PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

konstantin
31-07-2013, 11:34
سلام دوستان
قصد خرید یه گوشی آندروید رو دارم. محدودیت قیمت ندارم.
از بین S4,One کدومش ارزش خریدن داره؟ Note 2 هم گزینه خوبیه؟ Note3 کی میاد به بازار؟
نظر خودم رو S4 هست اما به خاطر مسأله داغ کردن می ترسم اذیت کنه.

salar79
31-07-2013, 11:45
سلام دوستان
از بین S4,One کدومش ارزش خریدن داره؟ Note 2 هم گزینه خوبیه؟ Note3 کی میاد به بازار؟

lمن جای شما بودم آیفون میخریدم!!
چون کیفیت ساختش فوق العادس!!
و باز هم اگه جای شما بودم با این وضع صبر میکردم تا آیفون 5اس به بازار بیاد بعد اون رو میخریدم!!!
حالا اختیار با شماست در ضمن باید بگم اچ تی سی وان از نظر کیفیت ساخت نزدیک ترین گوشی به آیفون هستش !!!در واقع میشه گفت تنها رقیب!!:n24:
و نوت 2 هم بزرگه!!اگه باهاش مشگلی نخواهید داشت!!!انتخاب خوبیه!!مخصوصا برای بازی کردن!!!:n25::n01:

san82
31-07-2013, 12:31
با سلام
دوستم گوشی HTC Desire HD خودشو که کارکردست میده 550 تومن به نظر دوستان می ارزه یانه؟

اینجا همه سوال میکنن! کسی نیست جواب منو بده؟!:n05:

italia88
31-07-2013, 12:38
با سلام
دوستم گوشی HTC Desire HD خودشو که کارکردست میده 550 تومن به نظر دوستان می ارزه یانه؟

اگهمطمئن هستید که گوشی تا حالا تعمیر نرفته و باتریش شارژ نگه میداره و در کل تر وتمیزه ... می ارزه

ehsan102
31-07-2013, 12:44
اینجا همه سوال میکنن! کسی نیست جواب منو بده؟!:n05:

درحال حاضر قیمت نو این گوشی 750 تومنه
قیمت کارکرده این گوشی هم از 500 تومن شروع شده تا 750 تومن
البته این مربوط میشه به یک سایتی که گوشی هاشونو واسه فروش گذاشتند
همه چیشو چک کن اگه سالم بود بگیر
به دلایل زیر یه نفر قصد فروش گوشی رو داره

1،شاید گوشی یک ایرادی داشته باشه
2، شاید به پولش نیاز مبرم داشته باشه
3، شاید ازین مدل خسته شده و میخواد یکی بهتر ازین بگیره
4،و.....

شما باید غیر مستقیم بفهمی دقیقا چرا قصد فروش داره

موفق باشی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

bidgol
31-07-2013, 13:03
نظرتون درباره گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Ace Plus S7500 چيه؟
از Galaxy Ace Duos كه خودتون معرفي كرديد بهتره؟
قيمت هم از 510 تومان تا 560 است؟
بين اين مدل ها كه گفتم كدوم بهتره؟
گالاكسي ace plus
Galaxy Ace Duos
سونی Xperia miro
Galaxy Fame S6810
Ascend G510

كسي مي تونه كمك كنه مي خوام امروز برم بخرم؟
كلا نظر بي طرفانه هم مي تونيد در مورد هواوي مثله y300 بديد. ممنون از كمك ههمه بچه هاي با حال اينجا

سلام
كسي نظري در مورد گوشي هاي اندرويدي چيني نداره؟
مشكلاتي كه عموما پيدا ميكنند و آيا ارزش خريد رو داره يا نه؟

Faramarz-1
01-08-2013, 12:26
سلام دوستان

اس4 مدل I9505 که مشکل داغ کردن نداره بهترین گزینه هست اولویت دوم هم اچ تی سی وان.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

Faramarz-1
01-08-2013, 12:29
و باز هم اگه جای شما بودم با این وضع صبر میکردم تا آیفون 5اس به بازار بیاد بعد اون رو میخریدم!!!
حالا اختیار با شماست در ضمن باید بگم اچ تی سی وان از نظر کیفیت ساخت نزدیک ترین گوشی به آیفون هستش !!!در واقع میشه گفت تنها رقیب!!:n24:
و نوت 2 هم بزرگه!!اگه باهاش مشگلی نخواهید داشت!!!انتخاب خوبیه!!مخصوصا برای بازی کردن!!!:n25::n01:

دوست عزیز اینجا انجمن اپل نیست! اینجا انجمن اندرویده این دوستمون هم درباره اپل چیزی نپرسیدن که پاسخ شما رو بخوان. با تشکر بابت توجه امیدوارم دیگه از آیفون یا هر آی چیزی تا وقتی راجع بهش سوال نشده (در اینجا) صحبت نشه...

konstantin
01-08-2013, 18:59

مرسی دوست عزیز
من علاقه ای به iphone و iOS ندارم
در مورد کیفیت ساخت htc هم زیاد با شما موافق نیستم
با تشکر

mehrdad khar khoon
02-08-2013, 11:11
سلام دوستان من میخوام موبایلی بگیرم که cpu قدرتمندی داشته باشه(لگ نداشته باشه) صفحش حدود 4.5 اینچ باشه دوربین و رزولوشن برام مهم نیست محدوده ی قیمتم تا 1.5 میلیون هست شما چه پیشنهادی میکنید؟

san82
02-08-2013, 12:11
مرسی دوست عزیز
من علاقه ای به iphone و iOS ندارم
در مورد کیفیت ساخت htc هم زیاد با شما موافق نیستم
با تشکر

عزیزم دیگه تو کیفیت ساخت HTC نسبت به سونی و سامسونگ که شکی نیست!:n05:

.:PAR3A:.
02-08-2013, 12:32
سلام دوستان من میخوام موبایلی بگیرم که cpu قدرتمندی داشته باشه(لگ نداشته باشه) صفحش حدود 4.5 اینچ باشه دوربین و رزولوشن برام مهم نیست محدوده ی قیمتم تا 1.5 میلیون هست شما چه پیشنهادی میکنید؟
Google LG Nexus 4
۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰

Faramarz-1
02-08-2013, 13:59

LG Optimus G E975
LG Nexus 4
Samsung Galaxy S III
HTC One X Plus

san82
02-08-2013, 14:18
LG Optimus G E975
LG Nexus 4
Samsung Galaxy S III
HTC One X Plus

one x plus

hamedava
02-08-2013, 15:23

Sony Xperia ZL

soranstar
02-08-2013, 18:39

منم با نظر این دوستمون موافقم.
شخصا با گوشیای سامسونگ، سونی، ال جی و اچ تی سی کار کردم.
از نظر کیفیت ساخت گوشیای اچ تی سی به طرز محسوسی کیفیت بهتری داشتن و موقعی که گوشیو دست میگرفتی، حس بهتری داشتن.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

soranstar
02-08-2013, 18:40

Galaxy S lll
Nexus 4

mehrdad khar khoon
02-08-2013, 20:04
دوستان ممنونم به خاطر کمکی که کردید.
به نظرم htc one plus از همه بهتره و قیمتش یکم گرونتر هست....
یه چیزی که هست من تا حالا تجربه ی htc نداشتم میخواستم بدونم گارانتی اصلی htc چی هست و شما پیشنهاد میکنید از کجا بگیرم؟

P I R A N H A
02-08-2013, 20:22
یه چیزی که هست من تا حالا تجربه ی htc نداشتم میخواستم بدونم گارانتی اصلی htc چی هست و شما پیشنهاد میکنید از کجا بگیرم؟
گارنتی آرین ماله اچ تی سیه

salar79
03-08-2013, 00:28
از نظر کیفیت ساخت گوشیای اچ تی سی به طرز محسوسی کیفیت بهتری داشتن و موقعی که گوشیو دست میگرفتی، حس بهتری داشتن.

دوست عزیز ال جی چی از نظر کیفیت ساخت چطوره؟؟

Faramarz-1
03-08-2013, 23:10

اس3 رو واسه کارایی و امکانات بیشتر توصیه میکنم البته واسه پرستیژ و کلاس گذاشتن تو ایران HTC بهتره! که اونم دقیقاً بر عکس اروپا و آمریکا که HTC زیاد طرفدار نداره!!:n02:

mehrdad khar khoon
04-08-2013, 00:06
والا من مقایسه کردم و نظرات دیگران رو دیدم اکثرا گفتن htc one plus
می شه از شما بپرسم s3 چه برتری هایی داره؟
من تجربه ی هیچ کدومو ندارم....

Faramarz-1
04-08-2013, 12:06
والا من مقایسه کردم و نظرات دیگران رو دیدم اکثرا گفتن htc one plus
می شه از شما بپرسم s3 چه برتری هایی داره؟
من تجربه ی هیچ کدومو ندارم....

*صفحه نمایش بهتر Super AMOLED از نظر کنتراست، زاویه دید و تنوع رنگ خیلی بهتر از Super LCD 2 به کار رفته شده در HTC One X Plus هست یعنی اصلاً قابل مقایسه نیست (با کمی تحقیق راجع به پنل‌های AMOLED در اینترنت پی خواهید برد که چند نسل جلوتر از LCD هست)،
*دوربین بهتر (هر دو 8 هستند اما کیفیت لنز اس3 بهتر هست، این هم مدرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))، ساپورت نرم افزاری بهتر،
*رابط کاربری حرفه ای تر (TouchWiz Nature UX در مقابل HTC Sense که مسلماً تاچ ویز حرفه‌ای تر هست هرچند HTC Sense هم خوبه)،
*امکان ارتقا حافظه از طریق درگاه MicroSD و یا اتصال فلش مموری (USB On the Go) که HTC One X Plus فاقد این هاست.
*قابلیت‌های جانبی نرم افزاری مثل S-Voice یا Smart Stay که HTC فاقد اون هاست.
*عمر باتری بهتر اس3 نسبت به وان ایکس پلاس (50 ساعت عمر باتری در استفاده روزمره در اس3 در مقابل 44 ساعت عمر باتری در استفاده روزمره در وان ایکس پلاس، منبع: عمر باتری اس3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و عمر باتری وان ایکس پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

تنها برتری HTC One X Plus در پردازنده قدرتمندتر اون هست که این تفاوت در حد 10 درصد هست و اصلاً قابل حس نیست و مسلماً همه بازی هایی که One X Plus اجرا کنه به راحتی در اس3 هم قابل اجراست! ولی مسلماً کیفیت صفحه نمایش بهتر یا دوربین بهتر و قابلیت‌ها و امکانات جانبی و به علاوه ساپورت نرم افزاری بهتر سامسونگ این ها همه چیزهایی هستند که در استفاده عادی و روزمره کارایی بیشتری نسبت به 10 درصد قدرت پردازنده بیشتر دارند. در زمینه بدنه هم هر دو پلی کربنات (نوعی پلاستیک) هستند پس مسلماً از کیفیت ساخت نسبتاً برابری برخوردارند.

من تجربه کار با برندهای HTC، سونی و سونی اریکسون و الجی و سامسونگ رو داشتم و بین این ها بیشترین رضایت رو از سامسونگ داشتم. در این تحقیق هم سعی کنید در مقایسه و پرسش هیچگاه از افراد افراطی و متعصب به برند خاص پرسش نکنید و ترجیحاً از منابع انگلیسی برای شناخت دیوایس مورد نظرتون استفاده کنید.

parspro
04-08-2013, 12:35
دوستان تا 700 کدام گوشی خوبه که سی پی یو قوی داشته باشه

Faramarz-1
04-08-2013, 13:33
دوستان تا 700 کدام گوشی خوبه که سی پی یو قوی داشته باشه

LG Optimus L9
Samsung Galaxy S Advance
Huawei Ascend G600

salar79
05-08-2013, 13:49
دوستان یکی میتونه به من فرق انواع صفحه نمایش و انواع cpu رو بگه!!!

gomnam23
05-08-2013, 14:04
آقا الان تقریبن ارزونترین گوشی اندرویدی تو بازار چیه؟ من قصد داشتم تا 250 و اینا هزینه کنم ولی خب با این قیمت ها فکر نکنم چیزی باشه. تا 300 حالا یه کم بالاتر پول دارم. اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

Iloveu-ALL
05-08-2013, 14:20
آقا الان تقریبن ارزونترین گوشی اندرویدی تو بازار چیه؟ من قصد داشتم تا 250 و اینا هزینه کنم ولی خب با این قیمت ها فکر نکنم چیزی باشه. تا 300 حالا یه کم بالاتر پول دارم. اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

Galaxy Pocket - HTC Explorer اینا 300 هزار تومنن اندرویدشون قدیمیه.
Galaxy Star بگیر اندرویدش جلی بینه نسخه 4.1.2 - 310 هزار تومن.

mehrdad khar khoon
05-08-2013, 16:59
*صفحه نمایش بهتر Super AMOLED از نظر کنتراست، زاویه دید و تنوع رنگ خیلی بهتر از Super LCD 2 به کار رفته شده در HTC One X Plus هست یعنی اصلاً قابل مقایسه نیست (با کمی تحقیق راجع به پنل‌های AMOLED در اینترنت پی خواهید برد که چند نسل جلوتر از LCD هست)،
*دوربین بهتر (هر دو 8 هستند اما کیفیت لنز اس3 بهتر هست، این هم مدرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))، ساپورت نرم افزاری بهتر،
*رابط کاربری حرفه ای تر (TouchWiz Nature UX در مقابل HTC Sense که مسلماً تاچ ویز حرفه‌ای تر هست هرچند HTC Sense هم خوبه)،
*امکان ارتقا حافظه از طریق درگاه MicroSD و یا اتصال فلش مموری (USB On the Go) که HTC One X Plus فاقد این هاست.
*قابلیت‌های جانبی نرم افزاری مثل S-Voice یا Smart Stay که HTC فاقد اون هاست.
*عمر باتری بهتر اس3 نسبت به وان ایکس پلاس (50 ساعت عمر باتری در استفاده روزمره در اس3 در مقابل 44 ساعت عمر باتری در استفاده روزمره در وان ایکس پلاس، منبع: عمر باتری اس3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و عمر باتری وان ایکس پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

تنها برتری HTC One X Plus در پردازنده قدرتمندتر اون هست که این تفاوت در حد 10 درصد هست و اصلاً قابل حس نیست و مسلماً همه بازی هایی که One X Plus اجرا کنه به راحتی در اس3 هم قابل اجراست! ولی مسلماً کیفیت صفحه نمایش بهتر یا دوربین بهتر و قابلیت‌ها و امکانات جانبی و به علاوه ساپورت نرم افزاری بهتر سامسونگ این ها همه چیزهایی هستند که در استفاده عادی و روزمره کارایی بیشتری نسبت به 10 درصد قدرت پردازنده بیشتر دارند. در زمینه بدنه هم هر دو پلی کربنات (نوعی پلاستیک) هستند پس مسلماً از کیفیت ساخت نسبتاً برابری برخوردارند.

من تجربه کار با برندهای HTC، سونی و سونی اریکسون و الجی و سامسونگ رو داشتم و بین این ها بیشترین رضایت رو از سامسونگ داشتم. در این تحقیق هم سعی کنید در مقایسه و پرسش هیچگاه از افراد افراطی و متعصب به برند خاص پرسش نکنید و ترجیحاً از منابع انگلیسی برای شناخت دیوایس مورد نظرتون استفاده کنید.
به نظر من هم s3 گوشی خوبی هست ولی مشکل من این هست که cpu این موبایل یه نسل عقب هست...از لحاظ طراحی هم زیاد خوشم نمیاد از این گوشی...مشکل اینجاست که به جز این گوشی چیز دیگه ای رو نمیشناسم از otg ساپورت کنه....شما اگه میشناسید می تونید معرفی کنید؟؟؟

Faramarz-1
05-08-2013, 19:49
به نظر من هم s3 گوشی خوبی هست ولی مشکل من این هست که cpu این موبایل یه نسل عقب هست...از لحاظ طراحی هم زیاد خوشم نمیاد از این گوشی...مشکل اینجاست که به جز این گوشی چیز دیگه ای رو نمیشناسم از otg ساپورت کنه....شما اگه میشناسید می تونید معرفی کنید؟؟؟
چی؟! :n04: سی پی یو اس3 و وان ایکس هر دو از نوع Cortex-A9 هستند فقط اس3 در فرکانس 1.4 گیگاهرتز هست و وان ایکس پلاس 1.7 گیگاهرتزه (هر دو هسته‌های یکسانی دارند) همین 10 درصد قدرت بیشتر رو هم به خاطر این فرکانس بالاتر (1700 در مقابل 1400) گفتم. اتفاقاً در زمینه مصرف انرژی و بهینه بودن چیپست Exynos 4412 ساخت سامسونگ به دلیل اینکه 32 نانومتری هست (چیپست انویدیا تگرا 3 در وان ایکس پلاس 40 نانومتری هست) بهتر و بهینه‌تر هست فقط در بحث قدرت اون هم در حد 10 درصد پایین تره که قابل لمس نیست. CPU اس3 و وان ایکس پلاس در مقایسه با پردازنده های Krait به کار رفته شده در گوشی‌های الجی Nexus 4 و Optimus G یک نسل عقب تر هستند و الا هر دو یکی هستند (چهارهسته‌ای کورتکس-ای9)، گوشی دیگه‌ای با ساپورت OTG به صورت Native در این قیمت از برندی به جز سامسونگ نیست. در طراحی هم اس3 سفید رنگ زیباست و اونقدرها هم بد نیست (خود من رنگ آبی تیره یا مشکی اش رو نمیپسندم ولی سفیدش با توجه به اون نوار نقره ای دورش قشنگه البته سفیدش کمی هم گرونتره) در آخر هم بگم که من گفتم هم از HTC (مدل Desire HD)، هم از سونی/سونی اریکسون (Xperia S و Xperia Arc) هم از سامسونگ (Galaxy S2 و Galaxy Note) اسمارت فون داشتم و مادرم هم الجی (Optimus L9) داره و خودم فعلاً گلکسی اس4 دارم بیشترین رضایت رو از همین سامسونگ داشتم (همین رضایت باعث شد بعد از Galaxy Note به سراغ S4 بیام والا مد نظرم HTC One هم بود علی الخصوص از کیفیت صفحه نمایش و امکانات جانبی که بدون شک خیلی مهم تر از مسائلی مثل تفاوت 10 درصد قدرت پردازنده یا پرستیژ برند هست رضایت کامل دارم. انتخاب نهایی با خودتون هست ولی توصیه میکنم با دیدگاه منفی قبلی تصمیم‌گیری نکنید.

Iloveu-ALL
05-08-2013, 19:53
چی؟! :n04: سی پی یو اس3 و وان ایکس هر دو از نوع Cortex-A9 هستند فقط اس3 در فرکانس 1.4 گیگاهرتز هست و وان ایکس پلاس 1.7 گیگاهرتزه (هر دو هسته‌های یکسانی دارند) همین 10 درصد قدرت بیشتر رو هم به خاطر این فرکانس بالاتر (1700 در مقابل 1400) گفتم. اتفاقاً در زمینه مصرف انرژی و بهینه بودن چیپست Exynos 4412 ساخت سامسونگ به دلیل اینکه 32 نانومتری هست (چیپست انویدیا تگرا 3 در وان ایکس پلاس 40 نانومتری هست) بهتر و بهینه‌تر هست فقط در بحث قدرت اون هم در حد 10 درصد پایین تره که قابل لمس نیست. CPU اس3 و وان ایکس پلاس در مقایسه با پردازنده های Krait به کار رفته شده در گوشی‌های الجی Nexus 4 و Optimus G یک نسل عقب تر هستند و الا هر دو یکی هستند (چهارهسته‌ای کورتکس-ای9)، گوشی دیگه‌ای با ساپورت OTG به صورت Native در این قیمت از برندی به جز سامسونگ نیست. در طراحی هم اس3 سفید رنگ زیباست و اونقدرها هم بد نیست (خود من رنگ آبی تیره یا مشکی اش رو نمیپسندم ولی سفیدش با توجه به اون نوار نقره ای دورش قشنگه البته سفیدش کمی هم گرونتره) در آخر هم بگم که من گفتم هم از HTC (مدل Desire HD)، هم از سونی/سونی اریکسون (Xperia S و Xperia Arc) هم از سامسونگ (Galaxy S2 و Galaxy Note) اسمارت فون داشتم و مادرم هم الجی (Optimus L9) داره و خودم فعلاً گلکسی اس4 دارم بیشترین رضایت رو از همین سامسونگ داشتم (همین رضایت باعث شد بعد از Galaxy Note به سراغ S4 بیام والا مد نظرم HTC One هم بود علی الخصوص از کیفیت صفحه نمایش و امکانات جانبی که بدون شک خیلی مهم تر از مسائلی مثل تفاوت 10 درصد قدرت پردازنده یا پرستیژ برند هست رضایت کامل دارم. انتخاب نهایی با خودتون هست ولی توصیه میکنم با دیدگاه منفی قبلی تصمیم‌گیری نکنید.

کدوم اینا از همه بهتره؟
LG Optimus G
Samsung Galaxy S3 I9300
Samsung Galaxy S3 I9305

Faramarz-1
05-08-2013, 20:02
کدوم اینا از همه بهتره؟
LG Optimus G
Samsung Galaxy S3 I9300
Samsung Galaxy S3 I9305

LG Optimus G (کلاً اپتیموس G یک اسمارت فون بین اس3 و اس4 هست) البته اگر با برند الجی مشکل نداشته باشید.

afshin b
05-08-2013, 20:11
دوستان لطفا یه مقایسه بین گوشی اس 4 و اکسپریا زی بکنبن.

Iloveu-ALL
05-08-2013, 20:18
LG Optimus G (کلاً اپتیموس G یک اسمارت فون بین اس3 و اس4 هست) البته اگر با برند الجی مشکل نداشته باشید.

موشکول ندارم من با کسی :n02:

دوستان لطفا یه مقایسه بین گوشی اس 4 و اکسپریا زی بکنبن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar79
05-08-2013, 20:46
با سلام:n18:

دوستان ما سه نوع LG L9 داریم میخواستم این سه تا رو مقایسه کنید و در آخر دو تا سوال دارم؟:n27:

p760-----p768-----p769:n01:

دوستان از اونجایی که هر سه تاشون تقریبا توی یه رنج قیمتن ولی p768 فقط دوربینش 8 هست با اون دو تا توی چی تفاوت دارن؟؟میشه لطفان توضیح بدید فناوری nfc دققا چکار میکنه؟؟:n13:

aliqq
05-08-2013, 22:11
تا 1 تومن چه پیشهادایی دارین ؟ حالا 100 هم اینور اونور اشکال نداره !

NOR-1
05-08-2013, 22:37

TX & SP & one s

Iloveu-ALL
05-08-2013, 22:38

تا یک تومن Xperia T.
(Xperia TX - Xperia SP - HTC one S اینا هم خوبن. زد آب هست Xperia V ولی از این 4تا ضعیف تره)

GOLDFINCH
05-08-2013, 23:56
سـلام به همه ... .

تاپیک رو درست اومدم ؟
دوستان من بین LG Optimus و XPERIA TX / V مودنم .
نظر خود رو TX بود .
البطه می دونم TX صفحه نمایشش از هر لحاظ نسبت به LG ضعـیف تـره، و سـخت افـزار قـدرتمندی
نسبت به LG نداره، اما گفتم شاید LG هنوز رند بازار نیست؛ و قطعاتش سخت گیر میاد و درمورد این
گوشی، دوربینش هم ضعیفه. خلاصه دوست داشتم نظر شما رو در مورد این چند گوشی و برند LG
بدونم و از تجربیاتتون استفاده کنـم .
باتشکر .

aliqq
06-08-2013, 00:01
TX & SP & one s

تا یک تومن Xperia T.
(Xperia TX - Xperia SP - HTC one S اینا هم خوبن. زد آب هست Xperia V ولی از این 4تا ضعیف تره)

ممنون ! ظاهرا sp از بقیه بهتره !

معایبش به غیر از اونایی که دیجی کالا گفته دیگه چیه ؟!

مثلا خودم میتونم باطریشو عوض کنم ؟

پورت HDMI ندیدم روش ! داره اصلا ؟

Faramarz-1
06-08-2013, 00:18
سـلام به همه ... .

تاپیک رو درست اومدم ؟
دوستان من بین LG Optimus و XPERIA TX / V مودنم .
نظر خود رو TX بود .
البطه می دونم TX صفحه نمایشش از هر لحاظ نسبت به LG ضعـیف تـره، و سـخت افـزار قـدرتمندی
نسبت به LG نداره، اما گفتم شاید LG هنوز رند بازار نیست؛ و قطعاتش سخت گیر میاد و درمورد این
گوشی، دوربینش هم ضعیفه. خلاصه دوست داشتم نظر شما رو در مورد این چند گوشی و برند LG
بدونم و از تجربیاتتون استفاده کنـم .
باتشکر .
شما کدوم Optimus مد نظرتون هست؟ Optimus 4X HD? اگر منظورتون 4X HD هست که صد در صد از TX بهتره هم صفحه نمایش و هم پردازنده (البته در بحث پردازنده شاید حدود 10 تا 15 درصد قویتر باشه و اونقدر محسوس نیست). اگر به برند توجهی نداشته باشید صد در صد 4X بهتره. از نظر دوربین بله LG تا گوشی Optimus G به دوربین زیاد توجهی نداشت البته Optimus G دوربینش خیلی بهبودها یافته بود، بله اگر دوربین مد نظرتون هست Sony یا Samsung از لنزهای بهتری استفاده میکنند. ولی توجه داشته باشید دوربین به اندازه صفحه نمایش کارایی نداره!:n02:

GOLDFINCH
06-08-2013, 00:23
شما کدوم Optimus مد نظرتون هست؟ Optimus 4X HD? اگر منظورتون 4X HD هست که صد در صد از TX بهتره هم صفحه نمایش و هم پردازنده (البته در بحث پردازنده شاید حدود 10 تا 15 درصد قویتر باشه و اونقدر محسوس نیست). اگر به برند توجهی نداشته باشید صد در صد 4X بهتره. از نظر دوربین بله LG تا گوشی Optimus G به دوربین زیاد توجهی نداشت البته Optimus G دوربینش خیلی بهبودها یافته بود، بله اگر دوربین مد نظرتون هست Sony یا Samsung از لنزهای بهتری استفاده میکنند. ولی توجه داشته باشید دوربین به اندازه صفحه نمایش کارایی نداره!:n02:

به برند که توجه دارم .
آخه وقتی می گیم LG من یاد چرخ گوشت می یفتم :n02:

صفحه نمایش SL خیلی خوبه .

اگه از پردازنده فاکتور بگیریم، نظرتون راجع اون چیه ؟

Iloveu-ALL
06-08-2013, 00:25
ممنون ! ظاهرا sp از بقیه بهتره !

معایبش به غیر از اونایی که دیجی کالا گفته دیگه چیه ؟!

مثلا خودم میتونم باطریشو عوض کنم ؟

پورت HDMI ندیدم روش ! داره اصلا ؟

یکی از بچه ها میگفت تاچ SP مشکل داره.

Faramarz-1
06-08-2013, 00:26
با سلام:n18:

دوستان ما سه نوع LG L9 داریم میخواستم این سه تا رو مقایسه کنید و در آخر دو تا سوال دارم؟:n27:

p760-----p768-----p769:n01:

دوستان از اونجایی که هر سه تاشون تقریبا توی یه رنج قیمتن ولی p768 فقط دوربینش 8 هست با اون دو تا توی چی تفاوت دارن؟؟میشه لطفان توضیح بدید فناوری nfc دققا چکار میکنه؟؟:n13:

NFC فناوری برای انتقال فایل یا استفاده از گوشی موبایل به جای کارت های اعتباری (بله یعنی به جای اینکه مثلاً در مترو یا اتوبوس کارت بزنی گوشیت رو بزنی روش!:n02:) فعلاً کارایی نداره و مهم نیست، چون وقتی بلوتوث هست کسی سراغ NFC نمیره و به علاوه در آمریکا هم هنوز از همون کارت های اعتباری استفاده میشه و فراگیر نشده چه برسه به ایران! البته تا وقتی فراگیر بشه (چون سرعت NFC از بلوتوث بیشتره) ولی بعید میدونم حداقل تا 2 - 3 سال دیگه مثل بلوتوث فراگیر و معروف بشه پس فعلاً ارزشی نداره. همون مدل P768 با دوربین 8 مگاپیکسلی بهترین گزینه هست در واقع تنها گزینه هست چون P769 فقط مخصوص اپراتورهای آمریکایی (به صورت لاک) هست و P760 هم در ایران خیلی کمیابه.

Faramarz-1
06-08-2013, 00:32
به برند که توجه دارم .
آخه وقتی می گیم LG من یاد چرخ گوشت می یفتم

صفحه نمایش SL خیلی خوبه .

اگه از پردازنده فاکتور بگیریم، نظرتون راجع اون چیه ؟
اگز از سونی میخواید گوشی بگیرید Xperia T یا Xperia TX (من T رو به خاطر ظرفیت بیشتر باتری توصیه میکنم) بهتره، SL که اصلاً چون پردازنده اش از نوع Scorpion هست و قدیمی تر از Krait یا Cortex-A9، درسته 1.7 گیگاهرتز هست اما چون هسته ها ضعیف هستند (Scorpion) از پردازنده 1.5 گیگاهرتزی Krait در T/TX شاید حدود 30 تا 40 درصد ضعیف تر هست با اینکه حتی فرکانسش بالاتره! در صفحه نمایش هم فرقی نداره سونی مدل هاش از Xperia J گرفته تا Z یک نوع پنل هست پس فرق محسوسی بین SL یا T یا ... نیست. البته ببخشید که از پردازنده فاکتور نگرفتم!! :n02: ولی شما به اون واژه LED-baacklit زیاد توجهی نداشته باشید چون در کیفیت زیاد تأثیرگذار نیست.

aliqq
06-08-2013, 00:36

Faramarz-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان سلام !

نظر شما چیه ؟

Faramarz-1
06-08-2013, 01:12
Faramarz-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان سلام !

نظر شما چیه ؟

علیک سلام دوست عزیز! من بهتون این‌ها رو توصیه میکنم همه خوب هستن:
1. LG Nexus 4
2. LG Optimus 4X HD
3. HTC One S (مدل ZE520 ورژن اروپایی با پردازنده Krait)
4. Sony Xperia T

بین این ها بهترین نکسوس4 هست (با توجه به سخت افزار و قیمت مناسب) البته باید حدود 1.200 باشه (بدون گارانتی) ولی میرزه، اگر بودجه بیشتری هم دارید (تا 1.300) سامسونگ اس3 یکی از گزینه های خوب هست.

mnik7
06-08-2013, 02:35
علیک سلام دوست عزیز! من بهتون این‌ها رو توصیه میکنم همه خوب هستن:
1. LG Nexus 4
2. LG Optimus 4X HD
3. HTC One S (مدل ZE520 ورژن اروپایی با پردازنده Krait)
4. Sony Xperia T

آخه one s ?!! که نه صفحش اج دیه نه دیگه امیدی به ساپورت داره نه کارت حافظه میخوره
به نظر من که دیگه گزینه مناسبی نیست بین گوشی های جدیدتره دیگه

.:PAR3A:.
06-08-2013, 11:24
آخه one s ?!! که نه صفحش اج دیه نه دیگه امیدی به ساپورت داره نه کارت حافظه میخوره
به نظر من که دیگه گزینه مناسبی نیست بین گوشی های جدیدتره دیگه
4X و T هم خیلی نمیشه به آپدیتشون امید داشت. جفت این برند ها مدت طولانی دیوایساشونو ساپورت نمیکنن.
تو این رنج بهترین انتخابا نکسس ۴ و اس ۳ هستن. (اس ۳ حداقل تا یه مدت طولانی CM و یه سری رام های بیس AOSP رو داره)

italia88
07-08-2013, 19:03
به برند که توجه دارم .
آخه وقتی می گیم LG من یاد چرخ گوشت می یفتم :n02:

اینو موافقم باهات عجیب :n05:

کللن با گوشیهای ال جی حال نمیکنم :n05:

italia88
07-08-2013, 19:11

سونی اکسپریا وی صفحه 4.3 خوش دست و قیمت 960-1020

سامسونگ Galaxy Win I8550 دو سيم کارته دوربین 5مگ صفحه 4.7 1035-1080

سامسونگ I9105 Galaxy S II Plus دوربین 8 مگ صفحه 4.3 990-1040

salar79
07-08-2013, 20:35
کدوم یکی شون

lg l9

xperia l

italia88
07-08-2013, 23:42
کدوم یکی شون

lg l9

xperia l

xperia l
.....

salar79
07-08-2013, 23:48
xperia l
.....

ببخشید ولی میگن ال جی ال 9 کیفیت صفحش بهتره!

میشه مقایسه کنید نهایتا تا 4 شنبه اون هفته(به دلیل تعطیلات) رفتم برای خرید!!

کمک کنید!!

konstantin
08-08-2013, 19:03

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
اما به شخصه تا حالا مشکلات زیادی از گوشی های htc دیدم که نمیتونم ازشون چشم پوشی کنم.من تعصب روی برند خاصی ندارم
گوشی های htc فوق العاده خوشگلند! اما نقص های زیادی مثل پرش آنتن، wireless ضعیف، مشکلات نرم افزاری فراوان در هنگام run کردن application هایی که روی اکثر گوشیهای دیگه خیلی خوب جواب میدن،
مشکل خوانا نبودن صفحه زیر نور آفتاب و ... دیدم که به نظرم خیلی نقصای بزرگی هستن. باز اگه این مشکلات رو یک یا چندتا از گوشیای htc دیده بودم این حرف رو نمیزدم اما باور کنین اینا عین حقیقته

konstantin
08-08-2013, 19:06

بله حس خوبی داره تو دست بگیریشون! اما اینکه یه گوشی خوشگل و خوش دست باشه دلیل بر خوب بودنش نیست. توی پست بالایی یه کم از تجربیاتم در مورد htc نوشتم
نه مغرضانه نوشتم و نه قصد کل کل کردن دارم. باور کنین عین حقیقته

velvet revoulver
08-08-2013, 20:28
دوستان برای خرید گوشی دو تا گزینه و 2 تا سوال دارم:
1. خرید گوشی تا سقف 1500 به صورت نقد
2.خرید S4 به قیمت 2250 به صورن قسطی

و دو تا سوال :
1.بهترین گزینه تا سقف 1500 کدومه ؟
2.ایا خرید s4 با این قیمت با گارانتی اینترنشنال و بیمه میهن منطقی و به صرفه هست ؟

بصورت نقدی فعلا در حال حاصر 1500 بیشتر نمیتونم هزینه کنم بنابراین باید بهترین گزینه رو تو این رنج انتخاب کنم اما میتونم اس 4 بصورت قسطی بخرم که قیمتش بالاتر از قیمت بازاره . حالا شما چی پیشنهاد میدین ؟ ایا ارزش داره که s4 بگیرم اما با قیمت بالاتر از بازار یا اینکه نقدی خرید کنم و برم سراغ مدلهای پایین تر ؟

Pedram_mrn
08-08-2013, 22:47
به نظر من هزینه کردن تا این حد برای کسی که بودجشو نداره یا گیک نیست یه اشتباه محضه...
شما با 1100-200 بهترین گوشی های اندرویدی رو میتونید بخرید مثل Xperia SP Nexus 4 کمی بالاتر Optimus G
اس 3 هم هنوز گوشیه بورسی هستش اونم گزینه ی خوبیه...
Xperia Z , ZL هم گوشیای خوبین البته گوشی های سونی صفحه نمایشهای با کیفیتی ندارن البته خیلی هم بد نیستن...

italia88
08-08-2013, 22:54
ببخشید ولی میگن ال جی ال 9 کیفیت صفحش بهتره!

میشه مقایسه کنید نهایتا تا 4 شنبه اون هفته(به دلیل تعطیلات) رفتم برای خرید!!

کمک کنید!!

قبلنم گفته بودم ال جی رو بیخیال شید بهتره ...
کللن با گوشیای ال جی حال نمیکنم به قول GOLDFINCH آدم یاد چرخ گوشت و جاروبرقی میوفته :n06:

Faramarz-1
09-08-2013, 00:03
قبلنم گفته بودم ال جی رو بیخیال شید بهتره ...
کللن با گوشیای ال جی حال نمیکنم به قول GOLDFINCH آدم یاد چرخ گوشت و جاروبرقی میوفته :n06:

به همین دلیل هست که اصلا منطق ایرانی ها که هموطنان عزیزم هستند رو نمیپسندم... والله ربطی نداره نوکیا هم قبل از ورود به صنعت تلفن همراه در کار تهیه چوب خام و درخت بری بود!! حالا باید بگیم بره نجاریشو بکنه! :D

ROSSONERII
09-08-2013, 08:46
بین HTC one s و HTC One sv کدوم بهتره
بین xperia T و XPERIA S و XPERIA SV کدومو پیشنهاد میکنید
بین کل گوشی های فوق و گوشی های هم قیمت با سامسونگ کدوم گزینه را پیشنهاد میکند
بودجه من 1 میلیون حالا 100 تومن بیشتر یا کمتر

Faramarz-1
09-08-2013, 09:48

بین one s و one sv مدل one s با توجه به نمایشگر super AMOLED بیشتر توصیه میکنم ببن اکسپریاهایی هم که نام بردید Xperia T رو توصیه میکنم.

salar79
09-08-2013, 10:11
دوستان
گلگسی ادونس

اکسپریا ال

Faramarz-1
09-08-2013, 11:03
دوستان
گلگسی ادونس

اکسپریا ال

Xperia L

salar79
09-08-2013, 11:07
Xperia L

چرا دوست عزیز؟؟؟؟

من به گزینه ی xpria p هم فکر میکنم!!

Faramarz-1
09-08-2013, 11:58
چرا دوست عزیز؟؟؟؟

من به گزینه ی xpria p هم فکر میکنم!!

Xperia P رو اصلا توصیه نمیکنم چون باتری بسیار ضعیفی دارد به عنوان ضعیف ترین باتری در اسمارت فون های 2012 شناخته شده!

Pedram_mrn
09-08-2013, 15:35
دوست من ال جی کیفیت کاراش خیلی هم عالیه... حرفای جاروبرقیو یخچالم دیگه خیلی قدیمی شده...
ال9 هم گوشیه خیلی خوبیه با توجه به امکانات و قیمتی که داره ارزش خرید داره.

با اطلاعات بی پایه و اساس کاربرارو گمراه نکنید.

-----------------------------------------------------
من One SV و Xperia SP رو پیشنهاد میدم
البته One SV قیمت خیلی بهتری داره...
One S هم دیگه یکم قدیمی شده... ساپورت هم نخواهد شد

salar79
09-08-2013, 17:32
ادونس چی بین این دوتا گزینه ی خوبیه؟؟؟

velvet revoulver
10-08-2013, 00:37
به نظر من هزینه کردن تا این حد برای کسی که بودجشو نداره یا گیک نیست یه اشتباه محضه...
شما با 1100-200 بهترین گوشی های اندرویدی رو میتونید بخرید مثل Xperia SP Nexus 4 کمی بالاتر Optimus G
اس 3 هم هنوز گوشیه بورسی هستش اونم گزینه ی خوبیه...
Xperia Z , ZL هم گوشیای خوبین البته گوشی های سونی صفحه نمایشهای با کیفیتی ندارن البته خیلی هم بد نیستن...

خب پس بنظر شما خرید s4 زو کنسل کنم و به گزینه های تا 1500 فکر کنم ؟ حالا با این تفاسیر بین optimus g و s3 شما کدوم مدل رو پیشنهاد میدید؟( سونی نمیخوام چون کیفیت صفحه نمایش برام مهمه )

bax_021
10-08-2013, 13:57
سلام دوستان
قصد خرید گوشی تا 900 تومان دارم
بین sony p و sony l و sony s کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟؟
فقط چیزی که برام مهمه بدنه ی مقاومه چون زیاد خوش رفتار نیستم با گوشی ، یه live داشتم پوکید یه ساله :دی
بدنه xperia p می دونم فلزیه ، دوتای دیگه چی ؟؟
در کل کدوم ؟؟
مرسی

italia88
10-08-2013, 14:45
دوستان
گلگسی ادونس

اکسپریا ال

گلگسی ادونس

italia88
10-08-2013, 14:47
ادونس چی بین این دوتا گزینه ی خوبیه؟؟؟

شما هنوز گوشی انتخاب نکردی؟؟؟
ادونس گزینه ی خوبیه

italia88
10-08-2013, 14:52
دوست من ال جی کیفیت کاراش خیلی هم عالیه... حرفای جاروبرقیو یخچالم دیگه خیلی قدیمی شده...
ال9 هم گوشیه خیلی خوبیه با توجه به امکانات و قیمتی که داره ارزش خرید داره.

با اطلاعات بی پایه و اساس کاربرارو گمراه نکنید.

-----------------------------------------------------
من One SV و Xperia SP رو پیشنهاد میدم
البته One SV قیمت خیلی بهتری داره...
One S هم دیگه یکم قدیمی شده... ساپورت هم نخواهد شد

دوست عزیز کسی نگفت ال جی گوشیای خوبی نمیزنه من با شنیدن ال جی یاد جارو برقی می افتم شاید شما هم با شنیدن سونی یاد تلویزیون بیفتید و یکی دیگه هم با شنیدن اسم سامسونگ یاد یخچال بیفته
پس ربطی به اطلاعات پایه و اساس دار!!! نداره :n05:

italia88
10-08-2013, 14:58

HTC One sv ذورو بر 880 درمیاد اما HTC one s رو باید 950-1070 براش پول بدید که البته هم دوربینش بهتره و هم وضوح تصویر بالاتری داره و هم سی پی یوش قویتره و در کل برای شما گزینه مناستریه

bax_021
10-08-2013, 15:36
سلام دوستان
قصد خرید گوشی تا 900 تومان دارم
بین sony p و sony l و sony s کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟؟
فقط چیزی که برام مهمه بدنه ی مقاومه چون زیاد خوش رفتار نیستم با گوشی ، یه live داشتم پوکید یه ساله :دی
بدنه xperia p می دونم فلزیه ، دوتای دیگه چی ؟؟
در کل کدوم ؟؟
مرسی
آیا کسی به من پاسخگو نبود ؟؟

Iloveu-ALL
10-08-2013, 15:39
آیا کسی به من پاسخگو نبود ؟؟

یه 50 تومن دیگه پول بذار و Xperia T بگیر و نهایت لذت رو ببر.

bax_021
10-08-2013, 15:44
یه 50 تومن دیگه پول بذار و Xperia T بگیر و نهایت لذت رو ببر.
بدنش چیه جنسش ؟؟
حالا از اون سه تایی که گفتم کدومش ؟؟

Pedram_mrn
10-08-2013, 16:10
خب پس بنظر شما خرید s4 زو کنسل کنم و به گزینه های تا 1500 فکر کنم ؟ حالا با این تفاسیر بین optimus g و s3 شما کدوم مدل رو پیشنهاد میدید؟( سونی نمیخوام چون کیفیت صفحه نمایش برام مهمه )

اس 3 یه گوشیه ی امتحان پس دادست و از هر لحاظ تمام نیاز های شمارو برطرف میکنه...
تنها مزیتهای G به S3 رم 2 گیگ و حافظه ی 32 گیگابایتیه

به نظر من خودتون یکم بیشتر راجع به این دو گوشی پرسوجو کنید و کمی سرچ و درنهایت بین این دو انتخاب کنید...

موفق باشید

bax_021
10-08-2013, 20:20
به سوال من پاسخ دهید در یک کلام :دی
sony experis p یا sony experia L ؟؟؟

supermax15
10-08-2013, 20:36

xperia l
سخت افزارش خیلی خوبه
باتریش عالیه
زیر 800 بتونید با گرانتی بخرید سود کردید

Iloveu-ALL
10-08-2013, 20:50

از نظر من L!
باتری p ضعیفه
تو این رنج من LG Optimus L9 رو پیشنهاد می کنم ولی بدنش پلاستکیه (البته بافتی داره که از لیز خوردن جلو گیری می کنه)

hamed malekpour
10-08-2013, 21:36
1.صفحه نمایش 4 اینچ و4به بالا وبا کیفیت خوب
2کیفیت صدای خوب
3 پخش فیلم های hd
4رابط کاربری خوب وسیستم عامل آندروید
5زیاد هنگ نکه و گوشی روان باشه
تا750هزار تومان

I9001 Galaxy S Plus
I8190 Galaxy S III mini
ویا اگه گوشی دیگه ای سراغ دارید معرفی کنید؟
دست دوم هم باشه مشکلی ندارم.

Iloveu-ALL
10-08-2013, 21:39
1.صفحه نمایش 4 اینچ و4به بالا وبا کیفیت خوب
2کیفیت صدای خوب
3 پخش فیلم های hd
4رابط کاربری خوب وسیستم عامل آندروید
5زیاد هنگ نکه و گوشی روان باشه
تا750هزار تومان

I9001 Galaxy S Plus
I8190 Galaxy S III mini
ویا اگه گوشی دیگه ای سراغ دارید معرفی کنید؟
دست دوم هم باشه مشکلی ندارم.

پیشنهاد من Xperia T کیفیت صداش حرف نداره. قیمتش هم حدود 950 تومنه

san82
10-08-2013, 23:31
با سلام
دوستان بسیار عزیز
من بعد از کلی تحقیق تصمصم گرفتم گوشی Huawei Ascend G510 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +G510+U8951) را بخرم.
به نظر دوستان از کجا بخرم و آیا از کیفیت و قیمتش اطلاع دارید؟
با تشکر:n12:

NOR-1
10-08-2013, 23:38
با سلام
دوستان بسیار عزیز
من بعد از کلی تحقیق تصمصم گرفتم گوشی Huawei Ascend G510 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +G510+U8951) را بخرم.

کیفیت صداش پایینه حتی با هدست
اصلا پیشنهاد نمیکنم xperia p بهتره

Pedram_mrn
10-08-2013, 23:41

Xperia L هم قوی تره هم جدیدتر...

انتخاب های دیگه ای هم دارید LG L9 or One SV افزایش بودجه Xperia SP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or Xperia T

3341402
10-08-2013, 23:49
میخوام یه گوشی بخرم نمیدونم چی بگیرم میشه راهنمای کنید

san82
10-08-2013, 23:51
عزیزم قیمتشون که یکی نیست!
ایراد دیگه ای هم داره غیر از صداش؟

san82
10-08-2013, 23:53
کیفیت صداش پایینه حتی با هدست
اصلا پیشنهاد نمیکنم xperia p بهتره
عزیزم قیمتشون که یکی نیست!
ایراد دیگه ای هم داره غیر از صداش؟

Iloveu-ALL
10-08-2013, 23:54

بودجتون چقدره؟

bax_021
10-08-2013, 23:58
از نظر من L!
باتری p ضعیفه
تو این رنج من LG Optimus L9 رو پیشنهاد می کنم ولی بدنش پلاستکیه (البته بافتی داره که از لیز خوردن جلو گیری می کنه)

دوربین lg l9 که پنجه
فقط صفحش بزرگتره یکم

salar79
11-08-2013, 00:02
دوستان اینکه xperia l نمی تونه فول اچ دی رو پخش کنه چه مشکلایی در آینده ممکنه پیش بیاد؟؟؟:n27:

برای دیدن فیلم یا گرفتنش مشکل زیادی ندارم

مثلا ممکنه در آینده بازی یا نرم افزاری بیاد سخت افزار برای بخش فیلم فول اچ دی بخاد؟؟؟

منظورم اینه وقتی میگه فول اچ دی پخش نمیکنه نمایشگرش نمی تونه یا پلیرش؟؟؟؟

775e
11-08-2013, 00:20
سلام دوستان من l9 ال جی رو پسندکردم...
میخواستم اول 4x hd بگیرم دستم نرفت.
حالا شما اگه پیشنهادی دارین تو این رنج قیمتی که بهتر از l 9 بگید خوشحال میشم.
مرسی از راهنمایی شما

salar79
11-08-2013, 00:23
سلام دوستان من l9 ال جی رو پسندکردم...
میخواستم اول 4x hd بگیرم دستم نرفت.
حالا شما اگه پیشنهادی دارین تو این رنج قیمتی که بهتر از l 9 بگید خوشحال میشم.
مرسی از راهنمایی شما

من خیلی وقته دنبال گوشی هستم الآن هم رقیبایی که برای l9 میشناسم

xoeria p
xperia l
هست:n05:

GOLDFINCH
11-08-2013, 00:26
سلام

برعکس چیزی که انتظار داریم، تو نقد نارنجی از TX گفته زاویه دیدش خوبه .

خیلی ها هم گفتن تو 120 درجه رنگاش قاطی میشه .

فکر میکردم زاویه دیدش کم تر از این حرفاس .

زاویه دیدش آزار دهنده که نیست ؟

:n02:

هست ؟

775e
11-08-2013, 00:28
من خیلی وقته دنبال گوشی هستم الآن هم رقیبایی که برای l9 میشناسم

xoeria p
xperia l
هست:n05:

xperia p که هیچی فقط میمونه xperia L
که به نظرم همون l9 بهتره چون صفحه بزرگتزی داره.

salar79
11-08-2013, 00:32
سلام

برعکس چیزی که انتظار داریم، تو نقد نارنجی از TX گفته زاویه دیدش خوبه .

خیلی ها هم گفتن تو 120 درجه رنگاش قاطی میشه .

فکر میکردم زاویه دیدش کم تر از این حرفاس .

زاویه دیدش آزار دهنده که نیست ؟

:n02:

هست ؟

TFT معمولا ضاویه دید خوبی ندارن در مورد TX بر اساس نقد دیجی کالا متوسطه!

در ضمن در شهر های شلوغ مثل شهر شما (تهران) ضاویه دید عالی زیاد برای محیط خوب نیست چون ما ایرانی ها معمولا زیادی فضولیم:n02:

xperia p که هیچی فقط میمونه xperia L
که به نظرم همون l9 بهتره چون صفحه بزرگتزی داره.

من هم بخواطر باطریش همین نظر رو دارم!!!:n05:

دوربین lg l9 که پنجه
فقط صفحش بزرگتره یکم

کی گفته اون مدل های دیگشه مدل p768 دوربینش 8 هست!!:n01:

دوستان اینکه xperia l نمی تونه فول اچ دی رو پخش کنه چه مشکلایی در آینده ممکنه پیش بیاد؟؟؟

مثلا ممکنه در آینده بازی یا نرم افزاری بیاد سخت افزار برای بخش فیلم فول اچ دی بخاد؟؟؟

کسی نیست جوابم رو بده!!:n14:

asrema
11-08-2013, 09:22
سلام
من میخوام یک گوشی بخرم باقابلیت های زیر لطفا با این مشخصاتی که میگم چند نمونه گوشی معرفی کنید (سامسونگ باشه بهتره)ولی شما هرمارکی که سراغ داری بگید تا ببینم که چی میشه
1-سیستم عامل اندرویدحداقل2.3وقابل ارتقا به نسخه های بالاتر نیزباشد
2-صفحه نمایش بزرگی داشته باشد (برای خواندنpdfوتماشای فیلم)وطوری باشد که از کیفیت رنگ عالی برخوردار باشد
3-حافظه داخلی بالایی داشته باشد وحافظه خارجی تا ظرفیت بالایی رو ساپورت کنه
4-مولتی تاچ باشه که خیلی بهتره
5-اگه قابلیتUSB OTGکه داشته باشه دیگه چه بهتر
6-قیمتش زیاد نباشه(از300تا600)
لطفا گوشی هایی روکه معرفی میکنید این 6 تا امکاناتی رو که میخواهم براش بررسی کنید تا بتونم بهترین مدل را بامناسبترین قیمت انتخاب کنم
راستی اگه تبلتی هم با این مشخصات سراغ دارید لطفا دریغ نفرمایید
ممنون

GOLDFINCH
11-08-2013, 09:58
سلام
من میخوام یک گوشی بخرم باقابلیت های زیر لطفا با این مشخصاتی که میگم چند نمونه گوشی معرفی کنید (سامسونگ باشه بهتره)ولی شما هرمارکی که سراغ داری بگید تا ببینم که چی میشه
1-سیستم عامل اندرویدحداقل2.3وقابل ارتقا به نسخه های بالاتر نیزباشد
2-صفحه نمایش بزرگی داشته باشد (برای خواندنpdfوتماشای فیلم)وطوری باشد که از کیفیت رنگ عالی برخوردار باشد
3-حافظه داخلی بالایی داشته باشد وحافظه خارجی تا ظرفیت بالایی رو ساپورت کنه
4-مولتی تاچ باشه که خیلی بهتره
5-اگه قابلیتUSB OTGکه داشته باشه دیگه چه بهتر
6-قیمتش زیاد نباشه(از300تا600)
لطفا گوشی هایی روکه معرفی میکنید این 6 تا امکاناتی رو که میخواهم براش بررسی کنید تا بتونم بهترین مدل را بامناسبترین قیمت انتخاب کنم
راستی اگه تبلتی هم با این مشخصات سراغ دارید لطفا دریغ نفرمایید
ممنون
پیشنهاد من :

LG Optimus L7 P705

قیمت : 565000

طراحی و ساخت
ال‌جی سعی نموده برای طراحی مدل جدید خود، تغییراتی در جهت بهبود آن ایجاد نماید. با همه این‌ها، تفاوت عمده ای بین طراحی آن با بسیاری از مدل‌های هوشمند موجود در بازار مشاهده نگردید. اصولی که ال‌جی برای بهبود طراحی خود در نظر گرفته بصورت زیر می‌باشند: لبه های تیز و طراحی مربعی جهت جایگیری بهتر در دست، استفاده از تکنولوژی Floating Mass جهت باریک‌تر کردن آن، چینش مفهومی کلیدها جهت استفاده راحت‌تر از آن‌ها بر روی بدنه، طراحی خلاقانه جنس بدنه که بسیار شبیه به بدنه فلزی به نظر می‌رسد. اما اگر بخواهیم تک تک این اصول را بررسی نماییم باید بگوییم که در مورد اصل اول، این گوشی یک مدل راحت و خوش دست محسوب می‌گردد که باعث می‌شود بتوانیم ال‌جی را در این مورد موفق بدانیم. البته، طرح مستطیلی با لبه های تیز، طرح نوآورانه ای محسوب نمی‌گردد و پیش از این نیز گوشی‌های بسیاری با این طرح تولید و عرضه گردیده‌اند. در مورد باریک‌تر شدن گوشی نیز ال‌جی موفق شده این گوشی را با قطر 8.7 میلی متر تولید نماید. که البته در این مورد نیز یک مزیت برای گوشی ایجاد می‌شود. ولی در مقابل گوشی‌های هوشمند، این مورد نیز یک مورد خاص برای ال‌جی نمی‌باشد، چرا که میدانیم کمپانی‌های اپل و موتورولا نیز گوشی‌های تا حدود 2 میلی‌متر باریک‌تر تولید نموده‌اند. اما برای مورد سوم یعنی طراحی مفهومی محل قرار گیری کلیدها بر روی بدنه، باید بگوییم ال‌جی چندان موفق عمل ننموده. در واقع قرار گرفتن کلید پاور در سمت راست گوشی، می‌توانست برای بسیاری کاربران راحتی بیشتری فراهم نماید. به هر حال، در ر حالتی که گوشی را در دست بگیرید، کار کردن با کلید های کناری، به مراتب راحت از کلید در قسمت بالایی گوشی می‌باشد. و نهایتا اصل چهارم ال‌جی در مورد جنس بدنه، که در این مورد نیز با ال‌جی موافق هستیم و آن‌را کاملا مناسب ارزیابی می‌نماییم. با وجود پلاستیکی بودن بدنه این گوشی، جنس آن طوری طراحی گردیده که اصلا به کاربر احساس یک بدنه کم کیفیت را القا نمی‌نماید. طرح بافت دار قاب پشتی گوشی نیز بر زیبایی آن افزوده است. در ضمن، علاوه بر این پلاستیک با کیفیت، ال‌جی در قسمت‌هایی مانند کلید پاور و یا قاب دوربین، از فلز نیز استفاده نموده است. همان‌طور که گفتیم، کلید پاور این گوشی به همراه جک 3.5 میلی متری هدفون در لبه بالایی آن قرار گرفته است. کلید کنترل صدا در سمت چپ گوشی و درگاه microUSB نیز در لبه زیرین گوشی تعبیه گردیده‌اند. جالب است که ال‌جی برای لبه راست گوشی، بدنه ای کاملا صیقلی و عاری از هرگونه شکاف را برگزیده است. نهایتا، دوربین به همراه فلاش LED، بلندگو و یک لوگوی ال‌جی نیز بر روی قاب پشتی به چشم می‌خورند. در نهایت، از نظر طراحی و جنس بدنه، با یکی از گوشی‌های خوش ساخت، زیبا و با کیفیت هوشمند آشنا شدیم.

صفحه نمایش
صفحه نمایش این گوشی، یک صفحه نمایش از نوع IPS LCD با سایز 4.3 اینچ می‌باشد که از تکنولوژی NOVA بهره می‌برد. استفاده ال‌جی از تکنولوژی Floating Mass باعث گردیده که فاصله بین صفحه نمایش و محافظ Gorilla Glass آن کمتر شود و در نتیجه علاوه بر باریک‌تر شدن گوشی، رنگ‌های صفحه نمایش زنده تر و روشن‌تر نمایش داده شوند. تراکم پیکسلی این صفحه 217ppi می‌باشد با اینکه تراکم پیکسلی خیلی خوبی نیست، اما انتظارات را از یک گوشی در این سطح برآورده می‌نماید. همچنین عملکرد آن در زوایای مختلف کاهش نمی‌یابد. در ضمن، یک حسگر نور سنجی برای تنظیم نور صفحه نمایش بنابر شرایط محیط نیز وجود دارد که بصورت اتوماتیک نوردهی صفحه نمایش را کم یا زیاد می‌نماید.

سخت افزار
سخت افزار متوسط این گوشی، Optimus L7 را در بین گوشی‌های هوشمند سطح پایین قرار می‌دهد. قدرت متوسط سخت افزاری این گوشی برای اجرای فرامین کاربر کافی هستند. البته به شرطی که از این گوشی توقع اجرای سنگین‌ترین بازی‌های گرافیکی و HD را نداشته باشید. پردازنده این گوشی یک پردازنده یک گیگاهرتزی از نوع Cortex-A5 به همراه چیپ Qualcomm Snapdragon می‌باشد که به همراه 512 مگابایت رم، در این گوشی به کار گرفته شده است. همچنین یک پردازشگر گرافیکی Adreno 200 نیز برای اجرای بهتر پردازش‌های گرافیکی بر روی این گوشی قرار گرفته است. حافظه داخلی Optimus L7 چهار گیگابایت است که با وجود قابلیت پشتیبانی این گوشی از کارت حافظه جانبی microSD، می‌توان تا 32 گیگابایت دیگر نیز به آن افزود. در کل، این گوشی از نظر سخت افزاری، عملکرد متوسطی را ارائه می‌کند که می‌توان گفت برای همچین گوشی با این قیمت، قابل قبول به نظر می‌رسد. در تست‌های انجام شده، بازی‌هایی مانند Angry Birds و Cut the Rope و بازی‌های با گرافیک متوسط، به راحتی در این گوشی اجرا شدند. و البته، بازی‌های با گرافیک بالاتر نیز با مقداری مکث اجرا می‌گردند.

نرم افزار
سیستم عامل این گوشی نسخه 4 اندروید می‌باشد که به شما امکان نصب و استفاده از هزاران برنامه موجود برای این سیستم عامل خوش ساخت را می‌دهد. رابط کاربری Optimus UI نیز با طراحی ساده و کاربردی خود، به کاربر کمک می‌کند که به راحتی از امکانات گوشی استفاده نماید. البته مانند گوشی‌های سطح بالای ال‌جی مثل 4X HD ، در این گوشی از نظر امکانات نرم افزاری، شگفت زده نخواهید شد. و اکثر امکانات آن، قابلیت‌های استاندارد سیستم عامل اندروید می‌باشد. یکی از مزایایی که ال‌جی برای رابط کاربری آن در نظر گرفته است،نوار Notification قابل جابجایی و تغییر آن است که بر روی گوشی‌های دیگر با این انعطاف پذیری وجود ندارد. به علت وجود یک صفحه نمایش بزرگ و یک صفحه کلید مجازی استاندارد بر روی این گوشی، تایپ کردن با آن به راحتی صورت می‌پذیرد. همچنین با وجود پشتیبانی این گوشی از Wi-Fi، 3G، Edge و GPRS و همچنین سخت افزار مناسب و صفحه نمایش بزرگ و وضوح بالای آن، مرورگری اینترنت در این گوشی به یکی از کارهای لذت بخش با آن تبدیل خواهد شد. از دیگر راه های ارتباطی این گوشی، می‌توان به پشتیبانی آن از تکنولوژی DLNA اشاره نمود. با وجود یک برنامه مالتی مدیا پلیر کارآمد، می‌توان از LG Optimus L7 به عنوان یک مدیا پلیر خوب و با کیفیت نیز استفاده نمود.

دوربین
دوربین به کار رفته بر روی این گوشی، دارای یک سنسور تصویر 5 مگاپیکسلی به همراه فلاش LED است که با کمک رابط کاربری استاندارد ال‌جی، کار کردن با آن بسیار ساده شده است. ابعاد عکس‌های ثبت شده با این گوشی 1944×2592 پیکسل می‌باشد. در ضمن، این دوربین قابلیت فیلم برداری با کیفیت VGA با سرعت 30 فریم بر ثانیه را نیز داراست. اما از نظر کیفیت عکس‌ها، وضوح عکس‌ها مناسب به نظر می‌رسد و رنگ‌ها شفاف و دلنشین هستند، اما مقداری نویز آن‌ها بالاست. در کل، دوربین عملکرد متوسط و قابل قبولی را در حد یک دوربین 5 مگاپیکسلی ارائه می‌نماید که شاید ضعف اصلی آن، کیفیت پایین فیلم برداری آن به شمار رود.

باتری
باتری 1700 میلی آمپری به کار رفته بر روی این گوشی، در بهترین حالت تا 6 ساعت مکالمه ممتد را پشتیبانی می‌نماید، که این در بین گوشی‌های هوشمند باز عملکردی متوسط به شمار می‌آید.

جمع بندی
در کل، اصلی‌ترین خصوصیت گوشی جدید استایلیش کمپانی ال‌جی یعنی Optimus L7 P705، طراحی زیبا و سیستم عامل به روز آن یعنی نسخه 4 اندروید به شمار می‌رود. طراحی زیبا و باریک این گوشی، در کنار سخت افزار نسبتا مناسب و سیستم عامل اندروید و البته دوربین 5 مگاپیکسلی و صفحه نمایش 4.3 اینچی با کیفیت آن، Optimus L7 را به نماینده ای شایسته برای گوشی‌های خانواده L کمپانی ال‌جی تبدیل نموده است که با توجه به قیمت مناسب آن، گوشی مقرون به صرفه ای به شمار می‌رود. از رقبای آن می‌توان به HTC One V اشاره نمود که با رابط کاربری اختصاصی HTC و دوربین با عملکرد بهتر در بازار موجود می‌باشد. همچنین گوشی هم رده این مدل از کمپانی سونی، مدل Xperia U می‌باشد که صفحه نمایش کوچک‌تری دارد اما از یک پردازنده دو هسته ای بهره می‌برد. سامسونگ Galaxy Ace 2 نیز از دیگر رقبای این گوشی محسوب می‌گردد که با وجود پردازنده دو هسته ای، از نسخه 2.3 اندروید استفاده می‌نماید.

منبع : دیجیکالا

دوستان اینکه xperia l نمی تونه فول اچ دی رو پخش کنه چه مشکلایی در آینده ممکنه پیش بیاد؟؟؟
:n27:

فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد .

اگه از MX پلیر برای پخش فیلم استفاده کنید، سرعت فیلم ها 70 % بهتر می شه .

ولی احتمال این که به زودی بازیی بیاد و سخت افزار قدرتمند بخواد هست .

به نظر من در کل مشکل خاصی نخواهید داشت .

asrema
11-08-2013, 10:18
پیشنهاد من :

LG Optimus L7 P705

قیمت : 565000

مارک سامسونگ کسی سراغ داره؟

Faramarz-1
11-08-2013, 11:30
دوربین lg l9 که پنجه
فقط صفحش بزرگتره یکم

نه عزیز ورژنی که توی ایران و کلا خاورمیانه هست مدل p768 با دوربین 8 مگاپیکسلی مدل p760 دوربینش پنجه که اصلا در ایران نیست و مخصوص بازار اروپاست.

Faramarz-1
11-08-2013, 11:31
مارک سامسونگ کسی سراغ داره؟

Samsung Galaxy Ace 2

GOLDFINCH
11-08-2013, 11:34
دوستان باطری tx خیلی ضعیفه .

نمی تونیم یه باطری قوی تر مثلاً 2300 ml بهش بندازیم ؟

kavehj4488
11-08-2013, 11:39
سلام دوستان دنبال یه گوشی آندرویدی با بودجه 800 تا 1 میلیون تومان هستم. برای من فقط صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت و دوربین 5 مگاپیکسل یا بالاتر مهم است.
موفق باشید.

REZAt1980
11-08-2013, 11:44
سلام دوستان ...

من الان یه گالکسی اس2 دارم ..

میخوام ببینم برای عوض کردن سمت کدوم گوشی برم؟

s4 mini چجوریه؟ چه نقصانهایی نسبت به s4 داره؟
و اصلا ارزش 500 هزار تومن داره که بریم s4 بخریم؟!

الان s4 نسبت به s2 خیلی بزرگتره؟ زیاد با این موضوع موافق نیستم و به همین دلیل دارم به s4 mini فکر میکنم.

san82
11-08-2013, 12:43
با سلام
دوستان بسیار عزیز

bax_021
11-08-2013, 13:06
نه عزیز ورژنی که توی ایران و کلا خاورمیانه هست مدل p768 با دوربین 8 مگاپیکسلی مدل p760 دوربینش پنجه که اصلا در ایران نیست و مخصوص بازار اروپاست.

آها
خب دقیقا به چه دلایلی باید lg l9 رو به sony xperia L ترجیح بدم ؟؟
آیا کیفیت ساخت سونی بیشتر نیست ؟؟

salar79
11-08-2013, 13:40
آها
خب دقیقا به چه دلایلی باید lg l9 رو به sony xperia L ترجیح بدم ؟؟
آیا کیفیت ساخت سونی بیشتر نیست ؟؟

کیفیت صفحه ی L9 بهتر از xperia l هست ولی من رفتم مغازه گفت کیفیت ساختش پایینه(دقت کنید خودش نداشت!!پس حتما راست نگفته!!!):n02:

bax_021
11-08-2013, 13:47
کیفیت صفحه ی L9 بهتر از xperia l هست ولی من رفتم مغازه گفت کیفیت ساختش پایینه(دقت کنید خودش نداشت!!پس حتما راست نگفته!!!):n02:
آخه آدم گوشی lg میخره ؟؟ :n02:

salar79
11-08-2013, 14:18
دوستان یکی جواب من رو نمیده

دوستان اینکه xperia l نمی تونه فول اچ دی رو پخش کنه چه مشکلایی در آینده ممکنه پیش بیاد؟؟؟:n27:

GOLDFINCH
11-08-2013, 14:29

فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد .

اگه از MX پلیر برای پخش فیلم استفاده کنید، سرعت فیلم ها 70 % بهتر می شه .

ولی احتمال این که به زودی بازیی بیاد و سخت افزار قدرتمند بخواد هست .

به نظر من در کل مشکل خاصی نخواهید داشت .

:n23: ...

دوستان باطری tx خیلی ضعیفه .

نمی تونیم یه باطری قوی تر مثلاً 2300 ml بهش بندازیم ؟

سوال ما رو هم جواب بدین دیگه ... .
ــــــــــــــــــــ

bax_021
11-08-2013, 14:39
خب حالا سوال بعد
LG optimus L9 یا Sony Xperia L ؟؟؟
خواهشا با دلیل بگید
سخت شد :n13:

puya2010
11-08-2013, 14:49
گوشی sony xperia L خروجی hdmi نداره؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

bax_021
11-08-2013, 14:56
گوشی sony xperia L خروجی hdmi نداره؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
نه نداره...

GOLDFINCH
11-08-2013, 16:20
سلام؛

دوستان من بین Xperia SP و Xperia TX موندم .

به نظرتون کودوم رو بخرم ؟

ممنون

NOR-1
11-08-2013, 17:37
سلام؛

ممنون

وزن TX کمتره و خوش دست تره حافظه داخلی بیشتر دوربین قویتر

اما sp باطری قویتر و به ورژن های بالاتر اپدیت میشه
و cpu قویتری داره

من بین این دو ion پیشنهاد میکنم

Faramarz-1
11-08-2013, 17:47

دوست عزیز حالا حالاها بازی‌هایی که FullHD باشند برای گوشی نمیاند الآن بهترین بازی‌ها 720p یا HD هستند برای اجرای گیم در رزولیشن FullHD سخت افزار غولی لازمه که نه L9 و نه Xperia L قادر به اجرای اون هستند پس تفاوتی نمی‌کنه.

Faramarz-1
11-08-2013, 17:53
خب حالا سوال بعد
LG optimus L9 یا Sony Xperia L ؟؟؟
خواهشا با دلیل بگید
سخت شد :n13:

بستگی به استفاده شما داره، نمایشگر L9 هم بزرگتره و هم با توجه به IPS بودنش از کیفیت بالاتری چه در طیف رنگ و چه در زاویه دید نسبت به LCD معمولی (یا همون TFT) به کار رفته شده در Xperia L داره و البته بزگتر هم هست (4.7 اینچ) ولی در مقابل Xperia L از پردازنده و گرافیک قوی تری برخورداه اگر هدف شما تماشای ویدیو یا وب‌گردی و اینترنت هست صد در صد در نمایشگر بزرگ تر و البته با کیفیت تر L9 لذت بخش تر خواهد بود ولی هدف گیم و بازی هست Xperia L بهتره (البته بیش از 95 درصد گیم هایی که Xperia L میتونه اجرا کنه L9 هم بدون مشکل اجرا میکنه بنده از منظر کلی گفتم). در کل اگر به برند توجه نداشته باشید به نظرم L9 با ظاهر زیباترش نسبت به Xperia L کمی بهتره البته Xperia L هم اسمارت فون خوبی هست ولی یک مشکل به نظر من بزرگ داره و اون هم نمایشگره. اگر از برند سونی میخواید بگیرید کمی بیشتر هزینه کنید و Xperia T بگیرید که اکسپریا T واقعاً به صرفه و خوب هست (قیمتش حدود 950 هست).

Faramarz-1
11-08-2013, 17:55
سلام؛

ممنون

هیچ کدوم! Xperia T بهتر از این دوتاست به نظر من (از لحاظ به صرفه بودن نسبت به امکانات)، ولی اگر بین این دو میخواهید Xperia SP با توجه به سخت افزار به روزترش بهتره.

italia88
11-08-2013, 19:36

اینجوری که نمیشه
بودجه + برند + کاری که با گوشی میخای بکنی؟؟ روهم بگو

NOR-1
11-08-2013, 19:46
اینجوری که نمیشه
بودجه + برند + کاری که با گوشی میخای بکنی؟؟ روهم بگو

من متوجه شدم ایشون دستگاهی میخواد به نام موبایل برای ارتباط بر قرار کردن : )))))

Faramarz-1
11-08-2013, 21:47

Nokia 1200 :n02:

san82
11-08-2013, 21:48
با سلام
دوستان بسیار عزیز

GOLDFINCH
11-08-2013, 22:09
با سلام
دوستان بسیار عزیز

سلام؛

صفحه نمایش
صفحه نمایش این گوشی یک صفحه نمایش لمسی خازنی 4.5 اینچی از نوع IPS LCD می‌باشد که دارای رزولوشن 480×854 پیکسل می‌باشد. این رزولوشن و ابعاد صفحه نمایش باعث به وجود آمدن تراکم پیکسلی معادل 218ppi در این گوشی می‌گردد که مقدار قابل قبولیست. همچنین این صفحه نمایش قادر است 16 میلیون رنگ را به نمایش بگذارد. به لطف پنل IPS موجود، عملکرد صفحه نمایش در زوایای مختلف نیز بسیار خوب است و در زیر نور مستقیم آفتاب نیز به نسبت SuperAMOLED ها عملکرد بهتری را ارائه می‌نماید. وضوح تصاویر و رنگ‌های تولید شده نیز به واقع بسیار خوب و چشم نواز هستند. در کل، در مورد صفحه نمایش هم باید بگوییم که برای یک گوشی در این حدود قیمت بسیار عالیست و می‌تواند یکی از مزایای این گوشی محسوب گردد.

اگه در شهر تهران تشریف دارید، می تونید از پاساژ علاالدین یا ایرانیان خریداری کنید، و راه دیگه اینه که می تونید از سایت دیجیکالا بخرید،

هر جای ایران هم که باشین گوشیتون رو از طریق پست یا پیک به درب منزلتون میارن .

به هرحال انتخاب با شماست .

ولی من دیجیکالا رو ترجیح میدم .

موفق باشید .

san82
11-08-2013, 22:23
سلام؛

صفحه نمایش
صفحه نمایش این گوشی یک صفحه نمایش لمسی خازنی 4.5 اینچی از نوع IPS LCD می‌باشد که دارای رزولوشن 480×854 پیکسل می‌باشد. این رزولوشن و ابعاد صفحه نمایش باعث به وجود آمدن تراکم پیکسلی معادل 218ppi در این گوشی می‌گردد که مقدار قابل قبولیست. همچنین این صفحه نمایش قادر است 16 میلیون رنگ را به نمایش بگذارد. به لطف پنل IPS موجود، عملکرد صفحه نمایش در زوایای مختلف نیز بسیار خوب است و در زیر نور مستقیم آفتاب نیز به نسبت SuperAMOLED ها عملکرد بهتری را ارائه می‌نماید. وضوح تصاویر و رنگ‌های تولید شده نیز به واقع بسیار خوب و چشم نواز هستند. در کل، در مورد صفحه نمایش هم باید بگوییم که برای یک گوشی در این حدود قیمت بسیار عالیست و می‌تواند یکی از مزایای این گوشی محسوب گردد.

اگه در شهر تهران تشریف دارید، می تونید از پاساژ علاالدین یا ایرانیان خریداری کنید، و راه دیگه اینه که می تونید از سایت دیجیکالا بخرید،

هر جای ایران هم که باشین گوشیتون رو از طریق پست یا پیک به درب منزلتون میارن .

به هرحال انتخاب با شماست .

ولی من دیجیکالا رو ترجیح میدم .

موفق باشید .
شهرستانم
با گارانتی 580
بدون گارانتی 510
کدومو بخرم؟
یا سفارش بدم؟:n13:

GOLDFINCH
11-08-2013, 22:29
شهرستانم
با گارانتی 580
بدون گارانتی 510
کدومو بخرم؟
یا سفارش بدم؟:n13:

اگه در دسترس هست، همون رو بخرید .

چون سیستم عاملش 4.1 هست، و احتمالاً نیازی به روت نداره، به نظرم باگارانتی رو بخرید .

البته دیجیکالا با گارانتی می ده 568 تومان .

san82
11-08-2013, 22:33
اگه در دسترس هست، همون رو بخرید .

چون سیستم عاملش 4.1 هست، و احتمالاً نیازی به روت نداره، به نظرم باگارانتی رو بخرید .

البته دیجیکالا با گارانتی می ده 568 تومان .
در دسترس هست،
568 بدون هزینه فرستادن دیگه؟

GOLDFINCH
11-08-2013, 22:40
در دسترس هست،
568 بدون هزینه فرستادن دیگه؟
بله؛

هزینه ی فرستاند، معادل هزینه ی نوع پستی هست که انتخاب می کنید ( پیشتاز / معمولی ) .

بستگی داره شما چقدر از تهران دور باشی ولی در کل دیجیکالا مطمئن تره .

Legend
12-08-2013, 23:30
سلام !

دوستان ASUS Fonepad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کسی قیمت داره؟ تو بازار پیدا میشه؟!

دنبال نسخه ای که CPU 1.6 GHz Z2460 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره می گردم! بهتره از اون 1.2 که مدل اصلیش داشت . .

ممنون، شاد باشید:40:

MaFia_King
13-08-2013, 00:49
با سلام

دوستان می خواستم یه گوشی بخرم،می خواستم نظر دوستان رو بدونم

بودجه : 1500000 تومان حالا یکمی این ور و اون ور مشکلی نیست
برند : برند خاصی مدنظرم نیست فقط با این پول بهترین باشه ( البته نظرم بیشتر رو Galaxy S III هست )
کار هم بیشتر اینترنت ، پخش فیلم، عکاسی (لازم شد ) ، گاهی اوقات بازی و کارهای متداول ...

مممنون می شم دوستان راهنمایی کنند

NOR-1
13-08-2013, 01:26
با سلام

برند : برند خاصی مدنظرم نیست فقط با این پول بهترین باشه ( البته نظرم بیشتر رو Galaxy S III هست )
کار هم بیشتر اینترنت ، پخش فیلم، عکاسی (لازم شد ) ، گاهی اوقات بازی و کارهای متداول ...

الان S3 می ارزه به خریدش یا یکم بیشتر xperia z
اما TX و iON هم کیفیت قابل قبولی دارن
مخصوصاً ion که جایزه Red Dot دریافت کرده

Red Dot : جایزه معتبر طراحی محصول Red Dot به Xperia ion اعطا شده است. هیئت داوران متشکل از کارشناسان بین المللی «کنتراست میان صفحه نمایش مشکی و قاب آلومینیومی پشت دستگاه که شکل ظاهری با کیفیت بالا را ایجاد نموده و با ساخت دقیق تقویت شده است» را ستوده اند.

جایزه طراحی Red Dot یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین رقابت های طراحی دنیا است، که هر ساله بیش از ۱۴٫۰۰۰ شرکت کننده از ۷۰ کشور جهان در آن شرکت می کنند.

Faramarz-1
13-08-2013, 09:17
با سلام

گلکسی اس3 یا نکسوس4 که به نظرم همون اس3 گزینه خوبی هست.

Faramarz-1
13-08-2013, 09:35

Red Dot : جایزه معتبر طراحی محصول Red Dot به Xperia ion اعطا شده است. هیئت داوران متشکل از کارشناسان بین المللی «کنتراست میان صفحه نمایش مشکی و قاب آلومینیومی پشت دستگاه که شکل ظاهری با کیفیت بالا را ایجاد نموده و با ساخت دقیق تقویت شده است» را ستوده اند.

جایزه طراحی Red Dot یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین رقابت های طراحی دنیا است، که هر ساله بیش از ۱۴٫۰۰۰ شرکت کننده از ۷۰ کشور جهان در آن شرکت می کنند.

دوست عزیز آدم اسمارت فون رو واسه کارایی و استفاده اش میخواد، کالای زینتی نیست که! همون ion که میگید پردازنده‌اش در سطح یک اسمارت فون 2011 هست.

NOR-1
13-08-2013, 12:36
دوست عزیز آدم اسمارت فون رو واسه کارایی و استفاده اش میخواد، کالای زینتی نیست که! همون ion که میگید پردازنده‌اش در سطح یک اسمارت فون 2011 هست.

مثلاً تو چه کار هایی کم میاره؟

fk_u
13-08-2013, 15:19
درود..
Mafia_king عزیز
یکم اینور اونور دقیقا چقدره؟ :n02: کمتر از 1500 هم شد اوکیه؟ :n02:

به نظر من سونی z خوبه از نظر من خوشگله :n07:
نکسوس 4 هم خوبه
بستگی به خودتون داره یکی دنبال سابورت گوشی هست نکسوس میگیره
کاربری که شما دارید فکر نکنم نیاز باشه حتما به نسخه های اینده گوشی ابدیت بشه :n05:

برای شما تبلت هم خوب هست وبگردی فیلم تبلت بهتره . روی چشم حساسم مواظب باشید ضعیف نشه :n16:
موفق باشید

ROSSONERII
13-08-2013, 15:36
من بین htc one s و htc one sv موندم
one s را میگفتند داغ میکرد برای همین one sv را با اصلاحات فرستادند
تو بررسی ها خوندم که one sv جز تراکم پیکسلی پایین تر به one s ایراد دیگه ای نداره
در ضمن بازیها را one sv , one s چطور ساپورت میکنه
میشه راهنمایی کنید کمی عجله دارم .کدوم مدل را پیشنهاد میکنید
کسی در مورد بلوتوث one sv چیزی میدونه اصلا بلوتوث داره یا نه و برد آن چند متره
تو سایت نوشته بلوتوث نسخه 4 ولی بعضی ها میکن بلوتوث نداره و یا اگه داره باید دو دستگاه را جفت کنی !!!
این یعنی چه؟؟؟؟
تو این رنج قیمت برای سونی و سامسونگ کدوم گزینه ها هست صفحه اش بیشتر از 4.3 اینچ نباشه و کارایی و کیفیت ساخت دو مدل بالار ا هم داشته باشه

Faramarz-1
13-08-2013, 16:16
تو بررسی ها خوندم که one sv جز تراکم پیکسلی پایین تر به one s ایراد دیگه ای نداره
تو سایت نوشته بلوتوث نسخه 4 ولی بعضی ها میکن بلوتوث نداره و یا اگه داره باید دو دستگاه را جفت کنی !!!
این یعنی چه؟؟؟؟
تو این رنج قیمت برای سونی و سامسونگ کدوم گزینه ها هست صفحه اش بیشتر از 4.3 اینچ نباشه و کارایی و کیفیت ساخت دو مدل بالار ا هم داشته باشه

نه عزیز هیچکدام از این ها درست نیستند! One SV در اصل یک نسخه ضعیف تر از One S هست وان اس هم صفحه اش باکیفیت تره (از نوع Super AMOLED ساخت سامسونگ در حالی که One SV صفحه اش LCD هست که مسلما AMOLED بهتر از LCD معمولی هست) به علاوه پردازنده وان اس در کلاک بالاتری قرار داره و در نتیجه قدرت بیشتری نسبت به SV داره. خواستید وان اس رو بگیرید سعی کنید مدل ze520 که ورژن اروپاییش هست و از پردازنده بهینه تری برخورداره پیدا کنید. گزینه دیگری هم پیش روی شماست با صفحه 4.3 و اون Samsung Galaxy S II Plus هست که اونم گزینه خوبی هست.

Faramarz-1
13-08-2013, 16:19
مثلاً تو چه کار هایی کم میاره؟

فعلا کم نمیاره اما مسلما با برخی بازی های HD و سنگین سال آینده (2014) دچار مشکل میشه.

Faramarz-1
13-08-2013, 16:20
نمیدونم چی شده انگار نرم افزار Tapatalk دچار مووشکل شده پست اضافی دادم حالا نمیدونم چجوری پاکش کنم (همین متن رو) :n02:

Pedram_mrn
13-08-2013, 17:46
این یعنی چه؟؟؟؟

بیشترین چیزی که شما باید در مورد One S نگرانش باشی ریزش رنگ بدنه ی اون هست که البته با اومدن سری جدید و رفع اشکال ها بازم مشکل کاملا برطرف نشده البته رنگ مشکی تو این مشکل شایع تر بوده...
از لحاظ قدرت با توجه به بنچمارکا تفاوت محسوسی دیده نمیشده بعضی از تست ها One s و در بعضی تست ها One SV سرتر بوده و باتوجه به کمیاب بودن نسخه Z520 وان اس پیدا کردنش یکم سخته و One S z560 خیلی ضعیف تر خواهد بود.

صفحه نمایش هر دو گوشی شارپ نیست تو ONE SV به دلیل پایین بودن تراکم پیکلسی و در ONE S بدلیل استفاده از صفحه نمایش های amoled Pentile که پیکسل ها توش به آسونی دیده میشن ولی از لحاظ نمایش طیف رنگی بهتر عمل میکنه البته بازهم سلیقه ایه...

One SV درگاه میکرو اس دی داره One S نداره
و اینکه یه 100 تومنی هم ارزونتره...

موفق باشید

NIMA.GNI
13-08-2013, 21:54
سلام . دوستان گوشی سامسونگ گلکسی اس 3 بهتره یا اکسپریا وی؟ واسه من مهمه گوشی سفت و محکم باشه چون گوشی زیاد از دستم میفته. تو دیجی کالا یه تست مقاومت از گلکسی اس 4 دیدم نا امید شدم این که دیگه یه مدل پایین تره خدا میدونه چطوریه.

Pedram_mrn
13-08-2013, 23:27
اس 3 با زمین خوردن خیلی آسون LCDـیش خورد میشه...

البته با یه گارد یا فیلیپ کیس مشکلتون حل میشه

bax_021
14-08-2013, 15:40
آقاااااااااااااااااایوووو ووووووووووووون :19:
من دوباره دو دل شدم
الان نمی دونم بین LG OPTIMUS L9 و Sony Xperia L کدومو بگیرم
مخم ترکیییییییییید :n02:
راهنمایی لطفااااا

MaFia_King
14-08-2013, 16:44

امروز S3 رو 1300000 و xperia z رو 1500000 گفتن

توی یکی از سایت ها در مورد 14 ایراد بزرگ xperia z خوندم ، واقعیت داره؟

به نظرتون با اومدن Sony Xperia Z Ultra بهتر نیست صبر کنیم تا قیمتش پایین بیاد این بخریم ؟

خودتون بودید کدوم رو انتخاب می کردید؟

NOR-1
14-08-2013, 17:08
امروز S3 رو 1300000 و xperia z رو 1500000 گفتن

توی یکی از سایت ها در مورد 14 ایراد بزرگ xperia z خوندم ، واقعیت داره؟

به نظرتون با اومدن Sony Xperia Z Ultra بهتر نیست صبر کنیم تا قیمتش پایین بیاد این بخریم ؟

از اون 14 تا 8تاش واقعا غیر منطقیه ایناست:

باطری غیر قابل تعویض: بیشتر گوشی ها از جمله one و ایفون 5 اینطورین

در پوش پورت ها: به دلیل ضد اب بودن

سختی استفاده موقع مکالمه: به خاطر اسپیکر کوچک که اب در ان نفوظ نکند

خوش دست نبودن: بستگی به کاربر دارد

خط و خش افتادن صفحه: همه گوشی ها همینطورین حتی ایفون

پردازنده ضعیف تر نسبت به htc one و s4 : چون در ان snapdragon s4 به کار برده شده اما در اون دوتا Snapdragon 600 به کار رفته که قوی تره و قیمت بالاتری هم دارن

رابط کاربری ضعیف : این دیگه ایراد نیست بستگی به صلیقه خریدار داره

جذب اثر انگشت

بقیه چیزا کمی منطقیه

MaFia_King
14-08-2013, 17:24
درود..
Mafia_king عزیز
یکم اینور اونور دقیقا چقدره؟ :n02: کمتر از 1500 هم شد اوکیه؟ :n02:

به نظر من سونی z خوبه از نظر من خوشگله :n07:
نکسوس 4 هم خوبه
بستگی به خودتون داره یکی دنبال سابورت گوشی هست نکسوس میگیره
کاربری که شما دارید فکر نکنم نیاز باشه حتما به نسخه های اینده گوشی ابدیت بشه :n05:

برای شما تبلت هم خوب هست وبگردی فیلم تبلت بهتره . روی چشم حساسم مواظب باشید ضعیف نشه :n16:
موفق باشید

درود دوست عزیز

هر چقدر کمتر بهتر :n02: اونور هم 100 تومان بیشتر مشکلی نیست :n02:

از نظر کارایی و امکانات و سرعت چطوره؟ از s3 جلوتره؟

با این مقدار پول بهترین تبلت چی می تونه باشه؟

MaFia_King
14-08-2013, 17:28
از اون 14 تا 8تاش واقعا غیر منطقیه ایناست:

باطری غیر قابل تعویض: بیشتر گوشی ها از جمله one و ایفون 5 اینطورین

در پوش پورت ها: به دلیل ضد اب بودن

سختی استفاده موقع مکالمه: به خاطر اسپیکر کوچک که اب در ان نفوظ نکند

خوش دست نبودن: بستگی به کاربر دارد

خط و خش افتادن صفحه: همه گوشی ها همینطورین حتی ایفون

پردازنده ضعیف تر نسبت به htc one و s4 : چون در ان snapdragon s4 به کار برده شده اما در اون دوتا Snapdragon 600 به کار رفته که قوی تره و قیمت بالاتری هم دارن

رابط کاربری ضعیف : این دیگه ایراد نیست بستگی به صلیقه خریدار داره

جذب اثر انگشت

بقیه چیزا کمی منطقیه

این دو مورد از قلم افتاده مثل اینکه::n02:

NOR-1
14-08-2013, 17:50
خیلی بزرگه و قیمتی که داره میشه تبلت بزرگ و قوی خرید
مثلاً با 2.5 میشه یه TX و تبلت هواوی 10که رو هم دیگه میشه قیمت z ultra یا میشه یه لپ تاپ نسبتاً قوی خرید
باید مدل های بیشتر بیاد مثل note3 که بشه دید ارزش داره یا نه چون cpu نسل جدید داره یعنی snapdragon 800 و چون فبلت حساب میشه نمیشه با گوشی های الان مقایسه کرد

Pedram_mrn
14-08-2013, 20:15
آقاااااااااااااااااایوووو ووووووووووووون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دوباره دو دل شدم
الان نمی دونم بین LG OPTIMUS L9 و Sony Xperia L کدومو بگیرم
مخم ترکیییییییییید :n02:
راهنمایی لطفااااا

L9 به نظره من خیلی بهتره...

یکم سرچ کن ریوویو هم هست تو سایتا

مقایسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

asrema
14-08-2013, 21:13
یک سوال دارم میدونم جاش اینجانیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید
من الان موندم که با این امکاناتی که میخوام تبلت بگیرم یا گوشی
1-داشتن صفحه باکیفیت بالا
2-خواندن PDF ودیدن فیلم هایHD
3-سرعت بالادرپاسخگویی به انجام نرم افزار
راستی یک سوال ابتدایی
وقتی میگن فلان گوشی تیک برمیداره منظورشون هنگام استفاده ازنرم افزاروبازی هستش یا هنگامی که دارن تو خود منو چرخ میزنن؟

NOR-1
14-08-2013, 21:46
یک سوال دارم میدونم جاش اینجانیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید
من الان موندم که با این امکاناتی که میخوام تبلت بگیرم یا گوشی
1-داشتن صفحه باکیفیت بالا
2-خواندن PDF ودیدن فیلم هایHD
3-سرعت بالادرپاسخگویی به انجام نرم افزار
راستی یک سوال ابتدایی
وقتی میگن فلان گوشی تیک برمیداره منظورشون هنگام استفاده ازنرم افزاروبازی هستش یا هنگامی که دارن تو خود منو چرخ میزنن؟

یه چیزی در حد nexus 7 باید بخرید

asrema
14-08-2013, 22:21
راستی یک سوال ابتدایی
لطفا اگه میشه به این سوال هم جواب بدید

Pedram_mrn
14-08-2013, 23:24
لطفا اگه میشه به این سوال هم جواب بدید

منظورتون لگ هست؟ فرقی نداره هم تو منو ها هم تو برنامه ها...

اگه دنبال تبلت اندرویدی برای کتاب خوندن و فایل های PDF هستین بهتون نکسوس 10 رو پیشنهاد میکنم. آل دیجیتال تا همین چند وقت پیش داشت 1460 البته کمی سخت پیدا میشه.

بقیه تبلت های اندرویدی خیلی صفحه نمایش شارپی واسه خوندن متن ندارن که تنها گزینه میشه IPad 4

bax_021
15-08-2013, 01:11
L9 به نظره من خیلی بهتره...

یکم سرچ کن ریوویو هم هست تو سایتا

مقایسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطمئن باشم کیفیت ساخت گوشی های LG خوبه ؟؟
می گن صدای اسپیکر و گوشیش (واسه صحبت کردن) زیاد خوب نیست ، درسته ؟؟

bax_021
15-08-2013, 03:00
تفاوت مهمی بین سخت افزار Optimus l9 و Xperia L هست ؟؟

Pedram_mrn
15-08-2013, 14:32
سخت افزار Xperia L قوی تره اما صفحه نمایش کوچیک تر و بی رنگو روحی داره یه مقداری از صفحه نمایش هم با اون دکمه های روی صفحه گرفته شده که صفحه نمایش رو کوچیک تر هم میکنه... از طرفی با اینکه L9 کمی ضعیف تر هست ولی صفحه نمایش 4.7 اینچیِ IPSـش خیلی سرتر باتریشم کمی قوی تره ولی خب سخت افزارش 2012 هستش. قدرتش در حد گلکسی نکسوزهه فکر میکنم. مطمئن باشید تو هیچ کاری لنگ نمیمونید.
در ضمن تو اون لینک مقایسه که دادم ریوویو کامل از هر دوگشی هست کیفیت دوربین صدا عکس باتری قدرت...
در هر صورت من Xperia L رو پیشنهاد نمیکنم
میتونید با افزایش بودجه Xperia T رو هم مدنظر داشته باشید 920 تومن...

به نظر من ارزش داره کمی بیشتر هزینه کنید

mahtabe shab
15-08-2013, 22:08
سلام وخسته نباشید .دوستان کسی در مورد گوشی لنوو k900 اطلاعاتی داره ؟اگه کسی داره ممنون میشم در موردش یه توضیحاتی بدن.

NOR-1
15-08-2013, 22:24
سلام وخسته نباشید .دوستان کسی در مورد گوشی لنوو k900 اطلاعاتی داره ؟اگه کسی داره ممنون میشم در موردش یه توضیحاتی بدن.

تو یه سایتی خوندم حتی از s4 هشت هسته ایی هم قویتره

asrema
17-08-2013, 10:13
سلام دوستان من یک سوال درمورد تبلت ها ذهنم رومشغول خودش کرده ببخشید که اینجا سوال میکنم ولی من یکیار تو قسمت تبلت ها یک سوال پرسیدم چند روز درانتظاربودم که یکی بیادوجواب بده
من یک تبلت 10 اینچ میخوام که البته چندمورد رو هم مدنظردارم اما هرتبلتی که میخوام بگیرم میبینم که یک چیزی داره که همون باعث میشه من از اون مدل صرف نظر کنم
مثلا من عاشقnexus10 هستم ولی چون سیمکارت نمیخوره ومن دوست دارم که از اینترنت تلفن استفاده کنم درضمن فکر میکنم سخت افزارش نسبت بهnexus7 جدید ضعیف تره وهمین دوعامل باعث شده که بهnexus10فکرنکم
اماnot10.1همه چیزش خوبه ولی رزولوشن وکیفیت صفحه اش میگن پایینه به همین خاطرم نمیتونم به این مدل فکرکنم
یکجورایی هم عاشقnexus7 جدید واون مدلی که سیم کارت میخوره شدم ولی من میگم وقتی دارم یک تبلت میگیرم خوب چرا صفحه10اینچ نگیرم؟ برای همین فعلا از این مدل چشم پوشی کردم
خوب دوستان لطفا در همین رنچ 1.5میلیون اگه تبلتی میشه بهم معرفی کنید
البته محصولاتnexusچون نرم افزارش ازطرف گوگل ساپورت میشه پس برای آمدن نسخه های جدید اندروید خیلی خوبه
راستی اگه میشه تبلتی که معرفی میکنید قابلیت های زیر رو داشته باشه
1-سیم کارت بخوره(قابلیت تماس وsmsنداشت اصلا ایراد نداره چون یک گوشی معمولی واسه اینکار دارم ولی میخوام سیم کارت بخوره که از اینترنت سیم کارت استفاده کنم)
2-برای خواندنPDFودیدن فیلم های فولHD ازصفه نمایش عالی بهره مند باشه
3-بازی های HD روبدون کوچکترین لک اجرا کنه
4-اندروید بالایی داشته باشه و به نسخه های بالاتر قابل آپدیت باشد
5-قابلیت مولتی تاچ داشته باشد
لطفا به سوال من پاسخ دهید ویک خواهشی دارم که لطفا نگید این سوال جاش اینجانیست وباید در بخش مربوطه پرسیده شود
من فردا میخوام برم یک تبلت بگیرم اگه وقت برای صبرکردن داشتم حتما تو بخش مربوطه این سوال رو میپرسیدم
ببخشید که این همه نوشتم

AM1R95
17-08-2013, 10:28
سلام دوستان من یک سوال درمورد تبلت ها ذهنم رومشغول خودش کرده ببخشید که اینجا سوال میکنم ولی من یکیار تو قسمت تبلت ها یک سوال پرسیدم چند روز درانتظاربودم که یکی بیادوجواب بده
من یک تبلت 10 اینچ میخوام که البته چندمورد رو هم مدنظردارم اما هرتبلتی که میخوام بگیرم میبینم که یک چیزی داره که همون باعث میشه من از اون مدل صرف نظر کنم
مثلا من عاشقnexus10 هستم ولی چون سیمکارت نمیخوره ومن دوست دارم که از اینترنت تلفن استفاده کنم درضمن فکر میکنم سخت افزارش نسبت بهnexus7 جدید ضعیف تره وهمین دوعامل باعث شده که بهnexus10فکرنکم
اماnot10.1همه چیزش خوبه ولی رزولوشن وکیفیت صفحه اش میگن پایینه به همین خاطرم نمیتونم به این مدل فکرکنم
یکجورایی هم عاشقnexus7 جدید واون مدلی که سیم کارت میخوره شدم ولی من میگم وقتی دارم یک تبلت میگیرم خوب چرا صفحه10اینچ نگیرم؟ برای همین فعلا از این مدل چشم پوشی کردم
سلام

دوست عزیز با این امکاناتی که شما گفتین من به شما MediaPad 10 FHD رو پیشنهاد می کنم.

Faramarz-1
17-08-2013, 13:00
البته محصولاتnexusچون نرم افزارش ازطرف گوگل ساپورت میشه پس برای آمدن نسخه های جدید اندروید خیلی خوبه
1-سیم کارت بخوره(قابلیت تماس وsmsنداشت اصلا ایراد نداره چون یک گوشی معمولی واسه اینکار دارم ولی میخوام سیم کارت بخوره که از اینترنت سیم کارت استفاده کنم)
لطفا به سوال من پاسخ دهید ویک خواهشی دارم که لطفا نگید این سوال جاش اینجانیست وباید در بخش مربوطه پرسیده شود
من فردا میخوام برم یک تبلت بگیرم اگه وقت برای صبرکردن داشتم حتما تو بخش مربوطه این سوال رو میپرسیدم
ببخشید که این همه نوشتم

اگر به 8 اینچ راضی شوید! :n02: بدون شک Samsung Galaxy Note 8.0 بهترین انتخاب برای شما خواهد بود هم صفحه نمایش خوبی داره برای خواندن کتاب (تراکم پیکسل 189 پیکسل در هر اینچ، برای خواندن کتاب تراکم پیکسل بالای 180 در تبلت‌ها عالیست) به علاوه پردازنده قدرتمند و ساپورت فیلم Full-HD و داشتن اسلات MicroSD برای ارتقای حافظه، سیم کارت خور هم هست و تماس تلفنی هم پشتیبانی میکنه! صفحه اش هم هم با کیفیته و هم مولتی تاچ (تا 10 انگشت همزمان!) هست، کلاً مطابق نیازهای شما :n02: قیمتش هم حدود 1.5 هست، اتفاقاً به نظرم بهترین سایز واسه تبلت نه 7 اینچ هست (کمی کوچکه به نظر من) و نه 10 اینچ (از اونجایی که بزرگه حملش سخت میشه و در عمر باتری نیز تأثیر منفی میگذاره) به نظر بنده همین 8 تا 9 اینچ بهترین سایز میتونه باشه واسه تبلت.:n05::n01:

vahidsport
18-08-2013, 12:22
آقا تا یک میلیون چی بگیرم؟....:n13:

انتخاب زیاده...
One S
One SV
V
TX
S
SP
SL

LEO.M
18-08-2013, 13:57

انتخاب زیاده...
One S
One SV
V
TX
S
SP
SL
شما نیاز هاتو از یه گوشی اولیوت بندی کن،بعد بپرس.اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد.

Pedram_mrn
18-08-2013, 15:59
ببخشید که این همه نوشتم

اگه اهل مطالعه هستید همون N10 تو تبلت های اندرویدی بهترین گزینست چون صفحه نمایش عالی ای داره و واسه مطالعه حتما باید تراکم پیکسل بالای 250 باشه و گرنه به شدت خستگیه چشم میاره. البته کلا مطالعه زیاد تو هر تبلتی چشمتون رو بالاهره خسته میکنه اونم دلیلش بخاطر نور پس زمینس. اگه یه گوشیه اندرویدی دارید میتونید از وای-فای هات اسپات استفاده کنید و از اینترنت گوشیتون استفاده کنید(البته یکم مصرف باتری هات اسپات بالاست)

اگه گوشیه اندرویدی دارید بهتره یه نگاهی هم به اکوسیستم IOS بندازید IPad 4 یکی از بهترین هاست...

البته اگه زیاد اهل مطالعه نیستید کلی تبلت واسه انتخاب هست فقط یه مدل که بورس ومحبوب هست رو انتخاب کنید.

Faramarz-1
19-08-2013, 22:49

انتخاب زیاده...
One S
One SV
V
TX
S
SP
SL

بین این گزینه‌ها بیشتر Sony Xperia SP و HTC One S به نظر بهتر هستند. البته Xperia T هم نسبت به قیمتش و به‌صرفه‌تر بودنش گزینه خوبیه.

poonel
20-08-2013, 05:10

Faramarz-1
20-08-2013, 17:39

تنها گوشی هوشمند فول‌اچ‌دی ضدآب>؟!؟ :n04: پس Xperia Z و Galaxy S4 Active این وسط هویج بودن؟؟ :n02:

asrema
21-08-2013, 08:44
دوستان دست شما درد نکنه بالاخره ایسوس فون پد نسخه32گیگیش رو خریدم منکه خیلی ازش راضی هستم اگه خواستید تا 1 میلیون به کسی تبلت پیشنهادکنید به نظر من این تبلت فوق العاده هستش
وقتی دوستم دید اون مشتاق شد که یکدونه بخره اما پولش درحد 550 تومان هستش شما یک تبلت عالی توهمین رنج قیمت چی پیشنهاد میکنید
(البته میخوام تو بازی ودیدن فیلم وخواندن PDFسنگ تموم بزاره)راستی امروزعصرمیخوایم بریم که واسش یک تبلت بخریم
دوستان ببخشید این سوال رو اینجا پرسیدم دفعه آخرم هستش
ممنون

Faramarz-1
21-08-2013, 13:45
دوستان دست شما درد نکنه بالاخره ایسوس فون پد نسخه32گیگیش رو خریدم منکه خیلی ازش راضی هستم اگه خواستید تا 1 میلیون به کسی تبلت پیشنهادکنید به نظر من این تبلت فوق العاده هستش
وقتی دوستم دید اون مشتاق شد که یکدونه بخره اما پولش درحد 550 تومان هستش شما یک تبلت عالی توهمین رنج قیمت چی پیشنهاد میکنید
(البته میخوام تو بازی ودیدن فیلم وخواندن PDFسنگ تموم بزاره)راستی امروزعصرمیخوایم بریم که واسش یک تبلت بخریم
دوستان ببخشید این سوال رو اینجا پرسیدم دفعه آخرم هستش
ممنون
تو رنج 500 تومن بهترین انتخاب از برندی معتبر به نظرم Asus Memo Pad ME172V هست.

mahtabe shab
22-08-2013, 16:56
سلام خدمت دوستان من نت 1 دارم میخوام عوضش کنم شما گوشی که نسبت به نت 1 بهتر باشه چی پیشنهاد می دید کیفیت صفحه و بزرگیش و دوربینش برام مهمه .ممنون

mykamran
22-08-2013, 16:58
سلام خدمت دوستان من نت 1 دارم میخوام عوضش کنم شما گوشی که نسبت به نت 1 بهتر باشه چی پیشنهاد می دید کیفیت صفحه و بزرگیش و دوربینش برام مهمه .ممنون

عزیز بودجت چقدره؟

Faramarz-1
22-08-2013, 18:47

اگر مشکل بودجه ندارید بهتون مدل I9505 از Galaxy S4 رو توصیه می‌کنم البته اگر یکی دوماه دیگه دندون رو جیگر بگذاری نوت3 به بازار میاد...:n02: از برندهای غیرسامسونگ هم HTC One (البته شاید صفحه 4.7 اینچیش برات کمی کوچک باشه) و یا LG Optimus G Pro (صفحه 5.5 اینچ) رو توصیه میکنم.

ROSSONERII
22-08-2013, 21:11
بنظر شما + HTC ONE X بخرم بهتره یا گالکسی S4min ؟
دوربین کدام بهتره و بازیها را کدوم روونتر اجرا میکنه در کل کدام به صرفه تره
هر چند اصلا از استایل گالکسی های سامسونگ خوشم نمیاد
در عوض Htc گوشیهای بسیار باکیفیت و شیک و باوقاری داره
بنظر شما منتظر HTC One mini بمونم فکر میکنید قیمتش چقدر باشه؟آیا نسبت به این دو گزینه بهتره ؟از نظر ظاهر که هیچ شکی درش نیست

mahtabe shab
22-08-2013, 23:03
عزیز بودجت چقدره؟

سلام مشکل بودجه ندارم . اندازه صفحه زیر 5 نباشه که نمی تونم باهاش کار کنم عادت کردم بزرگ:n02:

Faramarz-1
23-08-2013, 13:50
بنظر شما + HTC ONE X بخرم بهتره یا گالکسی S4min ؟
دوربین کدام بهتره و بازیها را کدوم روونتر اجرا میکنه در کل کدام به صرفه تره
هر چند اصلا از استایل گالکسی های سامسونگ خوشم نمیاد
در عوض Htc گوشیهای بسیار باکیفیت و شیک و باوقاری داره
بنظر شما منتظر HTC One mini بمونم فکر میکنید قیمتش چقدر باشه؟آیا نسبت به این دو گزینه بهتره ؟از نظر ظاهر که هیچ شکی درش نیست

دوربین S4 Mini بهتره: لینک منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از نظر صفحه نمایش هم S4 Mini از نوع Super AMOLED با همون نوع ساختار پیکسل در Note 2 هست. کلاً نمایشگرهای Super AMOLED از نظر طیف رنگ و کنتراست از Super LCD2 به کار رفته شده در One X+ بهتره (تراکم پیکسل بالای 250 پیکسل توسط چشم انسان تقریباً غیرقابل تشخیصه پس به تراکم پیکسل زیاد توجهی نداشته باشید!:n01: مهم نوع پنل هست که AMOLED صد در صد چند نسل جلوتر از LCD هست) پس صفحه هم برتری با S4 Mini هست در بحث پردازنده و بازدهی One X+ در بنچمارک ها و تست ها حدود 15 تا 20 درصد قویتر از S4 Mini عمل کرده که به نظرم اهمیتی نداره چون هرچی بازی وان ایکس پلاس ساپورت کنه مسلماً اس4 مینی هم در اجرای اون کم نخواهد آورد. در چند بحث دیگر مثل عمر باتری و امکانات نرم افزاری باز هم برتری با S4 Mini هست در کل بین این دو اس4 مینی به نظرم بهتره.

در مورد One Mini هم تنها برتری وان مینی در مقایسه با S4 Mini ظاهر زیباتر و جذاب ترش هست در زمینه دوربین کیفیت تقریباً برابری با S4 Mini داره (در همون لینک بالا One Mini هم هست)، در بحث صفحه نمایش از اونجا که صفحه One Mini نسبت به One X+ بهبود چشمگیری داشته با S4 Mini قابل رقابت هست و ممکنه بعضی افراد S4Mini رو بپسندند و برخی دیگر OneMini (سلیقه ای هست). در بقیه بحث ها مثل امکانات نرم افزاری و عمر باتری بیشتر و یا رابط کاربری بهتر برتری با S4 Mini هست. برای مقایسه دقیق تر بین این دو این مقایسه رو ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

در کل به نظرم اولویت بندی تون به این ترتیب باشه
1. Samsung Galaxy S4 Mini یا HTC One Mini (سلیقه ای هست هر چند من خودم اس4 اصلی رو دارم و از همه چیزش راضی هستم من جمله خوش دستی و اندازه مناسب، صفحه نمایش عالی و عمر باتریش که مسلماً در مورد اس4 مینی هم صدق خواهد کرد البته در مقایسه با هم گوشی های هم سطحش!)
2. HTC One X+ یا Samsung Galaxy S3 (این هم سلیقه ای! :n02:هست)

NOR-1
23-08-2013, 14:22

xperia z
note 2 کنتراست صفحه بالایی داره

Faramarz-1
23-08-2013, 16:57
سلام مشکل بودجه ندارم . اندازه صفحه زیر 5 نباشه که نمی تونم باهاش کار کنم عادت کردم بزرگ:n02:

دوست عزیز بالا هم گفتم بهتره یکی دوماهی صبر کنید تا نوت3 به بازار بیاد.

Mr.ahad
23-08-2013, 18:09
سلام دوستان یه گوشی می خوام بخرم با قیمت بین 1 میلیون تا 1و سیصد اما چیزی که خیلی برام مهمه اینه که فروشش خیلی راحت باشه و سریع بشه فروختش و افت قمیت نداشته باشه آخه برا کوتاه مدت می خوام و نمی خوام زیاد ضرر کنم اگه تو قیمت های کمتر یا بیشتر هم سراغ دارید پیشنهاد بدین ممنون میشم

ehsan102
23-08-2013, 18:44
سلام دوستان یه گوشی می خوام بخرم با قیمت بین 1 میلیون تا 1و سیصد اما چیزی که خیلی برام مهمه اینه که فروشش خیلی راحت باشه و سریع بشه فروختش و افت قمیت نداشته باشه آخه برا کوتاه مدت می خوام و نمی خوام زیاد ضرر کنم اگه تو قیمت های کمتر یا بیشتر هم سراغ دارید پیشنهاد بدین ممنون میشم

پس اگه میخوای واقعا بفروشی
اولین پیشنهادم به شما اینه که دست دوم بخرید ، بصرفه ترم هست
بعد هم سامسونگ بخرید که تو ایران طرفدار زیاد داره
S4 mini bad nist

NOR-1
23-08-2013, 21:44

فقط اپله که دست دومش افت قیمتش کمه
مثلاً شنیدم الان iphone 5 32 تا 2 تومان میفروشن

سامسونگ خیلی میزنن تو قیمتش حتی s4
اما htc one افتش کمتره

Faramarz-1
23-08-2013, 22:12

اما htc one افتش کمتره
HTC افت قیمتش از سامسونگ بیشتره. نمونه اش هم وان ایکس پلاس که پارسال حدود 2 تومن بود الآن شده 1.300 !! در حالی که گلکسی اس3 پارسال 1.600 بود و حالا شده 1.300 می‌بینید که HTC حدود 700 تومن افت قیمت داشته در حالی که سامسونگ فوق فوقش 300 تومن بوده. از لحاظ افت قیمت اپل . سامسونگ (البته سامسونگ سری گلکسی‌اس) کمترین افت قیمت رو دارند.

Mr.ahad
23-08-2013, 23:37
پس اگه میخوای واقعا بفروشی
اولین پیشنهادم به شما اینه که دست دوم بخرید ، بصرفه ترم هست
بعد هم سامسونگ بخرید که تو ایران طرفدار زیاد داره
S4 mini bad nist

سلام مرسی از جوابت ، اما شما تو فروش سامسنوگ مشکل پیدا نکردی ؟ آخه nor-1 نظرتو نداره ....

اما htc one افتش کمتره
مرسی از جوابت اما پولم به iphone 5 نمی رسه :n03:

دوستان نظرتون در مورد نکسوس 4 ، الجی ( ترجیحا g optimus) و سونی (ترجیحا z یا zr ) چی هست ؟ به نظرتون این ها برا فروش مناسب هستن ؟
از گوشی های سامسونگ کدوم مدل فروش بهتری داره ؟
مرسی

NOR-1
24-08-2013, 07:17
HTC افت قیمتش از سامسونگ بیشتره. نمونه اش هم وان ایکس پلاس که پارسال حدود 2 تومن بود الآن شده 1.300 !! در حالی که گلکسی اس3 پارسال 1.600 بود و حالا شده 1.300 می‌بینید که HTC حدود 700 تومن افت قیمت داشته در حالی که سامسونگ فوق فوقش 300 تومن بوده. از لحاظ افت قیمت اپل . سامسونگ (البته سامسونگ سری گلکسی‌اس) کمترین افت قیمت رو دارند.

فکر نکنم اینطور باشه شما یه سر برو بازار وان ایکس پلاس 64 با گارانتی حدود 1700

m_sport
24-08-2013, 15:00
سلام دوستان
یه اسمارت فون تا 800 ت میخوام
از این سه مدل خیلی خوشم اومده
LG l9
Sony Xperia L
HTC Amaze 4G
بنچمارکهای این سه مدل رو مقایسه کردم Xperia L خیلی سرتر از بقیه هست ولی یه چیز بدجوری ناامیدم کرده
بررسی تخصصی سایت GSM.ir رو که خوندم بدجوری از صفحه نمایش Xperia L بد گفته بود و همینطور گفته از موتور براویا استفاده نکرده!! درسته؟.....عین چند تا جملش رو میزارم......واقعا کیفیت صفحش اینقدر بده؟!!

نکته منفی در این صفحه نمایش این است که در اینجا از موتور براویای سونی برای خلق تصاویر بهتر استفاده نشده است
این صفحه نمایش در مقایسه با بسیاری از گوشی‌ها کیفیت خوبی ندارد
ما به هیچ وجه از کیفیت و کارآیی این صفحه نمایش رضایت نداشتیم، شاید بتوانیم در مورد کیفیت آن کمی سخت گیر نباشیم اما در مورد کارآیی باید بگوییم که این صفحه نمایش بسیار ضعیف عمل می‌کند. موارد بسیاری برای ما پیش آمد که پاسخ دهی صفحه نمایش به فرامین ما به خوبی انجام نشد و برای اجرای یک فرمان مجبور به چند بار ضربه زدن بر روی صفحه بودیم و گاهی اوقات نیز به اشتباه فرمان دیگری اجرا می‌شد. به طور خلاصه کارآیی صفحه نمایش برای یک صفحه نمایش لمسی خازنی بسیار ضعیف است و بیشتر ما را به یاد صفحه نمایش‌های لمسی مقاومتی می‌انداخت

GOLDFINCH
24-08-2013, 15:32
سلام دوستان
LG l9
Sony Xperia L
HTC Amaze 4G
بنچمارکهای این سه مدل رو مقایسه کردم Xperia L خیلی سرتر از بقیه هست ولی یه چیز بدجوری ناامیدم کرده
بررسی تخصصی سایت GSM.ir رو که خوندم بدجوری از صفحه نمایش Xperia L بد گفته بود و همینطور گفته از موتور براویا استفاده نکرده!! درسته؟.....عین چند تا جملش رو میزارم......واقعا کیفیت صفحش اینقدر بده؟!!

نکته منفی در این صفحه نمایش این است که در اینجا از موتور براویای سونی برای خلق تصاویر بهتر استفاده نشده است
ما به هیچ وجه از کیفیت و کارآیی این صفحه نمایش رضایت نداشتیم، شاید بتوانیم در مورد کیفیت آن کمی سخت گیر نباشیم اما در مورد کارآیی باید بگوییم که این صفحه نمایش بسیار ضعیف عمل می‌کند. موارد بسیاری برای ما پیش آمد که پاسخ دهی صفحه نمایش به فرامین ما به خوبی انجام نشد و برای اجرای یک فرمان مجبور به چند بار ضربه زدن بر روی صفحه بودیم و گاهی اوقات نیز به اشتباه فرمان دیگری اجرا می‌شد. به طور خلاصه کارآیی صفحه نمایش برای یک صفحه نمایش لمسی خازنی بسیار ضعیف است و بیشتر ما را به یاد صفحه نمایش‌های لمسی مقاومتی می‌انداخت

اینم گفته ی دیجیکالا :

صفحه نمایش
صفحه نمایش موجود بر روی این گوشی یک صفحه نمایش4.3 اینچی از نوع TFT است. به هر حال وقتی سونی در سطح بالاترین گوشی‌هایش از صفحه نمایش‌های با پنل TFT استفاده می‌نماید، کاملا قابل پیش بینی است که در گوشی‌های سطح متوسط از صفحه نمایش‌های بهتری استفاده نکند. اما رزولوشن این صفحه نمایش 854×480 می‌باشد که با وجود این رزولوشن و ابعاد صفحه نمایش، تراکم پیکسلی 228ppi به دست می‌آید که تراکم متوسطیست. طبق انتظار، این صفحه نمایش قادر است تا 16 میلیون رنگ را تولید نماید و از 4 لمس همزمان پشتیبانی کند.
اما از نظر عملکرد، تا وقتی که از روبرو به صفحه نمایش نگاه کنید، کیفیت آن برایتان کاملا لذت بخش است. اما مشکل صفحه نمایش‌های با پنل TFT وقتی نمایان می‌شود که از زوایای مختلف به آن نگاه می‌کنید و کاهش کیفیت در آن‌ها کاملا مشهود است. ولی رنگ‌های تولید شده و روشنایی صفحه مناسب هستند و با بالا بردن Brightness در هنگام کار با گوشی در شرایط نوری قوی نیز مشکل چندانی نخواهید داشت. اما باید بپذیریم که برای یک گوشی در این سطح قیمت، صفحه نمایش خوبی را مشاهده نمودیم که برای همچین گوشی‌ای صفحه نمایش مناسبی به شمار می‌رود.

همونطور که می بینید، دیجیکالا هم زیاد از صفحه نمایش L تعریف نکرده .

تنها راهی که برای مطمئن شدن داری، اینه که بری بازار موبایل، گوشی رو بگیری دستت. البته بیشتره مغازه ها، Z رو برای نمایش گذاشتن. اما بگردی

این مدل ها رو هم حتماً پیدا میکنی. اینجوری خیالت راحت تره و موقع خرید، هم خیالت راحت تره، هم پشیمون نمیشی .

+

HTC Amaze 4G که کیفیت صفحه نمایشش خوب نیست .

LG L9 کیفیت صفحه نمایش خوبی نسبت به این دو داره .

ولی درکل من Xperia L رو پیشنهاد میکنم .

NOR-1
24-08-2013, 16:41
سلام دوستان
LG l9
Sony Xperia L
HTC Amaze 4G

xperia p بهتره

AryanLand
24-08-2013, 18:26
سلام مرسی از جوابت ، اما شما تو فروش سامسنوگ مشکل پیدا نکردی ؟ آخه nor-1 نظرتو نداره ....

مرسی

سلام.

افت قیمت گوشیهای اچ تی سی بیستر از سامسونگه.(بنده چون از هر دو برند گوشی دارم اینو خدمتتون عرض میکنم.شما توی قیمتهای 2 سه ماه گذشته هم بخوای یه نگاه بندازی متوجه این موضوع میشید.:11:

Faramarz-1
24-08-2013, 18:32
فکر نکنم اینطور باشه شما یه سر برو بازار وان ایکس پلاس 64 با گارانتی حدود 1700

من بدون گارانتی رو میگم شما برید نموردار تغییر قیمت‌ها رو ببینید وان ایکس پلاس 64 گیگ بدون گارانتی پارسال 2 میلیون و پنجاه هزار بود! حالا شده حدود 1.300 - 1.400 !! یا نمونه دیگه‌اش وان اس که پارسال حدود 1.400 بود حالا شده 900 تومن! کلاً HTC بدجور قیمتش افت میکنه! گلکسی اس2 سامسونگ مال حدود 2 سال و 3 ماه پیشه ولی هنوز حدود 800 - 900 تومن هست! (البته اگه پیدا بشه :n02:). سری Galaxy S به خاطر محبوبیتی که کسب کرده اینطوری افت قیمتش زیاد نیست نسبت به HTC و سونی و الجی مثل آیفون‌های اپل.

Faramarz-1
24-08-2013, 18:33

مرسی از جوابت اما پولم به iphone 5 نمی رسه :n03:

دوستان نظرتون در مورد نکسوس 4 ، الجی ( ترجیحا g optimus) و سونی (ترجیحا z یا zr ) چی هست ؟ به نظرتون این ها برا فروش مناسب هستن ؟
از گوشی های سامسونگ کدوم مدل فروش بهتری داره ؟
مرسی

دوست عزیز این پست‌های بالاتر من رو که در جواب دوستمون NOR-1 دادم بخونید متوجه میشید افت قیمت کدوم بیشتر هست. :n01:

Pedram_mrn
24-08-2013, 19:56
سلام دوستان
LG l9
Sony Xperia L
HTC Amaze 4G

کلا صفحه نمایش های سونی زیاد جالب نیست اگه صفحه نمایش خیلی برات مهمه از سونی چیزی گیرت نمیاد.

LG L9
One SV

puya2010
26-08-2013, 19:35
با سلام به همه دوستان

تو فروم همسایه خیلیای گوشیه هایر w910 رو میفروشن و خیلیا هم خواهان این گوشی هستن

میگن این گوشی از galaxy s2 خیلی سرتره منتها با نصف قیمت s2

و با این قیمت کمش، تنه به تنه s3 هم میزنه

میخوام بدونم واقعا این گوشی با این قیمت کم این قدر قویه؟

آیا میشه بهش اعتماد کرد و خریدش؟
فیک نیست؟

Faramarz-1
26-08-2013, 23:32
با سلام به همه دوستان

تو فروم همسایه خیلیای گوشیه هایر w910 رو میفروشن و خیلیا هم خواهان این گوشی هستن

میگن این گوشی از galaxy s2 خیلی سرتره منتها با نصف قیمت s2

و با این قیمت کمش، تنه به تنه s3 هم میزنه

میخوام بدونم واقعا این گوشی با این قیمت کم این قدر قویه؟

آیا میشه بهش اعتماد کرد و خریدش؟
فیک نیست؟
این گوشی که میگید چی هست؟! امیدوارم منظورتون Sony Ericsson W910 نباشه :n02: تا حالا نشنیده‌ام راجع بهش. لینکی چیزی ازش دارید اینجا بگذارید ببینم مشخصات سخت‌افزاری اش رو...

m_sport
26-08-2013, 23:54
سلام دوستان
مگه HTC One SV تک سیم کارته نیست؟!! امروز یه مدل دیدم که آخر اسمش هم یه Dual داشت......سفید بود...پشتش هم به جای 4G LTE نوشته بود CHINA MOBILE و بدون گارانتی بود میداد 900 ت
پرسیدم که One SV تک سیم نیست؟ گفت این مدل جدید اومده!!! این دیگه چی بوده من دیدم؟
کلا مدلهای ONE SV و One S باید MADE IN کجا روش خورده باشه که بفهمیم اصله؟!!
گارانتی یاس بهتره یا آرین؟

Pedram_mrn
27-08-2013, 23:52
سلام دوستان
مگه HTC One SV تک سیم کارته نیست؟!! امروز یه مدل دیدم که آخر اسمش هم یه Dual داشت......سفید بود...پشتش هم به جای 4G LTE نوشته بود CHINA MOBILE و بدون گارانتی بود میداد 900 ت
پرسیدم که One SV تک سیم نیست؟ گفت این مدل جدید اومده!!! این دیگه چی بوده من دیدم؟
کلا مدلهای ONE SV و One S باید MADE IN کجا روش خورده باشه که بفهمیم اصله؟!!
گارانتی یاس بهتره یا آرین؟

از کجا خرید میکردین؟

چین و تایوان
ولی نمیزنه دیگه چاینا موبایل مینویسه Made in China یا Taiwan

یاس و بیشتر شنیدم آرین هم انگار جدید اومده... البته لازمه بگم که دست اخر این گارانتی ها خیلی به تعهداتشون پایبند نیستن
راجع به گارانتی ها بیشتر تحقیق کن

m_sport
28-08-2013, 03:03
از کجا خرید میکردین؟

چین و تایوان

یاس و بیشتر شنیدم آرین هم انگار جدید اومده... البته لازمه بگم که دست اخر این گارانتی ها خیلی به تعهداتشون پایبند نیستن
یزد ........اصلا مدلی به اسم ( HTS ONE SV Dual) وجود خارجی نداره که تعجب کردم......به جای 4G LTE زده بود CHINA Mobile !!!!
تایوانیش بهتره یا چینیش؟ اختلاف قیمت دارند؟
دوستم میگفت یاس خیلی بهتره .... گفت یا یاس بگیر یا بدون گارانتی!! خودش ONE X داشته و 5 روز مونده به اتمام گارانتی گوشیش به یه دلایلی که نفهمیدم چی گفت داغون شده و گارانتی یاس واسش تعویض کرده!!
تقریبا همه از آرین ناراضین........اصلا دور سونی رو به خاطر همین گارانتیش خط کشیدم

NOR-1
28-08-2013, 07:31
از کجا خرید میکردین؟

چین و تایوان

نه ولی یاس از همشون بهتره
دو سال پیش یکی از اشنا ها htc desire hd خریده بود lcd سوخت گوشیو برد تعویض کرد

S0R3N4
29-08-2013, 01:23
سلام دوستان
خسته نباشید
من خیلی تو کف گوشی LG VU هستم که تحت آندروید زده؛
نظرتون چیه؟
بخرم؟
مخصوصا اینکه یه چیزی تو مایه های تبلت و گوشیه واقعا به یه چیز ایده آل تبدیل میکنه برام؛
سخت افزارش خوبه به نظرتون؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Faramarz-1
29-08-2013, 09:07
سلام دوستان
خسته نباشید
من خیلی تو کف گوشی LG VU هستم که تحت آندروید زده؛
نظرتون چیه؟
بخرم؟
مخصوصا اینکه یه چیزی تو مایه های تبلت و گوشیه واقعا به یه چیز ایده آل تبدیل میکنه برام؛
سخت افزارش خوبه به نظرتون؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ویو رو زیاد توصیه نمی‌کنم نسبت به پولی که میدی چیز زیاد خاصی نمی‌گیری سخت افزارش هم مال 2012 هست. بهت LG Optimus G Pro رو توصیه میکنم اون هم مثل VU فبلت (تلفیقی از فون و تبلت) با صفحه بزرگ هست قیمتش هم حدود 1.600 - 1.700 هست با سخت‌افزار خیلی بهتر نسبت به Vu.:n01: : مشخصاتش در سایت GSMArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
29-08-2013, 16:59
دوستان نظرتون در مورد galexy S4 mini Dual Sim چیه؟ من دنبال یه گوشی دو سیم کارته هستم

امیدوارم دلار گرونتر نشه که بتونم بخرم.
نظرتون در مورد این گوشی چیه؟ کاراییش؟ اینکه هنگ نمیکنه؟

من خودم یه (LG L7(705 دارم ولی به شدت هنگ میکنه . حتی نمیشه کارای معمولی مثله وصل کردن تماس تلفن رو انجام بدی.

Faramarz-1
29-08-2013, 20:36
دوستان نظرتون در مورد galexy S4 mini Dual Sim چیه؟ من دنبال یه گوشی دو سیم کارته هستم

امیدوارم دلار گرونتر نشه که بتونم بخرم.
نظرتون در مورد این گوشی چیه؟ کاراییش؟ اینکه هنگ نمیکنه؟

من خودم یه (LG L7(705 دارم ولی به شدت هنگ میکنه . حتی نمیشه کارای معمولی مثله وصل کردن تماس تلفن رو انجام بدی.

من خودم S4 اصلی دارم مادرم ال‌جی L9 مسأله هنگ کردن در اندروید چیز طبیعی است (به علت سنگین بودن سیستم‌عامل)، خودم به شدت از گوشیم راضیم به خصوص صفحه نمایش و امکانات جانبی و نرم‌افزاری کم‌نظیر، از HTC One Mini در بنچمارک‌ها S4 Mini قوی‌تر عمل کرده و قدرتی تقریباً مشابه S3 داشت. در مسأله هنگ کردن استفاده از نرم‌افزارهای لانچر مثل Atom Launcher به شدت سرعت رو بهبود میده و هر گوشی اندرویدی رو میتونه تا حد بسیار زیادی از هنگ‌ها و ارورها نجات بده. کلاً در خرید اسمارت فون معیارتون سخت‌افزار باشه چون مسأله سرعت و نرم‌افزار رو به‌راحتی و با ریختن چند اپلیکیشن میشه کاملاً برطرف کرد. همون S4 Mini که از صفحه نمایش با کیفیت Super AMOLED ، دوربین خوب (معمولاً دوربین‌های گوشی‌های سامسونگ و HTC نسبت به سونی و ال‌جی از کیفیت بیشتری برخوردارند با توجه به تست‌های سایت GSMArena) و به علاوه پردازنده قدرتمند 1.7 گیگاهرتز دوهسته‌ای Krait و پردازنده گرافیکی خوب بهترین گزینه برای یک گوشی دوسیم‌کارته قدرتمند هست.:n01:

Milad4171
29-08-2013, 21:35
من خودم S4 اصلی دارم مادرم ال‌جی L9 مسأله هنگ کردن در اندروید چیز طبیعی است (به علت سنگین بودن سیستم‌عامل)، خودم به شدت از گوشیم راضیم به خصوص صفحه نمایش و امکانات جانبی و نرم‌افزاری کم‌نظیر، از HTC One Mini در بنچمارک‌ها S4 Mini قوی‌تر عمل کرده و قدرتی تقریباً مشابه S3 داشت. در مسأله هنگ کردن استفاده از نرم‌افزارهای لانچر مثل Atom Launcher به شدت سرعت رو بهبود میده و هر گوشی اندرویدی رو میتونه تا حد بسیار زیادی از هنگ‌ها و ارورها نجات بده. کلاً در خرید اسمارت فون معیارتون سخت‌افزار باشه چون مسأله سرعت و نرم‌افزار رو به‌راحتی و با ریختن چند اپلیکیشن میشه کاملاً برطرف کرد. همون S4 Mini که از صفحه نمایش با کیفیت Super AMOLED ، دوربین خوب (معمولاً دوربین‌های گوشی‌های سامسونگ و HTC نسبت به سونی و ال‌جی از کیفیت بیشتری برخوردارند با توجه به تست‌های سایت GSMArena) و به علاوه پردازنده قدرتمند 1.7 گیگاهرتز دوهسته‌ای Krait و پردازنده گرافیکی خوب بهترین گزینه برای یک گوشی دوسیم‌کارته قدرتمند هست.:n01:

بین گوشی های دو سیم کارته بین این و HTC دو به شک هستم ولی خوب یه سری امکانات و قابلیت های سامسونگ سر تر هست که مهمترینش فک کنم باطریش باشه!
در مورد سنگینی سیستم عامل این حرف رو قبول دارم ولی من گوشی رو حتی بعد از فلش کردن هم این مشکل رو دیدم توش . البته گوشی من رمش 512 هست ولی بعید میدونم از این باشه چون گوشی آیفون 4 هم رمش 512 هست ولی از نظر سرعت اصلا قابل مقایسه با این گوشی نیست!!!!!!
بهرحال من تجربه خوبی تو خرید این گوشی نداشتم! شایدم گوشی من مورد داشته باشه. البته اینم بگم من گوشیم اندروید 4.0.3 داشتم که به 4.1.2 ارتقا دادمش. ولی این کندی بیشتر شد.

Faramarz-1
30-08-2013, 11:54
بین گوشی های دو سیم کارته بین این و HTC دو به شک هستم ولی خوب یه سری امکانات و قابلیت های سامسونگ سر تر هست که مهمترینش فک کنم باطریش باشه!
در مورد سنگینی سیستم عامل این حرف رو قبول دارم ولی من گوشی رو حتی بعد از فلش کردن هم این مشکل رو دیدم توش . البته گوشی من رمش 512 هست ولی بعید میدونم از این باشه چون گوشی آیفون 4 هم رمش 512 هست ولی از نظر سرعت اصلا قابل مقایسه با این گوشی نیست!!!!!!
بهرحال من تجربه خوبی تو خرید این گوشی نداشتم! شایدم گوشی من مورد داشته باشه. البته اینم بگم من گوشیم اندروید 4.0.3 داشتم که به 4.1.2 ارتقا دادمش. ولی این کندی بیشتر شد.

اتفاقاً مشکل اصلی از RAM اون هست. iOS که میگید رم 256 هم کافیش هست (مینیموم) ولی مینیموم در اندروید همین 512 هست که برای عملکرد بهتر باید رم 1 گیگ حداقل باشه... الآن شما اگه ورژن اندروید روی گوشیتون L7 ورژن 2.3 بود مطمئناً با کندی روبرو نمی‌شدید ولی برای اندروید 4 به بعد باید 1 گیگ رم باشه. S4 Mini فکر کنم رمش 1.5 گیگ هست.

Milad4171
30-08-2013, 12:10
ممنون دوست عزیز.
یعنی با این اوصاف اگه من گوشی S4 mini رو هم بگیرم و یه روزی ارتقاش بدم ممکنه با کمبود رم مواجه بشه.
البته اینم بگم من اولین تجربه ی اندورید رو داشتم که تو خریدش متاسفانه خوب نبود !
البته خوب در مورد سیستم عامل ها این کاملا درسته که هر سیستم عاملی بسته به امکاناتی که ارائه میده فضای بیشتری رو از رام گوشی در نظر میگیره.
من نمیدونم تو گوشی های سیستم عامل دار چیزی به نام کش از Cpu در اختیار OS قرار میگیره یا نه؟؟ چون در این صورت برای پروسس کردن ، فضای کمتری از از رم گرفته میشه و پروسسور راحت تر میتونه پردازش انجام بده!
-
ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
:n16:

S0R3N4
31-08-2013, 02:40
ویو رو زیاد توصیه نمی‌کنم نسبت به پولی که میدی چیز زیاد خاصی نمی‌گیری سخت افزارش هم مال 2012 هست. بهت LG Optimus G Pro رو توصیه میکنم اون هم مثل VU فبلت (تلفیقی از فون و تبلت) با صفحه بزرگ هست قیمتش هم حدود 1.600 - 1.700 هست با سخت‌افزار خیلی بهتر نسبت به Vu.:n01: : مشخصاتش در سایت GSMArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قیمتشون خیلی تفاوت داره؛
مشل VU چیه دقیقا؟؟؟
صفحه ی بسیار مناسبی داره که برای کار با اینترنت و ....

Faramarz-1
31-08-2013, 13:13
قیمتشون خیلی تفاوت داره؛
مشل VU چیه دقیقا؟؟؟
صفحه ی بسیار مناسبی داره که برای کار با اینترنت و ....

بله اما روزلیشن صفحه HD نیست (تراکم پیکسل 256 پیکسل در هر اینچ) که به نظرم وقتی 1.200 پول گوشی میدی باید حداقل صفحه HD داشته باشه. در این رنج قیمت از برند LG بیشتر Nexus 4 رو توصیه می‌کنم البته نسبت صفحه نمایش ویو 4 به 3 هست و بسیار بدقواره :n02: (البته به نظر من) البته باید از نزدیک ببینیدش یک حالتی زیادی پهنا داره (با توجه به نسبت صفحه نمایش) البته در کلمات این استایل ساختش قابل توصیف نیست باید مثل من از نزدیک بگیرید دستتون! البته سلیقه‌ای هست شاید شما باهاش راحت باشید. ولی به نظر من می‌ارزه 400 - 500 بیشتر هزینه کنید و Optimus G Pro رو بگیرید با توجه به نمایشگر FullHD (تراکم پیکسل 401 پیکسل) و همچنین پردازنده و گرافیک و دوربین بسیار بهتر نسبت به Vu.

S0R3N4
31-08-2013, 15:59
الان قوی ترین و بهترین مدل گوشی ال جی همینیه که شما معرفی میکنید؟
4.7 اینچ تا 5 اینچ خیلی تفاوت ایجاد میکنه به نظرت برای کار با اینترنت و کتاب خوندن و ...
راستی؛شدیدا TOUCH گوشی برام مهمه؛چون شدیدا SMS باز هستم؛
کذومش خوبه؟اصلا مثل این تبلت ها قابلیت اینو داره یه کیبورد وصل کرد بهش؟!

و لطفا به جز بهترین مدل گوشی ال جی میشه یه گوشی معمولایش و با ظهر خوب و شیک که فقط برام ملاک داشتن کیبورد QWERTY هست رو معرفی کنید؟
من کلا خاطرات خوبی از KC910 دارم و الان شدیدا تمایل به خرید گوشی LG دارم؛:n10:

Pedram_mrn
31-08-2013, 18:40
4.7 اینچ تا 5 اینچ خیلی تفاوت ایجاد میکنه به نظرت برای کار با اینترنت و کتاب خوندن و ...

و لطفا به جز بهترین مدل گوشی ال جی میشه یه گوشی معمولایش و با ظهر خوب و شیک که فقط برام ملاک داشتن کیبورد QWERTY هست رو معرفی کنید؟

قوی ترین مدل الجی G2 هستش که هنوز نیومده
اگه میخواید باهاش کتاب بخونید خیلی عذاب آور میشه.
4.7 تا 5 هم تفاوت زیادیه ولی باز کتاب خوندن توش جالب نیست. اگر دوست ندارین تبلت بخرین G Pro رو میتونین بخرین با صفحه نمایش 5.5 FHD
کیبورد هم که به اکثر دیوایس های جدید وصل میشه چه با بلوتوث چه با USB با یه تبدیل ساده...

m_sport
31-08-2013, 22:04
سلام دوستان
اگه یکی به من بگه HTC ONE SV DUAL دیگه چه مدل گوشی هست و از کجا وارد وطن عزیزمون شده بهش جایزه میدم.....واقعا گیج شدم.......من در به در دنبال ONE SV هستم که هر جا میرم ONE SV DUAL رو دارن!! در صورتی که ONE SV تک سیم کارتست و مدل دوسیمش اصلا وجود خارجی نداره!!!

Faramarz-1
31-08-2013, 23:35

اکر حساسیت تاچ براتون مهمه بهتون توصیه میکنم یک گوشی سامسونگ با صفحه نمایش Super AMOLED بگیرید چون در سوپرآمولدهای سامسونگ از فناوری تاچ on-cell استفاده شده و حساسیتش به مراتب از تاچ گوشی‌های ال‌جی و سونی و HTC بیشتره و رقیب اصلی اپل هست که با فناوری تاچ in-cell در رقابت هست. برای مفهوم کلی این عبارات را سرج کنید چند وقت پیش مقاله‌ای مفصل در یکی از سایت‌های نارنجی یا زومیت (یادم نیست دقیقاً:n02:) خوندم. در LG هم نگفتم Vu بد هست گفتم Nexus 4 بهتره در این قیمت! با توجه به سخت‌افزار بروزتر، پردازنده قویتر Krait در مقایسه با چیپ Tegra 3 و به علاوه گرافیک Nexus 4 که Adreno 320 هست حدود سه برابر قویتر از گرافیک به کار رفته شده در چیپست Tegra 3 که در گوشی Vu استفاده شده هست (با توجه به بنچمارک GLBenchmark). دوربین nexus 4 هم در تست ها بهتر عمل کرده و نمایشگر هم HD هست در حالی که Vu اچ‌دی نیست. ویو هم گوشی خوبیه ولی 0.3 اینچ ارزش نداره :n02: البته نکسوس4 خواستید بگیرید 16 یا 32 گیگش رو بگیرید (چون ورژن 8 گیگ هم داره ولی چون مموری کارت نمیخوره واقعاً 8 گیگ ستم هست!). البته همونطور که در بالا گفتم اگر حدود 400 بیشتر هزینه کنید و Optimus G Pro بگیرید واقعاً می‌ارزه و بهترین کار رو کردید چون یک گوشی‌ای میشه که هم صفحه بزرگ داره و هم تا حداقل دو سال دیگه از بابت سخت‌افزار و قدرت در اجرای اپلیکیشن‌ها نگرانی نخواهید داشت... :n01: از برند سامسونگ هم Galaxy S3 میتونه گزینه خوبی باشه.

Iloveu-ALL
01-09-2013, 00:41

برا وب گردی و کتاب خوندن بهترین گزینه تبلته ، مخصوصا تبلت های 9.7 اینچی و 10.1 اینچی! (هر چند سنگینه و یه کم هم تو دست گرفتنشون سخته)
گوشی با کیبورد Qwerty معمولی باشه؟ وای فای داشته باشه؟
معمولی ال جی هست LG C199 وای فای هم داره ولی اس ام اسش بصورت چت وار (threaded view) نیست. نوکیا آشا 210 همین امکانات رو داره بعلاوه اینکه اس ام اس دادنش بصورت Threaded View هست!

daneshdds
02-09-2013, 12:06
دوستان گوشی اندروید به رنگ قرمز چی هست تو بازار که ارزش خرید داشته باشه؟

h!tman
02-09-2013, 13:27
htc butterfly یا اگر عرضه بشه butterfly S

Iloveu-ALL
02-09-2013, 14:30
htc butterfly یا اگر عرضه بشه butterfly S

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ugust_16-news-6584.php

البته فکر کنم فقط برا یه اپراتور بیاد. آنلاکش هم میاد آیا؟

h!tman
02-09-2013, 15:33
وان قرمز نمیاد ولی باتر فلای اس که خیلی بهتر از وان هست
فری سیم هم هست
توی ایران یکی دو جا 2400 آوردن
باتریش در حد بی نهایت نگه میداره:دی

Iloveu-ALL
02-09-2013, 16:08
وان قرمز نمیاد ولی باتر فلای اس که خیلی بهتر از وان هست
فری سیم هم هست
توی ایران یکی دو جا 2400 آوردن
باتریش در حد بی نهایت نگه میداره:دی

2400 خیلی گرونه. باید وایسیم تا ارزون تر شه. فکر کنم هم قیمت HTC One بشه!! البته یه کم گرون تر

worldm
02-09-2013, 19:31
گوشی های ال جی کیفیتشون چطوره؟به پای سامسونگ میرسن؟
خودم قبلا هواوی y210 داشتم که بخاطردکمه قفل سخت ازفرایش خراب شده
میخاستم بدونم که گوشی های ال جی هم همچین قفلی دارن وکیفیتشون چطوره؟
نظر خودم روی گوشی LG Optimus L4 II E440 هس بوجه م 400 هس بنظرتون بااین بودجه چی میتونم غیراین بگیرم که خوب باشه.دوربینش برام مهم نیس خودم دیجیتال دارم.اس ام اس زیادمیدم اینترنت هم میرم واهنگ گوش میدم
زیرنورخورشیدهم خیلی کارمیکنم وکیفیت اسپیکرهاموقع مکالمه هم خوب وبلندباشه
گارانتی ال جی کجاس وکدوم شرکته؟
درموردقاب پشتی بعضی از ال جی هامیگن بی کیفیت هستن نظرتون چیه؟
چراغ نوتیفیکیشن دارن که خبردهنده باشن؟؟؟
دقت لمس صفحش چجوریه؟؟؟یعنی اشتباه نمیکنه؟توی هواوی بعضی اوقات نمیگرفت.

Pedram_mrn
02-09-2013, 21:53
گوشی های ال جی کیفیتشون چطوره؟به پای سامسونگ میرسن؟
خودم قبلا هواوی y210 داشتم که بخاطردکمه قفل سخت ازفرایش خراب شده
میخاستم بدونم که گوشی های ال جی هم همچین قفلی دارن وکیفیتشون چطوره؟
نظر خودم روی گوشی LG Optimus L4 II E440 هس بوجه م 400 هس بنظرتون بااین بودجه چی میتونم غیراین بگیرم که خوب باشه.دوربینش برام مهم نیس خودم دیجیتال دارم.اس ام اس زیادمیدم اینترنت هم میرم واهنگ گوش میدم
زیرنورخورشیدهم خیلی کارمیکنم وکیفیت اسپیکرهاموقع مکالمه هم خوب وبلندباشه
گارانتی ال جی کجاس وکدوم شرکته؟
درموردقاب پشتی بعضی از ال جی هامیگن بی کیفیت هستن نظرتون چیه؟
چراغ نوتیفیکیشن دارن که خبردهنده باشن؟؟؟
دقت لمس صفحش چجوریه؟؟؟یعنی اشتباه نمیکنه؟توی هواوی بعضی اوقات نمیگرفت.

با این بودجه چیز ایده عالی پیدا نمیکنی اینطور که معلومه خیلی هم حساسی
پیشنهاد میکنم یه Ace 2 دست دو پیدا کنی...
اندروید تو رنج پایین اصلا جالب نیست.
البته این سری جدید LG هم تازه اومده واسه همین فیدبکی هنوز ازش نشنیدیم ولی به نظرم بخاطر جلی بین وضعیتشون از گوشی های سری قبل باید بهتر باشه...

worldm
02-09-2013, 22:47
گوشی قبلیم بدجوری حساسم کرده گوشی اولم 5530 توکیا بودخیلی راضی بودم ازش حرف نداشت.
هواوی الانم خرابه جلوم افتاده دیگه بدم اومده ازش.من نو گرفتم داستانم اینه اگه دست توبگیرم که دیگه هیچی.سمت وسایل الکترونیکی دست 2 نمیرم اصلا.
فقط میخام بدونم که کیفیت ساخت گوشی های نوکیا چجوریه؟مشکلات سخت افزاری دارن یانه؟به پای سامسونگ میرسن یانه؟
بااین بودجه فقط میتونم دراین حد همین ال جی روبگیرم غیراین نمیشه
لطفاباتجربه های ال جی دار راهنمایی بکنن.

NOR-1
03-09-2013, 10:01
دوستان گوشی اندروید به رنگ قرمز چی هست تو بازار که ارزش خرید داشته باشه؟

xperia ion
xperia sp

Pedram_mrn
03-09-2013, 21:16
گوشی قبلیم بدجوری حساسم کرده گوشی اولم 5530 توکیا بودخیلی راضی بودم ازش حرف نداشت.
هواوی الانم خرابه جلوم افتاده دیگه بدم اومده ازش.من نو گرفتم داستانم اینه اگه دست توبگیرم که دیگه هیچی.سمت وسایل الکترونیکی دست 2 نمیرم اصلا.
فقط میخام بدونم که کیفیت ساخت گوشی های نوکیا چجوریه؟مشکلات سخت افزاری دارن یانه؟به پای سامسونگ میرسن یانه؟
بااین بودجه فقط میتونم دراین حد همین ال جی روبگیرم غیراین نمیشه
لطفاباتجربه های ال جی دار راهنمایی بکنن.

من خودم یه مدت ال جی داشتم کیفیت خوبی داره البته تو 4X یکم مشکل سفت شدن دکمه های ولوم و پاور رو داشت که من تو One X هم دیده بودم...
با این بودجه از ال جی همینو میتونی بگیری اما اگه سیستم عامل خیلی برات مهم نیست یکم افزایش بودجه و خرید Lumia 520 یکی از بهترین گزینه هاست پرفروش ترین گوشی نوکیا همین 520 ـه

worldm
03-09-2013, 21:47
من خودم یه مدت ال جی داشتم کیفیت خوبی داره البته تو 4X یکم مشکل سفت شدن دکمه های ولوم و پاور رو داشت که من تو One X هم دیده بودم...
با این بودجه از ال جی همینو میتونی بگیری اما اگه سیستم عامل خیلی برات مهم نیست یکم افزایش بودجه و خرید Lumia 520 یکی از بهترین گزینه هاست پرفروش ترین گوشی نوکیا همین 520 ـه

متاسفانه سیستم عامل مهمه واگرنه صددرصد نوکیامیگرفتم خیلی ازش راضیم
بدجوری بخاطرهمون دکمه پاور میترسم امیدوارم این یکی خراب ازاب درنیاد

pedramh
04-09-2013, 10:46
سلام
گوشی با قیمت حدودی 500 بخوام بخرم چه چیزی پیشنهاد میکنید؟ :n13:

ممنون

joseph.n
04-09-2013, 11:01
سلام
گوشی با قیمت حدودی 500 بخوام بخرم چه چیزی پیشنهاد میکنید؟ :n13:

ممنون

بستگی داره شما از گوشی چه انتظاراتی داری . ولی من با این قیمتی که دادین Nokia Lumia 520 رو پیشنهاد می کنم . Sony Xperia U هم بد نیست .

pedramh
04-09-2013, 11:10
بستگی داره شما از گوشی چه انتظاراتی داری . ولی من با این قیمتی که دادین Nokia Lumia 520 رو پیشنهاد می کنم . Sony Xperia U هم بد نیست .
والا برا خودم نیست . اندرویدی باشه لطفا.
گوشیهای هوآوی کیفیتشون چطوره؟ مثلا ascend Y300 یا ascend G510 ؟
xperia u اندروید 2.3 داره . به 4.1 آپدیت میشه؟ (به صورت رسمی نه با رام جدا)

NOR-1
04-09-2013, 11:27
والا برا خودم نیست . اندرویدی باشه لطفا.
گوشیهای هوآوی کیفیتشون چطوره؟ مثلا ascend Y300 یا ascend G510 ؟
xperia u اندروید 2.3 داره . به 4.1 آپدیت میشه؟ (به صورت رسمی نه با رام جدا)

سراغ هوآوی نرو
4.1 برای u نمیاد

pedramh
04-09-2013, 11:41
سراغ هوآوی نرو
4.1 برای u نمیاد
چرا؟ تجربه شخصی داشتین؟ کیفیتش پایینه؟
برا u به 4 راحت آپدیت میشه؟
شما خودتون چی پیشنهاد میدین تو این قیمت؟

joseph.n
04-09-2013, 12:06
چرا؟ تجربه شخصی داشتین؟ کیفیتش پایینه؟
برا u به 4 راحت آپدیت میشه؟
شما خودتون چی پیشنهاد میدین تو این قیمت؟
برای u آره به 4 آپدیت میشه .
یکی از دوستام ascend G510 داشت زیاد راضی نبود . مشکلات جزئی زیاد داره مثلاً حافظه ی کم و تعداد محدود صفحات و باتری چندان قدرتمندی نداره .
گوشی اندرویدی خوب تو این رنج قیمت کمه ولی ویندوز فون مناسبه .

Xo0oX
04-09-2013, 13:46
سراغ هوآوی نرو
4.1 برای u نمیاد

هواوی هم فکر نکنم اینقدر هم بد باشه .ماکروتل چیزی رو الکی گارانتی نمیکنه ..

m_sport
04-09-2013, 15:17
سلام
HTC ONE X PLUS گارانتی یاس هدفون بیتس هم روش هست یا نه؟

NOR-1
04-09-2013, 22:43
سلام
HTC ONE X PLUS گارانتی یاس هدفون بیتس هم روش هست یا نه؟

بعد از XL و XE sensation هیچکدوم گوشی های htc با هدفون بیتس عرضه نشدن

Vah!d
05-09-2013, 02:02
دوستان من الان گوشی galaxy S دارم . واسه تعویض نظرم روی Galaxy S4 Mini هست . چون زیاد نمیخوام هزینه کنم. به نظرتون انتخاب معقولیه؟

Iloveu-ALL
05-09-2013, 02:12
دوستان من الان گوشی galaxy S دارم . واسه تعویض نظرم روی Galaxy S4 Mini هست . چون زیاد نمیخوام هزینه کنم. به نظرتون انتخاب معقولیه؟

اندازه صفحه نمایش بزرگ باشه مانعی نداره؟
به Nexus 4 هم فکر کنید.

NOR-1
05-09-2013, 11:40
xperia sp و nexus 4 نسبت به s4 mini بهترن

GTB 599
06-09-2013, 15:37
سلام دوستان.

میخواستم یه گوشی بخرم که خیلی شاخ باشه.با اومدن هونامی فعلا صبر کردم. میخواستم حتی الامکان از پردازنده s800 استفاده کنه و خروجی صدایی در حد htc وان یا butterfly s داشته باشه یعنی هم کیفیت داشته باشه هم ولوم بالا. حالا z1 هونامی با توجه به تجربه قبلی احتمالا خروجی صدای خوبی نداره...موندم چی کار کنم!

البته قبلا نظرم رو htc one و butterfly s بود که با توجه به اینکه پردازنده s800 داره کم کم جایگزین s600 میشه ، یکم دو دل شدم و فعلا صبر کردم ببینم چی میشه...

چی کار کنم به نظرتون؟:n27: (درسته که s600 جوابگوی نیازهای معمول هست ولی با اومدن s800 دیگه شاخ نیست!)

Iloveu-ALL
06-09-2013, 15:57
سلام دوستان.

میخواستم یه گوشی بخرم که خیلی شاخ باشه.با اومدن هونامی فعلا صبر کردم. میخواستم حتی الامکان از پردازنده s800 استفاده کنه و خروجی صدایی در حد htc وان یا butterfly s داشته باشه یعنی هم کیفیت داشته باشه هم ولوم بالا. حالا z1 هونامی با توجه به تجربه قبلی احتمالا خروجی صدای خوبی نداره...موندم چی کار کنم!

البته قبلا نظرم رو htc one و butterfly s بود که با توجه به اینکه پردازنده s800 داره کم کم جایگزین s600 میشه ، یکم دو دل شدم و فعلا صبر کردم ببینم چی میشه...

چی کار کنم به نظرتون؟:n27: (درسته که s600 جوابگوی نیازهای معمول هست ولی با اومدن s800 دیگه شاخ نیست!)

گوشی های Samsung Galaxy Note 3 و LG G2 هم از چیپ s800 استفاده می کنن.

GTB 599
06-09-2013, 16:06
گوشی های Samsung Galaxy Note 3 و LG G2 هم از چیپ s800 استفاده می کنن.

خیلی بزرگن و تجربه کار با lg رو دارم که خروجی صدای با کیفیتی نداره ولی از بقیه جهات خوبه.
اما نوت 3 که کلا خیلی بزرگه!!!

G2 گزینه بهتریه ، ممنون.
ولی کاش htc یه گوشی با چیپست s800 میزد.

NOR-1
06-09-2013, 16:16
خیلی بزرگن و تجربه کار با lg رو دارم که خروجی صدای با کیفیتی نداره ولی از بقیه جهات خوبه.

G2 گزینه بهتریه ، ممنون.

دقیقاً چقدر میخواین هزینه کنین؟

GTB 599
06-09-2013, 16:19
دقیقاً چقدر میخواین هزینه کنین؟

گفتم شاخ باشه یعنی قیمتش مهم نیس دیگه،کلی هم تحقیق کردم ولی بازم نمیدونم چیکار کنم.خواستم ببینم نظر دوستان واساتید چیه.:n11:

NOR-1
06-09-2013, 16:46
اگه خیلی شاخ میخواین یکم صبر کنین سری جدید بیاد
HTC قراره one max بزنه که S800 داره اما بالای 6 اینچ
سونی هم قراره گوشی های متوسط به S800 مجهز بشن
اما اگه عجله دارین یا one بگیرین یا s4
لنوو k900 هم هست اما نمیدونم تو ایران اومده یا نه
دلار که داره میره بالا پس زودتر یه فکری بکنین

GTB 599
06-09-2013, 17:21
اگه خیلی شاخ میخواین یکم صبر کنین سری جدید بیاد
HTC قراره one max بزنه که S800 داره اما بالای 6 اینچ
سونی هم قراره گوشی های متوسط به S800 مجهز بشن
اما اگه عجله دارین یا one بگیرین یا s4
لنوو k900 هم هست اما نمیدونم تو ایران اومده یا نه
دلار که داره میره بالا پس زودتر یه فکری بکنین

ممنونم دوست عزیز.دلار که بالا پایین میشه!خیلی مهم نیست.همین که 1000 تا گوشی خوب باهم ریلیز میشه آدم گیج میشه.
فعلا پس یه s600 میگیرم تا s800ها همشون بیان و مقایسه بشن. انتخاب من1:باترفلای اس 2:وان 3:s4 active نظرتون چیه؟
(حالا چرا اکتیو : چون تمام مشکلاتی که s4 معمولی داشته ، تو این مدل برطرف شده و کیفیت ساخت بالاتری هم داره نسبت به s4 معمولی مثلا صفحه tft یه مزیت به حساب میاد نه عیب ، البته فقط دوربینش ضعیف تره که واسه من مهم نیست)

NOR-1
06-09-2013, 17:33
من میگم one بگیرین

Iloveu-ALL
06-09-2013, 17:47

G2 گزینه بهتریه ، ممنون.

اندازه G2 از Xperia Z1 یه کم کوچیک تره و همینطور صفحه نمایشش هم 0.2 اینچ بزرگ تره :n02:
HTC One Max احتمالا اگه بیاد از s800 استفاده می کنه ولی اندازه اش حداقل 6 اینچه

vahidsport
06-09-2013, 20:05
یه گوشی م یخوام بین 450 - 500 و از نظر سخت افزار یه چیز شبیه Xperia mini ولی با ال سی دی بزرگ تر...

hamidreza2010
06-09-2013, 21:57
یه گوشی م یخوام بین 450 - 500 و از نظر سخت افزار یه چیز شبیه Xperia mini ولی با ال سی دی بزرگ تر...

سلام
50 دیگه روش بذار ایکسپریا U بگیر

vahidsport
07-09-2013, 09:36
سلام
50 دیگه روش بذار ایکسپریا U بگیر

بیشتر از 500 نمیشه خود طرف تا 450 گفته من به زور تا 500 بالا اوردم
گوشی LG Optimus L5 II E460 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چه طور گوشی هست؟ CPU ش که Cortex-A9 هست خوبه درسته ولی GPU رو نمیدونم خوبه یا نه که مدل اینهPowerVR SGX531 که جزئیات ش رو دیدم از SGX540 کمتر بود

هاوای Y300 خوبه ولی کل نمیدونم گوشی خوب و قابل اعتماد هست؟ من برند برام اصلا مهم نیست ولی این هاوای رو نمی دونم

Pedram_mrn
07-09-2013, 11:45
گوشی LG Optimus L5 II E460 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چه طور گوشی هست؟ CPU ش که Cortex-A9 هست خوبه درسته ولی GPU رو نمیدونم خوبه یا نه که مدل اینهPowerVR SGX531 که جزئیات ش رو دیدم از SGX540 کمتر بود

هاوای Y300 خوبه ولی کل نمیدونم گوشی خوب و قابل اعتماد هست؟ من برند برام اصلا مهم نیست ولی این هاوای رو نمی دونم

اوصولا اندروید با رم 512 فاجعس مخصوصا اگه تک هسته ای باشه... اینم که پردازندش واسه شرکت MTK ـست تازه هم اومده کسی ازش چیزی نمیدونه ولی بعید میدونم گوشیه خوبی باشه اونم با قیمت... حداقل Xperia U پردازنده ی قوی تری داره...

اگه قراره گوشی رو یکی دوسال داشته باشین کلا خرید این گوشی ها پیشنهاد نمیشه بهتره افزایش بودجه بدین...

Iloveu-ALL
07-09-2013, 12:23
Sony Xperia U یک فاجعه است. چرا، چون با 4 گیگ حافظه داخلی باید بسازی (این گوشی کارت حافظه نمی خوره) که نمیشه ساخت.
یه کم از خواسته های دوستتون رو میگید ؟ حتما اندروید باشه ؟ و ... ؟

mohammadtala
07-09-2013, 12:41

گوشی هایی که گفتی ازنظر سخت افزاری بهتر هستند اما از لحاظ پشتیبانی ضعیف ترن مخصوصا هواوی اگه پشتیبانی براتون مهم نیست و واسه کارهای دیگه میخواین گوشیای خوبی هستن

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Erfandotm
07-09-2013, 13:11
برادرم من خودم y300 هواوی رو دارم
بدون هیچ تعصبی میگم عالیه
خیلی راضیم
تا حالا هنگ نکرده
بازی های HD رو روون اجرا میکنه
دو تا مشکل داره فقط : اگر به طور مداوم از وای فای استفاده میکنی هرروز باید تو شارژ باشه و اینکه اسپیکر این گوشی یکمی ضعیفه
اما به نسبت قیمتش عالیه و میارزه...
لوازم جانبیش هم راحت پیدا میشه