PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلي داغ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55

راه كوير
17-09-2008, 09:34
دوستان
سوال کننده و پاسخ دهنده :
لطفا روی نوشته ها دقیق تر باشید . به حریم خصوصی احترام بگزارید .
انجمن عمومیه .
چشم رئيس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنده از طرف پاسخ دهنده تضمين ميكنم اما از طرف سوال كننده خير :king:
دوستان توجه كنيد انجمن عموميه سوالات خصوصي نپرسيد :31:

راه كوير
17-09-2008, 09:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي ام Morteza4SN

سلام ستاره ... چطور مطوري (اينجوري نوشتم هر كه رد شد بگه اينا چه صميمين :31:)
سلام مرتضي جان قربانت توخوبي ؟:1:

اول اينكه اين سيستم شمارش نفر به نفري كه راه انداختي ديگه چيه ؟
بعدا قراره قرعه كشي كني از بينشون جايزه بدي بهشون ؟ هر نفر در هر پست يك امتياز آيا ؟
اين فرم خانوار پي سي ورلده ، بايد امار بگيريم چندنفرشركت كردن توصندلي داغ بعدا" ازشون ماليات بگيريم :38:

بعد اينكه ؛ يا حضرت عباس !!
تو از فيلم kill bill خوشت مياد ؟ !! زياد متاثر نشي ازش يه وقت ! من ازت مسترسم اونوقت .
واي اينقدر خوشم مياد تواون صحنه زد چشم زنو دراورد ، لذت ميبرم ، يه نماهم كه بااون زن ساهپوست توخونشون ميجنگيدن دخملااومدن خيلي خوشم مياد :14:

كجا دلت پر نميكشه ؟
همينو بگو به خدا:25:

آخرين فيلم ها و انيميشن هايي كه ديدي چيه ؟
ببين من هيچ وقت اسم فيلمارو نميدونم چون خواهرم ميگيره هرزگاهي من ببننده هستم :rolleye:

اين كارتوني كه عكسش تو امضامه يادته ؟ خب ... !
الان كه ديگه امضاتونميبينم بلفي نيست ؟:blink:

يه جمله در مورد اين عكس بگو كه توش جملات « انجمن متفرقه ، بابك ، اسپم و ... » داشته باشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابك اومد اسپم بده افتاد تومتفرقه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفاوت رو در سوالام احساس كردي آيا ؟
اوه شديدا" اصلا" متعجب شده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي كوير جان (اينجوري نوشتم هر كه رد شد بگه اينا چه غريبن :31:)

راستي من شماروميشناسم ؟:king:

راه كوير
17-09-2008, 09:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفر سي ويكم Mojtaba N87

فقط اومدم بگم آفرین بر این حوصله که این همه سوال رو می جوابی :31:

قربان تومجتبي جان ، ممنون از انگيزه دادنت :king:

راه كوير
17-09-2008, 10:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي ودوم برديا

سلام خوبی؟

سلام مرسي :king:

لیسانس مدیریت بازرگانی داری؟
بله اگه خداقبول كنه :rambo:

از کدوم دانشگاه؟
پيام نور

چه رشته ای بودی؟
بابا خودت مگه نگفتي مديريت بازرگاني (البته اگه منظورت دبيرستانه رشته رياضي معدل 38/17):eh:

تو دوران دبیرستان دختر شلوغی بودی؟
بهله ، درسخون بودم شلوغم بودم ولي هيچ وقت بامعلماشوخي يا اذيتشون نميكردم ولي بچه ها رو ، كلا" كلاسمون شلوغ بود :santa:

کنکورو چیکار کردی؟
من كه امسال كنكورشركت نكردم :1:

نظرت درباره دانشگاه آزاد چیه؟
خرجش زياده ولي خوب دانشگاه بدي نيست :12:

خوش به حالت کمی تا قسمتی،منم به مدیریت بازرگانی علاقه داشتم ولی سراسری نتونستم امسال قبول بشم و حالا دارم اقتصاد بازرگانی بهشتی میخونم.اطلاعی داری راجع بهش؟
اقتصاد صنعتي شنيده بودم ولي بازرگاني نوچ
نه متاسفانه :question:

ریاضیای اینا تا چه حدی هست؟برای یکی مثل من که انسانی هستم
مديريت بازرگاني: تحقيق درعمليات 1 و 2 ، رياضي وكاربردآن درمديريت 1 و2 ، مديريت مالي 1.2 :11:

راه كوير
17-09-2008, 10:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي وسوم pedramch

به به !!ببین کی اینجاست!!!
كي ؟ كو ؟ بذارببينم :santa:

چطوری رفیق؟؟!!
موتوري رفيق:7:

خوب منم باید سوال بپرسم؟؟!!:دی
اجباري نيست اگه دوست داري :20:

1-چرا دوست داری پسر باشی؟؟!
واسه خندش:31:

2-از 1 تا 10 بشمر!
ماهنوز به اونجاهانرسيديم:27:

3-از چه رنگی خوشت میاد؟!چرا؟!
ابي ارامش :king:

4-بهترین مدیر پی سی کیه؟!
مدير ؟همه خوبن

5-به نظرت آمریکا به ایران حمله میکنه؟؟!
امريكاهيچ غلطي نميتونه بكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6-بهم تبریک نمیگی 3 ستاره شدم؟؟؟؟!!(نکته:چون اسمت ستاره است اینو عنوان کردم!!)
تبريك ميگم پروفشنال شدي :rambo:

راه كوير
17-09-2008, 10:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي وچهارم blackfox

به به ، این نیم وجبی کی نشست رو صندلی ما ملتفت نشدیم ؟
دوروزه يه وجبي :31:

های نیم وجبی سلام . کم خلق الله روزه دار رو بذار سر کار . بریم سراغ سوالات :
هلو مستر:20:

1 تا حالا "چیپس فلفلی" خوردی ؟ دوست داری ؟
واي اره خوردم ، اره خوراكي هرنوعش باشه دوست دارم :5:

2 غذا چی دوست داری ؟
ماكاراني ، قرمه سبزي:24:

3 دو یو مرید واقعا یا ایت ایز سر کاری !!؟
نه باباكلا" همه ايت ايز سركاريم:38:

4 بلدی مثل من انگلیسی حرف بزنی ، کفت برید زبانم این قدر قویه نه ؟
يس ، اي ام نيز يه چندوقت كلا" انگليش اسپيك پليز :15:

5 اگه تا حالا چیز خوردی چه قدر لبات قرمز شده ؟؟
* اينچاچيزمنظور زغال اخته مي باشد ، تابستون خوردم :34:

6 چرا این قدر منفی به قضیه نگاه می کنی ؟
منفي نيگانكردم كه من مثبتشوگرفتم :17:

7 از چه ماشینی خوشت میاد ؟
ماشين هاي قدرتي مث پيكاپ ايناخوبه
ولي 206 هم خوبه:cool:

8 منو میشناسی ؟
بله توحسين پسرعموي اون دخمله اي :blink:

9 چرا اکثر دخملا وب کم دارن ولی همیشه خواموشه ؟
هااين خودش جاي بحث داره ، شماچه ساعتي ميره ؟ اينا نكنه با وزارت برق درارتباطن :5:

10 بی شوخی 10 کاربری رو بیشتر دوست داری رو نام ببر ( دوست داشتن به معنی علاقه و اینا نه ها ، یعنی از اخلاقشون خوشت میاد ، از پستاشون و ... )
من ازاولش باتوشوخي نداشتم
torgheh، .... الي اخرbahdar :rolleye:

11 خبر مرگ من به گوش تو هم رسیده بود ؟
نه باباخيرازدواجتوشنيديم بابا:wub:

12 می دونستی منظور من از "چیز" تو سوال 5 همون مورد سوال اوله ؟
من فكركردم منظورت زغال اختس خوب:eh:

13 مشترک گرامیدسترسی به این چیز تا اطلاع ثانوی چیز میباشد
به به بسي مفيوض گشتيم :rambo:

14 چیز چیه ؟
چيز يعني پنير:santa:

15 تا حالا مورچه گازت زده ؟ درد داره ؟ اگر بله چه قدر ؟
چيز پليز :wac:

16 دوست داری مهمان بعدی کی باشه ؟
هركي باشه كاش كه افطارشوبياره دورهمي بخوريم :16:

17 چه قدر خودت رو به دل و دیفال زدی تا دعوت شدی رو صندلی ؟
هي روزگار بذارخاطرات بدوزنده نكنيم :tongue:

18 از آواتار کی خوشت میاد ؟ حد اکثر 4 مورد
طرقه ، بهروز ، خودم ، ...:12:

19 دوست داری چه جوری بمیری ؟
نميدونم درموردش فكرنكردم:34:

20 گاو حسنی که نه شیر داره نه پستون ، چه جوری شیرش رو بردن هندستون ؟
ووش ووش اين شعرعوض شد ديگه اينو نخون ، يه مدل ديگس:33:

فعلا مرخصی تا اینا رو جواب بدی ، بازم خدمت میرسم
هستيم درخدمتتون :1:

راه كوير
17-09-2008, 10:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي وپنجم جادوگرجوان

یک سوال دیگه تو گلوم
برين اورژانس دكتربراتون درش مياره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گیر کرده چرا دخترها اینقدر از خودشون خوششون میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميتونن ، كارخوبيم ميكنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif

قصد ازدواج نداری؟
به موقعش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

یوقت نترشی بری ترش ؟ :خخخخ
نه نترس اگه خواستم برم خبرت ميكنم ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](21).gif
نكته : من قيافم بچگونس مشكلي ندارم خيالتون راحت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](37).gif

راه كوير
17-09-2008, 10:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفر سي وششم @rez
ببخشید یه سوال این چیه!!!@reza یوزر منه مثلا دی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال خوبيه جاداره روش كاربشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
17-09-2008, 11:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي وهفتم Behroooz

از کارت راضی هستی؟
بله خداروشكر :40:

اوقات فراقت چکار میکنی؟
من خيلي اوقات فراغت به اون نحوي كه ميگي ندارم ، ولي بعداز كارم شايد بادوستام برم بيرون ، بعد درس خوندن دارم ، ولي بيشترتفريحاتم خانوادگيه پارك ، ... :40:

به چه ورزشی علاقه داری؟
واليبال :40:

روزی متوسط چقدر پول خرج میکنی؟
خيلي ولخرج نيستم ، ببين خسيس نيستم ولي براي پولم ارزش قائلم ، :20:

bagher_mo68
17-09-2008, 11:12
نام کابریت و آواتارت خیلی آشناس
نمدونی چرا ؟
راستی ببابا یه کم انصاف داشته باش
این ستاره خانوم مگه چقدر توی اداره بی کاره که اینهمه سوال را جواب بده

آره ... چون آدم معروفیم :دی حتماً تو متفرقه دیدیم

بابا ستاره از خداشه من زیاد سوال کنم :دی میگی نه از خودش بپرس

راه كوير
17-09-2008, 11:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي وهشتم majid-ar

سلام.

یادمه اوایل عضوت خیلی جدی بودید.این تغییر 180 درجه برای چی بود؟

سلام
نه ببين من هنوزم بيرون نت جديم ، تومسائل جديم كلا" جديم !!
جدي هستم اما شيطونم هستم :20:

کتاب درباره روان شناسی زیاد خوندید.درست میگم؟
نه ، بيشتر اطلاعاتم مربوط ميشه به حضورم تواجتماع

ببين من توهرعرصه اي يه چشمه ديدم ، يه سري كلاس هاي فيلم سازي اونم بالاي شهر ، دانشگاه جنوب شهر ، محل كار .... بالاخره با هرادمي سركارداشتم به اون خاطراحتمالا":40:

راه كوير
17-09-2008, 11:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي ونهم Aminzikzak

سلام ...
سلام امين :20:

بخشید یه آدرس به من دادنه ، هرچی میگردم پیداش نمیکنم ...
این راه کویر از کدوم طرفه ؟ :دی

•♥•

من كه هزارباربرات توضيح دادم هنوز يادنگرفتي :5:
بابا به سمت شمال ميري ، همچين دويست كيلومترنرفتي به سمت راست گردش ميكني يه كيلومتر ميري ، بعد عقب گرد ميكني اولين دوربرگردون دورميزني ، به راست ميپيچي سراولين سه راهي ميبني زده :
راه بسته است برگرديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
17-09-2008, 11:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهلم alizshah

سلام راه کویر جان
سلام عزيز:20:

چرا این نام کاربری رو واسه خودت انتخاب کردی ؟
دليل : راه تنها ، راه سكوت ، راه ارامش ، امابا يه شلوغي دروني :king:

از بن شدن میترسی ؟
نه ديگه الان بچه خوبيم نميترسم :31:

سرعت اینترنت چنده ؟
100mbps

متولد چه ماهی چه سالی و چه روزی هستی ؟
روز دوم فروردين 1363:40:

راه كوير
17-09-2008, 11:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل ويكم : دسته جمعي

به به ...

ســــــــــــــــــــــــ ــلام آبجی

فعلاً شرایط سوال ندارم برای عرض ادب خدمت رسیدیم

خوش اومدی

خدافظ :دی

سلام داش باقر خودم :king:
قربون تو
خداحافظ

سلام
می گم چطوره از این به بعد هر کس توی هر پست فقط یه سوال بپرسه ؟
اینجوری هم قشنگ تر میشه
هم بیشتر رغبت می کنند بخونند که در نتیجه سوال های تکراری کم می شه
نظر شما چیه ؟

سلام
ممنون از لطف شما
نه هرسوال يه دونه ، هرسوال چندتادونه :king:

حالا که خداوند این افتخارو بهت نداده:27::27::27:
ولی اگه داده بود...کاری میکردم کارستوووون:27::46::27:
بدرود:11:

چي ميگي تو ؟:king:
توهمينطوريش كه دخترم از پس من برنمياي واي به روزي كه پسربودم
فعلا" شما از اين همه افتخار لذت ببرين (دلائل عدم دوست داشتن پسربودنو راستي گفتما بخون ):27:

آره ... چون آدم معروفیم :دی حتماً تو متفرقه دیدیم

بابا ستاره از خداشه من زیاد سوال کنم :دی میگی نه از خودش بپرس

داداشي خوشگلم بپرس اما تقسيمشون كن توچندتاپست:king:
، كه اين سيستم يهوبعداز جواب دادن ارور داد حداقل چندتاباشه نه يه عالمه :41:

bagher_mo68
17-09-2008, 11:48
سلام داش باقر خودم :king:
قربون تو
خداحافظ

خوشگلم بپرس اما تقسيمشون كن توچندتاپست:king:
، كه اين سيستم يهوبعداز جواب دادن ارور داد حداقل چندتاباشه نه يه عالمه :41:

خودت تیکه تیکش میکنم یا خودم بکنم ؟:10:

حالا ناراحت نباش کم کم جواب بده :11:

راه كوير
17-09-2008, 12:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل ودوم bagher_mo68

خوب خوب خوب ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهله بهله بهله :31:

خوشحال باش بعد از دقايقي اومدم با اندک سوالي بر خستگيت بيفزايم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربانت :20:

بدبختي پاي سيستم خودم نيستم اينجام اسمايل ندارم :41:( حالا دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
بهله بهله :46:

و اينک سوالات : ( دقت کن : تا يه سوال و جواب ندادي سواله بعدي رو نخون ... وقتيم سوالي رو ميخوني حق نداري جواب سوالاي قبل و تغيير بدي )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشم :31:
1. آماده اي ؟ ( نباشيم بايد جواب بدي چي از من مهمتر ؟!!! ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله بروبريم :3:

2. اگه فک کردي منم مثل بقيه ميپرسم منو ميشناسي کور خوندي ... آخه کيه که تو اين پي سي منو نشناسه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين كورخوندي يعني فحش دادي :43:

3. فک ميکني ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه فك نميكنم فكرميكنم :25:
ا ...ا ... ا... بايد پاشم کار دارم بعداً ويرايش ميکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------------------------------------------

خوب اومدم ويرايش کنم ... ميريم به ادامه ماجرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب ميگفتي :47:

3. فک ميکني من تو رو بشناسم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا فك نميكنم فكرميكنم : همه منوميشناس طبيعيه :1:

4. واقعاً چرا ؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو چي فک ميکني ؟ ( دقت داشته باش این سوال از سایر سوالات جداست ها ! ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فك نميكنم فكرميكنم به خاطر زيرا !!!:worried:
5. سامانو با خوب اسمايلي نشون دادي :دي ... نظرتو راجع به سامان و اين اينتره بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامان واينتردلاو پسراي خوبين فقط بايد بيشتر به حرفاي من گوش كنن :tongue::evil2:
دلم ميسوزه طفلكي مجيد دستريش قطعه دلم ميخواست ميومد سوال ميكرد :jealous:
6. اين سوال و جدي جواب بده خواهشاً فقط همين يدونه : منو تو يه جمله تعريف کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باقر : پسر خوبي مي باشد .:exclamati

7. چـــــــــي ميگي ؟!!!! يعني واقعاً من اينجوريم ؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره بابا :rambo:

8. جدي ؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جون تو :rolleye:

9. جديه جدي ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرگ تو ، چرا باورنميكني :thumbsup:
10 . پس راس ميگي ديگه ... نپرسم ديگه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ديگه چون جواب نميدم :thumbsdow

11. خوب خدا رو شکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حل شد ؟:goatee:
12. هنوزم تو فروماي ديگه جنجال به پا ميکني ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره اصلا" نميدونم چرا همه به من حساسيت دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. دست بردار بچه جون ... مثلاً اومدي سر کارا !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فكركردم شمانميدونين سركارتون گذاشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. انقد سوختم سوختم ميکني چجوري تا الان زنده اي ؟!!!! :18:
عايق ضداتيش گذاشتم روصندلي نشستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15. تو کدوم فروم بيشتر ميري ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پي سي ورلد :40:
16. از چه سبک موسيقي بيشتر خوشت مياد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي برام فرق نميكنه ، بايد ازش خوشم بياد:40:
17. خواننده خارجي از کي خوشت مياد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدونا خوبه :headphone

18. چه سبک فيلمي رو ميپسندي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فيلم هاي بزن بزن و وسترن :47:

19. خسته شدي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه خير :34:

20. خسته نباشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلامت باشي :rolleye:

21. از بازي چه بازيگرايي خوشت مياد ؟ هم ايراني هم خارجي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايراني : پرويز پرستويي ، رضاكيانيانيان
خارجي :برام فرقي نوموكنه

22. اين طرقه همونيه که تو عروسيه فاميلتون ديديش ؟!! چه تفاهمي :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهله تواز كوجاميدوني ؟:)

23. نظرت راجع به اسپم چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسپم مفيدترين كاريه كاربره :happy:

24. نظرت راجع به اين يارو پسره ... اسمش چيه ... ها داريووش نظرت راجع به اون چيه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داريوش نشسته روصندليم پانميشه :rolleye:

25. گفتي قرمزي ! پس فوتبالي اي ؟ عجب ... تو خارجه چه تيمي ؟ باشگاه و ملي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه فوتبالي نيستم خيلي ، فقط تيم ملي :15:

26. بازيکن چي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تكنيك برام مهمه نه فرد ;)

27. ...
اخ اخ اخ ... ديدي حواسمو پرت کردي نماز نخوندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميرم نماز ميام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------------------------------------------------------------

خوب اومدم ... کجا بوديم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول باشه ، سرچهارراه توپخونه :santa:

آهان ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آهان نه بله :weird:

27. واااااي يه زماني يه پسري بود مااااه الان ديگه فعال نيست ... N A D E R و ميگم ... ميشناختيش ؟ عجب پسر ماهي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماه بود ؟ من فكركردم خورشيد خانومه :wac:

28. Special رو ميشناختي ؟ Alwayes Banned رو چي ؟ ' ZeReShK ' رو چي؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هابهله همشون داداشيام بودن :31:

29. اه ... اه ... اه ... يه پسره بود الحمد و لله بن شد يوزرش sorosh83 بود اگه اشتباه نکنم ... عجب آدمي بود ... ميشناختيش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسره نه بابا ، اون دخمل پسرنمابود عين گل ميموند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

30. بسه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ادامه داشته باشه:blink:

31. خسته که نشدي ميدونم ... آخه سوالا به اين ماهي خستگي نداره که :دي تازه ناراحتم شدي ... اما خوب منم درک کن خسته شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ادامه بده :17:

32. نخير ديگه سوال نميکنم ... بابا فسفرام تموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميگم ادامه بدم ميگي ياعملي برخوردكنم :47:

33. حالا ببينم شايد بعداً اومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يالا ادامه بده :evil:

34. غرور و حال ميکني ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به به به :blush:

35. جونه من سواله 6 و جدي جواب دادي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه گفتم كه توانگيزه بگيري :goatee:

36. :تير
: فروردين

37. هه هه هه
يوهاهاهاهاها

38. دوتا بالايي رو زدم که روند شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنوز كه روند نشده :31:

39. خوش اومدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربون تو:40:

40. باي باي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوش اومدي :31:

واي ديگه برديم

اگه فردا قبل از بيدار شدنم نيومده بودي جواب بدي اسمايلم ميزارم که ديگه اصلاً حوصلت سر نره :دي
----------------------------------------------------------------------
حالا فردا شده :دی

وای اگه بدونی من سر این چی کشیدم !!! دیشب اومدم کلی نوشتم اومدم سند بزنم P30World قاط زد دوباره بعد چون پای سیستمم نبود مجبور بودم آپلود کنم حالا اومدم فایل آپلود شده رو میخونم میبینم اینم قاطه و چرت و پرت نشون میده که الحمدولله درستش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اسمایلم یکم میزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسماعيلي كيه باز ؟:27:

راه كوير
17-09-2008, 12:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل وسوم omid81

سلام مجدد
فقط یه سوال
1) به نظر خودت اگه همین الان بمیری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( بلا نسبت ) میری بهشت یا جهنم ؟! (عجب سوالی ؟!)

MER 29+1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزيز

ببين نميدونم ولي خوب من سعي كردم حق ا... وحق الناسمو رعايت كنم تاحدودي كه نرم جهنم :20:
تازشم اين همه ادم ميرن جهنم ديگه جاي من نيست اخه :31:

راه كوير
17-09-2008, 12:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل وچهارم ali-07

سلام ستاره خانوم(راه كوير )
اين سوال نيست درخواسته بهرحال شما بايد بهش جواب بدي
تمام افراد از نفر اول تا اين نفر قبلي من كه از شما سوال پرسيدن رو توي يك جمله (هر كدومو)توصيف كن ادامه دارد.....

سلام علي خان :20:
باشه قبوله البته شما اول اسم تمامي دوستاني كه سوال كردن ذكركنيد تابنده يه جمله درموردشون بگم :31:

راه كوير
17-09-2008, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل وپنجم elham_007

سلام ستاره جون ، خوبی ، خوشی .... :31:

سلام الهام جونم خوبي عزيزم ؟:king:

سوالی که الان می خوام ازت بپرسم با بقیه سوالایی که جواب دادی فرق می کنه ، یه نوع تست خودشناسیه ..:20:
بهله بهله كتابشوديدم :rambo:

حاضری ؟ برو که رفتیم ..... :46:
واستامن نشستم كوجاداري ميري ؟;)

از بین 9 تا شكل زیر ، تصویر مورد علاقتو انتخاب كن، هردو گزینه رنگ و شکل و در نظر بگیر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انتخاب کن ، جوابشو بهت می دم .:11:
من گزينه دومي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب حالا چند تا سوال معمولی : :happy:

آخه خدا رو خوش میاد ، چطور دلت میاد این همه آدم فضولو ..... آخ ببخشید اشتباه شد ، منظورم این همه آدم کنجکاو، چطور می تونی بذاریشون سر کار ...! هان ..... ؟ :blink:
خوب مسئوليت سنگي با توكل به خدا و بانيت قربه الي ا... شروع كردم :38:

خوب بگو کارمند کدوم اداره ای دیگه ؟ دولتیه ؟ با بند پ نسبتی داری ، ها کلک ... :21:
اداره دولتيه ، اصلا" بدون بند پ نميشه :14:
نظرت راچع به این کار برا چیه ؟ مخصوصا آخریه که از همه بهتره :39: البته دخترا همشون گلن... :27:
راستشو بگو لفطا ... :thumbsup:

DaRiOuShJh= داريوش خارج از اسپمرها پسر خيلي باحاليه :20:

karin= دخمل خوبيه ، من زياد از نزديك خيلي باهاش مراوده نداشتم :1:

RoNika= شيطون بلا :santa:

perjixen= از نزديك باهاش نبودم

Mist= نميدونم چرافكرميكنه من دكترم :biggrin:

elham_007= دخترخوبيه اما هنوزمن سنشو اينارونميدونم :king:

فعلا همینا بسه ، بهت رحم کردما :34:
دستت دردنكنه :31:

خیلی باحالی ستاره جون ، :26:
باحالي از خودته جيگمل :20:

موفق باشی :40:
فداي تو :40:

راه كوير
17-09-2008, 13:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل وششم بهروز خودمون

سلام.
آخی...نبینم کسی دلتو بشکنه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جلال؟مدیر نرم افزار؟!
ببینم پس من چی؟قهر قهر قهر نمی کنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من شوهرتم نه دوستت و دلیلش اینه :دی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زن من خودش زن داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طرقه هم بعد از من...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان قسمتمونه...بیا قسمتامونو قسمت کنیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
... :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بعد از من...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
غیرتی شدم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که از طرقه بهترم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ستاره همه را به کیش خود می خواند...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طفلک پستی نداشت پاک کنه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یو که همش میای سراغ من ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد من؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سروش رفیق من بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد من؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دنبال من...بعدش طرقه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نگفتم که ... :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------------------------------
1- نقل قول میکنم میخونی دیگه؟:دی
2- عروسی که طرقه بود رو کامل مثل یک خاطره بگو.عروسی کی؟یو طرف عروس بودی یا داماد؟چطور طرقه رو دیدی و شناختی؟چی به هم گفتین و چی شد؟:دی واسه کی قرار گذاشتید؟:دی و ...
:11:

سلام بهروز خان شوهرگرام
بله نقل قولاروميخونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درمورد عروسي شايد بعدا" برات تعريف كردم ولي اينجانه ، اينم چون درخواست بابك :20:

bahdar
17-09-2008, 13:17
سلام.

2 غذا چی دوست داری ؟
ماكاراني ، قرمه سبزي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هزار بار ملت پرسیدن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ازاولش باتوشوخي نداشتم
torgheh، .... الي اخرbahdar :rolleye:به دلیل مشکلات فارسی نویسی و فونت فاسی و ... bahdar اشتباها آخر اومده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرقه ، بهروز ، خودم ، ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من دیگه؟:دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

29. اه ... اه ... اه ... يه پسره بود الحمد و لله بن شد يوزرش sorosh83 بود اگه اشتباه نکنم ... عجب آدمي بود ... ميشناختيش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
17-09-2008, 13:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ازنظر من سوالات تموم شد خداحافظ تافردا

bahdar
17-09-2008, 13:28
سلام.

به قوله یکی از پسران باحال و متال بازه پی سی:هه هه هه
پای داریوش رو نکش وسط :دی

درمورد عروسي شايد بعدا" برات تعريف كردم ولي اينجانه ، اينم چون درخواست بابك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشه تو پیام خصوصی بگو...

elham_007
17-09-2008, 13:57
تصویر شماره (2)

"تحلیل گر، قابل اعتماد و متکی به خود"

حساسیت کنونی شما همیشگی است. همیشه تمایل دارید که اطراف خود را با چیزهای زیبایی محصور کنید تا مورد توجه دیگران قرار
گیرید. فرهنگ نقش مهمی در زندگی شما دارد.
خود را با وقار و کم نظیر می دانید و به سطح فرهنگی افرادی که با آنها در ارتباط هستید، اهمیت می دهید.

Persian_Gun's
17-09-2008, 14:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ازنظر من سوالات تموم شد خداحافظ تافردا
از نظره من ولی تموم نشد:46::46::46:

Aminzikzak
17-09-2008, 15:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرسي ونهم Aminzikzak

سلام ...
سلام امين :20:

بخشید یه آدرس به من دادنه ، هرچی میگردم پیداش نمیکنم ...
این راه کویر از کدوم طرفه ؟ :دی

•♥•

من كه هزارباربرات توضيح دادم هنوز يادنگرفتي :5:
بابا به سمت شمال ميري ، همچين دويست كيلومترنرفتي به سمت راست گردش ميكني يه كيلومتر ميري ، بعد عقب گرد ميكني اولين دوربرگردون دورميزني ، به راست ميپيچي سراولين سه راهي ميبني زده :
راه بسته است برگرديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام شد ...
رفتم ولی بسته نبود ...
یکی اونجا رو صندلی نشسته بود اسمش کویر بود !!؟ ستاره بود ؟ راه بود ؟ آب راه ؟ آزاد راه ؟ کوچه ؟ ...
نمیدونم خلاصه یه چیزی تو همین مایه ها بود ...
پیداش کردم ... :دی
میخواستم ازش بپرسم ... بپرسم ...؟ ا ....... ااممممم ....
ببخشید یه آدرس به من داده بودن ... هرچی گشتم پیداش نکردم ... این راه کویر کدوم طرفه ...:17:

•♥•

leila*
17-09-2008, 15:56
سلام خانومی
خوبی گلم؟
و اما سولات من:
1) دوسش داری؟
2) چند تا دوسش داری؟
3) چرا دوسش داری
4) اونم دوست داره؟
5) مطمعنی دوست داره؟
6) تا اخرش باهاش میمونی؟
7) تا اخرش باهات میمونه؟
8) میدونه دوسش داری؟
9) میدونی دوست داره؟
10) میدونی منم دوست دارم؟
مرسی از وقتی که میزاری گلم
از دور بوس بوس

MOHAMMAD2010
17-09-2008, 15:56
سلام مجدد

1 - کارت دقیقا چیه ؟ ( دقیق بگی ها نه اینکه کارمند )
2 - به نظرت حقوقی که بهت میدن زیاد نیست برات ؟ ( بزار یه جور دیگه بپرسم یعنی پولی که میگیری به نظر خودت حقته ؟ یا مثلا بیشتر حقته ؟ )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فکر کنم بابک دوباره باید بیاد یه پست بده ( نظر خودت چیه ؟ )

نكته : من قيافم بچگونس مشكلي ندارم خيالتون راحت

بهتره به پسربودن بااين ديدگاهم نيگاكني
نيمه اول زندگي : پسرها فقط ميتونن يه بلواز وشلواربپوشن دخترهاانواع لباسها ، محبت بيشتر باباهامال دختراست
نيمه دوم : خريد نون وخريد بيرون كلا" مال پسراس
نيمه سوم : دنبال يه دخترميگردن به زورباهاشون دوست بشه
نيمه چهارم : دنبال يه دخترميگردن زنشون بشه كليم بايد خرجشون كنن
نيمه پنجم : بايد مثل خركاركنن خرج زن وبچه بدن
پس من دلم نميخواد پسرباشم

HoJJaT_007
17-09-2008, 17:55
سلام

من یک سال پیش میخواستم برای نشستن روی صندلی داغ کاندیدا شم ولی خوب دیگه عمر اجازه نداد .

اگه میشه منو توی اولویت قرار بدید (درخواستی هست یا خودتون انتخاب میکنید سعید جان)؟

Hazy
17-09-2008, 19:32
ستار این سوال رو دویست دفعه پرسیدن:
منو میشناسی؟
راسیتی تو چرا اینقدر منو زجر دادی تا بشینی رو صندلی!؟
فدات بای بای

بردیا
17-09-2008, 22:53
من كه امسال كنكورشركت نكردم
کنکور سالی که خودت بودی رو منظورم بود
7سال پیش یعنی.:دی

(البته اگه منظورت دبيرستانه رشته رياضي معدل 38/17)

درسته منظورم همون بود.

ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی.

shahab_f
18-09-2008, 01:14
ممنون از پاسخ گویی شما:20:

نفربيست ونهم shahab_f

12- به نظر شما بنده چند سالمه؟
بيست سالته :blink:

13-چرا هیشکی یادش نمیاد؟ تو که متفرقه بازی بگو ببینم یادته اون تاپیکی رو که یکی زده بود و می گفت که همه بهش میگن تو خیلی زشتی و ناراحت بود و می خواست خودکشی کنه؟عاقبتش چی شد؟
نه والا يادم نيست توهم ميزني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14
12--> به نظر میرسه شما تقلب کردید
13-->ای بابا , چرا آخه؟ فکر کنم توش persian_empire_evanesence و winter+girl پست داده بودن, از اونا بپرسی یادشونه

ali-07
18-09-2008, 03:20
خوب ستاره خانوم شبت بخير :
قرار شد درباره افراد زير يك بند توصيف با يك اسمايل براي هر كدوم بزاري بفرما:
1-p30world
2-ALI_07
3-snow_GIRL
4-M.etallic.A
5-Necromancer*
6-DaRiOuShJh
7-maryam_karimi
8-bahdar
9-Petros
10-Mahdi Hero
11-.::. RoNikA .::.
12-2299
13-mahn90
14-p30world
15-omid81
16-M.etallic.A
17-torgheh
18-جادوگرجوان
19-aaaammmm87
20-p 30 world
21-Petros
22-Havbb
23-RooS
24-@reza
25-Persian_Gun's
26-M.etallic.A
27-cyrus_ln
28-MOHAMMAD2010
29-shahab_f
30-Morteza4SN
31-Mojtaba N87
32-برديا
33-pedramch
34-blackfox
35-جادوگرجوان
36-@rez
37-Behroooz
38-majid-ar
39-Aminzikzak
40-alizshah
41- _______________
42-bagher_mo68
43-omid81
44-ali-07
45-elham_007
46-bahdar

راه كوير
18-09-2008, 07:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل وهفتم دسته جمعي

سلام.

پای داریوش رو نکش وسط :دی

باشه تو پیام خصوصی بگو...

سلام باشه بهروز بعدا" سرم خلوت شد :11:

تصویر شماره (2)

"تحلیل گر، قابل اعتماد و متکی به خود"

حساسیت کنونی شما همیشگی است. همیشه تمایل دارید که اطراف خود را با چیزهای زیبایی محصور کنید تا مورد توجه دیگران قرار
گیرید. فرهنگ نقش مهمی در زندگی شما دارد.
خود را با وقار و کم نظیر می دانید و به سطح فرهنگی افرادی که با آنها در ارتباط هستید، اهمیت می دهید.

سلام الهام جان قربونت عزيزم ممنون:11:

از نظره من ولی تموم نشد:46::46::46:

من روصندلي داغم نظرمن مهمه نه شما دوست عزيز !!!:31:
درضمن طبق فرمايش بابك ويزدان : روي صندلي داغ كل كل ومسائل خصوصي نداريم !!!!:11:

راه كوير
18-09-2008, 07:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل وهشتم Aminzikzak

سلام شد ...
رفتم ولی بسته نبود ...
یکی اونجا رو صندلی نشسته بود اسمش کویر بود !!؟ ستاره بود ؟ راه بود ؟ آب راه ؟ آزاد راه ؟ کوچه ؟ ...
نمیدونم خلاصه یه چیزی تو همین مایه ها بود ...
پیداش کردم ... :دی
میخواستم ازش بپرسم ... بپرسم ...؟ ا ....... ااممممم ....
ببخشید یه آدرس به من داده بودن ... هرچی گشتم پیداش نکردم ... این راه کویر کدوم طرفه ...:17:

سلام امين

تودقيقا"براي من بگو از كدوم راه رفتي تابهت بگم درست رفتي ياغلط ؟
اون كه نشسته بود روي صندلي دقيقا" بگوچه جوري نشسته بود چهارزانو يانه دوزانو ، اين فرق ميكنه ؟
به سمت اينطرف نيگاميكرد يااون طرف؟
اون اول سلام كرد ياتو ؟
به صورتت نيگاكرد يا به زمين .؟
.....
فعلا" هميناروبگو تابگم كي بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hazy
18-09-2008, 07:52
البته من رفتم روي صندلي داغ دارم اتيش ميسوزونم :دي
ستاره حیف من گذاشتم کنار !
می خوای خودم بیام جزغالت کنم؟

راه كوير
18-09-2008, 08:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرچهل ونهم leila*

سلام خانومی
سلام ريحانه گل وگلاب :20:

خوبی گلم؟
قربون تو

و اما سولات من:

1) دوسش داری؟
بهله

2) چند تا دوسش داری؟
يه عالمه

3) چرا دوسش داری
چون لياقت دوست داشتنو داره

4) اونم دوست داره؟
بهله

5) مطمعنی دوست داره؟
بهله بهله

6) تا اخرش باهاش میمونی؟
اگه بشه مطمئن باش اره

7) تا اخرش باهات میمونه؟
اگه بتونه مطمئن باشه اره

8) میدونه دوسش داری؟
بهله بهله

9) میدونی دوست داره؟
بهله بهله

10) میدونی منم دوست دارم؟
نه ، الان كلي ذوق زده شدم :18::31:

مرسی از وقتی که میزاری گلم
فداي چشمات تپلوي من :40:

از دور بوس بوس
از نزديك بوس بوس :11:

راه كوير
18-09-2008, 08:07
ستاره حیف من گذاشتم کنار !
می خوای خودم بیام جزغالت کنم؟
:20:ماكه همينجوريشم جزغاله شده شماهستيم چه سوال بپرسين چه سوال نپرسين :40::31:

راه كوير
18-09-2008, 08:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاهم MOHAMMAD2010

سلام مجدد

1 - کارت دقیقا چیه ؟ ( دقیق بگی ها نه اینکه کارمند )
تايپيست تخصصي يه اداره دولتي (خدايي اينوتاحالانگفته بودم بيشترم نپرسين چون عمرا" بگم ):20:

2 - به نظرت حقوقی که بهت میدن زیاد نیست برات ؟ ( بزار یه جور دیگه بپرسم یعنی پولی که میگیری به نظر خودت حقته ؟ یا مثلا بیشتر حقته ؟ )
نه زياد نيست ، من قبلا" هم گفته بودم من وظيفمو درست انجام ميدم ، بيش از حد توانايي بقيه
حالا چون زبلم هم اينطرفم هم اون طرف ديگه ديگه :20:

فکر کنم بابک دوباره باید بیاد یه پست بده ( نظر خودت چیه ؟ )
نه بابك نمياد :31:

راه كوير
18-09-2008, 08:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاه ويكم HoJJaT_007

سلام
به به سلام داداشي حجت :rolleye:

من یک سال پیش میخواستم برای نشستن روی صندلی داغ کاندیدا شم ولی خوب دیگه عمر اجازه نداد .

بن شدي:45:

اگه میشه منو توی اولویت قرار بدید (درخواستی هست یا خودتون انتخاب میکنید سعید جان)؟

نه برادرگرامي شما بايد با hazy صحبت كنيد يعني اون بايد باشما صحبت كنه پس درخواستونو به ايشون بدين :king:

راه كوير
18-09-2008, 08:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاه ودوم hazy

ستار این سوال رو دویست دفعه پرسیدن:
منو میشناسی؟
نه دويست بارنشده راحت باش :31:
بله برادريزدان داداش تپلوي خودم :20:

راسیتی تو چرا اینقدر منو زجر دادی تا بشینی رو صندلی!؟
خوب خدايي وقت ندارم ، الانم خيلي اذيت ميشم هم به كارام برسم هم اينجاروعقب نمونم :41:
فدات بای بای

قربون تو:40:

راه كوير
18-09-2008, 08:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاه وسوم برديا

کنکور سالی که خودت بودی رو منظورم بود
7سال پیش یعنی.:دی

يادم نيست ، فكركنم همون 18000 اينابود :19:

درسته منظورم همون بود.

ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی.

قربون شما داش برديا :11:

راه كوير
18-09-2008, 08:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاه وچهارم shahab_f

ممنون از پاسخ گویی شما:20:
خواهش ميكنم :11:

12--> به نظر میرسه شما تقلب کردید
نه والا ، همينطوري حدسي گفتم

13-->ای بابا , چرا آخه؟ فکر کنم توش persian_empire_evanesence و winter+girl پست داده بودن, از اونا بپرسی یادشونه

يادم نمياد والا چي بگم :20::40:

راه كوير
18-09-2008, 08:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاه وپنجم ali-07

شوخي ميكني شكلك ميذارم اماتوصيف نوموتونم ديگه :31:

1-p30world:25:

2-ALI_07:47:

3-snow_GIRL:1:

4-M.etallic.A:weird:

5-Necromancer* :santa:

6-DaRiOuShJh:rolleye:

7-maryam_karimi:wub:

8-bahdar:36:

9-Petros:3:

10-Mahdi Hero:15:

11-.::. RoNikA .::.:laughing:

12-2299:33:

13-mahn90:35:

14-p30world تكراري

15-omid81:38:

16-M.etallic.A تكراري

17-torgheh:43:

18-جادوگرجوان:happy:

19-aaaammmm87:tongue:

20-p 30 world تكراري

21-Petros تكراري

22-Havbb :headphone

23-RooS:king:

24-@reza:rambo:

25-Persian_Gun's:29:

26-M.etallic.A تكراري

27-cyrus_ln;)

28-MOHAMMAD2010:)

29-shahab_f:cool:

30-Morteza4SN:goatee:

31-Mojtaba N87:12:

32-برديا:6:

33-pedramch:20:

34-blackfox:5:

35-جادوگرجوان تكراري

36-@rez (36-@rez) تكراري

37-Behroooz :24:

38-majid-ar:rambo:

39-Aminzikzak:thumbsup:

40-alizshah:worried:

41- _______________

42-bagher_mo68:santa:

43-omid81 تكراري

44-ali-07 تكراري

45-elham_007:king:

نفس گيربود ولي حتي فاصله بين اسماروهم زيادكردم :11:
46-bahdar تكراري

pouria007
18-09-2008, 10:37
سلام علیکم بگین حاج خانما روسریشونو بزنن من اومدم
قبول داری علافی؟
با این همه آن تایم فکر نمیکنی اگه خودت یه سایت میزدی الآن کلی پرطرفدار شده بود (منظورم از نوع فروم بود)؟
تیم مورد علاقت و رشته ورزشی مورد علاقت؟
خواباتو رنگی میبینی یا سیاه سفید؟
این چند تاس؟
کی گفته؟
اسمایلی مورد علاقت؟
بالاخره نگفتی قضیه ی اون امضا چی بود که زانوی غم بقل کرده بود؟:31:
خوابت نیاد چیکار میکنی؟
home page مرورگرت چیه؟
فعلاً

راه كوير
18-09-2008, 11:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاه وششم pouria007

سلام علیکم بگین حاج خانما روسریشونو بزنن من اومدم
عليكم سلام ورحمه ا... وبركاته ، تكبير:27:

قبول داری علافی؟
نه تكذيب ميشه :20:

با این همه آن تایم فکر نمیکنی اگه خودت یه سایت میزدی الآن کلی پرطرفدار شده بود (منظورم از نوع فروم بود)؟
اوه شك نكن ، من اگه يه فروم زده بودم الان پي سي ورلدم رد كرده بودم :27::27:

تیم مورد علاقت و رشته ورزشی مورد علاقت؟
ورزش مورد علاقه واليبال وتيم موردعلاقه پرسپوليس:46:

خواباتو رنگی میبینی یا سیاه سفید؟
شبااينقدرخستم كه اصلا" خواب نميبينم :5:

این چند تاس؟
سه تا:8:

کی گفته؟
مامانم اينا:27:

اسمایلی مورد علاقت؟

بالاخره نگفتی قضیه ی اون امضا چی بود که زانوی غم بقل کرده بود؟:31:
غم بغل نكرده بود كه ، منتظربود با شاخه گل :40::31:

خوابت نیاد چیکار میکنی؟
هي وول ميزنم تورختخواب تاخوابم ببره:46:

home page مرورگرت چیه؟
ياهو

فعلاً
قربانت :11:

p 3 0 world
18-09-2008, 12:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نفرپنجاه وپنجم ali-07

شوخي ميكني شكلك ميذارم اماتوصيف نوموتونم ديگه :31:

1-p30world:25:

2-ALI_07:47:

3-snow_GIRL:1:

4-M.etallic.A:weird:

5-Necromancer* :santa:

6-DaRiOuShJh:rolleye:

7-maryam_karimi:wub:

8-bahdar:36:

9-Petros:3:

10-Mahdi Hero:15:

11-.::. RoNikA .::.:laughing:

12-2299:33:

13-mahn90:35:

14-p30world تكراري

15-omid81:38:

16-M.etallic.A تكراري

17-torgheh:43:

18-جادوگرجوان:happy:

19-aaaammmm87:tongue:

20-p 30 world تكراري

21-Petros تكراري

22-Havbb :headphone

23-RooS:king:

24-@reza:rambo:

25-Persian_Gun's:29:

26-M.etallic.A تكراري

27-cyrus_ln;)

28-MOHAMMAD2010:)

29-shahab_f:cool:

30-Morteza4SN:goatee:

31-Mojtaba N87:12:

32-برديا:6:

33-pedramch:20:

34-blackfox:5:

35-جادوگرجوان تكراري

36-@rez (36-@rez) تكراري

37-Behroooz :24:

38-majid-ar:rambo:

39-Aminzikzak:thumbsup:

40-alizshah:worried:

41- _______________

42-bagher_mo68:santa:

43-omid81 تكراري

44-ali-07 تكراري

45-elham_007:king:

نفس گيربود ولي حتي فاصله بين اسماروهم زيادكردم :11:
46-bahdar تكراري

باب ستاره خانوم ذله م کردی شما
آرزو به دل موندم یه بار اسم کاربری من بدبخت را درست بنویسی:18:
بابا اسم کاربری من p 3 0 world :31:
نه p30world :19:
و نه p 30 world :19:
آقا اصلا من شکایت می کنم :18:
به کنوانسیون (!!!) حقوق بشر
به سازمان ملل :18:
به شورای امنیت :18:
به بابک
به خودت
با انصافت
به بازدیدکنندگان

SIR MAMAD
18-09-2008, 20:25
نیمه ششم : اگه با ضریب خطای 1 درصد یک پسر خوشگل و یک دختر خوشگل از تو خیابون بیاری و جفتشونو دونه دونه بفرستی حموم بعد اینکه بیان بیرون تازه میفهمی کی واقعا خوشگله!:27::39:
البته نیمه های زیادی نوشته بودم اما به لطفه سروره خسته ی سایت ارسال نشد:41:الان اینارو دوباره نوشتم بطوره خلاصه:21:که مطمئنم همین برای شما دختره گرامی و عزیز کافیه و 100% متقاعدت میکنه و از این به بعد رویاهای پسر بودنو در ذهنه خود پرورش میدی:10:
.

:27::27::27: تشکر به خاطره اون قسمته قرمز رنگ

اگه این جمله رو تو فرومه embaus می گفتی مطمئنم چند نفر این رو به عنوانه یک نقله قوله ماندگار در امضاشون ساین می کردن.:27: البته توپی سی ورلد هم می شه این کارو کرد ولی تابه حال کسی انجام نداده.:20:
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||
سوالاته من از کسی که روی صندلی پاسخ گویی هست.
سلام

$$$نامه کاربری شما خیلی معنا داره چی شد این رو برگزیدی؟

در حاله حاضر سرعته تایپه شما چند کلمه در ثانیه هست؟
با چه وسیله ای معمولا سره کاره خود می رید؟
من در برخی انجمن ها فعالیت داشتم ولی دیدم از لحاظه تخصص پی سی ورلد جایگاهه ممتازی داره

قبول داری؟

برای همین یک ماهه این جا عضو شدم وازش راضیم. ولی یه نکته ای برام جالب بود اونم اینه که مدیرای ارشد وبه خصوص ادمین ها برخلافه انجمن هایی که قبلا درشون فعالیت داشتم و انجمن های معتبره انگلیسی

اصلا پستی ارسال نمی کنن. در بحث های تخصصی نیستند و فقط از خوندن جواب های اقای بابک تونستم کمی با هاشون اشنا شم

به نظرت چرا این طوره؟؟
چرا این قدر کم فعالن؟
قبلا هم این طور بوده یا در این ماه این قدر کم فعالن؟

4- به نظرت تخصصی ترین انجمن انجمنه انتی ویروس ها نیست؟ نظرت راجبه تخصصی ترین انجمن این جا چیه؟

خدانگهدار

Persian_Gun's
18-09-2008, 20:56
نيمه پنجم : بايد مثل خر كاركنن خرج زن وبچه بدن :39:[/COLOR]king:
ایناهاش hazy جان...:20:
در ضمن من طرزه صحبت کردن با یک خانوم محترمو بلدم:46:
منم با ایشون دشمنی که ندارم!!!!؟:18:دارم؟؟؟
ایشونم مثله دخترای دیگه ی انجمن واسه من احترامشون واجبه در صورتی که احترامو نگه دارن:20:
اینجا دیگه بنظرم جای خوبی واسه ادامه ی این بحث نیست و بهتره دیگه کشش ندیم:10:
درضمن فکر نکنید من ضد دخترمااااا:18::27:نه اینطور نیست تو تاپیک های قدیمه همین متفرقه که اصله صحبتش سره دختر پسر بود خیلی دوستانه و صمیمانه با هم دیگه بحث میکردیم تا اونجایی که کسی توهین نکنه:46:که خدارو شکر کسی به دیگیری توهین نکرد..

Ice Star
19-09-2008, 04:07
یه سوال می پرسم که تا بحال کسی تو اینجا نپرسیده مخصوصن از بابک :دی

من رو می شناسی ؟ :دی

alizshah
19-09-2008, 04:58

:27::27:
ایول
راستی منو چی میشناسی ؟:31:
یه سئوال دیگه:11:
اگه 4 تا در باشه
یکیش بره به مثلث برمودا
یکیش بره به جهنم
یکیش بره به کهکشانی که خیلی دور هست و ترس و وحشت زیاد ...
یکیش بره زیر دریا و توی یک کشتی غرق شده و ترس و وحشت زیاد
کدوم رو انتخاب میکنی ؟

Babak
19-09-2008, 09:03
ایناهاش hazy جان...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان . میشه روش های دیگه رو هم امتحان کرد . مثلا میشه به جای خراب کردن تاپیک . یا تهمت زدن به من که مثلا رفیق فلانی هستم ( در مرام بعضی ها شما یا باید رفیق کسی باشید یا دشمنش . فکر دیگه ای نمیشه کرد ) یک فقره پی ام ارسال بفرمایید به بنده تا بفهمم چه اتفاقی افتاده و رسیدگی کنم .

متالیکا جان شما چرا ؟

مدیران تاپیک صندلی نشین بعد رو معرفی کنید لطفا .
ممنون

tohidkh
19-09-2008, 09:13
ای بابا! :19:
دوستان، چرا تاپیک رو به گند میکشید. :2:
تو رو خداببینید، این جمله گفتنیه؟

نيمه پنجم : بايد مثل خر كاركنن خرج زن وبچه بدن
همچنین این:

بعدا میگید که توهین نمیکنیم و . . .
الان هزار نفر هم پست میدن و این نوشته من رو محکوم میکنن.
موفق باشید :13:

Behroooz
19-09-2008, 10:44
به نظر خودت بهترین کاری که تو عمرت انجام دادی کدام است؟

p 3 0 world
20-09-2008, 15:40
نظرت در مورد اینکه دو روز از زمان صندلی نشینی تو فورم خراب بود و قبل از اون هم دوستان از یکی از جواب های تو برداشت بدی پیدا کردند و ............... چیه ؟

راه كوير
20-09-2008, 15:40

Ice Star
20-09-2008, 15:45
بعدا میگید که توهین نمیکنیم و . . .
الان هزار نفر هم پست میدن و این نوشته من رو محکوم میکنن.

عزیز دل من کجای این توهین هست
من یادمه همه از بابک می پرسیدن منو میشناسی من هم که خانوم راه کویر را نمیشناختم گفتم بیام ببینم ایشون منو می شناسن

والا توهین نکردم

راه كوير
20-09-2008, 15:49
توجه توجه توجه

به احترام بابك نارنجي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دراستانه بازنشستگي از پاسخ دادن به سوالات شما معذوريم لطفا" مراجعه نفرمائيد !!!!:دي:دي

عزیز دل من کجای این توهین هست
من یادمه همه از بابک می پرسیدن منو میشناسی من هم که خانوم راه کویر را نمیشناختم گفتم بیام ببینم ایشون منو می شناسن

والا توهین نکردم

اره باباتوروهم ميشناسم :31:

تاحضور صندلي نشين بعدي تعطيل شد

tohidkh
20-09-2008, 15:55
خب! خوبه که همدیگر رو میشناسید. :46:
حالا بگو ببینم منو هم میشناسی؟ :31::31::31:

Hazy
20-09-2008, 16:26
بابک جون که گل کاشتی 6 تا پست از من پاک کردی که برداز! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی طلبت!
تا دقایقی دیگر صندلی نشین جدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hazy
20-09-2008, 16:35
با تشکر از ستاره خانوم که وقت گذاشتن و آتیش سوزندن!
صندلی نشین بعدی

hamidghoty
20-09-2008, 17:12
به به دمش گرم

سلام
منو نمیشناسی؟

اسمت چیه؟

چند سالته؟

بچه کجایی؟

تحصیلات؟

آقا اینا سوالات مرجعه

بعدا میام سوالای خودمو میپرسم

p 3 0 world
20-09-2008, 17:39
خوب سلام چطوری
انگار دیگه خانوم ها صندلی را گرفتن پس هم نمیدن
بریم سر سوالات
من رو میشناسی ؟
اگه قرار باشه تا 5 دقیقه دیگه بمیری و توی این 5 دقیقه فقط به 1 نفر بتونی زنگ بزنی اون کیه
چند سالته
بچه کجایی
قشنگترین آهنگ به نظرت (خواهشا نگو که نمی شه یکی را گفت )
قشنگ ترین کتاب به نظرت
کتاب های م . موب پور را خوندی ؟
به نظرت خدا چه رنگیه ؟
خودت چی ؟
من چی ؟
اولین کلمه ای که بعد از پس سی ورلد به ذهنت می رسه چیه
چرا به مرد ها توهین کردی ( بازمانده از زمان راه کویر )
همین دیگه
بعدا بر می گیدم

M.etallic.A
20-09-2008, 18:13
سلام
چطوری ؟
چه قدر به خودت اعتقاد داری ؟
نمیخوای این آواتورت رو عوض کنی یا حداقل روشو اینور کنی ؟
چی شد که روی صندلی نشستی ؟ به یزدان پیغام دادی یا مثل صندلی نشین قبلی تو رودرواسی گیر کردی و علی رغم میل باطنی نشستی رو صندلی ؟
نظرت در مورد مغناطیس مرگبار چیه ؟
نظرت در مورد استقلال آبخازیا چیه ؟
چرا ساکشویلی تا صدای هواپیماهای روسی رو شنید فرار کرد :دی ؟
یه خاطره خوب از پی سی ورد تعریف کن ؟ اگه خواستی یه دونه هم بد تعریف کن.

Ice Star
20-09-2008, 19:08
سلام

یک سوال بسیار کلیدی که تا بحال از هیچ کس پرسیده نشده ؟

من رو میشناسی ؟

اگه آره از کجا میشناسی ؟

ElmO
20-09-2008, 19:14
سلام

اینارو کپی پیست نکردم ها .. :دی ..

1) دوسش داری؟
2) چند تا دوسش داری؟
3) چرا دوسش داری؟
4) اونم دوست داره؟
5) مطمعنی دوست داره؟
6) تا اخرش باهاش میمونی؟
7) تا اخرش باهات میمونه؟
8) میدونه دوسش داری؟
9) میدونی دوست داره؟

..

به نظرت خوبه یکی سوالای همیشگیه خود آدمو ازش بپرسه ؟ :دی ..

یا حق

:40:

ali-07
20-09-2008, 19:16
سلام
اسمت چيه؟(معلومه ولي بازم ميپرسم!!!)
محل سكونتتون كجاست؟
الان كه رو صندلي اتيش نشستي چه حسي داري اون اخراش فكر مي كني چه حسي داشته باشي؟
چرا عضو اين فروم شدي؟
و در اخر يه سوال كاملا قافل گيرانه،منو ميشناسي؟
موفق باشي سوالا ادامه دارند...

secretman
20-09-2008, 21:51
سلام

1-منو میشناسی؟

2-چرا این نام کاربری رو واسه خودت انتخاب کردی؟

3-اگه بخوای عوضش کنی چی میذاری؟

4-تفریحاتت چیا هستن؟

5-آواتارت عکس خودته؟

6-روزی چند ساعت نت هستی؟

7-خصوصیات متولدین مهر چیه؟(خودمم مهر هستم :دی)

8-تا حالا اخطار گرفتی؟

9-بهترین و بدترین اخلاقت چیه؟

10-اهل رمان خوندن هستی؟رمان یلدا رو خوندی؟

مرسی بابت جواب ها

saeed_h1369
20-09-2008, 22:27
به ببین کی نشسته رو صندلی من که همه چیزشو میدونم چی بپرسم؟
خوب بزار اها
منو میشناسی؟:31:
چقدر میشناسی؟ :31:
بزار سوالای باحال بپرسم
آدم روکی هستی؟ :31:
خیلی روک؟ :31:
از چه چیزی بیشتر از سیگار بدت میاد ؟ :31:
بابا بیخیال سوالام خوب نیست خمشو میدونم :10::31:
همین منو میشناسیو؟ بگو بسه :46::31:

Ice Star
20-09-2008, 22:42
ها یه سوال گیر آوردم که هیچ کی نپرسیده ؟

چند کیلوئی ؟

Persian_Gun's
20-09-2008, 23:09
سلام
فشنی(Fashion) یا محجبه؟؟:31::5:

leila*
20-09-2008, 23:19
hamidghoty;
به به دمش گرم
دم کی گرم؟

سلام
سلام خوفی؟
منو نمیشناسی؟
تو یک جرقه هستی

اسمت چیه؟
ریحانه ( نیش نیش)

چند سالته؟
متولد 66
21 سال

بچه کجایی؟
شیرازززززززز

تحصیلات؟
دانشجوی ترم 3 مهندسی کامپیوتر

آقا اینا سوالات مرجعه

بعدا میام سوالای خودمو میپرسم
منتظرم

bidastar
20-09-2008, 23:23
سلام

چند سالته؟
متولد 66
21 سال

نمیدونستم

حلال کن.!

tohidkh
20-09-2008, 23:24
نمیدونستم

حلال کن.!

ممکنه بگید چی رو حلال کنه؟ :31::31::31:

leila*
20-09-2008, 23:27
[M.etalli.A
سلام
سلام سلام
چطوری ؟
خوبم مر30 شما چطوری؟
چه قدر به خودت اعتقاد داری ؟
فکر میکنم زیاد
نمیخوای این آواتورت رو عوض کنی یا حداقل روشو اینور کنی ؟
تصمیم دارم عوضش کنم اما روش رو اینوری نمیکنم

چی شد که روی صندلی نشستی ؟ به یزدان پیغام دادی یا مثل صندلی نشین قبلی تو رودرواسی گیر کردی و علی رغم میل باطنی نشستی رو صندلی ؟
قبلا از طرف بهروز بهم پیشنهاد داده شده بود اما قبول نکردم چون اون موقعه هنوز کسی منو نمیشناخت زیاد
ولی الان خودم به یزادان گفتم که فکر کنم الان دیگه بچه ها کما بیش با من اشنا شده باشن
نظرت در مورد مغناطیس مرگبار چیه ؟
نویدونم
نظرت در مورد استقلال آبخازیا چیه ؟
استقلالو که بدم میاد ولی ابخازیا نویدونم
چرا ساکشویلی تا صدای هواپیماهای روسی رو شنید فرار کرد :دی ؟
نویدونم
یه خاطره خوب از پی سی ورد تعریف کن ؟ اگه خواستی یه دونه هم بد تعریف کن.
بهترین خاطرم اینه که با مهر اریا اشنا شدم
و بدترین خاطرم اینه که مهراریا دیگه پی سی نمیاد:41:

leila*
20-09-2008, 23:36
p 3 0 world
خوب سلام چطوری
سلام من خوبم تو خوبی؟
انگار دیگه خانوم ها صندلی را گرفتن پس هم نمیدن
اینجوریه دیگه
بریم سر سوالات
بریم
من رو میشناسی ؟
نه زیاد
اگه قرار باشه تا 5 دقیقه دیگه بمیری و توی این 5 دقیقه فقط به 1 نفر بتونی زنگ بزنی اون کیه
مامانم
چند سالته
متولد 66
21 سال
بچه کجایی
شیراززززز
قشنگترین آهنگ به نظرت (خواهشا نگو که نمی شه یکی را گفت )
توی یک دیوار سنگی گوگوش
قشنگ ترین کتاب به نظرت
کیمیاگر پائولو
کتاب های م . موب پور را خوندی ؟
کتابای ایرانی نمیخونم
البته 14 -15 سالم که بود کما بیش میخوندم
ولی بازم رمانهای خارجی رو ترجیح میدم
به نظرت خدا چه رنگیه ؟
سبز
خودت چی ؟
قرمز یا نارنجی
من چی ؟
زرد
اولین کلمه ای که بعد از پس سی ورلد به ذهنت می رسه چیه
متفرقه
چرا به مرد ها توهین کردی ( بازمانده از زمان راه کویر )
نکردم
کی ؟
کجا؟
من نبودم
تهمته
دروغه
می خوان منو خراب کنن
همین دیگه
خوباشه
بعدا بر می گیدم
منتظرم

leila*
20-09-2008, 23:38
xxxicestar
سلام

سلام سلام
یک سوال بسیار کلیدی که تا بحال از هیچ کس پرسیده نشده ؟

من رو میشناسی ؟
نه نمیشناسم

اگه آره از کجا میشناسی ؟[/QUOTE]
نه نمیشناسم

leila*
20-09-2008, 23:42
ElmO
سلام
سلام
اینارو کپی پیست نکردم ها .. :دی ..
معلومه عزیزم

1) دوسش داری؟
خیلی
2) چند تا دوسش داری؟
هوارتا
3) چرا دوسش داری؟
چون دوست داشتنیه
4) اونم دوست داره؟
اره
5) مطمعنی دوست داره؟
اره
6) تا اخرش باهاش میمونی؟
اره
7) تا اخرش باهات میمونه؟
اره
8) میدونه دوسش داری؟
اره9)
میدونی دوست داره؟
اره
..

به نظرت خوبه یکی سوالای همیشگیه خود آدمو ازش بپرسه ؟ :دی ..
اینم یه مدلشه :دی

یا حق

leila*
20-09-2008, 23:46
ali-07
سلام
سلام
اسمت چيه؟(معلومه ولي بازم ميپرسم!!!)
ریحانه
از کجا معلوم بود؟
محل سكونتتون كجاست؟
شیراز
الان كه رو صندلي اتيش نشستي چه حسي داري اون اخراش فكر مي كني چه حسي داشته باشي؟
الان هیچی
اخراشم هنوز نمیدونم
چرا عضو اين فروم شدي؟
دوست داشتم
و در اخر يه سوال كاملا قافل گيرانه،منو ميشناسي؟
نه متاسفانه
موفق باشي سوالا ادامه دارند...
مر30
منتظرم

TEC
20-09-2008, 23:51
سلام لیلا جان..
چطوری خانوم؟

اصلا تو رو میبینم یاد مهرآریا میوفتم..
میدونی چرا نمیاد؟
من که نگرانشم، ولی ظاهرا اصلا تو پی سی نمیاد، امیدوارم خوب باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه خبر؟
صندلی نشینی الآن چه مزه میده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه رنگی رو دوست داری؟
زندگیت چه رنگیه؟
دوست داری چه رنگی باشه؟

چه مصر و چه شام و چه بر و چه بحر همه روستایند و شیراز شهر
اراک رو کنار شیراز یا جای شیراز بزاری قشنگ تر نمیشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه دانشگاهی درس میخونی؟ آزاد یا سراسری؟
تا چه حد به ادامه تحصیل علاقه داری؟

دوست داری در آینده، شاغل باشی یا خونه دار؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کتاب "کنیز ملکه مصر" رو خوندی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من نخوندم، اما تو اگه خوندی نظرت رو بگو. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوشحال شدم دیدم یک عدد لیلا خانوم گل رو صندلی نشسته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جیلیز و ویلیز شدنت رو میبینم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
20-09-2008, 23:54
secretman
سلام
سلام

1-منو میشناسی؟
نه زیاد

2-چرا این نام کاربری رو واسه خودت انتخاب کردی؟
چون اسم بهترین دوستام لیلا و ستاره هست که خیلی دوستشون دارم
و اینجوری همیشه به یادشون میمونم

3-اگه بخوای عوضش کنی چی میذاری؟
عوض نمیکنم

4-تفریحاتت چیا هستن؟
زیادی رفیق بازم
دوستام
مهمونی
خرید

5-آواتارت عکس خودته؟
اره

6-روزی چند ساعت نت هستی؟
قبلا 8-7 ساعت
الان 2-3 ساعت به زور
7-خصوصیات متولدین مهر چیه؟(خودمم مهر هستم :دی)
دخترهای متولد مهر بیشتر خصوصیات اخلاقیه مردونه دارن تا زنونه دست و دلبازن
حکم یه وکیل مدافه رو دارن
خیلی رفیق بازن
و پایبند نیستن
8-تا حالا اخطار گرفتی؟پ
نه خوشبختانه

9-بهترین و بدترین اخلاقت چیه؟
بهترین خیلی مهربونم
بدترین خیلی رکم و زود عصبانی میشم و کینه ای هستم

10-اهل رمان خوندن هستی؟رمان یلدا رو خوندی؟
رمان می خونم اما ایرانی نه
یلدا هم نخوندم

مرسی بابت جواب ها
مر30 بابت سوالهات

leila*
20-09-2008, 23:59
saeed_h1369
به ببین کی نشسته رو صندلی من که همه چیزشو میدونم چی بپرسم؟
سلام داداشی
خوبی؟
خوب بزار اها
منو میشناسی؟:31:
مگه میشه ادم داداششو نشناسه؟
چقدر میشناسی؟ :31:
خیلی خوب
بزار سوالای باحال بپرسم
آدم روکی هستی؟ :31:
خودت که میدونی به شدت رک هستم
خیلی روک؟ :31:
خیلی رک
از چه چیزی بیشتر از سیگار بدت میاد ؟ :31:
ماری
کک
شیشه
ایس
از اینجور اشغالا دیگه
بابا بیخیال سوالام خوب نیست خمشو میدونم :10::31:
خب داداشم هستی دیگه
همین منو میشناسیو؟ بگو بسه :46::31:
چیو بگم بسه؟

leila*
21-09-2008, 00:02
xxxicestarه
ها یه سوال گیر آوردم که هیچ کی نپرسیده ؟

چند کیلوئی ؟
54 کیلو

leila*
21-09-2008, 00:05
Persian_Gun's
سلام
سلام
محجبه که اصلا
فشن هم اگه منظورت مو سیخ سیخیه نه نیستم
به تیپم زیاد اهمیت میدم
خوش تیپم اما جلف و سبک نیستم

saeed_h1369
21-09-2008, 00:07
چیو بگم بسه؟اینکه منو چقدر میشناسی دیگه:31::31::31::31::31:

Ice Star
21-09-2008, 00:10
نه نمیشناسم

ها منو نمیشناسی پس این امضات را از کجا آوردی ؟

می دونی این امضات را کی تهیه کرده ؟

leila*
21-09-2008, 00:13
TEC
سلام لیلا جان..
سلام سلام خوشکل خانوم
دوستیه خودم
چطوری خانوم؟
مر30 گلم تو خوبی؟

اصلا تو رو میبینم یاد مهرآریا میوفتم..
اخی دلم واسش خیلی تنگ شده

میدونی چرا نمیاد؟
نه متاسفانه نمیدونم
من که نگرانشم، ولی ظاهرا اصلا تو پی سی نمیاد، امیدوارم خوب باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره منم امیدوارم هر جا که هست خوب باشه و خوش

چه خبر؟
سلامتی گلم
صندلی نشینی الآن چه مزه میده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا که مزه ای نداره سوالا تا حالا خیلی سرد بوده
البته بجز مال شما
چه رنگی رو دوست داری؟
قرمز
نارنجی
زندگیت چه رنگیه؟
قرمز
نارنجی
دوست داری چه رنگی باشه؟
قرمز نارنجی

اراک رو کنار شیراز یا جای شیراز بزاری قشنگ تر نمیشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست دارما
ولی ببخشیدا
نه نمیشد:31:

چه دانشگاهی درس میخونی؟ آزاد یا سراسری؟
ازاد شیراز
تا چه حد به ادامه تحصیل علاقه داری؟
خودم بیشتر دوست دارم مهندسی که تموم شد دیگه ولش کنم
اما به خاطر خانوادم نمیتونم

دوست داری در آینده، شاغل باشی یا خونه دار؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاغل
کتاب "کنیز ملکه مصر" رو خوندی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من نخوندم، اما تو اگه خوندی نظرت رو بگو. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه عزیزم منم نخوندم
اما مامانم کتابشو داره

خوشحال شدم دیدم یک عدد لیلا خانوم گل رو صندلی نشسته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جیلیز و ویلیز شدنت رو میبینم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه خدا نکنه هم بگو گناه داشته بودما
شاد باشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]
مر30 عزیزم
خوش باشی

2299
21-09-2008, 00:14
به به
سلام همشهري
ميدونم من رو نميشناسي پس نمي پرسم
ميگم كجاي شيراز ميشينين
راستي تقريبا هم وزنيم يه 50 تاي فاصله داريم :دي
بهترين سايت بعداز p30 كه اونجا عضوي راستي با سوتيات حال ميكنم

leila*
21-09-2008, 00:15
سلام

نمیدونستم

حلال کن.!
این پایینی راست میگه چیو حلال کنم؟

ممکنه بگید چی رو حلال کنه؟ :31::31::31:

leila*
21-09-2008, 00:16
اینکه منو چقدر میشناسی دیگه:31::31::31::31::31:

اهان
چشم:31:

leila*
21-09-2008, 00:17
ها منو نمیشناسی پس این امضات را از کجا آوردی ؟

می دونی این امضات را کی تهیه کرده ؟

اخ ببخشید کاره شما بوده؟
راستش من فقط لینکشو از تو تاپیک برداشتم گزاشتم تو امضام دیگه نمیدونستم این شاهکار مال کیه:31:

befermatooo
21-09-2008, 00:19
خوب میگفتی Tag رو عوض کنن !!!

راه کویر, صندلی داغ

بگذریم

من زیاد اهل این تاپیک نیستم اما اومدم اعلام حضور کنم :دی

موفق باشی برار

Ice Star
21-09-2008, 00:21
اخ ببخشید کاره شما بوده؟
خدا ببخشه !
اره با اجازتون کار من بوده

خوب یه سوال هم بپرسم قد تون چقدره ؟

leila*
21-09-2008, 00:21
2299
به به
سلام همشهري
به به سلام همشهری
کی گفته نمیشناسم
همشهری هستی دیگه :دی
ميگم كجاي شيراز ميشينين
میگم زرهی میشینیم فعلا
خوبه پس داری میترکی :دی
بهترين سايت بعداز p30 كه اونجا عضوي
هیچ جای دیگه عضو نیستم
راستي با سوتيات حال ميكنم
ولی خودم خیلی حالم گرفته میشه:41:

leila*
21-09-2008, 00:24
befermatooo
خوب میگفتی Tag رو عوض کنن !!!
خب مگه من باید بگم؟

بگذریم

من زیاد اهل این تاپیک نیستم اما اومدم اعلام حضور کنم :دی
کجایی تو کیهان؟
اصلا مرده ای یا زنده؟
نیستی
کم پیدا شدی

موفق باشی برار
مر30 اما من برار نیستما من خوار هستم :دی

leila*
21-09-2008, 00:26
خدا ببخشه !
اره با اجازتون کار من بوده

خوب یه سوال هم بپرسم قد تون چقدره ؟

سوالای مشکوک میپرسیا
168

Ice Star
21-09-2008, 00:26
لیلا (ریحانه) خانوم به قیافتون نمی خوره 56 کیلو باشین ؟

تو دنیای مجازی چند تا دوست پسر داری ؟

تو دنیای واقعی چند تا دوست پسر داری ؟

نکته => اگه خواستی سوالام را جواب نده
نکته 2 => ناراحت نشو

rsh
21-09-2008, 00:27
سلام من حوصله سوال پرسیدنو ندارم چرا؟

Ice Star
21-09-2008, 00:29
سوالای مشکوک میپرسیا

خوب صندلی شما خیلی زود داغ شده :دی

168 قد و 56 کیلو وزن عکستو هم که ....

خوب اصلا نمی خوره
بیشتر می خوره که 75 کیلو وزن داشته باشی

Mojtaba N87
21-09-2008, 00:29
سلام! منم همشهریم گویا :31:

سوالی ندارم!

فقط می پرسم :

چقدر از تاریخ شیراز می دونی؟

2299
21-09-2008, 00:30
2299
به به
سلام همشهري
به به سلام همشهری
کی گفته نمیشناسم
همشهری هستی دیگه :دی
ميگم كجاي شيراز ميشينين
میگم زرهی میشینیم فعلا
خوبه پس داری میترکی :دی
بهترين سايت بعداز p30 كه اونجا عضوي
هیچ جای دیگه عضو نیستم
راستي با سوتيات حال ميكنم
ولی خودم خیلی حالم گرفته میشه:41:
بابا رنگ قحطي بود آبي كه نشد رنگ من تو زرهي به دنيا اومدم :21:

leila*
21-09-2008, 00:34
xxxicesta
لیلا (ریحانه) خانوم به قیافتون نمی خوره 56 کیلو باشین ؟
56 کیلو؟
کی گفته 56 کیلو؟
اگه 56 کیلو بودم خودمو دار میزدم
بابا من 54 کیلو هستم
ندارم
یکی

نکته => اگه خواستی سوالام را جواب نده
نکته 2 => ناراحت نشو

leila*
21-09-2008, 00:34
سلام من حوصله سوال پرسیدنو ندارم چرا؟

شما هر جور راحتی:19:

leila*
21-09-2008, 00:35
خوب صندلی شما خیلی زود داغ شده :دی

168 قد و 56 کیلو وزن عکستو هم که ....

خوب اصلا نمی خوره
بیشتر می خوره که 75 کیلو وزن داشته باشی

56 نه 54
75 هم که دیگه خیلی چرته
من 75 کیلو باشم از خونه بیرون نمیام
واجب شد اواتورمو عوض کنم

Ice Star
21-09-2008, 00:36
ندارم
خیلی می بخشین ها میشه یکم بیشتر توضیح بدی چون رفتم تو پروفایلت بعد مغزم متعجب شد !!!

واجب شد اواتورمو عوض کنم
خوبه گفتم ناراحت نشو

وقتی که داشتی رو صندلی مینشستی باید فکر این جا ها را هم می کردی

خوب دیگه ببخشید مزاحمت شدم و باعث شدم ناراحت بشی

@R3Z
21-09-2008, 00:37
چون پرسپولیسی هستی زیاد ادیتت نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشحالم که رو صندلی نشستی و آرزو میکنم مثل من بدبخت یکی نیاد 5000 تا سوال رو واست کپی پیست کنه تا مجبور شی دو شبانه روز جز تایپ کاری نکنی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب به نظرت عامل برد 6 بر 0 استقلال برابر استقلال اهواز کدام گزینه است؟
1-تبانی 2-معلولیت بازیکنان استقلال اهواز 3-هردو 4-هردو + گزینه های قید نشده!!

خوووووب الان رفیقم زنگ زد گفت لاتیش نکن سریع بیا سر کوچه واسه همین سریعتر سوالا رو میپرسم(چی کار کنیم دیگه به ما میگن شب گرد بهونه هم گیر نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیشب به بهونه احیاء هم تا سحر تو یوسف آباد پلاس بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میونت با موسیقی چطوره؟؟
چه سبکی؟
چند تا از خواننده های مورد علاقت تو سبکی که دوستش داری رو بگو.
تا حالا شده دوستت دشمنت شه یا دشمنت دوستت؟
اگه شده چه حسی داشتی؟؟
با چند تا از بچه های p30 تو دنیای واقعی ارتباط داری؟
اگه یه روز بفهمی یه کسی که خیلی دوستش داری بهت خیانت کرده ممکنه کارت به خودکشی بکشه؟؟
به نظرت دنیا یه جوری نشده که دیگه آدم به هیچکی نمیتونه دل ببنده؟
خیلی ممنون
ببخشید اگه سوالام خسته کننده بود ولی یه قسمتش سوالایی بود که واسه خودم خیلی سرنوشت ساز بوده واسه همین پرسیدم
موفق باشی
بای

leila*
21-09-2008, 00:38
Mojtaba N87
سلام! منم همشهریم گویا :31:
سلام
اره همشهری هستی گویا
سوالی ندارم!
چرا؟
فقط می پرسم :

چقدر از تاریخ شیراز می دونی؟
میدونم اما دوست دارم خیلی بیشتر بدونم:31:

leila*
21-09-2008, 00:40
بابا رنگ قحطي بود آبي كه نشد رنگ من تو زرهي به دنيا اومدم :21:

شما به بزرگیه خودتون ببخشید

leila*
21-09-2008, 00:42
خیلی می بخشین ها میشه یکم بیشتر توضیح بدی چون رفتم تو پروفایلت بعد مغزم متعجب شد !!!

خوبه گفتم ناراحت نشو

وقتی که داشتی رو صندلی مینشستی باید فکر این جا ها را هم می کردی

خوب دیگه ببخشید مزاحمت شدم و باعث شدم ناراحت بشی

پسر هایی که دیدی تو پروفایل من پست دادن دوست پسرام نیستن دوستامن
و این خیلی فرق میکنه
من همشونو مثل داداشام دوست دارم
و همشون خیلی زیاد به من لطف دارن
در ضمن ناراحت نشدم
اصلا
ظرفیتم بالاست
زود ناراحت نمیشم
شما نگران نباش

leila*
21-09-2008, 00:50
@R3Z
چون پرسپولیسی هستی زیاد ادیتت نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مر30 رضا جان لطف داری:31:
خوشحالم که رو صندلی نشستی و آرزو میکنم مثل من بدبخت یکی نیاد 5000 تا سوال رو واست کپی پیست کنه تا مجبور شی دو شبانه روز جز تایپ کاری نکنی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم این اتفاق نیوفته
خوب به نظرت عامل برد 6 بر 0 استقلال برابر استقلال اهواز کدام گزینه است؟
1-تبانی 2-معلولیت بازیکنان استقلال اهواز 3-هردو 4-هردو + گزینه های قید نشده!!

گزینه 4:27:
خوووووب الان رفیقم زنگ زد گفت لاتیش نکن سریع بیا سر کوچه واسه همین سریعتر سوالا رو میپرسم(چی کار کنیم دیگه به ما میگن شب گرد بهونه هم گیر نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیشب به بهونه احیاء هم تا سحر تو یوسف آباد پلاس بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چه کار میکردین اونوقت؟
واسم جالبه؟
میونت با موسیقی چطوره؟؟
خوبه
چه سبکی؟
همه چیز گوش میدم تقریبا
چند تا از خواننده های مورد علاقت تو سبکی که دوستش داری رو بگو.
گوگوش
ابی
یاس
هیچکس
استاد شجریان
تا حالا شده دوستت دشمنت شه یا دشمنت دوستت؟
زیادزیاد اتفاق افتاده
اگه شده چه حسی داشتی؟؟
یا تنفر از اون شخص یا دوست داشتنش
بستگی به حالتش داره
با چند تا از بچه های p30 تو دنیای واقعی ارتباط داری؟
3-4 تاشون هستن
اگه یه روز بفهمی یه کسی که خیلی دوستش داری بهت خیانت کرده ممکنه کارت به خودکشی بکشه؟؟
اصلا
اونو میکشم
به نظرت دنیا یه جوری نشده که دیگه آدم به هیچکی نمیتونه دل ببنده؟
هنوز هم یه روزنه هایی هست
خیلی ممنون
ببخشید اگه سوالام خسته کننده بود ولی یه قسمتش سوالایی بود که واسه خودم خیلی سرنوشت ساز بوده واسه همین پرسیدم
موفق باشی
بای
مر30
سوالات واسم خیلی جالب بود
لطف کردی
ممنون

Ice Star
21-09-2008, 00:52
در ضمن ناراحت نشدم
اصلا
ظرفیتم بالاست
زود ناراحت نمیشم
شما نگران نباش
نه چون هی ملت ناراحت میشن و من هم پشت سرش اخطار می گیرم و بن میشم به خاطر همین نگران شدم:18:

خوب چند تا سوال بپرسم

اولین فوتبالی که نگاه کردی چی بوده ؟

گوشی موبایلت چیه ؟

ها بازم مزاحم میشم
فعلا

leila*
21-09-2008, 00:58
rxxxicesta
نه چون هی ملت ناراحت میشن و من هم پشت سرش اخطار می گیرم و بن میشم به خاطر همین نگران شدم
نه نترس ناراحت نشدم

خوب چند تا سوال بپرسم

اولین فوتبالی که نگاه کردی چی بوده ؟
یادم نمیاد

گوشی موبایلت چیه ؟
یه ان 95 داشتم که داداشم ازم دزدید دوباره دبلیو 700 شد ماله من
ها بازم مزاحم میشم
شما مراحمی
فعلا

e.khafan!
21-09-2008, 01:00
سلام

1 - خوبی ( در کل )

2- میگم به حجاب اعتقادی نداری ، یعنی قبولش نداری ( مثل خیلیای دیگه ، یکیش خودم :دی ) نماز و روزه داری یا کلا مسلمونی ؟ ( برداشت نشه من دخترما ، پسر عزیزان )

3-
ندارم
یکی
دوسش داری ؟ اون عروسک بزرگه که بهت داده بود رو هنوز داری ؟

4- از زندگیت راضی هستی ؟

5- نمیخوابی ؟

MOHAMMAD2010
21-09-2008, 01:01
سلام
الان واقعا خستم ( بعدا سوال هارو میپرسم )
همین جوری اومدم عرض ادب کنم :دی
موفق باشی

leila*
21-09-2008, 01:33
e.khafan
سلام
سلام

1 - خوبی ( در کل )
بد نیستم

2- میگم به حجاب اعتقادی نداری ، یعنی قبولش نداری ( مثل خیلیای دیگه ، یکیش خودم :دی ) نماز و روزه داری یا کلا مسلمونی ؟ ( برداشت نشه من دخترما ، پسر عزیزان )

کلا مسلمونم :دی3-
دوسش داری ؟ اون عروسک بزرگه که بهت داده بود رو هنوز داری ؟
اره دارمش
مگه میشه نگهش ندارم؟ 4-
از زندگیت راضی هستی ؟
هی
شکر خدا خوبه5-
نمیخوابی ؟
والا تصمیم که دارم
اخه صبح هم باید 7 بیدار شم

leila*
21-09-2008, 01:36
سلام
الان واقعا خستم ( بعدا سوال هارو میپرسم )
همین جوری اومدم عرض ادب کنم :دی
موفق باشی

مر30 محمد جان لطف کردی
منتظر سوالاتت هستم:20:

LeBron
21-09-2008, 01:41
سلام چند روز پیش اومدم شیراز خیلی جالب شد! عجب شهر باحالی دارین!!! ایول!
و یه سوال !
آیا سیگار کشیدی در طول زندگی؟ حتی یه بار؟
(منظوری نداشتم یه وقت ناراحت نشی)

Ice Star
21-09-2008, 01:48
مگه میشه نگهش ندارم؟
چه شکلی عروسکت
تا کی نگهش می داری ؟

والا تصمیم که دارم
اخه صبح هم باید 7 بیدار شم
خوب پس چرا نمی خوابی

راستی دوست پسرت را دوست داری یا الکیه ؟

خوب رشتمون هم یکیه ؟

برای کاردانی می خونی یا کارشناسی ؟

درس خون هستی یا نه ؟

امشب می ری کجا ؟

همه ی دختر ها (حداقل دوستای خودم) آهنگ تو عزیز دلمی منصور را خیلی دوست دارن شما چطور ؟

فهلا

sina285
21-09-2008, 08:38
سلام ليلا خاونم فقط يه سوال داشتم
واسه چي شما صندلي داغ نشين شدي ؟ دليله اين انتخاب چي بود ؟

Persian_Gun's
21-09-2008, 09:40
Persian_Gun's
سلام
سلام
محجبه که اصلا
فشن هم اگه منظورت مو سیخ سیخیه نه نیستم
به تیپم زیاد اهمیت میدم
خوش تیپم اما جلف و سبک نیستم
مرسی از پاسخت:11:
نه منظورم همون خوشتیپ بود:46::5:
--------------------------------------------
به روح اعتقاد داری؟
تا حالا جن دیدی؟!:18:
در کل دختره ترسویی هستی یا شجاع؟
به چه سبک از موسیقی علاقه مندی؟؟
از چه خوانندگانی خوشت میاد؟(خارجی)
نظرت درباره ی پسرا چیه؟
خودتم داداش داری؟
علم بهتر است یا ثروت؟

@R3Z
21-09-2008, 11:05
ببخشید دیر شد دیگه رفتم بیرون و اومدم یه کم خوابیدم دیر شد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه کار میکردین اونوقت؟
واسم جالبه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا خدمتتون عرض کنم که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستشو بخوای میریم یه پارکی که اسمش دوستان هست (همونجا که یه تیکه هایی از فیلم مامور بردقه توش ساخته شده)
یه کم تو پارک میچرخیم (یه کم وحشتناک میشه شبا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعدش میشینیم تو آلاچیقش یه کم قیییلون میکشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد هم بلند میشیم سوار ماشین میشیم تو جاده ها ویراژ میدیم و حرکات دیگه ای که به هر حال وارد جزییات نمیشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همین کارا ادامه داره تا وقتی وقت سحری شه که اونموقع یا مجبوریم دنبال یه فست فود باز بگردیم یا دست از لنگ درازتر بیایم خونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

vahidhgh
21-09-2008, 11:38
سلام علیکم به برادران و خواهران گل
من همینجوری رد میشدم گفتم یه سلامی عرض کنم
صندلی داغ رو دوست دارم

2299
21-09-2008, 11:44
شما به بزرگیه خودتون ببخشید

باشه :دي
من كوچيكم هم شهري

leila*
21-09-2008, 12:53
LeBron
سلام چند روز پیش اومدم شیراز خیلی جالب شد! عجب شهر باحالی دارین!!! ایول!
مر30
در اینکه شیراز شهر باحالیه که شکی نیست:31:
اما شما هم لطف دارید:11:و یه سوال !
آیا سیگار کشیدی در طول زندگی؟ حتی یه بار؟
اره کشیدم
(منظوری نداشتم یه وقت ناراحت نشی)

leila*
21-09-2008, 12:59
xxxicestar
چه شکلی عروسکت
یه حیوونه که نمیدونم اسمش چیه خیلی بزرگه و صورتیه
تا کی نگهش می داری ؟
همیشه

خوب پس چرا نمی خوابی
خوابم نمیبرد
پاهام خیلی درد میکرد
از بس راه رفته بودم
راستی دوست پسرت را دوست داری یا الکیه ؟
خیلی دوسش دارم

خوب رشتمون هم یکیه ؟
مگه تو هم کامپیوتری؟

برای کاردانی می خونی یا کارشناسی ؟
دانشجو کارشناسی هستم

درس خون هستی یا نه ؟
معدلم شد 15
حالا درسخونم یا نه؟
امشب می ری کجا ؟
برنامه ی خاصی ندارم تا چی پیش بیاد

همه ی دختر ها (حداقل دوستای خودم) آهنگ تو عزیز دلمی منصور را خیلی دوست دارن شما چطور ؟
نه زیاد خوشم نمیاد
اهنگ دونه دونشو بیشتر دوست دارم

فهلا
مر30 از سوالاتت

بردیا
21-09-2008, 13:00
سلام سیگاری
:دی

شاعر شعر امضات کیه؟

چی شد که اومدی توی پی سی؟

فکر میکنی تا کی اینجا باشی؟

فکر میکنی اگر یه روزی بر فرض محال یکی پیدا شد و راضی شد که بگیردت(!)،بهت اجازه میده این همه مدت به جای رسیدگی به زندگی تو نت چرخ بزنی؟

leila*
21-09-2008, 13:03
sina285
سلام ليلا خاونم فقط يه سوال داشتم
سلام بفرمایید
واسه چي شما صندلي داغ نشين شدي ؟ دليله اين انتخاب چي بود ؟
قبلا از طرف بهروز بهم پیشنهاد شده بود که صندلی نشین بشم اما چون زیاد نمیشناختنم بچه ها
من قبول نکردم
اینبار هم خودم از یزدان خواستم که واسم یه جا بزاره
که یزادان جان هم خیلی به من لطف داشت و خیلی زود این امکان فراهم شد

leila*
21-09-2008, 13:11
Persian_Gun's
به روح اعتقاد داری؟
روح اره
تا حالا جن دیدی؟!:18:
نه ولی جن منو دیده:31:
در کل دختره ترسویی هستی یا شجاع؟
از روح و جن و این چیزا نمیترسم حتی حاضرم نصف شب برم تو قبرستون ولی تا دلت بخواد از سوسک و مارمولک و موش وحشت دارم
به چه سبک از موسیقی علاقه مندی؟؟
همه ی سبک هارو دوست دارم اما رپ یاس و صدای استاد شجریان خیلی خاص هستن حالا هر کدوم به طریقی و هر کدومشون جای خاصی
از چه خوانندگانی خوشت میاد؟(خارجی)
اوریل عشقمه
نظرت درباره ی پسرا چیه؟
موجوداتی که یا خیلی خنگ هستن یا فوق العاده باهوش
خودتم داداش داری؟
اره دوتا از خودم کوچیکترن
قربونشون برم
علم بهتر است یا ثروت؟
علم
ممنون از سوالاتت
بای

Snow_Girl
21-09-2008, 13:12
سلام ليلا خانوم
منو ميشناسي؟
از من بدي ديدي؟
نماز و روزت قبول باشه خانومي.
ديشب مسجد بودي؟
ديوار اتاقت چه رنگيه؟
چه تيپي هستي؟
از چه تيپي خوشت مياد؟
بهترين خاطرت تو پي سي چي بوده؟
بدترينش چي بوده؟
فعلا با اجازه

leila*
21-09-2008, 13:13
ببخشید دیر شد دیگه رفتم بیرون و اومدم یه کم خوابیدم دیر شد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا خدمتتون عرض کنم که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستشو بخوای میریم یه پارکی که اسمش دوستان هست (همونجا که یه تیکه هایی از فیلم مامور بردقه توش ساخته شده)
یه کم تو پارک میچرخیم (یه کم وحشتناک میشه شبا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعدش میشینیم تو آلاچیقش یه کم قیییلون میکشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد هم بلند میشیم سوار ماشین میشیم تو جاده ها ویراژ میدیم و حرکات دیگه ای که به هر حال وارد جزییات نمیشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همین کارا ادامه داره تا وقتی وقت سحری شه که اونموقع یا مجبوریم دنبال یه فست فود باز بگردیم یا دست از لنگ درازتر بیایم خونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

خیلی خطر ناکه
ترو خدا نکنید این کارارو
تو جاده نرید باشه؟
من نگرانم:41::41::41::41:

leila*
21-09-2008, 13:20
vahidhgh
سلام علیکم به برادران و خواهران گل
علیک سلام برادر:31:
من همینجوری رد میشدم گفتم یه سلامی عرض کنم
ما هم سلام عرض میکنیم:46:
صندلی داغ رو دوست دارم
:27:
:27::27:

leila*
21-09-2008, 13:24
بردیا
سلام سیگاری
:دی
سلام تریاکی :دی

شاعر شعر امضات کیه؟
نویدونم

چی شد که اومدی توی پی سی؟
از طریق یکی از دوستام اشنا شدم باهاش
که خودش الان دیگه اینجا نیست
فکر میکنی تا کی اینجا باشی؟
:27::21:
فکر میکنی اگر یه روزی بر فرض محال یکی پیدا شد و راضی شد که بگیردت(!)،بهت اجازه میده این همه مدت به جای رسیدگی به زندگی تو نت چرخ بزنی؟
اولا دلشونم بخواد:13:
دوما اون منم که تصمیم میگیرم که چه کسی باید چه کاری انجام بده:21:

sada
21-09-2008, 13:25
این دفعه دومه که میام سوال می پرسم.دفعه اولش ماله موقعی بود که حاج مهتی(مهدی) رو نشونده بودند رو صندلی یادش به خیر از بس خندیدم دلم درد گرفته بود :31::31:
خوب دیدم ایندفعه یه همشهری نشسته رو صندلی گفتیم بیاییم یه سلامی علیکی سوالی چیزی بپرسیم نگن شیرازیا تنبلن :13::31::27:
1- سلام چطوری؟ منو میشناسی؟:31::31: (این مثل اون تکراری ها نیستا منظورم یادته کجا منو دیدی)
2- صبحا ساعت چند بلند میشی؟
3- برنامه روزانه به طور کلی چطوریه؟(فضولی نباشه ها:11::31:)
4- اگه بخوایی به 2تا از دوستات کادو بدی که یکیشون دختره یکشون پسر چی بهشون میدی؟
5- اهل گیم و بازی هم هستی؟
6- چرا دیگه نیومدی قرار ملاقات؟(حالا همچین گفتم انگار خودم همشو دارم میرم . حالا اینا به کنار یه چیزی اصلا من هر هفته میرم تو تاپیک شیرازیا دارن هی برنامه میریزن برای هفته بعد هی کارشون نمیشه میزارن برا هفته بعد :20::46:
7- چند بار تا حالا تخت جمشید رفتی؟
8- به نجوم علاقه داری؟ اگه آره برا چی؟
9- دیگه یادم نمی یاد چی می خواستم بپرسم
10 - شاید دوباره پرسیدم
11- حالا حالا ها که هستی رو صندلی؟
12 - قربانت
13 - :11::31:

bidastar
21-09-2008, 13:30
با دیدن این عکسها چه حسی بهت دست میده ؟ (راهنمایی : اصابت کلنگ به سر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6976652f67616c6c657279372f676861746c5f6b6f6c616e67 2f6174746163686d656e742d322e6a7067

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6976652f67616c6c657279372f676861746c5f6b6f6c616e67 2f6174746163686d656e742d342e6a7067

leila*
21-09-2008, 13:31
Snow_Girl
سلام ليلا خانوم
سلام عزیزم
منو ميشناسي؟
میشه نشناسم؟
از من بدي ديدي؟
اگه هم چیزی بود الان برطرف شد
نماز و روزت قبول باشه خانومي.
مر30 عزیزم
اما من به قول یکی از دوستان کلا مسلمونم:31:
ديشب مسجد بودي؟
نه واسه چی؟
ديوار اتاقت چه رنگيه؟
بنفش
چه تيپي هستي؟
میگن خوش تیپم
از چه تيپي خوشت مياد؟
جلف نه
ساده نه
خوش تیپ و باکلاس
بهترين خاطرت تو پي سي چي بوده؟
اشناییم با مهراریا جونم که الان نمیدونم کجاست و در چه حاله:41:
بدترينش چي بوده؟
یه نفر یه روز به من یه پ.خ داد و به خاطر کاری که نکرده بودم خیلی با لحن تند و زننده صحبت کرد
و اصلا از اون شخص این توقع رو نداشتم
ولی هر چی بود گذشت و الان بازم مثل قبل دوسش دارم
فعلا با اجازه
خوشحالم کردی گلم

این نیز بگذرد...
21-09-2008, 13:37
چه تيپي هستي؟
میگن خوش تیپمغلط کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ravani_13
21-09-2008, 13:39
سلام.

1. قبول داری عشق جوانی و حرفای عاشقانه بعد از مدتی کمرنگ میشه و این عادت هست که جاش رو پر میکنه ؟

2. چند درصد احتمال میدی که پسر خاله ی من ( 5 سالشه و زیاد هم باهوش نیست ) اگه جای احمدی نراد بود الان وضع ما بهتر بود ؟

3. چرا شیرازی ها فکر میکنن از دماغ فیل افتادن ؟

4. چرا شیرازی ها دخترهای خوشگلی دارن ولی پسرهاشون اصلا تعریفی ندارن ؟

5. ما هر دختر خوشگلی تو شیراز دیدیم دستش تو دست یه مردی بود که یا کچل بود یا سن باباش بود ( البته طرف پولدار بود ) . چرا ؟

6. چرا شیرازی ها کمی بی خیال و تا حدی زیادی راحت هستن ؟

7. تهران سال 1347 , 2.5 ملیون نفر جمعیت داشت , اگه بالاترین رشد رو هم حساب کنیم الان باید بعد 40 سال 5 ملیون باشه ولی الان نزدیگ 15 ملیون هست یعنی نزدیک 70 % اصلا تهرانی نیستن ولی الان از هرکدوم از این 15 ملیون بپرسی همه میگن ما 7 نسل تهرانی هستیم .

ایا شیرازم اینجوری هست ؟

8. موفق....

Öracle
21-09-2008, 13:43
من فقط یه سئوال میکنم »
چند سالتونه ؟

leila*
21-09-2008, 13:44
sada
این دفعه دومه که میام سوال می پرسم.دفعه اولش ماله موقعی بود که حاج مهتی(مهدی) رو نشونده بودند رو صندلی یادش به خیر از بس خندیدم دلم درد گرفته بود :31::31:
اره یادش بخیر اون موقع ها یه جوره دیگه بود
خوب دیدم ایندفعه یه همشهری نشسته رو صندلی گفتیم بیاییم یه سلامی علیکی سوالی چیزی بپرسیم نگن شیرازیا تنبلن :13::31::27:
نه بابا کی گفته شیرازیا تنبلن؟
اصلا تنبل نیستن
فقط یه خورده حوصلشون نمیشه همین1-
سلام چطوری؟ منو میشناسی؟:31::31: (این مثل اون تکراری ها نیستا منظورم یادته کجا منو دیدی)
مگه میشه نشناسم
اره تو قرار ملاقات بچه های شیراز تو باغ ارم2-
صبحا ساعت چند بلند میشی؟
اگه کار داشته باشم زود
اگه نه که 123-
برنامه روزانه به طور کلی چطوریه؟(فضولی نباشه ها:11::31:)
از خواب بیدار میشم پای کامپیوتر
ناهار
خواب
بیرون
شب شام
خواب
4- اگه بخوایی به 2تا از دوستات کادو بدی که یکیشون دختره یکشون پسر چی بهشون میدی؟
دختر لوازم ارایش یا شال
پسر ادکلن یا ساعت
5- اهل گیم و بازی هم هستی؟
قوطی بازی دوست دارم:31:6-
چرا دیگه نیومدی قرار ملاقات؟(حالا همچین گفتم انگار خودم همشو دارم میرم . حالا اینا به کنار یه چیزی اصلا من هر هفته میرم تو تاپیک شیرازیا دارن هی برنامه میریزن برای هفته بعد هی کارشون نمیشه میزارن برا هفته بعد :20::46:
اره این دیگه عادی شده
قرار ملاقاتم نمیام چون همه پسر هستن و فقط من دخترم هرچند که همه داداشیم هستن اما بازم یه جوریه واسم
7- چند بار تا حالا تخت جمشید رفتی؟
4 بار فکر کنم8-
به نجوم علاقه داری؟ اگه آره برا چی؟
نه علاقه ندارم جز کهکشان راه شیری هم هیچی از نجوم نمیدونم
اینم فقط اسمشو بلدم9-
دیگه یادم نمی یاد چی می خواستم بپرسم
فکر کن یادت که اومد دوباره بپرس
10 - شاید دوباره پرسیدم
منتظرم
11- حالا حالا ها که هستی رو صندلی؟
تا جمعه هستیم
12 - قربانت
قربان تو
13 - :11::31:
:11::11:

leila*
21-09-2008, 13:46
با دیدن این عکسها چه حسی بهت دست میده ؟ (راهنمایی : اصابت کلنگ به سر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6976652f67616c6c657279372f676861746c5f6b6f6c616e67 2f6174746163686d656e742d322e6a7067

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6976652f67616c6c657279372f676861746c5f6b6f6c616e67 2f6174746163686d656e742d342e6a7067

واییییییییییییییییییییی:2:: 2::2:
این دیگه چی بود:18:
چرا اینجوری بود؟:18:
ها؟:18:
وای:2:
واییییییی:2:
دوست نداشتم اصلا:2:

این نیز بگذرد...
21-09-2008, 13:47
فعلا واسه دست گرمی 2 تا سوال بپرسم

تاحالا دزدی کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت راجع به تی شرت سبز که آستینش کوتاه باشه چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovelykid
21-09-2008, 13:51
با سلام
من فقط از شما یه سئوال دارم!
راسته که شما به انواع مواد مخدر و نوشیدنی ها ی الکی و غیر الکی معتاد هستید؟
با تشکر

leila*
21-09-2008, 13:53
ravani_13
سلام.
سلام

1. قبول داری عشق جوانی و حرفای عاشقانه بعد از مدتی کمرنگ میشه و این عادت هست که جاش رو پر میکنه ؟
اره قبول دارم صد در صد
2. چند درصد احتمال میدی که پسر خاله ی من ( 5 سالشه و زیاد هم باهوش نیست ) اگه جای احمدی نراد بود الان وضع ما بهتر بود ؟
احتمال نمیدم مطمعنم
البته اگه پسر خاله ی شما 2 سالش هم بود بازم مطمعن بودم از این موضوع
3. چرا شیرازی ها فکر میکنن از دماغ فیل افتادن ؟
نه ما از دماغ فیل نیوفتادیم
اسمون پاره شده ما افتادیم رو زمین :دی
پسراشونم بد نیستنا
البته واقعا دخترای خوشکلی دارن
5. ما هر دختر خوشگلی تو شیراز دیدیم دستش تو دست یه مردی بود که یا کچل بود یا سن باباش بود ( البته طرف پولدار بود ) . چرا ؟
چون زیبایی تو صورت نیست تو پوله :دی
6. چرا شیرازی ها کمی بی خیال و تا حدی زیادی راحت هستن ؟
دوس میدارن اینجوری باشن خب
مگه دنیا چند روزه که ادم بخواد سخت بگیره؟
7. تهران سال 1347 , 2.5 ملیون نفر جمعیت داشت , اگه بالاترین رشد رو هم حساب کنیم الان باید بعد 40 سال 5 ملیون باشه ولی الان نزدیگ 15 ملیون هست یعنی نزدیک 70 % اصلا تهرانی نیستن ولی الان از هرکدوم از این 15 ملیون بپرسی همه میگن ما 7 نسل تهرانی هستیم .

ایا شیرازم اینجوری هست ؟
اره تو شیسرازم از شهرستان های اطاراف زیاد هستن
اما همه میگن ما شیرازی هستیم
خب راست هم میگن
شیرازین
اما پدرشون شیرازی نیست
میدونی که چی میگم؟8.
موفق....
ممنون
پیروز باشید

leila*
21-09-2008, 13:54
من فقط یه سئوال میکنم »
چند سالتونه ؟

متولد 66
21 سالمه

leila*
21-09-2008, 13:56
این نیز بگذرد...;
فعلا واسه دست گرمی 2 تا سوال بپرسم
بفرما

تاحالا دزدی کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره

نظرت راجع به تی شرت سبز که آستینش کوتاه باشه چیه ؟ [img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img
خیلی خزه

leila*
21-09-2008, 13:58
با سلام
با تشکر

نه دروغه:41:
به خدا دروغه:41:
من بی گناهم:41:
واسم ساختن:41:
می خوان زیر ابمو بزنن:31::41:
شما چرا باور میکنی؟:18::31:

sabasistem_co
21-09-2008, 14:01
سلام ریحانه جان

خوبی ؟؟

چه خبرا ؟؟

منو نمی شناسی ؟؟( نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

می گم راجع به یوزرت توضیح بده که چرا leila* هست ؟؟ ( چرا لیلا ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
21-09-2008, 14:08
sabasistem_co
سلام ریحانه جان
سلام
خوبی؟

خوبی ؟؟
مر30 من خوبم:20:
چه خبرا ؟؟
سلامتی

منو نمی شناسی ؟؟( نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
دورادور میشناسم از رو پستهات
اما نه زیاد
می گم راجع به یوزرت توضیح بده که چرا leila* هست ؟؟ ( چرا لیلا ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]
بارها گفتم
ولی چشم بازم میگم
اسم بهترین دوستهایه من لیلا و ستاره هست
که خیلی دوسشون دارم و خیلی منو دوست دارن
واسه همین اسممو گذاشتم لیلا*

tohidkh
21-09-2008, 14:09
سلام.
چند تا سوال ولرم داشتم. :31:
1- حال و احوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- شماره شناسنامه :31:
3- محل تولد
4- رشته تحصیلی
5- شغل
6- چند سالته؟
7- بچه چندمی؟
8- تا حالا مردود شدی؟
9- تجدید چطور؟
10- اگه شدی تو کدوم مقطع و کدوم درس؟
11- به جز کامپیوتر سرگرمیت چیه؟
12- چه غذایی رو دوست داری؟
13- از چه غذایی بدت میاد؟
14- شب ساعت چند میخوابی؟
15- صبح ساعت چند بیدار میشی؟
16- به نظرت علم بهتره یا ثروت؟
17- مدل گوشیت چیه؟
18- سیم کارتت چیه؟
19- نماز میخوانی؟
20- روزه میگیری؟
21- به نظرت بهترین دوستات، قدر تو رو میدونن؟
22- چه چیزهایی عصبانیت میکنه؟
23- تکیه کلامت چیه؟
24- فیلم میبینی؟
25- از چه نوع فیلم هایی خوشت میاد؟ (ایرانی؛ خارجی)(کمدی؛ اکشن؛ . . . )
26- آخرین باری که گریه کردی کی بود؟
27- آخرین باری که از ته دل خندیدی کی بود (و برای چی)

موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid78
21-09-2008, 14:09
ياالله !!!!! باور كنيد براي اولين باره كه دارم با تو اين تايپك ميزارم !!!! بدك نيستا

nw_nk
21-09-2008, 14:10
سلام.

سوالی ندارم.

مثل سال های قبل مخالف ایده صندلی داغ هستم.

اما دیدم یک همشهری نشسته روی صندلی.

گفتم عرض ادبی کرده باشم.

موفق باشید.

hamidghoty
21-09-2008, 14:11
با سلام
با تشکر

این چه سوالهایی که میپرسید آخه:41:
خواهشا کمی رعایت کنید دوستان:13:

ORIGINAL
21-09-2008, 14:23
سلام

ببخشید ریحانه خانوم اما من باید این تکه رو از خودمون دفاع کنم..
کی گفته پسراشون تعریفی ندارن:5:
تعریف های زیادی هم دارند شما ندیدی :46:

bidastar
21-09-2008, 14:24
اینو میشناسی ؟

prince72
21-09-2008, 14:29
اوه اوه یا ابولفضل قضیه داره به جاهای باریک و ناموسی میکشه.....

leila*
21-09-2008, 14:31
tohidkh
سلام.
چند تا سوال ولرم داشتم. :31:
بفرمایید
1- حال و احوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوفم
2- شماره شناسنامه :31:
نویدونم
3- محل تولد
شیراز
4- رشته تحصیلی
مهندسی کامپیوتر
5- شغل
دانشجو

6- چند سالته؟
217-
بچه چندمی؟
اول
8- تا حالا مردود شدی؟
نه9
- تجدید چطور؟
اره یه بار به خاطر اینکه تقلبمو گرفتن بهم صفر دادن10-
اگه شدی تو کدوم مقطع و کدوم درس؟
سوم دبیرستان
هندسه11-
به جز کامپیوتر سرگرمیت چیه؟
تفریحاتم زیاده
با دوستام زیاد میگردم
12- چه غذایی رو دوست داری؟
سالاد ماکارونی
13- از چه غذایی بدت میاد؟
خورشت بادمجون
14- شب ساعت چند میخوابی؟
215-
صبح ساعت چند بیدار میشی؟
12
16- به نظرت علم بهتره یا ثروت؟
علم
17- مدل گوشیت چیه؟
الان دبلیو 700
18- سیم کارتت چیه؟
هم ایرانسل هم همراه اول
19- نماز میخوانی؟
نه20-
روزه میگیری؟
نه21-
به نظرت بهترین دوستات، قدر تو رو میدونن؟
اره
دوستان خوبی دارم22-
چه چیزهایی عصبانیت میکنه؟
دروغ
دورویی
23- تکیه کلامت چیه؟
نه بابا24
- فیلم میبینی؟
اره زیاد25-
از چه نوع فیلم هایی خوشت میاد؟ (ایرانی؛ خارجی)(کمدی؛ اکشن؛ . . . )
خارجی کمدی26-
آخرین باری که گریه کردی کی بود؟
دیشب27-
آخرین باری که از ته دل خندیدی کی بود (و برای چی)
دیروز عصر
داشتیم قوطی بازی میکردیم...
موفق باشید.[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG
مر30 از سوالاتت
شما هم موفق باشی

ORIGINAL
21-09-2008, 14:31
حالا چون همشهری هستیم یه سوال سلیقه ای هم ازت میپرسم
اگه بخوای تو شیراز بری رستوران میری SFC یا ستاره فارس>>>لوتوس یا ستاره فارس>>رستورانی که بعد قسمت بازی ها هست یا هتل پارس یا ....;کجا میری؟؟
باکلاساشو گفتما ;)
موفق باشی.

leila*
21-09-2008, 14:32
سلام.

سوالی ندارم.

گفتم عرض ادبی کرده باشم.

موفق باشید.
مر30 علی جان از اینکه سر زدی خوشحالم کردی:11:

leila*
21-09-2008, 14:34
این چه سوالهایی که میپرسید آخه:41:
خواهشا کمی رعایت کنید دوستان:13:

اوه اوه دیدید داداش حمیدم غیرتی شد:41:
خب رعایت کنید دیگه:13:
راست میگه خب

leila*
21-09-2008, 14:35
ببخشید ریحانه خانوم اما من باید این تکه رو از خودمون دفاع کنم..
کی گفته پسراشون تعریفی ندارن:5:
تعریف های زیادی هم دارند شما ندیدی :46:

البته من به شما حق میدم:19:
تازه خودمم دفاع کردم اگه دیده باشی:27:

hamidghoty
21-09-2008, 14:35
سلام نیش نیش

خوبی شما؟

نظرتو در مورد اینا بگو

RIHANNA(چرا؟)

madona

avril

britney

منصور

کامران هومن

اندی

پی سی

متفرقه

محمود احم...

آقا

hamidghoty

دانشگاه

ماه رمضون

این یارو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون پسره کی هی میگفت برام زن یگیر

کامپیوتر

چت

پرس پلیس

موبایل

قبض موبایل

ولن تاین

پایگاه بسیج

فعلا همین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
21-09-2008, 14:36
اینو میشناسی ؟

ها
همین دختر زشته:2:
تو فیلم شبکه 3 که خیلی فیلمه زشتیه:2:

leila*
21-09-2008, 14:37
اوه اوه یا ابولفضل قضیه داره به جاهای باریک و ناموسی میکشه.....

کو؟ کو؟ کجا؟
من ندیدم
به منم نشون بدین:27:

leila*
21-09-2008, 14:39
حالا چون همشهری هستیم یه سوال سلیقه ای هم ازت میپرسم
اگه بخوای تو شیراز بری رستوران میری SFC یا ستاره فارس>>>لوتوس یا ستاره فارس>>رستورانی که بعد قسمت بازی ها هست یا هتل پارس یا ....;کجا میری؟؟
باکلاساشو گفتما ;)
موفق باشی.

خب
همشون خوبن
لوتوس و هتل پارس خیلی خوبن
ولی لوتوس

behnam_roli
21-09-2008, 14:44
سلام

چه خبرا؟؟

ورزش مورد علاقه؟

بیشترین خلافی که کردی چی بوده؟

چند نوع غذا بلدی درست کنید؟

تو خیابون دعوا کردی؟

تا حالا از پدرت کتک خوردی؟

چقدر تو حسابت پول داری؟

تا حالا مامورا گرفتنت؟

از خودت و زندگیت راضی هستی؟

آدم زورگویی هستی؟

بدترین تجربه؟

ممنون

prince72
21-09-2008, 14:45
لیلا خانوم سلام...
اسمتون چیه:دی

تو فامبل کلا ادم پر برو بیایی هستین یا نه؟
نظرت راجع به خودت چیه؟
حدس میزنی چند سال از من بزرگتری؟؟؟؟؟؟
کی رو تو دنیا بیشتر ازهمه دوست داری؟؟
الان میتونی بگی من پسرم یا دختر ودلیلشو بگو....
طهران درسته یا تهران؟؟؟
اسمتو بیشتر دوست داری یا فامیلتو؟؟

دمت گرم بابای....

bidastar
21-09-2008, 14:49
چرا مرسومه كه ميگن “مانند يك بچه خوابيده است” در صورتي كه مي دونيم بچه ها هر 2 ساعت يك بار بيدار ميشند؟

اگر يك آدم كر به دادگاه بره آيا هنوز مستمع نام داره؟

چرا ما دكمه كنترل از راه دور را محكم تر فشار میدیم در حالي كه مي دونيم باطريش خالي شده ؟

چجوری سوپرمن با سينه جلوي گلوله توپ مي ايسته در حالي كه اگر با كلت كمري به طرفش شليك بشه جا خالي مي ده ؟

prince72
21-09-2008, 14:51
اینا همش حکمت خداست که تو پرسیدی دادش من و سوتی های نا خواسته دیگه ...
پیش میاد....

leila*
21-09-2008, 14:52
hamidghoty
سلام نیش نیش
سلام قوطی

خوبی شما؟
مر30 بد نیستم
خوابم میاد فقطنظرتو در مورد اینا بگو
چشم

RIHANNA(چرا؟)
حالم ازش به هم میخوره
چراشم قبلا بهت گفتم
madona
نظری ندارم

avril
عشقمه دوسش دارم

britney
اینجا جاش نیست در موردش نظر بدم:31:

منصور
خوبه
از دخترا خیلی خوشش میاد
زیاد دور خودشو شلوغ میکنه
کامران هومن
یاد مریم حیدر زاده میفتم
در کل کارشون بد نیست
اندی
اوق:2:

پی سی
میگذرونیم باهاش

متفرقه
توش حمید قوطی داره
مجید داره
کیان داره

محمود احم...
اوق:2:

آقا
میکشمش

hamidghoty
پسر خوبیه
فقط نمیشه زیاد بهش رو داد پرو میشه:27:
دانشگاه
وای داره از راه میرسه
حالشو ندارم اصلا
ماه رمضون
کاش زودتر تموم شه اخه نمیتونم تو خیابون اب معدنی بخورم
این یارو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزمه
و شباهت ویژه ای با مجید داره
اون پسره کی هی میگفت برام زن یگیر
میلاد؟
بچه خوبیه
کامپیوتر
سرگرمی
ولی وای به روزی که باید برنامه تحویل بدی:41:
چت
با کی؟:21:
پرس پلیس
سروره

موبایل
سایلنتش خوبه:21:
قبض موبایل
وایی
کی پرداخت میکنه؟:41:
ولن تاین
کی هست؟
دوباره باید پیاده بشیم؟:41::31:
پایگاه بسیج
:2::2::2:

فعلا همین
مر30
منتظر بقیش هم هستم:27:

leila*
21-09-2008, 14:57
radbehnam
سلام
سلام

چه خبرا؟؟
سلامتیا

ورزش مورد علاقه؟
فوتبال

بیشترین خلافی که کردی چی بوده؟
دزدی

چند نوع غذا بلدی درست کنید؟
همه چیز بلدم

تو خیابون دعوا کردی؟
اره
کتک کاری
دیشب

تا حالا از پدرت کتک خوردی؟
باباییم دوسم داره:40:
نه نخوردم:46:اما بوسم زیاد کرده:31:
چقدر تو حسابت پول داری؟
الان هیچی ولی فردا پر میشه:27:
فکر کنم 50 تومنی باشه الان
تا حالا مامورا گرفتنت؟
اره مردشورشونو ببرن

از خودت و زندگیت راضی هستی؟
هی
خوبه
آدم زورگویی هستی؟
اره
هستم

بدترین تجربه؟
دوست شدن با کسی که زندگیمو نابود کرد
ممنون
ممنون از شما

leila*
21-09-2008, 15:03
prince72
لیلا خانوم سلام...
سلام سلاماسمتون چیه:دی
ریحانه

تو فامبل کلا ادم پر برو بیایی هستین یا نه؟
اره ولی با فامیل نزدیک
نظرت راجع به خودت چیه؟
دختر پرو
گستاخ
تو دلبرو عصبی مهربون غرغرو
حدس میزنی چند سال از من بزرگتری؟؟؟؟؟؟
4 سال
کی رو تو دنیا بیشتر ازهمه دوست داری؟؟
مامانمو
الان میتونی بگی من پسرم یا دختر ودلیلشو بگو....
پسر
قبلا پستهاتو که خونده بودم به نظرم پسر بودی
البته شایدم اشتباه کنم
مطمعن نیستم
طهران درسته یا تهران؟؟؟
هر دو
اسمتو بیشتر دوست داری یا فامیلتو؟؟
فامیلمو

دمت گرم بابای....
بابا؟به خدا من بابای کسی نیستم :دی

amir_sa
21-09-2008, 15:04
سلام
-به فوتبال چقدر علاقه داري ؟
غير از پرسپوليس تيم فوتبال ديگه اي ميشناسي ؟
دخترا رو چه به فوتبال؟ :دي
چرا انقدر از استقلال بدت مياد ؟
چرا شما كه پرسپوليسيي روسريت آبيه
تا حالا آچار دستت گرفتي ؟
چرا وقتي يه دختر رو صندلي داغ ميشينه هر چي پسره مياد تو اين تاپيك ؟
چقدر براي يانگوم تو فيلم جواهري در قصر گريه كردي ؟

leila*
21-09-2008, 15:09
bidastar
چرا مرسومه كه ميگن “مانند يك بچه خوابيده است” در صورتي كه مي دونيم بچه ها هر 2 ساعت يك بار بيدار ميشند؟
چون بچه ها ناز و معصومانه می خوابن و موقع خواب فکر و غصه ندارن و همین 2 ساعت رو با ارامش می خوابن
اگر يك آدم كر به دادگاه بره آيا هنوز مستمع نام داره؟
اره
چون میتونه لب خونی کنه
و مفهوم رو میفهمه و منظور از مستمع اینه که قدرت درک داشته باشی
چرا ما دكمه كنترل از راه دور را محكم تر فشار میدیم در حالي كه مي دونيم باطريش خالي شده ؟
چون بعضی موقع ها دکمه هاش گیر کرده
بعد ما عادت میکنیم
چجوری سوپرمن با سينه جلوي گلوله توپ مي ايسته در حالي كه اگر با كلت كمري به طرفش شليك بشه جا خالي مي ده ؟
چون اون گلوله گنده هست و میتونه جلوشو صد کنه اما تیر کلت تیزه و تو بدن فرو میره
خندم میگیره
چه سوالهایی
و جالبتر چه جوابهایی:27::27:

prince72
21-09-2008, 15:11
لیلا خانوم گفتم بای بای نه بابا!!!!
نه 6 سال بزرگتری....
تو زندگیت تا حالا نا امید شدی؟
اگه فضولی نیست چرا نماز و روزتو نمیگیری؟؟
داداشات هواتو دارن؟
ماشین بلدی ببری ؟
تا حالا جلو مشتی ادم(مخصوصا پسر) ضایع شدی گریت بگیره؟؟؟
چرا اینقدر اعتماد به نفست بالاست؟؟؟
یزد تا حالا اومدی؟
خدا حافظی نه چون بازم هستم....

leila*
21-09-2008, 15:11
اینا همش حکمت خداست که تو پرسیدی دادش من و سوتی های نا خواسته دیگه ...
پیش میاد....

چی؟
متوجه نشدم
میشه دوباره توضیح بدی چی گفتی؟
البته اگه مایلی جواب منو بشنوی

e.khafan!
21-09-2008, 15:14
دوباره سلام ، عصر بخیر

1- لیلا خوبه ؟ چیکارا میکنه ، هنوزم ...

2- ستاره چه طوره ؟ اونم حتما خوبه دیگه ، اشکال ندراه ، سلاممو بهش برسون :دی

3- نمیری ، چقدر آنلاین میمونی ؟

4 - برای هر کدوم از کلمه های زیر یه عدد بنویس ، 0 تا 1000 ، هر چی خواستی فقط فکر نکن همین جوری سریع هر چی اومد :

- من :

- من 2 :

- ماشین :

- میثم :

- آلاموس :

- خودم :

- رییس جمهور

- پرسپولیس :

- پی 30 :

- لیلا * ( ریحانه ) :

- زندگی :

- کاری که دارم :

یه سوال دیگه ، از همه بیشتر کدوم سریالای ماه رمضون رو میپسندی ( 2 تا شو بگو به ترتیب )

یکی دیگه : دوست داری سواالای تاپ و خوب تاپیک رو از اول تاپیک برات لیست کنم جواب بدی ؟ ( اگر وقت کنم ، این کارو انجام میدما ) مثلا حدود 400 - 500 تا ؟

موفق باشی

leila*
21-09-2008, 15:18
amir_sa
سلام
سلام
-به فوتبال چقدر علاقه داري ؟
خیلی
غير از پرسپوليس تيم فوتبال ديگه اي ميشناسي ؟
ایرانی؟یا خارجی؟
ایرانی که اکثر تیم های لیگ برترو میشناسم
خارجی هم بارسلونا رو دوست دارم
بقیه تیمها هم کمابیش
ولی پرسپولیس رو از همه ی تیم ها بیشتر میشناسم
دخترا رو چه به فوتبال؟ :دي
شما رو چه به فضولی :دی
چرا انقدر از استقلال بدت مياد ؟
نه
کی گفته بدم میاد؟
متنفرم:27:
تا حالا آچار دستت گرفتي ؟
اره
چرا وقتي يه دختر رو صندلي داغ ميشينه هر چي پسره مياد تو اين تاپيك ؟
فکر نمیکنم اینطور باشه
چقدر براي يانگوم تو فيلم جواهري در قصر گريه كردي ؟
مگه گریه داشت؟

leila*
21-09-2008, 15:24
prince72
لیلا خانوم گفتم بای بای نه بابا!!!!
اهان
اوکی
نه 6 سال بزرگتری....
پس کوچولویی
اخی
نازی
تو زندگیت تا حالا نا امید شدی؟
اگه بگم نه دروغ گفتم
اگه فضولی نیست چرا نماز و روزتو نمیگیری؟؟
خب فضولیه
داداشات هواتو دارن؟
اره قربونشون برم
ماشین بلدی ببری ؟
منظورت همون برونیه؟
اره بلدم کما بیش
در حدی که بتونم بکوبونم تو دیفال
تا حالا جلو مشتی ادم(مخصوصا پسر) ضایع شدی گریت بگیره؟؟؟
ضایع شدم
اما جمعش کردم نزاشتم به جایی برسه که دلم بخواد گریه کنم
چرا اینقدر اعتماد به نفست بالاست؟؟؟
نه دیگه انقدرها
یزد تا حالا اومدی؟
نه فقط از کویرش رد شدم
خدا حافظی نه چون بازم هستم...
در خدمتیم

leila*
21-09-2008, 15:32
e.khafan!;
دوباره سلام ، عصر بخیر
سلام سلام عصر شما هم بخیر

1- لیلا خوبه ؟ چیکارا میکنه ، هنوزم ...
اره خوبه سلام میرسونه

2- ستاره چه طوره ؟ اونم حتما خوبه دیگه ، اشکال ندراه ، سلاممو بهش برسون :دی
اره اونم خوبه
چشم
سلامت باشی شما3-
نمیری ، چقدر آنلاین میمونی ؟
می خوام برم اما دلم نمیاد جواب سوالا رو ندمو برم
4 - برای هر کدوم از کلمه های زیر یه عدد بنویس ، 0 تا 1000 ، هر چی خواستی فقط فکر نکن همین جوری سریع هر چی اومد :

- من :
1000

- من 2 :
1000

- ماشین :
500

- میثم :
1000

- آلاموس :
5

- خودم :
500-
رییس جمهور
0

- پرسپولیس :
10000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000

- پی 30 :
900

- لیلا * ( ریحانه ) :
10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000

- زندگی :
1000

- کاری که دارم :
400

یه سوال دیگه ، از همه بیشتر کدوم سریالای ماه رمضون رو میپسندی ( 2 تا شو بگو به ترتیب )
هیشکدومشو نمیبینم

یکی دیگه : دوست داری سواالای تاپ و خوب تاپیک رو از اول تاپیک برات لیست کنم جواب بدی ؟ ( اگر وقت کنم ، این کارو انجام میدما ) مثلا حدود 400 - 500 تا ؟
نه تورو خدا اذیت نکن گردنم داره میشکنه تازه دو روز هم بیشتر نیست رو صندلی هستم
ولی به جوونیم رحم کن
خواهش

موفق باشی
مر30
ولی بازم میگم از خیر اون 500 تا سوال بگذر

Mr.K2
21-09-2008, 15:59
سلام.

سوالی ندارم.

گفتم عرض ادبی کرده باشم.

موفق باشید.

مر30 علی جان از اینکه سر زدی خوشحالم کردی:11:
همشهری نشسته روی صندلی ..

اما در کل قوه سوال پرسیدنم حاموشه ! به همین خاطر دورو بر صندلی داغنمیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم به قصد سر زدن اومدم و سر هم زدم اینا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم ریحانه خانوم قابلی نداشت ...
گفتم بگم که بعد نگی سینا هم هیچی نگفت بهمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
21-09-2008, 16:33
همشهری نشسته روی صندلی ..

اما در کل قوه سوال پرسیدنم حاموشه ! به همین خاطر دورو بر صندلی داغنمیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم به قصد سر زدن اومدم و سر هم زدم اینا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم ریحانه خانوم قابلی نداشت ...
گفتم بگم که بعد نگی سینا هم هیچی نگفت بهمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مر30 ممنون
ولی یه مشکلی که هست من الان علی و سینا رو باهم قاطی کردم
کدوم کی بود؟

leila*
21-09-2008, 16:41
مر30 ممنون
کدوم کی بود؟

الان مشکلم حل شد
من اسم سینا رو اشتباهی علی گفتم:31:
ببخشید:31:

sada
21-09-2008, 16:44
مر30 ممنون
کدوم کی بود؟

ببین اصلا خودتو گیج نکن (یا به قول معلممون گیج خودت نکن):18::24::24::28:
من الان برات توضیح میدم :5:
اونیکه علی هست به احتمال 50 درصد سینا نیست ممکنه همینطوری یه چیز پرونده باشه.ولی اون 70 درصدی که باقی میمونه رو این اساس هست که اونی که سینا هست علی نباشه که یه دو دو تا 8 تا بکنیم متوجه می شیم که 100 درصد حال من خوب نیست و 120 درصد سینا سیناست و علی علی.
می رسیم سراغ سوالات خودم جیگرشون رو بخورم خام خام با سس کچاب:31:
1- رشته ی ریاضی بودی دیگه؟ خودت دوست داشتی یا نه؟ از چه کتاب دوران دبیرستان خوشت میومد؟
2- چند ترم دیگه تمومی؟ (آدم یاده این سوال که چند ماه خدمتی میوفته :31:)
3- توهین نشه ها ولی این دخترا چرا به پسری که میشناسن و باهاش یه جورایی رفیق هستن میگن داداشی؟
4- از چه نوع پیتزایی خوشت میاد؟
5- از بین فست فود های شیراز کودومشو تا حالا بیشتر از 2بار رفتی؟ کودمشو همیشه با دوستات میری؟ از کودمش به خاطر چی بدت میاد؟
6- تو دبیرستان ریاضی و فیزیکت چطور بود؟
7- مشخصات سیستمتو بگو
8- وقتی سیستمت خراب میشه چی کار می کنی؟
9 - تا حالا سر داداشات داد زدی؟ گولشون هم زدی تا حالا؟
:11::11::11::11::11:

Persian_Gun's
21-09-2008, 16:46
بازم سلام :20:
دختر خانوم شما به من بگووو ببینم بالاخره هابیل قابیلو کشت..یا قابیل هابیلو ؟!
اول مرغ بوده یا تخمه مرغ؟!!
چه سبکی از فیلم ها رو میپسندی؟بزن بزن؟ نزن نزن؟ بکش بکش ؟ نکش نکش؟ علمی تخیلی:31:؟ رمانتیک ؟ ترسناک ؟ هولناک ؟ هیجانی ؟ خنده دار؟ گریه دار؟ از این فیلمایی که زنو شوهر و یا دوست پسر دوست دختر به هم خیانت میکنند دوست داری؟؟!!:31:منکه میمیرم واسه اینجور فیلمااا:40:خیلی سرگرم کنندست:27::21:
به نظرت من تحصیلاته عالیه رو ادامه بدم بهتره یا از کشور متواری شم؟!:46:(فکر بد نکن واسه سربازیم میگم:21:)
ساعتتو کشیدی عقب؟
اینطوری بهتره یا اونطوری؟
آهان راستی یه سوال؟>>>>:37:نمیدونی من گواهینامه مو کجا گذاشتم؟؟؟!تو جیبم بود تو ور نداشتی؟؟!:9:
خب فعلا" همینارو جواب بده تا بعد ببینم خدا چی میخواد:10:
کاری نداری؟:20:
خداحافظ:11:

attractive_girl
21-09-2008, 16:52
ما که نفهمیدیم این هفته نوبته کیههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr.K2
21-09-2008, 16:53
مر30 ممنون
کدوم کی بود؟

الان مشکلم حل شد
من اسم سینا رو اشتباهی علی گفتم:31:
ببخشید:31:

:31:

گیرچ نشو ! :18:
من علی هستم و اونم سینا !

saeed_h1369
21-09-2008, 17:15
یه سوال خوب آبجی
اگه میشناسی بگو اگه نه که هیچی
اگه بخوای بیای تهران دوست داری کی رو ببینی از بچه ها ؟
مشهد چی؟
اصفهان؟
یزد؟
خارج کشور ؟

Ice Star
21-09-2008, 17:50
پاهام خیلی درد میکرد
از بس راه رفته بودم

برا چی راه رفته بودی ؟

مگه تو هم کامپیوتری؟

آره با اجازتون

معدلم شد 15
حالا درسخونم یا نه؟
نه

امشب می ری کجا ؟
برنامه ی خاصی ندارم تا چی پیش بیاد
شب احیا امشبه ها

پرس پلیس
یه بی سواد :دی اینو پرسیده بود گفتم بیام درستش را بپرسم :دی ؟

خوب چند تا سوال دیگه ؟

اگه خانوم ها را هم تو استادیوم راه بدن شما می ری ؟

بنظرت اگه یه روز بری استادیوم آزادی چند تا فحش می شنوی ؟

گفته بودی دیشب گریه کردی برای چی ؟

بخاطر ما که گریه نکردی ؟

بنظر تو با اخلاق ترین فرد از کل پی سی کی هست ؟

خوب یه سوال هم می پرسم که تا به حال از هیچکی پرسیده نشده ؟

منو می شناسی ؟

Behroooz
21-09-2008, 18:04
سلام

یک تجربه مفید که تو زندگیت به دست اوردی رو برامون بگو ...

prince72
21-09-2008, 19:03
چی؟
متوجه نشدم
میشه دوباره توضیح بدی چی گفتی؟
البته اگه مایلی جواب منو بشنوی

هیچی در مورد پست بیدستر بود که گفتم این سوالات همش حکمت خداست....:31::31::31:
به شما نگفتم.....:46::46::46::8::8:
من کوچولو ام اره ای بابا نشد یه نفر از سن ما با خبر نشه و یه تیکه نپرونه....:13:
تو انجمن موبایلم که تا یه بحثی میشه میزنن به سن ما و خرابمون میکنن....:41:

اسم داداشات چیه؟
اینو کامل کن:
بی عشق عمر ادم........
یه سوال فنی:برای 60 سی سی شیر خشک درست کردن واسه بچه چند تا پیمونه مخصوص شیر لازمه؟؟؟؟؟؟:21::21::21::21::20::20:
نظرت راجع به درس و مدرسه چیه؟؟؟
هنوزم هستم پس سلام.....

hamidghoty
21-09-2008, 19:47
دوباره سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دفعه حالت چه طوره نیش نیش؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چاکریم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگن که تو قبلن گم شدی بعد اینی که الان هستی المثنی صادر شدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راسته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بودجه بندی کشور به چه حالته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میتونی دماقت رو به حدی گشاد کنی که شبیه ریحانا بشی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند تا النگو داری(تاخرخره؟)؟

فکر نمیکنی قدت کوتاس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت در مورد تاپیکای من چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من پر رو میشم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا من کیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کیه؟=====>>>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلیل اینکه یک هشت هزارم دماقت رو تو عکس گذاشتی چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](حال کردی چه طور مو رو از ماست میکشم)!;)

آفرین که تو خونتون لامپ کم مصرف استفاده میکنین؟

نظرت در مورد این اسمایلی ها چیه؟

آخرین باری که بالایی رو دیدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به ویژه این(حس میکنم این مثل منه)

اینو به کی میدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](پیشاپیش تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس دسکتاپت چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونی که گفتی کش رفتی چی بوده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این گروه خانوما چی کار میکنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پشت سر بچه ها حرف میزنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت در مورد آرایش چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بازم سوال بپرسم ازت یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاری نداری دیگه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام برسون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدافز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyrus_ln
21-09-2008, 19:51
سلام چطوری؟
داشتم رد می شدم گفتم عرض ادبی نمایم :دی
برم ببینم سوالی چیزی به ذهنم می رسه بیام بپرسم
تا بعد

Hazy
21-09-2008, 20:11
سلام منو میشناسی؟
چه خبر خوبی؟
هیچ کاری ندارم!
بای بای!

R.P.G
21-09-2008, 20:34
سلام

فقط یه سوال:منو میشناسی؟;)

alizshah
21-09-2008, 20:50
سلام ریحانه
میدونم که منو میشناسی ;) lol
1.تو عمرت روزی که خیلی ناراحت شدی واسه چی بود ؟
2. وزنت چنده قدت چنده ؟
3.دور کمتر چنده ؟ lol شوخی بود
4.اوباما یا مک کین ؟
5 الان که داری جواب میدی کجا هستی ؟
6.راستی میگن شیراز ببر قوی است ؟:دی
7.خیلی رو مد میری یا اینکه چی ؟
فعلا بای

Ice Star
21-09-2008, 20:57
چیه جریان همه از ما یاد گرفتن هی می پرسن منو میشناسی ؟

حالا بگو ببینم منو میشناسی ؟

Hazy
21-09-2008, 21:24
راستی می دونستی من منو میشناسی تو این تاپیک باب کردم(لعنت بر خودم!!)؟؟

leila*
21-09-2008, 22:54
sada
ببین اصلا خودتو گیج نکن (یا به قول معلممون گیج خودت نکن):18::24::24::28:
من الان برات توضیح میدم :5:
اونیکه علی هست به احتمال 50 درصد سینا نیست ممکنه همینطوری یه چیز پرونده باشه.ولی اون 70 درصدی که باقی میمونه رو این اساس هست که اونی که سینا هست علی نباشه که یه دو دو تا 8 تا بکنیم متوجه می شیم که 100 درصد حال من خوب نیست و 120 درصد سینا سیناست و علی علی.

اهان
خب الان به همون شدت که خودت متوجه شدی منم متوجه شدم عزیزم :دی
می رسیم سراغ سوالات خودم جیگرشون رو بخورم خام خام با سس کچاب:31:
1- رشته ی ریاضی بودی دیگه؟ خودت دوست داشتی یا نه؟ از چه کتاب دوران دبیرستان خوشت میومد؟
اره ریاضی بودم
اره غیر از پیش دانشگاهی که تو گل گیر کردم بقیش خوب بود
از حسابان خوشم میومد از گسسته متنفر بودم ( اینم جهت اطلاع گفتما) 2-
چند ترم دیگه تمومی؟ (آدم یاده این سوال که چند ماه خدمتی میوفته :31:)
وای
نگو
خدا داند فکر کنم 5 ترم
3- توهین نشه ها ولی این دخترا چرا به پسری که میشناسن و باهاش یه جورایی رفیق هستن میگن داداشی؟
نه اینجوری نیست
دخترا پسرای رو که روش هیچ منظوری ندارن و میشناسن و دوسشون دارن از نوع خواهر برادرانه میگن داداشی مفهوم بود؟4-
از چه نوع پیتزایی خوشت میاد؟
قارچ و مرغ5-
از بین فست فود های شیراز کودومشو تا حالا بیشتر از 2بار رفتی؟ کودمشو همیشه با دوستات میری؟ از کودمش به خاطر چی بدت میاد؟
زد خیلی میرم و چی لیز
بیشتر با دوستام پاتوقمون کافی شاپ قبیله هست تا فست فود
از جیوانی هم بدم میاد چون هر وقت میرم همه منو اونجا میشناسن و از اول تا اخرش باید سلام کنم و جواب سلام بدم
6- تو دبیرستان ریاضی و فیزیکت چطور بود؟
تا قبل از پیش خوب بود7-
مشخصات سیستمتو بگو
حالا اینو ولش کن حال ندارم نگاه کنم
هر چی هست خوبه جدیده :دی8-
وقتی سیستمت خراب میشه چی کار می کنی؟
ما پولداریم عوضش میکنیم :دی

9 - تا حالا سر داداشات داد زدی؟ گولشون هم زدی تا حالا؟
اره زیاد ولی خوب دستمو میخونن دیگه شناختن منو :دی
:11::11::11::11::11:

M.etallic.A
21-09-2008, 22:57
اینم چند تا سوال دیگه :

مهر آریا پسره یا دختر :دی ؟

از نظر شما همه مردم دنیا دهاتی هستن و فقط شیرازی ها شهری :دی ؟ ( البته دهاتی بودن افتخاره )

اگه یه روزی یه پیغام خصوصی برات بیاد و بگن شما از این به بعد مدیر متفرقه هستید عکس العملت چیه ؟

این دو تا دوست صمیمیت لیلا و ستاره ... تا حالا شده دعوتشون کنی تو پی سی عضو بشن ؟

نه اینجوری نیست
دخترا پسرای رو که روش هیچ منظوری ندارن و میشناسن و دوسشون دارن از نوع خواهر برادرانه میگن داداشی مفهوم بود؟4-

یعنی دخترا پسرایی رو که دوسشون دارن و بهشون میگن دوست و رفیق نمیگن داداشی روشون منظور دارن :دی ؟
اعتراف گرفتم حال کردید.....

دیگه سوال ندارم اینا رو هم کلی فکر کردم ساختم پس قشنگ جواب بده نپیچون نگو نویدونم ....

leila*
21-09-2008, 23:00
Persian_Gun's
بازم سلام :20:
سلامی دوباره
دختر خانوم شما به من بگووو ببینم بالاخره هابیل قابیلو کشت..یا قابیل هابیلو ؟!
قابیل هابیلو کشت دیگه
اول مرغ بوده یا تخمه مرغ؟!!
اول جوجه بود دیگه
چه سبکی از فیلم ها رو میپسندی؟بزن بزن؟ نزن نزن؟ بکش بکش ؟ نکش نکش؟ علمی تخیلی:31:؟ رمانتیک ؟ ترسناک ؟ هولناک ؟ هیجانی ؟ خنده دار؟ گریه دار؟ از این فیلمایی که زنو شوهر و یا دوست پسر دوست دختر به هم خیانت میکنند دوست داری؟؟!!:31:منکه میمیرم واسه اینجور فیلمااا:40:خیلی سرگرم کنندست:27::21:
فیلمایی که هیجانی باشه
به نظرت من تحصیلاته عالیه رو ادامه بدم بهتره یا از کشور متواری شم؟!:46:(فکر بد نکن واسه سربازیم میگم:21:)
متواری بشی از همش بهتره
حتی اگه شده بری افغانستان بهتر از اینجاست
ساعتتو کشیدی عقب؟
اره امروز صبح
اینطوری بهتره یا اونطوری؟
اینطوری بهتره
خیلی هم بهتره
آهان راستی یه سوال؟>>>>:37:نمیدونی من گواهینامه مو کجا گذاشتم؟؟؟!تو جیبم بود تو ور نداشتی؟؟!:9:
بیا جیبای منو بگرد شاید پیش من باشه
خب فعلا" همینارو جواب بده تا بعد ببینم خدا چی میخواد:10:
می خوای سوال بپرسی چه کار به خدا داری؟
کاری نداری؟:20:
به سلامت
خداحافظ:11:
بای بای

leila*
21-09-2008, 23:01
ما که نفهمیدیم این هفته نوبته کیههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نوبته منه خب

leila*
21-09-2008, 23:02
:31:

گیرچ نشو ! :18:
من علی هستم و اونم سینا !

علی جان الان متوجه شدم دیگه به خدا:19:

leila*
21-09-2008, 23:06
saeed_h1369
یه سوال خوب آبجی
سلام داداشی
بفرما
اگه میشناسی بگو اگه نه که هیچی

اگه بخوای بیای تهران دوست داری کی رو ببینی از بچه ها ؟
کارین
اوا
مشهد چی؟
مهدی بی کی ام یادش بخیر بن شد
اصفهان؟
با اینکه قبلا دیدمش ولی مجید اینتر دلاو و داداشیمو
یزد؟
سیسه
خارج کشور ؟
مهر اریا و رز

leila*
21-09-2008, 23:12
xxxicestar
برا چی راه رفته بودی ؟
مجبور بودم

آره با اجازتون
به سلامتی

نه
خودم میدونستم

شب احیا امشبه ها
جدی؟
اهان گفتم چرا فردا تعطیله
یه بی سواد :دی اینو پرسیده بود گفتم بیام درستش را بپرسم :دی ؟
شما به بزرگی ببخش

خوب چند تا سوال دیگه ؟
بفرما

اگه خانوم ها را هم تو استادیوم راه بدن شما می ری ؟
راه ندن هم اراده کنیم میریم

بنظرت اگه یه روز بری استادیوم آزادی چند تا فحش می شنوی ؟
نمیشه شمارش کرد

گفته بودی دیشب گریه کردی برای چی ؟
واسه اینکه پام انقدر درد میکرد که دیوونم کرده بود و تا 4 صبح از درد خوابم نمیبرد
بخاطر ما که گریه نکردی ؟
نه مگه خدایی نکرده بلایی سرت اومده؟

بنظر تو با اخلاق ترین فرد از کل پی سی کی هست ؟
خودم :دی

خوب یه سوال هم می پرسم که تا به حال از هیچکی پرسیده نشده ؟

منو می شناسی ؟
میگن امضا واسه پرسپولیسیا طراحی میکنی :دی

leila*
21-09-2008, 23:14
سلام

یک تجربه مفید که تو زندگیت به دست اوردی رو برامون بگو ...

بزرگترین تجربم این بود که حتی به عزیزترین فرد زندگیت هم اعتماد نکن
و کسایی که میان پیشت و دم از دوستی میزنن و تو اونارو مثل خواهرت دوست داری بلکه عزیزتر میرن زیرابتو جوری میزنن که تا اخر عمرت توش میمونی و هیچ جواب قانع کننده ای واسش تو ذهنت پیدا نمیشه

leila*
21-09-2008, 23:19
prince72
هیچی در مورد پست بیدستر بود که گفتم این سوالات همش حکمت خداست....:31::31::31:
اهان
به شما نگفتم.....:46::46::46::8::8:
اوکی
من کوچولو ام اره ای بابا نشد یه نفر از سن ما با خبر نشه و یه تیکه نپرونه....:13:
تو انجمن موبایلم که تا یه بحثی میشه میزنن به سن ما و خرابمون میکنن....:41:
خب نی نی هستی دیگه

اسم داداشات چیه؟
سعید
سپند
اینو کامل کن:
بی عشق عمر ادم........
رو به هیچی نمیره
یه سوال فنی:برای 60 سی سی شیر خشک درست کردن واسه بچه چند تا پیمونه مخصوص شیر لازمه؟؟؟؟؟؟:21::21::21::21::20::20:
بچه ی کیو دادن دستت نگهش داری که الان توش موندی؟
برو رو قوطی شیر نگاه کن روش نوشته
نظرت راجع به درس و مدرسه چیه؟؟؟
خوب نیست
هنوزم هستم پس سلام....
سلام سلام

MJNeghabi
21-09-2008, 23:30
همین الان پاشو تو آیینه نیگا کن اول از همه چی توجهتو جلب میکنه!؟
(اگه حوصله نداری بری جلو آیینه، آیینه رو بگیر جلوی صورتت. مدیون باشی اگه نیگا نکرده جواب بدی!)

leila*
21-09-2008, 23:38
hamidghoty
دوباره[/I][/B] سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام حمید باز تو اومدی؟

این دفعه حالت چه طوره نیش نیش؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گردنم درد میکنه از بس تایپ کردم

چاکریم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما بیشتر:31:

میگن که تو قبلن گم شدی بعد اینی که الان هستی المثنی صادر شدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راسته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه مدت اره نبودم
حالا کلک بگو امارمو از کی گرفتی؟

بودجه بندی کشور به چه حالته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر حالتی که باشه به من تو چیزی نمیرسه پس زیاد به مغز کوچیکت فشار نیار:27:

میتونی دماقت رو به حدی گشاد کنی که شبیه ریحانا بشی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز اسم این .... رو جلو من اوردی:19:

چند تا النگو داری(تاخرخره؟)؟
النگو ندارم
اما انگشتر و دستبند زیاد دارم

فکر نمیکنی قدت کوتاس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره 168 کوتاست واقعا
کاش 174 بود
اخ که چقدر عالی میشد
فکرشو بکن:40:

نظرت در مورد تاپیکای من چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معمولا اسم تو رو که پایین نام تاپیک میبینم توش نمیرم که بدونم چه جوریه:27:

من پر رو میشم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به شدت
پسر خاله میشی

اصلا من کیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نویدونم
کشتین منو با این سوالا
عمه ی منی اصلا
حالا که چی؟

این کیه؟=====>>>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ریحانه خانوم قندی:31:

دلیل اینکه یک هشت هزارم دماقت رو تو عکس گذاشتی چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](حال کردی چه طور مو رو از ماست میکشم)!;)
همش معلومه که؟
به خدا دماغم بزرگ نیست:41:

آفرین که تو خونتون لامپ کم مصرف استفاده میکنین؟
اینجا خونمون نیست
خونه دوستمه

نظرت در مورد این اسمایلی ها چیه؟
در مورد هیچ کدومشون نظری ندارم
جز همون چند تا که جواب دادم

آخرین باری که بالایی رو دیدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به ویژه این(حس میکنم این مثل منه)
شبیه تو ومجید باهم

اینو به کی میدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](پیشاپیش تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کسی لیاقتشو نداره

عکس دسکتاپت چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظره ویندوز
اخه وقت نکردم عوضش کنم

اونی که گفتی کش رفتی چی بوده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه عینک 200 هزار تومنی از تو مغازه:31:

تو این گروه خانوما چی کار میکنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فوضولارو میشماریم:19:

پشت سر بچه ها حرف میزنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه تا حالا نشده

نظرت در مورد آرایش چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی دوست دارم
ولی به شرتی که چیپ نباشه

من بازم سوال بپرسم ازت یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میله خودته ولی به نظر من خودتو زیاد خسته نکن
واسه خودت میگما
گناه داری:31:

کاری نداری دیگه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه به سلامت

سلام برسون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به کی؟

قربانت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربان یو

خدافز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]
به صلامط

leila*
21-09-2008, 23:39
سلام چطوری؟
داشتم رد می شدم گفتم عرض ادبی نمایم :دی
برم ببینم سوالی چیزی به ذهنم می رسه بیام بپرسم
تا بعد

لطف داری شما:20:
منتظرم:11:

leila*
21-09-2008, 23:41
سلام منو میشناسی؟
چه خبر خوبی؟
هیچ کاری ندارم!
بای بای!

سلام یزدان جان
خوشحالم کردی اومدی
بازم سر بزن
راستی
میشناسمت:11:

leila*
21-09-2008, 23:42
سلام

فقط یه سوال:منو میشناسی؟;)

نه
اما دیگه کم کم نزدیکه کلمو بکوبم تو دیفال:19:

leila*
21-09-2008, 23:46
alizshah
سلام ریحانه
سلام خوبی؟
میدونم که منو میشناسی ;) lol
1.تو عمرت روزی که خیلی ناراحت شدی واسه چی بود ؟
واسه یه نامردی که هنوز توش موندم
2. وزنت چنده قدت چنده ؟
وزنم 54 قدم 1683.
دور کمتر چنده ؟ lol شوخی بود
نمیدونم یادم نیست به خدا
4.اوباما یا مک کین ؟
مک کین 5
الان که داری جواب میدی کجا هستی ؟
خونه6.
راستی میگن شیراز ببر قوی است ؟:دی
ببر؟
ندانم

7.خیلی رو مد میری یا اینکه چی ؟
به مد اهمیت میدم اما نه اینکه زندگیم بشه
فعلا بای
خوشحالم کردی
بای

leila*
21-09-2008, 23:47
چیه جریان همه از ما یاد گرفتن هی می پرسن منو میشناسی ؟

حالا بگو ببینم منو میشناسی ؟

میکشمتا.....................

leila*
21-09-2008, 23:48
راستی می دونستی من منو میشناسی تو این تاپیک باب کردم(لعنت بر خودم!!)؟؟

یزدان فقط خدا نکنه من دستم به تو برسه
دهنم سرویس شد

danial_848
21-09-2008, 23:50
سلام
منم دوتا سوال دارم
قشنگ ترین فیلمی کی دیدی چی بود؟؟
از کدوم بازیگر خوشت میاد؟؟

بردیا
21-09-2008, 23:53
وزنم 54 قدم 1683.165 بودی که،تو این چند ماه 3سانت اضافه کردی؟:دی

نظرت راجع به این عبارت خز چیه؟
منو میشناسی؟

leila*
21-09-2008, 23:54
M.etallic.A
اینم چند تا سوال دیگه :
سلام کیان

مهر آریا پسره یا دختر :دی ؟
دختر
خیلی گله
خیلی دوسش دارم
از نظر شما همه مردم دنیا دهاتی هستن و فقط شیرازی ها شهری :دی ؟ ( البته دهاتی بودن افتخاره )
نه من این اعتقادو ندارم و شعر امضام هم مال خودم نیست و من نگفتم

اگه یه روزی یه پیغام خصوصی برات بیاد و بگن شما از این به بعد مدیر متفرقه هستید عکس العملت چیه ؟
میگم برو بابا خودتی
بیکار گیر اوردی؟
برو سراغ یکی دیگه من حال ندارم
این دو تا دوست صمیمیت لیلا و ستاره ... تا حالا شده دعوتشون کنی تو پی سی عضو بشن ؟
نه
چون وقتشو ندارن

یعنی دخترا پسرایی رو که دوسشون دارن و بهشون میگن دوست و رفیق نمیگن داداشی روشون منظور دارن :دی ؟
اعتراف گرفتم حال کردید.....
شاید
اینجوری باشه که تو میگی
ولی واسه من اینطوریه :دی
دیگه سوال ندارم اینا رو هم کلی فکر کردم ساختم پس قشنگ جواب بده نپیچون نگو نویدونم ....
چشم
نگفتم نویدونم

leila*
21-09-2008, 23:56
همین الان پاشو تو آیینه نیگا کن اول از همه چی توجهتو جلب میکنه!؟
(اگه حوصله نداری بری جلو آیینه، آیینه رو بگیر جلوی صورتت. مدیون باشی اگه نیگا نکرده جواب بدی!)

می خوای بگم دماغ بزرگم؟
عمرا اگه بگم:31:
حالا که اینطور شدچشم وابروی خوشکلم:31:

leila*
21-09-2008, 23:58
سلام
منم دوتا سوال دارم
قشنگ ترین فیلمی کی دیدی چی بود؟؟
از کدوم بازیگر خوشت میاد؟؟

فیلم last
رابرت دنیرو خیلی دوسش دارم

leila*
21-09-2008, 23:59
165 بودی که،تو این چند ماه 3سانت اضافه کردی؟:دی

نظرت راجع به این عبارت خز چیه؟
منو میشناسی؟

اخه خودم که اندازه میگیرم 165/5 هست
اما بیرون که اندازه گرفتم گفت 168
حالا خدا داند کدومشه

Ali-ss
22-09-2008, 00:06
سلام تفاوت دختر و پسر رو در چی می دونی ( از لحاظ اخلاقی)

MJNeghabi
22-09-2008, 00:08
می خوای بگم دماغ بزرگم؟
عمرا اگه بگم:31:
حالا که اینطور شدچشم وابروی خوشکلم:31:

اصلا ِ اصلا منظورم دماغت نبود!
خیر سرش این یه سوال روانشناسی قدیمیه!
خرابش کردی!

Ice Star
22-09-2008, 00:11
سلام

می خوای بگم دماغ بزرگم؟
عمرا اگه بگم

پس چرا نصفش تو عکس جا نشده

خوب چند تا سوال طرح کردم جواب بدی ؟

شام (افطاری) چی خوردی ؟

غذا بلدی درست کنی ؟

بهترین غذا ؟

یه ملاک برای همسر آینده ؟

تا بحال برات خواستگار اومده ؟(فک نکنم :دی)

پفک دوست داری ؟

سرعت اینترنتت چقدره ؟

نا هار چی خوردی ؟

خوب باز میام خدمتتون

فعلا

leila*
22-09-2008, 00:11
سلام تفاوت دختر و پسر رو در چی می دونی ( از لحاظ اخلاقی)

خب بهتر بود میگفتی شباهتشون چیه
اخه همش تفاوته
اگه بخوام بگم باید شبانه روز پای سیستم بشینم بتایپم
مهمتریناش
دختر ها اکثرا روحیه لطیف دارن و پسرا اکثرا خشن
دختر ها با ارزو هاشون زنده هستن
پسرا با مسخره بازیاشون
دخترا رمانتیکن و زندگیه عاشقانه رو دوست دارن
پسرا بیخیال این حرفها هستن
و..............

leila*
22-09-2008, 00:12
اصلا ِ اصلا منظورم دماغت نبود!
خیر سرش این یه سوال روانشناسی قدیمیه!
خرابش کردی!

خب جدی گفتم چشم وابروم

MJNeghabi
22-09-2008, 00:16
می خوام باور کنم ولی با اینجای جمله ت "حالا که اینطور شد چشم و ابروی خوشکلم" چکار کنم!؟

leila*
22-09-2008, 00:19
xxxicestar
سلام
بازم که تویی

پس چرا نصفش تو عکس جا نشده
چون نشد دیگه
عجب گیری دادین به دماغ من
ای بابا
خوب چند تا سوال طرح کردم جواب بدی ؟
باشه

شام (افطاری) چی خوردی ؟
شام زرشک پلو با مرغ
مهمون بودیم
غذا بلدی درست کنی ؟
در حد تیم ملی
بهترین غذا ؟
خوراک مرغ و خورشت قرمه سبزی
یه ملاک برای همسر آینده ؟
دوسم داشته باشه

تا بحال برات خواستگار اومده ؟(فک نکنم :دی)
میاد ما راه نمیدیم تو خونه

پفک دوست داری ؟
خیلی چی توز موتوری

سرعت اینترنتت چقدره ؟
افتضاح

نا هار چی خوردی ؟
کلم پلو شیرازی

خوب باز میام خدمتتون
شما که همیشه هستی

leila*
22-09-2008, 00:22
می خوام باور کنم ولی با اینجای جمله ت "حالا که اینطور شد چشم و ابروی خوشکلم" چکار کنم!؟

نه جدی گفتم به جان خودم
اینجوری گفتم شاد بشه روحیمون
اما من کلا هر وقت میرم جلو اینه اولین چیزی رو که چک میکنم و واسم جالبه چشمامه

MJNeghabi
22-09-2008, 00:22
از اولین پستی که از روی صندلی داغ جواب دادی تا حالا (فک کنم دو سه روزی میگذره) مهمترین تغییر مربوطه چی بوده؟

بردیا
22-09-2008, 00:23
راه کویر بن شد دائمی؟
میدونی چرا؟(به جز اونی که بابک نوشت)

leila*
22-09-2008, 00:25
از اولین پستی که از روی صندلی داغ جواب دادی تا حالا (فک کنم دو سه روزی میگذره) مهمترین تغییر مربوطه چی بوده؟

مهمترینش گردن درد و دست درد شدید بوده

Ice Star
22-09-2008, 00:26
کلم پلو شیرازی

ها مگه روزه نمی گیری ؟

leila*
22-09-2008, 00:26
راه کویر بن شد دائمی؟
میدونی چرا؟(به جز اونی که بابک نوشت)

بردیا جدی میگی؟:18:
بن شد؟:18:
چرا؟:18:
دائمی؟:18:
واقعا:18:
باورم نمیشه:41:

leila*
22-09-2008, 00:28
ها مگه روزه نمی گیری ؟

اینو هم یکی به لیست سوالاش اضافه کنه
پس شد:
روزه نمیگیری؟
دماغت چرا بزرگه؟
منو میشناسی؟

M.etallic.A
22-09-2008, 00:31
یه سوال همین الان برام پیش اومد.

این عکس آواتورت عکس خودته واقعا ؟ اینکه 36 سالشه :18:

مقلد کدوم مرجع تقلید هستی ؟

با پرشین رپ رابطه ت چطوره ؟ کدوم رپر ؟

پولدار بودن چه قدر اهمیت داره برای انتخاب همسر آینده از نظر تو ؟

چرا همه دخترها همیشه یه خواستگار خوشگل و خوش تیپ و پولدار و تحصیلکرده و ... دارن و از قضا همشون هم به اون خواستگاره جواب رد دادن ( شوخی نمیکنم تا حالا اینو از زبان خیلی از دخترها شنیدم ) ؟

مهمترینش گردن درد و دست درد شدید بوده

مگه با گردنت تایپ میکنی ؟:18:

ها مگه روزه نمی گیری ؟

بابا مچ گیر :دی خیلی باحال بود ....

leila*
22-09-2008, 00:38
M.etallic.A
یه سوال همین الان برام پیش اومد.
بگو

این عکس آواتورت عکس خودته واقعا ؟ اینکه 36 سالشه :18:
اره ولی اینجا سنم زیاد میزنه
اگه خودمو ببینی میگی کمتر از 21 میزنی
مقلد کدوم مرجع تقلید هستی ؟
تقلید؟
مراجع تقلید کیا هستن؟
یکیش خامنه ای نه؟
خب منم همونم
خامنه ای

با پرشین رپ رابطه ت چطوره ؟ کدوم رپر ؟
بد نیست
یاس عالیه
پولدار بودن چه قدر اهمیت داره برای انتخاب همسر آینده از نظر تو ؟
پولدار بودن اهمیت نداره
هم سطح بودن خانواده ها از نظر مالی مهمه
چرا همه دخترها همیشه یه خواستگار خوشگل و خوش تیپ و پولدار و تحصیلکرده و ... دارن و از قضا همشون هم به اون خواستگاره جواب رد دادن ( شوخی نمیکنم تا حالا اینو از زبان خیلی از دخترها شنیدم ) ؟
دروغ نمیگن
حتما دوسش ندارن
یا سنشون سن ازدواج نیست
یا به اون پسر اعتماد ندارن که بتونه از پس زندگی بر بیاد
یا یک عشق دارن تو زندگی که به خاطرش خاستگاراشونو رد میکنن
مگه با گردنت تایپ میکنی ؟
نه ولی درد میکنه
بابا مچ گیر :دی خیلی باحال بود ....
اره خیلی

Ice Star
22-09-2008, 00:59
ها ازدست من خیلی ناراحتی ؟

یه چند تا سوال دیگه با اجازه

فوتبال خارجی هم نگا می کنی ؟

طرفدار کدوم تیم هستی خارجی ؟

فهلا

leila*
22-09-2008, 01:03
xxxicestar
ها ازدست من خیلی ناراحتی ؟
نه واسه چی؟
خب بچه ها پشتکارشون زیاده
یه چند تا سوال دیگه با اجازه
بگو

فوتبال خارجی هم نگا می کنی ؟
اگه بازی بارسلونا باشه اره

طرفدار کدوم تیم هستی خارجی ؟
بارسلونا

فهلا

leila*
22-09-2008, 01:12
تکراری شد
معذرت

gmuosavi
22-09-2008, 01:22
من سوال دارم
می ترسم بپرسم ولی تکراری بشه !
برای اینکه اسپم نشه اینها رو می گم
اگه تکراری بود جواب نده
نمره املا تو مدسه چند شدی؟
با کسی از بچه ها رفت و آمد خانوادگی داری (این رو از بابک هم پرسیده بودم)
اصفهان اومدی ؟ نظرت چیه؟
چه طوری با اینجا آشنا شدی؟
خوب . اصل حالت چطوره؟
سلام برسون :31:

M.etallic.A
22-09-2008, 01:23
دروغ نمیگن
حتما دوسش ندارن
یا سنشون سن ازدواج نیست
یا به اون پسر اعتماد ندارن که بتونه از پس زندگی بر بیاد
یا یک عشق دارن تو زندگی که به خاطرش خاستگاراشونو رد میکنن

دلایلتون بسی قانع کننده بود !

بردیا
22-09-2008, 01:24
بردیا جدی میگی؟:18:
بن شد؟:18:
چرا؟:18:
دائمی؟:18:
واقعا:18:
باورم نمیشه:41:

آره
فکر کنم تا حالا خودت دیده باشی
جدا فکر میکنی توهین کرده بوده به مدیریت؟
باهاش ارتباط داری که دلیل واقعیشو بپرسی؟
آخه از یه شخصیتی مثل اون بعید بود که توهین بکنه
هرچند شاید بابک چیزی ازش دیده باشه چون بی دلیل بن نمیکنه

Babak
22-09-2008, 01:31
اینا الان سواله ؟

leila*
22-09-2008, 01:33
gmuosavi
من سوال دارم
شما هم بپرس
می ترسم بپرسم ولی تکراری بشه !
انقدر من سوال تکراری جواب دادم اینم روش
برای اینکه اسپم نشه اینها رو می گم
اگه تکراری بود جواب نده
نمره املا تو مدسه چند شدی؟
ابتدایی20
دبیرستان 14-15
با کسی از بچه ها رفت و آمد خانوادگی داری (این رو از بابک هم پرسیده بودم)
خانوادگی نه

اصفهان اومدی ؟ نظرت چیه؟
اره شهر قشنگیه و شهر دار زرنگی داره نسبت به شیراز
چه طوری با اینجا آشنا شدی؟
از طریق دوستم
خوب . اصل حالت چطوره؟
خوفم تو خوفی؟
سلام برسون :31:
باشه
به کی؟

leila*
22-09-2008, 01:39
بردیا
آره
فکر کنم تا حالا خودت دیده باشی
نه هنوز
جدا فکر میکنی توهین کرده بوده به مدیریت؟
من نمیدونم
باهاش ارتباط داری که دلیل واقعیشو بپرسی؟
نه ندارم
آخه از یه شخصیتی مثل اون بعید بود که توهین بکنه
موافقم
هرچند شاید بابک چیزی ازش دیده باشه چون بی دلیل بن نمیکنه
موافقم

لطفا دیگه در موردش بحث نشه
چون بابک عصبانی شده الان

leila*
22-09-2008, 01:41
اینا الان سواله ؟

شما خودشو عصبانی نکن الان تموم شد دیگه
در ضمن ادم تو این تاپیک به این نتیجه میرسه که هر جمله ای که جلوش علامت سوال باشه حتما سواله:19:

MJNeghabi
22-09-2008, 01:45
فرض کن وقتی دیگه ایشالا خواستی بری بخوابی، مثلا 4 تا کاربر تو تایپک، آن باشن، می مونی و همشونو خواب می کنی یا می ری می خوابی؟

leila*
22-09-2008, 01:50
فرض کن وقتی دیگه ایشالا خواستی بری بخوابی، مثلا 4 تا کاربر تو تایپک، آن باشن، می مونی و همشونو خواب می کنی یا می ری می خوابی؟

من دیشب 3 ساعت بیشتر نخوابیدم تازه با دو تا قرص استامینوفن کدئین
اما الان اصلا خوابم نمیاد
اصلا

MJNeghabi
22-09-2008, 01:58
یه جا نوشته بودی:
"خب بهتر بود میگفتی شباهتشون چیه
اخه همش تفاوته
اگه بخوام بگم باید شبانه روز پای سیستم بشینم بتایپم
مهمتریناش
دختر ها اکثرا روحیه لطیف دارن و پسرا اکثرا خشن
دختر ها با ارزو هاشون زنده هستن
پسرا با مسخره بازیاشون
دخترا رمانتیکن و زندگیه عاشقانه رو دوست دارن
پسرا بیخیال این حرفها هستن
و.............."

به نظر من پسرا عاشق ترینن، عاشق نمی شن عاشق نمی شن ولی وقتی می شن عاشق زار می شن!

اینا رو ولش:
وقتی به یه مسئله مهم تو زندگیت بر می خوری (بیشتر غیر مادی و غیر کاری و ...) بهشون فک می کنی یا سعی می کنی یه دل مشغولی پیدا کنی و حال و هوایی عوض کنی (یعنی به موقش فیلسوفم می شی یا از این چیزا بدت میاد!؟)

frnsh
22-09-2008, 02:14
سلام ریحانه جان. من سوالام همه رفع شد میخواستم الان بنویسم. برای عرض ادب خدمت رسیدم که بگم هم هرو دنبال میکنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]