PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلي داغ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Behroooz
31-07-2007, 09:01
با مشورتي كه با ووكمن عزيز كرديم اگه سعيد تا اخر اين هفته تاپيك رو تحويل نگيره ، موقتا اين تاپيك قفل خواهد شد .

ممنون

تيم هدايت صندلي داغ .

L O V A B
31-07-2007, 10:13
هیچی دلایلش رو بیان کن؟!

اگه پسری (که هستی) ==> مسخره می کنی... نه؟

AaVaA
31-07-2007, 14:25
تنها در صورتی اینجوری می شه که کامپیوتر رو به صورت غیر معمول خاموش کنی...:5:

:18::18::18::18:
من این الان دیدم...یعنی اینا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همه غیر معمول کامپیوترشونو خاموش میکنن:18::18::18:؟

..
راستی آقا بهروز تاپیک به این خوبی..آخه چرا قفل؟
یعنی به ماها اعتماد ندارین؟
فکر میکنید بچه ها حتما باید یه کی بالا سرشون باشه..؟

Greatone
31-07-2007, 14:37
در پست اول نوشته بودن 3 نفر اين تايپيك رو ميپان ولي در اصل 1 نفر بود انم بهروز بود........
حالا انم ميخواد بره........پس صندلي داغ هم ميره..........

AaVaA
31-07-2007, 14:43
در پست اول نوشته بودن 3 نفر اين تايپيك رو ميپان ولي در اصل 1 نفر بود انم بهروز بود........
حالا انم ميخواد بره........پس صندلي داغ هم ميره..........

ببخشید یعنی تاپیک مال زننده ی تاپیکه یا اداره کنندش؟
حالا چرا میخوان برن؟
اصلا دیگه تاپیک بهم خوردست همینجوریشم!!..کی تکلیف تاپیک معلوم میشه؟

Silence so loud
31-07-2007, 14:54
سلام
من سوالي از شما دوست عزيز نداشتم :46:
فقط ميخواستم بگم به مديران اين تاپيك كه
تو صفحه اول كه اسم افرادي رو كه تو صندلي نشستند نوشتين
اسم آقاي Shahin king رو ننوشتين :41:
فك كنم يكي دو نفر بعده آقا ميثم بود
:10:

Behroooz
31-07-2007, 16:20
ببخشید یعنی تاپیک مال زننده ی تاپیکه یا اداره کنندش؟
حالا چرا میخوان برن؟
اصلا دیگه تاپیک بهم خوردست همینجوریشم!!..کی تکلیف تاپیک معلوم میشه؟

سلام
من سوالي از شما دوست عزيز نداشتم :46:
فقط ميخواستم بگم به مديران اين تاپيك كه
تو صفحه اول كه اسم افرادي رو كه تو صندلي نشستند نوشتين
اسم آقاي Shahin king رو ننوشتين :41:
فك كنم يكي دو نفر بعده آقا ميثم بود

دوست عزيز تو اين دنيا هيچي براي هميشه نيست . اين نوع تاپيك ها بدون اداره كننده پيش نميره .

اين تاپيك هم مال من نيست كه . من فقط كمك كردم تا بهتر بشه . بعد از من هم حتما بهتر ميشه .

اگه هم قفل بشه براي هميشه نخواهد بود . تا وقتي كه يكي ديگه بياد جاي من .....

اسم اقا شاهين هم اضافه ميشه . اشتباه شده . ممنون كه تذكر دادي .

bahdar
31-07-2007, 16:30
بهروز جان می خواهی من بیام جات(شوخی.من اگه اینکاره بودم که ...).!!!!!!!!
سوالام.
1- cd هات رو تو چی نگه می داری؟(کیف cd یا جلد ضد خش یا...)
2- چه غذاهایی بلدی درست کنی؟

L O V A B
31-07-2007, 17:56
bahdar:

بهروز جان می خواهی من بیام جات(شوخی.من اگه اینکاره بودم که ...).!!!!!!!!
سوالام.
1- cd هات رو تو چی نگه می داری؟(کیف cd یا جلد ضد خش یا...) تو جلدش ، اگه نداشت تو نایلون
2- چه غذاهایی بلدی درست کنی؟ ماکارونی با قارچ:31:

L O V A B
31-07-2007, 17:57
AaVaA"

:18::18::18::18:
من این الان دیدم...یعنی اینا

همه غیر معمول کامپیوترشونو خاموش میکنن:18::18::18:؟

Sorry حواسم نبود ، منظورم کیبورد بود...

Behroooz
31-07-2007, 21:10
سلام

شنا بلدي ؟

به نظرت اين تاپيك روز جمعه بسته ميشه يا ادامه ميده ؟

ممنون

بهروز

L O V A B
31-07-2007, 21:49
Behroooz:

سلام

شنا بلدي ؟ کلاس چهارم دبستان 11 طول رفت و برگشت ایران سونا رو رفتم ... همه از استخر اومده بودن بیرون منو نگاه می کردم ؛اومدم بیرون آب رفته بود تو مغزم:31:

دو سال پیش هم تو تیم شهر واتر پولو بودم...

داداشم هم مربی شناس:11:

به نظرت اين تاپيك روز جمعه بسته ميشه يا ادامه ميده ؟ فکر کنم بسته شه:13:

ممنون

بهروز

Behroooz
31-07-2007, 22:39
تا حالا كف سراب نيلوفر رو با عينك غواصي نگاه كردي؟

AaVaA
01-08-2007, 03:35

سراب نیلوفر؟آقا بهروز داری سوالا رو بومی میکنیا:46:!
!
به عنوان سوال:

این سراب نیلوفر کجاست؟

روزی جند بار به متفرقه سر میزنی؟

تا حالا کدوم انجمن اصلا نرفتی؟

Behroooz
01-08-2007, 08:44
تا حالا كتك ميل فرمودي از دست بابات ؟

داداش كوچكتر از خودت داري؟

مي خواي ارزو كنم خدمت بيفتي عجب شير؟

mehdi_vsgh
01-08-2007, 09:26
سلام بالاخره دلم نیومد بدون سوال ولت کنم...

یه چنتا سوال ازت دارم....

1- از اینکه به عنوان آخرین صندلی نشین هستی ، چه حسی داری؟

2- آیا خودتو تو این امر مقصر می‌دونی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- میخوای خودکشی کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- اصلا منو می‌شناسی؟
5- اگه دستت به من برسه منو می‌کشی؟ چه کار میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- میدونی قیمت تخم‌مرغ الان چقدره؟

7- نظرت راجع به تیم ملی چیه؟ مخصوصا اون مربیش؟ و اینکه این آواتاری که گذاشتی عکس کی بید؟

8- برنامه دو روز پیش را دیدی؟ که قلعه نوعی با فردوسی پور و حاج رضایی و ذوالفقارنسب بودن؟ نظرت راجع به صحبتهای ردوبدل شده چی بید؟

9- صندلی نشینینگا...آخرینینگا....پرید نگا...خوشحالینگا.................م تونی ترجمه کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- چرا این بهروز اینقدر گله؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چرا این ووکمن اینقدر شوخه؟ راستی این ووکمنو دیدی از نزدیک؟

saeid_ronaldo
01-08-2007, 17:13
از بهروز و ووكمن عزيز بابت اين مدت همكاريشون تشكر ميكنم.
در مورد آينده صندلي داغ هنوز هيچ تصميمي اتخاذ نشده. بايد فكر كنم و جوانب رو بررسي كنم تا تصميم نهايي رو كه به زودي اعلام ميشه بگيرم.
ممكنه خودم اين تاپيك رو اداره كنم. ممكنه موقتا عزيزان ديگراي به همكاري دعوت بشن. ممكنه يه مدت تاپيك قفل بشه تا اوضاع رو به راه بشه و ممكنه تاپيك براي هميشه قفل بشه و به خاطره ها بپيونده.
تا موقع تصميم گيري خودم حواسم به تاپيك هستش. ممنون

BKM_MAHDI
01-08-2007, 17:16
در مورد آينده صندلي داغ هنوز هيچ تصميمي اتخاذ نشده. بايد فكر كنم و جوانب رو بررسي كنم تا تصميم نهايي رو كه به زودي اعلام ميشه بگيرم.
ممكنه خودم اين تاپيك رو اداره كنم. ممكنه موقتا عزيزان ديگراي به همكاري دعوت بشن. ممكنه يه مدت تاپيك قفل بشه تا اوضاع رو به راه بشه و ممكنه تاپيك براي هميشه قفل بشه و به خاطره ها بپيونده.

سعيد جان همه ي حالت هارو حدس زدي بجز يكي : شايد تاپيك قفل نشه و بدون مديريت ادامه به كار داشته باشه وهرج ومرج و .............. كه خوراك منه :31:

saeid_ronaldo
01-08-2007, 17:26
سعيد جان همه ي حالت هارو حدس زدي بجز يكي : شايد تاپيك قفل نشه و بدون مديريت ادامه به كار داشته باشه وهرج ومرج و .............. كه خوراك منه :31:

نه عزيز خيالت راحت اينجوري نميشه. مطمئن باش يكي از اون حالاتي كه گفتم اتفاق ميفته

BKM_MAHDI
01-08-2007, 17:28
نه عزيز خيالت راحت اينجوري نميشه. مطمئن باش يكي از اون حالاتي كه گفتم اتفاق ميفته

شوخي كردم.
ولي خداكنه ادامه داشته باشه.چون واقعا تاپيك جالبيه.

موفق باشيد :11:

saeid_ronaldo
01-08-2007, 17:31
ممنون عزيز. خواهشا تاپيك رو منحرف نكنيد. از دوست صندلي نشينمون سوال بپرسيد

Greatone
01-08-2007, 17:32
حالا چرا بايد تو دوران صندلي نشيني Lo V A B اين اتفاق ها ميوفتاد.........طفلي

1.
دوست داري تو يه كشور ديگه غير از ايران بدنيا ميومدي؟

Behroooz
01-08-2007, 17:59

سعید جان بهتره اخر هفته تاپیک رو برای مدتی قفل کنی تا هم مشکل تو حل بشه هم من .

موفق باشی .

بهروز

L O V A B
01-08-2007, 18:53
حالا چرا بايد تو دوران صندلي نشيني Lo V A B اين اتفاق ها ميوفتاد.........طفلي

1.
دوست داري تو يه كشور ديگه غير از ايران بدنيا ميومدي؟

تکراری

خیر به تمدن 7000 ساله ی ایران افتخار می کنم:11:

L O V A B
01-08-2007, 18:54

تو سراب نیلوفر شنا نکردم ، فقط یه بار داداشم از تو قایق با لباس هولم داد تو آب:31:

L O V A B
01-08-2007, 18:56
سراب نیلوفر؟آقا بهروز داری سوالا رو بومی میکنیا:46:!
!
به عنوان سوال:

این سراب نیلوفر کجاست؟

روزی جند بار به متفرقه سر میزنی؟

تا حالا کدوم انجمن اصلا نرفتی؟

1. کرمانشاس دیگه!!

2.اولین کاری که بعد از ورود به انجمن می کنم دیدن پست های جدید هستش ، که شامل متفرقه هم می شه

3.لینوکس فکر می کنم...

Behroooz
01-08-2007, 19:07
دوست عزیز تا فصل شنا تموم نشده برو تو سراب نیلوفر و یا سراب یاوری شنا کن ببین چه صفایی داره

ما یک بار تا سراب یاوری پیاده رفتیم .

از این کار ها میکنی ؟

L O V A B
01-08-2007, 19:17
آقا مهدي:

سلام بالاخره دلم نیومد بدون سوال ولت کنم... در خدمتم

یه چنتا سوال ازت دارم....

1- از اینکه به عنوان آخرین صندلی نشین هستی ، چه حسی داری؟
من اصلا" حس ندارم:19:

2- آیا خودتو تو این امر مقصر می‌دونی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرگز ، به من چه...:31:

3- میخوای خودکشی کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از شکست عشقی ؛

4- اصلا منو می‌شناسی؟
تقریبا"
5- اگه دستت به من برسه منو می‌کشی؟ چه کار میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ، چرا؟
کالبد شکافیت می کنم :21:

6- میدونی قیمت تخم‌مرغ الان چقدره؟
80؟:31:
7- نظرت راجع به تیم ملی چیه؟ مخصوصا اون مربیش؟ و اینکه این آواتاری که گذاشتی عکس کی بید؟
به قول کرمانشاهی ها: والا تیم ملی خوبه ولی اگه بهتر باشه بهتره:27:(بعضیا این جوری مصاحبه می کنن)

من عاشق قلعه نوعیم ، توهین ممنوع

نمی دونم!

8- برنامه دو روز پیش را دیدی؟ که قلعه نوعی با فردوسی پور و حاج رضایی و ذوالفقارنسب بودن؟ نظرت راجع به صحبتهای ردوبدل شده چی بید؟
این که فردوسی پور با خانومش پدرخوانده و مادر خوانده های فوتبال ایران هستند.....(توضیح بیشتر هرکی خواست تو پ.خ)

9- صندلی نشینینگا...آخرینینگا....پرید نگا...خوشحالینگا.................م تونی ترجمه کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه:13::31:
10- چرا این بهروز اینقدر گله؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چرا این ووکمن اینقدر شوخه؟ راستی این ووکمنو دیدی از نزدیک؟
منم تو کفم!
چون کرمانشاهیه...
قرار بود ببینم ، نشد ... بــــــه زودی

L O V A B
01-08-2007, 19:17
Behroooz:

تا حالا كتك ميل فرمودي از دست بابات ؟ آره ، البته خیلی وقته نه...

داداش كوچكتر از خودت داري؟ نه ، یه دونه 24 سالشو دارم

مي خواي ارزو كنم خدمت بيفتي عجب شير؟ معافم

L O V A B
01-08-2007, 19:19
Behroooz:

دوست عزیز تا فصل شنا تموم نشده برو تو سراب نیلوفر و یا سراب یاوری شنا کن ببین چه صفایی داره

از این کار ها میکنی ؟ پیاده نه ، ولی 1 بار از دره خونه تا سراب نیلوفر با دوچرخه رفتم و برگشتم ، تجارب زیادی کسب کردم:27:(می دونی که...)

Behroooz
01-08-2007, 19:27
Behroooz:

از این کار ها میکنی ؟ پیاده نه ، ولی 1 بار از دره خونه تا سراب نیلوفر با دوچرخه رفتم و برگشتم ، تجارب زیادی کسب کردم:27:(می دونی که...)

من هم یک بار تا سراب نیلوفر با بچه ها با دوچرخه رفتیم موقع برگشتن دوچرخه من پنچر شد . تا کرمانشاه با چرخ پنچر اومدم . این هم از تجربه من .

راجع به جمله اگر بار گران بودم رفتم ولی شاید برگشتم نظرت چیه ؟

Nazanin_rose
02-08-2007, 04:16
من فکر می کنم بهروز بخاطر اینکه از مدیریت اخطار گرفته:41: می خواد قهر کنه:27: :31:و تاپیکو ول کنه بره
آره ؟ :20:

BKM_MAHDI
02-08-2007, 04:33
ساعت 4.33 دقيقه ي بامدادروز پنجشنبه است. نظرت در مورد كفش هاي لنگه به لنگه ي چارلي چاپلين چيه ؟؟؟؟

Behroooz
02-08-2007, 04:47
من فکر می کنم بهروز بخاطر اینکه از مدیریت اخطار گرفته:41: می خواد قهر کنه:27: :31:و تاپیکو ول کنه بره
آره ؟ :20:

من كه سفر اخرت كه نمي خوام برم . فقط يك مدت نيستم . ما براي اين تاپيك زحمت زياد كشيديم . حالا بعد از مدتها داره ثمر ميده .

داره به پربيننده ترين تاپيك فروم تبديل ميشه . من بر خواهم گشت . با روحيه اي بهتر .

فعلا بايد ببينيم سعيد جان چه تصميمي ميگيره . من در هر شرايطي پشتيبان اين تاپيك خواهم بود .

چون شما رو دوست دارم .

موفق باشيد .

TEC
02-08-2007, 11:38
من كه سفر اخرت كه نمي خوام برم . فقط يك مدت نيستم . ما براي اين تاپيك زحمت زياد كشيديم . حالا بعد از مدتها داره ثمر ميده .

داره به پربيننده ترين تاپيك فروم تبديل ميشه . چه من باشم چه نباشم .

موفق باشيد .

مثه اینه که مهمونی بریم صاحب خونه نباشه.

Nazanin_rose
02-08-2007, 12:14
مثه اینه که مهمونی بریم صاحب خونه نباشه.
اینو خوب اومدی:27::27::27::27:

bahdar
02-08-2007, 13:55
سلام.
بهروز جان.اخطار گرفتی؟کی؟کو؟برای چی؟!!!!!!!
سوالام.
1- الان چقدر پول تو جیبت داری؟
2- تا چند سالگی از بابات پول تو جیبی می گرفتی؟
3- اگه تایپیک ادامه پیدا کنه(انشاالله)و شنبه که نفر بعد رو صندلی نشست از اون سوال می پرسی؟یا میری و ...؟

SAJAD DP
02-08-2007, 13:59
سلام
چندتا سوال جديد:
1- نام واقعي سلمان فارسي چي بود؟
2- نام پدرش چي بود؟
3- اگر جواب اولي رو نمي دوني مي توني در تاپيك اطلاعات خودتان را محك بزنيد جواب رو پيدا كني!

diana_1989
02-08-2007, 14:25
شرایط نشستن رو صندلی داغ چیه ؟؟؟؟

Greatone
02-08-2007, 17:47
خب چند تا سوال به عنوان سوال هاي اخر اگه فردا تايپيك قفل بشه.........

1.
چند تا تايپيك مهم داري ؟ ادرسشون؟

2.
چند تا تايپيك تو ترش داري؟ اسمشون؟

--------------------------

شرایط نشستن رو صندلی داغ چیه ؟؟؟؟

1.
كپي شناسنامه ......اگه كمتر از 18 سالي بايد با بزرگترت بيايي

2.
مبلغ 3 هزار تومن كه بين بهروز و سعيد تقسيم ميشه......1000 تومن هم به من بابت حق اشتراك!!

3.
بايد مسافت 2 كيلومتر رو با دوچرخه اي كه در هر 150 متر زنجيرش در ميره پا بزني

4.
بايد منو قانع كني هيلاري زشته.....

5.
بايد كل اهنگ هاي متاليكا رو ترجمه كني

6.
تازه اينجا ميفتي تو قرعه كشي اگه بردي ميفتي تو نوبت .........

ممنون

Hazy
02-08-2007, 18:26
اه !
می خواد این تاپیک قفل بشه!چرا؟!

L O V A B
02-08-2007, 19:40
BKM_MAHDI:

ساعت 4.33 دقيقه ي بامدادروز پنجشنبه است. نظرت در مورد كفش هاي لنگه به لنگه ي چارلي چاپلين چيه ؟؟؟؟

هر چی به ما چه:13:

L O V A B
02-08-2007, 19:41
bahdar:

سلام.
بهروز جان.اخطار گرفتی؟کی؟کو؟برای چی؟!!!!!!!
سوالام.
1- الان چقدر پول تو جیبت داری؟ 2 هزار و 700 تومان
2- تا چند سالگی از بابات پول تو جیبی می گرفتی؟ کلاس اول دبستان
3- اگه تایپیک ادامه پیدا کنه(انشاالله)و شنبه که نفر بعد رو صندلی نشست از اون سوال می پرسی؟یا میری و ...؟ میرم و ...

L O V A B
02-08-2007, 19:43
SAJAD DP:

سلام
چندتا سوال جديد:
1- نام واقعي سلمان فارسي چي بود؟ بهروز؟ روزبه؟ یه همچین چیزایی:27:
2- نام پدرش چي بود؟ نمی دونم
3- اگر جواب اولي رو نمي دوني مي توني در تاپيك اطلاعات خودتان را محك بزنيد جواب رو پيدا كني!
حسش نیست!

L O V A B
02-08-2007, 19:45
Greatone:

خب چند تا سوال به عنوان سوال هاي اخر اگه فردا تايپيك قفل بشه.........

1.
چند تا تايپيك مهم داري ؟ ادرسشون؟ تکراری

2.
چند تا تايپيك تو ترش داري؟ اسمشون؟ 1 دونه که ماله من نیست نمی دونم چطوری به من نسبت داده شده!!
اسمش هم : یه آهنگ قشنگ رپه...

من به طرف تذکر داده بودم ، نمی دونم چطوری...

Ahmad
02-08-2007, 22:12
آقا آرمــــــــــــين :

اميدوارم تكراري نباشه.

1- آواتارت عكس كيه ؟

2- با ديدن آواتارت انرژي مثبت ميگيرم. خودت هم همينجوري هستي ؟ خوش برخورد و ... .

3- به نظرت بهتر نبود به كاربراي فعال اجازه داده ميشد تا بتونن لينك آدرسهاي داخل انجمن رو بصورت لينك تو پستهاشون بذارن ؟

4- بهترين خواننده خارجي و داخلي به نظرت كيه ؟

5- از كدوميك از كاربراي فعال انجمن موسيقي بدت مياد ؟ از كدوم يك بيشتر خوشت مياد ؟

6- ميدوني ؟

7- منظورت از پستهاي اضافي تو تاپيك جديدت كه خواستي پاك بشه كدومها بود ؟ پست من كه نبود. بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا

:46:

Behroooz
02-08-2007, 22:18
سلام

تو كوه نوردي اهل صخره نوردي هم هستي ؟

saeid_ronaldo
03-08-2007, 11:40
دوستان عزیز اقا بابک که از اول مدیر اینجا بودن چیز جدیدی اضافه نشده.
ولی انتخاب و معرفی صندلی نشین ها تا بازگشت بهروز عزیز با خود بنده هستش نه شخص دیگری.
تصمیم جدی به قفل شدن این تاپیک داشتم ولی توعمل انجام شده قرار گرفتم. به هر حال ممنون.
با اینکه کامپیوتر خودم خرابه ولی از طریق کافی نت اینجا رو ساپورت میکنم. دوستانی که با بهروزهماهنگ کرده بودند به من پ خ بزنن. ممنون

Behroooz
03-08-2007, 12:06
دوستان عزیز اقا بابک که از اول مدیر اینجا بودن چیز جدیدی اضافه نشده.
ولی انتخاب و معرفی صندلی نشین ها تا بازگشت بهروز عزیز با خود بنده هستش نه شخص دیگری.
تصمیم جدی به قفل شدن این تاپیک داشتم ولی توعمل انجام شده قرار گرفتم. به هر حال ممنون.
با اینکه کامپیوتر خودم خرابه ولی از طریق کافی نت اینجا رو ساپورت میکنم. دوستانی که با بهروزهماهنگ کرده بودند به من پ خ بزنن. ممنون

خدا رو شكر تكليف همه چيز معلوم شد .

سعيد جان ممنون .

يك سوال هم از صندلي نشين عزيز .

سالمي ؟؟؟

هفته اينده هم ميايي بريم كوه دوباره ؟

ممنون

بهروز

mehdi_vsgh
03-08-2007, 12:14
بهروز جان شوخی کرده بیدم....

خوب عزیز....(اسم کوچیکت یادم رفت)

الآان چه حسی داری؟

فکر میکنی چقدر تا آخر عمرت باقی مونده؟

فکر میکنی بری بهشت یا جهنم؟

وقتی بمیری کسی هست برات گریه کنه و اشک بریزه؟

تا حالا برای از دست دادن کسی اشک ریختی؟

نریختی؟ جدی میگی؟ مگه تو احساس نداری؟(شوخی بید ها)

گواهینامه داری؟ بیشترین سرعتی که رفتی؟

فکر کنم دیگه این سری آخر سوالات باشه
ممنون ازت

TEC
03-08-2007, 16:57
حالت خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم خوفم مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شما رو یادم نمیاد کاری هم میشه کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تو بشقاب غذات ببینی یه سوسکه که معلومه حسابی پخته و سفت شده چی کار میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم تو برای من مقدسه تا نفس تو سینه پرپر میزنه.. من دارم اینو گوش میدم، نظرت راجع بهش چیه؟
اصلا میدونی کی اینو میخونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه که بودم سیب زمینی رو با زیر زمینی قاطی میکردم، نظرت چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آواتارت خیلی مهربونه میدونستی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اگه فردا صب پاشی ببینی هیچ نشانی از آواتارت نیست و به هیچ عنوان هیج جا دیگه نمیتونی مشابهش رو پیدا کنی.. منو نفرین میکنی؟
فکر کن رفتی خاستگاری کسی که خیلی دوسش داری..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خاطر همین هم کلی خوش تیپ کردی و پیش خونوادش کلاس میزاری..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میوه که میارن جلوت خیار و پرتقال بر میداری، اول خیار رو شروع میکنی به خوردن و دقیقا همون موقع همه ساکت میشن، و فقط صدای خرچ خوروچ خیارت شنیده میشه و همه شما رو نگاه میکنن،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چی کار میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا خیار رو هر جور شده ترتیبش رو میدی، و میرسی به پرتقال، همچین که شروع میکنی به پوست کندنش له میشه و هر چی آب داره از لای انگشتات میریزه رو کت و شلوار و پیراهن سفیدت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif چی کار میکنی؟

خب هنوز تو بحث پرتقال باشم خوبه نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین فکر کن پدر عروس که خیلی آدم باکلاسیه داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باهات حرف میزنه، در این حین یه قارچ پرتقال میزاری دهنت و همچین که میای بجوئیش، یه دفه پرتقال تو دهنت میترکه و آبش مریزه تو صورت پدر عروس خانوم، چی کار میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب ببین پرتقال رو میخوری تموم میشه، عروس برات چایی میاره و چایی رو برمیداری و یه قلپ (gholop) گنده از چایی همچین که میای نوش جان کنی زبونت میسوزه و ناخوداگاه همه چایی رو تف میکنی رو ظرف پرا از شیرینیه رو میز جلو پات، میشه کامل بگی اینو چی کار میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین خاستگاری با بدبختی تموم میشه و خوشحالی که عروس و خونوادش (حالا به چه دلیل قانع کننده ای بماند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قبولت میکنن،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همچین که داری از پله ها میای پایین شست پات میمونه زیر پات و 15 تا پله رو یه دفه استاد میکنی، بعدش چی میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلدی کسی رو دور بزنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یکی یه جوری بپیچونتت که نتونی پیچتو باز کنی، از انبردست استفاده میکنی؟

توصیه ی یه مامان به بچش اینه که مسباک بزن تا دندونات رو کرم نخوره، تا حالا دندونات و کرم خورده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرق هوم با آهان چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
واسه امروز کافیه، چند وقت دیگه تا صندلی نشینیت مونده؟

L O V A B
03-08-2007, 18:08
M a r i o:

آقا آرمــــــــــــين :

اميدوارم تكراري نباشه.

1- آواتارت عكس كيه ؟ نمی دونم:8:

2- با ديدن آواتارت انرژي مثبت ميگيرم. خودت هم همينجوري هستي ؟ خوش برخورد و ... . نهایت لطف شماست:10:

3- به نظرت بهتر نبود به كاربراي فعال اجازه داده ميشد تا بتونن لينك آدرسهاي داخل انجمن رو بصورت لينك تو پستهاشون بذارن ؟ 100%:13:

4- بهترين خواننده خارجي و داخلي به نظرت كيه ؟ خارجی : Cat Stevens ایرانی : شادمهر:40:

5- از كدوميك از كاربراي فعال انجمن موسيقي بدت مياد ؟ از كدوم يك بيشتر خوشت مياد ؟زیاد باهاشون برخورد نداشتم ، که بدونم کی بده ، کی خوبه ولی در کل همشون گلن:11:

6- ميدوني ؟ آره تو چی؟

7- منظورت از پستهاي اضافي تو تاپيك جديدت كه خواستي پاك بشه كدومها بود ؟ پست من كه نبود. بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم همه ی پست ها از جمله پست ها ی خودم بود ... که تاپ 10 ها پشت سر هم قرار بگیره:40:
پست شما به پست اول اضافه شد:8:

فعلا قربانت

:46:

bahdar
03-08-2007, 18:28
سلام.
آخ جاااااااااااااااان پس تایپیک قفل نمیشه؟....
سوالام.
1- چه سسی دوست داری؟
2- همبرگر یا پیتزا؟
3- کنکور = ؟...
4- زیر باران باید ... (به نظرت زیر باران باید چکار کرد؟!!!)
5- خفن ترین ویروسی که گرفتی چه بلایی سر سیستمت آورده؟
6- چارخونه رو می بینی؟دیدی قراره جواد رضویان بیاد؟
7- فیلم دانلود کردی؟پر حجم ترینش چقدری بوده؟
8- ناراحتی روز آخره صندلی نشینیته؟
9- فکر می کنی نفر بعد کیه؟

L O V A B
03-08-2007, 19:21
با عرض شرمندگی از روی دوستانی که به سوالاتشون پاسخ ندادم

واقعا" دیگه وقت ندارم ...

این هم کادو های من:

دانلود آهنگهای اینسترومنتال(موزیک متن آهنگها) (Instrumental For Cover)

اینم عکس ها ی امروز من و آقا بهروز بعد از کوه تو پارک:

اگه قیافه ها عجق وجقه ماله اینه خیلی خسته شدیم...:27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
03-08-2007, 19:29
ارمين جان خسته نباشي .

اين عكسهاي ما كپي رايت داره ها حواستون باشه .

نفر بعدي رو سعيد عزيز معرفي ميكنه .

ووكمن عزيز امروز توي كوه جات خالي بود .

ممنون

بهروز

mehdi_vsgh
03-08-2007, 19:34
کدوم بهروزه کدوم lovab؟

Behroooz
03-08-2007, 19:36
کدوم بهروزه کدوم lovab؟

سمت راستي منم . ارمين رو نمي دونم كدومه .................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

mehdi_vsgh
03-08-2007, 19:50
سمت راستي منم . ارمين رو نمي دونم كدومه .................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
پس با این حساب باید صبر کرد خود ارمین هم بیاد خودشو معرفی کنه ببینم کدومه؟....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
03-08-2007, 20:17
جل الخالق.........

تا چند دقیقه پیش این عکسا یه جور دیگه بودن...

الان چطوری عوض شد؟؟؟؟

bahdar
03-08-2007, 21:05
بهروز جان و آرمین(lovab ) جان بالاخره شما رو دیدیم.
آرمین جان برای هدیه ممنون و خداحافظ.صندلی نشین بعدی کی اعلام میشه؟

Greatone
03-08-2007, 22:37
ما كه عكسي نديديم..........ولي من عكس برو بچ رو دارم.........پول ميگيرم ميفروشم.......براي اطلاعات بيشتر پ.خ بزنيد

Nazanin_rose
04-08-2007, 02:01
1.

2.
مبلغ 3 هزار تومن كه بين بهروز و سعيد تقسيم ميشه......1000 تومن هم به من بابت حق اشتراك!!

3.

4.

5.

6.

ممنون

خیلی جالب شد :31: فعلا که تاپیکو قفل نمی کنن:46: منم که زیر 18 سالم ، این کارایی که گفتی هم می تونم بکنم ، در مورد هیلاری هم مطمئن باش قانعت می کنم :21::31:
فقط تنها مشکل من این 4000 تومن پوله:13::31:

bahdar
04-08-2007, 02:16
مگه 3 هزار تومان نیست؟!!!چرا 4 هزار تومان؟!!!!

پاکر
04-08-2007, 04:05
1.

2.

3.

4.

5.

6.

ممنون

1.من 18 سالمه!:46:
2.اشتراک چی؟:13:
3.از بند پ میشه استفاده کرد؟:31:
4.چرا زشته به اون خوبی!:10:
5.اینم بند پ نمیشه!؟:31:
6.خدایی من خیلی لاغرم اگه ضربه بهم بو خوره...:19::11:

mehdi_vsgh
04-08-2007, 13:28
جناب باکر

کی به شما گفت که صندلی نشینی؟

Yazz
04-08-2007, 13:54
من كه هرچي نگاه كردم نفهميدم داستان چيه، يه كي منو از بي‌خبري در بياره!!!!

Behroooz
04-08-2007, 14:06
1.من 18 سالمه!:46:
2.اشتراک چی؟:13:
3.از بند پ میشه استفاده کرد؟:31:
4.چرا زشته به اون خوبی!:10:
5.اینم بند پ نمیشه!؟:31:
6.خدایی من خیلی لاغرم اگه ضربه بهم بو خوره...:19::11:

مگه 3 هزار تومان نیست؟!!!چرا 4 هزار تومان؟!!!!

دوستان چرا اينقدر بحث حاشيه اي مي كنيد . اگه مي خواهيد چت كنيد بريد تو مسنجر .

كمي رعايت كنيد . از شما بعيده .

صبر كنيد تا نفر جديد معرفي بشه .

bahdar
04-08-2007, 14:12
بهروز جان.ممنون که تذکر دادید اون پیغامی که قبل از پست من دادید رو ندیدم چون در حال نوشتن پست بودم و شما زودتر پست دادید.سعی می کنم تکرار نشه ولی بابک جان می خواهد پاک کند پاک کند.
ممنون.بهروز.

Behroooz
04-08-2007, 14:19
هیچی یکی از کاربرا پرسیده بود که چطور میشه صندلی نشین شد.
Greatone جان پاسخ داد که
1.كپي شناسنامه ......اگه كمتر از 18 سالي بايد با بزرگترت بيايي

2.مبلغ 3 هزار تومن كه بين بهروز و سعيد تقسيم ميشه......1000 تومن هم به من بابت حق اشتراك!!

3.بايد مسافت 2 كيلومتر رو با دوچرخه اي كه در هر 150 متر زنجيرش در ميره پا بزني

4.بايد منو قانع كني هيلاري زشته.....

5.بايد كل اهنگ هاي متاليكا رو ترجمه كني

6.تازه اينجا ميفتي تو قرعه كشي اگه بردي ميفتي تو نوبت .........
هالا همه دارند خودشونو با این شرایط مقایسه می کنند.(از بیکاریه دیگه اگه الان یک صندلی نشین بود همه سوال می کردند و اینطوری نمیشد!)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا منم خودمو با شرایط مقایسه کنم.
1- من 13.5-14 سالمه !!!با بزرگترم کجا بیام؟آدرس بده.(به این بهانه یک مسافرت بیایم)ولی شبو هتل نمیریم میایم خونه ی شما!!!یا پول هتلو خودت بده!!!پول سفر از ما!!!
2- پس ووکمن جان و مونیکا خانم چی؟مگه عضو تیم هدایت صندلی داغ نبودند؟!زرنگی هم 4000 تومان به شما ها بدهم (تازه با این یادآوری فکر کنم نرخ گرون میشه؟!!!)هم پول سفر را؟!پول سفر را شما بده اون 4000 تومان از من!
3- من دوچرخه سواری بلد نیستم!!!ببینم با هواپیما میشه دوچرخه حمل کرد؟!!!
4- یه عکس هایی ازش دیدم ولی یادم نیست.حالا شاید قانعت کردم.
5- چیز دیگه ای نمی خواهی؟!!!
6- اووووووووووووووووووووه تازه بیفتم تو قرعه کشی؟(دست و پام میشکنه)ارتفاعش چقدره؟شما خسته نمیشی؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این صندلی نشین کی معرفی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز كمي رعايت كن لطفا اين حرفها چيه كه ميگي؟

از اقا بابك ميخوام كه پستهاي اضافي رو پاك كنه .

saeid_ronaldo
04-08-2007, 15:00
خب صندلي نشين بعدي هم مشخص شد.البته مذاكرات اوليه رو بهروز جان انجام داده بودن و مذاكرات نهايي پاي بابك بود. فردا ايشون معرفي ميشن. از بابك عزيز خواهش مندم اسم lovab رو از اسم تاپيك برداره

BKM_MAHDI
04-08-2007, 15:08
ببخشيد نميدونم اينجا جاشه يا نه ولي ميگم.

از صندلي نشين عزيز بخاطر جواب ها تشكر ميكنم ولي به نظر من پاسخ ها قانع كننده نبود واكثرا يا به شوخي بود يا پيچوند. ( اميدوارم lovab عزيز ناراحت نشه )

بازم شرمنده كه بحثو منحرف كردم

saeid_ronaldo
04-08-2007, 15:17
عزيز دل اگه با بي احترامي و كدورت همراه نباشه همين جا جاشه. ما معمولا بين دو صندلي نشين فاصله ميندازيم كه انتقاد دوستان رو بشنويم. در مورد پاسخ هاي دوستمون هم خب هر كسي به سليقه خودش جواب ميده. اين برميگرده به اينكه هر كسي چه برداشتي از صندلي و صندلي نشيني داشته. شايد يكي اينو شوخي و صميميت و دور هم بودن و گفتن و خنديدن بدونه مثل ووكمن عزيز كه دو هفته شاد رو توي صندلي با ايشون داشتيم و ممكنه يكي هم اينو كاملا جدي بدونه و جاي براي شناسوندن پيچيدگي هاي شخصيتي خودش و اينكه كمك كنه ما بيشتر بشناسيم ايشون رو مثل nightmare عزيز كه بعد از صندلي نشين خداحافظي كردند.
بازم ممنون

Elfin-D
04-08-2007, 15:33
در مورد پاسخ هاي دوستمون هم خب هر كسي به سليقه خودش جواب ميده. اين برميگرده به اينكه هر كسي چه برداشتي از صندلي و صندلي نشيني داشته. شايد يكي اينو شوخي و صميميت و دور هم بودن و گفتن و خنديدن بدونه مثل ووكمن عزيز كه دو هفته شاد رو توي صندلي با ايشون داشتيم و ممكنه يكي هم اينو كاملا جدي بدونه و جاي براي شناسوندن پيچيدگي هاي شخصيتي خودش و اينكه كمك كنه ما بيشتر بشناسيم ايشون رو مثل nightmare عزيز كه بعد از صندلي نشين خداحافظي كردند.
سلام
من فکر میکنم نباید اینگونه باشه...یعنی به دلخواه صندلی نشین نباشه...
مطمئنا صندلی داغ برای خودش آرمانی داره و داره در اون مسیر قدم بر میداره.حالا بر اساس این مسیر باید به صندلی نشین ها توصیه بشه که چطور و چگونه به سوالات جواب بدن.
این چطور و چگونه هم باید بر اساس نظر مخاطب (دیگر کاربران) باشه.
من در کل این مدت با دوستانی که جدی و صریح به سوالات پاسخ دادن بیشتر حال کردم تا دوستانی که تاپیک رو به شوخی گرفتن...
مخلصیم

Braveheart
04-08-2007, 15:45
سلام
مطمئنا صندلی داغ برای خودش آرمانی داره و داره در اون مسیر قدم بر میداره.حالا بر اساس این مسیر باید به صندلی نشین ها توصیه بشه که چطور و چگونه به سوالات جواب بدن.
من در کل این مدت با دوستانی که جدی و صریح به سوالات پاسخ دادن بیشتر حال کردم تا دوستانی که تاپیک رو به شوخی گرفتن...
مخلصیم
چون انگار الان ميشه نظر داد منم نظر ميدم ...

بنظر من شيوه اي که سعيد رونالدو گفت خيلي بهتره ، هرکي به نوعي به قضيه نگاه ميکنه ، بنا نيست که همه انسان ها مثل هم باشن ... يکي دوست داره جدي صحبت کنه و يکي دوست نداره ، اين برميگرده به آزادي فردي شخص صندلي نشين ...

Elfin-D
04-08-2007, 15:58
چون انگار الان ميشه نظر داد منم نظر ميدم ...

بنظر من شيوه اي که سعيد رونالدو گفت خيلي بهتره ، هرکي به نوعي به قضيه نگاه ميکنه ، بنا نيست که همه انسان ها مثل هم باشن ... يکي دوست داره جدي صحبت کنه و يکي دوست نداره ، اين برميگرده به آزادي فردي شخص صندلي نشين ...
به نظر من خیلی هم شخصی نیست.
باید به هدف سوال شونده هم توجه بشه...میدونی چی میگم؟!...یکی خودش میاد سوال شوخی میکنه...خوب طبیعیه که باید اون رو شوخی جواب داد....ولی اگه سوال جدی بود محکومه به جدی جواب دادن...رسوندم منظور رو؟
مخلصیم

Braveheart
04-08-2007, 16:11
به نظر من خیلی هم شخصی نیست.
باید به هدف سوال شونده هم توجه بشه...میدونی چی میگم؟!...یکی خودش میاد سوال شوخی میکنه...خوب طبیعیه که باید اون رو شوخی جواب داد....ولی اگه سوال جدی بود محکومه به جدی جواب دادن...رسوندم منظور رو؟
مخلصیم
قبول دارم که صندلي نشين بايد به سوال جدي ، بصورت جدي پاسخ بده ؛ و نيز درک تفاوت بين سوال جدي و شوخي را داشته باشه ، اما قبول کن که فقط حدود 20 در صد سوالا جديه... وقتي کسي مياد يک قطار سوال ميزاره ، اگه تو بخواي به همه سوالا بصورت خشک و جدي پاسخ بدي ديگه کسي رغبت نميکنه بياد بخونه که چي جواب دادي ... اما در مورد مسخره کردن سوال جدي حتما بايد تذکري در کار باشه ...

WooKMaN
04-08-2007, 16:20
تنها دليلي كه باعث ميشه صندلي نشين به تك تك سوالات دوستان با ذوق و شوق جواب بده اينكه بذاريم هرطور دوست داره جواب بده ! ...:46:
منظور اين نيست كه جواب بيربط بده اما اگه نخواست ميتونه بگه به فلان سوال نميتونم جواب بدم !!! ...:13:
اگه قرار باشه چارچوب واسش مشخص كنيم مطمئنا نارضايتي بوجود مياد و چون توي محيطي هستيم كه راضي نگه داشتن كاربرا در اوليته ، بهتره همين روال پيش بره ...:27:

BKM_MAHDI
04-08-2007, 16:29
صندلي داغ براي آشناييه بيشتر كاربران با همديگست.اگه قرار باشه يكجايي باشه كه فقط دور هم باشيم خوب من يك تاپيك ميزنم با اين اسم * دورهم باشيم * اگر واسه خنده ميزارين يك تاپيك ميزارم به اين اسم * باهم بخنديم نه به هم * البته جناب سعيد رونالدو بايد بگه كه هدفش چي بوده ولي هرچي هدفش بوده الان قضيش فرق داره .حيفه اين تاپيك نابود بشه.

هم حرف هاي سعيد هم الفين عزيز وهم داداش گلمون شير دل درسته ولي اگه قرار باشه نظر صندلي نشين باشه كه چه طور پاسخ بده بر فرض محال يك آدم لوس وخنكي مثل من مياد همه رو مسخره ميكنه وجواب هاي خنك ميده ( دقيقا خودمو گفتم نه كس ديگه ) .البته اونقدر خشك رو هم نميپسندم كه فقط جواب داده بشه بهتره طوري تنظيم بشه كه مثلا من كه روي صندليم جواب ها رو طوري بدم كه هم طرف به جوابش برسه وبا روحيات من آشنا بشه وهم اگه ميل به طنز دارمدر حين پاسخ دهي جوابشو بدم .يعني يك جواب طنز نه صرفا طنز .
شايد يك سوالاتي پرسيده ميشه كه نوع سوالش طنزه وطبيعتا جوابشم طنز ولي همه كه اينطوري نيست.

صندلي نشيني شيردل يادتونه ؟؟؟ فكر كنم الگوي جالبي باشه هم جواب هم طنز .

البته اين فقط نظر شخصي منه وممكنه هدف چيز ديگه اي باشه

Elfin-D
04-08-2007, 16:35
+
من به شخصه وست دارم وقتی میام به صندلی داغ یه چیز جدید یاد بگیرم...با یک آدم جدید با عقاید جدید آشنا بشم.در این اواخر من فقط صندلی داغ بابک میثم و شاهین و مهرداد رو کامل خوندم...به نظرم اینها کامل بود!
این بر میگرده هم به سوالات و هم به جوابها...به نظر من اول از همه یه دگرگونی عظیم و یه فرهنگ سازی بزرگ نیاز داریم در مورد سوالاتی که پرسیده میشه...چه اهمیتی داره که اسپیکر طرف چند واته یا کلید اینتر کی بوردش سالمه یا نه...بهتره به سوالات اساسی تر پرداخته بشه...
ضمن اینکه هیچ چوبی بالای سر من نیست که حتما و جتما باید بیام 20 تا سوال لوس از صندلی نشین بپرسم...میتونم فقط نظاره گر باشم و هنرنمایی بقیه ی دوستان رو نگاه کنم.خیلی وقتها در حاشیه ی متن بودن لذت بخش تر از وسط میدون بودنه
مخلصیم

Braveheart
04-08-2007, 16:50
يه قانوني هست که ميگه ؛ به کاري که داره بصورت موفق پيش ميره دست نزن ،‌ چون لازم نيست ... معمولا زماني تحول لازمه که کار بصورت خوب پيش نرود ... اگه صندلي داغ خوب پيش نميرفت تا الان اينهمه بازديد نداشت ...

البته راستش بعضي صندلي نشين ها بطوري جواب ميدن که حتي حس اومدن به تاپيک را از آدم ميگيرن ...

Yazz
04-08-2007, 16:51
+
من به شخصه وست دارم وقتی میام به صندلی داغ یه چیز جدید یاد بگیرم...با یک آدم جدید با عقاید جدید آشنا بشم.در این اواخر من فقط صندلی داغ بابک میثم و شاهین و مهرداد رو کامل خوندم...به نظرم اینها کامل بود!
این بر میگرده هم به سوالات و هم به جوابها...به نظر من اول از همه یه دگرگونی عظیم و یه فرهنگ سازی بزرگ نیاز داریم در مورد سوالاتی که پرسیده میشه...چه اهمیتی داره که اسپیکر طرف چند واته یا کلید اینتر کی بوردش سالمه یا نه...بهتره به سوالات اساسی تر پرداخته بشه...
ضمن اینکه هیچ چوبی بالای سر من نیست که حتما و جتما باید بیام 20 تا سوال لوس از صندلی نشین بپرسم...میتونم فقط نظاره گر باشم و هنرنمایی بقیه ی دوستان رو نگاه کنم.خیلی وقتها در حاشیه ی متن بودن لذت بخش تر از وسط میدون بودنه
مخلصیم

الفين با نظرت موافقم، ولي بايد اينم در نظر داشت كه طرفي كه رو صندلي داغ نشسته خودشو تو p30world چه شخصيتي نشون داده باشه. فكر نمي‌كنم چيزه قطعي باشه كه بگيم همه دارن خودشونو واقعي معرفي مي‌كنن. در كل سخته نظر دادن به اينكه طرف دارو جواب سؤال رو با شخصيت واقعيش ميگه يا اون كاراكتري كه او خودش اينجا تعريف كرده.

تا بعد

BKM_MAHDI
04-08-2007, 17:18
يه قانوني هست که ميگه ؛ به کاري که داره بصورت موفق پيش ميره دست نزن ،‌ چون لازم نيست ... معمولا زماني تحول لازمه که کار بصورت خوب پيش نرود ... اگه صندلي داغ خوب پيش نميرفت تا الان اينهمه بازديد نداشت ...

البته راستش بعضي صندلي نشين ها بطوري جواب ميدن که حتي حس اومدن به تاپيک را از آدم ميگيرن ...

اتفاقا نظرم عكس اينه . كاري كه درست داره پيش ميره بايد درست تر بشه. ببين مثلا من يك مغازه دارم كه ويترينشو خيلي قشنگ درست كردم چون قشنگه نبايد بهش دست بزنم؟؟؟ اتفاقا تو اوج قشنگي عوضش ميكنم ويك قشنگترشو ميذارم.حالا حكايت اينم تاپيكه .هر چند خوب پيش رفته ولي بايد بهتر باشه.شايد اگه يك صندلي داغتر باشه بازديدش دوبرابر هم بشه .شايد كساني مثل خود آقا بابك وميثم وسينا هم بيان سوال كنند نه ؟؟؟

اينو هستم خيلي ها طوري جواب ميدن كه رغبت نميشه سوال پرسيد

الفين با نظرت موافقم، ولي بايد اينم در نظر داشت كه طرفي كه رو صندلي داغ نشسته خودشو تو p30world چه شخصيتي نشون داده باشه. فكر نمي‌كنم چيزه قطعي باشه كه بگيم همه دارن خودشونو واقعي معرفي مي‌كنن. در كل سخته نظر دادن به اينكه طرف دارو جواب سؤال رو با شخصيت واقعيش ميگه يا اون كاراكتري كه او خودش اينجا تعريف كرده.

تا بعد

راست ميگي شايد تاحالا به فكرم نرسيده بود كه شخصيتهاي اينجا ميتونند زمين تا زير زمين با واقعيت فرق كنند . ولي اگه صندلي نشين چنيني كاري بكنه نامرديه ما كه نگفتيم شخصيت آرمانيش چجوريه دنبال شخصيت واقعيش هستيم.

در ضمن جناب الفين شايد بعضي سوالات به نظر من وشما جالب نباشه ولي براي كسيكه سوال ميكنه چي ؟؟؟ مثلا من هميشه ميپرسم سبزي خوردن يا نون كنجد چنده ؟؟ شايد فكر كنين طنزه ولي من ميخوام ببينم طرف آيا دست به خريد داره توي جامعه فعاليتش چقدره .درسته ؟؟؟

Behroooz
04-08-2007, 17:35
دوستان سلام

چه بحث جالبي شده . ممنون كه براي بهتر شدن اين تاپيك نظر ميديد .

در اينجا دو سوال مطرحه .

1. سوال خوب چيه ؟ كه نسبيه . بعضي ها سوال جدي دوست دارن . بعضي ها هم سوال طنز .

2. جواب خوب يعني چه ؟ كه اين هم باز هم نسبيه .

ولي در كل اين تاپيك بايد جوابگوي سليقه هاي مختلف باشه .

يك راهش اينه كه كساني كه سوال مي پرسن از هر دو نوع سوال طنز و جدي استفاده كنن تا از نوع جواب ها معلوم بشه كه كسي كه روي صندلي نشسته ادم جدي هستش يا نه .

يك راه ديگه هم براي اينكه اين تاپيك بهتر بشه اينه كه مديران انجمن بيشتر به اين تاپيك كه به نظر من بهترين تاپيك انجمن متفرقه هستش بها بدن و بيان سوال بپرسن .

ممنون

بهروز

BKM_MAHDI
04-08-2007, 17:47
دوستان سلام

چه بحث جالبي شده . ممنون كه براي بهتر شدن اين تاپيك نظر ميديد .

در اينجا دو سوال مطرحه .

1. سوال خوب چيه ؟ كه نسبيه . بعضي ها سوال جدي دوست دارن . بعضي ها هم سوال طنز .

2. جواب خوب يعني چه ؟ كه اين هم باز هم نسبيه .

ولي در كل اين تاپيك بايد جوابگوي سليقه هاي مختلف باشه .

يك راهش اينه كه كساني كه سوال مي پرسن از هر دو نوع سوال طنز و جدي استفاده كنن تا از نوع جواب ها معلوم بشه كه كسي كه روي صندلي نشسته ادم جدي هستش يا نه .

يك راه ديگه هم براي اينكه اين تاپيك بهتر بشه اينه كه مديران انجمن بيشتر به اين تاپيك كه به نظر من بهترين تاپيك انجمن متفرقه هستش بها بدن و بيان سوال بپرسن .

ممنون

بهروز

1-سوال خوب ؟؟؟ همش سوال خوبند
2-جواب خوب ؟؟؟ همش جواب خوب نيستن . به نظرم كسيكه 10 تا سوال ميپرسه حداقل بايد 8 تاشو جواب بگيره چه با طنز چه به جد .كلماتي مانند نميدونم .شرايطش پيش نيومد .تاحالا به چنين چيزي فكر نكردم نبايد توي جوابها باشه .
3-به نظر من هر كس توي صندلي داغ در يك هفته فقط حق داشته باشه يكبار و حداكثر 10 تا وفقط در يك پست سوال بپرسه. منيكه خيلي صندلي رو دوست دارم ميشينم فكر ميكنم و10 تا سوال پخته در ميارم تا پستم الكي هدر نشه.شايد تعداد صفحات كم باشه ولي كميت فداي كيفيت ميشه.

Yazz
04-08-2007, 17:50
1-سوال خوب ؟؟؟ همش سوال خوبند
2-جواب خوب ؟؟؟ همش جواب خوب نيستن . به نظرم كسيكه 10 تا سوال ميپرسه حداقل بايد 8 تاشو جواب بگيره چه با طنز چه به جد .كلماتي مانند نميدونم .شرايطش پيش نيومد .تاحالا به چنين چيزي فكر نكردم نبايد توي جوابها باشه .
3-به نظر من هر كس توي صندلي داغ در يك هفته فقط حق داشته باشه يكبار و حداكثر 10 تا وفقط در يك پست سوال بپرسه. منيكه خيلي صندلي رو دوست دارم ميشينم فكر ميكنم و10 تا سوال پخته در ميارم تا پستم الكي هدر نشه.شايد تعداد صفحات كم باشه ولي كميت فداي كيفيت ميشه.

مرگبار موافقم

Elfin-D
04-08-2007, 17:56
در ضمن جناب الفين شايد بعضي سوالات به نظر من وشما جالب نباشه ولي براي كسيكه سوال ميكنه چي ؟؟؟ مثلا من هميشه ميپرسم سبزي خوردن يا نون كنجد چنده ؟؟ شايد فكر كنين طنزه ولي من ميخوام ببينم طرف آيا دست به خريد داره توي جامعه فعاليتش چقدره .درسته ؟؟؟
خب این سوال رو واقعا نمیشه طنز قلمداد کرد...
ولی واقعا بعضی از دوستان یه سوالاتی میکنن که آدم یاد پچ پچه های خالی زنکی میافته.میدونی چی میگم؟یعنی یک سری فقط میان از این والات میکنن..اونم نه یکی دو تا ...در چندین نوبت و هر نوبت به تعداد زیاد.
من میگم که اگه قرار بشه این بشه مد بین سوال کنند ه ها که بیان برای چشم و همچشمی و تعداد سوالات رو بیشتر کنن (ولو که در قبل دیدم که همین مسئله پیش اومد)تاپیک لوس میشه...
من با شوخی و طنز و غیره مخالف نیستم ولی نه همه جا و در هر شرایط...
البته با عرض شرمندگی من این ایراد رو به سعید عزیز هم میگیرم که بعضی از دوستان که در قبل صندلی نشین شده بودن به این حاشیه ها دامن زدن .برای همین باید بیشتر و بیشتر در انتخاب صندلی نشین شخصا دقت کنن.

Yazz
04-08-2007, 17:58
پس لطف كنيد معيارهاي جديدي را براي انتخاب صندلي‌نشين مطرح كنيد، اينجوري من سؤال كننده مي‌تونم با ذهني باز تر به موضوع بپردازم...

Behroooz
04-08-2007, 18:17
با اين حرف الفين كه گفت بعضي از صندلي نشين ها باعث شدن كه اين تاپيك كمي هم به حاشيه كشيده ميشه موافقم .

متاسفانه يكي از كاربرهاي قديمي فروم رو يادمه كه حالا اسمش رو نمي برم ،‌ در جواب يكي از كاربرها كه پرسيده بود سرتو با چي ميشوري جواب بسيار زشتي داده بود . من در پي ام بهش تذكر دادم . از اون وقت تاحالا خبري ازش نيست .

پس نوع جواب دادن هم واقعا نشان دهنده شخصيت طرف هستش .

ولي به هر حال چون اينجا مجازيه نميشه هميشه مواظب كاربرها بود كه اين كار رو بكن اون كار رو نكن .

ارام ارام بايد كاربرهاي فعال فروم براي سايرين با سوالهاي خوبي كه ميپرسن و جلوگيري از به حاشيه كشيدن تاپيك
براي من كه تازه واردم الگو بشن .

موفق باشيد .

بهروز

L O V A B
04-08-2007, 19:29
با سلام به همه ی دوستان،

فکر کنم ، تاپیک رو من خراب کردم...:13:

به جونه هرچی مرده من تاپیک رو به شوخی نگرفتم ، شخصیت من اینجوریه (امیدوارم بهروز جان که منو دیده تایید کنه)

شاید واسه اینه که سنم کمه ، آخه من فقط 18 سالمه:19:

قربون همتون ، :40:

BKM_MAHDI
04-08-2007, 19:34
با سلام به همه ی دوستان،

به جونه هرچی مرده من تاپیک رو به شوخی نگرفتم ، شخصیت من اینجوریه (امیدوارم بهروز جان که منو دیده تایید کنه)

نه عزيز جسارت نباشه.من از تو خيلي شوخ ترم وافتضاحم هستم .
ولي من شمارو بعنوان يك مثال گفتم ( پس تو قرباني جملات من شدي :27: ) من با كل قضيه مشكل داشتم نه فقط صندلي نشين.
من ميگم بايد طوري باشه كه صندلي نشين در عين شوخي و طنز يك سري مقررات رو بدون قانون اجرا كنه .

Hazy
04-08-2007, 21:06
بچه هاي خوبي باشيد چكار به طنز بودن سوال با نبودنش چكار داريد مگه افراد تو سوال پرسيدن آزاد نيستن!
توصندلي داغ تلويزون هم سوال هاي طنز داره!اون موقع كه تعادا سوال ها آزاد بود صندلي داغي بيشتري داشت!

Mehran NZ
04-08-2007, 22:05
با سلام به همه ی دوستان،

یادته پارسال بخاطر حرفی که به یکی زده بودم خیلی قاط زده بودی و می خواستی شماره من رو بگیری و نصیحت کنی؟؟؟؟
اون موقع لابد 17 ساله بودی برادر تو یکم سن ازت بگذره چی می شی بیچاره نوه هات :46:

Behroooz
04-08-2007, 22:12
دوستان عزيز بحث خوبي شد .

حالا كمي به خودتون استراحت بديد تا نفر بعدي معرفي بشه .

ممنون

بهروز .

TEC
04-08-2007, 22:42
من از صحبتهای Elfin خیلی خوشم اومد.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعی میکنم از این به بعد تو سوال پرسیدنهام یه مقدار بهتر عمل کنم.

ممنون از ایده هایی که گفتید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر صندلی نشین بعدی هستیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاکر
05-08-2007, 00:21
دوستان چرا اينقدر بحث حاشيه اي مي كنيد . اگه مي خواهيد چت كنيد بريد تو مسنجر .

كمي رعايت كنيد . از شما بعيده .

صبر كنيد تا نفر جديد معرفي بشه .

بخدا فقط یه شوخی کردم چرا می زنید!:19::11:

در ضمن آقا بهروز شما مثل اینکه یه نمه با من مشکل دارن؟!
من حاضر به فرا فکنی هستم!
شما اصلا پستهای قبل رو دیدی که به من میگی چت نکن؟!

Nazanin_rose
05-08-2007, 02:16
بخدا فقط یه شوخی کردم چرا می زنید!:19::11:

در ضمن آقا بهروز شما مثل اینکه یه نمه با من مشکل دارن؟!
من حاضر به فرا فکنی هستم!
شما اصلا پستهای قبل رو دیدی که به من میگی چت نکن؟!

پاکر جان شما خودتو ناراحت نکن ، منظور بهروز یکی دیگه بود والا من و تو و greaton که تقصیری نداشتیم :41:
البته الان بهروز عصبانیه ، استعفا و ... و اینا دیگه ما جرات نمی کنیم جز بحث کاری حرف دیگه ای بزنیم :27:

آقا این صندلی نشین بعدی کی معرفی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad99
05-08-2007, 02:25
سلام

ببخشید ولی من فقط یه چیزی بگم اونم حاصل اون چند وقتی بود که صندلی رو تصرف کردیم و فکر کنم اون هفته برا دوستان زیاد جالب نبود.

تمام جواب ها و فید بک ها فقط بر میگرده به سوال و جنبه سوال گر. اون کسی هم که ازت سوال میپرسه میتونی راحت متوجه شی منظورش شوخی هست یا جدی؟بر فرض اگه امیر شیر دل یا اقا مهدی ازت سوال میپرسه اگه یه خورده چاشنی طنز قاطیش کنی .اون دو تا دوست جنبش رو دارن که ناراحت نشن.(منظور بدی نداشتم همه دوستان با جنبه هستن)
تازه فکر کنم خصلت صتدلی داغ باشه که یه خورده سوال مختلف و با طنز باشه و گرنه میشد گفتگوی ویژه خبری کانال 2[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگه جسارتی شد بخشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانتان

محمد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاکر
05-08-2007, 02:34
پاکر جان شما خودتو ناراحت نکن ، منظور بهروز یکی دیگه بود والا من و تو و greaton که تقصیری نداشتیم :41:
البته الان بهروز عصبانیه ، استعفا و ... و اینا دیگه ما جرات نمی کنیم جز بحث کاری حرف دیگه ای بزنیم :27:

آقا این صندلی نشین بعدی کی معرفی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش می کنم اما... (الان میگن چت نکن!:31:)
محمد جان با جمع بندیت موافقم!:10::11:

saeid_ronaldo
05-08-2007, 12:19
سلام
مخلصیم

اتفاقا رضا جان نظر من برعكسه. ما فردي رو ميشونيم روصندلي تا بهتر بشناسيمش. حالا اگه بخوايم حالت ماشيني و رباتيك به سوال و جوابها بديم اولا به هدفمون كه شناختن طرف هستش نميرسيم و بعدش صندلي داغ بعد يه مدت كسل كننده ميشه

saeid_ronaldo
05-08-2007, 12:24
تنها دليلي كه باعث ميشه صندلي نشين به تك تك سوالات دوستان با ذوق و شوق جواب بده اينكه بذاريم هرطور دوست داره جواب بده ! ...:46:
منظور اين نيست كه جواب بيربط بده اما اگه نخواست ميتونه بگه به فلان سوال نميتونم جواب بدم !!! ...:13:
اگه قرار باشه چارچوب واسش مشخص كنيم مطمئنا نارضايتي بوجود مياد و چون توي محيطي هستيم كه راضي نگه داشتن كاربرا در اوليته ، بهتره همين روال پيش بره ...:27:

دقيقا نويد جان درست ميگه. يه مدت صندلي به همين دليل دچار ركود شد كه مجبور شديم دو سه ماهي قفلش كنيم.:10:

saeid_ronaldo
05-08-2007, 12:27
صندلي داغ براي آشناييه بيشتر كاربران با همديگست.اگه قرار باشه يكجايي باشه كه فقط دور هم باشيم خوب من يك تاپيك ميزنم با اين اسم * دورهم باشيم * اگر واسه خنده ميزارين يك تاپيك ميزارم به اين اسم * باهم بخنديم نه به هم * البته جناب سعيد رونالدو بايد بگه كه هدفش چي بوده ولي هرچي هدفش بوده الان قضيش فرق داره .حيفه اين تاپيك نابود بشه.

هم حرف هاي سعيد هم الفين عزيز وهم داداش گلمون شير دل درسته ولي اگه قرار باشه نظر صندلي نشين باشه كه چه طور پاسخ بده بر فرض محال يك آدم لوس وخنكي مثل من مياد همه رو مسخره ميكنه وجواب هاي خنك ميده ( دقيقا خودمو گفتم نه كس ديگه ) .البته اونقدر خشك رو هم نميپسندم كه فقط جواب داده بشه بهتره طوري تنظيم بشه كه مثلا من كه روي صندليم جواب ها رو طوري بدم كه هم طرف به جوابش برسه وبا روحيات من آشنا بشه وهم اگه ميل به طنز دارمدر حين پاسخ دهي جوابشو بدم .يعني يك جواب طنز نه صرفا طنز .
شايد يك سوالاتي پرسيده ميشه كه نوع سوالش طنزه وطبيعتا جوابشم طنز ولي همه كه اينطوري نيست.

صندلي نشيني شيردل يادتونه ؟؟؟ فكر كنم الگوي جالبي باشه هم جواب هم طنز .

البته اين فقط نظر شخصي منه وممكنه هدف چيز ديگه اي باشه

فرمايشات شما متينه دوست عزيز. مطمئن باشيد اگه كسي قصد تمسخر داشته باشه باهاش توسط مديران انجمن برخورد ميشه. ما هم هر كسي از راه ميرسه رو صندلي نشين نميكنيم و روش تحقيق ميكنيم. ما نگفتيم طرف هر جوري عشقش كشيد جواب بده. بلكه توي يه چهار چوب و مقررات خاصي آزادي نصبي در اختيارشون گزاشتيم. بازم ممنون

saeid_ronaldo
05-08-2007, 12:33
+
مخلصیم

حرفت رو تا حدودي قبول دارم. ولي اينكه هر كسي چه سوالي ميپرسه به خودش برميگرده. ما نميتونيم محدوديتي در اين زمينه قائل بشيم كه عزيزان بريد فيزيك كوانتوم بخونيد و يا كتاب الابنيه ان الحقائق الادويه رو باز كنيد و از اونجا سوال در بياريد و بپرسيد.
سوال پرسيدن هر كس برميگرده به اينكه اون شخص دلش ميخواد در مورد صندلي نشين چه اطلاعاتي داشته باشه.

saeid_ronaldo
05-08-2007, 12:37

ممنون از لطفت عزيز ولي به نظر من براي بهتر شدن صندلي بازم جا هست. ولي بازم ممنون

saeid_ronaldo
05-08-2007, 12:44
در كل بحث جالبي بود و از نظرات دوستان هم استفاده كرديم. دلم ميخواد در پايان هر صندلي نشين چنين بحث هايي راه بيفته كه قطعا به بهتر شدن صندلي كمك ميكنه.
ممنون از همتون.
منم ترجيح دادم صندلي نشين جديد فردا يني دوشنبه معرفي بشه.بازم منتظر نظراتتون هستيم

SAJAD DP
05-08-2007, 13:47
سلام
نتونستم صفحات آخر رو بخونم لطفا يكي بگه نفر بعدي كي انتخاب ميشه

BKM_MAHDI
05-08-2007, 13:55
فرمايشات شما متينه دوست عزيز. مطمئن باشيد اگه كسي قصد تمسخر داشته باشه باهاش توسط مديران انجمن برخورد ميشه. ما هم هر كسي از راه ميرسه رو صندلي نشين نميكنيم و روش تحقيق ميكنيم. ما نگفتيم طرف هر جوري عشقش كشيد جواب بده. بلكه توي يه چهار چوب و مقررات خاصي آزادي نصبي در اختيارشون گزاشتيم. بازم ممنون

مر30 سعيد جان ولي فكر كنم بايد طوري باشه كه اگر كسي قبول كنه روي صندلي بشينه جوابگوي تمامي سوالات منطقي باشه.چه به طنز چه به جد.

حرفت رو تا حدودي قبول دارم. ولي اينكه هر كسي چه سوالي ميپرسه به خودش برميگرده. ما نميتونيم محدوديتي در اين زمينه قائل بشيم كه عزيزان بريد فيزيك كوانتوم بخونيد و يا كتاب الابنيه ان الحقائق الادويه رو باز كنيد و از اونجا سوال در بياريد و بپرسيد.
سوال پرسيدن هر كس برميگرده به اينكه اون شخص دلش ميخواد در مورد صندلي نشين چه اطلاعاتي داشته باشه.

احتياج نيست هيچكدوم از كتابها رو بخونه ويا دايره المعارف حفظ كنه ولي ميتونيم توي سوالات محدودشون كنيم خط پايين پيشنهاد منه .

[quote=BKM_MAHDI;1394599
به نظر من هر كس توي صندلي داغ در يك هفته فقط حق داشته باشه يكبار و حداكثر 10 تا وفقط در يك پست سوال بپرسه. منيكه خيلي صندلي رو دوست دارم ميشينم فكر ميكنم و10 تا سوال پخته در ميارم تا پستم الكي هدر نشه.شايد تعداد صفحات كم باشه ولي كميت فداي كيفيت ميشه.[/quote]

در كل بحث جالبي بود و از نظرات دوستان هم استفاده كرديم. دلم ميخواد در پايان هر صندلي نشين چنين بحث هايي راه بيفته كه قطعا به بهتر شدن صندلي كمك ميكنه.
ممنون از همتون.
منم ترجيح دادم صندلي نشين جديد فردا يني دوشنبه معرفي بشه.بازم منتظر نظراتتون هستيم

حتما يادم بيارين بعد از صندلي نشيني من بيامو تاتپيكتونو تخريب كنم ( شوخي )

mehdi_vsgh
05-08-2007, 17:47
سلام

ببخشید ولی من فقط یه چیزی بگم اونم حاصل اون چند وقتی بود که صندلی رو تصرف کردیم و فکر کنم اون هفته برا دوستان زیاد جالب نبود.

تمام جواب ها و فید بک ها فقط بر میگرده به سوال و جنبه سوال گر. اون کسی هم که ازت سوال میپرسه میتونی راحت متوجه شی منظورش شوخی هست یا جدی؟بر فرض اگه امیر شیر دل یا اقا مهدی ازت سوال میپرسه اگه یه خورده چاشنی طنز قاطیش کنی .اون دو تا دوست جنبش رو دارن که ناراحت نشن.(منظور بدی نداشتم همه دوستان با جنبه هستن)
تازه فکر کنم خصلت صتدلی داغ باشه که یه خورده سوال مختلف و با طنز باشه و گرنه میشد گفتگوی ویژه خبری کانال 2[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگه جسارتی شد بخشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانتان

محمد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین محمد جون

اتفاقا تو این چند هفته اخیر من با صندلی نشینی تو خیلی حال کردم....(یادته یه سوال در مورد مشکلی که داشتم باهات مطرح کردم تو هم خیلی صادقانه جواب دادی.....) (به خاطر صداقت تو جوابت واقعا ازت خوشم اومد)

اما در مورد طنز پاسخ گویی صندلی نشین‌ها یا جد بودن انها همونطور که همه بچه‌ها گفتن بستگی به شخصی داره که سوال میکنه....

مثلا خود من 60 درصد سوالام حالت طنز داره (و اتفاقا هم هدفی دارم و میخوام طبع شوخی و روحیه طنز شخص صندلی نشین را بدونم...بنابراین انتظار دارم که اون شخص هم با شکلی طنز به سوالات جواب بده....)

اما یه سری سوالات هم که می‌پرسم کاملا جدی هستن....ولی متاسفانه برخی (که تا الآن فقط یه نفر بوده!!!!) از صندلی نشینان فرق طنز با جد را نمی‌دونن(با اینکه صورت سوال کاملا مشخصه)

حتی وقتی ازشون سوال جدی می‌کنیم اونو به مسخره‌گی جواب میدن.....با اینکه از کاربران پرسابقه هستن ولی طوری جواب می‌دن که به آدم بر می‌خوره.....(یکی از دلایلی که فعالیت من تو این 2 ماهه در این تاپیک کم شده همینه....)

دیگه عرضی نیست....

bahdar
05-08-2007, 18:08
سلام.
ببخشید سعید جان یک سوال داشتم.
صندلی نشین جدید که دوشنبه معرفی شود تا دوشنبه ی دیگر وقت دارد یا تا جمعه؟!؟

Nazanin_rose
06-08-2007, 02:16
سلام.
ببخشید سعید جان یک سوال داشتم.
صندلی نشین جدید که دوشنبه معرفی شود تا دوشنبه ی دیگر وقت دارد یا تا جمعه؟!؟

سوال به جایی بود ، منم داشتم به همین فکر می کردم که کلا هرکسی که صندلی نشین میشه چند روز روی صندلی می مونه
آخه مثلا Lovab خیلی زود مهلتش تموم شد و تاپیک شد پر از حاشیه ..........................................

Behroooz
06-08-2007, 09:51
دوستان سلام

اگه يادتون باشه سعيد عزيز براي دوستاني كه روي صندلي داغ مي نشستند فال حافظ ميگرفت .

كه مدتيه به دليل مشكلي كه براي سيستمش درست شده نمي تونه اين كار رو بكنه .

با اجازه شما از اين به بعد من براي هر صندلي نشين در اخر كارش فال حافظ ميزارم .

تقديم به L O V A B عزيز .

saeid_ronaldo
06-08-2007, 12:32
از فرمايشات دوستان ممنونم. مدت صندلي نشيني 5 روز هستش و دو روز رو ميذاريم فاصله ما بين دو صندلي نشين كه هم انتقادات و پيشنهاداتتون رو مطرح كنيد و هم صندلي يه هوايي بخوره. در مورد فال هم از بهروز عزيز ممنونم. البته قبلش بايد صندلي نشين نيت كنه . ايشالا از هفته بعد.

Braveheart
06-08-2007, 12:37
آقا برا منم فال نگرفتين ، همين الان تا وقته رديفش کنيد :دی

L O V A B
06-08-2007, 12:53
دوستان سلام

اگه يادتون باشه سعيد عزيز براي دوستاني كه روي صندلي داغ مي نشستند فال حافظ ميگرفت .

كه مدتيه به دليل مشكلي كه براي سيستمش درست شده نمي تونه اين كار رو بكنه .

با اجازه شما از اين به بعد من براي هر صندلي نشين در اخر كارش فال حافظ ميزارم .

تقديم به L O V A B عزيز .

ممنون بهروز جان:40:

saeid_ronaldo
06-08-2007, 13:08
بي مقدمه ميريم سر اصل مطلب. اينم صندلي نشين جديد. بابك جان زحمت عنوان تاپيكو بكش

Behroooz
06-08-2007, 14:46
سلام به صندلي نشين عزيز .

از كي شروع به شعر گفتن كردي؟

يك بيوگرافي از خودت بهمون بگو

ممنون
بهروز

bb
06-08-2007, 14:51
به به کی نشسته روی صندلی؟؟؟
سلام استاد جاوید حالت خوبه ؟
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
حتما پرشی خواهم پرسید . فعلا عجله دارم

SAJAD DP
06-08-2007, 14:55
سلام
1-اولين شعرت چي بود؟
2- اولين شعر طنزت چي بود؟
3- چرا شعر مي‌گي؟
4- نظرت در مورد اين دو بيت چيه:
به نام خداوند خاتم و زهرا و علي**** رب يكتاي حسن و حسين و مهدي
به نام خداي علم و ايمان و يقين *** خداي ماه و خورشيد و زمين
5- اگر بگن فردا مي‌ميري چه كا رمي‌كني؟
6- اگر فرداش بگن صد سال ديگه مي‌ميري چه كار مي كني؟
7- نظرت در مورد من چيه؟
8- از موضوعات زير خوشت مي‌آد؟
رياضي
فلسفه
9- آخرين شعرت چي هست؟
10- چند سالت هست؟
--------------------------------
دوستان ميشه بعدا 10 تا ديگه بپرسم يانه؟

AKASHA178
06-08-2007, 16:15
سلام جیگر بابا
سبک شبستری چیه؟
ملا لغتی یعنی چه؟
چه ادکلنی رو دوست داری؟
اگه تو یه کره ی شیشه ای توش هم یه باغچه باشه اسیر شی چه حسی داری؟
نظرت راجب به ساقی چیه؟
آخرین بار کی ستارههای بالا سرت رو نگاه کردی؟
آخرین باری که دعوا کردی . زمین خوردی . با دوستا تو کوچه بازی کردی . فکرت مغشوش شد . فیلم نگاه کردی . کی بود؟
نظرت راجب عشق چیه؟
نظرت راجب ماه چیه؟
ناراحت نشی از سوالاتم (تی فدایه تو )شمالی بخوان کاکو:11:

*PiNk PaNTHeR*
06-08-2007, 17:51
سلام استاد شاعر.

1- چندتا کتاب شعر منتشر شده دارید؟
2- برای مجلات هم شعر مینویسید؟
3- دیوان حافظ رو چقدر حفظید؟
4- میتونید جواب همه رو با شعر بدید؟

ممنون. موفق باشید.

Zendooni777
06-08-2007, 18:03
دوستان عزیز عنایت داشته باشند که با توجه به سن بالای استاد جاوید (نسبت به من و شما) بهتره از ضمیردوم شخص جمع استفاده کنیم

arash_irani
06-08-2007, 18:58
سلام :11:
من تا حالا تو این بحث داغ توی صندلی داغ تو فروم داغ و توی کشوری داغتر نبودم حالا تابستون اومده و من توی هوای داغ جنوب یه سوال تگری و یخ ازتون میپرسم که امیدوارم جوابش قانع کننده باشه

اصولا شعر چون از دل برمیاد پس حتما هم باید به دل بشینه (هر آنچه از دل براید ○○○لاجرم بردل نشیند) :40:
من خودم زیاد اهل شعر گفتن نیستم (بیشتر اهل شعار دادنم :31:) ولی دو تا سوال دارم ئر مورد شعرای امروزی امیدوارم که از سوالات من ناراحت نشی دوست من (خیلی وقته برام این سوالات بی جواب موندن ) :20: :46:

1-آیا به نظر شما شعرای امروزی (شعر نو)تونسته اونجوری که غزل ها و قصیده های شعرا و عرفای بزرگی همچون حافظ و مولوی و همینطور سعدی که در عشق سرآمد بود و در هر مصرع و هر بیت از هر غزل صد نکته ناگفته قلبی و عرفانی داشتند و تاثیر عمیقی برروح و روان آدمها چه از نظر اخلاقی و رفتاری و چه از نظر معنای واقعی عشق و عالم معنا بر انسانها داشته آیا شعر نو هم توان این رو داشته که همین نقش رو ایفا و همین تاثیررو داشته باشه ؟

2- آیا شعر نو تا به حال تونسته نیازهای عاطفی آدمها رو از نظر معنای حقیقی و وجودی برطرف و به بررسی و علل پیداش و ظهورآنها در این عالم بپردازه؟ (منظورم عالم معنا و عشق حقیقی هستش)
مثلا ما در غزل های حافظ ( که الان عین عبارت رو یادم نیست ) به مصرعی بر میخوریم که حکایت از دید ایشون نسب به ساختار اتمی ماده که در عصر حاضر دانشمندان با دستگاه ها و آزمایشات پیچیده تونستند به اثبات برسونند داره
دل هر ذره را بگشایی آفتابیش در میان بینی

و یا حکایتهای شیرین و در عین حال بسیار آموزنده شیخ اجل سعدی که......

و یا در مثنوی اثر مولانا محمد بلخی (مولوی) که واقعا چیز دیگه ای هستش که خودتون بهتراز من به این امر واقف هستید ....

من خدای نکرده قصد توهین و ناچیز شمردن شعرای امروزی و همینطور سبک شعر و ایده ونظرات ایشون رو ندارم ولی میخوام بدونم شعر نو تا چه حد تونسته این نقش رو ایفا کنه؟؟

بازم ممنونم و براتون از خدای منان آرزوی موفقیت و شادابی و همینطور نشستی داغ بر روی صندلی داغ رو دارم

یا حق

bb
06-08-2007, 21:06
بسمه تعالی

ستایش خدای را سزاست که توفیق داد بر بنده رو سیاه خویش که پا ز گلیم خویش گذارد بیش و چندین مسئله ز مسائل شعر و شاعری ز استاد خویش حضرت استاد جاوید ( دامت برکاته) پرسیده و روح پر تشویش را ز ناآرامی به آرامی کشاند
انشالله

1- استاد را در باب این سخن پاسخ چیست؟ که گویند که شاعران را ز عالم دگر اشعار الهام گردد و شاعری که آنتن ندهد را شاعر نگویند .

2- استاد را عشق به کدام شاعر باشد ؟ با کدام شاعر مراوده بسیار داشته با کدامیک مرافعه نموده اید ؟

3- شعر را کهنه می پسندید یا نو ؟

4- آن را که شعر نیکو گوید چه ویژگیست ؟ و آنرا که که شعر خواند چه ویژگی باید ؟

5- استاد چون شعر سراید نخست آن شعر بر که خواند ؟

6- به این ملک کسب و کار شاعری چگونه است ؟

7 - استاد را گر روزی بیاید ، شهره عالم شود در شاعری ، به این طرف و آن طرف خلق تا ایشان ببینند امضا گیرند و روزنامه نگاران روز و شب استاد را گیر دهند تا ز حال ایشان مقال ها نویسند استاد را آن شهرت خوش آید یا به طرقی ز شهرت گریزد؟

8- شعر سماعی بر چه گویند و میان آن شعر و شعر غنایی چه تفاوت است ؟خوش داریم شعری ز استاد بشنویم و سماعی ببریم ؟

9- استاد را چه آرزویی است که گر بر آورده شود دگر هیچ آرزویی نکند ؟

bahdar
07-08-2007, 00:40
سلام.
صندلی نشین شدن دوست عزیز ((محمد جاوید)) عزیز شاعر انجمن را خددمت ایشان و تمام کاربران گل p30world تبریک می گویم.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- چند سالتونه؟شما تو شیراز به دنیا آمدید؟(در غیر این صورت بفرمایید در کجا به دنیا آمدید؟)(می دونم محل سکونتتان شیراز است محل تولد را می خواهم)
2- از کدوم درس بیشتر خوشتان می آید؟(یا می آمد؟)
3- چند بار ویندوز عوض کردید؟
4- تا حالا شده که سخت افزار کامپیوترتان مثلا رم بسوزد و مجبور شوید دوباره بخرید؟چند بار؟
5- نظرتون درباره صندلی داغ؟
6- چی شد که صندلی نشین شدید؟
7- یک انتقاد سازنده از صندلی داغ بکنید؟(مثلا نگید که اگه behroooz بره بهتر میشه)(سوال خود behroooz!!!)
8- فکر می کنید کی صندلی داغ بهترین تایپیک p30world میشه؟(!!!!!!!!)
9- چی شد و چرا کاربر فعال شدید؟
10- اهل ورزش هستید؟چقدر؟چه ورزشی؟
فعلا خداحافظ.

Nazanin_rose
07-08-2007, 02:39
سلام:20:

1- توی شعرات بیشتر از عشق می گی یا شکست ؟
2- کلا مضمون اصلی شعرات چیه ؟
3- نفرتو هم قاطی شعرات می کنی ؟
4- کلا روحیاتت هم مثل شعراته ؟

boy iran
07-08-2007, 08:29
به به بالاخره یک صندلی نشین شاعر هم دیدیم :27:

محمد جان چند تا سوال دارم که خوشحال میشم جواب بدی

1- همیشه در شعرهای خودت از طنز استفاده میکنی ؟
2- در حیطه چاپ شعرهای خودت اقدامی کردی ؟
3- بعضی از شعرهای زیبات درباره مسائل روز است آیا به اونها توجه داری ؟
4- برای رونالدینهو هم شعر میگی ؟ :27:
5- دوست داری وقتی از روی صندلی بلند شدی یک شعر هم برای صندلی داغ بگی ؟

ممنون دوست عزیزم که وقت میزاری :11:

Behroooz
07-08-2007, 22:07
سلام

به نظرت كي اين تاپيك ميشه پربيننده ترين تاپيك فروم ؟

ممنون

بهروز

Ahmad
07-08-2007, 22:53
آقا بهروز اين تاپيك مگه الان پربيننده ترين نيست. كدوم تاپيك از اين تاپيك بيننده‌اش بيشتره ؟

-----------------------------------------
خوب چند تا سوال هم بپرسم :

سلام بر شاعر انجمن

1- قدر گوهر گوهري . مصرع اول رو يادتونه ؟

2- اين سوال رو از چند نفر ديگه پرسيدم ، پاسخي مناسب دريافت نكردم. شما چه پاسخي داريد :

ميگويند وقتي كه آب هوس ميكند سربالا تشريف ببرند ، قورباغه هم هوس ميكنند كه ابوعطاء بخوانند. منظور چيست ؟

3- نظرت راجع به اشعار بيدل چيه ؟ يه شعر زيبا از بيدل حفظ هستي ؟

4- كاري بوده كه دوست داشتي انجام ميدادي ولي نتوانستي ؟

5- ستاره قطبي تو دب اكبره يا تو دب اصغر ؟

6- لطفا با كلمات : استغناء ، طلب و خدا يك بيت زيبا بسراييد .

تشكر.

محمد جاوید
08-08-2007, 00:00
سلام به صندلي نشين عزيز .

از كي شروع به شعر گفتن كردي؟::

يك بيوگرافي از خودت بهمون بگو ::[COLOR="Navy"]بهروز

از دوره دبیرستان
متولد 1335 شیراز. لیسانس زمین شناسی. متاهل.یک فرزند دارم. ساکن شیراز. بیوگرافی کامل من در اینجاست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون

محمد جاوید
08-08-2007, 00:12
سلام
1-اولين شعرت چي بود؟
2- اولين شعر طنزت چي بود؟
3- چرا شعر مي‌گي؟
4- نظرت در مورد اين دو بيت چيه:
به نام خداوند خاتم و زهرا و علي**** رب يكتاي حسن و حسين و مهدي
به نام خداي علم و ايمان و يقين *** خداي ماه و خورشيد و زمين
5- اگر بگن فردا مي‌ميري چه كا رمي‌كني؟
6- اگر فرداش بگن صد سال ديگه مي‌ميري چه كار مي كني؟
7- نظرت در مورد من چيه؟
8- از موضوعات زير خوشت مي‌آد؟
رياضي
فلسفه
9- آخرين شعرت چي هست؟
10- چند سالت هست؟
--------------------------------
دوستان ميشه بعدا 10 تا ديگه بپرسم يانه؟

اول از اینکه دیر به دیر جواب میدم عذر می خوام چون سرعت کارتم امشب افتضاح است
1- چون برمی گرده به حدود 35 سال پیش درست یادم نیست
2-در دوره دانشگاه و راجع به یکی از استادانی که کمی سخت گیر و عصبی بود
3-اینو باید از دلم بپرسم. چون همش دست اونه
4-شعر بدون قافیه و وزنه
5- رو به قبله می خوابم البته قبلش یه طنز در خصوص رفتنم می گم
6-طول عمر زیاد مهم نیست عرض آن مهم است
7-متاسفانه زیاد شناختی ازشما نارم
8-از هیچکدام
9-آخرین پستم تو سایت آوای خیال
10- تو سوال قبلی گفتم

محمد جاوید
08-08-2007, 00:22
سلام استاد شاعر.

1- چندتا کتاب شعر منتشر شده دارید؟
2- برای مجلات هم شعر مینویسید؟
3- دیوان حافظ رو چقدر حفظید؟
4- میتونید جواب همه رو با شعر بدید؟

ممنون. موفق باشید.

1- یک کتاب به نام گلستان جاوید /می تونید در اینجا با این کتاب آشنا شوید
2-فراوان( اطلاعات هفتگی واکثر روزنامه های محلی فارس و هرمزگان
3-خیلی کم اصولا من در حفظ اشعار شاگرد تنبلی هستم حتی اشعار خودم هم حفظ نیستم( پیری و هزار عیب)
3-فی البداهه شاید نتونم ولی با وقت کافی شاید

محمد جاوید
08-08-2007, 00:28
سلام :11:
من تا حالا تو این بحث داغ توی صندلی داغ تو فروم داغ و توی کشوری داغتر نبودم حالا تابستون اومده و من توی هوای داغ جنوب یه سوال تگری و یخ ازتون میپرسم که امیدوارم جوابش قانع کننده باشه

اصولا شعر چون از دل برمیاد پس حتما هم باید به دل بشینه (هر آنچه از دل براید ○○○لاجرم بردل نشیند) :40:
من خودم زیاد اهل شعر گفتن نیستم (بیشتر اهل شعار دادنم :31:) ولی دو تا سوال دارم ئر مورد شعرای امروزی امیدوارم که از سوالات من ناراحت نشی دوست من (خیلی وقته برام این سوالات بی جواب موندن ) :20: :46:

1-آیا به نظر شما شعرای امروزی (شعر نو)تونسته اونجوری که غزل ها و قصیده های شعرا و عرفای بزرگی همچون حافظ و مولوی و همینطور سعدی که در عشق سرآمد بود و در هر مصرع و هر بیت از هر غزل صد نکته ناگفته قلبی و عرفانی داشتند و تاثیر عمیقی برروح و روان آدمها چه از نظر اخلاقی و رفتاری و چه از نظر معنای واقعی عشق و عالم معنا بر انسانها داشته آیا شعر نو هم توان این رو داشته که همین نقش رو ایفا و همین تاثیررو داشته باشه ؟

2- آیا شعر نو تا به حال تونسته نیازهای عاطفی آدمها رو از نظر معنای حقیقی و وجودی برطرف و به بررسی و علل پیداش و ظهورآنها در این عالم بپردازه؟ (منظورم عالم معنا و عشق حقیقی هستش)
مثلا ما در غزل های حافظ ( که الان عین عبارت رو یادم نیست ) به مصرعی بر میخوریم که حکایت از دید ایشون نسب به ساختار اتمی ماده که در عصر حاضر دانشمندان با دستگاه ها و آزمایشات پیچیده تونستند به اثبات برسونند داره
دل هر ذره را بگشایی آفتابیش در میان بینی

و یا حکایتهای شیرین و در عین حال بسیار آموزنده شیخ اجل سعدی که......

و یا در مثنوی اثر مولانا محمد بلخی (مولوی) که واقعا چیز دیگه ای هستش که خودتون بهتراز من به این امر واقف هستید ....

من خدای نکرده قصد توهین و ناچیز شمردن شعرای امروزی و همینطور سبک شعر و ایده ونظرات ایشون رو ندارم ولی میخوام بدونم شعر نو تا چه حد تونسته این نقش رو ایفا کنه؟؟

بازم ممنونم و براتون از خدای منان آرزوی موفقیت و شادابی و همینطور نشستی داغ بر روی صندلی داغ رو دارم

یا حق

1-البته شعرایی چون حافظ و سعدی ومولاناو.. در تاریخ ادبیات ایران تک ستاره بوده اند یعنی قبل و بعد آنها مشابهی برای آنها نبوده به همین دلیل در تما م دوره ها اشعار آنها تاثیر گذار بوده ولی در شعر نو بخصوص سبک نیمایی نیز افراد تاثیر گذار کم نبوده اند .البته خود من بیشتر کلاسیک کار می کنم
2- افرادی مثل سهراب سپهری وفروغ و شاملو و خود نیما به نوبه خود ودر زمان خود و حتی امروز هم تاثیر گذارند

محمد جاوید
08-08-2007, 00:38
سلام جیگر بابا
سبک شبستری چیه؟
ملا لغتی یعنی چه؟
چه ادکلنی رو دوست داری؟
اگه تو یه کره ی شیشه ای توش هم یه باغچه باشه اسیر شی چه حسی داری؟
نظرت راجب به ساقی چیه؟
آخرین بار کی ستارههای بالا سرت رو نگاه کردی؟
آخرین باری که دعوا کردی . زمین خوردی . با دوستا تو کوچه بازی کردی . فکرت مغشوش شد . فیلم نگاه کردی . کی بود؟
نظرت راجب عشق چیه؟
نظرت راجب ماه چیه؟
ناراحت نشی از سوالاتم (تی فدایه تو )شمالی بخوان کاکو:11:

1-اطلاعی ندارم
2-کسی که مته به خشخاش میگذاره ومنتظره یه نفر حرفی بزنه و از اون اشکال بگیره
3-ادکلنی با بوی ملایم اصولا با ادکلن و عطر تند حساسیت دارم
4-احساس باغبانی
5-اگر نگب ملا لغتی کلمه راجب غلط هست و درستش راجع به است/ اگر منظورت اون ساقیه که من تا حالا از دستش چیزی نگرفتم ولی اگر در عرفان باشه کلمه مقدسیه
6-همین امشب که باغچه را اب دادم
7-اصلا اهل دعوا نیستم. دیگه از بازی من تو کوچه گذشته حالا بچه ام بازی می کنه
8-كوه از سخن عشق به تنگ آمده است.....با تيشه ي عاشقان به جنگ آمده است
پيروز در اين نبرد زيبا عشق است.... صد ناله و فرياد ز سنگ آمده است
9-قبل از سفر انسان به ماه او مظهر زیبایی بود و در اشعار شاعران نمود پیدا می کرد و پس از مشخص شدن چاله چوله های ماه دیگه مظهر زیبایی دانستن اون با اشکال شرعی روبروست
8-

ALt3rnA
08-08-2007, 00:43
سلام

1- نظرت در مورد چیز های زیر چیه :

خدا
جدید
شاعر
من
تو
گیم هکر
نستا
نوید
کوسه
علیرضا

mohammad99
08-08-2007, 00:45
سلام خسته نباشید
من رو به میشناسید؟

اينجا كه ماييم سرزمين سرد سكوت است

بالهامان سوخته ست لبها خاموش

‌نه لبخندي نه اشكي ‌و نه حتي يادي از لبها و چشمها

همه خبرها دروغ بود

و همه آياتي كه از پيامبران بي شمار شنيده بودم

بسان گامهاي بدرقه كنندگان تابوت از لب گور پيشتر آمدن نتوانستند

چرا؟

خیلی ممنون از این که وقت میزارید

محمد جاوید
08-08-2007, 01:12
سلام.
صندلی نشین شدن دوست عزیز ((محمد جاوید)) عزیز شاعر انجمن را خددمت ایشان و تمام کاربران گل p30world تبریک می گویم.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- چند سالتونه؟شما تو شیراز به دنیا آمدید؟(در غیر این صورت بفرمایید در کجا به دنیا آمدید؟)(می دونم محل سکونتتان شیراز است محل تولد را می خواهم)
2- از کدوم درس بیشتر خوشتان می آید؟(یا می آمد؟)
3- چند بار ویندوز عوض کردید؟
4- تا حالا شده که سخت افزار کامپیوترتان مثلا رم بسوزد و مجبور شوید دوباره بخرید؟چند بار؟
5- نظرتون درباره صندلی داغ؟
6- چی شد که صندلی نشین شدید؟
7- یک انتقاد سازنده از صندلی داغ بکنید؟(مثلا نگید که اگه behroooz بره بهتر میشه)(سوال خود behroooz!!!)
8- فکر می کنید کی صندلی داغ بهترین تایپیک p30world میشه؟(!!!!!!!!)
9- چی شد و چرا کاربر فعال شدید؟
10- اهل ورزش هستید؟چقدر؟چه ورزشی؟
فعلا خداحافظ.

1-51 سال.متولد شیراز ساکن شیراز اهل لار
2-علوم طبیعی و ادبیات
3-خیلی
4-نه
5- اگه خیلی داغ نباشه که باعث سوختن .... شود بهتره
6--به دعوت دوستان عزیز مسئول این تایپیک
7-سوالات باید تخصصی تر و دارای یک پیام باشد مثلا با عرض معذرت ویندوز عوض کردن من دارای چه پیامی است؟؟
8-الان هم ظاهرا پر طرفداره اگرچه من به علت مشغله زیاد تا حالا ایجا فعال نبوده ام
9-باید از مدیران انجمن بپرسید
10 - فقط پیاده روی اگه بشه اسمش ورزش گذاشت

محمد جاوید
08-08-2007, 01:15
به به بالاخره یک صندلی نشین شاعر هم دیدیم :27:

محمد جان چند تا سوال دارم که خوشحال میشم جواب بدی

1- همیشه در شعرهای خودت از طنز استفاده میکنی ؟
2- در حیطه چاپ شعرهای خودت اقدامی کردی ؟
3- بعضی از شعرهای زیبات درباره مسائل روز است آیا به اونها توجه داری ؟
4- برای رونالدینهو هم شعر میگی ؟ :27:
5- دوست داری وقتی از روی صندلی بلند شدی یک شعر هم برای صندلی داغ بگی ؟

ممنون دوست عزیزم که وقت میزاری :11:

1- نه همیشه
2-قبلا گفتم یک کتاب به نام گلستان جاوید .اینم اطلاعات بیشترش:
3- معمولا طنز پرداز به شکار مسائل روز می رود
4-اگه لازم باشد بله
5-حتما

magmagf
08-08-2007, 01:21
سلام

تا حالا شعری گفتین که به فرزند یا خانومت تقدیمش کنید ؟

اسم فرزندتون چیه ؟ یا کلا نظرتون در رابطه با نتاخب اسم چیه اخه من یک شاعر رو می شناختم که اسم بچه هاش بود غزل و قصیده

شاعرای مورد علاقه تون ؟

اهل کتاب هم هستید اگه اره چندتا از بهترین کتابهایی که خوندید ؟

شغلتون چیه ؟

مرسی بابت وقتی که می ذارید

محمد جاوید
08-08-2007, 01:22
سلام:20:

1- توی شعرات بیشتر از عشق می گی یا شکست ؟

1- هر دو ولی بیشتر عشق
2-من در هر زمینه ای که فکرش بکنی شعر گفته ام
3- اصولا شعر دل نوشته ی شاعر است و طبیعتا نظر شاعر در اکثر اشعارش نهفته مگر در مواردی که شاعر از زبان دیگری شعر بسراید و شخصیت دیگری جای او را بگیرد
4-باید از اون هایی که با من برخور دارند پرسید

محمد جاوید
08-08-2007, 01:23
سلام خسته نباشید
من رو به میشناسید؟

اينجا كه ماييم سرزمين سرد سكوت است

بالهامان سوخته ست لبها خاموش

‌نه لبخندي نه اشكي ‌و نه حتي يادي از لبها و چشمها

همه خبرها دروغ بود

و همه آياتي كه از پيامبران بي شمار شنيده بودم

بسان گامهاي بدرقه كنندگان تابوت از لب گور پيشتر آمدن نتوانستند

چرا؟

خیلی ممنون از این که وقت میزارید

متاسفانه نه زیاد اگه بیشتر با شما آشنا بشم خوشحال خواهم شد

محمد جاوید
08-08-2007, 01:37
سلام

تا حالا شعری گفتین که به فرزند یا خانومت تقدیمش کنید ؟

اسم فرزندتون چیه ؟ یا کلا نظرتون در رابطه با نتاخب اسم چیه اخه من یک شاعر رو می شناختم که اسم بچه هاش بود غزل و قصیده

شاعرای مورد علاقه تون ؟

اهل کتاب هم هستید اگه اره چندتا از بهترین کتابهایی که خوندید ؟

شغلتون چیه ؟

مرسی بابت وقتی که می ذارید

بله تو کتابم هم هست
اسم تنها پسرم علیرضا است/ آن هم یک سلیقه و انخاب است و وظیفه هر پدر و مادری است که اسامی نیکو برای فرزندان خود انتخاب کند

رهی /فریدون مشیری/ ابوالقاسم حالت/

فعلا بیشتر با اینترنت سعی می کنم رسالت کتاب خوانی را انجام دهم/آخرین کتابی که خواندم تاریخ طنز در ادبیات فارسی است

من کارشناس معدن هستم

talot
08-08-2007, 01:42
چرا شعر؟
چرا این سایتو انتخاب کردید و نظرتون در موردش چیه؟
فکر میکنید الان بیشتر شعر درک میشه یا دوره های قبل؟
بدترین و بهترین اتفاق زندگیتون؟
به چه شعر و شاعری ارادت خاصی دارید؟
با نثر چه طورید؟
مهمترین حادثه زندگیتون؟
یه خاطره شیرن از دوره دانشجویی بگید؟
غذا و رنگ مورد علاقه تون؟
از چه اادمایی بدتون میاد؟
بهترین و مورد اطمینان ترین شخص در زندگیتون؟
با سپاس

محمد جاوید
08-08-2007, 01:45
آقا بهروز اين تاپيك مگه الان پربيننده ترين نيست. كدوم تاپيك از اين تاپيك بيننده‌اش بيشتره ؟

-----------------------------------------
خوب چند تا سوال هم بپرسم :

سلام بر شاعر انجمن

1- قدر گوهر گوهري . مصرع اول رو يادتونه ؟

2- اين سوال رو از چند نفر ديگه پرسيدم ، پاسخي مناسب دريافت نكردم. شما چه پاسخي داريد :

ميگويند وقتي كه آب هوس ميكند سربالا تشريف ببرند ، قورباغه هم هوس ميكنند كه ابوعطاء بخوانند. منظور چيست ؟

3- نظرت راجع به اشعار بيدل چيه ؟ يه شعر زيبا از بيدل حفظ هستي ؟

4- كاري بوده كه دوست داشتي انجام ميدادي ولي نتوانستي ؟

5- ستاره قطبي تو دب اكبره يا تو دب اصغر ؟

6- لطفا با كلمات : استغناء ، طلب و خدا يك بيت زيبا بسراييد .

تشكر.

1-قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری
2- اطلاع دقیقی از شان نزول این ضرب المثل ندارم
3-متاسفانه تاکنون اشعارش را نخواندم
4-خیلی زیاد
5-فکر کنم اکبر
6-کاش استغنای فکری داشتم
ای خدا آن را طلب کردم ، بده
هر کسی محروم شد از این مهم
در زمان امتحان حتما رده

محمد جاوید
08-08-2007, 01:51
چرا شعر؟
از چه شاعرایی خوشتون میاد و چرا؟
با نثر چه طورید؟
با سپاس

من فکر می کنم در میان انجمن های مشابه پی سی ورد از یک مدیریت منسجم و منطقی برخوردار است و علیرغم اینکه مدیرانش جوان هستند از نبوغ خوبی برخوردارند ( حمل بر پاچه خاری نشود)

به نظر من شعر و شاعر غریب ترین دوره را می گذراند.علاقه به شعر و کتاب شعر بشدت در بین مردم خصو صا جوانان کاهش یافته

در سوالات قبلی پاسخ دادم البته به اختصار

انشا ام بد نیست ولی من بیشتر شعر کار می کنم

محمد جاوید
08-08-2007, 02:03
چرا شعر؟
بدترین و بهترین اتفاق زندگیتون؟
با نثر چه طورید؟
مهمترین حادثه زندگیتون؟
یه خاطره شیرن از دوره دانشجویی بگید؟
غذا و رنگ مورد علاقه تون؟
از چه اادمایی بدتون میاد؟
بهترین و مورد اطمینان ترین شخص در زندگیتون؟
با سپاس

مهمترین حادثه زندگیتون؟: من به طور پراکنده از دوران دبیرستان شعر می گفتم ولی به طور حرفه ای پس از حادثه زلزله بم و سرودن اشعاری در این خصوص طبع شعر من فوران نمود شاید این مهمترین حادثه زندگی من باشد.
یه خاطره شیرن از دوره دانشجویی بگید؟: شاید شیرین ترینش پیروزی انقلاب بود اون موقع من سال آخر دانشگاه بودم
غذا و رنگ مورد علاقه تون؟: قورمه سبزی و رنگ کرم و قهوه ای
از چه اادمایی بدتون میاد؟: دو رو و چاپلوس
بهترین و مورد اطمینان ترین شخص در زندگیتون؟: ؟؟!!!

محمد جاوید
08-08-2007, 02:13
سلام

1- نظرت در مورد چیز های زیر چیه :

خدا
جدید
شاعر
من
تو
گیم هکر
نستا
نوید
کوسه
علیرضا

خدا= آن که از غیبم ندا داد
جدید= معمولا چیز خوبیه
شاعر= دل داده ی آس و پاس
من= تو را نمی شناسم
تو=کلمه خودمانی و دوستی
گیم هکر= چیزی نمی دونم
نستا=؟؟
نوید= همیشه معمولا خوشحال کننده است
کوسه=خیلی ازش می ترسم

محمد جاوید
08-08-2007, 02:28
بسمه تعالی

ستایش خدای را سزاست که توفیق داد بر بنده رو سیاه خویش که پا ز گلیم خویش گذارد بیش و چندین مسئله ز مسائل شعر و شاعری ز استاد خویش حضرت استاد جاوید ( دامت برکاته) پرسیده و روح پر تشویش را ز ناآرامی به آرامی کشاند
انشالله

1- استاد را در باب این سخن پاسخ چیست؟ که گویند که شاعران را ز عالم دگر اشعار الهام گردد و شاعری که آنتن ندهد را شاعر نگویند .

2- استاد را عشق به کدام شاعر باشد ؟ با کدام شاعر مراوده بسیار داشته با کدامیک مرافعه نموده اید ؟

3- شعر را کهنه می پسندید یا نو ؟

4- آن را که شعر نیکو گوید چه ویژگیست ؟ و آنرا که که شعر خواند چه ویژگی باید ؟

5- استاد چون شعر سراید نخست آن شعر بر که خواند ؟

6- به این ملک کسب و کار شاعری چگونه است ؟

7 - استاد را گر روزی بیاید ، شهره عالم شود در شاعری ، به این طرف و آن طرف خلق تا ایشان ببینند امضا گیرند و روزنامه نگاران روز و شب استاد را گیر دهند تا ز حال ایشان مقال ها نویسند استاد را آن شهرت خوش آید یا به طرقی ز شهرت گریزد؟

8- شعر سماعی بر چه گویند و میان آن شعر و شعر غنایی چه تفاوت است ؟خوش داریم شعری ز استاد بشنویم و سماعی ببریم ؟

9- استاد را چه آرزویی است که گر بر آورده شود دگر هیچ آرزویی نکند ؟

1-حداقل در خصوص خودم اینگونه باست
2-چاکر همه شاعران و بجز شاعران عهد قدیم که مخلصشان هستم با اشعار رهی و فریدون مشیری و سهراب هم حال می کنم
3- با کهنه اش میانه ام بهتره
4-شاعر باید دو ویژگی جوشش ( الهام 9 و کوشش ( سعی و تلاش و مطالعه ) داشته باشد.شعر خوان هم باید عاشق شعر باشد تا بتواند با آ ارتباط برقرار کند
5-چندین بار بر خودم خانم
6-کساد
7-شهرت دیر می آید و زود می رود پس نباید دل به او بست
8-سماع یعنی شنیدنی خوش و شور انگیز و به نظر من همان اشعار عرفانی است و شعر غنایی هم تران است
9- اگر دال بر شعار نشود سلامت نفس و سلامت جان

محمد جاوید
08-08-2007, 02:35
سلام

به نظرت كي اين تاپيك ميشه پربيننده ترين تاپيك فروم ؟

ممنون

بهروز

الان هم ظاهرا پر بیننده هست

saeid_ronaldo
08-08-2007, 11:24
1- يكي از وجه تمايزات پي سي ورلد با بقيه فروم ها ضوابط ويژه در دادن عناوين هستش كه به كسي عنوان اختصاصي تعلق نميگيره. حتي عنواني كه به ووكمن داده شد بعد از مدتي ازش پس گرفتند. شايد شما معدود و يا تنها كاربر عنوان اختصاصي اين فروم باشيد. اول اينكه چيشد اين عنوان رو دريافت كرديد و دوم اينكه دلتون نميخواد همرنگ جماعت باشيد و بر طبق تعداد پست هاتون عنوان دريافت كنيد؟

2-تا به حال شعري گفتيد كه بعد از يه مدت دوباره بخونيدش و بابت گفتن اون شعر از خودتون خجالت بكشيد كه اي بابا اينم شعر بود من گفتم؟

3- يه بار ازت درخواست يه دوبيتي كردم. اون شعري كه برام گفتي يه مدت تو امضام بود. اون شعر يادته؟ اون موقع كه اينو ازت خواستم تو دلت چيگفتي؟ نگفتي چه پسر پرروئيه؟

SAJAD DP
08-08-2007, 11:28
سلام

- يكي از وجه تمايزات پي سي ورلد با بقيه فروم ها ضوابط ويژه در دادن عناوين هستش كه به كسي عنوان اختصاصي تعلق نميگيره. حتي عنواني كه به ووكمن داده شد بعد از مدتي ازش پس گرفتند. شايد شما معدود و يا تنها كاربر عنوان اختصاصي اين فروم باشيد. اول اينكه چيشد اين عنوان رو دريافت كرديد و دوم اينكه دلتون نميخواد همرنگ جماعت باشيد و بر طبق تعداد پست هاتون عنوان دريافت كنيد؟

منم همين سوال رو دارم

BKM_MAHDI
08-08-2007, 11:35
سلام

1-جلوي هر بيت شاعر اونو بنويسيد.اشعار خيلي تابلو وآسونه

مرامادرم نام مرگ تو كرد زمانه مرا پتك ترگ تو كرد

اگر آن ترك شيرازي به دست آرددل مارا به خال هندوش بخشم سمرقند وبخارا را

براوراست خم كرد وچپ كرد راست خروش از خم چرخ چاچي بكاست

2-اسم قديمي ترين شاعري كه ميدنيد بگيد وبگيد توي كدوم سالها ميزيسته
3-فكر ميكني اگر چوپان دروغ گو با كبري ( تصميم كبري ) ازدواج ميكرد چه سرانجامي در انتظارشون بود ؟؟
4-گوشت شتر قسمت سردست كيلويي چنده ؟؟؟
5-جسارتا اس ام اس بالاي 18 سال توي گوشيتون چندتايه ؟؟
6-تابه حال چند بار به معناي واقعي عاشق افراد زميني شديد ؟؟؟
7-فكر كنم گفتيد فرزند داريد خدا ببخشه بهتون . چقدر دوست دارين مثل خودتون باشه وبشه ؟؟

ممنون.ادامه در پستي ديگر

Behroooz
08-08-2007, 11:37
سلام مجدد

گفته بودين كه رشته شما زمين شناسيه . تا حالا فسيل پيدا كردي؟ من تو خونمون چند تا فسيل دارم كه يكي از دوستام
بهم داده . يكيش كه از بقيه سالمتره يك صدف دو كفه اي هستش . به نظرت ميانگين عمرش چقدره ؟

شما از مسن ترين افرادي هستسد كه در اين فروم فعاليت داريد . به نظر شما چرا نسل قديم با كامپيوتر اشنا نيستند ؟

مشخصات كامپوترت رو ميدوني؟ مثلا سي پيوش چيه ؟

همسر و پسرت ميدونن كه شما اينجا عضو هستي؟

خدمت سربازي كجا بوديد ؟

از جنگ خاطره اي داري برامون بگي ؟

نظرت درباره اهدا اعضا چيه ؟ حاضري كارتش رو بگيري؟

به نظرت چرا زندگي اينقدر سخت شده ؟ سخت شده يا ما سختش كرديم؟

ممنون از شما .

بهروز .

AKASHA178
08-08-2007, 12:50
1-اطلاعی ندارم
2-کسی که مته به خشخاش میگذاره ومنتظره یه نفر حرفی بزنه و از اون اشکال بگیره
3-ادکلنی با بوی ملایم اصولا با ادکلن و عطر تند حساسیت دارم
4-احساس باغبانی
5-اگر نگب ملا لغتی کلمه راجب غلط هست و درستش راجع به است/ اگر منظورت اون ساقیه که من تا حالا از دستش چیزی نگرفتم ولی اگر در عرفان باشه کلمه مقدسیه
6-همین امشب که باغچه را اب دادم
7-اصلا اهل دعوا نیستم. دیگه از بازی من تو کوچه گذشته حالا بچه ام بازی می کنه
8-كوه از سخن عشق به تنگ آمده است.....با تيشه ي عاشقان به جنگ آمده است
پيروز در اين نبرد زيبا عشق است.... صد ناله و فرياد ز سنگ آمده است
9-قبل از سفر انسان به ماه او مظهر زیبایی بود و در اشعار شاعران نمود پیدا می کرد و پس از مشخص شدن چاله چوله های ماه دیگه مظهر زیبایی دانستن اون با اشکال شرعی روبروست
8-

ممنون از جوابت جیگر بابا
راستی نظریه ی تکتونیک صفحه ای هنوز پابرجاست یا رد شد؟
نظرت راجبه کلرومتان چیه؟
نظرت راجبه مارن چیه آیا میشه تو ساختمان سازی از اون استفاده کرد؟
فسیل نومولیت ماله چه دوره ی زمین شناسیه؟
آبشار نیاگارا سالی چند سانت عقب نشینی میکنه بعلت خوردگی (شیل)
نظرت راجبه معدن چهارملو چیه؟
نظرت راجبه دراز گودال سنت جان چیه؟
عمیقترین نقطه زمین؟
میتونی زمین شناسی رو با تمام وجودت توصیف کنی چون من عاشقشم؟
آخرین جریان گل کجا اتفاق افتاد(جریان گل آتشفشانی)؟
اینم از سوالات علمی که خرده گرفته بودین سوالات باید یه ثمری داشته باشه
قربوست

bahdar
08-08-2007, 13:25
7-سوالات باید تخصصی تر و دارای یک پیام باشد مثلا با عرض معذرت ویندوز عوض کردن من دارای چه پیامی است؟؟

جواب:
7- حرف حساب جواب نداره.!!!آخه سوال تخصصی و دارای پیام به ذهنم نمی رسد.!!!شما ببخشید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام.
1- شما از چه غذایی خوشتان می آید؟
2- آیا در دوران مدرسه یا دانشگاه درسی بوده که ازش بدتون بیاد ولی بعد به خاطر معلم اون درس چون مثلا مهربون بوده و خوب درس می داده از اون درس خوشتان بیاید؟(پیامش اینه که معلم میتونه رو علاقه ی آدم رو درس تاثیر بزاره!)
3- نظرتون را در مورد موارد زیر بگید و بگید ما با داشتن هر کدوم از اینا به چی می توانیم دست پیدا کنیم؟(خود جواب شما یه نوع پیامه دیگه)
1- محبت
2- اتحاد ملی
3- انسجام اسلامی
4- تلویزیون و رادیو و رایانه هر کدام چقدر می تواند مضر یا مفید باشد؟چقدر اهل تلویزیون هستید؟(خود جواب شما یه نوع پیامه دیگه)
5- تا حالا چند بار شده که دارید تلویزیون نگاه می کنید و بعد یکدفعه شعری به ذهنتان رسیده؟
6- بیشتر در چه قالبی شعر میگید؟
7- در این رابطه بعد از خداوند به ترتیب 3 نفر را که خود را مدیون آن ها می دانید که این استعداد شاعری را در شما تقویت کردند را بنویسید؟از بین معلمان یا دبیران یا استادان دوره مدرسه یا دانشگاه هم 2 نفر را ذکر کنید؟
8- سوالام از دفعه قبل بهتر شده؟بهترین و مزخرفترین سوال این دوره کدام بود؟چرا؟(به امید اینکه به کمک شما سوالام بهتر شود؟

AaVaA
08-08-2007, 13:53
سلام
1.اگر p30world رو به یه جامعه تشبیه کنیم..شما انجمن متفرقه رو به چه چیزی در این جامعه تشبیه میکنید؟

2.چرا قبول کردید روی صندلی داغ بنشینید؟

M.etallic.A
08-08-2007, 17:33
سلام به صندلی نشین جدید...

یه دوبیتی میگم نظرت رو درموردش بگو :

کاش می شد عشق را با تو شناخت
لحظه های زندگی را با تو باخت
کاش می شد بوسه بر چشم تو زد
هر زمان تصویری از روی تو ساخت

Behroooz
08-08-2007, 22:49
اماده براي گذر از مرز 200000 بازديد ....................

sise
08-08-2007, 22:53
اماده براي گذر از مرز 200000 بازديد ....................

ببخشید اقا بهروز که نا بجا سوال میکنم . اما خب چون در آستانه این لحظه حساس(؟) یعنی گذر از مرز200000بازدید هستیم بی ربط هم ندیدم:

به نظر شما این آمار بازدید ملاک خیلی محکمی برای مفید بودن یک تاپیک هست؟

Behroooz
08-08-2007, 23:04
ببخشید اقا بهروز که نا بجا سوال میکنم . اما خب چون در آستانه این لحظه حساس(؟) یعنی گذر از مرز200000بازدید هستیم بی ربط هم ندیدم:

چرا كه نه . وقتي كاربرا اينقدر اين تاپيك رو دوست دارن حتما نشانه موفق عمل كردن اين تاپيكه .

متاسفانه در پستت كمي بوي حسادت مياد . اين تاپيك مال همه بچه هاي فرومه . مال من و سعيد و ووكمن كه نيست ......

اگه نظر ديگه اي داري در پي ام بگو .

ممنون

بهروز

sise
08-08-2007, 23:09
چرا كه نه . وقتي كاربرا اينقدر اين تاپيك رو دوست دارن حتما نشانه موفق عمل كردن اين تاپيكه .

متاسفانه در پستت كمي بوي حسادت مياد . اين تاپيك مال همه بچه هاي فرومه . مال من و سعيد و ووكمن كه نيست ......

اگه نظر ديگه اي داري در پي ام بگو .

ممنون

بهروز

اون قسمتی که قرمز کردم اصلا درست نیست. بقیه اش هم جای بحث داره که برات در پی ام میگم.

محمد جاوید
08-08-2007, 23:13
1- يكي از وجه تمايزات پي سي ورلد با بقيه فروم ها ضوابط ويژه در دادن عناوين هستش كه به كسي عنوان اختصاصي تعلق نميگيره. حتي عنواني كه به ووكمن داده شد بعد از مدتي ازش پس گرفتند. شايد شما معدود و يا تنها كاربر عنوان اختصاصي اين فروم باشيد. اول اينكه چيشد اين عنوان رو دريافت كرديد و دوم اينكه دلتون نميخواد همرنگ جماعت باشيد و بر طبق تعداد پست هاتون عنوان دريافت كنيد؟

2-تا به حال شعري گفتيد كه بعد از يه مدت دوباره بخونيدش و بابت گفتن اون شعر از خودتون خجالت بكشيد كه اي بابا اينم شعر بود من گفتم؟

3- يه بار ازت درخواست يه دوبيتي كردم. اون شعري كه برام گفتي يه مدت تو امضام بود. اون شعر يادته؟ اون موقع كه اينو ازت خواستم تو دلت چيگفتي؟ نگفتي چه پسر پرروئيه؟

1- شاید لطف مدیران سایت باعث این کار شده است .البته اگر به تعداد اشعاری که در تایپیک خودم نگاه کنید می بینید که تعداد پست های من کم هم نیست ولی چون در یک تایپیک می نویسم ظاهرا جزء پست هایم محسوب نمی شود.
2- خیلی زیاد
3- فکر می کنم شعری گفتم که توش کلمه رونالدو و علاقه شما به این بازیکن بود و تو دلم هم چیزی بهت نگفتم.

محمد جاوید
08-08-2007, 23:14
سلام

1-جلوي هر بيت شاعر اونو بنويسيد.اشعار خيلي تابلو وآسونه

مرامادرم نام مرگ تو كرد زمانه مرا پتك ترگ تو كرد

اگر آن ترك شيرازي به دست آرددل مارا به خال هندوش بخشم سمرقند وبخارا را

براوراست خم كرد وچپ كرد راست خروش از خم چرخ چاچي بكاست

2-اسم قديمي ترين شاعري كه ميدنيد بگيد وبگيد توي كدوم سالها ميزيسته
3-فكر ميكني اگر چوپان دروغ گو با كبري ( تصميم كبري ) ازدواج ميكرد چه سرانجامي در انتظارشون بود ؟؟
4-گوشت شتر قسمت سردست كيلويي چنده ؟؟؟
5-جسارتا اس ام اس بالاي 18 سال توي گوشيتون چندتايه ؟؟
6-تابه حال چند بار به معناي واقعي عاشق افراد زميني شديد ؟؟؟
7-فكر كنم گفتيد فرزند داريد خدا ببخشه بهتون . چقدر دوست دارين مثل خودتون باشه وبشه ؟؟

ممنون.ادامه در پستي ديگر

1-فکر کنم بیت اول و سوم از فردوسی باشهو بیت دوم هم که کاملا تابلوه (حافظ)
2-پدر شعر فارسی رودکی است و قدیمی ترین شاعر پارسی گوی است ( اواسط قرن سوم هجری)
3-نمی دونم
4-اینم از اون سوالاییه که نه خدا خوشش می آد نه بنده خدا
5-خیلی می اد و پاک می شه
6- شاید هیچ بار
7- خیلی دوست دارم ولی او علاقه ای به شعر و شاعری ندارد

محمد جاوید
08-08-2007, 23:15
سلام مجدد

گفته بودين كه رشته شما زمين شناسيه . تا حالا فسيل پيدا كردي؟ من تو خونمون چند تا فسيل دارم كه يكي از دوستام
بهم داده . يكيش كه از بقيه سالمتره يك صدف دو كفه اي هستش . به نظرت ميانگين عمرش چقدره ؟

شما از مسن ترين افرادي هستسد كه در اين فروم فعاليت داريد . به نظر شما چرا نسل قديم با كامپيوتر اشنا نيستند ؟

مشخصات كامپوترت رو ميدوني؟ مثلا سي پيوش چيه ؟

همسر و پسرت ميدونن كه شما اينجا عضو هستي؟

خدمت سربازي كجا بوديد ؟

از جنگ خاطره اي داري برامون بگي ؟

نظرت درباره اهدا اعضا چيه ؟ حاضري كارتش رو بگيري؟

به نظرت چرا زندگي اينقدر سخت شده ؟ سخت شده يا ما سختش كرديم؟

ممنون از شما .

بهروز .

1- در دوران دانشجویی از این حرکات زیاد می کردیم/ دوکفه ای ها در دورانهای زیادی می زیسته اند
2- شاید به علت مشغلۀ آب و نان باشد /البته علاقه هم خیلی مهم است.
3-زیاد اطلاعی از اینگونه امور ندارم فقط بلد م با کامپیوتر وب گردی کنم و مطلب بنویسم و سایتم را اداره کنم.
4-بله می دونن
5- قسمتی از مدت خدمتم جبهه جنوب بودم /لشکر 21 حمزه
6- من در عملیات بیت المقدس در سه حملۀ بزرگ شرکت داشتم وفرمانده دسته بودم. و لحظه لحظه آن خاطره بود شاید یکی از بهترینش که اشکم را در آورد آزادی خرمشهر بود که خبرش به علت اینکه ما در شلمچه بودیم ساعت 11 صبح به ما رسید و ملت ساعت 2 بعد از ظهر از اخبار شنیدند.

این شعر را هم برای خرمشهر گفته ام:

صد زخم برتن داشتي از ظلمِ شيطان// پژمرده شد در باغ تو گلهاي ريحان
بال و پر مرغانِ عاشق را شكستند// دستان مردانِ و زنان شهر بستند
گلهاي باغت را يكايك سربريدند// باآز و كين، قلب شقايق را دريدند
با غُرّش شيراوژنان راست قامت// آن سروهاي سبز باغ استقامت
پيچيده شد طومارننگين قساوت// پاشيده شد از هم بساط ظلم و نكبت
باز آمدي سوي وطن با قلبِ پرخون// صد قصه در دل داشتي از دست گردون
روزي كه برگشتي تنت غرقابِ خون بود// از جور آن نا اهل دشتت لاله گون بود
آنروز منهم در كنارت گریه کردم// از ديدن ویرانه هایت گریه کردم
ديدم چه سان ويران شده آن خانۀ عشق// ديدم چه سان آوار گشته لانۀ عشق
ديدم هزاران زخم برمرغان عاشق// ديدم به خون غلطیدن صدها شقایق
دیدم هجوم شب ستیزان بر شب تار// برخاک ذِلّت خُفتن آن قومِ بیمار
صد زخم برتن داشتي اما قدت راست// سرو قدت با خون مظلومان بپا خاست
خُرّم بشد بار دگر آن شهر خونين// دیگر نَبُد ترسی در او از آن و از این
عطر اذان پيچيد در گلدستۀ شهر// جوشيد آب زندگي در بسترِ نهر
زخم تنت تيمارشد با استقامت// بار دگر گشتي بلند و راست قامت
‹‹جاويد›› شد خرداد در تاريخ ايران// ماهي كه شد آزاد خرمشهرِِ ويران

7- من از سال گذشته کارت عضویت اهداء اعضا را گرفته ام و نظرم هم طبیعتا معلومه
8-درصدیش را خودمان سختش کردیم و درصدی هم بر می گرده به شرایط اجتماعی امروز ما.

محمد جاوید
08-08-2007, 23:17
ممنون از جوابت جیگر بابا
راستی نظریه ی تکتونیک صفحه ای هنوز پابرجاست یا رد شد؟
نظرت راجبه کلرومتان چیه؟
نظرت راجبه مارن چیه آیا میشه تو ساختمان سازی از اون استفاده کرد؟
فسیل نومولیت ماله چه دوره ی زمین شناسیه؟
آبشار نیاگارا سالی چند سانت عقب نشینی میکنه بعلت خوردگی (شیل)
نظرت راجبه معدن چهارملو چیه؟
نظرت راجبه دراز گودال سنت جان چیه؟
عمیقترین نقطه زمین؟
میتونی زمین شناسی رو با تمام وجودت توصیف کنی چون من عاشقشم؟
آخرین جریان گل کجا اتفاق افتاد(جریان گل آتشفشانی)؟
اینم از سوالات علمی که خرده گرفته بودین سوالات باید یه ثمری داشته باشه
قربوست

چون من در این انجمن به غلط یا درست به عنوان شاعر روی این صندلی خیلی داغ نشسته ام منظورم از سوالات تخصصی شاید در این مقوله باشد. در خصوص رشتۀ تحصیلی ام هم من در سال 1358 که شاید اکثر اعضا ء این انجمن هنوز متولد نشده بودند فارغ التحصیل شده ام و بعد از آن هم در جاهایی مشغول بوده ام که کمتر با مسایل زمین شناسی برخورد داشته ام وخیلی از مطالب از محدودۀ مغز خارج شده . امیدوارم مثل نظریۀ پلیت تکتونیک (تکتونیک صفحه ای) همیشه پا برجا باشی و هیچ وقت مثل آبشارنیاگارا عقب نشینی نکنی و مانند مارن و شیل سست وشل نباشی .

shalineh
08-08-2007, 23:27
آقای جاوید ضمن عرض سلام، میخواستم نظر شما رو در مورد اشعار مریم حیدرزاده و نیلوفر لاری پور بدونم.
همچنین ممنون خواهم شد اگه نظرتونو در مورد شهریار بفرمایید.

در فروم های اینترنتی تاپیکی موفق عمل میکنه بچه ها چیزایی ازش یاد بگیرن و به دانش خودشون اضافه کنن ! به نظر منم لفظ موفق بودن اصلا شایسته این تاپیک نیست. البته موفق در بخش متفرقه نام مناسبی برای این تاپیک هستش
اینترنت مجموعه ای از اطلاعات با طیف وسیعی از ایجاد کنندگان و بازدید کنندگان است و هر کس بنا به علاقمندی خود سایت یا صفحه ای از وب رو به Favorites خود اضافه میکنه. یکی از مهمترین ملاکهای موفق بودن یک سایت تعداد بازدید کنندگانش می باشد. شما اگه بهترین سایت رو هم داشته باشید ولی بازدید کننده ای نداشته باشید به هیچ وجه موفق قلمداد نمیشوید. تاپیک صندلی داغ ( هم فارسی و هم انگلیسی ) یکی از موفق ترین تاپیکهاست بطوریکه من فارومهای زیادی رو دیدم که از روی پی سی ورلد دست به کپی برداری زدن و چنین تاپیکی رو ایجاد کردن. و جالبه که تو اون فارومها هم این نوع تاپیکها بیشترین بازدید کننده رو دارن.
به هر حال یک دست مریزاد جانانه باید به مبتکر این تاپیک و گردانندگان آن گفت.
ممنون از توجه شما.

محمد جاوید
08-08-2007, 23:50
جواب:
7- حرف حساب جواب نداره.!!!آخه سوال تخصصی و دارای پیام به ذهنم نمی رسد.!!!شما ببخشید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام.
1- شما از چه غذایی خوشتان می آید؟
2- آیا در دوران مدرسه یا دانشگاه درسی بوده که ازش بدتون بیاد ولی بعد به خاطر معلم اون درس چون مثلا مهربون بوده و خوب درس می داده از اون درس خوشتان بیاید؟(پیامش اینه که معلم میتونه رو علاقه ی آدم رو درس تاثیر بزاره!)
3- نظرتون را در مورد موارد زیر بگید و بگید ما با داشتن هر کدوم از اینا به چی می توانیم دست پیدا کنیم؟(خود جواب شما یه نوع پیامه دیگه)
1- محبت
2- اتحاد ملی
3- انسجام اسلامی
4- تلویزیون و رادیو و رایانه هر کدام چقدر می تواند مضر یا مفید باشد؟چقدر اهل تلویزیون هستید؟(خود جواب شما یه نوع پیامه دیگه)
5- تا حالا چند بار شده که دارید تلویزیون نگاه می کنید و بعد یکدفعه شعری به ذهنتان رسیده؟
6- بیشتر در چه قالبی شعر میگید؟
7- در این رابطه بعد از خداوند به ترتیب 3 نفر را که خود را مدیون آن ها می دانید که این استعداد شاعری را در شما تقویت کردند را بنویسید؟از بین معلمان یا دبیران یا استادان دوره مدرسه یا دانشگاه هم 2 نفر را ذکر کنید؟
8- سوالام از دفعه قبل بهتر شده؟بهترین و مزخرفترین سوال این دوره کدام بود؟چرا؟(به امید اینکه به کمک شما سوالام بهتر شود؟

1- خورشت قورمه سبزی که اتفاقا امروز هم خورده ام
2- آره در دوران دوم دبیرستان ودرس ریاضی و معلم خوبش آقای شیرزادی
3- ما با عشق و محبت واتحاد ملی و انسجام اسلامی به دور از شعارهای تو خالی وبا کمر همت بستن می توانیم به فردایی بهتر و زندگی شیرین تر دست یابیم .
4-هر رسانه ای با هدف روشنگری و گشودن افق های تازه پیش روی بشر اختراع شده و به خودی خود نمی تواند مفید یا مضر باشد این نوع نگرش و استفاده ما از این رسانه است که مفید یا مضر بودن آنها را تعیین می کند. من فقط تعداد معدودی از سریال های ایرانی را می بینم و شبها وقت من بیشتر در اینترنت می گذرد.
5- سوژه های زیادی تا کنون از تلویزیون گرفته ام چون شاعر و طنز پرداز معمولا به شکار سوژه می رود.
6- در تمام قالب های شعر فارسی بجز سپید شعر گفته ام( غزل – دوبیتی – رباعی – قطعه – چهار پاره- نیمایی- بحر طویل- مستزاد و ..)
7- همانطور که در معرفی خود در سایتم( آوای خیال) گفته ام :
اون چیزی که باعث شد مُخم تکون بخوره ومیزان شعر خون من را بالا ببره تکون خوردن بم بود (1382) . باور کنید مُخم مثل بم لرزید و هی ازش شعر تراوش کرد. البته شاید اثر این زمین لرزه در به کار انداختن موتور مغزم بی ارتباط با رشتۀ تحصیلی ام که زمین شناسی است نبوده !! خدا می دونه .این تراوشات ادیبانه هنوز ادامه داره و.........
8- هر سوالی در نوع خودش جالبه ومن هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم که سوالات عزیزان را مزخرف بدانم.

محمد جاوید
08-08-2007, 23:53
سلام
1.اگر p30world رو به یه جامعه تشبیه کنیم..شما انجمن متفرقه رو به چه چیزی در این جامعه تشبیه میکنید؟

2.چرا قبول کردید روی صندلی داغ بنشینید؟

1- شاید بشه انجمن متفرقه را دکان عطاری دانست که همه چیز در آن پیدا می شود .
2- چون دلم می خواست بیشتر با دوستان آشنا شوم و متقابلا آنها هم با من که بدانند زیاد مالی هم نیستم.

محمد جاوید
08-08-2007, 23:57
سلام به صندلی نشین جدید...

یه دوبیتی میگم نظرت رو درموردش بگو :

کاش می شد عشق را با تو شناخت
لحظه های زندگی را با تو باخت
کاش می شد بوسه بر چشم تو زد
هر زمان تصویری از روی تو ساخت

این شعر دو بیت است و وزنش در قالب دوبیتی نیست . از لحاظ قواعد شعری مشکلی ندارد و از نظر محتوایی هم شعر با معنایی است.

محمد جاوید
09-08-2007, 00:02
آقای جاوید ضمن عرض سلام، میخواستم نظر شما رو در مورد اشعار مریم حیدرزاده و نیلوفر لاری پور بدونم.
همچنین ممنون خواهم شد اگه نظرتونو در مورد شهریار بفرمایید.

اینترنت مجموعه ای از اطلاعات با طیف وسیعی از ایجاد کنندگان و بازدید کنندگان است و هر کس بنا به علاقمندی خود سایت یا صفحه ای از وب رو به Favorites خود اضافه میکنه. یکی از مهمترین ملاکهای موفق بودن یک سایت تعداد بازدید کنندگانش می باشد. شما اگه بهترین سایت رو هم داشته باشید ولی بازدید کننده ای نداشته باشید به هیچ وجه موفق قلمداد نمیشوید. تاپیک صندلی داغ ( هم فارسی و هم انگلیسی ) یکی از موفق ترین تاپیکهاست بطوریکه من فارومهای زیادی رو دیدم که از روی پی سی ورلد دست به کپی برداری زدن و چنین تاپیکی رو ایجاد کردن. و جالبه که تو اون فارومها هم این نوع تاپیکها بیشترین بازدید کننده رو دارن.
به هر حال یک دست مریزاد جانانه باید به مبتکر این تاپیک و گردانندگان آن گفت.
ممنون از توجه شما.

خانم مریم حیدر زاده چون به زبان روز شعر می گوید بنابراین دلنشین تر و مورد پسند جوانان امروز است گو اینکه من پیرمرد هم از اشعار او لذت می برم. راجع به خانم نیلوفر لاری پور متاسفانه شناختی ندارم

شهریار هم شاعر بزرگی می دانم ولی عقیدۀ بعضی ها در خصوص هم طرازی ایشان با حافظ را در غزل قبول ندارم

J A V I D
09-08-2007, 00:07
قصد كرده بودم به اين تاپيك ديگه سر نزنم ولي چون صندلي نشينتون قسمتي از اسمشون هم اسم خودمه اومدم !

1.مي گم از شعر نون هم در مي آد ؟
2. چرا تو شيراز هر كي هر جا يكم چمن ببينه مي رن روش من دو هفته شيراز بودم مردم وسط ميدون بقل خيابون يا هر جا كه چمن و سبزه اي بود نشسته بودن روش تفريح شيراز كه پارك زياد داره !
3. شما هم مثل اغلب شيرازي ها عادت دارين تا نصف شب بيدار باشين ؟
4. در آمد ماهنتون چقدره ؟دخل خرج به هم مي خوره ؟!
5. مدرك تحصيليتون هم بفرماييد ممنون مي شم .

اگه سوال تكراري تو سوال ها بود ببخشيد

موفق و پيروز باشيد

جاويد

محمد جاوید
09-08-2007, 00:33
قصد كرده بودم به اين تاپيك ديگه سر نزنم ولي چون صندلي نشينتون قسمتي از اسمشون هم اسم خودمه اومدم !

1.مي گم از شعر نون هم در مي آد ؟
2. چرا تو شيراز هر كي هر جا يكم چمن ببينه مي رن روش من دو هفته شيراز بودم مردم وسط ميدون بقل خيابون يا هر جا كه چمن و سبزه اي بود نشسته بودن روش تفريح شيراز كه پارك زياد داره !
3. شما هم مثل اغلب شيرازي ها عادت دارين تا نصف شب بيدار باشين ؟
4. در آمد ماهنتون چقدره ؟دخل خرج به هم مي خوره ؟!
5. مدرك تحصيليتون هم بفرماييد ممنون مي شم .

اگه سوال تكراري تو سوال ها بود ببخشيد

موفق و پيروز باشيد

جاويد

1-اگر شعر را برای در آوردن نان گفته شود معر است شعر نیست
2-متاسفانه این عادت بد شیرازی ها که گاها خطراتی هم به دنبال دارد مورد پسند من هم نیست ولی چه می شود کرد فکر کنم تنها شهری باشد که مردمش به جای پارک ها در بلوارها جهت تفریح اطراق می کنند .
3- من معولاً شبها به جای ولگردی تا نیمه های شب وب گردی می کنم
4- بالاخره نون و بوقلمونی می رسد خدارا شکر البته نه از قبل شاعری
5-لیسانس زمین شناسی

Nazanin_rose
09-08-2007, 00:38
آقا این نامردیه
ایشون به سوالات همه تا اینجا جواب دادند غیر از سوال های من
اصلا من دیگه با صندلی داغ قهرم :13:

محمد جاوید
09-08-2007, 00:54
آقا این نامردیه
ایشون به سوالات همه تا اینجا جواب دادند غیر از سوال های من
اصلا من دیگه با صندلی داغ قهرم :13:

قهر نکن دوست عزیز سرعت کارت من افتضاحه تا می آد باز بشه پدرم در می آد اگه ممکنه سوالت یکبار دیگه بپرس
با عرض معذرت

ALt3rnA
09-08-2007, 01:11
به خدا اعتقاد داری؟

ALt3rnA
09-08-2007, 01:13
نظرت درمورد پی سی ورلد چیه
چرا زمین گرده؟

Nazanin_rose
09-08-2007, 01:15
- توی شعرات بیشتر از عشق می گی یا شکست ؟

ALt3rnA
09-08-2007, 01:19
سلام

خیلی عجیبه این عکسو ببینید

ALt3rnA
09-08-2007, 01:21
چرا دوست داری شعر بگی؟

نظرت در مورد نویسندگی چیه؟

کتاب میخونی؟

کتاب مورد علاقه ات چیه؟

ALt3rnA
09-08-2007, 01:22
.... مورد علاقه ات چیه ؟

میوه
انسان
سایت
حیوان
حشره
فیلم
سریال
رییس جمهور

ALt3rnA
09-08-2007, 01:22
پست 9000 ؟؟

ALt3rnA
09-08-2007, 01:25
نظرت در مورد اینکه درجه ات اختصاصی چیه؟؟

محمد جاوید
09-08-2007, 01:27
به خدا اعتقاد داری؟

اگر خدا قبول کنه

محمد جاوید
09-08-2007, 01:30
- توی شعرات بیشتر از عشق می گی یا شکست ؟

1- از هردو ولی از عشق بیشتر
2- در مورد هرچی که فکر کنی شعر گفته ام
3-نه
4-اینو باید اطرافیان جواب بدن/ شاید هم نباشه

amin2000
09-08-2007, 07:54
منم هستم عزیزان

bahdar
09-08-2007, 08:26
سلام آقای محمد جاوید.
اون سوال 8 را جدی گفتم ولی خوب ...(اگه می گفتید آبرویم می رفت)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- تا به حال در چه موضوعاتی شعر گفته اید؟
2- رابطه ی زمین شناسی با شعر چیه؟(اصلا ربط دارد؟)
3- چند بار شده دروغی بگید و بعد به خاطر آن مجبور شدید دروغ های دیگری هم بگید؟
4- چند تا از شعرهایتان در این سایت(انجمن)هست؟آیا تایپیک خاصی برای شعر هایتان دارید؟آدرسش؟
5- کامپیوتر و اینترنت هر کدام (جدا جدا جواب دهید:1- کامپیوتر 2- اینترنت) چه نقشی در شعر دارند؟چه کمکی به شاعر می کنند؟
6- چند شعر در مورد دفاع مقدس گفته اید؟
7- تا حالا شده همینطور برای شعرهایتان در دلتان آهنگ بسازید؟چند بار؟(منظورم از آهنگ وزن و آهنگ شعر نیست منظورم یک موسیقی برای شعر است)
8- به سایتتان رفتم از همه بیشتر طنز گفته اید .چرا؟من همینطور شانسی شعر نخبه به تعبیر امروزی را خواندم خیلی قشنگ بود؟
9- اجازه هست با ذکر منبع از شعرهایتان در امضایم استفاده کنم؟

mehdi_vsgh
09-08-2007, 10:52
سلام خوب هستید یه سوال داشتم از خدمتتون (ینی دو سوال) 1- این عکس اواتارتون کی هستن؟ 2- منو تا بحال تو انجمن دیدین یا خیر؟

saeid_ronaldo
09-08-2007, 11:30

دوست عزيز ما بعد از هر صندلي نشين دوروز وقت ميديم به كاربران براي مطرح كردن چنين بحث هايي . ولي اينكه ميون صندلي نشيني كسي چنين بحثي مطرح بشه توهين به صندلي نشين هستش. در مورد سوالتون هم اين يه مورد رو جواب ميدم. به نظر من هر چيزي كه با اقبال عمومي مواجه بشه يني خوبه. براي من شخصا اقبال عمومي مهمترين چيز براي تشخيص كيفيت يك چيز هستش. به هرحال ولي صندلي داغ نقوصي هم داره كه بايد برطرف بشه. ممنون

saeid_ronaldo
09-08-2007, 11:31
گيم هكر عزيز از دادن پست هاي پياپي پرهيز كنيد لطفا

saeid_ronaldo
09-08-2007, 11:33
منم هستم عزیزان

دوست عزيز خوشحاليم از اينكه شما هستيد. ولي اگه منظورتون اعلام امادگي براي صندلي نشيني هستش بايد يا از طريق پ خ به بنده اعلام كنيد و يا در روزهايي كه صندلي نشين نداريم عنوان كنيد. ممنون

Behroooz
09-08-2007, 12:31
به نظرت مهمترين مشكل امروز ايران چيه ؟

pedram_ashena
09-08-2007, 13:05
سلام
خوب يكبار برايم يك دوبيتي تجاري گفتيد
يكبار هم يك شعر به مناسبت روز تولدم
اصولا از شعر سفارشي خوشتتان ميايد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/swoon.gif
تا حالا با شعر كار ات را جلو برديد؟(از مهلكه جستيد؟)
شعري كه برات خيلي سود داشت؟؟؟
هنوز دختران و پسران را داريد؟؟
مطالب چه كاربران و چه بخشهايي را دنبال ميكنيد و خوشتان ميايد؟؟
ممنون جاويد عزيز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد جاوید
09-08-2007, 21:57
چرا دوست داری شعر بگی؟

نظرت در مورد نویسندگی چیه؟

کتاب میخونی؟

کتاب مورد علاقه ات چیه؟

1-کار دل چرا نداره عین ارتش
2-کار بسیار سخت و کم در آمد
3-در ارتباط با رشتۀ مورد علاقه ام (شعر) بله
4- اشعار شاعران

محمد جاوید
09-08-2007, 21:58
.... مورد علاقه ات چیه ؟

میوه
انسان
سایت
حیوان
حشره
فیلم
سریال
رییس جمهور

میوه= هندوانه /شلیل
انسان= صادق
حیوان= مرغ عشق
حشره= زنبور عسل
فیلم=اکشن
سریال= ایرانی
رییس جمهور=کم حرف پر عمل

محمد جاوید
09-08-2007, 21:59
نظرت در مورد اینکه درجه ات اختصاصی چیه؟؟

نظر خاصی ندارم /از لطف دوستان ممنونم

محمد جاوید
09-08-2007, 22:01
سلام خوب هستید یه سوال داشتم از خدمتتون (ینی دو سوال) 1- این عکس اواتارتون کی هستن؟ 2- منو تا بحال تو انجمن دیدین یا خیر؟

1-فکر کنم مربوط به فیلم ارباب حلقه ها باشد
2- چون آخرشی حتما دیدمت

محمد جاوید
09-08-2007, 22:02
به نظرت مهمترين مشكل امروز ايران چيه ؟

فقط از دید یک نفر که در عالم شعر وشاعری است:
1- عدم توجه جوانان به ادبیات و فرهنگ غنی فارسی .عدم علاقه به کتاب خوانی بخصوص کتب ادبی و شعر .عدم توجه به از اشعار کلاسیک .
2- عدم توجه مسئولین امر به شعرا و نویسندگان و عدم پشتیبانی و همکاری با آنها در چاپ آثار .

در سایر امور هم:
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

محمد جاوید
09-08-2007, 22:10
سلام
خوب يكبار برايم يك دوبيتي تجاري گفتيد
يكبار هم يك شعر به مناسبت روز تولدم
اصولا از شعر سفارشي خوشتتان ميايد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/swoon.gif
تا حالا با شعر كار ات را جلو برديد؟(از مهلكه جستيد؟)
شعري كه برات خيلي سود داشت؟؟؟
هنوز دختران و پسران را داريد؟؟
مطالب چه كاربران و چه بخشهايي را دنبال ميكنيد و خوشتان ميايد؟؟
ممنون جاويد عزيز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-اصلاً چون دیگه اون شعر دلنوشته نیست
2-در این دوره با تنها چیزی که نمی شه کار را پیش برد شعر است.بگذریم از بعضی مداحی ها که عامل پیشرفت شده است.
3-تمام اشعارم برای خودم سودمندند .البته از بعد معنوی
4-نه متاسفانه تا چند سال پیش داشتم در جابجایی ها گم شدند
5-بیشتر در بخش ادبیات و متفرقه گشت می زنم

bahdar
09-08-2007, 22:13
سلام آقای محمد جاوید.
اون سوال 8 را جدی گفتم ولی خوب ...(اگه می گفتید آبرویم می رفت)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4- چند تا از شعرهایتان در این سایت(انجمن)هست؟آیا تایپیک خاصی برای شعر هایتان دارید؟آدرسش؟
5- کامپیوتر و اینترنت هر کدام (جدا جدا جواب دهید:1- کامپیوتر 2- اینترنت) چه نقشی در شعر دارند؟چه کمکی به شاعر می کنند؟
7- تا حالا شده همینطور برای شعرهایتان در دلتان آهنگ بسازید؟چند بار؟(منظورم از آهنگ وزن و آهنگ شعر نیست منظورم یک موسیقی برای شعر است)
8- به سایتتان رفتم از همه بیشتر طنز گفته اید .چرا؟من همینطور شانسی شعر نخبه به تعبیر امروزی را خواندم خیلی قشنگ بود؟
جاوید جان خوشحال شدم که اومدی جواب بدی ولی ...
منو آدم حساب نکردی!آقا سوالای همه را جواب دادی جز من!!!:41::41::13::13::19::19::18::18::46:

محمد جاوید
09-08-2007, 22:36
جاوید جان خوشحال شدم که اومدی جواب بدی ولی ...
منو آدم حساب نکردی!آقا سوالای همه را جواب دادی جز من!!!:41::41::13::13::19::19::18::18::46:

با عرض معذرت
1-در هر موضوعی که فکرش را بکنی شعر گفته ام( مخصوصا طنز)
2-هر موضوعی می تواند دستمایۀ شاعر برای سرودن شعر باشد
3-اتفاق افتاده دفعاتش یادم نیست
4-در پی سی ورد تایپیکی تحت عنوان سروده های محمد جاوید وجود دارد .اینم آدرسش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .خودت برو تعداد اشعارم را در اینجا بشمار
5-کامپیوتر برای تایپ و بایگانی اشعارم به من کمک اساسی کرده است. از اینترنت هم مانند یک دانشگاه جهت افزایش معلوماتم در زمینه شعر استفاده می برم.من شبی به طور متوسط 3 ساعت در اینترنتم
6-2 شعر
7-نه چون ترانه سرایی تخصص می خواهد و ترانه سرا باید به دستگاه های موسیقی وارد باشد
8- من از سال پیش که عضو رسمی انجمن طنز فارس و انجمن حوزۀ هنری شده ام و همچنین چون برای مطبوعات طنز می نویسم بیشتر به طرف طنز کشیده شده ام.مخاطب طنز هم در هر دوره ای بیشتر است و رسالت طنز پرداز خطیر تر
9-اشکالی ندارد

bahdar
10-08-2007, 02:24
سلام.
خواهش می کنم ما کوچیک شماییم.
.............................................
راستی امضاتون خیلی قشنگه:
گرچه جاويدم ولي يك روز فاني مي شوم**راهی ديدار آن دلدار جاني مي شوم
آنچه مي ماند زمن ديوان اشعارم بُوَد** دفتر گوياي احساسات و افكارم بُوَد
...............................................
امضای منو نگاه کنید!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال های جدید:
1- چند تا تایپیک تو تراش دارید؟
2- از این که چیزی تا پایان صندلی نشینی شما نمانده چه احساسی دارید؟
3- فکر می کنید نفر بعد کیه؟
4- چند تا هدیه آماده کردید؟
5- کتابتان چقدر فروش داشته؟(حدودا- قیمت به تومان)

M.etallic.A
10-08-2007, 03:28
این شعر دو بیت است و وزنش در قالب دوبیتی نیست . از لحاظ قواعد شعری مشکلی ندارد و از نظر محتوایی هم شعر با معنایی است.

خیلی ممنون دوست عزیز...

البته این شعر دو بیتی نیست . من دو بیت اولش رو نوشتم

این شعر رو خودم گفتم . خیلی خوشحال شدم بابت نظرتون. ترغیبم کردید که شعرای جدید هم بگم.

محمد جاوید
10-08-2007, 10:59
سلام.
خواهش می کنم ما کوچیک شماییم.
.............................................
راستی امضاتون خیلی قشنگه:
گرچه جاويدم ولي يك روز فاني مي شوم**راهی ديدار آن دلدار جاني مي شوم
آنچه مي ماند زمن ديوان اشعارم بُوَد** دفتر گوياي احساسات و افكارم بُوَد
...............................................
امضای منو نگاه کنید!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال های جدید:
1- چند تا تایپیک تو تراش دارید؟
2- از این که چیزی تا پایان صندلی نشینی شما نمانده چه احساسی دارید؟
3- فکر می کنید نفر بعد کیه؟
4- چند تا هدیه آماده کردید؟
5- کتابتان چقدر فروش داشته؟(حدودا- قیمت به تومان)

1-یه چند تایی هس
2-از اینکه با تعداد دیگری از دوستان آشنا شدم بسیار خوشحالم
3-اصلا نمی دونم
4-به موقعش اعلام ی شه
5-زیاد نبوده برای همین گفتم که یکی از مشکلا ت امروز ما عدم رغبت به کتاب خوانی است.کلا کتاب شعر در غربت کامل است.

محمد جاوید
10-08-2007, 11:01
خیلی ممنون دوست عزیز...

البته این شعر دو بیتی نیست . من دو بیت اولش رو نوشتم

این شعر رو خودم گفتم . خیلی خوشحال شدم بابت نظرتون. ترغیبم کردید که شعرای جدید هم بگم.

امیدوارم روزی شاعر بزرگی شوی:11:

armin_goooodboy
10-08-2007, 11:10
سلام به استاد جاوید خوب و بزرگ و مهربون
آقا محمد خیلی دوست دارما

1. میدونستی تو پی سی ارادت خاصی نسبت به شما دارم؟
2. میخواستم بدونم بیشتر تو کدوم محیط آرامش داری؟
3. کجاها ابیات بهت الهام میشه و روی کاغذ جاری میشه؟
4. کدوم شاعر رو بیشتر دوست داری؟
5. نظر کلیت رو در مورد اینترنت بگو
6. اگه بهت بگن این 100 میلیون تومن رو بگیر و دیگه شعر نگو قبول میکنی ؟

موفق باشید

AKASHA178
10-08-2007, 13:15
با مربای بابا میتونین یه شعر برای من بگین؟
آیا شعر مساوی عشقه؟
شعر+ طراوت/ریاضت-تحمل=؟

Behroooz
10-08-2007, 22:33
اقا محمد عزيز ميشه به افتخار فردا كه عيده يك شعر بهمون هديه بدي؟

ممنون

بهروز

bahdar
10-08-2007, 22:50
سلام.
1-چقدر از قرآن الهام گرفتید برای شعرهایتان؟
2- اگه جواب پست قبلی که بهروز جان پرسیدند(یک شعر برای فردا که عید مبعثه)را دادید بگید چقدر طول کشید تا شعر را بید؟
3- میگم برای هدیه کتابتان را مجانی برای همه ی کسانی که ازتون سوال کردند بفرستید!!!!خوبه؟؟؟؟!!!!
4- سوال قبلم که خوندید تو دلتون چی به من گفتید؟
5- میشه یک عکس از اتاق شخصی تان بگذارید تا ببینیم اتاق یک شاعر چطور است؟
6- طبق قوانین که تو پست اول بود هر کس باید آخر ندلی نشینیش یک امضا بکنه ولی چرا هیچ کس امضا نمی کنه؟!
7- بعد از پایان صندلی نشینیتون دوباره به اینجا سر می زنید؟
8- طولانی ترین شعرتون و کوتاه ترین شعرتون(از نظر زمانی)چقدر طول کشید؟
9-چند بار کابوس دیدید؟
10- خوش خواب هستید یا کم خواب؟

محمد جاوید
10-08-2007, 22:51
سلام به استاد جاوید خوب و بزرگ و مهربون
آقا محمد خیلی دوست دارما

1. میدونستی تو پی سی ارادت خاصی نسبت به شما دارم؟
2. میخواستم بدونم بیشتر تو کدوم محیط آرامش داری؟
3. کجاها ابیات بهت الهام میشه و روی کاغذ جاری میشه؟
4. کدوم شاعر رو بیشتر دوست داری؟
5. نظر کلیت رو در مورد اینترنت بگو
6. اگه بهت بگن این 100 میلیون تومن رو بگیر و دیگه شعر نگو قبول میکنی ؟

موفق باشید

ضمن تشکر از تو دوست عزیز:

1-ما هم همانطور
2-در کنار انسان های بی ریا و بی شیله پیله
3-در هر مکانی ممکنه ولی بیشتر درمنزل
4-قبلا گفتم بیشتر از اشعار رهی و فریدون مشیری خوشم می آد ضمن اینکهاشعار همه را میخونم حتی شاعران گمنام
5-در سوالات قبلی جواب دادم. برای من اینترنت مانند یک دانشگاه است
6-در موقعیتش قرار نگرفته ام ولی چون من برای دلم شعر می گم فکر نکنم دلم راضی به این کار بشه

محمد جاوید
10-08-2007, 22:52
با مربای بابا میتونین یه شعر برای من بگین؟
آیا شعر مساوی عشقه؟
شعر+ طراوت/ریاضت-تحمل=؟

1-مربای بابا خیلی قشنگه
تمیز و با کلاس و شوخ و شنگه
ولی یک عیب داره دختر من
همیشه با ننش در حال جنگه

برای سوژه هایی این چنینی نمیشه شعر بهتر از این گفت
2- البته برای شاعر بودن باید عاشق بود یعنی عاشق این کار بود
3-منظورت از این معادله نفهمیدم.شعر و طراوت همیشه با ریاضت و تحمل همراه نیست

محمد جاوید
10-08-2007, 23:04
اقا محمد عزيز ميشه به افتخار فردا كه عيده يك شعر بهمون هديه بدي؟

ممنون

بهروز

باعث افتخاره برای من اینم شعر:

مــحــمّـد آخـريــن پــيــغــــــــمر حـــق // همان ختم رُسل معصوم مطلق
مـــقــــرر شـــد ز ســـوي حــّي اعـلي // به فرمان خداوند تعالي
رهــا ســـازد عـــرب را از تــبـــاهـي // ز رنج ونكبت وجهل و سياهي
چــــو جـبـــرائــيــل آمـد سوي احـمـد // نمود ابلاغ امر حیّ سرمَد
بخوان، چون حق تورا پـيـغمبری داد // تورا در بین امت سروری داد
زتو پر نور این عالم نــمــــــــــوده // تو راپیغمبر خاتم نموده
ز انــوارش دلـــت پــر نـــور گــشتـه // سرت از مهر او پر شور گشته
تـو كـه هــرگز مــــعلــم را نــديـــــدي // به علم و معرفت حق را نويدي
تــو نـــاجــي بــشـر از شرک و پستی // ز جهل و نخوت واز بت پرستي
ز بـُـن بـــر كــن خــدايان درو غــيــن // بزن بر ريشۀ بُتهاي چوبين
بـــشـــر را ســـوي فرمــان الهی // روان کــن تـــا در آیـــد از تــبــاهی
کــتـــاب تـــو فـــــرا راه بــشــر شــد // ز اعجازش همه عالم خبر شد
مــلائــك جــمــله بـا تسبيح وتـكريــــم // به ختم اوصيا كردند تعظيم
مـحــمّـد اين چنين منصـوب حق شــد // رسول خاتم و محبوب حق شد
مــحـــمّــد نـــام «جــاويــد» زمــانــــه // محمّد گوهر و دُرّ يگانه

محمد جاوید
10-08-2007, 23:07
سلام.
1-چقدر از قرآن الهام گرفتید برای شعرهایتان؟
2- اگه جواب پست قبلی که بهروز جان پرسیدند(یک شعر برای فردا که عید مبعثه)را دادید بگید چقدر طول کشید تا شعر را بید؟
3- میگم برای هدیه کتابتان را مجانی برای همه ی کسانی که ازتون سوال کردند بفرستید!!!!خوبه؟؟؟؟!!!!
4- سوال قبلم که خوندید تو دلتون چی به من گفتید؟
5- میشه یک عکس از اتاق شخصی تان بگذارید تا ببینیم اتاق یک شاعر چطور است؟
6- طبق قوانین که تو پست اول بود هر کس باید آخر ندلی نشینیش یک امضا بکنه ولی چرا هیچ کس امضا نمی کنه؟!
7- بعد از پایان صندلی نشینیتون دوباره به اینجا سر می زنید؟
8- طولانی ترین شعرتون و کوتاه ترین شعرتون(از نظر زمانی)چقدر طول کشید؟
9-چند بار کابوس دیدید؟
10- خوش خواب هستید یا کم خواب؟

1-تا حالا این مورد برایم پیش نیامده البته از قصص قران برای اشعارم استفاده کرده ام
2-شعری که به مناسبت مبعث گفتم مربوط به سال های قبل است که در کتاب گلستان جاوید هم چاپ شده
3-در این مورد هم با هماهنگی مدیران انجمن یه کارایی خواهد شد
4-چیز بدی نگفتم:31:
5-اتاق مخصوصی نیست .عکسم هم در اینجا می توانید ببینید:

6-؟؟؟؟
7- اگه فرصت کنم حتماً چون دوست دارم بادوستان آشنا شوم
8-با سرودن بیش از هفت هزار بیت شعر این مسائل در ذهن نمی ماند.واقعا نمی دونم
9- تعدادش نمی دونم ولی یه چند باری بوده
10- شبه ها معمولا دیر می خوابم و بعد از ظهر ها هم یک ساعتی می خوابم

bahdar
10-08-2007, 23:34
سلام.
1- تمام شعرهاتون تو کتاب هست؟تاریخ آخرین شعرکتاب مربوط به چقدر پیش است حدودا؟
اون شهرتون رو هم خوندم خیلی خوب بود.
خوب قیمت کتاب(خیلی قطور بود!) 1500 تومان با 20 درصد تخفیف می شود 1200 تومان.
2- منظورتون از جواب سوال 3 که گفتید:
در این مورد هم با هماهنگی مدیران انجمن یه کارایی خواهد شد
یعنی پس می فرستید فقط برای ارسالش به مدیران میدید؟!!!!!!!!!!!!(شوخی)
3- دوست دارید یک هفته دیگه دوباره صندلی نشین شوید؟!
4- اگه بتونید 1 بار زمان را برگردونید عقب(حداکثر 700 سال قبل) به کی بر می گردید؟

محمد جاوید
11-08-2007, 00:03
سلام.
1- تمام شعرهاتون تو کتاب هست؟تاریخ آخرین شعرکتاب مربوط به چقدر پیش است حدودا؟
اون شهرتون رو هم خوندم خیلی خوب بود.
خوب قیمت کتاب(خیلی قطور بود!) 1500 تومان با 20 درصد تخفیف می شود 1200 تومان.
2- منظورتون از جواب سوال 3 که گفتید:
در این مورد هم با هماهنگی مدیران انجمن یه کارایی خواهد شد
یعنی پس می فرستید فقط برای ارسالش به مدیران میدید؟!!!!!!!!!!!!(شوخی)
3- دوست دارید یک هفته دیگه دوباره صندلی نشین شوید؟!
4- اگه بتونید 1 بار زمان را برگردونید عقب(حداکثر 700 سال قبل) به کی بر می گردید؟

1-نه کمتر از یک سوم اشعارم در کتاب هست .اشعار کتابم مربوط به سالهای 82/83/84 است
قیمت پشت جلد کتاب 1900 تومان و با تخفیف1500است ضمن اینکه هزینه ارسال هم خودم می دم
2- حالا خیلی عجله نکن
3- نه چون واقعاً نمی رسم.کل برنامه طنز نویسی برای مطبوعات به خاطر صندلی خیلی داغ تعطیل کردم
4-دوست دارم به زمان حافظ برگردم و یک بار شیخ اهل راز را ببینم

Behroooz
11-08-2007, 00:13
استاد محمد جاويد عزيز از شعري كه به مناسبت عيد مبعث گزاشتي بسيار لذت بردم .

اميدوارم كه بعد از اتمام دوره صندلي نشيني شما باز هم شاهد حظور پر بار شما در اين تاپيك باشيم .

دوستدار و ارادتمند شما

بهروز

محمد جاوید
11-08-2007, 00:35
استاد محمد جاويد عزيز از شعري كه به مناسبت عيد مبعث گزاشتي بسيار لذت بردم .

اميدوارم كه بعد از اتمام دوره صندلي نشيني شما باز هم شاهد حظور پر بار شما در اين تاپيك باشيم .

دوستدار و ارادتمند شما

بهروز

ممنون از لطفت.حتما سر می زنم:11:

bahdar
11-08-2007, 01:09
راستی شما تا کی صندلی نشین هستید و میتونم ازتون سوال کنم؟(امروز جمعه است و فردا و پس فردا برای نظرات است تا جایی که یادمه)

محمد جاوید
11-08-2007, 01:19
این شعر که از سرودنش دقایقی بیش نمی گذرد به مناسبت عید سعید مبعث به تمام دوستان تقدیم می کنم:

جبل النور به خود می بالد
و ملائک همه در وجد و سرور
جبرییل آمده است
در سریری از نور
تا که بر یار حرا
عرضه کند نام خدا
تا بگوید که بخوان
و بخوان تا که بدانی همه چیز
وبدانی که خداوند همین نزدیکی ست
و قسم برقلم و اهل قلم
که خداوند یکی ست
لات و عزّا و هُبل
همه پوچ است و دروغ
قلمت را تبری کن محکم
و بزن بربت عُزا و هُبل
وبشارت که خداوند
رسولت فرمود
در بلندای زمان
نام« جاوید» تو ای
احمد سرمد باقیست

محمد جاوید
11-08-2007, 01:25
راستی شما تا کی صندلی نشین هستید و میتونم ازتون سوال کنم؟(امروز جمعه است و فردا و پس فردا برای نظرات است تا جایی که یادمه)

اینو باید از مدیر تایپیک بپرسید

bahdar
11-08-2007, 01:49
راستی قرار بود شعرتونو تو امضام بزارم ولی دیدم فقط 8 خط میشه نوشت!
امضای النم 6 خطه!تازه اگه بخوام منبعو ذکر کنم میشه 3 خط!و خلاصه جا نشد.
وقعا که شاعرید.با سرعت و قشنگ شعر می گویید.
ولی به نظر من (نظر شخصی) در بلندای زمان را آخر نمی آوردید بهتر بود وزنش بهم خورده!اینطور می کردید بهتر بود(البته این یه نظره شخصیه!)
وبشارت که خداوند
رسولت فرمود
در بلندای زمان
نام« جاوید» تو ای
احمد سرمد باقیست

محمد جاوید
11-08-2007, 02:08
راستی قرار بود شعرتونو تو امضام بزارم ولی دیدم فقط 8 خط میشه نوشت!
امضای النم 6 خطه!تازه اگه بخوام منبعو ذکر کنم میشه 3 خط!و خلاصه جا نشد.
وقعا که شاعرید.با سرعت و قشنگ شعر می گویید.
ولی به نظر من (نظر شخصی) در بلندای زمان را آخر نمی آوردید بهتر بود وزنش بهم خورده!اینطور می کردید بهتر بود(البته این یه نظره شخصیه!)
وبشارت که خداوند
رسولت فرمود
در بلندای زمان
نام« جاوید» تو ای
احمد سرمد باقیست

آفرین .درست گفتی .درستش کردم اینجور زیباتر شد .البته چون شعر نیمایی هست اون شکلی هم وزنش درست بود:11:

Mehran NZ
11-08-2007, 02:10
یه موضوعی هستش بنظرم که اگه رعایت خیلی بهتر می شه
اسم هر کسی رو که جواب میدید اول بنویسید
جواب هر سولی رو پایینش بنویسید چون اینجوری که همه سوالها بالا باشه و جوابها پایین خیلی ازار دهندست

اینم چند تا سوال
1.تا حالا شعر عاشقانه گفتید؟
2.اگه اره این الهام و از شخص خاصی گرفتید یا همین جوری گفتید؟
3.اصلا حتما وقتی که ادم شعر عاشقانه می گه باید از یه جایی الهام بگیره؟
با تشکر

محمد جاوید
11-08-2007, 02:24
Mehran NZ

حالا بهتر شد؟
1-بله
2-گاهی از خواندن مطلب یا شعری و گاهی هم خودبخود تراوش شده
3-لزوماً نه

Mehran NZ
11-08-2007, 02:47
استاد عزیز مرسی که توجه کردی ولی
یکم دیگه کار داره باید هر سوال و بالاش نقل قول کنی
این تغریبا بصورت یک قانون در اومده اگه مال صندلی نشینهای دیگه رو ببینی دقیقا متوجه می شی
(امیدوارم مدیرهای تاپیک قوانینی اینچنینی رو برای این تاپیک در نظر بگیرن که اینجوری نشه )

Behroooz
11-08-2007, 10:05
سلام

به نظر شما علمي كه اخرش به خدا شناسي ختم نشه چه ارزشي داره؟

ميشه كمي توضيح بدي برامون ؟

ممنون

بهروز

محمد جاوید
11-08-2007, 17:12
سلام

بهروز

باید دید منظور از خدا شناسی چیست .
خدا شناسی دارای جنبه های مختلفی است و از نظر فلسفی وجوه گوناگونی دارد که بحث آن ازحوصله این گفتگو بیرون است.به نظر من علم باید در خدمت سعادت بشر باشد وهر عالم و دانشمندی باید ابتدا این اصل را سر لوحۀ کار خود قرار دهد . همین فکر و ایده از خود شناسی و نهایتا خدا شناسی عالم سرچشمه می گیرد.و اصولا تمام اختراعات و اکتشافات و نظریات علمی با همین دید انجام شده اند گرچه ممکن است ما در استفاده از این علوم دچار لغزش و اشتباه شویم.نمونه بارز آن که معمولا در بحث ها مثال زده می شود اختراع دینامیت توسط آلفرد نوبل است که قطعاً هیچگاه هدف نوبل استفاده از جنبه تخریبی و ویرانگری دینامیت نبوده بلکه این ما بوده و هستیم که از این وسیله جهت جنگ و خونریزی استفاده می کنیم. این مثال در خیلی از موارد دیگر نیز صادق است مانند اختراع یا اکتشاف کلیه سموم ، تریاک و انرژی هسته ای و.....که هم استفادۀ صحیح می توان از آن کرد هم غلط.

bahdar
11-08-2007, 19:38
سلام.
پس خوب شد؟!
البته من 14 سالمه و از شعر و ... چیزی سر در نمی آورم و نمیدونم شعر نیمایی چیه؟!!!!شعر را خوندم و دیدم اینطوری بهتر میشه ممنون.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال:
1- موقعی که در p30world میخواهید به سوالی جواب بدید معمولا از حالت جواب سریع استفاده می کنید یا حالت پیشرفته؟
2- معلم کلاس اول ابتداییتون یادتون هست؟
3- آخرین باری که شیرینی خوردید کی بود؟!
4- چای زیاد می خورید یا کم؟کمرنگ یا پر رنگ؟
5- می تونید یه شعر درباره ی رایانه(کامپیوتر) بگید؟

Behroooz
11-08-2007, 20:05
اگه مشاور رييس جمهور بودي بهش چه پيشنهادي ميكردي اقاي جاويد ؟

مرسي

محمد جاوید
12-08-2007, 01:27
سلام.

1- جواب سریع
2-آقای صادق زاده
3-دیروز
4-صبح وشب و کمرنگ
5-اینم یک بیت شعر برای عاشقان پس سی ورد:
شدم معتاد رایانه زعشق روی پی سی ورد
به سر حد جنون آخر مرا این عشق خواهد برد

محمد جاوید
12-08-2007, 01:28
Behroooz: اگه مشاور رييس جمهور بودي بهش چه پيشنهادي ميكردي اقاي جاويد ؟

بهترین پیشنهادی که می شد کرد اینکه درهر حوزه از مشاوران کار بلد وخبره استفاده نماید چون این مشاوران با مشاوره های اشتباه خود خیلی می تونن کار دست ملت بدن

Behroooz
12-08-2007, 23:35
نظر شما درباره سهميه بندي بنزين چيه ؟

محمد جاوید
13-08-2007, 00:03
نظر شما درباره سهميه بندي بنزين چيه ؟

من با نفس کار موافقم ولی با نحوه بسیار غلط اجرای آن مخالف

Nazanin_rose
13-08-2007, 01:14
Behrooz جان میگم شما که اینقدر تو این تاپیک فعالی یه دفعه مسئولیتشو هم دوباره بر عهده بگیر دیگه:20::27:

bahdar
13-08-2007, 03:38
سلام.دستتون درد نکنه.
شعرتون خوب بود ولی جسارتا فکر کنم پی سی ورلد درسته نه پی سی ورد؟
راستی چرا فقط سلام رو نقل قول کردید.سوال رو نقل قول نکردید؟

Behroooz
13-08-2007, 11:08
Behrooz جان میگم شما که اینقدر تو این تاپیک فعالی یه دفعه مسئولیتشو هم دوباره بر عهده بگیر دیگه:20::27:

به موقعش چشم .

Behroooz
13-08-2007, 18:54
این عکس شما رو یاد چی میندازه؟

محمد جاوید
13-08-2007, 22:21
سلام.دستتون درد نکنه.
شعرتون خوب بود ولی جسارتا فکر کنم پی سی ورلد درسته نه پی سی رلد؟
راستی چرا فقط سلام رو نقل قول کردید.سوال رو نقل قول نکردید؟

شعر من این بود:

که کلمه ل از قلم افتاده بود که می شه:

شدم معتاد رایانه زعشق روی پی سی ورلد

حالا این کلمه پی سی رلد از کجا آوردی خدا می دونه!!

محمد جاوید
13-08-2007, 22:23
این عکس شما رو یاد چی میندازه؟

]

به یاد خاطرات جبهه و تیر های مستقیم تانک عراقی ها که جا خالی می دادیم

Behroooz
13-08-2007, 22:26
استاد عزيز شما با ياهو كار نمي كنيد؟ منظورم چت كردنه ؟

بياييم شيراز كجا بايد شما رو پيدا كرد و عرض ادب كرد؟

ممنون

بهروز

محمد جاوید
13-08-2007, 22:37
استاد عزيز شما با ياهو كار نمي كنيد؟ منظورم چت كردنه ؟

بياييم شيراز كجا بايد شما رو پيدا كرد و عرض ادب كرد؟

ممنون

بهروز

زیاد وقت چت کردن ندارم.
هروقت خواستی بیایی قبلش خبر بده (ییغام) در خدمتیم

Behroooz
13-08-2007, 22:39
احتراما به اطلاع شما ميرسانم كه شما تا روز 4 شنبه بر روي صندلي داغ تشريف داريد .

بعد از اون هم اگه به اين تاپيك سر نزنيد و ما رو سرفراز نكنيد ديگه هيچي ......

ارادتمند

بهروز

Behroooz
13-08-2007, 22:58
ايا در زمان جنگ زخمي هم شديد ؟

يك خاطره خوب از زمان جنگ بگيد

محمد جاوید
13-08-2007, 23:36
ايا در زمان جنگ زخمي هم شديد ؟

يك خاطره خوب از زمان جنگ بگيد

از 40 افسر وظیفه ای که با هم به جبهه اعزام شدیم تنها من ویک نفر دیگر علیرغم شرکت در سه حمله سالم ماندیم.

جبهه همانطور که گفتم لحظه لحظه اش خاطره است:

در مرحله دوم عملیات بیت المقدس که یک حمله ایذایی ( رفتن و ضربه زدن و برگشتن بدون تصرف خاک) بود نیمه شب پس از ادغام شدن با بسیجیان پس از عبور از زیر قرآن از پشت جاده ی اهواز خرمشهر حرکت کردیم و به دلیل نا هماهنگی آنقدر جلو رفتیم که در برد توپخانه کاتیوشای خودمان قرار گرفتیم که تعداد زیادی از افراد خودی کشته و مجروح شدند .من به ناچار به اتفاق یکی از سربازانم و یک بسیجی حدود 16 ساله که زخمی شده بود همانطور که در برابر تیر مستقیم تانک های عراقی جا خالی می دادیم به یک سنگر تانک که خالی بود رفتیم و پناه گرفتیم .چون من فرمانده دسته بودم کیف لوازم پانسمان همراهم بود .همانطور که در تاریکی زخم بسیجی را می بستم ( که مثل ابر بهار گریه می کرد) دیدم که صدای یک تانک عراقی هر لحظه نزدیک می شود من اولین کاری که کردم با دندان درجه هایم را کندم ( چون دستهایم خونی بود) دلیل کندن درجه این بود که عراقی ها به افسران و درجه داران اسیر خیلی اذیت می کردند می خواستم به عنوان سرباز اسیر شوم. خوشبختانه بعد از ده دقیقه بدون اینکه متوجه ما شوند از کنار سنگر تانک رد شدند این ده دقیقه طولانی ترین لحظۀ عمر من بود.ضمناً در آنجا یک کیف متعلق به یک عراقی که داخل آن مقداری سیب درختی ،تعدادی زیرپوش نو ، ادکلن پیدا کردم که ادکلن تا سالها به عنوان یاد بود داشتم.زیرپوش ها هم آن سرباز و آن بسیجی برداشتند. سیب ها را هم دادم به بسیجی که به علت خونریزی داشت ضعف می کرد .صبح که شد به پشت جاده رفتم و یک آمبولانس برای بسیجی زخمی فرستادم.آن شب تعداد زیادی از سربازان گروهان ما که زیاد از حد پیشروی کرده بودند اسیر شدند و چند روز بعد از رادیو عراق صحبت کردند.

bahdar
14-08-2007, 08:19
شعر من این بود:

که کلمه ل از قلم افتاده بود که می شه:

شدم معتاد رایانه زعشق روی پی سی ورلد

حالا این کلمه پی سی رلد از کجا آوردی خدا می دونه!!
ممنون که گفتید ولی منظورم همون بود.اشتباه تایپی شد.پست را ویرایش کردم.
سوال:
1- فکرکنم شما تنها کسی باشید که (از وقتی من شروع کردم در اینجا سوال بپرسم) اینقدر نشسته باشید و تا چهارشنبه هم باشید(11 روز) چه احساسی دارید؟
2- در مورد هر کدوم از شکلک های زیر دو مورد را بیان کنید:
1- کجا استفاده می شوند؟
2- دارند چکار می کنند؟
:31:
:2:
:11:
:8:
:5:

saeid_ronaldo
14-08-2007, 10:43
فردا يني چهار شنبه ساعت 14 مدت صندلي نشيني دوست خوبمون جاويد تموم ميشه. بهتره هديه و امضاشون رو اماده كنند. خوشحال شديم توي اين مدت

saeid_ronaldo
14-08-2007, 10:47
دوستان اقاي جاويد قصد دارن به 5 نفر هديه ويژه اي بدن. قرعه كشي هم قرار شد با بنده باشه. ممنون از ايشون

H A M A S
14-08-2007, 11:15
با عرض سلام خدمت کاربر گرامي آقاي محمد جاويد
لطفا نظر خودتون رو درباره افراد زير با ما بگيد(نسبتا کوتاه)
----------------------------------------------------------------
1-مهدي اخوان ثالث
2-احمد دوران
3-سردار حسين علايي
4-احمد شاملو
5-خالد مشعل
6-جلال آل احمد
------------------
با تشکر
حماس

Behroooz
14-08-2007, 11:41
منتظر باشيد تا ببينيد اون 5 نفري كه جايزه ها رو ميبرن كيا هستند . ممنون از محمد جاويد عزيز به خاطر اين حركت زيباشون .

سعيد جان انتخاب دونفر از اون 5 نفر رو به من دادند .

منتظر باشيد .

محد جاويد عزيز يادت نره كتابها رو امضا شده براشون بفرستي كه بشه يك يادگاري ارزشمند براشون

ممنون

بهروز

Greatone
14-08-2007, 16:25
بينم ......مگه شنبه به شنبه صندلي نشين عوض نميشد؟ .......

--------------------------------------

سوال:
نظرت درباره ي گاندولف چيه؟

saeid_ronaldo
14-08-2007, 16:29
نه عزیز پنجشنبه و جمعه صندلی خالیه

Behroooz
14-08-2007, 18:58
استاد جاوید عزیز اگه باز هم جنگ بشه میری جبهه؟

Payan
14-08-2007, 21:22
سلام آقا جاويد عزيز
حال شما؟

چند سوال از محضرتون:
1-دليل انتخال آواتارتون رو ميشه بفرمايد؟
2-هدفتون از شعر گفتن چيه؟
3-نظرتون راجع به شعر سفارشي چيه؟
4-نظرتون راجع به سوره ي مباركه شعراء رو بفرمايد
5-چرا ديگه مشاعره نميايد؟

ممنون از شما:11:
پايان