PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسئله نصب دزدگیر رو ماشین های صفر

a1i
18-10-2010, 09:07
با سلام ...

دوستان من از مدتی که ماشینو تحویل گرفتم دنبال جواب این سوالم اما پیدا نکردمش ...

خواهشا راهنمایی بفرمایید تا تمام دوستانی که ماشین صفر از جمله پراید که شدیدا به دزدگیر نیاز داره خریدازی میکنن تکلیفشونو بدونن ....

زمانی که داشتم من ماشینو تحویل میگرفتم تو نمایندگی بهم گفتن بیا همین جا برات دزدگیر فابریک ماجیکار نصب کنیم 79 تومن تا از گارانتیشم نیوفته و ...

دزدگیرشم روش برچسب IKA داشت 79 تومن هم روش خرده بود ... خلاصه نرفتم اونجا نصب کنم ...

یه تحقیق مختصری هم کردم فهمیدن ماجیکار اصلی با گارانتی IKA که هم تو خود سایت Magicar.ir و Magicar.com هست بالای 180 تومنه اینای زیر 100 تومن بیخودین (تو هیچ کدوم از سایتا ندیدم یا به اسم Magecar هست نه Magicar) اونجام که دیدم از ریموتشم خوشم نیومد ...

(ولی بازم اشتباه کردم همون جا باید نصب میکردم)

دوتا نماییندگی دیگه سایپا رفتم هیچ کدوم دزدگیر نصب نمیکردن و رفتم تعمیرگاه مرکزی 1 اونجام گفت ما نصب نمیکنیم پیشنهاد میکنم اصلا نصب نکنی چون سیستم برق و ایموبلایز گارانتی خارج میشه ... گفتم خوب من دزدگیر میخوام باید چه کنم خودتون که نصب نمیکنین بیرونم نصب کنیم میگین از گارانتی میوفته 9 تومن پول گرفتین حتی رو سوئیچ ریموتم نزاشتین ...

دیدیم اینجوری که نمیشه این پرایدی که با لگد درش باز میشه و ولش کرد رفت ...

رفتم از هر نصاب دزدگیریم راجع به سوکت فابریک می پرسیدم هرکی یه چیزی میگفت و چرت و پرت تحویل ما میداد ...

آخر سر خسته شدم رفتم یه ایزی کار مدل 3000 بستم نصابشم که به نظرم از بقیه آدمایی که دیدم وارد تر بود گفت اولا سوکت فابریک 15 تومنه بعدشم این سوکت فابریکا استاندارد نیستن تو زمستون که گرم کن عقبو روشن کنی باعث میشه فشار بیاد بهش و سوکت یا سیمارو آب میکنه و ... و گفت کلا پراید 3تا سیم بیشتر نداره همینجوری ببندی راحتره ما باسه 206 که کامپیوترم داره همینجوری میبندیم ...

حالا کلا داستان چیه دوستان؟؟؟ سرویس اولیه نرم گیر بدن بگن از گارانتی خارجه 200 تومن خرج رو دستمون بزارن و بگن ایموبلایزت مشکل داره ...
یا هر عیبی ماشین پیدا کنه بگن از دزدگیرته ازم پول بگیرن ؟؟؟

خلاصه در کل راهنمایی بفرمایید هرکی ماشین صفر میخره با دزدگیر چیکار کنه مشکل همه خودروسازای داخلیه .....:19:

midnight1234
20-10-2010, 05:53
من احساس می کنم مطلب مشابه اینا قبلا یک جایی خوندم و جواب دادم ولی به هر حال ساده و کامل می گم که کامل متوجه بشی
دوست عزیز
قیمت مجیکار 180 خیلی خوب بوده اگه اصل بوده ولی اون زمان که من خواستم 1 سال پیشا ببندم اصلا اصلش تو بازار نبود !تقلبیشم کم بود

در کل دزدگیر امنیت قفل درهای ماشینت رو زیاد نمی کنه در کل اینی که بستی نمی دونم چجوریه ولی اگه دزد گیر تصویریه که خوبه اگه تصویری نیست که به نظرم اشتبا کردی چون فقط یک در باز کن برای ماشین خریدی به چند دلیل که الان می گم
چون خیلی برا ادم پیش می یاد یادش می ره در ماشین رو بست شیشه رو بالا داده یا در صندوق کامل بسته شده یا... با تصویری راحت ریموت رو یک نگا بندازی ولی تصویری نباشه باید بری به ماشین سر بزنی

مشکل دیگه هم اینه که صدای اکثر دزدگیرها شبیه همه وقتی صدا دزدگیر می شنوی اگه تصویری نباشه متوجه نمی شه ماله ماشینه شماست یا کسه دیگه.. تصویری ها نشون می ده که این صدای دزدگیر ماشین تو یا نه..حالتهای مختلف داره رو ریموت ویبره یا الارم می زنه تو ال سی دی هم نشون می ده

تصویری برداشونم معمولا بهتره ماله من دقیقا تست کردم تا یک کیلومتر جواب می ده اگه ساختمون بینش باشه تا 300 متر ..اگه بردش کم باشه ماشین رو هر جا پار ک کنی و صداشم در بیاد چجوری می خوای متوجه بشی!
راستی من پیشنهاد می کنم اصلا نمایندگی تا می شه ماشینو برای هیچ کاری نبر خیلی کاراشون سرهم بندیه فقط می خوای سر هم بندی کنن همه چیو و بره اون کارا اداری و انتظارو شلوغی و برخورد بدشون که جای خود من دزدگیرو بیرون دادم برام نصب کنن.
از یک لحاظ دیگه اگه ماشین رو جایی پارک کردی که نمی دونی کجاست و فراموش کردی بعضی از تصویری ها فاصله شما با ماشین رو به صورت متری نشون می دن راحت پیدا می کنی
این امکان خاموش کردن ماشین تا جایی که دزگیر شما برد بده که عمرا 100 سال یک بار هم به درد بخوره هم می تونی اکتیوش کنی که فکر کنم ایمولایزر ماشین ار کار بیفته من که نکردم چون همین ایمولایزر باعث می شه اصلا بدون سوئیچ ماشین روشن نشه با هیچ سوئیچی به جز سوئچ خود ماشین!
من دزدگیر پایونر دارم ولی گرم کن موتور و..رو گفتم فعال نکنه مثلا تو خونه داری صبونه می خوری چله زمستون بعد با ریموت می زنه ماشین گرم بشه موتور ایناش که وقتی سوار ماشین می شی بخاری بزنی و صفا. ولی این کار ایمولایزر ماشینت رو از کار می ندازه که امنیت ماشین خیلی کم می شه چون ماشین با ریموت روشن می شه ولی الان ماشین فقط فقط با سوئیچ خودش روشن می شه اگه هم یک سوئیچ دیگه بره توش ماشین قفل می شه و باید از نمایندیگ بیان و کد بش بدن
من سوکت فابریک نزاشتم گارانتی اینا هم ماشینو بردم گیر ندادن اصلا ! تو زمستون هم بسکه شیشه ها بخار می گرفت:31: این گرم کن شبی 4-5 ساعت روشن بود چیزیش نشد.
وای چقدر نوشتم ولی فکر کنم هر چیزی که نیاز بود در مورد دزدگر بدونی رو گفتم موفق باشید

a1i
20-10-2010, 12:57
دوست عزیز دست گلت درد نکنه بسیار ممنون از جوابت و تجربیاتت ...

کلا مشکل من سر این بودن یا نبودن سوکت فابریک بود ...

دزدگیرم معمولیه ولی ریموتش قشنگه با اون حال کردم خیلی و اینکه کلا کره ایه حتی کیفیت پلاستیکاشم از این استیل میت ها که همه جا هست خیلی بهتره :31: ... فرمایشای شما در ارتباط با تصویری کاملا درست اما تصویری خوب بالای 200 تومنه من 100 بیشتر بودجه نداشتم ...

soooot
20-10-2010, 18:56
من یه هفته پیش تو نمایشگاه خودرو، غرفه MAGICAR کاتالوگ و... رو گرفتم
بالاترین مدل تصویریش ( بالاترین هاااااا ) با یک سال بیمه سرقت و یه دونه ریموت دیگه ( که نمیدونم هر کدومش به چه درد میخوره ) با پشتیبانی IKA و 36 ماه گارانتی تعمیر و 12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش قیمتش 252960 تومن هست و پایین ترین مدلش 204800 تومن!
روی کاتلوگش نوشته که سوکت فابریک برای کلیه خودرو ها هم هست که هزینه سوکت فابریک رو جدا میگیرن! ( البته ننوشته چنده )
برای دریافت لیست قیمت عدد 6 برای تماس با تکنسین های فنی عدد 7 برای تماس مستقیم با مدیریت 8* متن پیام و برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن دستگاه 5*سریال دستگاه*کد دستگاه رو باید به شماره 2000416 اس ام اس کنید

پ.ن: ماجیکار مال بابای من نیست اینا رو از توی کاتالوگش نوشتم، خودمم هنوز ماشینم رو از ایران فورقون تحویل نگرفتم که دزدگیر روش ببندم و ببینم چجوریه.

a1i
21-10-2010, 07:31
من یه هفته پیش تو نمایشگاه خودرو، غرفه MAGICAR کاتالوگ و... رو گرفتم
بالاترین مدل تصویریش ( بالاترین هاااااا ) با یک سال بیمه سرقت و یه دونه ریموت دیگه ( که نمیدونم هر کدومش به چه درد میخوره ) با پشتیبانی IKA و 36 ماه گارانتی تعمیر و 12 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش قیمتش 252960 تومن هست و پایین ترین مدلش 204800 تومن!
روی کاتلوگش نوشته که سوکت فابریک برای کلیه خودرو ها هم هست که هزینه سوکت فابریک رو جدا میگیرن! ( البته ننوشته چنده )
برای دریافت لیست قیمت عدد 6 برای تماس با تکنسین های فنی عدد 7 برای تماس مستقیم با مدیریت 8* متن پیام و برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن دستگاه 5*سریال دستگاه*کد دستگاه رو باید به شماره 2000416 اس ام اس کنید

پ.ن: ماجیکار مال بابای من نیست اینا رو از توی کاتالوگش نوشتم، خودمم هنوز ماشینم رو از ایران فورقون تحویل نگرفتم که دزدگیر روش ببندم و ببینم چجوریه.

بنده هم خودم دقیقا این مطالبو در جاهای مختلف دیدم ...

همون حرفیه که منم زدم .. نتیجه چیه؟؟؟ ماجیکارای زیر 200 تومن بیخودیه چون نه تو این کاتالوگا هست نه تو سایت ir. نه com. هست ...