PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

SevenCity
07-02-2013, 11:42
با ارزونترین گوشی های آندروید مثل LG Optimus L3 E400
میشه بازیهای معروفی مثل Cut the Rope رو براحتی بازی کرد؟
میخوام برای یک بچه ارزونترین گوشی آندروید رو بخرم که این بازیهای نه چندان سنگین ولی معروف رو بازی کنه
پیشنهادتون چیه

hsein
07-02-2013, 16:23
سلام

-برای دختر 15 ساله ، یه گوشی اندرویید ی می خواستم که بتونه یه سری بازی ها رو هم انجام بده و ازون طرف خیلی هم گرون نشه
حداقل مدلی که از پس بازی ها (غیر از بازی های دیتا دار و سنگین) بتونه بر بیاد و روون باشه چه مدلیه؟ و با چه قیمتی؟

-ترجیحا گارانتی خوبی هم داشته باشه (سونی گارانتی رسمی نداره فعلا انگار ، نه؟)

hamidreza2010
08-02-2013, 00:36
دوستان به نظر شما گوشی سولا بهتره یا Go ؟

ali-konkor
08-02-2013, 01:11
بنظر من سولا بهتره
ولی خوب فعلا که سونی گفته دیگه ساپورتش نمیکنه!

fighter boy
08-02-2013, 02:20
سلام خدمت همه عزیزان زحمت کش و خسته نباشید
حقیقتش من میخوام یه گوشی xperia sola بخرم ولی از اونجایی که xpeeria neo L هم جدید تره هم صفحه اش بزرگتره بدجور دودل شدم که کدومو بخرم بعد هر کدوم یه ویژگی هایی داره که اون یکی نداره مثلا Neo L سی پی یوش تک هسته ای ولی صفحه اش بزرگتره ولی رادیو نداره بعد دور بینش panaroma و face and smile detection که solo داره نداره ولی باتریش 1500 میلی آمپره ولی solo صفحه اش 0.3 اینچ کوچیکتره ولی سی پی یوش دو هسته ای دوربین دوم نداره باتریشم 1320 میلی آمپره بعد حافظه در اختیار کاربرشم 5 گیگه حالا یه سری چیزاش که جزییاتن بود نبودشون خیلی مهم نیست ولی خلاصه بخوام بپرسم بنظر شما گوشی صفحه ی بزرگتر با cpu تک هسته ای بهتره یا صفحه کوچکتر با cpu دو هسته ای با توجه به اینکه مقدار ram و cpu جفتشون یکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و بعد اینکه من اولویت اولم برای گوشی موزیک هست و فک برای موزیک sola بهتر باشه که البته چون باتریش 1320 هست تو موزیک شارژش زود تر از Neo L خالی میشه
و نکته بعدی اینکه من از یکی از بچه های انجمن که از دوستامم هست و متخصصه اندرویده پرسیدم گفت : cpu 1mhz بیشتر بازیها و برنامه هارو میکشه و و از اونجایی که بیشتر حجم رندر بازی روی رم هست و ازاونجایی که رم sola مثل Neo L
512 هستش خیلی تو بازیها و اینا تفاوتی ایجاد نمیکنه(البته گفتم اولویت اولم موزیکه ولی چون یه هزینه زیادی دارم میکنم نمیخوام بعدا پشیمون شم) و بهم پیشنهاد کرد که از اونجایی که NEo L صفحه اش بزرگتره اونو بگیرم ینی میگفت وقتی سی پی یو ها ورم یکی باشن صفحه بیشترین اولوتو داره بنظر شما هم همینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا خودم خیلی گیج شدم خواهش میکنم راهنماییم کنین
ویه سوال دیگه از اونجایی که موزیک برای من اولویت اولمه و یه مشکل خیلی بزرگی که با گوشی های اندروید دارم اینه که وقتی آهنگ داره پلی مشه نمیشه بدون اینکه گوشی از جیب دراورد آهنگو عوض کرد (تو گوشی های قدیمی تر سونی اریکسون ینی قبل از اندروید با چند ثانیه نگه داشتن دکمه ولوم که در بیشتر گوشی ها تو کنارشون تعبیه شده بود میشد آهنگو عوض کرد یا حتی تو یه سری هایی از walkman حتی دکمه Pause/play هم رو گوشی داشت که متاسفانه تو گوشیهای اندرویدی این قابلیت حذف شده و حتما باید گوشیو از جیب بیرون بیاریم ) حالا یه مدل هدنسفری هایی هست که رو خودشون دکمه Next و Play و ... رو داره (مثل هندسفری های قدیمی N95 نوکیا) سوال من اینه که ایا به گوشی Solo و Neo L یا اصلا همه گوشیهای با جک 3.5 میشه یه همچین هندسفری هایی متصل کرد ؟؟؟؟ و اون دکمه های مخصوص کنترل آهنگ بدون مشکل کار میکنن یا نه؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از راهنماییتون
مـــــــــــــــــــــرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Abdolreza2012
08-02-2013, 02:26
دوستان به نظر شما گوشی سولا بهتره یا Go ؟

به نظر منم سولا بهتره
فقط برتری go به سولا ضذ آب بودنشه

Abdolreza2012
08-02-2013, 02:33
سلام خدمت همه عزیزان زحمت کش و خسته نباشید
حقیقتش من میخوام یه گوشی xperia sola بخرم ولی از اونجایی که xpeeria neo L هم جدید تره هم صفحه اش بزرگتره بدجور دودل شدم که کدومو بخرم بعد هر کدوم یه ویژگی هایی داره که اون یکی نداره مثلا Neo L سی پی یوش تک هسته ای ولی صفحه اش بزرگتره ولی رادیو نداره بعد دور بینش panaroma و face and smile detection که solo داره نداره ولی باتریش 1500 میلی آمپره ولی solo صفحه اش 0.3 اینچ کوچیکتره ولی سی پی یوش دو هسته ای دوربین دوم نداره باتریشم 1320 میلی آمپره بعد حافظه در اختیار کاربرشم 5 گیگه حالا یه سری چیزاش که جزییاتن بود نبودشون خیلی مهم نیست ولی خلاصه بخوام بپرسم بنظر شما گوشی صفحه ی بزرگتر با cpu تک هسته ای بهتره یا صفحه کوچکتر با cpu دو هسته ای با توجه به اینکه مقدار ram و cpu جفتشون یکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و بعد اینکه من اولویت اولم برای گوشی موزیک هست و فک برای موزیک sola بهتر باشه که البته چون باتریش 1320 هست تو موزیک شارژش زود تر از Neo L خالی میشه
و نکته بعدی اینکه من از یکی از بچه های انجمن که از دوستامم هست و متخصصه اندرویده پرسیدم گفت : cpu 1mhz بیشتر بازیها و برنامه هارو میکشه و و از اونجایی که بیشتر حجم رندر بازی روی رم هست و ازاونجایی که رم sola مثل Neo L
512 هستش خیلی تو بازیها و اینا تفاوتی ایجاد نمیکنه(البته گفتم اولویت اولم موزیکه ولی چون یه هزینه زیادی دارم میکنم نمیخوام بعدا پشیمون شم) و بهم پیشنهاد کرد که از اونجایی که NEo L صفحه اش بزرگتره اونو بگیرم ینی میگفت وقتی سی پی یو ها ورم یکی باشن صفحه بیشترین اولوتو داره بنظر شما هم همینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا خودم خیلی گیج شدم خواهش میکنم راهنماییم کنین
ویه سوال دیگه از اونجایی که موزیک برای من اولویت اولمه و یه مشکل خیلی بزرگی که با گوشی های اندروید دارم اینه که وقتی آهنگ داره پلی مشه نمیشه بدون اینکه گوشی از جیب دراورد آهنگو عوض کرد (تو گوشی های قدیمی تر سونی اریکسون ینی قبل از اندروید با چند ثانیه نگه داشتن دکمه ولوم که در بیشتر گوشی ها تو کنارشون تعبیه شده بود میشد آهنگو عوض کرد یا حتی تو یه سری هایی از walkman حتی دکمه Pause/play هم رو گوشی داشت که متاسفانه تو گوشیهای اندرویدی این قابلیت حذف شده و حتما باید گوشیو از جیب بیرون بیاریم ) حالا یه مدل هدنسفری هایی هست که رو خودشون دکمه Next و Play و ... رو داره (مثل هندسفری های قدیمی N95 نوکیا) سوال من اینه که ایا به گوشی Solo و Neo L یا اصلا همه گوشیهای با جک 3.5 میشه یه همچین هندسفری هایی متصل کرد ؟؟؟؟ و اون دکمه های مخصوص کنترل آهنگ بدون مشکل کار میکنن یا نه؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از راهنماییتون
مـــــــــــــــــــــرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سوال اولتون به نظرم سولا بهتره و اندازه صفحه ی 0.3 اینچ زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه
به هر حال الان هر روز دارن سی پی یو هایی با هسته های بیشتری میزنن شما هم به نظرم چون این دو هسته ای هست بگیری بهتره
باتری سولا کمتره ولی صفحه کوچیکتری هم داره پس یه جورایی مشکل باتری هم حله
اما در مورد هندسفری ، هندسفری که فیش 3.5 میلی متری داشته باشه به این میخوره
در کل گوشی های اندرویدی جدید انتظار کارکرد بیشتر از یه روز رو با باتریشون نمیشه داشت

Kaveh4797
08-02-2013, 16:54
من قیمت ندارم ولی میخوان بخرم اگه قیمت در اوردی به منم بگی ممنون میشم.

Kaveh4797
08-02-2013, 16:55
سلام دوستان
یه galaxy nexus دارم میخوام بفروشمش یه لپتاپ متوسط بخرم
5ماه کارکرده . هیچ ایرادی نداره.البته دو سه تا خط و خش جزیی دور گوشی افتاده

چند فی میخوره؟

من قیمت ندارم ولی میخوان بخرم اگه قیمت در اوردی به منم بگی ممنون میشم.

h!tman
08-02-2013, 19:39
میتونید تا 1300بفروشید

garaa
08-02-2013, 20:01
دوستان آپتیموس L7 خوبه ؟ تا 700 تومن دارم ...
صفحه نمایش خوب و بزرگ + دوربین عکس برداری با کیفیت و شیک بودن ملاک های اصلیمه ...
بازی هم با گوشی میکنم ... خیلی کم نمیاره ؟

.:PAR3A:.
08-02-2013, 21:05
میتونید تا 1300بفروشید
کوتاه بیا..! :دی تو PT حدودا ۱۱۰۰ دارن میدن.

SevenCity
09-02-2013, 06:58
با ارزونترین گوشی های آندروید مثل LG Optimus L3 E400
میشه بازیهای معروفی مثل Cut the Rope رو براحتی بازی کرد؟
میخوام برای یک بچه ارزونترین گوشی آندروید رو بخرم که این بازیهای نه چندان سنگین ولی معروف رو بازی کنه
پیشنهادتون چیه

??????????????????????????

mortezaon
09-02-2013, 09:39
سلام دنبال یه گوشی اندرویید هستم که صفحه نمایش 4 اینچ داشته باشه و کیفیت صفحه نمایش بالا و ضخامت کمی داشته باشه
برای کارای مهندسی و بازی مناسب و سی پی یو خوبی هم داشته باشه
کسی پیشنهادی داره؟

johnypersian1656
09-02-2013, 13:16
سلام دنبال یه گوشی اندرویید هستم که صفحه نمایش 4 اینچ داشته باشه و کیفیت صفحه نمایش بالا و ضخامت کمی داشته باشه
کسی پیشنهادی داره؟

دوست عزیز کاش محدوده قیمت مدنظرتون روهم میفرمودید.

arashbi2
09-02-2013, 13:28
کسی پیشنهادی داره؟

من پیشنهادم به شما گوشی گلکسی اس 2 هستش یه تحقیق کنید راجب اندازه و مشخصاتش فک کنم از پس همشون به خوبی بر میاد صفحه 4.2 سوپر امولد پلاس و جز سبکترین و نازکترین گوشی های موجوده با سی پی یو 2 هسته ای

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

A.N.A.P
09-02-2013, 17:26
کسی پیشنهادی داره؟

Galaxy S Advance - GT-i9070 گوشي خوبيه-صفحه نمايش 4 اينچ و با كيفيت.پردازنده 1 GHz دو هسته اي.
مشخصات گوشي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ويدئوي بررسي گوشي (فارسي)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i g i k a l a.com/Video/Review/Mobile/Samsung-Galaxy-S-Advance
(فاصله ها رو از لينك حذف كنيد)

Faramarz-1
09-02-2013, 21:50
کسی پیشنهادی داره؟

دو تا پیشنهاد براتون دارم اول Samsung Galaxy S2 و دوم HTC One S، از لحاظ کیفیت صفحه برتری مطلق با Galaxy S2 هست چون صفحه One S از نوع PenTile هست و ساب پیکسل ها به طور کامل در کنار هم چیده نشدند اما از لحاظ ابعاد (باریکی) و جنس بدنه برتری با One S از HTC هست.

البته اگر قیمت پایین تر مد نظرتون هست Galaxy S Advance و Galaxy S3 Mini گزینه های خوب پیش رو هستن.

Faramarz-1
09-02-2013, 21:54
دوستان آپتیموس L7 خوبه ؟ تا 700 تومن دارم ...
صفحه نمایش خوب و بزرگ + دوربین عکس برداری با کیفیت و شیک بودن ملاک های اصلیمه ...
بازی هم با گوشی میکنم ... خیلی کم نمیاره ؟
آپتیموس L7 خوبه اما بهترین گزینه تو این قیمت ها Xperia Sola سونی هست که سی پی یو دوهسته‌ای داره. البته L7 صفحه بزرگتری داره.

mnik7
09-02-2013, 23:24
کسی پیشنهادی داره؟

با توجه به مواردی که گفتین ،اگه دنبال بهترین هم هستین یکم صبر داشته باشین بهترین گزینه SONY XPERIA V هستش
سی پی یو قدرتمند ضخامت خیلی کم صفحه نمایش بسیار باکیفیت

mtchabok
10-02-2013, 01:14
دوستان سلام
من می خواستم یه گوشی تا حداکثر قیمت 1.100 میلیون بخرم . میشه راهنمایی کنید .
صفحه نمایش حداکثر 4 اینچ باشه و رم بیش از 512 داشته باشه و البته پردازنده اش هم 1 گیگ به بالا باشه و چیز مهمی که واسم هست دوربینه ، که فیلم برداری HD داشته باشه و باطری حداقل 3 ساعت بازی مداوم شارژ نگه داره .
بنظرتون هوآوی G600 بهش میشه اعتماد کرد ، بنظرتون دوربینش فیلم HD میگیره ؟ و باطریش چطوره ؟
پیشاپیش از کمکتون ممنون . :n16:

SevenCity
10-02-2013, 12:31
الان تو بازار ارزونترین گوشی های آندرویدی چی هستند؟ 3 اینچی

sasoolee
10-02-2013, 19:49
galaxy nexus دست دوم 5 ماه کارکرده رو میخوام بفروشم
هیچگونه مشکلی نداره و 100 % سالمه الا اینکه چند تا خط و خش جزیی دور گوشی هست
چقدر فی میخوره؟

Pedram_mrn
10-02-2013, 22:00
1 تومن 1100

Faramarz-1
11-02-2013, 22:04
دوستان سلام
من می خواستم یه گوشی تا حداکثر قیمت 1.100 میلیون بخرم . میشه راهنمایی کنید .
صفحه نمایش حداکثر 4 اینچ باشه و رم بیش از 512 داشته باشه و البته پردازنده اش هم 1 گیگ به بالا باشه و چیز مهمی که واسم هست دوربینه ، که فیلم برداری HD داشته باشه و باطری حداقل 3 ساعت بازی مداوم شارژ نگه داره .
بنظرتون هوآوی G600 بهش میشه اعتماد کرد ، بنظرتون دوربینش فیلم HD میگیره ؟ و باطریش چطوره ؟
پیشاپیش از کمکتون ممنون . :n16:

هواوی G600 خوبه اما بهتر از G600 هم هست تا 1100 جی600 فیلم HD رو به راحتی پخش می‌کنه. اما من بهتون پیشنهاد می‌دم یک Galaxy S2 دست دو تمیز بگیرید چون هواوی G600 ساپورت نرم افزاری ضعیفی داره و احتمال داره به نسخه های بعدی اندروید آپدیت نشه. البته اگر به جنس دست دو اعتماد ندارید همون G600 بهترین گزینه است البته Samsung Galaxy S Advance هم یکی از گزینه های عالیه با اینکه دوربینش 5 هست اما در تست ها از 8 مگاپیکسلی هوآوی بهتر بوده!! ملاحظه فرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از مزیت های S Advance از Samsung اینه که آپدیت به اندروید 4.1 براش تأیید شده.

mtchabok
15-02-2013, 23:35
هواوی G600 خوبه اما بهتر از G600 هم هست تا 1100 جی600 فیلم HD رو به راحتی پخش می‌کنه. اما من بهتون پیشنهاد می‌دم یک Galaxy S2 دست دو تمیز بگیرید چون هواوی G600 ساپورت نرم افزاری ضعیفی داره و احتمال داره به نسخه های بعدی اندروید آپدیت نشه. البته اگر به جنس دست دو اعتماد ندارید همون G600 بهترین گزینه است البته Samsung Galaxy S Advance هم یکی از گزینه های عالیه با اینکه دوربینش 5 هست اما در تست ها از 8 مگاپیکسلی هوآوی بهتر بوده!! ملاحظه فرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از مزیت های S Advance از Samsung اینه که آپدیت به اندروید 4.1 براش تأیید شده.

سلام
متشکرم
بنده هم به همین گوشی سامسونگ رسیدم و خریدمش و الان دنبال آپدیت سیستم عاملش هستم ، شما اطلاعی دارید که به چه صورت میشه آپدیت کرد ؟
الان نسخه 2.3.6 روش هست و البته نرم افزارهای های پیشفرضش کامله ولی اندروید جدید یه چیز دیگه اس .

amirreza_r143
16-02-2013, 14:40
ادونس به تازگی براش اندروید 4.1 اومده ولی باید کمی صبر کنید تا بتونید از طریق خود گوشی اپدیتش کنید

amirkhan_0o0
18-02-2013, 13:45
سلام
ببخشید می دونم سوالم کلی هست. اما زیر 1300 بهتر از اکسپریا اس ال چی گیر میارم؟
دوربین مهمه و گوشی هنگ نداشته باشه.
و حالا حالا ها گوشی باشه!
چون برای اونی که می خوام بخرم K750 دستشه!!!!

rogera75
21-02-2013, 02:14
سلام دوستان. من در حال حاضر note 2 دارم. قبلش 4 مدل htc داشتم که آخریش sensation xe بود و راستشو بخواین دلم یه جورایی پیش htc مونده. با اون جنس بدنه و طراحی عالیش. الان به سرم زده note 2 رو رد کنم و یه +one x با حافظه 32gb بگیرم. البته اینم بگم که پولم به باترفلای نمی رسه. به نظر شما اساتید کار درستیه و چرا؟ و نکته دیگه این که +one x دیگه اون مشکلات one x مثل باتری و زرد شدن صفحه و غیره رو نداره؟ پیشاپیش ممنون از توجه شما.

Faramarz-1
22-02-2013, 18:06
سلام دوستان. من در حال حاضر note 2 دارم. قبلش 4 مدل htc داشتم که آخریش sensation xe بود و راستشو بخواین دلم یه جورایی پیش htc مونده. با اون جنس بدنه و طراحی عالیش. الان به سرم زده note 2 رو رد کنم و یه +one x با حافظه 32gb بگیرم. البته اینم بگم که پولم به باترفلای نمی رسه. به نظر شما اساتید کار درستیه و چرا؟ و نکته دیگه این که +one x دیگه اون مشکلات one x مثل باتری و زرد شدن صفحه و غیره رو نداره؟ پیشاپیش ممنون از توجه شما.

One X+ از اچ‌تی‌سی یک کدوم از بهترین گزینه هاست، ظاهرش هم از باترفلای بسیار زیباتره (البته از نظر من :D ) با اینکه قدرت اون رو نداره ولی مزیت بزرگش نسبت به باترفلای اینه که باتریش بهتره، در رابطه با مشکل زردی صفحه هم در One X Plus به کلی رفع شده، باتری هم اگر در خود سایت HTC بروید زده 40 درصد عملکرد بهتر باتری One X+ نسبت به One X.

Faramarz-1
22-02-2013, 18:10
سلام
متشکرم
بنده هم به همین گوشی سامسونگ رسیدم و خریدمش و الان دنبال آپدیت سیستم عاملش هستم ، شما اطلاعی دارید که به چه صورت میشه آپدیت کرد ؟
الان نسخه 2.3.6 روش هست و البته نرم افزارهای های پیشفرضش کامله ولی اندروید جدید یه چیز دیگه اس .

الآن با استفاده از نرم افزار Samsung Kies می‌تونید آپدیت کنید به اندروید 4.1 البته نسخه 4.1 که اومده مخصوص کشور ایران نیست (فکر کنم برای روسیه هست) البته اگر همین ورژن رو هم بریزید مشکلی در زمینه ساپورت فارسی نخواهید داشت چون اندروید 4.1 خودش فارسی داره. طریقه آپدیت هم با استفاده از Kies و اودین در برخی وبسایت ها هست اگر سرج کنید.

am.as.fa
07-03-2013, 01:53
سلام به همگی دوستان
من قصد خرید گوشی با سیستم عامل اندروید رو دارم
تا به حال با اندروید کار نکردم و نمی دونم رابط گرافیکی اش جه طور و چه مشکلاتی داره و جه مزایایی (نسبت به سیمبیان سری۶‎ ‎0 ورژن ۳)
من خودم چند مدل گوشی در نظر گرفتم ولی از خرید اونا ‍‍‍‍منصرف شدم
xperia U : رم نمی خوره
xperia sola : دوربین جلو برای مکالمه تصویری نداره
xpria miro: که ‍‍cpu ۸۰۰ مگاهرتزی داره
گالکسي ایس : می گن با کمی نصب برنامه به هنگ می افته
اچ تی سی ویلفایر که صفحه نمایش کوچیکی داره در ضمن این دوتا گوشی آخر cpu ضعیفی دارن و قابل آبدیت به نسخه اندروید جدید نسیتن
اچ تی سی دیزایر سی : که می گن کند و cpu ضعیفی دارند .
LG l7 : گوشی خوبیه با صفحه نمایش بزرگ .cpu 1000 مگاهرتزی واینکه باطریش دوام بهتری داره .روان . اندروید جدید
ولی ازش می ترسم چون شهرستان ‍نیست ال جی طرفدار نداره
اینا اصلاعاتی که تو اینترنت جستجو کردم و به دست آوردم ولی واقعا انتخاب گوشی برام سخت شده خواهش می کنم راهنمایی کنید .
.................................................. ......
چیزایی که خودم می خوام گوشی با اندروید ۴ دوربین مناسب برای عکاسی (خیلی خوب میشد اگه به تلویزیون وصل میشدالبته زیاد مهم نیست جون رمش رو با رم ریدر به usb تلویزیون وصل می کنم) صفحه نمایش بزرگ چون با انینترنت خیلی ور میرم و دیگر امکاناتی که مابقی گوشیا دارن داشته باشه(دوربین جلو - رم خور باشه -روان و بدون هنگ - باطریش هم راحت قابل تعویض باشه و با نمایش فیلم و... مشکل نداشته باشه).در کل یه گوشی درست حسابی بدون اعصاب خراب کنی(قیمت ۷۵۰۰۰۰بالاتر نره)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چرا رایتل تو گوشی های منتخبش n78 رو آورده ولی n95 , n82 وگوشی های خوب دیگه رو نیاورده(گزینه سوم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.................................................. .
منتظر راهنمایی شما هستم

water_lily_2012
08-03-2013, 10:58
سلام
می خواهم یک گوشی تا حدود قیمت 1600 بخرم به نظر شما چی بگیرم؟؟

amirkhan_0o0
08-03-2013, 15:26
سلام
می خواهم یک گوشی تا حدود قیمت 1600 بخرم به نظر شما چی بگیرم؟؟
نظرات من ایناست:
xperia tx
HTC one S

reza2pars
08-03-2013, 22:13
سلام من میخوام سامسونگ S Dues 7562 دوسیمکارته بخرم نظرتون چیه؟؟ دو سیمکارته چی پیشنهاد میدین تا حدود 1 تومن

e_parshang
09-03-2013, 15:15
سلام بر تمامی دوستان...
دوستان نیازمند یاری سبزتان هستم:n18:
آقا ما ناجور توی انتخاب گوشی موندیم!!!:n13:
حالا بزار از انتخاب ها بگم محدودیت بودجه تا حداکثر 800 تومان بالاتر هم نمیتونم برم...
انتخاب اول Ace2 بعدش بدون هیچ ترتیبی سونی سولا، galaxy w....دلم بیشتر با ایس2 هستش ولی فکر نکنم زیاد از w و sola بهتر باشه و هزینه بیجایی است...
در ضمن سولا نه امکان تعویض باتری را داره نه دوربین دوم! و w هم تک هسته ای است...
اساتید راهنمایی بفرمایید...

mnik7
10-03-2013, 00:27
سلام بر تمامی دوستان...
دوستان نیازمند یاری سبزتان هستم:n18:
آقا ما ناجور توی انتخاب گوشی موندیم!!!:n13:
حالا بزار از انتخاب ها بگم محدودیت بودجه تا حداکثر 800 تومان بالاتر هم نمیتونم برم...
انتخاب اول Ace2 بعدش بدون هیچ ترتیبی سونی سولا، galaxy w....دلم بیشتر با ایس2 هستش ولی فکر نکنم زیاد از w و sola بهتر باشه و هزینه بیجایی است...
در ضمن سولا نه امکان تعویض باتری را داره نه دوربین دوم! و w هم تک هسته ای است...
اساتید راهنمایی بفرمایید...
شما اگه عجله ندارید حدود 20 روز صبر کنید شاید با این بودجه یه گوشی خیلی بهتر از اینایی که مد نظرتون هست بتونید بخرید

mey 2009
10-03-2013, 13:51
عزیز شما هر گوشی که بخری یه سری ایراداتی داره.... ولی گوشی LG L7 از بین همه اینهایی که گفتین خوبه.... سولا هم همینطور البته دوربین دوم با توجه به اینکه سیمکارتهای رایتل الان توی بازار هست به نظرم لازم میشه.... تا این حدود قیمت فکر میکنم که میتونی یه نگاهی هم به lg optimus black بندازی. یکم قدیمی هست ولی در کل گوشی خوبیه. اندروید 4 براش اومده که باید خودت آپدیت کنی. البته اگه ببری گارانتی هم برات آپدیت میکنن. تا این حدود قیمت همینها هستن با ایراداتی که خودت هم سرچ کردی و میدونی.....

mey 2009
10-03-2013, 13:53
اشتباهی شد. حذف شود

e_parshang
10-03-2013, 14:27
شما اگه عجله ندارید حدود 20 روز صبر کنید شاید با این بودجه یه گوشی خیلی بهتر از اینایی که مد نظرتون هست بتونید بخرید

یه گوشی خیلی بهتر که امکانش خیلی کمه...فکر نکنم اوضاع بهتر از این بشه...

e_parshang
10-03-2013, 14:30
عزیز شما هر گوشی که بخری یه سری ایراداتی داره.... ولی گوشی LG L7 از بین همه اینهایی که گفتین خوبه.... سولا هم همینطور البته دوربین دوم با توجه به اینکه سیمکارتهای رایتل الان توی بازار هست به نظرم لازم میشه.... تا این حدود قیمت فکر میکنم که میتونی یه نگاهی هم به lg optimus black بندازی. یکم قدیمی هست ولی در کل گوشی خوبیه. اندروید 4 براش اومده که باید خودت آپدیت کنی. البته اگه ببری گارانتی هم برات آپدیت میکنن. تا این حدود قیمت همینها هستن با ایراداتی که خودت هم سرچ کردی و میدونی.....
این گوشی های که گفتی تک هسته ای هستند و از دایره انتخاب خارج!

alvar
15-03-2013, 00:58
سلام دوستان یه گوشی میخواستم بگیرم تو محدوده قیمتی 800 تومن .. یکی از دوستان lg prada رو معرفی کرد ظاهرش که خوشم اومد از نظر فنی چطوره ؟ به این قیمت می ارزه؟ یا برم دنبال یه گوشی دیگه؟

danielo
15-03-2013, 15:45
دوستان یک گوشی معرفید تا حدکثر یک میلیون
دوست دارم باتری خوبی داشته باشه تا 32 گیگ جواب بده و هنگ نکنه و کلا برنامه ها توش خوب عمل کنه.
بهترین گوشی که تو این قیمت میتونید معرفی کنید چیه؟>؟؟؟؟
گوشی حداقل 2 هسته ای باشه

در ضمن نظرتون در مورد این 2 مدل گوشی چیه؟؟
hauwei u8950
hauwei u9200

saze
15-03-2013, 17:26
سلام دوستان یه گوشی میخواستم بگیرم تو محدوده قیمتی 800 تومن .. یکی از دوستان lg prada رو معرفی کرد ظاهرش که خوشم اومد از نظر فنی چطوره ؟ به این قیمت می ارزه؟ یا برم دنبال یه گوشی دیگه؟
بهترین انتخاب ممکن هست با کیفیف و آپدیت به جیلی بین.

saze
15-03-2013, 17:29
دوستان یک گوشی معرفید تا حدکثر یک میلیون
دوست دارم باتری خوبی داشته باشه تا 32 گیگ جواب بده و هنگ نکنه و کلا برنامه ها توش خوب عمل کنه.
بهترین گوشی که تو این قیمت میتونید معرفی کنید چیه؟>؟؟؟؟
گوشی حداقل 2 هسته ای باشه

در ضمن نظرتون در مورد این 2 مدل گوشی چیه؟؟
hauwei u8950
hauwei u9200
LG Optimus L9 بهترین انتخاب ممکن هست،دوهسته ای،دوربین8،صفحه نمایش 4.7،باطری 2100 و ....

danielo
16-03-2013, 11:37
LG Optimus L9 بهترین انتخاب ممکن هست،دوهسته ای،دوربین8،صفحه نمایش 4.7،باطری 2100 و ....

از پاسخت ممنون.
قیمتش حدودا چنده
رم 16 گیگ را خوب ساپورت میکنه و هنگ نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
تو اجرا برنامه و بازی ها چطوره؟؟؟
صفحه لمسیش خوب عمل میکنه ؟؟؟

amir200812
17-03-2013, 00:57
از پاسخت ممنون.
قیمتش حدودا چنده
رم 16 گیگ را خوب ساپورت میکنه و هنگ نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
تو اجرا برنامه و بازی ها چطوره؟؟؟
صفحه لمسیش خوب عمل میکنه ؟؟؟
مموری تا 32 پشتیبانی میکنه.
قیمتش هم فکر کنم حدود 1 تومن هست.

Aryana_b
21-03-2013, 13:58
سلام دوستان سال نوی همگی مبارک :n01:
با حدود 400-500 تومن چه گوشی رو پیشنهاد میدین؟
نظرتون راجع به Sony Xperia Tipo و HTC Explorer و Samsung Galaxy Y S5360 چیه؟ کدوماشون بهتره؟ تو این حدود قیمت شما چه مدلی رو پیشنهاد میدین؟
راستی هیچ احتمالی نیس که از ماه دیگه گوشی ارزون تر بشه :n02:

mr_khodaei2008
21-03-2013, 15:05
سلام یه گوشی میخام بین 1100 تا 1400 بهترین گزینه چی هست ؟ دوربین خوب .کارت حافظه پشتیبانی کنه از برند سامسونگ و اچ تی سی

mnik7
24-03-2013, 09:34
سلام دوستان سال نوی همگی مبارک :n01:
با حدود 400-500 تومن چه گوشی رو پیشنهاد میدین؟
نظرتون راجع به Sony Xperia Tipo و HTC Explorer و Samsung Galaxy Y S5360 چیه؟ کدوماشون بهتره؟ تو این حدود قیمت شما چه مدلی رو پیشنهاد میدین؟
راستی هیچ احتمالی نیس که از ماه دیگه گوشی ارزون تر بشه :n02:

از رسانه گرفته تا دوستان و اشنایان گفتند احتمال زیاد گوشی در این چند وقته ارزون خواهد شد

Faramarz-1
24-03-2013, 21:52
سلام یه گوشی میخام بین 1100 تا 1400 بهترین گزینه چی هست ؟ دوربین خوب .کارت حافظه پشتیبانی کنه از برند سامسونگ و اچ تی سی

از سامسونگ Galaxy S2 از اچ تی سی هم One S هست که کارت حافظه نمی‌خوره همون S2 بهترین گزینه هست با اینکه 2 سال گذشته از عرضه اش هنوز هم واسه خودش تو رنج قیمت خودش غولیه.

mohsen_gh1991
25-03-2013, 13:31
دوستان پردازنده های media tek چطور هستن؟ برای خرید گوشی داشتن پردازنده های media tek بهتره یا qualqomm ؟

mnik7
26-03-2013, 11:58

با توجه به نیاز شما و محدوده قیمتی که گفتین بهترین گزینه ها T و TX سونی هست

26-03-2013, 17:18
دوستان پردازنده های media tek چطور هستن؟ برای خرید گوشی داشتن پردازنده های media tek بهتره یا qualqomm ؟
SoC های مدیاتک ما که هرچی دیدیم توی گوشی های ۳ تا ۱۰۰ تومن سر اذان یکی اشانتیون چینی که البته اینجا شرکتی مثل جی ال ایکس خدا تومن میندازه به ملت استفاده شده در حالی که سری Snapdragon سری مطرحی هستند. انتخاب هاتون چیه؟!

mohsen_gh1991
26-03-2013, 17:23
SoC های مدیاتک ما که هرچی دیدیم توی گوشی های ۳ تا ۱۰۰ تومن سر اذان یکی اشانتیون چینی که البته اینجا شرکتی مثل جی ال ایکس خدا تومن میندازه به ملت استفاده شده در حالی که سری Snapdragon سری مطرحی هستند. انتخاب هاتون چیه؟!
بین huawei G600 و ال جیprada و glx g4 موندم.جی ال ایکس با اون چیزایی که مدنظرمه بیشتر میخونه ولی نمیدونم چطور گوشی هست؟

mehdi30nema
26-03-2013, 21:17
دوستان من الان اکسپریا اس دارم .
میخام دو سه هفته دیگه بفروشمش و فکر کنم 850 تا 900 بتونم بفروشم . اگه حدوده 500 بزارم روش پیشنهادتون چه گوشی هست که بخرم ؟ میخام نسبت به اکسپریا اس تغییر زیاد داشته باشه .
خودم نظرم روی گلکسی گرند هست . خوبه به نظرتون ؟

supermax15
26-03-2013, 21:48
میخام دو سه هفته دیگه بفروشمش و فکر کنم 850 تا 900 بتونم بفروشم . اگه حدوده 500 بزارم روش پیشنهادتون چه گوشی هست که بخرم ؟ میخام نسبت به اکسپریا اس تغییر زیاد داشته باشه .
من میگم xperia v بگیر
*ضد ابه
*پردازنده 1.5 گیگاهرتزی s4 کریت داره که سرعتش از 4 هسته ای گلکسی اس 3 قوی تره
*adreno 225 و
*صفحه نمایش 4.3 اینچی hd با bravia 2 کیفیت صفحش فوق العادست
*بلوتوث 4
*دوربین 13 مگا با سنسور exmore rs و قابلیت hdr
*اندروید 4.1 هم اومده براش
قیمت 1و 580

26-03-2013, 23:59
خیلی کم داری میدی. ضرر میکنی. مگه اینکه زدگی اینا داشته باشه گوشیت.

Faramarz-1
27-03-2013, 13:47
بین huawei G600 و ال جیprada و glx g4 موندم.جی ال ایکس با اون چیزایی که مدنظرمه بیشتر میخونه ولی نمیدونم چطور گوشی هست؟

من بهتون LG Optimus L9 رو بیشتر از همه این‌ها توصیه می‌کنم در درجه دوم هم Samsung Galaxy S Advance. البته بین این‌هایی که گفتید هواوی از همه بهتره.

Faramarz-1
27-03-2013, 13:52

من توصیه می‌کنم کمی بیشتر پول بگذارید و یک گلکسی اس3 بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید! من گلکسی گرند رو توصیه نمی‌کنم! کیفیت صفحه اش تعریفی نداره، توی سامسونگ بهتون گلکسی نوت (خودم دارم و به شدت راضیم)، گلکسی اس2 و گلکسی اس3 رو توصیه می‌کنم. اما با توجه به بودجه تون اگر گلکسی اس2 رو پسند نمی‌کنید LG Optimus 4X HD یکی از بهترین گزینه هاست، اصلاً گرند رو بگیرید بعداً پشیمون می‌شید چون صفحه اش اصلاً خوب نیست (تراکم پیکسلش زیر 200 هست!) اما جدا از این‌ها گلکسی نوت اگر پولتون برسد بهترینه من خودم که خیلی راضیم، آپدیت اندروید 4.1 هم جدیداً واسه نوت و اس2 اومده و اندروید 4.2 هم واسشون تضمین شده.

poonel
27-03-2013, 15:22
من Xperia P دارم. میخوام بفروشمش.
کاملاً تمیز، همراه گارد. کارتن و لوازم جانبیشم مثل روز اول هست. چند میخرنش؟

supermax15
27-03-2013, 15:31
من Xperia P دارم. میخوام بفروشمش.
کاملاً تمیز، همراه گارد. کارتن و لوازم جانبیشم مثل روز اول هست. چند میخرنش؟
پیش موبایل فروشی خیلی کم میخرن
سعی کن تو انجمن ها و سایت ها بذاری
780

minimax2
27-03-2013, 16:17

با سلام
به نظر من چون سونی داشتی دوباره سونی بگیزی تغییر چندانی احساس نمی کنی
اما به هر حال من xperia tx رو پیشنهاد می کنم بین گوشی های سونی واقعا ارزش خرید داره با توجه به امکانات و قیمتش انتخاب خوبیه .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

mehdi30nema
27-03-2013, 17:16
من توصیه می‌کنم کمی بیشتر پول بگذارید و یک گلکسی اس3 بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید! من گلکسی گرند رو توصیه نمی‌کنم! کیفیت صفحه اش تعریفی نداره، توی سامسونگ بهتون گلکسی نوت (خودم دارم و به شدت راضیم)، گلکسی اس2 و گلکسی اس3 رو توصیه می‌کنم. اما با توجه به بودجه تون اگر گلکسی اس2 رو پسند نمی‌کنید LG Optimus 4X HD یکی از بهترین گزینه هاست، اصلاً گرند رو بگیرید بعداً پشیمون می‌شید چون صفحه اش اصلاً خوب نیست (تراکم پیکسلش زیر 200 هست!) اما جدا از این‌ها گلکسی نوت اگر پولتون برسد بهترینه من خودم که خیلی راضیم، آپدیت اندروید 4.1 هم جدیداً واسه نوت و اس2 اومده و اندروید 4.2 هم واسشون تضمین شده.

ممنون ، خودمم خیلی به اس 3 علاقه دارم ، امیدوارم قیمتش بیاد پایین تا بتونم بگیرم . اگه تا 1500 بیاد پایین میگیرم . ولی در مورد گرند من باهاش تو نمایندگی سامسونگ تو بازار موبایل کار کردم و درسته تراکم پیکسلیش کمه ولی در کل من که تو همون چند دقیقه کار کردن باهاش خیلی صفحه نمایش را بد ندیدم و باهاش ویدئو هم تماشا کردم ، خداییش بد نبود .

با سلام
اما به هر حال من xperia tx رو پیشنهاد می کنم بین گوشی های سونی واقعا ارزش خرید داره با توجه به امکانات و قیمتش انتخاب خوبیه .

من چون خودم الان سونی دارم میخام ترجیحا سامسونگ بگیرم ، چون اس 1 هم داشتم و به شدت راضی بودم .

خیلی کم داری میدی. ضرر میکنی. مگه اینکه زدگی اینا داشته باشه گوشیت.

گوشی زدگی که نداره ولی همینجوری فکر کردم اینقدر ورمیدارن حالا شایدم بیشتر ورداشتن .

Faramarz-1
28-03-2013, 15:26
ممنون ، خودمم خیلی به اس 3 علاقه دارم ، امیدوارم قیمتش بیاد پایین تا بتونم بگیرم . اگه تا 1500 بیاد پایین میگیرم . ولی در مورد گرند من باهاش تو نمایندگی سامسونگ تو بازار موبایل کار کردم و درسته تراکم پیکسلیش کمه ولی در کل من که تو همون چند دقیقه کار کردن باهاش خیلی صفحه نمایش را بد ندیدم و باهاش ویدئو هم تماشا کردم ، خداییش بد نبود ..

بد نیست اما حالا که پولتون به اس3 نمیرسه بهتون گلکسی نوت1 رو بیشتر از گرند توصیه می‌کنم شاید فرقش از لحاظ قیمت با گرند 150 هزار باشه، به نظر من مهمترین فاکتور گوشی صفحه نمایش اون هست که همونطور که خودتون حتماً با اس1 تجربه داشتید هیچی به Super AMOLED نمیرسه!

mehdi-ch
28-03-2013, 21:23
با سلام

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

به نظر منم در هر صورتی Xperia T و Xperia Tx بهتر از بقین تو این قیمتا

Faramarz-1
28-03-2013, 21:45
به نظر منم در هر صورتی Xperia T و Xperia Tx بهتر از بقین تو این قیمتا

بله قیمت گوشی های سونی واقعاً مناسبه و اگر خود من بخوام یک گوشی زیر 1 تومن و با قیمت مثلاً 700 - 800 گوشی بگیرم صد در صد انتخابم سونی (یا ال‌جی) هست با توجه به قیمت های منسبشون اما در گوشی های بالای 1 تومن واقعاً سامسونگ بهتر عمل کرده مثلاً توی بحث صفحه نمایش اگر به سایت GSMArena و review هاش مراجعه کنید می‌بینید که گوشی های سونی در مقایسه با صفحات S-AMOLED سامسونگ واقعاً افتضاح عمل کردند (از نظر کنتراست، رنگ و سایر فاکتورها)! حتی توی بعضی مدل ها گوشی های اچ تی سی صفحه های بهتری نسبت به سونی داشتن!! در زمینه پردازش سونی فرقی با دیگه برندها نداره اما به بحث ساپورت و آپدیت هم برسیم سامسونگ بهتر عمل کرده مثلاً همین گوشی‌های نوت و S2 براش آپدیت اندروید 4.1 جلی بین اومده و اندروید 4.2 هم اعلام شده ظرف 3 ماه آینده براشون میاد در حالی که سونی اعلام کرده چند ماه دیگه آپدیت 4.1 برای Xperia های 2012 (به جز T و TX) من جمله Xperia S میاد! در کل در گوشی ها و اسمارت فون های high-end و البته اسمارت فون های بالای 1.200 در درجه اول سامسونگ و در درجه دوم اچ تی سی توی دیوایس های اندرویدی بهتر عمل کردند.

mehdi-ch
29-03-2013, 06:35
بله قیمت گوشی های سونی واقعاً مناسبه و اگر خود من بخوام یک گوشی زیر 1 تومن و با قیمت مثلاً 700 - 800 گوشی بگیرم صد در صد انتخابم سونی (یا ال‌جی) هست با توجه به قیمت های منسبشون اما در گوشی های بالای 1 تومن واقعاً سامسونگ بهتر عمل کرده مثلاً توی بحث صفحه نمایش اگر به سایت GSMArena و review هاش مراجعه کنید می‌بینید که گوشی های سونی در مقایسه با صفحات S-AMOLED سامسونگ واقعاً افتضاح عمل کردند (از نظر کنتراست، رنگ و سایر فاکتورها)! حتی توی بعضی مدل ها گوشی های اچ تی سی صفحه های بهتری نسبت به سونی داشتن!! در زمینه پردازش سونی فرقی با دیگه برندها نداره اما به بحث ساپورت و آپدیت هم برسیم سامسونگ بهتر عمل کرده مثلاً همین گوشی‌های نوت و S2 براش آپدیت اندروید 4.1 جلی بین اومده و اندروید 4.2 هم اعلام شده ظرف 3 ماه آینده براشون میاد در حالی که سونی اعلام کرده چند ماه دیگه آپدیت 4.1 برای Xperia های 2012 (به جز T و TX) من جمله Xperia S میاد! در کل در گوشی ها و اسمارت فون های high-end و البته اسمارت فون های بالای 1.200 در درجه اول سامسونگ و در درجه دوم اچ تی سی توی دیوایس های اندرویدی بهتر عمل کردند.

من اکثر حرفاتون رو قبول دارم .. ولی میشه بگید در قیمت زیر 1.500 کدوم گوشی به پای Xperia TX و یا LG 4X میرسه!
HTC نتونسته توی این قیمت ها در کورس با دیگر برند ها بمونه و حرف اول رو در حال حاظر سونی و ال جی با موبایل های خوبشون در این قیمت ها (1.000-1500)می زنن ( Xperia T - Xperia TX - Xperia Ion _ L9 LG - - 4X - True _ Acro S Sola و ...

در قیمت های زیر 1 که اونقدر موبایل های مناسب با قیمت زیاد هست که نمیشه نام برد!

... هر چند می دونم دو برند سامسونگ و اچ تی سی در حال حاظر 2تا از بهترینان.

h!tman
29-03-2013, 09:27
اچ تی سی و بهترین ها؟:دی
اون ته مه ها داره دست و پا میزنه
مهدی جان یکم Money Saving کن برای نسل بعدی ، شاید وقتی بیان گرون باشن ، ولی S IV میکشه به سمت 2تومن حداکثر ، خیلی ارزشش بیشتره

Faramarz-1
29-03-2013, 22:28
اچ تی سی و بهترین ها؟:دی
اون ته مه ها داره دست و پا میزنه
مهدی جان یکم Money Saving کن برای نسل بعدی ، شاید وقتی بیان گرون باشن ، ولی S IV میکشه به سمت 2تومن حداکثر ، خیلی ارزشش بیشتره

طبق اخبار سایت GSMArena قیمت تمام شده S4 در UK (بریتانیا) حدود 35 تا 40 درصد از S3 گرونتر خواهد بود (در موقع عرضه). یعنی اگر الآن اس3 در ایران 1.750 هست با این حساب S4 حدود 2.500 خواهد بود البته شاید با وجود نمایندگی و ارز مبادلاتی ارزون تر وارد بشه.

29-03-2013, 22:45
طبق اخبار سایت GSMArena قیمت تمام شده S4 در UK (بریتانیا) حدود 35 تا 40 درصد از S3 گرونتر خواهد بود (در موقع عرضه). یعنی اگر الآن اس3 در ایران 1.750 هست با این حساب S4 حدود 2.500 خواهد بود البته شاید با وجود نمایندگی و ارز مبادلاتی ارزون تر وارد بشه.
همین قیمت نمیمونه ٬‌ پایین میاد.
عجله نکن ٬ صبر کن همین اس ۴ تو بازار که بیاد قیمت اس ۳ ۱۰۰-۲۰۰ تومنی پایین میاد.

mojtaba007
31-03-2013, 21:39
سلام دوستان من گوشی ام galexy s است
یکی از دوستانم Sensation XL داره
500 تومان هم سر میگیره
به نظر شما ارزش داره بخرم؟
باتری اش از گالکسی اس بهتره؟
باتری تا حدودی برام مهمه لااقل 24 ساعت برام بره
من میتونم با تعویض رام مشکل فارسی بودنشو حل کنم؟ اخه پیامک فارسی همش میفرستم
به نظرتون یک سال بگزره میتونم با قیمت خوبی بفروشمش؟
بازی هم زیاد میکنم چون اکثرا تو سفر کاری هستم
برای همین باتری و روون بودن بازی مهمه
محکم بودن گوشی چه طوره
سایتی هست این دو تا گوشی رو مقایسه بکنه
میدونم تفاوتشون خیلیه
میخوام بدونم ارزش داره 500 تومان بدم بگیرمش
یه راهنمایی کلی من و بکنید دوستان

ali_ir_bsd
01-04-2013, 02:08
بین خرید HTC One S و Sony Xperia Acro S .

1 : صفحه نمایش کدوم یکی با کیفیتره . - به طور کل و از همه لحاظ -

2 : خط دهی و گرفتن سینگنال و مکالمه بسیار شفاف و عالی کدوم یک بهتره " شنیدم وان اس در خط دهی و مکالمه ضیعفه " .

3 : آیا آکرو اس ضد آبه ضد ضربه هم هست یا فقط در برابر آب مقاومه .

Faramarz-1
01-04-2013, 03:38
سلام دوستان من گوشی ام galexy s است
یکی از دوستانم Sensation XL داره
500 تومان هم سر میگیره
به نظر شما ارزش داره بخرم؟
باتری اش از گالکسی اس بهتره؟
باتری تا حدودی برام مهمه لااقل 24 ساعت برام بره
من میتونم با تعویض رام مشکل فارسی بودنشو حل کنم؟ اخه پیامک فارسی همش میفرستم
به نظرتون یک سال بگزره میتونم با قیمت خوبی بفروشمش؟
بازی هم زیاد میکنم چون اکثرا تو سفر کاری هستم
برای همین باتری و روون بودن بازی مهمه
محکم بودن گوشی چه طوره
سایتی هست این دو تا گوشی رو مقایسه بکنه
میدونم تفاوتشون خیلیه
میخوام بدونم ارزش داره 500 تومان بدم بگیرمش
یه راهنمایی کلی من و بکنید دوستان

اصلاً و ابداً نمیرزه، تفاوت چندانی رو احساس نخواهید کرد و تنها 500 تومن از دست خواهد رفت، اگر یک گوشی دوهسته‌ای با سیستم‌عامل بروز بود ارزشش رو داشت اما سنسیشن ها قدیمی شدند (مال 2011 هستند) و دیگر بروز نیستند. اگر 200 تومن سر بدهید میرزه ولی 500 تومن واقعاً حیفه!

Faramarz-1
01-04-2013, 03:50

2 : خط دهی و گرفتن سینگنال و مکالمه بسیار شفاف و عالی کدوم یک بهتره " شنیدم وان اس در خط دهی و مکالمه ضیعفه " .

وان اس صفحه اش از نوع Super AMOLED ساخت سامسونگ هست، صفحات سوپر آمولد از کنتراست خارق‌العاده ای برخوردارند و رنگ‌ها رو با وسعت و طیف بسیار بیشتری نسبت به صفحه TFT (نوعی از LCD) که در سونی آکرو اس به کار رفته برخوردارند ولی از طرفی صفحه سونی آکرو اس از رزولیشن اچ دی برخورداره که این مسأله در نوشته ها مشخص میشه و در متن‌های با جزئیات زیاد آکرو اس بهتر عمل می‌کنه. هر چند از نظر خود من کنتراست و طیف رنگ مهمتره و در زندگی روزمره بیشتر به کار میاد. هر دو سیگنال دهی خوبی دارند و این مسأله آنتن‌دهی مربوط به وان اکس می‌شه (در بعضی نسخه‌ها) و نه وان اس، وان اس هیچ مشکلی در آنتن‌دهی نداره (یکی از دوستان خود من وان اس داره و هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشته چه از لحاظ سخت افزاری و چه نرم افزاری). آکرو اس گواهینامه IP57 داره و این گواهینامه فقط شامل Water proof میشه یعنی ضد آب بودن تا متراژ مشخصی در عمق آب و نه ضد ضربه بودن (آخه بدنی نیمه‌پلاستیکی آکرو مگر می‌تواند ضد ضربه باشد؟!) از لحاظ جنس بدنه وان اس از مقاومت بیشتری برخورداره چون آلومینیومی هست ولی از طرف آکرو اس ویژگی ضد آبی رو داره.

اما از این‌ها که بگذریم به‌علاوه این گوشی‌ها می‌تونید LG Optimus 4X HD رو هم در نظر داشته باشید که از لحاظ سخت‌افزاری از وان اس و آکرو اس خیلی سرتره ولی چون مارکش ال‌جی هست از قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به دیگر برندها برخورداره و اگر کمی راجع بهش تحقیق کنید متوجه خواهید شد با حدود 1.350 می‌توانید گوشی‌ای در حد گلکسی اس3 (حداقل روی کاغذ) داشته باشید تنها تفاوت در برند خواهد بود هر چند انتخاب نهایی با شماست. از سونی هم بیشتر Xperia TX رو توصیه می‌کنم تا Acro S زیرا از پردازنده بهینه‌تر و سریع‌تری برخورده. اچ تی سی هم که گوشی‌های بالای 1.500 همچون وان ایکس پلاس (البته اگر بودجه دارید) بیشتر نسبت به وان اس توصیه می‌کنم.:n01:

Mool Tee
01-04-2013, 03:55

1-صفحه نمایش Arco s بسیار بهتر هست!

2-من تا حالا نشنیدم همچین چیزی ولی هردو خوب هستند!

3-Arco S فقط ضد اب هست!

در کل خرید Arco s بسیار به صرفه تر هست ولی ضعف هایی هم داره مثل ساپورت ضعیف نرم افزاری sony !

من به طور کلی جواب دادم ! دوستمون دقیق تر توضیح دادن ممنون!

ali_ir_bsd
01-04-2013, 04:05
دوست عزیز Faramarz-1 بسیار خرسند و ممنونم از توضیحات بسیار خوب شما .

چشم من در مورد LG Optimus 4X HD و Xperia TX فکرامو می کنم هر چند بودجه فکر نمی کنم قد بده با این حال از توصیه شما ممنون و سپاسگذارم .

دوست بزرگوار Mool Tee از این که لطف فرمودید جواب دادید ممنون و سپاسگذارم .

براتون آرزوی موفقیت دارم سر بلند باشید .

h!tman
01-04-2013, 10:55
من خودم T دارم ، و از چیزی که راضی نیستم ، خود صفحه نمایششه
بقیه چیز هاش خوبه و به نظرم نسبت به جفت گوشی ها انتخاب بهتریه

Faramarz-1
03-04-2013, 14:31
1-صفحه نمایش Arco s بسیار بهتر هست!

2-من تا حالا نشنیدم همچین چیزی ولی هردو خوب هستند!

3-Arco S فقط ضد اب هست!

در کل خرید Arco s بسیار به صرفه تر هست ولی ضعف هایی هم داره مثل ساپورت ضعیف نرم افزاری sony !

من به طور کلی جواب دادم ! دوستمون دقیق تر توضیح دادن ممنون!

دوست عزیز از لحاظ رزولیشن و دقت پیکسل ها صفحه آکرو که LCD هست بهتره اما اگر به بررسی‌های تخصصی بروید متوجه می‌شوید در زمینه وسعت رنگ صفحات Super AMOLED خیلی بهتر عمل کردند مثلاً در زمینه کنتراست داینامیک (منبع: وب‌سایت زومیت) نمایشگرهای ال‌سی‌دی و کلاً زیرمجموعه‌های ال سی دی مثل LED backlit و IPS در بهترین حالت میتوانند کنتراست داینامیک حدود 10 هزار داشته باشند در حالی که برای صفحات Super AMOLED حداقل کنتراست داینامیک 50 هزار هست! حالا تصور کنید با بهینه‌سازی‌هایی که انجام شده این عدد بیشتر هم خواهد شد! در زمینه عملکرد زیر نور آفتاب صفحات LCD و زیرمجموعه‌هایش به زور تکنولوژی TFT عملکرد متوسطی دارند در حالی که صفحات Super AMOLED به طور ذاتی عملکرد خوبی در مقابل نور آفتاب دارند و در بررسی های تخصصی به این موضوع نیز اشاره شده. پس در کل می‌بینیم که صفحه وان اس که Super AMOLED هست بهتر از LCD آکرو اس هست و تنها برتری آکرو اس رزولیشن اچ دی اش هست که فقط در تکس ها و نوشته‌های با جزئیات ریز مشخص میشه و تفاوتی در رنگ و کنتراست و ... ایجاد نمیکنه و در زمینه کنتراست، وسعت رنگ و عملکرد زیر نور آفتاب به علاوه مصرف انرژی بهینه تر همگی برتری مطلق با Super AMOLED هست اتفاقاً یکی از مهمترین فاکتورهایی که باعث شد گوشی های سری گلکسی اس و نوت سامسونگ معروف شوند همین صفحه نمایش هست البته شما باید به طور عملی یک Super AMOLED را در کنار بهترین نوع ال سی دی که IPS هست بگذارید و مقایسه کنید تا تفاوت را احساس کنید!!

rvx2008
04-04-2013, 11:54
سلام دوستان راستش نمیدونم اینجا جای این سوال هست یا نه ولی تو انتخاب گیر کردم من واسه کارای دانشگام نیاز به یه لپ تاپ در حدی که واسه سرچ تو نت و تایپ و نرم افزارای سبک رو باز کنه نیاز دارم و اینکه می خوام یه گوشی عالی هم بخرم بدجه هم تا 2 2.5 می تونم بزارم به نظر شما گوشی هست که بتونه کار لپ تاپ و گوشی رو همزمان انجام بده و این که به نظرتون بهتره جدا جدا هر کدومو بخرم یا اینکه تبلتی پد فونی چیزی بخرم؟؟؟ یه چیزی تو مایه های vivo book میخوام که بشه باش sms و مکالمه داشت همچین چیزی هست؟

A.N.A.P
04-04-2013, 12:20
سلام دوستان راستش نمیدونم اینجا جای این سوال هست یا نه ولی تو انتخاب گیر کردم من واسه کارای دانشگام نیاز به یه لپ تاپ در حدی که واسه سرچ تو نت و تایپ و نرم افزارای سبک رو باز کنه نیاز دارم و اینکه می خوام یه گوشی عالی هم بخرم بدجه هم تا 2 2.5 می تونم بزارم به نظر شما گوشی هست که بتونه کار لپ تاپ و گوشی رو همزمان انجام بده و این که به نظرتون بهتره جدا جدا هر کدومو بخرم یا اینکه تبلتی پد فونی چیزی بخرم؟؟؟ یه چیزی تو مایه های vivo book میخوام که بشه باش sms و مکالمه داشت همچین چیزی هست؟
دوست عزيز اول انتظاراتون رو از گوشي بگيد تا بهتر بشه راهنمايي كرد. مثلا بگيد چه كار هايي قراره با گوشي انجام بدين. (بازي-فيلم-اينترنت-نرم افزار و...)
يه نكته رو بگم كه با 2.500 ميشه بهترين گوشي رو خريد ولي بهترين لپ تاپ رو نميشه خريد.

amir200812
04-04-2013, 13:33
سلام
دوستان کسی نمونه عکس یا فیلم از گوشی های 3D سراغ داره؟

عکاسی 3 بعدی و فیلم برداری 3بعدی بصورت SBS هست؟

**منظورم از SBS اینطوری هست:

saeed258s
05-04-2013, 14:27
با دروود
لطفا بفرمایید یک گوشی هوشمند اندرویدی ،با حدود بهای 400 تا 800 تومان،ظاهری زیبا و خوش دست،توان پردازشی مناسب(بیشتر وب گردی و استفاده از فناوری wifi مورد نیازم هست)،چه انتخابی نسبت به هزینه بهتر هوشمند تر است؟!شتابی هم در کار نیست !اگر گوشی های خوش قیمتی در خط تولید انبوه هستند هم بفرمایید تا زمانی که به بازار ایران رسید خرید کنم.
سپاس

Faramarz-1
05-04-2013, 14:38
با دروود
لطفا بفرمایید یک گوشی هوشمند اندرویدی ،با حدود بهای 400 تا 800 تومان،ظاهری زیبا و خوش دست،توان پردازشی مناسب(بیشتر وب گردی و استفاده از فناوری wifi مورد نیازم هست)،چه انتخابی نسبت به هزینه بهتر هوشمند تر است؟!شتابی هم در کار نیست !اگر گوشی های خوش قیمتی در خط تولید انبوه هستند هم بفرمایید تا زمانی که به بازار ایران رسید خرید کنم.
سپاس

این گزینه ها رو بهتون توصیه می‌کنم:
Sony Xperia Sola: گوشی خوش قیمت سونی، قدرت پردازشی مناسب، قیمت مناسب، نبود دوربین جلو از مشکلاتشه (به نظرم تنها مشکلش!)، قابلیت Floting Touch یک قابلیت کم‌نظیر هست که با فاصله میتونید دستورها رو بدید و فعلاً فقط در گوشی گلکسی اس4 سامسونگ هست و این قابلیت خیلی عالیه برای یک گوشی ارزون قیمت.
Samsung Galaxy Ace 2: صفحه نمایش PLS (نوعی از IPS) که بسیار کیفیت خوبی داره و از Sola کیفیتش بیشتره، قدرت پردازشش تنها کمی کمتر از Sola هست در عوض حافظه RAM اون 768 مگ هست در حالی که RAM سولا 512 مگ هست و توی گیم ها و اپلیکیشن ها رم بیشتر به کار میاد، امکاناتش کامله (از جمله وب‌کم، مموری کارت و ...)

saeed258s
05-04-2013, 15:19
این گزینه ها رو بهتون توصیه می‌کنم:
Sony Xperia Sola: گوشی خوش قیمت سونی، قدرت پردازشی مناسب، قیمت مناسب، نبود دوربین جلو از مشکلاتشه (به نظرم تنها مشکلش!)، قابلیت Floting Touch یک قابلیت کم‌نظیر هست که با فاصله میتونید دستورها رو بدید و فعلاً فقط در گوشی گلکسی اس4 سامسونگ هست و این قابلیت خیلی عالیه برای یک گوشی ارزون قیمت.
Samsung Galaxy Ace 2: صفحه نمایش PLS (نوعی از IPS) که بسیار کیفیت خوبی داره و از Sola کیفیتش بیشتره، قدرت پردازشش تنها کمی کمتر از Sola هست در عوض حافظه RAM اون 768 مگ هست در حالی که RAM سولا 512 مگ هست و توی گیم ها و اپلیکیشن ها رم بیشتر به کار میاد، امکاناتش کامله (از جمله وب‌کم، مموری کارت و ...)

با دروود و سپاس از راهنمایی شما
بنده نظر خودم بر روی مدل LG Prada 3 - P940 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود که بسیار زیبا بود اما نقد های این گوشی رو که خوندم کمی پشیمان شدم! از ظاهر گوشی های HTC خوش می آد!البته باید یاد آوری کنم که تا آنجایی که می دانم دو نمونه فناوری برای صفحه های لمسی هست که یکی خازنی است و یکی دیگر که نامش را نمی دانم اما گویا بهتر کار می کند و فناوری جدید تری است!اگر ممکن است گوشی هایی از این فناوری نیز معرفی بفرمایید.
سپاس

Faramarz-1
05-04-2013, 20:31
با دروود و سپاس از راهنمایی شما
بنده نظر خودم بر روی مدل LG Prada 3 - P940 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود که بسیار زیبا بود اما نقد های این گوشی رو که خوندم کمی پشیمان شدم! از ظاهر گوشی های HTC خوش می آد!البته باید یاد آوری کنم که تا آنجایی که می دانم دو نمونه فناوری برای صفحه های لمسی هست که یکی خازنی است و یکی دیگر که نامش را نمی دانم اما گویا بهتر کار می کند و فناوری جدید تری است!اگر ممکن است گوشی هایی از این فناوری نیز معرفی بفرمایید.
سپاس
دوست عزیز خیالتان راحت این دو مدلی که معرفی کردم هر دو لمسی خازنی هستند اصلاً سیستم عامل اندروید فقط این نوع فناوری رو برای تاچ ساپورت میکنه در مورد صفحه سولا اون هم لمسی خازنی هست + قابلیتی تازه به نام Floating touch، از برند ال جی فقط بهتون از سری اپتیموس توصیه میکنم، LG Optimus L9 گزینه عالی هست اگه بودجه تون برسه (حدود 950 هست). اچ تی سی گوشی‌های زیر 1.200 اصلاً به صرفه نیست به عنوان مثال یک گوشی پایین تر از Xperia Sola و Galaxy Ace 2 که Desire X نام داره با اینکه امکاناتش برابره ولی قیمتش حدود 200 تومن گرونتره (حدود 900 هست)!

abc2
05-04-2013, 23:58
دوستان من یه سوال دارم . یکی داره برام از تایلند یه pad fone 2 ایسوس میاره خواستم بدونم میشه اونو اینجا unlock کرد که با سی کارتهای ما کار بده ؟ ممنون

saeed258s
06-04-2013, 01:02
دروود
فرامرز گرامی با سپاس از راهنمایی های شما،و یک پرسش مهمتر ان داستان قفل(lock/unlock) چی هست دقیقا؟!و همچنین به روز رسانی نسخه اندروید!مگه سیستم عامل رایکان نیست پس چرا برای به روز رسانی نیاز به هزینه هست؟!

A.N.A.P
06-04-2013, 11:00
دروود
فرامرز گرامی با سپاس از راهنمایی های شما،و یک پرسش مهمتر ان داستان قفل(lock/unlock) چی هست دقیقا؟!و همچنین به روز رسانی نسخه اندروید!مگه سیستم عامل رایکان نیست پس چرا برای به روز رسانی نیاز به هزینه هست؟!
گوشي ها دو نوع توليد ميشن يكي لاك و ديگري آنلاك.
توي گوشي هاي لاك ،فقط بايد از سيم كارت و قابلييت هاي يك اپراتور خاص استفاده كني مثل شركت هاي at&t و Vodafone و ...كه تو ايران كاربردي نداره.
اما گوشي ها آنلاك اينجوري نيست.مثل بقيه گوشي هايي كه تو بازار پيدا ميشن و شما ميتوني هر نوع اپراتوري استفاده كني.

saeed258s
06-04-2013, 13:59
گوشي ها دو نوع توليد ميشن يكي لاك و ديگري آنلاك.
توي گوشي هاي لاك ،فقط بايد از سيم كارت و قابلييت هاي يك اپراتور خاص استفاده كني مثل شركت هاي at&t و Vodafone و ...كه تو ايران كاربردي نداره.
اما گوشي ها آنلاك اينجوري نيست.مثل بقيه گوشي هايي كه تو بازار پيدا ميشن و شما ميتوني هر نوع اپراتوري استفاده كني.

دروود بر شما
خوب امکان unlock کردن گوشی ها نیست؟!چون ظاهرا گوشی های فقل شده بهای کمتری نسبت به بقیه دارند!در مورد به روز رسانی نسخه اندروید هم بفرمایید لطفا
سپاس از شما

A.N.A.P
06-04-2013, 16:48
دروود بر شما
خوب امکان unlock کردن گوشی ها نیست؟!چون ظاهرا گوشی های فقل شده بهای کمتری نسبت به بقیه دارند!در مورد به روز رسانی نسخه اندروید هم بفرمایید لطفا
سپاس از شما
تا اونجايي كه من ميدونم امكان آنلاك كردن وجود داره.دوستان در اين زمينه بهتر ميتونن كمك كنن.
قيمت گوشي ها لاك به اين دليل ارزون تر از گوشي ها آنلاك هست كه شما فقط مجبوري از تعرفه ها و خدمات يه شركت به خصوصي اون هم واسه يه مدت معين استفاده كني.
در مورد بروز رساني هم بگم كه جديد ترين نسخه اندرويد 4.1.2 هست كه بسته به نوع گوشي شما ممكنه عرضه بشه يا نشه.بفرض اگه عرضه شد كار شما خيلي راحته .با استفاده از نرم افزار Odin توي كمتر از 5 دقيقه ميتونيد گوشي تون رو آپديت كنيد.
سوالي بود در خدمتم!

Injaneb2
06-04-2013, 21:46
سلام
دوستان کسی نمونه عکس یا فیلم از گوشی های 3D سراغ داره؟

عکاسی 3 بعدی و فیلم برداری 3بعدی بصورت SBS هست؟

**منظورم از SBS اینطوری هست:

دوست عزیز میتونید از سایت Gsmarena نمونه عکس ها و فیلم های 3 بعدی را بگیرید.
من خودم optimus 3D max گرفتم و بله فرمت تصویر گیری ، دو تصویر کنار هم یا SBS و از نوع MP4 است. می تونید در بازار موبایل این گوشی و گوشی های دیگر را از نزدیک ببینید و با آنها کار کنید.

h!tman
06-04-2013, 22:28
عزیز چجوری میخواید از زیر قرارداد در برید؟!

Injaneb2
07-04-2013, 12:21
عزیز چجوری میخواید از زیر قرارداد در برید؟!

روی سخن شما من هستم؟
اگر بله، کدام قرار داد؟

Aryana_b
07-04-2013, 19:48
دوستان حدود 500 تومن گوشی آندروید که خوش دست باشه (تپل مثلن :n02:)گیر (هنگ) نکنه بلندگوش هم ضعیف نباشه چی پیشنهاد میدین؟

h!tman
07-04-2013, 21:58
دوست عزیزی که میخواستند آیفون قراردادی بخرند رو گفتم، شما علاوه بر هزینه آنلاک،امکان نداره بتونید از زیر قرارداد در برید

ahadpoolghahat
08-04-2013, 18:03
با سلام خدمت دوستان عزیز......

دوستان من طی جند روز آینده میخام بیام تهران و یه گوشی prada بخرم....

لطفا تو pm جاهایی رو که میتونم از اونجا خرید بهتری داشته باشم رو بگید....ترجیحا هم میخام گوشی با گارانتی باشه...

در ضمن لطف کنید قیمت این گوشی رو هم ذکر کنید....

با تشکر فراوان.....

Aryana_b
08-04-2013, 18:32
دوستان حدود 500 تومن گوشی آندروید که خوش دست باشه (تپل مثلن :n02:)گیر (هنگ) نکنه بلندگوش هم ضعیف نباشه چی پیشنهاد میدین؟

نظرتون راجع ب لایو سونی اریکسون چیه؟

30vil
08-04-2013, 18:40
با سلام خدمت دوستان عزیز......

دوستان من طی جند روز آینده میخام بیام تهران و یه گوشی prada بخرم....

لطفا تو pm جاهایی رو که میتونم از اونجا خرید بهتری داشته باشم رو بگید....ترجیحا هم میخام گوشی با گارانتی باشه...

در ضمن لطف کنید قیمت این گوشی رو هم ذکر کنید....

با تشکر فراوان.....

دوست عزیز بهترین جا برای خرید نمایندگی ال جی داخل بازار موبایل هستش

شاید بتونی در جاهای دیگه مثل علاالدین گوشی رو با اختلاف 10 ، 15 تومان کمتر بخری اما اگر از بازار موبایل و از خود نمایندگی تهیه کنی بسیار مطمئن تر و راحت تره

saeed258s
09-04-2013, 01:02
تا اونجايي كه من ميدونم امكان آنلاك كردن وجود داره.دوستان در اين زمينه بهتر ميتونن كمك كنن.
قيمت گوشي ها لاك به اين دليل ارزون تر از گوشي ها آنلاك هست كه شما فقط مجبوري از تعرفه ها و خدمات يه شركت به خصوصي اون هم واسه يه مدت معين استفاده كني.
در مورد بروز رساني هم بگم كه جديد ترين نسخه اندرويد 4.1.2 هست كه بسته به نوع گوشي شما ممكنه عرضه بشه يا نشه.بفرض اگه عرضه شد كار شما خيلي راحته .با استفاده از نرم افزار Odin توي كمتر از 5 دقيقه ميتونيد گوشي تون رو آپديت كنيد.
سوالي بود در خدمتم!

با دروود
اگر اشتباه نکنم جاه هایی دیدم که برای به روز رسانی نسخه آندروید هزینه بالا و کارهای سختی مورد نیاز است!این درسته؟
آیا در صورت ارائه نسخه جدید اندروید امکان استفاده از اون بر روی همه گوشی های اندرویدی نمی باشد؟
از گوشی های آندرویدی جدید و خوش بها(بیشترین بودجه 800 تومان)چه پیشنهاد هایی دارید؟

saeed258s
09-04-2013, 01:03
دوست عزیزی که میخواستند آیفون قراردادی بخرند رو گفتم، شما علاوه بر هزینه آنلاک،امکان نداره بتونید از زیر قرارداد در برید

با دروود
با بنده بودید؟!اگر بله لطفا ببشتر روشنگری کنید که قرارداد چی هست و ...؟

h!tman
09-04-2013, 02:08
شما با اپراتور مثلا At&t قرارداد میبندید در ازای این که گوشیتون رو 200دلار میخرید ،باید 24 ماه از سرویس های این شرکت استفاده کنید، قضیه آنلاک کردن زمانی مطرحه که بتونید قرارداد رو بدید

PersiAndroid
09-04-2013, 12:45
سلام بچه ها
میگم تو رنگای نوت 2 کدوم به نظر شما قشنگ تره؟

Titanium Gray,Amber Brown, Blue

من خودم از خاکستریش خوشم میاد اما تو عکسا قهوه ایش هم بد نیس.

Ruby Wine هم تو عکس بالا خیلی خوشگله که تو بازار ایران ندیدم همچین رنگیو

جدیدا آل دیجیتال آبیشم آورده اما عکسای واقعی از رنگ آبیش ندیدم حدسم اینه که مثل آبی اس 3 باشه

به نظر شما کدوم یک از این رنگا به نوت 2 بیشتر میخوره و مناسب تره.

Aryana_b
09-04-2013, 20:14
اونی که تو ایران نداره خوشگله :n02:.
هرکدوم گرفتی بعدن خوشت نیومد قابشو عوض کن سخت نگیر :n01:

A.N.A.P
09-04-2013, 20:22
اينجور چيزا بستگي به سليقت داره.من خودم به شخصه از آبيش خوشم مياد.
حالا انتخاب بين Note II و S IV يه نكته هم هست اينكه به نظرم S IV بگيري به نفعت هست. چون الان داره زمزمه Note III ميشه .
ولي Note II هم ويژگي هاي منحصر به فرد خودش رو داره كه شما خودتون بهتر ميدونيد مثل Pen و برنامه هاش.

PersiAndroid
09-04-2013, 22:37
6600 نی که قاب عوض کنم
خودم ترجیحم خاکستریه چون داشتم و رنگش نسبت به سفید برام خیلی شیک تر بود. اما آبیو ندیدم . اگه کسی عکس واقعی از رنگ آبی داره بذاره ممنون میشم.
تنها برتری که میتونم بگم نوت دو داره صفحه بزرگتره که با رزلشن حدودن نصف اس 4 یکم سخته کنار اومدن باهاش
و اینکه صفحه ی 5 اینچی اس 4 با رزلشن بالاش برام قابل قبول تره . گرچه با سایز کمتر از 5.5 سخت کنار میام اما به خاطر رزلشن قابل چشم پوشیه
و مسئله ای که با اس 4 دارم مدت زمانیه که باید تا ورود عمده به بازار صبر کنم و اینکه چه قیمتی ممکنه داشته باشه چون اگه بالا 3 باشه سراغش نمی رم.
نهایتا 2.3 تا 2.5 ...
کسی اطلاعی نداره رلیزش تو دبی چه تاریخیه یا اینکه 2.5 چقدر واقع بینانس واسه پیش بینی قیمت؟

rvx2008
10-04-2013, 12:22
سلام بچه ها با بودجه 1،200 چه گوشی پیشنهاد میدید خودم خیلی بررسی کردم 3 گوشی پیدا کردم 1- xperia ion که میگن باتریش به درد نمیخوره 2- htc one sv که میگن صفحه نمایشش کیفیت نداره 3-galaxy siii mini که cpu ش ضعیف تره .خواهش می کنم کم کنید !!!! :n03:

h!tman
10-04-2013, 12:28
Xperia T
حدود 1250

hey2699
10-04-2013, 18:30
سلام دوستان گوشی دور وبر 1تومان چی پیشنهاد میکنید؟

Faramarz-1
10-04-2013, 18:40
سلام دوستان گوشی دور وبر 1تومان چی پیشنهاد میکنید؟

به نظر من بهترین گزینه LG Optimus L9 هست مشخصاتی در حدود گلکسی اس2 داره در حالی که اس2 حدود 1.250 هست اما این گوشی حدود 950 هست یعنی 300 تومن به خاطر الجی بودنش ارزون‌تره! من دوستم از برند ال‌جی L7 داره و راضیه. اما اگر به برند الجی نمی‌تونید اعتماد کنید، Samsung Galaxy S3 Mini با قیمت حدود 1.100 گزینه خوبیه، از برند سونی هم Xperia P گوشی عالی ای هست و از S3 Mini بیشتر توصیه اش میکنم حدود 900 هست اما در کل بیشتر از همه Optimus L9 از الجی رو پیشنهاد میکنم که واقعاً نسبت به مشخصات سخت افزاریش قیمت مناسبی داره عالی الخصوص که مدل P768 از این مدل توی ایران هست که دوربینش 8 هست به جای 5 مگاپیکسل.

hey2699
10-04-2013, 21:55
به نظر من بهترین گزینه LG Optimus L9 هست مشخصاتی در حدود گلکسی اس2 داره در حالی که اس2 حدود 1.250 هست اما این گوشی حدود 950 هست یعنی 300 تومن به خاطر الجی بودنش ارزون‌تره! من دوستم از برند ال‌جی L7 داره و راضیه. اما اگر به برند الجی نمی‌تونید اعتماد کنید، Samsung Galaxy S3 Mini با قیمت حدود 1.100 گزینه خوبیه، از برند سونی هم Xperia P گوشی عالی ای هست و از S3 Mini بیشتر توصیه اش میکنم حدود 900 هست اما در کل بیشتر از همه Optimus L9 از الجی رو پیشنهاد میکنم که واقعاً نسبت به مشخصات سخت افزاریش قیمت مناسبی داره عالی الخصوص که مدل P768 از این مدل توی ایران هست که دوربینش 8 هست به جای 5 مگاپیکسل.
سلام دوست عزیز
من بین این چند گزینه شک دارم
s3 mini
sony j
lg p940
l9
s advanced
sony miro

11-04-2013, 10:24
سلام دوست عزیز
من بین این چند گزینه شک دارم
s3 mini
sony j
lg p940
l9
s advanced
sony miro
انتخاباتون یه کوچولو گودرز و شقایقه. :| میرو و اس ۳ مینی؟! :|
S III Mini رو که به خاطر طراحی خنده دارش توصیه میکنم حذفش کنید.
بین L9 و Prada 3.0 تصمیم بگیرین. با L9 کار نکردم ولی پرادا ۳.۰ از بقیه گزینه هاتون مناسب تره. فکر میکنم قیمتش هم نسبت به اختلاف امکانات ناچیزی که با ال ۹ داره ٬ مناسب تر باشه.

rvx2008
11-04-2013, 11:29
آقا بجنبین xperia t ارزون شددددددد امروز خریدم 1190:n02:

hey2699
11-04-2013, 14:02
انتخاباتون یه کوچولو گودرز و شقایقه. :| میرو و اس ۳ مینی؟! :|
S III Mini رو که به خاطر طراحی خنده دارش توصیه میکنم حذفش کنید.
بین L9 و Prada 3.0 تصمیم بگیرین. با L9 کار نکردم ولی پرادا ۳.۰ از بقیه گزینه هاتون مناسب تره. فکر میکنم قیمتش هم نسبت به اختلاف امکانات ناچیزی که با ال ۹ داره ٬ مناسب تر باشه.

بله حق با شماست
sony jچطوره؟
miro یک هسته ایه؟

11-04-2013, 14:47
بله حق با شماست
sony jچطوره؟
miro یک هسته ایه؟
J و میرو هر دو تا اصلا ارزش خرید ندارن.

hey2699
11-04-2013, 14:58
J و میرو هر دو تا اصلا ارزش خرید ندارن.

با تشکر از شما
میشه دلایلتان رو بگید

Faramarz-1
11-04-2013, 22:37
با تشکر از شما
میشه دلایلتان رو بگید

کاملاً واضحه مشخصات سخت افزاری ضعیف میرو و J از جمله دلایل هستند، در زمینه انتخاب بین پرادا و L9 بیشتر بهتون L9 رو توصیه میکنم درسته مشخصات سخت افزاری نزدیکی به هم دارن اما پرادا سیستم عاملش اندروید 2.3 هست و بعید میدونم آپدیت اندروید 4 واسش اومده باشه اما L9 اندروید 4 هست و آپدیت اندروید 4.1 هم براش تأیید شده و اون هم به دلیل پر فروش بودن گوشی های سری Optimus الجی هست بالاخره نرم افزار هم خیلی مهمه که نرم افزار Prada اصلاً بروز نیست و همینطور از محبوبیت سری Optimus برخوردار نیست.

Aryana_b
11-04-2013, 23:06
میخوام لایو سونی اریکسون بگیرم خوبه؟
پیشنهاد میدین از کجا بگیرم؟علائدین؟
با گارانتی بگیرم؟

majid-ar
12-04-2013, 20:27
سلام.

بین LG Optimus L3 E405 و Samsung Galaxy Pocket Duos S5302 کدوم رو بگیرم؟

دو سیم کارته بودن برام مهمه برای همین رفتم سراغ اینها.

:n16:

mohsen_gh1991
12-04-2013, 21:03
دوستان خواستم بدونم گوشیهای lenovo تو ایران هست یا نه؟ اگه نیست جایی هست که بشه سفارش داد؟ اینترنتی منظورم نیست.

hsein
12-04-2013, 23:20
سلام با حدود 1 میلیون یا کمتر چه گوشی آندروییدی ای پیشنهاد می کنید با صفحه نمایش خوب و نه خیلی بزرگ و سخت افزار (سی پی یو و رم ) قوی؟! گارانتی خوبی هم داشته باشه
من خودم به گلکسی اس 3 مینی رسیدم ، نظرتون ؟!
+ قاب هاش عوض میشه؟ توی جعبه چند تا قاب هست؟ اگه نیست قمیتشون چنده؟

مديريت
12-04-2013, 23:47
يه آندرويدي تا 350 به من پيشنهاد بديد ميخام گوشي بخرم
هي واي من

Aryana_b
13-04-2013, 18:21
بین گلکسی فیت - اچ تی سی دیزایر سی -لایو سونی اریکسون و سونی تیپو کدوم رو پیشنهاد میدین....:n13::n13:

Faramarz-1
13-04-2013, 20:34
بین گلکسی فیت - اچ تی سی دیزایر سی -لایو سونی اریکسون و سونی تیپو کدوم رو پیشنهاد میدین....:n13::n13:

لایو سونی اریکسون و تیپو سونی تو این رنج قیمت بهترین انتخاب سونی/سونی اریکسون هست.

hsein
14-04-2013, 00:03
سلام با حدود 1 میلیون یا کمتر چه گوشی آندروییدی ای پیشنهاد می کنید با صفحه نمایش خوب و سخت افزار (سی پی یو و رم ) قوی؟! گارانتی خوبی هم داشته باشه
من خودم به گلکسی اس 3 مینی رسیدم ، نظرتون ؟!
+ قاب هاش عوض میشه؟ توی جعبه چند تا قاب هست؟ اگه نیست قمیتشون چنده؟

دوستان نظر میدین؟

گلکسی اس 3 مینی خوبه منتهی صفحه اش کوچیکه ، صفحه بزرگ تر با امکانات خوب جی پیشنهاد میدید؟ تا 1.5 و اینها هم جا داره قیمتش
گلکسی اس 3 چطوره؟ گزینه دیگه؟

rvx2008
14-04-2013, 00:11
دوستان نظر میدین؟

گلکسی اس 3 مینی خوبه منتهی صفحه اش کوچیکه ، صفحه بزرگ تر با امکانات خوب جی پیشنهاد میدید؟ تا 1.5 و اینها هم جا داره قیمتش

سلام دوست عزیز والا من خودم 3 روز الان xperia t گرفتم همه چیش عالیه! دوربین عالی صفحه نمایش عالی عملکرد cpu , سرعت عالی کیفیت هنسفریش عالی فقط مصرف باتریه که اونم همه گوشیا مثله همه فقط motorola razr maxx تو باتری حرف داره

Faramarz-1
14-04-2013, 11:51
دوستان نظر میدین؟

بهتون LG Optimus 4X HD رو پیشنهاد میدم اصلاً به برند توجه نکنید همین 4X HD امکانات و سخت افزار در حد گلکسی اس3 داره اما قیمتش حدود 1.250 هست اگر هم از الجی خوشتون نمیاد الآن اس3 حدود 1.550 هست که اگه بودجه تون برسه بهترین انتخابه در زمینه حرف این دوستمون هم Xperia T همه چیش خوبه به جز فاکتور اصلی یک تلفن هوشمند و اون هم صفحه نمایش های مزخرف سونی! سونی توی صفحه نمایش ها از هیچ تکنولوژی سخت افزاری خاصی استفاده نمیکنه و فقط TFT میزنه که نوعی ساده از LCD هست در حالی که الجی در گوشی هاش از تکنولوژی IPS LCD استفاده میکنه و همونطور که مشخصه پنل های IPS نوعی بسیار پیشرفته از LCD هستند که در آیفون های اپل هم هست ولی به نظرم سامسونگ اس3 بهترین گزینه هست چون علاوه بر امکاناتی که در گوشی های دیگر هست از صفحه نمایش های خارق‌العاده Super AMOLED برخورداره که کلاً یک نسل از LCD و IPS جلوتره و کیفیت به مراتب بالاتری در رنگ و کنتراست ارائه میده به علاوه قابلیت های فراوان نرم افزاری گلکسی اس3 که در گوشی های دیگه کمتر پیدا میشه البته منظور من گلکسی اس3 اصلی (I9300) هست نه گلکسی اس3 مینی، ورژن مینی رو اصلاً توصیه نمیکنم به نظرم عاقلانه ترین کار همینه که کمی بیشتر هزینه کنید و یک اس3 اصلی بگیرید که الآن حدود 1.500 هست.

mnik7
14-04-2013, 22:33
بهتون LG Optimus 4X HD رو پیشنهاد میدم اصلاً به برند توجه نکنید همین 4X HD امکانات و سخت افزار در حد گلکسی اس3 داره اما قیمتش حدود 1.250 هست اگر هم از الجی خوشتون نمیاد الآن اس3 حدود 1.550 هست که اگه بودجه تون برسه بهترین انتخابه در زمینه حرف این دوستمون هم Xperia T همه چیش خوبه به جز فاکتور اصلی یک تلفن هوشمند و اون هم صفحه نمایش های مزخرف سونی! سونی توی صفحه نمایش ها از هیچ تکنولوژی سخت افزاری خاصی استفاده نمیکنه و فقط TFT میزنه که نوعی ساده از LCD هست در حالی که الجی در گوشی هاش از تکنولوژی IPS LCD استفاده میکنه و همونطور که مشخصه پنل های IPS نوعی بسیار پیشرفته از LCD هستند که در آیفون های اپل هم هست ولی به نظرم سامسونگ اس3 بهترین گزینه هست چون علاوه بر امکاناتی که در گوشی های دیگر هست از صفحه نمایش های خارق‌العاده Super AMOLED برخورداره که کلاً یک نسل از LCD و IPS جلوتره و کیفیت به مراتب بالاتری در رنگ و کنتراست ارائه میده به علاوه قابلیت های فراوان نرم افزاری گلکسی اس3 که در گوشی های دیگه کمتر پیدا میشه البته منظور من گلکسی اس3 اصلی (I9300) هست نه گلکسی اس3 مینی، ورژن مینی رو اصلاً توصیه نمیکنم به نظرم عاقلانه ترین کار همینه که کمی بیشتر هزینه کنید و یک اس3 اصلی بگیرید که الآن حدود 1.500 هست.

من صحبت شمارو تا حدی قبول دارم و TFT به تنهایی از نظر تکنولوژی پایینتره ولی از نظر کیفیتی که ارائه میده حداقل روی گوشیای سونی همرا بروایا درحد پایینی نیست و نمیشه گفت مزخرف
من کلی فیلم و عکس از مقایسه این گوشیایی که نام بردین در یوتوب و جاهای دیگه دیدم به اضافه مواری که خودم تست کردم و تنها ایرادی بزرگی که بهشون وارده مشکل دید در زیرنور افتابه

rvx2008
15-04-2013, 10:55

دوست عزیز شما فکر کنم تا حالا t رو دستت نگرفتی من به شخصه با htc one و s2 مقایسه کردم می خوردشون !!!!در مورد LGهم باید بگم در یک کلام پول دور ریختنه!! خرابی افتضاح بالاست
!! من خودم 4 سال viewty داشتم میخواستم lg بخرم وقتی دیدم اینقد آمار خرابی بالا داره قیدشو زدم

mohsen_gh1991
15-04-2013, 13:12
دوستان خواستم بدونم گوشیهای lenovo تو ایران هست یا نه؟ اگه نیست جایی هست که بشه سفارش داد؟ اینترنتی منظورم نیست.
دوستان کسی نبود جواب بده؟

30vil
15-04-2013, 13:56
دوست عزیز شما فکر کنم تا حالا t رو دستت نگرفتی من به شخصه با htc one و s2 مقایسه کردم می خوردشون !!!!در مورد LGهم باید بگم در یک کلام پول دور ریختنه!! خرابی افتضاح بالاست
!! من خودم 4 سال viewty داشتم میخواستم lg بخرم وقتی دیدم اینقد آمار خرابی بالا داره قیدشو زدم

دوست عزیز آمار اشتباه نده

اگر برای حرفات منبع داری ذکر کن

من خودم تاحالا فقط ال جی داشتم و یکبار هم گارانتی نرفتم

تنها شرکتی که 2 سال گوشی هاشو گارانتی میکنه ال جیه اگر آمار خرابی داشت که این کار رو انجام نمیداد

Pami
15-04-2013, 14:13

شما اگر اطلاعات جامعی داشتید T رو با دو نسل متفاوت یعنی S2 و One مقایسه نمیکردید !
بخواهیم درست و منطقی بگیم Xperia T اصلا حرفی برای زدن جلوی One نداره حالا من نمیدونم چی رو با چی مقایسه کردید !
در کل تو فضای تبادل نظر اصولی و حرفه ای جایی برای حرفهایی نظیر برند X بده برند Y خوبه نیست و ارزش چندانی ندارند
همون گوشی ویوتی اولین گوشی بود تو زمان خودش که 120 فریم فیلمبرداری میکرد خیلی ها نمیدونستن 120 فریم به چه دردی میخوره
غیر از ساپورت ضعیف تر نرم افزاری تیم ال جی نسبت به بقیه ، همواره بالاترین کیفیت ساخت گوشی ها رو داشته

mnik7
15-04-2013, 17:13
شما اگر اطلاعات جامعی داشتید T رو با دو نسل متفاوت یعنی S2 و One مقایسه نمیکردید !
بخواهیم درست و منطقی بگیم Xperia T اصلا حرفی برای زدن جلوی One نداره حالا من نمیدونم چی رو با چی مقایسه کردید !
در کل تو فضای تبادل نظر اصولی و حرفه ای جایی برای حرفهایی نظیر برند X بده برند Y خوبه نیست و ارزش چندانی ندارند
همون گوشی ویوتی اولین گوشی بود تو زمان خودش که 120 فریم فیلمبرداری میکرد خیلی ها نمیدونستن 120 فریم به چه دردی میخوره
غیر از ساپورت ضعیف تر نرم افزاری تیم ال جی نسبت به بقیه ، همواره بالاترین کیفیت ساخت گوشی ها رو داشته

منظور دوستمون مطمئنا hts one نبوده بلکه یا وان اس بوده یا وان ایکس

h!tman
15-04-2013, 17:23
جدی ضایع نبود منظورش One X ه ؟:دی
بیخی پیام ، برو :دی برو :دی

15-04-2013, 20:19
جدی ضایع نبود منظورش One X ه ؟:دی
بیخی پیام ، برو :دی برو :دی
ای وای بدترش کرد ٬ ای وای بدترش کرد. :|
وقتی کسی به وان اکس و وان اس و وان وی و وان و سینک دستشویی و ... کلا میگه وان ٬ خیلی اطلاعات جامع رو نشون نمیده. :|

Pami
15-04-2013, 20:41
اگه منظور قیمت بالای One و عدم در دسترس بودنش هست باید عرض کنم این روزا برای مقایسه گوشی خیلی راحت میشه از تو نت اطلاعات گیر آورد ، نیازی نیست حتما گوشی حضور فیزیکی داشته باشه !
اشتباه ایشون اصلا قابل بخشش نیست :n26: :دی
باز هم ثابت شد One هرچقدر هم گوشی قدری باشه این نامگذاری HTC باعث این سو تفاهم ها میشه !

h!tman
15-04-2013, 21:00
بگیم یک درصد نام گذاریش توسط مدیر عامل انجام شده
ندیدی چه آدم کوته فکریه ؟:دی
مثل مدیر عامل هواوی یا فاکسکانه
کلا مخشون ایراد داره این شرق آسیایی ها
یکیشون هم که بمب میسازه فقط

rvx2008
15-04-2013, 21:06

دوست عزیز بهتره قبل از نظر دادن پست های قبلی رو هم بخونید دوستمون خیلی از superamoled تعریف کرده بودن واسه همین اسم sii رو آوردم در مورد one هم منظورم one sv بود چون خیال کردم اینقد ملت سرشون میشه که بفهمن تو مقایسه چی به چیه که ظاهرن اشتباه کردم بعدشم دوست گلم نه sony ماله بابای منه نه lg ماله بابای شما پس اگه حرفی زدم بدونید که تو تعمیرگاه های نمایندگی های برند های متلف مقایسه کردم اگر باز هم واستون هضمش سخته به قسمتش نیگاه کنید و بئونید هیچ چیزی بیخود ارزون نیست :n05:

Pami
15-04-2013, 22:45
خب شما سعی کنید پست رو قبل ارسال چک کنید تا این سو تفاهمات پیش نیاد :n01:
هرچند معتقدم سوپرامولد آش دهن سوزی نیست ! سونی و الجی هم مال ما نیست برادر بود الان تو این انجمن نبودم ! ، مهم اینه که نظری بدیم که به درد کسی بخوره و قابل استناد باشه نه اینکه به کل یه برند رو از بیخ و بن خراب کنیم ، متوجه منظورم که هستی ؟
ارزون بودن چیزی دلیل بر بی کیفیتی نیست ، گرون بودن چیزی هم دلیل بر با کیفیت بودن نیست :n06:

Faramarz-1
16-04-2013, 05:24
دوست عزیز بهتره قبل از نظر دادن پست های قبلی رو هم بخونید دوستمون خیلی از superamoled تعریف کرده بودن واسه همین اسم sii رو آوردم در مورد one هم منظورم one sv بود چون خیال کردم اینقد ملت سرشون میشه که بفهمن تو مقایسه چی به چیه که ظاهرن اشتباه کردم بعدشم دوست گلم نه sony ماله بابای منه نه lg ماله بابای شما پس اگه حرفی زدم بدونید که تو تعمیرگاه های نمایندگی های برند های متلف مقایسه کردم اگر باز هم واستون هضمش سخته به قسمتش نیگاه کنید و بئونید هیچ چیزی بیخود ارزون نیست :n05:

دوست عزیز، پیشنهاد می‌کنم به تست‌های سایت GSMArena مراجعه کنید بیشترین کنتراست و طیف رنگ رو بین نمایشگرها AMOLEDها دارند و اگر به مقاله OLED ویکی‌پدیای انگلیسی مراجعه کنید از OLEDها به عنوان نسل بعدی نمایشگرها یاد میشه دلیل عدم استفاده سونی و ال‌جی از این نوع نمایشگر ناتوانی تولید آنها در تولید انبوه و دلیل عدم استفاده HTC ناتوانی این شرکت در خرید پنل‌های اون هست (با توجه به قیمت بالای آن نسبت به LCDها) و بس و الا شرط می‌بندم خود مدیرهای سونی، ال‌جی، HTC آرزوشون هست که در گوشی‌هاشون از AMOLED استفاده بشه!:n09: مهمترین دلیل مشهورشدن گوشی‌های سری گلکسی اس/نوت سامسونگ همین صفحه نمایش هست من اتفاقاً دو تن از دوستانم Sony دارند و یک نفرشون LG، اچ‌تی‌سی رو هم یکی از اقواممون دارند همه صفحه نمایش ها رو دیدم وقتی نوت خودم رو در مقابل Xperia Z فول‌اچ‌دی سونی! گرفتم دوستم دهنش وا موند چون از لحاظ طیف رنگ خیلی عقب بود! شرط می‌بندم شما هم AMOLED رو از نزدیک با LCD و IPS و TFT مقایسه نکردید!! والا اینقدر از LCDها دفاع نمی‌کردید!:n02:

rvx2008
16-04-2013, 11:14
دوست عزیز، پیشنهاد می‌کنم به تست‌های سایت GSMArena مراجعه کنید بیشترین کنتراست و طیف رنگ رو بین نمایشگرها AMOLEDها دارند و اگر به مقاله OLED ویکی‌پدیای انگلیسی مراجعه کنید از OLEDها به عنوان نسل بعدی نمایشگرها یاد میشه دلیل عدم استفاده سونی و ال‌جی از این نوع نمایشگر ناتوانی تولید آنها در تولید انبوه و دلیل عدم استفاده HTC ناتوانی این شرکت در خرید پنل‌های اون هست (با توجه به قیمت بالای آن نسبت به LCDها) و بس و الا شرط می‌بندم خود مدیرهای سونی، ال‌جی، HTC آرزوشون هست که در گوشی‌هاشون از AMOLED استفاده بشه!:n09: مهمترین دلیل مشهورشدن گوشی‌های سری گلکسی اس/نوت سامسونگ همین صفحه نمایش هست من اتفاقاً دو تن از دوستانم Sony دارند و یک نفرشون LG، اچ‌تی‌سی رو هم یکی از اقواممون دارند همه صفحه نمایش ها رو دیدم وقتی نوت خودم رو در مقابل Xperia Z فول‌اچ‌دی سونی! گرفتم دوستم دهنش وا موند چون از لحاظ طیف رنگ خیلی عقب بود! شرط می‌بندم شما هم AMOLED رو از نزدیک با LCD و IPS و TFT مقایسه نکردید!! والا اینقدر از LCDها دفاع نمی‌کردید!:n02:

در مورد کیفیت amoled ها شک نیست ولی اولا باید دونست میزان گرم و سرد بودن رنگ نمایشگرها کاملا شخصیه ثانیا بنده الان هر چی دارم به sii که جلومه نیگاه می کنم چیز شاخی توش نمیبینم ثالثا حرف شما کاملا متین ولی اینکه بخواین بگید صفحه نمایش سونی مذخرفه اصلا اینطور نیست خودمم قبل از اینکه بخرم تو سایتا می خوندم که sony صفحش ضعیفه ولی وقتی دستم گرفتم اصلا اینطور نیست

Faramarz-1
16-04-2013, 11:27
در مورد کیفیت amoled ها شک نیست ولی اولا باید دونست میزان گرم و سرد بودن رنگ نمایشگرها کاملا شخصیه ثانیا بنده الان هر چی دارم به sii که جلومه نیگاه می کنم چیز شاخی توش نمیبینم ثالثا حرف شما کاملا متین ولی اینکه بخواین بگید صفحه نمایش سونی مذخرفه اصلا اینطور نیست خودمم قبل از اینکه بخرم تو سایتا می خوندم که sony صفحش ضعیفه ولی وقتی دستم گرفتم اصلا اینطور نیست

یعنی واقعاً متوجه عمق رنگ‌ها در AMOLEDها نمی‌شوید + رنگ سیاه به شدت غلیظ + عملکرد عالی در مقابل نور آفتاب به دلیل کنتراست بالای صفحه نمایش و....!؟ حرف شما هم کاملاً درست که شخصی هست اما در AMOLED امکان این که از غلظت رنگ ها رو کاهش داد وجود دارد (با مراجعه به بخش Setting>Display) و اگر غلظت رنگ ها به نظرتون زیاد هست می‌تونید روی حالت Natural بگذارید تا از غلظتش کم بشه و تقریباً نزدیک به LCDها بشه اما غلظت رنگ ها و کنتراست پایین صفحه‌های LCD به کار رفته در گوشی های سونی رو به هیچ عنوان نمی‌شه بالا برد!...

Pami
16-04-2013, 12:57

داری اشتباه میکنی برادر
OLED چرخه تولیدش دیگه در حد تکامل رسیده و تفاوت هزینه چندانی نداره
دلیل اینکه الجی یکبار تا بحال OLED روی تلفن هاش استفاده نکرده جنبه رقابتی و سیاست شرکت در مقابل سامسونگ هست در صورتی که خود الجی از بزرگترین تولید کننده های پنل OLED مخصوصا تلویزیون ها هست ، کافیه خبرهای ces امسال رو مرور کنید
OLED مزیت خوبی که داره اینه که رنگ مشکی رو بدون نور اضافی نشون میده که همین باعث میشه کنتراست بالا بره
ولی خود من به شخصه دوست دارم رنگ های زنده و طبیعی رو ببینم نه اشباع شده و مصنوعی

16-04-2013, 14:44
Sony از اولین تولید کننده های پنل های OLED بوده. PS Vita رو هم با صفحه ی OLED عرضه کرده. اینکه بگیم کمپانی به عظمت سونی که اتفاقا از شرکت های بزرگه تو تکامل نسل OLED حرف کاملا خنده داریه.
در مورد LG هم دقیقا همین موضوع صدق میکنه. فراموش نکنیم تو CES 2012 ٬ LG بزرگترین پنل OLED رو معرفی کرده.
قضیه قیمت هم همونطور که پیام عزیز گفت تقریبا نادرسته. HTC One S هم Super AMOLED بود ٬ پس این فرضیه که HTC پولش نمیرسه هم به بن بست میخوره.
فراموش نکنیم که صفحه نمایش همین Optimus G Pro ٬ توی ریویو ها خیلی مورد استقبال قرار گرفته بود.
Optimus G Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هر چند هنوز صفحه های Super AMOLED تقریبا بهترین بازار هستن ٬ ولی دیگه شرایط طوری نیست که بگیم هیچ کدوم نمیتونن حتی نزدیکش بشن.

Faramarz-1
16-04-2013, 15:29
داری اشتباه میکنی برادر
OLED چرخه تولیدش دیگه در حد تکامل رسیده و تفاوت هزینه چندانی نداره
دلیل اینکه الجی یکبار تا بحال OLED روی تلفن هاش استفاده نکرده جنبه رقابتی و سیاست شرکت در مقابل سامسونگ هست در صورتی که خود الجی از بزرگترین تولید کننده های پنل OLED مخصوصا تلویزیون ها هست ، کافیه خبرهای ces امسال رو مرور کنید
OLED مزیت خوبی که داره اینه که رنگ مشکی رو بدون نور اضافی نشون میده که همین باعث میشه کنتراست بالا بره
ولی خود من به شخصه دوست دارم رنگ های زنده و طبیعی رو ببینم نه اشباع شده و مصنوعی

بله من البته منظورم در مقیاس بزرگ برای صفحه های با اندازه کوچک موبایل هست، توی TV میدونم که LG از سامسونگ هیچ کمی نداره و رقابت هم بینشون تنگاتنگه! در زمینه رنگ هم همونطور که در پست بالایی گفتم می‌تونید به بخش Setting > Display > Screen mode برید و روی Natural تنظیم کنید اینطوری هم مشکی غلیظی خواهید داشت و هم رنگ های طبیعی اما مشکل رنگ مشکی در LCDها فعلاً غیرقابل‌حله! اما همونطور که گفتم در OLEDها می‌توان طیف رنگ رو به حالت دلخواه تنظیم کرد چه طبیعی و زنده و چه مصنوعی و اشباع شده!

mohsen_gh1991
16-04-2013, 18:12
دوستان میخواستم بدونم گوشی LG optimus l7 II اومده تو بازار یا نه؟ و اینکه مدل p715 و p710 چه فرقی با هم دارن به جز طراحی؟

Faramarz-1
16-04-2013, 19:24
دوستان میخواستم بدونم گوشی LG optimus l7 II اومده تو بازار یا نه؟ و اینکه مدل p715 و p710 چه فرقی با هم دارن به جز طراحی؟

نه دوست عزیز L7 II هنوز به بازار نیامده، در زمینه p710 و p715 اطلاعی ندارم اما به جای L7 II بهتون توصیه می‌کنم L9 بگیرید.

ali_ir_bsd
17-04-2013, 01:47
دوستان عزیز HTC One X - 16GB مشکلش چیه بعضیها تاییدش نمی کنن , مثلا بیش فروشندها تا اسمشو می یاری زود می گن گزینه های خیلی بهتر هم هست و کلا صحبتی ازش نمی کنن .

خب صفحه نمایشش نسبت Super AMOLED چطوره ؟

A.N.A.P
17-04-2013, 10:09
دوستان عزیز HTC One X - 16GB مشکلش چیه بعضیها تاییدش نمی کنن , مثلا بیش فروشندها تا اسمشو می یاری زود می گن گزینه های خیلی بهتر هم هست و کلا صحبتی ازش نمی کنن .

One X گوشي خيلي خوبيه ولي بعضي از اين ها مشكل صفحه نمايش دارن - صفحه نمايش خاموش ميشه و واسه تعمير بايد MotherBoard بايد عوض بشه !

h!tman
17-04-2013, 10:16

باتری خیلی ضعیفی داره
مشکل صفحه نمایش، یا چفت نشدن گوریلا گلس با صفحه نمایش
اسپیکر ضعیف و دوربین ضعیف تر .
کلا کوله باری از مشکله

A.N.A.P
17-04-2013, 10:46
حذف شود ...!

AryanLand
17-04-2013, 20:44

سلام.

یکی از مشکلات اساسی گوشیهای اچ تی سی که قاعدتا" وان ایکس هم از آن رنج میبره مسئله مشکلات بعد از آپدیتش هست.البته بنده خودم هم وان ایکس رو دارم.وان ایکس بعد از آپدیت ممکنه سه حالت براش پیش بیاد در بهترین حالت اینه که وایرلس گوشی ضعیف میشه (واسه من این حالت پیش اومد البته خوشبختانه :n02:) یه پله بدتر اینه که وایرلس به کلی قطع میشه.و در حالت سوم وایرلس و آنتن گوشی قطع میشه در اینحالت واکمن نو مبارک.:n02:
:n19::11:

30vil
18-04-2013, 00:29

اومده دوست عزیز

قیمتشم دور بر 750 هست

mohsen_gh1991
18-04-2013, 15:11
اومده دوست عزیز

قیمتشم دور بر 750 هست
ممنون عزیز.
نمیدونی چطور گوشی هست این؟ نسبت به هواوی G600 میگم. با توجه به اینکه از لحاظ سخت افزاری مشابه هم هستن البته سی پی یو هواوی .2 گیگاهرتز بیشتره. چقد تفاوت دارن تو اجرای برنامه ها و بازیا؟ این الجی میتونه بازیای اچ دی رو اجرا کنه؟

Aryana_b
18-04-2013, 15:28
دوستان گوشی های huawai چطور از آب دراومده؟ مثلن y300
مشخصاتش که همه خوبه فقط کمپانیش معروف نیس میترسم بگیرم

mohsen_gh1991
18-04-2013, 15:43
دوستان گوشی های huawai چطور از آب دراومده؟ مثلن y300
مشخصاتش که همه خوبه فقط کمپانیش معروف نیس میترسم بگیرم
کمپانیش اتفاقا همچین گمنام هم نیست. جز بزرگترین شرکتهای مخابراتی دنیاس که درصد خیلی زیادی از پوشش های مخابراتی دنیا رو داره.
گوشی هاشم خوبه. از نظر سخت افزاری که خوبه و قیمت خیلی خوبی هم داره

hey2699
18-04-2013, 17:23
دوستان s2+اومده؟

Pedram_mrn
19-04-2013, 00:01
یه چن وقت پی گیر این داستانا نبودم
با 900 اینا چی میدن؟چی خوبه؟:n26:

h!tman
19-04-2013, 00:26
دوستان s2+اومده؟
خیر. برتری خاصی نداره ،فقط باتری

یه چن وقت پی گیر این داستانا نبودم
با 900 اینا چی میدن؟چی خوبه؟:n26:
Xperia P
Galaxy S3 mini
Lg L9

hey2699
19-04-2013, 11:52
s2بهتر از s3miniنیست؟

mohsen_gh1991
19-04-2013, 12:15
سلام دوستان
دیروز قیمت گرفتم دیدم lg optimus l7II قیمتش 730 تومن بود و هواوی G600 قیمتش از 820 بود تا 850.
سخت افزار دوتا گوشی به جز سایز و سی پی رو دقیقا یکسان هست. سایز الجی 4.3 و هواوی 4.5
سی پی یو ال جی dual core 1GHz A5 و سی پی یو هواوی dual core 1.2GHz A5 . بقیه قطعات دقیقا یکسان هست. البته از نظر نرم افزاری ال جی اندروید 4.1 بود و هواوی 4.0 . در پخش کردن فایلهای مالتی مدیا هم ال جی ساپورت بهتری داشت. باتری بهتری هم داشت نسبت به هواوی.
یه خلاصه هم از قطعات کلیدی میزارم که بدونین :
ram : 768 MB
(1GHZ:lg)و (cpu :(huawei 1.2GHz
gpu : adreno 203

حالا با این تفاصیل خواستم بدونم کدوم یکی از این دو مدل بهتره؟ ایا این 0.2 گیگا هرتز تفاوت،میتونه تاثیر محسوسی تو اجرای برنامه ها داشته باشه؟ مثلا تو بازیای اچ دی میگن هواوی خوب کار میکنه و تقریبا همه بازیا رو با کیفیت و سرعت قابل قبولی اجرا میکنه . میخوام بدونم ال جی با این کانفیگ میتونه بازیا رو در حد همون هواوی اجرا کنه؟ یا همون 100 تومن رو هزینه کنم هواوی رو با سی پی یو بهتر اما سیستم عامل پایین تر و پشتیبانی فایل کمتر بگیرم.

ممنون میشم راهنمایی کنین.

19-04-2013, 12:54
L7 بهتره. ۱۰۰ تومن اختلافشونه و تفاوت محسوسی هم ندارن.

mohsen_gh1991
19-04-2013, 15:06
L7 بهتره. ۱۰۰ تومن اختلافشونه و تفاوت محسوسی هم ندارن.
ممنون
یعنی میشه تو اجرای بازی به اندازه هواوی روش حساب کرد؟

h!tman
19-04-2013, 17:12
چیپست یکسان باشه،نتیجه هم یکسانه.
هواوی هم کار شاخی نکرده ،چیپست رو انداخته و یک گوشی سر هم کرده

mohsen_gh1991
19-04-2013, 19:55
چیپست یکسان باشه،نتیجه هم یکسانه.
هواوی هم کار شاخی نکرده ،چیپست رو انداخته و یک گوشی سر هم کرده
یعنی اگه چیپست یکسان باشه تفاوت سرعت سی پی تو همین حد 0.2 تاثیری نداره؟

h!tman
19-04-2013, 20:38
تاثیر خاصی نداره و خودتون با یک کرنل کوچولو میتونید عوضش کنید و حتی بالاتر از هواوی هم ببرید:دی

AryanLand
19-04-2013, 21:38
سلام دوستان
دیروز قیمت گرفتم دیدم lg optimus l7II قیمتش 730 تومن بود و هواوی G600 قیمتش از 820 بود تا 850.
سخت افزار دوتا گوشی به جز سایز و سی پی رو دقیقا یکسان هست. سایز الجی 4.3 و هواوی 4.5
سی پی یو ال جی dual core 1GHz A5 و سی پی یو هواوی dual core 1.2GHz A5 . بقیه قطعات دقیقا یکسان هست. البته از نظر نرم افزاری ال جی اندروید 4.1 بود و هواوی 4.0 . در پخش کردن فایلهای مالتی مدیا هم ال جی ساپورت بهتری داشت. باتری بهتری هم داشت نسبت به هواوی.
یه خلاصه هم از قطعات کلیدی میزارم که بدونین :
ram : 768 MB
(1GHZ:lg)و (cpu :(huawei 1.2GHz
gpu : adreno 203

حالا با این تفاصیل خواستم بدونم کدوم یکی از این دو مدل بهتره؟ ایا این 0.2 گیگا هرتز تفاوت،میتونه تاثیر محسوسی تو اجرای برنامه ها داشته باشه؟ مثلا تو بازیای اچ دی میگن هواوی خوب کار میکنه و تقریبا همه بازیا رو با کیفیت و سرعت قابل قبولی اجرا میکنه . میخوام بدونم ال جی با این کانفیگ میتونه بازیا رو در حد همون هواوی اجرا کنه؟ یا همون 100 تومن رو هزینه کنم هواوی رو با سی پی یو بهتر اما سیستم عامل پایین تر و پشتیبانی فایل کمتر بگیرم.

ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام.

البته یک تفاوتهای ریز دیگه هم دارن اینکه L7IIدو سیم کارت هست و G600 تک سیم کارت.یا اینکه G600 دارای ساپورت NFC هست و L7II این قابلیت رو نداره. آندروید G600 قدیمی تره 4.0.4 (شاسد براش آپدیت اومده باشه من اطلاع ندارم) اما L7 آندرویدش 4.1.2 هست.و اینکه مشخصاتی از دوربین دوم G600 من نتونستم پیدا کنم و مال ال جی مشخصه همینطور مشخصات جی پی یو G600 رو هممن نتونستم پیدا کنم و لی مال ال جی مشخصه.:11:

h!tman
19-04-2013, 21:58
L7 II دو سیم کارت رو توی پرشین تولز دارن میفروشن 760

mohsen_gh1991
19-04-2013, 22:15
سلام.

البته یک تفاوتهای ریز دیگه هم دارن اینکه L7IIدو سیم کارت هست و G600 تک سیم کارت.یا اینکه G600 دارای ساپورت NFC هست و L7II این قابلیت رو نداره. آندروید G600 قدیمی تره 4.0.4 (شاسد براش آپدیت اومده باشه من اطلاع ندارم) اما L7 آندرویدش 4.1.2 هست.و اینکه مشخصاتی از دوربین دوم G600 من نتونستم پیدا کنم و مال ال جی مشخصه همینطور مشخصات جی پی یو G600 رو هممن نتونستم پیدا کنم و لی مال ال جی مشخصه.:11:
سلام.
البته هواوی توی ایران یا شایدم خاور میانه چیپست nfcنداره. اینو کسانی که گوشیو دارن میگن.
مشخصات دوربین دوم هواوی هم مث ال جیه.
الان حساسیت من بیشتر روی همون سی پی یو هست.

19-04-2013, 22:22
سلام.
البته هواوی توی ایران یا شایدم خاور میانه چیپست nfcنداره. اینو کسانی که گوشیو دارن میگن.
مشخصات دوربین دوم هواوی هم مث ال جیه.
الان حساسیت من بیشتر روی همون سی پی یو هست.
تاثیر چندانی نداره. خیالتون راحت.

don salieri2
20-04-2013, 15:59
با سلام دوستان
تو رنج قیمت 950 کدوم بهتره؟ اکه میشه با دلیل بگین.
گه به جز اینا پیشنهاد دیگه ای هم دارید بگید. ممنون.
sensation xe , xperia p , lg optimus l9 p768 , sIII mini

ICAROOS
21-04-2013, 15:32
با سلام :n01:
پیشنهاد اساتید گرام برای خرید تا سقف 1.600 و حداکثر سایز صفحه نمایش 4.7" چیست؟ :n13:
(گمون میکنم گوشیهای شاخ راسته بازار در این رنج در حال حاضر عبارتند از:
Htc One X
Samsun s III
LG Optimus 4X HD P880
XPERIA T
ولی اگه پیشنهادی به جز موارد بالا دارید لطفاً دریغ نکنید :11:)
کیفیت دوربین اهمیت خاصی برای من نداره (ولی در دو مدل کاملاً همسان (به لحاظ سایر جنبه های کارایی) یقیناً دوربین با کیفیت تر ارجحه) :n02:

پی نوشت:
یکی از دوستان من نزدیک به دو ساله LG Optimus 3D P920 داره و توی این مدت کاملاً از عملکردش راضیه،خودم در ابتدا نظرم روی این گوشی بود ولی از اونجایی که یه مقدار قدیمی شده (هرچند که تا ورژن چهارم اندرویدآپ‌گرید شده) ترجیح دادم مدل به روزتری انتخاب کنم)

AryanLand
21-04-2013, 17:22
با سلام دوستان
تو رنج قیمت 950 کدوم بهتره؟ اکه میشه با دلیل بگین.
گه به جز اینا پیشنهاد دیگه ای هم دارید بگید. ممنون.
sensation xe , xperia p , lg optimus l9 p768 , sIII mini

پیشنهاد اساتید گرام برای خرید تا سقف 1.600 و حداکثر سایز صفحه نمایش 4.7" چیست؟ :n13:
Htc One X
Samsun s III
LG Optimus 4X HD P880
XPERIA T
کیفیت دوربین اهمیت خاصی برای من نداره (ولی در دو مدل کاملاً همسان (به لحاظ سایر جنبه های کارایی) یقیناً دوربین با کیفیت تر ارجحه) :n02:

پی نوشت:
یکی از دوستان من نزدیک به دو ساله LG Optimus 3D P920 داره و توی این مدت کاملاً از عملکردش راضیه،خودم در ابتدا نظرم روی این گوشی بود ولی از اونجایی که یه مقدار قدیمی شده (هرچند که تا ورژن چهارم اندرویدآپ‌گرید شده) ترجیح دادم مدل به روزتری انتخاب کنم)

سلام.

اگر اولویتهاتون رو بفرمائید بهتر میشه راهنمایی کرد."11:

don salieri2
21-04-2013, 17:27
سلام.

اولویت ها به ترتیب:
سرعت و روان بودن گوشی و cpu
باتری
دوربین
کیفیت صفحه نمایش
تاچ قوی

PersiAndroid
21-04-2013, 20:44
در حد 800 -900 چی پیشنهاد می کنین

Pami
21-04-2013, 21:03
اولویت ها به ترتیب:
باتری
دوربین
کیفیت صفحه نمایش
تاچ قوی

اگه با دیزاین اس 3 مشکل ندارید وقت مناسبیه برای خریدش ، قیمتش پایین اومده به اندازه کافی
اگه ظرفیت 8 گیگ بدون کارت حافظه هم مشکلی ندارید نکسس 4 هم گزینه بسیار خوبیست

AryanLand
21-04-2013, 21:08
اولویت ها به ترتیب:
باتری
دوربین
کیفیت صفحه نمایش
تاچ قوی

سلام.

با توجه به خواسته هاتون من فکر میکنم اس 3 گزینه خوبی باشه.:11:

AryanLand
21-04-2013, 21:19
در حد 800 -900 چی پیشنهاد می کنین

سلام.

اولویتهاتون؟:11:

PersiAndroid
21-04-2013, 21:28
ترجیحا سامسونگ باشه
کیفیت صفحه و دو هسته ای بودن
اگر خرید دست دوم هم در نظر بگیریم چه گوشی های بالاتری رو با این قیمت میشه خرید
برا دائیم میخوام فک می کنم گلکسی اس ادونس خوب باشه یا نهایتایکم دیگه بذارم روش اس 2 یا گلکسی نکسوز دست دو

AryanLand
21-04-2013, 22:21
ترجیحا سامسونگ باشه
کیفیت صفحه و دو هسته ای بودن
اگر خرید دست دوم هم در نظر بگیریم چه گوشی های بالاتری رو با این قیمت میشه خرید
برا دائیم میخوام فک می کنم گلکسی اس ادونس خوب باشه یا نهایتایکم دیگه بذارم روش اس 2 یا گلکسی نکسوز دست دو

سلام.

با این شرایطی که فرمودید من فکر میکنم گالاکسی اس 2 گزینه خوبی باشه.چون تمام خواسته هاتون رو برآورده میکنه.صفحه خوبی داره ، دوهسته ای هست، به آندروید 4.1.2 آپدیت رسمی شده دوربین بسیار بسیار خوبی داره هر دو دوربینش هم قابلیت فیلم برداری روداره.(البته این آخری رو روی I9100 G من ندیدم و فقط I9100 معمولی داره تا جایی که من خبر دارم).فقط اگر تصمیمتون این گوشی بود توجه کنید که از سری G نخرید چون توی آپدیت هم مشکل داره و فقط رام 2.3.6 براش بدون باگ هست.:11:

silent-assassin
22-04-2013, 06:10
سلام دوستان
خرید Galaxy Young به نظرتون با بودجه 450 تومن منطقی هست؟ از اونجایی که توی این رنج قیمت اولویت معنی پیدا نمیکنه! این گوشی چطوره؟ مدل بهتری نسبت به این مدل وجود داره؟

Bobby Sands
22-04-2013, 08:59
دوستان کسی میدونه که:
1- Galaxy S IV کی میاد ایران و وقتی بیاد قیمتش حدوداً چقده؟
2- یه جایی شنیدم میگفتن دو مدل 4 هسته ای و 8 هسته ای داره ؟ کدومش واسه ایران میاد؟

22-04-2013, 14:26
دوستان کسی میدونه که:
1- Galaxy S IV کی میاد ایران و وقتی بیاد قیمتش حدوداً چقده؟
2- یه جایی شنیدم میگفتن دو مدل 4 هسته ای و 8 هسته ای داره ؟ کدومش واسه ایران میاد؟
حدود ۳۲۰۰ - ۳۳۰۰ اومده تو ایران. تا ۱ - ۱.۵ ماه دیگه قیمتش متعادل میشه.
مدل اکسینوس (۸ هسته ای) واسه ایران میاد. توجه کنید اینطوری هم نیست که ۸ هسته باشه و این حرفا ٬ ۴ تا هسته A15 و ۴ تا هسته A7 هستن که به خاطر مصرف بالا ٬ فقط برای کار های سنگین از A15 استفاده میشه.

AryanLand
22-04-2013, 20:29
حدود ۳۲۰۰ - ۳۳۰۰ اومده تو ایران. تا ۱ - ۱.۵ ماه دیگه قیمتش متعادل میشه.
مدل اکسینوس (۸ هسته ای) واسه ایران میاد. توجه کنید اینطوری هم نیست که ۸ هسته باشه و این حرفا ٬ ۴ تا هسته A15 و ۴ تا هسته A7 هستن که به خاطر مصرف بالا ٬ فقط برای کار های سنگین از A15 استفاده میشه.

سلام.

دوست عزیز این گوشی هنوز نه تنها توی ایران بلکه هیچ جای دنیا نیومده . دقیقا" 4 روز دیگه یعنی 26 آپریل میاد(اینو سامسونگ بصورت رسمی اعلام کرده حالا اگه جایی اومده پس احتمالا" سامسونگ خبر نداره).سی پی یوش شامل یک سی پی یو چهار هسته ای 1.6 کورتکس A15 و یک سی پی یو چهار هسته ای کورتکس A7 1.2 هست .:11:

h!tman
22-04-2013, 20:47
این که خوبه. اس 3 سه هفته قبل عرصه تو ایران بود

fk_u
22-04-2013, 23:12
درود....
برای من معما شده قبل ریلیز رسمی تو ایران میاد جریانش چیه؟ s3 یادمه اومده بود که mr hitman اشاره کرد 3 هفته زودتر اومد.
این گوشی ها برای تست و کنفرانسه تو ایران میاد ؟
مرسی

AryanLand
22-04-2013, 23:28
این که خوبه. اس 3 سه هفته قبل عرصه تو ایران بود

سلام.

بعید میدونم این اتفاق افتاده باشه(یادم نیست چه زمانی اس 3 اومد و اینکه قرار بود کی بیاد).اما اینو میشه به جرات گفت کمتر از 3 روز از عرضه جهانیش توی ایران خواهد بود.در مورد ایفون 5 دقیقا" دو روز بعد از عرضه اولیه توی 10 کشور که دوتاش فقط آسیایی بود. من خودم به شخصه توی پاساژ سپهر تهران گوشی رو تست کردم.:11:

ICAROOS
23-04-2013, 13:13
Htc One X
Samsun s III
LG Optimus 4X HD P880
XPERIA T

سلام.

حقیقتش اولویت یا اوخرویت خاصی ندارم :n02:
(فقط میتونم بگم ترجیحم بر کیفیت و حجم صدای بالاتر هست) :n06:
هدفم از گذاشتن این پست این بود که دوستان راهنمایی بفرمایند به عنوان مثال اگر بودجه ای مثل بودجه حال حاضر من در اختیار داشتن، انتخابشون چی بود؟
ضمناً هر یک از دوستان هر گوشی رو که پیشنهاد میکنه لطفاً با ذکر دلیل باشه :n11:

پی نوشت مهم:
لطفا s3 رو از پیشنهادهاتون فاکتور بگیرید

23-04-2013, 13:41
درود....
برای من معما شده قبل ریلیز رسمی تو ایران میاد جریانش چیه؟ s3 یادمه اومده بود که mr hitman اشاره کرد 3 هفته زودتر اومد.
این گوشی ها برای تست و کنفرانسه تو ایران میاد ؟
مرسی
ما هم اولش چنین فکری کردیم ٬ بعدش دیدیم نه خیر ٬ گوشی ها کاملا مشابه نسخه اصلی هستند. گوشی های برای تست و ریویو و ... همیشه روی تمام جاهاش نوشته Not for sale و این حرفا.

سلام.

بعید میدونم این اتفاق افتاده باشه(یادم نیست چه زمانی اس 3 اومد و اینکه قرار بود کی بیاد).اما اینو میشه به جرات گفت کمتر از 3 روز از عرضه جهانیش توی ایران خواهد بود.در مورد ایفون 5 دقیقا" دو روز بعد از عرضه اولیه توی 10 کشور که دوتاش فقط آسیایی بود. من خودم به شخصه توی پاساژ سپهر تهران گوشی رو تست کردم.:11:
این اتفاق افتاد و ۳ هفته که رضا گفت هم اصلا اغراق نبود ٬ قشنگ ۳ هفته زودتر از عرضه تو بازار ایران ریخته بود. :|

AryanLand
23-04-2013, 17:51
این اتفاق افتاد و ۳ هفته که رضا گفت هم اصلا اغراق نبود ٬ قشنگ ۳ هفته زودتر از عرضه تو بازار ایران ریخته بود. :|
سلام.

خیر این قضیه با اونی که بنده عرض کردم فرق میکنه.اون پستی که لینک دادید مال 26 می 2012 هست یعنی آخر ماه می اما ریلیز سامسونگ اس 3 اول ماه می 2012 هست و اینکه ایشون فرمودن قرار بوده توی المپیک معرفی بشه هم اشتباه ایشون بوده نه اینکه گوشی قبل از معرفی توی دست مردم بوده.
اما اینی که فرمودن گوشی هنوز یکماه نیست معرفی شده توی دست مردم هست اول که ما نفهمیدیم بالاخره معرفی شده بوده یا قرار بوده توی المپیک معرفی بشه!!! ضمن اینکه گوشی آیفون 5 رو عرض کردم دقیقا" 2 روز بعد از ریلیز جهانی من خودم توی پاساژ سپهر تهران تست کردم. یعنی فکر میکنم حدود 13روز بعد از معرفی رسمی.
اما حالا اگه شما خودت شخصا" گوشی رو از نزدیک دیدی یه بحث دیگه هست.:11:

23-04-2013, 18:31
معرفی S III در تاریخ ۳ می بود ٬ نه ریلیزش. =)
(مراسم Samsung Unveiled 2012 توی این تاریخ برگزار شد.)

اینطور که توی ویکی مطرح شده ریلیز رسمی ۲۹ می بوده ٬ نه ۳ می. یعنی ۳ روز بعد از اون پست من.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_and_reception

من هم هیچ حرفی از پست اون رفیقمون مطرح نکردم. اگه هدفم اشاره به یک پست خاص بود لینک پست رو میدادم نه لینک یک صفحه. فقط خواستم در جریان باشید که واسه اس ۳ هم چنین حرف هایی بود. خودتون دارید میگید که آیفون ۵ رو بعد از ریلیز جهانی تست کردید ٬ ولی اس ۳ قبل از ریلیز جهانی توی ایران بود. و همین الان هم اس ۴. توی پرشین تولز چند نفری واسه فروش گذاشتن و چند نفری هم گفتن که کار کردن باهاش. همین رضا خودمون با اس ۴ کار کرده. هرچند هنوز رسما ریلیز نشده!

ramin92003
24-04-2013, 20:09
با سلام

من می خواهم یک گوشی زیر 800 تومن بگیرم من samsung galaxy Ace 2 را مد نظر دارم به نظرتون گوشی خوبی ؟ با این بوجه چه گوشی دیگه ای را پیشنهاد میکنید؟

ممنون

arash9426
27-04-2013, 12:20
سلام دوستان/ یه سوالی داشتم. قصد خرید یه گوشی خوب را دارم اولویتهام صفحه نمایش-باتری-سرعت پردازش و تاچ-دوربین/ بیشتر میخوام باهاش کتاب pdf و پاورپوینت بخونم و آهنگ گوش بدم فیلم ببینم/ خودم بعد چند روز جستوجو lg 4x hd را پیدا کردم نظرتون چیه؟؟ گزینه های بهتری هم بودن اما به خاطر قیمت بالا حذفشون کردم میخوام قیمتش همین حدود باشه ،شما واسه این کارهای من گوشی از قیمت 700 تا 1400 چی پیشنهاد می کنید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

havzhini
27-04-2013, 14:43
سلام

این گوشهای چینی با کانفیگ بالا به نظر چطور میان و ارزش خریدن دارن؟

مثلا این گوشی ها خیلی تعریف میکنن ازشون

امکانتشون در مقابل قیمتشون که واقعا خوبه و زیاد هم تعریف میکنن از کیفیتشون
قیمتشون هم حدود 800تا900 تومن هستن

sajjad1973
27-04-2013, 16:38
با سلام

من می خواهم یک گوشی زیر 800 تومن بگیرم من samsung galaxy Ace 2 را مد نظر دارم به نظرتون گوشی خوبی ؟ با این بوجه چه گوشی دیگه ای را پیشنهاد میکنید؟

ممنون

سلام -

glx g3 هست باقیمت 630 هزارتومن - واقعا گوشی خوبی هست - تا باش کار نکنید و دستتون نگیرید باورتون نمیشه که چقدر این گوشی و این برند خوب هست - به هر حال یه نیم نگاهی هم به این گوشی داشته باشید تو گزینه های انتخابیتون - من خودم xperia neo دارم - اما همه چیز این g3 چند برابر از مال من بهتر هست از جنس بدنه و کیفیت ساخت بگیر تا سرعت پردازنده و.......... اما دوربین مال من امکانات بیشتری داره

یه عکسم ازش میزارم - عکس رو با xperia neo گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pami
27-04-2013, 20:44
سلام دوستان/ یه سوالی داشتم. قصد خرید یه گوشی خوب را دارم اولویتهام صفحه نمایش-باتری-سرعت پردازش و تاچ-دوربین/ بیشتر میخوام باهاش کتاب pdf و پاورپوینت بخونم و آهنگ گوش بدم فیلم ببینم/ خودم بعد چند روز جستوجو lg 4x hd را پیدا کردم نظرتون چیه؟؟ گزینه های بهتری هم بودن اما به خاطر قیمت بالا حذفشون کردم میخوام قیمتش همین حدود باشه ،شما واسه این کارهای من گوشی از قیمت 700 تا 1400 چی پیشنهاد می کنید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

من 4x دارم خودم

بر اساس اولویت شما من نمره میدم بهش :

صفحه نمایش 10/10
باتری 6/10
سرعت پردازش 8/10
تاچ 9/10
دوربین 7/10

اگه قصد کتاب خوندن دارین صفحه نمایش بسیار عالیش سنگ تموم میزاره
اما یه مقداری برای آهنگ گوش دادن راضی کننده نیست که البته با آپدیت به جلی تا حد زیادی بهبود پیدا میکنه ، در حالت فعلی و توی ICS صدا تو باس و ولوم بالا کمی نویز داره

h!tman
27-04-2013, 20:59

دوست عزیز ایده آل ترین برای شما galaxy s3 هست.قیمت هم حدود 1450
صفحه عالی. باتری هم خوب. دوربین بسیار عالی. سرعت هم بهترین در رنج خودش،و همینطور تایید آپدیت اندروید 5

arash9426
27-04-2013, 22:24
من 4x دارم خودم
بر اساس اولویت شما من نمره میدم بهش :
صفحه نمایش 10/10
باتری 6/10
سرعت پردازش 8/10
تاچ 9/10
دوربین 7/10
اگه قصد کتاب خوندن دارین صفحه نمایش بسیار عالیش سنگ تموم میزاره
اما یه مقداری برای آهنگ گوش دادن راضی کننده نیست که البته با آپدیت به جلی تا حد زیادی بهبود پیدا میکنه ، در حالت فعلی و توی ICS صدا تو باس و ولوم بالا کمی نویز داره

دوست عزیز ایده آل ترین برای شما galaxy s3 هست.قیمت هم حدود 1450
صفحه عالی. باتری هم خوب. دوربین بسیار عالی. سرعت هم بهترین در رنج خودش،و همینطور تایید آپدیت اندروید 5
با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز من خودم هم دو گزینه اصلیم این دو گوشی بودن اما من s3 را قیمت کردم 1650 میگن تو اینترنت هم کمترین قیمت 1500 بود اگه قیمتش پایینتر بیاد حتما میخرم s3 نوسان قیمت بالایی داشته از 1100 تا دو میلیون رفته و برگشته/ ولی در کل با این نیاز های من 4x هم گوشی مناسبی هست هم قیمتش مناسبه هم اینکه قبلا viewty داشتم ازش راضی بودم الانم دست بابامه البته اون گوشی از لحاظ سیستم عامل افتضاح بود حالا هم فقط به خاطر اندروید میرم سراغ lg / خلاصه دوستان من از راهنماییتون خیلی خیلی متشکرم/ اما هنوز دو دلم که کدومو بخرم.

arash9426
27-04-2013, 23:51
ببخشید دوستان شما اگه به جای من بودید با 1300 چه گوشی میخریدید با این اولویت ها (صفحه نمایش بزرگ بیشتر از 4.5 اینچ وبا کیفیت-باتری-سرعت پردازش و تاچ-دوربین) ؟؟؟

h!tman
28-04-2013, 08:05
از پرشین تولز یک قیمت بگیرید.من جای شما بودم حتما افزایش بودجه میدادم.4 ایکس اصلا در حد و اندازه های فلگشیپی مثل اس ۳ نیس

Pami
28-04-2013, 11:19
با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز من خودم هم دو گزینه اصلیم این دو گوشی بودن اما من s3 را قیمت کردم 1650 میگن تو اینترنت هم کمترین قیمت 1500 بود اگه قیمتش پایینتر بیاد حتما میخرم s3 نوسان قیمت بالایی داشته از 1100 تا دو میلیون رفته و برگشته/ ولی در کل با این نیاز های من 4x هم گوشی مناسبی هست هم قیمتش مناسبه هم اینکه قبلا viewty داشتم ازش راضی بودم الانم دست بابامه البته اون گوشی از لحاظ سیستم عامل افتضاح بود حالا هم فقط به خاطر اندروید میرم سراغ lg / خلاصه دوستان من از راهنماییتون خیلی خیلی متشکرم/ اما هنوز دو دلم که کدومو بخرم.

پیشنهاد میکنم شما که بیشتر قصد خوندن کتاب داری این دوتا گوشی رو بزاری کنار هم یه مقایسه کنی
اس 3 الان 1620 هست 4 ایکس 1250 ( هر دو گارانتی اصلی )
400 هزار تومن هزینه بیشتر میخواین بدین برای چیزی که نیازی بهش ندارین
هیچ کمبودی هم به نسبت اس 3 در 4 ایکس مشاهده نمیکنین ، حداقل جنس بدنه و کیفیت ساختش یه سر و گردن از اس 3 بالاتر هست ، بحث دیزاین گوشی هم به کنار

arash9426
28-04-2013, 12:07
پیشنهاد میکنم شما که بیشتر قصد خوندن کتاب داری این دوتا گوشی رو بزاری کنار هم یه مقایسه کنی
اس 3 الان 1620 هست 4 ایکس 1250 ( هر دو گارانتی اصلی )
400 هزار تومن هزینه بیشتر میخواین بدین برای چیزی که نیازی بهش ندارین
هیچ کمبودی هم به نسبت اس 3 در 4 ایکس مشاهده نمیکنین ، حداقل جنس بدنه و کیفیت ساختش یه سر و گردن از اس 3 بالاتر هست ، بحث دیزاین گوشی هم به کنار
حرف شما را کاملا تایید میکنم من تو سایتها خیلی گشتم همه از سامسونگ تعریف میکنن و سنگ آپدیتهای سریعشو به سینه میزنن در صورتی که دو شب پیش هم اخبار ایران هم خارج اعلام کرد شرکت سامسونگ به کاربرانش تو ایران فرصت داده تا اول خرداد همین سال یعنی 20 روز دیگه گوشیهاشونو میخوان آپدیت کنن یا هر استفاده ای از امکانات فروشگاههای آنلاین دارن انجام بدن! بخاطر اینکه
شرکت سامسونگ بدلیل مسایل حقوقی کاربران ایرانی خود را تحریم میکنه و کاربر ایرانی نه میتونه گوشیشو آپدیت کنه نه میتونه از امکانات اینترنتی این شرکت استفاده کنه یعنی واسه اونایی که عشق آپدیت کردنن این پایان عمر سامسونگ وگلگسیهاش تو ایرانه!!
هر کی شک داره یه سرچی بزنه

arash9426
28-04-2013, 12:09
تحريم نرم افزاري سامسونگ در ايران

شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۶

اپ استور سامسونگ فقط تا اول خرداد به ايرانيان ارائه خدمت مي كند و اگر گوشي هاي سامسونگ داريد تنها تا اين تاريخ فرصت به روز رساني نرم افزارهاي خود را خواهيد داشت.

به گزارش اول نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ سامسونگ چند روزي است كه ایمیلي برای اعضای اپ استور خود ارسال كرده و از آنها خواسته تا سريعتر نسبت به بروز رساني برنامه ها اقدام كنند. اين شركت اعلام کرده از تاریخ ۱ خرداد {۲۲ می، ۲۰۱۳} خدمات برنامه های کاربردی سامسونگ به جهت برخی موانع حقوقی موقتاً متوقف خواهد شد.
سامسونگ همچنین اعلام کرد این اطلاعیه، به موجب ماده ۲ -۱۰ شرایط استفاده از برنامه های کاربردی سامسونگ برای خریداران و ماده ۲-۲۳ شرایط و ضوابط خدمات سامسونگ، یک اخطاریه قبلی در خصوص توقف خدمات برنامه های کاربردی تلقی می گردد.

در حال حاضر اغلب دارندگان تبلت و گوشی های هوشمند سامسونگ در ایران از طریق اپ استور سامسونگ آپدیت می شوند و این کمپانی برنامه جایگزینی برای آپدیت شدن گوشی های ایرانی اعلام نکرده است.

اين تعطيل شدن خدمات نرم افزاري سامسونگ در حالي انجام مي شود كه اين كمپاني سود بسيار خوبي را در بازار ايران كسب مي كند و اين اقدام جاي تامل دارد.

Pami
28-04-2013, 14:03
البته این موضوع مربوط میشه به samsung apps و بسته شدنش به روی آی پی های ایرانی
با همین کار کلی سود از فروش اپلیکیشن های پولی که تا الان به مردم میفروخت رو از دست میده
ولی به هر حال شما عاقلانه تصمیم بگیر به خرید ، بودجه ات رو بر اساس نیازهات خرج کن
نمیگم اس 3 گوشی بدیه ولی شما با 400 هزار تومن هزینه کمتر 4 ایکس میخرید و کمبودی هم نسبت به اس 3 ندارید

arash9426
28-04-2013, 15:34
البته این موضوع مربوط میشه به samsung apps و بسته شدنش به روی آی پی های ایرانی
با همین کار کلی سود از فروش اپلیکیشن های پولی که تا الان به مردم میفروخت رو از دست میده
ولی به هر حال شما عاقلانه تصمیم بگیر به خرید ، بودجه ات رو بر اساس نیازهات خرج کن
نمیگم اس 3 گوشی بدیه ولی شما با 400 هزار تومن هزینه کمتر 4 ایکس میخرید و کمبودی هم نسبت به اس 3 ندارید
از شما به خاطر راهنماییتون تشکر میکنم همین هفته یه 4ایکس میخرم و دیگه فکر نمیکنم بعد از یکی دو سال بشه فروختش چون ال جی فروش دست دوم خوبی نداره پس دیگه وقتی خریدمش باید انقدر باهاش کار کنم تا عمرش تموم بشه!!!!

Pami
28-04-2013, 15:58
از شما به خاطر راهنماییتون تشکر میکنم همین هفته یه 4ایکس میخرم و دیگه فکر نمیکنم بعد از یکی دو سال بشه فروختش چون ال جی فروش دست دوم خوبی نداره پس دیگه وقتی خریدمش باید انقدر باهاش کار کنم تا عمرش تموم بشه!!!!

اتفاقا 4x بهترین بازار رو بین گوشی های الجی الان داره ( غیر از نکسس 4 ) تا یک سال جوابگوی نیاز هست دیگه دقت هم کنین دارید 1200 پول این گوشی میدین که تو این زمونه با دلار سه هزار و خورده ای قیمت متوسطی محسوب میشه
گوشی رو بخرین و از صفحه نمایش IPS لذت ببرین

havzhini
28-04-2013, 17:08
سلام

این گوشهای چینی با کانفیگ بالا به نظر چطور میان و ارزش خریدن دارن؟

مثلا این گوشی ها خیلی تعریف میکنن ازشون

امکانتشون در مقابل قیمتشون که واقعا خوبه و زیاد هم تعریف میکنن از کیفیتشون
قیمتشون هم حدود 800تا900 تومن هستن

کسی در مورد این گوشیها نظری نداشت؟

AryanLand
28-04-2013, 18:43
حرف شما را کاملا تایید میکنم من تو سایتها خیلی گشتم همه از سامسونگ تعریف میکنن و سنگ آپدیتهای سریعشو به سینه میزنن در صورتی که دو شب پیش هم اخبار ایران هم خارج اعلام کرد شرکت سامسونگ به کاربرانش تو ایران فرصت داده تا اول خرداد همین سال یعنی 20 روز دیگه گوشیهاشونو میخوان آپدیت کنن یا هر استفاده ای از امکانات فروشگاههای آنلاین دارن انجام بدن! بخاطر اینکه
شرکت سامسونگ بدلیل مسایل حقوقی کاربران ایرانی خود را تحریم میکنه و کاربر ایرانی نه میتونه گوشیشو آپدیت کنه نه میتونه از امکانات اینترنتی این شرکت استفاده کنه یعنی واسه اونایی که عشق آپدیت کردنن این پایان عمر سامسونگ وگلگسیهاش تو ایرانه!!
هر کی شک داره یه سرچی بزنه

سلام.

دوست عزیز اگر به خبری که خودتون گذاشتید دقت کنید ،اون قضیه مال فروشگاه سامسونگ هست نه آپدیتهاش.ضمن اینکه این مسئله به راحتی قابل حله همونطور که الان گوگل پلی برای ایرانیها بسته هست ولی همه ازش استفاده میکنن.
به غیر از این مسئله به اینم توجه داشته باشید که سامسونگ و ال جی هر دو مال یک خانواده هست و احتمال اینکه اون قضیه برای ال جی هم پیش بیاد هست در اون صورت هم هیچ مشکلی نخواهد بود.به هر حال ایرانه دیگه.در مورد اپدیتها هم اصلا" فرض میکنیم دیگه به اسم ایران آپدیتی نیاد.کاربرای سامسونگ میتونن از آپدیتهای کشورهای امارات،عراق، افغانستان،مصر،مراکش و یکی دوتا کشور دیگه که الان حضور ذهن ندارم استفاده کنن و هیچ تفاوتی با ایرانش نداره که اونم بدلیل استفاده سامسونگ از CSC یکسان درون تمام این رامهاست که خدمتتون عرض کردم.:11:

h!tman
28-04-2013, 19:34
تفاوت قیمت بدون گارانتیشون 160-170 ه

arash9426
29-04-2013, 09:17
سلام.
دوست عزیز اگر به خبری که خودتون گذاشتید دقت کنید ،اون قضیه مال فروشگاه سامسونگ هست نه آپدیتهاش.ضمن اینکه این مسئله به راحتی قابل حله همونطور که الان گوگل پلی برای ایرانیها بسته هست ولی همه ازش استفاده میکنن.
به غیر از این مسئله به اینم توجه داشته باشید که سامسونگ و ال جی هر دو مال یک خانواده هست و احتمال اینکه اون قضیه برای ال جی هم پیش بیاد هست در اون صورت هم هیچ مشکلی نخواهد بود.به هر حال ایرانه دیگه.در مورد اپدیتها هم اصلا" فرض میکنیم دیگه به اسم ایران آپدیتی نیاد.کاربرای سامسونگ میتونن از آپدیتهای کشورهای امارات،عراق، افغانستان،مصر،مراکش و یکی دوتا کشور دیگه که الان حضور ذهن ندارم استفاده کنن و هیچ تفاوتی با ایرانش نداره که اونم بدلیل استفاده سامسونگ از CSC یکسان درون تمام این رامهاست که خدمتتون عرض کردم.:11: سلام / من این خبر واین حرفها را نزدم که بگم سامسونگ دیگه آپدیت نمیشه و دیگه بدرد نمیخوره یا اینکه اگر کسی بخواد بخره پشیمونش کنم ، من اینا را گفتم فقط به خاطر اینکه تو این سایت و خیلی سایت های دیگه دیدم وقتی میخوان در مورد سامسونگ حرف بزنن کلی قربون صدقه شرکت و گوشیهاشو امکاناتش میرن و وقتی اسمی از یک برند دیگه میاد چیزی جز معایبش نمیگن حالا همه اینا به کنار اگه خواستن دوتا گوشی را مقایسه کنن حتما دعواشون میشه و به هم وطن خودشون هر بی احترامی میکنن که برند مورد علاقشونو سرتر کنن مثلا همین گوشی ال جی که من گفتم فقط میگن آشغاله نخر کسی عیبشو بهم نگفت. من این حرفها را زدم تا کسایی که اینجوری برای یه گوشی جنگ و جدل میکنن بدونن که اون شرکتی این گوشی را ساخته واسه کاربر ایرانیش هیچ ارزشی و احترامی قائل نیست حالا میخواد سامسونگ و ال جی باشه یا هر گوشی دیگه / یکی مثه من میاد اینجا که یه کمکی بگیره و راهنماییش کنن تو بعضی سایتها رفتم گفتم نظرتون در مورد این دو گوشی چیه دونفر نظر دادن و خودشون شروع به بحث و دعوا کردن حتی یک عیب یا خوبی هم از گوشیها نگفتن فقط دعوا سر اسم شرکت سازنده بود / طرف حرفهام هیچ سایت یا شخص خاصی نیست./ موفق باشید

AryanLand
29-04-2013, 16:08
سلام / من این خبر واین حرفها را نزدم که بگم سامسونگ دیگه آپدیت نمیشه و دیگه بدرد نمیخوره یا اینکه اگر کسی بخواد بخره پشیمونش کنم ، من اینا را گفتم فقط به خاطر اینکه تو این سایت و خیلی سایت های دیگه دیدم وقتی میخوان در مورد سامسونگ حرف بزنن کلی قربون صدقه شرکت و گوشیهاشو امکاناتش میرن و وقتی اسمی از یک برند دیگه میاد چیزی جز معایبش نمیگن حالا همه اینا به کنار اگه خواستن دوتا گوشی را مقایسه کنن حتما دعواشون میشه و به هم وطن خودشون هر بی احترامی میکنن که برند مورد علاقشونو سرتر کنن مثلا همین گوشی ال جی که من گفتم فقط میگن آشغاله نخر کسی عیبشو بهم نگفت. من این حرفها را زدم تا کسایی که اینجوری برای یه گوشی جنگ و جدل میکنن بدونن که اون شرکتی این گوشی را ساخته واسه کاربر ایرانیش هیچ ارزشی و احترامی قائل نیست حالا میخواد سامسونگ و ال جی باشه یا هر گوشی دیگه / یکی مثه من میاد اینجا که یه کمکی بگیره و راهنماییش کنن تو بعضی سایتها رفتم گفتم نظرتون در مورد این دو گوشی چیه دونفر نظر دادن و خودشون شروع به بحث و دعوا کردن حتی یک عیب یا خوبی هم از گوشیها نگفتن فقط دعوا سر اسم شرکت سازنده بود / طرف حرفهام هیچ سایت یا شخص خاصی نیست./ موفق باشید
سلام.

با فرمایشاتتون در مورد نحوه مشاوره دادن دوستان موافقم.البته انصافا" اینجا بهتره توی یکی از فروم های همسایه شما میری میگی بین مثلا" فلان چیز از اچ تی سی و فلان گوشی ال جی یا سامسونگ یا هر برند دیگه ای کدوم بهتره ،جوابی که میگیرید اینه که مثلا" با این پول فلان سونی رو بخر!!! حالا بماند.البته دوستان میدونن و شما هم اگه نوشته های منو بخونید متوجه میشید که به برند خاصی بدهکار نیستم و از هر برندی هم یکی دوتا شو دارم واسه همین برام فرقی نمیکنه که چی باشه مهم اینه که نیازهاتون رو براورده کنه .شاید من بد گفته باشم .اما با اون قسمت از فرمایشتون که فرمودید سامسونگ ارزشی برای مشتریاش قائل نیست موافق نیستم، شرایط اینجوری جهانی اینجوری تعریف شده و شرکتهای خارجی مجبور هستن از قوانین بین المللی تبعیت کنن.
به هر حال اگه از صحبتهای بنده ناراحت شدید بنده عذر خواهی میکنم.:11:

arash9426
29-04-2013, 16:42
سلام.

با فرمایشاتتون در مورد نحوه مشاوره دادن دوستان موافقم.البته انصافا" اینجا بهتره توی یکی از فروم های همسایه شما میری میگی بین مثلا" فلان چیز از اچ تی سی و فلان گوشی ال جی یا سامسونگ یا هر برند دیگه ای کدوم بهتره ،جوابی که میگیرید اینه که مثلا" با این پول فلان سونی رو بخر!!! حالا بماند.البته دوستان میدونن و شما هم اگه نوشته های منو بخونید متوجه میشید که به برند خاصی بدهکار نیستم و از هر برندی هم یکی دوتا شو دارم واسه همین برام فرقی نمیکنه که چی باشه مهم اینه که نیازهاتون رو براورده کنه .شاید من بد گفته باشم .اما با اون قسمت از فرمایشتون که فرمودید سامسونگ ارزشی برای مشتریاش قائل نیست موافق نیستم، شرایط اینجوری جهانی اینجوری تعریف شده و شرکتهای خارجی مجبور هستن از قوانین بین المللی تبعیت کنن.
به هر حال اگه از صحبتهای بنده ناراحت شدید بنده عذر خواهی میکنم.:11:

:sq_25:کاملا موافقم/ :»

mnik7
30-04-2013, 14:16
سلام
HTC Status بهتره یا HTC CHA CHA
من فرق خاصی بینشون ندیدم
مزیتی نسبت به یکدیگه ندارند؟

arash9426
30-04-2013, 17:13
سلام
HTC Status بهتره یا HTC CHA CHA
من فرق خاصی بینشون ندیدم
مزیتی نسبت به یکدیگه ندارند؟
سلام تو سایت دیجی کالا با هم مقایسشون کن به نظر من cha cha بهتره چون شارژدهی بیشتری داره ولی واسه status نوشته شارژدهی ضعیف و یه سری امکانات دیگه هم cha cha داره که یه کمی سرتره.

ravani_13
30-04-2013, 17:38
سلام دوستان گلم

قصد خرید One X رو دارم ، اطلاعاتم در زمینه ی موبایل کامل هست ولی هستند دوستانی از من وارد تر

ملاک من اول از همه صفحه نمایش هست ، بعد زیبایی و کیفیت و در رده سوم قدرت بالا

گلکسی اس ۳ رو دوست ندارم بخاطر صفحه ابرنگی و رنگ های غیر زنده و طراحی تکراری و مشابه

هر ۲ گوشی رو + ال جی ۴ایکس رو کنار هم مقایسه کردم . ال جی هم صفحه ی بسیار خوبی داره ولی باز وان ایکس بهتر بود از نظر من . کیفیت ساخت هم از هر ۳ بهتر (‌ عجیبه بعضی دوستان میگن کیفیت ال جی بهتره !!! اونم خوبه بهتره سامسونگه ولی نه .... )

فقط شنیدم مشکل حاله ی زرد رو بعضی داشتن ، خواستم بدونم یعنی هر کی خریده.. ؟؟؟ یا مثل قضیه ی ایفون ۴ و یا ایپد فقط عده ای.....

با توجه به مدت زمان زیاد ایا خط تولید سری های جدید اصلاح شده ؟ یعنی کمتر مردم گزارش داده باشن ؟

من شنیدم ورژن خاورمیانه این مشکل رو نداره .. درسته ؟ میدونم گارانتی کشکه ولی اگه گارانتی دارها اطمینان بیشتری روی اونها هست بهم بگین یا پارت نامبر یا هر چیز دیگه ای . ممنون

rezaei73
30-04-2013, 18:30
سلام دوستان تصمیم گرفتم huawei ascend y300 رو بگیرم بنظرتون گوشی خوبه ومیشه به این برند اعتماد کرد؟:n13:

arash9426
30-04-2013, 19:01
سلام دوستان تصمیم گرفتم huawei ascend y300 رو بگیرم بنظرتون گوشی خوبه ومیشه به این برند اعتماد کرد؟:n13:
سلام/ به نظر من گوشی های هواوی با توجه به امکانات و سخت افزاری که دارن خیلی قیمتشون پایینه که تنها دلیلش نام این برند هست که نه معروفه نه میشه به راحتی بهش اعتماد کرد به نظر من این گوشی واسه افرادی که گوشی باز هستند خوبه چون یه مدتی که کار کردن میخوان یه گوشی جدید بخرن انا افرادی که میخوان از گوشیشون تا جایی که کار میده استفاده کنن به نظرم گزینه ی خوبی نیست چون هنوز خودشو اثبات نکرده کسی نمیتونه واسه این گوشی ها عمر تعیین کنه چون هنوز مثل بقیه ی برندها شناخته نشده امکان داره خیلی عالی جواب بده یا متوسط یاضعیف از آب در بیاد./ ولی درکل به نظر من ascend y300 گوشی عالیی هست و تو این قیمت هیچ رقیبی نداره.

Pami
30-04-2013, 19:19
سلام دوستان گلم

قصد خرید One X رو دارم ، اطلاعاتم در زمینه ی موبایل کامل هست ولی هستند دوستانی از من وارد تر

ملاک من اول از همه صفحه نمایش هست ، بعد زیبایی و کیفیت و در رده سوم قدرت بالا

گلکسی اس ۳ رو دوست ندارم بخاطر صفحه ابرنگی و رنگ های غیر زنده و طراحی تکراری و مشابه

هر ۲ گوشی رو + ال جی ۴ایکس رو کنار هم مقایسه کردم . ال جی هم صفحه ی بسیار خوبی داره ولی باز وان ایکس بهتر بود از نظر من . کیفیت ساخت هم از هر ۳ بهتر (‌ عجیبه بعضی دوستان میگن کیفیت ال جی بهتره !!! اونم خوبه بهتره سامسونگه ولی نه .... )

فقط شنیدم مشکل حاله ی زرد رو بعضی داشتن ، خواستم بدونم یعنی هر کی خریده.. ؟؟؟ یا مثل قضیه ی ایفون ۴ و یا ایپد فقط عده ای.....

با توجه به مدت زمان زیاد ایا خط تولید سری های جدید اصلاح شده ؟ یعنی کمتر مردم گزارش داده باشن ؟

من شنیدم ورژن خاورمیانه این مشکل رو نداره .. درسته ؟ میدونم گارانتی کشکه ولی اگه گارانتی دارها اطمینان بیشتری روی اونها هست بهم بگین یا پارت نامبر یا هر چیز دیگه ای . ممنون

برادر one x بخوای اول باید با باتری 1800 میلی آمپری کنار بیای
دوم نبود microSD هست ، 32 گیگ اش 1650 هست ، خوب بخوای اینقدر پول بدی بری s3 بخری بهتره
به نظر من این دو راه رو در نظر بگیر ، یا هزینه بیشتر و خرید s3 یا هزینه کمتر و خرید 4x
اون هاله زرد رنگ هم تو یکسری گوشی ها با شماره سریال خاص بود یه سرچ کنی متوجه میشی و موقع خرید دقت میکنی
ولی فیدبک ها از one x تو سطح پایین تری از اس 3 و 4 ایکس قرار میگیره باز انتخاب با خودت

Mehran-King
30-04-2013, 19:29
تبلت Sony Xperia Z با خودش گوشی Sony Xperia Z فرق میکنه ؟؟؟؟؟؟؟

arash9426
30-04-2013, 20:51
تبلت Sony Xperia Z با خودش گوشی Sony Xperia Z فرق میکنه ؟؟؟؟؟؟؟
بله!! تبلت xperia z با گوشیش فرق داره درحقیقت تبلت z ده اینچ صفحه نمایش داره ولی گوشیش 5 اینچه این تفاوت ظاهریشونه ولی در کل با هم خیلی فرق دارن مثلا دوربین گوشی 13 مگاپیکسل و دوربین تبلت 8 مگا هست تو اینترنت یه سرچی بزنید بقیه تفاوتهاشون هم واستون روشن میشه.

مديريت
03-05-2013, 23:38
يه آندرويدي تا 400 به من پيشنهاد بديد ميخام گوشي بخرم
هي واي من
به من كسي جواب نميده ؟

arash9426
04-05-2013, 00:01
به من كسي جواب نميده ؟

Samsung Galaxy Y S5360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LG Optimus L3 E400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Samsung Galaxy Pocket S5300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LG Optimus L2 E405 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Huawei Ascend Y210 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Huawei Ascend Y210D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قیمت هاشون هم از 350تا 400 هست .

SaMsUnG
04-05-2013, 14:56
دوستان یه نفر از دوستام میخواد گوشی بخره بین 1 میلیون تا 1200 لطفا راهنمایی کنید چیا تو این رنج هست و کدوم بهتره ، بیشترم از لحاظ دوربین و نرم افزاری میخواد کامل باشه
یکی این ، یکی اینکه تو همین رنج گوشی های sony erricson (یا sony) را هم بهم معرفی کنید چون روی اون برند تعصب داره

ممنون

arash9426
04-05-2013, 23:21
دوستان یه نفر از دوستام میخواد گوشی بخره بین 1 میلیون تا 1200 لطفا راهنمایی کنید چیا تو این رنج هست و کدوم بهتره ، بیشترم از لحاظ دوربین و نرم افزاری میخواد کامل باشه
یکی این ، یکی اینکه تو همین رنج گوشی های sony erricson (یا sony) را هم بهم معرفی کنید چون روی اون برند تعصب داره

ممنون
Sony Xperia T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Xperia SL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Xperia V ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Xperia TX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Xperia Ion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تقریبا همه تو همین رنجی که خواستید هستن/
البته اگه فقط میخوایید سونی باشه و به نظر من TX و SL از همه بهترن ولی خب خودتون هم یه تحقیقی بکنید.

Mehran-King
04-05-2013, 23:50
دوستان به نظرتون گوشی تا رنج یک میلیون هست که خیلی خوب و پیشرفته باشه ؟؟؟ :n16:

havzhini
06-05-2013, 15:57
گوشی LG Optimus 4X HD P880 واقعا گوشی خوبی هست؟
توی رنج هم قیمت با این گوشی چیزی هم رده یا بهتر پیدا میشه؟

من میخوام همین حدود 1200 هزینه کنم که به نظر بهترین همین 4x باشه مدلی دیگه با این قیمت مشخصات پیدا نکردم
همرده این مدل s3 و htc one هست که خوب قیمتشون بیشتره
فقط مشکل اپدیت داره ال جی که مثل اینکه اپدیت جدید هم واسش اومده

Amir-Persian
07-05-2013, 18:27
دوستان نظرتون در رابطه با htc one xl چیه؟
(باتری این گوشی غیر قابل تعویض هست)

گوشی LG 4x HD چطوریاست؟

کلا تا حدود 1 میلیون و 200 چی پیشنهاد می کنید؟

سپاس

Meisam.apk
10-05-2013, 16:27
سلام.به نظروتون بین xperia p و galaxy s advance کدوم بهتره؟
برای خودم نمی خوام،یکی از دوستان پرسید؛گفتم نظر شما رو هم بدونم.

waltz
10-05-2013, 20:29
دوستان گوشی گوشی LG Optimus 4X HD P880 چطوریاس ؟ نسبت به تی اکس سونی، کدومش بهتره

ahmad97
18-05-2013, 12:11
دوستان به نظرتون ایکسپریا T بهتره یا TX ؟
اگه امکان داره راهنمایی کنین

waltz
18-05-2013, 15:20
هردوشون گوشیهای مزخرفین، باید دست گرفت باهاشون کار کرد تا متوجه منظورم شین

mnik7
18-05-2013, 19:05
دوستان به نظرتون ایکسپریا T بهتره یا TX ؟
اگه امکان داره راهنمایی کنین

اگه از ظاهرشو بگذریم تفاوتی که دارند اینه که در صفحه نمایش برخی از TX ها پنلی که استفاده شده تا حدودی بهتر از T و مشکل زاویه نداره
و تفاوت دیگشون باتریه که TX در این مورد ضعیفه
وزن کمتر TX از T
چراغ نوتیفیکیشن TX پرنور تره
و تا این زمان ساپورتی که از T شده بهتر بوده

هردوشون گوشیهای مزخرفین، باید دست گرفت باهاشون کار کرد تا متوجه منظورم شین

من حدود 6 ماه T دارم و راضی هم هستم
البته صفحه نمایششون در مقایسه با سوپر امولد ها یکم بی روح میشه که بعد یه مدت عادت میکنید ولی زمانی که فیلم و عکس تماشا می کنید به لطف براویا سونی کیفیت خیلی بهتر میشه و از تماشا فیلم های اچ دی و فول اچ دی لذت میبرید
و یکی هم استفاده در زیر نور افتاب سخته اگه میزان نور صفحه متوسط به پایین باشه

lionf3
18-05-2013, 21:12
یه آندرویدی تا ۲تومن
بیشتر برا بازی و فیلم بهم معرفی کنید لطفا
خودم Xperia Z رو در نظر دارم با Optimus G ببینم دوستان چی میگن؟؟

arash9426
19-05-2013, 17:14
یه آندرویدی تا ۲تومن

از بین این دو گوشی به نظر من اپتیموس جی را انتخاب کنید چون از لحاظ پردازشگر و صفحه ی نمایش حرف نداره
و در مورد گوشی اکسپریا زد که به خاطر کیفیت پایین صفحه نمایش و دوربین 13که در حد یک دوربین 8مگاپیکسلی هست اصلا انتخاب خوبی نیست و اگر یه چرخی تو اینترنت بزنید می بینید این گوشی بعد از ورود دو ماهه خود به بازار بیش از 1میلیون تومان افت قیمت داشته.
اگر از لحاظ اندازه با این گوشی مشکلی ندارید من بهترین پیشنهاد واسه شما می دونم Samsung Galaxy Note II N7100 - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این گوشی واسه کاری که شما میخواهید همه چیز تمومه و بعد از اون اپتیموس جی گوشی فوق العاده ای هست.

lionf3
19-05-2013, 20:35
از بین این دو گوشی به نظر من اپتیموس جی را انتخاب کنید چون از لحاظ پردازشگر و صفحه ی نمایش حرف نداره
و در مورد گوشی اکسپریا زد که به خاطر کیفیت پایین صفحه نمایش و دوربین 13که در حد یک دوربین 8مگاپیکسلی هست اصلا انتخاب خوبی نیست و اگر یه چرخی تو اینترنت بزنید می بینید این گوشی بعد از ورود دو ماهه خود به بازار بیش از 1میلیون تومان افت قیمت داشته.
اگر از لحاظ اندازه با این گوشی مشکلی ندارید من بهترین پیشنهاد واسه شما می دونم Samsung Galaxy Note II N7100 - 16GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این گوشی واسه کاری که شما میخواهید همه چیز تمومه و بعد از اون اپتیموس جی گوشی فوق العاده ای هست.
ممنون از راهنماییتون
منم خودم دیروز پایتخت بودم طراحی Xperia Z دلم رو زد
سر غرفه Galaxy S4 هم کلی شلوغ بود منم از کار باهاش بی نصیب نموندم و در یک کلام عالی
بود به نظر میرسه گلکسی سامسونگ هم تا ۲-۳ هفته آینده قیمتش به ۱۹۰۰ برسه در اینصورت ۱۰۰% گلکسی رو میگیرم

M A S 0 U D
19-05-2013, 20:51
سلام
عرضم به حضور شما یک گوشی سونی اکسپریا p نو دستم رسیده حالا موندم چکارش کنم:

1- نگهش دارم (باطریش میگن ضعیفه!!!)
2-با یک گوشی هم قیمت عوض کنم(چی مثلا؟)
3-بفروشمش (به نظر شما مغازه دار چند میخره ازم؟)

arash9426
19-05-2013, 23:52
سلام
عرضم به حضور شما یک گوشی سونی اکسپریا p نو دستم رسیده حالا موندم چکارش کنم:

1- نگهش دارم (باطریش میگن ضعیفه!!!)
2-با یک گوشی هم قیمت عوض کنم(چی مثلا؟)
3-بفروشمش (به نظر شما مغازه دار چند میخره ازم؟)
سلام. 1- اگر ازش خوشتون نیومده دل دل نکنین یه گوشی بخرین که ازش لذت ببرین. باتریشم یه کم ضعیفه ولی نه اونقدر که بگی هم رده هاش یه هفته شارژدارن این یه روز! فقط در حد یک ساعت زودتر /
2- گوشی هم قیمت خوب زیاد هست
Huawei Ascend G510 - U8951 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Nokia Lumia 620 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LG Optimus L7 P705 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HTC Desire X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HTC Desire V ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Xperia Go ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Huawei Ascend G600 - U8950 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Samsung Galaxy Ace 2 I8160 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Samsung I9070 Galaxy S Advance - 8GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه بخوای عوض کنی گوشی زیاد هست
3- بستگی داره کی بخواد ازت بخره و شما از گوشی استفاده کرده باشید یانه.
ولی در کل اونایی که داشتن و من دیدم راضی بودن گوشی های جدید این دوره همه عیب دارن و هر کدومشونو بگی یه ایرادی دارن / اگر مشتری با قیمت مناسب نداشت به نظر من نفروشید/

S0R3N4
24-05-2013, 23:05
سلام دوستان
گوشی اندرویدی میخوام...!
و انتخاب اولم هم برند LG هست....

بیشتر واسه کارای روز مره میخوامش و البته وب گردی هم زیاد دارم....
کیفیت صفحه ی نمایش برام خیلی مهمه...
و البته طراحی و شکل ظاهری هم شدیدا برام ملاکه....

بین 2 مدل گیر کردم :

LG Optimus G و LG Optimus Vu ...!!

به نظرتون کدوم یک بهتره؟
از طرف صفحه ی بزرگ VU شدیدا به کارم میاد (خوندن PDF و وب گردی و ....) و از طرفی نگران این هستم که بزرگی بیش از اندازه ی اون برام در حین مکالمه(خصوصا تو خیابون و مکان های عمومی) یکم غیر عادی باشه!! ( :n02: )

نظرتون در کل چیه؟؟؟

راستی...
قیمت هاش تو همین رنج میمونه یا در 1-2 ماهه آینده پایین میاد؟؟

پ.ن 1 :

من در روز شاید بیش از 100-150 اس.ام.اس میدم به طور معمول...
هیچ وقت هم میونه ی خوبی با گوشی های تاچ نداشتم برای اس.ام.اس نوشتن!!

به نظرتون کدوم گزینه ی مناسب برای اینکار؟

پ.ن 2 :

متنفرم از گوشی هایی که زود جای لک دست بر روی اونا میمونه!
آیا این 2 مدل راهکاری برای حل مشکل ارائه دادن یا با هر سری استفاده اثر انگشت روش باقی میمونه؟

لنگرود1371
29-05-2013, 17:54
سلام دوستان داداش کوچولوی ما گیر داده یه گوشی میخواد انروید
بیشتر هم برا بازی کردن میخواد خودتون در نظر بگیرین دیگه بچه کدوم بیشتر به کارش میاد بوجه هم پایینه حداکثر تا 400 خورده ای
بین این چهار مدل گیر کردم کدووم بیشتر به کارمون میاد؟
Galaxy Young S6310Ascend Y210DOptimus L3 II E430Xperia tipoمیدونم بودجه کمه با این گوشی ها نمیشه بازی کرد ولی شما حالا بهترین گزینه رو تا چهارصد خورده ای معرفی کنین
یه سوال دیگه با این گوشی ها بهتر میشه بازی کرد یا یه تبلت 400 تومنی برندای ناشناسی که تو بازار هستن
این گوشی ها میتونن کار اونارم انجام بدن؟:n27:

لنگرود1371
31-05-2013, 18:02
سلام دوستان داداش کوچولوی ما گیر داده یه گوشی میخواد انروید
بیشتر هم برا بازی کردن میخواد خودتون در نظر بگیرین دیگه بچه کدوم بیشتر به کارش میاد بوجه هم پایینه حداکثر تا 400 خورده ای
بین این چهار مدل گیر کردم کدووم بیشتر به کارمون میاد؟
Galaxy Young S6310

Ascend Y210D

Optimus L3 II E430

Xperia tipo

میدونم بودجه کمه با این گوشی ها نمیشه بازی کرد ولی شما حالا بهترین گزینه رو تا چهارصد خورده ای معرفی کنین
یه سوال دیگه با این گوشی ها بهتر میشه بازی کرد یا یه تبلت 400 تومنی برندای ناشناسی که تو بازار هستن
این گوشی ها میتونن کار اونارم انجام بدن؟:n27:
کسی نیست جواب بده فردا قراره خرید بشه:n24:

Faramarz-1
03-06-2013, 20:11
یه آندرویدی تا ۲تومن

صددرصد Optimus G توی تست صفحه نمایش صفحه نمایش اکس‌پریا زد عملکردش حتی از اکس‌پریا تی محصول پارسال همین سونی هم ضعیف‌تر بود!! (مراجعه به بررسی های GSMArena) اکسپریا زد و کلاً محصولات سونی فقط ظاهر خوبی دارند و در باطن بسیار ضعیف هستند به عنوان مثال همین ال جی اپتیموس جی قابلیت های اختصاصی و جذاب مثل Q Slide داره و یا سامسونگ S4 و حتی S3 پر از قابلیت های جذاب نرم افزاری هست در حالی که گوشی های سونی.... کلاً برندهای کره‌ای سامسونگ و ال‌جی آینده دستشونه، اچ‌تی‌سی وان هم اگه بودجه تون قد بده گزینه خوبیه. اما بیشتر از همه S4 رو توصیه میکنم.

Faramarz-1
03-06-2013, 20:16
سلام.به نظروتون بین xperia p و galaxy s advance کدوم بهتره؟
برای خودم نمی خوام،یکی از دوستان پرسید؛گفتم نظر شما رو هم بدونم.

Galaxy S Advance بهتره چون صفحه نمایش و باتری اکسپریا P واقعاً مزخرف هستند (مراجعه به بررسی های تخصصی)

Faramarz-1
03-06-2013, 20:17
دوستان گوشی گوشی LG Optimus 4X HD P880 چطوریاس ؟ نسبت به تی اکس سونی، کدومش بهتره

LG Optimus 4X HD بهتره، پردازنده قوی‌تر، صفحه نمایش بهتر نسبت به T و همینطور باتری نسبتاً بهتر.

Faramarz-1
03-06-2013, 20:28
کسی نیست جواب بده فردا قراره خرید بشه:n24:

به ترتیب Galaxy Young و سپس Xperia Tipo رو توصیه میکنم. هر دو خوب هستند.

vahidsport
07-06-2013, 22:13
سلام
تا سفق 750 - 800 چی بگیرم؟ بزرگی ال سی و هنگ نکردن برام مهم هست
این گوشی های هاوایی چه طورین خوبن عمر خوبی دارن

این سی پی یو های چه طورن من تا حالا با هاشون کار نکردمDual-core 1 GHz Cortex-A5از نظر سرعت کند هستند یا نه مثل چیپ MSM8255 روی اکسپریا مینی پرو هست یا نه؟

Adreno 203 چه طوره چه قدر از 205 ضعیف تره

Faramarz-1
08-06-2013, 10:02
سلام
تا سفق 750 - 800 چی بگیرم؟ بزرگی ال سی و هنگ نکردن برام مهم هست
این گوشی های هاوایی چه طورین خوبن عمر خوبی دارن

این سی پی یو های چه طورن من تا حالا با هاشون کار نکردمDual-core 1 GHz Cortex-A5از نظر سرعت کند هستند یا نه مثل چیپ MSM8255 روی اکسپریا مینی پرو هست یا نه؟

Adreno 203 چه طوره چه قدر از 205 ضعیف تره

اصلاً پردازنده خوبی نیست احتمالاً منظورتون Desire X یا Optimus L7 II هست که این پردازنده رو داره همین که ویدیو HD رو ساپورت نمیکنه این پردازنده گرافیکی (آدرنو 203) خودش به خودی خود فاجعه اس (البته از نظر من) بهتون Samsung Galaxy S Advance رو توصیه میکنم پردازدنده دوهسته‌ای Cortex-A9، گرافیک Mali-400 که مثل هلو ویدیو HD رو پخش میکنه و قدرتش هم سطح Adreno 220 هست و از 205 و 203 خیلی قویتره، البته Sony Xperia P هم از همین پردازنده استفاده میکنه و قیمتش هم در همین سطحه اما یک مشکل بسیار بزرگ داره و اون هم عمر باطریش هست که به معنای واقعی کلمه افتضاحه و از اونجایی که باطری اکسپریا پی آمبرده نمیشه کاریش کرد دوستم Xperia P گرفت به خاطر همین مشکل فروختش و S3 Mini گرفت در کل این گوشی ها گزینه هایی خوبی اند البته شاید قیمتاشون کمی بیشتر از 800 باشه: Samsung Galaxy S Advance, Samsung Galaxy S3 Mini, LG Optimus L9, Sony Xperia P, Sony Xperia L
در مورد هواوی هم متأسفانه تجربه کار با محصولات این برند رو نداشتم و نمیتونم اظهار نظری دربارش کنم اما این برند از برندهای معتبر چینی هست و نه متفرقه.

مرتضی nvcd
08-06-2013, 23:18
بین S iii mini و xperia P و htc one sv و htc amaze 4G کدوم از نظر سخت افزار قویتره ؟ ... در حدود رنج حداکثر 870 تومن چی پیشنهاد می کنید ؟

کاربرد های مورد نیاز : رزولوشن خوب - وای فای عالی - بازی خور نیستم اما به شدت از گوشی های ضعیفی که تو برنامه ها هنگ میکنن متنفرم ... حداقل تا یکی دو سال دیگه میخوام همین گوشی برام کار کنه و در نتیجه باید اپدیت هاش هم بیاد ...

خودم یه سرچ کردم همین مدل های بالا را تو رنج قیمت دیدم .... البته با اپسیلون بالا و پایین ... تا اینکه دوستم یه چیز گفت کلا دیدم رو عوض کرد :n22:

میگه اینهمه دنبال سی پی یو دو هسته ای و رم بالای 1 گیگ و مدل cortex a9 یا karit و فلان میگردی اخرش میبینی اختلافشون زیاد نیست !!!!!!

میخوام از دوستان باتجربه بپرسم که واقعا برای یه نفر که وب گردی میکنه و برنامه های کاربردی بیشتر کارشه تا بازی ( البته بازی رو باید در حد متوسط بتونه بکشه ) ... سی پی یو و رم ایدال چیه ؟ ... اصلا باید به چه چیزهایی توجه کنم و به چه چیزی توجه نکنم ؟

Faramarz-1
09-06-2013, 06:04
بین S iii mini و xperia P و htc one sv و htc amaze 4G کدوم از نظر سخت افزار قویتره ؟ ... در حدود رنج حداکثر 870 تومن چی پیشنهاد می کنید ؟

کاربرد های مورد نیاز : رزولوشن خوب - وای فای عالی - بازی خور نیستم اما به شدت از گوشی های ضعیفی که تو برنامه ها هنگ میکنن متنفرم ... حداقل تا یکی دو سال دیگه میخوام همین گوشی برام کار کنه و در نتیجه باید اپدیت هاش هم بیاد ...

خودم یه سرچ کردم همین مدل های بالا را تو رنج قیمت دیدم .... البته با اپسیلون بالا و پایین ... تا اینکه دوستم یه چیز گفت کلا دیدم رو عوض کرد :n22:

میگه اینهمه دنبال سی پی یو دو هسته ای و رم بالای 1 گیگ و مدل cortex a9 یا karit و فلان میگردی اخرش میبینی اختلافشون زیاد نیست !!!!!!

میخوام از دوستان باتجربه بپرسم که واقعا برای یه نفر که وب گردی میکنه و برنامه های کاربردی بیشتر کارشه تا بازی ( البته بازی رو باید در حد متوسط بتونه بکشه ) ... سی پی یو و رم ایدال چیه ؟ ... اصلا باید به چه چیزهایی توجه کنم و به چه چیزی توجه نکنم ؟

در زمینه پردازنده و گرافیک One SV با پردازنده Krait بهتر از Cortex-A9 هست. در زمینه صفحه نمایش سلیقه‌ای هست ولی به نظر من Super AMOLED به کار رفته شده توی S3 Mini بهتره (با توجه به غلظت رنگ و کنتراست بیشتر و همچنین زاویه دید وسیع نسبت به LCDها) کلاً بین این گزینه هایی که نام بردید One SV و S3 Mini رو بیشتر توصیه می‌کنم Xperia P دوربین و بدنه بهتری نسبت به سایر گوشی هایی که معرفی کردید داره اما مشکل بزرگی داره که در پست بالا هم به اون اشاره کرده و اون هم باطری بسیار بسیار ضعیفش هست و از اونجایی که باطری در این گوشی آمبرده کاریش هم نمیشه کرد! و به اطلاعتون برسونم برای وبگردی باطری یکی از فاکتورهای حیاتی هست. Amaze 4G هم به دلیل قدیمی بودن سخت افزار بهتون توصیه نمی‌کنم.

مرتضی nvcd
09-06-2013, 18:11
گلکسی s iii mini رو خودم زیاد قبول ندارم ... چون همه گوشی های سامسونگ شبیه همه !!!! ...

در مورد xperia p ایا این درسته که اپدیت جدید براش دیر میاد ؟ ... یعنی اینم جزو گوشی های قدیمی محسوب نمیشه ؟

Pedram_mrn
09-06-2013, 18:32
بچه ها با 1800 چی میتونم بگیرم؟؟!!! اکسپریا زد خیلی داغونه؟!!

بین نکسوس 4 و یا تو هزینه افتادن برای اس 4 موندم؟؟؟:n27:

به فکر خرید تبلت هم هستم ولی چون واسه کتاب خوندن میخوام و اکثر اندرودی ها ppi پایینی دارن به فکر Ipad4 و یه گوشیه رده پایین مث L9 یا One SV ام که خیلی زیاد تو خرج میوفتم و کمرشو ندارم:n02:

واسه کتاب خوندن چی پیشنهاد میکنید؟
کلا چه از چه نوع خاک و گلی استفاده کنم؟!!!:n02: