PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلي داغ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Behroooz
01-11-2007, 23:38
فردا اخرين روز شماست سپيده خانم .

با تشكر .

sepideh_248
01-11-2007, 23:57
bb

سلام

سلام بر دوست خسته و بی اسمایلیه خودم:20:

1- قانون اول نیوتن

اگر بر جسمی هیچ نیرویی اثر نکند آن جسم به حرکت یکنواخت خود در راستای خط مستقیم ادامه می دهد، و اگر جسم در ابتدا ساکن باشد در حال سکون باقی می ماند.

2- فکر می کنی چرا اون سیب جلو پای نیوتن افتاد ؟

تا حالا فک میکردم اون سیبه خورده تو سرش....!
ولی خب ممکن بود جلو پای هر کسی بیفته و قبل از نیوتن هم افتاده بود
مهم این بود که نیوتن ذهن فعال و کنجکاوی داشت

3- کی رو بیشتر از همه دوس داری؟

مامانم:40::40::40:

4- بهترین غزل ؟

خانوم غزل توتونچی تو راه بی پایان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- یوفو به چی میگن ؟

Unidentified Flying Objects
شی ناشناس پرنده

6- بنطرت یوفو ها واقعیت دارن ؟

بله واقعیت دارن:46:

7- تعلم چیست؟

یاد گرفتن و آموختن

8- انقلاب یعنی چی؟

برگشتن از حالی به حال دیگر، دگرگون شدن ، آشوب و شورش ( فرهنگ عمید :دی)

9- با سیاست رابطت چه جوره؟

فکر می کنم مردم ایران کلاً به سیاست علاقه زیادی داشته باشن
منم مثل بقیه...:20:

10- سیاهی ؟

به نظرم سیاهی الزاماً رنگ ترس یا ظلمت نیست
یه جور یکرنگی و آرامش توشه که من دوستش دارم

antonio666
02-11-2007, 00:19
چرا مامانتو از بابات بيشتر دوست داري؟:31:

™Enter_The_Love
02-11-2007, 01:25
سلام
چطوری؟

4 تا سوال که از 15 کلمه بیشتر باشه از خودت بپرس و بعد جواب یده .

bb
02-11-2007, 11:15
سلام عرض میشه خدمت خانم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سپیده خانوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبی که ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب شروع کنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- امروز آخرین روزیه که رو صندلی نشستی چه احساسی داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- بهترین سئوالی که ازت پرسیده شد چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- نظریه هوش دسته جمعی موجودات یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- نظرت چیه یه روز بری به فضا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- دوست داری با کی بری ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- نطریه واگنر درباره جدایش قاره ها رو بگو؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- هدف از خلقت انسان چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- چه جور آب و هوایی رو دوس داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9- برگ درختان سبز ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- خوشگلترین چیزی که تو دنیا دیدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربونت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 11:39
sise

سلام. خوبید شما؟

سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی ، شما خوبی؟

سوالات:
1- آیا سیگار برای سلامتی زیان اور است؟ چرا؟

بله، خب دیگه همه میدونن باعث سرطان ریه و کلی بیماری میشه ، واسه همین:20:

2- دیکتاتوری یعنی چه؟ آیا دیکتاتور مصلح هم داریم؟

دیکتاتوری یعنی حکومتی که خودسرانه و مستبدانه به مردم فرمانروایی می کنه
نمی دونم دیکتاتور مصلح وجود خارجی داره یا نه ،
اما به نظرم یه دیکتاتور بله میتونه مصلح و خیرخواه اجتماع باشه:46:

3- خوشمزه ترین پنیری که خوردی چی بوده؟

من از پنیر بدم میاد،:2: پس نمی تونم به سئوالتون جواب بدم

4- بهترین و زیباترین آرم(لوگو) که دیدی چی بوده؟

نمی دونم ، هر چی فکر کردم چیزی یادم نیومد:41:

5- نظرت در باره رابطه ها در نت؟

تو نت هم مثل بقیه جاها روابط انواع مختلفی دارن
شما خیلی کلی گفتی...
ولی به نظرم با بقیه فرقی ندارن
چون همون آدمایی که جامعه ی بیرون رو تشکیل میدن
اینجا هم هستن هم خوب و هم بد
اگه حد روابط رو مثل بیرون بدنیم و نگه داریم خوبه:20:

ممنون که جواب میدی:11:

خواهش میشه ، منم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 11:42
blackfox

منم بازم سوال ، از نوع روانشناسی :

1 فرق دژاوو ( آشنا پنداری ) با رویای صادقه چیه ؟

دژاوو یه حالتیه که شخص فقط احساس آشنایی می کنه ولی نمی دونه از کجا و کی و چه جوری؟
اما رویا تو حافظه آدم می مونه و به یاد آورده میشه........
( البته از خودم گفتم مطمئن نیستم درست باشه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 در بین سه نوع دژاوو ( یعنی دژاووکو ، دژاسِنتی و دژاویزیته ) کدوم با خروج روح از بدن در هنگام خواب مرتبطه ؟

فکر کنم دژا ویزیته

3 تا حالا خودت دچار دژاویزیته شدی ، چه حسی بهت دست می ده وقتی با تمام وجود حس می کنی قبلا در این مکانی که الان هستی ، بودی ؟

آره خیلی برام پیش اومده
جاهایی که مطمئنم قبلاً نبودم.....
حسم یه خرده عجیبه، با اینکه احساس می کنم همه چی برام آشناست احساس غربت می کنم
یه مدت خیلی به تناسخ فکر می کردم و درباره اش می خوندم
اما تناسخ یه فرضیه رد شده است ، الانم خیلی دوست دارم دلیل واقعیشو بدونم:20:

4 کدام نوع دژاوو در اثر ناهنجاری حافظه رخ می دهد ؟

دژاووکو

5 من افلب اوقات دچار دژاویزیته میشم ، یعنی بیشتر جاهایی رو که تازه اولین بارم هست میرم رو حس می کنم قبلا رفتم . مثلا یک بار برای اولین بار رفتیم خونه دوست بابام ، وقتی وارد حیاط شدیم حس کردم قبلا این جا بودم و حتی تو انباریشون هم رفتم ، جالب این جاست که وقتی نشونی چند تا از وسایلی که تو انباریشونه بهشون دادم همشون کف کردن ، چون همش رو درست گفته بودم . حالا این بیماری من روانیه یا اصلا روانی نیست ؟ بابام میگه اینا رویای صادقه ( دژاویزیته ) است که تو میبینی ، ولی برام سخته که اقلب جاهایی رو که قبلا نبودم رو از پیش می شناسم . چی کار کنم ؟

هنوز دکتر نشدم نمی دونم باید چی کار کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی به نظرم این آشنا پنداری یه چیزی بالاتر از فیزیولوژی و روان شناسیه
فکر می کنم یه پدیده ماورای طبیعی باشه تا روان شناسی
مثل تله پاتی و بقیه قدرت های ذهن:46:

K A R I M I
02-11-2007, 12:06
سلام
خوبی؟
من فقط یک سوال دارم :
چرا وقتی که خانم ها میان رو صندلی داغ آمار بازدید و سوال و جواب این تاپیک بالاتر میره ؟
( صادقانه جواب بدید )

sepideh_248
02-11-2007, 12:09
IcY

و سریه جدید:

9:اگه بهت بگن دنیا رو بهت میدیم تو چیکارش میکنی؟

دنیا به چه درد من میخوره؟؟؟ پسش میدم یه پسر خوشگل به جاش میگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10:یه سیاره که برای زندگی جز زمین انتخاب میکنی و دلیل انتخاب؟

خود سیاره مهم نیست ، آدماش مهمن
پس جایی میرم که مردمشو بشناسم

11:من اگه تو بشم و تو اگه من بشی چیا تو دنیا عوض میشه؟

دقیقاً هیچی.......:27:

12:بزرگترین آرزوی تو؟

توضیحات پیش از جواب :
خب اول اینکه آرزو با هدف فرق می کنه دیگه
یهنی آرزو قابل دست یافتن نیست......

بزرگترین آرزوم اینه که بتونم همه دنیا رو با هم ببینم مثل خدا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13:اگه یهو منو ببینی تو خیابون اولین کاری که میکنی چیه؟

از پشت سرت میام می پرم جلوت میگم پخخخخخ ، ترسیدی نه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14:یه توپ دارم قلقلیه ولی وقتی میزنم زمین هوا نمیره چرا؟

احتمالاً همسایه تون سوراخش کرده، بیا بت پول بدم برو سر کوچه یه دونه نوشو بخر:27:

15:من و چقدر میشناسی؟

کمی تا قسمتی هیچی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16:خودتو چقدر میشناسی؟

فکر می کنم خودمو خوب می شناسم
تقریباً 80% می دونم از خودم و زندگیم چی میخوام

17:چند تا پ خ داشتی تا الان؟ 750 تا

18:توتاپیک خانوما چی میدن که ما رو توش راه نمیدن؟

من خودمم هنوز نرفتم توش ، ولی برای شما پسرا خدا اینویز را آفرید:46:

بازم مرسی

خواهش میشه:11:

sepideh_248
02-11-2007, 12:13
antonio666

1. عشق از نظر تو چيست؟

یه چیزی فرای دوست داشتن و یه حس برتر که ذات انسان باهاش آفریده شده:46:

2.اگه همين الان يك جن دست بزنه به شونت و تو پشت سرت را نگاه كني و اونو ببيني چيكار ميكني؟:18:

دستشو می گیرم میگم قربونت بیا کمک کن این سئوالا رو زودتر جواب بدم برم درسامو بخونم:31:

Saman-tci
02-11-2007, 12:15
من سوالی ازت ندارم فقط برای اینکه یه همکار ( کاربر فعال انجمن موبایل ) باهات صحبت کرده باشه افتخار دادم چند خط برات نوشتم .... راضی شدی ..؟ چقدر التماسم کردی بیا چند خط ازم سوال کن جلوی بچه ها ضایع نشم ..؟ حالا راضی شدی ..؟ خوب خدا رو شکر ....

Saman-tci
02-11-2007, 12:16
راستی یه سوال نظرت درباره این سوسک توی آواتار من چیه ...؟
به کی بیشتر شباهت داره ...؟

sepideh_248
02-11-2007, 12:18
من سوالی ازت ندارم فقط برای اینکه یه همکار ( کاربر فعال انجمن موبایل ) باهات صحبت کرده باشه افتخار دادم چند خط برات نوشتم .... راضی شدی ..؟ چقدر التماسم کردی بیا چند خط ازم سوال کن جلوی بچه ها ضایع نشم ..؟ حالا راضی شدی ..؟ خوب خدا رو شکر ....

عجب ....:18:
چی خوردی اینجوری توهم زدی؟؟؟:27:

sepideh_248
02-11-2007, 12:20
چرا مامانتو از بابات بيشتر دوست داري؟:31:

چون مامانم مهربونه ، هوامو داره و من براش مهمم:40:
ولی بابام خیلی خونسرده ، احساس می کنم دوستم نداره زیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه همین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NOOSHIN_29
02-11-2007, 12:21
سلام خانوم!
من اومدم در حضور جمع از این که این هفته وقت نکردم سوال بپرسم معذرت بخوام...
عفو پلیز:دی
خوب دیگه چطور هستی خوب هستی در سلومتی کامل به سر می بری؟هووو
سوالی رو که از همه همیشه می پرسم:
یکی از تصورات دوران کودکیتو بگو.
رویای بچه گیت چی بوده؟؟
ممنون

mehdi_vsgh
02-11-2007, 12:47
سلام هم محله‌ای !! (ما تو زنجان شمالی هستیم!!) بلدی که ؟

ببینم شما adsl داری یا دایال آپی؟

مرکز تلفنتون مثل ما همون شهید چمرانه؟ یا جای دیگه؟
به نظرت این مرکز تلفن شهید چمران کی میخواد به خودش بنجبه و این ADSLرا برای این محله مخوف!!!! راه بندازه؟

blackfox
02-11-2007, 13:28
فکر کنم این آخرین سوال هایی که ازت می پرسم :

1 اگر یه روز استاندارد عوض بشه و چینش دکمه های موبایل مثل کی پد کیبورد ( همون دکمه های سمت راست کیبورد ) بشه ، به نظرت آمار تماس های اشتباه چه قدر رشد می کنه ؟
2 تا حالا شعر گفتی ، یه بیتش رو بگو ؟
3 قشنگ ترین بیتی که تو ذهنته ؟
4 به نظرت این پخ ای که پرستو میگی ، کنایه از همون پ خ خودمونه ؟
5 حالا که روز آخر صندلی نشینیته ، دمای تغریبی این صندلی رو چه قدر براورد می کنی ؟
6 دوست داری مهمون بعدی کی باشه ؟
7 زبونم لال اگر خدایی نکرده در اثر تصادف ، قطع نخاع بشی ، زندگی چه رنگی میشه ؟
8 آدم های روشن دل ، از پشت شیشه های عینک دودی شون ، زندگی رو چه طور میبینند ؟
9 دوست داری رو پل صراط کی دستت رو بگیره ؟

ببخشید که تو این هفته با سوالام مزاحمت شدم ، امیدوارم یه روز اسمت رو روی تابلوی مطبت ببینم
سلامت و موفق باشی خانم دکتر ...

Braveheart
02-11-2007, 13:43
سلام سپيده خانوم

1- چه احساسي داري وقتي بفهمي يک جايزه يک ميلياردي برنده شدي ؟ اگه همون لحظه جايزه رو يکي ازت بدزده چي ؟ در نتيجه الان فکر کن جايزه رو برنده شدي و يکي ازت دو در کرده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- خز ترين گوشي بازار بنظرت اسمش چيست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- درباره يو فکر ميکنم يک نمه تفکر سلحشوري داشته باشي (بيخيال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، آره آيا ؟

4- يو بازرس داخلي اسکاتلنديار هستي ، تا حالا چند تا مچ گرفتي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اگه آره توضيحي بده ، اما اسمشون رو تو خصوصي بگو تا رسيدگي حزبي به عمل بياد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- نظرت در مورد اينکه يک حزب اينترنتي قوي تشکيل بديم بعد کم کم وارد سياست شيم چيست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 15:02
سلام
چطوری؟

4 تا سوال که از 15 کلمه بیشتر باشه از خودت بپرس و بعد جواب یده .

سلام
من خوبم تو چطوری؟؟:20:

باشه
1. فکر می کنی قشنگ ترین آهنگی که سروش لشکری ( هیچکس) به عمرش خونده جنگل آسفالت است آیا؟

بله بله 100%

2. فکر می کنی دومین آهنگ قشنگی که سروش لشکری ( هیچکس) به عمرش خونده بازم کلان است آیا؟!

بله بله 60%

3. فکر می کنی سومین آهنگ قشنگی که سروش لشکری (هیچکس) به عمرش خونده رفاقت تعطیله است آیا؟

بله بله 160%

4. فکر می کنی چهارمین آهنگ قشنگی که سروش لشکری (هیچکس) به عمرش خونده من می رقصم ... است آیا؟

بله بله 220%

:27::27::27:

Behroooz
02-11-2007, 15:52
دوستان عزيز صندلي نشين جديد امروز ساعت 8 شب معرفي ميشه

سپيده خانم لطفا تا اين ساعت كارتون رو به اتمام برسونيد .

بهروز .

ali-07
02-11-2007, 15:58
منهم میتونم بیام تو رو صندلی

sepideh_248
02-11-2007, 16:42
bb
سلام عرض میشه خدمت خانم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سپیده خانوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبی که ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست جون
آره خوب خوبم مسی:20:
خب شروع کنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره ، هر چی بی بی بگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- امروز آخرین روزیه که رو صندلی نشستی چه احساسی داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعاً از اینکه داره تموم میشه خوشحالم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- بهترین سئوالی که ازت پرسیده شد چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سئوال آیسی که نظرمو در مورد کاربرا پرسیده بود:46:

3- نظریه هوش دسته جمعی موجودات یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون رفتار جمعی هستش که همه افراد یا موجودا برای رسیدن به یک هدف نهایی با هم همکاری می کنن مثل مورچه ها و زنبورها و این رفتار جمعی خیلی پیچیده تر از رفتارهای تک تک خودشونه

4- نظرت چیه یه روز بری به فضا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه دوست ندارم ، اینجا با این همه امکانات حوصله ام سر میره ، دیگه اونجاها که هیچی نیست!:13:

5- دوست داری با کی بری ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا دوست ندارم برم اما اگه رفتنی شدیم با آقامون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- نطریه واگنر درباره جدایش قاره ها رو بگو؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علت پیدایش این نظریه که در 1929 توسط واگنر بیان شد تشابه فوق العاده سواحل غربی آفریقا و سواحل آمریکای جنوبی است
به طوری که در شکل دیده می شود تشابه جغرافیایی این دو ساحل زیاد است و علاوه بر آنها می توان بقیه خشکی های زمین را نیز به نحو جالبی کنار هم قرار داد . تشابه بین قاره ها نه تنها از نظر جغرافیایی بلکه از نظر مشخصات سنگ شناسی تکتونیکی و دیرینه شناسی نیز قابل توجه است. به همین علت این نظریه بر این اساس گذاشته شده که در اوائل دوران مزوزوئیک تمام خشکی های زمین به هم متصل بوده و خشکی واحدی را تشکیل می داده اند که در اطراف آن دریای بزرگ و واحدی بنام تتیس وجود داشته است .
مطابق این نظریه نیروهای جاذبه ماه و خورشید باعث جدا شدن قاره ها شده و پستی و بلندی ها و چین خوردگی های آن را تولید کزده است.
هرچند این نظریه ، بعضی از مسائل موجود را توضیح می دهد ولی اولا به وسیله آن فقط می توان تحولاتی را که پس از دوران مزوزوئیک اتفاق افتاده است توجیه کرد و پدیده های مربوط به دوران های پالئوروئیک و پریکابرین بدون توضیح می ماند و ثانیا نیروهای جدا کننده قاره ها نیز مبهم است و بعدها محاسباتی که در این زمینه انجام گرفت نشان داد که نیروهای جاذبه ماه و خورشید برای این منظور کافی نیست.:31::31:
7- هدف از خلقت انسان چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر می کنم علت و هدف و کل آفرینش انسان رو پایه ی عشق بوده
و هدف از زندگیشون رسیدن به کمال و تعالی هستش:20:
8- چه جور آب و هوایی رو دوس داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معتدل و مرطوب

9- برگ درختان سبز ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برگ درختان سبز در نظر هوشیار
هر ورقش دفتری ست معرفت کردگار

نازی ، حالا چرا گریه می کنی؟؟!

10- خوشگلترین چیزی که تو دنیا دیدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم ، ماهی های هفت رنگ و رنگین کمون به نظرم خیلی زیبا هستن:40:

قربونت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی بی بی جون
فعلاً[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 16:48
سلام
خوبی؟
من فقط یک سوال دارم :
چرا وقتی که خانم ها میان رو صندلی داغ آمار بازدید و سوال و جواب این تاپیک بالاتر میره ؟
( صادقانه جواب بدید )

سلام
مرسی شما خوب هستی؟؟:20:

ببینین وقتی حاج مهدی نشست رو صندلی سئوال ها خیلی بیشتر بود
دلیلش هم جذابیت حاجی واسه کاربرا بود
اگه از دخترا هم بیشتر سئوال میشه واسه اینه که بیشتر کاربرای پی سی پسرن
و جذابیت دخترا واسشون بیشتره
پس دلیلش فقط دختر بودن نیست
جذابیتیه که حالا بسته به شخصیت یا جنس یا هر چیزه دیگه ای وجود داره:46:

sepideh_248
02-11-2007, 16:49
راستی یه سوال نظرت درباره این سوسک توی آواتار من چیه ...؟
به کی بیشتر شباهت داره ...؟

آواتار مردمو کش رفتن کار خیلی زشتیه!!:13:
باید دیوونه جون برگرده بگه آیا اجازه داده ازش کپ بزنی یا نه!:27:

sepideh_248
02-11-2007, 17:02
NOOSHIN_29

سلام خانوم! سلام عزیز دلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اومدم در حضور جمع از این که این هفته وقت نکردم سوال بپرسم معذرت بخوام...
عفو پلیز:دی

خواهش میشه این چه حرفیه گلم؟؟؟ من فکر کردم ازم ناراحت شدی

خوب دیگه چطور هستی خوب هستی در سلومتی کامل به سر می بری؟هووو

من خوب ،تو خوب؟:20:

سوالی رو که از همه همیشه می پرسم:
یکی از تصورات دوران کودکیتو بگو.
رویای بچه گیت چی بوده؟؟

سئوالتو کامل متوجه نشدم
امیدوارم برداشتم درست بوده باشه

من وقتی بچه بودم کارتون و تلویزیون زیاد نگاه نمی کردم و از داستان های تخیلی هم خوشم نمی اومد
بنابراین رویا زده نمی شدم:27:
ولی از وقت 3-4 سالم بود دوست داشتم زود بزرگ بشم و برم به دزدا و آدم کش ها کمک کنم
تمرینش هم این بود که ماهی ها رو از دمشون بیرون آب نگه دارم تا خفه بشن
یا مثلاً یه بار عروسکی رو که مامان برام خریده بود تیکه تیکه کردم گذاشتم رو گاز تا بپزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلاً ذهنیاتم به این صورت بود......:31:

ممنون

خواهش میشه
خوش باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 17:10
mehdi_vsgh

سلام هم محله‌ای !! (ما تو زنجان شمالی هستیم!!) بلدی که ؟

سلاااااااااام:20:
مگه میشه بلد نباشم؟!
من از وقتی به دنیا اومدم تو شادمان و بهبودی بودم
اون پاساژه رو هم در دوران نوجوانی هر روز متر می کردم:31:

ببینم شما adsl داری یا دایال آپی؟

adsl

مرکز تلفنتون مثل ما همون شهید چمرانه؟ یا جای دیگه؟

نه برا شادمان و زنجان اینا شهید چمرانه
برا بهبودی شهید فرد اسدیه

به نظرت این مرکز تلفن شهید چمران کی میخواد به خودش بنجبه و این ADSLرا برای این محله مخوف!!!! راه بندازه؟

ااااااِ.......
راه ننداخته؟؟؟
این کشورای بغلمون دارن اینترنت 4 مگ میگیرن ما تو همین 64 هم موندیم:13:
ولی شما غصه نخور به همین زودیا درست میشه:20:

Mahdi Hero
02-11-2007, 17:36
سلام بچه محل آخه چرا آماره قلط ميدی
شادمان و بهبودی و قسمتی از خيابان آزادی زير نظره مرکزه مخابراتی فرد اسدی هستن و
دريانو و زنجان و قسمتی از ستارخان زيره نظره مرکزه مخابراتی چمران هستن البته من
بعيد ميدونم اون چمران به اين زودی ها adsl رو راه بندازه با اينکه هزينه راه اندازيش فقط
40 ميليون تومن هست اما اونا ببخشيدا خيلی ..... تشريف دارن
در ضمن اسمه اون پاساژه هم پاساژه مفيد هست
حالا باسه اينکه پست بی ربط نداده باشم بگو ببينم بچه محل تا حالا چقدر با adsl دانلود کردی؟

Behroooz
02-11-2007, 18:33
دوستان وقت سپيده خانم تمام شده .

ديگه از ايشان سوال نپرسيد .

ساعت 8 نفر جديد معرفي ميشه .

Braveheart
02-11-2007, 18:45

آخه بچه محلش چرا غلط املايي داري ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-------------
سلام مجدد بر خانوم سپيده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- چرا تو تهران از هرکي آدرس ميپرسي ميگه مستقيم برو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- اين قضيه چيه که هرکي مياد ازت سوال ميپرسه يهو بچه محل ميشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (با آقا مهدي و مهدي هرو عزيز نبيدم ها ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

3- گفتمش دل ميفروشي گفتا به چند ، گفتش که يو فقط بخند :دی ، خب چرا اينو گفت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- نظرت در مورد اسپانسرهاي اسکاتلنديار چي بيدش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- با اين اسمايلي هايي که ميزارم ،‌ شخصيت هاي فروم رو نظير کن :دی ، اسم يک نفر رو ميتوني چند بار تکرار کني ، و براي بعضي از اسمايلها هم ميتوني اسم چند نفر رو ببري ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اسب زيريش رو هم در صورت ممکن معادل کن :دی) =

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (هر دو نفرشون ، اگه يکيشو نرو هم بگي اکشالي نداره :دی)

ممنون از وقتي که بابت جواب دادن به سوالا ميگذاري ...

يا علي مدد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------

دوستان وقت سپيده خانم تمام شده .

ديگه از ايشان سوال نپرسيد .

ساعت 8 نفر جديد معرفي ميشه .

ببخشيد بهروز جان من اين پست يو رو نديده بودم ... اين بخش سوال من رو هم زير سيبلي رد کن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 18:47
blackfox

فکر کنم این آخرین سوال هایی که ازت می پرسم :

1 اگر یه روز استاندارد عوض بشه و چینش دکمه های موبایل مثل کی پد کیبورد ( همون دکمه های سمت راست کیبورد ) بشه ، به نظرت آمار تماس های اشتباه چه قدر رشد می کنه ؟

احتمالاً اولش 20 تا 30 درصد
ولی بعد یکی دو ماه مشکل حل میشه:46:

2 تا حالا شعر گفتی ، یه بیتش رو بگو ؟

نه نگفتم!

3 قشنگ ترین بیتی که تو ذهنته ؟

اینو از حافظ خیلی دوست دارم:40:

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند

4 به نظرت این پخ ای که پرستو میگی ، کنایه از همون پ خ خودمونه ؟

شصت در صد:27:

5 حالا که روز آخر صندلی نشینیته ، دمای تغریبی این صندلی رو چه قدر براورد می کنی ؟

20 درجه سانتی گراد:46:

6 دوست داری مهمون بعدی کی باشه ؟

:31::31::31:

7 زبونم لال اگر خدایی نکرده در اثر تصادف ، قطع نخاع بشی ، زندگی چه رنگی میشه ؟

قرمز:2:

8 آدم های روشن دل ، از پشت شیشه های عینک دودی شون ، زندگی رو چه طور میبینند ؟

زیباتر از اونی که هست
چون زشتی ها رو ندیدن و نمی بینن

9 دوست داری رو پل صراط کی دستت رو بگیره ؟

مگه میشه کسی دست آدمو بگیره؟!:18:
نمی دونم..............................

ببخشید که تو این هفته با سوالام مزاحمت شدم ، امیدوارم یه روز اسمت رو روی تابلوی مطبت ببینم
سلامت و موفق باشی خانم دکتر ...

نه اصلاً مزاحم نبودی
سئوالات خیلی جالب و قشنگ بود مرسی:20:
چه آرزوی قشنگی ، منم رویا زده شدم:31:
خیلی ممنون ، موفق باشی همیشه:11:

M.etallic.A
02-11-2007, 18:53
یعنی کی میتونه باشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 19:04
Braveheart

سلام سپيده خانوم

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- چه احساسي داري وقتي بفهمي يک جايزه يک ميلياردي برنده شدي ؟ اگه همون لحظه جايزه رو يکي ازت بدزده چي ؟ در نتيجه الان فکر کن جايزه رو برنده شدي و يکي ازت دو در کرده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کجا جایزه یه ملیاردی میدن آخه؟؟:18:
باید می گفتی سند زمینم رو دزدیدن:27:
2- خز ترين گوشي بازار بنظرت اسمش چيست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوکیا 1100 و 6600 (جفتشون در یک حد هستن)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- درباره يو فکر ميکنم يک نمه تفکر سلحشوري داشته باشي (بيخيال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، آره آيا ؟

بله بله شصت در صد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- يو بازرس داخلي اسکاتلنديار هستي ، تا حالا چند تا مچ گرفتي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اگه آره توضيحي بده ، اما اسمشون رو تو خصوصي بگو تا رسيدگي حزبي به عمل بياد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه در اون زمان ها کاشف به عمل اومد که یکی از سران احزاب متفرقه و کم طرفدار در اقدامی غیر قانونی و غیر حزبی با دادن وعده های رنگین و دروغین سعی در جذب اعضا داشت
ولی خوشبختانه اعضای حزب اسکاتلندیار به هوش تر و فهمیده تر از این بودند که گول دشمن رو بخورن
و تا آخرین لحظه به حزب و رهبرشون وفادار بودند و هستند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( دشمن مذکور حکم اعدامش صادر شده و تحت تعقیب می باشد):27:

5- نظرت در مورد اينکه يک حزب اينترنتي قوي تشکيل بديم بعد کم کم وارد سياست شيم چيست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه من معاون و سخنگوی حزب باشم آره خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
02-11-2007, 19:13
Mahdi Hero

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
خوبی؟؟
آمار غلط ندادم فقط نصفه دادم

شادمان و بهبودی و قسمتی از خيابان آزادی زير نظره مرکزه مخابراتی فرد اسدی هستن و
دريانو و زنجان و قسمتی از ستارخان زيره نظره مرکزه مخابراتی چمران هستن البته من
بعيد ميدونم اون چمران به اين زودی ها adsl رو راه بندازه با اينکه هزينه راه اندازيش فقط
40 ميليون تومن هست اما اونا ببخشيدا خيلی ..... تشريف دارن

نهه شادمان تا نصرت ماله چمرانه و پایینش ماله اسدی:46:

در ضمن اسمه اون پاساژه هم پاساژه مفيد هست

خب آقا نمی خواستم اسمشو بگم
خیلی خز شده چرا آبرومونو میبری؟؟:13::31:

حالا باسه اينکه پست بی ربط نداده باشم بگو ببينم بچه محل تا حالا چقدر با adsl دانلود کردی؟

نمی دونم حدود 2-3 گیگ فکر کنم:46:

sepideh_248
02-11-2007, 19:34
Braveheart

سلام مجدد بر خانوم سپيده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سهلام
خوبی؟
1- چرا تو تهران از هرکي آدرس ميپرسي ميگه مستقيم برو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسمایلیت دیده نمیشه!
منظورت چیه؟؟؟ یعنی تهرانیا بد جنسن؟؟؟:13:

2- اين قضيه چيه که هرکي مياد ازت سوال ميپرسه يهو بچه محل ميشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (با آقا مهدي و مهدي هرو عزيز نبيدم ها ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خودمم نمی دونم ،فکر کنم نیمی از جمعیت پی سی ساکن محل مان:31:
3- گفتمش دل ميفروشي گفتا به چند ، گفتش که يو فقط بخند :دی ، خب چرا اينو گفت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخواسته ببینه چند تا از دندونات طلان که برآورد قیمت کنه!:27:

4- نظرت در مورد اسپانسرهاي اسکاتلنديار چي بيدش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اااااِ.......
اسپانسر هم داریم؟؟؟:18:
پس چرا ناشناخته باقی موندن؟!

5- با اين اسمايلي هايي که ميزارم ،‌ شخصيت هاي فروم رو نظير کن :دی ، اسم يک نفر رو ميتوني چند بار تکرار کني ، و براي بعضي از اسمايلها هم ميتوني اسم چند نفر رو ببري ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = خودت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اسب زيريش رو هم در صورت ممکن معادل کن :دی) = اسب زیریش محسنه ، صابشم ادمین:27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = مادر مهنوی تک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (هر دو نفرشون ، اگه يکيشو نرو هم بگي اکشالي نداره :دی) نوشین و بی بی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = کل اعضای اسکاتلندیار:40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = دیده نمیشه:13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = بی بی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = بابک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = پیرمرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = یوتاب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = اینم یه ورژن دیگه از تک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = محمد99 - سیسه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = حاج مهدی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = نوید منصور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = بلک فاکس - اینتر د لاو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = خودم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = آیسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = خودت و حاج مهدی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = بازم خودت

ممنون از وقتي که بابت جواب دادن به سوالا ميگذاري ...

يا علي مدد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میشه ،
مرسی از سئوالای قشنگت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
02-11-2007, 19:54
به نام يزدان افريننده زمين و زمان

بازهم زمان سپري شد و وقت صندلي نشيني سپيده خانم هم تمام شد

از اينكه براي اين تاپيك وقت گزاشتن ممنونيم و
اميدواريم كه در زندگيشون موفق باشند

و اما نفر جديد

با نام كاربري

blackfox

كه علاقه زيادي به نرم افزار فلش داره و كارهاي زيبايي در اين مورد درست كرده

سوال

با ديدن اين كلمه ها ياد چي ميفتي؟

چاه

آبي

مرگ

ازدواج

خواب

سراب نيلوفر

ماه مهر

تابستان

سوزن

نان برنجي

مرسي از وقتي كه ميزاري

بهروز

mehdi_vsgh
02-11-2007, 19:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = بابک

sepideh_248
02-11-2007, 20:00
خب صندلی نشینیه ما هم تموم شد!

از همه دوستایی که به این تاپیک اومدن و وقت گذاشتن و از من سئوال پرسیدن خیلی خیلی ممنونم

امیدوارم که کسی از حرفایی که زده شد و شوخیها ناراحت نشده باشه و منو ببخشه

از آقا بهروز هم که به من این فرصتو دادن که با دوستام بیشتر آشنا بشم تشکر می کنم
================================================== =====

اینم هدایای ناقابل و کم ارزش من

آهنگ دوست دارم از فریدون اسرایی که خیلی قشنگ و با احساسه و نسبتاً جدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آهنگ خوشگله از اتمسفر و امیر فرجام ( بسیار زیبا و شاد ، ولی قدمتشو نمی دونم)

================================================== =====

اینم مجموعه تم ها و والپیپرهایی که تو مدت فعال بودنم جمع کردم و بعضی هاشو تو پی سی گذاشتم:46:

برای دونستن رزولوشن گوشیتون به سایت زیر مراجعه کنید

والپیپر با سایز 176x220

والپیپر با سایز 240x320

تم های 240x320

تم های S60

تم های 128 x160

تم های 176x220

تم های UIQ3

================================================== ==

سبز باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_ronaldo
02-11-2007, 20:18
پست شماره 1 اپديت شد .

mehdi_vsgh
02-11-2007, 20:19
سوال خوب میپرسیم
1- اولین خلبان مرد ایرانی کی بود؟

2- خوشبختی چیست؟؟ و چه کسی خوشبخت است؟

3- نظرت راجع به آزادی چیه؟

4- سربازی رفتی؟ اگه سربازیت بیوفته عجب شیر!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه میکنی؟!

5- اصلا میدونی عجب شیر کجاس؟

6- بلدی ویندوز نصب کنی؟

فعلا همینا

تیم هدایت صندلی داغ!!!(نه ببخشید تیم سوال پرس صندلی داغ!!)

kingweb
02-11-2007, 20:21
به blackfox عزیز خوبی خوشی

یانگوم داره تموم میشه آره ؟

فلش یا سویش مکس ؟

ویندوز یا لینوکس ؟

کدام آنتی ویروس ؟

قربانت

سپاس

bb
02-11-2007, 20:25
سلام دوست عزیز

چه سئوالی بپرسم خوشت میاد؟

چه جوری بپرسم ؟

نطرت درباره
این افراد

1- نیوتن
2- حسن کجل
3- بیدل
4- تیرانوس اورس ( ره )
5- گالیله
6- پلنگ صورتی
7- تام و جری
8- لرل و هاردی
9- سپیده
10- دلبر من

تصویر پانوراما چیه ؟

تو فلش چه جوری میشه از لودینگ اماده استفاده کرد؟

خر ما از کره گی دم نداشت یعنی چی؟

کلاغ پر دوس داری ؟ یا خروس پر ؟

فعلا

Behroooz
02-11-2007, 20:32
بلك فاكس عزيز در امضات بنويس كه روي صندلي هستي .

ُسپيده خانم شما هم امضاتون رو درست كنيد لطفا .

با تشكر از وقتي كه گزاشتيد .

بهروز .

mehdi_vsgh
02-11-2007, 20:44
در پست زیر چرا بهروز با آیدی سعید وارد انجمن شد؟

mehdi_vsgh
02-11-2007, 21:26
این اخطارهایی که گرفتی همش به خاطر سوالاتی بود که تو این تاپیک می پرسیدی؟ دلیلش رو دقیقا بگو

antonio666
02-11-2007, 21:52
1.چرا اسم كاربريت را گذاشتي blackfox ؟
2.اگه الان ميتونستي عوضش كني بازم همين اسمو ميگذاشتي؟
3.سطح تحصيلاتت؟(كامل)

ebi joonam
02-11-2007, 22:43
با سلام

به نام حضرت دوست که هر گه بر ما می گذرد از عنایت اوست.
این اولین پیغام منه امیدوارم که بتونم در خدمتتون باشم.
قربون همتون

mehdi_vsgh
03-11-2007, 08:47
یه بیوگرافی کامل از خودت بفرما

blackfox
03-11-2007, 09:02
در شعر و ادب دست ادیبان ببستیم / در امر فلش شاخ کلفتان بشکستیم
چرخید زمانه و کنون نوبت ما گشت / بر صندلی داغ در این هفته نشستیم

خب دوستان ، من در خدمتم . بسم الله

Cinoheh
03-11-2007, 09:56
الان گرمای صندلی رو احساس میکنی؟

Behroooz
03-11-2007, 11:09
پست شماره 1 اپديت شد .

بلك فاكس عزيز كلاس چندمي ؟
اخرين فيلمي كه ديدي؟

ممنون

بهروز .

blackfox
03-11-2007, 11:11
Behroooz عزیز

سوال

با ديدن اين كلمه ها ياد چي ميفتي؟

چاه

امید در انتهای تاریکی

آبي

انعکاس آسمان

مرگ

دروازه عبور

ازدواج

کامل شدن

خواب

تجربه مرگ

سراب نيلوفر

قایق

ماه مهر

شکفتن پاییز
تابستان

حرم آفتاب

سوزن

تیز بودن

نان برنجي

کاک

blackfox
03-11-2007, 11:13
mehdi_vsgh عزیز

سوال خوب میپرسیم
1- اولین خلبان مرد ایرانی کی بود؟

نمیدونم ، ولی اولین زن خلبان ایرانی شهلا ده بزرگی بود .

2- خوشبختی چیست؟؟ و چه کسی خوشبخت است؟

خوشبختی یه احساس درونیه ، بستگی به نگاه افراد مختلف به زندگی داره ، یکی با کم احساس خوشبختی میکنه و یکی دیگه با این که همه چیز داره ، در حسرت نداشته هاش میسوزه . خوشبخت کسیه که خوشبختی رو تو خودش پیدا کنه

3- نظرت راجع به آزادی چیه؟

استادیوم بزرگیه ، فقط حیف که یه دونست . ولی از شوخی گذشته آزادی چیزیه که در هر فرهنگ به یه نحو تعریف شده . نظر خودم هم در رابطه با آزادی در فرهنگ خودمان بماند .

4- سربازی رفتی؟ اگه سربازیت بیوفته عجب شیر!!!! چه میکنی؟!

نه نرفتم . معاف شدم

5- اصلا میدونی عجب شیر کجاس؟

عجب ‌شیر یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی است و آب و هوای بسیار سردی دارد .

6- بلدی ویندوز نصب کنی؟

پس چی که بلدم ، ایناهاش . دیدی ؟؟

فعلا همینا

تا بعد !!

تیم هدایت صندلی داغ!!!(نه ببخشید تیم سوال پرس صندلی داغ!!)

blackfox
03-11-2007, 11:15
kingweb عزیز

به blackfox عزیز خوبی خوشی

بله ، تازه در سلامتی کامل هم به سر می برم !!

یانگوم داره تموم میشه آره ؟

نه ، ولی جواهری در قصر داره تموم میشه !!

فلش یا سویش مکس ؟

100 درصد فلش

ویندوز یا لینوکس ؟

ویندوز

کدام آنتی ویروس ؟

NOD32 . چون قویه و سازگاری کامل با ویستا داره . در ضمن تمام کشور ها رو پشتیبانی می کنه و سیاست های تحریم رو قبول نداره و ...

قربانت

سپاس

blackfox
03-11-2007, 11:16
bb عزیز

سلام دوست عزیز

علیک عزیزِ دوست

چه سئوالی بپرسم خوشت میاد؟

هر چی بهتر ، بیشتر !!

چه جوری بپرسم ؟

با علامت سوال !!

نطرت درباره
این افراد

1- نیوتن
کسی که بهترین تو سری رو خورد !!
2- حسن کجل
شاهزاده رویاهای کدکیم !!
3- بیدل
منظورت بیدل دهلویه ؟ به نظر من که شاعر توانمندی بوده
4- تیرانوس اورس ( ره )
این بابا احتمالا دایناسور نبوده ؟
5- گالیله
نظر خواصی ندارم
6- پلنگ صورتی
شخصیتی که بالاخره نفهمیدم اون چیه تو دهنشه !!
7- تام و جری
من و داداشم !!
8- لرل و هاردی
ر ک جواب بالا
9- سپیده
زیاد شده ، کدومشون ؟
10- دلبر من
مثل خودت !!

تصویر پانوراما چیه ؟
تصاویری هستند که از کل محیط گرفته می شوند . یعنی در یک عکس دور تا دور محیط ( 360 درجه ) قابل مشاهده است . خودت یه تاپیک زده بودی ، همون ماشین 5 ستاره ، اونا اکثرا عکس های پانوراما هستند .

تو فلش چه جوری میشه از لودینگ اماده استفاده کرد؟
من خودم همیشه لودینگ می سازم ، خود فلش و سویش این امکان رو نداره ( به طور کامل و حرفه ای )

خر ما از کره گی دم نداشت یعنی چی؟
یعنی هر چه سریع تر به یک دامپزشک ( دامپیوتر با گرایش پشم افزار ) مراجعه کنید !!

کلاغ پر دوس داری ؟ یا خروس پر ؟
قایم موشک !!

فعلا

تا بعد

Behroooz
03-11-2007, 11:34
تا حالا به كف سراب نيلوفر با عينك قواصي نگاه كردي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر ميكني روزي برسه كه معتاد بشي؟

چرا اينقدر سيگار ميكشي؟

از گربه خوشت مياد؟

چرا از سربازي معاف شدي؟

به نظرت اين تاپيك چه نقطه ضعفي داره؟ ( البته بجز من )

مرسي از وقتي كه ميزاري. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blackfox
03-11-2007, 11:46
mehdi_vsgh عزیز

در پست زیر چرا بهروز با آیدی سعید وارد انجمن شد؟

تا دستگاه فضول سنجی رو که تازه اختراع کرده ، امتحان کنه !! ( شوخی )

این اخطارهایی که گرفتی همش به خاطر سوالاتی بود که تو این تاپیک می پرسیدی؟ دلیلش رو دقیقا بگو

نه ، کی گفته ؟ من یه خبطی کردم که تو آتیشش من و پاکر سوختیم و جواد هم ذغال شد ، ولی یادش بخیر 3 نفری تاپیک رو ترکوندیم این قدر اسپم دادیم .

یه بیوگرافی کامل از خودت بفرما

به نام خدا . من محمد حسین امیری هستم ، فرزند بابام و مامانم اینا . 19 ساله از کرمانشاه . تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و متوسطه ی خودم رو به ترتیب در دبستان و راهنمایی و دبیرستان به پایان بردم . به شدت به فلش علاقه دارم و دوست دارم تحصیلاتم رو در زمینه فناوری اطلاعات به پایان برسونم .

Greatone
03-11-2007, 13:27
فهمیدی تایپیکت برای چی رفت ترش؟ ( محله ی متفرقه )

w0rm
03-11-2007, 13:48
سلام؛
خوب هستي ؟

چرا سربازي معاف شدي؟

گفتي 19 سالته!در چند سالگي معاف شدي؟ :5:

الان داري چيكار ميكني؟ (از لحاظ درس خوندن)

دوست داشتي اينو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به كي كادو بدي؟

چي شد كه تصميم گرفتي فلش كار كني؟

فعلا..:46:

ali-07
03-11-2007, 13:49
ببخشین اشتباه شد

ali-07
03-11-2007, 13:50
چرا توی این فروم عضو شدی ؟
دوست داری چیکاره شی؟
دوست داری اینجا چیکاره شی؟

پاکر
03-11-2007, 13:57
سلام
خوبی؟
روباه سیاه صدات می کنم ناراحتت می کنه؟:31:

خب چی کار کنم مثلا!:27:

بریم سر سوالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. میگم یو فهمیدی بالاخره سر سویش(SwiSH) چه بلایی آوردن که شد سویش مکس؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. گفتی فلش بهتر از سویشه، چرا؟! سویش به اوون خوبی چرا می زنیش؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3. نظرت درباره ی اخطارای Antonio چیه؟! به قوله مجید انتر-د-لاو پوز ما رو زد!:happy:
4. چرا نایتمر بن شد؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5. یو فهمیدی این نکته ی توی امضای من چیه؟! صندلی-نشین قبلی که ندونست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اشتباه رو نمیگما نکته رو میگم!)
6. شعرات خیلی باحالن و با وزنن، به نظرت چرا دانش آموزای ریاضی این همه با استعدادن؟:happy:
7. بهترین آهنگی که شنیدی و روت تاثیر گذاشته (منظور نه اینکه منقلبت کنه بلکه راه زندگیت رو عوض کنه یا توی روحیات اخلاقیت و... تاثیر بذاره) رو بگو![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8. این تیکه از کدوم آهنگ EMINEM هستش؟ (چقدر تابلو!:13:)

You better lose yourself in the music
The moment you own it you better never let it go, oh
You only get one shot, do not miss your chance to blow
Cuz opportunity comes once in a lifetime, yo

You better

9. آهنگ سوال 8، ویژگی سوال 7 رو داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10. اگه این آهنگ رو گوش ندادی، الان دوست داری که گوش بدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بی ربط بود I'm sorry:happy:
ایشالا موفق باشی:11:

cityslicker
03-11-2007, 14:24
سلام بلاک فوکس عزیز

خوبی که؟

والا نمی دونم چه سوالی ازت بپرسم که خدا رو خوش بیاد
بس که شیطونی؟

ولی یه شیطون گل؟؟

آیا شده توی زندگیت کاری بکنی که روت نشده باشه تعریفش کنی؟

بازم میام

majid-ar
03-11-2007, 14:37
سلام.خوبی؟

یه توضیح درباره آواتورت میدی؟اولین بار که دیدمت آواتورت خیلی برام عجیب بود!

به نظرم اوایل کم میامدی توی متفرقه ولی یهو زیاد شد.چی شد که اینجوری شد؟

راستی تکلیف رو مشخص کن.18 سالته یا 19 سال؟(توی پروفایلت زده 18)

دوتا سوال آخر

خدا واسه چی انسان رو آفرید؟

انسانا باید توی این دنیا به چی برسن؟

ممنون.

antonio666
03-11-2007, 17:09
يك سوال حساس
چند تا gf داري؟

blackfox
03-11-2007, 17:31
antonio666 عزیز

1.چرا اسم كاربريت را گذاشتي blackfox ؟
چون وقتی کوچیک بودم یه بچه روباه سیاه داشتم
2.اگه الان ميتونستي عوضش كني بازم همين اسمو ميگذاشتي؟
الان که میتونم عوضش کنم . ولی دلم می خواد همین باشه
3.سطح تحصيلاتت؟(كامل)
پیش دانشگاهی . در انتظار کنکور

mehdi_vsgh
03-11-2007, 18:40
این شعر را خودت سرودی یا سفارش دادی به محمدجاوید (شاعر انجمن!!) :دی

به نظرت سوال بالایی من خیلی مسخره به نظر نمیاد؟

از روحیاتت بگو.....به نظر بچه شوخ طبعی هستی!!

گفتی اهل کرمانشاهی....تاحالا این بهروز و ووکمن را از نزدیک دیدی؟

میدونی چرا اسمت شده محمدحسین....(مثلا من میدونم دلیل اینکه پدر و مادرم اسممو مهدی انتخاب کردن چی بوده!!) آیا شما هم میدونی دلیلشو؟

mehdi_vsgh
03-11-2007, 18:45
نظرت راجع به جمله‌ای که تو امضامه چی بید؟

*PiNk PaNTHeR*
03-11-2007, 18:53
سلام محمد جان.

1- این بیتمپ مسخره چقدر شبیه خودته؟

2- این ابیاتی که توی امضام گذاشتم چه معنی میده؟

3- میخوای ایران بری IT؟

4- چندتا سورس میذاری برای فلش؟ البته اگه خواتسی وقت هدایا.

5- Video Game چی بازی میکنی؟

ممنون

DaRiOuShJh
03-11-2007, 19:25
رابطت با من چه طوره؟
میخوای پس اون فردا چی کاره بشی!؟

همین الان به چه کاری مشغولی؟ نون در میاری؟

چه قدر وقتت رو پایه اینترنت میگزرونی؟ (متوسط در روز)

چه قدرش رو پایه کامپیوتر میگزرونی؟

چه قدرش رو تویه خونه ای؟!

TEC
03-11-2007, 21:04
سلام

چطوری؟

من حوصله خوندن بقیه سوال جواب هات رو نداشتم، پس سوالام رو لفا(همین درستره) کامل جواب بده.

اسمت چیه؟

کلاس چندمی؟

اصلا بچه مدرسه ای هستی یا دانشجویی یا دانش به دنبال تو بیده؟

دختر عمت (شایدم دختر عموت) نیومده ازت سوال بپرسه؟

فلش سخته؟

میتونی الآن یه فلش درست کنی برای من و اونو بهم هدیه بدی؟

بلک فاکس یعنی چی؟ اصلا چرا اینو انتخاب کردی؟

آواتارت چرا اینجوریه؟

خودت چرا نشستی رو صندلی؟

دختر عمت (یا همون دختر عموت) واسه چی اومده اینجا؟

اصلا من دچار سوءتفافت نشدم؟ خودت بودی که دختر عمت (یا دختر عموت) اینجا بید؟

حالا فعلا اینارو بجواب، بعدا مجدد خدمت میرسیم برای عرض ادب.

ممنون.

mehdi_vsgh
03-11-2007, 22:27
به نظرت جرا انتر د لاو (همون مجید) بن شد؟

*Necromancer
03-11-2007, 22:51
سوالات عجیب!

1.فرض کن داری تو خیابون قدم میزنی چند متر اونور تر داداشتو دارن کتک کاری میکنن! چه میکنی؟

2.تو کوچه داری میری ماشین همسایه رو میبینی که دارن ضبتشو میدزدن چی کار میکنی؟

3.حالا فرض کن داری تو خیابون میری همه دنبال یه نفر دارن میدون ! تو چی کار میکنی؟

4.اگه وقتی داری از خیابون رد میشی یه ماشین جلوت توقف کنه دونفر بیان بیرون بغل دستیتو بکشن تو ببرن اون لحظه چیکار میکنی؟

5.شب تو پارک قدم میزنی متوجه رد خون میشی که تازه است! چی کار میکنی؟

حالا یه سوال جدی:

6.یه میوه بگو که نمیشه خوردش؟

بیچاره_بدبخت
03-11-2007, 23:14
سلام بلکفکس جان من هم سوالاتی دارم از خدمتت
1.چرا من رو یعنی چیزه...javad_raouf_danger رو سر کار گذاشتی و گفتی که با بابک صحبت کردی و انشاالله همه چی حله و درست بعد از همون پ.خ شما جواد به طور کامل بن شد؟
2.چرا من اینقدر بدبختم؟
3.چرا بابک به من گیر داده؟
4.چرا من اینقدر بدبختم؟
5.چرا من خودم رو نمی کشم؟
6.چرا من اینقدر بدبختم؟

Behroooz
03-11-2007, 23:23
دوستان عزيز اينجا محل بحث در مورد اينكه چرا فلان كاربر بن شد و چرا نشد و چرا نميشه و كي ميشه نيست .

لطفا رعايت كنيد .

ممنون

بهروز .

در مورد پست شماره 1 اگر انتقاد و يا پيشنهادي داريد با پيغام خصوصي اعلام كنيد .

blackfox
04-11-2007, 02:39
Cinoheh عزیز

الان گرمای صندلی رو احساس میکنی؟
نه هنوز

blackfox
04-11-2007, 02:42
Behroooz عزیز

بلك فاكس عزيز كلاس چندمي ؟
پیش دانشگاهی
اخرين فيلمي كه ديدي؟
فکر کنم رئیس بزرگ بود

ممنون

بهروز .

blackfox
04-11-2007, 02:50
majid-ar عزیز

سلام.خوبی؟
با اجازه بزرگترا بله

یه توضیح درباره آواتورت میدی؟اولین بار که دیدمت آواتورت خیلی برام عجیب بود!
ای بابا ، این کجاش عجیبه ؟ به این نازی . این شخصیتیه که خودم طراحی کردم و تو بعضی از فلش هام ازش استفاده می کنم ، خیلی هم دوستش دارم

به نظرم اوایل کم میامدی توی متفرقه ولی یهو زیاد شد.چی شد که اینجوری شد؟
خوب اول باید پایه های حضورم تو فروم رو محکم می کردم ، بعد از این که یکی از کاربرای فعال گرافیک ( فلش ) شدم و با چند تا از مدیر ها دوست شدم ، دیگه با خیال راحت اسپم بازی تو متفرقه رو شروع کردم ( برداشت منفی و پارتی بازی و اینا نشه ... :دی )

راستی تکلیف رو مشخص کن.18 سالته یا 19 سال؟(توی پروفایلت زده 18)
18 تموم شده رفتم تو 19

دوتا سوال آخر

خدا واسه چی انسان رو آفرید؟
تا از خدا بپرسه چرا منو آفریدی !!
بخاطر این که رو زمین جانشین داشته باشه

انسانا باید توی این دنیا به چی برسن؟
به کمال و کمال راهیه که برای هر انسان متفاوته ولی غایتش یکی میشه .

ممنون.

blackfox
04-11-2007, 03:00
Behroooz عزیز

تا حالا به كف سراب نيلوفر با عينك قواصي نگاه كردي؟
نه ، تو نگاه کردی ؟ من یه بار بچه بودم تا وسطاش شنا کردم ، بعد بابام وقتی حواسم نبود زیر آبی اومد و یهو پام رو گرفت و کشید پایین . حالا فکر کن بچه ی 7 ساله چه حالی میشه ؟ از اون به بعد دیگه تا وسط سراب شنا نکردم

فكر ميكني روزي برسه كه معتاد بشي؟
نه ، من بچه خوبیم . از این کارای بد بد نمی کنم

چرا اينقدر سيگار ميكشي؟
من و سیگار ( واو مباینت ) . شما کی دیدی من سیگار بکشم ؟

از گربه خوشت مياد؟
آره ، دارم یکی . کلا تا حالا بیشتر انواع حیوانات خانگی رو داشتم و سر این موضوع همیشه با مادرم حرفم میشه

چرا از سربازي معاف شدي؟
کف پام آسفالته ، نه ، یعنی تخته !

به نظرت اين تاپيك چه نقطه ضعفي داره؟ ( البته بجز من )
خوب به نظر من همش نقطه ضعفه !! فقط منم که نقطه قوتشم !!
ولی خوب اصلا تو انجمن های دیگه کسی این تاپیک رو نمیشناسه ، تبلیغات فقط

blackfox
04-11-2007, 03:04
Greatone عزیز

فهمیدی تایپیکت برای چی رفت ترش؟ ( محله ی متفرقه )
چون بعضی از شرکت کننده ها اصلا با رل پلیینگ آشنا نیستن . واقعا متاسفم

blackfox
04-11-2007, 03:12
w0rm عزیز

سلام؛
خوب هستي ؟
به مرحمت شما

چرا سربازي معاف شدي؟
کف پام آسفالته ، یعنی تخته ( نیست خیلی حافظه دارم ، دقیقا جوا بهروز رو به تو دادم نفهمیدم !! )

گفتي 19 سالته!در چند سالگي معاف شدي؟ :5:
در همین سالگی

الان داري چيكار ميكني؟ (از لحاظ درس خوندن)
منتظر نتایج تکمیل ظرفیت هستم ، خودم آی تی قزوین قبول شدم ( آزاد ) . ولی نرفتم . سراسری هم همه ی انتخابام تهران و اصفهان بود ، به خاطر این مردود شدم . رتبه ام تو کنکور شد 5 هزار و خورده ای

دوست داشتي اينو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به كي كادو بدي؟
به عمو پورنگ

چي شد كه تصميم گرفتي فلش كار كني؟
از بچه گی دوست داشتم کارتون هایی رو که می بینم ، خودم بسازم و ادامه دادم تا فلش کار شدم . اوایل که فلش نبود با فتوشاپ فریم به فریم درست می کردم . قبل هم هر فریم رو می کشیدم و بعد اسکن می کردم و gif می کردمش . هنوز فریم هایی رو که برای اولین انیمیشنم کشیدم ، دارم

فعلا..:46:

blackfox
04-11-2007, 03:15
ali-07 عزیز

چرا توی این فروم عضو شدی ؟
کاملا اتفاقی . می خواستم فایل دانلود کنم ، لینکش رو در صورتی که عضو می شدم بهم میداد ، منم عضو شدم و باقی قضایا ...
دوست داری چیکاره شی؟
مهندس فناوری ارتباطات
دوست داری اینجا چیکاره شی؟
مدیر انجمن فلش ( اگه سینا جان قبول کنه و راضی بشه که فلش رو از گرافیک جدا کنه )

blackfox
04-11-2007, 03:27
پاکر عزیز

سلام
خوبی؟
روباه سیاه صدات می کنم ناراحتت می کنه؟:31:
نه ، اصلا

خب چی کار کنم مثلا!:27:
من که گفتم ناراحت نمی شم ، پشه هوا کن !

بریم سر سوالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. میگم یو فهمیدی بالاخره سر سویش(SwiSH) چه بلایی آوردن که شد سویش مکس؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه والا ، دیدم اسمش کوتاهه ، خیلی خیته ، عوضش کردن
2. گفتی فلش بهتر از سویشه، چرا؟! سویش به اوون خوبی چرا می زنیش؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول فلش بود ( قبل اسویش ) حالا هم از همه نظر کامل تره ، در ضمن اسویش به خاطر راحت طلبی هایی که به کاربراش ( مثل افکت های آماده ) میده ، معروف شده . ولی فلش تو طراحی و اکشن نویسی و ... خیلی از اسویش سر تره .
3. نظرت درباره ی اخطارای Antonio چیه؟! به قوله مجید انتر-د-لاو پوز ما رو زد!:happy:
خلایق هر چه لایق !! همین جا در صورت عواقب بعدی ، این گفتم رو تکذیب می کنم
4. چرا نایتمر بن شد؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ر ک جواب بالا
5. یو فهمیدی این نکته ی توی امضای من چیه؟! صندلی-نشین قبلی که ندونست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اشتباه رو نمیگما نکته رو میگم!)
نکته اش اینه که این یارو که داره فوت میکنه ، شش های قوی ای داره که 24 ساعته داره فوت می کنه ، در ضمن غدد پعلوی فکش هم باد کرده ماشاالله
6. شعرات خیلی باحالن و با وزنن، به نظرت چرا دانش آموزای ریاضی این همه با استعدادن؟:happy:
برید از اونا بپرسید که شنیده ها رو دیدن ( به نکته توجه کردی ) ولی از شوخی گذشته یه استعداد ذاتی تو همشون هست . ماماناشون براشون باید اسفند بریزن تو آفتابه :پی
7. بهترین آهنگی که شنیدی و روت تاثیر گذاشته (منظور نه اینکه منقلبت کنه بلکه راه زندگیت رو عوض کنه یا توی روحیات اخلاقیت و... تاثیر بذاره) رو بگو![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا با همچین آهنگی برخورد فیزیکی نداشتم
8. این تیکه از کدوم آهنگ EMINEM هستش؟ (چقدر تابلو!:13:)
آهنگ "چقدر تابلو"

You better lose yourself in the music
The moment you own it you better never let it go, oh
You only get one shot, do not miss your chance to blow
Cuz opportunity comes once in a lifetime, yo

You better

9. آهنگ سوال 8، ویژگی سوال 7 رو داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمنه
10. اگه این آهنگ رو گوش ندادی، الان دوست داری که گوش بدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط پارسی ، اووووکی ؟

اگه بی ربط بود I'm sorry:happy:
خدا ربطش بده ، من چی کارم !

blackfox
04-11-2007, 03:31
cityslicker عزیز

سلام بلاک فوکس عزیز
منم سلام

خوبی که؟
یه عالمه !!

والا نمی دونم چه سوالی ازت بپرسم که خدا رو خوش بیاد
بس که شیطونی؟
چشم نخوری ایشاالله ای ، بزنم به تخته ای ، چیزی ...

ولی یه شیطون گل؟؟
تپل مپل

آیا شده توی زندگیت کاری بکنی که روت نشده باشه تعریفش کنی؟
آره ، یه بار سرم رو گذاشته بودم رو شونه های ... و دماغم رو با لباسش پاک کردم ، خیلی کیف داد

بازم میام
قدمت رو چشم من و جیب بابام ( قبض تلفن )

blackfox
04-11-2007, 03:36
antonio666 عزیز

يك سوال حساس
چند تا gf داري؟
از هر کدوم یکی

blackfox
04-11-2007, 03:42
mehdi_vsgh عزیز

این شعر را خودت سرودی یا سفارش دادی به محمدجاوید (شاعر انجمن!!) :دی
همش رو خودم سرودم ، محمد جاوید کیه ؟ منم منم پادشه مملکت شعر منم ...

به نظرت سوال بالایی من خیلی مسخره به نظر نمیاد؟
مسخره با طعم سوء تفاهم

شوخ طبع که هستم ، دو هفته ای که همین تابستون رفته بودیم حج ( یادش بخیر ، حج دانش آموزی ) همه کاروان باهام رفیق بودن . چه قدر این عرب ها رو اذیت کردیم و خندیدیم و خندیدیم . کلی خاطره دارم از این سفر

گفتی اهل کرمانشاهی....تاحالا این بهروز و ووکمن را از نزدیک دیدی؟
تا حالا مفیوض نشدم ، قرار می ذارن ولی نمیان نامردا .

میدونی چرا اسمت شده محمدحسین....(مثلا من میدونم دلیل اینکه پدر و مادرم اسممو مهدی انتخاب کردن چی بوده!!) آیا شما هم میدونی دلیلشو؟
محمد حسین اسم عموی بابام بوده که شهید میشه ، پدرم وقتی بچه دار میشه این اسم رو روی بچه اولش میذاره که اون بنده خدا هم تو 6 ماهگی در اثر تصادف فوت می کنه و بعد من به دنیا میام و اسم من میشه محمد حسین .

نظرت راجع به جمله‌ای که تو امضامه چی بید؟
اینم یه جور سرکاریه جدیده ، خدا بهت ببخشه پسرم

blackfox
04-11-2007, 03:50
*PiNk PaNTHeR* عزیز

سلام محمد جان.
علیک ، پلنگ صورتی من ، چه طوری بابایی

1- این بیتمپ مسخره چقدر شبیه خودته؟
هیچ قدر ، فقط یکی از شخصیت هایی که تو فلش ازش استفاده می کنم ، آواتر خودت مسخرس ، آینه خدایی

2- این ابیاتی که توی امضام گذاشتم چه معنی میده؟
خواندم امضای تو را چند صباحی به کمال / هیچم از شعر تو دست گیر نشد ، خب به جمال

3- میخوای ایران بری IT؟
آره ، اخه افغانستان نداره

4- چندتا سورس میذاری برای فلش؟ البته اگه خواتسی وقت هدایا.
هیچ تا ، سورس های خوبی رو که دارم تو انجمن فلش هست همش . براتون فلش باحال میذارم

5- Video Game چی بازی میکنی؟
فعلا هیچی

ممنون

blackfox
04-11-2007, 03:52
DaRiOuShJh عزیز

رابطت با من چه طوره؟
کاملا شرعی !!
میخوای پس اون فردا چی کاره بشی!؟
مهندس آی تی

همین الان به چه کاری مشغولی؟ نون در میاری؟
مفت خوری !! نون خشکی و عطاسی

چه قدر وقتت رو پایه اینترنت میگزرونی؟ (متوسط در روز)
1 الی 2 تا 3 ساعت

چه قدرش رو پایه کامپیوتر میگزرونی؟
2 الی 3 تا 4 ساعت

چه قدرش رو تویه خونه ای؟!
کل روز تو خونه هستم ، کمتر بیرون میام

blackfox
04-11-2007, 04:02
TEC عزیز

سلام
دَدام !!

چطوری؟
اوبم !!

همین جا اعلام می کنم کلیه ابهامات با رنگ صورتی شفافسازی میشه !!
من حوصله خوندن بقیه سوال جواب هات رو نداشتم، پس سوالام رو لفا ( همین درستره ) کامل جواب بده.
سعی می کنم

اسمت چیه؟
محمد حسین

کلاس چندمی؟
پیش دانشگاهی

اصلا بچه مدرسه ای هستی یا دانشجویی یا دانش به دنبال تو بیده؟
دانش پژوه

دختر عمت (شایدم دختر عموت) نیومده ازت سوال بپرسه؟
دختر عمومه ، نه هنوز

فلش سخته؟
اول آره ، بعدا نُرچ

میتونی الآن یه فلش درست کنی برای من و اونو بهم هدیه بدی؟
سعی می کنم ، قول نمی دم ( انیم چه طوره ؟ )

بلک فاکس یعنی چی؟ اصلا چرا اینو انتخاب کردی؟
روباه سیاه ، قبلا هم گفتم ، بچه بودم یه بچه روباه سیاه داشتم که خیلی ناز بود . به این خاطر

آواتارت چرا اینجوریه؟
چه شه مگه ؟

خودت چرا نشستی رو صندلی؟
از بس سر پا بودم پاهام درد گرفته بود

دختر عمت (یا همون دختر عموت) واسه چی اومده اینجا؟
دختر عمو ، می خواست اوقات بی کاریش رو پر کنه و ایضا چیز یاد بگیره ، منم این جا رو معرفی کردم

اصلا من دچار سوءتفافت نشدم؟ خودت بودی که دختر عمت (یا دختر عموت) اینجا بید؟
آره ، بودم ، چه طور ، فرضیه هات به هم ریخته ؟

حالا فعلا اینارو بجواب، بعدا مجدد خدمت میرسیم برای عرض ادب.
جوابیدم همش را / در خدمتیم ، بفرما
فی البداهه رو کیف کردی ؟

ممنون.

blackfox
04-11-2007, 04:04
mehdi_vsgh عزیز

من نمنه ، چرا اتمسفر پراکنی ( جو سازی ) می کنی ؟

blackfox
04-11-2007, 04:10
*Necromancer عزیز

سوالات عجیب!
علیک سلام !

1.فرض کن داری تو خیابون قدم میزنی چند متر اونور تر داداشتو دارن کتک کاری میکنن! چه میکنی؟
ابتدا چند قدم صبر می کنم تا خوب آب بندی بشه ، بعد اگر درگیری شدید شد در سه سوت فرار می کنم و همشون رو راهی بیمارستان ( شاید هم تخته مرده شور خونه ) می کنم

2.تو کوچه داری میری ماشین همسایه رو میبینی که دارن ضبتشو میدزدن چی کار میکنی؟
در این کار باهاشون سهیم می شم ! بنده خدا نداشته که دزدی می کنه دیگه !

3.حالا فرض کن داری تو خیابون میری همه دنبال یه نفر دارن میدون ! تو چی کار میکنی؟
به دویدن ادامه می دم تا اون یه نفر نتونه بگیرتم !

4.اگه وقتی داری از خیابون رد میشی یه ماشین جلوت توقف کنه دونفر بیان بیرون بغل دستیتو بکشن تو ببرن اون لحظه چیکار میکنی؟
با دعوت به آرامش به 110 زنگ میزنم و آدم ربایی را گزارش میدهم .

5.شب تو پارک قدم میزنی متوجه رد خون میشی که تازه است! چی کار میکنی؟
دنبالش می کنم تا به قصابی مش حیدر برسم !

حالا یه سوال جدی:
چه خوف

6.یه میوه بگو که نمیشه خوردش؟
میوه درخت کاج

mehdi_vsgh
04-11-2007, 08:44
شوخ طبع که هستم ، دو هفته ای که همین تابستون رفته بودیم حج ( یادش بخیر ، حج دانش آموزی ) همه کاروان باهام رفیق بودن . چه قدر این عرب ها رو اذیت کردیم و خندیدیم و خندیدیم . کلی خاطره دارم از این سفر

تعریف کن

من نمنه ، چرا اتمسفر پراکنی ( جو سازی ) می کنی ؟ __

باور نداری؟

خودت ببین!!!

Behroooz
04-11-2007, 10:01
سلام

پست شماره 1 رو نگاه كن .

نظرت رو دربارش بگو . چطور بشه بهتر ميشه ؟

ممنون

بهروز

blackfox
04-11-2007, 10:02
تعریف کن

انتظار داری دو هفته خاطره رو برات انشا کنم . ولی چون خواستی یه چند تایی برات می گم .
تقریبا تا قبل از پرواز بچه ها با هم زیاد آشنا نبودن ، فقط چند بار هم دیگه رو تو جلسات آموزشی دیده بودیم . ولی همه چیز از یک ربع بعد از پرواز شروع شد . یکی از خوبی های این سفر این بود که من و برادرم هر دوتامون اسممون در اموده بود و با هم عازم شده بودیم ( برادرم از من یک سال کوچیک تره )
پرواز ساعت 8 شب بود . تو هواپیما که گفتن گوشی را خاموش کنید ، ولی گوش کسی بدهکار نبود ، تو هواپیمای ما کاروان کرمانشاه و کردستان بود . هر کاروان 120 نفر . کل هواپیما دانش اموز بود ( 240 نفر بچه که قاعدتا نصفشون شر هستند توی یک هواپیما ، فکرش رو بکن ) . پرواز کرمانشاه به جده تقریبا 4 ساعت طول می کشه . یک ربع بعد از پرواز همه چی شروع شد :
اوایل که اعصاب مهماندار ها رو خورد کرده بودیم ، چون هیچ کس سر جاش نمی موند و همه هی با هم جا عوض می ردن ، راهرو های هواپیما شده بود مثل خط واحد . شلوغ . یه بنده خدایی هم رفته بود دست شویی هواپیما ، چون فرنگی و کوچیک بود گیر کرده بود . بقیه هم پشت در دستشویی صف کشیده بودن ، از اونور وقتی مهماندارها شام رو تقسیم کردن و بچه ها خوردن ، شیشه نوشابه بود که در فضای هواپیما به این ور اون ور ترانسفر می شد . گاز نوشابه خالی کردن رو سر همدیگه هم بماند . خلاصه هواپیما رو به گند کشیدن این بچه ها .
وقتی که رسیدیم به جده و پاسپورت ها چک شد ، تقریبا ساعت 1 شده بود . همه خوابیدیم تا مدینه .
سلام عربستان !!
از فرداش که همه حسابی خوابمون رو تو هتل مدینه ( رتاج المدینه ) کرده بویدم برنامه ها شروع شد . اول رفتیم مسجد النبی و روز بعد هم سایر جاها زیارتی . یک روز مونده به آخرین روز مدینه هم قرار شد بریم زیارت دوره .
کل زیارت ها و دیدم اماکن همش 2 روز طول کشید ، 5 روز بقیه هم آزاد بودیم . انگار نه انگار که تو شهر غریبه هستیم . تمام بازار ها رو زیر و رو کردیم ( اگه خواستی بری ، بگو بهتریناش رو بهت بگم کجاست ) . بیشتر فروشنده ها یا افغانی بودن و یا فارسی رو دست وپا شکسته حرف می زدن . منم با هاشون انگلیسی حرف میزدم و بعضی جاها کلمات ترکی و کردی به کار می بردم ، بدبختا گیج میشدن . منم اون موقه ریش گذاشته بودم این هوا . این عربا رسمشونه وقتی اذان می دن مغازه ها رو باز می ذارن و می رن نماز جماعت . من و دوستام هم در مغازه ها وای میستدیم و با بعضی مشتری ها الکی سر قیمت چانه میزدیم ( لباس عربی خریده بودیم و بقیه ایرانی ها ما رو با عربا اشتباه می گرفتن ) . البته هیچ وقت چیزی نمیفروختیم ، ولی همین چانه زدنش کلی حال میداد . تجربه خوبی بود . یه بار هم صاحب مغازه لوازم الکترونیک دوستم رو گرفت و با وساطت مدیر کاروان ولش کردن .
تا دلت بخواد رو در و دیوار مدینه یادگاری نوشتیم . اونجا تاکسی هاشون کمری بود . به بعضی هاشون اگه کرایه 2 نفر رو می دادی ( 500 ریال عربستان ) می ذاشتن خودت پشت رل بشینی و رانندگی کنی . من و دوستام هم تا دلت بخواد تو مدینه و مکه با کمری لایی کشیدیم ، خیابان هاشونم مثل اتوبانه اینقدر بزرگه .
بستنی های خوشمزه ای داشتن ( به بستنی می گفتن آیس کریم ) . من با فروشندهه رفیق شده بودم و نصف قیمت برا برو بچ بستنی می گرفتم .
کافی نت هاشون هم که سرعتش عالی بود . کلی چیز دانلود می کردیم ، تازه مردانه زنانه نداشت :31:
یه زمین فوتبال هم پیدا کرده بودیم و بعد از ظهر ها با تیم عربا مسابقه داشتیم ، کلا این موجودات مفلوک اهل تمارض هستن . اونجا هم الکی خودشون رو میزدن زمین .
خلاصه تو مدینه و شب نشینی بچه ها تو اتاق های هم و ... بماند .
روز محرم شدن و عازم مکه شدن هم رسید . همه بچه ها غسل کردن و لباس های احرام رو پوشیدن و راهی مسجد شجره شدیم . اونجا محرم شدیم و رفتیم بسوی مکه . شب ساعت 12 رسیدیم و همون موقع اعمال عمره مفرده رو تا اذان صبح انجام دادیم و نماز رو تو مسجد الحرام خوندیم . اعمال هم خاطرات خودش رو داره . مثلا یکی از بچه ها حوله ی پایین رو محکم نبسته بود و موقع طواف یه بنده خدایی پاش می ره رو حوله این بابا و حوله پایین میفته . این دوستمون هم شانس آورده بود که حوله بالا تنش بلند بوده و آبروش نرفته ، همون جا چار زانو میشینه زمین و با حوله بالا تنه رو پاهاش رو می پوشنه تا یکی براش حوله پایین رو ببره . خلاصه خنده بازاری بود . یکی دیگه از بچه ها وقتی از شیب کوه صفا داشتیم بالا میرفتیم تا سعی رو انجام بدیم ، پاش میپیچه می خوره زمین و ...
یکی از بچه هام که خیلی موهای قشنگی داشت وقتی می خواسته تقصیر کنه به یکی میگه تا یه ذره از جلوی موهاش رو برداره ، اون بنده خدا هم نامردی می کنه و یه دست موی بزرگ رو از بالای سرش قیچی میکنه و مو قشنگ ما هم مجبور میشه حلق کنه ( یعنی کل موهاش رو بتراشه ) .
خاطرات مکه هم این قدر زیاده که اصلا نمیشه همش رو نوشت . شاید یه وقت دیگه همش رو براتون بگم .

blackfox
04-11-2007, 10:08
Behroooz عزیز

سلام
سلام

پست شماره 1 رو نگاه كن .

نظرت رو دربارش بگو . چطور بشه بهتر ميشه ؟
خوبه ، ولی قشنگ تر هم میشه کرد . می خوای یه فلش واسه صندلی داغ درست کنم ؟

ممنون

بهروز

w0rm
04-11-2007, 11:07
با شلام دوباره ؛

روزي چند ساعت درس ميخوني؟

كف هر دو پات صافه؟

صافي پات قابل انعطاف هست؟

وقتي زياد رو پات واي ميسي چه حسي پيدا ميكني؟

تا الان رفتي نظام وظيفه پات رو نشون دادي و كارت معافيت رو گرفتي يا رو حساب اينكه كف پات صافه ميگي معاف شدي؟

دارم فكر ميكنم تا بازم سوال راجع به كف پات بپرسم ...

آها تا حالا از پات عكس هم گرفتي ؟(با اشعه ايكس؟)
اگر آره نتيجش چي بوده؟

منتظر بقيه سوالات كف پا بمون . اُ كي ؟

ساعت 3 صبح پا ميشي چيكار كني؟

فعلا .:10:

blackfox
04-11-2007, 11:20
w0rm عزیز

با شلام دوباره ؛
آخی ، تو هم اهل دودی ؟

روزي چند ساعت درس ميخوني؟
فعلا 6 ساعت تا ببینم نتیجه تکمیل ظرفیت چی میشه

كف هر دو پات صافه؟
هر دو

صافي پات قابل انعطاف هست؟
خیر ، مثل چوب نرمه !!

وقتي زياد رو پات واي ميسي چه حسي پيدا ميكني؟
احساس کشیدگی و این که دیگه نمی تونم راه برم

تا الان رفتي نظام وظيفه پات رو نشون دادي و كارت معافيت رو گرفتي يا رو حساب اينكه كف پات صافه ميگي معاف شدي؟
آره ، رفتم ، کمسیون هم تشکیل دادن

دارم فكر ميكنم تا بازم سوال راجع به كف پات بپرسم ...
تازه کف پام اصلا بو نمیده ( از پاکر معنیش رو بپرس )

آها تا حالا از پات عكس هم گرفتي ؟(با اشعه ايكس؟)
نه
اگر آره نتيجش چي بوده؟
ر ک جواب بالا

منتظر بقيه سوالات كف پا بمون . اُ كي ؟
اووووووووووکی !!

ساعت 3 صبح پا ميشي چيكار كني؟
فضول پیدا می کنم ، از شوخی گذشته من اکثر اوقات ساعت 2 از خواب می پرم و دیگه خوابم نمی بره ، تا صبح میشینم یا شعر می گم یا نقاشی می کنم و یا فلش درست می کنم ، گاهی هم وب گردی

فعلا .

mehdi_vsgh
04-11-2007, 12:41
منم چنتا سوال دارم:

خودتو معرفي كن تا بيشتر باهات اشنا بشيم

به كدام رشته ورزشي علاقه داري؟

بلدي مشكلات كامپيوترت رو خودت رفع كني؟

برنامت براي اينده چيه؟

و .......

(بهروز جان واقعا زشته یه همچین کاری به خدا!!)

cityslicker
04-11-2007, 12:44
سلام بلاک فوکس عزیز

علت اینکه ما انسان ها و مخصوصا ما ایرانی ها

قدر خودمون رو نمی دونیم چیه:

غریبه پرستی رو میگم

به نظر شما علت اصلیش چیه؟؟

blackfox
04-11-2007, 13:42
mehdi_vsgh عزیز

منم چنتا سوال دارم:

قبلا گفتم .

تیر اندازی

بله

برنامت براي اينده چيه؟
نمنه

و .......

(بهروز جان واقعا زشته یه همچین کاری به خدا!!)

ممنون از کپی پیستت

blackfox
04-11-2007, 14:01
cityslicker عزیز

سلام بلاک فوکس عزیز
علیک سلام دوست من

علت اینکه ما انسان ها و مخصوصا ما ایرانی ها

قدر خودمون رو نمی دونیم چیه:

غریبه پرستی رو میگم

به نظر شما علت اصلیش چیه؟؟
خودمون رو دست کم میگیریم ، به استعداد های خودمون باور نداریم

وقتي كه مست مي شوي ز خواندن كلاغ
با نغمه هاي چلچله ، جادو نمي شوي

تا آن زمان كه زاغ و زغن همنشين توست
تو بلبل اديب و سخنگو نمي شوي

وقتي كه ارتفاع قفس آسمان توست
هرگز در آسمان تو پرستو نمي شوي

القصه، شرط سبز بهاران شكفتن است
تا نشكفي بهاري و گلبو نمي شوي

Mahdi Hero
04-11-2007, 15:04
سلام خوبی فلش کاره عزيز؟
رابتط با فيلم چطوره؟
10 تا از محبوبترين فيلم هاتو نام ببر؟
بهترين بازيگردانان زن و مرده خارجی و ايرانی از نظرت؟
بهترين کارگردانان خارجی و ايرانی از نظرت؟
اگه تونستی بقيه خاطراته مکه رفتنتم بگو البته با صبر و حوسله بيشتر و کامل تر
چون باسم خيلی جالب بود ممنون دوسته من

blackfox
04-11-2007, 15:23
Mahdi Hero عزیز

سلام خوبی فلش کاره عزيز؟
به مرحمت شما
رابتط با فيلم چطوره؟
زیاد نگاه نمی کنم
10 تا از محبوبترين فيلم هاتو نام ببر؟
فیلم هام رو . مگه من فیلمسازم ؟
بهترين بازيگردانان زن و مرده خارجی و ايرانی از نظرت؟
اصولا از هرچی بازیگردانه بدم میاد ، بازیگر باید خودش بجوشه !!
بهترين کارگردانان خارجی و ايرانی از نظرت؟
خارجی : پیتر جکسون
ایرانی : ملاقلی پور ( ره )
اگه تونستی بقيه خاطراته مکه رفتنتم بگو البته با صبر و حوسله بيشتر و کامل تر
چون باسم خيلی جالب بود ممنون دوسته من
زیاده عزیز ، ولی سعی میکنم

TEC
04-11-2007, 15:30
سلام.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبی؟

اول اینکه چرا اسم منو یادت رفت اول جوابهات بنویسی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اگه رنگ سوالام آبی نبود عمرا متوجه نمیشدم جوابمو دادی)

ویرایش کردی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب میریم سراغ سوالا:
به نام خدا

نظرت در مورد آقای مهدی واثق چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر میکنی فامیلیش واثقه یا وثوق؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فلش رو از کجا یاد گرفتی؟
دختر عمت خوبه؟
هیچ میدونی اونم نشسته رو صندلی داغه خانوما؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا دختر عمت همونه دیگه نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا مهدی واثق تو آواتارش وقتی باد میاد برگهایی که جابه جا میشن سیاهن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از پیرهن قهوه ای خوشت میاد؟ ( از آواتارت نتیجه گیری کردم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم مدرست چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرمانشاه یه شیرینی داره اسمش فکر کنم کاک بود ( نه؟ ) بلدی درستش کنی؟

ممنون از وقتی که میزاری.
فعلا... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

w0rm
04-11-2007, 15:31
تو كميسيون چند تا پزشك بودن؟

يكم توضيح بده در مورد وقتي كه وارد كميسيون شدي تا وقتي كه از در رفتي بيرون.؟!

تا قبل از اينكه بري تو كميسيون چند تا از پزشكاي اونجا معاينت كرده بودن؟

چند تا از نقاشيهاتو بذار ببينم.:20: || از روي كتاب خاصي نقاشي ميكني؟

از كي فهميدي ميتوني شعر بگي ؟

اولين شعري كه گفتي ؛ دليلش چي بود؟

رنگ مورد علاقه.

غذاي مورد علاقه.

از سريالهاي ايراني 3 تاشو كه نيگا ميكني(يا نيگا ميكردي) نام ببر .(جديد باشن)

يك سوالي كه دوس داري ازت بپرسم از خودت بپرس و جواب بده .

:10:

mehdi_vsgh
04-11-2007, 20:54
خوبی؟

اول اینکه چرا اسم منو یادت رفت اول جوابهات بنویسی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اگه رنگ سوالام آبی نبود عمرا متوجه نمیشدم جوابمو دادی)

ویرایش کردی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب میریم سراغ سوالا:
به نام خدا

نظرت در مورد آقای مهدی واثق چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر میکنی فامیلیش واثقه یا وثوق؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فلش رو از کجا یاد گرفتی؟
دختر عمت خوبه؟
هیچ میدونی اونم نشسته رو صندلی داغه خانوما؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا دختر عمت همونه دیگه نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا مهدی واثق تو آواتارش وقتی باد میاد برگهایی که جابه جا میشن سیاهن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از پیرهن قهوه ای خوشت میاد؟ ( از آواتارت نتیجه گیری کردم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم مدرست چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از وقتی که میزاری.

ایشون به فامیلی من چه کار دارن؟ :دی

Zokoo
04-11-2007, 21:35
سلام دوست من!!!

1- تکمیل ظرفیت دوست داری چی قبول شی؟؟ اگه قبول نشی راستی برای سال بعد میخونی؟؟؟ چرا نزدی رشته مهندسی حمل ونقل ریلی یا سازه های ریلی ویا مهندسی خودرو علم وصنعت؟؟؟ حتما باید itباشه؟؟!!!
2- اهل کدوم ورزشی؟؟؟ بانجی جامپینگ رو دوست داری؟؟؟
3- فلش چرا؟؟ازکی؟؟باکمک چه چیزهایی وچه کسانی؟؟برای ما فلش رو تعریف کن؟؟؟ زیبا ترین خاطره شما با فلش؟؟؟
4-دوست داری کنار ساحل دریا پیش کی بخوابی؟؟؟:31:
5- به نظر خودت خیلی گاهی وقتا چرت وپرت نمیگی؟؟؟:27:
6- لطف کن دقیق بگو این اخطار ها رو سر چی گرفتی؟؟ ازطرف کی؟؟ :21:
ممنون.:40:

ghazal_ak
04-11-2007, 23:47
--------------------

blackfox
04-11-2007, 23:48
TEC عزیز

خوبی؟
اوهوم

آره ، می خواستم ببینم جواب سوال هات رو می خونی یا فقط بلدی بپرسی !!
خب میریم سراغ سوالا:
به نام خدا

خوب نظر خاصی ندارم ، فقط فکر کنم سلمونی تو شهرشون پیدا نمیشه
مُوَثَّق
فلش رو از کجا یاد گرفتی؟
از خود help فلش و سه تا کتاب مرجع
دختر عمت خوبه؟
دختر عمومه ، آره خوبه ، میگه سلام ما رو هم برسون !!
اشتباه گرفتی مادر جان ، کلیسا هم اضافه کاری داره که قاط زدی ؟
ر ک جواب بالا
تا من و تو تفاوت را احساس کنیم
بله ، زرشکی هم دوست دارم
منظورت پیش دانشگاهیه ؟ من پیش رو تموم کردم ، اسمش شریف بود
بیسیار کار مشکلی است . نمی تونم

ممنون از وقتی که میزاری.

بابای

ghazal_ak
04-11-2007, 23:48
سلام،
چطوری؟

- دوست داشتي الان چند سالت باشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- از اسمت راضي هستي؟ دوست داشتي اسمت چي بود؟

- بدترين و بهترين كاري كه تو عمرت كردي چي بوده؟

- سرگرميت چيه؟ كلا چي كارا مي كني؟

- كي رو خيلي دوست داري؟ (از تو سايت) :10:

- بزرگترين آرزوت چیه؟

- كتك خور خوبي هستي با ير عكس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- از سياست خوشت مي ياد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- دوست داشتي آسمون چه رنگي بوذ؟

- بهترين جمله و شعر كه شنديدي رو بگو؟

- دوست داري تو مسافرت برای تفریح می ری کی همرات باشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- مرگ رو يه جوري تعريف كن كه كسي تا حالا تعريف نكرده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blackfox
05-11-2007, 00:06
w0rm عزیز

تو كميسيون چند تا پزشك بودن؟
علیک سلام کرم جون !! خوب بزار جورابام رو درارم ، میشه ... میشه 13 تا ، نه 14 تا ، نه ، اصلا یادم نیست .

يكم توضيح بده در مورد وقتي كه وارد كميسيون شدي تا وقتي كه از در رفتي بيرون.؟!
خیلی خوب بود ، یه عالمه دکتر بودن ( آرایه گنده نمایی ) . درش چوبی بود . هواکش داشت . کفش های آقا دکترا خیلی گرون بودن و ...

تا قبل از اينكه بري تو كميسيون چند تا از پزشكاي اونجا معاينت كرده بودن؟
یَک تا

چند تا از نقاشيهاتو بذار ببينم.:20: || از روي كتاب خاصي نقاشي ميكني؟
در آخرین روز حتما میذارم

از كي فهميدي ميتوني شعر بگي ؟
از اوان کودکی ، مثلا وقتی بچه ها یه توپ دارم قلقلیه رو می خوندن ، من بیت هاش رو عوض می کردم و با این که وزن و قافیه نداشن ولی خیلی خنده دار میشد .

اولين شعري كه گفتي ؛ دليلش چي بود؟
حافظه ام گیریپاش کرده ، خوب خاطرم نیست . دلیلش هم ایضا

رنگ مورد علاقه.
مشکی و قهوه ای و زرشکی

غذاي مورد علاقه.
میرزاقاسمی و کشک بادمجان

از سريالهاي ايراني 3 تاشو كه نيگا ميكني(يا نيگا ميكردي) نام ببر .(جديد باشن)
حلقه سبز ، اغما ، روح مهربان ( کلا عشق سورئالم )

يك سوالي كه دوس داري ازت بپرسم از خودت بپرس و جواب بده .
چرا به ماهی ها علاقه داری ؟
چون ...

:10:

blackfox
05-11-2007, 00:17
Zokoo عزیز

سلام دوست من!!!
علیک دوست من

1- تکمیل ظرفیت دوست داری چی قبول شی؟؟ اگه قبول نشی راستی برای سال بعد میخونی؟؟؟ چرا نزدی رشته مهندسی حمل ونقل ریلی یا سازه های ریلی ویا مهندسی خودرو علم وصنعت؟؟؟ حتما باید itباشه؟؟!!!
فناوری ارتباطات ، اگه قبول نشم حتما برای سال بعد می خونم ( در ضمن آی تی آزاد قزوین هم قبول شدم ، رزروش کردم تا ببینم چی میشه ) ، فقط آی تی
2- اهل کدوم ورزشی؟؟؟ بانجی جامپینگ رو دوست داری؟؟؟
ورزش کِندو رو دست دارم
3- فلش چرا؟؟ازکی؟؟باکمک چه چیزهایی وچه کسانی؟؟برای ما فلش رو تعریف کن؟؟؟ زیبا ترین خاطره شما با فلش؟؟؟
خوب فلش یه برنامه همه کارست ، باهاش انیمیشن ، نرم افزار آنلاین ، بازی و ... میشه ساخت . در ضمن بر خلاف سایر برنامه های گرافیکی ، گرافیک فلش وکتور ( برداری ) است و نه پیکسلی و به همین خاطر هر چه قدر زوم کنی ، کیفیتش رو از دست نمیده . در ضمن فلش تنها برنامه گرافیکیه که میشه توش برنامه نویسی کرد ( اکشن اسکریپ ) که خود برنامه نویسی فلش چیزی در حدود C و حتی پیش رفته تر از اونه .
4-دوست داری کنار ساحل دریا پیش کی بخوابی؟؟؟:31:
کنار خدا
5- به نظر خودت خیلی گاهی وقتا چرت وپرت نمیگی؟؟؟:27:
به نظرم بعضی وقت ها زیادی اسپم میدم . قبول دارم
6- لطف کن دقیق بگو این اخطار ها رو سر چی گرفتی؟؟ ازطرف کی؟؟ :21:
قبلا گفتم ، من تنها نبودم . من و پاکر اخطار گرفتیم و جواد هم بن شد . از پاکر بپرس "پاهاش بو میده" یعنی چی تا جوابت رو بگیری ...
ممنون.:40:
نوش جان

*Necromancer
05-11-2007, 00:32
سلام!
1.این اواتارت خودتی؟

2.تو مدرسه شاگرد چندم بودی؟

3.اهل دخانیات هستی؟

4.منو می شناسی؟

5.رانندگی بلدی؟

6.-تو انجمن فلش جاي چه بخشهايي خاليه؟

7.نظرت در مورد کاربر پایینی من چیه؟

blackfox
05-11-2007, 00:33
ghazal_ak عزیز

سلام،
چطوری؟
من خوبم ، تو خوبی ؟

- دوست داشتي الان چند سالت باشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5 یا 6 سال

- از اسمت راضي هستي؟ دوست داشتي اسمت چي بود؟
از اسمم راضیم ، چیز دیگه ای هم میل ندارم

- بدترين و بهترين كاري كه تو عمرت كردي چي بوده؟
بهترین : در شبکه موجود نمی باشد .
بد ترین : به علت ترافیک سنگین ، تایم اوت شدیم

- سرگرميت چيه؟ كلا چي كارا مي كني؟
شعر گفتن ، ساخت فلش ، اسب سواری و ...

- كي رو خيلي دوست داري؟ (از تو سايت) :10:
همه کاربرا رو دوست دارم ، سوژه خاصی مد نظرتونه ؟

- بزرگترين آرزوت چیه؟
پا برهنه روی آسمون راه برم

- كتك خور خوبي هستي با ير عكس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصولا فرار می کنم تا در هیچ کدوم از گزینه ها قرار نگیرم

- از سياست خوشت مي ياد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ، من قاتی بازی آدم بزرگا نمیشم !!

- دوست داشتي آسمون چه رنگي بوذ؟
بوذ نه ، بود . دلم می خواست مشکی باشه

- بهترين جمله و شعر كه شنديدي رو بگو؟
عشق اشتباه محض یک انسان در تمایز یک فرد معمولی در مقابل سایر افراد معمولی است

- دوست داري تو مسافرت برای تفریح می ری کی همرات باشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روباهم ، دلم براش یه ذره شده

- مرگ رو يه جوري تعريف كن كه كسي تا حالا تعريف نكرده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرو رفتن زیر خاک برای پروازی دوباره

مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ناقابل بود ، ببخشید دیگه کم شد !!

blackfox
05-11-2007, 00:40
*Necromancer عزیز

سلام!
سلام
1.این اواتارت خودتی؟
نه تقریبا !!

2.تو مدرسه شاگرد چندم بودی؟
بین 5 تای اول بودم

3.اهل دخانیات هستی؟
ابدا ، چه حرفا !

4.منو می شناسی؟
خیر

5.رانندگی بلدی؟
گواهینامه دارم ( تازه گرفتم )

6.-تو انجمن فلش جاي چه بخشهايي خاليه؟
خیلی زیادن ، بازی ، آموزش ، باتومینگ ، ترفند ها و تکنیک ها و ...

7.نظرت در مورد کاربر پایینی من چیه؟
احتمالا منظورت پاکر بوده ، نه ؟ ولی این پاکر فقط داشت پست ها رو می خوند ، خودش پست نداد .

*Necromancer
05-11-2007, 00:44
احتمالا منظورت پاکر بوده ، نه ؟ ولی این پاکر فقط داشت پست ها رو می خوند ، خودش پست نداد .
میخواستم بگم بالایی دیدم بالا خودتی گفتم شاید یکی بعد از من پست بده!!!

TEC
05-11-2007, 00:50
ایشون به فامیلی من چه کار دارن؟ :دی
بلک فاکس آقای وثوق از شما سوال داشتن.:27:

سلام باز...
خوبی؟
رشته ی تحصیلیت تجربی بود؟
همین .

شب بخیر.

blackfox
05-11-2007, 01:14
TEC عزیز

سلام باز...
سلام بسته !!
خوبی؟
در روز چند بار می پرسی خوبی ؟ یه کم تنوع هم خوفه ها ( همین درسته )
رشته ی تحصیلیت تجربی بود؟
نه ، ریاضی بود
همین .

شب بخیر.
شب خوش

mohammad99
05-11-2007, 01:26
سلام رفیق
یه چند تا سوال ازت داشتمبا اجازه:11:

1-
جان جهان دوش کجا بوده ای؟

2-
کسی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری؟

3-
برگ ریزونای پاییز کسی چشم به رات نشسته؟

4-
کسی از سرود بارون قصه برات میسازه؟

5- خونه پر از رنج سکوته وای دلم تنگه
گل های باغچه پیش چشمم وای چه بی رنگه.چرا؟

6-
میدانی پس از مرگم چه خواهد شد؟
میدانی کوزه گر از خاک اندامت چه خواهد ساخت؟

7-
چه کنم با دل تنها چه کنم با غم دل چه کنم با این غم دل من ای دل من

8-
در بوستان شادی هر کس گلی بچیند
آن گل نشکنندش در بوستان من کو؟
سرو روان من کو؟

9-
بچه نوزاد را چون بنگری
غمگین بود
گرچه اطرافش بساط سفره رنگین بود
گریه و داد و فغان سر می دهد ...
چون لباسش بر تنش سنگین بود
با زبان بی زبانی گوید ای پروردگار
گر مرا لخت آفریدی چون بهار
ور از این دنیا بری لخت همچو خار
پس میان این دو قطب زندگی
چادر و لباده از بهر چه کار?

10-
با دل روشن، در این ظلمت سرا افتاده ام
نور مهتابم، که در ویرانه ها افتاده ام

سایه پرورد بهشتم، از چه گشتم صید خاک؟
تیره بختی بین، کجا بودم، کجا افتاده ام

پاکر
05-11-2007, 02:06
سلام دوباره:31:
اوون سوالای قبلیم رو که همشو پیچوندی رفت!:13:
بعضی وقتا آدم جواب جدی هم میده، خدای نکرده!:27:

خب بریم سر سوالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. چرا من از این اسمایلی خوشم میاد؟ ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. در مورد امضام منظورم قسمت نوشتش بودا، اما ولکن اصلا الان کلی نکته اوون تو نهفتس![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3. چرا از اسمایلی استفاده نمی کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4. تاحالا با سویش فایل Gif باز کردی؟ دیدی چه بلایی سرش میاد؟!:18: تو فلشم میشه Gif امپورت کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اوونم مثله سویش میشه؟:31:
5. الان اون جنابی که اوون عکس رو توی تاپیکت(محله ی متفرقه) گذاشت و باعث شد تاپیکت بره ترش کنارت بود چی کار می کردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6. خشم روباه یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7. "دوری و دوستی" به این جمله اعتقاد داری؟
8. qwerty یعنی چی؟
9. وثوق یعنی چی؟! [!Please Get The Point]:27:
10. به نظرت متفرقه تغییر کرده یا ما، یا هیچ کدوم؟

دیگه بسه!:31:

blackfox
05-11-2007, 02:34
mohammad99 عزیز

سلام رفیق
یه چند تا سوال ازت داشتمبا اجازه:11:
سعی می کنم تمام جواب هات رو با شعر بدم ( خدایا دوگوله را مددی رسان !! )

1-
جان جهان دوش کجا بوده ای؟
در نت و در انجمنای فروم

2-
کسی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری؟
اشک چی چیه شب کجاس ، وقتی کسی نداری

3-
برگ ریزونای پاییز کسی چشم به رات نشسته؟
بالا گفتم چه جورم ، بی کس و دل شکسته

4-
کسی از سرود بارون قصه برات میسازه؟
شر شر بارون خودش ، قصم رو می نوازه

5- خونه پر از رنج سکوته وای دلم تنگه
گل های باغچه پیش چشمم وای چه بی رنگه.چرا؟
گل های باغچه و عزا ، خونه ی بی سر و صدا / نسیم سرد بی کسی ، دنیای من شده خدا

6-
میدانی پس از مرگم چه خواهد شد؟
میدانی کوزه گر از خاک اندامت چه خواهد ساخت؟
من نمیدانم که ذرات وجودم در پس مرگم چگونه در کجا از من چه خواهند ساخت
لیک خوب میدانم که این ذرات جان من نه در هر جا ، دوباره در وطن بر خاک ایران باز می گردد
برایم این بود کافی که ذراتم گِل پای درخت و بوته های سرزمین مادری باشد
و یا در بال بادهای صحراهای میهن جا به جا گردد
و یا دستان آن کوزه گر تنهای بی همدم ز من طرحی و کوزه یا که یک کاسه آب خواهد ساخت
کوزه ای گردم که لبهای شبان بی کس عطشان را مرهم شوم
من نمیدانم که ذرات وجودم در پس مرگم چگونه در کجا از من چه خواهند ساخت
لیک خوب میدانم ...
( اینم از شعر نیمایی ، چه طوره ، قشنگ گفتم ؟ )

7-
چه کنم با دل تنها چه کنم با غم دل چه کنم با این غم دل من ای دل من
که تو هم تنهایی ، غم دل سیری چند / زندگی کشک نسابیده ی تنهاییه ماست

8-
در بوستان شادی هر کس گلی بچیند
آن گل نشکنندش در بوستان من کو؟
سرو روان من کو؟
آن گل که نشکنندش در بوستان تو سوخت / سرو روان تو سوخت ، آرام جان تو سوخت

9-
بچه نوزاد را چون بنگری
غمگین بود
گرچه اطرافش بساط سفره رنگین بود
گریه و داد و فغان سر می دهد ...
چون لباسش بر تنش سنگین بود
با زبان بی زبانی گوید ای پروردگار
گر مرا لخت آفریدی چون بهار
ور از این دنیا بری لخت همچو خار
پس میان این دو قطب زندگی
چادر و لباده از بهر چه کار?
گفت در پاسخ که ای فرزند من
چادر و لباده از بهر تو نیست
پوششت را نیک دان
من تو را پاک آفریدم ، بنده ام
این جهان تو ولی سرشاز از آلودگیست
پوششت را نیک دان
تا گزند بوسه ی دنیا تو را کم کم به گمراهی کشد
پوششت را نیک دان
( این از شعر نیمایی دوم ، حس شاعریم متبلور شده !! )

10-
با دل روشن، در این ظلمت سرا افتاده ام
نور مهتابم، که در ویرانه ها افتاده ام
انعکاس آفتابم در دل تاریک شب
خوب بنگر از کجا من در کجا افتاده ام
سایه پرورد بهشتم، از چه گشتم صید خاک؟
تیره بختی بین، کجا بودم، کجا افتاده ام

انعکاس آفتابم در دل تاریک شب
خوب بنگر از کجا من بر کجا افتاده ام

جون من کیف کردی ، همه سوالات رو با بیت های فی البداهه جواب دادم . در عرصه شعر نفس کش می طلبیم !!

mohammad99
05-11-2007, 02:46
mohammad99 عزیز

سلام رفیق

جون من کیف کردی ، همه سوالات رو با بیت های فی البداهه جواب دادم . در عرصه شعر نفس کش می طلبیم !!

نه خداییش خوب بود.ولی یه دوبیت دزدی هم توش داشتی که صرف نظر میکنیم بهت میدیم19 :5:

خب یادش بخیر همیشه هر وقت میومدم میپرسدم

اصلا من رو میشناسی یا نه؟

اهنگ اینا چی گوی میدی؟

blackfox
05-11-2007, 02:59
پاکر عزیز

سلام دوباره:31:
منم سلام
اوون سوالای قبلیم رو که همشو پیچوندی رفت!:13:
تکذیب می کنم
بعضی وقتا آدم جواب جدی هم میده، خدای نکرده!:27:
بعضی وقت ها

خب بریم سر سوالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. چرا من از این اسمایلی خوشم میاد؟ ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون 6 تا دندون داره ( بشمر )
2. در مورد امضام منظورم قسمت نوشتش بودا، اما ولکن اصلا الان کلی نکته اوون تو نهفتس![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نکت از اندرونی به بیرون خواهیم کشید
3. چرا از اسمایلی استفاده نمی کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علاقم نمیاد !!
4. تاحالا با سویش فایل Gif باز کردی؟ دیدی چه بلایی سرش میاد؟!:18: تو فلشم میشه Gif امپورت کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اوونم مثله سویش میشه؟:31:
تو فلش میشه ، باید یه مووی جدید درست کنی و مستقیما توی این مووی ایمپورتش کنی . کامل و متناسب با fps ایمپورت میشه
5. الان اون جنابی که اوون عکس رو توی تاپیکت(محله ی متفرقه) گذاشت و باعث شد تاپیکت بره ترش کنارت بود چی کار می کردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میفرستادمش ترش و یا تو زندگی بن میکردمش
6. خشم روباه یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی با مرگ
7. "دوری و دوستی" به این جمله اعتقاد داری؟
کمی تا قسمتی ابری
8. qwerty یعنی چی؟
نمنه
9. وثوق یعنی چی؟! [!Please Get The Point]:27:
ر ک جواب بالا
10. به نظرت متفرقه تغییر کرده یا ما، یا هیچ کدوم؟
هیچ کدام ، جناق !!
دیدی این دفعه اصلا نپیچوندم ، پسر خوفی شدم

blackfox
05-11-2007, 03:04
mohammad99 عزیز

نه خداییش خوب بود.ولی یه دوبیت دزدی هم توش داشتی که صرف نظر میکنیم بهت میدیم19
دروغ داشتیم ؟ اگه راست میگی کدوم دو بیت دزدی بوده ؟ نمیتونید شعر بگید چرا تهمت میزنید ؟

خب یادش بخیر همیشه هر وقت میومدم میپرسدم

اصلا من رو میشناسی یا نه؟
نه ، نمی خوام که بشناسم ، دلم رو شیکوندی

اهنگ اینا چی گوی میدی؟
سنتی تا رپ همه جوره بسته به شرایط

w0rm
05-11-2007, 07:21
سلام جناب روباه سياه عزيز

قضيه اين روباه كوچولوتو برامون تعريف ميكني؟ و چي شد كه الان نداريش؟

شبا زوزه هم ميكشيد؟

از روي كتاب خاصي نقاشي ميكني؟

الان كارت معافيتت دستته يا هنوز در دست اقدام هست ؟

به روباهت چي چي ميدادي بخوره؟

الان كه بيكاري و مدرسه نميري بهتره يا وقتي كه ميرفتي مرسٌه ؟

تا حالا شيراز اومدي؟

فعلا ديگه سوالم نمياد . با باي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blackfox
05-11-2007, 11:36
w0rm عزیز

سلام جناب روباه سياه عزيز
سلام آقا کرمه

قضيه اين روباه كوچولوتو برامون تعريف ميكني؟ و چي شد كه الان نداريش؟
قبلا وقتی 6 - 7 سالم بود ، عموم روز تولدم بهم یه بچه روباه مشکی داد که خیلی ناز بود . چند سال داشتمش تا وقتی دیگه خیلی بزرگ شد و مجبور شدم بدمش حفاظت محیط زیست ، اونا هم گفتن که تو زیست گاهش رهاش میکنن . الان خیلی دلم براش تنگ شده
در ضمن روزی که می خواستن رهاش کنن بره منم بودم ، رو گوشش یه پلاک فلزی کوچولو چسبوندن ، اولش کنارم می ایستاد و نمی رفت تا اینکه ما سوار ماشین شدیم و به سرعت حرکت کردیم و روباهم هر چی دوید نرسید و دیگه ندیدمش ...
خیلی دلم می خواد دوباره ببینمش

شبا زوزه هم ميكشيد؟
نه زیاد

از روي كتاب خاصي نقاشي ميكني؟
نه ، بیشتر چیزی که تو ذهنمه رو روی کاغذ میارم

الان كارت معافيتت دستته يا هنوز در دست اقدام هست ؟
باید همین روزا برسه دیگه ، ولی کمسیون گفت که معافم

به روباهت چي چي ميدادي بخوره؟
گوشت ، ته مونده ی غذا های خورشتی که گوشت داشت ، وقتی مادرم مرغ پاک می کرد ( اون موقع مرغ بسته بندی کم بود ) دل و رودش رو میدادم بهش و ...

الان كه بيكاري و مدرسه نميري بهتره يا وقتي كه ميرفتي مرسٌه ؟
الان ، وقت آزادم برای رسیدن به کارام بیشتره

تا حالا شيراز اومدي؟
یه بار اومدم ، شهر قشنگی دارید

فعلا ديگه سوالم نمياد . با باي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابای

mehdi_vsgh
05-11-2007, 11:48
9. وثوق یعنی چی؟! [!Please Get The Point][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرت چرا باکر به امضای من توجهی نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=================

میدونی تخم مرغ گندیده چه بویی میده؟

bb
05-11-2007, 13:22
سلام

مرغ همسایه غازه یا یه پا داره ؟

شکارچیا چه جور ادمایی هستن ؟

یه جمله از خودت در کن که واژگان بیگانه نداشته باشه توش

خیار با نمک خوشمزه تره یا گوجه با نمک ؟

انواع مختلف دی وی دی رو نام ببر

حرکات هوازی در ورزش چه نامیده میشن ؟

TEC
05-11-2007, 14:15
چقدر داستان روباهت غم انگیز بود.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الهی، خیلی ناز بوده.

اما سوالها.
سلام (اینم یه جور سوال بودا)
چطوری؟(با خوبی فرق فوکوله) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت در مورد امضای bb چیه؟ بی بی اگه اسکاتلندیاری نیست پس چرا امضای آقایون اسکاتلندیاری رو گذاشته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دختر عمت اسمش چیه؟ یعنی یوزرش چی بود؟ یادم رفته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک یکی چند میشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میتونی 3 تا از خصوصیات بارز منو بگی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکسی از روباهت داری بزاری اینجا؟

شبا خوابشو نمیبینی؟

روز خوبی داشته باشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
05-11-2007, 14:40
سلام

1-چي چرا ؟؟؟ مگه من سوال پرسيدم كه جواب ميدي ؟؟؟

2-بر او راست خم كرد و چپ كرد راست خروش از خم چرخ چاچي بخاست اينجا واج آرايي صورت گرفتهحالا بگو روي كدوم حرف تمركز شده ؟؟

3-چرا عاقل كند كاري كه باز آيد به كنعان غم مخور ؟؟

4-چرا توي كتاب تاريخ آنقدر كه به محمد رضا شاه ملعون و ايل و تبارش رسيدند و توضيحات دادند در مورد كوروش و داريوش نگفتند ؟؟

5-چرا هيچ رجل دولتي يا مذهبي از كوروش و داريوش حرف نميزنند ؟؟

6-اين جملات و اشعار از كيست ؟؟

و ناگهان چه زود دير ميشود .........
خوشگلها بايد برقصند.
هيچكس پدر رپو من پدرخونده / چيه كف كردي دهنت وامونده ؟...
توي ده شلمرود حسني تك و تنها بود ......

7-ميدونستي تو همين يك دوروز يك اخطاري چيزي مياد سراغم ؟؟؟

متاسفم از اينكه كيفيت سوالاتم پايين اومده نسبت به ادوار گذشته

Zokoo
05-11-2007, 15:00
سلام
ازشما انتظار نداشتم این جوری بگی!!
من وقتی دیدم اقا جواد بن شده شاخ درووردم واز اون بدتر وقتی سه تا از فعالای این جا یعنیnightmare icy وهمچنین Enter the love این طور یک دفعه توسط اقا بابک به طور دسته جمعی اخراج شدند!!!!

حال سوال :خودت بگو اقا جواد چرا بن شد؟؟ لینک بده اگه حرف نمیخوای بزنی ..این جایی باید حرف بزنی!!:19:
قضیه این سه برادر هم باید بگی این یه سواله !!من یه دو هفته نبودم !!!کل ملت بن شدن یا اخطار گرفتن!!!!!!

با اجازه ی مسئولان اقای پاکر این قضیه پاها بو میده چیه؟؟؟ ولی بلک فاکس جان شما رو صندلی هستی وباید جواب بدی!!!
ممنون.

Niloofarak
05-11-2007, 16:35
سلام!

به نظرت یخ در بهشت بیشتر می چسبه یا یخ در جهنم؟

قدیمی ترین دوستت تو انجمن؟

قدیمی ترین رفیقت تو انجمن

اسم معلم اول دبستانت چی بود؟

چرا پس زمینه اواتارت تو فایر فاکس ابیه تو اینترنت اکسپلورل(!) فیروزه ای؟

منو میشناسی؟

موفق باشی!

Behroooz
05-11-2007, 17:41
اگه باز هم روباهت رو ببینی فکر میکنی تو رو بشناسه؟

من تا حالا تو کوه طاق بستان دو بار شغال دیدم . خیلی قشنگ هستند . براشون غذا میزارم .

cityslicker
05-11-2007, 18:48
سلام

خوبی یا چطوره؟

این عکس چی می خواد بگه؟؟

موفق باشی

TEC
05-11-2007, 19:02
نوشته شده توسط BKM_MAHDI:
و ناگهان چقدر زود دیر میشود....
این جمله از قشنگترین جمله هاییه که من گاهی به زبون میارمش. چون همیشه زود دیر میشود.

نوشته شده توسط BKM_MAHDI:
چرا توي كتاب تاريخ آنقدر كه به محمد رضا شاه ملعون و ايل و تبارش رسيدند و توضيحات دادند در مورد كوروش و داريوش نگفتند ؟؟
خدایش بیامرزتش، خدمتهای زیادی هم به کشور و مردممون کرد که نادیده گرفته نمیشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب سلام دوباره آقای بلک فاکس.
چطوری؟

گفتی اسم روباه ات چی بود؟ موزی نبود؟

از کجا میشه فرق CD های خام مرغوب رو از CD های خام نامرغوب تشخیص داد؟

بهترین مارک CD خام چیه؟

کد نویسی فلش رو از Help فلش یا کتاب یاد گرفتی، یا اینکه یه جور دیگه؟

در ارسال پاسخ سریع گزینه ی " نقل قول پست قبلی در این پست؟" برای من غیر فعاله، برای تو هم همینطوره؟

من اگه خدا بخواد مشغول یادگیریه زبان انگلیسی هستم، میتونی یه کتاب داستان در سطح Bigginer به من معرفی کنی بخونمش؟
Robin Hood, Braveheart, little Girls, Shakspear, Oliver رو خوندم.. تو چی پیشنهاد میدی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت در مورد پسرهایی که قیافشون رو مثه دخترا درست میکنن چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

antonio666
05-11-2007, 19:43
سلام:5:
1.چند تا تاپيكت توي ترش رفته؟
2.يوزپلنگ يا گرگ؟يكي را انتخاب كن
3.فكر ميكني به p30world اعتياد داري؟
4.اگه الان بگن ديگه نمييتوني تو پي سي بياي چي ميگي و چيكار ميكني؟

blackfox
06-11-2007, 01:20
bb عزیز

سلام
علیک

مرغ همسایه غازه یا یه پا داره ؟
غازیه که یک پا داره

شکارچیا چه جور ادمایی هستن ؟
آدم های خشنی که مهربونی تو وجودشون پر میزنه !!

یه جمله از خودت در کن که واژگان بیگانه نداشته باشه توش
ӪӝŧǼȼɷʘʭʬʯ͌͏Θ۩۞۝ᴥ₱₲₴Ω▓ ▒♂♀☺☻♥☼

خیار با نمک خوشمزه تره یا گوجه با نمک ؟
خیار با گوجه

انواع مختلف دی وی دی رو نام ببر
دی وی دی معمولی ، بلو ری ، اچ دی

حرکات هوازی در ورزش چه نامیده میشن ؟
اِیروبیک

blackfox
06-11-2007, 01:28
TEC عزیز

چقدر داستان روباهت غم انگیز بود.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الهی، خیلی ناز بوده.
نازی از خودتونه

اما سوالها.
سلام (اینم یه جور سوال بودا)
علیک دَدام
چطوری؟(با خوبی فرق فوکوله) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه کمی ، این واسه اون موقع است و اون واسه چی ؟

نظرت در مورد امضای bb چیه؟ بی بی اگه اسکاتلندیاری نیست پس چرا امضای آقایون اسکاتلندیاری رو گذاشته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کجای کار های بی بی به ... رفته که امضاش شبیه ... باشه
در صورت عواقب بعدی ، همین جا این پست خود را تکذیب می کنم !!

دختر عمت اسمش چیه؟ یعنی یوزرش چی بود؟ یادم رفته. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با ناموس مردم ، اِ ، یادم نبود که تو هم دخملی ، اسمش سارا ست

یک یکی چند میشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یَک تا

میتونی 3 تا از خصوصیات بارز منو بگی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازدواج نکرده کلی بچه داری ( به صورت مجازی ) ، زبونت هنوز خوب کار نمی کنه چون خیلی از کلمات رو اشتباه تلفظ می کنی ، اسم شومبولت آکواست !!

عکسی از روباهت داری بزاری اینجا؟
ماله بچه گیامه ، آخر سر اگه تونستم اسکن می کنم می ذارم

شبا خوابشو نمیبینی؟
نه دیگه

روز خوبی داشته باشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین

blackfox
06-11-2007, 01:39
BKM_MAHDI عزیز
سلام
سلام علیکم و رحمه الله ، نبودی حاجی ؟

1-چي چرا ؟؟؟ مگه من سوال پرسيدم كه جواب ميدي ؟؟؟
همین جوری ، خواستم سر صحبت رو باز کنم

2-بر او راست خم كرد و چپ كرد راست خروش از خم چرخ چاچي بخاست اينجا واج آرايي صورت گرفتهحالا بگو روي كدوم حرف تمركز شده ؟؟
خ چ ( ادبیات فارسی 2 - ص 10 - بیاموزیم ، به این می گن کنکوری خواندن ! )

3-چرا عاقل كند كاري كه باز آيد به كنعان غم مخور ؟؟
چون عالم پیر دگر دیسی یک فرایند های شیمیایی کی زد ، خفه شدیم

4-چرا توي كتاب تاريخ آنقدر كه به محمد رضا شاه ملعون و ايل و تبارش رسيدند و توضيحات دادند در مورد كوروش و داريوش نگفتند ؟؟
واگذارشون کردن به امام زاده گُرگُر

5-چرا هيچ رجل دولتي يا مذهبي از كوروش و داريوش حرف نميزنند ؟؟
چون کوروش و داریوش هم از رجل دولتی هیچ وقت حرفی نزدند

6-اين جملات و اشعار از كيست ؟؟

قیصر امین پور ( ره )
خوشگلها بايد برقصند.
بیب بیب ( تریپ سانسور )
هيچكس پدر رپو من پدرخونده / چيه كف كردي دهنت وامونده ؟...
خودت ، نه ؟
توي ده شلمرود حسني تك و تنها بود ......
مش مراد قصه گو

7-ميدونستي تو همين يك دوروز يك اخطاري چيزي مياد سراغم ؟؟؟
خبر آمد خبری در راه است ...

متاسفم از اينكه كيفيت سوالاتم پايين اومده نسبت به ادوار گذشته
کیفیت خودت پایین نیاد ، سوال فدای یه تار موت

blackfox
06-11-2007, 01:44
Zokoo عزیز

سلام
سلام
ازشما انتظار نداشتم این جوری بگی!!
مگه چه جوری گفتم ، یه کم شفافسازی کن تا دوزاری بیفته
من وقتی دیدم اقا جواد بن شده شاخ درووردم واز اون بدتر وقتی سه تا از فعالای این جا یعنیnightmare icy وهمچنین Enter the love این طور یک دفعه توسط اقا بابک به طور دسته جمعی اخراج شدند!!!!
این سه تا که اخراج شدن بازم شاخ در آوردی یا هنوز تک شاخی ؟

حال سوال :خودت بگو اقا جواد چرا بن شد؟؟ لینک بده اگه حرف نمیخوای بزنی ..این جایی باید حرف بزنی!!:19:
تاپیکش یحتمل متروش شده ، یه کل کل بیسیار دوستانه بود که ...

قضیه این سه برادر هم باید بگی این یه سواله !!من یه دو هفته نبودم !!!کل ملت بن شدن یا اخطار گرفتن!!!!!!
به خدای احد و واحد قسم اگه من در جریان ماوقعه باشم

با اجازه ی مسئولان اقای پاکر این قضیه پاها بو میده چیه؟؟؟ ولی بلک فاکس جان شما رو صندلی هستی وباید جواب بدی!!!
پاهای آواتار یه بنده خدایی بو می داد ، یادش بخیر، من که این رو گفتم افتاد تو دهن بروبچ و ... . حالا چرا گیر دادی به این اخرجی ها ؟
ممنون.
نوش جان

blackfox
06-11-2007, 01:48
Niloofarak عزیز

سلام!
!

به نظرت یخ در بهشت بیشتر می چسبه یا یخ در جهنم؟
آیس پک

قدیمی ترین دوستت تو انجمن؟
همشون شهید شدن !!

قدیمی ترین رفیقت تو انجمن
اینم اسیر شد بنده خدا

اسم معلم اول دبستانت چی بود؟
خانم طاهریان

چرا پس زمینه اواتارت تو فایر فاکس ابیه تو اینترنت اکسپلورل(!) فیروزه ای؟
چون خودم پس زمینه ش رو حذف کردم از ترانسلیت استفاده کردم ، هر مرورگر یه جور نشون میده ( تنوع سازی رو کیف کن ) ولی تو نسخه های جدید مرورگر ها این مشکل حل شده .

منو میشناسی؟
متاسفانه نه

موفق باشی!
ایضا شما

blackfox
06-11-2007, 01:50
Behroooz عزیز

اگه باز هم روباهت رو ببینی فکر میکنی تو رو بشناسه؟
فکر کنم بشناسه ، با هم این جوری ( دو تا انگشت کوچیکت رو تو هم غلاب کن ) بودیم . بچه بودیم شبا تو جای هم جیش می کردیم !

من تا حالا تو کوه طاق بستان دو بار شغال دیدم . خیلی قشنگ هستند . براشون غذا میزارم .
چه جالب ، حالا اینا رو کجا دیدی !!

Zokoo
06-11-2007, 01:51
سلام دوست من ...صندلی داغه وباید پرسید!!!!
1- چرا فقط ای تی؟؟؟؟ فکر نمیکنی سخت میگیری؟؟؟:13:
2- نظرت راجع جمله " سگی پای صحرا نشینی گزید" وشعری که الان در اخر تاپیک سوتی بازاره چیه؟؟؟:27:
3- فکر میکنی درسته که 15 نفری برند وکودتا کنند با سوژه سوتی از یک مدیر؟؟؟( اونم الکی!!!):21:
4- از برنامه نویسی در فلش بیشتر توضیح بده. دست کم یه نمونه رو ذکر کن!!!خیلی دوست دارم بدونم.:10:
5- اهل ورزش کیک بوکس هستی؟؟؟ میدونی هوک چه ضربه ای است؟؟؟:31:
6- تا حالا به چند نفر زور گفتی؟؟
7- در گروه اسکاتلندیار چی؟؟عضوی؟؟ از منافعش دفاع میکنی؟؟ با کودتایی که شیر دل خان کرد!!!
8- فکر میکنی ووکمن بابت بسته شدن تاپیکش ناراحت شده؟؟

9- نظرت در مورد این که مافیا تاپیک بچه های کنکوری رو مهم کرد چیه؟؟؟
10- ازاد قبول شی میری؟؟
11-قد ووزنت رو بگو
ممنون.

blackfox
06-11-2007, 01:55
cityslicker عزیز

سلام
به به شمایید ، بفرمایید تو ، دم در بده

خوبی یا چطوره؟
جفتش هر چی !

این عکس چی می خواد بگه؟؟
این آقاهه روحه . مثل اینکه تازه تیر خورده ، هنوز تو کف M4 شه .

موفق باشی
زیر سایه شما

blackfox
06-11-2007, 02:15
TEC عزیز

خب سلام دوباره آقای بلک فاکس.
چطوری؟
در سلامتی کامل به سر می برم

گفتی اسم روباه ات چی بود؟ موزی نبود؟
من که چیزی نگفتم ، مثل این که گوشات لهجه داره ( مثل زبونت ! ) . اسمش مشکی بود ، اصلا هم موزی نبود . فقط خیلی شیطونی میکرد ، از در و دیوار بالا می رفت .

از کجا میشه فرق CD های خام مرغوب رو از CD های خام نامرغوب تشخیص داد؟
هیچ جور ولی بعد رایت معمولا :
1. مهم ترین فرق: دیسک خوب بعد از رایت تعداد ارور کمی توی برنامه های اسکن DVD میده!
2. دیسک باکیفیت لایه های محافظش قوی هستند و به این راحتی ها از گرما، مواد شیمیایی، خش و ... آسیب نمی بینه، پس اگه بعد از یک سال هم اسکنش کنی تعداد ارور هاش افزایش پیدا نکرده!
3. دیسک خوب قابلیت سازگاریش با رایترهای مختلف بالاست و توی اکثر رایترها خیلی عالی رایت میشه، و بعدش هم توی اکثر دستگاه ها خیلی عالی پخش میشه.
4. دیسک خوب رو میشه با سرعت بالاتری رایت کرد و تعداد ارورش با سرعت بالا، زیاد نمیشه.
و ...
بهترین مارک CD خام چیه؟
بنا به تجربه من به ترتیب :
1- Sony
2- TDK
3- Maxell
4- Pioneer

کد نویسی فلش رو از Help فلش یا کتاب یاد گرفتی، یا اینکه یه جور دیگه؟
یه سری ای بوک و خود help فلش . کتاب فارسی در این زمینه ( اکشن نویسی ) متاسفانه وجود نداره و یا خیلی ضعیف و به درد نخوره .

در ارسال پاسخ سریع گزینه ی " نقل قول پست قبلی در این پست؟" برای من غیر فعاله، برای تو هم همینطوره؟
برای من فعاله ، تو تنضیمات شخصی کاربریت نوع ویرایشگرت رو عوض کن تا درست بشه

من اگه خدا بخواد مشغول یادگیریه زبان انگلیسی هستم، میتونی یه کتاب داستان در سطح Bigginer به من معرفی کنی بخونمش؟
Robin Hood, Braveheart, little Girls, Shakspear, Oliver رو خوندم.. تو چی پیشنهاد میدی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استیج های من قدیمیه ( ماله 9-8 سال پیشه ) و تو بازار نیست الان . ولی مال برادرم جدیدتره ( همش رو خودم براش معنی کردم ) ، از یه سطخ بالاتر از beginner شروع میشه تا تقریبا حرفه ای ، 4 تاشون که داستان های قشنگی دارن رو می گم :
the mummy - elementary
the godfather - intermediate
more tales from shakespeare - upper intermediate
the hound of baskervilles - upper intermediate

نظرت در مورد پسرهایی که قیافشون رو مثه دخترا درست میکنن چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به شدت احساس کمبود در درونشون موج می زنه

موفق باشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین :11:

blackfox
06-11-2007, 02:19
antonio666 عزیز

سلام:5:
سلام
1.چند تا تاپيكت توي ترش رفته؟
به مرحمت دوستان ، آمارش خیلی بالاست .
2.يوزپلنگ يا گرگ؟يكي را انتخاب كن
گرگ
3.فكر ميكني به p30world اعتياد داري؟
ابدا
4.اگه الان بگن ديگه نمييتوني تو پي سي بياي چي ميگي و چيكار ميكني؟
با حفظ خون سردی و رعایت حق تقدم در اولین فرصت در یک فروم دیگر ثبت نام میکنم

blackfox
06-11-2007, 02:35
Zokoo عزیز

سلام دوست من ...صندلی داغه وباید پرسید!!!!
هر جور میل دارید
1- چرا فقط ای تی؟؟؟؟ فکر نمیکنی سخت میگیری؟؟؟:13:
نه ، باید به رشته ای که درش تحصیل میکنی علاقه داشته باشی .
2- نظرت راجع جمله " سگی پای صحرا نشینی گزید" وشعری که الان در اخر تاپیک سوتی بازاره چیه؟؟؟:27:
جالبه ، چی ، خدا میداند !
3- فکر میکنی درسته که 15 نفری برند وکودتا کنند با سوژه سوتی از یک مدیر؟؟؟( اونم الکی!!!):21:
نه اصلا درست نیست ، باید هر 15 نفر رو بن کرد تا درس عبرتی برای من و امثال تو بشوند
4- از برنامه نویسی در فلش بیشتر توضیح بده. دست کم یه نمونه رو ذکر کن!!!خیلی دوست دارم بدونم.:10:
تمام بازی های فلشی که گذاشتم همگی ترکیبی از گرافیک و اکشن نویسی هستند ، مثل پرتاب آکوا و ... . یه سر به انجمن فلش بزن تا بیشتر دستگریت بشه .
5- اهل ورزش کیک بوکس هستی؟؟؟ میدونی هوک چه ضربه ای است؟؟؟:31:
نه نیستم ، فقط کِندو
6- تا حالا به چند نفر زور گفتی؟؟
به خودم
7- در گروه اسکاتلندیار چی؟؟عضوی؟؟ از منافعش دفاع میکنی؟؟ با کودتایی که شیر دل خان کرد!!!
نه ، ما شعرا ( چه زود پسر خاله شدم ) اصلا در هیچ حزبی اعم از مادی ( احزاب موجود ) و معنوی ( نمونتا اسکاتلندیارد ) عضو نیستیم و فقط و فقط از منافع خود دفاع می کنیم و بس .
8- فکر میکنی ووکمن بابت بسته شدن تاپیکش ناراحت شده؟؟
تاپیکش چی بود ( تریپ منگلی و تازه واردی )

9- نظرت در مورد این که مافیا تاپیک بچه های کنکوری رو مهم کرد چیه؟؟؟
دستش بی بلا ، خدا خیرش بده که به فکر جوونای این مملکته ، تازه به نظرم این کمه ، باید همشون رو اعدام کنن ، می دونی چند نفر تو کوچه ما معتاد شدن ؟
10- ازاد قبول شی میری؟؟
قبول شدم ، آی تی قزوین ، ولی رزروش کردم واسه سال بعد ، ببینم امسال چی می کنم
11-قد ووزنت رو بگو
قد : 175
وزن : خیلی تپل
ممنون.
خسته نباشی

emtn
06-11-2007, 11:01
سلام.
خوبی؟
من پدر و مادرم کرمانشاهین. همه ی فک و فامیلامونم اونجا زنذگی می کنن.
تو کدوم محله اید؟
کرمانشاه رو دوست داری؟ من خیلی ها رو دیدم که دوست دارن برن یه شهر دیگه.
چرا همیشه تو کرمانشاه تو صف نونوایی دعوا می شه؟
وقتی می گی من اهل جعفر آبادم یعنی خیلی خفنم؟
نظرت راجب لهجه ی کرمانشاهی چیه؟
این شبکه ی زاگرس چرا انقدر بی خوده؟
به نظرت درسته که با شلوار جافی بریم بیرون؟ شهر رو زشت نمی کنه؟
چند تا غذای کرمانشاهی رو نام ببر.
کتاب تاریخ پهلوانان در کرمانشاه رو خوندی؟ یا اصلا تا حالا دیدیش؟

سرتو درد آوردم انقدر گفتم کرمانشاه:31:

SAJAD DP
06-11-2007, 11:20
سلام
اينم سوالات من:
1- عناصر اربعه مجنون رو بگو ( اميدوارم سنت شكني كني و بلد باشي )
2- آب با اب چه فرقي داره
3- داخل دو بيت شعر منو نقد كن!
4- ديروز زود بود
امروز دير است
فردا ....
بقيش plz
5- فك مي كني كي از پي سي جدا شي؟
6- اين معادله رو حل كن:
A+b=c
B=a+c
C=b+?
6- در نهايت آرزوي عاشقان
مرگ جايي خوشتر از خوش است
نوشته بالا از كي هست؟
7- حسني به مكتب نمي رفت
وقتي مي رفت جمعه ها ميرفت
چرا؟
8- چرا ( تقريبا ) 130 سال پيش بعضي كرمانشاهي ها مهاجرت كردند به استان كرمان؟
9- اگه تونستي مجنون رو رمز گشايي كني

w0rm
06-11-2007, 11:33
با سلام دوباره
حوصلم سر رفته بود گفتم يه چند تا سوال بپرسم تا حوصلت سر نره .:20:

من مانده ام تنها ي تنها ، من مانده ام تنها ميان سيل غمها ... از كيه (كي خوندتش)؟

تنها چيزي كه باعث شد معاف بشي صافي كف پا بود يا مشكل ديگه اي هم داشتي؟

تو ميدوني من چرا به كف پات گير دادم؟

در كل يدونه پزشك موقعي كه ميخواستي مداركتو بفرستي(سري اول ) معاينت كرد و يه پزشك ديگه هم تو كاغذي كه برات اومده بود نوشت صافي كف پا داري. آره؟

همون پزشكه گفت تو معافي برو؟
اگر نه با توضيح (1.5 نمره)

بيشتر تلويزيون چه شبكه اي نيگا ميكني؟

شاد باشي.

Behroooz
06-11-2007, 18:05
تا حالا خرگوش داشتي؟

من يكي داشتم كه اسمش چموش بود . خيلي زيبا بود . خودم بزرگش كردم . اخرش مرد . حيف شد .

اون شغالها رو هم هر جايي نميشه ديد . بايد بري جاهاي خلوت كوه . جوينده يابندست .

ميدوني شوروي سابق چطور به بمب اتم دست پيدا كرد ؟

ممنون

بهروز

blackfox
07-11-2007, 00:23
emtn عزیز

سلام.
خوبی؟
الحمد الله
من پدر و مادرم کرمانشاهین. همه ی فک و فامیلامونم اونجا زنذگی می کنن.
خودت کجایی ؟
تو کدوم محله اید؟
منازل سازمانی شرکت نفت ، قدیمی ساز ( همون خونه انگلیسی ها )
کرمانشاه رو دوست داری؟ من خیلی ها رو دیدم که دوست دارن برن یه شهر دیگه.
راستش نه ، اینجا زیاد به ابتکارات و خلاقیت های افراد اهمیت نمی دن . استعداد خیلی ها حروم میشه ، واقعا متاسفم .
چرا همیشه تو کرمانشاه تو صف نونوایی دعوا می شه؟
این دیگه اغراقه
وقتی می گی من اهل جعفر آبادم یعنی خیلی خفنم؟
نه ، یعنی خیلی اهل خط خطیم !
نظرت راجب لهجه ی کرمانشاهی چیه؟
قشنگه ولی کردی اصل ( مثل لهجه کردستان و ... ) خیلی قشنگ تره
این شبکه ی زاگرس چرا انقدر بی خوده؟
منم دیگه نگاه نمی کنم ، همش کپی برداریه ، البته بودجه هم ندارند
به نظرت درسته که با شلوار جافی بریم بیرون؟ شهر رو زشت نمی کنه؟
تو کرمانشاه اصلا رسم نیست ، بهت می خندن ، ولی تو سنندج و کردستان معمولیه و عرفه
چند تا غذای کرمانشاهی رو نام ببر.
ترخینه ، گوشت کردی ، آش باغ ، دنده کباب و ...
داریمش ولی هنوز کامل نخوندمش

سرتو درد آوردم انقدر گفتم کرمانشاه:31:
نه بابا ، اختیار دارید

blackfox
07-11-2007, 00:56
w0rm عزیز

با سلام دوباره
کرم جون خودم ، چه طوری بابا ؟
حوصلم سر رفته بود گفتم يه چند تا سوال بپرسم تا حوصلت سر نره .:20:
زیرش رو کم کردم سر نره !

من مانده ام تنها ي تنها ، من مانده ام تنها ميان سيل غمها ... از كيه (كي خوندتش)؟
خواننده ی این شعر ، یعنی کسی که ، چیزه ، همون دیگه ، بی خیال شعر رو بچسب
من مانده ام تنهاي تنها
من مانده ام تنها ميان سيل غم ها
گل پونه ها بي‌هم‌زباني آتشم زد آتشم زد
گل پونه ها نامهرباني آتشم زد آتشم زد
من مانده ام تنها ...

تنها چيزي كه باعث شد معاف بشي صافي كف پا بود يا مشكل ديگه اي هم داشتي؟
کف پا

تو ميدوني من چرا به كف پات گير دادم؟
چون بو نمی ده

در كل يدونه پزشك موقعي كه ميخواستي مداركتو بفرستي(سري اول ) معاينت كرد و يه پزشك ديگه هم تو كاغذي كه برات اومده بود نوشت صافي كف پا داري. آره؟
که چی ، می خوای بگی تو هم معافی ؟

همون پزشكه گفت تو معافي برو؟
اگر نه با توضيح (1.5 نمره)
اولی گفت که حتما معافی ، بعدا هم تایید شد ، گیر دادی ها

بيشتر تلويزيون چه شبكه اي نيگا ميكني؟
زیاد نگاه نمی کنم ، فقط یانگوم و امپراتور دریا ها و حلقه سبز و بی صدا فریاد کن رو نگاه می کنم ، سینما و ماورا رو هم دنبال می کنم ، کلا اگه فیلم سورئال داشته باشه سعی می کنم نگاه کنم

شاد باشي.
ویت یو !

[/right]

blackfox
07-11-2007, 01:08
Behroooz عزیز

تا حالا خرگوش داشتي؟
یه بار داشتم ( پیدا کرده بودم ) ولی خیلی زود مرد ، براش خیار رنده میکردم با ماست ، خیلی دوست داشت

من يكي داشتم كه اسمش چموش بود . خيلي زيبا بود . خودم بزرگش كردم . اخرش مرد . حيف شد .
چه بد ، هم دردیم

اون شغالها رو هم هر جايي نميشه ديد . بايد بري جاهاي خلوت كوه . جوينده يابندست .
من شغال دیدم ، روباه خودم خیلی قشنگ تر بود

ميدوني شوروي سابق چطور به بمب اتم دست پيدا كرد ؟
یه بابایی بوده به نام «الكساندر فكلیسف» که تو بحران موشکی کوبا نقش مهمی داشته و یکی از جاسوسان خفن «كا گ ب» بوده و در واقع کسی بوده که بزرگترین خدمت را به شوروی سابق در راه رسیدن به بمب اتم کرده .
اگر جاسوسی های موفق فكلیسف نبود ، عمرا شوروی به این زودی بعد از امریکا به بمب اتم می رسید .
فكلیسف در سال ۱۹۴۱ به عنوان جاسوس شوروی وارد نیویورك شد و بلافاصله موفق شد با یك زوج به نامهای جولیوس و اتل رزنبرگ تماس برقرار كرده و آنها را برای جمع آوری اطلاعات مورد نیازش فعال كند.
این زوج توانستند كلیدی ترین اطلاعات ممكن را از پروژه اتمی آمریكا در منهتن با واسطه او در اختیار شوروی قرار دهند. حالا که چی ، سطح اطلاعات رو می خواستی بدونی ؟

ممنون
قابلی نداشت

بهروز
منم حسینم :دی

blackfox
07-11-2007, 01:10
SAJAD DP عزیز

سلام
سلامت باشی
اينم سوالات من:
1- عناصر اربعه مجنون رو بگو ( اميدوارم سنت شكني كني و بلد باشي )
من اهل بدعت گذاری نیستم
2- آب با اب چه فرقي داره
آب آبه ، ولی اب میشه پدر
3- داخل دو بيت شعر منو نقد كن!
لحظه عبور می کند ، می گذرد ، به گذشته می پیوندد ولی امکان ندارد هیچ گاه بگردد
4- ديروز زود بود
امروز دير است
فردا ....
فردا امتزاج زود دیر شدن و عبور ...
5- فك مي كني كي از پي سي جدا شي؟
هر وقت روحم از کالبد دنیویم جدا بشه
6- اين معادله رو حل كن:
A+b=c
B=a+c
C=b+?
اطلاعات مسئله کافی نیست
6- در نهايت آرزوي عاشقان
مرگ جايي خوشتر از خوش است
نوشته بالا از كي هست؟
به به ، میبینم که همه فکر می کنن عالم غیب رو صندلی نشسته ، من از کجا بدونم ؟
7- حسني به مكتب نمي رفت
وقتي مي رفت جمعه ها ميرفت
چرا؟
چون توی ده شلمرود ، حسنی تک و تنها بود
8- چرا ( تقريبا ) 130 سال پيش بعضي كرمانشاهي ها مهاجرت كردند به استان كرمان؟
در پی سیاست های گسترش طلبانه قوم کرد
9- اگه تونستي مجنون رو رمز گشايي كني
بدتر یه چی میگم میپیچه تو هم ، خودتم دیگه نمی تونی رمز گشاییش کنی ها

Zokoo
07-11-2007, 02:00
سلام:40:
چند تا سوال:
1- برای امسال بالاخره چه تصمیمی گرفتی؟؟ازاد رو که رزرو کردی..میخوای یه ساله دیگه بخونی!!!

2- دیشب به نظرت shaskhins کی بود؟؟ ایا از کاربرای بن شده نبود؟؟؟
من به نظرم 100% یکی از اونا بود...اما کدومشون انتخاب کن: 1- شیر دل 2- حاج مهدی 3-جواد رئوف دنجر 4- ای سی 5- اینتر د لاو

3-- شب خوب خوابیدی؟؟؟ دیشب رو میگم؟؟

4- نماز میخونی؟؟؟

6- دوست داری بعد تو کی رو صندلی بشینه؟؟؟

MOHAMMAD2010
07-11-2007, 02:16
سلام

1- نماز میخونی؟
2 - اخرین بازی کامپیوتری که کردی چی بود؟
3 - اخرین اهنگی که گوش دادی؟
4 - اخرین باری که گریه کردی؟
5 - اخرین باری که سیستم عامل کامپیوترت رو عوض کردی؟
6- اخرین فیلمی که دیدی؟
ممنون

blackfox
07-11-2007, 02:21
Zokoo عزیز

سلام:40:
به به ، سلام
چند تا سوال:
1- برای امسال بالاخره چه تصمیمی گرفتی؟؟ازاد رو که رزرو کردی..میخوای یه ساله دیگه بخونی!!!
گفتم که ، منتظرم نتیجه تکمیل ظرفیت بیاد ، اگه قبول شدم که ترم دوم کلاسام شروع میشه ، اگر نه واسه کنکور 87 می خونم . اگه 87 هم قبول نشدم ، می رم آزاد

2- دیشب به نظرت shaskhins کی بود؟؟ ایا از کاربرای بن شده نبود؟؟؟
به احتمال زیاد
من به نظرم 100% یکی از اونا بود...اما کدومشون انتخاب کن: 1- شیر دل 2- حاج مهدی 3-جواد رئوف دنجر 4- ای سی 5- اینتر د لاو
هیچ کدام ، جناغ !
از شوخی گذشته دیگه از این بن شدن ها خسته شدم ، واقعا چرا این بچه ها این قدر کم جنبه بازی در میارن ؟

3-- شب خوب خوابیدی؟؟؟ دیشب رو میگم؟؟
آره ، من کم خوابم ولی همون کم رو خوب می خوابم

4- نماز میخونی؟؟؟
بله ، به یه سری اصول همیشه معتقد بودم و هستم . البته اصلا خشکه مذهبی نیستم

6- دوست داری بعد تو کی رو صندلی بشینه؟؟؟
فرقی نمی کنه برام ، امشب دیدم نسبت به بعضی از کاربرا عوض شد . فکر می کردم دوست های خوبی هستند ، ولی همین که از روش مافیا برای کنترل انجمن دفاع کردم ، اکثرشون انگ پاچه خواری و ... رو بهم زدن ، واقعا متاسفم

blackfox
07-11-2007, 02:31
MOHAMMAD2010 عزیز

سلام
علیک

1- نماز میخونی؟
بله
2 - اخرین بازی کامپیوتری که کردی چی بود؟
شبیه ساز پرواز مایکروسافت ( نسخه ایکس ) . اکثرا آن لاین بازیش می کنم ، چون با سرعت دایل آپ هم میشه نت بازیش کرد و اینکه تمام فرودگاه های جهان ( و ایران ) رو داره و لذت یه پرواز واقعی گروهی رو بهت می ده .
3 - اخرین اهنگی که گوش دادی؟
دقیقا یادم نیست ، فکر کنم مال چاوشی بود
4 - اخرین باری که گریه کردی؟
وقتی تو فرودگاه جده سوار هواپیما شدم تا برگردیم ایران ، خیلی دل آدم میگیره ، حس غریبیه
5 - اخرین باری که سیستم عامل کامپیوترت رو عوض کردی؟
دو ماه پیش ، آخرین ورژن ویستا ( اون موقع ) رو نست کردم
6- اخرین فیلمی که دیدی؟
امشب بود ، قتل یک رئیس جمهور - سینما یک . شبه مستند ترور جرج بوش بود که واقعا جالب بود
ممنون
منم !

sara_gol
07-11-2007, 02:53
به به پسر عموی گلم ، حالت چه طوره ؟
سلام !
نظرت در باره کلمه "خلاص" چیه ؟
قورباغه و آش پشت پا تو رو یاد چی میندازه ؟
من رو بیشتر دوست داری یا فلش ؟
آخر جواهری در قصر چی میشه ؟
تا حالا چند تومن ماهی آکواریم تلفات دای ؟

فعلا همینا ، سلامت باشی حسین جان

blackfox
07-11-2007, 02:59
سارای عزیزم

به به پسر عموی گلم ، حالت چه طوره ؟
خوب خوب ، تو هاو آر یوت چه طوره !
سلام !
مثل همشه ، درست بشو نیستی
نظرت در باره کلمه "خلاص" چیه ؟
مسائل خصوصی رو بی خیال شو ، دوست داری این جا همه آتو بیاد دستشون ؟
قورباغه و آش پشت پا تو رو یاد چی میندازه ؟
یاد یه خاطره خنده دار ، دستت درد نکنه ، دوباره که یادم اومد کلی خندیدم
من رو بیشتر دوست داری یا فلش ؟
100 % فلش
آخر جواهری در قصر چی میشه ؟
گیر دادی ها ، من چه می دونم
تا حالا چند تومن ماهی آکواریم تلفات دای ؟
این شد سوال ، فکر کنم یه چیزی تو مایه های 250 تومن

فعلا همینا ، سلامت باشی حسین جان
زیر سایه شما !!

@ MARYAM @
07-11-2007, 04:13
سلام حسین جان

نمایشگاه الکامپ 2007 و امسال اومدی ؟

اگه اومدی به نظرت غرفه norton جالبتر بود یا nod 32 ؟

blackfox
07-11-2007, 08:35
@ MARYAM @ عزیز

سلام حسین جان
سلام

نمایشگاه الکامپ 2007 و امسال اومدی ؟
متاسفانه من تو کرمانشاه گذران عمر می کنم ، دسترسی نداشتم .

اگه اومدی به نظرت غرفه norton جالبتر بود یا nod 32 ؟
ر ک جواب بالا

emtn
07-11-2007, 10:01
داریمش ولی هنوز کامل نخوندمش

می دونستی نویسنده اش دایی منه؟:5:

blackfox
07-11-2007, 10:26
emtn عزیز

می دونستی نویسنده اش دایی منه؟
نه ، چه جالب .

w0rm
07-11-2007, 11:48
با سلام خدمت بلك فاكسي جونم :46:
خوبي بابايي؟

ميريم سراغ سوال ها؛

تو آكواريومت اسب آبي هم داري؟

كدوم يكي از ماهياتو بيشتر دوست داري؟

ديگه كدوم يكي از فاميلاتون اينجا هستن؟

راستي ؛ صندلي داغ مثل اينكه خيلي داغ بوده آره؟

ديگه شوال از كف پات نپرسم؟ آخه چرا؟ باشه ديگه نميپرسم.

زني در زمستان سينما ماورا رو ديدي؟
اگر آره از چه قسمتيش خوشت اومد؟

شبا چند ساعت ميخوابي و چه ساعتي ميخوابي؟

از شعراي چه شاعري خوشت مياد؟

اگر بري نمايشگاه كتاب چه كتابايي ميخري؟(بيشتر دوست داري اول از همه درباره چه موضوعي كتاب بخري؟)

ورزش مورد علاقه؟

فعلا همينا بسه ؛ راستي سايز كف پات چنده؟:31:

خدانگهدار :20:

blackfox
07-11-2007, 12:36
w0rm عزیز

با سلام خدمت بي اف جونم :46:
ای بر خرمگس معرکه لعنت ، من کی گفتم بی اف تو ام ؟ گیر دادی اساسی
خوبي بابايي؟
آره پسرم

ميريم سراغ سوال ها؛
بسم الله

تو آكواريومت اسب آبي هم داري؟
نه ولی گوره خر دارم !

كدوم يكي از ماهياتو بيشتر دوست داري؟
ماهی های فایتر ، مجبورم هر کدوم رو جدا تو یه تنگ نگه دارم ، در عین زیبایی ( باله ها و دمشون به هم وصله و درازه ) خیلی جنگ جو هستند ، اگر دو تا نرشون رو بذاری کنار هم ، حتما یکیشون کشته میشه

ديگه كدوم يكي از فاميلاتون اينجا هستن؟
همش همین یدونه دختر عمومه ، قربونش برم الهی ، بس که نازه و دوستش دارم . ولی از شوخی گذشته من و دختر عموم خیلی با هم رفیقیم . فقط 6 ماه از من کوچیک تره ، از بچه گی با هم بزرگ شدیم . مثل خواهرم میمونه

راستي ؛ صندلي داغ مثل اينكه خيلي داغ بوده آره؟
نه زیاد ، فکر می کردم ببین چیه ؟ ولی فقط دماش 135 درجه سانتی سیوسه !

ديگه شوال از كف پات نپرسم؟ آخه چرا؟ باشه ديگه نميپرسم.
شوال که اصلا نپرسیدی ، ولی سوال چرا . کف پای ما هم پِرتی روزگاره ، ولش کن دیگه

زني در زمستان سينما ماورا رو ديدي؟
نه
اگر آره از چه قسمتيش خوشت اومد؟
ر ک جواب بالا

شبا چند ساعت ميخوابي و چه ساعتي ميخوابي؟
2 - 3 ساعت ، معمولا 12 می خوابم و 3 بیدار میشم
از شعراي چه شاعري خوشت مياد؟
کلاسیک ( کهن ) : سعدی و حافظ و از ریتم شاهنامه هم خوشم میاد ، عبید زاکانی هم با این که از شخصیتش خوشم نمیاد ولی طنز قشنگی داره
نیمایی : اخوان ثالث ، واقعا که شعراش با روح ادم بازی می کنه

اگر بري نمايشگاه كتاب چه كتابايي ميخري؟(بيشتر دوست داري اول از همه درباره چه موضوعي كتاب بخري؟)
بیشتر از متافیزیک و ماورا خوشم میاد ، از مسائل ناشناخته و مرموز جهان ، در درجه دوم هم از کتاب های کاپیوتر و برنامه نویسی خوشم میاد

ورزش مورد علاقه؟
کِندو

فعلا همينا بسه ؛ راستي سايز كف پات چنده؟:31:
42

خدانگهدار :20:
به امید دیدار

w0rm
07-11-2007, 12:44
تصحيح شد ؛
به اون نكته انحرافيش توجه نكرده بودم.!

Behroooz
07-11-2007, 16:18
سلام

حدس بزن که نفر بعدی کیه؟

ممنون

بهروز

blackfox
07-11-2007, 16:29
Behroooz عزیز

سلام
آخ جون ، من چه قدر تو این هفته سلام شده !

حدس بزن که نفر بعدی کیه؟
فکر کنم زوکو ، چون اونم همین سوال رو پرسید و تجربه ثابت کرده هرکی این سوال رو بپرسه یعنی مهمون بعدیه ، البته این یه نظریه بیسار من دراوردی از خودمه

ممنون
قابل شما رو نداشت

بهروز

Behroooz
07-11-2007, 16:31
بدینوسیله از محمد جاوید عزیز شاعر توانمند انجمن که زحمت سرودن شعر رو برای صندلی داغ کشیدند تشکر میکنیم .

این شعر در پست شماره یک اضافه شد .

Mahdi Hero
07-11-2007, 18:17
شعره جالبی بود ممنون

bb
07-11-2007, 20:50
سلام

چرا به خط میخی میگن میخی؟

گوشیت چیه ؟

جکومت نظامی با نظام حکومتی فرق داره ؟

تفسیر بهتره یا تحقیق؟

دروسی که تو حوزه های علمیه تدریس میشن رو نام ببر؟

فال و فالگیر از نظرت ؟

بهترین ویرایشگر تصویر کدومه؟

sepideh_248
07-11-2007, 20:55
سلام
خوبی؟؟
ببخشید اگه سئوالام تکراریه متاسفانه وقت نکردم پستهای قبل رو بخونم:46:

1. اسمت چیه؟؟

2. تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره بیشتر توضیح بده

3. چند تا خواهر برادر داری؟

4. اپرا ، فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر؟

5. به نظرت آواتارت خوشگله؟؟ چه چیز خوب توش دیدی که انتخابش کردی؟؟

6. فلش رو کجا یاد گرفتی؟؟:31:

7. کرمانشاه چه جوریه؟ قشنگه؟

8. نظرت در مورد من چیه؟؟؟( راستشو بگی نه که تعارف کنی!)

9. اون سئوال اشتباهه چی شد آخر چرا جوابشو ندادی؟ (همون 82 تا):13:

10. به غیر از پی سی فروم های دیگه هم میری؟

Behroooz
07-11-2007, 20:58
حسين جان شما كه شعر هم ميگي نظرت درباره شعري كه محمد جاويد سروده چيه؟

در پست 1 هستش .

خودت هم ميتوني شعري درباره صندلي داغ بگي؟
ممنون

بهروز .

shahab_f
07-11-2007, 23:26
سلام.

1-چی تو زندگی تورو خوشحال میکنه؟

2-چرا اینقدر It دوست داری؟

3-با پی سی ورلد چجوری آشنا شدی؟

4- تو که طنز پردازی از آثار کدوم طنزپرداز خوشت میاد؟ آیا دوست داری نویسنده ی طنز هم بشی علاوه بر It ؟

5- مجله میخونی؟ نام ببر لطفا

6- از زندگی خود چقدر راضی هستی؟ بین 1 تا 20 عدد بگو

7-از کدوم کاربرای پی سی خوشت میاد (دلیلش هم اگه دوست داشتی بگو)

8-منو میشناسی

مرسی.خداحافظ

blackfox
08-11-2007, 01:08
bb عزیز

سلام
علیکم

چرا به خط میخی میگن میخی؟
چون اون وقتا خودکار گرون بوده و کاغذ در انحصار طبقه خاصی از اشراف زاده ها بوده و ملت بی نوا مجبور بودم نوشته هاشون رو با میخ روی درخت و در و دیوار بکنند . درختان به مرور از بین رفته ولی در و دیوار به عنوان آثار تاریخی هنوز پا برجاست .

گوشیت چیه ؟
نوکیا E62

جکومت نظامی با نظام حکومتی فرق داره ؟
در حکومت نظامی خفقان در لایه های بیرونی است و نمود ظاهری دارد ولی در نظام حکومتی خفقان در زیر لایه های جامعه است و نمود خارجی کمتری دارد

تفسیر بهتره یا تحقیق؟
تفسیر به ضعم تحقیق

دروسی که تو حوزه های علمیه تدریس میشن رو نام ببر؟
متافیزیک اسلامی ، ریاضیات تفسیری ، معماری عمامه و ...

فال و فالگیر از نظرت ؟
لیاقت مردم ساده لوح

بهترین ویرایشگر تصویر کدومه؟
مطمئنا فتوشاپ
[/COLOR]

blackfox
08-11-2007, 01:09
sepideh_248 عزیز

سلام
علیک سلام آبجی
خوبی؟؟
به لطف شما
ببخشید اگه سئوالام تکراریه متاسفانه وقت نکردم پستهای قبل رو بخونم:46:
فدای سرت ، اگه تکراری نبود تعجب می کردم ، کی میاد کارتش رو حروم کنه بره صفحات قبلی رو بخونه !

1. اسمت چیه؟؟
محمد حسین امیری

2. تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره بیشتر توضیح بده
نه زیاد ، یکی دو بار به صورت سطحی بود که خوشبختانه خیلی سریع به خودم امدم !

3. چند تا خواهر برادر داری؟
دو تا برادر ، یه مامان ، یه بابا

4. اپرا ، فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر؟
اپراکس پلورر ، از شوخی گذشته بیشتر از اکسپلورر 7 ( ویندوز ویستا ) استفاده می کنم .

5. به نظرت آواتارت خوشگله؟؟ چه چیز خوب توش دیدی که انتخابش کردی؟؟
چون خودم طراحیش کردم دوستش دارم ، شخصیت اصلی بعضی از فلش هامه

6. فلش رو کجا یاد گرفتی؟؟:31:
help فلش و چند تا ای بوک و چند تا کتاب مرجع

7. کرمانشاه چه جوریه؟ قشنگه؟
نگین غرب کشوره ، هم از نظر طبیعی و هم باستانی

8. نظرت در مورد من چیه؟؟؟( راستشو بگی نه که تعارف کنی!)
دو ترم مشروط شدی ، دختر ساکت و در عین حال فعالی هستی ، شنا دوست داری ، اگه یه توده لزج گوشتالو با یه عالمه مکش وسط دریا بچسبه با پاهات با چنگ و دندون خودت رو نجات میدی ، رشته تحصیلیت روانپزشکی ، بدون گوشی و کامپیوتر ضربانت به صفر نزول میکنه ، عکس آواتارت ماله بچه گیای خودته و این که خوشحال میشم با هم دوست باشم ( مجازا ) و ...

9. اون سئوال اشتباهه چی شد آخر چرا جوابشو ندادی؟ (همون 82 تا):13:
می خوای جوابش رو بگم بری درستش کنی نمرت 20 بشه ؟

10. به غیر از پی سی فروم های دیگه هم میری؟
نه ، فقط همین جا

blackfox
08-11-2007, 01:10
Behroooz عزیز

حسين جان شما كه شعر هم ميگي نظرت درباره شعري كه محمد جاويد سروده چيه؟
راستش اگه محمد جان ناراحت نشه ، بیت آخر وزنش با بقیه بیت ها متفاوته و ریتم بیت های اولیه روان نیست ، ولی در کل خوبه

در پست 1 هستش .

خودت هم ميتوني شعري درباره صندلي داغ بگي؟
آره ، چرا که نه ، سعی میکنم و اگه خوب شد پست میدم
ممنون

بهروز .

blackfox
08-11-2007, 01:24
shahab_f عزیز

سلام.

1-چی تو زندگی تورو خوشحال میکنه؟
محبت بی غرض

2-چرا اینقدر It دوست داری؟
چون آینده داره و کلا ازش خوشم میاد

3-با پی سی ورلد چجوری آشنا شدی؟
می خواستم یه فایل دانلود کنم ، ولی لینک نمی داد و فقط لینک رو به اعضا میداد و منم عضویدم

4- تو که طنز پردازی از آثار کدوم طنزپرداز خوشت میاد؟ آیا دوست داری نویسنده ی طنز هم بشی علاوه بر It ؟
زیادن ، از همه بیشتر گل آقا ( خودش هم می گفت همیشه من رو گل آقا صدا کنید )

5- مجله میخونی؟ نام ببر لطفا
نوآور و ...

6- از زندگی خود چقدر راضی هستی؟ بین 1 تا 20 عدد بگو
با ارفاق 19

7-از کدوم کاربرای پی سی خوشت میاد (دلیلش هم اگه دوست داشتی بگو)
همشون گل هستند ، دلیلش هم اینه که همشون گل هستند

8-منو میشناسی
نه ، چرا اکثرا این رو می پرسند ؟

مرسی.خداحافظ
خدا به همرات

shahab_f
08-11-2007, 01:31
[QUOTE=blackfox;1791162]shahab_f عزیز

8-منو میشناسی
نه ، چرا اکثرا این رو می پرسند ؟

نمی دونم اما جوابش همیشه نه است غیر از اینه؟ (پس برای چی پرسیدم ؟)

w0rm
08-11-2007, 03:51
سلام العليكم برادر .

خوبي برادر ؛ ديشب خوب خوابيدي؟

كامپيوترت كجاست؟

صبحا كه پا ميشي كسي نيست كه ناراحت بشه از بيدار شدنت؟

تا حالا شده سعي كني وقتي كه بيدار شدي دوباره بخوابي؟

جواباي تكميل ظرفيت كي مياد؟

ظهر ها هم ميخوابي؟

شعري رو كه بهت گفته بودم كي خوندتش ؛از تو گوگل پيداش كردي؟

تا بعد .

پاکر
08-11-2007, 05:08
خب بذار سلام بکنم اول (راستی چندتا بهت سلام شد؟:31:)

بریم سر سوالا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. من یه تعریف دو کلمه ای برای IT دارم، می تونی توی دو یا سه کلمه یه تعریف از IT بگی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. بهترین سوالی که ازت شد؟ [یکیش رو بگو لطفا][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3. از فلش استفاده های زیادی می کنن، فکر می کنی مفیدترین و بهترین استفادش چیه؟
4. آدمی هستی که زیاد فکر کنی؟
5. آی-کیوت چقدره؟ می دونی؟:31:
6. [با توجه به 5] خب چی کار کنم مثلا!:27:
7. دوست خوب چه جور دوستیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8. سرخپوست خوب سرخپوست مردس؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9. نظرت در مورد کسایی که تو انجمن ریاضی سوال فیزیک میذارن چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10. سوالی بوده که دوست داشته باشی یکی ازت بپرسه ولی نپرسیده باشن؟ (اگه هست لطفا بگو و جواب بده:31:)

Behroooz
08-11-2007, 10:58
حسین جان فردا فردا اخرین روز صندلی نشینی شماست .

ممنون

بهروز

bb
08-11-2007, 11:21
سلام

1- محتسب کی بود ؟ و کارش چی بود ؟ قدیما

2- چرا قدیما مساجد رو جوری میساختن که از دور هم تابلو بشن ؟

3- چرا ایرانیا عبادت گاه ها رو همیشه جای بلند میساختن ؟

4- چرا اصلا ایرانیا اومدن مساجد رو رو آشکده ها و معابد ساختن ؟

5- شب بهتره یا روز؟

6- قدیما مساجد رو تو بازار میساختن و جایی که خانه ها بهش نجسبند و معمولا وسط یه حیاط بزرگ و کنار درش هم حوض آب میشد چرا؟

7- چرا در زورخونه رو کوچیک میسازن ؟

8- چرا گود زور خونه پایین تره و گوده و چند ضلعیه ؟ چرا؟

9- یه شعر از فردوسی در کن ؟

10- یه شعر از مولانا در کن ؟

cityslicker
08-11-2007, 17:49
به به شاه پسر گل

به نظر من اون عکسه یه سرباز بی چاره بود که از مامانش دور مونده بود

شوخی کردم

و اما سوال

نژاد ما از چیست؟

blackfox
08-11-2007, 18:46
w0rm عزیز

سلام العليكم برادر .
علکم السلام اخوی

خوبي برادر ؛ ديشب خوب خوابيدي؟
بلی

كامپيوترت كجاست؟
تو اتاقم کنار پنجره

صبحا كه پا ميشي كسي نيست كه ناراحت بشه از بيدار شدنت؟
نه ، همه عادت کردند

تا حالا شده سعي كني وقتي كه بيدار شدي دوباره بخوابي؟
نمیشه ، دیگه خوابم نمیاد ... نمیاد ... نمیاد

جواباي تكميل ظرفيت كي مياد؟
24 آبان

ظهر ها هم ميخوابي؟
برخی موارد

شعري رو كه بهت گفته بودم كي خوندتش ؛از تو گوگل پيداش كردي؟
کدوم شعر ، حجم نامه های ارسالی دوستان آنقدر زیاد بود که گم شد :دی . من و گوگل ؟

تا بعد .

blackfox
08-11-2007, 18:47
پاکر عزیز

خب بذار سلام بکنم اول (راستی چندتا بهت سلام شد؟:31:)
زیاد

بریم سر سوالا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرمایید

1. من یه تعریف دو کلمه ای برای IT دارم، می تونی توی دو یا سه کلمه یه تعریف از IT بگی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فناوری اطلاعت ( دو کلمه ، چه طوره ؟ )
2. بهترین سوالی که ازت شد؟ [یکیش رو بگو لطفا][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوالای بی بی معمولا قشنگه و یا نیازی به فکر کردن نداره و یا باید مخ تیلیت کنی روشون
3. از فلش استفاده های زیادی می کنن، فکر می کنی مفیدترین و بهترین استفادش چیه؟
سایت های فول فلش
4. آدمی هستی که زیاد فکر کنی؟
هستم
5. آی-کیوت چقدره؟ می دونی؟:31:
بچه که بودم ، معلمم سال دومم بهم گیر داده بود که از نظر فکری مشکل دارم ، مادرم هم می برتم واسه تست آی کیو و دکتر به مادرم میگه که 4 سال از هم سن های خودم جلو ترم
6. [با توجه به 5] خب چی کار کنم مثلا!:27:
دق کن که مثل من نیستی
7. دوست خوب چه جور دوستیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستی که ارزش دوتیت رو بدونه و براش ارزش قائل باشه
8. سرخپوست خوب سرخپوست مردس؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای یانکی غرب وحشی ای ، ازت بعید بود
9. نظرت در مورد کسایی که تو انجمن ریاضی سوال فیزیک میذارن چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا نمی فهمن ریاضی فیزیک چیه یا این قدر می فهمن که می دونن در نهایت ریاضی فیزیک یکیه !
10. سوالی بوده که دوست داشته باشی یکی ازت بپرسه ولی نپرسیده باشن؟ (اگه هست لطفا بگو و جواب بده:31:)
بوده ، نبوده ، بوده ، ... ، نبوده ، بوده ، خب گل برگهاش تموم شد درنتیجه بوده

عجبا

با شما

blackfox
08-11-2007, 18:47
bb عزیز

سلام
علیک

1- محتسب کی بود ؟ و کارش چی بود ؟ قدیما
در قدیم ماموری بوده که کارش نظارت بر اجرای احکام دین بوده

2- چرا قدیما مساجد رو جوری میساختن که از دور هم تابلو بشن ؟
تا بی بی امروز سوژه برای سوال پرسیدن داشته باشه

3- چرا ایرانیا عبادت گاه ها رو همیشه جای بلند میساختن ؟
ایرانیا نبودن ، عرب های ایرانی نما بودن

4- چرا اصلا ایرانیا اومدن مساجد رو رو آشکده ها و معابد ساختن ؟
ر ک جواب بالا

5- شب بهتره یا روز؟
شب ، آرامش خاصی داره

6- قدیما مساجد رو تو بازار میساختن و جایی که خانه ها بهش نجسبند و معمولا وسط یه حیاط بزرگ و کنار درش هم حوض آب میشد چرا؟
از حاج یونس بپرس

7- چرا در زورخونه رو کوچیک میسازن ؟
تا تعظیم کنی و وارد بشی و دچار غرور نشی

8- چرا گود زور خونه پایین تره و گوده و چند ضلعیه ؟ چرا؟
گردش هم هست

9- یه شعر از فردوسی در کن ؟
منی چون بپیوست با کردگار / شکست اندر آورد و برگشت کار
چه گفت آن سخن گوی با فرّ و هوش / چو خسرو شدی بندگی را بکوش
به یزدان هر آن کس که شد ناسپاس / ده دلش اندر آید ز هر سو هراس
...

10- یه شعر از مولانا در کن ؟
بشنو از نی چون حکایت می کند / از جدایی ها شکایت می کند
کز نیستان تا مرا ببریده اند / در نفیرم مرد و زن نالیده اند
سینه خواهم شرحه شرحه از فراق / تا بگویم شرح در اشتیاق
...

blackfox
08-11-2007, 18:48
cityslicker عزیز

به به شاه پسر گل
به به ، سلامت کو ؟

به نظر من اون عکسه یه سرباز بی چاره بود که از مامانش دور مونده بود
دقت کن ، میبینی که منظره جلوترش هم یکمی از تو سربازه معلومه ، حالت روح داره

شوخی کردم
می دونستم ، اَی شیطون

و اما سوال

نژاد ما از چیست؟
خب آریایی مخلوط با عرب

Behroooz
08-11-2007, 19:54
دوست داشتي يك دست و يك پا نداشتي ولي دو ميليارد تومن پول داشتي؟

اول فكر كن . بعد جواب بده .

diana_1989
08-11-2007, 21:15
سیـــــــــــــلام آق ممد حسین !

خوبی خوشی در سلامتی کامل به سر میبری ؟ !

یه بیوگرافی کامل بگو لطفا

آق ممد چند سالشونه ؟؟

صندلی داغ بهت کیف داده یا نه ؟؟؟

معنی یوزرت چیههههههه ؟؟؟

یه خاطره از کلاس اول ابتداییتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتت واسمون بگو !

اسم معلم کلاس اولتون یادته ؟؟

دوست داشتی اسمت از اول محمد حسین میبود یا چیز دیگه ای مد نظر داری !

دوتا اسم از دختر و پسر بگو

تا حالا شمال اومدی ؟؟؟

میشه تیپت رو برامون ترسیم کنی

خب دیگه بسه سر شبه زیاد مزاحمت نمیشم

خوش باشی

بای

mehdi_vsgh
08-11-2007, 21:55
یه سوال عملی(خدا کنه بهروز نیاد بهم گیر بده که این چه سوالی هست که می پرسی؟)

با نرم افزار Paint (و نه چیز دیگه) یه نقاشی قشنگ از خودت بکش.....بعد بزار اینجا ببینیم و کمی لحظات شاد باهم داشته باشیم....

emtn
09-11-2007, 00:29
سلام.
چند تا سوال دیگه.
1- اگه این اسم کاربری رو نمی تونستی انتخاب کنی چه چیز دیکه ای انتخاب می کردی؟
2- به نظرت باید تو انتخابات ها رای بدیم یا نه؟
3- اگه آره تو انتخابات بعدی به احمدی نژاد رای می دی یا نه؟
4- به نظرت اون کسی که مادرزادی یا ایرادی داره مثلا کوره در حقش بی عدالتی شده؟
5-نظرت راجب صیغه چیه؟ کورتاژ چی؟
6- از عرب ها بدت می آد؟ اگه آره فقط به خاطر این که حدود 11 قرن پیش به ما حمله کرده ان؟
7-این آکوا چه بلایی سرت آورده که انقده باهاش بدی؟:31:
8- به مو هات ژل می زنی؟ آیا واقعا ژل باعث ریزش مو می شه؟
9- فکر می کنی اگه روباهت الان ببینت تو رو یادش می آد؟

ممنون.
موفق باشی.:11:

Highbury
09-11-2007, 10:16
دوستای عزیز من رو هم میشه به عنوان یکی از گزینه ها انتخاب کنید و من رو سین جیم کنید
خیلی ممنون میشم

blackfox
09-11-2007, 11:15
Behroooz عزیز

دوست داشتي يك دست و يك پا نداشتي ولي دو ميليارد تومن پول داشتي؟
امروزه که نه ، ولی چند سال دیگه که دست و پاهای الکترونیکی بهتر و دقیق تر و قوی تر از دست و پاهای انسان رو درست می کنن ، کی بدش میاد ؟

اول فكر كن . بعد جواب بده .
خوب فکر کردم

blackfox
09-11-2007, 11:15
diana_1989 عزیز

سیـــــــــــــلام آق ممد حسین !
آمُ علیکم حاجی

خوبی خوشی در سلامتی کامل به سر میبری ؟ !
بیسیار خوب مِی باشم

یه بیوگرافی کامل بگو لطفا
قبلا گفتم عزیز ، تو پست های اول

آق ممد چند سالشونه ؟؟
با اجازه باباش تو 19 سالشه

صندلی داغ بهت کیف داده یا نه ؟؟؟
خام بدم ، پخته شدم ، سوختم

معنی یوزرت چیههههههه ؟؟؟
به یادم روباهمه ، یادش بخیر

یه خاطره از کلاس اول ابتداییتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتت واسمون بگو !
بچه شری بودم ، یه بار زنگ تفریح نیمکت رو بردیم دم در کلاس و منم رفتم بالا و تخته پاک کن ( تخته هامون کچی بود ) رو گذاشتم بالای در .
زنگ تفریح تموم شد و بچه ها اومدن تو کلاس ...
یک روز اخراج از مدرسه

اسم معلم کلاس اولتون یادته ؟؟
خانم طاهریان

دوست داشتی اسمت از اول محمد حسین میبود یا چیز دیگه ای مد نظر داری !
همین اسم رو خیلی دوست دارم

دوتا اسم از دختر و پسر بگو
دختر : جریره ، فرنگیس ، رودابه ( اسم های شاهنامه )
پسر : چکاد ( نوک کوه ) رهاد ( زه تیر کمان )

تا حالا شمال اومدی ؟؟؟
آره ، بهشت ایرانه

میشه تیپت رو برامون ترسیم کنی
یک عنصر گوشتالو و مدور که بر سرش مو از 2 سانت متجاوز نگردیده و در شوخ طبعی زبان زد خاص و عام بوده و هست

خب دیگه بسه سر شبه زیاد مزاحمت نمیشم
شب بخیر ، جیش بوس لالا

خوش باشی
همین طور شما

بای
خدایت پشت و پناه بادا

blackfox
09-11-2007, 11:16
mehdi_vsgh عزیز

یه سوال عملی(خدا کنه بهروز نیاد بهم گیر بده که این چه سوالی هست که می پرسی؟)
نه گیر نمی ده ، پسر خوبیه ، مگه نه بهروز

با نرم افزار Paint (و نه چیز دیگه) یه نقاشی قشنگ از خودت بکش.....بعد بزار اینجا ببینیم و کمی لحظات شاد باهم داشته باشیم....
چه چیزایی می خواین از آدم ، باشه ، تو هدایای آخر می ذارم .

blackfox
09-11-2007, 11:17
emtn عزیز

سلام.
درود
چند تا سوال دیگه.
بفرمایید
1- اگه این اسم کاربری رو نمی تونستی انتخاب کنی چه چیز دیکه ای انتخاب می کردی؟
روباه سیاه
2- به نظرت باید تو انتخابات ها رای بدیم یا نه؟
مگه میشه نسبت به سرنوشتت بی تفاوت باشی ؟ حتی اگر به نظرت گوش ندن ، وجدانت راحته که نظرت رو اعلام کردی ، ولی دستت به جایی نرسیده
3- اگه آره تو انتخابات بعدی به احمدی نژاد رای می دی یا نه؟
فکر نکم
4- به نظرت اون کسی که مادرزادی یا ایرادی داره مثلا کوره در حقش بی عدالتی شده؟
کسی که کوره در حقش لطف شده ، راحته که این دنیا رو با مخلفاتش نمیبینه ، مایی که سالمیم و مجبوریم این دنیا رو ببینیم در حقموم بی عدالتی شده
5-نظرت راجب صیغه چیه؟ کورتاژ چی؟
جلوی خیلی از انحرافات جوانان رو میگیره ، تو اسلام هم سفارش شده ، ولی چه کنیم که این مردم همه چیز رو به ضعم خودشون تفسیر می کنن
6- از عرب ها بدت می آد؟ اگه آره فقط به خاطر این که حدود 11 قرن پیش به ما حمله کرده ان؟
فقط به خاطر این که هنوز هم بعضی از فرهنگ های قلتشون تو جامعه ما رواج داره
7-این آکوا چه بلایی سرت آورده که انقده باهاش بدی؟:31:
زورم به این بنده خدا می رسه ، مثلا اگه با آواتار یکی از ادماین ها این کارا رو می کردم که الان بن شده بودم
8- به مو هات ژل می زنی؟ آیا واقعا ژل باعث ریزش مو می شه؟
یکی دو بار زدم ، پوست سرم قرمز میشد و حساسیت خرم رو می گرفت ، دیگه نزدم
9- فکر می کنی اگه روباهت الان ببینت تو رو یادش می آد؟
فکر کنم بیاد

ممنون.
قابلی نداشت
موفق باشی.:11:
ایشاالله با هم

Behroooz
09-11-2007, 13:14
حسين عزيز تا ساعت 7 شب امروز كارت رو تموم كن و هديه بچه ها رو بزار تا در ساعت 8 نفر بعدي معرفي بشه .

با تشكر .

mehdi_vsgh
09-11-2007, 16:10
چه چیزایی می خواین از آدم ، باشه ، تو هدایای آخر می ذارم .

پس منتظرم ها.....یادت نره

mehdi_vsgh
09-11-2007, 19:09
به عنوان سوال اخر

ببینم تو این طرح ها را با چه برنامه‌ای میسازی؟
مثلا تو یه فلشت یه ادمک هستش.....باچی میسازی اون ادمه را؟ (گرافیکشو؟)

bb
09-11-2007, 19:12
پس این هدیه ما کو ؟؟؟

Behroooz
09-11-2007, 19:31
خوب به سلامتي دوره صندلي نشيني بلك فاكس عزيز هم تمام شد

با تشكر از وقتي كه گزاشتن و اينكه به خوبي به همه سوالها جواب دادند

نوبت به معرفي نفر جديد ميرسه

ايشان از كاربران خانم انجمن هستند كه لطف كردند و دعوت ما رو قبول كردند .

با نام كاربري

archi girl

چند سوال

خودتون رو معرفي كنيد و يك بيو گرافي مختصر از خودتون بگيد

سرگرمي مورد علاقه شما چيه؟

بلدي دل و روده كيست رو بريزي بيرون دوباره وصلشون كني؟

شنا بلدي ؟

تو زمستان هم بستني مي چسبه؟

از كدام پرنده خوشت مياد . چرا؟

عمل جراحي زيبايي بيني دوست داري انجام بدي؟

با تشكر

بهروز

boy iran
09-11-2007, 19:57
اول سلام و بعد سوالات

1- ورزش مورد علاقه شما ؟

2- نظر شما درباره رونالدینهو ؟

3- بهترین آموزشگاه زبان از نظر مکالمه ؟

4- چند درصد به زبان تسلط دارید ؟

5- روزی چند بار sms حمل و نقل می کنید ؟

6 - اگه دخترا میرفتن سربازی ؟

7- بهترین دوست شما در p30

ممنون و تشکر از شما دوست خوب که وقت میزارید

موفق و پایدار باشید

بردیا
09-11-2007, 20:51
خب.ایشون رو از طریق نظراتشون توی قسمت اینترنت و شبکه میشناسم.
1-بهترین شرکت ارائه دهنده ای دی اس ال؟
2-خیلی خوشحالید که منطقه مخابراتیتون انقدر خلوته که با سرعت 50 دانلود میکنید؟
3-اهل فوتبال هستی؟سرخ یا آبی؟
4-چند ساله دارید زبان میخونید؟
5-به نظرتون به همراه انگلیسی چه زبونی یادگیریش مفید هستش؟

mohammad.clergyman
09-11-2007, 21:06
به به دوست عزيزم archi girl روي صندلي داغ هستند

البته بهروز خان شعله رو يه زره بايد زياد تر كني چون سركار خانم قبلا رو صندلي ما برشته شدند

خوب archi خانم

چه خبرا ؟

كم پيدايي ؟

كجايي نيستي ؟ امپرياليستي ؟ توريستي؟ كمونيستي؟ فاشيستي؟

حالا چرا معماري ميخوني ؟

زبان را كجا آموختي؟

راستشو بگو وقتي دوستات ازت ميپرسند " الان زبان فولي نه ؟ " چي جواب ميدي ؟

بين زبان و معماري چه ربطي وجود داره ؟

حالا چرا اينقده آواتوراي عتيقه واسه خودت ميزاري ؟

چيكار كردي كاربر فعال انجمن زبان شدي ؟

اگه يه وخ واسه من مشكل پيش بياد و تنها تو بتوني مشكلم و حل كني : آيا وقت ارزشمندت را براي اين كار ميزاري ؟

اگه من يه بدي بت بكنم ; چي كار ميكني ؟

اگه من يه بدي ديگه بت بكنم ; چي كار ميكني ؟

اگه من يه بدي ديگه هم بت بكنم : چي كار ميكني ؟

نظرت در مورد اين كاربرا چيه ؟

mohammad.clergyman

behrooz

meisam

sina

love-to- learn

amin

kite

Brian

Dear Nashenas

اين مسچ همين الان به دستم رسيد نظرت در موردش چيه ؟

"دخترها مثل سيب هاي روي درخت هستند. بهترين هايشان در بالاترين نقطه درخت قرار دارند. پسرها نمي خواهند به بهترين ها برسند چون مي ترسند سقوط کنند و زخمي بشوند، بنابراين به سيب هاي پوسيده روي زمين که خوب نيستند اما به دست آوردنشان آسان است، اکتفا مي کنند. سيب هاي بالاي درخت فکر مي کنند مشکل ازآنهاست درحالي که آنها فوق العاده اند. آنها فقط بايد منتظر آمدن پسري بمانند که آن قدر شجاع باشد که بتواند از درخت بالا بيايد "

ممنونم

A r c h i
09-11-2007, 21:15
بهروز عزیز:
--------------------
مرسی از اینکه منو دعوت کردی..امیدوارم صندلی نشین خوبی باشم :31:

چند سوال
بفرمایین

خودتون رو معرفي كنيد و يك بيو گرافي مختصر از خودتون بگيد
من آزاده خانوم :46: - 24 سالمه - لیسانس معماری دارم و دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی شهری (شهرسازی ) هستم

سرگرمي مورد علاقه شما چيه؟
اینترنت، کتاب خوندن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، پیاده روی

بلدي دل و روده كيست رو بريزي بيرون دوباره وصلشون كني؟
تقریبا ، در حد قطع و وصل کردن هارد و سی دی رام و با قطعات چسبیده به مادر بورد کاری ندارم :31:

شنا بلدي ؟
اوهوم، یک زمانی نجات غریق بودم (بر می گرده به 5-6 سال پیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو زمستان هم بستني مي چسبه؟
من عاااااااااااااااااااااااش ق بستنی ام :27:

از كدام پرنده خوشت مياد . چرا؟

گنگشک :31:
عمل جراحي زيبايي بيني دوست داري انجام بدي؟
خوشبختانه بینیم موردی نداشته که جراحیش کنم..ولی اگه داشتم این کار را نمی کردم .... می ترسممممم:13:

با تشكر
ممنون از سوالات :11:

بهروز

*Necromancer
09-11-2007, 21:24
- بودائیسم در کدام کشور به وجود اومد ؟
2- اصول دین اسلام رو بگو؟
3- اوستا به چند بخش تقسیم شده ؟
4- توتم چیست؟
5- نام 10 صندلی نشین قبلی چی بوده؟
6- اخلاق و روحیاتت را با نشان دادن چنتا اسمایل بگو
7- آیین شینگو در کدام کشور به وجود آمد؟
8- آنیمیزم به چه معناست؟
9- خدایان دین برهما را نام ببر ؟
10- کاراما به چه معنیست ؟
11.شمنیسم؟
12.توی ماشین که میشینی جای چند نفر رو میگیری؟
13.ترسناک ترین فیلمی که تا الان دید چی بود؟
14.میونت با دوچرخه سواری چطوره؟
15.نظرت در مورد اواتار پایینی من؟
16.منو می شناسی؟

فعلا بسه!

Zokoo
09-11-2007, 21:24
سلام دوست من
من هم سوالات خاص خودم رو میپرسم:
1- نام ولقب شما چیست؟؟
2- قد و وزن خودتون رو بگید؟؟؟
3-نماز میخونی؟؟
4-در فتوشاپ مهارتت چقدر هستش؟؟؟
5-دوست داری که در ساحل پیشه کی بخوابی؟؟؟(سوال معروف من!!!)
6-زبان رو از کجا واز کی شروع کردی؟؟؟
7- بهترین موسسه اموزش زبان در ایران؟؟؟
8- کاملا مسلطی؟؟؟ فقط انگلیسی؟؟؟
9- از کی این جا عضوی؟؟؟ وچگونه با این سایت اشنا شدی؟؟؟
10- در کدوم فروم ها بیشتر فعال هستی؟؟؟
11- مدیر ان ارشد رو دوست داری؟؟کدومشون بیشتر؟؟؟
12- خدا رو به خاطر چه چیز هایی شکر میکنی؟؟؟
13- چند سال سن داری؟؟کنکوردادی؟؟دانشگاه میری؟؟کدوم رشته؟؟کدوم دانشگاه؟؟؟؟
14- اهدافت از زندگی؟؟؟
15- کرک وسریال یه برنامه رو چجور پیدا میکنی؟؟
16-- ورزش کار هستی؟؟؟ چقدر ورزش میکنی؟؟؟
17- با تلفیق دین با سیاست بدین شکل در کشور موافقی؟؟
18- مدیر انجمن زبان رو چقدر میشناسی؟؟ ایشون رو به طور کامل معرفی کن
19- ماهواره دارین؟؟؟ کارت dvbچطور؟؟؟ دانلود افلاین تا حالا داشتی؟؟؟
20 بهترین بازیگر مرد خارجی از نظر شما کیست؟؟؟
ممنون از این که مییای وبه سوالا جواب میدی دوست عزیز!!!:10:

A r c h i
09-11-2007, 21:29
Boy_iran عزیز:
اول سلام و بعد سوالات

علیک سلام ..بفرمایین

1- ورزش مورد علاقه شما ؟
شنا - اسکی

2- نظر شما درباره رونالدینهو ؟
این دندوناش یک ذره ضایع بید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- بهترین آموزشگاه زبان از نظر مکالمه ؟
مکالمه!!! متاسفانه تو آموزشگاه های ما روتنها چیزی که کار نمی شه همین مکالمه است، به نظر من مکالمه را باید شخصا روش کار کرد. باید یاد بگیریم که هر چی می خوایم بگیم خیلی راحت بتونیم بیان کنیم. من خودم یک زمانی دفتر خاطراتمو انگیلیسی می نوشتم..خیلی بهم کمک کرد :20:

4- چند درصد به زبان تسلط دارید ؟
فکر کنم 90%

5- روزی چند بار sms حمل و نقل می کنید ؟
کم، چند بار پول sms موبایلم خیلی زیاد شد ، در نتیجه تصمیم گرفتم که به کسی sms فوروارد نکنم (حمل و نقل :46:) ، نتیجه اینکه کسی هم به من فوروارد نمی کنه، در کل شاید روزی 2-3 تا بزنم ، 2-3 تا بگیرم

6 - اگه دخترا میرفتن سربازی ؟
نمی شد که ، دختر پسرا باید یک فرقی با هم بکنن ، از آنجایی که روحیه دخترا لطیفه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی تونن برن سربازی

7- بهترین دوست شما در p30
بیشتر بچه های انجمن زبان، مثل amintnt ، واحد ، محمد ، love to learn

ممنون و تشکر از شما دوست خوب که وقت میزارید
خواهش می کنم..ممنون از سوالای شما :11:

موفق و پایدار باشید
به همچنین

A r c h i
09-11-2007, 21:39
بردیا عزیز:
------------------
خب.ایشون رو از طریق نظراتشون توی قسمت اینترنت و شبکه میشناسم.
مرسی که اومدی و سوال پرسیدی :11:
1-بهترین شرکت ارائه دهنده ای دی اس ال؟
من بعد از کلی تحقیقات به این نتیجه رسیدم که داتک به نسبت قیمتش خوبه و خودم داتک گرفتم، ولی فکر می کنم سپنتا از نظر کیفیت باید بهتر باشه..چون خودم دیال آپ که بودم از سپنتا استفاده می کردم و خیلی راضی بودم

2-خیلی خوشحالید که منطقه مخابراتیتون انقدر خلوته که با سرعت 50 دانلود میکنید؟
خوشحال بودم ، همون ماه اول بود..دیگه بیشتر از 16 نمیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-اهل فوتبال هستی؟سرخ یا آبی؟
اوهوم -سرخ :40:
4-چند ساله دارید زبان میخونید؟
از 10 سالگی..تقریبا 14 ساله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5-به نظرتون به همراه انگلیسی چه زبونی یادگیریش مفید هستش؟

به همراهش چیزی مفید نیست، باید اول توانگیلیسی قوی شد و بعد به یاد گیری زبان دیگه ای مشغول شد، چون اون وقت دوتاش با هم قاطی میشه و از هیچ کدوم چیزی نصیب آدم نمی شه ..من خودم دو ساله دارم فرانسه می خونم..فکر میکنم خوب موقعی شروع کردم

mir@
09-11-2007, 21:46
به به ... چه انتخاب شايسته‌اي .. يك كاربر عزيز و دوست داشتني ... تا ديدم تو امضات اطلاعيه رو دويدم اومدم بعد از مدت‌هاي مديد يه سوالاتي بپرسم.

خوب ... خودت كه خوبي؟!

سلام ...

زبان فرانسه رو از كجا ياد گرفتي و چقدر بلدي؟
پارك قيطريه چقدر ميري؟ من كه خاطرات خوبي از اونجا دارم. شب آخر عمر پدربزرگم رفته بوديم اونجا ..!
دوست داشتي خونه‌تون به جاي قيطريه تو افسريه بود؟!
اينكه ادعا كردي تموم ديالوگ‌هاي فيلماي زبون اصلي انگليسي رو كامل مي‌فهمي چقدر صحت داره و چگونه اين مهارت فوق‌العاده رو كسب كردي؟
دوست داري براي دكترا بري خارج؟
ملاك‌هات براي انتخاب يك همسر مناسب چيه؟
هنوز هم سركار ميري؟
از اون رييست كه گريه‌تو درآورد چه خبر؟

گناه يك دختر زشت كه كسي نمياد بگيردش چيه؟
نظرت درباره تسخير و تصرف سفارت آمريكا چيه؟
چند درصد وب‌گرديت به اين انجمن اختصاص داره؟ بقيه‌شو كجا ميري؟
كي اشكاتو پاك مي‌كنه شبا كه غصه داري؟
والپيپر دسكتاپت رو بذار اينجا لطفاً
اگه حذيفه بهت پيغام خصوصي بده كه مي‌خواد حضوري ببيندت ... قبول مي‌كني؟
اين آهنگ رو داونلود كن و نظرت رو درباره‌اش بگو. البته شبكه شب‌خيز تا حالا 300000 بار پخشش كرده amiragha.parsaspace.com/Moein%20-%20Toluoe%20Man.mp3سپاس بي‌كران از وقتي كه ميذاري و جواب ميدي.
شايد دوباره اومدم براي ارسال پرسش‌هاي بعدي

سربلندباشيد

mehdi_vsgh
09-11-2007, 21:47
سوالات خوب می پرسیم:

برنامت براي اينده چيه؟

.

A r c h i
09-11-2007, 22:05
محمد عزیز:
------------------------

به به دوست عزيزم archi girl روي صندلي داغ هستند
به به سلام محمد جان، خوبی؟

البته بهروز خان شعله رو يه زره بايد زياد تر كني چون سركار خانم قبلا رو صندلي ما برشته شدند
واااااااااای نه، آره روی صندلی داغ اونور حسابی سوختم
خوب archi خانم
جان؟
چه خبرا ؟
سلامتی ، درس ، کار
كم پيدايي ؟
کجا کم پیدام؟؟؟ من که هستم ؟؟
كجايي نيستي ؟امپرياليستي ؟توريستي؟ كمونيستي؟ فاشيستي؟
توریستم:31:

حالا چرا معماري ميخوني ؟

معماری خوندنم پارسال تموم شد، الان یک کم گرایشم را عوض کردم، والا چه رشته ای خوندن تو این مملکت چرا نداره، کنکور می دی - قبول می شی

زبان را كجا آموختي؟
خیلی جاها،چند تا موسسه رفتم و هرکدام به نجوی به قوی شدن زبانم کمک کرد و البته چیزای دیگه ای مثل فیلم دیدن،نامه نوشتن و از این چیزا بیشتر از موسسات و معلم ها

راستشو بگو وقتي دوستات ازت ميپرسند " الان زبان فولي نه ؟ " چي جواب ميدي ؟
می گم ای تقریبا :31:ا
بين زبان و معماري چه ربطي وجود داره ؟
بین معماری و زبان انگلیسی رابطه خاصی وجود نداره، ولی با فرانسه خیلی زیاد، چون معماری از فرانسه شروع شده و اکثر اصطلاحات معماری فرانسه است

حالا چرا اينقده آواتوراي عتيقه واسه خودت ميزاري ؟
حالا تو ام گیر بده به آواتورای من!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چشونه بد بختا ، خب خیلی سخته آواتار انتخاب کردن

چيكار كردي كاربر فعال انجمن زبان شدي ؟
ها ها پارتی داشتم :31:- ولی جدا کار خاصی نکردم،یک روز یک دفعه دیدم کاربر فعال شدم..
اگه يه وخ واسه من مشكل پيش بياد و تنها تو بتوني مشكلم و حل كني : آيا وقت ارزشمندت را براي اين كار ميزاري ؟
بله ، حتما:10:ا
اگه من يه بدي بت بكنم ; چي كار ميكني ؟
بستگی داره چی کار کرده باشی..ولی اگه من بهت خوبی کرده باشم و تو بدی کرده باشی سعی میکنم دوستی ام را بر همون مبنای بدی تو ادامه بدم
اگه من يه بدي ديگه بت بكنم ; چي كار ميكني ؟
سعی می کنم رابطم را باهات قطع کنم

اگه من يه بدي ديگه هم بت بكنم : چي كار ميكني ؟
بابا من اصلا نمی خوام با تو دوست باشم..ولم کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا
نظرت در مورد اين كاربرا چيه ؟

mohammad.clergyman
my internet Husband
behrooz
یکی از فعالترین کاربری پی 30
meisam

نظرخاصی ندارم :27:

sina
ایضا بالا
love-to- learn
یک کار بر خوب انجمن زبان
amin

یک دوست خوب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kite

بیاد و ببینیمش :31:

Brian

هنوز نمی شناسمش

Dear Nashenas
برای من ناشناسن!!!ا
اين مسچ همين الان به دستم رسيد نظرت در موردش چيه ؟

"دخترها مثل سيب هاي روي درخت هستند. بهترين هايشان در بالاترين نقطه درختقرار دارند. پسرها نمي خواهند به بهترين ها برسند چون مي ترسند سقوط کنندو زخمي بشوند، بنابراين به سيب هاي پوسيده روي زمين که خوب نيستند اما بهدست آوردنشان آسان است، اکتفا مي کنند. سيب هاي بالاي درخت فکر مي کنندمشکل ازآنهاست درحالي که آنها فوق العاده اند. آنها فقط بايد منتظر آمدنپسري بمانند که آن قدر شجاع باشد که بتواند از درخت بالا بيايد "

نه موافق نیستم!!!! این شاید قبلا صدق می کرد..الان پسرا خیلی تنبلن ..هیچ کدومشون بالا نمیان و..مجبوری برای پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا

ممنونم

ممنون محمد جان از سوالات:11:

p30time
09-11-2007, 22:10
با سلام!
خوبي؟
تيم زيرنويس ما كه بهم خورد، ولي همون باعث آشناييمون شد! D: ايشالا بعد كنكور .....
و اما سوالات:

( اول از موسيقي )
1- چه نوع آهنگي گوش مي دي؟ (آروم؟ توپس توپسي؟ D: (
2- چرا از آهنگ هاي تند بدت مياد؟
3- چه سبكي از آهنگ ها رو دوست داري؟
4- طرفدار كدوم خواننده ها هستي؟ ( چند تا رو نام ببر! )

( بعدش هم متفرقه ...)
5- چرا از زبان انگليسي خوشت مياد؟
6- چطوري تونستي اينقدر پيشرفت كني؟
7- دوستات در پي سي؟
8- نداريم ( به قول yazz )

فعلا همينا .... ممنون از وقتي كه مي ذاري!!

A r c h i
09-11-2007, 22:37
Necromancer عزیز:
----------------------------

- بودائیسم در کدام کشور به وجود اومد ؟
فکر کنم هند
2- اصول دین اسلام رو بگو؟
توحید- نبوت - معاد- عدل - امامت
3- اوستا به چند بخش تقسیم شده ؟
نمی دونم
4- توتم چیست؟
هان؟
5- نام 10 صندلی نشین قبلی چی بوده؟
Black fox- sepideh248-vahed-lord the one-Tec-kingweb-G4meH4ker-mehdi 7070-BKM mahdi-payan
6- اخلاق و روحیاتت را با نشان دادن چنتا اسمایل بگو
7- آیین شینگو در کدام کشور به وجود آمد؟
سوال بعدی لطفا :23:
8- آنیمیزم به چه معناست؟
کم خونی
9- خدایان دین برهما را نام ببر ؟
:31:
10- کاراما به چه معنیست ؟
ایضا بالا
11.شمنیسم؟
نمنه؟
12.توی ماشین که میشینی جای چند نفر رو میگیری؟
قراره جای چند نفر را بگیرم!!!! همون یک نفر :46:
13
.ترسناک ترین فیلمی که تا الان دید چی بود؟
I know what you did last summer +saw
کلا سعی می کنم فیلم ترسناک نگاه نکنم
14.میونت با دوچرخه سواری چطوره؟
خیلی خوب بود..خیلی وقته دوچرخه سواری نکردم..جایی نیست آخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترسناک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16.منو می شناسی؟
نه زیاد ..:20:

فعلا بسه!
مرسی از سوالاتون:11:...یک کم سوال آسون بپرسین..بچه مردم گناه داره!:41:

A r c h i
09-11-2007, 22:56
Zokoo عزیز:

-----------------------

سلام دوست من

سلام به روی ماهت:31:
من هم سوالات خاص خودم رو میپرسم

بفرمایین
1- نام ولقب شما چیست؟؟

نام:آزاده - لقب یعنی فامیلی ؟؟؟ از گفتنش معذورم :46:
2- قد و وزن خودتون رو بگید؟؟؟

قد: 166 - وزن : خصوصی
3-نماز میخونی؟؟

خصوصی :20:
4-در فتوشاپ مهارتت چقدر هستش؟؟؟

خوبه - در رشته ما چیزیه که خیلی مورد نیازه، درحد اینکه کارم را را بنداره بلدم

5-دوست داری که در ساحل پیشه کی بخوابی؟؟؟(سوال معروف من (!!!

:31::31: خودش می دونه

6-زبان رو از کجا واز کی شروع کردی؟؟؟

زبان را از 10 سالگی از موسسه شکوه شروع کردم

7- بهترین موسسه اموزش زبان در ایران؟؟؟

راستش یکی می شناسم ولی ما تو انجمن زبان قانونی داریم که نمی تونیم اسم موسسه را بگیم چون تبلیغ می شه..نمی دونم اینجا هم هست یا نه؟؟
8- کاملا مسلطی؟؟؟ فقط انگلیسی؟؟؟

آره تقریبا خیلی خوب - نه دوساله دارم فرانسه می خونم اون هم فیلم می بینم تقریبا می فهمم ولی حرف زدنم تعریفی نداره :13:
9- از کی این جا عضوی؟؟؟ وچگونه با این سایت اشنا شدی؟؟؟

از اسفند پارسال - ولی فعالیتم را از تیر شروع کردم - داشتم دنبال یک مقاله می گشتم که از طریق گوگل اینجا را پیدا کردم
10- در کدوم فروم ها بیشتر فعال هستی؟؟؟

زبان- فیلم- موسیقی- گرافیک سه بعدی و انیمیشن (اینجا بیشتر می خونم تا اینکه شرکت کنم)
11- مدیر ان ارشد رو دوست داری؟؟کدومشون بیشتر؟؟؟

راستش اشنایی خاصی ندارم باهاشون- دوسشون دارم چون این فوروم را راه انداختن :31:
12- خدا رو به خاطر چه چیز هایی شکر میکنی؟؟؟

به خاطر همه چیز که به من داده و همه چیزهایی که نداده
13- چند سال سن داری؟؟کنکوردادی؟؟دانشگاه میری؟؟کدوم رشته؟؟کدوم دانشگاه؟؟؟؟

24- دوبار- بله - طراحی شهری (شهرسازی) - دانشگاه تهران
14- اهدافت از زندگی؟؟؟

لذت بردن از زندگی و استفاده از تمام فرصت ها
15- کرک وسریال یه برنامه رو چجور پیدا میکنی؟؟

از سایت
16-- ورزش کار هستی؟؟؟ چقدر ورزش میکنی؟؟؟

تقریبا - تابستون سه روز درهفته بود الان به یک روز کاهش پیدا کرده ماهی 2 بار هم کوه می رم
17- با تلفیق دین با سیاست بدین شکل در کشور موافقی؟؟

اصلا :5:
18- مدیر انجمن زبان رو چقدر میشناسی؟؟ایشون رو به طور کامل معرفی کن

انقدر نمی شناسم که معرفی کنم..خیلی دوست دارم بیاد روی صندلی داغ تا من هم بیشتر باهاشون آشنا بشم :46:
19- ماهواره دارین؟؟؟ کارت dvbچطور؟؟؟ دانلود افلاین تا حالا داشتی؟؟؟

بله- نه - نه (من نمی فهمم هی می گین دانلود آف لاین ، مگه آف لاین هم دانلود داره:43: ؟؟؟؟ )
20 بهترین بازیگر مرد خارجی از نظر شما کیست؟؟؟

- Richard Gere -Nicolas cage

ممنون از این که مییای وبه سوالا جواب میدی دوست عزیز!!!:10:

ممنون از سوالای خوبت دوست عزیز :11:

*Necromancer
09-11-2007, 22:57
ترسناک

منظورم اواتار نفر پایینیم بود!

shahab_f
09-11-2007, 23:09
سلام.

1-چی تو زندگی تورو خوشحال می کنه؟

2-هنوزم کلاس زبان انگلیسی میری؟ کجا؟ کلاس زبان فرانسه رو کجا میری؟

3-کدوم دانشگاه کارشناسی رو خوندی و کدوم دانشگاه داری ارشد میخونی؟(هر دوش دانشگاه تهران؟)

4-منم دانشگاه تهران درس می خونم بیا ببینیمت.

5-شغلت چیه در حال حاضر؟ (چون در پاسخ ِچه خبر ,گفتی :درس و کار)

6- archi_girl رو برای چی انتخاب کردی؟

7-وقتی میای پی سی کدوم تاپیک هارو سر میزنی؟

8-تاپیک خاصی یادت مونده که خیلی جالب بوده باشه؟

9-معمولا چند ساعت در روز پای کامپیوتری؟

10-Dream Land تو چه ویژگی ای داره؟

11-میدونی کالباس به انگلیسی چی میشه؟

Behroooz
09-11-2007, 23:15
سلام

وقتي ميري كوهنوردي از صخره ها هم بالا ميري يا نه ؟

من امروز ساعتم رو تو كوه گم كردم . فكر ميكني الان دست كي باشه؟

به نظرت عمر زباد چيز خوبيه؟

يك جك بگو .

از درختها خوشت مياد؟

كلاغ خوبه با ملوچ؟ ما كرمانشاهي ها به گنجشك ميگيم ملوچ .

ممنون از وقتي كه ميزاري.

A r c h i
10-11-2007, 00:15
امیر عزیز:
----------------
به به ... چه انتخاب شايسته‌اي .. يك كاربر عزيز و دوست داشتني ... تا ديدم تو امضات اطلاعيه رو دويدم اومدم بعد از مدت‌هاي مديد يه سوالاتي بپرسم.
سلام امیر جان، مرسی نظر لطفته:40:،بفرمایین من در خدمتم:31:
خوب ... خودت كه خوبي؟!
ممنون ، شما خوبی؟؟
سلام ...
علیک سلام :10:
1- زبان فرانسه رو از كجا ياد گرفتي و چقدر بلدي؟
دقیقا 2 ساله که کلاس فرانسه می رم - کانون زبان - البته سال قبلش یک ترم رفتم ولی انقدر سخت بود منصرف شدم و ادامه ندادم و یکسال بعد دوباره رفتم ترم 1 نشستم پایم تقویت شد و تا الان ادامه دادم :27:
بد نیست- فیلم که می بینم از 10 تا جمله 5-6 تاشو می فهمم ، ولی حرف زدنم زیاد خوب نیست چون زمانهای فرانسه خیلی سخته:47:
2-پارك قيطريه چقدر ميري؟ من كه خاطرات خوبي از اونجا دارم. شب آخر عمر پدربزرگم رفته بوديم اونجا ..!
قبلا خیلی می رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، قبل از اینکه برم سرکار، ولی الان دیگه اصلا وقت نمی کنم..ماهی یک بار دو ماه یکبار
3-دوست داشتي خونه‌تون به جاي قيطريه تو افسريه بود؟!
راستش نه!
4-اينكه ادعا كردي تموم ديالوگ‌هاي فيلماي زبون اصلي انگليسي رو كامل مي‌فهمي چقدر صحت داره و چگونه اين مهارت فوق‌العاده رو كسب كردي؟
درسته ..ادعا نیست :31:، من همه فیلما یی که از اینترنت میگیرم بی زیر نویس می بینم، کاملا می فهمم
راستش این مهارت را خیلی اتفاقات باعثش شده، که من خودم بعدا فهمیدم چیا تاثیر داشته!
مثل اینکه زمانی که دبستا و راهنمایی بودم به خاطراینکه پدرم خیلی فیلم می دید ما تقریبا روزی یک فیلم می دیدیم واین خیلی خیلی روی زبانم تاثیر گذاشت اون موقع که زیرنویسن نداشتن فیلما ، وسط فیلم پدرم از من سوال می کرد که اینجا چی گفت؟ یا فلان کلمه یعنی چی؟ این باعث می شد من خیلی سعی کنم با دقت گوش بدم که جواب سوالا رو خوب بدم و هم باعث تقویت لغتم شد
همینطور یک دوره 4 ساله من penfriend داشتم که واقعا به زبانم کمک کرد
5-دوست داري براي دكترا بري خارج؟
آره خیلی
6-ملاك‌هات براي انتخاب يك همسر مناسب چيه؟
اول از همه خانواده اش باید مثل خانواده خودم باشه و بعد تحصیلات و بقیه اش را باید در رابطه دو طرفه شناخت

7-هنوز هم سركار ميري؟
نه این ترم با 18 واحد درس کجا برم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8-از اون رييست كه گريه‌تو درآورد چه خبر؟
دیگه نمی رم سرکار ..خبر خاصی نیست :27:

9-گناه يك دختر زشت كه كسي نمياد بگيردش چيه؟
اون گناهی نداره ، گناه بقیه است که از روی صورتش در موردش قضاوت می کنند
البته به نظر من شوهر چیز ه خاصیم نیست که حالا ناراحت باشه یا گناه داشته باشه!
10-نظرت درباره تسخير و تصرف سفارت آمريكا چيه؟
به نظرم کار اشتباهی بوده! چون سفارت هر کشور خاک اون کشوره :6:
11-چند درصد وب‌گرديت به اين انجمن اختصاص داره؟ بقيه‌شو كجا ميري؟
50 در صد، چند تا فورم خارجی و سرچ های درسی و مجله های معماری و شهر سازی
12-كي اشكاتو پاك مي‌كنه شبا كه غصه داري؟
:40::40:یک بنده خدایی :35:
13-والپيپر دسكتاپت رو بذار اينجا لطفاً

14-اگه حذيفه بهت پيغام خصوصي بده كه مي‌خواد حضوري ببيندت ... قبول مي‌كني؟
آره :20:
15-اين آهنگ رو داونلود كن و نظرت رو درباره‌اش بگو. البته شبكه شب‌خيز تا حالا 300000 بار پخشش كرده amiragha.parsaspace.com/Moein%20-%20Toluoe%20Man.mp3
آهنگ بدی نیست..نظرخاصی ندارم، آهنگ ایرانی زیاد گوش نمی دم :46:
سپاس بي‌كران از وقتي كه ميذاري و جواب ميدي.
خواهش می کنم ، ممنون از سوالات :11::11:
شايد دوباره اومدم براي ارسال پرسش‌هاي بعدي
حتما ، منتظرم
سربلندباشيد
به همچنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A r c h i
10-11-2007, 00:23
مهدی عزیز: (راستی وثوق فامیلیتون دیگه :31::46: )
----------------------
سوالات خوب می پرسیم:
سلام مرسی که اومدی و ممنون از سوالات :11::11:

یک بار معرفی کردم ، اسمم آزاده است 24 سالمه و الان دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی شهری هستم

شنا- اسکی
اکثرش را خودم رفع میکنم ..جدیدا هم هر اشکالی که دارم تو انجمنهای پی 30 مطرح میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامت براي اينده چيه؟
فعلا برنامه خاصی ندارم ..همین ارشد را که شروع کردم تموم کنم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید برای دکترا یا یک فوق لیسانس دیگه برم خارج

blackfox
10-11-2007, 00:27
خب دوستان عزیز ، نوبت صندلی نشینی ما هم تموم شد و تونستیم یه نفس راحت استنشاق کنیم .
همین جا اعلام می کنم از تمام دوستانی که با سوالات با ربط و بی ربط خود سعی در سوزاندن این حقیر نمودن ، هیچ گونه کینه ای به دل ندارم و آفیت همگی را از باری تعالی مسئلت می نمایم !!
نوبت اهدای هدایاست ، اگه کمه به بزرگی خودتون ببخشید :

چه گویم ندارم فرومی سراغ / که باشد در آن صندلی داغ داغ
بر این کرسی هر کس جلوسی نمود / چنانش زدند تا که گردد کبود
ولی این زدن شیوه دیگر است / لگد ها "لی" پیش او ابتر است
زدن با سوال تا کنون دیده ای ؟ / سوالات سنگین که نشنیده ای !
سوالی که در آن بمانی به گل / به خود گویی بهتر جوابش بهل
سوال از ستاره ، زمین ، ماه و نور / سوالی که گردی کر و لال و کور
چرا گشته این آسمان هفت طبق ؟ / چرا جلد دفتر بپوشد ورق ؟
چرا آب جاری نباشد چو سنگ ؟ / چه فرقیست با تیر کمان و تفنگ ؟
چرا آب ز بالا بریزد زمین ؟ / شهاب شوی شهلاست ، شوی شهین ؟
چرا باد رنگی ندارد ز خود ؟ / چرا باد معده بیارد نخود ؟
چه فرقیست با مار کبری و زن ؟! / دقیقا بگو در کجاست منهتن ؟
چرا نوک ندارد خروس حسن ؟ / چگونه ست پرواز روح از بدن ؟
و آیا شود تا که ماهی به آب / تواند بخواند برگی کتاب ؟
چرا برق از سیم رد می شود ؟ / چرا جمع بردار ، حد می شود !!!
برا شام دیشب چه کردی درست ؟ / چرا میز من رنگ شلوار توست ؟
زمین و زمان را به هم دوختند / کسی کو به کرسی نشست سوختند
ز هر در بپرسند سوالی ، چنان / که از دست مهمان بیفتد عنان
خرامان بیایی به میدان جنگ / در آخر ورم می کنی چون نهنگ !
در آخر شوی با سوال و جواب / جگر سوخته ، دل مثال کباب
چو یک هفته بنشینی این جا به جای / رود پوک خاکسترت بر هوای
چه پخته بسوزد در این جا چه خام / خلاصه جهنم بود ، والسلام

تو این هفته یه فلش درست کردم در باره صندلی داغ ، البته این دیدگاه شخصیه خودم نسبت به این تاپیکه و ممکنه با نظرات بقیه متفاوت باشه :

آدرس فلش :

پک آموزشی فلش - 1: طراحی کاراکتر و ساخت انیمیشن <سطح: مبتدی،متوسط،حرفه ای>
این پک رو قبل از این که برم مکه ( همین تابستون ) ساختم ، ولی از اونجایی که تو انجمن فلش معرفی شد ، به احتمال زیاد خیلی هاتون ندیدینش ، اگر می خواهید شما هم شروع کنید و انیمیشن های فلشی بسازید ، این پک آموزشی می تونه خیلی از ترفند ها و ... رو بهتون یاد بده ، امیدوارم خوشتون بیاد :

یکی از دوستان هم خواسته بودن تا یکی از نقاشی هام رو براشون آپ کنم تا ببینن ، من نقاشیم زیاد جالب نیست ، ولی بخاطر این که حرف این دوستمون رو زمین نندازم ، یکی از نقاشی هام رو گذاشتم :

و این هم همون نقاشی قبلیه که با فتوشاپ کمی تغییرش دادم :

و در آخر هم یک کار فتوشاپی برای تاپیک صندلی داغ :

خب دوستان دیگه ما رفع زحمت می کنیم ، امیدوارم تو این هفته کسی رو نرنجونده باشم .

امیدوارم همیشه نون تون گرم ، آب تون سرد ، دل هاتون سبز و چراغ خونه هاتون همیشه روشن باشه

A r c h i
10-11-2007, 00:40
p30time عزیز :
--------------------------
با سلام!
سلامممم

خوبي؟ممنون .شما خوبی ؟ درسا خوبه؟تيم زيرنويس ما كه بهم خورد، ولي همون باعث آشناييمون شد! D: ايشالا بعد كنكور .....

حیف تیم خوبی می شد، ایشالا ، امیدوارم کنکور را خیلی خوب بدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما سوالات:
بفرمایین

) اول از موسيقي(

1- چه نوع آهنگي گوش مي دي؟ (آروم؟ توپس توپسي؟ D: (

هر دو ..بستگی به مودم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا

2- چرا از آهنگ هاي تند بدت مياد؟

انقدر بدم نمیاد ..آهنگهای متال و راک و اینا را دوست ندارم

3- چه سبكي از آهنگ ها رو دوست داري؟

پاپ و کانتری

4- طرفدار كدوم خواننده ها هستي؟ ( چند تا رو نام ببر! )
خواننده محبوبی به اون شکل ندارم ..بیشتر از آهنگ خوشم میاد، ممکنه از خواننده ای یک آهنگش را دوست داشته باشم و آهنگ دیگه اش را نه!!!!

marc antony, mariah carry,whitney huston, shania twain,

و یک سری بوی بند که وقتی ما دبیرستانی بودیم گل کردند و حسابی از آهنگ هاشون خاطره دارم مثل

backstreetboys, boyzone,take that and spice girls, steps

)بعدش هم متفرقه ...(

5- چرا از زبان انگليسي خوشت مياد؟

خیلی انگیلیسی را دوست دارم. چون فکر میکنم هر زبان جدید یک دنیای جدیده و اینکه میتونم با دانستن زبان با خیلی ها ارتباط برقرار کنم

6- چطوري تونستي اينقدر پيشرفت كني؟

تمرین تمرین تمرین و معلمهای خوب

7- دوستات در پي سي؟

amintnt-vahed- mohammad clergy man- love to learn

8- نداريم ( به قول yazz )
:31:
فعلا همينا .... ممنون از وقتي كه مي ذاري

ممنون که اومدی و مرسی از سوالات :11::11:

A r c h i
10-11-2007, 00:48
منظورم اواتار نفر پایینیم بود!

ببخشید دوست عزیز من فکر کردم عکس امضات را میگی :43::43:

آقای براد پیت به چشم برادری بسیار مرد متشخص و خوبی و جنتلمنگی بودننده :31::31:

blackfox
10-11-2007, 00:51
به امید خدا دوباره به جرگه دوستانی که سوال میکنند بر گشتیم ، بریم سر سوال ها :

1 فکر کن وقتی اتاقت تاریکه داری میری طرف تختت تا بخوابی ، نزدیک تختت می شی و همین که می خوای پاهات رو بلند کنی و بری روی تخت ، دو تا دست پوسیده و لزج از زیر تختت در میاد و مچ پاهات رو می گیره و میکشه زیر تخت ، چه احساسی پیدا میکنی ؟
2فکر کن نشستی تو رستوران و با آرامش پیتزا میخوری ، چند لقمه که می خوری یهو یه چیز گوشتی سوخاری شده زیر دندونات قرچه می کنه و نمی تونی کامل بجویش ، اون رو در میاری و میبینی یک عدد انگشت بریده شده انسان است ، چه حالی می شی و چی کار میکنی ؟
3 فکر کن رفتی سر ساختمان و داری نظرارت میکنی ، یهو یک تیر آهن از جرسقیل سقوط میکنه و میفته روی یکی از گارگر ها و از شدت ضربه سرش کنده میشه و پرت میشه تو بغلت ، چی کارش میکنی ؟
4 دوست داری کجا و تو چه محیطی بمیری ؟
5 اگه یه روز دم دراری ، چی کار میکنی ؟
7 انواع خط کش رو نام ببر
8 دوست داری همستر آیندت چه جوری باشه ؟
9 به فلش علاقه داری ؟
10 چرا من سوال 6 رو جا گذاشتم بهم گوش زد نکردی ؟
11 چرا تو متفرقه کم پیدایی ؟
12 از کارای کدوم گرافیست تو فروم خوشت میاد ( عکس ، مونتاژ ، سه بعدی سازی ، فلش و ... )

خب تا این جا کافیه ، شب خوابای خوف ببینی . بابای

A r c h i
10-11-2007, 01:08
شهاب عزیز:
-------------------------
سلام.
سلام :20:

1-چی تو زندگی تورو خوشحال می کنه؟

اینکه ببینم به هدفام رسیدم یا نزدیک شدم

2-هنوزم کلاس زبان انگلیسی میری؟ کجا؟ کلاس زبان فرانسه رو کجا میری؟
انگیلیسی نه دیگه - فرانسه کانون می رم

3-کدوم دانشگاه کارشناسی رو خوندی و کدوم دانشگاه داری ارشد میخونی؟(هر دوش دانشگاه تهران؟)
کارشناسی دانشکده شریعتی بودم و ارشد که تهران

4-منم دانشگاه تهران درس می خونم بیا ببینیمت.
جدی؟ کدوم دانشکده این؟
خوشحال می شم ببینمتون ، من از شنبه تا سه شنبه فول تایم دردانشکده هنرهای زیبا در خدمتتون هستم :31:

5-شغلت چیه در حال حاضر؟ (چون در پاسخ ِچه خبر ,گفتی :درس و کار)
تا یک ماه پیش سرکار می رفتم و الان درسام خیلی زیاده و سر کار نمی رم ..فعلا پروژه می گیرم انجام می دم ..بیشتر هم پروژه های دانشجویی بچه های معماری

6- archi_girl رو برای چی انتخاب کردی؟
archi مخفف architect هست و منم از سال اول دانشگاه رو ایمیلم این را داشتم و همه جا اینو استفاده می کنم. اینجا هم archi خالی را قبول نکرد تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که آخرش girlاضافه کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7-وقتی میای پی سی کدوم تاپیک هارو سر میزنی؟
زبان - فیلم - موسیقی
بعدشم هم یک سر به پست های جدید می زنم و پستایی که به نظرم جالبه را می خونم

8-تاپیک خاصی یادت مونده که خیلی جالب بوده باشه؟

9-معمولا چند ساعت در روز پای کامپیوتری؟
5-6 ساعت روزای عادی - روزای تعطیل بسیارررررررر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10-Dream Land تو چه ویژگی ای داره؟
جایی که احساس آرامش می کنم - جایی که هرکاری بخوام می کنم بدونه اینکه بخوام به کسی جواب پس بدم
شاید جایی برای دوری از این دنیای نا آرام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11-میدونی کالباس به انگلیسی چی میشه؟
jambon فکر کنم

ممنون از سوالای خیلی خوبتون
موفق باشید :11::11::11:

A r c h i
10-11-2007, 01:14
بهروز عزیز:
--------------------
سلام

دوباره سلام :20:

وقتي ميري كوهنوردي از صخره ها هم بالا ميري يا نه ؟
نه ...

من امروز ساعتم رو تو كوه گم كردم . فكر ميكني الان دست كي باشه؟
دست کسی نیست..یک جایی ته دره ای ..بین سنگا ست...مگه اینکه تو پناهاه جا گذاشته باشی :23:

به نظرت عمر زباد چيز خوبيه؟
نه اصلا اصلا

يك جك بگو .
بچه به معلم ميگه: خانوم معلم، من از شما خوشم مياد، معلم ميگه: من حوصله بچه مچه ندارم، بچه ميگه: خوب جلوگيري مي‌كنيم
:38:
(شرمنده تکرایه من استعداد جک گویی ندارم )
از درختها خوشت مياد؟
خیلی زیاد ..کلا طبیعت به من آرامش میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كلاغ خوبه با ملوچ؟ ما كرمانشاهي ها به گنجشك ميگيم ملوچ .
همون ملوچ :27:

ممنون از وقتي كه ميزاري.
خواهش می کنم ممنون از سوالات :11::11:

A r c h i
10-11-2007, 01:26
blackfox عزیز
------------------------
به امید خدا دوباره به جرگه دوستانی که سوال میکنند بر گشتیم ، بریم سر سوال ها :
خسته نباشی -مرسی از هدیه ها - امیدوارم صندلی را خیلی داغ به من نداده باشی :46:

1 فکر کن وقتی اتاقت تاریکه داری میری طرف تختت تا بخوابی ، نزدیک تختت می شی و همین که می خوای پاهات رو بلند کنی و بری روی تخت ، دو تا دست پوسیده و لزج از زیر تختت در میاد و مچ پاهات رو می گیره و میکشه زیر تخت ، چه احساسی پیدا میکنی ؟
همونجا پس میفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2فکر کن نشستی تو رستوران و با آرامش پیتزا میخوری ، چند لقمه که می خوری یهو یه چیز گوشتی سوخاری شده زیر دندونات قرچه می کنه و نمی تونی کامل بجویش ، اون رو در میاری و میبینی یک عدد انگشت بریده شده انسان است ، چه حالی می شی و چی کار میکنی ؟
ایضا بالا :2:
3 فکر کن رفتی سر ساختمان و داری نظارت میکنی ، یهو یک تیر آهن از جرسقیل (جرثقیل )سقوط میکنه و میفته روی یکی از گارگر ها و از شدت ضربه سرش کنده میشه و پرت میشه تو بغلت ، چی کارش میکنی ؟
بابا بی خیال ..منو می خوای بکشی مثل اینکه؟؟؟؟:19:

4 دوست داری کجا و تو چه محیطی بمیری ؟

جاش مهم نیست - پیش کسایی باشم که دوسشون دارم
5 اگه یه روز دم دراری ، چی کار میکنی ؟
می رم میدم عمل کنند :27:
7 انواع خط کش رو نام ببر
خط کش فلزی-خط کش پلاستیکی - خط کش کاغذی :31:
8 دوست داری همستر آیندت چه جوری باشه ؟
همستر دوست ندارم :2:
9 به فلش علاقه داری ؟
آره ..یک کم هم کار کردم
10 چرا من سوال 6 رو جا گذاشتم بهم گوش زد نکردی ؟
آخه تو حواست نیست..حواس منم پرت میکنی :46:
11 چرا تو متفرقه کم پیدایی ؟
بیشتر تاپیک ها را میخونم ..خیلی کم جواب میدم ..راستش انجمن متفرقه تاپیک های جالبی نداره (به جز صندلی داغ :31: )
12 از کارای کدوم گرافیست تو فروم خوشت میاد ( عکس ، مونتاژ ، سه بعدی سازی ، فلش و ... )
سه بعدی از کارهای امین ( aminzikzak ) و سجاد ( interior_design) خیلی خوشم میاد ..بقیه را راستش ندیدم

خب تا این جا کافیه ، شب خوابای خوف ببینی . بابای
ممنون حسین عزیز :11::11: مرسی از سوالات شب تو هم بخیر - راستی نیم نمره غلط داشتی :46:

diana_1989
10-11-2007, 09:14
سلام آزاده جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
میبینم به سلامتی رو صندلی داغ فارسی هم نشستی
خوبی خوشی ؟ چه به خرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟( این همون چه خبراستااااااااااااااااااا اا )
چند سوال درسی و دانشگاهی داشتم !
اول بگین داشنگاه دولتی میخونین یا آزاد !
رتبه کنکورتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
چی شد رفتین طرف معماری :
راسته که میگن معماری رشته ی خیلی پر خرجیه و آدمو ور شکست میکنه ؟؟؟؟

....

زبان انگیلیش رو از کی شروع کردین !؟
چقد به انگیلیش علاقه داری ؟

....

تا حالا سفر خارج از کشور داشتی اگه اره کجاهاااااااااااا ؟؟؟
تا حالا شمال طرفای ما اومدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟

....

نظرت راجع به این کاربرا چیه ؟

vahed
mohammad celergyman
behrooz
sise
diana _1989[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
shalineh

...

به نظرت بهتر نیس 1989 رو از یوزرم وردارم ! خیلی مسخره بید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

...

دوست داری واسه تولدت کادو چی بگیری ؟؟
رو تولدت کی هست ؟
....
حالا ترین ها ...
بهترین روز هفته :
بهترین روز سال :
بهترین ماه سال :
بهترین فصل سال :
بهترین بازیگر و خواننده :
بهترین فیلمی که دیدید :
بهترین سفری که داشتین :
بهترین دوستتون :
حالا بدترین هاشو خودتون بگین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
ببخشید سوالام چرت و پرت بودن ، آخه تازه از خواب بیدار شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----

shahab_f
10-11-2007, 10:35
حسین جان ! شعرت عالی بود ولی فلشت چرا انقدر تلخ بود؟

[B]
-------------------------

1-جدی؟ کدوم دانشکده این؟
خوشحال می شم ببینمتون ، من از شنبه تا سه شنبه فول تایم دردانشکده هنرهای زیبا در خدمتتون هستم :31:

jambon2- فکر کنم

[/

1-من دانشکده ی فنی ام. (ترم یکم تازه :31:) .در ضمن خدمت از ماست :10:

2-کالباس به انگلیسی میشه cold cuts .البته معلم ما گفت مدت ها تحقیقات کرده تا فهمیده کالباس به انگلیسی چی میشه(گفت آخرش مجبور شده زنگ بزنه از یه انگلیسی بپرسه)

ali-07
10-11-2007, 10:48
سلام
1-چرا توی این انجمن فعالیت داری ؟
2-چقدر درس میخونی؟
3-از چه عددی خوشت میاد ؟
4-به جای این نام کاربریت چه اسم دیگه ای رو دوست داری (بغیر از این)
5-دوست داشتی جای چه کسی بود ؟
ببخشین سوالام بیخود بود اخه امتحان دارم مغزم کار نمیکنه
بای

Behroooz
10-11-2007, 12:11
شعر زیبای blackfox عزیز در مورد صندلی داغ در پست 1 قرار گرفت .

*Necromancer
10-11-2007, 16:32
1-دف تویوتایی چیه؟

2-Unknown Soldiers Imam Zaman , یعنی چی؟

3-دیمونا چیه؟

4-هولناک ترین بیماری چیه؟

5-آکسور بهتره یا اینترناش؟

6-با گواهینامه پایه 2 میشه پشت 608 نشست یا پشت 808؟

7-برای چی به ایویکو میگین ایویکوفت؟

8-نظرت درباره این جمله:
فیات مرحمت زیات!

9- تا بحال خانومهای امنیت اجتماعی بهت گیر دادند؟

10- تا حالا یک موجود جاندار رو کشتی؟

11- به نظرت برای کلمه Undead کدوم ترجمه مناسب تره؟ چرا؟ (می تونی مناسب تر ترش رو هم پیشنهاد بدی!)
........ نا مرده ... زنده لاش!!!

mehdi_vsgh
10-11-2007, 17:40
مهدی عزیز: (راستی وثوق فامیلیتون دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

شما الان روی صندلی داغ هستین و مجوز سوال پرسیدن ندارین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باید فقط سوال جواب بدین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blackfox
10-11-2007, 17:41
با تشکر از این که وقت گذاشتی و قبلی ها رو جواب دادی ، میریم سر سوالات جدید :

در يك مهماني، آقا رضا، شوهر مليحه خانم زودتر از بقيه شامش را تمام مي كند. دليلش چيست؟
الف) او آدم تعارفي‌اي هست و رويش نمي‌شود بيشتر از يك بشقاب بخورد.
ب) احتمالاً قبل از آمدن به اينجا، توي خانه ي زن دومش شامش را خورده بوده.
ج) دست پخت صاحبخانه آنقدر بد بوده كه آقا رضا، همين يه بشقاب رو هم به زور خورده.
د) به دليل اينكه او آدم ترسويي است و هم زمان با خوردن شام، فيلم خون آشام دارد از تلويزيون پخش مي شود. خوب شما هم جاي او باشي، اشتهايت كور مي شود.

فرق مهماني با پارتي را توضيح دهيد.
الف) در مهماني خبري از قرص نيست.
ب) در مهماني همه برادر و خواهرند، ولي در پارتي همه به چشم برادر و خواهر به هم نگاه مي‌كنند.
ج) مهماني مال آدم‌هاي وظيفه شناس و مؤدب است و پارتي مخصوص بچه سوسول‌ها.
د) هر جفتش يكيه. فقط دومي مال خارجي‌ها ست.

به نظر شما كدام يك از كارگردان‌هاي زير در كدام فيلم، تصوير كامل تري از يك مهماني ارائه داده‌اند.
الف) داريوش مهرجويي، در مهمان مامان.
ب) سيروس مقدم، در پرواز در حباب.
ج) ايضاً سيروس مقدم، در نرگس.
د) تهمينه ميلاني، در آتش بس.

نتيجه ي پرخوري در مهماني چيست؟
الف) WC
ب) بيمارستان
ج) نهايتش اينه كه بميريم ديگه!
د) استفاده از فرد پرخور در برنامه ي آيينه ي عبرت.

پرخوري مهمانان چه ارتباطي با چاق بودن ميزبان دارد؟
الف) هيچ ارتباطي.
ب) ارتباطي تنگاتنگ.
ج) بي ربط نيست.
د) ارتباطِ (غير قابل تايپ!).

ساعت پيك (Pik نه Peyk) مهماني چند است؟
الف) ساعت 11.
ب) ساعت 8.
ج) زمان پخش چارخونه.
د) زمان پخش اخبار.

در زمان خداحافظي خانم‌ها بيشتر طول مي‌دهند يا آقايان؟
الف) معلومه، خانم ها.
ب) به خدا اسم ما خانم‌ها بد در رفته، خواهر! وگرنه ما كِي طول داديم؟! خوب... كاري نداري؟ همين ديگه. خداحافظ. باز هم بياين اين طرف‌ها. زنگ بزنين‌ها! كاري نداري؟ خداحافظ. خيلي خوش گذشت. باز هم بياين... نوبت ماست ديگه. اين دفعه ما ميام. چشم! با اجازه... بفرماييد. خداحافظ... آره. گفتم بهش. تو هم با اقدس اينا يه صحبت‌هايي بكن. كار اين بچه رو راه بيندازيم ديگه... برن خونه ي خودشون زندگي كنن... آره، فعلاً كه آويزون خونه ي مادرشه... باشه، بهش مي‌گم. خداحافظ... ديگه چه خبر؟!!!
ج) همين گزينه ي بالا كار 10 تا سوال و گزينه را كرد، ديگه!!!
د) گزينه ي دال هم نداريم!

میرسیم به سوالات چهار جوابی ، البته من چون تو کار شعرم ( از نوع غزل پست مدرن آمیخته با طنز ) خوب به طبع سوالاتش یه نمور فاز ادبی می زنه :

جلوی این مصراع، الصاق کدام علامت مناسبتر است: «شبدرترین هویج سیاهِ درخت موز».

الف. !!!!!

ب. ¯

ج. ؟؟؟؟

د. ):

جای خالی را با گزینه مناسب پر کنید: «صدای خوردن تیپا به قوطی ِ ...»

الف. کنسرو (تن ماهی)

ب. کبریت (بی خطر)

ج. کنسرت (موسیقی پاپ)

د. کمپوت (گلابی تبرک)

از دستان او بود که سه قطره خون چکید و علتش چه بود؟

الف. بهرام صادقی/ یک قطره آب توی قمقمه اش نمانده بود

ب. غلامحسین ساعدی / با بیل زیاد ور میرفت طفلکی

ج. صادق هدایت / شوخی بیش از حد با گزلیک کار دستش داد

د. صادق چوبک / انترش مرده بود و چاره ای نداشت

یک دست جام باده و یک دست...

الف. روی میز

ب. دستبند

ج. قرص اکس

د. زرورق

این مصراع از کیست: من رفته رفته/ رفته که رفته!

الف. علی عبدالرضایی

ب. علی باباچاهی

ج. علی دایی

د. خودم

نام محمد آزرم یادآور کدام مقوله است؟

الف. پلی پوئتری & مالتی مدیا پوئتری

ب. شعر اجرایی

ج. شعر متفاوط

د. سایر موارد

آن کدام شاعر بزرگ است که اگر در دوران معاصر بدنیا میآمد، به زعم بنده و بر و بچ اجباراً غزل پست مدرن میگفت وگرنه میبایست برود دکان شاعریش را گل بگیرد؟

الف. مولانا جلال الدین بلخی رومی

ب. شمس الدین محمد حافظ شیرازی

ج. مولانا عبدالقادر بیدل دهلوی

د. بسحق اطعمه شیرازی

این جمله معروف از کدام شخصیت مشهور است: من گاز میگیرم، پس هستم؟

الف. رنه دکارت و شرکا

ب. محمد حسینی مقدم

ج. سید مهدی موسوی

د. و قس علی هذا

بهترین روش پست مدرن شدن چیست؟

الف. دور زدن مدرنیسم

ب. درونی کردن مؤلفه های پست مدرن

ج. نقد عقل مدرن و خواندن اراجیف من

د. دستم بگرفت و پا به پا برد

بهترین گروه واژگانی برای ساختن یک غزل پست مدرن کدام است؟

الف. سکسکه/ هگل/ سیفون/ اتمسفر/ کلوپ/ بابانوئل/ زرافه

ب. تولستوی/ تزریق/ باکره/ استفراغ/ بوتیک/ اپیزود/ ساکسیفون

ج. شومینه/ سرُم/ تُف/ نایلون/ چمدان/ کیوسک تلفن/ نسکافه/ عنکبوت

د. کمپوت/ زیر شلواری/ عقربه/ فایل/ تانگو/ سیگار برگ/ جوراب/ ترن

شما شدیداً عاشق طرف هستید و میخواهید این مصراع را کامل کنید: من ترا دوست ...

الف. Shit… I love You

ب. بوس / زَوّجتُ

ج. تا تَهِ این بیت¯

د. بوق ممتد (جیغ!)

این بیت به کدام موضوع اشاره دارد؟

خیال میکنم اما هنوز فاصله است / هنوز مانده که بانو بغل بگیرمتان!

الف. عدم تحقق کامل وحدت وجود

ب. اجرای موفقیت آمیز طرح امنیت اجتماعی

ج. بسته بودن دفتر عقد و ازدواج و توقف شاعر در سنتهای دست و پاگیر

د. هنوز فیلم شروع نشده و سالن نمایش به اندازه کافی تاریک نیست!

A r c h i
10-11-2007, 18:25
زهرای عزیز:
--------------------------
سلام آزاده جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
سلام زهرا جان..لطف کردی اومدی

میبینم به سلامتی رو صندلی داغ فارسی هم نشستی
اره دیگه ..من درس عبرت نمی گیرم ..روی صندلی داغ انگیلیسی کباب شدم باز اومدم نشستم اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبی خوشی ؟ چه به خرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟( این همون چه خبراستااااااااااااااااااا اا )

اااا..این اصطلاح 2007 ؟؟؟ :46:
چند سوال درسی و دانشگاهی داشتم !
بفرمایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول بگین داشنگاه دولتی میخونین یا آزاد !

دولتی - هم لیسانس هم فوق (کلا زیاد به دولت خرج وارد کردم :31: )
رتبه کنکورتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : لیسانس 2630- فوق 11 :27:
چی شد رفتین طرف معماری :
خیلی اتفاقی ، رتبه ام زیاد خوب نشد و اصلا نمی خواستم انتخاب رشته کنم ..مامان و بابام واسم انتخاب رشته کردن ..قسمت شد معماری قبول شدم ..اولش اصلا دوست نداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راسته که میگن معماری رشته ی خیلی پر خرجیه و آدمو ور شکست میکنه ؟؟؟؟
سالهای اول که می خوای وسایل بخری ورشکست می شی- سالهای بعدم سر پروژه های آخر ترم حداقل 50-60 تومان خرج د اری (بیشتر پول پلات و ماکت ) واسه پایان نامه که میره بالای 500 تومان
....

زبان انگیلیش رو از کی شروع کردین !؟
از 10 سالگی
چقد به انگیلیش علاقه داری ؟
خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد :40::40::40:
....

تا حالا سفر خارج از کشور داشتی اگه اره کجاهاااااااااااا ؟؟؟
اره- همین دور و ورا - دبی و تر کیه :20:
تا حالا شمال طرفای ما اومدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟
طرفای شما کجا بود؟ یادم نمیاد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

....

نظرت راجع به این کاربرا چیه ؟
vahed
یک پسر گل و از فعالترین های بخش زبان :11:

mohammad celergyman

کاربر فعال و خوب انجمن انگیلیسی :11:
behrooz
یکی از بهترین های پی 30 :11:
sise
انقدر نمی شناسم رو صندلی داغ انگیلیسی که سوالای منو جواب ندادن :13:
diana _1989[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک دختر گل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shalineh
ایضا بالا :31:

...

به نظرت بهتر نیس 1989 رو از یوزرم وردارم ! خیلی مسخره بید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!
نه به نظر من که مسخره نیست :27:

...

دوست داری واسه تولدت کادو چی بگیری ؟؟
آدم واسه خودش که کادو نمی گیره :46:..ولی کتاب خیلی دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رو تولدت کی هست ؟
2 تیر :40:
....
حالا ترین ها ...

بهترین روز هفته :
چهارشنبه
بدترین روز :شنبه :41:
بهترین روز سال : اول بهار عید نوروز :31:
بدترین روز سال : نداریم
بهترین ماه سال : اردیبهشت
بدترین ماه سال : همشون خوبن آخه ..بازم نداریم
بهترین فصل سال : بهار بدترین هم باز نداره
بهترین بازیگر و خواننده :
بازیگر : بهترین : sandra bullock
بدترین : نمی دونم
خواننده : بهترین : celin dion
بهترین فیلمی که دیدید : the lake house
بهترین سفری که داشتین : یک سفر به :اهواز- دزفول - شوش- شوشتر 2 سال پیش بادانشگاه رفتیم ..عالی بود :8:
سفر بدی نداره..همش خوبه
بهترین دوستتون : دوستم دیگه ..مگه شما می شناسی ؟؟:46:
حالا بدترین هاشو خودتون بگین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم عزیزم
...
ببخشید سوالام چرت و پرت بودن ، آخه تازه از خواب بیدار شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی که اومدی سوال پرسیدی ..موفق باشی :11::11:

A r c h i
10-11-2007, 18:35
شهاب عزیز:
----------------------

ااا توام ورودی 86 ای ، ما اومدیم تو جشن شکوفه های شما شرکت کردیم:31: ، خداییش دو تادانشکده انقدر نزدیک و دو جو کاملا متفاوت ، وقت کردی یک سر بیا دانشکده ما ..لذت ببر..خصوصا دانشکده موسیقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-کالباس به انگلیسی میشه cold cuts .البته معلم ما گفت مدت ها تحقیقات کرده تا فهمیده کالباس به انگلیسی چی میشه(گفت آخرش مجبور شده زنگ بزنه از یه انگلیسی بپرسه)
بعد اونوقت چه جوری به اون انگلیسیه حالی کرده منظورش چیه :5:
معلمای زیاد چرت و پرت زیاد می گن..زیاد جدی نگیر عزیز :27:

A r c h i
10-11-2007, 18:44
Dear ali-07
-------------------
سلام
سلام به روی ماهت :31:
1-چرا توی این انجمن فعالیت داری ؟
تقریبا هر روز میام و 5-10 تا پست روزی دارم
2-چقدر درس میخونی؟
فعلا هیچی :41:
3-از چه عددی خوشت میاد ؟
2 :40:
4-به جای این نام کاربریت چه اسم دیگه ای رو دوست داری (بغیر از این)
همین را دوست دارم - مشتقات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5-دوست داشتی جای چه کسی بود ؟
خودم و نه هیچ کس دیگه :27:
ببخشین سوالام بیخود بود اخه امتحان دارم مغزم کار نمیکنه
خواهش می کنم ..ایشالا امتحانتو خوب بدی -مرسی که اومدی :11::11:
بای
بای بای

A r c h i
10-11-2007, 19:00
Dear Necromancer
---------------------------------

1-دف تویوتایی چیه؟
دفش شبیه تو یو تاست ؟ یا تویوتا شبیه دف شده ؟؟:23:

2-Unknown Soldiers Imam Zaman , یعنی چی؟
سربازان مخفی امام زمان :20:
3-دیمونا چیه؟
دیمونا (Dimona) در نزدیکی مصر در صحرای نقب (Negev Desert) قرار دارد و زیر نظر وزارت جنگ اسرائیل فعالیت می کند.
( خدا پدر مادر گوگل را بیامرزه :42:)
4-هولناک ترین بیماری چیه؟
بیماریی که براش درمانی نباشه مثل ms , Aids:41:
5-آکسور بهتره یا اینترناش؟
هیچ کدام :31:
6-با گواهینامه پایه 2 میشه پشت 608 نشست یا پشت 808؟
هر دو

7-برای چی به ایویکو میگین ایویکوفت؟
واسه اینکه تو این ممکلکت آی کیو به هیچ دردی نمی خوره ..همون آیکیوفت صحیح می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8-نظرت درباره این جمله:
فیات مرحمت زیات!
جمله با قافیه به این می گن
9- تا بحال خانومهای امنیت اجتماعی بهت گیر دادند؟
خدا را شکر نه هنوز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- تا حالا یک موجود جاندار رو کشتی؟
آره ..پشه به وفور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11- به نظرت برای کلمه Undead کدوم ترجمه مناسب تره؟ چرا؟ (می تونی مناسب تر ترش رو هم پیشنهاد بدی!)
........ نا مرده ... زنده لاش!!!
undead (adj.):"neither dead nor alive
نا مرده بهتره ...بین مرگ و زندگی - یک چیزی تو مایه های برزخ :46:

A r c h i
10-11-2007, 19:04
شما الان روی صندلی داغ هستین و مجوز سوال پرسیدن ندارین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باید فقط سوال جواب بدین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A r c h i
10-11-2007, 19:23
Dear Black fox
----------------------------
با تشکر از این که وقت گذاشتی و قبلی ها رو جواب دادی ، میریم سر سوالات جدید :
,خواهش می کنم..یک کم مهلت بده خب ....:31:

در يك مهماني، آقا رضا، شوهر مليحه خانم زودتر از بقيه شامش را تمام مي كند. دليلش چيست؟
الف) او آدم تعارفي‌اي هست و رويش نمي‌شود بيشتر از يك بشقاب بخورد.
ب) احتمالاً قبل از آمدن به اينجا، توي خانه ي زن دومش شامش را خورده بوده.
ج) دست پخت صاحبخانه آنقدر بد بوده كه آقا رضا، همين يه بشقاب رو هم به زور خورده.
د) به دليل اينكه او آدم ترسويي است و هم زمان با خوردن شام، فيلم خون آشام دارد از تلويزيون پخش مي شود. خوب شما هم جاي او باشي، اشتهايت كور مي شود.
گزینه ج:46:
فرق مهماني با پارتي را توضيح دهيد.
الف) در مهماني خبري از قرص نيست.
ب) در مهماني همه برادر و خواهرند، ولي در پارتي همه به چشم برادر و خواهر به هم نگاه مي‌كنند.
ج) مهماني مال آدم‌هاي وظيفه شناس و مؤدب است و پارتي مخصوص بچه سوسول‌ها.
د) هر جفتش يكيه. فقط دومي مال خارجي‌ها ست.
گزینه ب صحیح می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما كدام يك از كارگردان‌هاي زير در كدام فيلم، تصوير كامل تري از يك مهماني ارائه داده‌اند.
الف) داريوش مهرجويي، در مهمان مامان.
ب) سيروس مقدم، در پرواز در حباب.
ج) ايضاً سيروس مقدم، در نرگس.
د) تهمينه ميلاني، در آتش بس.
گزینه الف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نتيجه ي پرخوري در مهماني چيست؟
الف) WC
ب) بيمارستان
ج) نهايتش اينه كه بميريم ديگه!
د) استفاده از فرد پرخور در برنامه ي آيينه ي عبرت.
یحتمل گزینه ب- بیمارستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرخوري مهمانان چه ارتباطي با چاق بودن ميزبان دارد؟
الف) هيچ ارتباطي.
ب) ارتباطي تنگاتنگ.
ج) بي ربط نيست.
د) ارتباطِ (غير قابل تايپ!).
گزینه ب- چون میزبان چاق غذاهاش خوشمزه تره

ساعت پيك (Pik نه Peyk) مهماني چند است؟
الف) ساعت 11.
ب) ساعت 8.
ج) زمان پخش چارخونه.
د) زمان پخش اخبار.
گزینه الف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در زمان خداحافظي خانم‌ها بيشتر طول مي‌دهند يا آقايان؟
الف) معلومه، خانم ها.
ب) به خدا اسم ما خانم‌ها بد در رفته، خواهر! وگرنه ما كِي طول داديم؟! خوب... كاري نداري؟ همين ديگه. خداحافظ. باز هم بياين اين طرف‌ها. زنگ بزنين‌ها! كاري نداري؟ خداحافظ. خيلي خوش گذشت. باز هم بياين... نوبت ماست ديگه. اين دفعه ما ميام. چشم! با اجازه... بفرماييد. خداحافظ... آره. گفتم بهش. تو هم با اقدس اينا يه صحبت‌هايي بكن. كار اين بچه رو راه بيندازيم ديگه... برن خونه ي خودشون زندگي كنن... آره، فعلاً كه آويزون خونه ي مادرشه... باشه، بهش مي‌گم. خداحافظ... ديگه چه خبر؟!!!
ج) همين گزينه ي بالا كار 10 تا سوال و گزينه را كرد، ديگه!!!
د) گزينه ي دال هم نداريم!
:31::31: گزینه ب - (حتما مطمئنا )
میرسیم به سوالات چهار جوابی ، البته من چون تو کار شعرم ( از نوع غزل پست مدرن آمیخته با طنز ) خوب به طبع سوالاتش یه نمور فاز ادبی می زنه :
پس اونا چی بود؟؟؟ چهار جوابش فرق میکرد؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلوی این مصراع، الصاق کدام علامت مناسبتر است: «شبدرترین هویج سیاهِ درخت موز».
الف. !!!!!
ب. ¯
ج. ؟؟؟؟
د. ):
ج- شاعر حاش خوب نیست !!! :31:

جای خالی را با گزینه مناسب پر کنید: «صدای خوردن تیپا به قوطی ِ ...»
الف. کنسرو (تن ماهی)
ب. کبریت (بی خطر)
ج. کنسرت (موسیقی پاپ)
د. کمپوت (گلابی تبرک)

گزینه ب نیست؟؟؟

از دستان او بود که سه قطره خون چکید و علتش چه بود؟
الف. بهرام صادقی/ یک قطره آب توی قمقمه اش نمانده بود
ب. غلامحسین ساعدی / با بیل زیاد ور میرفت طفلکی
ج. صادق هدایت / شوخی بیش از حد با گزلیک کار دستش داد
د. صادق چوبک / انترش مرده بود و چاره ای نداشت
ب به جواب نزدیکتره :27:

یک دست جام باده و یک دست...
الف. روی میز
ب. دستبند
ج. قرص اکس
د. زرورق

گزینه ج صحیح است

این مصراع از کیست: من رفته رفته/ رفته که رفته!
الف. علی عبدالرضایی
ب. علی باباچاهی
ج. علی دایی
د. خودم

خودش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام محمد آزرم یادآور کدام مقوله است؟
الف. پلی پوئتری & مالتی مدیا پوئتری
ب. شعر اجرایی
ج. شعر متفاوط
د. سایر موارد

هیچکدام

آن کدام شاعر بزرگ است که اگر در دوران معاصر بدنیا میآمد، به زعم بنده و بر و بچ اجباراً غزل پست مدرن میگفت وگرنه میبایست برود دکان شاعریش را گل بگیرد؟
الف. مولانا جلال الدین بلخی رومی
ب. شمس الدین محمد حافظ شیرازی
ج. مولانا عبدالقادر بیدل دهلوی
د. بسحق اطعمه شیرازی

همه با هم :27:

این جمله معروف از کدام شخصیت مشهور است: من گاز میگیرم، پس هستم؟
الف. رنه دکارت و شرکا
ب. محمد حسینی مقدم
ج. سید مهدی موسوی
د. و قس علی هذا

هیچ کدام - آقا سگه

بهترین روش پست مدرن شدن چیست؟

الف. دور زدن مدرنیسم
ب. درونی کردن مؤلفه های پست مدرن
ج. نقد عقل مدرن و خواندن اراجیف من
د. دستم بگرفت و پا به پا برد

ج به نظر از همه بهتر میاد

بهترین گروه واژگانی برای ساختن یک غزل پست مدرن کدام است؟
الف. سکسکه/ هگل/ سیفون/ اتمسفر/ کلوپ/ بابانوئل/ زرافه
ب. تولستوی/ تزریق/ باکره/ استفراغ/ بوتیک/ اپیزود/ ساکسیفون
ج. شومینه/ سرُم/ تُف/ نایلون/ چمدان/ کیوسک تلفن/ نسکافه/ عنکبوت
د. کمپوت/ زیر شلواری/ عقربه/ فایل/ تانگو/ سیگار برگ/ جوراب/ ترن

اونی که سوال طراحی کرده خودش نفهمیده پست مدرن یعنی چی؟؟؟؟؟ سوال انحرافی
شما شدیداً عاشق طرف هستید و میخواهید این مصراع را کامل کنید: من ترا دوست ...

الف. Shit… I love You
ب. بوس / زَوّجتُ
ج. تا تَهِ این بیت¯
د. بوق ممتد (جیغ!)

د د د د د د :40:
این بیت به کدام موضوع اشاره دارد؟

خیال میکنم اما هنوز فاصله است / هنوز مانده که بانو بغل بگیرمتان!

الف. عدم تحقق کامل وحدت وجود
ب. اجرای موفقیت آمیز طرح امنیت اجتماعی
ج. بسته بودن دفتر عقد و ازدواج و توقف شاعر در سنتهای دست و پاگیر
د. هنوز فیلم شروع نشده و سالن نمایش به اندازه کافی تاریک نیست!

د می باشد

مرسی که دوباره اومدی :11::11:

پاکر
10-11-2007, 21:20
سلام
خوبین؟

سریع بریم سر سوالا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. (سوال معروف) رابطه ی رشتتون رو با ریاضی توضیح بدین[به طور کامل! یا کمی کامل! اگه توضیح دادین می فهمم که در رشتتون موفقین:31:]
2. من عاشق زبان انگلیسی هستم و یه تاپیکی هم هست که اونجا آهنگ ترجمه می کنیم، تا حالا هم کلاس خاصی نرفتم و همه چیزو خودم توی خونه یاد گرفتم حالا یا کتاب بوده یا فیلم، آهنگ و...
به نظرتون لازمه که برم کلاس زبان؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3. یه کتاب جامع یا نسبتا جامع در مورد اصطلاحات انگلیسی یا هموون Idioms به من معرفی کنین، ممنون:11:
4. Qwerty یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5. شما سومین نفری هستین که این سوال ازش پرسیده میشه!:31: یه اشتباه توی بخش نوشته ی امضای من و یه نکته توی همون جا هست، اشتباه که کاملا مشخصه و خودم عمدا اوونجوری نوشتم تا ببینم کی به امضام دقت می کنه، اما نکته ای توی همون بخش است که فعلا کسی فهمیده، می تونین بگین اون نکته چیه؟
6. Archi یه کلمه ی ایتالیایی هستش و معنی انگلیسیش میشه Arcs ولی فک نکنم منظور شما این بوده باشه؟ (فک کنم منظورتون همون Architect باشه نه؟)
7. Donato Bramante, Andrea Palladio, Filippo Brunelleschi این افراد چی کاره بودن و اهل کجان؟ (چه تابلو!:13:)
8. چندتا از سبکای معماری رو بگین لطفا
9. Art Deco چه جور سبکیه میشه توضیح بدین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10. دوست خوب چه جور دوستیه؟ و اینکه سرخپوست خوب سرخپوست مردس؟ [!Please Get The Point]:27:

اگه بی ربط بود I'm Sorry:happy:

shahab_f
10-11-2007, 23:07
شهاب عزیز:
----------------------

ااا توام ورودی 86 ای ، ما اومدیم تو جشن شکوفه های شما شرکت کردیم:31: ، خداییش دو تادانشکده انقدر نزدیک و دو جو کاملا متفاوت ، وقت کردی یک سر بیا دانشکده ما ..لذت ببر..خصوصا دانشکده موسیقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد اونوقت چه جوری به اون انگلیسیه حالی کرده منظورش چیه :5:
معلمای زیاد چرت و پرت زیاد می گن..زیاد جدی نگیر عزیز :27:

1-آره منم 86 ای ام.چرا مگه جو ما چشه؟ ما خیلی بچه های خوبی هستیم.
2-به فامیلشون تو خارج زنگ زده بهش گفته برو از اونا بپرس. اینجوری.

love-to-learn
10-11-2007, 23:45
سلام آزاده جون :40:

خوبی؟ چه خبرا؟ من واسه اولین باره اینجا پست می دم. فقط به خاطر تو :10: :31:

سوال خاصی به ذهنم نمیاد. فقط بگو نظرت راجع به جمله زیر چیه؟

فردریش نیچه : آنچه برای یک نفر سزاوار است نمی توان گفت برای فرد دیگر هم سزاوار است. به عنوان مثال انکار نفس و افتادگی سزاوار یک فرمانده نیست و برایش فضیلت محسوب نمی شود. حکم یکسان صادر کردن برای همه غیر اخلاقی ست.

شب خوبی داشته باشی :11:

*Necromancer
11-11-2007, 01:03
- اسمت رو كي واست انتخاب كرد ؟
- كاربر فعال بودن چه حالي ميده ؟
- حرف اول نام و نام خانوادگي عشقت؟
- چهار رقم آخر شماره تلفن خونتون؟
- آخرين باري كه به يه شهر زيارتي رفتي ؟
- دوستاتت چي صدات ميزنن ؟
- چطور شد صندلی نشین شدی؟
- اگه مجبور شي نام كاربريت رو عوض كني چه اسمي رو انتخاب ميكني ؟
- سيرت زيبا يا صورت زيبا ؟
- اگه يه روز بابات بهت بگه بچه سرراهي بودي چيكار ميكني ؟
- اگه يهو ببيني تعداد پستهات صفر شده ناراحت ميشي ؟
- توي پي سي پرونده داري ؟ (تا حالا بن شدي ؟)
- پنج تا كاربر مورد علاقه من رو بگو
-آخرین مریضی ای که گرفتی؟
-بد ترین مریضی ای که گرفتی؟
-آشپزی بلدی؟ چقد؟
-من چن سالمه؟

A r c h i
11-11-2007, 12:20
پاکر عزیز:
------------------
سلام
خوبین؟
سلام حال شما احوال شما؟ خانواده خوبن ؟ سلام برسونین :27:

سریع بریم سر سوالا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نریم ، حالا مگه عجله ایه بفرمایین چایی در خدمت باشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. (سوال معروف) رابطه ی رشتتون رو با ریاضی توضیح بدین[به طور کامل! یا کمی کامل! اگه توضیح دادین می فهمم که در رشتتون موفقین:31:]
رشته ما ربط خاصی به ریاضی نداره ، اسمش مهندسی معماری هست ولی ریاضی توش نیست..به جاش تا بخوای هندسه داره و به هندسه ربط داره . ریاضی چه ربطی به موفقیت رشته داره راستی؟؟؟:whistle:

2. من عاشق زبان انگلیسی هستم و یه تاپیکی هم هست که اونجا آهنگ ترجمه می کنیم، تا حالا هم کلاس خاصی نرفتم و همه چیزو خودم توی خونه یاد گرفتم حالا یا کتاب بوده یا فیلم، آهنگ و...
به نظرتون لازمه که برم کلاس زبان؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره به نظر من لازمه، زبان چیزیه که اگه به طور آکادمیک یاد نگیرین ، غلط یاد گرفته و می شه و خیلی بده. شما اگه تو محیط هم باشین زبان یاد گرفتین ولی درست یاد نگرفتین ، نمی گم نمیشه یاد گرفت می گم اصولی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3. یه کتاب جامع یا نسبتا جامع در مورد اصطلاحات انگلیسی یا هموون Idioms به من معرفی کنین، ممنون:11:
راستش نمی دونم ..خیلی کتابای مختلفی هست، به نظرم اصطلاحات را باید کاربردی یاد گرفت..مثلا تو فیلم شنید یا جایی خوند..خودم اینجوری یاد نگرفتم در نتیجه کتابی هم بلد نیستم :14:
4. Qwerty یعنی چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Qwerty به معنای تایپ شدن و درواقع ماشینیزه شدن هست .. روی کی برد اولین خط از چپ به راست اولین حرف ها به ترتیب q,w,e,r,t,y هستند

:QWERTY [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
–adjective
of or pertaining to a keyboard having the keys in traditional typewriter arrangement, with the letters q, w, e, r, t, and y being the first six of the top row of alphabetic characters, starting from the left side.

5. شما سومین نفری هستین که این سوال ازش پرسیده میشه!:31: یه اشتباه توی بخش نوشته ی امضای من و یه نکته توی همون جا هست، اشتباه که کاملا مشخصه و خودم عمدا اوونجوری نوشتم تا ببینم کی به امضام دقت می کنه، اما نکته ای توی همون بخش است که فعلا کسی فهمیده، می تونین بگین اون نکته چیه؟
Anyone doesn't Know me
غلطش را پیدا کردم ، ولی نکته اش را نه؟؟؟
شاید منظورت اینه که بیشتر بشناسیمت ..خوب معرفی کن :46:

6. Archi یه کلمه ی ایتالیایی هستش و معنی انگلیسیش میشه Arcs ولی فک نکنم منظور شما این بوده باشه؟ (فک کنم منظورتون همون Architect باشه نه؟)
دقیقا منظورم همین Architect هست ..باریکلا :27:
7. Donato Bramante, Andrea Palladio, Filippo Brunelleschi این افراد چی کاره بودن و اهل کجان؟ (چه تابلو!:13:)
نه خوبه ، اطلاعاتت زیاده..از کجا اینا را بلدی راستی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سه نفر هر سه معماران ایتالیا یی در دوران رنسانس بودن، اطراف سالهای 1450
8. چندتا از سبکای معماری رو بگین لطفا
گوتیک، رنسانس، باروک، روکوکو (اینا قدیمین )
مدرن، پست مدرن، ساختار گرا، معماری فولدینگ، معماری کهکشانی (کیهانی) (اینا جدیدن)

9. Art Deco چه جور سبکیه میشه توضیح بدین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آرت دکو سبکیه که از اسمش معلومه ، فرانسویه کلمه به معنیه هنر تزِِیینی ، همون دکوراسیون خودمون، یعنی در بناهای معماری خیلی تزیینات مطرح می شه .این سبک بعد از دوران مدرن که تزیینات را نفی کردند مطرح شد. (سالهای 1920 تا 1940) مثلا نرده های پله را طرح دار می کردند..از این کارای جینگولی :31:
10. دوست خوب چه جور دوستیه؟ و اینکه سرخپوست خوب سرخپوست مردس؟ [!Please Get The Point]:27:
دوست خوب دوستیه که خوب باشه دیگه - هر دوستی که در زمان سختی ها پیشت باشه خوبه
راستش پوینت را نگرفتم..کلا پوینت گیریه من ضعیفه :19:

نه تازه داشت خوشمان می آمد :31:
اگه بی ربط بود I'm Sorry:happy:
خواهش می کنم ، ممنون از اینکه اومدی سوال کردی :11:
به همچنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A r c h i
11-11-2007, 12:22
1-آره منم 86 ای ام.چرا مگه جو ما چشه؟ ما خیلی بچه های خوبی هستیم.
2-به فامیلشون تو خارج زنگ زده بهش گفته برو از اونا بپرس. اینجوری.

جو شما جوری نیست..گفتم که فرق می کنه..حالا به تدریج خودت می فهمی

A r c h i
11-11-2007, 12:27
love to learn عزیز:

-------------------
سلام آزاده جون :40:

سلام خانومی..خوشحال شدم اومدی :31::11:

خوبی؟ چه خبرا؟ من واسه اولین باره اینجا پست می دم. فقط به خاطر تو :10: :31:
مرسی، تو خوبی؟ دنیا به کامه؟؟
وایییییی مرسی عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال خاصی به ذهنم نمیاد. فقط بگو نظرت راجع به جمله زیر چیه؟

فردریش نیچه : آنچه برای یک نفر سزاوار است نمی توان گفت برای فرد دیگر هم سزاوار است. به عنوان مثال انکار نفس و افتادگی سزاوار یک فرمانده نیست و برایش فضیلت محسوب نمی شود. حکم یکسان صادر کردن برای همه غیر اخلاقی ست.
:31: خب کاملا موافقم.. حتی شاید در مورد جرم های یکسان جریمه یکسان مجاز نباشه..به هر حال دنیا همینه ..خیلی چیزا شایستهخیلی کسا نیست . ولی پیش میاد

شب خوبی داشته باشی :11:
مرسی عزیزم، فعلا که ظهره :46:..روز و شبت به خیر :11::11:

A r c h i
11-11-2007, 15:42
:31:Necromancer عزیز
--------------------------------
- اسمت رو كي واست انتخاب كرد ؟
مامانیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- كاربر فعال بودن چه حالي ميده ؟
بد نیست..وقتی کاربر فعال می شی تو فوروم بیشتر تحویل گرفته می شی :27:
- حرف اول نام و نام خانوادگي عشقت؟
خدایم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- چهار رقم آخر شماره تلفن خونتون؟
348
- آخرين باري كه به يه شهر زيارتي رفتي ؟
شهریور پارسال مشهد
- دوستاتت چي صدات ميزنن ؟
آزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- چطور شد صندلی نشین شدی؟
همونجوری که همه شدن..:31: بهروز به من پ.خ داد، منم یک کم اول اومدم صندلی داغ فارسی را دیدم سوالا را خوندم بعد قبول کردم
- اگه مجبور شي نام كاربريت رو عوض كني چه اسمي رو انتخاب ميكني ؟
azadeh:40:
- سيرت زيبا يا صورت زيبا ؟
مسلما سیرت زیبا
- اگه يه روز بابات بهت بگه بچه سرراهي بودي چيكار ميكني ؟
نمی دونم تا حالا بهش فکر نکردم..اگه بگه کار خاصی نمی کنم می گم من شما که منو بزرگ کردین را پدر مادر واقعیم می دونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- اگه يهو ببيني تعداد پستهات صفر شده ناراحت ميشي ؟
نه.چون برای من تعداد پست مهم نیست

- توي پي سي پرونده داري ؟ (تا حالا بن شدي ؟)
نه هیچی، معمولا تو پست های بو دار و مشکوک شرکت نمی کنم ..سرم به همین زبان گرمه:31:
- پنج تا كاربر مورد علاقه من رو بگو
amintnt-mohammad_Clergyman- @mir- Aminzikzak-asalbanoo-vahed
-آخرین مریضی ای که گرفتی؟
سرما خوردگی
-بد ترین مریضی ای که گرفتی؟
آپاندیسیت
-آشپزی بلدی؟ چقد؟
آره- خیلی خوب :31:
-من چن سالمه؟
نی دونم :14:

مرسی که دوباره اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]