PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

fire159
29-12-2010, 15:09
آقا یه سوال اساسی دارم
خواهش می کنم زود جواب بدید
گوشی موتورولا charm به نظرتون چجور گوشی هست؟
در ضمن اگه با گارانتی خدمات پارسه بگیرم فارسی رو نمایش میده؟
خیلی برام مهمه خواهش می کنم جواب بدید:42:
دوست عزیز موتورولا چارم سیک گوشی مخصوص اینترنت و چت کردن و اس ام اس دادن هست . وبا توجه به سی پی یو نسبتا" قویی که داره برنامه هاو گیم ها رو به راحتی اجرا میکنه .
این طور که من در موردش تو سایتها خوندم سرعت بالایی داره بخصوص در باز کردن صفحات وب .
برای فارسی هم باید بدونی هیچ کدوم از آندرویدها تا جایی که من میدونم فارسی ندارن . اما با روت کردن گوشی و فارسی سازی میتونی سایتهای فارسی رو هم ببینی .
کاری که روی اکثر آندرویها اجرا میشه

mehdi30nema
29-12-2010, 15:28
داداش، اندو مال گوگله!!! سیستم عامل متن بازه و کلی نسخه داره درست مثل لینوکس!!!
کلی براش برنامه و بازی هست و امکانات....
سیستم عامل قدرتمندیه و به همین زودی ها به خط ایفون میرسه!!! و شک نکن که ازش جلو هم میزنه....

میدونم ماله گوگله ولی میخام بدونم دقیقا امکاناتش چیه و چرا این قدر طرفدارهاش دارن روز به روز زیاد میشن .
حقیقا با این که ان هشت خیلی شاخه ولی اصلا از سیستم عاملش که سیمبیان باشه خوشم نمیاد .

hamed1297
29-12-2010, 16:15
سیستم عامل متن باز خوبیش به همینه.
قابلیت برنامه نویسی بالایی هم داره آندروئید.
گوگل هم که پشتش هست.

سرعت پیشرفت و ارتقاء بالایی هم داره.

بازم علت هست:دی..

senaps
29-12-2010, 22:50
میدونم ماله گوگله ولی میخام بدونم دقیقا امکاناتش چیه و چرا این قدر طرفدارهاش دارن روز به روز زیاد میشن .

نمی دونمن چجوری باید برات توضیح بدم!!!
برنامه ها و بازی هاش خفن تره!!فیلم ها رو اچ دی پخش میکنه و گوشی هاش کلا قدرتمند ترن!!(مثلا با خودش یه فوتوشاپ داره!!! که واقعا میشه مثل یه فوتوشاپ ازش استفاده کرد و عکس ها رو ادیت کرد!!)
با ساتفاده از دوربینش،میشه کلی کار کرد!!فقط باید برنامش رو نصب کنی!!!!
مثلا با برنامه ی x-ray من یه ارتش از رفقا رو بردم سر کار!!!!البته بعضی ها هنوزم سر کارن..

pesaremehraboun
30-12-2010, 17:35
سلام دوستان. من میخواستم htc hd mini بخرم ولی انگار میگن خیلس هنگ میکنه ترسیدم بخرم. حالا ویخواستم بدونم نظرتون در مورده HTC Wildfire چیه ؟ خوبه ؟؟ ممنون میشم کمک کنید

fire159
30-12-2010, 18:22
سلام دوستان. من میخواستم htc hd mini بخرم ولی انگار میگن خیلس هنگ میکنه ترسیدم بخرم. حالا ویخواستم بدونم نظرتون در مورده HTC Wildfire چیه ؟ خوبه ؟؟ ممنون میشم کمک کنید

بد نیست نسبت به قیمتش . ال سی دی و دوربینش ضعیفه .

MP6564
30-12-2010, 21:44
سلام دوستان
نظرتون راجب گالاکسی اس چیه ؟
من فقط با سامسونگ بودنش مشکل دارم خوبه بگیرم ؟

PersiAndroid
30-12-2010, 22:01
سلام دوستان
نظرتون راجب گالاکسی اس چیه ؟

سلام
من امروز گالكسي رو خريدم از لحاظ كيفيت صفحه عاليه
من بين اينو مايلستون ايكس تي 720 مونده بودم
اما ديگه دل به دريا زدم و اينو خريدم
نميدونم شايد بايد همون موتورلا رو ميخريدم
اما كلا ازش راضيم
يه سوال دارم آندرويد اصلا بازي با كيفيت داره؟
آخه واسه من 10-12 صفحه برنامه و بازي روز ريختن اكثرا بازيهاش فكريه مثل شطرنج
بازي فيفا 2010 هم آنلاينه بازي آنلايم كه باكيفيت نيست پس اين چيپست 540 چيه گذاشتنرو گالكسي:19:
من آيفون 2g دارم واز كيفيت بازيهاش خيلي راضيم اميدوارم بتونم با گالكسي هم بازي كنم

senaps
30-12-2010, 22:13

شک نداشته باش که هیچ گوشی اندرویدی و ویندوز موبایلیی فعلا در دنیا وجود نداره که از گلکسی بهتر باشه!!!!
این گوشی،بعد از ایفون چهار، دومین گجت برتر سال 2010 شد!!!

senaps
31-12-2010, 00:18
يه سوال دارم آندرويد اصلا بازي با كيفيت داره؟
منظورت بازی های با کیفیت تصویری اچ دی هستش یا بازی های حرفه ای گیم لافت؟!!

من آيفون 2g دارم واز كيفيت بازيهاش خيلي راضيم اميدوارم بتونم با گالكسي هم بازي كنم
شما همین الان گفتی من یه ماشین کنترل از راه دور دارم و ازش راضیم و امیدوارم که بوگاتی ویرونم بتونه به سرعت ماشین کنترل از راه دورم حرکت کنه!!!

بازی هاش رو باید بگردی...اونی که واست نصب کرده،بویی از اندو نبرده بوده!!!

PersiAndroid
31-12-2010, 10:06
به نظر شما hd7 بهتره يا گالكسي؟

senaps
31-12-2010, 10:51
به نظر شما hd7 بهتره يا گالكسي؟

البته جمله ی معروف بسته به نیازت هستش رو فراموش نکنم،باید بگم که گلکسی بهترین دیوایس حال حاظر هستش!!!
شک نکن که از گلکسی بهتر پیدا نمیکنی!!!!
مگر اینکه حالا اچ دی 7 چیزایی داشته باشه که بیشتر به درد شما بخوره!!!

این که گلکسی بهترین گوشی ساله رو من نمیگم و مجله ی معتبر تایم این انتخاب رو کرده

MP6564
31-12-2010, 11:01
ممنون از راهنمایی هانون
دکمه تشکر نداشتم گفتم پست بدم اسپم نیستا دور از ادب بود تشکر نمیکردم از دوستان عزیزی که راهنماییم کردن

mehdi30nema
31-12-2010, 13:49
من امروز بازی های آندروید را دیدم و واقعا بازی های خوفی داره .
نظرم داره عوض میشه به جای N8 یه گوشی آندرویدی بگیرم .
فقط یه سوال :
این بازی های آندروید هم مثل سیمبیان نصب میشه . ؟
آخه تو تاپیک بازی ها یه لینک برای دانلود بازی بود و یه لینک هم به اسمه Game data . طریقه نصبه بازی هاش فرق میکنه ؟

alil1369
31-12-2010, 15:42
سلام من تا امروز تصمیم خرید HTC DESIRE Z کردم نظرتون چیه !!؟
کلا تا امروز گوشیام همشون Windows Mobile o UIQ3 بودن !
راهنمایی کامل میخوام
مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــی

fire159
31-12-2010, 18:54
راهنمایی کامل میخوام
مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــی
گوشی خوبیه
اما اگر کیبورد کامل بخوای صبر کن برای میلستون 2 یا دروید 2 گلوبال بهترین گوشی های کیبورد کامل جهان

Atropates
31-12-2010, 20:50
من امروز بازی های آندروید را دیدم و واقعا بازی های خوفی داره .
نظرم داره عوض میشه به جای N8 یه گوشی آندرویدی بگیرم .
فقط یه سوال :
این بازی های آندروید هم مثل سیمبیان نصب میشه . ؟
آخه تو تاپیک بازی ها یه لینک برای دانلود بازی بود و یه لینک هم به اسمه Game data . طریقه نصبه بازی هاش فرق میکنه ؟

دوست عزیز بازی ها ی اندروید دو نوعن , اون هایی که گرافیک بالایی دارن و به مراتب اون حجم زیادی هم دارن (مثل NFS Shift , Brothers In Arms 2 : Global Front و غیره) و اونایی که گرافیک بالایی ندارن و بیشتر دو بعدی هستن (مثل Angry Birds , Friut Ninja و غیره) دسته ی اول اکثرا یک فایل apk دارن و یک فولدر از فایل های مورد نیاز برا اجرای بازی , که شما فایل APK رو موقعی که نصب کردید (حجم چندانی هم ندارن در حد دو سه مگابایت) بعدش میتونید اون فولدر دیتا رو از طریق گوشی و وصل شدن به Wi-Fi دانلود کنید و یا مثل خیلی ها اون فولدر رو از طریق PC دانلود کنید و سپس انتقالش بدید به گوشی و از بازی لذت ببرید . و اما دسته ی دوم , این دسته از بازی ها بر خلاف بازی های با گرافیک که حجم کلیشون به 400 مگ هم میرسه حجمشون , حداکثر با حجم 20 25 مگ بیرون میان (اغلب دور و ور 10 مگ) برا همین کل فایل های مورد نیاز بازی توو همون فایل apk گنجانده شده و شما فقط با نصب یک فایل apk میتونید اون بازی رو اجرا کنید .

tiyam 01
01-01-2011, 20:57
دوست عزیز بازی ها ی اندروید دو نوعن , اون هایی که گرافیک بالایی دارن و به مراتب اون حجم زیادی هم دارن (مثل NFS Shift , Brothers In Arms 2 : Global Front و غیره) و اونایی که گرافیک بالایی ندارن و بیشتر دو بعدی هستن (مثل Angry Birds , Friut Ninja و غیره) دسته ی اول اکثرا یک فایل apk دارن و یک فولدر از فایل های مورد نیاز برا اجرای بازی , که شما فایل APK رو موقعی که نصب کردید (حجم چندانی هم ندارن در حد دو سه مگابایت) بعدش میتونید اون فولدر دیتا رو از طریق گوشی و وصل شدن به Wi-Fi دانلود کنید و یا مثل خیلی ها اون فولدر رو از طریق PC دانلود کنید و سپس انتقالش بدید به گوشی و از بازی لذت ببرید . و اما دسته ی دوم , این دسته از بازی ها بر خلاف بازی های با گرافیک که حجم کلیشون به 400 مگ هم میرسه حجمشون , حداکثر با حجم 20 25 مگ بیرون میان (اغلب دور و ور 10 مگ) برا همین کل فایل های مورد نیاز بازی توو همون فایل apk گنجانده شده و شما فقط با نصب یک فایل apk میتونید اون بازی رو اجرا کنید .

بازیهای گرافیک بالا مثل شیفت روی گوشیهایی مثل x8 نصب میشه؟ یا x8 واسه این بازیها ضعیفه؟

sinasalar2007
01-01-2011, 21:33
راهنمایی کامل میخوام

نظر من اینه که شما با این پول I9000 Galaxy S رو بردارید ، (یه 10-15 تومن هم میمونه ته جیبتون :31: )
البته اگه کیبرد فیزیکی خیلی براتون مهمه کاریش نمیشه کرد ولی حالا مزایای این galaxy رو میگم :
صفحه نمایش بهتر ( super amoled ) ، صفحه نمایش بزرگتر (4 اینچ) ، کیفیت فیلم برداری بهتر ( 30 فریم بر ثانیه در برابر 25 فریم بر ثانیه )، فرکانس سی پی یو بیشتر و ...
اینا فقط یه سری از برتری هایی هستن که galaxy روی کاغذ داره ، حین کار با هر دو گوشی تفاوت های بیشتری رو احساس خواهید کرد ...
ولی اگر اصرار بر کیبرد فیزیکی دارید همین desire z بهترین گزینه هست :46:

*QWERT*
01-01-2011, 21:46
به نظر من،هیرو رو به عنوان یه انتخاب فقط در شرایطی در نظر بگیرین که پولتون به واید فایر و اینا نمیرسه!!!! چون واقعا قدیمیه و انتظار سپورت هم ازش نباید داشت...
سلام.آقا از راهنمایی همه تشکر.
من تصمیمم عوض شد میخوام یه دونه desire بگیرم.نظرتون چیه در موردش.
یکی اینکه میشه به 2.2 ارتقا داد؟ و اینکه مالتی تاچ هست؟

راستی wildfire که 300 چوق بیش نیست؟؟؟!!

alil1369
01-01-2011, 23:39
نظر من اینه که شما با این پول I9000 Galaxy S رو بردارید ، (یه 10-15 تومن هم میمونه ته جیبتون :31: )
البته اگه کیبرد فیزیکی خیلی براتون مهمه کاریش نمیشه کرد ولی حالا مزایای این galaxy رو میگم :
صفحه نمایش بهتر ( super amoled ) ، صفحه نمایش بزرگتر (4 اینچ) ، کیفیت فیلم برداری بهتر ( 30 فریم بر ثانیه در برابر 25 فریم بر ثانیه )، فرکانس سی پی یو بیشتر و ...
اینا فقط یه سری از برتری هایی هستن که galaxy روی کاغذ داره ، حین کار با هر دو گوشی تفاوت های بیشتری رو احساس خواهید کرد ...
ولی اگر اصرار بر کیبرد فیزیکی دارید همین desire z بهترین گزینه هست :46:

کیبرد فیزیکی رو واسه این میگم که تا الان همه گوشی هام QWERTY بودن و M600 هم گوشی مخصوص تکست و این کاراست
ظاهر Galaxy رو زیاد خوشم نمیاد و یه جورایی سامسونگ هم قبول ندارم !
صفحه نمایش 0.3 اینچ فرق داره ! کیفیت فیلم برداری هم 720 و 30 فریم هست و فرکانس سی پی یو برام مهم نیست ! موبایل دیگه ! دیگه نکته اصلی واسم اندروید هست و HTC Sence ! کلا خیلی در مورد Desire Z گشتم و خوندم و کلا چیز بدی ندیدم و با گوشی های قبلیم که مقایسه میکنم بهتره و زیاد کار خاصی ندارم !
بازم مرسی از راهنمایی و وقتی که برای جواب دادن گذاشتید !:11:

AryanLand
01-01-2011, 23:53
کیبرد فیزیکی رو واسه این میگم که تا الان همه گوشی هام QWERTY بودن و M600 هم گوشی مخصوص تکست و این کاراست
ظاهر Galaxy رو زیاد خوشم نمیاد و یه جورایی سامسونگ هم قبول ندارم !
صفحه نمایش 0.3 اینچ فرق داره ! کیفیت فیلم برداری هم 720 و 30 فریم هست و فرکانس سی پی یو برام مهم نیست ! موبایل دیگه ! دیگه نکته اصلی واسم اندروید هست و HTC Sence ! کلا خیلی در مورد Desire Z گشتم و خوندم و کلا چیز بدی ندیدم و با گوشی های قبلیم که مقایسه میکنم بهتره و زیاد کار خاصی ندارم !
بازم مرسی از راهنمایی و وقتی که برای جواب دادن گذاشتید !:11:

سلام.

قربان اون 0.03 اینچ ناقابل تقریبا" میشه 0.8 سانت تو قطر !!! در مورد سی پی یو هم , اتفاقا" تو اینجور موبایل ها (سیستم عامل دار) خیلی مهمه.در کل همون چیزی رو که میپسندید بخرید انشاا...مبارکه.:11:

senaps
02-01-2011, 13:55
سلام.آقا از راهنمایی همه تشکر.
من تصمیمم عوض شد میخوام یه دونه desire بگیرم.نظرتون چیه در موردش.
یکی اینکه میشه به 2.2 ارتقا داد؟ و اینکه مالتی تاچ هست؟

راستی wildfire که 300 چوق بیش نیست؟؟؟!!

دیزایر بله!! چون خواهر کوچیکه ی نکسوس 1 هستش،همه ی اپدیت ها براش هستن!!!
دوریبن خوب،صفحه ی خوب،گرافیک و پردازنده ی خوب و اپدیت خوب و قشنگ...تیپش هم که خوب خوشتیپه!!!
فک کنم با توجه به سخت افزارش، به 2.3 هم اپ میشه....اطلاع دقیق ندارم ولی احتمالا الان دیگه رام های 2.3 براشون اومده باشه!!

بازم مرسی از راهنمایی و وقتی که برای جواب دادن گذاشتید ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب در این حالت دیگه بهترین انتخاب شما همون دیزایر هستش!!!
البته این که میگن گلکسی بگیری بهتره،به این معنی نیست که این دیزایر زد بده!!
اینم واسه خودش غولیه بیچاره...!!!فقط گلکسی خیلی غوله!! که همه پیشنهادش میدن برا این رنج قیمت....

به قول اریا،سیستم عامل برا این گوشی ها خیلی مهمه...در هر صورت،از انتخابتون به احتمال بسیار زیادی راضی خواهید بود!

AsireZendegi
02-01-2011, 19:21
کسی از دوستان اطلاعی در مورد گلکسی 551 داره؟ همون I5510
اصلا تو بازار هست یا نه؟ اگه هست نسبت به قیمتش چجوریاس؟

tiyam 01
03-01-2011, 10:55
بازیهای گرافیک بالا مثل شیفت روی گوشیهایی مثل x8 نصب میشه؟ یا x8 واسه این بازیها ضعیفه؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی جواب نمیده؟

senaps
03-01-2011, 23:37
کسی جواب نمیده؟
فکر نمیکنم...این گوشی ها زیاد قوی نیستن برای اجرای شیفت!!!
گوشی معظم لجند هم فقط در مواردی که یه خر رام! روش نصب باشه و خیلی باحال باشه ممکنه شیفت رو اجرا کنه....
کلا برای بازی های خیلی خفن،دیزایر،نکسوس،ایکس پریا،دیزایر اچ دی و زد!! و شوالیه ی سامسونگ رو باید خرید!!

tiyam 01
04-01-2011, 10:44
فکر نمیکنم...این گوشی ها زیاد قوی نیستن برای اجرای شیفت!!!
گوشی معظم لجند هم فقط در مواردی که یه خر رام! روش نصب باشه و خیلی باحال باشه ممکنه شیفت رو اجرا کنه....
کلا برای بازی های خیلی خفن،دیزایر،نکسوس،ایکس پریا،دیزایر اچ دی و زد!! و شوالیه ی سامسونگ رو باید خرید!!

cpu لجند و ایکس 8 یکیه. Qualcomm MSM7227 600 MHz processor
فقط رم لجند بیشتره. 384 مگ در مقابل 168 مگ

wildfire چطور. مشخصاتش تقریباً مثل لجند میمونه. پردازنده Qualcomm MSM 7225 با سرعت 528 مگاهرتز،384 مگابايت RAM و 512 مگابايت ROM
فقط مثل اینکه صفحه نمایش افتضاحه. qvga

shahramcat
07-01-2011, 14:18
سلام

صفحه وایلدفایر خیلی تو ذوق میزنه ؟ 280 ارزش خرید داره ؟

در ضمن این رزولوشن برای وایلدفایر روی برنامه ها که تاثیری نداره فقط روی گیم هست دیگه ؟!

ممنون

fire159
07-01-2011, 18:30
cpu لجند و ایکس 8 یکیه. Qualcomm MSM7227 600 MHz processor
فقط رم لجند بیشتره. 384 مگ در مقابل 168 مگ

wildfire چطور. مشخصاتش تقریباً مثل لجند میمونه. پردازنده Qualcomm MSM 7225 با سرعت 528 مگاهرتز،384 مگابايت RAM و 512 مگابايت ROM
فقط مثل اینکه صفحه نمایش افتضاحه. qvga

به نظر من تو این رنج قیمت moto xt5 بگیر . خیلی عالیه :8:

mj123
09-01-2011, 00:37
سلام به همه دوستان عزیز
من می خام یه گوشی اندروید بین چهارصد تا پونصد و پنجاه بخرم . اگه می شه راهنمایی کنید . چندتا انتطار دارم . یکی این که گوشی تکی باشه ، یعنی دسته همه نباشه ، یکی این که زیبا باشه از لحاظ ظاهری و سیستم عامل ، به نسبت پولی که می دم بهم امکانات بده ، دوربین برام مهم نیست ، ساپورت نرم افزاری خیلی بارام مهمه . همچنین قابلیت ابدیت .در کل می خام به پولی که می دم بی ارزه و یکی دوسال نخاد عوضش کنم . :27:
در ضمن نظرتون چیه چند ماه صبر کنم تا مدل های دوهزار و یازده بیان ؟؟؟؟
اینم بگم که خودم یه ذره ای نظرم سمته مایلستون و گالکسی بود . ولی خوب گفتم نظر اساتید رو هم بپرسم بهتره . خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنیید :exclamati

senaps
09-01-2011, 08:46
خوب مایلستون رو نمیدونم و گلکسی رو چجوری حساب کردین که تو گروه 400-450 قرار دادین؟!:18:
من گوشی گلکسیم ر و که دست دوم دارم میفروشم یکی بگه 450 تومن میزنم تو گوشش!!!:19:

در هر صورت،برا این رنج بهترین که میتونستم معرفی کنم اکس پریا بود،ولی اپدیت نداره و این از لیست خارج میشه!!
گزینه ی بعدیی که میشد بهش فکر کرد،این خونواده ی دیزایر و نکسوس بودش که باز گزینه های خوبی هستن ولی فکر نکنم به این قیمت گیر بیارین!!!(اخرین قیمتم برا دیزایر 530 بود البته ایلام!)
خوب لجند هم گوشی خوبی هستش....پیشنهاد میکنم یه خورده تیپش رو نیگا کنی...خوشی خوشکل و سک سیی هستش و به پولی که براش میدی میرزه...
واید فایر هم جزو همین خانواده هستش ولی لجند بهتره!!!

در کل صبر کن ببینیم در اینده چی میاد!

salarnight
09-01-2011, 18:40
خوب مایلستون رو نمیدونم و گلکسی رو چجوری حساب کردین که تو گروه 400-450 قرار دادین؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستمون گفتن 400 تا 550 :

من می خام یه گوشی اندروید بین چهارصد تا پونصد و پنجاه بخرم

گالاکسی گوشیه خوبیه ولی یه هر حا یکم زیاد دارن می خرنش ممکنه یه کم دست اینو اون ببینی

senaps
09-01-2011, 18:47
اهان من اشتب کردم! ببخشید....
این گلکسیه با اینکه همه دارن میخرن ولی اصلا خز نمیشه به نظرم!!!گوشی خیلی سک سیی هستش و مشکلی پیش نمیاره...البته اگه مثل من حتی با جای دگمه ی پاورش هم مشکل نداشته باشین!!

MOHAMMAD2010
09-01-2011, 19:57
جناب senaps میشه بپرسم شما چه جوری تو این رنج قیمت لجند و حتی واید فایر رو پیشنهاد میدی ولی مایلستون رو نمیگی !
این دوستمون میگه میخوام دست کسی نباشه زیاد ، سیستم عامل خوبی داشته باشه دوربیم براش مهم نیست - به نظر شما بهتر از مایلستون گزینه ای باقی میمونه ؟
درسته این گوشی الان خیلی وقته اومده ولی تازه قیمتش مناسب شده و از لحاظ ساپورت بازی هم همون طور که میدونین بهرتین ساپورت رو داره ( هر بازی که گالاکسی و دیزایر اجرا کنن اینم اجرا میکنه )
ولی میشه بگین چی باعث میشه که پیشنهادش نکنین ؟ لجند رو پیشنهاد میکنین که از لحاظ سخت افزار خیلی خیلی ضعیف تره ولی مایلستون رو نمیگین !

mj123
10-01-2011, 18:12
از راهنماییتون ممنون دوستان عزیز. خودم قیمت گالکسی رو می دونستم . حالا صد تومن این ور اون ور مهم نیست . می دونید من خودم واید فایر داشتم و فقط به خاطر ال سی دی ضعیفش فروختمش . حالا یه گوشی می خام که تا یه سال دیگه دلمو نزنه . حالا پونصد هم بود مهم نیست ولی می خام واقعا ارضام کنه و دیگه نیاز به تعویضش نباشه . فکر می کنم کامل ترینش که هر کار می خای واست می کنه نوکیا c7 . تنها دلیلی که باعث شد من طرفش نرم سیمبین بود . چون واقعا اندرویدو خیلی دوست دارم وکلا اگه n8 صد تومن هم بشه نمی خرم . حالا اساتید عزیز لطفا منو راهنمایی کنید. خیلی دوست دارم گوشی بخرم که سخت افزار خوبی داشته باشه _به جز دوربین _ طراحی زیبایی داشته باشه و از لحاظ ابدیت اندروید خیالم راحت باشه . ممنون می شم از راهنماییتون

mj123
10-01-2011, 18:33
اقا در ضمن نظرتون چیه نکسوس وان بگیرم ؟

mj123
10-01-2011, 19:30
دوستان نظرتون چیه گوشی نکسوس اس بخرم ؟ کسی امارشو داره ؟ تو یوتیوب فیلمش رو دیدم خیلی خوشم اومد . ولی نه قیمتش رو دارم نه این که می دونم تو ایران هست یا نه

senaps
10-01-2011, 19:34
ولی میشه بگین چی باعث میشه که پیشنهادش نکنین ؟ لجند رو پیشنهاد میکنین که از لحاظ سخت افزار خیلی خیلی ضعیف تره ولی مایلستون رو نمیگین !

خوب قرار نیست که فقط من پیشنهاد بدم!!!
اینجا انجمنه و باید چند نفر پیشنهاد بدن...
حالا،اگه من گوشیی رو که تو عمرم از نزدیک حتی ندیدم رو پیشنهاد بدم،طرف بره بخره و گیر بیوفته،یه چیزی باید در جوابش باید گفت....
مثلا من گفتم لجند!! من با این گوشی کار کردم و از مشکلاتی که ممکنه داشته باشه یا افراد ممکنه بهش بر بخورن،اگاهم پس میگمش...
یا مثلا وقتی یکی میگه گلکسی،من میگم اقا سه دگمه و جی پی اس و.... رو تست کن!! چون میدونم این گوشی ممکنه یه همچین اشکالاتی داشته باشه....
ولی گفتم که موتورولا رو اصلا از نزدیک ندیدم...
انسان هم جایز الخطاست! من واقعا عذر میخوام که این گوشی رو معرفی نکردم...البته اینم اضافه بکنم که این گوشی اصلا به یادم نبود!!! چون اگه توجه کنین،تو کل تاپیک های گوشی های موتورولا،فقط یه پست زدم و پرسیدم که کی میاد!!!حتی برا جوابش هم بر نگشتم! چون علاقه ای نداشتم....

از دوستی که ممکنه به خاطر پیشنهاد های ناکامل من ضرر کرده باشن عذر خواهی میکنم...از شما دوست عزیز هم عذر خواهی میکنم...حتمی قبل از اینکه بخوام گوشیی معرفی کنم،توی رنج قیمت خاص،همه ی گوشی ها رو معرفی میکنم...
بعدشم،من قیمت هام اکثرا کمی عقب هستش و گاهی اپدیتشون با بازار ایلامه که 30-40 تا از تهران گرون تر میدن...
حالا شما دلایل : عدم علاقه و دنبال کردن گوشی های موتو رو با نداشتن قیمت+برداشت اشتباه از رنج قیمت مورد نظر دوستمون+عدم رممبر کردن این گوشی با هم اضافه کن و ما رو ببخش بخاطرش...

MOHAMMAD2010
10-01-2011, 19:55
خوب قرار نیست که فقط من پیشنهاد بدم!!!
اینجا انجمنه و باید چند نفر پیشنهاد بدن...
حالا،اگه من گوشیی رو که تو عمرم از نزدیک حتی ندیدم رو پیشنهاد بدم،طرف بره بخره و گیر بیوفته،یه چیزی باید در جوابش باید گفت....
مثلا من گفتم لجند!! من با این گوشی کار کردم و از مشکلاتی که ممکنه داشته باشه یا افراد ممکنه بهش بر بخورن،اگاهم پس میگمش...
یا مثلا وقتی یکی میگه گلکسی،من میگم اقا سه دگمه و جی پی اس و.... رو تست کن!! چون میدونم این گوشی ممکنه یه همچین اشکالاتی داشته باشه....
ولی گفتم که موتورولا رو اصلا از نزدیک ندیدم...
انسان هم جایز الخطاست! من واقعا عذر میخوام که این گوشی رو معرفی نکردم...البته اینم اضافه بکنم که این گوشی اصلا به یادم نبود!!! چون اگه توجه کنین،تو کل تاپیک های گوشی های موتورولا،فقط یه پست زدم و پرسیدم که کی میاد!!!حتی برا جوابش هم بر نگشتم! چون علاقه ای نداشتم....

از دوستی که ممکنه به خاطر پیشنهاد های ناکامل من ضرر کرده باشن عذر خواهی میکنم...از شما دوست عزیز هم عذر خواهی میکنم...حتمی قبل از اینکه بخوام گوشیی معرفی کنم،توی رنج قیمت خاص،همه ی گوشی ها رو معرفی میکنم...
بعدشم،من قیمت هام اکثرا کمی عقب هستش و گاهی اپدیتشون با بازار ایلامه که 30-40 تا از تهران گرون تر میدن...
حالا شما دلایل : عدم علاقه و دنبال کردن گوشی های موتو رو با نداشتن قیمت+برداشت اشتباه از رنج قیمت مورد نظر دوستمون+عدم رممبر کردن این گوشی با هم اضافه کن و ما رو ببخش بخاطرش...

من کوچیکتم عزیز
فقط منظورم این بود با توجه با خواسته های این دوستمون مایلستون گزینه خیلی خوبیه که شما پیشنهادش نکرده بودی
اگه جسارتی شد ببخشید
:11:

fire159
10-01-2011, 20:00
مرسی محمد جان از توجهت عزیز :11:

senaps جان هم بی منظور گفته و ازش دلخور نباش .

اما من میدونم منظورت چیه و متاسفانه این مشکل تو کشور ما هست که وقتی به یک چیز گیر بدیم ول کنش نیستیم حتی اگر بهترش هم وجود داشته باشه . نمونه اش تو بازار خودرو هم هست .

حالا کافیه که شما چند روز بری به این تایپیک مشاوره خرید گوشی سر بزنی .
هر کی میگه من یه گوشی میخوام حالا هر چی از گوشی بخواد این پیشنهادات میشه :

1- ویو بخر حرف نداره
2- یه کم بزار رو پولت و دیزایر بخر
3- پولش برات نیست گالاکسی

اصلا" این ویو که دیگه یک اپیدمی شده و به قول یکی از دوستان مد شده همه میگن ویو :13:

حالا طرف کیبورد کامل بخواد -- گوشی تک و خاص بخواد --- دوربین قوی بخواد ---- کیفیت ساخت بخواد و ....

senaps
10-01-2011, 20:16
من کوچیکتم عزیز
فقط منظورم این بود با توجه با خواسته های این دوستمون مایلستون گزینه خیلی خوبیه که شما پیشنهادش نکرده بودی
اگه جسارتی شد ببخشید

چاکرم عزیز...گرفتم چی میگی....
تقصیر من بود و باید یه بار دیگه هم عذر خواهی کنم!! از همین الان سعی میکنم تو کلوپ موتو هم فعال تر بشم(نمیدونم چرا تو ذهنم یه تصویر بد از موتو دارم!!! شاید به خاطر اینکه گوشی قبلیی که از این شرکت داشتم،دقیقا چهار ساعت بعد از خریدش،طی حرکتی احمقانه تست کردم که از دستم بیوفته چی میشه! و از چی شدنش برای همیشه پشیمون شدم!!
باور کن خیلی ممنونم که یاد اوری کردی این مسئله رو...

MOHAMMAD2010
10-01-2011, 20:17
مرسی محمد جان از توجهت عزیز :11:

senaps جان هم بی منظور گفته و ازش دلخور نباش .

اما من میدونم منظورت چیه و متاسفانه این مشکل تو کشور ما هست که وقتی به یک چیز گیر بدیم ول کنش نیستیم حتی اگر بهترش هم وجود داشته باشه . نمونه اش تو بازار خودرو هم هست .

حالا کافیه که شما چند روز بری به این تایپیک مشاوره خرید گوشی سر بزنی .
هر کی میگه من یه گوشی میخوام حالا هر چی از گوشی بخواد این پیشنهادات میشه :

1- ویو بخر حرف نداره
2- یه کم بزار رو پولت و دیزایر بخر
3- پولش برات نیست گالاکسی

اصلا" این ویو که دیگه یک اپیدمی شده و به قول یکی از دوستان مد شده همه میگن ویو :13:

حالا طرف کیبورد کامل بخواد -- گوشی تک و خاص بخواد --- دوربین قوی بخواد ---- کیفیت ساخت بخواد و ....

آره به خدا
خودم هم این موضوع رو در مورد ویو تو تاپیک مایلستون بهت گفتم ...
همه فقط ویو :2: ( دیگه آدم بدش میاد )
آخرم مثل 5800 جوادش میکنن ، مثل من که الان 5800 دستمه و مثل ... پشیمونم !

mj123
12-01-2011, 10:22
دوستان یکی منو راهنمایی کنه دیگه چی بخرم ؟؟؟
من می نویسم شما بگید کدوم بهتره ؟؟؟
nexus s
disire hd
milestone xt720
galaxy i9000 s
wave
waveII
c7

PersiAndroid
16-01-2011, 14:56
آخرين قيمت xt70 رو بدين لطفا بدون گارانتي.
يه جا پيدا كردم xt720 و xt701 رو ميگه 405 يه فروشگاه خيلي معتبر هم هست
هرچي ميگم اين دوتا خيلي فرق دارن ميگه 720 افت داشته اما 701 نه لطفا بگين من چكار كنم بخرم 720 رو؟

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

آخرين قيمت xt70 رو بدين .لطفا بدون گارانتي.
هرچي ميگم اين دوتا خيلي فرق دارن ميگه 720 افت داشته اما 701 نه لطفا بگين من چكار كنم بخرم 720 رو؟

senaps
16-01-2011, 17:48
گلکسی اگه بخوای با اندو کار کنی!!

دوستان یکی منو راهنمایی کنه دیگه چی بخرم ؟؟؟

mj123
16-01-2011, 22:28
بچه ها دستتون درد نکنه . من htc desire خریدم . حالا می خاستم بدونم نظرتون چیه ؟؟؟؟ خداییش من ازش خیلی راضیم . تنها مشکلش که فکر کنم مشکل همه گوشی های htc است باطریشه . البته فروشنده گفت به خاطر صفحه نمایشه

senaps
16-01-2011, 23:08
مبارک باشه....
برای باطری،یه برنامه هست به اسم task killer دانلودش کن و ازش استفاده کن....جی پی اس و وای فای رو خاموش نگه دار(وقتی ازشون استفاده نمیکنی!)
و...دیگه همین....
گوشی چینیه یا تایوانی؟!!! منظورم اینه که تایونانی هاش،سوپر امولد سامسونگ هستش که فوق العاده هستش....ولی چینیش...!!!
البته نه اینکه چینی تقلبیه ها...بلکه دیگه از اون صفحه استفاده نمیکنه!!

mj123
17-01-2011, 20:34
والا نمی دونم از کجاش بفهمم چینیه یا تایوان . هر چند که در حقیقت هر دوتاشون یه کشورن :20:
ولی واقعا واقعا کیفیت صفحه نمایشش خیلی عالیه . هم تو افتاب هم تو نوز اتاق که دیگه معرکه است . از راهنماییتونم ممنون استاد عزیز:10:

mj123
17-01-2011, 20:53
اقا دانلود کردم . خیلی باحال بود ممنون

senaps
17-01-2011, 23:24
والا نمی دونم از کجاش بفهمم چینیه یا تایوان . هر چند که در حقیقت هر دوتاشون یه کشورن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چین،با چین تایپه یه کشور نیستن!!!

fire159
18-01-2011, 11:11
آخرين قيمت xt70 رو بدين لطفا بدون گارانتي.

--------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

آخررین قیمتی که من از xt720 سراغ دارم 550 هزار هست که قیمت خوبیه :20:

xt701 هم فکر کنم تا 440 گیر بیاد .

شما خودت کدوم مدل رو میخوای ؟؟

mehdi30nema
19-01-2011, 11:40
دوستان این لینک را ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سیستم علمل آندروید 2.1 هست .
به نظرتون به جای گوشی آندرویدی اگه این تبلت را بگییرم ارزش داره ؟ کسی میدونه تا چند آپگرید میشه ؟

senaps
19-01-2011, 13:40
دوستان این لینک را ببینید :

دستگاه خوبی به نظر میاد! مخصوصا با توجه به صفحه نمایش و همچنین 250 گیگ هاردش!!!
حالا قیمتش چنده؟

mehdi30nema
19-01-2011, 14:06
دستگاه خوبی به نظر میاد! مخصوصا با توجه به صفحه نمایش و همچنین 250 گیگ هاردش!!!
حالا قیمتش چنده؟

البته این دستگاه گرونه ، من بیشتر منظورم اینه :

دی جی کالا گذاشته 490 .
به نظرتون خوبه ؟

senaps
19-01-2011, 16:26
البته این دستگاه گرونه ، من بیشتر منظورم اینه : تقریبا...
ولی خوبه با توجه به قیمت!

PersiAndroid
19-01-2011, 17:30
با حالي كه گالكسي خريدم نتونستم xt720 رو بيخيال شم ميخوام اونم بخرم.
پس اگه اينجور كه شما ميگي باشه xt720 رو با قيمت 410-20 بخرم عاليه xt701 رو تا 380 بهم ميده
در ضمن اين چيزي كه دوسنمون گفتن گالكسي چيني و تايواني داره از كجا بفهميم كه كجاييه؟

mj123
19-01-2011, 22:44
با حالي كه گالكسي خريدم نتونستم xt720 رو بيخيال شم ميخوام اونم بخرم.
پس اگه اينجور كه شما ميگي باشه xt720 رو با قيمت 410-20 بخرم عاليه xt701 رو تا 380 بهم ميده
در ضمن اين چيزي كه دوسنمون گفتن گالكسي چيني و تايواني داره از كجا بفهميم كه كجاييه؟

اقا من desire دارم . اگه xt720 خریدی بی زحمت بگو چه جوریه ؟؟؟ ارزش داری desire رو بفروشم xt720 بخرم؟؟؟؟:5:

senaps
19-01-2011, 23:11
اقا من desire دارم . اگه xt720 خریدی بی زحمت بگو چه جوریه ؟؟؟ ارزش داری desire رو بفروشم xt720 بخرم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به این زودی ازش دلسرد نشو مرد مومن!چند گرفتی دیزایر رو؟

khaiyam
20-01-2011, 12:51
xt720 واقعا با 420 میشه خرید اگر جایی میشناسید به ما هم بگید. معتبره؟

mj123
20-01-2011, 19:41
به این زودی ازش دلسرد نشو مرد مومن!چند گرفتی دیزایر رو؟

اگه شما قبولش داری چشم . من با گارانتی گرفتم پونصد و شصت و پنج . چه طوره ؟ خوب قیمتش ؟؟؟؟؟؟
کلا نظرتون در مورد این گوشی چیه ؟؟؟؟ من خیلی ازش راضیم :46:

PersiAndroid
21-01-2011, 11:41
شیراز xt720 رو 405 میداد (شاید بدون گارانتی بوده)
جالب اینجاست که xt701 رو هم همین 405 میداد هنگ کردم از مغازهه زدم بیرون :18:
در ضمن من galaxys 8gig رو تو بوشهر یکی از مغازه ها که مستقیما از دبی جنساشو میاره 520 قیمت دارم و xt720 رو 420 و xt701 و milestone رو هم 380
این مغازه هم که میگم خیلی معتبره
در مورد گالکسی که 510-20 اینقد وسوسه شدم گوشی خودم دست دوم همین قیمت رد کنم برم یه نو بگیرم
خیلی پشیمون شدم خریدم 580
در ضمن اگه میشه یه راهنمایی کنین در مورد این چیزی که دوستمون senaps گفت:
درمورد تایوانی یا چینی بودن گالکسی اس . از کجا بفهمیم که کجایه آخه senaps میگه تایوانیش کیفیت amoled بالاتری داره
میخوام بفهمم گوشیم کجاییه اگه تایوانی نیپست برم یکیشو گیر بیارم
راستی نظرتون در مورد اینکه xt720 رو در کنار گالکسی بخرم چیه ؟ آخه حس می کنم این دوتا همدیگرو کامل می کنن

senaps
21-01-2011, 13:16
درمورد تایوانی یا چینی بودن گالکسی اس . از کجا بفهمیم که کجایه آخه senaps میگه تایوانیش کیفیت amoled بالاتری داره

من غلط کردم یه همچین حرفی زدم!!!
گوشی های تایوانی(دیزایر!) امولدن، ولی چینی ها slcd هستن...!!!

PersiAndroid
23-01-2011, 20:21
من هر كاري ميكنم نميتونم بيخيال xt720 بشم حتي با وجود گالكسي
حالا دارم به اين فكر مي كنم كه با اين قيمت كه گير اومده بخرم و منتظر گوشي هاي 2011 نباشم
حالا ميخواستم بدونم با اين قيمت 400 در حالي كه defy و milestone 2 و droid global /pro نيومده تو بازار ايران
چه گوشي رو بايد منتظرشم باشيم كه تو ايران بياد ؟ يا نهايتا كي مياد؟
منتظر بمونم واسه اونا يا همين xt720 رو بگيرم

tehraner
24-01-2011, 03:05
نکسوس اس کی می یاد؟

fire159
24-01-2011, 12:40
من هر كاري ميكنم نميتونم بيخيال xt720 بشم حتي با وجود گالكسي
حالا دارم به اين فكر مي كنم كه با اين قيمت كه گير اومده بخرم و منتظر گوشي هاي 2011 نباشم
حالا ميخواستم بدونم با اين قيمت 400 در حالي كه defy و milestone 2 و droid global /pro نيومده تو بازار ايران
چه گوشي رو بايد منتظرشم باشيم كه تو ايران بياد ؟ يا نهايتا كي مياد؟
منتظر بمونم واسه اونا يا همين xt720 رو بگيرم

آقا این xt720 قیمتش 400 تایید شد ؟!
اگر 400 جایی میدن چرا نمیگیری :18:

choory
24-01-2011, 12:53
شیراز xt720 رو 405 میداد (شاید بدون گارانتی بوده)
جالب اینجاست که xt701 رو هم همین 405 میداد هنگ کردم از مغازهه زدم بیرون :18:
در ضمن من galaxys 8gig رو تو بوشهر یکی از مغازه ها که مستقیما از دبی جنساشو میاره 520 قیمت دارم و xt720 رو 420 و xt701 و milestone رو هم 380
این مغازه هم که میگم خیلی معتبره
در مورد گالکسی که 510-20 اینقد وسوسه شدم گوشی خودم دست دوم همین قیمت رد کنم برم یه نو بگیرم
خیلی پشیمون شدم خریدم 580
در ضمن اگه میشه یه راهنمایی کنین در مورد این چیزی که دوستمون senaps گفت:
میخوام بفهمم گوشیم کجاییه اگه تایوانی نیپست برم یکیشو گیر بیارم
راستی نظرتون در مورد اینکه xt720 رو در کنار گالکسی بخرم چیه ؟ آخه حس می کنم این دوتا همدیگرو کامل می کنن

این قیمت هایی که الان نوشی مطمئنا همین هست؟؟؟؟:18:
یعنی من میتونم بوشهر مایلستون را با 380 بخرم :18::13:
من تا رنج 500 میخوام گوشی بخرم و انتخاب اولم هم مایلستون هست.با این قیمت ها فکر میکنم یک سفر رفتن به شیراز یا بوشهر ارزشش را داشته باشه.

fire159
24-01-2011, 13:12
این قیمت هایی که الان نوشی مطمئنا همین هست؟؟؟؟:18:
یعنی من میتونم بوشهر مایلستون را با 380 بخرم :18::13:
من تا رنج 500 میخوام گوشی بخرم و انتخاب اولم هم مایلستون هست.با این قیمت ها فکر میکنم یک سفر رفتن به شیراز یا بوشهر ارزشش را داشته باشه.

آره اگر این قیمت باشه که حرف نداره . تازه یه مسافرت هم رفتیم جنوب :10:

PersiAndroid
24-01-2011, 13:49
آره هر وقت خواستين بياين زنگ بزنيد با هم بريم
بعدشم ميريم لب دeريا نهار هم ميريم خونه ما

bidellboy
25-01-2011, 22:38
سلام، یه راهنمایی کنین برای خرید گوشی:
تا 350 تومن
با سیستم عامل اندروید با اندازه تصویر 320 در 480 یا بالاتر که از مولتی تاچ پشتیبانی کنه و WIFI هم داشته باشه.

گوشی motorola XT5 XT502 چطوره؟ قیمتش رو نمیدونم چنده؟ و نمیدونم مولتی تاچ داره یا نه؟
یه گوشی هم LG زده به اسم optimus one p500 میخواستم بدونم کلا گوشیهای LG درست و حسابی کار میکنن، و آپدیت سیستم عامل براشون میآد یا نه؟

javad670
26-01-2011, 08:25
سلام
امیدوارم همه خوب باشید
یه گوشی آندروییدی میخواستم تا حدود 350 هزار که اوایل اسفند بخرمش
خیلی گوشی باز نیستم
گوشی الانمK750 هست که چهارساله دارمش
والا از wave سامسونگ خیلی خوشم اومد اما تحقیق کردم شک کردم گوشی با سیستم عامل بادا بخرم
حالا اگر گوشی با مشخصات wave با سیستم عامل آندرویید سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید
سیستم عاملش هم به روز باشه
foryo , elacair , ....?
خیلی سر در نمیارم

senaps
26-01-2011, 17:41
تو تاپیک موتو در مورد گوشیتون بپرسین بهرته...تو این رنج قیمت،معمولا میرن واید فایر میگیرن....
ولی موتو هم خوبه....

mormak
29-01-2011, 05:19
سلام، یه راهنمایی کنین برای خرید گوشی:
تا 350 تومن
با سیستم عامل اندروید با اندازه تصویر 320 در 480 یا بالاتر که از مولتی تاچ پشتیبانی کنه و WIFI هم داشته باشه.

گوشی motorola XT5 XT502 چطوره؟ قیمتش رو نمیدونم چنده؟ و نمیدونم مولتی تاچ داره یا نه؟
یه گوشی هم LG زده به اسم optimus one p500 میخواستم بدونم کلا گوشیهای LG درست و حسابی کار میکنن، و آپدیت سیستم عامل براشون میآد یا نه؟
سلام به نظر من توی این رنج قیمت فقط LG optimus one p500 بگیر چون پرفروشترین گوشی ال جی شده و کیفیتش فوق العاده ست سخت افزار قوی داره و آپدیت هم براش تا 2.3 اومده. با گارانتی 350تومن بدون گارانتی اگه بتونی پیدا کنی که خیلی کمتره

bidellboy
29-01-2011, 15:58
سلام
امیدوارم همه خوب باشید
یه گوشی آندروییدی میخواستم تا حدود 350 هزار که اوایل اسفند بخرمش
خیلی گوشی باز نیستم
گوشی الانمK750 هست که چهارساله دارمش
والا از wave سامسونگ خیلی خوشم اومد اما تحقیق کردم شک کردم گوشی با سیستم عامل بادا بخرم
حالا اگر گوشی با مشخصات wave با سیستم عامل آندرویید سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید
سیستم عاملش هم به روز باشه
foryo , elacair , ....?
خیلی سر در نمیارم

دو تا گوشی خوب هستش، جفتشون هم تو بازار پیدا میشه با قیمت حول حوش 350 -360
اینجا رو یه نگاهی بنداز

اگه خواستی می تونی به جای XT5 یه XT3 بگیری که 20 تومن ارزونتر هستش....

PersiAndroid
31-01-2011, 20:41
اولين گوشي هاي 2011 كي وارد بازارايران ميشن؟
مخصوصا گوشي هايي كه تو mwc معرفي ميشن؟

fire159
01-02-2011, 09:12
اولين گوشي هاي 2011 كي وارد بازارايران ميشن؟
مخصوصا گوشي هايي كه تو mwc معرفي ميشن؟
xt720 خریدی ؟

hamed malekpour
01-02-2011, 11:44
آیا دیزیر خوبه وبرنامه هاش زیاد؟

*QWERT*
01-02-2011, 12:25
آیا دیزیر خوبه وبرنامه هاش زیاد؟

دیزار که گوشی خیلی خوبی هست و برنامه هاش هم که فراوون.
خودمم میخوام بگیرمش.

PersiAndroid
01-02-2011, 13:34
xt720 خریدی ؟

آره 420:5:
اگه تو هم میخوای بگو برات بگیرم :20:
تعدادش محدوده

fire159
01-02-2011, 13:45
تعدادش محدوده
آره

چرا که نه !!!!!!!

راستی دوستان

دیفای وارد بازار شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو علائدین حدود 440 دیده شده

قیمت خیلی خوبیه برای گوشی با این امکانات که مقاوم هم هست و ضد آب

hamed malekpour
01-02-2011, 16:55
یه سوال آیا می شه دیزایر اچ تی سی را به ورژن 2.3ارتقا داد وبا ارتقاش به 2.3 چی می شه؟

jetext
05-02-2011, 08:51
سلام
دوستان من یک گوشی اندروئید میخوام بگیرم حدود 400
اینم تو پرانتز بگم که اصلا گوشی باز نیستم و این گوشی که الان دارم رو 5 ساله که ازش استفاده میکنم.

چیزایی که مهمه
صفحه نمایش بزگتر از 3 اینچ
کیفیت صفحه نمایش
تو این مدت طولانی که من احتمالا دارمش از نظر سخت افزاری (سی پی یو و رم) کم نیاره البته برای نصب برنامه، بازی برام مهم نیست
خود سیستم عامل رو بشه ارتقا داد. حالا یا به صورت رسمی یا به صورت غیر رسمی.
جی پی اس، قطب نما.
پی دی اف و آفیس (حالا اگه این 2 تا رو نداشت عیبی نداره)
من اول htc wildfire رو انتخاب کردم بعد یک چیزایی در مورد کیفیت صفحه نمایشش خوندم که باعث شد شک کنم.
بعد x10 سونی اریکسون رو دیدم که خوب نمیدونم با توجه به نیاز من چقدر به htc میچربه؟ با توجه به این که تقریبا 100 تومنی فرق قیمت دارن.

لطف کنید راهنمایی کنید، ممنون.

sunrise07
05-02-2011, 09:28
تعدادش محدوده

عزیز از کجا با این قیمت گیر اوردی؟

PersiAndroid
05-02-2011, 19:53
بوشهر گرفتم تعدادش محدود بود شايد تا الانم تموم كرده بشه اما من گفتم يه دونه ديگه هم برام نگه داره
شايد يكي از دوست و آشناها خواست براش بگيرم

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

سلام
دوستان من یک گوشی اندروئید میخوام بگیرم حدود 400
اینم تو پرانتز بگم که اصلا گوشی باز نیستم و این گوشی که الان دارم رو 5 ساله که ازش استفاده میکنم.

چیزایی که مهمه
صفحه نمایش بزگتر از 3 اینچ
کیفیت صفحه نمایش
تو این مدت طولانی که من احتمالا دارمش از نظر سخت افزاری (سی پی یو و رم) کم نیاره البته برای نصب برنامه، بازی برام مهم نیست
خود سیستم عامل رو بشه ارتقا داد. حالا یا به صورت رسمی یا به صورت غیر رسمی.
جی پی اس، قطب نما.
پی دی اف و آفیس (حالا اگه این 2 تا رو نداشت عیبی نداره)
من اول htc wildfire رو انتخاب کردم بعد یک چیزایی در مورد کیفیت صفحه نمایشش خوندم که باعث شد شک کنم.
بعد x10 سونی اریکسون رو دیدم که خوب نمیدونم با توجه به نیاز من چقدر به htc میچربه؟ با توجه به این که تقریبا 100 تومنی فرق قیمت دارن.

لطف کنید راهنمایی کنید، ممنون.

موتورلا ديفاي يا xt720
هر چيز ديگه اي تو اين قيمت يا قيمت بالاتر بخري ضرر كردي البته به جز گالكسي كه خيلي گرونتره

ksksks
05-02-2011, 23:26
دوستان سلام
من می خوام یه گوشی اندرویید تا 500 تومن بخرم ولی
1-نمی دونم چی بخرم
2-نمی دونم برا اندرویید گیم و نرم افزار اومده یا نه اگه کسی به سوالام جواب بده خوشحال می شم
(فقط اولا با گوشی زیاد اهنگ گوش میدمو کلا کار می کنک دوما زیاد گوشی رو تمیز نگه نمی دارمو می خوام یه چیزه سفتو سختی باشه)

m_kasaeei
05-02-2011, 23:46
سلام
دوباره وقت گوشی خریدن من فرا رسید و اعصاب خوردی و وسواس تو خرید گوشی
واقعا دیوانه کنندس
معذرت می خوام که این طوری صحبت می کنم
من می خوام یه گوشی آندروئیدی بخرم
گور بابای قیمت ، فقط یه چیزی باشه که فردا حسرت نخورم ...
اخرین گوشی اندروئیدی من X10 بوده که با وجود اینکه خیلی ازش راضی بودم ولی 2-3 تا ایراد داشت و همینا باعث شد که یه عمر حسرت بخورم
الان چی بخرم ؟؟؟
SAMSUNG GALAXY S یا SONY ERICSSON ARC یا چیز دیگه ؟؟؟؟
ارزش داره برای اومدن SE Arc صبر کنم ؟ یا Galax2 2 ؟؟؟
محض رضای خدا منو از این وسواس نجات بدید تا دیوونه نشدم

PersiAndroid
05-02-2011, 23:51
بله براي آندرويد برنامه هاي خيلي زيادي وجود داره و به نظر من بهترين سيستم عامل موجود موبايل هست
و آينده ي خيلي خوبي داره
به نظر شخصي من اگه كيفيت ساخت ميخواين و امكانات من موتورلا رو پيشنهاد ميدم اگه بتونين ديفاي و xt720 رو با قيمت حدود 420-30 پيدا كنين بهترين انتخابه و مطمئن باشين پشيمون نميشين
من گوشي تو رنج 500 تو آندرويد چيزي به ذهنم نمي رسه ولي در مورد گوشي هايي كه گفتم مطمئن باشين

Vah!d
06-02-2011, 01:19
دوستان نظرتون در مورد لجند چیه ؟ شنیدم قیمتش اومده پائین و قیمتش تا 380 پائین اومده . درسته ؟

PersiAndroid
06-02-2011, 10:26
سلام
دوباره وقت گوشی خریدن من فرا رسید و اعصاب خوردی و وسواس تو خرید گوشی
واقعا دیوانه کنندس
معذرت می خوام که این طوری صحبت می کنم
من می خوام یه گوشی آندروئیدی بخرم
گور بابای قیمت ، فقط یه چیزی باشه که فردا حسرت نخورم ...
اخرین گوشی اندروئیدی من X10 بوده که با وجود اینکه خیلی ازش راضی بودم ولی 2-3 تا ایراد داشت و همینا باعث شد که یه عمر حسرت بخورم
الان چی بخرم ؟؟؟
SAMSUNG GALAXY S یا SONY ERICSSON ARC یا چیز دیگه ؟؟؟؟
ارزش داره برای اومدن SE Arc صبر کنم ؟ یا Galax2 2 ؟؟؟
محض رضای خدا منو از این وسواس نجات بدید تا دیوونه نشدم

آره قبول دارم ببين منم اولا مثل تو بودم فك كنم تقريباچند ماه طول كشيد تا فهميدم چي بخرم
ببين اگه ميخواي صبر كني واسه arc كه اصلا كاره درستي نيست
بعد عيد مياد با قيمت 900 به بالا در صورتي كه همين الان گالكسي اس تو بازار هست افت خودشم كرده
و به نظر من تو بعضي چيزا از arc بهتره من الان دارم و ازش راضيم در ضمن قراره سري جديدش s-lcd شه پس اگه ميخواي بگيري زودتر بگير.
اگه هم قيمت كمتري ميخواي بدي يه نگاه به اون دوتا گوشيه موتورلا كه به دوستمون معرفي كردم هم بنداز
اما اگه ميخواي واسه يه گوشيه 2011 صبر كني اونم گالكسي اس 2 هست
arc امكانات جديدي كه 2011 باشه نداره اين همه صبر مي كني بعدشم يه گوشي 2010 ميخري نمي گم بده خيلي گوشيه كامليه ولي سوني اريكسون اينو بايد جاي x10 مي زد كه الان يه گوشيه خفن تر ميداد بازار
واسه arc صبر كردن اصلا پيشنهاد نميشه گوشيه خوبيه اما تا بيادو قيمتش متعادل بشه خيلي طول ميكشه
به نظر من گالكسي بخر و ازش لذت ببر

m_kasaeei
06-02-2011, 18:28
با تشکر از Persi Android عزیز به خاطر راهنمایی کاملشون
یه سوال دیگه هم داشتم نظر دوستان راجع به HTC Disire HD چیه ؟؟؟
به نظرتون مشکلاتش چیه ؟؟؟
و صفحه نمایشش چه قدر با Galaxy اختلاف داره ؟ آیا عکسی هست که مقایسه در اون صورت گرفته باشه ؟

senaps
06-02-2011, 19:25
یه سوال دیگه هم داشتم نظر دوستان راجع به HTC Disire HD چیه ؟؟؟

این گوشی هم یه غوله....راستش من از این گوشی زیاد خوشم نیومد و زیاد هم باهاش کار نکردم...ولی چیزی که از دهن رفقا شنیدیم،اینه که دوربینش زیاد قوی نیست و صفحه نمایش هم در ماقبل صفحه نمیاش گلکسی،مثل بقیه ی گجت های دنیا باید بره بوق بزنه!!

ksksks
06-02-2011, 20:08
آقا بالا خره ما defy بخریم یا desire ؟(با ذکر دلیل بگید لطفا)

Vah!d
06-02-2011, 21:55
آقا یکی یه کمکی هم به ما بکنه ! لجند بگیرم ؟ با توجه به اینکه cup 600 داره به نظرتون خریدش کار درستی هست ؟

senaps
06-02-2011, 23:50
آقا یکی یه کمکی هم به ما بکنه ! لجند بگیرم ؟ با توجه به اینکه cup 600 داره به نظرتون خریدش کار درستی هست ؟

خوب پردازنده که ضعیفه...کلا اگه میتونین بیشتر سرمایه بذارین و موتو بگیرین،بهتره که برین طرف موتو...لجند دیگه یه خورده برای اپدیت بودن قدیمیه!!

prince_fable
09-02-2011, 20:15
سلام گوشی با سیس عامل اندروید حدود 300 چی خوبه بگیرم؟
برای بازی و اینترنت میخوام
در ضمن صداش هم خوب باشه

PersiAndroid
10-02-2011, 00:30
آقا بالا خره ما defy بخریم یا desire ؟(با ذکر دلیل بگید لطفا)

نظر من رو موتورلا ديفاي هست
دزاير گوشيه خوبيه قدرت سي پي يو بيشتري داره
فيلمبرداريش wvga 15 fps هست كه با آپديت فرويو hd 30fps ميشه
اما يه نكته هست كه ديگه صفحه نمايش هاي جديد s lcd هست amoled كه به كيفيت قبل نيست
به نظر من ديفاي گوشيه بهتريه و به شما پيشنهادش ميدم
ميتونين به xt720 هم فكر كنين
من با وجودي كه گالكسي گرفتم نتونستم بي خيال گوشي هاي موتورلا بشم هيچوقت تو خريدشون شك نكنين

shahramcat
10-02-2011, 00:54
سلام

دوستان نظرشون در مورد گوشی X8 چی هست ؟

ممنون

atrin777
17-02-2011, 21:36
بچه ها سلام کسی قیمت روز گالکسی تب داره ؟

P I R A N H A
17-02-2011, 22:02
گوشی شاپ زده دوروبر720

atrin777
18-02-2011, 12:42
بچه ها از نظر نرم افزاری چجوریه مثل اپل نرم افزار براش پیدا میشه ؟

ممنون میشم کمک کنید

مرسی:40:

alil1369
18-02-2011, 15:44
نظرتون در مورد گوشی دیزایر زی چیه ؟
Desire Z
معایب و ......

PersiAndroid
18-02-2011, 16:13
میگم گالاکسی اس 2 بخریم یا optimos 3d ؟

hajizadeh110
18-02-2011, 17:55
آقایPersi Android عزیز
رابط کاربری موتورلا آیا مثل تاچ ویز سامسونگ است؟؟اینکه دسترسی سریع به منوها و استفاده سریع و آسان و جستجوی هوشمند در دفترچه تلفن و کپی و پیس سریع مطالب وغیره و ذالک؟؟؟ با توجه به اینکه تاچ ویز 4 هم در راهه؟
برای بنده رابط کاربری و استفاده سریع و آسان خیلی اهمیت داره
ممنون از راهنمایی شما

atrin777
19-02-2011, 21:38
بچه ها من با اجازه شما امروز یه گالکسی خریدم
اولین مشکل برام به وجود اومد شماره های روی سیمکارتو نمیخونه کسی راح حلی نداره ؟

fire159
20-02-2011, 09:15
بچه ها من با اجازه شما امروز یه گالکسی خریدم
اولین مشکل برام به وجود اومد شماره های روی سیمکارتو نمیخونه کسی راح حلی نداره ؟
مبارکه
باید شماره های تو سیم کارت رو روی گوشی کپی کنید: contact - import from sim card . سوالات رو تو کلوپش انجام بدین . چون اینجا بخش مشاوره خرید هست

sAeEd_kHaAn
20-02-2011, 10:50
نظر من رو موتورلا ديفاي هست
دزاير گوشيه خوبيه قدرت سي پي يو بيشتري داره
فيلمبرداريش wvga 15 fps هست كه با آپديت فرويو hd 30fps ميشه
اما يه نكته هست كه ديگه صفحه نمايش هاي جديد s lcd هست amoled كه به كيفيت قبل نيست
به نظر من ديفاي گوشيه بهتريه و به شما پيشنهادش ميدم
ميتونين به xt720 هم فكر كنين
من با وجودي كه گالكسي گرفتم نتونستم بي خيال گوشي هاي موتورلا بشم هيچوقت تو خريدشون شك نكنين

جالبه خودتون بچه هارو تشويق به خريد گوشي هاي موتورولا ميكنيد بعد در مورد خريد 2 برند ديگه مشاوره ميخاين

اگه لطف كني و يه مقايسه بين ديزاير و ديفاي و دليل پيشنهادت بذاري ممنون ميشم

atrin777
20-02-2011, 11:20
مبارکه
باید شماره های تو سیم کارت رو روی گوشی کپی کنید: contact - import from sim card . سوالات رو تو کلوپش انجام بدین . چون اینجا بخش مشاوره خرید هست

آقا ممنون از راهنماییتون ببخشید که اینجا سوال پرسیدم ولی کلوپشو پیدا نکردم الان دوباره میگردم

بازم شرمنده

kkkaktoos
21-02-2011, 10:48
دوستان تصمیم دارم defy بگیرم . 3 راه دارم :
1- الان بگیرمش .
2- بعد عید بگیرمش
3- وایسم بعد عید گوشی های جدید بیاد اونا رو بگیرم
بودجه ای هم که می خوام خرج کنم همین حول و هوشه .
حالا چی کار کنم ؟
اگه وایسم برای بعد عید چه گوشی ای در حد و اندازه ی defy با این قیمت می تونم بگیرم ؟

tanatos
21-02-2011, 17:02

خوب نکته ی جالب در زمان ریلیز این گوشیهای جدیده مثل گالکسی اس2 و آرک و اوپتیموس تری دی!
چون زمان ریلیزشون در یک برهه ی زمانیه میشه منتظر موند و اون موقع تصمیم قطعی رو گرفت.
طبیعتا هم عرضه ی اونها در یک برهه ی زمانی (تقریباً) میتونه تو سیاستگذاریهای برندهاشون در مورد قیمت ها تاثیرگذار باشه که این خیلی به نفع خریداراست

irinn65
21-02-2011, 18:00
دوستان نظرتون در مورد ایکس8اپدیت شده به2.1چیه میصرفه خریدش؟

senaps
21-02-2011, 20:26
دوستان نظرتون در مورد ایکس8اپدیت شده به2.1چیه میصرفه خریدش؟

نسبت به چه گوشی هایی؟ به نظر من هم گوشی خوبیه....خوشتیپ،قوی و کیفیت بدنه ی تقریبا مناسب برای رنج قیمتیش....

kkkaktoos
22-02-2011, 12:05
دوستان تصمیم دارم defy بگیرم . 3 راه دارم :
1- الان بگیرمش .
2- بعد عید بگیرمش
3- وایسم بعد عید گوشی های جدید بیاد اونا رو بگیرم
بودجه ای هم که می خوام خرج کنم همین حول و هوشه .
حالا چی کار کنم ؟
اگه وایسم برای بعد عید چه گوشی ای در حد و اندازه ی defy با این قیمت می تونم بگیرم ؟
الان قیمت تو بازار defy چنده ؟
سوالای بالا رو هم جواب بدید

.:PAR3A:.
22-02-2011, 23:14
سلام...
دوستان میخوام یکی از این دو تا رو بگیرم :
HTC Legend
iPod Touch 4 / 32GB + Nokia 5000
اندروید و iOS به نظرم در یه سطحن و تا یه مدت دیگه فک کنم اندروید جلو میزنه...
و از طرفی هم بخوام یه آی پاد تاچ و یه نوکیا 5000 بگیرم دستم دیگه ضایه میشه...
خودم فک میکنم لجند بهتر باشه...
شما چه نظری دارین؟؟؟
ممنون

Atropates
23-02-2011, 05:10
تاپیک رو توو بخش " مشاوره برای خرید گوشی " میزدید بهتر نبود ؟ اونجوری آدمای بیشتری و به صورت بهتری میتونن راهنماییتون کنن

rawen.west69
23-02-2011, 06:55
شما چقدر بودجه دارید؟ به نظر من legend بگیر عالیه...

fire159
23-02-2011, 08:09
آقا اینجا که بخش مشاوره خرید نیست . بیخود تایپیک باز نکنید .
تایپیک رو پاک کنید .

23-02-2011, 15:51
عذر میخوام...
لطفا تاپیک حذف شه...

PersiAndroid
03-03-2011, 20:11
دوستان به نظر شما گوشيهاي 2011 كي وارد بازار ايران ميشن؟
مخصوصا اينايي كه تو mwc معرفي شدن؟

tanatos
04-03-2011, 17:06
2011 !:31:
خوب نه تقریبا از اوایل سال جدید میتونید منتظرشون باشید!

ali_disslove
05-03-2011, 20:18
من میخوام یه گوشی آندرویدی بخرم دیگه حداکثر 400

از x10 خیلی خوشم اومده هم قیافش هم سایز ال سی دیش هم دوربینش هم سایزش اما روی ورژن 1.06 موندم --خیلی بده ؟دردسر داره آپدیتش ؟ بعد اگه 2.2 و 2.4 و 2.5 هم اومد میشه ریخت روش ؟

آندروید هی ورژن عوض میکنه آدم نگاه میکنه میبینه در عرض 1 سال کلی ورژنش عقب افتاده--اون وقت نرم افزارا روی ورژن های قدیمی نصب نمیشند ؟

موتورولا دیفای خیلی گرونه میلستون هم به خوشگلی x10 نیست lcd ش هم کوچیکه نسبت به اون

fire159
06-03-2011, 08:57
من میخوام یه گوشی آندرویدی بخرم دیگه حداکثر 400

از x10 خیلی خوشم اومده هم قیافش هم سایز ال سی دیش هم دوربینش هم سایزش اما روی ورژن 1.06 موندم --خیلی بده ؟دردسر داره آپدیتش ؟ بعد اگه 2.2 و 2.4 و 2.5 هم اومد میشه ریخت روش ؟

آندروید هی ورژن عوض میکنه آدم نگاه میکنه میبینه در عرض 1 سال کلی ورژنش عقب افتاده--اون وقت نرم افزارا روی ورژن های قدیمی نصب نمیشند ؟

موتورولا دیفای خیلی گرونه میلستون هم به خوشگلی x10 نیست lcd ش هم کوچیکه نسبت به اون

اولا" آندروید 2.4 و 2.5 که گفتین هنوز ساخته نشده :31:
الان 2.2 رو گوشی ها هست و تا 5-6 ماه دیگه گوشی های با ورژن 2.3 میان به بازار

دوما" نرم افزار ها و بازی ها روی هر ورزنی از آندروید نصب میشن . ورژنهای جدیدتر آندروید امکانات بیشتری داره و سرعت رو بالاتر میبره . اما ربطی به بازی نصب کردن نداره .

سوما" دیفای قیمتش حدود 425 هست و فکر نکنم گرون حساب بشه .

کلا" شما هر آندرویدی بخرین چه x10 - defy - milestone2 یه روزی نیاز به آپدیت دارین اگر بخواین از گوشیتون حرفه ای استفاده کنین .
وگرنه همون ورژن که روش هست هم بخوبی کار میده

ali_disslove
06-03-2011, 11:02
اولا" آندروید 2.4 و 2.5 که گفتین هنوز ساخته نشده :31:
الان 2.2 رو گوشی ها هست و تا 5-6 ماه دیگه گوشی های با ورژن 2.3 میان به بازار

دوما" نرم افزار ها و بازی ها روی هر ورزنی از آندروید نصب میشن . ورژنهای جدیدتر آندروید امکانات بیشتری داره و سرعت رو بالاتر میبره . اما ربطی به بازی نصب کردن نداره .

سوما" دیفای قیمتش حدود 425 هست و فکر نکنم گرون حساب بشه .

کلا" شما هر آندرویدی بخرین چه x10 - defy - milestone2 یه روزی نیاز به آپدیت دارین اگر بخواین از گوشیتون حرفه ای استفاده کنین .
وگرنه همون ورژن که روش هست هم بخوبی کار میده

نه خوب من معمولا یه گوشیه 3 سال دستم میگیرم و میخوام توی 3 سال مشکل برنامه ریختنو اینا نداشته باشم

میدونم 2.2 بالاتر نداریم میگم اگه به فرض نسخه 100000 اومد آیا نرم افزار های نسخه 10000 روی نسخه های قدیمی نصب میشه ؟مثلا نرم افزار های ویندوز 6.5 روی 7 نصب نمیشه همین طور سیمبین 3^ روی ورژن های 9.2 و 9.3 نوکیا
اگه همچین چیزی واسه آندروید هم صادق باشه خیلی وضع خرابه چون آندروید همش داره ورژن میده و همیشه آدم عقبه و 6 ماه به 6 ماه باید گوشی عوض کنی

اگه میشه این رو هم جواب بدید :

از x10 خیلی خوشم اومده هم قیافش هم سایز ال سی دیش هم دوربینش هم سایزش اما روی ورژن 1.06 موندم --خیلی بده ؟دردسر داره آپدیتش ؟

و اینکه من عاشق موتورولاها هستم خودم l6-l7-v3i-v3x رو داشتم و دنیایه عجیبی داشت یادش بخیر حالا یادم نمیاد اسم فریمورش چی بود بهش فریمور نمیگفتند یه چیز دیگه میگفتند هر روز روش میریختم تمامی امکانات گوشی عوض میشد تمام فریمور های کوک شده هر روز یه شکلیش میکردم واقعا توپ بود

اما مشکلی که بود هیچ وقت نه جایی اینا رو تعمیر میکرد و نه قابو باطری درستو حسابی ازش تو بازار بود حتی بیچاره دوستم lcd گوشیش شکست دیگه میخواست گریش بگیره که هیچ جا گیر نمیومد
واسه همین میترسم پول زیاد بالای این جور چیزا بدم مخصوصا حالا که این آندرویده دیگه هیچ کس حالیش نیست و من قیمت کردم گفت 460 البته یه مغازه فقط پرسیدم به نظر من خرابی زیادم که نباشه اما هر چی باشه به هر حال باید احتمال خرابی هم داد و واقعا این پول خیلییییییییی زیادیه اگه قرار باشه یه بار مصرف باشه یا واسه یه خرابی آدم پاشه بیاد تهران

Vah!d
06-03-2011, 11:48
دوستان من X10 داشتم ولی یکی اینکه گوشی بزرگی بود و اینکه صدای مکالمه کمی داره واسه همین دارم x10 رو میدم به کسی که طالبش شده . موندم خودم لجند بگیرم یا نه . بودجه ام در حد همین 420-430 هست و اینکه میخوام به عنوان یک پلیر موزیک از گوشی استفاده کنم در ضمن راحت فارسی بشه و مشکلی واسه فارسی کردن و این چیزا نداشته باشه . نظرتون در مورد لجند چیه ؟ راحت فارسی میشه ؟ فارسی رو در حد خوندن و نوشتن اس ام اس میخوام . لطفا کمک کنید چون تا عصر باید تصمیم بگیرم

sinasalar2007
06-03-2011, 12:02
نه خوب من معمولا یه گوشیه 3 سال دستم میگیرم و میخوام توی 3 سال مشکل برنامه ریختنو اینا نداشته باشم

میدونم 2.2 بالاتر نداریم میگم اگه به فرض نسخه 100000 اومد آیا نرم افزار های نسخه 10000 روی نسخه های قدیمی نصب میشه ؟مثلا نرم افزار های ویندوز 6.5 روی 7 نصب نمیشه همین طور سیمبین 3^ روی ورژن های 9.2 و 9.3 نوکیا
اگه همچین چیزی واسه آندروید هم صادق باشه خیلی وضع خرابه چون آندروید همش داره ورژن میده و همیشه آدم عقبه و 6 ماه به 6 ماه باید گوشی عوض کنی

اگه میشه این رو هم جواب بدید :

از x10 خیلی خوشم اومده هم قیافش هم سایز ال سی دیش هم دوربینش هم سایزش اما روی ورژن 1.06 موندم --خیلی بده ؟دردسر داره آپدیتش ؟

و اینکه من عاشق موتورولاها هستم خودم l6-l7-v3i-v3x رو داشتم و دنیایه عجیبی داشت یادش بخیر حالا یادم نمیاد اسم فریمورش چی بود بهش فریمور نمیگفتند یه چیز دیگه میگفتند هر روز روش میریختم تمامی امکانات گوشی عوض میشد تمام فریمور های کوک شده هر روز یه شکلیش میکردم واقعا توپ بود

اما مشکلی که بود هیچ وقت نه جایی اینا رو تعمیر میکرد و نه قابو باطری درستو حسابی ازش تو بازار بود حتی بیچاره دوستم lcd گوشیش شکست دیگه میخواست گریش بگیره که هیچ جا گیر نمیومد
واسه همین میترسم پول زیاد بالای این جور چیزا بدم مخصوصا حالا که این آندرویده دیگه هیچ کس حالیش نیست و من قیمت کردم گفت 460 البته یه مغازه فقط پرسیدم به نظر من خرابی زیادم که نباشه اما هر چی باشه به هر حال باید احتمال خرابی هم داد و واقعا این پول خیلییییییییی زیادیه اگه قرار باشه یه بار مصرف باشه یا واسه یه خرابی آدم پاشه بیاد تهران

ببین دوست عزیز ، اندروید خاصیتش همینه که شما میگی اگه بخوای گوشیت نرم افزار های روز رو داشته باشه نمیتونی تا 3 سال باهاش سر کنی . اول این که اپدیت هاش خیلی دیر به دیر ارائه میشه و نهایت برای یه گوشی تا یکی دوسال پشتیبانی وجود داره ( دو سال در بهترین شرایط :27: ) البته گوشی های گوگل میگویند که این مشکل پشتیبانی براش پیش نمیاد ، که فعلا گوگل یه مدل گوشی ارائه داده و دومیش تو راهه ( که البته بخاطر همین پشتیبانی نسبت به سایر گوشی های هم رده گرونتر هستن )
اگه میخوای گوشی که تو دستت میگیری تا سه سال بهت جواب بده من بهت ایفون 4 رو پیشنهاد میکنم که قیمتش دو سه برابر چیزی هست که شما میخوای هزینه کنی
این رو در نظر بگیرید که هر نرم افزار که ارائه میشه بر روی یک نسخه خاص اندروید نصب میشه ...
به نظر من x10 نگیرید ، چون دیگه داره میمیره :31: از زمان ارائه این گوشی خیلی گذشته و بدرد 3 سال نگه داشتن نمیخوره

tanatos
06-03-2011, 12:12
آقا چرا یه عالمه سوال میپرسی که آدم بعد جواب دادن به سوال اولت سوال دومت رو فراموش کنه؟ :13:
یه دونه یه دونه بپرس خوب!

درباره ی آبدیت آندوها و اینکه نرم افزارهاش ساپورت میشند یا نه باید بگم که خوب اینطوری نیست که مثلا بعد از اینکه آندو 2.1 به 2.2 آبدیت شد گوشیهایی که ساپورتش نمیکنند باید دور ریخته بشند و اینکه خوب مثلا آندو 2.2 با 2.3 خیلی فرقی ندارند که بخواند انقلابی در نرم افزارها به وجود بیارند.
ولی خوب یه چیزهایی مختص اون سیستم عامله مثلا گیم پلیی که سونی برای گوشیهای همراه ایچاد کرده و کارش اجرای بازیهای پلی استیشن بر روی موبایلهاست فقط روی نسخه های آندوی بالای 2.3 ساپورت میشه.
و یه سری چیزها هم به سخت افزار مربوطه مثل مواردی که فقط با سی پی یوهای دو هسته ای ساپورت میشند!
در مورد X10 هم که دیگه آبدیت شده و خبرهای خوبی ازش به گوشی میرسه مثل ساپورت مولتی تاچ با آبدیت جدیدش!
در مورد نگرانیت درباره ی موتو هم بهت حق میدم چونکه این شرکت در داخل کشور از ساپورت خوبی برخوردار نیست و اگه در شهرستانها باشید این مورد برای برندهایی مثل سامسونگ، الجی و اچ تی سی هم صادقه!
درباره ی سه سالی که میخوای از گوشیت استفاده کنی هم بسته به انتظارته و بس!

B.i.r.i.y.a
06-03-2011, 13:23
سلام
آقا یکی از رفقا قصد خرید htc.desire رو داره. من دقیقا نمیدونم ولی ظاهرا این گوشی یه مشکلاتی داره. حالا چه مشکلاتی اینم نمیدونم !
حالا یه سوال داره : میگه با آپدیت مشکلاتش حل میشه یا نه؟
اگه یه مقدار در مورد این گوشی برام توضیح بدید که بهش بگم ممنون میشم.
درضمن میشه مدل پیشنهادی خودتونم بگید؟
بدون در نظر گرفتن قیمت 3 4 مدل برتر این رده رو معرفی کنید.
مرسی از محبتتون

B.i.r.i.y.a
09-03-2011, 10:46
به به عجب تاپیک پویایی !!!

fire159
09-03-2011, 11:08
بهتره سوالت رو در مورد مشکلات دیزایر در کلوپش بپرسید

گوشی های تو این رنج میتونی به xt720 و x10 رو انتخاب کنی که دوربین 8 مگاپیکسلی دارن

موتو دیفای هم هست که اون هم خیلی عالیه و به نظر من بهترین آندروید تو این رنج قیمت هست

PersiAndroid
09-03-2011, 16:46
GALAXY S II يا Optimus 3D؟
---------------------------------------> ? ! ؟ <-----------------------------------

senaps
09-03-2011, 18:36
GALAXY S II يا Optimus 3D؟
نظر شخصی من؟ گلکسی !!
به نظرم یکی از مهم ترین ویژگی ها ای اقای اپتیمس،سه بعدی بودنشه که هر چی فکر میکنم،درست مثل پردازنده های دو هسته ای برا امروز کاربر نیست و تا وقتی اندو به اپ هایی مجهز بشه که صرفا با این نوع مشخصات کار میکنن،طول میکشه(چند ماه!) که تا اون موقع،گوشی های اپدیت تر میان که اونا ارزش خرید رو دارن....این گوشی،درست مثل این می مونه که واید فایر رو اوائلی که اومد بخری!! گوشی با سخت افزاری جالب بود،ولی دیگه برای عرضه اش خیلی دیر بود و بسیار اپ ها و بازی ها رو توان اجراشون رو نداشت!

PersiAndroid
10-03-2011, 15:44
نظر شخصی من؟ گلکسی !!
به نظرم یکی از مهم ترین ویژگی ها ای اقای اپتیمس،سه بعدی بودنشه که هر چی فکر میکنم،درست مثل پردازنده های دو هسته ای برا امروز کاربر نیست و تا وقتی اندو به اپ هایی مجهز بشه که صرفا با این نوع مشخصات کار میکنن،طول میکشه(چند ماه!) که تا اون موقع،گوشی های اپدیت تر میان که اونا ارزش خرید رو دارن....این گوشی،درست مثل این می مونه که واید فایر رو اوائلی که اومد بخری!! گوشی با سخت افزاری جالب بود،ولی دیگه برای عرضه اش خیلی دیر بود و بسیار اپ ها و بازی ها رو توان اجراشون رو نداشت!

اينطور كه اين بنچمارك ها نشون ميده از گالكسي2 هم قويتره كه!
URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

senaps
10-03-2011, 18:44
اينطور كه اين بنچمارك ها نشون ميده از گالكسي2 هم قويتره كه!

میدونم....گفتم که ،نظر شخصی خود من بود...یعنی اگه من بودم،این دو گوشی،گلکسی رو انتخاب میکردم!

PersiAndroid
14-03-2011, 21:17
میگم سیناپس جون یه گالکسی تب 16 گیگ دست دو تر و تمیز رو چند بخرم؟

senaps
14-03-2011, 21:25
کجا؟ چند بهت قیمت دادن؟!! من بازار ایلام رو خبر دارم!

PersiAndroid
14-03-2011, 21:55
من نو رو 630 قیمت دارم تو شیراز اینو 520 بده میخرم خدائیشم خیلی تمیزه
تو چند فروختی؟ من واسه تبلت 7 اینچو بیشتر دوس دارم چون آیپد رو خوشم نمیاد دستم بگیرم حس می کنم یکم بزرگه

senaps
14-03-2011, 22:23
من تقریبا 580 فروختم!!
به نظرم،دم عید،با توجه به اومدن زوم و سایرین،دیگه ارزون تر میشه...اگر میتونی صبر کنی و ارزون تر بگیری،که چه بهتر...اگر هم نه،یه جوری طرف رو راضی کنی همون 500 بده!(دیگه باید بلد باشی!!) البته اگه به قول خودت تمیز باشه و زیاد کار نکرده باشه،هر قیمتی بدی،ضرر نمیکنی!!
دستگاهی که هیچ اشکالی براش پیش نیومده و طرف مثلا بلد نیست باهاش کار بکنه یا پولو احتیاج داره که میفروشه،به نظرم به هر قیمتی بگیری ضرر نکردی!!
حالا تا نظر سایر دوستان هم چی باشه...
چون با بازار ایلام بیشتر سر و کار دارو و بازار عراق،زیاد نمیدونم تو شهرهای دیگه چجوری خرید و فروش میکنین!!

PersiAndroid
15-03-2011, 14:16
من همین الان خریدمش..:20:
هرکاری کردم راضی نشد کمتر از 540 بده

PersiAndroid
15-03-2011, 14:23
راستی یه سوال داشتم!
اگه شما رو گوشیتون کلی بازی و برنامه های مختلف بریزین که واسه هر کدومش کلی وقت و هزینه کرده باشین موقع فروش تو قیمتش به خاطر این برنامه ها تغییری میدین؟

tanatos
15-03-2011, 21:32
مبارکت باشه
بستگی به طرفی داره که بهش میفروشی
اگه چیزی حالیش نشه چطوری میخوای قیمت بالاتری رو که بابت اونها میگیری توجیح کنی؟

PersiAndroid
19-03-2011, 14:57
يه سوالي بود كه توي كلوپ اپتيموس 3d پرسيدم اما شايد اينجا بهتر باشه اقلا كلوپ گوشيه خاصي نيست كه كسي غيرتي بشه :31:

همونطور كه ميدونين اين براي اولين بار نيست كه فناوري سه بعدي در بازار موبايل داره عرضه ميشه قبلا شركت هايي مثل موتورلا فناوري سه بعدي بدون عينك رو تو گوشي هايي مثل MT810 و MT820 عرضه كرده بودن البته واسه بازار چين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب به نظر شما اگه ورود فناوري سه بعدي به بازار موبايل اونقدرها جنجال برانگيز بود چرا ورود اينها تفاوتي رو توي بازار ايجاد نكرد؟ يا چرا شركت هاي ديگه تلاشي براي ساخت اينچنين گوشي هايي نكردن يا اگه كردن عرضه ي جهانيش نكردن؟
خب من تجربه ي زيادي در مورد فناوري سه بعدي ندارم و نهاين تجربم ديدن فيلم و عكس هاي سه بعدي با عينك هاي شيشه اي آبي و قرمز بوده و خب البته برام جالب هم بود و ميدونم جالب وجالب تر ميشه اگه با عينك هاي مخصوص و يا در بهترين شكل با صفحه هاي بدون نياز به عينك 3D رو تجربه كرد اما چيزي كه هست و بايد قبولش كرد اينه كه هنوز فناوري 3D اول راهش هست و مطمئنا به پيشرفت هاي خيلي بهتري دست پيدا مي كنه خب من خودم به گالكسي اس 2 فكر مي كنم و همه ميدونيم كه هم گالكسي اس 2 و هم اپتيموس 3D دارن يه سري فناوري هايي رو براي اولين بار عرضه مي كنن مثل پردازشگر هاي جديد و ضبط فيلم فول اچ دي و در مواردي مثل اپتيموس 3D يك فناوري خيلي خاص وشايد اپتيموس 3D قيمت متفاوتي از گالكسي اس 2 داشته باشه كه موقع خريد يه ملاك ديگه يعني قيمت رو در نظر بگيريم و از خودمون بپرسيم 3D ارزش خريدشو داره؟ اما الان كه بحث قيمت اونقدر ها داغ نيست دوس دارم بدونم اگر قرار باشه به صفحه هاي 3D نه فقط به عنوان يه قابليت لوكس و سرگرم كننده بلكه به صورت چيزي كه بايد هر روز باهاش سر و كار داشت و اون هم در مواردي كه شايد براي خيلي ها مثل خودم اولين بار باشه كه تجربش مي كنن چقدر ميتونه جذاب باشه و جذاب باقي بمونه خب من به نمايشگر هاي فوق العاده ي Super AMOLED سامسونگ عادت كردم و خب تجربشون باعث ميشه كه كار كردن با LCD ها يكم ناخوشايند بشه و ميدونم كه IPS NOVA الجي هم خوبه اما به طور حتم سوپر امولد ها به خاطر طراحي متفاوت ساختاريشون تو نمايش رنگ واقعي سياه و خوشرنگ كردن سه رنگ اصلي و براق تر نشون دادنشون بهتر عمل مي كنن. و سوال اصلي من اين هست كه آيا در مورد كسي كه به كيفيت هاي صفحه نمايش هاي 2 بعدي باكيفيت عادت داره چقدر 3D ميتونه براش جذاب باشه يا اصلا 3D روي صفحه نمايش اين گوشي چه تجربه اي از سه بعدي هست و خب خوبي اين گوشي اين هست كه دوربين هايي داره كه براي صفحش توليد عكسو فيلم 3D مي كنه كه باز هم يه سوال ديگه يعني اينكه اون دوربين ها چقدر ميتونن توي توليد 3D موفق باشن رو ايجاد مي كنه؟
و در كل : 3D... الان... آره يا نه؟

ba maram
19-03-2011, 20:38
آقایان اساتید این انروید اس ام اساش اینتر نداره که بره لاین پایینی یا فقط واسه گوشی من اینطوره؟؟
ممنون اگه کسی بلده یا اطلاعاتی داره کمکم کنه:40:

senaps
19-03-2011, 21:35
من همین الان خریدمش..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبارک باشه...گفتم که! اگه دستگاه تمیز باشه،با هر قیمتی بگیری مشکلی نداره!!!

اما در مورد سوالت،اگه طرف هیچی حالیش نباشه،میتونی گرون تر بفروشی!! مخصوصا اینکه طرف بره چارتا فروشگاه و حتی نتونن اسم گوشی رو بگن چه برسه به برنامه ریختن!!
ولی مثلا به من یا علیرضا یا کسی که اینترنت داره و میتونه برنامه بریزه،عمرا!

يه سوالي بود كه توي كلوپ اپتيموس 3d پرسيدم اما شايد اينجا بهتر باشه اقلا كلوپ گوشيه خاصي نيست كه كسي غيرتي بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من،در سال 2011 سه بعدی اصلا به درد نمیخوره!!
مخصوصا توی ایران که امکان دانلود یا دریافت فیلم های سه بعدی به اون شکل نیست و نمیارزه با این هدف،یا دیدن سه بعدی منو،پول بیشتری خرج بشه!!
البته من مخالف جلو بودن نیستم،ولی فکر میکنم که خیلی خیلی جلو بودن یه وقتهایی بده!

آقایان اساتید این انروید اس ام اساش اینتر نداره که بره لاین پایینی یا فقط واسه گوشی من اینطوره؟؟
برای چه گوشیی؟!
سمت راست،سه دگمه به راست (اسپیس)یکی به بالا در کیبورد استاندارد در حالت لنداسکیپ میتونی پیدا کنی!!

ba maram
19-03-2011, 22:07
موتورولا دیفای
نداره

اینم عکس کی بردمه
برنامه ای هست که واسه اس ام اس باشه و داشته باشه اینتر رو!؟؟؟؟؟؟؟

باسپاس

ba maram
19-03-2011, 22:13
فقط واسه اس ام اس دادن اینطوره! اونم وقتی داری متن رو تایپ میکنی والا واسه انتخاب کردن مخاطب از کانتک هم اینتر داره

جاهای دیگه اینتر داره قربونش برم

senaps
20-03-2011, 01:50
بغل m اون دگمه ی گنده که توش ضربدره،اینتره دیگه!!

Armin 7
20-03-2011, 11:57
با سلام
من حداکثر 700 تومن برا گوشی کنار گذاشتم.
طبق تحقیقات خودم که حدودا 2 ماه به طول انجامید
بهترین گزینه رو Galaxy S دونستم.
حالا میخوام شما هم من رو دراین راه کمک کنین.
لطفا همه جوانب برای مثال
ظاهر - دوربین- کیفیت صدا - cpu - gpu و . . .
رو بسنجین و بهترین گزینه رو به من معرفی کنین.
راستی Galaxy S II اگه بیاد تو بازار قیمتش چنده ؟
سپاسگذارم.

PersiAndroid
20-03-2011, 13:05
شك نكن و گالكسي اس رو بخر
گالكسي اس 2 هم احتمالا ارديبهشت بياد قيمت هم تقريبا 900 تا يك مليون در بدو ورود
به نظرم گالكسي اس خيلي خيلي خوبه نسخه ي 8 گيگابايتيش هم كه 100 تومني ارزون تره و ميتوني براش يه مموري بخري
الان گالكسي اس رو با هيچكدوم از گوشي هاي موجود در بازار نميشه مقايسه هم كرد بهترين هست...

mand007
24-03-2011, 16:15
android ارزون و خوب چی هست؟
سلام دوستان سال نو مبارک

دنبال یه گوشی اندروید زیر 300 250 میگردم که بتونم یه مدت دیگه بفروشمش (کلا گوشی رو واسه گیم می خوام قصد داشتم یه گوشی خوب بگیریم که شنیدم پلی استیشن فون اندروید داره میاد) خواستم صبر کنم تا اون بیاتش بعد به این نتیجه رسیدم که حالا حالا ها نمی یاد بعد هم قیمتش بالاست تا بخواد افت قیمتش رو بکنه 1 سال گذشته

حالا چی پیشنهاد می کنید؟
می خوام کل بازی های تاپ اندروید رو اجرا کنه(تو تاپیک ها خوندم خیلی از گوشی ها نمی تونن اجرا کنن درسته؟)

بعد اندرویدش اپ هم میشه مثلا به نون زنجبیلی؟ یا فقط واسه خوباشونه؟

مولتی تاچ هم حتما باشه

جی چی اس و وایرلس هم که همشون دارن دیگه

لطفا راجع به ورزن های اندروید هم توضیح بدید کلا چه فرقی دارن(مثلا اگه یه بازی برای 2.1 باشه رو 2.2 هم نصب میشه یا نه؟)

بعد چرا گوگل از ورزن 2 شروع کرده ؟اندروید ورژن یک چرا نداره؟

ممنون از همتون

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

چیزی که نظرم رو به اندروید جلب کرد یادم رفت بنویسم

حتما حتما حتما بتونه سایت های فلش رو نشون بده
:20::40::20:

iMosi
24-03-2011, 16:28
اگه خیلی به بازی فکر میکنی آیپاد تاج 4 بگیر تو همین حدود قیمت....همه بازی های تاپ وخفن آیفون رو اجرا میکنه....
برای آندروید اگه دنبال بازی های خوب وخفن هستی برو بالا:10:

mand007
24-03-2011, 16:43
اره اپل پدر سوخته چیز خوبیه
ولی می خوام گوشی باشه(چون اینجوری همیشه همرام هست) جیبم هم به ایفون نمی خوره

مثلا چقدر باید برم بالا؟

کلا اگه به بقیه سوالام هم جواب بدید

و برای هر کدوم یه گوشی معرفی کنید با قیمتش ممنون میشم

بعد یعنی تو اندروید ها فقط گالکسی اندروید هست و بقیه ضعیف شدن و دیگه برنامه بازی های جدید اندو روشون نصب نمیشه؟

اگه گوشی ها و قیمت هاشون رو بگید ممنون میشم

حتما حتما سایت های فلش رو اجرا کنند(شنیدم فقط برای یه سری از گوشی ها که فرویو هستند داره درسته؟ یا همشون دارن؟)

mand007
24-03-2011, 17:03
فقط من چنتا نکته رو بگم

دنبال گوشی نو نمی گردم

شما هم خودتون اگه چیز خوب سراغ دارید(البته زیادی خوب نباشه که قیمت بره بالا) حالا با هر قیمتی بگید ممنون میشم

بعد من امکانات خاصی نگفته بودما ی 1200 با مولتی تاچ !

حالا مولتی هم نبود بی خیال!

فقط فلش رو اجرا کنه

بعد او 1.6 الان منقرض شده یعنی آپ دیت نمیشه ؟
کلا الان 2.1 و 2.2 و 2.3 هست اره؟

اگه به بقیه سوالها هم جواب بدید ممنون میشم.

iMosi
24-03-2011, 17:10
400 دیگه برو بالا....گلکسی اس از 580..تا 700...ا

mand007
24-03-2011, 17:15
فککنم من این تیکشو هم نفهمیدم

اندو مثل ویندوز موبایل هست که ورژن 5 رو می خریدی بعد هی سیستمو اپ می کردی به 6.5 و بالاتر

یا مثل سیمبین هست که ورزن9.3 رو خریدی حالا باید بری یک ورزن 9.5 شو بخری

یا اپل که 3جی به 4جی ارتقا پیدا میکنه ولی خیلی از سخت افزار ها رو نداره

اندو چه جوری اخرش من که نفهمیدم

لطفا توضیح بدید

mand007
24-03-2011, 17:27
دمت گرم خیلی حال کردم گفتی 400 برو بالا ایول

ولی اگه 400 می رفتم بالا هرگز اندو برنمی داشتم همون اپلو بر می داشتم

من نهایتا برای اندو پلی 500 بدم ولی چون حالا حالا ها نیست می خوام یه گوشی خوب تو همون مایه ها وردارم که بعد بفروشمش زیاد هم ضرر نکنم اونو بگیرم

mand007
24-03-2011, 19:22
یکی از بچه ها سامسونگ گلکسی 551 رو پیشنهاد داد نظرتون چیه؟

میشه به 2.3 یا 2.2 ارتقاش داد؟

rawen.west69
24-03-2011, 20:10
شما که میتونی 500 بدی یه htc desire بخر!
شما باید گوشیو روت کنی (گارانتی میپره) بعد به هر ورژن اندرویدی میخوای آپدیت کنی.
هر ورژن اندرویدی که بیاد برای همه ی گوشی ها رام (مثل ویندوز موبایل) اون ورژن میاد

24-03-2011, 23:11
سلام...
دقیقا منم می گم که دیزایر Desire بگیر...
تو این قیمتی که می گی ، گوشی نمی تونی پیدا کنی که همه بازی های جدیدو ساپورت کنه ، چون یا رزولوشنشون پایینه یا مشخصات سیستم...
اگه نمی تونی پول بیشتر بدی ، فک کنم Xperia X10 هم خوب باشه... هر چند سونی دیگه خیلیا اعتمادی بهش ندارن...
خودم خیلی دنبال یه چیزی می گشتم...
رفته بودم تو کار اندروید یه زمانی و اولش میخواستم وایدفایر بگیرم بعدش شد لجند بعدش شد ایکس 10 و آخرم می خواستم دیزایر بگیرم که آی پاد خریدم :دی

mand007
24-03-2011, 23:18
شما که میتونی 500 بدی یه htc desire بخر!
شما باید گوشیو روت کنی (گارانتی میپره) بعد به هر ورژن اندرویدی میخوای آپدیت کنی.
هر ورژن اندرویدی که بیاد برای همه ی گوشی ها رام (مثل ویندوز موبایل) اون ورژن میاد

بعد 5-6 ماهه دیگه که اکسپریا پلی اومد چند می تونم بفروشمش

الان دست دوش چند گیر میاد؟

نوش چنه؟

ممنون

01110362
25-03-2011, 00:14
یکی از بچه ها سامسونگ گلکسی 551 رو پیشنهاد داد نظرتون چیه؟

میشه به 2.3 یا 2.2 ارتقاش داد؟
551 همینجوریشم 2.2 روش نصبه

PersiAndroid
25-03-2011, 01:01
مشاوره براي خريد گوشي هاي تحت آندرويد:

blizzardhf
25-03-2011, 01:13
دیزاین می خوام بخرم لطفا کمی کمکم کنید در این مورد
گوشی اچ تی سی بهتر و شیکتر از دیزاین است معرفی کنید؟
قیمت مناسب و ببخشید این اچ تی سی ها هم قیمتاشون چقدر فرق می کنه معمولا ماهی چند ارزون می شه؟

senaps
25-03-2011, 19:08
برای اچ تی سی،به نظرم به طور مطلق بهترین گزینه همون دیزایر اچ دی هستش....
اینا با توجه به قیمت دلار و انصاف تاجری که وارد میکنه و وضعیت دنیا و اقتصاد مملکت و تقویم و گوشی های دیگه ی بازار مشخص میشه و نمیشه زیاد دقیق پیش بینی کرد قیمت ها رو!

mand007
26-03-2011, 11:34
آقا چرا یه عالمه سوال میپرسی که آدم بعد جواب دادن به سوال اولت سوال دومت رو فراموش کنه؟ :13:
یه دونه یه دونه بپرس خوب!

درباره ی آبدیت آندوها و اینکه نرم افزارهاش ساپورت میشند یا نه باید بگم که خوب اینطوری نیست که مثلا بعد از اینکه آندو 2.1 به 2.2 آبدیت شد گوشیهایی که ساپورتش نمیکنند باید دور ریخته بشند و اینکه خوب مثلا آندو 2.2 با 2.3 خیلی فرقی ندارند که بخواند انقلابی در نرم افزارها به وجود بیارند.
ولی خوب یه چیزهایی مختص اون سیستم عامله مثلا گیم پلیی که سونی برای گوشیهای همراه ایچاد کرده و کارش اجرای بازیهای پلی استیشن بر روی موبایلهاست فقط روی نسخه های آندوی بالای 2.3 ساپورت میشه.
و یه سری چیزها هم به سخت افزار مربوطه مثل مواردی که فقط با سی پی یوهای دو هسته ای ساپورت میشند!
در مورد X10 هم که دیگه آبدیت شده و خبرهای خوبی ازش به گوشی میرسه مثل ساپورت مولتی تاچ با آبدیت جدیدش!
در مورد نگرانیت درباره ی موتو هم بهت حق میدم چونکه این شرکت در داخل کشور از ساپورت خوبی برخوردار نیست و اگه در شهرستانها باشید این مورد برای برندهایی مثل سامسونگ، الجی و اچ تی سی هم صادقه!
درباره ی سه سالی که میخوای از گوشیت استفاده کنی هم بسته به انتظارته و بس!

سلام دوستان

خسته نباشید

بنظرم جای یه تاپیک دیگه خالیه
قیمت روز تمام اندو ها

چنتا سوال هم داشتم

این پلی که قرار بیاید بنظرتون رو چه گوشی هایی نصب میشه قیمت هاشون رو هم بگید لطفا
مطمن هستید که 2.3 هست یا نسخه 3.0 هست؟
حداقل چه سی پی یو ای می خواد زیر 1گیگا هرتز که نیست؟

چنتا از چیزهایی که نیاز به سی پی یو دو هستهای دارن رو میشه نام ببرید؟

قیمت سامسونگ ایس ace و ایکس12 arcسونی حول حوش چنه الان یک ماه دیگه چند میشه؟

ممنون که جواب می دید

P I R A N H A
26-03-2011, 12:44
دوست عزیزآرک که نیومده ایس هم دوروبر450هست
بازی های باگرافیک خفن نیازبه سی پی یوبالادارن درکل چیزخوبیه:27:سی پی یودوهسنه ای
فکرنکنم گفته چه سی پی یوای باشه فقط گفته اندروید2.3وآندروید3.0مخصوص تبلت هاهست وبرای گوشی نیست

PersiAndroid
26-03-2011, 22:25
ace=360 قيمت امروز شيراز

senaps
26-03-2011, 23:10
فکرنکنم گفته چه سی پی یوای باشه فقط گفته اندروید2.3وآندروید3.0مخصوص تبلت هاهست وبرای گوشی نیست

غلطه غلط غلوطه غلطه!!
2.3 برای گوشی هستش!!!
اون هانی کامب یا همون 3 هستش که مخصوص تبلت هاست!

mand007
27-03-2011, 10:01
غلطه غلط غلوطه غلطه!!
2.3 برای گوشی هستش!!!
اون هانی کامب یا همون 3 هستش که مخصوص تبلت هاست!

شما مطمن هستید؟

hamed malekpour
27-03-2011, 12:02
من تایید می کنم.

mand007
27-03-2011, 21:20
فکر کنم جمله بندی بد بوده
بد متوجه شدید

اره 3 واسه تبلته
2.3 واسه گوشی

اما سوال این بوده که
من پرسیده بودم اون نرم افزاری که قرار بیاد که با اون میشه پلی استیشن رو رو گوشی اجرا کرد

واسه ی ورزن 2.3 میاد یا 3

حالا واسه ی گوشی 2.3 میاد؟
یا برای 3 که مخصوص تبلت هاست؟

چرا این اکسپریا پلی استیشن تاپیک مخصوص نداره دوستان؟ یعنی کسی اینجا بهش علاقه نداره!

senaps
27-03-2011, 22:51
واسه ی ورزن 2.3 میاد یا 3

خوب،اساسا سونی تبلت نداره،پس دستگاهی که روش 3 یا هانی کامب اجرا بشه نداره،پس قاعدتا این برنامه برای این سری ارائه نمیشه فعلا!!

حالا واسه ی گوشی 2.3 میاد؟
برای اکس پریا پی اس پی!! که میاد!! اون هم 2.3 داره...

یا برای 3 که مخصوص تبلت هاست؟
مراجعه شود به پاسه سوال اول!

چرا این اکسپریا پلی استیشن تاپیک مخصوص نداره دوستان؟ یعنی کسی اینجا بهش علاقه نداره!
اکس پریا پی اس پی(پلی!) تاپیک داره،ولی زیاد مورد توجه قرار نمیگیره چون که همه تو خونه خود پلی استیشن رو داریم،چون امکان کرک کردن بازی های سونی،برای گوشی اندرویدی خیلی سخت تر میشه!! و ما هم میونه ی خوبی با خریدن نداریم!

M@hdi-B
28-03-2011, 07:34
سلام

موتورولا دیفای یا ایکس 10؟ (یا هر چیز دیگه ای که به نظرتون می رسه تا سقف 470)

نیازها:

هندزفری بترکون :31: تصویر خوب .. اسپیکر قوی .. تو بازیها کم نیاره(حداقل مدرن کمبات 1و2 رو اجرا کنه) .. رابط کاربری خوب .. روت و فارسی سازی راحت(دوربین اصلا مهم نیست)

ممنون:40:

Zalamen
28-03-2011, 10:53
سلام

موتورولا دیفای یا ایکس 10؟ (یا هر چیز دیگه ای که به نظرتون می رسه تا سقف 470)

نیازها:

هندزفری بترکون :31: تصویر خوب .. اسپیکر قوی .. تو بازیها کم نیاره(حداقل مدرن کمبات 1و2 رو اجرا کنه) .. رابط کاربری خوب .. روت و فارسی سازی راحت(دوربین اصلا مهم نیست)

ممنون:40:
یک گوشی توی این رنج دیر یا زود توی بازی ها کم میاره.من پیشنهاد میکنم بودجه ات رو بیشتر کنی و Desire Z بگیری که از Adreno205 استفاده میکنه. بنابراین به این زودی ها مشکلی پیدا نمی کنی.

M@hdi-B
28-03-2011, 13:20
یک گوشی توی این رنج دیر یا زود توی بازی ها کم میاره.من پیشنهاد میکنم بودجه ات رو بیشتر کنی و Desire Z بگیری که از Adreno205 استفاده میکنه. بنابراین به این زودی ها مشکلی پیدا نمی کنی.

دوست عزیز من خودم دیزایر اچ دی دارم.

اینو واسه دوستم می خوام .. بازیهای حال حاضر رو جواب بده کافیه .. آدرنوی 205 هم کم کم میره کنار:46: مثل آدرنوی 200 دیزایر

tanatos
28-03-2011, 13:57
خوب اگه اسپیکر قوی میخوای که X10 خود به خود حذف میشه که!

mand007
28-03-2011, 14:25
دوست عزیز من خودم دیزایر اچ دی دارم.

اینو واسه دوستم می خوام .. بازیهای حال حاضر رو جواب بده کافیه .. آدرنوی 205 هم کم کم میره کنار:46: مثل آدرنوی 200 دیزایر

ببخشید این ادرنوی 205 همون گرافیکی نیست که روی اکسپریا پلی هست؟

بعد گرافیک گالکسی اس چیه؟ اصلا داره یا نداره و از همون سی پی یو ی خودش استفاده می کند؟

من فکر کنم چندجا خوندم که در حال حاضر بهترین اندوی که می تونه بازی ها رو اجرا کنه گالکسی اس هست

و تقریبا 5 برابر بقیه قدرت داره؟!؟!!!؟؟؟؟

کسی راجع به سی پی یو های گوشی ها هم اطلاعات داره آ8 و آ9 که مال سامسونگه و..... چه فرق هایی دارن؟

تو انجمن های کامپیوتر خوب راجع به نوع پردازنده ها صحبت می کنن اینجا چطور خبری نیست!!!

M@hdi-B
28-03-2011, 14:27
خوب اگه اسپیکر قوی میخوای که X10 خود به خود حذف میشه که!

حالا اسپیکر رو بی خیال می شیم .. می دونم هر کدوم یه برتری بر دیگری دارن ولی می خوام نهایت استفاده از پولی که بالاش داده میشه برده بشه:31: مال بچه یتیمه :31:

Zalamen
28-03-2011, 15:28
ببخشید این ادرنوی 205 همون گرافیکی نیست که روی اکسپریا پلی هست؟

بعد گرافیک گالکسی اس چیه؟ اصلا داره یا نداره و از همون سی پی یو ی خودش استفاده می کند؟

من فکر کنم چندجا خوندم که در حال حاضر بهترین اندوی که می تونه بازی ها رو اجرا کنه گالکسی اس هست

و تقریبا 5 برابر بقیه قدرت داره؟!؟!!!؟؟؟؟

کسی راجع به سی پی یو های گوشی ها هم اطلاعات داره آ8 و آ9 که مال سامسونگه و..... چه فرق هایی دارن؟

تو انجمن های کامپیوتر خوب راجع به نوع پردازنده ها صحبت می کنن اینجا چطور خبری نیست!!!

فعلا درسته.الان قوی ترین چیپ ست گرافیک مال گلکسی هست که از Adreno205 کمی قوی تره و از Adreno200 خیلی قویتر.ولی یه مدت دیگه که گوشی هایی که پردازنده ی 2 هسته ای دارن به ایران برسن اوضاع فرق میکنه.
A9 هم همون پردازنده ی 2 هسته ای هست که توی Atrix و Optimus 2X و تعدادی از تبلت ها استفاده میشه.قدرتش هم از A8 که همون چیپ ست گلکسی هست طبیعتا
بیشتره.
Adreno205 هم هونیه که توی Xperia Play ازش استفاده شده.

tanatos
28-03-2011, 16:49
من که کلا توصیه نمیکنم الان گوشی خریداری بشه چون خیلی طول نمیکشه که با عرضه ی گوشیهای جدید (که خیلی هم به عرضشون نمونده و تقریبا توی یک بازه ی زمانی عرضه میشند) قیمتهای تغییرات زیادی پیدا میکنه.
اگه میتونه که صبر کنه اگه نه هم که من همون X10 رو توی این رنج پیشنهاد میکنم.
تازه یه خبرهایی هم مبنی بر آبدیتش به آندوی 2.3 شنیدم!

Zalamen
28-03-2011, 18:33
من که کلا توصیه نمیکنم الان گوشی خریداری بشه چون خیلی طول نمیکشه که با عرضه ی گوشیهای جدید (که خیلی هم به عرضشون نمونده و تقریبا توی یک بازه ی زمانی عرضه میشند) قیمتهای تغییرات زیادی پیدا میکنه.
اگه میتونه که صبر کنه اگه نه هم که من همون X10 رو توی این رنج پیشنهاد میکنم.
تازه یه خبرهایی هم مبنی بر آبدیتش به آندوی 2.3 شنیدم!

آپدیت 2.3 چند روز پیش تایید شد.

smt14
31-03-2011, 10:09
سلام
من میخوام وایلدفایر بگیرم، نظرتون چیه!؟
بازی که برام مهم نیست! (آیپاد تاچ دارم!)، فقط اینترنت و Wifi Tethring مهمه و برنامه های آندروید!
با این اوصاف وایلدفایر خوبه!؟ به خاطر رزولوشن نرم افزار ها محدود نیستن!؟
کسانی که باهاش کار کردن، رزولوشن QVGA خیلی تو ذوق میزنه!؟

سلام بهتره وايدفاير نخري چون كيفيت تصويرش پايينه و بعد از يه مدت ازش زده ميشي.گول اندرويدش هم نخور بله آندرويد خوبه ولي چون كيفيت تصويرش پايينه نمي صرفه...:41:
اگه پول داشته باشي و ديزاير سري اولش گيرت بياد عاليه و آندرويدش هم راحت آپديت ميشه...

Help118
06-04-2011, 22:46
برترین گوشی hTC موجود در بازار یا کامینگ سون برای ایران رو کدوم مدل معرفی می کنید؟
(هم ویندوز فون - هم اندروید: ولی فکر کنم اندرویدی ها مقبول تر باشند)
همه ی جوانب رو بسنجید مثل دوربین- ال سی دی - سی پی یو قوی - پشتیبانی فارسی - صدای خوب - پخش موسیقی خوب - برنامه ها - باتری - کلاس!!!

Pami
06-04-2011, 22:57
بهترین اندرویدی HTC که الان به راحتی پیدا بشه Desire HD هست

Mig33
06-04-2011, 23:05
Desire S هم به نظر من عالیه که بزودی وارد ایران میشه ....
البته 7 تا 8 روز دیگه htc تو کنفرانس خبریش تو لندن گویا چند محصول دو هسته ای رو میخواد معرفی کنه منجمله :
htc pyramid که با نام Sensation نیز خوانده می شود .

kkkaktoos
06-04-2011, 23:16
desire hd خوبه lcd بزرگی داره و قدرت cpu خوبه 1ghz هم هست . desire s هم تو راهه که خیلی مشخصاتش شبیه hd هست ولی یکم lcd کوچکتره . اونم به نظرم خوبه .

Help118
06-04-2011, 23:34
دیزایر اچی دی که کاندیدم بود ولی
دیزایر اس در مقابل دیزایر اچ دی چطور؟
یا incredible S

Mig33
06-04-2011, 23:50
دیزایر اچی دی که کاندیدم بود ولی
دیزایر اس در مقابل دیزایر اچ دی چطور؟
یا incredible S

این مقایسه این دو تا :

دیزایر اچ دی هرچند تو اندازه صفحه و دوربین قویتره و لی در مقدار رم داخلی و قدرت باتری ضعیف تره...

kkkaktoos
07-04-2011, 00:28
این مقایسه این دو تا :

دیزایر اچ دی هرچند تو اندازه صفحه و دوربین قویتره و لی در مقدار رم داخلی و قدرت باتری ضعیف تره...
درسته ضعف hd اینه که باتریش یکم ضعیفه

hamed malekpour
07-04-2011, 09:22
به نظر من هم باید صبر کنیم گوشی های جدیدی تو راه هستتند که اگه وارد بازار بشوند قیمت گوشی ها پایین میاد.

Help118
10-04-2011, 16:31
در حال حاظر که اینکریدیبل اس وارد بازار ایران شده ارزش خرید داره یا همون دیزایر اچ دی؟

Mig33
10-04-2011, 16:55
اینکردبیل اس وارد شده ولی الکی گرونه ...
دیزایر اس هم وارد شده حدود 620 تومنه ...بد شروع نشده قیمتش .
در مجموع کمی صبر کن قیمتها داره میکشه پایین
بعدش همه اینا کمی باید تو بازار بیان تاضعفشون معلوم بشه
من خودم مدتیه دنبال یه htc باحال اندرویدی هستم از ThunderBolt خیلی خوشم اومد که gsm اون موجود نیست ....
اینکردبیل هم گوشی خوبیه کمی باتریش نسبت به دیزار اس ضغیف تره و پشتش زیاد جالب نیست .
دیزایر اچ دی هم خوبه ولی داستان همیشگی باتری .....
خلاصه الان موقع خرید نیست پس فردا هم کنفرانس htc هست که معرفی محصولاتش رو بعضی قیمتها تاثیر میزاره....

Help118
10-04-2011, 23:12
ای بابا هر مدلیش یه جوریه! میدونم منم الان نمیخوام بخرم فقط میخوام یه مدل رو کاندید کنم. تا چند وقت پیش که گوشی های ویندوز 7 برند hTC اومده بود تنها گوشی شاخش دیزایر اچ دی بود ولی الان چند مدل اضافه شده که اکثرا شبیه همند.مثلا مثل ان8 نوکیا متفاوت نیست

Mig33
10-04-2011, 23:20
اگه میخوای کاندید کنی تا فردا واستا ....کنفرانس htc
به نظر من دیزایر اس خوبه : اندازه معقول / باتری خوب / پشتیبانی خوب/ دیزاین عالی و ....
این دیگه فکر کردن نداره فقط واستا بکشه پائین ..همین .

Help118
10-04-2011, 23:55
آخه تصور می کردم دیزایر اچ دی بهتره! غیر اینه؟

Mig33
11-04-2011, 08:37
آخه تصور می کردم دیزایر اچ دی بهتره! غیر اینه؟

به نظر من تنها عاملی که باعث میشه کسی دیزایر اچ دی رو به دیزایر اس ترجیح بده اندازه نمایشگر اونه و لاغیر :31:

tanatos
11-04-2011, 09:23
قراره کاندید کنید؟
بعد فقط آندرویدا رو یا نه کلا؟

Help118
12-04-2011, 00:34
فقط اندروید! ویندوز موبایل بدرد نخوره

tanatos
12-04-2011, 09:28
من خودم طرفدار آندرویدم ولی خوب وین موبایل هم طرفداران خودش رو داره!
و اینکه شما ازش خوشت نمیاد دلیل نمیشه که به درد نخوره!
در مورد گوشیهای اچ تی سی هم اگه به موجودی بازار فکر میکنی منهم دیزایر اس رو توصیه میکنم ولی اگه میتونی منتظر بمونی در بین گوشیهای این شرکت Evo 3D میتونه گزینه ی بهتری باشه!

HellBrun
12-04-2011, 14:05
منم منتظرم این evo 3d بیاد وگرنه دیزایر اچ دی رو میخیریدم.
این اوو واقعا اگه مشخصاتش واقعی و هماهنگ و بدون اشکال باشه و ++++ قیمتش خوب باشه منفجر میشه!!!
در کل صبر کن اوو بیاد اگه مشکل مالی نداری بگیرش.
راستی دوستان کسی میدونه تو ایران کی evo 3d میاد؟

tanatos
12-04-2011, 18:14
هنوز که کلا ریلیز نشده بزار ریلیز بشه بعد پیش بینی میکنیم که چقدر طول میکشه به ایران برسه!

Help118
12-04-2011, 23:06
من خودم طرفدار آندرویدم ولی خوب وین موبایل هم طرفداران خودش رو داره!
و اینکه شما ازش خوشت نمیاد دلیل نمیشه که به درد نخوره!
در مورد گوشیهای اچ تی سی هم اگه به موجودی بازار فکر میکنی منهم دیزایر اس رو توصیه میکنم ولی اگه میتونی منتظر بمونی در بین گوشیهای این شرکت Evo 3D میتونه گزینه ی بهتری باشه!

دوست عزیزم!
فقط در مورد اینکه فرمودی چون از ویندوز موبایل خوشم نمیاد پس بدبد نخوره، اینو خودتون تنهایی به این نتیجه رسیدین؟:31:(شوخی کردم) دوست عزیز من اندروید دوست دارم و این تاپیک رو هم من ایجاد کردم تا شما دوستان بزرگوار طبق نظرات و خواسته های من به من کمک کنید! ویندوز موبایل جای خود داره اندروید هم جای خود! وقتی یک دنیا اندرویدی شدن میشه یه نتیجه گیری کلی کرد که بهتر عمل کرده.
ممنونم

Help118
13-04-2011, 22:31
HTC Sensation

13-04-2011, 22:52
Evo 3D گوشی خوبیه ، ولی فعلا 3دی به جاهای خوبی نرسیده و امتحانشو پس نداده... هنوز هم دقیقا مشخص نیست که جی اس ام هست یا نه... جی اس ام آرنا زده که هست ، ولی سری اوو کلا نبودن تا حالا...
فکر می کنم سنسیشن بهترین باشه... Desire S هم خوبه... ولی سنسیشن بیشتر توصیه میشه...

Help118
14-04-2011, 02:35
آره خودمم به این فکر می کنم ولی دیزایر اچ دی که لبه هاش زیاد قوس نداره به نظرم خوش دست تره ولی سنسیشن از خیلی لحاظ بالاتره

parviz85
14-04-2011, 07:02
در حال حاضر بهترین گوشی HTC ، محصول جدیدشون یعنی Sensation هست.
اینجا در موردش بحث شده.
خب بجای ..... ،Handheldusers بزارید !!

Help118
16-04-2011, 07:23
hTC بطور رسمی رام فارسی واسه گوشی های خاورمیانه میزنه؟ که گچپژ داشته باشه؟ فقط واسه پیامک نه منوها

PersiAndroid
03-05-2011, 14:53
سلام امروز از يكي از مغازه دارا كه از دبي جنس مياره پرسيدم كه اگه گالكسي 2 بخوام ميتونه برام بياره يا نه و گفت كه من پسفردا ميخوام فاكتور كنم و اگه بخواي ميتونم برات سفارش بدم از اونجايي كه تو يه سايت ديده يودم كه قيمت 16 گالكسي دو رو زده بود كه تو دبي تقريبا 880 تومنه گفتم مثلا اگر اين قيمت اونجا بخري چند ميدي به من گفت كه 940 يعني تقريبا 10 درصد
به نظر شما اين قيمت خوبه واسه خريد؟

mInI_ClockEr
03-05-2011, 20:10
آقایون ببخشید من میخوام یه گوشی بخرم برندش زیاد مهم نیست دوستان ولی حتماً بشه ورژن های جدید رو روش نصب کرد یا به عبارتی ورژن جدید اندروئید براش بیاد حتماً
حدوداً 200-250 تومن میخوام هزینه کنه تا 300 هم شد مشکلی نیست

damino
06-05-2011, 14:44
سلام
من يه گوشي داراي سيستم عامل اندروئيد مي خوام كه باتريش هم قوي باشه يعني با روزي 2 تا 3 ساعت كار كردن تا دو روز حداقل جواب بده بعد كيفيت صفحه نمايش خوب باشه بقيه چيزا مهم نيست با بودجه تا 250
با تشكر :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46:
:46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46: :46:

PersiAndroid
06-05-2011, 20:21
آقایون ببخشید من میخوام یه گوشی بخرم برندش زیاد مهم نیست دوستان ولی حتماً بشه ورژن های جدید رو روش نصب کرد یا به عبارتی ورژن جدید اندروئید براش بیاد حتماً
حدوداً 200-250 تومن میخوام هزینه کنه تا 300 هم شد مشکلی نیست

سلام
من يه گوشي داراي سيستم عامل اندروئيد مي خوام كه باتريش هم قوي باشه يعني با روزي 2 تا 3 ساعت كار كردن تا دو روز حداقل جواب بده بعد كيفيت صفحه نمايش خوب باشه بقيه چيزا مهم نيست با بودجه تا 250
با تشكر

بهترين انتخاب واسه بودجه 250
SAMSUNG Galaxy Gio S5660
هست
كلوپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا واسه وايلدفاير پول ندين چون كه واقعا واقعا كيفيت صفحش مزخرفه... :2: باور كنين اولين گوشي هاي صفحه رنگي هم كيفيتشون بهتر از صفحه نمايش وايلد فايره. و اصلا تجربه ي كار با آندرويد توش لذتي نداره

parukolakame
07-05-2011, 13:20
من بین گلکسی اس 2 و ارک موندم.
میدونم اولی بهتره ولی حس میکنم برام امکاناتش زیادیه.

yusefy
07-05-2011, 16:01
اگه بودجت میرسه galaxy رو بگیر خدایی اصلا قابل قیاس نیستن:5:

tanatos
08-05-2011, 09:06

خوب هر کسی بسته به احتیاجش از گوشی استفاده میکنه!
در این که گالکسی اس2 بهتره هیچ شکی نیست منتها درباره ی مبلغی هم که باید براش پرداخت کنی فکر کن!
ببین که یه گوشی دو هسته ای چقدر کارت رو راه میندازه و چه کارهایی میتونی باهاش بکنی که با تک هسته ای امکان انجام اونها وجود نداره و بعدش هم تازه فکر کن چقدر انجام اون کارها برات مهمه!
بعد میتونی تصمیمت رو بگیری!

new.operations
08-05-2011, 11:15
سلام دوستان
بنظر شما بهترین انتخاب با بودجه حدود 450 با الویت های زیر چیه ؟(خودم نظرم رو I9000)
سریع باشه
حداقل 3.5" باشه وکیفیت تصویرش برام مهمه
دوربین دوم و کیفیت دوربین اصلی خیلی مهم نیست
NOKIA نباشه!:21:

parukolakame
08-05-2011, 12:26
من حدودا 700 تا میوتونم بدم.
حالا چی؟

mInI_ClockEr
08-05-2011, 14:57
ببخشید منظور از S2 همین گوشی هست
Samsung I9100 Galaxy S II
اگه کسی میدونه این گوشی در بازار موجود هست یا نه بگه ممنون میشم خیلی برام مهم هست ؟؟؟؟؟

P I R A N H A
08-05-2011, 15:28
نه هنوزتوبازارنیومده

parukolakame
08-05-2011, 15:36
اومده.
ولی تو ایران نه.

mInI_ClockEr
08-05-2011, 15:46
به نظرم خیلی خیلی از قیافش خفن تر هست دوستان مشخصاتش رو میدونید دیگه چی هست
:18:

tanatos
09-05-2011, 08:26
توی این قسمت میتونی مشخصاتش رو ببینی و در جریان اتفاقاتش باشی!

kkkaktoos
09-05-2011, 10:19
من الان تصمیم گرفتم galaxy s بگیرم
حالا دوستان به نظرتون درسته که گوشی با پردازنده Hummingbird بگیرم ؟
این سوال رو به این خاطر پرسیدم که برای پردازنده های Snapdragon بسته ی اجرا کننده ی بازی های پلی استیشن میاد و از این لحاظ این پردازنده ها برتری دارند .
اصلا به نظرتون ممکنه برای پردازنده های Hummingbird این بسته بیاد ؟

tanatos
09-05-2011, 10:53
این طور که خود سونی در ابتدای کار گفته بود این بسته هیچ ربطی به پردازنده ها نداشت و فقط باید گوشی دارای آندوی 2.3 و بالاتر باشه حالا چه تغییراتی انجام گرفته رو نمیدونم!

Dead Space
09-05-2011, 11:25
من الان تصمیم گرفتم galaxy s بگیرم
حالا دوستان به نظرتون درسته که گوشی با پردازنده Hummingbird بگیرم ؟
این سوال رو به این خاطر پرسیدم که برای پردازنده های Snapdragon بسته ی اجرا کننده ی بازی های پلی استیشن میاد و از این لحاظ این پردازنده ها برتری دارند .
اصلا به نظرتون ممکنه برای پردازنده های Hummingbird این بسته بیاد ؟
&

این طور که خود سونی در ابتدای کار گفته بود این بسته هیچ ربطی به پردازنده ها نداشت و فقط باید گوشی دارای آندوی 2.3 و بالاتر باشه حالا چه تغییراتی انجام گرفته رو نمیدونم!
منظورتون بسته ی اجرا کننده ی بازی های پلی استیشن چیه!؟ پس برنامه ی FPse داستانش چیه!؟ من دارم این برنامه رو، ولی وقت نکردم از سی دی iso بگیرم و bios بریزم و ...! اصلا کسی از این برنامه کار گرفته!؟

tanatos
09-05-2011, 15:10
کلمه ی بسته رو صرفا به خاطر اینکه این اصطلاح رو دوستمون به کار برد به کار بردم و الا منظور باکس خاصی نیست!

kkkaktoos
09-05-2011, 19:14
&

منظورتون بسته ی اجرا کننده ی بازی های پلی استیشن چیه!؟ پس برنامه ی FPse داستانش چیه!؟ من دارم این برنامه رو، ولی وقت نکردم از سی دی iso بگیرم و bios بریزم و ...! اصلا کسی از این برنامه کار گرفته!؟

کلمه ی بسته رو صرفا به خاطر اینکه این اصطلاح رو دوستمون به کار برد به کار بردم و الا منظور باکس خاصی نیست!

منظورم از بسته ، بسته نرم افزاری بود که سونی ارائه میده برای اجرا بازی های پلی استیشن .

منم اطلاعاتم از قبل بود فکر میکردم برای پردازنده های خاصی قراره ارائه بده .
حالا سونی این بسته رو داده بیرون ؟ یا اصلا قراره بده بیرون ؟

Dead Space
10-05-2011, 10:27
منظورم از بسته ، بسته نرم افزاری بود که سونی ارائه میده برای اجرا بازی های پلی استیشن .
منم اطلاعاتم از قبل بود فکر میکردم برای پردازنده های خاصی قراره ارائه بده .
حالا سونی این بسته رو داده بیرون ؟ یا اصلا قراره بده بیرون ؟

چقدر عالی! اگه همچین چیزی اومد مارو هم با خبر کنید. راستی کسی با این برنامه ای که گفتم کار کرده!؟

P A R S A
15-05-2011, 03:14
اگه کسی میتونه کمک کنه:

Fusi0n
15-05-2011, 13:50
دوستان یک سوال
تمامی گوشی که دارای اندروید هستن امکان اتصال موس و کیبرد بلوتوس بهشون هست ؟!

pandora tomorro
15-05-2011, 13:58
سلام
همه ی گوشی های اندرویدی رو نمیدونم ولی به شخصه ویدیو از گلکسی اس 2 دیدم که موس و کیبورد و هارد بهش وصل کرده !!!

parukolakame
15-05-2011, 14:07
پاسخ صحیح:
خیر.

Fusi0n
15-05-2011, 15:01
i9003 این توانایی داره ؟

shk021051
15-05-2011, 18:48
تا 350 تومن ؟؟سرش به تنش بی ارزه

hbm_7052
17-05-2011, 08:40
Galaxy Gio S5660 با توج ه به امكانات و قيمتش چطوره؟

P I R A N H A
17-05-2011, 08:57

باتوجه به قیمتش ارزش خریدداره وتورنج قیمتش تکه:40:

tanatos
17-05-2011, 09:12

اگه انتخاب رو در دیزاین به عهده ی خودت بزاریم و انتظاری از دوربینش نداشته باشی توی این رنج قیمت (215 تا 250) گوشی خوبیه!

maregoon
17-05-2011, 15:25
برنامه گوگل ارث بصورت آف لاین همراه با جی پی اس، بخوبی روی گوشی های آیفون کار میکنه. گوشی های اندرویدی هم چنین قابلیتی دارند؟

shk021051
17-05-2011, 16:05
قیمت ace چنده الان؟

PersiAndroid
17-05-2011, 16:10
آره با maverick ميتوني اينكارو بكني نقشه هاي مختلفي داره هم به صورت آفلاين هم آنلاين

open street maps:
maplink , osma
google:
maps , satellite , hybrid , terrain
bing:
maps , satellite , hybrid
wikimapia:
maps

tanatos
17-05-2011, 20:32
قیمت ace چنده الان؟

کاملا بیثباته داداش!
پایینترین قیمتی که شنیدم 640 و بالاترینش 790 بوده!
اختلاف و داری!

fire159
18-05-2011, 07:48
کاملا بیثباته داداش!
پایینترین قیمتی که شنیدم 640 و بالاترینش 790 بوده!
اختلاف و داری!
تنتوس جان منظورش سامسونگ ایس هست نه سونی آرک :31:
ایس حدود 350 فکر کنم . اما به نظرم ارزش خرید نداره .
آرک رو هم که بالا گفتن .

tanatos
18-05-2011, 11:44
تنتوس جان منظورش سامسونگ ایس هست نه سونی آرک :31:
ایس حدود 350 فکر کنم . اما به نظرم ارزش خرید نداره .
آرک رو هم که بالا گفتن .

اوه اوه شرمنده دقت نکردم عذر میخوام!
البته درستش تاناتوس این به اون در! :31:
ولی علیرضا بگی راحتتره به نظرم! زیر محل سکونت اسمم درج شده.

PersiAndroid
18-05-2011, 13:57
عليرضا جان اين آواتارتو Rotate كني قشنگتر ميشه ها:20:
آخه اينجوري اينجوري سر ميخوري:31:

tanatos
18-05-2011, 15:28
جون داداش عکسش اصلا همینطوریه!
اونوریش خیلی بد میشه!
ولی اگه شبهه ایجاد میکنه رو چشم، عوضش میکنم!
الانه که داد آنتی اسپما دربیاد!
چی کار کنیم حالا اسپم نشه؟!
خوب بیاین بررسی کنیم که الان به صرفه ترین گوشی مبتنی بر آندروید 2.3 که میشه تهیه کرد چیه و کی بهتره بخریمش؟

mohseneki
29-05-2011, 16:55
قیمت آرک چند شده؟کسی از بوشهر هست یا شیراز چون اینطوری که شنیدم ارزونتر میدن اونجا.
نیاز به گوشی دارم شدید موندم صبر کنم تا آرک ارزون بشه (که 1 ماهه صبر کردم ارزون نشده که هیچ گرون هم شده) یا اینکه برم ایکس 10 یا دیزایر اچ دی بگیرم؟!

PersiAndroid
29-05-2011, 20:44
آخرين باري كه تو بوشهر آرك ديدم 20 روزه پيش بود كه ميداد 650
و يه مقدار هم باهاش كار كردم گوشيه خوشگليه و صفحه خوبي هم داره ولي به samoled نميرسه
شيراز هم 680 ديدم تو آناهيتا
دوست عزيز من يه سوال ازت دارم:
آرك چه خصوصيت منحصر به فردي داره كه بخواي به خاطرش اين همه پول بدي؟
اگه قيمتش 500 هم بود خب خودم بهت پيشنهاد مي دادم
اما الان شما ميتوني با 500 گالكسي اس 16 گيگا بايتي بخري كه به نظر من چيزي از آرك كم نداره
تازه من بين اين دوتا به نظرم گالكسي اس خيلي خيلي بهتره
طرفداره سوني اريكسوني؟ درست! هرچي بگي بازم آرك خيلي گرونه!!!!!
هيشكي به اندازه من طرفداره سوني نبوده و هيشكي هم مثه من از سامسونگ بدش نميومده
اما واقع بين باش گالكسي اس از آرك بهترههم باتوجه به قيمتش هم باتوجه هم چيزاي ديگش
سوني اريكسون بايد آرك رو جاي x10 ميداد الان يه گوشي درست حسابي ميداد بيرون

PersiAndroid
30-05-2011, 11:45
يه نكته جالبي كه در مورد سيستم عامل آندروييد هست اينه كه بيشتر افرادي كه در موردش اطلاعاتي ندارند درموردش اظهار نظر مي كنن جالب اينجاست كه حتي تلفظش هم بلد نيستن
من خودم تاحالا چند نمونه تلفظ باحال شنيدم كه دوتاشو براتون مينويسم

1- آندريو (Anderioo)
:31:

2- آندرانيــد (Anderanid)

شما هم اگه از اين نوع تلفظ ها شنيدين بنويسين

fire159
31-05-2011, 09:07
'گوشی شاپ قیمتها رو ترکوند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تبلت زوم 32 گیگ 900 تا 980
دیفای 400 تا 425
میلستون 2 --- 510 تا 535
ex115 دوسیم کارته 150 تا 170
xt720 ----440
چارم ---- 345
فلیپ اوت ---- 315
xt3 ----- 320

Rzah
03-06-2011, 23:30
دوستان سلام درمورداکسپریا12ارک این گوشی رامدت بیست روز داشتم ازنظرکلی گوشی خوبی هست وضوح تصویرخوبی
داردخوشگل وخوش دست هست زبان فارسی وحتی دفترچه فارسی دارد ولی ازنظرعمرباطری جالب نیست چون هربرنامه ای
که باز می کنی وازآن خارج می شوی همچنان باز می ماندوگزینه ای پیدانمی کنی که بتوانی آنهاراببندی مگروارده برنامهای
درحال اجراشوی وآنهاراببندی که این کار کمی وقت گیراست درگالکسی اس شما کلیدوسط یاخانه رانگهداری تمام برنامهای
بازرامی بینی وهمه راراحت می بندی خلاصه برنامهاراهم می بستم ولی باز صبح شارژمی کردم غروب یاشب تمام بودبه نظر
من چیزاضافه تری دراین گوشی ندیدم که مثلآدرگالکسی نباشد فقط زیباتربودنش که این موضوع آنقدر ارزش ندارد که این قیمت
بالارابرایش بپردازیم

sepehrirani
04-06-2011, 15:43
:8:only sgs2

M@hdi-B
04-06-2011, 16:02
دوستان سلام درمورداکسپریا12ارک این گوشی رامدت بیست روز داشتم ازنظرکلی گوشی خوبی هست وضوح تصویرخوبی
داردخوشگل وخوش دست هست زبان فارسی وحتی دفترچه فارسی دارد ولی ازنظرعمرباطری جالب نیست چون هربرنامه ای
که باز می کنی وازآن خارج می شوی همچنان باز می ماندوگزینه ای پیدانمی کنی که بتوانی آنهاراببندی مگروارده برنامهای
درحال اجراشوی وآنهاراببندی که این کار کمی وقت گیراست درگالکسی اس شما کلیدوسط یاخانه رانگهداری تمام برنامهای
بازرامی بینی وهمه راراحت می بندی خلاصه برنامهاراهم می بستم ولی باز صبح شارژمی کردم غروب یاشب تمام بودبه نظر
من چیزاضافه تری دراین گوشی ندیدم که مثلآدرگالکسی نباشد فقط زیباتربودنش که این موضوع آنقدر ارزش ندارد که این قیمت
بالارابرایش بپردازیم

دوست عزیز مورد باز بودن برنامه ها تو همه گوشیهای آندروئیدی هست و ربطی به آرک نداره.

شما باید از برنامه تسک کیلر استفاده می کردید یا تو گوشی آیندتون استفاده کنید.

PersiAndroid
04-06-2011, 21:28
رضا جان ممنونم از نظرت... اولين نفري هستي كه اين واقعيت رو در مورد سري جديد اكسپرياي سوني اريكسون قبول مي كنه
سخت افزار تكراري و تنها تعويض قاب خصيصه ي اين سري هست و در مورد آرك قيمت بالا...
قيمت آرك حتي در بدو ورود بيشتر از 500 ارزش نداشت يعني اين گوشي رو سوني بايد جاي x10 مي داد كه الان يك گوشي در خور 2011 ميداد بيرون و خب گوشي هايي از ساير سازنده ها هستن كه كارايي يكسان رو با قيمت متعادل شده ميدن
مثل گالكسي اس كه من شخصا به آرك ترجيحش ميدم و خب از ساير سازنده ها هم گوشي هاي خوبي هست كه خيلي امكانات خوبي دارن و اگه چيزي هم از آرك كمتر داشته باشن كه من بعيد ميدونم ارزش 200 تا 250 تومن پول بيشتر رو نداره
خب اگه به سنسور هايي كه داخل اين سري هم هست دقت كنين اگزمور و براويا انجين بيشتر شبيهه يك حقه ي تجاري براي فروش بيشتر هست تا يك تكنلوژي جديد و موفق...

PersiAndroid
09-06-2011, 14:03
دوستان نظر شما در مورد قيمت گالكسي اس 2 و بهترين زمان براي خريدش چيه؟

خب همونطور كه ميدونين قيمت جهانيش حدود 800 - 850 دلاره ولي به خاطر تعداد محدودي كه بعضي از سايت ها وارد كردن
قيمتي حدود 1مليون تا 1مليون و سيصد هزار تومان داره

در مورد مايكروتل هم شايعاتي هست كه تيرماه حدود 900 تومان وارد مي كنه

و مسئله ي ديگه اي هم كه هست انتظار براي مدل 32 هست كه من به خاطر عجله اي كه دارم و اينكه عرضش قطعي نيست بي خيالش شدم.

من خودم كلي بيعانه دادم و هنوز هم برام نيوردن! قيمت رو هم از 830 به حدود 900 افزايش داده

آيا خريد اين گوشي قبل از تير با قيمت حدود 900 تا 1مليون تومن پيشنهاد ميشه؟ (با توجه به احتمال عرضه ي رسمي از طرف مايكروتل)
بهترين راه براي خريد چيه؟