی پیشنهاد میکنید.ممنون

همون مدل هایی که دوستمون اشاره کردن میتونن از بهترین انتخاباتون باشن

سلام

LG G3 , Note III ,Xperia z2

بهتون پیشنهاد میکنم به عوض خرید گوشی هایی که قیمتشون تو این رنجه و ضعیفتر از این سه مدل هستن همین گوشی های پرچمدار رو بخرین

چون کمپانی های موبایل رو پرچم دار بیشتر کار میکنن تا گوشی های دیگه

اس5 رو هم به این خاطر پیشنهاد ندادم که یک طراحی خوبی نداره و دوم رم کمتری نسبت به این 3 تا داره

فقط به این نکته که مدل 16 گیگ G3 با رم 2 ارائه میشه توجه کنین اگه رم 3 میخواین باید مدل 32 گیگ رو تهیه کنین که قیمت تفاوت پیدا میکنه

TheGnomonWorkshop
27-09-2015, 02:02
سلام

گوشی Samsung Galaxy S5 -G900H 32GB
دست دومش حدودا چقد میرزه؟
دقت کنید 32 گیگ

مرسی

united
29-09-2015, 12:13
با سلام
گوشی با رنج قیمت 800 تومان
بیشتر برای کارهای اینترنتی و دارای دوربین باطری و پخش موسیقی مناسب و ترجیحا دو سیم کارته چی پیشنهاد میدید؟
در ضمن گوشی پرچمدار یعنی چی؟
با تشکر

fredmehdi
29-09-2015, 19:31
سلام به دوستان.قصد خرید موبایل با بودجه 1 تا 1.5 میلیون دارم.برند مهم نیست.دوربینش عالی باشه جوری که احتیاج به خرید دوربین عکاسی نباشه.لیز نخورده تو دست.حافظش در مجموع بالای 16 گیگ باشه.ممنون.

k1ozil
29-09-2015, 19:53
سلام به دوستان.قصد خرید موبایل با بودجه 1 تا 1.5 میلیون دارم.برند مهم نیست.دوربینش عالی باشه جوری که احتیاج به خرید دوربین عکاسی نباشه.لیز نخورده تو دست.حافظش در مجموع بالای 16 گیگ باشه.ممنون.
LG G3

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

fredmehdi
29-09-2015, 20:00
بقیه دوستان نیز لطفا نظرشون رو بگن.

super smart
29-09-2015, 22:58
بهتره کمی بودجتون رو افزایش بدید و G4 رو بخرید که تمامی تنظیمات دستی دوربین رو در اختبارتون قرار میده

k1ozil
29-09-2015, 23:26
بقیه دوستان نیز لطفا نظرشون رو بگن.
اصلا نمیخواد الکی پول خرج کنی( از نظر من )
جی 3 تمام کارهات رو راه میندازه بعدا بخوای بفروشیش کمتر ضرر میکنی چون افت قیمت خودش رو کرده
و درضمن مثلا 10 ماه دیگه بخوای عوضشش کنی اس 6 کلی ارزون شده
در کل حرف من اینه همیشه یکی عقب باش تا ضرر نکنی
یعنی صبر کن اس 7 بیا اس 6 بخر

runner
30-09-2015, 01:55
با سلام
گوشی با رنج قیمت 800 تومان
بیشتر برای کارهای اینترنتی و دارای دوربین باطری و پخش موسیقی مناسب و ترجیحا دو سیم کارته چی پیشنهاد میدید؟
در ضمن گوشی پرچمدار یعنی چی؟
با تشکر

Huawei Honor 4X
Samsung Galaxy J5
Huawei Honor 4C
Asus Zenfone 6 A600CG
Huawei Ascend G7

منظور از گوشیای پرچمدار ، گل سرسبد گوشیای شرکتاست ، گوشیایی که شرکتا برای به رخ کشیدن آخرین تکنولوژی هاشون از اون مدل ها استفاده میکنن و تکنولوژی هارو با اون مدلا روانه بازار میکنن والبته پشتیبانیه سریعتر نرم افزاری محصولات پرچمدار هم یکی از برتریاشونه (سریعتر بروز رسانی اندروید رو دریافت میکنه به نسبت مدلای فرعی)

united
30-09-2015, 16:20
Huawei Honor 4X
Samsung Galaxy J5
Huawei Honor 4C
Asus Zenfone 6 A600CG
Huawei Ascend G7

منظور از گوشیای پرچمدار ، گل سرسبد گوشیای شرکتاست ، گوشیایی که شرکتا برای به رخ کشیدن آخرین تکنولوژی هاشون از اون مدل ها استفاده میکنن و تکنولوژی هارو با اون مدلا روانه بازار میکنن والبته پشتیبانیه سریعتر نرم افزاری محصولات پرچمدار هم یکی از برتریاشونه (سریعتر بروز رسانی اندروید رو دریافت میکنه به نسبت مدلای فرعی)

با تشکر از پاسختون
راستش خودم یه خورده تحقیق کردم
نظرتون درباره
Huawei P8 Lite و Huawei Honor 6 چیه البه دومی یه خورده گرونه پی8 بیشتر به دلم نشسته
باز هم تشکر میکنم

M0h3ens
30-09-2015, 16:32
سلام
من بین Samsung Galaxy A7 و Huawei P8 موندم
به نظر دوستان کدوم رو بگیرم بهتره؟

runner
01-10-2015, 20:16
با تشکر از پاسختون
راستش خودم یه خورده تحقیق کردم
نظرتون درباره
Huawei P8 Lite و Huawei Honor 6 چیه البه دومی یه خورده گرونه پی8 بیشتر به دلم نشسته
باز هم تشکر میکنم

Huawei Honor 6 گزینه بهتری هست
برای Huawei P8 Lite هم به خاطر باطری ضعیفترش پیشنهاد ندادم وگرنه کانفیگ مشابهی با مدلا هووای ای که معرفی کردم داره اگه مورد پسندتون هست خب گزینه خوبی هست

runner
01-10-2015, 23:37
سلام

Huawei P8 روی کاغذ مشخصات بهتری داره
البته این دو مدل از نظر قیمتی تو یه رنج نیستن و طبیعتا هوواوی با قیمت بالاتر اولویت داره

k1ozil
01-10-2015, 23:40
سلام

روی کاغذ p8
ولی از نظر من a7 مدل snap بگیر

arazboy
02-10-2015, 18:36
سلام
گوشی ایسوس Zenfone 2 ZE550MLچطور گوشی هست ایا توی ایران با گارانتی پیدا میشه ؟

تبلت ایسوس دارم می خوام اینو بفروشم اینو بگیرم ممنون میشم نظرتان را بگید

abbas-t
09-10-2015, 22:37
سلام دوستان

Huawei Honor 4X نسبت به قیمتش ارزش خرید داره؟از نظر کیفیت و رنگ های واقعی عکس خوبی ثبت می کنه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان

Huawei Honor 4X نسبت به قیمتش ارزش خرید داره؟از نظر کیفیت و رنگ های واقعی عکس خوبی ثبت می کنه؟

R#z@-R2
13-10-2015, 14:18
سلام دوستان من یه گوشی میخوام بگیرم به نظر شما این خوبه بگیرم یا نه:n36:
ای نیو وی 3پلاس ولی الان در هنگ هستم ایا این گوشی ان اف سی دارد یا ندارد برای من یک ابهام شده است این گوشی اصل چین می باشد قطعات در تهران موجود هست
داخل متن بقل عکس نوشته ان اف سی داره ولی داخل توضیحات نوشته نداره:n13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سئوال دیگه این گوشی اگه ازش زیاد استفاده کنیم باتریش چند ساعت کار میکنه
تنها معایبش شارژ باطری زود خالی میشه به علت نازک بودن گوشی خودش یه نوع زیبایی هستش
من که زیاد استفاده نمیکنم از چیزی یه موقع خونه باشم مثلا تلگرام برم نهایت همینه بازی که نمیکنم

k1ozil
13-10-2015, 18:55
سلام دوستان من یه گوشی میخوام بگیرم به نظر شما این خوبه بگیرم یا نه:n36:
ای نیو وی 3پلاس ولی الان در هنگ هستم ایا این گوشی ان اف سی دارد یا ندارد برای من یک ابهام شده است این گوشی اصل چین می باشد قطعات در تهران موجود هست
داخل متن بقل عکس نوشته ان اف سی داره ولی داخل توضیحات نوشته نداره:n13:
یه سئوال دیگه این گوشی اگه ازش زیاد استفاده کنیم باتریش چند ساعت کار میکنه
تنها معایبش شارژ باطری زود خالی میشه به علت نازک بودن گوشی خودش یه نوع زیبایی هستش
من که زیاد استفاده نمیکنم از چیزی یه موقع خونه باشم مثلا تلگرام برم نهایت همینه بازی که نمیکنم
سخت افزارس عجیب غریب بالاس فک نکنم اعتمادی بشه بهش کرد
با توجه به استفاده شما یه جی 3 بیت بگیر با خیال راحت استفاده کن

R#z@-R2
13-10-2015, 20:52
سخت افزارس عجیب غریب بالاس فک نکنم اعتمادی بشه بهش کرد
با توجه به استفاده شما یه جی 3 بیت بگیر با خیال راحت استفاده کن

داداش همین الان سفارش دادم یکیدیگه

ghnjfg
13-10-2015, 21:13
سلام
در رنج قیمت 350 تا 400 تومان برای دوستم میخوام بگیرم
اولویت ها:
عکس و فیلم برداری
اجرای برنامه های اندروید
ممنون

Y@var
17-10-2015, 10:30
سلام دوستان

بدون توجه به قیمت به نظرتون بهترین گوشی با صفحه ی تقریبی 4.5 اینچی چیه؟ در واقع میخوام اندازش کوچیک باشه ولی مشخصات خوب. فعلا نظرم sony z3 compact هستش و بعد گالکسی آلفا. دوستان نظر بهتری ندارن؟
پیشاپیش ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان

بدون توجه به قیمت به نظرتون بهترین گوشی با صفحه ی تقریبی 4.5 اینچی چیه؟ در واقع میخوام اندازش کوچیک باشه ولی مشخصات خوب. فعلا نظرم sony z3 compact هستش و بعد گالکسی آلفا. دوستان نظر بهتری ندارن؟
پیشاپیش ممنون

runner
17-10-2015, 13:56
سلام دوستان

پیشاپیش ممنون

همین دو مدل بهترین ها هستن مطمئنا البته آلفا رو میدونم توقف تولید شده تو خبرا اومده بود
و شاید یکی از مدل های اپل

chaharnazm
18-10-2015, 16:50
درود
می خوام یه گوشی بیشتر از میون دو برند سامسونگ یا هوآوی تا 1.3 میلیون بخرم که:
1- نمایشگر بزرگ و با کیفیت داشته باشه
2- دوربین خوب با لرزشگیر دست داشته باشه
3- 4G باشه
4- توان پردازشی میانه رو به بالا داشته باشه
5- باتری 3000 میلی آمپر به بالا داشته باشه
6- آندرویید 5 باشه
7- اگه هاردش پر شد هنگ نکنه
8- بتونه flac پخش کنه و کیفیت هدفون و صداش هم خوب باشه

k1ozil
18-10-2015, 16:56
بنظرم جی 2 یا جی 3 خیلی براتون مناسبن
هواوی p8 هم بد نیست
از بین سامسونگ هم نوت 3 و اس 5 نسخه اسنپ

babak1000
20-10-2015, 09:13
سلام یه گوشی huawie G700 خیلی تمیز بدون هیچ خط و خال موجوده برای یه فرد مسن بوده که زیاد از گوشی سر در نمیاره (فامیل هم هست)، چون نمیتونه با گوشی کار کنه می خواد بفروشه به نظر شما چند ازش بخرم ؟

1_zahra
21-10-2015, 16:01
سلام
یه گوشی تا 500 و خورده ای می خوام بگیرم ، تو این قیمت چی پیشنهاد می کنید؟

به نظرتون Samsung Galaxy Grand Prime Dual SIM SM-G531H/DS خوبه ؟

k1ozil
21-10-2015, 16:03
سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام
G3 Beat
گرند پریم نمایشگرش اصلا خوب نیست
لگ و گیر هم خیلی داره
موفق باشی

1_zahra
23-10-2015, 02:07
سلام
G3 Beat
لگ و گیر هم خیلی داره
موفق باشی

ممنون
می خوام سامسونگ بگیرم
این مدل چی Samsung Galaxy J5 Dual SIM SM-J500H/DS ؟ خوبه؟

1_zahra
23-10-2015, 02:15
سلام
G3 Beat
لگ و گیر هم خیلی داره
موفق باشی

ممنون
می خوام سامسونگ بگیرم

tiyam 01
23-10-2015, 15:22
می خوام سامسونگ بگیرم

سلام
آره اون مدل خوبیه.
اگر هم خوستی هواوی بگیری honor 4c گوشیه خوبیه . اندروید 6.0 هم براش میاد

k1ozil
23-10-2015, 15:38
ممنون
می خوام سامسونگ بگیرم
چرا سامسونگ :-|
طراحی g3 beat در حد یه پرچمداره
این مدلی که گفتی هم خوبه
هواوای هم که دوست بالایی معرفی کردن خیلی خوبه

runner
23-10-2015, 22:50
ممنون
می خوام سامسونگ بگیرم

بله این مدل نسب به مدل قبلیتون مناسب تر هست

MoH_@_MaD
24-10-2015, 02:39
دوستان نظرتون در مورد samsung e5 چیه ؟

کلا تا 700-800 تومن چی پیشنهاد میکنین ؟

Amir-Rainman
24-10-2015, 09:16
دوستان نظرتون در مورد samsung e5 چیه ؟

کلا تا 700-800 تومن چی پیشنهاد میکنین ؟

Sony M4 با قیمت حدودی 850 گزینه خوبیه

هواوی G7 هم خوبه

بهتر گوشی بگیرین که اندروید 6 براش بیاد یا حداقل بصورت غیررسمی ساپورت خوبی ازش بشه

chaharnazm
27-10-2015, 10:07
آیا گلکسی S5 خوبه؟ اندروییدش رو بروزرسانی کنم گیر نمیکنه و بدتر نمیشه؟ حتمن میخوام 4جی باشه. دوربینش لرزشگیر دست داشته باشه-پردازندش نیرومند باشه-نگیرم زیان کنم؟

k1ozil
27-10-2015, 14:05
آیا گلکسی S5 خوبه؟ اندروییدش رو بروزرسانی کنم گیر نمیکنه و بدتر نمیشه؟ حتمن میخوام 4جی باشه. دوربینش لرزشگیر دست داشته باشه-پردازندش نیرومند باشه-نگیرم زیان کنم؟
نسخه اسیا 4G نداره
جی 2 و جی 3 و اس 5 نسخه اسنپ و نوت 4 نسخه اسنپ
زد 2 گزینه های خوب و هم سطحی هستن فقط نوت 4 یکم بهتره

chaharnazm
28-10-2015, 10:58
نسخه اسیا 4G نداره
زد 2 گزینه های خوب و هم سطحی هستن فقط نوت 4 یکم بهتره

گرامی، خودت از این میون بجز نوت 4 کدوم رو برتری میدی؟

abbas-t
28-10-2015, 11:31
سلام دوستان
یه گوشی میخوام در حدود 800 تومن که مهمترین قابلیتش ، گرفتن عکس های خیلی خوب باشه.

k1ozil
28-10-2015, 14:56
گرامی، خودت از این میون بجز نوت 4 کدوم رو برتری میدی؟
فرق اساسی ندارن
من باشم G3 32Gb رو انتخاب میکنم فقط به خاطر طراحی فوق العاده زیباش
ویرایش :ببخشید من اونجا منظورم نوت 3 بود (حواس نیست)برتریش هم قلمش و امکانات نرم افزاریه

k1ozil
28-10-2015, 14:56
سلام دوستان
یه گوشی میخوام در حدود 800 تومن که مهمترین قابلیتش ، گرفتن عکس های خیلی خوب باشه.
اگه مشکلی با وینفون نداری لومیا 640xl دوربینش خیلی عالیه

Zlatan_ibra
30-10-2015, 00:21
سلام دوستان

از بین m9وe9+ کدوم رو پیشنهاد میکنین...زد3+چطور؟

NOR-1
31-10-2015, 05:57
سلام دوستان

از بین m9وe9+ کدوم رو پیشنهاد میکنین...زد3+چطور؟
دیگه اچ تی سی تعریفی نداره گوشی هاش با 5 سال پیش هیچ فرقی نداره فقط بدنه فلزی شده با اسپیکر استریو که رو گوشی های چینی قدیمی tv phone هم بود کیفیت صفحه هم که همونه
سونی هم همش یک شکل میزنه هیچ امکانات خاصی اضافه نمیکنه ولی اگر خواستین htc بگیرین +m9 بگیرین

aminkhan2014
31-10-2015, 11:29
با بودجه 400-500 دوستان چه گوشي پيشنهاد ميدهند؟برام مهم كيفيتش هست تا چند وقت پيش انر3سي قويترين مدل اين رنج بود،حالا چي؟چيني بودن و نبودن برند برام مهم نيست

chaharnazm
31-10-2015, 15:12
نسخه اسیا 4G نداره

نسخه اسنپ S5 داغ نمیکنه؟ دلیل برتریش نسبت به نسخه اگزینوس چیه؟

k1ozil
31-10-2015, 15:29
نسخه اسنپ S5 داغ نمیکنه؟ دلیل برتریش نسبت به نسخه اگزینوس چیه؟
4G
+
نسخه اسنپ همونطور که خودتون گفتید داغ نمیکنه
+
ساپورت دولوپری بهتری توی کاستوم رامها و کرنلها داره

farshad0123
01-11-2015, 19:18
Htc عالیه
سونی هم مدل z2 به بالا
سامسونگ هم پر از باگ تصویرش هم غیر طبیعیه

k1ozil
01-11-2015, 19:43
Htc عالیه
سونی هم مدل z2 به بالا
غیر رابط کاربریش که تقربیا اندروید خامه
رابط کاربری سامسونگ و الجی واقعا زیبا و کارامده

runner
01-11-2015, 19:44
Htc عالیه
سونی هم مدل z2 به بالا

:n29:
با این تعداد پست ارسال شده توسط شما این نوع پست دادن انتظار نمیرفت
دقیقا در جواب چی بوده این صحبتتون؟

+

برای اینکه اسپم نشه سامسونگ هم پر از باگ تصویرش هم غیر طبیعیه در مورد این جمله
اول اینکه سامسونگ بهترین نمایشگر های رده بالا و حتی میان رده گوشی هارو میزنه و با توجه به اینکه خوده HTC به پنل AmoLED روی آورده و سری های نکسوس گوگل از پنل AmoLED استفاده میکنن فکر نمیکنم غیر طبیعی باشه البته اینی که شما میگین بیشتر یه جمله عامیانه هست که به این صورت پیچیده تو بازار ایران
در مورد باگ هم در حال حاضر توی گوشی های رده بالا که یه امر خیلی خیلی نادر هست
تو میان رده و پایین رده هم تمام برندها این مشکلاتو دارن و با توجه به سیستم عامل اندروید خیلی از روش هارو میشه روشون تست کرد برای بهبود عملکرد!

chaharnazm
02-11-2015, 15:48
دوستانی که نوت 4 داشته اند: از میون مدلهای گوشی نوت 4 کدوم از دید کارایی و نداشتن گیر و ایراد نرم افزاری و هر دردسر دیگه ای بهترن؟ قیمت هم لطف کنین بگین.

molaali
02-11-2015, 16:10
با سلام
1-من میخوام huawei y625 dual sim رو بخرم اما از سخت افزارش مطمئن نیستم. می خوام اغلب بازی ها رو بیاره.
2-کلاً تو رنج قیمت 350 تومن چه گوشی معرفی می کنید که سخت افزار قوی داشته باشه؟
با تشکر.

Hossein_it
02-11-2015, 16:52
دوستانی که نوت 4 داشته اند: از میون مدلهای گوشی نوت 4 کدوم از دید کارایی و نداشتن گیر و ایراد نرم افزاری و هر دردسر دیگه ای بهترن؟ قیمت هم لطف کنین بگین.
دو مدل وارد ایران شده یکی سری h و دیگری سری C
تفاوتشون فقط توی پشتیبانی مدل C از فورجی هست و تفاوت سخت افزاری ندارن
قیمت سری H
1630
سری C
1635

armin_punisher6
02-11-2015, 21:18
گوشی samsung j5 چطوره؟تو رنج 700 تومان چیز بهتری هست؟
تفاوت 2 لمس همزمان با 10 لمس چیه؟

matr!x_2008
02-11-2015, 21:23
یه گوشی خوب با قابلیت 4G میخوام. قیمت هر چی ارزون تر بهتر... بیشتر از امکان 4G میخوام استفاده کنم.. ممنون

k1ozil
02-11-2015, 22:18
یه گوشی خوب با قابلیت 4G میخوام. قیمت هر چی ارزون تر بهتر... بیشتر از امکان 4G میخوام استفاده کنم.. ممنون

Zlatan_ibra
03-11-2015, 13:19
از بین htc e9+و note4کدوم بهتر هست؟

runner
03-11-2015, 19:38
از بین htc e9+و note4کدوم بهتر هست؟

Note 4 گزینه بهتری هست

afceaglee2013
06-11-2015, 11:26
سلام دوستان

من یه گوشی معمولی دوروبر 200 تومن میخوام زیاد اهل بازی های سنگین نیستم نرمافزارا هم تلگرام و .. هستن بعلاوه یکی دو تا بازی آنلاین (غیر جنگی) بنظرتون هواوی y360 یا 330 چطوره بنظرتون ارزش داره ؟ خرابی یا هنگ دارن؟ صفحه نمایش و دوربینشون خیلی که بد نیست ؟ :n16:
k1ozil
06-11-2015, 14:13
سلام دوستان

من یه گوشی معمولی دوروبر 200 تومن میخوام زیاد اهل بازی های سنگین نیستم نرمافزارا هم تلگرام و .. هستن بعلاوه یکی دو تا بازی آنلاین (غیر جنگی) بنظرتون هواوی y360 یا 330 چطوره بنظرتون ارزش داره ؟ خرابی یا هنگ دارن؟ صفحه نمایش و دوربینشون خیلی که بد نیست ؟ :n16:
من خودم لومیا 630 دارم عالیه نه هنگی نه لگی کلی هم نرم افرار روشه
برای اندروید کم کمش باید 500 خرج کنی

aminkhan2014
07-11-2015, 06:50
آقا بحث خوبی شد،ویندوز فون تا 300-400 چه گزینه هایی پیش رو هست؟کیفیت دوربین و هنگی و ..چطوریه؟اصلا تجربه اش را نداشتم

mania2000
07-11-2015, 09:21
سلام این سایت مثل قدیم کلوپ گوشی های مختلفو نداره لطفا راهنمایی کنید با تشکر:n03:

runner
07-11-2015, 12:52
آقا بحث خوبی شد،ویندوز فون تا 300-400 چه گزینه هایی پیش رو هست؟کیفیت دوربین و هنگی و ..چطوریه؟اصلا تجربه اش را نداشتم

تو رنج 400 به پایین سیستم عامل ویندویز مناسبتر هست ولی کیفیت و مشخصات یه چیز مناسب همون قیمت هست و بیشتر بحث سر سیستم عامل هست
مثلا شما گوشی با این قیمت تو اندروید و ویندویز با رم 512 پیدا میکنین ولی سرعت ویندویز فون با این رم بهتر از اندروید هست

سلام این سایت مثل قدیم کلوپ گوشی های مختلفو نداره لطفا راهنمایی کنید با تشکر:n03:

راهنمایی در چه موردی؟

aminkhan2014
07-11-2015, 18:49
حالا نهایتا تا 500 تومن چی پیشنهاد میدهین؟

runner
08-11-2015, 01:09
حالا نهایتا تا 500 تومن چی پیشنهاد میدهین؟

با اندکی افزایش بودجه اولین گزینتون Huawei Honor 4C اگه نه گزینه های اندرویدی اینا هستن
Samsung Galaxy Grand Neo
Huawei Honor 3C Lite
Huawei Ascend G630
Huawei Ascend G620s

ویندویز فونم با افزایش بودجه Microsoft Lumia 540 Dual SIM

estark
09-11-2015, 20:36
تا سقف یک میلیون بهترین گوشی که میتونم بخرم چیه.کیفیت دوربین برام مهم نیس.

k1ozil
09-11-2015, 22:43
G2
بدون شک

runner
09-11-2015, 22:48

Sony Xperia C4 Dual
HTC Desire 826 dual sim
HTC One (E8)

estark
10-11-2015, 00:37
حالا موندم الام بخرم یا یه ماهی صبر کنم به خاطر برداشتن تحریم ها گوشی ارزون بشه.از طرفی به خاطر طرح اجباری گارانتی شاید گوشی گرون تر بشه.به نظرتون چه کنم کی اقدام به خرید کنم???

- - - Updated - - -

حالا موندم الام بخرم یا یه ماهی صبر کنم به خاطر برداشتن تحریم ها گوشی ارزون بشه.از طرفی به خاطر طرح اجباری گارانتی شاید گوشی گرون تر بشه.به نظرتون چه کنم کی اقدام به خرید کنم???

k1ozil
10-11-2015, 06:55
Sony Xperia C4 Dual
HTC Desire 826 dual sim
HTC One (E8)
اینا هم گزینه های خوبی هستند
ولی رابط کاربری جی 2 یه سر و گردن ازشون بالاتره
گوشی های اچ تی سی که همون اندروید خامه سونی هم چیزی بیشتر از اندروید خام نیست
و اینکه گوشی های الجی همشون گارانتی هستند

estark
12-11-2015, 13:04
بین کیفیت hd با full hd تفاوت محسوسی هست که مشخص باشه؟؟؟؟

NEED FOR PC
12-11-2015, 16:57

تا 5.2 محسوس نیس

سایز های بزرگتر هم اگر گوشی fhd کنارش بزاری یکم فرق میکنه که زیاد مهم نیس،مهم رنگ و درجه روشنایی و > زاویه دید در آخر هست همین.

runner
12-11-2015, 17:50

تفاوت FHD و HD تو رزولویشن هست

FHD = 1080*1920
HD = 1280*720

رزولویشن بالا تر باعت تراکم بیشتر پیکسل میشه که هرچی بالاتر باشه کیفیت و وضوح تصاویر بیشتر میشه البته به تنهایی عامل مهمی برای کیفیت نیست

رزولوشن (Resolution) یک تلویزیون عبارت است از تعداد پیکسل هایی که در دو بعد افقی و عمودی نمایش داده می شوند.

تراکم پیکسل رو با PPi نشون میدنکه هرچی بالا تر براشه کیفیت خیلی بهتری به شما میده البته توی خوندن مطالب توی گوشی ها و تبلت ها خیلی موثره

در آخر اینکه نمایشگرهای موبایل شاید تا تراکم 300 به پایین تفاوت هارو نشون بدن ولی از اون به بالا با چشم قابل لمس نیست و از اونجایی که همه گوشیای رده بالا تراکم حداقل 300-400 رو دارن تماما کیفیت مناسبی رو بهتون میدن
یه سری تفاوت هم تو پنل ها هست که روشنایی و رنگ بندی تصاویر به اون بستگی داره!

k1ozil
13-11-2015, 08:06
بنظر من هست حتی بین FHD و QHD هم تفاوت هست
در صورتی که صفحات یکسان از یک برند با هم مقایسه بشه مثلا ای پی اس جی 2 و جی 3 یا سوپر امولد اس 5 و اس6
در غیر این صورت تفاوت های زیادی هست و به تنها رزولوشن تاثیر گذار نیست

mahdi-mo
13-11-2015, 23:17
سلامی گرم به دوستان عزیز P30
راستش قصد خرید موبایل دارم با بودجه 800-900 هزار تومان .
نظرم روی نو هست ولی یکی از دوستام میگه برو با این بودجه کارکرده تمیز و مدل بالاتر پیدا کن که خودم بدم نمیاد اگه گزینه خوبی پیدا کنم
انتظاراتمم از گوشی :1-هنگ نکنه 2-کیفیت دوربینش خوب باشه 3-بازی های hd رو روون اجرا کنه(مثل آشفالت و .. ) 4-...... کلا تو این رنج قیمت یه گوشی تمام عیار بهم معرفی کنید.
هم نو و هم کارکرده بگین چی میتونم بگیرم.
منتظر پیشنهاداتون هستم
ممنون:n12:

oregon
14-11-2015, 00:31
تفاوت در دقت صفحه نمایش است. انتخاب خوبیست. هرچند که معمولا در این بازه قیمت، گوشیهای چینی هم جزو گزینه های انتخاب کاربران هست.

oregon
14-11-2015, 00:31
تفاوت در دقت صفحه نمایش است. انتخاب خوبیست. هرچند که معمولا در این بازه قیمت، گوشیهای چینی هم جزو گزینه های انتخاب کاربران هست.

oregon
14-11-2015, 00:34
همانطور که دوستان گفتن به اندازه صفحه نمایش برمیگردد. اما در کیفیت تصاویر نمایش داده شده عوامل دیگری مانند تکنولوژی تولید، حداکثر و حداقل روشنایی صفحه نیز تاثیرگذار است که به رزولوشن ربطی ندارد.

NOR-1
14-11-2015, 13:43
نظرم روی نو هست ولی یکی از دوستام میگه برو با این بودجه کارکرده تمیز و مدل بالاتر پیدا کن که خودم بدم نمیاد اگه گزینه خوبی پیدا کنم
انتظاراتمم از گوشی :1-هنگ نکنه 2-کیفیت دوربینش خوب باشه 3-بازی های hd رو روون اجرا کنه(مثل آشفالت و .. ) 4-...... کلا تو این رنج قیمت یه گوشی تمام عیار بهم معرفی کنید.
منتظر پیشنهاداتون هستم
تو این رنج زیاده و اکثر پرچم دار های قدیمی هنوز هست ولی اکثرشون گارانتی ندارن
اما از مدل های جدید c4/c5 خوبه one e8/m8 خوبه اگه ویندوزی هم خواستی میتونی lumia 830 بگیری و کمی بالاتر lumia 930 در گوشی خوبه که cpu قوی (نه به تعداد هسته) رم بالا و حافظه داخلی زیاد به شرطی که حداقل 2 گیگ از حافظه داخلی خالی بمونه و با توجه به نوع استفاده شما پیشنهاد میکنم 32gb به بالا بگیرین

k1ozil
14-11-2015, 15:11
منتظر پیشنهاداتون هستم
100 بیشتر هزینه کنید و جی 2 بگیرید
همه چیزش عالیه غیر از جنس بدنش که کمی لیزه و از توی دست سر میخوره

MagicPC
14-11-2015, 15:14
سلام به همه دوستان
برای خرید گوشی برای پدرم ازتون چند تا سوال داشتم ...
خواستهاشون اینه :
1- دوربین واقعا با کیفیت و قوی
2- باتری خوب و با دوام که هر چند ساعت هس شارژ لازم نداشته باشه
3- صفحه نمایش خوب و تاچ راحت و روان
محدوده قیمت تا 1 میلیون باشه بهتره .
من تحقیق که کردم چند تا گوشی پیدا کردم
1- Samsung j5
2- Samsung j7
3-Samsung A5
4-Huawei Honro 4C
دوستان کدوم اینها با خولستها بیشتر میخونه و بهتره ؟؟؟؟
طبیعتا این سری گوشی ها سخت افزار خوبی دارن اما پدر زیاد برای بازی های سنگین و ... نمیخوان گوشیرو برای همین اولویت با اونهایی که گفتمه .
ممنون میشم راهنمایی کنید ...
پیشاپیش سپاس
Hu

k1ozil
14-11-2015, 15:22
سلام به همه دوستان
برای خرید گوشی برای پدرم ازتون چند تا سوال داشتم ...
خواستهاشون اینه :
1- دوربین واقعا با کیفیت و قوی
2- باتری خوب و با دوام که هر چند ساعت هس شارژ لازم نداشته باشه
3- صفحه نمایش خوب و تاچ راحت و روان
محدوده قیمت تا 1 میلیون باشه بهتره .
من تحقیق که کردم چند تا گوشی پیدا کردم
1- Samsung j5
2- Samsung j7
3-Samsung A5
4-Huawei Honro 4C
دوستان کدوم اینها با خولستها بیشتر میخونه و بهتره ؟؟؟؟
طبیعتا این سری گوشی ها سخت افزار خوبی دارن اما پدر زیاد برای بازی های سنگین و ... نمیخوان گوشیرو برای همین اولویت با اونهایی که گفتمه .
ممنون میشم راهنمایی کنید ...
پیشاپیش سپاس
Hu
اگه با وینفون مشکلی نداری (وینفون ساده تر و رونتره) لومیا 640xl دوربینش هم که دیگه نیازی به تعریف من نداره
توی اندروید هم P8 Lite / honor 6/ Lg G2 /Sony C4

MagicPC
14-11-2015, 17:47
اگه با وینفون مشکلی نداری (وینفون ساده تر و رونتره) لومیا 640xl دوربینش هم که دیگه نیازی به تعریف من نداره
توی اندروید هم P8 Lite / honor 6/ Lg G2 /Sony C4

نه بدلایلی همین آندروید باشه براشون بهتره ...
یعنی از اون مواردی که من گفتم هیچکدوم خوب نیست ؟؟؟

k1ozil
14-11-2015, 17:54
نه بدلایلی همین آندروید باشه براشون بهتره ...
یعنی از اون مواردی که من گفتم هیچکدوم خوب نیست ؟؟؟
شما گفتی تا 1 میل
ولی گوشی 500 600 گفتی موردهایی که خودت گفتی تو رنج قیمتی خوشون خوبن

MagicPC
14-11-2015, 19:41
شما گفتی تا 1 میل

آهان ...
ممنون . خوب شما از سامسونگ پیشنهادی ندادین ...
اگر از برند سامسونگ هم ( با اینکه من علاقه ای ندارم ) میشه تا 1 میلیون پیشنهاداتی بدین ممنون میشم

- - - Updated - - -

شما گفتی تا 1 میل

آهان ...
اگر از برند سامسونگ هم ( با اینکه من علاقه ای ندارم ) میشه تا 1 میلیون پیشنهاداتی بدین ممنون میشم

k1ozil
14-11-2015, 19:45
آهان ...

- - - Updated - - -

آهان ...
طراحی زشت سامسونگ :-|
من توصیه نمیکنم
الجی بخر من بعد از خرید جی 2 نظرم در مورد الجی عوض شد و شدیدا جی 2 رو توصیه میکنم(بعنوان کسی که 2 سال جی 2 داره و هیچ نیازی به گوشی بالاتر پیدا نکردم)

k1ozil
14-11-2015, 19:49
اگه پدرتون مایل به خرید سامسونگ هست A5 گوشی نسبتا خوبیه( البته a5 و j7 رو خودتون گفتید ) و با توجه به طراحی بهتر a5 من بیشتر می پسندمش
بازم تاکیدم رو جی 2 هست اگه با الجی مشکلی ندارین

estark
15-11-2015, 23:25
یه galaxy s5 کارکرده ولی کاملا نو به نظر میرسید با دو روز تست میده 950 به نظرتون ارزشش داره بگیرمش .و موقع تست به چیزایی دقت کنم که کلاه سرم نره.؟؟؟؟؟
چقد سخته شده انتخاب گوشی واقعا سر در گمم که کدوم بخرم.چون واقعا همه نزدیک به همن.فردا دلم میزنم به دریا یه چی میخرم اخرش هر چی بادا باد.

- - - Updated - - -

یه galaxy s5 کارکرده ولی کاملا نو به نظر میرسید با دو روز تست میده 950 به نظرتون ارزشش داره بگیرمش .و موقع تست به چیزایی دقت کنم که کلاه سرم نره.؟؟؟؟؟
چقد سخته شده انتخاب گوشی واقعا سر در گمم که کدوم بخرم.چون واقعا همه نزدیک به همن.فردا دلم میزنم به دریا یه چی میخرم اخرش هر چی بادا باد.

chaharnazm
17-11-2015, 13:56
درود
چندی هست که گلکسی اس 6 منو فریفته خودش کرده. پیش از این، میخواستم نوت 4 بخرم. برام نمایشگر و دوربین اهمیت داره سپس سخت افزار. ارزش داره اس 6 بگیرم یا پرداخت چنین هزینه ای براش در آینده پشیمونم خواهد کرد؟
انگار دوربین اصلی نوت 4 پانوراما نداره. درسته؟

NEED FOR PC
17-11-2015, 18:47
یه galaxy s5 کارکرده ولی کاملا نو به نظر میرسید با دو روز تست میده 950 به نظرتون ارزشش داره بگیرمش .و موقع تست به چیزایی دقت کنم که کلاه سرم نره.؟؟؟؟؟ چقد سخته شده انتخاب گوشی واقعا سر در گمم که کدوم بخرم.چون واقعا همه نزدیک به همن.فردا دلم میزنم به دریا یه چی میخرم اخرش هر چی بادا باد. گرون داره میده،گوشی اگه گارانتی داشته باشه 850-900 ارزش داره صد بزار روش mate 7 بگیر 16 گیگ اگه نداری 50 بزار روش بدون گارانتی بگیر mate 7
درود چندی هست که گلکسی اس 6 منو فریفته خودش کرده. پیش از این، میخواستم نوت 4 بخرم. برام نمایشگر و دوربین اهمیت داره سپس سخت افزار. ارزش داره اس 6 بگیرم یا پرداخت چنین هزینه ای براش در آینده پشیمونم خواهد کرد؟ انگار دوربین اصلی نوت 4 پانوراما نداره. درسته؟ اصن صحبت این نیست،اون فبلت هست ،اس6 تلفن هست مقایسه شون بی نتیجه هست با فرض تلفن بودن هردو مسئله پشتیبانی نرم افزاری مطرح هست که با هر فرمولی حساب کنید اس6 یکسال بیشتر آپدیت دریافت میکنه. بسته به نیاز خرید کنید پرچمداران شمارو راضی میکنه نمایشگر و دوربینشون. منم نمیتونم پیشنهاد بدم بگم درکل فلان مدل بهتره چون کلا پلتفرمشون فرق میکنه بحث نیاز ها مطرحه نه سخت افزار.

chaharnazm
17-11-2015, 21:58
اصن صحبت این نیست،اون فبلت هست ،اس6 تلفن هست مقایسه شون بی نتیجه هست با فرض تلفن بودن هردو مسئله پشتیبانی نرم افزاری مطرح هست که با هر فرمولی حساب کنید اس6 یکسال بیشتر آپدیت دریافت میکنه. بسته به نیاز خرید کنید پرچمداران شمارو راضی میکنه نمایشگر و دوربینشون. منم نمیتونم پیشنهاد بدم بگم درکل فلان مدل بهتره چون کلا پلتفرمشون فرق میکنه بحث نیاز ها مطرحه نه سخت افزار.

اگه نیاز به تواناییهای دوربین و برتری در نمایش رنگها در نمایشگر باشه، بدون در نظر گرفتن پلتفرم، کدومو پیشنهاد میدی؟

chaharnazm
17-11-2015, 22:16
هنگام خرید گوشی چه چیزایی باید آزموده بشه؟

NEED FOR PC
18-11-2015, 10:10
اگه نیاز به تواناییهای دوربین و برتری در نمایش رنگها در نمایشگر باشه، بدون در نظر گرفتن پلتفرم، کدومو پیشنهاد میدی؟

galaxy s6

تا اونجایی که میتونید از مغازه دار خرید نکنید همین.

runner
18-11-2015, 17:30

تا جایی که میتونین بدون گارانتی خرید نکنین!
پلمپ و با گارانتی اصلی تا ازخریدتون و خدماتش و لوازمش خیالتون راحت باشه

mahdi-mo
18-11-2015, 23:07
سلامی دوباره به دوستان گلم
بچه ها تصمیم گرفتم بالاخره از بین یکی از گوشی های زیر یکی رو بخرم
انتظاراتمم قبلا گفتم : 1-هنگ نکنه 2-کیفیت دوربینش عالی باشه 3-بازی های hd رو روون اجرا کنه(مثل آسفالت و .. ) 4-......
گوشی های مورد نظرم :LG G2 32GB - LG G3 32GB - GALAXY S5 G900F -Z2 -ONE E8
لطفا دوستان منو از سردرگمی نجات بدین از همشون خوشم میاد طرفدار برند خاصی نیستم
با دلیل بگین کدومو بخرم لطفا
ممنون

Rezback
19-11-2015, 00:53
از پس بازی که همشون به راحتی بر میان.اما جی ۲ رو کلا کنار بگذارید بهتره چون اختلاف قیمت فاحشی نداره با جی ۳ و یک نسل قدیمی تر و همه جوره ضعیف تر از بقیه موارده. از نظر دوربین بی شک ال جی جی ۳. کیفیت ساخت زد ۲ بهتر از بقیست. ولی فکر میکنم جی ۳ راضی کننده باشه. اوایل اذر هم‌که براش اندروید ۶ میاد.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

chaharnazm
19-11-2015, 12:24
تا جایی که میتونین بدون گارانتی خرید نکنین!
پلمپ و با گارانتی اصلی تا ازخریدتون و خدماتش و لوازمش خیالتون راحت باشه

با دیدگاه شما هم باورم ولی آیا میشه به گارانتی در ایران پشتگرم بود؟ چون هزینه با گارنتی تا اندازه ای بالاتر است.
دیگه اینکه میخواستم بدونم کیفیت پخش موسیقی با هدفون کدامیک از گوشیهای نوت 4 و اس 6 و اس 6 اج بهتره؟

runner
19-11-2015, 16:38
با دیدگاه شما هم باورم ولی آیا میشه به گارانتی در ایران پشتگرم بود؟ چون هزینه با گارنتی تا اندازه ای بالاتر است.
دیگه اینکه میخواستم بدونم کیفیت پخش موسیقی با هدفون کدامیک از گوشیهای نوت 4 و اس 6 و اس 6 اج بهتره؟

حداقل از لوازم جانبی و خوده گوشی خیالتون راحته
سامسونگ مثل بقیه برندا یه استانداردی برای پخش داره ولی HTC قویتر کار کرده تو این مورد

- - - Updated - - -

حداقل از لوازم جانبی و خوده گوشی خیالتون راحته
سامسونگ مثل بقیه برندا یه استانداردی برای پخش داره ولی HTC قویتر کار کرده تو این مورد

sepehr52
22-11-2015, 14:11
سلام، من یه گوشی عالی میخوام قیمتش مهم نیست حدود سه ملیون هم اشکالی نداره ولی دو سیم بودن بران مهمه

- - - Updated - - -

سلام، من یه گوشی عالی میخوام قیمتش مهم نیست حدود سه ملیون هم اشکالی نداره ولی دو سیم بودن بران مهمه

NOR-1
22-11-2015, 17:55
گرانترین گوشی دوسیم note 5 هست ولی ارزونتر هم هست اکثر پرچمدار ها نسخه دو سیم داره

InterMilan1908
23-11-2015, 14:39
از بین s6 edge و m9+کدوم رو پیشنهاد میدین؟ در این رنج قیمت پیشنهاد دیگتون چیه تا 1900

D@rkL0rd
23-11-2015, 16:02
سلام،
یه گوشی مناسب برای یکی از آشنایان 50 سال به بالا میخوام بگیرم :) لطفا چند مدل مناسب معرفی کنید
قیمت تا 1 میلیون تومان
بنده مقاوم در برار گرد و خاک و ضربه (کارگاه پر گرد و خاک هست)
بهتر هم هست صفحه واضحی داشته باشه با توجه به سن بالای این آشنامون و مشکل چشم و فونت بزرگتر از معمولی لازم میشه :)

با تشکر

NOR-1
23-11-2015, 17:52
سلام،
یه گوشی مناسب برای یکی از آشنایان 50 سال به بالا میخوام بگیرم :) لطفا چند مدل مناسب معرفی کنید
قیمت تا 1 میلیون تومان
بنده مقاوم در برار گرد و خاک و ضربه (کارگاه پر گرد و خاک هست)
بهتر هم هست صفحه واضحی داشته باشه با توجه به سن بالای این آشنامون و مشکل چشم و فونت بزرگتر از معمولی لازم میشه :)

با تشکر
فونت که میشه عوض کرد گوشی مقاوم CAT خوبه ولی با کیس های ضخیم هم میشه مقاوم کرد

NOR-1
23-11-2015, 18:01
گالاکسی j5 و j7 و cat s30 گوشی های خوبی هستند

s_7_sh
23-11-2015, 22:23
سلام
یه گوشی میخوام تا 600
لطفا راهنمایی کنید

super smart
23-11-2015, 22:28
سلام
یه گوشی میخوام تا 600
لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

LG Magna

Galaxy J5

Honor 4c

InterMilan1908
24-11-2015, 13:11
از بین s6 edge و m9+کدوم رو پیشنهاد میدین؟ در این رنج قیمت پیشنهاد دیگتون چیه تا 1900
اساتید چی شد؟؟؟؟

- - - Updated - - -

اساتید چی شد؟؟؟؟

NOR-1
25-11-2015, 21:59
هر دو گوشی عالیه ولی s6 یا note 4 ،5 بهتره چون چون هم لوازمش به راحتی پیدا میشه و هم تعمیر پذیری راحت تری داره مزیت htc تو بدنه و اسپیکر خوبشه بقیه چیز ها چنگی به دل نمیزنه چون دارم میگم
به شخصه note 5 پیشنهاد میکنم

MRMadadiN
28-11-2015, 14:00
سلام وقتتون بخیر
دوستان ببخشید من میخواستم گوشی دوسیمکارته بخرم برام سرعت گوشی ،دوربین، صفحه نمایش، باتری برام مهمه به نظرتون چه گوشی ای بگیرم ؟؟
نظر خودم روی E9+ هستش.البته یکی از دوستان (ZE551ML) ایسوس پیشنهاد داد ولی سیم2 فقط GSMهستش.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

- - - Updated - - -

سلام وقتتون بخیر
دوستان ببخشید من میخواستم گوشی دوسیمکارته بخرم برام سرعت گوشی ،دوربین، صفحه نمایش، باتری برام مهمه به نظرتون چه گوشی ای بگیرم ؟؟
نظر خودم روی E9+ هستش.البته یکی از دوستان (ZE551ML) ایسوس پیشنهاد داد ولی سیم2 فقط GSMهستش.

- - - Updated - - -

سلام وقتتون بخیر

fanoos1
29-11-2015, 22:12
سلام به همگی
دوستان به نظرتون بهترین گوشی تا حداکثر 700 تومن چی خوبه؟
کاربرد عکاسی،اینترنت و ...
بخاطر حس تنوع طلبی تمایل زیادی رو برند ال جی دارم البته اگه دوستان صلاح بدونند:n02:

aminkhan2014
30-11-2015, 09:29
بنظرم اگر میتونی با اسم چینی کنار بیایی،شیائومی ردمی نوت 2 32 گیگ بهترین گزینه هست

fanoos1
30-11-2015, 12:17
دوستان لطفا راهنمایی کنند خب
نظرشون راجع به کیفیت گوشی های برند ال جی چیه:n03:

super smart
30-11-2015, 15:30

فوق العادس :n06:

بنظر من بهتره بودجتو افزایش بدی جی3 یا مخصوصا جی فلکس2 که افت قیمت فوق العاده ای پیدا کرده بخری

- - - Updated - - -

بنظر من بهتره بودجتو افزایش بدی جی3 یا مخصوصا جی فلکس2 که افت قیمت فوق العاده ای پیدا کرده بخری

fanoos1
30-11-2015, 16:22

ممنون.منظور شما این مدل هست با قیمت 740؟
LG G4 Stylus Dual SIM H540به نظرتون از سامسونگ Galaxy J5 با قیمت 690 تومن بهتره؟ نمیدونم چرا این قدر سامسونگ رو تو جانعه زیاد میبینیم و ال جی رو این قدر کم:n02:

super smart
30-11-2015, 16:24
ممنون.منظور شما این مدل هست با قیمت 740؟
LG G4 Stylus Dual SIM H540

به نظرتون از سامسونگ Galaxy J5 با قیمت 690 تومن بهتره؟ نمیدونم چرا این قدر سامسونگ رو تو جانعه زیاد میبینیم و ال جی رو این قدر کم:n02:

الجی تو ایران فروش خوبی نداره اما بهترین نمایندگی رو داره

نه منظورم جی4 استایلوس نیست جی فلکس2 رو توی گوگل سرچ کنید می تونید به نتایج بهتری برسید

جی4 استایلوس دو مدل داره

یه مدلش با اسنپ410 و رم2 که مشابه J5عه ولی 0.5 گیگ رم بیشتری داره

مدل دیگش با پردازنده مدیاتک و رم1عه که ضعیفتر از J5 عه و متاسفانه همین مدلش تو ایران عرضه شده

fanoos1
30-11-2015, 22:15
ممنون ولی اون مدلی که شما فرمودید بالای یک میلیون هست:n13:
اونقدر نمیخوام هزینه کنم
من یه گوشی از برند ال جی حداکثر تا 700 تومن میخواستم.حالا شاید کمی بالاتر
احتمالا باید همین جی4 استایلوس رو بگیرم نه؟:n36:

super smart
30-11-2015, 22:28
ممنون ولی اون مدلی که شما فرمودید بالای یک میلیون هست:n13:
اونقدر نمیخوام هزینه کنم
من یه گوشی از برند ال جی حداکثر تا 700 تومن میخواستم.حالا شاید کمی بالاتر
احتمالا باید همین جی4 استایلوس رو بگیرم نه؟:n36:

اگ میخواید حتما الجی باشه G4 stylus و Magna

fanoos1
30-11-2015, 23:53
اگ میخواید حتما الجی باشه G4 stylus و Magna
والا حتما وجود نداره
اگه از برند دیگه چیز بهتر سراغ دارید خب بگید:n02:

super smart
01-12-2015, 00:17
والا حتما وجود نداره
اگه از برند دیگه چیز بهتر سراغ دارید خب بگید:n02:

Galaxy J5

HTC Desire 820s

و اگه گوشی چینی می پسندید honor 4c

توصیه ای ک من دارم اینه ک 200 300 تومن بذارید رو بودجتون G2 بخرید

pesar_tanha
01-12-2015, 00:39
سلام
تا سقف 850 تا 900 گوشی چی مدل و مارکی بگیرم ؟

برای کار های روزمره میخوام

بیشتر صدا و کیفیت صفحه و اینترنت گردی برام مطرح است

برای بازی و اینجور چیز ها نمیخوام

malkemid
01-12-2015, 09:27
سلام

شیائومی redmi note 2 قیمت 820

شیائومی mi3 قیمت 930

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1

k1ozil
01-12-2015, 20:07
سلام

یکم بزار روی پولت جی 2 بگیر
من دو ساله دارم و کاملا راضیم فقط میتونم بگم بینظیره
* صداش بی نظیر نیست و مثل سایز برندهاس (سامی و سونی و...) اگه صدا خیلی برات مهم HTC بخر
* یکم جنس بدنه جی 2 لیز هست و بدون کاور امکان داره از دستت سر بخوره البته من بدون کاور استفاده میکنم و گاهی لیز میخوره
یکی از دلایلی که من به الجی گرایش دارم طراحی بی نظیرشه واقعا گوشیاش زیبان
مورد بعدی رابط کاربریش هست که امکاناتی در حد تاچ ویز داره ولی اصلا بی روح نیست و رنگ و لعابش بیشتره

aminkhan2014
02-12-2015, 14:35
یکم بزار روی پولت جی 2 بگیر
من دو ساله دارم و کاملا راضیم فقط میتونم بگم بینظیره
* صداش بی نظیر نیست و مثل سایز برندهاس (سامی و سونی و...) اگه صدا خیلی برات مهم HTC بخر
* یکم جنس بدنه جی 2 لیز هست و بدون کاور امکان داره از دستت سر بخوره البته من بدون کاور استفاده میکنم و گاهی لیز میخوره
یکی از دلایلی که من به الجی گرایش دارم طراحی بی نظیرشه واقعا گوشیاش زیبان
مورد بعدی رابط کاربریش هست که امکاناتی در حد تاچ ویز داره ولی اصلا بی روح نیست و رنگ و لعابش بیشتره

من خودم جی 2 دارم و به نسبت قیمتش در بازه قیمتیش و گارانتی دارهاش راضیم ولی بنظرم برای این دوستمون بهترین گزینه شیائومی ردمی نوت3 هست،سایت شمشاد خیلی گرون میده،سایتهای دیگه با همین قیمت ردمی نوت2 در سایت شمشاد ردمی نوت 3 با بدنه فلزی و رم 3 و باتری 4000 را میده،من که گوشی با این قیمت و امکانات و برند قابل قبول سراغ ندارم،شمشاد اصلا ارزش خرید نداره مگر اینکه تخفیف خاصی بده،بدی این برند اینه که مثل هواووی در بازار کشور راه نیفتاده

ali_ab
05-12-2015, 14:27
با سلام به دوستان عزیز

تا سقف 1500 چه گوشی میتونم انتخاب کنم که کیفیت دوربین هایش به خصوص دوربین سلفیش بالاترین کیفیت رو داشته باشه
از راهنمایی عزیزان سپاسگزارم
ایام به کام باد

NOR-1
06-12-2015, 12:14
G4 از نظر دوربین عالیه

ali_ab
06-12-2015, 18:04
G4 از نظر دوربین عالیه

دوست عزیزم از راهنمایی شما سپاسگزارم
به نظر شما G4 از htc desire eye هم بهتره؟
با تشکر
موفق باشید

NOR-1
06-12-2015, 18:49
دوست عزیزم از راهنمایی شما سپاسگزارم
به نظر شما G4 از htc desire eye هم بهتره؟
با تشکر
موفق باشید
100% ولی اگر صرفا برای دوربین میخواین وگرنه s6 بیشتر قبول دارم

mehdi perspolisi
07-12-2015, 11:33
سلام. تا سقف 1 و 600 چه گوشی ای بگیرم که تا چند سال کارایی داشته باشه؟ چون اهل زود به زود عوض کردن گوشی نیستم.
اهل بازی هم نیستم.
میخواستم LG G4 بخرم ولی چندنفر گفتن که تاچش خوب کار نمیکنه، بدون ضربه خوردن و بدون دلیل یک یا چندتا پیکسلش سوخته و...
ممنون میشم که راهنماییم کنین.:n16:

NOR-1
08-12-2015, 03:37
گوشی های lg همشون اینطورین ولی از نظر امکانات خیلی کامله باید موقع خرید چک بشه ولی اگر گوشی میخوای که چند سال دوام بیاره ایفون بگیر همشون تا 4 ورژن ios اپدیت میشن بعد از اون هم اگر برنامه ایی خواستی بریزی خودش اخرین ورژن برای اون سیستم عامل دانلود میکنه من خودم 5 ساله ipod 4 دارم هنوز کار میکنه

misam5526
09-12-2015, 13:15
شیائومی redmi note 2 قیمت 820

شیائومی mi3 قیمت 930

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1

قیمتای این سایت کمی بالاست

الان فروشگاه سپراه فروش مدل 32 گیگش رو زده 700 تومن!!

واقعا ارزش خرید داره

NEED FOR PC
09-12-2015, 13:24
قیمتای این سایت کمی بالاست

الان فروشگاه سپراه فروش مدل 32 گیگش رو زده 700 تومن!!

واقعا ارزش خرید داره

نماد اعتماد نداره ک
کسی از این سایت خرید کرده ؟

misam5526
09-12-2015, 15:25
نماد اعتماد نداره ک
کسی از این سایت خرید کرده ؟

البته که نماد اعتماد داره!!

بله من خودم خرید کردم ...

البته یه نکته خوبش اینه که وجود خارجی هم داره!! یعنی یه فروشگاه با چند شعبه در اصفهانه که فروش اینترنتیم راه انداختن!

k1ozil
09-12-2015, 16:23
البته که نماد اعتماد داره!!

بله من خودم خرید کردم ...

البته یه نکته خوبش اینه که وجود خارجی هم داره!! یعنی یه فروشگاه با چند شعبه در اصفهانه که فروش اینترنتیم راه انداختن!
منم ازش خرید داشتم
و کاملا راضیم
عالی

bahagh
09-12-2015, 21:56
سلام
قصد خرید گوشی تا قیمت 1 میلیون و 300 هزار رو دارم و معیارهام
صفحه ی بزرگ و باریک بودن ضخامت ،
کیفیت بالای صفحه نمایش به خصوص برای پخش فیلم
و دوربین عقب و جلوی قوی به خصوص سلفی
و سرعت بالای گوشی برای اجرای اپلیکشین های مختلف (اهل بازی نیستم) هست.
خودم سامسونگ A7 و هووای P8 و Honor7 و سونی C5 Ultra و اچ تی سی Desire 826 رو با توجه به معیارهام پیدا کردم.
قبلا سامسونگ و هووای داشتم و خب به نظرم اومد که سامسونگ خیلی قوی تر از هووای عمل میکنه.
حالا شما کدوم یکی از گوشی های بالا رو پیشنهاد می کنید؟؟
یا هر گوشی دیگه ای به غیر از اون بالایی ها با توجه به معیارهام معرفی کنید.
ممنون

NEED FOR PC
09-12-2015, 22:25
سلام
خودم سامسونگ A7 و هووای P8 و Honor7 و سونی C5 Ultra و اچ تی سی Desire 826 رو با توجه به معیارهام پیدا کردم.
قبلا سامسونگ و هووای داشتم و خب به نظرم اومد که سامسونگ خیلی قوی تر از هووای عمل میکنه.
ممنون

هواوی mate 7 :n05:

k1ozil
09-12-2015, 23:13
سلام
ممنون
به نظر من
p8 بهتره
سی پی یوش از a7 قویتره

dvb595959
10-12-2015, 11:16
درود
قصد خرید گوشی دارم با بودجه حداکثر 700 تومان.
صفحه نماش برام مهمه که بزرگ باشه.
استفاده ام بیشتر اینترنت و وبگردی.... اهل بازی نیستم.
4 جی باشه حتما.
برند برام مهم نیست.
دوربینشم اگه قوی باشه بدم نمیاد.
راستی الان زمان مناسبی برای خرید هست یا صبر کنم؟

masoud_m_bf_m_bf
10-12-2015, 12:13
سلام
دوستان یه گوشی میخوام در حد 500 تومن که تا حد ممکن کانفیگ بالا داشته باشه
4G داشته باشه و دوربینش هم خیلی ضعیف نباشه
اگه دو سیم هم بود که چه بهتر

دوربین دوم؛ اندازه صفحه نمایش و... زیاد برام مهم نیست

خودم به این مدلها رسیدم
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید کدوم یکی از این مدلها تو بازار موجوده:

LG Leon H340N
LG Magna H502F
LG Spirit H440N

با همین بودجه اگه مورد بهتری هم هست لطفا بهم معرفی کنید

خیلی ممنونم

sasan.69
10-12-2015, 12:16
رفقا گوشی j5 سامسونگ کیفیتش چطوره؟ خودم تبلت دارم میخوام یه گوشی بگیرم واسه دوربینش خوب باشه؟ قیمتش چنده؟

misam5526
10-12-2015, 13:17
درود
قصد خرید گوشی دارم با بودجه حداکثر 700 تومان.
صفحه نماش برام مهمه که بزرگ باشه.
استفاده ام بیشتر اینترنت و وبگردی.... اهل بازی نیستم.
4 جی باشه حتما.
برند برام مهم نیست.
دوربینشم اگه قوی باشه بدم نمیاد.
راستی الان زمان مناسبی برای خرید هست یا صبر کنم؟

با توجه به خواسته های شما k3 note لنوو رو شدیدا توضیه میکنم

صفحه 5.5 اینچ فول اچ دی
دوربینشم 13 هست

4 جی هم هست... قیمتشم مناسبه 600-620 میتونید انلاین سفارش بدید

dvb595959
10-12-2015, 17:08
با توجه به خواسته های شما k3 note لنوو رو شدیدا توضیه میکنم

صفحه 5.5 اینچ فول اچ دی
دوربینشم 13 هست

4 جی هم هست... قیمتشم مناسبه 600-620 میتونید انلاین سفارش بدید
درود
نظر کاربرا را میخوندم زیاد راضی نبودن انگار.
هواوی Honor 4X این چطوره؟

misam5526
10-12-2015, 19:07
درود
نظر کاربرا را میخوندم زیاد راضی نبودن انگار.
هواوی Honor 4X این چطوره؟

انشالله که نظرات اونا هم صادقانه و بدور از احساس بوده باشه.... من خودم تجربه کاملا مثبتی دارم (برایند مزایا و معایب)

4x هواوی هم گوشی کاملا مناسبیه و به وفور یافت میشه جهت بررسی از نزدیک. مقایسه بین این روتا با توجه به تجربه خودم از کارکردن با اونا :

1- صفحه نمایش :
گوشی k3 note یک صفحه فول اچ دی داره و 4x یک صفحه اچ دی که با توجه به اینکه 5.5 هستن هردو برتری صفحه فول اچ دی k3 note واقعا به چشم میاد (خصوصا با تنظیمات روشنایی بیشتر از متوسط)

2- حافظه داخلی:
4x فقط 8 گیگ حافظه داخلی داره و k3 note دارای 16 گیگ حافظه داخلیه! که این خودش برای نصب بی دردسر برنامه های زیاد (و خصوصا دیتا دار) نعمتیه

3- اندروید:
اندروید k3 note در حال حاضر 5.1 هست که تابستون براش اندروید 6 رسما میاد طبق اخبار و اندروید 4x هواوی 4.4.2 هست که اونم اعلام شده اپدیت 6 میاد براش (البته بسته به رام داره فک کنم)

4- باتری:
در مورد باتری گوشی هواوی بهتر جواب میده. خصوصا چون صفحه k3 note فول اچ دیه مصرفش بیشتر هم هست

5- دوربین:
در مورد عکاسی متخصص نیستم اما به نظرم 13 مگاپیکسل هواوی بهتر بود تو عکس از 13 مگاپیکسل لنوو

6- سی پی یو:
در این مورد هم گوشی k3 note دارای سی پی یو بهتر با فرکانس بالاتریه

در نهایت با توجه به خواسته های شما k3 note برتری داره. 4x هم گوشی خوبیه. البته تجربیات دیگران قطعا خوبه ولی یادت باشه تو این مملکت فقط برای غر زدن و ایراد گرفتن ملت کامنت میزارن و اگه چیز خوبی بیاد و یا منفعتی جایی باشه اهل کامنت گذاشتن و توصیه اون نیستن!!! برای همینه همیشه ادم بیشتر از خیل مصرف کننده ها ایراد گیر ها رو میبینه

Mehrdad092000
12-12-2015, 03:56
اقا من میخوام Ze500kl asus بگیرم نظرتون چیه؟

malkemid
12-12-2015, 18:56
اقا من میخوام Ze500kl asus بگیرم نظرتون چیه؟

مشخصاتش خوبه و اینکه ایسوس هم گوشی های خوبی می زنه. قیمتش چنده؟

mehdi perspolisi
13-12-2015, 02:30
سلام. تا سقف 1 و 600 چه گوشی ای بگیرم که تا چند سال کارایی داشته باشه؟ چون اهل زود به زود عوض کردن گوشی نیستم.
اهل بازی هم نیستم.
میخواستم LG G4 بخرم ولی چندنفر گفتن که تاچش خوب کار نمیکنه، بدون ضربه خوردن و بدون دلیل یک یا چندتا پیکسلش سوخته و...
ممنون میشم که راهنماییم کنین.:n16:

گوشی های lg همشون اینطورین ولی از نظر امکانات خیلی کامله باید موقع خرید چک بشه ولی اگر گوشی میخوای که چند سال دوام بیاره ایفون بگیر همشون تا 4 ورژن ios اپدیت میشن بعد از اون هم اگر برنامه ایی خواستی بریزی خودش اخرین ورژن برای اون سیستم عامل دانلود میکنه من خودم 5 ساله ipod 4 دارم هنوز کار میکنه

ممنون از راهنماییت ولی متاسفانه بودجه م نمیرسه که آیفون بخرم...
کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟:n13:

Mehrdad092000
13-12-2015, 05:29
مشخصاتش خوبه و اینکه ایسوس هم گوشی های خوبی می زنه. قیمتش چنده؟
دنبال گوشی خوش دست بودم z5 compact عالیه اما حیف 2 سیم نیست و اینکه قیمتش بالاس زیاد
این ایسوس خوشم اومد
16 گیگش نزیدکا 630 گفت میده

fanoos1
13-12-2015, 22:44
دوستان با بودجه حداکثر 700تومن بهترین گوشی که میشه خرید چیه؟ بجز برند سامسونگ
یه گوشی بادوام میخوام در حد کارایی Samsung Galaxy J5 ولی از یه برند معتبر دیگه که خدایی نکرده مشکلی پیش اومد تعمیرش عذاب علیم نباشه:n02:
کاربرد دانشجویی

mahmoodtaker
14-12-2015, 15:54
دوستان با بودجه حداکثر 700تومن بهترین گوشی که میشه خرید چیه؟ بجز برند سامسونگ
یه گوشی بادوام میخوام در حد کارایی Samsung Galaxy J5 ولی از یه برند معتبر دیگه که خدایی نکرده مشکلی پیش اومد تعمیرش عذاب علیم نباشه:n02:
کاربرد دانشجویی

جالبه منم یه گوشی کامل و مقاوم با کاربری دانشجویی با بودجه دور و بر 650000 میخواستم.همه بهم همین مدل سامسونگ j5 رو بهم پیشنهاد میکنن اما فقط بخاطر روحیه تنوع طلبی من دیگه اصلا نمیخوام سمت سامسونگ برم:n02:
دوستان لطفا مدل های خوب پیشنهادی خودشون از برند های دیگه رو ارائه بدن:n12:

abbas-t
14-12-2015, 19:31
سلام دوستان
بین این دو گوشی موندم ،سامسونگ I9300I Galaxy S3 Neoسامسونگ Galaxy J5 3gالبته میدونم که j5 بروزتره ،اما میگن سخت افزار خوبی نداره !
میشه دوستان نظر بدن .

MYMAVS
14-12-2015, 21:08
سلام . خسته نباشید.
ببخشید من دنبال یه گوشی موتورولا مگیردم. قیمتش ترجیحا میخوام زیر 400 باشه. حالا اگه گوشی خوبی پیدا نشه ( طبق انتظاراتم) تا 500 هم میتونم کاری کنم.
انتظاراتم:
خیلی گنده نباشه ، سایز 4.5 خوبه.
قوی و روون باشه ، بدرد بازی هم بخوره چون اهل بازی هستم ، ولی نه بازی های خیلی سنگین ، بازی ها متوسط مثلا آسفالت.
دوربینشم خوب باشه ، هم عکاسی ، هم فیلم برداری.
ودیگه اینکه کلا گوشی خوبی باشه دیگه ، خوشگل و خوش دستم که باید باشه!

ممنون:n01:

Hossein_it
15-12-2015, 01:28
جالبه منم یه گوشی کامل و مقاوم با کاربری دانشجویی با بودجه دور و بر 650000 میخواستم.همه بهم همین مدل سامسونگ j5 رو بهم پیشنهاد میکنن اما فقط بخاطر روحیه تنوع طلبی من دیگه اصلا نمیخوام سمت سامسونگ برم:n02:
دوستان لطفا مدل های خوب پیشنهادی خودشون از برند های دیگه رو ارائه بدن:n12:

در این محدوده قیمتی P8 Lite بهترین انتخاب هست. سخت افزار قدرتمند اندروید 5 دوربین با کیفیت و زیبایی فوق العاده.

95novin
15-12-2015, 18:14
سلام بین این سه گوشی کدوم بهتره
مثلا اگر قراره بین این سه گوشی از 0تا100با در نظر گرفتن تمام امکانات(در حالت واقعی/مثلا کارخونه دوربین رو5معرفی کرده ولی در حد2مگاپیکسل هم نیست و...) نمره بدین و پیشنهاد کنید کدوم پیشنهاد می کنین
Alcatel Pop D3 4035D Dual SIM

Huawei Y360 Dual Sim

Lenovo A516 Mobile Phone

mahmoodtaker
15-12-2015, 20:44
در این محدوده قیمتی P8 Lite بهترین انتخاب هست. سخت افزار قدرتمند اندروید 5 دوربین با کیفیت و زیبایی فوق العاده.
ممنون.دور و بر بودجه 700تومن از برند ال جی بهترین انتخاب کدومه؟:n12:

fanoos1
16-12-2015, 20:15
ممنون.دور و بر بودجه 700تومن از برند ال جی بهترین انتخاب کدومه؟:n12:
والا این جور که من تحقیق کردم تنها گوشی ال جی در بازه قیمت حدود 700 تومن موجود در ایران LG G4 Stylus H540 است که اونم بدلیل پایین بودن رم و کند بودن کسی بهم توصیه نکرد!
مشخصاتش روی کاغذ با قیمتش خیلی خوبه فقط میگن رمش پایینه بهمین خاطر کمی کنده و هنگ میکنه!

gadogar13
17-12-2015, 11:26
دوستان بین گالاکسی s6 و ال جی G4 کدوم باتری بهتری دارن؟

afceaglee2013
18-12-2015, 10:17
دوستان بنظرتون Huawei Y625 ارزش خرید داره ؟دوروبر 300 چه گوشی مناسبه ؟ زیاد اخل گیم و نرم افزارای سنگین
فقط برای استفاده معمولی میخوام

MITAJOON
20-12-2015, 00:15
سلام
گوشی خوب حدود 600 تومن میخوام
اندرویدی باشه
4G ساپورت باشه
باتری قابل قبولی داشته باشه
بدنه محکمی داشته باشه چون واسه کسی میخوام که دست به گوشی زمین انداختنش حرف نداره
هنگ نکنه و بتونه جواب نیاز های معمولی رو بده مثل اپلیکیشن های شبکه مجازی.
مممنون از محبت دوستان

mahmoodtaker
20-12-2015, 10:55
وجدانا شما بدون در نظر گرفتن قیمت
صرفا بلحاظ کیفیت و کارایی و راحتی در خدمات پس از فروش(تعمیرات و ...) در میان رده ها شما هوآوی رو ترجیح میدی یا اچ تی سی؟

misam5526
20-12-2015, 17:45
وجدانا شما بدون در نظر گرفتن قیمت
صرفا بلحاظ کیفیت و کارایی و راحتی در خدمات پس از فروش(تعمیرات و ...) در میان رده ها شما هوآوی رو ترجیح میدی یا اچ تی سی؟

بدون نظر گرفتن قیمت اشتباهه...
چون شرکتی مثل هواوی پرچمداراش در قیمتای نزدیک به میان رده بعضی از شرکتاست!! و خرید هم با توجه به بودجه انجام میشه...

یه نکته دیگه اینه که قطعات و ابزارهای جانبی هواوی تو بازار نسبت به بعضی برندهای سابقا پرفروغ، بیشتره تو بازار. دلیلش هم فروش بیشتر در سالهای اخیر و استقبال مشتریاس که باعث میشه ابزارهای جانبی هم بیشتر پیدا بشه.

misam5526
20-12-2015, 17:54
سلام
گوشی خوب حدود 600 تومن میخوام
اندرویدی باشه
4G ساپورت باشه
باتری قابل قبولی داشته باشه
بدنه محکمی داشته باشه چون واسه کسی میخوام که دست به گوشی زمین انداختنش حرف نداره
هنگ نکنه و بتونه جواب نیاز های معمولی رو بده مثل اپلیکیشن های شبکه مجازی.
مممنون از محبت دوستان
برای 600 تومن...
هواوی Honor 4x
سامسونگ مدل 4G گوشی J5

اینا الان پرفروشهای بازر برای برندای معموله...

گوشی های بهتر هم
لنوو K3 Note هست که اونم بسیار پرفروش بوده
و redmi Note 2 شیائومی

گوشی های meizu هم قابل اعتمادن ولی کمتر از اون دوتا پیدا میشه

mahmoodtaker
21-12-2015, 16:39
دوستان به نظرتون گوشی زیر با قیمت حدود 880 تومن ارزش خرید داره؟
با توجه به اینکه 4g نداره(البته من از رایتل استفاده میکنم).بنظرم قدیمی شده و با توجه به هم قیمت های موجود.خدا وکیلی بگید
Samsung Galaxy S4 Black Edition GT-I9500

با وجود اینکه واقعا موندم چرا اینقدر قیمتش زیاده ولی اصلا قابل مقایسه با انر6 هواوی یا سامسونگ j7 نسخه 3g هست؟:n04::n03:

djbehnam73
21-12-2015, 17:16
دوستان به نظرتون گوشی زیر با قیمت حدود 880 تومن ارزش خرید داره؟
با توجه به اینکه 4g نداره(البته من از رایتل استفاده میکنم).بنظرم قدیمی شده و با توجه به هم قیمت های موجود.خدا وکیلی بگید
Samsung Galaxy S4 Black Edition GT-I9500

با وجود اینکه واقعا موندم چرا اینقدر قیمتش زیاده ولی اصلا قابل مقایسه با انر6 هواوی یا سامسونگ j7 نسخه 3g هست؟:n04::n03:
با 550 میتونی یه هانر 4 بخری
من 3 شو دارم یه شدت راضیم
پولتونو بابت یکسری برند الکی خرج نکنید

mahmoodtaker
21-12-2015, 17:29
خب مثل اینکه شما دارید از برندی خاص جانبداری میکنید یا برعکس برندی دیگه رو به هر دلیلی زیر سوال میبرید!
اینجوری نمیشه:n03:

k1ozil
21-12-2015, 17:36
خب مثل اینکه شما دارید از برندی خاص جانبداری میکنید یا برعکس برندی دیگه رو به هر دلیلی زیر سوال میبرید!
اینجوری نمیشه:n03:
خرید گوشی های هواوی خیلی منطقی تره
پی 8 لایت و یا هونور 6

fanoos1
21-12-2015, 19:18
خرید گوشی های هواوی خیلی منطقی تره
پی 8 لایت و یا هونور 6

ممنون
فقط میخواستم بدونم بدون در نظر گرفتن قیمت(فرض کنید چیزی بنام پول مطح نیست!)
شما از بین هانر۶ و Samsung Galaxy S4 Black Edition کدوم رو انتخاب میکنید؟! و چرا
از داشتن و نداشتن 4g هم صرف نظر کنید:n33:

k1ozil
21-12-2015, 19:38
ممنون
فقط میخواستم بدونم بدون در نظر گرفتن قیمت(فرض کنید چیزی بنام پول مطح نیست!)
شما از بین هانر۶ و Samsung Galaxy S4 Black Edition کدوم رو انتخاب میکنید؟! و چرا
از داشتن و نداشتن 4g هم صرف نظر کنید:n33:
عزیز سلیقه خودتونه
من باشم هونور 6 میخرم گوشی جدیدتریه از نظر سخت افزار هم بهتره

sinaking123456
21-12-2015, 19:41
بهت شیائومی redme note 3 رو پیشنها میکنم
که امتیاز انتوتوش حدود 50 هزار هست (بیشتر از گلکسی s5)
بدنه تمام فلزی دوربین اصلی 13 ثانویه 5 مگا
رم 3 گیگ
حافظه داخلی 32 گیگ و...
اندروید5.1 که حتما اپدیت میشه
که میتونی از سایتای ایرانی سفارش بدی
حدود قیمتم 780 تومنه
بهترین چیزی که با این قیمت میشه خرید من خودم سفارش دادم امروز عالیه نمونه فیلماشم تو یوتوب موجوده
یادم رفت بگم فست شارژم داره مثل گوشیای روز وباتری 4000 میلی اپره
رزولوشن هم فول اچ دی هست
دو سیمکارتست و هر دو سیمکارتم 4 جی ساپورت میکنه
عالیه

k1ozil
21-12-2015, 20:41
بهت شیائومی redme note 3 رو پیشنها میکنم
که امتیاز انتوتوش حدود 50 هزار هست (بیشتر از گلکسی s5)
بدنه تمام فلزی دوربین اصلی 13 ثانویه 5 مگا
رم 3 گیگ
حافظه داخلی 32 گیگ و...
اندروید5.1 که حتما اپدیت میشه
که میتونی از سایتای ایرانی سفارش بدی
حدود قیمتم 780 تومنه
بهترین چیزی که با این قیمت میشه خرید من خودم سفارش دادم امروز عالیه نمونه فیلماشم تو یوتوب موجوده
یادم رفت بگم فست شارژم داره مثل گوشیای روز وباتری 4000 میلی اپره
رزولوشن هم فول اچ دی هست
دو سیمکارتست و هر دو سیمکارتم 4 جی ساپورت میکنه
عالیه

منم کاملا موافقم
فقط مشکل لوازم جانبی هست!

sinaking123456
21-12-2015, 21:39
داداش از هر سایتی که گوشی میخری لوازم جانبیشم بخر معمولا دارن

elyartab
22-12-2015, 10:04
سلام
گوشی تا سقف 1.3 میلیون.
از بین Galaxy S5 با چیپست اسنپ دراگون ، یا LG G3 یا سونی؟

Hossein_it
22-12-2015, 13:34
سلام
گوشی تا سقف 1.3 میلیون.
از بین Galaxy S5 با چیپست اسنپ دراگون ، یا LG G3 یا سونی؟

سلام
هردو گوشی اشاره شده حدود یک سال و نیم از معرفی شون گذشته ، انتخاب های بهتری همچون هواوی Honor 7 با محدود قیمتی 1300 الی 1350 وجود دارند.
گزینه بعدی P8 هست که پرچمدار 2015 هواوی هست و هیچ مورد منفی نداره ! میتونید S6 دست دوم هم پیدا کنید ک از همشون بهتره!

Nocturne
24-12-2015, 21:25
سلام. من یه گوشی تو حدود ۳۰۰-۴۰۰ (بیشتر نه) میخوام بگیرم
یه htc m8 دارم راضی ام خواستم بپرسم htc تو اون رده قیمت هم جنس های خوبی میده؟؟ مثلا Desire 320 4GB
توی اون رده سامسونگ بهتره یا htc ؟ و اینکه جز این دوتا سراغ چیزی مثل هواوی برم اصلا یا نه

مرسی :n40:

misam5526
24-12-2015, 22:18
سلام. من یه گوشی تو حدود ۳۰۰-۴۰۰ (بیشتر نه) میخوام بگیرم
یه htc m8 دارم راضی ام خواستم بپرسم htc تو اون رده قیمت هم جنس های خوبی میده؟؟ مثلا Desire 320 4GB
توی اون رده سامسونگ بهتره یا htc ؟ و اینکه جز این دوتا سراغ چیزی مثل هواوی برم اصلا یا نه

مرسی :n40:

توقعات شما از گوشی مورد نظرتون چیه؟

4G رو ساپورت کنه؟
صفحش بزرگ باشه یا کوچیک؟
اهل اجرای نرم افزارهای متنوع هستید؟
بازی هم میکنید با گوشی؟
دوربین مهمه؟!!!

برای چهارصد تومن میشه گوشی های متوسط معرفی کرد ولی شما خواسته هاتون رو دقیقتر اشاره کنید راهنمایی های بهتری میشه کرد.

Nocturne
24-12-2015, 22:51
توقعات شما از گوشی مورد نظرتون چیه؟

4G رو ساپورت کنه؟
صفحش بزرگ باشه یا کوچیک؟
اهل اجرای نرم افزارهای متنوع هستید؟
بازی هم میکنید با گوشی؟
دوربین مهمه؟!!!

برای چهارصد تومن میشه گوشی های متوسط معرفی کرد ولی شما خواسته هاتون رو دقیقتر اشاره کنید راهنمایی های بهتری میشه کرد.

دو سیم کارته باشه و به روز بودن سیستم عامل هم اهمیت داره..
راستی Desire 310 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل آپدیته؟ و اگه آپدیت شه کند نمیشه؟ 516 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطور؟

Nocturne
25-12-2015, 01:30
samsung j1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میگیرم. چطوره؟؟
ضمنا این مشخصه رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هنوز به همون معنای کارت حافظه ای هست که به رایگان همراه گوشی عرضه میشه؟

misam5526
25-12-2015, 13:51
samsung j1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میگیرم. چطوره؟؟
ضمنا این مشخصه رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هنوز به همون معنای کارت حافظه ای هست که به رایگان همراه گوشی عرضه میشه؟

RAM حافظه موقت هست مثل کامپیوتر. اونی که شما مدنظرتونه حافظه داخلیه (Storage)

در ضمن شما مشخص نکرید انتظاراتتون از کارایی که بتونه گوشی انجام بده رو که بخوایم بگیم فلان گوشی مناسب شما هست یا نه! صرفا! سیستم عامل!!

با اینحال باز اگه خواستید حداقل Galaxy J1 Ace رو که رم بیشتری داره بگیرید. اما این گوشی قابل ارتقا به اندروید 5 نیستند!

مورد بعد گوشی core prime سامسونگه که اوندرویدش قابل ارتقا به 5 هست ولی خصویات مثل صفحه نمایش ضعیف داره!

matr!x_2008
27-12-2015, 12:06
میخوام گوشی 4g ارزون قیمت بگیرم.. j1 samsung 2 نسخه ace قیمت روزش چنده؟ یه سوال؟ همه ace ها فور جی هستن؟ چون من یه مدل دیدم ace بود ولی فروشنده میگفت فورجی نیست... مگه میشه ؟؟!!

farokhe
27-12-2015, 13:01
سلام
دوستان موضوع مهم
چند وقت پیش سامسونگ j2 200h داشتم که وقتی بنچامرک گرفتم و دیدم هم چیپست32 بیتی هم اندروید 5.1.1 هم 32 بیتی هستن و حدودا بیست هزار امتیازش میشد تعویض کردم و j1 ace 110f رو گرفتم و 4 جی که چیپستش 64 بیتی هست بنچامرک گرفتم بالای 21000هزار اورد اما با کمال تعجب دیدم اندروید 4.4.4 هست و نسخه 32 بیتی!!!
بعد مال داداشم j5 500h هست که کوالکام 410 هست و 64 بیتی از اونم بنچامرک گرفتم 21800اورد باز با کمال تاسف دیدم نسخه اندروید 5.1.1 هست و 32 بیتی این چه نوع سیاست سامسونگه اخه چرا نوع چیپ و اندرویدو یکی نمیکنه حداکثر توان بدست بیاد؟؟
حالا زیر 600 یا 500 گوشی میخوام که هم چیپست هم نسخه انروید 64 بیت و ترجیحا 4 جی باشه؟؟ متاسفانه تو مشخصات گوشی هم به نوع نسخه اندروید که چند بیتیه اشاره نمیکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

misam5526
27-12-2015, 19:12
سلام
دوستان موضوع مهم
چند وقت پیش سامسونگ j2 200h داشتم که وقتی بنچامرک گرفتم و دیدم هم چیپست32 بیتی هم اندروید 5.1.1 هم 32 بیتی هستن و حدودا بیست هزار امتیازش میشد تعویض کردم و j1 ace 110f رو گرفتم و 4 جی که چیپستش 64 بیتی هست بنچامرک گرفتم بالای 21000هزار اورد اما با کمال تعجب دیدم اندروید 4.4.4 هست و نسخه 32 بیتی!!!
بعد مال داداشم j5 500h هست که کوالکام 410 هست و 64 بیتی از اونم بنچامرک گرفتم 21800اورد باز با کمال تاسف دیدم نسخه اندروید 5.1.1 هست و 32 بیتی این چه نوع سیاست سامسونگه اخه چرا نوع چیپ و اندرویدو یکی نمیکنه حداکثر توان بدست بیاد؟؟
حالا زیر 600 یا 500 گوشی میخوام که هم چیپست هم نسخه انروید 64 بیت و ترجیحا 4 جی باشه؟؟ متاسفانه تو مشخصات گوشی هم به نوع نسخه اندروید که چند بیتیه اشاره نمیکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشی j1 ace با حافظه 4گیگ و رم کمتر از 1 گیگ نمیتونه اندروید 5.1 رو اجرا کنه!! بنابراین بهترین حالت براش 4.4 هست!
در مورد j2 هم وجود لاپی پاپ روی این گوشی با رم 1 گیگ ممکن شده ولی قطعا در اجرای طیفی از برنامه ها با لگ همراه خواهد بود!

در مورد پیشنهاد گوشی هم برندهای مورد نظرتون چیا هست و چه انتظاراتی دارید؟ (به جز 4G بودن)

- - - Updated - - -

سلام
دوستان موضوع مهم

گوشی j1 ace با حافظه 4گیگ و رم کمتر از 1 گیگ نمیتونه اندروید 5.1 رو اجرا کنه!! بنابراین بهترین حالت براش 4.4 هست!
در مورد j2 هم وجود لاپی پاپ روی این گوشی با رم 1 گیگ ممکن شده ولی قطعا در اجرای طیفی از برنامه ها با لگ همراه خواهد بود!

در مورد پیشنهاد گوشی هم برندهای مورد نظرتون چیا هست و چه انتظاراتی دارید؟ (به جز 4G بودن)

chaharnazm
28-12-2015, 10:08
درود
میان خرید گوشیهای نوت 5 و گلکسی اس 6 ماندم. دیدگاههای کاربرانیکه این گوشیها رو داشتند میخوندم یه موضوعی نگرانم کرد و اون اینکه این گوشیها با اینکه رام بالایی دارند (4 و 3 گیگ) اما به دلیل نشت رامی، بیشتر حجم (نزدیک سه چهارم) اونها، حتا اگه برنامه های فراوانی هم نصب نکرده باشید، پر میشه! آیا چنین است؟ چون میخوام یکی ازین دو رو بخرم پرسیدم.