PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دمای لپ تاپ ها در اجرای گیم های مختلف

starn
17-10-2010, 23:43
سلام :46:
قصد دارم تو این تاپیک همه ی دوستانی که میتونن وقتی در حال اجرای بازی های مختلف هستن از لپتاپشون عکس بگیرن و بزارن اینجا ها بحث و کار شناسی بشه در موردش (مخصوصا بازی های سنگین و گرافیک بالا)
شما میتوانید توسط برنامه ی CPUID HWMonitor دمای همه ی قطعات سیستم خود را چک کنید
برای راحتی شما این برنامه را برای دانلود اینجا میزارم تا دوستانی که این برنامه رو ندارن دانلود کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
--------
اول از همه خودم شروع میکنم مدل لپتاپ
5741 با کانفینگ CPU:i5 Ram:4gig ddr3 Vga: gt320 Hard: 640
بازی مدال افتخار (جدید که همین 2-3 روزه اومده )زدم بازی روان اجرا شد ولی یه چیز باعث نگرانیم شد
اومنم دمای بالای لپتاپ بود من کول پد هم دارم از این 3 فن ها (معمولی زیبا گرون نیست)
بازی رو مینیمایز کردم اومد دما رو دیدم تعجب کردم خودتون ببینید واقعا گرمای خیلی بالایی تولید میکرد لپ تاپ درمقابل این بازی دمای سیپییو به 89 رسید !!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanoooooooo
19-10-2010, 18:38
روی چه تنظیماتی بازی کردی داداش؟ اینو حتما دوستان مد نظر قرار بدن . اما دمای سیستمت احساس میکنم یکم بالاست .

starn
20-10-2010, 00:07
روی چه تنظیماتی بازی کردی داداش؟ اینو حتما دوستان مد نظر قرار بدن . اما دمای سیستمت احساس میکنم یکم بالاست .
روی تنظیمات متوسط
واقعا دما بالاست اگه اینجور باشه باید قید بازی کردن گیم ها تاپ را زد :41:...

hasanoooooooo
20-10-2010, 00:20
اقا اصلا با عقل جور در نمیاد دمات . باد زیر لپتاپ جریان داره؟ من با i7 توی بازیهای روز مثل gta iv . crysis دما بالای 69 نمیره . تازه رو تنظیمات بالا و تنظیماتی که دیگه بیشتر ا این نمیشه گذاشت . مشکل تهویه داره لپتاپت .

Xilevens
20-10-2010, 09:51
review لپ تاپتون رو تو سايت ها ببينيد و در مورد دماش تحقيق كنيد
اگر غير عادي بود به احتمال زياد مشكل از فن لپ تاپ شماست يا تنظيمات سيستم خنك كننده

max_3d
20-10-2010, 19:30
روی تنظیمات متوسط
واقعا دما بالاست اگه اینجور باشه باید قید بازی کردن گیم ها تاپ را زد :41:...
جواب تاپیکی که در سازگار زده بودین رو یکی از اعضای سازگار داده اینم پست جواب شما
((
Re: گرم شدن 5741 در اجرای گیم

پست توسط aria » چهارشنبه 28 مهر 1389, 3:27 pm
دمای لپ تاپ تا 95 درجه ، عادی هست و فن های داخلی تا زمانی که به نزدیک این دما نرسند ، با حداکثر دور خود کار نمی کنند (به خاطر استانداردهای موجود مصرف انرژی و تولید صدا) . قرار دادن پدهای خنک کننده نیز زیر لپ تاپ ها معمولا سرعت رسیدن به این دما را کمتر می کنند .

در مورد صفحه آبی ، تا زمانی که کد خطا را ننویسید یا از آن صفحه عکس نگیرید نمی توان نظر قطعی داد . ایراد می تواند لحظه ای باشد (دیگر اتفاق نیافتد) ، نرم افزاری یا سخت افزاری باشد .
))