PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلي داغ

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

bb
15-06-2006, 07:49
1 اگه من یکی دو سال دیگه بشم مدیر انجمن و زیرابت رو بزنم تورو بن کنم چه کار میکنی
2تا حالا شده زنگ بزنی خونه یه از دوستات و داداش دوستت گوشی رو برداره تو هم متوجه نشی و شروع کنی باهاش همین طور حرف بزنی بعد یه ربع بفهمی که اون داداش دوستته
3غیر از پی سی ورلد دیگه به چی معتادی
5سربازی رفتی؟
6 تا حالا خواب پی سی ورلد رو دیدی ؟
7 از کدوم شکلک بیشتر خوشت میاد ؟
8 اگه یه روز پی سی ورلد بسته بشه میای بریم یه فروم جدید بسازیم؟
9 اسم معلم کلاس اولت چی بود؟
10 "پست های من اصلا مسخره نیست و بسیار خوب است " نظرت چیه ؟
11 اگه فقط بخوای یک نفر از اعضای پی سی ورلد رو انتخاب کنی؟
12 با پی سی ورلد و محمد اشنا یه جمله بساز ؟
13 عینک دودی میزنی
14 وقتی بچه بودی دوست داشتی چه کاره بشی
15 تا حالا شده بخوای خود کشی کنی
16 یه ضرب المثل با یه جک بگو

سلام
1- فکر کنم برم با یه اسم دیگه ثبت نام کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- تا حالا که پیش نیومده چون من اصلا خونه دوستام زنگ نمی زنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- اگه منظورت به فروم یا سایت دیگه هست نه به هیچ کدوم معتاد نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- خالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- فعلا معافیت تحصیلی دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- از اون روز که قرار شد روی این صندلی بشینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شب تا صبح نخوابیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- اینی که بیشتر شبیه منه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- خانم حسن پور بود البته فکر کنم پیر شدم یادم رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8- خدا نکنه بسته شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی اگه یه فروم خوشگل بسازیم که همه ی بچه های خوشگل اینجا اونجا باشن هستم ( به شرطی که خودمون دو تا مدیر شیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
10 - پست های شما عالیه البته خود شما عالیتری و من نوکرتم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11- سخته نمیشه گفت چون تو هر انجمن یه نفر با حال پیدا میشه که نمیشه ازش گذشت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12- محمد در پی سی ورلد بود که من با اون آشنا شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته ( با محمد آشنا )
13- نه ولی باید یکی بخرم این صندلی خیلی تشعشات داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14- اولش میخواستم خلبان شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش زیست شناس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش دو هزار تا شغل دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی آخرش هیچی نشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15- نه جون خودم ولی شاید یه روز خواستم اینکار رو بکنم اگه موفق شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبرتون میکنم بیاید با هم حال کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16- هر که با محمد آشنا در افتاد ور افتاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad ashena
15-06-2006, 08:38
سلام
10 - پست های شما عالیه البته خود شما عالیتری و من نوکرتم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما بیشتر bb جان
راستی واسه سوال 4 که تو ÷ست قبلی ننوشته بودم
4 اخرین باری که زهره ترک شدی کی بود و برای چی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi Hero
15-06-2006, 09:25
خوب چرا اول آقا مافيا نيومد به سوالاتش جواب بده

bb
15-06-2006, 09:32
ما بیشتر bb جان
راستی واسه سوال 4 که تو ÷ست قبلی ننوشته بودم
4 اخرین باری که زهره ترک شدی کی بود و برای چی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین بازی ایران و مکزیک بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نیمه اول که تموم شد این جوری بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی وقتی نیمه دوم گل خوردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از بازی هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجوری بود دیگه

mohammad ashena
15-06-2006, 11:19
نظرت در مورد اینکه کسی ازت سوال نمی پرسه چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(البته نگران نباش خودم یه ده سوال جور میکنم که بیکار نمونی)

mohammad ashena
15-06-2006, 12:15
1 به چه ورزشی علاقه داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 اخرین اهنگی که گوش کردی چی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 تیم محبوبت تو جام جهانی (غیر از ایران!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 بهترین خواننده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5اخرین باری که از یکی معذرت خواستی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 چی شد که تو پی سی ورلد عضو شدی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 اولین پستت چی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8 کی بیشتر از همه اینجا کمکت کرده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9 مصراع اول این بیت چیه "ما اندر خم یک کوچه ایم" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10 بد ترین درس . بهترین درس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11 بزرگترین عیب bb چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12 اگه من امشب بیام خونتون وقتی خوابی یه پارچ اب بریزم رو سرت و در برم
تو چکار می کنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13 اگه نصف شب زنگ بزنم خونتون و ازت بپرسم اولین امپراطور روم کی بود
چی میگی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14 اگه خودت مدیر بودی چه کارهایی انجام میدادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15 اخرین کتابی که خوندی چی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16 روزی چند ساعت پای کامپیوتری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
17 ترسناک ترین فیلمی که دیدی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18 وقتی عصبانی میشی چه کار میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_ronaldo
15-06-2006, 13:24
دوستان تا موقعي كه مديران به وضعيت اشفته اين تاپيك رسيدگي نكنن من ديگه اينجا پست نميزنم.
پس اگه نديدين منو نگرانم نشين

bb
15-06-2006, 15:07
نظرت در مورد اینکه کسی ازت سوال نمی پرسه چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(البته نگران نباش خودم یه ده سوال جور میکنم که بیکار نمونی)

زیاد مهم نیس :sad:
ولی خب اینجوری راحتر میتونم به سئوالات شما جواب بدم :biggrin:

bb
15-06-2006, 15:30
1 به چه ورزشی علاقه داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 اخرین اهنگی که گوش کردی چی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 تیم محبوبت تو جام جهانی (غیر از ایران!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 بهترین خواننده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5اخرین باری که از یکی معذرت خواستی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 چی شد که تو پی سی ورلد عضو شدی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 اولین پستت چی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8 کی بیشتر از همه اینجا کمکت کرده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9 مصراع اول این بیت چیه "ما اندر خم یک کوچه ایم" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10 بد ترین درس . بهترین درس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11 بزرگترین عیب bb چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12 اگه من امشب بیام خونتون وقتی خوابی یه پارچ اب بریزم رو سرت و در برم
تو چکار می کنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13 اگه نصف شب زنگ بزنم خونتون و ازت بپرسم اولین امپراطور روم کی بود
چی میگی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14 اگه خودت مدیر بودی چه کارهایی انجام میدادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15 اخرین کتابی که خوندی چی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16 روزی چند ساعت پای کامپیوتری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
17 ترسناک ترین فیلمی که دیدی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18 وقتی عصبانی میشی چه کار میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- من قدیما به کشتی علاقه داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش به فوتبال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورزش باستانی رو هم دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- فکر کنم همینی که محمد اصفهانی واسه تیم ملی خونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- ایتالیا می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- از خارجیاش یا از ایرانیاش
از ایرانی ها من معین رو بیشتر دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- من تا حالا از کسی معذرت نخواستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستش یادم نمیاد
6- یه روز تو گوگل داشتم سرچ می کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یهو چشم به این پی سی ورلد خودمون خورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش اومدم عضو کردم
ولی تا یه سال اسم کاربری و پسورد من اشتباه بود و وارد نمیشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که منم بیخیال شدم ولی بعدش که انجمن ها یه مدت بسته بودن بعد دوباره باز شدن اومدم دوباره عضو کردم . درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- اولین پستم که خدا بیامرزتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نظر سنجی درباره جدایی دین از علم بود که همون فرداش پاکش کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8- خیلی ها بودن ولی من بیشتر خودم خودم رو کمک کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من اولا بیشتر تو انجمن گرافیک میرفتم بچه های اونجا خیلی ماه هستن ولی بچه های اینجا منو بیشتر تحویل گرفتن منم بیشتر اینجا اومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- به جون خودم هنوز نخوندمش باید برم بخونمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10- بدترین درس به نظر من ریاضیه که بهترین درس هم همونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون من هیچ وقت توش نتونستم موفق باشم بده ولی تمام قوانینش با زندگی آدما یه جوره
12- عصبانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشم میام دنیالت میندازمت تو حوض خونمون
بابا نوکرتیم تو اصلا ما رو ببر از پشت بوم بنداز پایین کیه که ناراحت بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11- خیلی زود عصبانی میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13- خب میگم اولین امپراطور رم من بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته اگه شب زنگ بزنی خونمون عصبانی میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14- همه مدیراها رو بن میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15- تاریخ آذربایجان در ایران ( هنوز تموم نشده )
16- قبلا ها از 24 ساعت 28 ساعت ولی الانا کمتر شده از 24 ساعت 24 ساعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
17- یادم نیست جون خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18- هیچی فقط یه کم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neyrizboys
15-06-2006, 15:35
از من سوال نمي كنيد؟؟؟!!!!!!!!!!!!

bb
15-06-2006, 15:39
از من سوال نمي كنيد؟؟؟!!!!!!!!!!!!

سلام دوست من
اینجا نوبتی این کار انجام میشه در ضمن در صورت تمایل باید با سعید رونالدو هماهنگ کنی با استفاده از پیغام خصوصی
بعدش یه روز بهت پیغام می زنن که بیایی بشینی روی این صندلی تا با هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emtn
15-06-2006, 15:51
سلام bbجان.
1-تا حا لا شده یکی بد جوری ضایعت کنه؟
2-دوست داری اسم بچه ات رو چی بزاری؟
3-اگه بهت بگن هر چقدر که بخوای بهت پول می دیم فقط خودت باید مقدارشو تعیین کنی , اون وقت چقدر می گیری؟
4-به نظرت آدم موفقی هستی؟
5-تا حالا چند تا تاپیک راجب عرفان زدی. به عرفان علاقه داری؟ کلا آدم مذهبی هستی؟
اگه عاشق یه دختره شی , با هم قرار ازدواج بزارین ولی قبل از این که عقد کنین دختره سرطان بگیره(البته خدا نکنه هم چین اتفاقی بیفته) اون وقت چی کار می کنی؟ حاضری که باهاش ازدواج کنی؟

bb
15-06-2006, 16:00
سلام bbجان.
1-تا حا لا شده یکی بد جوری ضایعت کنه؟
2-دوست داری اسم بچه ات رو چی بزاری؟
3-اگه بهت بگن هر چقدر که بخوای بهت پول می دیم فقط خودت باید مقدارشو تعیین کنی , اون وقت چقدر می گیری؟
4-به نظرت آدم موفقی هستی؟
5-تا حالا چند تا تاپیک راجب عرفان زدی. به عرفان علاقه داری؟ کلا آدم مذهبی هستی؟
اگه عاشق یه دختره شی , با هم قرار ازدواج بزارین ولی قبل از این که عقد کنین دختره سرطان بگیره(البته خدا نکنه هم چین اتفاقی بیفته) اون وقت چی کار می کنی؟ حاضری که باهاش ازدواج کنی؟

سلام دوست خوبم
1- خیلی زیاد مخصوصا وقتی بچه بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- هنوز بهش فکر نکردم بهتره یه تایپک واسه این موضوع بزنیم که اسم واسه بچه من پیدا بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- همه پول ها رو میدم تا خودشون تعیین کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- تا اینجا که بودم شکر خدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- نه اونقدر ها مذهبی نیستم ولی فکر می کنم عرفان چیز جالبی باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آگه عاشق یه دختر بشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از عقد کنون مجبوریم دیگه باهاش بسازیم دیگه ولی منتظر میشم تا بمیره برم یه زن دیگه بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این می گن آخر نامردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونت که سئوال پرسیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HEGOR
15-06-2006, 16:12
ببخشید نفربعد چه جوری روی صندلی داغ شما مینشید

bb
15-06-2006, 16:14
دوست من پست های قبلی رو بخون مخصوصا صفحات اول

Black Hawk
15-06-2006, 16:33
bb جون يه سوال اين همه مدته تو فورمي چرا آواتور انتخاب نكردي؟؟؟؟؟

HEGOR
15-06-2006, 16:35
خوب حاضرم روی صندلی داغ شما بشینم

Behroooz
15-06-2006, 18:53
بي بي جان چندتا از جاهاي ديدني تبريز را بگو

شايد امدم تبريز بدونم كجا بايد رفت

magmagf
16-06-2006, 02:46
شب ها قبل از خواب معمولا به چي فكر مي كني؟
از چه رنگي بيشتر خوشت مي ياد ؟
بي بي يعني چي ؟
بزرگترين اشتباه زندگيت چي بوده ؟
نقاشيت خوبه ؟
اهل شعر هستي؟
وقتي خيلي غصه دار و تنهايي چه كار مي كني ؟

magmagf
16-06-2006, 02:53
بي بي يعني چي ؟
نقاشيت خوبه ؟
اهل شعر هستي؟

magmagf
16-06-2006, 03:11
ببخشيد قبلي را 2 باره فرستادم

bb
16-06-2006, 05:12
bb جون يه سوال اين همه مدته تو فورمي چرا آواتور انتخاب نكردي؟؟؟؟؟

چون هیچ عکسی که اندازش مناسب باشه ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر میکنم باعث کند بالا اومدن فروم بشه :biggrin:
( یه دونه باید بخرم )

bb
16-06-2006, 05:19
بي بي جان چندتا از جاهاي ديدني تبريز را بگو

شايد امدم تبريز بدونم كجا بايد رفت

متاسفانه بیشتر جاهای دیدنی تبریز از بین رفتن :sad:
ولی چندتا جای تاریخی میگم که اومدی با هم بریم :happy:
ائل گلی _ مسجد کبود _ حمام نوبر_ ارگ علیشاه _ مقبره دو کمال _ مقبره الشعرا _ خانه مشروطه _ خانه بهنام _ بازار تبریز و .... اگه بیای تبریز چند تا جای دیگه هم هست که با هم بریم البته همون جور که گفتم مناظر طبیعی کمتر داره و بیشترشون خارج از شهر هستن . البته خونه های قدیمی و میدون ساعت و موزه تبریز هم جاهای دیدنی هستن

bb
16-06-2006, 05:28
بي بي يعني چي ؟
نقاشيت خوبه ؟
اهل شعر هستي؟

شب ها قبل از خواب به فرداش فکر میکنم که قراره چیکار کنم
از رنگ سبز خوشم میاد
بی بی یعنی یه آدم آواره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که نمیدونه یوزرش رو چی بذاره ور می داره بی بی میگذاره
خیلی اشتباه کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خیلی بزرگ نبودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه اصلا نقاشیم خوب نیست افتضاح هستش وقتی که یه نقاشی میکشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از تموم شدن بهش نگاه میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد نگاه که کردم پاره میکنمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اهل شعرم؟ زیاد نه ولی علاقه شدیدی به حافظ دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی خیلی غصه دار و تنهام میرم میشینم یه گوشه گریه میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahabmusic
16-06-2006, 06:55
اگه يكي بهت بگه 1.000.000.000 تومن بهت مي دم دستتو ار بيخ ببر انجام مي دي؟
تو كه ناراحت مي شي يه گوشه مي شيني گريه مي كني چرا مشكلتو به دوست دخترت نمي گي تا آرومت كنه؟
مرسي بي بي جان.

bb
16-06-2006, 07:06
اگه يكي بهت بگه 1.000.000.000 تومن بهت مي دم دستتو ار بيخ ببر انجام مي دي؟
تو كه ناراحت مي شي يه گوشه مي شيني گريه مي كني چرا مشكلتو به دوست دخترت نمي گي تا آرومت كنه؟
مرسي بي بي جان.

اگه بگن 20,000,000,000 هم می دیم قبول نمی کنم که دستام رو ببرن :sad:
چون اون موقع چه جوری پول ها رو بشمارم :biggrin:
دوست دختر ندارم :sad:
اگه یکی سراغ داری بگو بریم دوست شیم :cool:
قربونت

Monica
16-06-2006, 09:21
سلام آقا سعید
روز خوش
امیدوارم گرمای صندلی داغ هنوز براتون قابل تحمل باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید انگیزتون چی بود از اینکه تصمیم گرفتین دختر Master رو برای پسرتون خواستگاری کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رمانتیک ترین روزی که تا به حال داشتید؟
بزرگ ترین دروغی که شنیدید؟ از کی؟
بد ترین کاربر p30 به نظرتون کیه؟
هر وقت تو p30 هستید مسنجر روهم on می کنید؟
چرا بعضی از آقایون انقدر مغرورن که گریه نمی کنند؟
گریه می کنی؟اگه آره آخرین بار کی بوده؟
در نهایت امیدوارم این یکی دو روز هم به خیر و خوشی بگذره و گرمای صندلی داغ باعث گرما زدگیتون نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روز خوش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dash Ashki
16-06-2006, 14:57
ببخشید انگیزتون چی بود از اینکه تصمیم گرفتین دختر Master رو برای پسرتون خواستگاری کنید
با اجازه داش سعید
مونیکا خانوم چرا الکی حرف درمیارید...
هنوز مشخص نشده که من میخوام دخترمو به داش مستر یا نوید بدم اونوقت شما دارید همینجوری شایعه خواستگاری دختر مستر با پسر داش سعید و میدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از شما بعیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maryam1987
17-06-2006, 01:08
سلام
من یه چیز جالب بگم :آقا سعید قبل از اینکه روی صندلی بنشینید من فکر میکردم شما دخترید :eh:
و اما سوال
از زندگیتون راضی هستید؟
چند % خودتونو دوست دارید؟
هدفتون در زندگی چیه؟
توی دنیا چه کسی رو از همه بیشتر دوست دارید؟
به خدا اعتقاد دارید ؟دین شما چیه؟اگه مسلمونید نمازمیخونید؟
خدارو در یک کلمه که دوست دارید توصیف کنید
یه دوست خوب از نظر شما چه دوستیه؟
تا حالا دوست خوب داشتید؟
فکر میکنید دوست خوبی هستید برای دوستاتون؟
بزرگترین آرزو و یا رویاتون؟
تا حالا شده بدونید کارتون اشتباهه ولی بارها اونو تکرار کنید؟بعدش چه احساسی داشتید؟

*NashenaS*
17-06-2006, 01:19
من یه چیز جالب بگم :آقا سعید قبل از اینکه روی صندلی بنشینید من فکر میکردم شما دخترید

:blink:

goldenmj
17-06-2006, 02:24
قصد ازدواج داريد؟
نظرو طرز تفكرتون نسبت به ازدواج چيست؟
به ازدواج در سن پايين اعتقاد داريد يا سن زياد؟با دليل؟

bb
17-06-2006, 05:14
سلام آقا سعید
روز خوش
امیدوارم گرمای صندلی داغ هنوز براتون قابل تحمل باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید انگیزتون چی بود از اینکه تصمیم گرفتین دختر Master رو برای پسرتون خواستگاری کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رمانتیک ترین روزی که تا به حال داشتید؟
بزرگ ترین دروغی که شنیدید؟ از کی؟
بد ترین کاربر p30 به نظرتون کیه؟
هر وقت تو p30 هستید مسنجر روهم on می کنید؟
چرا بعضی از آقایون انقدر مغرورن که گریه نمی کنند؟
گریه می کنی؟اگه آره آخرین بار کی بوده؟
در نهایت امیدوارم این یکی دو روز هم به خیر و خوشی بگذره و گرمای صندلی داغ باعث گرما زدگیتون نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- یکم اینکه این مستر ( حسین جون ) خیلی پسر با حالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیم اینکه میخواستم ببینم واقعا همه چی تو این دنیا پوله ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- یادم نمیاد ولی فکر کنم چهراشنبه هفته قبل بود که چشمم به یه نفر خورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عاشقش شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته شوخی کردم باور نکنید .
3- اصلا به خاظر ندارم باید فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- بدترین کاربر اینجا خودم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- اصلا از مسنجر استفاده نمی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی وقته پاکش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- چون میخوان دخترا نقطه ضعف اونا رو ندونن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- گریه که میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی آخرین بار که گریه کردم یه دو هفته قبل بود .
8- خواهش میکنم این صندلی فعلا که سعید رونالدو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مافیا رفتن و سوت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم سئوال نمی پرسه عین بستنی می مونه البته فکر کنم این مافیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیر صندلی رو روشن نکرده .
متشکرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
17-06-2006, 05:24
قصد ازدواج داريد؟
نظرو طرز تفكرتون نسبت به ازدواج چيست؟
به ازدواج در سن پايين اعتقاد داريد يا سن زياد؟با دليل؟

فعلا اصلا به ازدواج فکر نمی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مامانم میگه دهنت بوی شیر میده بچه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازدواج خیلی با حاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدم پول داشته باشه فقط ازدواج کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته جدی میگم که ازدواج واقعا خوبه
البته قدیما ازدواج با سن پایین انجام می گرفت از خیلی نظرا خوب بود هرچند پسر و دختر همدیگه رو نمی دیدن و با زور پدر و مادر میرفتن سر سفره عقد اما الان سن ازدواج رفته بالا خودمون شاهدیم که هر روز تو یه روزنامه چند تا خبر از خانه های فساد و ... میدن اگه بخوام دلیل بیارم دو ساعت باید تایپ کنم. البته تو این زمونه هم ازدواج تو سنین کم هم مشکلاتی داره مثلا بیکاری و بی پولی و .... همشون دست به دست هم میدن تا آدم از خیر ازدواج بگذره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونت

bb
17-06-2006, 05:37
سلام
من یه چیز جالب بگم :آقا سعید قبل از اینکه روی صندلی بنشینید من فکر میکردم شما دخترید :eh:
و اما سوال
از زندگیتون راضی هستید؟
چند % خودتونو دوست دارید؟
هدفتون در زندگی چیه؟
توی دنیا چه کسی رو از همه بیشتر دوست دارید؟
به خدا اعتقاد دارید ؟دین شما چیه؟اگه مسلمونید نمازمیخونید؟
خدارو در یک کلمه که دوست دارید توصیف کنید
یه دوست خوب از نظر شما چه دوستیه؟
تا حالا دوست خوب داشتید؟
فکر میکنید دوست خوبی هستید برای دوستاتون؟
بزرگترین آرزو و یا رویاتون؟
تا حالا شده بدونید کارتون اشتباهه ولی بارها اونو تکرار کنید؟بعدش چه احساسی داشتید؟

1- چرا نباشم زندگی رو واسه زنده ها خلق کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- زیاد خودم رو دوس ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون آدم زیاد خوبی نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- رسیدن به هدفم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- همه چیز رو یه اندازه دوست دارم ( راستش من یه ذره احساساتی هستم ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- بله 100% به خدا اعتقاد دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ بت پرست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ بله نماز هم میخونم ( البته بعضی وقت ها تنبلی میکنم ولی همیشه خوندم )
6- عشق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- دوستی که عیب های آدم رو بگه خیلی خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8- خیلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- نه چون همون جور که گفتم آدم نشدم هنوز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10- موقع مردنم عاقل و عاشق بمیرم .
11- خیلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ پشیمون شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
17-06-2006, 05:54

:blink:

فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منو با سعید رونادو اشتباه گرفتید

Monica
17-06-2006, 08:27
با اجازه داش سعید
مونیکا خانوم چرا الکی حرف درمیارید...
هنوز مشخص نشده که من میخوام دخترمو به داش مستر یا نوید بدم اونوقت شما دارید همینجوری شایعه خواستگاری دختر مستر با پسر داش سعید و میدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از شما بعیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقای اشکی کجای کاری که دختر مستر از مرز 18 سالگی هم گذشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی باباش رفت دیگه نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از جواباتون آقا سعید.
چرا همیشه نصفه شب ها می یان تو انجمن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکثر پست هاتون مربوط به 3 تا 8 صبح می شه شما اصولا نمی خوابید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کدوم آیکون از همه بیشتر خوشتون می آد؟
از کدوم کاربر متنفرید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط لطفا نگید هیچکس
به نظر شما Monica چه جور آدمیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dash Ashki
17-06-2006, 08:49
آقای اشکی کجای کاری که دختر مستر از مرز 18 سالگی هم گذشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی باباش رفت دیگه نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا همیشه نصفه شب ها می یان تو انجمن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکثر پست هاتون مربوط به 3 تا 8 صبح می شه شما اصولا نمی خوابید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کدوم کاربر متنفرید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط لطفا نگید هیچکس
به نظر شما Monica چه جور آدمیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
من دختر به مستر نمیدم چون داره از پی سی میره :sad:
اگرم بهش بدم نمیزارم نوه مو به پسر سعید بده...آخه داش سعیدم میخواد بره :sad:
اگه اینجوری باشه...داش حسین و سعید برن...منم میرم
داش سعید جدی میخوای بری ..اگه بری منم میرم

Monica
17-06-2006, 08:53
سلام
من دختر به مستر نمیدم چون داره از پی سی میره :sad:
اگرم بهش بدم نمیزارم نوه مو به پسر سعید بده...آخه داش سعیدم میخواد بره :sad:
اگه اینجوری باشه...داش حسین و سعید برن...منم میرم
داش سعید جدی میخوای بری ..اگه بری منم میرم
اااااااا
همه کهع می خوان برن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه با هم قاطی کردید چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
17-06-2006, 08:55

دوباره سلام
1- چون کارتم شبونه است و در ضمن صبح ها کار دارم میرم دانشگاه
2- چرا نمی خوابم خوبم می خوابم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود شما هم صبح ها اینجا هستید دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل گنجشک میمونم با صدای مورچه از خواب میپرم ( منم حساس ) :biggrin:
3- به جون خودم اصلا به ذهنم نمی رسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی رو بگم ولی قبلا از یه نفر بدم میومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش دیدم اشتباه میکردم
اسمش هم کوروش بزرگ بود ولی بعدش دیدم آدم خیلی با حالی هستش و الان باهاش رفیقم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- آدم با نمکی هسش و کلا خوبه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

Behroooz
17-06-2006, 09:59
ایا سربازی رفتی؟

نظرت درباره سربازی چیه؟

Behroooz
17-06-2006, 19:41
نظرت درباره بازي تيم ملي با پرتغال چيه؟

S!LENCE
17-06-2006, 19:44
آقا سلام
من عضو جدید و آماتوری هستم
میشه منم بیام صندلی داغ؟

magmagf
18-06-2006, 02:36
سلام آقا سعيد
خسته نشتن رو اين صندلي داغ نباشي
اولش مرسي كه با حوصله به سوال هاي همه بچه ها جواب مي دي دومش خيلي خوشم اومد تو عنوان هر جوابت مي نويسي جواب كيه ( ولي اين دفعه اسمم را بنويس اگه خواستي نه اي ديم . بلدي كه ؟ ) بعد چندتا سوال ديگه :
1- بهترين خصوصيت اخلاقيت چيه ؟
2- بدترين خصوصيت اخلاقيت چيه ؟
3- اگر خانمت در محل كا رئيس و مافوقت باشه راستشو بگو راحت با اين مسئله كنار مي ياي؟
4- نظرت راجع به اين جمله چيه ؟ اصلا قبولش داري؟ " به آسمون نگاه ميكني پر از ستاره است ٬ دوست داري كدوم مال تو باشه؟به اوني كه كم نورتره قانع باش و قدرش رو بدون چون به اوني كه پررنگتره همه نگاه ميكنن "
5- اهل كتاب خوندن هستي؟ اگه آره اسم 3 تا از كتابهايي را كه خيلي دوست داشتي بگو
6- بيشتر به كدوم تاپيك يا انجمن پي سي علاقه داري؟
7- بلدي تركي حرف بزني ؟

shahabmusic
18-06-2006, 03:38
1- چرا نباشم زندگی رو واسه زنده ها خلق کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- دوستی که عیب های آدم رو بگه خیلی خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11- خیلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ پشیمون شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگيزتون از استفاده كردن صورتك اخمالو در آخر اون جمله كه هاي لايت كردم چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
18-06-2006, 05:00
ایا سربازی رفتی؟

نظرت درباره سربازی چیه؟

بهروز جون قبلا جواب دادم

2- سربازی خیلی خوبه به شرطی که فرصت پیشرفت رو از آدم نگیره

bb
18-06-2006, 05:02
نظرت درباره بازي تيم ملي با پرتغال چيه؟

بازی خوبی بود ولی کاش مکزیک رو می بردیم .
تیمی که بازی های تدارکاتی نداشته باشه می بازه دیگه . :sad:

bb
18-06-2006, 05:13
سلام آقا سعيد
خسته نشتن رو اين صندلي داغ نباشي
اولش مرسي كه با حوصله به سوال هاي همه بچه ها جواب مي دي دومش خيلي خوشم اومد تو عنوان هر جوابت مي نويسي جواب كيه ( ولي اين دفعه اسمم را بنويس اگه خواستي نه اي ديم . بلدي كه ؟ ) بعد چندتا سوال ديگه :
1- بهترين خصوصيت اخلاقيت چيه ؟
2- بدترين خصوصيت اخلاقيت چيه ؟
3- اگر خانمت در محل كا رئيس و مافوقت باشه راستشو بگو راحت با اين مسئله كنار مي ياي؟
4- نظرت راجع به اين جمله چيه ؟ اصلا قبولش داري؟ " به آسمون نگاه ميكني پر از ستاره است ٬ دوست داري كدوم مال تو باشه؟به اوني كه كم نورتره قانع باش و قدرش رو بدون چون به اوني كه پررنگتره همه نگاه ميكنن "
5- اهل كتاب خوندن هستي؟ اگه آره اسم 3 تا از كتابهايي را كه خيلي دوست داشتي بگو
6- بيشتر به كدوم تاپيك يا انجمن پي سي علاقه داري؟
7- بلدي تركي حرف بزني ؟

1- مهربونم و ساده
2- عصبی هستم و تحمل حرف زور ندارم
3- بستگی داره . هنوز خانم ندارم که بگم ولی زیاد برام مهم نیست که خانمم کار کنه یا کار نکنه
4- همون ستاره پر نوره رو انتخاب مبکنم .
5- قدیما - به ذهنم چیزی نمی رسه الانا بیشتر کتاب های زمین شناسی و کامپیوتر میخونم البته بیشتر مطالبی که این روزا میخونم یا پی دی اف هستن یا مجله و روزنامه
6- همینی که الان توش هستم خیلی با حاله
7- چرا بلد نباشم ؟ خوبم بلدم
ممنون

bb
18-06-2006, 05:16
يه سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگيزتون از استفاده كردن صورتك اخمالو در آخر اون جمله كه هاي لايت كردم چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب شما اگه یکی ازت اشکال بگیره خوشحال می شی
درسته که دوست خوب کسی هستش که عیب آدم رو میگه ولی اولش آدم ناراحت میشه دیگه
بعدش هم دوست خوب کسی هستش که پیش جمع آبروی آدم رو نبره و تو خلوت اشباه آدم رو بهش گوشزد کنه .
ممنون

shahabmusic
18-06-2006, 05:49
خب شما اگه یکی ازت اشکال بگیره خوشحال می شی
درسته که دوست خوب کسی هستش که عیب آدم رو میگه ولی اولش آدم ناراحت میشه دیگه
بعدش هم دوست خوب کسی هستش که پیش جمع آبروی آدم رو نبره و تو خلوت اشباه آدم رو بهش گوشزد کنه .
ممنون
با اون حرفت خيلي حال كردم.دمت گرم.

Monica
18-06-2006, 07:22
آقا سعید ممنون از جوابهاتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا جوب این یکیو ندادید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از چه آیکونی بیشتر از بقیه خوشتون می آد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
MerC & BYe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
18-06-2006, 07:48
آقا سعید ممنون از جوابهاتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا جوب این یکیو ندادید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از چه آیکونی بیشتر از بقیه خوشتون می آد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
MerC & BYe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مونیکا جون اون تکراری بود ولی خب این شکلک خیلی خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Monica
18-06-2006, 07:55
نظرتون راجع به این جمله چیه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسل این دایناسور های قرن بیست و یکم هم کم کم منقرض می شه

bb
18-06-2006, 08:01
نظرتون راجع به این جمله چیه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسل این دایناسور های قرن بیست و یکم هم کم کم منقرض می شه

منظورتون کدوم دایناسورها است . من که متوجه نمیشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
18-06-2006, 17:46
سلام bb جان
چون من از پست دادن ت وصندلي داغ اعتصاب كردم اينو به صورت نقل قول كپي كن تو تاپيك و جواب بده:
1-نظرت درباره سعيد رونالدو چيه؟
2-كدوم پست سعيد رونالدو بيشتر نظرتو جلب كرده و با ديدن سعيد رونالدو ياد اون پستش ميفتي؟
3-نظرت درباره مديراي فروم چيه؟
4-تو جاي من بودي و ميديدي تاپيك اينطور به هم ريخته چي كار ميكردي؟
5-نظرت درباره مافيا چيه؟
6-نظرت درباره بهروز چيه؟
7-دوست داري صندلي نشين بعد از تو كي باشه؟
8-اگه بهت بگن بازي انگولا تركيب تيم رو تو بچين كيا رو ميذاري تو؟
9-چه كسي بيشتر از همه بهت بدي كرده و حقتو خرده؟
10-اگه تا اخر عمرت وقت داشته باشي فقط از يه نفر عذر خواهي كني اون كيه؟
11-فكر ميكني اين تاپيك چقدر عمر كنه؟
12-اگه بعد از خوردت غذا بفهمي يه سوسك گنده افتاده بوده ت وقابلمه چيكار ميكني؟
13-اگه عزيزترين كست تو زندگي كه خيلي دوسش داري احتياج به كليه داشته باشه براي زنده موندن بهش ميدي؟
14-تيم محبوبت؟
15-سعيد در لغت به معني خوشبخت؟ با اين واژه موافقي؟
16-اگه يه روز بن بشي چي كار ميكني؟
17-اگه يه روز بفهمي سعيد رونالدو واسه هميشه بن شده چي؟
18-اخرين كتابي كه خوندي؟
19-كدوم ايكون رو ميپسندي؟ :wub: يا :puke:
20-تو امتحان زندگي از 20 به خودت چند ميدي؟

سلام عزیز دل
1- سعید رونالدو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی پسر با حالی هستش مخصوصا تاپیک هایی که می زنه خیلی پر طرفدار می شن آدم وقتی میره تو تاپیکاش اینجوری میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی تیز هوشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- اون تاپیکی که زده بودم با عنوان سئوال های بی جواب خدا بیامرزدش اون پست اولی که سعید رونالدو داده بود یه سئوال راجع به خدا کرده بودی یاد اون می افتم البته پسته درست یادم نیست که چی بود ولی سئوال عجیبی بود. و قشنگ هم بود .
3- مدیرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا خوبن فقط یه خورده تنبل هستن ( بنم نکنن خوبه )
4- خوب شد جای تو نیستم و گرنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فکر کنم واسه مافیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جون مشکل پیش اومده که نمی تونه بیاد فروم رو درست کنه
5- کلا پسر با حالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط خیلی زود عصبانی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و عاشق بن کردن آدمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- بهروز جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم خیلی خوب و با حاله و به عقایدش خیلی پایبنده و رو حرفش می مونه و حرفش رو عوض نمی کنه از این خصوصیتش خوشم میاد.
7- من دو سه نفر رو معرفی میکنم ببین کدوم خوبه
مونیکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ کوروش بزرگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ اگه مستر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بیاد خیلی خوب میشه ( اگه برگرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
8_ ترجیح میدم همه اونایی رو به زمین بفرستم که تو دو تا بازی تو ذخیره ها بودن . فکر کنم بهتر نتیجه بگیریم .
9_ فکر کنم خودم بیشتر از همه حق خودم رو خوردم و به خودم ضرر زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10_ به جون خودم خیلی سخته جوابش رو بدم چون کسی رو یادم نمیاد ولی فکر کنم بیشتر از همه باید از مامانم به خاطر اشتباهاتم معذرت بخوام . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11_ ااگه مشکلات مافیا حل بشه فکر کنم زیاد عمر کنه ( به امید خدا ) چون طرفدار داره همین الان خیلی ها آرزو دارن اینجا بشینن و کباب بشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12_ وقتی دیگه غذا رو خوردم چه فرقی میکنه شاید اولش یه کم حالم خراب شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی بعدش درست میشم .
13_ اگه کلیه های خودم سالم باشه حتما اینکار رو می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14_من زیاد فوتبال داخلی رو دنبال نمی کنم ( بیشتر دوست دارم تیم های ضعیف تیم قوی رو ببرن )
15_ سرنوشت خودمون رو خودمون میسازیم و اگه بد بسازیم بدبختیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هیچ ربطی به اسم هم نداره
ولی در کل من آدم خوشبختی هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون هر وقت سئوالی داشتم جوابش رو پیدا کردم
16_ مخفیانه اینجا سرک میکشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا از قفس آزادم کنن ( البته شاید یه یوزر جدید بسازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
17_خدا نکنه _ فکر نکنم کسی راضی شه سعید رونالدو رو بن کنه _ اگه خدایی نکرده اینجور شد خودم می رم پیش مافیا و ازش میخوام صرف نظر کنه .
18- تو پست قبلی جواب دادم
19_این سبزه قشنگ تره
20_ از 15 کمتر نمیدم
قربونت که سئوال پرسیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
19-06-2006, 08:57
اخرش نفهمیدم دایناسورهای قرن بیست و یکم چی هستن.
فکر کنم منظورش این پسران که مزاحم خانوم ها میشن . اگه منظور این باشه فکر نکنم حالا حالا ها منقرض بشن .

amin mozy
19-06-2006, 22:30
سلام {شوخی} بی بی گل بانو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم یه سوال دارم:
چرا اسمت رو تو پیسی گذاشتی بی بی ؟
چرا نذاشتی سی سی؟

masoud908
19-06-2006, 23:00
بچه ها منم تو بازی راه بدید.منم بازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Monica
19-06-2006, 23:47
یه نگاهی به این پروفابل بنداز سعید جان و نظرتو راجه به نام کاربریش بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از آشنایان هستن آقا سعید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
20-06-2006, 05:33
سلام {شوخی} بی بی گل بانو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم یه سوال دارم:
چرا اسمت رو تو پیسی گذاشتی بی بی ؟
چرا نذاشتی سی سی؟

سلام
چون انگشتم نزدیک دکمه b بود به خاطر همین
راستش اولش سعید میگذاشتم ولی یه نفر سعید گذاشته بود منو قبول نکرد
به خاطر همین همین جور دوبار B رو فشار دادم .

bb
20-06-2006, 05:38
یه نگاهی به این پروفابل بنداز سعید جان و نظرتو راجه به نام کاربریش بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از آشنایان هستن آقا سعید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم اینا از من تقلید کردند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون هر دوتا شون عضو جدیدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه قرار من به درجه اجتهاد برسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شایدم اینا هم مثل من بدبخت بیچاره بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونستن چی بنویسن اینجوری کردن
ولی مال خودم قشنگتره و راحتر میشه بیانش کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی

bb
20-06-2006, 06:28
بعد از من کی رو صندلی قراره بشینه ؟؟؟؟
یکی اعلام کنه دیگه
راستی از همه کسانی که سئوال پرسیدن و اونایی نپرسیدن و تماشا کردن متشکرم . نقطه سر خط

Monica
20-06-2006, 07:40
من یه پیشنهاد دارم. از اونجا صاحب اصلی این تاپیک فعلا در اعتصاب به سر می بره و معلوم نیست که کی قراره امروز اینجا بشینه و برای اینکه اینجا بیشتر از این آشفته نشه وقت شما رو به مدت یه هفته تمدید کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و تا سه شنبه ی دیگه هم آقا سعید همین جا تشریف داشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
20-06-2006, 07:52
آخ جون تاپیک رو گرفتم دربست مال من شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا باید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
20-06-2006, 07:53
حالا چرا خودت نمی شینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می ترسی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Monica
20-06-2006, 07:57
آقا سعید قراره بقیه بپرسن شما جواب بدید نه شما بپرسید بقیه جواب بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن فقط یه پیشنهاد بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بد نیست تو pm با اون یکی آقا سعید هماهنگ کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahabmusic
20-06-2006, 08:59
حالا چرا خودت نمی شینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می ترسی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم خوب چيزي پرسيدي .
با اين پستم يه دشمن به دشمنام اظافه شد(منيكا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sagad_a_n
20-06-2006, 09:35
من هستم من هستم

masoud908
20-06-2006, 09:39
چرا من و راه نمیدید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Monica
20-06-2006, 09:50
دمت گرم خوب چيزي پرسيدي .
با اين پستم يه دشمن به دشمنام اظافه شد(منيكا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بحث رو وارد حاشه نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قرار نیست چون صاحبه تاپیک تو اعتصابه اینجا به هم بریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
20-06-2006, 11:33
ببخشيد ... من وقت نكردم 58 صفحه را بخونم .
ميشه يك نمونه از جواب هاي مافيا را بگيد كجاست ؟!
جريان چيه ؟

mohammad ashena
20-06-2006, 15:35
بچه ها نظرتون چیه که من رو صندلی بشینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
20-06-2006, 16:36
من هم هستم بپرسید!!!!!!!!!!!!!

masoud908
20-06-2006, 16:46
من هم هستم .اول من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Monica
20-06-2006, 20:45
تا اطلاع ثانوي خود bb صندلي نشينه. ايشالا به زودي منم برميگردم.
از طرف من از همه خواهش كنيد تو تاپيك اعلام امادگي نكن. به من پيغام خصوصي بدن و پست بي ربط هم نزنن
خب این یعنی اینکه درسته که آقا سعید اینجا پست نمی دن اما حواسشون هست که تو این تاپیک چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس دوستان لطف کنید جو اینجا رو از اینی که هست آشفته تر نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
21-06-2006, 04:45
سعيد جان واقعا متاسفم وضع تاپيك اينجوري شده
برو به همه از طرف من اعلام كن تا اطلاع ثانوي كه بهروز بياد نفر بعدي رو انتخاب كنه خودت صندلي نشين هستي.

فعلا اینجوریه .

shahabmusic
21-06-2006, 07:32
خب این یعنی اینکه درسته که آقا سعید اینجا پست نمی دن اما حواسشون هست که تو این تاپیک چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس دوستان لطف کنید جو اینجا رو از اینی که هست آشفته تر نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موضوع جدي شده مثل اينكه !!! :blush: :blush: :blush:
آره؟؟؟

mohammad ashena
21-06-2006, 08:54
خیلی خوب حالا برای اینکه تایک به روال عادی بر گرده من چنتا سئال از bb می پرسم تا از بیکاری در بیاد
1اولین بار چند ساله بودی که سرت شکست
2 دیشب مسواک زدی
3 آخرین باری که رو خودت جیش کردی کی بود(این سوال سووت بود که از مافیا پرسیده بود اما مافیا جواب نداده بود)
4 اگه بخوای نام کاربری تو عوض کنی چی میذاری
5 به نظر تو یک راننده حرفه ای و پر سرعت خوبه یا یه راننده که قوانین رو رعایت می کنه
6 رنگ مورد علاقه ات
7 تو اولین نفری هستی که دو دوره پشت سر هم رو صندلی میشینه ایا نظر خاصی داری
8 نظرت در مورد عکس اواتورم چیه
9 تا حالا بچه کوچیک بغل کردی
10 دماغ چیه

bb
21-06-2006, 09:04
خیلی خوب حالا برای اینکه تایک به روال عادی بر گرده من چنتا سئال از bb می پرسم تا از بیکاری در بیاد
1اولین بار چند ساله بودی که سرت شکست
2 دیشب مسواک زدی
3 آخرین باری که رو خودت جیش کردی کی بود(این سوال سووت بود که از مافیا پرسیده بود اما مافیا جواب نداده بود)
4 اگه بخوای نام کاربری تو عوض کنی چی میذاری
5 به نظر تو یک راننده حرفه ای و پر سرعت خوبه یا یه راننده که قوانین رو رعایت می کنه
6 رنگ مورد علاقه ات
7 تو اولین نفری هستی که دو دوره پشت سر هم رو صندلی میشینه ایا نظر خاصی داری
8 نظرت در مورد عکس اواتورم چیه
9 تا حالا بچه کوچیک بغل کردی
10 دماغ چیه

1- من بچگی ها خیلی سرم شکسته ( چون همیشه دعوا میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
2- نه ( چون داشتم فوتبال نگاه میکردم بعدش خوابم برد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
3- یه 20 سال پیش بود
4- یه تاپیک می زنم که همه نظر بدن من چی بذارم ولی دیگه به بی بی عادت کردم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- من همیشه قانون رو رعایت کردم و آدم قانونمند رو دوست دارم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- قبلا جواب دادم
7- به قول یه نفر این هم می گذرد ). دو روز دور دور ماست بعدش مال یکی دیگه
8- خیلی با حاله فکر کنم شبیه خودت باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- خیلی ( الان بچه ببینم گازش میگرم . خیلی بچه کوچولوی تپل مپل دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
10- همون دماغ خود رو میگی من که دماغ ندارم از گوشام بجاش استفاده می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
21-06-2006, 09:14
دوستان سلام .

وقت بي بي عزيز تمام شده و از امروز تا 3 شنبه اينده دوستمان mohammad ashena ‌رووي صندلي است .

لطفا فقط از ايشاننن سوال كنيد .

با اجازه سعيد رونالدو .

اولين سوال از ايشان

تا حالاااا به مسافرت طولاني تنهايي رفتي؟

mohammad ashena
21-06-2006, 09:17
ببین منظورم این بود:
در اصطلاح پزشکی دماغ یه جاییه طرفهای مغز ادم یعنی تو کله ادم هاست اما در زبان عامیانه دماغ همون بینی خودمونه
حالا میخواستم ببینم تو اینارو میدونی یا نه :biggrin:

mohammad ashena
21-06-2006, 09:21
دوستان سلام .

اولين سوال از ايشان

تا حالاااا به مسافرت طولاني تنهايي رفتي؟

راستش من به سن قانونی نرسیدم و به همین خاطر نمیتونم تنهایی برم سفر :sad:

Behroooz
21-06-2006, 09:23
ايا به برد مقابل انگولا اميدواري؟

mohammad ashena
21-06-2006, 10:10
ايا به برد مقابل انگولا اميدواري؟

تساوی شاید اما برد نه :laughing: :blink:

blacksun
21-06-2006, 10:23
آقا منم میخوام رو صندلی داغ بشینم .ببینیم حسش چه جوریه.کی نوبت ما هم میشه؟

Old Owl
21-06-2006, 10:30
محمد جان چند سالته و خونت كجاي مشهده؟

mohammad ashena
21-06-2006, 11:17
محمد جان چند سالته و خونت كجاي مشهده؟من متولد 70/11/11 هستم و خونمون
در بولوار معلم هست

HEGOR
21-06-2006, 14:39
آخرين كتابي كه خوندي چي بود؟
به جه رشته اي علاقه داري (در دبيرستان)؟

mohammad ashena
21-06-2006, 17:58
آخرين كتابي كه خوندي چي بود؟
به جه رشته اي علاقه داري (در دبيرستان)؟

1 غیر از کتاب های درسی پارسال نصف کتاب نفرین زمین (اثر جلال ال احمد) رو خوندم
2 ریاضی فیزیک چون میخوام کامپیوتر بخونم

Behroooz
21-06-2006, 20:28
راستي نگفتي امسال تابستان مسافرت ميري ؟

نظرت درباره برانكو ايوانكويچ چيه؟

bb
22-06-2006, 05:25
mohammad ashena جون
حالا دور ، دور ماست که حالت رو بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- به چه آهنگی علاقه داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- اگه یه روز مدیر شی چیکار میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- دوست دختر داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- خرین بار که رو خودت جیش کردی کی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- روزه میگیری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- آخرین فیلم ترسناکی که دیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کی بود ؟ و چه جوری شب رو خوابیدی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- درست چه طوره ؟
8- آخرین بار که رفتی مشهد کی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- دوست داری چیکاره بشی؟
10- نظرت راجع به آواتارم چیه؟
11- نظرت راجع به پایین چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از قدیم گفتن : هر چه کنی بخود کنی
گر همه نیک و بد کنی
""""""""""""""""""""""""""""""""

mohammad ashena
22-06-2006, 08:56
2-كدوم پست سعيد رونالدو بيشتر نظرتو جلب كرده و با ديدن سعيد رونالدو ياد اون پستش ميفتي؟
5-نظرت درباره مافيا چيه؟
6-نظرت درباره بهروز چيه؟
8-اگه يه روز ببيني اين تاپيك قفل شده چي كار ميكني؟
12-اگه بعد از خوردت غذا بفهمي يه سوسك گنده افتاده بوده تو قابلمه چيكار ميكني؟
13-اگه عزيزترين كست تو زندگي كه خيلي دوسش داري احتياج به كليه داشته باشه براي زنده موندن بهش ميدي؟
14-تيم محبوبت؟
15-اين تاپيك يا تاپيك سوتيها؟
18-اخرين كتابي كه خوندي؟
19-كدوم ايكون رو ميپسندي؟ :puke: يا :wub:

سلام سعید جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1پسر خوبیه اما همه ادمها یه عیبی دارند (منظورم همه ادمهاست حتی خودم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 همین پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 مدیرا ها هم همه سعی خودشون رو می کنن تا این فروم رو سرپا نگه دارند اما انسان جایز الخطاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 به همشون پیغام خصوصی میزدم که پست بی ربط ندیدن مگرنه میدم بنتون کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5 مافیا هم خوب یه یکی از مدیر های و باید با هاش کنار اومد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 بهروز هم اقاست هم حواسش جمه کلا ادم خوبی بنظز میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 ساویس ساویس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8 یکی دیگه عین همین میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9 ادم خاصی به نظرم نمیاد اما شاید خودم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10 ااااااااا نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11 فکر کنم تا وقتی که پی سی ورلد وجود داره این تاپیک هم وجود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12 :puke:
13 خب اره
14 پرتغال!! :blink:
15 معلومه فقط صندلی داغ(چون تو تاپیک سوتی ها مسائل حاشیه ای زیاد شده)
16 از بس پرو ام دوباره عضو میشم
17 ناراحت میشم
18 نفرین زمین
19 :wub:
15.5 . 20

mohammad ashena
22-06-2006, 08:57
mohammad ashena جون
حالا دور ، دور ماست که حالت رو بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- به چه آهنگی علاقه داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- اگه یه روز مدیر شی چیکار میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- دوست دختر داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- خرین بار که رو خودت جیش کردی کی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- روزه میگیری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- آخرین فیلم ترسناکی که دیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کی بود ؟ و چه جوری شب رو خوابیدی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- درست چه طوره ؟
8- آخرین بار که رفتی مشهد کی بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- دوست داری چیکاره بشی؟
10- نظرت راجع به آواتارم چیه؟
11- نظرت راجع به پایین چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از قدیم گفتن : هر چه کنی بخود کنی
گر همه نیک و بد کنی
""""""""""""""""""""""""""""""""
اختیار داری شما هر کار دوست داری بکن گردن من از مو باریک تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 اهنگ های بی کلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 اول تورو بن میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 هرگز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 فکر کنم ده سال پیش بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5اره اگه بتونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6موهبت بود بعد از فیلم رفتم یه لیوان اب قند خوردم و دیگه هر جوری بود خوابیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 خوبه سلام میرسونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8 حدود ده سال پیش بود شما اون زمونه ها رو یادتون نمیاد اون موقع ها با یه الاق از کناره های مشهد رد شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9 مهندس کامپیوتر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10 از خود راضی به نظر میاد ولی خوب قشنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11 جمله فلسفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad ashena
22-06-2006, 08:58
راستي نگفتي امسال تابستان مسافرت ميري ؟

نظرت درباره برانكو ايوانكويچ چيه؟

1 فکر نکنم
2 ترسو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sina818
22-06-2006, 10:15
اگر یه روز واقعا ایمان بیاری که اسلام غلطه چیکار میکنی؟

Behroooz
22-06-2006, 10:29
گفتي كه از ههنگهاي بي كلام خوشت مياد
من هم همينطور

اگه ورزشي بدون كلام جديد داري به من هم بده .

راستي كمي درباره خودت بگو
كلاس چندي؟
از اينكه روي صندلي داغي خوشحالي؟

Old Owl
22-06-2006, 10:49
كدوم مدرسه ميري؟
با كدوم منطقه ي مشهد از همه بيشتر حال مي كني؟
گفتي مجردي مسافرت نرفتي.حتي همين بغلا هم نرفتي مثلا طرقبه,زشك و...؟

mohammad ashena
22-06-2006, 14:09
اگر یه روز واقعا ایمان بیاری که اسلام غلطه چیکار میکنی؟

اسلام غلط نیست ما غلط فکر می کنیم

mohammad ashena
22-06-2006, 14:18
كدوم مدرسه ميري؟
با كدوم منطقه ي مشهد از همه بيشتر حال مي كني؟
گفتي مجردي مسافرت نرفتي.حتي همين بغلا هم نرفتي مثلا طرقبه,زشك و...؟

1 راهنمایی ازادفر می رفتم امسال میرم دبیرستان قائم مقام فراهانی
با هیچکدوم(به طور کلی هرجا کوهی دشتی دمنی تپه ای چیزی باشه خوشم میاد)
نه نرفتم :sad:

mohammad ashena
22-06-2006, 14:19
گفتي كه از ههنگهاي بي كلام خوشت مياد
من هم همينطور

اگه ورزشي بدون كلام جديد داري به من هم بده .

1راستي كمي درباره خودت بگو
2كلاس چندي؟
3از اينكه روي صندلي داغي خوشحالي؟

ورزشی ندارم ببخشید :blush:
1 من یک موجودم که دو پا دارم یک دهان و دو گوش به همراه یک بینی حالا بگویید من چه موجودی هستم :blink:
2 امسال میرم اول دبیرستان
3 خیلی (من از وقتی که این تاپیک درست شده هروز میومدم و پست های جدید رو می خوندم و در خواست هم داده بودم الان هم که رو صندلی نشستم!!) :laughing:

magmagf
22-06-2006, 14:50
سلام صندلي نشين جديد
1- رنگ مورد علاقه ات چيه؟
2- تاپيك هاي مورد علاقه ات كدو.ماست؟
3- از نظر علمي ورود به پي سي برات ثمري داشته؟

WooKMaN
22-06-2006, 14:53
ميثم جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين مدتي كه مهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نيستش زحمت انجمن متفرقه با شماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خسته نباشي .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهشا عنوان اين تاپيك رو ويرايش كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشته با حضور مافيا اما ديگه مافيا روي صندلي داغ نيستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رامبد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نويد - ووك من - نيش نيش)

mohammad ashena
22-06-2006, 15:37
سلام صندلي نشين جديد
1- رنگ مورد علاقه ات چيه؟
2- تاپيك هاي مورد علاقه ات كدو.ماست؟
3- از نظر علمي ورود به پي سي برات ثمري داشته؟

سلام پروفیشینال
1 ابی سبز
2 صندلی داغ و انجمن فتوشاپ
3 نه فقط سرعت تایپم بیشتر شده :biggrin:

Monica
22-06-2006, 15:54
ميثم جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين مدتي كه مهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نيستش زحمت انجمن متفرقه با شماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خسته نباشي .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهشا عنوان اين تاپيك رو ويرايش كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشته با حضور مافيا اما ديگه مافيا روي صندلي داغ نيستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رامبد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نويد - ووك من - نيش نيش)
این آقا رامبد همه جا آشنا داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آقا سعید بنده خدا 2 هفته ست داره بالا پایین می پره که عنوان این تاپیک ادیت شه هیچکی نگاهم نکردهو بعد تا شما یه کلمه گفتی عنوان ادیت شد . قضیه چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(شوخی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
آقا میثم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
22-06-2006, 16:48
منم چنتا سوال دارم .
محمد جان دنیات چه رنگیه ؟
دوست داره چند سالی عمری کنی ؟
دوست داری چه وقت بمیری ؟ ( با بالایی یک فرق کوچولو داره )
چه چیزایی رو از همه بیشتر دوست داری ؟
دوست داری همیشه یک نوع غذایی رو که از همه بیشتر دوست داری بخوری ؟
اگه بهت بگن 5 دقیقه دیگه میمیری چیکار میکنی ؟
انگلیسی بهتره یا فرانسوی ؟ چرا ؟

saeid_ronaldo
22-06-2006, 18:33
این آقا رامبد همه جا آشنا داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آقا سعید بنده خدا 2 هفته ست داره بالا پایین می پره که عنوان این تاپیک ادیت شه هیچکی نگاهم نکردهو بعد تا شما یه کلمه گفتی عنوان ادیت شد . قضیه چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا میثم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مونيكا خانم جدا نميدونم چرا اينجوري باهام رفتار ميشه.
اول صد و خورده اي از پستهامو كم ميكنن. بعدم اين تاپيكو اينجوريش ميكنن.
مطمئن باش اگه شروع كننده تاپيك يه نفر ديگه بود هيچ كدوم از اين موارد پيش نميومد.
به هر حال تاپيكي كه روش وقت زيادي گذاشتم و به خاطر خواهش دوستان گل بازم ميام اينجا

Behroooz
22-06-2006, 19:48
سعيد تو كه رفيق نيمه راه نبودي پسر .

من بدون تو نمي تونم اينجا را اداره كنم .

يك سوال هم از صندلي نشين

اگه علي دايي را ببيني بهش چي ميگي

mohammad ashena
22-06-2006, 20:27
منم چنتا سوال دارم .
محمد جان دنیات چه رنگیه ؟
دوست داره چند سالی عمری کنی ؟
دوست داری چه وقت بمیری ؟ ( با بالایی یک فرق کوچولو داره )
چه چیزایی رو از همه بیشتر دوست داری ؟
دوست داری همیشه یک نوع غذایی رو که از همه بیشتر دوست داری بخوری ؟
اگه بهت بگن 5 دقیقه دیگه میمیری چیکار میکنی ؟
انگلیسی بهتره یا فرانسوی ؟ چرا ؟
1دنیا همه رنگی اما چشم ما همه رنگ ها رو نمیبینه به همین خاطر خودش رو به همهون چنتا رنگی که میبینه محدود میکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ه
2 هفتاد سال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 وقتی که همه ازم راضی باشند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 خانواده ؛ سر به سر گذاشتن مردم ؛ p30 world [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5 نه تنوع لازمه زندگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 میام تو p30 world پست خدا حافضی میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 انگلیسی برای اینکه اگه تو انگلیسی بلد باشی بری فرانسه دو نفر پیدا میشه که زبونت رو بفهمه اما اگه فرانسه بلد باشی بری انگلیس نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از سوال های خوبت ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad ashena
22-06-2006, 20:28
سعيد تو كه رفيق نيمه راه نبودي پسر .

من بدون تو نمي تونم اينجا را اداره كنم .

يك سوال هم از صندلي نشين

اگه علي دايي را ببيني بهش چي ميگي

اصلا صندلی داغ بدون سعید جان مزه نداره با با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهش میگم اون گلی که تو بازی انگولا زدی خیییلی با حال بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
22-06-2006, 20:30
سلام
الان کی نشسته؟

WooKMaN
22-06-2006, 21:24
مونيكا خانم جدا نميدونم چرا اينجوري باهام رفتار ميشه.
اول صد و خورده اي از پستهامو كم ميكنن. بعدم اين تاپيكو اينجوريش ميكنن.
مطمئن باش اگه شروع كننده تاپيك يه نفر ديگه بود هيچ كدوم از اين موارد پيش نميومد.
به هر حال تاپيكي كه روش وقت زيادي گذاشتم و به خاطر خواهش دوستان گل بازم ميام اينجا

سعيد جان ببين من نميدونم چرا ديگه توي اين تاپيك پست نميدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما بهتره بدوني اين طرز برخورد اصلا درست نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط خودت رو داري از بروبچ دور ميكني همين .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اگر هم شروع كننده تاپيك هر كي ديگه هم بود هيچ فرقي نميكرد خيالت راحت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستدارت رامبد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
22-06-2006, 21:31
سلام پروفیشینال
1 ابی سبز
2 صندلی داغ و انجمن فتوشاپ
3 نه فقط سرعت تایپم بیشتر شده :biggrin:

كاش از اين دوستمون بپرسيد بدترين تاپيك كدومه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (جوابش تابلو هستش)

mohammad ashena
22-06-2006, 22:17
سلام
الان کی نشسته؟

به به اقا Elfin-D جان خیلی ارادت داریم ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان من روی صندلی ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad ashena
22-06-2006, 22:18
كاش از اين دوستمون بپرسيد بدترين تاپيك كدومه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (جوابش تابلو هستش)

بله دقیقا ولی شما از کجا فهمیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما نه اگه منظورتون تاپیک سوتی هاست من نمیگم تاپیک بدی (اون اولا که تاپیک سوتی ها 10 15 صفحه داشت من همه پست ها رو می خوندم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما به نظر من تاپیک(محلی برای بازی بچه های p30 world ) خیلی خنک بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خیلی پست های قشنگی دارین و من هم به شما ارادت دارم مهران جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
22-06-2006, 22:21
بله دقیقا ولی شما از کجا فهمیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما نه اگه منظورتون تاپیک سوتی هاست من نمیگم تاپیک بدی (اون اولا که تاپیک سوتی ها 10 15 صفحه داشت من همه پست ها رو می خوندم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما به نظر من تاپیک(محلی برای بازی بچه های p30 world ) خیلی خنک بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خیلی پست های قشنگی دارین و من هم به شما ارادت دارم مهران جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كلماتي كه هايلايت شده نا مفهوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بوده يعني چي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Monica
22-06-2006, 22:22
آقا رامبد مهران اسمه جدیدته؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
22-06-2006, 22:25
آقا رامبد مهران اسمه جدیدته؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اينكه محمد جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زيادي روي صندلي داغ بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يه خورده داغي صندلي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روي مغزش تاثير گذاشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوووخي

mohammad ashena
22-06-2006, 22:38
مثل اينكه محمد جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زيادي روي صندلي داغ بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يه خورده داغي صندلي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روي مغزش تاثير گذاشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوووخي

میگم رامبد جان این سوتی مارو ببر تو تاپیک سوتی ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:blush:

mohammad ashena
22-06-2006, 22:39
اين كلماتي كه هايلايت شده نا مفهوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بوده يعني چي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید من مافیا رو با تو قاطی کردم اخه میدونی این هیزم هایی که زیر صندلی خیلی زیاد و گرمای شدیدی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:blush:
2 یعنی من از اخر نفهمیدم که بازی قراره کی و کجا انجام بشه

WooKMaN
22-06-2006, 22:47
محمد جان پست شماره 616 شما به تاپيك سوتي ها منتقل شد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر رامبد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

magmagf
23-06-2006, 00:49
سعيد جان ببين من نميدونم چرا ديگه توي اين تاپيك پست نميدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما بهتره بدوني اين طرز برخورد اصلا درست نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط خودت رو داري از بروبچ دور ميكني همين .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اگر هم شروع كننده تاپيك هر كي ديگه هم بود هيچ فرقي نميكرد خيالت راحت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستدارت رامبد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم كاملا موافقم
100% تاييد مي شه
اين جوري فقط از بچه ها دوري آقا سعيد

راستي آقا رامبد تو اون شجره نامه چند خطيت(نويد- رامبد-نيش نيش- ووك من) مي توني حالا مهرانم اضافه كني

bb
23-06-2006, 05:16

چون اون موقع من رو صندلی بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خاطر همین هیچ کس تحویل نمی گرفت . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
23-06-2006, 05:20
mohammad ashena جان
به نظرت این تاپیک زیادی مسخره نیست ؟؟؟؟( خدا رحم کنه )
آخرش چی می شه ؟؟
کدوم فصل رو بیشتر دوست داری ؟
کدوم بو رو بیشتر دوست داری؟
اگه تو جنگل آمازون گم بشی چی کار میکنی؟

mohammad ashena
23-06-2006, 06:32
mohammad ashena جان
1به نظرت این تاپیک زیادی مسخره نیست ؟؟؟؟( خدا رحم کنه )
2آخرش چی می شه ؟؟
3کدوم فصل رو بیشتر دوست داری ؟
4کدوم بو رو بیشتر دوست داری؟
5اگه تو جنگل آمازون گم بشی چی کار میکنی؟
1 نه چرا
2 هیچی همینجوری همه اعضای ÷ی سی ورلد میان رو صندلی میشینن
3 زمستان
4 بوی رنگ
5 وصیتنامه مینویسم :sad:

magmagf
23-06-2006, 07:45
سلام اقا محمد بازم منم
1- كارتون ميبيني؟
2- بهترين خصوصيت اخلاقيت؟
3-بدترين خصوصيت اخلاقيت؟
4- دوست داري واسه تولدت چي كادو بگيري؟
5- آشنا توي آي دي ات چيه؟

mohammad ashena
23-06-2006, 07:53
سلام اقا محمد بازم منم
1- كارتون ميبيني؟
2- بهترين خصوصيت اخلاقيت؟
3-بدترين خصوصيت اخلاقيت؟
4- دوست داري واسه تولدت چي كادو بگيري؟
5- آشنا توي آي دي ات چيه؟

سلام magmagf

1 اره بعضی وقتها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 میتونم خودم کنترل میکنم
3 تو بعضی چیز ها خیلی حساس هستم ولی در کل ادم زد حالی نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 واسه تولدم ... حالا چون توئی یه نوت پت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

magmagf
23-06-2006, 08:00
مرسي اقا محمد
منظورم از سوال اخر اين بود كه محمد اشنا كه اي دي شماست يعني چي؟
محمد كه اسمته آشنا چيه؟ فاميل؟صفت؟

Monica
23-06-2006, 08:01
سلام
من دیدم فرانک اینجاست دیدم نمی شه من سوال نکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب هستید محمد جان؟
اینکه سنت نسبت به دوستان دیگه کم تر هست تا به حال برات تو p30 مشکل آفرین بوده؟ منظورم اینه که تا به حال شده حرفی بزنی بگن برو بچه با بزرگترت بیا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خارج از p30 چه طور؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جز اینجا توی فروم های دیگه هم فعالیت داری؟
دوست داری دانشگاه بری یا ترجیح می دید بعد از دیپلم وارد بازار کار بشی؟ ( خصوصا چون گفتی کامپیوتر دوست داری پرسیدم)
نظرت در مورد Monica چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بد ترین کاربر p30 که ازش متنفری اسمشو بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کدوم آیکون از همه بیشتر خوشت می یاد؟؟؟

magmagf
23-06-2006, 08:02
سلام مجدد
منظورم از سوال آخر اين بود كه
محمد اشنا يعني چي؟
محمد كه اسمت؟ آشنا چيه؟

mohammad ashena
23-06-2006, 08:06
مرسي اقا محمد
منظورم از سوال اخر اين بود كه محمد اشنا كه اي دي شماست يعني چي؟
محمد كه اسمته آشنا چيه؟ فاميل؟صفت؟
نه فامیلم یه چیز دیگست
من همینجوری برای اینکه محمد خالی نباشه نوشتم اشنا

Monica
23-06-2006, 08:28
سلام مجدد
من یه سواله دیگه هم بپرسم؟
اوالا اینکه چرا سوالای قبلیمو جواب ندادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرت در مورد تاپیک خانوما چیه؟
در مورد آقایونی که اخبار اونجا رو از خانوما شدید تر دنبال می کنن چه نظری داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرت در مورد دایناسوز های قرن 21 چیه؟

mohammad ashena
23-06-2006, 08:36
سلام مجدد
من یه سواله دیگه هم بپرسم؟
اوالا اینکه چرا سوالای قبلیمو جواب ندادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرت در مورد تاپیک خانوما چیه؟
در مورد آقایونی که اخبار اونجا رو از خانوما شدید تر دنبال می کنن چه نظری داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرت در مورد دایناسوز های قرن 21 چیه؟

شما کی از من سوال پرسیده اید که من ندیده ام (میشه بگسد تو کدوم صفحه بوده تا جواب بدم ;) )
از تاپیک های اقایون بهتره :ohno:
اون ها باید برن تست بدن ببینن چند درصد زن هستند و چند درصد مرد (چون معمولا زنها فزول ترند :evil: )
والا شما از صفحه 40 این تاپیک پیله کردی به این دایناسور ها من که هنوز نفهمیدم کدوم دایناسور میگی اخه ما هفتاد هشتاد نوع دایناسور قرن 21 داریم

Black Hawk
23-06-2006, 08:42
Monica شما دایناسور شناس شدی گیر دادی به این داینا سور ها ی فلک زده حالام که تو قرن 21 دنبالشونی بابا کوتاه بیا
راستی منم یه سوال دارم
چه رنگی رو بیشتر دوست داری؟خودت چه رنگی هستی؟
تاحالا به تاپیک صنایع هوایی اومدی؟اگه آره بی رودروایسی نظرت چیه؟
فکر میکنی عقل بهتره یا احساس؟(هردو نداریم)

Monica
23-06-2006, 08:55
سلام
من دیدم فرانک اینجاست دیدم نمی شه من سوال نکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب هستید محمد جان؟
اینکه سنت نسبت به دوستان دیگه کم تر هست تا به حال برات تو p30 مشکل آفرین بوده؟ منظورم اینه که تا به حال شده حرفی بزنی بگن برو بچه با بزرگترت بیا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خارج از p30 چه طور؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست داری دانشگاه بری یا ترجیح می دید بعد از دیپلم وارد بازار کار بشی؟ ( خصوصا چون گفتی کامپیوتر دوست داری پرسیدم)
نظرت در مورد Monica چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بد ترین کاربر p30 که ازش متنفری اسمشو بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن زنا نه خانوما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad ashena
23-06-2006, 09:30
سلام
خوب هستید محمد جان؟

سلام مونیکا خانم ببخشید که دیر شد اخه این پست رو ندیده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 بله من خوبم شما چطورید
2 نه (حد اقل تا الان) چون سنمو نمیدونستند اما حالا که سنمو میدونید شاید اتفاق بیفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خارج از پی سی ورلد هم بله ولی کم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 نه اصلا (من ادرس اینجا رو تو یک مجله خانواده دیدم و اومدم عضو شدم وگرنه بقیه فروم ها اینقدر محبوب و منظم نیست) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 بله من میرم دانشگاه
خانم مونیکا خیلی ادم با شخصیت و خوب و منظم و با ادب و ... . پرو است :blink:
5 mohammad ashena [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این

mohammad ashena
23-06-2006, 09:32
در ضمن زنا نه خانوما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان من اینجوریم همه خانومهای انجمن میان دنبالم منو میکشن
تایک ساعت دیگه من بن میشم خدا حافظ بچه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از شما معذرت می خوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و البته از تمام خانمهایی که ناراحت شدند

mohammad ashena
23-06-2006, 09:32
Monica شما دایناسور شناس شدی گیر دادی به این داینا سور ها ی فلک زده حالام که تو قرن 21 دنبالشونی بابا کوتاه بیا
راستی منم یه سوال دارم
چه رنگی رو بیشتر دوست داری؟خودت چه رنگی هستی؟
تاحالا به تاپیک صنایع هوایی اومدی؟اگه آره بی رودروایسی نظرت چیه؟
فکر میکنی عقل بهتره یا احساس؟(هردو نداریم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از رنگ های سبز و ابی بیشتر خوشم میاد اما خودم سیاه و سفیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا نرفتم اما امروز میرم (پیغام خصوصی) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عقل بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
23-06-2006, 10:39
محمد جان شنا بلدي ؟

mohammad ashena
23-06-2006, 11:05
محمد جان شنا بلدي ؟
نه متاسفانه

WooKMaN
23-06-2006, 12:07
منم كاملا موافقم
100% تاييد مي شه
اين جوري فقط از بچه ها دوري آقا سعيد

راستي آقا رامبد تو اون شجره نامه چند خطيت(نويد- رامبد-نيش نيش- ووك من) مي توني حالا مهرانم اضافه كني

خدا بخواد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره همين طور به عناوينم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اضافه ميشه اينم يكي ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
23-06-2006, 13:34
از كدام بازيگر مرد خوشت مياد؟

mohammad ashena
23-06-2006, 13:42
از كدام بازيگر مرد خوشت مياد؟

پرویز پرستویی

bb
24-06-2006, 05:30
نظرت راجع به اینا چیه ؟ بی بی _ بهروز _ مافیا _ مونیکا_ سعید رونالدو ( اینو فکر کنم خورش پرسیده باشه ) و خودت
اگه یه روز بهت بگن نسل آدما داره منقرض میشه چیکار میکنی؟
اگه بگن بی بی داره می میره چی ؟

saeid_ronaldo
24-06-2006, 08:18
با تشكر از رامبد .بهروز و بقيه دوستان كه به من لطف داشتن. من ديروز خونه نبودم.براي همين نتونستم بيام. از اين به بعد مجبوريد منو تحمل كنيد

mohammad ashena
24-06-2006, 08:44
نظرت راجع به اینا چیه ؟ بی بی _ بهروز _ مافیا _ مونیکا_ سعید رونالدو ( اینو فکر کنم خورش پرسیده باشه ) و خودت
اگه یه روز بهت بگن نسل آدما داره منقرض میشه چیکار میکنی؟
اگه بگن بی بی داره می میره چی ؟
1 بی بی :ادم خوبی و به خنده و تفریح علاقه دارد
2 بهروز : مرد حواس جمع و پر حوصله ای است
3 مافیا:کامژیوتر براش یک نوع سرگرمی و زندگیشرو وقف کامپیوتر نمی کنه
4 مونیکا:خانم خوب و با شخصیت و با نظم و ... بسیار پرو است
5 سعید رونالدو :پسر خوب و خلاقی است که از بد روزگار همش بد بیاری میاره
6 خودم: به نظر خودم ادم خونسردی هستم و ادم نامردی نیستم
7 از خو شحالی بال در میارم
8 خب نارا حت میشم

Behroooz
24-06-2006, 09:46
محمد جان به نظرت كدام تيمها به فينال جام جهاني مي رسند؟

mohammad ashena
24-06-2006, 10:05
محمد جان به نظرت كدام تيمها به فينال جام جهاني مي رسند؟

برزیل و ارِِژانتین البته من تو این جور چیز ها وارد نیستم :laughing:

Behroooz
24-06-2006, 10:30
قضيه چيه اينجا؟

صفحه اول اين تاپيك را بخوان متوجه ميشي

Master
24-06-2006, 15:36
سلام عزيزم . خوبي محمد جان . ايا حس خاصي بهت دست ميده وقتي مستر مي خواد ازت سوال كنه ؟ تا حالا سوال هاي مستر رو ديد ي؟ دلت ميخواد به كردوم يكي از سوالهاش پاسخ ندي ؟ مستر ادم مغرور و خودخواهيه؟ ايا موافقي كه مستر تنها براي بازار گرمي تاپيك خدا حافظيو زد؟ ميدوني ايا مستر الان دوباره برگشته و يا اينكه دنبال چيز ديگه اييه / ؟ چه كساييو دوست داري/ حالا سوال هاي من :
خوب سوال اول :مغروری ؟
سوال دوم :جنبت چقدره :؟
سوال سوم :صبرو تحمل . میونت با این چیه
سوال چهارم :چقدر بر روی عقایدت پافشاری میکنی ؟
سوال :اگر کسی یا چیزی عقایدتو زیر سوال ببره و یا اهانت بکنه چیکارش میکنی؟
سوال :اگه عصبانی بشی چیکار میکنی (منظورم اینه که واقعا بزنی به سیم اخر)
سوال :خودتو خوشتیپ میدونی؟
سوال:اهل دعوا مرافعی؟
سوال:در کل اسان عصبی هستی درسته (اینطور که من فهمیدم . )چقدر طول میکشه تا عصبانیتت فرو کش کنه ؟
سوال :کسی تو زندگیت هست درست (بالا گفتی) اگه بره با یه نفر دیگه مزدوج شه چیکار میکنی؟
سوال:اگه کسی که خیلی بهش علاقه داری سر کار بزارتت چه حسی بهت دست میده ؟
سوال:اگه بفهمی کسی با احساساتت باز ی کرده چه حسی میشی و چیکار میکنی/
سوال :تاچقدر بخشنده ای؟
سوال:تا چه کاربرهایی در پی سی وورلد برات ارزش زیاادی دارند و خیل یدوسشون داری (بدون کم . کاستی .و اینم بگم که نگو و غیره . همه رو باید نام ببری)
سوال:از این که کسی بهت دستور بده چه احساسی بهت دست میده ؟
سوال:ایا تو هم موافقی که دخترها نمی تونند به تنهایی از خودشون دفاع کنند و نیاز به فرد دیگری دارند ؟
سوال:نظرت راجع بع فمنیست چیه؟
سوال:ملاکهای یک دختر و پسر خوب برات چیه (اگه می خوای زن بگیری به چه چیزهایی تو جه م یکنیو برات مهم هست و اگه خودت برادری داشته باشی دوست داری چطوری رفتار کنه ؟ )
سوال:چقدر خودتو می شناسی؟
سوال:رابطت با خانوادت چجوریه؟
سوال:اگه اتش سوزی بشه و تو تنها بتونی یکی از افراد رو نجات بدی و در این حال تنها مادرت هست و همسرت . کدومشون رو نجات میدی؟ انتخابت کدومه ؟ (مادر با تمتم عشقش که بدون ابراز علاقه به اون هم باز دوستت داره . و در طرف دیگر کسی که تو کشتشی . عاشقه سینه چاکشی . اما همین فرد اگه ببینه بی اعتنایی تو رو فراموشت می کنه بر خلاف مادر ....)
سوال:عوامل موفقیت رو در چی میبینی؟
سوال:اگه یه پول قلمبه بیفته دستت چیکار میکنی باهاش ؟
سوال:چقدر به نظام و حکومت فعلی معتقدی؟
سوال:نماز می خونی؟
سوال:تاحالا تو سایت های خلاف اخلاقی (پورن . محتوی سکس . و...سیاسی ) رفتی؟
سوال:چقدر تو رشته ی تحصیلیت علم داری>؟ (تسلط داری؟)
سوال:ادم ظاهر بینی هستی؟
سوال:به مادرت رفتی یا پدرت؟ (خلق و خو .. شکل قیافه و..)
سوال:فرزند چندم خانواده ای و اگه برادر بزرگتری داشته باشی تا چه حد مطیعی؟
سوال:غیرتی هستی ؟ و غیرت رو در چه میبینی؟
سوال:اگه کسی ازت معذرت بخواد چقدر طول میکشه ببخشیش؟
فعلا اینا رو بگو تا بعدا بقیه رو ازت بپرسم ....
تبصره ... تمامی سواله ا بطور کامل و 100در 100بایستی جواب داده شوند ...
اگه زن داشته باشی و دختری بیاد و عاشقت بشه و تو رو واقعا دوست داشته باشه . تو چیکار میکنی (اینم بگم که تو علاوه بر زن فعلیت اینم خیلی می خوای؟....)
اگ قبلا یه نفریو می خواستی تا حد دیوانگی که یکدفعه دیدیشو اون رفت .(کوچ کشی کردند و اونم دوست داشت و همو م یخواستید ) و بعد تو با کس دیگری ازدواج کردی و یکدفعه . میبنی که همون دختر جلوت ایستاده (خیلی اتفاقی تو صف تاکسی میبینیش . اونم به خاطر تو خواستگارای زیادی رو رد کرده و منتظرت بوده .... چه می کنی؟
اگه شرایط مثل بالا باشه حالا تو در دوران نامزدی باشی چی؟

سوالها همه باید جواب داده شوند . نمی دونم چیکار می کنم نداریم ...
سوالهاي مافيايي(مافيا درست و حسابي نجوابيد از تو مي پرسم ):
1.چه حسي داري كه بايد اين همه سوال ها رو جوا ب بدي؟
2.كدوم كاربر بيشتز از همه برات قابل احترامه ؟
3.ايا موافقي كه مافيا تنها پسرا رو بن ميكنه (سوال ويرايش شد جواب بده ) ؟
4.چرا انقدر طرفدار خانومهايي؟
5.براي چي خودتو بالاتر از همه مي دوني؟
6.مي خواي چيكارخ شي عزيزم "؟
7.ايا فكر م يكني من باهات پدر كشتگي دارم؟
8.كيو تو پي سي ازش بيشتر از همه بدت مياد؟
9.چرا نمي خواي اونچيزيو كه بلدي به ديگران ياد بدي؟
10.اگر سوال بالا درست نيست . ايا شده كسي ازت سوال كنه و جواب ندي؟ دليلش چي بوده؟
11.سطح علميت در چه حدي؟
12.بچه مايه داري؟
11.ايا عاشقي؟ نسبت به دختراي فوم چه اخساسي داري؟ ايا دختري هست كه دوست داشته باشي با هاش ارتباط داشته باشي اون كيه ؟ :evil:
13.نسبت به مستر چه احساسي داري؟
14.ايا فكر ميكني من اين سوالها رو از قصد پرسيدم ؟
15.از كدوم كاربرا بيشتر خوشت مياد ؟ و چرا و چه چيزي با عث اين امرشده؟
16.ايا از سوال هاي من مي ترسي . چون هنوز اصليهاش مونده؟!!! :evil: :evil: :evil:
17.من دوست دارم خيلي زياد . راست گفتم يانه؟
18.اگه يك نفري بهت علاقمند شه و اگه به تو نرسه حتما خودشو بكشه . و تنها راهش ازدواج با اون باشه . تو اين كارو ميكني؟
19.نظرت در مورد عربهاي مارمولك خور چيه؟
20.چقدر به ايرانمون وفاداري؟
21.اگه جنگ بشه ميري؟
22.تا حالا چند بار فیلم پورن دیدی؟ چن سالت بودی دیدی؟
اينارو جواب بده تا سوال هاي بعدي ....
از اینکه تحت فشار قرار بگیری چه حسی بهت دست می ده؟
بگو ببينم كه ايا تو هم با اين حرف كه انجمن متفرقه پي سي وورلد اونو شبيه يك چت رووم كرده و حالت چت به خودش گرفته ؟
ايا موافقي كه گفته بشه . انجمن پي سي وورلد 80 درصد محبوبيتش به خاطر انجم متفرقه و نحوه ي بر خورد افراد با همديگس؟

تو كه دروغ نگفتي ؟و به تمام سوال هاي من درست و صادقانه جواب دادي؟ درسته/ ؟ مطمعني؟ چند درصد ؟ اگه من با دليل بيامو بگم به پاره اي از سوالها جواب نادرست دادي؟ چي ميگي؟ دوباره سوالهاي صفحه ي قبلمو بخون كه اگه احيانا چيزي از دستت در رفت . ببينيش و تصحيحش كني///// (منتظرم !!!) ::
ايا به اون چيزايي كه مي خواستي رسيدي؟
اگه براي يك هفته بهت منصب قانون گذاري رو بدن و در كل مملكت دستت باشه چيكار مي كني ؟ چه چيزهايي رو ازاد و يا احيانا بن مي كني؟
تو دين داري؟ منظوم اينه كه مسلموني ؟ مسيحي . يهودي؟ چقدر به اسلام معتقدي اگه مسلموني؟
مذهبي بودن رو درچه ميبيني؟
تا حالا شده دلت بگيره (همينجوري ) و بخواي گريه كني؟
دوست داري كسي گريتو بينه ؟
مادرت و چقدر دوست داشتي؟و داري؟
بچه پولدار بودي يا هستي؟ بابات ميلياردره؟
امكانات چي ؟ داشتي؟
فكر ميكني مملكت تو ارزشي برات داشته باشه؟
اگه يه موقعي به حدي از دانش برسي كه برات كشورها سر و كله بشكونن كجا ميري؟
تو به نژاد و اين چيزهاي معتقدي؟
چه چيزي تو زندگيت واسط مهمه بيشتر از همه چيز؟
اگه موقعيتي پيش بياد . حاضري براي همسرت بميري؟
اگه پدر بشي چجوري فرزندتو تربيت م يكني؟ چه مساعل و المانهايي د رتربيت برات اهميت داره؟
خانواده ي مذهبي ذاشتي؟
نظرت راجع به ملا ها چيه ؟
نظرت راجع به اين جملات چيه؟ خوب يا بد نه / مي خوام ببينم اي مي توني درك كني كه چرا فردي اينو تو امضاش ميزنه ؟ يا نه / /؟
اون افرادی که تنها برای جلب توجه دخترا پست می دن و سعی دارن با کل کل کردن راهی پیدا کنند که پای خودشونو به حریم خصوصی خانومها باز کنن از نظر فرهنگی در فقر کامل به سر می برند
درضمن قابل توجه تازه وارد ها اینجا Chat room نیست
در ضمن چرا هر كسي مياد تو فورم با ديدن اواتار زيباي يك فرد (معمولا خانوم) سعي مي كنه تا باهاش ارتباط برقرار كنه ؟
خوب جئاب بده . سوالا مونده
راستي الان (در اين سنين . اين ماه يا ماهاي قبل و يا سال قبل يا ساليان قبل ) فيلم ها و يا سايت هاي غير اخلاقي ميري؟ اگه اره ؟ چرا؟ اگه نه چرا؟
خوب اينا رو جواب بده . تا سواهاي اصليمو ازت بپرسم . ... :devil::devil::devil:
يه سوال ديگه . اينكه نظرت راجع به لزبين و گي چيه؟( ترسيدم اين سووت سرو كلش پيدا شه . باز سوالهاي منو بپرسه ... دفعهي قبل اون سوالهايي رو كه مي خواستم بپرسمو گرفت برد پرسيد مارم گداشت تو كف :blink: :sad: :laughing: )

سوال ها ويرايش شدند . تمامي سوالات بايستي بدون كم و كثر پاسخ داده بشن

Master
24-06-2006, 16:10
در ضمن فكر مي كني من چند سالمه ؟

saeid_ronaldo
24-06-2006, 16:17
مستر جان ميخواي چند تا سوال ديگه هم بپرس. ;)
نه جون دادا چند تا ديگه هم ميپرسيدي. :happy:
عزيز فكر اون بنده خدايي هم كه ميخواد جواب بده رو بكن.
قربون دادا.
راستي نصف سوالاي مافياييت هم مختص خود مافيا بوده و شخص ديگه نميتونه جواب بده. چون بهش مربوط نميشه

Master
24-06-2006, 16:27
سعيد جان ممنونم . ولي تنها 2 تا سوال تناه مختص مافيا بوود . چند تا رو هم عوض كردم .... اوكي اگه دلت ميخواد بازم مي پرسم عزيزم ... خوب كجاست اين دوست ما / ؟ ما منتظريما

mohammad ashena
24-06-2006, 16:29
مستر جان من که اگه تا شب هم همینجور تایپ کنم نمی تونم همه این سوال ها رو جواب بدم :blink:
ولی ایول دستت درد نکنه که این سوال ها رو نوشتی اخه داشتم از بیکاری میمردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال هارو در تو سه پست جواب میدم برای اینکه قاطی نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
24-06-2006, 16:41
بابا 80 ت سوال كه بيشتر نيست . محمئ جان . گفتم كه اينا دست گرميه از روحيت خوشم اومد . اما اينم بايد بگم كه بايد همه رو راست و حسيني جواب بدي . وگرنه ... خوب عزيزم . منتظر باش . لطفا زودتر جواببده چون من تا اخر اين هفته بيشتر تو پي سي نيستم كاراي عقب افتادم تموم ميشه و ديگه ميرم .... باشه . م يخوام جوابات و داشته باشم ...

magmagf
24-06-2006, 16:57
چرا به سوالهاي مستر پاسخ نمي دي
خوب داغي مي توني به هر نحوي ظهور كنه ديگه
شانس تو هم داغي صندليت اين جوري بود

saeid_ronaldo
24-06-2006, 17:06
نظرت در باره عكسي كه تو امضامه چيه؟
عكس استقلالو ميگم

Master
24-06-2006, 17:12
چرا به سوالهاي مستر پاسخ نمي دي
خوب داغي مي توني به هر نحوي ظهور كنه ديگه
شانس تو هم داغي صندليت اين جوري بود

بابا فرانك جان اين مي خواد فكر كنه چي جواب بده . اين كه نشد صندلي داغ كه :laughing: ;)

ashkanbuffon
24-06-2006, 17:48
صفحه ی 66 خیلی مسخره شده. آخه چه خبره ؟؟؟!!! این سوالها رو میتونستی مثلا 5 تا 5 تا بپرسی نه اینکه بیچاره رو آچمز بذاری.
یعنی چی آخه؟ این دیگه صندلی داغ نیست صندلی مذابه!!! خیلی چرت شد صفحه ی 66 خداییش.

Master
24-06-2006, 17:54
اشکان جان اینطوری تعداد ÷ست ها بیشتر میشد و سر در گمی بیشتر . من نظرم اینه که سوالها بیشتر بیان بشه در یک ÷ست تا ما مجبور نباشیم هزار صفحه رو بیم جلو و عقب تا بفهمیم نوبت کی هستو سوال چیه . به هر حال از نظرت ممنونم .

mohammad ashena
24-06-2006, 18:21
سلام عزيزم . خوبي محمد جان . ايا حس خاصي بهت دست ميده وقتي مستر مي خواد ازت سوال كنه ؟
آره ذوق مرگ میشم

تا حالا سوال هاي مستر رو ديد ي؟ آره نمونه هاش رو دیدم

دلت ميخواد به كدوم يكي از سوالهاش پاسخ ندي ؟ مطمئن باش من همه سوالات رو جواب میدم

مستر ادم مغرور و خودخواهيه؟خودت چی فکر میکنی

ايا موافقي كه مستر تنها براي بازار گرمي تاپيك خدا حافظيو زد؟ با اون نامه بلند بالایی که تو نوشتی همه باورشون شد که تو دیگه رفتی ولی من میدونستم سر کاریه

ميدوني ايا مستر الان دوباره برگشته و يا اينكه دنبال چيز ديگه اييه / ؟ چه كساييو دوست داري/ حالا سوال هاي من :
خوب سوال اول :مغروری ؟بعضی وقتها

سوال دوم :جنبت چقدره :؟خوب در حد متعادل

سوال سوم :صبرو تحمل . میونت با این چیه ؟خوبه

سوال چهارم :چقدر بر روی عقایدت پافشاری میکنی ؟ زیاد
سوال :اگر کسی یا چیزی عقایدتو زیر سوال ببره و یا اهانت بکنه چیکارش میکنی؟
سعی میکنم متقاعدش کنم که داره اشتباه میکنه
سوال :اگه عصبانی بشی چیکار میکنی (منظورم اینه که واقعا بزنی به سیم اخر)

مثل بقیه ادمها که وقتی عصبانی میشن به هر چیزی که دور و برمه گیر میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال :خودتو خوشتیپ میدونی؟ نه

سوال:اهل دعوا مرافعی؟ نه
سوال:در کل انسان عصبی هستی ؟نه چقدر طول میکشه تا عصبانیتت فرو کش کنه ؟ زیاد طول نمیکشه
سوال :کسی تو زندگیت هست ؟نه اصلا

سوال:اگه کسی که خیلی بهش علاقه داری سر کار بزارتت چه حسی بهت دست میده ؟ میگم یکی طلبت بعدن همچین بزارمت سر کار که خودت کیف
کنی
سوال:اگه بفهمی کسی با احساساتت باز ی کرده چه حسی میشی و چیکار میکنی/ میزنم به سیم اخر چون از نامردی خیلی بدم میاد
سوال :تاچقدر بخشنده ای؟ کمی تا اندکی زیاد

سوال:چه کاربرهایی در پی سی وورلد برات ارزش زیاادی دارند و خیلی دوسشون داری (بدون کم . کاستی .و اینم بگم که نگو و غیره . همه رو باید نام ببری)
ساویس-سووت-سعید رونالدو -خودت-بهروز - اقا ووک من +همه کاربران با ادب
سوال:از این که کسی بهت دستور بده چه احساسی بهت دست میده ؟[

COLOR=Navy]نسبتا بد [/COLOR]
سوال:ایا تو هم موافقی که دخترها نمی تونند به تنهایی از خودشون دفاع کنند و نیاز به فرد دیگری دارند ؟ بعضی از پسر ها هم نمی تونند به تنهایی از خودشون دفاع کنند و نیاز به فرد دیگری دارند

سوال:نظرت راجع بع فمنیست چیه؟ فمنیست یعنی چی
سوال:ملاکهای یک دختر و پسر خوب برات چیه (اگه می خوای زن بگیری به چه چیزهایی تو جه میکنی و برات مهم هست و اگه خودت برادری داشته باشی دوست داری چطوری رفتار کنه ؟ ) فکر کردن به این چیزها برای من هنوز

زوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال:چقدر خودتو می شناسی؟شاید متوسط
سوال:رابطت با خانوادت چجوریه؟ خوبه خوب
سوال:عوامل موفقیت رو در چی میبینی؟ پشت کار- امید -کمک

گرفتن از دیگران
سوال:اگه یه پول قلمبه بیفته دستت چیکار میکنی باهاش ؟ میزارم تو بانک
سوال:چقدر به نظام و حکومت فعلی معتقدی؟ نه زیاد
سوال:نماز می خونی؟ اره البته بعضی وقتها یادم میره

سوال:تاحالا تو سایت های خلاف اخلاقی (پورن . محتوی سکس . و...سیاسی ) رفتی؟نه
سوال:ادم ظاهر بینی هستی؟ فکر نمی کنم
سوال:به مادرت رفتی یا پدرت؟ (خلق و خو .. شکل قیافه و..) هردو

سوال:فرزند چندم خانواده ای و اگه برادر بزرگتری داشته باشی تا چه حد مطیعی؟
فرزند اخر - زیاد

سوال:اگه کسی ازت معذرت بخواد چقدر طول میکشه ببخشیش؟ بستگی داره که طرف کی باشه و چکار کرده باشه
فعلا اینا رو بگو تا بعدا بقیه رو ازت بپرسم ....
تبصره ... تمامی سواله ا بطور کامل و 100در 100بایستی جواب داده شوند ...

اگه زن داشته باشی و دختری بیاد و عاشقت بشه و تو رو واقعا دوست داشته باشه . تو چیکار میکنی (اینم بگم که تو علاوه بر زن فعلیت اینم خیلی می خوای؟....)
اون موقع میشه مثل سریال او یک فرشته بود اما به خودم این اجازه رو نمیدم حتی اگه سیندرلا باشه
اگه قبلا یه نفریو می خواستی تا حد دیوانگی که یکدفعه دیدیشو اون رفت .(کوچ

کشی کردند و اونم دوست داشت و همو م یخواستید ) و بعد تو با کس دیگری ازدواج کردی و یکدفعه . میبنی که همون دختر جلوت ایستاده (خیلی اتفاقی تو صف تاکسی میبینیش . اونم به خاطر تو خواستگارای زیادی رو رد کرده و منتظرت بوده .... چه می کنی؟ ناراحت نمیشمم چون تقصیر خودشه
اگه شرایط مثل بالا باشه حالا تو در دوران نامزدی باشی چی؟ هیچ فرقی نداره

:sad: :laughing: )]

mohammad ashena
24-06-2006, 18:24
سوالها همه باید جواب داده شوند . نمی دونم چیکار می کنم نداریم ...

سوالهاي مافيايي(مافيا درست و حسابي نجوابيد از تو مي پرسم ):اشکال نداره من خوب میجوابم
.چه حسي داري كه بايد اين همه سوال ها رو جوا ب بدي؟ خوابم میگیره
1.خيلي حال ميكني تو پي سي ووردلد قدرت داري؟فعلا که ندارم اما اگه داشته باشم اره ;)

2.كدوم كاربر بيشتز از همه برات قابل احترامه ؟اقای ساویس
2
.كدوم كاربر بيشتز از همه برات دردسز درست كرده ؟ هیچ کی [/

COLOR]
33.ايا موافقي كه مافيا تنها پسرا رو بن ميكنه (سوال ويرايش شد جواب بده ) ؟[COLOR=Navy]نه فکر نمی کنم

4.چرا انقدر طرفدار خانومهايي؟ چون اگه طرفدارشون نباشی میگن این پسره غیر منطقیه :blink:

5.براي چي خودتو بالاتر از همه مي دوني؟ نه اینجوری نیست

6.مي خواي چيكاره شي عزيزم "؟مهندس کامپیوتر
7.ايا فكر مي كني من باهات پدر كشتگي دارم؟ نه اصلا

8.كيو تو پي سي ازش بيشتر از همه بدت مياد؟هیچ کی
9.چرا نمي خواي اونچيزيو كه بلدي به ديگران ياد بدي؟ کی این حرف رو زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10.اگر سوال بالا درست نيست . ايا شده كسي ازت سوال كنه و جواب ندي؟ دليلش

چي بوده؟ حتما یاد نداشتم
111.سطح علميت در چه حدي؟ خوبه اندازه سنم شاید هم بیشتر
12.بچه مايه داري؟ نه متوسط

11.ايا عاشقي؟ نه نسبت به دختراي فوم چه اخساسي داري؟ احساس خاصی ندارم همشون خواهر بزرگم هستن ايا دختري هست كه دوست داشته باشي با هاش ارتباط داشته باشي اون كیه ؟ نه اصلا این حرفها چیه
13.نسبت به مستر چه احساسي داري؟ پسر فضولیه

14.ايا فكر ميكني من اين سوالها رو از قصد پرسيدم ؟نه
15.از كدوم كاربرا بيشتر خوشت مياد ؟ و چرا و چه چيزي با عث اين امرشده؟
ساویس چون پست های باحالی داره

6.ايا از سوال هاي من مي ترسي . چون هنوز اصليهاش مونده؟!!! نه داداش این حرفها چیه من بیدی نیستم که با این بادها بلرزم
17.من دوستت دارم خيلي زياد . راست گفتم يانه؟نمیدونم اما اگه

دوروغ گفته باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18.اگه يك نفري بهت علاقمند شه و اگه به تو نرسه حتما خودشو بكشه . و تنها راهش ازدواج با اون باشه . تو اين كارو ميكني؟ نه

19.نظرت در مورد عربهاي مارمولك خور چيه؟ :puke:
20.چقدر به ايرانمون وفاداري؟زیاد

21.اگه جنگ بشه ميري؟نمیدونم

اينارو جواب بده تا سوال هاي بعدي ....
از اینکه تحت فشار قرار بگیری چه حسی بهت دست می ده؟ یه حسه بد
بگو ببينم كه ايا تو هم با اين حرف كه انجمن متفرقه پي سي وورلد اونو شبيه يك چت رووم كرده و حالت چت به خودش گرفته ؟ نه اصلا

ايا موافقي كه گفته بشه . انجمن پي سي وورلد 80 درصد محبوبيتش به خاطر انجم متفرقه و نحوه ي بر خورد افراد با همديگس؟ گزینه اول غلطه اما گزینه دوم درسته

mohammad ashena
24-06-2006, 18:25
]سلام عزيزم . خوبي محمد جان
تو كه دروغ نگفتي ؟و به تمام سوال هاي من درست و صادقانه جواب دادي؟ درسته/ ؟ مطمعني؟ چند درصد ؟ اگه من با دليل بيامو بگم به پاره اي از سوالها جواب نادرست دادي؟ چي ميگي؟ دوباره سوالهاي صفحه ي قبلمو بخون كه اگه احيانا چيزي از دستت در رفت . ببينيش و تصحيحش كني///// (منتظرم !!!) ::

ايا به اون چيزايي كه مي خواستي رسيدي؟ فعالا اره
اگه براي يك هفته بهت منصب قانون گذاري رو بدن و در كل مملكت دستت باشه چيكار مي كني ؟ چه چيزهايي رو ازاد و يا احيانا بن مي كني؟ بد حجابی رو بن میکنم :puke:

تو دين داري؟ منظوم اينه كه مسلموني ؟ مسيحي . يهودي؟ چقدر به اسلام معتقدي اگه مسلموني؟اره با اب مسلمونم و به اندازه خودم اعتقاد دارم

مذهبي بودن رو درچه ميبيني؟ ادمی مذهبیه که همه جنبه های دین رو در
نظر بگیره نه اینکه خیلی افراطی یا بی بند و بار باشه

تا حالا شده دلت بگيره (همينجوري ) و بخواي گريه كني؟ اره

دوست داري كسي گريتو بينه ؟ نه مگه گریه کردن نگاه داره
مادرت و چقدر دوست داشتي؟و داري؟ خیلی

بچه پولدار بودي يا هستي؟ بابات ميلياردره؟ نه -نه

امكانات چي ؟ داشتي؟ اره دارم

فكر ميكني مملكت تو ارزشي برات داشته باشه؟ اره
اگه يه موقعي به حدي از دانش برسي كه برات كشورها سر و كله بشكونن كجا ميري؟

همین ایران خودمون
تو به نژاد و اين چيزهاي معتقدي؟ نه شاید

چه چيزي تو زندگيت واسط مهمه بيشتر از همه چيز؟ این که راه راست رو
گم نکرده باشم
اگه موقعيتي پيش بياد . حاضري براي همسرت بميري؟ اره شاید
اگه پدر بشي چجوري فرزندتو تربيت ميكني؟ چه مساعل و المانهايي د رتربيت برات اهميت داره؟ درک مسائل دینی و هنجار های جامعه
خانواده ي مذهبي داشتي؟ اره

نظرت راجع به ملا ها چيه ؟ ادم باید به همه نوع عقیده احترام بزاره
نظرت راجع به اين جملات چيه؟ خوب يا بد نه / مي خوام ببينم اي مي توني درك كني كه چرا فردي اينو تو امضاش ميزنه ؟ يا نه / /؟

اون افرادی که تنها برای جلب توجه دخترا پست می دن و سعی دارن با کل کل کردن راهی پیدا کنند که پای خودشونو به حریم خصوصی خانومها باز کنن از نظر فرهنگی در فقر کامل به سر می برند
درضمن قابل توجه تازه وارد ها اینجا Chat room نیست تصدیق میکنم

در ضمن چرا هر كسي مياد تو فورم با ديدن اواتار زيباي يك فرد (معمولا خانوم) سعي مي
كنه تا باهاش ارتباط برقرار كنه ؟ چون عقل نباشد جان در عذاب است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب جواب بده . سوالا مونده

راستي الان (در اين سنين . اين ماه يا ماهاي قبل و يا سال قبل يا ساليان قبل ) فيلم ها و يا سايت هاي غير اخلاقي ميري؟ اگه اره ؟ چرا؟ اگه نه چرا؟ نه چون اینو ضد ارزش میدونم و به خودم اجازه این کارو نمیدم
خوب اينا رو جواب بده . تا سواهاي اصليمو ازت بپرسم . ... :devil::devil::devil:

من منتظرم از الان خودمو اماده میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه سوال ديگه . اينكه نظرت راجع به لزبين و گي چيه؟( ترسيدم اين سووت سرو كلش پيدا شه . باز سوالهاي منو بپرسه ... دفعهي قبل اون سوالهايي رو كه مي خواستم بپرسمو گرفت برد پرسيد مارم گداشت تو كف ببینم لزبين و گي دیگه کیه؟ :blink: :sad: :laughing: )]

mohammad ashena
24-06-2006, 18:26
در ضمن فكر مي كني من چند سالمه ؟

تو بالای 18 سال داری

خب این هم از جواب های من حالا دیدی که من مرد میدونم و همه سوالاتو جواب دادم اگه بازم سوال داری تعارف نکن بپرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
24-06-2006, 18:55
خیلی عالی جواب دادی . ممنونم . اما هنوز مساعلی برات روشن نشده .. بزودی میشه (تقصیر خودتم نیست )
خوب محمد جان چی شده که فکر کنی مستر فضوله ؟
برای چی می گی نامه ی خدا حافظی من سر کاریه (تا اخر این هفته مشخص میشه )
چطور رو من شناخت پیدا کردی که اینطور اظهار نظر می کنی ؟
چرا تراکم عضو ها در انجمن متفرقه بسیار بیشتر از سایر انجمن هاست ؟ ایا این دلیلی بر صدق ادعای من نیست ؟
چشم ها راباید شست طور دیگر باید دید : نظرت راجع به این چیه؟
چرا بعضی ها خودشونو به خواب می زنن (کوچه علی چپ ) : به نظر تو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا این همه جواب دادن به سوالات طول کشید ؟ (راست نگفتی . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اهل کل کل کردن هستی؟
تو چرا بعضی مواقع خودتو به کوچه علی چپ میزنی؟
چرا تو برای جواب دادن به بعضی سوالها گیر پاژ میکنی و به جای حرف راست مجبور میشی دروغ بگی؟
بین مادر و پدرت بیشتر با کدومشون انس داری و مساعلتو اصولابا کدومشون بیشت در میان میزاری؟
ایا درونگرایی یا برونگرا؟
دوست داری به جزیره ی لختی ها بری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه در شرایطی قرار بگیری که مجبور باشی روح یا جشمتو بفروشی ترجیح می دی روحت و بفروشی یا جسمتو؟
بین کتاب شیمی و فلسفه کدومو انتخاب میکین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بین زیبایی و اخلاق کدومو انتخاب مینی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرت راجع به طبیعت گرا ها چیه (naturalist) >؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شخصیت مستر چطوره؟1.مشخص برای همگان (همه می تونن بفهمن دنبال چیه و منظورش از کارها و حرفاش چیه؟)
2.مرموزه .( تو خودشه و کسی از کارش سر در نمی اره )
3.ادمی کله شق و بی محتواست که سعی در گیر دادن بیخودی داره برای نشون دادن خودش
4.ادمی بی منطق و کم شعور
دوست داری مثل چه کسی باشی ؟
(سوالها کم و ساده . خواهشا سر بالا جواب نده ... )
(سوالها دیگه قرار خطری بشه . اما شما که اصلا نمی ترسی . چون هر جا نتونی راستشو بگی د... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

magmagf
24-06-2006, 22:17
اگه مستر گذاشت اين بنده خدا نفس بكشه
خسته نباشي اقا محمد
1- ترم پيش معدلت چند شد؟
2- چه هنر خاصي داري ( نقاشي- موسيقي- شعر- ....)
3- چه قدر به جملاتي كه تو امضاي بچه هاست دقت مي كني؟
4- از كدوم اواتار بيشتر خوشت اومده؟
5- چرا اين آواتار را انتخاب كردي؟
6- چرا تو كاربراي مورد علاقه ات اسم هيچ دختري نبود ؟ برمي گرده به اين كه .....؟ يا نه كلا پيام هاي هيچ كاربر دختري را زياد دنبال نكردي؟
7- هيچ وقت تاپيك مخصوص خانم ها را مطالعه مي كني؟
8- لهجه مشهدي داري؟
9- به نظرت اگه بچه هاي ديگه هم بيان و سوال بكنن اين جا جاي باحال تري نمي شه؟
10- دوست داري مهندس كامپيوتر بشي . هيچ وقت سعي كردي با رفتن به انجمن كامپيوتر پي سي اطلاعاتت را افزايش بدي؟
11- ادم فضولي هستي؟
12- قبول داري هر كس عقيده اي داري و تا جايي كه ازادي ما به ازادي بقيه لطمه نزنه ازاديم؟
13- بد حجابي يعني چي؟ چرا بنش مي كردي؟
14- مشكل اصلي جامعه امروزي چيه؟
15- فرق انجمن متفره با چت روم چيه؟ ( من خودم قبول ندارم كه مثل همن نظر شما را مي خوستم )
16- به بزرگ تر ها احترام مي ذاري؟ ( يادت باشه اكثر ماها بزرگتريم ها )
17- مامانت از دستت راضيه؟
در ضمن از اونجايي كه با توجه به صحبتات به نظر مي رسه پسر سر به راه مثبت معتقد و درس خوني باشي بهت تبريك مي گم و اميدوارم به اين شيوه ادامه بدي و در زندگي موفق باشي

Mahdi Hero
25-06-2006, 01:54
با سلام و خسته نباشيد خدمت آقا محمد اينم يه سری سوال من ببخشيد دير شد؟
1-نظرت در مورد ايران چيه و چقدر دوسش داری؟
2-دوست داری کجا زندگی کنی؟
3-تو زندگيت کی رو بيشتر از همه اذيت کردی؟
4-به اخرت اعتقاد داری؟
5-نماز ميخونی ؟
6-به کدوم از بزرگان چه دانشمند و چه معصومين ارادته بيشتری داری و باسيه چی؟
7-دوست داری چی کاره بشی؟
8-اگه کسی از پشت بهت خنجر بزنه چه احساسی بهت دست ميده؟
9-اخرين باری که گريه کردی کی بود ؟
10-با توجه به شهرت نظرت در مورده امام رضا چيه؟
11-اخرين کتابی که خوندی چی بود؟
12-از چه اهنگ هايی خوشت ميآد؟
13-با کدوم فيلما خيلی حال کردی؟
14-نظرت در مورده من و امضام چيه؟
15-از کدوم تاپيکی که من تا حالا زدم خوشت امده

ديگه ببخشيد که زيادی فضولی کردم همين
يا علی

saeid_ronaldo
25-06-2006, 02:45
ممد جان ممنون.
شرمنده كردي به سوالمون جواب ندادي

bb
25-06-2006, 05:16
سلام
محمد جون دوست داشتی اون موقع که من رو صندلی بودم و وضع صندلی کساد بود جای من بودی؟
راستی چرا وقتی من رو صندلی بودم وضع صندلی خراب بود ؟ و کسی سئوال نمی پرسید ؟
خوش به حال خودم .

mohammad ashena
25-06-2006, 08:36
سلام به همه دوستان و بزرگان من از اینکه پاسخ ها دیر شد واقعا معذرت میخوام چون دیشب اکونتم تموم شد :sad:
ولی امروز قول میدم که تا ساعت 11 به همه سوالات پاسخ بدهم :)

mohammad ashena
25-06-2006, 09:41
نظرت در باره عكسي كه تو امضامه چيه؟
عكس استقلالو ميگم

من از اینکه دیر شد معذرت میخوام سعید جان- خیلی با حاله (تو هم مثل من دو اتیشه ای )

mohammad ashena
25-06-2006, 09:43
خیلی عالی جواب دادی . ممنونم . اما هنوز مساعلی برات روشن نشده .. بزودی میشه (تقصیر خودتم نیست )
خوب محمد جان چی شده که فکر کنی مستر فضوله ؟ اخه عزیزم شما در مورد هر چیز با ربط و بیربطی که به زهنت میرسه سوال میکنی

برای چی می گی نامه ی خدا حافظی من سر کاریه (تا اخر این هفته مشخص میشه ) اخر هفته میبینمت ;)
چطور رو من شناخت پیدا کردی که اینطور اظهار نظر می کنی ؟ من اصولا اینجوریم که زود شناخت پیدا میکنم
چرا تراکم عضو ها در انجمن متفرقه بسیار بیشتر از سایر انجمن هاست ؟ ایا این دلیلی بر صدق ادعای من نیست ؟ نه به هر حال من که موافق نیستم (چن خودم به خاطر بخش نرم افزار اینجا عضو شدم بعدش فهمیدم که انجمن متفرقه چیه)
چشم ها راباید شست طور دیگر باید دید : نظرت راجع به این چیه؟ راست گفته :blink:
چرا بعضی ها خودشونو به خواب می زنن (کوچه علی چپ ) : به نظر تو ؟ خب حتما دید قانع کننده ای دارند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا این همه جواب دادن به سوالات طول کشید ؟ (راست نگفتی . نه با با راست گفتم من دیروز از ساعت 4.30 که تو پست دادی تا ساعت 6 همه سوال هاتو جواب دادم اما اکونتم قاط زده بود هی وصل میشد و هی قطع میشد این بود که دیر شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اهل کل کل کردن هستی؟ اره بعضی وقتها

تو چرا بعضی مواقع خودتو به کوچه علی چپ میزنی؟ من اصلا به قیافه من میاد که خودم به کوچه علی چپ بزنم

چرا تو برای جواب دادن به بعضی سوالها گیر پاژ میکنی و به جای حرف راست مجبور میشی دروغ بگی؟ اخه سوال هات سخته و کسی هم به من تقلب نمیرسونه
بین مادر و پدرت بیشتر با کدومشون انس داری و مساعلتو اصولابا کدومشون بیشت در میان میزاری؟ شاید مادرم چون پدرم بیشتر روز رو سر کاره
ایا درونگرایی یا برونگرا؟ نمیدوم شاید وسط این دوتا
دوست داری به جزیره ی لختی ها بری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه اصلا
اگه در شرایطی قرار بگیری که مجبور باشی روح یا جشمتو بفروشی ترجیح می دی روحت و بفروشی یا جسمتو؟ چشمامو =
زدست دیده و دل هردو فریاد که هرچه دیده بینه دل کند یاد
بسازم خنجری نیشش ز فولاد رنم بر چشم تا دل گردد ازاد

بین کتاب شیمی و فلسفه کدومو انتخاب میکین؟ فلسف ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بین زیبایی و اخلاق کدومو انتخاب مینی؟ اخلاق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت راجع به طبیعت گرا ها چیه (naturalist) >؟ ادم های با منطقی هستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شخصیت مستر چطوره؟ خوب عالی بی نظیر
1 .مشخص برای همگان (همه می تونن بفهمن دنبال چیه و منظورش از کارها و حرفاش چیه؟)
2.مرموزه .( تو خودشه و کسی از کارش سر در نمی اره )
3.ادمی کله شق و بی محتواست که سعی در گیر دادن بیخودی داره برای نشون دادن خودش
4.ادمی بی منطق و کم شعور این اخریه علطه

دوست داری مثل چه کسی باشی ؟ دوست دارم خودمو کامل کنم نا اینکه مثل دیگری باشم

(سوالها کم و ساده . خواهشا سر بالا جواب نده ... )
(سوالها دیگه قرار خطری بشه . اما شما که اصلا نمی ترسی . چون هر جا نتونی راستشو بگی د... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

خیلی ممنون از سوال های خوب و نابت

mohammad ashena
25-06-2006, 09:44
اگه مستر گذاشت اين بنده خدا نفس بكشه
خسته نباشي اقا محمد خواهش میشه
1- ترم پيش معدلت چند شد؟18.80
2- چه هنر خاصي داري ( نقاشي- موسيقي- شعر- ....) تو چرت و پرت گفتن و استدلال کردن استعداد دارم
3- چه قدر به جملاتي كه تو امضاي بچه هاست دقت مي كني؟ بعضی وقتها می خونم
4- از كدوم اواتار بيشتر خوشت اومده؟ تا الن که نگاه کردم اواتور اشکان و خودم و بی بی قشنگتره
5- چرا اين آواتار را انتخاب كردي؟ چون هم قشنگ بود و هم اندازه اش خوب بود
6- چرا تو كاربراي مورد علاقه ات اسم هيچ دختري نبود ؟ برمي گرده به اين كه .....؟ يا نه كلا پيام هاي هيچ كاربر دختري را زياد دنبال نكردي؟ نه اینطوریا هم نیست پست های خانم کویر و خانم مونیکا هم قشنگه

7- هيچ وقت تاپيك مخصوص خانم ها را مطالعه مي كني؟ نه
8- لهجه مشهدي داري؟ نه
9- به نظرت اگه بچه هاي ديگه هم بيان و سوال بكنن اين جا جاي باحال تري نمي شه؟ چرا توپس میشه اون موقع حال میده
بیت
انان که در 30 ثانیه ده پست میزنند
ایا شود که یک پست هم به من بینوا زنند

10- دوست داري مهندس كامپيوتر بشي . هيچ وقت سعي كردي با رفتن به انجمن كامپيوتر پي سي اطلاعاتت را افزايش بدي؟ من خواهرم کامپیوتر میخونه و در مورد کامپیوتر و برنامه نویسی یه اطلاعات کمی دارم انشاءالله در طول هفته های اتی به انجمن اهای اموزشی هم میروم
11- ادم فضولي هستي؟ نه فکر نمیکنم

12- قبول داري هر كس عقيده اي داري و تا جايي كه ازادي ما به ازادي بقيه لطمه نزنه ازاديم؟
اره کاملا
13- بد حجابي يعني چي؟ چرا بنش مي كردي؟ چون خودم که یک پسرم از این وضع نارا ضیم
منظورم ارایش های تند و لباس هاو روسری های کوچک وتنگ و این حرف هاست
14- مشكل اصلي جامعه امروزي چيه؟ درک پائین بعضی از افراد جامعه و بی جنبه بودن
15- فرق انجمن متفره با چت روم چيه؟ ( من خودم قبول ندارم كه مثل همن نظر شما را مي خوستم ) من تا حالا نه چت کردم نه رغتم تو چت روم به همین خاطر نظر کارشناسی نمیتونم بدم ولی اینجا خیلی بهتره چون مدیر داره
16- به بزرگ تر ها احترام مي ذاري؟ ( يادت باشه اكثر ماها بزرگتريم ها ) من جسارت نمیکنم
حتما خودتون دیدین که تو بیشتر پست هام کلمه معذرت میخواهم وجود داره که اون هم برای این است که اگر با کسی شوخی کرده باشم یا به کسی بی احترامی شده باشد معذرت بخواهم
17- مامانت از دستت راضيه؟ اره با با
در ضمن از اونجايي كه با توجه به صحبتات به نظر مي رسه پسر سر به راه مثبت معتقد و درس خوني باشي بهت تبريك مي گم و اميدوارم به اين شيوه ادامه بدي و در زندگي موفق باشي[/]

من هم تشکر میکنم از این که دیر پاسخ دادم معذرت میخواهم

mohammad ashena
25-06-2006, 09:45
]با سلام و خسته نباشيد خدمت آقا محمد اينم يه سری سوال من ببخشيد دير شد؟
1-نظرت در مورد ايران چيه و چقدر دوسش داری؟ ایران یک کشور که تمدن بزرگی داره اما ما خودمون رو گم کردیم
2-دوست داری کجا زندگی کنی؟ مریخ چون اونجا ادیمزاد دیگه پیدا نمیشه ادم راحتته
3-تو زندگيت کی رو بيشتر از همه اذيت کردی؟ خوانواده ام (مخصوصا خواهرم)
4-به اخرت اعتقاد داری؟ بله
5-نماز ميخونی ؟ اره ولی بعضی وقتها یادم میره
6-به کدوم از بزرگان چه دانشمند و چه معصومين ارادته بيشتری داری و باسيه چی؟
دانشمند =دکتر حسابی معصومین =امام رضا
7-دوست داری چی کاره بشی؟ مهندس کامپیوتر
8-اگه کسی از پشت بهت خنجر بزنه چه احساسی بهت دست ميده؟ به شدت ناراحت میشم
9-اخرين باری که گريه کردی کی بود ؟ سه چهار روز پیش بود
10-با توجه به شهرت نظرت در مورده امام رضا چيه؟
11-اخرين کتابی که خوندی چی بود؟ غیر از کتابهای درسی نفرین زمین
12-از چه اهنگ هايی خوشت ميآد؟ بی کلام
13-با کدوم فيلما خيلی حال کردی؟ مار مولک - موهبت - ماتریکس
14-نظرت در مورده من و امضام چيه؟ خیلی قشنگه
15-از کدوم تاپيکی که من تا حالا زدم خوشت امده والا من تا خالا دقت نکردم که کدوم تاپیک ها مال تو است ببخشید

ديگه ببخشيد که زيادی فضولی کردم همين نه خواهش میکنم شما ببخشید
يا علی

mohammad ashena
25-06-2006, 09:47
[]سلام
محمد جون دوست داشتی اون موقع که من رو صندلی بودم و وضع صندلی کساد بود جای من بودی؟ نه چون اون موقع دیگه بیکار میشدم مجبور بودم خودم از خودم سوال کنم
راستی چرا وقتی من رو صندلی بودم وضع صندلی خراب بود ؟ نمیدونم شاید دوستان امتحان داشتن وقت نکردن بیان پست بدن و کسی سئوال نمی پرسید ؟
خوش به حال خودم .[/]

mohammad ashena
25-06-2006, 09:50
خب این هم از همه سوال ها و جواب ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه کسی نمیخواد سوال کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من اماده پاسخگویی به هر نوع سوال هستم بیاین بپرسین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
25-06-2006, 10:07
سلم محمد جان . بازم ممنونم از جواب هاي قشنگ . عزيزم . در مورد سوالهام اينكه من سوالهامو بدون هدف و منظور خاصي نمي پرسم . تمامي سوالاتم بدون استثنا اهداف خاصي و دنبال ميكنند . بعضي ها شونم ارزش فوق العاده اي برام دارند . چون تو با لب تر كردن و جواب دادن به هر كدوم از اونها گوشه و تيكه اي از پازل شخصيتت رو در اختيار من و يا ه ركس ديگه اي كه مي فهمه من چي رو مي خوام مي دي ... بنده عرض كردم خدمتت دوست گلم خواهشا به سوالها سر بالا جواب نده . دقيقا همون اپشنهايي كه تو سوال اومده رو خواهش ميكنم جواب بده . شما چند ا از سوالها رو اون جوابي كه بايد ميدادي ندادي . مي دونم الان خودت خوب مي دوني چي ميدونم:laughing: . عزيز گلم . جوابات عاليه . و من خيلي خوشم مي اد از نحوي پاشخ گفتنت (اگه همشو خودت جواب داده باشي ;) ) واقعا ذهن خلاقي داري ....
سوال هاي من از اين به بعد خيلي سخت تر و نا متعارف ترميشه . خواهش ميكنم . اگه مي خواي به سوالهام اينطوري جواب سر بالا بدي نپرسم . اوكي / اين به خاطر خودته . ... به هر حال موفق باشي . و جواب منو بدي ممنو ن ميشم . :happy:

Behroooz
25-06-2006, 10:36
اين محمد اشنا هم داره خود كشي ميكنه .

راستي تا حالا كسي را كتك زدي؟

تجديد اوردي يا نه؟

mohammad ashena
25-06-2006, 10:54
سلم محمد جان .
سوال هاي من از اين به بعد خيلي سخت تر و نا متعارف ترميشه . خواهش ميكنم . اگه مي خواي به سوالهام اينطوري جواب سر بالا بدي نپرسم . اوكي / اين به خاطر خودته . ... به هر حال موفق باشي . و جواب منو بدي ممنو ن ميشم . :happy:

خیلی ممنون از تعریف هات خیلی کیف کردم
همه سوال ها رو خودم جواب دادم و کسی هم به من تقلب نمیرسونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم قربان به دیده منت شما از این به بعد هرچی دوست داره سوال بپرس نه سر بالا جواب میدم و نه میرم کوچه علی چپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربانت محمد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad ashena
25-06-2006, 10:59
[]اين محمد اشنا هم داره خود كشي ميكنه .
دقیقا :devil:

راستي تا حالا كسي را كتك زدي؟ اره ولی کتک هم خوردم

تجديد اوردي يا نه؟ هنوز کارنامه نگرفتم ولی فکر نمی کنم تجدید بیارم
[]

Behroooz
25-06-2006, 11:08
راستی تو کدوم محله مشهد هستین ؟

میدونی من دوران سربازی را در مشهد بودم؟

mohammad ashena
25-06-2006, 11:34
]راستی تو کدوم محله مشهد هستین ؟
حاشیه بولوار ملم
میدونی من دوران سربازی را در مشهد بودم؟]
پس معلوم شد دیگه سنت تو حتما الان 35 سال رو شیرین داری بهروز جان :laughing:
پس حتما سربازی تو مشهد بهت خیلی خوش گذشته

Behroooz
25-06-2006, 11:45
]راستی تو کدوم محله مشهد هستین ؟
حاشیه بولوار ملم
میدونی من دوران سربازی را در مشهد بودم؟]
پس معلوم شد دیگه سنت تو حتما الان 35 سال رو شیرین داری بهروز جان :laughing:
پس حتما سربازی تو مشهد بهت خیلی خوش گذشته
نه بابا من 26 سال بيشتر ندارم

اره يادش به خير من بهترين تير انداز تيپ 3 بودم . انقدر مرخصي تشويقي گرفتم كه نگو .

راستي تو مسابقه پيش بيني جان جهاني در همين سايت شركت كردي يا نه؟

magmagf
25-06-2006, 15:32
محمد اقا من نمي خوام گيجت كنم
اگه دوست نداري جواب نده ناراحت نمي شم
ولي به نظر من چندتا از جوابات هم خواني نداشت
گفتي قبول داري هر كس عقيده اي داري و تا جايي كه ازادي ما به ازادي بقيه لطمه نزنه ازاديم پس چرا بي حجابي را بن مي كردي به ازادي كي لطمه مي زنه و تازه وقتي مهم تريم مشكل جامعه درك پايين افراد تنها قانونت را در رابطه با يك چيز مطابق تر با اين معيار ثبت نمي كردي
ديگه اين كه فكر كنم يك ذره را لهجه مشهدي داري چون در يكي از جواب ها به جاي بلد نيستم گفته بودي ياد ندارم
بازم مرسي
موفق باشي

saeid_ronaldo
25-06-2006, 15:52
دوستان man hunter صندلي نشين بعدي ما خواهد بود

mohammad ashena
25-06-2006, 16:12
محمد اقا من نمي خوام گيجت كنم
اگه دوست نداري جواب نده ناراحت نمي شم
ولي به نظر من چندتا از جوابات هم خواني نداشت
گفتي قبول داري هر كس عقيده اي داري و تا جايي كه ازادي ما به ازادي بقيه لطمه نزنه ازاديم پس چرا بي حجابي را بن مي كردي به ازادي كي لطمه مي زنه و تازه وقتي مهم تريم مشكل جامعه درك پايين افراد تنها قانونت را در رابطه با يك چيز مطابق تر با اين معيار ثبت نمي كردي
ديگه اين كه فكر كنم يك ذره را لهجه مشهدي داري چون در يكي از جواب ها به جاي بلد نيستم گفته بودي ياد ندارم
بازم مرسي
موفق باشي

ببینید احکام اسلام به من میگه که به زن نا محرم نباید نگاه کرد خب به همین خاطر من مجبورم تو خیابون سرمو بندازم پائین و را برم و این منو اذیت میکنه چون اگه بعضی از همون خانمها کمی رعایت میکردن این مسائل رو من راحت تو خیابون راه میرفتم البته این یک مثال کوچک است

magmagf
25-06-2006, 16:33
من نپرسيده بودم چرا بدحجابي بد
گفتم حجاب به ازادي بقيه ربطي نداره
و اگه با بدحجابي مخالفي پس با اين جمله هم كه حريم ازادي هر كس تا حريم ازادي نفر بعدي بايد مخالف باشي

soooot
25-06-2006, 17:55
سلام سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
mohammad ashena جونم ممنون که منو هم جزو افراد مورد علاقه ات معرفی کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چند تا سوال ازت میپرسم که دیگه حوس این کارها به سرت نزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 - اگر بفهمی که خواهرت دوست پسر داره چیکار میکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 - اگر وقتی داری با دوست دخترت توی خیابون راه میری خواهرت تو رو ببینه چیکار میکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 - تا حالا با دماغت گیگیلی درست کردی بمالی به جایی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4 - شماره تلفنت چنده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5 - نماز میخونی ؟ چرا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6 - تا حالا اشک کسی رو خوردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 - تا حالا رو کسی تف کردی ؟ کسی روی تو تف کرده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8 - اگر بری خواستگاری توی اون فرصت کوتاهی که به عروس خانوم آینده و تو میدن که با هم صحبت کنید چی بهش میگی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9 - دوست داری به روش سنتی ازدواج کنی و اولین آشناییت با عروس خانوم توی همون فرصت کوتاهی باشه که توی سوال قبل گفتم و یا اینکه عاشق بشی و مدت زیادی رو با کسی که میخوای باهاش در آینده زندگی کنی بگذرونی و اول خوب بشناسیش و بعد بری خواستگاری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10-نظرت در رابطه با این افراد چیه ؟ خامنه ای ، گیتاریست گروه متالیکا ، دختر همسایتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11-دوست داری کسی تو رو بخوره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12-اگر به هر دلیلی محکوم به اعدام بشی پای چوبه دار به عنوان حرف آخر چی میگی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13-پس عکست کو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای بای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mska
25-06-2006, 18:39
چقدر صندلي اينجا داغه

mohammad ashena
25-06-2006, 18:59
من نپرسيده بودم چرا بدحجابي بد
گفتم حجاب به ازادي بقيه ربطي نداره
و اگه با بدحجابي مخالفي پس با اين جمله هم كه حريم ازادي هر كس تا حريم ازادي نفر بعدي بايد مخالف باشي
خوشم میاد که خوب مچ ادم رو میگیری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید من اصلا نمیگم که چی غلط است و چی درست و سعی هم ندارم که بگم فلان چیز غلط است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازادی درست اما تا جایی که عرف جامعه است نه بیشتر از اون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من مطمئنم که شما دلایل متقاعد کنندهای برای حرفهاتون دارین
بهر حال اگه از من ناراحت شدید من معذرت میخواهم چون نمیخوام تو پی سی ورلد هیچکس از من دلخور باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منو می بخشید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad ashena
25-06-2006, 19:00
[سلام سلام [کجایی تو من فکر کردم دیگه نمیایimg][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img]
mohammad ashena جونم ممنون که منو هم جزو افراد مورد علاقه ات معرفی کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چند تا سوال ازت میپرسم که دیگه حوس این کارها به سرت نزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 - اگر بفهمی که خواهرت دوست پسر داره چیکار میکنی ؟ ارشادش میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 - اگر وقتی داری با دوست دخترت توی خیابون راه میری خواهرت تو رو ببینه چیکار میکنی ؟
من دوست دختر ندارم که تازه اگه اینجوری هم بشه فکر کنم خواهرم منو ارشاد کنه
3 - تا حالا با دماغت گیگیلی درست کردی بمالی به جایی ؟
ببینم خدا دستمال کاغذی واسه چی ساخته
4 - شماره تلفنت چنده ؟ 222یه ربع به دو شبکه دو زود باش بدو
5 - نماز میخونی ؟ چرا ؟ اره چون وظیفه شرعی
6 - تا حالا اشک کسی رو خوردی ؟
نه بابا مگه تو خوردی
7 - تا حالا رو کسی تف کردی ؟ کسی روی تو تف کرده ؟
خیلی بی ادبی این چه سوالیه :puke:
8 - اگر بری خواستگاری توی اون فرصت کوتاهی که به عروس خانوم آینده و تو میدن که با هم صحبت کنید چی بهش میگی ؟
اول میگم استغفرالله لا اله الا الله بعدش عزیزم ... بامن ازدواج وکنی
9 - دوست داری به روش سنتی ازدواج کنی و اولین آشناییت با عروس خانوم توی همون فرصت کوتاهی باشه که توی سوال قبل گفتم و یا اینکه عاشق بشی و مدت زیادی رو با کسی که میخوای باهاش در آینده زندگی کنی بگذرونی و اول خوب بشناسیش و بعد بری خواستگاری ؟ [گزینه اولimg][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img]
11-دوست داری کسی تو رو بخوره ؟ نه ولی یه دفعه خواستم یه بچه رو بخورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12-اگر به هر دلیلی محکوم به اعدام بشی پای چوبه دار به عنوان حرف آخر چی میگی ؟
13-پس عکست کو ؟
عکس واقعیه خودم رو میخوای اگه خواستی بگو ـپیغام خصوصی
بای بای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/QUOTE]

saeid_ronaldo
25-06-2006, 19:16
سوت و محمد جان مثل اينكه قوانين فروم رو نميدونيد
دلتون ميخواد تاپيك قفل بشه؟
محمد جان سريع سوال 10 رو ويرايش كن. اين يه خواهشه
بعدشم:
1-خبر داري نيكبخت برگشته استقلال؟
2-اگه از رو صندلي بلند شي لينك صندلي داغو از تو امضات برميداري؟

soooot
25-06-2006, 20:15
Amir_P30 جونم ممنون از لطفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
mohammad ashena جون ، اون از مافیا که سوالهام رو بی جواب گذاشت این هم از تو که بهشون جواب سر بالا دادی ، به هر حال دستت درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
saeid_ronaldo جان انتظار داری اینجا چه سوالهایی پرسیده بشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نکنه میخوای تمام یک هفته رو از کسی که روی صندلی داغه در مورد رنگ مورد علاقش و یا غذایی که دوست داره سوال کنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یه سوال جالبه که میتونه یه جواب جالب داشته باشه ( کلام تاریخی ) :puke:
فکر نمیکنم سوال ده مشکلی داشته باشه اگر مشکلی هست از کسانیه که خودشون رو قدیس فرض میکنن ( حالا شما روی گیتاریست گروه متالیکا تعصب داشتی یا دختر همسایه mohammad ashena ؟ ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید saeid_ronaldo جان ولی من سوالم رو حذف نمیکنم چون فکر نمیکنم در سوالم به کسی توهین کرده باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویرایش جواب mohammad ashena هم با خودشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم سوالم از نظر مدیران فروم مشکل داره میتونن حذفش کنن و یا هر کار دیگه ای که به نظرشون درسته انجام بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای بای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_ronaldo
25-06-2006, 20:25
سووت جان عقايدت محترمه.
ولي من خودم هميشه سعي ميكنم اگه عقايدم مخالف با قوانين جايي هستش. يا تو اون مكان وارد نشم و يا عقيده ام رو ابراز نكنم.
من از كس خاصي جانبداري نكردم. فقط گفتم خلاف قوانين پي سي ورلده

magmagf
26-06-2006, 00:52
محمد جان من نگفتم طرف دار كدوم ايده هستم كه فكر مي كني دلاليل محكمي دارم
اما از جواب هات ممنون
ناراحت هم نيستم بلكه از آشنايي باهات خيلي هم خوش حالم

mohammad ashena
26-06-2006, 10:24
سوت و محمد جان مثل اينكه قوانين فروم رو نميدونيد
دلتون ميخواد تاپيك قفل بشه؟
محمد جان سريع سوال 10 رو ويرايش كن. اين يه خواهشه
بعدشم:
1-خبر داري نيكبخت برگشته استقلال؟
2-اگه از رو صندلي بلند شي لينك صندلي داغو از تو امضات برميداري؟
اصلاح شد!!!
1 نه کی برگشت
2 نه تا وقتی این صندلی اینجا باشه از دست من راحت نمیشید و من هرروز پست میدم :evil: :blink:

Behroooz
26-06-2006, 13:54
دوست داري چند سال عمر كني؟

mohammad ashena
26-06-2006, 14:32
]دوست داري چند سال عمر كني؟[/QUOTE]

70

mohammad ashena
26-06-2006, 22:46
master جان کجایی پس بیا سوال بپرس :rolleye:

magmagf
26-06-2006, 23:02
سلام
شما كه از آواتورت راضي بودي چي شد عوضش كردي؟
اين اواتور با اون يكي حال و هواش خيلي فرق داره توضيح مي دي؟
نشستن رو صندلي سخت بود؟

mohammad ashena
26-06-2006, 23:34
سلام
شما كه از آواتورت راضي بودي چي شد عوضش كردي؟
به دو دلیل هم اینکه می خواستم یه تغییر کلی بدم هم اینکه (یه سر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن)
اين اواتور با اون يكي حال و هواش خيلي فرق داره توضيح مي دي؟ اواتور مهم نیست مهم اینه که اخلاقم هیچ تغییری نخواهد کرد ;)
نشستن رو صندلي سخت بود؟ نه اتفاقا خیلی کیف کردم :laughing:

ممنون

Man Hunter
26-06-2006, 23:51
نظرت راجع به اينكه من نفر بعدي هستم چي هست؟

به نظر خودت...چند درصد تا حالا اوني بودي كه ميخواستي؟

اين جمله رو تفسر كن:::خداوند به هر پرنده دانه ميديه,اما او را در لانه اش قرار نمي دهد::::

اين رو هم همينطور::::اگر جلوي اشتباهات خود را نگيريد,آنها جلوي شما رو ميگيرند::::

نظرت رو هم درباره اين جمله بگو:::آنقدر شكست خوردن رو تجربه كنين,تا رسم شكست دادن رو بياموزيد:::

متشكرم.زنده باشي.

يا حق ;)

شهريار

saeid_ronaldo
26-06-2006, 23:53
البته من هانتر جان طبق قانون اين تاپيك شما اگه لطف كني لينك صندلي داغو بذاري تو امضات ممنون ميشم

جواد كاظميان
27-06-2006, 00:02
سلام
من اگر بخواهم بنشينم روي صندلي داغتون چه بايد بكنم ؟
اگر نسوزم مايلم بنشينم روي صندلي .

saeid_ronaldo
27-06-2006, 00:06
سلام
من اگر بخواهم بنشينم روي صندلي داغتون چه بايد بكنم ؟
اگر نسوزم مايلم بنشينم روي صندلي .

دوست عزيز الان 27-28 نفر تو نوبتن.
شما اگه از اعضاي فعال اين تاپيك باشيد ميتونيد جلوتر از اونا روي صندلي بشينيد

جواد كاظميان
27-06-2006, 00:09
آقاي رونالدو مثل اين كه باهم همكاريمو.........
فقط شما در اروپا و من در آسيا انشااله منم ميام اروپا.

mohammad ashena
27-06-2006, 09:37
[نظرت راجع به اينكه من نفر بعدي هستم چي هست؟
نظرم اینه که پشیمون میشی چون اینقدر ازت سوال میکنم که دیگه وقت نکنی بری تو تاپیک سوتی ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر خودت...چند درصد تا حالا اوني بودي كه ميخواستي؟
65 درصد
اين جمله رو تفسر كن:::خداوند به هر پرنده دانه ميديه,اما او را در لانه اش قرار نمي دهد::::
از تو حرکت از خدا برکت
اين رو هم همينطور::::اگر جلوي اشتباهات خود را نگيريد,آنها جلوي شما رو ميگيرند::::
یعنی اگه خودمون رو کنترل نکنیم دیگه بعد یه مدتی خواسته هامون مارو کنترل میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرت رو هم درباره اين جمله بگو:::آنقدر شكست خوردن رو تجربه كنين,تا رسم شكست دادن رو بياموزيد:::
یعنی این که باید شکست بخورین تا جنبه تون بره بالا
متشكرم.زنده باشي.
من هم متشکرم :happy:
يا حق ;)

شهريار]

bb
27-06-2006, 13:27
آقا من در اعتصابم به خاطر همین دیگه سئوال نمی پرسم .

saeid_ronaldo
27-06-2006, 14:02
دوستان از اين لحظه به بعد سوالاتتون رو از man hunter ‌بپرسيد. با تشكر از محمد عزيز.
در ضمن بي بي جان علت اعتصاب شما ميشه بپرسم چيه؟

mohammad ashena
27-06-2006, 14:14
سلام

خوب اقاي man hunter‌اين هم از سوال هاي من ببينم چکار ميکني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- تا حالا چند دفعه فيلم سر بريدن انسان رو نگاه کردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 تا حالا دلت خواسته کسي رو بکشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-چرا اواتورت رو عوض نمي کني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4 بيشتر چه ورزشي ميکني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5 نظرت در مورد من چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الف-نظرت در مورد سعيد رونالدو

ب- نظرت در مورد ووک من

پ- نظرت در مورد من هانتر

ت- نظرت در مورد مستر

ث- نظرت در مورد ساويس

6 از کدوم اسمايلي خوشت مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7 چرا ديشب مسواک نزدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8 عينک دودي ميزني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9 اگه بهت بگن فقط يکي از کاربران پي سي رو انتخاب کني چي ميگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10 چند سالته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11 اگه بخواي خود کشي کني از چه روشي استفاده ميکني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12 از کدوم حيون خوشت مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13 از چه کاري بيشتر خوشت مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14 اخرين باري که از يکي معذرت خواستي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15 خواننده محبوبت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16 تيم محبوبت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17 بدترين خصوصيت اخلاقيت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18 بهترين خصوصيت اخلاقيت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19 اگه پي سي ورلد تعطيل بشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

20 با محمد اشنا و صندلي داغ و من هانتر يه جمله بساز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi Hero
27-06-2006, 15:09
سلام به عشق خودم آقا شهريار اينم سوالايه من ببخشی اگه زيادی پرويی کردم

1-چند سالته و کی درست تموم ميشه؟
2-به چه چيزی خيلی علاقه داری؟
3-از چه چيزی خيلی بدت ميآد؟
4-از چه ادم هايه خوشت مياد و از چه ادم هايی بدت مياد؟
5-چرا اين نامه کاربريو برايه خودت انتخاب کردی نکنه علاقه زيادی به بازيش داشتی؟
6-اخرين کتابی که خوندی چی بود؟
7-چرا رفتی هلند ادامه تحصيل دادی؟
8-تو کشور هلند احساس قربت و غريبی ميکنی؟
9-ميونت با مردمش چطوريه؟
10-به چه غذايی علاقه داری و خودت آيا آشپزی ميکنی؟
11-به خدا و اخرت اعتقاد داری؟
12-نماز ميخونی و اگه نميخونی به چه دليل؟
13-به کدام يک از معصومين و بزرگان تاريخ ارادت بيشتری داری؟
14-به امام زمان اعتقاد داری اگه داری به چه دليل و اگه نداری به چه دليل؟
15-نظرت در مورد ايران و ايرانی چی؟
16-نظرت در مورده نظام کنونی چيه؟
17-از چه افرادی تو پی سی خيلی خوشت ميآد؟
18-نظرت در مورده من و امضام چيه؟
19-از کدوم تاپيکی که من تاحالا زدم خوشت اومده؟
20-دوست داری صندلی نشينه بعدی که باشه

ديگه ببخسيد اگه زيادی شد کوچيک شما مهدی

Man Hunter
27-06-2006, 15:37
سلام

خوب اقاي man hunter‌اين هم از سوال هاي من ببينم چکار ميکني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- تا حالا چند دفعه فيلم سر بريدن انسان رو نگاه کردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 تا حالا دلت خواسته کسي رو بکشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-چرا اواتورت رو عوض نمي کني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4 بيشتر چه ورزشي ميکني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5 نظرت در مورد من چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الف-نظرت در مورد سعيد رونالدو

ب- نظرت در مورد ووک من

پ- نظرت در مورد من هانتر

ت- نظرت در مورد مستر

ث- نظرت در مورد ساويس

6 از کدوم اسمايلي خوشت مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7 چرا ديشب مسواک نزدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8 عينک دودي ميزني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9 اگه بهت بگن فقط يکي از کاربران پي سي رو انتخاب کني چي ميگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10 چند سالته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11 اگه بخواي خود کشي کني از چه روشي استفاده ميکني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12 از کدوم حيون خوشت مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13 از چه کاري بيشتر خوشت مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14 اخرين باري که از يکي معذرت خواستي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15 خواننده محبوبت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16 تيم محبوبت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17 بدترين خصوصيت اخلاقيت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18 بهترين خصوصيت اخلاقيت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19 اگه پي سي ورلد تعطيل بشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

20 با محمد اشنا و صندلي داغ و من هانتر يه جمله بساز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------------------------------------------------------------------
اولندش از سعيد و بهروز عزيز تشكر ميكنم كه من رو انتخاب كردند.
دما‘‘ دوستان اين بگم بهتون..من بيشتر از ساعت 7:30-8 شب شايد نتونن به سوالاتون جواب بدم.
خون اينترنت نئدارم..ولي اگه پيدا كنم..چشم حتما‘‘.هرسوالي خواستين بپرسيد.من هم جوابتون رو سعي ميكنم بدم.
خوب...آقاي آشنا...ممنون بابت سوالها...اما جوابها:::
1)يه 40-50 دفعه اي(حالا بيشترشادي كه كنمتر نه..چيه,رواني ام,نه؟!!)

2)آره..همين ماه ميخواستم 3تا از معلم هامون رو بكشم..به طرز وحشتناكي.

3)چون ديونه بازي Man Hunt هستم....و به نظرم بهترين بازي دنيا هست.قبول ندارين...امتحان كنين.

4)واا..به طور ثابت نيست...ولي 3-4 سال پيش تكواندو كار ميكردم..الان جسته گريخته بدنسازي و شنا و يه كم فوتبال...البته تو هيچ كدومشنو(××××) نيستم!

5)واا..زياد كه با هم در تماس نبودبم مثل رامبد..ولي از طرز سوالات معلوم هست كارت درست.
نديد..ميگم مبارك(ببخشيد..ا......@@@!!!))
الف)بچه خوب..ولي زود قاطي مبكنه
ب)يه انسان با كلاس,در همين حال جوك/
پ)ختم جوك و مسخره بازي...كسي كه به زور ميتونه جدي باشه
ت)هر چي بگم كم گفتم از خوبي و مظيوميت اين بچه.
ث)اگه دنبال معني كلمه مرد ميگردين..به اين شخص رجوع كنين.

6)از دونقطه دي
7)به تو چه...(1 هيچ...يادت باشه..بابا شوخي كردم به خدا..آخه 1 دستي زدم..زورم گرفت!!!)!!!
8)آره.
9)همه رو (به جز....!!!)آره ديگه.سوال خطري نداشتيما ...ببين ميخواي من رو بن كني.نشد ديگه.!!!!
10) 21 سال.
11)يهو بپرم وسط اتوبان...البته تو جيبم يه كاغذ ميزارم كه روش نوشته...راننده مقصر نيست...من ميخواستم خودم رو بكشم..با اون گير ندين.ولي خودكشي مال آدمهاي ضعيف هست..كسايي به از لطف خدا شك دارن.اينو خودم به تجربه بهم ثابي شده.در عين نا اميدي...جنان بهم حال داده كه نگو.....خيلي نوكرشم من يكي.

12)خرس.
13)واا...اين كه به كامپيوتر ور برم.ولي همون كلا‘‘ به سيستم علاقه دارم..چه كامپيوتر,چه صوتي,چه تصويري.
لي دوست دارم ايشاا...يه مهندي خوب و مفيد بشم.اينم يادت باشه...تا شرافت نداشته باشي و نون صداقت و زخمتت رو نخوري....بيل گيتس هم باشي...بازم از گلوت بايد خيلي آدم كثيفي باشي(بلانسبت) تا بر پايين.

14)ديروز.
15)سعيد شهروز و سندي.با داريوش و قميشي و هايده هم حال ميكنم+ستار×معين.
به قول يكي از بچه ها كه گفته بود:::آهنگ قشنگ رو بايد گوش داد.
16)استقلال.
17)خدا نكنه لج كنم....مثل بلانسبت...خر ميشم..ولي 10 دقيقه بعدش مثل بلانسبت سگ پشيمون ميشم.
18)ديونه رفاقت
19)بيشتر به درسهام ميرسم...ولي به قيمت از دست دادن فرصت پيدا كردن دوستهاي خوبي مثل شما ها.
20)محمد آشنا....من هانتر رو بد جوري روي صندلي داغ...با اولي سوالات كباب كردي.
يزيد 20 تا سولا پشت سر هم؟مگه من ماشين تايپم!!!!>شوخي<
دستت درد نكنه بابت سوالهاي قشنگت.خيلي خوب بودن.ممنون.
من هم درام ميام ..17 تير اونجام...بلايي سرت بيارم كه حال كني(((شوخي))).

موفق و شاد باشي.

يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 15:59
سلام به عشق خودم آقا شهريار اينم سوالايه من ببخشی اگه زيادی پرويی کردم

1-چند سالته و کی درست تموم ميشه؟
2-به چه چيزی خيلی علاقه داری؟
3-از چه چيزی خيلی بدت ميآد؟
4-از چه ادم هايه خوشت مياد و از چه ادم هايی بدت مياد؟
5-چرا اين نامه کاربريو برايه خودت انتخاب کردی نکنه علاقه زيادی به بازيش داشتی؟
6-اخرين کتابی که خوندی چی بود؟
7-چرا رفتی هلند ادامه تحصيل دادی؟
8-تو کشور هلند احساس قربت و غريبی ميکنی؟
9-ميونت با مردمش چطوريه؟
10-به چه غذايی علاقه داری و خودت آيا آشپزی ميکنی؟
11-به خدا و اخرت اعتقاد داری؟
12-نماز ميخونی و اگه نميخونی به چه دليل؟
13-به کدام يک از معصومين و بزرگان تاريخ ارادت بيشتری داری؟
14-به امام زمان اعتقاد داری اگه داری به چه دليل و اگه نداری به چه دليل؟
15-نظرت در مورد ايران و ايرانی چی؟
16-نظرت در مورده نظام کنونی چيه؟
17-از چه افرادی تو پی سی خيلی خوشت ميآد؟
18-نظرت در مورده من و امضام چيه؟
19-از کدوم تاپيکی که من تاحالا زدم خوشت اومده؟
20-دوست داری صندلی نشينه بعدی که باشه

ديگه ببخسيد اگه زيادی شد کوچيک شما مهدی
نوكرتم مهدي جان...شما سروري....
حالا چرا همه 20 سوالي ميپرسن؟؟؟به خدا اسم اين تاپيم 20 سوالي نيست!!!! :biggrin:

1)21 سالم هست عزيز(تو ديگه جرا ميپرسي يزيد؟؟؟) اگه خدا بخئاد..3 سال ديگه.
2)چيزهايي كه با آدم انرژي و حس خوب ميده.به آهنگ قشنگ وشاد,به يه منظره قشنگ...
چرا نبايد تو زندگي,زندگي كرد؟شاد باشم...كنار هم باشيم..اين 2نيا همش 2 روز زود ميگزرده.!
3)چيزهايي كه باعث بد شدن وضع يك نفر بشه....دروغ و ريا.
4)از آمهاي مفت خور و سو استفاده چي..كسايي كه تو رو به خاطر خودت نيمخوان(خدا رحم كرد من دختر نشدم!!!)
,كسايي كه تو رو فقط واسه هر هر و كر كرميخوان.
از كسايي كه رفاقت رو بات تمام وجود ميزارن...من از جونم دريغ نميكنم.اينو بتون ثابت ميكنم.
5)وحشت ناك...رواين اين بازي هستم...تا حالا 11 بار تمومش كردم.
6)راز موفق زيستن.توصيه هم ميكنم به همه.ببينين افراد بزرگ دنيا..چي بودن كه اين شدن.!!!!
7)قصه اش مفصل هست..فقط اينو بگم...چون تو ايران دانشگاه قبول نشدم.(البته بد هم نشد...ولي دلم تو ايران جا مونده...... :sad: ).
8)اي...يه كمكي...ولي اگه بخواي به اين چيزا فكر كني...تو ورامين هم بري....بازم كم مياري.
9)مردم بدي نيستن.همه انگليس رو حرف ميزنن و تا كاري بهشون نداشته باشي..كاري بهت ندارن.البته زبون خودشون...آخر مسخره هست....زبون هلندي تركيب انگليس و فرانسه و آلماني هستش.زبون سود و بلژيك هم همينطور.
10)واا..ديونه كتلت هاي مامان بزرگم هستم...وعاشق لوبيا پلوي مامانم.آره..خدم هم درست ميكنم.
پاش بيافته شرطي هم باهاتون ميزنم. :laughing:
11)اگه نداشتم كه تا حالا زنده نبودم.به قول مولا::بد ترين درد نا اميديست::: من هم خودم رو به منبع اميد(خدا) وصل كردم...واسه همي هم تا اينجت خدا رو شكر..درسهام رو خوب گذروندم.
12)آره ميخونم.خدا نيازي به نماز ما نداره..اگر هم تو هر نفس..1000 بار بگيم خدا رو شكر..بازم هم كم هست.
اين فقط يه حور احترام و اداي نياز با خدا هست(اين نظر من هست.!)
13)به مولا امام علي و امام حسين.ميميرم واسه اين 2 تا.
14)آره...مطمعنم يه روز مياد و يه حالي ميده با اين دنياي وانفسا..ولي كي رو ديگه ا...اعلم.
15)بهترين...همهشه جاويدان باشي ايران.افتخارم اين هست كه ايراني هستم.اينجا هم ايراني ها واسه خودشنو اسم و رسم دارن.بعدا‘‘ ميگم چرا.متاسفانه..بعضي ها كه از ايران ميان بيرون..بي جنبه هستن.
مثلا‘‘ چند روز پيش 2 تا پسر داشتن فارسي حرف ميزدن..من و دوستم رفتيم سلام عليك...گفت من افغاني هستم.
دوستش سرش رو انداخت پايين و رفت..10 دقيقه ديگه اوم پيش من و گفت ببخشيد..اين رفيق ما ديونه هست.من ايراني هستم وافتخارم اين هست كه ايراني هستم.
16)متنفرم.(نظر من هست!)(اگه خواستيم م رو بن كنبن...مهدي رو هم بن كنين!!!!!!!!!!!!)
17)اونايي كه تو امضام هستن.
18)خودت كارت درسته...امضات هم نظز شخصي ات هست.اونم قشنك هست.زيباست.
19)تخم مرغ
20)رامبد.

ممنونم مهدي جان...پدرم در اومد تا جوابشون رو دادم.!!!!!!!!دستت دردنكنه.

يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 16:39
آخيش...چقدر خنك هست اينجا....كي ميگه صندلي داغ؟

دوستان...من دارم ميرم خونه...اگه شب نتونست جواب سوالهاتون رو بدم...به بزرگي خودتون ببخشين.
جون هم خونه اينترنت ندارم..هم اينكه 2 هفته پشت سر هم هر روز 2 تا امتحان...نفس من رو بريده.

منتظر سوالهاتون هستم.

يا حق ;)

magmagf
27-06-2006, 18:06
سلام خسته نباشيد
1- رشته تحصيليتون چيه؟
2- كوچيك بودي دوست داشتي چه كاره بشي؟
3- رنگ مورد علاقه ات؟
4- چند وقت يك بار زنگ مي زني به خونه؟
5- از قيافه هاي اروپايي( منظورم موبور و چشم ابيه) خوشت مي ياد؟
6- از چه تاپيك يا انجمن هايي بيشتر خوشت مي ياد؟
7- عطر مورد علاقه ات؟
8- تا حالا حموم عمومي رفتي؟
9- ارزش هاي اخلاقيت چيه؟
10- توي ايام امتحانت هم به اندازه ساير مواقع واسه تيپ و قيافه ات وقت مي ذاري؟
11- اونجا ماهواره داري كه بتوني شبكه فارسي زبان ببيني؟
12- به نظرت دنيا از پشت عينك دودي چه فرقي داره؟
13- كلاه دوست داري؟
14- ورود به پي سي چه امتيازهايي برات داشت؟
15- بهترين مزيت هلند نسبت به ايران چيه؟

Man Hunter
27-06-2006, 18:34
سلام خسته نباشيد
1- رشته تحصيليتون چيه؟
2- كوچيك بودي دوست داشتي چه كاره بشي؟
3- رنگ مورد علاقه ات؟
4- چند وقت يك بار زنگ مي زني به خونه؟
5- از قيافه هاي اروپايي( منظورم موبور و چشم ابيه) خوشت مي ياد؟
6- از چه تاپيك يا انجمن هايي بيشتر خوشت مي ياد؟
7- عطر مورد علاقه ات؟
8- تا حالا حموم عمومي رفتي؟
9- ارزش هاي اخلاقيت چيه؟
10- توي ايام امتحانت هم به اندازه ساير مواقع واسه تيپ و قيافه ات وقت مي ذاري؟
11- اونجا ماهواره داري كه بتوني شبكه فارسي زبان ببيني؟
12- به نظرت دنيا از پشت عينك دودي چه فرقي داره؟
13- كلاه دوست داري؟
14- ورود به پي سي چه امتيازهايي برات داشت؟
15- بهترين مزيت هلند نسبت به ايران چيه؟
با تشكر....
1) آي تي ميخونم,گرايش نرم افزار (IT SoftWare Engineering)
2)سفير
3)آبي....از كمرنگ..تا مشكي.ولي در كل هه رنگها..تو جاهاي مختلف قشنگن.
4)واا..معمولا‘‘ هر هفته 1-2 مامان زنگ ميزنه(بچه ننه ننر سوسول,نه.؟خوب چي كار كنم...مامان ديگه!!!!)
5)واا..اينقدر از اين موزهاي چشم آبي ديدم كه حالم به هم مبخوره.ولي دركل نظر مثبت دارم.
6)سوتي ها...انجمن متفرقه..از انجمن فلش و فوتوشاپ هم ياد ميگيرم.
7)Jouvial و LG Exprime و Ultra Violet.
8)دوست دارم برم..ايشاا...اينبار بيام يه سر ميرم.
9)واا..(دور از جون ميگن تهريف از خود....خوردن هست).....مهربون و خوش قلبم.اختتاميه مرام هم هستم.(تورو خدا نگين جرا اينقدر از خود راضي هستا...اينو كه گفتم دارم آب ميشم!!)
10)من دوست دارم هميشه تميز باشم.حالا ممكن يه بار نشه موهام رو درست حالت بدم...ولي ژوليده هم نرفتم تا حالا بيرن.نا سلامتي ما كه از ايران دوريم....نماينده هستيم(خير سرم البته!!!!!!!!!!!)
11)اي بابا...آبجي ما اينجا وقت نميكنيم به خدا استراخت كنيم...ماهواره.؟!!!از شما بعيد بود.
درضمن..ديش و ال ان بي اينجا با رسيور واست 200-250 تا آب ميخوره.
من 8 صبح ميرم از خونه بيرون...شب ساعت 8-9 ..سينه خيز ميام خونه.
12)بسته به رنگش...قشنگ تر و زشتتر ميشه.
13)بد نيست...به شرطي كه خودم بخرم..نه اين كه سر. بزارن.
14)دوستهاي خوبي پيدا كردم...يه كمي هم به بار علمي ام اضافه شد.اميدوارم تونسته باشم تا الان واسه كسي مفيد بوده باشم.
همينجا هم از همه كساني كه از دست من دلحورن,,,يا به عبارتي من با حرفهام نارحتشون كردم....معذرت ميخوام.
پرنسس جوان..از شما هم تشكر ميكنم به خاطر سوالاتون.بازم سوالا بود بپرسين.

ممنونم.
يا حق ;)

maryamjan
27-06-2006, 18:52
سلام به صندلي نشين بعدي
1- حالت خوبه؟
2- هوا اونجا چه طوره؟
3- خوش خطي؟
4- 5 تا از كاربراي دختر مورد علاقه ات؟
5- 5 تا از كاربراي پسر مورد علاقه ات؟
دوست دختر داري

Man Hunter
27-06-2006, 19:09
سلام..

1)نه...داغونم....وايه حسين يه مشكل پيش اومده....منم اعصابم ريخته به هم.
2)بد نيست.
3)نه زياد..دوست دارم باشم.
4)چي بگم واا...همشون رو جاي خواهر نداشته ام دوست دارم.همشون يه جور مهربونن...به شرطي كه به ما ها نگن دايناسور.
5)تو امضام...اسمشون هست.

بله..اون رو هم دارم..نوكرشم هستم تا باد.الان هم خانوم خانومها تو ايران هستن.(داغ دلم رو تازه كردي!!).

ممنونم.

يا حق ;)

navid_mansour
27-06-2006, 19:20
1.چرا به پی سی ورلد اومدی
2.چه جوری با اینجا آشنا شدی؟
مرسی..قربانت..نوید

magmagf
27-06-2006, 19:38
سلام..

14)چي بگم واا...همشون رو جاي خواهر نداشته ام دوست دارم.همشون يه جور مهربونن...به شرطي كه به ما ها نگن دايناسور.
يا حق ;)
حالا كه مونيكا نيست من مي پرسم ازت
نظرت راجع به دايناسورهاي قرن 21 چيه؟
موافقي كه اين نسل حتما منقرض مي شه؟
دايناسور قن 21به كي مي گن( مونيكا جون اينا توضيح داده بود )

Man Hunter
27-06-2006, 19:55
1.چرا به پی سی ورلد اومدی
2.چه جوری با اینجا آشنا شدی؟
مرسی..قربانت..نوید
سلام نويد جان.
كاشكي سوال هت...جاشون رو عوض ميكردي.!!!
پس من اول 2 رو ميگم..بعدش 1 رو.با اجازه.

2)از طريق يكي از دوستام(Nintendo_DS )
1)دنبال يه نرم افزار بودم..هنوزم كسي بهم نداده.!!
ممنونم از سوالاتت.
يا حق ;)

navid_mansour
27-06-2006, 19:57
خب حالا از تعداد پستات راضی هستی؟

Man Hunter
27-06-2006, 19:58
حالا كه مونيكا نيست من مي پرسم ازت
نظرت راجع به دايناسورهاي قرن 21 چيه؟
موافقي كه اين نسل حتما منقرض مي شه؟
دايناسور قن 21به كي مي گن( مونيكا جون اينا توضيح داده بود )

بابا تو رو خدا اين دايناسور و گيدوراو اين چيزها رو ول كنين.
اگه راضي ميشين...من دايناسور هستم.اونم مال قرن 28.خوب؟آهني هستم البته.

ول كنين بابا.از شما انتظار نداشتم.... :sad:

يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 20:00
خب حالا از تعداد پستات راضی هستی؟

اگه توي قسمتي جز اينجا فعاليت ميكردم...الان حداقل 1200 تا پست داشتم.
ولي من عقده پست ندارم.اين كه همه داريم دور هم حال ميكنيم....اين مهم هست.

يا حق ;)

saeid_ronaldo
27-06-2006, 20:01
5-نظرت درباره مافيا چيه؟
6-نظرت درباره بهروز چيه؟
14-تيم محبوبت؟
18-اخرين كتابي كه خوندي؟
19-كدوم ايكون رو ميپسندي؟ يا

navid_mansour
27-06-2006, 20:02
بعد چقدر ایرانو دوس داری؟
چرا رفتی هلند؟

magmagf
27-06-2006, 20:07
بابا تو رو خدا اين دايناسور و گيدوراو اين چيزها رو ول كنين.
اگه راضي ميشين...من دايناسور هستم.اونم مال قرن 28.خوب؟آهني هستم البته.

ول كنين بابا.از شما انتظار نداشتم.... :sad:

يا حق ;)
اقا شهريار من كه نمي خواستم ناراحت شي
فقط خواستم ياد اوري كنم منظور مونيكا از دايناسور پسرها نبودن
انسان هاي متحجر بود همبن
حالا بخند و از دستم ناراحت نباش
و نگفتي مهم ترين مزيت هلند به ايران چيه؟

saeid_ronaldo
27-06-2006, 20:11
دوستان به علت تقاضاي زياد مجبور شدم دست به افشا گري بزنم تا كسي از من گله نداشته باشه.
تا به حال سه نفر از دوستان پيشنهاد نشستن رو صندلي رو رد كردن:
1-ميثم
2-رامبد
3-مونيكا

دليلش رو از خودشون بپرسيد و نيايد تو پيغام خصوصي ازم بخواين اين سه نفر رو بشونم رو صندلي

Man Hunter
27-06-2006, 20:20
5-نظرت درباره مافيا چيه؟
6-نظرت درباره بهروز چيه؟
14-تيم محبوبت؟
18-اخرين كتابي كه خوندي؟
19-كدوم ايكون رو ميپسندي؟ يا
ممنونم سعيد عزيز.
1)بچه خيلي خوبي هسهت...فقط سريع قاطي ميكنه.
2)همون موقع كه اوج كل كل با تيم نهم جدول بود.!!!!يه جواب دادي تاريخي...:::آخه تيم نهم ارزش داره كه در موردش حرف بزنيم.::::!!!!!!!
3)كار خاصي باهاشون نداشتم تا حالا...ولي تو همشون ميثم به نظر باحالتر باشه.
4)هيچي كاريش نميشه كرد..چون بگي دوستان رعابت كنين...در عرض 2 دقيقه...200 تا پست چشم,حتما‘‘,باشه و...دريافت ميكني.پس بهتر هست كه هيچي نگي.
5)مهم نيست بن بشم يا نه,,,ولي نظر شخصي ام رو ميگم....(فكر كنم حرف چندتا از بچه ها هم باشه)و اميدوارم مهران جنبه اش رو داشته باشه...ولي با هر تاپيكي حال نمبكنه..زرتي ميبندتش.اينجوري كه نميشه.
6)بچه خوبي...ولي يه كمي خشك ميزنه...شايدم اون روز كه با ن داشت چت ميكرئ..سر حال نبود ;)
7)رامبد يا ساويس.
8)هيچي...فقط ميپزسم كوش.البته تاپيك خوبي هست...ولي سوتي ها يه چيز ديگه.
9)ول كن بابا....تو رو خدا اينو نگو كه نيمدونم چرا بعضي مواقع 6 ترين رفيقت از پشت چنان ميزنت زمين كه ....
اي بابا...خدا رو شكر باز هم.
10)بابا و مامانم.به خاطر اينكه الان كه نگاه ميكنم به پشت,,,ميبينم با اينكه هميشه گفتن تو هموتي هستي كه ما از خدا ميخواستيم...ولي خودم اين احساس رو ندارم...خيلي اذيتشون ميكنم.!!!خود خدا از سر تقصيرم بگذر.ايشاا..
11)ايشاا..روز به روز بهتر بشه و فكر كنم هميشگي باشه.
12)هيچيي ..چيكار كنم.انتظار نداري كه(گلاب به روت) ت گ ر ي بزنم,ها؟..مهم نيست بابا...سخت نگير.
جدي ميگم...تو اين چيزا اصلا‘‘ با من كل كل نكين.اينو فقط بگم...من كسي هستم كه دست كردم تو جوب سيب در ا.ردم خوردم. و 20000 هزار تومن گرفتم.!هيچيم هم نشد.فرداشم رفتم دكتر...تست خون دادم...گفت سالمي..
الحمدا...الان هم مثل ساعت قلبم كار ميكنه(اميدوارم باطريش زود تموم نشه!!!)
13)شك نكن.
14)استقلال و Real Madrid (درست نوشتم؟)
15)سوتي ها البته. :laughing: ;)
16)هيچي...با يه ايدي ديگه ميام تو.ولي سعي ميكنم نزارم اين اتفاق بيافته.
17)ناراحت ميشم.ردت رو پيدا ميكنم و باهات در تماس ميمونم رفيق.
18)راز موفق زيستن.البته كنارش data Base System قخ هم تموم كردم كه اون مال دانشگاه بود.
19)دو نقطه دي
20)تا حالا كه امتحاني نبوده..ولي از خو خدا,عليه خودش استفاده كردم. به خودم تا الان 16 ميدم.

ممنونم از سوالهات.پيروز باشي.

يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 20:23
بعد چقدر ایرانو دوس داری؟
چرا رفتی هلند؟

رواني ايرانم.
چون ايران نتونستم دانشگاه قبول بشم...تو رو خدا اين سوال رو ديگه از من نپرسين....گريه ام ميگيره.
ياد اون روز .....!!!!ولش كن.

ممنون نويد جون.
نوكرتيم.
يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 20:27
اقا شهريار من كه نمي خواستم ناراحت شي
فقط خواستم ياد اوري كنم منظور مونيكا از دايناسور پسرها نبودن
انسان هاي متحجر بود همبن
حالا بخند و از دستم ناراحت نباش
و نگفتي مهم ترين مزيت هلند به ايران چيه؟
نا آبجي..من به خدا ناراحت نشدم.اصلا‘‘.ممنونم كه اينقدر به فكر هستيد. ;)
اين خنده. :laughing: :laughing: :biggrin: :happy: :) ;)
خوب؟
اما در مورد سوالتون بايد بگم كه....به قول معروف::

مملكت صاحب داره.
ديگه بقيه اش رو هم خودتون بخونين.همه اش تو همين نهفته هست.

ممنونم. و اگه جوري حرف زدم كه ناراحت شدين...معذرت. :blush:

يا حق ;)

saeid_ronaldo
27-06-2006, 20:30
منظورت از اينكه ميگي زود قاطي ميكنم چيه؟
كدوم پستاي من تورو به اين نتيجه رسونده؟

WooKMaN
27-06-2006, 20:32
دوستان به علت تقاضاي زياد مجبور شدم دست به افشا گري بزنم تا كسي از من گله نداشته باشه.
تا به حال سه نفر از دوستان پيشنهاد نشستن رو صندلي رو رد كردن:
1-ميثم
2-رامبد
3-مونيكا

دليلش رو از خودشون بپرسيد و نيايد تو پيغام خصوصي ازم بخواين اين سه نفر رو بشونم رو صندلي

از تماميه دوستاني كه نسبت به من لطف بي دريغ داشتن مممنون

اينم مااااچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خدا الان امكانش نيست بشينم روي اين صندليه آتيش پاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي در اولين فرصتي كه پيش بياد حتما اعلام آمادگي ميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
27-06-2006, 20:35
من تا حالا توي اين تاپيك از كسي سوال نپرسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما هرچي فكر ميكنم ميبينم كه اگه از اين شهريار خان سوال نپرسم ميتركم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس شهريار جان تا ساعاتي ديگر منتظر ديدن سوالات مخ تعطيل كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من من باش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Man Hunter
27-06-2006, 20:38
منظورت از اينكه ميگي زود قاطي ميكنم چيه؟
كدوم پستاي من تورو به اين نتيجه رسونده؟
واا...دروغ كه نميگم...ولي الان پستهات رو يادم نيست.

يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 20:40
من تا حالا توي اين تاپيك از كسي سوال نپرسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما هرچي فكر ميكنم ميبينم كه اگه از اين شهريار خان سوال نپرسم ميتركم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس شهريار جان تا ساعاتي ديگر منتظر ديدن سوالات مخ تعطيل كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من من باش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربون لطفت. ;)
تو كه دهنتو باز ميكني..در و گوهر مياد بيرون عزيز.بپرس ببينم جوابهاي من هم تعطيل ميكنن يا نه!!!!

منتظرم پس.
يا حق ;)

WooKMaN
27-06-2006, 22:16
شهریار جان کجایی که اومدم با کوله باری از سوالات جورواجور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین یا به هیچ کدوم از سوالات من جواب نده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا اگه جواب دادی جواب درست حسابی بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه جواب سربالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- اسم شهریار رو کی واست انتخاب کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- این من هانتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه جذابیتی داشت كه بعنوان نام کاربری انتخابش کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- اگه یه روز مشکل مستر واست پیش باید چیکار میکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- اگه یه روز من رو از نزدیک ببینی به نظر چطور آدمی رو میبینی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- اسم تمامیه مدرسه هایی که توشون درس خوندی رو بنویس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- شخصیت شهریار رو در یک جمله خلاصه کن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- با خانوادت هم مثل بروبچ پی سی ورلد برخورد میکنی یا اینکه طرز بر خوردت با اونا فرق فوکوله ؟
8- اگه یه روز مدیر فروم شی کدوم کاربرا رو بن میکنی (جواب سر بالا نده) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- به نظرت شهریار آدمی بوده که خودت انتظارش رو داشته باشی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10- نماز میخونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه جوابت مثبته بصورت مرتب یت بعضی اوقات ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11- دوست داری اولین فرزندی که خدا بهت میده دختر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه یا پسر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟(نگو مهم نیست فقط سالم باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!!!!!)
12- اسم کاربرانی رو که دوست داری از نزدیک ببینیتشون رو بگو ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13- تو کار و زندگی نداری چسبیدی به این فروم و ول نمیکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14- قبول داری فروم پی سی ورلد آدم معتاد کن هستش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15- چند تا آیدی توی لیست مسنجرت داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16- دوست داری وقتی پیر شدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بری خونه سالمندان یا گوشیه خیابان یا خونه بچه هات تلپ شی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
17- اگه برات ممکن باشه اهل صیغه کردن هستی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18- حرف اول نام و حرف اول نام خانوادگی عشقت رو بنویس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
19- تا حالا شده با آیدی دختر بری توی روم و یکی از دوستات رو سر کار بزاری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
20- چقدر تو فکر این هستی که قراره یه روز بمیری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
21- اگه پسر دار شدي اسمش رو چي ميزاري ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
22- اگه دختر دار شدي اسمش رو چي ميزاري ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
23- يه جوك مشتي تعريف كن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
24- الان كه اين سوالا رو ازت پرسيدم دوست داري سر به تنم نباشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RooS
27-06-2006, 22:48
سلام اقا شهريار
منم چند تا سوال داشتم . البته زياد نيستن :happy:

1_ چند ساله كه هلندين ؟
2_ بچه چندمين ؟
3_ كدوم دانشگاه درس مي خونين ؟
4_ Heb je NT2 gehaald? :biggrin:
5_ چرا هلند رو انتخاب كردين از بين اين همه كشور؟
6_دوست دارين در اينده چي كاره بشين ؟ :tongue:
7_ اگه بهتون مي گفتن قيافتونو خودتون انتخاب كنين دوست داشتين چه شكلي باشين ؟( بهتر بگم : شكل چه كسي ) ؟
8_بهترين اتفاق زندگيتون چي بوده ؟
9_ يادم رفت اين يكي رو :blush: :biggrin:

موفق باشيد :happy:

Man Hunter
27-06-2006, 23:06
شهریار جان کجایی که اومدم با کوله باری از سوالات جورواجور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین یا به هیچ کدوم از سوالات من جواب نده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا اگه جواب دادی جواب درست حسابی بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه جواب سربالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- اسم شهریار رو کی واست انتخاب کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- این من هانتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه جذابیتی داشت كه بعنوان نام کاربری انتخابش کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- اگه یه روز مشکل مستر واست پیش باید چیکار میکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- اگه یه روز من رو از نزدیک ببینی به نظر چطور آدمی رو میبینی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- اسم تمامیه مدرسه هایی که توشون درس خوندی رو بنویس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- شخصیت شهریار رو در یک جمله خلاصه کن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- با خانوادت هم مثل بروبچ پی سی ورلد برخورد میکنی یا اینکه طرز بر خوردت با اونا فرق فوکوله ؟
8- اگه یه روز مدیر فروم شی کدوم کاربرا رو بن میکنی (جواب سر بالا نده) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- به نظرت شهریار آدمی بوده که خودت انتظارش رو داشته باشی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10- نماز میخونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه جوابت مثبته بصورت مرتب یت بعضی اوقات ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11- دوست داری اولین فرزندی که خدا بهت میده دختر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه یا پسر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟(نگو مهم نیست فقط سالم باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!!!!!)
12- اسم کاربرانی رو که دوست داری از نزدیک ببینیتشون رو بگو ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13- تو کار و زندگی نداری چسبیدی به این فروم و ول نمیکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14- قبول داری فروم پی سی ورلد آدم معتاد کن هستش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15- چند تا آیدی توی لیست مسنجرت داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16- دوست داری وقتی پیر شدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بری خونه سالمندان یا گوشیه خیابان یا خونه بچه هات تلپ شی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
17- اگه برات ممکن باشه اهل صیغه کردن هستی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18- حرف اول نام و حرف اول نام خانوادگی عشقت رو بنویس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
19- تا حالا شده با آیدی دختر بری توی روم و یکی از دوستات رو سر کار بزاری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
20- چقدر تو فکر این هستی که قراره یه روز بمیری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
21- اگه پسر دار شدي اسمش رو چي ميزاري ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
22- اگه دختر دار شدي اسمش رو چي ميزاري ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
23- يه جوك مشتي تعريف كن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
24- الان كه اين سوالا رو ازت پرسيدم دوست داري سر به تنم نباشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------------------------------------------------------خوب...حالانوبت من
1)بابام
2)ديوانه بازيشم....عشقم اين بازي هست.از صحنه هاي كشت و كشتار هم خوشم مياد.(نوار مغزي من سالم بود وگرنه نميزاشتن بيام هلند!!!)
3)به خدا توكل ميكنم.مثل هميشه.از خودش عليه خودش استفاده ميكنم(از خود خدا!).
4)بكي مثل خودم...فقط قيافه اش فرق داره.
5)سال اول دبستان::اميد اسلام...شهرك دهكده المپيك,غرب تهران
سال دوم دبستان::شهيد مفتح,شهرك پرواز,غرب تهران.
سال سوم تا پنجم::شهيد حصاركي,شهران,غرب تهران
سال اول تا سوم راهنمايي::خوارزمي,آرياشهر,غ رب تهران.
سال اول دبيرستان,تا پيش دانشگاهي::سيماي فرهنگ,شهران,غرب تهران.
6)(اگه حمل به خود ستايي و تعريف از خود نباشه) يه آدم شوخ ديوانه,در عين حال خوش قلب و جدي و سخت كوش.
7)نه...با اونها خيلي راحت تر هستم.ولي احترام رو هميشه رعايت ميكنم.
8)واا...چي بگم..من عقده ندارم كه...همه خوب هستن.من هم جنبه همه نوع شوخي رو دارم.ولي حال ميده يه روز درميون همه رو بن كني!!!يعني امروز تو,بعد فردا كه اومدي,امين موزي,بعد فرداش.....!!!(نامرد خاعن!!!)
9)اگه خدا بخواد آره..به شرطي كه يه كم جدي تر با آينده و زندگي فكر كنه.
10)آره...واا...ما كه تو دانشگاه نماز خونه نداريم(در نتيجه,بوي جوراب ختكستر سوراخ+گلاب هم نمياد!).
هر روز كه از دانشگاه بيام زود خونه...مازم رو هم ميخونم.ولي هميشه باياد خدا هستم.اون ,اميد ناپايان هست.
11)پسر پسر,قند عسل.
12)تو امضام هست.
13)بابا...خوب امتحانهام تموم شده..اينتر نت هم پر سرعت هست..حال ميده.من تو نت ميچرخم..اينجا رو هم چك ميكنم.
14)اي...يه فنتايي...من كه به عشق تا1يك سوتي ها ميام خداييش.
15)23 تا.
16)هيچ كدوم..خونه خودم.مگه بيل خورده تو كمرم؟تازه زنگ ميزنم تو و بقيه هم بياين دور هم عرق و پيتزا بخوريم.
17)شايد...بهش جدي فكر نكردم.ولي خوب..انسان...جايز الخطا هست.
18)ب ط (واسه چي؟!!!)
19)بالاي 10 بار.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا متنشم ميفرستم واستون بخونين.
20)تا وقتي كه ميتوني پيشرفت كني...نياز به تابوت نداري(ماشين عروس).اون روهم نميشه جلوش رو گرفت.ولي صاحب ارده..در تمام عمر...فقط 1 بار جلوي مرگ زانو ميزند.
21)ساتيار
22)واا...قبلا‘‘ ميگفتم گيتا....حالانميدونم(چون رواني گيتار هستم!!)
23)يارو (ببخشيد بچه هاي شمالي) رشتي ميره خونه...چراغ رو روشن ميكنه ميبينه كه ....آره و اينا.2 نفر مشغول كار خير هستن.....چراغ رو خاموش ميكنه ميگه..جواب ابلحان خاموشيست.!!!(به كسي بر نخوره ها,شرمنده!).
24)من هميشه دوست دارم رامبد جان..آخر متفاوت بود.
شما هميشه به من لطف داشتي عزيز.
ممنونم.زحمت كشيدي.

نوكرتم
يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 23:12
نبوووووووووووووود؟بريم؟

...رفتما.....

آها...بچه ها...من 17 تير ميام....حال كنيني.

يا حق ;)

Man Hunter
27-06-2006, 23:13
سلام اقا شهريار
منم چند تا سوال داشتم . البته زياد نيستن :happy:

1_ چند ساله كه هلندين ؟
2_ بچه چندمين ؟
3_ كدوم دانشگاه درس مي خونين ؟
4_ Heb je NT2 gehaald? :biggrin:
5_ چرا هلند رو انتخاب كردين از بين اين همه كشور؟
6_دوست دارين در اينده چي كاره بشين ؟ :tongue:
7_ اگه بهتون مي گفتن قيافتونو خودتون انتخاب كنين دوست داشتين چه شكلي باشين ؟( بهتر بگم : شكل چه كسي ) ؟
8_بهترين اتفاق زندگيتون چي بوده ؟
9_ يادم رفت اين يكي رو :blush: :biggrin:

موفق باشيد :happy:
سلام بچه محل عزيز.چه عجب.مرسي بابت سوالها...ولي يه سوتي دادي..باي بگي Heb JIJ ...نه اينكه Heb JE .
1)1 سال(een jaar)
2)اول
3)Fontys Hoghescoolen In Eindhoven
4) Ja ,Ik Heb.Prima,Ha????
5)چون هند و اوكران نتونستم برم.!
6)همين...مهندس IT .
7)بازم ميگفتم شبيه خودم....حتما‘‘ حكمتي بوده كه من بايد اينجوري ميشدم ديگه.
8)آشنايي با دوست دوخترم(الهي قربونش برم من!).
9)خوب..اينو من ميگم...شما كجاي اين هلن هستين؟(دوست داشتي جواب بده!).

ممنون از سوالهاتون.
شما هم موفق باشين.

يا حق ;)

RooS
27-06-2006, 23:15
سلام بچه محل عزيز.چه عجب.مرسي بابت سوالها...ولي يه سوتي دادي..باي بگي Heb JIJ ...نه اينكه Heb JE .1)1 سال(een jaar)
2)اول
3)Fontys Hoghescoolen In Eindhoven
4) Ja ,Ik Heb.Prima,Ha????
5)چون هند و اوكران نتونستم برم.!
6)همين...مهندس IT .
7)بازم ميگفتم شبيه خودم....حتما‘‘ حكمتي بوده كه من بايد اينجوري ميشدم ديگه.
8)آشنايي با دوست دوخترم(الهي قربونش برم من!).

سلام

اره سوتي بيد.
زبانت خوبه. من كه 2 ساله اينجام هنوز بعضي وقتا لنگ ميزنم :tongue:
منم Oegstgeest هستم . كنار Leiden. يه چيز ديگه .... تقريبا هم رشته ايم . :biggrin:
مرسي از جوابا :happy:

Man Hunter
27-06-2006, 23:22
سلام

اره سوتي بيد.
زبانت خوبه. من كه 2 ساله اينجام هنوز بعضي وقتا لنگ ميزنم :tongue:
منم Oegstgeest هستم . كنار Leiden. يه چيز ديگه .... تقريبا هم رشته ايم . :biggrin:
مرسي از جوابا :happy:

خواهش ميكنم.نه زبان اصلا‘‘ خوب نسيت...فقز همين يه جمله رو بلدم.
پس حتما‘ـ‘ بايد ICT يا IBMS بخونين...ديگه آخرش IE/EE هست ديگه.
اوووووه..چقدر دوري بابا.آيندون آخر شهر باحال هست.خواستين يه سر آخر هفته ها بيان اينجا...خوش ميگذره تو خيابوناش. جمعه ها و شنبه شبها.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ميگيري كه چي ميگم...)
آقا..اينو واسه بقيه دوستها بگم...ملت مست ميكنن....همون جا ميگيرن ميخوابين..وسط خيابون.....(حتي يه بار يه2 نفر رو ديدم كه همديكه رو بغل مرده بودن(با طز شديدي!!!!!!)پليس هم مياد ميبرشون.!!!!
من و رفيقم هم يه بار دم استاديوم آيندهوون خوابيديم..2 ساعت..هيشكي نيومد بگه خرت به جند من پسر....!!

يا حق ;)

RooS
27-06-2006, 23:27
خواهش ميكنم.نه زبان اصلا‘‘ خوب نسيت...فقز همين يه جمله رو بلدم.
پس حتما‘ـ‘ بايد ICT يا IBMS بخونين...ديگه آخرش IE/EE هست ديگه.
اوووووه..چقدر دوري بابا.آيندون آخر شهر باحال هست.خواستين يه سر آخر هفته ها بيان اينجا...خوش ميگذره تو خيابوناش. جمعه ها و شنبه شبها.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ميگيري كه چي ميگم...)
آقا..اينو واسه بقيه دوستها بگم...مل مست ميكنن....مون جا ميگيرن ميخوابين..پليس مياد ميبرشون.
من و رفيقم هم يه بار دم اسيتاديوم آيندهووم خوابيديم..2 ساعت..هيشكي نيومد بگه حرت به جند من پسر....!!

يا حق ;)

من Informatica مي خونم . شايد هم شبيه نباشه :tongue: نمي دونم
اره مي گيرم چي ميگي !!!! من يه شب قطارم خراب شد ساعت 11 شب تنههههههههها امستردام بودم. چند تا م س ت اومدن طرفم سكته زدم . حالا بيام اونجا ؟؟ :biggrin:

Man Hunter
27-06-2006, 23:30
من Informatica مي خونم . شايد هم شبيه نباشه :tongue: نمي دونم
اره مي گيرم چي ميگي !!!! من يه شب قطارم خراب شد ساعت 11 شب تنههههههههها امستردام بودم. چند تا م س ت اومدن طرفم سكته زدم . حالا بيام اونجا ؟؟ :biggrin:
آره...؟پس يزيد به هلندي ميخوني؟؟؟؟؟دمت گرت بابا.آره..هم رشته ميشيم.

خوب تو آيندهوون من هستم..آيندهوون هم پر از هتل هست...مخصوصا‘‘ اينجا كهمن هستم.من نزديم سنتروم هستم.....پر از هتلهاي لوكس.

يا حق ;)

RooS
27-06-2006, 23:34
آره...؟پس يزيد به هلندي ميخوني؟؟؟؟؟دمت گرت بابا.آره..هم رشته ميشيم.

خوب تو آيندهوون من هستم..آيندهوون هم پر از هتل هست...مخصوصا‘‘ اينجا كهمن هستم.من نزديم سنتروم هستم.....پر از هتلهاي لوكس.

يا حق ;)

اييييي ول بابا

اينجا كه منم هيچي نيست جز درخت . محله پير پاتالاس :rolleye:
ولي واسه تخليه روح جاي خوبيه ;) :happy:
بحث تاپيك منحرف شد . الان باز مي گن توپو زدين تو اوت :biggrin:

يا حق ;) :biggrin:

Man Hunter
28-06-2006, 00:12
يخ كردم بابا سعيد رو اين صندلي.....

مسي نيست چيزي بپرسه؟... :sad:

يا حق ;)

ashkanbuffon
28-06-2006, 08:13
شهریار جان
به من گفتی تا حالا با یه نفر بیشتر دعوا نکردم؛ میشه بگی کی بوده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته یه بار بهم گفتی سر یه جواب، با یکی دعوا کردم اساسی؛ حالا نمیدونم این همون شخص بود یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Behroooz
28-06-2006, 09:23
من هانتر چند تا بچه داري ؟

پسرت را بيشتر دوست داري يا دخترت را؟

شنا بلدي؟
اين سفارش ما چي شد بد قول؟

Behroooz
28-06-2006, 10:06
استي فكر مي كني كي قهرمان جام جهاني بشه؟

magmagf
28-06-2006, 11:18
سلام اقا شهريار بازم منم
هنوز كه داغ نشدي ؟
1- نظرت راجع به اين جمله چيه؟ باهاش موافقي؟
به آسمون نگاه ميكني پر از ستاره است ٬ دوست داري كدوم مال تو باشه؟به اوني كه كم نورتره قانع باش و قدرش رو بدون چون به اوني كه پررنگتره همه نگاه ميكنن.
2- نواختن هيچ كدوم ئاز وسايل موسيقي را بلدي؟
3- نظرت راجع به نوكيا و سامسونگ و سوني اريكسون چيه؟
4- آدم خوش بيني هستي؟
5- قبل از رفتن به هلند هم آشپزي بلد بودي؟
6- تا حالا واسه دوستاي هلنديت غذاي ايراني درست كردي؟ اگه اره خوششون اومده؟
7- از چه تيپ ادمايي خوشت مي ياد؟
8- تو چيدن سفره 7 سين هيچ وقت كمك كردي؟
9- دوست داري واسه تولدت چي كادو بگيري؟
10- رانندگيت خوبه؟
11- رابطه ات با بچه هاي كوچيك چه طوره؟
راستي ايني كه گفتي بچه بودي دوست داشتي سفير بشي خيلي با حال بود . چه طور به اين نتيجه رسيده بودي؟

navid_mansour
28-06-2006, 12:27
راسی یه تبریک به صاحب این تاپیک سعید رونالدو,به خاطر اینکه رونالدو رکورد جهانو شکوند و تبریک به یکی از طرفداراش سعید_رونالدو