PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار قفل گذاری دی وی دی

maj87
17-10-2010, 18:38
سلام

من یه نرم افزار خوب میخوام که رو سی دی و دی وی دی قفل گذاری کنم که دیگه قابل کپی کردن نباشه!

xeNociDe
17-10-2010, 18:41
CD-DVD Lock 2.9 Build 82

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

popowoody
17-10-2010, 19:00
Cd Dvd Lock 2.6

Serial Number

chista2010
18-10-2010, 14:27
CD-DVD Lock 2.9 Build 82

Cd Dvd Lock 2.6

Serial Number

این برنامه که معرفی کردید روی cd یا dvd قفل قرار نمی ده بلکه درایوهای CD یا DVD-Rom و.. رو مخفی می کنه برای قفل گذاری رو cd می تونید از نرم افزار WTM استفاده کنید که در انجمن مربوطه قرار گرفته است برای قفل گذاری روی DVD هم نرم افزار خاصی وجود نداره

maj87
18-10-2010, 16:03
این برنامه که معرفی کردید روی cd یا dvd قفل قرار نمی ده بلکه درایوهای CD یا DVD-Rom و.. رو مخفی می کنه برای قفل گذاری رو cd می تونید از نرم افزار WTM استفاده کنید که در انجمن مربوطه قرار گرفته است برای قفل گذاری روی DVD هم نرم افزار خاصی وجود نداره

برای دی وی دی نرم افزار ی نمیشناسید؟؟

***Spring***
19-10-2010, 11:24
سلام ...

CD-Lock نرم افزاری برای قفل گذاری بر روی CD و DVD و سایر حافظه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد گذاری بر روی اطلاعات سی دی و دی وی دی با master voyager + آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maj87
19-10-2010, 15:21
سلام ...

CD-Lock نرم افزاری برای قفل گذاری بر روی CD و DVD و سایر حافظه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد گذاری بر روی اطلاعات سی دی و دی وی دی با master voyager + آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من یه نرم افزار میخوام که سی دی یا دی وی دی قابل کپی کردن نباشه