PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26

runner
08-04-2015, 21:53
تا 300 بهترین گوشی دو سیمه چه می باشد؟

میتونین یه نگاه به پست #4744 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بندازین

Artam01
09-04-2015, 15:53
میتونین یه نگاه به پست #4744 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بندازین

ممنون، از بین اینا کدام دوربینش با کیفیت تره؟

HTC Desire 210
Huawei Ascend Y520 Dual SIM
LG L50 Dual
Alcatel One Touch POP C3
HTC Desire 200
Nokia X Dual SIM

runner
09-04-2015, 18:08
ممنون، از بین اینا کدام دوربینش با کیفیت تره؟

HTC Desire 210
Huawei Ascend Y520 Dual SIM
LG L50 Dual
Alcatel One Touch POP C3
HTC Desire 200
Nokia X Dual SIM

قرمز ها 5 مگاپیکسل هستن بقیه کمتر هستن البته Alcatel One Touch POP C3 تفاوت دوربین در مدل های مختلف داره ، حذفش کنین تا سردرگم نشین

Artam01
09-04-2015, 21:33
قرمز ها 5 مگاپیکسل هستن بقیه کمتر هستن البته Alcatel One Touch POP C3 تفاوت دوربین در مدل های مختلف داره ، حذفش کنین تا سردرگم نشین
غذر میخوام Htc 210 فارسی هم دارد؟

runner
11-04-2015, 01:10
غذر میخوام Htc 210 فارسی هم دارد؟

گوشی های با گارانتی فارسی هم دارن!
ولی منوی فارسی رو دقیق نمیدونم!

mrmostafa
11-04-2015, 12:19
اچ تي سي ديزار 816 صداي اسپيكرش از سوني زد 1 بيشتره ؟؟؟؟ زد1 خريدم صداش بلند نيست تو خونه يه خورده صدا بود شنيده نميشد.

Artam01
11-04-2015, 16:53
گوشی های با گارانتی فارسی هم دارن!
ولی منوی فارسی رو دقیق نمیدونم!

منوش فارسی نشه مشکلی نیست منتها کیبورد اس ام اس فارسی داشته باشه خوب است.
لنوو A526 نسبت به گوشی های قبلی که معرفی فرمودید در چه جایگاهی است؟

runner
12-04-2015, 00:25
منوش فارسی نشه مشکلی نیست منتها کیبورد اس ام اس فارسی داشته باشه خوب است.
لنوو A526 نسبت به گوشی های قبلی که معرفی فرمودید در چه جایگاهی است؟

نگران کیبورد فارسی نباشین مشکلی ندارن

اینی که خودتون معرفی کردین گوشیه خوبیه از اونایی هم که بتون معرفی کردم بهتره
ولی قیمتی ندیدم ازش نمیدونم چند هست یا اصلا هست تو ایران ایناش دیگه دست خودتونو میبوسه که باید تحقیق کنین:n16:

mrmostafa
14-04-2015, 14:29
سلام. جايي پيدا نكردم اينجا پرسيدم ببخشيد
الان سوني زد 1 رو جمعه تست كردم آپديت براش نبود. از گوشي بخواهيم آپديت كنيم چقدر حجم آپديتش هست؟؟
بعد اطلاعات گوشي پاك نميشه؟؟؟ نياز به بكاپ نداره؟؟؟

runner
14-04-2015, 16:15
سلام. جايي پيدا نكردم اينجا پرسيدم ببخشيد
الان سوني زد 1 رو جمعه تست كردم آپديت براش نبود. از گوشي بخواهيم آپديت كنيم چقدر حجم آپديتش هست؟؟
بعد اطلاعات گوشي پاك نميشه؟؟؟ نياز به بكاپ نداره؟؟؟

زمانبندی بروزرسانی گوشی های سونی؛ اکسپریا زد 3 از امروز به اندروید 5 آپدیت می‌ شود

بر اساس بیانیه‌ای که امروز سونی منتشر کرده، دارندگان تلفن‌های اکسپریا زد 3 دوئال، اکسپریا زد 1 و زد 1 کامپکت و اکسپریا زد اولترا از امروز می‌توانند بروزرسانی آبنبات چوبی را دریافت کنند. نسخه جدید اندروید از هفته آینده برای تلفن‌های اکسپریا تی 2 اولترا و اکسپریا سی 3 نیز ارائه خواهد شد. به نظر می‌رسد سونی به طور ناگهانی تمام تلفن‌های مهمی که برای ارائه آپدیت به آنها برنامه داشته را بروزرسانی خواهد کرد.

این زمان‌بندی ارائه بروزرسانی برای تمام تلفن‌های سونی در تمام دنیا است، اما باز هم ممکن است بر اساس کشور یا اپراتوری که استفاده می‌کنید، کمی دیرتر این بسته را دریافت کنید.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshad0123
14-04-2015, 16:23
دوستان بین xperia z2 و one e8 کدومش بهتره به نظرتون؟؟؟
مزایای z2:ضد آب بودن و بدنه قویتر-دوربین بهتر-صفحه نمایش بزرگتر-حافظه رم بیشتر(3گیگ)
مزایای e8:صدای اسپیکر بهتر-رابط کاربری بهتر و بدون هنگ و باگ-صدای هندزفری بهتر-cpu قویتر
در مورد کیفیت صفحه نمایش هم تا حالا e8 رو ندیدم که با z2 مقایسه کنم کسی میدونه کیفیت صفحه کدومش بهتره؟

runner
14-04-2015, 16:30
دوستان بین xperia z2 و one e8 کدومش بهتره به نظرتون؟؟؟

هردو گوشیای خوبی هستن و انتخاب های مطمئنی هستن
در مجموع Z2
باطری بهتر
ضد آب (البته به سلیقه خودتون تو نگهداری هم برمیگرده)
3 گیگ رم
دوربین روی کاغذ قویتر!

ولی به دو دلیلی که آبی کردم انتخاب Z2 منطقی تر هست با انتخاب Z2 قابلیت خاصی از E8 رو از دست نمیدین

farshad0123
14-04-2015, 16:35
هردو گوشیای خوبی هستن و انتخاب های مطمئنی هستن
در مجموع Z2
باطری بهتر
ضد آب (البته به سلیقه خودتون تو نگهداری هم برمیگرده)
3 گیگ رم
دوربین روی کاغذ قویتر!

ولی به دو دلیلی که آبی کردم انتخاب Z2 منطقی تر هست با انتخاب Z2 قابلیت خاصی از E8 رو از دست نمیدین

z2کیفیت تصویرش بهتره؟
اون هندزفری های نویز کنسلینگ با خود گوشی هست یا باید جدا بگیریم؟
من بخاطر رابط کاربری htc که باگ نداره بین این دو مدل موندم چون میگن one e8 خیلی سریعه و اصلا باگ نداره حتی وقتی حافظش پر میشه از طرفی بعضیا میگن خرابی میکروفون تو e8 خیلی شایعه

runner
14-04-2015, 16:48
z2کیفیت تصویرش بهتره؟
اون هندزفری های نویز کنسلینگ با خود گوشی هست یا باید جدا بگیریم؟
من بخاطر رابط کاربری htc که باگ نداره بین این دو مدل موندم چون میگن one e8 خیلی سریعه و اصلا باگ نداره حتی وقتی حافظش پر میشه از طرفی بعضیا میگن خرابی میکروفون تو e8 خیلی شایعه

با توجه به تراکم پیکسل ها (هردو 400ppi یه بالا هستن) و تکنولوژی LCD نباید تفاوت فاحشی داشته باشن (از نزدیک قبل خرید چک کنین)
Z2 انگار پک های مختلف داره که یه نسخه کامل هست و اون یکی نه به چند صفحه قبل مراجعه کنین پست های دوستان در مورد پک ها و Z2 رو مشاهده میکنین (دوستان اینجا خرید کردن مطمئنا بیشتر میتونن کمک کنن)
با این سخت افزار که رو هردو گوشی قرار داره شما نگران باگ و لگ و این صحبتا نباش از طرفی هم توی اندروید 5 سرعت خیلی بهتر میشه
از نظر خرابی هم نمیتونم کمکی بکنم وسیله الکتریکی ممکنه هر اتفاقی براش بیافته ولی جنس مطمئن نباید ایرادی براش پیش بیاد

+

فیلمبرداریه 4K رو هم به Z2 اضافه کنین به عنوان برتری

farshad0123
14-04-2015, 17:08
با توجه به تراکم پیکسل ها (هردو 400ppi یه بالا هستن) و تکنولوژی LCD نباید تفاوت فاحشی داشته باشن (از نزدیک قبل خرید چک کنین)
Z2 انگار پک های مختلف داره که یه نسخه کامل هست و اون یکی نه به چند صفحه قبل مراجعه کنین پست های دوستان در مورد پک ها و Z2 رو مشاهده میکنین (دوستان اینجا خرید کردن مطمئنا بیشتر میتونن کمک کنن)
با این سخت افزار که رو هردو گوشی قرار داره شما نگران باگ و لگ و این صحبتا نباش از طرفی هم توی اندروید 5 سرعت خیلی بهتر میشه
از نظر خرابی هم نمیتونم کمکی بکنم وسیله الکتریکی ممکنه هر اتفاقی براش بیافته ولی جنس مطمئن نباید ایرادی براش پیش بیاد

+

فیلمبرداریه 4K رو هم به Z2 اضافه کنین به عنوان برتری

galaxy s5 هشت هسته ای چطور؟خوبه؟
گفتن با اندروید 4.4 صفحش خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه وقتی هم به 5 آپدیت بشه مشکل صفحه نمایش برطرف میشه ولی باگ های دیگه ای بهش اضافه میشه مثلا خود به خود داغ میکنه و سریع باتری خالی میکنه یا بعضی از بازی ها رو اجرا نمیکنه چنین چیزی صحت داره؟
خودم که s5 رو دیدم خیلی خوشم اومد ازش
z2 هم چند جا روشنشو دیدم بعضیا کیفیتشون خیلی بهتر بود و بعضیا کیفیتشون پایینتر میگن سونی دو نوع پنل زده برا z2 و یکیشون کیفیتش بهتره یه ویدئو هم ازش دیدم ولی نمیدونم تشخیصش چطوره

runner
14-04-2015, 17:18
galaxy s5 چطور؟خوبه؟
گفتن با اندروید 4.4 صفحش خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه وقتی هم به 5 آپدیت بشه مشکل صفحه نمایش برطرف میشه ولی باگ های دیگه ای بهش اضافه میشه مثلا خود به خود داغ میکنه و سریع باتری خالی میکنه یا بعضی از بازی ها رو اجرا نمیکنه چنین چیزی صحت داره؟
خودم که s5 رو دیدم خیلی خوشم اومد ازش
z2 هم چند جا روشنشو دیدم بعضیا کیفیتشون خیلی بهتر بود و بعضیا کیفیتشون پایینتر میگن z2 دو نوع پنل زده برا z2 و یکیشون کیفیتش بهتره یه ویدئو هم ازش دیدم ولی نمیدونم تشخیصش چطوره

والا من خودم الان S5 دارم 4.4.2 رو باش تجربه کردم الان هم 5 آپدیت کردم
هیچکدوم این مشکلاتی که شما میگین نداشتم و ندارم نمیدونم دیگه
بحث اجرا شدن بازیا برمیگرده به اندروید شاید روی اندروید 5 مشکل داشته باشه اونم به خاطر عدم هماهنگیه بازیا با سیستم عامل جدید هست که رفع میشه

S5 هم گزینه خوبیه من چون شما مدلاتونو اعلام کردین بتون مدل دیگه پیشنهاد ندادم
ولی S5 کیفیت نمایشگر خیلی خوبی داره
usb 3.0
سنسور اثر انگشت به همراه سنسورای دیگه
ضد آب
دوربین با کیفیت و امکانات عکاسی خوب
فیلمبرداری 4K

به شخصه ازش خیلی راضی ام (برای خرید سامسونگ هم بتون پیشنهاد میکنم تنها با گارانتی رسمی بخرین و مدلای اروپایی و ... که بدون گارانتی رسمی هستن رو نگیرین)

farshad0123
14-04-2015, 17:27
والا من خودم الان S5 دارم 4.4.2 رو باش تجربه کردم الان هم 5 آپدیت کردم
هیچکدوم این مشکلاتی که شما میگین نداشتم و ندارم نمیدونم دیگه
بحث اجرا شدن بازیا برمیگرده به اندروید شاید روی اندروید 5 مشکل داشته باشه اونم به خاطر عدم هماهنگیه بازیا با سیستم عامل جدید هست که رفع میشه

S5 هم گزینه خوبیه من چون شما مدلاتونو اعلام کردین بتون مدل دیگه پیشنهاد ندادم
ولی S5 کیفیت نمایشگر خیلی خوبی داره
usb 3.0
سنسور اثر انگشت به همراه سنسورای دیگه
ضد آب
دوربین با کیفیت و امکانات عکاسی خوب
فیلمبرداری 4K

به شخصه ازش خیلی راضی ام (برای خرید سامسونگ هم بتون پیشنهاد میکنم تنها با گارانتی رسمی بخرین و مدلای اروپایی و ... که بدون گارانتی رسمی هستن رو نگیرین)

2روز پیش که بازار بودم
سامسونگ گارانتی مایکروتل هست که قیمتش بالاتره ولی گارانتی خاورمیانه هست 1250000 میگه گارانتی خاورمیانه خوبه؟
z2 هم که اصلا با گارانتی نیست تو بازار فقط بدون گارانتی قیمتش 1240000 تومن فور جی و 1170000تومن تری جی
one e8 هم یک هفته پیش ریخته بود تو بازار قیمت تک سیم تایوانش هم بدون گارانتی 1170000تومن بود و دو سیم تایوان با گارانتی 1400000 تومن بود 2روز پیش که رفتم تعجب میکنم اصلا اثری از e8 نبود تو بازار فقط یه مغازه تک سیم تایوانی با گارانتی میگفت 1450000تومن که خیلی گرونتر از قیمت خودش داشت میفروخت قیمت تک سیمکارت تایوان با گارانتی باید 1250000تومن باشه و دو سیم تایوان با گارانتی 1400000تومن نمیدونم تو این یک هفته چه اتفاقی افتاده برعکس الان که پرچمدارا اومدن باید قیمت این مدل ها بیاد پایین

runner
14-04-2015, 17:31
2روز پیش که بازار بودم
سامسونگ گارانتی مایکروتل هست که قیمتش بالاتره ولی گارانتی خاور هست 1250000 میگه
z2 هم که اصلا با گارانتی نیست تو بازار فقط بدون گارانتی قیمتش 1240000 تومن فور جی و 1170000تومن تری جی
one e8 هم یک هفته پیش ریخته بود تو بازار قیمت تک سیم تایوانش هم بدون گارانتی 1170000تومن بود و دو سیم تایوان با گارانتی 1400000 تومن بود 2روز پیش که رفتم تعجب میکنم اصلا اثری از e8 نبود تو بازار فقط یه مغازه تایوانی با گارانتی میگفت 1450000تومن که خیلی گرونتر از قیمت خودش داشت میفروخت قیمت تک سیمکارت تایوان با گارانتی باید 1250000تومن باشه و دو سیم تایوان 1400000تومن نمیدونم تو این یک هفته چه اتفاقی افتاده برعکس الان که پرچمدارا اومدن باید قیمت این مدل ها بیاد پایین

سامسونگ سه تا گارانتی رسمی داره که هر سه خدمات پس از فروششون در یک نمایندگی هست
مایکروتل
سامتل
همراه سرویس خاور میانه
هرکدوم خرید کنین جای نگرانی نیس به گفته نماینده های فروش نوع خدمات مایکروتل هست که باعث گرونیش هست چون 1 ماه تعویض داره

Artam01
15-04-2015, 03:30
نظر کارشناسیتون راجب این گوشی چیه؟ آیا افت قیمت می کند؟
LG L50 Dual

pnumphysic
15-04-2015, 06:28
نظر کارشناسیتون راجب این گوشی چیه؟ آیا افت قیمت می کند؟
LG L50 Dual

دوست عزیز نسبت به قیمتش گوشیه خوبیه
دوربینش پایینه ولی باطریش عالیه :n33:

pnumphysic
15-04-2015, 06:33
دوستان میخاستم بدونم فرق گلگسی s3 نئو و گلگسی s3 معمولی تو چیه

ممنون :n16:

mrmostafa
15-04-2015, 13:24
زمانبندی بروزرسانی گوشی های سونی؛ اکسپریا زد 3 از امروز به اندروید 5 آپدیت می‌ شود

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم. :n16:
دوستاني كه سوني دارن به اندرويد 5 ارتقا دادن حجمش چقدره و اينكه مشكلي كه براي اطلاعات گوشي و برنامه هاي نصبي پيش نمياد؟؟؟

runner
15-04-2015, 14:17
دوستان میخاستم بدونم فرق گلگسی s3 نئو و گلگسی s3 معمولی تو چیه

ممنون :n16:

S3 Neo دو مدل داره
Samsung I9301I Galaxy S3 Neo که +NEO هم میگن به این مدل
Samsung I9300I Galaxy S3 Neo
که فرق این دو توی دو سیم بودن هست و یه تغییرات جزئی توی سخت افزار
مدل Samsung I9300I Galaxy S3 Neo بهتر هست بین مدل های نئو

ولی هردوی اینا با S3 یعنی Samsung I9300 Galaxy S III توی موارد زیر تفاوت دارن
رم بالاتر 1.5 گیگ
همون دوسیم بودن
چیپ ست Qualcomm
دریافت اندروید 4.4.4
و نداشتن صفحه با قابلیت Corning Gorilla Glass

+

یه موردی هم درمورد باطری ها هست که با ظرفیت یکسان نسخه Exynos اس3 بازدهیه بهتری داشته نسبت به نسخه نئو

esi222
18-04-2015, 10:00
سلام خدمت دوستان
دوتا گوشی یکی تو رنج بالا و یکی ارزون قیمت میخوام که مشخصات جفتش اینجوری باشه (قیمت تقریبا 1,300)
کیفیت دوربین عالی
کیفیت صفحه نمایش بالا
سخت افزار قوی بدون هنگ
صدای اسپکیر قوی
زود خراب نشه چون قراره چند سال کار کنه !
تو رنج بالا بین این مدلا کدوم با الویت هایی که گفتم بیشتر همخونی داره؟
G3
930
Note 3
ویندوزفون هم باشه فرقی واسم نمیکنه.

اما رنج پایین با همون اولویت های بالا تو رنج 900 تومن :
G2
G3 Beat
Huawei G7
Huawei G750
Desire 816
--------
یه سوال دیگه اینکه دوربین Lumia 830 چطوره ؟
در کل اگه مدلی غیر اینا یشنهادی دارین ممنون میشم راهنمایی کنید
:n40:

Arsenal2012
19-04-2015, 10:14
سلام خدمت دوستان
دوتا گوشی یکی تو رنج بالا و یکی ارزون قیمت میخوام که مشخصات جفتش اینجوری باشه (قیمت تقریبا 1,300)
کیفیت دوربین عالی
کیفیت صفحه نمایش بالا
سخت افزار قوی بدون هنگ
صدای اسپکیر قوی
زود خراب نشه چون قراره چند سال کار کنه !
تو رنج بالا بین این مدلا کدوم با الویت هایی که گفتم بیشتر همخونی داره؟
G3
930
Note 3
ویندوزفون هم باشه فرقی واسم نمیکنه.

اما رنج پایین با همون اولویت های بالا تو رنج 900 تومن :
G2
G3 Beat
Huawei G7
Huawei G750
Desire 816
--------
یه سوال دیگه اینکه دوربین Lumia 830 چطوره ؟
در کل اگه مدلی غیر اینا یشنهادی دارین ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز گوشی های سونی رو هم یه نظر داشته باش از نظر کیفیت ساخت خیلی عالیه و ساپورت عالی نرم‌افزاری به تازگی هم اندروید ۵ رو گرفتند......

گوشی اول Z2 SONY مدل ۴جی با قیمت ۱۲۰۰ و ساپورت ۴جی و سخت افزار فوق‌العاده قوی و دوربین عالی

گوشی دوم Sony z1 مدل ۴جی با قیمت تقریبا ۹۵۰ تومن ساپورت ۴جی دوربین و سخت افزار فوق‌العاده قوی

a_bayan
19-04-2015, 12:33
سلام دوستان نظرتون در مورد اچ تی سی ام 8 چینی چیه؟تقلبی نه ها منظورم ساخت چینه که الان دیجی داره میفروشه قیمتشم مناسبه من هم دیجی بن دارم...
خداییش بیاین یه همفکری کنیم با دوستانی که تا رنج 1400 میخوان هزینه کنن به یه نتیجه کلی برسیم...بخاطر اینکه ام 8 ارزون شده من کلا ای8 رو گذاشتم کنار حتی اگه مجبور شم ام8 ساخت چین بخرم...بعدش گزینه های دیگه هم اینا هستن...ال جی جی3 32 گیگ و سونی زد2 با احتمال خرید کمتر نسبت به دو مدل دیگه.سونی زد3 با افزایش بودجه.سامسونگ هم با اینکه الان دارم ولی میخوام علی الحساب کوچ کنم به یه شرکت دیگه...نظرتون در مورد گوشییای نوکیا چیه چون خداییش با کیفیتن.بین نوکیا ها هم اول 1520 و بعد 930 مد نظرمه...چطورین...؟؟؟ وسوال خیلی خیلی مهمی که دارم تا حالا ام8 ویندوزی دیدین؟ توی کدوم سایت میشه پیدا کرد؟قیمت 16 گیگش چنده الان؟؟؟ ممنون میشم پاسخمو بدین...

a_bayan
19-04-2015, 12:36
ضمنا یه مسئله دیگه هم هست اینه که تو خونواده ما تا 1400 میشه گوشی خرید ولی بالاتر از اون عدد قیمتش خیلی تو چشمه.حالا تا 1500 میشه زور زد...بعدش اینکه بدلیل اینکه هم تبلتم و هم گوشیم سامسونگن(گلکسی نوت10 n800 و گلکسی گرند)و بشدت هنگین نمیخوام گوشی بعدیم به هیچ وجه هنگ کنه.به همین دلیل وین فون رو دوس دارم...

ajax_h
19-04-2015, 13:35
ضمنا یه مسئله دیگه هم هست اینه که تو خونواده ما تا 1400 میشه گوشی خرید ولی بالاتر از اون عدد قیمتش خیلی تو چشمه.حالا تا 1500 میشه زور زد...بعدش اینکه بدلیل اینکه هم تبلتم و هم گوشیم سامسونگن(گلکسی نوت10 n800 و گلکسی گرند)و بشدت هنگین نمیخوام گوشی بعدیم به هیچ وجه هنگ کنه.به همین دلیل وین فون رو دوس دارم...

من هم مثل شما می خوام برم سمت ویندوز فون و لومیا
ولی بین 930 و 830 واسه انتخاب خیلی گیر بودم.
930 باتری ضعیفی داره و مموری کارت ساپورت نمی کنه که ممکنه 32 گیگ یه روز کافی نباشه و یه مشکل محسوب میشه ...
830 هم سخت افزار و همچنین دوربین ضعیف تری نسبت به 930 داره ولی قیمت نه چندان ارزون تر از 930 ....
این مسئله انتخابم رو سخت کرده
1520 هم که خیلی گرون و خیای بزرگ و خیلی کم یاب هست

حالا شما می تونین راجب 830 هم تحقیق کنین

بقیه دوستان نظری در مورد 930 و 830 ندارن ؟ با توجه به مشکلاتی که گفتم خرید کدوم یک منطقی تره ؟

Life24
19-04-2015, 16:55
مراقب باشید..ویندوز فون ها گوشی های با وزن بالا هستند...
از لحاظ نرم افزاری محدود نشوید...

a_bayan
19-04-2015, 19:34
من هم مثل شما می خوام برم سمت ویندوز فون و لومیا
ولی بین 930 و 830 واسه انتخاب خیلی گیر بودم.
930 باتری ضعیفی داره و مموری کارت ساپورت نمی کنه که ممکنه 32 گیگ یه روز کافی نباشه و یه مشکل محسوب میشه ...
830 هم سخت افزار و همچنین دوربین ضعیف تری نسبت به 930 داره ولی قیمت نه چندان ارزون تر از 930 ....
این مسئله انتخابم رو سخت کرده
1520 هم که خیلی گرون و خیای بزرگ و خیلی کم یاب هست

حالا شما می تونین راجب 830 هم تحقیق کنین

بقیه دوستان نظری در مورد 930 و 830 ندارن ؟ با توجه به مشکلاتی که گفتم خرید کدوم یک منطقی تره ؟
سلام.ممنون که جواب دادین.والا بین این دو بنظر من 930 توجیه خرید بیشتری داره اولا که پرچمداره ثانیا بشدت سخت افزار قویتری داره و ثالثا دوربین...حالا چیزای دیگه هم هست اها راستی تراکم پیکسلیش هم بهتره و نمی ارزه بخاطر یه سوکت میکرو اس دی 830 گرفت بنظر من.اما این وسط برای من هنوز پرچمدارای اندرویدی کنار نرفتن...پرچمدارای خوبی مثل ال جی جی3 و وان ام8 و زد2 و زد3...البته به شخصه زد2 رو بیشتر میپسندم...
حالا ببینیم نظر بقیه دوستان چیه با توجه به این پست و پست قبل...

a_bayan
19-04-2015, 19:41
سلام.ممنون بابت پاسخ.والا هر که طاووس خواهد .....این قضیه لومیا هم همینه...
لومیا بنظرم به لحاظ سرعت خیلی خوبه...باید قبول ککنیم بهتر از اندرویده تو سرعت...الان مثلا من اخرین بار یادمه اندروید حدود 1200000 اپلیکیشن داشت و ای او اس هم در همین حدود اما وین فون حدود 300000.این امار مال پارساله الان قطعا هر سه سیستم عامل پیشرفت داشتن اما بنظرم وین فون پیشرفت بهتری داشته.وین فون از یک حالت محدود میخواد برسه به یک حالت مطلوب و محبوب...اما اندروید دیگه هدف انچنانی نداره چون بازار رو قبضه کرده...مسئله وزن هم توی گوشیای جدیدش نسبتا وزنش متعادل شده اما بازم سنگینه مثلا وزن نوت 4 در یک گوشی 5 اینجی ولی میشه باهاش کنار اومد...
در مورد اپلیکیشن هم یه مسئله ای هست اینه که منی که سر جمع 30-40 تا نرم افزار اندروید رو استفاده میکنم و همشون هم جزء نرم افزارای ضرورین مثل شبکه های اجتماعی و نه هر نرم افزار و بازی وین فون شاید برام بهتر باشه...چرا...چون من که از اپلیکیشنای اندروید استفاده ای نداارم حداقل برم از سرعت وین فون کم اپلیکیشن استفاده کنم...
بازم میگم هنوز هم موارد اندرویدی در دستور کار هستند...

ajax_h
19-04-2015, 21:58
در مورد شکاف میکرو اس دی که 930 ساپورت نمی کنه ، به هر حال ممکنه شما بخواید یه پکیجی از اطلاعات مفید همیشه روی گوشی همراهتون داشته باشید، از طرفی یکسری نرم افزار هم دارید ،بعد از اومدن ویندوز 10 و افزایش قابلیت های ویندوزتون ، نرم افزارهای خیلی بیشتری هم ارائه خواهند شد ، و همچنین با توجه به کیفیت دوربین 930 ، حجم عکس و فیلم هایی که گرفته میشه زیاد خواهد بود و این نگرانی همیشه وجود داره که کارت حافظه کافی نباشه ...
به هر حال قراره از این سخت افزار قوی استفاده های مختلفی داشته باشید ، 830 محدودیتی برای شما ایجاد نمی کنه فقط سخت افزار ضعیف تری داره ولی 930 ممکنه یه زمانی باتری ضعیف و عدم ساپورت کارت حافظه محدودیت بزرگی بشه واستون...
این نظر من هست و البته نه نظر فنی ، امیدوارم دوستان دیگه هم نظرات تخصصی شون رو ارائه بدن ، شاید من هم در رابطه با 930 متقاعد شدم !!

در مورد اینکه گفتیم "
قطعا هر سه سیستم عامل پیشرفت داشتن اما بنظرم وین فون پیشرفت بهتری داشته.وین فون از یک حالت محدود میخواد برسه به یک حالت مطلوب و محبوب.":
درسته ویندوز فون قطعا رو به پیشرفته و ورود به دنیای جدید همیشه جذاب خواهد بود ،به خصوص با ارائه ویندوز 10 ، البته قطعا اندروید هم رو به پیشرفته ...به هر حال امیدوارم تجربه خوب و جدیدی باشه

a_bayan
19-04-2015, 22:20
در مورد شکاف میکرو اس دی که 930 ساپورت نمی کنه ، به هر حال ممکنه شما بخواید یه پکیجی از اطلاعات مفید همیشه روی گوشی همراهتون داشته باشید، از طرفی یکسری نرم افزار هم دارید ،بعد از اومدن ویندوز 10 و افزایش قابلیت های ویندوزتون ، نرم افزارهای خیلی بیشتری هم ارائه خواهند شد ، و همچنین با توجه به کیفیت دوربین 930 ، حجم عکس و فیلم هایی که گرفته میشه زیاد خواهد بود و این نگرانی همیشه وجود داره که کارت حافظه کافی نباشه ...
به هر حال قراره از این سخت افزار قوی استفاده های مختلفی داشته باشید ، 830 محدودیتی برای شما ایجاد نمی کنه فقط سخت افزار ضعیف تری داره ولی 930 ممکنه یه زمانی باتری ضعیف و عدم ساپورت کارت حافظه محدودیت بزرگی بشه واستون...
این نظر من هست و البته نه نظر فنی ، امیدوارم دوستان دیگه هم نظرات تخصصی شون رو ارائه بدن ، شاید من هم در رابطه با 930 متقاعد شدم !!

در مورد اینکه گفتیم "
قطعا هر سه سیستم عامل پیشرفت داشتن اما بنظرم وین فون پیشرفت بهتری داشته.وین فون از یک حالت محدود میخواد برسه به یک حالت مطلوب و محبوب.":

درسته ویندوز فون قطعا رو به پیشرفته و ورود به دنیای جدید همیشه جذاب خواهد بود ،به خصوص با ارائه ویندوز 10 ، البته قطعا اندروید هم رو به پیشرفته ...به هر حال امیدوارم تجربه خوب و جدیدی باشه

ممنون از نظر منطقیتون...به هر حال کسایی مثل ما میخوان گوشی رو عوض کنن کلی بچه های انجمن رو زحمت میندازن...
پس که اینطور...
در مورد کارت حافظه درست میگین و هیچ بحثی روش نیست و فقط اگه بخوایم 930 بگیریم باید قید کارت حافظرو بزنیم...باتری هم بالاخره مهمه...راستی یه سوال داشتم...هیچ جایی ندیدم بنویسه 930 otg ساپورت میکنه...ایا ساپورت میکنه؟بعد اگه ساپورت کنه میشه بهش هارد اکسترنال وصل کرد؟

farshad0123
20-04-2015, 02:04
دوستان كسي يه راهي سراغ نداره كه بتونم يه one e8 سالم بگيرم؟چون خرابي ميكروفون خيلي توشون شايعه با گارانتيش هم كه گيرم نمياد به نظرتون چيكار كنم؟قيدشو بزنم z2 بگيرم؟
احساس ميكنم one e8بهتره ولي دوست ندارم وقتي گرفتمش همش استرس اينو داشته باشم كه يدفعه ميكروفونش خراب بشه

ajax_h
20-04-2015, 09:29
ممنون از نظر منطقیتون...به هر حال کسایی مثل ما میخوان گوشی رو عوض کنن کلی بچه های انجمن رو زحمت میندازن...
پس که اینطور...
در مورد کارت حافظه درست میگین و هیچ بحثی روش نیست و فقط اگه بخوایم 930 بگیریم باید قید کارت حافظرو بزنیم...باتری هم بالاخره مهمه...راستی یه سوال داشتم...هیچ جایی ندیدم بنویسه 930 otg ساپورت میکنه...ایا ساپورت میکنه؟بعد اگه ساپورت کنه میشه بهش هارد اکسترنال وصل کرد؟

خواهش می کنم
من هم مثل شما مدتیه پیگیر لومیاها هستم و امیدوارم بقیه دوستان هم در بحث شرکت کنن و نظرات تخصصی خودشون رو راجب 930 و 830 ارائه بدن

در مورد otg ظاهرا با آپدیت ویندوز 10 ساپورت می کنه

AMIRTELECOM
20-04-2015, 10:19
سلام من مدت ۲ سال هست که از محصولات لومیا استفاده میکنم و در حال حاضر ۹۳۰ دارم باید خدمت دوستان عرض کنم در ویندور ۸.۱ OTG وجود نداره ولی مایکروسافت اعلام کرده که در ویندوز ۱۰ این درخواست انجام میشه.
سابق بر این گوشی های هنگرویدی زیادی داشتم برای مثال S4 و S GRAND و S DOUS و ... باید خدمت دوستان بگم که ویندوز فون یک چیز دیگست و تنها مشکلش نبود برنامه های بانک بود که در یک ماه اخیر بسیار از بانک ها این مشکل را با ارایه برنامه حل کردند.

ajax_h
20-04-2015, 12:01
سلام من مدت ۲ سال هست که از محصولات لومیا استفاده میکنم و در حال حاضر ۹۳۰ دارم باید خدمت دوستان عرض کنم در ویندور ۸.۱ OTG وجود نداره ولی مایکروسافت اعلام کرده که در ویندوز ۱۰ این درخواست انجام میشه.
سابق بر این گوشی های هنگرویدی زیادی داشتم برای مثال S4 و S GRAND و S DOUS و ... باید خدمت دوستان بگم که ویندوز فون یک چیز دیگست و تنها مشکلش نبود برنامه های بانک بود که در یک ماه اخیر بسیار از بانک ها این مشکل را با ارایه برنامه حل کردند.

سلام ممنون از پاسخ شما

در مورد 930 اینکه تو لیست آپدیت ویندوز 10 قرار نگرفته حقیقت داره ؟ آیا شما مطمئن هستید که به ویندوز 10 آپدیت میشه ؟
در مورد باتری مشکل حادی نداشتین ؟
در مورد عدم ساپورت کارت حافظه به نظر شما که این سخت افزار رو داشتین (930 ) ، ساپورت نشدن کارت حافظه محدودیت بزرگی نیست ؟

در مورد 830 نظری ندارید ؟
ممنون میشم نظرتون رو ارائه بدین

Artam01
20-04-2015, 13:21
دوستان، ویندوز فون ارزان و دو سیم چه مدل هایی در بازار موجود است؟

a_bayan
20-04-2015, 14:04
دوستان و کسانی که وین فون مورد علاقشون هست بیاین ادامه بحث رو در تاپیک وین فون پیگیری کنیم...اینجا بچه های اندرویدی یوقت ناراحت میشن...

miladsalary
20-04-2015, 15:02
دوستان، ویندوز فون ارزان و دو سیم چه مدل هایی در بازار موجود است؟
گوشیای دو سیم جدید الان لومیا 535 خوبه ک قیمتش حدود 400 هست ،البته ازرونتر هم گیر میاد،من خودم الان گوشی اندرویدی دارم و منتظرم لومیا 640 بیاد اونو بگیرم چون توی بازه قیمت تا 600 عالیه،البته وقتی وارد بشه کمتر از 900 نیست [emoji51]

ajax_h
20-04-2015, 22:20
باشه موافقم
لینک می دین لطفا ؟
این بحث هایی که تا اینجا شده رو که نمیشه منتقل کنیم به اون بخش ؟

a_bayan
20-04-2015, 22:33
باشه موافقم
لینک می دین لطفا ؟
این بحث هایی که تا اینجا شده رو که نمیشه منتقل کنیم به اون بخش ؟

سلام.در این مورد یدونه تاپیک جدید باز کردم...
اینم لینکش...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم دوستان برای ادامه بحث بین وین فون و اندروید بیان به تاپیک سر بزنن
:n02:

ajax_h
22-04-2015, 13:43
بحثی که راجب ویندوز فون ها داشتیم رو ادامه نمیدید ؟
(تاپیک های بخش ویندوز فون رو فکر نمی کنم خیلی سر بزنن ) در صورت امکان همین جا ادامه بدیم ، بچه های اندروید هم ناراحت نمیشن :n02:

runner
22-04-2015, 13:53
بحثی که راجب ویندوز فون ها داشتیم رو ادامه نمیدید ؟
(تاپیک های بخش ویندوز فون رو فکر نمی کنم خیلی سر بزنن ) در صورت امکان همین جا ادامه بدیم ، بچه های اندروید هم ناراحت نمیشن :n02:

.:: مشاوره برای خرید Pocket PC ::. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرش وین فون یا اندروید؟htc one m8 or nokia lumia 930 or lg g3 or sony xperia z3???? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستانتون تاپیک مورد نظر رو زدن اونجا ادامه بدین تاپیک های قدیمی هم هست که افراد بیشتری توش فعالیت کردن که در صورت ادامه بیشتر کمکتون میکنن

اینجا ادامه ندین تا تاپیک از هدفش دور نشه

MCSE MAN
26-04-2015, 09:58
گوشی تا سقف 600 تومن چی خوبه؟ (برای دختر)
حافظه داخلیش 8 باشه
صفحه نمایشش حداکثر 5 اینچ و تو نور هم خوب باشه
دوربینش هم قابل قبول باشه

javad.pc
26-04-2015, 10:10
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

runner
26-04-2015, 10:33
گوشی تا سقف 600 تومن چی خوبه؟ (برای دختر)
حافظه داخلیش 8 باشه
صفحه نمایشش حداکثر 5 اینچ و تو نور هم خوب باشه
دوربینش هم قابل قبول باشه

گوشی با رم 2 گیگ
Huawei Honor 3C

گوشی با رم 1.5 گیگ
Samsung Galaxy E5

گوشی با رم 1 گیگ
Samsung Galaxy Grand Prime
Sony Xperia T3
Lenovo S650
LG L90 D405

mohammad.asghari
29-04-2015, 17:57
سلام دوستان یه گوشی میخوام بهم معرفی کنید برای روز پدر در رنج 400 تومن.ممنون

Iloveu-ALL
29-04-2015, 19:10
سلام دوستان یه گوشی میخوام بهم معرفی کنید برای روز پدر در رنج 400 تومن.ممنون

Huawei Honor 3c lite گزینه خوبی:
اندروید 4.4
صفحه نمایش 5 اینچی HD و تراکم پیکسلی 294
دو سیمکارته!
رم 1 و حافظه داخلی 16 گیگ
دوربین 8 با فلش ... دوربین جلو 2

احتمال زیاد آپدیت اندروید دریافت نمی کنه... (که اکثر گوشی ها با این قیمت این مشکل رو داره ولی بازم خوبه اندرویدش 4.4 ـه!)
ظرفیت باتری میتونست بزرگ باشه... (گوشی های رده پایین تقریبا هیچ کدومش باتری آن چنان خوب نداره) + وزنش میتونست کمتر باشه الان 150 گرم!
شدت صداش پایینه

galaxy core prime ...
اندروید 4.4
سی پی یو چهارهسته ایچ
صفحه 4.5 اینچی (البته TFT!)
سنسور تنظیم نور خودکار نداره که خوب زیاد مهم نیست

گزینه های دیگر:
LG L70 ... صفحه 4.5 اینچی IPS باتری خوب اندروید 4.4 قابلیت ناک ابعاد جمع و جور حافظه داخلی کم - دوربینش 8 ـه ولی تو عمل در حد 5 ـه - چراغ نوتیفیکش نداره
s3 mini ... صفحه نمایش 4 اینچی از نوع amoled ... دوربین خوب ... باتری ضعیف تر از رقبا - اندروید نسخه قدیمی 4

AMIRTELECOM
30-04-2015, 22:37
سلام
ببخشید که دیر پاسخ دادم.
1- همین امروز مایکروسافت اعلام کرد که در سری بعدی WINDOWS 10 آزمایشی 930 و ICON را هم اضافه کرده است.
2- باتری تمامی گوشی ها مشکل دارند و 930 هم همینطور اگر شما اینترنت دایم استفاده نکنید نه مشکلی نیست ، من با یک پاور بانک مشکلم را تا حدودی حل کردم.
3- من تا بحال کارت حافظه نیاز نداشتم.

830 خوبه ولی من با 930 موافق ترم به نظرم 830 زیادی گرونه ، همین دیروز پدرم 730 خرید باید بگم اون هم حرف نداره.

سلام ممنون از پاسخ شما

در مورد 930 اینکه تو لیست آپدیت ویندوز 10 قرار نگرفته حقیقت داره ؟ آیا شما مطمئن هستید که به ویندوز 10 آپدیت میشه ؟
در مورد باتری مشکل حادی نداشتین ؟
در مورد عدم ساپورت کارت حافظه به نظر شما که این سخت افزار رو داشتین (930 ) ، ساپورت نشدن کارت حافظه محدودیت بزرگی نیست ؟

در مورد 830 نظری ندارید ؟
ممنون میشم نظرتون رو ارائه بدین

AMIRTELECOM
30-04-2015, 22:40
سلام
موافق نیستم برای مثال 730 بسیار سبک و خوش دست است و در مورد محدود شدن چون OPEN SOURCE نیست هر که از راه میرسه نمیتونه مثل هنگروید براش برنامه بنویسه رو همین حساب برنامه های عجق وجق کم دارد.

runner
30-04-2015, 22:43
سلام
ببخشید که دیر پاسخ دادم.
1- همین امروز مایکروسافت اعلام کرد که در سری بعدی WINDOWS 10 آزمایشی 930 و ICON را هم اضافه کرده است.
2- باتری تمامی گوشی ها مشکل دارند و 930 هم همینطور اگر شما اینترنت دایم استفاده نکنید نه مشکلی نیست ، من با یک پاور بانک مشکلم را تا حدودی حل کردم.
3- من تا بحال کارت حافظه نیاز نداشتم.

830 خوبه ولی من با 930 موافق ترم به نظرم 830 زیادی گرونه ، همین دیروز پدرم 730 خرید باید بگم اون هم حرف نداره.

سلام
موافق نیستم برای مثال 730 بسیار سبک و خوش دست است و در مورد محدود شدن چون OPEN SOURCE نیست هر که از راه میرسه نمیتونه مثل هنگروید براش برنامه بنویسه رو همین حساب برنامه های عجق وجق کم دارد.

.:: مشاوره برای خرید Pocket PC ::. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرش وین فون یا اندروید؟htc one m8 or nokia lumia 930 or lg g3 or sony xperia z3???? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستانتون تاپیک مورد نظر رو زدن اونجا ادامه بدین تاپیک های قدیمی هم هست که افراد بیشتری توش فعالیت کردن که در صورت ادامه بیشتر کمکتون میکنن

اینجا ادامه ندین تا تاپیک از هدفش دور نشه

ali_ab
02-05-2015, 21:48
با سلام به دوستان عزیز
در رنج قیمت 350 تومن دوستان گزینه ای بهتر از هواوی y550 توصیه میفرمایند ؟
با سپاس فراوان
موفق باشید

runner
02-05-2015, 22:32
با سلام به دوستان عزیز
در رنج قیمت 350 تومن دوستان گزینه ای بهتر از هواوی y550 توصیه میفرمایند ؟
با سپاس فراوان
موفق باشید

با رم 1 گیگ
Huawei G610s
Huawei Ascend Y550

با رم 512
Samsung Galaxy J1
Huawei Ascend Y530

6462
03-05-2015, 20:22
سلام
گوشی
2 سیم کارته
4g
5اینچ
حول 1 تومن
چی پیشنهاد می کنید؟
سپاس

runner
03-05-2015, 21:26
سلام
گوشی
2 سیم کارته
4g
5اینچ
حول 1 تومن
چی پیشنهاد می کنید؟
سپاس

با رم 2 گیگ
Samsung Galaxy E7
Samsung Galaxy A5 Duos

با رم 1.5 گیگ
HTC Desire 816 dual sim

6462
04-05-2015, 01:07
هیچ کدوم 4G نداره؟

runner
04-05-2015, 01:18
هیچ کدوم 4G نداره؟

Samsung Galaxy E7 - E700F
Samsung Galaxy A5 Duos
این دو مدل دارن
ولی سومی نداره عذر میخوام سومی رو دقت نکردم

6462
04-05-2015, 11:46
Samsung Galaxy E7 - E700F
Samsung Galaxy A5 Duos
این دو مدل دارن
ولی سومی نداره عذر میخوام سومی رو دقت نکردم
ممنون از پاسختون
Huawei Honor 6 l02/Huawei Honor 6 l12 نسبت به این مدل هایی که معرفی کردید چطورند؟ تو بازار گیر میاد؟

runner
04-05-2015, 16:36
ممنون از پاسختون
Huawei Honor 6 l02/Huawei Honor 6 l12 نسبت به این مدل هایی که معرفی کردید چطورند؟ تو بازار گیر میاد؟

این مدل هم خوب هست رو هر سه میتونین فکر کنین
و البته خیلی مدل های دیگه!
LG Nexus 5 هم گزینه خوبی هست

rangoabzar
07-05-2015, 11:37
سلام
دوستان میخام ی گوشی تا قیمت ۱۵۰۰۰۰۰ بگیرم
ی سری ها رو پیدا کردم ک اینا هستن
Htc one m8 - sony z3 - lg g3 - samsung not3
حالا ب نظرتون گوشی دیگه ای هست با این قیمت ک بتونم کنارشون بزارم و تصمیم گیری کنم،
و ب نظرتون کدومش از بقیه بهتره ک بگیرم ممنون

NOR-1
07-05-2015, 16:52
بودجتون به note 4 میرسه ؟
اگه نه m8 بگیرین یا sony z3 که اکثرا سلیقه ایه

aminkhan2014
09-05-2015, 10:13
دوستان LG G2 32GB نو با گارانتی به قیمت 1 تومن میارزه؟قیمتش چنده؟
توی این رنج گوشی افت کرده وبه قیمت از لحاظ قدرت و امکانات با هر برندی چی پیشنهاد دارین؟

NOR-1
09-05-2015, 18:16
دوستان LG G2 32GB نو با گارانتی به قیمت 1 تومن میارزه؟قیمتش چنده؟
توی این رنج گوشی افت کرده وبه قیمت از لحاظ قدرت و امکانات با هر برندی چی پیشنهاد دارین؟

بله می ارزه میتونین به z1 و s4 و هواوی p7 هم نگاهی بندازین

aminkhan2014
10-05-2015, 12:04
بله می ارزه میتونین به z1 و s4 و هواوی p7 هم نگاهی بندازین

قیمت گارانتی دار G2 چنده؟
درضمن قبلا اینجا بحث شد ولی بنظرشما خرید گوشی هایی که بالا گفتین بهتره یا گوشی های جدید با پردازنده 64 بیتی که برخی شون آندروید5 هم از ابتدا دارند

NOR-1
10-05-2015, 16:06
تفاوتی نداره چون اکثر پرچمدار های 2014 پردازنده 32bit دارن پس فرق خاصی نمیکنه ولی مزیت به حساب میاد مثل GALAXY A7

Artam01
11-05-2015, 20:58
دوستان این گوشی های گیگابایت چطور گوشی هایی هستند کسی تجربه کار با آنها دارد؟

NET DOCTOR
12-05-2015, 12:15
سلام

قرار شده 3 تا گوشی برای اعضای خونواده بگیریم
از لحاظ هزینه مشکل خاصی ندارم اما با خودم که فکر کردم می بینم من که زیاد اهل استفاده خاصی از گوشی نیستم و بیشتر برای چشم مردم میخوام!
چند سوال دارم

من میخواستم اول یه گوشی تاپ یکی متوسط و یکی متوسط رو به پایین بخرم بعدش گفتم ولش کن 2 تا رو متوسط(حدود یه میلیون) میخرم سومی رو هم حدود 500 تا 600

برای 2 گوشی اول من برام مهمه که حتما 2 سیم کارت باشه گوشی.
شارژ رو خوب نگه داره حتما
فبلت باشه بهتره
مقاوم باشه
اگه 4G باشه هم خیلی خوبه

من جزئی نگر نیستم و کلی به مساله نگاه می کنم.مثلا برخی دوستان خیلی به برخی مارکا تعصب دارن یا مثلا خیلی رو رزولوشن حساسن و... اما من اینطوری نیستم
بیشترین امکانات با هزینه مناسب هدف اصلی منه
مثلا گوشی های هواوی به نظر این خصوصیات رو دارن و من ندیدم کسی عیب شاخصی ازشون بگیره.برخی دوستان برندش رو دوست ندارن امامن مشکلی با این قضیه ندارم

گوشی سوم هم که نسبتا معمولی باشه حدود 500 تا
مثلا 4G نداشته باشه
سایز صفحه کوچیکتر باشه

لطفا دوستان یه مقایسه جامع و کامل انجام بدن که به درد همه کاربران بخوره

ممنون میشم جواب بدید

t2download
12-05-2015, 14:49
گوشی grand 2 چطوره ؟

Artam01
13-05-2015, 01:33
لطفن یک سایت خوب معرفی کنید که به روز باشد و همه ی گوشی های اندرویدی و قیمتشان در آن پیدا شود.
سپاس.

NOR-1
13-05-2015, 01:37
لطفن یک سایت خوب معرفی کنید که به روز باشد و همه ی گوشی های اندرویدی و قیمتشان در آن پیدا شود.
سپاس.

alldigital
digikala
gooshishop
gsm

NOR-1
13-05-2015, 01:39
سلام

قرار شده 3 تا گوشی برای اعضای خونواده بگیریم
از لحاظ هزینه مشکل خاصی ندارم اما با خودم که فکر کردم می بینم من که زیاد اهل استفاده خاصی از گوشی نیستم و بیشتر برای چشم مردم میخوام!
چند سوال دارم

من میخواستم اول یه گوشی تاپ یکی متوسط و یکی متوسط رو به پایین بخرم بعدش گفتم ولش کن 2 تا رو متوسط(حدود یه میلیون) میخرم سومی رو هم حدود 500 تا 600

برای 2 گوشی اول من برام مهمه که حتما 2 سیم کارت باشه گوشی.
شارژ رو خوب نگه داره حتما
فبلت باشه بهتره
مقاوم باشه
اگه 4G باشه هم خیلی خوبه

من جزئی نگر نیستم و کلی به مساله نگاه می کنم.مثلا برخی دوستان خیلی به برخی مارکا تعصب دارن یا مثلا خیلی رو رزولوشن حساسن و... اما من اینطوری نیستم
بیشترین امکانات با هزینه مناسب هدف اصلی منه
مثلا گوشی های هواوی به نظر این خصوصیات رو دارن و من ندیدم کسی عیب شاخصی ازشون بگیره.برخی دوستان برندش رو دوست ندارن امامن مشکلی با این قضیه ندارم

گوشی سوم هم که نسبتا معمولی باشه حدود 500 تا
مثلا 4G نداشته باشه
سایز صفحه کوچیکتر باشه

لطفا دوستان یه مقایسه جامع و کامل انجام بدن که به درد همه کاربران بخوره

ممنون میشم جواب بدید

دو گوشی متوسط galaxy a7 و htc one
ارزان قیمت galaxy core prime

Artam01
13-05-2015, 02:18
alldigital
digikala
gooshishop
gsm

اینا به درد نمی خورند یه چیزی مثل mobile ولی به روزتر.

najee
16-05-2015, 16:59
دوستان من بین گوشی گلکسیA3وE5موندم چی بگیرم.یه خورده قیمتاش غلط اندازه E5 پنج اینچه با یک ونیم گیگ رم و100تومن ارزونتر A3فقط فلزی اونم معلوم نیست دورش فلزی یا درب پشتشم فلزی
موندم حالا خودم 4.5اینچی بیشتر دوست دارم ولی خوب اون یکی خیلی قیمتش ارزونتره

Artam01
16-05-2015, 23:21
دوستان عزیز، نوکیا X2 چطور گوشی هست کسی تجربه داشته،آیا دوربینش خوبه؟
سپاس.

GOLDFINCH
17-05-2015, 13:47
دوستان عزیز، نوکیا X2 چطور گوشی هست کسی تجربه داشته،آیا دوربینش خوبه؟
سپاس.

با توجه به قیمت، دوربینِ این مدل در رده متوسط به پایین قرار دارد.
به طوری که هنگام عکسبرداری در روز، کیفیت عکس ها با نویز کم
و در تاریکی، نویز زیاد دیده می شود. در کل بهتر است روی دوربین
آن حساب ویژه باز نکنید. فقط در حد تعمین نیاز های عمومی؛

اگر از ابعاد کلی تری بخواهیم این مدل را برسـی کنیم، از نکات مثـبـت
آن مـی تـوان به رابـط کاربری متـفاوت و جذاب، سخت افزار قابل قبــول،
دارا بودن یک گیگابایت رم که در این رنج کمتر دیده می شـود و از نکـات
منفی آن می توان به کمبود حافظه داخلی (که می توان از طرق درگـاه
میکرو اس دی، آن را تا 32 گیگابایت ارتقاع داد) اشاره کرد.

Artam01
17-05-2015, 17:01
خیلی ممنون.
تو این رده قیمتی گوشی دو سیم کارته با دوربین خوب پیدا میشه؟ الان تو سایت نگاه کردم قیمتش سیصد و خرده ای است.
اصلن اهل بازی با گوشی نیستم، ویندوزفون هم بود مشکلی نیست فقط دو سیم کارته بودن و دوربین خوب برام مهم است.

NET DOCTOR
17-05-2015, 18:19
note 4 دو سیم کارته هم هست؟

NOR-1
17-05-2015, 18:56
دوستان من بین گوشی گلکسیA3وE5موندم چی بگیرم.یه خورده قیمتاش غلط اندازه E5 پنج اینچه با یک ونیم گیگ رم و100تومن ارزونتر A3فقط فلزی اونم معلوم نیست دورش فلزی یا درب پشتشم فلزی

a5 بگیر صفحه با کیفیت تری داره (تراکم پیکسل 300) بدنه کامل فلزی و
دوربین 13 خوب و دوربین جلو 5 داره خلاصه من از خریدم خیلی راضی ام ولی یکم باطریش ضعیفه که اون هم از استفاده زیاد بنده است

GOLDFINCH
17-05-2015, 19:37
خیلی ممنون.
تو این رده قیمتی گوشی دو سیم کارته با دوربین خوب پیدا میشه؟ الان تو سایت نگاه کردم قیمتش سیصد و خرده ای است.
اصلن اهل بازی با گوشی نیستم، ویندوزفون هم بود مشکلی نیست فقط دو سیم کارته بودن و دوربین خوب برام مهم است.

در این رنج قیمت، مدل های
Samsung Galaxy Ace 3 و Samsung Galaxy J1 موجود است.
دوربین اصلی مدل Ace 3 بهتر و دوربین جلوی J1 بهتر است.

اما در کل بین این دو مدل، مدل Galaxy J1 انتخاب بهتری است.

runner
17-05-2015, 19:45

Samsung Galaxy E5
گزینه بهتری هست

note 4 دو سیم کارته هم هست؟

بله Samsung Galaxy Note 4 Duos

NET DOCTOR
17-05-2015, 21:44

گرونه!زورم میاد اینقدر پول بدم!
تقریبا تنها مشکلم در حال حاضر اینه که بین برند منتخبم موندم
هواوی برخی مدلاش خیلی خوبه مثل Ascend Mate7 Dual SIM
اما میترسم که کیفیت خوبی نداشته باشه و بعد مدتی خراب بشه
نظر دوستان چیه؟ آیا میشه به این برند اعتماد کرد؟مشکل جدی که نداره مثلا صفحه نمایشش خراب شه یا آنت دهیش ضعیف باشه؟
راستی باتری گوشی های هواوی ظاهرا بسیار قوی هست.سامسونگ و سونی 3000 و خرده ای بود و این 4000 و خرده ای
واقعا باتری هایش بهتره یا فقط ظاهر کاره؟
در کل اگر همونی باشه که در ظاهر هست که بهتره همین رو بگیرم اما اگر مشکل دار میشه بگید سونی Z3 رو بگیرم

najee
18-05-2015, 06:11
a5 بگیر صفحه با کیفیت تری داره (تراکم پیکسل 300) بدنه کامل فلزی و
دوربین 13 خوب و دوربین جلو 5 داره خلاصه من از خریدم خیلی راضی ام ولی یکم باطریش ضعیفه که اون هم از استفاده زیاد بنده است

دوست عزیز من گوشی بین 700تا750میخوام وگرنه اینکه معلومهA5ازاینا بهتره

najee
18-05-2015, 06:14
Samsung Galaxy E5
گزینه بهتری هست

ممنون.
میشه بگید از چه لحاظ چون من شنیدم درب پشتش حتی باز نمیشه پرسی درسته ؟وشاید اگه قصد فروش داشته باشم (درصورتی که خوشم نیاد)یکم کار مشکل بشه

runner
18-05-2015, 06:26
ممنون.
میشه بگید از چه لحاظ چون من شنیدم درب پشتش حتی باز نمیشه پرسی درسته ؟وشاید اگه قصد فروش داشته باشم (درصورتی که خوشم نیاد)یکم کار مشکل بشه

دوست عزیز هر دو مدل انتخالیه شما درب پشت ندارن و باری به راحتی تعویض نمیشن!
یکپارچه هستن از جنس فلز
زمانی که تو بازار این نوع گوشیا زیاد بشه طبیعتا سلایق هم عوض میشن پس نگران خرید و فروشش نباشید الان گوشی هایی که این وضعیت رو دارن زیادن!

Life24
18-05-2015, 13:59
سلام
حداکثر 500 تومن چه گوشی دو سیم کارتی خوبه؟ من نظرم روی htc desire 516 هست
چطوره؟

NET DOCTOR
18-05-2015, 14:14
دوستان بین s5 دوسیم کارت و g3 دوسیم کارت و z3 کدوم بهتره در کل؟
g3 ظاهرا با توجه به مقایسه زیر بهتره به نظرم.صفحه نمایش بزرگتر و تعدادپیکسل به مراتب بیشتر
و هزینه کمتر از z3
دوربینش هم برای من قابل قبوله و 20 مگاپیکسل z3 از نظر من غیرضروریه یا مثلا تصویربرداری 4k سونی برام مهم نیست یا مثلا ضد آب بودن سونی خیلی ضروری نیست برام
رم s5 هم که 2 هست اما g3 رمش 3 گیگه

نظر شما چیه دوستان؟g3 بهتره در کل به نظر شما هم برای من؟
ضمنا خصوصا بین s5 و g3 کدوم بهتره؟ چون هزینشونم مشابهه تقریبا

ممنون میشم جواب بدید

runner
18-05-2015, 16:53
دوستان بین s5 دوسیم کارت و g3 دوسیم کارت و z3 کدوم بهتره در کل؟
g3 ظاهرا با توجه به مقایسه زیر بهتره به نظرم.صفحه نمایش بزرگتر و تعدادپیکسل به مراتب بیشتر
و هزینه کمتر از z3
دوربینش هم برای من قابل قبوله و 20 مگاپیکسل z3 از نظر من غیرضروریه یا مثلا تصویربرداری 4k سونی برام مهم نیست یا مثلا ضد آب بودن سونی خیلی ضروری نیست برام
رم s5 هم که 2 هست اما g3 رمش 3 گیگه

نظر شما چیه دوستان؟g3 بهتره در کل به نظر شما هم برای من؟
ضمنا خصوصا بین s5 و g3 کدوم بهتره؟ چون هزینشونم مشابهه تقریبا

ممنون میشم جواب بدید

LG G3
تنها مشکلش که خیلی اشراه بش شده باطریش هست که باز دوستانی که دارن میان نظر میدن

hamed_korn
18-05-2015, 17:09
G3خوب نیست

Artam01
21-05-2015, 00:40
دوستان، آیا این دو تا اسم یکی هستند یا اینکه این سایت های ایرانی از خودشون دو تا اسم در آوردن؟
Samsung Galaxy J1 Duos SM-J100H
SAMSUNG GALAXY J100 DUAL

runner
21-05-2015, 03:03
دوستان، آیا این دو تا اسم یکی هستند یا اینکه این سایت های ایرانی از خودشون دو تا اسم در آوردن؟
Samsung Galaxy J1 Duos SM-J100H

SAMSUNG GALAXY J100 DUAL

هردو یکی هستن!
Samsung Galaxy J1

NET DOCTOR
21-05-2015, 12:07
با تشکر از همه دوستانی که کمک کردن در انتخاب گوشی

بنده 2 تا گلکسی اس5 دو سیم کارت خریدم (سفید و گلد) و تا الان که ازش راضیم

پ ن :باطریشم دو روز رو جواب میده البته من مصرفم نه کمه نه خیلی زیاد

دوربینم که فوق العاده است و 16 واقعیه

خوش دسته و طراحی خوبی داره

Artam01
22-05-2015, 02:25
آیا قابلیت Glance Screen در گوشی های نوکیا XL و X2 فقط ساعت را نشان می دهد یا میس کال و اس ام اس را هم نشان میدهد؟

aminkhan2014
22-05-2015, 09:29
برای گوشی چه لوازم جانبی گرفتنش واجبه؟مثلا چه نوع برچسبی؟یا کیف یا کاور یا بک کاور؟از چه جنسی؟

saeed_sg1
22-05-2015, 09:52
برای گوشی چه لوازم جانبی گرفتنش واجبه؟مثلا چه نوع برچسبی؟یا کیف یا کاور یا بک کاور؟از چه جنسی؟
بستگی به سلیقه خودتون داره. بعضی گوشی ها اصلا لوازم جانبی اصل موجود ندارن مثل میانرده ها. خیلی سخت گیر میاد و باید به لوازم جانبی متفرقه بسنده کنید. ولی مدلهای پرچمدارها معمولا لوازم اصل و مارک دارن.
شما مدل گوشی رو بگو شاید دوستان بتونن راهنمایی کنند.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

aminkhan2014
22-05-2015, 15:34
تاپیک الجی خوابه؟؟؟/
من 2-3 روزه LG G2 خریدم که از اول 4.4.2 روش هست!!!چند تا سوال اساسی برام پیش اومدد!!!بنچمارک آنتوتو 5.7 نصبیدم
داخل اطلاعات پایه اش زده،

مارک:lge
مدل LG-D802
مشکلی از لحاظ مارک نداره؟
حالا نکته جالب که تا حالا کسی ندیدم این میزان را با آندروید4 بزنه!!!40841 بدست آورده!!!چند تا سایت دیدم همه میگفتن30 هزار و با 5 تونسته 42هزار بزنه!!دلیلش چیه؟جالبه توی مقایسه از G3 هم قویتر زده!!!G3 زده35495!!!!

برای رم هم زده 1835 MB که در دسترس 719 MB زده،دلیلش چیه اینقدر کمه؟برنامه زیاد نصب نکردم
حافظه هم زده 24.8 که 24.4 در دسترسه!!!یعنی 12 G باقیمانده برای نرم افزار و سیستم عامله؟؟؟...
دمای باتری هم 32.4 سانتیگراد زده،خوبه؟
کلا برای تستش چه نکاتی پیشنهاد میدهین؟
درضمن این سنسورهای مربوط به جهت را باید چطور تست کنم؟گوشی را روی سطح صاف میچرخانم عکس تغییر نمیکنه ولی وقتی عمودی روبروی خودم میگیرم و میپرخام عکس هم همراه صفحه میچرخه،مشکل از چیه؟تنظیمات خاصی نداره که باید درست کنم؟

aminkhan2014
23-05-2015, 10:31
بستگی به سلیقه خودتون داره. بعضی گوشی ها اصلا لوازم جانبی اصل موجود ندارن مثل میانرده ها. خیلی سخت گیر میاد و باید به لوازم جانبی متفرقه بسنده کنید. ولی مدلهای پرچمدارها معمولا لوازم اصل و مارک دارن.
شما مدل گوشی رو بگو شاید دوستان بتونن راهنمایی کنند.

توی پست قبلی گفتم LG G2

H-R-N
24-05-2015, 12:19
سلام دوستان به هیچ وجه گول گوشی z3 اونم تبلیغ ضد آبش رو نخورید

۲ ماه پیش یکی‌ گرفتم هفته پیش بردم استخر شاید در مجموع ۲ دقیقه زیر آب بود مشکلی‌ هم به وجود نیومد

این هفته دوباره بردم استخر ۱۰ دقیقه نگذشته بود که دیدم تاچ کار نمی‌کنه
در مجموع ۳۰ ثانیه زیر آب نبود
چک کردم دیدم دوربین پشت کلا بخار گرفته
خلاصه چند قطره‌ آب رفته بود داخلش آورم با باد گرم خشک کردم بخار دوربین از بین رفت ولی‌ تاچ کلا از کار افتاده

الان هم بردم واسه تعمیر میگه ۹۹ درصد تاچ و ال‌سی‌دی می‌خواد تازه بعد از باز شدن دیگه درب پشت هم چون با حرارت باز می‌شه دیگه مثل روز اول بسته نمی‌شه

خلاصه توهین به کسی‌ نمیکنم ولی‌ هر کسی‌ احمق هست میره گوشی مزخرف سونی اونم z3 میگیره

خدایی گوشی یا باید آیفون بگیری یا سامسونگ
خلاص

جالبی‌ کار اینه که دوربین z3 زده 20.7 مگا پیکسل ولی به همون خدا قسم با نت ۳ کل انداختم خودم خجالت کشیدم

کیفیت نوت ۳ قسم میخورم ۳ تا ۵ برابر بالاتر از z3 بود قدرت فلش رو تو تاریکی‌ مطلق تست کردم
note 3 حد اقل ۳ برابر قوی تر بود

خلاصه بگم همش تبلیغ دروغین هستش اصلا گول این گوشی رو نخورید

H-R-N
24-05-2015, 12:23
گرونه!زورم میاد اینقدر پول بدم!
تقریبا تنها مشکلم در حال حاضر اینه که بین برند منتخبم موندم
هواوی برخی مدلاش خیلی خوبه مثل Ascend Mate7 Dual SIM
اما میترسم که کیفیت خوبی نداشته باشه و بعد مدتی خراب بشه
نظر دوستان چیه؟ آیا میشه به این برند اعتماد کرد؟مشکل جدی که نداره مثلا صفحه نمایشش خراب شه یا آنت دهیش ضعیف باشه؟
راستی باتری گوشی های هواوی ظاهرا بسیار قوی هست.سامسونگ و سونی 3000 و خرده ای بود و این 4000 و خرده ای
واقعا باتری هایش بهتره یا فقط ظاهر کاره؟
در کل اگر همونی باشه که در ظاهر هست که بهتره همین رو بگیرم اما اگر مشکل دار میشه بگید سونی Z3 رو بگیرم

سلام دوستان به هیچ وجه گول گوشی z3 اونم تبلیغ ضد آبش رو نخورید

۲ ماه پیش یکی‌ گرفتم هفته پیش بردم استخر شاید در مجموع ۲ دقیقه زیر آب بود مشکلی‌ هم به وجود نیومد

این هفته دوباره بردم استخر ۱۰ دقیقه نگذشته بود که دیدم تاچ کار نمی‌کنه
در مجموع ۳۰ ثانیه زیر آب نبود
چک کردم دیدم دوربین پشت کلا بخار گرفته
خلاصه چند قطره‌ آب رفته بود داخلش آورم با باد گرم خشک کردم بخار دوربین از بین رفت ولی‌ تاچ کلا از کار افتاده

الان هم بردم واسه تعمیر میگه ۹۹ درصد تاچ و ال‌سی‌دی می‌خواد تازه بعد از باز شدن دیگه درب پشت هم چون با حرارت باز می‌شه دیگه مثل روز اول بسته نمی‌شه

خلاصه توهین به کسی‌ نمیکنم ولی‌ هر کسی‌ احمق هست میره گوشی مزخرف سونی اونم z3 میگیره

خدایی گوشی یا باید آیفون بگیری یا سامسونگ
خلاص

جالبی‌ کار اینه که دوربین z3 زده 20.7 مگا پیکسل ولی به همون خدا قسم با نت ۳ کل انداختم خودم خجالت کشیدم

کیفیت نوت ۳ قسم میخورم ۳ تا ۵ برابر بالاتر از z3 بود قدرت فلش رو تو تاریکی‌ مطلق تست کردم
note 3 حد اقل ۳ برابر قوی تر بود

خلاصه بگم همش تبلیغ دروغین هستش اصلا گول این گوشی رو نخورید

saeed_sg1
24-05-2015, 16:48
تاپیک الجی خوابه؟؟؟/
من 2-3 روزه LG G2 خریدم که از اول 4.4.2 روش هست!!!چند تا سوال اساسی برام پیش اومدد!!!بنچمارک آنتوتو 5.7 نصبیدم
داخل اطلاعات پایه اش زده،

مارک:lge
مدل LG-D802
مشکلی از لحاظ مارک نداره؟
حالا نکته جالب که تا حالا کسی ندیدم این میزان را با آندروید4 بزنه!!!40841 بدست آورده!!!چند تا سایت دیدم همه میگفتن30 هزار و با 5 تونسته 42هزار بزنه!!دلیلش چیه؟جالبه توی مقایسه از G3 هم قویتر زده!!!G3 زده35495!!!!

برای رم هم زده 1835 MB که در دسترس 719 MB زده،دلیلش چیه اینقدر کمه؟برنامه زیاد نصب نکردم
حافظه هم زده 24.8 که 24.4 در دسترسه!!!یعنی 12 G باقیمانده برای نرم افزار و سیستم عامله؟؟؟...
دمای باتری هم 32.4 سانتیگراد زده،خوبه؟
کلا برای تستش چه نکاتی پیشنهاد میدهین؟
درضمن این سنسورهای مربوط به جهت را باید چطور تست کنم؟گوشی را روی سطح صاف میچرخانم عکس تغییر نمیکنه ولی وقتی عمودی روبروی خودم میگیرم و میپرخام عکس هم همراه صفحه میچرخه،مشکل از چیه؟تنظیمات خاصی نداره که باید درست کنم؟
در مورد بنچمارک نظری ندارم ولی آنچنان جدی نگیریدش.
باقی موارد هم که نوشتین عملا مشکلی دیده نمیشه . حالا من زیاد تخصص ندارم.
حافظه داخلی طبیعیه یه مقدار توسط سیستم عامل رزرو میشه. حافظه رم هم همینطور ضمنا برنامه های در حال اجرا هم تاثیر داره. سنسور چرخش صفحه هم عموما همینجوری که گفتین کار میکنه.
در مورد لوازم. کاور هوشمند فابریک الجی یه مدت موجود بود الان نمیدونم. قاب ژله ای و محافظ صفحه هم که معمولی موجود هست.

howhow
25-05-2015, 19:16
سلام بچه ها من lg g3 beat دارم خیلی خیلی ازش راضی ام تو این 4 ماهه استفاده
الان میخوام بدمش داداشم...
خوب اینو گفتم که پیشنهادتون بدتر از این نباشه چون این تو دستم بوده عادت کردم بهش

با بودجه حداکثر 750 (بدون گارانتی)پیشنهادتون چیه شما برای خرید؟
1-بازی نمیکنم(فقط کلش بازی می کنم)
2-اینترنت گردی میکنم زیاد با گوشی
3-باطری خیلی برام مهمه
4-واتس اپ و لاین استفاده میکنم زیاد
5-اگه بشه مثل ال جی قابلیت باز شدن قفل با لمس هم پیدا کنه عالیه(مثل knock code lg)

هواوی جی 7 چجوره؟قیمت از این هم کمتر میشه؟؟

کسی از فروشگاه گوشی شاپ خرید کرده؟
آیا مثل digikala معتبرن؟(آخه قیمتای دیجیکالا بالاس یخورده)
قیمت فروشگاهش خوبه تقریبا اما نمیدنم معتبره؟گوشی آکبند و با بسته بندی خوب میفرستن یا نه؟؟
خرید حضوری هم امکان نداره برام خودتون میدنین تو شهرستان موبایل فروشا قیمتاشون....خنده داره...
گوشی huawei g7 رو دیجی کالا میده 859 و گوشی شاپ میده 738

Mr.World.Wide
27-05-2015, 09:19
دوستان یه گوشی ویندوزی که خوب باتری نگه داره تو رینج قیمت نهایتا 600 یا 650 چی معرفی میکنید؟؟؟
تاکید میکنم ویندوزی باشه
چون اندروید رو دارم اون هم نکسوز پنج
میخوام کنار نکسوز پنج م یه ویندوز هم تجربه کنم
و به خاطر ضعف باتری گوشی م تاکید دارم که مصرف باتری خوبی داشته باشه
ممنون

Artam01
27-05-2015, 11:54
دوستان،
J1 بهتره یا Core prime ؟

vahid0801
27-05-2015, 22:51
سلام
بهترین گوشی اندروید چی پیشنهاد میدید؟
قیمت تا دو میلیون.

خودم بین اینا موندم:
نوت 4
ال جی جی 3
ال جی جی فلکس 2

ممنون میشم راهنمایی کنید

NOR-1
29-05-2015, 21:26
سلام
بهترین گوشی اندروید چی پیشنهاد میدید؟
قیمت تا دو میلیون.

خودم بین اینا موندم:
نوت 4
ال جی جی 3
ال جی جی فلکس 2

ممنون میشم راهنمایی کنید
فقط note 4 به هیچ چیز دیگه فکر نکن

vahid0801
29-05-2015, 22:01
میشه دلیلشم بگید؟

من خودم نظرم رو جی 3 هست..به این دلایل:

اندازه صفحه نمایشش نسبت به کل گوشی بزرگتره و مثل نوت خیلی بزرگ نیست

دکمه های پایینش مثل جی 3 ثابت نیست و قابل تغییره من من غیر ثابتو ترجیح میدم

جی 3 خوشگلتره
اندرویدش اختصاصی تره

حالا شما دلایل بهتر بودن نوت رو میگید دوست عزیز؟؟

بازم تشکر

runner
30-05-2015, 12:32
میشه دلیلشم بگید؟

من خودم نظرم رو جی 3 هست..به این دلایل:

جی 3 خوشگلتره
اندرویدش اختصاصی تره

حالا شما دلایل بهتر بودن نوت رو میگید دوست عزیز؟؟

بازم تشکر

من دلایلتونو دقیق متوجه نشدم

اگه درست فهمیده باشم اینی که شما میگی منظورتون اینه که حاشیه کمتری داره جی 3 وگرنه نمایشگر جی 3 کوچکتر از نوت 4 هست!

اینم کلا متوجه نشدم

اندرویدش اختصاصی تره

اندرویدش اختصاصی نیست ، خام هست که باز شما احتمالا از خام بودنش خوشتون اومده!

+

شما فبلت دارین میخرین پس قلم نوت 4 مطمئن باشین خیلی براتون کارایی داره
سنسور اثر انگشت نوت 4
نمایشگر Super AMOLED نوت 4
تکنولوژی محافظ صفحه Corning Gorilla Glass 4
سی پی یو و.... قویتر و به روز تر
تکنولوژی Fast battery charging
سنسور های فراوون نوت 4
باطریه قویتر نوت 4
اینا از مزایای نوت 4 هست نسبت به جی 3

+

شما یه سر هم به صفحات تست سخت افزاری بزنین ، خودتون متوجه میشین کدوم یکی از این دو ارزش خرید بالاتری داره

به S6 هم میتونین فکر کنین!!!

vahid0801
30-05-2015, 12:56
خیلی ممنون رانر عزیز.

اگه درست فهمیده باشم اینی که شما میگی منظورتون اینه که حاشیه کمتری داره جی 3 وگرنه نمایشگر جی 3 کوچکتر از نوت 4 هست!

بله منظورم حاشیه کمتر بود.

اندرویدش اختصاصی نیست ، خام هست که باز شما احتمالا از خام بودنش خوشتون اومده!

تو بررسی pocket now اشاره میکنه که جی3 کاستمایز تره و ال جی اختیارات بیشتری رو دوباره تو سیستم عاملش داده.

سامسونگ همیشه سه تا "rear keys" داره...بازگشت تنظیمات و home..اما جی 3 اون دکمه هاش تو تنظیماتش قابل تغییره...

دلایل شما هم کاملا منطقی و قابل قبوله و ممنونم وقت گذاشتید راهنمایی کردید..
راستی دوتا نکنه:

قلم نوریش چه کاربردایی داره؟؟ من رفیقم نوت 4 داره میشینیم باهاش ورمیریم جز یه سری کارای ساده کار دیگه ای از قلمش ندیدیم

بعدی نمیدونم چرا هردفه با گوشی اون کار میکنم چرا انقد به نظرم ساده میاد...
اخه من قبلا اس 3 و اس 4 داشتم..شاید بخاطر اونه

راستی میتونم بپرسم گوشیه خودتون الان چیه؟؟؟؟

بازم ممنون

runner
30-05-2015, 13:26
خیلی ممنون رانر عزیز.
بله منظورم حاشیه کمتر بود.
تو بررسی pocket now اشاره میکنه که جی3 کاستمایز تره و ال جی اختیارات بیشتری رو دوباره تو سیستم عاملش داده.
سامسونگ همیشه سه تا "rear keys" داره...بازگشت تنظیمات و home..اما جی 3 اون دکمه هاش تو تنظیماتش قابل تغییره...
دلایل شما هم کاملا منطقی و قابل قبوله و ممنونم وقت گذاشتید راهنمایی کردید..
راستی دوتا نکنه:

قلم نوریش چه کاربردایی داره؟؟ من رفیقم نوت 4 داره میشینیم باهاش ورمیریم جز یه سری کارای ساده کار دیگه ای از قلمش ندیدیم

بعدی نمیدونم چرا هردفه با گوشی اون کار میکنم چرا انقد به نظرم ساده میاد...
اخه من قبلا اس 3 و اس 4 داشتم..شاید بخاطر اونه

بازم ممنون

خواهش میکنم

این بر میگرده به شرکت شما الان نگاه کنین اندروید 5 سامسونگ با ظاهری متفاوت نسبت به نکسوس (اندروید خام) ارائه میشه ال جی هم همینطوره ولی خب سلیقه شما اینترفیس ال جی رو میپسنده!!!

بله سامسونگ کلید های ثابت داره که اینم باز فرق هایی ایجاد میکنه!
شما این سه تا دکمه رو تو حاشیه داری ولی مال ال جی قسمتی از نمایشگر هست!
ولی اونی که شما مد نظرتون هست رو جی 3 قابل تغییر هست

خیلی کارا ، توی تبلیغات هم خیلی روشون مانوور میشه
مثله نوشتن نکات با مثل جزوه نویسی
نوت برداری های مختلف تو هر جایی که باشین توی گوشی
نقاشی کردن طراحی کردن و......
اینا رم بذارین کنار برای گشتن تو گوشی کار بر روی عکسا و... بلاخره قلم با اون دقت خیلی بازدهیه بهتری نسبت به انگشت با اون پهنا داره!:n02:
توی صفحه های بزرگم برای راحتی توی کار کردن خوبه کلا یه چیزیه که خودتون باید به کاراییاش برسین و ببینین نیازتونو رفع میکنه یا نه ولی به شخصه داشتن قلم رو یه قابلیت میدونم

بله بنده S5 دارم:n16:

vahid0801
30-05-2015, 15:51
خیلی ممنون رانر عزیز...

فردا پس فردا برم بازار موبایل ایران ببینم چی میشه...احتمالا نوت رو انتخاب کنم

hasanoooooooo
30-05-2015, 16:41
دوستان من دیگه سر درد گرفتم از بس که این گوشیا رو سبک سنگین کردم... حقیقت بین دو مدل mate 7 مدل 2 گیگ رم با قیمت 1290 تومان و نوت 4 مدل 3g گیر کردم...
کلا گوشی انتخاب کردن من اینجوریه که هر چیزی بخرم تا 6 7 سال دستش نمیزنم و ادم گوشی بازی هم نیستم...
بنظرتون میشه روی میت 7 حساب کرد و برای 500 تومن تفاوت قیمت اونو به نوت 4 ترجیح داد؟

یه سری نظرات هم تو دیجی کالا خواندم با این موضوع:
فقط و فقط وفقط و فقط:تنها مشکلش ک روی اکثر گوشی های هواوی میت 7 هست و من دیدم،وجود یه حاله سفید رنگ روی صفحس.دقیقا کنار کلیدای ولوم و درگاه سیمکارت،
اینو میتونین تو محیط تاریک و صفحه نمایش سیاه و نور صفحه زیاد واضح ببینین
این مشکل مورد تایید هست؟
چون یه مقدار ادم حساسی هستم نسبت به کیفیت صفحه نمایش...

با میت 7 کار نکردم و تو شهرمون هم پیداش نکردم... منتها با نوت 4 کار کردم قلمشو هم دوست دارم... فقط از باتریش میترسم... بنظرتون چند درصد ضعیفتره از نظر باتری؟
کلا بنظرتون کدام مورد بهتره؟

vahid0801
30-05-2015, 21:54
سلام.

داداش بیخیال هواوی باش.....نوت و جی 3 یه دنیای دیگن...

ezrail2
01-06-2015, 00:04
سلام
دوستان از گوشی های زیر کدوم رو می پسندید ؟

HTC One Dual SIM-16GB
HTC Desire 816 Dual SIM - 8GB
Nokia Lumia 1320
Motorola Moto G - 2014
Huawei Honor 6 - H60-L04
Samsung Galaxy E7 SM-E700H
Samsung Galaxy A5 Duos SM-A500H

اگه گوشی دیگه ای در این رنج قیمت سراغ دارید معرفی کنید !

donkeyoxte
01-06-2015, 00:11
سلام
دوستان از گوشی های زیر کدوم رو می پسندید ؟

HTC One Dual SIM-16GB
HTC Desire 816 Dual SIM - 8GB
Nokia Lumia 1320
Motorola Moto G - 2014
Huawei Honor 6 - H60-L04
Samsung Galaxy E7 SM-E700H
Samsung Galaxy A5 Duos SM-A500H

اگه گوشی دیگه ای در این رنج قیمت سراغ دارید معرفی کنید !

سلام

عزیز هواوی رو از لیستت حذف کن:n09:

بین این دوتا انتخاب کن که من اولیرو ترجیح میدم

HTC One
Samsung Galaxy A5

AMIR MOHAMMAD . M
06-06-2015, 13:38
سلام

ممنون میشم به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنید و راهنمایی کنید.

sahar17
06-06-2015, 14:14
سلام . من همیشه نوکیا داشتم و ویندوز فون کار کردم سراغ مارک های دیگه و اندروید نرفتم . دنیال یه گوشی مناسب که پردازنده و گرافیک و رزولیشن صفحه از هر لحاظ خوب باشه اندازه کیبوردش بزرگ باشه که تو تایپ و تو نت گردی از نظر ریز بودن مشکلی پیش نیاد ...
بین مارک های رایج مثل ال جی و سونی و اچ تی سی کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
میان رده های اچ تی سی از مدیاتک استفاده کردن ..! نظرات کاربرها در مورد سامسونگ و سونی و ال جی دلسرد کننده است من بین این دوتا مدل نمیدونم کدوم بهتره! و هر مدلی که پیشنهاد دارید ممنون میشم راهنمایی کنید ...
LG L90 D405
LG G2 mini Dual D618

a_bayan
06-06-2015, 14:41
سلام . من همیشه نوکیا داشتم و ویندوز فون کار کردم سراغ مارک های دیگه و اندروید نرفتم . دنیال یه گوشی مناسب برای پدرم هستم که پردازنده و گرافیک و رزولیشن صفحه از هر لحاظ خوب باشه اندازه کیبوردش بزرگ باشه که تو تایپ و تو نت گردی از نظر ریز بودن مشکلی پیش نیاد ...
بین مارک های رایج مثل ال جی و سونی و اچ تی سی کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
میان رده های اچ تی سی از مدیاتک استفاده کردن ..! نظرات کاربرها در مورد سامسونگ و سونی و ال جی دلسرد کننده است من بین این دوتا مدل نمیدونم کدوم بهتره! و هر مدلی که پیشنهاد دارید ممنون میشم راهنمایی کنید ...
LG L90 D405
LG G2 mini Dual D618
سلام.میشه بگین که الان گوشیتون چیه؟ چون با این بودجه گوشی تحت ویندوز سرعت بهتری ارائه میده شاید شما با مهاجرت به اندروید از گوشیتون خوشتون نیاد...

omid441371
06-06-2015, 19:18
با سلام خدمت دوستان
میخوام یه گوشی بگیرم در حد 600 تومن.
اینور اونور که گشتم بلاخره به دو مورد زیر رسیدم
Samsung Galaxy Grand 2
Samsung Galaxy S3 Neo
جفتشون تقریبا سخت افزاری برابرن.
خودم رو گرند 2 بیشتر نظرمه اما سه تا مشکل برام پیدا شده.
1-میگن خونواده گرند جالب در نیومده و تو استفاده طولانی هنگ میکنه.اما خب اس تری خیلی موفق بوده
2-صفحه گرند2 ازنوع tftهستش اما اس تری سوپر املوده که اس تری بهتره
3-جفتشون دوربین هشتن اما میگن دوربین اس تری قوی تره
ممنون میشم راهنمایی کنین.
گوشی دیگم مد نظرتون بود بگین.یه گوشی که تو کارای سنگین مث بازیو نرم افزارای هم زمان کم نیاره پنچر شه!:n39:

sahar17
06-06-2015, 21:20
من خیلی وقت لومیا دارم و قصد تغییر گوشی ندارم
گوشی رو برای پدرم میخوام و تا 600 یا 650 هم اگه چیز مناسبی هست ممنون میشم بهم معرفی کنید ... متاسفانه نوکیا دیگه تو بازار پیدا نمیشه یه سری سایت ها هم گفتن که نوکیا دارن اما خب نمیتونم اعتماد کنم که جنس اصل هست یا ؟

sahar17
06-06-2015, 21:22
سلام.میشه بگین که الان گوشیتون چیه؟ چون با این بودجه گوشی تحت ویندوز سرعت بهتری ارائه میده شاید شما با مهاجرت به اندروید از گوشیتون خوشتون نیاد...

و تا 600 یا 650 هم اگه چیز مناسبی هست ممنون میشم بهم معرفی کنید ... متاسفانه نوکیا دیگه تو بازار پیدا نمیشه یه سری سایت ها هم گفتن که نوکیا دارن اما خب نمیتونم اعتماد کنم که جنس اصل هست یا ؟

a_bayan
08-06-2015, 12:19
گوشی رو برای پدرم میخوام و تا 600 یا 650 هم اگه چیز مناسبی هست ممنون میشم بهم معرفی کنید ... متاسفانه نوکیا دیگه تو بازار پیدا نمیشه یه سری سایت ها هم گفتن که نوکیا دارن اما خب نمیتونم اعتماد کنم که جنس اصل هست یا ؟

خب پس با این حساب بنظرم بهتره که همون به اندروید فکر کنین.احساس میکنم اندروی برای نسل قبل راحت تر باشه.کار با ویندوز براشون یکم شاید سخت تر باشه...
توی این قیمت از سامسونگ میشه به اس3 نئو فکر کرد.ازهواوی هم به p6 که خیلی پیشنهاد نمیکنم هواوی رو.و از سونی هم شاید بتونین مدلای میان رده مثل xperia c3 یا نهایتا xperia z اگه افزایش بودجه بدین..

arazboy
12-06-2015, 18:24
سلام
گوشی میان رده که 4g باشه چی پیشنهاد می کنید
دوسیم کارته باشه

NOR-1
12-06-2015, 19:49
سلام
دوسیم کارته باشه

چقدر میتونین هزینه کنین؟

Life24
13-06-2015, 00:06
سلام
HTC One E8 خریدم . دو سیم کارت. الان 5 ماه هست تقریبا. خداروشکر مشکل نداشته و چند وقت پیش اندروید 5 هم ریختم
من که خودم وسواس هستم از این گوشی راضی هستم :n16:
و مقایسه با دوستان میکنم از سامسونگ بهتر هست

jamalhadipour
13-06-2015, 10:19
لطفا به این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بیاید و کمک و راهنمایی کنید

alinikoyi
14-06-2015, 13:07
با سلام دوستان به نظرتون گوشی Samsung Galaxy E7 توانایی اجرای بازی های سنگین رو داره؟
کلا گوشی خوبی هست؟
نسبت به honor 6 در عمل از نظر سخت افزاری چطوره؟

VahidDG2007
15-06-2015, 23:18
با سلام خدمت اساتید عزیز

دوستان اینجا کسی Sony Xperia Z2 D6503 نداره ؟ آخه اخیرا ظاهرا با گارانتی آرین رویت شده واسه همین میخواستم بدونم این سونی همون سونیه قدیمه یا کلا عیب و ایراد زیاد داره؟

آخه نظرات متفاوته با تشکر....:n40:

najee
17-06-2015, 09:03
دوستان من بین e5وa3مونده بودم که ثe5هم یکم رفت بالا واز طرفی با گوشی های 4.5اینچی بیشتر حال میکنم ولی قیمت A3اصلا مقرون به صرفه نیست کانفیگش در حدS3NEOهست تازه صفحه اش ./3اینچ کوچکتره ولی حدود 100تومن گرونتره ازش وهمچنین ازE5.فقط بخاطر یه بدنه آلمنیوم باید100تومن گرون تر باشه .

fa_shinobi
17-06-2015, 18:44
دوستان ممنون میشم این تاپیک رو یه نگاه بندازید. گوشی با دوربین خوب؟

hamidrezavictor
17-06-2015, 19:06
سلام دوستان آیا گوشی که باند شبکه 4g ش این باشه : LTE 1900 / 2300 / 2500 / 2600 از 4g ایرانسل میتونه استفاده کنه؟

Arsenal2012
17-06-2015, 20:56
سلام دوستان آیا گوشی که باند شبکه 4g ش این باشه : LTE 1900 / 2300 / 2500 / 2600 از 4g ایرانسل میتونه استفاده کنه؟
باند 4جی ایرانسل 1800 هست
باند 4جی همراه اول 2600 هست

فرستاده شده از G620S-L01ِ من با Tapatalk

hamidrezavictor
17-06-2015, 21:57
باند 4جی ایرانسل 1800 هست
باند 4جی همراه اول 2600 هست

فرستاده شده از G620S-L01ِ من با Tapatalk

مرسی از جوابتون... میدونم باند 4جی ایرانسل 1800ه فقط هر سایتی که میری که گوشی htc desire 820 dual sim هست نوشته با قابلیت 4جی ایرانسل :) عجیب بود برام

Arsenal2012
18-06-2015, 00:24
مرسی از جوابتون... میدونم باند 4جی ایرانسل 1800ه فقط هر سایتی که میری که گوشی htc desire 820 dual sim هست نوشته با قابلیت 4جی ایرانسل :) عجیب بود برام

قربونت این گوشی احتمالا چند مدل تو ایران هست!!!

اگه دقیقا همین مدل htc desire 820 dual sim رو بتونی تو بازار پیدا کنی دقیقا از 4جی ایرانسل و همراه اول رو ساپورت میکنه ... دقیقا این باند ها رو ساپورت میکنه که هم 1800 هم 2600 رو داره :

4G bands ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) - Asia, India

اینم لینکش:

Dr.alirz
18-06-2015, 13:11
سلام S4 چطوره ؟ G2 چی ؟ تا یه تومن اینا بهتریناس ؟ ممنون

omid kan
21-06-2015, 18:10
سلام
دوستان تا یک تومن یه گوشی می خواهم پیشنهاد بدهید با اولویت باتری و بعد صفحه نمایش و اسپیکرش صداش خیلی بلتد نباشه ولی کیفیت خوبی داشته باشه
ممنون

Life24
21-06-2015, 19:04
سلام
دوستان تا یک تومن یه گوشی می خواهم پیشنهاد بدهید با اولویت باتری و بعد صفحه نمایش و اسپیکرش صداش خیلی بلتد نباشه ولی کیفیت خوبی داشته باشه
ممنون
سلام
از خرید htc پشیمان نمی شوید
من خریدم عالیه

Alcatel.
22-06-2015, 02:09
سلام
گوشی اندروید در حد 300 تومن
برای مسنجر و چتیدن میخوام اهل بازی و عکاسی نیستم . رم خورش زیاد باشه توش اطلاعات زیادی میریزم کند نشه. زود باطری خالی نکنه.
شنیدم گوشی های هواوی برای این مقدار هزینه خوبن.
نظره دوستان چیه؟

Life24
22-06-2015, 09:47
سلام
گوشی اندروید در حد 300 تومن
برای مسنجر و چتیدن میخوام اهل بازی و عکاسی نیستم . رم خورش زیاد باشه توش اطلاعات زیادی میریزم کند نشه. زود باطری خالی نکنه.
شنیدم گوشی های هواوی برای این مقدار هزینه خوبن.
نظره دوستان چیه؟

HTC Desire 310 Dual SIM
HTC Desire 320

omid kan
22-06-2015, 16:07
سلام
چه مدلی؟
هواوی چطوره؟

AM1R95
22-06-2015, 19:33
سلام خدمت دوستان عزیز

تا 800 تومن چه پیشنهادی دارید؟
اولویت هام هم بهترین تو این رنج قیمته...
دوربین، سخت افزار، کیفیت ، قدرت تاچ و...

ممنون

ahmad20062
22-06-2015, 22:17
یه گوشی میخوام بخرم که دو سیم کارته باشه و شبکه4g پشتیبانی کنه در حد700قیمتش باشه. چه گوشی هایی میتونم با این شرایط تهیه کنم؟

Alcatel.
23-06-2015, 01:29
چه فرقی بین اندروید 2 /3 /4 /5 ... هست؟ مثلا 5 چه کاری میتونه انجام بده که 4 نمیتونه؟
( تو خط گوشی نیستم شرمنده :n02: )

Alcatel.
23-06-2015, 01:33
HTC Desire 310 Dual SIM

HTC Desire 320

ممنون . یکم تو نت چرخیدم دیدم بعضی جاها میگن برنامه ها فقط روی حافظه اصلی نصب میشه و روت نمیشه ( حافظه اصلی زود پر میشه) . در مورد پیشنهاد اولتون
در مورد دومی 2 سیم کارته نیست دوست عزیز . یکی یکی یادم میاد چه چیزایی برام مهمه . شرمنده
اگه بازم پیشنهادی دارین خوشحال میشم ارائه بدید.

supermax15
23-06-2015, 01:40
یه گوشی میخوام بخرم که دو سیم کارته باشه و شبکه4g پشتیبانی کنه در حد700قیمتش باشه. چه گوشی هایی میتونم با این شرایط تهیه کنم؟
xperia m2 با 530 تومن یا c3 dual حدود 700

supermax15
23-06-2015, 01:45
ممنون . یکم تو نت چرخیدم دیدم بعضی جاها میگن برنامه ها فقط روی حافظه اصلی نصب میشه و روت نمیشه ( حافظه اصلی زود پر میشه) . در مورد پیشنهاد اولتون
در مورد دومی 2 سیم کارته نیست دوست عزیز . یکی یکی یادم میاد چه چیزایی برام مهمه . شرمنده
اگه بازم پیشنهادی دارین خوشحال میشم ارائه بدید.

xperia e3 dual بهترین گزینه براش شماست

Alcatel.
23-06-2015, 02:03
xperia e3 dual بهترین گزینه براش شماست
مرسی از نظرتون
لطفا از مزایا و معایبش بگید.
مثلا این نظره یکی از کسایی بودکه این گوشی رو خریده:

گوشی اسپیکر ضعیفی هم داره. کلا به شدت پشیمونم . گول مشخصاتش رو کاغذ رو خوردم. حافه داخلیش هم 4 گیگ نیست در واقع 1.7 گیگ در اختیار کاربر هست 2.3 گیگ رو سیستم عامل اشغال کرده !
___
حدوده 300 تومن میخواستم هزینه کنم اما اگه گوشی یی باشه که ارزششو داشته باشه ممکنه 200 بذارم روش.
مثکه این e3 هم روت نمیشه و فقط برنامه ها روی حاقظه اصلی باید نصب بشه درسته؟

اسم گوشی رو ادیت کردین من اینارو در مورد مدل قبلی نوشتم . :n02:

najee
25-06-2015, 06:05
دوستان نظرتون راجب A3سامسونگ وP8 LITEهو آوی چیه من قصد خریدA3داشتم که یدفعه دیدم هو آوی یه گوشی جدید زده تو همون رنج قیمتی ولی فکر میکنیم کانفیگ قویتریداشته باشه وهمچنین استایل شیکتری.ولی لامصب سامسونگ دوربین و صفحه نمایشش حرف نداره فقط اپل به پای دوربین وکیفیت صفحه نمایشش میرسه دیگه اینم هست.

omid kan
25-06-2015, 12:06
سلام
گوشی بهتر از هونور شش تا یک میلیون چی پیشنهاد می دهید؟

omid kan
25-06-2015, 12:07
سلام
گوشی بهتر از هونور شش تا یک میلیون چی پیشنهاد می دهید؟

moozmar
28-06-2015, 16:45
سلام
یه سوال در مورد گارانتی سامسونگ دارم. گارانتی همراه سرويس، الان میشه گارانتی اصلی سامسونگ؟
یا از این گارانتی الکیاست؟

Artam01
28-06-2015, 19:52
دوستان عزیز.
گوشی 5.5-6 اینچی حول و حوش 500 ترجیحن چینی نباشه چه مدل هایی می شناسید؟

omid kan
05-07-2015, 18:24
سلام
تا یک میلیون و دویست یا یک میلیون و سیصد گوشی با ویژگی های زیر معرفی کنید
1-باتری عالی
2-صفحه نمایش خوب
3-سخت افزار تقریبا به روز و حداقل لگ نداشته باشد
4-بلندگو صدا زیاد مهم نیست ولی کیفیت خوبی داشته باشد
5-دربین خیلی برام مهم نیست ولی خوب باشد
ببخشد که وقت گرانبهای دوستان را مشغول می کنم
پیشاپیش هم سپاسگزارم

بین گوشی های زیر کدام یک از هر لحاظ بالاتر است؟
1-lg g3
2-sony z2
3-samsung note3

a_bayan
05-07-2015, 20:52
سلام در این بین سونی z 3 میتونین بخرین.حدود 100 بزارین رو پول خریدینش.اگرم میتونین تا مشخص شدن وضع تحریم ها صبر کنین.البته در صورت توافق هم این اوایل خبری نمیشه اما بالاخره جو روانی بازار تعویض میشه

Sent from my GT-I9082

omid kan
06-07-2015, 10:47
سلام در این بین سونی z 3 میتونین بخرین.حدود 100 بزارین رو پول خریدینش.اگرم میتونین تا مشخص شدن وضع تحریم ها صبر کنین.البته در صورت توافق هم این اوایل خبری نمیشه اما بالاخره جو روانی بازار تعویض میشه

Sent from my GT-I9082

بین دو گوشی زیر کدوم بهتره
1-sony z3
2-asus zenfone 2

fa_shinobi
06-07-2015, 15:20
سلام. دوستان گوشی LG G2 mini از نظر سخت افزاری ضعیف نیست؟
اینجا بنچمارکاش هست که من زیاد سر در نمیارم
خیلی اهل بازی نیستم(حداقل بازیهای سنگین) ولی میخوام تا چندسالی اذیت نکنه و اگه برنامه ای چیزی نصب میکنی لگ نزنه یا کند نشه.
این گوشی جواب میده؟

a_bayan
06-07-2015, 16:31
بین دو گوشی زیر کدوم بهتره
1-sony z3
2-asus zenfone 2
تا جایی که من با سونی کارکردم فوق العادس.هم برای بازی و هم دوربین و همه چیز دیگه.زن فون2 یکمی اسم در کرده...ایسوس هنوز به اون توان برای تولید پرچمدار نرسیده، یعنی زن فون قابل مقایسه با زد3 نیست

hamidchi
06-07-2015, 22:04
خیلی اهل بازی نیستم(حداقل بازیهای سنگین) ولی میخوام تا چندسالی اذیت نکنه و اگه برنامه ای چیزی نصب میکنی لگ نزنه یا کند نشه.
این گوشی جواب میده؟

گوشی خوبیه در بین گوشی های میان رده با این قیمت یکی از بهترین هاست. امکانات جانبی خوبی داره دوربینش هم تو این قیمت عملکرد خوبی داره . چند روز پیش هم اندروید 5.0.2 به صورت رسمی منتشر شد واسش البته هنوز آپدتیش نکردم ولی طبق گفته سایر دوستان آپدیت خوبی ارایه داده ال جی و کارکرد گوشی خوب تر شده
چقدر در نظر دارید هزینه کنید ؟ اگه خیلی نرم افزار نصب میکنید رو گوشیتون بهتره یه گوشی با رم 1.5 گیگ یا 2 بخرید

fa_shinobi
06-07-2015, 23:56
گوشی خوبیه در بین گوشی های میان رده با این قیمت یکی از بهترین هاست. امکانات جانبی خوبی داره دوربینش هم تو این قیمت عملکرد خوبی داره . چند روز پیش هم اندروید 5.0.2 به صورت رسمی منتشر شد واسش البته هنوز آپدتیش نکردم ولی طبق گفته سایر دوستان آپدیت خوبی ارایه داده ال جی و کارکرد گوشی خوب تر شده
چقدر در نظر دارید هزینه کنید ؟ اگه خیلی نرم افزار نصب میکنید رو گوشیتون بهتره یه گوشی با رم 1.5 گیگ یا 2 بخرید
من تا 900 هزینه میکنم اگه دوربینش خوب باشه. آنر6 رو هم گذاشتم انتخاب بعدی. و S3 neo اگه دوربینش خوب باشه(که نمیدونم دوربینش چطوریه).
ولی فکر کنم G2 mini از آنر6 هم دوربینش بهتر باشه.
مال شما کند نمیشه یا لگ نمیزنه؟

aminkhan2014
07-07-2015, 05:00
این گوشی جواب میده؟

با کمتر از این بودجه برو هواووی honor 3c با رم2 بخر،خیالت هم از لگ و..راحت تره
اگر هم تا 900 میخای پول بدهی الجی جی 2 بدون گارانتی راحت میشه خرید که جزو بهترین انتخابها هست

Alcatel.
07-07-2015, 10:59
نظرتون درباره ی هواوی y320-u30 چیه؟ فقط واسه چتیدن میخوام باطریشم ضعیف نباشه. 2 سیم کارته + رم و حافظه زیاد

hamidchi
07-07-2015, 15:21
من تا 900 هزینه میکنم اگه دوربینش خوب باشه. آنر6 رو هم گذاشتم انتخاب بعدی. و S3 neo اگه دوربینش خوب باشه(که نمیدونم دوربینش چطوریه).
ولی فکر کنم G2 mini از آنر6 هم دوربینش بهتر باشه.
مال شما کند نمیشه یا لگ نمیزنه؟
آنر رو نمیدونم ولی برادرم اس 3 دوسیم داره . چون رمش 1.5 هست یه مقدار کمتر لگ میزنه البته خیلی هم برنامه رو گوشیش نداره
دوربینش تقریبا با جی 2 مینی در یه حد هست
از من اوایل که برنامه های کمتری داشت روون تر بود. البته نزدیک یک سال هست. دارمش کلی اپ روش نصب کردم و پاک کردم تا حالا هم فکتوری ریست نزدم
تا چند روز دیگه آپدیتش میکنم فکر میکنم بعد آپدیت روون تر بشه
اگه قصد دارین چند سال با یه گوشی سر کنید. به نظرم اگه میتونید جی 2 بردارید الان قیمت خوبی پیدا کرده و به 5.1 هم تا آخر تابستون آپدیت میشه

arazboy
08-07-2015, 21:05
سلام
دوسیم کارته باشه
حود 700 تومان می تونم پول بذارم
خودم هوای p8 lite در نظر دارم

New User II
10-07-2015, 02:28
سلام دوستان

میشه یه مشاوره ی اورژانسی به بنده بدید؟
خیلی عجله دارم آخه.

بنده میخوام یه گوشی بخرم بین 500-700 تومن ! (یعنی سقفِ سقفش 700 تومن)

از مارک Huawei خوشم نمیاد و از HTC هم اصلا خاطره ی خوشی ندارم...

یعنی کلا این 2 برند رو باید نادیده بگیرم.هر چند میدونم با این بودجه بهترین انتخابم همون مارکه هواووی هستش(نظره شما هم همینه؟)

ولی اگه HTC و Huawei رو بیخیال بشیم،من با این بودجه بهترین گوشی اندرویدی که گیرم میاد چی میتونه باشه؟!

نظرتون چیه؟چی بخرم که عالی باشه در این رنج قیمتی؟

درضمن.یکی از دوستانم توصیه میکنه که من مقداری پول جور کنم و اضافه کنم به این مبلغ ِ فعلیم و گوشی LG G2 بخرم!

ولی با اوضاع فعلی جیب ِ من واقعا واسم کاره دشواریه که بخوام 300-400 تومن دیگه به پولم اضافه کنم تا یه G2 بخرم.ولی غیر ممکن هم نیست! (یعنی باید از یکی از آشنا اقساطی بخرم)

حالا نظر کارشناسی شما چیه؟

شما یه گوشی کامل با بودجه ی فعلی من میتونید بهم معرفی کنید یا شما هم به دوستِ بنده هم عقیده هستید و میگید بهتره که هرطوری شده یه مقداره دیگه پول جور کنم و G2 بخرم؟!

راستی.الان قیمت G2 (با کمترین میزان حافظه که فک کنم 16 گیگ باشه) چنده ؟!

ممنون میشم که یه مشاوره ی درست و درمون به بنده بدید در اسرع وقت...

سپاسگذارم

a_bayan
10-07-2015, 02:33
سلام دوستان

خیلی عجله دارم آخه.

یعنی کلا این 2 برند رو باید نادیده بگیرم.هر چند میدونم با این بودجه بهترین انتخابم همون مارکه هواووی هستش(نظره شما هم همینه؟)

ولی اگه HTC و Huawei رو بیخیال بشیم،من با این بودجه بهترین گوشی اندرویدی که گیرم میاد چی میتونه باشه؟!

درضمن.یکی از دوستانم توصیه میکنه که من مقداری پول جور کنم و اضافه کنم به این مبلغ ِ فعلیم و گوشی LG G2 بخرم!

ولی با اوضاع فعلی جیب ِ من واقعا واسم کاره دشواریه که بخوام 300-400 تومن دیگه به پولم اضافه کنم تا یه G2 بخرم.ولی غیر ممکن هم نیست! (یعنی باید از یکی از آشنا اقساطی بخرم)

شما یه گوشی کامل با بودجه ی فعلی من میتونید بهم معرفی کنید یا شما هم به دوستِ بنده هم عقیده هستید و میگید بهتره که هرطوری شده یه مقداره دیگه پول جور کنم و G2 بخرم؟!

سپاسگذارم

سلام.بهتون ال جی 16 گیگ رو معرفی نمیکنم.همون 32 گیگ بخرین خیلی بهتره...ببینید اگه میخواین تا حدود2-3 سال اینده نیاز به تعویض گوشی نداشته باشین گزینه خوبیه.اما میتونین با همون حول و حوش قیمت اکسپریا زد2 سونی یا ال جی جی3 16 گیگ بخرین که اگر خیلی براتون مهمه بیشترین کارایی رو بهتون بده همون اکسپریا زد2 بهتره...

Sent from my GT-I9082

New User II
10-07-2015, 02:40
خب قیمت اینا خیلی خیلی بالاست...

بنده یک دختر هستم که توی یک شهره غریب دانشجو هستم !! :n41:

نمیتونم برای خرید یک گوشی تا این مقدار هزینه کنم ! :n28:

میشه تا همون میزان بودجه ای که معلوم کردم بهم گوشی معرفی کنید؟!

a_bayan
10-07-2015, 03:02
خب دیگه من نمیخوام کمتر از گلکسی اس4 به شما پیشنهاد کنم.حیفه حالا که دارین 700 خرج میکنین یه گوشی درست درمون نداشته باشین.اگر میتونین تا حدود 750 یا 800 بیارین گلکسی اس4 رو پیشنهاد میکنم شدید...اگر هم ممکن نیست میتونین با حدود 600 تومن یدونه گلکسی اس3 نئو بگیرین.برای پدر گرفتم خیلی هم راضین...ولی خوب حتما روی گلکسی اس4 فکر کنین...ارزششو داره

Sent from my GT-I9082

aminkhan2014
10-07-2015, 09:43

بگردین جی 2 بدون گارانتی را میتونین830 و کمتر بخرین، به سری A , E سامسونگ هم مثل a3 , e5 یک نگاهی بندازین،معمولا دخترا خیلی از سامسونگ خوششون میاد

VahidDG2007
10-07-2015, 17:51
دوستان متاسفانه کسی جواب مارو نداد :n02:

بنظرتون گوشی اکسپریا زد 2 خوبه؟ از لحاظ داغ کردن میگم

آخه تو نظرات خیلی میگن داغ میکنه یه عده میگن جنسش شیشه و فلزه و انتقال حرارت بیشتره در نتیجه عادیه

باز یه عده میگن اینکه حین فیلم برداری و ... برنامرو میبنده چون مثلا با کیفیت 4k کمتر از 5 دقیقه باید فیلم گرفت عادیه که داغ کنه!!!!

حالا نظرتون چیه این گوشی ارزش خرید داره یا نه؟!

من چون لپ تاپم سونی بود و 6 ساله عین اسب کار میکنه واسه همین کلا برند سونی و دوست دارم

حالا بنظرتون چیکار کنم؟ چون یه عده عقیده دارن که سونی تو این مدل گند زده!!!!

با تشکر:n40:

a_bayan
10-07-2015, 19:30

آخه تو نظرات خیلی میگن داغ میکنه یه عده میگن جنسش شیشه و فلزه و انتقال حرارت بیشتره در نتیجه عادیه

باز یه عده میگن اینکه حین فیلم برداری و ... برنامرو میبنده چون مثلا با کیفیت 4k کمتر از 5 دقیقه باید فیلم گرفت عادیه که داغ کنه!!!!

من چون لپ تاپم سونی بود و 6 ساله عین اسب کار میکنه واسه همین کلا برند سونی و دوست دارم

سلام.افرین به انتخابتون...انتخاب هوشمندانه ایه...بله گرم میکنه ولی این یک امر طبیعیه برای گوشی با این پردازنده البته کلا گوشیای سری z سونی گرمای زیادی رو احساس میکنین...معمولا قسمت وسط بالای گوشی گرم میکنه ولی چیز طبیعیه...اما یه پیشنهاد.شما که میخواین حدود 1100-1200 خرج کنین میتونین با 1300 اکسپریا زد3 بخرین که خوب اون بهتر از زد 2 هستش
....
بازم اگه سوالی بود بنده در خدمتم

Sent from my GT-I9082

VahidDG2007
10-07-2015, 20:45
سلام.افرین به انتخابتون...انتخاب هوشمندانه ایه...بله گرم میکنه ولی این یک امر طبیعیه برای گوشی با این پردازنده البته کلا گوشیای سری z سونی گرمای زیادی رو احساس میکنین...معمولا قسمت وسط بالای گوشی گرم میکنه ولی چیز طبیعیه...اما یه پیشنهاد.شما که میخواین حدود 1100-1200 خرج کنین میتونین با 1300 اکسپریا زد3 بخرین که خوب اون بهتر از زد 2 هستش
....
بازم اگه سوالی بود بنده در خدمتم

Sent from my GT-I9082

سلام

آقا خیلی ممنون لطف کردین وقت گذاشتین مرسی از پاسختون:n40:

میدونین حقیقتا بدجوری Z2 D6503 چشمم و گرفته چون هم 4 جی هست هم انواع و اقسام ویدئو های دیس اسمبلیش و دیدم بخصوص باتریش راحت تعویض میشه به غیر از اون وقتی باز شدنش و دیدم واقعا دیدم کیفیت ساخت خوبی داره....

واسه همین خیلی رو این مدل نظر دارم.

مدل های Z3 و نگاه کردم اما ظاهرا دو نوع مدل داره یکی Compact یکی هم Dual Sim

که نوع کامپکت رزولوشن صفحه 720 هست که زیاد مورد توجهم نیست اما مدل دوسیم کارت 1080 هست اما از طرفی دو سیم کارت بودنش این حس و بهم میده که گوشی فیک دستم گرفتم!!!!:n02:

خلاصه حس و حال نگاه کردن دیس اسمبلی و این بحثای این مدل و هم ندارم اما لازم باشه شاید نگاه کنم

خلاصه سرتونو درد نیارم با توجه به اطلاعاتی که دارم و دیدم قلبم میگه زد 2 مشکی اما بازم میگم نظرات کاربرا خیلی متفاوته که سردرگم شدم و مزاحم وقت شریف شما و دوستان شدم...

بازم نمیدونم گیج شدم.....:n36:

amir_t6262
10-07-2015, 21:30

من پیشنهاد میکنم شما به جای گوشی گران قیمت، یک تبلت و یک گوشی ارزان قیمت تهیه کنید.
خصوصا تبلت خیلی به درد شما که دانشجو هستی خواهد خورد.

حدود 400-500 هزینه تبلت کنید و 200-300 هزینه گوشی.

hamidchi
10-07-2015, 22:33

چون طرفدار برند سونی هستین پس اگه در مقایسه گوشی های هم قیمت خودش مشکل خاصی نداره بگیریدش چون دید مثبتی نسبت بهش دارین
ولی به شخصه برند سونی رو در رده چندم بهش نگاه میکنم، و گوشی هایی جی 3 یا اس 5 رو ترجیح میدم به این گوشی

اس 3 دوسیم یا a3 گزینه مناسبی هست

runner
10-07-2015, 22:56
سلام دوستان

خیلی عجله دارم آخه.

سپاسگذارم

Asus Zenfone 6 A600CG
Samsung Galaxy E5
ASUS PadFone 2 - 16GB (یه مقدار قدیمی شده ولی تبلت و گوشی بودنش میتونه جذاب باشه براتون)

Artam01
11-07-2015, 00:30
درود دوستان.
گوشی زیر 1 تومن با دوربین سلفی 8 چه مدل هایی داریم؟ (غیر از Htc 820)
سپاس.

a_bayan
11-07-2015, 01:55
سلام

آقا خیلی ممنون لطف کردین وقت گذاشتین مرسی از پاسختون:n40:

میدونین حقیقتا بدجوری Z2 D6503 چشمم و گرفته چون هم 4 جی هست هم انواع و اقسام ویدئو های دیس اسمبلیش و دیدم بخصوص باتریش راحت تعویض میشه به غیر از اون وقتی باز شدنش و دیدم واقعا دیدم کیفیت ساخت خوبی داره....

واسه همین خیلی رو این مدل نظر دارم.

مدل های Z3 و نگاه کردم اما ظاهرا دو نوع مدل داره یکی Compact یکی هم Dual Sim

که نوع کامپکت رزولوشن صفحه 720 هست که زیاد مورد توجهم نیست اما مدل دوسیم کارت 1080 هست اما از طرفی دو سیم کارت بودنش این حس و بهم میده که گوشی فیک دستم گرفتم!!!!:n02:

خلاصه حس و حال نگاه کردن دیس اسمبلی و این بحثای این مدل و هم ندارم اما لازم باشه شاید نگاه کنم

خلاصه سرتونو درد نیارم با توجه به اطلاعاتی که دارم و دیدم قلبم میگه زد 2 مشکی اما بازم میگم نظرات کاربرا خیلی متفاوته که سردرگم شدم و مزاحم وقت شریف شما و دوستان شدم...

بازم نمیدونم گیج شدم.....:n36:

سلام.خواهش میکنم...دوست عزیز به لحاظ سخت افزاری تقریبا میشه گفت که z3 و z2 با هم "تقریبا"هیچ فرقی ندارن به جز کلاک پردازنده z3 که 200 مگاهرتز بیشتره که اصلا به چشم نمیاد...

z3 dual مدلیه که به صورت رسمی و با گارانتی و نمایندگی وارد ایران شده مدل تک سیمش هم هست...
اما...
بهترین راه برای خرید این دو گوشی فوق العاده خوش قیمت اینه که بری گوشیو بگیری دستت با هر کدوم بیشتر حال کردی بخریش...چون اینجا بحث فراتر از اعداد و ارقام و ریویو هستش و پایه عمله...

aminkhan2014
11-07-2015, 04:48
من پیشنهاد میکنم شما به جای گوشی گران قیمت، یک تبلت و یک گوشی ارزان قیمت تهیه کنید.
خصوصا تبلت خیلی به درد شما که دانشجو هستی خواهد خورد.

حدود 400-500 هزینه تبلت کنید و 200-300 هزینه گوشی.

میشه بگید تبلت برای دانشجو به چه کار میاد؟چون بنظر میاد لپ تاپ واجب تره و بیشتر نرم افزارهای کاربردی را میشه روش نصب کرد
درضمن متاسفانه دانشجو هم توی ایران خوراکش تقلب هست و مسلما گوشی خوب اینجا به کارش میاد

mojtaba.za
11-07-2015, 10:45
سلام دوستان

خیلی عجله دارم آخه.

سپاسگذارم

سلام دوست عزیز

تو این رنج قیمت گوشی Samsung Galaxy Grand Prime هم گوشی خوبی هستش که قیمتش حدود 550 تومن هستش و چهار هسته ای و صفحه نمایش 5 اینچی هستش ، باتریش هم 2600 میلی آمپر هستش که عالیه و خیلی خوب و با کار کردن حتی تا دو روز نگه میداره !

دو سیمکارته هم هستش !

من خودم واسه برادرم خریدم چند هفته پیش !

یه محافظ ضد ضربه هم بندازی روش که حدود 40 تومن قیمتشه و با قاب و ... حدود 600 تومن میشه قیمتش !

ساخت ویتنام هم تو بازا هستش که خوب به نظرم از چینیش بهتره !

mtchabok
11-07-2015, 11:31
سلام دوستان
میخواستم بدونم که گوشی اس 6 سامسونگ الان ارزش خریدن داره ؟ واقعا می ارزه با این قیمتش ؟
تو دیجیکالا نسخه edge با 64 گیگ حافظه داخلی قیمتشو زده 2660 تومن ، می ارزه واقعا ؟ یا با صبر کردن قیمتش ازین معقولتر میشه ؟

runner
11-07-2015, 12:06
سلام دوستان
میخواستم بدونم که گوشی اس 6 سامسونگ الان ارزش خریدن داره ؟ واقعا می ارزه با این قیمتش ؟
تو دیجیکالا نسخه edge با 64 گیگ حافظه داخلی قیمتشو زده 2660 تومن ، می ارزه واقعا ؟ یا با صبر کردن قیمتش ازین معقولتر میشه ؟

در حال حاضر بهترین گوشی موجود در بازار همین S6 هست از نظر قدرت و تکنولوژی
نسبت به امکانات قیمت خوبی داره ولی پایین تر هم میاد و کاملا بستگی به خودتون داره که آیا این مقدار پول رو میتونین پرداخت کنین یا نه!
این مبلغ با اومدن مدل های جدید هم کمتر از اینی که هست میشه ولی هرچی بیشتر صبر کنین بیشتر درگیر مدل ها میشین!!!

amir_t6262
11-07-2015, 12:52
میشه بگید تبلت برای دانشجو به چه کار میاد؟چون بنظر میاد لپ تاپ واجب تره و بیشتر نرم افزارهای کاربردی را میشه روش نصب کرد
درضمن متاسفانه دانشجو هم توی ایران خوراکش تقلب هست و مسلما گوشی خوب اینجا به کارش میاد

این تفکر شما در مورد متقلب بودن دانشجوها واقعا مایه تاسفه.

ضمن اینکه با این قیمت که نمیشه لپ تاپ خرید.

از ما که گذشت ولی اگر زمان دانشجویی ما تبلت وجود داشت، حداقل کاری که باهاش میکردم این بود که از تمام کتاب ها و جزواتم عکس میگرفتم و همیشه همراهم داشتم. در صفحه موبایل که نمیشد متن را خوب خواند ولی در تبلت حداقل 7 اینچی این کار را میشه انجام داد.
بگذریم از دسترسی به اینترنت و ... در صفحه نمایش بزرگتر نسبت به گوشی و بسیاری مزایای دیگر.

hamidchi
11-07-2015, 15:01
سلام دوستان
گوشیای اندرویدی نسبت به اپل کاهش قیمت زیادتری دارن.
کافیه یه نگاه به نمودار قیمت پرچمدارای سال قبل بندازین
از یه طرف باید ببینین چقدر میخاین هزینه کنید و چقدر واستون مهمه که الان اس 6 داشته باشین
از طرف دیگه هرچی میگذره اس 6 کاهش قیمت داره و همچنین گوشی های جدیدتر وارد بازار میشن با امکانات بهتر و قیمتی مشابه قیمت حال حاضر اس 6

malkemid
12-07-2015, 00:02
سلام دوستان

نه اصلا نمی ارزه.

افت قیمت زیادی خواهد داشت...حتی قبل از اومدن مدلهای جدیدتر.

ولی من جای شما بودم به g4 یه نظری می انداختم...قیمتش رو نمی دونم ولی امکاناتش وسوسه بر انگیزه

compi
14-07-2015, 09:52
با درود به همه
میخواستم گوشی بخرم برام اول دو سیم کارت بودن و 4g ساپورت کردن ،دوربین و رم و سی پی یو ارز ش داره
بین این گوشیا موندم در ضمن شارژدهی و ماندگاری طولانی شارژ برام از همه مهمتره مخصوصا در زمان کار با اینترنت
asus zenfone 2 ze551ml
samsung a7
sony xperia c4 dual
LG g3 doul lte
huawei honer6
مزایا و معایب این گوشیها خیلی با هم متمایزه مثلا ایسوز باطیش خوبه و سخت افزارش و قیمته مناسب البته اون مدل دو گیگش رو میخوام ولی دوربین ضعیف
سامسونگ دوربین عالی رم و سی پی یو خوب ولی قیمت بالا
سونی باطریش ضعیفه
ال جی همش خوبه فقط نسبت به سامسونگ دوربنش کیفیتش پایینتره
و در آخر هانر یا همون آنر همش خوبه ولی نسبت به سامسونگ و ال جی سخت افزار ضعیفتر و دوربین پایینتری داره

Artam01
14-07-2015, 12:32
یکی از دوستان می خواد Htc 816 بگیره، از من پرشیده که آیا صفحه ضد خش یا گوریلا گلس داره، من چند تا سایت نگاه کردم یکی نوشته داره یکی نوشته نداره، بالاخره کدام درسته؟ آیا دارد یا ندارد؟

runner
15-07-2015, 02:14
یکی از دوستان می خواد Htc 816 بگیره، از من پرشیده که آیا صفحه ضد خش یا گوریلا گلس داره، من چند تا سایت نگاه کردم یکی نوشته داره یکی نوشته نداره، بالاخره کدام درسته؟ آیا دارد یا ندارد؟

نداره دوست عزیز

compi
15-07-2015, 08:03
[QUOTE=compi;8668619]با درود به همه
میخواستم گوشی بخرم برام اول دو سیم کارت بودن و 4g ساپورت کردن ،دوربین و رم و سی پی یو ارز ش داره
بین این گوشیا موندم در ضمن شارژدهی و ماندگاری طولانی شارژ برام از همه مهمتره مخصوصا در زمان کار با اینترنت
asus zenfone 2 ze551ml
samsung a7
sony xperia c4 dual
LG g3 doul lte
huawei honer6
مزایا و معایب این گوشیها خیلی با هم متمایزه مثلا ایسوز باطیش خوبه و سخت افزارش و قیمته مناسب البته اون مدل دو گیگش رو میخوام ولی دوربین ضعیف
سامسونگ دوربین عالی رم و سی پی یو خوب ولی قیمت بالا
سونی باطریش ضعیفه
ال جی همش خوبه فقط نسبت به سامسونگ دوربنش کیفیتش پایینتره
و در آخر هانر یا همون آنر همش خوبه ولی نسبت به سامسونگ و ال جی سخت افزار ضعیفتر و دوربین پایینتری داره

درود به همه یک نفر لطف کنه جواب منو بده خعلی عجله دارم

a_bayan
15-07-2015, 14:19
سلام...توی این موارد و مواردی که اشاره نکردین من میگم...
توی اینا g3 خوبشه فقط چون تک سیمش هم یکم باتریش کم میاره بخاطر صفحه پر مصرفش دوسیمش بیشتر کم میاره...
میتونید به سونی زد3 دوال هم فکر کنید...

Sent from my GT-I9082

mohsen_blid
15-07-2015, 16:41
سلام دوستان
من بودجم 1300 هست و میخوام دو تا گوشی برای پدر و مادرم بخرم
سایز جفتشون 5 باشه کیفیت بدنه و قدرت سخت افزاری خوبی داشته باشن
بهتره دوربین یکیشون از اون یکی سرتر باشه برای ثبت تصویر تو مسافرت (باشه بهتره اما نبود هم ایرادی نداره)
باطری خوب و قوی داشته باشه
روی برند خاصی تعصب ندارم

arazboy
15-07-2015, 18:02
سلام

گوشی میان رده که 4g داشته باشه چی پیشنهاد می کنید

دوسیم کارته باشه
بیشتر برای اینترنت و ببرنامه ریختن می خوام

حدود700 تومان می تونم پول بذارم

این پیام دوم هست که می زارم ولی راهنمایی کسی نمی کنه

Artam01
18-07-2015, 21:19
نداره دوست عزیز
ممنون حالا غیر از نقیصه گوریلا آیا گوشی خوبی هست؟ شما پیشنهاد می کنید؟ یا یه گلش مشکل نداشتن گوریلا حل میشه؟

cina30
19-07-2015, 08:59
سلام دوستان گل

برای مادرم میخوام یه گوشی بگیرم

اندرویدی باشه

اول این رو بگم مادرم متاسفانه گوشی رو خوب نگه نمیداره و تو این چند ساله 5 6 تا گوشی داغون کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیشتر این گوشی هایی که خراب شدن اول باطریش مشکل پیدا کرده یعنی بد شارژ میکنه توی شارژ استفاده میکنه و ...

یه نکته خیلی مهم : از برنامه هایی مثل وایبر واتس اپ و .... خیلی استفاده میکنه انقد براش پیغام میاد گوشیش هنگ میکنه !!! یه گوشی بگید که رمش بالا باشه هنگ نکنه

اخریش هم هوآووی بود که کیفیت بسیار پایینی داشت y300

لطفا یه گوشی جمع و جور 5 اینچی نباشه
صفحه نمایش
باطری
رم
و .... در حد معقول باشه تا 400 بهترین گزینه چی هست ؟

یه htc تو بازار موبایل دیدم قیمت زیر 400 بود حدود 365 بنظر بد نمیومد

بنظرتون بهترین گزینه چی هست ؟

ترجیحا سامسونگ و اچ تی سی معرفی کنید

سپاس

aminkhan2014
20-07-2015, 05:15
اگر میخای هنگ نکنه 100 تومن دیگه بودجه را زیاد کن هواووی honor3c با رم 2 بگیر
وگرنه با400 میتونی LG L70بخری

supermax15
20-07-2015, 05:42
سلام دوستان گل

اندرویدی باشه

اول این رو بگم مادرم متاسفانه گوشی رو خوب نگه نمیداره و تو این چند ساله 5 6 تا گوشی داغون کرده

بیشتر این گوشی هایی که خراب شدن اول باطریش مشکل پیدا کرده یعنی بد شارژ میکنه توی شارژ استفاده میکنه و ...

یه نکته خیلی مهم : از برنامه هایی مثل وایبر واتس اپ و .... خیلی استفاده میکنه انقد براش پیغام میاد گوشیش هنگ میکنه !!! یه گوشی بگید که رمش بالا باشه هنگ نکنه

صفحه نمایش
باطری
رم

سپاس

با 300 تومن ی سامسونگ ace 4 بگیر

supermax15
20-07-2015, 05:46
سلام

گوشی میان رده که 4g داشته باشه چی پیشنهاد می کنید

دوسیم کارته باشه
بیشتر برای اینترنت و ببرنامه ریختن می خوام

حدود700 تومان می تونم پول بذارم

این پیام دوم هست که می زارم ولی راهنمایی کسی نمی کنه

اگه 4g مهمه برات همون p8 lite خوبه
اگه 4 جی نمی خوای این مدل عالیه xperia c3 dual sim

Amir-Rainman
20-07-2015, 12:56
سلام دوستان گل

اندرویدی باشه

اول این رو بگم مادرم متاسفانه گوشی رو خوب نگه نمیداره و تو این چند ساله 5 6 تا گوشی داغون کرده

صفحه نمایش
باطری
رم

سپاس

گوشی هواوی G620s جدیدا قیمت خوبی پیدا کرده

360 تومن با اسنپ 410

Carl
21-07-2015, 01:18
سلام
بین اینا کدوم؟
Huawei Honor 6
Huawei P7
Huawei P8 Lite
Huawei Ascend G7
Samsung A5
Samsung Galaxy E7
Sony Z Ultra
Sony Z1
Asus Zenfone 2 ZE550ML
HTC Desire 816 Dual SIM

fa_shinobi
21-07-2015, 21:38
سلام
بین اینا کدوم؟
Huawei Honor 6
Huawei P7
Huawei P8 Lite
Huawei Ascend G7
Samsung A5
Samsung Galaxy E7
Sony Z Ultra
Sony Z1
Asus Zenfone 2 ZE550ML
HTC Desire 816 Dual SIM

چقدر تعدادش کمه :n02:
بین انر6 و p7 آنر بهتره. تقریبا هم قیمتن ولی از لحاظ باتری و سخت افزار آنر قویتره. A5 فقط دوربین خوبی داره. نسبت به قیمتش نمی ارزه.

rahim0077
22-07-2015, 01:04
سلام
یه گوشی میخوام تا قیمت 650 هزار تومن
بازیارو روون اجرا کنه دوربین با کیفیتیم داشته باشه
لطفا راهنماییم کنین

Carl
22-07-2015, 01:13
چقدر تعدادش کمه :n02:
بین انر6 و p7 آنر بهتره. تقریبا هم قیمتن ولی از لحاظ باتری و سخت افزار آنر قویتره. A5 فقط دوربین خوبی داره. نسبت به قیمتش نمی ارزه.
دیگه انتخاب گوشی شوخی‌بردار نیس! :n02:
من الآن واقعاً بین Honor 6 و Z1 و E7 مردّدم. یکی از نگرانیامم آپدیتای بعدی گوشیه.
می‌ارزه Z1 مدل 4G رو بگیرم؟

supermax15
22-07-2015, 01:45
دیگه انتخاب گوشی شوخی‌بردار نیس! :n02:
من الآن واقعاً بین Honor 6 و Z1 و E7 مردّدم. یکی از نگرانیامم آپدیتای بعدی گوشیه.
می‌ارزه Z1 مدل 4G رو بگیرم؟
z1
تا 2 ماه دیگه اپدیت 5.1 هم میاد واسه z1
اسنپ دراگون 800 روی زدوان هم خیلی قوی تر رقباش هست
دوربینش هم 20 مگاپیکل هست شاید بهترین نباشه ولی توی اون گزینه ها از همه بهتره

muhamad_666
23-07-2015, 10:54
سلام دوستان عزیز
من می خوام یه گوشی بگیرم ولی یه مشکلی دارم.
بعضی از برند ها مثل سونی و ال جی (حداقل تو این گوشیایی که من دیدم) این امکان رو نمیدن که شما بتونید sd card رو حافظه پیش فرض قرار بدید و محدود به حافظه داخلی می شوید.
تنها برندی که من خبر دارم این قابلیتو داره هواوی هست.
می خواستم بدونم برند های دیگه مثل اچ تی سی یا سامسونگ و ... چه جوری هستن. آیا این قابلیتو دارن؟
اگر کسی اطلاع داره ممنون می شم کمک کنه.
مرسی

muhamad_666
23-07-2015, 11:04
z1
تا 2 ماه دیگه اپدیت 5.1 هم میاد واسه z1
اسنپ دراگون 800 روی زدوان هم خیلی قوی تر رقباش هست
دوربینش هم 20 مگاپیکل هست شاید بهترین نباشه ولی توی اون گزینه ها از همه بهتره

دوست عزیزم سلام
Z1 که منتقدا میگن دوربینش خیلی بده. مثلا در مقایسه با دوربین 13 مگای
LG G3
میگن خیلی ضعیف تره. نویز زیاد داره.

TFT بودن صفحش چی؟ بد نیست؟ من صفحه xperia z رو دست یه کسی دیده بودم افتضاح بود. خیلی تاریک بود. البته z ultra هم دیدم که خیلی عالی بود. به نظرت صفحه z1 چطوره؟

الان این گوشی 850 تومنه. خیلی از هم قیمت های خودش سر تره.
Galaxy E7 یا Huawei P7 هم تو همین رنج قیمت هستن. فکر میکنم گوشی سونی خیلی سرتر باشه. نظر شما چیه؟

ممنون

supermax15
24-07-2015, 02:17
دوست عزیزم سلام
Z1 که منتقدا میگن دوربینش خیلی بده. مثلا در مقایسه با دوربین 13 مگای
LG G3
میگن خیلی ضعیف تره. نویز زیاد داره.

TFT بودن صفحش چی؟ بد نیست؟ من صفحه xperia z رو دست یه کسی دیده بودم افتضاح بود. خیلی تاریک بود. البته z ultra هم دیدم که خیلی عالی بود. به نظرت صفحه z1 چطوره؟

الان این گوشی 850 تومنه. خیلی از هم قیمت های خودش سر تره.
Galaxy E7 یا Huawei P7 هم تو همین رنج قیمت هستن. فکر میکنم گوشی سونی خیلی سرتر باشه. نظر شما چیه؟

ممنون
سلام
دوربینش تو روز عالیه شب نویز داره زیاد
صفحه زاویه دیدش خوب نیس از بقل نگا کنی صفحه سیفد میشه ولی راضی کنندس از z بهتره
p7 که اصلا بدرد نمیخوره کلا هنگه
e5 هم سخت افزارش متوسط هس
در کل بصرفه ترین گوشی زیر 1 تومن همین ذدوان هس

AqAqzZA
25-07-2015, 09:05
سلام. برای خرید مموری microsd باید به نکته خاصی توجه کرد؟ یا هر مموری به گوشی میخوره؟ آیا ممکنه مموری بخرم و به گوشی نخوره و سازگار نباشه؟

hadikhan89
25-07-2015, 10:09
سلام دوستان .. نظر شما در مورد huawi scend mate 7 چیه ؟ ایا گوشی خوبیه یا عمر کمی داره ..
ی گوشی میشه معرفی کنید که دوربینش عالی باشه ..سلفی عالی بگیره .. 5.5 هم باشه..نظرتون راجع به lg g3_galagsy note 4 چیه ؟
من که از نیت 7 خوشم اومد ولی میگن عمرش کنه ..تاچش ضعیف نیشه .. راهنمایی کنید لطفا .. با تشکر ..

baharshiraz
27-07-2015, 01:21
از بین s5 و p8 کدوم رو پیشنهاد میدین
اولویتها دوربین به خصوص دوربین جلو و در درجه بعدی کارکرد بدون مشکل

baharshiraz
27-07-2015, 01:22

a_bayan
27-07-2015, 05:37
سلام.قطعا p8.اما خوب در کل انتخاب های بهتری هم میتونین داشهه باشین...انتخاب های دیگتون میتونه ال جی جی3 یا سونی زد3 یا حتی گلکسی اس6 باشه...روی اس6 بیشتر فکر کنین چون اختلاف قیمتش با اس5 خیلی کم شده

Sent from my GT-I9082

Artam01
27-07-2015, 12:49
دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، 5.5 اینج به بالا زیر 900 تومن غیر از htc 816 , 820 , samsung e7 و انواع هواوی دیگر چه گزینه هایی داریم؟

baharshiraz
27-07-2015, 15:47
سلام
راستش من چند گزینه اضافه کردم

بین p8 & asus zenfone 2 & oneplus one & s5 & XIaomi mi4 گیر کردم

مسئله اصلا قیمت نیست

فقط از بین اینها میتونم انتخاب کنم

در درجه اول دوربین به خصوص دوربین جلو مهمه برام

و همجنین روون کار کردن

مبنوتید کمکم کنید؟

a_bayan
27-07-2015, 17:06
والا بنظرم از مارک وان پلاس و شائومی خرید نکنین بهتره.ایسوس هم هنوز به اونطور که باید و شاید نرسیده...بین اس5 و p8 پی8 رو انتخاب میکنم.برای داییم چن روز پیش یه اس5 خریدم اگه کار سنگین نکشین ازش خوبه...ام 8 هم خوبه اگر قید دوربین رو بزنید و دنبال سرعت باشین...میانگین اینارو میشه توی پی8 دید...
اما در کل شما باید 1400 برای پی8 خرج کنین پس می ارزه 200 بزارین روش که s6 بگیرین.

Sent from my GT-I9082

baharshiraz
27-07-2015, 17:09
والا بنظرم از مارک وان پلاس و شائومی خرید نکنین بهتره.ایسوس هم هنوز به اونطور که باید و شاید نرسیده...بین اس5 و p8 پی8 رو انتخاب میکنم.برای داییم چن روز پیش یه اس5 خریدم اگه کار سنگین نکشین ازش خوبه...ام 8 هم خوبه اگر قید دوربین رو بزنید و دنبال سرعت باشین...میانگین اینارو میشه توی پی8 دید...
اما در کل شما باید 1400 برای پی8 خرج کنین پس می ارزه 200 بزارین روش که s6 بگیرین.

Sent from my GT-I9082

ممنونم از راهنماییتون اما مسئله اینجاست که فقط از بین اینها مینتونم انتخاب کنم

a_bayan
27-07-2015, 17:15
من پیشنهاد میکنم شما برین نمایندگی هواوی توی پاساژ چارسو اگه تهرانین پول گوشی رو میدین بصورت قرضی و امانی گوشی رو میگیری بمدت 48 ساعت.خوشت اومد گوشیو میبری تحویل میدی یدونه پلمبشو میگیری...
خوشتم نیومد که میبری پسش میدی

Sent from my GT-I9082

baharshiraz
27-07-2015, 17:20
من پیشنهاد میکنم شما برین نمایندگی هواوی توی پاساژ چارسو اگه تهرانین پول گوشی رو میدین بصورت قرضی و امانی گوشی رو میگیری بمدت 48 ساعت.خوشت اومد گوشیو میبری تحویل میدی یدونه پلمبشو میگیری...
خوشتم نیومد که میبری پسش میدی

Sent from my GT-I9082

ممنونم دوست عزیز از راهنمایی و توحهتون

واقعینش من اصلا ایران نیستم و این گوشی ها رو میخوام آنلاین برام بفرستن

در هر صورت بی نهایت ممنونم

mohsen_blid
28-07-2015, 22:36
دوستان ممنون میشم این لینک برید و منو راهنماییم کنید

اینجا اخرین پستم رو میزارم
G901FD رو با حافظه 16 1320 قیمت دادن
G901FD با حافظه 32 گیگ 1380 قیمت دادن
به نظرتون خوبه ؟
در ضمن دو تا مغازه دار گفتن نوت جدید داره میاد بیاد قیمت اینم کمتر میشه ایا این موضوع درسته ؟و اگر اره کی اون گوشی جدید به بازار میاد؟میخوام بدونم ارزش صبر کردن رو داره؟

alone_boy
29-07-2015, 21:03
سلام
دلیل تفاوت قیمت سامسونگ A3 با E5 و Grand Prime چی هست؟
جز صفحه نمایش که Grand Prime صفحه ش TFT هست و بقیه SuperAmoled دیگه چه تفاوت فاحشی با هم دارن؟.هیچکدوم هم که 4G ندارن
آیا می ارزه که بیشتر صبر کرد و جای Grand Prime گوشی A3 یا E5 خرید؟

ardeshir n
29-07-2015, 21:22
سلام
دلیل تفاوت قیمت سامسونگ A3 با E5 و Grand Prime چی هست؟
جز صفحه نمایش که Grand Prime صفحه ش TFT هست و بقیه SuperAmoled دیگه چه تفاوت فاحشی با هم دارن؟.هیچکدوم هم که 4G ندارن
آیا می ارزه که بیشتر صبر کرد و جای Grand Prime گوشی A3 یا E5 خرید؟
درود.
همین کیفیت صفحه خیلی مهمه.
ولی ممکن نیست فقط کیفیت صفحه باشه بدنه،قدرت باتری و قدرت وای فای و بلوتوث مهمه.
مشخصات هر کدومو کامل بگید+قیمت تا بگم چیکار کنید.

ardeshir n
29-07-2015, 21:23
دوستان ممنون میشم این لینک برید و منو راهنماییم کنید

اینجا اخرین پستم رو میزارم
G901FD رو با حافظه 16 1320 قیمت دادن
G901FD با حافظه 32 گیگ 1380 قیمت دادن
به نظرتون خوبه ؟
در ضمن دو تا مغازه دار گفتن نوت جدید داره میاد بیاد قیمت اینم کمتر میشه ایا این موضوع درسته ؟و اگر اره کی اون گوشی جدید به بازار میاد؟میخوام بدونم ارزش صبر کردن رو داره؟

سلام.
والا ۳۲ گیگ خیلی بهتره اونم با ۶۰ تومان تفاوت.

amir_t6262
29-07-2015, 23:26
سلام. برای خرید مموری microsd باید به نکته خاصی توجه کرد؟ یا هر مموری به گوشی میخوره؟ آیا ممکنه مموری بخرم و به گوشی نخوره و سازگار نباشه؟

سلام.
کارت مموری بستگی به حجم و سرعت انتقال اطلاعاتش ( که به کلاس معروفه) قیمتهای متفاوتی دارد.
در مورد حجم که 4 و 8 و 16 و 32 و بالاتر که در بازار موجود است که بسته به استفاده تان میتوانی حجم مختلف را انتخاب کنی.
در مورد کلاس هم که نشان دهنده سرعت انتقال اطلاعات است، توصیه میکنم حتما کلاس 10 را تهیه کنید که سرعت بالاتری دارد. کلاس را هم که یک عدد است داخل یک دایره روی خود مموری نوشته و یا اینکه روی جعبه اش مشخص شده.

اینکه مموری به گوشی بخورد هم بله در گوشی های جدید خیلی خیلی بعیده که یک کارت مموری به گوشی نخورد.

توصیه هم میکنم مموری را از موبایل فروشی ها نخری، چون معمولا به قیمت بالاتری میفروشند. در حالیکه شما میتوانی با مراجعه به فروشندگان قطعات کامپیوتری، به قیمت ارزانتر تهیه کنی.

Artam01
30-07-2015, 21:03
سلام.
کارت مموری بستگی به حجم و سرعت انتقال اطلاعاتش ( که به کلاس معروفه) قیمتهای متفاوتی دارد.
در مورد حجم که 4 و 8 و 16 و 32 و بالاتر که در بازار موجود است که بسته به استفاده تان میتوانی حجم مختلف را انتخاب کنی.
در مورد کلاس هم که نشان دهنده سرعت انتقال اطلاعات است، توصیه میکنم حتما کلاس 10 را تهیه کنید که سرعت بالاتری دارد. کلاس را هم که یک عدد است داخل یک دایره روی خود مموری نوشته و یا اینکه روی جعبه اش مشخص شده.

اینکه مموری به گوشی بخورد هم بله در گوشی های جدید خیلی خیلی بعیده که یک کارت مموری به گوشی نخورد.

توصیه هم میکنم مموری را از موبایل فروشی ها نخری، چون معمولا به قیمت بالاتری میفروشند. در حالیکه شما میتوانی با مراجعه به فروشندگان قطعات کامپیوتری، به قیمت ارزانتر تهیه کنی.

الان فرمت مموری های جدید چیه؟ چه فرمتی باشه بهتره؟

zoroasterormazd
01-08-2015, 14:48
سلام huawei honnor 3c یا lg g3 beat?

AliTen10
01-08-2015, 14:59
سلام huawei honnor 3c یا lg g3 beat?

huawei honnor 3c بگیر،چون حافظه RAM ــش بیشتره . ارزون تر هم هست. ولی فکر کنم کیفیت ساخت بدنه LG بهتر باشه

zoroasterormazd
01-08-2015, 15:16
huawei honnor 3c بگیر،چون حافظه RAM ــش بیشتره . ارزون تر هم هست. ولی فکر کنم کیفیت ساخت بدنه LG بهتر باشه

من بیشتر برای بازی و وب گردی میخام کدومش بهتره .در ضمن کیفیت صفحه نمایش و کیفیت اسپیکر هم برام مهمه هم برام مهمه. رم چقدر تو بازی تاثیر داره؟

اگه این دو تا مناسب نیستن یه گوشی در حد 600 تومن معرفی کنین غیر اینا

alone_boy
02-08-2015, 13:23
سلام
یکی از آشنایان قصد خرید Samsung A5 مدل 4G رو داره.قیمت گرفتیم حدود 800 تومن
به نظرتون این گوشی ارزش خرید داره؟
استفاده هم کارهای روزمره و چت.اهل فیلم تماشا کردن و بازی سنگین انجام دادن نیست

ویرایش: مدل Alpha رو پیشنهاد کردن که بگیرم.G850M قیمتش 920 تومن بود.نظرتون در مورد این چیه؟
این مدل مشکلی از نظر رجیستر و آنلاک نداره؟
پردازنده ش 32 بیتیه یا 64؟

AliTen10
03-08-2015, 13:01
من بیشتر برای بازی و وب گردی میخام کدومش بهتره .در ضمن کیفیت صفحه نمایش و کیفیت اسپیکر هم برام مهمه هم برام مهمه. رم چقدر تو بازی تاثیر داره؟

اگه این دو تا مناسب نیستن یه گوشی در حد 600 تومن معرفی کنین غیر اینا

کیفیت هاشون زیاد فرق ندارن.شاید LG یه خورده بهتر باشه صفحش.
کلا هر چی RAM بیشتر باشه کار با گوشی سریع تر میشه. رم تو گوشی های اندرویدی خیلی مهمه

abbas-t
06-08-2015, 09:41
سلام دوستان
یه گوشی میخوام برای همسرم بخرم در حدود 500 تومن،که حداقل یه گیگ رم داشته باشه و کیفیت عکسش مطلوب و از نظر رنگ به واقعیت نزدیک ( تقریبا عکس واقعی بگیره )،کمکم میکنید؟

alaydyn
06-08-2015, 11:57
سلام

دوستان کسی میدونه علت گران شدن گوشی ها چیه ؟ 10 روز پیش می خواستم s6 دو سیم کارته بگیرم 1640 امروز رفتم بگیر گفت 1750 چرا ؟

alone_boy
06-08-2015, 14:03
سلام

دوستان کسی میدونه علت گران شدن گوشی ها چیه ؟ 10 روز پیش می خواستم s6 دو سیم کارته بگیرم 1640 امروز رفتم بگیر گفت 1750 چرا ؟
سلام
خود فروشنده ها که دلار رو بهانه میکنن
تو شهر ما که اکثر گوشیا از مرز اینجا وارد کشور میشن فروشنده ها تقریبا هر شب بار میارن و اینجوریه که با نوسان نرخ دلار اونام قیمتاشون رو تغییر میدن
مثلا 4 روز پیش رفتم گلکسی آلفا بگیرم گفت 910 تومن،امروز که رفتم براش گفت دلار رفته بالا و 950 شده قیمتش تا اینکه نهایتا با 920 تومن خریدمش

arazboy
06-08-2015, 19:59
سلام زیر 700 یه گوشی دوسیم کارته می خوام بیشتر برای وب گردی وریختن برنامه
4g هم باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

brad pitt
06-08-2015, 20:45
سلام

سامسونگ A7
یا
هوآوی ASCEND MATE 7 ?

ممنون

Artam01
06-08-2015, 23:26
درود دوستان.
تا 900 گوشی بالای 5 اینج با دوربین های خوب سلفی خوب چه گزینه هایی داریم؟
خودم اینا رو پیدا کردم HTc 820s, asus zenfone 2, Samsung e7 کدام بهتره؟ آیا گزینه ی بهتری هم یافت می شود؟

- - - Updated - - -

درود دوستان.
تا 900 گوشی بالای 5 اینج با دوربین های خوب سلفی خوب چه گزینه هایی داریم؟
خودم اینا رو پیدا کردم HTc 820s, asus zenfone 2, Samsung e7 کدام بهتره؟ آیا گزینه ی بهتری هم یافت می شود؟

abbas-t
07-08-2015, 16:04
سلام دوستان
یه گوشی میخوام برای همسرم بخرم در حدود 500 تومن،که حداقل یه گیگ رم داشته باشه و کیفیت عکسش مطلوب و از نظر رنگ به واقعیت نزدیک ( تقریبا عکس واقعی بگیره )،کمکم میکنید؟

دوستان ،مددی!!

ardeshir n
07-08-2015, 16:18
دوستان ،مددی!!
گوشی huawei ascend g620L قیمت ۴؟؟ عالیه

Artam01
08-08-2015, 00:02
دوستان ،مددی!!

هواووی هانر سی 4 و سامسونگ گراند پرایم و هواووی آسند جی 6.
ولی به نظر من سامسونگ کیفیت عکس بهتری دارد.

alaydyn
08-08-2015, 07:25
سلام
خود فروشنده ها که دلار رو بهانه میکنن
تو شهر ما که اکثر گوشیا از مرز اینجا وارد کشور میشن فروشنده ها تقریبا هر شب بار میارن و اینجوریه که با نوسان نرخ دلار اونام قیمتاشون رو تغییر میدن
مثلا 4 روز پیش رفتم گلکسی آلفا بگیرم گفت 910 تومن،امروز که رفتم براش گفت دلار رفته بالا و 950 شده قیمتش تا اینکه نهایتا با 920 تومن خریدمش

واقعا ظلم میکنند

K!ng of th3 K!ngs
08-08-2015, 23:31
بهترین گوشش حدود 1400 به جز HTC one M8 و S5 و G3 و هواوی چیه؟

a_bayan
09-08-2015, 00:18
بهترین گوشش حدود 1400 به جز HTC one M8 و S5 و G3 و هواوی چیه؟
سلام اکسپریا زد3.ویا با کمی افزایش بودجه نوت4

Sent from my GT-I9082

mrmostafa
09-08-2015, 06:49
سلام
گوشي تا 800 تومان چي پيشنهاد ميدين؟؟ كيفيت + قدرت صدا+ تصوير+ سرعت بالا+ باطري خوب

هانر 6 هوآوي دو سيم كارته بخوام بخرم مشكلي تو سرعت نداره؟؟ يكي از دوستام خريده فروشنده تك سيم داده دو سيم گ هم داشته ولي گفته كند ميشن نگير. در صورتي كه خيلي پرچمدارا هم دو سيم دارن مشكلي نداره.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

amir_t6262
09-08-2015, 07:41
سلام
گوشي تا 800 تومان چي پيشنهاد ميدين؟؟ كيفيت + قدرت صدا+ تصوير+ سرعت بالا+ باطري خوب

هانر 6 هوآوي دو سيم كارته بخوام بخرم مشكلي تو سرعت نداره؟؟ يكي از دوستام خريده فروشنده تك سيم داده دو سيم گ هم داشته ولي گفته كند ميشن نگير. در صورتي كه خيلي پرچمدارا هم دو سيم دارن مشكلي نداره.

دوستم یک سیم کارته اش را داره.
بنظرم که گوشی واقعا خوبی است. دوربینش فوق العاده است. هم دوربین جلو و هم دوربین عقب. با 3 گیگ رم واقعا عملکرد برنامه هایش خوب بود. ضمن اینکه کیفیت صفحه نمایشش هم خوب است.

در مورد کند شدن نوع دوسیمکارتش هم چنین چیزی نشنیدم که دو سیم کارت بودن باعث کندی شود.

ardeshir n
09-08-2015, 10:31
سلام

دو سیمکارت بودن باعث کندی نمیشه ولی اگر سیمکارت مورد داشته باشه ممکنه سیمکارتای دیگه هم خراب کنه همین باعث کندی میشه.

sent from my fonepad 7 me372cg using tapatals

ali220g
10-08-2015, 12:02
سلام
ببخشید گوشی تو رنج 600_700 که 4g ساپورت کنه چیزی هست؟

ali220g
10-08-2015, 12:04
سلام
ببخشید گوشی تو رنج 600_700 که 4g ساپورت کنه چیزی هست؟

mrmostafa
10-08-2015, 14:16
دو سیمکارت بودن باعث کندی نمیشه ولی اگر سیمکارت مورد داشته باشه ممکنه سیمکارتای دیگه هم خراب کنه همین باعث کندی میشه.

sent from my fonepad 7 me372cg using tapatals

مدل 2 سيمكارته دقيق مدلش چي ميشه بخوام بخرم؟؟؟ 4 جي هم ساپورت ميكنه؟؟؟ فكر كنم مدل 2 سيمكارته 32 گيگ هستش و سيم كارت دوم جاي مموري ميخوره؟؟
از كجا بخرم بهتره؟؟ نمايندگي خودش تو بازار موبايل نميدونم چند ميده و گارانتي هزينه بيشتر داره اصلا كارايي داره يا نه چون اكثرا شونه خالي ميكنن.

amir_t6262
10-08-2015, 14:32
مدل 2 سيمكارته دقيق مدلش چي ميشه بخوام بخرم؟؟؟ 4 جي هم ساپورت ميكنه؟؟؟ فكر كنم مدل 2 سيمكارته 32 گيگ هستش و سيم كارت دوم جاي مموري ميخوره؟؟
از كجا بخرم بهتره؟؟ نمايندگي خودش تو بازار موبايل نميدونم چند ميده و گارانتي هزينه بيشتر داره اصلا كارايي داره يا نه چون اكثرا شونه خالي ميكنن.

این مدل دو سیمکارتش

و براساس عکسهایی که ازش دیدم، جای سیم کارت دوم و کارت حافظه جداگانه است

arazboy
10-08-2015, 19:45

کسی نبود راهنمایی کند

mrmostafa
11-08-2015, 13:23
این مدل دو سیمکارتش

دوستان ممنونم
الان برای منم مثل همونه. من رفتم 2 تا هانر 6 یکی سفید یکی مشکی از طبقه 6 علائدین گرفتم 780 و سفیدش 6 هزار ارزون تر با گارانتی 3 لیبل اینترنشنال. نمایندگی الکی 100 تومان گرون میداد بعد گفت اینها قاچاقی هست و فارسی نداره ولی فارسی هم داره همش یکی همه قاچاق میاد. مدل 2 سیمکارته هم همون اول وارد شده بوده دیگه اصلا هیجا نداره کلی گشتم.
حالا فقط سیم کارتش چند جا خوندم نفهمیدم که چه سایز سیمکارتی میخوره بهش. سیم کارت معمولی یه خورده بزرگتره.

- - - Updated - - -

این مدل دو سیمکارتش

دوستان ممنونم
الان برای منم مثل همونه. من رفتم 2 تا هانر 6 یکی سفید یکی مشکی از طبقه 6 علائدین گرفتم 780 و سفیدش 6 هزار ارزون تر با گارانتی 3 لیبل اینترنشنال. نمایندگی الکی 100 تومان گرون میداد بعد گفت اینها قاچاقی هست و فارسی نداره ولی فارسی هم داره همش یکی همه قاچاق میاد. مدل 2 سیمکارته هم همون اول وارد شده بوده دیگه اصلا هیجا نداره کلی گشتم.
حالا فقط سیم کارتش چند جا خوندم نفهمیدم که چه سایز سیمکارتی میخوره بهش. سیم کارت معمولی یه خورده بزرگتره.
بعد این هانر روت نمیشه؟؟ میگن به مشکل میخورن؟؟؟

Artam01
11-08-2015, 15:47
کسی نبود راهنمایی کند
Microsoft 640 XL Lte
huawi p8 lite
تک سیم اگر می خواستی گزینه های بیشتری یافت می شد.

arazboy
11-08-2015, 16:02
Microsoft 640 XL Lte
huawi p8 lite
تک سیم اگر می خواستی گزینه های بیشتری یافت می شد.

ممنون دوسیم کارته میخوام خودم بین دو تا موندم

Huawei Ascend G7 Dual SIM

Huawei P8 Lite Dual SIM - 16GB
کدوم بردارم
فقط : 1:آیا دو سیم کارت همزمان با هم فعال است؟
2:سیم کارت دوم 3g را ساپورت می کند یا نه؟

amir_t6262
11-08-2015, 21:35
دوستان ممنونم

- - - Updated - - -

دوستان ممنونم

سیم کارت سایز میکرو میخوره. باید سیم کارت معمولی را پانچ کنی. بگی برای این گوشی میخوای، خودشان میدونن چه سایزی پانچ کنن.
گارانتی اینترنشنال که میشه همان گارانتی خارج از کشور. همه گوشی ها گارانتی اینترنشنال دارن.

- - - Updated - - -

دوستان ممنونم

- - - Updated - - -

دوستان ممنونم

سیم کارت سایز میکرو میخوره. باید سیم کارت معمولی را پانچ کنی. بگی برای این گوشی میخوای، خودشان میدونن چه سایزی پانچ کنن.
گارانتی اینترنشنال که میشه همان گارانتی خارج از کشور. همه گوشی ها گارانتی اینترنشنال دارن.

alaydyn
11-08-2015, 22:30
دوستان چرا اینقدر گوشی ها گرون شدند می خواستم برم یک s6 دو سیم کارته بردارم 1640 دیروز رفتم گفت 1770 تومان چرا یکدفعه اینقدر گرون شد حالا چی به جاش بردارم تو رنج 1500 ؟