PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلي داغ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

mir@
25-05-2007, 04:58
سلام آقا مهدی گل،
تا حالا با 5000 تومانی خرید کردی؟ چرا 5000 تومانی؟ مگه 4000 تومانی چشه؟
فکر میکنی این آقای boy Iran انقدر میاد تو P30 بالاخره یه روز نمی خوره به پیسی؟
در این عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، دلت برای اونی که زیر پوتینه میسوزه؟
تو برای، آنکه ایران، خانه خوبان شود، چه خطرها کرده ای؟
با توجه به شناخت نسبی که داری، کدوم یک از خانم های عضو پی سی رو برای همسری مناسب میدونی؟ فقط حرف اول نام کاربریش رو بگو. بقیه اش با من!
نظرت رو راجع به اینا نگو:
Kolang
Beel
Aftabeh_shekaste
می دونستی DJ Ghorboon-Ali که نیروی انتظامی هفته پیش گرفتش، شوهر سابق DJ Kokab بود و الآن دو تا بچه یتیم داره؟
الآن دمای صندلی چند درجه است؟
فکر می کنی بالاخره منم یه روزی صندلی نشین میشم؟:21:
در خبرها آمده بود، پلیس ایران یه کارگر افغانی رو از بالای ساختمون پرت کرد پایین و طرف پس از مدتی مرد. نظر خود را با یک اسمایلی بیان کن.
به نظرت مدل موهای من چه طوریه؟ اصلاً کلاً من رو با چندتا اسمایلی توصیف کن ببینم.
چطوره یه قانون تصویب بشه کلاً خانوما رو از رفتن به دانشگاه محروم کنه بشینن تو خونه کهنه بچه بشورن؟
فکر می کنی 4 سال دیگه چند درصد اعضای پی سی که الآن می شناسی هنوز اینجا فعال باشن؟ آیا اون موقع اصلاً پی سی ورلدی وجود داره؟
از 0 تا 13، به سوالای من چه نمره ای میدی؟
فکر می کنی چه نیرویی باعث شده من ساعت 5 صبح روز جمعه بیام ازت سوال بپرسم؟
بالاخره برات فال حافظ با کیفیت بالا بگیرم یا نه؟
خیلی مخلصیم. بابت اون قضیه هم ممنون. دمت قیژژژژژژژژژژژ

ارادتمند :11:

boy iran
25-05-2007, 08:50

ای کلک به بچه مردم چیکار داری :27:

mehdi_vsgh
25-05-2007, 08:56
سلام آقا مهدی گل،
سلام بر آقا امیر گل

تا حالا با 5000 تومانی خرید کردی؟ چرا 5000 تومانی؟ مگه 4000 تومانی چشه؟
خوب 4000 تومانی به اندازه 1000 تومان کمتر از 5000 تومانی هستش!!! خوب میدونی با 1000 تومان میشه چنتا قاقالیچه خرید؟:31:

فکر کنم با سر بخوره به پیسی!!:31:

در این عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، دلت برای اونی که زیر پوتینه میسوزه؟
این بدبختو چرا اینطوری دارن میزننش؟؟؟حالا هر خلافی هم کرده فکر نکنم این طرز رفتار درست باشه:41:

تو برای، آنکه ایران، خانه خوبان شود، چه خطرها کرده ای؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :41:

با توجه به شناخت نسبی که داری، کدوم یک از خانم های عضو پی سی رو برای همسری مناسب میدونی؟ فقط حرف اول نام کاربریش رو بگو. بقیه اش با من!
ها؟؟؟ چی؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت رو راجع به اینا نگو:
Kolang
Beel
Aftabeh_shekaste
من فقط جناب کلنگ را تا به حال ملاقات کردم!!! خیلی هم بهشون زحمت دادم و ایشون هم خیلی به بنده در زمینه موبایل کمک کردن دستشون ، خامه شکلاتی ایشالا:31: )هرچند که گفتی نظر نگو ولی دلم نیومد چیزی نگم)

می دونستی DJ Ghorboon-Ali که نیروی انتظامی هفته پیش گرفتش، شوهر سابق DJ Kokab بود و الآن دو تا بچه یتیم داره؟
من اصلا اینی که گفتی را نمیشناسم چه برسه بخوام خبراشو دنبال کنم:41: :31:

الآن دمای صندلی چند درجه است؟
فکر کنم 43.67 !!!!درجه سانتیگراد:31:

فکر می کنی بالاخره منم یه روزی صندلی نشین میشم؟:21:
شما بنشین!! مطمئن باش حتما از خجالتت در میام!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در خبرها آمده بود، پلیس ایران یه کارگر افغانی رو از بالای ساختمون پرت کرد پایین و طرف پس از مدتی مرد. نظر خود را با یک اسمایلی بیان کن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرت مدل موهای من چه طوریه؟ اصلاً کلاً من رو با چندتا اسمایلی توصیف کن ببینم.

موهات خیلی بلنده!!!(مدل دم اسبی بستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوره یه قانون تصویب بشه کلاً خانوما رو از رفتن به دانشگاه محروم کنه بشینن تو خونه کهنه بچه بشورن؟
نه زیاد خوب نیست!! بالاخره رشته‌هایی هستش که بیشتر به درد خانوما میخوره و اونا تو اوون رشته‌ها موفق‌تر هستن!! به نظر من یه قانون بشه که رشته‌‌های آقایون و خانوما از هم جدا بشن!!مثلا یه خانوم رشته‌ای مثل مکانیک به چه دردش میخوره؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر می کنی 4 سال دیگه چند درصد اعضای پی سی که الآن می شناسی هنوز اینجا فعال باشن؟ آیا اون موقع اصلاً پی سی ورلدی وجود داره؟
تا چهار سال دیگه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر نمیکنم بیشتر از 2-3 نفر بیشتر بمونن!!(اصلا معلوم نیست که من باشم یا نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

از 0 تا 13، به سوالای من چه نمره ای میدی؟
7.25 (قبول شدی دیگه بسته!:21: )

فکر می کنی چه نیرویی باعث شده من ساعت 5 صبح روز جمعه بیام ازت سوال بپرسم؟
لابد منو خیلی دوست داری دیگه:10:

بالاخره برات فال حافظ با کیفیت بالا بگیرم یا نه؟
حتما بگیر !!‌این سعید که سرش شلوغه فکر نکنم اصلا فرصت کنه بیاد اینجا:41:

خیلی مخلصیم. بابت اون قضیه هم ممنون. دمت قیژژژژژژژژژژژ

خواهش میکنیم عزیز!! دم شا هم ویژژژژژژژژژژژژژژژ:31:

ارادتمند :11:
ما بیشتر:31: :11:

mehdi_vsgh
25-05-2007, 08:59
ای کلک به بچه مردم چیکار داری :27:

ما نمیتونیم یه دقیقه پشت سرت غیبت کنیم؟؟؟؟؟:31:

boy iran
25-05-2007, 10:15
ما نمیتونیم یه دقیقه پشت سرت غیبت کنیم؟؟؟؟؟:31:

جون داداش مهدی سرعت عمل رو میبینی :27:

پرو بازی در 3 ثانیه :27:

mehdi_vsgh
25-05-2007, 12:06
دوستان کسی دیگه از بنده سوال نداره؟؟؟
من فقط تا چند ساعت دیگه هستم ها

mehdi_vsgh
25-05-2007, 13:33
خوب ديگه مثل اينکه عمر صندلي نشيني ما هم به پايان رسيد و ديگه بايد زحمتو کم کنيم!! جا داره که از همه عزيزاني که به بنده لطف داشتن و تو اين مدت از بنده سوال کردن کمال تشکر را داشته باشم!!
همچنين اگه بنا به دلايلي نتونستم به خوبي حق صندلي نشيني را ادا کنم يا نتونستم به خوبي به سوالات جواب بدم از همگي عذر خواهي ميکنم!! اميدوارم کسي از دستم ناراحت نشده باشه

از مديران صندلي داغ هم که اجازه دادن يه هفته‌اي روي صندلي بنشينم واقعا ممنون هستم!!

اميدوارم که همه اين عزيزان در زندگي موفق باشن!!

=====================================
خوب ديگه بريم سر اصل مطلب:
از کجا شروع کنيم؟؟؟‌آها از امضا خوب اينم امضاي بنده (يه دفعه به فکر جعل امضا نيوفتين ها؟؟؟:31: ، چون اين امضا هيچ شباهتي به امضاي واقعي بنده نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

و اما هديه بنده براي شما دوستان گرامي:
نام برنامه: Yahoo! Friend
کاربرد: بعد از نصب برنامه تو پنجره پي ام ياهو مسنجرتون يه آيکوني اون پايين اضافه ميشه!! (به شکل زير دقت کنيد)

با کليک کردن روي اين آيکون منويي باز ميشه!! درست مثل شکل زير:

و اما کاربرد اين برنامه : همانطور که از تصاوير مشخصه اين برنامه با ارسال کدهايي در مسنجر ميتونه با استفاده از اسمايليهاي تعريف شده براي ياهو و همچنين يه سري کاراکتر !!! تصاوير و متنهايي بسيار زيبا تهيه کنه!!!(بيشتر توضيح نميدم تا خودتون دانلودش کنيد )

از اینجا میتونید دانلودش کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)

و اما براي تنوع يه چنتا کليپ براتون ميزارم (کليپهايي از کارهاي ديويد کاپرفيلد)

کليپ اول: ديويد کاپرفيلد و غيب کردن يک هواپيما در جلو چشمان همه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).3gp)

کليپ دوم: ديويد کاپرفيلد و نصف شدن آن توسط اره!!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).3gp)

کليپ سوم: ديويد کاپرفيلد و ناپديد کردن مجسمه آزادي!!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).3gp)

کليپ چهارم: ديويد کاپرفيلد در منزل شما جادوگري ميکند!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).3gp)(يکي از فعالان انجمن زبان لطف کنه صحبتاي اين کليپ را براي ما ترجمه کنه!!!:20: )

کليپ پنجم: ديويد کاپرفيلد و عبور از ديوار چين!!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).3gp)

توضيح: دوستاني که موبايل ندارن ميتونن براي ديدن اين کليپها از برنامه Real Player ويا quick time استفاده کنن (در حالي که به اينترنت متصل هستين سعي کنين اين فايلهارا با اين برنامه‌ها باز کنيد در اين صورت اگه برنامه قادر به باز کردن فايلها نباشه بلافاصله codec هاي لازمه را از طريق اينترنت گرفته و فايلها قابل مشاهده خواهند شد)

================================================== ========

خوب ديگه اميدوارم هداياي بنده رضايتتون را جلب کرده باشه!!!:20:

ديگه عرضي نيست !!!!:46:

راستي يکي يه لطفي کنه براي ما يه فالي بگيره تا ناکام از اين دنيا نريم!!!!:19:

قربان همگي شما:
مهدي:11:

mehdi_vsgh
25-05-2007, 13:41
خودم با سعید صحبت کردم قرار شده که بعدازظهر بیاد و برای ما فال بگیره

Payan
25-05-2007, 13:42
اوايل هفته گفتي كه يه سوالي رو اگه ازم نپرسن خودم مي گم ؟متوجه شدي چي ميگم؟:31:
حالا اونو ازت پرسيدن؟اگه نه خوب بگو ديگه

h128mk
25-05-2007, 13:45
فکر کنم 16 سالت باید باشه

یعنی اینقدر سوالاتم بچه گونه بود ؟

Ahmad
25-05-2007, 13:55
سلام آقا مهدي

به دليلي فقط ميتونم زود وصل شم به اينترنت و زودي برم.

فقط اومدم بگم كه حالا درست شد. چي بود اون آواتارت.

اين هم هديه من به شما : 99 تا علامت تعجب : باور نداري بشمر :

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

gogole magole
25-05-2007, 14:54
اگر همسایتون دزد از اب در میومد چی کار میکردی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mir@
25-05-2007, 15:42
خودم با سعید صحبت کردم قرار شده که بعدازظهر بیاد و برای ما فال بگیره

من با نرم افزار یه فال گرفتم چون شعر بسیار جالبی اومد دلم نیومد نذارم اینجا:

خلاصه میگه که برو حال کن. همه چی ردیفه داداش.

mehdi_vsgh
25-05-2007, 17:07
دستت درد نکنه امیر جان خیلی زحمت کشیدی

mehdi_vsgh
25-05-2007, 17:16
سلام آقا مهدي

به دليلي فقط ميتونم زود وصل شم به اينترنت و زودي برم.

فقط اومدم بگم كه حالا درست شد. چي بود اون آواتارت.

اين هم هديه من به شما : 99 تا علامت تعجب : باور نداري بشمر :

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

دیگه چرا علامت تعجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه من چکار کردم دوباره که باعث تعجب شما شده؟؟؟

یعنی اینقدر سوالاتم بچه گونه بود ؟

نه عزیز!! اشکال از گیرنده هستش!! (ینی مشکل از منه که یه کمی خنگ تشریف دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Ahmad
25-05-2007, 17:33
دیگه چرا علامت تعجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه من چکار کردم دوباره که باعث تعجب شما شده؟؟؟

ديدم دوست داري واست گذاشتم. به خاطر اين نبود كه از چيزي تعجب كنم.

اين صندلي نشين بعدي هم كه معرفي نشد.

mehdi_vsgh
25-05-2007, 17:40
راستی میدونستی که 99 تا نیستن این علامت تعجبها؟؟؟؟؟؟؟؟
بالای 100 تا هستن (حدود 110 تا)

Ahmad
25-05-2007, 17:51
بابا من خودم شمردم.

ميخواي دوباره برم بشمرم.

بايد كپيش كنم تو ورد بعد ببينم چند تا كاراكتر توشه. اينجوري ميشه نه ؟

mehdi_vsgh
25-05-2007, 18:12
منم دقیقا همین کارو کردم

Ahmad
25-05-2007, 18:17
منم دقیقا همین کارو کردم
اي زرنگ. ورد يه كم قاطي داره. بهش اطمينان نكن. بشين با چشات بشمر. آخرش ميشي اينجوري :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Payan
25-05-2007, 19:08
اوايل هفته گفتي كه يه سوالي رو اگه ازم نپرسن خودم مي گم ؟متوجه شدي چي ميگم؟:31:
حالا اونو ازت پرسيدن؟اگه نه خوب بگو ديگه
عزيزم چرا اين سوال منو جواب نمي دي؟

mehdi_vsgh
25-05-2007, 19:14
شما باید زودتر این سوال را میپرسیدی!!!!
قبل ازا ینکه دوران صندلی نشینیم تموم بشه

mehdi_vsgh
25-05-2007, 19:22
حالا برای اینکه ناراحت نشی میگم چه سوالی بود:
دو دو تا چنتا میشه؟؟؟؟
تا حالا فکر کردی چرا؟؟؟

ولی نمیتونم جواب بدم چون دیگه اجازه ندارم

Payan
25-05-2007, 19:37
حالا برای اینکه ناراحت نشی میگم چه سوالی بود:
دو دو تا چنتا میشه؟؟؟؟
تا حالا فکر کردی چرا؟؟؟

ولی نمیتونم جواب بدم چون دیگه اجازه ندارم
اولا من از خيلي قبل اين سوالو پرسيدم ثانيا هنوز عنوان تاپيك "با حضور اقا مهدي" و صندلي نشين جديد هم معرفي نشده
بگو :19: تا حسرت به دل نشدم.

Behroooz
25-05-2007, 19:42
دوستان سلام

صندلی نشینی دوستمون اقا مهدی به سلامتی تموم شد

این هم صندلی نشین جدیدمون که در اینده حتما از ایشون در رسانه ها بیشتر خواهید شنید ....

ممنون

بهروز

از اقا مهدی دیگه سوال نپرسید

Mahdi Hero
25-05-2007, 19:50
سلام آقا مهدی گل خوبی آقا چی شد صندلی نشين شدی خودت به برو بچز گفتی
يا بهروز يا کسه ديگه ايی بهت پيشنهاد داد؟
خوب آقا هميشه آن بگو ببينيم کجايه تهران ساکنی و اين قضيه فرانسه رفتنت به کجا رسيد؟
و کلا الان چند سالته و تو کدوم باشگاه بازی ميکنی و کلا يه سری توضيح کامل بده ببينيم
آقا نظرت راجع به من چی؟
راستی تو چند ساعت تو روز تو پی سی آنی آخه هر وقت من ديدم تو آن بودی
خسته نميشی يعنی کارو زندگی نداری همش تو پی سی لنگر ميندازی :دی
اگه سرم خلوت شد دوباره ميآم سراغت

h128mk
25-05-2007, 19:59
به به ببین کی اینجاست
سلام چطوری ممد:31:

روزی چند ساعت تمرین میکنی ؟

چه نسبتی با رونالدینیو داری ؟

تا حالا کسی رو پیچوندی ؟
کی و کجا . کی بود :27:

تا بعد ...:27:

Behroooz
25-05-2007, 20:02
سلام به محمد جان صندلی نشین جدید

دوست داری در اینده کجا زندگی کنی ؟

موفق کیست و موفقیت چیست؟

ممنون

بهروز

mehdi_vsgh
25-05-2007, 21:07
ببین کی صندلی نشین شده؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مصادف شده با طرح سوالات جدید توسط بنده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب بگو ببینم آماده هستی یا نه؟؟

1- منو چقدر میشناسی؟ سوالات منو تو این تاپیک دیدی؟
2- چرا هر وقت میام پی سی تو آن هستی؟؟؟
3- وقتی رفتی فرانسه، بازم به پی سی سر میزنی؟
4- با این کلمات یه جمله بساز که معنی داشته باشه (حق نداری چیزی بهش اضافه کنی یا کم کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
مهدی- بهترین- کاربر انجمن- پی سی ورلده!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- خوب حالا که به فوتبال اینقدر علاقه داری بزار یه چنتا سوال کاملا ابتکاری و جدید در مورد فوتبال ازت بپرسم
فکر کن رونالدینهو از وسط زمین توپ را شوت میکنه!!! حالا بگو ببینم تا توپ برسه به دروازه ، این توپ چندبار دور خودش میچرخه؟؟؟(فرض کن هیچ مانعی وجود نداره و توپ هم به روی زمین داره قل میخوره)
6- قطر چرخ ماشین پیکان چقدره؟
7- کچلی یا کلت پر موه؟؟
8- اصلا مدل موهات چطوریه؟
9- نماز میخونی؟
10- تو که اینقدر میای پی سی نکنه یه وقت بخوری به پی سی؟؟(سوال خیلی آشنا میزد یا نه؟)
11- رابطه‌ات با ریاضیات چطوره؟؟ میخوای برم برات یه سری سوالات ریاضی جور کنم؟؟
12-شماره کفش پای رونالدو چیه؟
13- شماره شناسنامه روبرتو کارلوس چنده؟
14- چرا اینقدر منو دوست داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15- شما نمیدونی چرا میگن خربزه نمیگن بز خره؟؟؟(این یه سوال را دزدیدم!!)
16- این m a r i o چند سالشه؟
17- مدل گوشیت چیه؟
18- راستی بزار یه چنتا سوال هم درمورد خودم بپرسم : این آواتار جدید من بهتره یا قدیمیه؟؟ یا اون خشنه؟
19- میتونی منو با چنتا اسمایل تعریف کنی؟
20- اخلاق و روحیاتت را با چنتا اسمایل نشون بده
21- چرا میگن خر ما از کرگی دم نداشت و نمیگن گاو ما از گوسالگی( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) دم نداشت؟

خوب دیگه فکر کنم فعلا بس باشه!!!(خیلی خوش شانسی ها........ من این هفته یه امتحان خفن دارم باید بشینم درس بخونم و گرنه مطمئن باش حسابی از خجالتت در میومدم!!! ) در ضمن الان اصلا فرصت ندارم که بگیرم سوالات جدیدم را آپلود!!!!!!! کنم و گرنه........ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

magmagf
25-05-2007, 21:25
سلام اقا محمد
خوبی ؟
1- چرا نام کاربریتو عوض کردی ؟
2- رشته ات چیه ؟
3- گوشی موبایلت چیه ؟
4- چرا هی می ری تو تاپیکها می گی الان می ره ترش؟
5- دوست درای صندلی نشین بعدی کی باشه ؟
6- بهترین خصوصیت اخلاقیت چیه؟
7- بدترین خصوصیت اخلاقیت چیه؟
8- کسی هست تو فروم خیلی ازش بدت بیاد ؟
9- یک زمانی می یومدی مشاعره ( البته مشاعره نمی کردی !!!!!!!!! بنده خدا مهران چه قدر بهت تذکر می داد ) دیگه نمی یای؟
10- اواتارت خیلی قشنگه. از کجا اوردیش ؟

مرسی از وقتی برای جواب دادن به سوالا می ذاری

ramyar.v
25-05-2007, 22:00
به داش محمد گل:11: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
خوبی؟
خشی؟
از اونجا که می دونم شدیدا فوتبالی هستی منم سوالامو فوتبالی میپرسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1.ابی یا قرمز؟:31:
2.تیم ملی و باشگاهی مورد علاقت(خارجی)؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3.بازیکن مورد علاقت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4.چرا تیمت تو مسابقات سوکر6 خوب کار نمیکنه؟(یه باخت و یک مساوی)
5.چپ پا هستی یا راست پا؟پستت تو زمین چیه؟
6.به نظرت چرا بایرن جدیدا خوب بازی نمی کنه؟:41:
7.بهترین شماره ی 13 دنیا کیه؟
8.نظرت درباره ی بالاک؟
10.به نظرت المان حقش تو جام جهانی قهرمانی نبود؟
11.چرا تو فوتبال ایران باند بازی می کنن؟
12.چرا حسین کعبی رو جدیدا تو تیم ملی بازیش نمیدن؟
حالا یکم سوال های متفرقه
13.تا حالا اینطور شدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14.اونموقع چه حسی داشتی؟
15.معمولا چه جور فیلم هایی نگاه میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16.نظرت درباره ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
17.از اینی که دستمه می ترسی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13.عاشقی چه حالی داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14.از چه خواننده هایی خوشت میاد؟هم ایرانی و هم خارجی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب سوالا تمام
کاری باری؟
خیلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابای

M O H S E N
25-05-2007, 22:17
از اونجا که می دونم شدیدا فوتبالی هستی منم سوالامو فوتبالی میپرسم
1.ابی یا قرمز؟

البته از پست های چنین افرادی مشخص هست که طرفداری تیم های کوچک را میکنند.

M O H S E N
25-05-2007, 22:24
در ضمن برادر محمد بنده خدمت شما سلام عرض مینمایم. موید باشید انشاءالله.

بفرمایید که اولین مسابقه ای که در استادیوم دیدی مربوط به کدام بازی و در چه سالی بود؟ :mellow:

در سه سنی برای اولین بار از معلم کتک میل نمودید؟:24:

چرا رونالدینیهو ؟:37: :2: :puke:

در لیگ بنگلادش طرفدار کدام تیم هستی؟:question:

اگه بگن به یک کشور آفریقایی به مدت 30 روز سفر کنی کجا رو می انتخابی؟:question:

علایق شما در اینترنت به چیست ؟(فقط نگو که کمک به دیگران):16: :16: :16: :16:

و به عنوان سوال آخر........

آیا به نظر شما خاطرخواهی دختر مردم میتونه برای شما دلیلی از سلوک معنوی باشه؟:31: :31: :31: :31:

ramyar.v
25-05-2007, 22:39
البته از پست های چنین افرادی مشخص هست که طرفداری تیم های کوچک را میکنند.

نمی دونم من خنگم یا شما حرفت سنگین بود:question:
منظورتون رو نفهمیدم:41:

boy iran
25-05-2007, 22:53
با سلام به دوستان عزیزم

خیلی خوشحالم که بهروز جان اجازه نشتن روی صندلی داغ رو داد

البته گفتم دوست دارم هفته آخر این ماه که دارم از ایران میرم بشینم که نشد و این هفته نشتم

ابتدا یک بیوگرافی کوچیک از خودم

محمد هستم

متولد 22 / 2 / 1367

بچه تهران

ناف نارمک

انشا الله امشب تا آخر شب در خدمت عزیزان هستم و پاسخ میدهم

mehdi_vsgh
25-05-2007, 22:55
1- یه جمله هم بااین کلمات بساز:

boy iran- سوسک-- خوشمزه-- خورد-- صندلی داغ----تنبل--مارمولک--ساندویچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- ببینم از این کارا میکنی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-بافتنی بلدی؟؟

4-قوزفیش ینی چه؟؟

5- تا به حال به فکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افتادی؟؟

6- جوابای منو در دوران صندلی نشینیم خوندی؟؟؟ نظرت چیه؟

7-هدایایی که من گذاشتم را چی ؟؟؟ اصلا دیدیش؟؟

Mehran NZ
25-05-2007, 22:56
وقتی یکی از پستهاتون و دیدم تعجب کردم حالا می خوام راجع بهش چند تا سوال بپرسم که همون اولش یکم صندلی داغ بشه ! بپا نسوزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکبار دیدم یکی رو بخاطر حرف سیاسی تهدید کردید می شه دلیلش و بگید؟!
اگه کسی از این نظام بد بگه ناراحت می شی؟
توی اون جواب گفتید(( ادامه نده وگرنه.......)) حالا وگرنه چی؟
اگه می شناختیش لوش میدادی؟
اگه دست خودت بود چی خفش می کردی؟
عضو بسیج هستی؟
نظرت راجع به طرح امنیت اجتماعی؟
ازادی چطور؟
بنظر شما من راجع به شما چه جور فکر می کنم؟
شما راجع به من چطور فکر می کنی؟

فعلا همینا ممنون که وقت میذاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
25-05-2007, 23:36
مهدی جان شما انگار من رو با مهدی اشتباه گرفتی :27:

خوب آقا هميشه آن بگو ببينيم کجايه تهران ساکنی و اين قضيه فرانسه رفتنت به کجا رسيد؟

من بچه نارمک هستم و این قضیه هم برای فوتبالم است و میخوام برم برای تست تیم لیون

و کلا الان چند سالته و تو کدوم باشگاه بازی ميکنی و کلا يه سری توضيح کامل بده ببينيم

من 19 سالم شده امسال باشگاه رو نمیگم زرنگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیح کامل هم نداریم کلک :27:

آقا نظرت راجع به من چی؟

واقعا خیلی گلی بدون هیچ رودروایسی میگم مهدی جان

راستی تو چند ساعت تو روز تو پی سی آنی آخه هر وقت من ديدم تو آن بودی

بعضی اوغات چهار یا پنج ساعت

ولی بعضی اوغات یادم میره کامپیوتر رو خاموش کنم میرم بیرون میام هنوز تو پی سی هستم :27:

خسته نميشی يعنی کارو زندگی نداری همش تو پی سی لنگر ميندازی

گنگر می خوریم لنگر میاندازیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه سرم خلوت شد دوباره ميآم سراغت

بیا منتظرت میمونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
25-05-2007, 23:41
به به ببین کی اینجاست
سلام چطوری ممد

سلام قربون عینکت بشم :27:

روزی چند ساعت تمرین میکنی ؟

معمولا سه ساعت وزنه میزنم و 2 ساعت کار با توپ

چه نسبتی با رونالدینیو داری ؟

هیچی فقط دوسش دارم :40:

تا حالا کسی رو پیچوندی ؟
کی و کجا . کی بود

بله خود شما رو :27:

boy iran
25-05-2007, 23:46
سلام به محمد جان صندلی نشین جدید

سلام خیلی چاکریم بهروز جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست داری در اینده کجا زندگی کنی ؟

تو لیون فرانسه

موفق کیست و موفقیت چیست؟

موفق کسی است که هدف داشته باشه

و موفقیت یعنی هدف

pedram_ashena
25-05-2007, 23:56
سلام Boy Iran
يه مسئله اي فكر من و مشغول كرده.
من يادمه چند وقت پيش (حالا 2-3 ماه)تعداد پستهات خيلي كم بود مثلا 200 تا(البته از تصوير آواتور كه رونالدينيو بود يادم مانده،شايد هم يكي ديگه بود)اگر خودت بودي چه پشتكاري داشتي كه به 5000 رسيدي
سوالم:خودت بودي؟

emtn
26-05-2007, 00:03
سلام داداش ممد. خوبی؟:10:

بچه مایه داری؟
تاحالا موقع فوتبال بازی کردن آسیب جدی دیدی؟
در حال حاضر عضو تیمی هستی؟ اگه آره می شه اسمشو بگی؟
خوب (نه عالی) فوبال بازی کردن به استعداد ربط داره یا به تمرین؟
قصد دانشگاه رفتن نداری؟
درست چه طوره؟
تا حالا با توپ چیزی شکستی؟
آواتار اولت عکس خودت بود؟
چرا فرانسه؟چرا لیون؟ اگه لیون نشد چی کار می کنی؟
فرانسوی بلدی؟
این رپر ها رو آزاد کردند یا نه؟
راسته می گن هیچ کس خیلی خرپوله؟
با کدوم یک از رپر ها رابطه داری؟
چه جوری سربازی رو پیچوندی؟
مذهبی هستی؟
اخبار سیاسی رو دنبال می کنی؟
به نظرت کار درستیه که تو رای گیری ها شرکت نکنیم؟

فعلا همینا.
بازم میام ایشالا

boy iran
26-05-2007, 00:14
خوب بگو ببینم آماده هستی یا نه؟؟

آماده ایم آماده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- منو چقدر میشناسی؟ سوالات منو تو این تاپیک دیدی؟

خوب میشناسمت کلک :27: بله دیدم چطوری سوال پیچ میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- چرا هر وقت میام پی سی تو آن هستی؟؟؟

جواب داده شد :46:

3- وقتی رفتی فرانسه، بازم به پی سی سر میزنی؟

خیر دیگه نمیتونم :41:

4- با این کلمات یه جمله بساز که معنی داشته باشه (حق نداری چیزی بهش اضافه کنی یا کم کنی )
مهدی- بهترین- کاربر انجمن- پی سی ورلده!!!

آقا مهدی بهترین کاربر انجمن پس سی ورلده ؟:27:

5- خوب حالا که به فوتبال اینقدر علاقه داری بزار یه چنتا سوال کاملا ابتکاری و جدید در مورد فوتبال ازت بپرسم
فکر کن رونالدینهو از وسط زمین توپ را شوت میکنه!!! حالا بگو ببینم تا توپ برسه به دروازه ، این توپ چندبار دور خودش میچرخه؟؟؟(فرض کن هیچ مانعی وجود نداره و توپ هم به روی زمین داره قل میخوره)

هر چی فکر کردم نتونستم حساب کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- قطر چرخ ماشین پیکان چقدره؟

فکر کنم 30 سانت

7- کچلی یا کلت پر موه؟؟

تا بخواهی مو داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- اصلا مدل موهات چطوریه؟

خوبه سلام میرسونه :27:

9- نماز میخونی؟

راست و حسینی نه ولی واقعا اعتقاد دارم به خدا

10- تو که اینقدر میای پی سی نکنه یه وقت بخوری به پی سی؟؟(سوال خیلی آشنا میزد یا نه؟)

گفتم که به بچه مردم چیکار داری :27:

11- رابطه‌ات با ریاضیات چطوره؟؟ میخوای برم برات یه سری سوالات ریاضی جور کنم؟؟

نپرس که هیچی نمیدونم :10:

12-شماره کفش پای رونالدو چیه؟

44

13- شماره شناسنامه روبرتو کارلوس چنده؟

خدایا توبه چه چیزا چه حرفا آدم شاخ در میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14- چرا اینقدر منو دوست داری؟

خوش تیپی و هزار دردسر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15- شما نمیدونی چرا میگن خربزه نمیگن بز خره؟؟؟(این یه سوال را دزدیدم!!)

وای وای سوال دزدی حسن :18: خطرناکه حسن :27:

16- این m a r i o چند سالشه؟

نمیدونم ولی واقعا بچه گل و آقائی است :11:

17- مدل گوشیت چیه؟

k700

18- راستی بزار یه چنتا سوال هم درمورد خودم بپرسم : این آواتار جدید من بهتره یا قدیمیه؟؟ یا اون خشنه؟

هم این هم قدیمیه ولی اون خشنه خیلی زشت بود

19- میتونی منو با چنتا اسمایل تعریف کنی؟

20- اخلاق و روحیاتت را با چنتا اسمایل نشون بده

فقط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

21- چرا میگن خر ما از کرگی دم نداشت و نمیگن گاو ما از گوسالگی دم نداشت؟

چون نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب دیگه فکر کنم فعلا بس باشه!!!(خیلی خوش شانسی ها........ من این هفته یه امتحان خفن دارم باید بشینم درس بخونم و گرنه مطمئن باش حسابی از خجالتت در میومدم!!! ) در ضمن الان اصلا فرصت ندارم که بگیرم سوالات جدیدم را آپلود!!!!!!! کنم و گرنه........

عجب شانسی آوردم وگرنه تا 5 صبح باید جواب میدادم :27:

Iraya
26-05-2007, 00:17
راستي عزيز از كي دوست داري دعوت كنيم بياد اينجا عرقش دراد

و از كدوم يكي از مديرا بيشتر خوشت مياد

و دوست داري كجا فوتبالتو ادامه بدي؟

boy iran
26-05-2007, 00:37
سلام اقا محمد
خوبی ؟

سلام دوست خوب ممنون

1- چرا نام کاربریتو عوض کردی ؟

خوب یکم طولانی بود برای همین تصمیم گرفتم عوض کنم

2- رشته ات چیه ؟

کامپیوتر بود

3- گوشی موبایلت چیه ؟

جواب داده شد :46:

4- چرا هی می ری تو تاپیکها می گی الان می ره ترش؟

برای اینکه نره تو تراش :27: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- دوست درای صندلی نشین بعدی کی باشه ؟

کمال جان یا همون kolang [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- بهترین خصوصیت اخلاقیت چیه؟

با لبخند با همه صحبت میکنم

7- بدترین خصوصیت اخلاقیت چیه؟

زود عصبانی میشم

8- کسی هست تو فروم خیلی ازش بدت بیاد ؟

خیر با همه بچه ها حال میکنم چون از بچه های گل تر از این فروم جائی ندیدم

9- یک زمانی می یومدی مشاعره ( البته مشاعره نمی کردی !!!!!!!!! بنده خدا مهران چه قدر بهت تذکر می داد ) دیگه نمی یای؟

هر کسی را بحر کاری ساختن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- اواتارت خیلی قشنگه. از کجا اوردیش ؟

داستان بلندی داره که برات میگم

یک فیلم تو انجمن دانلود فیلم همین فروم گزاشته شد به نام یک روز زندگی رونالدینهو واقعا عالی بود :40: و صد البته حجمش زیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من دانلود کردم و دیدم یک تیکه آخرش بود که رونالدینهو به توپ بوسه واقعا زیادی زد که ازش عکس انداختم و گزاشتم برای آواتور خودم

مرسی از وقتی برای جواب دادن به سوالا می ذاری

خواهش میکنم

:11:

boy iran
26-05-2007, 01:03
سلام
خوبی؟
خشی؟

سلام من خشم شما چی خشی :27:

از اونجا که می دونم شدیدا فوتبالی هستی منم سوالامو فوتبالی میپرسم
1.ابی یا قرمز؟

قرمز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.تیم ملی و باشگاهی مورد علاقت(خارجی)؟

تیم ملی مورد علاقه من اسپانیا و تیم باشگاهی بارسلونا

3.بازیکن مورد علاقت؟

الام داری فوش :18: میدی قبول نیست :27: خوب معلومه رونالدینهو

4.چرا تیمت تو مسابقات سوکر6 خوب کار نمیکنه؟(یه باخت و یک مساوی)

راه و روش اینتر میلان رو بلد نیستم باید بزنم تو سر elmo :18: :27: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این بارسا رو نداد به من

5.چپ پا هستی یا راست پا؟پستت تو زمین چیه؟

راست پا هستم بیشتر دفاع هستم ولی اگه مربی بخواد میزارم بال راست به خاطر سرعت زیادم

6.به نظرت چرا بایرن جدیدا خوب بازی نمی کنه؟

بایر تیم بزرگی هست ولی خوب اتفاقات تو این تیم نمیزاره خوب بازی کنند ( چه کارشناسانه ) :27:

7.بهترین شماره ی 13 دنیا کیه؟

حتما میخوای بگم بالاک آره :27: نه زرنگی رفیق خودمه حسین است :27:

8.نظرت درباره ی بالاک؟

فقط فیزیک

10.به نظرت المان حقش تو جام جهانی قهرمانی نبود؟

اگه بازی با ایتالیا شانس میاورد چرا :46:

11.چرا تو فوتبال ایران باند بازی می کنن؟

نکنه میخوای صندلی داغ رو ببری تو تراش :18: :27: :27:

12.چرا حسین کعبی رو جدیدا تو تیم ملی بازیش نمیدن؟

حسین کعبی با خدا یک سال فاصه داره :27: نمیدونم والا امیر خان :2: است دیگه

13.تا حالا اینطور شدی؟

بله متاسفانه شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14.اونموقع چه حسی داشتی؟

حسی نبود :27:

15.معمولا چه جور فیلم هایی نگاه میکنی؟

باور کن فیلم زیاد نگاه نمیکنم ولی معمولا فیلمهای خنده دار و سرگرم کننده اونم چی باشه ( اخراجی ها ) نگاه میکنم

16.نظرت درباره ی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظری ندارم

17.از اینی که دستمه می ترسی؟

خیر تا دلت بخواهد باهاش ملاقات داشتم

13.عاشقی چه حالی داره؟

حال خوبی داره چون عشق به زندگی و بعد زندگی آدم رو عاشق میکنه

14.از چه خواننده هایی خوشت میاد؟هم ایرانی و هم خارجی.

ایرانی از شادمهر و حسام استپس اگر اسمشو بزارن خواننده خوشم میاد :27:

خارجی هم از خواننده های برزیلی که لیست طویلی داره

خوب سوالا تمام
کاری باری؟

خیلی چاکریم دوست خوب

boy iran
26-05-2007, 01:14
قبل از اینکه به سوالات آقا محسن جواب بدم بگم که آقا محسن یکی از بهترین دوستان من تو p30 هست واقعا بچه خیلی خوبی است و من به سخصه خیلی دوسش دارم اگر هم گاهی اوغات سر استقلال و پرسپولیس حرفی میشه شوخی میکنیم

بفرمایید که اولین مسابقه ای که در استادیوم دیدی مربوط به کدام بازی و در چه سالی بود؟

بازی پرسپولیس و الاتحاد بود یادم نیست کی بود ولی یادم است طبقه دوم نشستیم و حامد کاویانپور یک شوت استثنائی به محمد ادعایه زد یادش بخیر :20:

در سه سنی برای اولین بار از معلم کتک میل نمودید؟

منظورت در چه سنی است :27:

یادمه کلاس سوم دبستان بود چون شلوغ کردم

چرا رونالدینیهو ؟

حالا خوبه من به شما بگم چرا استقلال :2: :27:

( دعوا راه نندازی اینجا آبرو داریم :27: )

در لیگ بنگلادش طرفدار کدام تیم هستی؟

استقلال بنگلادش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بگن به یک کشور آفریقایی به مدت 30 روز سفر کنی کجا رو می انتخابی؟

کامرون

علایق شما در اینترنت به چیست ؟(فقط نگو که کمک به دیگران)

حال دادن به دیگران :27:

آیا به نظر شما خاطرخواهی دختر مردم میتونه برای شما دلیلی از سلوک معنوی باشه؟

یا قمر بنی هاشم :18: این کلمات دیگه چی بود :27: اینو بلد نیستم

در آخر بگم آقا محسن عزیز من میدونم چه کلکی هستی پس اینقدر تریپ مذهبی نگزار :27:

M O H S E N
26-05-2007, 01:21
قبل از اینکه به سوالات آقا محسن جواب بدم بگم که آقا محسن یکی از بهترین دوستان من تو p30 هست واقعا بچه خیلی خوبی است و من به سخصه خیلی دوسش دارم اگر هم گاهی اوغات سر استقلال و پرسپولیس حرفی میشه شوخی میکنیم

قربون آقا..... ما چاکریم..

در آخر بگم آقا محسن عزیز من میدونم چه کلکی هستی پس اینقدر تریپ مذهبی نگزار

لا اله الّا الله. این سخنان قبیه دیگر چیست؟

boy iran
26-05-2007, 01:24
1- یه جمله هم بااین کلمات بساز:

boy iran- سوسک-- خوشمزه-- خورد-- صندلی داغ----تنبل--مارمولک--ساندویچ

وقتی Boy iran نشت روی صندلی داغ یک ساندویچ خوشمزه خورد که توش پره سوسک و مارمولک بود :2:

2- ببینم از این کارا میکنی؟؟

وقت آزاد پیدا کنم بله :27:

3-بافتنی بلدی؟؟

خیر

4-قوزفیش ینی چه؟؟

تا جائی که یادمه یعنی شکست عشقی

5- تا به حال به فکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افتادی؟؟

خیر

6- جوابای منو در دوران صندلی نشینیم خوندی؟؟؟ نظرت چیه؟

بعضی اوغات خوب جواب میدادی بعضی اوغات هم میپیچوندی :27:

7-هدایایی که من گذاشتم را چی ؟؟؟ اصلا دیدیش؟؟

بله امضا و نرم افزاری که گزاشتی عالی بود :11:

boy iran
26-05-2007, 01:26
لا اله الّا الله. این سخنان قبیه دیگر چیست؟

شرمنده برادر جهالت دوره جوانی است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
26-05-2007, 01:35
وقتی یکی از پستهاتون و دیدم تعجب کردم حالا می خوام راجع بهش چند تا سوال بپرسم که همون اولش یکم صندلی داغ بشه ! بپا نسوزی

حواسم هست نسوزم :27:

نمیدونم والا یادم نیست به خدا

اگه حق رو بگه نه

وگرنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیر

خیر

عضو بسیج هستی؟

خیر ولی تو ایران اگر عضو بسیج نباشی خیلی جا ها گیر می کنی :13:

باید به یک عده که واقعا مشکل دارن گیر بدن نه به دختر ها و پسر هائی که خانواده دارن

ازادی چطور؟

زیادش تو جامعه ما چون نبوده بد میشه

بصورت :5:

به صورت یک دوست خوب که بیشتر باهاش آشنا شدم

فعلا همینا ممنون که وقت میذاری

خواهش میکنم دوست عزیز

boy iran
26-05-2007, 01:39
سلام Boy Iran

سلام آقا پدرام عزیز

يه مسئله اي فكر من و مشغول كرده.
من يادمه چند وقت پيش (حالا 2-3 ماه)تعداد پستهات خيلي كم بود مثلا 200 تا(البته از تصوير آواتور كه رونالدينيو بود يادم مانده،شايد هم يكي ديگه بود)اگر خودت بودي چه پشتكاري داشتي كه به 5000 رسيدي
سوالم:خودت بودي؟

نمیدونم آواتور رونالدینهو زیاد است ولی خوب پشتکار + ADSL تونست برسونه به 5000 تا :27: البته پست مهم نیست مهم پیدا کردن این همه دوست خوب و مهربون مثل شما است :11: :40:

M O H S E N
26-05-2007, 01:46
وقتی Boy iran نشت روی صندلی داغ یک ساندویچ خوشمزه خورد که توش پره سوسک و مارمولک بود

نوش جونت آقا محمد.

در ضمن نظرتون رو در مورد این ها بگین.

عابر بانک
رضا صادقی.
پنجره دو جداره.
سمند ال ایکس.
و قدم زدن در زیر بارون به همراه معشوقه.

سوالات تخصصی.:

از نکاتی که یک مهاجم در هنگام تک به تک شدن با دروازه بان باید رعایت کنه . چند مورد نام ببر.

به نظر تو در فوتبال امروزی سرعت و تکنیک بیشتر به درد یک مهاجم میخوره یا فیزیک و قدرت؟

بهترین کار برای اینکه یک مهاجم رو تو آفساید انداخت چیه؟

از بهترین مجاهمان دنیا 3 تا نام ببر.

وقتی گل سالم میزنی و خوشحالی میکنی و میبینی که همه بهت میخندن و گل مردود است و داور خطای شارژ رو گرفته چه احساسی بهت دست میده و چیکار میکنی؟

و به عنوان سوالات آخر:

بهترین فیلمی که محمدرضا گلزار بازی کرده کدومه؟

آهنگی که الان داری گوش میدی کدومه؟

چند تا آلبوم عکس از کودکی خویش داری؟

به نظر تو آیا:

اگر عشق حقیقی با یه خواطرخواهی کوچیک هم شروع بشه میتونه بنیه حرکت باشه

نماز جمعه اصولا چند رکعته؟

Mehran NZ
26-05-2007, 01:50
وقتی یکی از پستهاتون و دیدم تعجب کردم حالا می خوام راجع بهش چند تا سوال بپرسم که همون اولش یکم صندلی داغ بشه ! بپا نسوزی

حواسم هست نسوزم :27:

نمیدونم والا یادم نیست به خدا

اگه حق رو بگه نه

وگرنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیر

خیر

عضو بسیج هستی؟

خیر ولی تو ایران اگر عضو بسیج نباشی خیلی جا ها گیر می کنی :13:

باید به یک عده که واقعا مشکل دارن گیر بدن نه به دختر ها و پسر هائی که خانواده دارن

ازادی چطور؟

زیادش تو جامعه ما چون نبوده بد میشه

بصورت :5:

به صورت یک دوست خوب که بیشتر باهاش آشنا شدم

فعلا همینا ممنون که وقت میذاری

خواهش میکنم دوست عزیز

اَی سیاست مدار :27:
فقط دیگه به بچه مردم گیر نده کار خوبی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم سفر خارجت موفقیت امیز باشه ما هم تو رو تو tv ببینیم و پزش و بدیم
موفق باشید

boy iran
26-05-2007, 02:03
سلام داداش ممد. خوبی؟

سلام ممنون داداشی

بچه مایه داری؟

از نظر طبقات جامعه تو طبقه متوسط هستم

تاحالا موقع فوتبال بازی کردن آسیب جدی دیدی؟

خیلی دوست عزیز
بزار از اول بگم
یک بار ناخن پام شکست خیلی بد
سرم شکسته بازم بد
انگشتم دستم برگشته
شش ماه پیش هم مچ پام به صورت بدی شکست که خدا رو شکر خوب شد و دوباره بازی کردم
دو هفته پیش هم سرم یک ضربه بد خورد که تا دو روز باد داشت
خوب فوتبال میگن از بوکس خطرش بیشتر است و راست میگن

در حال حاضر عضو تیمی هستی؟ اگه آره می شه اسمشو بگی؟

قرار دادم با اون تیم تموم شده اسمش رو نمیتونم بگم فقط میتونم بگم تو دسته یک تهران است :46:

خوب (نه عالی) فوبال بازی کردن به استعداد ربط داره یا به تمرین؟

تمرین

قصد دانشگاه رفتن نداری؟

ما رو زایشگاه هم راه نمیدن چه برسه دانشگاه :27: شوخی کردم ولی فعلا نه داریم میریم

درست چه طوره؟

هی یک 10 میگرفتیم قبول بشیم

تا حالا با توپ چیزی شکستی؟

تا دلت بخواد

یک بار شیشه خونمون رو شکستم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آواتار اولت عکس خودت بود؟

تا موقعی که یادمه عکس رونالدینهو بود :20:

چرا فرانسه؟چرا لیون؟ اگه لیون نشد چی کار می کنی؟

خوب من اونجا آشنا دارم و برای همین است میخوام برم هدف اصلی من پیراهن تیم ملی است شاید خنده دار باشه برای شما ولی من اگر تا 35 سالگی هم تلاش کنم خسته نمیشه و میخوام پیراهن تیم ملی رو تنم کنم

فرانسوی بلدی؟

یکم ولی خیلی سخته تقریبا تو مایه های عربی

این رپر ها رو آزاد کردند یا نه؟

حسام که رفیقمه بهش زنگ زدم بیرون بود خیلی هاشون آزاد هستن ولی از همشون خبر ندارم

راسته می گن هیچ کس خیلی خرپوله؟

نه بابا شایعه است بنده خدا به نون شب محتاجه وگرنه بیخودی صامت موزیک راه اندازی نمیکرد

با کدوم یک از رپر ها رابطه داری؟

حسام عزتی ( حسام استپس )

چه جوری سربازی رو پیچوندی؟

خوب دیگه زرنگ باشی حله

مذهبی هستی؟

شدید نه ولی به خدا اعتقاد دارم

اخبار سیاسی رو دنبال می کنی؟

تا حدودی بله

به نظرت کار درستیه که تو رای گیری ها شرکت نکنیم؟

بالاخره یک نفر هم رای بده رئیس انتخاب میشه پس چه بهتره شرکت کنیم

فعلا همینا.
بازم میام ایشالا

در خدمت هستیم

boy iran
26-05-2007, 02:05
اَی سیاست مدار :27:
فقط دیگه به بچه مردم گیر نده کار خوبی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم سفر خارجت موفقیت امیز باشه ما هم تو رو تو tv ببینیم و پزش و بدیم
موفق باشید

بالاخره گاهی اوغات خوبه سیاسی باشی :27:

چاکریم پوز چیه افتخار کردن به ایرانی بودن است :10:

boy iran
26-05-2007, 02:09
راستي عزيز از كي دوست داري دعوت كنيم بياد اينجا عرقش دراد

کمال جان

و از كدوم يكي از مديرا بيشتر خوشت مياد

از آقا شاهین و امین و آقا بابک و Dianella

و دوست داري كجا فوتبالتو ادامه بدي؟

در فرانسه چون فوتبال فیزیکی و قدرتی شبه به خودم داره

boy iran
26-05-2007, 02:11
ساعت 2 نصف شب خجالت میکشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا میرم بخوابم هر کی سوال داشت بپرسه تا فردا با تمام قوا و نیرو بیام برای پاسخ گوئی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
26-05-2007, 05:49
سلام .

خوبی ؟

چه خبر ؟

نظرت راجع به خرداد چیه که منو بدبخت کرده ؟؟؟

به علت کمبود وقت سوالی ندارم ...

boy iran
26-05-2007, 08:05
سلام .

خوبی ؟

چه خبر ؟

سلام

ممنون

سلامتی

نظرت راجع به خرداد چیه که منو بدبخت کرده ؟؟؟

شما که همه رو بدبخت کرده :27: ولی خوب یک دوره است برای درس خوندن

امیدوارم موفق باشی و نمرات خوبی بگیری :11:

به علت کمبود وقت سوالی ندارم ...

سوالی بود در خدمتیم

hamid_hitman47
26-05-2007, 08:40
بهههه......سلام داش ممد......خوبی؟؟؟؟

اینم سوالات من:
شبو بیشتر دوست داری یا روز؟
تنهایی یا جمع؟
سیاهی یا روشنایی؟

نظرت درباره سیاوش قمیش چیه ؟بهترین آهنگی که ازش شنیدی؟

به نظرت امسال لیگ اسپانیا بارسلون میتونه قهرمان بشه؟
اگه طرفدار بارسلون و رونالدینیو نباشی دیگه از کدوم تیم و بازیکن خیلی خوشت میاد؟
نظرت درباره دیوید ویا مهاجم والنسیا چیه؟

آدامس موزی بیشتر دوست داری یا آدامس با طعم توت فرنگی و یا آدامس هایی با طعم های دیگه؟
راستی به نظرت تو لیگ پرو ایندوره کی قهرمان میشه؟

ممنون از وقتی که میذاری....

فعلا....

persian365
26-05-2007, 08:50
سلام دوست عزیز
فقط خواستم عرض ادبی کرده باشم
بگم ما که ارادت کامل خدمت شما داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارزم همیشه موفق باشی ؟
تو به ارزوت تو ورزش برسی هر چند من نرسیدم ؟

masoud908
26-05-2007, 10:00
سلام داداشي...فقط اميدوارم كه زياد نسوزي مخصوصا...!!!

1-نظرت درباره اون دو تا تاپيكي كه رفتن ترش بگو!!!

2-سرعت ADSL ت چنده؟

3-Opera يا Fire Fox?

4-MP3 مخفف چه كلمه اي است؟

5-از كدوم شخصيت تلويزيون و سينما حالت بهم ميخوره؟

6-دوست داشتي تلويزيون ايران يه شبكه مخصوص اهنگ يا فيلم داشت؟؟

7-دوست داشتي مدير يكي از انجمن هاي P 3 0 بودي؟ اگر جوابت مثبت هست كدوم انجمن؟

8-انتي ويروس و دانلود منيجرت چيه؟

ديگه بسه...خيلي پر رو شدي!!!

boy iran
26-05-2007, 13:02
در ضمن نظرتون رو در مورد این ها بگین.

عابر بانک
رضا صادقی.
پنجره دو جداره.
سمند ال ایکس.
و قدم زدن در زیر بارون به همراه معشوقه.

عابر بانک چیز خیلی خوبه است برای پول گرفتن
رضا صادقی سلطان مشکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پنجره دوجداره راه خوبی برای پیشگیری از هدر رفتن انرژی است
سمند ال ایکس الاغ نوین :27:
قدم زدن زیر بارون با معشوقه :18: تا حالا تجربه نشده

از نکاتی که یک مهاجم در هنگام تک به تک شدن با دروازه بان باید رعایت کنه . چند مورد نام ببر.

خونسردی کامل و هوش بالا و قدرت تمام کننده بودن :46:

به نظر تو در فوتبال امروزی سرعت و تکنیک بیشتر به درد یک مهاجم میخوره یا فیزیک و قدرت؟

هر دو مورد
شما به لوکا تونی نگاه کن هم فیزیک عالی داره و هم سرعت چون تو جنگهای تن به تن همیشه پیروز است و تو سرعت کم نمیاره

بهترین کار برای اینکه یک مهاجم رو تو آفساید انداخت چیه؟

بهترین کار گول زدن و خطی کار کردن تیم است البته سیستم خطی باید دقیق باشه تا مهاجم تو آفساید قرار بگیره

از بهترین مجاهمان دنیا 3 تا نام ببر.

ساموئل اتوو لوکا تونی و دروگبا

وقتی گل سالم میزنی و خوشحالی میکنی و میبینی که همه بهت میخندن و گل مردود است و داور خطای شارژ رو گرفته چه احساسی بهت دست میده و چیکار میکنی؟

چه نکته زیبائی

همون حسی بهم دست میده که داداش سیا ضایع میشه :27:

بهترین فیلمی که محمدرضا گلزار بازی کرده کدومه؟

والا خدائی تا حالا ندیدم ولی تو تیم هنرمندان بازیش رو دیدم امیدوارم بازیگریش مثل فوتبالش باشه

آهنگی که الان داری گوش میدی کدومه؟

الام هیچی گوش نمیدم

چند تا آلبوم عکس از کودکی خویش داری؟

یک آلبوم که عکسهای زیادی توش هست

به نظر تو آیا:

اگر عشق حقیقی با یه خواطرخواهی کوچیک هم شروع بشه میتونه بنیه حرکت باشه

غلط داشت ولی یک چیزی فهمیدم که میگم

هر عشقی با بزرگی شروع نمیشه و از یک حرکت کوچک است

نماز جمعه اصولا چند رکعته؟

تقبر الله حاج آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
26-05-2007, 13:08
بهههه......سلام داش ممد......خوبی؟؟؟؟

سلام حمید آقای گل خیلی چاکریم

شبو بیشتر دوست داری یا روز؟

روز

تنهایی یا جمع؟

هر دو

سیاهی یا روشنایی؟

روشنائی

نظرت درباره سیاوش قمیش چیه ؟بهترین آهنگی که ازش شنیدی؟

خواننده لحظات غم

بهترین آهنگش هم همونی که میخون برای روز دیدار تن تو منو در حسرت .................

به نظرت امسال لیگ اسپانیا بارسلون میتونه قهرمان بشه؟

صد در صد شک نکن :46:

اگه طرفدار بارسلون و رونالدینیو نباشی دیگه از کدوم تیم و بازیکن خیلی خوشت میاد؟

اینتر میلان و منچستر

نظرت درباره دیوید ویا مهاجم والنسیا چیه؟

تیم خوبی است

آدامس موزی بیشتر دوست داری یا آدامس با طعم توت فرنگی و یا آدامس هایی با طعم های دیگه؟

آدامس با طعم توت فرنگی

راستی به نظرت تو لیگ پرو ایندوره کی قهرمان میشه؟

خیلی سخته گفتنش ولی امیدوارم مثل دوره قبل جذاب باشه

ممنون از وقتی که میذاری....

فعلا....

چاکریم :11:

boy iran
26-05-2007, 13:16
سلام دوست عزیز
فقط خواستم عرض ادبی کرده باشم

سلام علی آقای گل رفیق دوران وبلاگ نویسی :10: خیلی چاکریم و خیلی دوست دارم :10: :11:

بگم ما که ارادت کامل خدمت شما داریم
امیدوارزم همیشه موفق باشی ؟
تو به ارزوت تو ورزش برسی هر چند من نرسیدم ؟

ما خیلی چاکریم

ممنون علی آقا :11:

امیدوارم اگر تو ورزش به جائی نریسیدی تو زندگی به موفقیت برسی

boy iran
26-05-2007, 13:24
1-نظرت درباره اون دو تا تاپيكي كه رفتن ترش بگو!!!

خیلی خوب بود به سرعت نور میرفت بالا :18: اگر دو روز دیگه بودش الام جای صندلی داغ رو گرفته بود :27:

2-سرعت ADSL ت چنده؟

256

3-Opera يا Fire Fox؟

هیچکدام

4-MP3 مخفف چه كلمه اي است؟

خدائی نمیدونم فقط گوش میدم :27:

5-از كدوم شخصيت تلويزيون و سينما حالت بهم ميخوره؟

داداش حسینی که وقت مسابقه رو اجرا میکنه تو تلوزیون :2: تو سینما هیچ کس البته نه هیچ کس :27:

6-دوست داشتي تلويزيون ايران يه شبكه مخصوص اهنگ يا فيلم داشت؟؟

بله خوب میشد ما که نگاه نمیکردیم ولی جوانها حال کنند خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7-دوست داشتي مدير يكي از انجمن هاي P 3 0 بودي؟ اگر جوابت مثبت هست كدوم انجمن؟

خیر چون خیلی سخته

8-انتي ويروس و دانلود منيجرت چيه؟

آنتی ویروس ندارم ولی دانلود منجرم dap است

ديگه بسه...خيلي پر رو شدي!!!

ای بی ادب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
26-05-2007, 13:28
سلام مجدد .

1 - نظرت درباره اینکه میگن رپ خز شده چیه ؟؟؟

2- یه اسمایلی برای حسام استپس بزن .

3- تا حالا به فکر رپ کردن افتادی ؟

4 - نظرت راجع به این دیس های متعدد حسام استپس چیه ؟

5 - یه اسمایلی برای من بزن .

بای تا بعد .

راستی .

6 - فکر میکنی من چند سالمه ؟

دیگه جدا بای .

ya30n
26-05-2007, 13:33
سلام
boy iran جان خيلي ميخوامت اين سوال ها رو هم جواب بده داداش

با سه كلمه * بارسلونا-پسر ايراني-فروم * يه جمله بساز!!!

ميتوني باور كني يه روز مدير گوگل بهت پيشنهاد همكاري بده؟

دوست داشتي سايت ياهو مال تو بود؟

دوست داشتي حقوق ماهيانت چقدر ميبود؟

اين كلمه اي كه ميگم همون موقع تو مخت چي مياد؟
*شقايق-بارسا-زاهدان*

آيا تا حالا در حقت ظلم شده؟

چرا وقتي آدم تنها ميشه دلتنگ ميشه؟

قربانت
ياسين

يا حق (:

masoud908
26-05-2007, 13:47
1- 3 تا از بهترين كارگردانان سينماي ايران؟؟؟

2-نوكيا يا سوني اريكسون؟

3-تا حالا شده يه فايل مهم تو كامپيوترت اشتباهي پاك شه و ديگه نتونستي حتي با برنامه برگردونيش؟ « اون چي

بوده و بعد غصه خوردي؟

4-نظرت در مورد بهرام رادان و گلشيفته فراهاني چيه؟

5-روزي چند مگ دانلود ميكني؟ بيشتر چه چيزهايي ؟

7-چرا استقلال سوراخه ؟

@ اين دفعه كه خيلي پر رو تر شدي@

R10MessiEtoo
26-05-2007, 13:50
یه سوال اساسی دارم اینکه به نظر تو رونالدینیو می تونه به اوج برگرده؟ بعدش هم اینکه بهترین بازیکن الان بارسا کیه و در صورتیکه رونالدینیو بمونه بهترین بازیکن فصل آینده یا فصلهای آینده بارسا کی می تونه باشه؟
(قبلش نظر خودمو بگم رونالدینیو دیگه اون بازیکن قبلی نمیشه چون دیگه دوست نداره پیشرفت کنه بهترین بازیکن الان و آینده بارسا هم مسیه شک داری از 118 بپرس:38:)
امیدوارم بتونی اولین ایرانی لیگ فرانسه بشی همبازی جونینیو فکر کن!!:33:

boy iran
26-05-2007, 14:19
1 - نظرت درباره اینکه میگن رپ خز شده چیه ؟؟؟

باهات کاملا موافق هستم

نه ولی یکم از بیت شعرهای حسام رو من گفتم :18: جون داداش راست میگم خیلی روش فکر کردم :8:

4 - نظرت راجع به این دیس های متعدد حسام استپس چیه ؟

خوب دیس هم خوبه خنده دار است و آدم رو شاد میکنه :27:

:10:

ای کلک زده نامعلوم :21: ولی فکر کنم زیر 18 سال باشی :46:

boy iran
26-05-2007, 14:29
سلام
boy iran جان خيلي ميخوامت

سلام یاسین جان خیلی چاکریم دوست خوب

با سه كلمه * بارسلونا-پسر ايراني-فروم * يه جمله بساز!!!

پسر ایرانی از فروم p30 به بارسلونا میرسه

ميتوني باور كني يه روز مدير گوگل بهت پيشنهاد همكاري بده؟

نه :18:

دوست داشتي سايت ياهو مال تو بود؟

خیر

دوست داشتي حقوق ماهيانت چقدر ميبود؟

هر چی خدا بخواد همون روزی میشه

اين كلمه اي كه ميگم همون موقع تو مخت چي مياد؟
*شقايق-بارسا-زاهدان*

شقایق گل شقایق

بارسا عشق من

زاهدان شهر یاسین :46:

آيا تا حالا در حقت ظلم شده؟

خیلی

چرا وقتي آدم تنها ميشه دلتنگ ميشه؟

تنهائی دلتنگی میاره

قربانت
ياسين

چاکرت
محمد :10:

boy iran
26-05-2007, 14:37
1- 3 تا از بهترين كارگردانان سينماي ايران؟؟؟

ابراهیم حاتمی کیا - ابراهیم حاتمی کیا - ابراهیم حاتمی کیا -

2-نوكيا يا سوني اريكسون؟

سونی اریکسون

3-تا حالا شده يه فايل مهم تو كامپيوترت اشتباهي پاك شه و ديگه نتونستي حتي با برنامه برگردونيش؟ « اون چي

بوده و بعد غصه خوردي؟

خیر نشده است

4-نظرت در مورد بهرام رادان و گلشيفته فراهاني چيه؟

بهرام رادان خوشگله همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گلشیفته هم نمیدونم ولی میگن تو میم مثل مادر کولاک کرده

5-روزي چند مگ دانلود ميكني؟ بيشتر چه چيزهايي ؟

حسابش دستم نیست بیشتر آهنگ :8: و برنامه :20:

7-چرا استقلال سوراخه ؟

حالا بیبین یک کاری میتونی بکنی این صندلی داغ رو ببری تو تراش :27:
الام محسن میاد جنگ شروع میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@ اين دفعه كه خيلي پر رو تر شدي@

چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
26-05-2007, 14:44
ابتدا نام کاربری جدیدت رو تبریک میگم اسم سه ستاره بزرگ بارسا :40: :11:

یه سوال اساسی دارم اینکه به نظر تو رونالدینیو می تونه به اوج برگرده؟

چون عشق من است بله :5:

بعدش هم اینکه بهترین بازیکن الان بارسا کیه و در صورتیکه رونالدینیو بمونه بهترین بازیکن فصل آینده یا فصلهای آینده بارسا کی می تونه باشه؟

الام بهترین مسی است شک نکن

یک ستاره هم بارسا داره که رو میشه اونم دوس سانتوس 17 ساله مکزیکی است که مطمئن باش در آنده ستاره میشه

امیدوارم بتونی اولین ایرانی لیگ فرانسه بشی همبازی جونینیو فکر کن!!

انشا الله :20:

R10MessiEtoo
26-05-2007, 14:56
ابتدا نام کاربری جدیدت رو تبریک میگم اسم سه ستاره بزرگ بارسا :40: :11:

یه سوال اساسی دارم اینکه به نظر تو رونالدینیو می تونه به اوج برگرده؟

چون عشق من است بله :5:

بعدش هم اینکه بهترین بازیکن الان بارسا کیه و در صورتیکه رونالدینیو بمونه بهترین بازیکن فصل آینده یا فصلهای آینده بارسا کی می تونه باشه؟

الام بهترین مسی است شک نکن

یک ستاره هم بارسا داره که رو میشه اونم دوس سانتوس 17 ساله مکزیکی است که مطمئن باش در آنده ستاره میشه

امیدوارم بتونی اولین ایرانی لیگ فرانسه بشی همبازی جونینیو فکر کن!!

انشا الله :20:

خیلی ممنون از لطفت این سه تا اگه تو اوج باشن واژه مهار نشدنی براشون خیلی کمه! در مورد دوس سانتوس هم می دونم چون همراه مسی تو جام جهانی جوانان درخشید فقط می خواستم بپرسم میدونی چرا رایکارد حتی تو لیست ذخیره هام نمی گذاردش اصلا نکنه تو لیست بارسا قرار نداره!:18:

h128mk
26-05-2007, 14:58
سلام خوش میگذره ؟
یه عکس از خودت میزاری ؟؟
من و بیشتر دوست داری یا رونالدینیهو ؟
فعلا حوصله ندارم
تا بعد ...

B O L O T
26-05-2007, 15:16
نظرت راجب اسم کاربریم چیه
نظرت راجب خودم
دوم این سوال 2*2 چقدر میشه(تست IQ)
راستی عاشق شدی
از چه اواتوری خوشتمیاد (اواتور دوستان)
سیبیل ریش داری
عضو بسیج هستی
دوست داری پست هات زیاد شه
عینک میزنی
از کدوم حیون خوشت میاد
گرگ چه چیزی به یادت میاره
فکر میکنی من چند سال دارم
فوتبال به صورت حرفه ای بازی میکنی
مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوترت چیه
راستی ادم شدی
adsl داری
قدت چقدره

masoud908
26-05-2007, 15:22
1- من فردا امتحان چي دارم؟!

2-حاضري يه فوتبال تك به تك بزنيم؟اگر منو بردي هر كاري خواستي بكن...

3-به نظرت رونالدينيو ميتونه به زيدان برسه؟

4-ادامه اين مصرع رو بگو: تك و تنهايي و با پاي پياده ؟؟؟

5-Winamp يا Jet-Audio?

6-از اينكه هم محلي من هستي افتخار ميكني.نه؟

«خوشم اومد...داري كم كم عاقل ميشي»

ya30n
26-05-2007, 16:17
داش مسعود
بابا تو كه آخره گير دادن هستي ها
بي خيال جون داداش
مخلصيم
يا حق (:

masoud908
26-05-2007, 16:23
داش مسعود
بي خيال جون داداش
مخلصيم
يا حق (:
در مورد اينكه هي ميگم استقلال سوراخه ميگي؟
باشه عزيز...ديگه نميگم استقلال سوراخه!!!

Hamed-Dehghani
26-05-2007, 16:48
سلام صمیمانه من به فعال ترین کاربر فعال کل فروم

سئوال زیادی ندارم

از اینکه فعال ترین کاربر فعال فروم هستی چه احساسی داری ؟

از اینکه یه روزی پستات از مرز 000'10 تا هم خواهد گذشت چه احساسی بهت دست می ده ؟

از اینکه منو همیشه حمید صدا می زنی و حرص منو در میاری چه حالی داری ؟

نظرت در مورد اینکه خیلی می خوامت چیه ؟
در ضمن راستشو بگو چند سالته ؟

راستش رو ها ؟

زنده باشی :11:

c0rd3r
26-05-2007, 17:15
-

نه ولی یکم از بیت شعرهای حسام رو من گفتم :18: جون داداش راست میگم خیلی روش فکر کردم :8:

:10:

ای کلک زده نامعلوم :21: ولی فکر کنم زیر 18 سال باشی :46:

2- خیلی خوشکله . از کجا آوردیش ؟؟؟

3- کفففففففففففف میکنیم .

راستی کودومارو ؟

5- و همچنین . :10:

6 - درست حدس زدی .

c0rd3r
26-05-2007, 17:20
اولین چیزی که در مورد هر کدوم از اینها یادت میاد بگو .

1 - حسام عزتی .

2 - سروش لشگری .

3 - امیر تتلو .

4 - حسین ابلیس .

5 - پیشرو .

-----

از کدوم آهنگ بیشتر خوشت میاد ؟

بعد از حسام استپس کیرو بیشتر آهنگاشو دوست داری ؟

---------------------------------------------------------

یه سوال خارج از اینا ...

اگه پستهای متفرقه حساب میشد تا حالا تعداد پستهات چند تا بود ؟

ya30n
26-05-2007, 18:38
در مورد اينكه هي ميگم استقلال سوراخه ميگي؟
باشه عزيز...ديگه نميگم استقلال سوراخه!!!

نه داداش
واقعيت رو كه بايد گفت:31:
ولي به محمد جون خيلي گير دادي
ديگه نيومد جواب سوال ها رو بده:13:
مخلصيم
يا حق (:

masoud908
26-05-2007, 18:44
نه داداش
واقعيت رو كه بايد گفت:31:
ولي به محمد جون خيلي گير دادي
ديگه نيومد جواب سوال ها رو بده:13:
مخلصيم
يا حق (:
پس استقلال سوراخ و نميگي؟
پس كدوم مورد؟
من نفهميدم...

Behroooz
26-05-2007, 19:04
سلام

به نظرت در مساله ازدواج که مهمترین تصمیم زندگی یک فرده ، با چه کسانی نباید ازدواج کرد ؟

ممنون

بهروز

emtn
26-05-2007, 19:14
سلام.
نگفتی اگه لیون قبولت نکنه چی کار می کنی؟
تیم جوانان لیون می ری یا بزرگسالان؟

Hazy
26-05-2007, 19:16
ااا
پرسپوليسي تويي!!
چجوري؟
به نظرت امسال قهرمان ميشيد(خدا وكيلي بگو!!!)

R10MessiEtoo
26-05-2007, 19:23
چند تا سوال فوتبالی از بوی ایران که میشه بهش نظر سنجی گفت (می خوام ببینم دوتا بارسایی چقدر نظراتشون مشترکه):
از فوتبال دفاعی و خشن خوشد میاد؟
نظرت در مورد صحبت مسی که گفته در حال حاضر طرفداران بارسلونا از چلسی بیش از رئال مادرید متنفرند چیه؟
چرا هر کسی که طرفدار بارسلونا هست از چلسی بدش میاد؟
نظرت در مورد مورینیو، خرترین مربی دنیا، چیه ( نظرمه دیگه البته از لحاظ شخصیتی میگما قبول دارید !!!)
به نظر تو اصلا چلسی تو ایران طرفدار داره چرا من در اطرافم نمی بینم اگه داره از چی این تیم خوششون میاد آیا فقط به خاطر چند جام این چند تا جام تو خالی بی ارزشه یا مثلا از فوتبال نامردی چلسی خوششون میاد؟
نظرت در مورد این که میگن "مربیایی مثل مورینیو و بنیتس چون که قبلا بازیکن بزرگی نبودن حالا می خوان به هر قیمتی جام رو ببرن و روح فوتبال رو نابود کنند" چیه؟
به نظر تو چرا من انقدر از دروگبا بدم میاد اصلا چرا این بازیکن همیشه داره همه رو هل میده چرا اینقدر غلدره؟
نظرت در مورد این حرف مجید جلالی که میگه: "تا زمانی که هر تیمی هر چقدر که دلش بخواد می تونه خطا کنه و وقتو تلف کنه، تیمهای ایتالیایی می تونن قهرمان بشند" چیه؟
نظرت در مورد جمله معروف کرایف "تیمهای ایتالیایی نمی تونن شما رو ببرن ولی شما می تونید به اونا ببازید" چیه؟
چرا گتوزو محبوبترین بازیکن تماشاگرای میلانه اما مثلا تو اسپانیا رونالدینیو محبوبترینه؟
اصلا چرا ایتالیا و چلسی وجود دارند؟!!!!!

Ahmad
26-05-2007, 20:20
سلام آقا محمد:20:

خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم شما رو صندلي داغ هستيد.

ديدي كه چه بلاي كوچيكي سر آقا مهدي آوردم. ميخواستم اين بلا را بر سر صندلي نشين بعدي كه شما باشي نيز نازل بفرمايم كه نميدونم چرا دل و دماغ از كف داده ام.

امروز نشستم و تمام پستهات رو خوندم. جايي آقا مهدي از من نام برد و شما هم جوابي داديد. اميدوارم لياقت سخن شما رو داشته باشم.:11:

يادته يه تاپيك زدم كه توش اسم كاربرهايي كه اسم كاربريشان اسم واقعي شان نيست بود . و يادم رفت اسم شما رو بنويسم. وقتي برگشتم بنويسم، ديدم فقط پست شما توشه و جاي تاپيك تو ترشه. نشد ديگه.:46:

اين آقا مهدي هم درست نشد كه نشد. يه مطلب براش نوشتم ، حالش به هم خورد. گفتم ديگه دست از سر اين سوسك و مارمولك بدبخت برميداره كه مثل اينكه دست بردار نيست. بعدا درستش ميكنيم. :21:

فقط يك آرزو براتون ميكنم و اونم اينه اميدوارم تو تيم ---- قبول شده و جزو بازيكنان اصلي اون قرار بگيريد و بعد در جام باشگاههاي اروپا در مرحله حذفي بخوريد به تيم بارسلون و بعد تو يه موقعيت تك به تك با رونالدينيو قرار بگيري و يه لايي بهش بزني. چه حالي ميدي ديدن قيافه اون در اين حالت. اون موقع توپ موپو ول كن ، بچسب به قيافه رونالدينيو.

منو بگو دارم خاطره و آرزو برايتان مينويسم. نگو صندلي داغه.

فقط يه سوال :

به نظرت وجه تمايز انسانها در چيست؟

موفق باشي :10:

boy iran
26-05-2007, 21:01
تا لحظاتی دیگر به سوال دوستان پاسخ میدهیم :27:

majid-ar
26-05-2007, 21:21
السلام العلیک یا محمد خان

حال شما خوب است؟

اول تبریکات این جانب را به خاطر صندلی نشینی پزیرا باشد.

خاطر مبارک میاید که چند روز پیش لغب شر خر سایت رو به بنده اعطا فرمودید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در همین رابطه سوالاتی به ذهن این جانبان خطور کرد که خواستار جواب دادن به آن از طرف شما هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول نام شر خر محلتان یعنی نارمک را بفرماید.

بعد مقداری به سمت شرق حرکت کرده و نام شر خر محله تهران پارس را لطف بفرمایید.

و بعد کمی به سمت جنوب و شر خر پیروزی را.

حال کمی به سمت غرب حرکت کرده و شر خر وحیدیه را نام ببرید.

در آخر به سمت شمال و شر خر شمیران نو را.

سوال بعد:
اصولا چرا میگویند شر خر و به عنوان مثال نمیگویند "دردسر خواه" یا "شر گاو" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام چند شر خر که الان در ذهن مبارک نقش بسته است را بفرماید.

تا بحال چند چک برگشتی به دست این عزیزان داده اید ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما دو سوال مهمتر.

ماجرای این میدانهای بی حساب کتاب از نظر نام گذاری نارمک چیست؟

نطر شما در مورد میدان 72 و شیخ محترمی که در آن جا سکونت دارند چیست؟:27:

آیا به شما اجازه میدهند در دور این میدان یک دست گل کوچیک بزنید؟(واقعا بازی در مکان افتخار دارد):27:

با تشکر
در پناه حق

ramyar.v
26-05-2007, 21:26
سلام داش مملی:11:
خوبی؟
خشی؟
چند تا سوال دیگه
1.اهل دود هستی؟اگه هستی از چه نوعش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.تا حالا مدیرا بهت اخطار جدی دادن؟اگه دادن برای چی بوده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3.تا حالا شده بخواس ثواب کنی بعد کباب شی؟چه حسی پیدا کردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4.فرض کن تو یه کوچه داری قدم میزنی .داری از جفت چند تا دختر رد میشی . بعد پات میگیره به یه سنگی و میفتی:31: .چه حسی بهت دست میده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5.سازی بلدی بزنی؟چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6.اهل تکنو هستی یا نه؟ از این کارا بلدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7.اینو میشناسی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8.این تورو یاد کی میندازه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11.به نظرت قل مراد داره می خنده یا گریه میکنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12.تا حالا اینطور شدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13.بچگیات شر بودی یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14.اینایی رو که میگم با یه اسمایل نشون بده
خودم
خودت
حسین کعبی
بالاک
elm0
پی سی ورد
M O H S E N
و در اخر هم اینکه چجوری با پی سی ورد اشنا شدی؟
حال کردی رونالدینیو اخراج شد:27: (حقش بود) پس نتیجه میگیریم که بالاک بهتره:31:
خوب من برم
کاری باری؟
خیلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابای

h128mk
26-05-2007, 21:26
فقط يه سوال :

جون من چند ساعت فکر کردی همچین سوالی طرح کردی ؟:31:

آقا محمد چرا اینقدر آدما به هم خیانت میکنند ؟

Ahmad
26-05-2007, 22:28
جون من چند ساعت فکر کردی همچین سوالی طرح کردی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

بعضي چيزها هست كه لحظه اي مياد و ميره. اگه نقاپيش از دستت ميپره. اين سوال هم از اون دسته است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند ساعت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h128mk
26-05-2007, 22:30
چند ساعت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جون تو لحظه ای آمد و رفت منم قاپیدمش :31::27:

siya22
27-05-2007, 02:21
سیلــــــــــــــــــام
بازیو دیدی؟نظرت درباره اخراج رونالدینهو چیه؟

ramyar.v
27-05-2007, 02:24
سیلــــــــــــــــــام

میگم مگه از جونت سیر شدی همچین سوالی میپرسی؟:31:
میدونی حالا جوابتو چی میده؟
جون داداش trash :31:

siya22
27-05-2007, 02:49
میگم مگه از جونت سیر شدی همچین سوالی میپرسی؟:31:
میدونی حالا جوابتو چی میده؟
جون داداش trash :31:
نه بابا من خودم عاشقه رونالدینهو هستم خیلی اعصابم خورد شد چون بارسا تو کورسه قهرمانیم هست میخواستم ببینم نظر آقا محمد چیه
چرا ترش؟

boy iran
27-05-2007, 08:07
در مورد دوس سانتوس هم می دونم چون همراه مسی تو جام جهانی جوانان درخشید فقط می خواستم بپرسم میدونی چرا رایکارد حتی تو لیست ذخیره هام نمی گذاردش اصلا نکنه تو لیست بارسا قرار نداره!

اون از مسی هم دو سال کوچیکتر است بالاخره باید با شرایط آشنا بشه بعد

انشا الله به ترکیب بارسا هم میرسه :46:

boy iran
27-05-2007, 08:11
سلام خوش میگذره ؟

خیلی :27:

یه عکس از خودت میزاری ؟؟

نگران قلبت هستم میترسم سکته کنی :27:

من و بیشتر دوست داری یا رونالدینیهو ؟

رونالدینهو رو :21:

boy iran
27-05-2007, 08:23
نظرت راجب اسم کاربریم چیه

ترسناکه :5:

نظرت راجب خودم

خیلی آقائی

دوم این سوال 2*2 چقدر میشه(تست IQ)

میگن 4 تا ولی من شک دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی عاشق شدی

یک بار

از چه اواتوری خوشتمیاد (اواتور دوستان)

آواتور ووکمن

سیبیل ریش داری

نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عضو بسیج هستی

خیر

دوست داری پست هات زیاد شه

دلیلی نداره

عینک میزنی

خیر

از کدوم حیون خوشت میاد

آهو

گرگ چه چیزی به یادت میاره

ترس

فکر میکنی من چند سال دارم

زیاد سال :27:

فوتبال به صورت حرفه ای بازی میکنی

با اجازه شما

مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوترت چیه

عجب سوال خفنی :18:

راستی ادم شدی

بی ادب آدم بودم

adsl داری

بله

قدت چقدره

ا متر و 70 سانت

boy iran
27-05-2007, 08:30
1- من فردا امتحان چي دارم؟!

دیکته :27:

2-حاضري يه فوتبال تك به تك بزنيم؟اگر منو بردي هر كاري خواستي بكن...

شاخ شونه میکشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-به نظرت رونالدينيو ميتونه به زيدان برسه؟

شاید

4-ادامه اين مصرع رو بگو: تك و تنهايي و با پاي پياده ؟؟؟

بلد نیستم

5-Winamp يا Jet-Audio؟

Winamp

6-از اينكه هم محلي من هستي افتخار ميكني.نه؟

بله :46:

boy iran
27-05-2007, 08:34
داش مسعود
بي خيال جون داداش
مخلصيم
يا حق (:

چیکارش داری یاسین جان بزار خوش باشه :27:

boy iran
27-05-2007, 08:39
ابتدا سلام میکنم به دوست خوب و عزیزم که خیلی وقته باهاش هستم

نمیدونم چرا این آقا حمید رو نمیکنم کاربر فعال رنگ آمیزی:27:

از اینکه یه روزی پستات از مرز 000'10 تا هم خواهد گذشت چه احساسی بهت دست می ده ؟

این کار نشدنی است چون دارم میرم :41:

از اینکه منو همیشه حمید صدا می زنی و حرص منو در میاری چه حالی داری ؟

واقعا حال عجیبی است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت در مورد اینکه خیلی می خوامت چیه ؟

چی یعنی قصد ازدواج داری :18: :27: :27:

در ضمن راستشو بگو چند سالته ؟

راستش رو ها ؟

جون این elmo که خیلی دوسش دارم 19 سالمه :10:

:11: :11: :11:

boy iran
27-05-2007, 08:45
اولین چیزی که در مورد هر کدوم از اینها یادت میاد بگو .

1 - حسام عزتی .

2 - سروش لشگری .

3 - امیر تتلو .

4 - حسین ابلیس .

5 - پیشرو .

حسام عزتی : بچه بامعرفت

سروش لشگری : جنگل آسفالت

امیر تتلو : دیس تتلو :27:

حسین ابلیس : نابغه

پیشرو : دلقک

از کدوم آهنگ بیشتر خوشت میاد ؟

وایسا دنیا رضا صادقی

خیلی بی ادبی :27: سروش

اگه پستهای متفرقه حساب میشد تا حالا تعداد پستهات چند تا بود ؟

شاید ده هزار تا

boy iran
27-05-2007, 08:48
سلام

سلام چطوری

به نظرت در مساله ازدواج که مهمترین تصمیم زندگی یک فرده ، با چه کسانی نباید ازدواج کرد ؟

با کسی که شناخته نشده برات

boy iran
27-05-2007, 08:50
سلام.

نگفتی اگه لیون قبولت نکنه چی کار می کنی؟

به قول یاس : ما همه سربازهای زیر پرچمیم

تیم جوانان لیون می ری یا بزرگسالان؟

اونجا سناشون تعریف شده است و دیگه مثل اینجا مسخره بازی نیست :46:

boy iran
27-05-2007, 08:52
ااا
پرسپوليسي تويي!!
چجوري؟
به نظرت امسال قهرمان ميشيد(خدا وكيلي بگو!!!)

همش روی هم نه :27:

c0rd3r
27-05-2007, 09:04

خیلی بی ادبی :27: سروش

تو فکرت خرابه .:13:

منظورم کیو هست . :46:

boy iran
27-05-2007, 09:05
از فوتبال دفاعی و خشن خوشد میاد؟

بله

نظرت در مورد صحبت مسی که گفته در حال حاضر طرفداران بارسلونا از چلسی بیش از رئال مادرید متنفرند چیه؟

درسته

چرا هر کسی که طرفدار بارسلونا هست از چلسی بدش میاد؟

نمیدونم هر کسی یک سلیقه ای داره

نظرت در مورد مورینیو، خرترین مربی دنیا، چیه ( نظرمه دیگه البته از لحاظ شخصیتی میگما قبول دارید !!!)

مربی گری خوبه شخصیتی خره :27:

به نظر تو اصلا چلسی تو ایران طرفدار داره چرا من در اطرافم نمی بینم اگه داره از چی این تیم خوششون میاد آیا فقط به خاطر چند جام این چند تا جام تو خالی بی ارزشه یا مثلا از فوتبال نامردی چلسی خوششون میاد؟

تو ایران طرفدار داره میتونی بری سایت کلوب بعد گرفتن جام واقعا سخت است حالا چه نامردی چه غیر نامردی

نظرت در مورد این که میگن "مربیایی مثل مورینیو و بنیتس چون که قبلا بازیکن بزرگی نبودن حالا می خوان به هر قیمتی جام رو ببرن و روح فوتبال رو نابود کنند" چیه؟

به این صحبتها گوش نکن یک مشت اراجیف روزنامه ها است یعنی چی یعنی لوئیز اسکولاری هم اینجوری است معنی نداره و تعریف نشده

به نظر تو چرا من انقدر از دروگبا بدم میاد اصلا چرا این بازیکن همیشه داره همه رو هل میده چرا اینقدر غلدره؟

اینو گفتی یاد صحبتهای آندرانیک افتادم چند روز پیش تو یک برنامه میگفت بازیکنان انگلیسی روزی سه مرتبه وزنه میزنند :18: بله درسته به خاطر همه این همه قدرت بدنی بالا دارن بعدا تو ایران یارو وسط فصل میشه میگه بی خیال بابا بزن بریم دختر بازی:27:

نظرت در مورد این حرف مجید جلالی که میگه: "تا زمانی که هر تیمی هر چقدر که دلش بخواد می تونه خطا کنه و وقتو تلف کنه، تیمهای ایتالیایی می تونن قهرمان بشند" چیه؟

آقا مجید استاد فوتباله هر چی هم میگه مطمئن باش درسته و من نظری نمیتونم بگم

نظرت در مورد جمله معروف کرایف "تیمهای ایتالیایی نمی تونن شما رو ببرن ولی شما می تونید به اونا ببازید" چیه؟

این صحبت هم به خاطر فوتبال دفاعی ایتالیائیها در دهه 70 است

چرا گتوزو محبوبترین بازیکن تماشاگرای میلانه اما مثلا تو اسپانیا رونالدینیو محبوبترینه؟

ایتالیا خوشونت میخواد و اسپانیا نمایش

اصلا چرا ایتالیا و چلسی وجود دارند؟!!!!!

سوال نژاد پرستانه بود :21:

masoud908
27-05-2007, 09:12
[B][SIZE="2"][COLOR="Black"]]
خیلی بی ادبی سروش
[/

عجب!!!من كه الان 5 دقيقه دارم ميخندم...تو كه بي ادب تري«چشمك»

masoud908
27-05-2007, 09:13
تو فکرت خرابه .:13:

منظورم کیو هست . :46:
بيشتر خندم گرفت!!

boy iran
27-05-2007, 09:15
سلام آقا محمد

خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم شما رو صندلي داغ هستيد.

ديدي كه چه بلاي كوچيكي سر آقا مهدي آوردم. ميخواستم اين بلا را بر سر صندلي نشين بعدي كه شما باشي نيز نازل بفرمايم كه نميدونم چرا دل و دماغ از كف داده ام.

سلام احمد جان قدیم

ای بابا نوبت ما شد از دل دماغ افتادی :41:

امروز نشستم و تمام پستهات رو خوندم. جايي آقا مهدي از من نام برد و شما هم جوابي داديد. اميدوارم لياقت سخن شما رو داشته باشم

انشا الله

يادته يه تاپيك زدم كه توش اسم كاربرهايي كه اسم كاربريشان اسم واقعي شان نيست بود . و يادم رفت اسم شما رو بنويسم. وقتي برگشتم بنويسم، ديدم فقط پست شما توشه و جاي تاپيك تو ترشه. نشد ديگه.

بله یادمه از دست این babak

اين آقا مهدي هم درست نشد كه نشد. يه مطلب براش نوشتم ، حالش به هم خورد. گفتم ديگه دست از سر اين سوسك و مارمولك بدبخت برميداره كه مثل اينكه دست بردار نيست. بعدا درستش ميكنيم.

آره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط يك آرزو براتون ميكنم و اونم اينه اميدوارم تو تيم ---- قبول شده و جزو بازيكنان اصلي اون قرار بگيريد و بعد در جام باشگاههاي اروپا در مرحله حذفي بخوريد به تيم بارسلون و بعد تو يه موقعيت تك به تك با رونالدينيو قرار بگيري و يه لايي بهش بزني. چه حالي ميدي ديدن قيافه اون در اين حالت. اون موقع توپ موپو ول كن ، بچسب به قيافه رونالدينيو.

عجب آرزوی بزرگی :10:

هیچ انسانی با انسان دیگر وجه تمایز نداره ولی میشه گفت در برخورد شاید این تمایز پیش بیاد

boy iran
27-05-2007, 09:16
عجب!!!من كه الان 5 دقيقه دارم ميخندم...تو كه بي ادب تري«چشمك»

c0rd3r
27-05-2007, 09:22
نظرت در مورد این نظر من چیه :

فکرت خرابه .

boy iran
27-05-2007, 09:31
السلام العلیک یا محمد خان

حال شما خوب است؟

اول تبریکات این جانب را به خاطر صندلی نشینی پزیرا باشد.

السلام علیک یا ابن مجید

خاطر مبارک میاید که چند روز پیش لغب شر خر سایت رو به بنده اعطا فرمودید

با عرض شرمندگی :20:

در همین رابطه سوالاتی به ذهن این جانبان خطور کرد که خواستار جواب دادن به آن از طرف شما هستم

اول نام شر خر محلتان یعنی نارمک را بفرماید.

ما شر خر نداریم ولی اوباش زیاد داریم

بعد مقداری به سمت شرق حرکت کرده و نام شر خر محله تهران پارس را لطف بفرمایید.

یک سهیل کتی نامی است

و بعد کمی به سمت جنوب و شر خر پیروزی را.

اوه اوه خطرناکه حسن :27:

حال کمی به سمت غرب حرکت کرده و شر خر وحیدیه را نام ببرید.

کم کم داریم کلانتری باز میکنیم :27:

در آخر به سمت شمال و شر خر شمیران نو را.

اونجا شر خر کامپیوتری دارن :21:

اصولا چرا میگویند شر خر و به عنوان مثال نمیگویند "دردسر خواه" یا "شر گاو"

خر به خاطر خریتش :27:

نام چند شر خر که الان در ذهن مبارک نقش بسته است را بفرماید.

تا بحال چند چک برگشتی به دست این عزیزان داده اید ؟

تا به حال به این قشر زحمت کش کار ندادم :5:

ماجرای این میدانهای بی حساب کتاب از نظر نام گذاری نارمک چیست؟

از یک تا 100 به این نظم خوبی چرا توهین میکنی هان نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخواهی

نطر شما در مورد میدان 72 و شیخ محترمی که در آن جا سکونت دارند چیست؟

سیاسی نکن :5:

آیا به شما اجازه میدهند در دور این میدان یک دست گل کوچیک بزنید؟(واقعا بازی در مکان افتخار دارد)

با اجازه از وزارت اطلاعات بله :21:

boy iran
27-05-2007, 09:32
نظرت در مورد این نظر من چیه :

فکرت خرابه .

موافق هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALt3rnA
27-05-2007, 09:35
یه خاطره از دوران تحصیل بگو؟

میخوای آخر کار چی یادگاری بدی به بچه ها؟؟

معنی اسم کاربریت چیه؟؟

boy iran
27-05-2007, 09:50
سلام داش مملی
خوبی؟
خشی؟

سلام
ممنون
خشم شما خشی

1.اهل دود هستی؟اگه هستی از چه نوعش؟

خیر

2.تا حالا مدیرا بهت اخطار جدی دادن؟اگه دادن برای چی بوده؟

یک بار مافیا و یک بار هم امین

3.تا حالا شده بخواس ثواب کنی بعد کباب شی؟چه حسی پیدا کردی؟

تا حالا خیر

4.فرض کن تو یه کوچه داری قدم میزنی .داری از جفت چند تا دختر رد میشی . بعد پات میگیره به یه سنگی و میفتی .چه حسی بهت دست میده؟

حس ضایع شدن :27:

5.سازی بلدی بزنی؟چی؟

بله گیتار

.اهل تکنو هستی یا نه؟ از این کارا بلدی؟

خیر

7.اینو میشناسی؟

انیشتن نیست :27:

8.این تورو یاد کی میندازه؟

:2:

جواب سوال 9 و 10 رو بهت نمیدوم فقط یک اخطار میدم تا بن بشی و بفهمی که سوالهای زشت نکنی :27:

11.به نظرت قل مراد داره می خنده یا گریه میکنه؟

گل مراد داره میخنده

12.تا حالا اینطور شدی؟

زیاد :27:

13.بچگیات شر بودی یا نه؟

تا دلت بخواد

14.اینایی رو که میگم با یه اسمایل نشون بده
خودم
خودت
حسین کعبی
بالاک
elm0
پی سی ورد
M O H S E N

خودم
خودت
حسین کعبی
بالاک
:13:
elm0
:40: :11:
پی سی ورد
:40:
M O H S E N

یادم نیست

حال کردی رونالدینیو اخراج شد (حقش بود) پس نتیجه میگیریم که بالاک بهتره

بازی رو ندیدم و نمیتونم فعلا نظری بدم

خوب من برم
کاری باری؟

کار ندارم ولی یکم بار دارم اگه جائی میری بدم ببری :27:

boy iran
27-05-2007, 09:54

خیانت هم جز زندگی است

boy iran
27-05-2007, 09:55
سیلــــــــــــــــــام

بازی رو ندیدم بیبینم میگم :10:

boy iran
27-05-2007, 10:04
یه خاطره از دوران تحصیل بگو؟

خاطره که زیاد است دوست عزیز ولی خوب یکی رو میگم

دو تا امتحان سخت داشتیم آقا من هر چی بهانه میخواستیم بیاریم نشد دیگه صبح بلند شدم هیچی هم نخوندم گفتیم میریم برای صفر :27: تو راه مدرسه بودم که یکی از رفیقام رو دیدم گفتم آقا یک کاری کن گفت دو روز دیگه بازیهای منطقه شروع میشه امروز رو میتونی بپیچونی بعد از تربیت بدنی آموزش پرورش نامه میگیری که سر بازی بودی بعدش اونها هم گیر نمیدن آقا ما این کارو کردیم امتحانات نیم ترم بود وقتی کارنامه دادن بهم دیدم دو تاش رو شدم صفر :18: :27: رفتم شاکی پیش مدیر مدرسه گفتم آقا اینجوری بوده بهتون گفتم که گفت بچه من از تو زرنگ تر هستم بعد تاریخ مسابقه و امتحان رو نشون داد و ما هم کلی ضایع شدیم :27:

میخوای آخر کار چی یادگاری بدی به بچه ها؟؟

هر چی خدا بخواد

معنی اسم کاربریت چیه؟؟

پسر ایران

c0rd3r
27-05-2007, 10:06
از کی تو این فروم بدت میاد ؟ اگه طفره بری و نگی من اعتصاب میکنم و دیگه سوال بی سوال ( بهتره تو )

Ahmad
27-05-2007, 11:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اون پست رو ديدي يكي از بچه ها از دست تو شاخ درآورد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»« »«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«» «»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»« »
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اسب به حالت ايستاده مي‌خوابه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نظرت درباره علي دايي چيه؟ فكرنميكني به زودي بشه مربي هميشگي تيم ملي. يا رئيس دائمي فدراسيون فوتبال؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اين صدا وسيما و بخصوص گزارشگرها بيننده رو ... حساب ميكنن، وقتي دارن صحنه‌اي رو سانسور ميكنن و براي ماسمالي مثلا ميگن يكبار ديگه صحنه آهسته گل رو ميبينيم يا ارتباط قطع شد و ... . بهتر نيست اينگونه مواقع سكوت كنند و چيزي نگن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : من يه جا بهم ثابت شد اين حامد (حميد) دهقاني (حامد مدادرنگي) خيلي بچه بامعرفتيه. ميدوني كجا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فرق بين خر با الاغ چيه ؟ :31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : يكي از اين گزينه‌ها با بقيه فرق داره. چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تهران
اصفهان
شيراز
سمنان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فرانسه كه رفتي ، يه موقع اين سايت رو فراموش نكني ها . اينترنت كه اونجا دسترسي بهش راحتتره. حتي اگه شده يه چند دقيقه‌اي بيا اينجا ببين چه خبره. يه پستي هم بده. OK ؟ :10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين كه اون وسط ضايع شد، كي بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا پلك مرغ از پايين به بالا بسته ميشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اسماعيل اسفندياري رو ميشناسي ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين چند بيت شعر براي كي نوشته شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نيش كه از آمپول بدتر نيست
بزن و برو راحتم بذار

چي ميگي ، هي وزوز ميكني
آخه توي گوشم رفتي چكار

اينجا كه جز من و تو كسي نيست
هرچي ميخواي بگو بلند بگو

اين همه دختر مثل هلو
چرا گيردادي به من پشمالو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : تا يه سال ديگه شماره 3 ميلان مثل شماره 6 اون (فكركنم 6 بود) به تاريخ ميپيونده. يعني كس ديگه‌اي اين شماره‌ها رو به تن نخواهد كرد. شماره 6 مال كي بود؟ علت رو در چه ميبيني؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : آيا هشت پا واقعا هشت تا پا داره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : هزار پا چي ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : بارباپاپا چي ؟ اون هم بارباپا تا پا داره؟ (خودمونيم چقدر اين سوال چرت بود. خودم كف كردم از چرتي)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شنيدم فرانسويها رابطه خوبي با انگليسيها ندارند. درسته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا وقتي آب سر بالا ميره ، قورباغه هوس ميكنه ابوعطاء بخونه ؟ اصلا اين ضرب‌المثل يعــــــني چه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : به نظرت من پيرترم يا piremard ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : از جبرئيل خبر داري؟ هنوز بازي ميكنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : موفق و فوتباليست باشيد. فعلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
27-05-2007, 11:32
چند تا تست هوش : ( راهنمایی : بعضی جوابها بی معنی هستن )

8 پا چیست ؟

1000 پا چیست ؟

این جمله یعنی چی ؟ : مار موش را میخورد .

از چند نفر میپرسن شماکی هستین میگن : ماهی هستیم . اونا کین ؟

کوسه یعنی چی ؟

اگه همشو درست جواب بدی یه جاییزه بهت میدم .

boy iran
27-05-2007, 12:16
از کی تو این فروم بدت میاد ؟ اگه طفره بری و نگی من اعتصاب میکنم و دیگه سوال بی سوال ( بهتره تو )

این سوال نیست میخواهی اختلاف بوجود بیاری

من همه دوستان رو دوست دارم و باور کن از کسی بدم نمیاد اگر گاهی اوغات هم چیزی میگم همش از روی مزاح است و قصدی ندارم

c0rd3r
27-05-2007, 12:29
این سوال نیست میخواهی اختلاف بوجود بیاری

من همه دوستان رو دوست دارم و باور کن از کسی بدم نمیاد اگر گاهی اوغات هم چیزی میگم همش از روی مزاح است و قصدی ندارم

ببخشید .

من این قصد رو نداشتم و حالا که فکر میکنم میبینم حق با توئه .

boy iran
27-05-2007, 12:55
اون پست رو ديدي يكي از بچه ها از دست تو شاخ درآورد؟

تا باشه از این شاخ ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا اسب به حالت ايستاده مي‌خوابه؟

خالقش خدا == زبان ما کوتاه

نظرت درباره علي دايي چيه؟ فكرنميكني به زودي بشه مربي هميشگي تيم ملي. يا رئيس دائمي فدراسيون فوتبال؟

احترام برای علی دائی واجب است

درباره مربی و رئیس شدن هم بر عهده خودش است

چرا اين صدا وسيما و بخصوص گزارشگرها بيننده رو ... حساب ميكنن، وقتي دارن صحنه‌اي رو سانسور ميكنن و براي ماسمالي مثلا ميگن يكبار ديگه صحنه آهسته گل رو ميبينيم يا ارتباط قطع شد و ... . بهتر نيست اينگونه مواقع سكوت كنند و چيزي نگن ؟

حالا این خوبه دقت کردی صدا رو هم سانسور میکنند :18: ای بابا از دست این مملکت

من يه جا بهم ثابت شد اين حامد (حميد) دهقاني (حامد مدادرنگي) خيلي بچه بامعرفتيه. ميدوني كجا ؟

نمیدونم من چرا هی میگم حمید ( تبرک ) :27: ولی این حامد خدائی خیلی بچه با حالی است کجا رو هم نگو

فرق بين خر با الاغ چيه ؟

فکر کنم الاغ یکم از خر هوش بالاتری داشته باشه :27:

يكي از اين گزينه‌ها با بقيه فرق داره. چرا؟
تهران
اصفهان
شيراز
سمنان

تهران چون دود بیشتر داره

فرانسه كه رفتي ، يه موقع اين سايت رو فراموش نكني ها . اينترنت كه اونجا دسترسي بهش راحتتره. حتي اگه شده يه چند دقيقه‌اي بيا اينجا ببين چه خبره. يه پستي هم بده. OK ؟

نگو :41: نمیدونم شاید بتونم شاید نتونم خیلی بچه های اینجا رو دوست دارم :40: خیلی :40:

اين كه اون وسط ضايع شد، كي بود ؟

خودتی :27:

چرا پلك مرغ از پايين به بالا بسته ميشه؟

تا حالا فکر نکردم

اسماعيل اسفندياري رو ميشناسي ؟

خیر

اين چند بيت شعر براي كي نوشته شده ؟

بزن و برو راحتم بذار

چي ميگي ، هي وزوز ميكني
آخه توي گوشم رفتي چكار

هرچي ميخواي بگو بلند بگو

اين همه دختر مثل هلو
چرا گيردادي به من پشمالو

در وصف موجودی به نام دوست دختر :27:

تا يه سال ديگه شماره 3 ميلان مثل شماره 6 اون (فكركنم 6 بود) به تاريخ ميپيونده. يعني كس ديگه‌اي اين شماره‌ها رو به تن نخواهد كرد. شماره 6 مال كي بود؟ علت رو در چه ميبيني؟

مالدینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم سوال سختی است

آيا هشت پا واقعا هشت تا پا داره؟

اینجوری میگن

هزار پا چي ؟

نمیدونم

بارباپاپا چي ؟ اون هم بارباپا تا پا داره؟ (خودمونيم چقدر اين سوال چرت بود. خودم كف كردم از چرتي)

رفیق سرندی پیتی است :27:

شنيدم فرانسويها رابطه خوبي با انگليسيها ندارند. درسته؟

چرا وقتي آب سر بالا ميره ، قورباغه هوس ميكنه ابوعطاء بخونه ؟ اصلا اين ضرب‌المثل يعــــــني چه؟

میگه من این ضرب المثل رو گفتم که از من میپرسی برو از صاحبش بپرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرت من پيرترم يا piremard ؟

piremard

از جبرئيل خبر داري؟ هنوز بازي ميكنه؟

آره تو مارسی بازی میکنه

موفق و فوتباليست باشيد. فعلا

مرسی :11:

boy iran
27-05-2007, 12:56
ببخشید .

من این قصد رو نداشتم و حالا که فکر میکنم میبینم حق با توئه .

مرسی که حق رو فهمیدی :10:

ALt3rnA
27-05-2007, 12:57
به نظرت من چه ریختیم ؟ چند سالمه؟؟

رنگ اینا چیه به نظرت؟

صلح
مرگ
امید
زندگی
پرنده
سوسک
خدا
boy iran
meisam
mafia
دی:

c0rd3r
27-05-2007, 13:06

8 پا چیست ؟

1000 پا چیست ؟

این جمله یعنی چی ؟ : مار موش را میخورد .

کوسه یعنی چی ؟

جواب اینا یادت نره.

boy iran
27-05-2007, 13:10
به نظرت من چه ریختیم ؟ چند سالمه؟؟

خوش تیپی و فکر کنم 17 سالت باشه

رنگ اینا چیه به نظرت؟

صلح
مرگ
امید
زندگی
پرنده
سوسک
خدا
boy iran
meisam
mafia
دی:

صلح : سفید
مرگ : مشکی
امید : سبز
زندگی: آبی
پرنده : سفید
سوسک : قهوه ای
خدا : هزار رنگ
boy iran : قرمز
meisam : قرمز
mafia : نارنجی :
دی : :27:

ramyar.v
27-05-2007, 13:20
من بازم اومدم
نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم از تو سوال بپرسم مملی جون
خوبی؟
خشی؟
ببین خداییش نامردی نکنی وقتی رفتی بی خبر بزاریمون
حداقل روزی نیم ساعت بیا از وضعیتت داخل تیم برامون بگو
کلا تو کدوم انجمن ها بیشتر وقت میگزرونی؟
خودت رو استاد چه چیزی میدونی؟
نظرت درباره ی اواتارم
یه مدت بود هر چند روز یک بار اواتار عوض میکردی.حالا چی شده به این گیر دادی؟
فکر نمی کنی اگه دیگه نیای سر بزنی از رونق انجمن موبایل میفته؟
مخصوصا ملودی های موبایل چون هیچکی اندازه تو رینگ تون نمی زاره
با این کلمه ها جمله بساز
رامیار :31: بالاک :31: بایرن مونیخ :31: چپ :31: 13 :31:
این اهنگ رو داونلود کن و کامل گوش کن بعد نظرت رو بگو خیلی قشنگه می خوام ببینم از این جور اهنگا خوشت میاد یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مدل گیتارت چیه؟
چرا من احساس میکنم دیگه مثل قبلا زیاد انلاین نمیشی؟
بهترین گزارشگر فوتبال؟
قشنگ ترین ورزشگاه دنیا(به جز نیوکمپ)
حیوان خونگی نداری؟
به نظرت پیروز قربانی فصل اینده میاد پرسپولیس؟
هیتسفلد بهتره یا مورینیو؟
فعلا دیگه بسه
کاری باری داداش؟
بابای

ALt3rnA
27-05-2007, 13:23
خوش تیپی و فکر کنم 17 سالت باشه

با قسمت اول کاری ندارم !!!!

اما سنم زیر 14 هست :)

ALt3rnA
27-05-2007, 13:26
بین این اسما دوست داری اگه بچه دار شدی کدومو روش بزاری؟؟

اصغر اسماعیل صادق محسن اکبر جواد جعفر غضنفر سامان سهیل سپهر حسن نظر علی

انگلیسی تا چه حد بلدی ؟؟
از کدوم مدیر سایت خوشت میاد ؟؟

اینو چرا جواب ندادی؟؟

c0rd3r
27-05-2007, 13:29

آقا چرا اومدی دقیقا سوال منو کردی کردی ؟

تو همین 2 صفحه پیش دوبار مثل همین بدون هیچ تفاوتی گذاشتم دوباره همونو کپی کردی ؟؟؟

ALt3rnA
27-05-2007, 13:32
عزیز من اینو دنبالش زده بودم:
اینو چرا جواب ندادی

اینو چرا جواب ندادی؟؟

c0rd3r
27-05-2007, 13:35
عزیز من اینو دنبالش زده بودم:
اینو چرا جواب ندادی

اینو چرا جواب ندادی؟؟

ببخشید فکر کردم بالاییهاش رو گفتی چرا جواب نداده . :46:

حالا این 5 سوال هم جواب میده وگرنه به آی کیوش توحین کرده . :21:

B O L O T
27-05-2007, 13:39
چند تا حالا گل زدی بصورت بازیکن حرفه ای
تو کدو پست بازی میکنی

Ahmad
27-05-2007, 13:40
باز هم سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جهت تنوير افكار عمومي و خصوصي :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزن و برو راحتم بذار

چي ميگي ، هي وزوز ميكني
آخه توي گوشم رفتي چكار

هرچي ميخواي بگو بلند بگو

اين همه دختر مثل هلو
چرا گيردادي به من پشمالو

در وصف موجودی به نام دوست دختر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

فرض: شوخي نميكردي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاسخ : پشه

-------------

وقتي يكي رو ميپيچوني چه حالي بهت دست ميده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي كيف ميكني. نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي يكي ميشينه با هزار بدبختي يه اثر هنري خلق ميكنه بعد ميده دستت. شما هم ميگيري خيلي جاهاشو پاك ميكني، خيلي كيف ميكني. نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا ببينيم از سانسور كردن لذت ميبري. نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ElmO
27-05-2007, 15:10
سلام داش محمد خودم . چطوری ؟
ایشالا اونور آب هم مثل اینور آب موفق و سلامت باشی :40:

میبینم که تو هم مثل من یاس گوش میدی :46:
پس سوالامو از همین یاس شروع میکنم .

ادامه ی اینا رو بدون اینکه اهنگه رو الان گوش بدی :31:، بگو :

بگیر به دستت پرچم ایران و بگو ...

واسه ما ایرانیا ملاک هر نفره ...

کوروش کبیر بود صلح رو آغاز کرد ...

کاش تو پیچش مو میدیدی ، من فقط مو رو ...

آخر همه ی این جنگها زمانیه کـــــــه ...

کاش یاس میمرد یه همچین روزی نبود ...

اگه 60 مرد شرخر دست به دست شن ...

همه زیر هجوم دشمن ، تیکه پاره شدن ای خدا اونا بی پشتن ، خدا اونا کشتن ، دشمنا در حال رشدن ...

=========
نظرت در مورد اینکه تهران یعنی شهریکه ، هرچی توش میبینی باعث تحریکه ، چیه ؟ :32:
داری اسم ElmO رو بد جلوه میدی ، که اسمتو بزرگ بنویسن رو جلد CD ؟ :34:
دوست داشتی برج میلاد تو حیاط خونتون بود ؟ :3:

نظرت راجع به ویدئوی این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه و به نظرت من چجوری دیدمش ؟ :23:

کاربرای اینترنت تو ایران چند نفرن ؟
به نظرت تو ایران P30World بیشتر بازدید داره یا سایتهای پورن ؟ :4:

به نظرت من چند سالمه ؟ و منو چجوری میبینی ؟ :43:

چرا اینقد فعالی ؟

به نظرت اگه من ADSL داشتم تو انجمن چیکار میکردم ؟

چرا مسابقات اسب دوانی با اسبهای مادیان برگزار میشه و با نریان نمیشه ؟

شلوار لی دوست داری یا پارچه ای ؟ اهل کت شلوار هستی ؟

گلزار خوش تیپ تره یا تو ؟ :5:
به نظرت چرا اینقد هوا گرمه ؟:24:

بدنسازی کار میکنی ؟ پرس سینه چند میرنی ؟

چرا به ما کم سر میزنی ؟ :20:

گردن یه شترمرغ سه ساله چند سانتی متر هست ؟ زرافه ی 5 ساله چی ؟

کدومش سریعتره : ببر ، پلنگ ، یوز ، یوزپلنگ ؟

لیون چند وجبه ؟

رونالدینیو در یک دقیقه چند بار پلک میزنه ؟

شماره پات چنده ؟ مال من چنده ؟

Nike یا Adidas ؟ چرا ؟

گواهینامه داری ؟ تا حالا تصادف کردی ؟ کی ؟

یه خبر خیلی جدید و داغ بگو ...

آهنگایی که یاس با ساسان خونده چطوره ؟ شنیدی ؟

لیریک های یاس چطوره ؟

اگه تو لیگ پرو قهرمان شی چیکار میکنی ؟

به نظرت رامیار بالاخره موفق میشی ترکیبچین شه ؟ :31:

چرا ایران فوتبال باشگاههای آرژانتین و برزیل رو پخش نمیکنه ، حتی به صورت غیرمستقیم ... ؟

چندبار تا حالا به دخترا تیکه انداختی و چرا ؟ :46: :36:
چرا من پویول رو خیلی دوسش دارم ؟ :35:
شنیدی موتا میخواد بره اینتر ؟ ... اگه بره من چیکار کنم ؟ :45:

نارمک ، ونک و پونک یعنی چی ؟

اگه وقتی رفتی لیون ، رونالدینیو بیاد ایران ، چیکار میکنی ؟

mamal13672000 رو میشناسی ؟ چیکاره ست ؟ :25:

واحد پول فرانسه چیه ؟

لئو تولستوی اهل کجاست ؟ البر کامو چی ؟

ایرانسل یا TCI ؟

به نظرت بهنام چند سالشه ؟

چند بار تا حالا تو قرار ملاقاتهای بچه های پی سی رفتی ؟

اسم یه آهنگ غمگین که خیلی باهاش حال میکنی رو بگو ... :37:

ترکی بلدی ؟
صدات واسه خوانندگی خوبه ؟ در و دیوار حمومتون از دستت آسایش دارن ؟ :31:

مارک ساعتت چیه ؟

===========

این کلمات و عبارات چه چیزی رو تو ذهنت تداعی میکنه :

خیابون جمهوری

علاء الدین

پایتخت

بورکینافاسو

هالتر

حجاب

ستاره

افغانستان

حمله ی آمریکا به ایران

ورزشگاه آزادی

Control Panel

دیگه چیزی به ذهنم نمیاد ، شانس آوردی :46::31:

ایشالا همیشه موفق باشی . نمیدونی وقتی اینو که میخوای بری لیون رو شنیدم ،
چقـــــد خوشحال شدم . ایشالا قبول میشی تو تستشون محمد جان :40::40:

میشه بعد از اینکه ایشالا تو تست لیون موفق شدی ، تو انجمن اطلاع بدی ؟
مثلا تو متفرقه یه تاپیک بزن .
یا یه پست خصوصی به من بزنی ؟ :40:

ممنون از وقتی که میذاری .

خوش بگذره :40:

دوست دارم داداش . ما رو فراموش نکنی ها

حق نگهدارت

c0rd3r
27-05-2007, 17:38

تو برو به کار خودت برس:21:

فزولی کاره بدیه . :13:

تازه قبلا پرسیدم گفته -18 هستی . :5: که درستم هست . :27:

--------------

راستی بوی ایران قضیه رفتنت واسه چیه ؟ میری لیون ؟

میدونم خیلی پرتم اما ... :41:

متاسفانه پرتم دیگه . :13: :31:

peyman_nn
27-05-2007, 19:01
بیچاره این بدبخت هایی که رو این صندلی میشینند
شما ها رو بهتره ، سازمان سیای امریکا استخدام کنه تا هر چی بیگناه رو ،گنهکارکنید
چقدر سوال می پرسید
یه دو تا سوال بپرسید تا این بنده خداها بتونند جواب بدند

محمد جان سلام

بهترین مسافرتی که رفتی به کجا بوده و با کیا رفتی؟

موفق باشی

ALt3rnA
27-05-2007, 19:38
سلام

شعر یه توپ دارم قلغلیه رو به 18 زبون زنده ی دنیا صرف کن

آرش-19
27-05-2007, 20:12
محمد منم چندتا سوال دارم:
چیزایی که می گم تو رو یاد چی میندازه:
1-توپ فوتبال پنچر
2-چاقی مارادونا
3-انتقال رونالدینیهو به میلان
4-گراهام پل
5-فراز کمالوند

تو مدرسه طبقه چندم می نشستی؟

فاصله خانه تا اینجا رو می تونی رو پایی بزنی؟
پشت پایی چی؟

تو دنیا تا حالا کسی تونسته پشت پایی بزنه؟

نظرت در مورد کارت هوشمند سوخت چیه؟

لامبورگینی یا بنز یا هامر؟

نوکیا یا اریکسون یا اگه اینا نه پس چی؟

با حال ترین نرم افزار و بازی موبایل که تا حالا داشتی چی بوده؟

بچه گیات دوست داشتی چه کاره بشی؟

کتاب هفته:
و در نهایت من به شما پیشنهاد می کنم که کتاب زندگی نامه دکتر شهید صیاد شیرازی
رو که از انتشارات انقلاب هست تهیه بفرمایید و مطالعه کنید شاید شما هم با خواندن این
کتاب فرار مغز ها نشوید بلکه شستوشوی مغزها بشوید!!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم به همه آرزوهات برسی.
خداحافظ

boy iran
27-05-2007, 20:51

8 پا چیست ؟

یک جانوار است جزو خزندگان

1000 پا چیست ؟

اونم همینطور

این جمله یعنی چی ؟ : مار موش را میخورد

یعنی اینکه مار میتونه موش رو بخوره

ماهی

کوسه یعنی چی ؟

یعنی کو + 3 :27:

لپ لپ خانواده یادت نره :21:

boy iran
27-05-2007, 21:19
من بازم اومدم
نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم از تو سوال بپرسم مملی جون
خوبی؟
خشی؟

خوش اومدی
بپرس جواب میدم
ممنون
خیلی هم خشم تو خشی

ببین خداییش نامردی نکنی وقتی رفتی بی خبر بزاریمون
حداقل روزی نیم ساعت بیا از وضعیتت داخل تیم برامون بگو

به جون داداش برای خودم هم سخته ولی امکانش نیست شاید دوباره بیام ولی خوب مثل قبل نمیشه کم میتونم سر بزنم

پیش یک روانپزشک بودم میگفت : برای رسیدن به هر چیزی باید چیز بزرگتری رو از دست بدی

کلا تو کدوم انجمن ها بیشتر وقت میگزرونی؟

موبایل و ادبیات

خودت رو استاد چه چیزی میدونی؟

هیچ چیز

نظرت درباره ی اواتارم
یه مدت بود هر چند روز یک بار اواتار عوض میکردی.حالا چی شده به این گیر دادی؟

آواتور شما خوب است
یک مدت هر بازی بارسا میشد و عکسهای رونی از اون تو نت میومد به روز میکردم آواتورم رو ولی قضیه این آواتور رو اگه دقت کنی قبلا گفتم

فکر نمی کنی اگه دیگه نیای سر بزنی از رونق انجمن موبایل میفته؟

نمیدونم شاید چون بچه های فعالی هم در اون انجمن هستند

با این کلمه ها جمله بساز
رامیار بالاک بایرن مونیخ چپ 13

رامیار با دست چپ زد تو سر بالاک شماره 13 :27:

این اهنگ رو داونلود کن و کامل گوش کن بعد نظرت رو بگو خیلی قشنگه می خوام ببینم از این جور اهنگا خوشت میاد یا نه

یک آهنگ هیپ هاپ خارجی است من با این آهنگها میونه خوبی ندارم

مدل گیتارت چیه؟

گیتار :27:

چرا من احساس میکنم دیگه مثل قبلا زیاد انلاین نمیشی؟

احساس درستی میکنی آخه دارم کارهای رفتن رو اانجام میدم برای همین است ولی هفته آخر این ماه بیشتر هستم

بهترین گزارشگر فوتبال؟

فردوسی پور ( با تشکر از پاچه خواری آقای جواد خیابانی :27: )

قشنگ ترین ورزشگاه دنیا(به جز نیوکمپ)

ورزشگاه تیم آژاکس اسمش رو یادم رفته ولی واقعا کلاسیک و زیبا است

حیوان خونگی نداری؟

خیر

به نظرت پیروز قربانی فصل اینده میاد پرسپولیس؟

بازیکنی که به خاطر شعار دو تا هوادار پیراهنش رو اونجوری پرتاب کنه به تماشاگرها بعید نیست

هیتسفلد بهتره یا مورینیو؟

مورینیو

فعلا دیگه بسه
کاری باری داداش؟
بابای

چاکریم

boy iran
27-05-2007, 21:22
بین این اسما دوست داری اگه بچه دار شدی کدومو روش بزاری؟؟

اصغر اسماعیل صادق محسن اکبر جواد جعفر غضنفر سامان سهیل سپهر حسن نظر علی

سپهر

انگلیسی تا چه حد بلدی ؟؟

دست پا شکسته

از کدوم مدیر سایت خوشت میاد ؟؟

قبلا گفتم :46:

اینو چرا جواب ندادی؟؟

جواب داده شد

boy iran
27-05-2007, 21:28

یادم نیست ولی زیاد نبوده :46:

تو کدو پست بازی میکنی

دفاع راست

boy iran
27-05-2007, 21:33
وقتي يكي رو ميپيچوني چه حالي بهت دست ميده؟

حس آرامش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي كيف ميكني. نه؟

وقتي يكي ميشينه با هزار بدبختي يه اثر هنري خلق ميكنه بعد ميده دستت. شما هم ميگيري خيلي جاهاشو پاك ميكني، خيلي كيف ميكني. نه؟

یک نمونه میتونی نشون بدی بیبینیم چی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا ببينيم از سانسور كردن لذت ميبري. نه؟

اصلا

mehdi_vsgh
27-05-2007, 21:51
سلام علیکم:

1- اول بگو ببینم اهل کلاس گذاشتن هستی؟؟ مثلا اگه یه روز به امید خدا تو تیم ملی دعوت بشی!!! اونوقت مثل بعضی از بازیکنا هی ناز میکنی و بگی!! نمیام! یا..........(راستشو بگو ها..)

2-تا کی فرانسه هستی؟؟؟(میخوای برای همیشه بری یا فقط برای مدت محدودی هستش؟؟؟)

3- به نظرت سوالات من عجیب و غریبتره یا سوالاتm a r i o؟؟؟

4- اون کدوم عدد 5 رقمی هستش که اگه اونو به صورت عادی بخونی..........یا جلو آینه بگیری.........یا کاغذ را سرو ته کنی!! بازم همون عدد خونده میشه؟؟؟

5- گفته بودی فرانسوی را تا حدودی بلدی!!!‌خوب شعر زیبا و بسیار جذاب یه توپ دارم قلقلیه را با زبان شیرین فرانسوی ولی با فونت فارسی!!!!!!!!!!!!! بنویس!!!

6- با نرم افزار پینت!! یه نقاشی از خودت بکش بعدش آپلود کن اینجا تا یه کم بخندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7-فرض کن بازیکن معروفی شدی( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) بعدش یه روز رونالدینهو را از نزدیک ببینی و براش تعریف کنی که چقدر اونو دوست داری ولی اون در جواب بگه که من اصلا نه از بازیت و نه از ریختت خوشنم نمیاد!!!! چه حسی پیدا میکنی؟؟

8-این اسمایلی شما را یاد کدوم کاربر اینجا میندازه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9- این یکی چطور؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- و این؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11- یه جک خیلی بی مزه بگو.......

12- قسمت دوم این بیت را از خودت بساز

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز.................

13- شبا چه ساعتی میخوابی؟؟؟ اصلا میخوابی؟؟؟؟

14- هشتبلکو یعنی چه؟؟

15- این m a r i o چرا هر روز نام کاربریش را عوض میکنه؟؟ مگه کارو زندگی نداره؟؟

16- میدونی عرض بزرگترین اتوبان تهران چقدره؟؟

17- فاصله تهران تا فرانسه چند کیلومتره؟؟(تا لیون)

18- به جز فوتبال چه ورززشی انجام میدی؟؟؟؟

20- تا به حال اینطوری شدی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

21- این اسمایلی تو رو یاد کدوم یک از مدیران اینجا میندازه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

22- از بچه‌داری خوشت میاد؟؟؟

23- چرا من اینقدر سوال میکنم؟؟؟ (سوالام خیلی مزخرفه؟؟)

24- فرض کن با رونالدینهو!!!!!!!رفتی کوه و بالای قله اورست!! بعد ایشون چون خیلی شوخ طبع تشریف دارن به عنوان شوخی شما را از اون بالا پرت میکنن پایین حالا میخوام احساسست را تو هر یک از این حالات بیان کنی

لحظه اول سقوط

بعد از گذشت 1230 متر از لبه پرتگاه

200 متر مونده که با کله بخوری زمین

4.5 سانتیمتر تا ملاقات جناب عزارئیل

بعد از برخورد با زمین

25- اگه میتونستی مرگت را انتخاب کنی کدوم را انتخاب میکردی؟؟(حتما باید یکی را انتخاب کنی)
الف-- گیوتین
ب-رد شدن یک فقره تریلی 18 چرخ به طوری که هر 18 چرخش از روت رد بشه و شما را با آسفالت خیابان یکی کنه؟؟
ج- توسط نیش مار بسیار زیبای کبری
د- برق گرفتگی

26- فرض کن به اعدام محکوم شدی!!! به عنوان حرف آخر چی داری بگی؟؟؟

boy iran
27-05-2007, 22:21
سلام داش محمد خودم . چطوری ؟
ایشالا اونور آب هم مثل اینور آب موفق و سلامت باشی

به به داداش elmo عزیز عشق خودم خیلی ممنون از دعای خیری که کردی :11:

میبینم که تو هم مثل من یاس گوش میدی
پس سوالامو از همین یاس شروع میکنم .

:46:

ادامه ی اینا رو بدون اینکه اهنگه رو الان گوش بدی ، بگو :

بگیر به دستت پرچم ایران و بگو ...

واسه ما ایرانیا ملاک هر نفره ...

کوروش کبیر بود صلح رو آغاز کرد ...

کاش تو پیچش مو میدیدی ، من فقط مو رو ...

همه زیر هجوم دشمن ، تیکه پاره شدن ای خدا اونا بی پشتن ، خدا اونا کشتن ، دشمنا در حال رشدن ...

بگیر به دستت پرچم ایران و بگو ...بگیره دست هستی ایران رو بدون
واسه ما ایرانیا ملاک هر نفره ...که روی گردن ما پلاک فقر هره
کوروش کبیر بود صلح رو آغاز کرد ...یهودی ها رو از بند بابل آزاد کرد
کاش تو پیچش مو میدیدی ، من فقط مو رو ...تو پیچش مو

چهار تا بیت آخری یادم رفته شرمنده

نظرت در مورد اینکه تهران یعنی شهریکه ، هرچی توش میبینی باعث تحریکه ، چیه ؟

سروش از نظر اجتماعی قوی است و حقیقت رو میگه

داری اسم ElmO رو بد جلوه میدی ، که اسمتو بزرگ بنویسن رو جلد CD ؟

دوست داشتی برج میلاد تو حیاط خونتون بود ؟

بله

نظرت راجع به ویدئوی این لینک چیه و به نظرت من چجوری دیدمش ؟

سه تا دیونه افتادن به جون هم :27:

کاربرای اینترنت تو ایران چند نفرن ؟

فکر کنم 20 میلیون نفر

به نظرت من چند سالمه ؟ و منو چجوری میبینی ؟

21 یا 22 خیلی بچه با معرفتی هستی

چرا اینقد فعالی ؟

چی فضولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرت اگه من ADSL داشتم تو انجمن چیکار میکردم ؟

سوپر پچ رو دانلود میکردی :27:

چرا مسابقات اسب دوانی با اسبهای مادیان برگزار میشه و با نریان نمیشه ؟

تخصص ندارم

شلوار لی دوست داری یا پارچه ای ؟ اهل کت شلوار هستی ؟

شلوار لی اهل کت و شلوار هم نیستم

گلزار خوش تیپ تره یا تو ؟

گلزار :13:

به نظرت چرا اینقد هوا گرمه ؟

نزدیک تابستان است

چرا به ما کم سر میزنی ؟

میترسم سرت بشکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گردن یه شترمرغ سه ساله چند سانتی متر هست ؟ زرافه ی 5 ساله چی ؟

تا حالا برخورد نکردم

کدومش سریعتره : ببر ، پلنگ ، یوز ، یوزپلنگ ؟

یوز پلنگ

لیون چند وجبه ؟

وجب نکردم وجب کردم بهت میگم :27:

رونالدینیو در یک دقیقه چند بار پلک میزنه ؟

17 بار

شماره پات چنده ؟ مال من چنده ؟

برای من 43 برای شما 45 ( قبر بچه :27: )

Nike یا Adidas ؟ چرا ؟

نایک به خاطر محصولات گسترده و با کیفیت

گواهینامه داری ؟ تا حالا تصادف کردی ؟ کی ؟

گواهینامه بله یک بار چند ماه پیش یادم نیست

یه خبر خیلی جدید و داغ بگو ...

همین الام بازی اینتر تموم شد سه تا زد

آهنگایی که یاس با ساسان خونده چطوره ؟ شنیدی ؟

نه

لیریک های یاس چطوره ؟

نه

اگه تو لیگ پرو قهرمان شی چیکار میکنی ؟

دور انجمن پی سی ورلد با پرچم دور افتخار میزنم :27:

به نظرت رامیار بالاخره موفق میشی ترکیبچین شه ؟

بله میتونه

چرا ایران فوتبال باشگاههای آرژانتین و برزیل رو پخش نمیکنه ، حتی به صورت غیرمستقیم ... ؟

همین چهار تا بازی رو هم که نشون میدن خدا رو باید شکر کرد ولی الجزیره 1 و 2 توی ماهواره هم آرژانتین هم برزیل هم هلند و پرتقال رو نشون میده

چندبار تا حالا به دخترا تیکه انداختی و چرا ؟

درست صحبت کن مگه خودت خواهر مادر نداری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا من پویول رو خیلی دوسش دارم ؟

چون کاپیتان تیم محبوبت است

شنیدی موتا میخواد بره اینتر ؟ ... اگه بره من چیکار کنم ؟

غلط کرده میگه دست خودشه زنگ میزن باشگاه بارسا میگم رضایت نامه بهش ندن :27:

نارمک ، ونک و پونک یعنی چی ؟

نمیدونم

اگه وقتی رفتی لیون ، رونالدینیو بیاد ایران ، چیکار میکنی ؟

هیچی

mamal13672000 رو میشناسی ؟ چیکاره ست ؟

فکر کنم از بچه های فروم است

واحد پول فرانسه چیه ؟

یورو

لئو تولستوی اهل کجاست ؟ البر کامو چی ؟

نمیدونم

ایرانسل یا TCI ؟

TCI

19

چند بار تا حالا تو قرار ملاقاتهای بچه های پی سی رفتی ؟

هیچ بار

اسم یه آهنگ غمگین که خیلی باهاش حال میکنی رو بگو ...

محسن چاووشی امام رضا

ترکی بلدی ؟

خیر

صدات واسه خوانندگی خوبه ؟ در و دیوار حمومتون از دستت آسایش دارن ؟

هی خوبه تو حموم نمیخونم

مارک ساعتت چیه ؟

ندارم

این کلمات و عبارات چه چیزی رو تو ذهنت تداعی میکنه :

خیابون جمهوری

علاء الدین

پایتخت

بورکینافاسو

هالتر

حجاب

ستاره

افغانستان

حمله ی آمریکا به ایران

ورزشگاه آزادی

Control Panel

خیابان جمهوری : شلوغی

علا الدین : دو برابر شلوغی

بورکینافاسو : کشور آفریقائی

هالتر : سرشونه + جلو بازو + ساعد

حجاب : لازمه

ستاره: برای هر کی تو آسمون یک دونه است

افغانستان: جنگ

حمله ی آمریکا به ایران : سیاسی نکن تا بن نشدی :27:

ورزشگاه آزادی : آخرین باری که رفتم پرسپولیس مس کرمان

دیگه چیزی به ذهنم نمیاد ، شانس آوردی

ایشالا همیشه موفق باشی . نمیدونی وقتی اینو که میخوای بری لیون رو شنیدم ،
چقـــــد خوشحال شدم . ایشالا قبول میشی تو تستشون محمد جان

میشه بعد از اینکه ایشالا تو تست لیون موفق شدی ، تو انجمن اطلاع بدی ؟
مثلا تو متفرقه یه تاپیک بزن .
یا یه پست خصوصی به من بزنی ؟

ممنون از وقتی که میذاری .

خوش بگذره

دوست دارم داداش . ما رو فراموش نکنی ها

حق نگهدارت

مرسی elmo جان تو یکی از بهترین دوستان من هستی

چشم اگر برگشتم و چیزی شد حتما خبر میدم
ممنون از سوالاتی که کردی :11:

h128mk
27-05-2007, 22:22
سلام محمد
چطوری ؟

تا حالا عاشق شدی ؟

کی می خوای ازدواج کنی ؟

کدوم و انتخاب میکنی :
اونی که دوست داره یا اونی که دوسش داری ؟

تا حالا به دختر متلک انداختی ؟

با یه دختر نامزد کردی بعد می فهمی سرطان داره چکار میکنی ؟

با یه دختر تو ایران نامزد کردی بعد رفتی فرانسه اونجا عاشق یه دختر فرانسوی شدی اونم حاظر بخاطرت مسلمون بشه چکار میکنی ؟

اگه یه روز ایدز بگیری خود کشی میکنی ؟

فرض کن ساعت 1 نصف شب تو یه خیابون خلوت با ماشین زدی به یکی یارو همون جا میمیره هیچکسم نیست . چکار میکنی ؟

boy iran
27-05-2007, 22:24
راستی بوی ایران قضیه رفتنت واسه چیه ؟ میری لیون ؟

میدونم خیلی پرتم اما ...

متاسفانه پرتم دیگه .

دوست عزیزم برای تست فوتبال میرم

B O L O T
27-05-2007, 22:32

یادم نیست ولی زیاد نبوده :46:

تو کدو پست بازی میکنی

دفاع راست

به من نمیرسی هافبک میانه یا بعصی وقت ها ssاین پرو ازاد ازاد

boy iran
27-05-2007, 22:34
بیچاره این بدبخت هایی که رو این صندلی میشینند
شما ها رو بهتره ، سازمان سیای امریکا استخدام کنه تا هر چی بیگناه رو ،گنهکارکنید
چقدر سوال می پرسید
یه دو تا سوال بپرسید تا این بنده خداها بتونند جواب بدند

سلام پیمان جان بزار بچه ها راحت باشند :46:

بهترین مسافرتی که رفتی به کجا بوده و با کیا رفتی؟

بابلسر بود که با بچه های تیم رفتیم

boy iran
27-05-2007, 22:35
به من نمیرسی هافبک میانه یا بعصی وقت ها ssاین پرو ازاد ازاد

حله :27: :10:

boy iran
27-05-2007, 22:37
سلام

شعر یه توپ دارم قلغلیه رو به 18 زبون زنده ی دنیا صرف کن

سلام

اگه کسی این کار رو کرد من هم میتونم دومی باشم

boy iran
27-05-2007, 22:48
چیزایی که می گم تو رو یاد چی میندازه:
1-توپ فوتبال پنچر
2-چاقی مارادونا
3-انتقال رونالدینیهو به میلان
4-گراهام پل
5-فراز کمالوند

توپ فوتبال پنچر : خدا نصیب هیچ فوتبالیستی نکنه

چاقی مارادونا : بیماری اسطوره

انتقال رونالدینهو به میلان : پایان عشق من به رونی

گراهان پول : داوری با سه کارت زرد

فراز کمالوند : به قول خبر ورزشی فیروز کریمی الگوش مورینیو بود فیروز کریمی شد وای با حال فراز کمالوند که الگوش فیروز کریمی است

تو مدرسه طبقه چندم می نشستی؟

مدرسه ما طبقاتی نبود

فاصله خانه تا اینجا رو می تونی رو پایی بزنی؟
پشت پایی چی؟

ببخشید تا کجا :5:

تو دنیا تا حالا کسی تونسته پشت پایی بزنه؟

بله

نظرت در مورد کارت هوشمند سوخت چیه؟

از نخود سیاه هم بدتره

لامبورگینی یا بنز یا هامر؟

لامبورگینی

نوکیا یا اریکسون یا اگه اینا نه پس چی؟

سونی اریکسون

با حال ترین نرم افزار و بازی موبایل که تا حالا داشتی چی بوده؟

نرم افزار یادم نیست ولی یک بازی فوتبال بود که خیلی دوسش داشتم و عالی بود

بچه گیات دوست داشتی چه کاره بشی؟

پلیس

کتاب هفته:
و در نهایت من به شما پیشنهاد می کنم که کتاب زندگی نامه دکتر شهید صیاد شیرازی
رو که از انتشارات انقلاب هست تهیه بفرمایید و مطالعه کنید شاید شما هم با خواندن این
کتاب فرار مغز ها نشوید بلکه شستوشوی مغزها بشوید!!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم به همه آرزوهات برسی.
خداحافظ

من که برای مغز فرار نمیکنم برای افتخار کشورم دارم میرم :11:

mehdi_vsgh
28-05-2007, 07:46
ای کاش اول جواب سوالات منو میدادی بعدا میرفتی......... (اینطوری خواب بهت بیشتر می چسبید)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
28-05-2007, 08:51
1- اول بگو ببینم اهل کلاس گذاشتن هستی؟؟ مثلا اگه یه روز به امید خدا تو تیم ملی دعوت بشی!!! اونوقت مثل بعضی از بازیکنا هی ناز میکنی و بگی!! نمیام! یا..........(راستشو بگو ها..)

من تلاش میکنم به تیم ملی برسم و اگه یک روز این جوری بشه با کله میام

2-تا کی فرانسه هستی؟؟؟(میخوای برای همیشه بری یا فقط برای مدت محدودی هستش؟؟؟)

فعلا سه ماه بعدش رو نمیدونم

3- به نظرت سوالات من عجیب و غریبتره یا سوالاتm a r i o؟؟؟

گزینه 3 هیچکدام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- اون کدوم عدد 5 رقمی هستش که اگه اونو به صورت عادی بخونی..........یا جلو آینه بگیری.........یا کاغذ را سرو ته کنی!! بازم همون عدد خونده میشه؟؟؟

11111 حال میکنیم :27:

5- گفته بودی فرانسوی را تا حدودی بلدی!!!‌خوب شعر زیبا و بسیار جذاب یه توپ دارم قلقلیه را با زبان شیرین فرانسوی ولی با فونت فارسی!!!!!!!!!!!!! بنویس!!!

سوال تعریف نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- با نرم افزار پینت!! یه نقاشی از خودت بکش بعدش آپلود کن اینجا تا یه کم بخندیم

خدایا بیبین چطوری با آبروی آدم بازی می کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7-فرض کن بازیکن معروفی شدی بعدش یه روز رونالدینهو را از نزدیک ببینی و براش تعریف کنی که چقدر اونو دوست داری ولی اون در جواب بگه که من اصلا نه از بازیت و نه از ریختت خوشنم نمیاد!!!! چه حسی پیدا میکنی؟؟

8-این اسمایلی شما را یاد کدوم کاربر اینجا میندازه؟

پیر مرد

9- این یکی چطور؟؟

عسل

10- و این؟؟؟

علی

11- یه جک خیلی بی مزه بگو.......

زن ترکه بهش میگه سه تا موجود بگو که با ( خ ) شروع بشه میگه خودت خواهرت خدا بیامورز مادرت :27: ( قصد توهین به ترک ها رو نداشتم و فقط برای پاسخ بود )

12- قسمت دوم این بیت را از خودت بساز

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز.................

:19:

13- شبا چه ساعتی میخوابی؟؟؟ اصلا میخوابی؟؟؟؟

معمولا ده یا 11 اگر فوتبال نداشته باشه البته خدا لعنت کنه این برنامه 90 رو که تا 2 نصف شب نمیزاره ما بخوابیم

14- هشتبلکو یعنی چه؟؟

ضایع شدن

15- این m a r i o چرا هر روز نام کاربریش را عوض میکنه؟؟ مگه کارو زندگی نداره؟؟

نمیدونم والا

16- میدونی عرض بزرگترین اتوبان تهران چقدره؟؟

زیاده :27:

17- فاصله تهران تا فرانسه چند کیلومتره؟؟(تا لیون)

رفتن تا اونجا بهت میگم

18- به جز فوتبال چه ورززشی انجام میدی؟؟؟؟

وزنه زدن یا همون بدنسازی یک روز در میون هم استخر :46:

20- تا به حال اینطوری شدی؟؟

1 دفعه

21- این اسمایلی تو رو یاد کدوم یک از مدیران اینجا میندازه؟؟؟

یعنی میخوای بگی babak

22- از بچه‌داری خوشت میاد؟؟؟

نه

23- چرا من اینقدر سوال میکنم؟؟؟ (سوالام خیلی مزخرفه؟؟)

نه بابا مزخرف چیه

24- فرض کن با رونالدینهو!!!!!!!رفتی کوه و بالای قله اورست!! بعد ایشون چون خیلی شوخ طبع تشریف دارن به عنوان شوخی شما را از اون بالا پرت میکنن پایین حالا میخوام احساسست را تو هر یک از این حالات بیان کنی

لحظه اول سقوط

بعد از گذشت 1230 متر از لبه پرتگاه

200 متر مونده که با کله بخوری زمین

4.5 سانتیمتر تا ملاقات جناب عزارئیل

بعد از برخورد با زمین

لحظه اول سقوط ( ای نامرد )

بعد از گذشت 1230 متر از لبه پرتگاه ( خدایا چیکار کنم )

200 متر مونده که با کله بخوری زمین ( یعنی ممکن است زنده بمونم )

4.5 سانتیمتر تا ملاقات عزرائیل ( یعنی چه شکلی است )

بعد از برخود با زمین ( انا الله و انا الی راجعون روح boy iran به ملکوت الله پیوست به همین مناسبت مراسم ختمی ساعت 16 تا 18 در انجمن متفرقه پی سی ورلد برگزار میشود از همه دوستان و عزیزان دعوت میشود با حضور در تاپیک مربوطه باحث شادی روح این مرحوم شوید )

25- اگه میتونستی مرگت را انتخاب کنی کدوم را انتخاب میکردی؟؟(حتما باید یکی را انتخاب کنی)
الف-- گیوتین
ب-رد شدن یک فقره تریلی 18 چرخ به طوری که هر 18 چرخش از روت رد بشه و شما را با آسفالت خیابان یکی کنه؟؟
ج- توسط نیش مار بسیار زیبای کبری
د- برق گرفتگی

الف

26- فرض کن به اعدام محکوم شدی!!! به عنوان حرف آخر چی داری بگی؟؟؟

من بی گناهم

boy iran
28-05-2007, 08:52
ای کاش اول جواب سوالات منو میدادی بعدا میرفتی......... (اینطوری خواب بهت بیشتر می چسبید)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید مهدی جان دیشب جواب ندادم گفتم خوابم نمیبره :27: گزاشتم صبح

boy iran
28-05-2007, 09:00
سلام محمد
چطوری ؟

سلام خوبم تو چطوری ؟

تا حالا عاشق شدی ؟

1 بار

کی می خوای ازدواج کنی ؟

بعد دوران ورزشیم

کدوم و انتخاب میکنی :
اونی که دوست داره یا اونی که دوسش داری ؟

اونی که دوسش دارم

تا حالا به دختر متلک انداختی ؟

خیر

با یه دختر نامزد کردی بعد می فهمی سرطان داره چکار میکنی ؟

باهاش زندگی میکنم

با یه دختر تو ایران نامزد کردی بعد رفتی فرانسه اونجا عاشق یه دختر فرانسوی شدی اونم حاظر بخاطرت مسلمون بشه چکار میکنی ؟

با هردوتاشون :27:

اگه یه روز ایدز بگیری خود کشی میکنی ؟

خیر باهاش زندگی میکنم

فرض کن ساعت 1 نصف شب تو یه خیابون خلوت با ماشین زدی به یکی یارو همون جا میمیره هیچکسم نیست . چکار میکنی ؟

کاری که همه انسانها میکنند یعنی پای جرم خودم می ایستم

masoud908
28-05-2007, 10:13
Hello

1-بزرگترين اشتباهت در زندگي؟

2-در دوران مدرسه بچه درسخون بودي يا نه؟

3-پايين ترين نمرت در دوران مدرسه ؟ « كلاس چندم و چه نمره اي »

4-مشخصات كامپوترت؟

5-نظرت با اينكه امروز يه تاپيك ديگه بعد بازي ها بزنم چيه؟!!

ALt3rnA
28-05-2007, 10:38
سلام .

هر چی راجع به اینا رسید به ذهنت رو بگو

تهران
اصفهان
اصغری
داش مراد
تلویزیون
ماهواره
اح م دی ن ژا د
اسب

به نظرت پشت ماه چه شکلیه

به نظرت گرافیک سیستم من چنده الان؟

دوست داری بعد از خودت کی بشه صندلی نشین؟

عجیب ترین سوال ها رو کی پرسی ازت؟

بین اینا کدومو نمیشناسی؟

محسن تری دی _ مستر _ امین موزی _ امگا _ نستا _ نوید

ALt3rnA
28-05-2007, 10:40
اینو جدا زدم یادت نره

اون چیه که نارنجیه و چرخ داره ؟

c0rd3r
28-05-2007, 12:17

8 پا چیست ؟

یک جانوار است جزو خزندگان

1000 پا چیست ؟

اونم همینطور

این جمله یعنی چی ؟ : مار موش را میخورد

یعنی اینکه مار میتونه موش رو بخوره

ماهی

کوسه یعنی چی ؟

یعنی کو + 3 :27:

لپ لپ خانواده یادت نره :21:

بجز یکی همش غلطه :13:

19

تند نرو . منو میگفت ها .:18: :27: :10:

من همش 14 سالمه :20:

mehdi_vsgh
28-05-2007, 12:44
قبل از اینکه جواب سوالا را بدی!!! خواهش میکنم که این اسمایلیهای ما بدبختو نترکون!!! بزار باشن دلشون خوش باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه سوال که تا بحال هیچکی ازت نپرسیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو که این همه میای پی سی به نظرت آخرش نمیخوری به پی سی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

========================

من تو سوال 6 سری قبل ازت خواسته بودم عکس خودتو بکش!! نگفتم که انشا بنویسی(حالا بشین و دقیقا یه نقاشی از صورتت بکش..)

از تنهایی میترسی؟؟؟

اون سری سوالاتی که ازت کرده بودم گفته بودی که این اسمایلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو رو یاد علی میندازه!!!!!! میخواستم بدونم کدوم علی؟؟؟(دقیقا نام کاربریش را بگو)

تا به حال از این کارا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کردی؟؟

حالا یه سوال خفن: نظرت راجع به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه؟؟؟(میتونی هم از طریق پیام خصوصی بهم جواب بدی)

به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif اعتقاد داری؟؟

تا به حال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif شدی؟؟

تا به حال به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif فکر کردی؟؟ چه حسی داشتی؟؟

آخرین باری که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif کردی کی بود؟؟

آخرین باری که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کی بود؟؟

در هفته معمولا چنتا اس ام اس میفرستی؟؟؟(معمولا موضوعات اس ام اسات چیه؟؟ کاری؟؟ جک؟؟؟ ویا...)

به نظرت ما ایرانیا فرهنگ استفاده از موبایل و اس ام اس را داریم؟؟

چایی یا قهوه یا نسکافه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینا میزنی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در یک دقیقه چنتا دراز - نشست میتونی بری؟؟

1500 متر را در چند دقیقه میتونی بری؟؟ (داشتن نفس یکی از مهمترین فاکتورهای یه فوتبالیسته)

وقتی که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بشی چه کار میکنی؟؟

بالاخره به نظرت من این m a r i o را آدم میکنم؟؟؟؟؟ یا اون منو؟ یا هیچکدوم؟؟؟ یا هردو؟؟؟

فعلا اینارو جواب بده تا بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h128mk
28-05-2007, 13:22
سلام
خیلی خوش اشتهایی هاااا

می دونی چرا اسب دمشو اینقدر تکون میده:27:
می دونی چر امار زبونشون و اینقدر میاره بیرون:27:

اگه به این 2 سوا جواب بدی ثابت میکنی که خیلی باهوشی

تا بعد ... :27:

R10MessiEtoo
28-05-2007, 13:27
چند تا نظر در مورد صندلی نشینی بوی ایران
1- لازم نیست به همه سوالا جواب بدی بعضیاش واقعا چرته ازش همنجوری رد شو.
2- خیلی خیلی خلاصه جواب می دی یکم بیشتر در مورد جوابات فکر کن بعضی وقتا لازمه دلیل پاسخات رو بگی.
3- خودتو بیشتر معرفی کن چرا می ترسی؟
4-اسمایل هایی که میزینی تکراری شده.
و ....

Ahmad
28-05-2007, 14:38
فقط جهت پاره‌اي توضيحات : :46:

ببين محمد جان ،:10: ، اين يك اثر هنري است . همه چيز براي حتي پاسخ دادن شما مهيا شده است:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اون پست رو ديدي يكي از بچه ها از دست تو شاخ درآورد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اسب به حالت ايستاده مي‌خوابه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نظرت درباره علي دايي چيه؟ فكرنميكني به زودي بشه مربي هميشگي تيم ملي. يا رئيس دائمي فدراسيون فوتبال؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اين صدا وسيما و بخصوص گزارشگرها بيننده رو ... حساب ميكنن، وقتي دارن صحنه‌اي رو سانسور ميكنن و براي ماسمالي مثلا ميگن يكبار ديگه صحنه آهسته گل رو ميبينيم يا ارتباط قطع شد و ... . بهتر نيست اينگونه مواقع سكوت كنند و چيزي نگن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : من يه جا بهم ثابت شد اين حامد (حميد) دهقاني (حامد مدادرنگي) خيلي بچه بامعرفتيه. ميدوني كجا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فرق بين خر با الاغ چيه ؟ :31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : يكي از اين گزينه‌ها با بقيه فرق داره. چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تهران
اصفهان
شيراز
سمنان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فرانسه كه رفتي ، يه موقع اين سايت رو فراموش نكني ها . اينترنت كه اونجا دسترسي بهش راحتتره. حتي اگه شده يه چند دقيقه‌اي بيا اينجا ببين چه خبره. يه پستي هم بده. OK ؟ :10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين كه اون وسط ضايع شد، كي بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا پلك مرغ از پايين به بالا بسته ميشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اسماعيل اسفندياري رو ميشناسي ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين چند بيت شعر براي كي نوشته شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزن و برو راحتم بذار

چي ميگي ، هي وزوز ميكني
آخه توي گوشم رفتي چكار

هرچي ميخواي بگو بلند بگو

اين همه دختر مثل هلو
چرا گيردادي به من پشمالو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : تا يه سال ديگه شماره 3 ميلان مثل شماره 6 اون (فكركنم 6 بود) به تاريخ ميپيونده. يعني كس ديگه‌اي اين شماره‌ها رو به تن نخواهد كرد. شماره 6 مال كي بود؟ علت رو در چه ميبيني؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : آيا هشت پا واقعا هشت تا پا داره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : هزار پا چي ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : بارباپاپا چي ؟ اون هم بارباپا تا پا داره؟ (خودمونيم چقدر اين سوال چرت بود. خودم كف كردم از چرتي)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شنيدم فرانسويها رابطه خوبي با انگليسيها ندارند. درسته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا وقتي آب سر بالا ميره ، قورباغه هوس ميكنه ابوعطاء بخونه ؟ اصلا اين ضرب‌المثل يعــــــني چه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : به نظرت من پيرترم يا piremard ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : از جبرئيل خبر داري؟ هنوز بازي ميكنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : موفق و فوتباليست باشيد. فعلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين بلايي است كه شما بر سر اين اثر هنري آورده‌ايد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون پست رو ديدي يكي از بچه ها از دست تو شاخ درآورد؟

تا باشه از این شاخ ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا اسب به حالت ايستاده مي‌خوابه؟

خالقش خدا == زبان ما کوتاه

نظرت درباره علي دايي چيه؟ فكرنميكني به زودي بشه مربي هميشگي تيم ملي. يا رئيس دائمي فدراسيون فوتبال؟

احترام برای علی دائی واجب است

درباره مربی و رئیس شدن هم بر عهده خودش است

چرا اين صدا وسيما و بخصوص گزارشگرها بيننده رو ... حساب ميكنن، وقتي دارن صحنه‌اي رو سانسور ميكنن و براي ماسمالي مثلا ميگن يكبار ديگه صحنه آهسته گل رو ميبينيم يا ارتباط قطع شد و ... . بهتر نيست اينگونه مواقع سكوت كنند و چيزي نگن ؟

حالا این خوبه دقت کردی صدا رو هم سانسور میکنند :18: ای بابا از دست این مملکت

من يه جا بهم ثابت شد اين حامد (حميد) دهقاني (حامد مدادرنگي) خيلي بچه بامعرفتيه. ميدوني كجا ؟

نمیدونم من چرا هی میگم حمید ( تبرک ) :27: ولی این حامد خدائی خیلی بچه با حالی است کجا رو هم نگو

فرق بين خر با الاغ چيه ؟

فکر کنم الاغ یکم از خر هوش بالاتری داشته باشه :27:

تهران
اصفهان
شيراز
سمنان

تهران چون دود بیشتر داره

فرانسه كه رفتي ، يه موقع اين سايت رو فراموش نكني ها . اينترنت كه اونجا دسترسي بهش راحتتره. حتي اگه شده يه چند دقيقه‌اي بيا اينجا ببين چه خبره. يه پستي هم بده. OK ؟

نگو :41: نمیدونم شاید بتونم شاید نتونم خیلی بچه های اینجا رو دوست دارم :40: خیلی :40:

اين كه اون وسط ضايع شد، كي بود ؟

خودتی :27:

چرا پلك مرغ از پايين به بالا بسته ميشه؟

تا حالا فکر نکردم

اسماعيل اسفندياري رو ميشناسي ؟

خیر

بزن و برو راحتم بذار

چي ميگي ، هي وزوز ميكني
آخه توي گوشم رفتي چكار

هرچي ميخواي بگو بلند بگو

اين همه دختر مثل هلو
چرا گيردادي به من پشمالو

در وصف موجودی به نام دوست دختر :27:

تا يه سال ديگه شماره 3 ميلان مثل شماره 6 اون (فكركنم 6 بود) به تاريخ ميپيونده. يعني كس ديگه‌اي اين شماره‌ها رو به تن نخواهد كرد. شماره 6 مال كي بود؟ علت رو در چه ميبيني؟

مالدینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم سوال سختی است

آيا هشت پا واقعا هشت تا پا داره؟

اینجوری میگن

هزار پا چي ؟

نمیدونم

بارباپاپا چي ؟ اون هم بارباپا تا پا داره؟ (خودمونيم چقدر اين سوال چرت بود. خودم كف كردم از چرتي)

رفیق سرندی پیتی است :27:

شنيدم فرانسويها رابطه خوبي با انگليسيها ندارند. درسته؟

چرا وقتي آب سر بالا ميره ، قورباغه هوس ميكنه ابوعطاء بخونه ؟ اصلا اين ضرب‌المثل يعــــــني چه؟

میگه من این ضرب المثل رو گفتم که از من میپرسی برو از صاحبش بپرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرت من پيرترم يا piremard ؟

piremard

از جبرئيل خبر داري؟ هنوز بازي ميكنه؟

آره تو مارسی بازی میکنه

موفق و فوتباليست باشيد. فعلا

مرسی :11:

اين پاسخهاي شما به پست بعدي.كه باعث شد من اين پست رو بزنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي يكي رو ميپيچوني چه حالي بهت دست ميده؟

حس آرامش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي كيف ميكني. نه؟

وقتي يكي ميشينه با هزار بدبختي يه اثر هنري خلق ميكنه بعد ميده دستت. شما هم ميگيري خيلي جاهاشو پاك ميكني، خيلي كيف ميكني. نه؟

یک نمونه میتونی نشون بدی بیبینیم چی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا ببينيم از سانسور كردن لذت ميبري. نه؟

اصلا

اين هم وضعيت من بعد اين ماجرا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند تا نظر در مورد صندلی نشینی بوی ایران

آقا مهدي فكر كنم با ما بود. اصلا حرف قشنگي نبود.

---------------------------
و در انتها :

تهران
اصفهان
شيراز
سمنان

تهران چون دود بیشتر داره

پاسخ : شيراز. چون اون سه تاي ديگه نام استانه.

---------

ناراحت نشي محمد جان. خوب حال آدم گرفته ميشه ديگه. :10:

boy iran
28-05-2007, 14:43
به خدا شرمنده همه دوستان

یکم وقتم کم است و مجبورم کپی و بعد جواب ها رو با یک رنگ دیگه بنویسم به بهروز جان گفتم اگر هفته آخر ان ماه که دارم میرم بزاره بشینم بهتره چون وقت آزاد بیشتر دارم ولی گفت که صندلی پر است منم که همین موقه نشستم اگر هم اینقدر خنگ هستم شرمنده دیگه معمولا میگن این فوتبالیستها یک طبقشون کمه حالا هر چی سوال است بپرسین شب میام جواب میدم ممنون از همه عزیزان

mehdi_vsgh
28-05-2007, 16:12
ببخشید که پارازیت میندازم

دوست خوبم لطفا یه نگاهی به عنوان تاپیک بندازید!!! صــــندلی داغ!!!! بعدش شما انتظار داری برای اینکه بتونیم صندلی را داغ کنیم چه سوالاتی بپرسیم!؟؟؟؟؟؟ (حال شما خوبه و......؟؟؟) از طرفی اگه یه کم تیزبین باشی بعضی از سوالاتی که من میکنم در پشت پرده منظوری دارم که میخوام دیدگاه و تفکرات اون فرد را راجع به اون موضوع بدونم!! و از طرفی میخوام که تاپیک از اون شکل یکنواختی در بیاد!!!! و حالتی سرگرم کننده تر داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکم وقتم کم است و مجبورم کپی و بعد جواب ها رو با یک رنگ دیگه بنویسم
محمد جان برای اینکه این اسمایلیهارا از بین نبری کار خیلی راحتی وجود داره!!! روی دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلیک کن بعدش از اول و آخر هر پست تگ‌‌های مربوط به نقل قول [/QUOTE] را بردار!! با دکمه‌های ctrl+Home به اول پست برو و با دکمه Delete میتونی تگ اولیه را برداری !! بعدشم برو به آخر پست با دکمه‌های Ctrl+End !!! و با دکمه BackSpace میتونی تگ دوم را هم برداری!!

حالا با خیال راحت میتونی در بین سوالات جواب خودتو بنویسی و اگه نیازی بود فونت یا رنگشو هم عوض کنی......

ممنون و عذرخواهی بابت این پست خارج از بحث [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

ALt3rnA
28-05-2007, 16:38
کاملا تایید میشه

ALt3rnA
28-05-2007, 16:41
1-کانتر میزنی
2- چه گلی رو بیشتر دوستاری
3- الگوت کیه تو زندگی

mehdi_vsgh
28-05-2007, 18:43
یه چنتا سوال دیگه

طول زمین فوتبال چقدره؟؟؟
عرض اون چطور؟؟
طول و ارتفاع دروازه فوتبال میدونی چقدره؟؟
قطر دایره میانه میدان چقدره؟؟
فاصله نقطه پنالتی تا دروازه؟؟
اون نیمداره‌ای که پشت محوطه جریمه قرار داره میدونی قطرش چقدره؟؟
اندازه محوطه جریمه چقدره؟؟؟(طول و عرضش)

نظرت در مورد استقلال که با این وضع جام را ترک کرد چیه؟؟؟

Behroooz
28-05-2007, 19:09
سلام

اگه بری اون ور اب باز هم بر میگردی یا میخ.اهی برای همیشه بمونی؟

ALt3rnA
28-05-2007, 19:26
maloome barnemegarde :D

boy iran
28-05-2007, 20:40
جا داره همین جا قهرمانی سایپا رو اعلام کنم

دوستان من دیگه عادت کردم شرمنده عزیزان مجبورم به روش قبلی کار کنم

ALt3rnA
28-05-2007, 20:58
یه ضرب المثل بگو
آخرین کتابی که خوندی چی بود؟؟

ALt3rnA
28-05-2007, 20:59
راستی نظرت در مورد صندلی نشین های قبلی چیه ؟؟

boy iran
28-05-2007, 21:06
1-بزرگترين اشتباهت در زندگي؟

کاش زودتر میفهمیدم دنیا دست کی هست

2-در دوران مدرسه بچه درسخون بودي يا نه؟

خیر

3-پايين ترين نمرت در دوران مدرسه ؟ « كلاس چندم و چه نمره اي »

صفر دوره راهنمائی نمیدونم چندم

4-مشخصات كامپوترت؟

قبلا گفتم

5-نظرت با اينكه امروز يه تاپيك ديگه بعد بازي ها بزنم چيه؟!!

زدی که :27:

ALt3rnA
28-05-2007, 21:07
donya dast ke hast ???

boy iran
28-05-2007, 21:08
donya dast ke hast ???

دوست عزیزم سوالها رو کلی بپرس تک تک نمیتونم ممنون:46:

ALt3rnA
28-05-2007, 21:10
شرمنده

راستی فارسیمم درست شد بالاخره

mehdi_vsgh
چرا سوالات منو جواب ندادی؟؟؟؟

صفحات قبل را نیگا کن

boy iran
شرمنده

راستی فارسیمم درست شد بالاخره

خواهش میکنم دوست عزیز:10:

boy iran
28-05-2007, 21:11
چرا سوالات منو جواب ندادی؟؟؟؟

صفحات قبل را نیگا کن

یک دقیقه صبر کن

boy iran
28-05-2007, 21:12
مبارک باشه هفت هزار پست شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انشا الله 20 هزار پسته بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALt3rnA
28-05-2007, 21:12
از کدوم مدیر بیشتر خوشت میاد
چه سریالی رو دنبال میکنی
نظرت درباره ی جواهری در قصر چیه ؟؟

ALt3rnA
28-05-2007, 21:13
یه ضرب المثل بگو
چه حیونی رو دوست داری
تیم مورد علاقه ات
چن تا از مدیر های سایت رو دیدی ؟؟

چه سریالی رو دنبال میکنی

-چندتا تاپیک تو ترش داری؟
-آخرین باری که سینما رفتی کی بوده؟چه فیلمی؟
-ماهواره دارین؟
-کدوم شبکه های ایرانی رو بیشتر میبینی؟
-کدوم شبکه های خارجی رو بیشتر میبینی؟
-به بازیهای کامپیوتری و موبایل علاقه داری؟اگه آره بهترین بازیهایی که کردی چی بوده؟

ALt3rnA
28-05-2007, 21:15
اههههههههه .... نزدیک 7000 بودیممممم

چرا کسی نگفت ؟؟ :41:

boy iran
28-05-2007, 21:22
سلام .

هر چی راجع به اینا رسید به ذهنت رو بگو

تهران
اصفهان
اصغری
داش مراد
تلویزیون
ماهواره
اح م دی ن ژا د
اسب

سلام چشم

تهران : پره دود
اصفهان : نصف جهان
اصغری : نچائی داداش
داش مراد : داداش گل مراد
تلوزیون : چیز خوبی است
ماهواره : درست استفاده بشه خوبه
احمدی نژاد : چرا اینجوری نوشتی میگه فیلتر شکن است :27:
اسب : حیوان نجیبی است

به نظرت پشت ماه چه شکلیه

قشنگه

به نظرت گرافیک سیستم من چنده الان؟

512 :18:

دوست داری بعد از خودت کی بشه صندلی نشین؟

برای دهمین بار کمال

عجیب ترین سوال ها رو کی پرسی ازت؟

elmo

بین اینا کدومو نمیشناسی؟

محسن تری دی _ مستر _ امین موزی _ امگا _ نستا _ نوید

همه رو میشناسم مخصوصا این امگا که هر روز با یک یوزر عضو میشه :27:

boy iran
28-05-2007, 21:22
اههههههههه .... نزدیک 7000 بودیممممم

چرا کسی نگفت ؟؟ :41:

نوشته دیگه چرا بگیم دوست خوب :46:

mehdi_vsgh
28-05-2007, 21:35
السلام علیکم

خوبی محمد جان؟؟ یکی دو سوال دیگه برات دارم

1- الان فکر میکنی که دمای صندلی داغ چقدر شده؟؟

2- یه چیزی یادم اومد: جات خالی الان داشتیم هندوانه میخوریدم یه سوالی بدجور ذهنمو مشغول کرد؟؟ چرا میگن هندوانه نمیگن ایران‌وانه یا فرانسه‌وانه یا ژاپن وانه یا.........؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
28-05-2007, 21:51
قبل از اینکه جواب سوالا را بدی!!! خواهش میکنم که این اسمایلیهای ما بدبختو نترکون!!! بزار باشن دلشون خوش باشه

دلشون خوش باشه ما کی کاری نکردیم

تو که این همه میای پی سی به نظرت آخرش نمیخوری به پی سی؟؟

ای کلک اینو که موقع صندلی نشینی خودت یکی ازت پرسید :27:

من تو سوال 6 سری قبل ازت خواسته بودم عکس خودتو بکش!! نگفتم که انشا بنویسی(حالا بشین و دقیقا یه نقاشی از صورتت بکش..)

حالا گیر بده
بفرما
:27:

از تنهایی میترسی؟؟؟

نه

اون سری سوالاتی که ازت کرده بودم گفته بودی که این اسمایلی تو رو یاد علی میندازه!!!!!! میخواستم بدونم کدوم علی؟؟؟(دقیقا نام کاربریش را بگو)

علی همون پرشین 365 است

تا به حال از این کارا کردی؟؟

نه

در هفته معمولا چنتا اس ام اس میفرستی؟؟؟(معمولا موضوعات اس ام اسات چیه؟؟ کاری؟؟ جک؟؟؟ ویا...)

20 یا 30 تا کاری است

به نظرت ما ایرانیا فرهنگ استفاده از موبایل و اس ام اس را داریم؟؟

همه نه

چایی یا قهوه یا نسکافه؟؟

چای

از اینا میزنی؟؟

نه

در یک دقیقه چنتا دراز - نشست میتونی بری؟؟

50

1500 متر را در چند دقیقه میتونی بری؟؟ (داشتن نفس یکی از مهمترین فاکتورهای یه فوتبالیسته)

1500 متر رو تایم نگرفتم ولی 100 متر رو در هفت و نیم ثایه میرم :46:

بالاخره به نظرت من این m a r i o را آدم میکنم؟؟؟؟؟ یا اون منو؟ یا هیچکدوم؟؟؟ یا هردو؟؟؟

هردو :27:

مهدی جان شرمنده که بعضی سوالات رو جواب ندادم به خدا این نقاشی بد وقتم رو گرفت نوبت دیگران رو هم باید رعایت کرد:10:

mehdi_vsgh
28-05-2007, 22:03
مهدی جان شرمنده که بعضی سوالات رو جواب ندادم به خدا این نقاشی بد وقتم رو گرفت نوبت دیگران رو هم باید رعایت کرد

خواهش میکنم هر جوری که راحتی ولی...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصل کاریها را جواب ندادی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکنه به خاطر اینه که:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greatone
28-05-2007, 22:36
قضیه ی این تایپیک چی بید؟

ALt3rnA
28-05-2007, 23:25
کجا میری !!! :41: اومدی پست 7000 رو بدی و بری؟؟ :41:

جواب سوالا رو بده :)

mehdi_vsgh
29-05-2007, 07:58
تو که این همه میای پی سی به نظرت آخرش نمیخوری به پی سی؟؟

ای کلک اینو که موقع صندلی نشینی خودت یکی ازت پرسید

یه سوال کاملا جدید ازت دارم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو که این همه میای پی سی به نظرت آخرش نمیخوری به پی سی؟؟؟

احساسات را راجع به سوال فوق با چنتا اسمایل نشون بده:

boy iran
29-05-2007, 08:37
می دونی چرا اسب دمشو اینقدر تکون میده

فکر کنم به خاطر موجودات کوچکی که روی بدنش هستم و برای دور کردن اونها این کار رو میکنه

می دونی چر امار زبونشون و اینقدر میاره بیرون

برای بدست آوردن طعمه

boy iran
29-05-2007, 08:41
1-کانتر میزنی

خیر تا حالا بازی نکردم

2- چه گلی رو بیشتر دوستاری

یاس

3- الگوت کیه تو زندگی

ورزشی یا غیر ورزشی اشاره نکردی

boy iran
29-05-2007, 08:56
طول زمین فوتبال چقدره؟؟؟

طول حداقل 90 متر و حداکثر 110 متر

عرض اون چطور؟؟

عرض حداقل 45 متر و حداکثر 90 متر

طول و ارتفاع دروازه فوتبال میدونی چقدره؟؟

فاصله بين دو تير عمودى، 7.32 متر و فاصله لبه پايين تير افقى تا زمين 2.42 متر است و مجموع 12 سانتی متر

قطر دایره میانه میدان چقدره؟؟

9.15

فاصله نقطه پنالتی تا دروازه؟؟

فکر کنم 9 متر اینو دقیق نمیدونم

اون نیمداره‌ای که پشت محوطه جریمه قرار داره میدونی قطرش چقدره؟؟

4.5

اندازه محوطه جریمه چقدره؟؟؟(طول و عرضش)

16.5

نظرت در مورد استقلال که با این وضع جام را ترک کرد چیه؟؟؟

کلی خندیدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
29-05-2007, 09:05
سلام

اگه بری اون ور اب باز هم بر میگردی یا میخ.اهی برای همیشه بمونی؟

سلام آقا بهروز

هنوز تصمیم رای گرفتن و برگشتن ندارم چون شرایط من اونجا معلوم میشه :46:

boy iran
29-05-2007, 09:07
یه ضرب المثل بگو

تا توانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد

بسوی کامیابی

boy iran
29-05-2007, 09:09

همه عالی :46:

boy iran
29-05-2007, 09:13

قبلا جواب داده شده

چه سریالی رو دنبال میکنی

دست و پا شکسته این مدار صفر درجه رو نگاه میکنم

تا حالا یک قسمتش رو هم ندیدم برای همین نمیتونم نظری بدم

boy iran
29-05-2007, 09:16
السلام علیکم

خوبی محمد جان؟؟ یکی دو سوال دیگه برات دارم

السلام علیک یا ابن مهدی

1- الان فکر میکنی که دمای صندلی داغ چقدر شده؟؟

56 درجه :18:

2- یه چیزی یادم اومد: جات خالی الان داشتیم هندوانه میخوریدم یه سوالی بدجور ذهنمو مشغول کرد؟؟ چرا میگن هندوانه نمیگن ایران‌وانه یا فرانسه‌وانه یا ژاپن وانه یا.........؟؟؟

حتما حکمتی بوده چون من ریشه تاریخی این کار رو نمیدونم

boy iran
29-05-2007, 09:17
قضیه ی این تایپیک چی بید؟

ای فضول :27:

boy iran
29-05-2007, 09:20
یه سوال کاملا جدید ازت دارم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو که این همه میای پی سی به نظرت آخرش نمیخوری به پی سی؟؟؟

احساسات را راجع به سوال فوق با چنتا اسمایل نشون بده:

Ahmad
29-05-2007, 09:36
سلام

خوبي ؟

تو كه اين همه مياي به پي‌سي ،‌اگه يه روز نتوني بياي به پي سي ، بدتر از اون اونروز خورده باشي به پي‌سي ، جلوت هم باشه يه دونه پپ سي ، يه دونه عكس هم داشته باشي از چل‌سي ، پول تو جيبت هم باشه فقط چند سي‌سي ، ولي تو كه خوب ميتوني بگي مرسي . دوست نداري منو بكني تو كرسي ، توش هم پر كني از منوك‌سي (‍co) ... .

چه نتيجه اي از اين داستان ميگيري ؟

boy iran
29-05-2007, 10:28
کف میکنیم :18:

mario جان این کلمات رو از کجا پیدا کردی

خدائی مردم از خنده :27:

نظر خواستی ندارم جز ایول :11:

h128mk
29-05-2007, 15:37
سلام
چرا به اسب میگن حیوانی نجیب ؟
رونالدینیهو بهتره یا انری ؟ بدون تعصب جواب بده
به نظرت ربط این 2 تا سوال تو چیه ؟

Greatone
29-05-2007, 15:53
ای فضول :27:

تو منو از کجا میشناسی اسم من ای فضوله اسم تو چیه؟

boy iran
29-05-2007, 20:30
تو منو از کجا میشناسی اسم من ای فضوله اسم تو چیه؟

اسم منم دنبال فضول ها گشتن است :27:

boy iran
29-05-2007, 20:34
سلام

سلام

چون نجابت اسب مشهور است

رونالدینهو

یعنی چی میخوای بگی ونالدینهو اسب است :18: :27:

h128mk
29-05-2007, 21:48
اخرین سوتی که دادی چی بود ؟:27:

c0rd3r
29-05-2007, 22:01
سلام

سلام

چون نجابت اسب مشهور است

رونالدینهو

یعنی چی میخوای بگی ونالدینهو اسب است :18: :27:

من جواب این سوال رو میدم .

این سوالات بالا رو جنابعالی دادین بعد نوشته : جواب به سریه دوم سوالات c0rd3r عزیز . :27:

Greatone
29-05-2007, 22:59
اسم منم دنبال فضول ها گشتن است :27:

تا حالا چند تا فوضول پیدا کردی ؟
روزی چقدر درامد داری؟
از کارت راضی هستی؟
خودتم فضولی؟
فوضول یعنی چه؟
وقتی میری خاستگاری جواب بابای عروس رو چی میدی؟
فوضول

Behroooz
30-05-2007, 10:51
سلام .

اگه باشگاه لیون قبولت نکنه چه میکنی ؟

boy iran
30-05-2007, 12:02

تادلت بخواد روی صندلی سوتی دادم پس یادم نمیاد :27:

boy iran
30-05-2007, 12:09
تا حالا چند تا فوضول پیدا کردی ؟

تا دلت بخواد مخصوصا تو فروم p30 :27:

روزی چقدر درامد داری؟

درآمد که هیچی ضرر هم میزنیم :27:

از کارت راضی هستی؟

اگه فوتبال رو کار حساب کنی بله :46:

خودتم فضولی؟

نه من دنبال فضولها هستم :27:

فوضول یعنی چه؟

فوضول به موجودی گفته میشود که کار و زندگی نداره و همش به فکر کنجکاوی در زندگی مردم میباشد

وقتی میری خاستگاری جواب بابای عروس رو چی میدی؟

میگم یا دخترت رو میدی یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فوضول

این آخری خودتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
30-05-2007, 12:10
سلام .

اگه باشگاه لیون قبولت نکنه چه میکنی ؟

سلام بهروز جان

هیچی دیگه اگه قبول نشم بر میگردم :46:

my_consort_is_my_life
30-05-2007, 15:30
آقا منم می خوام شرکت کنم توی صندلی داغ چیکار کنم ؟

masoud908
30-05-2007, 15:59
بايد فرم پر كني...!!!

boy iran
30-05-2007, 16:17

این آقا مسعود هم همیشه شوخی میکنه :27: بالاخره بچه محل ما است دیگه:27:

masoud908
30-05-2007, 16:21
این آقا مسعود هم همیشه شوخی میکنه :27: بالاخره بچه محل ما است دیگه:27:
بابا به خدا همه فهميدن بچه محلي ما هستي،خيلي بد ادم شهرتش از كسي ديگه بدست بياره!!!

boy iran
30-05-2007, 16:28
بابا به خدا همه فهميدن بچه محلي ما هستي،خيلي بد ادم شهرتش از كسي ديگه بدست بياره!!!

:27: :27:

واقعا بده حسن :27:

masoud908
30-05-2007, 16:33
:27: :27:

واقعا بده حسن :27:

منم موافقم با نظرت تقي...

Greatone
30-05-2007, 16:57
boyiran تو این قدر رو صندلی داغ میشینی نمیسوزی؟
من میگم اسم تایپیک رو بزاریم صندلی ولرم تا همه بشینن

boy iran
30-05-2007, 17:01
boyiran تو این قدر رو صندلی داغ میشینی نمیسوزی؟
من میگم اسم تایپیک رو بزاریم صندلی ولرم تا همه بشینن

تا حالا که آسیب ندیدیم

در ضمن صندلی باید داغ باشه ولرم به درد نمیخوره :10:

Greatone
30-05-2007, 17:06
ok
چند تا سوال:
1. فوتبال رو با چه ف می نویسن؟ ( شوخی)
2.اخرین باری که رفتی حموم کی بود؟(جدی)
3.اولین باری که گل زدی چند سالت بود؟(شوخی)
4.اصلا گل زدی؟(جدی)
5.یکی نیست به من بگه مگه بیکاری امدی تو این تایپیک؟

masoud908
30-05-2007, 17:19
ok
چند تا سوال:
4.اصلا گل زدی؟(جدی)
مگه علافي كه اصلا اومدي تو P30world???!!!

Greatone
30-05-2007, 17:36
مگه علافي كه اصلا اومدي تو P30world???!!!

دیدم 10000 نفر الافن گفتیم ما هم تجربه کنیم بد کاری کردیم................. تو که علاف 4 ستاره ای:46::21:

Zendooni777
30-05-2007, 17:57
به نظرت پی سی چندتا یوزر واقعی داره ؟

masoud908
30-05-2007, 18:04
دیدم 10000 نفر الافن گفتیم ما هم تجربه کنیم بد کاری کردیم................. تو که علاف 4 ستاره ای:46::21:
راست ميگيا!!!

boy iran
30-05-2007, 18:11
چند تا سوال:

ف دسته دار :27:

امروز ظهر

11 سالگی من شوخی نکردم

4.اصلا گل زدی؟(جدی)

بله

بالاخره فوضولی است و هزار دردسر

boy iran
30-05-2007, 18:12
به نظرت پی سی چندتا یوزر واقعی داره ؟

دقیق نمیدونم ولی شاید 20 یا 30 هزار نفر

emtn
30-05-2007, 18:20
سلام.
چند تا برادر یا خواهر داری؟
تو خانواده به جز تو کی دیگه فوتبالش خوبه؟
تو مدرسه وقتی کاپیتان می شدی ، سر کسایی که موقعیت هارو خراب می کردن داد می زدی یا نه؟
رژیم غذایی خاصی داری؟
تو ماه رمضان فوتبالیست هایی که روزه می گیرن چی کار می کنن؟
می شه فامیلی تو بگی؟ می خوام اگه مشهور شدی بتونم بشناسمت.
نظرت راجب علی پروین چیه؟
به نظرت قلعه نوعی در حد تیم ملی هست؟
گفتی اگه بری فرانسه دیگه نمی یای پی سی؟ لا اقل هر چند وقت یه بار بیا بهمون بگو اون چی کار می کنی.
همین.ممنون.
موفق باشی.

Behroooz
30-05-2007, 18:20
سلام به همه

دوست عزیز masoud908 و peoples champion لطفا با هم جر و بحث نکنید . تاپیک رو به حاشیه نکشید .

با تشکر فراوان ...

بهروز

masoud908
30-05-2007, 18:23
سلام به همه

دوست عزیز masoud908 و peoples champion لطفا با هم جر و بحث نکنید . تاپیک رو به حاشیه نکشید .

با تشکر فراوان ...

بهروز
عزيز شوخي كرديم با هم...هر چي شما بگيد...

boy iran
30-05-2007, 18:37
سلام.
چند تا برادر یا خواهر داری؟

یک خواهر کوچیکتر از خودم

تو خانواده به جز تو کی دیگه فوتبالش خوبه؟

خیر

تو مدرسه وقتی کاپیتان می شدی ، سر کسایی که موقعیت هارو خراب می کردن داد می زدی یا نه؟

بله داد میزدم تازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم میزدم

رژیم غذایی خاصی داری؟

در حال حاضر خیر

تو ماه رمضان فوتبالیست هایی که روزه می گیرن چی کار می کنن؟

این کار خیلی سخته یا مجبور هستی روزه رو بخوری یا ورش نکنی چون آب زیادی از بدن انسان بر اثر عرق کردن خارج میشه

می شه فامیلی تو بگی؟ می خوام اگه مشهور شدی بتونم بشناسمت.

شرمنده خیر

نظرت راجب علی پروین چیه؟

درباره بزرگان نظر دادن سخته ولی مربی تیممون میگفت اون زمانی که هیچ کس بقل پا زدن رو بلد نبود علی پروین بیرون پا پاس میداد

به نظرت قلعه نوعی در حد تیم ملی هست؟

خیر

گفتی اگه بری فرانسه دیگه نمی یای پی سی؟ لا اقل هر چند وقت یه بار بیا بهمون بگو اون چی کار می کنی.

موقعیت بشه میا چون خودم هم دلم تنگ میشه

همین.ممنون.
موفق باشی.

خواهش میکنم شما هم موفق باشی :11:

Behroooz
30-05-2007, 18:50
سلام

نظرت درباره مانکنهایی که تو خیابون انطوری لباس می پوشن چیه ؟

ممنون

بهروز

boy iran
30-05-2007, 19:48
سلام

نظرت درباره مانکنهایی که تو خیابون انطوری لباس می پوشن چیه ؟

ممنون

بهروز

سلام بهروز جان

والا کسانی که اینطوری لباس میپوشن حتما هدفی دارن

c0rd3r
30-05-2007, 19:50
سلام مجدد .

1- به نظرت من از گروهم میام بالا ؟ ( بارسا - اتلتیکو - یوونتوس - بتیس - سویا )

2- به نظرت من برای تولد مامانم چی بگیرم ؟؟؟ ( فرداست و من 4 روزه همه شهرو گشتم چیزی که خوب باشه

ندیدم )

3- اگه بری فرانسه دیگه نمیای ؟ پس میشه من فصل بعد اینتر رو بردارم ؟ ( چقدر من پرروام ها )

4 - قهرمان این فصل کیه ؟

5 - بری اونور دلت بیشتر از همه برای چی تنگ میشه ؟

بای .

mehdi_vsgh
30-05-2007, 20:58
السلام علیکم یا محمد!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انا چنتا مسئله برام پیش اومده که گفتم بیام خدمت انت!!! و بپرسم:

1- تو که این همه میای پی سی فکر نمیکنی یه روز بالاخره بخوری به پی سی؟؟(حواست باشه که من از این سوال یه منظوری دارم!!! که روز آخر یعنی جمعه منظورم را میفهمی!!پس خوب به صورت سوال دقت کن)

2-بین این موارد یکی را انتخاب کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رونالدینهو----- مسواک
فوتبال--------boy iran
علی دائی--------ساعت شماته دار
m a r i o -----------تلویزیون رنگی
صندلی داغ-------لیون فرانسه

3- به نظرت چرا سعید رونالدو از دستم ناراحت شده؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من چطوری میتونم از دلش در بیارم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- آیا هواپیما میتونه عقبی پرواز کنه؟؟(دنده عقب بره؟)

5- چرا این peoples champion همش میگه فوضولی؟؟ (آخه مگه تو فوضولی؟؟)

6- تا به حال با کمر بند کتک خوردی؟؟

7- من خودم از فصل تابستون اصلا خوشم نمیاد!!! تو چطور؟؟؟ نظرت راجع به تابستون چیه؟

8- یه عکسی از خودت میزاری؟؟؟؟ بالاخره اگه یه روز معروف شدی ما چطوری باید تو رو بشناسیم؟؟

9- بلدی سووووووووت بزنی؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- محیط بیضی چطوری بدست میاد؟؟

11- هذلولی گون دوپارچه!!!!!!!! چیه؟؟؟

12- رکورد قبض موبایلت چقدره؟؟؟؟

13- این کیه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14- من چطور آدمیم؟؟؟

15- منو با چنتا اسمایل نشون بده

16- سوال 14 و 15 را قبلا هم پرسیده بودم ولی خواستم بدونم الان چه فرقی کرده نظرت؟؟

17- دمای صندلی داغ چقدره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
30-05-2007, 21:27
اخطار شديد :

اگه حتي ببينم به يه سوال الكي جواب دادي اونوقته كه ، اونوقته كه ، اونوقته كه ... . بالاخره گفتم كه نگي نگفتي؟
سوالات: زياد نيست؟

1- سبزي چه رنگيه؟
2- بين آبي و قرمز ، سبز قشنگتره؟
3- سبز مغز پسته‌اي با پسته سبز مغزي چند گرم اختلاف ارتفاع دارند؟
4- ميدونستي اگه يه پر رو از برج ايفل بندازي پايين به صورت عمودي سقوط نميكنه و تو هوا چرخ ميخوره تا سيرشه ، نه پياز؟
5- چرا اينقدر آقا مهدي سوالاي چرت و پرت ازت ميپرسه؟
6- اصلا چرا سعي نميكنه يك كم سوالات مفيد مثل من از شما بپرسه؟

mehdi_vsgh
30-05-2007, 21:39
اخطار شديد :

اگه حتي ببينم به يه سوال الكي جواب دادي اونوقته كه ، اونوقته كه ، اونوقته كه ... . بالاخره گفتم كه نگي نگفتي؟
سوالات: زياد نيست؟

1- سبزي چه رنگيه؟
2- بين آبي و قرمز ، سبز قشنگتره؟
3- سبز مغز پسته‌اي با پسته سبز مغزي چند گرم اختلاف ارتفاع دارند؟
4- ميدونستي اگه يه پر رو از برج ايفل بندازي پايين به صورت عمودي سقوط نميكنه و تو هوا چرخ ميخوره تا سيرشه ، نه پياز؟
5- چرا اينقدر آقا مهدي سوالاي چرت و پرت ازت ميپرسه؟
6- اصلا چرا سعي نميكنه يك كم سوالات مفيد مثل من از شما بپرسه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صد البته سوالات شما خیلی مفید تر از بنده هستش!!!!!(آقا دمت گرم تو که روی منو حسابی سفید کردی!!!)