PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

AryanLand
17-11-2013, 18:31
دوستان من قردا میخوام برای خرید note 3 یا S4 اقدام کنم ...تنها چیزی که منو در خرید نوت 3 مردد میکنه وباعث میشه به سمت S4 متمایل شم اندازه ی بزرگشه و میترسم بعد از یه مدت گوشی وبالم بشه و در حمل ونقل و استفاده های طولانی مدت اذیتم کنه ...البته درسته که هرشخصی خودش باید مشخص کنه که آیا در کار کردن با گوشی مورد نظرش راحت هست یا نه ...اما باور کنید با چند دقیقه دست گرفتن یه گوشی نمیشه مشخص کرد که گوشی مناسب هست یا نه ...چون در طول چند دقیقه همه ی گوشی ها میتونن راحت و حتی خوشدست به نظر بیان.. اما در طولانی مدت و کار کردن زیاد با گوشیه که میشه به نقاط ضعف و قوتش پی برد...اینم بگم که به احتمال زیاد قلم نوت 3 زیاد به کارم نمیاد و تنها دلیلی که این گوشی منو وسوسه میکنه سایز بزرگتر و جدیدتر بودن سخت افزاره ....با این تفاسیر دوستانی که تجربه ی کار با هر دو گوشی رو دارن نظرشون چیه ؟

سلام.
البته همونطور که میدونید سلیقه ایه اما خوب برای نت و بازی و حتی اس ام اس صفحه بزرگتر نوت 3 بهتره.اما برای تماس و اوقاتی که نیاز به استفاده یک دست هست اس 4 گزینه بهتریه.از طرفی هم همونطور که فرمودید سخت افزار به روزتر نوت 3 میتونه وسوسه انگیز باشه باتوجه به قیمتی که داره.:11:

velvet revoulver
17-11-2013, 19:49
دوستان من قردا میخوام برای خرید note 3 یا S4 اقدام کنم ...تنها چیزی که منو در خرید نوت 3 مردد میکنه وباعث میشه به سمت S4 متمایل شم اندازه ی بزرگشه و میترسم بعد از یه مدت گوشی وبالم بشه و در حمل ونقل و استفاده های طولانی مدت اذیتم کنه ...البته درسته که هرشخصی خودش باید مشخص کنه که آیا در کار کردن با گوشی مورد نظرش راحت هست یا نه ...اما باور کنید با چند دقیقه دست گرفتن یه گوشی نمیشه مشخص کرد که گوشی مناسب هست یا نه ...چون در طول چند دقیقه همه ی گوشی ها میتونن راحت و حتی خوشدست به نظر بیان.. اما در طولانی مدت و کار کردن زیاد با گوشیه که میشه به نقاط ضعف و قوتش پی برد...اینم بگم که به احتمال زیاد قلم نوت 3 زیاد به کارم نمیاد و تنها دلیلی که این گوشی منو وسوسه میکنه سایز بزرگتر و جدیدتر بودن سخت افزاره ....با این تفاسیر دوستانی که تجربه ی کار با هر دو گوشی رو دارن نظرشون چیه ؟

از دوستان دیگه کسی نظری نداره؟

Faramarz-1
17-11-2013, 21:44

چه خواستی اس4 بگیری و چه نوت3 مدل Snapdragon رو بگیر (در اس4 مدل I9505 و در نوت3 مدل N905) چون بعداً در زمینه عمر باتری و داغ کردن (البته داغ کردن فقط در اس4) دچار مووشکل میشی. :n02: مثل من که اس4 مدل هشت هسته‌ای گرفتم و به خاطر داغ شدن بیش از حدش مجبور شدم بفروشمش. به علاوه نسخه‌های اسنپ (چهارهسته) در هر دو گوشی به دلیل اینکه عمدتاً مخصوص بازارهای اروپایی هست زودتر آپدیت‌ها رو میگیره و پشتیبانی بهتری داره.

velvet revoulver
17-11-2013, 22:57
چه خواستی اس4 بگیری و چه نوت3 مدل Snapdragon رو بگیر (در اس4 مدل I9505 و در نوت3 مدل N905) چون بعداً در زمینه عمر باتری و داغ کردن (البته داغ کردن فقط در اس4) دچار مووشکل میشی. :n02: مثل من که اس4 مدل هشت هسته‌ای گرفتم و به خاطر داغ شدن بیش از حدش مجبور شدم بفروشمش. به علاوه نسخه‌های اسنپ (چهارهسته) در هر دو گوشی به دلیل اینکه عمدتاً مخصوص بازارهای اروپایی هست زودتر آپدیت‌ها رو میگیره و پشتیبانی بهتری داره.

ممنون از جوابت ...اما من موندم کدومو انتخاب کنم ..وقتی تصیمم قطعی شد میرم سراغ انتخاب اسنپ یا اکتا ....فعلا موندم چی بگیرم....:n03:

waltz
18-11-2013, 00:48
گوشی اس 4 مسخره ترین گوشیه که تو غول های اندرویدی دیدم

AryanLand
18-11-2013, 00:59
گوشی اس 4 مسخره ترین گوشیه که تو غول های اندرویدی دیدم

سلام.

دلیلتون چیه دوست عزیز؟ :11:

waltz
18-11-2013, 01:28
سلام.

دلیلتون چیه دوست عزیز؟ :11:

معایب گوشی از دید من

در نگاهه اول زشت ترین گوشی اندرویدیه
طراحی فوق العاده بد، گویا سامسونگ کمبود خلاقیت داره
جنس پشت بدنه از پلاستیکه، حس بدی به عادم دس میده
پشت گوشی طراحیش بافت دار نیست، باید مواظب بود نیوفته
خیلی از امکانات گوشی که سامسونگ در تبلیغات ازش استفاده کرد کار نمی کنه، کارایی نداره
خدایش خودم رو کشتم آخرش نتوستم وسط یه موزیک ویدئو یه استوپ تام کروزی بزنم

@liRez@
18-11-2013, 11:56
سلام
دوستان تو رنج 200 تا 270 تومن چی پیشنهاد میدین؟ LG Optimus L1 II E410 ارزش خرید داره؟ یا انتخاب های بهتری هم هست گوشی رو برای یه فرد مسن می خوام

Iloveu-ALL
18-11-2013, 12:45
سلام
دوستان تو رنج 200 تا 270 تومن چی پیشنهاد میدین؟ LG Optimus L1 II E410 ارزش خرید داره؟ یا انتخاب های بهتری هم هست گوشی رو برای یه فرد مسن می خوام

چرا گوشی غیر لمسی نمی گیری؟

@liRez@
18-11-2013, 15:09
چرا گوشی غیر لمسی نمی گیری؟
چرا غیر تاچ بگیرم؟

Iloveu-ALL
18-11-2013, 21:22
چرا غیر تاچ بگیرم؟

چون برا یه فرد مسن میخوای. راحت تره براش.

@liRez@
19-11-2013, 15:18
دوستان ۲۰۰ تا ۲۷۰ که فارسی باشه و دوربین خوبی داشته باشه چی پیشنهاد می دین؟ تاچ غیر تاچ فرقی نداره
همین LG Optimus L1 II E410 خوبه؟ تو نقد هاش انگار از دوربینش زیاد تعریف نکرده بودن

Abdolreza2012
21-11-2013, 16:04
دوستان من در نظر دارم یه گوشی بگیرم در آینده ی نزدیک
نظر خودم روی Sony Xperia C هست

میخواستم بدونم Sony Xperia C چطور گوشی هست؟؟؟

اولویت ها هم صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت که زیر نو آفتاب اذیت نکنه و محدودیت دید هم نداشته باشه و تاچ خوبی هم داشته باشه
بعدش دوربین خوب
و بعد زیاد اهل بازی نیستم ، در حد بازی های معمولی رو راحت اجرا کنه
میخواستم ببینم این گوشی انتظارامو برآورده میکنه ؟
+
دومین گوشی هم که در نظر دارم Sony Xperia TX هست
که خودم باهاش کار کردم و راضی کننده بوده ولی چون صفحه نمایش کوچیکتری نسبت به C داره ، موندم کدومو بگیرم
یه سوال دیگه ، صفحه نمایش کدوم بهتره C یا TX ؟

ممنون :n16:

Faramarz-1
22-11-2013, 20:57
دوستان من در نظر دارم یه گوشی بگیرم در آینده ی نزدیک
نظر خودم روی Sony Xperia C هست

میخواستم بدونم Sony Xperia C چطور گوشی هست؟؟؟

اولویت ها هم صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت که زیر نو آفتاب اذیت نکنه و محدودیت دید هم نداشته باشه و تاچ خوبی هم داشته باشه
بعدش دوربین خوب
و بعد زیاد اهل بازی نیستم ، در حد بازی های معمولی رو راحت اجرا کنه
میخواستم ببینم این گوشی انتظارامو برآورده میکنه ؟
+
دومین گوشی هم که در نظر دارم Sony Xperia TX هست
که خودم باهاش کار کردم و راضی کننده بوده ولی چون صفحه نمایش کوچیکتری نسبت به C داره ، موندم کدومو بگیرم
یه سوال دیگه ، صفحه نمایش کدوم بهتره C یا TX ؟

ممنون :n16:

توصیه میکنم به گزینه‌هایی غیر از سونی فکر کنی چون متأسفانه سونی در صفحه نمایش خوب عمل نکرده علی‌الخصوص گوشی‌های میان‌رده اش مثل Xperia C یا TX که نمایشگرهایی افتضاح دارند با کنتراست و طیف رنگ نمایشی ضعیف! کافیه فقط یه خورده انگلیسی بلد باشه و بررسی‌هاش در سایت‌های بین‌المللی که فاقد تعصب هستند :n09: بخونی! به نظرم روی HTC One XL یا HTC One X Plus یا Nexus4 فکر کن هرچهارتاشون صفحه بزرگ باکیفیت دارند البته اولین گزینه One XL فقط یک ضعف داره و باتری نسبتاً ضعیفشه که در X+ (یا همون X Plus!) رفع شده. نکسوس 4 هم گزینه خوبی هست. سامسونگ گلکسی اس3 هم بدک نیست البته نسخه‌های قلابی اس3 با پردازنده‌های مدیاتک این روزها در بازار زیاد شده. سونی برند خوبی هست اما اگر اولویت شما صفحه نمایش باکیفیت هست پیشنهاد میکنم روی برندهای سامسونگ، اچ‌تی‌سی یا الجی فکر کنی.

Abdolreza2012
23-11-2013, 01:58
توصیه میکنم به گزینه‌هایی غیر از سونی فکر کنی چون متأسفانه سونی در صفحه نمایش خوب عمل نکرده علی‌الخصوص گوشی‌های میان‌رده اش مثل Xperia C یا TX که نمایشگرهایی افتضاح دارند با کنتراست و طیف رنگ نمایشی ضعیف! کافیه فقط یه خورده انگلیسی بلد باشه و بررسی‌هاش در سایت‌های بین‌المللی که فاقد تعصب هستند :n09: بخونی! به نظرم روی HTC One XL یا HTC One X Plus یا Nexus4 فکر کن هرچهارتاشون صفحه بزرگ باکیفیت دارند البته اولین گزینه One XL فقط یک ضعف داره و باتری نسبتاً ضعیفشه که در X+ (یا همون X Plus!) رفع شده. نکسوس 4 هم گزینه خوبی هست. سامسونگ گلکسی اس3 هم بدک نیست البته نسخه‌های قلابی اس3 با پردازنده‌های مدیاتک این روزها در بازار زیاد شده. سونی برند خوبی هست اما اگر اولویت شما صفحه نمایش باکیفیت هست پیشنهاد میکنم روی برندهای سامسونگ، اچ‌تی‌سی یا الجی فکر کنی.

من خرید گوشیم یکم عقب افتاده بنابراین میتونم بودجمو احتمالا به ZR یا نکسوس برسونم
در مورد نکسوس که توضیح دادید
اما در مورد ZR هم قضیه صفحه نمایش که گفتید صدق میکنه ؟؟؟

Faramarz-1
23-11-2013, 14:04
من خرید گوشیم یکم عقب افتاده بنابراین میتونم بودجمو احتمالا به ZR یا نکسوس برسونم
در مورد نکسوس که توضیح دادید
اما در مورد ZR هم قضیه صفحه نمایش که گفتید صدق میکنه ؟؟؟

بله سونی متأسفانه در اکثر گوشی‌هاش از TFT که ال‌سی‌دی کاملاً معمولی هست به جز دو گوشی جدید Xperia Z1 و Xperia Z Ultra که از فناوری جدیدش به نام Triluminios استفاده کرده بقیه ال سی دی معمولی هست و به نظرم شایسته یه گوشی 1 میلیونی نیست! چون به عنوان مثال Nexus 4 از صفحه نمایش با کیفیت IPS با زاویه دید وسیع و طیف رنگی خیلی خوب داره (IPS نوعی از ال‌سی‌دی پیشرفته و به واقع جدیدترین نسل ال‌سی‌دی هست که در محصولات اپل مثل آیفون هم ازش استفاده شده). در مورد اچ‌تی‌سی هم وان ایکس پلاس صفحه اش در واقع نوعی فناوری مشابه IPS هست که اچ‌تی‌سی اون رو SuperLCD2 نامیده و کیفیت خوبی داره. سونی در بحث صفحه نمایش فقط Z1 و Z Ultra اش هست که از فناوری جدید Triluminios که قابل‌رقابت با IPSها و Super AMOLED هاست بقیه گوشی‌هاش همه TFT هستند. البته اونقدرها هم بد نیست ولی به نظر من شایسته یه گوشی 1 میلیونی نیست. در بقیه موارد برند سونی خوب هست اما صفحه نمایش خیر! :n02:

h!tman
23-11-2013, 14:34
کلا اچ تی سی توصیه نمیشه و بهتره تهیه نکنید .
فقط یک گوشی خوب داره اونم وان هست ، بقیه همه یا مشکلات سخت افزاری دارند ،یا نرم افزاری
ترمیلینوس هم فقط یک اسمه ،صفحش همون صفحه بقیس.
نکسوس 4 روشنایی کمی داره و زیر آقتاب یکم خواناییش ضعیفه ، اما کنتراست و زاویه دیدش خوبه. تو اون رنج یا اس3 یا نکسوس 4 خوبن ، اگر هم بودجتون نمیرسه . همون تی ایکس بدک نیست

Faramarz-1
23-11-2013, 18:38
کلا اچ تی سی توصیه نمیشه و بهتره تهیه نکنید .
فقط یک گوشی خوب داره اونم وان هست ، بقیه همه یا مشکلات سخت افزاری دارند ،یا نرم افزاری
ترمیلینوس هم فقط یک اسمه ،صفحش همون صفحه بقیس.
نکسوس 4 روشنایی کمی داره و زیر آقتاب یکم خواناییش ضعیفه ، اما کنتراست و زاویه دیدش خوبه. تو اون رنج یا اس3 یا نکسوس 4 خوبن ، اگر هم بودجتون نمیرسه . همون تی ایکس بدک نیست

رفیق یکم راجع به اچ تی سی کمی تندروی نکردی?? اچ تی سی در تاریخش فقط سه تا گوشیش مشکل داشتن (sensation, sensation xe و one x) مشکلات وان ایکس هم در وان ایکس پلاس کاملا حل شده. به نظرم هیچ‌وقت تعصب خوب نیست راجع به هیچ برندی هر برندی یک سری مشکلاتی قبلا داشته از جمله سامسونگ و سونی.. ترمینیلوس هم یک قابلیت سخت افزاری هست (نوعی QLED حساب میاد) که به نظرم پیشرفت خوبی برای سونی بوده.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Pedram_mrn
23-11-2013, 18:55
من کلا سونی رو پیشنهاد نمیکنم. به ۳ دلیل :
۱. صفحه نمایش افتضاح
۲. رابط کاربری خسته کننده
۳. رام های دوزاری مملو از باگ

البته وان ایکس پلاس هم به خاطر قیمت بالاش ارزش خرید نداره...
من One XL رو پیشنهاد میکنم و هزینه ی بیشتر نکسوس 4...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

hamidreza2010
23-11-2013, 19:13
من کلا سونی رو پیشنهاد نمیکنم. به ۳ دلیل :
۱. صفحه نمایش افتضاح
۲. رابط کاربری خسته کننده
۳. رام های دوزاری مملو از باگ

البته وان ایکس پلاس هم به خاطر قیمت بالاش ارزش خرید نداره...
من One XL رو پیشنهاد میکنم و هزینه ی بیشتر نکسوس 4...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

سلام
آقا سونی کجاش صفحه نمایشش افتضاحه
من الان هر روقت سر میزنم میبینم دوستان میگن صفحه سونی داغونه ، اتفاقا خیلی هم عالیه
خب درسته برای بعضی از گوشیها یکم کم کاری کرده ولی نه در این حد که داغون باشه ، اینم طبیعی هست ، همه که خوب نمیشن

Faramarz-1
23-11-2013, 20:59
سلام
آقا سونی کجاش صفحه نمایشش افتضاحه
من الان هر روقت سر میزنم میبینم دوستان میگن صفحه سونی داغونه ، اتفاقا خیلی هم عالیه
خب درسته برای بعضی از گوشیها یکم کم کاری کرده ولی نه در این حد که داغون باشه ، اینم طبیعی هست ، همه که خوب نمیشن

البته من نگفتم داغونه من گفتم در مقایسه با صفحه نکسوس 4 یا وان XL داغون به حساب میاد! البته شما باید از نزدیک مقایسه کنی تا بفهمی که واقعاً برای یک گوشی 1 میلیونی صفحات سونی برازنده نیستند! :n01:

nima-62
24-11-2013, 00:01
سلام من تو سایت ها دنبال خرید گوشی htc explorer بودم و در نهایت از سایتی بنام فروشگاه اینترنتی " کیو " خریداری کردم که اونم نشان اعتماد الکترونیکی داشت. ولی زمانیکه به دستم رسید و روشنش کردم دیدم که روش دو نرم افزار root explorer و superuser نصب بود!! یعنی روت شده بود. ولی هیچ گونه آثاری از خش و لک و ... که نشان از کارکرده بودن گوشی باشه روش نبود. کیبورد عربی هم داشت و sms فارسی رو پیوسته نشون میداد. من به فروشنده گفتم و در جریانش گذاشتم. اونا به من گفتن که همه کالاهاشون آک بند و کار کرده نیست. می خواستم از شما بپرسم که آیا: امکانش هست گوشی بخرید از لحاظ ظاهری کاملا آک بند باشه و معلوم که کارنکرده س. ولی زمانیکه بخوای روتش کنی متوجه بشی که روت شده س؟ حتی یه رم 2 گیگ توش بود با اینکه باید با توجه به مشخصات سایت ها 90 مگابایتی باشه. ولی تو بروشور خود موبایل این نکته رو که رم 2 گیگ داره ذکر کرده بود. یعنی به نظرتون گوشی کار کرده س؟ نمی دونم دیگه چه کار کنم؟ گوشی رو هم نمی تونم پس بدم چون کارمی کنه و مشکلی نداره. حتی بوی تازگی کالاهای آک بند رو هم میداد .موندم به خدا...:n03::n03::n03:

Abdolreza2012
24-11-2013, 00:13
سلام من تو سایت ها دنبال خرید گوشی htc explorer بودم و در نهایت از سایتی بنام فروشگاه اینترنتی " کیو " خریداری کردم که اونم نشان اعتماد الکترونیکی داشت. ولی زمانیکه به دستم رسید و روشنش کردم دیدم که روش دو نرم افزار root explorer و superuser نصب بود!! یعنی روت شده بود. ولی هیچ گونه آثاری از خش و لک و ... که نشان از کارکرده بودن گوشی باشه روش نبود. کیبورد عربی هم داشت و sms فارسی رو پیوسته نشون میداد. من به فروشنده گفتم و در جریانش گذاشتم. اونا به من گفتن که همه کالاهاشون آک بند و کار کرده نیست. می خواستم از شما بپرسم که آیا: امکانش هست گوشی بخرید از لحاظ ظاهری کاملا آک بند باشه و معلوم که کارنکرده س. ولی زمانیکه بخوای روتش کنی متوجه بشی که روت شده س؟ حتی یه رم 2 گیگ توش بود با اینکه باید با توجه به مشخصات سایت ها 90 مگابایتی باشه. ولی تو بروشور خود موبایل این نکته رو که رم 2 گیگ داره ذکر کرده بود. یعنی به نظرتون گوشی کار کرده س؟ نمی دونم دیگه چه کار کنم؟ گوشی رو هم نمی تونم پس بدم چون کارمی کنه و مشکلی نداره. حتی بوی تازگی کالاهای آک بند رو هم میداد .موندم به خدا...

:n03::n03::n03:

سلام
گوشی شما روت شده
خب وقتی روت شده باشه یعنی اینکه استفاده شدس و امکان نداره گوشی صفر روت شده باشه

mrmostafa
25-11-2013, 09:38
بين گوشي ZTE و Lenovo كدام بهتر هستن؟؟؟ يا فرقي ندارن؟؟ البته با لنوو كار كردم خوب و خركار هستن ولي Zte فقط يه مودم ازش داشتم نميدونم در زمينه گوشي چطوره. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Pedram_mrn
25-11-2013, 19:39
بين گوشي ZTE و Lenovo كدام بهتر هستن؟؟؟ يا فرقي ندارن؟؟ البته با لنوو كار كردم خوب و خركار هستن ولي Zte فقط يه مودم ازش داشتم نميدونم در زمينه گوشي چطوره. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

بهتره طرف این برندها نرید...

mrmostafa
26-11-2013, 08:43
بهتره طرف این برندها نرید...

دوست عزيز من متعصب برند نيستم. با خيلي برندها و مدلها هم كار كردم. لنوو هم داشتم و چند تا مدل A3000 براي اطرافيان خريدم و عالي كار ميكنه. لپ تاپ هاشم كه زياد تو شركت داريم حرف نداره. حالا ZTE رو زياد شناخت نداشتم. نه اپل به دردم ميخوره نه ساسمسونگ پلاستيكي :n02:

OMiD.1080p
26-11-2013, 09:44
قصد تهيه يك گوشي البته نه با هزينه زياد رو دارم .
يه مقدار تحقيق مبتديانه كردم و يك سري مقايسه هم ديدم .
نظرم به مدل Sony Xperia V جلب شده .
اونم به خاطر استحكام بدنه و قابليت ضد آب و خلاصه ايمن بودنش .
همچنين به نظر ميرسه دوربينش هم قابل قبول باشه و امكاناتش هم با اون قيمت كه داره ارزشمند .

بيشتر استفاده رو مبني بر پخش موسيقي و وب گردي و عكاسي ميخوام.

ولي در مورد ضعف يا خوب بودن تاچ اطلاعي ندارم . آيا تاچ خوبي يا نه ؟
و اينكه چون رم 1 گيگ داره از نظر هنگ و يا پرشدن رم مشكلي ايجاد نميكنه ؟ (‌احتمالا مدلي با رم 2 گيگ نداره‌‌ ؟ )
خلاصه اينكه يه فعاليت سنگين ميخوام در طول روز ازش بكشم .
اميدوارم دوستان راهنمايي كنند . سقف هزينه تقريبي هم 1 ت.
ممنون.

abcdwxyz
26-11-2013, 21:30
سلام بر همه دوستان.
بنده به چند ماهی هست دارم واسه خرید یه گوشی تحقیق میکنم و در واقع قراره اولین گوشی آندرویدی خودم رو بخرم. بعد از کلی جستجو و مقایسه بر اساس امکانات گوشی و انتظاراتم از یه گوشی و خب البته با دخیل کردن سلیقه، بین سه مدل زیر مردد موندم:n13: (که البته خودم بیشتر نظرم رو ZR هست):
1. XPERIA ZR
2. GALAXY S III
3. XPERIA SP
و اما درخواست بنده از دوستان:
1. از دوستانی که تجربه کار با گوشه های بالا رو داشته اند تقاضا دارم تجربیات ارزشمندشون رو از بنده دریغ نفرمایند (البته تجربیات و راهنمایی های فنی و تخصصی و بدور از تعصب و سلیقه)
شاید بد نباشه برخی از تصورات خودم رو درمورد این سه گوشی بیان کنم:
ZR: جدید (میتونه از نظر آپدیت شدن بسیار مهم باشه)-باتری خوب-ضد آب (اهل این نیستم برم زیر آب باهاش فیلم بگیرم ولی بالاخره خیال آدم رو از بابت تماس گوشی با آب راحت میکنه)-دوربین 13 که البته ظاهرا در حد 13 نیست ولی بالاخره وقتی عکس گرفته شده رو زوم میکنی جزئیات بیشتره-
S III: دوبینش 8 هست ولی واقعا نویز کمی داره و رنگها واقیتره-تصورم این هست که گوشی های سامسونگ خیلی بهتر از فارسی پشتیبانی میکنند-احتمال میدم با توجه به اینکه خیلی فروش داشته باید امتحانش رو خوب پس داده باشه-
SP: تنها چیزی که میتونم در موردش بگم اینه که با توجه به اینکه قیمتش به طور قابل ملاحظه ای از دوتای دیگه کمتره ولی در مجموع دارای کارایی شبیه به دوتای دیگه هست-
2. آیا در مورد مدل های بالا نمونه اصلی و تقلبی تو بازار هست؟ و اگر هست چجوری از اصل بودن گوشی مطمئن بشم؟
3. احتمال داره بخوام از سایت بدون گارانتی و با مهلت تست (7 روز) بخرم، در این صورت از دوستان تقاضا دارم بنده رو راهنمایی کنند که در این مدت مهلت تست چه چیزهایی رو بررسی کنم تا مطمئن بشم گوشی کاملا سالمه؟
با تشکر فراوان از همگی، خواهش دارم هر عزیزی که این پست رو ملاحظه کرد و در این خصوص دارای تجارب مفیدی هست، بنده رو راهنمایی کنه.:n18:

Iloveu-ALL
26-11-2013, 21:33
سلام بر همه دوستان.
بنده به چند ماهی هست دارم واسه خرید یه گوشی تحقیق میکنم و در واقع قراره اولین گوشی آندرویدی خودم رو بخرم. بعد از کلی جستجو و مقایسه بر اساس امکانات گوشی و انتظاراتم از یه گوشی و خب البته با دخیل کردن سلیقه، بین سه مدل زیر مردد موندم:n13: (که البته خودم بیشتر نظرم رو ZR هست):
1. XPERIA ZR
2. GALAXY S III
3. XPERIA SP
و اما درخواست بنده از دوستان:
1. از دوستانی که تجربه کار با گوشه های بالا رو داشته اند تقاضا دارم تجربیات ارزشمندشون رو از بنده دریغ نفرمایند (البته تجربیات و راهنمایی های فنی و تخصصی و بدور از تعصب و سلیقه)
شاید بد نباشه برخی از تصورات خودم رو درمورد این سه گوشی بیان کنم:
ZR: جدید (میتونه از نظر آپدیت شدن بسیار مهم باشه)-باتری خوب-ضد آب (اهل این نیستم برم زیر آب باهاش فیلم بگیرم ولی بالاخره خیال آدم رو از بابت تماس گوشی با آب راحت میکنه)-دوربین 13 که البته ظاهرا در حد 13 نیست ولی بالاخره وقتی عکس گرفته شده رو زوم میکنی جزئیات بیشتره-
S III: دوبینش 8 هست ولی واقعا نویز کمی داره و رنگها واقیتره-تصورم این هست که گوشی های سامسونگ خیلی بهتر از فارسی پشتیبانی میکنند-احتمال میدم با توجه به اینکه خیلی فروش داشته باید امتحانش رو خوب پس داده باشه-
SP: تنها چیزی که میتونم در موردش بگم اینه که با توجه به اینکه قیمتش به طور قابل ملاحظه ای از دوتای دیگه کمتره ولی در مجموع دارای کارایی شبیه به دوتای دیگه هست-
2. آیا در مورد مدل های بالا نمونه اصلی و تقلبی تو بازار هست؟ و اگر هست چجوری از اصل بودن گوشی مطمئن بشم؟
3. احتمال داره بخوام از سایت بدون گارانتی و با مهلت تست (7 روز) بخرم، در این صورت از دوستان تقاضا دارم بنده رو راهنمایی کنند که در این مدت مهلت تست چه چیزهایی رو بررسی کنم تا مطمئن بشم گوشی کاملا سالمه؟
با تشکر فراوان از همگی، خواهش دارم هر عزیزی که این پست رو ملاحظه کرد و در این خصوص دارای تجارب مفیدی هست، بنده رو راهنمایی کنه.:n18:

Optimus G رو دیدی؟ این و s III بهترین گزینه ها هستن.

abcdwxyz
26-11-2013, 22:18
Optimus G رو دیدی؟ این و s III بهترین گزینه ها هستن.
شما دقیقا منظورتون کدوم مدل هست؟ E975 مموری کارت نمیخوره که یه مقدار برای من مهم هست، G PRO بزرگ و گرون هست و تو این رنج قیمت فکر کنم S4 بهترین انتخاب باشه، E973 هم که نه تو سایت LG و نه تو سایت GSMArena
اثری ازش ندیدم!!!
شم با کدوم مدلهای مورد نظر بنده کار کردید و چجور بودند؟ راستش زیاد اهل بازی نیستم و فقط در حد سرگرمی. اما وایرلس، دوربین، شارش باتری، و گیر نداشتن تو اجرای هر گونه نرم افزار برام مهمه...

arman4459
28-11-2013, 13:15
دوستان برای گوشی تا 400 سونی E Dual چطوریه بیشتر مدنظرم نرم افزارها سبک مثل وایبر چت از این قبیل بازی هم در حد انگری برد کلا بازی ساده و وبگردی چطوره نظرتون بگید و مدل های مشابه چی توصیه می کنید.

m_sayedebrahimi
30-11-2013, 00:57
کسی میدونه گوشی alcatel s'pop ٬ gprs ایرانسل و 3g رایتل رو پشتیبانی میکنه یا نه؟؟؟

AryanLand
30-11-2013, 17:45
کسی میدونه گوشی alcatel s'pop ٬ gprs ایرانسل و 3g رایتل رو پشتیبانی میکنه یا نه؟؟؟

سلام.

اگر منظورتون گوشی Alcatel One Touch S'Pop هست،بله هر دورو ساپورت میکنه.:11:

arad_56
03-12-2013, 10:35
بچه ها من یه نکسوس 5 سفارش دادم 32 گیگ مشکیشو یکی از دوستان که تو US هست از خود گوگل پلی خریده و تا ده روز دیگه میرسه دستم. البته یه بامپر اورجینال هم همراش هست. احتمال خیلی زیاد میفروشمش. اگه کسی خواست در خدمتیم.

Masoodegh
05-12-2013, 21:16
سلام
من میخاستم یه گوشی اندروید 4.1 بگیرم! استفادمم معمولیه!! ینی خیلی کم بازی و اینا میکنم!
بین خرید Samsung Galaxy Star Pro S7262 و Samsung Galaxy Star S5282 موندم!!! میدونم که اولی بهتره ولی میخاستم بدونم واسه من که استفادم معمولیه زیادی نیست؟
ممنون میشم راهنماییم کنین!

F_LoRd
05-12-2013, 23:34
سلام دوستان

من می خوام یه گوشی اندرویدی خوب بخرم(البته تا 400 هزار تومن)
نظر من رو این دو تا هستش :
Lg L4 II
Galaxy Young
اگه از این دو تا بهتر هست معرفی کنید.(با برندم مشکلی ندارم)

NOR-1
06-12-2013, 00:00
فکر کنم اگه 250 بزاری روش چیز بهتری بخری

OMiD.1080p
06-12-2013, 00:15
به زودی میرم واسه خرید گلکسی 3 ( I9305 Galaxy )
با قیمت 1.129.000 ت

پیشنهاد بهتری نیست ؟

yadavaran
07-12-2013, 12:18
سلام عزیزان

بین گوشی های ( Xperia V ) و ( xperia acro s ) و ( xperia sp ) کدام را پیشنهاد میکنید ؟ متشکرم

Terova
07-12-2013, 15:41
آیا میشه با یک خط دو تا سیم کارت یکی معمولی یکی میکرو داشت..؟ دو تاش هم هم زمان کار نکنن مشکلی نیست..

NOR-1
07-12-2013, 16:19
سلام عزیزان

بین گوشی های ( Xperia V ) و ( xperia acro s ) و ( xperia sp ) کدام را پیشنهاد میکنید ؟ متشکرم

هر سه گوشی جالبی نیستن اما از اینا SP بهتره چون هم پردازنده قویتری داره هم به اندروید 4.4 اپدیت میشه

yadavaran
07-12-2013, 17:14
هر سه گوشی جالبی نیستن اما از اینا SP بهتره چون هم پردازنده قویتری داره هم به اندروید 4.4 اپدیت میشه

پس چه گوشی پیشنهاد میکنید تو همین رنج قیمت ؟ و دلیلتون برای اینکه گوشی جالبی نیستن چی هست ؟ متشکر

Iloveu-ALL
07-12-2013, 17:28
آیا میشه با یک خط دو تا سیم کارت یکی معمولی یکی میکرو داشت..؟ دو تاش هم هم زمان کار نکنن مشکلی نیست..

یه دو سیم کارته بگیر
سیم کارت میکرو رو بذار تو خشابی که به معمولی تبدیل میکنه

NOR-1
07-12-2013, 17:34
S3 منطقی تره
s4 mini
htc one mini

Barsoneri
08-12-2013, 22:30
کسی میدونه چرا تو سایت htc گوشی htc one دوسیمکارته وجود نداره؟
چگونه میشه فهمید گوشی htc one سفارش چین هست یا هند هست یا جاهای دیگر؟

vahidsport
09-12-2013, 12:25
اقا تظرتون در مورد
Asus Fonepad ME371MG تبلت چیه؟ مدل 8 گیگ و مدل CPU ش هم Z2460 هستمن تاحالا با این CPU کار نکردم نمیدونم چه طوری ولی تو بنچمارهایی که دیدم با این که تک هسته ای هست ولی با SIII تقریبا یکی ویا حتی بالاتر هست

keet
11-12-2013, 10:49
دوستان عزیز شما بین Xperia V و samsung I9190 galaxy s4 mini کدوم رو پیشنهاد میدین؟

Faramarz-1
12-12-2013, 13:09
دوستان عزیز شما بین Xperia V و samsung I9190 galaxy s4 mini کدوم رو پیشنهاد میدین؟

Galaxy S4 Mini بهتره هم سخت افزار قویتر داره و هم صفحه نمایش Super AMOLED.

h!tman
14-12-2013, 01:33
رفیق یکم راجع به اچ تی سی کمی تندروی نکردی?? اچ تی سی در تاریخش فقط سه تا گوشیش مشکل داشتن (sensation, sensation xe و one x) مشکلات وان ایکس هم در وان ایکس پلاس کاملا حل شده. به نظرم هیچ‌وقت تعصب خوب نیست راجع به هیچ برندی هر برندی یک سری مشکلاتی قبلا داشته از جمله سامسونگ و سونی.. ترمینیلوس هم یک قابلیت سخت افزاری هست (نوعی QLED حساب میاد) که به نظرم پیشرفت خوبی برای سونی بوده.

از اونجایی که داشتم میل چک میکردم و به این پست بر خوردم، ممنون میشم دلیلی برای خرید گوشی های اچ تی سی جز وان برام بیارید:) در ضمن به این لیستتون میتونید طراحی و رابط نرم افزاری One maXX ، مشکلات سخت افزاری دیزایر 200 ، دد شدن ناگهانی دیزار اکس، مشکل رام باترفلای اس و .... رو اضافه کنید .
من گفتم ترمینیلوس فقط یک اسمه ، من هم مثل شما فکر میکردم خیلی بهتر شده چون ویدئو های سونی رو دیده بودم ، ولی از وقتی زد اولترا رو از نزدیک دیدم ، فهمیدم که این همه زور زده دوباره برگشته به صفحه در حد Arc S و Xperia T

NOR-1
14-12-2013, 01:49
تا وقتی سونی گوشی ضد اب بزنه از صفحه با کیفیت خبری نیست چون فقط TFT ضد ابه مثل S4 Active

Faramarz-1
14-12-2013, 11:07
از اونجایی که داشتم میل چک میکردم و به این پست بر خوردم، ممنون میشم دلیلی برای خرید گوشی های اچ تی سی جز وان برام بیارید:) در ضمن به این لیستتون میتونید طراحی و رابط نرم افزاری One maXX ، مشکلات سخت افزاری دیزایر 200 ، دد شدن ناگهانی دیزار اکس، مشکل رام باترفلای اس و .... رو اضافه کنید .
من گفتم ترمینیلوس فقط یک اسمه ، من هم مثل شما فکر میکردم خیلی بهتر شده چون ویدئو های سونی رو دیده بودم ، ولی از وقتی زد اولترا رو از نزدیک دیدم ، فهمیدم که این همه زور زده دوباره برگشته به صفحه در حد Arc S و Xperia T

والا من از مدل‌های میان‌رده خبر ندارم اما دوستم One S پارسال خرید و تا الآن هم مشکلی نداشته؛ یکی از اقوامم هم One XL داشت و اونم مووشکلی نداشت و راضی بود! :n02: و من هم امسال S4 رو دادم و One گرفتم و تاحدودی بیشتر ازش نسبت به S4 راضی هستم علی‌الخصوص کیفیت صدای خارق‌العاده و ظاهر زیباش! :n01:

h!tman
14-12-2013, 12:42
والا من از مدل‌های میان‌رده خبر ندارم اما دوستم One S پارسال خرید و تا الآن هم مشکلی نداشته؛ یکی از اقوامم هم One XL داشت و اونم مووشکلی نداشت و راضی بود! :n02: و من هم امسال S4 رو دادم و One گرفتم و تاحدودی بیشتر ازش نسبت به S4 راضی هستم علی‌الخصوص کیفیت صدای خارق‌العاده و ظاهر زیباش! :n01:
این که راضین یک بحثیه، من مثلا نمیدونم چجوری با باتری وان اس کنار میان!
عزیزم ، یک گوشی مشکل تولید داره ،یعنی توی یک سری ساخت با فلان کد ، مثلا زیر گوریلا خاک میره ، حتما نباید همشون این مشکل رو داشنه باشند، ولی شاید شما برنده خوش شانس این مورد باشید!

h!tman
14-12-2013, 12:45
تا وقتی سونی گوشی ضد اب بزنه از صفحه با کیفیت خبری نیست چون فقط TFT ضد ابه مثل S4 Active
lمتاسفانه سونی تو ساخت همون TFT هم خیلی ضعیفه
همون s4 Active که فرمودید ، اصلا هیچ شباهتی به پنل های سونی نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SNOW PATROL
14-12-2013, 15:01
lمتاسفانه سونی تو ساخت همون TFT هم خیلی ضعیفه
همون s4 Active که فرمودید ، اصلا هیچ شباهتی به پنل های سونی نداره

دوست عزیز بنظرم یکم دارید کم لطفی میکنید اول اینکه بحث کیفیت نمایش و اشباع بودن رنگ ها دو مورد کاملا متفاوت هستند
دلیل نمیشه که چون نمایشگری دارای رنگ های گرمتر و اشباع باشه نشون دهنده کیفیت بیشتر اون باشه
بشخصه رنگ طبیعی رو بیشتر میپسندم .. ولی در مورد زاویه دید خوب طیبعتا درسته زاویه دید کمتری داره اما همین کم بودن زاویه دید برای من نکته مثبتی هست
چون من اصولا لزومی نمیبینم که اطرافیانم صفحه گوشی من رو ببینند .. مانیتور یا تی وی نیست که دی

سری ها قبلی سونی بله حقیقتا کیفیت بدی داشتند اما دو دو مدل زی وان و زی اولترا سونی نشون داد از همین tft هم میشه به خوبی بهره برد

deaddeaddead
16-12-2013, 00:44
سلام . گوشی در حدود 1میلیون و 100هزار تومن چی بگیرم خوبه ؟ پردازندش هم قوی باشه . طول عمر باتریشم بالا باشه

Captain
16-12-2013, 00:49
بزرگترین مشکلی که من از سونی میبینم اینه که محافظ صفحه نمایشش ضعیفه
Gorilla Glass کجا Stretch Screen کجا!!!!
با یه فشار انگشت به صفحه رنگها پخش میشه :n15:

vahidsport
16-12-2013, 22:50
آقا بین 1300 الی 1500 چی بگیرم...

Pedram_mrn
17-12-2013, 01:50
سلام . گوشی در حدود 1میلیون و 100هزار تومن چی بگیرم خوبه ؟ پردازندش هم قوی باشه . طول عمر باتریشم بالا باشه

S3 I9300 - I9305 - LG Optimus G - Nexus 4

S4

Faramarz-1
17-12-2013, 06:34

HTC One / Samsung I9505 Galaxy S4 / LG Nexus 5 / LG Optimus G Pro

Abdolreza2012
17-12-2013, 10:06
اگه میخواید تا 1500 هزینه کنید به نظرم 100 تومن دیگه روش بذارید LG G2 بگیرید که از همشون بهتره

panther99
17-12-2013, 20:05
تا حداکثر 750 تومن چه گوشیی بگیرم ؟؟؟؟ و اینکه الان بگیرم یا یک ماهی صبر کنم تا قیمتا پایین تر بیاد ؟؟ ( البته فقط 1 ماه نه بیشتر )
صفحه 4.3 یا بالاتر با تاچ عالی .
دوربین عکاسی و فیلمبرداری خوب
قدرت سخت افزاری هم خوب . و اینکه حداکثر سه سالی میخوام داشته باشم . پیشنهادتون چیه ؟؟؟؟

vahidsport
17-12-2013, 23:12
بنظر من S4 کامل تر از همشون هست نظر شما چیه؟
one که رم نمیخوره USb Host هم نداره G2 هم رم نمیخوره و TV out نداره ولی سخت افزار خیلی قوی داره که نکسوس 5 هم همین طور هست

S4 من شنیدم میگن باطری هاشون باد نمیکنه یه هم چین چیزی درست؟

PersiAndroid
18-12-2013, 23:53
سلام وحید باهات موافقم
اما تعمیر کارا همه پیشنهاد میکنن سراغ اس 4 نرید
واقعا حجم خرابیش بالاست.
من خودم الان اسند پی سیکس دارم و دو دلم که برم سراغ اس 4 دوباره ولی به خاطر همین مسئله بیخیال شدم

NIMA.GNI
21-12-2013, 11:53
سلام
گوشی با قیمت 1200000 فقط همین قدر پول دارم نهایتش 50 میتونم روش بذارم نگید 200 بزار فلانو بگیر
مهمتریم ملاکم دوربینشه میخوام فیلم های با کیفیتی بگیره. خودم بین s3 و xperia z موندم کدوم بهتره؟ samsung s3 دوربینش هشته اما شنیدم کیفیتش از سونی z بهتره. آیا واقعیت داره؟یا اگه پیشنهاد بهتری دارین کمکم کنید.

NOR-1
21-12-2013, 17:46
سلام
گوشی با قیمت 1200000 فقط همین قدر پول دارم نهایتش 50 میتونم روش بذارم نگید 200 بزار فلانو بگیر
مهمتریم ملاکم دوربینشه میخوام فیلم های با کیفیتی بگیره. خودم بین s3 و xperia z موندم کدوم بهتره؟ samsung s3 دوربینش هشته اما شنیدم کیفیتش از سونی z بهتره. آیا واقعیت داره؟یا اگه پیشنهاد بهتری دارین کمکم کنید.

اره دوربین اس3 بهتره نویزش کمتره

NOR-1
21-12-2013, 17:50
دوستان من منتظر Z1S هستم به نظرتون اگه بیاد قیمتش کمتر از 1200 میشه؟

puya2010
21-12-2013, 18:23
سلام

من جای شما بودم xperia zl میگرفتم

puya2010
21-12-2013, 18:25
تا حداکثر 750 تومن چه گوشیی بگیرم ؟؟؟؟ و اینکه الان بگیرم یا یک ماهی صبر کنم تا قیمتا پایین تر بیاد ؟؟ ( البته فقط 1 ماه نه بیشتر )
صفحه 4.3 یا بالاتر با تاچ عالی .
دوربین عکاسی و فیلمبرداری خوب
قدرت سخت افزاری هم خوب . و اینکه حداکثر سه سالی میخوام داشته باشم . پیشنهادتون چیه ؟؟؟؟

پنجاه تومن اضافه کن xperia sp بگیر

salar79
21-12-2013, 21:26
سلام دوستان
بهترین گوشی تا700 تومن چیه
در کل خوشگل خوب باشه
ترجیحا گفته که سونی دوست داره
در کل براش کار کنه
پیشاپیش ممنون

Sent from my Xperia L using Tapatalk 4 Beta

hamidreza2010
21-12-2013, 22:37
سلام دوستان
در کل خوشگل خوب باشه
در کل براش کار کنه
پیشاپیش ممنون

سلام
سونی سولا هست
سونی go هست
سونی L هست
ولی اگه افزایش بدید میتونید sp بگیرید که خیلی عالیه .قیمتش حدود 820 هست

vahidsport
22-12-2013, 17:11
سلام وحید باهات موافقم
اما تعمیر کارا همه پیشنهاد میکنن سراغ اس 4 نرید
واقعا حجم خرابیش بالاست.
من خودم الان اسند پی سیکس دارم و دو دلم که برم سراغ اس 4 دوباره ولی به خاطر همین مسئله بیخیال شدم
اگه این طوریه پس اس 4 رو بیخیال میشم.... من برای یه بنده خدایی می خوام خودش از HTC one خوشش اومده اونم فقط برای ظاهر

اقا نظرتون در باره این تبلت چیه

Lenovo-Ideatab-A3000
Huawei MediaPad 7Vogue
لنوو که سی پی یوش Quad-core Cortex-A7 هست چه طوره ؟ چون 4 هسته ای هست باید قوی باشه ولی چون A7 فکر کنم ضعیفه ولی خیلی نه درسته؟
در مورد هووای من فکر میکنم با اس ۳ برابر درسته؟ یعنی مشکل خاصی تو پخش فلیم و بازی نداره!!!.... و این مدل هووای در مقایسه با asus fonepad چه طوره؟ سخت افزارشون که خیلی با هم فرق نمیکنند هر دو اطراف اس ۳ هستند حالا یکم بالاتر یا یکم پایین تره درسه؟

Iloveu-ALL
22-12-2013, 17:20
سلام دوستان
در کل خوشگل خوب باشه
در کل براش کار کنه
پیشاپیش ممنون

Xperia M خوبه اندروید 4.2 داره
تو این رونج هوآوی هم گوشی های خوبی داره.
از سونی L هم هست

Iloveu-ALL
22-12-2013, 17:22
اگه این طوریه پس اس 4 رو بیخیال میشم.... من برای یه بنده خدایی می خوام خودش از HTC one خوشش اومده اونم فقط برای ظاهر

اقا نظرتون در باره این تبلت چیه

Lenovo-Ideatab-A3000
Huawei MediaPad 7Vogue
لنوو که سی پی یوش Quad-core Cortex-A7 هست چه طوره ؟ چون 4 هسته ای هست باید قوی باشه ولی چون A7 فکر کنم ضعیفه ولی خیلی نه درسته؟
در مورد هووای من فکر میکنم با اس ۳ برابر درسته؟ یعنی مشکل خاصی تو پخش فلیم و بازی نداره!!!.... و این مدل هووای در مقایسه با asus fonepad چه طوره؟ سخت افزارشون که خیلی با هم فرق نمیکنند هر دو اطراف اس ۳ هستند حالا یکم بالاتر یا یکم پایین تره درسه؟

تبلت برا خودش انجمن داره

NIMA.GNI
23-12-2013, 12:25
از اونجایی که چند روزی میشه میخوام گوشی بگیرم و مهمتریم ملاکم واسم کیفیت دوربین گوشی بود بعد از کلی جستجو تو اینترنت یه سایت عالی پیدا کردم که کارش فقط تست دوربینه حالا چه دوربین گوشی چه دیجیتال و چه دوربین های حرفه ای.این پست رو میذارم شاید به درد شما هم بخورده.
تست دقیق و آزمایشگاهی دوربین گوشی ها در وب سایت DxOMark
تو این سایت با در نظر گرفتن نور دهی و کنتراست، رنگ، فوکوس خودکار،حفظ بافت،نویز،خطاهای تصویر،فلاش در عکاسی دوربین و لرزشگیر در فیلمبرداری به دوربین گوشی ها امتیاز دادند.
تو این سایت بیست گوشی اول به ترتیب زیر امتیاز دهی شدن. جزییات بیشتر میتونید تو خود سایت ببینید. من به این نتیجه رسیدم تا 1200000 تومن بودجه بهترین دوربینو GALAXY S3 داره و xperia z به شدت دوربین افتضاحی داره
1- nokia 808------------77emtiaz
2-xperia z1-------------76 emtiaz
3-apple 5s--------------76 emtiaz
4-samsung s4------------ 75 emtiaz
5-lumia 1026-----------74 emtiaz
6-G2---------------73 emtiaz
7-lumia 925-------------73 emtiaz
8-iphone 5--------------72 emtiaz
9-iphone 4s-------72 emtiaz
10-SAMSUNG S 3------------- 72 emtiaz
11- note 2--------72 emtiaz
همونطور که مشخصه آیفون 5 و آیفون 4اس و note 2 با اس 3 در یک سطح هستند. در کل به نظر من با فیلمهایی که از گوشی های xperia z و s3 که گرفته شده بود و من از سایت phonearena دانلود کردم میشه گفت بهترین 8 مگاپیکسلی رو s3 داره و دوربین 13 مگاپیکسلی sony z هیچ حرفی واسه گفتن نداره و میشه گفت مثل گوشی های چینی فقط عدد الکیه
xperia z با 61 امتیاز تو جایگاه 16 قرار داره و کیفیت دوربینش فقط کمی از آیفون 4 و s2 بهتره

Abdolreza2012
23-12-2013, 13:00
بهترین 8 مگاپیکسلی رو s3 داره و دوربین 13 مگاپیکسلی sony z هیچ حرفی واسه گفتن نداره و میشه گفت مثل گوشی های چینی فقط عدد الکی
دوربین z در حد 8 هم نیست ؟؟؟؟؟
دیگه فکر نکنم اونقدر ها هم بد باشه دیگه

NOR-1
23-12-2013, 15:05
دوستان من منتظر Z1S هستم به نظرتون اگه بیاد قیمتش کمتر از 1200 میشه؟

کسی نمیدونه؟

NIMA.GNI
23-12-2013, 16:54
با این مشخصاتی که من دیدم داره بعید میدونم بیشتر از این بشه قیمتش. دیگه خیلی گرون باشه 1300000 وگرنه ارزش خرید نداره

pianoba
25-12-2013, 19:37
سلام

قصد خرید گوشی اندروید رو دارم حدود قیمتش 500 باشه حالا کمی بیشتر یا کمتر
ال سی دیش هرچی بزرگتر باشه بهتره
دیگه بهترین گوشی یی که در این رینج قیمت میشه گرفت رو معرفی بفرمایید

italia88
25-12-2013, 21:27
سلام

قصد خرید گوشی اندروید رو دارم حدود قیمتش 500 باشه حالا کمی بیشتر یا کمتر
ال سی دیش هرچی بزرگتر باشه بهتره
دیگه بهترین گوشی یی که در این رینج قیمت میشه گرفت رو معرفی بفرمایید
اگه بتونی یه خورده بودجه رو ببری بالا میتونی ایکپریا ال بگیری قیمتش الان بدون گارانتی 620 هم میشه گرفت کیفیت صفحه ش به نسبت قیمتش خیلی خوبه

italia88
25-12-2013, 21:30
سلام دوستان
در کل خوشگل خوب باشه
در کل براش کار کنه
پیشاپیش ممنون

توی این رنج سونی مدلای خوبی داره حتی با قیمت کمتر میتونی به اکسپریا ال با صفحه 4.3 و دوربین 8 و اکسپریا ام که دو سیم کارته و صفحه ضد خش داره فکرکنی

kalepoook
27-12-2013, 22:07
سلام
وقت دوستان بخیر
من مبلغ 250 تومان برای گوشی کنار گزاشتم،بین گوشی samsung galaxy star s5280 و Lg optimus L1 E410 برای انتخاب موندم
با این که دو گوشی سی پی یو 1 گیگاهرتز دارن و رم 512 و اندازه صفحه 3 اینچ
میخوام بدونم کدوم بهتره برای انتخاب
تشکر از همه دوستان

kar1591
27-12-2013, 23:37
سلام
تو رنج قیمت 650 می خواستم گوشی انتخاب کنم
خودم بیشتر نظرم به XPERIA LیاM هست
بیشتر سرعت پردازش برام مهمه
راهنمایی لطفا

VorteX01
28-12-2013, 09:19
درود،

راستش یه سوال خیلی مبتدی دارم ولی چون این موضوع خیلی برام مهمه میپرسم!
ما هم میخوام از iOS مهاجرت کنیم بیایم اندروید ، حالا اینجا یه سوالی داشتم ، تو iOS برنامه هایی مثله وایبر ، تانگو و ... ، حتی وقتی کلا میبندیمشون هم، بازم دارن کار میکنن و اگر کسی مسج بده ، اون مسجو نمایش میدن، میخواستم بدونم تو اندروید هم همینطوری هست یا نه؟ (موقعی که برنامه کلا بسته باشه ، بازم تماس ها و مسج هارو برای برنامه های وایبر و تانگو ، کیک و ... رو نشون میدن؟)

با تشکر فراوان

NIMA.GNI
28-12-2013, 12:04
سلام
تو رنج قیمت 650 می خواستم گوشی انتخاب کنم
خودم بیشتر نظرم به XPERIA LیاM هست
بیشتر سرعت پردازش برام مهمه
راهنمایی لطفا

xperia L خوبه اما بد نیست یه نیم نگاهی هم به s3 mini بندازی

AryanLand
28-12-2013, 21:06
درود،

ما هم میخوام از iOS مهاجرت کنیم بیایم اندروید ، حالا اینجا یه سوالی داشتم ، تو iOS برنامه هایی مثله وایبر ، تانگو و ... ، حتی وقتی کلا میبندیمشون هم، بازم دارن کار میکنن و اگر کسی مسج بده ، اون مسجو نمایش میدن، میخواستم بدونم تو اندروید هم همینطوری هست یا نه؟ (موقعی که برنامه کلا بسته باشه ، بازم تماس ها و مسج هارو برای برنامه های وایبر و تانگو ، کیک و ... رو نشون میدن؟)

با تشکر فراوان

سلام.
بله برنامه ها بسته هستن اما در حال اجرا هستن و پیغامهای رسیده رو نمایش میان. :11:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Iloveu-ALL
28-12-2013, 22:07
درود،

با تشکر فراوان

باید دکمه home رو نگه داری بعد از اونجا برنامه ها رو ببندی... برنامه ها رو اینطوری میبندی؟

vahidsport
29-12-2013, 12:57
درود،

با تشکر فراوان

تو اندروید هم همین طوری هست ولی اگر به خواهید که این طوری نباشه تو تنظیمات گوشی یه قسمتی هست که میتونید "service" مربوط به اون برنامه رو stop کنید تا دیگه این طوری نباشه البته اینی که گفتم برای اندروید بود....

NIMA.GNI
30-12-2013, 18:21
درود،

با تشکر فراوان

بابا مهاجرت کن به زودی وایبر تانگو واتس آپ هم مثل وی چت فیلتر میشن غصه چیو میخوری تو؟

NOR-1
31-12-2013, 00:33
بابا مهاجرت کن به زودی وایبر تانگو واتس آپ هم مثل وی چت فیلتر میشن غصه چیو میخوری تو؟

خب چیز پی ان نصب میشه

sasansamiri
31-12-2013, 06:23
درود،

با تشکر فراوان

خیلی فرق خاصی نداره
حالا چرا مهاجرت به اندروید مکه iosچه مرگشه؟

VorteX01
31-12-2013, 11:02
خیلی فرق خاصی نداره
حالا چرا مهاجرت به اندروید مکه iosچه مرگشه؟

والا خیلی خوشم میومد از ios تا اینکه ios 7 اومد بیرون ، و اصلا راضی نیستم ، به شدت باتری میخوره ، سرعت دستگام هم کند شده ، و آیکون هاش هم شبیه آیکون های برنامه ی مهدکودک شده:n02: ، اون پرستیژی که ios داشت رو به نظر من از دست داده و 2 روزه اول باهال بود ، بعدش فوق العاده مسخره میشه ، یک چیزه دیگه هم اینکه به شدت از رنگ سفید استفاده شده ، که متاسفانه تو شب ، خیلی چشم رو میزنه ، در کل اصلا خوشم نمیاد از ios7، سیستم عامل هم که مهمترین چیزه ، پس مهاجرت به سوی اندروید ببینیم چی میشه:n02:.

با تشکر فراوان:n16:

NOR-1
31-12-2013, 16:46
والا خیلی خوشم میومد از ios تا اینکه ios 7 اومد بیرون ، و اصلا راضی نیستم ، به شدت باتری میخوره ، سرعت دستگام هم کند شده ، و آیکون هاش هم شبیه آیکون های برنامه ی مهدکودک شده:n02: ، اون پرستیژی که ios داشت رو به نظر من از دست داده و 2 روزه اول باهال بود ، بعدش فوق العاده مسخره میشه ، یک چیزه دیگه هم اینکه به شدت از رنگ سفید استفاده شده ، که متاسفانه تو شب ، خیلی چشم رو میزنه ، در کل اصلا خوشم نمیاد از ios7، سیستم عامل هم که مهمترین چیزه ، پس مهاجرت به سوی اندروید ببینیم چی میشه:n02:.

تو ios 6 جیلبریک کرده بودین؟
اگه SHSH سیو می کردین میشد دانگرید کرد
جیلبریک ios 7 هم اومده

piishii
02-01-2014, 12:25
سلام
پسر دایی من میخواد یک گوشی بخره خوب بالطبع اسمارت فون باشه بهتره بودجه هم 600 تومن
چی بهش پیشنهاد میدین ؟ من خودم ایکسپریا سولا دارم راضی هستم نمیدونم الان چند هست چون من حدود دو سال پیش که دلار ارزون بود حدود 520 خریدم
خانومم ایکسپریا یو براش خریدم اونم گوشی بدی نیست ولی بازم اونم نمیدونم چند است
قیمت این دو تا رو هم کسی داشت ممنونم و اینکه پیشنهاد های دیگری هم بود ممنون میشم چون خودمم همین ها رو با مشورت در اینجا گرفتم.

NOR-1
02-01-2014, 13:21
سلام
پسر دایی من میخواد یک گوشی بخره خوب بالطبع اسمارت فون باشه بهتره بودجه هم 600 تومن
چی بهش پیشنهاد میدین ؟ من خودم ایکسپریا سولا دارم راضی هستم نمیدونم الان چند هست چون من حدود دو سال پیش که دلار ارزون بود حدود 520 خریدم
قیمت این دو تا رو هم کسی داشت ممنونم و اینکه پیشنهاد های دیگری هم بود ممنون میشم چون خودمم همین ها رو با مشورت در اینجا گرفتم.

xperia m گزینه خوبیه

arash66_2m
02-01-2014, 20:09
سلام
میتونه به وwinphone فکر کنه مثلا lumia 520 400 تومان هستش !
اندروید هم w8150 بدک نیست مال 1 سال پیشه :دی

Pedram_mrn
03-01-2014, 23:23

دقیقا منم آیپدم رو به همین خاطر فروختم... منتظر نوت 10.1 2014 ام

mka703
07-01-2014, 17:37

درسته سرعتش از os قبلي كمتر شده ولي اينطور نيست ك سرعت اندرويد بيشتر باشه، ضمن اينكه نسخه ٧.١ خيلي بهتر و سريعتر شده، آيكونهاش و كلا ios 7 بيشتر شبيه اندرويد شده پس اگه اين بنظرت پرستيژ نداره اندرويد هم احتمالا نخواهد داشت.

Sent from my iPad Air using Tapatalk HD

Pedram_mrn
07-01-2014, 18:49
آیپد ایر شما رو نمیدونم، ولی من تو آیپد 4 خودم بعد از آپدیت به شدت کاهش پرفرمنس و لگ در انیمیشن ها رو مشاهده کردم...(باگ های ریز درشت در مرورگرها و تاچ آن کالیبره و ... بماند، کافیه یه سرچ کنید تو گوگل) الان اندروید بعد از جلی بین و مخصوصا بعد از 4.4 تو دستگاه های نکسوس کمترین لگ و کندی ای نداره کافیه خودتون امتحان کنید... تنها دلیل من برای پیشنهاد دادن آیپدها PPI بالاشون بود که دیگه اونم با اومدن تبلت هایی مثل نکسوس 7 2013 G Pad LG و نوت 10.1 2014 دلیلی برای خریدن محصولات اپل نمیبینم، البته نه اینکه بد باشن...

VorteX01
07-01-2014, 20:25
درسته سرعتش از os قبلي كمتر شده ولي اينطور نيست ك سرعت اندرويد بيشتر باشه، ضمن اينكه نسخه ٧.١ خيلي بهتر و سريعتر شده، آيكونهاش و كلا ios 7 بيشتر شبيه اندرويد شده پس اگه اين بنظرت پرستيژ نداره اندرويد هم احتمالا نخواهد داشت.

فك كنم سرعت خيلي مهم باشه براي استفاده كننده و بجايي كه اپل بياد سرعت رو ببره بالا برعكس كار كرده ، يكي از دلايلي هم كه اپل از اون چيپ ٦٤ بيتي استفاده كرده همين ios ٧ هست كه تو ٥اس كم نياره، حالا ماهايي كه دستگاه قديمي تر داريم چه گناهي كرديم!!!!! و اون ايكون ها هم در هر گوشي اندرويدي با ديگري فرق داره ، هر شركت مياد با توجه به سليقه ي خودش تغيير ميده و طراحي ميكنه.

mka703
07-01-2014, 21:26
آیپد ایر شما رو نمیدونم، ولی من تو آیپد 4 خودم بعد از آپدیت به شدت کاهش پرفرمنس و لگ در انیمیشن ها رو مشاهده کردم...(باگ های ریز درشت در مرورگرها و تاچ آن کالیبره و ... بماند، کافیه یه سرچ کنید تو گوگل) الان اندروید بعد از جلی بین و مخصوصا بعد از 4.4 تو دستگاه های نکسوس کمترین لگ و کندی ای نداره کافیه خودتون امتحان کنید... تنها دلیل من برای پیشنهاد دادن آیپدها PPI بالاشون بود که دیگه اونم با اومدن تبلت هایی مثل نکسوس 7 2013 G Pad LG و نوت 10.1 2014 دلیلی برای خریدن محصولات اپل نمیبینم، البته نه اینکه بد باشن...

براي منم لگ داره ولي كمتر، همونطور ك گفتم توي آپديت ٧.١ مشكلات لگ برطرف شده فقط بايد منتظر انتشار اين نسخه باشيم. نميدونم ولي من همچنان آيپد رو بهتر ميدونم بخاطر برنامه هاي بيشتر و بهينه شده و اختصاصي. كيفيت صفحه فقط به ppi نيست حالا نوت هم ppi ش فرق چنداني با آيپد نداره، بنظرم تنها مزيت نوت نسبت به آيپد قلمشه

mka703
07-01-2014, 22:06
فك كنم سرعت خيلي مهم باشه براي استفاده كننده و بجايي كه اپل بياد سرعت رو ببره بالا برعكس كار كرده ، يكي از دلايلي هم كه اپل از اون چيپ ٦٤ بيتي استفاده كرده همين ios ٧ هست كه تو ٥اس كم نياره، حالا ماهايي كه دستگاه قديمي تر داريم چه گناهي كرديم!!!!! و اون ايكون ها هم در هر گوشي اندرويدي با ديگري فرق داره ، هر شركت مياد با توجه به سليقه ي خودش تغيير ميده و طراحي ميكنه.

آيكونا رو ميشه تغيير داد با توييك، حالا اگه تا اين حد رو اعصابته مهاجرت كن

Temple Of Doom
07-01-2014, 23:26
سلام دوستان

در مدل های موجود در بازار کدم برند و مدل از لحاظ شفافیت و کیفیت موسیقی از همه بهتره؟ این مورد برای من خیلی اهمیت داره

در مورد خرید HTC One Mini کمی شک دارم

میشه چندتا مدل با بودجه 1200000 معرفی کنین؟

ممنون

NOR-1
08-01-2014, 05:05
سلام دوستان

در مدل های موجود در بازار کدم برند و مدل از لحاظ شفافیت و کیفیت موسیقی از همه بهتره؟ این مورد برای من خیلی اهمیت داره

در مورد خرید HTC One Mini کمی شک دارم

میشه چندتا مدل با بودجه 1200000 معرفی کنین؟

ممنون

کیفیت اسپیکر one mini خوبه
lumia 920 هم کیفیتش خوبه
و sp هم خوبه تقریبا

VorteX01
08-01-2014, 10:22
دوستان آیا موقع خرید گوشی های اندرویدی ، باید به نکته ی خاصی توجه کنیم؟ و برای گوشی های htc چطور؟ (یه جا خوندم که گوشی های htc برای کشور های مختلف از نظر آنتن دهی بهینه میشن ، برای همین از کشوری که توش هستین بخرین، یه همچین چیزی ... ) آیا این حرف درسته؟

با تشکر فراوان

m@jid2011
08-01-2014, 12:08
سلام دوستان من میخوام گوشی بگیرم بین این چند تا موندم به نظر شما کدوم بهتره اولویت هام هم اینه که گوشی داغ نکنه - دوام باتری خوب باشه - کیفیت و بلندی صدا هم خوب باشه- دوربین و این که سرعت گوشی خوب باشه و کم نیاره و گیر نکنه
galaxy s III
Htc one xl
htc one sv
htc one s
lg optimus g
با تشکر از اساتید

saeedsh7j
08-01-2014, 18:02
سلام. گوشی دو سیم کارته تا پونصد و پنجاه تومن چی پیشنهاد میدین؟

Temple Of Doom
08-01-2014, 20:59
سلام دوستان

گوشی Nexus 4 از لحاظ شفافیت و Clarity پخش موسیقی در چه حدی هستش

در کل بین HTC One Mini، Nexus 4 و S4 کدوم به نظرتون بهتره

ضمناً من کیفیت پخش موسیقی برام خیلی مهمه

با تشکر

supermax15
08-01-2014, 21:35
بهترین و بصرفه ترین و هوشمندانه و عاقلانه ترین انتخاب :

XPERIA M DOUAL :n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05: :n05::n05::n05::n05:

supermax15
08-01-2014, 21:36
سلام دوستان من میخوام گوشی بگیرم بین این چند تا موندم به نظر شما کدوم بهتره اولویت هام هم اینه که گوشی داغ نکنه - دوام باتری خوب باشه - کیفیت و بلندی صدا هم خوب باشه- دوربین و این که سرعت گوشی خوب باشه و کم نیاره و گیر نکنه
galaxy s III
Htc one xl
htc one sv
htc one s
lg optimus g
با تشکر از اساتید
بهترین گزینه اپتیموس جی هست در خریدنش شک نکنید :n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05:

supermax15
08-01-2014, 21:37
دوستان آیا موقع خرید گوشی های اندرویدی ، باید به نکته ی خاصی توجه کنیم؟ و برای گوشی های htc چطور؟ (یه جا خوندم که گوشی های htc برای کشور های مختلف از نظر آنتن دهی بهینه میشن ، برای همین از کشوری که توش هستین بخرین، یه همچین چیزی ... ) آیا این حرف درسته؟

با تشکر فراوان
پیشنهاد میشه موقع خرید با این کد تمام چیز های گوشی رو تست کنید :n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05:
ستاره مربع 7348423 ستاره مربع

m@jid2011
08-01-2014, 22:08
سلام دوست عزیز
supermax15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی ممنون از پاسخت نظرت در مورد xperia z چی هست .با تشکر

supermax15
08-01-2014, 22:30
سلام دوست عزیز
supermax15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی ممنون از پاسخت نظرت در مورد xperia z چی هست .با تشکر
سلام
از نظر اپدیت اکسپریا Z بهتره + ضد اب هم هست

ولی از نظر کیفیت صدا و دوربین اپتیموس جی بهتره + 32 گیگ حافظه داخلی داره - مموری نمیخوره
جی امکانات نرم افزاریش خوبه

داغ هم هر دو میکنن چون جنس پشت هر 2 گوشی شیشه هست البته طبیعی هست از گوشی چهار هسته ای
در مورد باتری هر دو در یک سطح قرار دارند و متوسط هستن
در مورد هنگ و سرهت هم بستگی به کارتون داره که چه کار هایی با گوشی انجام میدین

اکسپریا Z هم 2 نوع پنل صفحه نمایش داره که شانسیه

بین این 2 هم واقعا انتخاب سخته
پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید
بخش نظرات (این 2 گوشی رو در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بخونید شاید کمکتون کرد

Temple Of Doom
09-01-2014, 19:00
سلام دوستان

گوشی Nexus 4 از لحاظ شفافیت و Clarity پخش موسیقی در چه حدی هستش

در کل بین HTC One Mini، Nexus 4 و S4 کدوم به نظرتون بهتره

ضمناً من کیفیت پخش موسیقی برام خیلی مهمه

با تشکر

لطفاً یک نفر جواب منو بده :دی

من کیفیت و شفافیت موسیقی خیلی برام مهمه.

منظورم اسپیکر گوشی نیست. پردازش صدا و شفافیت اون هستش

لطفاً یه گوشی بهم معرفی کنید که این نیاز رو براورده کنه

با تشکر

italia88
10-01-2014, 19:25
لطفاً یک نفر جواب منو بده :دی

من کیفیت و شفافیت موسیقی خیلی برام مهمه.

منظورم اسپیکر گوشی نیست. پردازش صدا و شفافیت اون هستش

لطفاً یه گوشی بهم معرفی کنید که این نیاز رو براورده کنه

با تشکر

یکی از رفیقا اس4 داره کیفیت و تفکیک پذیری صداش بی نظیره One Mini هم کیفیت صداش خوبه ولی Nexus رو امتحان نکردم

italia88
10-01-2014, 19:30

سامسونگ گالاکسی اس 6802

italia88
10-01-2014, 19:32
galaxy s III
Htc one xl
htc one sv
htc one s
lg optimus g
با تشکر از اساتید

galaxy s III گوشیای خوبی هستن

Temple Of Doom
10-01-2014, 20:20
یکی از رفیقا اس4 داره کیفیت و تفکیک پذیری صداش بی نظیره One Mini هم کیفیت صداش خوبه ولی Nexus رو امتحان نکردم

با تشکر از شما

این که میگن S4 Mini شارژ باتریش زود تموم میشه و صفحه AmoLED ها بعد از یه مدت زرد رنگ میشه حقیقت داره؟

Iloveu-ALL
10-01-2014, 21:58
با تشکر از شما

این که میگن S4 Mini شارژ باتریش زود تموم میشه و صفحه AmoLED ها بعد از یه مدت زرد رنگ میشه حقیقت داره؟

آره باتریش خیلی اذیت می کنه

italia88
11-01-2014, 20:02
با تشکر از شما

باتری گوشیای جدید اکثرا سریع تموم میشه که اون هم بخاطر استفاده از اپلیگیشنهای زیاد و اینترنت و جی پی اس و ... است در غیر این صورت راحت سه روز شارژ نگه میداره ولی اگه اس فور مینی میخای بگیری و شارژ برات مهمه حتما یه سیمش رو بگیر

Iloveu-ALL
11-01-2014, 21:25
با تشکر از شما

این سوال رو اینجا میتونی بپرسی اونایی که این گوشی رو دارن میتونن کمکت کنن:

hamedsaba
11-01-2014, 21:57
با سلام دوستان.
میخواهم گوشی نهایتا تا 400 تومان اندرویدی بخرم خودم مدل های زیادی بررسی کردم بین Samsung Galaxy Star Pro S7262 و LG Optimus L4 E455 Dual موندم . کلا هدف بنده اصلا بازی و دوربین اینها نیست فقط استفاده از وای فای اینترنت و نصب اکثر برنامه های کاربردی و کارکرد اپلیکشن هایی مثل وایبر و واتس اپ و .... اینها هست اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

italia88
11-01-2014, 23:23
با سلام دوستان.
میخواهم گوشی نهایتا تا 400 تومان اندرویدی بخرم خودم مدل های زیادی بررسی کردم بین Samsung Galaxy Star Pro S7262 و LG Optimus L4 E455 Dual موندم . کلا هدف بنده اصلا بازی و دوربین اینها نیست فقط استفاده از وای فای اینترنت و نصب اکثر برنامه های کاربردی و کارکرد اپلیکشن هایی مثل وایبر و واتس اپ و .... اینها هست اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

با این رنج قیمتی سامسونگه گزینه خوبیه

mnik7
12-01-2014, 16:48
با سلام دوستان.

بااین اوصاف گلکسی یانگ گزینه بهتریه جون میزان رمش بیشتره برای اجرای این اپلیکیشن ها مناسب تره اما با صرف یکم هزینه بیشتر نزدیک به این بودجه ای که گفتین اکسپریا M گزینه بهتریه

Mammad Prince
12-01-2014, 20:15
دوستان به نظرتون من با بودجه 1 تا 1200 اینا ، نکسوس 4 رو بخرم ؟

یا صبر کنم نکسوس 5 ارزون تر بشه ، یه ذره هم بذارم رو پولم ؛ اونو بخرم ؟!

mnik7
12-01-2014, 22:12

از نظر من نکسوس 5 همین الانشم اختلاف قیمت خیلی زیادی ندارن ولی اگه میتونین صبر کنید
اگه واقعا براتون مشکلی نیست روی بودجه ای که دارین بازم بذارین یا اینکه اگه عجله ندارین صبر کنید
اگه هم فکر میکنید نکسوس 4 سخت افزارش پاسخ گو تا چند ساله دیگه به نظر من اشتباهه همین الانشم بازی هایی اومده که در بالاترین حالت گرافیکی نفس سخت افزار نسبتا جدیدو میگیره

rangoabzar
15-01-2014, 11:43
آقا تا 600 چی بگیرم ؟؟؟؟

ha88an
15-01-2014, 13:56
آقا تا 600 چی بگیرم ؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
با این رنج قیمت گوشی Samsung Galaxy Ace 3 S7270 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترین انتخاب برای شماست
موفق باشی ...

mka703
15-01-2014, 16:59
آقا تا 600 چی بگیرم ؟؟؟؟

Xperia L
Xperia M

Captain
15-01-2014, 17:17
سلام دوستان
من خودم Sony P دارم و بد نیست
ولی دیگه از اندروید خسته شدم، میخوام برم سراغ Windows Phone 8 در گوشی Lumia 920
اندروید لگ زیاد داره، هنگ میکنه، باگ که ماشاالله زیاده، سنگینه و برای نسخه های بالاتر سخت افزار قوی و بودجه زیاد میخواد
امیدوارم بتونم تا پایان امسال تعویض کنم
خستم از اندروید :n15:

Honradez
15-01-2014, 17:49
سلام. خسته نباشید.

اخیرا شنیدم که یک تفاوت ظاهرا قابل توجه بین پروسه تولید اپ برای آیفون و اندروید وجود داره: برای آیفون، اپ شما باید توسط اپل تست بشه و فقط بعد از اونه که میتونید روی مارکت ارسالش کنید. اما برای اندروید، چنین تستی لازم نیست و بلافاصله بعد از ساخت میتونید بذاریدش روی مارکت.

یه سرچ کوچکی کردم و کسی ننوشته بود که اپ های اندروید هم باید لزوما از تست عبور کنن.

سوالم اینه که آیا چنین چیزی حقیقت داره؟

amin5454
16-01-2014, 11:36
سلام
تفاوت بین اچ تی سی Desire 600 dual sim و Desire 700 dual sim در چیه؟(لطفا یه جوری توضیح بدین که منه کم سواد متوجه شم.مثلا از نظر سرعت،کیفیت عکس و فیلمبرداری، وضوح صفحه نمایش و بقیه چیزایی که فرق اساسی با هم دارند)
فکر کنم تفاوت قیمتش 300 تومن باشه.این تفاوت قیمت ارزش داره؟؟؟
با تشکر

Ramin khuzestan
17-01-2014, 09:43
سلام
قصد خرید گوشی اندروید دارم و باتوجه به اینکه تبلت قدرتمندی دارم خیلی از گوشی انتظار بالایی ندارم (مثل: تماشای فیلم و بازی اچ دی) ولی خب اگر بازی اچ دی هم اجرا کرد که چه بهتر:n06:
انتظاراتم از گوشی اجرای روون نرم افزارهای کاربردی عمومی و روزمره هست مثل واتس اپ ، و اینستاگرام و از این قبیل نرم افزار ها
از گوشی های کند بیزارم! تاچ سریع و باتری هم واسم مهمه
دوربین گوشی هم مهمه البته با بودجه ای که من کنار گذاشتم فکر نمیکنم از 5 مگاپیکسل بشه پا رو فرا تر گذاشت:n15:ولی همون 5 مگاپیکسل هم خوب و بد داره! پس دنبال 5 مگاپیکسل خوب هستم!
بودجه نهایت 450 تومن
خودم این گوشی رو پیدا کردم و به نظر تو این محدوده ی قیمت ، ایده آل به نظر میاد ولی از برندش تجربه ای ندارم Huawei Ascend G510 - U8951
منتظر نظرات و راهنمایی دوستان هستم:n16:اگر مدل دیگه ای هم وجود داره نام ببرید
با تشکر

ha88an
17-01-2014, 11:14
سلام
قصد خرید گوشی اندروید دارم و باتوجه به اینکه تبلت قدرتمندی دارم خیلی از گوشی انتظار بالایی ندارم (مثل: تماشای فیلم و بازی اچ دی) ولی خب اگر بازی اچ دی هم اجرا کرد که چه بهتر:n06:
انتظاراتم از گوشی اجرای روون نرم افزارهای کاربردی عمومی و روزمره هست مثل واتس اپ ، و اینستاگرام و از این قبیل نرم افزار ها
دوربین گوشی هم مهمه البته با بودجه ای که من کنار گذاشتم فکر نمیکنم از 5 مگاپیکسل بشه پا رو فرا تر گذاشت:n15:ولی همون 5 مگاپیکسل هم خوب و بد داره! پس دنبال 5 مگاپیکسل خوب هستم!
بودجه نهایت 450 تومن
خودم این گوشی رو پیدا کردم و به نظر تو این محدوده ی قیمت ، ایده آل به نظر میاد ولی از برندش تجربه ای ندارم Huawei Ascend G510 - U8951
با تشکر

سلام دوست عزیز
از اونجایی که بودجه ی شما محدوده و نمیخواید بازی های سنگین HD رو اجرا کنید گوشی Huawei Ascend G510 - U8951 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])انتخاب خوبیه واسه خرید
گوشی های Huawei ساخت چین هستند اما از کیفیت خوبی نسبت به قیمتی که دارند برخوردار هستند
از دوربین این گوشی نباید انتظار کیفیت بالایی داشت
موفق باشی ...

GOLDFINCH
17-01-2014, 14:16
سلام
بودجه نهایت 450 تومن
با تشکر

اگه گوشی دست دوم می خواید، تو بازارچه هست و مثلا اگه xperia p دست دوم بتونید 500 تمن گیر بیارید، خیلی خوبه.

تو گوشی های نو هم Xperia J، Xperia Miro، Huawei Ascend G510 Dual خوب هستند.
مخصوصاً اولی که دوهسته ای هم هست.

Ramin khuzestan
17-01-2014, 15:47
اگه گوشی دست دوم می خواید، تو بازارچه هست و مثلا اگه xperia p دست دوم بتونید 500 تمن گیر بیارید، خیلی خوبه.

تو گوشی های نو هم Xperia J، Xperia Miro، Huawei Ascend G510 Dual خوب هستند.
مخصوصاً اولی که دوهسته ای هم هست.
دست دوم که خوشم نمیاد احتمالا همون G510 کارمو راه بندازه چون در کنارش تبلت دارم
البته Huawei Ascend G510 در تمام مدل ها دو هسته ای هست و فکر کنم منظور از اون Dual دو سیم کارته باشه

GOLDFINCH
17-01-2014, 16:20
حذف ـــــــــــــــــــــ

italia88
17-01-2014, 21:38
سلام
بودجه نهایت 450 تومن
با تشکر

با بودجه ای که مشخص کردید امکان اجرای بازیهای اچ دی بصورت روان بعیده ...

italia88
17-01-2014, 21:40

اگه عجله ندارید و از گوشی حال حاضرتون راضی هستید صبر کنید نکسوس 5 رو بگیرید بهتره

italia88
17-01-2014, 21:42
آقا تا 600 چی بگیرم ؟؟؟؟

اگه برند براتون مهم نیس ایکسپریا ال گوشی های خوش فرمی هست که با صفحه شفاف 4.3 اینچی که داره نهایت با 620 میشه خریدش

italia88
17-01-2014, 21:45
سلام دوستان
من خودم Sony P دارم و بد نیست
ولی دیگه از اندروید خسته شدم، میخوام برم سراغ Windows Phone 8 در گوشی Lumia 920
اندروید لگ زیاد داره، هنگ میکنه، باگ که ماشاالله زیاده، سنگینه و برای نسخه های بالاتر سخت افزار قوی و بودجه زیاد میخواد
امیدوارم بتونم تا پایان امسال تعویض کنم
خستم از اندروید :n15:

اندروید 4.2 خیلی از باگها رو برطرف کرده و با گوشیهایی که سخت افزارشون قوی هستش راحت برنامه ها اجرا میشه
البته ویندوز هم مشکلات خاص خودش رو داره

Captain
18-01-2014, 00:10
اندروید 4.2 خیلی از باگها رو برطرف کرده و با گوشیهایی که سخت افزارشون قوی هستش راحت برنامه ها اجرا میشه
البته ویندوز هم مشکلات خاص خودش رو داره

درسته ولی برای اینکه اندروید بالاتر رو تجربه کنیم نیاز به بودجه های اضافی و تنوع گوشی داره
ولی ویندوزفون حتی با سخت افزار متوسط به پایین هم اجرا میشه
بهرحال من الان ترجیح میدم همون محدودیت ویندوزفون رو داشته باشم با اون لومیا های عاااالی ولی اندروید نگیرم که باز همون آش و همون کاسه
:n16:

brnudi
18-01-2014, 01:45
سلام
یه گوشی برای مادرم میخواستم حدود قیمت 400 هزار تومن یکم بیشتر یا کمتر
مهم زیبایی گوشی صفحه نمایش دوربین
به نظر شما ویندوزی خوبه

Golbarg01
18-01-2014, 03:22
سلام دوستان
تو این رنج قیمت 300 تا 400 چه گوشی هایی رو پیشنهاد میدین؟
هر چی امکاناتش بیشتر باشه بهتر
دوربینش هم ضعیف نباشه

Captain
18-01-2014, 03:56
سلام
یه گوشی برای مادرم میخواستم حدود قیمت 400 هزار تومن یکم بیشتر یا کمتر
مهم زیبایی گوشی صفحه نمایش دوربین
به نظر شما ویندوزی خوبه

سلام دوستان
دوربینش هم ضعیف نباشه

Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 510

HTC Windows Phone 8S

HTC Desire C

Sony Xperia J

Sony Xperia E dual

Sony Xperia tipo dual

Sony Xperia miro

Samsung Galaxy Ace S5830

LG Optimus L3 II Dual E435

LG Optimus L4 II Dual E445

LG Optimus L5 II Dual E455

LG Optimus L5 E610

Golbarg01
18-01-2014, 12:20
Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 510

HTC Windows Phone 8S

HTC Desire C

Sony Xperia J

Sony Xperia E dual

Sony Xperia tipo dual

Sony Xperia miro

Samsung Galaxy Ace S5830

LG Optimus L3 II Dual E435

LG Optimus L4 II Dual E445

LG Optimus L5 II Dual E455

LG Optimus L5 E610

برند Huawei خوب نیست؟
اندروید باشه به نظرم بهتره
می خوام دو سیم کارته باشه و دوربینش 5 به بالا باشه
Huawei Ascend Y300 Dual چطوره؟
LG Optimus L4 II Dual E445 هم خوبه ولی دوربینش ضعیفتره 3.2 هست.
بین این دو تا کدوم بهتره؟

mnik7
18-01-2014, 13:19
برند Huawei خوب نیست؟
اندروید باشه به نظرم بهتره
می خوام دو سیم کارته باشه و دوربینش 5 به بالا باشه
Huawei Ascend Y300 Dual چطوره؟
LG Optimus L4 II Dual E445 هم خوبه ولی دوربینش ضعیفتره 3.2 هست.
بین این دو تا کدوم بهتره؟

سلام دوستان
دوربینش هم ضعیف نباشه
تو این رنچ قیمت از دوربین انتظار زیادی نداشته باشین

من تو این رنج قیمت و یکم بیشتر اینارو پیشنهاد میکنم
گلکسی یانگ گلکسی ایس 3 , اکسپریا M
(اکسپریا m به خاطر سخت افزار خیلی خوبی که داره بیشتر پیشنهاد میکنم)

ha88an
18-01-2014, 13:35
سلام دوستان
دوربینش هم ضعیف نباشه
سلام دوست عزیز
بهترین اتنخابی که میتونید توی این رنج قیمتی داشته باشید گوشیه Lumia 520 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست

پردازنده

نوع :Qualcomm
مدل : دوهسته‌ای
سرعت :1 Ghz
سيستم عامل
نوع : Windows Phone
نسخه : 8
دوربين
رزولوشن :5 مگا پیکسل
اندازه تصوير :2592x1936 پيکسل
موفق باشی ...

forbidddden
19-01-2014, 14:19
سلام
من بین دو گوشی xperia L و lg optimus l9 گیر کردم!
به نظر شما کودم؟ صفحه نمایش ال جی 4.7 هست و ips هم هست
ولی سونی 4.3 اینچ و tft!

NOR-1
19-01-2014, 15:00
سلام
ولی سونی 4.3 اینچ و tft!

فقط که صفحه ملاک نیست باید به سرعتش تو برنامه ها هم توجه کنید
اسپیکرها و هدفون
دوربین
وزن
بدنه
تراکم پیکسل
رابط کاربری
کیفیت قطعات

forbidddden
19-01-2014, 15:29
فقط که صفحه ملاک نیست باید به سرعتش تو برنامه ها هم توجه کنید
اسپیکرها و هدفون
دوربین
وزن
بدنه
تراکم پیکسل
رابط کاربری
کیفیت قطعات

خب منم از دوستانی که اطلاع دارم پرسیدم! دقیق نمیدونم کودوم بهتره
یه نکته ی بدی هم که اکسپریا داره اینه که فک کنم هدفون نداره:|

NOR-1
19-01-2014, 15:44
منظورم از کیفیت هدفون هم هدفون که تو جعبعست هم کیفیت صدا با هدفون بود
ولی من سونی xperia L پیشنهاد میکنم

ha88an
19-01-2014, 16:46
سلام
ولی سونی 4.3 اینچ و tft!

سلام دوست عزیز
نظر من روی گوشی LG Optimus L9 هس.
کیفیت صفحات نمایش IPS با TFT اصلا قابل مقایسه نیست! کیفیت IPS بیشتره. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی ...

italia88
19-01-2014, 17:34
سلام
ولی سونی 4.3 اینچ و tft!

ایکسپریا ال گزینه خوبیه و البته هدفون هم داره همراش

apple021
19-01-2014, 19:16
من خواستم بدونم رام رسمی برای گلکسی اس 4 8هسته ای رو باید از کجا دانلود کنیم؟
و اینکه رام خاورمیانه و با رام هند یا روسیه چه فرقی داره که رسمی میادش؟؟
و ما که ایران زندگی میکنیم کدومو باید دانلود کنیم؟
و اینکه من چون سرعتم پایینه اگه بخوام بیرون برام بریزن نحوه تشخیص رام و نوع رام که ماله کجاست رو بایدار کجا بفهمم؟مثلا خاورمیانه به چه صورتی است؟
یک دنیا ممنون

apple021
19-01-2014, 19:19
1) شنیدم که این گوشی مدل تقلبی هم داره، چگونه میشه اصل رو از تقلبی تشخیص داد.؟
2) (خیلی مهم) : تشخیص تقلبی بودن باطری گوشی و یا هدست به چه صورت است.اسم و مدل هدست چی هست؟
4) از کجا بفهمم که گوشی قبلا استفاده نشده.
5)خواستم بدونم گوشی samsung galaxy s4 هم لاک و انلاک داره و باید از کجا فهمید؟
6)اینکه ایا میشه از طریق imel روی گوشی از طریق سایت خوده سامسونگ فهمید اصل هست یا خیر مرسی

Golbarg01
20-01-2014, 00:20
ظاهرا جای این پست اینجاست:
سلام دوستان
من تا حالا با اندروید کار نکردم حالا می خوام یه گوشی اندرویدی بخرم
بعد از خرید برای اینکه بشه از مموری کارت استفاده کرد باید گوشی رو روت کنیم یا لازم نیست؟
میگن اگر گوشی روت بشه ضمانتنامش باطل میشه درسته؟
کلا روت کردن راحته یا سخت؟
خودم باید انجام بدم؟
کلا برنامه هایی که همون اول باید روی گوشی نصب کرد چیاست؟

GOLDFINCH
20-01-2014, 00:39
سلام

بعد از خرید برای اینکه بشه از مموری کارت استفاده کرد باید گوشی رو روت کنیم یا لازم نیست؟

نیازی به روت نیست.

میگن اگر گوشی روت بشه ضمانتنامش باطل میشه درسته؟

بله؛ حقیقت داره. گارانتیش باطل میشه.

کلا روت کردن راحته یا سخت؟

سخت نیست.

خودم باید انجام بدم؟

بهتره بدین بیرون تا خیالتون راحت باشه.

کلا برنامه هایی که همون اول باید روی گوشی نصب کرد چیاست؟

معمولاً فایل منیجر، دانلود منیجر، مارکت، مرورگر و ... بسته به نیاز کاربر رو گوشی نصب می کنن.

L.utus
20-01-2014, 21:39
گوشی تا 500 تومن بهترین گزینه چیه؟
می خوام صفحش کوچیک نباشه
قدیمی نباشه
دو سیم کارته باشه ترجیحا

forbidddden
20-01-2014, 22:26
می خوام صفحش کوچیک نباشه
قدیمی نباشه
دو سیم کارته باشه ترجیحا

xperia u
xperia m dual sim

ha88an
21-01-2014, 01:45
می خوام صفحش کوچیک نباشه
قدیمی نباشه
دو سیم کارته باشه ترجیحا

سلام دوست عزیز
اگه بتونی 70 هزار تومن دیگه به بودجه ای که داری اضافه کنی اونوقت Samsung Galaxy S Duos S7562 انتخاب مناسبیه برات. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی ...

NIMA.GNI
27-01-2014, 10:45
سلام دوست عزیز
اگه بتونی 70 هزار تومن دیگه به بودجه ای که داری اضافه کنی اونوقت Samsung Galaxy S Duos S7562 انتخاب مناسبیه برات. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی ...

کسایی که گوشی گلکسی دوزو خریدن اکثرا پشیمونن. باطری زود خالی میکنه، هنگ میکنه،سرعت پایین و کیفیت فیلمبرداری گفته شده افتضاحه فقط کافیه یه سری به سایت هایی مثل دیجی کالا یا گوشی شاپ بزنیدو نظرایی که درباره این گوشی نوشته شده بخونید. البته بازم شنیدن کی بود مانند دیدن!!!!

ha88an
27-01-2014, 13:22
کسایی که گوشی گلکسی دوزو خریدن اکثرا پشیمونن. باطری زود خالی میکنه، هنگ میکنه،سرعت پایین و کیفیت فیلمبرداری گفته شده افتضاحه فقط کافیه یه سری به سایت هایی مثل دیجی کالا یا گوشی شاپ بزنیدو نظرایی که درباره این گوشی نوشته شده بخونید. البته بازم شنیدن کی بود مانند دیدن!!!!

اینم هس دوست عزیز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه مثالی هست که میگه هر چقد پول بدی همون اندازه آش میخوری! مثله یه بنده خدایی اومد گفت یه گوشی میخوام بهترین دوربین و بهترین سخت افزار رو داشته باشه و اصلا هنگ نکنه و همه ی بازی های HD رو راحت بدون لگ اجرا کنه، بعدشم گفتم حداکثر بودجم 400 تومن هس! خدایی داریم یه همچین چیزی :n08:

h!tman
27-01-2014, 14:42
ولی هنوز این که گلکسی dous گزینه خوبی نیستش درسته!

mbadboy7
28-01-2014, 16:32
من بین G2 و Z1 و nexus 5 موندم :| کسی راهنمایی داره برام ?
از همه مهمتر برام کیفیت ساخت و گارانتی معتبره و قیمته ، هرچقدر ارزون تر بهتر کار زیادی هم از گوشی نمیخوام فقط یه گوشی میخوام که طول عمرش هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری بالا باشه

GOLDFINCH
28-01-2014, 17:56
من بین G2 و Z1 و nexus 5 موندم :| کسی راهنمایی داره برام ?
از همه مهمتر برام کیفیت ساخت و گارانتی معتبره و قیمته ، هرچقدر ارزون تر بهتر کار زیادی هم از گوشی نمیخوام فقط یه گوشی میخوام که طول عمرش هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری بالا باشه

از لحاظ آپدیت نرم افزاری که خب nexus بهتره ( رابط کاربری آندروید ) ولی در غیر اینصورت، بنده G2 رو پیشنهاد می کنم.
خب کیفیت صفحه نمایش و یه کوچولو سخت افزار و دوربینش از Z1 بهتره ( با این که Z1 بیس مگاپیکسله! )
ولی کارت حافطه و اینا هم بهش نمی خوره :n02:

از لحاظ گارانتی LG قوی تره و از لحاظ قدرت بدنه، SONY.
بدنه ی G2، اثر انگوش رو هم جذب می کنه.

اگه من جاتون بودم Z1 می گرفتم. البته با توجه به چیزایی که شما از گوشی می خواین، G2 انتخاب مناسیه.

mostafabad2007
28-01-2014, 20:06
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو در مورد گوشیهای هواوی بدونم
بیشتر این نظرمو جلب کردهascent p6

malakhak
29-01-2014, 18:44
سلام

می خوام z1 بگیرم، راسته که باتریش نسبت به گوشی ضعیفه و زود خالی میشه ؟

Iloveu-ALL
29-01-2014, 19:18
سلام

می خوام z1 بگیرم، راسته که باتریش نسبت به گوشی ضعیفه و زود خالی میشه ؟

بله درسته ... نسبت به هم رده ها عملکرد باتریش با اینکه ظرفیتش بالاست، ضعیف تره
به G2 هم نگاهی بنداز

malakhak
29-01-2014, 19:24
بله درسته ... نسبت به هم رده ها عملکرد باتریش با اینکه ظرفیتش بالاست، ضعیف تره
به G2 هم نگاهی بنداز

بیشتر به سونی علاقه دارم تا ال جی

اما این g2 فقط از جای کلید ولوم و پاورش خوشم نیومد

esi222
29-01-2014, 19:28
سلام بچه ها
یه گوشی حدود 800 تا 900 تومن میخوام که مهمترین فاکتورش برام دوربینش هست.
یعنی یه دیجیتال کمرا همراه با یکم گوشی داشته باشه :n02:
صفحه نمایشش هم TFT نباشه و کیفیت خوبی داشته باشه و حداقل 4.3
من نظرم رو Acro s هستش
به نظرتون چطوره؟
فردا میخوام بخرم

Iloveu-ALL
29-01-2014, 19:36
بیشتر به سونی علاقه دارم تا ال جی

اما این g2 فقط از جای کلید ولوم و پاورش خوشم نیومد

با g2 کار کنید خوشتون میاد

GOLDFINCH
29-01-2014, 19:38
سلام بچه ها
یه گوشی حدود 800 تا 900 تومن میخوام که مهمترین فاکتورش برام دوربینش هست.
یعنی یه دیجیتال کمرا همراه با یکم گوشی داشته باشه :n02:
صفحه نمایشش هم TFT نباشه و کیفیت خوبی داشته باشه و حداقل 4.3
من نظرم رو Acro s هستش
به نظرتون چطوره؟
فردا میخوام بخرم

همین Acro S با این که TFT نیست، اما وقتی من کنار Xperia TX میذارمش ( TFT )، کیفیت TX بالا تره.

Huawei Ascend G700 و Xperia SL و Optimus 4X HD هم گزینه های خوبین...

esi222
29-01-2014, 22:55
همین Acro S با این که TFT نیست، اما وقتی من کنار Xperia TX میذارمش ( TFT )، کیفیت TX بالا تره.

Huawei Ascend G700 و Xperia SL و Optimus 4X HD هم گزینه های خوبین...
سلام
G700 و 4x رو بیخیال.چون دوربین برام مهمه !
اما SL هم جالبه.یکی از گزینه هام بوده.
میخوام دوربینش در حد خود 12 مگاپیکسل اینا باشه.یعنی فقط یه عدد نباشه و واقعی باشه...

GOLDFINCH
29-01-2014, 23:14
سلام
G700 و 4x رو بیخیال.چون دوربین برام مهمه !
اما SL هم جالبه.یکی از گزینه هام بوده.
میخوام دوربینش در حد خود 12 مگاپیکسل اینا باشه.یعنی فقط یه عدد نباشه و واقعی باشه...

دوربینش هم خوبه.

میگن از TX که 13 مگا هست، بیشتره.

درحالی که الان من از دوربین گوشیم راضیم البته بیشتر تو محیط های باز و روشن.

esi222
29-01-2014, 23:23
دوربینش هم خوبه.

میگن از TX که 13 مگا هست، بیشتره.

درحالی که الان من از دوربین گوشیم راضیم البته بیشتر تو محیط های باز و روشن.
گوشی شما چیه؟
1مگاپیکسل چندان توفیقی نداره
زومم رو سنسور CMOS هستش که عالیه تو عکاسی

GOLDFINCH
29-01-2014, 23:49
گوشی شما چیه؟

TX ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

esi222
30-01-2014, 00:35
TX ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ
از دوربینش راضی هستی؟
فیلم برداریش چطور؟

GOLDFINCH
30-01-2014, 00:50
از دوربینش راضی هستی؟
فیلم برداریش چطور؟

تو روز خیلی خوبه...
اما توشب یکم نویز داره.
کیفیت صفحه نمایشش هم خوبه به شرطی که با گوشی هایی مثل S IV و SIII و Note III و I phone مقایسه نشه.

esi222
30-01-2014, 01:01
تو روز خیلی خوبه...
اما توشب یکم نویز داره.
کیفیت صفحه نمایشش هم خوبه به شرطی که با گوشی هایی مثل S IV و SIII و Note III و I phone مقایسه نشه.

مرسی بابت آپ عکسا :n11:
تو این رنج خودت چی پیشنهاد میدی؟

GOLDFINCH
30-01-2014, 16:59
مرسی بابت آپ عکسا :n11:
تو این رنج خودت چی پیشنهاد میدی؟

من خودم SL رو پیشنهاد میدم. فقط درگاه میکرو اس دی نداره.
لامصب بینهایت زیباست :35:
گه بهش میکرو اس دی میخورد، حتماً به جای TX، یه SL می گرفتم.
ابلته الانم یکم پشیمونم که چرا اس ال نگرفتم :n27:
خلاصه اگه من جات بودم SL می گرفتم.
اگه TFT بودن صفحه نمایش برات مهم نیست، TX هم خوبه.
و اگه دوربینی با رزولوشن بالا برات اهمیت نداره، 4X HD.
ابلته رزولوشن بالا نشونه ی کیفیت نیست.
همین SIII که دوربینش هشته، از 13ـی من بیشتره.

رو هم رفته من پیشنهاد می کنم که بری هر دوتا گزینه رو بگیری دستت
و دوربیناشون رو باهم یه مقایسه بکنی.

shifter
30-01-2014, 18:21
دوستان برای پدرم میخوام گوشی بگیرم...
به نظرتون گلکسی s2 پلاس بهتره یا اکسپریا های t و tx و sp و اکرو اس ؟
در کل منظورم هست...مثلا دوربین و فیلم برداری و داشتن دوربین جلو و کیفیت صفحه و روون بودن...

GOLDFINCH
30-01-2014, 18:48
دوستان برای پدرم میخوام گوشی بگیرم...
به نظرتون گلکسی s2 پلاس بهتره یا اکسپریا های t و tx و sp و اکرو اس ؟
در کل منظورم هست...مثلا دوربین و فیلم برداری و داشتن دوربین جلو و کیفیت صفحه و روون بودن...

به نظر من، اول s2 Plus و بعد، T چون ضده آبه...
از لحاظ قدرت و ظاهر T و TX از اس 2 بهتره.
اس پی از همه ی اینا سخت افزارش قدرتمند تره.

s2 Plus، کیفیت دوربین و کیفیت صفحه نمایشش از اینا بهتره. و من فکر می کنم برای پدرتون مناسب تره.

paymon2008
31-01-2014, 10:41
سلام دوستان. من قصد خرید گوشی اندرویدی دارم. تو بازار موبایل وقتی قیمت میپرسم یا پای معامله میرفتم، میگفتن جدای از پول گوشی باید setup -box بدی از این حرفا. یکی دیگه میگفت باید setup registery ثبت کنی. دو مورد داره اصلی و کپی. میگفت گوشی که میخوای بخری lock هستش و سیم کارت های ایرانی بهش نمیخوره باید انلاکش کنی از این حرفا. داستان این حرفا چیه؟اگه انلاین از سایت های فروشنده موبایل، خرید کنیم. بازم این قضیه unlock و lock هست. اگه میشه یه توضیح بدید ممنون.

AryanLand
31-01-2014, 15:49
سلام دوستان. من قصد خرید گوشی اندرویدی دارم. تو بازار موبایل وقتی قیمت میپرسم یا پای معامله میرفتم، میگفتن جدای از پول گوشی باید setup -box بدی از این حرفا. یکی دیگه میگفت باید setup registery ثبت کنی. دو مورد داره اصلی و کپی. میگفت گوشی که میخوای بخری lock هستش و سیم کارت های ایرانی بهش نمیخوره باید انلاکش کنی از این حرفا. داستان این حرفا چیه؟اگه انلاین از سایت های فروشنده موبایل، خرید کنیم. بازم این قضیه unlock و lock هست. اگه میشه یه توضیح بدید ممنون.

سلام.
به عبارت خیلی ساده این مدلی از دزدی است که توسط فروشندگان موبایل اجرا میشود.
اصلا نیازی به این حرفا نیست شما گوشی رو بخر سیم کارت رو بزار روشن کن و استفاده کن.پول این بازیهارو هم نده.اگر از سایت هم بخرید این حرف هارو نداره. :-11:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

forbidddden
01-02-2014, 13:19
اقا با 700 تومن بودجه چه گوشی ای میشه خرید؟؟؟
خودم l9 دوس دارم بگیرم!
گزینه ی بهتری نیست؟؟
از l9 به خاطر این شک دارم چون میترسم نسخه ی جدید انروید کیت کات واسش نیاد!

البته میتونم دسته دو 4x هم بگیرم!
که اون 100% نسخه ی جدید اندروید واسش نمیاد

ha88an
01-02-2014, 19:31
خودم l9 دوس دارم بگیرم!
گزینه ی بهتری نیست؟؟

دیگه دوست عزیز با این بودجه باید با ورژن سیستم عاملت کنار بیای
نظر من اینه که 4x دست دوم بگیری البته در حد نو، توی نت گشتم اینو پیدا کردم:

L.A.M.P.A.R.D
02-02-2014, 00:56
asus fonpad note FHD^ چطوره ؟ ازش خوشم اومده ! صفحه نمایش واسم خیلی مهمه :)

ali_j55
02-02-2014, 13:57
دوستان میخوام گوشی دس دوم بگیرم Note 3 به نظرتون چجوریه؟ ارزش داره بخرم؟

ha88an
02-02-2014, 13:59
Note 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نسبت قیمتش گوشی عالیه دوست عزیز، اگه بودجه ای که دارید محدوده و نمیتونید این گوشی رو نو بخرید آره ارزش خرید داره

AryanLand
02-02-2014, 20:36

سلام.

شما باید بفرمائید گوشی در چه وضعیتی هست و اینکه قیمتش چنده (همون دست دوم رو )تا دوستان بتونن راهنمایی بدن خدمتتون.:11:

ali_j55
03-02-2014, 16:19
Note 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نسبت قیمتش گوشی عالیه دوست عزیز، اگه بودجه ای که دارید محدوده و نمیتونید این گوشی رو نو بخرید آره ارزش خرید داره

ممنون، اگه گوشی دیگه ای هم توی این رنج در نظر دارین بگین

سلام.

شما باید بفرمائید گوشی در چه وضعیتی هست و اینکه قیمتش چنده (همون دست دوم رو )تا دوستان بتونن راهنمایی بدن خدمتتون.:11:

در حد نو هس گوشی
اگه گوشی دیگه ای هم توی این رنج در نظر دارین بگین

ha88an
03-02-2014, 16:22
خب چرا گوشی دس دوم دوست عزیز؟ بهت پیشنهاد میکنم LG G2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیری، حیفه که آدم این همه پول بده و گوشی دس دوم بگیره
G2 گوشی فوق العاده ای نسبت به قیمتش
بازم هر جور دوست داری

AryanLand
03-02-2014, 18:01
ممنون، اگه گوشی دیگه ای هم توی این رنج در نظر دارین بگین

در حد نو هس گوشی
اگه گوشی دیگه ای هم توی این رنج در نظر دارین بگین

سلام.

دوست عزیز من که هرچی نگاه میکنم قیمتی نمیبینم.:n02:
شما باید بگی دستدوم رو چند میخوای بخری.خوب اگر به قیمت نو میخوای بخری که نه نمیارزه ولی اگر کمتر هست قیمت رو بگو تا بشه گفت می ارزه یا نه.:11:

خب چرا گوشی دس دوم دوست عزیز؟ بهت پیشنهاد میکنم LG G2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیری، حیفه که آدم این همه پول بده و گوشی دس دوم بگیره
G2 گوشی فوق العاده ای نسبت به قیمتش
بازم هر جور دوست داری

سلام.
کدوم همه پول؟:n02:
دوستمون قیمت ندادن که.:11:

ha88an
03-02-2014, 20:06
سلام.
کدوم همه پول؟:n02:
دوستمون قیمت ندادن که.:11:
میدونم که قیمت نداده
من نسبت به قیمت Note 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عرض کردم :n16:

ali_j55
03-02-2014, 20:10
سلام.

دوست عزیز من که هرچی نگاه میکنم قیمتی نمیبینم.:n02:
شما باید بگی دستدوم رو چند میخوای بخری.خوب اگر به قیمت نو میخوای بخری که نه نمیارزه ولی اگر کمتر هست قیمت رو بگو تا بشه گفت می ارزه یا نه

شرمنده :n16:
منظورم این بود که در حد و اندازه قیمت یه Note 3 (دس دوم ولی یه ماه کار کرده، کاملا سالم نو) پیشنهاد بدید

Iloveu-ALL
03-02-2014, 20:27
شرمنده :n16:
منظورم این بود که در حد و اندازه قیمت یه Note 3 (دس دوم ولی یه ماه کار کرده، کاملا سالم نو) پیشنهاد بدید

LG G2 مدل 32 گیگابایتی

شهنام89
04-02-2014, 15:34
خودم l9 دوس دارم بگیرم!
گزینه ی بهتری نیست؟؟

گوشی هواوی جی ۷۰۰بگیر چهار هسته ایی کیفیت lcdاز نوع ips می باشد شیک و خوش دست دارای ۲ گیگ رم و در کل عالیه حساب هواوی را باید از گوشی های فیک چینی که پدر مادری ندارند جدا کرد
خودم یک هفته هست که خریدم و کاملا راضی ام

griefcottage
04-02-2014, 21:09
دوستان تا نهایت 380 چی پیشنهاد میدین؟؟؟ خودم سرچ زدم رسیدم به هواوی G510 و y511 و Y300..
لومیا 520 داشتم خوشم نیومد ...
میخوام حداقل 4 اینچ باشه!
بیشتر واسه چت و فیس
باتری خوب باشه..
دوربین واسم مهم نیست

Iloveu-ALL
04-02-2014, 21:18
دوستان تا نهایت 380 چی پیشنهاد میدین؟؟؟ خودم سرچ زدم رسیدم به هواوی G510 و y511 و Y300..
بیشتر واسه چت و فیس
باتری خوب باشه..
دوربین واسم مهم نیست

y511 رو خبر ندارم...
ولی G510 خیلی خوبه!
پردازنده خوب
باتری خوب
صفحه نمایش 4.5 اینچی

griefcottage
04-02-2014, 21:26
y511 رو خبر ندارم...
ولی G510 خیلی خوبه!
پردازنده خوب
باتری خوب
صفحه نمایش 4.5 اینچی
ممنون..
فرق آنچنانی ندارن ولی پردازنده Y511 مدیاتک هست
اما عجیب بود واسم که Y511 از G510 بنچمارکش بالاتره!!!

ha88an
04-02-2014, 22:01
بیشتر واسه چت و فیس
باتری خوب باشه..
دوربین واسم مهم نیست

گوشی G510 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از مشخصات سخت افزاری بهتری برخوردار هس
مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 150 گرم

پردازنده:Qualcomm MSM8225 Snapdragon Chipset Dual-Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS LCD - سایز صفحه نمایش: 4.5 اینچ - دارای رزولوشن 854 × 480 - تراکم پیکسلی: 218 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD

شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش

صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون

امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.1 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - باتری 1700 میلی آمپر ساعتی

hossienmoein
04-02-2014, 22:34
فعلاا تا بعد از عید دست نگه دارید نخرید قیمت ها میاد پایین

شهنام89
05-02-2014, 12:02
فعلاا تا بعد از عید دست نگه دارید نخرید قیمت ها میاد پایین

فکر بدی نیست ولی آدم میخواد تو عید که کلی تعطیل و وقتش زیاده و یا تو سفره با گوشی حال کنه و یکمم پوز بیاد:n10: بعد از عید که همه سرکاراشون هستندو باید باگوشیت بری تو پارک بشینی با پیرمردها حال کنی:n02:
ولی در کل معمولا فرودین اردیبهشت ماه ارزون خریدنه!
ولی تو هوآوی بعید میدونم ارزونی قابل توجه ایی داشته باشه چون قیمت فعلیش چیزی نیست که بخواد یکدفعه نصف بشه!ولی تو برندهای دیگه مثل سام سونگ و اچ تی سی بخاطر قیمت اولیه بالا می بینیم که یکدفعه گوشی 2/300تو چند ماه میشه 1/450!!!

hossienmoein
07-02-2014, 00:38
دلار که بیاد پایین مطمئن باش قیمت ها مخصوصاا گوشی شکسته میشه

Iloveu-ALL
07-02-2014, 00:43

از کجا مطمئنی؟

lionf3
07-02-2014, 13:53

دوستِ من فروشنده ها با دلار میبرن بالا اما با دلار نمیان پایین!
بهونه همشون هم یه چیزه
امروز مجتمع کامپیوتر پایتخت بودم (صبح ساعت ۱۰-۱۱ ) میگفتم چرا قیمتا با ۱ماه پیش مو نمیزنه
همشون میگفتن که ما با دلار ۳ تومن خریدیم و قیمت زدیم و اگر بیاد پایین نمیتونیم زرر بدیم!!
یکی نیست بگه انصاف هم خوب چیزی اونموقع که دلار کشید بالا جنسا رو گذاشتین تو انبار و
گرون گرون کردین تو پاچه مردم اما الآن........

poonel
11-02-2014, 11:38
با سلام.

در حدود قیمتی Xperia M ، گوشی بهتر چی هست؟

دو سیم کارته نمیخوام. دوربین چندان مهم نیست. بیشتر زیبایی و کیفیت صفحه مد نظرم هست.

rezaei73
12-02-2014, 14:40
با سلام.

دو سیم کارته نمیخوام. دوربین چندان مهم نیست. بیشتر زیبایی و کیفیت صفحه مد نظرم هست.

بودجه تون چقدره؟
Xperia L هم گوشی خوبیه قیمتش حدود ۶۵۰تومن و خوشگل هم هست از لحاظ کارایی هم دوستم داره ازش راضیه
Samsung galaxy Core هم یه نگاه بکن

فرستاده شده از HUAWEI Y300-0100ِ من با Tapatalk

poonel
12-02-2014, 15:31
بودجه تون چقدره؟
Xperia L هم گوشی خوبیه قیمتش حدود ۶۵۰تومن و خوشگل هم هست از لحاظ کارایی هم دوستم داره ازش راضیه
Samsung galaxy Core هم یه نگاه بکن

تشکر. :n16:

بودجه حدود 600 تومن. نمیخوام زیاد هزینه کنم. بیشتر واسه مکالمه میخوام.

Xperia M تک سیم هم داره؟
اگه داره چند قیمته؟

Iloveu-ALL
12-02-2014, 16:16
با سلام.

تو این رنج، برند هوآوی بهترینه و گوشی های خوبی داره

rezaei73
12-02-2014, 22:51
تشکر. :n16:

بودجه حدود 600 تومن. نمیخوام زیاد هزینه کنم. بیشتر واسه مکالمه میخوام.

Xperia M تک سیم هم داره؟
اگه داره چند قیمته؟

Xperia M رو نمی دونم اما اگه بتونی پنجاه تومن دیگه بزاری رو پوست و Xperia L رو بگیری ضرر نمی کنی چون خیلی از اِم سر تره هم از لحاظ حافظه داخلی و هم از لحاظ پردازشی
و دوربین ۸ مگاپیکسلی اون

m@jidgh
12-02-2014, 23:25
با سلام.

با توجه به اینکه زیبایی و کیفیت صفحه براتون مهمه اصلا دور و ور سونی نرید از نقاط ضعف سونی و این گوشی همین صفحه نمایشش هست که گوشی های متوسط برندهای دیگه در این مورد سرتر هستن
پیشنهاد من :
سامسونگ گلکسی core : صفحه 4.3 ولی تی اف تی ه
سامسونگ گلکسی advans s : صفحه نمایشش super amoled ولی 4 اینچه
هر دو میتونن توقع شما رو برآورده کنن

GOLDFINCH
12-02-2014, 23:44
با سلام.

از لحاظ زیبایی و کیفیت، فکر می کنم LG Optimus L7 II P713 هم در میان مواردی که دوستان معرفی کردن، گزینه ی خوبیه.

البته اگه کمی روی بودجه تون بذارید، به نظر بنده، Huawei Ascend G610، بهترین انتخاب شما خواهد بود.

rezaei73
13-02-2014, 11:07
با توجه به اینکه زیبایی و کیفیت صفحه براتون مهمه اصلا دور و ور سونی نرید از نقاط ضعف سونی و این گوشی همین صفحه نمایشش هست که گوشی های متوسط برندهای دیگه در این مورد سرتر هستن
پیشنهاد من :
سامسونگ گلکسی core : صفحه 4.3 ولی تی اف تی ه
سامسونگ گلکسی advans s : صفحه نمایشش super amoled ولی 4 اینچه
هر دو میتونن توقع شما رو برآورده کنن

موافقم ;-)

hamidrezavictor
13-02-2014, 13:33
سلام بین سونی اکسپریا t,tx,sp کدوم بهتره؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

Iloveu-ALL
13-02-2014, 13:52
سلام بین سونی اکسپریا t,tx,sp کدوم بهتره؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

از نظر سخت افزاری sp + اندروید 4.4 هم براش میاد.
از نظر دوربین t و tx
+ چندتا تفاوت جزئی ... sp تاچش بعضی مواقع مشکل پیدا میکنه ... بین t و tx ، تی ارزون تره و مدل جهانی تریه برا کاستوم رام و اینا

انتخابت بین sp و t باشه ... یکی از برتری های sp ، آپدیت شدن در آینده به 4.4 هست.

ghoz123
16-02-2014, 09:56
لطف كنيد يه گوشي 2 سيم كارت تا650 معرفي كنيد كه نسبتا همه چيزش خوب باشه

ha88an
16-02-2014, 14:06
لطف كنيد يه گوشي 2 سيم كارت تا650 معرفي كنيد كه نسبتا همه چيزش خوب باشه

توی این رنج قیمتی گوشی دو سیم کارت میتونم بهتون هواوی G610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو پیشنهاد کنم
مشخصات کلی:دو سیم کارته - وزن : 170 گرم
پردازنده:MTK MT6589M Chipset Quad Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی - سایز صفحه نمایش: 5.0 اینچ - دارای رزولوشن 960x540 - تراکم پیکسلی: 220 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.2 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - باتری 2150 میلی آمپر ساعتی

4mir
19-02-2014, 11:46
سلام دوستان
به نطرتون هواوی g700 بهتره یا glx g5؟ و اینکه کلا کیفیت گوشی های glx چطوره؟

rezaei73
19-02-2014, 13:32
سلام دوستان
به نطرتون هواوی g700 بهتره یا glx g5؟ و اینکه کلا کیفیت گوشی های glx چطوره؟

مطمئن باش که این دو تا برند با هم قابل مقایسه نیستند و صد درصد هواوی از جی ال ایکس بهتر و معتبر تر و دارای پشتیبانی بیشتره. با یه جستجو تو اینترنت می تونی ببینی که هواوی سال هاست تو کار تولید تجهیزات مخابراتی بوده و هست و اپراتور های داخلی هم از این شرکت چینی استفاده می کنند. در حالی که جی ال ایکس تنها یه شرکت مونتاژ هست و قطعات اون از چین وارد میشه و تو ایران مونتاژ میشه.

ali_ab
19-02-2014, 19:30
با عرض سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم واسه خرید گوشی بین سامسونگ s3 و سونی T بنده رو راهنمایی بفرمائید؟خرید کدومشون ترجیح داده میشه؟

از کمک و راهنمایی دوستان صمیمانه سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید

GOLDFINCH
19-02-2014, 19:49
با عرض سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم واسه خرید گوشی بین سامسونگ s3 و سونی T بنده رو راهنمایی بفرمائید؟خرید کدومشون ترجیح داده میشه؟

از کمک و راهنمایی دوستان صمیمانه سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید

100% سامسوگ گلگسی SIII !
این گوش یه سر و گردن از T بالا تره.
از همه چیزش!
فقط T، تراکم پیکسلش یکم بیشتره، که اصلاً مهم نیست!

ali_ab
19-02-2014, 21:11
100% سامسوگ گلگسی SIII !
این گوش یه سر و گردن از T بالا تره.
از همه چیزش!
فقط T، تراکم پیکسلش یکم بیشتره، که اصلاً مهم نیست!

دوست عزیزم از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم. چنان قاطعانه فرمودید s 3 که جای شکی باقی نماند :n06:

دو سوال از خدمت شما داشتم

1 - چون کیفیت عکس واسم خیلی مهمه ایا دوربین 8 سامسونگ در مقابل 13 سونی در سری t برتری داره؟
2- همتراز و معادل s3 در برند سونی چه مدلی میشه؟

از لطف شما ممنونم

موفق باشید

Iloveu-ALL
19-02-2014, 21:15
دوست عزیزم از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم. چنان قاطعانه فرمودید s 3 که جای شکی باقی نماند :n06:

1 - چون کیفیت عکس واسم خیلی مهمه ایا دوربین 8 سامسونگ در مقابل 13 سونی در سری t برتری داره؟

از لطف شما ممنونم

موفق باشید

کیفیت دوربین سامسونگ خیلی بهتره و دوربین s3 جز بهترین هاست
تو برند سونی Xperia Z و ZR ... سخت افزار Z بهتره ولی صفحه نمایش رابط کاربری و باتری و اینا s3 بهتره ... البته تو این رده LG Optimus G و Nexus 5 گزینه های بهتری هستن (ولی گرون ترن)

GOLDFINCH
19-02-2014, 21:37

از لطف شما ممنونم

موفق باشید

کیفیت دوربین، به رزولوشن عکس های ثبت شده ربطی نداره.

T، کلاً تو عکسهاش نویز زیاد داره...
++

معادل s3 هم Xperia Z هست که البته کمی بالاتر از s3 هست. ( جز کیفیت صفحه نمایش و دوربین )

در کل به نظرم، s3 بهتره. اما اگه سخت افزار و گیم و یا ضد آب بودن و کیفیت ساخت براتون اهمیت داره،
در انتخاب Z و یا ZR شک نکنید.

رابط کاربری هم تاحدودی سلیقه ایه که سامسونگ قابلیت های بهتری داره. اما من از رابط کاربری سونی
بیشتر خوشم میاد :ی

poonel
21-02-2014, 00:07
با سلام.

میخواستم نظرتون رو درباره HTC Desire 500 بدونم؟

آیا انتخاب بهتر و جدیدتری تو این محدوده قیمت هست؟

انتظار خیلی خاصی ندارم. بیشتر واسه تماس میخوام. زیبایی و خوش دستی و کیفیت تقریبا مناسب صفحه هم اگه داشت چه بهتر.

GOLDFINCH
21-02-2014, 00:50
با سلام.

میخواستم نظرتون رو درباره HTC Desire 500 بدونم؟

آیا انتخاب بهتر و جدیدتری تو این محدوده قیمت هست؟

انتظار خیلی خاصی ندارم. بیشتر واسه تماس میخوام. زیبایی و خوش دستی و کیفیت تقریبا مناسب صفحه هم اگه داشت چه بهتر.

از لحاظ کیفیت صفحه نمایش، باید بگم که از کیفیت خیلی بالایی برخوردار نیست. نه این که کم باشه. اما تا وقتی کنار گوشی هایی با کیفیت
بالاتر می ذارید، متوجه این اختلاف کیفیت می شوید.

از لحاظ سخت افزاری هم خوبه. برنامه های روزمره مثل تماس گرفتن و امثال این ها خوب عمل می کنه و با توجه به این که رزولوشن صفحه نمایش،
خیلی بالا نیست، بازی هایی مثل آسفالت رو هم تو کیفت متوسط اجرا می کنه.

بعضی از افرادی که این گوشی رو تهیه کردن، از باطریش کمی ناراضی هستند. اما به نظر نمیاد باطری ضعیفی داشته باشه. نسبت به سخت افزار و
رزولوشن صفحه نمایش، یک باطری 1800 میلی آپری، باید عمل کرد خوبی داشته باشه.

کیفیت دوربین هم تو فضا های پرنور، خوبه.

درکل به نظرم گوشیه خوبیه، نسبت به قیمت.

از لحاظ کیفیت صفحه نمایش، گوشیه LG Optimus L9 P768، و از لحاظ سخت افزار و ظاهر ( با کمی افزایش بودجه ) Sony Xperia C گزینه های مناسبی
هستند. البته شما که دم عیدی زیاد نمی خوایین برای گوشی خرج کنید، به نظرم گوشی های هوآوی و همین گوشیی یا همین HTC که خودتون گفتید،
گزینه های مناسبی هستند.

saeed7711
21-02-2014, 22:50
کسی راجع به asus fonepad note 6 اطلاعاتی داره ؟ می خواستم بخرم اما یکم ناشناختس حالا موندم

GOLDFINCH
21-02-2014, 23:26
کسی راجع به asus fonepad note 6 اطلاعاتی داره ؟ می خواستم بخرم اما یکم ناشناختس حالا موندم

فبلته خوبیه...

مشخصات :

پردازنده دوهسته ای با فرکانس 2. رم یک. دوربین 8 بدون فلاش. صفحه نمایش 6 اینچ FULL HD پنل IPS باکیفتی عالی.
بلندگو های خوب و قدرتمند، و اندروید 4.2.

کیف لپتاپی اون رو هم با کیفت خوب با قیمت 85 تومان می تونید تهیه کنید.

به نظرم فبلت خوبیه و ارزش خرید داره.

تو این رنج، Samsung Galaxy Mega هم هست، با دوربین بهتر.

گوشی Xperia Z هم تو این رنج، با سخت افزار بالاتر و دوربین بهتر و چند امکانات بهتر موجود می باشد.

esi222
21-02-2014, 23:40
سلام
دوستانی که G610 دارن :
G610 کابل otg ساپورت میکنه؟
فرق مدل u20 با u00 چیه دقیقا؟
ممنون

daneshjooyan
22-02-2014, 00:17
باسلام خدمت دوستان و اساتيد محترم
يه راهنمايي فوري مي خوام براي خريد گوشي اگه زحمتي نيست جواب بديد تشكر
من يه گوشي تا بودجه نهايت 250 تومن مي خوام كه صفحش كمتر از 4 اينچ نباشه . توي اين رنج گوشي خوب پيدا مي شه . البته خودم اونجور كه سرچ كردم يه مدل از هووايي بود به نظرم Y210 كه بدك نبود يه مدل هم گوشي ايراني DIMO SANA پيدا كردم كه صفحش 4.5 اينچه و دوربينش هم 3 مگا كه به نظر يا اين قيمت از همه هم رده هاي خودش بهتره.
حال مي خواستم بدونم نظر دوستان چيه و چي بگيرم بهتره؟؟؟؟ در ضمن اين گوشي DIMO SANA چجور گوشي اي هست آيا ارزش خريدن داره؟؟ جنسش خوب دراومده. مرسي

GOLDFINCH
22-02-2014, 00:24
من يه گوشي تا بودجه نهايت 250 تومن مي خوام كه صفحش كمتر از 4 اينچ نباشه . توي اين رنج گوشي خوب پيدا مي شه . البته خودم اونجور كه سرچ كردم يه مدل از هووايي بود به نظرم Y210 كه بدك نبود يه مدل هم گوشي ايراني DIMO SANA پيدا كردم كه صفحش 4.5 اينچه و دوربينش هم 3 مگا كه به نظر يا اين قيمت از همه هم رده هاي خودش بهتره.
حال مي خواستم بدونم نظر دوستان چيه و چي بگيرم بهتره؟؟؟؟ در ضمن اين گوشي DIMO SANA چجور گوشي اي هست آيا ارزش خريدن داره؟؟ جنسش خوب دراومده. مرسي

این گوشیی که خودتون انتخاب کردی، 3.5 اینچ هست...

با کمی افزایش بودجه، LG Optimus L4 II E440 انتخاب خوبی می تونه باشه با قیمت 270 تمن.

Iloveu-ALL
22-02-2014, 00:28

گوشی ایرانی نخر چون فرقی با چینی مونتاژ نمی کنه ... همین LG L4 II که دوستمون گفتن خوبه... یا galaxy young

Captain
22-02-2014, 01:10
سلام دوستان
خوب هستین؟
من متعجبم چرا کسی از گوشی های ویندوزفون چیزی نمیگه!؟
واقعا اندروید دیگه خیلی اذیت میکنه!
برای تجربه اندروید با نسخه بالاتر، باید هزینه اضافی پرداخت کنید در صورتی که با حداقل هزینه میتونید گوشیه ویندوزفون داشته باشید
البته اینم نظر منه که با اندروید کار کردم و آخرش رفتم سمت ویندوزفون

:n12:

4mir
22-02-2014, 09:51
سلام دوستان
میخواستم بدونم چرا گوشی های بدون گارانتی پلمپ نیستن یعنی به راحتی جعبه باز میشه؟ آیا میشه اطمینان کرد که باطری و سایر محتویاتشون عوض نشده باشه؟

saeed7711
22-02-2014, 10:40
فبلته خوبیه...

مشخصات :

پردازنده دوهسته ای با فرکانس 2. رم یک. دوربین 8 بدون فلاش. صفحه نمایش 6 اینچ FULL HD پنل IPS باکیفتی عالی.
بلندگو های خوب و قدرتمند، و اندروید 4.2.

کیف لپتاپی اون رو هم با کیفت خوب با قیمت 85 تومان می تونید تهیه کنید.

به نظرم فبلت خوبیه و ارزش خرید داره.

تو این رنج، Samsung Galaxy Mega هم هست، با دوربین بهتر.

گوشی Xperia Z هم تو این رنج، با سخت افزار بالاتر و دوربین بهتر و چند امکانات بهتر موجود می باشد.

ممنون دوست عزیز عموما سامسونگ ها از نظر کارایی خیلی خوبا ولی بدنه پلاستیکیشون خیلی زود آدم رو خسته میکنه

در مورد سونی هم اگرچه بسیار با کیفیتن اما از طراحی z خیلی خوشم نمیاد خیلی سادس و رابط کاربریش هم همینطور!!

راستش با سامسونگ وسونی زیاد سروکار داشتم به همین خاطر می خوام یه برند جدید رو تجربه کنم از بین htc , Asus یا LG اما چند مورد هست که منو مردد کرده

اول اینکه اصلا فبلت یا فون ؟؟؟ و اگر این مورد رو نادیده بگیریم

htc one(or one max یا LG G2 یا Asus fone pad note6 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو بررسی هر کدوم هم به یه مزیت ها و معایبی رسیدم

htc کیفیت عالی اما ضعیف بودن باتری و مشکل بنفش شدن عکس ها در نور کم و البته قیمت بالا نسبت به هم رده ها از سامسونگ و سونی

LG خوبه اما نمیدونم چرا به دل نمیشینه شاید چون در زمینه موبایل خیلی کار کشته نیس

Asus قلم نوری، صفحه نمایش، خوب سخت افزار ظاهرا قدرتمند و... اما ناشناخته و لوازم جانبی کم و نداشتن فلاش دوربین که برا یه همچین ابعادی نقص کمی نیست

حالا واقعا موندم چکار کنم :n17::n27:

Iloveu-ALL
22-02-2014, 13:20
ممنون دوست عزیز عموما سامسونگ ها از نظر کارایی خیلی خوبا ولی بدنه پلاستیکیشون خیلی زود آدم رو خسته میکنه

در مورد سونی هم اگرچه بسیار با کیفیتن اما از طراحی z خیلی خوشم نمیاد خیلی سادس و رابط کاربریش هم همینطور!!

راستش با سامسونگ وسونی زیاد سروکار داشتم به همین خاطر می خوام یه برند جدید رو تجربه کنم از بین htc , Asus یا LG اما چند مورد هست که منو مردد کرده

htc کیفیت عالی اما ضعیف بودن باتری و مشکل بنفش شدن عکس ها در نور کم و البته قیمت بالا نسبت به هم رده ها از سامسونگ و سونی

LG خوبه اما نمیدونم چرا به دل نمیشینه شاید چون در زمینه موبایل خیلی کار کشته نیس

Asus قلم نوری، صفحه نمایش، خوب سخت افزار ظاهرا قدرتمند و... اما ناشناخته و لوازم جانبی کم و نداشتن فلاش دوربین که برا یه همچین ابعادی نقص کمی نیست

One Max باتری عالی شده
G2 بگیر عالیه! باتریش جز بهترین هاست... از همه لحاظ بگی عالیه ... باهاش کار کن ببین خوشت میاد؟!
البته بدنه پلاستیکیه ... ولی از سامسونگ بهتره و حس بدی بهت دست نمیده
اینم از جشنواره نوروزی الجی: #298 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
22-02-2014, 13:30
سلام دوستان
خوب هستین؟
برای تجربه اندروید با نسخه بالاتر، باید هزینه اضافی پرداخت کنید در صورتی که با حداقل هزینه میتونید گوشیه ویندوزفون داشته باشید

درسته ولی اول که اسم تاپیک مشاوره برای خرید گوشی اندروید دوم اندروید یه سری خوبی ها داره مثلا میشه برنامه های کرک شده نصب ویا کاستوم رام ریخت و شخصی سازی کرد و اینا
ولی در عوض کندی داره ... و گوشی های ارزونش ارزش بالایی نداره

GOLDFINCH
22-02-2014, 18:25

اگه من جای شما بودم، همین طور که دوستان گفتند، LG G2 می گرفتم.

باگرفتن گوشی تو دست، بخاطر برجستگیی که شپت قاب داره، حس خیلی خوبی بهت منتقل میشه.

رابط کاربری و دوربین و بقیه چیزاش هم که عالیه. فقط شیار کار حافظه نداره. باید باهاش بسوزی و بسازی.

حیف، حیف که شیار نداره وگرنه گوشیه بی عیب و نقصیه.

قبلنا لوازم جانبی و ... محصولات LG زیاد تو بازار نبود. اما الان دیگه اینطور نیست.

اگه کل اطلاعاتتون از GB 16 بیشتر نیست، بهترین انتخاب شما خواهد بود.
++

نمی دونم چرا... اما من از رابط کاربری سونی بیشتز از تاچ ویز خوشم میاد. با این که امکانات کم تری داره.

بخاطر Small Apps هست فکر می کنم.

esi222
22-02-2014, 19:45
سلام دوستان
خوب هستین؟

سلام
خوب هستیم :n02:
خوب دوست عزیز این تاپیک اسمش که مشخصه "مشاوره برای خرید گوشی های اندروید" هستش دیگه !
در نتیجه تو این تاپیک از ویندوزفون چیزی گفته نمیشه تا نظم تاپیک بهم نخوره.
در راستای حرف شما با توجه به اینکه ویندوزفون نسبت کارایی به قیمت خیلی مناسبتری داره اما این امر سلیقه ای هستش و خیلیا یا با ویندوزفون حال نمیکنن یا اینکه نمیشنانش و نمیرن سراغش...

esi222
22-02-2014, 19:46
سلام
دوستانی که G610 دارن :
G610 کابل otg ساپورت میکنه؟
فرق مدل u20 با u00 چیه دقیقا؟
ممنون
دوستان کسی جواب سوال مارو نمیدونه؟ :n03:

ali_kasper
22-02-2014, 19:48
الآن میدونم که گوشی htc incredible s دیگه ساخت نداره ولی در حد یه موبایل که بخوای از اینترنت به شبکه های اجتماعی وصل شی کافیه و خیلی شاخ و برگ نداره

به نظرتون الآن قیمتش چنده؟!

ممنون

Iloveu-ALL
22-02-2014, 20:20
الآن میدونم که گوشی htc incredible s دیگه ساخت نداره ولی در حد یه موبایل که بخوای از اینترنت به شبکه های اجتماعی وصل شی کافیه و خیلی شاخ و برگ نداره

به نظرتون الآن قیمتش چنده؟!

ممنون

چرا گوشی جدید نمیخری؟
بخاطر دوربین این رو میخوای؟
آره واسه اینترنت جوابگویه

ali_kasper
22-02-2014, 20:52
چرا گوشی جدید نمیخری؟
بخاطر دوربین این رو میخوای؟
آره واسه اینترنت جوابگویه

گوشی جدید الکی گرونه !همون کاری که میخوام این برام انجام میده
دوست دارم بدونم قیمتش در چه حده؟!!دوربینشم خوبه،برا اینترنت و مسنجر خیلی چیز خوبیه

saeed7711
23-02-2014, 09:22
اگه من جای شما بودم، همین طور که دوستان گفتند، LG G2 می گرفتم.

باگرفتن گوشی تو دست، بخاطر برجستگیی که شپت قاب داره، حس خیلی خوبی بهت منتقل میشه.

رابط کاربری و دوربین و بقیه چیزاش هم که عالیه. فقط شیار کار حافظه نداره. باید باهاش بسوزی و بسازی.

حیف، حیف که شیار نداره وگرنه گوشیه بی عیب و نقصیه.

قبلنا لوازم جانبی و ... محصولات LG زیاد تو بازار نبود. اما الان دیگه اینطور نیست.

اگه کل اطلاعاتتون از GB 16 بیشتر نیست، بهترین انتخاب شما خواهد بود.
++

نمی دونم چرا... اما من از رابط کاربری سونی بیشتز از تاچ ویز خوشم میاد. با این که امکانات کم تری داره.

بخاطر Small Apps هست فکر می کنم.

ممنون از همه دوستان البته خودم هم به طور جدی به G2 فکر میکنم تقریبا ایسوس نوت رو کنار گذاشتم ، به خاطر سایزش که ظاهرا به درد فون نمیخوره وکار با یه دست باهاش سخته

فقط یه سئوال برام پیش اومده از کسایی که تجربه کار با G2 رو دارن اینکه دکمه پاور که در پشت دستگاه قرار گرفته اذیت نمیکنه ؟؟

و دیگه اینکه رابط گرافیکی ال جی نسبت به سایر برندها چطوره ؟؟(از نظر زیبایی راحتی امکانات و...)چون تا حالا کار نکردم می پرسم

Iloveu-ALL
23-02-2014, 09:31
ممنون از همه دوستان البته خودم هم به طور جدی به G2 فکر میکنم تقریبا ایسوس نوت رو کنار گذاشتم ، به خاطر سایزش که ظاهرا به درد فون نمیخوره وکار با یه دست باهاش سخته

فقط یه سئوال برام پیش اومده از کسایی که تجربه کار با G2 رو دارن اینکه دکمه پاور که در پشت دستگاه قرار گرفته اذیت نمیکنه ؟؟

و دیگه اینکه رابط گرافیکی ال جی نسبت به سایر برندها چطوره ؟؟(از نظر زیبایی راحتی امکانات و...)چون تا حالا کار نکردم می پرسم

G2 با قابلیت knock on هم روشن میشه... اینطوری که 2بار پشت سر هم رو صفحه نمایش میزنی باز میشه.

رابط کاربریش خوبه.
امکانات کاربردی تری نسبت به تاچ ویز دازه
زیبایی که سلیقه ای ... من که خیلی دوستش دارم
و از نظر راحتی هم از sense 5 راحت تره
رابط کاربریش شباهت های زیادی به تاچ ویز داره
از نظر ui خیالت راحت باشه! ولی بازم تست بکن گوشی رو ببین به دلت میشینه یا نه چون ui تا حدی سلیقه ایه.

GOLDFINCH
23-02-2014, 12:48

از اونایی که دارن پرسیدم، همشون گفتن اول سخت بود ولی عادی و حتی لذت بخش بود.

اما مثلاٌ بخوای یه لحظه گوشی رو بدی به کسی، ممکنه بگه این که خیلی مسخرس...

رابط کاربری خیلی زیبا و کاربردی داره. به نظر من از تاچ ویز بهتره...

rangoabzar
23-02-2014, 22:37
دوستان ميخام يه گوشي تا 700 بگيرم ميخام بازي و برنامه رو خوب اجرا كنه و صفحه نمايشش از چهار و نيم كمتر نباشه .از نظر زيبايي هم ديگه فك كنين دارين واسه خودتون ميخرين .تشكر

GOLDFINCH
23-02-2014, 23:03
دوستان ميخام يه گوشي تا 700 بگيرم ميخام بازي و برنامه رو خوب اجرا كنه و صفحه نمايشش از چهار و نيم كمتر نباشه .از نظر زيبايي هم ديگه فك كنين دارين واسه خودتون ميخرين .تشكر

به نظرم گوشی LG Optimus L9 P768 انتخاب مناسبیه.
زیبایی، کیفیت صفحه نمایش بسیار بالا ("4.7) اجرای برنامه و بازی و...

Sony Xperia L هم هست، با کیفت صفحه نمایش پایین تر و کوچکتر ("4.3) ( به نظرم این زیبا تره )

Alcatel One Touch Snap 7025D هم گزینه ی خوبیه. ولی برند خیلی خوبی نیست. کیفیت صفحه نمایش،
سخت افزار و دوربین خوب هم داره. ("4.5)

HTC Desire 500 هم تو این قیمت هست که من خیلی توصیه نمی کنم.

شما گفتید "4.5 کمتر نباشه، پس فکر می کنم LG Optimus L9 P768 انتخاب برتر شما باشه.

rangoabzar
24-02-2014, 00:22
داداش من شنیدم که
LG Optimus L9 P768 زیاد تو بازی خوب عمل نمیکنه
تازه میگن از لحاظ نرم افزاری هم ساپورته خوبی نداره
یعنی یه سریا میگن که sony sp خیلی قوی تره
حالا دقیقا من نمیدونم یعنی زیاد سر در نمیارم
فقط اعصابه اینو ندارم که یه گوشی داشته باشم که با نصب یه بازی حتی تو منو رفتنش هم با افت سرعت همراه باشه
الان داداشم یه desire 300 داره از لحاظ ظاهری خیلی خوبه ولی مثلا وقتی دارم تو chrome میچرخم میخام بیام بیرون برم تو منو سرعتش میاد پایین . تازه اصلا هیچ بازی هم نصب نکردم نرم افزار هم نصب نکردم .