PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلي داغ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

رويا خانوم
15-05-2007, 19:00
[QUOTE=A h m a d;1092290]ممنون از پاسخهاتون.

عجب desktop تر و تميزي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حالا چرا آيكونها رو Hide كرديد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخه اون همه فايلو مي خواستي ببيني كه چي بشه؟

شما كه از اين آيكون استفاده نكردي :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جاش خودم اينكار رو انجام ميدم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به آيكن شما نيازي نبود..من كه همه رو جواب دادم.

داستان بوجود اومدن كلمه خرزهره هم جالب بود
قابلي نداشت

masoud908
15-05-2007, 19:55
سلام:

1-چرا نقل قولاتون هميشه اشتباه در مياد؟ به اين صورت:
[quote=A h m a d;1092290]ممنون از پاسخهاتون.

2-پرسپوليسي يا استقلالي؟

3- چند تا از بهترين كارگردان سينماي ايران؟

4-برنامه شب شيشه اي رو ميبينيد ؟ نظرتون چيه در باره اين برنامه؟

5-از كدوم شخصيت تلويزيوني يا سينمايي حالتون بهم ميخوره؟

شرمنده اگر سوالات مسخره اي پرسيدم...چون اين اولين بار هست كه دارم از كسي سوال ميپرسم....

Behroooz
15-05-2007, 20:04
سلام

چرا برای زندگی در شهر دیگه کرمانشاه رو انتخاب کردی ؟

ممنون

بهروز

mehdi_vsgh
15-05-2007, 20:36
خوب من دوباره اومدم!!!

یه جنتا سوال دیگه!!
1- تا حالا صندلی داغ چطور بوده؟
2- چرا اینقدر در مورد شوهرتان بدی میگین؟؟؟(همش میخواین اونو سر به نیست کنین؟)
3- با چنتا از کاربران اینجا دوست هستین؟
4- به نظر شما من این سوالارو از کجا میارم؟
5- میدونید بزرگترین هزارپایی که دیده شده چندتا پا داشته
6- چرا میگن مرغ همسایه غازه؟ نمیگن مرغ همسایه قوه؟
7- فکر کنم فردا روز آخری هست که شما صندلی نشین هستین! پس یه چنتا سوال پایانی هم ازتون دارم!!!
8- سخترین سوالا برای کی بود؟
9- کدوم سوال و از کدوم کاربر باعث خنده شما شده؟
10- آیا هیچکدوم از سوالای من موجب ناراحتی شما شده؟(اگه اینطوره من پیشاپیش از شما معذرت می‌خوام!)
11- کی بیشترین سوالارو از شما پرسید؟
12- وقتی سوالای منو می بینین چه حسی بهتون دست میده؟
13- نظرتون راجع به ساندویچ مارمولک با سس آغشته به پای سوسک خرد شده!( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) چیه؟
14- هرکدوم از کاربرانی که در زیر نام می‌برم با نشان دادن یه اسمایل معرفی کنین:
سعید رونالدو
بهروز
آقا مهدی!
مافیا
میثم

Hectorist
15-05-2007, 20:44
نه...دل من از گوشت خالصه:40:

فکر می کنی :40: کیا از سنگه و :40: کیا از گوشت ؟؟؟

Ahmad
15-05-2007, 22:03
چرا نقل قولاتون هميشه اشتباه در مياد؟

اشتباه در نمياد
رويا خانم كه البته جواب سلام هيشـــكي رو نميده و ...،(اميدوارم ناراحت نشده باشند) ، پستها رو نقل قول ميكنه و بعد [/quote] پايينيش رو برميداره و بعد جواب رو زير سوالات مينويسه. و به خاطر همين قسمت بالاييكه البته اسم طرف هم توش هست باقي ميمونه.

رويا خانوم
16-05-2007, 09:34
[QUOTE=masoud908;1092518]سلام:
عليكم السلام

1-چرا نقل قولاتون هميشه اشتباه در مياد؟ به اين صورت:
[quote=A h m a d;1092290]ممنون از پاسخهاتون.
پاسختون را دوستمون AHMAD در چند پست پايين تر دادن.

2-پرسپوليسي يا استقلالي؟
پرسپوليسي

3- چند تا از بهترين كارگردان سينماي ايران؟
مخملباف- مجيد مجيدي- حاتمي كيا

4-برنامه شب شيشه اي رو ميبينيد ؟ نظرتون چيه در باره اين برنامه؟
خيلي وقته كه ديگه برنامه را نمي بينم...برنامه جالبي هستش...بستگي داره به اينكه آيا تونسته پيامي را كه ميخواد به مخاطبش برسونه يا نه؟
من اولين سري كه برنامه شروع شده بود را مي ديدم. بعضي شبها گريه هم مي كردم. كاش بتونن بجاي حس ترحم ، حس نوع دوستي را در مخاطبشون پرورش بدن. اميدوارم كه اين طور باشه

5-از كدوم شخصيت تلويزيوني يا سينمايي حالتون بهم ميخوره؟
من از هيچ كدومشون بدم نمي آد

شرمنده اگر سوالات مسخره اي پرسيدم...چون اين اولين بار هست كه دارم از كسي سوال ميپرسم....
سوالاتون نسبت به سوالات بعضي ها خيلي هم خوبه. باور نداريد؟؟؟....به بعضي از پست ها توجه كنيد!!!!

Ahmad
16-05-2007, 09:58
سلام عليكم و رحمه ا... و بركاته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احوالات شما چطورند؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب desktop تر و تميزي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حالا چرا آيكونها رو Hide كرديد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخه اون همه فايلو مي خواستي ببيني كه چي بشه؟

من كه كاري به فايلها ندارم. معمولا براي اين از صفحه دسكتاپ عكس ميزارن تا بقيه هم به سليقه طرف نگاه كنند (از لحاظ wallpaper و شايد تم و ... ) و هم اينكه اون شخص از چه برنامه هايي استفاده ميكنه. فايلها رو مخفي ميكرديد. همين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاسختون را دوستمون AHMAD در چند پست پايين تر دادن.

چرا اينقدر با خشونت اسمم را نوشتيد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالاتون نسبت به سوالات بعضي ها خيلي هم خوبه. باور نداريد؟؟؟....به بعضي از پست ها توجه كنيد!!!!

واقعا هم بعضيها عجب سوالات چرتي ميپرسند. با شما موافقم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط يك سؤال :

از كدام كاربر به شدت نفرت داريد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از وقتي كه گذاشتيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام برسانيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در پناه حق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رويا خانوم
16-05-2007, 11:06
[QUOTE=Behroooz;1092545]سلام
سلام عليكم

چرا برای زندگی در شهر دیگه کرمانشاه رو انتخاب کردی ؟
به خاطر اينكه شنيدم كرمانشاه خيلي شهر قشنگيه. در ضمن آب و هوا ش شبيه شمال هستش.
زمان رضا شاه، پدر بزرگ مادرم به همراه چند نفر ديگه قصد كودتا بر عليه رضا شاه داشتن كه يكي لوشون مي ده و رضا شاه اونها را به كرمانشاه تبعيد مي كنه. مادرم هميشه تعريف مي كرد كه پدر بزرگ و مادر بزرگش بعد از برگشتشون ، هميشه از كرمانشاه تعريف مي كردن.

masoud908
16-05-2007, 20:01
سوالاتون نسبت به سوالات بعضي ها خيلي هم خوبه. باور نداريد؟؟؟....به بعضي از پست ها توجه كنيد!!!!]

به خودمون اميدوار شديم!!!

1-علم بهتر است يا ثروت؟!!

2-تا حالا شده حسرت چيزي رو بخوريد؟اگر جوابتون مثبت هست اون چيه؟

3-به نظر شما علي دايي از جون فوتبال چي ميخواد؟

4-از كدوم ميوه خوشتون مياد؟

5-دوست داشتيد كي رييس جمهور ايران بود؟

6-بهترين فيلم سينمايي ايراني كه تا حالا ديديد چي بوده؟؟

ممنون

Hectorist
16-05-2007, 20:17
سوالاتون نسبت به سوالات بعضي ها خيلي هم خوبه. باور نداريد؟؟؟....به بعضي از پست ها توجه كنيد!!!![/B]

منظورتون سئوالای منه ؟؟؟ آخه مال من رو جواب ندادین ، گفتم احتمالا من رو میگید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم آدمی هستم که به امضام خیلی توجه می کنم . یعنی دوست دارم یه چیز معنی دار باشه و نشون بده من چه جور آدمی هستم. فکر میکنم اینایی رو که گفتم تو امضام رعایت کردم. واسه همین فکر میکنم بقیه هم یه چیز مهم یا چیزی که می تونن دربارش حرف بزنن رو توی امضاشون میزارن.

به هر حال بهتره بی خیال بشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا نصرالدین
16-05-2007, 21:37
اگه يه نفر امشب در اخرين ثانه ها ازتون يه سوال بپرسه جواب ميديد؟

mehdi_vsgh
16-05-2007, 21:50
سوالاتون نسبت به سوالات بعضي ها خيلي هم خوبه. باور نداريد؟؟؟....به بعضي از پست ها توجه كنيد!!!![/B]
سوالای منو میگین؟؟:18:

[B]

[B]

واقعا هم بعضيها عجب سوالات چرتي ميپرسند. با شما موافقم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرمن که خودم بهترین سوالارا میپرسم!!!:31:

منظورتون سئوالای منه ؟؟؟ آخه مال من رو جواب ندادین ، گفتم احتمالا من رو میگید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه خیر منظور ایشون بنده بودم!!!(برای درک بهتر به صفحات قبل مراجعه شود!:13: )

mehdi_vsgh
16-05-2007, 21:51
حالا یه سوال دیگه از خدمتتون دارم!!
به نظر شما خیلی خوب میشه! که من دیگه به این تاپیک سر نزنم؟؟؟

Ahmad
16-05-2007, 22:02
آقا مهدي سوالات شما نه تنها چرت نيست بلكمم خيلي قشنگه و در نوع خودش از سبك خاصي برخورداره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي رويا خانم بياد متوجه ميشيد منظورشون كدوم پست و اشاره به چه كسي بوده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درضمن شما اگه بخواي ديگه اينجا سرنزني ، من هم ديگه اينجا پا نميزارم. چه برسه سر بزنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي مطمئنا نه شما ميتوني ديگه اينجا سرنزني و نه من .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس بيا به پرسيدن اين سؤالهاي چرت و پرت ادامه بديم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OK ? l[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
16-05-2007, 22:04
حالا باید بپرسی؟.........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پدرمنو درآوردی از بس که هی رفتم راه آهن چرخای قطارارو شمردم..:wac:........وهی رفتم زیر شکم هواپیماها خم شدم چرخاشونو شمردم:weird:
خو همون موقع می پرسیدی خودم بهت می گفتم:whistle:
ویرایش:
سوتی عظیم............
من تاقبل از این که ایشون بنشینن روی صندلی فکر میکردم رویا خانوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه پسر هستن

ملا نصرالدین
16-05-2007, 22:07
واي خدا شما 2تا چقدر نوشابه براي هم باز ميكنيد( چقدر همديگرو تحويل ميگيريد)

Ahmad
16-05-2007, 22:12
سوتی عظیم............
من تاقبل از این که ایشون بنشینن روی صندلی فکر میکردم رویا خانوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه پسر هستن
همونطور كه همه فكر ميكردن شما خانوم تشريف دارين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
16-05-2007, 22:13
واي خدا شما 2تا چقدر نوشابه براي هم باز ميكنيد( چقدر همديگرو تحويل ميگيريد)
منو كه نميگي.

saviss و آقا مهدي ميگي ديگه. نــــــــــــه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
16-05-2007, 23:08
همونطور كه همه فكر ميكردن شما خانوم تشريف دارين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وبالعکس:31:

Ahmad
17-05-2007, 08:53
وبالعکس:31:
زدم ضربتي ، ضربتي نوش كردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
17-05-2007, 10:30
دوستان چرا اینجا شده چت خونه ؟

کمی رعایت کنید . صندلی نشینمون سر در گم میشن .

با تشکر

Ahmad
17-05-2007, 11:17
چشم.

رويا خانم سلام.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسم اين علامت چيه ؟ #
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا سياهچاله سياه است ؟ و چگونه در فضا تشخيص داده ميشه؟
----------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرت من پيرترم يا piremard ؟
---------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آبي اسبي خوشرنگتره يا سبز گوجه اي ؟
---------------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كامل نماييد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شيرين و
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وامق و
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ويس و
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يوسف و
-----------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كداميك از اينها با بقيه فرق دارد؟ چرا؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif پاول ندود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ادگار داويدز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ادگار آلن پو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif علي دايي
-------------------------------------------

موفق باشيد

saeid_ronaldo
17-05-2007, 13:09
صندلي نشينان سه هفته اينده هم معلوم شدند.
دو تا آقا و يه خانم.
هفته هاي خوبي رو پيش بيني ميكنم

boy iran
17-05-2007, 13:42
مرسی سعید خان

میگفتی حداقل بعدی کی هست

رويا خانوم
17-05-2007, 14:02
[[QUOTE=آقا مهدي;1092595]خوب من دوباره اومدم!!!

یه جنتا سوال دیگه!!

1- تا حالا صندلی داغ چطور بوده؟
گرمه گرمه...هنوز داغ نشده

2- چرا اینقدر در مورد شوهرتان بدی میگین؟؟؟(همش میخواین اونو سر به نیست کنین؟)
پس معلومه اولين پستهام را نخوندين...من از بس بهش علاقه دارم نمي تونم دوريشو تحمل كنم. سربه نيست كردني هم دركار نيست.

3- با چنتا از کاربران اینجا دوست هستین؟
از تعداد انگشتان دست هم كمترن.

4- به نظر شما من این سوالارو از کجا میارم؟
الله اعلم

5- میدونید بزرگترین هزارپایی که دیده شده چندتا پا داشته
فكر كنم از تعداد پستهاي شما در اين تايپيك كمتره

6- چرا میگن مرغ همسایه غازه؟ نمیگن مرغ همسایه قوه؟
لابد همسايه اش، اكس تركونده بود مرغ را فقط غاز ميديد، نه قو.

7- فکر کنم فردا روز آخری هست که شما صندلی نشین هستین! پس یه چنتا سوال پایانی هم ازتون دارم!!!
لطفا زودتر بپرسيد. چون من تا فردا ساعت 5 ميتونم جواب بدم.

8- سخترین سوالا برای کی بود؟
هيچكس :31:

9- کدوم سوال و از کدوم کاربر باعث خنده شما شده؟
من خيلي دير مي خندم. سوالي كه من را به خنده وادار كنه نديدم.

10- آیا هیچکدوم از سوالای من موجب ناراحتی شما شده؟(اگه اینطوره من پیشاپیش از شما معذرت می‌خوام!)
نه. ديگه به سوالات شما عادت كردم

11- کی بیشترین سوالارو از شما پرسید؟
جناب عالي

12- وقتی سوالای منو می بینین چه حسی بهتون دست میده؟
مي گم : باز هم سولات عجيب و غريب شروع شد

13- نظرتون راجع به ساندویچ مارمولک با سس آغشته به پای سوسک خرد شده!( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) چیه؟
من كه نظري ندارم ولي ....راستشو بگو : واقعا چنين غذايي به شما تعارف شده:2:

14- هرکدوم از کاربرانی که در زیر نام می‌برم با نشان دادن یه اسمایل معرفی کنین:
سعید رونالدو
بهروز
آقا مهدی!
مافیا
میثم
اسمايل جالبي كه بتونم براي اين آقايون در نظر بگيرم، نتونستم پيدا كنم.

رويا خانوم
17-05-2007, 14:47
[QUOTE=A h m a d;1094012]سلام عليكم و رحمه ا... و بركاته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اشهد ان لا الا الالله

احوالات شما چطورند؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبم. به مرحمت شما.

من كه كاري به فايلها ندارم. معمولا براي اين از صفحه دسكتاپ عكس ميزارن تا بقيه هم به سليقه طرف نگاه كنند (از لحاظ wallpaper و شايد تم و ... ) و هم اينكه اون شخص از چه برنامه هايي استفاده ميكنه. فايلها رو مخفي ميكرديد. همين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين از دسكتاب من با برنامه هام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . ديگه مشكلي نيست؟

چرا اينقدر با خشونت اسمم را نوشتيد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقدر ادم بايد با احتياط با شما رفتار كنه. فقط منتظر يك نكته هستيد. شما از كجا مي دونيد من با خشونت نوشتم؟ ياد همكاراي خانوم تو اداره مي افتم كه هميشه بايد مواظب حرف زدن و نوع گفتن خودم باشم.
بخدا نسبت به شما جسارت نكرديم.:31:

[COLOR=black]واقعا هم بعضيها عجب سوالات چرتي ميپرسند. با شما موافقم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم

فقط يك سؤال :

از كدام كاربر به شدت نفرت داريد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از هيچكس متنفر نيستم و تا حالا يادم نيست كه نسبت به آدمهاي دو رو برم احساس تنفر داشته باشم.

ممنون از وقتي كه گذاشتيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش ميكنم.

با تشكر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنين

سلام برسانيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلامت باشيد

در پناه حق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حق نگهدارتون.

رويا خانوم
17-05-2007, 14:59
[QUOTE=masoud908;1094288]
به خودمون اميدوار شديم!!!

1-علم بهتر است يا ثروت؟!!
ثروت...با ثروت ميشه علم هم بدست آورد.

2-تا حالا شده حسرت چيزي رو بخوريد؟اگر جوابتون مثبت هست اون چيه؟
حسرت يك خونه وسط يك باغ بزرگ را دارم كه مال خودم باشه.
هر وقت با حسرت اين حرف را مي زنم، اطرافيانم كلي مسخرم مي كنن و مي گن آخه تو كه خونه بابات تو شمال همينه كه مي گي، چرا عين بدبختها حرف مي زني؟ نمي دونم چرا با اين وجود، بازم حسرت بدل هستم.

3-به نظر شما علي دايي از جون فوتبال چي ميخواد؟
از تيم ملي بيرونش كرديد...بازم دست بردار نيستيد. چه كارتون داره بدبخت؟

4-از كدوم ميوه خوشتون مياد؟
موز

5-دوست داشتيد كي رييس جمهور ايران بود؟
لطفا سوال سياسي نپرسيد. منو از نون خودن نندازيد ... هنوز 25 سال تا بازنشستگيم مونده.

6-بهترين فيلم سينمايي ايراني كه تا حالا ديديد چي بوده؟؟
فيلمهاي ايراني همشون قشنگن...مخصوصا فيلمهايي كه محمد رضا شريف نيا اداي آدمهاي نون به نرخ روز خور را در مي آره.

رويا خانوم
17-05-2007, 15:17
پست تكراري بود حذف شد
----------------------------------------------------------------
اين اينترنت اداره ديروز كلي بازي در آورد و هنگام ارسال قطع مي شد. به همين خاطر پستهام تكرار شده.

رويا خانوم
17-05-2007, 15:24
اگه يه نفر امشب در اخرين ثانه ها ازتون يه سوال بپرسه جواب ميديد؟

نه. چون اون موقع من ديگه آن لاين نيستم.

رويا خانوم
17-05-2007, 15:30
شما باش...اگه شما نباشي ديگه كي اينهمه سوال مي پرسه؟
تازه صندلي نشين هم نبايد بيكار بمونه...بايد هي سوال جواب بده...چجوريشم ديگه مشكل صندلي نشين نه جنابعالي.

رويا خانوم
17-05-2007, 15:36
پست تكراري بود حذف شد

mehdi_vsgh
17-05-2007, 16:04
همین الان چشمم به امضاتون خورد!!! امضای جالبی دارین !!! گفتم یه سوال هم در مورد امضای کاربران بپرسم!!!!

جالبترین امضایی که دیدین برای کی بوده؟؟؟؟

رويا خانوم
17-05-2007, 16:47
[QUOTE=A h m a d;1095964]چشم.

رويا خانم سلام.
عليكم السلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسم اين علامت چيه ؟ #
من هميشه مي گم نامبر...ولي مي دونم يك اسم ديگه داره آخراسمش sign داره...يادم نيست.
--------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا سياهچاله سياه است ؟ و چگونه در فضا تشخيص داده ميشه؟
ديگه نشد...اگه بخواي مي تونم 10 تا مقاله( از تو گوگل) برات رديف كنم.
----------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرت من پيرترم يا piremard ؟
فرقي نداره.
---------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آبي اسبي خوشرنگتره يا سبز گوجه اي ؟
هيچكدوم...رنگ فقط ابلق (اگه گفتي چه رنگيه اي؟)
---------------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كامل نماييد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شيرين و فرهاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وامق و عذرا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ويس و رامين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يوسف و زليخا
-----------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كداميك از اينها با بقيه فرق دارد؟ چرا؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif پاول ندود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ادگار داويدز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ادگار آلن پو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif علي دايي
معلومه ديگه...علي دايي
هر سه تا، تو اسمشون واو به كار رفته، الا علي دايي:46:

-------------------------------------------

Behroooz
17-05-2007, 17:41
دوستان عزیز سلام

از اونجا که رویا خانم فردا صبح عازم سفر هستند بنا به درخواست خودشون تا فردا صبح بیشتر نمی تونن روی صندلی باشن .
با تشکر از شما دوستان

بهروز

WooKMaN
17-05-2007, 17:50
چي فكر ميكرديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و چي شد !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... (دوست نداشتيد ، جواب نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud908
17-05-2007, 19:59
دوستان عزیز سلام

از اونجا که رویا خانم فردا صبح عازم سفر هستند بنا به درخواست خودشون تا فردا صبح بیشتر نمی تونن روی صندلی باشن .
با تشکر از شما دوستان

بهروز
من بدبخت كه بايد بشينم از فردا بخونم...اين امتحان هاي ... شروع شده...

رويا خانوم
18-05-2007, 08:55
چي فكر ميكرديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و چي شد !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... (دوست نداشتيد ، جواب نديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
من چه چيزي را بايد جواب بدم؟(مخاطب شما كيه؟ من؟:20: )

mehdi_vsgh
18-05-2007, 09:11
رویا خانم یه سوال منو جواب ندادین!!

رويا خانوم
18-05-2007, 09:17
همین الان چشمم به امضاتون خورد!!! امضای جالبی دارین !!! گفتم یه سوال هم در مورد امضای کاربران بپرسم!!!!

جالبترین امضایی که دیدین برای کی بوده؟؟؟؟
راستش بخاطر سپردن امضا دوستان خيلي سخته . آخه همه مثل خودم در حال عوض كردن امضا هستن. به همين خاطر هيچ زمان امضا خاصي تو ذهنم نمونده.
فعلا امضا شما...جالبه. چون متن زيبايي نوشتيد و ناخودآگاه آدم را به فكر وادار مي كنه.

رويا خانوم
18-05-2007, 09:32
سلام دوستان.
اگه اجازه بدين من رفع زحمت كنم.
در اين مدت سوالات خوب و جالبي پرسيده شد و من هم تا جايي كه در توانم بود جواب دادم.
اميدوارم دوستان از جوابهام بدشون نيومده باشه يا اينكه با جوابم كسي را نيازرده باشم. به هر صورت از همتون متشكرم كه اين فرصت را در اختيارم قرار دادين.
حتما حتما بعد از سفرم (مشهد) يك هديه براتون مي زارم. در ضمن وقتي رفتم حرم امام رضا براي همتون دعا مي كنم.
متشكرم
:11: :11: :11:

mehdi_vsgh
18-05-2007, 09:35
سلام دوستان.
اگه اجازه بدين من رفع زحمت كنم.
در اين مدت سوالات خوب و جالبي پرسيده شد و من هم تا جايي كه در توانم بود جواب دادم.
اميدوارم دوستان از جوابهام بدشون نيومده باشه يا اينكه با جوابم كسي را نيازرده باشم. به هر صورت از همتون متشكرم كه اين فرصت را در اختيارم قرار دادين.
حتما حتما بعد از سفرم (مشهد) يك هديه براتون مي زارم. در ضمن وقتي رفتم حرم امام رضا براي همتون دعا مي كنم.
متشكرم
:11: :11: :11:

من هم از شما رویا خانم کمال تشکر را میکنم که به سوالات عجیب و غریب بنده !!:21: جواب دادین!!!

برای شما آرزوی موفقیت میکنم!!

Behroooz
18-05-2007, 12:01
خوب به سلامتی دوران صندلی نشینی رویا خانم هم تموم شد . منتظر نفر بعدی باشین که سعید جان معرفیش میکنه .

ممنون

بهروز

mehdi_vsgh
18-05-2007, 13:34
نفر بعدی از خانوما هستن یا آقایون؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
18-05-2007, 13:42
با v شروع نميشه ؟ :21:

WooKMaN
18-05-2007, 13:46
با v شروع نميشه ؟ :21:
عجله نكن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه موقع تابلو ترين بود تو فروم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا خودش ميخونه شاكي ميشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
18-05-2007, 14:33
عجله نكن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه موقع تابلو ترين بود تو فروم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا خودش ميخونه شاكي ميشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس درست گفتم.

mehdi_vsgh
18-05-2007, 18:59
صندلی نشینان آینده خودشونو آماده کنن سوالاتی جدید از طرف اینجانب درراه میباشد!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
18-05-2007, 19:44
دوستان عزیز سلام

مثل اینکه سعید جان کار داره که تا این وقت نیامده صندلی نشین جدید رو معرفی کنه

پس من به جاش این کار رو می کنم .

صندلی نشین این هفته اقا مهدی هستش

اولین سوال از ایشون

چقدر به کامپیوتر مسلطی؟

زبان چطور؟

اگه جنگ بشه میری جبهه؟

ممنون

بهروز

mehdi_vsgh
18-05-2007, 20:11
دوستان عزیز سلام

اولین سوال از ایشون

چقدر به کامپیوتر مسلطی؟

زبان چطور؟

اگه جنگ بشه میری جبهه؟

ممنون

بهروز

ممنون از شما بهروز عزیز که به بنده اجازه دادین که روی صندلی بنشینم!!!!
ولی خودمونیم ها فکر کنم تو این مدت برای خودم حسابی دشمن آماده کردم!!!:31:

اما جواب سوالات شما!!

1- کامپیوتر که تقریبا در مشت منه!! میشه گفت تسلط کامل دارم
2- زبان هم در حدی که بتونم مشکلاتم را برطرف کنم و اونقدری که نیاز باشه میتونم صحبت کنم!
3- خوب فکر میکنم این وظیفه هر انسانی باشه که در موقع نیاز به کشورش خدمت کنه!! و منم از این قاعده مستثنی نیستم!!!
ممنون از سوالات!:11:

mehdi_vsgh
18-05-2007, 20:24
دوستان عزیز سلام

اولین سوال از ایشون

چقدر به کامپیوتر مسلطی؟

زبان چطور؟

اگه جنگ بشه میری جبهه؟

ممنون

بهروز

ممنون از شما بهروز عزیز که به بنده اجازه دادین که روی صندلی بنشینم!!!!
ولی خودمونیم ها فکر کنم تو این مدت برای خودم حسابی دشمن آماده کردم!!!:31:

اما جواب سوالات شما!!

1- کامپیوتر که تقریبا در مشت منه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه گفت تسلط کامل دارم:31:
2- زبان هم در حدی که بتونم مشکلاتم را برطرف کنم و اونقدری که نیاز باشه میتونم صحبت کنم!
3- خوب فکر میکنم این وظیفه هر انسانی باشه که در موقع نیاز به کشورش خدمت کنه!! و منم از این قاعده مستثنی نیستم!!!
ممنون از سوالات!:11:

Asalbanoo
18-05-2007, 20:38
1- شما میدونید چرا میگن گاو صندوق نمیگن فیل صندوق؟

2- چرا میگن خرخون نمیگن گاو خون؟؟؟

3- چرا میگن خر ما از کرگی دم نداشت نمیگن گاو ما از گوسالگی!( ) دم نداشت؟؟

4- اگه میتونستید نحوه مردنتون را (الهی زبونم لال شه که اینو میگم) انتخاب کنید کدوم را انتخاب میکردید؟
الف- پرت شدن از یک بلندی
ب- تیرباران
ج- توسط نیش مار کبری
د- رد شدن تریلی از روی شما!!
نکته خیلی مهم: حتما باید یکی از موارد بالا را انتخاب کنید!

5- نمیدونم میدونید یا خیر ؟؟ سرعت دویدن آهو و گوزن خیلی بیشتر از سرعت شیر هست!! اما با این حال معمولا در نبرد این شیره که میتونه طعمه خودشو بگیره!! شما دلیلش را میدونید؟

6- چرا چنگال 3 تا دندونه داره نه بیشتر؟
.

(ها ها تقلب کردم......)

mehdi_vsgh
18-05-2007, 20:41
خوب قبل از اینکه سوال کردن سایر دوستان شروع بشه گفتم بیام اول یه معرفی کوچیکی از خودم داشته باشم!!

نام: مهدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نام خانوادگی: ---- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شغل: دانشجوی مهندسی صنایع واحد کرج
ورودی: 83 !!!!!

خوب حالا من کاملا آماده جواب دادن به سوالات شما عزیزان هستم!!

mehdi_vsgh
18-05-2007, 20:55
سلام خوبین؟؟؟ یه چیزیو یادم رفت بگم که تمامی سوالات بنده تحت قانون حمایت از سوال کنندگان صندلی داغ هستش!! و هرگونه کپی برداری موجب پیگرد قانونی میباشد!!!:31:
ولی چون اینو نمیدونستی این دفعه را جواب میدم!!:19:

1- شما میدونید چرا میگن گاو صندوق نمیگن فیل صندوق؟
خوب فکر کنم جواب صحیح این سوالا قبلا داده شده اونم اینه که اون زمان مردم فکر میکردن که گاو بزرگترین حیونه !!:31:

2- چرا میگن خرخون نمیگن گاو خون؟؟؟
چون خر یه حیوان کاملا بی استعداد هستش و برای آموزشش باید یک کار را به تعداد زیاد برای اون تکرار کنیم!! کسی هم که خیلی درس میخونه ینی یه مطلبو خیلی تکرار میکنه میگن عینهو خر درس خونده!!:27:

3- چرا میگن خر ما از کرگی دم نداشت نمیگن گاو ما از گوسالگی!( ) دم نداشت؟؟

این یکی را خداییش منم نمیدونم!!:46:
4- اگه میتونستید نحوه مردنتون را (الهی زبونم لال شه که اینو میگم) انتخاب کنید کدوم را انتخاب میکردید؟
الف- پرت شدن از یک بلندی
ب- تیرباران
ج- توسط نیش مار کبری
د- رد شدن تریلی از روی شما!!
نکته خیلی مهم: حتما باید یکی از موارد بالا را انتخاب کنید!
من گزینه دوم را انتخاب میکنم چون اینطوری زجرش کمتره!!:5:
5- نمیدونم میدونید یا خیر ؟؟ سرعت دویدن آهو و گوزن خیلی بیشتر از سرعت شیر هست!! اما با این حال معمولا در نبرد این شیره که میتونه طعمه خودشو بگیره!! شما دلیلش را میدونید؟
دلیلش خیلی سادس!!! شتاب حرکت شیر در لحظه شروع خیلی بیشتر از آهو و گوزن هستش!! و به همین دلیل فرضا میتونه در همون لحظه اول حرکت با سرعت 75 کیلومتر بدوه!! ولی آهو و گوزن نمیتونن این کارو بکنن!! اگه هم دقت کرده باشین معمولا شیرها بعد از مدتی که دنبال طعمه خود میکنن اگه در همون لحظه اول به موفق به شکار نشن بعد یه مدتی بیخیال طعمه میشن!!

6- چرا چنگال 3 تا دندونه داره نه بیشتر؟
چون همین سه دندونه کار مارا راه میندازن!! اگه تعدا دندانه های اون خیلی زیاد باشه دیگه نمیشه ازش به درستی استفاده کرد!!!
(ها ها تقلب کردم......)

شما به دلیل تقلب از کلاس اخراج میشین!! و همچنین از ادامه تحصیل محروم!!:21: :27:

ممنون از سوالاتون!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
18-05-2007, 20:57
به به آقا مهدی رفتی روی صندلی

سوال رو انجام میدهیم

1- رابطه با رونالدینهو چه جوری هست ؟
2 - این گروه mms هنوز پایداره ؟
3- میدونی من چند تا دوست دارم ؟ :27:
4- بعد لیسانس ؟
5- ورزش چی انجام میدی ؟
6-فوتبال چقدر نگاه میکنی ؟
7 - تا حالا خر سرتو گاز گرفته ؟ ( چه بی ادب ) :27:

ممنون مهدی جان که وقت میزاری

mehdi_vsgh
18-05-2007, 21:15
به به آقا مهدی رفتی روی صندلی
آره دیگه چکار کنیم؟؟؟ ولی خداییش جات خالی!! خیلی حال میده!!!
سوال رو انجام میدهیم
بفرمایین!!
1- رابطه با رونالدینهو چه جوری هست ؟
بازیکن فوق العاده‌ای هستش!!! چندوقت پیش یه کلیپ از کاراشو دیدم نزدیک بود کف بالا بیارم!!! به قول بعضیها چه میکنه این بازیکن!!

2 - این گروه mms هنوز پایداره ؟

تا چندوقت پیش که ام ام اس رایگان بود من و یکی دیگه از کاربران اینجا (اگه خواستی اسمشو بهت پی ام میکنم!) حسابی از خجالت ایرانسل در اومدیم!! ولی الان دیگه فکر کنم پولی شده!!:31:
3- میدونی من چند تا دوست دارم ؟ :27:
آره خیلی منو دوست داری!!!:31:

4- بعد لیسانس ؟
اگه برای فوق قبول نشدم !!خوب بعدش باید رفت سربازی!!! بعدشم میخوام با توجه به رشته‌ام تو یه کارخونه‌‌ای جایی مشغول به کار بشم!!

5- ورزش چی انجام میدی ؟
راستشو بگم!! هیچی!! من کلا آدم خیلی تنبلی هستم!!:41:
6-فوتبال چقدر نگاه میکنی ؟
اگه منظورت فوتبالهای اروپایی باشه خیلی کم (بین خودومون باشه من حتی فینال جام جهانی هم ندیدم!!:31: ) دیگه چه برسه به بقیه بازیها!! به طور کلی بازیهایی که بعد از ساعت 10 شب انجام بشه را نمیبینم!:27: :19:

7 - تا حالا خر سرتو گاز گرفته ؟ ( چه بی ادب ) :27:
بی ترررررررررررربیت این چه سوالیه؟؟؟؟(شوخی کردم) نه تابه حال یه همچین سعادتی نصیبم نشده!!!

ممنون مهدی جان که وقت میزاری

از شما هم ممنون که وقت گذاشتی و از ما سوال کردی!!
ممنون:11:

h128mk
18-05-2007, 21:18
سلام خوبی ؟
چه خبر ؟

حرف اول و آخر فامیلیت و بگو :27:
چرا اینقدر خودت و تحویل میگیری ؟ :27:
چقدر خودت و دوست داری ؟:27:
خودت و تو یه جمله تعریف کن :27:
کجای تهران میشینی ؟ اسم خیابون و کوچه و پلاک ذکر شود:27:
تا بعد ...

Asalbanoo
18-05-2007, 21:22
ببخشدی..
مهدی جان دادا
اگه می شه جوابارو با یک رنگ دیگه بنویس

ممنون

mehdi_vsgh
18-05-2007, 21:34
سلام خوبی ؟
ممنون

چه خبر ؟
سلامتی

حرف اول و آخر فامیلیت و بگو :27:
فقط حرف اولشو میگم: و !!!

چرا اینقدر خودت و تحویل میگیری ؟ :27:
کی من؟؟؟؟ نه به خدا!! نمیدونم کی خودمو تحویل گرفتم!!!:41:

چقدر خودت و دوست داری ؟:27:
الان (حدود 1 سال میشه) که خیلی خودمو دوست دارم (امیدوارم اسم اینو نشه گذاشت تحویل گرفتن)

خودت و تو یه جمله تعریف کن :27:
به طور کامل معرفی کردم که...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کجای تهران میشینی ؟ اسم خیابون و کوچه و پلاک ذکر شود:27:
میخواین آدرس بدم باشم در خدمتتون؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :27: ولی جدا از شوخی غرب تهران!! دور و بر خیابان دریان نو!!:27: :5:

تا بعد ...

هستیم در خدمتتون!!!:11:

mehdi_vsgh
18-05-2007, 21:35
ببخشدی..
مهدی جان دادا
اگه می شه جوابارو با یک رنگ دیگه بنویس
الان خوبه؟؟؟ قرمزش کردم!:31:
ممنون

M O H S E N
18-05-2007, 22:03
برادر عزیز.

به نظر شما خاطرخواهی دختر مردم میتونه دلیل سلوک معنوی باشه؟

mehdi_vsgh
18-05-2007, 22:15
برادر عزیز.

به نظر شما خاطرخواهی دختر مردم میتونه دلیل سلوک معنوی باشه؟

خیر من همچین نظری ندارم!!! (توضیح بیشتری بلد نیستم بدم!:41: )

راستی چرا اواتارت را عوض کردی؟؟؟؟ قبلی خیلی بهتر بود:

magmagf
18-05-2007, 22:39
سلام
خوب هستی ؟
از رشته ات راضی هستی ؟
گرایشت چیه ؟
از کدوم درسهای تخصصی رشته ات بیشتر خوشت می یاد ؟
دوست داری بیام سوالای صنایع ازت بپرسم ؟

مرسی
موفق باشی

majid-ar
18-05-2007, 22:49
سلام.
به به.کی اینجاس.

اول با این کلمات یه ضرب المثل بگو:
پوست-گذر-مییوفته.
حالا منظورم از این سوال چی بود به نظرت؟

خوب حالا اصلیاش.
من رو میشناسی؟
اگه آره نظرت در باره من چیه؟

حالا اصلی تراش.
آمدنم بهر چه بود؟
آمدنت بهر چه بود؟
خدا واسه چی مارو آفرید؟
آدما میخوان تو زندگی به چی برسن؟
خدا واسه چی مارو فرستاد تو این دنیا؟
انسان روحه یا جسم ؟
میدونی اکنکار چیه؟اگه آره نظرت رو در بارشون بگو.
ماده بیشتر تو زندگی ما تاثیر داره یا فرا ماده؟

حالا یه سوال فلسفی
یه انجمن تشکیل میشه به اسم انجمن اطلاعات بی فایده.میخواسته عضو گیری بکنه.شرط عضو شدنش هم این بوده که هر کی اطلاعات بی فایده بفرسته میتونه تو انجمن عضو بشه.بعد 12 سال هیشکی نمیتونه عضو بشه.چرا؟

حالا حاشیه ای.
چرا نام کاربریت آقا مهدی,مهدی نه؟
این ماجرای آواتورت چیه؟
چرا شما سالهاست که بالای درخت زندگی میکنی؟!
حرف تو امضات مال کیه؟
قد و وزنت؟

به خاطر وقتی که میزاری ممنون.

mehdi_vsgh
18-05-2007, 22:55
سلام
علیک سلام
خوب هستی ؟
ممنون
از رشته ات راضی هستی ؟
راستش را بخواین اوایلش نه!!! ولی هرچی بیشتر میگذره از بیشتر از رشتم خوشم میاد! :10:

گرایشت چیه ؟
مهندسی صنایع----- تولید صنعتی:5:

از کدوم درسهای تخصصی رشته ات بیشتر خوشت می یاد ؟
درسایی که کاربرد بیشتری داشته باشن مثلا مدیریت پروژه و یا روشهای تولید:10:

دوست داری بیام سوالای صنایع ازت بپرسم ؟
شما بپرسین اگه بلد بودم جواب میدم!:27:
مرسی

موفق باشی

ممنون و تشکر بابت سوالاتون:11:

javadbka
18-05-2007, 23:05
سلام آقا مهدي

صهدلي نشينيت رو تبريك و تسليت ميگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبريك بخاطر اينكه بقول خودت حال ميده و تسليت براي اينكه بلايي كه سر بقيه كاربرا آوردي قرار سر خودت بياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته ممكنه منو نشناسي ولي من شما رو با سوالاتي كه از صندلي نشينا ميپرسيدي ميشناسم.حيف كه اصلا حس سوال پرسيدن ندارم ولي خوشحال ميشم سوالهايي كه ازت ميشه و جوابهاي جالبت رو بخونم.

Ahmad
18-05-2007, 23:07

فعلا امشبَ رو خوش باش.

WooKMaN
18-05-2007, 23:08
اين قلب كيه كه دو دستي بهش چسبيدي !؟ ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Payan
18-05-2007, 23:09
سلام
حال شما
من اولين سوالامو تو اين تاپيك از شما مي پرسم
1-خوشحالي كه اولين سوالامو از شما دارم مي پرسم؟
2-اين سوالاي عجيب قريبو از كجاتون در مي اريد؟:31:
3-چه سني رو براي ازدواج در نظر گرفتي؟
4-مدل گوشيه موبايلت چيه؟
5-چند ساعت در روز مي خوابي؟
6-چند ساعت درس مي خوني؟
7-چند ساعت تلويزيون نگاه مي كني؟
8-ميانگين روزي چندتا اس ام اس مي زني؟
9-چقدر قبض موبايل برات مي اد؟
10-تا حالا تجديد شدي؟
11-اهل دعوا هستي؟
12-ميونه ات با شعر چطوريه؟
13-كدوم شاعرو دوست داري؟
14-نظرت رو راجع به اين ادما بگو:

-علي دايي
-پرويز پرستويي
-جرج بوش
-مارادونا
-عليرضا افتخاري
-محمدرضا شجريان
-ابراهيم حاتمي كيا
-محسن مخملباف
-ديويد بكام
-حسين رضا زاده
-فروغ فرخزاد
-داريوش فرضياني(عمو پورنگ)

15-به نظرت اينكه خيليا تو صندلي داغ واقعي با پخش يه تصوير مربوط به دين و مذهب مي زنن زير گريه فيلمشونه يا واقعا اعتقادات اينطوري دارن؟
16-امر به معروف و نهي از منكر كردي؟
17-به نظرت تجاوز به حريمه خصوصيه يا باعث ترقي مي شه؟
18-نظرت راجع به فيلم اخراجي ها و آژانس شيشه ايي؟
19-برنامه بهروز ضفاريان رو ديدي؟(شب شيشه ايي)نظرت چيه؟
20-هدفت تو زندگي چيه؟يعني سقف آرزوات چيه؟
21-كسي هست كه حاضر باشي براش بميري؟
22-چه فيلمي(هايي)رو خيلي دوست داري؟
23-چه آهنگ(هايي) رو دوست داري؟
24-كدوم كشور رو براي جهان گردي در صدر ليستت قرار مي دي؟
25-اگه قرار باشه يكي از مسئولان مملكتي رو عوض كني كيه؟و كي رو جاش مي ذاري؟(حتما جايگزين داشته باشيا)
26-عاشق شدي؟
27-عشق مجازي و حقيقي رو تعريف كن
28-اگه تاريخ تولدت دست خودت بود چه سالي رو انتخاب مي كردي؟
29-رابطه ات با پدر مادرت چطوريه؟
30-چه روزنامه و مجله ايي مي خوني؟

سوالام زياد بود؟خسته شدي؟بي ربط بود؟

ممنون ببخشيد ديگه.............:11: :11: :11:

mehdi_vsgh
18-05-2007, 23:19
بالاخره سوالارو پرسیدی؟؟؟:31: (الان بیشتر از نیم ساعته میبینم که وارد این بخش شدی ولی از سوالا خبری نیست!)

سلام.
به به.کی اینجاس.

خوب منم دیگه آقا مهدي:31:

اول با این کلمات یه ضرب المثل بگو:
پوست-گذر-مییوفته.
گذر پوست به دباغ خونه میوفته!!(احتمالا اشتباه کردم):31:

حالا منظورم از این سوال چی بود به نظرت؟
چون منو از قبل میشناسی (ینی نه تو این انجمن!!! یه جای دیگه!:31: )

خوب حالا اصلیاش.
من رو میشناسی؟
میتونم حدس بزنم!! (حالا یه راهنمایی کن تا مطمئن بشم که خودتی!!)(فعلا دو --- سه نفر مد نظرم هست)

اگه آره نظرت در باره من چیه؟
اول شما جواب اون بالایی را بده تا خدمتتون عرض کنم

حالا اصلی تراش.
آمدنم بهر چه بود؟
بهر سوال پرسیدن

آمدنت بهر چه بود؟
بهر جواب دادن به سوالات شما عزیزان

خدا واسه چی مارو آفرید؟
یه آیه قرآن هست که میگه‌:انسانها و جنها را نیافریدم مگر برای عبادت

آدما میخوان تو زندگی به چی برسن؟
به موفقیت و سعادت ابدی

خدا واسه چی مارو فرستاد تو این دنیا؟
پس باید کدوم دنیا میفرستاد؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انسان روحه یا جسم ؟
تلفیقی از روح و جسم!!!

میدونی اکنکار چیه؟اگه آره نظرت رو در بارشون بگو.
نه متاسفانه نمیدونم:41: (مطمئنی که املاش را درست نوشتی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif )

ماده بیشتر تو زندگی ما تاثیر داره یا فرا ماده؟
فکر میکنم هردوش!
حالا یه سوال فلسفی
یه انجمن تشکیل میشه به اسم انجمن اطلاعات بی فایده.میخواسته عضو گیری بکنه.شرط عضو شدنش هم این بوده که هر کی اطلاعات بی فایده بفرسته میتونه تو انجمن عضو بشه.بعد 12 سال هیشکی نمیتونه عضو بشه.چرا؟

مگه میشه که اطلاعات بی فایده باشه!!! (خود کلمه اطلاعات ینی اطلاع!!! خوب پس حتما یه فایده‌ای داره!! دیگه:31: )

حالا حاشیه ای.
چرا نام کاربریت آقا مهدی,مهدی نه؟
چنتا دلیل داشت!!!
1- اولا اسمم مهدیه!!
2- اینکه من آقا هستم!!:31:
3- این نام کاربری یه جورایی ترجمه شده آیدی من تو یاهو هستش (mrmehdi64)
4- قبل از عضویت تو اینجا در فرومهای دیگه میدیدم که بعضی افراد یه همچین آیدیهایی انتخاب میکردن!! مثل داش....، آقا.....، خانم..... و.... منم خوشم اومد اینو انتخاب کردم

این ماجرای آواتورت چیه؟
راستش را بخوای چند سال پیش (فکر کنم 2 سال میشه) از طرف یه گروه به اسم گروه ترانه‌ها که هرروز شونصدتا ایمیل برای افراد عضو شده میفرسته!! یه بارهم یه سری عکس فرستاد که اینی که الان آواتارم شده یکی از همین عکسا بود منم ازش خوشم اومد به عنوان آواتار انتخابش کردم!!

چرا شما سالهاست که بالای درخت زندگی میکنی؟!
خوب چون اینجا خیلی خووووووفه!! شماهم بیان خیلی خوش میگذره!!

حرف تو امضات مال کیه؟
اینکه صحبته کیه دقیقا خودمم نمیدونم!! ولی این متن تو دوران عید که بازار اس ام اس حسابی گرم بود برام اس ام اس اومد !! منم از متنش خوشم اومد به عنوان امضا قرارش دادم!:5:

قد و وزنت؟
قدم حدود 175 هستش!! وزنم که آخرین باری که کشیدم نزدیک 80 کیلو بودم!( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ولی به جان خودم مطمئن هستم که یه مدتیه حسابی وزن کم کردم!!

به خاطر وقتی که میزاری ممنون.
از اینکه شماهم وقت گذاشتی و سوال پرسیدی منم ممنونم!

Ahmad
18-05-2007, 23:19
هم اكنون يعني ساعت 11:18 اولين شب صندلي داغ آقا مهدي، ايشون با اين چند پست يا فرار را بر قرار ترجيح دادند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا رفته اند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا از خستگي رفته اند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid-ar
19-05-2007, 01:30
مهدی جان باور کن من شما رو فقط از اینجا میشناسم نه جای دیگه.
نکنه فکر میکنی که من بن شدم و یکی دیگه هستم؟:27:
نه به خدا:19:

حالا نظرت در باره من بگو.

املا اکنکار هم درسته(یه سرچ بزن)

mehdi_vsgh
19-05-2007, 04:47
سلام آقا مهدي

صهدلي نشينيت رو تبريك و تسليت ميگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبريك بخاطر اينكه بقول خودت حال ميده و تسليت براي اينكه بلايي كه سر بقيه كاربرا آوردي قرار سر خودت بياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته ممكنه منو نشناسي ولي من شما رو با سوالاتي كه از صندلي نشينا ميپرسيدي ميشناسم.حيف كه اصلا حس سوال پرسيدن ندارم ولي خوشحال ميشم سوالهايي كه ازت ميشه و جوابهاي جالبت رو بخونم.

کاشکی حداقل یه سوال میپرسیدی!!:5: بنده منتظر سوالات شما هستم!! در ضمن منم شما را میشناسم!! زیاد در رویت بنده بودین!!

mehdi_vsgh
19-05-2007, 04:53
d;1100660][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا امشبَ رو خوش باش.

ای ول اومدی؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتظرت بودم!!! الان دارم جواب میدم دیگه!:10:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 05:31
اين قلب كيه كه دو دستي بهش چسبيدي !؟ ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم قلب معشوقه همین خرسه باشه!!:20:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 05:32
سلام
حال شما

سلام ممنون به لطف شما!!!

من اولين سوالامو تو اين تاپيك از شما مي پرسم
1-خوشحالي كه اولين سوالامو از شما دارم مي پرسم؟
بعله!!:20:

2-اين سوالاي عجيب قريبو از كجاتون در مي اريد؟:31:
نمیدونم والله همینجوری به ذهنم میرسن!!(همونطور که گفتم در حال کار کردن بر روی سوالات جدید هستم:21: )

3-چه سني رو براي ازدواج در نظر گرفتي؟
فعلا که اصلا به این چیزا فکر نمیکنم!! چون میخوام درسمو بخونم!:31:

4-مدل گوشيه موبايلت چيه؟
با نهایت شرمندگی 6600 بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5-چند ساعت در روز مي خوابي؟
فکر کنم حدود 10 ساعتی بشه(آخه من خوابو خیلی دوست دارم!:31: )

6-چند ساعت درس مي خوني؟
من از اون شب امتحانی ها هستم!! معمولا به جز شب امتحان درس نمیخونم!:5:

7-چند ساعت تلويزيون نگاه مي كني؟
در روز 2 الی 3 ساعت

8-ميانگين روزي چندتا اس ام اس مي زني؟
اگه قرار باشه بزنم!!‌ میانگین هفته‌ای( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) 2 یا 3 تا حداکثر!!

9-چقدر قبض موبايل برات مي اد؟
من سیم کارتم اعتباری هستش!!! برای همینم قبضی در کار نیست:31:

10-تا حالا تجديد شدي؟
تو دبیرستان یکی دوباری اتفاق افتاده اونم تو ترم اول درسی را افتادم ولی بعدش جبرا ن کردم و با نمرات خیلی بهتر قبول شدم!!:5: :8:

11-اهل دعوا هستي؟
اصلا!!! از دعوا بدم میاد!:13:

12-ميونه ات با شعر چطوريه؟
زیاد اهل شعر نیستم!:27:

13-كدوم شاعرو دوست داري؟
جوابتون را سوال بالایی دادم!!

14-نظرت رو راجع به اين ادما بگو:
چشم!:31:
-علي دايي
اصلا ازش خوشم نمیاد فکر میکنه تیم ملی ارث باباشه!!!! 90 سالش شده هنوزم میخواد بازی کنه:13:

-پرويز پرستويي
فکر کنم در عصر حاضر ایشون بهترین بازیگر سینمای ایران هستن!!!

-جرج بوش
خودخواه!!:13:

-مارادونا
از این یکی هم خوشم نمیاد!! معتاد بی خاصیت!!:13:

-عليرضا افتخاري
گفتم که زیاد اهل موسیقی نیستم!

-محمدرضا شجريان
ایشون را فکر کنم بهترین خواننده سنتی از نظر بنده هستن!!

-ابراهيم حاتمي كيا
یکی از فیلم سازان بزرگ!!(همین):31:

-محسن مخملباف
زیاد کاراشون ندیدم:41:

-ديويد بكام
قبلا فکر میکردم که بهترین بازیکن فوتباله ولی الان نه!:13:

-حسين رضا زاده
افتخار هر ایرانی!!

-فروغ فرخزاد
متاسفانه ایشون راهم زیاد نمیشناسم!:13:

-داريوش فرضياني(عمو پورنگ)
کاراشو همیشه میبینم(ینی سعی میکنم که ببینم) خیلی ازش خوشم میاد!! همیشه برنامه های شادی را اجرا میکنه! مخصوصا با اون امیرمحمد متقیان!!(دستیارش)

15-به نظرت اينكه خيليا تو صندلي داغ واقعي با پخش يه تصوير مربوط به دين و مذهب مي زنن زير گريه فيلمشونه يا واقعا اعتقادات اينطوري دارن؟

نمیدونم من که از دل مردم خبر ندارم!:41:

16-امر به معروف و نهي از منكر كردي؟
نه!!! چون بلد نیستم

17-به نظرت تجاوز به حريمه خصوصيه يا باعث ترقي مي شه؟
خیر!!(فقط همین)

18-نظرت راجع به فيلم اخراجي ها و آژانس شيشه ايي؟
قبل از دیدن فیلم اخراجیها فکر میکردم از اون فیلمهای خفنه!!(منظورمو که گرفتی) ولی چیز خاصی نبود! یه فیلم کاملا معمولی!! اون یکی هم متاسفانه ندیدم!!

19-برنامه بهروز ضفاريان رو ديدي؟(شب شيشه ايي)نظرت چيه؟
نه خیلی!! چند قسمت قشنگشو از دست دادم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

20-هدفت تو زندگي چيه؟يعني سقف آرزوات چيه؟
اینه که بتونم به اهدافم برسم!:31:

21-كسي هست كه حاضر باشي براش بميري؟
فکر نمیکنم!!

22-چه فيلمي(هايي)رو خيلي دوست داري؟
فیلم های طنز!:31:

23-چه آهنگ(هايي) رو دوست داري؟
من بیشتر موسیقی های بدون کلام را دوست دارم!! حالا بسته به شرایطش شاد یا غمگین!!:8: :5:

24-كدوم كشور رو براي جهان گردي در صدر ليستت قرار مي دي؟
خیلی دوست دارم که فرانسه را از نزدیک ببینم!! به خصوص شهر پاریس را!!

25-اگه قرار باشه يكي از مسئولان مملكتي رو عوض كني كيه؟و كي رو جاش مي ذاري؟(حتما جايگزين داشته باشيا)
تورو خدا مارا سیاسی نکن!!:21: :27:

26-عاشق شدي؟
خیر!!

27-عشق مجازي و حقيقي رو تعريف كن
عشق مجازی ینی عشقی که فقط به خاطر ظاهر طرف رخ بده باشه وبیشتر حوس هستش تا عشق!!

28-اگه تاريخ تولدت دست خودت بود چه سالي رو انتخاب مي كردي؟
2-3 روزی جلو مینداختم (ینی دیرتر به دنیا می اومدم!!)(دیگه نپرس چرا:21: :27: )

29-رابطه ات با پدر مادرت چطوريه؟
بد نیست! ولی بیشتر با مادرم راحت ترم!

30-چه روزنامه و مجله ايي مي خوني؟
خیلی وقته که مطالعه را به کل کنار گذاشتم و دیگه چیزی نمیخونم!!!

سوالام زياد بود؟خسته شدي؟بي ربط بود؟
زیاد که بود ولی من خسته نشدم!! به هیچ وجه بی ربط!!! نبود
ممنون ببخشيد ديگه.............:11: :11: :11:

خواهش میکنم!!:11:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 05:33
هم اكنون يعني ساعت 11:18 اولين شب صندلي داغ آقا مهدي، ايشون با اين چند پست يا فرار را بر قرار ترجيح دادند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا رفته اند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا از خستگي رفته اند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه خیر احمد جان!! دیشب این سرور لعنتی داغون شده بود!! چند دفعه خواستم بیام تو انجمن ولی به هیچ وجه صفحه‌ای باز نمیکرد!!

mehdi_vsgh
19-05-2007, 05:35
مهدی جان باور کن من شما رو فقط از اینجا میشناسم نه جای دیگه.
نکنه فکر میکنی که من بن شدم و یکی دیگه هستم؟:27:
نه به خدا:19:

حالا نظرت در باره من بگو.

املا اکنکار هم درسته(یه سرچ بزن)

اگه واقعا اینطور باشه (که شک دارم!!) راستشو بخوای من شما را نمیشناسم متاسفانه!!(ولی مطمئن هستم یا تو انجمن پی سی سون هستی یا مقصد!!)

bb
19-05-2007, 06:27
سلام دوست گلم
1- بهترین کارتونی که تو بچگی دیدی ؟
2- دست داشتی جای کدوم شخصیت کارتونی بودی ؟ و چرا؟
3- بهترین فیلم ایرانی که دیدی؟
4- بهترین فیلم خارجی که دیدی؟
5- الگوی شما تو زندگی کیه ؟
6- اگه خدایی نکرده شرایط جوری بود که مجبور بودی دزدی کنی چی می دزدیدی؟
7- عاشق شدی؟ چرا ؟
8- بهترین شاعر ؟
9- امروز روز خیام بود یه رباعی ازش بخون ؟
10 - نظت راجع به فردوسی چیه؟
11- مادر
12- فرق کویر با بیابون چیه ؟

mehdi_vsgh
19-05-2007, 06:58
سلام دوست گلم
سلام بر شما!!:10:

1- بهترین کارتونی که تو بچگی دیدی ؟
اسمش الان یادم نیست دقیقا !!!!!ولی یه کارتونی بود که یه خرسه دوتا بچه داشت به اسم جک و جیلی!! که تو یه کوهستانی زندگی میکردن ولی مادره را میکشنش!! که همون شخص قاتل!! از بچه‌‌های اون خرسه نگهداری میکنه!!!

2- دست داشتی جای کدوم شخصیت کارتونی بودی ؟ و چرا؟
هیچکدوم بیشتر دوست دارم جای خودم باشم

3- بهترین فیلم ایرانی که دیدی؟
راستشو بگم من زیاد اهل دیدن فیلم نیستم!!! حداقل الان چیز خاصی یادم نمیاد!!

4- بهترین فیلم خارجی که دیدی؟
یه فیلمی بود قدیم قدیما!! به اسم ویروس!!

5- الگوی شما تو زندگی کیه ؟
الگوی خاصی ندارم

6- اگه خدایی نکرده شرایط جوری بود که مجبور بودی دزدی کنی چی می دزدیدی؟
خدا نکنه!!! ولی اگه تو موقعیتش هم قرار داشتم مطمئنا دست به این کار نمیزدم!!

7- عاشق شدی؟ چرا ؟
خیر!! چون میخوام درسمو ادامه بدم:31:

8- بهترین شاعر ؟
شاید بشه گفت فردوسی:31:

9- امروز روز خیام بود یه رباعی ازش بخون ؟

اینو همینجوری در اوردم و هیچ تفکری پشت اون نیست!!:31: :5:

برخیز و بیا بتا برای دل ما.................حل کن به جمال خویشتن مشکل ما
یه کوزه شراب تا بهم نوش کنیم.......... زان پیش که کوزه ها کنند از گل ما

10 - نظت راجع به فردوسی چیه؟
جواب این سوال در سوال 8 هستش!!

11- مادر
فقط یه چیز میشه گفت:40:

12- فرق کویر با بیابون چیه ؟

کویر: زمین وسیع و شوره زار بیحاصل را گویند!!!
بیابان: صحرای بی آب و علف را گویند!!!

راستی bb جان یه لینکی رابرات پی ام میکنم اگه ممکنه مشکلمون را حل کن!!:11:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 06:59
این ساویس از دیروز تا حالا حداقل 2 بار تو این تاپیک اومده ورفته؟؟؟

چرا سوال نمیکنه از من؟؟

saviss
19-05-2007, 07:02
این ساویس از دیروز تا حالا حداقل 2 بار تو این تاپیک اومده ورفته؟؟؟

چرا سوال نمیکنه از من؟؟
خودت که میدونی من کمتر اینجا سوال میکنم
اما.........
فعلا دارم فکرمیکنم ببینم با این جریان چرخای قطار چه بلائی میتونم سرت دربیارم:21:

piremard
19-05-2007, 07:23

• قبول داريد، صندلي داغ، داغي گذشته را ندارد؟
• اگر پی سی ورد با شهرداری مایکروسافت دات کام بازی کنه طرفداره کدومی؟!
• از کی کرک کردن نرم افزار رو شروع کردین؟
• تابحال قفل چندتا سی دی رو رو برداشتی ؟
• نرم افزار هم کرک می کنید ؟
• کپی رایت چیز خوبیه البته واسه همسایه !؟
• بنظر شما کلوز سورس یا متن باز ؟
• چندتا مورچه کشتید تابحال ؟!
خب فعلا سووالهام همینها بودند تا بعد یا حق
ضمنا اون آرم هم کپی رایت خودم می کنم :20:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 08:01
خودت که میدونی من کمتر اینجا سوال میکنم
اما.........
فعلا دارم فکرمیکنم ببینم با این جریان چرخای قطار چه بلائی میتونم سرت دربیارم:21:

به هر حال بنده منتظر سوالای شما میمونم!!:11:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 08:02
• قبول داريد، صندلي داغ، داغي گذشته را ندارد؟

آره خداییش قبلا سامان بودش سوالای داغی میپرسید!! ولی دیگه نیستش!!(دلم براش خیلی تنگ شده:10: )

• اگر پی سی ورد با شهرداری مایکروسافت دات کام بازی کنه طرفداره کدومی؟!
مطمئن باش طرفدار پی سی ورلد هستم!! :10: آخه مایکروسافت هم شد فوتبال؟:31:

• از کی کرک کردن نرم افزار رو شروع کردین؟
من به کرک کردن خیلی علاقه دارم!! دارم روش کار میکنم... هنوز خیلی مونده با بشم نیوبی یا سودا و....

• تابحال قفل چندتا سی دی رو رو برداشتی ؟
تعدادشون خیلی کمه!!! معروفترینش مترجم پارس بودش

• نرم افزار هم کرک می کنید ؟
فعلا خیر!!

• کپی رایت چیز خوبیه البته واسه همسایه !؟
اصلا چیز خوبی نیست!!! بهتره برنامه ها بدون قفل عرضه بشن تا یه سری بدبخت مجبور نشن برن تو کار کرک

• بنظر شما کلوز سورس یا متن باز ؟
10000000000000٪ متن باز این گونه برنامه‌ها را خیلی می پسندم!! به نظرم این برنامه ها بیشتر پیشرفت میکنن!

• چندتا مورچه کشتید تابحال ؟!
(به کسی نگی ها...:31: ) وقتی بچه بودم یکی از سرگرمیهام همین بودش که مورچه مینداختیم توی کاسه آب و تلف شدنش را ملاحظه میکردم!!:21: بعضی وقتا هم مورچه ها را ذبح میکردم!!(:18: )

خب فعلا سووالهام همینها بودند تا بعد یا حق
ضمنا اون آرم هم کپی رایت خودم می کنم :20:

با تشکر از سوالای قشنگت!!:11: آرم جالبی هم زدی!!! به سعید پیشنهاد میکنم که اینو بزاره توی پست اول!!

Payan
19-05-2007, 08:28
سلام مجدد
خوبي؟

ببين اين سوالا رو بايد اصولا توي آخرين پستت جواب بدي اما از الان مي پرسم كه مد نظر داشته باشي بعد مجبور نشي بري سوالا رو از اول بخوني.......
ترين هاي سوالا و جواباشون و سوال كننده رو بنويس
من چندتاش رو نام مي برم اما محدود به اينها نيستند خودت با توجه به حسي كه سوالا بهت مي دن بهشون اضافه كن(دوستان هم مي تونن اضافه كنن):
زيباترين
مسخره ترين
سخت ترين
خاطره انگيز ترين
خنده دارترين
و
.
.
.ترين سوال ، سوال كننده
موفق باشي و تا آخر هفته نسوزي:31:

Payan
19-05-2007, 08:29
سلام چطوري؟خوش مي گذره

(تريپ سوالاي خودت):
چرا؟
واقعا چرا؟
به نظرت نظرت چيه؟
نظر مثبتت چيه؟
شده تا حالا؟
به نظرت ممكنه؟
چندتا؟
چندبار؟
تو از اول مي دونستي يا از وسطاش فهميدي؟
خيلي داغه؟
صندلي داغه با دايي چاقه ارتباط داره؟

حالا يكم معمولي تر:
يه سوالي رو بگو كه اگه مطرح بشه و ازت بپرسن عمرا جوابشو بدي؟
معمولا چه خوابايي مي بيني؟
قشنگترين و ترسناكترين خوابتو بگو؟
ريش ميزاري؟
نظرت رو راجع به شريعتي هم بگو!
استقلال يا پيروزي؟
كدام استقلال كدام پيروزي؟
فقر يا فحشا؟
انتخابات رياست جمهوري به كي راي دادي؟دور اول و دوم
اگه به رئيس جمهور حاضر راي دادي هنوزم ازش دفاع مي كني؟
دوست داري وزير چي بشي؟
به نظرت با باختايي كه داشتيم چيزي از ارزشهاي ما كم شد؟
ما براي حضور قدرتمند در دوره هاي بعد براي چهار سال آينده برنامه ريزي كنيم يا هشت سال آينده؟
ايران توي رنكينگ فيفا اول آسياست واقعا درسته؟يعني از استراليا سره؟
دانشگاه ميزاي جلو مي شيني يا عقب؟چرا؟
رمان؟مي خوني؟خوندي؟چه رماني رو بيشتر دوست داري؟
شرلوك هلمز پوارو خانم مارپل و...يا كاراگاه علوي؟
حاضري يه بي گناهو بكشي ولي يه دنيا خوشبخت بشن؟
حاضري بري جهنم اما همه برن بهشت؟
حاضري يا غايب؟
جواب سوالتو درباره امر به معروف نهي از منكر متوجه نشدم ميشه بيشتر توضيح بدين؟
جورابت سوراخه؟
جيبت چي؟
توي كيف پولت چه عكسي ميذاري؟
تو اطاقت چه پوسترايي چسبوندي؟عكسشو مي شه بذاري؟
حاضر بودي شصت پا نداشتي بجاش چي داشتي؟
دوست داري اسمت تو كتاب ركوردهاي گينس ثبت بشه؟چطوري؟با چه ركوردي؟
دوست داشتي با انوشه انصاري مي رفتي فضا يا تنها؟
دوست داري با خورزوخان بري فضا؟
خورزوخان رو ديدي؟سلام برسون
خواهربرادر داري؟اگه داري كتك مي زني يا مي خوري؟(يا زدي و خوردي)
شايد اين جمعه بيايد شايد...پرده از چهره گشايد
توي گوشيت شماره تلفن چند نفرو داري؟
چندتا از رسم و رسومات غلط رو بگو!
گواهينامه داري؟
معمولا چندتا سرعت مي ري؟
بازيگراي محبوبت(خارجي داخلي زن مرد و....)
بازيكناي محبوبت

همينا فعلا بازم ممنون

mehdi_vsgh
19-05-2007, 09:06
سلام مجدد

علیک سلام مجدد
خوبي؟
ممنون به لطف شما

ببين اين سوالا رو بايد اصولا توي آخرين پستت جواب بدي اما از الان مي پرسم كه مد نظر داشته باشي بعد مجبور نشي بري سوالا رو از اول بخوني.......
ترين هاي سوالا و جواباشون و سوال كننده رو بنويس
من چندتاش رو نام مي برم اما محدود به اينها نيستند خودت با توجه به حسي كه سوالا بهت مي دن بهشون اضافه كن(دوستان هم مي تونن اضافه كنن):
زيباترين
سوالای همه زیبا بودن!! ولی من منتظر سوالای احمد هستم!:10:

مسخره ترين
هیچکدوم از سوالا به نظرم مسخره نبودن

سخت ترين
هیچکدوم

خاطره انگيز ترين
سوالی بود در مورد کشتن مورچه توسط اینجانب

خنده دارترين
هیچکدوم!!!
و
ترين سوال ، سوال كننده
موفق باشي و تا آخر هفته نسوزي:31:
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه!! اگه به ذهنت رسید خودت بپرس!!!

در ضمن بچه ها فونتها را عوض نکنین اینجا من دچار مشکل میشم برای جواب دادن!!! ممنون:11:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 09:07
سلام چطوري؟خوش مي گذره
بله خیلی!!

(تريپ سوالاي خودت):
آخه مرد حسابی من کی از این سوالا پرسیدم؟؟؟:31:

چرا؟
چون زیرا!!!

واقعا چرا؟

منم گفتم که چون زیرا

به نظرت نظرت چيه؟
کاملا موافقم:31:

نظر مثبتت چيه؟
منفیه

شده تا حالا؟
بله

به نظرت ممكنه؟
اگه امکان پذیر باشه قطعا ممکنه

چندتا؟
4تا

چندبار؟
3بار

تو از اول مي دونستي يا از وسطاش فهميدي؟
از قبل از عید

خيلي داغه؟
اصلا داغ نیست من که دارم از سرما میلرزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif

صندلي داغه با دايي چاقه ارتباط داره؟
رابطه معکوس باهم دارن

حالا يكم معمولي تر:
يه سوالي رو بگو كه اگه مطرح بشه و ازت بپرسن عمرا جوابشو بدي؟
یه چنتا خط پایین تر جوابتو میبینی

معمولا چه خوابايي مي بيني؟
یادم نمیاد

قشنگترين و ترسناكترين خوابتو بگو؟
جواب بالایی را ببین

ريش ميزاري؟
معمولا ته ریش دارم (همه میگن اینطور بیشتر بهت میاد:5: )

نظرت رو راجع به شريعتي هم بگو!
خدا بیامرزتش!:20:

استقلال يا پيروزي؟
پرسپولیس:40:

كدام استقلال كدام پيروزي؟
منظور تیمهای فوتبال داخلی بودن

فقر يا فحشا؟
هیچکدوم

انتخابات رياست جمهوري به كي راي دادي؟دور اول و دوم

جوابش خصوصیه!!(یه چنتا بالاتر را ببین)

گه به رئيس جمهور حاضر راي دادي هنوزم ازش دفاع مي كني؟
من به ایشون رای ندادم

دوست داري وزير چي بشي؟
من دوست ندارم وزیر بشم

به نظرت با باختايي كه داشتيم چيزي از ارزشهاي ما كم شد؟
حتما ما میتونیم!! ما بچه‌های با استعداد زیادی داریم:31:

ما براي حضور قدرتمند در دوره هاي بعد براي چهار سال آينده برنامه ريزي كنيم يا هشت سال آينده؟
برای 12 سال دیگه بهتره:27:

ايران توي رنكينگ فيفا اول آسياست واقعا درسته؟يعني از استراليا سره؟
این رنکینگها که اصلا اساسی علمی ندارن!! معلومه که استرالیا خیلی سرتره

انشگاه ميزاي جلو مي شيني يا عقب؟چرا؟
بستگی به استاداش داره بعضی از استادا شرایط ایجاب میکنه که جلو بشینم بعضیهام عقب!!:5:

رمان؟مي خوني؟خوندي؟چه رماني رو بيشتر دوست داري؟

خیلی وقته که رمان نمیخونم

شرلوك هلمز پوارو خانم مارپل و...يا كاراگاه علوي؟

کاراگاه علوی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حاضري يه بي گناهو بكشي ولي يه دنيا خوشبخت بشن؟
مگه مرض دارم!!:13:

حاضري بري جهنم اما همه برن بهشت؟
نه به هیچ وجه!! مگه عقلمو از دست دادم

حاضري يا غايب؟
حاضرم

جواب سوالتو درباره امر به معروف نهي از منكر متوجه نشدم ميشه بيشتر توضيح بدين؟
منظورم اینه که امر به معروف و نهی از منکر یه سری شرایطی داره که من ندارم!

جورابت سوراخه؟
نه!! (منو یاد یه بنده خدایی انداختی که آبروش تو تلویزیونهای دنیا رفت!)

جيبت چي؟
بعضی وقتا آره سوارخ میشه

توي كيف پولت چه عكسي ميذاري؟
عکس خودمو:8:

تو اطاقت چه پوسترايي چسبوندي؟عكسشو مي شه بذاري؟
پوستر زیاد ندارم یه عکس فیگو یه دونم مایکل اوون هستش یه یارو هم هست الان اسمش یادم نمیاد!! (بازیکن فرانسه بود )

حاضر بودي شصت پا نداشتي بجاش چي داشتي؟
من شصت پاهامو با هیچ چیز عوض نمیکنم:8:

دوست داري اسمت تو كتاب ركوردهاي گينس ثبت بشه؟چطوري؟با چه ركوردي؟
رکورد بیشترین سوال کننده

دوست داشتي با انوشه انصاري مي رفتي فضا يا تنها؟

آدم قحطه که با اون برم؟؟

دوست داري با خورزوخان بري فضا؟
آره خیلی حال میده!:27:

خورزوخان رو ديدي؟سلام برسون

ایشونم سلام میرسونن

خواهربرادر داري؟اگه داري كتك مي زني يا مي خوري؟(يا زدي و خوردي)
یه برادر دارم که 3 سال کوچیکتره بیشترم من اونو کتک میزنم

شايد اين جمعه بيايد شايد...پرده از چهره گشاي
هان؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توي گوشيت شماره تلفن چند نفرو داري؟
فکر کنم 30-40 نفری بشن؟؟

چندتا از رسم و رسومات غلط رو بگو!
یکیش همین چهارشنبه سوری هستش!

گواهينامه داري؟
معمولا چندتا سرعت مي ري؟
گواهینامه ندارم!!

بازيگراي محبوبت(خارجي داخلي زن مرد و....)
گفتم که من زیاد فیلم نگاه نمیکنم الانم فقط پرویزپرستویی تو ذهنم هستش (اصلا اسامی بازیگرا را توجه نمیکنم)

بازيكناي محبوبهمينا فعلا بازم ممنون
ایرانی: علی کریمی
خارجی: رونالدینهو!:8:

منم بابت سوالات ممنونم:11:

ولی خواهشا دیگه فونتهارا تغییر نده!!!
با تشکر

mehdi_vsgh
19-05-2007, 09:09
خوب من که فعلا دیگه باید برم آخه کلاسم دیر میشه!!!!

بعد از ظهر (بعد از ساعت 7) میام و دوباره در خدمتتون هستم!!
فعلا بای.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا نصرالدین
19-05-2007, 09:37
سلام . من هم الان باید بروم سر جلسه امتحان
ولی خداییش جوابات هم مثل سوالات عجیبه....

masoud908
19-05-2007, 09:44
سلام داش مهدي:

جواب بده داداش!!!

1-استقلال يا پرسپوليس؟

2-الان روي ميز كامپيوترت چيه؟

3-ويندوزت ويستا هست يا Xp ?

4- بچه شري هستي يا نه ؟ اگر هستي يكي از كارهاي بامزت تو كلاس بگو...

5-تا حالا دوست داشتي سر به تن معلما نباشه؟!!

6-چرا خرها پرواز نميكنن؟!

Behroooz
19-05-2007, 11:08
سلام

به نظرت این تاپیک کی میشه پربیننده ترین تاپیک متفرقه ؟

ممنون

بهروز

arashjd
19-05-2007, 12:57
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

magmagf
19-05-2007, 14:34
سلام
کار با چه نرم افزارهایی را بلدی ؟
مدیریت پروژه به چه معنی است ؟
در مورد کایزن چی می دونی ؟
کارت های امتیازی متوازن چیا هستن ؟
فرق mis و dss و tps چیه؟
سیستم چیه ؟
هدف از مدیریت ارتباط با مشتری چیه ؟راجع به شش سیگما چی می دونی ؟
در مورد erp چی می دونی؟

حالا اگه بی خیال سوالای علمی شدی بگو ببینم قطار چندتا چرخ داره؟
از چه رنگی خوشت می یاد؟
اخرین کتابی که خوندی ؟
یک بیت شعر قشنگ بگو

ممنون

h128mk
19-05-2007, 14:59
سلام
دوست دختر داری ؟
اگه دختر بودی حاضر میشدی با پسری با شرایط خودت ازدواج کنی ؟
دوست داشتی بجای مهدی اسمت شروین بود ؟
نظرت راجع بشون چیه ؟
شاهین کینگ
مافیا
میثم
تا بعد ...

rsh
19-05-2007, 15:01
سلام اقا مهدی خوبی بلاخره صندلی نشین شدی
الان که سرم شلوغه اما منتظر سوالات تمام بی ربط من باش؟

arashjd
19-05-2007, 16:54
`````````````````````````````````````````````````` ```````````````

Mahdi Hero
19-05-2007, 17:12
سلام خوبی آقا مهدی چه خبرا چی کارا ميکنی؟
جواباتو که ميخوندم متوجه شدم بچه دريانو هستی حالا که خونت اونجاست تو هفته چند بار ميری
پاساژ مفيد؟ اصلا رفتی تا حالا پاساژ مفيد؟
نظرت راجع به من چی؟
اينا رو جواب بده اگه سرم خلوت بود بازم مزاحمت ميشم

highsea
19-05-2007, 18:24
من تازه عضو شدم و تازه این قسمت را دیده ام بسیار جالب است
سیع می کنم توی این تایپیک فعالیت داشته باشم
البته اگر بگوید افراد چگونه انتخاب می شوند ممنون می شوم

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:51
سلام . من هم الان باید بروم سر جلسه امتحان
ولی خداییش جوابات هم مثل سوالات عجیبه....

ایشالا موفق باشی!!!:11:
راستی جوابای من کجاش عجیبه؟؟؟:31:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:51
سلام داش مهدي:
سلام بر داش مسعود گل!:40:

جواب بده داداش!!!
اطاعت میشه!:46:

1-استقلال يا پرسپوليس؟
پرسپولیسی هستم ولی نه از نوع آتیشی!:5:

2-الان روي ميز كامپيوترت چيه؟
اینارا میتونی پیدا کنی:
- ساعت که باتریش را در آوردم
- انگشتر
-دو عدد اسپیکر
-مانیتور
-کیبرد
-قلک!!
-موبایل
-چنتا کارت اینترنت که اکثرشون تاریخ انقضاشون به سر رسیده
- یه دفترچه یادداشت
-5000 تومان پول :40:
-دو عدد ساعت مچی
-کابل هارد ساتا
-یه چنتا سیدی
-قاب سیدی
- سیم مربوط به شارژ موبایل!!

3-ويندوزت ويستا هست يا Xp ?
ایکس‌پی هستش!! به دو دلیل:
الف- دی وی دی رام ندارم (البته دی وی دی ویستا را دارم:31: )
ب- ظرفیت هاردم خیلی کمه!!(40 گیگ)

4- بچه شري هستي يا نه ؟ اگر هستي يكي از كارهاي بامزت تو كلاس بگو...
معمولا بچه آرومی هستم!!! ولی یه بار سال سوم دبیرستان دنبال یکی از معلمامون کردیم (معلم حسابان!!:21: ) بنده خدا از دستمون مجبور شده بود بره تو جوب(:18: ) قایم بشه!! البته بعدش حسابی کتک خوردیم!:13:

5-تا حالا دوست داشتي سر به تن معلما نباشه؟!!
همون معلم حسابانه که برات تعریف کردم یه همچین وضعیتی داره!!!

6-چرا خرها پرواز نميكنن؟!
چون بال ندارن:31:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:52
سلام
علیک سلام
به نظرت این تاپیک کی میشه پربیننده ترین تاپیک متفرقه ؟
مطمئن باش بهروز جان اگه به من میگن مهدی!! به زودی زود!! قول میدم بکنمش بهترین تاپیک!!(علاوه بر پر بیننده ترین تاپیک)!! بهت قول میدم:5:

ممنون
خواهش میکنم:11:
بهروز

مهدی!:31:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:52
سلام
علیک سلام

کار با چه نرم افزارهایی را بلدی ؟
تعدادشون زیادن!! مثل فوتوشاپ!! اتوکد!! مولتی مدیا بیلدر!! و.... دیگه حضور ذهن ندارم!!

مدیریت پروژه به چه معنی است ؟
یک مدیر پروژه میتونه مدیریت پروژه‌های مختلفی را در دست بگیره!!! بهترین برنامه ریزی را برای فعالیت های مختلف اون انجام بده!! و همچنین مهمترین کار یک مدیر پروژه ایجاد تعهد و مسئولیت در قبال برنامه زمانبندی است که مانع از تاخیر افتادن پروژه میشه!! یه چیز دیگه انجام برنامه ریزی مناسب برای بهره بری بهتر برای اینکه از اتلاف هزینه‌های بیخود جلوگیری بشه!!(نمیدونم تونستم منظورم را بگم یا خیر؟؟)

در مورد کایزن چی می دونی ؟
کارت های امتیازی متوازن چیا هستن ؟
فرق mis و dss و tps چیه؟
سیستم چیه ؟
هدف از مدیریت ارتباط با مشتری چیه ؟راجع به شش سیگما چی می دونی ؟
در مورد erp چی می دونی؟
هان؟؟؟ همه اینایی که الان گفتی ینی چه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد شش سیگما اینارو میدونم:
ستراتژی تحولی شش سیگما ، سیستمی است كه موجب توسعه و گسترش متدهای مدیریتی، آماری و نهایتا حل مشکلات شده و به شرکت امکان جهش و تحول را مي‌دهد.
حالا اگه بی خیال سوالای علمی شدی بگو ببینم قطار چندتا چرخ داره؟
بستگی به تعداد واگنهاشون دارن!!:31:

از چه رنگی خوشت می یاد؟
زرد---- قرمز

اخرین کتابی که خوندی ؟
اهل مطالعه نیستم!!!

یک بیت شعر قشنگ بگو
متاسفانه اهل شعر نیستم:41: !!!
ممنون
از شماهم ممنون!!:11:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:53
سلام
سلام علیکم!:20:

دوست دختر داری ؟
خیر!!!

اگه دختر بودی حاضر میشدی با پسری با شرایط خودت ازدواج کنی ؟
نه بابا مگه من چی دارم؟؟؟؟:41:

دوست داشتی بجای مهدی اسمت شروین بود ؟
به هیچ وجه اسم به این قشنگی را برا چی باید عوض کنم؟؟:31:

نظرت راجع بشون چیه ؟
شاهین کینگ ......زیاد شناختی راجع به ایشون ندارم!!!
مافیا............... یکی از بهترینای اینجا هستش که واقعا لیاقت مقامش را داره
میثم .............مدیر پی سی ورلد!!:31:
تا بعد ..
ممنون از سوالات
:11:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:54
سلام خوبی آقا مهدی چه خبرا چی کارا ميکنی؟
سلام خوبی آقا مهدی؟؟:31: من که خوبم شکر خدا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داریم به سوالات شما عزیزان جواب میدیم!!

جواباتو که ميخوندم متوجه شدم بچه دريانو هستی حالا که خونت اونجاست تو هفته چند بار ميری
پاساژ مفيد؟ اصلا رفتی تا حالا پاساژ مفيد؟

آره پاساژ مفید که خیلی میرم!!! آخرین بار همین جمعه بعد از بازی پرسپولیس رفتم اونجا یه کارت اینترنت خریدم برای این هفته!!! راستی شما هم ظاهرا برای این محله‌ هستی!!:8: :10:

نظرت راجع به من چی؟
یکی از بهترین بچه‌های پی سی ورلد هستی!!! یه بار ازت یه مطلبی دیدم که واقعا از بودن در کنار شما احساس غرور میکنم!!! امیدوارم همیشه در زندگیت موفق باشی!!
اينا رو جواب بده اگه سرم خلوت بود بازم مزاحمت ميشم
بنده کاملا آماده جواب دادن به سوالات شما دوست خوب هستم!!

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:55
من تازه عضو شدم و تازه این قسمت را دیده ام بسیار جالب است
سیع می کنم توی این تایپیک فعالیت داشته باشم
البته اگر بگوید افراد چگونه انتخاب می شوند ممنون می شوم

ورودت را تبریک میگم!!! بهتر بود با بهروز و یا سعید مشورت کنی!!:5:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 19:55
سلام اقا مهدی خوبی بلاخره صندلی نشین شدی
الان که سرم شلوغه اما منتظر سوالات تمام بی ربط من باش؟

ای بابا این شتریه که دم خونه همه نمیخوابه!!!:31:
منتظرت میمونم:20: :11:

magmagf
19-05-2007, 19:57
اقای مهدی همه اون چیزایی که گفتم سوالای صنایعی بود اخه

حالا واسه بی ربط نبودن پست به تنوع اعتقاد نداری؟ چرا اواتارت را عوض نمی کنی ؟

mehdi_vsgh
19-05-2007, 20:29
قای مهدی همه اون چیزایی که گفتم سوالای صنایعی بود اخه
خوب من که هنوز لیسانسمو نگرفتم که در مورد همه اونا اطلاعات داشته باشم!!!! در مورد شش سیگما یه چیزایی براتون پیدا کردم که تو همون پست اضافه کردم!!!:5:

حالا واسه بی ربط نبودن پست به تنوع اعتقاد نداری؟ چرا اواتارت را عوض نمی کنی ؟
تا تنوع چی باشه؟؟؟؟ راستش حوصله عوض کردن آواتار را ندارم از طرفی چیز خاصی مد نظرم نیست که قرار بدم به جاش!!:41:

Ahmad
19-05-2007, 20:43
خوبي آقا مهدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دارم برات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر باش

mohammad99
19-05-2007, 20:48
سلام

از یه سوال ساده شروع میکنیم تا اگه بعدا خدا خواست میترکونیم

اصلا منو میشناسی!!؟؟؟!!!

pedram_ashena
19-05-2007, 20:58
من فكر كنم تو اين تايپيك سوال پرسيده بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا اشتباه كردم پستش نكردم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا يكي زحمت پاك كردنش را كشيد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر حال.واسكودوگاما ياد چي ميافتي؟؟

mehdi_vsgh
19-05-2007, 21:03
خوبي آقا مهدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دارم برات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر باش

ای بابا همش میای و تهدید میکنی و میری؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب اگه میتونی سوال کن دیگه!!! من برای دیدن سوالات لحظه شماری میکنم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ولی خداییش میدونستی کارات شبیه سامان هستش؟؟ اصلا میشنا سیش اونو ؟؟ اگه نه پی ام بده بهت معرفی کنم!!:31: )

راستی اسمایلیهات را کش رفتم بدون اجازات!!‌(ایشالا که راضی باشی!:31: )

mehdi_vsgh
19-05-2007, 21:04
سلام

از یه سوال ساده شروع میکنیم تا اگه بعدا خدا خواست میترکونیم

اصلا منو میشناسی!!؟؟؟!!!

متاسفانه زیاد شناختی نسبت به شما ندارم!!!:41:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 21:04
من فكر كنم تو اين تايپيك سوال پرسيده بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا اشتباه كردم پستش نكردم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا يكي زحمت پاك كردنش را كشيد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنده که از شما سوالی ندیدم!!!

حالا این واسکادوگاما چی چی هستش؟؟:31:

magmagf
19-05-2007, 21:06
چه سوال باحالی
منم می پرسم
اصلا منو می شناسی ؟

mehdi_vsgh
19-05-2007, 21:16
چه سوال باحالی
منم می پرسم
اصلا منو می شناسی ؟

شما را که همه میشناسن از کاربران خوب پی سی هستین!!:31: :5:

فکر کنم اگه میثم الان اینو ببینه اونم میاد میگه اصلا منو میشناسی؟؟:31:

saviss
19-05-2007, 21:22
پدرام جون اول میگفتی منظورت کدومشونه:10:
تا آقامهدی:40:گل راحت تر بتونه جوابتو بده
(راستی چراوقتی من صندلی نشین بودم ازاین سوالا نپرسیدی؟):21:
راستی ...مهدی جان بالاخره هواپیمای747چندتاچرخ داشت؟
قطاره چی؟
خودت شمردیشون؟:27:
فکرنمیکنی اگه از صندلی نشین سوالای کلیدی بشه (البته سیاسی-مذهبی نه)صندلی داغ تر میشه وجذابیتش بهتر؟:31:
ضمناگمونم Mahdi Heroازدست من دلخورشده...:41:...دیگه ازاون سوالای هوارتائی نمیپرسیه

mehdi_vsgh
19-05-2007, 21:46
این هواپیما را نمیدونم ولی یه هواپیمای مسافربری معمولی 6تا چرخ داره!!!

قطاره چی؟
اگه منظورت قطار مسافربری باشه که من همیشه می پرسیدم!! باید خدمتت عرض کنم به طور متوسط هر واگن حداقل 8 چرخ خواهد داشت!!! یه لوکوموتیو هم داره اونم به همین صورت حالا کافیه یه ضرب ساده انجام بدی ببینی که تعداد چرخاشون چقدره!!!

بعله!!! فکر کردی که الکی اومدم صندلی نشین شدم؟؟(راستی یه چیزی نظری در مورد پره‌های هلیکوپتر نداری؟؟:31: )

فکرنمیکنی اگه از صندلی نشین سوالای کلیدی بشه (البته سیاسی-مذهبی نه)صندلی داغ تر میشه وجذابیتش بهتر؟:31:

چرا خیلی خوبه که سوالات کلیدی بشه!!! منم بیشتر لذت میبرم!!!

ضمناگمونم Mahdi Heroازدست من دلخورشده...:41:...دیگه ازاون سوالای هوارتائی نمیپرسیه

خوب اگه به فرض از دست شما ناراحت شده باشه چرا از من سوال نمی پرسه؟؟ نتیجه اینکه شاید دلیل دیگه‌ای داشته باشه!!:31:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 21:58
دوبار پست شد تکراری!!!!!!!!!!

Iron
19-05-2007, 22:10
سلام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چطوری؟

بیشتر از همه به چه کاریت افتخار می کنی؟

بیشتر از همه از چه کاریت خجالت می کشی؟

تو هم از زور بی ماشینی گواهینامه رو به تعویق انداختی؟

بهترین معلم زندگیت؟

تا حالا از این جور سوالایی که از صندلی نشینا می پرسی، از معلما و استادات هم پرسیدی؟ (از حیث عجیب وغریبی)

مَهدی هستی یا مِهدی؟

بهترین سرگرمیت؟

محبوبترین غذا؟

شیرینترین خاطره؟

تلخترین خاطره؟

تا حالا نشستی برای آیندت یه برنامه سنجیده و درست و حسابی بریزی؟

آیا موافقی که تا چند وقت دیگه کفگیر این قسمت می خوره ته دیگ؟ (از نظر پیدا کردن صندلی نشین مناسب)

گرایش تحصیلیت چیه؟

گرایش سیاسیت چیه؟

لکوموتیو چندتا چرخ داره؟ (بجز زاپاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستت درد نکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi Hero
19-05-2007, 22:15
قطاره چی؟

نه بابا ساويس جون نارحت کجا بود آقا اون سوالا رو هنوزم دارم اما ديدم يکنواختيه همش
اونا رو بپرسم در ضمن يه سری افراد هم تو نامه خصوصی گفتن از اين سوالا نپرس منم گفتم
چشم اصلا ربطی به اون حرفه تو نداشت در ضمن اين يه هفته ايی سرم خيلی شلوغه و کم سر ميزنم
اينا وگرنه من که هميشه اينجا سوال ميپرسيدم طلا
:40: :10: :46:

حالا برايه اينکه پسته بی ربط نداده باشم:
حالا مهدی جان شما کدوم از تاپيکايه من برات خاطره انگيز بوده؟

mohammad99
19-05-2007, 22:17
خب ما رو که نشناختی. ولی خب اشکال نداره.

گرچه ياران فارغند از ياد من
از من ايشان را هزاران ياد باد

بیشتر با چه جور موسیقی حال میکنی؟؟

saviss
19-05-2007, 22:31
نه بابا ساويس جون نارحت کجا بود آقا اون سوالا رو هنوزم دارم اما ديدم يکنواختيه همش
اونا رو بپرسم در ضمن يه سری افراد هم تو نامه خصوصی گفتن از اين سوالا نپرس منم گفتم
چشم اصلا ربطی به اون حرفه تو نداشت در ضمن اين يه هفته ايی سرم خيلی شلوغه و کم سر ميزنم

فدات:40:
شوخی بود عزیز......
آقامهدی:11: هم ازاین جورسوالا میپرسیدهمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصولا لطف صندلی داغ به همین جورچیزاس...گمون نکنم بدباشه..........:tongue:
تنوعی میشه...:46:
آقامهدی:

راستی یه چیزی نظری در مورد پره‌های هلیکوپتر نداری؟؟نه با با سرم داره گیج میره هنوز..........:weird:
اما خودت میدونی چند دورمیزنه؟:whistle:
محض اطلاعات عمومی خودم بدنیست........
واما سوال داغ:
چراGFنداری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_ashena
19-05-2007, 23:00
با تشكر از ساويس
واسكودوگاما تيم باشگاهي برزيل(البته منظور من همان تيم روماريو بود)جالب اينكه زماني كه پرسيدم خودم هم يادم نميامد كه اين كلمه چيه.پيريو هزار درد

آقا مهدي/از خونه تا حالا بيشتر از 24 ساعت قهر كردي؟؟
تا حالا گرفتنت؟
چرا تو دانشگاه بهت ميگن ....؟
بچه كه بودي با گفتن كدوم كلمه مشكل داشتي؟
بهترين سوالي كه دوست داري ازت بپرسن و جواب بدي؟
آخرين تايپيكي كه ديدي و گفتي ايول؟
ديشب چرا شام نخوردي؟

mehdi_vsgh
19-05-2007, 23:07
سلام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چطوری؟
علیک سلام--- خوبم
بیشتر از همه به چه کاریت افتخار می کنی؟
راستش جواب دادن به این سوال خیلی سخته!!! واقعا نمیدونم چی بگم!؟:41: کار خاصی به نظرم نمیاد!:31:

بیشتر از همه از چه کاریت خجالت می کشی؟
یه تیک عصبی خفن دارم که خیلی ضایعس!!

تو هم از زور بی ماشینی گواهینامه رو به تعویق انداختی؟
دقیقا!!! البته یه دلیل دیگه هم تنبل بودن بیش از اندازه بنده داره!!!

بهترین معلم زندگیت؟
سال اول دبیرستان یه آموزشگاه میرفتم برای درس ریاضی!!! اسم معلم ریاضی آقای محمددوست بودن!!! ایشون کسی بود که بنده را به ریاضیات علاقه‌مند کردن!!! کلاساش به هیچ وجه مثل کلاسای بقیه معلمای ریاضی خشک نبود و با اینکه کلاسش فقط یه روز اونم به مدت 6 ساعت(:18: ) تشکیل میشد هیچکس احساس خستگی نمیکردو واقعا برای ما این درسو شیرین کردن!!!

تا حالا از این جور سوالایی که از صندلی نشینا می پرسی، از معلما و استادات هم پرسیدی؟ (از حیث عجیب وغریبی)
نه نشده من آدم خجالتی هستم و روم نمیشه که زیاد از معلما سوال کنم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مَهدی هستی یا مِهدی؟
اکثرا میگن که تلفظ صحیحش همون مَهدی هست!! ولی خودم بیشتر خودمو با اسم مِهدی میشناسم !!‌حالا هرچی شما دوست داری منو صدا کن !! خیلی فرقی نداره برام!!

بهترین سرگرمیت؟
کامپیوتر و اینترنت!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محبوبترین غذا؟
پیتزا!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیرینترین خاطره؟
الان که فکرشو میکنم قبولی در دانشگاه!!! چون محیط دانشگاه واقعا یه محیط جذابی هستش!! :10:

تلخترین خاطره؟
یه بار زمانی که کوچیک بودم سوار اتوبوس بودم (همون اتوبوسای قدیمی!! اونم روی صندلی آخرش در قسمت بانوان نشسته بودم) که ییهو اتوبوس یه تصادف خفن کرد و بنده پرت شدم!! و یه شب در بیمارستان زندگی کردم!!

تا حالا نشستی برای آیندت یه برنامه سنجیده و درست و حسابی بریزی؟
آره خوب !!! همین برنامه ریزی برای قبولی در دانشگاه!! خودش خیلی سنجیده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آیا موافقی که تا چند وقت دیگه کفگیر این قسمت می خوره ته دیگ؟ (از نظر پیدا کردن صندلی نشین مناسب)
فکر نمیکنم !!! هنوز خیلی از کاربران مونده که باید روی صندلی بنشینن و جواب سوالات چرت و پرت بنده را بدن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرایش تحصیلیت چیه؟
قبلا جواب دادم!!! تولید صنعتی

گرایش سیاسیت چیه؟
بحث سیاسی خیر!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لکوموتیو چندتا چرخ داره؟ (بجز زاپاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فکر میکنم 8 تا!!!:5:

دستت درد نکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دست شما هم درد نکنه بابت سوالاتون!!!:11:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 23:09

حالا برايه اينکه پسته بی ربط نداده باشم:
حالا مهدی جان شما کدوم از تاپيکايه من برات خاطره انگيز بوده؟

بهتر بود اینطور سوال کنی اونم اینه که آخرین تاپیک جالبی که از من دیدی چیه؟؟(چون واقعا تاپیکای شما در متفرقه خیلی جالبن!!(من زیاد به بخش فیلم سر نمیزنم!!:41: )

آخرین چیزی که از شما خوندم و خیلی قشنگ بود یه داستان بود در مورد شیطان!!!

راستی حالا که بحث تاپیکات شد!! نمیدونم یادته که یه بار یه داستانی طنز گذاشته بودی در مورد شنگول و منگول و... من این تاپیکو که خوندم خیلی خوشم اومد اونو عینا بدون رعایت حق کپی رایت تو انجمن وبکده سابق، و مقصد کنونی !!‌ کپی کردم !!‌اونجا هم خیلی طرفدار داشت!!! و همه خوششون اومده بود!!!

mehdi_vsgh
19-05-2007, 23:10
خب ما رو که نشناختی. ولی خب اشکال نداره.

ببخشید شرمنده به خدا!!!:41:

من زیاد به انجمن موسیقی سر نمی‌زنم آخه!!!:41:

ولی درکل سبک خاصی مد نظرم نیست !! بسته به روحیه‌ام در اون لحظه داره ممکنه سنتی!!‌غمگین و گریه دار!! ویا شاد و هیجان آور!! گوش کنم!!!:8: بیشترم به موسیقی‌های بدون کلام علاقه دارم!!

راستی قضیه اون امضات چیه؟؟؟ ینی چی که خداحافظ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
19-05-2007, 23:18
فدات:40:
شوخی بود عزیز......
آقامهدی:11: هم ازاین جورسوالا میپرسیدهمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصولا لطف صندلی داغ به همین جورچیزاس...گمون نکنم بدباشه..........:tongue:
تنوعی میشه...:46:
آقامهدی:
نه با با سرم داره گیج میره هنوز..........:weird:
اما خودت میدونی چند دورمیزنه؟:whistle:
محض اطلاعات عمومی خودم بدنیست........

بله که میدونم!!! موقع پریدن حدود 350 دور در دقیقه!!! (اگه تونستی برو بشمار!!:31: )
واما سوال داغ:
چراGFنداری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب من بچه خیلی خوبیم!!! از طرفی خودتم اگه منو دیده باشی!! بهشون حق میدادی که با من دوست نشن!! (آخه من یه موجود عجیبیم!!!) (البته طبق گفته خیلیها!:5: )

saviss
19-05-2007, 23:26
با تشكر از ساويس
واسكودوگاما تيم باشگاهي برزيل(البته منظور من همان تيم روماريو بود)جالب اينكه زماني كه پرسيدم خودم هم يادم نميامد كه اين كلمه چيه.پيريو هزار درد
؟
منم پیرشدم......ای بسوزه پدراین پیری.......
واما:
1-" واسكودوگاما "دريانورد و مكتشف بزرگ پرتغالي .هدف" واسكودوگاما "اين بود كه با دور زدن قاره آفريقا شايد بتواند راهي به سرزمين هندوستان پيدا كند .قبل از وي" بارتلمي دياز "دريانورد ديگري براي اين كار اقدام واسكو دوگاما كرده بود و تا دماغه اميد نيك جلو رفته بود .بعد از عبور از اميد نيك به طرف شمال رفت و سرانجام به هندوستان رسيد.
2-پل واسکودوگاما که از روی دهانه رود تاگوس بین ساکاوم و مونیجو در نزدیکی لیسبون، پرتقال می گذرد، با حدود 17200 متر طول، یکی از بلندترین پل های کابلی در اروپا به شمار می رود. این پل توسط آرماندو ریتو و با همکاری میشل ویرلوگو (که طراحی و ساخت پل میلاو را هم به عهده داشته است)، طراحی شده است. پل واسکودوگاما رسماً در 29 ماه مارس 1998 تنها کمی قبل از افتتاح نمایشگاه بین المللی اکسپو 98 و 500 سال پس از اکتشاف واسکودوگاما در راه اروپا به هند افتتاح گردید. این پل برای تحمل زلزله ای چهار برابر زلزله سال 1755 لیسبون که 7/8 ریشتر برآورد شده بود طراحی شده است. بلندترین دهانه آن 450 متر است و انتظار می رود 120 سال عمر کند. به خاطر طول زیادش، انحنا زمین نیز در نظر گرفته شده است تا پایه های آن بتوانند در محل صحیح خود قرار بگیرند.:20:
3-تیم واسکودوگاما....یک تیم فوتبال برزیلی!!:21:
آقا مهدی:

بله که میدونم!!! موقع پریدن حدود 350 دور در دقیقه!!! (اگه تونستی برو بشمار!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )پس خدارو شکر جوابم توی اون موقع که خودم نشیمن.....ببخشید ...!!!صندلی نشین بودم ..کمی تاقسمتی درست بود....
آخه رفتم شمردم........دیدم کمترازهزارتاست:31:

mehdi_vsgh
19-05-2007, 23:30
با تشكر از ساويس
جدا؟؟؟؟ من که تا به حال هیچ بازی از این تیم ندیدم!!

آقا مهدي/از خونه تا حالا بيشتر از 24 ساعت قهر كردي؟؟
من زیاد اهل قهر کردن نیستم!!!
تا حالا گرفتنت؟
نه!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا تو دانشگاه بهت ميگن ....؟
مگه تو دانشگا بهم چی میگن؟؟؟
بچه كه بودي با گفتن كدوم كلمه مشكل داشتي؟
با کلمه‌ای مشکل نداشتم!!!

بهترين سوالي كه دوست داري ازت بپرسن و جواب بدي؟
فعلا زوده برای این سوال!!!‌ اینو بزار برای روزای آخر بپرس!!! (جون ممکنه صاحب سوال پیداش بشه و ناراحت بشه که قبل از پرسیدن سوال جوابش را دادم!!)(یه جواب تووووووپ براش دارم!!)

آخرين تايپيكي كه ديدي و گفتي ايول؟

همین چند لحظه پیش ساووییسسسسسسس تو تاپیک سوتیها یه سوتی از یه نفر گرفت!!! خیلی ازش خوشم اومد!!!
ديشب چرا شام نخوردي؟
هان؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کی گفته شام نخوردم؟؟؟؟ ساندویچ الویه داشتیم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
19-05-2007, 23:32
خوب فعلا برای امشب بسه!! خیلی خستم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فردا میام ببینم چه خبره؟؟

pedram_ashena
19-05-2007, 23:46
خوب اگر دقت كرده باشيد من زياد تو اين تايپيك نيامدم 3-4 پست هم بيشتر ندادم.ولي چون متوجه شدم قبلا در مقام پرسشگر زياد سخت گرفتي اومدم نقش مختار را بازي كنم و انتقامشان را بگيرم(در نرو شوخي كردم)
1-پايانه Pos ؟
2-جامائيكا كدوم قاره است؟(سرچ نكن)
3-ديكنز اهل كدام كشور بود؟
4-آسپرين در كدام كشور كشف شد؟
5-png فرمت چيه؟
6-ساكي نوشيدنيه؟پوشيدنيه؟نوشتنيه ؟
7-3 تا كاربر كه دوست داري؟ اسم نبايد ببري
8-چرخش پره هليكوپتر مكش ايجاد ميكنه ؟از بالا يا پايين؟
دوست داري باز بپرسم؟

rsh
20-05-2007, 00:26
]سلام خوبی
1=اگر قرار باشه با بن لادن ملا قات کنی چی بهش میگی
2=اگر محکوم به اعدام بشی ترجیح میدی از حالت های زیر کدومو برای خوندن غزل خدا حافظی انتخاب کنی(اجباری هست)
الف= تیرباران
ب= اعدام با چوبه دار
چ=گیوتین
د=بندازند تو استخر پر از کوسه
خ=با تریلی از روت رد شند طوری که ...........
ن=از بالای کوه بندازند پایین بطوری که وقتی خوردی زمین مغزت پخش و پلا بشه
3=میدونی که با هم دوستیم حال فرض کن میخوای بری خواستگاری و منو هم همراه خودت میبری تا تنها نباشی از سوی هم کشته مرده دختره هستی اما در جلسه خواستگاری دختره از من خوشش بیاد و حاظر نشه باهات ازدواج کنه ان وقت چه کار میکنی
4=تا حالا از کسی کتک خوردی
5=تا حالا سر کسی رو شیره مالیدی؟
6=اگر الان بهت بگن دولت امریکا بهت این امکان رو میده که بری انجا زندگی کنی به خرج دولت امریکا حاظری ایران رو ترک کنی
7=تا حالا امدی ارومیه
8=اشپزی بلدی
9=از کدوم غذا خیلی بدت میاد
10=فرض کنیم باز عاشق و کشته مرده یک دختری هستی اگر پدرش بهت پیشنهاد بده در قبال گرفتن 300 ملیون دست از سر دخترش برداری حاظری این کار رو بکنی
فعلا همین هارو داشته باش (بر میگردم حتما)

saviss
20-05-2007, 00:31
]سلام خوبی
2=اگر محکوم به اعدام بشی ترجیح میدی از حالت های زیر کدومو برای خوندن غزل خدا حافظی انتخاب کنی(اجباری هست)
الف= تیرباران
ب= اعدام با چوبه دار
چ=گیوتین
3=میدونی که با هم دوستیم حال فرض کن میخوای بری خواستگاری و منو هم همراه خودت میبری تا تنها نباشی از سوی هم کشته مرده دختره هستی اما در جلسه خواستگاری دختره از من خوشش بیاد و حاظر نشه باهات ازدواج کنه ان وقت چه کار میکنی
6=اگر الان بهت بگن دولت امریکا بهت این امکان رو میده که بری انجا زندگی کنی به خرج دولت امریکا حاظری ایران رو ترک کنی
7=تا حالا امدی ارومیه
8=اشپزی بلدی
10=فرض کنیم باز عاشق و کشته مرده یک دختری هستی اگر پدرش بهت پیشنهاد بده در قبال گرفتن 300 ملیون دست از سر دخترش برداری حاظری این کار رو بکنی
توکجابیدی تا حالا؟
این سوالای ناب رو قایم کرده بودی؟کلک؟
:10:

siya22
20-05-2007, 01:28
سلام آقاي آقا مهدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميبينم که بالاخره نشستي رو صندلي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب ميخوام انتقام همرو ازت بگيرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بريم:
1-سرعت چرخش پره هاي هليکوپتر چند برابره سرعت دويدنه شيره؟(چي شد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-تعداد چرخهاي قطار چند برابره تعداد چرخهاي ماشينه ديويد سيمنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-اگه يکي از دوستهات از بلندي پرتت کنه به ترتيب:
1000 متر مونده به زمين چه فحشي بهش ميدي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
500 متر مونده نظرت راجع به ساندويچ هزارپا با سس آغشته به کرم له شده چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
100 متر مونده فکر ميکني چرا ميگن گوره خر نميگن گوره گاو؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لحظه برخورد فکر ميکني سرعت دويدن آهو بيشتره يا شتر مرغ يا هيچ کدام؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينا مدل سوالاي خودت بود ميخواستم ببينم خوشت مياد يا نه حالا سوالاي خودم:
4-الان چه حسي نسبت به من داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5-منو ميشناسي ؟تاحالا تاپيکهاي منو خوندي؟ نظرت چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6-نظرت درباره امضام چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7-چرا آواتارت رو عوض نميکني؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8-معروف ترين صفتي كه تو فاميل بهش معروفي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9-دود اهل تو هست؟اگه آره چه مدليش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10-خطرناک ترين کاري که تا حالا انجام دادي چي بوده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11-تکيه کلام خاصي داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
12-به نظرت بهترين و بدترين قانون اين سايت چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13-اگه يكي بهت فحش بده چه واكنشي نشون ميدي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
14-تام يا جري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
15-به گدا ها کمک مي کني؟ به اونايي که آهنگ ميزنن چي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16-بازم بيام سوال بپرسم؟مدل خودت يا مدل خودم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب خسته نباشي لطف ميکني اگه جواب بدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باي باي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
20-05-2007, 08:08
خوب اگر دقت كرده باشيد من زياد تو اين تايپيك نيامدم 3-4 پست هم بيشتر ندادم.ولي چون متوجه شدم قبلا در مقام پرسشگر زياد سخت گرفتي اومدم نقش مختار را بازي كنم و انتقامشان را بگيرم(در نرو شوخي كردم)

کی من؟؟؟؟؟ نه بابا اینا همش شایعس!!! من بچه به این مظلومی!! یادم نمیاد تا حالا از کسی تو این تاپیک سوالی کرده باشم!!:31:

1-پايانه Pos ؟
نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-جامائيكا كدوم قاره است؟(سرچ نكن)
اینکه تابلو!! تو قاره امریکا بیده!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-ديكنز اهل كدام كشور بود؟
اگه منظورت چارلز دیکنز هستش که باید بگم اهل انگلستان

4-آسپرين در كدام كشور كشف شد؟
مخترع اون فیلیکس هوفمن بوده!! فکر کنم آلمانی هستش

5-png فرمت چيه؟
فک کنم فرمت فایل گرافیکی باشه!!(البته مطمئن نیستم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
6-ساكي نوشيدنيه؟پوشيدنيه؟نوشتنيه ؟
یه نوع مشروبات الکلی بیده!! بنابراین نوشیدنی هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7-3 تا كاربر كه دوست داري؟ اسم نبايد ببري
تعدادشون که خیلی زیاده!!! ولی خودت خاستی که اسم نبرم!! باشه منم اسم نمیارم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8-چرخش پره هليكوپتر مكش ايجاد ميكنه ؟از بالا يا پايين؟
فکر نمیکنم اینطوری باشه!!(شایدم باشه ) اطلاعاتم در این مورد ناقصه!!

دوست داري باز بپرسم؟

بفرما!! من بازم منتظرم!!:11:

mehdi_vsgh
20-05-2007, 08:50
سلام خوبی
ممنون به لطف شما!!!

میگم سلام چطوری؟؟؟؟؟ خوبی؟؟ خانواده چطورن؟؟ rsh خوبه؟؟(این آخری را شوخی کردم ها... جدی نگیری)

الف= تیرباران
ب= اعدام با چوبه دار
چ=گیوتین
پاسخ گزینه چ صحیح میباشد!!! چون زجرش کمتره....

فکر کنم که تو اون لحظه دیگه دوست و دشمن نشناسم!! البته جلو جمع چیزی به روی خودم نمیارم!! ولی بعدش مطمئن باش که تا شناسنامت را باطل نکنم دست از سرت بر نمیدارم!!!:21:

تا دلت بخواد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره...بزار بهت بگم که سر چه کسانی را شیره مالیدم تا بهتر منو بشناسی... (البته تعدادشون زیاده ولی اینا الان یادم اومد)
الف- یه بار یه که سی دی رام من خراب شده بود و تقریبا دیگه از کار افتاده بود را بردم بازار رضا(میدونی کجاست؟) و اونو فروختم!! (خریدار اصلا متوجه خراب شدن اون نشد!!!):21:
ب- یه بار هم مادربرد قدیمیم که آن برد بودش!! هم همینطوری آبش کردم!!:21:

نه به هیچ وجه... بابا ایران به این خوبی مگه چشه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7=تا حالا امدی ارومیه
نه متاسفانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8=اشپزی بلدی
نیمرو و ماکارونی بلدم درست کنم

از غذاهای ترش و شیرین (مثل فسنجون) خیلی بدم میاد!!

عمرا....دختری که از همون روز اول اینهمه برام خرج درست کنه وای به حال بعدش....:5:

منتظرت میمونم!!:11:

mehdi_vsgh
20-05-2007, 08:51
سلام آقاي آقا مهدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام آقا سیا!!

ميبينم که بالاخره نشستي رو صندلي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میبینم که شماهم بالاخره سوال پرسیدین!!

خوب ميخوام انتقام همرو ازت بگيرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا؟؟ مگه من چکار کردم؟؟:41:

بريم:
د بدو که رفتیم.....:8: :5:

1-سرعت چرخش پره هاي هليکوپتر چند برابره سرعت دويدنه شيره؟(چي شد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا به خدا تا حالا شونصد بار این سوالو جواب دادم!! سرعت پره‌های هلیکوپتر 300-350 دور در دقیقه---- سرعت شیر حدود 70-75 کیلومتر در ساعت هستش!!! یه حساب کتاب ساده متوجه میشه که این دو عدد اصلا قابل تبدیل به هم نیستن (چون واحدهاشون خیلی باهم فرق داره!!:31: )

2-تعداد چرخهاي قطار چند برابره تعداد چرخهاي ماشينه ديويد سيمنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بستگی به تعداد واگنهای قطار داره!!!:31:

3-اگه يکي از دوستهات از بلندي پرتت کنه به ترتيب:
کی همچین جراتی کرده؟؟؟:13:

1000 متر مونده به زمين چه فحشي بهش ميدي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
×××××××××××× به دلیل رکیک بودن سانسور شد....:20:

500 متر مونده نظرت راجع به ساندويچ هزارپا با سس آغشته به کرم له شده چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین اسمایلی که به کار بردی فکر کنم بهترین جواب برای این سواله!!!

100 متر مونده فکر ميکني چرا ميگن گوره خر نميگن گوره گاو؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو این ارتفاع دیگه به این چیزا فکر نمیشه کرد.. فقط دارم فریاد می زنم!!!:19:

لحظه برخورد فکر ميکني سرعت دويدن آهو بيشتره يا شتر مرغ يا هيچ کدام؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در لحظه برخورد من دیگه در این دنیا نیستم که جواب این سوالا پیدا کنم!!:27:

اينا مدل سوالاي خودت بود ميخواستم ببينم خوشت مياد يا نه حالا سوالاي خودم:
من؟؟؟ کی تاحالا اصلا تو این تاپیک شما منو تاحالا دیدین؟؟؟:21:

4-الان چه حسي نسبت به من داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسی خاصی ندارم!!! سوالات خیلی عادی بودن!!!

-5-منو ميشناسي ؟تاحالا تاپيکهاي منو خوندي؟ نظرت چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی کم دیدمت... زیاد دقت نکردم!! متاسفانه

6-نظرت درباره امضام چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون عکسی که تو امضات گذاشتی خیلی قشنگه!!!

7-چرا آواتارت رو عوض نميکني؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا اینا جواب داده بودم... من با این آواتار معروفم!! تو همه انجمنهایی که عضوم معمولا از همین آواتار استفاده میکنم حالا اگه قرار باشه که اینجا آواتارم را عوض کنم باید تو همه اون انجمنها عوضش کنم!!! خوب چنین کاری از منی که حوصله نداره خیلی بعید هستش!!:31:

8-معروف ترين صفتي كه تو فاميل بهش معروفي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهندس کامپیوتر......:31:
9-دود اهل تو هست؟اگه آره چه مدليش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کی؟؟من؟؟؟ نه داداش من آخه منو شه به این کارا؟ پشر به این گلی؟؟؟
نه عزیز من اهل این چیزا نیستم

10-خطرناک ترين کاري که تا حالا انجام دادي چي بوده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه بار میخواستم یه نفر را سر ببرم!!!!:21: :18: ولی فقط زخمی شد و جان سالم به در بردیم!!:18:

11-تکيه کلام خاصي داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گیر نده.....(این تیکه کلامم هستش)

12-به نظرت بهترين و بدترين قانون اين سايت چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترینش را نمیدونم ولی بدترینش اینه که نمیشه اسم از سایتهای وارز و یا برنامه های ف ل ت ر ش ک ن آورد!!

13-اگه يكي بهت فحش بده چه واكنشي نشون ميدي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچی عصبانی میشم !!! سرخ میشم!!! بعدش تو دلم یه فحش آبدارتر نثار روح خبیثش میکنم!!:21:

14-تام يا جري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تام....(آخه بنده خدا همیشه مظلوم واقع میشه!!!)

15-به گدا ها کمک مي کني؟ به اونايي که آهنگ ميزنن چي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هیچ وجه!!! اینا که گدا نیستن... ماشاله وضعشون صد برابر بهتر از من هست

16-بازم بيام سوال بپرسم؟مدل خودت يا مدل خودم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره بیا!!! هر جور که خودت دوست داری!!!

خوب خسته نباشي لطف ميکني اگه جواب بدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم خسته نباشی که سوال پرسیدی

باي باي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای بای..:11:

masoud908
20-05-2007, 08:56
دوباره سلام مهدي جون:

1-چه مجله اي رو بيشتر ميخوني؟

2-يه عكس از دستكتاپت بذار اينجا... « نري الان مرتبش كني عكس بندازيا!!!»

3-چطوري با p30world اشنا شدي؟

4-صبح كه از خواب پا ميشي اوليت سايتي كه باز ميكني چيه؟«خالي نبديا»

5-از كدوم شخصيت تلويزيون و سينما حالت بهم ميخوره؟

6-فوتبالت خوبه؟

7- MP3 مخفف چه كلمه اي هست؟

بسه ديگه...پررو شدي !!! «چشمك»

mehdi_vsgh
20-05-2007, 09:25
دوباره سلام مهدي جون:
علیک سلام دوباره

1-چه مجله اي رو بيشتر ميخوني؟
قبلا عرض کرده بودم... بنده اهل مطالعه نیستم

2-يه عكس از دستكتاپت بذار اينجا... « نري الان مرتبش كني عكس بندازيا!!!»
چیز خاصی نیست... همون عکس پیش فرض ویندوز هستش که گذاشتم(من زیاد عکس دسکتاپ را عوض نمیکنم!!!)
ولی بازم اگه خاستی بگو تا برات عکسشو بزارم

3-چطوري با p30world اشنا شدي؟
دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم که از یه مقاله بودش در مورد نحوه ساخت ترینر برای بازیها

4-صبح كه از خواب پا ميشي اوليت سايتي كه باز ميكني چيه؟«خالي نبديا»
من تو انجمن های زیادی عضوم ولی به ترتیب:
الف- پی سی ورد
ب- مقصد
ج- پی سی سون
د- آنریل(در صورت نیاز)
ه- میکس ایران
و- انجمن خودم!!:5:
5-از كدوم شخصيت تلويزيون و سينما حالت بهم ميخوره؟
الان شخص خاصی یادم نمیاد
6-فوتبالت خوبه؟
نه اصلا...:41:
7- MP3 مخفف چه كلمه اي هست؟
نمیدونم والا...:41:
بسه ديگه...پررو شدي !!! «چشمك»
نه عزیز این چه حرفیه؟؟؟ بازم بیا!!(تقدیم گل)

Behroooz
20-05-2007, 10:35
سلام

ایا زندگی همونیه که انتظار داشتی ؟

موفقیت چیست و موفق کیست ؟

ممنون

بهروز

mehdi_vsgh
20-05-2007, 10:58
سلام
علیک سلام
ایا زندگی همونیه که انتظار داشتی ؟
نه زیاد!!!:41: اونطوری که میخواستم نشده!! ولی امیدوارم بشه!!
موفقیت چیست و موفق کیست ؟
موفق کسی است که بتونه به بهترین شکل به آروزهاش برسه!! ولی تعریفی دقیق از موفقیت ندارم!:41:
ممنون
خواهش میکنم:11:
بهروز
مهدی!:31:

masoud908
20-05-2007, 11:04
بازم سلام:

1-پيتزا يا ابگوشت؟!!

2-گوگل يا ياهو؟

3-دوست داشتي تلويزيون ايران يه شبكه مخصوص اهنگ يا فيلم داشت؟؟

4-دوست داشتي مدير يكي از انجمن هاي P 3 0 بودي؟ اگر جوابت مثبت هست كدوم انجمن؟

5-از كدوم مدير P 3 0 بيشتر خوشت مياد؟

6- يه جوك بگو...

تا بعد...

mehdi_vsgh
20-05-2007, 11:14
بازم سلام:
بازم علیک سلام!!!
1-پيتزا يا ابگوشت؟!!
پیتزا!!:31:
2-گوگل يا ياهو؟
برای سرچ کردن معمولا از گوگل استفاده میکنم ولی برای ایمیل از یاهو!
3-دوست داشتي تلويزيون ايران يه شبكه مخصوص اهنگ يا فيلم داشت؟؟
نه..اینطوری خیلی خسته کننده میشد!!:19:
4-دوست داشتي مدير يكي از انجمن هاي P 3 0 بودي؟ اگر جوابت مثبت هست كدوم انجمن؟
بدم نمی گی ها......(:31: ) همین متفرقه!!!( عجب شهامتی!!)
5-از كدوم مدير P 3 0 بيشتر خوشت مياد؟
همشون خوبن !! نمیشه اسم کسی را آورد
6- يه جوك بگو...
یه روز یه مرده میخوره به نرده بر میگرده!!!:13: (به این میگن جک موزون!!:31: )
تا بعد...

منتظرم!

Behroooz
20-05-2007, 11:14
از زندگی روی درخت خسته نشدی هنوز؟

Ahmad
20-05-2007, 11:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سلام آقاي واو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :اول بگو نظرت در مورد كسايي كه فرت و فرت نام كاربري عوض ميكنن چيه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : حالا باورت شد وقتي چند وقت پيش بهت گفتم بايد بنشيني رو صندلي داغ. گفتي خودم خبر ندارم. حالا اينجا نشستي. چطوريه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مهدي وزيري هامانه . پسر وزير صنايع(نفت). درست گفتم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا ميگن خربزه و نميگين بزخره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اصلا چرا نميگن الاغ گاوه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شنيدم كه تو كنفرانس شرم الاشيخ كه در مورد عراق برگزار شده بود، قرار شد ايران مبلغ 10 يا 20 ميليون دلار (دقيقا يادم نيست) كمك بلاعوض به عراق بكنه (يعني ديگه اين پول رو پس نگيره) ، همچنين يك وام يك ميليارد دلاري با بازپرداخت 40 ساله به عراق بده. تا اينجاش يك كم دردناكه چون طبق آمار عراق ميتونه به دومين صادركننده نفت تو دنيا تبديل بشه و همين حالا هم پول نفت به مردم عراق پرداخت ميشه. اين قسمت آخرش جالبه. بخون : بعد از اين كمكهايي كه قراره ايران به عراق بكنه، از روساي حكومت عراق پرسيدند حدود چند صد ميليارد دلار خسارت جنگ ايران و عراق است كه بايد عراق به ايران پرداخت كنه. ميدوني چي جواب دادن؟ گفتن كه به ما ربطي نداره. برين از صدام بگيريد.
نظرت چيه ؟
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ببينم مهدي واتو واتو نژاد نيستي تو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : راستي چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "مرغ تابه" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : تو پست شماره 6633 چه فحشي نوشته بودي كه بعد از 37 دقيقه پاكش كردي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ابتدا Crust . بعد Mantle . و در انتها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ميدوني چرا تو همه كشورهايي كه در حدود عرض جغرافيايي ايران قرار دارند، ساعتها در بهار و تابستان يك ساعت به جلو كشيده ميشه، با اينحال كه اونها از لحاظ اقتصادي خيلي از ما پيشرفته تر هستند و مشكل كمبود انرژي در آنها به اندازه ما شايد اينقدر حاد نباشه. ولي دو ساله كه اين كار تو كشور ما انجام نميشه؟
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : آيا ABBA رو ميشناسي ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "سالي تابه" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : كدوم يك با بقيه فرق داره؟ و چرا ؟(فقط مثل رويا خانم پاسخ نده كه قاط ميزنم. بلد نيستي بگو نميدونم. سوال جديه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ناباكف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : بولگاكف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : راسكلنيكف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : تولستوي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ميدوني اين كيه؟ چند روز پيش جشن تولد 64 سالگيش بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مهدي ورون پور. درسته ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : جلوي هريك از كلمات زير نام يكي از كاربران سايت رو بنويس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سر ين دي پي تي :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مي تي ك من :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : كايكو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ممول :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خرس مهربون :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : وقتي بابا كوچك بود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مونگا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : كاكاتريستها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : يخي يخي :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دراگو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : جعفري :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : عمو جغد شاخدار :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : يه چيزي. چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "خورشيدي تابه" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دوست داري كيو بگيريم اينجوريش كنيم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نظرت درباره كسايي كه فرت و فرت آواتار عوض ميكنند چيه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نكته اي كه تو اين هفت كلمه هفت حرفي وجود داره چيه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرامگاه
اقتصادي
برازنده
شادماني
استفهام
فرآورده
اصفهاني

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين smiley تو رو ياد كي ميندازه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا مدتي به اينترنت وصل نميشدي؟ :
1- چون تنبيه شده بودم و اجازه ورود به اينترنت را نداشتم
2- كامپيوترم خراب بود
3- مشغله زيادي داشتم
4- در قسمت بازپروري معتادين به اينترنت بستري شده بودم كه مؤثر واقع نشد
5- به تو هيچ ربطي نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : به نظرت saviss خوشگلتره يا من؟ (تصوير من رو كه جلوي هر سؤال ميبيني. الان ساويس شاكي ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا بهروز 4 تا o نداره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ميدونستي اگه مشتري نبود ما هم نبوديم. (سياره مشتري رو ميگم نه خود مشتري :31: ) . علت رو ميدوني ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اينقدر از ! خوشت مياد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا من هركاري ميكنم آدم نميشم. نگاه كن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فرض كن داري ناهار ميخوري. قاشق رو برميداري و ناگهان يه سوسك بزرگ زنده از يه جايي مي افته تو قاشقت و بدون اينكه متوجه بشي قاشق رو ميبري داخل دهنت. بعد شروع ميكني به جويدن. احساس ميكني كه يه چيزي تو دهنت تركيد. بعد يه چيزايي كه (البته نميبيني ولي ) رنگش سبزه و چند چيز ديگه ميره لاي دندونات و چند تا چيز سفت هم گير ميكنه لاي اون. بعد يه چيزايي مثل چوبي نازك ولي تيغدار از دهنت خارج ميكني و با بهت نگاه به اين پاهاي سوسك ميندازي و بعد ناخودآگاه هر چي تو دهنت هست قورت ميدي.
چه احساسي داري ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين سوال هميشه ذهن منو به خودش مشغول داشته. چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "ماهي تاگلابي" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ممنون آقاي ويرانگر از اينكه پاسخ سوالات را ميديد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
20-05-2007, 11:57
ديگه خسته شدم گفتم سلام،اين دفعه ميگم Hi

1-اگر يه كيف پول پيدا كني چيكار ميكني باهاش؟؟؟

2-پدرت بيشتر دوست داري يا مادرت؟؟

3-انتي ويروس و دانلود منيجرت چيه؟

4-چرا همه فكر ميكنن هر كي دوست دختر داشته باشه با كلاسه؟

5-دوست داري زود بميري؟

6-به نظرت امروز استقلال در مقابل سايپا سوراخ ميشه؟

به افتخار خودت دست بزن...

mehdi_vsgh
20-05-2007, 11:58
از زندگی روی درخت خسته نشدی هنوز؟

نه اینجا خیلی حال میده!!!! شما هم بیاین!!!!

mehdi_vsgh
20-05-2007, 11:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سلام آقاي واو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ممنون بالاخره اومدی؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :اول بگو نظرت در مورد كسايي كه فرت و فرت نام كاربري عوض ميكنن چيه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اصلا کار جالبی نیست !! تا آدم بخواد به یه نامشون عادت کنه دوباره عوض میکنن(حالا چرا دوباره اسمتو عوض کردی؟؟)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : حالا باورت شد وقتي چند وقت پيش بهت گفتم بايد بنشيني رو صندلي داغ. گفتي خودم خبر ندارم. حالا اينجا نشستي. چطوريه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : آخه تو از کجا میدونی که من قرار بود اون وقت روی صندلی بنشینم؟؟؟(راستشو بخوای آره !!! من در اصل قرار بود که بعد از ساویسس بیام در خدمتتون باشم!! دلیلشم تو چنتا سوال پایینتر میفهمی!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مهدي وزيري هامانه . پسر وزير صنايع(نفت). درست گفتم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خیر اشتباه گرفتی:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا ميگن خربزه و نميگين بزخره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چون!! بز هیچوقت خر نمیشه!!! ولی ممکنه خر ممکنه بز بشه!!:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اصلا چرا نميگن الاغ گاوه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سیستم تدافعی الاغ با گاو خیلی فرق داره!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شنيدم كه تو كنفرانس شرم الاشيخ كه در مورد عراق برگزار شده بود، قرار شد ايران مبلغ 10 يا 20 ميليون دلار (دقيقا يادم نيست) كمك بلاعوض به عراق بكنه (يعني ديگه اين پول رو پس نگيره) ، همچنين يك وام يك ميليارد دلاري با بازپرداخت 40 ساله به عراق بده. تا اينجاش يك كم دردناكه چون طبق آمار عراق ميتونه به دومين صادركننده نفت تو دنيا تبديل بشه و همين حالا هم پول نفت به مردم عراق پرداخت ميشه. اين قسمت آخرش جالبه. بخون : بعد از اين كمكهايي كه قراره ايران به عراق بكنه، از روساي حكومت عراق پرسيدند حدود چند صد ميليارد دلار خسارت جنگ ايران و عراق است كه بايد عراق به ايران پرداخت كنه. ميدوني چي جواب دادن؟ گفتن كه به ما ربطي نداره. برين از صدام بگيريد.
نظرت چيه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خیلی خنده‌داره واقعا.... باید خسارتمون را بدن!!! ما پولمون را میخوایم این همه زدن مملکت ما را داغون کردن حالا میگن به ما ربطی نداره؟؟ من فکر کنم که ایران هم نباید اون کمکهارا بکنه!!:21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ببينم مهدي واتو واتو نژاد نيستي تو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خیر اشتباه شده!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : راستي چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "مرغ تابه" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چون در آن معمولا ماهی سرخ میکنن نه مرغ!:5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : تو پست شماره 6633 چه فحشي نوشته بودي كه بعد از 37 دقيقه پاكش كردي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : من فحشی ننوشته بودم!!! یه چیز دیگه را ویرایش کردم!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ابتدا Crust . بعد Mantle . و در انتها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : هان؟؟ فکر کنم بعدش میرسیم به هسته زمین!!(درسته؟)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ميدوني چرا تو همه كشورهايي كه در حدود عرض جغرافيايي ايران قرار دارند، ساعتها در بهار و تابستان يك ساعت به جلو كشيده ميشه، با اينحال كه اونها از لحاظ اقتصادي خيلي از ما پيشرفته تر هستند و مشكل كمبود انرژي در آنها به اندازه ما شايد اينقدر حاد نباشه. ولي دو ساله كه اين كار تو كشور ما انجام نميشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : قراره برگردونن دوباره به حالت قبل!! منم فکر میکنم قبلا خیلی بهتر بود!! الان اینطوری هنوز هیچی نشده ! هوا تاریک میشه!!! خیلی زود شب میشه و خیلی دیر روز!!!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : آيا ABBA رو ميشناسي ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سعادت آشنایی با ایشون را نداشتم!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "سالي تابه" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : این ماهی با اون ماهی (=ماه سال) خیلی فرق فوکوله!!! ماهی اینجا ینی موجودی که در آب زندگی میکنه!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : كدوم يك با بقيه فرق داره؟ و چرا ؟(فقط مثل رويا خانم پاسخ نده كه قاط ميزنم. بلد نيستي بگو نميدونم. سوال جديه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ناباكف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : بولگاكف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : راسكلنيكف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : تولستوي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فکر کنم تولستوی باشه !!! از لحاظ ملیت!!! اون قبلیا روسی هستن فکر کنم!!:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ميدوني اين كيه؟ چند روز پيش جشن تولد 64 سالگيش بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مونیکا نیست؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مهدي ورون پور. درسته ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چه گیری دادی به این فامیلی من؟؟ نه بازم اشتباه گفتی!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : جلوي هريك از كلمات زير نام يكي از كاربران سايت رو بنويس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سر ين دي پي تي : تو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مي تي ك من : میثم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : كايكو : ووکمن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ممول : بازم تو!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خرس مهربون : خودم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : وقتي بابا كوچك بود : ساویس (البته در کودکی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مونگا : ---------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : كاكاتريستها :-----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : يخي يخي :---------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دراگو :--------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : جعفري :---------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : عمو جغد شاخدار : ووکمن (آخه خیلی متفکره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : يه چيزي. چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "خورشيدي تابه" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چون این ماهی با اون ماهی(ماه در آسمون) فرق داره و هیچ رابطه‌ای باهم ندارن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دوست داري كيو بگيريم اينجوريش كنيم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : یکی هستش!! که سفارش دادم بیارنش روی صندلی!! ولی بنا به دلایل امنیتی فعلا اسمشو نمیارم!!! هر وقت اومد مطمئن باش خبرت میکنم!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نظرت درباره كسايي كه فرت و فرت آواتار عوض ميكنند چيه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دقیقا مثل کسانی که اسمشون را همش عوض میکنن!!(قبلا توضیح داده بودم در موردشون)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نكته اي كه تو اين هفت كلمه هفت حرفي وجود داره چيه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرامگاه
اقتصادي
برازنده
شادماني
استفهام
فرآورده
اصفهاني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شاید بشه باهاشون یه جمله ساخت!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين smiley تو رو ياد كي ميندازه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : یاد خودم که الان تقریبا یه همچین وضعیتی پیدا کردم!!:31:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا مدتي به اينترنت وصل نميشدي؟ :
1- چون تنبيه شده بودم و اجازه ورود به اينترنت را نداشتم
2- كامپيوترم خراب بود
3- مشغله زيادي داشتم
4- در قسمت بازپروري معتادين به اينترنت بستري شده بودم كه مؤثر واقع نشد
5- به تو هيچ ربطي نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : هیچکدوم!! چون تلفونمون قطع بود یه ماهی.... البته از مترو یا دانشگاه هرچند وقت یه بار میمودم اینجا ولی خیلی کم!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : به نظرت saviss خوشگلتره يا من؟ (تصوير من رو كه جلوي هر سؤال ميبيني. الان ساويس شاكي ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فکر کنم ساویس خوشگلتره!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا بهروز 4 تا o نداره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نام بهروز در اصل باید 2 تا o داشته باشه ولی طبق چیزی که خودشون قبلا توضیح داده بودن 2 o قبلا انتخاب شده بود!! بنابراین ایشون 3 تا o انتخاب کردن و فکر نمیکنم که بیشتر نیازی به o باشه(میدونستی منم تازه به این نکنته رسیده بودم؟؟)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ميدونستي اگه مشتري نبود ما هم نبوديم. (سياره مشتري رو ميگم نه خود مشتري :31: ) . علت رو ميدوني ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نه علتش رو نمیدونم:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اينقدر از ! خوشت مياد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : از کجا فهمیدی؟؟؟ نمیدونم شاید برای اینکه تاکیید کرده باشم!(:31: )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا من هركاري ميكنم آدم نميشم. نگاه كن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : نمیدونم اگه فهمیدی به منم بگو تا یه راه حلی برای خودم پیدا کنم!!:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فرض كن داري ناهار ميخوري. قاشق رو برميداري و ناگهان يه سوسك بزرگ زنده از يه جايي مي افته تو قاشقت و بدون اينكه متوجه بشي قاشق رو ميبري داخل دهنت. بعد شروع ميكني به جويدن. احساس ميكني كه يه چيزي تو دهنت تركيد. بعد يه چيزايي كه (البته نميبيني ولي ) رنگش سبزه و چند چيز ديگه ميره لاي دندونات و چند تا چيز سفت هم گير ميكنه لاي اون. بعد يه چيزايي مثل چوبي نازك ولي تيغدار از دهنت خارج ميكني و با بهت نگاه به اين پاهاي سوسك ميندازي و بعد ناخودآگاه هر چي تو دهنت هست قورت ميدي.
چه احساسي داري ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : حالمو بهم زدی!! این چه سوالی بود؟؟؟:2: :2: :2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اين سوال هميشه ذهن منو به خودش مشغول داشته. چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "ماهي تاگلابي" ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خودتو کشتی با این ماهی تابه!!! آخه این دو چه ربطی به هم دارن؟؟؟:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ممنون آقاي ويرانگر از اينكه پاسخ سوالات را ميديد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خواهش میکنم!!! :11:

ملا نصرالدین
20-05-2007, 12:02
سلام اقا مهدی
شما از این سوال هایی که بچه ها میپرسند خوشتون میاد ( چرا در گنجه بازه ... چرا گوش خر درازه...)
شما دقیقا کی متوجه شدید که صندلی نشین میشوید
قبل از کنکور دوست داشتید در چه رشته یی و کدام دانشگاه قبول بشید
با درس انگلیسی چه طورید؟ خوشتون میاد؟ دوست دارید سوال هایی به انگلیسی ازتون پرسیده بشه؟
اولین کلمه ای که بعد از این کلمات به ذهنتون میرسه رو بگید(بنویسید)
کنکور
صندلی
قرقاول
اقا مهدی
با تشکر از شما

rafifar
20-05-2007, 12:59
منم می شه بپرسم؟
چرا می گن خرگوش نمی گن گاو گوش؟
چرا می گن پشه کوره مگه کوره؟
چرا می گن خدا تو آسموناست از کجا می دونن زیر زمین نیست؟
لباس من الان چه رنگیه؟
تا کی اینجا می شینی؟

ملا نصرالدین
20-05-2007, 15:12
راستی یادم رفت بپرسم تا حالا کتاب های هری پاتر رو خواندید؟ نظرتون در مورد فیلم یا کتابش چیه؟

mehdi_vsgh
20-05-2007, 16:33
ديگه خسته شدم گفتم سلام،اين دفعه ميگم Hi
علیک Hi
1-اگر يه كيف پول پيدا كني چيكار ميكني باهاش؟؟؟
بهش دست نمیزنم!! میزارم همونجا باشه
2-پدرت بيشتر دوست داري يا مادرت؟؟
من با مادرم راحت تر هستم
3-انتي ويروس و دانلود منيجرت چيه؟
در مورد آنتی ویروس من اکثر انتی ویروسهارا تست کردم!! و به این نتیجه رسیدم که هیچ آنتی ویروسی بهتر از کسپرسکی نیست برای همین هم از این آنتی ویروس استفاده میکنم--------- دانلود منیجرم هم فلش گت هستش
4-چرا همه فكر ميكنن هر كي دوست دختر داشته باشه با كلاسه؟
من که اینطوری فکر نمی کنم!!! با کلاس بودن که به این چیزا نیست
5-دوست داري زود بميري؟
بیشتر دوست دارم به اندازه ای عمر کنم که محتاج دیگران نباشم
6-به نظرت امروز استقلال در مقابل سايپا سوراخ ميشه؟
خدا نکنه!!! بیشتر دوست دارم بازی مساوی بشه ویا حداقل این استقلال باشه که سایپا را سوراخ میکنه (آخه از علی دایی اصلا خوشم نمیاد!)
به افتخار خودت دست بزن...

شماهم به افتخار خودت سووووووووووت بزن...

mehdi_vsgh
20-05-2007, 16:35
سلام اقا مهدی
سلام علیکم

شما از این سوال هایی که بچه ها میپرسند خوشتون میاد ( چرا در گنجه بازه ... چرا گوش خر درازه...)
سوالات جالبیه!! بعضی وقتا آدم را به خنده میندازه!:31:

شما دقیقا کی متوجه شدید که صندلی نشین میشوید
قضیه بر میگرده به قبل از عید!!! یه بار سعید تو مسنجر این پیشنهاد را به من کرد!!! یکی دو هفته بعد هم بهروز بهم پیشنهاد داد و قرار شد که بعد از تعطیلات عید من صندلی نشین بشم!! روزای آخر عمر ساویسسس(روی صندلی) بود که بهروز بهم پی ام داد من بعد از ساویس باید بیام صندلی نشین بشم!!! ولی متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومد (قطع تلفن) و نتونستم دیگه زیاد به نت سر بزنم!! با سعید تماس گرفتم (sms زدم) و بهش ماجرا را گفتم! برای بهروز هم پی ام زدم!! که نمیتونم بیام! تا همین 2-3 هفته قبل که مشکلم حل شد و اومد نت!! به بهروز پی ام زدم و گفتم که دیگه الان آماده هستم!! الان هم که در خدمتتونم!:31:

قبل از کنکور دوست داشتید در چه رشته یی و کدام دانشگاه قبول بشید
بیشتر دوست داشتم که دانشگاه دولتی تو یکی از شهرستانها برم!!! ولی الان هم خیلی خوبه

با درس انگلیسی چه طورید؟ خوشتون میاد؟ دوست دارید سوال هایی به انگلیسی ازتون پرسیده بشه؟
من انگلیسیم زیاد خوب نیست!! فقط در حدی که بتونم به قول معروف مشکلاتم را حل کنم (:18: ) بلدم

اولین کلمه ای که بعد از این کلمات به ذهنتون میرسه رو بگید(بنویسید)
کنکور----------------سد بزرگ
صندلی-------------صندلی داغ
قرقاول-------------- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقا مهدی-----------الهی قوربونش برم من (:21: )
با تشکر از شما

و همچنین از شما:11:

mehdi_vsgh
20-05-2007, 16:36
منم می شه بپرسم؟
بله چرا نمیشه؟؟

چرا می گن خرگوش نمی گن گاو گوش؟
چون گوشهای خرگوش شبیه گوشهای خر هستش:31:

چرا می گن پشه کوره مگه کوره؟
خوب لابد کوره دیگه؟؟

چرا می گن خدا تو آسموناست از کجا می دونن زیر زمین نیست؟
خدا همه جاست!!! ولی هیچ جا نیست:5:

لباس من الان چه رنگیه؟
قرمز

تا کی اینجا می شینی؟

تا هروقت مدیران صندلی دستور بفرماین(ولی فکر کنم تا آخر همین هفته اجازه دارم بنشینم)

ممنون از سوالاتون:11:

mehdi_vsgh
20-05-2007, 16:37
راستی یادم رفت بپرسم تا حالا کتاب های هری پاتر رو خواندید؟ نظرتون در مورد فیلم یا کتابش چیه؟

من که گفتم اصلا اهل مطالعه نیستم!!! ولی فیلمهاش!! همون فیلمایی که از تلویزیون پخش شده را دیدم!! فیلمهای جالبه!! و تخیلی!!! من خودم با این فیلما خیلی حال میکنم

masoud908
20-05-2007, 17:35
HI

1-الان گوشي تو 6600 هست گوشي من 3250 هست نميسوزي؟!!!«شوخي كردم عزيز...بقيه هم لابد دارن فحش نثارم ميكنن!!!»

2-Winamp يا Jet-Audio?

3-سخت ترين كار برات چيه؟

4-اگر برادرت بزرگترت بگه پاشو برو يه ليوان اب بيار بدون ناراحتي مياري يا از ترس؟!!

5-اين حرفم باور ميكني:‌ «من الان 3 سال هيچ پولي بابت خريد كارت اينترنت نپرداختم و از 3

سال پيش 3000 ساعت از يه سايت اكانت مجاني گرفتم.» اگر باور ميكني به چه علت و از روي

چه حسابي باور ميكني؟!

6-يه قانون جديد از خودت براي انجمن متفرقه در بيار...

تا بعد...

mehdi_vsgh
20-05-2007, 18:35
HI

1-الان گوشي تو 6600 هست گوشي من 3250 هست نميسوزي؟!!!«شوخي كردم عزيز...بقيه هم لابد دارن فحش نثارم ميكنن!!!»
چرا خیلی هم میسوزم الببته نه به خاطر گوشیت!! به این خاطر که سرم کلاه رفت و 6600 خریدم!!

2-Winamp يا Jet-Audio?
Jet-Audio چون علاوه بر موزیک فیلم هم میشه باهاش مشاهده کرد!!!

3-سخت ترين كار برات چيه؟
کارایی که خیلی نیاز به ظرافت و حوصله داشته باشن!!

4-اگر برادرت بزرگترت بگه پاشو برو يه ليوان اب بيار بدون ناراحتي مياري يا از ترس؟!!
من برادر بزرگتر ندارم!!!(فرزند اول خانواده هستم)
5-اين حرفم باور ميكني:‌ «من الان 3 سال هيچ پولي بابت خريد كارت اينترنت نپرداختم و از 3

سال پيش 3000 ساعت از يه سايت اكانت مجاني گرفتم.» اگر باور ميكني به چه علت و از روي

چه حسابي باور ميكني؟!
خوش به حالت اگه اینطوریه!!! خوب به منم بگو دیگه.....
6-يه قانون جديد از خودت براي انجمن متفرقه در بيار...
خیلی روی این سوالت فکر کردم ولی چیزی به ذهنم نرسید!!
تا بعد...
منتظرم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
20-05-2007, 18:48
Hi
اولا جا داره به استقلالي هاي اين تاپيك تسليت بگم...!!!
داش مهدي شما تا حالا سايت Tebyan.net به گوشت خورده؟؟؟!!!
من الان 3 سال كه عضوم حدود 3000 ساعت و حتي بيشتر ازش كارت گرفتم...مثلا امروز كه 4 ساعت اومدم اينترنت كارتش مجاني بود...
اول بايد تو اين سايت عضو شي...مثل عضويت در فروم...بعد براي اينكه عضو نهايي شي بايد يه فتوكپي و يه عكس بفرستي به ادرسش...بعد عضو نهايي ميشي...بعد مميتوني با جواب به سوالاش كه جوابش يه سايت سراغ دارم كه ميذاره با دادن 2 امتياز 3 ساعت ميگيري...اگر حالش داري واقعا عضو شي بگو كامل با ادرس بذارم....

masoud908
20-05-2007, 19:00
1-p30word يا Forum P30world??

2-وقتي كه جواب اين سوالات رو مينويسي چه كسايي داران اين تاپيك رو مشاهده ميكنن؟

3-من شك دارم شما اقا مهدي باشي...چطوري شك منو برطرف ميكني!؟؟؟

4-به نظرت لقب ایول بابا پروفشنال كه به بعضي از كاربرا داده ميشه لوس نيست؟؟؟تو بودي عوض نميكردي ؟چي

ميذاشتي؟؟؟

mehdi_vsgh
20-05-2007, 20:16
Hi
اولا جا داره به استقلالي هاي اين تاپيك تسليت بگم...!!!
داش مهدي شما تا حالا سايت Tebyan.net به گوشت خورده؟؟؟!!!
من الان 3 سال كه عضوم حدود 3000 ساعت و حتي بيشتر ازش كارت گرفتم...مثلا امروز كه 4 ساعت اومدم اينترنت كارتش مجاني بود...
اول بايد تو اين سايت عضو شي...مثل عضويت در فروم...بعد براي اينكه عضو نهايي شي بايد يه فتوكپي و يه عكس بفرستي به ادرسش...بعد عضو نهايي ميشي...بعد مميتوني با جواب به سوالاش كه جوابش يه سايت سراغ دارم كه ميذاره با دادن 2 امتياز 3 ساعت ميگيري...اگر حالش داري واقعا عضو شي بگو كامل با ادرس بذارم....

جدا..... البته شنیده بودم درموردش!! ولی اصلا حوصله یه همچین سایتی را ندارم

mehdi_vsgh
20-05-2007, 20:26
1-p30word يا Forum P30world??
من بیشتر با فرومش حال میکنم!! سایت اصلی چیزی خاصی نداره

2-وقتي كه جواب اين سوالات رو مينويسي چه كسايي داران اين تاپيك رو مشاهده ميكنن؟
خودم و یک کاربر مهمان
3-من شك دارم شما اقا مهدي باشي...چطوري شك منو برطرف ميكني!؟؟؟
میتونی به زننده این پست نگاه کنی نوشته آقا مهدی!:31:
4-به نظرت لقب ایول بابا پروفشنال كه به بعضي از كاربرا داده ميشه لوس نيست؟؟؟تو بودي عوض نميكردي ؟چي

ميذاشتي؟؟؟

آره منم قبول دارم که یه کم لوسه!!! من باشم میزارم کاربر حرفه‌ای!

masoud908
20-05-2007, 20:36
1-از كدوم دامنه سايت خوشت مياد؟«Com يا Net يا ...»

2-باحالترين نرم افزار كامپيوتر و موبايلت چيه ؟

3-Opera يا Fire Fox يا IE?

mehdi_vsgh
20-05-2007, 21:51
1-از كدوم دامنه سايت خوشت مياد؟«Com يا Net يا ...»
only .com:31:
2-باحالترين نرم افزار كامپيوتر و موبايلت چيه ؟
بزار اسم چنتاشونو بگم:
مترجم پارس و پدیده (با توجه به وضعیتم خیلی به کارم میان)
نرم افزار درج :5: 3
تو موبایل هم برنامه sprofiles برای من خیلی پرکاربرده!! (شاید باحال نباشه ولی کاربردیه خفن!!)

3-Opera يا Fire Fox يا ?IE
عشق من فایرفاکسه!!!:10: :8:

mehdi_vsgh
20-05-2007, 21:52
آقا چرا هیچکی از من سوال نمیکنه؟؟؟؟ بقیه کجان؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
20-05-2007, 22:31
آقا چرا هیچکی از من سوال نمیکنه؟؟؟؟ بقیه کجان؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناراحت نشو من سوال می پرسم
امروز چطور بود روز خوبی بود
تا حالا شامپو رفته تو چشمت
وقتی فهمیدی من پسرم چه حسی به من پیدا کردی
دیگه باور کن هیچی به ذهنم نمی رسه

Ahmad
20-05-2007, 22:39

آرامگاه
اقتصادي
برازنده
شادماني
استفهام
فرآورده
اصفهاني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شاید بشه باهاشون یه جمله ساخت!!!

پسر خوب. اون دوگوله رو بكار بنداز. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرف اول از كلمه اول ، حرف دوم از كلمه دوم ، حرف سوم از كلمه سوم و ... حرف هفتم از كلمه هفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم قلك رو ميزت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال : چندتا نامه خصوصي داري؟

mehdi_vsgh
20-05-2007, 22:44
ناراحت نشو من سوال می پرسم
ایول بالاخره یکی پیدا شد یه مرامی بزاره!:8:

امروز چطور بود روز خوبی بود
روز خوبی بود.....ولی ای کاش استقلال نمی باخت!!

تا حالا شامپو رفته تو چشمت
اوووووووووه تا دلت بدخواد!!!!

وقتی فهمیدی من پسرم چه حسی به من پیدا کردی
هیچی ولی خیلی تعجب کردم!!! یه کمی هم خجالت کشیدم از خودم که چرا به نام کاربری افراد درست توجه نمیکنم (میدونی که قبلا فکر میکردم اسمت مهرناز هستش!!:31: )
دیگه باور کن هیچی به ذهنم نمی رسه
سوال پرسیدن که کاری نداره !!!(راهنمایی: به صفحات قبلی مراجعه کن ببین چه سوالاتی از من شده:21: )

mehdi_vsgh
20-05-2007, 22:51
پسر خوب. اون دوگوله رو بكار بنداز. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرف اول از كلمه اول ، حرف دوم از كلمه دوم ، حرف سوم از كلمه سوم و ... حرف هفتم از كلمه هفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلل الخالق!!!! اینا چطوری به ذهنت میرسه؟؟:31:

اين هم قلك رو ميزت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون!! ولی تو قلک من پولی نیست:41:

سوال : چندتا نامه خصوصي داري؟

این یه چیز خصوصیه ولی چون پرسیدی باید بگم که مجموع دریافتها و ارسالها 233 عدد (البته خیلیهاشون را قبلا پاک کردم )

mohammad99
20-05-2007, 23:13
[B]خب ما رو که نشناختی. ولی خب اشکال نداره.

]

راستی قضیه اون امضات چیه؟؟؟ ینی چی که خداحافظ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون پی سی رو کم کردم
تا قطع کامل

این طوری یهو قطع نکنم بهتره!!!

Mahdi Hero
20-05-2007, 23:22
پس مدتی اينطوری سوال کردم که همين ساويس جان بفهمه به خاطره اون حرفش نبوده که من
اينطوری ديگه سوال نميکردم هم آقا مهدی بفهمه که کسی صندلی نشين شد نبايد شونصد تا سوال
يه دفعه ايی ازش بپرسه راستی مهدی جان در مورده اينکه منم آيا پاساژ مفيد ميرم يا نه بايد بگم آره
اونجا خيلی سر ميزنم و حتی با چند نفر اونجا يه سری همکاری هم ميکنم

1-چند سالته و متولد چه ماهی هستی؟
2-به چه چيزی خيلی علاقه داری؟
3-از چه چيزی خيلی بدت ميآد؟
4-از چه ادم هايه خوشت مياد و از چه ادم هايی بدت مياد؟
5-چرا اين نامه کاربريو برايه خودت انتخاب کردی؟
6-اخرين کتابی که خوندی چی بود؟
7-نظرت در مورده پی سی چيه؟
8-چه موزيکی گوش ميدی و آيا مداحی هم گوش ميدی و از کدوم مداح خوشت مياد؟
9-از کدوم مديرايه پی سی خوشت ميآد و از کدوماشون کمتر خوشت ميآد؟
10-نماز ميخونی یا نه اما نظر کليت راجع نماز چيه ؟
11-به چه غذايی علاقه داری و خودت آيا آشپزی ميکنی؟
12-به کدام يک از معصومين و بزرگان تاريخ ارادت بيشتری داری؟
13-به امام زمان اعتقاد داری اگه داری به چه دليل و اگه نداری به چه دليل؟
14-نظرت در مورد واقعه کربلا چيه؟
15-نظرت در مورده واقعه فاطميه چيه؟
16-نظرت در مورد ايران و ايرانی چی؟
17-نظرت در مورده نظام کنونی چيه؟
18-با کدوم بچ ها تو پی سی بيشتر حال ميکنی لطفا چند تا نام ببر؟
19-با کدوم از انجمن هايه پی سی بيشتر حال ميکنی؟
20-اگه يه مشکلی داشته باشی بعد خدا با کی دردو دل ميکنی و ازش راهنمايی ميخوای؟
21-نظرت راجع به چت چی؟
22-به جز پی سی به چه سايتايه ديگه سر ميزنی؟
23-نظرت در مورده تحريف نام خليج فارس توسط عرب ها و کشور هايه غربی چيه؟
24-به چه رنگی علاقه داری؟
25-از چه گلی خوشت ميآد؟
26-باحال ترين فيلم هايه که تا حالا ديدی چی بودی؟
27-به چه نرم افزار هايی تسلط داری و باهاشون کاری ميکنی؟
28-روزی چند ساعت با کامپيوتر کار ميکنی؟
29-روزی چند ساعت ميآی اينترنت؟
30-روزی چند ساعت مطالعه داری؟
31-نظرت در مورده من و امضام چيه؟
32-از کدوم تاپيکی که من تاحالا زدم خوشت اومده؟
33-با کدوم تاپيک ها خيلی حال ميکنی؟
34-بعد 120 سال عمر با عظت دوست داری چطوری بميری و کجا بميری و کجا خاکت کنند؟
35-دوست داشتی چه حسی داشته باشی که تا حالا نداشتی؟
36-بدترين خصوصيت اخلاقيت؟
37-بهترين خصوصيت اخلاقيت؟
38-دوست داری صندلی نشين بعدی که باشه نام ببر؟
39-بد ترين خاطره زنديگتو تعريف کن؟
40- زيباتری خاطره زندگيتو تعريف کن؟
41- 3 تا از بهترين شاعرايی که دوسشون داری رو نام ببر؟
42-3 تا از بهترين دانشمندانی که بهشون علاقه داری رو نام ببر؟
43- زيباترين مقاله که خوندی نام ببر؟
44-زيباترين شعری رو که خوندی نام ببر؟
45-زيباترين منظريی رو که تا حالا ديدی وصف کن؟
46-زيباترين صدايی رو که شنيدی وصف کن؟
47-تابلو ترين دروغی رو که گفتی بگو؟
48-وقتی يه کار خوب ميکنی چه حسی بهت دست ميده؟
49-آخرين باری که دعوا کردی رو بگو؟
50-اخرين باری که کتک خوردی رو بگو ؟
51- آخرين باری که گريه کردی رو بگو؟
52-اگه قرار باشه 3 تا نصيحت به بچه هايه پی سی در مورده زندگی بکنی چی ميگی؟
53-نظرت در مورده افراد زير چيه لطفا در مورده هر کدومشن يه جمله بگو؟
behroooz
Wookman
hoseinquest
Master
Venus
magmagf
glaxy_110
Saviss
bb
Meisam
Amin
Mafia
POP
Aminzizak
Dash Ashki
hamedkhatar
Kamal_iut

54-دوست داری الان کدوم از بچه ها ازت سوال کنه راستشو بگو؟
55-تاحالا که تو پی سی بيشتر از همه بهت ضد حال زده؟
56-تاحالا که تو پی سی بيشتر از همه هواتو داشته؟
57-تا حالا با کی بيشتر از همه با پی سی بحثت شده؟
58-با کدوم از بچه هايه پی سی بيشتر از همه رفيق هستی؟
59-با کدوم سريال هايه تلويزيونی که تو اين چند سال ديدی بيشتر حال کردی؟
60-با کدوم فيلمه سينمايی که اين چند ساله ديدی بيشتر حال کردی؟

saviss
20-05-2007, 23:34
:10: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Mahdi Hero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روعشق است
Mahdi Heroجان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خودت که میدونی گاهی وقتا دوست دارم سربه سر برو بچ بزارم......
حالا آقا مهدی گل :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا چرا هیچکی از من سوال نمیکنه؟؟؟؟ بقیه کجان؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این گوی واین میدان:21:

mehdi_vsgh
21-05-2007, 07:53
پس مدتی اينطوری سوال کردم که همين ساويس جان بفهمه به خاطره اون حرفش نبوده که من
اينطوری ديگه سوال نميکردم هم آقا مهدی بفهمه که کسی صندلی نشين شد نبايد شونصد تا سوال
يه دفعه ايی ازش بپرسه راستی مهدی جان در مورده اينکه منم آيا پاساژ مفيد ميرم يا نه بايد بگم آره
اونجا خيلی سر ميزنم و حتی با چند نفر اونجا يه سری همکاری هم ميکنم

1-چند سالته و متولد چه ماهی هستی؟
قبلا گفتم که متولد 10 اردیبهشت 1364----- 22 سالمه

2-به چه چيزی خيلی علاقه داری؟
چیز خاصی نمیشه گفت!! خیلی چیزا هستن یکیش همین کامپیوتر و اینترنت هست:31:

3-از چه چيزی خيلی بدت ميآد؟
از کثیفی:21:

4-از چه ادم هايه خوشت مياد و از چه ادم هايی بدت مياد؟
انسانهای بامعرفت را خیلی دوست دارم کسانی که در موقع مشکلات به داد آدم برسن!!---افراد بی معرفت هم که....

5-چرا اين نامه کاربريو برايه خودت انتخاب کردی؟
به طور مفصل قبلا توضیح داده بودم..:46:

6-اخرين کتابی که خوندی چی بود؟
بنده اهل مطالعه نیستم!!
الان یادم اومد یه کتاب بود به اسم جهنم و عذابهای جهنمی که بر اساس آیات قرآنی نوشته شده بود...(تا جند روز بعد از خوندن این کتاب نمیتونستم شبا بخوابم)

7-نظرت در مورده پی سی چيه؟
بهترین انجمنی که من در اون عضوم!! چیزای زیادی از اینجا یاد گرفتم با افراد زیادی آشنا شدم و .....

8-چه موزيکی گوش ميدی و آيا مداحی هم گوش ميدی و از کدوم مداح خوشت مياد؟
موزیک که آره بسته به شرایطش داره!! شاد یا غمگین ولی همیشه موسیقیهای بدون کلام را بیشتر میپسندم--- مداحی هم خیلی کم (بیشتر در روزهای وفات)

9-از کدوم مديرايه پی سی خوشت ميآد و از کدوماشون کمتر خوشت ميآد؟
همشون خوبن !!! شخص خاصی نمیشه نام برد

10-نماز ميخونی یا نه اما نظر کليت راجع نماز چيه ؟
بله 100٪ !!!شاید باور نکنی اگه نمازم به تاخیر بیافته استرس شدیدی پیدا میکنم؟؟؟ فکر کنم نماز همون طور که میگن تنها راه آرامش دلهاست... من که خودم بعد از نماز خیلی آروم میشم!!!:20:

11-به چه غذايی علاقه داری و خودت آيا آشپزی ميکنی؟
پیتز را خیلی دوست دارم:5: ---خیلی کم وقتی مجبور بشم (متخصص درست کردن ماکارونی:8: )

12-به کدام يک از معصومين و بزرگان تاريخ ارادت بيشتری داری؟
من تمام معصومین را دوست دارم و نسبت به همشون ارادت دارم!!

13-به امام زمان اعتقاد داری اگه داری به چه دليل و اگه نداری به چه دليل؟
بله که اعتقاد دارم---- بعضی ها میگن که امام زمان وجود نداره وقتی هم که دلیلشو میپرسیم میگن که مگه میشه آدم این همه عمر کنه در حالی که علم هم ثابت کرده عمر انسان هیچگونه محدودیتی نداره!!!! از طرفی نه فقط ما مسلمونا بلکه تمام ادیان به منجی آخر زمان اعتقاد دارن

14-نظرت در مورد واقعه کربلا چيه؟
واقعه کربلا بزرگترین درس شجاعت و شهامت و همچنین آزادگی را به ما میده

15-نظرت در مورده واقعه فاطميه چيه؟
نمیدونم چی بگم!؟!؟

16-نظرت در مورد ايران و ايرانی چی؟
ایران بهترین کشور دنیاست:8: من که به خودم افتخار میکنم که یه ایرانی هستم!!

17-نظرت در مورده نظام کنونی چيه؟
نظر خاصی ندارم:20:

18-با کدوم بچ ها تو پی سی بيشتر حال ميکنی لطفا چند تا نام ببر؟
تعدادشون خیلی زیادن یکیشون خود تویی...

19-با کدوم از انجمن هايه پی سی بيشتر حال ميکنی؟
همین متفرقه----- معرفی نرم افزار

20-اگه يه مشکلی داشته باشی بعد خدا با کی دردو دل ميکنی و ازش راهنمايی ميخوای؟
من معمولا با کسی درد دل نمیکنم-- بیشتر مشکلاتم را تو دل خودم میرزیم (همین باعث بوجود اومدن مشکلاتی برای من شده)

21-نظرت راجع به چت چی؟
اگه فرهنگشو داشته باشیم چیز خوبیه....

22-به جز پی سی به چه سايتايه ديگه سر ميزنی؟
تعدادشون خیلی زیادن ولی اینا الان یادمه
میکس ایران
وبکده سابق (مقصد کنونی)
آنریل
پی سی سون
پی سی دانلود
انجمن خودم:31:
انجمن تی سی ای

23-نظرت در مورده تحريف نام خليج فارس توسط عرب ها و کشور هايه غربی چيه؟
فکر میکنم تاریخ اثبات میکنه که نام واقعی این خلیج ، همیشه خلیج فارس بوده عربها هم همیشه با ایران دشمنی داشتن ولی مطمئنا با این کاراشون هیچ وقت نمیتونن نام این خلیج را عوض کنن!

24-به چه رنگی علاقه داری؟
زرد--قرمز

25-از چه گلی خوشت ميآد؟
گل سرخ

26-باحال ترين فيلم هايه که تا حالا ديدی چی بودی؟
متاسفانه زیاد فیلم نمیبینم (الان چیزی یادم نیست)

27-به چه نرم افزار هايی تسلط داری و باهاشون کاری ميکنی؟
ms project
autocad
photoshop
multimediabuilder
فعلا همینا یادم میاد

28-روزی چند ساعت با کامپيوتر کار ميکنی؟
خیلی زیاد--- شاید 8-7 ساعتی بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

29-روزی چند ساعت ميآی اينترنت؟
تقریبا هر هفته یه کارت 10 ساعته را تموم میکنم!! میشه حدود 1- 1:30

30-روزی چند ساعت مطالعه داری؟
عرض کردم که اهل مطالعه نیستم

31-نظرت در مورده من و امضام چيه؟
امضات؟؟؟؟ تو امضات که چیزی نیست؟؟(یا حداقل برای من چییزی لود نشده!:41: )البته به جز دوتا لینک-- ولی خودت یکی از بهترین کاربران پی سی هستی

32-از کدوم تاپيکی که من تاحالا زدم خوشت اومده؟
تمام تاپیکات تو متفرقه خیلی جالبن

33-با کدوم تاپيک ها خيلی حال ميکنی؟
همین تاپیک صندلی داغ

34-بعد 120 سال عمر با عظت دوست داری چطوری بميری و کجا بميری و کجا خاکت کنند؟
دوست دارم که مرگ راحتی داشته باشم-- بقیه‌اش زیاد مهم نیست

35-دوست داشتی چه حسی داشته باشی که تا حالا نداشتی؟
عاشق شدن:40:

36-بدترين خصوصيت اخلاقيت؟
اینکه خیلی زود عصبانی میشم--- یه مدتی هم خیلی زودرنج شدم:13:

37-بهترين خصوصيت اخلاقيت؟
خصوصیت اخلاقی خوبی ندارم:41:

38-دوست داری صندلی نشين بعدی که باشه نام ببر؟
یه نفر هستش که به سعید پیشنهاد دادم!! دوست دارم اون بیادش(متاسفانه بنا به دلایل امنیتی نمیتونم اسم ببرم میترسم فرار کنه)

39-بد ترين خاطره زنديگتو تعريف کن؟
قبلا گفتم که تصادفی که کرده بودم:13:

40- زيباتری خاطره زندگيتو تعريف کن؟
الان که فکرشو میکنم شاید قبولی در دانشگاه باشه

41- 3 تا از بهترين شاعرايی که دوسشون داری رو نام ببر؟
به ترتیب: سعدی----حافظ-----فردوسی

42-3 تا از بهترين دانشمندانی که بهشون علاقه داری رو نام ببر؟

43- زيباترين مقاله که خوندی نام ببر؟
عرض کردم اهل مطالعه نیستم

44-زيباترين شعری رو که خوندی نام ببر؟
زیاد اهل شعر نیستم

45-زيباترين منظريی رو که تا حالا ديدی وصف کن؟

46-زيباترين صدايی رو که شنيدی وصف کن؟

47-تابلو ترين دروغی رو که گفتی بگو؟
الان چیزی یادم نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

48-وقتی يه کار خوب ميکنی چه حسی بهت دست ميده؟
خوب احساس رضایت خاطر میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

49-آخرين باری که دعوا کردی رو بگو؟
من اصلا دعوا نمیکنم

50-اخرين باری که کتک خوردی رو بگو ؟
جواب بالایی

51- آخرين باری که گريه کردی رو بگو؟
خیلی گریه میکنم ولی الان یادم نیست که آخرین بارش کی بود:41:

52-اگه قرار باشه 3 تا نصيحت به بچه هايه پی سی در مورده زندگی بکنی چی ميگی؟
من؟؟؟؟ من خیلی کوچیکتر از اونیم که بخوام به بچه‌ها نصیحت کنم

53-نظرت در مورده افراد زير چيه لطفا در مورده هر کدومشن يه جمله بگو؟
behroooz
Wookman
hoseinquest
Master
Venus
magmagf
glaxy_110
Saviss
bb
Meisam
Amin
Mafia
POP
Aminzizak
Dash Ashki
hamedkhatar
Kamal_iut
اگه اجازه بدی به اینگونه سوالات جواب ندم

54-دوست داری الان کدوم از بچه ها ازت سوال کنه راستشو بگو؟
اگه راستشو بخوای دوست دارم همه ازم سوال کنن(زیاد فرقی برام نداره)

55-تاحالا که تو پی سی بيشتر از همه بهت ضد حال زده؟
یه بنده خدایی بودش تو تاپیک چهارشنبه سوری

56-تاحالا که تو پی سی بيشتر از همه هواتو داشته؟
تو همون تاپیک!!!!! بلافاصله یکی از بچه‌ها اومد و از من حمایت کرد:10:

57-تا حالا با کی بيشتر از همه با پی سی بحثت شده؟
تعدادشون زیادن ولی خوشبختانه اکثرشون الان دیگه تو پی سی نیستن (بیشتر کسانی که به دین توهین میکنن)

58-با کدوم از بچه هايه پی سی بيشتر از همه رفيق هستی؟
نمیشه اسم برد چون واقعا خیلیا هستن

59-با کدوم سريال هايه تلويزيونی که تو اين چند سال ديدی بيشتر حال کردی؟
متاسفانه اسم سریالا زیاد تو ذهنم نمیمونن

60-با کدوم فيلمه سينمايی که اين چند ساله ديدی بيشتر حال کردی؟
اینم مثل بالایی + من خیلی فیلم نمی بینم

ببخشید اگه بعضی از سوالات را نمیتونستم درست جواب بدم:11: (تو جواب دادن خیلی بی استعدادم:41: )

masoud908
21-05-2007, 10:17
HI MR Mehdi

مثلا من فردا امتحان رياضي دارم...از قبلا بيشتر ميام اينترنت!

1-3 تا از بهترين كارگردانان سينماي ايران؟؟؟

2-من چند سالمه؟

3-ادرس انجمنت چيه؟ « ما تبليغ حساب نميكنيم؟»

4-نوكيا يا سوني اريكسون؟

5-اگر ما تنظيمات نمايش تعداد پست ها رو روي 40 تا بذاريم به نظرت الان صندلي داغ صفحه چند؟؟؟

6-تا حالا شده يه فايل مهم تو كامپيوترت اشتباهي پاك شه و ديگه نتونستي حتي با برنامه

برگردونيش؟ « اون چي بوده و بعد غصه خوردي؟

Behroooz
21-05-2007, 10:36
سلام

چرا برای نسل امروز ساده ترین کار ها تبدیل به رویا شده ؟

مقصر کیه ؟

mehdi_vsgh
21-05-2007, 11:44
HI MR Mehdi
hi mr masoud
مثلا من فردا امتحان رياضي دارم...از قبلا بيشتر ميام اينترنت!
خیلی خوبه...

1-3 تا از بهترين كارگردانان سينماي ايران؟؟؟
بابا به خدا من اصلا اسم بازیگران و کارگردانان به ذهنم نمیمونه:13:

2-من چند سالمه؟
18 سالته (درست گفتم؟؟)

3-ادرس انجمنت چيه؟ « ما تبليغ حساب نميكنيم؟»
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com/p30com:5: (ولی ما تبلیغ حساب میکنیم)

4-نوكيا يا سوني اريكسون؟
قبلا فکر میکردم که نوکیا بهترینه ولی الان که فکرشو میکنم سونی اریکسون بهترینه !!! از نظر زیبایی و میزان شارژ باطری...(من آنتن دهی برام مهم نیست:31: )

5-اگر ما تنظيمات نمايش تعداد پست ها رو روي 40 تا بذاريم به نظرت الان صندلي داغ صفحه چند؟؟؟
میشه 168 صفحه در صفحه 169 تا پست بهروز 4 پست دیده خواهد شد( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )Run>Calc
6-تا حالا شده يه فايل مهم تو كامپيوترت اشتباهي پاك شه و ديگه نتونستي حتي با برنامه

برگردونيش؟ « اون چي بوده و بعد غصه خوردي؟

آره زیاد شده بدترینش قفل مترجم پارس بود که بر اثر ویروس از روی کامپیوترم حذف شد:41:

mehdi_vsgh
21-05-2007, 11:47
سلام
علیک سلام خوبی بهروز جان؟؟

چرا برای نسل امروز ساده ترین کار ها تبدیل به رویا شده ؟

مقصر کیه ؟
من فکر میکنم اینکه همش تقصیر را بندازیم گردن دیگری یا مثلا دولت کار اشتباهیه!! مقصر اصلی خود ما هستم که بعضی وقتا واقعا نمیخوایم یه کاری را انجام بدیم (حالا یا از روی تنبلی ویا....) پس نتیجه اینکه مقصر اصلی خود ماییم

masoud908
21-05-2007, 11:52
Hello
ما رو كلي پير كردي كه داش مهدي...!!!

masoud908
21-05-2007, 11:54
Hello

1-فردا چه روزي هست؟

2-تو با اين ذهنت چطور اسمت يادت نميره؟!!!

3-من از چه مرورگري استفاده ميكنم؟!!

mehdi_vsgh
21-05-2007, 11:59
Hello
_______

جدی میگی؟؟؟ شرمنده به خدا ؟؟؟؟ حالا بگو ببینم چند سالته؟؟؟

masoud908
21-05-2007, 12:16
Hello
_______

جدی میگی؟؟؟ شرمنده به خدا ؟؟؟؟ حالا بگو ببینم چند سالته؟؟؟
100-100+90-90+80-80+70-70+60-60+50-50+40-40+30-30+20-20+15-15+10-10+0-0:...

يه عدد تو اينجا با بقيه فرق ميكنه ...همون سنمه...اگر بتوني بگي خيلي خيلي باهوشي!!!

mehdi_vsgh
21-05-2007, 13:06
فکر کنم 15 سالته؟؟؟ نه؟؟؟:31:

mehdi_vsgh
21-05-2007, 13:16
سلام مجدد

1-فردا چه روزي هست؟
فردا سه شنبه روز پرستار--- بهینه سازی مصرف-- روز بزرگداشت ملاصدرا-- اول خرداد 1386 (مجبورم کردی برم تقویمو نگا کنم)

2-تو با اين ذهنت چطور اسمت يادت نميره؟!!!
این که چیزی نیست !!! یه بار آدرس خونمون را فراموش کردم هرچی فکر کردم اسم خیابونی که خونمون توش هست یادم نیومد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا اینکه بالاخره از یکی از دوستام که خونمون را بلد بود اسم خیابون را پرسیدم

3-من از چه مرورگري استفاده ميكنم؟!!
فکر کنم اپرا باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
21-05-2007, 13:44
فکر کنم 15 سالته؟؟؟ نه؟؟؟:31:
ميگم ديگه خيلي باهوشي...يادم باشه هر وقت وقت كردم يه كف به افتخارت بزنم...
در مورد مرورگر هم درست گفتي...

masoud908
21-05-2007, 13:47
عزيز بد موقعي صندلي نشين شدي...موقع امتحانات...
براي همين كه كسي نمياد سوال بپرسه...
خوش به حال خودم روزي 5 ساعت اينترنتم هم ميام ميرم 20 هم ميگيرم...الان اكثرا دارن خر ميزنن...

hamid_hitman47
21-05-2007, 15:44
سلام آقا مهدی....

نظرت درباره سیاوش قمیشی چیه:
بهترین آهنگش به نظرت؟

پشت کامپیوتر بازی می کنی ؟؟؟؟اگه آره چی؟

آدامس موزی بیشتر دوست داری یا آدامس با طعم توت فرنگی؟؟

بچه بودی دوس داشتی بزرگ شدی چی کاره بشی؟؟؟

واسه چی این آوانورو انتخاب کردی؟.......(یه جورایی لوسه)

میدونی بزرگترین مار دنیا چقدر طول داره؟؟؟

بهترین تیم قوتبال مورد علاقه (چه ملی چه باشگاهی)؟؟؟؟

شبو بیشتر دوست داری یا روز؟؟؟

تاریکی یا روشنایی؟

ممنون از جوابات ......موفق باشی........

Behroooz
21-05-2007, 17:15
سلام

مهمترین عاملی که به خاطرش خدا رو شکر میکنی چیه ؟

دوست داری این بلا سرت بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا این بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به بچه ها علاقه داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

highsea
21-05-2007, 17:37
اگر فقط یکی از ارزوهایت براورده شود ان ارزو چیست ؟
خانه ی مورد علاقه ات چه شکلی است؟
دوست داری چقدر پول داشته باشی؟
ایا ندیده عاشق شدی ؟
اگر عشق خوردنی بود دوست داشتی چه مزه ای بده ؟
شعری که دوست داری چیه ؟
اگر می توانستی پرواز بکنی به کجا می رفتی ؟

mehdi_vsgh
21-05-2007, 20:14
پاسخ به سوالات hamid_hitman47

سلام آقا مهدی....
سلام بر شما آقا حمید

نظرت درباره سیاوش قمیشی چیه:
بهترین آهنگش به نظرت؟
قبلا که گفتم من زیاد به موسیقی با کلام علاقه‌ای ندارم و بیشتر با موسیقی بدون کلام حال میکنم (الان هم یه موسیقی سنتی آرامش بخش در حال پخش دارم که ادمو میبره تو یه فاز دیگه)

پشت کامپیوتر بازی می کنی ؟؟؟؟اگه آره چی؟
بعضی وقتا آره...... همه جور بازی انجام میدم ...... فوتبال(فیفا)....مربیگری فوتبال... بازیها استراتژیک(مثل کماندوز (یادش بخیر)......و بهترین بازی که تو عمرم انجام دادم بازی بود به اسم وحشت که هیچگاه از یادم نمیره (بهت پیشنهاد میکنم اگه بازی نکردی حتما یه بار بازی کن)

آدامس موزی بیشتر دوست داری یا آدامس با طعم توت فرنگی؟؟
هیچکدوم...فقط آدامس با طعم نعناع

بچه بودی دوس داشتی بزرگ شدی چی کاره بشی؟؟؟
بهم نخندی ها....(راننده وانت)(البته برای خیلی وقت پیش بود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه چی این آوانورو انتخاب کردی؟.......(یه جورایی لوسه)
جدی میگی؟؟؟ حالا که اینطور شد باشه عوضش میکنم.. ولی باید بهم کمی فرصت بدی الان خیلی سرم شلوغه

میدونی بزرگترین مار دنیا چقدر طول داره؟؟؟
نه متاسفانه؟؟ ولی فکر کنم حدود 7 متر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین تیم قوتبال مورد علاقه (چه ملی چه باشگاهی)؟؟؟؟
تیم داخلی.....>پرسپولیس-------------تیم خارجی باشگاهی..........>چلسی
تیم ملی مورد علاقم ...........>برزیل

شبو بیشتر دوست داری یا روز؟؟؟
بیشتر روزو ولی وقتی که بخوام با خودم و خدای خودم خلوت کنم شب بهتره

تاریکی یا روشنایی؟
روشنایی

ممنون از جوابات ......موفق باشی........

ممنون از سوالات....همچنین برای شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
21-05-2007, 20:33
سلام
علیک سلام

مهمترین عاملی که به خاطرش خدا رو شکر میکنی چیه ؟
خوب مسلما عوامل زیادی هستن مثل سلامتی که فکر کنم بزرگترین نعمتی باشه که خداوند به انسان داده ---- ویا خانواده خوبی که خداوند به من لطف کرده و داده---- دوستان خوبی که نصیبم شده (من جمله شما) (میدونی که دوست خوب یکی از بزرگترین نعمتهاس) و ..... که اگه بخوام برات بگم باید چند صفحه برات بنویسم:5:

دوست داری این بلا سرت بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا این بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچکدومو دوست ندارم..... ولی حالا که بحثش شد میخواستم یه چیزی رو بگم میدونستی به طور کلی کوسه‌ها هیچ علاقه‌ای به شکار انسانها ندارن و در واقع حملات کوسه‌ها به انسانها که در بعضی مواقع اتفاق میوفته در اصل یه سوءتفاهم از طرف کوسه‌هستش؟؟؟؟؟ ینی کوسه از پایین آب وقتی شما را به فرض در حال شنا یا موج سواری میبینه شبیه به یک ماهی میبینه (یا یه موجود قابل خوردن دیگه).. معمولا هم بعد از اینکه متوجه میشه که شما اون غذایی نیستی که دنبالش هست انسان را تف میکنه بیرون (اینو چندوقت پیش تو تلویزیون داشت در موردش صحبت میکرد)

به بچه ها علاقه داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره.. کلا میونم با بچه‌ها خیلی خوبه... باهاشون خیلی زود رفیق میشم و اوناهم معمولا منو خیلی تحویل میگیرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
21-05-2007, 20:33
اگر فقط یکی از ارزوهایت براورده شود ان ارزو چیست ؟
همش یکی؟؟؟؟ من این همه آرزو دارم ولی اگه قرار باشه فقط یکیش برآورده بشه اونم اینه که دوست دارم به هرچی که دلم بخواد برسم :31:

خانه ی مورد علاقه ات چه شکلی است؟
شکل خاصی نداره... ینی در حقیقت تابهحال به این جور چیزا فکر نکردم

دوست داری چقدر پول داشته باشی؟
انسان که از پول خسته نمیشه...هرچقدر بهش بدی بازم میخواد... منم از این قاعده مستثنی نیستم:8:

ایا ندیده عاشق شدی ؟
من تا به حال عاشق نشدم

اگر عشق خوردنی بود دوست داشتی چه مزه ای بده ؟
مزه شیرین مثل عسل

شعری که دوست داری چیه ؟
ای بابا....من که گفتم اهل شعر نیستم ...اگه شعرم خوب بود و میونه خوبی داشتم با این چیزا که رشتمو ادبیات انتخاب مکردم:21:
اگر می توانستی پرواز بکنی به کجا می رفتی ؟
اگه اینطوری بود دوست داشتم کل دنیا را یه بار بگردم .... خیلی جاها هستن که دوست دارم از نزدیک ببینم

saviss
21-05-2007, 20:54
ای کسیکه ازما می پرسی که قطارچندچرخ داد...........وامثالهم
بدان وآگاه باش که بلند ترین مار دنیا پیتون است که بلا نسبت گاها!!!تا 10مترنیز درازا پیدا میکند!!!:21:
ضمنا توی سوالا مهدی -هیرو.....اقلا نظرتو راجع به من میگفتی که ناکام وناامید ازدنیانرم:27:
این سوال بید ها...

mehdi_vsgh
21-05-2007, 21:00
بدان وآگاه باش که بلند ترین مار دنیا پیتون است که بلا نسبت گاها!!!تا 10مترنیز درازا پیدا میکند!!!:21:
ضمنا توی سوالا مهدی -هیرو.....اقلا نظرتو راجع به من میگفتی که ناکام وناامید ازدنیانرم:27:
این سوال بید ها...

جدی 10 متر؟؟؟؟؟؟؟
نظرم را راجع به تو نگفتم اخه ترسیدم از دستم ناراحت بشی ولی حالا میگم شما یکی از کسانی بیدین که من از سر به سر گذاشتنتون خیلی لذت میبرم!!:31:

ولی جدا از شوخی چون میترسم نتونم حق مطلب را ادا کنم!! سعی میکنم به اینگونه سوالات جواب ندم تا بعدا شرمنده اخلاورزشی تون نشم

saviss
21-05-2007, 21:06
این سوال بید ها...

جدی 10 متر؟؟؟؟؟؟؟
نظرم را راجع به تو نگفتم اخه ترسیدم از دستم ناراحت بشی ولی حالا میگم شما یکی از کسانی بیدین که من از سر به سر گذاشتنتون خیلی لذت میبرم!!:31:

ولی جدا از شوخی چون میترسم نتونم حق مطلب را ادا کنم!! سعی میکنم به اینگونه سوالات جواب ندم تا بعدا شرمنده اخلاورزشی تون نشم
:31:
پسرخوب من از سربه سرگذاشتن کسی ناراحت نمیشم .:10:..خصوصا اگه دوستای خوبی مثل شماها باشن:11:
تازه کلی هم کیف فوکولم:21:
ضمنا بله طول مار پیتون (با تلفظ پی تون) بلاتشبیه ........تا10مترهم میرسه
(الان اس که بهروز بیاد بزنه تو ذوق مون):27:

mehdi_vsgh
21-05-2007, 22:25
خوب مثل اینکه امروز دیگه کسی از من سوال نداره

من فردا بعد از ساعت 8-9 شب میام اینجا دوباره سر میزنم

ملا نصرالدین
22-05-2007, 01:02
سلام
شما کولر خونتون رو راه انداختید؟
چرا میگید روی درخت زندگی میکنی؟
اگه به مدت 1ماه بگویند که حق نداری از کامپیوتر استفاده کنی چکار میکنی؟
چرا این عکس رو برای اواتورتون انتخاب کردید؟ این عکس ربطی به شخصیت شما داره؟
این جمله ی توی امضاتون رو برای شخص خاصی نوشتید؟
خواب هاتون معمولا چه رنگیه؟
از کدوم اسمایلی خیلی خوشتون میاد؟
تا حالا شده زیر درخت وایسیئ و پرنده ها رو سرتون ....... کنند؟
فرق قورباغه با وزق چیه؟
هر بسته چیپس چندتا دونه چیپس توشه؟
چرا هر حیوان بزرگی رو اولش یه خر میذارن مثلا خرگوش ..خرمگس . فیل که از همشون بزرگتره که . چرا نمیگن فیل گوش. فیل مگس

masoud908
22-05-2007, 08:57
الان بايد برم سر جلسه امتحان...خدا كنه گند نزنم...

1-تا حالا با كاربري بحثت شده بعد اشتي كني باهاش؟

2-كافي نت زياد ميري ؟ اصلا ميري؟

3-باحالترين بازي كه از بچگي تا حالا كردي چي بود؟

Behroooz
22-05-2007, 11:49
سلام

دوست داری سربازی کجا باشی ؟

تا حالا کسی رو کتک زدی؟

یک جمله زیبا بگو .

بچگیهات از این کارها میکردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجوری هستی یا نه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

بهروز

Hazy
22-05-2007, 20:51
سلام داداش مهدي!!

يه سوال: مردم رو مي چزنوني روي صندلي حالا كه خودت افتادي به دام چه حسي داري؟!

mehdi_vsgh
22-05-2007, 21:13
سلام
علیک سلام

شما کولر خونتون رو راه انداختید؟
بله حدود 2 - 3 هفته‌ای میشه که راه افتاده:5:

چرا میگید روی درخت زندگی میکنی؟
همینطوری میخواستم یه چیزی جدید باشه (به این میگن تنوع)

اگه به مدت 1ماه بگویند که حق نداری از کامپیوتر استفاده کنی چکار میکنی؟
من که میمیرم!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا این عکس رو برای اواتورتون انتخاب کردید؟ این عکس ربطی به شخصیت شما داره؟
قبلا گفتم این عکس از طرف گروه ترانه‌ها برام ارسال شده ...البته یه مجموعه بودن این عکسا ولی من اینو انتخاب کردم..........خیر هیچ ارتباطی به من نداره(به زودی آواتارم را عوض میکنم)

این جمله ی توی امضاتون رو برای شخص خاصی نوشتید؟
شخص خاصی نه.... همینطوری چون از این جمله خیلی خوشم اومد گذاشتمش تو امضام:8:

خواب هاتون معمولا چه رنگیه؟
من خواب هام معمولا یادم نمیمونه... واسه همینم نمیشه واسش رنگی انتخاب کرد:41:

از کدوم اسمایلی خیلی خوشتون میاد؟
از این چنتا
:5:

تا حالا شده زیر درخت وایسیئ و پرنده ها رو سرتون ....... کنند؟
خوشبختانه تا به حال چنین اتفاقی برام نیوفتاده

فرق قورباغه با وزق چیه؟
وزغ (که املاش را شما اشتباه نوشتین) هرچند از خانواده قورباغه‌گان است ولی با غورباغه فرق دارد به این صورت که مثل قورباغه نمیجهد بلکه به ترتیب اندامهای حرکتیش را به جلو حرکت میدهد

هر بسته چیپس چندتا دونه چیپس توشه؟
بسته به اندازه چیپسی هست که شما میخرین...:31:

چرا هر حیوان بزرگی رو اولش یه خر میذارن مثلا خرگوش ..خرمگس . فیل که از همشون بزرگتره که . چرا نمیگن فیل گوش. فیل مگس
خوب شاید دلیلش اینه که خرگوش ، گوشهایی مثل خر داره (منظور درازه).... خرمگس هم شاید مثل خر..!! هیچی نمی فهمه:31: (راستی کی گفته که خرگوش حیوونه بزرگیه؟؟)

mehdi_vsgh
22-05-2007, 21:16
الان بايد برم سر جلسه امتحان...خدا كنه گند نزنم...
ایشالا که امتحان را خوب داده باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-تا حالا با كاربري بحثت شده بعد اشتي كني باهاش؟
آره بحث که زیاد شده ولی آشتی نکردم (چون یه سری مسائل بعضی وقتا پیش میاد که نمیشه به این راحتی ازش گذشت)

2-كافي نت زياد ميري ؟ اصلا ميري؟
تو این مدتی که اینترنت نداشتم چند دفعه‌ای خواستم برم برای دانلود مترجم پارس 2.5 ولی گفتن که اجازه دانلود نداری:13: باید به ما سفارش بدی برات دانلود کنیم هر مگی 20 تومان!!:13: دیدم خیلیه پشیمون شدم!! از طرفی اینترنتش ساعتی 1200 تومان بود...(چه خبره؟؟) ......ولی خوب از اینترنت دانشگاه استفاده میکنم:5:

3-باحالترين بازي كه از بچگي تا حالا كردي چي بود؟
منظورت بازی کامپیوتریه؟؟؟؟ اگه آره باید خدمتت عرض کنم که چنتا بازی هست مثل کماندوز 2 و یا آخرین بازی قشنگی که کردم بازی وحشت بود...(خیلی حال داد خدایی)

mehdi_vsgh
22-05-2007, 21:16
سلام
علیکم السلام

دوست داری سربازی کجا باشی ؟
توشهر خودم یعنی تهران

تا حالا کسی رو کتک زدی؟
خیلی زیاد... مخصوصا داداشمو که خیلی از دستم تا حالا کتک خورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک جمله زیبا بگو .
همین جمله‌ای که تو امضام هستش (من که خیلی ازش خوشم میاد..بقیه‌را نمیدونم)

بچگیهات از این کارها میکردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه من بچه‌ شیطونی نیستم و نبودم!!!!! تا به حال هم از این کارا ازم سر نزده

اینجوری هستی یا نه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه حسن !! این کار خیلی خطرناکه حسن!!!!
گذشته از شوخی من اهل دود و سیگار نیستم !! ولی بعضی وقتا وقتی خانواده دور هم جمع بشن قلیون میکشم (بین خودمون باشه بعد از کشیدن قلیون تا چند ساعت اینطوریم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ممنون
منم از شما ممنونم!

بهروز

مهدی!

mehdi_vsgh
22-05-2007, 21:19
سلام داداش مهدي!!
سلام

يه سوال: مردم رو مي چزنوني روي صندلي حالا كه خودت افتادي به دام چه حسي داري؟!

من تو دامی نیوفتادم!!! خودم خیلی علاقه به صندلی نشینی پیدا کرده بودم!!!(دلیل فعالیتم تو این تاپیک همین بود
و الان هم خیلی خوشحالم که اینجا هستم

mehdi_vsgh
22-05-2007, 22:25
خوب مثل اینکه قرار نیست امروزم کسی ازم سوال کنه

من فردا بعد از ساعت 9 شب که از کلاس اومدم دوباره اینجا سر میزنم
فعلا بای

masoud908
23-05-2007, 09:41
خوب مثل اینکه قرار نیست امروزم کسی ازم سوال کنه

من فردا بعد از ساعت 9 شب که از کلاس اومدم دوباره اینجا سر میزنم
فعلا بای
عزيز كلاس چي ميري؟از صبح تا شب ميري؟؟!!!

امتحان رياضي توپ دادم...اگر خدا بخواد فكر ميكنم 20 شم...

1-صندلي تو به نظر خودت داغ بود؟؟

2-بهترين دوران زندگيت؟؟

3-سخت ترين دوره تحصيلي؟چندم؟

4-كدوم گزارشگر فوتبال دوست داري؟

5-پفك يا چيپس؟!!

Behroooz
23-05-2007, 10:49
سلام

به نظرت اینده چه رنگیه ؟

piremard
23-05-2007, 11:03
سلام آقا مهدی جان
وقتی کسلی چه کار می کنی ؟
یک بعد الظهر شرجی و تابستانی خلوت در غرب تهران ؟
میانه ات با جنوب شهر چطوره ؟
خجالت داره آدمی به سن من تو خیابون بستنی قیفی بخوره ؟!

Ahmad
23-05-2007, 11:07
سلام آقاي مهدي واحدي نيكبخت :31:

فقط محض اطلاع رساني :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فکر کنم تولستوی باشه !!! از لحاظ ملیت!!! اون قبلیا روسی هستن فکر کنم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

ناباكف و بولگاكف و تولستوي هر سه نويسنده هستند. ولي راسكلنيكف شخصيت اصلي رمان "جنايت و مكافات" اثر داستايوفسكي است.

حالا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : روزي چند صفحه شعر ميخوني ؟ :21:
------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "توهي تابه" ؟ :21:
------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : روزي چند صفحه رمان ميخوني؟ :21:
-----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چند تا فيلم در هفته ميبيني ؟ :21:
-----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : الان خوشگلترم يا تو قبلي خوشگلتر بودم؟
----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اين آواتار رو انتخاب كردي؟ عوضش ميكني؟ :21:
----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : بازم سوال بپرسم يا نه؟
----------------

h128mk
23-05-2007, 17:00
سلام

الان شناختمت

مهدی واعظی ؟

سوسیالیسم یعنی چی ؟
ایده الیسم یعنی چی ؟
نائورلیسم یعنی چی ؟
رئالیسم یعنی چی ؟
پوزیتیویسم یعنی چی ؟
اکسپرسیونیسم یعنی چی ؟
نئو کلاسیسم یعنی چی ؟
فوویسم یعنی چی ؟

راجع به مطالب زیر چی میدونی ؟
بازیهای تکاملی کوانتومی ...
ژئو پلو ابر فیزیک ...
اقتصاد تکامل یابنده خود بازگشتی ...

کلمات زیر و تو یه جمله معنی کن
خطا :
انحراف :
تقصیر :
شکست :

تا بعد ...:27:

mehdi_vsgh
23-05-2007, 21:13
عزيز كلاس چي ميري؟از صبح تا شب ميري؟؟!!!
عزیز دلم من همونطور که گفتم دانشجو هستم!! محل زندگیم تهرانه ولی محل تحصیلم کرج!! خوب فقط فاصله تهران تا خود دانشگاه 1.5-2 ساعت میشه (تازه بعدازظهرها از دانشگاه ماشین به سمت مترو خیلی کم پیدا میشه و اگه بدونی چه جمعیتی تو صف می‌ایستن؟؟) من کلاسام ساعت 8 صبح شروع میشه!! آخرین کلاسم (البته فقط روزای چهارشنبه) تا نزدیک ساعت 7 طول میکشه!! تا برسم خونه و نمازم را بخونم و یه چیزی بخورم حدود 2 ساعت طول میکشه! الان هم که در خدمتتون هستم:5:

امتحان رياضي توپ دادم...اگر خدا بخواد فكر ميكنم 20 شم...
جدی؟؟ دیدی من برات دعا کردم ها....موفق باشی عزیز:40:

1-صندلي تو به نظر خودت داغ بود؟؟
نه...آخه زیاد ازم سوال نمیشه....فقط 4-5 نفر هستن که میان سوال میکنن ازم

2-بهترين دوران زندگيت؟؟
الان که فکرشو میکنم همین دوران دانشجویی بهترین دوران زندگی منه!:5:

3-سخت ترين دوره تحصيلي؟چندم؟
سال سوم دبیرستان برام خیلی سخت بود.... (یه معلمایی داشتیم که بیا وببین!!) البته اینو بعدا فهمیدیم که چه ضربه‌ای از این مدرسه و مدیراش و معلماش به ما وارد شده (برای مطالعه کنکور)

4-كدوم گزارشگر فوتبال دوست داري؟
قبلا جواد خیابانی را خیلی دوست داشتم (به خاطر گزارش ایران -- استرالیا) ولی الان فکر کنم که عادل فردوسی پور بهترین گزارشگره هم از لحاظ صدا، هم از لحاظ میزان اطلاعات-- و هم از نظر زیبایی گزارش!!!

5-پفك يا چيپس؟!!
من خودم چیپسو خیلی دوست دارم (البته با طعم فلفل!!!!:27: )

mehdi_vsgh
23-05-2007, 21:24
سلام
علیک سلام!

به نظرت اینده چه رنگیه ؟

متاسفانه یکی از بدترین خصوصیات اخلاقی من همین بدبین بودنه!! واسه همینم معمولا آینده خوبی برای خودم نمی بینم شاید بشه گفت رنگش خاکستریه.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
23-05-2007, 21:26
سلام آقا مهدی جان
سلام پیر مرد جان

وقتی کسلی چه کار می کنی ؟
وقتی کسل باشم معمولا دوست ندارم کسی با من صحبتی کنه.. بیشتر دوست دارم تو فکر و حال خودم باشم..معمولا هم میرم روی تخت دراز میکشم و میرم توفکر!:13:

یک بعد الظهر شرجی و تابستانی خلوت در غرب تهران ؟
زیاد جالب نیست!!! آدم احساس کسالت میکنه تو این شرایط:41:

میانه ات با جنوب شهر چطوره ؟
قبلا خونه مادربزرگم اون ورا بود(خدا رفته‌گان شما را بیامرزه:41: ) واسه همینم زیاد میمومدیم اون ورا ولی الان دیگه نه... خیلی نمیام!!(خیلی هم دوست ندارم اونجارا)

خجالت داره آدمی به سن من تو خیابون بستنی قیفی بخوره ؟!
اولا که نه.. مگه چه اشکالی داره؟؟
ثانیا مگه شما چندسالته؟؟(فکر میکنم سن شما کاملا بر خلاف نام کاربریتان باشه)

mehdi_vsgh
23-05-2007, 21:27
سلام آقاي مهدي واحدي نيكبخت :31:
گیر دادی ها.....:31:

فقط محض اطلاع رساني :

ناباكف و بولگاكف و تولستوي هر سه نويسنده هستند. ولي راسكلنيكف شخصيت اصلي رمان "جنايت و مكافات" اثر داستايوفسكي است.
خوبه که من گفتم اصلا اهل مطالعه نیستم ..بازم رفتی سوالات در مورد نویسنده‌ها و شخصیتهای کتاب‌ها برام اوردی؟؟:31:

حالا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : روزي چند صفحه شعر ميخوني ؟ :21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :هیچی:31:
------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا ميگن "ماهي تابه" و نميگن "توهي تابه" ؟ :21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : این نام از قدیم گذاشته شده!! حالا چه ارتباطی بین ماهی و توهی هست من نمیدونم:41:
------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : روزي چند صفحه رمان ميخوني؟ :21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : برای بار 10000000000000000 من اهل مطالعه کتاب نیستم (یعنی یه مسائلی برام قدیما پیش اومد که از خوندن هرچی کتابه!! بیزار شدم:41: )
-----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چند تا فيلم در هفته ميبيني ؟ :21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ای خدای من!!! توروخدا یه نگاهی به صفحات قبلی بنداز بعد این سوالا را بکن!!! من فیلم نمیبینم
-----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : الان خوشگلترم يا تو قبلي خوشگلتر بودم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : فکر کنم زیاد فرقی نکرد ولی یه خورده الانت بهتر شده!! (جای پیشرفت داری:31: )
----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چرا اين آواتار رو انتخاب كردي؟ عوضش ميكني؟ :21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : قبلا گفتم----------بله به زودی عوضش خواهم کرد (فکر کنم زمانی که شما پاسخ این سوالات را ببینی دیگه از این آواتارم خبری نیست:31: )
----------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : بازم سوال بپرسم يا نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : بفرما من منتظرم
----------------

mehdi_vsgh
23-05-2007, 21:28
سلام
سلام خوبی؟؟؟ تو این چندروزه همش میدیدمت که میایی تو تاپیک ولی سوال نمیکنی!

الان شناختمت

مهدی واعظی ؟
گیر نده دیگه:31: (حالا به فرض که باشم؟؟چه فرقی میکنه؟؟)

سوسیالیسم یعنی چی ؟
ایده الیسم یعنی چی ؟
نائورلیسم یعنی چی ؟
رئالیسم یعنی چی ؟
پوزیتیویسم یعنی چی ؟
اکسپرسیونیسم یعنی چی ؟
نئو کلاسیسم یعنی چی ؟
فوویسم یعنی چی ؟
معنی هیچکدوم را نمیدونم!! ولی اگه لطف کنی بهم بگی خیلی ممنون میشم چون خیلی علاقه دارم

راجع به مطالب زیر چی میدونی ؟
بازیهای تکاملی کوانتومی ...
ژئو پلو ابر فیزیک ...
اقتصاد تکامل یابنده خود بازگشتی ...
متاسفانه در مورد هیچکدوم چیزی نمیدونم:13:

کلمات زیر و تو یه جمله معنی کن
خطا : به کار یا عملی که سهوا و به اشتباه انجام شود
انحراف : از راه خود کج شدن را انحراف گویند
تقصیر : چی میشه در موردش گفت؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شکست : نگو که دلم خیلی خونه!!!چیزی که من خیلی ازش میترسم و همین باعث شده قدرت ریسکم را پایین بیاره

هستم در خدمتتون:11:

mehdi_vsgh
23-05-2007, 21:31
بالاخره آواتارم را عوض کردم

هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piremard
23-05-2007, 21:37
ا
ثانیا مگه شما چندسالته؟؟(فکر میکنم سن شما کاملا بر خلاف نام کاربریتان باشه)

[/B]
واااا هر طور راحتین اما اگر یکوقت من رو دیدین تعجب نکنید :13:
چه آواتار خشنی
عزت زیاد:46:

emtn
23-05-2007, 21:39
سلام.
این چه آواتاریه که انتخاب کردی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه به اون قبلی و نه به این یکی!

h128mk
23-05-2007, 22:00
بالاخره کشفت کردیم
مهدی واعظی:27::27:

چی شد یهو خشن شدی ؟

Zendooni777
23-05-2007, 22:18
بیست سوالیه ؟

سید مهدی رحمتی ؟؟!!!

mehdi_vsgh
23-05-2007, 22:44
جواب این دو دوست گل:

خوب مگه شماها نمی گفتین که آواتارتو عوض کن

خوب اینم هم عوض کردم دیگه....

ضمنا من کلا ادم خشنی هستم

mehdi_vsgh
23-05-2007, 22:50
بیست سوالیه ؟

سید مهدی رحمتی ؟؟!!!

حالا به فرض که باشم؟؟؟ چطور مگه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
23-05-2007, 22:57
جواب این دو دوست گل:

خوب مگه شماها نمی گفتین که آواتارتو عوض کن

خوب اینم هم عوض کردم دیگه....

ضمنا من کلا ادم خشنی هستم
اه اه
همون قبلی خیلی بهتر بود.....نانازی بود
این چیه؟..........
حیف نیست؟

mehdi_vsgh
23-05-2007, 23:01
حداقل این یکی یه جورایی به اخلاق من میخوره!!!!
اون یکی هیچ رابطه‌ای با روحیات بنده نداشت

Ahmad
23-05-2007, 23:06
آقا مهدي واعظي

تو رو به جون اون كله كچلت. اين حامد دهقاني فدات شه. منو با دستاي خودت كفن كني ايشاا... . بيا و اون آواتار قبليت رو بذار.

اون سوالهايي رو هم كه ازت كردم، يه نگاه به شكلكي كه برات انتخاب كردم بنداز، عينا همون سوالاتي بود كه هي ازت ميپرسيدن و شما داشتي ديگه قاط ميزدي.

mehdi_vsgh
23-05-2007, 23:27
حالا بزار روش فکر میکنم...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی مگه این آواتاره چشه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_hitman47
24-05-2007, 02:08
حالا این آواتوره جدید هم زیاد بد نیستا:46: ........از قبلیه که بهتره........:31:

Payan
24-05-2007, 05:18
حالا این آواتوره جدید هم زیاد بد نیستا:46: ........از قبلیه که بهتره........:31:
نه بابا اين چيـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــه؟ نه به آن شوري شور و نه به اين بي نمكي! دهنمكي:31:
خيلي خشن بدآموزي داره به قول معروف: (با لهجه بردبارخان بخوانيد) نازي يكم مهربان تر

Payan
24-05-2007, 08:37
سلام
خوبي؟
آخراي صندلي نشينيه اما زياد كسي ازت سوال نمي پرسه
فكر كنم خودم بايد دست به كار بشم:

اگه يه عاشق قاشق بشه چي ميشه؟
اگه يكي عاشق قاشق بشه چي؟
اگه قاشق عاشق بشه؟
اگه عاشق و قاشق قاطي بشه؟
اگه عاشقا قاشق هم بشن؟
اگه قاشقا عاشق هم بشن؟

مهران مديري يا مهران غفوريان يا عطاران؟
اگه يكيو عاشق خودت بكني باهش ازدواج مي كني؟اگه ازش بدت بياد چي؟
بيشترين مدتي كه نخوابيدي؟
از سوار شدن هواپيما مي ترسي؟
از خورشيد انرژي مي گيري يا از ماه؟
از خون مي ترسي؟
بدترين كاري كه كردي رو در نظر بگير حالا خودتو تنبيه كن؟
مدرسه از معلما كتك خوردي؟
ما ايرانيا كي مي خوايم با فرهنگ بشيم؟
كي يشرفت كنيم؟
كي آمار تصادفاتمون بياد پايين؟
كي كمربندامونو ببنديم؟
كي حق همو رعايت كنيم؟
كي
.
.
.
تعطيلي تو ايران زياد نيست؟
بازار مسكن سرانجامش به كجا ميرسه؟
از چه كارايي پشيموني؟
دوست داري چند سال عمر كني؟فقط عدد بگو
به نظر ت به اون سن كه رسيدي ديگه از خدا طلب عمر نمي كني؟
فكر مي كني من چطور آدميم؟
عشق قبل از ازدواج يا بعد از ازدواج؟
براي يه عاشق چه پيشنهادي داري:
1-شكست خورده در عشق
2-معشوق رو گم كرده
3-رقباي زيادي داره
4-هر پيشنهاد ديگه كه داري بگو
روزي چند ساعت كار؟

بسه ديگه.......

mehdi_vsgh
24-05-2007, 09:08
سلام
علیک سلام

خوبي؟
ممنون به لطف شما

آخراي صندلي نشينيه اما زياد كسي ازت سوال نمي پرسه
از همون روز اول هم زیاد سوال نمیپرسیدن:19:

فكر كنم خودم بايد دست به كار بشم:
بفرما

اگه يه عاشق قاشق بشه چي ميشه؟
خوب احتمالا میشه باهاش غذا خورد!!!!!!!!!!!!!:27:

اگه يكي عاشق قاشق بشه چي؟
احتمالا این فرد بیشتر عاشق غذا بوده نه قاشق

اگه قاشق عاشق بشه؟
میره با چنگال و ....:31:

اگه عاشق و قاشق قاطي بشه؟
میشه چنگال:31:

اگه عاشقا قاشق هم بشن؟

اگه قاشقا عاشق هم بشن؟
مهران مديري يا مهران غفوريان يا عطاران؟
مسلم هستش که کارای مهران مدیری از همه سرتر هستش!! البته رضا عطاران هم نسبتا کارای جالبی داره ولی به مدیری نمی رسه:8:

اگه يكيو عاشق خودت بكني باهش ازدواج مي كني؟اگه ازش بدت بياد چي؟
نه خیر، مهم اینه که خودم عاشق بشم بعدا .....:31:

بيشترين مدتي كه نخوابيدي؟

فکر کنم یه بار از بعدازظهر تا فردا بعداظهرش نخوابیدم یعنی حدود 24 ساعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از سوار شدن هواپيما مي ترسي؟
اوهوووووووووم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از خورشيد انرژي مي گيري يا از ماه؟
نه فقط من بلکه همه ما انرژی خودمون را از خورشید میگیریم

از خون مي ترسي؟
خیلی چندشم میشه

بدترين كاري كه كردي رو در نظر بگير حالا خودتو تنبيه كن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدرسه از معلما كتك خوردي؟
سال سوم دبیرستان بودش که یه بار دنبال معلم حسابان کردیم!! خوب بعدشم کتک خورد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما ايرانيا كي مي خوايم با فرهنگ بشيم؟
فرهنگ را باید ابتدا آموزش داد و از طرفی خودمون هم باید بخوایم که فرهنگ داشته باشیم ، تا خودمون نخوایم این اتفاق رخ نخواهد داد

كي يشرفت كنيم؟
مثل سوال بالایی هستش جوابش:27:

كي آمار تصادفاتمون بياد پايين؟
هروقت فرهنگ درست رانندگی و استفاده از اتومبیل را یاد گرفتیم اونوقت هستش که آمار تصادف بیاد پایین

كي كمربندامونو ببنديم؟
بلافاصله وقتی سوار ماشین شدی باید کمربندارا ببندی....(اینم یه نکته آموزشی:31: )

كي حق همو رعايت كنيم؟
هر وقت خواستی که حق کسی را ضایع کنی ، همون وقت هستش که باید حق دیگران را رعایت کنی (عجب جمله‌ای:31: )

كي
.
.
.
تعطيلي تو ايران زياد نيست؟
چرا به خدا!! خیلیه؟؟ مخصوصا تعطیلات تابستونیش:2: من که حالم به هم میخوره از این همه تعطیلات:2: :2: :2:

بازار مسكن سرانجامش به كجا ميرسه؟
میرسه به ناکجا آباد

از چه كارايي پشيموني؟
از اینکه 2 سال پیش نتونستم از حقم دفاع کنم و برم انتخاب رشته دانشگاه را بکنم (هرچند الان هم رشتم بد نیست ولی اگه وقت داشتم میتونستم برای سراسری قبول بشم:19: )

دوست داري چند سال عمر كني؟فقط عدد بگو
56 سال

به نظر ت به اون سن كه رسيدي ديگه از خدا طلب عمر نمي كني؟
فکر کنم این سن دیگه من توان حرکت را نداشته باشم!! پس فکر نکنم دیگه نیازی به عمر بیشتر باشه:41:

فكر مي كني من چطور آدميم؟
آدم خیلی خوبی هستی:31: :46:

عشق قبل از ازدواج يا بعد از ازدواج؟
عشق قبل از ازدواج شروع میشه و بعد از ازدواج قویتر و بیشتر میشه:40:

براي يه عاشق چه پيشنهادي داري:

1-شكست خورده در عشق
2-معشوق رو گم كرده
3-رقباي زيادي داره
4-هر پيشنهاد ديگه كه داري بگو
من تا به حال عاشق نشدم که بدونم یه عاشق چه حس و حالی داره:41: واسه همینم نمیتونم پیشنهادی دقیق برای اون داشته باشم:13:

روزي چند ساعت كار؟
فکر کنم روزی 8-9 ساعت کار کافی باشه:27:

بسه ديگه.......

چرا؟؟؟؟؟؟؟:19: :19: :19: بابا توروخدا حداقل یه کاری کنین صندلی داغ بشه!!:19:

masoud908
24-05-2007, 09:09
1-امروز من امتحان چي دارم؟!!

2-قهرمان ليگ برتر؟؟

3-وقتي كه ميخواي بخوابي خيلي راحت خوابت ميبري يا مثل من بعد 1 ساعت بعدش به خواب فرو ميري؟

mehdi_vsgh
24-05-2007, 09:11
آقا مهدي واعظي

تو رو به جون اون كله كچلت. اين حامد دهقاني فدات شه. منو با دستاي خودت كفن كني ايشاا... . بيا و اون آواتار قبليت رو بذار.

اون سوالهايي رو هم كه ازت كردم، يه نگاه به شكلكي كه برات انتخاب كردم بنداز، عينا همون سوالاتي بود كه هي ازت ميپرسيدن و شما داشتي ديگه قاط ميزدي.

اه اه
همون قبلی خیلی بهتر بود.....نانازی بود
این چیه؟..........
حیف نیست؟

نه بابا اين چيـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــه؟ نه به آن شوري شور و نه به اين بي نمكي! دهنمكي:31:
خيلي خشن بدآموزي داره به قول معروف: (با لهجه بردبارخان بخوانيد) نازي يكم مهربان تر

دوستان اگه پیشنهادی برای آواتار دارین برام پی ام کنین

آواتاری قشنگ اگه دارین بهم بگین!!! تا در اسرع وقت به جای این آواتار قرار داده شود

mehdi_vsgh
24-05-2007, 09:31
1-امروز من امتحان چي دارم؟!!
فکر کنم امروز تعطیل باشی و امتحانی نداشته باشی!!

2-قهرمان ليگ برتر؟؟
خداکنه پرسپولیس باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-وقتي كه ميخواي بخوابي خيلي راحت خوابت ميبري يا مثل من بعد 1 ساعت بعدش به خواب فرو ميري؟
چه جالب دقیقا مثل من هستی !! منم خیلی دیر خوابم میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
24-05-2007, 10:51
خوووب دوستان مجددا آواتار بنده عوض شد
باشد که موجب رضایت شما عزیزان را فراهم کند

Behroooz
24-05-2007, 10:54
سلام به اقا مهدی گل

اویتور جدید خیلی زیباست .

یک سوال

میدونی این تاپیک چند سالشه ؟

Behroooz
24-05-2007, 11:18
دوستان سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می دونید چی شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به همین سادگی دو سال از اغاز به کار صندلی داغ گذشت و وارد سومین سال حیاتش شد . تاپیکی که بدون استقبال شما دوستان عزیز به هیچ جا نمی رسید و به تاریخ می پیوست .

به این وسیله از طرف ووکمن و سعید عزیز به همه شما دوستان تبریک میگم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم این تاپیک روزی پر بیننده ترین تاپیک انجمن های پی سی ورلد بشه .

با تشکر فراوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
24-05-2007, 11:20
سلام به اقا مهدی گل
سلام به آقا بهروز عزیز خودم

اویتور جدید خیلی زیباست .
ممنونم
یک سوال
بفرمایید
میدونی این تاپیک چند سالشه ؟
الان نیگا کردم دیدم 1 سالشه!! (برای پنجم ماه می هستش!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Behroooz
24-05-2007, 11:24
درسته . اشتباه لپی بود . الان دو ساله شده . برم براش شیر خشک بگیرم ....

mehdi_vsgh
24-05-2007, 11:27
درسته . اشتباه لپی بود . الان دو ساله شده . برم براش شیر خشک بگیرم ....

نه بهروز 1 سالش شده نه 2 سال!!!
تاریخ شروع را نگاه کن:31:

Behroooz
24-05-2007, 11:30
منظورم اینه که یک سالش تموم شده حسن . درسته حسن ؟

mehdi_vsgh
24-05-2007, 11:38
منم خیلی خوشحالم که این تولد مصادف شده با دوران صندلی نیشینی خودم!!

جا داره که به تمام عزیزانی که برای این تاپیک واقعا زحمت میکشن (بهروزگل --- سعیدگل -----ووکمن گل) تشکر کنم

منم مثل بهروز امیدوارم که این تاپیک بشه پربیننده ترین تاپیک
هرچند قول میدم که خودم به زودی این کارو بکنم

در ضمن دقت کردین از زمان صندلی نشینی من تا به حال نزدیک 3- 4 هزار بیننده به جمع بینندگان تاپیک اضافه شده؟؟؟(ولی نمیدونم چرا تعداد سوال کنندگان اینقدر کم شده؟؟؟)

mehdi_vsgh
24-05-2007, 11:39
منظورم اینه که یک سالش تموم شده حسن . درسته حسن ؟

آره شما درست میفرمایین ننه حسن( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )!!!(شوخی کردم ها ناراحت نشی از دستم!:31: )

masoud908
24-05-2007, 15:27
امروز عربي داشتيما!!!اينم 20 ميشم...

1- به نظرت من با رم 128 بايد چيكار كنم؟؟!!

2-مثل اينكه ياد بچگي هات افتادي با انتخاب اين اواتار!!!؟

3-چرا بعضي ها زورشون مياد نمازشون بخونن؟؟؟

4-بهترين سايتي كه تا حالا رفتي؟

h128mk
24-05-2007, 15:45
سلام . چطوری داش مهدی واعظی

اسم فولدرایی که تو درایو e داری بنویس

اسم 3 تا از سایتهایی که تو fav داری بنویس

اسم ایکونایی که رو دسکتاپت داری بنویس

شدت عصبانیت تو درباره سوال زیر با 5 اسمایل متفاوت نشون بده
مطالعه میکنی ؟ چه کتابایی می خونی ؟

نظرتو راجع به آدمای زیر بنویس
دورو :
دروغگو :
عصبی :
بی احساس :
تنبل :
کلماتی بگو که با پس و پیش کردنشون معنی متفات بدن
مثل : کلید سوالات و سوالات کلیدی

بدون اینکه به پروفایلت نگاه کنی بگو تا حالا چند تا تاپیک زدی ؟

تا حالا تو کدوم انجمن اصلا پست ندادی ؟

چه سوالایی ازت بپرسن صندلی داغ میشه ؟

بهترین سوالی که ازت شده تا امروز کدوم بود ؟ سوال و کپی کن .

با توجه به سوالاتم بگو من چند سالمه ؟

با توجه به آواتارم و امضام بگو شخصیت من چیجوریه ؟

Behroooz
24-05-2007, 19:05
سلام به همه

اقا مهدی هدیه دوستان رو یواش یواش اماده کن که فردا اخرین روز شما خواهد بود .

ممنون

بهروز

صندلی نشین جدید فردا عصر معرفی میشه

mehdi_vsgh
24-05-2007, 19:30
امروز عربي داشتيما!!!اينم 20 ميشم...
آفرین پسر خوب!!!:10:

1- به نظرت من با رم 128 بايد چيكار كنم؟؟!!
برو یه دفعه یه گیگ بگیر!! چون 512 هم دیگه به درد نمیخوره

2-مثل اينكه ياد بچگي هات افتادي با انتخاب اين اواتار!!!؟
جدی میگی؟؟؟ خوب شاید هنوز در دوران بچگی سیر میکنم:8:

3-چرا بعضي ها زورشون مياد نمازشون بخونن؟؟؟
(میخوای مارا وارد حاشیه کنی؟؟) خوب شاید تنبلیشون میشه!! شاید اصلا اعتقاد ندارن!!

4-بهترين سايتي كه تا حالا رفتي؟
شاید فکر کنی دارم دروغ میگم ولی همین انجمن پی سی ورلد برای من بهترین انجمن (و سایت) بوده چون واقعا چیزای زیادی اینجا یاد گرفتم

mehdi_vsgh
24-05-2007, 19:30
سلام . چطوری داش مهدی واعظی
سلام .. ممنون!! ولی کی گفته فامیلی من واعظی هستش؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم فولدرایی که تو درایو e داری بنویس
3gp clip
CCICA
clips
damad divoone
Darinoos
Ekhrajiha
F.E.A.R
FDA
fifa
Magic
music
New Folder
PARS TRANSLATOR 2.5
ببخشید که این فولدرها هیچ ارتباطی به هم ندارن!!!‌(اینم از مشکلات کمبود فضای هارد هستش)

اسم 3 تا از سایتهایی که تو fav داری بنویس
p30world
pcseven

اسم ایکونایی که رو دسکتاپت داری بنویس
My Documents
My Computer
Internet Explorer
Microsoft Outlook
ACDSee 8
Adobe Reader 7.0
Babylon
Dorj Version 3.0
GOM Player
Moin Dictionary 84
Mozilla Firefox
Nero StartSmart
Quick Smile
??????????????
Yahoo! Messenger
Padideh ver.8
ParsTran25
Zekr
Miracle C Workbench
Narcis Dictionary 5
System Mechanic Professional 6

شدت عصبانیت تو درباره سوال زیر با 5 اسمایل متفاوت نشون بده
مطالعه میکنی ؟ چه کتابایی می خونی ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرتو راجع به آدمای زیر بنویس
دورو : از جمله کسانی هستن که من ازشون خیلی متنفر هستم
دروغگو : هیچوقت نمیشه به حرفاشون اعتماد کرد
عصبی : چه جالب دقیقا مثل خود من هستن
بی احساس : از این گونه افراد هم زیاد خوشم نمیاد
تنبل : اینم یه جورایی مثل خود منه!!!

کلماتی بگو که با پس و پیش کردنشون معنی متفات بدن
مثل : کلید سوالات و سوالات کلیدی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدون اینکه به پروفایلت نگاه کنی بگو تا حالا چند تا تاپیک زدی ؟

تا حالا تو کدوم انجمن اصلا پست ندادی ؟
انجمن موسیقی-------فیلم-----ماهواره------اخبار و.....

چه سوالایی ازت بپرسن صندلی داغ میشه ؟
سوالاتی که نتونم جواب بدم!!! ولی چون کلا تعدا سوالات خیلی کمه !! تا میاد یه نموره صندلی داغ بشه دوباره یخ میکنه:13:

بهترین سوالی که ازت شده تا امروز کدوم بود ؟ سوال و کپی کن .
سوالات همه خوب بودن
با توجه به سوالاتم بگو من چند سالمه ؟
فکر کنم 16 سالت باید باشه
با توجه به آواتارم و امضام بگو شخصیت من چیجوریه ؟
بچه خوبی هستی!!! :40:
منتظرم
[/QUOTE]

mehdi_vsgh
24-05-2007, 19:34
سلام به همه

اقا مهدی هدیه دوستان رو یواش یواش اماده کن که فردا اخرین روز شما خواهد بود .

ممنون

بهروز

صندلی نشین جدید فردا عصر معرفی میشه

ممنون بهروز جان
هدیه کاملا امده هستش فردا میزارم
فقط میمونه این امضا که هنوز فرصت نکردم برم سراغش:13: :41:

masoud908
24-05-2007, 20:08
1- !!
برو یه دفعه یه گیگ بگیر!! چون 512 هم دیگه به درد نمیخوره
[/B][/QUOTE]

پولش بده بگيرم...!!1