PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال فنی از مهندسین

sadegh-emrah
17-10-2010, 13:22
سوال
من موقع دریافت دیتا دچار قطعی دیتا میشم به طور مثال در موقع دانلود کردن ناگهان دیگه دانلود نمیشه یا صفحه های وب کامل باز نمیشن و برای درست شدن حتما باید repaır کنم تا بتونم دوباره دانلود کنم .من برای دانلود یک میگ باید 5 یا 6 بار rapaır کنم.مخابرات میگه که مشکل از ما نیست .نمیدونم مشکل از کجاست چند بار ویندوز عوض کردم حتی کامپیوتر رو هم عوض کردم اما نشد که نشد. خلاصه آیکون کانکشن چند بار چشمک میزنه دیگه نمیزنه و باید ریپیر کنم تا چشمک بزنه.

a6l3i
17-10-2010, 16:11
سلام دوست عزیز به فروم خوش اومدین

امیدواریم پاسخ سوالهاتون رو بخوبی دریافت کنید و بتونید تجربیاتتون رو با دوستان دیگه تبادل کنید.

چند نکته:
1- با توجه به عنوان پستتون پیشنهاد میکنم یه سر به قوانین فروم بزنی . -----لینک قوانین فروم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])----
مثلا بهتره عنوان رو اینجوری انتخاب کنید: "قطع شدن اینترنت موقع دانلود؟؟"

2- سوال های مربوط به ADSL رو تو تاپیک --- راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ---مطرح کنی سریع تر به جواب میرسی. چون جمع دوستان اونجا جمعه !

اجالتاً این سوال رو اینحا جواب میدیم که نگی بروبچ بی مرامن :46:
شما از مشخصات مودم و ویندوزت چیزی نگفتی. ولی درحالت کلی:
وقتی اینترنت قطع میشه ، تو RUN تایپ کن cmd تا داس بیاد. بعد عبارت ping 192.168.1.1 رو وارد کن و اینتر بزن و عکسش رو بذار تا ببینیم مشکل از کجاست؟

موفق باشی . . .