PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

howhow
24-02-2014, 08:51
سلام میخوام یه گوشی بگیرم تو رنج قیمت 500 تا 600 تومن و اینا برام مهمه
1. مهمتراز همه محکم بودنو با کیفیت بودنه (روز نیست که گوشی از دستم نیفته)
2.تنها برنامه هایی که میریزم برنامه های ارتباطیه (watsapp , wechat , nimbuzz...._( که خیلی برام مهمن (همش درحال تایپو اس دادنم)
3.با کلاس بودن
4.وب گردی

خودم Sony Xperia Go

در نظرمه اما گوشیای مثل
LG Optimus L7 II P713

باعث شک کردنم شده

اگه میشه کمک کنید چون من هر 3 سال یه بار گوشی میگیرم همیشه هم گوشیایی که میخرم مورددارن:n03:

GOLDFINCH
24-02-2014, 15:41
سلام میخوام یه گوشی بگیرم تو رنج قیمت 500 تا 600 تومن و اینا برام مهمه
1. مهمتراز همه محکم بودنو با کیفیت بودنه (روز نیست که گوشی از دستم نیفته)
2.تنها برنامه هایی که میریزم برنامه های ارتباطیه (watsapp , wechat , nimbuzz...._( که خیلی برام مهمن (همش درحال تایپو اس دادنم)
3.با کلاس بودن
4.وب گردی

خودم Sony Xperia Go

در نظرمه اما گوشیای مثل
LG Optimus L7 II P713

باعث شک کردنم شده

اگه میشه کمک کنید چون من هر 3 سال یه بار گوشی میگیرم همیشه هم گوشیایی که میخرم مورددارن:n03:

به نظر من، Xperia L هم گزینه ی خوبیه.
دوربین بهتر، نرم افزار بهتر و سخت افزار بهتر...
کیفیت ساخت هر جفتشون هم تغریباً یکی هست.

در مورد LG، چون گوشی از دست شما زیاد می افته و قطعات LG نسبت به SONY سخت تر پیدا میشن،
بهتره کمی فکرتون رو از این دور کنید.
البته ویژکی های این گوشی نسبت به گوشی های هم قیمت سونی، می توان به، کیفیت صفحه نمایش
بهتر ( IPS ) کیفیت دوربین بهتر، رابط کاربری مناسب تر، اشاره کرد.
درمورد کیفیت ساخت این گوشی اطلاعی ندارم و فکر می کنم، از سونی پایین تر باشه. ظاهراً که پایین تره.

درکل پیشنهاد من به شما Xperia L هست. اگه بین این و LG موندین، به نظرم برین یه جا بگیرین دستتون و
بزنید زمین، ببینید کدومشون زودتر خراب میشه :n02:.

rangoabzar
25-02-2014, 23:46
آقا خسته شدم دیگه تا 700 800 چی بگیرم که از همه لحاظ خوب باشه
راهنمایی کنین بخرم راحت شم دیگه

GOLDFINCH
26-02-2014, 00:32

LG Optimus L9 P768

najee
27-02-2014, 07:25
دوستان من امروز دارمیرم بازار گوشی بخرم.تارنج قیمت 600تومن خودم s3مینی رو پیدا کردم ولی فکر کنم 650باشه.هوآوی g510که چون y300داشتم انصافا نم گوشی خوبی بود دیگه نمیخوام 510شو بگیرم چون در حد همن فقط وزنش شده 150گرم که خیلی سنگینه.sادونس هم همین هول و هوش.
فقط s3مینی یه مشکلی داره سنسور نو محیط نداره.ولی رم 1گیگ رم بدی نیست درعوض sادونس رمش 768که ولی سنسور نور محیط که چیز مهمی هم هست و داره ضمن اینکه فکر کنم اندروید2.1باشه ومصرف باتریش
نسبت به s3مینی بیشتر باشه.سونی رو هم که اصلا گند زده با این صفحه نمایشهاش به پای هو آوی هم نمیرسه کیفیت صفحه نمایشش .
حالا به نظر شما کدوم بهتره یا گزینه دیگه ای هم میتونم داشته باشم .من امروز پنجشنبه 92.12.08دارم میرم علادین تاظهر فقط وقت دارم.

GOLDFINCH
27-02-2014, 11:47
دوستان من امروز دارمیرم بازار گوشی بخرم.تارنج قیمت 600تومن خودم s3مینی رو پیدا کردم ولی فکر کنم 650باشه.هوآوی g510که چون y300داشتم انصافا نم گوشی خوبی بود دیگه نمیخوام 510شو بگیرم چون در حد همن فقط وزنش شده 150گرم که خیلی سنگینه.sادونس هم همین هول و هوش.
فقط s3مینی یه مشکلی داره سنسور نو محیط نداره.ولی رم 1گیگ رم بدی نیست درعوض sادونس رمش 768که ولی سنسور نور محیط که چیز مهمی هم هست و داره ضمن اینکه فکر کنم اندروید2.1باشه ومصرف باتریش
نسبت به s3مینی بیشتر باشه.سونی رو هم که اصلا گند زده با این صفحه نمایشهاش به پای هو آوی هم نمیرسه کیفیت صفحه نمایشش .
حالا به نظر شما کدوم بهتره یا گزینه دیگه ای هم میتونم داشته باشم .من امروز پنجشنبه 92.12.08دارم میرم علادین تاظهر فقط وقت دارم.

پیشنهاد من Samsung I8190 Galaxy S III Mini هست. با قیمت 620 تومان.

saeed7711
27-02-2014, 16:49

سونی xperia sp بگیر فوق العاده اس، سی پی یو 1.7

به این راحتی کم نمیاره تو این رنج قیمت فکر نمی کنم بهتر از این باشه

panther99
28-02-2014, 14:11
آقا تا ۴۰۰ تومن بهترین انتخاب چیه؟؟ ممنون میشم جواب بدید.

Sent from my RM-825_im_mea3_287 using Tapatalk

GOLDFINCH
28-02-2014, 14:51
آقا تا ۴۰۰ تومن بهترین انتخاب چیه؟؟ ممنون میشم جواب بدید.

Sent from my RM-825_im_mea3_287 using Tapatalk

اکثر گوشی های اندرویدی تو این رنج، از سخت افزار خوبی بر خوردار نیستند.

پس من به شما، Nokia Lumia 520 رو پیشنهاد می کنم. ( اگه با وینوز فون مشکلی ندارید )

lionf3
28-02-2014, 21:18
اکثر گوشی های اندرویدی تو این رنج، از سخت افزار خوبی بر خوردار نیستند.

پس من به شما، Nokia Lumia 520 رو پیشنهاد می کنم. ( اگه با وینوز فون مشکلی ندارید )

لازم به ذکر هست که لومیا ۵۲۰ تونستِ عنوانِ بهترین گوشی ارزان قیمتِ جهان در سالی که گذشت رو بدست بیاره
پس انتخابِ بسیار خوبی هست تو این رنج.

zadis
01-03-2014, 10:21
سلام یه گوشی با کلاس تا 850 بهم پیشنهاد بدین . کیفیت صفحه خیلی برام مهمه و همنطور سرت و کیفیت ساخت
خودم نطرم رو موتورلا جی MOTO G هست . بهترین گزینه تا این قیمت چیه ؟؟؟ ممنون از همه

rangoabzar
01-03-2014, 21:01
یه گوشی تا 500 تومن میخام واسه یکی از دوستام
به زیباییش خیلی اهمیت میده و ازین هواوی و آلکاتلو اینا خوشش نمیاد
صفحه نمایش هم 4:3 به بالا
چی می پیشنهادین؟؟؟
یه چندتا پیشنهاد کنین کی انتخاب کنیم
تنکس

rangoabzar
01-03-2014, 21:25
سلام یه گوشی با کلاس تا 850 بهم پیشنهاد بدین . کیفیت صفحه خیلی برام مهمه و همنطور سرت و کیفیت ساخت
خودم نطرم رو موتورلا جی MOTO G هست . بهترین گزینه تا این قیمت چیه ؟؟؟ ممنون از همه

حاجی تو این رنج قیمت میتونی xperia sp بگیری
شاید در نگاه اول صفحه ش دلتو بزنه اما بعدا میبینی که از هر گوشی دیگه ای تو این رنج بهتره حتی از l9 lg و چیزای دیگه . سخت افزاری هم که حرف نداره الان طرفای 760 تومنه تو بازار

samsung s2 plus هم از نظر صفحه حرف نداره سوپرو آمولد پلاسه اصن یه وضی ولی خب من پیشنهاد میکنم نگیری چون الان تو بازار فقط رفرشش هست

htc one xl اینم گوشیه خوبیه

یه مدل دیگه هم هست که خیلی صفحه خوبی داره lg g2 که باید فقط یه 850 هزار دیگه بزاری روش :D

در کل تو این رنج قیمت گوشی زیاده ولی شک نکن که بهترین xperia sp هستش

zadis
02-03-2014, 11:48
ببخشید موتو جی خریداری شد .ولی هنوز نیومده . فقط کابل یو اس بی داره . شارژر دیگه هم بهش میخوره .مثل گالکسی ها

najee
04-03-2014, 07:38
بین این دوتا گوشی کدومو رو انتخاب کن(Samsung Galaxy Ace 3 یا Samsung Galaxy S Duos 2 S7582
)
هردو مدل گوشی تو بازار خیلی کمیاب هست .نه اینکه بگم چون گوشی تاپی هست نه ولی نمیدونم چرا کمه تو بازار.
جالبه همه چیزشون شبیه همه انگار برادرای دوقولوی همن .ولی به نظر من رم تو گوشی های هوشمند بسیار تاثیر داره همینکه ac3رمش بیشتر خیلی مزیته ضمن اینکه 3گرم سبکتر که زیاد محسوس نیست وهمچنین
به نظر میاد باتری به نسبت بهتری داشته باشه وهم چنین ضخامت یک میلیمتر کمتر که فکر کنم تو زیبایی ac3 تاثیر زیادی نسبت به s dousداشته باشه .منم پنجشنبه اینهفته دارم میرم علاعدین دنبال یکی از این دومدل
ولی جالب راجب گرافیک هیچکدوم چیزی ننوشته و اینکه AC3چقدر حافظه دراختیار کار بر قرا میده ؟

najee
05-03-2014, 07:45
مرسی از اینکه نظردادید من فردا پنجشنبه میرم بازار علاعدین اگه کسی اطلاعتی راجب این گوشی داره خواهشن بگه ثواب داره .واینکه تو بازار اصلا پیدا میشه به راحتی یانه /

L.utus
05-03-2014, 19:18
بین این دوتا گوشی کدومو رو انتخاب کن(Samsung Galaxy Ace 3 یا Samsung Galaxy S Duos 2 S7582
)
هردو مدل گوشی تو بازار خیلی کمیاب هست .نه اینکه بگم چون گوشی تاپی هست نه ولی نمیدونم چرا کمه تو بازار.
جالبه همه چیزشون شبیه همه انگار برادرای دوقولوی همن .ولی به نظر من رم تو گوشی های هوشمند بسیار تاثیر داره همینکه ac3رمش بیشتر خیلی مزیته ضمن اینکه 3گرم سبکتر که زیاد محسوس نیست وهمچنین
به نظر میاد باتری به نسبت بهتری داشته باشه وهم چنین ضخامت یک میلیمتر کمتر که فکر کنم تو زیبایی ac3 تاثیر زیادی نسبت به s dousداشته باشه .منم پنجشنبه اینهفته دارم میرم علاعدین دنبال یکی از این دومدل
ولی جالب راجب گرافیک هیچکدوم چیزی ننوشته و اینکه AC3چقدر حافظه دراختیار کار بر قرا میده ؟

من چند روز پیش ace 3 خریدم تا حالا که خوب بوده راضی هستم. فکر کنم ace 3 بهتر از s dous باشه رمشم بیشتره ولی باز دوستان دیگه هستن راهنمایی می کنن

poonel
06-03-2014, 02:46
می بخشید این سوال بی ربط رو اینجا مطرح می کنم. چون اساتید بیشتر تو این تاپیک هستن مجبور شدم اینجا مطرح کنم.

دنبال یه اسپیکر همراه واسه موبایل می گردم که صدای شفاف و بیس خوبی داشته باشه. سایز کم و قدرت زیاد و شارژی بودن اصلاً برام مطرح نیست. فقط کیفیت صدا و بس. زیاد سرچ کردم اما چون تا حالا نداشتم و ندیدم به نتیجه ای نرسیدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم عذر خواهی می کنم که اینجا مطرح کردم. شرمنده ام

GOLDFINCH
06-03-2014, 13:03
می بخشید این سوال بی ربط رو اینجا مطرح می کنم. چون اساتید بیشتر تو این تاپیک هستن مجبور شدم اینجا مطرح کنم.

دنبال یه اسپیکر همراه واسه موبایل می گردم که صدای شفاف و بیس خوبی داشته باشه. سایز کم و قدرت زیاد و شارژی بودن اصلاً برام مطرح نیست. فقط کیفیت صدا و بس. زیاد سرچ کردم اما چون تا حالا نداشتم و ندیدم به نتیجه ای نرسیدم.

بازم عذر خواهی می کنم که اینجا مطرح کردم. شرمنده ام

شما تا چقدر می خواین خرج کنین؟

iHome iDM8 Portable Bluetooth Speaker هست، با قیمت 320 تومان.

و

Sony Wireless NFC Speaker SRS-BTV5 هم هست با قیمت 230 تومان. ( باتوجه به قیمتش، به صرفه تره )

تو رنج های بالاتر هم، اسپیکرهای بهتری هم هست.

مثل Yamaha TSX 70 با قیمت 923 تومان.

yonsen
06-03-2014, 23:24
سلام
چیزایی که برام مهمه

دوربین هم حالت فیلم برداری و هم عکاسی بخصوص در حالت کم نور فوکوس هم مهمه بحای اسکنر ٫ همین که از برگه عکس بگیرم کیفیت نوشته ها خیلی خوب باشه

کیفیت خوب و اندازه صفحه نمایش حداقل ۴٫۵ (حالا ۴٫۳ هم زیاد ایرادی نداره در صورتی که مشخصات دیگش خیلی خوب باشه وتنها عیبش ۴٫۳ باشه)) بیشتر برای باز کردن pdf, آفیس و مرور اینترنت و ..... . میخوام همیشه یه سری فایل مربوط به رشتم همیشه داشته باشم مثل هندبوک ها و ...

اهل بازی نیستم زیاد بطوری که بخوام گوشیمو از بازی های مختلف و سنگین پر کنم ( برای cpu 'گفتم ) . بیشتر برنامه های کاربردی و حالا چهت سرگرمی چندتا بازی ) بیشتر از حافظه برای پر کردن از فایل های pdf و.. میخوام استفاده کنم

چیزی هست ؟ :n13:

GOLDFINCH
06-03-2014, 23:37
سلام
چیزایی که برام مهمه

دوربین هم حالت فیلم برداری و هم عکاسی بخصوص در حالت کم نور فوکوس هم مهمه بحای اسکنر ٫ همین که از برگه عکس بگیرم کیفیت نوشته ها خیلی خوب باشه

کیفیت خوب و اندازه صفحه نمایش حداقل ۴٫۵ (حالا ۴٫۳ هم زیاد ایرادی نداره در صورتی که مشخصات دیگش خیلی خوب باشه وتنها عیبش ۴٫۳ باشه)) بیشتر برای باز کردن pdf, آفیس و مرور اینترنت و ..... . میخوام همیشه یه سری فایل مربوط به رشتم همیشه داشته باشم مثل هندبوک ها و ...

اهل بازی نیستم زیاد بطوری که بخوام گوشیمو از بازی های مختلف و سنگین پر کنم ( برای cpu 'گفتم ) . بیشتر برنامه های کاربردی و حالا چهت سرگرمی چندتا بازی ) بیشتر از حافظه برای پر کردن از فایل های pdf و.. میخوام استفاده کنم
چیزی هست ؟ :n13:

سلام

پیشنهاد من به شما Huawei Ascend Mate هست با قیمت 999 تومان.

نسبت به قیمتش عالیه. شما که اهل بازی نیستی اما راحت آسفالت رو اجرا میکنه.

دوربین خوب، و باطری قوی، کیفیت صفحه نمایش بسیار خوب و 6.1 اینچ. رم 2 و ...

انتخاب خیلی خوبی هست. ظاهرش هم که عالیه.

esi222
07-03-2014, 00:32
سلام بچه ها
تا قیمت 800,900 تومن (قیمت بازار) یه گوشی میخواستم.
صفحه نمایش 4.7 به بالا با کیفیت،TFT نباشه ! اگه ضدخش هم باشه چه بهتر :n01:
سیستم عامل 4.2 ترجیحا قابلیت ارتقا به 4.4 kitkat رو داشته باشه.
دوربینش مناسب باشه یعنی فرضا اگه 8 هست،کیفیت 8 مگاپیکسل واقعی رو داشته باشه.اگه 13 باشه چه بهتر :n01:
باطریش هم مناسب باشه.
ترجیحا سونی نباشه ! البته اگه گزینه ی مناسبی باشه قضیه فرق میکنه.
ممنون

yonsen
07-03-2014, 01:21
سونی C چطوره صفحه نمایشش میگن بده درسته کیفیت نداره ؟ زیر نور چی؟

سونی M2 کی میاد اگه بیاد چنده؟

بازم پیشنهاد بدید ممنون

NOR-1
07-03-2014, 05:39
سلام بچه ها
دوربینش مناسب باشه یعنی فرضا اگه 8 هست،کیفیت 8 مگاپیکسل واقعی رو داشته باشه.اگه 13 باشه چه بهتر :n01:
باطریش هم مناسب باشه.
ممنون

نکسوس 4 گزینه مناسبیه
به لومیا 920-925 هم نگاهی بنداز

NOR-1
07-03-2014, 05:41
سونی C چطوره صفحه نمایشش میگن بده درسته کیفیت نداره ؟ زیر نور چی؟

سونی M2 کی میاد اگه بیاد چنده؟

بازم پیشنهاد بدید ممنون

چقدر میتونین هزینه کنین؟

esi222
07-03-2014, 18:38
نکسوس 4 گزینه مناسبیه
به لومیا 920-925 هم نگاهی بنداز
ویندوز فون فعلا نمیخوام.ایشا.. گوشی بعدیم ویندوزفونه :n06:
نکسوس 4 قیمتش بالاتر از اون چیزی که گفتم !

GOLDFINCH
07-03-2014, 20:14
سلام بچه ها
باطریش هم مناسب باشه.
ممنون

بیشتر خصوصیاتی که شما گفتید، تو SP هست.

اما TFTـه و دوربین 8 در حد عالی نیست.

پس LG G Pro Lite Dual Sim رو به شما پیشنهاد میدم. سخت افزار جالبی نداره.

به نظر من SP بگیرید، موتور برویا تو 4.3 و 4.4ـی که براش میاد، همیشه فعاله.

yonsen
07-03-2014, 20:53
چقدر میتونین هزینه کنین؟

تا ۸۵۰ با شرایط ذکر شده

esi222
07-03-2014, 22:27
بیشتر خصوصیاتی که شما گفتید، تو SP هست.
اما TFTـه و دوربین 8 در حد عالی نیست.
پس LG G Pro Lite Dual Sim رو به شما پیشنهاد میدم. سخت افزار جالبی نداره.
به نظر من SP بگیرید، موتور برویا تو 4.3 و 4.4ـی که براش میاد، همیشه فعاله.
ممنون
SP اصلا حال نمیکنم باهاش،نه اینکه بد باشه ها نه،خوشم نمیاد ! (اونایی که این مدل رو دارن جسارت نشه:n02:)
pro lite دو هسته ایه !
Huawei P6 چِشمو گرفته.
باریک ترین گوشی جهان :n01:

ali_ab
08-03-2014, 16:34
با سلام به دوستان عزیز

واسه خرید گوشی ایا فاکتور قابلیت ارتقاء به ورژن های جدید اندروید موردی هست که اهمیت بالائی داشته باشه ؟ اخه سری z سونی که رده بالائی هستند هیچکدام قابلیت ارتقاء به اندرود 4.4 رو ندارن ولی سونی SP این قابلیت رو داره !!!

از جمیع موارد ( کیفیت صفحه، ساپورت نرم افزار، کیفیت ساخت، هنگ کردن و ... ) دوستان از بین مدل s iii سامسونگ و سونی ZR کدوم رو پیشنهاد میدن؟

از توجه و راهنمایی دوستان صمیمانه سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید

najee
08-03-2014, 17:06
من دیروزACE 3خریدم 530.نسبت به قیمتش واینکه بازار یکم کشیده بالا گوشی خیلی مناسبیه فقط من فعلا یه ایراد کوچیک دیدم که اونم اینه که باتریش خیلی زود تر ازاونی که فکر میکردم خالی میشه حتی از y300هم زودتر .درصورتی که تومشخصات این گوشی زمان مکالمه و حتی استندبای گوشی از y300بهتر بود ولی زودتر خالی میشه کلا 24ساعت بیشتر دوام نیاورد تازه هنوز خیلی ازش کار نکشیدم .نمیدونم این مدل اینطوری یا باتری مال من خرابه.ضمن اینکه سنسور تنظیم نور صفحه هم که گزینه بسیار خوب ومهمی نداره مثل s3 مینی.
یه چیز دیگه تو هندزفری نداشت فروشنده گفت این مدل هندزفری نداره اصلا راست یا دروغ شو نمیدونم.

GOLDFINCH
08-03-2014, 20:47
با سلام به دوستان عزیز

واسه خرید گوشی ایا فاکتور قابلیت ارتقاء به ورژن های جدید اندروید موردی هست که اهمیت بالائی داشته باشه ؟ اخه سری z سونی که رده بالائی هستند هیچکدام قابلیت ارتقاء به اندرود 4.4 رو ندارن ولی سونی SP این قابلیت رو داره !!!

از جمیع موارد ( کیفیت صفحه، ساپورت نرم افزار، کیفیت ساخت، هنگ کردن و ... ) دوستان از بین مدل s iii سامسونگ و سونی ZR کدوم رو پیشنهاد میدن؟

از توجه و راهنمایی دوستان صمیمانه سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید

بزوردی برای Z 4.4 میاد!
++

کیفیت صفحه SIII، از ZR، بالا تره. اما شما تو خرید ZR شک نکن. چون سخت افزار بسیار قدرت مندی داره و هنگ تو کارش نیست.
کیفت ساختش هم از SIII، خیلی بالاتره. شارژدهی خیلی خوبی هم داره.

Arash-18
09-03-2014, 14:26
سلام
سونی M2 کی ایران میاد حدودا قیمتش چنده اگه وارد ایران بشه ؟

Arash-18
09-03-2014, 14:28
زیر ۱ تومن و هم چنین ۸۰۰ تومن کیفیت دوربین کدوم گوشی سونی از همه برندهای دیگه مثل htc بهتره ؟ مثلا۱۳ آیا واقعی هست و بهتر از htc هست؟

najee
10-03-2014, 10:37
زیر ۱ تومن و هم چنین ۸۰۰ تومن کیفیت دوربین کدوم گوشی سونی از همه برندهای دیگه مثل htc بهتره ؟ مثلا۱۳ آیا واقعی هست و بهتر از htc هست؟

xperia spسونی فقط
بقیه مدلهاش زیاد چنگی بدل نمیزنه

esi222
10-03-2014, 21:20
سلام
چندتا سوال درمورد SP :
1- کیفیت صفحه نمایش SP با توجه به TFT بودنش نسبت به مدل های IPS چطوره؟ تو نور روز یا آفتاب مشکل نداره؟
2- CPU دو هسته ایش به اندازه کافی قوی هست که جوابگو باشه؟ یعنی هنگ نمیکنه؟
3- KitKat براش اومده یا قراره بیاد؟
4- قیمت بازار چنده الان؟ (علاءالدین)
ممنون

Ashkan Proxy
10-03-2014, 21:49
من دیروزACE 3خریدم 530.نسبت به قیمتش واینکه بازار یکم کشیده بالا گوشی خیلی مناسبیه فقط من فعلا یه ایراد کوچیک دیدم که اونم اینه که باتریش خیلی زود تر ازاونی که فکر میکردم خالی میشه حتی از y300هم زودتر .درصورتی که تومشخصات این گوشی زمان مکالمه و حتی استندبای گوشی از y300بهتر بود ولی زودتر خالی میشه کلا 24ساعت بیشتر دوام نیاورد تازه هنوز خیلی ازش کار نکشیدم .نمیدونم این مدل اینطوری یا باتری مال من خرابه.ضمن اینکه سنسور تنظیم نور صفحه هم که گزینه بسیار خوب ومهمی نداره مثل s3 مینی.
یه چیز دیگه تو هندزفری نداشت فروشنده گفت این مدل هندزفری نداره اصلا راست یا دروغ شو نمیدونم.

هندز فری نداشت!!!
مگه میشه؟
دوستان من می خوام یه ace 3 بخرم، واقعاً هندز فری نداره!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

najee
11-03-2014, 07:23
هندز فری نداشت!!!
مگه میشه؟
دوستان من می خوام یه ace 3 بخرم، واقعاً هندز فری نداره!

والا من گوشی رو تست کردم معامله کردم بعد دیدم تو جعبش نیست به فروشنده گفتم گفت ace 3هندزفری نداره شما اگه خواستید بخرید حتما اول بپرسید داره یا نه ضمن اینکه اینی که من گرفتم اصلا باتری خوبی نداره نمیدونم همشون اینطوریه یا شانس منه تقریبا اگه باهاش کار کنی در حد متوسط خیلی دوام داشته باشه36ساعته یک روزونیم به زحمت کار کنه ولی گوشی عالیه .واقعا تو علاعدین یه فروشنده منصف درست پیدا نمیشه
هزار ویکجور کلک میزنن اول قیمت و پایین میدن که بری داخل بعد پول نرم افزار ورجیسترو ویه سری چرت و پرت دیگه میخوان ازت بگرین .گاهی اوقات فقط همون گوشی پشت ویترین و بهت میدن میگی اونو نده میگه فقط همین یکی مونده یا میگه بذار برم برات بیارم معلوم نیست که از کجا میره بیاره شاید اونم از پشت ویترین یه فروشنده دیگه باره .متاسفانه چون نظارت هم نیست هرکی هر غلطی میخواد داره میکنه.

rangoabzar
11-03-2014, 12:06
Essi222
از نظر سخت افزاری کلا شک نکن ، قیمتش هم الان 760 تومن ، صفحه زیر نور راضی کنندس ،یعنی از 1 تا 10 ، 8 میگیره ،تو صفحه هم یه مدت که دستت باشه به سبکش عادت.میکنی ، توی خوبیش شک نکن چون سونی توی گوشی قولاشم همین صفحه رو کار میکنه.

ali_ab
11-03-2014, 13:14
با سلام به دوستان عزیز

به نظر عزیزان گارانتی آرین خوبه؟ میخوام سری z سونی بردارم با این گارانتی 150 تومن گرونتر میشه . به نظر اساتید ارزش داره که با گارانتی بگیرم؟ اون دسته گوشی ها که گارانتی ندارن متفرقه هستند؟

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

GOLDFINCH
11-03-2014, 13:28
سلام
چندتا سوال درمورد SP :
1- کیفیت صفحه نمایش SP با توجه به TFT بودنش نسبت به مدل های IPS چطوره؟ تو نور روز یا آفتاب مشکل نداره؟
2- CPU دو هسته ایش به اندازه کافی قوی هست که جوابگو باشه؟ یعنی هنگ نمیکنه؟
3- KitKat براش اومده یا قراره بیاد؟
4- قیمت بازار چنده الان؟ (علاءالدین)
ممنون

سلام

1- تو آپدیت اندروید 4.3، موتور برویا همیشه فعال هست که کیفیت رو افزایش داده. در کل کیفیت صفحه نمایش خوبی داره و
شما لذت می برین، به شرطی که کنار S4 و 4S , امسال این ها، قرار ندین.

2- قدرت سخت افزاری فوق العاده ای داره و عملکردش هم از Z و خیلی بهتره و هنگ اصلاً تو کارش نیست.

3- هنوز سونی به طور رسمی تایید نکرده اما 80% عرضه میشه.

4- دیروز رفته بودم، یه جا می داد 750، یه جا می داد 820. پیشنهاد می کنم از تاج موبایل خرید کنید. با ضمانت،
820 تومان.

rangoabzar
11-03-2014, 15:47
من شنیدم توی آپدیت چهاروسه کلن براویا کار نمیکنه که .

kalepoook
11-03-2014, 19:06
سلام
وقت بخیر دوستان
یه چند روزی هست میخوام یه گوشی موبایل بخرم ولی خوب مثل همیشه بودجه کم هست و انتخابها برای بودجه محدود کمتر
یه چند روزی گوشی های هواوی رو نگاه کردم ولی خوب تجربه کار با گوش هاش رو ندارم
تو دی جی کالا یه مدل بود به نام Huawei Ascend Y511 مشخصاتش خوبه و قیمتش هم زیره 400 هست
به نظر شما میشه به برند هواووی نسبت به قیمتی که پرداخت می کنیم اطمینان کرد
الان خودم ال جی دارم ال 4 ،ولی میخوام صفحه نمایش بزرگتری داشته باشم
دوربین برام مهم نیست و بازی هم در حد بازی های 50 مگی که بدون دیتا اجرا میشن کفایت میکنه
تشکر از دوستان

h!tman
11-03-2014, 22:09
Y525 بخرید.بهنره.همون قیمته

esi222
11-03-2014, 23:50
سلام
1- تو آپدیت اندروید 4.3، موتور برویا همیشه فعال هست که کیفیت رو افزایش داده. در کل کیفیت صفحه نمایش خوبی داره و
شما لذت می برین، به شرطی که کنار S4 و 4S , امسال این ها، قرار ندین.
2- قدرت سخت افزاری فوق العاده ای داره و عملکردش هم از Z و خیلی بهتره و هنگ اصلاً تو کارش نیست.
3- هنوز سونی به طور رسمی تایید نکرده اما 80% عرضه میشه.
4- دیروز رفته بودم، یه جا می داد 750، یه جا می داد 820. پیشنهاد می کنم از تاج موبایل خرید کنید. با ضمانت،
820 تومان.
ممنون بابت توضیحاتت
الان 4.3 اومده براش ؟
با توجه به پردازنده snapdragon و چیپ adreno 320 فکر نکنم کلا تو اجرای بازیا هم مشکلی داشته باشه.البته اهل بازی نیستم و بیشتر واسه وبگردی وتماشای فیلم 1080p و سرگرمی میخوام.
اگه kitkat هم براش بیاد که عالیه :n20:
چرا با ضمانت؟ اختلاف قیمت زیاده.بی ضمانتشو میخرم اگه قصد خریدم جدی شد.
کلا بین این و G610 شک دارم.این اختلاف قیمت تقریبا 180 تومنی منو یکم به شک انداخته.
اما مزایای SP کجا و G610 کجا.فقط تنها مزیت G610 صفحه نمایش 5 اینچی هستش :n03:
شما این مدل رو داری دیگه،درسته؟
صفحه ضد خشش چطوره؟
Touch-Sensitive Controls کارش چیه دقیقا !؟ :n13:
آغا معایبش رو هم بگو
زیاد سوال پرسیدم،فعلا تا اینجا بسه :n02:
ممنون

payma
12-03-2014, 00:17
دوستان میخوام انشالا sp بگیرم اگه تو این رنج قیمت گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم بفرمائید (هواوی نباشه فقط )

بعد جعبه سونی sp باید پلمپ باشه یا نه؟

NOR-1
12-03-2014, 00:33
دوستان میخوام انشالا sp بگیرم اگه تو این رنج قیمت گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم بفرمائید (هواوی نباشه فقط )

نکسوس 4 هم بد نیست ولی مشکل حافظه داره
xperia ZR
s4 mini
همه گوشی های با گارانتی باید پلمپ باشه اگه نباشه از جعبه در اومده البته پلمپ کاره سه صوته مثلاً گوشی در میارن باطری عوض میکنن میزارن توش و پلمپ میکنن که هیچکی هم شک نکنه

najee
12-03-2014, 07:29
سلام
وقت بخیر دوستان
یه چند روزی هست میخوام یه گوشی موبایل بخرم ولی خوب مثل همیشه بودجه کم هست و انتخابها برای بودجه محدود کمتر
یه چند روزی گوشی های هواوی رو نگاه کردم ولی خوب تجربه کار با گوش هاش رو ندارم
تو دی جی کالا یه مدل بود به نام Huawei Ascend Y511 مشخصاتش خوبه و قیمتش هم زیره 400 هست
به نظر شما میشه به برند هواووی نسبت به قیمتی که پرداخت می کنیم اطمینان کرد
الان خودم ال جی دارم ال 4 ،ولی میخوام صفحه نمایش بزرگتری داشته باشم
دوربین برام مهم نیست و بازی هم در حد بازی های 50 مگی که بدون دیتا اجرا میشن کفایت میکنه
تشکر از دوستان

آره دوست عزیز یکی ازبهترین گوشی های بازار هست که قیمت مناسبی داره به نظرمن فقط طراحی خوبی نداره دوربین باکیفیتی هم نداره به نظر من اگه y300بهتره

Ashkan Proxy
12-03-2014, 10:28
والا من گوشی رو تست کردم معامله کردم بعد دیدم تو جعبش نیست به فروشنده گفتم گفت ace 3هندزفری نداره شما اگه خواستید بخرید حتما اول بپرسید داره یا نه ضمن اینکه اینی که من گرفتم اصلا باتری خوبی نداره نمیدونم همشون اینطوریه یا شانس منه تقریبا اگه باهاش کار کنی در حد متوسط خیلی دوام داشته باشه36ساعته یک روزونیم به زحمت کار کنه ولی گوشی عالیه .واقعا تو علاعدین یه فروشنده منصف درست پیدا نمیشه
هزار ویکجور کلک میزنن اول قیمت و پایین میدن که بری داخل بعد پول نرم افزار ورجیسترو ویه سری چرت و پرت دیگه میخوان ازت بگرین .گاهی اوقات فقط همون گوشی پشت ویترین و بهت میدن میگی اونو نده میگه فقط همین یکی مونده یا میگه بذار برم برات بیارم معلوم نیست که از کجا میره بیاره شاید اونم از پشت ویترین یه فروشنده دیگه باره .متاسفانه چون نظارت هم نیست هرکی هر غلطی میخواد داره میکنه.

فروشنده سرت کلاه گذاشته
اینم عکس هندزفریش:

payma
12-03-2014, 12:36
نکسوس 4 هم بد نیست ولی مشکل حافظه داره
xperia ZR
s4 mini
همه گوشی های با گارانتی باید پلمپ باشه اگه نباشه از جعبه در اومده البته پلمپ کاره سه صوته مثلاً گوشی در میارن باطری عوض میکنن میزارن توش و پلمپ میکنن که هیچکی هم شک نکنه

گوشی های بدون گارانتی چطور؟

GOLDFINCH
12-03-2014, 13:24
ممنون بابت توضیحاتت
الان 4.3 اومده براش ؟
با توجه به پردازنده snapdragon و چیپ adreno 320 فکر نکنم کلا تو اجرای بازیا هم مشکلی داشته باشه.البته اهل بازی نیستم و بیشتر واسه وبگردی وتماشای فیلم 1080p و سرگرمی میخوام.
اگه kitkat هم براش بیاد که عالیه :n20:
کلا بین این و G610 شک دارم.این اختلاف قیمت تقریبا 180 تومنی منو یکم به شک انداخته.
اما مزایای SP کجا و G610 کجا.فقط تنها مزیت G610 صفحه نمایش 5 اینچی هستش :n03:
صفحه ضد خشش چطوره؟
Touch-Sensitive Controls کارش چیه دقیقا !؟ :n13:
آغا معایبش رو هم بگو
زیاد سوال پرسیدم،فعلا تا اینجا بسه :n02:
ممنون

الان 4.3 اومده براش ؟

4.3 اومده، تغیرات خوبی هم داده شده.

برای اجرای بازی ها، همونطور که قبلاً گقتم از Z هم عملکرد بهتری داره...

بدون ضمانتش، همون تاج موبایل میده 750 تومان. بنا به قیمت پری روز.

نه بابا من TX دارم. می خواستم SP بیگریم، اما همه بهم گفتن دوربینش خوب نیست. ( با آپدیت 4.3 بهتر شده )

صفحه ضد خشش چطوره؟

روی صفحش، یه لایه ضد خش داره که اگه روش خش افتاد، می تونید اون رو بکنید و صفحتون نو میشه. ( هر کسی این رو نمی دونه.
یه جا رفتم می گفت 250 تومان خرجشه، اما یه جا دیگه رفتم گفت 12 تومان می گیرم درستش می کنم و اون لایه رو از روش کند )

فکر می کنم، بهترین انتخاب تو این رنج هست.

esi222
12-03-2014, 19:26
4.3 اومده، تغیرات خوبی هم داده شده.
برای اجرای بازی ها، همونطور که قبلاً گقتم از Z هم عملکرد بهتری داره...
بدون ضمانتش، همون تاج موبایل میده 750 تومان. بنا به قیمت پری روز.
نه بابا من TX دارم. می خواستم SP بیگریم، اما همه بهم گفتن دوربینش خوب نیست. ( با آپدیت 4.3 بهتر شده )
روی صفحش، یه لایه ضد خش داره که اگه روش خش افتاد، می تونید اون رو بکنید و صفحتون نو میشه. ( هر کسی این رو نمی دونه.
یه جا رفتم می گفت 250 تومان خرجشه، اما یه جا دیگه رفتم گفت 12 تومان می گیرم درستش می کنم و اون لایه رو از روش کند )

شما این مدلو نداری این اطلاعات کاملو از کجا آوردی داداش :n16:
صفحه نمایشش که TFT هست یکم منو مردد کرده،اما رزولوشن و dpi بالایی داره.نمیدونم راضیم میکنه یا نه.
باطریش چطوره؟
ممنون اون قسمت که گفتی لایه محافظ کنده میشه جالب بود.اونوقت کنده شه دیگه ضد خش نیس دیگه

NOR-1
12-03-2014, 19:40
گوشی های بدون گارانتی چطور؟

اصلاً حرفشو نزن

GOLDFINCH
12-03-2014, 21:17
صفحه نمایشش که TFT هست یکم منو مردد کرده،اما رزولوشن و dpi بالایی داره.نمیدونم راضیم میکنه یا نه.
باطریش چطوره؟
ممنون اون قسمت که گفتی لایه محافظ کنده میشه جالب بود.اونوقت کنده شه دیگه ضد خش نیس دیگه

شما خیالت راحت.
اگه اطرافیانتون گوشی هایی مثل S4 یا بقیه گوشی هایی که کیفیت صفحه نمایش بالایی دارند رو دارند، ممکنه بعد از این که کنار هم قرار بدین، کمی مأیوس بشین.
وگرنه کیفیتش صفحه نمایشش خیلی خوبه. زیادی شلوغش کردن.
فقط زاویه دیدش مشکل داره که به نظر من خیلی مهم نیست.

The Stig
13-03-2014, 02:19
سلام خسته نباشید
من خیلی اینجا رو زیرو رو کردم ولی متاسفانه جواب مناسبی پیدا نکردم. یه گوشی می خوام با این شرایط
قیمت حداکثر750
دوربین خیلی خیلی خیلی برام مهمه
وای فای خوبی داشته باشه
شارژ هم نگه داره
این زیری ها هم برام مهم نیست ، نداشته باشه هم مهم نیست:
قابلیت نصب بازی و اجرای چند برنامه به صورت همزمان
صفحه نمایش بزرگ
کیفیت صفحه نمایش.
ظرفیت داخلی یا قابلیت ارتقا (6 گیگ هم باشه بسه)

خلاصه یه Camera-phone میخوام ولی میدونم با این بودجه چیز تاپی گیر نمیاد . شما به نظرتون چی بگیرم بهتره؟ بازم میگم فقط دوربین-وای فای و شارژ

rangoabzar
13-03-2014, 03:46
باطریش چطوره؟

از لحاظ باطری اگه گوشیه قبلیت خوب باطری نگه می داشته این گوشی کلافت میکنه
3 ساعت طول مییکشه که کامل شارژ شه . زرتی هم باطری تموم میکنه
کلا هر مدلی ازش استفاده کنی شب به شب باید شارژش کنی . یعنی از شارژ که میکشیش میشه 99
رمش هم 1 نیست طرفای 770 هستش
کیفیت صداش توی پخش هم خوب نیست
وزنشم یکم سنگینه که به نظر من یکی از خوبیاشه
دوربینشم با اینکه 8 در حالت عکس تا 7 بیشتر نمیتونی استفاده کنی که اگه آپدیت کنی درست میشه
براویا فقط تو فیلم و عکس FULL HD فعال میشه که شاید با آپدیت درست شه
من آسفالت 8 و 3 تا بازیه HD روش نصب کردم اصن افت سرعت ندیدم
یه فیلم FUL HD با زیر نویس کامل دیدم هرگز تاخیر و مشکلی توش ندیدم فقط آخرش یکم گوشی داغ کرده بود
فقط وقتی از CHROME میای بیرون 2 ثانیه افت سرعت داره که همه گوشیا این مشکل رو دارن نمیدونم چرا
رنگ مشکیش نصبت به سفیدش بی کیفت تره دوستم 3 ماهه خریده کنارش رنگش رفته
دکمه پاورش افتضاحه زیاد فشار بدی از جا در میاد
باید مثه بچت ازش محافظت کنی
اینا تقریبا مشکلاتشه که اصن مشکل حساب نمیشه
سخت افزار قوی صفحه نمیاش تقریبا عالی ( سونی توی خفن ترین گوشیاشم از همین صفحه TFT استفاده میکنه )
(تنها کاری که میتونی بکنی اینه که به گوشیهایی که صفحه نمایش IPS دارن نگاه نکنی :D )
فکر نمیکنم آپدیت 4.4 براش رسمی بیاد.
با اینکه هر چی گفتم مشکلاتش بود ولی در مقابل مشکلات گوشی های هم قیمتش خیلی ناچیزه ، توی خریدش شک نکن یه نظر من بدون گارانتی بخر چون من یه XPERIA T داشتم با گارانتی. دو بار خود به خود خاموش شد و آنتنش رفت رفتم گارانتی گفت 600 میگیریم درستش میکنیم
دیگه این چیزایی بود که من با این گوشی تا الان تجربه کردم امیدوارم کمکت کنه

GOLDFINCH
13-03-2014, 19:35
سلام خسته نباشید
من خیلی اینجا رو زیرو رو کردم ولی متاسفانه جواب مناسبی پیدا نکردم. یه گوشی می خوام با این شرایط
قیمت حداکثر750
دوربین خیلی خیلی خیلی برام مهمه
وای فای خوبی داشته باشه
شارژ هم نگه داره
این زیری ها هم برام مهم نیست ، نداشته باشه هم مهم نیست:
قابلیت نصب بازی و اجرای چند برنامه به صورت همزمان
صفحه نمایش بزرگ
کیفیت صفحه نمایش.
ظرفیت داخلی یا قابلیت ارتقا (6 گیگ هم باشه بسه)

خلاصه یه Camera-phone میخوام ولی میدونم با این بودجه چیز تاپی گیر نمیاد . شما به نظرتون چی بگیرم بهتره؟ بازم میگم فقط دوربین-وای فای و شارژ

تو رنج 750، گوشی های خوب زیاد پیدا می شه، اما عملکرد باطری یا دوربین خوبی ندارند.

اگر می تونید قدری رو بودجتون بذارید، انتخاب های بهتری هست.

مثلاً با قیمت 770 تومان می تونید Xperia SP رو تهیه کنید.

البته SP از کیفیت دوربین جالی بر خوردار نیست.

تو رنج 700 تومان، مدل TX هم هست که دوربین بهتری داره.

amirkhan_0o0
13-03-2014, 23:19
دوستان بین اکسپریا C و هووای 610 کدوم رو با توجه به قیمتشون پیشنهاد می کنید؟
آیا سخت افزار تقریبا مشابه و قیمت پائین تر هواووی می تونه دلیلی بر خرید اون باشه؟
سرعت کدوم بیشتره؟
مممنون

Iloveu-ALL
13-03-2014, 23:34
دوستان بین اکسپریا C و هووای 610 کدوم رو با توجه به قیمتشون پیشنهاد می کنید؟
آیا سخت افزار تقریبا مشابه و قیمت پائین تر هواووی می تونه دلیلی بر خرید اون باشه؟
سرعت کدوم بیشتره؟
مممنون

Xperia C بگیر
باتریش بهتره
سخت افزارش هم بهتره
-
ولی صفحه نمایشش از موتور براویا استفاده نمیکنه و با کیفیت نیست (در حدی نیست که شگفت زده بشی)

esi222
13-03-2014, 23:39
شما خیالت راحت.
اگه اطرافیانتون گوشی هایی مثل S4 یا بقیه گوشی هایی که کیفیت صفحه نمایش بالایی دارند رو دارند، ممکنه بعد از این که کنار هم قرار بدین، کمی مأیوس بشین.
وگرنه کیفیتش صفحه نمایشش خیلی خوبه. زیادی شلوغش کردن.
فقط زاویه دیدش مشکل داره که به نظر من خیلی مهم نیست.
این نامردیه که بخوام با S4 مقایسه ش کنم :n02:
نظر شما درمورد باطریش چیه؟

از لحاظ باطری اگه گوشیه قبلیت خوب باطری نگه می داشته این گوشی کلافت میکنه
3 ساعت طول مییکشه که کامل شارژ شه . زرتی هم باطری تموم میکنه
کلا هر مدلی ازش استفاده کنی شب به شب باید شارژش کنی . یعنی از شارژ که میکشیش میشه 99
رمش هم 1 نیست طرفای 770 هستش
کیفیت صداش توی پخش هم خوب نیست
وزنشم یکم سنگینه که به نظر من یکی از خوبیاشه
دوربینشم با اینکه 8 در حالت عکس تا 7 بیشتر نمیتونی استفاده کنی که اگه آپدیت کنی درست میشه
براویا فقط تو فیلم و عکس FULL HD فعال میشه که شاید با آپدیت درست شه
من آسفالت 8 و 3 تا بازیه HD روش نصب کردم اصن افت سرعت ندیدم
یه فیلم FUL HD با زیر نویس کامل دیدم هرگز تاخیر و مشکلی توش ندیدم فقط آخرش یکم گوشی داغ کرده بود
فقط وقتی از CHROME میای بیرون 2 ثانیه افت سرعت داره که همه گوشیا این مشکل رو دارن نمیدونم چرا
رنگ مشکیش نصبت به سفیدش بی کیفت تره دوستم 3 ماهه خریده کنارش رنگش رفته
دکمه پاورش افتضاحه زیاد فشار بدی از جا در میاد
باید مثه بچت ازش محافظت کنی
اینا تقریبا مشکلاتشه که اصن مشکل حساب نمیشه
سخت افزار قوی صفحه نمیاش تقریبا عالی ( سونی توی خفن ترین گوشیاشم از همین صفحه TFT استفاده میکنه )
(تنها کاری که میتونی بکنی اینه که به گوشیهایی که صفحه نمایش IPS دارن نگاه نکنی :D )
فکر نمیکنم آپدیت 4.4 براش رسمی بیاد.
با اینکه هر چی گفتم مشکلاتش بود ولی در مقابل مشکلات گوشی های هم قیمتش خیلی ناچیزه ، توی خریدش شک نکن یه نظر من بدون گارانتی بخر چون من یه XPERIA T داشتم با گارانتی. دو بار خود به خود خاموش شد و آنتنش رفت رفتم گارانتی گفت 600 میگیریم درستش میکنیم
دیگه این چیزایی بود که من با این گوشی تا الان تجربه کردم امیدوارم کمکت کنه
خیلی عالی و جامع بود دوست عزیز.ممنون بابت توضیحاتت :n11:
-------------------------------
با این تفاسیر فردا به امید خدا میرم واسه خرید SP بدون گارانتی :n20: (شاید هم g610 خریدم :n03: )
واسه شارژ اولیه 9 ساعت بزارم بمونه؟
اون اول که یه مقدار شارژ داره باهاش کار کنم تا زیر 10 برسه بعد بزنم 9 ساعت تو شارژ،درسته؟
بعدش کلا چه موقع هایی شارژ بشه تا باطری مشکل پیدا نکنه
ممنون

amirkhan_0o0
14-03-2014, 00:17
Xperia C بگیر
باتریش بهتره
سخت افزارش هم بهتره
-
ولی صفحه نمایشش از موتور براویا استفاده نمیکنه و با کیفیت نیست (در حدی نیست که شگفت زده بشی)
در مورد 610 برای کارهای روزمره، مثل کتاب خواندن، وب گردی و بازی های سبک بچه ها ازش راضی نبودند.
در مورد اکسپریا سی چطور؟ با توجه به سخت افزار مشابه، آیا سونی بودن و بهینه سازی های اندروید جواب داده و سونی برای کارهای روزمره مناسب هست؟
ممنون

NIMA.GNI
14-03-2014, 09:21
اساتید خسته نباشید
قصد خرید xperia TX رو دارم. میخواستم ببینم بازی های سنگینی مثل آسفالت رو ساپورت میکنه یا نه؟ کسایی که تجربه کار کردن با این گوشی رو دارن بگن این گوشی باگ داره؟ مشکل خاصی نداره؟ ارزش خرید داره؟ دوربینش چطوره؟ در کل بخرم یا نخرم؟کیفیت ساختش چطوره؟
ممنونم

GOLDFINCH
14-03-2014, 10:25
این نامردیه که بخوام با S4 مقایسه ش کنم :n02:
نظر شما درمورد باطریش چیه؟

باطریش خوبه... :دی

اساتید خسته نباشید
قصد خرید xperia TX رو دارم. میخواستم ببینم بازی های سنگینی مثل آسفالت رو ساپورت میکنه یا نه؟ کسایی که تجربه کار کردن با این گوشی رو دارن بگن این گوشی باگ داره؟ مشکل خاصی نداره؟ ارزش خرید داره؟ دوربینش چطوره؟ در کل بخرم یا نخرم؟کیفیت ساختش چطوره؟
ممنونم

سلام.

بازی های سنگین تر از آسفالت رو هم اجرا می کنه. بازی آسفالت رو هم با بهترین کیفیت و بدون هیچ لگ، اجرا میکنه.

دوربین خوبی هم داره. تو اندروید 4.1، در فضا های بسته و تاریک، نویز داشت. اما با اندروید 4.3 کیفیت عکاسیش خیلی بهتر شده. مخصوصاً تو محیط های باز که کیفیت خیلی خوبی داره. اما به دوربین S4 که اون هم 13 هست، نمیرسه.

نه گوشی باگ نداره. فقط حتما به اندروید 4.3، آپدیتش کنید.

ارزش خرید داره. تو همین رنج، Sp هم هست که سخت افزار فوق العاده ای داره. اما دوبینش به خوبی TX نیست.

کیفیت ساختش هم مثل بقیه گوشی های سونی، خیلی خوبه.

فقط حتماً یه روکش ضد خش وقتی گرفتی روش نصب کن. ببین! حتماً :دی

مبارک باشه @):--

amirkhan_0o0
14-03-2014, 10:53
باطریش خوبه... :دی

سلام.

بازی های سنگین تر از آسفالت رو هم اجرا می کنه. بازی آسفالت رو هم با بهترین کیفیت و بدون هیچ لگ، اجرا میکنه.

دوربین خوبی هم داره. تو اندروید 4.1، در فضا های بسته و تاریک، نویز داشت. اما با اندروید 4.3 کیفیت عکاسیش خیلی بهتر شده. مخصوصاً تو محیط های باز که کیفیت خیلی خوبی داره. اما به دوربین S4 که اون هم 13 هست، نمیرسه.

نه گوشی باگ نداره. فقط حتما به اندروید 4.3، آپدیتش کنید.

ارزش خرید داره. تو همین رنج، Sp هم هست که سخت افزار فوق العاده ای داره. اما دوبینش به خوبی TX نیست.

کیفیت ساختش هم مثل بقیه گوشی های سونی، خیلی خوبه.

فقط حتماً یه روکش ضد خش وقتی گرفتی روش نصب کن. ببین! حتماً :دی

مبارک باشه @):--
راستی من می خوام اکسپریا C بگیرم اما بدم نمیاد قید دو سیم بودن رو بزنم اما sp رو بخرم.
اما خیلی از کیفیت تاچ و خراب شدن گوشی بعد از یه مدتی شنیده ام.
شما تجربیاتتون چیه؟

GOLDFINCH
14-03-2014, 11:04
راستی من می خوام اکسپریا C بگیرم اما بدم نمیاد قید دو سیم بودن رو بزنم اما sp رو بخرم.
اما خیلی از کیفیت تاچ و خراب شدن گوشی بعد از یه مدتی شنیده ام.
شما تجربیاتتون چیه؟

چند نفر از دوستانم SP دارند و کاملاً راضی اند.
مثل این که مشکل تاچ، یه مشکل سخت افزاری نبوده و با آپدیت 4.3، بهتر شده.

به نظر من گوشی خیلی خوبیه.

amirkhan_0o0
14-03-2014, 12:04
مثل این که مشکل تاچ، یه مشکل سخت افزاری بوده و با آپدیت 4.3، بهتر شده.

من شنیدم روی زمین تاچش کار نمی کنه

AryanLand
14-03-2014, 14:27
مثل این که مشکل تاچ، یه مشکل سخت افزاری بوده و با آپدیت 4.3، بهتر شده.

سلام.
مشکل سخت افزاری با آپديت رفع نمیشه.:11:

GOLDFINCH
14-03-2014, 15:53
سلام.
مشکل سخت افزاری با آپديت رفع نمیشه.:11:

همون دیگه... سخت افزاری نیست.

یکی از دوستام مشکل تاچ داشت، با آپدیت درست شد. پس معلومه مشکل سخت افزاری نیست.

پ.ن : من تو اون پست بالا اشتباه نوشم، ویرایش شد.

mohammad.asghari
14-03-2014, 15:56
گوشی تا 700چی پیشنهاد میکنید دوربین 8 باشه صفحه نمایش هم 4.3 به بالا هوآیی نباشه فقط

GOLDFINCH
14-03-2014, 16:08
گوشی تا 700چی پیشنهاد میکنید دوربین 8 باشه صفحه نمایش هم 4.3 به بالا هوآیی نباشه فقط

Xperia SP با کمی افزایش بودجه (50 تومان)

البته Xperia C هم تو همین هست.

به قیمت های دیجیکالا نگاه نکنید، بازار کمی ارزان تر هست

( چون خرید ازش زیاده، قبل عید، قیمتاش رفته بالا قبلانا ارزان بود )

arman4459
15-03-2014, 10:34
دوستان جهت خرید گوشی الان اقدام کنیم یا بزاریم بعد از عید.بنظرتون تغییری ایجاد میشه تو قیمت ها بعد عید.

chealsea_cfc
15-03-2014, 16:40
سلام دوستان و اساتید محترم.
میخوا قبل عیدی یه گوشی بخرم. برسی کردم به
Samsung I9505 Galaxy S4ولی خب 2 عیب بزرگ داره :
1. باطریش هست که میگن بعد چند ماه باد میکنه. از این حرفا .
2. بدنه پلاستیکی و ضعیفش .
حالا به غیر از این I9505 دو مدل دیگه هم مد نظرم هست sone xperia z , HTC butterfly ولی I9505 هم دوربینش بهتره و هم سخت افزارش . حالا موندم! این مشکل باطریش اگه حل بشه بدنش رو میشه باش کنار اومد.
دوستان 1 راهنمایی کنید ممنون.

NOR-1
15-03-2014, 18:56
htc one هم خیلی خوبه htc مشکل باطری تو این گوشی رو خیلی کم کرده اما بدنه به خاطر فلزی بودن کمی داغ میکنصص

GOLDFINCH
15-03-2014, 19:23
سلام دوستان و اساتید محترم.
میخوا قبل عیدی یه گوشی بخرم. برسی کردم به Samsung I9505 Galaxy S4.
ولی خب 2 عیب بزرگ داره :
1. باطریش هست که میگن بعد چند ماه باد میکنه. از این حرفا .
2. بدنه پلاستیکی و ضعیفش .
حالا به غیر از این I9505 دو مدل دیگه هم مد نظرم هست sone xperia z , HTC butterfly ولی I9505 هم دوربینش بهتره و هم سخت افزارش . حالا موندم! این مشکل باطریش اگه حل بشه بدنش رو میشه باش کنار اومد.
دوستان 1 راهنمایی کنید ممنون.

تو همه ی مدل ها، باطری باد نمی کنه ولی وقتی هم که خراب بشه، باطری از 60 یک دفعه به 0 می رسه و خاموش میشه. کلاً خیلی ضدحاله.
ولی در کل به نظرم همین S4 انتخاب خوبیه.

درغیر این صورت فقط LG G2.

najee
16-03-2014, 08:25
من چند وقت پیش ace 3خریدم 530.انصافا تو این رنج قیمت گوشی مناسب و شیکیه وازش را ضیم فقط یکم مشکل یه کم که چه عرض کنم یه خورده بیشتر مشکل باتری داره تقریبا هرشب باید شارژ بشه مگر خیلی از کم
استفاده بشه .ولی اس استایل گوشی های سامسونگ خوشم میاد خیل ظریف میسازه.
الان میخوام واسه یک بار که شده سونی بخرم .اکسپریا Vیا SPموندم کدوم بهتره ؟؟؟چرا؟؟

GOLDFINCH
16-03-2014, 11:48
من چند وقت پیش ace 3خریدم 530.انصافا تو این رنج قیمت گوشی مناسب و شیکیه وازش را ضیم فقط یکم مشکل یه کم که چه عرض کنم یه خورده بیشتر مشکل باتری داره تقریبا هرشب باید شارژ بشه مگر خیلی از کم
استفاده بشه .ولی اس استایل گوشی های سامسونگ خوشم میاد خیل ظریف میسازه.
الان میخوام واسه یک بار که شده سونی بخرم .اکسپریا Vیا SPموندم کدوم بهتره ؟؟؟چرا؟؟

بین SP و V، بی شک، Xperia SP.

نکات مثبت SP نسبت به V:

1- پردازنده قدرتمند
2- گرافیک فوق العاده ( نسبت به قیمت )
2- سایز صفحه نمایش بزرگ تر
3- نسخه راه اندازی، اندروید 4.1 و احتمال بیشتر نسبت به V برای آپدیت به 4.4
4- طراحی ظریف تر و زیباتر نسبت به V ( بخاطر ضد آب بودن، V طراحی خشنی داره )
5- قیمت مقرون به صرفه تر نسبت به V
6- صفحه ی شیشه ای مانند پایین با اسلاید های زیبا
7- باطری قدرتمند

نکات مثبت V نسبت به SP:

1- تراکم پیکسلی بیشتر
2- دوربین بهتر
3- ضد آب و گرد و غبار
4- تاچ بهتر
5- وزن کم تر

بنابراین Xperia SP، نسبت به قیمتش کم ترش، امکانات خیلی بهتر نسبت به V داره.

armen11
16-03-2014, 12:14
گوشی می خواستم با 1- دوربین 5 2- صفحه نمایش 4.5 به بالا 3- دو سیم کارت 4-فلاش دار 5- پردازنده 1.2 به بالا 6- رم 1و7-فی 600

GOLDFINCH
16-03-2014, 12:37
گوشی می خواستم با 1- دوربین 5 2- صفحه نمایش 4.5 به بالا 3- دو سیم کارت 4-فلاش دار 5- پردازنده 1.2 به بالا 6- رم 1و7-فی 600
دوست عزیز چشمم درد گرفت :n02:

xperia M بهترین گزینه هست.

با افزایش بودجه به 640 تومان، Xperia L

goldenmember
16-03-2014, 16:11
سلام
من میخوام xperia z بخرم.
گوشی خودم xperia p
گوشی خودم اسپیکرش خیلی ضعیفه
تو بعضی از سایتا میگن اسپیکر زد ضعیفه بعضیاشونم میگن مشکلی نداره
کسی اطلاعی داره؟

راستی یه جایی خوندم با این مد میشه کیفیت صدا رو و بلندیشو زیاد کرد.
فقط نمیدونم چجوری نصبش میکنن؟
بوت و اینا لازمه؟

-Added S-Force build.prop line-Now using FLOAT64_LE-Improved alsa configuration for better performance (Thanks to Windows X)-Added Fidelity scripts to fix audio skipping issues (Thanks to Windows X)-Removed beatz library and restored back SOME stock xperia z libraries-Re-Introduced ClearAudio and VPT from Xperia ICS firmware-Much clearer audio

GOLDFINCH
16-03-2014, 17:56
سلام
من میخوام xperia z بخرم.
گوشی خودم xperia p
کسی اطلاعی داره؟

بوت و اینا لازمه؟

-Added S-Force build.prop line-Now using FLOAT64_LE-Improved alsa configuration for better performance (Thanks to Windows X)-Added Fidelity scripts to fix audio skipping issues (Thanks to Windows X)-Removed beatz library and restored back SOME stock xperia z libraries-Re-Introduced ClearAudio and VPT from Xperia ICS firmware-Much clearer audio

کیفیت صدای Z، خوبه اما بخاطر ضد آب بودنش، کمی ( خیلی کم ) به اصطلاح خفه ـست و باید بگم که از P خیلی بهتره.
و تفاوتی چندانی با گوشی هایی مثل S4 نداره.

NOR-1
16-03-2014, 20:39
سلام
من میخوام xperia z بخرم.
گوشی خودم xperia p
کسی اطلاعی داره؟

بوت و اینا لازمه؟

بلندی اسپیکر اصلی و اسپیکر مکالمه کمه و اگه جای شلوغی باشی به سختی میشه شنید ولی کیفیتش خوبه
اصلا به فکر مد نباش اسپیکر دستگاه حتی با بالا پایین کردن
برنامه اکولایزر داغون میشه صداش از اول تو کارخونه تنظیم میشه اگه قرار باشه بیشترش کنیم خودشون از اول این کارو میکنن یا تو اپدیت های جدید این قابلیت و قرار میدن
خودم تجربشو داشتم که میگم گوشی قبل 4 ماه به گ. رفت

z نگیر nexus 4 یا لومیا 920-925 بگیر

rangoabzar
16-03-2014, 22:21
تا 600 چی بگیرم؟؟؟؟؟

Iloveu-ALL
16-03-2014, 22:44
تا 600 چی بگیرم؟؟؟؟؟

اگه گوشی میخوای که لگ نداشته باشه و از بقیه هم قیمتی ها روون تر باشه ویندوزفون بگیر!! بدیش اینه که نمیشه نرم افزار ها رو بلوتوث کرد و چندتا بدی دیگه مثلا نخوردن OTG! و هیچ جور نمیشه نرم افزار رو کارت حافظه نصب کرد. بعضی از نرم افزار ها رو نداره اما اگه حوصله بخرج بدی میتونی جایگزینش رو پیدا کنی

faea
16-03-2014, 23:17
سلام دوستان :n18:

یه گوشی میحواستم بگیرم ظاهرا xperia sp بهترین گزینس ولی گفتم اینجا هم بپرسم تو این رنج قیمت چیزه بهتری پیدا میشه؟
الان از قیمتش اطلاع دارین؟
با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟
و اینکه
جهت خرید گوشی الان اقدام کنیم یا بزاریم بعد از عید.بنظرتون تغییری ایجاد میشه تو قیمت ها بعد عید

:n16:

GOLDFINCH
17-03-2014, 00:38
سلام دوستان :n18:

یه گوشی میحواستم بگیرم ظاهرا xperia sp بهترین گزینس ولی گفتم اینجا هم بپرسم تو این رنج قیمت چیزه بهتری پیدا میشه؟
الان از قیمتش اطلاع دارین؟
با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟
و اینکه
جهت خرید گوشی الان اقدام کنیم یا بزاریم بعد از عید.بنظرتون تغییری ایجاد میشه تو قیمت ها بعد عید

احتمالاً بعد عید گوشی میاد پایین.
++

خب Xperia SP احتمالاً بهترین گوشی در رنج قـیمت خود و یا حتی در رنج های بالاتر هست.
البته این به انتظارات شما از یک گوشی بستگی داره. مثلاً برای شـما، کیفیت صـفحه نـمایش
و دوربین حرف اول رو میزنه و سخت افزار قدرتمند به کارتون نمیاد. خب قطعا این بهترین انتخاب
در این رنج نیست.

به نظر من با گارانتی تهیه کردن، یعنی پول الکی دادن. الان با 800 یا 780 تومان بدون گارانتی
میتونید تهیه کنید.

najee
17-03-2014, 15:38
دوست عزیز چشمم درد گرفت :n02:

xperia M بهترین گزینه هست.

با افزایش بودجه به 640 تومان، Xperia L

دوست عزیز شما دیگه چرا.xperia lکیفیت صفحش حالت و بهم میزنه به نظر من اگه دوسیم میخوای با این رنج قیمتی s dous2بهترین گزینه است 460تومن وتک سیم تو این رنج قیمتی ACE3 خیالت راحت من هردورو تست کردم عالی.

esi222
17-03-2014, 19:46
الان با 800 یا 780 تومان بدون گارانتی میتونید تهیه کنید.
سلام
بدون گارانتی بین 740 تا 760 هستش

faea
18-03-2014, 00:26
سلام
xperia sp رو 750 خریدم.بقیه گرونتر میدادن
گفتم ارزون داده نکنه رفرشی چیزی باشه! :n30:

سلام
بدون گارانتی بین 740 تا 760 هستش

یکم خیالم راحت شد :n16:

از کجا میشه فهمید کلکی تو کار نیست؟ جنس درست خریدم؟
تشکر از همه عزیزان :n16:

rangoabzar
18-03-2014, 02:31
سلام
xperia sp رو 750 خریدم.بقیه گرونتر میدادن
گفتم ارزون داده نکنه رفرشی چیزی باشه! :n30:

یکم خیالم راحت شد :n16:

از کجا میشه فهمید کلکی تو کار نیست؟ جنس درست خریدم؟
تشکر از همه عزیزان :n16:

داداش برای اینکه متوجه شی گوشیت اصلیه
در ابتدا نور صفحه نمایش گوشیتو بزار تو حالت 83 درصد بعد گوشیتو در حالت air plaine قرار بده بعد گوشیتو بزار رو زمین جفت پا بپر رو گوشیت ، اگه گوشیت ترکید اصلی نبوده اگه چیزیش نشد اصلیه فقط حواست باشه با کفش نپری که از گارانتی خارج میشه خخخخخخخخخخخ
.
تابلوعه که از طبقات بالای الاء الدین گرفتی که اونجا رفرش خیلی کمه .اگرم رفرش باشه که اصن امکان نداره هیچ وقت نمیفهمی . معمولا رفرش واسه گوشیهایی هستش که دیگه تولیدشون متوقف شده و نوش توی بازار نیست .

arman4459
18-03-2014, 11:44
دوستان بین Z1 و Z1 Compact موندم. از نظر اندازه زد وان بزرگتر اما از نظر بروز بودن زدوان کامپکت جدیدتره ممنون میشم راهنمایی کنید

Amir-Rainman
18-03-2014, 12:22
دوستان بین Z1 و Z1 Compact موندم. از نظر اندازه زد وان بزرگتر اما از نظر بروز بودن زدوان کامپکت جدیدتره ممنون میشم راهنمایی کنید

از نظر بروز بودن با آپدست شدنشون Z1 هر دو تو یه رده قرار میگیرن

اما توصیه من اینه که Z2 بگیرین، اواخر فرودین زمان اومدن نسل جدید بعضی گوشیاست
Z2 از هر نظر خیلی بهتره !

Iloveu-ALL
18-03-2014, 12:28

تو این رنج G2 بهترینه. مدل 32 گیگابایتی بگیرید مشکل کمبود حافظه نداره.
- پردازنده قدرمند
- قابلیت knock-on
- رابطه کاربری خوب
- امکانات نرم افزاری خوب
- صفحه نمایش با کیفیت IPS با زاویه دید خیلی خوب و عملکرد خوب در زیر نو آفتاب
- عملکرد عالی باطری

- اسپیکر ضعیف
- عدم وجود درگاه کارت حافظه

GOLDFINCH
18-03-2014, 14:46

دوست عزیز مشخصه که بین این دو Z1 بهتره.

خب شما در این دو رنج متفاوت موندین؟ 1.700 و 1.500 !

تو رنج 1.700، Note III و یا G2-32 انتخاب بهتری هست. ( مخصوصاً G2 ! )

تو رنج 1.500 هم، G2-16 انتخاب خوبیست.

NOR-1
20-03-2014, 03:09
الان دیگه z1 نمی ارزه چون z2 با صفحه ips و فیلم برداری 4k و کلی امکانات جدید معرفی شده حدود همون z1 قیمتشه
اما اگه طرفدار گوشی های متوسط باشین z1 compact بهترین انتخابه که از هر جهت عالی حساب میشه از جمله باطری و cpu و دوربین

Xerxes-I
21-03-2014, 19:17
سلام.یکی از آشناهامون میخواد از امارات واسم گوشی لنوو بیاره.یه مدل من خودم انتخاب کردم که حدود 900 تومن در میاد واسم.به نظرتون گوشی های لنوو هم خوبه؟چون من خوندم که پارسال تو دنیا سومین فروشنده اسمارت فون بوده.ولی جالبه که گوشی هاش تو ایران نیست.من تبلت و لپ تاپشو دارم و کاملا راضیم.دوستان کسی هست تجربه کار کردن با گوشی هاشو داشته باشه؟سوال دیگه اینکه با این امکانات (مشخصات کامل تو لینکی که زیر قراردادم نوشته) 900 تومن قیمت معقولی هست؟

Arash-18
21-03-2014, 20:50
سلام بین
SII
Xp T
XP TX
XP V
XP SP
LG Optimus L9 P768

کدومو بگیرم کیفیت دوربین و سایز صفحه نمایش مهمه

سایز صفحه نمایش هر کدومو از نظر طول و عرض به میلیمتر چقدره؟

کیفیت دوربین SP با سه مدلXP چقدر فرق میکنه؟
سایز صفحه نماشش چی از طولو عرض؟

GOLDFINCH
21-03-2014, 21:10
سلام بین
SII
Xp T
XP TX
XP V
XP SP
LG Optimus L9 P768

کدومو بگیرم کیفیت دوربین و سایز صفحه نمایش مهمه

سایز صفحه نمایش هر کدومو از نظر طول و عرض به میلیمتر چقدره؟

کیفیت دوربین SP با سه مدلXP چقدر فرق میکنه؟
سایز صفحه نماشش چی از طولو عرض؟

با توجه به انتظاراتون، بین این ها، مدل LG بهتره.

از لحاظ سخت افزار SP.

در کل در این رنج ها به نظر من، LG Optimus 4X HD P880 بهترین است.

از لحاظ طول و عرض هم همین 4X HD بهترین هست ( 132.4 × 68.1 × 8.9 )

Arash-18
21-03-2014, 22:43
یعنی دوربین LG Optimus 4X HD P880 و LG Optimus L9 P768 از ۱۳ مگاپیکسل سونی بهتره؟

اگه کیفیتش این جوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه که بد هست.

این گوشی های ال جی از بابت گارانتی و آپدیت اندرویید و قطعات در صورت خرابی چجوریه ؟ دست دومش بعدا که بخوام بفروشم فروش میره

ساز صفحه نماش از نظر طول و عرض منظورم بود نه ابعاد گوشی.

GOLDFINCH
21-03-2014, 23:10
یعنی دوربین LG Optimus 4X HD P880 و LG Optimus L9 P768 از ۱۳ مگاپیکسل سونی بهتره؟

اگه کیفیتش این جوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه که بد هست.

این گوشی های ال جی از بابت گارانتی و آپدیت اندرویید و قطعات در صورت خرابی چجوریه ؟ دست دومش بعدا که بخوام بفروشم فروش میره

ساز صفحه نماش از نظر طول و عرض منظورم بود نه ابعاد گوشی.

کیفیت عکس ها به سایز و رزولوشن اون نیست. اما عکس های دوربیناشون رو که مقایسه می کنیم، کیفیت LG، تو محیط های
تاریک بالاتره و تو محیط های پر نور TX عملکرد بهتری داشته و رزولوشن بهتری داره.

از لحاظ سخت افزار که نگاه می کنیم، با توجه به بنچماک هایی که دیده بودم، TX عملکرد بهتری داشته با این که دو هسته ایه.
البته SP حتی از Z و گوشی های بالاتر هم عمل کرد بهتری داره.

از لحاظ آپدیت و قطعات هم باید بگم که در شرایط خوب و قابل قبولی هست. اما خب به سونی و سامسونگ نمیرسه.

در کل با این که من خودم TX دارم، LG 4X HD رو بهتون پیشنهاد می کنم.

The Stig
22-03-2014, 01:07
سلام بین xperia L و HTC desire 500 کدوم بهتره؟ اولویت من ایناست: دوربین، دوربین، دوربین ،Wi-fi، باتری...زیاد دوست ندارم بزرگ باشه...اگه تو این رنج قیمت گوشی بهتری میشناسید معرفی کنید. عکس های samsung s II چطوره؟

GOLDFINCH
22-03-2014, 01:22
سلام بین xperia L و HTC desire 500 کدوم بهتره؟ اولویت من ایناست: دوربین، دوربین، دوربین ،Wi-fi، باتری...زیاد دوست ندارم بزرگ باشه...اگه تو این رنج قیمت گوشی بهتری میشناسید معرفی کنید. عکس های samsung s II چطوره؟

به نظر من S III Mini انتخاب بهتریست چون دوربین بهتری دارد.

The Stig
22-03-2014, 01:25
به نظر من S III Mini انتخاب بهتریست چون دوربین بهتری دارد.

یعنی شما میگی دوربین 5 SIII mini از دوربین 8 اون سه تا بهتره؟

GOLDFINCH
22-03-2014, 01:37
یعنی شما میگی دوربین 5 SIII mini از دوربین 8 اون سه تا بهتره؟

بله چون ابعاد و رزولوشن عکس ها، ربطی به کیفیت نداره.

Arash-18
22-03-2014, 11:35
کیفیت عکس ها به سایز و رزولوشن اون نیست. اما عکس های دوربیناشون رو که مقایسه می کنیم، کیفیت LG، تو محیط های
تاریک بالاتره و تو محیط های پر نور TX عملکرد بهتری داشته و رزولوشن بهتری داره.

از لحاظ سخت افزار که نگاه می کنیم، با توجه به بنچماک هایی که دیده بودم، TX عملکرد بهتری داشته با این که دو هسته ایه.
البته SP حتی از Z و گوشی های بالاتر هم عمل کرد بهتری داره.

از لحاظ آپدیت و قطعات هم باید بگم که در شرایط خوب و قابل قبولی هست. اما خب به سونی و سامسونگ نمیرسه.

در کل با این که من خودم TX دارم، LG 4X HD رو بهتون پیشنهاد می کنم.

میشه چند تا عکس از میط کم نور( ابری و محیط خونه) و محیط پر نور(محیط بیرون ) از TX برام آپ کنید؟ البته 4X عکسها تو روزش خوب بود ولی انگار با سبز مشکل داره نمیدونم اینجوری بنظرم رسید.
تو تاریکی چجوریند فلاش کدوم قویتره؟
میشه برا عکاسی یا فیلم برداری LED را روشن نگه داشت؟
راستی تو روشنایی بیرون کدوم صفه خوبتره ؟ بشه تو نور خورشید SMS داد و بشه که با منو کارکرد

بین تو LG وضعیت LG Optimus L9 P768 چجوریه؟ البته P769 هم هست درسته ؟

تو رده LG 4X HD اچ تی سی چجوریه؟ چی پیشنهاد میشه؟

صفحه بزرگو برای بیسشتر خوندن pdf و ... و مرور وب و میخواستم که نکنه یموقع 4X کیفیت خوبی نداشته باشه:n13:

ممنونم میشم با حوصله پاسخگو باشید..

آپدیت آخرین نسخه اندرویید برای 4X‌اموده؟؟

میگن TX وای فاش ضعیفه درسته؟

GOLDFINCH
22-03-2014, 13:06
که
میشه چند تا عکس از میط کم نور( ابری و محیط خونه) و محیط پر نور(محیط بیرون ) از TX برام آپ کنید؟ البته 4X عکسها تو روزش خوب بود ولی انگار با سبز مشکل داره نمیدونم اینجوری بنظرم رسید.
تو تاریکی چجوریند فلاش کدوم قویتره؟
میشه برا عکاسی یا فیلم برداری LED را روشن نگه داشت؟
راستی تو روشنایی بیرون کدوم صفه خوبتره ؟ بشه تو نور خورشید SMS داد و بشه که با منو کارکرد

بین تو LG وضعیت LG Optimus L9 P768 چجوریه؟ البته P769 هم هست درسته ؟

تو رده LG 4X HD اچ تی سی چجوریه؟ چی پیشنهاد میشه؟

صفحه بزرگو برای بیسشتر خوندن pdf و ... و مرور وب و میخواستم که نکنه یموقع 4X کیفیت خوبی نداشته باشه:n13:

ممنونم میشم با حوصله پاسخگو باشید..

آپدیت آخرین نسخه اندرویید برای 4X‌اموده؟؟

میگن TX وای فاش ضعیفه درسته؟

دوست عزیز، الان در جاده هستم، رایتل هم آنتن دهیش زیاد جالب نیست.

حتما به یه مکان خوب رسیدم، حتماً براتون می ذارم.

وای فای TX به نظرم قویه. چون با یک S3 کنار هم، گوشی من دوتا آنتن داشت و گوشی دوستم آنتن نداشت.

estark
23-03-2014, 00:11
من میخوام گوشی huawei g525 بگیرم خوبه ارزشش داره؟؟؟

GOLDFINCH
23-03-2014, 13:00
،

به نظرم ارزش داره و xperia M هم گزینه خوبیه.

A M ! N
23-03-2014, 15:44

سلام.

هفته ی پیش یکی خریـدم؛ کاراییش خوبه. فلش نداره. دوربینش مث دوربین سونی نمیشه ولی بد هم نیست. قیمتش هم آگاه باشید که از 410 420 بیشتر نباید بدید. قیمتش
رو ممکنه تا 460 470 یا بالاتــر هــم بهتون بدن. یکی از دوستان از سر مرز خریده بود 300 تومن! گارانتی هم نکنید ارزش نداره. یه بیمه براش بگیرید کافیه. نزدیک 25 تومن بیشتر
نمیشه بیمه اش. با G700 هم کار کردم، چیز خوبی بود، ولی به نظرم قیمتش اصلن به صرفه نیست نسبت به باقی گوشی های هواوی.

در کل توی رنج قیمت تا 430 تومن به نظر من g525 خیلی گزینه ی خوبیه. شاید بشه گفت بهترین گزینه است از لحاظ قیمتی.

ali_ab
23-03-2014, 20:14
با سلام به دوستان عزیز و عرض تبریک سال نو

بین سه مدل سونی Z,ZL,ZR از تمامی جوانب کدوم در مقابل قیمتش ارزش خریدن داره؟

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

The Stig
23-03-2014, 21:22
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
و اما بعد
از بین HTC Desire 500 و Sony Xperia L کدام بهتر است؟ پاsسخ خود را با ذکر مثال توضیح دهید. (5 نمره)

NOR-1
24-03-2014, 03:13
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
و اما بعد
از بین HTC Desire 500 و Sony Xperia L کدام بهتر است؟ پاsسخ خود را با ذکر مثال توضیح دهید. (5 نمره)

L در کل بهتره ولی desire بدنه و باطری و رابط کاربری بهتری داره

7darvak
25-03-2014, 02:12
دوستان من يك گوشي دو سيم كارته خوب ميخام
اگه ميشه تو دو رنج قيمت 1مليون و 1.6 بهم معرفي كنيد
تشكر

NOR-1
25-03-2014, 23:18
دوستان من يك گوشي دو سيم كارته خوب ميخام
اگه ميشه تو دو رنج قيمت 1مليون و 1.6 بهم معرفي كنيد
تشكر

اگه عجله ندارین منتظر xperia m2 dual باشین

senaps
26-03-2014, 12:09
سلام...
بعد از دو سه سال دوباره به کلوپ اندو برگشتم چون کا 800 عزیزم گم شده دیگه...
من تا 500-520-30 تومن یه اندرویدی خوب میخوام...
اصلا و به هیچ عنوان اهل بازی گرافیکی و تماشای فیلم های مثل هابیت 2 که 1080 پی هستش و یا عکاسی با گوشی موبایل نیستم...
گوشیم اهنگ پخش کنه...ویدیو های با کیفی 360پی و نهایتا 8-9 دقیقه ای پخش کنه...برام کافیه!!! من با اندروید 1.8 هم مشکلی نداشتم و فکر میکنم برا اپ های موجود، یه پردازنده تک هسته ای کافی باشه.... اما نمایش با تاچ مناسب و سنسورهای دقیق برام مهمه و البته نمایش حداقل 4!!
رخ خوب گوشی هم کمی تا حدودی مهمه ولی همه چیز نیست...

من 2-3 سال گذشته رو کلا از دنیای اندو دور بودم و نمی دونم دنیا دست کیه...!!!

برند هم مهم نیست ولی اولویت با سگ جونی 3-4 سال کار کردنه...
تو باز استار پلاس یا همچین چیزی رو بهم گفتن 320 تا که ظاهرا جی پی اس نداره متاسفانه...
کلی گوشی سامی هم بود که همشون شبیه به هم بودن ولی اختلاف قیمتشون زیاد بود که یکی از دلایل تنفرم از سامسونگه چون گند زد به اندروید.... ولی اگه تو این رنج تنها گزینه باشه حرفی نیست...
هرچی ارزونتر هم قطعا بهتر...به نظرم ایس ۳ (40 دقیقه بعد پست) که الان رویوش رو دیدم خوبه...همین بدون ان اف سی یا ارزون هست؟
NOR-1
27-03-2014, 06:44
sony xperia L
htc desire 300 => سگ جون
این دو مدل کاملاً برای شما مناسبه

faezeh476
27-03-2014, 11:48
سلام
یه گوشی تا 1 تومن می خوام اندازه اش بین 5 تا 5.5 باشه و دوربینش هم خوب باشه؟
ال جی جشنواره نوروزی داره؟؟؟

Amir-Rainman
29-03-2014, 17:17
سلام
یه گوشی تا 1 تومن می خوام اندازه اش بین 5 تا 5.5 باشه و دوربینش هم خوب باشه؟
ال جی جشنواره نوروزی داره؟؟؟

از سامسونگ گرند 2 و گلکسی مگا5.8 و از سونی اکسپریا C و از هوآی فک کنم G610 و G700 هستن
به نظر من از بین این گزینه ها گلکسی گرند 2 انتخاب مناسب تریِ

zadis
30-03-2014, 12:49
سلام...
بعد از دو سه سال دوباره به کلوپ اندو برگشتم چون کا 800 عزیزم گم شده دیگه...
من تا 500-520-30 تومن یه اندرویدی خوب میخوام...
اصلا و به هیچ عنوان اهل بازی گرافیکی و تماشای فیلم های مثل هابیت 2 که 1080 پی هستش و یا عکاسی با گوشی موبایل نیستم...
گوشیم اهنگ پخش کنه...ویدیو های با کیفی 360پی و نهایتا 8-9 دقیقه ای پخش کنه...برام کافیه!!! من با اندروید 1.8 هم مشکلی نداشتم و فکر میکنم برا اپ های موجود، یه پردازنده تک هسته ای کافی باشه.... اما نمایش با تاچ مناسب و سنسورهای دقیق برام مهمه و البته نمایش حداقل 4!!
رخ خوب گوشی هم کمی تا حدودی مهمه ولی همه چیز نیست...

من 2-3 سال گذشته رو کلا از دنیای اندو دور بودم و نمی دونم دنیا دست کیه...!!!

برند هم مهم نیست ولی اولویت با سگ جونی 3-4 سال کار کردنه...
تو باز استار پلاس یا همچین چیزی رو بهم گفتن 320 تا که ظاهرا جی پی اس نداره متاسفانه...
کلی گوشی سامی هم بود که همشون شبیه به هم بودن ولی اختلاف قیمتشون زیاد بود که یکی از دلایل تنفرم از سامسونگه چون گند زد به اندروید.... ولی اگه تو این رنج تنها گزینه باشه حرفی نیست...
هرچی ارزونتر هم قطعا بهتر...به نظرم ایس ۳ (40 دقیقه بعد پست) که الان رویوش رو دیدم خوبه...همین بدون ان اف سی یا ارزون هست؟
همون ایس 3 بهترین گزینه است واست و چون سگ جونیشو من با سامسونگ تجربه کردم . سونی رو اصلا قبول ندارم . از یه فاصله کم اونم رو موکت افتاد ترک برداشت .. اچ تی سی هم اگه خراب شه مشکله درست کردنش

hamidchi
30-03-2014, 15:49
همون ایس 3 بهترین گزینه است واست و چون سگ جونیشو من با سامسونگ تجربه کردم . سونی رو اصلا قبول ندارم . از یه فاصله کم اونم رو موکت افتاد ترک برداشت .. اچ تی سی هم اگه خراب شه مشکله درست کردنش

به نظرتون ace 3 بهتره یا s duos 2 یا s3 mini ؟
مینی به نظرم یکم صفحه ش جالب نباشه
به نظر شما ace 3 مدل lte ش پیدا میشه ؟کجا؟

amirkhan_0o0
30-03-2014, 16:27
دوستان به نظپرتون می ارزه برای اکسپریا اس پی با 200 تومن افزایش بودجه برم اکسپریا زد ار بخرم؟
آیا زد آر پا به پای زد، آپدیت های جدید اندروید رو می گیره؟
برای من به روز شدن گوشی و سخت جان بودن گوشی مهمه

senaps
30-03-2014, 22:16
من دیوس ۲ رو گرفتم و حدودا راضی هستم... در حقیقت راضی هستم نسبت به ایس ۳ فقط ان اف سی رو نداره فک کنم...

hamidchi
31-03-2014, 15:40
من دیوس ۲ رو گرفتم و حدودا راضی هستم... در حقیقت راضی هستم نسبت به ایس ۳ فقط ان اف سی رو نداره فک کنم...
دوست عزیز مبارک باشه
ببخشید چند تا سوال داشتم
آِیا از صدای زنگ و کیفیت مکالمه و باتری راضی هستین ؟ از کیفیت صفحه راضی هستین ؟ آیا کیفیت صفحه شو با مدلای دیگه مقایسه کرده بودین ؟
سرعت توی منوها و کارهای روتین خوب هست ؟ گیر نمیکنه ؟ عکس العمل تاچ چطوره ؟ تاخیر که تو کارش نیس ؟
وضعیت اینترنت رفتن باهاش چطوره ؟

از شما و دیگر دوستان بابت سوالای زیاد معذرت میخام :n27:

m_sport
01-04-2014, 23:33
سلام
واسه گوشیهای ارزون مثل s6310 و s5280 یا s5570 فرقی از نظر سیستم عاملشون هست؟
یعنی تو این سطح بین اندروید 2.3 و 4.1 فرقی از نظر کارایی هست؟
یه گوشی ارزون میخوام که فقط اندروید باشه..... حداکثر استفاده ای که از گوشی ببرم برنامه های چت مثل تلگرام و واتس آپه.... لازمه که حتما اندروید 4.1 باشه؟!

NOR-1
02-04-2014, 01:14
سلام
واسه گوشیهای ارزون مثل s6310 و s5280 یا s5570 فرقی از نظر سیستم عاملشون هست؟
یعنی تو این سطح بین اندروید 2.3 و 4.1 فرقی از نظر کارایی هست؟
یه گوشی ارزون میخوام که فقط اندروید باشه..... حداکثر استفاده ای که از گوشی ببرم برنامه های چت مثل تلگرام و واتس آپه.... لازمه که حتما اندروید 4.1 باشه؟!

xperia m
xperia c
galaxy win

m_sport
02-04-2014, 18:40
xperia m
xperia c
galaxy win

منظورم این بود که تو کار کردن با برنامه های چت تفاوتی بین اندروید 2.3 با 4.1 هست؟

NOR-1
03-04-2014, 14:45
منظورم این بود که تو کار کردن با برنامه های چت تفاوتی بین اندروید 2.3 با 4.1 هست؟

بله امکاناتی که اون برنامه تو 4.1 داره تو 2.3 نداره
بعلاوه 4.3 برای xperia m تایید شده

NOR-1
03-04-2014, 14:51

Mr.World.Wide
03-04-2014, 16:14

نه دوست عزیز
تفاوتی بین اینها نیست
فقط ممکن هست بعضی از نرم افزار ها روی ورژن های قدیمی نصب نشن
ولی اگر نصب شدن امکاناتشون یکیه
ممکنه رو ورژن های قدیمی سنگین تر اجرا بشه

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

NOR-1
04-04-2014, 10:26
نه دوست عزیز
تفاوتی بین اینها نیست
فقط ممکن هست بعضی از نرم افزار ها روی ورژن های قدیمی نصب نشن
ولی اگر نصب شدن امکاناتشون یکیه
ممکنه رو ورژن های قدیمی سنگین تر اجرا بشه

وقتی اخرین ورژن مثلاً برای 4 به بالا میاد یعنی نمیشه رو 2.3 نصب کرد پس باید اخرین ورژنی که برای 2.3 اومده پیدا کرد
پس یعنی از امکانات اخرین ورژن نمیشه استفاده کرد

NOR-1
04-04-2014, 10:30
وقتی اخرین ورژن مثلاً برای 4 به بالا میاد یعنی نمیشه رو 2.3 نصب کرد پس باید اخرین ورژنی که برای 2.3 اومده پیدا کرد
پس یعنی از امکانات اخرین ورژن نمیشه استفاده کرد

malakhak
04-04-2014, 13:45
سلام

بین : Sony Xperia C و Huawei Ascend G700 کدومو پیشنهاد میکنید ؟

یا اگه مدله دیگه و بهتری تو این رنج قیمت و سایز صفحه نمایش سراغ دارین معرفی کنید

rangoabzar
04-04-2014, 23:57
سلام

بین : Sony Xperia C و Huawei Ascend G700 کدومو پیشنهاد میکنید ؟

یا اگه مدله دیگه و بهتری تو این رنج قیمت و سایز صفحه نمایش سراغ دارین معرفی کنید
داداش با این مشخصات میشه samsung galaxy grand هم اضافه کرد
هم 5 اینچ صفحه هم 2 سیم کارت با دو مدل دیگه برابری میکنه
اگه برند زیاد برات مهم نیست به نظر من هوآوی ارزنده تره البته روی کاغذ چون هم رم 2 گیگ و هم صفحه نمایش ips داره و خیلی هم ازش تعریف شده ضعف این گوشی رو دوربینشه که زیاد خوب نیست
اگه دوربین واست مهمه بین این 3 گزینه حرف اولو galaxy grand میزنه

farshid_bm
05-04-2014, 19:47
با سلام خدمت دوستان
ببخشید دوستان میتونن یه راهنمایی کنند من بین دو گوشی گیر کردم
راستش من میخوام یه گوشی دو سیمکارت بخرم و بین این دو مدل گیر کردم
samsung galexy s4 mini dual و Huawei Ascend G700 البته اختلاف قیمت برام مهم نیست میخوام یه گوشی خوب بگیرم
البته دوستان اگه گوشی بهتری از این دو تا میشناسن معرفی کنند خیلی ممنون میشم تقریبا تو همین رنجها

abtin1
08-04-2014, 13:24
یک سوال داشتم .
گوشی هایی که باطری در نمیاد اگه هنگ کنه باید چه کار کرد ؟

rangoabzar
09-04-2014, 00:02
یک سوال داشتم .
گوشی هایی که باطری در نمیاد اگه هنگ کنه باید چه کار کرد ؟
یه سولاخه ریزی پشته گوشی گزاشتن واسه ریستارت

bleu2u4u
09-04-2014, 18:23
دوستان نظرتون درمورد newman k18 چيه؟مشخصاتش فوق العادس
قيافه اش هم خيلي خوبه
قيمتش هم انگار زير ٩٠٠ تومنه
با اين پول ديگه چه گزينه هايي رو ميزه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

OMiD.1080p
09-04-2014, 22:55
من بین خرید مدلی از نوکیا ( Lumia 920 که ویندوز فون داره ) و Samsung Galaxy S III I9305 و Sony Xperia ZR که اندرویدی هستن موندم !
خیلی تحقیق کردم راجع این سه مدل و خدایش مدل نوکـیا بهتر از اون تای دیگه و حتی دیگر اسمارت فون های بازار هست .
منتها حرفــــ من اینه که آیا میشه به ویندوز فون 8 اعتماد کرد ؟
آخه اندروید خودش دنیایی داره ! آیا 8 جواب گوی نیازهای نرم افزاری هست !؟

farshid_bm
09-04-2014, 23:54
با سلام خدمت دوستان
ببخشید دوستان میتونن یه راهنمایی کنند من بین دو گوشی گیر کردم
راستش من میخوام یه گوشی دو سیمکارت بخرم و بین این دو مدل گیر کردم
samsung galexy s4 mini dual و Huawei Ascend G700 البته اختلاف قیمت برام مهم نیست میخوام یه گوشی خوب بگیرم
البته دوستان اگه گوشی بهتری از این دو تا میشناسن معرفی کنند خیلی ممنون میشم تقریبا تو همین رنجها
دوستان کسی نیست کمک کنه من فقط یه گوشی دو سیم کارته خوب میخوام

NOR-1
10-04-2014, 00:26
من بین خرید مدلی از نوکیا ( Lumia 920 که ویندوز فون داره ) و Samsung Galaxy S III I9305 و Sony Xperia ZR که اندرویدی هستن موندم !
خیلی تحقیق کردم راجع این سه مدل و خدایش مدل نوکـیا بهتر از اون تای دیگه و حتی دیگر اسمارت فون های بازار هست .
منتها حرفــــ من اینه که آیا میشه به ویندوز فون 8 اعتماد کرد ؟
آخه اندروید خودش دنیایی داره ! آیا 8 جواب گوی نیازهای نرم افزاری هست !؟

مدل 925 lumia خیلی بهتره
تا نیاز های نرم افزاری شما چی باشه؟!
ویندوز هم به جورایی مثل ios میمونه اما هنوز نمیشه مثل ios ازش استفاده کرد مثل برنامه ریختن جیلبریک استفاده از فایل منیجر
کاربرد برنامه هاش در ایران محدوده اما سیستم عامل پایدار و روونه
باید حتما کار کنین تا بتونین انتخاب کنین کما این که ویندوزفون 8.1 هم اومده و خیلی امکانات اضافه شده از جمله v.p.n
اگه نیازتون در حد موزیک و فیلم و چند برنامه های کاربردی روزانه مثل اسکایپ یا فیس بوک یا عکاسی و گیم های مجانیه
برای شما انتخاب عالی به حساب میاد
فقط این هم بدونین که برای ریختن فایل تو گوشی مثل فیلم و عکس و برنامه حتماً باید از نرم افزار zune استفاده کنید

OMiD.1080p
10-04-2014, 01:43
ممنون از پاسخت .

اگر قرار باشه از اندرویدها یکی رو انتخاب کنم نظرت به نظرت کدوم مناسبه ؟ ( بودجه هم همون یک تومان )
نظر خودم همون S3 هستش ( از توی اندرودیدی ها ) ولی خب از جنس بدنه اش چون ظریف ـه کم دلهره دارم .

NOR-1
10-04-2014, 16:40
ممنون از پاسخت .

اگر قرار باشه از اندرویدها یکی رو انتخاب کنم نظرت به نظرت کدوم مناسبه ؟ ( بودجه هم همون یک تومان )
نظر خودم همون S3 هستش ( از توی اندرودیدی ها ) ولی خب از جنس بدنه اش چون ظریف ـه کم دلهره دارم .

زیر 1 تومان ZR
بالا 1 نومان 925 و nexus 5 و xperia z ultra

RKLegend
10-04-2014, 17:19
ممنون از پاسخت .

اندروید بسته به بودجت Nexus 4 یا Nexus 5
ویندوزفون Lumia 925

کارون
10-04-2014, 17:36
سلام
تا 800/900 آیا هواوی را صلاح میدانید

Amir-Rainman
10-04-2014, 17:51
سلام
تا 800/900 آیا هواوی را صلاح میدانید

Xperia SP گزینه بهتری میتونه باشه

amir200812
11-04-2014, 21:28
سلام
من یک راهنمایی میخواستم:
من میخوام NOTE 3 بگیرم با مدل N9005 !

ولی متاسفانه تو شهر ما فقط سفارش اروپا هست و با چیزایی که تو نت خوندم، نتیجه خرید این گوشی ، لاک شدن هست!(مخصوصا که خیلی وسواس دارم همیشه از نظر نرمافزاری بروز باشه)

حالا همون نسخه 9005 رو بگیرم و به فروشنده بگم روی فاکتور بنوسیه بشرط "آنلاک فاکتوری" همراه با شماره سریال و مهر فروشگاه و ... !!

یا قید 9005 رو بزنم و همون 9000 معمولی رو بگیرم!؟(خیلی به فیلم برداری 4K و 60 فریم و ... علاقه دارم! و اینکه 9000 ظاهرا زمان سوئیچ بین پردازنده ها لگ داره)

حالا کدوم بنظر شما منطقی هست؟

درضمن N9000 حدود 1560 تا 1580 قیمت دادن و N9005 رو 1600 تا 1640 تومن.

h!tman
11-04-2014, 21:54
سلام
من یک راهنمایی میخواستم:
من میخوام NOTE 3 بگیرم با مدل N9005 !

ولی متاسفانه تو شهر ما فقط سفارش اروپا هست و با چیزایی که تو نت خوندم، نتیجه خرید این گوشی ، لاک شدن هست!(مخصوصا که خیلی وسواس دارم همیشه از نظر نرمافزاری بروز باشه)

حالا همون نسخه 9005 رو بگیرم و به فروشنده بگم روی فاکتور بنوسیه بشرط "آنلاک فاکتوری" همراه با شماره سریال و مهر فروشگاه و ... !!

یا قید 9005 رو بزنم و همون 9000 معمولی رو بگیرم!؟(خیلی به فیلم برداری 4K و 60 فریم و ... علاقه دارم! و اینکه 9000 ظاهرا زمان سوئیچ بین پردازنده ها لگ داره)

حالا کدوم بنظر شما منطقی هست؟

درضمن N9000 حدود 1560 تا 1580 قیمت دادن و N9005 رو 1600 تا 1640 تومن.
این که میگن لاک میشه ، برای اینه که بعضی از فروشنده ها از اپراتور خریدن و با روت کردن آنلاک کردن .
حالا برای این که بدونی شده یا نه ، گوشی رو همونجا ببر تو دانلودینگ ، جلوی Knox Warranty باید زده باشه 0*0
یعنی دستگاه روت نشده ، و آنلاک نشده .
پس آنلاک فکتوریه

amir200812
11-04-2014, 22:00
این که میگن لاک میشه ، برای اینه که بعضی از فروشنده ها از اپراتور خریدن و با روت کردن آنلاک کردن .
حالا برای این که بدونی شده یا نه ، گوشی رو همونجا ببر تو دانلودینگ ، جلوی Knox Warranty باید زده باشه 0*0
یعنی دستگاه روت نشده ، و آنلاک نشده .
پس آنلاک فکتوریه

پس این موضوع region lock چیه؟

مثلا اینجا یه چیزایی گفته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ls-news-7184.php

فقط دقیق متوجه نشدم چی میشه:n02:

h!tman
11-04-2014, 23:27
این قضیه برای وقتیه که گوشی کلا اروپا خریداری شده و فقط سیم های اروپا روش کار میکنه ،
اگر بسته پلمپ باشه به وضوح روش ارم اتحادیه اروپا خورده و روی برچسب پایین جعبه زده : European model
در اون صورت شما آنتن نداری. یعنی نمیشناسه

saeed7711
12-04-2014, 11:01
بین LG G2 ،Htc One،Note III، Xperia Z1 موندم البته فعلا نظرم رو G2 هستش ولی خب باز هم تردید دارم به خاطر بدنه پلاستیکیش نظرتون چیه؟ کدوم یکی ؟

Amir-Rainman
12-04-2014, 17:18
بین LG G2 ،Htc One،Note III، Xperia Z1 موندم البته فعلا نظرم رو G2 هستش ولی خب باز هم تردید دارم به خاطر بدنه پلاستیکیش نظرتون چیه؟ کدوم یکی ؟

من بشخصه جدیدا به این نتیجه رسیدم که نوت 3 ( سری نوت) بدلیل داشتن SPen کلا یه قدم از بقیه گوشیا جلو ترن !!!

دیگه تا چه حد قراره تو گوشیا صفحه و CPU و رم و... میخوان ببرن بالا و بعنوان پرچمدار معرفیش کنن؟ آخرش که چی؟
دیگه وقتشه گوشیا کاربردیشن، باز حالا این ضد آب بودن یا گذاشتن سنسور ضربان قلب میشه حرکتای مثبتی باشن
البته Spen باز جا داره که پیشرفته تر بشه ولی باز بنظرم نوت 3 از S5 و M8 بهتره!!
فقط تنها مشکل؛ سامسونگِ و بدنه نچندان باکیفیت!

GOLDFINCH
12-04-2014, 18:11

پیشنهاد من G2 است. مدل 32 رو هم تهیه کنید مشکل به وجود نیاد. نسبت به سخت افزار و مشخصاتش قیمت بسیار عالیی داره.

gomnam23
13-04-2014, 09:17
سلام

يه گوشي ميخوام تا حدود 700 تومن، صفحه اش نمي خوام خيلي بزرگ باشه، نهايتن 4.5 اينچ باشه، خود گوشي هم هر چي جمع و جور تر بهتر، اولويت هاي بعدي هم دوربين و كيفيت صفحه نمايشه. ممنون

hamidrezavictor
13-04-2014, 16:50
با سلام به نظرتون htc desire 500 گوشیه خوبیه؟؟؟ با توجه با اینکه gpu این گوشی adreno 203 ایا تو بازی هایی مثل gta sanandreas و asphalt 8 و call of duty strike team و n.o.v.a 3 کم میاره و لگ میزنه یا نه؟
لطفا یکی لیست پردازنده های گرافیکی ادرنو رو به ترتیب از قوی به ضعیف قرار بده ممنون ( پیشنهاد دیگه تو این رنج قیمت فقط از htc باشه ممنون )

kalepoook
13-04-2014, 19:44
سلام به همه دوستان
به امید خدا میخوام یه گوشی در حد 500 تومان بخرم،البته نو یا کارکرده هم فرقی نمیکنه هر کدوم که دوستان پینهاد بدن
واقعیتش خودم ال جی دارم ال 4 ای 440 ولی میخوام صفجه گوشی بزرگتر باشه زیره 4 اینچ نباشه
خیلی دوست دارم گوسی های سونی رو امتحان کنم که دیدم دوستان گفتن صفحه نمایش خوبی ندارن!
گزینه های سونی و ال جی رو پیشنها بدین
سمت هواوی نمیرم و سامسونگ هم همینطور
دوربین گوشی برام مهم نیست
مهم صفحه نمایش بزرگ
رابط کاربری روونی داشته باشه
اهل بازیای سنگین هم نیستم در حد بازی هایی که دیتا نمیخوان کارم رو راه میندازه
یه گوشی که از این گوشی که دارم بهتر باشه
خودم LG Optimus L7 II P710 یا دو سیمش رو مد نظرم هست
سونی هم شما پینهاد بدین
تشکر از همه دوستان

GOLDFINCH
14-04-2014, 18:09
من پیشنهاد میکنم با 50 تومان افزایش بودجه، Xperia L تهیه کنید.

Sent from my LT29i using Tapatalk

kalepoook
14-04-2014, 20:34
من پیشنهاد میکنم با 50 تومان افزایش بودجه، Xperia L تهیه کنید.

Sent from my LT29i using Tapatalk

سلام
تشکر از شما
واقعیتش من انقدر از این گوشی های سونی بد شنیدم که هرکاری میکنم و هرجا ریویو میخونم همه گلایه میکنن از گوشیاش
مخصوصا صفحه نمایشش
گوشی های ال جی به نظرم از نظر قیمتی که دارن مناسب تر هستن
و گوشی های هواوی هم بیشتر به فان شبیه هستن،مثلا گوشی هواوی 300 تومان هست و گوشی سونی با همون مشخصات 700 تومان
خودم اکسپریا ام رو دیده بودم و شما هم فرمودین ال
بین M و L کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
دوربین مهم نیست فقط صفحه نمایش با کیفیت و اندروید به روز تر
تشکر از شما

saeed7711
15-04-2014, 10:31
سلام

يه گوشي ميخوام تا حدود 700 تومن، صفحه اش نمي خوام خيلي بزرگ باشه، نهايتن 4.5 اينچ باشه، خود گوشي هم هر چي جمع و جور تر بهتر، اولويت هاي بعدي هم دوربين و كيفيت صفحه نمايشه. ممنون

من xperia sp رو پیشنهاد میکنم گوشیه خیلی خوبیه البته اگه یکم بیشتر دست به جیب شی میتونی SIII هم بگیری حدودا 900

zadis
15-04-2014, 10:37
سلام
تشکر از شما
واقعیتش من انقدر از این گوشی های سونی بد شنیدم که هرکاری میکنم و هرجا ریویو میخونم همه گلایه میکنن از گوشیاش
مخصوصا صفحه نمایشش
گوشی های ال جی به نظرم از نظر قیمتی که دارن مناسب تر هستن
و گوشی های هواوی هم بیشتر به فان شبیه هستن،مثلا گوشی هواوی 300 تومان هست و گوشی سونی با همون مشخصات 700 تومان
خودم اکسپریا ام رو دیده بودم و شما هم فرمودین ال
بین M و L کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
دوربین مهم نیست فقط صفحه نمایش با کیفیت و اندروید به روز تر
تشکر از شما

کاملا باهات موافقم . طرف سونی نرو من رفتم پشیمون شدم از کیفیت ساخت بدش گرفته تا صفحه نمایش . Z1 رو با موتو جی مقایسه کردم 10 برابر موتوجی سرعت و صفحه اش بهتر بود

Pedram_mrn
16-04-2014, 12:47
کاملا باهات موافقم . طرف سونی نرو من رفتم پشیمون شدم از کیفیت ساخت بدش گرفته تا صفحه نمایش . Z1 رو با موتو جی مقایسه کردم 10 برابر موتوجی سرعت و صفحه اش بهتر بود

Moto G یه گوشی ارزان قیمت به حساب میاد و اصلا قابل مقایسه با پرچمدارا نیستش...
-------------------------------------------------

اگه صفحه نمایش براتون مهمه گوشی های سامسونگ و الجی صفحه نمایش های بهتری دارن، گوشی های HTC هم بخاطر قیمت بالای نامعقولانشون تو این رنج قیمت توصیه نمیشه...

S III الان با قیمت 840 تومن انتخاب بدی نیستش KitKat هم براش خواهد اومد.
اگرم اهل خرید گوشی کارکرده هستید من Nexus 4 رو پیشنهاد میکنم.

hamidrezavictor
19-04-2014, 14:08
جواب منم بدین دیگه :n03: htc desire 500 یا htc one sv ?????????? :( ادرنو 203 یا ادرنو 305 کدوم بهتره؟

Iloveu-ALL
19-04-2014, 17:11
جواب منم بدین دیگه :n03: htc desire 500 یا htc one sv ?????????? :( ادرنو 203 یا ادرنو 305 کدوم بهتره؟

One SV که سرتره ... تنها مزیت desire 500 جدید بودن اونه!

NOR-1
20-04-2014, 11:39

one sv مشخصاتش بهتره

amjad2
21-04-2014, 12:08
سلام

براي روز مادر مي خواستم يه گوشي براي خانومم بگيرم
قيمت حدود 600-700 چي پيشنهاد ميدين؟
من خودم s3 mini و گلكسي core و ديزاير 500 و , one sv مد نظرم هست. يكي از دوستان يك مدل از موهاوي رو پيشنهاد داد.
البته بيشتر دوربين و باطري برام مهم هست.

لطفا يك راهنمايي بكنيد.

amjad2
21-04-2014, 18:32
خودمو محدود كردم به دو مدل
يكي ديزاير 500 و يكي موهاوي جي 700
به نظر شما دوم كدوم يكي رو بگيرم بهتره؟

Retired User
23-04-2014, 10:44
سلام
میشه لطفا چند مدل گوشی ضد ضربه معرفی کنید؟
واسه یه مهندس عمران میخوام
از s4 active انتخاب بهتری دارم؟

Iloveu-ALL
23-04-2014, 13:21
سلام

Galaxy S5 بهترین گوشی ضدآبی هست که تا الان اومده! قیمتش فعلا یه مقدار نامعقول 1-2 ماه دیگه میاد پایین (الان 2.200 یکم دیگه بگذره 1.900-1.800 هم میاد)
s4 active صفحه نمایشش tft و یه سری بدی داره.
گزینه دوم هم Xperia Z2 هست البته هنوز به بازار عرضه نشده.

vtn54
23-04-2014, 14:21
Galaxy S5 بهترین گوشی ضدآبی هست که تا الان اومده! قیمتش فعلا یه مقدار نامعقول 1-2 ماه دیگه میاد پایین (الان 2.200 یکم دیگه بگذره 1.900-1.800 هم میاد)
s4 active صفحه نمایشش tft و یه سری بدی داره.
گزینه دوم هم Xperia Z2 هست البته هنوز به بازار عرضه نشده.

دوست عزیز Galaxy S5 دارای گواهینامه IP67 هست عدد اول یعنی 6 به معنای ضد گرد و غبار (محافظت کامل در مقابل گرد و غبار ) و عدد دوم یعنی 7 به معنای مقاوم در مقابل آب (30 دقیقه در عمق حداکثر یک متری) است. یعنی Galaxy S5 ضد آب نیست. در حالی که تقریبا تمامی گوشی های سری Z سونی دارای گواهینامه IP58 هستند که باز عدد اول یعنی 5 به معنی مقاوم در مقابل گرد و غبار (یک درجه پایینتر از Galaxy S5 ) و عدد دوم یعنی 8 به معنی ضد آب (شناور شدن در عمق 1 تا 3 متر به مدت زمان نامحدود) است یعنی گوشی های سری Z سونی از این نظر یک درجه مقاومتر از گوشی Galaxy S5 هستند.

Galaxy S4 Active هم مانند Galaxy S5 دارای گواهینامه IP67 می باشد.

vtn54
23-04-2014, 14:21
سلام

تا آنجا که من می‌دانم در بین سازندگان معروف گوشی همراه هیچکدام محصولات خود را به عنوان ضد ضربه معرفی نمی‌کنند ولی معمولا اجزای حساس گوشی مانند صفحه نمایش توسط شیشه های نشکن و ضد خش مقاوم سازی می‌شوند.

Iloveu-ALL
23-04-2014, 14:48
داداش شرمنده پست Retired User رو خوب نخوندم!

تا آنجا که من می‌دانم در بین سازندگان معروف گوشی همراه هیچکدام محصولات خود را به عنوان ضد ضربه معرفی نمی‌کنند ولی معمولا اجزای حساس گوشی مانند صفحه نمایش توسط شیشه های نشکن و ضد خش مقاوم سازی می‌شوند.

با دوستم موافقم یه سری برند های متفرقه یا لوکس هستن که گوشی های مقاوم میزنن که معمولن قیمتش نسبت به امکاناتش خیلی گرونه!

AryanLand
24-04-2014, 00:59
دوست عزیز Galaxy S5 دارای گواهینامه IP67 هست عدد اول یعنی 6 به معنای ضد گرد و غبار (محافظت کامل در مقابل گرد و غبار ) و عدد دوم یعنی 7 به معنای مقاوم در مقابل آب (30 دقیقه در عمق حداکثر یک متری) است. یعنی Galaxy S5 ضد آب نیست. در حالی که تقریبا تمامی گوشی های سری Z سونی دارای گواهینامه IP58 هستند که باز عدد اول یعنی 5 به معنی مقاوم در مقابل گرد و غبار (یک درجه پایینتر از Galaxy S5 ) و عدد دوم یعنی 8 به معنی ضد آب (شناور شدن در عمق 1 تا 3 متر به مدت زمان نامحدود) است یعنی گوشی های سری Z سونی از این نظر یک درجه مقاومتر از گوشی Galaxy S5 هستند.

Galaxy S4 Active هم مانند Galaxy S5 دارای گواهینامه IP67 می باشد.

سلام.

دوست عزیز کدوم مدل از گوشیهای سری Z توی عمق 1 متر تا سه متر به مدت نامحدود هست؟
سونی Z2

سونی Z1

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سونی Z

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تمامشون عمق رو زده بالای 1متر اما چقدرش رو معلوم نکرده وحداکثر 30 دقیقه هستند .:11:

پ ن : اینم یه نگاهی بندازید بد نیست:

vtn54
24-04-2014, 13:55
سلام.

دوست عزیز کدوم مدل از گوشیهای سری Z توی عمق 1 متر تا سه متر به مدت نامحدود هست؟
سونی Z2

سونی Z1

سونی Z

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تمامشون عمق رو زده بالای 1متر اما چقدرش رو معلوم نکرده وحداکثر 30 دقیقه هستند .:11:

پ ن : اینم یه نگاهی بندازید بد نیست:

دوست عزیز نگاهی به لینکهای زیر بیاندازید:

محصولات مزبور برای اینکه بتوانند گواهینامه IP را بگیرند باید مختصات ذکر شده در هر بند را داشته باشند یعنی اگر مثلا گوشی‌هایی گواهینامه IP58 را دارند باید مشخصات زیر را داشته باشند:

Immersion beyond 1 m

Test duration: continuous immersion in water

Depth specified by manufacturer, generally up to 3 m

محدودیتهایی مانند مدت 30 دقیقه توسط سازندگان برای محافظت بیشتر اعمال می‌شود.مثلا در مورد Galaxy S5 علارغم اینکه گوشی می‌تواند عمق یک متری را به مدت 30 دقیقه دوام بیاورد ولی شرکت سامسونگ چندین بار تاکید کرده است که این به معنی ضد آب بودن گوشی نیست و تنها به معنی محافظت در برابر ریخته شدن یا پاشیدن آب روی گوشی است نه شناور کردن آن در آب.

در مورد آن تاپیکی هم که لینک داده‌اید خودتان بهتر می‌دانید که با تجربه تنها یک کاربر چیزی ثابت نمی‌شود وگرنه گوشی قدیمی من که که ضد آب هم نیست تا به حال چند بار داخل آب افتاده و چندین بار هم خودم با شامپو آن را زیر شیر شسته‌ام (پس از افتادن داخل فاضلاب:n09:) ولی هنوز مثل روز اول کار می‌کند.:n02: ولی یک تجربه چیزی را ثابت نمی‌کند.

mojtaba_rasht
24-04-2014, 17:51
سلام میخوام گوشی گالکسی fit s5670 بخرم میخوام ببینم چطور گوشی هست آۀشیر داره که با تی وی سامسونگ ارتباط برقرار کنه؟باهاش میشه بازی کرد؟کلا چطور گوشی هست بخرمش یا نه؟فقط زود جواب بدید میخوام تا 1 ساعت دیگه بخرم.

GHAGHALEELEE
25-04-2014, 12:41
سلام بچه ها
من سه مدل گوشی میخوام با قیمتهای 500 ، 800 ، 1500 تومان
در مورد 500 تومانی میخوام وایبر حتما روش نصب بشه ، هنگ نکنه ، حداقل 4 اینچ باشه ، کیفیت تصویرش خیلی خوب باشه ، دوربینش مهم نیست.
در مورد 800 و 1500 تومانی چیزی باشه که لااقل 3 سال کار کنه.
مرسی

ALI V8
28-04-2014, 13:44
دوستان گوشي تو رده قيمت ٧٠٠ هزار تا ٨٠٠ هزار چي ميتونم بخرم؟ راهنمايي كنيد لطفن ممنون..،

Sent from my iPhone using Tapatalk

h!tman
28-04-2014, 14:50
سلام بچه ها
من سه مدل گوشی میخوام با قیمتهای 500 ، 800 ، 1500 تومان
در مورد 500 تومانی میخوام وایبر حتما روش نصب بشه ، هنگ نکنه ، حداقل 4 اینچ باشه ، کیفیت تصویرش خیلی خوب باشه ، دوربینش مهم نیست.
در مورد 800 و 1500 تومانی چیزی باشه که لااقل 3 سال کار کنه.
مرسی
500 - lumia 525 یا لومیا 620

800تومانی ( یکم بیشتر میشه ولی 1500 یکم کمتر ،کلا یر به یر میشه )
nexus 4 (حدود 900 )
در مورد 1500 هم nexus 5
سه سال کار میکنن

icao
28-04-2014, 17:09
سلام دوستان ، نظرتون در مورد این مدل آلکاتل چیه؟

Alcatel One Touch Idol Mini
تو این رنج قیمت (البته یه مقدار بالاتر از این) این مدلا هم هست

huawei g600 , sony xperia M dual , HTC Desire 601 Dual sim
ولی به این قشنگی نیستن ، من کلا دنبال یه گوشی خوش دست میگردم که زیادم بزرگ نباشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

GOLDFINCH
28-04-2014, 17:30
سلام دوستان ، نظرتون در مورد این مدل آلکاتل چیه؟

Alcatel One Touch Idol Mini

تو این رنج قیمت (البته یه مقدار بالاتر از این) این مدلا هم هست

huawei g600 , sony xperia M dual , HTC Desire 601 Dual sim
ولی به این قشنگی نیستن ، من کلا دنبال یه گوشی خوش دست میگردم که زیادم بزرگ نباشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

من قبلنا فکر می کردم کوشی های آلکاتل ارزش خرید ندارند.

اما بعد کمی تحقیق و پرس و جو، متوجه شدم که گوشی های بسیار خوبی هستند.

اگه شما تهران تشریف دارین، یه سر برین بازار موبایل، نمایندگی آلکاتل، اونجا می تونید
مدل مورد نظرتون رو دست بگیرین و ببینین خوش دست هست، یا نه.

brad pitt
28-04-2014, 21:02
سلام
دوستان گوشی صفحه بزرگ گالکسی مگا 5.8 یا 6.3 خوب هست

یا صبر کنم الجی LG PRO 2 بیاد بگیرم ؟

میخوام 6 اینچ این حدود باشه که دیگه تبلت هم نگیرم

ASUS FONEPAD 6 FHD چطور ؟

ممنون

icao
29-04-2014, 12:30
من قبلنا فکر می کردم کوشی های آلکاتل ارزش خرید ندارند.

اما بعد کمی تحقیق و پرس و جو، متوجه شدم که گوشی های بسیار خوبی هستند.

اگه شما تهران تشریف دارین، یه سر برین بازار موبایل، نمایندگی آلکاتل، اونجا می تونید
مدل مورد نظرتون رو دست بگیرین و ببینین خوش دست هست، یا نه.
در مورد همین مدل آلکاتل هم نمیدونم مدل دو سیمکارتو انتخاب کنم که 8 گیگ رم داره ولی حافظه خارجی نمیخوره
یا مدل تک سیم که 4 گیگ رم داره و حافظه خارجی میخوره
با 4 گیگ برای نصب برنامه ها به مشکل نمیخورم؟ با مدل 8 گیگ به خاطر ساپورت نکردن حافظه خارجی به مشکل نمیخورم؟

brad pitt
29-04-2014, 19:26
دوستان کسی گوشی GLX 5 داره یا استفاده کرده ؟

قیمتش 620.000 تومنه
5.7 اینچ
همه امکانات روز هم داره . ایرانی هست

من چون فقط میخام صفحه بزرگ باشه و استفادم از گوشی فقط مکالمه هست و یکم وبگردی به نظرتون این مورد خوبه ؟
برای 3*4 سال جواب بده خوبه چون زیاد با گوشی کلن سر و کار ندارم

ممنون

A M ! N
29-04-2014, 20:15

قیمتش 620.000 تومنه
5.7 اینچ

من چون فقط میخام صفحه بزرگ باشه و استفادم از گوشی فقط مکالمه هست و یکم وبگردی به نظرتون این مورد خوبه ؟

ممنون

خواستم آگاهتون کنم که این گوشی ایرانی نیست. چینیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

سایت شرکت اصلی چینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

icao
29-04-2014, 20:51

قیمتش 620.000 تومنه
5.7 اینچ

ممنون
راستش من از اسمارت فون های جی ال ایکس استفاده نکردم ولی پارسال یه گوشی ارزون قیمت جی ال ایکس گرفتم ، کیفیتش به حدی افتضاح بود که مثل شوخی میموند ، از ذره ذره قسمت هاش میشد ایراد گرفت ، این بود که من به شخصه از جی ال ایکس وحشت دارم

icao
29-04-2014, 20:54
کسی هست کمکم کنه ، بین مدل دوسیمکارت 8 گیگ با مدل تک سیمکارت 4 گیگ که حافظه خارجی میخوره کدومو انتخاب کنم
؟
alcatel one toch idol mini

V E S T A
29-04-2014, 21:03
تو سایت شرکت سازنده هم سرچ کنید ایران نمایندگی این شرکت چینی هست (!Arabic)

Atghia
29-04-2014, 21:36

قیمتش 620.000 تومنه
5.7 اینچ

ممنون

اتفاقا بزرگترین نقص جی ال ایکس کیفیت صدای مکالمش هست! من مدل x2رو گرفته بودم وای افتضاح بودا
یعنی واقعا پشیمون میشی
من کاری ندارم ایرانی هست یا هرجا ولی قطعاتش دقیقا چینی درجه n!!
بعد میخواستم بفروشمش هرجا رفتم هیچکس نمیخرید از ناچاری به ذهنم رسید به نمایندگیش برم خوده نمایندگیش ازم نمیخرید!
بعد رفتم یه موبایل فروشی گفتم اقا حداقلش اینه شما از قطعاتش میزاری واسه یه گوشی که مشکل پیدا کرد .میدونی چی گفت؟ گفت قطعاتش به نوعی یکبار مصرفه! خراب شد دیگه رفته و بدرد گوشی دیگه ای هم نخواهد خورد...
پس نصیحت دوستانه من به شما
نخرید

AryanLand
29-04-2014, 21:41
اتفاقا بزرگترین نقص جی ال ایکس کیفیت صدای مکالمش هست! من مدل x2رو گرفته بودم وای افتضاح بودا
یعنی واقعا پشیمون میشی
من کاری ندارم ایرانی هست یا هرجا ولی قطعاتش دقیقا چینی درجه n!!
بعد میخواستم بفروشمش خوده نمایندگیش ازم نمیخرید!
بعد رفتم یه موبایل فروشی گفتم اقا حداقلش اینه شما از قطعاتش میزاری واسه یه گوشی که مشکل پیدا کرد .میدونی چی گفت؟ گفت قطعاتش به نوعی یکبار مصرفه! خراب شد دیگه رفته و بدرد گوشی دیگه ای هم نخواهد خورد...
پس نصیحت دوستانه من به شما
نخرید

سلام.
اینکه نمایندگی ازتون نخریده که کاملا" طبیعیه ،اگر میخرید غیر طبیعی بود.
درکل به نظر منم کسی که میخواد 600 تومن هزینه کنه گوشیهای پدر مادر دار زیادی هست که میتونه جای GLXبگیره. :11:

Sent From My SM-G900H

tosan622
04-05-2014, 17:40
خواستم آگاهتون کنم که این گوشی ایرانی نیست. چینیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

سایت شرکت اصلی چینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Founded in mideast in September 2006, ERTEBAT HAMRAH GOUYA ARVAND COMPANY ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])), one of the mobile manufacture in mideast ( iran-khoramshar city-industrial area ) is dedicated in GLX mobile phone global marketing and promoting in mideast –Africa and Russia countries.

اینجا که نوشته ایرانیه

2006 توی ایران تاسیس شد بعدش 2010 توی هنگ کنگ.

البته کاملا مشخصه قطعات رو از چین میارن اینجا مونتاژ میکنن.
این احتمال هم وجود داره حرف شما درست باشه. به این ترتیب که یه شرکتی با یک نام دیگه در 2006 توی ایران تاسیس شده بعدش توی 2010 که شرکت glx توی چین تاسیس شد این شرکت ایرانی هم اسم خودشو گذاشته باشه glx و زیر مجموعه اون شرکت شده باشه. ولی اصلا این چیزا مهم نیست. مهم اینه که حرفی برای گفتن نداره. به من مفت هم بدن من نمیگیرم

rangoabzar
06-05-2014, 20:14
کسی هست کمکم کنه ، بین مدل دوسیمکارت 8 گیگ با مدل تک سیمکارت 4 گیگ که حافظه خارجی میخوره کدومو انتخاب کنم
؟

این گوشی افتضاحه ، افتضاحححححح،من دیگه حرفی ندارم

rangoabzar
06-05-2014, 20:16
؟

icao
07-05-2014, 20:48

الان یه هفتس این گوشی رو گرفتم ، از دیجی کالا
همین که سفارش دادم پشیمون شدم وقتی هم به دستم رسید با بدبینی دست گرفتمش ، ولی هرچی میگذره بیشتر ازش خوشم میاد ، واقعا بهش نمیاد یه گوشی 500 تومنی باشه ، خیلی شکیل ، خیلی روون ، صفحه نمایش عالی ، دوربین 5 که بعد از آپدیت کیفیتش خیلی خیلی بیشتر شد ، تو نور طبیعی با آی پاد اپل که دوربین اونم 5 هست مقایسه کردم و توقع نداشتم که کیفیتش نزدیک کیفیت اپل باشه ولی در کمال تعجب کیفیتش بهتر بود !
حافظه خارجی نمیخوره که این عبیشه البته مدل تک سیمش میخوره ،
در کل تا اینجا که خیلی خیلی راضیم ازش

yoosef_st
08-05-2014, 20:13
سلام دوستان
با بودجه حدود 500 نهایت 600 تومن چه گوشی یی پیشنهاد میکنین؟
لطفا بهترین گزینه های ممکن رو بگید :n16:

icao
08-05-2014, 20:40
سلام دوستان
با بودجه حدود 500 نهایت 600 تومن چه گوشی یی پیشنهاد میکنین؟
لطفا بهترین گزینه های ممکن رو بگید :n16:

من هم تو همین رنج قیمت دنبال گوشی بودم و این مدلا مد نظرم بود

huawei g525

Xperia M

Alcatel idol mini

بین اینا روی کاغذ هواآوی خیلی قویتره ، بعد اکسپریا بعد آلکاتل ،
ولی در عمل اول اکسپریاست بعد آلکاتل بعد هواآوی ؛ هوااوی اینطور که تو مشخصات نوشته شده به نظر نمیرسه ، کیفیت دوربین خوبی نداره، (نسبت به دوتای دیگه) کیفیت صفحه نمایشش هم تعریفی نداره ،
از نظر قیافه به نظر من آلکاتل سر تره ، بعد اکسپریا بعد هواوی
هر کدوم یه نقطه ضعف ها و یه سری نقطه قوت دارن
من خودم آلکاتل رو انتخاب کردم و تا حالا خیلی ازش راضی بودم ، صفحه نمایش عالی ، دوربین عالی (البته 5 مگاپیکسلی) البته قاب و لوازم جانبیش سخت گیر میاد (خیلی سخت)
ولی اکسپریا تو رنکینگا بالاتر بوده و اگه آلکاتل نمیگرفتم حتما اکسپریا ام میگرفتم ( البته یه 60 70 تومنی گرونتره ) و البته هیچ وقت هم هواوی انتخاب نمیکردم (به دوستانی که هوااوی دارن بر نخروه صرفا چون حس خوبی بهم نمیده و از کار کردن باهاش لذت نمیبرم میگم)

A M ! N
08-05-2014, 20:44
بله حالت دوم احتمال زیاد درسته. چون همونطور که میدونید گوشی های GLX دقیقن سال 2010 سر زبون افتادن. قبل ازون یعنی حوالی سال 2006 عملن گوشی GLX وجود نداشت. قطعات هم که بدون شک چینی.

Founded in mideast in September 2006, ERTEBAT HAMRAH GOUYA ARVAND COMPANY ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])), one of the mobile manufacture in mideast ( iran-khoramshar city-industrial area ) is dedicated in GLX mobile phone global marketing and promoting in mideast –Africa and Russia countries.

اینجا که نوشته ایرانیه

2006 توی ایران تاسیس شد بعدش 2010 توی هنگ کنگ.

البته کاملا مشخصه قطعات رو از چین میارن اینجا مونتاژ میکنن.
این احتمال هم وجود داره حرف شما درست باشه. به این ترتیب که یه شرکتی با یک نام دیگه در 2006 توی ایران تاسیس شده بعدش توی 2010 که شرکت glx توی چین تاسیس شد این شرکت ایرانی هم اسم خودشو گذاشته باشه glx و زیر مجموعه اون شرکت شده باشه. ولی اصلا این چیزا مهم نیست. مهم اینه که حرفی برای گفتن نداره. به من مفت هم بدن من نمیگیرم

لنگرود1371
09-05-2014, 20:54
سلام دوستان این گوشی رو ببینید قیمتش عالی هست 250 تومن اونم 5 اینچ اندروید4.3
به نظرتون خدا نکرده چیزیش شه میشه وسایل یدکیشو پیدا کرد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساده
سیستم عامل :Android
ورژن سیستم عامل :4.3.0
تعداد سیم کارت :دو سیم کارت
ابعاد :143x74x9
وزن :-
رنگ :مشکی ، سفید‏، آبی، قرمز، سبز
پردازنده اصلي :MediaTek's MT6572 Cortex-A7 Dual Core 1.0GHz
فركانس پردازنده :1000MHz
تعداد واحدهای پردازنده :2
پردازنده گرافیکی :ARM Mali-400
حافظه داخلی :2780/4096MB
RAM :512MB
امتياز بنچمارك :Antutu Benchmark Score=9578
کارت حافظه :MicroSD up to 32GB
کارت حافظه همراه گوشی :-
باند شبکه :GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
شبكه 3G :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GPRS :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Edge :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WLAN :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بلوتوث :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
NFC :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GPS :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
USB :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه USB :MicroUSB V2.0
صفحه نمایش لمسی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رزولوشن صفحه نمایش :IPS LCD 480x854
اندازه صفحه نمایش :5 اينچ
تراکم پیکسلی :195PPI
مالتی تاچ :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوربین :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کيفيت دوربین اصلی :5.0 مگاپیکسل
ابعاد تصاوير :2560x1920
ابعاد فیلم :-
فوکوس اتوماتیک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فلاش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع فلاش :LED
امکانات دوربین : فوکس لمسی (Touch Focus) لرزشگیر دست (Image Stabilization)
دوربين دوم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كيفيت دوربين دوم :5.0 مگاپیکسل
فیش 3.5 میلیمتری صدا :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضبط صدا :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Instant Messaging :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایمیل :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
mms :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رادیو :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
TV :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هندزفری :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قطب نما :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تعداد حسگر :2
حسگر نور (Light Sensor) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر مجاورت (Proximity) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر ژیروسکوپ (Gyro Sensor) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر مغناطیس :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر شتاب سنج :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع باتری :باتری یون لیتیوم
ظرفیت باتری :2100 میلی آمپر ساعت
اقلام همراه دستگاه :* 2عدد باتری یون لیتیوم استاندارد* شارژر* هندزفری* محافظ صفحه نمایش* بک کاور سفید * فليپ كاور

icao
09-05-2014, 22:17
سلام دوستان این گوشی رو ببینید قیمتش عالی هست 250 تومن اونم 5 اینچ اندروید4.3
به نظرتون خدا نکرده چیزیش شه میشه وسایل یدکیشو پیدا کرد؟

ساده
سیستم عامل :Android
ورژن سیستم عامل :4.3.0
تعداد سیم کارت :دو سیم کارت
ابعاد :143x74x9
وزن :-
رنگ :مشکی ، سفید‏، آبی، قرمز، سبز
پردازنده اصلي :MediaTek's MT6572 Cortex-A7 Dual Core 1.0GHz
فركانس پردازنده :1000MHz
تعداد واحدهای پردازنده :2
پردازنده گرافیکی :ARM Mali-400
حافظه داخلی :2780/4096MB
RAM :512MB
امتياز بنچمارك :Antutu Benchmark Score=9578
کارت حافظه :MicroSD up to 32GB
کارت حافظه همراه گوشی :-
باند شبکه :GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
شبكه 3G :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GPRS :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Edge :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WLAN :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بلوتوث :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
NFC :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GPS :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
USB :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه USB :MicroUSB V2.0
صفحه نمایش لمسی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رزولوشن صفحه نمایش :IPS LCD 480x854
اندازه صفحه نمایش :5 اينچ
تراکم پیکسلی :195PPI
مالتی تاچ :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوربین :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کيفيت دوربین اصلی :5.0 مگاپیکسل
ابعاد تصاوير :2560x1920
ابعاد فیلم :-
فوکوس اتوماتیک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فلاش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع فلاش :LED
امکانات دوربین : فوکس لمسی (Touch Focus) لرزشگیر دست (Image Stabilization)
دوربين دوم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كيفيت دوربين دوم :5.0 مگاپیکسل
فیش 3.5 میلیمتری صدا :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضبط صدا :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Instant Messaging :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایمیل :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
mms :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رادیو :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
TV :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هندزفری :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قطب نما :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تعداد حسگر :2
حسگر نور (Light Sensor) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر مجاورت (Proximity) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر ژیروسکوپ (Gyro Sensor) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر مغناطیس :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسگر شتاب سنج :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوع باتری :باتری یون لیتیوم
ظرفیت باتری :2100 میلی آمپر ساعت
اقلام همراه دستگاه :* 2عدد باتری یون لیتیوم استاندارد* شارژر* هندزفری* محافظ صفحه نمایش* بک کاور سفید * فليپ كاور

ببین گارانتیش چیه ، و اینکه فقط یه نمونش اومده تو بازار یا این که تولید کنندش رسما وارد ایران شده !

GHAGHALEELEE
10-05-2014, 01:12
سلام
بچه ها بین Samsung Galaxy Note II و Sony Xperia Z1 کدام شون بهتر هست ؟
مرسی

AMIR MOHAMMAD . M
10-05-2014, 17:28
ممنون میشم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم یه نگاه بندازید و راهنمایی کنید.

Amir-Rainman
10-05-2014, 17:44
سلام
بچه ها بین Samsung Galaxy Note II و Sony Xperia Z1 کدام شون بهتر هست ؟
مرسی

نوت 2 میشه گفت دیگه قدیمیه (!) طراحیشم از قدیمیای سامسونگه! و زد 1 هم فقط دوربین ِ ! صفحه نمایشش تو زاویه مشکل زاویه دیدش واقعا مشکل داره

شاید نکسوس 5 گزینه بهتری باشه
ولی به هر حال، هر چند از قلم Spen سری نوت نمیشه گذشت ولی زد 1 انتخاب بهتریه
-------------------
نوت 3 نئو انتخاب خیلی بهتری نسبت به نوت 2 هست و حتی ز1

لنگرود1371
10-05-2014, 23:47
ببین گارانتیش چیه ، و اینکه فقط یه نمونش اومده تو بازار یا این که تولید کنندش رسما وارد ایران شده !

گارانتی ندارن
قبلا کوشی 4 سیم کارته تلوزیون دار میداد ایران چند سال
ولی الان اینو با 2 مدل دیگه داده sv1-sv2-sv3
250 تومن وسوسه کننده نیس؟!:n28:
فقط میترسم خراب شه=انداختن تو آشغالی شه

icao
11-05-2014, 11:09
گارانتی ندارن
قبلا کوشی 4 سیم کارته تلوزیون دار میداد ایران چند سال
ولی الان اینو با 2 مدل دیگه داده sv1-sv2-sv3
250 تومن وسوسه کننده نیس؟!:n28:
فقط میترسم خراب شه=انداختن تو آشغالی شه
250 تومن خیلی وسوسه کنندس ، ولی مطمعن باش همیشه با مقدار کمی بالا پایین به اندازه پولی که میدی آش میخوری ، الان بهترین مدل گوشی چینی هوااوی هست که حتی اونم برای جلب مشتری میاد گوشی های ارزون 4 هسته ای با کلی امکانات میده ، ولی وقتی دقیق میشی میفهمی همون گوشی 4 هسته ای از یه گوشی 2 هسته ای یه برند دیگه مثل سونی ضعیفتره ! پس مطمعن باش هیچ ارزونی بی حکمت نیست ، دوست من پارسال یه تبلت 400 تومنی مارشال گرفت ، که اونم بین هم رده های خودش خیلی ارزون بود ، ولی وقتی ازش استفاده میکردی احساس میکردی امکاناتی که ادعا شده فقط در حدی هست که بشه گفت فلان امکانو داره ولی این که بشه واقعا راحت ازش استفاده کرد ، نه

Mr.World.Wide
11-05-2014, 12:23
250 تومن خیلی وسوسه کنندس ، ولی مطمعن باش همیشه با مقدار کمی بالا پایین به اندازه پولی که میدی آش میخوری ، الان بهترین مدل گوشی چینی هوااوی هست که حتی اونم برای جلب مشتری میاد گوشی های ارزون 4 هسته ای با کلی امکانات میده ، ولی وقتی دقیق میشی میفهمی همون گوشی 4 هسته ای از یه گوشی 2 هسته ای یه برند دیگه مثل سونی ضعیفتره ! پس مطمعن باش هیچ ارزونی بی حکمت نیست ، دوست من پارسال یه تبلت 400 تومنی مارشال گرفت ، که اونم بین هم رده های خودش خیلی ارزون بود ، ولی وقتی ازش استفاده میکردی احساس میکردی امکاناتی که ادعا شده فقط در حدی هست که بشه گفت فلان امکانو داره ولی این که بشه واقعا راحت ازش استفاده کرد ، نه

ههه
عجب ادم هایی هستید شما
چرا اطلاعاتتون اینقدر ضعیفه؟؟
مارک هوآوی رو با مارک های چینی مقایسه میکنی؟؟
محض اطلاعت بگم که سومین برند پرفروش دنیاست
و کم کم داره سامسونگ رو پشت سر میذاره
حال همه دنیا بیشعور و نفهم و بیسواد تشریف دارند که میرند هوآوی میخرند
بعد امثال شما فقط درک این رو دارید که هوآوی چینی هست و ضعیف؟؟
الان g610 من در عمل اگر nfs و otg رو در نظر نگیریم با گوشی اس چهار سامسونگ برابری میکنه
چون هشت هسته ای با دو گیگ رم سامسونگ از پس چه بازی براومده که گوشی من برنیومده؟
هرکی سامسونگ گرفته چهارماه بعد از استفاده از کندشدن سیستم عاملش شکایت داره
ولی گوشی من با نصب همه نرم افزار های مسنجر و بازی های اچ دی گرافیک بالا بعد از شش ماه کارکردن به هیچ وجه کند نشده
و هم در منو ها و هم در عملکرد نرم افزار ها و هم اجرای چند نرم افزار با هم به هیچ وجه کند نمیشه
حال شما بگو چینیه
ولی با راهنمایی های غلط و اشتباهت کاربران رو منحرف نکن
درسته مابقی گوشی ها در کاغذ امتیاز های بالا دارند
مثلا سونی sp
ولی در عمل ببین چه مشکلات مزخرفی چه در صفحه نمایش چه در وای فای چه در کند شدن بیش از حد داره
چیزی رو که نمیدونی بیخودی علیه ش موضع نگیر
هوآوی یکی از بهترین گوشی هاست
که با قیمت کم بهترین امکانات رو برای یک تلفن هوشمند با کیفیت بالا برای کاربراش ارایه میکنه

icao
11-05-2014, 15:09
ههه
عجب ادم هایی هستید شما
الان g610 من در عمل اگر nfs و otg رو در نظر نگیریم با گوشی اس چهار سامسونگ برابری میکنه
ولی گوشی من با نصب همه نرم افزار های مسنجر و بازی های اچ دی گرافیک بالا بعد از شش ماه کارکردن به هیچ وجه کند نشده
و هم در منو ها و هم در عملکرد نرم افزار ها و هم اجرای چند نرم افزار با هم به هیچ وجه کند نمیشه
حال شما بگو چینیه
مثلا سونی sp
ولی در عمل ببین چه مشکلات مزخرفی چه در صفحه نمایش چه در وای فای چه در کند شدن بیش از حد داره
که با قیمت کم بهترین امکانات رو برای یک تلفن هوشمند با کیفیت بالا برای کاربراش ارایه میکنه

اول یه لیوان آب بخور ، یه نفس عمیق بکش!!!!!!
دوست عزیز شما چرا اینقدر آتیشت تنده ؟
اینجا اصلا بحث هوااوی نیست ، و من فقط هوااوی و مارشال رو مثال زدم ، این دوستمون هم یه مارک دیگه ای میخواد بخره ، بحث هوااوی هم در جای خودش انجام میشه ، به هر حال گوشی جدیدیه و در آینده خودشو نشون میده که خوبه یا نه !
لطفا بحث رو منحرف نکنید

Mr.World.Wide
11-05-2014, 15:34
اول یه لیوان آب بخور ، یه نفس عمیق بکش!!!!!!
دوست عزیز شما چرا اینقدر آتیشت تنده ؟
اینجا اصلا بحث هوااوی نیست ، و من فقط هوااوی و مارشال رو مثال زدم ، این دوستمون هم یه مارک دیگه ای میخواد بخره ، بحث هوااوی هم در جای خودش انجام میشه ، به هر حال گوشی جدیدیه و در آینده خودشو نشون میده که خوبه یا نه !
لطفا بحث رو منحرف نکنید

نه اتفاقا بحث منحرف کردن تاپیک نیست
یه بحثی هست که باعث راهنمایی کاربران میشه
شما میگی هوآوی یک برند تازه ست؟
و با مدل های چینی مقایسه ش میکنی
که خب اشتباهه
برند معتبری هست
و نشان هم اینکه بین مردم دنیا طرفدار زیادی داره
و گوشی g610 و g700 ش بهترین گوشی های هوشمند بازار هست

GHAGHALEELEE
11-05-2014, 19:00
نوت 2 میشه گفت دیگه قدیمیه (!) طراحیشم از قدیمیای سامسونگه! و زد 1 هم فقط دوربین ِ ! صفحه نمایشش تو زاویه مشکل زاویه دیدش واقعا مشکل داره

شاید نکسوس 5 گزینه بهتری باشه
ولی به هر حال، هر چند از قلم Spen سری نوت نمیشه گذشت ولی زد 1 انتخاب بهتریه
-------------------
نوت 3 نئو انتخاب خیلی بهتری نسبت به نوت 2 هست و حتی ز1
ممنون از راهنماییتون پس میفرمایید به ترتیب
1.نکسوس 5
2.نوت 3 نئو
3.زد 1
4.نوت 3
5. نوت 2
درست متوجه شدم ؟

Amir-Rainman
11-05-2014, 19:08
ممنون از راهنماییتون پس میفرمایید به ترتیب
1.نکسوس 5
2.نوت 3 نئو
3.زد 1
4.نوت 3
5. نوت 2
درست متوجه شدم ؟
نوت 3 که قیمتش از بودجه مورد نظرتون بالاتره
1- نوت 3 نئو
2- زد 1
3- نکسوس 5

GHAGHALEELEE
11-05-2014, 20:27
نوت 3 که قیمتش از بودجه مورد نظرتون بالاتره
1- نوت 3 نئو
2- زد 1
3- نکسوس 5
امیر جان خیلی زحمتتون دادم.:n16:
راستش من تو پستم به بودجه اشاره نکردم:n16:پس اینجور که میفرمایید نوت 3 از همشون بهتر هست؟

sia-saketi
11-05-2014, 22:11
بودجه محدود تا 1 میلیون 300 دارم

از بین دو گوشی LG G2 mini و LG Optimus G Pro کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

دلیل این که این دو گوشی رو انتخاب کردم باتری قابل تعویض هست چون من گوشی باز نیستم و گوشی حداقل 5 سال دستم می مونه و استفاده میشه ازش

برای من سخت افزار G Pro خیلی دلنشین تره ولی شنیدم باتریش برخلاف 3100 میلی آمپر بودنش خیلی جالب نیست و چون کمی قدیمی هست از این که دیگه اندرویدش آپدیت نشه می ترسم (نمی دونم کیت کت براش اومده یا نه حتی!)

نظر خیلی هارو توی سایت های مختلف خوندم که می گفتن باتریش به اندازه اسمی که داره کارایی نداره!!

G2 mini هم به دلیل جدید بودنش فعلا از طرف ال جی ساپورت میشه و خیالم راحته برای اون، سخت افزار و قیمتش هم کمی از G Pro کم تره ولی به هرحال یه گوشی متوسط هست و فکر می کنم که حداقل 5سال رو جواب میده؛ نظر شما چیه؟

اگه توی رسیدن آپدیت های جدید تر برای G Pro و برابر بودن کارایی باتری دو مدل بالا مطمئن باشم نظر خودم بیشتر روی همون G Pro هست چون به G2 خیلی نزدیک تره از نظر سخت افزار

خیلی هم دنبال بازی های با گرافیک خفن مثل آسفالت نیستم ینی برام مهم نیست حتما اونو داشته باشم روی گوشی!!!
ممنون میشم منو راهنمایی کنید؛ خیلی دو دلم چون گوشی چندین سالم قراره باشه!:n27:

AryanLand
12-05-2014, 00:53
ههه
عجب ادم هایی هستید شما
حال شما بگو چینیه
مثلا سونی sp

که خب اشتباهه
برند معتبری هست

سلام.

دوست عزیز اینکه گفته بشه هوآوی چینیه مشکلی بوجود میاره؟ مگه ساخت کجاست؟
اینکه با تعصب بخوایم با موضوع بر خورد کنیم که همچین جلوه خوشی نداره، شما میفرمائید سومین برند پر فروش دنیاست ،قبول اما اینکه بزودی سامسونگ رو پشت سر میزاره رو بر چه اساسی مطرح میکنید؟
قبل از اینکه اپل رو که دومین هست پشت سر بزاره سامسونگ رو پشت سر میزاره؟!!!
فروش هواوی 13.4 میلیون دستگاه بوده اپل بالای 50 میلیون دستگاه فروش داشته و سامسونگ چیزی در حدود 2 برابر اپل(با توجه به تنوع گوشی) بعد هواوی کم کم داره سامسونگ رو پشت سر میزاره؟ !!!
شما میفرمائید G610 هواوی بدون NFC و OTG با اس 4 سامسونگ برابری میکنه !!!!توی چه موردی برابری میکنه؟ میشه بفرمائید؟
والا من P6 هواوی رو با اس 3 سامسونگ مقایسه میکنم هیچ حرفی برای گفتن نداره توی هیچ موردی اس 4 که جای خود دارد (البته نباید هم باهم مقایسه بشن بخاطر تفاوت قیمتی که دارن)حالا نمیدونم شما چه جوری G610 رو برتر از اس 4 میدونید بعد میفرمائید دوستان با اطلاعات غلطشون باعث گمراهی دیگران میشن.
یا مثلا" میفرمائید G610 و G700 بهترین گوشیهای هوشمند بازار هستن!!!!:n04::n04::n04: خود هواوی نظرش چیز دیگه ای هست :n02:
اما اینکه یک گوشی طرفدار زیادی داشته باشه هم دلیلی بر بهترین بودنش نیست ،میدونید توی کل تاریخ موبایل تا الان کدوم گوشی پر فروشترین بوده و چقدر؟پر فروش ترین گوشی در کل دوران موبایل گوشی 1100 نوکیا بوده که فروشی نزدیک (بالای) 250 میلیون گوشی بوده، آیا این نشون میده چون طرفدار زیاد داشته و فروشش زیاد بوده بهترین گوشی بازار بوده؟!!!
یکی 2 تا مورد دیگه هم بود که چون بحث اصلی سر خرید گوشی های هواوی نبود نیازی نبود که مطرح بشه.
در آخر برای همه ما بهتره که با نگاه بهتری به قضایا نگاه کنیم .:11:

Mr.World.Wide
12-05-2014, 06:03
سلام.

اینکه با تعصب بخوایم با موضوع بر خورد کنیم که همچین جلوه خوشی نداره، شما میفرمائید سومین برند پر فروش دنیاست ،قبول اما اینکه بزودی سامسونگ رو پشت سر میزاره رو بر چه اساسی مطرح میکنید؟
فروش هواوی 13.4 میلیون دستگاه بوده اپل بالای 50 میلیون دستگاه فروش داشته و سامسونگ چیزی در حدود 2 برابر اپل(با توجه به تنوع گوشی) بعد هواوی کم کم داره سامسونگ رو پشت سر میزاره؟ !!!
شما میفرمائید G610 هواوی بدون NFC و OTG با اس 4 سامسونگ برابری میکنه !!!!توی چه موردی برابری میکنه؟ میشه بفرمائید؟
والا من P6 هواوی رو با اس 3 سامسونگ مقایسه میکنم هیچ حرفی برای گفتن نداره توی هیچ موردی اس 4 که جای خود دارد (البته نباید هم باهم مقایسه بشن بخاطر تفاوت قیمتی که دارن)حالا نمیدونم شما چه جوری G610 رو برتر از اس 4 میدونید بعد میفرمائید دوستان با اطلاعات غلطشون باعث گمراهی دیگران میشن.
یا مثلا" میفرمائید G610 و G700 بهترین گوشیهای هوشمند بازار هستن!!!!:n04::n04::n04: خود هواوی نظرش چیز دیگه ای هست :n02:
اما اینکه یک گوشی طرفدار زیادی داشته باشه هم دلیلی بر بهترین بودنش نیست ،میدونید توی کل تاریخ موبایل تا الان کدوم گوشی پر فروشترین بوده و چقدر؟پر فروش ترین گوشی در کل دوران موبایل گوشی 1100 نوکیا بوده که فروشی نزدیک (بالای) 250 میلیون گوشی بوده، آیا این نشون میده چون طرفدار زیاد داشته و فروشش زیاد بوده بهترین گوشی بازار بوده؟!!!
یکی 2 تا مورد دیگه هم بود که چون بحث اصلی سر خرید گوشی های هواوی نبود نیازی نبود که مطرح بشه.

خب
چون انتظاری که من ازگوشی هوشمند دارم چی هست؟
برنامه های متنوع رو بدون دردسر اجرا کنه
بازی های گرافیکی رو بی دردسر و بدون لگ اجرا کنه
صفحه نمایش با کیفیت داشته باشه
سرعت گوشی در اجرای برنامه های همزمان خوب باشه و کند نشه
باتری گوشی خوب باشه و زود شارژ خالی نکنه
خب
در مورد برنامه ها که جی 610 چیزی برای کم گذاشتن نداره
تمام برنامه های سنگین رو به راحتی اجرا میکنه و هم به.صورت همزمان اجرا میشه و هیچ کندی نداره
چیزی که شخصا در اس چهار تست کردم و هنگام اجرای چندین نرم افزار ارور فورس کلوز میداده
گوشی من با یه گیگ رم همیشه 300 الی 400 مگ فضای خالی داره
اما گوشی سامسونگ اس چهار با وجود دو گیگ رم بعد از چهارماه استفاده فضای خالی رمش حتی گاها زیر صد مگ میرسه
و این باعث میشه عملکرد گوشی کند بشه
و میدونید که یکی از اشکال های اساسی سامسونگ که گریبانگیرش هست سنگین بودن سیستم عاملش هست که فقط نوت سه با وجود سه گیگ رم ارور کمبود رم نمیده و گوشی ش سنگین نمیشه
اس سه رو که اصلا صحبتش هم نکن
حتی به اسکایپ و وایبر رو به صورت همزمان نمیتونه اجرا کنه
و اما بازی های اچ دی
شما یه بازی اچ دی بیار که روی گوشی اس چهار سامسونگ نصب بشه ولی روی گوشی من نصب نشه؟؟
الان رو گوشی من بازی های asphalt 8 و nfs most wanted و modern compat 4 و real racing 3 و بتلفیلد و ..... نصب هست و همه به راحتی و بدون هیچ لگی اجرا میشه
و فکر کنم بدونید که بازی های گرافیکی سنگین وقتی میاد روی g610 تست میشه نه روی p6
کلیپ های فول اچ دی که به راحتی پخش میشه
مم برات یه مثال از کارایی همزمان گوشی م میگم
من با اسکایپ مکالمه تصویری دارم و همزمان وایبر و تانگو با هم مکالمه صوتی دارم که این باعث میشه یه مکالمه گروهی پیش بیاد بدون اینکه تماس ها قطع بشه همزمان با سه برنامه مکالمه دارم و صدای هر سه برای من میاد و صدای هر سه برای هم پخش میشه یعنی هر سه دوستام میتونن با هم صحبت کنند
در این بین من با نرم افزار es file explorer در حال کپی کردن فایلی یه گیگی از طریق لن از توی هارد کامپیوترم هستم
و واتس اپ هم در حال ارسال کلیپ یا پیام در گروه هام هستم
موزیک هم در پس زمینه پخش میشه
بازار هم برای خودش داره برنامه به روز رسانی میکنه
و این باعث نمیشه که ذره ای گوشی م کند بشه
اما اس چهار شخصا وقتی بازی nfs most wanted رو نصب کردم اجرا میشد ولی وقتی وارد بازی میشدی فقط ماشینت رو نشون میداد و بقیه جاها سیاه بود
بماند که مدرن کمبات چهار رو روش نصب کردم ارور فورس کلوز میداد و از بازی خارج میشد
باتری گوشی من عالیه و با استفاده های خیلی زیاد روزی یکبار فقط شارژ نیاز داره
اما اس چهار و باتری ش رسما کاربران رو کلافه کرده
داغ کردن گوشی هم هستش که یکی از نکات منفی ش هست
ببین دوست عزیز همه این گوشی هایی که مثال زدی در کاغذ و در سخت افزار در حد بالا هستند
ولی من کاربر در واقعیت و عمل باید گوشی پا به پام بیاد
دوستای من هرکدوم سامسونگ گرفتند بعد از چهار ماه استفاده به شکر خوردن افتادن و به شدت از سامسونگ ناامید شدند
در کاغذ امتیاز های بالا چه فایده ای داره وقتی در عمل نتونه انتظارات کاربر رو براورده کنه؟
من برات اسکرین شات هایی از گوشی م میذارم دوست عزیز

icao
12-05-2014, 09:31
خب
خب
تمام برنامه های سنگین رو به راحتی اجرا میکنه و هم به.صورت همزمان اجرا میشه و هیچ کندی نداره
چیزی که شخصا در اس چهار تست کردم و هنگام اجرای چندین نرم افزار ارور فورس کلوز میداده
اما گوشی سامسونگ اس چهار با وجود دو گیگ رم بعد از چهارماه استفاده فضای خالی رمش حتی گاها زیر صد مگ میرسه
و میدونید که یکی از اشکال های اساسی سامسونگ که گریبانگیرش هست سنگین بودن سیستم عاملش هست که فقط نوت سه با وجود سه گیگ رم ارور کمبود رم نمیده و گوشی ش سنگین نمیشه
و اما بازی های اچ دی
شما یه بازی اچ دی بیار که روی گوشی اس چهار سامسونگ نصب بشه ولی روی گوشی من نصب نشه؟؟
الان رو گوشی من بازی های asphalt 8 و nfs most wanted و modern compat 4 و real racing 3 و بتلفیلد و ..... نصب هست و همه به راحتی و بدون هیچ لگی اجرا میشه
و فکر کنم بدونید که بازی های گرافیکی سنگین وقتی میاد روی g610 تست میشه نه روی p6
من با اسکایپ مکالمه تصویری دارم و همزمان وایبر و تانگو با هم مکالمه صوتی دارم که این باعث میشه یه مکالمه گروهی پیش بیاد بدون اینکه تماس ها قطع بشه همزمان با سه برنامه مکالمه دارم و صدای هر سه برای من میاد و صدای هر سه برای هم پخش میشه یعنی هر سه دوستام میتونن با هم صحبت کنند
در این بین من با نرم افزار es file explorer در حال کپی کردن فایلی یه گیگی از طریق لن از توی هارد کامپیوترم هستم
اما اس چهار شخصا وقتی بازی nfs most wanted رو نصب کردم اجرا میشد ولی وقتی وارد بازی میشدی فقط ماشینت رو نشون میداد و بقیه جاها سیاه بود
بماند که مدرن کمبات چهار رو روش نصب کردم ارور فورس کلوز میداد و از بازی خارج میشد
ببین دوست عزیز همه این گوشی هایی که مثال زدی در کاغذ و در سخت افزار در حد بالا هستند
دوستای من هرکدوم سامسونگ گرفتند بعد از چهار ماه استفاده به شکر خوردن افتادن و به شدت از سامسونگ ناامید شدند
در کاغذ امتیاز های بالا چه فایده ای داره وقتی در عمل نتونه انتظارات کاربر رو براورده کنه؟

دوست عزیز ، به نظر من بهتره بحث تخصصی تر بشه ، شما هم انگار فقط میخوایی ثابت کنی گوشیتون از همه بهتره ، حالا اگه سال دیگه یه گوشی دیگه بخری حتما میگی اون گوشی از همه بهتره !
اینجا اصلا بحث سر گوشی شما نیست و اصلا نمیخواستیم به گوشی محترم شما توهین بشه ،
ولی در مورد این موضوعاتی هم که مطرح کردید ، به نظر من معیار مناسبی نیست ، هر کسی بسته به نیازهاش یه سری استفاده از گوشیش میکنه ، ولی نمیشه بگی من رو گوشیم بازی زیاد ریختم جواب داد پس بهترین گوشی دنیاس ، من هم خیلی از دوستام گوشی هوااوی داشتن و خیلی راضی نبودن ، مثلا یکیشون g525 گرفته مشکلش اینه که حداکثر 1 روزه شارژ خالی میکنه ، یا یکی از دوستام g600 داره و هر بار شارژ شدنش 6 ساعت طول میکشه ، در مورد کیفیت صفحه نمایش هم من دیروز تو بازار موبایل با چند مدل گوشی کار کردم مدل های هوااوی به صورت مشهود از عموم گوشی های اچ تی سی ، سونی ، سامسونگ کیفیت تصویر ضعیفتری داشتن و همینطور دوربین !
ولی در رنکینگ های مختلف ، (سایت های معتبر) هیچ کدوم از گوشی های هوااوی در بین 10 گوشی برتر جهان هم نبودن چه برسه به بهترین بودن ، یه مقایسه ساده بین گلکسی اس4 با جی 610 نشون میده تو تک تک موارد جی 600 ضعیفتره ، مثلا دنسیتی پیکسلش تقریبا نصفه ، دوربین خیلی ضعیفتر ، حافظه داخلی خیلی پایینتر ، و...
و البته اگه بخواییم در مورد خود برند هوااوی هم صحبت کنیم میشه گفت تو سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و در حال مطرح شدنه ، و هدفش تبدیل شدن به یکی از برند های محبوب بازاره ، برای همین منطقی به نظر میرسه که گوشیهاشو با سود کم عرضه کنه تا رقابتی تر باشه ، و این برای ما مصرف کننده ها خیلی خوبه ، ولی به هر حال تو بازار رقابت جهانی رقیب ها هم بیکار نمیشینن و یکی از اهداف همشون اینه که گوشی رو با کمترین قیمت دست مشتری برسونن و برای همین همشون کارخونه هاشونو به چین منتقل کردن پس مطمعن باش تفاوت قیمت های زیاد بی دلیل نخواهد بود .

Mr.World.Wide
12-05-2014, 09:54
دوست عزیز ، به نظر من بهتره بحث تخصصی تر بشه ، شما هم انگار فقط میخوایی ثابت کنی گوشیتون از همه بهتره ، حالا اگه سال دیگه یه گوشی دیگه بخری حتما میگی اون گوشی از همه بهتره !
اینجا اصلا بحث سر گوشی شما نیست و اصلا نمیخواستیم به گوشی محترم شما توهین بشه ،
ولی در مورد این موضوعاتی هم که مطرح کردید ، به نظر من معیار مناسبی نیست ، هر کسی بسته به نیازهاش یه سری استفاده از گوشیش میکنه ، ولی نمیشه بگی من رو گوشیم بازی زیاد ریختم جواب داد پس بهترین گوشی دنیاس ، من هم خیلی از دوستام گوشی هوااوی داشتن و خیلی راضی نبودن ، مثلا یکیشون g525 گرفته مشکلش اینه که حداکثر 1 روزه شارژ خالی میکنه ، یا یکی از دوستام g600 داره و هر بار شارژ شدنش 6 ساعت طول میکشه ، در مورد کیفیت صفحه نمایش هم من دیروز تو بازار موبایل با چند مدل گوشی کار کردم مدل های هوااوی به صورت مشهود از عموم گوشی های اچ تی سی ، سونی ، سامسونگ کیفیت تصویر ضعیفتری داشتن و همینطور دوربین !
ولی در رنکینگ های مختلف ، (سایت های معتبر) هیچ کدوم از گوشی های هوااوی در بین 10 گوشی برتر جهان هم نبودن چه برسه به بهترین بودن ، یه مقایسه ساده بین گلکسی اس4 با جی 610 نشون میده تو تک تک موارد جی 600 ضعیفتره ، مثلا دنسیتی پیکسلش تقریبا نصفه ، دوربین خیلی ضعیفتر ، حافظه داخلی خیلی پایینتر ، و...
و البته اگه بخواییم در مورد خود برند هوااوی هم صحبت کنیم میشه گفت تو سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و در حال مطرح شدنه ، و هدفش تبدیل شدن به یکی از برند های محبوب بازاره ، برای همین منطقی به نظر میرسه که گوشیهاشو با سود کم عرضه کنه تا رقابتی تر باشه ، و این برای ما مصرف کننده ها خیلی خوبه ، ولی به هر حال تو بازار رقابت جهانی رقیب ها هم بیکار نمیشینن و یکی از اهداف همشون اینه که گوشی رو با کمترین قیمت دست مشتری برسونن و برای همین همشون کارخونه هاشونو به چین منتقل کردن پس مطمعن باش تفاوت قیمت های زیاد بی دلیل نخواهد بود .

در مورد صفحه نمایش حرفت درست نیست
صفحه نمایش های هوآوی از تکنولوژی با کیفیت و جدید IPS استفاده میکنند و به نسبت رنگ های مصنوعی سوپر آمولد خیلی بهتر هستند
اما رزولیشن صفحه نمایش درسته
ولی گوشی سامسونگ کند میشه
هنگ میکنه
حال میخواد رزولیشن 4K داشته باشه
و البته خیلی تفاوت رزولیشن به چشم نمیاد
یه ادم حرفه ای تشخیص میده
گفتم امتیاز های بنچمارک ها بخوره تو سرشون اگه قراره هشت هسته ای استفاده کنند و تو وسط بازی گرافیکی از شدت داغ شدن گوشی رو بذاری زمین
یا سخت افزارهای قوی که بعد از مدتی استفاده هنگ کنه و کند بشه و مجبور باشی باز رام جدید رو گوشی ت بریزی با ریست فکتوری کنی
یا باتری زود خالی بشه
عزیز من گوشی G610 و G700 رو نمیتونند ازش اشکالی بگیرند
چون اگر سخت افزارش معیوب نباشه هیچ مشکلی نداره
و الان به شدت منتظر P7 هستم و میدونم فوق العاده ست و میرم میخرمش
P6 و مدل های دیگه رو دیدم که ضعف داشتند
ولی این دو مدلی که گفتم امتحانشون رو خوب پس دادند
اها راستی گفتی دوربین
اره هر دو مدلی که گفتم دوربینشون به نسبت مدل های دیگه ضعیف تر هستند
ولی وقتی من دوربین Canon 5D دارم حتی بهترین دوربین گوشی ها (فکر میکنم لومیا باشه) هم نمیتونن من رو راضی کنند
اگر محض کار راه افتادن باشه
خب همین دوربین هوآوی هم کارم رو راه میندازه
مشکل دیگه ای هم هست؟؟

AryanLand
12-05-2014, 12:50
خب
خب
و اما بازی های اچ دی

سلام.
با این صحبتی که شما کردی و این عملیات خارق العاده شما با گوشیتون دیگه جایی برای بحث نمیمونه ،و اونایی که از گوشی ذره ای سر در بیارن خودشون میتونن نتیجه گیری کنن.
و اما در آخر این کند شدن گوشی رو کی به شما گفته؟ دوستانی سامسونگ دارن بیان نظر بدن و اینکه اگر اس 3 سامسونگ در برابر گوشی هواوی حرفی برای گفتن نداشته باشه !!!! باید تسلیت گفت به سامسونگ ( البته تازه نه در برابر G610 در برابر بهترین گوشی هواوی) :11:

Sent From My SM-G900H

Mr.World.Wide
12-05-2014, 12:54
سلام.
با این صحبتی که شما کردی و این عملیات خارق العاده شما با گوشیتون دیگه جایی برای بحث نمیمونه ،و اونایی که از گوشی ذره ای سر در بیارن خودشون میتونن نتیجه گیری کنن.
و اما در آخر این کند شدن گوشی رو کی به شما گفته؟ دوستانی سامسونگ دارن بیان نظر بدن و اینکه اگر اس 3 سامسونگ در برابر گوشی هواوی حرفی برای گفتن نداشته باشه !!!! باید تسلیت گفت به سامسونگ ( البته تازه نه در برابر G610 در برابر بهترین گوشی هواوی) :11:

Sent From My SM-G900H

به تمسخر بگیرید مهم نیست
ولی بدون من با گوشی هشت هسته ای هیچ وقت نمیام افتر افکت یا تری دی مکس یا رندر های سنگین انجام بدم
کاری که از گوشی انتظار داریم همین هست و بس
شما بگو از گوشی اس چهار چه استفاده ای میشه کرد که گوشی جی 610 و جی 700 از پس اون برنمیان؟
خیلی دوست دارم بدونم که جوابتون چیه

AryanLand
12-05-2014, 12:56
به تمسخر بگیرید مهم نیست
ولی بدون من با گوشی هشت هسته ای هیچ وقت نمیام افتر افکت یا تری دی مکس یا رندر های سنگین انجام بدم
شما بگو از گوشی اس چهار چه استفاده ای میشه کرد که گوشی جی 610 و جی 700 از پس اون برنمیان؟

:11: :11: :11:

Sent From My SM-G900H

Mr.World.Wide
12-05-2014, 13:19
سلام.

Sent From My SM-G900H

:11: :11: :11:

Sent From My SM-G900H

راستی صحبت از کند شدن کردید
دوست من یعنی نامزد من همین الان اس 3 داره
و اشکش رو درآورده
رئیس من در موسسه فنی اس 4 داره با مشکل کند شدن رو به رو هست
میتونید سری به انجمن های تخصصی اندروید و مشکلاتی که کاربران سامسونگ دارند
و ترفند هایی برای آزاد سازی فضای اشغال شده رم دارند رو مطالعه کنید
و ببینید چه اشتیاقی برای رفتن به سمت کاستوم رام سیانوژن دارند تا از این کند شدن و هنگ کردن های سامسونگ خلاص بشند
هه
سونی که غیر از دوربینش هیچی بیخیالش اصلا
سامسونگ دوربین خوبی داره
راستی قرار بود من اسکرین شات از گوشی م بذارم

poonel
13-05-2014, 07:34

ali_ab
13-05-2014, 12:47
با سلام به دوستان عزیز

بین دو گزینه گلکسی siii i9300 و سونی zr از نظر قدرت سخت افزاری، ساپورت نرم افزاری، کیفیت صفحه نمایش و هنگ کردن ارجحیت با خرید کدوم هست؟

از توجه و راهنمایی دوستان بسیار سپاسگزارم

موفق باشید

zadis
19-05-2014, 08:57
سلام دوستان تا مرز 850 ال جی 2 مینی ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشکلی برام مهمه .روون بودن .باتری خوب دوربین خوب حداقل 3 تا 4 سال دام بیاره

0721
21-05-2014, 14:04
بین گوشی های سونی M2 وال جی g2mini کدوم ارزش خرید بالاتری داره؟

hamidchi
21-05-2014, 14:17
سلام دوستان تا مرز 850 ال جی 2 مینی ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشکلی برام مهمه .روون بودن .باتری خوب دوربین خوب حداقل 3 تا 4 سال دام بیاره
به نظرم میارزه . فکر میکنم با وجود این که 200 تومن ارزونتر از S3 هست ولی بهتر از اونه .

esi222
21-05-2014, 18:07
ههه
عجب ادم هایی هستید شما
حال شما بگو چینیه
مثلا سونی sp

سلام
قبل از هرچیز دوست عزیز این طرز صحبت کردن تو انجمن اصلا درست نیست.دوستانه میگم.
من خودم G610 دارم واسه همین لازم دونستم تا تو بحث شرکت کنم...
واسه شروع کار : :n06:
مارک هوآوی چینی نیست اونوقت !؟

که خب اشتباهه
برند معتبری هست

یعنی تو کل مدل های هوآوی این دو مدل بهترین هاش هستن !؟
جالبه والا !!!

سلام.

کاملا با گفته های شما موافقم

خب
خب
و اما بازی های اچ دی

این کارایی که شما انجام دادی به نظرت داره به سی پیوت فشار میاره و قدرت گوشیتو نشون میده!؟
سخت در اشتباهی دوست عزیز.کاش اینارو مثال نمیزدی...

در مورد صفحه نمایش حرفت درست نیست
صفحه نمایش های هوآوی از تکنولوژی با کیفیت و جدید IPS استفاده میکنند و به نسبت رنگ های مصنوعی سوپر آمولد خیلی بهتر هستند
اما رزولیشن صفحه نمایش درسته
ولی گوشی سامسونگ کند میشه
هنگ میکنه
حال میخواد رزولیشن 4K داشته باشه
و البته خیلی تفاوت رزولیشن به چشم نمیاد
یه ادم حرفه ای تشخیص میده
گفتم امتیاز های بنچمارک ها بخوره تو سرشون اگه قراره هشت هسته ای استفاده کنند و تو وسط بازی گرافیکی از شدت داغ شدن گوشی رو بذاری زمین
یا سخت افزارهای قوی که بعد از مدتی استفاده هنگ کنه و کند بشه و مجبور باشی باز رام جدید رو گوشی ت بریزی با ریست فکتوری کنی
یا باتری زود خالی بشه
عزیز من گوشی G610 و G700 رو نمیتونند ازش اشکالی بگیرند
چون اگر سخت افزارش معیوب نباشه هیچ مشکلی نداره
و الان به شدت منتظر P7 هستم و میدونم فوق العاده ست و میرم میخرمش
P6 و مدل های دیگه رو دیدم که ضعف داشتند
ولی این دو مدلی که گفتم امتحانشون رو خوب پس دادند
اها راستی گفتی دوربین
اره هر دو مدلی که گفتم دوربینشون به نسبت مدل های دیگه ضعیف تر هستند
ولی وقتی من دوربین Canon 5D دارم حتی بهترین دوربین گوشی ها (فکر میکنم لومیا باشه) هم نمیتونن من رو راضی کنند
اگر محض کار راه افتادن باشه
خب همین دوربین هوآوی هم کارم رو راه میندازه
مشکل دیگه ای هم هست؟؟

دوست عزیز مگه شما دعوا داری که اینجوری میخوای حرفتو به کرسی بشونی !
من میتونم از G610 اشکال بگیرم چون خودم دارمش و اصلا هم روش تعصب ندارم :n15:
گوشی G610 تو پخش بعضی فیلم یا کلیپ های Full HD مشکل داره.صدا و تصویر نمیخونه.CPU تا کله لود میشه.با برنامه CPU-Z تست کردم.
نمونش همین کلیپ 2afm چقدر خوبه (فول اچ دی) با همین مشکل داره.
حتما تست کن خودت.
حالا هی بگو نمیتونی ایراد بگیری :n24:

سلام.

Sent From My SM-G900H
دقیقا :n11:

به تمسخر بگیرید مهم نیست

پخش کلیپ فول اچ دی 2afm چقدر خوبه :n02:
همین و دیگر هیچ :n02:

zadis
21-05-2014, 19:48
بین گوشی های سونی M2 وال جی g2mini کدوم ارزش خرید بالاتری داره؟
من بودم جی 2 مینی . به خاطر باتری .زیبایی .به روز بودن . گارانتی خوب .صفحه نمایش خوب . سرعت خوب. قفل جدید >با دوبار ضربه روشن میشه و نیاز نیست از کلید سخت افزاری استفاده کرد.

zadis
21-05-2014, 19:52
من هوواوی پی 6 دارم .برای کارای عادی خوبه .ولی اصلا راضی نبودم از خریدم . فقط تیپش خوشکله / کند هم میشه . دوربینش هم افتضاحه . صفحه نمایشش هم بااین که اچ دیه ولی جلو موتورلا موتوجی کم اورد ....

شهنام89
21-05-2014, 23:16
دوستان این مقایسه های بچه گانه چیه؟!!زشته واسه کاربران این انجمن
هوآوی تو رنج قیمت خودش خوبه و با همین امکانات اگر بخواهید از برندهای معروف خریداری کنید ۴۰تا۵۰درصد باید گرانتر بخرید البته مضایای مهم هوآوی که باعث محبوبیت سریع این برند در کشور ما شد به استثنا قیمت مناسب,
۱-طراحی شیک و مواد قاب با کیفیت
۲-ال سی دی و تاچ خیلی عالی در مورد تاچ حتی از سام سونگ بهتر می باشد
۳-پشتیبانی ساده و روان از زبان فارسی چیزی که تو خیلی از این برندهای معروف نیست و راه اندازیش کلی دردسر داره
ولی بازم خریدار اختیارش دست خودشه.

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

esi222
22-05-2014, 00:02
دوستان این مقایسه های بچه گانه چیه؟!!زشته واسه کاربران این انجمن
هوآوی تو رنج قیمت خودش خوبه و با همین امکانات اگر بخواهید از برندهای معروف خریداری کنید ۴۰تا۵۰درصد باید گرانتر بخرید البته مضایای مهم هوآوی که باعث محبوبیت سریع این برند در کشور ما شد به استثنا قیمت مناسب,
۱-طراحی شیک و مواد قاب با کیفیت
۲-ال سی دی و تاچ خیلی عالی در مورد تاچ حتی از سام سونگ بهتر می باشد
۳-پشتیبانی ساده و روان از زبان فارسی چیزی که تو خیلی از این برندهای معروف نیست و راه اندازیش کلی دردسر داره
ولی بازم خریدار اختیارش دست خودشه.

سلام
من خودمم G610 دارم از همه لحاظ ازش راضیم جز پخش کلیپ های فول اچ دی که تو بعضی موارد شاید بیشتر موارد صدا تصویر نمیخونه :n03:
اما کیفیت LCD و تاچش واقعا عالیه.برایتنس بالایی داره.زیر نور مستقیم آفتاب هم مشکلی نداره.

Mr.World.Wide
22-05-2014, 10:36
سلام
من خودمم G610 دارم از همه لحاظ ازش راضیم جز پخش کلیپ های فول اچ دی که تو بعضی موارد شاید بیشتر موارد صدا تصویر نمیخونه :n03:
اما کیفیت LCD و تاچش واقعا عالیه.برایتنس بالایی داره.زیر نور مستقیم آفتاب هم مشکلی نداره.

سلام
قبل از هرچیز دوست عزیز این طرز صحبت کردن تو انجمن اصلا درست نیست.دوستانه میگم.
من خودم G610 دارم واسه همین لازم دونستم تا تو بحث شرکت کنم...

ادبیات من مشکلی نداره
شما در اون مشکلی میبینی و مشکل خودت هست دوست عزیز
من کاربر چندین ساله انجمن هستم و بهتر میدونم با چه ادبیاتی صحبت کنم که مناسب باشه
ولی باز ممنون از تذکرت

واسه شروع کار : :n06:
مارک هوآوی چینی نیست اونوقت !؟

چرا چینی هست
ولی اینکه اون رو با مارک های متفرقه چینی مقایسه بشه خیلی ظلمه
من نگفتم چینی نیست

یعنی تو کل مدل های هوآوی این دو مدل بهترین هاش هستن !؟
جالبه والا !!!

اره این دو مدل بهتر از باقی گوشی ها هستند
p6 هم گوشی خوبیه ولی دوستان مثل اینکه استفاده کردند از عملکرد ضعیفش در اجرای بازی های اچ دی و کند شدنش خبر دادند
مدل های دیگه هم خوب هستند ولی خودم گوشی Y300 و .. داشتم ولی عملکرد ضعیفی داشت
مثل باقی گوشی های سامسونگ که در کاغذ قوی ولی در عمل ضعیف هستند

این کارایی که شما انجام دادی به نظرت داره به سی پیوت فشار میاره و قدرت گوشیتو نشون میده!؟
سخت در اشتباهی دوست عزیز.کاش اینارو مثال نمیزدی...

اول که من نگفتم این کارایی که انجام میدم به سی پی یو فشار میاره بلکه مشکل کمبود رم پیدا نمیکنه
شما بیا و مثالی بزن که به سی پی یو گوشی فشار بیاره
خوبه پروژه های افتر افکت م رو با گوشی های هوشمند رندر کنم؟؟؟
یا باهاش 3D Max یا Maya کار کنم؟؟
فشار بر روی سی پی یو توسط بازی بیشتر اجرا میشه
و اسکرین شات هایی که در پست های قبلی گذاشتم این گوشی من تو هیچ بازی اچ دی مثل Asphalt 8 , Need For Speed Most Wanted , Modern Combat 4 , GTA San Anderisa و ....
تو هیچ کدوم از بازی های بالا نه هنگ کرده نه کند شده نه داغ کرده نه خارج شده نه تیک زده
بعد مثال هایی که درباره اسکایپ و اشرتاک فایل مثال زدم به خاطر این بود که بگم این گوشی کمبود رم پیدا نمیکنه
هرچقدر هم در آن واحد شما چندین نرم افزار سنگین و چندن عملیات مختلف رو همزمان اجرا کنی مشکل کند شدن به خاطر کمبود فضای Ram پیدا نمیکنه
حال من نمیدونم شما چطور تونستی کشف کنی از متن من که من گفتم اینها به سی پی یو فشار میاره
در حالیکه من صحبت از سبکی سیستم عامل ش دارم میکنم
درسته اندروید 4.2 هست ولی هنگ و سنگینی نرم افزاری نداره
برای سی پی یو هم که خب شما بیا و مثال بزن تا من از اشتباه در بیام

دوست عزیز مگه شما دعوا داری که اینجوری میخوای حرفتو به کرسی بشونی !
من میتونم از G610 اشکال بگیرم چون خودم دارمش و اصلا هم روش تعصب ندارم :n15:
گوشی G610 تو پخش بعضی فیلم یا کلیپ های Full HD مشکل داره.صدا و تصویر نمیخونه.CPU تا کله لود میشه.با برنامه CPU-Z تست کردم.
حتما تست کن خودت.
حالا هی بگو نمیتونی ایراد بگیری :n24:

بیا حضوری توی قم و تهران من خدمتت خواهم رسید و این کلیپ مسخره رو به راحتی بدون هیچ تیکی من با نرم افزار MX Player یا KMP توی گوشی م اجرا میکنم
دوست عزیز من از طریق Lan یعنی از طریق اتصال به کامپیوترم از طریق وای فای میام و بدون اینکه چیزی در موبایلم کپی بشه کلیپ های فول اچ دی رو به راحتی اجرا میکنم
و من در زمینه کیفیت فایل تصویری به نظرم تخصص دارم چون شغل من تدوین و فیلم برداری هست
بله در پخش کلیپ های فول اچ دی با بیت ریت 40000 و فرمت Mov دوربین Canon 5D مشکل داره
ولی شما بیا و ویدئو های خام دوربین های فیلم برداری رو با آیفون اجرا کن و ببین میتونه اجرا کنه یا نه
بعید میدونم بتونه اجرا کنه
و اما کلیپ هایی که داری مثال میزنی با پسوند MP4 و MKV با بیت ریت های زیر پنج هزار باید بگم که فیلم ارباب حلقه هایی که من دارم حجمش 25 گیگ هست
و این فیلم فول اچ دی رو به راحتی و بدون هیچ تیکی اجرا میکنه
کلیپ 2AFM ؟؟؟
انیمیشن هایی که من دارم حجمشون حداقل 12 گیگ هست
و بدون هیچ تیکی این انیمیشن های فول اچ دی رو راحت اجرا میکنه
عجب
من جدا حاضر هستم حضوری خدمتتون برسم و براتون ثابت کنم این رو
حال گوشی شما مشکل داره دلیل نمیشه که برند هوآوی ضعیف باشه و از پس اجرای کلیپ ارمین 2AFM برنیاد؟؟؟ :n02:

Mr.World.Wide
22-05-2014, 15:04
ولی در مورد این موضوعاتی هم که مطرح کردید ، به نظر من معیار مناسبی نیست ، هر کسی بسته به نیازهاش یه سری استفاده از گوشیش میکنه ، ولی نمیشه بگی من رو گوشیم بازی زیاد ریختم جواب داد پس بهترین گوشی دنیاس ،

راستی دوست عزیز و دوستان دیگه ای که از گوشی های هوشمند سطح بالا استفاده میکنند
من نمیدونم دقیقا با گوشی هوشمند چه کارهایی میکنند و قدرت گوشی کجاها مشخص میشه
خب وقتی گوشی کلیپ فول اچ دی راحت اجرا میکنه که گفته میشه نه این ملاک نیست
بازی اچ دی رو اجرا میکنه که گفته میشه نه این هم ملاک نیست
برنامه های سنگین رو به صورت همزمان اجرا میکنه که باز هم میگید نه این ملاک نیست
میشه دقیقا دوستان یا شما مشخص کنید که گوشی هشت هسته ای سامسونگ مثلا اسنپ دراگون 800 سامسونگ چه کارایی داره؟؟
مثلا با گوشی سامسونگ بدون در نظر گرفتن otg و nfs چه کاربرد دیگه ای داره؟؟
البته خب مسلما امکانات جانبی کی گاها ارائه میده مثل سنسور اثر انگشت یا تست ضربان قلب خب این خیلی مهمه
ولی هستند کسانی که همچین کاربردهایی رو نیاز ندارند
ولی شخصا این سنسور اث انگشتش خیلی بهم فاز میده
یا این ریموت دستگاه های الکترونیکی مثل تلویزیون

Mr.World.Wide
22-05-2014, 15:22
حتما تست کن خودت.

خب این کلیپ رو تست کردم و هیچ مشکلی در پخشش نداشت
شما مطمئنی با G610 تست کردی؟؟
نرم افزار MX Player رو نصب کن و از قسمت تنظیماتش برو تو قسمت رمز گشا و گزینه های h/w و S/W رو فعال کن تا برات بدون هیچ تاخیری و تیکی راحت اجرا کنه کلیپ رو

esi222
23-05-2014, 21:52
خب این کلیپ رو تست کردم و هیچ مشکلی در پخشش نداشت
شما مطمئنی با G610 تست کردی؟؟
نرم افزار MX Player رو نصب کن و از قسمت تنظیماتش برو تو قسمت رمز گشا و گزینه های h/w و S/W رو فعال کن تا برات بدون هیچ تاخیری و تیکی راحت اجرا کنه کلیپ رو

ببین کاربر چندین ساله من قصد داشتم دیگه اصلا جواب ندم اما حس کردم داره توهین میشه بهم...
بله با G610 من تست کردم!
دقیقا با همین برنامه و همین تنظیمات تست شده سی پی یو هم کامل لود میشه.به وقتش لینک میدم حتما دانلودش کن.البته این فقط یه نمونه ی مسخرس!
دوست عزیز بنده هم تو این زمینه تخصص دارم چون ظاهرا همکاریم!!!

Mr.World.Wide
23-05-2014, 22:31
ببین کاربر چندین ساله من قصد داشتم دیگه اصلا جواب ندم اما حس کردم داره توهین میشه بهم...
بله با G610 من تست کردم!
دقیقا با همین برنامه و همین تنظیمات تست شده سی پی یو هم کامل لود میشه.به وقتش لینک میدم حتما دانلودش کن.البته این فقط یه نمونه ی مسخرس!
دوست عزیز بنده هم تو این زمینه تخصص دارم چون ظاهرا همکاریم!!!

خب آقای همکار
زحمت لینک نکشید
این کلیپی که گفتید حجمش 119 مگ هست دیگه؟؟
با فرمت mp4 و بیت ریت چهار هزار؟؟
گوشی من این فایل رو تیک دار پخش کنه میندازمش تو چاه دستشویی
من یکی از پروژه هام رو همین الان تست کردم
کودک mpeg2 و رزولیشن 1440 به 1080 و بیت ریت نه هزار خیلی راحت صدا و تصویر سینک بودن و مشکلی نداشت
تا بیت ریت 12000 هزار با پسوند m2t رو راحت پخش میکنه
ولی تو 17000 دیگه حسابی کند میشه
که بعید میدونم حتی ایفون شش هم بتونه راحت پخشش کنه

NaughtyCat
23-05-2014, 22:58
خب
خب
و اما بازی های اچ دی

:n04:

درست خوندم؟ الان یعنی واقعا نتیجه گیری کردید Huawei G610 از Galaxy S3 و S4 هم بهتره؟!

مثلا سونی sp
کسی که همچین گوشی هایی رو بدی دستش و بعد 6 ماه بخواد کند بشن معلومه که اصلا نمیدونه داره با گوشیش چیکار میکنه! دقت کنید که من از سامسونگ و بخصوص Galaxy S4 ـش هم اصلا خوشم نمیاد. ولی این صحبتای شما به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

با توجه به صحبتاتون فکر نکنم توضیح بیشتر از این نیاز باشه ولی حالا بهتره که بدونید SoC اون گوشی G610 که MediaTek MT6589 باشه هیج حرفی برای گفتن جلوی امثال S4 نداره. اون 4 هسته ای بودنش هم گولتون نزنه چون 4 هسته ی ضعیف Cortex A7 هستن و شاید تنها مزیتش مصرف کم باتریش باشه.

Mr.World.Wide
23-05-2014, 23:03
:n04:

درست خوندم؟ الان یعنی واقعا نتیجه گیری کردید Huawei G610 از Galaxy S3 و S4 هم بهتره؟!

کسی که همچین گوشی هایی رو بدی دستش و بعد 6 ماه بخواد کند بشن معلومه که اصلا نمیدونه داره با گوشیش چیکار میکنه! دقت کنید که من از سامسونگ و بخصوص Galaxy S4 ـش هم اصلا خوشم نمیاد. ولی این صحبتای شما به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

با توجه به صحبتاتون فکر نکنم توضیح بیشتر از این نیاز باشه ولی حالا بهتره که بدونید SoC اون گوشی G610 که MediaTek MT6589 باشه هیج حرفی برای گفتن جلوی امثال S4 نداره. اون 4 هسته ای بودنش هم گولتون نزنه چون 4 هسته ی ضعیف Cortex A7 هستن و شاید تنها مزیتش مصرف کم باتریش باشه.

اوکی
خوبه
چندبار دیگه هم پرسیدم اینبار هم میپرسم
گوشی های رده بالا سامسونگ با پردازنده اسنپ دراگون ششصد یا هشتصد چه کارهایی رو باهاش انجام میدن که گوشی ضعیف هوآوی g610 از پسش برنمیاد؟؟
خیلی دوست دارم بدونم

AryanLand
23-05-2014, 23:12
اوکی
خوبه
گوشی های رده بالا سامسونگ با پردازنده اسنپ دراگون ششصد یا هشتصد چه کارهایی رو باهاش انجام میدن که گوشی ضعیف هوآوی g610 از پسش برنمیاد؟؟
خیلی دوست دارم بدونم

سلام.

دوست عزیز من قصد ندارم وارد این بحث بشم، اما شما چی رو دارید با چی مقایسه میکنید؟
پراید رو که با پرادو مقایسه نمیکنن (این مقایسه شما الان دقیقا" مصداق این صحبته).
شما میگی NFC و OTG رو بزاید کنار بعد مقایسه کنید،خوب با دوربین چکار میکنید؟ فیلم برداری G610 با فیلم برداری دوربین جلوی گوشی اس 3 سامسونگ برابر هست (اس 3 رو مثال زدم چون خودتون توی یکی از پستهاتون ازش اسم بردید وگرنه که در برابر هواوی اس 2 سامسونگ نقش پرادو رو بازی میکنه).
با نوع صفحه نمایشش چکار کنیم؟ اونم بزاریم کنار ؟ با PPi بالاترش چکار کنیم؟ اونم بزاریم کنار ؟ ورژن بلوتوث هم که اصلا" مهم نیست خودمون میزاریمش کنار،سرعت سه برابری HSDPA رو هم که کسی نمیبینه پس یواشکی میزاریمش کنار،وزن پائین ترش هم که اونقدری مهم نیست (25 درصد که که چیزی نیست ) پرو تکشن صفحه نمایش هم که چیزی نیست اونم میزاریم کنار .حافظه داخلی 4 برابری هم که مهم نیست میزاریمش کنار(که البته در بعضی موارد دیده شده تا 16 برابر قابل ارتقا هست زمانی که حافظه داخلی هواوی میپره که به تازگی زیاد دیده شده).
و....و....و......
من نمیدونم شما چی رو داری با چی مقایسه میکنی؟!!!
از قدیم گفتن هر چی پول بدی آش میخوری شما گوشی هواوی رو باید با گوشی در حد قیمت خودش مقایسه کنی نه اینکه مقایسه کلی بکنی .در کل یک چنین مواردی رو توی گوشی های سونی و آیفون و ال جی و موتورالا و چند برند دیگه هم بزاری کنار دیگه هواوی به فرمایش شما میشه بهترین برند حال حاضر دنیا.:11:

Mr.World.Wide
23-05-2014, 23:20
سلام.

دوست عزیز من قصد ندارم وارد این بحث بشم، اما شما چی رو دارید با چی مقایسه میکنید؟
پراید رو که با پرادو مقایسه نمیکنن (این مقایسه شما الان دقیقا" مصداق این صحبته).
شما میگی NFC و OTG رو بزاید کنار بعد مقایسه کنید،خوب با دوربین چکار میکنید؟ فیلم برداری G610 با فیلم برداری دوربین جلوی گوشی اس 3 سامسونگ برابر هست (اس 3 رو مثال زدم چون خودتون توی یکی از پستهاتون ازش اسم بردید وگرنه که در برابر هواوی اس 2 سامسونگ نقش پرادو رو بازی میکنه).
با نوع صفحه نمایشش چکار کنیم؟ اونم بزاریم کنار ؟ با PPi بالاترش چکار کنیم؟ اونم بزاریم کنار ؟ ورژن بلوتوث هم که اصلا" مهم نیست خودمون میزاریمش کنار،سرعت سه برابری HSDPA رو هم که کسی نمیبینه پس یواشکی میزاریمش کنار،وزن پائین ترش هم که اونقدری مهم نیست (25 درصد که که چیزی نیست ) پرو تکشن صفحه نمایش هم که چیزی نیست اونم میزاریم کنار .حافظه داخلی 4 برابری هم که مهم نیست میزاریمش کنار(که البته در بعضی موارد دیده شده تا 16 برابر قابل ارتقا هست زمانی که حافظه داخلی هواوی میپره که به تازگی زیاد دیده شده).
و....و....و......
من نمیدونم شما چی رو داری با چی مقایسه میکنی؟!!!
از قدیم گفتن هر چی پول بدی آش میخوری شما گوشی هواوی رو باید با گوشی در حد قیمت خودش مقایسه کنی نه اینکه مقایسه کلی بکنی .در کل یک چنین مواردی رو توی گوشی های سونی و آیفون و ال جی و موتورالا و چند برند دیگه هم بزاری کنار دیگه هواوی به فرمایش شما میشه بهترین برند حال حاضر دنیا.:11:

عجب
نه من نگفتم دوربینش بهتره
دوربینش ضعیفه
من میگم با پردازنده هشت هسته ای قوی چه کاری میکنند که هواوی از پسش برنمیاد
خداییش اگر قرار باشه من هشت هسته ای داشته باشم ولی بعد از چند وقت استفاده گوشی م کند بشه یا هنگ کنه یا از بازی بپره بیرون یا داغ کنه ترجیح میدم نداشته باشم
شما گفتید سی پی یو ش ضعیفه
بگید برام تو چه برنامه ای ضعیف و ناکارامده؟؟
مثلا پراید و پرادو خیلی تفاوت دارن
ولی اسنپ دراگون هشتصد یا همون پرادو شما تو چه سرعت و قدرتی حرکت میکنه که پراید من یعنی هواوی ازش عقب میمونه یا اصلا نمیتونه بره؟

AryanLand
23-05-2014, 23:22
عجب
نه من نگفتم دوربینش بهتره
دوربینش ضعیفه
من میگم با پردازنده هشت هسته ای قوی چه کاری میکنند که هواوی از پسش برنمیاد
خداییش اگر قرار باشه من هشت هسته ای داشته باشم ولی بعد از چند وقت استفاده گوشی م کند بشه یا هنگ کنه یا از بازی بپره بیرون یا داغ کنه ترجیح میدم نداشته باشم
شما گفتید سی پی یو ش ضعیفه
بگید برام تو چه برنامه ای ضعیف و ناکارامده؟؟

سلام.

من هواوی نداشتم که ببینم توی چه کاری میمونه شما هم فکر نمیکنم اس 3 داشتید که بفهمید کند میشه یا نه.:11:

Mr.World.Wide
23-05-2014, 23:35
سلام.

من هواوی نداشتم که ببینم توی چه کاری میمونه شما هم فکر نمیکنم اس 3 داشتید که بفهمید کند میشه یا نه.:11:

چرا نامزدم داره
و اس سه رو کامل در جریانش هستم
به هر حال بعید میدونم گوشی سامسونگ کاری بتونه انجام بده که گوشی g610 و g700 از پسش برنیاد
حال چندوقت دیگه p7 رو میخرم دیگه مشکل کمی رزولیشن یا ساپورت otg و nfs یا ضعف دوربین نخواهم داشت
گوشی هوشمند کاراییش همینه
بازی قوی
پخش با کیفیت
مکالمه با کیفیت
سرعت در اجرای برنامه ها و منو ها
باتری خوب
سیستم عامل سبک

NaughtyCat
23-05-2014, 23:52
اوکی
خوبه
خیلی دوست دارم بدونم

بله الان خیلی ها هم معتقدن که قدرت پردازش حتی Snapdragon 600 هم برای 99% کارها و کاربرها کافی باشه. (هر چند که اگه با گوشی های 801 مثل S5 و HTC One M8 کار کرده باشین متوجه میشید که به طور محسوسی از گوشی های نسل قبلی سریع ترن تو باز کردن برنامه ها و ...)

الان شاید مهم تر RAM دستگاه هاست و هسته ی گرافیکی قوی تر برای ساپورت صفحه های با رزولوشن های بالا و احیانا بازی های سنگین. دلیل نمیشه که حالا چون یه گوشی ضعیف چهارتا برنامه سبک رو راحت باز میکنه (که من همینم شک دارم!) دیگه چه دلیلی داره سراغ قوی ترها بریم؟ گوشی G610 با رزولوشن 960x540 اصلا قابل مقایسه نیست با گوشی هایی با صفحه های Full HD.

گوشی G610 توی یه مورد دیگه که بخوام نام ببرم به شدت از لحاظ CPU کم میاره تو Web browsing ـه. وب گردی ای که جز ابتدایی ترین کارا برای یه اسمارتفون محسوب میشه!

خوبه یه کم واقع بین باشیم و همینجوری چشم بسته از یه برندی که اتفاقا عملکرد اصلا خوبی هم نداره الکی طرفداری نکنیم.

Notorious098
24-05-2014, 09:10
دوستان تا 900 تومن کدامیک از گوشی های زیر رو پیشنهاد میکنید ؟
Xperia SP
Galaxy S4 mini
نظر خودم رو SP هست شما چطور ؟
ممنون

zadis
24-05-2014, 09:32
دوستان تا 900 تومن کدامیک از گوشی های زیر رو پیشنهاد میکنید ؟
Xperia SP
Galaxy S4 mini
نظر خودم رو SP هست شما چطور ؟
ممنون
من بهت g2 mini رو بهت پیشنهاد میدم. صفحه خوب .باتری عالی .دوربین عالی .طراحی عالی .کیت کت . ساخت کره . گارانتی خوب دوساله و و و قابلیت های جالبی هم داره مثل جی 2

Notorious098
24-05-2014, 10:17
من بهت g2 mini رو بهت پیشنهاد میدم. صفحه خوب .باتری عالی .دوربین عالی .طراحی عالی .کیت کت . ساخت کره . گارانتی خوب دوساله و و و قابلیت های جالبی هم داره مثل جی 2
ممنون ولی انگار نتایج بنچمارک های این گوشی زیاد جالب نیست :n03:

zadis
24-05-2014, 11:09
ممنون ولی انگار نتایج بنچمارک های این گوشی زیاد جالب نیست :n03:

مگه میخوای چیکار کنی با گوشی !!!!!!!!!!!!!! پنج مارکو ولش کن تو عمل مقایسه کن .

hts1369
24-05-2014, 11:56
سلام-چاکرم دوستان
حالتون خوبه ایشالا
میخام یه گوشی بگیرم بیشتر از یه تومن هم نمیخام هزینه کنم.
خودم سونی ZR رو پسندیدم ولی میگن که وای فای و بلوتوثش مشکل داره
میخاستم بدونم چطوره؟اینجا کسی با این مشکل مواجه شده؟
بعد گزینه دیگه چی هست که تقریبا به لحاظ مشخصات مثله ZR باشه.هزینه هم تا یک و دویست شد مورد نداره ولی نمیخام بیجهت هزینه زیاد کنم.
یا علی
دمتون گرم-یا علی

GOLDFINCH
24-05-2014, 14:19
سلام-چاکرم دوستان
حالتون خوبه ایشالا
میخام یه گوشی بگیرم بیشتر از یه تومن هم نمیخام هزینه کنم.
خودم سونی ZR رو پسندیدم ولی میگن که وای فای و بلوتوثش مشکل داره
میخاستم بدونم چطوره؟اینجا کسی با این مشکل مواجه شده؟
بعد گزینه دیگه چی هست که تقریبا به لحاظ مشخصات مثله ZR باشه.هزینه هم تا یک و دویست شد مورد نداره ولی نمیخام بیجهت هزینه زیاد کنم.
یا علی
دمتون گرم-یا علی

سلام

به نظر من Z یا ZR نگیرید.

اگر با صفحه نمایش 5.5 اینچ مشکلی ندارید، گوشیِ LG Optimus G Pro احتمالا بهترین گزینه شما خواهد بود.

از لحاظ سخت افزار ZR از Z و G Pro کمی قوی تر است.

نکات + G Pro نسبت به Z:

1. کیفیت صفحه نمایش و زاویه دیدِ بالا.
2. رابط کاربری بهتر.
3. کیفیت بالاترِ دوربین.
4. قابلیت هایی مثل پایداری هوشمند سامسونگ و ... .

نکات + Z نسبت به G Pro:

5. ضد آب و گرد و غبار.
6. کیفیت ساخت بالاتر.
7. تراکم پیکسلی بیشتر.

در کل من G Pro رو به شما پیشنهاد می کنم.

hts1369
24-05-2014, 15:11
سلام

اگر با صفحه نمایش 5.5 اینچ مشکلی ندارید، گوشیِ LG Optimus G Pro احتمالا بهترین گزینه شما خواهد بود.

نکات + G Pro نسبت به Z:

2. رابط کاربری بهتر.
3. کیفیت بالاترِ دوربین.

نکات + Z نسبت به G Pro:

5. ضد آب و گرد و غبار.
6. کیفیت ساخت بالاتر.
7. تراکم پیکسلی بیشتر.

داداش دمت گرم.ممنون
ولی این ک شما معرفی کردی خیلی بزرگه و سنگین هست.
مشخصاتش خوبه ولی ابعاد و وزنش اصلا بدرد من نمیخوره.

Notorious098
24-05-2014, 16:36
آقایون گوشی های پیشنهادیتون ک واقعا امتحانشونو پس دادن و زیر ا تومنو خواهشا معرفی کنید

آقایون گوشی های پیشنهادیتون ک واقعا امتحانشونو پس دادن و زیر ا تومنو خواهشا معرفی کنید

دوستان من گوشی تا 900 تومن میخواستم تاپیکارو خوندم ب این نتیجه رسیدم که G2 mini انگاری بهترین گزینست...
گزینه های دیگری هم مثل :
Xperia SP
galaxy s4 mini
هم در نظر دارم میخواستم بپرسم کسی این G2 mini رو خریده ؟ ازش راضیه ؟ مشکلی نداره ؟
چون زیاد بنچمارک این گوشی نسبت به SP و galaxy s4 mini خوب نبود بخاطر همین پرسیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معیارام برای خرید گوشی :
باتری مناسب
جنس خوب
صفحه نمایش خوب
قدرت سخت افزاری مناسب
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

شهنام89
24-05-2014, 22:50
بابا بنچمارکو بی خیال شو مثلا همین گوشی خودم جی ۷۰۰هوآوی هرچی گیم سنگین بوده نصب کردم و به راحتی بدون لگ اجرا شده
باتوجه به قیمت هفتصدی این گوشی نتیجه اش عالیه

GOLDFINCH
24-05-2014, 23:00

دوستان من گوشی تا 900 تومن میخواستم تاپیکارو خوندم ب این نتیجه رسیدم که G2 mini انگاری بهترین گزینست...
گزینه های دیگری هم مثل :
Xperia SP
galaxy s4 mini
هم در نظر دارم میخواستم بپرسم کسی این G2 mini رو خریده ؟ ازش راضیه ؟ مشکلی نداره ؟
چون زیاد بنچمارک این گوشی نسبت به SP و galaxy s4 mini خوب نبود بخاطر همین پرسیدم

معیارام برای خرید گوشی :
باتری مناسب
جنس خوب
صفحه نمایش خوب
قدرت سخت افزاری مناسب
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

می دونم نظر ها متفاوته و ...

به نظر من، SP بهترین گزینس.

همه ی این ویژگی هایی که شما می خواین رو این گوشی داره.

اگه کیفیت بالای دوربین براتون مهمه، نمی تونه خواسته هاتون رو برطرف کنه.
البته من این مورد رو تو معیاراتون نمی بینم.

در کل به نظر من، SP بهترین گزینس.

البته دوستمون، آقا شهنام89 هم پیشنهاد خوبی دادن. روی اون هم فکر کنید.

از نکات + G700 می توان به

1-کیفیت بالای صفحه نمایش
2- کیفیت دوربین خوب
3- سخت افزار مناسب و قوی (البته به SP نمی رسه)

اما عدد تراکم پیکسلی، چنگی به دل نمی زنه و اگه نکته بین باشید، اذیت خواهد کرد.

aminkhan2014
25-05-2014, 06:55
سلام

نکات + G Pro نسبت به Z:

2. رابط کاربری بهتر.
3. کیفیت بالاترِ دوربین.

نکات + Z نسبت به G Pro:

5. ضد آب و گرد و غبار.
6. کیفیت ساخت بالاتر.
7. تراکم پیکسلی بیشتر.

من دقیقا دنبال گوشی توی رنج900-1 هستم..optimus Gنظرم را گرفته بود ولی فعلا با لحاظ قیمت ZR توی انتخابام هست....optimus G نسبت به ZR فکر کنم 200 تومن گرانتر باشه+گارانتی که البته ارزش نداره....ZR واقعا وایفای و بلوتوش مشکل داره یا شایعه هست؟قیمتها را دارین؟

ali_ab
25-05-2014, 08:12
من دقیقا دنبال گوشی توی رنج900-1 هستم..optimus Gنظرم را گرفته بود ولی فعلا با لحاظ قیمت ZR توی انتخابام هست....optimus G نسبت به ZR فکر کنم 200 تومن گرانتر باشه+گارانتی که البته ارزش نداره....ZR واقعا وایفای و بلوتوش مشکل داره یا شایعه هست؟قیمتها را دارین؟
سلام دوست عزیز

یک هفته ای هست که zr خریدم .منظورتون از اشکال بلوتوث و وای فای چیه؟ در این مدت که باهاش مشکلی نداشتم . 930 تومن بدون گارانتی خریدم . البته اگه با رنگ صفحه نمایش های ips بیشتر حال میکنی این گوشی رو انتخاب نکن.
موفق باشید

aminkhan2014
25-05-2014, 11:29
یعنی صفحه اش خیلی ضایع هست؟
آپدیت کردین؟مشکلی نداشته تا حالا؟چند پست بالتر گفتن وای فای و بلوتوثش مشکل داره؟