PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I-POD & Headphone

najooli
17-10-2010, 16:07
سلام دوستان....

یه توضیح کوچولو میدم که بهتر کمکم کنید

خوب به صورت شدید اهنگ گوش میدم:8:اونم هیپ هاپ:8: و کیفیت واسم خیلی مهمه....

چند تا سوال دارم یه مشاوره؟

1) کودوم I-pod به دردم میخوره واسه موزیک؟؟؟ به ایپاد تاچ هم ارادته خواصی دارم.

2) واسه این پلیری که در اینده معرفی میکنین نیاز هست هد فون جدا بخرم؟؟؟؟

3) اگه به هدفون نیاز هست... این که لینک میدم ببینید چطوره ؟؟؟ چتده؟؟؟ اگه خوب نیست . خوبش چنده؟؟؟؟ البته این تا میشه و کوچیک میشه....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a.z.p.z
17-10-2010, 22:13
سلام دوستان....

یه توضیح کوچولو میدم که بهتر کمکم کنید

خوب به صورت شدید اهنگ گوش میدم:8:اونم هیپ هاپ:8: و کیفیت واسم خیلی مهمه....

چند تا سوال دارم یه مشاوره؟

1) کودوم I-pod به دردم میخوره واسه موزیک؟؟؟ به ایپاد تاچ هم ارادته خواصی دارم.

2) واسه این پلیری که در اینده معرفی میکنین نیاز هست هد فون جدا بخرم؟؟؟؟

3) اگه به هدفون نیاز هست... این که لینک میدم ببینید چطوره ؟؟؟ چتده؟؟؟ اگه خوب نیست . خوبش چنده؟؟؟؟ البته این تا میشه و کوچیک میشه....

1:بستگی به نیازت داره اگه فقط موزیک گوش میدی نانو و کلاسیک مناسب هستن امکانات نانو از کلاسیک بالاتره ولی خوب کلاسیک 160 گیگ حافظه داره و اگه میبینی موزیک ها و عکس ها و ... از 16 گیگ بیشتر میشن میتونی کلاسیک بگیری ... البته نانو جدید تاچ هست و اینترفیس جالبی داره ...
2:برای ایپاد به نظرم ایرفون IN EAR بگیری خیلی خوبه در حد همین 20-30 تومن هم کافیه ...
3: شما مدلی مد نظر داری میتونی اینجا بگی دوستان راهنمایی میکنن ...
در ضمن بودجه چقدر داری برای ایرفون ؟ ... اگرم هدفون میخوای که بحث جداست --- من توصیه میکنم ایرفون بگیری بهتره تا هدفون برای ایپاد ...

najooli
18-10-2010, 10:01
خوب این نانو تاچ چنده؟؟؟؟ معمولیش چنده؟؟؟؟ عکی ازش دارین؟؟؟؟

بودجه خاصی در نظر ندارم... هم خرو میخوام هم خرما... هم زیبا باشه هم کیفیت خوبی داشته باشه... هم به قیمتش ارزش داشته باشه

a.z.p.z
18-10-2010, 16:27
نانو 6 تا نسل داره که الان نسل 5 و 6 موجود هست که نسل 6 برای کسی مناسب هست که بخواد موزیک و پادکست و رادیو استفاده بکنه در عین حال شیک کوچیک هست و اینترفیس جالبی هم داره و مولتی تاچم هست.
8 و 16 گیگ داره.میتونی لینک زیر رو ببینی اطلاعاتش موجود هست - در مورد قیمت تو ایران اطلاعی ندارم ولی به طور رسمی 16 گیگ 179$ هست.کیفیت صدای همه ایپادها یکسان هست.
*محصولات اپل برای اکثر ایرانی ها گرون هستن!گفتم بدونی!

najooli
18-10-2010, 18:52
نانو 6 تا نسل داره که الان نسل 5 و 6 موجود هست که نسل 6 برای کسی مناسب هست که بخواد موزیک و پادکست و رادیو استفاده بکنه در عین حال شیک کوچیک هست و اینترفیس جالبی هم داره و مولتی تاچم هست.

خیلی خوبـــــــــــه

حال کردم... قیمتش مناسبه فقط 2 تا سوال بعد ریم سراغ هد فون.

1) مولتی تاچ ینی چی؟؟؟

2)نصبت پلیر های دیگه کودوم بهترین کیفیت رو داره ؟؟؟ ای پاد چندمین مقام رو داره؟؟؟

چه هدفونی بگیرم که اول کیفیت داشته باشه... بعد گوش رو ازیت نکنه... بعد کیفیتش تو دراز مدت افت نکنه...؟

a.z.p.z
20-10-2010, 20:16
خیلی خوبـــــــــــه

حال کردم... قیمتش مناسبه فقط 2 تا سوال بعد ریم سراغ هد فون.

1) مولتی تاچ ینی چی؟؟؟

2)نصبت پلیر های دیگه کودوم بهترین کیفیت رو داره ؟؟؟ ای پاد چندمین مقام رو داره؟؟؟

چه هدفونی بگیرم که اول کیفیت داشته باشه... بعد گوش رو ازیت نکنه... بعد کیفیتش تو دراز مدت افت نکنه...؟

مولتی تاچ که اصطلاح هست --- این صفحه نمایش خازنی داره و این قابلیت رو داره که بیشتر از یک جا رو لمس بکنی
و همچنین تاچ مقاومتی نیست و باری که رو پوست بدن هست رو میگیره .
2: ازچه نظر منظورت هست ؟ از نظر فروش که ایپاد اول هست ولی اگه کیفیت صدا برات مهم هست بدون شک محصولات COWON بهترین کیفیت رو دارن ---
ایپاد صداش متوسط رو به بالا هست و کلا قابل قبول هست .
...........
برای ایپاد بهترین ایرفون سری IN EAR هست و تو این رده هم من بهت محصولات CREATIVE رو پیشنهاد میکنم که از نظر قیمت و کیفیت واقعا خوب هستند.