PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آندروید xperia x1--آموزش نصب و رفع اشکالات

HOJ-JAT
17-10-2010, 19:56
با سلام خدمت همه شما دوستان خوب اکسپریا دار همانطور که می دونید از خیلی قبل نسخه های از اندروید برای x1 ارئه می شد ولی همه گی دارای یک سری مشکلاتی بودند از جمله شارژ نشدن بلوتوٍ ث نداشتن و...
اما در این نسخه تمامی مشکلات تا حد مطلوبی حل شد اما روش نصب این روش کاملا فرق داره با بقیه ..که من امروز واستون قرار می دم امید وارم مفید باشه..

1.ابتدا باید از مموری گوشیتون تو کامپیوترتون بک اپ بگیرید یا به زبون خودمونی هر چی توش داری کپی کنیین تو هارد چون در این روش مموریتون کامل فرمت می شود..
2.نرم افزار مقابل را دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3.این یک نرم افزار پارتیشن ساز است...
مموریتون را داخل کارت ریدر قرار داده و به کامپیوتر وصل نمایید..
4.نرم افزار را نصب و اجرا کنید..
5.پس از اجرای نرم افزار داریور مموریتون رو می بینید روش راست کلیک کرده و گزینه delete را انتخاب کنید
6.وقتی که دلیت کردید روی فضای جدید راست کلیک کرده و گزینه create را انتخاب کنید
7 برای شما کادری باز می شود شما یک پارتیشن با حجم 350 مگابایت از نوع ext2 و حالت PRIMARY بسازید
8.فضای باقی مانده مموریتون رو یک پارتیشن fat32از نوع PRIMARY بسازید
9.گزینه apply بالای سمت چپ نرم افزار را کلیک کنید و منتظر بمانید تا پارتیشن ها ساخته شوند..
10.خوب حالا فایل اندروید را دانلود کرده و در داخل مموری بریزید

اگر با مستقیم کردنشان مشکل دارید از تایپیک مستقیم کننده همین سایت استفاده کنید..
11.اون اطلاعات قبلی مموریتون رو که تو هارد کپی کردن بریزین تو مموری (دقت کنید که هیچ فایل اندرویدی از قبل روی گوشیتون نباشه!!!!!)
12.فایل اندروید را هم بریزید داخل مموری در شاخه اصلی بطوریکه فایل heart روی شاخه اصلی باشد یعنی داخل فولدر دیگه ای نباشد
13.حداقل 500 مگ فضای خالی روی مموری داشته باشید
14.مموری را داخل گوشی بذارید و به فولدر npkinstall بروید install را باز کنید چند دقیقه طول می کشه تا نصب بشه سپس گوشی ریستارت میشه
15.پس ار ری استارت heart را باز کنید و از اندروید نهایت لذت را ببرید..:10:

چند نکته مهم
1.کوشی شارژ میشه اما اهسته! شما به وضیت باطریش توجه نکنید
2.تمام ریسک این کار به عهده خودتان است
3. پس از نصب اندروید فقط دسترسیتون به مموری از طریق کابل usb هست کارت ریدر مموری رو نمیخونه البته اگه فرمت کنید میخونه

اگه سوال یا مشکلی داشتید بپرسید
امید وارم مفید بوده باشه..

Hamid..God
18-10-2010, 09:56
اندروییدش چه نسخه ایه 1.6 یا 2 به بالا؟

Real Madrid C.F
18-10-2010, 10:10
100% آندروید 2 به بالا هستش فکر کنم 2.1 باشه ولی زیاد روش حساب نکنین ....فقط واسه کلاسش جلوی درو همسایه!!

HOJ-JAT
19-10-2010, 13:23
وژن 2.2 هست

ولی زیاد روش حساب نکنین ....فقط واسه کلاسش جلوی درو همسایه!!
اتفاقا باگ هاش از ویندوز خیلی کمتر هست..

HOJ-JAT
20-10-2010, 18:49
دوستانی که نصب کردن نظری چیزی بدن مرسی

vahid1389
26-03-2011, 22:33
سلام دوستان من همون طور که گفتین مموری رو پارتیشن بندی کردم و از پوشه ی npkinstall فایل install رو باز کردم و بعد از یه عالمه نوشته گوشی ری استارت شد ولی وقتی خواستم که فایل heart رو باز کنم گفت رم رو گوشی نیست !!! :41:
وقتی میرم تو قسمت مموری می نویسه not installed
!!!:41: لطفا کمکم کنید :19: چی کارش کنم :41:!!!

vahid1389
03-04-2011, 01:20
سلام دوستان من همون طور که گفتین مموری رو پارتیشن بندی کردم و از پوشه ی npkinstall فایل install رو باز کردم و بعد از یه عالمه نوشته گوشی ری استارت شد ولی وقتی خواستم که فایل heart رو باز کنم گفت رم رو گوشی نیست !!! :41:
وقتی میرم تو قسمت مموری می نویسه not installed
!!!:41: لطفا کمکم کنید :19: چی کارش کنم :41:!!!
کسی نبود !i!i!

onyx1980
29-10-2011, 15:41
ببخشید یه سوالی داشتم ، من رمم رو با یه برنامه ی دیگه به نام Minitool Partition Wizard Home Edition 7.0 پارتیشن بندی کردم ، به این صورت که 64 مگابایت براس Linuxswap و 600 مگابایت برای Ext2 و 3 گیگ Fat32 و باقیش رو هم Unlocate گزاشتم . اینکارا رو برای ریختن یه رام اندرویدی دیگه انجام دادم ، که البته انجام نشد ، بعد از اینکه از اجرای رام نا امید شدم ، اومدم که کلاً رمم رو ببرم روی Fat32 ولی وقتی رم رو وصل کردم ، دیدم فقط 3 گیگی که Fat32 کردم رو میشناسه ، یعنی انگار یه رم 3 گیگ رو وصل کردم. هر کاری هم که کردم که بتونم حجم از دست رفته (یا قایم شده) رو برگردونم ، نتونستم. کسی میدونه باید چیکار کنم؟