PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب یا جزوه در رابطه با طراحی مدار های الکترونیکی

mrmmnb
18-10-2010, 00:15
سلام
بهتریم کتاب در زمینه طراحی یه مدار چی هست؟
برا شروع چی خوبه برا ادامه و حرفه ای شدن چی؟
من منظورم اینه که میخوام مثلا فلان کاری توسط دستگاهی انجام بده حالا خودم بتونم اون رو بسازم نه این که مثل بعضی کتاب ها چند تا مدار داره و من بشینم اونا رو سر هم کنم
کلا میخوام خودم طراحیش رو یاد بگیرم(حالا به صورت حرفه ای هم نشد موردی نداره ولی یکم وارد بشم)
PDF چیزی هم موجود هست بگید (کتاب معمولی هم برا خرید در بازار بهرتین هاش چیا هستن؟)
با تشکر

hadibaig2010
29-10-2010, 10:29
یه کتاب در مورد انواع سنسورها تو سایت جاش خالیه --- یا حد اقل یه مرجع خوب و کامل معرفی کنید - - - - سایت خوبیه ولی ضعف مطالب علمی داره و دسته بندی فایلها خوب بشه بهتره Thank You

Nakh0d4
29-10-2010, 17:17
سلام
من منظورم اینه که میخوام مثلا فلان کاری توسط دستگاهی انجام بده حالا خودم بتونم اون رو بسازم نه این که مثل بعضی کتاب ها چند تا مدار داره و من بشینم اونا رو سر هم کنم
کلا میخوام خودم طراحیش رو یاد بگیرم(حالا به صورت حرفه ای هم نشد موردی نداره ولی یکم وارد بشم)
PDF چیزی هم موجود هست بگید (کتاب معمولی هم برا خرید در بازار بهرتین هاش چیا هستن؟)
با تشکر
ما كه هر چي گشتيم چنين كتايب پيدا نكرديم بنظر من بهترين راه مطالعه همين كتاباي الكترونيك 1و2و3 و تكنيك پالس و از اين چيزا بعدشم كتابايي كه توش مدار داره كه ببنديو بشيني تحليل كني تا ازشون ايده بگيري
در ضمن پرفسور نعمتي تو دانشگاه كاشون هست ميتوني ازش كمك بگيري:27:

pegah16
02-11-2010, 18:10
سلام
با تشکر

يه استاد طراحي مدارهاي الكترونيكي داشتيم كه خودش تو كار طراحي مداره و مداراشو خيلي هم گرون ميفروشه.به ما ميگفت منبع شما اينترنته!ميگفت برين تو سايتاي شركتهاي بزرگ مثل International Rectifier يا Toshiba , Allegromicro , Fuji , Mitsubishi كه مدارهاي مختلف طراحي ميكنن و application noteهاشون رو بخونيد تا تكنيكهاي جديد كار حرفه اي رو ياد بگيريد.ولي به نظر خود من قبل از اين كار يه آشنايي اوليه لازمه.ما خودمون سر كلاس با مباحث آشنا ميشديم و بعد به سايتا مراجعه مي كرديم.