PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26

mrmostafa
02-09-2014, 22:44
بستگی به کاربری که می‌خواید موبایلتون داشته باشه داره... اگر برای امکانات زیاد و صفحه نمایش بزرگ (که قاعدتاً اندازه بزرگ رو به همراه داره) و همچنین دوربین بهتر می‌خواهید N9005 بهتره اما اگر می‌خواهید گوشی براتون چندین سال کار کنه با توجه به بدنه آلومینیمی و باکیفیت M8 و همچنین پشتیبانی نسبتاً بهتر نرم‌افزاری صد در صد برتری با One M8 هست. من خودم HTC One M8 دارم و به شدت راضی هستم علی‌الخصوص طراحی بدنه بسیار شیک و لوکسش که مطمئناً خیلی بهتر از طراحی‌های تکراری و بی‌روح سامسونگ هست. به‌علاوه کیفیت صدا و بلندی صدای M8 به علت استفاده از فناوری BoomSound و دو عدد اسپیکر استریو در جلو بی‌نظیر هست در زمینه موسیقی...

ممنونم از راهنماییتون. خوب من صدای بلند برام مهمه. سامسونگ مگه صداش چقدر کمتر از اچ تی سی هست؟؟ اسپیکرش چند تاست و کجاشه؟؟؟؟
اچ تی سی تنها ایرادش صفحه نمایش ک.چبکه البته 5 اینچ هست ولی نسبت به 5 اینچ های دیگه مثلا هوآوی خیلی کوچیک تره. یکی هم میگن که گوشه های سامسونگ باریکه و لذت تاچش بیشتره ولی اچ تی سی پهن تر هستش. از نظر برنامه و تایپ با سرعت بالا چطوره اچ تی سی؟؟؟ کم نمیاره؟؟؟ رم 2 گیگش جوابگو هستش؟؟؟ من برای استفاده مداوم میخوام چون کار بیزینسی میکنم تو تلگرام خیلی فعال هیستم و مرتب تایپ میکنم
صدا و کیفیت دوربین برام مهمه و فیلمبرداری فول اچ دی. سامسونگ فیلمبرداریش که 4k هستش.

mrmostafa
02-09-2014, 22:54
بستگی به کاربری که می‌خواید موبایلتون داشته باشه داره... اگر برای امکانات زیاد و صفحه نمایش بزرگ (که قاعدتاً اندازه بزرگ رو به همراه داره) و همچنین دوربین بهتر می‌خواهید N9005 بهتره اما اگر می‌خواهید گوشی براتون چندین سال کار کنه با توجه به بدنه آلومینیمی و باکیفیت M8 و همچنین پشتیبانی نسبتاً بهتر نرم‌افزاری صد در صد برتری با One M8 هست. من خودم HTC One M8 دارم و به شدت راضی هستم علی‌الخصوص طراحی بدنه بسیار شیک و لوکسش که مطمئناً خیلی بهتر از طراحی‌های تکراری و بی‌روح سامسونگ هست. به‌علاوه کیفیت صدا و بلندی صدای M8 به علت استفاده از فناوری BoomSound و دو عدد اسپیکر استریو در جلو بی‌نظیر هست در زمینه موسیقی...

در کل صفحه نمایش بزرگ - صدای عالی اسپیکر و کیفیت بالای صدا - صفحه نمایش شفاف و عالی- سرعت بالا در اجرای سریع برنامه ها- سرعت تایپ بالا- کیفیت عکاسی خوب و فیلمبرداری خوب.
اچ تی سی میگن با زبان فارسی و بلوتوس مشکل داره درسته ؟؟؟

connerd
03-09-2014, 13:09
سلام.
من میخواستم گوشی HTC DESIRE 310 رو بگیرم میخواستم ببینم نظرتون راجب بهش چیه؟
2- شنیدم که HTC با بعضی از برنامه های فارسی مشکل داره،میخواستم ببینم شایعه هست نیست و اگه نیست با چه برنامه هایی مشکل داره و......
بعد منو فارسی میشه(با استفاده از برنامه ی more locale یا روش های دیگه.)
با تشکر

GOLDFINCH
03-09-2014, 15:10
سلام.
من میخواستم گوشی HTC DESIRE 310 رو بگیرم میخواستم ببینم نظرتون راجب بهش چیه؟
2- شنیدم که HTC با بعضی از برنامه های فارسی مشکل داره،میخواستم ببینم شایعه هست نیست و اگه نیست با چه برنامه هایی مشکل داره و......
بعد منو فارسی میشه(با استفاده از برنامه ی more locale یا روش های دیگه.)
با تشکر

در این رنج، خرید از برند دیگه پیشنهاد میشه. چون خیلی از عزیزانی که این مدل رو دارند، با ایراد ها و مشکلاتی برخورد کردند.
مثل اجرا نشدن خیلی از برنامه ها (این رو تازه متوجه شدم)

به نظر من،
Sony Xperia L گوشی خوبیه. سخت افزار، نمایشگر و دوربین مناسب از ویژگی های این مدل می باشد.

همچنین LG L70 هم در این رنج قیمت وجود دارد. اما بخاطر تراکم پیکسلی کم، از لیست ما خط خواهد خورد. البته بستگی به
کاربرد های شما دارد!

esi222
03-09-2014, 15:47
سلام دوستان نظرتون درمورد Galaxy S3 Neo I9300I چیه؟
نسبت به قیمتش سخت افزار مناسبی داره
دوربینش چطوره؟
کلا تاییدش میکنید؟
موارد استفادم تماشای فیلم فول اچ دی،وبگردی،موزیک و... دنبال بازی نیستم.
ممنون

GOLDFINCH
03-09-2014, 16:06
سلام دوستان نظرتون درمورد Galaxy S3 Neo I9300I چیه؟
نسبت به قیمتش سخت افزار مناسبی داره
دوربینش چطوره؟
کلا تاییدش میکنید؟
موارد استفادم تماشای فیلم فول اچ دی،وبگردی،موزیک و... دنبال بازی نیستم.
ممنون

گوشی بسیار خوبیه.
و باید اعتراف کنم کیفیت دوربین فوق العاده ای داره. (در این رنج مخصوصاً)
تمام انتظارات شما رو برآورد می کنه.

تراکم پیکسلی خوب، کیفیت نمایشگر بهتر از چند مدل پرچم دار (Z2، M8)،
کیفیت دوربین بی نظیر در این رنج از ویژگی های تحسین برانگیز این اسمارتفون
می باشد.

n9677
03-09-2014, 16:51
میشه یکم راجب S3 و گرند2 توضیح بدین؟!:n13:
فرقاشون یا چرا به نظر شما S3 بهتره!!!:n05:
ممنون...:n16:

GOLDFINCH
03-09-2014, 17:03
میشه یکم راجب S3 و گرند2 توضیح بدین؟!:n13:
فرقاشون یا چرا به نظر شما S3 بهتره!!!:n05:
ممنون...:n16:

به نظر من، S3 بهترین انتخاب هست.

بخاطر کیفیت صفحه نمایش فوق العاده، کیفیت دوربین بی نظیر، سخت افزار بسیار مناسب.

البته S3، حدود 900 هست و S3 Neo هم نزدیک 800. S3 Neo بیشتر پیشنهاد میشه.

در رنج 1 تومان، باتوجه به انتظارات عمومی، Z بهترین انتخاب است. مگر این که کیفیت
نمایشگر و دوربین اهمیت به سزایی برای خریدار داشته باشد که در این صورت، باز S3
پیشنهاد میشه.

esi222
03-09-2014, 23:56
گوشی بسیار خوبیه.
و باید اعتراف کنم کیفیت دوربین فوق العاده ای داره. (در این رنج مخصوصاً)
تمام انتظارات شما رو برآورد می کنه.

تراکم پیکسلی خوب، کیفیت نمایشگر بهتر از چند مدل پرچم دار (Z2، M8)،
کیفیت دوربین بی نظیر در این رنج از ویژگی های تحسین برانگیز این اسمارتفون
می باشد.
تو کیفیت صفحه نمایشش که شکی نیست اصلا
خوشحالم که دوربینشم عالیه
مدل دو سیمش رو میخوام که یه مقدار سی پی یوش پایینتره ظاهرا

mrmostafa
04-09-2014, 01:23
بین گوشی های زیر کدوم بهتره ؟؟؟:

1- Galaxy S5 Duos دو سيم کارت

2- اچ تي سي One M8 16GB

3- سامسونگ نوت3 ان 9005

توقعات از گوشی:
در کل صفحه نمایش بزرگ - صدای اسپیکر قوی و بلند باشه - صفحه نمایش شفاف و عالی- سرعت بالا در اجرای سریع برنامه ها- سرعت تایپ بالا- کیفیت عکاسی خوب و فیلمبرداری خوب. باطری خوب- گوشی داغ نکنه

اچ تی سی میگن با زبان فارسی و بلوتوس مشکل داره؟؟ این حقیقت داره ؟؟؟

mrmostafa
04-09-2014, 01:24

2- اچ تي سي One M8 16GB

3- سامسونگ نوت3 ان 9005

توقعات از گوشی:
در کل صفحه نمایش بزرگ - صدای اسپیکر قوی و بلند باشه - صفحه نمایش شفاف و عالی- سرعت بالا در اجرای سریع برنامه ها- سرعت تایپ بالا- کیفیت عکاسی خوب و فیلمبرداری خوب. باطری خوب- گوشی داغ نکنه

NOR-1
04-09-2014, 04:54

2- اچ تي سي One M8 16GB

3- سامسونگ نوت3 ان 9005

توقعات از گوشی:

همه این هارو میتونی تو z2 داشته باشی فقط موقع فیلم برداری 4K یکم داغ میکنه
رابط کاربری سبک که مثل سامسونگ نیست که 2 ماه یه بار ریست یا فلش کنی دستگاه

ولی میتونی z1 compact هم بگیری که صفحه ips باطری خوب و پردازنده قوی داره به علاوه دوربین قوی همینطور سریعترین سرعت تاچ بعد از m8

mrmostafa
04-09-2014, 16:50
همه این هارو میتونی تو z2 داشته باشی فقط موقع فیلم برداری 4K یکم داغ میکنه
رابط کاربری سبک که مثل سامسونگ نیست که 2 ماه یه بار ریست یا فلش کنی دستگاه

ولی میتونی z1 compact هم بگیری که صفحه ips باطری خوب و پردازنده قوی داره به علاوه دوربین قوی همینطور سریعترین سرعت تاچ بعد از m8

از راهنماییتون بی نهایت سپاسگزارم.
نگاه کردم مشخصاتش خوبه. باتریشم که خیلی خوبه دوربینشم بیشتره. فقط NFC نداره که زد کامپکت داره که حالا مهم نیست. دوربینشم flash led دوتایی نداره که فکر نمیکنم زیاد تاثیر تو کیفیت داشته باشه. نظرات خیلی ها رو هم خوندم کاملا از این گوشی راضی هستن. پس از همه اون 3 تا بهتره. کیفیت ساختشم که حرف نداره. جنس بدنه اش چیه؟؟؟ پلاستیک که نیست؟؟

آیفون که باطریش زیر 2000 هستش و دوربین 8 مگاپیکس داره و پردازنده 2 هسته ای داره چطوریه؟؟؟ قویه؟؟؟ باطریش زود تموم نمیشه؟؟ یا سیستم عامل آ او اس ماهیت مصرفش فرق داره؟؟؟ این گوشی رو برای خانمم میخوام برای همین پرسیدم.

ممنونم دوست عزیز

NOR-1
04-09-2014, 22:40
چی nfc نداره؟ z2 ؟؟
ایفون که عالیه اون جای خود ولی توقعات شما از گوشی چیز دیگه ای بود
شما منظورتون قوی بودن گوشی دقیقاً چیه؟
ایفون سبکه دوربین قوی داره باتریش متوسط به بالاست کیفیت ساخت به مراتب بالاتری داره اپ هاش فوق العاده بهینه میشه و خود اپل تک تک بررسی میکنه
درصد خرابیش خیلی از گوشی های دیگه کمتره
باطری هم مادام العمر نیست اگه تمام شد باطری های کمکی هست درسته زیر 2000 ولی برنامه هاش از اندروید کمتر باتری مصرف میکنه

Faramarz-1
04-09-2014, 23:04

2- اچ تي سي One M8 16GB

3- سامسونگ نوت3 ان 9005

توقعات از گوشی:

خیر دوست عزیز One من خودش کیبورد فارسی داره (به صورت پیش‌فرض) و هیچ مشکلی با فارسی نداره. بلوتوث هم مثل هلو کار می‌کنه. :n02: در زمینه صفحه نمایش هم با توجه به پنل IPSــش شفاف و عالیه و کمی از سامسونگ نداره. بدون شک توی زمینه موسیقی و بلندی صدا بی‌رقیبه. تنها چیزی که قبول دارم سامسونگ توش بهتره دوربینه! و الا توی بقیه موارد اچ‌تی‌سی کمی از سامسونگ نداره و حتی در مواردی مثل کیفیت ساخت و کیفیت صدا خیلی بهتر از سامی هست. از من به شما یک نصیحت! فقط گزینه‌های N9005 و One M8 و Sony Z2 و LG G3 رو در نظر بگیرید چون در این رنج‌های قیمت به نظرم بهترین‌ها هستند. S5 سامسونگ یک مشکل داره و اون هم پردازنده Exynos هست پردازنده‌های اگزینوس ساخت سامسونگ مشکل داغ کردن داره. هر گوشی‌ای گرفتید پردازنده Snapdragon ساخت کوالکام داشته باشه که بهینه‌ترین و قدرتمندترین پردازنده‌ها در حال حاضر ساخت کوالکام هست.

ِÐÅŘĶ ŁŐŔĎ
05-09-2014, 22:29
یک گوشی اندروید وجود داره که هم از لحاظ قیمت و خوب بودن عالیه گوشیه HONOR قیمتشم 600 تومنه:n29:

esi222
09-09-2014, 00:02
سلام
بین این دوتا گوشی موندم :
Galaxy Grand 2
S3 Neo I9300I

بخاطر صفحه TFT بودن گرند 2 یه مقدار مردد شدم وگرنه ظاهرا سخت افزار مناسبی داره
کسی کار کرده با این مدل؟

n9677
09-09-2014, 05:47
میگم من گوشی گرند دو خریدم بعد نمیتونم عکسی رو سیو کنم ...

یعنی توی اینستا یا فیس وقتی میخوام عکسیرو سیو کنم نمیشه :|

ممنون میشم راهنماییم کنین

n9677
09-09-2014, 05:48
<p>
میگم من گوشی گرند دو خریدم بعد نمیتونم عکسی رو سیو کنم ...</p>
<p>
یعنی توی اینستا یا فیس وقتی میخوام عکسیرو سیو کنم نمیشه :|</p>
<p>
ممنون میشم راهنماییم کنین</p>

alinikoyi
09-09-2014, 17:11
میگن گوشی های ال جی خدمات پس از فروشش خوب نیست و بعضی قطعات گوشی توی ایران پیدا نمیشه این حقیقت داره؟
میخواستم جی 3 بخرم که اگه اینجوری باشه برم سراغ اچ تی سی و سونی

GOLDFINCH
09-09-2014, 19:13
سلام
بین این دوتا گوشی موندم :
Galaxy Grand 2
S3 Neo I9300I

بخاطر صفحه TFT بودن گرند 2 یه مقدار مردد شدم وگرنه ظاهرا سخت افزار مناسبی داره
کسی کار کرده با این مدل؟

دوست عزیز!
شما در خرید S3 Neo شک نکن! از همه لحاظ برتری داره. کیفیت صفحه نمایشش هم گاهی از S5 بهتر بوده (عکس این ادعا موجوده)

یعنی توی اینستا یا فیس وقتی میخوام عکسیرو سیو کنم نمیشه :|

ممنون میشم راهنماییم کنین

مشکل نرم افزاری است. در اینستو که به راحتی عکس سیو نمیشه. راحت ترین کار اینه که، یک شات از صفحه نمایش
تهیه کنید و قسمت مورد نظر رو کراپ کنید.

در مورد فیسبوک هم بهتره برنامه رو آپدیت کنید. عکس ها به راحتی سیو خواهند شد.

اگه مشکل بر طرف نشد، این رو در تاپیک "مشکلات مربوط به گوشی های آندرویدی" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.

میگن گوشی های ال جی خدمات پس از فروشش خوب نیست و بعضی قطعات گوشی توی ایران پیدا نمیشه این حقیقت داره؟
میخواستم جی 3 بخرم که اگه اینجوری باشه برم سراغ اچ تی سی و سونی

اون اوایل که گوشی های ال جی اندروید که تازه وارد ایران شده بود، این مشکل خیلی به چشم می خورد. اما در حال
حاظرحد گوشی های سامسونگ و سونی، پشتیبانی داره.
شما با گارانتی خوب بگیری، مشکلی نیست. اگه هم مشکلی پیدا شد، در علاالدین، به راحتی تعمیر می کنند. البته
با توجه به مشکل، گارانتی این کار رو انجام میده. حتی اگه بخاطر مثلاً ضربه خوردن طبق شرایط گارانتی نبود، گارانتی
تعمیر می کنه و پولش رو می گیره. البته باز به گارانتیتون بستگی داره.

اما خب ممکنه کمی از سامسوگ کمتر باشه. ولی مشکل خاصی به وجود نمیاد.

mohammad.asghari
09-09-2014, 23:23
دوستان از میان g3،s5،z3 و note4کدوم رو پیشنهاد میکنید؟لطفا دلیلتونم بگید

GOLDFINCH
10-09-2014, 00:10
دوستان از میان g3،s5،z3 و note4کدوم رو پیشنهاد میکنید؟لطفا دلیلتونم بگید

بین این سه مدل، از لحاظ سخت افزار، Note 4 ،G3 و Z3، بیشترین قدرت رو دارد.
از طرفی بخاطر رزولوشن زیاد Note 4 و G3، قدرت پردازیشون تا حدی پایین میاد. اما
به دلیل استفاده از چیپست فوق العاده 805 در Note 4 و همچنین پردازشگر گرافیکی
خارق العاده Adreno 420، این مشکل، جبران خواهد شد. پس بین این چند مدل،
Note 4 و Z3، بیشترین سخت افزار رو دارند که Note 4، سردمدار بی نظیر بین گوشی
های اندرویدست.

به لطف استفاده از پنل فوق العاده AMOLED، عمق مشکی، (مثل S5) بی نهایت بوده
و تصاویر، زاویه دید و کیفیت بی نظیری دارند و به دلیل مصرف بسیار کم باطری، نسبت
به پنل های دیگر، یک ویژگی فوق العاده برای این مدل محسوب می شود.

از لحاظ ظاهری و کیفیت ساخت نیز این مدل بسیار خوب هنر نمایی می کند. البته به
کیفیت ساخت Z3 نمی رسد.

چه در بین مدل هایی که شما معرفی کردین و چه در گوشی های اندروید، احتمالاً
Samsung Galaxy Note 4 پرچم دار می باشد.

البته بهتر است مدل Apple iPhone 6 Plus رو هم به لیستتون اضافه کنید.

اگه من جای شما بودم، بین Note 4 و iPhone 6 Plus یک مدل رو انتخاب می کردم البته تا
عرضه آن ها به بازار، نمی توان به نتیجه‌ی قطعی بین این دو مدل رسید.

پ.ن:

باید خـاطرنشـان کنـم به دلیـل عـدم وجـود Z3 و Note 4 در بـازار، تمامی ویژگی ها و نقاط قوت، بر اسـاس
انتظارات و ادعای سایت های معتبر مثل GSMArena گفته می شود. لذا تا عرضه مدل های مذکور به بـازار،
هیچ ادعای صد در صدی ندارم. مثلاً ممکن است دوربین Note 4 یا رابط کاربری Z3 در کـمال تعجـب مشـکل
قابل توجه‌ای داشته باشد. پس بهتر اسـت برای عرضـه نهایی Note 4 ،iPhone 6 Plus و یـا حتـی Z3 کمی
صبر کنید.

esi222
10-09-2014, 15:52

سلام داداش مبارکه
آقا از گوشیت راضی هستی؟
صفحه نمایشش تو روز و تو آفتاب چطوره؟
دوربینش چطور؟

دوست عزیز!
شما در خرید S3 Neo شک نکن! از همه لحاظ برتری داره. کیفیت صفحه نمایشش هم گاهی از S5 بهتر بوده (عکس این ادعا موجوده)
سلام
تو کیفیت صفحه نمایشو دوربینش شکی نیست فقط مشکلم سایز صفحشه که یه مقدار کوچیکه
حالا گرند 2 کیفیت دوربینو صفحش چطوره؟
TFT بودن صفحش تو نور روز اذیت نمیکنه؟
سخت افزار مناسبی هم داره.
اهل بازی کردن تحت فشار گذاشتن گوشی نیستم اصلا
ممنون

GOLDFINCH
10-09-2014, 19:55
سلام داداش مبارکه
آقا از گوشیت راضی هستی؟
دوربینش چطور؟

سلام
تو کیفیت صفحه نمایشو دوربینش شکی نیست فقط مشکلم سایز صفحشه که یه مقدار کوچیکه
حالا گرند 2 کیفیت دوربینو صفحش چطوره؟
TFT بودن صفحش تو نور روز اذیت نمیکنه؟
سخت افزار مناسبی هم داره.
اهل بازی کردن تحت فشار گذاشتن گوشی نیستم اصلا
ممنون

مشکل اصلی صفحه نمایش Samsung Galaxy Grand 2، انعکاس بسیار زیاد نور است.
این معضل باعت شده تا حین کار با این مدل زیر نور خورشید، به مشکل بر بخورید.
با خرید این مدل، پیشنهاد می کنم حساب زیادی بر روی آن، در زیر نور خورشید یا مکان
های روشن باز نکنید.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد،
مشکل بعدی که شما به آن بر خواهید خورد، حافظه داخلی کم آن است. همانطور که اطلاع دارید،
این مشکل باعث خواهد شد تا قبل از روت، نتوانید برنامه های زیادی بر روی آن داشته باشید و
بعد از مدتی کار و نصب برنامه های مختلف، شاهد لگ ها و مگث هایی در رابط کاربری آن خواهید
بود.

به نظر من، کمتر از نیم اینچ بزرگ تر بودن ارزشش را ندارد. اما با توجه انتظارات شما، در نوع و
رنج خود، بهترین انتخاب است.

n9677
11-09-2014, 19:24
سلام داداش مبارکه
آقا از گوشیت راضی هستی؟
دوربینش چطور؟

سلام:n16:
اولا من خانومم:n18:
دوما بلی ازش خیلی راضیم ... دوربینشم خیلی خوبه :n05:
فقط من روزای اول که گرفتمش وقتی بازار روش نصب کردم نمیتونستم تلفن بزنم یعنی سیمکارتمو شناسایی نمیکرد بعد که بردم برام فلشش کردن دوروس شد مث این موشکل از بازار بوده ...
ولی در کل گوشی خیلی خوبیه و در مقایسه با قیمتش واقعا عالیه :n19:

ice_man_sh
12-09-2014, 03:30
با سلام

من تالار مشاوره هم این پیام را دادم ولی ظاهرا این تاپیک فعال تر هست پس پستم را با اجازه مدیران و دوستان دوباره تکرار میکنم اینجا

امیدوارم دوستان در این مورد کمکی به بنده بکنن

من گوشی های بین 900 تا 1250 را بررسی کردم، اولویتی که برای من از بین گوشی های بالای 1 (Not 3 Neo - G Pro) نهایتا در اومد گوشی سامسونگ Note 3 Neo هست.

این گوشی سه مدل داره که عبارت است از:
Note 3 Neo
Note 3 Neo (3G N750)
Note 3 Neo Dous

Note 3 Neo Dous مدل دو سیمکارته و کمی ضعیف تر هست.

Note 3 Neo N750 مدل تکسیمکارت و قوی تری هست.

و اما Note 3 Neo که 4G را هم ساپوت میکنه و تقریبا مشابه همون N750 هست کمتر شناخته شده هست

سایت GsmArena را نگاه کنین در تک سیم مدل معمولی را نوشته و زده در 3G مدل N750 هم وجود داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حال سوال اینه:

دوستان بین سه مدل بالا دو سیمکارته را توصیه میکنن و یا تک سیم کارته؟ آیا از نظر فنی تک سیم خیلی بالاتر هست؟

مدل Note 3 Neo که 4g را ساپورت میکنه ظاهرا در ایران کمه، حتی سایت نماینده اصلی (مایکروتل) هم نزده، از کجا میشه گیر آورد اصلا تو بازار ایران هست یا کلا بیخیال بشیم؟

----------------
البته در بین رنج 900 تا 1 تومن هم بین Sony T2 Ultra Dual و G3 mini Beat Dual موندم اگه در مورد این گوشی ها و در کل بین نوت 3 و این دو مدل نظر بدین ممنون میشم.

hamed.1.hamed
12-09-2014, 08:02
با سلام

من تالار مشاوره هم این پیام را دادم ولی ظاهرا این تاپیک فعال تر هست پس پستم را با اجازه مدیران و دوستان دوباره تکرار میکنم اینجا

من گوشی های بین 900 تا 1250 را بررسی کردم، اولویتی که برای من از بین گوشی های بالای 1 (Not 3 Neo - G Pro) نهایتا در اومد گوشی سامسونگ Note 3 Neo هست.

Note 3 Neo
Note 3 Neo (3G N750)
Note 3 Neo Dous

و اما Note 3 Neo که 4G را هم ساپوت میکنه و تقریبا مشابه همون N750 هست کمتر شناخته شده هست

سایت GsmArena را نگاه کنین در تک سیم مدل معمولی را نوشته و زده در 3G مدل N750 هم وجود داره.

حال سوال اینه:

دوستان بین سه مدل بالا دو سیمکارته را توصیه میکنن و یا تک سیم کارته؟ آیا از نظر فنی تک سیم خیلی بالاتر هست؟

مدل Note 3 Neo که 4g را ساپورت میکنه ظاهرا در ایران کمه، حتی سایت نماینده اصلی (مایکروتل) هم نزده، از کجا میشه گیر آورد اصلا تو بازار ایران هست یا کلا بیخیال بشیم؟

----------------
البته در بین رنج 900 تا 1 تومن هم بین Sony T2 Ultra Dual و G3 mini Beat Dual موندم اگه در مورد این گوشی ها و در کل بین نوت 3 و این دو مدل نظر بدین ممنون میشم.

خیلی واجبه به این دلیل که کم کم داره راه می افته‌. گوشی بدون نسل چهارم نگیر. بنظرم تک سیم بگیر و اختلاف سخت افزاری کم خیلی مهم نیست. لذا یا صبر کن مدل دارای نسل چهارم بیاد یا گوشیه دیگه با ساپورت نسل چهارم انتخاب کن.

GOLDFINCH
12-09-2014, 13:44
با سلام

Note 3 Neo
Note 3 Neo (3G N750)
Note 3 Neo Dous

حال سوال اینه:

----------------

بهتر بود انتظاراتتون رو می گفتید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
همونطور که خودتون حدس زدین، در این رنج، Note 3 Neo بهترین انتخاب هست.
مدل 4G، فکر نمی کنم پیدا بشه. به نظر من گرچه به زودی اینترنت 4G راه اندازی خواهد شد، ولی ضرورتی بر استفاده از اون نیست. البته
من بعید می دونم واقعاً اینترنت 4G باشه. چون سرعت پایه اون، 1 گیگابایت بر ثانیه است! و تعرفه های اون انقدر سرسام آورد است که باید
قیدش را زد.

برای مقایسه، بد نیست به جدول پایین نگاهی بیندازید:

[Note all grades, compared to competing models is given]
[توجه داشته باشید تمام نمرات، نسبت به مدل رقیب می باشد]

جدول مقایسه
سخت افزار

رابط کاربری
دوربین

باطری

اسپیکر

نمایشگر

اندازه نمایشگر
ظاهر

وزن

فضای رم
کیفیت ساخت
نمره نهایی

Comparison Table

Hardware
Interface
Camera
Battery
Speakers
Display
Display Size
Face
Weight
Memory Size
Build Quality
TFS
(*)

Note 3 Neo
10/10
10/10
9/10
10/10
6/10
(1)10/10
9/10
9/10
9.5/10
10/10
8/10
9.1~

T2 Ultra
9/10
8/10
8/10
9/10
8/10
9/10
10/10
10/10
8/0
8/10
10/10
9

G3 Beat
8/10
9/10
---
7/10
7/10
9.5/10
8/10
9/10
---
7/10
9/10
8.1~

نسخه آزمایشی جدول مقایسه (v0.9.9.0.1)

(*): The Final Score

یادداشت ها:

[*=right]کیفیت صفحه نمایش فوق العاده، با عمق مشکی بینهایت.

ice_man_sh
12-09-2014, 15:08
۴g
خیلی واجبه به این دلیل که کم کم داره راه می افته‌. گوشی بدون نسل چهارم نگیر. بنظرم تک سیم بگیر و اختلاف سخت افزاری کم خیلی مهم نیست. لذا یا صبر کن مدل دارای نسل چهارم بیاد یا گوشیه دیگه با ساپورت نسل چهارم انتخاب کن.
الان ایرانسل اعلام کرده تا چهار ماه راه اندازی می کنه، با توجه به اینکه من کسی نیستم که هر روز گوشی عوض کنم و حداقل یه دو سالس استفاده میکنم در نتیجه این مورد رو هم جلو چشم دارم البته اصراری روش ندارم.

مشکل اینه که نمیدونم این مدل اصلا قراره ایران بیاد و یا شرکت وارد کننده رغبتی به این مورد نشون نده چون مدل تکسیمکارت 3g , 4g یه مشخصات را دارن و دو سیمکارته ضعیف تر هست.

بهتر بود انتظاراتتون رو می گفتید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
همونطور که خودتون حدس زدین، در این رنج، Note 3 Neo بهترین انتخاب هست.
مدل 4G، فکر نمی کنم پیدا بشه. به نظر من گرچه به زودی اینترنت 4G راه اندازی خواهد شد، ولی ضرورتی بر استفاده از اون نیست. البته
من بعید می دونم واقعاً اینترنت 4G باشه. چون سرعت پایه اون، 1 گیگابایت بر ثانیه است! و تعرفه های اون انقدر سرسام آورد است که باید
قیدش را زد.

برای مقایسه، بد نیست به جدول پایین نگاهی بیندازید:

[Note all grades, compared to competing models is given]
[توجه داشته باشید تمام نمرات، نسبت به مدل رقیب می باشد]

جدول مقایسه
سخت افزار

رابط کاربری
دوربین

باطری

اسپیکر

نمایشگر

اندازه نمایشگر
ظاهر

وزن

فضای رم
کیفیت ساخت
نمره نهایی

Comparison Table

Hardware
Interface
Camera
Battery
Speakers
Display
Display Size
Face
Weight
Memory Size
Build Quality
TFS
(*)

Note 3 Neo
10/10
10/10
9/10
10/10
6/10
(1)10/10
9/10
9/10
9.5/10
10/10
8/10
9.1~

T2 Ultra
9/10
8/10
8/10
9/10
8/10
9/10
10/10
10/10
8/0
8/10
10/10
9

G3 Beat
8/10
9/10
---
7/10
7/10
9.5/10
8/10
9/10
---
7/10
9/10
8.1~

نسخه آزمایشی جدول مقایسه (v0.9.9.0.1)

(*): The Final Score

یادداشت ها:

[*=right]کیفیت صفحه نمایش فوق العاده، با عمق مشکی بینهایت.

با تشکر از اطلاعات مفیدتون.

من انتظاراتم بیشتر روی برنامه های کاربردی و اینکه یه دو سالی حداقل جواب بده، وبگردی و استفاده از اپیلیکیشن های تحت وب و... (هنگ نکردن) و کیفیت مناسب دوربین عکاسی هست.

من طرفدار این نوع گوشی ها نبودم ولی در آخرین سفر خارجی که داشتم بیش از پیش این مورد را احساس کردم، ساده ترین مثال تقریبا منسوخ شدن نقشه هست.

با تشکر از مقایسه ای که بین سه مدل داشتین اگه بشه روی همین Note 3 Neo و Note 3 Neo Dous کدوم رو پیشنهاد میدین؟
دو سیمکارته و یا تک سیمکارته:
این مقایسه Gsm Arena هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینکه آیا نسخه 4g در ایران هست و میشه گیر آورد؟ یا اصلا ارزش نداره فعلا همین تک سیمکارته را بگیریم؟

kyle10
12-09-2014, 15:20
سلام
من خواستم بین جی2 وپی7 یکی رو انتخاب کنم ولی با پی7 کار نکردم
خواستم بدونم نظر شما چیه؟؟؟
بین این دوتا کدوم بهتره؟؟
و ایا پیشنهاد بهتری دارین؟؟؟:n12:

hamed.1.hamed
12-09-2014, 16:10
سلام
پی هفت زیباتر و طراحی بهتری داره و خوش دست تره. جی تو از نظر سخت افزاری و ساپرت نرم افزاری و گارانتی بهتره.

hamed.1.hamed
12-09-2014, 16:22
پی هفت زیباتر و طراحی بهتری داره و خوش دست تره. جی تو از نظر سخت افزاری و ساپرت نرم افزاری و گارانتی بهتره.

سلام

hamed.1.hamed
12-09-2014, 16:29
سلام
پی هفت طراحی بهتر و زیباتر و جی ۲ سخت افزار بهتر، ساپورت نرم افزاری و گارانتی بهتر

alinikoyi
12-09-2014, 18:25
کسی میدونه کلید های ولوم ال جی جی3 توی کدوم قسمته من که از عکساش گشتم چیزی پیدا نکردم

Iloveu-ALL
12-09-2014, 18:57
کسی میدونه کلید های ولوم ال جی جی3 توی کدوم قسمته من که از عکساش گشتم چیزی پیدا نکردم

دکمه های ولوم و پاور در قسمتی که علامت زدم قرار داره.

alinikoyi
12-09-2014, 20:54
دکمه های ولوم و پاور در قسمتی که علامت زدم قرار داره.

ممنون فکر میکردم بلندگوی گوشیه آخه انصافا خیلی شبیه

GOLDFINCH
12-09-2014, 21:14
الان ایرانسل اعلام کرده تا چهار ماه راه اندازی می کنه، با توجه به اینکه من کسی نیستم که هر روز گوشی عوض کنم و حداقل یه دو سالس استفاده میکنم در نتیجه این مورد رو هم جلو چشم دارم البته اصراری روش ندارم.

مشکل اینه که نمیدونم این مدل اصلا قراره ایران بیاد و یا شرکت وارد کننده رغبتی به این مورد نشون نده چون مدل تکسیمکارت 3g , 4g یه مشخصات را دارن و دو سیمکارته ضعیف تر هست.

با تشکر از اطلاعات مفیدتون.

من انتظاراتم بیشتر روی برنامه های کاربردی و اینکه یه دو سالی حداقل جواب بده، وبگردی و استفاده از اپیلیکیشن های تحت وب و... (هنگ نکردن) و کیفیت مناسب دوربین عکاسی هست.

من طرفدار این نوع گوشی ها نبودم ولی در آخرین سفر خارجی که داشتم بیش از پیش این مورد را احساس کردم، ساده ترین مثال تقریبا منسوخ شدن نقشه هست.

با تشکر از مقایسه ای که بین سه مدل داشتین اگه بشه روی همین Note 3 Neo و Note 3 Neo Dous کدوم رو پیشنهاد میدین؟
دو سیمکارته و یا تک سیمکارته:
این مقایسه Gsm Arena هست:

و اینکه آیا نسخه 4g در ایران هست و میشه گیر آورد؟ یا اصلا ارزش نداره فعلا همین تک سیمکارته را بگیریم؟

به نظر من Samsung Galaxy Note 3 Neo Duos، انتخاب بهتریه. به شرطی که پیدا بشه.

سلام

بین این دو مدل، LG G2، بهترین انتخاب هست. حتی در این رنج هم از بهترین هاست.
مشکل P7، استفاده از چیپست بی کیفیت و سخت افزار کمتر نسبت به G2 می باشد.
رابط کاربری بسیار سنگین این مدل، باعث لگ ها و مکث هایی پی در پی شده است.

دوربین عالی، سخت افزار و نمایشگر بسیار خوب، از ویژگی های G2 هستند. اما مشکل
آن، نبود شیار کارت حافظه است که با خرید مدل 32 گیگ، این مشکل نیز برطرف خواهد
شد.

ice_man_sh
13-09-2014, 02:43
به نظر من Samsung Galaxy Note 3 Neo Duos، انتخاب بهتریه. به شرطی که پیدا بشه..
شرمنده سوالم را تکرار میکنم.

انشالله به درد دوستان دیگه هم میخوره.

ضعیف بودن سخت افزاری دو سیمکارت آیا مشکل ساز نمیشه از نظر هنگ و سایر مسایل؟

یعنی به خاطر دوسیم بودن پیشنهاد میدین و یا ارجحیت های دیگه هم داره؟

تبریز دو سیمکارت پره. 1.250.000 گارانتی مایکروتل هست، البته بدون گارانتی کمتر 1.150.000 هم هست ولی من شخصا از گارانتی زیاد استفاده کردم و می کنم.

GOLDFINCH
13-09-2014, 11:33
شرمنده سوالم را تکرار میکنم.

انشالله به درد دوستان دیگه هم میخوره.

ضعیف بودن سخت افزاری دو سیمکارت آیا مشکل ساز نمیشه از نظر هنگ و سایر مسایل؟

تبریز دو سیمکارت پره. 1.250.000 گارانتی مایکروتل هست، البته بدون گارانتی کمتر 1.150.000 هم هست ولی من شخصا از گارانتی زیاد استفاده کردم و می کنم.

خیر... مشکلی ایجاد نخواهد شد.

بخاطر استفاده از چیپست با کیفیتِ کوالکام اسنپدراگون و پردازنده گرافیکی آدرنو به جای اگزینوس و مالی...

esi222
13-09-2014, 22:02
مشکل اصلی صفحه نمایش Samsung Galaxy Grand 2، انعکاس بسیار زیاد نور است.
این معضل باعت شده تا حین کار با این مدل زیر نور خورشید، به مشکل بر بخورید.
با خرید این مدل، پیشنهاد می کنم حساب زیادی بر روی آن، در زیر نور خورشید یا مکان
های روشن باز نکنید.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد،
مشکل بعدی که شما به آن بر خواهید خورد، حافظه داخلی کم آن است. همانطور که اطلاع دارید،
این مشکل باعث خواهد شد تا قبل از روت، نتوانید برنامه های زیادی بر روی آن داشته باشید و
بعد از مدتی کار و نصب برنامه های مختلف، شاهد لگ ها و مگث هایی در رابط کاربری آن خواهید
بود.

به نظر من، کمتر از نیم اینچ بزرگ تر بودن ارزشش را ندارد. اما با توجه انتظارات شما، در نوع و
رنج خود، بهترین انتخاب است.
ممنون :n16:

سلام:n16:
اولا من خانومم:n18:
دوما بلی ازش خیلی راضیم ... دوربینشم خیلی خوبه :n05:
فقط من روزای اول که گرفتمش وقتی بازار روش نصب کردم نمیتونستم تلفن بزنم یعنی سیمکارتمو شناسایی نمیکرد بعد که بردم برام فلشش کردن دوروس شد مث این موشکل از بازار بوده ...
ولی در کل گوشی خیلی خوبیه و در مقایسه با قیمتش واقعا عالیه :n19:
سلام مجدد
آخ ببخشید ابجی :n02:
صفحه ش تو نور روز چطوره؟زیر نور آفتاب یا فضای بیرون مشکل نداره؟
بخاطر TFT بودن صفحه ش میگم :n03:

Barsoneri
14-09-2014, 18:18
درود به همگی
من گوشی HTC One -M8 دوسیمکارته ساخت تایوان خریدم
با توجه به اینکه من تازه با یک گوشی اندروئیدی کار میکنم در مورد این گوشی سوالاتی داشتم
اولین اینکه شارژ اولیه گوشی چقدر باید باشه؟ چون من وقتی شارژ اون تموم شد و گوشی خاموش شد گذاشتم 10 ساعت توی شارژ باشه
آیا این مقدار شارژ اولیه برای گوشی ضرر داره یا نه؟
دوم اینکه متوسط مصرف شارژ عادی این گوشی چند ساعته ؟ یعنی 1 ساعت بازی و تماس روزانه معمولی و کمی هم کار با منو ها و 1 ساعت هم اینترنت و ...
سوم اینکه شارژهای بعدی این گوشی تقریبا 2 ساعت و 20 دقیقه طول میکشه بصورتیکه شارژ گوشی تقریبا تموم بشه ولی خاموش نشه. آیا این مدت طبیعیه
و اینکه چه زمانی باید گوشی را شارژ کرد و کی از شارژ کشید؟
وآخر اینکه آیا فقط یک سیمکارت تو گوشی باشه و یا یکی از دو سیمکارت غیرفعال باشه آیا مصرف شارژ باطری دوسیم بیشتر از تک سیمکارت هست؟

pesar_tanha
14-09-2014, 22:52
سلام
گوشی دو سیمکارته تا سقف 1 میلیون چی بگیرم ؟

صفحه نمایش 5 اینچ یا بالاتر

زدوبین نسبتا" خوب

و صفحه نمایش با کیفیت

اینو برای یکی از دوستان میخوام

GOLDFINCH
14-09-2014, 23:44
درود به همگی
من گوشی HTC One -M8 دوسیمکارته ساخت تایوان خریدم
با توجه به اینکه من تازه با یک گوشی اندروئیدی کار میکنم در مورد این گوشی سوالاتی داشتم
اولین اینکه شارژ اولیه گوشی چقدر باید باشه؟ چون من وقتی شارژ اون تموم شد و گوشی خاموش شد گذاشتم 10 ساعت توی شارژ باشه
آیا این مقدار شارژ اولیه برای گوشی ضرر داره یا نه؟
دوم اینکه متوسط مصرف شارژ عادی این گوشی چند ساعته ؟ یعنی 1 ساعت بازی و تماس روزانه معمولی و کمی هم کار با منو ها و 1 ساعت هم اینترنت و ...
سوم اینکه شارژهای بعدی این گوشی تقریبا 2 ساعت و 20 دقیقه طول میکشه بصورتیکه شارژ گوشی تقریبا تموم بشه ولی خاموش نشه. آیا این مدت طبیعیه
و اینکه چه زمانی باید گوشی را شارژ کرد و کی از شارژ کشید؟
وآخر اینکه آیا فقط یک سیمکارت تو گوشی باشه و یا یکی از دو سیمکارت غیرفعال باشه آیا مصرف شارژ باطری دوسیم بیشتر از تک سیمکارت هست؟

10 ساعت کمی زیاده. 8 ساعت هم کفایت می کنه. اما با 10 ساعت هم مشکلی نداره.

بهتره وقتی %100 شارژ شد اون رو از برق بکشید و اگه بعداً کاری با گوشی ندارید، بهتره
وقتی به 20 درصد می رسه، شارژ کنید. سعی کنید که باطری گوشی، با استفاده شما
از اون، خالی شه. مثلاً شما می بینید %70 شارژ دارید و می زنید شارژ. در مواقعی که
کار فوری ندارید، بهتره این کار صورت نگیره. به عبارت دیگر، بگذارید گوشی، حداقل تا %30
پایین بیاید.
بله. دو سیمکارت، بیشتر از یک سیمکارت مصرف دارد. مخصوصاً در حالت 3G. توجه داشته
باشید که همواره سیمکارت های رایتل رو در سیم 1، قرار دهید.

سلام
گوشی دو سیمکارته تا سقف 1 میلیون چی بگیرم ؟

صفحه نمایش 5 اینچ یا بالاتر

زدوبین نسبتا" خوب

و صفحه نمایش با کیفیت

اینو برای یکی از دوستان میخوام

در این رنج، Xperia Z بهترین انتخاب است.
توجه داشته باشید که در رنج پایین تر، مدل S3 Neo از برند Samsung، کیفیت دوربین و صفحه
نمایش کم نظیری را ارائه می دهد.

اگه سخت افزار و بزرگ بودن، در کنار کیفیت صفحه نمایش و دوربین مناسب، همچنین قابلیت هایی،
چون مقاوم در برابر آب، برای دوستتان اهمیت دارد، Sony Xperia Z، نا امیدش نخواهد کرد.

Barsoneri
15-09-2014, 12:47
[QUOTE=GOLDFINCH;8387467]10

یعنی 10 ساعت شارژ اولیه مشکلی برای گوشی ایجاد نمیکنه اخه من کمی نگران شدم!!
اگه یک سیمکارت تو گوشی باشه و یا یکی از سیمکارتها غیر فعال باشه باز هم شارژ زیاد میکشه؟

GOLDFINCH
15-09-2014, 12:54
یعنی 10 ساعت شارژ اولیه مشکلی برای گوشی ایجاد نمیکنه اخه من کمی نگران شدم!!
اگه یک سیمکارت تو گوشی باشه و یا یکی از سیمکارتها غیر فعال باشه باز هم شارژ زیاد میکشه؟

نه مشکلی نداره....

سیمکارت، فقط وقتی فعال باشه باطری کم میشه.

esi222
15-09-2014, 17:18
10

توجه داشته باشید که در رنج پایین تر، مدل S3 Neo از برند Samsung، کیفیت دوربین و صفحه

اگه سخت افزار و بزرگ بودن، در کنار کیفیت صفحه نمایش و دوربین مناسب، همچنین قابلیت هایی،
چون مقاوم در برابر آب، برای دوستتان اهمیت دارد، Sony Xperia Z، نا امیدش نخواهد کرد.
سلام دوست عزیز
یه سوال برام پیش اومد:
Xperia Z مگه دوسیم هم داره !؟
آخه دوستمون دوسیم میخواستن که شما اینو پیشنهاد دادین ! :n13:

pesar_tanha
15-09-2014, 22:06

بهتره وقتی %100 شارژ شد اون رو از برق بکشید و اگه بعداً کاری با گوشی ندارید، بهتره
کار فوری ندارید، بهتره این کار صورت نگیره. به عبارت دیگر، بگذارید گوشی، حداقل تا %30
پایین بیاید.

سلام
دوست خوبم دوسیم کارت میخواستم

ممنون بابت رهنمایی

pesar_tanha
15-09-2014, 22:08

پایین بیاید.

سلام

ممنون بابت رهنمایی

GOLDFINCH
15-09-2014, 22:41
سلام

ممنون بابت رهنمایی

در این رنج، به نظر من، مدل G3 Beat Dual SIM از برند LG انتخاب مناسـبیــه.
سخت افزار مناسب، کیفیت صفحه نمایش بالا، باطری خوب، صفحه نمایــش
5 اینچی، در کنار دوربین و رابط کاربری کم نظیر، از ویژگی های این مدل مــی
باشد.

در ابعاد بزرگتر، گوشی Sony Xperia T2 Dual، هم انتخاب خوبیست. اما از لحاظ
رابط کاربری، خیلی عقب تر است!

توجه داشته باشید هیج یک از گوشی های مذکور، از خیلی از جنبه ها، از جمله سخت افزار و تراکم
پیکسل ها، به مدل Xperia Z، نخواهند رسید!

Barsoneri
15-09-2014, 23:36
در این رنج، به نظر من، مدل G3 Beat Dual SIM از برند LG انتخاب مناسـبیــه.
سخت افزار مناسب، کیفیت صفحه نمایش بالا، باطری خوب، صفحه نمایــش
5 اینچی، در کنار دوربین و رابط کاربری کم نظیر، از ویژگی های این مدل مــی
باشد.

در ابعاد بزرگتر، گوشی Sony Xperia T2 Dual، هم انتخاب خوبیست. اما از لحاظ
رابط کاربری، خیلی عقب تر است!

توجه داشته باشید هیج یک از گوشی های مذکور، از خیلی از جنبه ها، از جمله سخت افزار و تراکم
پیکسل ها، به مدل Xperia Z، نخواهند رسید!

کاری به سلیقه افراد ندارم و طرفدار هیچ برندی نیستم و فقط کیفیت محصول برام مهم هست
ولی M8 بینظیره چه از نظر طراحی و ظاهر و چه از نظر جنس و کیفیت بالای ساخت و جنس بدنه و چه از نظر سرعت و روان بودن

dr.nima20
16-09-2014, 11:28
نظرتون راجع به گوشی های زیر چیه؟
Elephone P2000
Kingzone K1 Turbo
iOcean X8
Doogee Dagger DG550
چینی هستن میخوام بدونم ارزش خرید دارن همه زیر 1 میلیون هست با سخت افزار بسیار قوی

Iloveu-ALL
16-09-2014, 11:58
Elephone P2000

Kingzone K1 Turbo

iOcean X8

Doogee Dagger DG550

چینی هستن میخوام بدونم ارزش خرید دارن همه زیر 1 میلیون هست با سخت افزار بسیار قوی

اشتباه ست... پشتیبانی نرم افزار اینا تعطیله ... لوازم جانبیشون تو ایران نادره ... تو این گوشی ها نظارتی بر SAR نمیشه

وقتی گوشی مثله Xperia Z هست چرا این گوشی؟
گوشی در حد 1 میلیون و بهترین سخت افزار گوشی با کیفیت OnePlus One هست که یه گوشی بین المللیه. البته لوازم این گوشی هم تو ایران کم پیدا میشه.
Huawei Honor 3X با سخت افزار مشابه (هشت هسته ای با فرکانس 1.7 اسم دومش Huawei G750) انتخاب بهتری چون تو ایران نمایندگی داره و لوازم جانبی براش هست.
ولی باز هم بهترین انتخاب همون Xperia Z هست.

ice_man_sh
17-09-2014, 15:32
با سلام مجدد

نمی دونم اینجا برای این سوال مکان مناسبی هست یا نه.

در پرس و جوهایی که برای Note 3 Neo داشتم (که قبلا دوستان راهنمایی لازمه را داشتن)

تعدادی از مغازه های تبریز که بدون گارانتی یا گارانتی متفرقه می فروشن که به درد من نمی خوره.

یه عده هم با گارانتی مایکروتل و سامتل میدن که نمایندگی سامسونگ در ایران هست.

یکی از مغازه های معتبر نیز گفت با گارانتی خود سامسونگ می فروشن و گفت در ایران مایکروتل و سامتل و هرکی نماینده سامسونگ هست موظف هست خدمات بده و تفاوت این گارانتی اینه که در هر کجای دنیا ببری نمایندگی سامسونگ موظف به تعمیر هست و گارانتی جهانی سامسونگ را داره!!!

با توجه به اینکه من قراره به منظور تحصیل برم آیا اصلا این نوع گارانتی تو ایران داریم؟ و چه طور میشه در این مورد مطمئن شد؟

دوستان همین را توصیه میکنن و یا همون با مایکروتل بگیرم.

alinikoyi
18-09-2014, 15:34
بالاخره من تصمیم گرفتم جی 3 بخرم
میخوام از دیجی کالا بخرم میخواستم راهنمایی کنید که فروشگاه معتبری هست یا نه گوشی مشکل پیدا کرد پس میگیرن یعنی کلا چطوریاست؟

alinikoyi
18-09-2014, 15:38
Elephone P2000

Kingzone K1 Turbo

iOcean X8

Doogee Dagger DG550

اگه بخری به احتمال 90% بعد مدتی پشیمون خواهی شد چون هر گوشی بهد خریدش ممکنه مشکلی داشته باشه و اگه لوازم و قطعاتش گیر نیاد دیگه بای بای

ice_man_sh
18-09-2014, 16:31
میخوام از دیجی کالا بخرم میخواستم راهنمایی کنید که فروشگاه معتبری هست یا نه گوشی مشکل پیدا کرد پس میگیرن یعنی کلا چطوریاست؟
به نظر من معتبر تر از خیلی از این موبایل فروشی ها هست.

از نظر قیمت میگفتن بیشتر میزنه که من به شخصه تو این مدت که دارم تحقیق میکنم دیدم با توجه به اینکه گوشی ها را با گارانتی می ده بیشتر نمیزنه و حتی بعضا یه کمی پایین تر از بازار (با گارانتی اصل) هست.

--------

ذر ضمن دوستان اگه اطلاعی در این مورد دارن لطفا کمک کنن:

با سلام مجدد

نمی دونم اینجا برای این سوال مکان مناسبی هست یا نه.

در پرس و جوهایی که برای Note 3 Neo داشتم (که قبلا دوستان راهنمایی لازمه را داشتن)

تعدادی از مغازه های تبریز که بدون گارانتی یا گارانتی متفرقه می فروشن که به درد من نمی خوره.

یه عده هم با گارانتی مایکروتل و سامتل میدن که نمایندگی سامسونگ در ایران هست.

یکی از مغازه های معتبر نیز گفت با گارانتی خود سامسونگ می فروشن و گفت در ایران مایکروتل و سامتل و هرکی نماینده سامسونگ هست موظف هست خدمات بده و تفاوت این گارانتی اینه که در هر کجای دنیا ببری نمایندگی سامسونگ موظف به تعمیر هست و گارانتی جهانی سامسونگ را داره!!!

با توجه به اینکه من قراره به منظور تحصیل برم آیا اصلا این نوع گارانتی تو ایران داریم؟ و چه طور میشه در این مورد مطمئن شد؟

GOLDFINCH
18-09-2014, 19:16

در اعتبارش شک نکنید. تمامی کالا های اون، تا 7 روز تضمین هستند.
من خودم یک Z2 از دیجیکالا خریده بودم برای یکی از دوستام. یه مشکلی داشت. موقع استفاده از دوربین، بیرون می پرید.
خلاصه، زنگ زدم به دیجی، گفت تا چند ساعت دیگه یکی دیگه براتون می فرستیم. گوشی رو آماده کنید کارشناسمون میاد
تست میکنه. خلاصه بعد تست، گوشی رو تعویض کرد و مشکل برطرف شد.

Amir Sepehr
18-09-2014, 23:04
سلام دوستان... گوشی تا 350 400 چی پیشنهاد میدین ؟؟؟

الویت ها ظاهر زیبا و کیفیت صفحه و تاچ خوب هستش... چون کادو برای یه خانوم میخوام بخرم... سخت افزارو اینا زیاد ملاک نیست برای اونا :n02: مرسی ممنون میشم زودتر کمکم کنید :n16::n16:

h!tman
19-09-2014, 00:15
سلام دوستان... گوشی تا 350 400 چی پیشنهاد میدین ؟؟؟

الویت ها ظاهر زیبا و کیفیت صفحه و تاچ خوب هستش... چون کادو برای یه خانوم میخوام بخرم... سخت افزارو اینا زیاد ملاک نیست برای اونا :n02: مرسی ممنون میشم زودتر کمکم کنید :n16::n16:

ظاهر زیبا دنبال لومیا ها باشید، با اون قیمت پرفرمنس خوبی بهتون ارائه میدن
کوچیکن ، برای دست های ظریف خوبند
رنگ بندی خوبی هم دارند
به نظرم اندروید تو این رنج چیز خوبی نداره! داره ، اما با فاکتور های شما سازگار نیست

به هر حال از اکوسیستم اندروید گزینه هایی مثل
Samsung Ace 4
Huawei Ascend G525
Sony Xperia M
به ترتیب چیدم
همینطور از وینفون nokia Lumia 525 هست.

Barsoneri
19-09-2014, 07:26
من یک htc M8 2 سیم دارم
میخوام بدونم شارژ باطری چقدر شد باید گوشی رو شارژ کرد و چند درصد شد باید از شارژ کشید
هدفم افزایش طول عمر باطری است

Masoud-2014
19-09-2014, 10:02
بین S4 و G2 کدوم بهتره؟

موارد مهم : صفحه نمایش - باتری ؟

h!tman
19-09-2014, 12:28
بین S4 و G2 کدوم بهتره؟

صفحه نمایش برتری با s4 هست
باتری برتری با g2 هست
هرکدوم که براتون اهمیت بیشتری داره تهیه کنید

h!tman
19-09-2014, 12:30
من یک htc M8 2 سیم دارم
میخوام بدونم شارژ باطری چقدر شد باید گوشی رو شارژ کرد و چند درصد شد باید از شارژ کشید
هدفم افزایش طول عمر باطری است
استاندارد خاصی وجود نداره و اهمیت زیادی هم نداره
اما توصیه شده 10-5 درصد شارژ رو شروع و تا 100درصد صبر کنید
وسطش هم کشیدید ایرادی نداره . آسیب خاصی وارد نمیشه

GOLDFINCH
19-09-2014, 12:32
بین S4 و G2 کدوم بهتره؟

از لحاظ صفحه نمایش، S4، اما از لحاظ باطری، مدل G2، عملکرد بهتری داره. لازم به ذکر است که صفحه نمایش
G2، کیفیت بسیار بالایی دارد. اما از خیلی از جهات، مثل عملکرد زیر نور خورشید یا عمق مشکی، S4، تا حدودی
بهتر عمل می کند.

توجه داشته باشید، که بین این دو مدل، G2 انتخاب بهتری است.
بدلیل پشتبانی بهتر، کیفیت ساخت بهتر، باطری بهتر، دوربین تا حدودی بهتر و...

Masoud-2014
19-09-2014, 15:27
از لحاظ صفحه نمایش، S4، اما از لحاظ باطری، مدل G2، عملکرد بهتری داره. لازم به ذکر است که صفحه نمایش
G2، کیفیت بسیار بالایی دارد. اما از خیلی از جهات، مثل عملکرد زیر نور خورشید یا عمق مشکی، S4، تا حدودی
بهتر عمل می کند.

توجه داشته باشید، که بین این دو مدل، G2 انتخاب بهتری است.
بدلیل پشتبانی بهتر، کیفیت ساخت بهتر، باطری بهتر، دوربین تا حدودی بهتر و...

روشنایی صفحه نمایش کدوم بیشتره؟ و تا چه حد؟ آیا قابل اغماض هست؟ آیا دو تا گوشی رو کنار هم دست گرفتید؟

من الان sony sp دارم ... باتری g2 مثلا چقدر از sp بهتره؟ یا صفحه نمایششون؟

esi222
19-09-2014, 18:45
سلام دوستان
نظرتون درمورد HTC Desire 816 چیه؟
سخت افزارش که عالیه,دوربینو صفحه ش چطوره؟
کلا اگه کسی باهاش کار کرده یه نظری بده
ممنون

h!tman
19-09-2014, 19:56
روشنایی صفحه نمایش کدوم بیشتره؟ و تا چه حد؟ آیا قابل اغماض هست؟ آیا دو تا گوشی رو کنار هم دست گرفتید؟

روشنایی صفحه جی 2 بیشتره . ولی زیاد تفاوتی ندارند
بله. پرچمدار های قدیم به اندازه کافی خوب هستند . من باشم جی 2 رو تهیه میکنم
باتری هم باید بدونیم چطور استفاده ای دارید ، ولی به طور معمول 40% بهتره ،باتری بهتره
صفحه نمایش خیلی بهتره! صفحه نمایش های پارسال سونی افتضاحند!

GOLDFINCH
19-09-2014, 23:43

روشنایی صفحه نمایش، فکر می کنم G2 بیشتر باشه. اما عملکرد زیر نور خورشید S4 به مراتب بهتره.
هر دو گوشی رو دستم گرفتم. با G2 حس بهتری داشتم. باید بگم که S4 اصلاً حس خوبی نمی ده.
از لحاظ صفحه نمایش، در مقابل SP، شاید به نظر خیلی ها، تفاوت بی نهایتی داشته باشه. اما خیلی
زیاد هم تفاوت نداره. فقط زاویه دید قابل مقایسه نیست. کنتراست، روشنایی و غلظت رنگ ها فقط کمی
با SP تفاوت دارند که عملکرد بسیار عالیی دارد. مخصوصاً از لحاظ تاچ...

لینک تست کیفیت صفحه نمایش موجوده. فقط مقایسه با Xperia TX انجام شده که کیفیت یکسانی
نسبت به SP داره.

سلام دوستان
نظرتون درمورد HTC Desire 816 چیه؟
سخت افزارش که عالیه,دوربینو صفحه ش چطوره؟
کلا اگه کسی باهاش کار کرده یه نظری بده
ممنون

گوشی خوب و بسیار خوش دستیه. البته باطری ضعیفی داره.
سخت افزار خوب، دوربین مناسب، کیفیت ساخت بالا، پشتیبانی از انواع ارتباطات از جمله LTE و اندروید 4.4، از حسن های
این مدل می باشند.

esi222
20-09-2014, 10:08
اًگوشی خوب و بسیار خوش دستیه. البته باطری ضعیفی داره.
سخت افزار خوب، دوربین مناسب، کیفیت ساخت بالا، پشتیبانی از انواع ارتباطات از جمله LTE و اندروید 4.4، از حسن های
این مدل می باشند.

ممنون
من دوسیمشو میخوام که LTE نداره.
باطریش چقد ضعیفه :n03:
دوربینش واقعا 13 هست!?
بیشتر استفادم وبگردیو تماشای فیلمه
کلا ایراداش چیه

alinikoyi
20-09-2014, 12:20
در اعتبارش شک نکنید. تمامی کالا های اون، تا 7 روز تضمین هستند.
من خودم یک Z2 از دیجیکالا خریده بودم برای یکی از دوستام. یه مشکلی داشت. موقع استفاده از دوربین، بیرون می پرید.
خلاصه، زنگ زدم به دیجی، گفت تا چند ساعت دیگه یکی دیگه براتون می فرستیم. گوشی رو آماده کنید کارشناسمون میاد
تست میکنه. خلاصه بعد تست، گوشی رو تعویض کرد و مشکل برطرف شد.

من شهرستان زندگی میکنم یعنی واسه اینجا هم کارشناس میفرسته؟

Abdolreza2012
20-09-2014, 12:24
من شهرستان زندگی میکنم یعنی واسه اینجا هم کارشناس میفرسته؟

نه ، برای شهرستان ها شما گوشی ( یا هر وسیله ی دیگه ) رو میفرستید و اونا تست میکنن و اگه خراب باشه تعویض میکنن

SNOW PATROL
22-09-2014, 18:46

سلام دوست من اون گارانتی که دوست محترم فروشنده فرمودند به نام گارانتی بین المللی معروف است
خیر گارانتی مایکروتل دربرابر ضمانت نامه مربوطه مسئولیتی ندارد ... برای استفاده از خدمات مایکروتل حتما باید کارت طلایی همراه گوشی ارائه بشه اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای استفاده از خدمات گارانتی معروف به اینترنشنال !! گوشی باید به دبی ارسال بشه

amirkhan_0o0
22-09-2014, 18:47
دوستان علیرغم اینکه گوشی هواوی آنر 3c روی کاغذ گوشی خوبیه آیا توی عمل مورد تایید هست؟
باتری در مقابل G700 چجوریه؟ کیفیت ساخت ؟ و مسائل دیگه.
ممنون

aminkhan2014
23-09-2014, 07:06
تا یک میلیون تومن دنبال گوشی هستم..دوربین و باطری و قدرت سخت افزاری برام مهمه
فعلا به گزینه های xperia Z , Huawie P6 , HTX Desire 816 رسیدم،گزینه های دیگری هم هست؟نظر دوستان چیه؟خودم که بهتر و بصرفه تر از Z ندیدم...

amin1374
23-09-2014, 08:27
فعلا به گزینه های xperia Z , Huawie P6 , HTX Desire 816 رسیدم،گزینه های دیگری هم هست؟نظر دوستان چیه؟خودم که بهتر و بصرفه تر از Z ندیدم...
همون اچ تی سی بهتره به نسبت به اکسپریا z که صفحه اش کیفیتش داغونه!
هواوی هم با ای که زیباست ولی قدیمیه و قدرت نداره
اچ تی سی از هر لحاظ عالیه اسنپ دراگونه سیپیوش ظاهرشم عالی :)

hamidchi
23-09-2014, 16:39

بین این 3 تا مدتی داشتم واسه خرید z تحقیق میکردم ولی یه سری فروشنده ها و یه سری از کاربرا از باتریش بد میگفتن و ناراضی بودن . که منصرف شدم
شاید htc بهتر باشه
البته من فکر میکنم htc ها یه مقدار از گوشی های هم رده خودشون گرونتر هستن

aminkhan2014
23-09-2014, 17:08
اچ تی سی هم ازش بد شنیدم درضمن رمش 1.5 هست که نسبت به بقیه ضعیفتره!!!!یکی از بچه ها میخواست بخره میگفت کیفیت بالای صفحه اش خیلی بد بود و بالاش سیاه بود

GOLDFINCH
23-09-2014, 19:15

شما که سخت افزار و دوربین براتون اهمیت داره، در این رنج، بی شک، Xperia Z، بهترین انتخاب خواهد بود.
از لحاظ باطری از مدل HTC Desire 816، بسیار بهتر عمل می کند. باید خاطر نشان کنم که باطری 816، عملکر
بسیار ضعیفی دارد!

پ.ن:
دوستانی مشاوره می دهند، لطفا به انتظارات کاربر توجه داشته باشند نه انتظارات خودشان!!!

esi222
23-09-2014, 21:31
سلام
هوآوی P6 رو درنظر نگیر که دوستان زیاد ازش راضی نبودن.
اما درمورد اکسپریا زد و 816 باید بگم که دوربین Z قویتره.
درمورد باطری هم اونطور که دوستمون میگن نیست.باطری 816 مناسبه.
کیفیت صفحه نمایش و تاچه 816 به نسبت بالاتره.

شما که سخت افزار و دوربین براتون اهمیت داره، در این رنج، بی شک، Xperia Z، بهترین انتخاب خواهد بود.
از لحاظ باطری از مدل HTC Desire 816، بسیار بهتر عمل می کند. باید خاطر نشان کنم که باطری 816، عملکر
بسیار ضعیفی دارد!

پ.ن:
دوستانی مشاوره می دهند، لطفا به انتظارات کاربر توجه داشته باشند نه انتظارات خودشان!!!
سلام
اگه دوستمون فقط دوربین براش مهم باشه حرف شما صحیحه اما اینکه میگید بدون شک Xperia Z نه من قبول ندارم.
باطری 816 اونطور که شما میگی ضعیف نیست.خوب عمل میکنه !
اما کیفیت صفحه نمایش 816 با توجه به Super LCD2 بودن درمقابل TFT بالاتره...
-------------------------
درکل پیشنهاد من به دوستمون Desire 816 هستش البته اگه فقط و فقط دوربین براشون مهم نباشه.

GOLDFINCH
24-09-2014, 00:51
سلام
هوآوی P6 رو درنظر نگیر که دوستان زیاد ازش راضی نبودن.
اما درمورد اکسپریا زد و 816 باید بگم که دوربین Z قویتره.
درمورد باطری هم اونطور که دوستمون میگن نیست.باطری 816 مناسبه.
کیفیت صفحه نمایش و تاچه 816 به نسبت بالاتره.

سلام
اگه دوستمون فقط دوربین براش مهم باشه حرف شما صحیحه اما اینکه میگید بدون شک Xperia Z نه من قبول ندارم.
باطری 816 اونطور که شما میگی ضعیف نیست.خوب عمل میکنه !
اما کیفیت صفحه نمایش 816 با توجه به Super LCD2 بودن درمقابل TFT بالاتره...
درکل پیشنهاد من به دوستمون Desire 816 هستش البته اگه فقط و فقط دوربین براشون مهم نباشه.

ایشون سخت افزار، دوربین و باطری براشون مهم ترین معیاره.
همه این موارد، در Xperia Z، بیشتر از سایر مدل ها دیده شده. کیفیت صفحه نمایش متوسط رو قبول دارم اما برای دوستمون، اهمیت سه موردی که گفتند، بالا تره.
توجه داشته باشید که باطری 816، از Z، خیلی ضعیف تره. نه از لحاظ قدرت، بلکه از لحاظ عملکرد.
شما در مدل 816، جز صفحه نمایش و رابط کاربری، چه ویژگی حائز اهمیت و قابل توجه دیگری می شناسید؟!

Sent from my Xperia TX

Barsoneri
24-09-2014, 22:28
کسی میدونه زمان اصلی برداشتن از شارژ این گوشیM8 دو سیم کی هست؟ چون بعضی از دوستان میگن نباید شارژ 100% بشه در حالی که گوشی وقتی 98% شارژ شده همچنان چراغ قرمز روشن هست و وقتی 100% میشه سبز میشه؟

esi222
25-09-2014, 11:34
ایشون سخت افزار، دوربین و باطری براشون مهم ترین معیاره.
همه این موارد، در Xperia Z، بیشتر از سایر مدل ها دیده شده. کیفیت صفحه نمایش متوسط رو قبول دارم اما برای دوستمون، اهمیت سه موردی که گفتند، بالا تره.
توجه داشته باشید که باطری 816، از Z، خیلی ضعیف تره. نه از لحاظ قدرت، بلکه از لحاظ عملکرد.
شما در مدل 816، جز صفحه نمایش و رابط کاربری، چه ویژگی حائز اهمیت و قابل توجه دیگری می شناسید؟!

Sent from my Xperia TX
شما درست میفرمایید اما به نظرم Z آنچنان دوربین قوی نداره که رو انتخاب تاثیر بذاره.
درکل من 816 رو بخاطر صفحه نمایش عالی و بزرگ،سخت افزار مناسب،اندروید 4.4.2 ،ظاهر مناسب بیشتر میپسندم.
Desire 820 اطلاع دارید کی میاد؟

Abdolreza2012
25-09-2014, 13:05
سلام دوستان
یکی از آشنایان میخواد تا 800 تومن گوشی بگیره
انتظارات خاصی هم نداره ، تاچ خوب ، دوربین خوب ، باتری قابل قبول

من بهش Sony Z رو معرفی کردم ، اگه تو همین رنج حالا 50 تومن بالا پایین مدلی بود معرفی کنید

ممنون

GOLDFINCH
25-09-2014, 13:24
سلام دوستان
یکی از آشنایان میخواد تا 800 تومن گوشی بگیره
انتظارات خاصی هم نداره ، تاچ خوب ، دوربین خوب ، باتری قابل قبول

من بهش Sony Z رو معرفی کردم ، اگه تو همین رنج حالا 50 تومن بالا پایین مدلی بود معرفی کنید

ممنون

سلام

همونطور که حدس زدین، Sony Xperia Z، بهترین انتخاب است.
ناگفته نماند که Samsung Galaxy S III Neo، دوربین، صفحه نمایش و رابط کاربری فوق العاده ای دارد.
البته نکات مثبت این مدل نسبت به Xperia Z، به همینجا ختم می شود.

AM1R95
25-09-2014, 18:25
سلام و درود

دوستان برای یکی از اشنایان تا 800 تومن حالا یکم بالا یا پایین چه گوشی ای رو معرفی می کنین که تو محدوده قیمتی خودش همه چی تموم باشه.
انتظاراتش هم به ترتیب دوربین و صفحه نمایش اسپیکار های خوب و رابط کاربری ساده و راحت هست.
در ضمن الان Xperia SP داره و از دوربین و رابط کاربریش راضی نبوده و حالا میخواد این گوشی جدیدش از سونی نباشه.

GOLDFINCH
25-09-2014, 18:35
سلام و درود

دوستان برای یکی از اشنایان تا 800 تومن حالا یکم بالا یا پایین چه گوشی ای رو معرفی می کنین که تو محدوده قیمتی خودش همه چی تموم باشه.
انتظاراتش هم به ترتیب دوربین و صفحه نمایش اسپیکار های خوب و رابط کاربری ساده و راحت هست.
در ضمن الان Xperia SP داره و از دوربین و رابط کاربریش راضی نبوده و حالا میخواد این گوشی جدیدش از سونی نباشه.

سلام

گوشی Samsung Galaxy S III Neo، انتخاب بسیار خوبیست.
دوربین، صفحه نمایش و رابط کاربری فوق العاده مخصوصاً در این رنج، از ویژگی زبان زد و مثال زدنی این مدل می باشد.

AM1R95
25-09-2014, 18:39
سلام

گوشی Samsung Galaxy S III Neo، انتخاب بسیار خوبیست.
دوربین، صفحه نمایش و رابط کاربری فوق العاده مخصوصاً در این رنج، از ویژگی زبان زد و مثال زدنی این مدل می باشد.
تشکر از پاسختون.
از نظر استحکام در چه سطحی قرار داره؟
و اینکه فرق 2 مدل I9300I با I9301I چیه؟

GOLDFINCH
25-09-2014, 19:07
تشکر از پاسختون.
از نظر استحکام در چه سطحی قرار داره؟
و اینکه فرق 2 مدل I9300I با I9301I چیه؟

I9300I، دو سیم کارت می باشد.

از نظر کیفیت ساخت و استحکام، در رده متوسط قرار دارد.
به طوری که اگر روی آسفالت به زمین بخورد، در بهترین حالت، مقداری از بده، فرو رفته می شد و
در بد ترین حالت، علاوه بر خط و خش، ممکن است صفحه نمایش یا قسمتی از گوشی، از کار،
بیافتد.

AM1R95
25-09-2014, 19:11
I9300I، دو سیم کارت می باشد.

از نظر کیفیت ساخت و استحکام، در رده متوسط قرار دارد.
به طوری که اگر روی آسفالت به زمین بخورد، در بهترین حالت، مقداری از بده، فرو رفته می شد و
در بد ترین حالت، علاوه بر خط و خش، ممکن است صفحه نمایش یا قسمتی از گوشی، از کار،
بیافتد.
موارد دیگه ای از LG و hTC چطور هستن؟

alinikoyi
25-09-2014, 19:19
گوشی هایی که باتریشون قابل تعویض نیست اگه مشکلی واسه باتریش پیش بیاد دیگه قابل تعویض نیست؟ یا... کسی اگه در این مورد اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنه

Iloveu-ALL
25-09-2014, 21:12
گوشی هایی که باتریشون قابل تعویض نیست اگه مشکلی واسه باتریش پیش بیاد دیگه قابل تعویض نیست؟ یا... کسی اگه در این مورد اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنه

اگه برای تعمیر به نمایندگی بدی اونا میتونن باتری رو در بیارن و تعویض کنن!

alinikoyi
26-09-2014, 12:55
اگه برای تعمیر به نمایندگی بدی اونا میتونن باتری رو در بیارن و تعویض کنن!

یعنی به غیر نمایندگی کسه دیگه نمیتونه تعویض کنه؟

Iloveu-ALL
26-09-2014, 14:12
یعنی به غیر نمایندگی کسه دیگه نمیتونه تعویض کنه؟

چرا تمعیرگاه ها هم میتونن در بیارن
نمایندگی بدی بهتر درست میکنن!

GOLDFINCH
26-09-2014, 19:04
موارد دیگه ای از LG و hTC چطور هستن؟

در این رنج، بهترین دوربین رو فقط در سامسونگ پیدا می کنید.

amirkhan_0o0
27-09-2014, 14:07
دوستان درهنگام خرید هواوی آنر 3 سی چه تست هایی رو انجام بدم؟

GOLDFINCH
27-09-2014, 15:57
دوستان درهنگام خرید هواوی آنر 3 سی چه تست هایی رو انجام بدم؟

حتماً با گارانتی بخرید و توجه داشته باشید از فروشنده کارت گارانتی دریافت کنید. یا مثلاً اگه فروشنده گفت گارانتی با آقای فلانیه،
بدونید افکار پلیدی داره.

قبل از خرید و پرداخت پول، حتماً تقاضای تست گوشی رو از فروشنده داشته باشید. بعد از روشن کردن گوشی و جواب دادن به
سوالات، اون رو در یک محل تاریک قرار بدین. دقت کنید که هیچ مشکلی اعم از نشر نور، نقوص در پیکسل ها، پیکسل مُردگی،
حباب در لنز دوربین، زدگی در بدنه، مشکل نرم افزاری و ... نداشته باشه. در صورتی که بعد خرید، متوجه ایراد های مذکور شدین،
با بردن اون به گارانتی، مشکل برطرف خواهد شد.
حتماً دقت کنید اگر فروشنده گفت: (حتماً باید یک سری نرم افزار نصب کنم تا فعال بشه) یا (سیم کارتتون رو باید فعال سازی کنم)
یا (باید رام رسمی نصب کنم و گرنه گوشی بعد یک مدت خراب میشه) یا (باید کارت گوگل پلی بخرید تا آپدیت بشه) یا (اگه فلان کار
رو نکنم، فلان چیز از کار می افته) یا.... شک نکنید که اظهارات کذب و غلطی داره. هیچ کاری جز خرید گوشی انجام ندین حتی نصب
نرم افزار... در آینده اگه به نرم افزار و بازی نیاز پیدا کردین، با خرید مجموعه نرم افزار و بازی های اندروید از شرکت هایی مثل "گردوو"،
" دریا سافت"، "نوین پندار" می تونید کارتون رو راه بندازین.

اگه تهران تشریف دارین، می تونید با رفتن به بازار موبایل و علاالدین، مقایسه ای بین گوشی ها داشته باشید و بهتره گوشیتون رو از
همانجا بخرید.

دوباره یاد آوری می کنم حتماً با گارانتی بخرید و توجه داشته باشید که هیچ نوع فعال سازی و نصب نرم افزاری توسط
فروشنده انجام نشود و هیج پولی جز پول گوشی، به فروشنده ندین!

amirkhan_0o0
27-09-2014, 18:07
حتماً با گارانتی بخرید و توجه داشته باشید از فروشنده کارت گارانتی دریافت کنید. یا مثلاً اگه فروشنده گفت گارانتی با آقای فلانیه،
بدونید افکار پلیدی داره.

قبل از خرید و پرداخت پول، حتماً تقاضای تست گوشی رو از فروشنده داشته باشید. بعد از روشن کردن گوشی و جواب دادن به
سوالات، اون رو در یک محل تاریک قرار بدین. دقت کنید که هیچ مشکلی اعم از نشر نور، نقوص در پیکسل ها، پیکسل مُردگی،
حباب در لنز دوربین، زدگی در بدنه، مشکل نرم افزاری و ... نداشته باشه. در صورتی که بعد خرید، متوجه ایراد های مذکور شدین،
با بردن اون به گارانتی، مشکل برطرف خواهد شد.
حتماً دقت کنید اگر فروشنده گفت: (حتماً باید یک سری نرم افزار نصب کنم تا فعال بشه) یا (سیم کارتتون رو باید فعال سازی کنم)
یا (باید رام رسمی نصب کنم و گرنه گوشی بعد یک مدت خراب میشه) یا (باید کارت گوگل پلی بخرید تا آپدیت بشه) یا (اگه فلان کار
رو نکنم، فلان چیز از کار می افته) یا.... شک نکنید که اظهارات کذب و غلطی داره. هیچ کاری جز خرید گوشی انجام ندین حتی نصب
نرم افزار... در آینده اگه به نرم افزار و بازی نیاز پیدا کردین، با خرید مجموعه نرم افزار و بازی های اندروید از شرکت هایی مثل "گردوو"،
" دریا سافت"، "نوین پندار" می تونید کارتون رو راه بندازین.

اگه تهران تشریف دارین، می تونید با رفتن به بازار موبایل و علاالدین، مقایسه ای بین گوشی ها داشته باشید و بهتره گوشیتون رو از
همانجا بخرید.

دوباره یاد آوری می کنم حتماً با گارانتی بخرید و توجه داشته باشید که هیچ نوع فعال سازی و نصب نرم افزاری توسط
فروشنده انجام نشود و هیج پولی جز پول گوشی، به فروشنده ندین!
ممنون فروشنده آشناست و توی کاشان از این هزینه های باکس و ... رو نمی گیره.
چون یکی از دوستان گوشی خریده بود و فرداش دیده بود بخشی از گوشه های صفحه تاچش کار نمی کنه و فروشنده زیر بار نرفته بود. برای همین گفتم از شما سوال کنم
یادمه سونی اریکسون یه کد برای تست داشت که همه اجزا گوشی رو می تونستی باهاش تست کنی و می گفت گوشی چقدر روشن بوده!؟ می خواستم بدونم توی هواوی هم از این چیزا داریم؟
راستی چرا ژوشی بی گارنتی نخرم؟ یعنی خرابی هواوی بالاست؟
باز هم ممنون:n16:
---------------------------------------
به روز رسانی: کد
*#*#2846579#*#*
یه کار هیی برای تست انجام می ده

mrkasasi
27-09-2014, 19:09
سلام
اساتيد بين دو مدل g3 و گلكسي اس 5 (مدل G900F) نظرتون رو مي خواستم بدونم. خودم فعلا نظرم تقريبا متمايل به ال جي هست چون ويدئويي از اين دو گوشي با بازي gta سن اندرياس گذاشته بودن g3 روونتر اجرا مي كرد.(البته htc m8 كه از همشون بهتر بود ولي دوربين بدردبخور نداره) سامسونگ گارانتي تو اين مدل نداره و ال جي داره. اس 5 دوربينش بهتره ولي لرزشگير نداره همچنين رم كمتري هم نسبت به 32 گيگ جي 3 داره. (راستي با سايز نوت 4 حال نمي كنم والا صبر مي كردم بياد )
مي خواستم نظرات شما رو بدونم. سپاس.

(لينك ويدئو ها جهت آگاهي دوستان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Abdolreza2012
27-09-2014, 19:42
سلام
اساتيد بين دو مدل g3 و گلكسي اس 5 (مدل G900F) نظرتون رو مي خواستم بدونم. خودم فعلا نظرم تقريبا متمايل به ال جي هست چون ويدئويي از اين دو گوشي با بازي gta سن اندرياس گذاشته بودن g3 روونتر اجرا مي كرد.(البته htc m8 كه از همشون بهتر بود ولي دوربين بدردبخور نداره) سامسونگ گارانتي تو اين مدل نداره و ال جي داره. اس 5 دوربينش بهتره ولي لرزشگير نداره همچنين رم كمتري هم نسبت به 32 گيگ جي 3 داره. (راستي با سايز نوت 4 حال نمي كنم والا صبر مي كردم بياد )

(لينك ويدئو ها جهت آگاهي دوستان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

سلام
شما انتظاراتون از گوشی چیه ؟؟؟
من با گلگسی اس 5 کار نکردم ولی خودم جی 3 دارم
گوشی خوبیه ، مخصوصا 32 گیگش که رمش هم 3 هست ، البته باید در نظر داشته باشید که اس 5 ضد آب هست که الجی نیست
به نظرم کیفیت ساخت بهتری نسبت به اس 5 داره
در مورد باتریش هم قطعا خوندین ، اگه باهاش کار معمولی بکنید تا 2 روز نگه میداره ( من تا 3 روز هم با یه بار شارژ باهاش کار کردم ، که بعد 3 روز 20% باز شارژ داشت )
باتریش هم سریع شارژ میشه

صفحه نمایش خیلی خووووبی داره ، البته اس 5 تو روز و زیر نور آفتاب کمی بهتر عمل میکنه ، چون روشنایی بیشتری داره

MOSTAFA_ABBASI
27-09-2014, 19:47
سلام

به نظر من صبر کنید تا htc one m8 eye معرفی بشه حدود 16 مهر معرفی میشه اون دوربینشم عالیه شکل و قیاف و... شبیه همین ام 8 هست.
فعلا صب کنید تا اون موقع بعد اونو بخرید.:n06:
بین این 3 تا هم ام 8 بهتره.

alinikoyi
29-09-2014, 18:44
بهترین گوشی پرچم دار چیه؟ برای کارهای سنگین مثل بازی و نصب نرم افزار زیاد یعنی اینکه زیاد برنامه بزنم کند نشه
از بین g3 و one m8 و z2

PLAΨMID
29-09-2014, 18:47
هیچ کدوم از اینایی که نوشتید با هیچ بازیی کند نمیشن !!!!

alinikoyi
29-09-2014, 19:05
هیچ کدوم از اینایی که نوشتید با هیچ بازیی کند نمیشن !!!!

منظورم اینکه بازی و برنامه زیاد نصب کنم کند نشه و هنگ و لگ نکنه

MOSTAFA_ABBASI
29-09-2014, 21:15
بهترین گوشی پرچم دار چیه؟ برای کارهای سنگین مثل بازی و نصب نرم افزار زیاد یعنی اینکه زیاد برنامه بزنم کند نشه
از بین g3 و one m8 و z2
100% اچ تی سی وان ام 8:n06:
زد 2 و جی 3 از نظر سرعت خیلی از ام 8 عقب ترن.
حتی نوت 4 هم تو سرعت از ام 8 کم میاره.
فیلمش هست تو آپارات.
خودم یک ساله ام 7 دارم بیش از 400 تا برنامه و بازی روش دارم ولی کند نشده.:n05:
بهتون ام 8 رو پیشنهاد می دم.:n16:

PLAΨMID
30-09-2014, 00:01
منظورم اینکه بازی و برنامه زیاد نصب کنم کند نشه و هنگ و لگ نکنه

منم دقیقا منظورم همین بود !!!
این غول هایی که نام بردید به این راحتی ها کند نمیشن !

Barsoneri
30-09-2014, 15:26
100% اچ تی سی وان ام 8:n06:
زد 2 و جی 3 از نظر سرعت خیلی از ام 8 عقب ترن.
حتی نوت 4 هم تو سرعت از ام 8 کم میاره.
فیلمش هست تو آپارات.
خودم یک ساله ام 7 دارم بیش از 400 تا برنامه و بازی روش دارم ولی کند نشده.:n05:
بهتون ام 8 رو پیشنهاد می دم.:n16:
شما که 1 ساله m7 دارید به من بگید که چطوری میزان صدا در هنگام مکالمه را کم کنم
آخه وقتی دارم صحبت مبکنم صدای اون طرف را بقیه میشنوند و هر دفعه با روکر صدا مجبورم کم کنم
ولی دوباره با یک تماس دیگه باز همان مشکل باقیه و مجددا صدا بلند هست
البته من گوشیم m8 هست ولی فکر نکنم فرقی با هم داشته باشند

MOSTAFA_ABBASI
30-09-2014, 19:25
راستش منم هر کار کردم کم نشد متاسفانه مشکل تو همشون هست.

send by my HTC one m9 :)

metalhead_forever
01-10-2014, 22:17
سلام
چند وقت پیش درخواست مشاوره برای خرید گوشی گرفتم با بودجه 1 میلیون برای موزیک
حالا بودجه رو بردم بالاتر تا 2 میلیون...
اول از همه تحقیق کردم در مورد بیشترین حجم صدای خروجی هدفون پوشی های مختلف که نتیجه این شد که HTC One M8 قوی ترین خروجی رو داره بین گوشی های اندرویدی
تقریبا" مطمئن بودم برای خرید این گوشی که ناگهان یاد یکی از قابلیت های Apple افتادم: Gapless Playback
این قابلیت برای من خیلی مهمه... البته با نرم افزار های جانبی میشه این قابلیت رو به گوشی اضافه کرد اما سوال من اینه که Gapless Playback رو چه مدلهایی پشتیبانی میکنند؟ مثلا" با کمی سرچ متوجه شدم Z3 Compact پشتیبانی نمیکند!

MOSTAFA_ABBASI
02-10-2014, 10:13
یکم بیش تر در موردش توضیح بدید همچنین این رو هم بگم که وان ام ۸ بهترین گوشی هستش.

metalhead_forever
02-10-2014, 10:39
Gapless Playback قابلیتی هست که هنگام پخش موزیک، وقتی یک ترک به انتها میرسد بلافاصله ترک بعدی شروع به پخش میشود و مکث بین دو ترک وجود ندارد.
این قابلیت برای آلبوم های قدیمی که بین ترک ها فاصله وجود ندارد یا بعضی رکورد های الکترونیک که فاصله به ترک ها به صورت Transition میباشد خیلی کاربردی است.
iPhone و iPod رو که مطمئنم این قابلیت رو دارن اما گوشی های اندرویدی رو نمیدونم و برای همین میپرسم
مثلا نرم فزار winamp از ورژن 5.3 به بعد این قابلیت رو داره میتونید تست کنید.

Abdolreza2012
02-10-2014, 17:50
Gapless Playback قابلیتی هست که هنگام پخش موزیک، وقتی یک ترک به انتها میرسد بلافاصله ترک بعدی شروع به پخش میشود و مکث بین دو ترک وجود ندارد.
این قابلیت برای آلبوم های قدیمی که بین ترک ها فاصله وجود ندارد یا بعضی رکورد های الکترونیک که فاصله به ترک ها به صورت Transition میباشد خیلی کاربردی است.
iPhone و iPod رو که مطمئنم این قابلیت رو دارن اما گوشی های اندرویدی رو نمیدونم و برای همین میپرسم

حقیقتش خبر ندارم که این قابلیت تو گوشی های اندرویدی هست یا نه
ولی اگه مدنظرتون گوشی اندرویدی هست اینا خوبن :
سامسونگ اس 5 ، الجی جی 3 ، اچ تی سی ام 8
سونی زد 2 صدای ضعیفی داره بخاطر همین از لیست خط میخوره

+

بین این 3 گوشی بهترین صدا رو HTC ONE M8 داره ولی بهترین گوشی نیست !!!!!!!!!
اگه میتونید صبر کنید گوشی های جدید که دارن میان هم به نظر خوب هستن
سامسونگ نوت 4
سونی زد 3

Iloveu-ALL
02-10-2014, 21:09
xperia z3 compact هم گزینه خوبیه
اندازه مناسب (البته بستگی به شما داره)
ضد آب
باتریش جز بهترین هاست.
walkman سونی هم که بهترین پخش کننده نباشه جز بهترین هاست.
راجع به بلندی صداش اطلاعاتی ندارم! (هنوز به بازار نیومده)

perarin
02-10-2014, 21:29
سلام
من میخواستم یه گوشی حدود یک ملیونو صد تا دویست بخر..بعد از اینکه سرچ کردم به htc one رسیدم.میخواستم بدونم کسی میدونه گوشی خوبیه یا نه؟الان من با دوربین و باتریش مشکل دارم نمیدونم خوبه یا نه ! شما گوشی بهتری توی همین رنج قیمت سراغ دارید که قشنگ هم باشه؟چون مثلا همه گوشیهای سامسونگ یه شکله و بدنه جالبی نداره این طور که پیداست.
ممنون :n01:

GOLDFINCH
02-10-2014, 21:49
سلام
من میخواستم یه گوشی حدود یک ملیونو صد تا دویست بخر..بعد از اینکه سرچ کردم به htc one رسیدم.میخواستم بدونم کسی میدونه گوشی خوبیه یا نه؟الان من با دوربین و باتریش مشکل دارم نمیدونم خوبه یا نه ! شما گوشی بهتری توی همین رنج قیمت سراغ دارید که قشنگ هم باشه؟چون مثلا همه گوشیهای سامسونگ یه شکله و بدنه جالبی نداره این طور که پیداست.
ممنون :n01:

در این رنج، LG G2، بهترین انتخاب است.

دوربین عالی، صفحه نمایش بسیار خوب و سخت افزار فوق العاده قدرتمند در کنار حاشیه کم صفحه نمایش، از ویژگی های
این مدل می باشند.

MOSTAFA_ABBASI
02-10-2014, 22:08
من وان ام 7 دارم با سنس 6 وقتی چن تا ترک رو توی یه لیست پخش بزارین این قابلیت هستش.
در کل مشکلی نداره و با خیال راحت می تونید این گوشی فوق العاده رو بخرید.:n06:

hosein.n76
04-10-2014, 19:51
سلام خسته نباشین .من می خواستم گوشی بگیرم 800تا 900 تومن ولی نمی دونم که sony بگیرم یا huawei.من خودم که تحقیق کردم دیدم huawei honor 3x خوبه ولی بازم شک دارم .سونی یا هواوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Iloveu-ALL
04-10-2014, 21:38
سلام خسته نباشین .من می خواستم گوشی بگیرم 800تا 900 تومن ولی نمی دونم که sony بگیرم یا huawei.من خودم که تحقیق کردم دیدم huawei honor 3x خوبه ولی بازم شک دارم .سونی یا هواوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در رنج 3x بهترین انتخاب Xperia Z هست!
قابلیت آپدیت به اندروید 4.4
صفحه نمایش فول hd
گوشی باریک و خوشدست!
دوربین خوب
سخت افزار خوب
و ضد آب بودن

از بدی هاش زاویه دید محدودشه ... البته در مقایسه با خیلی از مدل های سونی با صفحه نمایش tft بهتره
رابط کاربری نه چندان خوب سونی ... البته تا حدی شخصیه / بدیه دیگه نسبت به رقبا تو این تو این رنج نداره

موفق باشی :11:

MOSTAFA_ABBASI
04-10-2014, 23:05
HTC DESIRE 816 عالیه.
NOKIA LUMIA 925 هم خیلی خوبه.:n06:

babakgol70
04-10-2014, 23:40
اگر رنج قيمت براتون مهم نيست.s5 بهترين گزينه هست.(البته مدل 4 هسته اي)

اگر هم شما تا همان 1.200 بيشتر نمي تواني هزينه كني باز هم s4 بهترين گزينه است.(مدل كوالكام)

شما كه مي خواهيد اين قدر هزينه كنيد به شما توصيه مي كنم كه فقط گوشي را خريداري كنيد كه داراي صفحه نمايش از نوع
سوپر امولد باشد.

چون صفحه هاي ديگر با اين نوع پنل قابل مقايسه نيستند.

MOSTAFA_ABBASI
04-10-2014, 23:49

اگر هم شما تا همان 1.200 بيشتر نمي تواني هزينه كني باز هم s4 بهترين گزينه است.(مدل كوالكام)

شما كه مي خواهيد اين قدر هزينه كنيد به شما توصيه مي كنم كه فقط گوشي را خريداري كنيد كه داراي صفحه نمايش از نوع
سوپر امولد باشد.

دوست من اس 4 ارزش خریدش صفر هست در حال حاضر.
میشه به جاش HTC ONE E8 خرید که خیلی خیلی بهتره.:n06:

babakgol70
04-10-2014, 23:57
دوست من اس 4 ارزش خریدش صفر هست در حال حاضر.
میشه به جاش HTC ONE E8 خرید که خیلی خیلی بهتره.:n06:

سپاس از پيشنهادت ولي htc e8 مبلغ 300 هزار از s4 گرانتر است.

در ضمن شخصا از برند htc خوشم نمياد. (داشتم كه مي گم.)

اگر كسي بخواهد e8 بخره خوب s5 مي خره.

راستش من شخصا عاشق سوپر امولد هستم.:n12::n19::n12::n19:

MOSTAFA_ABBASI
05-10-2014, 00:04
خواهش...
فکر نمی کنم این مقدار گرانتر باشه.
توی شهر ما اس ۴ یک و سیصد و پنجاه هستش و ای ۸ هم یک و چهارصد و پنجاه.
اختلاف قیمتشون کمتر از ۱۰۰ هزار تومانه ولی تفاوتشون بسیار زیاد.
خب منم همین الان ام ۷ تو دستمه فوق العاده ازش راضیم انشاالله ام ۹ هم گوشی بعدیمه.
بعد اینو بگم که اختلاف ای ۸ و اس ۵ حدودا ۳۵۰ یا ۴۵۰ تومانه که اس ۵ نمی ارزه.
تازه ای ۸ تا ۱.۱ هم جا داره پایین بیاد که با این قیمت سخت افزارش فوق العادس.
خخخخ اتفاقا به دلیل اغراق کردن تو رنگ ها من ازش خوشم نمی یاد :)

aminkhan2014
05-10-2014, 07:40

سوپر امولد باشد.

LG G2 که بنظرمن تا1.2 برای مدل 16 گیگ از S4 بهتر و جالبتره

Masoud-2014
05-10-2014, 08:39
چرا گوشی هایی که میان تو بازار اکثراً 4G ندارن؟ بیشترشون فقط 3G دارن !

Lord007
05-10-2014, 08:57
یکی به من بگه بین Galaxy Grand2 و Desire 816 کدوم بهتره و چرا ؟ من می خوام با یه سیم کارت دایما به نت وصل باشم بدون اینکه خللی توی عملکرد سیم کارت دوم پیش بیاد.می دونم که LG G3 Beat این امکانو نداره برا همین اونو توی گزینه هام نیاوردم. بین این دوتا که گفتم باتری کدوم بهتره ؟

Armin.Computer
05-10-2014, 14:59
سلام
دوستان Xperia SP رو تایید می کنید؟

Masoud-2014
05-10-2014, 19:17
سلام

من دارم راضیم ...:n16:

MOSTAFA_ABBASI
05-10-2014, 19:32
یکی به من بگه بین Galaxy Grand2 و Desire 816 کدوم بهتره و چرا ؟ من می خوام با یه سیم کارت دایما به نت وصل باشم بدون اینکه خللی توی عملکرد سیم کارت دوم پیش بیاد.می دونم که LG G3 Beat این امکانو نداره برا همین اونو توی گزینه هام نیاوردم. بین این دوتا که گفتم باتری کدوم بهتره ؟
به نظر من HTC DESIRE 816

rangoabzar
05-10-2014, 23:27
سلام
داداش ی گوشیه دیگه انتخاب کن
برد وای فای خیلی ضعیف
تاچش در صورتی که رو زمین باشه کار نمیکنه
الان گوشیهای جدید و بهتری اومده
من فک میکنم الان دیگه ارزش خرید نداره

Armin.Computer
05-10-2014, 23:56
برد وای فای خیلی ضعیف

بهتر از این پیدا نکردم
شما یکی پیشنهاد بده

MOSTAFA_ABBASI
05-10-2014, 23:58
Lg g2 mini و HTC desire 500 و Nokia lumia 63۵ و lg g3 beat هم هستن می تونی بهشون فک کنی

Masoud-2014
06-10-2014, 07:43
برد وای فای خیلی ضعیف

در مورد برد وای فای که چه توی محیط خونه و چه بیرون خونه جواب میده و انتن میده و دیگه چجوری باید کار کنه؟ قبلش که sony p داشتم هم بهتر از این نبود!
همین الان در حالیتی که رو زمینه دارم با تاچش کار میکنم و جداً هیچ مشکلی نمی بینم و خیلی راحت و روونه ...
شما دوست عزیز جدیدترین آپدیتش و انجام بدید که 205 هستش بعد قضاوت کنید با این آپدیت گوشی از هر لحاظ عالی میشه و شما را از وسوسه هزینه های میلیونی برای گوشی های دیگه منصرف میکنه چون همه چیش راضی کنندست! خیلی هم پر طرفداره:n01:

atlas-m
06-10-2014, 11:17
بین اینا کدومش بهتره بنظرتون؟
Note 3 neo Dual = 1200T
Xperia Z1 = 1200T
Ascend P7 = 1120T
G3 Beat Dual = 935T
3X G750 = 879T
Xperia T2 Dual = 895T

هرکدومش یه مزیت داره که عالیه!

من خودم صفحه بزرگ می خوام برای اینترنت. دوربینش هم خوب عمل کنه. کیفیت ساخت برام مهمه و همچنین زیبایی. ضمنا دو سیم بدون برام بهتره ولی اولویت نداره.

قیمت هم خیلی فاکتور مهمیه که هرچی پایین تر باشه برام بهتره.

Barsoneri
06-10-2014, 13:19
من این بازی Plants vs. Zombies 2 رو نصب کردم و خیلی راحت اجرا شد
ولی بسرعت باتری گوشی گرم میشه در حالی که تو بازیهای دیگه 2 ساعت هم بازی میکردی به زور گرم میشد
یک بار هم آنلاین بازی رو شروع کردم که پیام اومد بازی درست نصب نیست ولی اجرا میشد
البته من بازی را مستقیم از گوگل پلی دانلود نکردم بلکه از سایتهای دیگه گرفتم و دیتاشم جداگانه دانلود کرده و نصب کردم
کسی میدونه علت گرم شدن سریع باتری چیه و آیا برای گوشی ضرر داره یا نه
گوشی من M8 htc دوسیم هست

MOSTAFA_ABBASI
06-10-2014, 13:42
Note 3 neo Dual = 1200T
Xperia Z1 = 1200T
Ascend P7 = 1120T
G3 Beat Dual = 935T
3X G750 = 879T
Xperia T2 Dual = 895T

من خودم صفحه بزرگ می خوام برای اینترنت. دوربینش هم خوب عمل کنه. کیفیت ساخت برام مهمه و همچنین زیبایی. ضمنا دو سیم بدون برام بهتره ولی اولویت نداره.

تو این رنج قیمت ۴ گوشی زیر پیشنهاد میشه:
HTC one m7 dual
HTC one e8
HTC desire 820
HTC desire 816 dual
دو سیم هم هستن دو تاشون.
دوربین ۸۲۰ هم فوق العادس عقب ۱۳ جلو هم ۸
کیفیت ساخت و زیبایی اچ تی سی هم همیشه سر زبون هاس.
به نظرم یکی از اینا رو بگیر از بالایی ها بهترن.

Note 3 neo Dual = 1200T
Xperia Z1 = 1200T
Ascend P7 = 1120T
G3 Beat Dual = 935T
3X G750 = 879T
Xperia T2 Dual = 895T

MOSTAFA_ABBASI
06-10-2014, 13:43
Note 3 neo Dual = 1200T
Xperia Z1 = 1200T
Ascend P7 = 1120T
G3 Beat Dual = 935T
3X G750 = 879T
Xperia T2 Dual = 895T

HTC one m7 dual
HTC one e8
HTC desire 820
HTC desire 816 dual
دو سیم هم هستن دو تاشون.

atlas-m
06-10-2014, 14:00
HTC one m7 dual
HTC one e8
HTC desire 820
HTC desire 816 dual
دو سیم هم هستن دو تاشون.

m7 الان یکم کوچیکه!
e8 الان 1،450 است!
820 نیست، نیومده!
816 خیلی عالیه! (بدنش پلاستیکه؟)

MOSTAFA_ABBASI
06-10-2014, 14:04
آره ام ۷ رو خودم دارم یکم کوچیکه ولی در عوض عالیه.
آره ولی تا چن وقت دیگع ۱.۱۵ هم میاد اگه بتونی صب کنی.
۲ هفته دیگه فک کنم بیاد اگر ۱.۲۵ باشه فوق العادس.
آره اون واقعا عالیه بله پلاستیک مرغوب هس نه مث سامسومگ دمپایی :}

atlas-m
06-10-2014, 14:27
آره ام ۷ رو خودم دارم یکم کوچیکه ولی در عوض عالیه.
آره ولی تا چن وقت دیگع ۱.۱۵ هم میاد اگه بتونی صب کنی.
۲ هفته دیگه فک کنم بیاد اگر ۱.۲۵ باشه فوق العادس.
آره اون واقعا عالیه بله پلاستیک مرغوب هس نه مث سامسومگ دمپایی :}

ولی من با note 3 neo خیلی حال کردم. قلمش هم خوبه و دوربینم میگن خوبه.

MOSTAFA_ABBASI
06-10-2014, 14:47
دوربینش زیاد خوب نیس.
قلمش هم فقط باسه روز های اوله.:n06:

babakgol70
06-10-2014, 23:51
سلام

آرمين داداش اگر از پولت سير شدي برو اس پي بخر.

من خريدم سر يك هفته فروختم.

توي صفحه اش خط داره.
يعني خطوط تاچ گوشي به صورت راه راه در تصاوير معلوم مي شه.
در صدي از اين گوشي هم مشكل تاچ هنوزم هم داره.

كلا سوني تاييد نمي شه. (از طرفدار هاي قديم سوني بودم)
ولي نزديك 1.000.000 تومن كه بهم ضرر زد ازش بدم اومد.

البته سوني در باقي جنس هاش كارش درسته به جز گوشي.

در مورد اس پي بيشتر راهنمايي خواستي پيام بده بهم.

Armin.Computer
06-10-2014, 23:54
آرمين داداش اگر از پولت سير شدي برو اس پي بخر.

من خريدم سر يك هفته فروختم.

توي صفحه اش خط داره.
يعني خطوط تاچ گوشي به صورت راه راه در تصاوير معلوم مي شه.
در صدي از اين گوشي هم مشكل تاچ هنوزم هم داره.

كلا سوني تاييد نمي شه. (از طرفدار هاي قديم سوني بودم)
ولي نزديك 1.000.000 تومن كه بهم ضرر زد ازش بدم اومد.

البته سوني در باقي جنس هاش كارش درسته به جز گوشي.

در مورد اس پي بيشتر راهنمايي خواستي پيام بده بهم.

دیر گفتی
چند ساعت پیش خریدم :دی

babakgol70
06-10-2014, 23:56
دیر گفتی

خيلي گوشي عالي هستش واقعا دمت گرم.:n02: (ماست مالي)

اي كاش پست نمي دادما. خخخخخخخخخخ:n08:

مباركت باشه:n16:

MOSTAFA_ABBASI
07-10-2014, 00:01
مبارکت باشه خخخخ گوشی بدی هم نیس حالا

Armin.Computer
07-10-2014, 00:09
:n08:
کلی خندیدم
مرسی از همتون
شما همه می خواستید کمک کنید
راستش من نمی خواستم هزینه کنم
و وقتی هم دیدم که گوشی های زیادی نمی تونم بخرم دیگه بی خیال شدم و گفتم همینو می خرم دیگه
نهایت ضرر کل پول گوشی هست :دی
شوخی کردم
فعلا ببینیم چه جوریه

Iman-Emperatour
07-10-2014, 01:11
سلام من بین گلکسی اس4 و ال جی جی2 موندم
با وجود تفاسیر و جمع بندی های خودم نظرم رو همون ال جی جی2 هست (جی3 رو بخاطر صفحه بسیار بزرگش نمی پسندم!)
به نظرتون جی2 چظوره؟کسی نظری داره راجبه این گوشی؟
پ.ن:شنیدم نسخه 16 گیگیش 5 گیگش اشغاله و غیرقابل استفاده ست! نسخه 32 گیگش هم همینطوره؟ کدومش معقولتره؟
مرسی:n01:

MOSTAFA_ABBASI
07-10-2014, 01:17
سلام ایمان جان
اس ۴ که نه آپدیتاش درس و حسابیه هنگ هم می کنه کیفیت بدنش هم خیلی خرابه رنگ ها رو هم با اغراق نشون می ده و گرمم می کنه و در بعضی موارد هم چن وقت یه بار باطریش باد می کنه و نرم افزار های الکیش رم و باطری رو اشغال می کنن و....
در کل اس ۴ پیشنهاد نمی شه.
می مونه وان ام ۷ که بهترین گوشی ۲۰۱۳ شد و ال جی جی ۲
راستش من ام ۷ دارم.
یکی از دوستان هم ام ۷ ااشت مث من می خواست جی ۲ بخره و خرید ولی پشیمون بود آخرش نغهمیدم چرا ولی اومجور که خودش می گف برای اسپیکر و زیبایی و رابط کاربری و Zoe و روانی هم که شده وان رو دوس داره.
اندروید ال هم برای وان قطعیه.
من به شما همین وان رو پیشنهاد می کنم.
خودمم دارمش فوق العادس.
فقط فقط یه عیب داره:
توی زوم زیاد تصویر تار میشه که به نظر من عیب حساب نمی شه حتی.
حالا نظر خودتون چیه؟ :)

Iman-Emperatour
07-10-2014, 01:38
سلام ایمان جان
اس ۴ که نه آپدیتاش درس و حسابیه هنگ هم می کنه کیفیت بدنش هم خیلی خرابه رنگ ها رو هم با اغراق نشون می ده و گرمم می کنه و در بعضی موارد هم چن وقت یه بار باطریش باد می کنه و نرم افزار های الکیش رم و باطری رو اشغال می کنن و....
در کل اس ۴ پیشنهاد نمی شه.
می مونه وان ام ۷ که بهترین گوشی ۲۰۱۳ شد و ال جی جی ۲
راستش من ام ۷ دارم.
یکی از دوستان هم ام ۷ ااشت مث من می خواست جی ۲ بخره و خرید ولی پشیمون بود آخرش نغهمیدم چرا ولی اومجور که خودش می گف برای اسپیکر و زیبایی و رابط کاربری و Zoe و روانی هم که شده وان رو دوس داره.
اندروید ال هم برای وان قطعیه.
من به شما همین وان رو پیشنهاد می کنم.
خودمم دارمش فوق العادس.
فقط فقط یه عیب داره:
توی زوم زیاد تصویر تار میشه که به نظر من عیب حساب نمی شه حتی.
حالا نظر خودتون چیه؟ :)

ممنون بابت پاسخگویی...

با توجه به مناسب بودن دوربین عالی جی2 نسبت به ام7
صفحه 5.2 اینچی جی2 نسبت به صفحه 4.7 اینچی m7 و مدل پردازنده Snapdragon 800 جی2 نسبت به مدل پردازنده Snapdragon 600 -m7 بهتر نیست برم دنبال جی2 ؟!

MOSTAFA_ABBASI
07-10-2014, 01:51
خب دوربینش رو که قبول دارم بهتره اما بازم از نظر امکانات دوربین مثل Zoe و... کم میاره.
صفحشون زیاد فرقی ندارن من دیدم شاید خیلی کم فرق داشته باشن در کل اون یکم رو حساب نمی کنم.
برای پردازنده هم کع برای ۲ ۳ سال دیگه هم حتی اسنپدراگون ۴۰۰ کافیع چع برسه به ۶۰۰.
مهم رابط کاربریه که بازم توی روانی و رابط کاربری وان برندس

Masoud-2014
07-10-2014, 10:38
دیر گفتی

سریع آپدیت 205 رو انجام بدید خوب هست ، خوب تر میشه

vahidsport
07-10-2014, 16:15
آقا تا 800 تومن چی بگیرم؟ 5 اینچ باشه

Xperia Z

honor 3C

بازم هست

romantic
07-10-2014, 21:54
ممنون بابت پاسخگویی...

با توجه به مناسب بودن دوربین عالی جی2 نسبت به ام7
صفحه 5.2 اینچی جی2 نسبت به صفحه 4.7 اینچی m7 و مدل پردازنده Snapdragon 800 جی2 نسبت به مدل پردازنده Snapdragon 600 -m7 بهتر نیست برم دنبال جی2 ؟!
قطعا G2 بهترین انتخابه.
رایط کاربری جدید G3 هم براش اومده و کلا از خیلی جهات از m7 بهتره. سخت افزار و نمایشگر بهتر و در شرایط یکسان و توسط یک فرد یکسان، عکسهای G2 حتما از m7 بهتر میشه.
بنظر من برتری های m7 طراحی، رابط کاربری و البته کیفیت ساخته که دوتای اول کاملا شخصیه. خیلی ها هستن که از حاشیه زیاد بالا و پایین HTC خوششون نمیاد (من جزوشون نیستم.) و یا با همین رابط جدید الجی ممکنه بیشتر حال کنن.
اگر هم خیلی اهل بازیهای حجیم نیستید، همین مدل 16 گیگ کافیه و حدود 12 گیگ فضا در اختیارت میذاره.

فقط یه چیزی رو باید در نظر بگیری. احتمالا اگر G2 با صفحه 5.2 اینچی بگیری دیگه نمیتونی بعدا گوشی با صفحه کوچک تر داشته باشی. من خودم S4 داشتم که تازه 5 اینچی بود. وقتی تو یک حادثه (موتور زد بهم) نابود شد، رفتم و Z1 Compact سونی رو از یکی از دوستام خریدم. با اینکه گوشی قدرتمندی بود و کاملا هم نو بود اما یک ماه هم نتونستم باهاش کنار بیام. حتی با رابط کاربری سونی به هر زحمتی کنار اومدم، اما صفحه کوچیک دیگه برام قابل هضم نبود. آخرش هم با گرفتن فقط 250 تومن Z1 Compact رو دادم به یکی از اقوام و بجای اون ازش هواوی Honor 3C گرفتم که صفحه 5 اینچی داره!!! :n02:
پس اگر خیلی در حرکت هستی و گوشی رو هم همه جا با خودت میبری، روی گوشی های با سایز کوچک تر باید بیشتر فکر کنی.

supermax15
07-10-2014, 22:31

Xperia Z

honor 3C

بازم هست
فقط z.....

MOSTAFA_ABBASI
07-10-2014, 22:38
قطعا G2 بهترین انتخابه.
رایط کاربری جدید G3 هم براش اومده و کلا از خیلی جهات از m7 بهتره. سخت افزار و نمایشگر بهتر و در شرایط یکسان و توسط یک فرد یکسان، عکسهای G2 حتما از m7 بهتر میشه.
بنظر من برتری های m7 طراحی، رابط کاربری و البته کیفیت ساخته که دوتای اول کاملا شخصیه. خیلی ها هستن که از حاشیه زیاد بالا و پایین HTC خوششون نمیاد (من جزوشون نیستم.) و یا با همین رابط جدید الجی ممکنه بیشتر حال کنن.
اگر هم خیلی اهل بازیهای حجیم نیستید، همین مدل 16 گیگ کافیه و حدود 12 گیگ فضا در اختیارت میذاره.

فقط یه چیزی رو باید در نظر بگیری. احتمالا اگر G2 با صفحه 5.2 اینچی بگیری دیگه نمیتونی بعدا گوشی با صفحه کوچک تر داشته باشی. من خودم S4 داشتم که تازه 5 اینچی بود. وقتی تو یک حادثه (موتور زد بهم) نابود شد، رفتم و Z1 Compact سونی رو از یکی از دوستام خریدم. با اینکه گوشی قدرتمندی بود و کاملا هم نو بود اما یک ماه هم نتونستم باهاش کنار بیام. حتی با رابط کاربری سونی به هر زحمتی کنار اومدم، اما صفحه کوچیک دیگه برام قابل هضم نبود. آخرش هم با گرفتن فقط 250 تومن Z1 Compact رو دادم به یکی از اقوام و بجای اون ازش هواوی Honor 3C گرفتم که صفحه 5 اینچی داره!!! :n02:
پس اگر خیلی در حرکت هستی و گوشی رو هم همه جا با خودت میبری، روی گوشی های با سایز کوچک تر باید بیشتر فکر کنی.
البته دوست عزیز رابط کاربری ام 8 که سنس 6 هست هم برای وان ام 7 اومده.
همینطور اچ تی سی قول داده که سنس 6.5 و اندروید ال رو هم براش بده.:n06:

Iloveu-ALL
08-10-2014, 15:26

Xperia Z

honor 3C

بازم هست

Xperia Z
...

در رنج 3x بهترین انتخاب Xperia Z هست!
قابلیت آپدیت به اندروید 4.4
صفحه نمایش فول hd
گوشی باریک و خوشدست!
دوربین خوب
سخت افزار خوب
و ضد آب بودن

از بدی هاش زاویه دید محدودشه ... البته در مقایسه با خیلی از مدل های سونی با صفحه نمایش tft بهتره
رابط کاربری نه چندان خوب سونی ... البته تا حدی شخصیه / بدیه دیگه نسبت به رقبا تو این تو این رنج نداره

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babakgol70
08-10-2014, 16:54
سلام من بین گلکسی اس4 و ال جی جی2 موندم
با وجود تفاسیر و جمع بندی های خودم نظرم رو همون ال جی جی2 هست (جی3 رو بخاطر صفحه بسیار بزرگش نمی پسندم!)
به نظرتون جی2 چظوره؟کسی نظری داره راجبه این گوشی؟
پ.ن:شنیدم نسخه 16 گیگیش 5 گیگش اشغاله و غیرقابل استفاده ست! نسخه 32 گیگش هم همینطوره؟ کدومش معقولتره؟
مرسی:n01:
از نظر بنده S4 بهتره. (مدل با پردازنده كوالكام رو بگير)
به دليل پنل سوپر امولد و كيفيت خيره كننده صفحه نمايش.

مهمترين چيز در يك گوشي = صفحه نمايش

اما جي 2 هم بسيار گوشي عالي هستش و هر كسي خريده راضي بوده.

بهتره خودتون بريد داخل فروشگاه ها با گوشي ها كار كنيد.

Xperia Z

honor 3C

بازم هست

اينكه XPERIA Z بهتر است كه شكي نيست.
اما من به شما پيشنهاد مي كنم كمي صبر كنيد و افزايش بودجه بدهيد و گوشي بهتري را بخريد.
چون همين XPERIA Z هم از پنل قديمي و كم كيفيت TFT استفاده مي كنه.
و حالا كه شما مي خواي هزينه كني يك چيزي نخر كه پشيمون بشي.

سمت هوآوي هم نرو چون گوشي هاش يك سري مشكلات نرم افزاري و سخت افزاري ريز دارند
كه اذيت مي كنند.
(من الان هوآوي دارم ولي باز هم دارم اين حرف رو مي زنم.)

تعريف از خود نباشه. ولي تنها كسي كه ديدم از گوشي كه خودش داره بدگويي كنه خودم بودم.
يك نفر ديگه هم بود كه اونم مرد و الان من در كل دنياي مجازي تنها كسي هستم كه اين كار رو مي كنم.:n02:

Iloveu-ALL
08-10-2014, 18:20
از نظر بنده S4 بهتره. (مدل با پردازنده كوالكام رو بگير)
به دليل پنل سوپر امولد و كيفيت خيره كننده صفحه نمايش.

مهمترين چيز در يك گوشي = صفحه نمايش

اما جي 2 هم بسيار گوشي عالي هستش و هر كسي خريده راضي بوده.

بهتره خودتون بريد داخل فروشگاه ها با گوشي ها كار كنيد.

اما من به شما پيشنهاد مي كنم كمي صبر كنيد و افزايش بودجه بدهيد و گوشي بهتري را بخريد.

كه اذيت مي كنند.

تعريف از خود نباشه. ولي تنها كسي كه ديدم از گوشي كه خودش داره بدگويي كنه خودم بودم.
يك نفر ديگه هم بود كه اونم مرد و الان من در كل دنياي مجازي تنها كسي هستم كه اين كار رو مي كنم.:n02:

دوست صفحه نمایش یکی از مهم ترین فاکتور های گوشی درست! ولی همه چیز گوشی که نیست
در ضمن درسته کنتراست و عملکرد زیر نور خورشید s4 بهتره ولی اینم بگد که رنگ ها رو غیر طبیعی تر از پنل های دیگه نشون میده.

برتری های g2
سخت افزار قوی تر
حاشیه کم تر (با اندازه s4 صفحه نمایش بزرگتری در اختیارتون قرار میگیره)
مشکل داغ کردن در مدل 4+4 هسته ای s4 و یا سنگین بودن رابط کاربری s4 رو نداره
صفحه نمایش با نمایش واقعی تر رنگ ها
باتری بهتر

برتری های s4
کنتراست بیشتر صفحه نمایش
رابط کاربری با امکانات و افکت های بهتر (این امر تا حدی سلیقه ای ... رابط کاربری g2 با آپدیت شدن به g3 بهتر میشه)
شدت صدای بالاتر (که تنها بدی g2 صدای نه چندان بالای آن هست البته کیفیت صداش خوبه ها)

Atghia
08-10-2014, 18:45
یک گوشی اندرویدی ترجیحا رم 1.5 یا 2
دو سیم کارته
باطریش هم ضعیف نباشه
تا نهایتا 1 تومن
چه گزینه هایی وجود داره؟:n13:

babakgol70
08-10-2014, 19:11
دو سیم کارته
باطریش هم ضعیف نباشه
تا نهایتا 1 تومن
يك ميليون از اون قيمت هاي بد هست در گوشي خريدن.

يعني هر چيزي بخري احتمالا پشيمون ميشي. (چون تا يكي دو هفته ديگه پول ميرسه دستت و بعد ميگي چرا
اون يكي رو نخريدم.:n03:)

آيا امكانش رو داري كه 150 تا 200 تومن زياد كني پولت رو؟

runner
08-10-2014, 19:14
دو سیم کارته
باطریش هم ضعیف نباشه
تا نهایتا 1 تومن

سلام
Samsung I9300I Galaxy S3 Neo

این مدل هم هست سی پی یو دو هسته ای هست فقط ولی گزینه مناسبی هست
Samsung I9190 Galaxy S4 mini

برند هواوی هم میتونید انتخاب کنین
من با P6 کار کردم گزینه خوبی میتونه باشه مدلارو اگر قبل خرید هم تست کنین که خیلی بهتر میتونین انتخاب کنین
Huawei Ascend P6

سونی هم میتونین Sony Xperia Z میتونین مد نظر داشته باشین

با ارتقا بودجه تا 200 تومن Samsung Galaxy Note 3 Neo

babakgol70
08-10-2014, 19:22
سلام

من با P6 کار کردم گزینه خوبی میتونه باشه مدلارو اگر قبل خرید هم تست کنین که خیلی بهتر میتونین انتخاب کنین
Huawei Ascend P6

اگر اجازه بدهي يك نقدي بر مدل هايي كه گفتي بنويسم. :n16:
كه اين دوستمون بهتر بتواند انتخاب كند.:n01:

در مورد s3 neo
دايي من داره. راستش زياد راضي نيست.واقعا هم گوشي زياد دلچسبي نيست.
كيفيت صفحه هم چنگي به دل نميزنه.سايز گوشي هم مناسب نيست.
خيلي پهن هستش.

s4 mini
اين رو من يك مدت عاشقش شده بودم و مي خواستم بخرم.
ولي خيلي مشكلات سخت افزاري زيادي داره كه از هر كسي كه داره كه پرسيدم گفت نخر.

huawei p6
پسر خالم داره اين گوشي رو و بسيار راضي هستش.
البته كاربر حرفه اي نيست.
ولي به هر حال من كلا به كسي هوآوي رو پيشنهاد نمي دهم.(خودم الان دارم.)

xperia z
خوبه اگر با TFT بودن صفحه نمايش مشكلي نداشته باشند.

runner
08-10-2014, 19:34
اگر اجازه بدهي يك نقدي بر مدل هايي كه گفتي بنويسم. :n16:
كه اين دوستمون بهتر بتواند انتخاب كند.:n01:

در مورد s3 neo
دايي من داره. راستش زياد راضي نيست.واقعا هم گوشي زياد دلچسبي نيست.
كيفيت صفحه هم چنگي به دل نميزنه.سايز گوشي هم مناسب نيست.
خيلي پهن هستش.

s4 mini
اين رو من يك مدت عاشقش شده بودم و مي خواستم بخرم.
ولي خيلي مشكلات سخت افزاري زيادي داره كه از هر كسي كه داره كه پرسيدم گفت نخر.

huawei p6
پسر خالم داره اين گوشي رو و بسيار راضي هستش.
البته كاربر حرفه اي نيست.
ولي به هر حال من كلا به كسي هوآوي رو پيشنهاد نمي دهم.(خودم الان دارم.)

xperia z
خوبه اگر با TFT بودن صفحه نمايش مشكلي نداشته باشند.

در مورد Neo باید بگم همون S3 هست خودم هم الان S3 دارم گوشی سبک خوش دست و خیلی هم اندازش مناسبه من نمیدونم شما از چه نظر میگین پهن هست
اتفاقا کیفیت صفحه خیلی دلچسبی داره و رنگ بندی بسیار خوبی هم داره من نمیدونم شما ایده آلتون از صفحه چیه

در مورد S4 Mini هم باید اول مشکلات سخت افزاری رو بفرمایید نمیشه همینجوری گفت این گوشی مشکلات سخت افزاری داره چون همچین چیزی خیلی بعید هست
من دوستانم S4 Mini دارن و 1سالی هست دارتش و راضیه و از مشکلات سخت افزاری چیزی نگفته

هواوی هم گوشی خوبی هست در حال حاضر هم ا گارانتی معتبر سامتل ارائه میشه و میشه گفت جای نگرانی نیست ایرادی نداره پیشنهاد داده بشه

Z هم با توجه به صفحه زنندش ولی گزینه خوبی هست تو این رنج قیمت همیشه نمیشه گزینه ای رو انتخاب کرد که همه چیزو با هم یه جا داشته باشه همچین گزینه هایی هم وجود داره

توصیه میشه با تمام گوشی های معرفی شده توسط همه کاربرا قبل خرید کار بشه در حال حاضر هم این موضوع تو ایران جا افتاده تو شهرا میزانش فرق داره شاید ولی الان با اکثر گوشی ها میشه کار کرد قبل خرید

babakgol70
08-10-2014, 19:51
در مورد Neo باید بگم همون S3 هست خودم هم الان S3 دارم گوشی سبک خوش دست و خیلی هم اندازش مناسبه من نمیدونم شما از چه نظر میگین پهن هست
اتفاقا کیفیت صفحه خیلی دلچسبی داره و رنگ بندی بسیار خوبی هم داره من نمیدونم شما ایده آلتون از صفحه چیه

در مورد S4 Mini هم باید اول مشکلات سخت افزاری رو بفرمایید نمیشه همینجوری گفت این گوشی مشکلات سخت افزاری داره چون همچین چیزی خیلی بعید هست
من دوستانم S4 Mini دارن و 1سالی هست دارتش و راضیه و از مشکلات سخت افزاری چیزی نگفته

هواوی هم گوشی خوبی هست در حال حاضر هم ا گارانتی معتبر سامتل ارائه میشه و میشه گفت جای نگرانی نیست ایرادی نداره پیشنهاد داده بشه

Z هم با توجه به صفحه زنندش ولی گزینه خوبی هست تو این رنج قیمت همیشه نمیشه گزینه ای رو انتخاب کرد که همه چیزو با هم یه جا داشته باشه همچین گزینه هایی هم وجود داره

توصیه میشه با تمام گوشی های معرفی شده توسط همه کاربرا قبل خرید کار بشه در حال حاضر هم این موضوع تو ایران جا افتاده تو شهرا میزانش فرق داره شاید ولی الان با اکثر گوشی ها میشه کار کرد قبل خرید
اگر مي دانستم كه ناراحت مي شويد پست نمي دادم.
بازم ببخشيد.

سخن شما درست است و بهتر است برويم با گوشي قبل از خريد كار كنيم.

vahidsport
08-10-2014, 21:25

كه اذيت مي كنند.

[SPOILER]تعريف از خود نباشه. ولي تنها كسي كه ديدم از گوشي كه خودش داره بدگويي كنه خودم بودم.
يك نفر ديگه هم بود كه اونم مرد و الان من در كل دنياي مجازي تنها كسي هستم كه اين كار رو مي كنم

کلا تا جایی که راه داشته باشه می خوام حتی کمتر خرج کنم همون حدود 600 الی 700 ولی اگه نه تا 800 میره حالا به غیر از این دو گوشی که گفتم بازم هست؟

گوشی الانیم خودم Huawei Ascend G750 هست...یه دو سه ماهی هم هست گرفتم...

دوست صفحه نمایش یکی از مهم ترین فاکتور های گوشی درست! ولی همه چیز گوشی که نیست
در ضمن درسته کنتراست و عملکرد زیر نور خورشید s4 بهتره ولی اینم بگد که رنگ ها رو غیر طبیعی تر از پنل های دیگه نشون میده.

اس3 و اس4 رو میدونم تو منو هاش یه گزینه داره که میتونی رنگ های رو به صورت طبیعی نشون بده... ولی کنترانست ش رو هیچ ال سی دی نداره که با عث میشه رنگ مشکی خیلی غلیظ تولید کنه....

Atghia
08-10-2014, 22:19
سلام

Huawei Ascend P6

خیلی ممنونم ولی سونی z?:n13:مگه ورژن دو سیم کارت هم داره؟

babakgol70
08-10-2014, 22:20
کلا تا جایی که راه داشته باشه می خوام حتی کمتر خرج کنم همون حدود 600 الی 700 ولی اگه نه تا 800 میره حالا به غیر از این دو گوشی که گفتم بازم هست؟

گوشی الانیم خودم Huawei Ascend G750 هست...یه دو سه ماهی هم هست گرفتم...

اس3 و اس4 رو میدونم تو منو هاش یه گزینه داره که میتونی رنگ های رو به صورت طبیعی نشون بده... ولی کنترانست ش رو هیچ ال سی دی نداره که با عث میشه رنگ مشکی خیلی غلیظ تولید کنه....
به ترتيب اين گوشي ها هستند.

galaxy grand 2
huawei p6
xperia z
xperia zr

البته شما بايد بري با اون هايي كه اين گوشي ها رو دارند صحبت كني كه يك وقت مشكلي نداشته باشند.

سعي كن هميشه گوشي با گارانتي معتبر بخري كه خيالت راحت باشه.

به اين چرت و پرت هايي كه بعضي ها (ناشي ها) مي گويند كه "گارانتي در ايران معنا نداره" توجه نكن.

mrkasasi
09-10-2014, 14:53
ما كه بر طبق شنيده ها منتظر گوشي جديد htc يعني ام 8 eye بوديم چي شد تو مراسم ديروزشون فقط ديزاير eye رو معرفي كردن؟

MOSTAFA_ABBASI
09-10-2014, 15:07
ما كه بر طبق شنيده ها منتظر گوشي جديد htc يعني ام 8 eye بوديم چي شد تو مراسم ديروزشون فقط ديزاير eye رو معرفي كردن؟
آره فقط اونو معرفی کردن البته گوشی خیلی خوبی هستش فقط باطریش کمی ضعیفه.:n06:

runner
09-10-2014, 17:52
خیلی ممنونم ولی سونی z?:n13:مگه ورژن دو سیم کارت هم داره؟

نخیر نداره اولویت هاتون رو فراموش کرده بودم!! :n06:

romantic
09-10-2014, 18:44
دو سیم کارته
باطریش هم ضعیف نباشه
تا نهایتا 1 تومن
علاوه بر مدلهایی که دوستان معرفی کردن مدل LG G2 Mini Dual هم میتونه انتخاب خوبی باشه.
در این رنج قیمتی رم بالای 1 گیگ مخصوصا در برندهای معروف کمه. هواوی مدلهایی با رم 2 گیگ داره. برای این گوشی ها همون 1 گیگابایت کافیه و مشکلی پیش نمیاره.
البته همونطور که قبلا دوستان معرفی کردن، بنظر من هم بهترین انتخاب Galaxy S3 Neo هست که اتفاقا رمش هم 1.5 گیگه.
HTC Desire 616 Dual هم هست که البته خیلی چیز جالبی نباید باشه. پردازنده و گرافیکش رو نگاه میکنی فکر میکنی هواوی یا ژیائومی ساختنش. باتریش هم بنظر باید خیلی ضعیف باشه. فقط 2000mAh برای صفحه 5 اینچی بنظرم کمه.

hamidchi
09-10-2014, 20:02
باید ببینید باتری تا چه حد واستون مهمه و چقدر از گوشی استفاده میکنید؟
اندازه صفحه نمایش واستون مهمه یا نه ؟

جی 2 مینی رو از باتریش راضی ام واقعا. تو سایت فون آرنا هم اگه ببینید جز گوشی ها برتر تو باتری هست

به نظرم مشکلش در مقایسه با اس 3 دوسیم رم 1 گیگش هست و تا حدودی صفحه نمایشش

غیر از این 2 تا گوشی
گرند 2
سونی t2 آلترا
سونی t3 آلترا نمیدونم دوسیمش اومده یا نه
جی 3 بیت

که گرند2 و اس 3 دوسیم رم 1.5 دارن

farzad02
09-10-2014, 21:20
سلام
دوستان برای گوشی های سونی گارانتی درست و حسابی الان چیه؟
ارزش داره پول گارانتی بدم یا بدون گارانتی بگیرم؟
دیدید کسی گوشیش مشکل پیدا کنه و گارانتی مشکل رو حل کنه؟

Masoud-2014
09-10-2014, 21:38
سلام

گارانتی چیز بدی نیست بخصوص اگه گوشی قیمتی و شما هم بخواید مدت زیادی گوشی تون رو نگه دارید...

مثلا من الان بلند گوی گوشیم ناگهان خراب شده ، خودم هم دقیقا نمی دونم دلیلش چیه ولی این و می خوام بگم که گارانتی نداره و اگه داشت الان راحت می فرستادمش گارانتی و فقط هزینه پست میدادم...

این اولین باره که گوشیم صدمه سخت افزاری میبینه و ارزش گارانتی برای گوشی محبوبت این جور جاها مشخص میشه ...

sky-boy
09-10-2014, 21:53
دوستان عزیزم سریع زاهنماییم کنید:با 850 تومن grand 2 یا lg g2 mini یا sony m2 ؟فردا یا پس فردا میخوام بخرم.الویت هام به ترتیب باتری،کارکرد روون و بدون لگ، کیفیت ساخت بالا و صفحه نمایش.دوربین واسم زیا د مهم نیست.پیشاپیش ممنون

Masoud-2014
09-10-2014, 22:19
دو سیم کارته
باطریش هم ضعیف نباشه
تا نهایتا 1 تومن

دو سیم کارته باشه
رمش بیشتر از یک باشه 1.5 به بالا
باتریش خوب باشه
بقیه مشخصات که اشاره ای نشده
-----------------------------------------------------
این مدل ها شاید خوب باشه :

Samsung Galaxy Grand 2 G7102
Huawei Ascend G700
Samsung Galaxy S4 mini I9192
Samsung Galaxy Mega 5.8 I9152
Alcatel One Touch Idol X 6040DSamsung Galaxy Note 3 Neo Huawei Ascend G750 Dual SIMZTE Grand S LiteHuawei Honor 3CHTC Desire 816 Dual SIM

babakgol70
10-10-2014, 01:06
سلام

شك نكن بهترين گارانتي براي گوشي هاي سوني الان" آرين " هست.
مي توانم بگم بهترين گارانتي است در بين همه گارانتي ها از نظر كيفيت خدمات.

من به دليل اينكه گوشي هاي سوني خرابيش كمي زياد تر از برند هاي ديگر است 3 يا 4 بار
كارم به اين گارانتي افتاد.واقعا راضي بودم.مخصوصا از برخورد كاركنانش.
شك نكن اگر خواسته منطقي داشته باشي برات انجام مي دن.

100% گارانتي ارزش داره.
اين كه گارانتي ارزش نداره رو فروشنده هايي باب كردند كه جنس قاچاق دارند.:n10:
و يك سري افرادي كه گوشي رو خودشون داغون كردند حالا انتظار معجزه از گارانتي دارند.

farzad02
10-10-2014, 12:00
گارانتی چیز بدی نیست بخصوص اگه گوشی قیمتی و شما هم بخواید مدت زیادی گوشی تون رو نگه دارید...

مثلا من الان بلند گوی گوشیم ناگهان خراب شده ، خودم هم دقیقا نمی دونم دلیلش چیه ولی این و می خوام بگم که گارانتی نداره و اگه داشت الان راحت می فرستادمش گارانتی و فقط هزینه پست میدادم...

این اولین باره که گوشیم صدمه سخت افزاری میبینه و ارزش گارانتی برای گوشی محبوبت این جور جاها مشخص میشه ...

ممنون از شما

شك نكن بهترين گارانتي براي گوشي هاي سوني الان" آرين " هست.
مي توانم بگم بهترين گارانتي است در بين همه گارانتي ها از نظر كيفيت خدمات.

من به دليل اينكه گوشي هاي سوني خرابيش كمي زياد تر از برند هاي ديگر است 3 يا 4 بار
كارم به اين گارانتي افتاد.واقعا راضي بودم.مخصوصا از برخورد كاركنانش.
شك نكن اگر خواسته منطقي داشته باشي برات انجام مي دن.

100% گارانتي ارزش داره.
اين كه گارانتي ارزش نداره رو فروشنده هايي باب كردند كه جنس قاچاق دارند.:n10:
و يك سري افرادي كه گوشي رو خودشون داغون كردند حالا انتظار معجزه از گارانتي دارند.
ممنون. حرفاتون رو قبول دارم
ولی قبول کنید در یک مقاطعی گارانتی های گوشی خیلی بد عمل کردن و مردم هم بدبین شدن

وگرنه خود من مثلا لپتاپ یا سایر قطعات که میخرم، بین گارانتی 1 ساله یک شرکت و 3 ساله شرکت دیگه، حتما 3 ساله رو میگیرم
اما در مورد گوشی خیلی ها میگن گارانتی نگیر. بالاخره مردم عادی که از گارانتی خوب بدشون نمیاد
همین الان گوشی با گارانتی 20 درصد گرونتره. من خریدار اگر بدونم فردا روزی اشکالی برای گوشی پیش بیاد، بدون دردسر درستش میکنن، این 20 درصد رو با خیال راحت میدم

الان شکم بر طرف شد که ارزش داره گارانتی بگیرم

Lord007
10-10-2014, 13:53
گوشی دوسیم کارت همزمان فعال زیر یک میلیون چی موجود هست؟ میخوام با یکی به نت دایما وصل باشم. LG G3 Beat که می دونم وقتی یکی وصل باشه اون یکی قطع میشه:n04:

mosi_alfa
10-10-2014, 14:46
درباره s4 mini
نظرات سایتا یک در میون دفاع کردن یا کوبیدنش، واقعا اینقدر شانسییه این گوشی؟
بعضیا میگن مدل یک سیم از دوسیم از لحاظ کیفیت بهتره،چرا؟ از لحاظ باتری ظبیعی هست ولی بقیه چیزا چطور؟

mosi_alfa
10-10-2014, 14:47
درباره s4 mini
بعضیا میگن مدل یک سیم از دوسیم از لحاظ کیفیت بهتره،چرا؟ از لحاظ باتری ظبیعی هست ولی بقیه چیزا چطور؟

babakgol70
10-10-2014, 17:50
درباره s4 mini

آره اين گوشي خيلي هاش مشكلاتي داشته.
منم يك مدت مي خواستم بخرم كه پشيمون شدم.
چه مشكلاتي داشت راستش الان يادم رفته.
مي تواني در سايت هاي مختلف از دارندگان اين گوشي بپرسي.

Iloveu-ALL
10-10-2014, 19:45
گوشی دوسیم کارت همزمان فعال زیر یک میلیون چی موجود هست؟ میخوام با یکی به نت دایما وصل باشم. LG G3 Beat که می دونم وقتی یکی وصل باشه اون یکی قطع میشه:n04:

s3 neo که تو این رده یکی از بهترین دوربین ها رو داره + 1.5 گیگ رم و سخت افزاری مناسب

گزینه های دیگه:
Huawei 3X (اسم دومش: g750) بهترین سخت افزار رو داره، پردازنده 8 هسته ای + 2g رم - اندازه صفحه نمایش: 5.5 که فبلت به حساب میاد
Xperia T2 Ultra سخت افزار مناسب - دوربین 13 سونی - صفحه نمایش 6 اینچ که فبلت به حساب میاد و کمی از تبلت 7 اینچی کوچک تره! ضد آب نیست
LG G2 Mini صفحه نمایش 4.7 اینچی - سخت افزار مناسب - رابط کاربری lg - باتری خوب.

mrkasasi
11-10-2014, 16:03

آره فقط اونو معرفی کردن البته گوشی خیلی خوبی هستش فقط باطریش کمی ضعیفه.:n06:

جديدا خبرش اومده كه گوشي htc m8 eye به بازار مياد منتها فقط تو چين با قيمت 652 دلار. نمي دونم در آينده به ايران بياد يا نه. (لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AA+%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB% 8C+%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4+%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9% 87+%D8%B4%D8%AF))
با اين حساب به نظرم جي 3 گزينه ي خوبيه. از اس 5 كه خيلي ايراد مثل هنگ و لگ زياد گفته مي شد. m8 هم دوربينش راضي كننده نيست. اپل كه ارزششو نداره نسبت به قيمتش. مونده همون جي 3. باز دوستان اگه نظري در مورد اين گوشي ها دارن خواهشا بفرمائن.

saman123123
11-10-2014, 16:25
سلام.
میخوام M8 بگیرم ولی با وجود اینکه پلمبه ولی گارانتی نداره ،بنظرتون بگیرم یا اینکه نه حتما با گارانتیشو بخرم؟

MOSTAFA_ABBASI
11-10-2014, 17:03
سلام.
میخوام M8 بگیرم ولی با وجود اینکه پلمبه ولی گارانتی نداره ،بنظرتون بگیرم یا اینکه نه حتما با گارانتیشو بخرم؟
سلام دوست عزیز
بهت پیشنهاد می کنم که کمی صبر کنی . نسخه ی جدید ام 8 رو بگیری:n02:
پلمپ رو بگیر ولی در موقع خرید همه جاش رو چک کن.
البته بهت گفتم که اول صبر کن:n06:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C#comment-98619

saman123123
11-10-2014, 17:10
سلام دوست عزیز
بهت پیشنهاد می کنم که کمی صبر کنی . نسخه ی جدید ام 8 رو بگیری:n02:

پلمپ رو بگیر ولی در موقع خرید همه جاش رو چک کن.

البته بهت گفتم که اول صبر کن:n06:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C#comment-98619

ممنون.
میدونین من الان چن ساله دچار مشکل صبر کردن شدم :n02:
هی صبر کردم مدل جدیدتر بیاد،وقتی اومد قیمتش بالا بود صبر کردم متعادل بشه وقتی قیمتها متعادل شد مدل جدیدتر اومد:n08:

MOSTAFA_ABBASI
11-10-2014, 17:32
خخخخ پس همینو بخر داداش بهترین گوشی جهان هم که شد و عیب خاصی هم به جز دوربینش نداره البته خودم ام 7 دارما ولی کمبودی از لحاظ دوربین توش احساس نمی کنم.
همین ام 8 رو بخر عالیه.:n02:

mosi_alfa
12-10-2014, 12:41

واسه مکالمش اونجوریه، دیتا همزمانه.

aminkhan2014
12-10-2014, 13:54
با بودجه1.2-1.3 م تومان چه گوشی پیشنهاد میدهین که تقریبا نسبت به بودجه، کامل باشه و افت قیمتش هم کرده باشه؟اولویت دوربین،باطری و پردازنده قوی
خودم تا حالا به Z1 , G2 رسیدم...S4 میشه خرید؟دامیک یهتره؟مدلهای دیگری هم اگه هست لطف کنید

Iloveu-ALL
12-10-2014, 14:16
با بودجه1.2-1.3 م تومان چه گوشی پیشنهاد میدهین که تقریبا نسبت به بودجه، کامل باشه و افت قیمتش هم کرده باشه؟اولویت دوربین،باطری و پردازنده قوی
خودم تا حالا به Z1 , G2 رسیدم...S4 میشه خرید؟دامیک یهتره؟مدلهای دیگری هم اگه هست لطف کنید

پردازنده ی g2 و z1 که از s4 قوی تره
دوربین هر سه تاشون خوبه و در یک حده. اول s4 با کمی اختلاف g2 و بعد z1
باتری هم که g2 اوله
رابط کاربری s4 بعد g2
g2 با اندازه s4 و z1 صفحه نمایش 5.2 اینچ داره!
صفحه نمایش s4 و g2 از z1 خیلی بهتره
از نظر صدا بهترین s4 - از نظر ضد آب بودن فقط z1 - از نظر کیفیت ساخت z1 و g2
بهترین انتخاب => G2

babakgol70
12-10-2014, 14:38
سلام.
من اگر جاي شما باشم گوشي بدون گارانتي آن هم در اين قيمت ها نميخرم.
اگر LG بود مي گفتم بخر ولي HTC يا SONY خرابي زياد داشته متاسفانه.(تو كار گوشي هستم)

Z1 كه هيچ.

مي مونه G2 و S4 كه سليقه اي هست و من به شما S4 رو پيشنهاد مي كنم.
آن هم به خاطر كيفيت فوق العاده صفحه نمايش گوشي.

فقط S4 مدل 4 هسته اي رو بخر كه مشكلي نداشته باشه.(از 8 هسته ايش قوي تر هم است.)

miss_ava7
20-10-2014, 19:17
سلام. می خوام برای کسی یه گوشی حدود 300 تومن بگیرم.
یه سامسونگ گلکسی استار 2 پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدنظرمه یکی هم سونی اکسپریای ای 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تک سیم کارته. هواوی هم انقد بد میگن ازش صرف نظر کردم..
سامسونگه کیت کته، سونی ژلی بین که میشه ارتقاش داد. رام هر دوش 512 هست. با توجه به اینکه ظاهرا کیت کت کمتر و بهینه تر از رام استفاده میکنه و از طرفی هم اکثرا میگن 512 کمه و گوشی هنگ میکنه، دوستانی که با رام 512 کار کردند لطفا بگن اگه نهایت 10 تا برنامه رو این مدل گوشی ها ریخته شه و بیشتر فیلمهای 480 باهاش دید بازم هنگ میکنه؟ طرف اصلا اهل بازی هم نیست، در حد اینستاگرام و لاین و دیکشنری و برنامه هایی توی این سطح رام 512 جواب میده؟
ممنون

Atghia
20-10-2014, 19:22
رم 512 در هرگوشی اندرویدی باشه زیاد فرقی نداره!در هرصورت بعد از مدت کوتاهی به شدت کند میشه!
بازی که هیچ مگر اونایی که خیلی ساده باشن و نه گرافیک بالا!
برنامه هایی مثل وایبر و لاین و واتس رو جوابگو هست اما مثلا مثلا هرفعالیتی در وایبر با مکث چندین لحظه ای همراهه و بعضی وقتها هم از برنامه خارج میشید
ولی اینجوری هم نیست که نشه باهاش کار کرد
ولی با واتس خوب جواب میده:n13:

Barsoneri
20-10-2014, 19:51
من اگر جاي شما باشم گوشي بدون گارانتي آن هم در اين قيمت ها نميخرم.
اگر LG بود مي گفتم بخر ولي HTC يا SONY خرابي زياد داشته متاسفانه.(تو كار گوشي هستم)

شما چطوری در مورد M8 میگید خرابی زیاد داره
گوشی باکیفیت ترین گوشی بازاره از نظر کیفیت و ساخت و سرعت
تنها گوشی که از نظر کیفیت با اپل رقابت میکنه
اینو دیگه همه میدونند بهترین گوشیه HTC هست حتما تو دست نگرفید
کافیه بگیرید تو دست و باهاش کار کنید تا بفهمید سرعت گوشی یعنی چی
هرکی دید پسندید حتی طرفدارهای سامسونگ و سونی و اپل

ba maram
20-10-2014, 23:28
تا 1م و 500 چه گوشی از اچ تی سی که صفحه نمایشش از 4.7 تا 4 اینچ هست رو پیشنهاد می دید؟
اولویت بعدی باتری هست
ممنون

farshidshd
21-10-2014, 17:34
سلام.از بین این سه گوشی کدوم به نظرتون بهتر هست؟
واسه کارهای روزمره و سبک میخوام و قرار نیست بازی های آنچنانی و نرم افزارهای سنگین روش نصب کنم/

LG L40
Sony E1 dual
Huawei Y511

خودم از کانفیگ LG خوشم اومده ولی از برند Sony نمیشه به راحتی گذشت ، 511 هم امکانات و سخت افزار خوبی داره
موندم که کدوم رو انتخاب کنم!!

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن:n16:

aligsm
21-10-2014, 19:03
تو رنج قیمت 200-300 تومن من این گوشی رو تازه دیدم برند unnecto که تو البسکو گذاشتن با تخفیف 200 تومن
به نظرم بهتر از گوشی های

LG L40
Sony E1 dous
Huawei Y511 هست از لحاظ امکانات
ولی موندم کیفیتش چجوریه؟ درحد هواوی هست یا بدتره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

runner
22-10-2014, 00:41
سلام.از بین این سه گوشی کدوم به نظرتون بهتر هست؟
واسه کارهای روزمره و سبک میخوام و قرار نیست بازی های آنچنانی و نرم افزارهای سنگین روش نصب کنم/

LG L40
Sony E1 dous
Huawei Y511

خودم از کانفیگ LG خوشم اومده ولی از برند Sony نمیشه به راحتی گذشت ، 511 هم امکانات و سخت افزار خوبی داره
موندم که کدوم رو انتخاب کنم!!

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن:n16:

به نظر من Sony Xperia E1 dual میتونه براتون خوب باشه

MOSTAFA_ABBASI
22-10-2014, 04:55
شما چطوری در مورد M8 میگید خرابی زیاد داره
گوشی باکیفیت ترین گوشی بازاره از نظر کیفیت و ساخت و سرعت
تنها گوشی که از نظر کیفیت با اپل رقابت میکنه
اینو دیگه همه میدونند بهترین گوشیه HTC هست حتما تو دست نگرفید
کافیه بگیرید تو دست و باهاش کار کنید تا بفهمید سرعت گوشی یعنی چی
هرکی دید پسندید حتی طرفدارهای سامسونگ و سونی و اپل
کاملا تایید میشه.
این مدل از کیفیت ساخت بسیار بسیار بالایی برخوردار هست و درصد خرابیش یک در ۱۰۰۰۰ هست.

Sent from my HTC One using Tapatalk

MOSTAFA_ABBASI
22-10-2014, 04:57
تا 1م و 500 چه گوشی از اچ تی سی که صفحه نمایشش از 4.7 تا 4 اینچ هست رو پیشنهاد می دید؟
اولویت بعدی باتری هست
ممنون
سلام دوست عزیز
والا ۴.۷ اینچی فقط ام ۷ هستش.
ولی به شما HTC one E8 رو با این قیمت پیشنهاد می دم.
با کمی افزایش بودجه هم m8

ba maram
22-10-2014, 18:55
ممنون دوست عزیز
سایز 5 اینچ به راحتی میشه با یک دست کار کرد باهاش ؟
شنیدم آخه بهترین صفحه نمایش واسه یک دست کارکرد 4.7 هست و خودم امتحان نکردم ...
برای پدر این فاکتور خیلی مهم هست ...

MOSTAFA_ABBASI
22-10-2014, 19:30
ممنون دوست عزیز
خواهش می کنم.
والا خودم ام ۷ دارم ۴.۷ هست با یع دست باهاش راحت کار می کنم.
چن تا از دوستامم زد وان دارن میشه با یع دست کار کرد.
به نظر من که میشه.
البته بهتره که خودشون هم امتحان کنن.

aligsm
23-10-2014, 09:58
تو رنج قیمت 200-300 تومن من این گوشی رو تازه دیدم برند unnecto که تو البسکو گذاشتن با تخفیف 200 تومن
به نظرم بهتر از گوشی های

LG L40
Sony E1 dous
Huawei Y511 هست از لحاظ امکانات
ولی موندم کیفیتش چجوریه؟ درحد هواوی هست یا بدتره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بلخره unnecto-quattro-z رو خریدم
باید بگم فراتر از حد انتظارم از یه گوشی 200 تومنی بود
صفحه ips شفاف
دوربین 8 با فلش دوربین دوم
من رنگ آبی رو خریدم که فردای خریدم تموم شد
فقط مشکلش اینکه زبان فارسی رو تو منو نداره
تو نت گشتم یه روش بود که جواب داد ولی خیلیم فارسی نشد :)
کلن راظبم امیدوارم حداقل 1سال کار کنه

ba maram
23-10-2014, 10:58
با همه ی این تعاریف حتما امتحان باید کرد
مرسی دوست عزیز
توی این رده قیمتیا ،یکیک بالاتر می برم قیمت رو و تا 1700 1800 کدوم یک از اچ تی سی ها دوربین بهتر و صفحه نمایش 5 دارند ؟

MOSTAFA_ABBASI
23-10-2014, 13:40
مرسی دوست عزیز
توی این رده قیمتیا ،یکیک بالاتر می برم قیمت رو و تا 1700 1800 کدوم یک از اچ تی سی ها دوربین بهتر و صفحه نمایش 5 دارند ؟
والا فعلا دوربین خوب رو دیزایر ۸۲۰ و ای ۸ و دیزایر آی و ام ۸ آی دارن.
صفحه نمایش هم که همشون عالی ان.
بهترع صبر کنید برای ام ۹
به احتمال زیاد دوربینش هم فوق العاده خواهد بود.

atlas-m
24-10-2014, 10:32
گوشی بدون گارانتی پیشنهاد میشه؟
Sony T2 Ultra Dual تو دیجی کالا با گارانتی : 995
توی آل دیجیتال بدون گارانتی: 895

ضمنا آل دیجیتال یه مزیتم داره، اونم اینکه تمام لوازم جانبیشو هم داره. (کیف، محافظ)

metalhead_forever
24-10-2014, 15:46
مرسی دوست عزیز
سلام.
اگه اینقدر میخواین هزینه کنید به Galaxy S5 G900F و Sony Z3 Compact فکر کنید. LG G3 هم بد نیست ولی خوب از نظر صفحه نمایش از سامسونگ ضعیف تره... ضمنا" اگه دوربین خوب میخواین سراغ پرچمدار های HTC نرید... Desire EYE که فعلا" نیومده M8 Eye هم که عرضه جهانی نداره...HTC One E8 هست که دوربین 13 مگاپیکسل داره ولی خبری از بدنه فلزی پرچمدار های HTC نیست (البته مدلهایی که معرفی کردم هیچکدوم بدنه فلزی ندارن)
از نظر باتری هم پرچمدار فعلی HTC یعنی One M8 از Z3 Compact (به طور قابل توجه) ضعیف تره.
One E8 از خروجی تصویر و همچنین USB OTG پشتیبانی نمیکنه (مورد دوم خیلی مواقع میتونه کاربردی باشه)
از طرفی چیزی که شما با خرید One M8 و بیشتر مدلهای HTC بدست میارید خروجی صدای هدفون بسیار قدرتمند و با کیفیته که تقریبا" در هیچ برندی خروجی هدفون با ولتاژ حدود 1.28 ولت پیدا نمیکنید... اسپیکر های Boom Sound هم از بهترین اسپیکر های استریو روی تلفن های همراه هستند

babakgol70
27-10-2014, 14:30
ممنون دوست عزیز
من يك روزي گوشي 4.3 اينچي گرفتم اينقدر برام بزرگ بود و ناراحت بودم كه فروختمش.:n02:
الان 4.5 اينچي دارم برام كوچك شده:n04:
رفتم اس 5 رو دست گرفتم كه 5 اينچه ديدم بازم به نظرم خيلي بزرگ نيست هر چند مناسبه.
حتي با نوت 4 هم راحت بودم.:n08:

فقط بايد عادت كنيد.

گوشی بدون گارانتی پیشنهاد میشه؟
Sony T2 Ultra Dual تو دیجی کالا با گارانتی : 995
توی آل دیجیتال بدون گارانتی: 895

ضمنا آل دیجیتال یه مزیتم داره، اونم اینکه تمام لوازم جانبیشو هم داره. (کیف، محافظ)
به هيچ وجه گوشي بدون گارانتي خريداري نكنيد دوست گرامي.
من چوبش رو خوردم.

ali_ab
28-10-2014, 13:08
با سلام به دوستان عزیز
بین گزینه های الجی l90، هواوی honorc, اچ تی سی دیزایر 516 و سونی v کدوم بهتره؟ واسه هدیه دادن میخوام
البته اگه تو این رنج قیمت گزینه بهتری هم وجود داره خوشحال میشم راهنمایی بفرمائید.
با سپاس
موفق باشید

romantic
28-10-2014, 14:38
با سلام به دوستان عزیز
بین گزینه های الجی l90، هواوی honorc, اچ تی سی دیزایر 516 و سونی v کدوم بهتره؟ واسه هدیه دادن میخوام
البته اگه تو این رنج قیمت گزینه بهتری هم وجود داره خوشحال میشم راهنمایی بفرمائید.
با سپاس
موفق باشید
چون میخواید هدیه بدین، LG L90 انتخاب بهتریه. هواوی Honor 3C یکم سریعتره و صفحه نمایش بهتری داره ولی الجی برند معتبریه و یکم تو دست حس بهتری داره. ضمن اینکه الان L90 خیلی قیمتش افتاده و با حدود 600 تومن از هواوی ارزونتره (قیمت‌های با گارانتی). L90 از همون اول روش کیت کت هم داره.
اگر بتونید تا 700 تومن خرج کنید، میتونید G2 Mini بخرید. سخت افزارش کاملا مثل همین L90 هست اما عکس‌های بهتری می‌گیره. مدل تو بازارش هم دو سیم کارته است. برخلاف L90 که دو سیم کارته اش تو بازار نیست.
گوشی desire 516 هم از نظر سخت افزاری خیلی از اینا ضعیفتره. بنظرم اگر ظاهر رو همه چیز در نظر نگیرید، ارزش خرید زیادی نداره.
سونی v هم سخت افزار خوبی داره و اگر اشتباه نکنم از 4G پشتیبانی میکنه. ولی تاچش بنظرم کنده و صفحه اش هم تعریفی نداره. صفحه نمایش 4.2 اینچی سونی بنظرم در مقابل 4.7 اینچ الجی و 5 اینچ هواوی نقطه ضعف به حساب میاد.

ali_ab
29-10-2014, 06:11
چون میخواید هدیه بدین، LG L90 انتخاب بهتریه. هواوی Honor 3C یکم سریعتره و صفحه نمایش بهتری داره ولی الجی برند معتبریه و یکم تو دست حس بهتری داره. ضمن اینکه الان L90 خیلی قیمتش افتاده و با حدود 600 تومن از هواوی ارزونتره (قیمت‌های با گارانتی). L90 از همون اول روش کیت کت هم داره.
اگر بتونید تا 700 تومن خرج کنید، میتونید G2 Mini بخرید. سخت افزارش کاملا مثل همین L90 هست اما عکس‌های بهتری می‌گیره. مدل تو بازارش هم دو سیم کارته است. برخلاف L90 که دو سیم کارته اش تو بازار نیست.
گوشی desire 516 هم از نظر سخت افزاری خیلی از اینا ضعیفتره. بنظرم اگر ظاهر رو همه چیز در نظر نگیرید، ارزش خرید زیادی نداره.
سونی v هم سخت افزار خوبی داره و اگر اشتباه نکنم از 4G پشتیبانی میکنه. ولی تاچش بنظرم کنده و صفحه اش هم تعریفی نداره. صفحه نمایش 4.2 اینچی سونی بنظرم در مقابل 4.7 اینچ الجی و 5 اینچ هواوی نقطه ضعف به حساب میاد.

با سلام
دوست عزیزم از توجه و راهنمایی شما سپاسگزارم
اگه در این محدوده قیمتی گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم بفرمائید وگرنه همین الجی رو بخرم
با سپاس
پیروز و پاینده باشید

babakgol70
29-10-2014, 14:17
با سلام
دوست عزیزم از توجه و راهنمایی شما سپاسگزارم
اگه در این محدوده قیمتی گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم بفرمائید وگرنه همین الجی رو بخرم
با سپاس
پیروز و پاینده باشید
منم اين رنج قيمت رو شخم زدم بهترينش همين L90 است.

516 حافظه داخلي كمي داره كه به شدت در آينده درد سر ميشه.
.مخصوصا با برنامه هاي شبكه هاي اجتماعي مثل وايبر و ... خيلي نياز به حافظه داخلي است.

هوآوي هم سمتش نرو.
به جز مدل هاي سري P ديگر مدل ها در رنج قيمت بالاي 500 تومن ارزش خريد ندارن.

زير 500 تومن و در رنج گوشي هاي ارزان هوآوي برتري داره.

Pedram_mrn
30-10-2014, 14:20
سلام، بچه ها نظرتون راجع به Xperia C3 و Grand 2 چیه؟

کدومش بهتره، با گرند 2 کار کردم خوبه تقریبا حتی واسه یکی هم حریدم کاملا راضیه میخوام بدونم C3 چجوره ارزش 100 تومن بیشتر هزینه کردن رو داره با اینکه باتریش کمی ضعیف تره و 512 مگ رم کمتری نسبت به گرند 2 داره...

کلا تو این رنج چیز دیگه ای میشه گرفت؟

مرسی

iArdavan
01-11-2014, 22:45
سلام.الان یه آیفون 4s دارم و بعد از 1.5 سال دیگه ازش خسته شدم و میخوام یه گوشی اندرویدی بخرم.خودم تو فکره سامسونگ s5 بودم که تو سایتا دیدم نوشتن داغ میکنه و هنگ میکنه.بودجه منم 2 تومنه.نمیخوام صفحه نمایشش بزرگ باشه و مثل نوت 3 باشه.در همین حده s5 باشه.چند تا گوشی بهم معرفی کنید که اولا هنگ نکنه.دوما خرابیش کم باشه و داغ نکنه.خلاصه ایده آل باشه.راستی نظرتونو راجع به s5 هم بگین.مخصوصا کسایی که دارن.

MOSTAFA_ABBASI
01-11-2014, 23:04
اس ۵ زیاد بدرد نمی خوره.
ام ۸ اچ تی سی رو بخر فوق العادست بهترین گوشی سال هم شد شک نکن

kiar
01-11-2014, 23:04
سلام

من امروز رفته بودم S5 نسخه F رو بخرم ولی هیچ جا نتونستم پیدا کنم. همشون فقط این دو مدلو داشتن :

G900H = 1.470
G900FD = 1.570

تقریبا همه مغازه ها قیمتشون همین حدودا بود. به نظرتون FD چطوره؟ فرقش با F فقط دوسیمکارته بودنشه؟

Iloveu-ALL
01-11-2014, 23:41
سلام

من امروز رفته بودم S5 نسخه F رو بخرم ولی هیچ جا نتونستم پیدا کنم. همشون فقط این دو مدلو داشتن :

G900H = 1.470
G900FD = 1.570

تقریبا همه مغازه ها قیمتشون همین حدودا بود. به نظرتون FD چطوره؟ فرقش با F فقط دوسیمکارته بودنشه؟

بله، فرق دیگه ای ندارن

GOLDFINCH
02-11-2014, 20:28
سلام.الان یه آیفون 4s دارم و بعد از 1.5 سال دیگه ازش خسته شدم و میخوام یه گوشی اندرویدی بخرم.خودم تو فکره سامسونگ s5 بودم که تو سایتا دیدم نوشتن داغ میکنه و هنگ میکنه.بودجه منم 2 تومنه.نمیخوام صفحه نمایشش بزرگ باشه و مثل نوت 3 باشه.در همین حده s5 باشه.چند تا گوشی بهم معرفی کنید که اولا هنگ نکنه.دوما خرابیش کم باشه و داغ نکنه.خلاصه ایده آل باشه.راستی نظرتونو راجع به s5 هم بگین.مخصوصا کسایی که دارن.

این مدل بخاطر آلومینیومی بودن بدنش، داغ می کنه.
اما هنگ کردن، یک چیز بی معنی خواهد بود!
اگه از برند اپل خواستار گوشی هستید، جز این مدلی موجود نیست.
اگر هم نه، با توجه به این که گوشی سایز متوسط می خواهید، باید در
رنج های کمتری دنبال گوشی باشید.

فرضاً مدل Xperia Z3 Compact یا Galaxy S5 Mini، انتخاب های خوبی اند.

MOSTAFA_ABBASI
03-11-2014, 00:33
همچنین one mini 2 هم به علاوه جی ۳ بیت عالین.

romantic
03-11-2014, 10:50
به‌نظر من برای تجربه اول با اندروید، حتما سامسونگ بخرید. پرچم‌دارهای سامسونگ خاصیتی دارن که با کارکردن بیشتر باهاشون، بیش‌تر جذبشون میشید. گوشی‌ای که ممکنه در نگاه اول هیچ جذابیتی نداشته باشه، بعد از یک ماه استفاده، خودش رو براتون بی‌رقیب میکنه. این تجربه شخصی خودمه البته. S5 هم الان مخصوصا یک گوشی عالیه. چون افت قیمتش خیلی بوده و با کلی امکانات و مخصوصا یک دوربین عالی، قیمت خیلی خوبی پیدا کرده.
البته HTC one m8 هم گوشی خیلی خوبیه و طراحی و کیفیت ساختش عالیه

mbadboy7
06-11-2014, 20:07
سلام
دوستان تو بودجه 1تومن تا 1500 چه گوشی رو پیشنهاد میکنید؟
G2
Z2
S5 چهار هسته ای
NOTE 3 چهار هسته ای.
.....
اولویت هام : 1- ارزش خرید (بهترین گزینه نسبت به قیمت) 2- صفحه نمایش 3- دوربین

amrihh49
07-11-2014, 04:18
سلام
G2
Z2
S5 چهار هسته ای
NOTE 3 چهار هسته ای.
.....
درود به شما ، تواین رنج قیمت فقط G2 ارزش خرید داره

MOSTAFA_ABBASI
07-11-2014, 13:28
سلام دوست عزیز
در این بودجه HTC one e8 هست که از جی ۲ هم بهتره.
با تشکر

amrihh49
07-11-2014, 13:38
سلام دوست عزیز
در این بودجه HTC one e8 هست که از جی ۲ هم بهتره.
با تشکر
باطری E8 :2600 هست ولی G2 : 3000 . اچ تی سی الکی گرونه،فقط پول مارکش رو میگیره،یادتان نرود که G2یکی از بهترینهای سال 2013 شد از نظر باطری فوق العادش

MOSTAFA_ABBASI
07-11-2014, 13:42
امیر جان درسته که جی ۲ شاید از نظر باطری بهتر باشه اونم شاید ۱۰٪
ولی اچ تی سی رابط کاربری زیبا و بدون هنگ داره و همینطور صفحه نمایشش بهتره.
جنس بدنش هم بهتره.
بلندگو های بهتری داره.
تا ۱۲۸ گیگ میکرو اس دی پشتیبانی می کنه.
پردازنده بسیار قوی اسنپدراگون ۸۰۱ داره.....
تقریبا ای ۸ همون ام ۸ هست با دوربین بهتر و وزن کمتر و بدنه پلی کربنات
شما هیچ وقت نمی تونید بگید که جی ۲ از ام ۸ بهتره.

mbadboy7
07-11-2014, 13:54
e8 گرونتر، IR , otg هم نداره دوربینش هم از m8 ضعیفتره با اینکه 13 مگاپیکسله !

MOSTAFA_ABBASI
07-11-2014, 13:57
او تی جی که مشکلی نداره میشه با چن تا راه آوردش تو گوشی...البته باید روت باشه.
اون سنسور رو هم من تا حالا یک بارم ازش استفاده نکردم کاربرد زیادی نداره.
دوربینشون تقریبا در یک سطح هست در بعضی جاها مثل رزولوشن ای ۸ بهتره تو بعضی جاها هم مثل ثبت رنگ و فوکوس ام ۸ بهتره.
با توجه به قیمتش گزینه بسیار خوبیه.

amrihh49
07-11-2014, 15:23
امیر جان درسته که جی ۲ شاید از نظر باطری بهتر باشه اونم شاید ۱۰٪
ولی اچ تی سی رابط کاربری زیبا و بدون هنگ داره و همینطور صفحه نمایشش بهتره.
جنس بدنش هم بهتره.
بلندگو های بهتری داره.
تا ۱۲۸ گیگ میکرو اس دی پشتیبانی می کنه.
پردازنده بسیار قوی اسنپدراگون ۸۰۱ داره.....
تقریبا ای ۸ همون ام ۸ هست با دوربین بهتر و وزن کمتر و بدنه پلی کربنات
شما هیچ وقت نمی تونید بگید که جی ۲ از ام ۸ بهتره.

والا بنده دیدم این گوشی رو از نزدیک و از رابط کاربریش خوشم نیومد،ال جی بهتر بود از نظر من.از نظر هنگ کردن هم ،نگاه کن سیستم عامل آندروید امکان نداره هنگ نکنه،مگه اینکه ویندوز فون باشه سیستم عاملت تا هنگی ازش نبینی.جنس بدنش و کیفیت اسپیکراش رو باهات موافقم.دوربینشون هم کیفیتشون باهم فرقی نداره اصلا.امیدوارم ناراحت نشی دوست عزیز ، فقط نظر بنده بود و باید همه به نظرات همدیگر احترام بگذاریم چون ما آریایی هستیم. بدرود

MOSTAFA_ABBASI
07-11-2014, 15:29
کاملا درسته.
هر کسی نظر خودش رو داره و از یه چیز خوشش میاد.
من از سنس شما هم اپتیموس یو آی.
باید به سلیقه ها احترام گذاشت.
موفق باشید.

romantic
07-11-2014, 19:21
سلام
G2
Z2
S5 چهار هسته ای
NOTE 3 چهار هسته ای.
.....
اگر قیمت بالاتر و نبود گارانتی رو در نظر نگیری، S5 G900F یا همون چهار هسته ای بطور واضحی در اولویت های شما، گوشی برتر در بین این گزینه هاست.
اما اگر G2 رو انتخاب کنید، میتونید مدل 32 گیگ رو با گارانتی و حدودا 300 تومن ارزونتر از S5 بخرید. این گوشی هم در اولویت هایی که گفتید عالیه.

leo_meb
07-11-2014, 21:17
سلام
تا 1 تومن گوشی خوب چیه؟
htc desire 816
xperia z
xperia t2
اول میخام هنگ یا لگ نداشته باشه (بعضی سایتا یه سری کاربرا میگفتن t2 تو بازیای سنگین لگ داره یا بعضی وقتا خودبخود ری استاذت میشه)
دوم اینکه شارژدهیش خوب باشه (شارژدهی دیزایر 816 تو سایتا دیدم یا استفاده زیاد 5-6 ساعت بیشتر نیس)
این نظرا درسته؟
و پشنهاد خودتون چیه تو این قیمت
ممنونم

MOSTAFA_ABBASI
07-11-2014, 21:20
پیشنهادم ۸۱۶ هست.
هنگ و لگ به هیچ وجه نداره.
به اندروید ۵ هم آپ میشه‌
والا دوستم خریده بود می گف یک روز رو قشنگ دووم میارع استفاده مداوم هم ۱۰ ساعت یا کم تر.
البته من نظرم اینه که صبر کنید و دیزایر ۸۲۰ رو بخرین.

leo_meb
07-11-2014, 21:54
پیشنهادم ۸۱۶ هست.
هنگ و لگ به هیچ وجه نداره.
به اندروید ۵ هم آپ میشه‌
والا دوستم خریده بود می گف یک روز رو قشنگ دووم میارع استفاده مداوم هم ۱۰ ساعت یا کم تر.
البته من نظرم اینه که صبر کنید و دیزایر ۸۲۰ رو بخرین.

میودونم بدون تعصب نظر دادی!!!:n02:رولی ممنونم از راهنماییت
کسیکه تجربه اون دوتا گوشی سونی رو داشته باشه هس؟؟

sajadrahimi72
07-11-2014, 23:32
سلام-دوستان عزیز بنده قصد خرید جی3-32 دارم ولی میخواهم تا اواخر سال صبر کنم تا کمی ارزونتر بشه،حالا میخوام از شما بپرسم آیا امکان داره چیزی از لوازمش مثل کاورش تا اون موقع ازش کم شه یا نه؟واینکه می ارزه صبرکنم تا قیمتش کمترشه یا همین الان بخرم.پیشاپیش شما دوستان متشکرم راستی ما تو خونه جی2-32 داریم عالیه اونایی که جی3 دارن بگن نسبت رقبای تازه وارد دیگه چطوره ؟ایا مثل جی2 میترکونه یا نه؟

runner
07-11-2014, 23:44
سلام
G2
Z2
S5 چهار هسته ای
NOTE 3 چهار هسته ای.
.....

G2 به نسبت قیمت کانفیگ خوبی داره!
تجربه شخصی با ال جی نداشتم

Z2 هم خوبه ولی به شخصه با نمایشگرای سونی مشکل دارم

نظر خودم هم روی سامسونگ ها هستش

MOSTAFA_ABBASI
07-11-2014, 23:46
دوست عزیز s5 g900h هشت هسته ای هست عجیبه گفته شما.....

runner
07-11-2014, 23:52
دوست عزیز s5 g900h هشت هسته ای هست عجیبه گفته شما.....

ورژن هشت هسته ای در سایت به نام Samsung Galaxy S5 (octa-core) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفی شده من خوده اس 5 رو مد نظر داشتم گفته شما درسته
ممنون

amrihh49
08-11-2014, 01:51
سلام-دوستان عزیز بنده قصد خرید جی3-32 دارم ولی میخواهم تا اواخر سال صبر کنم تا کمی ارزونتر بشه،حالا میخوام از شما بپرسم آیا امکان داره چیزی از لوازمش مثل کاورش تا اون موقع ازش کم شه یا نه؟واینکه می ارزه صبرکنم تا قیمتش کمترشه یا همین الان بخرم.پیشاپیش شما دوستان متشکرم راستی ما تو خونه جی2-32 داریم عالیه اونایی که جی3 دارن بگن نسبت رقبای تازه وارد دیگه چطوره ؟ایا مثل جی2 میترکونه یا نه؟
درود به شما،خیالتون راحت هیچکدوم از لوازمش کم نمیشه،بنظر بنده صبر کنید بهتره تا قیمتا پایین بیان،خودم تازه نسخه 32 جی2 اومد گرفتم که الان 600 هزار اومد پایین قیمتش.

ariayii
08-11-2014, 15:32
با سلام
دوستان نظرتو راجبه گوشیه میان رده Nokia x plus چیه؟

MOSTAFA_ABBASI
08-11-2014, 15:34
گوشی های بهتری مثل اچ تی سی دیزایر ۳۱۰ هم وجود داره.
این گوشی نوکیا پشتیبانی هم نمی شه دیگع

ariayii
08-11-2014, 16:17
من یک گوشی در حد 350 تا 400 میخوام
چی پیشنهاد میدید؟

Iloveu-ALL
08-11-2014, 16:40
چی پیشنهاد میدید؟

LG L70 جز بهترين هاست با اين قيمت
سي پي يو dual core 1.2
1 گيگ رم
اندرويد 4.4
صفحه نمايش 4.5 اينچي

بدي اصليش اينه كه چراغ نوتيفيكشن نداره ... كه به شما با چشمك زدن ميگه شارژتون كمه يا زنگ و پيامك داريد!

A M ! N
08-11-2014, 16:45
چی پیشنهاد میدید؟

به نظر من اگه بودجه رو به 470 اینا افزایش بدی بهترین گزینه هواوی G730 هستش. کارکردش عالیه در رنج قیمتیش.

ariayii
08-11-2014, 17:47
گوشیه Nokia x plus که تازه امده؟
منظورتون ازاینکه دیگه پشتیبانی نمیشه چیه؟

MOSTAFA_ABBASI
09-11-2014, 00:48
منظورم اینه که اندروید ۵ و نسخه هایی که بعدش میاد رو نمی گیره.

PLAΨMID
09-11-2014, 02:23
به نظر من اگه بودجه رو به 470 اینا افزایش بدی بهترین گزینه هواوی G730 هستش. کارکردش عالیه در رنج قیمتیش.
توی این قیمت LG هم میتونی خرید کنی. چیزای خوبی جدیدا ارائه کرده.

Sent from Sony Xperia Z

leo_meb
09-11-2014, 20:52
واسه خرید زد1 هیچ چیزی نیس که بخاد موقه خرید خواسم بهش باشه (مثلا بعضی سایتا نوشتن htc 816 یه مدل چینی هم داره که با یه کد گرفتن مشخص میشه، زد وان ازینجور نکته ها :n02:نداره؟؟)
مرسی از همه

Iloveu-ALL
09-11-2014, 21:02
واسه خرید زد1 هیچ چیزی نیس که بخاد موقه خرید خواسم بهش باشه (مثلا بعضی سایتا نوشتن htc 816 یه مدل چینی هم داره که با یه کد گرفتن مشخص میشه، زد وان ازینجور نکته ها :n02:نداره؟؟)
مرسی از همه

اگه منظورتون IMEI هست که اصل بودن گوشی رو مشخص میکنه بله همه دارنش

leo_meb
10-11-2014, 03:27
اگه منظورتون IMEI هست که اصل بودن گوشی رو مشخص میکنه بله همه دارنش

نه، مثلا اچ تی سی 816 تو ستینگش اگه سنسش 5.5 باشه چینیه (تایوانیش 6) زد یک ازین چیزا نداره