PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بدست آرودن پسورد فایلهای winrar

DECENT
18-10-2010, 14:37
سلام . من با exrtact کردن فایل های rar مشکل پیدا کردم با اینکه پسورد رو درست وارد میکنم وقتی به 100% میرسه میگه wrong passwprd?
اگه ممکنه یه برنامه برای از بین بردن یا بدست آوردن پسورد فایلهای winrar معرفی کنید
ممنون از همه ی دوستان:40:.

popowoody
18-10-2010, 15:30
Winrar Password Remover 1.1 + Crack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد

DECENT
23-10-2010, 13:34
سلامو ممنون از سایت عالی و پاسخ خوبتون
اما یه مشکل دارم پسورد فایل rar من 21 کارکتر هست و اینه
مطمئنم اما اینم برنامه مثل اینکه فقط با پسورد های کمتر ازاین تعداد کارکتر درست کار میکنه
وقتی میخوام فایل rar رو استخراج کنم هنگامی که به 98 درصد میرسه میگه
E:\LOST\Lost - Season 5\Lost.S05.E13.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید CRC failed in the encrypted file Lost.S05.E13.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (wrong password

با چه برنامه ای باید چی کار کنم تا مشکلم حل شه؟
با خود rapair داخلی برنامه ی winrar هم امتحان کردم اما درست نشد و پیغام recovery record not found رو داد

alireza1411
23-10-2010, 22:48
سلامو ممنون از سایت عالی و پاسخ خوبتون
اما یه مشکل دارم پسورد فایل rar من 21 کارکتر هست و اینه
مطمئنم اما اینم برنامه مثل اینکه فقط با پسورد های کمتر ازاین تعداد کارکتر درست کار میکنه
وقتی میخوام فایل rar رو استخراج کنم هنگامی که به 98 درصد میرسه میگه
E:\LOST\Lost - Season 5\Lost.S05.E13.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید CRC failed in the encrypted file Lost.S05.E13.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (wrong password

با چه برنامه ای باید چی کار کنم تا مشکلم حل شه؟
با خود rapair داخلی برنامه ی winrar هم امتحان کردم اما درست نشد و پیغام recovery record not found رو داد

به نظر میاد مشکل از پارت دانلود شده باشه. من بودم یه بار دیکه پارت 13 رو دان میکردم. برنامه های یافتن پسورد معمولا با الگورتم سعی و خطا Brute force کار میکنن و برای یافتن پسورد 21 رفمی حداقل فکر کنم 20 سال وقت لازمه.:41::11:

Cyber-PC
24-10-2010, 00:43
منم با دوستمون alireza141 موافقم
اکثرا وقتی فابل وقت دانلود آسیب ببینه این error دیده میشه.
یکبار دیگه دانلودش کنید اگه باز هم همین مشکل رو داشتید و از pass هم مطمئن بودید نشون میده خود فایل آسیب دیده هست.

DECENT
03-11-2010, 22:57
ممنون دوستای خوبم :40:. حق با شما بود . یه بار دیگه دان کردم با درست شد .
ولی چون شارژ adsl ام تموم شده بود جای اون 20 سال 20 هزار پیاده شدم:31:

Ship Storm
03-11-2010, 23:16
کلا نرم افزارهایی که در زمینه یافتن پسورد عمل می کنند پسورد های کوتاه رو فقط میتونن پیدا کنن (حدود 3 حرف) اگه تعداد کاراکتر رمز زیاد و یا کاراکترهای خاص باشه به هیچ وجه عملکرد خوبی ندارند و سعی کردن برای یافتن کلمه عبور فقط اتلاف وقت محسوب میشه

DECENT
16-11-2010, 17:21
سلام یه مشکل ذیگم دارم چون اینم درخواسته نخواستم یه تاپیک جدید باز کنم شلوغ شه
من فایل کامل ویندوز 7 اینترپرایز رو دانلود کردم و نوع فایل iso هست . حجم فایل 2.15 گیگ هستش.
با چه نرم افزاری میتونم کاری کنم که تبدیل به یه فایل بوتیبل بشه و مثل سی دیهای ویندوز از راه بوت پی سی نصبش کنم ؟
:11:ممنون

Ship Storm
16-11-2010, 20:24
سلام یه مشکل ذیگم دارم چون اینم درخواسته نخواستم یه تاپیک جدید باز کنم شلوغ شه
من فایل کامل ویندوز 7 اینترپرایز رو دانلود کردم و نوع فایل iso هست . حجم فایل 2.15 گیگ هستش.
با چه نرم افزاری میتونم کاری کنم که تبدیل به یه فایل بوتیبل بشه و مثل سی دیهای ویندوز از راه بوت پی سی نصبش کنم ؟
:11:ممنون

این موضوع شما ربطی به این تاپیک نداره وباید در انجمن بحث های نرم افزاری صورت میگرفت
شما فایل ISO رو با نرم افزاری مثل NERO می تونید رایت کنید البته درصورتی که فایل بوتیبل باشه دی وی دی رایت شده بوت میشه

FX
17-11-2010, 09:49
این برنامه ها کاربرد ندارن اگه پسورد چند کاراکتری باشند.البته تا حالا!

DECENT
17-11-2010, 16:48
این موضوع شما ربطی به این تاپیک نداره وباید در انجمن بحث های نرم افزاری صورت میگرفت
شما فایل ISO رو با نرم افزاری مثل NERO می تونید رایت کنید البته درصورتی که فایل بوتیبل باشه دی وی دی رایت شده بوت میشه
ببخشید چون فک کردم نرم افزار تبدیل فایل ISO به بوتیبل رو میخوام وندارم تو انجمن درخواست نرم افزار گفتم

حالا چطوری باید با چه نرم افزاری فایلمو بوتیبل کنم؟؟؟؟؟

DECENT
21-11-2010, 20:30
کسی جواب نمیده؟ با چه نرم افزاری فایلمو بوتیبل کنم؟ اصلا از کجا بفهمم فایل ویندوز دانلودیم بوتیبل هست؟ میشه راهنماییم کنید.

Ship Storm
22-11-2010, 00:07
ببخشید چون فک کردم نرم افزار تبدیل فایل ISO به بوتیبل رو میخوام وندارم تو انجمن درخواست نرم افزار گفتم

حالا چطوری باید با چه نرم افزاری فایلمو بوتیبل کنم؟؟؟؟؟

کسی جواب نمیده؟ با چه نرم افزاری فایلمو بوتیبل کنم؟ اصلا از کجا بفهمم فایل ویندوز دانلودیم بوتیبل هست؟ میشه راهنماییم کنید.

فایل iso خودش معمولا باید بوتیبل باشه و اگه بوتیبل نباشه کاریش نمیشه کرد
شما فایل iso رو رایت کنی و سیستم رو باهاش از طریق dvd که رایت کردی بالا بیاری اگه بالا اومد فایل iso مربوطه بوتیبل هست والا نیست