PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Erfandotm
07-09-2013, 13:13
راستی تو اجرای ویدیو های HD1080 یکمی لگ داره! و فیلمبرداریش هم 480 هست
سوالی بود من در خدمتم

vahidsport
07-09-2013, 13:26
همه این چیز هایی که گفتید رو هم درسته هم میدونم ولی کاریش نمی تونم بکنم البته اینم بگم خود طرف هم گوشی باز نیست خیلی استفاده های معمولی داره ییشتر دوربین ال سی دی براش مهمه و نمی خوام هنگ کنه

گوشی LG Optimus L5 E610 چه طوره؟هنگ زیاده میکنه؟ من از ال سی دی دوربین و باطریش خوشم اومد با این چیپ هم یکی دوبار کار کردم ولی همشون فرکانس 1GHz بوده این 800مگاهرتز هست

Y300 رو نمیدونم چه طوره؟ تو طولانی مدت چه طوره باشه
اخه یه مشکلات خیلی ساده و پیشه پا افتاده ای ازش شنیدم ممیترسم البته مربوط به Y300 نبود مربوط به G510 و گوشی های 2012 بود

hamidreza2010
07-09-2013, 14:11
Sony Xperia U یک فاجعه است. چرا، چون با 4 گیگ حافظه داخلی باید بسازی (این گوشی کارت حافظه نمی خوره) که نمیشه ساخت.
یه کم از خواسته های دوستتون رو میگید ؟ حتما اندروید باشه ؟ و ... ؟

دوست عزیز من خودم u دارم ، نمی دونم و نمیفهمم منظورتون از فاجعه چیه؟
نمیخوام از گوشیم طرفداری کنم ولی وقتی شما 180 گیگ حافظه نیاز داری ، دلیل نمیشه که بقیه هم همین قدر فضا بخوان
در کل توی این قیمت بهترین گوشی همین u هست.
برای کارت حافظه هم درسته نمیخوره ولی اگه روش کاستوم بزنی میتونی یه هارد 500 بهش وصل کنی

Iloveu-ALL
07-09-2013, 14:22
دوست عزیز من خودم u دارم ، نمی دونم و نمیفهمم منظورتون از فاجعه چیه؟
نمیخوام از گوشیم طرفداری کنم ولی وقتی شما 180 گیگ حافظه نیاز داری ، دلیل نمیشه که بقیه هم همین قدر فضا بخوان
در کل توی این قیمت بهترین گوشی همین u هست.
برای کارت حافظه هم درسته نمیخوره ولی اگه روش کاستوم بزنی میتونی یه هارد 500 بهش وصل کنی

فاجعه بدلیل حافظه کمش!! من کی گفتم 180 گیگ حافظه می خوام؟

hamidreza2010
07-09-2013, 21:16

خب عزیز من شما میگی حافظه کمش ، یعنی اینکه برای شما کمه
ممکنه برای طرف مقابل کافی باشه
البته نباید از ضعفهاش چشم پوشی کرد ولی نه در حدی که بشه گفت فاجعه ، چون حافظه چیز دل بخواه هست ممکنه طرف استفاده ایی نداشته باشه

NOR-1
07-09-2013, 21:34
حافظه کم میتونه تو سرعت هم تاثیر بزاره علاوه بر این فایل های سیستمی هم خودشون حجم میگیرن تازه خود برنامه ها هم به جز حجم خودشون مثلاً اگه 30 مگ باشه وقتی نصب بشه میشه 60-70 مگ تازه جا واسه save بازی ها و برنامه ها هم نیاز دارن بعلاوه 4 گیگ که 4000مگ نیست میشه حدود 3.4 گیگ
قبلاً حتی گوشی های جاوا هم 8 گیگ حافظه داشت
الان دیگه باید 8 گیگ یا 16 باشه

Iloveu-ALL
07-09-2013, 22:09
خب عزیز من شما میگی حافظه کمش ، یعنی اینکه برای شما کمه
ممکنه برای طرف مقابل کافی باشه
البته نباید از ضعفهاش چشم پوشی کرد ولی نه در حدی که بشه گفت فاجعه ، چون حافظه چیز دل بخواه هست ممکنه طرف استفاده ایی نداشته باشه

خب اون جز موارد خاصه که طرف 4 گیگ براش مناسبه. ولی در کل 4 گیگ خیلی کمه.

GTB 599
08-09-2013, 12:33

تایید میشه
صد در صد 4گیگ فاجعه است...
کسی که میخواد اسمارت فون بگیره حتما میخواد توش آهنگ و موزیک ویدیو و یا بازی و... بریزه دیگه وگر نه چه دردیه که بخواد بره کتلت بخره! با نوکیا1100 هم میتونه ز بزنه و اس بده:n02:

S0R3N4
08-09-2013, 14:30
اکر حساسیت تاچ براتون مهمه بهتون توصیه میکنم یک گوشی سامسونگ با صفحه نمایش Super AMOLED بگیرید چون در سوپرآمولدهای سامسونگ از فناوری تاچ on-cell استفاده شده و حساسیتش به مراتب از تاچ گوشی‌های ال‌جی و سونی و HTC بیشتره و رقیب اصلی اپل هست که با فناوری تاچ in-cell در رقابت هست. برای مفهوم کلی این عبارات را سرج کنید چند وقت پیش مقاله‌ای مفصل در یکی از سایت‌های نارنجی یا زومیت (یادم نیست دقیقاً:n02:) خوندم. در LG هم نگفتم Vu بد هست گفتم Nexus 4 بهتره در این قیمت! با توجه به سخت‌افزار بروزتر، پردازنده قویتر Krait در مقایسه با چیپ Tegra 3 و به علاوه گرافیک Nexus 4 که Adreno 320 هست حدود سه برابر قویتر از گرافیک به کار رفته شده در چیپست Tegra 3 که در گوشی Vu استفاده شده هست (با توجه به بنچمارک GLBenchmark). دوربین nexus 4 هم در تست ها بهتر عمل کرده و نمایشگر هم HD هست در حالی که Vu اچ‌دی نیست. ویو هم گوشی خوبیه ولی 0.3 اینچ ارزش نداره :n02: البته نکسوس4 خواستید بگیرید 16 یا 32 گیگش رو بگیرید (چون ورژن 8 گیگ هم داره ولی چون مموری کارت نمیخوره واقعاً 8 گیگ ستم هست!). البته همونطور که در بالا گفتم اگر حدود 400 بیشتر هزینه کنید و Optimus G Pro بگیرید واقعاً می‌ارزه و بهترین کار رو کردید چون یک گوشی‌ای میشه که هم صفحه بزرگ داره و هم تا حداقل دو سال دیگه از بابت سخت‌افزار و قدرت در اجرای اپلیکیشن‌ها نگرانی نخواهید داشت... :n01: از برند سامسونگ هم Galaxy S3 میتونه گزینه خوبی باشه.

نه...علاقه ای به خرید سامسونگ یا حتی سونی ندارم؛
فقط یه گوشی درست درمون با ابعاد 4.5-5 اینچ از ال جی میخوام که از هر نظر تک باشه! مخصوصا دیزاین و سخت افزار و نرم افزار؛حالا کتاب خونی بیخال؛وب گردی عذاب آور نباشه باهاش کافیه؛
این فناوری In CELL خیلی تفاوت ایجاد میکنه بین بهترین گوشی ال جی با Nexus ؟

G2 کی میاد بازار ایران؟به نظرتون بیاد قیمتش تا چه حد هست همون اوایل؟صبر کنم G2 بیاد و بخرم یا بین LG Optimus G E975 و LG Optimus Vu و LG Nexus 4 E960 یکی رو انتخاب کنم؟

Pedram_mrn
08-09-2013, 17:37
فقط یه گوشی درست درمون با ابعاد 4.5-5 اینچ از ال جی میخوام که از هر نظر تک باشه! مخصوصا دیزاین و سخت افزار و نرم افزار؛حالا کتاب خونی بیخال؛وب گردی عذاب آور نباشه باهاش کافیه؛

G2 کی میاد بازار ایران؟به نظرتون بیاد قیمتش تا چه حد هست همون اوایل؟صبر کنم G2 بیاد و بخرم یا بین LG Optimus G E975 و LG Optimus Vu و LG Nexus 4 E960 یکی رو انتخاب کنم؟

اگه حتما ال جی میخوای الان بهترین گوشی برای شما همون Optimus G هستش.... G Pro با صفحه نمایش بزرگتر "5.5 ـی هم گزینه ی بدی نیست فقط اگه با سایزش مشکلی ندارید...

اون تاچ اینا هم خیلی حساس نباشید به اندازه ی کافی حساس هستن...

G2 هم تا بیاد با این وضعیت خاورمیانه فک نکنم به ما برسه هرچی میخوای بخری بخر تموم شه

Iloveu-ALL
08-09-2013, 18:21

شرکت ال جی یه بدی داره اون اینه که رو رام هاش کار نمی کنه ، یا خیلی دیر رام میده یا اصلا رام نمیده. به نظر من میارزه منتظر بمونی و G2 بگیری. البته اگه قیمت برات مهم نیست. G2 هم بهترین گوشی برند ال جی و همینطور بهترین گوشی حال حاضر دنیا در کنار xperia z1 ـه (بهترین گوشی فبلت نه!) ... گزینه ی دوم هم LG G pro زیاد سایزش با 5.4 اینچ فرق نمی کنه!! اینا گزینه های خوبین...

بین اون 3تا هم Nexus 4 خوبه اونم بدلیل ساپورت خوبش ... optimus G که دیگه فراموش شده تقریبا و فکر نکنم دیگه اصن براش رام بیاد!! :n02:
بهترین انتخاب G2 بعد هم optimus G pro ... البته شما باید صبر کنید g2 عرضه بشه ... بعد برسه ایران ... بعد قیمت هم معقول بشه! در کل باید صبر کنید برا خرید g2!

NOR-1
08-09-2013, 18:55
یه سوال
میشه رو نکسوس 4 رام های گوشی های دیگه مثل سنس یا تاچ ویز سامسونگ ریخت؟

hamidreza2010
08-09-2013, 19:38
یه سوال

اگه اینکارو بکنی دیگه باید قید گوشیتو بزنی
هیچ وقت اینکارو نکن ، گوشیت هارد بریک میشه

Faramarz-1
08-09-2013, 21:18

G Pro بهترین گزینه هست با اینکه 5.5 اینچ هست ولی ابعادش در حد همون Optimus Vu هست چون لبه‌هاش خیلی کم شدن یا بهتره بگم تقریباً حذف شدن!!:n02: مقایسه کلی G Pro و Vu (به ابعاد در بخش Body توجه کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، اگر بازهم به نظرتون بزرگه Nexus 4 دومین توصیه ام هست و باتوجه به آپدیت‌های سریع‌تر و قیمت به صرفه تر Nexus 4 رو بیشتر نسبت به Optimus G توصیه میکنم البته G هم خوبه. ولی اگر پول بیشتر بگذارید و G Pro بگیرید واقعاً کار درست رو کردید و پشیمان هم نخواهید شد من از نزدیک در بازار موبایل باهاش کار کردم عالیه همه چیش به خصوص صفحه نمایش عالی‌اش که در تست های نمایشگر هم کیفیت بسیار بیشتری نسبت به Nexus 4، Optimus Vu و Optimus G داشته (یعنی اصلاً قابل مقایسه نیستند!:n02: چه از لحاظ کنتراست و چه روشنایی و یا رزولیشن).

Pedram_mrn
08-09-2013, 23:08
یه سوال

رام های اونا رو که نمیشه ریخت ولی کاستوم رام هایی هستنید که تم اون رام ها و یکسری امکاناتشو دارن...

S0R3N4
09-09-2013, 17:39
این G2 کی میاد تو بازار ایران؟
بیاد در ماه های ابتدایی چه قیمتی به نظرتون خواهد داشت؟

NOR-1
09-09-2013, 17:43
رام های اونا رو که نمیشه ریخت ولی کاستوم رام هایی هستنید که تم اون رام ها و یکسری امکاناتشو دارن...

با ریختن این نوع رام ها مشکلی برای گوشی به وجود نمیاد یا گارانتی باطل نمیشه؟

Erfandotm
09-09-2013, 17:59

گارانتیتون باطل میشه! مشکلی که پیش نمیاد ولی کار هر کسی نیست نصب رام!

NOR-1
09-09-2013, 18:05
اما میگن گوشی های نکسوس کلاً خیلی با اندروید مچن کلاً انعطاف پذیرن

hamidreza2010
09-09-2013, 20:29

بستگی به نوع رامش داره
اگه رسمی باشه ، نه مشکلی پیش نمیاد ولی بعضی کاستوم رام ها هستند که نصب کردنشون نیازمند باز کردن بوت لودر هست ، و اگه بوت گوشی رو باز کنید گارانتی باطل میشه

Faramarz-1
09-09-2013, 22:55
این G2 کی میاد تو بازار ایران؟
بیاد در ماه های ابتدایی چه قیمتی به نظرتون خواهد داشت؟

اگر بخوایم حساب کنیم مدل 16 گیگش 599 یورو هست با توجه به یورو 4300 تومنی میشه حدود 2.500 که به لطف دلالان در ابتدا باید حدود 2.800 بشه مدل 32 گیگش هم 629 یورو هست که میشه حدود 2.700 که اون هم به لطف دلالان حدود 3 میلیون باید بشه. ولی 16 گیگ به نظرم خیلی کمه با توجه به اینکه مموری کارت نمیخوره...:n02: برای اینکه قیمت G2 پایین بیاد و کمتر از 2 میلیون بشه فکر کنم 3 ماهی وقت لازمه اگر G2 میخواید با قیمت مقرون و به صرفه بگیرید باید چندماهی صبر کنید...:n01:

Pedram_mrn
10-09-2013, 01:35
با نصب رام و بستن بوت لودر بازم برمیگرده...

ولی درکل این جنگولک بازیا دوره داره و بعد از 10 20 بار رام عوض کردن همه مثل بچه ی آدم برمیگردن به رام رسمی، من خودم آخرت این داستانا بودم ولی الان فقط رام رسمی استفاده میکنم... اینکارا وقت میخواد حوصله میخواد مهارت میخواد + اینکه تاثیر زیادی هم نداره واقعا و من فقط واسه سرگرمی این کارارو میکردم الان حال و حوصله روت کردنم ندارم دیگه:n02:

NOR-1
10-09-2013, 01:48
کلاً اندروید سیستم عامل مزخرفیه به هیچ وجه راحتی و کارایی ios نمیرسه چون هم خیلی راحت اپدیت میشه هم خیلی راحت جیلبریک اصلاً هم مشکلی واسه دستگاه به وجود نمیاد

ehsan102
10-09-2013, 06:24
کلاً اندروید سیستم عامل مزخرفیه به هیچ وجه راحتی و کارایی ios نمیرسه چون هم خیلی راحت اپدیت میشه هم خیلی راحت جیلبریک اصلاً هم مشکلی واسه دستگاه به وجود نمیاد

مثلا الان شما میتونید 6.1.3 رو جیلبریک کنید ؟
با 6.1.3 میتونید از طریق بلوتوث یک فایل به یک دستگاه غیر اپل بفرستید ؟
اصلا روو 6.1.3 میشه airblue نصب کرد ؟
روی 6.1.3 میتونید توئیک نصب کنید ؟

میخوام بدونم واقعا راحتی اندروید رو داره یا نه

یا اصلا میتونید 6.1.3 رو به نسخه ی پایین تر دانگرید کنید ؟

چون شما خیلی ازش تعریف میکنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

joseph.n
10-09-2013, 11:16
من خودم قبلاً اپل داشتم و باهاش کار کردم . از وقتی از اندروید استفاده کردم دیگه ios رو فراموش کردم . اصلاً ios واسه ما ایرانیا به درد نمی خوره . چندین گوشی اندرویدی عوض کردم الآن هم nexus 4 دارم و خیلی هم راضی ام . تازه نکسوس که راحت تر آپدیت میشه . اگه هر دو رو تجربه کرده باشی نباید این حرف رو بزنی . گوشی هم اگه گوشی خوبی باشه مشکلی واسش پیش نمیاد . من دنبال یک برنامه فارسی برای ios بودم اصلاً پیدا نمی شد ولی واسه اندروید راحت هر چی بخوام پیدا میشه . هر چی هم Ios داره اندروید داره . باور کن برای ساخت اکانت نفسم در اومد .

NOR-1
10-09-2013, 23:37
مثلا الان شما میتونید 6.1.3 رو جیلبریک کنید ؟
با 6.1.3 میتونید از طریق بلوتوث یک فایل به یک دستگاه غیر اپل بفرستید ؟
اصلا روو 6.1.3 میشه airblue نصب کرد ؟
روی 6.1.3 میتونید توئیک نصب کنید ؟

میخوام بدونم واقعا راحتی اندروید رو داره یا نه

یا اصلا میتونید 6.1.3 رو به نسخه ی پایین تر دانگرید کنید ؟

چون شما خیلی ازش تعریف میکنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

6.1.3 که نیومده اما 6.1.2 بله میشه جیلبریک کرد هر وقت 7 جیلبریک بشه 6.1.3 و 6.1.4 هم میاد
اگه برنامه airblue ( اصلشو بریزین میشه فایل فرستاد) به شرطی که جیلبریک شده باشه
روی همه دستگاه هایی که جیل شده باشه و (cydia نصب شده باشه) میشه تویک نصب کرد
بله میشه دانگرید کرد به شرطی که تو نسخه پایین تر مثل 6.1.2 دستگاه جیلبریک شده باشه و SHSH اون نسخه SAVE کرده باشین
خواهشاً تو این تاپیک ادامه ندین

salar79
11-09-2013, 07:45
من خودم قبلاً اپل داشتم و باهاش کار کردم . از وقتی از اندروید استفاده کردم دیگه ios رو فراموش کردم . اصلاً ios واسه ما ایرانیا به درد نمی خوره . چندین گوشی اندرویدی عوض کردم الآن هم nexus 4 دارم و خیلی هم راضی ام . تازه نکسوس که راحت تر آپدیت میشه . اگه هر دو رو تجربه کرده باشی نباید این حرف رو بزنی . گوشی هم اگه گوشی خوبی باشه مشکلی واسش پیش نمیاد . من دنبال یک برنامه فارسی برای ios بودم اصلاً پیدا نمی شد ولی واسه اندروید راحت هر چی بخوام پیدا میشه . هر چی هم Ios داره اندروید داره . باور کن برای ساخت اکانت نفسم در اومد .

بدرد ایران به خواطر تحریم نبود امکانات(زیر ساخت) نمی خوره ولی تو خارج...:n24:

شما مقیاس جهانی رو در نظر بگیرید بهتره ها:n06:

اصلا خداییش این همه هکر هنوز تو کار ساخت یه ویروس برای ios موندن...:n08:

شما کفش هم میخرید سنسورش برای ios هستش:n10:

در ضمن ملت بیش تر به خواطر کیفیت ساخت اپله که میرن طرفش :n05:

طرف با ماشین بعد از 10 بار امتحات کردن با استفاده از ارتفاع (انداختن) از روش رد هیچیش نشد:n19:

بابا جم کن برو (خطاب به سامسونگ و ...):n22:

:n23:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ikala.com/Video/NewTechnology/Mobile/Galaxy-S4-VS-iPhone-5-Drop-Test:n23:

فاصله رو بردارید

Pedram_mrn
11-09-2013, 14:28
من از هر دو پلت فرم استفاده میکنم هر دو امکانات جالبی دارن... چیزی که تو IOS اذیت میکنه اینکه برنامه ها نمیتونن باهم ارتباط داشته باشن شما هر برنامه ای که دانلود میکینی خودش یه بروزر بدردنخورم توش داره... فایل هاتون جز دیتای برنامه ها محسوب میشه و وقتی یه فایل رو از یه برنامه انتقال میدی به یه برنامه دیگه یه کپی جاگیر دیگه ازش به وجود میاد... اندرویدم سر رم آدم اذیت میکنه + نصب بازی ها چیزی که تو IOS خیلی ساده انجام میشه.
بحث روت و جیل هم فقط واسه پاور یوزراس حالا از مشکلاش بگذریم. چند درصد از کاربرای android و ios از این جنگولک بازیا درمیارن مگه!
در کل من از هردو استفاده میکنم و لذتشو میبرم به جای اینکه بشینم و سرش دعوا کنم یه آیپد + یه گوشیه اندرویدی. PC هم تبدیل شده به دانلودر و سرور FTP و SMB برای فایلام...

y.md
12-09-2013, 11:28
سلام. من می خوام موبایل حدود 500-600 بخرم. این lg optimus l7 II و l5 II چشمم رو گرفتن خیلی. بخرم یا نه؟ مثل اینکه کیفیت بالایی دارن!!
می خوام موبایلم صداش خوب باشه، هنگ نکنه، باطریش خوب باشه،دوربینش بد نباشه.

Pedram_mrn
12-09-2013, 12:36
سلام. من می خوام موبایل حدود 500-600 بخرم. این lg optimus l7 II و l5 II چشمم رو گرفتن خیلی. بخرم یا نه؟ مثل اینکه کیفیت بالایی دارن!!

L7 II گوشیه بدی نیست حداقل رو کاغذ سخت افزار دیزایر ایکس رو داره، دیزایر ایکس که گوشیه خوبی بود...
باتریه خوبی هم داره این گوشی، اگه بیشتر نمیتونید هزینه کنید گزینه های زیادی تو بازار نیست.

NOR-1
12-09-2013, 12:52

600 حداکثر بودجتونه ؟ من پیشنهاد میکنم تا xperia p یا xperia L افزایش بدین
گوشی هایی که 400 دلار بود یعنی حدوداً 500 تومان الان 3 برابر شده شما اینو هم در نظر بگیرید یعنی اون گوشی با کیفیتی که مد نظرتونه 1.200 میشه
مثلاً nexus 4 16G 300$ اگه به دلار روز حساب کنیم 3200 در 300 میشه 960 اما تو با بازار با گارانتی 1300 یعنی 400 میاد روش حالا کار ندارم چرا
حالا شما ببین اون ال جی که بعد از 3 برابر شدن دلار شده 500 تومانه دیگه چیه

garaa
12-09-2013, 13:36
دوستان من 700 تومن دارم , الان بهترین انتخاب کدومه ؟ انتظار زیادی هم ندارم ...
فقط موزیک زیاد گوش میدم ... ظاهر هم واسم مهمه ... برنامه و بازی هم حالا نمیخواد همه چی بیار بالا اما خوب اذیتم نکنه ...
تا 1 ماه دیگه اگه صبر کنم میتونم تا 1 میلیون بودجه رو افزایش بدم اما کرمه گوشی گرفتم الان :دی

NOR-1
12-09-2013, 14:43
فقط موزیک زیاد گوش میدم ... ظاهر هم واسم مهمه ... برنامه و بازی هم حالا نمیخواد همه چی بیار بالا اما خوب اذیتم نکنه ...
تا 1 ماه دیگه اگه صبر کنم میتونم تا 1 میلیون بودجه رو افزایش بدم اما کرمه گوشی گرفتم الان :دی

اکسپریا L بگیر یا صبر کن سونی یه گوشی درست و حسابی بزنه مثل sp

Faramarz-1
13-09-2013, 12:12

بر خلاف این دوستمون اصلاً سونی رو توصیه نمیکنم... فقط کافیه کمی زبان انگلیسی بلد باشید و بررسی‌های سایت‌های معتبری مثل GSMArena، PhoneArena و یا CNet و Engadget رو بخونید همگی از کیفیت صفحه نمایش‌های سونی و همچنین دوربین بد میگن! این هم بررسی یک سایت ایرانی: مقایسه اکسپریا زد (بهترین تلفن سونی تا همین 4 ماه پیش) و گلکسی اس4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌بینید که بهترین گوشی سونی در بخش نمایشگر و دوربین چقدر بد عمل کرده این قضیه متأسفانه در گوشی‌های دیگر سونی (به جز دو گوشی جدید Xperia Z1 و Xperia Z Ultra) صدق میکند چه برسه به گوشی‌های زیر 700 تومن! مطمدناً وقتی شما 700 تومن برای یک گوشی میدید انتظار یک نمایشگر و دوربین در حد متوسط رو دارید و نه ضعیف! برند سونی واقعاً برند خوبی هست در زمینه‌هایی مثل کنسول بازی و سرگرمی اما نمیدونم چرا اینقدر در زمینه گوشی هوشمند نسبت‌ به رقبایی مثل سامسونگ، اچ‌تی‌سی و حتی ال‌جی بد عمل کرده.:n13:.. بهتون LG Optimus L9 رو توصیه میکنم برند الجی در گوشی‌های ارزان‌قیمت شاهکاره همین گوشی L9 با نمایشگر با کیفیت IPS و البته بزرگ 4.7 اینچی و امکانات جانبی بیشتر نسبت به Xperia L و Xperia P بیشتر توصیه‌اش میکنم به علاوه ورژنی که از L9 در ایران هست با دوربین 8 مگاپیکسلی هست و دوربینش هم در حد خوب هست. اگر هم الجی دوست ندارید توصیه میکنم 200 تومن بودجه تون رو افزایش بدید و HTC One S بگیرید که اون هم صفحه نمایش با کیفیت Super AMOLED و دوربین نسبتاً عالی داره و می‌ارزه این افزایش بودجه. برخی دوستان از روی تعصب و تاریخچه یک شرکت نظر میدهند عظمت سونی در گذشته بر هیچکس پوشیده نیست اما سونی تازه به خودش اومده و احتمالاً در 2015 به اون عظمت قبلی باز خواهد گشت اما فعلاً گوشی هاش رو توصیه نمیکنم. در این زمینه هایی که گفتم به خصوص نمایشگر کافیست به بازار موبایل و یا پاساژ علاالدین برید و از نزدیک نمایشگرهای سونی (به جز دو گوشی Z1 و Z Ultra) رو ببینید و با نمایشگرهای سامسونگ، الجی و HTC مقایسه اش کنید...

y.md
13-09-2013, 12:58
مرسی از NOR-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Pedram_mrn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که جوابم رو دادن. به نظرتون ال جی های این حدود قیمت بهترن یا اچ تی سی ها؟؟

NOR-1
13-09-2013, 14:24
مرسی از NOR-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Pedram_mrn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که جوابم رو دادن. به نظرتون ال جی های این حدود قیمت بهترن یا اچ تی سی ها؟؟

من فکر کنم lg بهتر باشه htc از 1 تومان خوبه

Iloveu-ALL
13-09-2013, 15:14

تو این رنج ال جی ، شک نکن

bax_021
15-09-2013, 12:18
نظرتون راجع به xperia v چیه ؟؟
می خواستم L بخرم ولی صبر کردم پول دستم اومد الان می خوام v بگیرم ، خوبه ؟؟

Iloveu-ALL
15-09-2013, 12:50

زد آب بودن گوشی برات مهمه؟ اگه آره گزینه خوبیه ... ولی کیفیت صداش مثل اکثر گوشی های ضد آب سونی (شاید هم همه / کیفیت صدا Z1 شاید خوب باشه بگذریم)
اگه نه گزینه های بهتری هم هستند Xperia T - Xperia TX - Xperia SP ، از نظر سخت افزاری SP از همه بهتره ولی دوربینش نسبت به این 3 گوشی ضعیف تره.

Pedram_mrn
15-09-2013, 13:18

گوشیه خوبیه ضد اب و گرد و غبار اما این ویژگی رو بهش نیاز دارید؟ چون میتونید با همین بودجه گوشی های با صفحه نمایش بزرگ تر بگیرید Xperia T و Xperia SP
البته من گوشی های سونی رو بخاطر صفحه نمایش و رابط کاربریشون خیلی پیشنهاد نمیکنم

از برند اچ تی سی میتونید One S و One SV رو بگیرید قیمت One XL هم خوبه باتریش متوسطه البته.
از LG هم L9 که کمی از بقیه ضعیف تره ولی گوشیه خوبیه. 4X HD هم گوشیه بدی نیست.

bax_021
15-09-2013, 13:47
گوشیه خوبیه ضد اب و گرد و غبار اما این ویژگی رو بهش نیاز دارید؟ چون میتونید با همین بودجه گوشی های با صفحه نمایش بزرگ تر بگیرید Xperia T و Xperia SP

از برند اچ تی سی میتونید One S و One SV رو بگیرید قیمت One XL هم خوبه باتریش متوسطه البته.
صفحه 4.3 برام کافیه و بزرگتر بودنش واسم مهم نیست
آهنگم بیشتر با هدفون گوش می دم
ولی دوربین برام مهمه، دوربین v فکر کنم از بقیه اینا بهتره ، نه ؟؟

bax_021
15-09-2013, 13:47

دوربین v بهتره از sp ، درسته ؟؟

Iloveu-ALL
15-09-2013, 13:51
دوربین v بهتره از sp ، درسته ؟؟

بله ...... (دوربین وی 13 مگاپیکسله اس پی 8)
تو این محدوده دوربین T و TX بهترین دوربین ها رو دارند. (البته فوکوس V و T یه کوچولو اذیت می کنن / TX رو نمی دونم اینطوری هست یا نه) اختلاف بین دوربین های این 3 گوشی زیاد نیست

مقایسه دوربین های T ، V و SP
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bax_021
15-09-2013, 14:10
بله ...... (دوربین وی 13 مگاپیکسله اس پی 8)
تو این محدوده دوربین T و TX بهترین دوربین ها رو دارند. (البته فوکوس V و T یه کوچولو اذیت می کنن / TX رو نمی دونم اینطوری هست یا نه) اختلاف بین دوربین های این 3 گوشی زیاد نیست

مقایسه دوربین های T ، V و SP
مرسی
چند جا خوندم sp هنگ می کنه ، درسته ؟؟

Iloveu-ALL
15-09-2013, 14:12
مرسی
چند جا خوندم sp هنگ می کنه ، درسته ؟؟

هنگ که نه ... ولی بعضی موقع ها تاچش نمی گیره. (این اتفاق خیلی کم می افته)

bax_021
15-09-2013, 14:18
من به ترتیب اینا رو از گوشی می خوام
1-موسیقی (بیشتر با هدفون سر کلاس)
2-دوربین
3-صفحه نمایش با کیفیت (نه این که بزرگتر باشه، کیفیت از اندازه مهمتره برام)
4-گوشی خیلی از دستم می افته، دیر تر داغون شه :دی
5-وب گردی
6-بازی
7-باطری
حالا با این ترتیب بالا کدوم ؟؟ v یا sp ؟؟

Pedram_mrn
15-09-2013, 17:04
من به ترتیب اینا رو از گوشی می خوام
1-موسیقی (بیشتر با هدفون سر کلاس)
2-دوربین
3-صفحه نمایش با کیفیت (نه این که بزرگتر باشه، کیفیت از اندازه مهمتره برام)
4-گوشی خیلی از دستم می افته، دیر تر داغون شه :دی
5-وب گردی
6-بازی
7-باطری
حالا با این ترتیب بالا کدوم ؟؟ v یا sp ؟؟

اگه صفحه نمایش برات مهمه کلا بیخیال سونی شو...
دوربین های سونی هم خیلی تعریفی ندارن.
تو این رنج قیمت دوربین های خوبی نمیتونی پیدا کنی.
من نظرم رو One SV هست بخاطر Beats و صفحه نمایش با کیفیت اما ppi پایینی داره.
شما چقد میخوای هزینه کنی؟

bax_021
15-09-2013, 19:51
اگه صفحه نمایش برات مهمه کلا بیخیال سونی شو...
دوربین های سونی هم خیلی تعریفی ندارن.
تو این رنج قیمت دوربین های خوبی نمیتونی پیدا کنی.
من نظرم رو One SV هست بخاطر Beats و صفحه نمایش با کیفیت اما ppi پایینی داره.
شما چقد میخوای هزینه کنی؟
می گم دوربین برام مهمه بعد شما می گی one sv ?? :n27:
با اون رزولوشن صفحه ی پایین و دوربین 5 ؟؟
واقعا بر چه اساسی بود ؟؟
تا همین 1 میلیون
والا من اطرافیانم هم سونی دارن هم اچ تی سی هم سامسونگ ، کیفیت صفحه و دوربین سونی بیشتر نباشه کمتر نیست

Pedram_mrn
15-09-2013, 20:43
واقعا بر چه اساسی بود ؟؟
تا همین 1 میلیون
والا من اطرافیانم هم سونی دارن هم اچ تی سی هم سامسونگ ، کیفیت صفحه و دوربین سونی بیشتر نباشه کمتر نیست

اتفاقا One SV تو دوربین های هم رده و حتی 8 مگاپیکسلی ها دوربین خوبی داره. همه چیز به اندازه ی لنز نیست، نوع لنز و الگوریتم ساخت و رندر عکس هم مهم هستش. این عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید
ppi رو که خودمم ذکر کردم پایین هست و گفتم اگه مشکلی ندارید؟ ولی به اندازه کافی شارپ هستش.

اگه اون ها رو دیدید و مشکلی توشون ندیدید بین Xperia T و Xperia V یکی رو انتخاب کنید.

درضمن بنده عاشق چشم و ابروی کاربرای اینجا و فروم نیستم دارم وقتمو + ترافیکمو برای کمک به شما و کسایی که میخوان انتخاب کنن میذارم ادبیاتتون اصلا جالب نبود.

sayon12gh
15-09-2013, 20:44
ئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئ

LEO.M
15-09-2013, 23:02
واقعا بر چه اساسی بود ؟؟
تا همین 1 میلیون
One sv بر خلاف دوربین 5 مگاپیکسلیش،کیفیت عکس هاش خیلی خوبه.
من بحث شمارو دنبال کردم.بنظرم یا one sv بگیر یا xperia v.البته از یه نظر xperia v بهتره.چون جدیده،قطعا ساپورت نرم افزاری خوبی ازش میشه اما one sv دیگه ساپورت نرم افزاریش تموم شدس و بصورت رسمی نهایتا تا اندروید 4.2 براش میاد.
در نهایت،xperia v رو پیشنهاد میکنم

bax_021
16-09-2013, 11:32
تا آخرین لحظه می خواستم V بخرما
ولی SP گرفتم دیگه :n02: ، دیدم واقعا نمیارزه دوربین V در مقابل امکانات SP
مرسی دوستان

Iloveu-ALL
16-09-2013, 14:12
تا آخرین لحظه می خواستم V بخرما
ولی SP گرفتم دیگه :n02: ، دیدم واقعا نمیارزه دوربین V در مقابل امکانات SP
مرسی دوستان

مبارک باشه!
راضی هستید؟

mokhtar
16-09-2013, 17:15
دوستان نظرشون راجب باتر فلی اس چیه؟میارزه یا وان بخرم؟

LEO.M
16-09-2013, 17:26
دوستان نظرشون راجب باتر فلی اس چیه؟میارزه یا وان بخرم؟
نسبت به قوی تر و جدید تره.ولی بنظرم استایل وان،زیباتره
از خریدش پشیمون نمیشید.البته باید ببینید انتظاراتتون چیه.

mokhtar
16-09-2013, 17:38
برام ظاهر مهم نیست کارایی مهمه

Pedram_mrn
16-09-2013, 18:16
برام ظاهر مهم نیست کارایی مهمه

Butterfly S باتری خیلی قوی تره 3200mah و صفحه نمایش بزرگتری داره تمام امکانات وان رو داره به جز اون بدنه ی آلومینیومی...
پردازنده هر دو یکیه دوربین هم همین طور.

من بخاطر صفحه نمایش و باتری خیلی قوی تر میگم Butterfly S

سلام
يه گوشي ميخواستم كه باتريش فوق العاده باشه بخاطر كارم
صفحه نمايش چهار يا چهار و نيم اينچ باشه
تك هسته نباشه
رمش زير يك گيگ نباشه

ظاهرش زياد برام مهم نيست

باتريش قابل تعويض توسط كاربر باشه

بودجه ام تا 1 تومان

NOR-1
16-09-2013, 22:29
گوشی 4.5 اینچی درسته که ظرفیت باطری زیادی دارن اما باطری زیاد مصرف میکنه و گوشی های صفحه کوچک هم باطری ضعیف تری دارن
من فکر میکنم اگه sp بگیرین ظرفیت اسمی که زیاده شما هم اگه درست استفاده کنین نهایت اخر شب بزنین به برق

y.md
17-09-2013, 16:06
من بودجه ام تا 700 افزایش پیدا کرد. htc amaze 4g خیلی خوبه ولی برای سپتامبر 2011 هست. بی خیالش بشم یا بخرم؟

این LG Optimus L9 P768 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می گن صداش بده. کسی اطلاع داره اسپیکرهاش چه طوری هستن؟

NOR-1
17-09-2013, 19:39
من بودجه ام تا 700 افزایش پیدا کرد. htc amaze 4g خیلی خوبه ولی برای سپتامبر 2011 هست. بی خیالش بشم یا بخرم؟

این LG Optimus L9 P768 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می گن صداش بده. کسی اطلاع داره اسپیکرهاش چه طوری هستن؟

گوشی جدیدتری بخرین که بیشتر ساپورت بشه
از htc : one s , sv , و اگه با ویندوز کار کردین ، 8x
کلاً گوشی خوب از 1 تومان شروع میشه هر چه ارزون تر باشه مشکلاتش هم بیشتره
LG هم خوبه فقط مدل های nexus 4 و 4x چیز خوبیه

bax_021
17-09-2013, 22:22
مبارک باشه!
راضی هستید؟
الان یه روزه دارم باهاش ور میرم یه بند :n02:
در یک کلام فوقوالعادست
واقعا کسی می خواد تا 1 میلیون گوشی بگیره از sp بهتر نمی شه
مرسی از دوستان بابت راهنمایی

سلام

يه گوشي ميخواستم كه باتريشو بيرون بياري بشه با همون شارژر باهاش كار كرد. و واسه گوشي مشكلي پيش نياد
چون بيشتر ميخواهم باهاش بازي كنم ميخواهم باتريش خراب نشه (شارژ و دشارژ زياد)

فقط حتما اندرويد باشه
صفحه نمايش 4 يا 4.5 باشه

قطعات سخت افزاريش هم
تك هسته اي نباشه
رمش زير 1 نباشه

بودجه ام تا 1 تومان
همين .....

amin2000
18-09-2013, 18:36
xperia sp :
cpu 1.7 dual core krait
1gigram
gpu: adreno320
زیر 1 تومن ... فقط تنها مشکلش اینه که باتریش رو نمیشه عوض کرد ... ولی باتری قوی داره :

دوست عزيز من گوشي ميخواستم واسه كسي كه 24 ساعت باهاش ميخواهد بازي كنه و هميشه هم كنارش برق هستچ
به همين خاطر يه گوشي ميخواست كه از باتريش استفاده نكنه
چون اگه بخواهد باتريش استفاده كنه روزي حداقل 5 بار بايد بزنه به شارژ
به همين خطار گفتم گوشي باشه كه بشه باتريش بيرون آورد و باهاش كار كرد و اينطوري خراب هم نشه
نميدونم اگه نظري داريد بگيد

xperia sp :
cpu 1.7 dual core krait
1gigram
gpu: adreno320
زیر 1 تومن ... فقط تنها مشکلش اینه که باتریش رو نمیشه عوض کرد ... ولی باتری قوی داره :

FremderJunge
18-09-2013, 23:05
سلام دوستان بین انتخاب دو مدل گوشی موندم یکی Sumsung Note II , LG Optimus G Pro از لحاظ زیبایی ، سخت افزار ، به روز بودن ، کیفیت صفحه اپتیموس سر تر از سامسونگ و از لحاظ دوربین و قلم سامسونگ از لحاظ رابط کاربری تو یوتوب اکثر کلیپ های مقایسه ای آپتیموس رو برتر دونستن البته این قسمت شاید کمی سلیقه ای باشه تا فنی ، میرسیم به قیمت که با توجه به قیمت جهانی آپتیموس به صرف تر هست.

از یک طرف نوت 2 با انبوهی رامها و لانچرها + قلم +ساپورت خوب سامسونگ + نرم افزارهای خود سامسونگ + رابط کاربری تاچ وایز، از یک طرف اپتیموس با سخت افزار به روز ، زیبایی ، طراحی بهتر و سبکتر ولی پشتیبانی نرم افزاری فعلا ضعیف چون گوشی جدید و پشتیبانی ضعیف خود شرکت ال جی.
نظرات؟

Pedram_mrn
19-09-2013, 12:59
سلام دوستان بین انتخاب دو مدل گوشی موندم یکی Sumsung Note II , LG Optimus G Pro از لحاظ زیبایی ، سخت افزار ، به روز بودن ، کیفیت صفحه اپتیموس سر تر از سامسونگ و از لحاظ دوربین و قلم سامسونگ از لحاظ رابط کاربری تو یوتوب اکثر کلیپ های مقایسه ای آپتیموس رو برتر دونستن البته این قسمت شاید کمی سلیقه ای باشه تا فنی ، میرسیم به قیمت که با توجه به قیمت جهانی آپتیموس به صرف تر هست.

از یک طرف نوت 2 با انبوهی رامها و لانچرها + قلم +ساپورت خوب سامسونگ + نرم افزارهای خود سامسونگ + رابط کاربری تاچ وایز، از یک طرف اپتیموس با سخت افزار به روز ، زیبایی ، طراحی بهتر و سبکتر ولی پشتیبانی نرم افزاری فعلا ضعیف چون گوشی جدید و پشتیبانی ضعیف خود شرکت ال جی.
نظرات؟

خودت همه چیزو گفتی... تصمیمشم خودت بگیر دیگه:n02:
به نظر من چیزی که لازمه ی یه تبلت و فلبته قلمه... البته اگه برای بازی کردن نمیخوایید بخریدش
اگه عجله ای ندارید میتونید منتظر نوت 3 باشید.

Pedram_mrn
19-09-2013, 13:08
سلام

يه گوشي ميخواستم كه باتريشو بيرون بياري بشه با همون شارژر باهاش كار كرد. و واسه گوشي مشكلي پيش نياد
چون بيشتر ميخواهم باهاش بازي كنم ميخواهم باتريش خراب نشه (شارژ و دشارژ زياد)

فقط حتما اندرويد باشه
صفحه نمايش 4 يا 4.5 باشه

قطعات سخت افزاريش هم
تك هسته اي نباشه
رمش زير 1 نباشه

بودجه ام تا 1 تومان
همين .....

مثل لپتاپ دیگه...
متاسفانه چنین چیزی وجود نداره یا حداقل کمپانی های درست حسابی چنین چیزی درست نکردن...
گوشی رو بزنید تو شارژ بازی کنید چیزیش نمیشه
اکسپریا اس پی 940 -970
نکسوس 4 8 گیگ 1000-1050

amir1355s
19-09-2013, 15:18
مثل لپتاپ دیگه...
متاسفانه چنین چیزی وجود نداره یا حداقل کمپانی های درست حسابی چنین چیزی درست نکردن...
اکسپریا اس پی 940 -970
نکسوس 4 8 گیگ 1000-1050
دوستم اين قيمتها مال كجان؟

مثل لپتاپ دیگه...
اکسپریا اس پی 940 -970
نکسوس 4 8 گیگ 1000-1050

بله دقيقا مثل لپ تاپ
ولي من يه گوشي قبلا داشتم Xperia Neo L
رو اين چك كردم همينطور كه شارژر بهش وصل بود باتري بيرون آوردم كار ميكرد
گوشي هاي ديگه رو چك نكردم

يعني اگه باتري بيرون بياري با گوشي كار كني واسه گوشي مشكلي ايجاد نميكنه؟
يا اينكه باتري رو گوشي باشه و به شارژ هم وصل باهاش طولاني مدت كار كني اينطور چي؟

Pedram_mrn
20-09-2013, 01:25
بله دقيقا مثل لپ تاپ
ولي من يه گوشي قبلا داشتم Xperia Neo L
رو اين چك كردم همينطور كه شارژر بهش وصل بود باتري بيرون آوردم كار ميكرد
گوشي هاي ديگه رو چك نكردم

يعني اگه باتري بيرون بياري با گوشي كار كني واسه گوشي مشكلي ايجاد نميكنه؟
يا اينكه باتري رو گوشي باشه و به شارژ هم وصل باهاش طولاني مدت كار كني اينطور چي؟

چه جالب تا حالا چنین چیزی ندیده بودم...
آره به شارژر وصل باشه و بازی کنید هنگامی که باتری توی گوشی هست... فقط باید حواستون باشه بیشتر از 45 درجه گرم نشه، تا زمانی که حرارت کم باشه مشکلی واسه باتری پیش نمیاد. رو خیلی از گوشی ها اینکارو کردم آرک اس3 دیزایر اس.. هنوزم دارن کار میکنن

راستی باتری Sp و nexus 4 درنمیاد.

دوستم اين قيمتها مال كجان؟

بازار + یه سری فروشنده های اینترنتی

Ro mina
21-09-2013, 15:31
من امروز اپتیموس 3دی رو فروختم هنوز تو فکر سنسیشن بودم که با این تفاسیر پشیمون شدم

برنامه هارو میتونین از رم گوشی منتقل کنین به کارت حافظه

Ro mina
21-09-2013, 15:35
سلام
گوشی با قیمت حدودی 500 بخوام بخرم چه چیزی پیشنهاد میکنید؟ :n13:

ممنون

سونی مدل Xperia Neo L

نوع صفحه
صفحه نمایش لمسی و خازنی

حافظه RAM
512 مگابایت

سرعت پردازنده
1.5GHz

کیفیت دوربین عکاسی
5 مگاپیکسل

اطلاعات بیشتر: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ro mina
21-09-2013, 15:45
درود

گوشی اندرویدی داریم که 2سیمکارت باشه و صفحه نمایش بالای 4اینچ داشته باشه؟

htc مدل Desire SV[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو سیم کارته

صفحه 4.3 اینج

اندروید 4

دوربین 8 مگاپیکسل

گوشی خوبیه کلا
مشخصات کاملشو بهمراه قیمت میتونی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینی

سلام
ميخواستم بين دو مدل يكي رو انتخاب كنم

Xperia V و Xperia Tx

تنها فرقشون اگه اشتباه نكنم
TX حافظه داخلي بيشتري داره 16
و همچنين صفحه نمايش بزرگتر

كه اين دو زياد برام مهم نيست
و همچنين ضد آب بودن V هم اصلا برام مهم نيست

ولي ميگن كيفيت دوربين TX بهتره
خواستم نظر شما رو بدونم كه كدوم رو بگيرم؟

bax_021
21-09-2013, 19:50
سلام
ميخواستم بين دو مدل يكي رو انتخاب كنم

Xperia V و Xperia Tx

تنها فرقشون اگه اشتباه نكنم
TX حافظه داخلي بيشتري داره 16
و همچنين صفحه نمايش بزرگتر

كه اين دو زياد برام مهم نيست
و همچنين ضد آب بودن V هم اصلا برام مهم نيست

ولي ميگن كيفيت دوربين TX بهتره
خواستم نظر شما رو بدونم كه كدوم رو بگيرم؟
دوربین براتون خیلی مهمه ؟؟
اگه نه Xperia sp بگیرید که فوقوالعادست

اول ميخواستم SP بگيرم ولي اينطور كه من فهميدم باتريش غيرقابل تعويض توسط كاربر هست منصرف شدم

bax_021
21-09-2013, 20:56
اول ميخواستم SP بگيرم ولي اينطور كه من فهميدم باتريش غيرقابل تعويض توسط كاربر هست منصرف شدم
خب باشه
من الان SP دارم، تازگی ها هم گرفتم، منم می خواستم V بگیرم ولی وقتی SP رو دیدم پشیمون شدم
شما سخت افزار قوی این گوشی و صفحه و باتری فوق العاده SP رو به خاطر این که خودتون نمی تونید باتریشو درارید می ذارید کنار ؟؟ واقعا چرا ؟؟ :n02:

tsilv3r
21-09-2013, 21:39
سلام و خسته نباشید به دوستای عزیز...واقعا تاپیک جامعی هست ولی خب ماشالا بالای 300 صفحه هستش و منم تنبل دیگه نرفتم بخونم ببینم اون چیزی که میخوامو میتونم پیدا کنم یا نه و عرض معذرت بابت اینکه تاپیک جدا نزدم چون احساس کردم اینجا میتونم نتیجه بهتری بگیرم...با اجازه بقیه من مشخصات مد نظرمو میگم اگه مدلی تو این مایه ها بود ممنون میشم بهم معرفی کنین اینم بگم بودجم پره پر تا ی میلیون یا یکو صد هست و ترجیحا سامسونگ و سونی معرفی کنین...راستی شنیدم تو گوشی های اندرویدی اس ک میاد صفحه روشن نمیشه،درسته؟برنامه ای براش هست؟
خب بریم سراغ مشخصات:
1.سیستم عامل اندروید بالای 4 حالا بشه اپدیتش کرد ک چه بهتر...
2.صفحه نمایش بالای 3.5 اینچ با تراکم نسبتا قابل قبول در حد گلکسی وین...
3.یکی از مهمترین مشخصات مد نظرم باتریه قوی...من خیلی بخوام بازی کنم ساب وی بازی میکنم ولی زیاد اس بازی میکنم...میخوام حداقل 2روز رو ساپورت کنه...
4.یکی دیگه از مهمترینا دو سیم همزمان باشه ینی هر دو سیم هم ارسال و دریافت پیام و هم دریافت و برقراری تماس رو داشته باشه ینی اینجوری نباشه که سیم یک ارسال و دریافت داشته باشه ولی سیم 2 فقط دریافت داشته باشه...البته اگه این وسط مدلی باشه که همه چیزایی ک میگمو داشته باشه ولی 2 سیم نباشه اشکال نداره...
5.دوربینش حداقل 5 باشه و فلاش قوی داشته باشه که جای چراغ قوه هم استفاده شه و اینکه دوربینش 5 واقعی باشه و فیلم برداریشم حداقل 720 باشه...
6.فیلم اچ دی و بازی اچ رو راحت بتونه اجرا کنه...فول اچ دی نه فقط اچ دی...
7.رنگ سفید داشته باشه حتما...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دختری که گوشیش سفید نباشه دختر نیس...
8.تاچش نسبتا عالی باشه...
9.دوربین دوم داشته باشه و ترجیحا 3جی پشتیبانی کنه...
10.رم 1 و حافظه داخلیش حداقل 4 باشه...
11.سی پی یوش دیگه 1 گیگاهرتز باشه سرعتش حداقل...
12.سنسور هاش خوب کار کنه ترجیحا تنظیم نور داشته باشه...
13.امکان نسب برنامه رو مموری رو داشته باشه...
راستش من یه مدته میخوام جی ال ایکس جی 4 ان اف سی بخرم ولی یکم مرددم چون ی سری خیلی تعریف کردن و ی سری خیلی کوبیدنش و رنگ سفیدشم نیس :((
هنوزم خیلی دوس دارم جی4 بخرم مهم نیس برام ک ی سری میگن مهمون چند وقتته و زود خراب میشه و غیره...چون اینا بستگی داره طرف چیجوری کار کنه با گوشیش...من الان جی ال ایکس 2610i دارم حتی تو اب افتاد ولی اخ نگفت چقد از دستم با ضرب افتاد ولی هیچیش نشد فقط صفحش یکم خش برداشت...
شرمنده ک یکم زیاد شد ولی خب من تاحالا اسمارت نداشتم واسه همین میترسم اونی ک میخوام نباشه بازم بگم اینو که دو سیم بودن و همزمان بودنش واسم مهمه...ینی لازم نباشه هی از سیم 1 سوییچ کنم به 2 از 2 سوییچ کنم به 1...
پیشاپیش از دوستانی که به سوالم پاسخ میدن بی نهایت تشکر میکنم...موفق باشین:n12:

NOR-1
22-09-2013, 02:33
سلام و خسته نباشید به دوستای عزیز...واقعا تاپیک جامعی هست ولی خب ماشالا بالای 300 صفحه هستش و منم تنبل دیگه نرفتم بخونم ببینم اون چیزی که میخوامو میتونم پیدا کنم یا نه و عرض معذرت بابت اینکه تاپیک جدا نزدم چون احساس کردم اینجا میتونم نتیجه بهتری بگیرم...با اجازه بقیه من مشخصات مد نظرمو میگم اگه مدلی تو این مایه ها بود ممنون میشم بهم معرفی کنین اینم بگم بودجم پره پر تا ی میلیون یا یکو صد هست و ترجیحا سامسونگ و سونی معرفی کنین...راستی شنیدم تو گوشی های اندرویدی اس ک میاد صفحه روشن نمیشه،درسته؟برنامه ای براش هست؟
خب بریم سراغ مشخصات:
1.سیستم عامل اندروید بالای 4 حالا بشه اپدیتش کرد ک چه بهتر...
2.صفحه نمایش بالای 3.5 اینچ با تراکم نسبتا قابل قبول در حد گلکسی وین...
3.یکی از مهمترین مشخصات مد نظرم باتریه قوی...من خیلی بخوام بازی کنم ساب وی بازی میکنم ولی زیاد اس بازی میکنم...میخوام حداقل 2روز رو ساپورت کنه...
4.یکی دیگه از مهمترینا دو سیم همزمان باشه ینی هر دو سیم هم ارسال و دریافت پیام و هم دریافت و برقراری تماس رو داشته باشه ینی اینجوری نباشه که سیم یک ارسال و دریافت داشته باشه ولی سیم 2 فقط دریافت داشته باشه...البته اگه این وسط مدلی باشه که همه چیزایی ک میگمو داشته باشه ولی 2 سیم نباشه اشکال نداره...
5.دوربینش حداقل 5 باشه و فلاش قوی داشته باشه که جای چراغ قوه هم استفاده شه و اینکه دوربینش 5 واقعی باشه و فیلم برداریشم حداقل 720 باشه...
6.فیلم اچ دی و بازی اچ رو راحت بتونه اجرا کنه...فول اچ دی نه فقط اچ دی...
7.رنگ سفید داشته باشه حتما...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دختری که گوشیش سفید نباشه دختر نیس...
8.تاچش نسبتا عالی باشه...
9.دوربین دوم داشته باشه و ترجیحا 3جی پشتیبانی کنه...
10.رم 1 و حافظه داخلیش حداقل 4 باشه...
11.سی پی یوش دیگه 1 گیگاهرتز باشه سرعتش حداقل...
12.سنسور هاش خوب کار کنه ترجیحا تنظیم نور داشته باشه...
13.امکان نسب برنامه رو مموری رو داشته باشه...
راستش من یه مدته میخوام جی ال ایکس جی 4 ان اف سی بخرم ولی یکم مرددم چون ی سری خیلی تعریف کردن و ی سری خیلی کوبیدنش و رنگ سفیدشم نیس :((
هنوزم خیلی دوس دارم جی4 بخرم مهم نیس برام ک ی سری میگن مهمون چند وقتته و زود خراب میشه و غیره...چون اینا بستگی داره طرف چیجوری کار کنه با گوشیش...من الان جی ال ایکس 2610i دارم حتی تو اب افتاد ولی اخ نگفت چقد از دستم با ضرب افتاد ولی هیچیش نشد فقط صفحش یکم خش برداشت...
شرمنده ک یکم زیاد شد ولی خب من تاحالا اسمارت نداشتم واسه همین میترسم اونی ک میخوام نباشه بازم بگم اینو که دو سیم بودن و همزمان بودنش واسم مهمه...ینی لازم نباشه هی از سیم 1 سوییچ کنم به 2 از 2 سوییچ کنم به 1...
پیشاپیش از دوستانی که به سوالم پاسخ میدن بی نهایت تشکر میکنم...موفق باشین:n12:

من اول میگم XPERIA SP
۱-تا اندروید ۴.۳ ثاپورت میشه
۲-صفحه 4.6 اینچ داره که تقریبان بزرگه اما تراکم بالای 300ppi داره که اصلاً چشم انسان قادر به تشخیص نیست
۳-باطری قوی 2300 داره البته از گوشی دو هسته ایی قوی و صفحه 4.6 انتظار 2 روز باطری با استفاده مداوم نداشته باشین
۴:دو سیم نیست
۵: دوربین 8 داره که خوبه اما خیلی هم شاخ نیست اما اگه با 5 مقایسه میکنین خب خیلی خوبه
۶:فیلم HD و FULLHD همه گوشی ها پخش میکن بستگی به فرمتش داره مثلاً اگه MKV باشه پلیر اصلی گوشی نمیتونه پخش کنه اما برنامشو بریزین میشه
۷: رنگ سفید داره
۸: تاچش خوبه البته باید باهاش کار کنید تا از میزان روونیش راضی بشین
۹:دوربین دوم داره و تا 4G هم ساپورت میشه
۱۰:رم ۱ گیگ داره و مموری تا ۳۲ گیگ راحت پشتیبانی میکنه و حافظه ۸ گیگ که ۵ گیگ قابل استفادست
۱۱: سی پی یو snapdragon s4 pro دو هسته ای داره که از S4 mini هم قویتره و همینطور پردازنده گرافیکی Adreno 320
۱۲:سنسورهاش خوب کار میکنه اما تنظیم خودکار نور نمیدونم
امکان نصب برنامه روی مموری چون ورژن 4.1 داره نمیدونم اما تا قبل از این میشد
اگه اصرار به خرید LG دارین حتماً از کسی که داشته یا داره از اون مدل سوال کنید تا معایبش رو بگه چون شنیدم LG مشکلات زیاد اما کوچیکی داره

tsilv3r
22-09-2013, 10:31
خیلی ممنون از پاسختون...راستش من گفتم جی ال ایکس glx،نه ال جی...:n07:
مدل دیگه ای مد نظرتون نیس چون شنیدم اکسپریا اس ال از اس پی بهتره و بیشتر شارژ نگه میداره...از سری گلکسی چیزی ب نظرتون خوب نیست؟

LEO.M
22-09-2013, 11:39
خیلی ممنون از پاسختون...راستش من گفتم جی ال ایکس glx،نه ال جی...:n07:
مدل دیگه ای مد نظرتون نیس چون شنیدم اکسپریا اس ال از اس پی بهتره و بیشتر شارژ نگه میداره...از سری گلکسی چیزی ب نظرتون خوب نیست؟
راستی اونجایی که گفتم،تاپیک زدید و نتیجشم دیدید:D:)
اکسپریا sl از لحاظ قدرت سخت افزاری،از sp ضعیف تره و تنها برتریش روی کاغذ،دوربینش هست که 13 مگاپیکسله!از لحاظ باطری هم تقریبا یکسان هستن و تفاوت خیلی کمی با هم دارن

tsilv3r
22-09-2013, 13:34
راستی اونجایی که گفتم،تاپیک زدید و نتیجشم دیدید:D:)
اکسپریا sl از لحاظ قدرت سخت افزاری،از sp ضعیف تره و تنها برتریش روی کاغذ،دوربینش هست که 13 مگاپیکسله!از لحاظ باطری هم تقریبا یکسان هستن و تفاوت خیلی کمی با هم دارن

ممنون...
شما بین گلکسی اس3 و اکسپریا اس پی ب نظرتون کدوم بهتره؟فقط خواهشا بی تعصب جواب بدین...:n12:

h!tman
22-09-2013, 14:31
سخت افزاری روی کاغذ اس پی بهتره
ولی هرچی فکر میکنم اس3 توی چیزی کم نمیاره و بسیار ساپورت بهتر،صفحه ، دوربین و مصرف بهتری داره

Pedram_mrn
22-09-2013, 14:50
من جفت گوشی هارو اینجا دم دستم دارم شک نکن اس 3 البته خب قیمتش یه 200 تمونی بالاترم هست.
صفحه نمایش های سونی فاجعه ـن. باتری هم خیلی تفاوتی نداره از اونجایی که آمولد مصرف کمتری نسبت به TFT داره

LEO.M
22-09-2013, 16:20
ممنون...
شما بین گلکسی اس3 و اکسپریا اس پی ب نظرتون کدوم بهتره؟فقط خواهشا بی تعصب جواب بدین...:n12:
اس3
کاملا واضحه

salar79
22-09-2013, 17:17
قطعا اس 3

اصلا کاراییش که هیچی

کلاسی که داره :n09:

tsilv3r
22-09-2013, 17:32
دم همتون گرم...تصمیم شد همون اس 3...خیلی خیلی بابت نظراتتون ممنونم...:n12::n12::n12:

مصرف بهتر بعني بخاطر صفحه نمايشش هست ؟

من هم ميخواستم بين دو گوشي يكي رو انتخاب كنم اما باتريش برام مهمه

اگر دوستاني كه داشتند يا دارند د رمورد مصرف باتريش يه خورده توضيح بدن

مثلا باهاش پي دي اف بخوني چند ساعت كار ميكنه

راستش من زياد برام چهار هسته اي مهم نيست بيشتر مصرف باتريش مهمه نسبت به SP

سخت افزاری روی کاغذ اس پی بهتره
ولی هرچی فکر میکنم اس3 توی چیزی کم نمیاره و بسیار ساپورت بهتر،صفحه ، دوربین و مصرف بهتری داره

880446534
23-09-2013, 12:07
سلام
تا 1 تومن چی بگیرم؟ همه جوره خوب باشه دیگه.
ممنون

Pedram_mrn
23-09-2013, 12:43
سلام
تا 1 تومن چی بگیرم؟ همه جوره خوب باشه دیگه.
ممنون

Xperia SP , One XL

aria_electric_fars
27-09-2013, 10:50
سلام دوستان

من يك گوشي آندرويد مي خوام كه دو تا مسئله برام مهم هست : 1- نگهداري شارژ بالا 2- دوربين با كيفيت بالا

بين اين 5 گوشي گير كردم كدوم رو بگيرم!!!!

Xperia Acro s
Xperia Tx
Xperia SL
Xperia T
Xperia V

با تشكر

Pedram_mrn
27-09-2013, 14:51
سلام دوستان

من يك گوشي آندرويد مي خوام كه دو تا مسئله برام مهم هست : 1- نگهداري شارژ بالا 2- دوربين با كيفيت بالا

بين اين 5 گوشي گير كردم كدوم رو بگيرم!!!!

Xperia Acro s
Xperia Tx
Xperia SL
Xperia T
Xperia V

با تشكر

هیچ کدوم اینا باتری های قوی ای ندارن(نگهداري شارژ بالا) اکسپریا اس پی باتریه قوی ای داره که دوربینش زیاد جالب نیست.

در ضمن 3تای اولی رو کلا بذار کنار

super rockstar
27-09-2013, 16:59
دوستان بین این سه تا چی رو پیشنهاد میکنید؟
xperia tx
xperia sp
htc one x

Pedram_mrn
27-09-2013, 17:58
به جای One X بهتره One XL رو در نظر بگیری قیمتش پایین تره و کلا بهتر هم هست.
SP هم گوشیه خوبیه. باتری و سخت افزار قوی تری داره از اون طرف صفحه نمایش + رابط کاربری One XL بهتر هستش
نکسوس 4 هشت گیگ هم اگه پیدا کنید خوبه 16 گیگ بدون گارانتی 1100 اینا باید باشه.

aria_electric_fars
28-09-2013, 15:53
هیچ کدوم اینا باتری های قوی ای ندارن(نگهداري شارژ بالا) اکسپریا اس پی باتریه قوی ای داره که دوربینش زیاد جالب نیست.

سلام دوست عزيز

مطمئني؟؟!!! اين سه تا اولي رو بر اساس تحقيقاتي كه كردم بهتر از اون دو تا آخري هست

لطفا راهنمايي كنيد واقعا گيج شدم هر كسي يه چيزي مي گه

با تشكر

enriquefk2
28-09-2013, 16:06
سلام دوست عزيز

مطمئني؟؟!!! اين سه تا اولي رو بر اساس تحقيقاتي كه كردم بهتر از اون دو تا آخري هست

لطفا راهنمايي كنيد واقعا گيج شدم هر كسي يه چيزي مي گه

با تشكر

صحبت های دوستمان تایید میشه

xperia sp از باتری Li-Ion 2370 استفاده می کنه و از گوشی های که نام بردید خیلی باتری بهتری داره در مورد دوربین ها می تونید به سایت gsmarena برید و تک تک تست کنید هرچند SP زیاد دوربین

جالبی نداره

NOR-1
28-09-2013, 16:27
صحبت های دوستمان تایید میشه

xperia sp از باتری Li-Ion 2370 استفاده می کنه و از گوشی های که نام بردید خیلی باتری بهتری داره در مورد دوربین ها می تونید به سایت gsmarena برید و تک تک تست کنید هرچند SP زیاد دوربین

جالبی نداره

دوربینش نسبت به nexus 4 ضعیفتره؟

enriquefk2
28-09-2013, 17:35
دوربینش نسبت به nexus 4 ضعیفتره؟

دوربین SP نسبت به nexus 4 در عکس ها نویز رو خیلی بیشتر کاهش میده این باعث میشه که نویز کمتری داشته باشه عکس های شما اما بعضی اوقاتم این نویز زیادی باعث میشه عکس های nexus 4 شفافیت بیشتری داشته باشند نسبت به SP

اما در فیلم برداری اینطور که من الان نگاه کردم در GsmArena کیفیت nexus 4 تا حدودی بهتر بود

vahid93
28-09-2013, 17:40
سلام دوستان من میخوام سونی اکسپریا بگیرم.کدوم مدل رو پیشنهاد میدین؟بودجم تا 700 تومنه.خوش دست باشه و صدای قابل قبولی داشته باشه.neo l چطوره به نظرتون؟

hamidreza2010
28-09-2013, 18:12
سلام دوستان من میخوام سونی اکسپریا بگیرم.کدوم مدل رو پیشنهاد میدین؟بودجم تا 700 تومنه.خوش دست باشه و صدای قابل قبولی داشته باشه.neo l چطوره به نظرتون؟

سلام

خب چیزای زیادی میشه گرفت

sony u
sony neo l
sony L
SONY SOLA
SONY GO
SONY P ( یکم بشتره )
ولی از همه بهتر همون P , L هستن توی این قیمیت

havzhini
28-09-2013, 18:31
گوشی 2سیمکارت تا حدکثر 600تومن چی پیشنهاد میشه؟

salar79
28-09-2013, 19:29
سلام

خب چیزای زیادی میشه گرفت

sony u
sony neo l
sony L
SONY SOLA
SONY GO
SONY P ( یکم بشتره )
ولی از همه بهتر همون P , L هستن توی این قیمیت

یا ال

یا بیا از ال جی ال 9 رو بردارد

دور و بره پی بخواطره باطریش نرو

GOLDFINCH
28-09-2013, 20:23
گوشی 2سیمکارت تا حدکثر 600تومن چی پیشنهاد میشه ؟

سلام؛

Huawei Ascend G510 Dual من گوشی رو بهتون پیشنهاد می کنم .

مزایا نسبت قیمت :

صفحه نمایش 4.5 اینچی با پنل IPS
پشتیبانی از دو سیم کارت
پشتیبانی از کارت حافظه جانبی microSD
دوربین 5 مگاپیکسلی با فلاش LED
سیستم عامل اندروید نسخه 4.1
پشتیبانی از Wi-Fi، 3G، GPRS و Edge
قابلیت DLNA و NFC ( به صورت انتخابی )

عیب اون هم رم کم آن هست ( 512 ) ( ممکن است در حال باز کردن چند برنامه با مشکل بر بخورید )

با قیمت تقریبی 589 تومان

مشخصات کلی:دو سیم کارته - وزن : 150 گرم
پردازنده:Qualcomm MSM8225 Snapdragon Chipset , Dual-Core CPU 1.2GHz
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS LCD - اندازه 4.5 اینچ - 854 × 480
حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه v4.1 JellyBean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - باتری 1700 میلی آمپر ساعتی

تو برند سونی هم Xperia E Dual هست و در برند سامسونگ Galaxy Young هست،

که من هیچ کدومش رو پیشنهاد نمی کنم .

منبع دیجیکالا

havzhini
28-09-2013, 20:39
سلام؛

Huawei Ascend G510 Dual من گوشی رو بهتون پیشنهاد می کنم .

ممنون
سوال اول اینکه بعضی جاها این گوشی رو 2هسته ای زده بعضی جاها 4هسته ای کدومش درسته؟
و همین مورد درباره فلش دوربین هم هست که هم با فلش زدن و هم بی فلش و من گیج شدم

نظرتون در مورد Huawei Ascend G525 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه؟
خیلی اختلاف قیمت ندارن ولی مشخصات Huawei Ascend G525 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی بالاتر هست

hamidreza2010
28-09-2013, 22:59
یا ال

یا بیا از ال جی ال 9 رو بردارد

دور و بره پی بخواطره باطریش نرو

ال بد نیست ولی ملت بخاطر کیفیت lcd و دوربین پایین ازش گله دارن

NOR-1
29-09-2013, 02:59
سلام دوستان ببخشید تاپیک مناسب پیدا نکردم
میخواستم در مورد بلک بری z10 راهنماییم کنید که چجور گوشیه؟ کسی داره؟
شنیدم برنامه های اندروید رو ساپورت میکنه
بلوتوث و GPS افلاین داره؟
برنامه هاشو میشه از طریق استور گوشی ریخت؟ یا به کامپیوتر نیاز داره؟ مثل ios میشه برنامه های کرک شده ریخت؟
خلاصه هر چی هست بگین مرسی
بیشتر به خاطر تک بودنش میخوام بگیرم

aria_electric_fars
29-09-2013, 10:11

سلام دوست عزيز

بين اين گوشي ها

Xperia Acro s
Xperia Tx
Xperia SL
Xperia T
Xperia V

گفته بوديد سه تا اولي رو بزاريد كنار كه الان بعد از تحقيقاتي كه انجام دادم به اين نتيجه رسيدم و مي گن V بهتره

با تشكر

adrenalin
29-09-2013, 11:41
تو این چند مدل اول T
اگه ضد آب مهم واستون V
وگرنه فرق خاصی ندارن این چند مورد البته به غیر از مدل پردازنده ...

Ro mina
29-09-2013, 12:09
گوشی 2سیمکارت تا حدکثر 600تومن چی پیشنهاد میشه؟

ال جی مدل Optimus L7 II Dual P715 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Htc مدل desire V ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pedram_mrn
29-09-2013, 15:07
Htc مدل desire V ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیزایر وی به هیچ وجه توصیه نمیشه...

vahid93
29-09-2013, 15:30
ممنون .در مرحله اول میخوام باطری عالی داشته باشه و هنگ نکنه.مدل مناسب رو بگین تا بریم سر قابلیت های بعدی.

Pedram_mrn
29-09-2013, 18:31
ممنون .در مرحله اول میخوام باطری عالی داشته باشه و هنگ نکنه.مدل مناسب رو بگین تا بریم سر قابلیت های بعدی.

شما اول بگو چقدر میخوای هزینه کنی؟ بعد چیا برات مهمه گوشی های بالای 700 تومن هنگ نمیکنن...

AMIR REZAs
29-09-2013, 20:08

معمولا برند های معروف هنگ ندارن اما در مورد باطری عالی باید سقف بودجه رو بگید

NIMA.GNI
30-09-2013, 14:44
اساتید سلام علیکم
یه گوشی مشتی با دوربین عالی که واقعا کیفیت فیلمبرداری و عکاسیش عالیه (نه اینایی که فقط عدد مگاپیکسلشون زیاده) و صفحه نمایش با کیفیت و باتری قوی داشته باشه رو معرفی کنید. بودجه حداکثر 1300000

mnik7
01-10-2013, 22:13
اساتید سلام علیکم
یه گوشی مشتی با دوربین عالی که واقعا کیفیت فیلمبرداری و عکاسیش عالیه (نه اینایی که فقط عدد مگاپیکسلشون زیاده) و صفحه نمایش با کیفیت و باتری قوی داشته باشه رو معرفی کنید. بودجه حداکثر 1300000

XPERIA Z.ZR

y.md
01-10-2013, 23:44
دوستان من می خوام نوت 2 بخرم. چه کنم؟ نوت 3 اومده، ممکنه ارزون تر شه نوت 2؟؟؟؟ صبر کنم یا شاید دیگه گیر نیاد نوت 2!!!؟؟
راهنمایی کنید لطفا! خودتون بودید، می خریدید در این هفته و هفته آینده؟:n29:

enriquefk2
02-10-2013, 02:46
اساتید سلام علیکم

در این رنج قیمت شما به غیر از این 2 مدلی که دوستمان گفت چند انتخاب دیگه هم دارید مثل Optimus G یا Galaxy S3 و One X Plus

اول از همه بگم به شما که من با گوشی Xperia ZR اصلا کار نکردم ولی شنیدم مشکلات Xperia Z رو نداره و گوشی مناسبیه

اما در مورد اون چهار گزینه دیگر بگم

صفحه نمایش One X Plus و Galaxy S3 نظر شخصی من اینه که بهترند و متاسفانه در این مورد Xperia Z یک مشکل بزرگ داره آن هم زاویه دید افتضاحش هست که اگر ببینید حتما واسه شما جالبه

در مورد کیفیت عکس بردار ی به نظر من Galaxy S3 با این که 8 مگاپیکسل هست به نظر من بهتره و رتبه نخست رو داره اما رتبه آخر رو از این 4 گوشی با اقتدار Xperia Z داره که عجیب کیفیت عکس برداریش پایینه

در مورد ظاهر گوشی هم که امری سلیقه ای هست اما من اصلا ظاهر و بدنه Galaxy S3 رو نمی پسندم و در اینجا به نظر من Xperia Z و One X Plus خیلی شیکتر هستند و همچنین بدنه X Plus که حرف اول رو میزنه

اما اگر واسه شما سخت افزار هم اهمیت داره از نظر من صرف بودجه حدود 1.300 برای گوشی با رم 1G آینده نگری محسوب نمیشه پس حتما سعی کنید رم شما فراتر از 1 گیگ باشه که در این بین Optimus G و Xperia Z رمشوه 2G هست و بقیه 1G

جالبه بدونید من و دوستان با ایرانسل سرعت دیتا رو تست می کردیم که در این مورد سرعت دانلود Xperia Z سریعتر بود

در مورد باتری هم در تست های Battery life گوشی Galaxy S3 رتبش بالاتره

در پایان من پیشنهاد میکنم اگر امکلان افزایش بودجه دارید تا جدود 1450 این ها می تونید
نوت 2 رو بخرید

دوستان من می خوام نوت 2 بخرم. چه کنم؟ نوت 3 اومده، ممکنه ارزون تر شه نوت 2؟؟؟؟ صبر کنم یا شاید دیگه گیر نیاد نوت 2!!!؟؟
راهنمایی کنید لطفا! خودتون بودید، می خریدید در این هفته و هفته آینده؟:n29:

به نظر من شما اگر صبر کنید بهتره طی یک ماه گذشته نوت 2 از حدود 1650 این ها 200 افت قیمت داشته ب اگر قیمت نوت 3 همینطور افت داشته باشه و در حدود 2 ثابت بشه شاید نو ت 2 باز هم کمی افت قیمت داشته باشه

mnik7
02-10-2013, 10:21
در این رنج قیمت شما به غیر از این 2 مدلی که دوستمان گفت چند انتخاب دیگه هم دارید مثل Optimus G یا Galaxy S3 و One X Plus

اول از همه بگم به شما که من با گوشی Xperia ZR اصلا کار نکردم ولی شنیدم مشکلات Xperia Z رو نداره و گوشی مناسبیه

اما در مورد اون چهار گزینه دیگر بگم

صفحه نمایش One X Plus و Galaxy S3 نظر شخصی من اینه که بهترند و متاسفانه در این مورد Xperia Z یک مشکل بزرگ داره آن هم زاویه دید افتضاحش هست که اگر ببینید حتما واسه شما جالبه

در مورد کیفیت عکس بردار ی به نظر من Galaxy S3 با این که 8 مگاپیکسل هست به نظر من بهتره و رتبه نخست رو داره اما رتبه آخر رو از این 4 گوشی با اقتدار Xperia Z داره که عجیب کیفیت عکس برداریش پایینه

من حدود یک هفته با اکسپریا Z کار کردم کیفیت عکساش واقعا خوبه نمیدونم شما باهاش عکس گرفتین یا نه ولی از نظر من راضی کنندس فقط شبا نویز تصویر زاده
در زاویه های تند خوب نیست ولی به نظر من زاویه دید خیلی مهم نیست و بیشتر جنبه رقابتی داره ولی در نمای روبرو بسیار خوبه
از نظر مقاومت به ضربه و آب و.. هم از بقیه خیلی بهتره

vahid93
02-10-2013, 15:41
سلام دوستان و خسته نباشین.گوشی سونی مدل اکسپریا ال مدنظرم هست.ممنون میشم از مزایا و معایب اون برام توضیح بدین؟از لحاظ خوش دست بودن و کارکرد باطری اینکه ایا هنگ میکنه یانه؟صدای بلندگو کارکرد دوربین و هرچیزی که به نظرتون میاد.سپاسگزار

enriquefk2
02-10-2013, 16:33
سلام دوستان و خسته نباشین.گوشی سونی مدل اکسپریا ال مدنظرم هست.ممنون میشم از مزایا و معایب اون برام توضیح بدین؟از لحاظ خوش دست بودن و کارکرد باطری اینکه ایا هنگ میکنه یانه؟صدای بلندگو کارکرد دوربین و هرچیزی که به نظرتون میاد.سپاسگزار

نقد و برسی کاملش رو واسه شما پیغام خصوصی کردم سعی کنید کامل بخونید

من حدود یک هفته با اکسپریا Z کار کردم کیفیت عکساش واقعا خوبه نمیدونم شما باهاش عکس گرفتین یا نه ولی از نظر من راضی کنندس فقط شبا نویز تصویر زاده
در زاویه های تند خوب نیست ولی به نظر من زاویه دید خیلی مهم نیست و بیشتر جنبه رقابتی داره ولی در نمای روبرو بسیار خوبه
از نظر مقاومت به ضربه و آب و.. هم از بقیه خیلی بهتره

شاید انتظارات ما متفاوت بوده من توقع داشتم که کیفیتش از Galaxy S3 بهتر باشه اما در یک زاویه و یک عکس امتجان کردم کیفیت Galaxy S3 بهتر بود

بله از نظر مقاومت و ضد آب بودن و این ها 100 درصد بهتر از گزینه های دیگه است

در کل خرید هر گوشی بستگی به خریدار داره که چه نیازی واسش در اولویت هست

lionf3
02-10-2013, 21:10
دوستان خیلی فوری جواب بدین لطفا:
من حدود ۵ ماهی میشه میخوام موبایل بگیرم هی اینور و اونورش کردم
اما جمعه دارم میرم بازار موبایل که ایشالا گوشی بگیرم.
بودجه‌ام هم ۱۹۰۰ هستش لطفا بهترین گزینه ها رو معرفی کنید.

5ajad
02-10-2013, 22:08
من باشم صبر میکنم برای note3 که قیمتش کم شه
یا مثلا z1 یا g2....مخصوصا g2 که قراره 1800 باشه قیمتش
اگه خیلی عجله داری میتونی s4 i9505 بگیری حدود1700

Pedram_mrn
02-10-2013, 22:09

LG G2
Galaxy S4
Butterfly S

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

lionf3
03-10-2013, 09:15
منم نظرم بیشتر رو G2 هستش اما یا باید همین امروز بگیرم یا تا دِی ما صبر کنم.
موندم واقعا چیکار کنم :n13:
راستی دوستان Butterfly S حدودِ چند هستش الان؟

Pedram_mrn
03-10-2013, 12:46
2 تومن اینور اونور یکم

lionf3
03-10-2013, 16:05
ممنون از همه یک عدد Samsung Galaxy S4 رنگ مشکی-طلایی ۱۶ گیگ بدون گارانتی با یک عدد S view Cover اصل به قیمت ۱۹۲۸ خریداری شد.

Pedram_mrn
03-10-2013, 19:12
مبارک باشه دوست عزیز بهتره به آخرین ورژن آپدیت کنی یه سری باگ داشت که برطرف شده...

lionf3
03-10-2013, 20:26
مبارک باشه دوست عزیز بهتره به آخرین ورژن آپدیت کنی یه سری باگ داشت که برطرف شده...

ممنون،والا از قسمت Software Update که رفتم گفت آخرین ورژن رو داری.
فکر کنم چون این رنگش خیلی جدید هست آخرین آپدیت ها رو هم داره.

5ajad
03-10-2013, 20:48
ممنون از همه یک عدد Samsung Galaxy S4 رنگ مشکی-طلایی ۱۶ گیگ بدون گارانتی با یک عدد S view Cover اصل به قیمت ۱۹۲۸ خریداری شد.
مبارک باشه
یه عکس میزاری....این رنگیشو ندیدم تاحالا:)

lionf3
03-10-2013, 23:04
مبارک باشه
یه عکس میزاری....این رنگیشو ندیدم تاحالا:)

ممنون والا الآن ۲ساعتی میشه دارم سعی میکنم عکس آپلود کنم اما از هر آپلود سنتری استفاده میکنم جواب نمیده.
رنگِ مدلِ من اینِ:
Galaxy S4 Brown Autumn With Gold

arash11
04-10-2013, 22:31
با درود
کدام مارک گوشی اندرویدی تمام لمسی حول و حوش 300 تومان مناسب خرید است؟ البته لطفا به ترتیب چند مارک خوب بگویید.ممنون

Soroush-S
05-10-2013, 01:14
با درود
کدام مارک گوشی اندرویدی تمام لمسی حول و حوش 300 تومان مناسب خرید است؟ البته لطفا به ترتیب چند مارک خوب بگویید.ممنون

تونستی 100 بزار روی بودجت GLX SKY بگیر حالشو ببر:n01:

arash11
05-10-2013, 09:23
تونستی 100 بزار روی بودجت GLX SKY بگیر حالشو ببر:n01:

با درود

با سپاس به شما
چون مشکل مالی دارم نمیتوانم اضافه کنم.بعد از سامسونگ کدام مارک در بازار بهترین است ؟ با توجه به شرایط بالا؟

mohammad.asghari
05-10-2013, 19:53
آقا کدوم بهتره ؟
اکسپریا z .گلگسی s4.اچ تی سی one

salar79
05-10-2013, 19:57
آقا کدوم بهتره ؟
اکسپریا z .گلگسی s4.اچ تی سی one

بی برو برگرد اچ تی سی وان

شک داشتید؟؟؟؟:n04:

کیفیت ساخت و امکانات خیره کننده ای داره

tirdad_60
05-10-2013, 20:27
سلام تا 900 تومن
htc one x plus یا gallexy grand کدوم بهنره؟
دلیلش هم بفرمایید

ممنون

AryanLand
06-10-2013, 00:52

سلام.

ممکنه بفرمائید منظورتون از امکانات خیره کننده چیه؟:n13::11:

Pedram_mrn
06-10-2013, 11:40
سلام تا 900 تومن
htc one x plus یا gallexy grand کدوم بهنره؟
دلیلش هم بفرمایید

ممنون

کی گفته One X Plus قیمتش ۹۰۰ تومنه؟

lionf3
06-10-2013, 15:26

انصافا امکانات و رابط کاربری و اینترفیس و ارزش خرید و ارزش برند و....... که s4 داره هیچ گوشی ای نداره.
مگر آیفون 5s که اون ماجراش فرق میکنه.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

tirdad_60
06-10-2013, 18:25
کی گفته One X Plus قیمتش ۹۰۰ تومنه؟

آقا اشتباه لپی بود one xL

panther99
06-10-2013, 19:00
با 450 نهایتا 500 چه گوشی پیدا میشه الان ؟؟؟ با قیمت روز بگید .
صفحه 4 اینچ ( بالاتر هم عالیه )
تاچ خیلی خوب
cpu خوب نسبت به قیمتش . البته کیفیت پخش موزیکش هم خوب باشه .
ممنون .

Pedram_mrn
06-10-2013, 19:19
آقا اشتباه لپی بود one xL

وان ایکس ال رو من پیشنهاد میدم دلیلاشم واضحه یه مقایسه کوچیک کنی تو مشخصات متوجه میشی خودت...
بی قوارگی و بدستیه گرند هم به کنار.

تاچ خیلی خوب
ممنون .

تو اندروید چیز جون داری پیدا نمیشه. تو این قیمتا هم سراغ اندروید نرید...
لومیا 520 با قیمت 435 تومن الان خیلی وسوسه کنندس.

salar79
06-10-2013, 19:39
شما فقط برو توی سایت دی جی کالا برسسی تخصصیه مخصوص این گوشی رو ببین کلا نظرت عوض میشه

ROSSONERII
07-10-2013, 18:20
بین گوشیهای htc one x plus و one mini و gs4 mini کدام را پیشنهاد میکنید
از نظر کیفیت ساخت و دوربین عکاسی و فیلمبرداری و بازی و سرعت و ....

lionf3
08-10-2013, 20:46

به نظر من اس 4 مینی بگیری بهتره مخصوصا این که 2 سیمکات هستش.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

Pedram_mrn
09-10-2013, 01:01

به نظر من Nexus 4 و Optimus G ارزش خرید بالاتری دارند. سخت افزار قوی تر و قیمت مناسب تری دارند. افت قیمتشون رو هم کردن...

shadow313
09-10-2013, 01:51
lمن با وان ایکس پلاس کار کردم واقعا عالیه حافظه 64 گیگ هم داشت

h!tman
09-10-2013, 11:39
به نظر من Nexus 4 و Optimus G ارزش خرید بالاتری دارند. سخت افزار قوی تر و قیمت مناسب تری دارند. افت قیمتشون رو هم کردن...
+
این دو گوشی + xperia zr

y.md
09-10-2013, 18:08
به نظرتون قیمت نوت 2 باز هم پایین تر می آد؟

salar79
11-10-2013, 11:01
دوستان یکی از فامیل میخادگوشی بخره در حد 2.5 بش گفتم وایسه فایو اس ارزون تر بشه اونو بگیریه

گزینه ی بهتری برای خرید چی میتونه باشه ؟؟؟؟

hamidreza2010
11-10-2013, 13:53
دوستان یکی از فامیل میخادگوشی بخره در حد 2.5 بش گفتم وایسه فایو اس ارزون تر بشه اونو بگیریه

سلام
میتونید Z1 بگیرید

5ajad
11-10-2013, 15:32

به ترتیب
note 3:n12:
5s
g2
z1
s4

salar79
11-10-2013, 15:49
ممنون دوستان

ولی میشه دلیل هم بگیرد

ه ترتیب
note 3:n12:
5s
g2
z1
s4

نوت 3 یه خورده زیادی بزرگ نیست

amin 5800
11-10-2013, 15:53
من خودم بین G2 یا S4 چهار هسته ای گیر کردم نمیدونم کدومشون رو بگیرم؟ نظر شما چی هست به نظرم از ایفون 5 بهتر هستن

NOR-1
11-10-2013, 16:01

حالا اگه 2.5 داره که دلیل نمیشه تا 2.499.999 تومان خرج کنه میتونه چیز ارزون تری هم بگیره اول باید بین ایفون و اندروید تصمیم بگیره
اندروید: samsung i9505 - htc one
ایفون : iphone 5 حداقل 32 یا 64 رنگ سفید قسمت پشتی الومینیوم زود خش می افته پس حتما یه گارد بخره

salar79
11-10-2013, 16:06
حالا اگه 2.5 داره که دلیل نمیشه تا 2.499.999 تومان خرج کنه میتونه چیز ارزون تری هم بگیره اول باید بین ایفون و اندروید تصمیم بگیره
اندروید: samsung i9505 - htc one
ایفون : iphone 5 حداقل 32 یا 64 رنگ سفید قسمت پشتی الومینیوم زود خش می افته پس حتما یه گارد بخره

یعنی فایو اس نگیره؟؟؟؟

NOR-1
11-10-2013, 16:19
یعنی فایو اس نگیره؟؟؟؟

اندروید میخواد یا ios؟ این دو تا زمین تا اسمون فرق دارن

kisiya
11-10-2013, 16:20
با درود من داییم گوشی اندروید تا 600 میخواهد که اینترنت داشته باش و gps و دوربین خوبی هم داشته باشه هم تک سیم کارت وهم دو سیکارت چی خوبه .فوری منتظر جوابم ممنون

NOR-1
11-10-2013, 16:30
با درود من داییم گوشی اندروید تا 600 میخواهد که اینترنت داشته باش و gps و دوربین خوبی هم داشته باشه هم تک سیم کارت وهم دو سیکارت چی خوبه .فوری منتظر جوابم ممنون

xperia m یا L

salar79
11-10-2013, 16:36
براش فرقی نداره

NOR-1
11-10-2013, 17:22
پس یه ایفون 5 ۶۴ گیگ بخره یا htc one
بهتره باهاش اول کار کنه

5ajad
11-10-2013, 18:11
فعلا هیچ گوشی ای به پای note3 نمیرسه
امکانات و سخت افزار و صفحه نمایش بی نظیری داره
بقیه گوشی ها معمولا یه ضعفی دارن

آیفون 5s دوربین ضعیفی داره و صفحش کوچیکه و چیز اضافه ای نسبت به 5 نداره!

g2 پشتیبانی خوبی نداره و مموری کارت نمیخوره

z1 حاشیه کنار صفحه نمایشش زیاده و وزنش هم زیاده و زاویه دید جالبی نداره

s4 بد نیست...مدل 8هسته ای افتضاحه...مدل 4هسته ای بهتره....ولی خب نسبت به بقیه سخت افزار ضعیف تری داره!

من باشم note3 میگیرم یا الجی g2:n01:
[QUOTE]من خودم بین G2 یا S4 چهار هسته ای گیر کردم نمیدونم کدومشون رو بگیرم؟ نظر شما چی هست به نظرم از ایفون 5 بهتر هستن
g2

Ro mina
12-10-2013, 11:20
تاچ خیلی خوب
ممنون .
با این قیمت ، این مشخصاتی که میخوای پیدا نمیشه یه 500 ت دیگه باید بذاری روش تا بتونی گوشی با صفحه بیشتر از 4 اینچ و سی پی یو 1 گیگ بخری

ruiner3x
13-10-2013, 13:54
سلام دوستان.
میخوام ی گوشی اندرویدی بخرم تا 1 میلیون نظرتون چی هست گوشی قشنگ خوش دست کیفیت.دوربین.صدا.صفحه بزرگ باشه فرق نمیکنه چه برندی باشه .
نظر من HTC Diser 500 نظر شما دوستان عزیز چیه؟؟؟؟

NIMA.GNI
13-10-2013, 22:37
سلام دوستان.
میخوام ی گوشی اندرویدی بخرم تا 1 میلیون نظرتون چی هست گوشی قشنگ خوش دست کیفیت.دوربین.صدا.صفحه بزرگ باشه فرق نمیکنه چه برندی باشه .
نظر من HTC Diser 500 نظر شما دوستان عزیز چیه؟؟؟؟

با عرض عذر خواهی از اساتید انجمن
شما که میخوای یه میلیون پول خرج کنی 200 دیگه بذار روش سامسونگ گلکسی اس 3 بگیر (خدای گوشی تو این رنج قیمت هم قشنگه هم خوش دسته دوربینش هشته اما از سیزده مگاپیکسلی های سونی سرتره صفحه خیلی گنده صدا عالی باتری محشر ، از حق نگذریم فقط کیفیت ساختش یکم نا امید کنندست چون پلاستیکیه که اونم در برابر مزیت هایی که داره به چشم نمیاد) !! اگه توانایی نداری htc one x یا بهتر از اون samsung s4 min اگه بازم ارزونتر خواستی گوشی های سونی مثل v و tx بد نیستن اما این گوشی که خودت معرفی کردی هرچی دو دوتا چهارتا میکنم چیز خاصی نداره که بخوای بخاطرش 800 پول بدی. آدم یا خرج نمیکنه یا اگه خرج کرد یه چیز درس حسابی برمیداره

Pedram_mrn
14-10-2013, 15:29
دیزایر 500 پیشنهاد نمیشه...

ni1
18-10-2013, 14:54
سلام دوستان من یه گوشی اندروید میخوام بین 500 تا 700 بیشتر نظرم رو sony سری xperia بود ولی الان میبینم گوشیهای huawei امکاناتش بیشتره و قیمتش کمتر دلیلش چیه؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

Ro mina
19-10-2013, 08:55
سلام دوستان من یه گوشی اندروید میخوام بین 500 تا 700 بیشتر نظرم رو sony سری xperia بود ولی الان میبینم گوشیهای huawei امکاناتش بیشتره و قیمتش کمتر دلیلش چیه؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

پیشنهاد میکنم اصلا به هوآوی فکر نکنی ، دیزاین گوشی هاش خوبه قیمتشم خوبه اما یه چیزایی کم داره نسبت به گوشی های دیگه!! من زیاد باهاش کار نکردم اما یه کپی پیست ساده ش کلی دنگ و فنگ داره ، کلا هوآوی خوب کار کرده اما یه چیزای ساده رو از قلم انداخته!!
همون سونی اکسپریا بگیر خیلی بهتره بدنه شم مقاوم تره

mka703
20-10-2013, 00:28
سلام nexus 4 با توجه به قیمتش ارزش خرید داره؟
و اینکه تا یه میلیون و دویست چه گوشی ای پیشنهاد میکنید؟
اولویتهام:
1. سیستم عامل اندروید
2. جنس بدنه پلاستیکی نباشه
3. دوربین حداقل 8 باکیفیت
4. باتری مناسب

لطفا نگید دویست بزار روش فلان گوشی رو بگیر آخرش دیگه یک و دویست بتونم بدم.

NIMA.GNI
20-10-2013, 14:00
اولویتهام:
1. سیستم عامل اندروید
4. باتری مناسب

بدنه پلاستیکی مگه چه ایرادی داره؟ تو این رنج قیمت که میخوای اصلا از یک و دویست بیشتر ندی اکثر گوشی ها پلاستیکی هستند. با این مشخصاتی که گفتی اگه از بدنه پلاستیکی چشم پوشی کنی بهترین گوشی samsung galaxy s3 قیمت :1145000 بعد lg optimus G قیمت 1220000 سونی ZR قیمت 1220000 سامسونگ s4mini قیمت 1050000 و اچ تی سی one X قیمت 1050000

سونی xperia p بدنه اش آلومینیومه دوربینش 8 اما 8 گلکسی s3 کجا و این کجا.باتریشم زیاد قوی نیست قیمتشم 780000
اگه بدنه خیلی واست مهمه همون نکسوس 4 شیشه ای خیلی خوبه اما مقاوم نیست البته به پای بدنه XPERIA Z نمیرسه چون خیلی مقاومتره که اونم نمیخوای هزینه کنی

amin5454
21-10-2013, 13:59
سلام یه گوشی میخوام:
1-حداکثر قیمت 1 میلیون
2-دو سیم کارته همزمان فعال
3-دوربین حداقل 5 باکیفیت
4-ابعاد حداکثر 13*7 سانتیمتر

naviddj
21-10-2013, 14:03
اولویتهام:
1. سیستم عامل اندروید
4. باتری مناسب

دوست عزیز نکسوس 4 بهترین گزینست هم اینکه الان قیمتش افت خودشو کرده دوم پشتیبانی گوگل رو داره و کیفیت صفحه نمایش و سرعتش هم خیلی خوبه.بدنه پشتش هم شیشه ای هست.به نظر من تنها اشکالش کم بودن صدای اسپیکر گوشی هست...

Sent from my SM-N900

NIMA.GNI
21-10-2013, 14:48
سلام یه گوشی میخوام:
1-حداکثر قیمت 1 میلیون
3-دوربین حداقل 5 باکیفیت

بهترین گوشی سامسونگ galaxy s4 mini دو سیم کارته. البته ابعادشو نمیدونم اما میدونم 4.3 اینچه

mosicr77
21-10-2013, 22:01
سلام یه گوشی میخوام:
1-حداکثر قیمت 1 میلیون
3-دوربین حداقل 5 باکیفیت
دوست عزیز یکم بذار روی پولت galaxy s4 mini بگیر
و یه پیشنهاد هم برات دارم
اگه کارت با 2 سیمکارت هست یه sony xperia sp بگیر با یه گوشی از این 50 یا 60 تومنی ها
دو تاش رو هم 1 تومن میشه یا کمتر
خواستم کمک کنم :)

rezas60v5
25-10-2013, 06:20
اره منم موافقم بانظر بالا

ghomeishi
25-10-2013, 13:00
سلام دوستان یه گوشی میخوام:
1-حداکثر قیمت 600 هزار تومان
2-دوربین حداقل 5 باکیفیت
3-لمسی

AryanLand
26-10-2013, 13:27
سلام یه گوشی میخوام:
1-حداکثر قیمت 1 میلیون
3-دوربین حداقل 5 باکیفیت

سلام.

گالاکسی اس4 مینی تمام شرایطی که شما میخوای رو داره.ابعادش هم 12.4 در 6.1 هست منتها قیمتش با اونچیزی که شما میخوای جور در نمیاد فکر میکنم باید 100 تا 150تومن بزاری روی پولت.:11:

AryanLand
26-10-2013, 13:32
سلام دوستان یه گوشی میخوام:
1-حداکثر قیمت 600 هزار تومان
2-دوربین حداقل 5 باکیفیت
3-لمسی

سلام.

اگر بتونی 70 تا 80 تومن بزاری روی پولت میتونی یک گالاکسی اس 3 مینی بگیری که توی این رنج قیمت گوشی بسیار خوبیه و نیازهای شما رو (در مورد دوربین خوب و صفحه تاچ )برآورده میکنه ضمن اینکه از آندروید 4.1.2 هم همین الان پشتیبانی میکنه.:11:

mosicr77
26-10-2013, 13:44
سلام.

اگر بتونی 70 تا 80 تومن بزاری روی پولت میتونی یک گالاکسی اس ادونس بدون گارانتی بگیری که توی این رنج قیمت گوشی بسیار خوبیه و نیازهای شما رو (در مورد دوربین خوب و صفحه تاچ برآورده میکنه ضمن اینکه از آندروید 4.1.2 هم همین الان پشتیبانی میکنه.:11:
به نظر من همین 70 یا 80 تومن بذاره روش ولی galaxy s3 mini بخره بهتره تا ادونس

AryanLand
26-10-2013, 13:59
به نظر من همین 70 یا 80 تومن بذاره روش ولی galaxy s3 mini بخره بهتره تا ادونس

سلام.

بله با نظرتون موافقم من فکر میکردم اس 3 مینی قیمتش بیشتر باشه اما الان نگاه کردم دیدم تقریبا" توی یک رنج قیمتی هستن.
تفاوتشون هم دوربین دوم ادونس بهتره ولی در مقابل مقدار رم اس 3 بیشتره در نهایت خرید اس 3 پیشنهاد میشه.پست قبلی رو ویرایش میکنم.:11:

mostafa_rsx
27-10-2013, 13:17
سلام

گوشی galaxy s3 mini را با گارانتی بخرم خوبه یا بدون گارانتی ؟؟؟ اگه با گارانتی بگیرم حدودا 40 الی 50 هزار بیشتر میشه الان قیمت بهم داد بدون گارانتی 670 هزار تومان

بعد به نظر شما رنگ سفیدش خوبه یا رنگ مشکی ؟؟؟

می خواهید صبر کنم وقتی محرم شد بخرم ها ؟ شاید اون موقع ارزون شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghomeishi
27-10-2013, 18:51
سلام دوستان به نظر شما خرید گلکسی s advance مقرون به صرفه است؟ یا میشه انتخاب بهتری داشت؟

mosicr77
27-10-2013, 19:07
سلام دوستان به نظر شما خرید گلکسی s advance مقرون به صرفه است؟ یا میشه انتخاب بهتری داشت؟
دوست عزیز به جای s advance بهتره که galaxy s3 mini رو بخری

mosicr77
27-10-2013, 19:09
سلام

گوشی galaxy s3 mini را با گارانتی بخرم خوبه یا بدون گارانتی ؟؟؟ اگه با گارانتی بگیرم حدودا 40 الی 50 هزار بیشتر میشه الان قیمت بهم داد بدون گارانتی 670 هزار تومان

بعد به نظر شما رنگ سفیدش خوبه یا رنگ مشکی ؟؟؟

می خواهید صبر کنم وقتی محرم شد بخرم ها ؟ شاید اون موقع ارزون شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درباره قیمت که فکر نمیکنم تا محرم تغییری کنه
ولی رنگ ی چیز سلیقه ای به نظر من سورمه ایه اس 3 مینی بهترین رنگشه.بعد مشکی و بعدشم سفید

hamidrezavictor
27-10-2013, 22:01
اشتباه مطرح کردم

m0fidi
27-10-2013, 22:26
سلام
اساتید تو رنج 500ت بغیر از LG l5 E450گزینه ی بهتری هست?درسته میگن neo l زیاد روون نیست و گیر میکنه?
با تچکر

hamidreza2010
28-10-2013, 17:58
سلام
اساتید تو رنج 500ت بغیر از LG l5 E450گزینه ی بهتری هست?درسته میگن neo l زیاد روون نیست و گیر میکنه?
با تچکر

سلام
نه مشکلی نداره ، من دوستم همین گوشیو داره ، بستگی داره چجوری ازش استفاده کنی
در همین قیمیت xperia u هم هست

Pedram_mrn
29-10-2013, 13:17
سلام
با تچکر

خریدش اصلا پیشنهاد نمیشه...

میتونید Ace 2 بگیرید

Pedram_mrn
29-10-2013, 13:23

SIII mini هم همین قیمته. رم بیشتری داره...

babak_mes
01-11-2013, 03:49
سلام من میخوام Lg Nexus 4 بگیرم فقط نمیدونم با هارد 12 گیگ میشه بازی های سنگین روش ریخت؟ کلا حجم هر بازی های سنگین چقدر هست؟ بعدشم از کجا باید گوشی رو خرید که خودش بازی بریزه؟ ببخشید سوالام زیاد شد

FerineFast
01-11-2013, 04:14
بله میشه ولی خوب تعدادش باید محدود باشه هر بازی حجمی داره ولی برای مثال:
Asphalt 1.2 GB
Need For Speed Most Wanted 2 GB
GTA III +1GB
Real Racing 3 +1.2GB
...

اکثر فروشگاه های موبایل در پاساژ های بزرگ خودشون براتون در صورت درخواست با دریافت یک مبلغی بازی و برنامه می ریزند.

alimotory
01-11-2013, 18:41
سلام سونی بخرم یاسامسونگ
xperia یا galaxi

saeed258s
01-11-2013, 23:19
با دروود
دوستان بین دو گوشی htc one sv و htc one xl در تردید و گمان هستم!بیشترین استفاده من هم انترنت و مطالعه هست و نیاز به سازگاری با شبکه های 4g هم دارم!لطفا راهنمای بفرماید
با سپاس

Pedram_mrn
01-11-2013, 23:47
با دروود
دوستان بین دو گوشی htc one sv و htc one xl در تردید و گمان هستم!بیشترین استفاده من هم انترنت و مطالعه هست و نیاز به سازگاری با شبکه های 4g هم دارم!لطفا راهنمای بفرماید
با سپاس

One XL

NIMA.GNI
03-11-2013, 23:12
بازار راکد گوشی رو میشه تو این انجمن سوت و کور هم فهمید

Georges St-Pierre
03-11-2013, 23:19
دوستان 1 تومن دارم , گوشی شیک چی خوبه این حدودا ؟
موزیک با هندزفری خیلی زیاد گوش میدم بازی و اینا هم با گوشی کم نمیکنم ...

Iloveu-ALL
03-11-2013, 23:23
سلام سونی بخرم یاسامسونگ
xperia یا galaxi

مدل و یا رنج قیمت بگید تا بگم کدوم یکی بهتره ...

rezas60v5
04-11-2013, 14:38
I phone the Galaxy Mini and the Galaxy Star game like gta or not.

NIMA.GNI
04-11-2013, 15:44
دوستان 1 تومن دارم , گوشی شیک چی خوبه این حدودا ؟
موزیک با هندزفری خیلی زیاد گوش میدم بازی و اینا هم با گوشی کم نمیکنم ...

موزیک و هندزفری با کیفیت کمترین چیزیه که یه گوشی 1 میلیونی داره واسه بازی هم اکثر گوشی های یه تومنی کم نمیارن
اما خوب با یه تومن میتونی samsung s4 mini یا htc one x یا حتی سونی xperia tx یا xperia v بگیری
لبته اگه 130 بذاری رو پولتو سامسونگ s3 بگیری از همه اینا بهتره

gomnam23
05-11-2013, 22:54
با سلام، یه گوشی میخوام حدود 550-600 اندروید باشه، اونم فقط واسه برنامه هاش، بازی نمیخوام روش اجرا کنم، کیفیت صفحه واسم خیلی مهمه و بعد از اون هم دوربین، خودم چند مدل اچ تی سی مد نظرم هست، میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟

hamidreza2010
05-11-2013, 23:40
با سلام، یه گوشی میخوام حدود 550-600 اندروید باشه، اونم فقط واسه برنامه هاش، بازی نمیخوام روش اجرا کنم، کیفیت صفحه واسم خیلی مهمه و بعد از اون هم دوربین، خودم چند مدل اچ تی سی مد نظرم هست، میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟

سلام
سونی ایکسپریا U
کیفیت صفحش فوق العادس
قیمت 510 تومن

M Like Mother
06-11-2013, 20:05
سلام
یک گوشی سونی بین 800 تا حداکثر یک میلیون . حتما می خوام سونی باشه

شاید بگید خب 1 میلیونی بخر بهتره... اما یه موقع یه امکاناتی رو شاید بشه صرفنظر کرد و ارزونتر خرید.

در ضمن بین اندروید v4.0 - Ice Cream Sandwich و v4.1 jelly bean کدوم بهتر هستند آیا خیلی فرق دارند؟

مدل p , s قدیمی هستند مدل T , TX جدید هستند و هم GPU بهتری دارند و هم دوربین و ... اما من خودم نظرم روی مدل SP هست که اندروید 4.1 داره و cpu 1.7 و GPU 320 و کیفیت صفحه 1280x720 دوربینش هم 8 مگاپیکسل هست که برام بسه

خواستم تو عمل و تجربه اگر کسی sp داره از خوبی و بدی هاش بگه یا اگر تجربه ای داره ... یا اگر مدل دیگه ای غیر از SP پیشنهاد می دید ... چون بعضی وقتها مشخصات یک مدل خیلی خوبه ولی در عمل برای مشتری راضی کننده نبوده

باتشکر

gomnam23
06-11-2013, 20:38
سلام
سونی ایکسپریا U
کیفیت صفحش فوق العادس
قیمت 510 تومن
تشکر، خیلی گوشی خوبیه ولی این نداشتن اسلات مموری کارد واقعن مشکل بزرگیه، حافطه ی خودش هم که کمه

NOR-1
06-11-2013, 23:08
سلام
یک گوشی سونی بین 800 تا حداکثر یک میلیون . حتما می خوام سونی باشه

شاید بگید خب 1 میلیونی بخر بهتره... اما یه موقع یه امکاناتی رو شاید بشه صرفنظر کرد و ارزونتر خرید.

در ضمن بین اندروید v4.0 - Ice Cream Sandwich و v4.1 jelly bean کدوم بهتر هستند آیا خیلی فرق دارند؟

مدل p , s قدیمی هستند مدل T , TX جدید هستند و هم GPU بهتری دارند و هم دوربین و ... اما من خودم نظرم روی مدل SP هست که اندروید 4.1 داره و cpu 1.7 و GPU 320 و کیفیت صفحه 1280x720 دوربینش هم 8 مگاپیکسل هست که برام بسه

خواستم تو عمل و تجربه اگر کسی sp داره از خوبی و بدی هاش بگه یا اگر تجربه ای داره ... یا اگر مدل دیگه ای غیر از SP پیشنهاد می دید ... چون بعضی وقتها مشخصات یک مدل خیلی خوبه ولی در عمل برای مشتری راضی کننده نبوده

باتشکر

اگه میتونین صبر کنین اگه Z1mini اومد اونو بخرین
در غیر این صورت تو سونی به ترتیب قیمت و ارزش قیمت:
1: xperia Z
2: xperia ZL
3: xperia SP
اس پی به 4.3 هم اپدیت میشه

M Like Mother
06-11-2013, 23:30
اگه میتونین صبر کنین اگه Z1mini اومد اونو بخرین
در غیر این صورت تو سونی به ترتیب قیمت و ارزش قیمت:
1: xperia Z
2: xperia ZL
3: xperia SP
اس پی به 4.3 هم اپدیت میشه

با توجه به بودجه ای که دارم همون sp می تونم بخرم. راستی تو همین انجمن یکی گفته که تاچ sp خوب نیست هر چند این حرف در ظاهر کارشناسی نیست اما کمی نگران کننده است شما نظری ندارید؟

hamidreza2010
07-11-2013, 00:24
تشکر، خیلی گوشی خوبیه ولی این نداشتن اسلات مموری کارد واقعن مشکل بزرگیه، حافطه ی خودش هم که کمه

خواهش میکنم
آره ولی خب نسبت به قیمتش از بقیه گوشی ها بهتره
و اینکه برای مشکل رمش میتونید از usb on the go استفاده کنید

Barsoneri
07-11-2013, 14:03
میسخواستم بدونم گوی htc one mini چطور گوشی هست از نظر کیفیت ساخت به آن اطمینان دارم
فقط میخواستم بدونم دوربین اون در چه سطحی هست آیا کیفیت داره یا نه چون میگن 4 اولترا پیکسل هست و در مقایسه با 8 مگاپیکسلیها سامسونگ چطوره ؟
و یا در اجرای نرم افزارها و بازیها چطوره؟
در ضمن میخوام که بدون غرض و طرفداری از هیچ برندی نظر بدید

pirooz3d
09-11-2013, 00:01
سلام
دوستان اگه ممکنه یه گوشی با مشخصات زیر که از همه نظر تایید میشه به ینده معرفی کنید(اگه ممکنه سامسونگ سونی و یا اچ تی سی باشه)
دوربین8(کیفیت HD و فیلم برداری عالی)
صفحه نمایش عالی (سایزش مهم نیست)
آندورید (ورژنش مهم نیست اما اگه بالا باشه که چه بهتر)
CPU و RAM هم واسم مهم نیست چون نمیخوام زیاد رو بازی مانور بدم.
ممنون...

AryanLand
09-11-2013, 00:05
سلام
دوستان اگه ممکنه یه گوشی با مشخصات زیر که از همه نظر تایید میشه به ینده معرفی کنید(اگه ممکنه سامسونگ سونی و یا اچ تی سی باشه)
دوربین8(کیفیت HD و فیلم برداری عالی)
صفحه نمایش عالی (سایزش مهم نیست)
آندورید (ورژنش مهم نیست اما اگه بالا باشه که چه بهتر)
CPU و RAM هم واسم مهم نیست چون نمیخوام زیاد رو بازی مانور بدم.
ممنون...

سلام.

دوست عزیز مقدار پولی که میخواهید هزینه کنید رو باید بفرمائید تا طبق اون و خواسته هاتون بهترین گزینه بهتون معرفی بشه.:11:

pirooz3d
09-11-2013, 00:07
سلام.

دوست عزیز مقدار پولی که میخواهید هزینه کنید رو باید بفرمائید تا طبق اون و خواسته هاتون بهترین گزینه بهتون معرفی بشه.:11:

حدوداً 1,200,000

Iloveu-ALL
09-11-2013, 00:42
میسخواستم بدونم گوی htc one mini چطور گوشی هست از نظر کیفیت ساخت به آن اطمینان دارم
فقط میخواستم بدونم دوربین اون در چه سطحی هست آیا کیفیت داره یا نه چون میگن 4 اولترا پیکسل هست و در مقایسه با 8 مگاپیکسلیها سامسونگ چطوره ؟
و یا در اجرای نرم افزارها و بازیها چطوره؟
در ضمن میخوام که بدون غرض و طرفداری از هیچ برندی نظر بدید

با توجه به مشخصاتی که داره، گوشی گرونیه! گوشی هایی ارزون تر یا با همین قیمت هستن که از این بهترن. با اندازه 4.7 یا 5 اینچ مشکلی دارید؟

mehdi perspolisi
09-11-2013, 14:27
سلام دوستان...
دو هفته دیگه تولد خواهرمه و واسه تولدش میخوایم گوشی بخریم... اگه میشه یه گوشی خیلی خوب تو این رنج قیمت (800 - 900 تومن) بهم معرفی کنین...
:n16:

GTB 599
09-11-2013, 16:04
حدوداً 1,200,000

سلام.

شما که صفحه نمایش اولویتتون هست میتونید از سامسونگ انتخاب کنید. s3 یا galaxy mega 5.8 یا 6.3 ... گلکسی نوت هم به خاطر صفحش که بزرگه بد نیس.

از سونی هم xperia zr انتخاب خوبیه...

از htc هم one-x به بودجتون میخوره یا حتی butterfly که البته بعضی فروشنه ها الکی گرون میفروشنش.قیمت این گوشی نهایت نهایتش 1.300 بیشتر نباید باشه.

از LG هم nexus 4 خوبه...ولی اگه آهنگ با هدفون زیاد گوش میدین ومیخواین از گوش دادن به موسیقی لذت ببرین توصیه میکنم طرف LG نرید که اصلا تعریفی نداره ولی در عوض htc تو این مورد فوقالعاده ست.

کلا بستگی داره از چه بازاری می خواین خرید کنید چون هر شهر با شهر دیگه قیمتاش فرق میکنه...گوشی با گارانتی میخواین بخرین یا نه؟؟؟؟؟ اگه به گوشی خیلی وارد هستین،بدون گارانتی بخرین و شما که سمت غرب کشور هستین یه تک پا برید طرف سنندج و مریوان و بانه از اونجا بخرین که ارزونتره.البته اگه میترسین که مشکلی چیزی داشته باشه و نتونین بفهمین،ریسک نکنین و با گارانتی بخرین...

در خدمتیم:n01:

GTB 599
09-11-2013, 16:18
سلام دوستان...
دو هفته دیگه تولد خواهرمه و واسه تولدش میخوایم گوشی بخریم... اگه میشه یه گوشی خیلی خوب تو این رنج قیمت (800 - 900 تومن) بهم معرفی کنین...
:n16:
سلام
sony xperia sp میتونه یکی از بهترین گزینه ها باشه.

mehdi perspolisi
09-11-2013, 18:46
سلام
sony xperia sp میتونه یکی از بهترین گزینه ها باشه.

خودم هم نظرم رو این بود... ولی شنیدم میگن هم تاچش مشکل داره هم باتریش زود خالی میشه...:n27:

zahedy2006
10-11-2013, 23:07
سلام
تو رنج زیر 400 تومن یک گوشی پیشنهاد بدهید
هدف اس ام اس !!
اندروید هم باشه که بعضی برنامه ها رو که می خوام ساپورت کنه

خودم نظرم روی سامسونگ 6310 و 6810 هست ولی صفحه های مذخرفی داره اما زیاد مهم هم نیست

Pedram_mrn
11-11-2013, 01:15
خودم هم نظرم رو این بود... ولی شنیدم میگن هم تاچش مشکل داره هم باتریش زود خالی میشه...:n27:

مشکل تاچش با آپدیت برطرف میشه و باتریش جز بهترین هاست... اما دوربین خوبی نداره. صفحه نمایش های سونی هم که کلا یه سروگردن پایین تر از بقیه برندان...

One XL با قیمت 850 هم گزینه ی خوبیه

Pedram_mrn
11-11-2013, 01:19
حدوداً 1,200,000

باترفلای و اکسپریا زد پایین تر Optimus G , SIII
موفق باشید

سلام
تو رنج زیر 400 تومن یک گوشی پیشنهاد بدهید
هدف اس ام اس !!

اندروید هم باشه که بعضی برنامه ها رو که می خوام ساپورت کنه

خودم نظرم روی سامسونگ 6310 و 6810 هست ولی صفحه های مذخرفی داره اما زیاد مهم هم نیست

اندروید تو رنج پایین خیلی جالب نیست یه نگاهی به Lumia 520 بنداز...

zahedy2006
11-11-2013, 11:55
اندروید تو رنج پایین خیلی جالب نیست یه نگاهی به Lumia 520 بنداز...
این گوشی بالاتر از رنج پولی هست که می خوام بدم.
اگه بخوام بیشتر پول بدم یهو S III mini می گیرم.
فعلا یه چی می خوام دستم باشه بعد بدم به یکی دیگه از اعضای خانواده و گوشی بهتری برای خودم بگیرم. (برای همین ساده تر از ویندوز فون باشه بهتره)
البته خودم سایت ها رو زیر و رو کردم، چیز جالبی نیافتم :n03:

h!tman
11-11-2013, 12:02
لومیا 520 اگر تهران هستید از طبقه 5یا 6 علائدین تهیه کنید،آخرین قیمتی که داشتم 410بود

Iloveu-ALL
11-11-2013, 13:27
این گوشی بالاتر از رنج پولی هست که می خوام بدم.
اگه بخوام بیشتر پول بدم یهو S III mini می گیرم.
فعلا یه چی می خوام دستم باشه بعد بدم به یکی دیگه از اعضای خانواده و گوشی بهتری برای خودم بگیرم. (برای همین ساده تر از ویندوز فون باشه بهتره)
البته خودم سایت ها رو زیر و رو کردم، چیز جالبی نیافتم :n03:

برای خرید لومیا فوقش 40 تومان پول اضافه تر باید بدی ولی برای s3 mini باید 400 تومن دیگه پول بذاری:n02:
منم میگم Lumia 520 بگیر!!

zahedy2006
11-11-2013, 16:35
برای خرید لومیا فوقش 40 تومان پول اضافه تر باید بدی ولی برای s3 mini باید 400 تومن دیگه پول بذاری:n02:

منم میگم Lumia 520 بگیر!!
مرسی :n16:
s III mini که اطراف 700 هست!

رفتم به امکاناتش لومیا 520 نگاه کردم (قیمتش 120 یورو هست!). صفحه و پردازنده جالبی داره با توجه به قیمتش، اما از نبود برنامه یا نحوه نصب و ایناش شکایت زیاد بود (یعنی ملت باهاش راحت نبودن)
باز اندرویدها (تو این رنج قیمت) با اینکه صفحه ضعیفی دارند اما اگه نیاز به برنامه بشه مشکل زیاد ندارند (گرچه می دونم سر هم 4 تا برنامه کاربردی بیشتر استفاده نخواهم کرد!!)
قبلا hTC wildfire داشتم و Xperia P و Xperia U رو هم امتحان کردم. وایلدفایر صفحه اش و سرعت سی پی یوش خیلی اذیت می کرد (حتی برای angry birds) - سر همین فروختمش !

کاش دلار میشد 1200 می رفنم S III می خریدم :n27:

h!tman
11-11-2013, 17:37
هواوی g510
اینو ببینید
450 هست یا کمتر شاید

Pedram_mrn
11-11-2013, 17:39
مرسی :n16:
s III mini که اطراف 700 هست!

رفتم به امکاناتش لومیا 520 نگاه کردم (قیمتش 120 یورو هست!). صفحه و پردازنده جالبی داره با توجه به قیمتش، اما از نبود برنامه یا نحوه نصب و ایناش شکایت زیاد بود (یعنی ملت باهاش راحت نبودن)
باز اندرویدها (تو این رنج قیمت) با اینکه صفحه ضعیفی دارند اما اگه نیاز به برنامه بشه مشکل زیاد ندارند (گرچه می دونم سر هم 4 تا برنامه کاربردی بیشتر استفاده نخواهم کرد!!)
قبلا hTC wildfire داشتم و Xperia P و Xperia U رو هم امتحان کردم. وایلدفایر صفحه اش و سرعت سی پی یوش خیلی اذیت می کرد (حتی برای angry birds) - سر همین فروختمش !

کاش دلار میشد 1200 می رفنم S III می خریدم :n27:

520 سخت افزار قوی ای داره و در کل وین فون تو رنج پایین هم روون و سریع هستش
چیپ گرافیکی Adreno 305 قدرت بالایی داره.

اگه تو خونه وایفای داشته باشید مشکلی نخواهید داشت همه ی برنامه ها رو میتونید مستقیم از ویندوزفون استور دانلود کنید...

چیزی که 520 کم داره فلشه اونم نه واسه عکاسی به عنوان چراغ قوه:n02:

zahedy2006
11-11-2013, 18:33
520 سخت افزار قوی ای داره و در کل وین فون تو رنج پایین هم روون و سریع هستش
چیپ گرافیکی Adreno 305 قدرت بالایی داره.

اگه تو خونه وایفای داشته باشید مشکلی نخواهید داشت همه ی برنامه ها رو میتونید مستقیم از ویندوزفون استور دانلود کنید...

چیزی که 520 کم داره فلشه اونم نه واسه عکاسی به عنوان چراغ قوه:n02:

سخت افزار این گوشی فوق العاده است
نیازی به فلش و چراغ قوه نیست، نِت بوک دارم، برقا میره نور صفحه اش رو زیاد می کنم همه جا روشن میشه :n02:

وایفای هست ولی نمی خوام همیشه به اینترنت وصل باشه.
یحتمل همینو بگیرم.

مرسی از کمک هاتون :n16:

راستی کسی با این گوشی کار کرده؟
مسیجینگ گوشی برام مهمه. من تو 1 سال و 2 ماه که یه گوشی دستم بود، 29 دقیقه مکالمه خروجی داشتم!!! معمولا مکالمه بالاتر از 15 ثانیه ندارم! اما اس ام اس خیلی برام مهمه
نمی خوام تو اس ام اس هنگ کنه

یه بنده خدایی اینا رو نوشته:

Good:
+ Performance smooth, no lag
+ Apps can be purchased by pulse cut (prepaid SIM card)
+ HERE maps is good
+ 8 GB memory with dual core 1 GHz processor in affordable price
+ Office is editable and looks good
+ Secure system

Bad:
- No notification center
- No file manager
- Doesn't support Windows XP
- Can't choose ringtone that available in phone memory or SD card to change default ringtones
- Video is restricted
- Internet Explorer can't upload, can't download universal files like UC Browser
- Can't extract files (.zip, .rar)
- Can't copy paste file in SD card, move files, remove files in SD card
- Most apps are paid and still behind Android apps
- Can't do multiple documents attachment via email, can't attach zip file
- Can't edit format 2003 office
- Will restart by itself without reason if inserted no class microSD (I'd experienced this issue on Lumia 520)

Iloveu-ALL
11-11-2013, 19:13
هواوی g510
اینو ببینید
450 هست یا کمتر شاید

g510 تو این رنج یکی از بهترین گوشی هاست.
صفحه نمایشش چطوره؟
g525 (مدل چهارهسته ای این گوشی با رم 1 گیگ) چطوره؟
g510 رمش 512 مگه.

madhatter
11-11-2013, 23:04
سلام دوستان از بین گوشی های HTC One-LG G2-Note 3 با توجه به اولویت های زیر کدوم رو ژیشنهاد میدید ؟
موزیک(فقط با هندزفری)-بازی-دوربین-کیفیت ساخت
من معمولا گوشی رو زیاد نگه میدارم(بالای 5 سال) برای همین هم محدودیت مالی میشه گفت ندارم - طبیعتا گوشی بعدیم رو هم میخوام همین مقدار نگه دارم.
جی 2 روشنیدم فقط 16 داره .....32 میاد ؟
و در آخر عجله ای هم برای خرید ندارم.
اگر بجز اون 3 تا گزینه بهتری هست بفرمایید.

h!tman
11-11-2013, 23:29
g510 تو این رنج یکی از بهترین گوشی هاست.
صفحه نمایشش چطوره؟
g525 (مدل چهارهسته ای این گوشی با رم 1 گیگ) چطوره؟
g510 رمش 512 مگه.
اون تو رنج 500 عالیه
کلا گوشی های رده پایین هواوی عالیه

Barsoneri
12-11-2013, 13:12
با توجه به مشخصاتی که داره، گوشی گرونیه! گوشی هایی ارزون تر یا با همین قیمت هستن که از این بهترن. با اندازه 4.7 یا 5 اینچ مشکلی دارید؟
من یک گوشی با این ابعاد و کیفیت ساخت بالا میخواستم و htc one mini هم این مشخصات را همراه با دیزاین عالی داره برای همین هم دست رو این گوشی گذاشتم
برای همین هم میخواستم در مورد کیفیت دوربین و اجرای نرم افزار و بازی چطور عمل میکنه
لطفا بدون طرفداری از هیچ برندی نظر بدین

Pedram_mrn
12-11-2013, 14:15
سلام دوستان از بین گوشی های HTC One-LG G2-Note 3 با توجه به اولویت های زیر کدوم رو ژیشنهاد میدید ؟
موزیک(فقط با هندزفری)-بازی-دوربین-کیفیت ساخت
من معمولا گوشی رو زیاد نگه میدارم(بالای 5 سال) برای همین هم محدودیت مالی میشه گفت ندارم - طبیعتا گوشی بعدیم رو هم میخوام همین مقدار نگه دارم.
جی 2 روشنیدم فقط 16 داره .....32 میاد ؟
و در آخر عجله ای هم برای خرید ندارم.
اگر بجز اون 3 تا گزینه بهتری هست بفرمایید.

5 سال!!! الان داستان فرق میکنه با قدیما ها.
اس 4 رو فراموش کردید. از بین این 4 گوشی هر کدوم رو بخرید پشیمون نمیشید.اما پیشنهاد من نوت 3 هستش. امکانات جالبی داره بعد جی2. معلوم نیست کی بیاد 32ش

madhatter
12-11-2013, 19:07
5 سال!!! الان داستان فرق میکنه با قدیما ها.
اس 4 رو فراموش کردید. از بین این 4 گوشی هر کدوم رو بخرید پشیمون نمیشید.اما پیشنهاد من نوت 3 هستش. امکانات جالبی داره بعد جی2. معلوم نیست کی بیاد 32ش

ممنون از راهنماییتون
فراموش نکردم ولی زیاد خوشم نمیاد ازش.
منظور شما اینه که اس 4 از این گزینه ها بهتره؟
راستی اینکه میگن Z1 زاویه دید کمی داره واقعیت داره؟

zahedy2006
12-11-2013, 21:36

سلام
من بهتون پیشنهاد میدم اگر تهران هستید بعد از مطمئن شدن از سخت افزار، برای کار کردن با خود گوشی به علاالدین یا بازارهای دیگه تشریف ببرین.
من امروز علا بودم و گوشی های برندهای سونی، سامسونگ، اچ تی سی، و ال جی برای کار کردن بودن. صفحه G2 به نظر من فوق العاده بود اما دکمه هاش نافرمه... شاید به دلیل عادت داشتن من با همین سیستم قدیمی ها که 3 تا دکمه این پایین داره
صفحه نمایش بقیه هم جالب بودن مخصوصا S4 ... اما به زاویه دید زیاد توجه نکردم جز گوشی GLX که دوستم داشت باهاش کار می کرد و من از کنار می دیدم و اصلا جالب نمی زد

Faramarz-1
14-11-2013, 21:24
ممنون از راهنماییتون
فراموش نکردم ولی زیاد خوشم نمیاد ازش.

بستگی به نوع استفاده ات داره اگه واسه زیبایی بدنه و طراحی و کلاس گذاشتن (البته اگر ایران هستید :n09: ) بهترین گزینه بین اندرویدی ها صد در صد HTC One هست البته وان در زمینه سیستم صوتی و کیفیت اسپیکر از جی2 و نوت3 بهتره البته در نمایشگر هم کم نمیاره فقط پردازشگر و گرافیک نوت3 و جی2 بهتر هستند اگر اندازه نوت3 براتون مشکل ساز نیست و به دنبال کارایی هستید نوت3 بهترین گزینه هست البته من توصیه میکنم حتماً نوت3 مدل N9005 با چیپست اسنپدراگون 800 رو بگیرید (نسخه چهارهسته‌ای) چون هم بهینه تر هست (نسخه 8 هسته داغ کردنش زیاده و مشکل ساز) و هم گرافیکش قویتره. اگر هم ابعاد نوت3 آزاردهنده است بهترین گزینه جی2 هست، البته من اس4 رو زیاد توصیه نمیکنم یعنی خوبه اما وقتی جی2 هست چرا اس4>>؟! :n02:

saeidperak1
15-11-2013, 17:38
سلام به اساتید محترم
اقا من میخوام گوشی بگیرم بعد کلی تحقیق نسبت به بودجه خودم این دوتا رو انتخاب کردم و به نظرم تو این رنج بهترینن
خوب
1-lg l9 p768
2- galaxy s II plus
اقا واقعا نمیدونم چیکار کنم
ال جی رو دوست دارم به خاطر قوی بودن باتریش و بزرگ بودنش 4.7 اینچ
ولی گالاکسی رو دوست دارم به خاطر 1.2 گیگا هرتز و دوربین بهتر و قطعات بهتر واقعا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم واقعا گیج شدم
واقعت به کمک شما نیاز دارم :(

nima1221
15-11-2013, 18:37
دوستان تا 700 تومن چی خوبه؟

madhatter
15-11-2013, 21:56
دوستان اینکه میگن باتری های نوت3 مشکل داره و ممکنه باد بکنه یا بترکه(!) :) درسته؟ یا فقط شایعه هستش؟

Iloveu-ALL
15-11-2013, 22:46
دوستان اینکه میگن باتری های نوت3 مشکل داره و ممکنه باد بکنه یا بترکه(!) :) درسته؟ یا فقط شایعه هستش؟

این سوالتون رو اگه اینجا بپرسید بهتر نتیجه میگیرید:

saeidperak1
15-11-2013, 23:36
سلام به اساتید محترم
اقا من میخوام گوشی بگیرم بعد کلی تحقیق نسبت به بودجه خودم این دوتا رو انتخاب کردم و به نظرم تو این رنج بهترینن
خوب
1-lg l9 p768
2- galaxy s II plus
اقا واقعا نمیدونم چیکار کنم
ال جی رو دوست دارم به خاطر قوی بودن باتریش و بزرگ بودنش 4.7 اینچ
ولی گالاکسی رو دوست دارم به خاطر 1.2 گیگا هرتز و دوربین بهتر و قطعات بهتر واقعا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم واقعا گیج شدم
واقعت به کمک شما نیاز دارم :(
همچنان منتظر نظر شخصی شما :|

h!tman
15-11-2013, 23:59
مطمنین تو این رنج بهترینن ؟
بین این دو گلکسی بهتره ،حداقل استایل پرچمدار چنذ سال پیش رو داره،دوربینش و صفحش

saeidperak1
16-11-2013, 00:01
مطمنین تو این رنج بهترینن ؟
بین این دو گلکسی بهتره ،حداقل استایل پرچمدار چنذ سال پیش رو داره،دوربینش و صفحش
شما پیشنهاد دیگه ای دارید ؟؟؟
خیلیلا هم گفتند ال جی !! واقعا گیج شدم :(

h!tman
16-11-2013, 00:25
قیمت حدود 800تومن اینا؟
Xperia Sp
Xperia T
اینا گزینه های بهتری هستند به مراتب
مخصوصا اس پی

Iloveu-ALL
16-11-2013, 00:30
قیمت حدود 800تومن اینا؟
Xperia Sp
Xperia T
اینا گزینه های بهتری هستند به مراتب
مخصوصا اس پی

گوشی های تو این رنج قیمت: (توی دیجی کالا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**gika**la.com/Search/Category-Mobile-Phone/#/Category-Mobile/Category-Mobile-Phone/MinPrice-685000/MaxPrice-855000

ستاره ها رو بردار

ticktack1
16-11-2013, 12:22
من یه گوشی سونی می خوام بگیرم تا سقف 700 تومن. اینترنت زیاد می رم. دوربینش هم می خوام خوب باشه. و کیفیت پخش موسیقی. اهل بازی هم نیستم. چند سالی می شه گوشی نخریدم و اصلا نمی دونم کدومش به دردم می خوره. اگه می شه راهنماییم کنید.

mosicr77
16-11-2013, 12:52
من یه گوشی سونی می خوام بگیرم تا سقف 700 تومن. اینترنت زیاد می رم. دوربینش هم می خوام خوب باشه. و کیفیت پخش موسیقی. اهل بازی هم نیستم. چند سالی می شه گوشی نخریدم و اصلا نمی دونم کدومش به دردم می خوره. اگه می شه راهنماییم کنید.
بهترین گوشی سونی تا سقفه 700 مدله xperia L هست داداش

velvet revoulver
16-11-2013, 14:07
دوستان گوشی نوت 3 مدل N9000 رو 1920 بهم قیمت دادن... قیمت خوبیه ؟ یا پایین تر هم پیدا میشه ؟ با توجه به اینکه این گوشی ها گارانتی ندارن جای درست حسابی و مطمئن واسه خرید این گوشی کجاست ؟
و چند تا سوال هم درمورد خود گوشی : مدل n9000 نوت 3 مشکل خاصی از لحاظ باتری و صفحه نمایش و اینجور چیزا نداره ؟ چونکه تا جایی که یادمه مثلا یه سری از S4 ها مشکل زردی صفحه نمایش و اینجور چیزا داشتن آبا این گوشی مخصوصا مدل n9000 هم از اینجور مشکلات داره ؟

AryanLand
16-11-2013, 20:36
دوستان گوشی نوت 3 مدل N9000 رو 1920 بهم قیمت دادن... قیمت خوبیه ؟ یا پایین تر هم پیدا میشه ؟ با توجه به اینکه این گوشی ها گارانتی ندارن جای درست حسابی و مطمئن واسه خرید این گوشی کجاست ؟
و چند تا سوال هم درمورد خود گوشی : مدل n9000 نوت 3 مشکل خاصی از لحاظ باتری و صفحه نمایش و اینجور چیزا نداره ؟ چونکه تا جایی که یادمه مثلا یه سری از S4 ها مشکل زردی صفحه نمایش و اینجور چیزا داشتن آبا این گوشی مخصوصا مدل n9000 هم از اینجور مشکلات داره ؟

سلام.

مدلش N900 هست به اشتباه 9000 گفته میشه.قیمت امروز حدود 2ساعت پیش 1و 890.

Faramarz-1
16-11-2013, 21:20
شما پیشنهاد دیگه ای دارید ؟؟؟
خیلیلا هم گفتند ال جی !! واقعا گیج شدم :(

HTC One XL و Sony Xperia SP تو این رنج قیمت گزینه های بهتری هستند البته الجی P768 و گلکسی اس2 پلاس هم واقعاً دیوایس های خوبی هستند.

Faramarz-1
16-11-2013, 21:25

مدل N9000 یا درستش به قول دوستمون N900 مشکل خاصی در زمینه پردازش و داغ کردن نداره چون بر خلاف اس4 نسخه 8 هسته که مشکلاتی تو داغ کردن داشت سامسونگ در نوت3 و چیپ exynos جدید این مشکل رو تاحدود زیادی حل کرده اما سه تا ضعف مهم نسبت به مدل N9005 (مدل اروپایی/آمریکایی با پردازشگر اسنپ800) داره: اول اینکه عمر باتری اون صد در صد کمتر از مدل N905 هست (چون پردازشگر N905 بهینه تر هست و مدیریت مصرف انرژی بهتری داره) و دوم گرافیک N905 قویتر هست و سوم مدل 905 فیلمبرداری 4K (یا همون 2160p) که چهار برابر کیفیت بیشتری نسبت به فیلمبرداری FullHD (یا همون 1080p) در مدل n900 داره کلاً مدل چهارهسته‌ایش به نظرم خیلی بهتره.

velvet revoulver
17-11-2013, 18:21
دوستان من قردا میخوام برای خرید note 3 یا S4 اقدام کنم ...تنها چیزی که منو در خرید نوت 3 مردد میکنه وباعث میشه به سمت S4 متمایل شم اندازه ی بزرگشه و میترسم بعد از یه مدت گوشی وبالم بشه و در حمل ونقل و استفاده های طولانی مدت اذیتم کنه ...البته درسته که هرشخصی خودش باید مشخص کنه که آیا در کار کردن با گوشی مورد نظرش راحت هست یا نه ...اما باور کنید با چند دقیقه دست گرفتن یه گوشی نمیشه مشخص کرد که گوشی مناسب هست یا نه ...چون در طول چند دقیقه همه ی گوشی ها میتونن راحت و حتی خوشدست به نظر بیان.. اما در طولانی مدت و کار کردن زیاد با گوشیه که میشه به نقاط ضعف و قوتش پی برد...اینم بگم که به احتمال زیاد قلم نوت 3 زیاد به کارم نمیاد و تنها دلیلی که این گوشی منو وسوسه میکنه سایز بزرگتر و جدیدتر بودن سخت افزاره ....با این تفاسیر دوستانی که تجربه ی کار با هر دو گوشی رو دارن نظرشون چیه ؟