PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلي داغ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Asalbanoo
15-02-2007, 09:22
سلام مژگان خانم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم تا حالا خسته نشده باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... (كه ميدونم نيستي ، اگرم باشي شيرينه ديگه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

سلام رامبد جون.. نه عزیز خسته نشدم... مرسی

1- نظرت چيه مثل من بيچاره دو هفته پشت سر هم صندلي نشين باشي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به به خیلی خوش می گذره 2 هفته تو روی صندلی باشه.......
این تاپیک منفجر می شه...
به سعید جون پیشنهاد می کنم این تاپیک رو بیمه عمر کنه

2- ركورد حرف زدنت با تلفن چقدره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اينترنت چقدر ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تلفن 1 ساعت.... یا اینترنت 5 ساعت

3- آخرين باري كه گريه كردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روز 5 شنبه شنیدم پسر داییم نامزد کرده... خیلی دلم سوخت و گریه کردم... چون جای مامانم خیلی خالی بود:sad:

4- خواستگار اينطوري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشته باشي از نظر ظاهري باهاش مشكلي نداري ؟

اگه اخلاقش مثله ظاهرش نباشه(آخه این شکلها بهشون میاد همین الان از کنار بن لادن در رفته باشن)
خیر عزیز مشکلی ندارم -
5اگه داداش داشتي باهاش كل كل ميكردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (قابل توجه بعضيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه چرا باس کل کنم با داداشه گلم؟

6- تا حالا اينجوري شدي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره... خیلی اوقات اینجوری شدم ... واسه همینه الان سیاهم....

7- چرا تو جامعه امروزيه ما اينطوري مد شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رامید جون فکر کنم به علت ازدیاد بیش از اندازه اناث و نایاب بودن ذکور قضیه عکس اینه.........

8- چند بچه كافيست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 تا.... یه عدد کاکال زری و دو عدد قندو عسل

9- تا حالا تو اين وضعيت بيدي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ببخشيد ديگه ، اينو از همه پرسيدم)

نه عزیزم خیلی باحال بود... کلی خندیدم

اه اه اه آره... نمی دونم برخی ادما سادیسم دارند نمی ذارن اون تو هم ادم راحت باشه و با خودش خلوت کنه..
تا می ری اون تو مشت و لگد و می گیرن به در.. اصلا یادت می ره واسه چی اومدی
10- آره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه عزیز ... اینترنت برتر از هرچی آمد پدید

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون رامبد جون ... سوالات هم مثل خودت با حالن...

mehdi_vsgh
15-02-2007, 09:53
سلام یه خورده اینجا خلوت شده:
1- قرار بود برین تحقیق کنین و مشخصات سیستمتون را اینجا بزارین!! چی شد؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- یه جا گفتین که گه گاهی هم شعر میگین: خوب مصراع دوم این شعرهارا از خودتون بسازید(به صورت طنز باشه لطفا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر بار گران بودیم و رفتیم.......
توانا بود هرکه دانا بود...........
یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود......
3- بی مزه‌ترین لطیفه ای که شنیدین چی بود؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- قشنگترین لطیفه ای که شنیدین چی بود؟؟
5- ضدحال ینی...
6- ف مثل.....
7- ع مثل....
8- د مثل....
9- و مثل...
10 ط مثل...
11- ژ مثل...
12- ظ مثل...
13- یه نوشته ای که پشت کامیون‌ها دیدن و به نظرتون جالب بود را بنویسین!
14- اگه انجمن زبان تعطیل بشه چه احساسی پیدا می‌کنین؟؟
15 اگه متفرقه تعطیل بشه چطور؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
16- اگه صندلی داغ تعطیل بشه چی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
17- اگه بن بشین چه کار میکنین؟(یوزر جدید با پ ر و ک س ی و......) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18- از خودتون یه سوال بپرسین و خودتون هم جواب بدین!
19- مغروری ؟
20- جنبت چقدره :؟
21- صبرو تحمل . میونت با این چیه
22- چقدر بر روی عقایدت پافشاری میکنی ؟
23- اگر کسی یا چیزی عقایدتو زیر سوال ببره و یا اهانت بکنه چیکارش میکنی؟
24- اگه عصبانی بشی چیکار میکنی (منظورم اینه که واقعا بزنی به سیم اخر)
25- اهل دعوا مرافعی؟
26- کسی تو زندگیت هست درست (بالا گفتی) اگه بره با یه نفر دیگه مزدوج شه چیکار میکنی؟
27- اگه کسی که خیلی بهش علاقه داری سر کار بزارتت چه حسی بهت دست میده ؟
28- اگه بفهمی کسی با احساساتت باز ی کرده چه حسی میشی و چیکار میکنی؟
29- تاچقدر بخشنده ای؟
30- این چنتا سوال اخر برات آشنا نبودن؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
31-اگر به هر دلیلی محکوم به اعدام بشی پای چوبه دار به عنوان حرف آخر چی میگی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
32- اصلا دوست داری چطور بمیری؟؟؟ (تو تصادف؟؟؟ افتادن از طبقه پنجم ساختمون؟؟؟ اعدام(نوعش را مشخص کن) به ضرب چاقو؟؟ بر اثر افتادن چیزی روی سرت در اثر زلزله؟؟) (حتما باید یکی از اینارا انتخاب کنی!!)
33- از سوسک میترسی؟؟ از موش چطور؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطف میکنید که به این سوالا جواب میدین!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siya22
15-02-2007, 10:53
سلام مژگان جان بازم داش سیا اومد
میدونی تا حالا فقط یه بار سوال پرسیده بودم اونم از ونوس ولی نمیدونم چرا هی سوال به ذهنم میرسه از شما بپرسم
خوب بریم:
راستی یه چیز مهم داشت یادم میرفت در مورد مادرت بهت تسلیت میگم امیدوارم در کنار پدر و خواهرت همیشه خوش باشی
ok حالا بریم:
1-آرایش میکنی؟چه قدر؟
2-چه تیپی میری بیرون؟
3-اون قضیه که پسرا لپتو کندن خیلی باحال بود حالا اگه ماچت میکردن چیکار میکردی؟چون این اتفاق یه بار برا یه دختره تو چهارباغ افتاد

4-نظرت درباره افراد زیر:
خارسو
بوسوره
جاری
پدر
نمیدونم املا هاشو درست نوشتم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

5-بهترین دوستت؟
6-گاهی وقتا شده دلت بخاد از ته دل داد بزنی اینقدر بلند که دیگه چیزی تو دلت نمونه؟
خوب دیگه تموم شد البته اگه دیگه سوال به ذهنم نرسه
ببخش که وقتتو گرفتم
امیدوارم همیشه موفق و خوشبخت باشی

Asalbanoo
15-02-2007, 13:36
سلام یه خورده اینجا خلوت شده:

1- قرار بود برین تحقیق کنین و مشخصات سیستمتون را اینجا بزارین!! چی شد؟؟

عزیز ببین این درسته....
Inell(R
Pentium (R)4 cpu 1.60GHZ
1.62 GHZ,256MB of RAM

2- یه جا گفتین که گه گاهی هم شعر میگین: خوب مصراع دوم این شعرهارا از خودتون بسازید(به صورت طنز باشه لطفا)
اگر بار گران بودیم و رفتیم....... خانه را بار زدیم ، روبیدیم و رفتیم
توانا بود هرکه دانا بود........... ز عقل چیزی نماسد ، دارا توانا بود
یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود...... آنقدر هیزی نمودی که لپام گلگون بود
3- بی مزه‌ترین لطیفه ای که شنیدین چی بود؟؟
به یه هموطن می گن با ماتیز حمله بساز .. می گه ماتیز یور نیم؟(MAT IS YOUR NAME?)

4- قشنگترین لطیفه ای که شنیدین چی بود؟؟

ایول یه چیزی یکی از دوستام واسم اس ام اس زد که ا صلا نمی تونم بگم وگرنه مهران جون نه فقط من بلکه همه اصفهانی ها را بن میکنه5- ضدحال ینی...
یعنی اینکه یکی تو کافی شاپ تو نخت باشه.. تو هم هی عیشوه بیایی.. هی پشت چشم نازکنی.....
یه تبسم ملیح رولبات بشونی.... طرف هم هی لبخندو ادامه بده و با سر اشاره کنه.. تو هم ریسه بری , لباسها ی مارک دارش کورت کرده باشه...بعد پاشه بیاد طرفت
ضربان قلب تو بره رو 20000000 ....همون موقع صدای گوگوش تو گوشت باشه..(یه صدای پا میاد..)
و تو ذهنت ببینی سوار یه ماشین بترکون شدی و طرف هم بغل دستت و دارین میرین ماه عسل.....
بعد طرف بیاد به خواهرت بگه ببخشید خانوم جزوهای منو آوردین؟

6- ف مثل.....فرفره

7- ع مثل....عسل بانو عسل گیسو عسل چشم

8- د مثل....دیانلا

9- و مثل...وبا

10 ط مثل...طوطی

11- ژ مثل...ژامبون مرغ و قارچ

12- ظ مثل... ظلمت
13- یه نوشته ای که پشت کامیون‌ها دیدن و به نظرتون جالب بود را بنویسین!

سالار قلبم .. مادرم و چون که جکی با نمکی( منو مهتاب تا مدتها "جکی" را به فتح ج می خونیدم)

14- اگه انجمن زبان تعطیل بشه چه احساسی پیدا می‌کنین؟؟

خیلی ناراحت می شم این همه پستام تو انجم می سوزه. و باس برم دست به دامن امین یا دیانلا بشم تا کاربر فعال انجمنهای اونا بشم و سر پستام با مدیرا چونه بزنم15 اگه متفرقه تعطیل بشه چطور؟

وای مطمئنا من هم depressed می شم

16- اگه صندلی داغ تعطیل بشه چی؟؟

من که نیشستم اونایی که نشستن ناراحت باشن

17- اگه بن بشین چه کار میکنین؟(یوزر جدید با پ ر و ک س ی و......)

دوباره با یه اسم دیگه میام و بعد هم بیام تاپیک بزنم و بگم من می خوام با بی عدالتی .. مبارزه کنم هر کی با منه باید تو این تاپیک.. بعد هم حتما دوباره مهران بنم می کنه
من دوباره یه اسم دیگه میام.. اما ادبیاتمو یادم می ره عوض کنم و خودم را لو می دم تا دوباره ......

18- از خودتون یه سوال بپرسین و خودتون هم جواب بدین!

مژگان نهار درست کردی؟
نه شرمنده.. نمی دونم چی درست کنم
19- مغروری ؟
اصلا.. خیلی دلم می خواست بودم

20- جنبت چقدره :؟

زیاده

21- صبرو تحمل . میونت با این چیه

عالی... هرچی نداشته باشم این دو تا را خروار خروار دارم.....
22- چقدر بر روی عقایدت پافشاری میکنی ؟

تا وقتی خلاف اونا بهم ثابت نشه.. تا جان در بدن دارم.....
23- اگر کسی یا چیزی عقایدتو زیر سوال ببره و یا اهانت بکنه چیکارش میکنی؟

اگه طرف منطقی باشه باهاش صحبت می کنم تا قانع بشه... اگه نشد و توهین کرد.... سکوت می کنم تا شرمنده بشه... و اگر باز نشد یه چند تا کلف و گنده اصفهانی بارش می کنم و سریعا محل را ترک می نمایم...24- اگه عصبانی بشی چیکار میکنی (منظورم اینه که واقعا بزنی به سیم اخر)

داد می زنم.... به شدت داد می زنم ( خدا نیاره اون روزی را که من عصبانی بشم... چون چنان دادهایی می زنم و چنان متلکهایی به طرف می گم که سکته 1 تا 4 را با هم می زنه و خدا هم عجالتا منو به جای رعد و برق استخدام می کنه)
25- اهل دعوا مرافعی؟

جوونتر که بودم گه گاه آره.. اما الان اصلا سعی می کنم با زبونم قضیه را قیصله بدم.. اما اگر بنا باشه حقم را بگیرم، شده توی گوش کسی هم بزنم حتی به قیمت دادگاه رفتن.. حتما می زنم

26- کسی تو زندگیت هست درست (بالا گفتی) اگه بره با یه نفر دیگه مزدوج شه چیکار میکنی؟

خوب طبیعتا خیلی ناراحت می شم... بعد هم با خودم می گم.. کسیکه منو بذاره بره طرف شخص دیگه ای.. حتما منو نشناخته و لیاقت منو نداشته پس همون بهتر که بره
همین براش بس که دیگه منو نداره

27- اگه کسی که خیلی بهش علاقه داری سر کار بزارتت چه حسی بهت دست میده ؟

عصبی می شم.. اما خودمو کنترل می کنم و یه روزی خیلی دوری همون کار واسش انجام می دم... می گم بخور تا بدونی چه حالی داره و دیگه تکرار نکنی

28- اگه بفهمی کسی با احساساتت باز ی کرده چه حسی میشی و چیکار میکنی؟
بسیار بسیار ملول می شم و از خودم شاکی می شم که چرا احساسات با ارزشمو را خرج ادم بی ارزش کردم....

29- تاچقدر بخشنده ای؟
از لحاظ مالی خیلی زیاد.... اما اگر منظورت بخشیدن گنه کسی هست.....
زیاد توانایی بخشیدن را ندارم بیشتر فراموش می کنم.. علتش هم اینه که هیچ وقت در حق کسی بدی نمی کنم و همیشه از سوی من لطف و مرام به طرف اطرافیانم سرازیره
به همین دلیل خیلی می رنجم اگه کسی منو ناراحت بکنم...

30- این چنتا سوال اخر برات آشنا نبودن؟؟

چی بگم...اما خدایی با سوالات حال کردم رفیق.. باعث شدی به مغزم فشار بیارم31-اگر به هر دلیلی محکوم به اعدام بشی پای چوبه دار به عنوان حرف آخر چی میگی ؟

مواظبه مهتابم باشید... -

32.اصلا دوست داری چطور بمیری؟؟؟ (تو تصادف؟؟؟ افتادن از طبقه پنجم ساختمون؟؟؟ اعدام(نوعش را مشخص کن) به ضرب چاقو؟؟ بر اثر افتادن چیزی روی سرت در اثر زلزله؟؟) (حتما باید یکی از اینارا انتخاب کنی!!)

تصادف تا بعد از من خانوادم دیه را بگیرن و یه خیری از من بهشون برسه.....( به این می گن عقل معاش)

33- از سوسک میترسی؟؟ از موش چطور؟؟

من از هرچی که فکر کنی می ترسم از مورچه گرفته تا آدم.....
چند شب پیش خونه عمه بودم حرف خیلی ساده ای در مورده روح پیش اومد.. پسر عممو وادار کردم منو تا در خونه برسونه( خونه ما 12 تا پله بالاتره)

در ضمن هر شب موقع خواب تختمو چک می کنم توش مار نباشه

یه بار هم رفته بود خونه یکی از آشناها حمام... خدا واسه یزید هم نخواد .. داشتم موهامو می شستم از لابه لای کفا دیدم یه سوسک عوضی داره نزدیکم میاد ... چنان جیغ بنفشی زدم زمین که همسایه طبقه بلا اومد پایین.. این سوسکه زبون نفهم هم نمی رفت تازه یادش اومده بود که پرواز هم بکنه.....
لطف میکنید که به این سوالا جواب میدین!!!

و شما هم لطف می کنی که می پرسی
ممنون نازنین

Behroooz
15-02-2007, 13:59
سلام داداشي

تا حالا شده بخواهي جاي كس ديگه اي باشي؟

Asalbanoo
15-02-2007, 14:16
--------------------------------------------------------------------------------

سلام دادا جون خوش اومدی
میدونی تا حالا فقط یه بار سوال پرسیده بودم اونم از ونوس ولی نمیدونم چرا هی سوال به ذهنم میرسه از شما بپرسم

ایول به خودت و به ذهنت .. خیلی خوشحال یمش م که توجه می کنی
خوب بریم:
راستی یه چیز مهم داشت یادم میرفت در مورد مادرت بهت تسلیت میگم امیدوارم در کنار پدر و خواهرت همیشه خوش باشی

ممون از همدردیت..
ok حالا بریم:
1-آرایش میکنی؟چه قدر؟

آرایش می کنم...از همه چی استفاده می کنم اما خوشبختانه زیاد روی صورتم پیدا نیست

2-چه تیپی میری بیرون؟

روسری: شالی که گره می زنمش
شلوار: کوتاه
مانتو: سر زانو
کفش : مناسب فصل می پوشم
عینک افتابی: مواقعی که حال ندارم درست آرایش کنم و اصلا هم ربطی به وجود آفتاب نداره

البته یه مانتوی بلند و چند تا شلوار بلند و یه مقنعه دارم واسه مواقعی که کار اداری دارم

3-اون قضیه که پسرا لپتو کندن خیلی باحال بود حالا اگه ماچت میکردن چیکار میکردی؟چون این اتفاق یه بار برا یه دختره تو چهارباغ افتاد

خدا نکنه... اما اگه زبونم لال چنین اتفاقی بیفته.. من هم چنان ضربه ای بر بدنش خواهم زد که حتی دیگه هوس نگاه کردن به بانوان را هم نکند.. البته بعد هم از این دیار می رم

4-نظرت درباره افراد زیر:
خارسو
شیطون بلا ،شیطون بلایی:laughing:

(امیدوارم خوب باشه و از نوع فرد اعلا باشه)
بوسورهچ

می گن با عروس خوبه.. منم بلدم چی کار کنم تا از دخترش هم عزیزتر بشم.. وایسا تاشا کن

جاری

ایششششششششششششش:puke:
پدر

شوهر مادر

آره درست بود دادا

5-بهترین دوستت؟

مهتاب ، خدا
6-گاهی وقتا شده دلت بخاد از ته دل داد بزنی اینقدر بلند که دیگه چیزی تو دلت نمونه؟

من هنوز یه دنیا فریاد دلم تو هست که نمی دونم کجا خالیشون کنم

ببخش که وقتتو گرفتم

ممنون.. دستت درد نکنه عزیز

Asalbanoo
15-02-2007, 14:18
--------------------------------------------------------------------------------

سلام دادا جون خوش اومدی

ایول به خودت و به ذهنت .. خیلی خوشحال می شم که توجه می کنی
خوب بریم:

ممون از همدردیت..
ok حالا بریم:
1-آرایش میکنی؟چه قدر؟

آرایش می کنم...از همه چی استفاده می کنم اما خوشبختانه زیاد روی صورتم پیدا نیست

2-چه تیپی میری بیرون؟

روسری: شالی که گره می زنمش
شلوار: کوتاه
مانتو: سر زانو
کفش : مناسب فصل می پوشم
عینک افتابی: مواقعی که حال ندارم درست آرایش کنم و اصلا هم ربطی به وجود آفتاب نداره

البته یه مانتوی بلند و چند تا شلوار بلند و یه مقنعه دارم واسه مواقعی که کار اداری دارم

خدا نکنه... اما اگه زبونم لال چنین اتفاقی بیفته.. من هم چنان ضربه ای بر بدنش خواهم زد که حتی دیگه هوس نگاه کردن به بانوان را هم نکند.. البته بعد هم از این دیار می رم

4-نظرت درباره افراد زیر:
خارسو
شیطون بلا ،شیطون بلایی:laughing:

(امیدوارم خوب باشه و از نوع فرد اعلا باشه)
بوسورهچ

می گن با عروس خوبه.. منم بلدم چی کار کنم تا از دخترش هم عزیزتر بشم.. وایسا تاشا کن

جاری

ایششششششششششششش:puke:
پدر

شوهر مادر

آره درست بود دادا

5-بهترین دوستت؟

مهتاب ، خدا

من هنوز یه دنیا فریاد دلم تو هست که نمی دونم کجا خالیشون کنم

ببخش که وقتتو گرفتم

ممنون.. دستت درد نکنه عزیز

saeid_ronaldo
15-02-2007, 16:40
اگه سعيد رونالدو از پيسي خداحافظي كنه چي ميشه؟

mehdi_vsgh
15-02-2007, 17:00
خوب با خوندن جوابهایی که به siya دادی 2 سوال برام پیش اومد:
1- خارسو چیست؟؟(تو جیب جا میشه؟؟) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-بوسورهچ چیست؟؟(جانداره؟؟) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=====================
راستی سعید جان این چه حرفی بود که زدی؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
15-02-2007, 17:10
سلام داداشي

سلام دادا جون خوبی عزیز؟

تا حالا شده بخواهي جاي كس ديگه اي باشي؟

خیر دلم نخواسته....اما بین شخصیتهای تاریخی دلم می خواست جای مادر کوروش و کلوپاترا باشم
و نیز جای کسایی که هنوز مادر دارند

ممنون دادا...

Asalbanoo
15-02-2007, 17:17
اگه سعيد رونالدو از پيسي خداحافظي كنه چي ميشه؟

اول اینکه خدا نکنه
دوم اینکه انجمن یکی از کاربرای مودب و نیک سرشتشو از دست می ده....

سوم تاپیک صندلیه داغ حسابی به همی ریزه

چهارم بچه دلشون واست می تنگه

پنجم جات خالیه

شش انجمن دیگه سعید رونالدو نداره:sad:

هفتم دیگه کی بیاد تو صندلیه داغ بپرسه نظرتون راجع به رونالو چیه؟

Asalbanoo
15-02-2007, 17:20
خوب با خوندن جوابهایی که به siya دادی 2 سوال برام پیش اومد:

بفرمایید
1- خارسو چیست؟؟(تو جیب جا میشه؟؟)

موجودی به نام مادر شوهر ... اگه از نوع خوبش باشه که فرشته است ... اگر نباشه جیگر خوار( دور از جون مادر کاربرایی که مادر شوهر هستند یا می شن)
2-بوسورهچ چیست؟؟(جانداره؟؟)

آن موجود دیگر به نام پدر شوهر

saeid_ronaldo
15-02-2007, 17:48
هديه ات رو اماده كردي؟

saeid_ronaldo
15-02-2007, 17:48
نظرت درباره اين چيه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emtn
15-02-2007, 18:02
رابطه ات با پدرت چه طوره؟
با کدوم یک از کارتون های زمان بچگی ات بیشتر حال می کردی؟
انگلیسی رو با لهجه حرف می زنی؟ American یا British
تا حالا کنسرت استاد ناظری رفتی؟
اون کدوم سواله که دوست داشتی ازت بپرسن ولی کسی نپرسید؟
اون کدوم سواله که دوست نداشتی ازت بپرسن ولی یکی پرسید؟

ممنون.

Behroooz
15-02-2007, 18:32
به نظرت چرا مونیکا دیگه تو این تاپیک پیداش نیست؟

Asalbanoo
15-02-2007, 19:01
هديه ات رو اماده كردي؟

وایییییییییییییییییییی
چند تا گزینه دارم نمی دونم کودومو انتخاب کنم....

Asalbanoo
15-02-2007, 19:06
نظرت درباره اين چيه؟

احتمالا زننده تاپیک فکر کرده ایده جالبیه.........

Asalbanoo
15-02-2007, 19:11
نظرت درباره اين چيه؟

احتمالا زننده تاپیک فکر کرده ایده جالبیه.........

Kolang
16-02-2007, 00:48
سلام مژگان جون
کسالتت برطرف شد؟
ببخشید که این چند روزه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیدی گفتم مونیکا نمیاد؟ بابا تو که باید بهتر هم قبیله ایت رو بشناسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- اگه بفهمی کسی با احساساتت باز ی کرده چه حسی میشی و چیکار میکنی؟
بسیار بسیار ملول می شم و از خودم شاکی می شم که چرا احساسات با ارزشمو را خرج ادم بی ارزش کردم....
حالا اگه یه آدم خیلی با ارزش، ناخواسته با احساسات تو بازی کنه چی؟ (اگه ممکنه کامل جواب بده)

ببخشید، دیگه فکرم کار نمیکنه و نمیتونم چیزی بپرسم

شاید این آخرین پست من در p30 باشه(امیدوارم که اینطور نباشه)
همینجا از تمام کسانی که خواسته یا ناخواسته ناراحتشون کردم، غذرخواهی میکنم و امیدوارم منو ببخشن

مژگان جون منتظر جوابت هستم
موفق باشی
بای بای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadbka
16-02-2007, 01:27
با سلام
من وقتي داشتم پستهاي بقيه بچه ها رو مطالعه ميكردم متوجه شدم كه شما مادرت رو از دست دادي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواستم به اين وسيله هم تسليت بگم و بخوام منو در غم خودت شريك بدوني(آخه چون من از بچگي خيلي مامانيم خيلي از ديدن اين خبر ناراحت شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )و هم اگه از سوالاتي كه در مورد مادر ازت پرسيدم ناراحت شدي عذر بخوام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BYe

Iron
16-02-2007, 03:19
مژگان خانوم! سلام، خسته نباشی.

تو زندگیت بیشتر به کدوم کارت افتخار می کنی؟
بیشتر از همه کیو قبول داری؟ (از جنس بنی آدم)
تا حالا کارهایی رو انجام دادی در حالی که می دونستی نباید انجام بدی؟ (اگه مشکلی نیست یه چندتا از اون گنده هاشو بگو)
سرمایی هستی یا گرمایی؟
ورزش چی دوست داری؟
آیا انسان یک حیوان تکامل یافتست یا اساسا متفاوته؟
بدون درنظر گرفتن خدا، ارزشی وجود داره؟
برسر نیزه کردن ارزشها (از هر نوع) متداولتره یا عمل به اونا؟
فراموشی؟
ترس؟
آهن گداخته؟
فلسفه؟
خورشت فسنجون؟
لذت خوردن؟
نظرت درمورد رژیم لاغری چیه؟
غیر از انگلیسی زبان خارجی دیگه ای بلدی؟ می خوای زبون جدیدی یاد بگیری؟

یه دستی به سر ما بکش بلکه زبانمون خوب بشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون!

Mehran NZ
16-02-2007, 08:19
در جواب اون دوستمون که سوال کرده بودن که ایا خدا می تونه سنگی درست کنه که خودش نتونه بلند کنه؟
باید بگم که نمی دونم چه اسراریه که بعضی از دوستان میل دارند عقاید خودشون رو که ناشی از تحقیق نکردن هست به زور و در جاهایی که اصلا جاش نیست به خورد ما بدن؟امیدوارم که دیگه شاهد اینجور مسائل نباشیم
با تشکر از مژگان خانم که لطف کردند و جواب زیرکانه ای به اون دوستمون دادند و از منحرف شدن بحث جلوگیری کردند ولی من خودم چون این جواب رو پیدا کردم و قانعم کرد لازم دونستم(البته با اجازه شما و مدیران) که جوابش رو مستقیما از کتاب اندیشه اسلامی 1 (البته ویژه دانشگاه نه دبیرستان) در اینجا براتون نقل کنم

در روایت است که مردی از امام علی(ع) پرسید:
ایا پروردگار تو می تواند دنیا را در تخم مرغی جا دهدبدون انکه دنیا کوچک و تخم مرغ بزرگ شود؟
امام در پاسخ فرمود:
ان الله تبارک و تعالی لا ینسب الی العجز و الذی سالتنی لا یکون.
((خداوند به عجز و ناتوانی متصف نمی گردد بلکه انچه تو گفتی موجود نمی شود.))
امام در این روایت اشاره می فرماید که امور ناشدنب و یا محال قابلیت ایجاد ندارند و این به معنای ناتوانی خداوند نیست.
این سنگی هم که اون دوستمون گفته دقیقا همین طوره و قابلیت ایجاد نداره

امید وارم که دیگه این بحث رو ادامه ندید و قبل از پرسیدن سوالهای بسیار حداقل برای خودتون هم که شده یکم به خوتون زحمت بدید برید تحقیق کنید:rolleye:
من که رفتم سراغ بخش فلش موفق باشید ;)

Behroooz
16-02-2007, 09:10
اخرين سوال از صندلي نشين محترم

ايا به انچه تا حالا در ذهنت مي پروراني رسيدي ؟

نظرت درباره كشورهاي عربي همسايه ايران چيه؟

mehdi_vsgh
16-02-2007, 09:10
نظرت درباره اين چيه؟

سلام مژگان خانوم این لینکی که آقا سعید گفته بودن چی بود؟؟ (من که خواستم بازش کنم ظاهرا رفته بود ترش!!)

چون ظاهرا غیرقانونی هستش اگه فکر میکنید از طریق خصوصی جواب بدین!! یا اصلا همین جا بگین!!

Asalbanoo
16-02-2007, 09:45
به نظرت چرا مونیکا دیگه تو این تاپیک پیداش نیست؟

لابد اذیت کردید دخترمو......:angry:

Asalbanoo
16-02-2007, 09:47
باز هم خیلی ناراحت و رنجیده می شم.....اما سعی می کنم به توجیهاتش گوش کنم.... نمی بخشم ... اما موضوع را فرامشو می کنم.... و اون شخص را هم اگه خودش رفته باشه که هیچی
اگه هنوز باشه هم خدم خیلی محترمانه می ذارمش کنار.....

Asalbanoo
16-02-2007, 09:50
با سلام
من وقتي داشتم پستهاي بقيه بچه ها رو مطالعه ميكردم متوجه شدم كه شما مادرت رو از دست دادي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواستم به اين وسيله هم تسليت بگم و بخوام منو در غم خودت شريك بدوني(آخه چون من از بچگي خيلي مامانيم خيلي از ديدن اين خبر ناراحت شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )و هم اگه از سوالاتي كه در مورد مادر ازت پرسيدم ناراحت شدي عذر بخوام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BYe

دوست خوبم از همدریت واقعا ممنونم

و در مورد سوالا هم موردی نبود....

باز هم ممنون از لطف و توجهت

Asalbanoo
16-02-2007, 10:06
مژگان خانوم! سلام، خسته نباشی.

سلام عزیزم... ممنون

تو زندگیت بیشتر به کدوم کارت افتخار می کنی؟

از اینکه تونستم توی این چند سال اخیر مخصوصا پس از فوت مامانم زندگیمونو به خوبی جلو ببرم... و احتیاجی به کسی نداشته باشم

بیشتر از همه کیو قبول داری؟ (از جنس بنی آدم)

مامانم، یکی از عموهام، خودم و یه دکتر روان شناس ( دکتر آزیتا ساعیان)

تا حالا کارهایی رو انجام دادی در حالی که می دونستی نباید انجام بدی؟ (اگه مشکلی نیست یه چندتا از اون گنده هاشو بگو)

متاسفانه و در کمال شرمندگی غیبت کردم

سرمایی هستی یا گرمایی؟

سرمایی.. باورتون می شه توی تابستون هم با پتو می خوابم

ورزش چی دوست داری؟

بسکتبال، فوتبال ، کشتی، تنیس، بدمینتون

آیا انسان یک حیوان تکامل یافتست یا اساسا متفاوته؟

یک حیوان تکامل یافته.. اما متاسفانه گهگاه از حیوان هم پست تر می شه..(دور از جون همگی)
بدون درنظر گرفتن خدا، ارزشی وجود داره؟

آری.... عشق به خانواده و همنوع

برسر نیزه کردن ارزشها (از هر نوع) متداولتره یا عمل به اونا؟

نه عزیز از ارزشها فقط اسمی باقی مونده.. همشون بر سر نیزه ها جان دادند

فراموشی؟

واسه فراموش کردن بدی ها خوبه....
ترس؟

در مواقعی مفید... اما کلا دست و پاگیره

آهن گداخته؟

مولاعلی و برادرش

فلسفه؟

من هیچی ازش سر در نمی ارم....بعد از خوندن متون فلسفی دچار سرگیجه مزمن می شم

خورشت فسنجون؟

به به به به به

لذت خوردن؟

عالی...مخصوصا وقتی چلو کباب کوبیده باشه
نظرت درمورد رژیم لاغری چیه؟

اه... خوبه اگه اراده کنی و بهش عمل کنی...
غیر از انگلیسی زبان خارجی دیگه ای بلدی؟ می خوای زبون جدیدی یاد بگیری؟

تا حدودی فرانسه بلدم.... دلم می خواد فرانسه را کامل کنم.. و اسپانیایی یاد بگیرم..

یه دستی به سر ما بکش بلکه زبانمون خوب بشه.

:laughing: :laughing: عزیز دستم شفا بخش نیست...
به نظرم یه دخیل به آموزگاهی زبان ببند...

مرسی از توجهت نازنین

Asalbanoo
16-02-2007, 10:12
عزیز ببخشید الان سوالاتتو دیدم
شرمنده که دیر شد.....

رابطه ات با پدرت چه طوره؟

بد نیست... کاری ندام....
با کدوم یک از کارتون های زمان بچگی ات بیشتر حال می کردی؟

بلفی و لی لی بیت و بامزی
انگلیسی رو با لهجه حرف می زنی؟ American یا British

با لهجه آمریکایی
تا حالا کنسرت استاد ناظری رفتی؟

به به به به چه خاطره خوبی را یادمم انداختی...

اره عزیز رفتم.. سال 80 که تشریف اورده بودند اصفهان رفتم....
اون کدوم سواله که دوست داشتی ازت بپرسن ولی کسی نپرسید؟

دوستان همه لطف کردن و همه سوالهای مد نظرمو پرسیدن

چون از موضوعات مربوط به رایانه چیزی سر در نمی ارم.. دلم نیم خواست کسی چیزی در این مورد بپیرسه
که البته کسی هم نپرسید
ممنون.

من متشکرم از شما که توجه کردی

Asalbanoo
16-02-2007, 10:16
اخرين سوال از صندلي نشين محترم
بفرمایید

ايا به انچه تا حالا در ذهنت مي پروراني رسيدي ؟

خیر نرسیدم.. چون خیلی شخصی است.. اما من الان کاملا در خدمت خانواده و انجام وطیفه هستم

نظرت درباره كشورهاي عربي همسايه ايران چيه؟

کشورهایی که به کمک نفتشون و کشورهای غربی به سرعت پیشرفت می کنن

و در مورد خلیج فارس خیلی بی راه حرف می زنن:angry: :angry: :angry: :angry:

Asalbanoo
16-02-2007, 10:18
سلام مژگان خانوم این لینکی که آقا سعید گفته بودن چی بود؟؟ (من که خواستم بازش کنم ظاهرا رفته بود ترش!!)

چون ظاهرا غیرقانونی هستش اگه فکر میکنید از طریق خصوصی جواب بدین!! یا اصلا همین جا بگین!!

یه تپیک بود به نام صندلیه داغ با حسن کچل

magmagf
16-02-2007, 10:19
سلام . چه طوری خانمی؟
1- تا حالا از قرص های روان گردان استفاده کردی ؟ اگه نه دوست داری تجربه کنی ؟
2- کدوم اهنگ محسن یگانه را بیشتر از همه دوست داری؟
3- خیاطیت بلدی ؟
4- یک جک قشنگ بگو
5- اگه از یکی خوشت بیاد چه طوری بهش می فهمونی ؟
6- اگه یکی تو را خیلی دوست داشته باشه تو دوسش نداشته باشی چه جوری منصرفش می کنی ؟
7- از بین شخصیتهای معروف یک دختر خوشگل؟
8- یک دختر خوش تیپ؟
9- یک پسر خوش قیافه؟
10- یک پسر خوش تیپ؟

Asalbanoo
16-02-2007, 10:30
سلام . چه طوری خانمی؟

خوبم فدات شم... تو خوبی؟

1- تا حالا از قرص های روان گردان استفاده کردی ؟ اگه نه دوست داری تجربه کنی ؟

نه نخردم و اصلا دوست ندارم تجربه کنم.. چون شنیدم مصرف یک بارش هم مشکل به وجود می اره

2- کدوم اهنگ محسن یگانه را بیشتر از همه دوست داری؟

ای ناقلا.....
برو برو ، توی آیینه خودتو ببین...
3- خیاطیت بلدی ؟

ای بلا گرفته:laughing:

نه بلد نیستم.. اما چند وقت قبل می خواستم برم یاد بگیرم.. اینقدر این مهتاب و دختر عمم مسخرم کردند که منصرف شدم

4- یک جک قشنگ بگو

فرانک...... نمی تونم بگم.......می خواهی پتروس و خواجوی را بگم تا مهران جفتمونو بن کنه

5- اگه از یکی خوشت بیاد چه طوری بهش می فهمونی ؟

خیلی راحت می رم بهش می گم....
6- اگه یکی تو را خیلی دوست داشته باشه تو دوسش نداشته باشی چه جوری منصرفش می کنی ؟

به صحبت .. اگه هم حلیش نشد با کم محلی.. اما خیلی درد اور هست چون خیلی بدم میاد خودمو بگیرم

7- از بین شخصیتهای معروف یک دختر خوشگل؟

آنجلینا جولی.....

8- یک دختر خوش تیپ؟

جنیفر لوپز و بیانسه

9- یک پسر خوش قیافه؟

شهرام ناظری، جرج کلونی، آل پاچینو
و شهرام کاشانی و بهرام رادان

تو اینا همه را یکی بخون

10- یک پسر خوش تیپ؟

شهرام کاشانی

مرسی گلم

MaFia
16-02-2007, 10:34

چون از موضوعات مربوط به رایانه چیزی سر در نمی ارم.. دلم نیم خواست کسی چیزی در این مورد بپیرسه
که البته کسی هم نپرسیبرای اینکه صندلی داغ شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بافر هاردت چقدره؟
باس رمت چنده؟

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
16-02-2007, 10:50
برای اینکه صندلی داغ شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بافر هاردت چقدره؟
باس رمت چنده؟

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهران جوننننننننننننننننن
تو را خدا.........
من اصلا فارسیه اینارو هم نمی تونم بخونم.......
ای کمک.......

مار بزنه زبونمو که اون حرفو زدم....

اساسی صندلی داغ شد... آتیش نشان خبر کنین

Behroooz
16-02-2007, 11:33
مهران جوننننننننننننننننن
تو را خدا.........
من اصلا فارسیه اینارو هم نمی تونم بخونم.......
ای کمک.......

مار بزنه زبونمو که اون حرفو زدم....

اساسی صندلی داغ شد... آتیش نشان خبر کنین

داداشي تا اوضاع از اين بدتر نشده برو كلاس ياد بگير ديگه كاري نداره

هديه رو بده به بچه ها

ممنون
از زحمتهايي كه كشيدي

بهروز

saeid_ronaldo
16-02-2007, 11:38
ديگه نبينم كسي آبجي مژگان منو اذيت كنه و سربه سرش بذاره ها :angry:

saeid_ronaldo
16-02-2007, 11:39
خب مژگان خانم كم كم كاراي نهايي رو تا امشب انجام بده كه كم كم از خدمتت مرخص بشيم
البته شايان ذكر است صندلي نشين بعدي هم از بانوان هستند

Behroooz
16-02-2007, 11:55
بانوان پي سي ورلد كولاك كردن اين چند هفته

اقايون تا اطلاع ثانوي بياييد بريم شمال ....

Asalbanoo
16-02-2007, 12:41
روی چشمم امشب تقدیم می کنم

The End
16-02-2007, 12:41
سوالای منم که پیچونده شد

Asalbanoo
16-02-2007, 12:52
نه عزیزم پیچونده نشد...
جواباشو نمی دونستم ببخشید....
هیچ کودومو نتونستم جواب بدم

MaFia
16-02-2007, 13:01
ديگه نبينم كسي آبجي مژگان منو اذيت كنه و سربه سرش بذاره ها :angry:
با منی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_ronaldo
16-02-2007, 13:48
با منی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوهوم:happy:

*hamedkhatar*
16-02-2007, 14:40
اوهوم:happy:

د خوب تو غلط میکینی :blink:
:laughing:
آقا من چاکرم فقط شوخی کردم :rolleye:

Behroooz
16-02-2007, 16:54
خوب داداشي هديه رو بده و نيت هم بكن تا سعيد فالت رو بگيره .

ممنون
بهروز

saeid_ronaldo
16-02-2007, 23:13
هديه+امضا+نيت

Actros
17-02-2007, 02:55
اون یه پسر خوش تیپ که گفتین شهرلم ناظری رو خیلی خوب اومدی
خیلی حال میکنم با همشهریم

Asalbanoo
17-02-2007, 05:29

و

منبع

Asalbanoo
17-02-2007, 05:31

شرمنده بهتر از این نمی شد.....

و نیت هم کردم

ممنون...

saviss
17-02-2007, 05:56
انتخاب سمفونی شماره5بتهوون!!!
جالب بود

Asalbanoo
17-02-2007, 06:02
ممنون که توجه کردید

در اینجا باس از دوست عزیزم
divoonejoon

و از شهریار ( من هانتر) عزیزم

که خیلی بهم لطف داشتند
تشکر کنم
و از همه دوستانی که تو این چند روزه توجه کرند

Behroooz
17-02-2007, 19:44
عسل بانو جان خسته نباشی .

امده برای نفر بعدی باشید

saeid_ronaldo
17-02-2007, 19:49
اينم فال مژگان خانم:

مسلمانان مرا وقتي دلي بود-----------------------------------كه با وي گفتمي گر مشكلي بود

دلي همدرد و ياري مصلحت بين------------------------------------كه استظهار هر اهل دلي بود

بگردابي چو مي افتادم از غم------------------------------------------ بتدبيرش اميد ساحلي بود

زمن ضايع شد اندر كوي جانان---------------------------------------چه دامن گير يا رب منزلي بود

بحال اين پريشان رحمت آريد--------------------------------------------كه وقتي كاردان كاملي بود

مرا تا عشق تعليم سخن كرد---------------------------------------حديثم نكته ي هر محفلي بود

هنر بي عيب حرمان بود ليكن---------------------------------------زمن محروم تركي سائلي بود؟

سرشكم در طلب درها فشانيد----------------------------------------ولي از وصل او بيحاصلي بود

مگوديگر كه حافظ نكته دان است--------------------------------كه ما ديديم و محكم غافلي است

Monica
17-02-2007, 23:09
ماشالا بانوان صندلیه داغو قبضه کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديگه نبينم كسي آبجي مژگان منو اذيت كنه و سربه سرش بذاره ها
وای این پیسی چه قدر خواهر برادر و آجی و داداشی داره!!!! خدا رو شکر که یه دونه مامان بزرگ بیشتر نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اینکه صندلی داغ شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بافر هاردت چقدره؟
باس رمت چنده؟

وایییی.......... چه قدر خندیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم خیلی خوشگله کپی رایت داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عسلی وقت نشد ازت بیام سوال کنم البته یه کمم دلخور بودم ازت اونم شد مزیذه بر علت .... اما چیزی ازم به دل نگیر.قربونت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
18-02-2007, 13:45
نمي دونم اين دنياي مجازي هم دلخور شدن داره

اگه واقعي بود چه مي كرديم .

منتظر يك صندلي نشين توپ باشيد .

تا بعد

amintnt
18-02-2007, 16:18
خب مژگان خانم كم كم كاراي نهايي رو تا امشب انجام بده كه كم كم از خدمتت مرخص بشيم
نه! دوباره نه! راست میگه! خانما اینجا رو قبضه کردن!:blink: :biggrin:

Venus
19-02-2007, 00:58
نه! دوباره نه! راست میگه! خانما اینجا رو قبضه کردن!:blink: :biggrin:

ای بابا .... چه دلش پره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوفه حالا همش آقایون بودن... مگه تعداد خانوما چنتاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
19-02-2007, 07:38
یا دیانلا ....یا سایه است ... همین .... :دی لو رفتین

MaFia
19-02-2007, 09:26
اینم خیلی خوشگله کپی رایت داره
بهله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
19-02-2007, 21:10
دوستان حالا که سعید این چند روزه نیست هیچکدوم از مدیران صندلی نشین را معرفی نمیکنند؟؟

یا باید تا اومدن سعید صبر کنیم؟؟

Behroooz
19-02-2007, 21:47
دوستان عزيز صندلي نشين اين هفته ما به زودي معرفي ميشه .

منتظر باشيد

Boye_Gan2m
19-02-2007, 21:51
خوشحالم که هم یه خانوم دوباره رو صندلی نشسته هم مدیر انجمن ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
خوبی؟
یه بیوگرافی از خودت!
چند ساعت در روز آنلاین هستی؟
فعلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
19-02-2007, 21:55
خوشحالم که هم یه خانوم دوباره رو صندلی نشسته هم مدیر انجمن ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
خوبی؟
یه بیوگرافی از خودت!

از کجا می دونی هنوز که اعلام نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
19-02-2007, 22:29
سلام
خوبی؟
یه بیوگرافی از خودت!

از کجا می دونی هنوز که اعلام نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به ...لو رفت!!!
کسی نیست جز................Dianella

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Boye_Gan2m
19-02-2007, 22:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] والا اون موقع که من این پست رو دادم آقا بهروز ایشون رو معرفی کرده بودن و 3 سوال هم پرسیده بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویرایش کردن لابد

Monica
19-02-2007, 22:58
ایول کیمیااااااااااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
ترکیدم از خنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
نقل به تاپیکه سوتی ها لطفا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
وای خیلی باحال بود کیمیا دارم از خنده می ترکم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حیف که دیگه اسمایله غش و ریسه ندارم ولی دمت گرم روحیه ام عوض شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
19-02-2007, 23:02

saviss
19-02-2007, 23:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] والا اون موقع که من این پست رو دادم آقا بهروز ایشون رو معرفی کرده بودن و 3 سوال هم پرسیده بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویرایش کردن لابد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
20-02-2007, 10:42

عجب سوتی دادی بهـــــــــــروز !!!

خوب ما خوشحالی می کنیـــــــــــم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم بهت خوش بگذره دیانی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
20-02-2007, 13:07
گمونم صندلی هنوز خوب خنک نشده بود
براهمینم گزاشتنش تا خنک بشه بعدش صندلی نشین جدید بیاد:rolleye:

Behroooz
20-02-2007, 13:36
سلام دوستان عزيز
از اونجايي كه سعيد تا چند وقت رفته مرخصي من اين هفته از طرف سعيد صندلي نشين رو معرفي ميكنم
بله . همونطور كه انتظار ميرفت يشون هم از خانمهاي موفق فروم هستند كه شما ايشون رو خوب ميشناسيد
بله . ديانلا خانم

اجازه بديد كه اولين سوال رو من از ايشون بپرسم
وقتي كه در فروم عضو شديد حدس ميزديد كه مدير بشيد
اعضاي خانواده شما ميدونن كه شما مدير انجمن هستيد؟
ممنون
بهروز

Behroooz
20-02-2007, 13:38
مافيا جان لطفا عنوان تاپيك رو ويرايش كن

با تشكر

Renjer Babi
20-02-2007, 15:32
آخ جـــــون دیانلای عزیزم هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول ایول،چه روز باحالیه امروز. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب خانوم مدیر چند تا سوال می کنم جواب بده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1.بعد از زمین دوست داری تو چه سیاره ای زندگی کنی.

2.زیباترین سحابی؟؟؟

3.کدم ستاره رو دوست داری.(خورشید یا............)

4.دوست داشتی تبدیل به یه دونه Black Hole میشدی

5.دلت می خواست برای همیشه و به تنهایی با یک ستاره دنباله دار به تمام کهکشان سفر کنی

6.دریا رو بیشتر دوست داری یا آسمون

7.اگر جای دیگه ای از عالم حیات پیدا بشه فکر میکنی موجوداتش چه شکلی هستن.

8.اگه یه بلیت مجانی سفر به فضا بهت بدن(قیمتش رو که میدونی)ولی برگشتت به مرگ منجر میشه،حاضری بری فضا؟

9.زمین روزی به وسیله خورشید نابود میشه،تو دوست داری اون لحظه کنار زادگاهت بمونهی و با خاطرات و تمدن میلیون ها سال زندگی انسان ها کنار اون ها نابود بشی یا اینکه با یک فضا پیما که فقط یه نفر جا داره به جای دیگری غیر از زمین پرواز کنی.

10.سرانجام دنیا................................

فعلا بـــــای
بازم سوال دارم میام پیشت

mehdi_vsgh
20-02-2007, 15:53
سلام علیکم من هم چنتا سوال داشتم اگه حوصله کردین جواب بدین:

1- خودتون را کاملا معرفی کنین ( نام سن شغل شهر محل سکونت میزان تحصیلات و....)
2- تا حالا منو تو این انجمن دیده بودین؟؟ اگه اره تو کدوم بخشها
3- نظرتون در مورد اواتار من چیه؟/
4- مدتیه دنبال یه امضام شما چیزی پیشنهاد ندارین؟؟
5- اخلاق وروحیاتتان را با نشان دادن چنتا اسمایل نشان دهید
6- آیا در فروم دیگری هم عضو هستین؟؟ کجا؟
7- تاحالا چند نفر را بن کردین؟
8- از کدوم کاربرا بدتون میاد؟؟
9- کدوم کاربرا بهتر هستن از نظر شما؟؟
10- لطف کردین اگه به این سوالا جواب بدین!

Asalbanoo
20-02-2007, 16:26
سلام خانومی
خوبی عزیز...
من هم چند تا سوال مطرح کنم..
1.آشپزیت خوبه؟

2.آرایش می کنی؟ اگه می کنی از چه مارکی استفاده می کنی؟

3.فکر می کنی خودت چه رنگی هستی؟

4.تا حالا از مامان و بابات کتک خوردی؟

5. دوست داری مادر شوهر بشی یا مادر زن؟

6.قشنگترین چیزی که تا حالا دیدی چی بوده؟

7.تا حالا اومدی اصفهان؟
اگه اومدی کجاها رو بیشتر دوست داشتی؟

8. شهرام ناظری دوست داری؟

اگه داری کودوم تصنیفشو؟

گلم فعلا همینا به ذهنم می رسه

ممنون از وقتی که می ذاری

Vmusic
20-02-2007, 17:02
سیــــــــــلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای شالا که خوفــــــــی !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

می شه بگی چرا ديانلا ؟ من که می دونم :tongue:

تا حالا موتور سواری کردی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقد عروسکاتو دوست داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشگاه می ری ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با پاتی ناژ چه طوری !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب اینا باشه بعدا میـــــــــــام !!! ;):happy:

Marichka
20-02-2007, 18:27
سلام خدمت همه ي دوستان

خوب قبل از هر صحبتي يه تشكر دارم از خدمت دوستاني كه زحمت بر پا نگه داري اين تاپيك بر عهدشون هست.
دوستاني مثل آقا سعيد، آقا بهروز، خانم مونيكا و سايرين كه اگه از قلم افتادن شرمنده!

خوب منم به زودي ميام و به سوالاتتون پاسخ مي دم.

اميدوارم همگي موفق و شاد باشيد:happy:

Behroooz
20-02-2007, 19:58
سلام

تفریح مورد علاقه شما چیه؟

در 3 جمله خودت رو معرفی کن .

ممنون
بهروز

mehdi_vsgh
20-02-2007, 20:03
دوستاني مثل آقا سعيد، آقا بهروز، خانم مونيكا و سايرين كه اگه از قلم افتادن شرمنده!

نام رامبد را فراموش کردین بگین (ووکمن)

Behroooz
20-02-2007, 20:10
نام رامبد را فراموش کردین بگین (ووکمن)

دوستان در حال حاضر تیم مدیریتی صندلی داغ 3 نفرن

سعید من و ووکمن که در اینده یک نفر دیگه هم اضافه خواهد شد .

Behroooz
20-02-2007, 20:19
روزی چنذ ساعت توی نتی ؟

magmagf
20-02-2007, 20:34
سلام دیانلای عزیز
خوبی ؟
1- اسمت چیه ؟
2- از چه رنگی خوشت می یاد ؟
3- نظرت راجع به تاپیک خانمها ؟
4- یک اسم پسر و یک اسم دختر قشنگ بگو ؟
5- اهل شعر هستی ؟ اگه اره شاعرای مورد علاقه ات ؟
6- قشنگ ترین کتاب هایی که تا حالا خوندی ؟
7- چندتا از کاربرایی که بیشتر باهاشون صمیمی هستی ؟
8- چرا تو قسمت علمی اجازه تشکر نداریم یک ذره بی روح نمی شه جاهایی که اظهار نظر و تشکر هست بیشتر پویا نیست مثلا انجمن فیلم ؟
9- چندتا از مدیرای موفق فروم را بگو ؟
10- از چه طریقی با سایت اشنا شدی؟

مرسی عزیزم بابت وقتی که می ذاری:wub:

amintnt
20-02-2007, 21:58
سلام Sali جان خوب هستين؟ :)

اين چند تا سوال از طرف من :happy:؛

1- فعاليت هاي فوق برنامه شما چيه يا به كدوم ها علاقه دارين؟ (ورزش، موسيقي، نقاشي و ... )

2- توي روابط اجتماعي خودتون رابطه گرا هستيد بيشتر يا ضابطه گرا؟

3- يه آهنگ ايراني نام ببرين كه تاثير خوبي روي روحيه شما داشته باشه.

4- اهل خيالپردازي هستين؟

5- ايده آل گرا هستين يا معتقدين براي شروع كاري داشتن حداقل ها هم كفايت مي كنه؟

6- روحيات شما بيشتر فانتزي هست يا واقعي؟

7- كدوم براتون در اولويت هست؟ موفقيت اجتماعي، موفقيت خانوادگي.

8- به نظرتون رو راست بودن يعني اين كه حتما همه چيز رو دو نفر بايد با هم در ميون بذارن يا اين كه اين حق انتخاب رو براي طرف مقابلتون قايل هستين كه بعضي مسايل رو عنوان نكنه؟

9- آيا براي دونستن همه ي مسايل شريك زندگي خودتون پافشاري مي كنين تا جايي كه شايد گاهي مجبور بشه راستش رو نگه؟

10- درون گرا هستيد يا اين كه ناراحتي هاي خودتون رو به راحتي عنوان مي كنيد؟

از وقتي كه مي ذارين و به سوالات جواب ميدين بينهايت ممنونم. :blush:

با آرزوي موفقيت و سلامتي روز افزون براي شما و آقا مهران (جناب مافيا):happy::)
سلام دیانلا جان.... خیلی خوشحالم که شما رو میبینم رو صندلی.... اگه میشه این پست خودتون رو حالا خودتون جواب بدین!

ببینم اینجا هم طفره میرین یا نه؟
1. اول اینکه شما رو با دوم شخص جمع خطاب کنیم یا اول شخص مفرد؟
2. اینجا هم دیانلا صداتون کنیم یا اسمتون رو میگین؟
3. هنوزم فک کنیم تو یه دره تو مجارستان زندگی میکنید(ترنسیلوانیا) یا جای دیگه؟
4. زبانتون در چه حده؟
5. چطور شد که مدیر انجمن شدید؟ آخه من نمیدونم شما یه عضو عادی بودین که بعد مدیر شدین یا از اول مدیر بودین؟
6. کی به شما سمت مدیریت انجمن موضوعات علمی رو پیشنهاد داد؟
7. علاقه مندیهاتون؟

mohammad99
20-02-2007, 22:12
سلام
فعلا فقط یه سوال دارم
ساز چی میزنید؟؟

Boye_Gan2m
20-02-2007, 22:56
من دوباره اومدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز
خوبی؟
دیانلا چه جور آدمیه؟
جمع رو دوست داره یا تنهایی؟
شاد یا غمگین؟
شلوغ یا ساکت؟
مهربون یا خشن؟
مغرور یا متواضع؟
موضوعات علمی در یک جمله؟

Mahdi Hero
20-02-2007, 23:00
سلام عرض ميکنم خدمته شما مديره گرامی و عزيز اول صندلی نشينو خيلی تبريک ميگم بعدم اگه
وقت کردی به سوالاته منم جواب بده

1-يه بيوگرافی از خودت بده
2-روزی چند ساعت مطالعه داری؟
3-فيلم نگاه ميکنی ؟ تو هفته چند تا فيلم ميبينی؟
4-روزی چقدر موسيقی گوش ميدی و بيشتر چه سبکی گوش ميدی؟

amintnt
20-02-2007, 23:20
حاضرم شرط ببندم که نمیدن...... یا اگه بدن کامل نمیدن! :happy:

saviss
20-02-2007, 23:23
صندلی نشین ما .......انگار ....روزه ی سکوت گرفته!!1
مشترک مورد نظر.....فعلا ........جواب گو نمی باشد!!!!!!!!
Dont Try Again!!!!!!!!!!!1

Marichka
20-02-2007, 23:33
سلام
خوبی؟
یه بیوگرافی از خودت!

سلام :)

ممنون بوي گندم جان، به لطفت.

اسمم مريم هست.

22 سالمه. مدرك كارشناسي توي رشته زيست شناسي گياهي دارم و محل سكونتم هم تهران هست.

فكر مي كنم حدود 5 يا 6 ساعت.

تشكر و موفق باشي:)

Marichka
20-02-2007, 23:37
اجازه بديد كه اولين سوال رو من از ايشون بپرسم
وقتي كه در فروم عضو شديد حدس ميزديد كه مدير بشيد

نه به هيچ وجه چون اون موقع من اصلا ماهيت يه فروم اينترنتي رو هم نمي شناختم + اين كه اصلا انجمن علمي اون زمان وجود نداشت!

اعضاي خانواده شما ميدونن كه شما مدير انجمن هستيد؟

بله . در جريان فعاليتهاي من در اينجا هستن.

ممنون
بهروز

منم تشكر مي كنم
شاد باشيد

saviss
20-02-2007, 23:44
عجب............
این سوالای بهروز (خمپاره)کجا بودن که ماندیدیم؟
ضمنا چه ربطی به اعضای خانواده داره مدیریت انجمن؟؟؟

Marichka
20-02-2007, 23:48
آخ جـــــون دیانلای عزیزم هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بابي جون خواهش مي كنم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول ایول،چه روز باحالیه امروز. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب خانوم مدیر چند تا سوال می کنم جواب بده... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بفرماييد!

1.بعد از زمین دوست داری تو چه سیاره ای زندگی کنی.

توي پلوتون چون از دورترين هاست و روز شبش هم خيلي بلنده درضمن خيلي هم سرده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.زیباترین سحابی؟؟؟

اوريون فكر مي كنم. اينم عكسش:

3.کدم ستاره رو دوست داری.(خورشید یا............)

خورشيد رو خيلي دوست دارم.

4.دوست داشتی تبدیل به یه دونه Black Hole میشدی

نه دوست داشتم تبديل به ستاره دنباله دار مي شدم! :biggrin::happy:

5.دلت می خواست برای همیشه و به تنهایی با یک ستاره دنباله دار به تمام کهکشان سفر کنی

بله فوق العاده زياد!!

6.دریا رو بیشتر دوست داری یا آسمون

هر دو ولي دريا رو بيشتر

7.اگر جای دیگه ای از عالم حیات پیدا بشه فکر میکنی موجوداتش چه شکلی هستن.

خوب بستگي به شرايط زندگي و جوي اونا داره نمي تونم تصور خيلي دقيقي داشته باشم.

8.اگه یه بلیت مجانی سفر به فضا بهت بدن(قیمتش رو که میدونی)ولی برگشتت به مرگ منجر میشه،حاضری بری فضا؟
آره با تمام وجود!

9.زمین روزی به وسیله خورشید نابود میشه،تو دوست داری اون لحظه کنار زادگاهت بمونهی و با خاطرات و تمدن میلیون ها سال زندگی انسان ها کنار اون ها نابود بشی یا اینکه با یک فضا پیما که فقط یه نفر جا داره به جای دیگری غیر از زمین پرواز کنی.
من گزينه ي دوم رو انتخاب مي كنم، شايد بتونم سرآغاز يه تمدن جديد تو يه سياره ديگه باشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10.سرانجام دنیا................................

جاودانگي.

فعلا بـــــای
بازم سوال دارم میام پیشت

خوشحال ميشم. لطف كردي.:happy:

Marichka
20-02-2007, 23:58
سلام علیکم من هم چنتا سوال داشتم اگه حوصله کردین جواب بدین:

سلام خدمت شما:)

1- خودتون را کاملا معرفی کنین ( نام سن شغل شهر محل سکونت میزان تحصیلات و....)

در اين پست معرفي كردم:

2- تا حالا منو تو این انجمن دیده بودین؟؟ اگه اره تو کدوم بخشها

بله ديده بودم. بيشتر توي متفرقه و خبرها فكر مي كنم.

3- نظرتون در مورد اواتار من چیه؟/

به نظرم خيلي قشنگ هستو قبلا سيوش كردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- مدتیه دنبال یه امضام شما چیزی پیشنهاد ندارین؟؟

والا نمي دونم بستگي به سليقه خودتون داره.:)

5- اخلاق وروحیاتتان را با نشان دادن چنتا اسمایل نشان دهید

و چند تا ديگه!

6- آیا در فروم دیگری هم عضو هستین؟؟ کجا؟

نه نيستم.

7- تاحالا چند نفر را بن کردین؟

من نمي تونم كسي رو بن كنم!:rolleye:

8- از کدوم کاربرا بدتون میاد؟؟

از هيچ كدوم. همه ي كاربرا رو توي انجمن دوست خودم مي دونم.

9- کدوم کاربرا بهتر هستن از نظر شما؟؟

هر كاربري برتري هاي داره كه مجموع همه ي برتري ها توي همه كاربران باعث ايجاد اين جو خوب شده بنابراين به نظرم همه خوب هستن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- لطف کردین اگه به این سوالا جواب بدین!

خواهش مي كنم. شما هم لطف كردين كه سوال پرسيدين.
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
21-02-2007, 00:07
سلام خانومی

سلام عسل بانو جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبی عزیز...

ممنون به لطفت، شما خوبي؟

من هم چند تا سوال مطرح کنم..

خواهش مي كنم بفرماييد.

1.آشپزیت خوبه؟

بله اطرافيان كه راضي هستن.

2.آرایش می کنی؟ اگه می کنی از چه مارکی استفاده می کنی؟

بله، متوسط، نيوآ بيژن و ...
زياد تو قيد مارك نيستم.

3.فکر می کنی خودت چه رنگی هستی؟

زرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4.تا حالا از مامان و بابات کتک خوردی؟

نه يادم نمي آد.

5. دوست داری مادر شوهر بشی یا مادر زن؟

فرق نمي كنه دوست دارم توي هر موقعيت و صفتي آدم خوبي باشم.

6.قشنگترین چیزی که تا حالا دیدی چی بوده؟

همه ي صحنه هاي طبيعت برام قشنگ و بلكه بي نظيرن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
اولين بار كه تو آزمايشگاه سلول زنده ديدم هم خيلي زيبا بود.

7.تا حالا اومدی اصفهان؟

نه متاسفانه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اومدی کجاها رو بیشتر دوست داشتی؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

8. شهرام ناظری دوست داری؟

بله صد در صد.

اگه داری کودوم تصنیفشو؟

تصنيف ها رو من به اسم يادم نمي مونه متاسفانه برا همين نمي تونم دقيق بگم. ولي بيشتر آثار ايشون رو گوش مي دم و لذت مي برم.

گلم فعلا همینا به ذهنم می رسه

ممنون از وقتی که می ذاری

خواهش مي كنم عسل بانوي گلم.

آرزوي موفقيت و سربلندي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
21-02-2007, 00:17
سیــــــــــلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به سلام همكار گلم!
ای شالا که خوفــــــــی !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اي به لطفت بد نيستم.شما خوبي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می شه بگی چرا ديانلا ؟ من که می دونم :tongue:

آخه پس چرا مي پرسي![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخي كردم جعفر جان.

Dianella اسم علمي جنس يه گل هست.
اينم عكسش:

تا حالا موتور سواری کردی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله، يه بار خيلي بچه بودم با پدرم.
چقد عروسکاتو دوست داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا الان يه دونه عروسك بيشتر ندارم اونم از اين تزييني هاست كه فقط رو پايه وا ميسته بنابراين دوسش ندارم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

باشگاه می ری ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله، ميرم.
با پاتی ناژ چه طوری !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از زيباترين ورزش هاست. البته شايدم بشه بهش گفت رقص ديگه.
خوب اینا باشه بعدا میـــــــــــام !!! ;):happy:

لطف كردي.

موفق باشي :happy:

saeid_ronaldo
21-02-2007, 00:38
1-نظرت درباره رونالدو؟
2-نظرت درباره سعيد رونالدو؟
3-اگه مسئوليت صندلي داغ رو داشتي توش چه تغييري انجام ميدادي؟
4-اگه مسئول اين تاپيك بودي ديانلا رو صندلي نشين ميكردي؟
5-فكر ميكني اگه محبوبيت كاربران رو آمار گيري كنند و رده بندي كنند تو چندمين كاربر محبوب باشي؟

J A V I D
21-02-2007, 00:39
سلام خوبید ؟

چند تا سوال حیاتی !

1. تا حالا فکر کردین چرا ؟!؟

2. دوست داشتی پسر بودی ؟!؟

3. از پسرا خوشت می آد یا نه اگه آره چرا آره اگه نه چرا نه ؟!؟

4. اسمتو دوست داری چقدر ؟!؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون موفق و پیروز باشید

جاوید

hamid_hitman47
21-02-2007, 00:40
سلام
1)اگه میتونستی به هر سنی که دوست داشتی بری کدوم سن رو انتخاب میکردی؟ چرا؟
2)الان عکس رو دسکتاپت چیه؟
3) بهترین خواننده ایرانی و خارجی؟
4) یه جمله که روت خیلی تاثیر داشت چی بود و از کی بود؟
5) ممنون از اینکه وقت میذاری و جواب میدی...

Marichka
21-02-2007, 00:48
سلام

سلام

تفریح مورد علاقه شما چیه؟

شنا و قدم زني طولاني

در 3 جمله خودت رو معرفی کن .

خوب شايد بشه گفت يه آدم بلند پرواز كه هدف هاش خيلي سخت هستن براي به دست اومدن ولي اونها رو با جديت دنبال مي كنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روزی چنذ ساعت توی نتی ؟

فكر مي كنم 5 يا 6 ساعت.

Marichka
21-02-2007, 01:03
سلام دیانلای عزیز

سلام مگ مگ اف جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبی ؟

ممنون به لطفت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- اسمت چیه ؟

مريم

2- از چه رنگی خوشت می یاد ؟

زرد- آبي

3- نظرت راجع به تاپیک خانمها ؟

خوب به نظرم تاپيك خوبيه و كلي جا براي بحثاي سازنده داره.

4- یک اسم پسر و یک اسم دختر قشنگ بگو ؟

اسم پسر: آريا

اسم دختر: شايسته

5- اهل شعر هستی ؟ اگه اره شاعرای مورد علاقه ات ؟

بله خيلي زياد، حافظ كه واقعا با غزل هاش زندگي مي كنم.

6- قشنگ ترین کتاب هایی که تا حالا خوندی ؟

پرواز بر فراز ويوودينا (شرح يه سرباز ايراني كه در جنگ يه دست و يه چشمش رو از دست ميده و براي ادامه جنگ به بوسني ميره و ساير اتفاقات)

كيمياگر كوئيلو (كه معرف حضور همه هست ديگه!:biggrin:)

7- چندتا از کاربرایی که بیشتر باهاشون صمیمی هستی ؟

جعفر جان همكار انجمن علمي و همينطور بقيه همكاران محترم انجمن. و كلا با دوستاني كه ارتباط دارم با همشون صميمي هم هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- چرا تو قسمت علمی اجازه تشکر نداریم یک ذره بی روح نمی شه جاهایی که اظهار نظر و تشکر هست بیشتر پویا نیست مثلا انجمن فیلم ؟

اتفاقا سوال خوبي هست فرانك جان آخه باعث ميشه اون بنده خدايي كه به دنبال يه مطلب توي يه تاپيك مي گرده كلي صفحات مملو از پست تشكر رو رد كنه و در آخر هم خسته بشه و از خيرش بگذره! چون مطالب انجمن علمي بيشتر مقاله هاي طولاني هست.

9- چندتا از مدیرای موفق فروم را بگو ؟

به نظرم همه ي مديرا و كلا يوزرها با هر عنواني اينجا موفق هستن كه جو به اين خوبي تونستن پديد بيارن.
(البته غير از خودم!!)[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img]

خوب قبل از اين كه بدونم سايت داراي انجمن هست به صفحه اصلي خيلي سر مي زدم و نرم افزار دانلود مي كردم. كه اون هم از طريق يكي از آشنايان به من معرفي شد.

مرسی عزیزم بابت وقتی که می ذاری:wub:

خواهش مي كنم مگ مگ اف عزيزم. بابت سوال ها هم ممنونم
آرزوي موفقيت دارم برات:happy::)

WooKMaN
21-02-2007, 12:52
سلام ديانلا خانم ... خوبي شما ؟ ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوشحالم صندلي نشين اين هفته بيدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ثواب داره اگه اين سوالارو جواب بدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....

1- اين يارو كه تو آواتارته همونه كه تو final fantasy بازي ميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسمش چيه ؟

2- نظرت در مورد GF & BF چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif اصلا با اين قضيه موافقي ؟

3- بنظرت چرا سن و سال واسه خانم ها مهمه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نگي نيست كه راه نداره !)

4- متولد 63 بيدي كه 22 سالته يا 64 ؟ (چون من خودم 64 بيدم خداييش هنوز نميدونم 21 سالمه يا 22 ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif )

5- آخرين سوتي اي كه دادي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته اگه مديرا هم سوتي ميدن ... ولي حديث داريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه نوووووچ سوتي بده نيستن !)

6- آگه يه شازده بهت خيره شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميري چشاش رو در مياري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا ناز ميكني واسش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- آره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- تا حالا تو اين وضعيت بودي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9- اين طوري شدي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشيد ديگه اگه سوالام مثل سوالاي يه آدم متشخص نبودن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
21-02-2007, 13:20
سلام .

بازيگر زن مورد علاقه شما كيه؟

Marichka
21-02-2007, 14:26
سلام دیانلا جان.... خیلی خوشحالم که شما رو میبینم رو صندلی.... اگه میشه این پست خودتون رو حالا خودتون جواب بدین!

سلام amintnt جان.
ازتون ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم پاسخ هاي من به پست خودم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- فعاليت هاي فوق برنامه شما چيه يا به كدوم ها علاقه دارين؟ (ورزش، موسيقي، نقاشي و ... )

من ورزش و موسيقي جزو فعاليت هاي فوق برنام ام هست.

2- توي روابط اجتماعي خودتون رابطه گرا هستيد بيشتر يا ضابطه گرا؟

ضابطه گرا

3- يه آهنگ ايراني نام ببرين كه تاثير خوبي روي روحيه شما داشته باشه.

تصنيف يا مولا

4- اهل خيالپردازي هستين؟

بله خيلي زياد! ولي روياهايي كه همشون بعدا تبديل به واقعيت ميشن!

5- ايده آل گرا هستين يا معتقدين براي شروع كاري داشتن حداقل ها هم كفايت مي كنه؟

خوب توي كارهام ايده آل گرا هستم از اون جهت كه سعي مي كنم براي شروع كاري همه ي انرژي و توانم رو بذارم تا شروعش عالي باشه.

6- روحيات شما بيشتر فانتزي هست يا واقعي؟

فانتزي

7- كدوم براتون در اولويت هست؟ موفقيت اجتماعي، موفقيت خانوادگي.

در حال حاضر موفقيت اجتماعي بعدا ممكنه جايگاه اين دو تا عوض بشه.

8- به نظرتون رو راست بودن يعني اين كه حتما همه چيز رو دو نفر بايد با هم در ميون بذارن يا اين كه اين حق انتخاب رو براي طرف مقابلتون قايل هستين كه بعضي مسايل رو عنوان نكنه؟

خوب اگه شخصي مايل نباشه در مورد مسايل خودش صحبت كنه من اصرار نمي كنم در واقع همون مورد دوم.

9- آيا براي دونستن همه ي مسايل شريك زندگي خودتون پافشاري مي كنين تا جايي كه شايد گاهي مجبور بشه راستش رو نگه؟

اين مورد هم پاسخم منفي هست.

10- درون گرا هستيد يا اين كه ناراحتي هاي خودتون رو به راحتي عنوان مي كنيد؟

معمولا خيلي درون گرا هستم و به راحتي نمي تونم دلخوري خودم رو عنوان كنم ولي بعدا به مرور سعي مي كنم طوري كه شخص هم دلگير نشه براش توضيح بدم و مسايل رو حل كنيم.

ببینم اینجا هم طفره میرین یا نه؟
1. اول اینکه شما رو با دوم شخص جمع خطاب کنیم یا اول شخص مفرد؟

هر طور كه مايل هستين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. اینجا هم دیانلا صداتون کنیم یا اسمتون رو میگین؟

در پاسخ بوي گندم جان معرفي كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. هنوزم فک کنیم تو یه دره تو مجارستان زندگی میکنید(ترنسیلوانیا) یا جای دیگه؟

پاسخ بالايي.

4. زبانتون در چه حده؟

نمره 7 تا 8 در IELTS

5. چطور شد که مدیر انجمن شدید؟ آخه من نمیدونم شما یه عضو عادی بودین که بعد مدیر شدین یا از اول مدیر بودین؟

من ابتدا عضو عادي انجمن بودم (الانم زياد فرقي نمي كنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. کی به شما سمت مدیریت انجمن موضوعات علمی رو پیشنهاد داد؟

آقا ميثم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. علاقه مندیهاتون؟

خوب تماشاي فيلم، گردش و طبيعت گردي، كوهنوردي به مقدار زياد و ورزش هاي سنگين و نيمه سنگين. شعر و اينترنت و موسيقي

ممنونم از شما
و موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
21-02-2007, 14:28
سلام

سلام دوست عزيز:)

فعلا فقط یه سوال دارم
ساز چی میزنید؟؟

ساز اصليم دف هست و جانبي هم دايره.

تشكر و موفق باشيد:happy:

Marichka
21-02-2007, 14:39
من دوباره اومدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش اومدي بوي گندم جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز

سلام :happy:

خوبی؟

ممنون به لطفت. شما خوبي؟

دیانلا چه جور آدمیه؟

فكر كنم يه آدم بلند پرواز با يه عالمه هدف و برنامه كه خانوادش رو خيلي دوست داره و اميدواره كه همه به بهترين آرزوهاشون برسن. :tongue:

جمع رو دوست داره یا تنهایی؟

بيشتر تنهايي

شاد یا غمگین؟

غمگين كه نيستم ولي شاد هم نيستم معمولي.

شلوغ یا ساکت؟

ساكت

مهربون یا خشن؟

مهربون!

مغرور یا متواضع؟

تو بعضي مسايل شخصيم خيلي مغرورم ولي تو برخورد با ديگران نه فكر نمي كنم. بيشتر سعيم اين هست كه حدود رو رعايت كنم و به همه احترام بذارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موضوعات علمی در یک جمله؟

جا براي پيشرفت زياد داره :blush:

ممنونم ازت

شاد باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
21-02-2007, 14:49
سلام عرض ميکنم خدمته شما مديره گرامی و عزيز اول صندلی نشينو خيلی تبريک ميگم بعدم اگه
وقت کردی به سوالاته منم جواب بده

سلام دوست عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم ازتون لطف دارين. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توي اين پست معرفي كردم:

2-روزی چند ساعت مطالعه داری؟

مطالعه آزاد شايد يه ساعت يا كمتر ولي مطالعه درسي زياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-فيلم نگاه ميکنی ؟ تو هفته چند تا فيلم ميبينی؟

بله، ولي هفتگي فرصت نمي كنم شايد ماهانه دو تا يا سه تا فيلم يا گاهي هم هيچي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4-روزی چقدر موسيقی گوش ميدی و بيشتر چه سبکی گوش ميدی؟

موسيقي تقريبا زياد گوش ميدم درواقع غير از ساعات كاري بقيش رو همش موسيقي گوش ميدم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
باز هم تقريبا همه سبكها ولي پاپ و سنتي بيشتر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

تشكر و موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rsh
21-02-2007, 14:54
سلام
خوبی
تا حالا تاپیکهای منو خوندی
نظرت در مورد پسرها چیه
تا حالا شده وقتی یکی رو ببینی ناخوداگاه ازش بدت بیاد
در دانشگاه از کدوم درس بدت میامد
تا حالا توی امتحانات تقلب کردی
دستپخت چطوره
و اخرین سوال با عرض پوزش تا حالا شده عاشق کسی شده باشی و بعدا بفهمی ارزش عشق تورو نداشت
فعلا با تشکر

Marichka
21-02-2007, 14:58
سلام

1- نظرت درباره رونالدو؟

واقعا بازيكن قابلي هستن هنوزم بعضي هنرنمايي هاشون رو كه مي بينم برام تحسين برانگيزه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-نظرت درباره سعيد رونالدو؟

يه فرد محترم،‌ مودب، منطقي و مسئوليت پذير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-اگه مسئوليت صندلي داغ رو داشتي توش چه تغييري انجام ميدادي؟

تغييري كه به نظرم نياز نداشته باشه ولي توي پست اول آدرس اولين پست مربوط به هر كدوم از شركت كننده ها رو مي ذاشتم كه دسترسي راحت بشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4-اگه مسئول اين تاپيك بودي ديانلا رو صندلي نشين ميكردي؟

خيلي سخته خودم رو جاي يكي ديگه بذارم بعد ببينم آيا خودمو انتخاب مي كردم يا خير. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5-فكر ميكني اگه محبوبيت كاربران رو آمار گيري كنند و رده بندي كنند تو چندمين كاربر محبوب باشي؟

والا نمي دونم بين حدود 70 هزار تا كاربر اصلا هيچي رو نميشه پيش بيني كرد يا تخمين زد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشكر و موفق باشيد:)

Marichka
21-02-2007, 15:04
سلام خوبید ؟

سلام ممنون به لطفتون شما خوبين؟:)

چند تا سوال حیاتی !

1. تا حالا فکر کردین چرا ؟!؟

نه من بيشتر فكر مي كنم كه چگونه!

2. دوست داشتی پسر بودی ؟!؟

نه ولي دوست داشتم برا هر كس به فراخور روحياتش و نيازهاش امكانات اينجا وجود داشت.

3. از پسرا خوشت می آد یا نه اگه آره چرا آره اگه نه چرا نه ؟!؟

جنسيت به نظرم اصلا مطرح نباشه هر كسي بر اساس رفتارش ارزيابي ميشه.

4. اسمتو دوست داری چقدر ؟!؟

كدوم؟ اسم خودم يا اسم شناسه كاربريم؟:biggrin:

پیشاپیش ممنون از پاسختون موفق و پیروز باشید

جاوید

منم از شما ممنونم
با آرزوي موفقيت و سربلندي:happy:

Marichka
21-02-2007, 15:19
سلام

1)اگه میتونستی به هر سنی که دوست داشتی بری کدوم سن رو انتخاب میکردی؟ چرا؟

اگه واقعا مي تونستم دوست داشتم هر چند وقت يه بار مي تونستم به 5-6 سالگيم برم و دوباره برگردم به همين سن. چون از اون دوران خاطرات خوبي دارم. :rolleye:

2)الان عکس رو دسکتاپت چیه؟

يه والپيپر از فيلم رزيدنت اويل 2[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3) بهترین خواننده ایرانی و خارجی؟

ايراني-مرد: قميشي

ايراني- زن: گوگوش

ايراني-سنتي: استاد شجريان و ساير اساتيد سنتي

4) یه جمله که روت خیلی تاثیر داشت چی بود و از کی بود؟

" وقتي با هم هستيم غم ها نصف و شاديها دو برابر ميشن"

از طرف يه دوستي اينو هديه گرفتم
فكر كنم روز تولدم بود:)

5) ممنون از اینکه وقت میذاری و جواب میدی...

خواهش مي كنم دوست من.

از وقت شما براي پرسيدن سوالات هم تشكر مي كنم

موفق باشين:)

Mahdi Hero
21-02-2007, 15:34
سلام من باز مزاحم شدم ببخشيد

1-چند تا فيلم که از ديدنش لذت بردی نام ببر؟
2-از سبکه موسيقيه خارجی چی گوش ميدی و با کدوم خواننده خارجی خيلی کيف ميکنی؟
3-طولانی ترين کتابی که خوندی چی بوده؟
4-گفتی عکس دسکتاپت فيلمه اويله ميدونستی قراره نسخه هايه بعديشم ساخته بشه؟

من برم که ديگه زياد سوال نکنم

Marichka
21-02-2007, 15:39
سلام ديانلا خانم ... خوبي شما ؟ ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام آقا رامبد عزيز
ممنون به لطفتون.
شما خوب هستين؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوشحالم صندلي نشين اين هفته بيدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ثواب داره اگه اين سوالارو جواب بدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....

منم از وقتي كه ميذارين برا پرسيدن سوالا ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- اين يارو كه تو آواتارته همونه كه تو final fantasy بازي ميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسمش چيه ؟

بله همونه منتها خودم خاطرم نيست اسمش چيه!
كلا از سري فاينال فقط اسم Aki Ross يادمه! كه اونم انيميشن اون رو ديدم.

2- نظرت در مورد GF & BF چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا با اين قضيه موافقي ؟

من نمي تونم قضاوتي داشته باشم چون شرايط و موقعيتها خيلي متفاوته.
ولي در كل اينم يه راه ارتباطي توي جامعه امروز ما هست كه نميشه انكارش كرد.
3- بنظرت چرا سن و سال واسه خانم ها مهمه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نگي نيست كه راه نداره !)

والا درست نمي دونم شايد به خاطر بعضي ديدگاه هاي اجتماعي مون باشه كه براي هرچيز خط كش ميزارن و تعيين مي كنن كه هر كس توي چه سني بايد وارد كدوم مرحله زندگيش شده باشه و اگه كسي در سني هنوز به معيار مورد نظر اونا نرسيده بود يعني شايستگي نداره! البته تا جايي كه من در جريانم اين اهميت به سن ديگه خيلي كمتر شده الان چون واقعا ملاك ها و خيلي چيزا تغيير كرده همينطور شرايط الان.:cool:;)

4- متولد 63 بيدي كه 22 سالته يا 64 ؟ (چون من خودم 64 بيدم خداييش هنوز نميدونم 21 سالمه يا 22 ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

متولد 63 هستم و فكركنم 22 باشم ديگه!:laughing:
5- آخرين سوتي اي كه دادي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته اگه مديرا هم سوتي ميدن ... ولي حديث داريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه نوووووچ سوتي بده نيستن !)

نمي دونم الان چيزي يادم نمياد.:rolleye:
6- آگه يه شازده بهت خيره شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميري چشاش رو در مياري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا ناز ميكني واسش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هيچ كدوم! به راهم ادامه ميدم و ميرم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- آره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان مرورگرم فايرفاكس هست ولي تعصبي به اون صورت ندارم. به خصوص كه گاهي اوقات برا آپلود تو رپيدشر اينترنت اكسپلورر بهتر جواب ميده .
8- تا حالا تو اين وضعيت بودي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه يادم نمياد!
9- اين طوري شدي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نه ولي يه بار اوايل كه سيستم رو خريده بودم اون رو بدون محافظ به برق وصل كردم. از صبح چون يه 12 ساعتي روشن بود ديگه بدون محافظ سه راهي رابط خيلي داغ شده بود. تقريبا آخر شب بود من هم هدست توي گوشم بود صدايي رو به اون صورت نمي شنيدم ولي اين دوشاخه كيس كه به سه راهي بود داشت جرقه ميزد و اگه آني ديرتر ديده بودم و درش آورده بودم شبيه همين اسمايل شما مي شدم دقيقا! :laughing:
ببخشيد ديگه اگه سوالام مثل سوالاي يه آدم متشخص نبودن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اصلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از وقتتون ممنونم
موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Renjer Babi
21-02-2007, 15:40
سلام خانوم مدیر خوبی
یه چند تا سوال دیگه.....

1نظرت رو در مرود هریک از همکارا بگو ، و یکی از خصوصیت هاشون هم بگو(نپیچونیها)
1.خودم
2.داش اشکی
3.جعفر
4.آقای مفیدی

2.چرا داش اشکی همش به صورت مخفی میاد

3.چرا جعفر صب تا شب تو فروم هست

4.قصد نداری انجمن علمی رو از اینی که هست بزرگتر کنی

5.بهترین تاپیک و بهترین زیر شاخه علمی

6.فعال ترین همکار(تو علمی)

7.فعال ترین کاربر(تو علمی)

8.نظرت رو در مورد خواننده های زیر بگو
1.سیما بینا
2.پوران
3.داوود مغامی
4.فریدون فروغی
5.فرهاد
6.دلکش
7.مرضیه
8.مرجان
کدومشون رو از همه بیشتر دوست داری

9.کدوم خواننده رو از همه بیشتر دوست داری.

10.دوست داری چه نوع سوالایی از بپرسن؟

مرسی که جواب میدی
فعلا

Boye_Gan2m
21-02-2007, 15:55
سلام عزیز
اسم اصلی منو میدونی؟
چقدر وقت میبره تا تاپیک های طولانی رو فهرست بندی می کنی؟
وقتی کانکت میشی اول کجا میری؟
به غیر از موضوعات علمی بقیه پستات کجاها هستند؟
خواهر و برادر داری؟
فعلا

Marichka
21-02-2007, 16:16
سلام .

بازيگر زن مورد علاقه شما كيه؟

ايراني: فريماه فرجامي-فاطمه معتمد آريا

خارجي: Milla Jovovich - Nicole Kidman

hardrock007
21-02-2007, 16:21

خوب قبل از اين كه بدونم سايت داراي انجمن هست به صفحه اصلي خيلي سر مي زدم و نرم افزار دانلود مي كردم. كه اون هم از طريق يكي از آشنايان به من معرفي شد.

:happy::)
اي يادش بخير ... :cool: ;)

Marichka
21-02-2007, 16:29
سلام
سلام:)
خوبی
ممنون. شما خوبين؟
تا حالا تاپیکهای منو خوندی
بله يه مقدارش رو
نظرت در مورد پسرها چیه
فكر كنم قبلا هم گفته باشم. جنسيت اونقدرا مهم نيست برام بيشتر رفتار و طرز فكر و برخورد اشخاص رو ملاك ارزيابي قرار ميدم.
تا حالا شده وقتی یکی رو ببینی ناخوداگاه ازش بدت بیاد
والا نه چون زياد پيش داوري نمي تونم بكنم.
در دانشگاه از کدوم درس بدت میامد
گياهان دارويي! چون همش حفظ كردن اسم گياهان+ ساختار شيميايي ماده موثره اونا و طبقه بندي دارويي شون و كلا همش حفظيات بود كه بدون به كار بردن تو ياد آدم نمي مونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا توی امتحانات تقلب کردی
بله، دوران دانشگاه فرمول هاي حفظي رياضي و فيزيك رو زياد رو در و ديوار مي نوشتيم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستپخت چطوره
خوبه، اطرافيان كه راضين.
و اخرین سوال با عرض پوزش تا حالا شده عاشق کسی شده باشی و بعدا بفهمی ارزش عشق تورو نداشت

خواهش مي كنم! نه نشده.
فعلا با تشکر
خواهش مي كنم. از وقت شما هم ممنون موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
21-02-2007, 16:55
سلام مجدد

ممنون بابت پاسخ به سوال ها خیلی با سیاست جواب می دی چقدر فکر می کنی قبل از جواب دادن به سوال ها ؟!؟

اسم خودتون تو دنیای واقعی رو گفتم ؟؟

موفق و پیروز باشید

جاوید

Marichka
21-02-2007, 17:11
سلام خانوم مدیر خوبی

سلام بابي جون بد نيستم به لطفت.
تو خوبي كه؟ :)

یه چند تا سوال دیگه.....

1نظرت رو در مرود هریک از همکارا بگو ، و یکی از خصوصیت هاشون هم بگو(نپیچونیها)
1.خودم

داراي انگيزه و علاقه مند به شاخه فيزيك و نجوم، روحيه همكاري بالا و منظم

2.داش اشکی

توي ادبيات واقعا قوي هستن، تيزبين و منطقي و ايشون هم خيلي منظم.

3.جعفر

صميمي، دقيق توي تاپيك ها و همه زيرشاخه ها، و روحيه مشورت و انتقاد پذيريشون بالا هست.

4.آقای مفیدی

خيلي زحمت برا انجمن رياضيات مي كشن و صد البته معلم بسيار محترم و با تجربه اي هم هستن.

2.چرا داش اشکی همش به صورت مخفی میاد

والا نمي دونم از خودشون بايد بپرسيم!! (با هم ديگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.چرا جعفر صب تا شب تو فروم هست.

اينم نمي دونم ولي خوب علاقه و ايده جديد و در ضمن صبح تا شب كه نيستن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4.قصد نداری انجمن علمی رو از اینی که هست بزرگتر کنی

من كه به تنهايي كاري نمي تونم بكنم اگه كاربراي علاقه مند در هر زمينه اي فعاليت كنن و اون رو غني كنن قابليت اينو داره كه به بخشهاي زيادي تقسيم بشه انجمن علمي.

5.بهترین تاپیک و بهترین زیر شاخه علمی

نمي دونم واقعا تصميم گيري سخته چون من به تك تك تاپيك هاي انجمن واقعا با علاقه نگاه مي كنم و همينطور زيرشاخه ها همشون رو دوست دارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6.فعال ترین همکار(تو علمی)

همه دوستان همكار توي مسئوليتهاي خودشون به نظرم فعال هستن.

7.فعال ترین کاربر(تو علمی)

كاربراي فعال علمي هم كه مشخص هستن ديگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8.نظرت رو در مورد خواننده های زیر بگو

1.سیما بینا
2.پوران
3.داوود مغامی
4.فریدون فروغی
5.فرهاد
6.دلکش
7.مرضیه
8.مرجان

کدومشون رو از همه بیشتر دوست داری

بابي جون من با خواننده هاي قبل انقلاب به خصوص خانوم ها اصلا آشنايي به اون صورت ندارم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي پوران و دلكش رو باز صداشون رو شنيدم و به نظرم خوب هست.

9.کدوم خواننده رو از همه بیشتر دوست داری.

از بين اينا يا كلي؟
اگه كلي كه:

ايراني-مرد: قميشي

ايراني-زن: گوگوش
+
همه اساتيد موسيقي سنتي.

10.دوست داری چه نوع سوالایی از بپرسن؟

نمي دونم به دوستاني كه سوال مي پرسن بستگي داره.

مرسی که جواب میدی
فعلا

منم ازت ممنونم بابت وقتت برا سوال پرسيدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي:happy:

Marichka
21-02-2007, 17:13
سلام مجدد

ممنون بابت پاسخ به سوال ها خیلی با سیاست جواب می دی چقدر فکر می کنی قبل از جواب دادن به سوال ها ؟!؟

والا هيچي تازه خيلي دارم سريع جواب ميدم چون عجله دارم!:happy:

اسم خودتون تو دنیای واقعی رو گفتم ؟؟

بله، اسمم رو دوست دارم چون ياد زيبايي گلي به همين اسم ميندازه منو.:)

موفق و پیروز باشید

جاوید

شما هم همينطور
و تشكر بابت سوالات:)

Marichka
21-02-2007, 17:17
سلام عزیز

سلام گلم خوبي؟ :)

اسم اصلی منو میدونی؟

بله، فكر مي كنم كيميا خانم باشيد درسته؟

چقدر وقت میبره تا تاپیک های طولانی رو فهرست بندی می کنی؟

خيلي زياد شايد چندين روز.

وقتی کانکت میشی اول کجا میری؟

اول ميام انجمن، انجمن علمي.;)

به غیر از موضوعات علمی بقیه پستات کجاها هستند؟

يه مقدار توي موسيقي، كمترش توي فيلم، متفرقه و همينا ديگه.:)

خواهر و برادر داری؟

بله، يه دونه برادر دارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا

موفق باشي
فعلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
21-02-2007, 17:26
سلام من باز مزاحم شدم ببخشيد

سلام خواهش مي كنم اختيار دارين:)

1-چند تا فيلم که از ديدنش لذت بردی نام ببر؟

والا از چند تا خيلي بيشتره! ولي Resident Evil I & II
كوهستان سرد
ذهن زيبا
هفت
+
Dracula II
Vampires
Van Helsing
+
بيشتر انيميشهان والت ديزني، Dream Works
و ...

2-از سبکه موسيقيه خارجی چی گوش ميدی و با کدوم خواننده خارجی خيلی کيف ميکنی؟

پاپ، يه مقدار خيـــــــــــــلي كم متال،

خواننده ي خارجي از گروه modern talking خيلي خوشم مياد
+
سلن ديون
جنيفر لوپز
dj bobo
و خواننده وطني خارجيمون DJ Alligator;)
چقدر زياد شد! :blink::biggrin:

3-طولانی ترين کتابی که خوندی چی بوده؟

رمان كليــــــدر

4-گفتی عکس دسکتاپت فيلمه اويله ميدونستی قراره نسخه هايه بعديشم ساخته بشه؟

بله، شديدا در حال لحظه شماري هستم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من برم که ديگه زياد سوال نکنم

نه خواهش مي كنم.
از وقتتون ممنون
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

setareye asemon
21-02-2007, 17:29
142857
اگر عدد مذکور را در دو ضرب کنيم، حاصل: 285714 ميشود!-به ارزش مکاني 14 توجه کنيد

اگر اين عدد را در سه ضرب کنيم حاصل: 428571 ميشود!-به ارزش مکاني 1 توجه کنيد

اگر اين عدد را در چهار ضرب کنيم حاصل: 571428 ميشود!-به ارزش مکاني 57 توجه کنيد

اگر اين عدد را در پنج ضرب کنيم حاصل: 714285 ميشود!-به ارزش مکاني 7 توجه کنيد

اگر اين عدد را در شش ضرب کنيم حاصل: 857142 ميشود!-سه رقم اول با سه رقم دوم جا بجا شده

اگر اين عدد را در هفت ضرب کنيم حاصل: 999999 ميشود

اين عدد به تازگي کشف نشده! بلکه هزاران ساله که به عنوان يه عدد جالب مورد توجه بوده. 142857 در واقع دوره گردش عدد 1/7 هست و خاصيتهاي جالب ديگه اي هم داره

همونطور که ميبينيد، مضارب اين عدد همه يا 142857 (با گردش حلقوي) هستند يا 999999 . جالب اينجاست که براي اعداد بزرگتر هم اين روند به صورت ديگه اي ادامه داره

مثلا 8*142857 ميشه 1.142.856، حالا اگه رقم اول رو با 6 رقم بعد جمع کنيد حاصل ميشه: 142.857

و مثلا 42*142857 ميشه 5.999.994، حالا اگه رقم اول رو با 6 رقم بعد جمع کنيد حاصل ميشه: 999.999

و 142857*142857 ميشه 20.408.122.499، حالا اگه 5 رقم اول رو 6 رقم بعد جمع کنيد حاصل ميشه: 142.857

Hazy
21-02-2007, 18:01
142857
اگر عدد مذکور را در دو ضرب کنيم، حاصل: 285714 ميشود!-به ارزش مکاني 14 توجه کنيد

اگر اين عدد را در سه ضرب کنيم حاصل: 428571 ميشود!-به ارزش مکاني 1 توجه کنيد

اگر اين عدد را در چهار ضرب کنيم حاصل: 571428 ميشود!-به ارزش مکاني 57 توجه کنيد

اگر اين عدد را در پنج ضرب کنيم حاصل: 714285 ميشود!-به ارزش مکاني 7 توجه کنيد

اگر اين عدد را در شش ضرب کنيم حاصل: 857142 ميشود!-سه رقم اول با سه رقم دوم جا بجا شده

اگر اين عدد را در هفت ضرب کنيم حاصل: 999999 ميشود

اين عدد به تازگي کشف نشده! بلکه هزاران ساله که به عنوان يه عدد جالب مورد توجه بوده. 142857 در واقع دوره گردش عدد 1/7 هست و خاصيتهاي جالب ديگه اي هم داره

همونطور که ميبينيد، مضارب اين عدد همه يا 142857 (با گردش حلقوي) هستند يا 999999 . جالب اينجاست که براي اعداد بزرگتر هم اين روند به صورت ديگه اي ادامه داره

مثلا 8*142857 ميشه 1.142.856، حالا اگه رقم اول رو با 6 رقم بعد جمع کنيد حاصل ميشه: 142.857

و مثلا 42*142857 ميشه 5.999.994، حالا اگه رقم اول رو با 6 رقم بعد جمع کنيد حاصل ميشه: 999.999

و 142857*142857 ميشه 20.408.122.499، حالا اگه 5 رقم اول رو 6 رقم بعد جمع کنيد حاصل ميشه: 142.857
خوب حالا اين چه ربطي داشتى

Behroooz
21-02-2007, 18:42
سلام

یک خاطره زیبا از دوران مدرسه لطفا؟

ای دی اس ال ؟

نظرت درباره دخترانی که همه چیزشون در زیبایی و مد خلاصه میشه؟

emtn
21-02-2007, 21:00
سلام.
با اجازه ات منم چند تا سوال بپرسم.
1- برادرت چند سالشه؟ رابطه ات باهاش چه طوره؟
2-دوست داشتی به جای برادر ، خواهر داشتی؟
3-کار می کنی؟
4- از کدوم غذاها بدت می آد؟
5- مذهبی هستی؟
6- نماز می خونی؟
7- نظرت راجب حجاب چیه؟خودت رعایت می کنی؟
8- تلفظ درست اسمت دایانلا هستش یا دیانلا؟

ممنون.
فعلا...

mehdi_vsgh
21-02-2007, 21:56
سلام مجدد!!
یه سوال برام پیش اومد عجیب منو به فکر برد!!!!!
شما گفتید که نمیتونید کسی را بن کنین!!
مگه شما مدیر نیستید؟؟ مگه مدیران یه همچین اختیاری ندارن؟؟؟

Moh3en_DDD
21-02-2007, 22:20
1- حالا که شما *مدير انجمن موضوعات علمي* هستید : (( علم بهتر است یا ثروت )) ؟

2- هواپیما *بوق* داره ؟

3- چرا سی دی گرده ؟

4 - پشه ها روز ها کجا استاد می شند ؟

5- بدترین نفرینی که کردی ؟

6- به نظر شما چرا خودکار دو سره نداریم ( که با دو سرش بشه نوشت ؟ ) ؟

7- وقتی با یک کسی که خیلی دوستش دارید و می خواهید یک جمله عشقولا نه بگویید جمله را
* اول کلام * یا *آخر کلام* می آورید ( با دلیل ) ؟

نایس تایم !

Marichka
22-02-2007, 00:42
سلام

یک خاطره زیبا از دوران مدرسه لطفا؟

سال سوم دبيرستان آخرين روزي كه قبل از عيد به مدرسه اومديم توي پايه سوم كلا دو تا كلاس تجربي بوديم كه طبقا سوم مدرسه كلاسمون بود + يه كلاس رياضي. البته مدرسه رو بعد از 50 سال كه تبديل به موزه شده بود :biggrin: تابستون همون سال كاملا تخريب و از نو بازسازي كرده بودن به خاطر همين هنوز دانش آموز جديد متناسب با فضاي جديد نداشتيم و ما هم از سال قبلش بالا اومده بوديم برا همين كم بوديم.
خلاصه در آخرين روز قبل از تعطيلات نوروز قرار بود هر كلاسي اتاق مربوط به كلاس خودشو رو به نحوي تزيين كنه و خلاصه مرتب و اينا چون فضا هنوز تقريبا دست نخورده بود و ميشد زيباسازي كرد اونو!
خلاصه ما سه تا كلاس به معاونت سه تا كلاس دوم توي طبق زيرين با بيرون اندازي مدير و ناظممون توي دو تا طبقه ي خالي از سكنه با تعيين چيدمان جديدي براي نيمكتها در راه رو!! جشني راه انداختيم كه الان هم هنوز دقيق يادمه! البته در پوشش زيباسازي! يعني كل اون روز رو هيچ معلمي رو ديگه به طبقات راه نداديم كه هيچ درس و اينا هم تعطيل شد و با استفاده از وسايل پيشرفته صوتي (!) :happy: خلاصه يه جشن و پايكوبي تمام عيار اونجا گرفتيم كه برام خاطره خوبي شد.

ای دی اس ال ؟

نه دايل آپ

نظرت درباره دخترانی که همه چیزشون در زیبایی و مد خلاصه میشه؟

به نظرم هيچ كس همه ي زندگيش در يه چيز خلاصه نميشه و افرادي هم كه ميگين شايد چون به اين جنبه بيشتر توجه مي كنن بيشتر اين جنبه از اونها به چشم مياد و به نظر مي رسه فقط اين مسايل براي اونا مهم هست.

ولي در كل توجه متعادل به زيبايي رو قبول دارم يعني در حد خودش.

تشكر و موفق باشيد.:happy:

Marichka
22-02-2007, 00:43
سلام.

با اجازه ات منم چند تا سوال بپرسم.

خواهش ميكنم:happy:

1- برادرت چند سالشه؟ رابطه ات باهاش چه طوره؟

18 سال، رابطه نزديكي داريم. بيشتر مسايل رو با هم مشورت مي كنيم در موردش و سعي مي كنيم به هم كمك كنيم. كلا زندگي و كارمون براي همديگه مهمه البته بدون دخالت فقط مشورتي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-دوست داشتی به جای برادر ، خواهر داشتی؟

نه همين خوبه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر ميكنم با برادر راحتتر بتونم ارتباط برقرار كنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-کار می کنی؟

بله، يه كار نيمه خصوصي پژوهشي توي دانشگاه (اسبق !!) با يكي از استادا داريم در زمينه اصلاح نژاد يه گونه دارويي كه اميدوارم به نتيجه برسه چندين ماهه روش وقت گذاشتيم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- از کدوم غذاها بدت می آد؟

غذاهاي شيرين رو نمي تونم بخورم.

5- مذهبی هستی؟

نه معمولي.

6- نماز می خونی؟

بعضي وقتا بله!

7- نظرت راجب حجاب چیه؟خودت رعایت می کنی؟

حجاب هم نتيجه ي يه جور عقيده و قابل احترام هست به شرطي كه هر كس واقعا و قلبا اونو انتخاب كنه يا اين كه بتونه اون رو انتخاب نكنه. كلا آزادي انتخاب وجود داشته باشه. تا زيبايي خودش رو حفظ كنه. خودم در حد معمولي.

8- تلفظ درست اسمت دایانلا هستش یا دیانلا؟

خوب اگه خيلي بخواد غليظ باشه اولي.
ولي دومي روون تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.
فعلا...

خواهش ميكنم.

شاد باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
22-02-2007, 00:44
سلام مجدد!!

سلام

یه سوال برام پیش اومد عجیب منو به فکر برد!!!!!
شما گفتید که نمیتونید کسی را بن کنین!!
مگه شما مدیر نیستید؟؟ مگه مدیران یه همچین اختیاری ندارن؟؟؟

نه چنين اختياري ندارن.:)

موفق باشيد:happy:

Marichka
22-02-2007, 00:45
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- حالا که شما *مدير انجمن موضوعات علمي* هستید : (( علم بهتر است یا ثروت )) ؟

ثروتي كه به علم اختصاص داده بشه تا باعث پيشرفت بشه و دوباره علم و ثروت بيشتر توليد كنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- هواپیما *بوق* داره ؟

فكر نمي كنم چون از برج مراقبت بهش ميگن كه مسير باز كدوم هست بنابر اين تو ترافيك گير نمي كنه كه بخواد بوق بزنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- چرا سی دی گرده ؟

فكر كنم چون سي دي رام گرده!

4 - پشه ها روز ها کجا استاد می شند ؟

از اونجايي كه پشه ها هم يه جور خون آشامند روز ها همونجايي ميرن كه خون آشاما ميرن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- بدترین نفرینی که کردی ؟

اميدوارم توي موقعيتي كه برام درست كردي خودت قرار بگيري تا بفهمي من چي ميگم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- به نظر شما چرا خودکار دو سره نداریم ( که با دو سرش بشه نوشت ؟ ) ؟

چون وقتي به يه سرش مي نويسيم جوهر مياد پايين و اگه بخوايم با سر ديگش شروع به نوشتن كنيم بايد يه چند لحظه صبر كنيم تا به اون سرش برسه كه وقتمون تلف ميشه!
بنابراين بهتره از دو تا خودكار استفاده كنيم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- وقتی با یک کسی که خیلی دوستش دارید و می خواهید یک جمله عشقولا نه بگویید جمله را
* اول کلام * یا *آخر کلام* می آورید ( با دلیل ) ؟

آخر صحبت هام چون مي خوام آخرين چيزي كه يادش مي مونه انرژي مثبت اين آخرين حرفم باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نایس تایم !

شما هم همينطور
ممنون از وقتتون و موفق باشيد:happy:

The End
22-02-2007, 01:43
سلام

اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟

چندتا دندون داری؟

سایز پات چنده؟

اول آدم خلق شد یا حوا ؟

AM و PM که برای ساعت استفاده میشه مخفف چی هست؟

مایه داری؟

3 نوع نژاد اسب نام ببر

این سرعتی که روی CD ها یا DVD ها هست مثلا 16x - 12x و ... این یعنی چی؟ یعنی چی مثلا با سرعت 8x رایت شده ؟ این سرعت بیان گره چیه؟

فعلا همینا چون خوابم میاد

ممنون که جواب میدی

saeid_ronaldo
22-02-2007, 11:14
از اين كه چهارمين صندلي نشين پياپي خانم هستيد چه احساسي داريد؟

Dash Ashki
22-02-2007, 13:49
سلام.
خوبی دیانلاجان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

اینم از سوالات من (بعد 4.5 ماه اولین پست من تو این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

=-=-=-=-=-=
1-بزرگترین آرزویی که داری؟
2-مهمترین اتفاق زندگیت تا به الان؟
3-ادامه تحصیل در ایران یا جای دیگه؟ اگه جای دیگه ،امکان مالی هست که بری!
4-ملاک انتخاب دوست از نظر شما چیه؟آیا قیافه طرف هم مهمه؟
5-معنی محبت چیه؟آیا با نیکی کردن فرق داره.
6-با خودت 5 بیت مشاعره کن از کلمه "عشق " شروع به مشاعره کن.
7-میدونی معنی ایران چیه؟
8-اگه ایرانی نبودی؟ دلت میخواست کجا وطنت باشه؟چرا؟
9-چرا سایه هر کس منحصر به فرده مثل اثر انگشتش؟
10-به کدوم یک از گویشهای محلی علاقمندی؟ میتونی صحبت هم بکنی؟
11-مهمترین سرمایه انسان چیه؟
12-اگه پولی نداشته باشی یا مبلغش خیلی خیلی کم باشه و بخواهی یک کاری رو شروع کنی به نظرت چه کاری میتونه باشه؟
13-چرا زبان ویندوزت عربیه؟

اگه عمری باقی باشه میام خدمتتون.

تی فیدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
22-02-2007, 13:58
سلام .

به تاريخ علاقه داري؟

كدوم شخصيت ايراني رو از همه بيشتر دوست داري؟

به يكي از همكار ها پيغام دادم بيا بشين روي صندلي ، گفت از اين غرتي بازي ها خوشم نمياد . به نظرت اين تاپيك غرتي بازيه؟

ممنون

بهروز

شنيدي جزايري فرار كرده ؟

amintnt
22-02-2007, 14:17
سلام دوباره خدمت مریم خانوم.....
اتفاقا میخواستم بهت بگم که حدس میزنم اسمت مریم باشه! جدی جدی فکر میکردم اسمت مریم باشه.....من واقعا نمیدونستم مدیرا نمیتونن بن کنن! ممنون که گفتی.....
1.از چه جور آدمی خوشت میاد؟
2.فکر کنم مدیرا واسه لاگین کردن از یه آدرس دیگه استفاده کنن؟صحیح؟(آخه مافیا اشتباهی یه لینک داده بود که واسه لاگین ادمینا بود).......
3.به نظرت فقط باید با همسنای خودمون ارتباط داشته باشیم؟
4.توی رزیدنت اویل 1 آخرش ضد حال نخوردی؟(آخه من اون موقع که دیدمش حسابی حالم گرفته شد وقتی دیدم که اون بالا توی شهر همه چیز به هم ریخته و درست همینجا فیلم تمام میشه......)
5.از کدوم قسمت رزیدت اویل 2 خوشت اومد؟و همچنین سری اولش؟
6.فیلم سون چی؟ خوشت اومد؟ آخرش چه حسی داشتی؟ کتابشو خوندی؟(اگه آره، فارسی یا انگلیش؟)
7.توی دبیرستان درست چطور بود؟ با هدف درس میخوندی؟ خیلی درس میخوندی؟ واسه کنکور چی؟ ازکی به فکر کنکور افتادی؟
8.گفتی که رشته ی تجربی بودی...... زیستت چطور بود؟ ریاضی؟ فیزیک؟ بین این سه تا کدومو ترجیح میدی؟ بین ریاضی و فیزیک کدوم؟
9.مقالات علمی هم ترجمه میکنی درسته؟
10.به نظرت توی فروم ممکنه کسی از شما خوشش نیاد؟ اگه آره به نظرت دلیلش چی میتونه باشه؟(دوست دارم رو این سوال فکر کنی....)
11.فیلم ذهن زیبا رو از تی وی دیدی؟
12.از چه سبکی خوشت میاد؟منظورم بین فیلماست.......
13.در نظر داری که واسه ادامه تحصیل بری خارج از کشور؟به نظرت میتونی بری؟
14.اگه واقعا یه نفرو از صمیم قلب دوست داشته باشی(فرقی نمیکنه دختر یا پسر، مثل یه دوست) و بدونی یه روز از دستش میدی چه حالی میشی(اگه نمیتونی خودتو تو یه همچین موقعیتی تصور کنی نیازی نیست جواب بدی.....)
15.فیلم وکیل مدافع شیطانو دیدی؟ این یه دیالوگ از همین فیلمه.... نظرمو جلب کرده بود.....دوست دارم نظرتو راجع بهش بدونم:
"اون به انسان غریزه میده.....اون این هدیه ی فوق العاده رو به تو میده بعد چی کار میکنه؟....... درست مثل یک فیلم طنز..... اون قوانین رو بر خلاف غرایز تنظیم میکنه..... نگاه کن، اما دست نزن..... دست بزن ولی مزه نکن....مزه مزه کن ولی نخور......"
البته یه خوردشو حذف کردم.....
16.دوست زیاد داری؟
17.وقتی یکی داره باهات فیس تو فیس صحبت میکنه فرقی میکنه طرف زل بزنه به چشمات یا اینکه زمینو نگاه کنه؟به نظرت زشت نیست وقتی داری به یکی صحبت میکنی سرشو بندازه پایین؟
18.تو برخورد اول گرم میگیری؟
19.کنجکاوی؟اگه دیگران در مورد تو کنجکاو باشن چی؟
20.یه آواتار داشتی اون اولا که عکس یه خانوم بود؟ اون کی بود؟
21.واقعا اگه بتونی تصورش کنی میتونی انجامش بدی؟

ممنون که سوالای قبلی رو جواب دادی....
از وقتی هم که میذاری یک دنیا ممنون....

magmagf
22-02-2007, 14:26
سلام دیانلای عزیز
خوبی خانمی ؟
1- نظرت راجع به واحدهای تربیت بدنی دوران لیسانس چی بود ؟
2- بدترین و بهترین نمره های دانشجوییت چند بود ؟ از چه درسهایی ؟
3- معدلت لیسانست چند شد ؟
4- قصد ادامه تحصیل داری ؟
5- اگه کسی بیاد تو اتاقت چی بیشتر از همه توجهشا جلب می کنه ؟
6- کوچیک بودی دوست داشتی چه کاره بشی ؟
7- از رشته ات راضی هستی ؟ بازار کارش چه طوره ؟
8- عجیب ترین کادویی که تا حالا گرفتی ؟
9- دوست داری واسه تولدت چی کادو بگیری ؟
10- اگه دست خودت باشه ترجیح می دی بچه ات پسر باشه یا دختر ؟
مرسی عزیزم

mir@
22-02-2007, 14:42
با عرض سلام به محضر شریف خواهر Dianella

چند سوال در زمینه مسائل تحصیلی و تخصصی

1) زیست شناسی گیاهی چندمین انتخابتون بود موقع انتخاب رشته؟

2) اگر اولی نبود، اولی چه بود؟! آیا بعد از ورود به دانشگاه به رشته تون علاقمند شدید؟

3) قصد ادامه تحصیل ندارید؟ در کنکور ارشد ثبت نام کردید؟

4) هیچ امکان سنجی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور انجام دادید؟

5) فارغ از اینکه گرایش خودتون چیه، از کدامیک از گرایش های زیست شناسی ( گیاهی، جانوری، سلولی مولکولی و میکرو بیولوژی) بیشتر خوشتون میاد؟

6) به نظرتون کدامیک از گرایش های بالا آینده علمی روشن تری نسبت به بقیه داره؟ برآیند شنیده های من حاکی از اینه که سلولی مولکولی پیشرفت سریع تری داره.

7) در افواه عامه این اعتقاد رایجه که داروهای گیاهی اگر موثر و مفید نباشند، هیچ ضرری ندارند. داروی گیاهی می شناسید که این اعتقاد رو نقض کنه؟

8) به نظرتون با تحقیق بیشتر در مورد خواص گیاهان، میشه کلاً از داروهای شیمیایی بی نیاز شد؟

9) حتماً اطلاع دارید که دختران درصد بیشتری از ورودیهای دانشگاه رو به خودشون اختصاص می دهند. طرحی که سازمان سنجش رو ملزم کنه که سهمیه رو به صورت مساوی (50-50) بین دختران و پسران تقسیم کنه رو چگونه ارزیابی می کنید؟ به نظرتون ورود این چنینی دختران به دانشگاه آینده جامعه رو با چالش های جدی مواجه نمی کنه؟

10) سطح تحصیلات همسر آینده تون چقدر برای شما مهمه؟ هیچ حداقلی براش تعیین کردید؟

11) وقتی در نوشته های دوستان با غلط های املایی روبرو میشید چه احساسی بهتون دست میده؟

12) به کدامیک از جانوران مقابل می تونید دست بزنید؟! سوسک - موش - مارمولک - قورباغه - ملخ - گوریل

با سپاس از حسن توجهتون

پاینده و پیروز باشید

ارادتمند

rsh
22-02-2007, 16:19
بازم سلام امیدوارم خوب باشی
1=تا حال به شاهزاده رویاهات فکر کردی
2=اگر فقط دوتا خواستگار داشتی یکی خوشگل و پولدار و خوشتیب ولی بدجنس نامرد و دیگری زشت و بدترکیب ولی مهربان و خوش قلب واقا انگاه کدومو انتخاب میکردی
3=مهارتت در استفاده از لنگه کفش به عنوان یک سلاح سرد چگونه است
4=دوست داشتی پسر بودی
5=علم بهتره یا ثروت
6=اخرین باری که بدجنسی کردی کیه بود
با تشکر فعلا و ممنون

Monica
22-02-2007, 16:30
همه یه سوالا رو که ازتون پرسیدن خانوم مدیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فقط یه سوال داشتم چرا اونشب که اسمتو ازت پرسیدم نگفتی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب خانوم خانوما اگه سوال نمی کنم فکر نکنم مشتاق نیستم :بوس:
تا بعد

bb
22-02-2007, 17:29
اي واي مثل اينكه دير رسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه پرسيدن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من چي بپرسم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام مريم خانوم
1- يه تشكر من به شما بدهكارم به خاطر زحمتي كه كشيديد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- شما فكر مي كنيد چه حوري ميشه يه مدير خوب بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- چه زوري مدير شدي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- بيشترين وقتت به چي تلف ميشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- چند تا واحدت رو موندي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6- بهترين استادت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- رنگ مورد علاقه ؟ يه شعر واسش بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8- براي بهتر شدن انجمن پيشنهاد بده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدرود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh3en_DDD
22-02-2007, 17:54
چون وقتي به يه سرش مي نويسيم جوهر مياد پايين و اگه بخوايم با سر ديگش شروع به نوشتن كنيم بايد يه چند لحظه صبر كنيم تا به اون سرش برسه كه وقتمون تلف ميشه!

آخر صحبت هام چون مي خوام آخرين چيزي كه يادش مي مونه انرژي مثبت اين آخرين حرفم باشه.

کمتر کسی می تونست جواب بده !

دوست داری از این سوالا ازت بشه یا سوالات عادی ؟

Mahdi Hero
22-02-2007, 18:04
سلام من دوباره مزاحم شدم
يه چند تا سوال کنم برم
1-نظرت در مورده من و آواتورم چيه؟
2-چند تا از تاپيک هايی رو که من تو بخشه علمی زدم خوندی؟
3-به انجمنه فيلم هم سر ميزنی و نظرت در مورده اين انجمن چيه؟

Renjer Babi
22-02-2007, 18:14
سلام خانوم مدیر.
چه خبرا؟
یه نمه دیگه سوال دارم:

1.می دونی goto چیه؟

2.می دونی دابستونی یعنی چه

3.می دونی gis چیه

4.می دونی یونیورسال ترانسور مرکاتور(یا UTM) چیه?

5. قانون دوم ژوهانس کپلر رو می تونی بنویسی.

6.سیستم تصویر مخروطی رو میتونی توضیح بدی؟

7.سیستم تصویر استوانه ای چی؟

8.آندرومدا چیه و کجاست؟

9.می دونی آلفا قنطروس چیه و کجاست؟

10.استروسکوپ می دونی چیه و چه کاربردی داره؟

هه هه چه حالی میده آدم از مدیر خودش همچین سوالایی بپرسه.جوابه همه سوالا رو بدیها.نه هم نمیتونی بگی.(الانه که دیگه از همکاری منو خلع کنه)

mehdi_vsgh
22-02-2007, 20:43
سلام

1- هواپیما چنتا چرخ داره؟؟
2- سرعت حرکت قطارهای متروی داخل شهری تهران و همچنین تهران - کرج چقدره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- میدونید اولین زبان برنامه نویسی کامپیوتر چطوری ساخته شد؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- گوگل یا یاهو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- جالبترین مطلبی که در بخش موضوعات علمی برای شما کدوم بوده؟؟
6- تاحالا چنتا تاپیک را به ترش فرستادین؟؟ (اینم از اون سوالا بود ها..) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- تاحالا شده که در حین کار با کامپیوتر (به خصوص یه کار خیلی مهم) یه دفعه بنا به دلایلی مثل رفتن برق یا وجود یه بچه شیطون تمام زحماتتان از بین بره؟؟ اگه اره عکس العمل شما چیه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8- تا حالا جایی رفتین که آدرس را گم کنین و کسی هم نباشه که بهتون آدرس بده؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9- تاحالا کویر رفتین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10- به چنتا از کشورهای دنیا را تاحالا رفتین؟؟
11- زبون آلمان بلدین؟؟
12- ضد حال ینی......
13- مصرع دوم را از خودتون بسازین (به صورت طنز باشه لطفا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز.......
14- تو مکالمه های روزمره تان آیا تعصبی به استفاده از لغات فارسی دارین؟؟ (مثلا به جای کامپیوتر بگین رایانه یا به جای هلیکوپتر بگین بال گرد و....)
15- میدونین عید 86 چند شنبه میشه؟؟؟
16- اصلا میدنین از این لحظه (ینی لحظه ارسال این پست توسط من) تا لحظه سال تحویل چند ساعت و چند دقیقه باقی مونده؟؟
17-برنامه های طنز تلویزیون را میبینید؟؟ (کدومش قشنگتر بوده؟؟)
18- راستی شما نمیدونی چرا من تو زمستونا بیشتر از تابستونا عرق می کنم؟؟؟ (مقاله ای چیزی در موردش هست برای رفع این مشکل؟)
19- اگه امکان بن کردن داشتید! الان خیلی دلتون میخواست که منو بن کنین؟؟
20- تا حالا تو آسانسور گیر کردین؟؟ اگه اره توضیح بدین!
21- فکر میکنید هفته دیگه جمعه تهران برف بیاد؟؟؟ بارون چطور؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
22- کدوم فصل از سال را بیشتر دوست دارین؟؟
23- میدونید شماره شناسنامه پدربزرگ و مادربزرگتان چنده؟؟
24- اگه فقط یه روز از عمرتون باقی مونده باشه چه کار میکنید؟؟
25- اگه خدایی نکرده (الهی زبونم لال بشه که این حرف را میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به اعدام محکوم بشین به عنوان آخرین حرف چی میگین؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
26- تا الان کی بیشترین سوالا را از شما کرده؟؟ کی کمترین سوالا را پرسیده؟؟
27- سوالای کی از همه سختر بوده؟؟؟ برای کی آسونتر بوده؟؟؟
28- یه سوال دیگه:
تا حالا تنها تو خونه بودین!! اونم شب یه وقت برقا بره!! و همه جا تاریک بشه و امکان روشن کردن چیزی مثل شمع را هم نداشته باشین!! یه دفعه تلفن زنگ میزنه و یکی پشت خط (بدون افتادن شماره تلفن) با صدایی ترسناک فقط بخنده و بعد گوشی را قطع کنه چند لحظه بعد یه صدایی از بیرون میاد که خیلی مشکوکه یه دفعه صدای در زدن خونه بیاد و هرچی میپرسید کیه؟؟ جواب نمیده و مرتبا در میزنه و بعد شروع کنه به هل دادن و ضربه زدن به در و......

خودتون را تو اون شرایط قرار بدین!!! و بگین که چه حسی خواهید داشت؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
29- یه بار دیگه سوال 19 را ازتون میپرسم (میخوام ببینم که نظرتون عوض شده یا نه؟؟) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا بای...
ممنون که جواب میدین!!

Marichka
22-02-2007, 21:50
سلام

سلام

اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟

از ديد تكاملي اگه بخواهيم نگاه كنيم (:biggrin: ) چون هر موجودي نتيجه تكامل موجود قبلي در راسته و رده ي خودشه و باز چون تغييرات منجر به تكامل موجودات از طريق سلولهاي جنسي به نسل بعد منتقل ميشه و تخم مرغ هم يه سلول جنسي هست بنابر اين اول تخم جهش يافته اي وجود داشته كه صفات موجود قبلي نزديك به مرغ در اون بيشتر به سمت مرغ تغيير پيدا كرده و به مرور از اين راه مرغ هاي امروزي تكامل پيدا كردن!

چندتا دندون داری؟

سایز پات چنده؟

اول آدم خلق شد یا حوا ؟

اول تك سلولي ها خلق شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AM و PM که برای ساعت استفاده میشه مخفف چی هست؟

يه بار خيلي وقت پيش شنيدم الان خاطرم نيست!

مایه داری؟

نه معمولي

3 نوع نژاد اسب نام ببر

ايراني، تركمن، عربي

این سرعتی که روی CD ها یا DVD ها هست مثلا 16x - 12x و ... این یعنی چی؟ یعنی چی مثلا با سرعت 8x رایت شده ؟ این سرعت بیان گره چیه؟

مطمئن نيستم ولي فكر مي كنم حجم اطلاعاتي كه در ثانيه مي تونه توسط سي دي رام خونده بشه يا رايت بشه رو سي دي؟

فعلا همینا چون خوابم میاد

ممنون که جواب میدی

از شما هم ممنون.
موفق باشيد

Marichka
22-02-2007, 21:53
از اين كه چهارمين صندلي نشين پياپي خانم هستيد چه احساسي داريد؟

در اين مورد راستش احساس به خصوصي ندارم ولي در كل از اين كه دوستان وقت ميذارن و سوالات خودشون رو مي پرسن خوشحالم.:)

saviss
22-02-2007, 22:03
ا
3- چه زوري مدير شدي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bbجان مگه زوری هم میشه مدیر شد؟راهشو نشونمون میدی؟:tongue: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
22-02-2007, 22:18
سلام.
خوبی دیانلاجان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

سلام داش اشكي جان ممنونم شما خوبي كه؟:)

اینم از سوالات من (بعد 4.5 ماه اولین پست من تو این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

=-=-=-=-=-=
1-بزرگترین آرزویی که داری؟

فعلا بزرگترين آرزويي كه دارم اينه كه رشته تحصيليمو عوض كنم و توي رشته اي كه بيشتر از اين بهش علاقه دارم ولي خوب خيلي با فعلي متفاوته ادامه تحصيل بدم توي مقاطع بالاتر از كارشناسي.

2-مهمترین اتفاق زندگیت تا به الان؟

اگه مهم منظورت اوني باشه كه از بقيه بيشتر تعيين كننده بوده برا مسير زندگيم مي تونم همين قبولي توي دانشگاه رو نام ببرم.

3-ادامه تحصیل در ایران یا جای دیگه؟ اگه جای دیگه ،امکان مالی هست که بری!

در اين مورد جاي ديگه رو انتخاب مي كنم. امكان دعوتنامه اي هست ولي مالي فعلا نه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4-ملاک انتخاب دوست از نظر شما چیه؟آیا قیافه طرف هم مهمه؟

اخلاق برام خيلي خيلي مهمتره تا قيافه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5-معنی محبت چیه؟آیا با نیکی کردن فرق داره.

به نظرم نيكي رو در حالت عادي مي تونيم نسبت به همه انجام بديم ولي محبت كردن (مهرورزي) رو بيشتر به طور ويژه براي اشخاصي كه از نظر ما مورد توجه ترن يا بيشتر به اونا علاقه داريم انجام ميديم. اونم بدون چشم داشت.

6-با خودت 5 بیت مشاعره کن از کلمه "عشق " شروع به مشاعره کن.

ز عشق نا تمام ما جمال يار مستغني است
به آب و رنگ و خال و خط چه حاجت روي زيبا را
از پي آن گل نورسته دل ما يا رب
خود كجا شد كه نديديم در اين چند گهش
شاه شمشاد قدان خسرو شيرين دهنان
كه به مژگان شكند قلب همه صف شكنان

مست بگذشت و نظر بر من مسكين انداخت
گفت كاي چشم و چراغ همه شيرين سخنان
نور مهتاب فروغ رخ محبوب من است
امشب اي يار دلم تنگ و تو هرم تن است

تا مرا عشق تو تعليم سخن گفتن كرد
خلق را ورد زبان مدحت و تحسين منست

7-میدونی معنی ایران چیه؟

نه معني شو نمي دونم. از ريشه آريايي هست فكر مي كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8-اگه ایرانی نبودی؟ دلت میخواست کجا وطنت باشه؟چرا؟

روسيه، چون خيلي سرده و در ضمن در مورد مردمش شنيدم كه خيلي توي روابط روزمره شون صادق هستن. اونم به دليل تاريخچه اي كه دارن و يه سري مسايل ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نشنيده بودم اينو تا حالا! منظورت از چه نظر منحصر به فرد هست؟

10-به کدوم یک از گویشهای محلی علاقمندی؟ میتونی صحبت هم بکنی؟

شمالي رو خيلي دوست دارم، به نظرم خيلي جالب هست قواعدش و آهنگ كلماتش هم خيلي قشنگه.
نه متاسفانه بلد نيستم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11-مهمترین سرمایه انسان چیه؟

نيروي تفكر اون هست فكر مي كنم + وجدان

12-اگه پولی نداشته باشی یا مبلغش خیلی خیلی کم باشه و بخواهی یک کاری رو شروع کنی به نظرت چه کاری میتونه باشه؟

اگه خيلي كم باشه كه باهاش كاري نميشه شروع كرد پس اندازش مي كنم تا بتونم بهش اضافه كنم بعد كار مورد نظرم رو شروع كنم. و اين كه چه كاري مي تونه باشه فكر كنم چند تا شريك هم رشته اي پيدا كنم يه كار تحقيقاتي راه بندازيم! (البته ميگم سرمايه زيادي ميخواد!)

زبان ويندوز من؟ فارسي هست كه!
فارسي رو روش نصب كردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه عمری باقی باشه میام خدمتتون.

خواهش مي كنم داش اشكي جان
لطف كردي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تی فیدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
22-02-2007, 22:20
deinella ساعت هنوز 10 رفتی بخوابی!!!!!!!!!!!!

bb
22-02-2007, 22:23
bbجان مگه زوری هم میشه مدیر شد؟راهشو نشونمون میدی؟:tongue: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ساويز جون
خوبي
شرمنده
اشتباه چاپي بود .
منظورم چه طوري بود .

حالا مدير محترم انجمن موضوعات علمي .
بشين تا صبح جواب اينا رو بده
راستي : الان از اين كه صندلي نشين هستي پشيموني ؟

Marichka
22-02-2007, 22:24
سلام .

سلام دوست عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به تاريخ علاقه داري؟

بله، خيلي وقايع تاريخي زياد مرور مي كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كدوم شخصيت ايراني رو از همه بيشتر دوست داري؟

فردوسي، البته الان اين بيشتر به ذهنم مي رسه.

به يكي از همكار ها پيغام دادم بيا بشين روي صندلي ، گفت از اين غرتي بازي ها خوشم نمياد . به نظرت اين تاپيك غرتي بازيه؟

نمي دونم عقيده ايشون هم محترمه، ولي به نظر من يه راهي برا آشنايي با اعضاي فروم هست.

ممنون
بهروز

از شما هم ممنون
شاد باشيد

شنيدي جزايري فرار كرده ؟

بله، خبرش رو همينجا خوندم!

Marichka
22-02-2007, 23:30
سلام دوباره خدمت مریم خانوم.....

اتفاقا میخواستم بهت بگم که حدس میزنم اسمت مریم باشه! جدی جدی فکر میکردم اسمت مریم باشه.....من واقعا نمیدونستم مدیرا نمیتونن بن کنن! ممنون که گفتی.....
1.از چه جور آدمی خوشت میاد؟

تقريبا از هيچ كي بدم نمي آد ولي آدمايي كه سخت كوش و با پشت كار هستن رو خيلي تحسين مي كنم.

2.فکر کنم مدیرا واسه لاگین کردن از یه آدرس دیگه استفاده کنن؟صحیح؟(آخه مافیا اشتباهی یه لینک داده بود که واسه لاگین ادمینا بود).......

نه، همون آدرس انجمن وارد ميشم كه براي همه هست.

3.به نظرت فقط باید با همسنای خودمون ارتباط داشته باشیم؟

نه، هر شخصي بنا به روحياتش با هر گروه سني مي تونه ارتباط داشته باشه. محدوديتي فكر نمي كنم باشه.
;)
4.توی رزیدنت اویل 1 آخرش ضد حال نخوردی؟(آخه من اون موقع که دیدمش حسابی حالم گرفته شد وقتی دیدم که اون بالا توی شهر همه چیز به هم ریخته و درست همینجا فیلم تمام میشه......)

نه من اون موقع تازه فهميدم بازيش (اويل 3- nemesis) از كجا شروع ميشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنابراين يه بار ديگه با اشتياق بيشتر بازيش رو از اول شروع كردم!

5.از کدوم قسمت رزیدت اویل 2 خوشت اومد؟و همچنین سری اولش؟

تقريبا كل هر دو فيلم برام جالب هست.
ولي توي اويل 1 صحنه كشته شدن يه سري از تيم كاوشگر اونا توي اون راهرو با ليزر به خصوص كشته شدن فرماندشون به نظرم تميز دراومده بود و صحنه آخر جنگ باقي مونده تيم با اون موجود جهش يافته توي قطار در حال برگشت به خونه اوليه شون هم جالب بود.

توي اويل 2 دو تا صحنه هاي جنگ Milla Jovovich با Nemesis رو خيلي خوب درآورده بودن + اولين صحنه جنگ اين دو تا با هم كه خيلي شبيه بازيش دراومده بود و همون صحنه ها رو تداعي مي كرد.

6.فیلم سون چی؟ خوشت اومد؟ آخرش چه حسی داشتی؟ کتابشو خوندی؟(اگه آره، فارسی یا انگلیش؟)

فيلم سون واقعا يكي از درگير كننده ترين فيلمايي بود كه ديدم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر كنم سه يا چهار ماه بعد از اون هم مشغول تجزيه تحليل فيلم بودم! و در مورد حسي كه داشتم شديدا روي كارهام و احساساتم دقيق شده بودم كه جزو هفت گناه كبيره هست يا نه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي كتابش رو نه نخوندم.

7.توی دبیرستان درست چطور بود؟ با هدف درس میخوندی؟ خیلی درس میخوندی؟ واسه کنکور چی؟ ازکی به فکر کنکور افتادی؟

بله، دقيقا بر عكس راهنمايي دبيرستان از همون اولين روزاي ترم اول سال اول خيلي جدي بودم توي درسام و از همون موقع ها برا كنكور برنامه مي ريختم.

8.گفتی که رشته ی تجربی بودی...... زیستت چطور بود؟ ریاضی؟ فیزیک؟ بین این سه تا کدومو ترجیح میدی؟ بین ریاضی و فیزیک کدوم؟

زيستم خوب نسبت به بقيه خيلي بهتر بود و قدرت درك و تجزيه ش رو بيشتر داشتم پس از بين اين سه تا زيست.
بعد از بين رياضي و فيزيك هم باز رياضي رو بيشتر علاقه دارم و برام جالبه.

9.مقالات علمی هم ترجمه میکنی درسته؟

بله، اصلا بخش عمده ي همين كاري كه الان داريم انجام ميديم ترجمه مقالات و منابع جديد هستش.

10.به نظرت توی فروم ممکنه کسی از شما خوشش نیاد؟ اگه آره به نظرت دلیلش چی میتونه باشه؟(دوست دارم رو این سوال فکر کنی....)

بله، ممكنه، شايد رفتارم در ذهن اون شخص چيز نامطلوبي رو براي اون تداعي كنه يا براش نا مانوس باشه.

11.فیلم ذهن زیبا رو از تی وی دیدی؟

نه دي وي دي بودش. ولي بعدش كه تلويزيون نشون داد بازم ديدم!
12.از چه سبکی خوشت میاد؟منظورم بین فیلماست.......

تقريبا بيشتر سبك ها، هر كدوم حرفي برا گفتن دارن. ترس آور، هيجاني و رومانتيك و خانوادگي و خلاصه بخوام نام ببرم ميشه همشون!
13.در نظر داری که واسه ادامه تحصیل بری خارج از کشور؟به نظرت میتونی بری؟

خيلي دور از ذهن نيست... اميدوارم شرايطش جور بشه. در غير اين صورت برا رشته اي كه مد نظرمه همنيجا هم امكانات خوبي هست.

14.اگه واقعا یه نفرو از صمیم قلب دوست داشته باشی(فرقی نمیکنه دختر یا پسر، مثل یه دوست) و بدونی یه روز از دستش میدی چه حالی میشی(اگه نمیتونی خودتو تو یه همچین موقعیتی تصور کنی نیازی نیست جواب بدی.....)

اگه بدونم صد در صد بعدا ديگه در كنار هم نيستيم سعي مي كنم لحظه هايي كه با هم هستيم غني و به ياد موندني و كلا خوب باشه. بعدش هم براش آرزوي موفقيت مي كنم در ادامه زندگيش.

15.فیلم وکیل مدافع شیطانو دیدی؟ این یه دیالوگ از همین فیلمه.... نظرمو جلب کرده بود.....دوست دارم نظرتو راجع بهش بدونم:
"اون به انسان غریزه میده.....اون این هدیه ی فوق العاده رو به تو میده بعد چی کار میکنه؟....... درست مثل یک فیلم طنز..... اون قوانین رو بر خلاف غرایز تنظیم میکنه..... نگاه کن، اما دست نزن..... دست بزن ولی مزه نکن....مزه مزه کن ولی نخور......"
البته یه خوردشو حذف کردم.....

نه فيلمش رو نديدم. ولي در مورد اين ديالوگ به نظرم اينطوري نيست. يعني هر چيزي قاعده و قانوني داره و بر اساس اون قوانين مي توني هر فعاليتي داشته باشي.

16.دوست زیاد داری؟

نه، ولي اونهايي كه هستن همگي قديمي و همينطور خيلي صميمي هستيم با هم.
البته منظورم دنياي واقعيه وگرنه اينجا كه كلي دوست خوب پيدا كردم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

17.وقتی یکی داره باهات فیس تو فیس صحبت میکنه فرقی میکنه طرف زل بزنه به چشمات یا اینکه زمینو نگاه کنه؟به نظرت زشت نیست وقتی داری به یکی صحبت میکنی سرشو بندازه پایین؟

نمي دونم واقعا. شايد براي يه نفر مهم نباشه اين مساله و براي شخص ديگه مهم باشه.
ولي در مورد خودم اگه منظورتون هست حتما بايد به چشمهاي شخص نگاه كنم و اونم همينطور تا بتونم منظورم رو كامل توضيح بدم.

18.تو برخورد اول گرم میگیری؟

نه، اتفاقا بر عكس در ظاهر آدم جدي به نظر ميام. كلا تو برخورد اول خيلي نمي تونم ارتباط برقرار كنم.

19.کنجکاوی؟اگه دیگران در مورد تو کنجکاو باشن چی؟

نه، در مورد آدماي دور و برم اصلا كنجكاو نيستم.
نمي دونم بستگي داره چه رفتاري داشته باشن تا من چه واكنشي نشون بدم چون فقط اگه حس كنجكاوي داشته باشن كه من متوجه نميشم!

20.یه آواتار داشتی اون اولا که عکس یه خانوم بود؟ اون کی بود؟

كدوم؟ آواتار من خيلي عوض كردم.
ولي اگه اوني كه قبل از اين بود رو ميگيد اونم شخصيت دختر يكي ديگه از سري انيميشن هاي فاينال فانتزي بود

21.واقعا اگه بتونی تصورش کنی میتونی انجامش بدی؟

صد در صد و اصلا قبل از انجام كاري اونو تصور مي كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون که سوالای قبلی رو جواب دادی....
از وقتی هم که میذاری یک دنیا ممنون....

منم ازتون ممنونم
و از سوالاتي كه پرسيدين.
آرزوي موفقيت دارم براتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
22-02-2007, 23:35
از شخصیت هاب فیلم7ازکدوم یکی بیشتر خوشت اومد؟

Marichka
22-02-2007, 23:51
سلام دیانلای عزیز

سلام فرانك جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبی خانمی ؟

ممنون گلم خوبم به لطفت، شما خوبي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- نظرت راجع به واحدهای تربیت بدنی دوران لیسانس چی بود ؟

برا من كه خيلي مفيد بود بعد از اونا بود كه من تصميم گرفتم ادامش رو آزاد برم باشگاه و اينا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

2- بدترین و بهترین نمره های دانشجوییت چند بود ؟ از چه درسهایی ؟

بدترين: سال اول ترم يك فيزيك بود==» 11.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
بهترين 20 بود توي ترم هاي بعدي درساي تخصصيمون مثل گياهان كاربردي، اكولوژي، فيزيولوژي و اينا.

3- معدلت لیسانست چند شد ؟

16.35

4- قصد ادامه تحصیل داری ؟

چرا، اميدوارم بتونم. برنامش رو كه دارم.

5- اگه کسی بیاد تو اتاقت چی بیشتر از همه توجهشا جلب می کنه ؟

يه ميز بزرگ شلوغ پلوغ كنار ميز pc پر كتاب به زبانهاي زنده و مرده دنيا! (شوخي كردم فقط انگليسي و فارسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و همينطور دفم كه هميشه يه گوشه ولو هست بدون كاور !:blink:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- کوچیک بودی دوست داشتی چه کاره بشی ؟

دوست داشتم طراحي و نقاشي حرفه ام باشه ! كه نشد متاسفانه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- از رشته ات راضی هستی ؟ بازار کارش چه طوره ؟

از لحاظ محتوا و زيبايي و كلا علاقه خيلي قشنگه و كلا رشته ي دوست داشتني هست علاوه بر اين كه يه مقدار هم پيچيده هست.
ولي از لحاظ بازار كار چون متاسفانه بودجه آنچناني بهش اختصاص نمي دن خيلي محدود هست. (انستيتو پاستور، موسسه رازي و يكي دو جاي ديگه محل كار اصلي رشته ها و گرايش هاي زيست هستن+ دانشگاه هاي محل تحصيل هر فردي اگه بتونه اونجا شاغل بشه).

8- عجیب ترین کادویی که تا حالا گرفتی ؟

كادوي عجيب تا حالا نگرفتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9- دوست داری واسه تولدت چی کادو بگیری ؟

فرق نمي كنه ولي دوست دارم كادوش چند قسمتي باشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10- اگه دست خودت باشه ترجیح می دی بچه ات پسر باشه یا دختر ؟

واقعا برام فرقي نمي كنه چون هر جنس مسئوليتهاي خودشو داره و از اين لحاظ هيچ كدوم آسونتر از اون يكي نيست!

مرسی عزیزم

منم ممنون گلم

آرزوي موفقيت و سربلندي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
23-02-2007, 00:20
با عرض سلام به محضر شریف خواهر Dianella

سلام دوست عزيز :)

چند سوال در زمینه مسائل تحصیلی و تخصصی

خواهش مي كنم.:rolleye:

1) زیست شناسی گیاهی چندمین انتخابتون بود موقع انتخاب رشته؟

سيزدهمين.

2) اگر اولی نبود، اولی چه بود؟! آیا بعد از ورود به دانشگاه به رشته تون علاقمند شدید؟

اولي ژنتيك بود.

3) قصد ادامه تحصیل ندارید؟ در کنکور ارشد ثبت نام کردید؟

چرا دارم، ولي امسال نه، چون مي خوام تغيير رشته بدم امسال رو به خودم استراحت دادم تا يه وقفه اي باشه همينطور يه تصميم گيري بهتر داشته باشم.

4) هیچ امکان سنجی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور انجام دادید؟

ميگم كه به نوعي امكانش هست به نوعي هم نيست. ولي در كل زياد مصر نيستم چون رشته مورد نظرم رو اينجا هم به خوبي ارائه ميدن.

5) فارغ از اینکه گرایش خودتون چیه، از کدامیک از گرایش های زیست شناسی ( گیاهی، جانوری، سلولی مولکولی و میکرو بیولوژی) بیشتر خوشتون میاد؟

ژنتيك رو فراموش كرديد:happy: اول ژنتيك، بعد گياهي و بعدش هم سلولي مولكولي و در آخر ميكروبيولوژي، جانوري و عمومي.;)

6) به نظرتون کدامیک از گرایش های بالا آینده علمی روشن تری نسبت به بقیه داره؟ برآیند شنیده های من حاکی از اینه که سلولی مولکولی پیشرفت سریع تری داره.

بله درسته الان ژنتيك و سلولي مولكولي خيلي در حال پيشرفت هست البته توي ايران. ولي در كشورهاي پيشرفته گياهي و زيرشاخه هاي اون هم خيلي الان مهم شده به خاطر نياز رو به افزايش به غذا و گونه هاي مقاوم به آفت و ساير مسايل.

7) در افواه عامه این اعتقاد رایجه که داروهای گیاهی اگر موثر و مفید نباشند، هیچ ضرری ندارند. داروی گیاهی می شناسید که این اعتقاد رو نقض کنه؟

نه، كاملا اينطوري نيست. مثلا گياه انگشتانه Digitalis كه ماده ديجيتالين از اون به دست مياد براي باز كردن عروق غلظت هاي بالاش سمي هست و حتي كشنده. به خاطر همين استفاده از اون بايد با نظارت باشه.
ولي در مورد داروهاي گياهي معمولي كه الان رايج هست و بدون مشورت هم استفاده ميشه بله گفته شما درست هست تقريبا.

8) به نظرتون با تحقیق بیشتر در مورد خواص گیاهان، میشه کلاً از داروهای شیمیایی بی نیاز شد؟

نه به هيچ وجه، اصلا مبحث داروهاي شيميايي يعني اونايي كه از بنياد شيميايي هستن و حتي منشا گياهي هم ندارن از داروهاي گياهي يا با ساختار مواد موثره داروهاي گياهي كاملا دو تا چيز جدا و متفاوت هستن.
چون اولي مسيرهاي متابوليك بدن رو در حالت سلامت و سپس بيماري بررسي مي كنه و مشكلي رو كه در يه مسير متابوليكي در حالت بيماري رخ داده رو كشف مي كنه و دارويي شيميايي مي سازه كه اين نقص رو تصحيح كنن.
ولي دومي مياد ساختار مواد موثره طبيعي گياهي رو بررسي مي كنه و اونا رو با مسيرهاي متابوليكي بدن تطبيق ميده و ازشون استفاده مي كنه يا حتي با دستكاري ژنتيكي گياهان توليد كننده اين مواد باعث ميشه گياهان مواد قوي تري توليد كنن. پس در مجموع به هر دوي اينا احتياج هست.

9) حتماً اطلاع دارید که دختران درصد بیشتری از ورودیهای دانشگاه رو به خودشون اختصاص می دهند. طرحی که سازمان سنجش رو ملزم کنه که سهمیه رو به صورت مساوی (50-50) بین دختران و پسران تقسیم کنه رو چگونه ارزیابی می کنید؟ به نظرتون ورود این چنینی دختران به دانشگاه آینده جامعه رو با چالش های جدی مواجه نمی کنه؟

ببينيد به نظر من مشكل اصلا اين نيست كه دختران بيشتر ميرن دانشگاه!
بلكه مشكل اينه كه با توجه به تضمين خيلي ضعيف كار بعد از اتمام تحصيلات آقايون كمتر انگيزه براي شركت در كنكور دارن كه كاملا هم حق دارن. بنابر اين اگه واقعا جامعه بخواد متعادل باشه بايد براي هر گروهي به تناسب نيازهاش و نقشي كه اجتماع بر عهدش ميذاره امكانات فراهم بشه.

10) سطح تحصیلات همسر آینده تون چقدر برای شما مهمه؟ هیچ حداقلی براش تعیین کردید؟

تحصيلات هم مهمه از اون جهت كه هر كس بايد حرفه اي داشته باشه. ولي يه ادراك و حس دروني وجود داره كه با تحصيلات زياد يا كم نميشه و جوهره فردي هست. اون براي من مهم تره. و البته به راحتي هم قابل تشخيص نيست.
به اين موضوع حداقل تحصيلات زياد فكر نكردم تا حالا.

11) وقتی در نوشته های دوستان با غلط های املایی روبرو میشید چه احساسی بهتون دست میده؟

ياد بعضي دوستام توي دبستان و راهنمايي مي افتم كه توي درس ديكته خيلي خوب نبودن يا به خاطر اين كه خيلي حوصله نداشتن كلمات رو به هر فرمي به كار مي بردن! :happy:

12) به کدامیک از جانوران مقابل می تونید دست بزنید؟! سوسک - موش - مارمولک - قورباغه - ملخ - گوریل

قورباغه و ملخ و موش و اينا كه زياد تشريح كرديم! :biggrin: ولي سوسك رو اصلا نمي تونم حتي نگاش كنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و با گوريل هم تا حالا برخورد نداشتم!

با سپاس از حسن توجهتون

پاینده و پیروز باشید

ارادتمند

منم از شما ممنونم
آرزوي موفقيت و سلامتي دارم براتون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
23-02-2007, 00:36
بازم سلام امیدوارم خوب باشی

1=تا حال به شاهزاده رویاهات فکر کردی

فعلا راستش نه زياد وقتشو پيدا نكردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2=اگر فقط دوتا خواستگار داشتی یکی خوشگل و پولدار و خوشتیب ولی بدجنس نامرد و دیگری زشت و بدترکیب ولی مهربان و خوش قلب واقا انگاه کدومو انتخاب میکردی

به نظرم نشه راحت تشخيص داد توي همون برخورد اول كه كدومشون چه شخصيتي دارن ولي در كل پول و ثروت به اندازه اخلاق و سرشت طرف برام اونقدرا مهم نيست.

3=مهارتت در استفاده از لنگه کفش به عنوان یک سلاح سرد چگونه است

فكر كنم تنها كاربردش همون كشتن سوسك باشه كه اونم برادرم زحمتشو ميكشه و من مهارتي ندارم در اين مورد!:happy:

4=دوست داشتی پسر بودی

نه، دوست داشتم براي همه به تناسب نيازهاشون امكانات وجود داشت.

5=علم بهتره یا ثروت

ثروتي كه براي علم استفاده بشه و دوباره علم و ثروت بيشتر توليد كنه.

6=اخرین باری که بدجنسی کردی کیه بود

دو شب پيش مي دونستم داداشم گوشيش روشنه ساعت 3 نصفه شب براش sms‌ فرستادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
البته بدجنسي نبود نمي خواستم اذيتش كنم! خودش صداي گوشيش رو رو بلند ميذاره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر فعلا و ممنون

منم ممنونم
موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
23-02-2007, 00:41
سلام مونيكا جان خوبي كه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه یه سوالا رو که ازتون پرسیدن خانوم مدیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فقط یه سوال داشتم چرا اونشب که اسمتو ازت پرسیدم نگفتی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه توي انجمن عادت كرده بودم به اين شناسه. با اسم صدام مي زدن برام نا مانوس بود. الان ديگه فرقي نمي كنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب خانوم خانوما اگه سوال نمی کنم فکر نکنم مشتاق نیستم :بوس:
تا بعد

نه اين چه حرفيه...خيلي هم ممنون

برات آرزوي شادماني دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
23-02-2007, 01:05
اي واي مثل اينكه دير رسيدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه پرسيدن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من چي بپرسم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مريم خانوم

سلام bb جان خوبي شما؟:)

1- يه تشكر من به شما بدهكارم به خاطر زحمتي كه كشيديد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش مي كنم bb عزيز من ازتون به خاطر زحمتتون توي علوم زمين همينطور پيشنهاد خوبتون تشكر مي كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- شما فكر مي كنيد چه حوري ميشه يه مدير خوب بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب كلا اصول مديريتي به خصوص توي سيستم هاي حقيقي بيشتر اينه كه انعطاف پذيري وجود داشته باشه و همينطور همه ي افراد سيستم آشنا به كار باشن تا بشه خوب سازماندهي كرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- چه جوري مدير شدي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا جور خاصي نبود مثل بقيه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- بيشترين وقتت به چي تلف ميشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترجمه و دنبال منابع گشتن يه ذره وقت گير هست.

5- چند تا واحدت رو موندي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من درسم تموم شد بهار امسال.

6- بهترين استادت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استاد ويروس شناسي گياهي مون بود كه خيلي با تجربه بود و برخلاف سالهاي زياد تدريسش هميشه جديدترين مطالب رو به ما درس مي داد. كلا خيلي به روز بود.

7- رنگ مورد علاقه ؟ يه شعر واسش بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آبي - زرد

برا زرد شعري يادم نمي آد ولي برا آبي اين شعر ابي از آهنگي به همين اسم يادم اومد:

آبي، آبي مهتابي؛
آبي تر از هر آبي؛
از چشماي تو ميگن
اين آيه هاي آبي،
درياهاي بي تابي؛
آبي يعني دل من،
دريايي كه اسيره،
اين چهره ي تقديره،
كه رنگ از تو مي گيره
...
وقتي كه خيره ميشم
به عمق حوض كاشي
حس مي كنم تو هستي
حتي اگه نباشي
من رنگ گنبدا رو
چشماي تو مي بينم
سجده ام به جانب توست
اينه معناي دينم
....

8- براي بهتر شدن انجمن پيشنهاد بده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برا انجمن علمي اگه منظورتون هست، بهتر شدنش بستگي مستقيم با انگيزه و علاقه كاربرا داره و فعاليتشون پس پيشنهاد مي كنم دوستان علاقه مند فعاليت داشته باشن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم ازت
موفق باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
23-02-2007, 01:08
کمتر کسی می تونست جواب بده !

دوست داری از این سوالا ازت بشه یا سوالات عادی ؟

سلام

اتفاقا سوالاي جالبي بودن.

از اين دست هم برام جالب هست ;)

تشكر و موفق باشيد:happy:

saeid_ronaldo
23-02-2007, 01:18
خودتو چقدر دوست داري؟

Marichka
23-02-2007, 01:21
سلام من دوباره مزاحم شدم

سلام خواهش مي كنم! :happy:

يه چند تا سوال کنم برم

1-نظرت در مورده من و آواتورم چيه؟

آواتارتون رو كه فيلمش رو قراره فردا شب ببينم! كلا زيبا هست صحنه ش:biggrin:
ولي خودتون تا اونجايي كه توي انجمن فيلم و علمي برخورد داشتم به نظرم علاقه مند به انجمن، فعال و صميمي و خوش برخورد هستين. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-چند تا از تاپيک هايی رو که من تو بخشه علمی زدم خوندی؟

همه رو مي خونم البته مروري ديگه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-به انجمنه فيلم هم سر ميزنی و نظرت در مورده اين انجمن چيه؟

بله، سر مي زنم زياد، تاپيك هاي جالبي داره هم راهنمايي كننده هستن و هم در باره فيلم ها خيلي اطلاعات خوبي ميدن همينطور نقد و بررسي فيلم ها هم توي اون خيلي برام مفيد هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشكر و موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
23-02-2007, 01:34
سلام خانوم مدیر.
چه خبرا؟
یه نمه دیگه سوال دارم:

سلام بابي جون، خوبي؟ :)

1.می دونی goto چیه؟

اصطلاح نجومي؟! نمي دونم يعني چي!

2.می دونی دابستونی یعنی چه

اينم جواب بالايي!:ohno:

3.می دونی gis چیه

اينم همينطور![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

4.می دونی یونیورسال ترانسور مرکاتور(یا UTM) چیه?

نه اينم نمي دونم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. قانون دوم ژوهانس کپلر رو می تونی بنویسی.

نه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6.سیستم تصویر مخروطی رو میتونی توضیح بدی؟

اين فكر كنم توي تلسكوپ ها باشه.ولي نمي دونم دقيقا چي هست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

7.سیستم تصویر استوانه ای چی؟

اينم مال تلسكوپ هست؟

8.آندرومدا چیه و کجاست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

9.می دونی آلفا قنطروس چیه و کجاست؟

نه نمي دونم!

10.استروسکوپ می دونی چیه و چه کاربردی داره؟

يه جور دوربين مخصوص هست كه براي نشون دادن عكسهاي هوايي گرفته شده به صورت برجسته و كلا براي نشون دادن ويژگي هاي برجستگي و فرورفتگي زمين در جايي استفاده ميشه. (توي زمين شناسي)

هه هه چه حالی میده آدم از مدیر خودش همچین سوالایی بپرسه.جوابه همه سوالا رو بدیها.نه هم نمیتونی بگی.(الانه که دیگه از همکاری منو خلع کنه)

بابي جون تا جايي كه تونستم جواب دادم!
بقيش رو نمي دونستم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

ممنونم و موفق باشي;)

saviss
23-02-2007, 01:49
شماها میخواین مچ بگیرین؟
عمرا
اینی که من شناختم
راحت سوتی نمیده
خیلی منطقی جواب می ده
هرچند.............
ویراش...............
ببین چه خبره اینجا
saviss, Dianella, javadbka, M E H D I, Venus

Marichka
23-02-2007, 02:00
سلام

1- هواپیما چنتا چرخ داره؟؟

دو تا يا چهار تا؟!

2- سرعت حرکت قطارهای متروی داخل شهری تهران و همچنین تهران - کرج چقدره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمي دونم! :ohno:

3- میدونید اولین زبان برنامه نویسی کامپیوتر چطوری ساخته شد؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه متاسفانه :blink::ohno:
4- گوگل یا یاهو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صد در صد گوگل:happy:

5- جالبترین مطلبی که در بخش موضوعات علمی برای شما کدوم بوده؟؟

يه تاپيكي بود با نام احساسات آب كه الان به ذهنم اومد خيلي جالب بود! ولي در كل مطالب رو دنبال مي كنم همشون برام جالب هستن.:)
6- تاحالا چنتا تاپیک را به ترش فرستادین؟؟ (اینم از اون سوالا بود ها..) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا اصلا يادم نمياد حتي تخميني!

7- تاحالا شده که در حین کار با کامپیوتر (به خصوص یه کار خیلی مهم) یه دفعه بنا به دلایلی مثل رفتن برق یا وجود یه بچه شیطون تمام زحماتتان از بین بره؟؟ اگه اره عکس العمل شما چیه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولش اونقدر عصباني ميشم كه اصلا نمي تونم حرف بزنم و چند دقيقه اي فقط سكوت مي كنم بعدش هم با ناراحتي فزاينده دوباره شروع مي كنم! :sad::sad:

8- تا حالا جایی رفتین که آدرس را گم کنین و کسی هم نباشه که بهتون آدرس بده؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه خوشبختانه پيش نيومده.:)
9- تاحالا کویر رفتین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه ولي خيلي دوست دارم شب كوير رو ببينم از نزديك. :blush:

10- به چنتا از کشورهای دنیا را تاحالا رفتین؟؟

هيچ كدوم!:rolleye:

11- زبون آلمان بلدین؟؟

نه بلد نيستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12- ضد حال ینی......

همين 2-3 ساعت پيش من كه 3 صفحه sms تايپ كردم گوشيم باتريش تموم شد و خلاص!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13- مصرع دوم را از خودتون بسازین (به صورت طنز باشه لطفا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز.......

شرمنده ولي اصلا قوه ي طنزم خوب نيست! :sad:

14- تو مکالمه های روزمره تان آیا تعصبی به استفاده از لغات فارسی دارین؟؟ (مثلا به جای کامپیوتر بگین رایانه یا به جای هلیکوپتر بگین بال گرد و....)

نه به اون صورت ولي هر كدوم راحت تر و بخش هاي كمتري داشته باشه اونو استفاده مي كنم. مثلا همين بالگرد راحتتر از هليكوپتر هست چون بخش هاي كمتري داره راحت به زبون مياد.:happy:

15- میدونین عید 86 چند شنبه میشه؟؟؟

نه هنوز تقويم رونديدم.

16- اصلا میدنین از این لحظه (ینی لحظه ارسال این پست توسط من) تا لحظه سال تحویل چند ساعت و چند دقیقه باقی مونده؟؟

نه نمي دونم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17-برنامه های طنز تلویزیون را میبینید؟؟ (کدومش قشنگتر بوده؟؟)

نه ميشه گفت اصلا تلويزيون نگاه نمي كنم:rolleye:

18- راستی شما نمیدونی چرا من تو زمستونا بیشتر از تابستونا عرق می کنم؟؟؟ (مقاله ای چیزی در موردش هست برای رفع این مشکل؟)

نه متاسفانه تا حالا برخورد نداشتم.

19- اگه امکان بن کردن داشتید! الان خیلی دلتون میخواست که منو بن کنین؟؟

نه نمي خواستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif

20- تا حالا تو آسانسور گیر کردین؟؟ اگه اره توضیح بدین!

بله، يه بار توي آسانسور ساختمون 10- 12 طبقه دانشگاه متوقف شديم سه نفر بوديم البته برق قطع شده بود توي ساير آسانسور هاي ديگه هم بقيه بودن. ديگه در نهايت توي تاريكي و بين دو طبقه بعد 5 دقيقه حدودا كه زنگ اضطراري رو زديم به طور مكانيكي بدون برق موفق شدن آسانسور رو تا طبقه نزديكتر پايين بيارن و بيرون تونستيم بياييم.
21- فکر میکنید هفته دیگه جمعه تهران برف بیاد؟؟؟ بارون چطور؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمي دونم هواشناسي رو گوش نكردم جديدا.

22- کدوم فصل از سال را بیشتر دوست دارین؟؟

زمستون رو خيلي زياد:)

23- میدونید شماره شناسنامه پدربزرگ و مادربزرگتان چنده؟؟

نه نمي دونم.

24- اگه فقط یه روز از عمرتون باقی مونده باشه چه کار میکنید؟؟

سعي مي كنم با خانوادم باشم. :sad:
25- اگه خدایی نکرده (الهی زبونم لال بشه که این حرف را میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به اعدام محکوم بشین به عنوان آخرین حرف چی میگین؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميگم لطفا منو اعدام نكنيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

26- تا الان کی بیشترین سوالا را از شما کرده؟؟ کی کمترین سوالا را پرسیده؟؟

دقت نكردم فكر كنم همه در يه سطح تقريبا.

27- سوالای کی از همه سختر بوده؟؟؟ برای کی آسونتر بوده؟؟؟

همه ي سوالا خوب بودن. بعضي ها بيشتر منو وادار به فكر كردن مي كنه. در كل بين سوالاي همه دوستان سخت و آسون با هم بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

28- یه سوال دیگه:
تا حالا تنها تو خونه بودین!! اونم شب یه وقت برقا بره!! و همه جا تاریک بشه و امکان روشن کردن چیزی مثل شمع را هم نداشته باشین!! یه دفعه تلفن زنگ میزنه و یکی پشت خط (بدون افتادن شماره تلفن) با صدایی ترسناک فقط بخنده و بعد گوشی را قطع کنه چند لحظه بعد یه صدایی از بیرون میاد که خیلی مشکوکه یه دفعه صدای در زدن خونه بیاد و هرچی میپرسید کیه؟؟ جواب نمیده و مرتبا در میزنه و بعد شروع کنه به هل دادن و ضربه زدن به در و......

خوب من سريعا خودمو به يه تلفني يا وسيله ارتباطي مي رسونم تا كمك بخوام!

خودتون را تو اون شرایط قرار بدین!!! و بگین که چه حسی خواهید داشت؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
29- یه بار دیگه سوال 19 را ازتون میپرسم (میخوام ببینم که نظرتون عوض شده یا نه؟؟) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه همچنان نظرم همونه.:happy:

فعلا بای...
ممنون که جواب میدین!!

منم از بابت وقتتون ممنونم.
موفق باشيد:)

Marichka
23-02-2007, 02:07

از قاتلش (kevin spacy) كه به نظرم رفتارش اگر چه هيچ توجيه منطقي نداشتن و شايد از نظر بيشتر آدماي فيلم در اون زمان يه آدم نا هنجار به نظر مي اومد، ولي با توجه به يه سري مسايل و چيزايي كه مي ديد و نمي تونست تحمل كنه به نظرم منطق خاصي داشت صحبتها و رفتارش.
البته نه از نظر انجام قتل و اينا. كلا ديدگاهش منظورمه.:)

تشكر و موفق باشيد

Marichka
23-02-2007, 02:12
خودتو چقدر دوست داري؟

دوست داشتن كه نمي شه گفت ولي به خاطر امكاناتي كه به عنوان انسان برام در نظر گرفته شده (مثل همه افراد ديگه) خيلي خوشحالم و شكر گذار!

بعضي وقتا هم از دست خودم خيلي عصبانيم كه چرا موقعيتي رو از دست دادم يا درست استفاده نكردم. :sad:

saviss
23-02-2007, 02:13

از قاتلش (kevin spacy) كه به نظرم رفتارش اگر چه هيچ توجيه منطقي نداشتن و شايد از نظر بيشتر آدماي فيلم در اون زمان يه آدم نا هنجار به نظر مي اومد، ولي با توجه به يه سري مسايل و چيزايي كه مي ديد و نمي تونست تحمل كنه به نظرم منطق خاصي داشت صحبتها و رفتارش.
البته نه از نظر انجام قتل و اينا. كلا ديدگاهش منظورمه.:)

تشكر و موفق باشيد
مرسی از توجه
امیدوارم مظنونین همیشگی رو هم ببینید
راستش
من از شخصیت مورگان فریمن بیشتر خوشم اومد
متشکر از جواب

موفق باشی

Actros
23-02-2007, 02:17
ماشا الله به خانوم مدیر هنوز بیداری. ایول

Kolang
23-02-2007, 02:20
سلام دیانا جان
خوبی؟
از وقتی اومدی پی سی تا الان چند تا آواتار عوض کردی؟
و این که الان هست، چقدر از قدمتش میگذره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حدس میزنی که من چی از شما دیدیم که اگه ازم بپرسن "منظم ترین عضو پی سی کیه؟" میگم دیانا؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه شباهت ظاهری بین آواتار و خودت پیدا کن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم... کسایی که اسمتون رو پرسیدن، به جواب رسیدن یا ....؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کی باید بیام واسه دریافت هدیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا مرگم بده، ساعتو ببین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا هنوز بیداری پس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadbka
23-02-2007, 04:03
ببین چه خبره اینجا
saviss, Dianella, javadbka, M E H D I, Venus

saviss جان من تو كار مچ گرفتن نيستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .من پريشب خواستم سوال بدم،كامپيوترم ويروس گرفت نتونستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .(سوالام آماده بود.در آخرين لحظات ضد حال خورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

الانم هرچي فكر ميكنم سوال بدرد بخور پيدا نميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ضمنا همونطور كه گفتي ديانا(مريم خانم)خيلي با دقت و سياست جواب ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .(پس عمرا)مگه اينكه............... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما به هر حال خسته نباشيد ميگم به ديانا(مريم خانم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iron
23-02-2007, 04:40
سلام علیکم. خوبی؟

بدترین خوابی که یادت میاد؟
وقتیکه بیش از همه لحظات دیگه عمرت ترسیدی؟
دوست داری رشتتو به چی تغییر بدی؟
ماشین داری؟ چی؟ چی دوست داری؟
بزرگترین افتخار تو زندگیت؟
با مسابقه علمی هفتگی داری چیکار می کنی؟ مجددا کی راه اندازی میشه؟
علوم به صرف علم بودن با ارزشند یا با توجه به هدف بکارگیری اونا؟
تا حالا مقاله برای مجلات معتبر دادی؟ اگر دادی عنوانش چی بوده؟
دوست داری دقیقا چیکاره بشی؟
تعلیم رو دوست داری؟
اولین باری که یه جونورو تشریح می کردی چه حالی داشتی؟ تعریف کن.
یه سوتی بزرگ از خودت؟

دست شما درد نکنه

saeid_ronaldo
23-02-2007, 11:35
خوب خواهر ديانلا.
فردا آخرين محلت شماست . پس هديه و امضا و نيت رو اماده كنيد تا از خدمتتون مرخص بشيم.
از صندلي نشيني شما لذت برديم. ممنون از صبر و حوصلتون در پاسخ گويي

Vmusic
23-02-2007, 11:45
خوب خواهر ديانلا.
فردا آخرين محلت شماست . پس هديه و امضا و نيت رو اماده كنيد تا از خدمتتون مرخص بشيم.
از صندلي نشيني شما لذت برديم. ممنون از صبر و حوصلتون در پاسخ گويي

تقویم شما موتور داره ؟

شاید ریاضی من خیلی بد شده !!

یکی حساب می کنه !!

قانون شاید عوض شده !!

Dash Ashki
23-02-2007, 11:55
سلام مجدد.

نشنيده بودم اينو تا حالا! منظورت از چه نظر منحصر به فرد هست؟

خوب عیبی نداره حالا خودت بیشتر در موردش فکر کن یا تحقیق در موردش انجام بده.
و اینکه سایه هیچ 2 نفری مثل اثر انگشت یکی نیست ؛با این تفاوت که سایه هر کس میتونه تغییر کنه اما اثر انگشت نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زبان ويندوز من؟ فارسي هست كه!
فارسي رو روش نصب كردم!

به ظاهر فارسی هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
دلیلش هم اینه که حرف "ی" رو ویندوز شما به صورت "ي" میزنه که 2 تا نقطه زیرش وجود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا.
موفق باشی :)

mehdi_vsgh
23-02-2007, 11:56
سلام مجدد:

1- یه عکس از صفحه انجمن بیاندازید و آپلودش کنید اینجا (میخوام ببینم که یه مدیر این انجمن را چطوری میبینه؟؟)
2- مشخصات سیستمتون را کاملا بفرمایید

ممنون و پیروز و سربلند باشید

Behroooz
23-02-2007, 12:38
دوستان عجله نكنيد

ديانلا جان تا دوشنبه روي صندلي هستند .

ببخشيد سعيد جان به جاي شما پست ميدم

ممنون

Vmusic
23-02-2007, 13:04
بابا یکمی مراعات کنین خیلی داغش کردین !!

خوب بگو تا حالا نقشه های شیطانی برا داداشت کشیدی !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا برعکسش شده !!

تا حالا موهاتو کشیده طوری که بری پیش مامانی !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا مامانی هستی !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقد غیرتیه دادشت ( فک میاره پایین )؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو دانشگاه بچه مثبت بودی جلوی جا اوستادی می شستی یا مث ما ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو دانشگاه چند تا پیشنهاد داشتی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا پیش اومده بود که پسری عاشقت بشه به خاطرت همه کا ر بکنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند بار قاچاقی با بچه ها ی کلاستون رفتین اردو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رفتین مسئول غذا پختنتون کی بود ؟
یه خاطره تعریف کن از اون اردو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا وقتی کنفراس دادی شده پسر پر رویی پیدا بشه حالتو بگیره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولین باری که کنفرانس دادی چه حالی داشتی دست و پا تو گم کردی به ته پته افتادی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشیت چه مدله ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه گوشی جوادی نام ببر البته به غیر گوش کوب؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کامیت اومده پیش من گریه و زاری که چرا وین عوض نمی کنی
ای شالا کی کامی تکونی می کنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار مورد علاقت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا چند تا پسر بهت شماره دادن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایا زنگ زدی بهشون؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شده تو دانشگاه پسر سمجی شمارتو گیر بیاره شب و روز مزاحمت بشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند بار استادا ضایت کردن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شده کل کلاس بهت بخنده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو کلاستون چند تا پسر بودن یا اصلا پسر نداشتین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرممنده سوالا دسته بندی نداره !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین جوری تایپ می کردم !!

saeid_ronaldo
23-02-2007, 13:15
پست بهروز تاييد ميشه.

Vmusic
23-02-2007, 13:40
تا حالا عاشق کسی شدی ؟
چه خصوصیتی داشته که تو رو مجذوب کرده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین جا طرز درست کردن یه غذا رو با ما یاد بده ( راحت و خوشمزه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه سبکی رو دوست داری ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین اهنگی که گوش کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست داری خواننده بشی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواننده ای که دوست داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی اهنگ گوش می کنی شیشه ها می لزره ایا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرت نقش ارش تو این جمله چیه >> ارش بی تو سردمه ؟

گرم کن ............ شوفاژ................. پتو

666 یعنی چی؟

بهترین فیلمی که دیدی ؟
کدوم کار جیم کری رو می پسندی ؟

اصولا دخترا وقتی دور هم جمع می شن از چی صحبت می کنن !!
از دوست پسراشون چی می گن ؟

بهترین کادویی که گرفتی ؟
گرون ترین کادویی که گرفتی ؟

کجا دانشجو بودی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
23-02-2007, 16:18
ديانلا جان ديد دير جواب ميدي

دوستان منتظر هستند .

Boye_Gan2m
23-02-2007, 17:10
سلام عزیز
از زندگی چی میخوای؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از مردن میترسی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علم پایان داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انسان تا کجا میتونه پیشرفت کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
50 سال بعد دنیا رو چه جوری میبینی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Boye_Gan2m
23-02-2007, 17:11
اهل فوتبال هستی؟
تیم ایرانی؟
تیم خارجی؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
23-02-2007, 18:23
بهههه سلام دیانلا خانم عزیز ..خواهر گل خودمون ..خوبی شما ...منم امودم بااجازت چند تا سوال بپرسم ...ممنون میشم جواب بدی

چی شد رفتی ایلتس خوندی ...چرا زبان انگلیسی ؟ عامیانه بیشتر بلدی یا رسمی؟
به چهچیزی علاقه زیادی داری؟
روز تولدت؟

میام دوباره

Marichka
23-02-2007, 20:11
ديانلا جان ديد دير جواب ميدي

دوستان منتظر هستند .

سلام بهروز جان

شرمنده من چون در طول روز گذري سر مي زنم به انجمن فرصت نمي كنم سوالات رو جواب بدم.:blush:

شب حتما ميام و پاسخ همه دوستان رو مي نويسم.

از همگي تشكر مي كنم.

موفق باشيد:happy:

saeid_ronaldo
23-02-2007, 20:14
نظرت درباره آواتارم چيه؟

Marichka
24-02-2007, 00:04
سلام دیانا جان

سلام كمال عزيز

خوبی؟

ممنون به لطفت شما خوبي؟ :)

از وقتی اومدی پی سی تا الان چند تا آواتار عوض کردی؟

حدود 7 يا 8 تا فكر مي كنم.
و این که الان هست، چقدر از قدمتش میگذره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تقريبا جديده حدود يه هفته يا بيشتر
حدس میزنی که من چی از شما دیدیم که اگه ازم بپرسن "منظم ترین عضو پی سی کیه؟" میگم دیانا؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شايد به خاطر انجمن علمي و فهرست ها و اينا باشه! :tongue:
یه شباهت ظاهری بین آواتار و خودت پیدا کن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كلا شبيهيم! :cool::happy:
من وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم... کسایی که اسمتون رو پرسیدن، به جواب رسیدن یا ....؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله رسيدن، اسمم مريم هست.
من کی باید بیام واسه دریافت هدیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر كنم دوشنبه!! :biggrin:
خدا مرگم بده، ساعتو ببین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا هنوز بیداری پس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا ديشب اين موقعي كه شما پست دادي من نبودم.:rolleye:
فعلا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم

Marichka
24-02-2007, 00:54
سلام علیکم. خوبی؟

سلام دوست عزيز
ممنون شما خوبيد؟:)

بدترین خوابی که یادت میاد؟

الان كه پرسيديد دوباره يادم اومد!
يه خوابي بود كه انگار رفته بوديم يه منطقه جنگي بعد از اتمام درگيري و اونجا علاوه بر اونايي كه تو جنگ كشته شده بودن كلي آدم عادي ديگه هم جسداشون كشف شده بود كه خيلي بد توي يه دوره طولاني مدت شكنجه شده بودن و بقاياشون اونجا توي زيرزمين و اينا بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتیکه بیش از همه لحظات دیگه عمرت ترسیدی؟

فيلم جن گير رو وقتي داشتم مي ديدم اون صحنه اي كه دختر جن زده روي انگشتاي پاهاش و دستاش داشت به صورت بر عكس از پله ها ميومد پايين!

دوست داری رشتتو به چی تغییر بدی؟

اينو بعدا اگه عمري باقي بود و تونستم موفق بشم توي اين كار مي گم!

ماشین داری؟ چی؟ چی دوست داری؟

نه ندارم.
مزدا ريو سفيد و ميتسوبيشي گالانت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزرگترین افتخار تو زندگیت؟

خوب چيزي كه بيشتر از همه براي داشتنش خوشحالم و به اون افتخار مي كنم خانوادم هست.

با مسابقه علمی هفتگی داری چیکار می کنی؟ مجددا کی راه اندازی میشه؟

يه سري تغييرات! منتظر باشيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علوم به صرف علم بودن با ارزشند یا با توجه به هدف بکارگیری اونا؟

صد در صد با توجه به كاربرد اونها ارزش پيدا مي كنن.

تا حالا مقاله برای مجلات معتبر دادی؟ اگر دادی عنوانش چی بوده؟

برا مجله هاي درون دانشگاهي و بين دانشگاهي بله زياد مقاله دادم. بيشتر توي موضوعات ژنتيك و آخر ين دستاوردهاي اون.

دوست داری دقیقا چیکاره بشی؟

اينم بهتره بعدا وقتي موفق شدم بگم.

تعلیم رو دوست داری؟

نه بيشتر دوست دارم از آموخته هام استفاده كنم تا اين كه اونا رو ياد بدم.

اولین باری که یه جونورو تشریح می کردی چه حالی داشتی؟ تعریف کن.

حس كنجكاوي زياد و كلا برام خيلي جالب بود. ولي خوب دلم هم خيلي برا جونور بيچاره مي سوخت و استاد چندين بار اطمينان مي داد كه اينا كاملا بي هوشن هيچي حس نمي كنن. و من بازم مي پرسيدم!

یه سوتی بزرگ از خودت؟

چيزي يادم نمياد متاسفانه.

دست شما درد نکنه

منم از وقتتون ممنونم

Marichka
24-02-2007, 01:01
سلام مجدد:

1- یه عکس از صفحه انجمن بیاندازید و آپلودش کنید اینجا (میخوام ببینم که یه مدیر این انجمن را چطوری میبینه؟؟)

طور خاصي نيست به همون ترتيب هست.

2- مشخصات سیستمتون را کاملا بفرمایید

پردازشگر: Intel (R) Celeron (R) cpu 1.70 GHz
Video Card: SiS 650
Ram : 256
HDD Drive: 40 Gigabyte
mainboard: Asus Tek computer Inc. P4SDR-VM

و همينا بود ديگه! اگه كامل نيست شرمنده.

ممنون و پیروز و سربلند باشید

منم از شما متشكرم

Iron
24-02-2007, 01:09
سلام دوست عزيز
ممنون شما خوبيد؟:)

قربان شما. کمی تا قسمتی سرما خورده ام. :sad:

Marichka
24-02-2007, 01:21
بابا یکمی مراعات کنین خیلی داغش کردین !!

خوب بگو تا حالا نقشه های شیطانی برا داداشت کشیدی !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا برعکسش شده !!

سلام جعفر جان؛
بله، يه بار بنده خدا داشت يه فيلم تقريبا ترسناك ميديد (پشت سيستم بود)‌ از پشت سر آروم وارد شدم و چنان ترسوندمش كه تا مدت ها ديگه فيلم ترسناك نديد! :happy:

تا حالا موهاتو کشیده طوری که بری پیش مامانی !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه مشكلاتمون رو خودمون يه طوري حل ميكنيم.:rolleye:

اصلا مامانی هستی !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه، نيستم.
چقد غیرتیه دادشت ( فک میاره پایین )؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه، اگه مشكلي باشه برا من يا ايشون با هم مطرح مي كنيم ولي دخالت و اينا نه.
تو دانشگاه بچه مثبت بودی جلوی جا اوستادی می شستی یا مث ما ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه، هميشه نه خيلي جلو نه خيلي ته كلاس بودم.

تو دانشگاه چند تا پیشنهاد داشتی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دو تا يا سه تا!
تا حالا پیش اومده بود که پسری عاشقت بشه به خاطرت همه کا ر بکنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه پيش نيومده.
چند بار قاچاقی با بچه ها ی کلاستون رفتین اردو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قاچاقي هيچ بار، ولي با تيم كوهنوردي به خصوص سال دوم و سوم تقريبا هر دو هفته يه بار كوه بوديم.

اگه رفتین مسئول غذا پختنتون کی بود ؟

غذا خودمون مي برديم بيشتر كنسرو. يه بارم دسته جمعي يه مخلوطي از سيب زميني و پياز و رب و ادويه به صورت له شده پختيم رو آتيش كه خيلي خوشمزه شد!
یه خاطره تعریف کن از اون اردو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خاطره خاصي به ذهنم نمياد. كلا همش خاطره بود. از راهپيمايي هاي طولاني تا شبايي كه بالاي كوه بوديم و همش خيلي خوب بود.
تا حالا وقتی کنفراس دادی شده پسر پر رویی پیدا بشه حالتو بگیره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه، نشده.
اولین باری که کنفرانس دادی چه حالی داشتی دست و پا تو گم کردی به ته پته افتادی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه، بار اول هم با بقيه دفعه ها چندان فرقي نداشت. چون معمولا قبلش همه اطلاعات لازم رو جمع مي كردم تا بين صحبتام چيزي جا نيفته و رشته فكرم پاره نشه.
گوشیت چه مدله ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6101
یه گوشی جوادی نام ببر البته به غیر گوش کوب؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمي دونم. همه گوشيها به اندازه خودشون كارايي دارن.

کامیت اومده پیش من گریه و زاری که چرا وین عوض نمی کنی
ای شالا کی کامی تکونی می کنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جعفر جون اين يه مورد رو استثنائا حدود 3 يا 4 هفته پيش انجام دادم! البته بعد حدود 10 -11 ماه همونطور كه در جرياني!
نرم افزار مورد علاقت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winamp - Microsoft word- ACDsee
تا حالا چند تا پسر بهت شماره دادن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو موقعيتش نبودم.

ایا زنگ زدی بهشون؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب بالايي.
شده تو دانشگاه پسر سمجی شمارتو گیر بیاره شب و روز مزاحمت بشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نشده.
چند بار استادا ضایت کردن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيش نيومده. خيلي رسمي بوديم توي كلاس.
شده کل کلاس بهت بخنده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نشده.
تو کلاستون چند تا پسر بودن یا اصلا پسر نداشتین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعضي كلاسا ولي محدود بودن چون دانشگاهمون دختر فقط ميگرفت و بيشتر كلاساي جهاددانشگاهي و آزادمون با هم بود.
شرممنده سوالا دسته بندی نداره !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین جوری تایپ می کردم !!

خواهش مي كنم.
ازت ممنونم
موفق باشي:)

Marichka
24-02-2007, 01:40
تا حالا عاشق کسی شدی ؟

نه نشدم.
چه خصوصیتی داشته که تو رو مجذوب کرده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كلا همونطور كه قبلا گفتم آدمايي كه پشتكار دارن و سخت كوشن رو خيلي تحسين مي كنم.
همین جا طرز درست کردن یه غذا رو با ما یاد بده ( راحت و خوشمزه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

املت سوسيس - سوسيس ها رو حلقه مي كنيم. 2 تا 3 تا تخم مرغ كامل رو توي يه ظرف جدا مي ريزيم و مي زنيم (ترجيحا با همزن) بعد يه مقدار نخود فرنگي كنسروي يا اگه دوست داريم تازه باشه آبپز شده رو هم اضافه مي كنيم به تخم مرغ ها، يه هم كوچيك ميزنيم و سوسيس هاي حلقه شده رو به اون اضافه مي كنيم. به مقدار دلخواه نمك و فلفل يا در صورت دوست داشتن آويشن و نمك و فلفل اضافه مي كنيم و همه رو توي يه طرف مناسب مي ريزيم و روي اون رو سلفون ميكشيم. سلفون رو از چند جا سوراخ مي كنيم و توي ماكروفر ميذاريم.
مدت پخت 7-10 دقيقه و قدرت 100 در 100.

غذاي شما آماده است!! :biggrin:

چه سبکی رو دوست داری ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بيشتر پاپ و سنتي گوش مي دم. يه كمي هم متال
بهترین اهنگی که گوش کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمي تونم انتخاب كنم دقيق ولي توي آهنگاي سنتي تصنيف "يا مولا" رو خيلي دوست دارم.
دوست داری خواننده بشی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه، استعدادش رو فكر نمي كنم داشته باشم.
خواننده ای که دوست داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايراني - مرد: قميشي

ايراني - زن: گوگوش.
+
همه اساتيد موسيقي سنتي
وقتی اهنگ گوش می کنی شیشه ها می لزره ایا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اتفاقا بيشتر با هدست گوش مي دم.

به نظرت نقش ارش تو این جمله چیه >> ارش بی تو سردمه ؟

گرم کن ............ شوفاژ................. پتو

فكر كنم منادا باشه! (كسي كه مورد ندا و خطاب واقع ميشه!!) :laughing:

666 یعنی چی؟

معني شو نمي دونم. بيشتر به عنوان سمبل شيطان شنيدم.

بهترین فیلمی که دیدی ؟

رزيدنت اويل 1 و 2
كوهستان سرد
هفت
ذهن زيبا
+
Dracula II : Ascension
Vampires
Van Helsing

و ...

کدوم کار جیم کری رو می پسندی ؟

فيلم Lier Lier بيشتر.
خيلي خوب هنرنمايي مي كرد.

اصولا دخترا وقتی دور هم جمع می شن از چی صحبت می کنن !!

نمي دونم از همه چي بستگي داره به زمان و موقعيت و اينا.

از دوست پسراشون چی می گن ؟

نمي دونم به من چيزي نميگن!

بهترین کادویی که گرفتی ؟

بچه كه بودم قبل از دبستان يه مجموعه چند كاره مداد رنگي و آبرنگ و مداد شمعي و گواش و از اين جور وسايل نقاشي گرفتم كه خيلي برام جالب بود تا مدت ها ازش استفاده مي كردم.

گرون ترین کادویی که گرفتی ؟

يه ساعت مچي.

کجا دانشجو بودی ؟

الزهرا

ممنونم و موفق باشي:)

Marichka
24-02-2007, 01:49
سلام عزیز

سلام كيميا جان:happy:
از زندگی چی میخوای؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كه بتونم رشد روحي و فكري داشته باشم و اون چيزي رو كه مي دونم مي تونم بهش برسم به دست بيارم.
از مردن میترسی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از خود مردن نه ولي از چه جوري مردن چرا!
علم پایان داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه، به هيچ وجه پاياني رو نميشه براش تصور كرد.
انسان تا کجا میتونه پیشرفت کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هيچ مرزي وجود نداره و در هر جهتي تا بينهايت مي تونه پيشرفت كنه.
50 سال بعد دنیا رو چه جوری میبینی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب فكر كنم همه چيز خيلي بيشتر از الان ديجيتالي شده و كامپيوتر بازم بيشتر از حالا جايگزين خيلي چيزا شده باشه + برقرراي روابط انساني هم سختتر شده باشه.

ممنونم ازت
موفق باشي:happy:

Marichka
24-02-2007, 01:50
اهل فوتبال هستی؟

نه به اون صورت ولي:

تیم ایرانی؟

اخيرا ديگه هيچ كدوم!

تیم خارجی؟

چلسي انگليس! :happy:
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم ممنونم
موفق باشي :)

Marichka
24-02-2007, 01:55
بهههه سلام دیانلا خانم عزیز ..خواهر گل خودمون ..خوبی شما ...منم امودم بااجازت چند تا سوال بپرسم ...ممنون میشم جواب بدی

سلام مستر عزيز
ممنونم به لطفتون. :)
خوشحال ميشم جواب بدم به سوالاتون.:happy:

چی شد رفتی ایلتس خوندی ...چرا زبان انگلیسی ؟ عامیانه بیشتر بلدی یا رسمی؟

چون امكان گرفتن مدركش به صوردت بين المللي در همينجا وجود داره و از لحاظ دانشگاه هاي ايران برا مقاطع بالا با تافل فرقي نمي كنه.
كلا يادگيري زبان هاي جديد رو دوست دارم. ولي خوب انگليسي معمولا اولين چيزي هست كه به نظر ميرسه. حالا اميدوارم بتونم ساير زبانها رو هم يه مقدار باهاش آشنا بشم.

بيشتر رسمي

به چهچیزی علاقه زیادی داری؟

نمي دونم دقيق منظورتون چيه خيلي كلي هست. ولي فكر كردن در باره مسايل و روابط انساني رو دوست دارم.
همينطور بازي كامپيوتري!

روز تولدت؟

13 ارديبهشت 63

میام دوباره

ممنونم ازتون
شاد باشيد:happy:

Marichka
24-02-2007, 01:56
نظرت درباره آواتارم چيه؟

نمي شناسم ايشون رو.
ولي چهره جالبي دارن :rolleye::happy:

MaFia
24-02-2007, 08:49
شرمنده دیر رسیدم
دیانلا جان به نظرت به چند درصد از آزادی الان دسترسی داریم در کشور ؟

Marichka
24-02-2007, 09:36
شرمنده دیر رسیدم
دیانلا جان به نظرت به چند درصد از آزادی الان دسترسی داریم در کشور ؟

سلام

نه اصلا اين چه حرفيه! :blush:
خواهش مي كنم مافيا جان :happy:

والا راستش درصدي اگه بخواهيم بگيم شايد بين 20 تا 30 درصد!! شايدم كمتر :blink::sad:
از اون جهت كه الان به جاي اين كه به تفاوت ها بيشتر ارزش داده بشه و به ايده هاي گوناگون، بيشتر تمايل به يه دست كردن ظواهر و همينطور افكار وجود داره. البته اون طور كه به نظر من مي مياد.

تشكر و موفق باشيد:)

emtn
24-02-2007, 10:35
باسلام دو باره
1- تو کدوم محله ی تهران زندگی می کنی؟
2-چه جور شیرینی دوست داری؟
3-از قیافه ات راضی هستی؟
4-تا حالا عزیزی رو از دست دادی؟
5-نظرت چیه که دختر ها هم برن سربازی؟
6- نظرت راجب تبعیض نژادی چیه؟ مثلا اگه یه خواستگار افغانی داشته باشی که شرایط مورد نظرت رو داشته باشه، باهاش ازدواج می کنی؟
7- رتبه ی کنکورت چند شد؟
8- چه دبیرستانی می رفتی؟
9-چه آنتی ویروسی داری؟
10- اصالتا اهل کجا هستی؟
11-بلدی برقصی؟ تو عروسی ها می رقصی؟
12- از کدوم خواننده ی ایرانی خیلی بدت می آد؟

ببخشید وقتتو گرفتم.
موفق باشی.

saeid_ronaldo
24-02-2007, 13:34
به فال حافظ اعتقاد داري؟

H A M E D
24-02-2007, 14:26
ديگه كم مونده بچه ها شماره كفش و آدرس و شماره تلفن رو هم تو سوالاتشون بنويسن! جالبه...

saeid_ronaldo
24-02-2007, 14:54
ديگه كم مونده بچه ها شماره كفش و آدرس و شماره تلفن رو هم تو سوالاتشون بنويسن! جالبه...

دوست عزيز لطفا فقط سوال بپرسيد. مسخره كردن بچه ها چه معني ميده؟
نكنه توقع داريد در مورد انرژي هسته اي يا قيمت گوجه فرنگي و سيب زميني ازشون سوال كنند؟

torgheh
24-02-2007, 19:53
سلام

اولین باره که توی این تاپیک از کسی که روی صندلی داغ نشسته سوال می کنم !!!
من هم بپرسم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوالهام زیاد نیستن ؟

1- خب نام کاربری منو رو که می بینین اول چی به یادتون میاد و دوم چه به یادتون میاد ( یا اینکه اولین چیز و دومین چیزی کهبه ذهنتون میاد چیه)؟

2- یه چیزی میگم نظرتون رو بگین ( اوایل فکر می کردم پسر هستین!!! حتی تا مدتی بعد از همکاریمون -- از اون دسته پسر هایی که آیدیشون شبیه آیدی دختر هاست مثلا همین pishi از بچه های همشهری خودم )
خب نظرتون چیه ؟

3- اگه قرار بود با یکی از اساتید بزرگ موسیقی سنتی ( چه خواننده و چه نوازنده ) همکاری کنین بیشتر دوست داشتین توی گروه کدوم یکی از این اساتید دف نوازی کنین ؟

تموم شد
مرسی
خدانگهدار

Mahdi Hero
24-02-2007, 21:43
سلام باز من اومدم اينا رو هم جوابه کامل بده

نظرت در مورده افراد زير چيه لطفا در مورده هر کدومشن يه جمله بگو؟
behroooz
Wookman
hoseinquest
Master
Venus
magmagf
glaxy_110
Saviss
bb
Meisam
Amin
Mafia
POP
Aminzizak
Dash Ashki
hamedkhatar
kolang

Marichka
24-02-2007, 22:25
باسلام دو باره

1- تو کدوم محله ی تهران زندگی می کنی؟

شرق تهران.

2-چه جور شیرینی دوست داری؟

شيريني مربايي! از اون مدلي كه رويه اش حالت خشك و بيسكويتي داره ولي داخلش مربا هست و روي اون هم با كاكائو يا مغز پسته و اينا تزيين شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-از قیافه ات راضی هستی؟

بله، راضيم، شكر. :rolleye:

4-تا حالا عزیزی رو از دست دادی؟

بله، عمو من بودن كه حدود 7 سال پيش مرحوم شدن و من از اين بابت تا مدتها ناراحت و دلتنگ بودم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5-نظرت چیه که دختر ها هم برن سربازی؟

اگه همه ي شرايط از همه نظر فراهم باشه يعني شرايطي كه باعث ميشه چه دخترا چه پسرا قوي بنيه باشن به نظرم بد نيست! آموزش كار كردن با اسلحه بالاخره به درد همه مي خوره!
ولي با اين شرايط كنوني سربازي نه كاملا مخالفم.

6- نظرت راجب تبعیض نژادی چیه؟ مثلا اگه یه خواستگار افغانی داشته باشی که شرایط مورد نظرت رو داشته باشه، باهاش ازدواج می کنی؟

خوب هر نژادي يه سري خصوصيت هايي داره كه مطلوب و نا مطلوب هستن. ولي كلا اگه خصوصيات خوب فرديش غالب باشه زياد در بند نژاد نيستم. يه چيزي مثل همون جوهره هر فرد.

7- رتبه ی کنکورت چند شد؟

3200

8- چه دبیرستانی می رفتی؟

يه دبيرستان نزديك خونمون تقريبا.

9-چه آنتی ویروسی داری؟

كسپراسكاي

10- اصالتا اهل کجا هستی؟

اصالتا روس

11-بلدی برقصی؟ تو عروسی ها می رقصی؟

ورزشم بهتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12- از کدوم خواننده ی ایرانی خیلی بدت می آد؟

الان اسم خاصي تو ذهنم نيست ولي كلا از اونايي كه بي محتوا مي خونن و سطح زيبايي آهنگاشون پايينه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید وقتتو گرفتم.
موفق باشی.

خواهش مي كنم.
آرزوي موفقيت دارم براتون.:happy:

Marichka
24-02-2007, 22:27
به فال حافظ اعتقاد داري؟

بله، خيلي زياد! واقعا اگه با درك عميق اونو بخونيم حتي راهنمايي برا مشكلمون هم در اختيار ميذاره!
لااقل برا من كه اعتقاد دارم بارها چنين چيزي پيش اومده. :happy:

erfan2000volt
24-02-2007, 22:33
جوابای مهمو درست حسابی ندادی! مثلا اسم دبیرستانت! انقد صتدلی داغ بازی در آودی اینو سه کردی!

Marichka
24-02-2007, 22:33
سلام

اولین باره که توی این تاپیک از کسی که روی صندلی داغ نشسته سوال می کنم !!!
من هم بپرسم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوالهام زیاد نیستن ؟

خواهش مي كنم بفرمايين.

1- خب نام کاربری منو رو که می بینین اول چی به یادتون میاد و دوم چه به یادتون میاد ( یا اینکه اولین چیز و دومین چیزی کهبه ذهنتون میاد چیه)؟

اول يه اسم سنتي هست و كلا نقش و نگارهاي سنتي برام تداعي ميشه.
دوم ياد انجمن موسيقي سنتي شما و يه مقدار همكاري مختصري كه درر اين زمينه با هم داشتيم. :happy:

2- یه چیزی میگم نظرتون رو بگین ( اوایل فکر می کردم پسر هستین!!! حتی تا مدتی بعد از همکاریمون -- از اون دسته پسر هایی که آیدیشون شبیه آیدی دختر هاست مثلا همین pishi از بچه های همشهری خودم )
خب نظرتون چیه ؟

والا سوال خوبي كردين! بيشتر دوستاني كه توي فروم باهاشون در ارتباط بودم اولش فكر مي كردن من پسر باشم. ولي خودم هنوز دليلش رو متوجه نشدم!
ميشه اگه علتش رو مي دونيد، بنده رو هم در جريان بذارين؟ :ohno:

3- اگه قرار بود با یکی از اساتید بزرگ موسیقی سنتی ( چه خواننده و چه نوازنده ) همکاری کنین بیشتر دوست داشتین توی گروه کدوم یکی از این اساتید دف نوازی کنین ؟

آرزومه كه بتونم توي گروه "چهل دف" دف بزنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم بشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تموم شد
مرسی
خدانگهدار

منم از شما ممنونم
موفق و پيروز باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

torgheh
24-02-2007, 22:43
والا سوال خوبي كردين! بيشتر دوستاني كه توي فروم باهاشون در ارتباط بودم اولش فكر مي كردن من پسر باشم. ولي خودم هنوز دليلش رو متوجه نشدم!
ميشه اگه علتش رو مي دونيد، بنده رو هم در جريان بذارين؟ :ohno:

راستش من خودم هر چی فکر می کنم یاد نمیاد چرا این طوری برام تداعی شد

Marichka
24-02-2007, 23:00
سلام باز من اومدم اينا رو هم جوابه کامل بده

سلام
خوش اومدين :happy:

اينا رو هم جواب ميدم. :)

نظرت در مورده افراد زير چيه لطفا در مورده هر کدومشن يه جمله بگو؟

behroooz

ارتباط خوبي با سايرين دارن و در كل رفتار اجتماعي دارن و فرد محترمي هم هستن.

Wookman

ايشون هم خيلي صميمي با ساير كاربرا و از لحاظ نرم افزاري هم كه من برخورد داشتم فعاليت خوبي دارن.

hoseinquest

زياد با خودشون متاسفانه برخورد نداشتم ولي يه برنامه اصلاح گر كيبورد فارسي برا xp‌ رو ايشون توي فروم گذاشتن كه من استفاده مي كنم الان.:rolleye:
و ازشون ممنونم

Master

فرد محترم و يه مقدار توي پستاشون شوخ طبع هستن و در زمينه كامپيوتر و اينا هم اطلاعات خوبي دارن.

Venus

دوست خيلي گلم و يه خانوم خوب و منطقي و اجتماعي:)

magmagf

با ايشون غير از انجمن ادبيات زياد برخورد نداشتم ولي در همون سطح هم فعال و علاقه مند هستن و خوب رابطه با سايرين برقرار مي كنن.

glaxy_110

اين دوست عزيز رو هم بيشتر توي انجمن فيلم ديدم خيلي صميمي و شاد و راحت و علاقه مند به بخش فيلم هستن.

Saviss

فكر مي كنم بعضي مسايل رو به خوبي توي ذهنشون جايگاهش رو مشخص كردن و كلا ديد باز و همه جانبه اي به اونا دارن و شوخ طبع هستن و با گروه هاي سني ديگه خوب ارتباط برقرار مي كنن.

bb

دوست خيلي خوبم و فعال توي علوم زمين كه در اين مورد اطلاعاتشون خيلي خوب و دسته بندي شده هست و كلا روحيه همكاري بالايي دارن.

Meisam

واقعا و به حق از منطقي ترين افرادي كه با هاشون برخورد داشتم. ديد خيلي باز و همه جانبه اي دارن و ديدگاهشون در عين اين كه به مسايل خيلي ساده و روون هست خيلي هم موثر و كارآمده. و هميشه انتقاد پذير هستن. و هميشه توي كارشون ضابطه رو بر رابطه ترجيح ميدن.

Amin

مدير محترم انجمن فيلم، به نظرم يه فرد علاقه مند و سخت كوش و همينطور خيلي دقيق در رابطه با كارشون هستن رابطه اي جدي هميشه توام با احترام با سايرين برقرار ميكنن. و تاپيك هاي خيلي مفيدي رو توي فيلم ايجاد كردن كه من بيشتر مواقع پيگير هستم.

Mafia

خيلي خيلي با تجربه هستن در رابطه با زندگي حقيقي و همينطور روابط مجازي خودشون. مسايل رو به سادگي تجزيه تحليل مي كنن كه نتيجه ي خوبي به دست ميده همينطور خيلي صميمي با روابط عمومي عالي و خيلي راحت. توي زندگي حقيقي خودشون هم خيلي به نظرم با درك بالا و صميمي باشن.

POP

ايشون هم كه مدير محترم انجمن خبر ها هستن و به نظرم در اين زمينه خيلي عالي و همه جانبه و با علاقه فعاليت مي كنن.

Aminzizak

متاسفانه تا به حال با ايشون اصلا برخورد نداشتم.

Dash Ashki

همكار بسيار خوبمون در زيرشاخه ادبيات، قوي و علاقه مند در اين زمينه، تيزبين و جدي.

hamedkhatar

ايشون رو هم توي انجمن فيلم بيشتر باهاشون برخورد داشتم و در اين زمينه فعال و خوب هستن.

kolang

به نظرم فردي منظم ميان همينطور صميمي و با روابط دوستانه با همه.

از همگي ممنونم و موفق باشيد:)

Behroooz
25-02-2007, 14:00
سلام

نظرت درباره هسته اي شدن ايران چيه؟

Imantec
25-02-2007, 19:33
سلام
منم يك سوال
دقيقاً چه ورزشي ميكنيد؟اسم دقيقش رو لطفاً بگوييد مهمه برام.
چند وقته و در چه سطحي يا درجه اي هستيد؟
خيلي ممنون

Marichka
25-02-2007, 20:40
سلام

نظرت درباره هسته اي شدن ايران چيه؟

سلام :)

ايران به نظرم اونقدر منابع و محل براي پيشرفت و زمينه هاي بالقوه داره براي گسترش كه اين يكي شايد خيلي در اولويت اول نباشه.
كه به خاطرش خيلي چيزاي ديگه رو ناديده بگيريم و دوباره پسرفت كنيم.

;)

موفق باشين

Marichka
25-02-2007, 20:43
سلام

منم يك سوال

خواهش ميكنم. :happy:

دقيقاً چه ورزشي ميكنيد؟اسم دقيقش رو لطفاً بگوييد مهمه برام.

بدنسازي با دستگاه (همون كار با وزنه) + دو

چند وقته و در چه سطحي يا درجه اي هستيد؟

حدود يه سال به طور جدي و پيگير.
سطح و درجه اي كه ندارن بيشتر با پيشرفت جسمي و سلامتي اندازه گيري ميشه پيشرفت اينا.

خيلي ممنون

منم ممنونم
موفق باشيد :)

torgheh
25-02-2007, 21:36
سلام

من دوباره اومدم

بیشتر برای دلداری دادن دوستانتون چه کار می کنین

اصلا اهلش هستین ؟

ممنون
خدانگهدار

Marichka
25-02-2007, 22:50
سلام

من دوباره اومدم

سلام
خوب هستين؟ :happy:

بیشتر برای دلداری دادن دوستانتون چه کار می کنین

اصلا اهلش هستین ؟

سعي مي كنم چند لحظه اي فقط پيش اون باشم بدون هيچ حرفي تا آروم بشه. بعدش هم خوب بستگي به مشكلش داره. ولي سعي مي كنم جنبه هاي خوب مشكلي كه براش پيش اومده رو براش توضيح بدم و يه مقدار هم به طور نا محسوس بيشتر باهاش باشم و ارتباط داشته باشم تا به مرور بتونه با مساله اي كه براش پيش اومده خودش كنار بياد و وقتي از نظر احساسي آروم شد خودش با منطق خودش وضعيت خودش رو درك كنه و به حالت عادي برگرده.

و ميگم بازم خيلي بستگي داره كه توي چه زمينه اي بخوام دوستمو دلداري بدم.

ممنون
خدانگهدار

منم تشكر مي كنم

saeid_ronaldo
25-02-2007, 23:27
خب خانم ديانلا.
هفته خوبي رو كنار هم بوديم. اميدوارم شما هم مثل ما لذت برده باشيد.
ممنون از زحماتتون تو اين يك هفته.
فردا مهلت آخر شماست. نهايتا تا 5 بعد از ظهر هديه و امضا و نيتتون رو اماده كنيد و بذاريد
يه دنيا ممنون

Marichka
26-02-2007, 14:37
خب خانم ديانلا.
هفته خوبي رو كنار هم بوديم. اميدوارم شما هم مثل ما لذت برده باشيد.
ممنون از زحماتتون تو اين يك هفته.
فردا مهلت آخر شماست. نهايتا تا 5 بعد از ظهر هديه و امضا و نيتتون رو اماده كنيد و بذاريد
يه دنيا ممنون

سلام

ازتون ممنونم saeid_ronaldo عزيز :)

براي من هم هفته ي خيلي خوبي بود و از اين كه اين فرصت رو در اختيار من گذاشتين كه بيشتر با دوستاي خيلي خوبم در انجمن ارتباط داشته باشم، تشكر مي كنم ازتون.

براي من هم اين هفته خيلي خاطره انگيز شد! :happy:

همينطور از همه ي دوستان گلي كه وقت گذاشتن و اينجا پرسش هاي خودشون رو مطرح كردن يا وقتي كه گذاشتن و پاسخ هاي بنده رو خوندن هم صميمانه تشكر مي كنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم امضاي من هست توي paint (چقدر سخت بود!! :biggrin:)

و اين هم هديه هاي انتخابي بنده هست براي دوستاي خوبم:

يه دونه اسكرين سيور ساده از فيلم Resident Evil II كه حدود 2-3 سال پيش با xara 3D ساختم و هنوز هم محافظ صفحه محبوب خودم هست! اميدوارم شما هم خوشتون بياد. بعد از دانلود بايد به دسكتاپ اضافه و يه كليد ميون بر هم براش تعريف كنيد و در مواقع بيكار بودن اونو استفاده كنيد! :happy:

Resident Evil II - Apocalypse Screen Saver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين فايل هم يه مجموعه حدود 100 تايي والپيپر براي موبايل هست كه به مرور جمع آوري كردم اميدوارم براتون جالب باشه:

Mobile Phone Wallpaper Collection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همينطور اين فايل يه همنوازي دف و تنبور هست از آلبوم "مطرب مهتاب رو" كه بازم اميدوارم لذت ببريد.

همنوازي دف و تنبور / مطرب مهتاب رو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در نهايت اين لينك هم چند تا عكس از چند گونه گياه گلدار هست كه به نظرم زيبا اومد و تقديم به همه دوستان اينجا قرار مي دم. در اين مورد هم اميدوارم كه لذت ببريد!! :blush::happy:

Plant Species Photo Collection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پايان يك بار ديگه از همه عزيزاني كه اينجا اومدن و وقت گذاشتن و از مسئولين اين تاپيك هم تشكر مي كنم و براي همگي آرزوي موفقيت، شادكامي، تندرستي و سربلندي در همه ي مراحل و اوقات زندگيشون رو دارم.

براي فال هم نيت كردم!! :)

( تا به حال آنلاين برا فال حافظ نيت نكرده بودم! خيلي جالب بود! :happy:)

كامياب و سرفراز باشيد
ديانلا :happy:

Monica
26-02-2007, 14:54
خانوم مدیره گل ... می خواستم یه اعترافی بکنم .... با اینکه سوال نکردم ولی تنها کسی بودی که تکه تکه سوال جوابهاتو خوندم و از تک تمشون هم لذت بردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خیلی منطقی و سره حوصله جوابه همه رو داده بودی و لحنت برایه همه یه جور بود ... خلاصه اینکه من خودم به شخصه ازت ممنونم به خاطره وقتی که گذاشتی و خیلی خیلی خوشحال شدم که با یکی دیگه از دختر خانومایه گله پیسی بیشتر آشنا شدم ...
بازم ازت ممنونم خانوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_ronaldo
26-02-2007, 15:04
دلا رفيق سفر بخت نيكخواهت بس------------------------------------------نسيم روضه شيراز پيك راهت بس

دگر زمنزل جانان سفر مكن درويش-----------------------------------------كه سير معنوي و كنج خانقاهت بس

بصدر مصطبه بنشين و ساغر مي نوش-------------------------------------كه اينقدر زجهان كسب مال و جاهت بس

زيادتي مطلب. كار برخورد آسان كن-----------------------------------------كه شيشه مي صاف و بت چوماهت بس

فلك بمردم نادان دهد زمام مراد----------------------------------------------تو اهل دانش و فضلي. همين گناهت بس

اگر كمين بگشايد غمي زگوشه دل-----------------------------------------حريم در گه پير مغان پناهت بس

هواي مسكن مالوف و عهد يار قديم----------------------------------------زرهروان سفر كرده عذر خواهت بس

بمنت دگران خو مكن درد و جهان--------------------------------------------رضاي ايزد و انعام پادشاهت بس

بهيچ وردد گرنيست حاجت اي حافظ----------------------------------------دعاي نيمشب و درس صبحگاهت بس

Marichka
26-02-2007, 15:06
خانوم مدیره گل ... می خواستم یه اعترافی بکنم .... با اینکه سوال نکردم ولی تنها کسی بودی که تکه تکه سوال جوابهاتو خوندم و از تک تمشون هم لذت بردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خیلی منطقی و سره حوصله جوابه همه رو داده بودی و لحنت برایه همه یه جور بود ... خلاصه اینکه من خودم به شخصه ازت ممنونم به خاطره وقتی که گذاشتی و خیلی خیلی خوشحال شدم که با یکی دیگه از دختر خانومایه گله پیسی بیشتر آشنا شدم ...
بازم ازت ممنونم خانوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مونيكا جان

خيلي خوشحالم كه اينو مي شنوم :blush:
بازم از وقتت كه برا خوندن جواباي من گذاشتي تشكر مي كنم ازت. :):happy:

منم خوشحالم كه دوستاي خوبي مثل شما اينجا پيدا كردم. :blush:

و منم از وقتي كه با هم بوديم خيلي لذت بردم.

بازم آرزوي كاميابي و سلامتي دارم برات

شاد و سرخوش باشي :)

Kolang
26-02-2007, 15:09
سلام
مریم جان
این والپیپر های موبایل
ماله سری 60 اه یا سونی؟
ابعادش چه جوریاس؟
ببینم به درد موبایل دره پیته من میخوره یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاش 176x140 باشه که به کاره من بیاد
آخه کلا 4 5 تا والپیپر خوب بیشتر ندارم واسه گوشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
26-02-2007, 15:15
سلام
مریم جان
این والپیپر های موبایل
ماله سری 60 اه یا سونی؟
ابعادش چه جوریاس؟
ببینم به درد موبایل دره پیته من میخوره یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاش 176x140 باشه که به کاره من بیاد
آخه کلا 4 5 تا والپیپر خوب بیشتر ندارم واسه گوشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام كمال عزيز :)

نوع گوشيش كه فرق نمي كنه فرمتش به همه مي خوره.

ولي در مورد ابعاد 160*128 هست اندازه آواتار فعلي خودم.

ولي با resize راحت ميشه هماهنگ كرد برا گوشيهاي مختلف.

اميدوارم مفيد باشه.

Kolang
26-02-2007, 15:20
سلام كمال عزيز :)

نوع گوشيش كه فرق نمي كنه فرمتش به همه مي خوره.

ولي در مورد ابعاد 160*128 هست اندازه آواتار فعلي خودم.

ولي با resize راحت ميشه هماهنگ كرد برا گوشيهاي مختلف.

اميدوارم مفيد باشه.

میدونم مریم جان
آخه اگه حال ریسایز کردن رو داشتم که ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا خیلی بچه فعالی فرض کردی منو

بازم ممنون

Marichka
26-02-2007, 15:22
سلام دوباره

saeid_ronaldo عزيز تشكر از فال !‌:happy:

موفق باشيد :)

MaFia
26-02-2007, 17:07
یکی از بهترین های صندلی دیانلا عزیز بود
واقعا ممنون بابت وقتی که برای ما گذاشتی
خسته نباشید

Marichka
26-02-2007, 17:48
یکی از بهترین های صندلی دیانلا عزیز بود
واقعا ممنون بابت وقتی که برای ما گذاشتی
خسته نباشید

سلام مافيا جان

ممنون از لطفي كه دارين :blush:
بازم از شما و همگي دوستاي خوبم صميمانه تشكر مي كنم.:happy:

با آرزوي موفقيت و سربلندي و شادكامي براي شما. :)

saeid_ronaldo
26-02-2007, 18:58
بنده هم از اين انتخاب خيلي خوشحالم.
تجربه خوبي بود.
---------------------------
بلاخره بعد از چهار هفته صندلي نشيني بانوان محترمه. حالا صندلي نشين بعدي ما يكي از آقايون هستند.
ايشون از بعضي لحاظ ها ويژه هستند.(حالا تا اسم ويژه اومد دوباره ذهنتون نره سراغ سينا و ميثم و....)
حدث ميزنم اين هفته صندلي داغ متفاوتي داشته باشيم. چون يه جورايي حدث ميزنم حالت طنز پيدا كنه.
منتظر باشيد. چهار شنبه دو بعد از ظهر

mehdi_vsgh
26-02-2007, 20:33
حدث ميزنم اين هفته صندلي داغ متفاوتي داشته باشيم. چون يه جورايي حدث ميزنم حالت طنز پيدا كنه.

Behroooz
26-02-2007, 20:41
ديانلا خانم از زحمتهاي شما در اين تاپيك ممنوننيم .

با تشكر .

منتظر نفر بعدي باشيد

amintnt
26-02-2007, 20:43
بنده هم از اين انتخاب خيلي خوشحالم.
تجربه خوبي بود.
---------------------------
بلاخره بعد از چهار هفته صندلي نشيني بانوان محترمه. حالا صندلي نشين بعدي ما يكي از آقايون هستند.
ايشون از بعضي لحاظ ها ويژه هستند.(حالا تا اسم ويژه اومد دوباره ذهنتون نره سراغ سينا و ميثم و....)
منتظر باشيد. چهار شنبه دو بعد از ظهر
مدیر اجازه بید حدس بزنیم؟

Braveheart
26-02-2007, 21:12
حدث ميزنم

منظورت همون حدس میزنم بود دیگه نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیردل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_ronaldo
26-02-2007, 21:22
ميتونيد حدس بزنيد ولي ما نميگيم حدستون درسته يا اشتباه.
در هر صورت بايد تا چهارشنبه صبر كنيد

javadbka
26-02-2007, 23:01
منم در سوال دادن ناكام موندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( به دليل ايجاد مشكل كامپيوتري)و هرچي سوال خواستم بپرسم تكراري شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما همه پستها رو خوندم و لذت بردم.به هر حال از اينكه با يك نفر ديگه در p30world آشنا شدم،خوشحالم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

Behroooz
27-02-2007, 13:35
نفر بعدي ديگه از خانمها نيست . قابل توجه اقايون

saeid_ronaldo
27-02-2007, 13:46
دوستاني كه به تداوم صندلي نشيني خانمها معترض بودند بايد خدمتشون عرض كنم احتمالا چند هفته پياپي اقايون رو صندلي هستند

mehdi_vsgh
27-02-2007, 20:28

من فکر کنم سینا صندلی نشین بعدی هستش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(خوب حالا چرا می زنید؟؟)

saeid_ronaldo
28-02-2007, 14:56
اينم صندلي نشين جديد ما
خداييش هيچ كي فكرشم نميكرد. درسته؟

amintnt
28-02-2007, 15:07
اينم صندلي نشين جديد ما
خداييش هيچ كي فكرشم نميكرد. درسته؟
راستش نه! من اصلا تصور نمیکردم! حالا میتونیم سوال بپرسیم؟؟؟

rsh جان یه بیوگرافی کامل از خودت بده......

اون اخطار برای چی بوده؟

rsh
28-02-2007, 15:30
راستش نه! من اصلا تصور نمیکردم! حالا میتونیم سوال بپرسیم؟؟؟

rsh جان یه بیوگرافی کامل از خودت بده......

اون اخطار برای چی بوده؟

اول سلام به همه دوستان و از اینکه منو قابل دونستید ممنون
من رضا هستم 27 سال و 4 روزمه(5 اسفند تولدم بود) اهل ارومیه هستم دارای یک خواهر و برادر کوچکتر از خودمم
و لیسانس امار دارم اما خدایش از امار تنها میانگین رو فهمیدم لیسانسمو از دانشگاه شیراز گرفتم و الان هم در تهران دانشجوی ارشدم
پدرم بازنشته نظامی است و مادرم هم فوق لیسانس متالوژی دارد
در ضمن مجردم و پادر هواوعاشق چینه چاک نازی
کارمند یک شرکت تحقیقاتی هستم(شرکتمون عینهو شبیه شرکتی است که در پاورچین دیدید با یک رییس که ادعامیکنه دکتری مدیریت از امریکا داره اما فرق متغیر پیوسته رو با گسسته نمیدونه فقط بلده الکی دستور بده و جریمه کنه):biggrin:
در مورد اخطار هم بر میگرده به یک تاپیک در مورد یکی از همکاران خانمم که مغایر با اصول این فروم شناخته شد و مامور مخصوص مافیای عزیز یک اخطارمون کردن

J A V I D
28-02-2007, 15:36
سلام
عجب کسی رو صندلی نشین شد ...
خوبی آقا رضا ؟؟

بریم سر سوال این نازی واقعیه یا ملتو گذاشتی سر کار کلا این داستان ها که م ینوشتی واقعی بود ؟!؟

اینم یه سوال خیلی خیلی مهم تا حالا فکر کردی چرا ؟!؟

موفق و پیروز باشید

جاوید

divoonejoon
28-02-2007, 15:47
سلام ... من زیاد اینجا پست نمیدم و سوال نمیکنم .. ولی برام 1 چیز جالب بود .. اونم اینکه منم اسمم رضاست و متولد 5 اسفند مثل تو!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به همین خاطر 1 سوال دارم.... در مورد p30 چی فکر میکنی؟؟؟ 1 جا برای گذرون وقت و شاید 1 جور سرگرمی؟؟یا 1 جایی برای کمک کردن و کمک خواستن در مورد موضوعات جدی؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون هر چند دیر ولی تولدتم تبریک میگم!!!!

amintnt
28-02-2007, 15:53
در مورد اخطار هم بر میگرده به یک تاپیک در مورد یکی از همکاران خانمم که مغایر با اصول این فروم شناخته شد و مامور مخصوص مافیای عزیز یک اخطارمون کردن
میشه بیشتر توضیح بدی؟

چرا اینویزیبلی؟؟؟

منم تبریک عرض میکنم..... همچنین شما دیوونه جون.... تولد شمام مبارک..... هرچند دیر ولی تولدتو تبریک میگم :پی.....

rsh
28-02-2007, 16:38
سلام
عجب کسی رو صندلی نشین شد ...
خوبی آقا رضا ؟؟

بریم سر سوال این نازی واقعیه یا ملتو گذاشتی سر کار کلا این داستان ها که م ینوشتی واقعی بود ؟!؟

اینم یه سوال خیلی خیلی مهم تا حالا فکر کردی چرا ؟!؟

موفق و پیروز باشید

جاوید

سلام جاوید جان ببخشید دیگه من نمیدونم چرا همیشه اسمتو جواد میخونم اره فعلا خوبم
در مورد نازی اره نازی واقعیه همین دو هفته پیش دعوتش کردم کافی شاپ و ازش خواستگاری کردم خیلی خوشحال شد ناکس اعتراف کرد همیشه از پنچره اتاقش منو دید میزد منو ببین که فکر میکردم فقط من این کارو میکنم اما به فرموده حافظ عشق اسان نبود اول ولی افتاد مشکلها چون حالا که نازی راضی شده خانوادهامون ناراضی هستند چون مادرم فکر میکنه نازی خل و چل ترین دختر دنیا است و در مقابل هم مادر نازی فکر میکنه من هنوز بچه ام و به درد زندگی نمیخورم پدر هامون هم در این موقع حساس کاملا زن ذلیلیشون گل کرده و میگن هرچه مادراتون بگن حالا هم ماندیم چگونه راضیشون کنیم
همین دیروز که برای بار 120 فیلم شعله رو دیدم تصمیم گرفتم برم پشت بام و بگم یا نازی رو میدید یا خودمو میندازم پایین اما نقشه ام نگرفت چون مادر نازی گفت چه بهتر یک دیونه کم میشه که به مادرم برخورد و انوم گفت دخترت دیونس و کار به جاهای باریک کشید فعلا من و نازی تصمیم گرفتیم از فردا بریم توی اعتصاب و غذا نخوردن که ببینیم چه میشه
اما در مورد سوال دومت اره خیلی فکر کردم اخه چرا(بخصوص وقتی یک کاری رو خراب میکنم به این سوال خیلی مهم فکر میکنم)اما هنوز جوابی براش پیدا نکردم:sad:

The End
28-02-2007, 16:42
از اینکه نشستی روش چه احساسی داری؟

مافیا: ادیت شد

rsh
28-02-2007, 16:46
سلام ... من زیاد اینجا پست نمیدم و سوال نمیکنم .. ولی برام 1 چیز جالب بود .. اونم اینکه منم اسمم رضاست و متولد 5 اسفند مثل تو!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به همین خاطر 1 سوال دارم.... در مورد p30 چی فکر میکنی؟؟؟ 1 جا برای گذرون وقت و شاید 1 جور سرگرمی؟؟یا 1 جایی برای کمک کردن و کمک خواستن در مورد موضوعات جدی؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای منم خیلی جالبه که هم اسم و هم متولدیم
در مورد p30 باید بگم بطور اتفاقی با این فروم اشنا شدم البته قبلا زیاد توی فرومهای خارجی ول میکشتم اونم برای تفریح یک روز که دنبال شماره سریال tune up utility میگشتم به این فروم برخوردم و البته جوابمو هم گرفتم ابتدا برای کمک خواستن بود ولی بعد دیگه کم کم شد یک جور سرگرمی و جای برای وقت گذرونی
همیشه هم به محض ان لاین شدن ابتدا سری به انجمن متفرقه میزنم برایم خیلی جالبه
بچه های فروم همگی جالب و خیلی با حالند من یکی که خیلی خوشم میاد
در اخر هم منم تولدتو تبریک میگم :)

J A V I D
28-02-2007, 16:48
سلام جاوید جان ببخشید دیگه من نمیدونم چرا همیشه اسمتو جواد میخونم اره فعلا خوبم
در مورد نازی اره نازی واقعیه همین دو هفته پیش دعوتش کردم کافی شاپ و ازش خواستگاری کردم خیلی خوشحال شد ناکس اعتراف کرد همیشه از پنچره اتاقش منو دید میزد منو ببین که فکر میکردم فقط من این کارو میکنم اما به فرموده حافظ عشق اسان نبود اول ولی افتاد مشکلها چون حالا که نازی راضی شده خانوادهامون ناراضی هستند چون مادرم فکر میکنه نازی خل و چل ترین دختر دنیا است و در مقابل هم مادر نازی فکر میکنه من هنوز بچه ام و به درد زندگی نمیخورم پدر هامون هم در این موقع حساس کاملا زن ذلیلیشون گل کرده و میگن هرچه مادراتون بگن حالا هم ماندیم چگونه راضیشون کنیم
همین دیروز که برای بار 120 فیلم شعله رو دیدم تصمیم گرفتم برم پشت بام و بگم یا نازی رو میدید یا خودمو میندازم پایین اما نقشه ام نگرفت چون مادر نازی گفت چه بهتر یک دیونه کم میشه که به مادرم برخورد و انوم گفت دخترت دیونس و کار به جاهای باریک کشید فعلا من و نازی تصمیم گرفتیم از فردا بریم توی اعتصاب و غذا نخوردن که ببینیم چه میشه
اما در مورد سوال دومت اره خیلی فکر کردم اخه چرا(بخصوص وقتی یک کاری رو خراب میکنم به این سوال خیلی مهم فکر میکنم)اما هنوز جوابی براش پیدا نکردم:sad:

ممنون که حوصله کردید و اساسی جواب دادید بازم سوال دارم ولی الان وقت ندارم باید برم جایی بعد می پرسم در مورد اسمم هم خودتو ناراحت نکن خیلی ها این اشتباه رو می کنن واسه همینه که دیگه زیر نوشته هام اگه یادم باشه اسمم رو می نویسم ...

موفق و پیروز باشید

جاوید