PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Real Madrid C.F
29-09-2010, 17:23
در این قسمت کاربرایی که هر گونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری (البته بیشتر در مورد سیستم عامل و نرم افزارهای روی خود سیستم عامل گوشی) دارن مشکلشون رو مطرح کنن تا عزیزانی که حرفه ای تر هستن بهشون کمک کنن...لطفا در مورد نرم افزار های خاص و 3rd Party به این بخش مراجعه کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا برای دریافت جوابتون صبور باشین...:20:

Real Madrid C.F
30-09-2010, 18:47
تو جی بلاگ یه بحث هایی مبنی بر ضعیف بودن WiFi این گوشی شنیده بودم ولی میگفتم با آپدیت به Froyo حل میشه....شما بهتره برین با یه Wifi دیگه گوشی رو چک کنین با یه فرستنده ی اصلی که مودم Wireless باشه نه Pair شدن با لپتاپ...(در ضمن من یه چیزی شنیده بودم که فقط گوشی هایی که Wif اونا ah-hoc داره میتونن با گیرنده ی WiFi دیگه Pair شن؟؟!!):11:

hatef_motahhary
11-10-2010, 20:05
كسي از دوستان نميدونه مشكل اندرويد با فارسي حل شده يا نه؟

senaps
11-10-2010, 20:10
مشکل با اس ام اس فارسی که خیلی وقته دیگه حل شده!!!!
شما میتونی با یه برنامه ی mirsal خیلی راحت اس ام اس فارسی بفرستی و بگیری.....

اگه پول بدی برات فارسی کل گوشی هم میدن....

برای فارسی کردن رایگان گوشی هم باید رام 2.2 بریزی رو گوشی که باید تحقیق کنین با توجه به نوع گوشیتون،براش رام فرویو اومده یا نه.....

در کل این مشکل خیلی وقته حل شده!

hatef_motahhary
12-10-2010, 10:02
ممنون عزيزم
منظور اينه كه اندرويد 2.2 با فارسي هماهنگه؟

senaps
12-10-2010, 13:59
منظور اينه كه اندرويد 2.2 با فارسي هماهنگه؟

تا جایی که من اطلاع دارم اندو 2.2 با فارسی سازگاری کامل داره.....

jooya
12-10-2010, 15:03
اگه از خوده گوشی ورزن برنامه رو آپدیت کنیم نمیشه !؟

حتما باید بدیم بیرون !

senaps
12-10-2010, 19:06
اگه از خوده گوشی ورزن برنامه رو آپدیت کنیم نمیشه !؟

رفیق اگه اینترنت پر سرعت دارید،همین کارو بکنین(دانلود از اینترنت و ریختن روی گوشی) (حتی اگ
ه قیمت اپدیت کردن فروشگاه ها از دانلودش کمتره این کار بهتره....)

hatef_motahhary
17-10-2010, 18:17
گوشي سامسونگ مدل
Samsung I5500/I5503 Galaxy 5

با منوي فارسي و گارانتي رسمي مجهز به اندرويد Android OS, v2.1 وارد بازار شده

گرافيكار
18-10-2010, 00:16
گالكسي من به طور كامل فارسي داره
ولي نميدنم 2.1 يا 2.2
براي فهميدنش چيكار بايد ميكرديم؟
يادم رفته

Real Madrid C.F
18-10-2010, 00:26
گوشي سامسونگ مدل
Samsung I5500/I5503 Galaxy 5

با منوي فارسي و گارانتي رسمي مجهز به اندرويد Android OS, v2.1 وارد بازار شده

دوست عزیز ما اینجا تاپیک مشکلات با آندروید داریم لازم نبود یکی جدا بزنین!:13:

آره galaxy5 ها وارد بازار شدن ولی به دلیل کوچیک بودن صفحشون و پایین بودن رزلوشنشون مشکل ساپورت نرم افزاری دارن...فعلا اصلا ازشون استقبال نمیشه:11:

jooya
30-10-2010, 00:19
سلام به همه ، مدتی که Htc desire خردیم، ولی نمی دونم چرا وقتی کابل usb رو به کامپیوتر وصل می کنم به عنوان hard drive نمی تونم ازش استفاده کنم و وقتی می خوام وارد درایوش از My Computer بشم پیغام please insert a disk into drive رو میده .

ولی به راحتی می تونم از برنامه PC Suit استفاده کنم ، حالا مشکل از کجاست نمی دونم

روتش هم نکردم

حالا مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری ، و در هر مورد باید چی کار کنم

================

senaps
30-10-2010, 13:32
من که نگرفتم چی میگید!!!
شما اخرش میتونی از گوشیت استفاده کنی یا نه؟!!!
بدون واسطه که نمیشه همینجوری...مگر اینکه درایورش رو نصب کرده باشی....

jooya
30-10-2010, 14:38
وقتی گوشی رو با usb به pc وصل می کنید باید بشه مثل فلش ازش استفاده کرد ، یعنی بنده نمی تونم به طور مستقیم و مثل یه فلش ساده ازش استفاده کنم و حتما باید از برنامه PC suit استفاده کنم ولی دوستم که hero داره بدون هیچ نرم افزار و درایوری داره ازش استفاده می کنه .

توی عکس زیر نگاه کنید ، قسمت اول برای من اصلا نمیاد و فقط قسمت دومش میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدون واسطه که نمیشه همینجوری...مگر اینکه درایورش رو نصب کرده باشی....

مگه درایور می خواد !؟

این گوشی ما که سی دی نداشت، درایورش رو از کجا گیر بیارم ؟

البته توی فروم انگلیسی گشتم خیلی همچین مشکلی داشتند، و همین موضوع درایور که گفتید رو گفته بودنید اسمش ADB Driver بود

من این مراحل رو هم انجام دادم

ولی درست نشد .

راستی من دوستم hero داره و بدون نصب درایور داره از حافظه گوشیش به عنوان فلش استفاده می کنه

==========

مشکلم حل شد . با

با نصب HTC Sync 3.0 ،

فقط من موندم اگه قراره برای استفاده از usb هم درایور نصب کنیم ، به چه دردی می خوره !

البته شاید درایور مورد نیاز باید توی ویندوز می بود ، که توی مال ما نبود

senaps
30-10-2010, 21:49
htc sync رو نصب نکرده،چحوری میخوای ویندوز گوشیت رو بشناسه اخه؟!! حرفا میزنیا.....
خوشحالم که مشکلت حل شد....
این درایورا لازمه!! شما وقتی یه فلفش وصل میکنی،چند لحظه ی اول به صورت اتوماتیک درایورش رو نصب میکنه...تو ویندوز 98 البته نمیتونی!!!!

خوب اون که فلشه!! این گوشی ها باید اینکارو براشون بکنی....گوشی دوستتون یا از اون قدیمی هاست(مثلا k510 سیدی نمیخواد ولی 750 میخواد!!بعد 800 نمیخواد....)

jooya
31-10-2010, 01:25
htc sync رو نصب نکرده،چحوری میخوای ویندوز گوشیت رو بشناسه اخه؟!! حرفا میزنیا.....
خوشحالم که مشکلت حل شد....
این درایورا لازمه!! شما وقتی یه فلفش وصل میکنی،چند لحظه ی اول به صورت اتوماتیک درایورش رو نصب میکنه...تو ویندوز 98 البته نمیتونی!!!!

خوب اون که فلشه!! این گوشی ها باید اینکارو براشون بکنی....گوشی دوستتون یا از اون قدیمی هاست(مثلا k510 سیدی نمیخواد ولی 750 میخواد!!بعد 800 نمیخواد....)
نمی دونم ، ولی دوستم hero داره و بدون نصب htc sync اون رو میشناسه ، مال یکی دیگه از دوستان هم desirei هست ، و جالب اینکه گوشی من رو توی اون pc ها هم نمی شناخت ! فکر کنم یه سری فایلهای لازم باید توی گوشی من می بود که نبود !

فرضا توی یه کافی نت بخواییم استفاده کنیم ، فکر کنم نشه قاعدتا دیگه ، در ثانی چون سی دی نداره و برنامه htc sync هم توی میکرو sd هست ، کمتر کسی میدونه که باید از اون استفاده کنه .

البته من خودم احساس می کنم دوستم مموری رو یه بار فرمت کرده بوده به خاطر همین !

ممنون .

jooya
01-11-2010, 15:32
دوستان من بازم دچار همون مشکل بالایی که گفتم شدم ، دیروز همه چی خوب بود ، ولی بازم امروز که کابل رو وصل می کنم فقط علامت شارژ میاد و علامت و نوشته برای اینکه usb وصل شده ظاهر نمیشه و دوباره هم وارد درایوی که توی ما کامپیتوتر ساخته نمیشه !

توی HTC Sync هم میگه که هیچی device کانکت نشده !

Mr.Pooya
01-11-2010, 18:02
با سلام
دوستان من میخوام رو HTC DESIRE که آندروید هم داره نرم افزار نصب کنم . نرم افزار هایی که فرمت .abk دارند با HTC Sync نصب کردم ولی نرم افزار هایی مثل Garmin را که فرمتشون فرق میکنه نمیتونم نصب کنم . برنامه Windows Mobile Device Center را هم نصب کردم ولی اصلاً گوشی را نمیشناسه :41:

Garmin را که میخوام نصب کنم باز میشه ولی وقتی رم گوشی را انتخاب می کنم که اونجا نصب شه نصب میکنه ولی هیچ اتفاقی نمیافته :41:

لطفاً راهنمایی فرمایید میخوام نرم افزار بریزم اعصابم بهم ریخته .

ممنون

Mr.Pooya
01-11-2010, 18:10
کسی نبود راهنمایی کنه :41::41:

Mr.Pooya
01-11-2010, 19:52
سلام
لطفاً اگه میتونید راهنمایی کنید چون نمیتونم نصب کنم .

senaps
01-11-2010, 21:26
این برنامه چی هست؟!! نمیدونمم فرمتش چیه؟.....

گوشی روت شده هست یا خیر؟

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

بعدشم نمیشه که هر 5 مین یه بار بیاین پیغام بدین که مشکلتو نحل بشه که!! یه خورده صبر کنین تا یکی بیاد جواب بده!!!

Mr.Pooya
01-11-2010, 22:24
این برنامه چی هست؟!! نمیدونمم فرمتش چیه؟.....

گوشی روت شده هست یا خیر؟

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

بعدشم نمیشه که هر 5 مین یه بار بیاین پیغام بدین که مشکلتو نحل بشه که!! یه خورده صبر کنین تا یکی بیاد جواب بده!!!

سلام

ممنون از شما
حق با شماست ولی اگه عجله نداشتم پست نمی دادم .

نمیدونم روت شده یا نه چطور بفهمم ؟؟ ولی خود مغازه دار که ازش خریدم نرم افزار نصب کرد ولی الان که گوشی ریست شده تمام نرم افزار ها پاک شدند و نمیدونم چطوری نصب کنم .

فرمتش EXE بود ولی ZIP شده بعد نصبش کردم تو گوشی ولی اصلاً هیچ چیز جدیدی نمیبینم .

برنامه Garmin هم بود .

ممنون

senaps
01-11-2010, 22:32
راستش خبر نداشتم که روی اندو exe هم نصب میشه!! احتمالا منظورتون ویندوز موبایل هست!!!! شید این برنامه اصلا برای اندروید نیست؟!! اخه فرمت اکثر برنامه های این گوشی، apk هستش و بعدش هم اکثرا جاوا روش نصب میکنن!!

Mr.Pooya
01-11-2010, 22:37
راستش خبر نداشتم که روی اندو exe هم نصب میشه!! احتمالا منظورتون ویندوز موبایل هست!!!! شید این برنامه اصلا برای اندروید نیست؟!! اخه فرمت اکثر برنامه های این گوشی، apk هستش و بعدش هم اکثرا جاوا روش نصب میکنن!!

من هم تعجب می کنم ولی من این پک Pocket Pc را از بازار خریدم و این نرم افزاری را که میگم از توی نرم افزار های آندروید پیدا کردم . همه نرم افزار های آندروید که تو این پک هستند همین فرمت را دارند حتی Unzip هم که میکنم باز هم فایلی با APK پیدا نمیکنم فقط تعداد زیادی فایل نا شناس میاد که هیچ کدوم APK نیستند .

چکار کنم ؟؟

ممنون از شما که کمک می کنید .

AryanLand
01-11-2010, 22:59
سلام

ممنون از شما
حق با شماست ولی اگه عجله نداشتم پست نمی دادم .

نمیدونم روت شده یا نه چطور بفهمم ؟؟ ولی خود مغازه دار که ازش خریدم نرم افزار نصب کرد ولی الان که گوشی ریست شده تمام نرم افزار ها پاک شدند و نمیدونم چطوری نصب کنم .

فرمتش EXE بود ولی ZIP شده بعد نصبش کردم تو گوشی ولی اصلاً هیچ چیز جدیدی نمیبینم .

برنامه Garmin هم بود .

ممنون

سلام.

برنامه گارمین که فرمت EXE داره واسه ویندوز موبایله نه آندروید و فکر نمیکنم اصلا" گارمین برای آندروید برنامه داده باشه (البته مطمئن نیستم).:11:

Mr.Pooya
01-11-2010, 23:03
سلام.

برنامه گارمین که فرمت EXE داره واسه ویندوز موبایله نه آندروید و فکر نمیکنم اصلا" گارمین برای آندروید برنامه داده باشه (البته مطمئن نیستم).:11:

سلام
گارمین برای آندروید برنامه نداده ؟؟ :18::18:

من تو گوشی قبل از اینکه ریست کنم گارمین را داشتم ولی الان که ریست کردم ... :41:

من پک Pocket PC را گرفتم روش هم نوشته Android Support ولی همه نرم افزار های آندروید این پک EXE هستند تا حالا دو تا پک Pocket PC از دو شرکت مختلف گرفتم همین طوری بوده :41:

senaps
01-11-2010, 23:39
سرتون کلاه گذاشتن!!!
اندو فکر نیمکنم که exe ساپورت کنه!!

Mr.Pooya
01-11-2010, 23:41
سرتون کلاه گذاشتن!!!
اندو فکر نیمکنم که exe ساپورت کنه!!

یعنی هر دو پک مشکل داره ؟؟ اخه روش هم نوشته Android Support ولی گیج شدم دیگه .

senaps
01-11-2010, 23:55
کم نیست!!! اینجور کلاه برداری ها زیاده...
به چند نکته توجه کن:
1- ممکنه این فایل ها برای نصب باشن!! مثلا فایل exe باید رو سیستم اجرا بشه تا فایل های برنامه اش بیان تو دستت!!! یه بار معمولی با سیستم اجراشون کن....

2- فرمت فایل های این گوشی،apk هستش....اگه راه حل بالایی پاسخت نبود،فرمت exe رو به apk تغییر بده...

3- اوتوران سیدی هات رو چک کن و مطمئن بشو که تو پوشه ی درست برنامه ها رفتی!!

Mr.Pooya
02-11-2010, 00:00
کم نیست!!! اینجور کلاه برداری ها زیاده...
به چند نکته توجه کن:
1- ممکنه این فایل ها برای نصب باشن!! مثلا فایل exe باید رو سیستم اجرا بشه تا فایل های برنامه اش بیان تو دستت!!! یه بار معمولی با سیستم اجراشون کن....

2- فرمت فایل های این گوشی،apk هستش....اگه راه حل بالایی پاسخت نبود،فرمت exe رو به apk تغییر بده...

3- اوتوران سیدی هات رو چک کن و مطمئن بشو که تو پوشه ی درست برنامه ها رفتی!!

1- اینکار را کردم ولی بعد از Unzip کردن کلی فایل میاد که نمیدونم باهاشون چکار کنم یکی از فایل ها XML هست بقیه نمیدونم چیه .

2- کلی فایل هست نمیدونم کدوم رو Apk کنم .

3- از تو اتوران یا هرجا دیگه میرم بازم نمیشه .

اگه بخوام GPS رو دانلود کنم حجمش خیلی بالاست ؟؟ چون گارمین 2 گیگ حجم داره .

senaps
02-11-2010, 00:03
نه....ببین همون فایلی که فرمتش ثطe هستش رو تبدیل کن به apk.... ویندوز داری؟! اگه ویندوز داری کدوم؟ 7 یا ایکس پی؟!!
برای 7 کافیه روی نام برنامه، اف2 رو بزنی،بعدش تو قسمت ادیت نامش،به جای exe بنویس apk ......برای ایکس پی هم مراحلش طولانی تره که اگه ایکس پی هستی توضیح بدم....

اگر فایل های زیپ شده ای هم هستن،فرمتشون رو از زیپ،تبدیل کن به apk... اگر میشه یه عکس بگیر تا بهت بگم دقیقا چی به چیه!!

Mr.Pooya
02-11-2010, 00:09
نه....ببین همون فایلی که فرمتش ثطe هستش رو تبدیل کن به apk.... ویندوز داری؟! اگه ویندوز داری کدوم؟ 7 یا ایکس پی؟!!
برای 7 کافیه روی نام برنامه، اف2 رو بزنی،بعدش تو قسمت ادیت نامش،به جای exe بنویس apk ......برای ایکس پی هم مراحلش طولانی تره که اگه ایکس پی هستی توضیح بدم....

اگر فایل های زیپ شده ای هم هستن،فرمتشون رو از زیپ،تبدیل کن به apk... اگر میشه یه عکس بگیر تا بهت بگم دقیقا چی به چیه!!

سلام
نه تو تبدیل فرمت مشکلی ندارم الان هم دوباره فرمت گارمین رو از EXE به APK تغییر دادم و نصب کردم ولی اصلاً خبری ازش نیست تو گوشی . :41::41:

راستش موندم دیگه پس اون مغازه دار گارمین رو چطوری نصب کرد برام ؟؟ :41:

senaps
02-11-2010, 00:12
عکس بگیر از فایلی که داری نصب میکنی،و هیمنطور فایلی که داری تنغییر فرمت میدی تا برات بگم!!!
راستی گفتی گوشیت روت شده یا نه؟ این برنامه اصلا چیه؟!! چیکارس و چیکار میکنه؟

Mr.Pooya
02-11-2010, 00:13
جالب تر اینجاست که Calculator و Opera Mini را دانلود کردم با فرمت APK نصب کردم ولی تو گوشی خبری ازشون نیست :27:

senaps
02-11-2010, 00:14

این گارسیم رو میگی؟!!!

Mr.Pooya
02-11-2010, 00:20
جالب تر اینه که نرم افزار ماشین حساب که دیگه فرمت APK داشت و همینطور اپرا مینی نصب کردم ولی تو گوشی خبری ازشون نیست . :27:

senaps
02-11-2010, 00:22
جالب تر اینه که نرم افزار ماشین حساب که دیگه فرمت APK داشت و همینطور اپرا مینی نصب کردم ولی تو گوشی خبری ازشون نیست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالا برنامه هایی داری نصب میکنی که به روت نیاز دارن و گوشی شما روت نیست!!! روت کن گشوی رو...!!!

Mr.Pooya
02-11-2010, 00:27
احتمالا برنامه هایی داری نصب میکنی که به روت نیاز دارن و گوشی شما روت نیست!!! روت کن گشوی رو...!!!

روت چی هست ؟؟ چطوری باید روت شه ؟؟

Paradise_human
05-11-2010, 12:21
سلام دوستان ...
من چند روزیه گوشی xperia x8 خریدم ...
تا الان خیلی از مسائل مربوط به آندروید رو از این انجمن و جاهای دیگه یادگرفتم ...
مثلا نحوه ی ریختن نرم افزار و کاربرد های روت کردن و غیره ....
حالا من چندتا سوال داشتم ...
اول اینکه من اکانت چیز پی ان دارم اما هر کاری میکنم نمی تونم باهاش کانکت بشم ...
اکانت چیز پی ان رو توی گوشی ساختم آی پی و همه چیزشم وارد میکنم و یوزر و پس رو هم وارد می کنم اما وقتی میخوام کانکت بشم نمیشه !!!!
حتی به پیشنهاد یکی از دوستان یک بار هم بدون سیم کارت تست کردم بازم جواب نداد.
سوال دومم راجع به نرم افزار هاست ...
من نرم افزار ها رو از طریق pc suite نصب میکنم ...
و از طریق همون هم uninstall می کنم ..
اما وقتی توی app manager میرم همچنان اون برنامه های uninstall شده وجود دارن و وقتی هم که روشون میزنم مینویسه نرم افزارو پیدا نمی کنم و خارج میشه ...
می خواستم بدونم این برنامه ی pc suite نرم افزار هارو به طور کامل uninstall میکنه یا اینکه هنوز فضای گوشی رو اشغال شده میمونه ؟
و سوال بعدیم راجع به کند شدن سرعت گوشیه !
من از دیروز تا الان فکر میکنم گوشی کمی کند تر شده و سرعتش افت کرده ( مثلا توی عوض کردن منو ها و اینا روون(روان) عمل نمیکنه البته بعضی مواقع ) نمیدونم شاید من زیادی وسواسیم @-).
احساس میکنم این اتفاق بعد از اون برنامه ای که برای روت کردن (universal anroot ) ریختم و اجراش کردم و پیغام خطای روت نشدن داد افتاده !
دوستان نظر خاصی ندارن ؟
و در ضمن من یک کیبورد فارسی روی گوشی نصب کردم ...
راحت باهاش تایپ میکنم و اس ام اس میفرستم اما وقتی میخوام کیبورد رو از فارسی به انگلیسی بر گردونم گوشی تا حدودی هنگ میکنه و مثلا باید یکبار دکمه ی دوربین کنار گوشی رو بزنم تا گوشی بره تو حالت عکس گرفتن و من دکمه ی بک رو بزنم تا گوشی به حالت اول برگرده.البته یک دو بارم گوشی کامل هنگ کرد.از همون کیبورد فارسی persian keyboard استفاده میکنم.
کسی میدونه مشکل از چیه ؟
و یه چیز دیگه ...
همونطور که میدونید گوشی من andriod 1.6 داره ..
میخواستم تم روی گوشیم بریزم ...
البته با live wallpaper ها آشنا شدم ولی روی 1.6 جواب نمیده .
کسی میتونه راهنماییم بکنه ؟
پیشاپیش ممنون.

Real Madrid C.F
07-11-2010, 02:51
دوست من حتی یه دیولوپر آندروید پست شما رو ببینه فرار میکنه !! کاش تیکه تیکه میپرسیدین...من از گوشیای ساخت سونی سر در نمیارم و شرمنده شمام اما فکر میکنم واسه لایو والپیپر اصلا راهی وجود نداره...شما بهتره از کیبورد Mirsal استفاده کنین که هیچ مشکلی نداره...فارسی میخونه و مینویسه:20:

Notorious098
07-11-2010, 15:47
سلام
من wildfire تازه خریدم فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه ؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

Notorious098
07-11-2010, 16:22
سلام
شرمنده که چنین تاپیکی زدم نمیدونستم تو کدوم قسمت این سوال رو بپرسم
آیا برنامه HTC Pc Suite یا Android PC SITE داریم ؟
دوستان اگه چنین برنامه داریم دوستان لطف کنن لینکشو باسه دانبود بزارن
یا حق

senaps
08-11-2010, 00:50
تو کلوپ خود این گوشی بپرسید،سریع تر راهنمایی میشین!!! تا اخرین اپدیتی که من دارم( دو سه هفته ی پیش!!) نه نداره....
البته برا ارسال اس ام اس برنامه هست که تو بخش برنامه های اندرویدی میتونید دریافت کنید....
در مورد مرورگر هم نمیدونم!

Real Madrid C.F
08-11-2010, 09:44
سلام
من wildfire تازه خریدم فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه ؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

فعلا رامی که فارسی رو کامل ساپورت کنه برای این گوشی نیومده ولی ممکنه بیاد...من بیشتر تحقیق میکنم اگه اومده بود میگم...برای دریافت و ارسال SMS فارسی میتونین از برنامه ی Mirsal استفاده کنین ولی بقیه ی امکانات فارسی هنوز راه حلی ندارن:11:

Real Madrid C.F
08-11-2010, 10:43
شما بهتر بود تو قسمت مشکل با گوشی های آندرویدی این سوال رو میکردی و تاپیک اسپم نمیزدی... ولی مشکلی نیست بله HTC Sync داریم و PC Suit شما اگه روی گوشیتون Sense UI هستش از HTC Sync استفاده کنین لینک رو الان میزارم...

Notorious098
08-11-2010, 15:17
شما بهتر بود تو قسمت مشکل با گوشی های آندرویدی این سوال رو میکردی و تاپیک اسپم نمیزدی... ولی مشکلی نیست بله HTC Sync داریم و PC Suit شما اگه روی گوشیتون Sense UI هستش از HTC Sync استفاده کنین لینک رو الان میزارم...
خیلی ممنون
من تو قسمت مشکلات آندرویدی زدم ولی کسی جوابمو نداد
راستی چه جوری Wildfire رو فارسی کنم و چه جوری برنامه تو این گوشی میشه نصب کرد ؟
در ضمن گوشیم روت نشده است وکلا گیج شدم و نمیدونم file manager کجاست ؟

Notorious098
08-11-2010, 15:25
سلام به همه
من یه به تازگی یه گوشی Wildfire خریدم نمیدونم توش چه جوری برنامه و بازی و ... بریزم ؟
درضمن گوشیم آکه و هیچ برنامه ای روش نصب نیست و روت و ... هم نشده !!!
لطفا دوستان منو راهنمایی کنم که از کجا شروع کنم
یا حق

senaps
08-11-2010, 19:09
من یه به تازگی یه گوشی Wildfire خریدم نمیدونم توش چه جوری برنامه و بازی و ... بریزم ؟

مبارک باشه....
اموزش نصب برنامه و ازی با چند کلیک هست!!!(برنامش رو اپلود کردم با لینک مستقیمه، حجمش هم یکی دو مگ بیشتر نیست!!! بعد از نصب و ریست سیستم،گوشی رو وصل میکنی،تیک نصب برنامه های ناشناخته رو هم میزنی و برنامه رو از طریق سیستم نصب میکنی.....

درضمن گوشیم آکه و هیچ برنامه ای روش نصب نیست و روت و ... هم نشده !!!
اک بودن به معنای روت بودن یا نبودن نیست!! هرچند گوشی تو جعبش روت نیست!!! ولی برخی فروشنده ها روت شده میدن دست مشتری....

Real Madrid C.F
08-11-2010, 20:26
مبارک باشه....
اموزش نصب برنامه و ازی با چند کلیک هست!!!(برنامش رو اپلود کردم با لینک مستقیمه، حجمش هم یکی دو مگ بیشتر نیست!!! بعد از نصب و ریست سیستم،گوشی رو وصل میکنی،تیک نصب برنامه های ناشناخته رو هم میزنی و برنامه رو از طریق سیستم نصب میکنی.....

اک بودن به معنای روت بودن یا نبودن نیست!! هرچند گوشی تو جعبش روت نیست!!! ولی برخی فروشنده ها روت شده میدن دست مشتری....

میثم مگه واسه نصب نرم افزار نمیشه فایل Apk رو داخل مموری کپی کرد بعد تو گوشی روش کلیک کنیم تا نصب شه؟؟اینی که تو میگی با HTC Sync هستش یا PC Suite ؟؟

senaps
08-11-2010, 22:03
با pc !!!! خیلی راحت برنامه رو توی سیستم روش دبل کلیک میکنی و برنامه نصب میشه!! تو تاپیک اموزش نصب برنامه گفتم روشش رو...

mostafa2020
09-11-2010, 10:49
سلام
دو تا سوال داشتم
1- من گوشی samsung i5503 گرفتم .سیستم عامل اندروید. اندازه صفحه 2.8 اینچ هست.برنامه فایرفاکس تحت اندروید دانلود کردم و نصب کردم ولی اجرا که می کنم تا فایرفاکس اجرا میشه خودش میبنده یعنی یه لحظه باز میشه و بسته میشه.
به نظر شما ایراد کار کجاست؟
2- یه مرورگر هم خود گوشی از اول داشت که اونم خراب شده یعنی باز که می کنی به فارسی میزنه " برنامه به اجبار بسته شده است یک بار دیگر امتحان کنید" این برنامه رو چیکار کنم تا به روال قبل برگرده ؟
مرسی

senaps
09-11-2010, 14:36
از چه رامی داری استفاده میکنی؟!!! فارسی ساز این گوشی مشکلی احتمالا مشکلی ایجاد نکرده؟!!
فورس کلوز دو برنامه،ممکنه مربوط به رام باشه یا برنامه هایی که نصب کردین....

Notorious098
09-11-2010, 18:19
سوال در مورد wildfire
خیلی ممنون از توضیحاتتون

7 نمیدونم file manager گوشی کجاست یعنی تو منو اصلی گوشی من چیزی بنمام file manager یا file browser و ... ندیدم
9.برنامه ای نیست که گل گوشی رو فارسی کنه ؟
10 در ضمن وقتی تو قسمت مموری میرم حافظه تلفن رو زده فقط 150 مگابایت خالیه در حالی که رم گوشی خیلی بالاتر از ایناست
11.تو قسمت manage application میرم برنامه file browser تو گوشی نصب هست اما حجم برنامه رو زده 0 kb ?

بازم خیلی متشکر

Notorious098
09-11-2010, 22:54
برنامه task manager باسه گوشی های آندروید هست
این فیل منیجر wildfire کجاست هرچی گشتم گیر نیووردم
ممنون

Real Madrid C.F
10-11-2010, 01:18
برنامه task manager باسه گوشی های آندروید هست
این فیل منیجر wildfire کجاست هرچی گشتم گیر نیووردم
ممنون

خود گوشی فایل منیجر نداره شما باید اون رو دانلود و نصب کنین ... باید اول USB android Driver نصب کنین بعد HTC Sync:10:

Real Madrid C.F
10-11-2010, 02:51
خوب حالا ما میخوایم یه روشی استفاده کنیم تا بدون هیچ نرم افزار پیچیده و درایوری یه فایل منیجر خوب واسه گوشی شما notorious عزیز نصب کنیم...

اول این 2 فایل رو دانلود کن که برات آپلود کردم

این اینستالر بدون دردسر!!

اینم فایل منیجر با فرمت apk دقیقا معادل sis تو سیمبین!

خوب حالا شروع میکنیم روش نصب رو...

اول از تو ستینگ گوشی به قسمت application برین و unknown sources رو تیک بزنین و بعدش از همون منو به development برین و USB debugging رو تیک بزنین...حالا گوشی رو تو حالت charge only به PC وصل کنین بعد از وصل کردن نرم افزار install رو که دانلود کردن اکستراکت کرده و اجرا کنین ... حالا شما یه دکمه Open پایین این نرم افزار میبینین اون رو بزنین و در قسمت browse اون فایل AFM.apk رو open کنین بعد 3 دقیقه صبر کنین تا نرم افزار این فایل منیجر رو روی گوشی شما نصب کنه ... و دیگه مار تمومه و شما میتونین Linda file manager رو توی application هاتون ببینین ( همون منو) با این فایل منیجر شما میتونین فایل های apk دیگه رو که دانلود میکنین نصب کنین...

Real Madrid C.F
10-11-2010, 03:32
خیلی ممنون
من تو قسمت مشکلات آندرویدی زدم ولی کسی جوابمو نداد
راستی چه جوری Wildfire رو فارسی کنم و چه جوری برنامه تو این گوشی میشه نصب کرد ؟
در ضمن گوشیم روت نشده است وکلا گیج شدم و نمیدونم file manager کجاست ؟

جواب شما رو تو تاپیک مشکلات گوشی های آندرویدی دادم ...:10:

Notorious098
11-11-2010, 00:18
من هر وقت برنامه تو گوشیم نصب میکنم ارور میده یا میزنه expire برای رفع این مشکل چیکار کنم ؟
آیا روت کنم مشکل حل میشه ؟
ممنون

Real Madrid C.F
11-11-2010, 12:16
من هر وقت برنامه تو گوشیم نصب میکنم ارور میده یا میزنه expire برای رفع این مشکل چیکار کنم ؟
آیا روت کنم مشکل حل میشه ؟
ممنون

شما بهتره فقط سوالاتون رو اینجا بپرسین تا انجمن ها اسپمی نشه...ممنون:10:

hussain
11-11-2010, 14:27
ویرایش شد.

Notorious098
12-11-2010, 19:16
الان من از کجا بايد بفهمم گوشي روت شده يا نه ؟
قسمت حافظه تلفن رو فضاي خالي زده 156 mb در حالي که حافظه اين گويش اگه اشتباه نکنم 384 mb هست در ضمن با linda manager رفنم تو قسمت حافظه تلفن يه فايل بنام روت و يه فايل هم بنام goldfish حالا ميخواستم بدونم گوشيم روت شده هست يا نه ؟
ممنون از همه عزيزان

Real Madrid C.F
12-11-2010, 19:50
الان من از کجا بايد بفهمم گوشي روت شده يا نه ؟
قسمت حافظه تلفن رو فضاي خالي زده 156 mb در حالي که حافظه اين گويش اگه اشتباه نکنم 384 mb هست در ضمن با linda manager رفنم تو قسمت حافظه تلفن يه فايل بنام روت و يه فايل هم بنام goldfish حالا ميخواستم بدونم گوشيم روت شده هست يا نه ؟
ممنون از همه عزيزان

شما از طریق اون لینک هایی که من دادم اقدام کردید!!!؟؟

باید توضیح بدید چه کارایی کردین؟؟

بهترین راه برای فهمیدن روت شدن اینه که گوشی رو خاموش کنین و با گرفتن کلید home گوشی رو روشن کنید تا recovery mod بالا بیاد اگه اونجا گزینه هایی مثل wipe ...partitioning ...update from zip و اینها رو دیدید یعنی روت شده... لطفا در اون قسمت دست به چیزی نزنید و دوباره گوشی رو ریست کنین...اون حافظه ی 380 مگ هم که همشو به شما نمیده که!! فقط شاید نصفش رو به کاربر بده و بقیه برای استفاده سیستم عامل هستش و شما قادر به دیدن حجم اون نیستید:40:

Notorious098
13-11-2010, 15:41
شما از طریق اون لینک هایی که من دادم اقدام کردید!!!؟؟

باید توضیح بدید چه کارایی کردین؟؟

بهترین راه برای فهمیدن روت شدن اینه که گوشی رو خاموش کنین و با گرفتن کلید home گوشی رو روشن کنید تا recovery mod بالا بیاد اگه اونجا گزینه هایی مثل wipe ...partitioning ...update from zip و اینها رو دیدید یعنی روت شده... لطفا در اون قسمت دست به چیزی نزنید و دوباره گوشی رو ریست کنین...اون حافظه ی 380 مگ هم که همشو به شما نمیده که!! فقط شاید نصفش رو به کاربر بده و بقیه برای استفاده سیستم عامل هستش و شما قادر به دیدن حجم اون نیستید:40:
باور کنید لینکاتونو که برام فرستادین یادم رفت و نمیدونم چی بودش حقیقتا من چند روز توسایت های مختلف دارم میگردم بخاطر همین دقیق یادم نیست اگه دوباره لینک ها رو بفرستین و بگید باسه چی هستن ممنون میشم
2.الان تو سایت آندروید ایرانی هم عضو شدم اما میخوام برنامه روت wildfire رو دانلود کنم میگه فعلا دالود سایت خرابه
3.کار خاصی فعلا نکردم چند تا برنامه ریختم همشون اجرا شد فقط نمیدونم که چرا برنامه rock player فایل های صوتی و تصویری رو پخش نمیکنه یعنی برنامه اجرا میشه اما پخش نمکینه
4.راهنمای روت wildfire رو اگه دارین لینکشو بزارین
5.یه توضیحی در مورد روت های 1 کلیکی بدین خوشحال میشم
موفق باشید

Real Madrid C.F
13-11-2010, 16:29
باور کنید لینکاتونو که برام فرستادین یادم رفت و نمیدونم چی بودش حقیقتا من چند روز توسایت های مختلف دارم میگردم بخاطر همین دقیق یادم نیست اگه دوباره لینک ها رو بفرستین و بگید باسه چی هستن ممنون میشم
2.الان تو سایت آندروید ایرانی هم عضو شدم اما میخوام برنامه روت wildfire رو دانلود کنم میگه فعلا دالود سایت خرابه
3.کار خاصی فعلا نکردم چند تا برنامه ریختم همشون اجرا شد فقط نمیدونم که چرا برنامه rock player فایل های صوتی و تصویری رو پخش نمیکنه یعنی برنامه اجرا میشه اما پخش نمکینه
4.راهنمای روت wildfire رو اگه دارین لینکشو بزارین
5.یه توضیحی در مورد روت های 1 کلیکی بدین خوشحال میشم
موفق باشید

بهترین کار همونی بود که کردین و آندروید ایرانی عضو شدین اما برای لینک ها باید بگم که خیلی تعجب میکنم ندیدینش چون دقیقا همین صفحه 1 همین تاپیک هست!!!

لینک ها از همون سایت آندروید ایرانی هستش!

بهترین کار اینه سوالاتون رو از همون سایت بپرسین اونجا بحث تخصصی تره!

مخلص شما...

Real Madrid C.F
14-11-2010, 00:04
روت چی هست ؟؟ چطوری باید روت شه ؟؟

شما بهتر بود تاپیک جدید نمیزدین و تو خود تاپیک مشکل با گوشی های آندرویدی سوالتون رو مطرح میکردین...روت به معنی دسترسی به فایل ها و منابع بسته شده و کد شده ی گوشی هستش (اسم فارسیشو بلد بودم یادم رفت:31:) برای روت باید به انجمن های تخصصی رجوع کنین ولی شاید از Senaps بپرسین براتون توضیح بده...شاید خودم تاپیکشو زدم...

Mr.Pooya
14-11-2010, 10:54
شما بهتر بود تاپیک جدید نمیزدین و تو خود تاپیک مشکل با گوشی های آندرویدی سوالتون رو مطرح میکردین...روت به معنی دسترسی به فایل ها و منابع بسته شده و کد شده ی گوشی هستش (اسم فارسیشو بلد بودم یادم رفت:31:) برای روت باید به انجمن های تخصصی رجوع کنین ولی شاید از Senaps بپرسین براتون توضیح بده...شاید خودم تاپیکشو زدم...

سلام
من تاپیکی ندیدم که مشکلات آندروید باشه اگه لطف کنید آدرس تاپیک را بدید ممنون میشم .

biostar
14-11-2010, 12:35
سلام
من تاپیکی ندیدم که مشکلات آندروید باشه اگه لطف کنید آدرس تاپیک را بدید ممنون میشم .

می خوای گوشی رو روت کنی ؟

البته الان که آپدیت 2.2 اومده دیگه زیاد نیاز نیست.

روت کردن هم بستگی داره که گوشی شما S-lCD باشه یا AMOLED و اینکه نسخه ی Hboot شما چیه ؟

اگر روت کنی می تونی از رام های کوک شده استفاده کنید ، برخی برنامه ها و بازی ها نیاز به روت شدن دارن.
یعنی برای انجام برخی کار ها و( ه-ک) گوشی یا دسترسی به فایل های سیستمی گوشی رو روت می کنند.
تا این سطح دسترسی داده بشه.

مزایا :
می تونید نرم افزار ها رو روی کارت حافظه نصب کنید ، می تونید از رام های مختلف استفاده کنید ، می تونید فارسی ساز نصب کنید و ..................

معایب : یک ریسکه ! یعنی ممکنه گوشی بریک بشه !

Real Madrid C.F
14-11-2010, 13:51
ممنون از شما که جواب کامل رو دادید ...من سرم شلوغ بود نمیتونستم دقیق توضیح بدم...

اینم لینک تاپیک مشکلات با آندرویدی ها!

Honradez
26-11-2010, 13:10
سلام.

ميخواستم بپرسم آيا با گوشي Samsung I5500 Galaxy 5 ميشه سايتهاي فارسي رو مرور کرد؟

(تاپيکي براي اين گوشي پيدا نکردم و از اين رو تاپيک جديد دادم. اگر اشتباه ميکنم عذر ميخوام.)

ممنون.
:46:

Immunology
26-11-2010, 13:40
چرا نشه؟؟اگه رامی که روش باشه زبان فارسی رو ساپورت کنه میشه.اگر رامش مربوط به اروپا و ... باشه فکر نکنم بشه.البته صفحش کوچیکه شاید زیاد حال نده...

hoha881
26-11-2010, 13:41
کلوبش هنوز توی بخش سامسونگ هست.کیبورد فارسی داره فکر کنم اپرا مینی روش بریزی مرورگرش هم نشون بده.

abbas_m367
26-11-2010, 14:54
رو x10 چرا نشه ؟ من x10 دارم ! فقط باید بخوای!!
گوشی رو روت کن
فونت فارسی بریز
3 تا فایل توی فایل سیستمی رو ریپلیس میکنی و تمام !

Honradez
26-11-2010, 15:25
کلوبش هنوز توی بخش سامسونگ هست.کیبورد فارسی داره فکر کنم اپرا مینی روش بریزی مرورگرش هم نشون بده.

اون کلوب مال کوربي I5500 هست. من منظورم گالاکسي I5500 هست.

اپرا ميني هم راستش براي اکسپريا X10 خودم اينطور نيست و فارسيو نميخونه.

چرا نشه؟؟اگه رامی که روش باشه زبان فارسی رو ساپورت کنه میشه.اگر رامش مربوط به اروپا و ... باشه فکر نکنم بشه.البته صفحش کوچیکه شاید زیاد حال نده...
خبر نداريد هست همچين رامي (رام با ساپورت فارسي) براش يا نه؟

ممنونم. :46:

Immunology
27-11-2010, 08:34
معمولا يه رام كه ريليز ميشه براي تمام مناطق دنيا هم همزمان ارائه ميشه؛شما ميتونيد وقت خريد با فروشنده شرط كنيد كه بايد فارسي بخونه.تا حالا جايي نديدم كه نحوه نصب رام رو روي اين مدل توضيح داده باشه؛بس به دردسرش نمي ارزه و بهتره با رام فارسي بخريد؛تو كلوب اينجا من عكساشو ديدم با رام فارسي خريده بودن.

kiya_bahal
28-11-2010, 17:23
دوست عزیز هیچ احتیاجی به رام جدا و روت نیست
شما با گارانتی مایکروتل که بخری همه چیز روش هست هم رام فارسی هم صفحه کلید فارسی کامل
در مورد بروزر هم اپرا مینی و fennec (فایرفاکس) میخونه ولی بعضی وقتا حروف رو جدا نشون میدن
مرورگر skyfire نصب کن هیچ مشکلی نداره و خیلی عالیه

kamranjon
03-12-2010, 09:21
سلام دوستان
دوست من از امريكا برام يه گوشي samsung vibrent آورده ولي متاسفانه وقتي به وسيله كابش به كامپيوتر وصل كردم , كامپيوتر هنگ كرد و من مجبور به ريست كردن كامپيوتر شدم و وقتي دوباره سعي كردم وارد گوشي بشم بهم پيغام ميده your phone does not have a SD card inserted تو رو خدا كمكم كنيد. كمك كمك كمكم كنيد

بازم از تمام دوستان ممنونم

kamranjon
03-12-2010, 09:22
سلام دوستان
دوست من از امريكا برام يه گوشي samsung vibrent آورده ولي متاسفانه وقتي به وسيله كابش به كامپيوتر وصل كردم , كامپيوتر هنگ كرد و من مجبور به ريست كردن كامپيوتر شدم و وقتي دوباره سعي كردم وارد گوشي بشم بهم پيغام ميده your phone does not have a SD card inserted تو رو خدا كمكم كنيد. كمك كمك كمكم كنيد

بازم از تمام دوستان ممنونم

kamranjon
03-12-2010, 15:55
بازم سلام
راستي يه چيزي يادم رفت بگم , من كارت SD رو از گوشي در آوردم و توي گوشي ديگه انداختم ,( از اونجايي كه از اول تو كارت SD فيلم avator بود) , و محتواي كارت رو نشون داد , ولي وقتي دوباره به گوشي زدم باز همون پيغام رو بهم داد .

يكي به من كمك نميكنه ؟

بازم از همه ممنونم.

kamranjon
03-12-2010, 15:56
بازم سلام
راستي يه چيزي يادم رفت بگم , من كارت SD رو از گوشي در آوردم و توي گوشي ديگه انداختم ,( از اونجايي كه از اول تو كارت SD فيلم avator بود) , و محتواي كارت رو نشون داد , ولي وقتي دوباره به گوشي زدم باز همون پيغام رو بهم داد .

يكي به من كمك نميكنه ؟

بازم از همه ممنونم.

AryanLand
03-12-2010, 16:25
بازم سلام

يكي به من كمك نميكنه ؟

بازم از همه ممنونم.

سلام.

لطف کنید سوالاتتون رو یکبار و اونم جلی درستش (که همینجاست )بپرسید سوالات شما چه ربطی به گوشی گالاکسی اس داره که تو تاپیکش پرسیدید؟ :11:

senaps
04-12-2010, 00:17
پیغام که میگه کارت توش نیست!! منم دقیقا متوجه نشدم که چی میگی!!!
اگه کارت حافظه تو گوشی و پیغام رو میگیری،کارت رو بذار لای پارچه و دفنش کن!!(میتونی با یه گوشی دیگه هم تستش کنی جهت اطمینان از مردنش!!!)

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

پست رفقمون رو هم کاش قدیمی بود تا میتونستم بهش جواب بدم...البته حتمی تا حالا مشکلش حل شده!!

senaps
04-12-2010, 00:18

تقریبا تو نیم میلیون جا سوالتو نرو پرسیدین!! من بهتون جو.اب دادم تو یه تاپیک دیگه!!همونجا پیگیری میکنیم با هم...

kamranjon
04-12-2010, 09:58
بازم سلام دوست عزيز

كارت حافظه رو توي گوشي ديگه تست كردن , كار كرد و مشكلي نداشت ولي وقتي به گوشي خودم وصل ميكنم بازم نميشناسه .

چه كاركنم.

جالب اينجاست كه حافظه داخلي گوشي رو هم نشون نميده !!!!!

تو رو خدا راهنمايي كنيد

منتظرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟:41::19::18:

senaps
04-12-2010, 17:09
منتظرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز،درایور های مربوطه رو اصلا نصب کردین؟!

Notorious098
04-12-2010, 20:39
بچه ها من آخر گوشیمو روت کنم یا نه (wildfire) ؟ آموزش و ... رو گرفنم حالا موندم روت کنم یا نه چند تا سوال دارم :
1. رام کرک شده بهتره یا اصلی کارخانه و از کجت میشه آپدیت کرک شده خوب گیر اورد؟
2.رام میتونم نصب کنم ؟
3.کلا به نظر شما روت کنم یا نه ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید

kamranjon
05-12-2010, 08:48
دوست عزیز،درایور های مربوطه رو اصلا نصب کردین؟!

سلام دوست عزيز

يعني چي ؟ :41:

senaps
05-12-2010, 10:17
خوب ببین،ویندوز خودش شعورش نمیرسه که بفهمه چی بهش وصل شده!!!
دلیل ریست شدن اولیه سیستمتون رو نمی فهمم!!!
ولی همراه گوشی یه سیدی میاد که درایورش هست...مثل درایور صدا یا گرافیک کامپیوتر!!!
اون رو باید نصب کنید....گوشی های htc مثلا یه htc sync دارن...گوشی شما هم یه همچین برنامه هایی داره که باید نصب کنید تا کامپیوتر بتونه سیستم شما رو بشناسه در کل....

roxh58
07-12-2010, 14:05
رو x10 چرا نشه ؟ من x10 دارم ! فقط باید بخوای!!
گوشی رو روت کن
فونت فارسی بریز
3 تا فایل توی فایل سیستمی رو ریپلیس میکنی و تمام !

برای x10 mini چطور؟ 2.1 هم آپدیت شده و روتش کردم... فونت و کیبورد فارسی هم ریختم اما.....فونت ها خیلی زشته و چسبیده به همه و مرورگر هم بر عکس نشون میده

:41:راهنمایی لطفا

ugi1
08-12-2010, 21:57
بهترین کار همونی بود که کردین و آندروید ایرانی عضو شدین اما برای لینک ها باید بگم که خیلی تعجب میکنم ندیدینش چون دقیقا همین صفحه 1 همین تاپیک هست!!!

لینک ها از همون سایت آندروید ایرانی هستش!

بهترین کار اینه سوالاتون رو از همون سایت بپرسین اونجا بحث تخصصی تره!

مخلص شما...
سلام. این سایت آندروید ایرانی که بسته س!!

senaps
08-12-2010, 22:10
سلام. این سایت آندروید ایرانی که بسته س!!

بله...به دلیل مسایل فنی(دانلود سنتر و حجم بالای استفاده از اون!) هاستشون بسته هستش....

.
تا یکی دو روز دیگه بر میگرده!

Notorious098
10-12-2010, 18:54
بابا تورو خدا یکی راهنماییم کنه
بچه ها من آخر گوشیمو روت کنم یا نه (wildfire) ؟ آموزش و ... رو گرفنم حالا موندم روت کنم یا نه چند تا سوال دارم :
2.رام میتونم نصب کنم ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید

senaps
10-12-2010, 19:53

صد ردصد میل خودتون هست! کسی نیمتونه به شما بگه روت کنین!! ممکنه فردا گوشیتون دون بشه!! اونوقت ما چی جواب بدیم؟!!

رام کوک شده(cook)!! رام های رسمی مسلما پایدارن!(عمر میکنن رو گوشی...)ولی رام های کاستوم،یا کوک شده ،معمولا امکاناتی با خودشون میارن!!مثلا سنس اچ تی سی رو!برای گوشی های غیر اچ تی سی...و بسیاری امکانات دیگه!

2.رام میتونم نصب کنم ؟
بعد از روت کردن،میتونید!

میل خودتونه دوست عزیز....

Notorious098
11-12-2010, 14:17
آقای [senaps] الان خودتون گوشیتونو روت کردین ؟
کلا کسانی که آندروید میگیرن معمولا گوشی رو روت میکنن (چند درصد)؟
کسی هست که روت کرده باشه بعد پشیمون شده باشه ؟
ممنون

rawen.west69
22-12-2010, 15:22
ببخشید این x10 mini pro که بلوتوث نداره با نصب نرم افزار درست میشه یا باید روت بشه؟

hamed1297
22-12-2010, 16:07
فکر کنم بعد از آپدیت به 2.1 درست میشه.

senaps
23-12-2010, 01:30
آقای [senaps] الان خودتون گوشیتونو روت کردین ؟

بعد از نیم ساعت ور رفتن با امکانات اندو،و یه ساعت خوندن مطالب انگلیسی و فارسی و سوال و جواب ها و خوندن 10-15 صفحه مطلب،روت کردم!!!یه کاریه که باید بشه...!!!

کلا کسانی که آندروید میگیرن معمولا گوشی رو روت میکنن (چند درصد)؟
بله

کسی هست که روت کرده باشه بعد پشیمون شده باشه ؟
شاید!!
البته این روت کردن کار اجباریی نیست!! در حالت عادی،روت رو برای 2 کاربرد انجام میدن:
1- نصب برخی برنامه ها!
2-نصب کاستوم رام!!!
گوشی بنده که کاستوم رام نداشت!!!فروختمش و یکی دیگریی که خریدم،از اونجایی که همون بود،بازم کاستوم رام نداشت!!!
یه بار دیگه فروختمش و الان که میخوام بخرمش،هنوز کاستوم رام درست حسابی نداره وبین خریدنش گلکسی دودلم!!

hamed malekpour
23-12-2010, 11:44
یه سوال بعد از آپدیت آندروید 1.6به 2.1یا2.2چی میشه ؟

hamed1297
23-12-2010, 16:31
البته روت کردن قابل برگشت هم هست.بستگی به نرم افزار و روش کار داره.

یه سوال بعد از آپدیت آندروید 1.6به 2.1یا2.2چی میشه ؟

خوب امکانات اضافه میشه.قابلیتهای گوشی بالاتر میره.سرعت بالاتر میره.عیبهای ورژنهای قبل بر طرف میشه و.....

alireza_sun72
31-12-2010, 09:46
سلام
من یه گوشی HTC DESIRE دارم چند وقت پیش هم توی ستینگ خود گوشی.گوشی رو اپدیت کردم
امروز هم گوشی رو روت کردم اما وقتی میخوام رام 2.2 با ساپرت فارسی رو نصب کنم ارور میده
اصلا وقتی CLOCK WORK RECOVERY رو میارم ههمون اولش میگه
E:CANNOT FIND MTSC
E:CANNOT MOUNT CACHE :RECOVERY/COMMAND
E:CANNOT MOUNT CACHE :RECOVERY/LOG
توی REPORT ERROR هم اینو میگه
TMP/RECOVERY.LOG WAS COPIED TO SDCARD/CLOCKWORLDMOD/RECOVERY.LOG
PLEASE OPEN ROM MANAGER TO REPORT ISSUE
اینو یادم رفت بگم که وقتی apply sdcard:update.zip رو میزنم پایین صفحه اینا رو مینویسه:
finding update package...
opening update package...
installing update...
formating system...
e:failure at line 6
installation aborted

B.3.S.T
31-12-2010, 13:40
شما backup گرفتی قبل نصب رام ؟!
باید قبل از نصب رام wipe هم می کردی...اینا رو انجام دادی؟

alireza_sun72
31-12-2010, 13:48
شما backup گرفتی قبل نصب رام ؟!
باید قبل از نصب رام wipe هم می کردی...اینا رو انجام دادی؟
من اصلا رام نصب نکردم فقط روت کردم گوشی رو

B.3.S.T
31-12-2010, 15:28
من اصلا رام نصب نکردم فقط روت کردم گوشی رو

آها....منظورت اینه که رام نصب نمیشه..!
خب به منوی ریکاوری که دسترسی داری ایشالا..؟!
راستی میشه بگی می خوای چه رامی رو نصب کنی؟!

+
یک اشتباه بزرگی که انجام دادی این بوده که از طریق خود گوشی هم آپدیت کردی...

alireza_sun72
31-12-2010, 18:42
آها....منظورت اینه که رام نصب نمیشه..!
خب به منوی ریکاوری که دسترسی داری ایشالا..؟!
راستی میشه بگی می خوای چه رامی رو نصب کنی؟!

+
یک اشتباه بزرگی که انجام دادی این بوده که از طریق خود گوشی هم آپدیت کردی...
بله به منوی ریکاوری دسترسی دارم ولی میگم وقتی به منوی ریکاوری میرم اون پایین مینویسه:
e: cant mount cache
e: cant mount recovery.log
این رامو میخوام نصب کنم :
ورژن 2.2 با ساپرت فارسی

B.3.S.T
31-12-2010, 20:47
فکر می کنم گوشی کامل روت نشده..
با برنامه unrevoked روت کردی؟ببین موقع روت کردن باید حتمآ گوشی رو سیستم کامل شناخته باشه...
شما داخل بوت لودر که میشی باید تو device manager سیستم آیکون آندروید رو داشته باشی در غیر این صورت سیستم گوشی رو نمیشناسه و امکان داره وسط روت کردن یه سری فایلها رو شناسایی نکنه...
بهترین راه برای اینکه مشخص می کنه گوشی روت شده تو منو گزینه superuser باید داشته باشه!
بهترین رامی که برای آندروید فعلآ هست همین LeeDrOiD v2.2f هست که هم فارسی رو کامل پشتیبانی می کنه هم امکانات خوبی داره...

alireza_sun72
31-12-2010, 23:12
فکر می کنم گوشی کامل روت نشده..
با برنامه unrevoked روت کردی؟ببین موقع روت کردن باید حتمآ گوشی رو سیستم کامل شناخته باشه...
شما داخل بوت لودر که میشی باید تو device manager سیستم آیکون آندروید رو داشته باشی در غیر این صورت سیستم گوشی رو نمیشناسه و امکان داره وسط روت کردن یه سری فایلها رو شناسایی نکنه...
بهترین راه برای اینکه مشخص می کنه گوشی روت شده تو منو گزینه superuser باید داشته باشه!
بهترین رامی که برای آندروید فعلآ هست همین LeeDrOiD v2.2f هست که هم فارسی رو کامل پشتیبانی می کنه هم امکانات خوبی داره...
سلام ممنون از جوابت
بله گوشی با unrevoked روت شده و سوپر یوزر هم هست
شاید رامی که من دانلود کردم خرابه...:41:
میشه لینک این رامی که میگی رو بزاری؟ ممنون

B.3.S.T
31-12-2010, 23:34
بیا داداش..
این رام :

اگر فارسی ساز نداشتی هم بگو بزارم:46:

ebi6630
01-01-2011, 20:08
دوستان این مشکل اس ام اس که میگن گوشی های آندروید دارن،کسی تا الآن بهش بر خورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed1297
01-01-2011, 20:12
چه مشکلی؟فونت یا ارسال و دریافت؟

ebi6630
01-01-2011, 21:40
چه مشکلی؟فونت یا ارسال و دریافت؟

مشکلش اینه که یه اس ام اسو اشتباه به یه نفر دیگه از contact می فرسته.
خودم فکر کنم دروغه.چون اگه اینجوری بود همه راجعبش می گفتن.

alireza_sun72
01-01-2011, 22:58
من با سرعت 128 رام رو دانلود میکردم که یهو رو 92% گیر کرد :9:
اصلا هدف من از ریختن رام بار کردن صفحه های فارسی تو اینترنته
اگه فارسی ساز بریزم بدون نیاز به رام هم میشه صفحه های فارسی رو دید؟؟؟

B.3.S.T
01-01-2011, 23:37
من با سرعت 128 رام رو دانلود میکردم که یهو رو 92% گیر کرد :9:
اصلا هدف من از ریختن رام بار کردن صفحه های فارسی تو اینترنته
اگه فارسی ساز بریزم بدون نیاز به رام هم میشه صفحه های فارسی رو دید؟؟؟

نباید مشکلی از لینکی که دادم باشه...با idm دان می کردی یا اکسپلورر؟
خب دوست من اگر رام قابلیت فارسی نداشته باشه که نمیشه فارسی بهش اضافه کرد!
الان اکثر رامها فارسی ساز رو به طور کامل پشتیبانی نمی کنن...این رامی که من دادم تضمین شدست که فارسی رو کامل پشتیبانی می کنه.

senaps
02-01-2011, 13:44
مشکلش اینه که یه اس ام اسو اشتباه به یه نفر دیگه از contact می فرسته.

داداش،واقعا شما یک ثانیه این حرف رو باور کردین؟!!
این سیستم عامل داره میرسه به رتبه ی اول سیستم عامل های خفن اسمارت فون ها!!!!
صد ها دستگاه دارن از این سیستم عامل استفاده میکنن!!!
اونوقت ....؟!!!
عزیز،این فقط لطیفه هست...گاهی فروشنده هایی که چیزی بارشون ینست،یه چیزایی به ادم میگن که شاخ در میاره....
پیشنهاد میکنم برای دیدن برخی از این حرف ها،به اینجا مراجعه کنین!

هم سرگرمیه و هم...

ebi6630
02-01-2011, 14:39
داداش،واقعا شما یک ثانیه این حرف رو باور کردین؟!!
این سیستم عامل داره میرسه به رتبه ی اول سیستم عامل های خفن اسمارت فون ها!!!!
صد ها دستگاه دارن از این سیستم عامل استفاده میکنن!!!
اونوقت ....؟!!!
عزیز،این فقط لطیفه هست...گاهی فروشنده هایی که چیزی بارشون ینست،یه چیزایی به ادم میگن که شاخ در میاره....
پیشنهاد میکنم برای دیدن برخی از این حرف ها،به اینجا مراجعه کنین!

هم سرگرمیه و هم...

آره عزیز ولی یه نگاه به این بنداز.

senaps
02-01-2011, 15:07
آره عزیز ولی یه نگاه به این بنداز.

هه هه!! کامنت هاشو هم اگه بخونی،همه تقریبا اشاره کردن که چنین مشکلی نداشتن....
به شخصه یه لجند،و دوبار یه اکس پریا و یه بار یه اکس پریای دیگه رو داشتم،و مشکلی در اس ام اس هام ندیدم!!!
این مشکل فقط گاهی پیش میاد..... درضمن،شما برای اس ام اس از برنامه های دیگه استفاده میکنین که چنین باگی ندارن!!

alireza_sun72
02-01-2011, 18:42
نباید مشکلی از لینکی که دادم باشه...با idm دان می کردی یا اکسپلورر؟
خب دوست من اگر رام قابلیت فارسی نداشته باشه که نمیشه فارسی بهش اضافه کرد!
الان اکثر رامها فارسی ساز رو به طور کامل پشتیبانی نمی کنن...این رامی که من دادم تضمین شدست که فارسی رو کامل پشتیبانی می کنه.
اقا من رام رو کامل دانلود کردم اسمشو عوض کردم به update.zip
رفتم به منوی ریکاوری
نصب رام رو زدم باز هم اون ارور قبلی رو داد
اه لعنت به این گوشی
ارورش اینه:
install from sdcard
e: cant find mtsc
finding update package
installing update
formatting cache
e:cant format cach
e:failure at line 3
format cache: installation aborted
اه اه اه:19: الانه که گوشیو از پنجره شوت کنم بیرون:19:

ebi6630
02-01-2011, 19:02
هه هه!! کامنت هاشو هم اگه بخونی،همه تقریبا اشاره کردن که چنین مشکلی نداشتن....
به شخصه یه لجند،و دوبار یه اکس پریا و یه بار یه اکس پریای دیگه رو داشتم،و مشکلی در اس ام اس هام ندیدم!!!
این مشکل فقط گاهی پیش میاد..... درضمن،شما برای اس ام اس از برنامه های دیگه استفاده میکنین که چنین باگی ندارن!!

آره.همرو خوندم.
کل سئوال من اینه تا الان کسی به این مشکل بر خورده یا نه.

senaps
02-01-2011, 20:27
به شخصه گفتم که سه تا گوشی اندرویدی داشتم و هیچ مشکلی نداشتم!!!

B.3.S.T
02-01-2011, 22:51
رفتم به منوی ریکاوری
اه لعنت به این گوشی
ارورش اینه:
install from sdcard
finding update package
installing update
formatting cache

خونسرد باش دادا...:31:
همه که از اول مثل آب خوردن رام و نصب نکردن.!
خب شما قبل از نصب رام باید چند تا کار کوچیک انجام بدی..
اول از داخل منوی ریکاوری یک backup از گوشی بگیر...
بعد هم گوشی رو حتمآ wipe کن...
توجه : برای هر مرحله که انجام میدی سعی کن گوشی رو reboot کنی ...(پشت سر هم این کار ها رو انجام نده)
اینم راستی باید دان کنی(حجمش 2 مگ بیشتر نیست)
این فایل رو با فایل رامت بریز تو مموری گوشی...بعد از طریق منوی ریکاوری نصبشون کن...
اول اینو نصب کن بعد رام رو

AryanLand
02-01-2011, 23:07
رفتم به منوی ریکاوری
اه لعنت به این گوشی
ارورش اینه:
install from sdcard
finding update package
installing update
formatting cache

سلام.

آقا قبل از شوت ممکنه آدرستو بدی؟:31:

alireza_sun72
02-01-2011, 23:28
داداش من این فایلو ریختم رو رم ولی همون ارور قبلی رو میده
مثل اینکه یه فایلی رو پیدا نمیکنه همش میگه:
e: can't mount CACHE:recovery/log
توی advanced که میرم و ریپورت ارورو که میزنم میگه:
TMP/RECOVERY.LOG WAS COPIED TO SDCARD/CLOCKWORLDMOD/RECOVERY.LOG

PLEASE OPEN ROM MANAGER TO REPORT ISSUE
فکر کنم گوشی بد روت شده راهی برای انروت کردن یا روت کردن به روش دیگه ایی هست؟
من با unrevoked روت کرد
توی این فروم هم یکی این مشکلو داشته ولی اینگلیسیه زیاد سر در نیاوردم

alireza_sun72
03-01-2011, 02:29
یکی هم با تایپ کردن این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکلشو حل کرده ولی اینو کجا تایپ کرده؟

B.3.S.T
03-01-2011, 15:06
wipe می کنی قبل از نصب رام؟!

alireza_sun72
03-01-2011, 23:21
wipe می کنی قبل از نصب رام؟!
wipe رو که میزنم ارور قبلیو میده
داداش دمت گرم پنج شنبه گوشی رو میبرم الاعدین
راستی اونجا کسی رو میشناسی وارد باشه؟

s.a.h
05-01-2011, 17:04
اقا نبر الاعدین منم همین مشکلو دارم یه کمی بچه فکراشونو بذارن روی هم حل کنیم این مشکلو
من تو ایکس دی ای هم خیلی رفتم دنبالش من شکم به روت کردن با این روشه خواستم با روش دیگه ای روت کنم روشی پیدا نکردم
بعدش رفتم گوشیو دانگرید کنم با این روش:

وقی خواست دانگرید بشه سر دانگرید کردن رادیو ارور داد دیگه هم گوشی بالا نیومد فقط ارم HTC میومد با زمینه مشکی
بعدش چندتا رام فابریکی گرفتم هیچ کدوم نصب نشد به غیر از یکی اونم این رامه

اگه به حواب این سوال ها برسم شاید بتونم کاری کنم
اول بگید از کجا بفهمم گوشم برنده یا نه ؟
دوم از کجا بفهمم نمایشگرش Slcd یا AmoLED ?

B.3.S.T
05-01-2011, 23:43
wipe رو که میزنم ارور قبلیو میده
داداش دمت گرم پنج شنبه گوشی رو میبرم الاعدین
راستی اونجا کسی رو میشناسی وارد باشه؟

داداش شما مموری گوشی رو یک فرمت کن با رم ریدر اگه داری
بعد رام رو نصب کن ایشالا درست میشه:46:

alireza_sun72
06-01-2011, 14:02
اقا نبر الاعدین منم همین مشکلو دارم یه کمی بچه فکراشونو بذارن روی هم حل کنیم این مشکلو
من تو ایکس دی ای هم خیلی رفتم دنبالش من شکم به روت کردن با این روشه خواستم با روش دیگه ای روت کنم روشی پیدا نکردم
بعدش رفتم گوشیو دانگرید کنم با این روش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقی خواست دانگرید بشه سر دانگرید کردن رادیو ارور داد دیگه هم گوشی بالا نیومد فقط ارم HTC میومد با زمینه مشکی
بعدش چندتا رام فابریکی گرفتم هیچ کدوم نصب نشد به غیر از یکی اونم این رامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه به حواب این سوال ها برسم شاید بتونم کاری کنم
اول بگید از کجا بفهمم گوشم برنده یا نه ؟
دوم از کجا بفهمم نمایشگرش Slcd یا AmoLED ?
داداش من گفتم یه نفر با تایپ کردن اون جمله مشکلشو حل کرده
ببین میتونی بفهمی کجا تایپ کرده؟

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

داداش شما مموری گوشی رو یک فرمت کن با رم ریدر اگه داری
بعد رام رو نصب کن ایشالا درست میشه:46:
امروز میرم یه رم ریدر بگیرم:31:

alireza_sun72
06-01-2011, 16:33
کسی میدونه چطوری انروت کنم؟

s.a.h
06-01-2011, 17:41
لینک تاپیکشو بذار ببینم

رام فابریکی بریزی انروت میشه

یه چیز دیگه هم فهمیدم تو XDA زده بود رم باید پارتیشن بندی بشه

Shayan96
08-01-2011, 12:11
Salam. Man mikhastam beporsam android 2.3 mitoone optionhaye google mesle translate ro neshoon bede?

alireza_sun72
08-01-2011, 14:25
لینک تاپیکشو بذار ببینم

رام فابریکی بریزی انروت میشه

یه چیز دیگه هم فهمیدم تو XDA زده بود رم باید پارتیشن بندی بشه
اقا من فهمیدم مشکل از کجاست
من گوشی رو توی ستینگ خودم اپدیت کرده بودم که نباید میکردم:41:

_ رو حذف کن

senaps
08-01-2011, 17:08
Salam. Man mikhastam beporsam android 2.3 mitoone optionhaye google mesle translate ro neshoon bede?

سلام عزیز....

خوش اومدی....
بله مشکلی نداشته برا من!؟(دیگران هم بگن...)
در حقیقت سرویس های گوگل،اکثرن با اندو مثل ساعت کار میدن....
راستی،لطف کنین پارسی بنویسید!

s.a.h
08-01-2011, 18:23
نه از اون نیست گوشی روت میشه وقتی هم که روت بشه میشه رام کاستوم ریخت باید ببینیم ایراد از کجاست

s.a.h
11-01-2011, 18:55
هیچ کس از جاش تکون نخوره دورستش کردم سر فرصت اموزش فارسیشم میذارم
از لینک زیر برید عمل کنید
یه image میده که باید رایتش کنی بوت بشی و باقی مسایل

omid2800
19-01-2011, 00:18
سلام منم اين مشكل رو دارم منو هم راهنماي كن

bidellboy
25-01-2011, 22:07
کسی هست برای اجرای بازیها تو 320در 240 به مشکل خورده باشه؟
راستی یه سری گوشی با اندازه 240در400 اومده (مثه I551 سامسونگ) تکلیف این گوشی ها چیه؟

PersiAndroid
30-01-2011, 19:02
ميگم من يه مشكلي دارم مثلا شماره يه نفر تو گوشيم با شماره ي 09171234567 ذخيره شده
بعد اين جناب به بنده اس ام اس ميدن خوب شمارشون تو شبكه 989171234567 هست و با اين شماره اس ام اس شون مياد ولي گوشي اين شماره رو نميشناسه و ناشناس هست و منم مجبورم همين شماره رو هم باز تو همون اسم ذخيره كنم
1200 هم ميفهمه كه اين همون شمارس اصلا 3310 خدابيامرز هم اينجوري نبود
گوشيم هم گالكسي اس هست بايد چيكار كنم؟
البته فكر كنم اگه شماره رو از اول اينجوري ذخيره كنم حل بشه +989171234567 البته امتحان نكردم
شايد بازم گوشي پيش خودش بگه نوچ! اين اون نيست :13:اين اولش + داره اون نداره:31:

PersiAndroid
01-02-2011, 21:29
در مورد مشكل بالا كه چيزي نگفتين در مورد:

Parse Error: There is a problem parsing the package

موقع نصب برنامه در گالكسي اس با رام 2.1 نظرتون چيه؟ مشكل از كجاست؟ الان در مورد چندتا برنامه اين مشكل رو داشتم

ayandoo
01-02-2011, 22:15
درود به همگی

من یه مشکل دارم و قادر به حل کردنش نیستم

من نمی تونم تنظیمات GPRS همراه اول برای گوشیم درست کنم

مدل گوشیم Galaxy tab GT- P1000

راستی تنظیمات خودکار هم برام ارسال نمی شه و همش پیغامی از اپراتور همراه اول می گیرم مبنی برا اینکه خدمات دیتا شما وصل نمی باشد اما وقتی به امور مشترکین مراجعه می کنم مگه شما مشکلی ندارید و باید به صورت دستی تنظیماتو اعمال کنید
ولی هرکاری می کنم نمی شه
کمک لطفا

ardeshir223
04-02-2011, 17:13
سلام من سونی اریکسون ایکس 10 گرقتم و نمیتونم عکس و موزیک و ویدیو هایی که رو گوشیم میریزم پاک کنم چیگار گنم؟

senaps
04-02-2011, 22:17
من نمی تونم تنظیمات GPRS همراه اول برای گوشیم درست کنم

برای فعال کردن اینترنت ابتدا نیاز به ساختن یک APN جدید دارید برای این کار باید مراحل زیر رو انجام بدید :

به آدرس Setting > Wireless Controll > Mobile Network Setting > Access Point Names برید .
با زدن کلید Menu و New APN رو انتخاب کنید.
قسمت هارو با اطلاعات زیر پر کنید :

Name : MCI-GPRS
APN : mcinet
و بقیه تنظیمات رو به حال خود رها کنید .

و فقط گزینه Mobile Network را از قسمت Setting > Wireless Controll فعال کنید و گوشی را یک بار ریبوت کنید .
منبع:

سلام من سونی اریکسون ایکس 10 گرقتم و نمیتونم عکس و موزیک و ویدیو هایی که رو گوشیم میریزم پاک کنم چیگار گنم؟

نفهمیدم یعنی چی؟یعنی توی منوش،دلیت کردن نیست؟
چه رامی روش نصبه؟ رامش رو عوض نکردین؟ 2.1 یا 1.6 ؟!!
همونجا روی فایلی که میخواین پاک کنین،منو رو باز کنین و خیلی ساده دلیت رو انتخاب کنید!

tiyam 01
06-02-2011, 19:14
دیزایر اچ دی کامل فارسی میشه؟

P.A.Y.T.O.N
07-02-2011, 21:17
مشکل اینجاس که فقط شارژ اونلی کار میکنه و به صورت درایوی میشناسه که توش چیزی نیست. رو درایو هم کلیک کنم میزنه اینسرت د دیسک ...
هم سینک htc رو نصب کردم(آخرین ورژن) و هم درایور های کارت SD رو اپدیت کردم. تنظیمات دباگینگ و بقیه تنظیمات رو هم ور رفتم ولی کار نکرد.
تو سایت های خارجی بعضیا گفتن کابل رو عوض کردن درست شده بعضی ها هم حافظه رو فرمت کردن از تو خود گوشی که واسه من این گزینه خاموشه کلا
از دوستان اگه کسی به همچین مشکلی برخورده و تونسته حلش کنه به مام بگه ممنون میشیم.

EHSANRF
07-02-2011, 21:51
متن های SMS توی گالکسی 551 چپ چین هست، راهی نداره فارسی بشه؟
ضمناً کلید اینتر توی گالکسی به جز صفحه کلید اصلیش روی چه دکمه ای هست؟

AryanLand
07-02-2011, 23:06
سلم.

نیازی به باز کردن تاپیک جدید نیست شما باید تو قسمت مشکلات مربوط به گوشیهای آندرویدی میپرسیدید سوالتون رو.

آدرس قسمت مربوطه:

rima_11788
07-02-2011, 23:44
من یه گوشی htc desire دارم ولی وقتی با htc synce وصل میشم به کامپیوتر میگه یه اسم وارد کن و بعد کامپوتر و گوشی قفل میکنن.
چکار کنم؟

senaps
08-02-2011, 00:00
من یه گوشی htc desire دارم ولی وقتی با htc synce وصل میشم به کامپیوتر میگه یه اسم وارد کن و بعد کامپوتر و گوشی قفل میکنن.

ببخشید،برای اولین باره که یه همچنی چیزی رو می شنوم!!
شما درایور رو نصب کردی؟
وقتی گوشی رو وصل میکنی،از گزینه هایی که میاد کدوم رو انتخاب میکنی؟!
میشه یه عکس هم بندازی جهت بهتر دیده شدن؟!

P.A.Y.T.O.N
08-02-2011, 17:33
عدم وصل شدن Htc Desire HD به کامپیوتر
مشکل اینجاس که فقط شارژ اونلی کار میکنه و به صورت درایوی میشناسه که توش چیزی نیست. رو درایو هم کلیک کنم میزنه اینسرت د دیسک ...
هم سینک htc رو نصب کردم(آخرین ورژن) و هم درایور های کارت SD رو اپدیت کردم. تنظیمات دباگینگ و بقیه تنظیمات رو هم ور رفتم ولی کار نکرد.
تو سایت های خارجی بعضیا گفتن کابل رو عوض کردن درست شده بعضی ها هم حافظه رو فرمت کردن از تو خود گوشی که واسه من این گزینه خاموشه کلا
از دوستان اگه کسی به همچین مشکلی برخورده و تونسته حلش کنه به مام بگه ممنون میشیم.

PersiAndroid
08-02-2011, 22:29
ميگم من مايلستون xt720 دارم حافظه داخليش خيلي كمه و واسه نصب بازي هاي hd كم مياره راهي نيست كه بتونم برنامه هامو تو مموري كارت نصب كنم يا حد اقل ديتا هاشو اونجا كپي كنم؟ برنامه اي براي اين كار نيست؟

baharshiraz
10-02-2011, 20:21
گالکسی 551 من در برنامه پرشین دیکشنری ترجمه های فارسی رو به صورت برعکس نشون میده.جالبه که گوشی من ار ابتدا فارسی بوده .
چه کنم؟

در ضمن مشکل جدا نشون دادن حرف ی حل نشده؟

farshad-v3x
12-02-2011, 00:40
من پسورد اولیه صفحه که به اسم pattern هست رو یادم رفته. گوشیم رو صفحع اول مونده. لطفا یکی راهنمایی کنه چکار کنم htc wildfire

hamed1297
12-02-2011, 01:01
گزینه اول رو ادرس ایمیل بده.به جای پسورد بزن null.

absorb3000
13-02-2011, 12:32
برای یه سوال شده که گوشیهای جاوا و رده پایین دوربین دوم داشتند ولی گوشیهای اندروید مطرح بازار دوربین مکالمه تصویری ندارند ؟؟؟

KAKHMAL
18-02-2011, 20:42
سلام
میخواستم ببینم کسی میدونه که واسه آندروید کامپایلر c/c++ وجود داره یا نه؟!:27:

و

اینکه کلا آندروید چه مزایا و چه معایبی داره!:31:

و

اینکه کلا شما از گوشیتون بیشتر چه استفاده ای میکنین؟!(بازی ، وبگردی ، تماس ، sms و...)

ممنون:11:

masoud4031
24-02-2011, 17:31
سلام من يه هيرو دارم فنت فارسي ريختم .رسيت کردم الان روي لوگوي hero گير ميکنه بالا نمياد
ورژن رامش 2.73.421.5 است .هرچي گشتم نتونستم اين ورژن رو پيدا کنم.
هر ورژن ديگري رو هم ميخواي نصب کني Eror131 ميده
رامش هم مال گشور آفریقای جنوبیه که آبدیتی هم توی سایت htc ارائه نشده
در ضمن گوشی هم روت نشده
لطفا راهنماي کنيد ممنون

tanatos
27-02-2011, 16:42

KAKHMAL
27-02-2011, 22:37
اما توی این که جواب هیچ کدوم ازسوالای من نبود!!:19:

mska
03-03-2011, 07:32
سلام

مشکل اینه که وقتی گوشی را با کابل به کامپیوتر متصل می کنم تو کامپیوتر هیچ چیزی شناخته نمیشه
و تو گوشی هم علامت USB نمیاد

سوال اینکه اگر بخام به android 2.2 ارتقا بدم چه باید بکنم؟

مرسی

sokoooooooooot
06-03-2011, 12:49
سلام دوستان من نمیدونستم از کدوم قسمت سوالم و مطرح کنم.:41:
میخوام ی سوالی بپرسم ازتون.
من گوشی htc مدل wildfire دارم اینترنتش و فعال کردم اما از صفحه ی اینترنتش هیچ سایتی رو نمی تونم باز کنم.یکی من و راهنمایی کنه لطفا.:41: ی سوال دیگم دارم میخام نرم افزار shmessengerنصب کنم رو گوشیم اما فرمتش جاواس نصب نمیشه چجوری نصبش کنم؟

Notorious098
06-03-2011, 22:46
این wallpaper های نصب میکنیم روی wildfire کجا میرن و چه جوری نمایش داده میشه؟
از کجا باید بفهمیم گوشیمون روت شدست ؟

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

سلام دوستان من نمیدونستم از کدوم قسمت سوالم و مطرح کنم.:41:
میخوام ی سوالی بپرسم ازتون.
من گوشی htc مدل wildfire دارم اینترنتش و فعال کردم اما از صفحه ی اینترنتش هیچ سایتی رو نمی تونم باز کنم.یکی من و راهنمایی کنه لطفا.:41: ی سوال دیگم دارم میخام نرم افزار shmessengerنصب کنم رو گوشیم اما فرمتش جاواس نصب نمیشه چجوری نصبش کنم؟

شما این دو تا برنامه رو نصب کن :
Mirsal و Opera mini مشکلت حل میشه

saman fooladi
10-03-2011, 01:45
با سلام
گوشی htc disire hd من خود به خود sd card را نمی شناسه ؟ :45:
ممنون میشم کمکم کنید :10:

omidjavadnia
19-03-2011, 11:36
سلام من بعد از روت کردن گوشی فارسی ساز روش نصب کردم گوشی هنگ کرد بعد باتری رو در اوردم دیگه بالا نیومد. چنر رام هم براش دانلود کردم ولی موقع نصب رام این اررور رو میده: E:Error in /sdcard/update.zip (status 2) خواهشا کمکم کنین دیگه دارم دیوونه میشم

mohammadburn
30-03-2011, 17:05
با سلام من گوشی Wildfire دارم پس از آپدیت گوشی در محیط اس ام اس و IE حرف "ی" را نشون نمیده در حالی که قبل از آپدیت این مشکل را نداشت لطفا راهنمایی نمایید چه جوری فونت فارسی به سیستم اضافه کنم با تشکر

PersiAndroid
01-04-2011, 16:23
من وقتي تو موزيك پلير گالكسي آهنگ پخش مي كنم بعضي وقتا يه صداي زن مياد كه اسم آهنگ و آلبوم و .... رو ميگه
خيلي هم حالگيريه تا وسطاي آهنگ حرف ميزنه ميره رو اعصابم
كجا بايد اينو غير فعال كنم؟

baren
04-04-2011, 15:30
خواهشا لینک دانلود آپدیت آندروید 1.6 به 2.1 مخصوص گوشی x10 mini سونی اریکسون رو برای بنده بزارید .
ممنون

zgg123
12-04-2011, 13:43
سلاین
اندروید چه جوریه یعنی به -- = ساین = یا موارد اینجوری احتیاج داره یا نه و هیچ کار خاصی برا ی نصب برنامه بازی .ووووو استفاده از گوشی نباید کرد؟؟؟:19:

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

میشه ورژنش رو راحت تغییر داد یا ثابت هست

hamed1297
12-04-2011, 14:06
ساین ماین نداره.برنامه هاش یا پولی هست یا مجانی که از مارکت گرفته میشه.
کار خاصی نمیخواد جز نصب برنامه ها.

برای تغییر اگه منظورتون آپدیتو اینا باشه به نوع گوشی و شرکت تولید کنندش داره.

mohandes_2009
12-04-2011, 14:06
اندروید اپن سورس هست
همه کار میشه انجام داد
میشه رام های کاستوم رو گوشی ریخت
بستگی به ساپورت گوشیتون در ورژن اندروید داره
در خرید گوشی اندرویدی شک نکنید !!!

zgg123
12-04-2011, 14:40
اندروید اپن سورس هست
همه کار میشه انجام داد
میشه رام های کاستوم رو گوشی ریخت
بستگی به ساپورت گوشیتون در ورژن اندروید داره
در خرید گوشی اندرویدی شک نکنید !!!

منظور شما از رام چیه ؟/ یه توضیحات کلی در مورد اندروید و همین رام هم بدید ممنون:40:

R@R#M@N
14-04-2011, 01:04
رام ورژن مختلف فریموری هست که میتونین رو گوشیتون نصب کنین !
رام با آندروئید 2.1
رام با آندروئید 2.2
رام با آندروئید 2.3
توی هر رام میان یه سری دستکاری انجام میدن
عمومی ترینش که همون ورژن آندروئید هست !
بعدش توی پرفرمنس و کلاً سرعت و ... مانور میدن :دی

iMosi
14-04-2011, 01:09
آخه گلکسی ایس تو XDA انجمن نداره....احتمالا رام کاستوم هم نداره:27:

ali darman
18-04-2011, 18:20
سلام.من Sony Ericson دارم که تحت آندروید هست. چطوری تم بریزم توش؟:19::41:

Immunology
19-04-2011, 00:07
تم رو از طریق ریکاوری میریزن.ضمنا نمیشه هر تمی رو روی هر رامی ریخت.باید با اون رام سازگار باشه وگرنه گوشی بالا نمیاد.

mrsib66
25-04-2011, 13:49
سلام من تازه دیزایر خریدم و چندتا سوال داشتم
1- چطور میشه با نرم افزار فیسبوک این گوشی کار کرد(چون فیلتره نمیره توش)؟آیا وی پی ان برای گوشی هست؟
2-چطور میتونم از طریق وای فای فیلمم رو از گوشی تو تلویزیون بندازم؟
3- راهنمای فارسی این گوشی اگه هست بیزحمت برام لینک دانلودش رو بزارید
4-آیا واقعا صفحه نمایش این گوشی ضد خشه؟یا برم تلق محافظ ال سی دی بخرم؟

saeedzarini
27-04-2011, 03:20
باید --- بخری در ضمن ضدخش نیس

parviz85
27-04-2011, 07:06
1-همون چیز پ ان رو لازم دارید.
2-کپی کنید یا Stream؟
3-؟
4-بله ضد خش هست ولی خش های معمولی یعنی کلید و سکه و ... شاید با کاتر خش یخوره ولی من امتحان نکردم :D
*اگر بیشتر هزینه می کنید می تونید گوشی های بهتری بخرید.

PersiAndroid
02-05-2011, 14:20
با سلام

من ميخوام گوشيمو بفروشم چكار كنم حافظه داخلي رو نتونن ريكاوري كنن!
بعدش من مشكل 3 دكمه هم دارم براي اين جور چيزا كه به خاطر 3 دكمه مشكلي پيش نمياد؟
چون يكي از دوستان گفت براي جلو گيري از ريكاوري بايد گوشي رو vipe كرد كه من نميدونم چيه؟و گفت كه تو قسمت بوت لودر گوشي هست و بايد از اون قسمت اينكارو كرد
اگه كسي اطلاعاتي داره بگه چون واقعا خيلي نگران اين قضيه هستم.
عكس خانوادگي توي گوشي داشتم كه به راحتي با يه برنامه ريكاوري عكس ها ، بر ميگردن. شايد خريدار هم نخواد اينكارو بكنه ولي خو ب هر كسي چيزي تو گوشيش داره كه پاك بشه و سروكارش به برنامه هاي ريكاوري بيفته...
و ميدونم كه پر و خالي كردن حافظه چندان فايده اي نداره چون اينكارو هم امتحان كردم...
مثلا من براي وقتي كه هارد كامپيوتر رو كاري كنم كه كسي نتونه ريكاوري كنه از secure delete توي نرم افزار پارتيشن ميجيك استفاده مي كنم اما تا به حال نتونستم براب چيپ هاي مموري كارت و حافظه هاي داخلي گوشي كه به صورت mass storage هستن راه حلي پيدا كنم. الان اينجا مسئلم حافظه داخليه چون مموري رو بر ميدارم
البته در مورد مشكل 3 دكمه من وقتي دكمه ي هوم و ولوم آپ رو ميگيرم و دكمه پاور رو ميزنم آرم سامسونگ و گالكسي فقط چشمك ميزنه شايد هم من اشتباه اين كارو ميكنم

مشكل بعديم هم:

با چه بر نامه اي از sms و mms هام رو بكاپ بگيرم تورو خدا كمك كنيد حسابي كارم گيره
اس ام اس هاي خاطره انگيزي رو ي گوشي دارم كه نميخوام از دستشون بدم... خيلي برام مهم هستن
مثلا چند تا گوشي داشتم كه به خاطر اينكه نتونستم از اس ام اس هاي روشون بك آپ بگيرم نتونستم بفروشمشون و نگهشون داشتم

در ضمن من درايور گوشيو رو كامپيوتر ندارم و اگه ميشه نرم افزار هاي پيش نياز رو هم بدين
و براي برنامهاي نصب روي گوشي هم دوتا نرم افزار روي گوشي دارم app monester و titanium backup به نظرتون اين ها براي استخراج فايلهاي apk روي گوشي كار آمد هستند...؟

ممنون ميشم اگه جواب سوال هاو رو بدين

R@R#M@N
02-05-2011, 16:46
Backup (schedule option) to our online secure servers, or SD card, your Applications, Contacts, Call log, Bookmarks, SMS\MMS, Calendar, Settings, Home Shortcuts, Alarms, Dictionary, Music Playlists, and more...
Restore on existing\new phone.

PersiAndroid
02-05-2011, 21:32
ممنون از لطفتون
در مورد WIPE و جلوگيري از ريكاوري كسي ميتونه كمك كنه؟

R@R#M@N
03-05-2011, 00:24
اول از همه Wipe صحیحه !
دوم من نمیدونم ریکاوری گلکسی چطوریه ! ولی توی ایکس10 اینطوره که وقتی رفتی توی ریکاوری مود یه سری اکشن ها هست که میتونی انجام بدی !
فک کنم 3 تا وایپ داره ! یکی wipe data هست ! یکی wipe factory reset ! یکی هم wipe battry هست !
راستش خودمم نمیدونم هر کدوم چیکار میکنن !
ولی احتمالاً اولی اونیه که شما لازم داری !
دومی ریست فکتوری هست
سومی هم برای کالیبره کردن باتریه !

PersiAndroid
03-05-2011, 07:49
ممنون از راهنمائيتون از بچه هايي كه گلكسي دارن اگه در اين مورد چيزي ميدونن هم اگه بگن بايد براي WIPE DATA تو گلكسي چيكار كرد ممنون ميشم.
و اينكه چقدر از ريكاوري كردن حافظه گوشي جلوگيري مي كنه؟

zoroo27
08-05-2011, 17:15
سلام لطفا منو راهنمایی کنید
1. ایا رام مخصوصا÷دیت گالکسی5 i5503 هست و کجاست
2. ایا اندروید 2.3 روی این گوشی نصب میشه اگه میشه کجاست
3.ایا اندروید 2.2 فارسی مخصوص این گوشی هست

salvaa
13-05-2011, 17:43
با سلام؛
من اشتباها يك سري تغييرات در گوشيم (galaxy ace) دادم، كه بعد از اون وقتي گوشيمو خاموش و روشن مي كنم(گاهي هم وقتي مديا توسط گوشي اسكن ميشه) عكسها و فيلمام همه از گالري پاك ميشن،
همينطور موزيك پلير گوشيم ديگه آهنگها رو تو ليست خودش نمياره و بايد فقط از داخل فايل منيجر اجراشون كنم. وقتي هم كه از موزيك پلير بك ميكننم آهنگ قطع ميشه.
لطفا راهنماييم كنيد.

fakoorim871
14-05-2011, 15:49
سلام من galaxy s دارم با وایرلس دانشگاه به اینترنت وصل میشم ولی هیچ فایلی رو نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنماییم کنید

saeed2u
14-05-2011, 17:04
خواهشا لینک دانلود آپدیت آندروید 1.6 به 2.1 مخصوص گوشی x10 mini سونی اریکسون رو برای بنده بزارید .
ممنون
شما با نرم افزار آپدیت سرویس سونی اریکسون به راحتی میتونید گوشیتون رو آپدیت کنید

Michael Ropy
16-05-2011, 10:19
سلام...

ببینم نمی شه چیز پی ان رو روی همراه اول تنظیم کرد؟! منظورم اینه که هر کاری می کنم وصل نمیشه....با وای فای خونم وارد میشه ولی با جی پی آر اس همراه اول اصلا نمیزاره کانکت بشم...

راستش میخوام برم فیس... اگه برنامه ای میشناسید که بدون نیاز به وی پی میره، راهنمایی کنید....با خود برنامه فیس موجود تو سایتش نمیشه باید حتما چیز پی ان داشت....

گوشیم گلکسی جیو، اندروید نسخه 2.2.1، روت نشده با رام اصلی

ممنون....

truman
24-05-2011, 22:30
دوستان من امروز گوشیم رو به 2.2 ارتقا دادم تا بتونم از app to sd استفاده کنم . اما اومدم خونه و دیدم الان وقتی یه ‌app رو نصب می کنم مستقیم توی گوشی نصب می کنه و نه مموری کارت . میرم توی برنامه که بتونم جا به جاش کنم می نویسه can not to movie to sd
چه کنم؟ مشکلش چیه؟

Farshid9920062006
25-05-2011, 09:57
دوست عزیز گوشی تون چی هست
بهتره تو کلوب خود گوشی این سوال رو بپرسید بهتر هم به جواب میرسید

prince_fable
26-05-2011, 18:27
سلام
من یه گوشی سامسونگ گالاکسی 551 گرفتم و با superoneclick روتش کردم و یعد با ginger break میخواستم روت کنم.
گوشی رو ریستارت کردم بعدش، رو آرم سامسونگ میمونه و هر چند لحظه یه بار میلرزه.
راهی هست تا درست شه؟
میشه گوشی کلا ریست کرد تا بالا بیاد؟
ممنون

prince_fable
26-05-2011, 18:51
سلام
من یه گوشی سامسونگ گالاکسی 551 گرفتم و با superoneclick روتش کردم و یعد با ginger break میخواستم روت کنم.
گوشی رو ریستارت کردم بعدش، رو آرم سامسونگ میمونه و هر چند لحظه یه بار میلرزه.
راهی هست تا درست شه؟
میشه گوشی کلا ریست کرد تا بالا بیاد؟
ممنون

Farshid9920062006
26-05-2011, 21:55
سلام دوست عزیز بهتره به تاپیک این گوشی
مراجعه کنید

Masoud.ebi
27-05-2011, 01:03
در مورد نصب نشدن رام های کاستومی که دوستان ذکر کردند حق دارند که میگن این رام ها نصب نمیشه
درسته که شما روت کردید اما جدیدا شرکت های سازنده هم بیکار نبوده اند و شرکت معظم HTC یک سطح و لایه امنیتی جدیدی بنام PVT4 برای عدم دستکاری در بخش های حساس و سیستمی دیوایس های خودش ایجاد کرده .

از اون طرف هم هکرهای نام آشنا بسرعت این لایه رو برای ما باز کرده اند تا ما بتونیم هر کاری میخوایم سر گوشیمون بیاریم . اما روش کار :

به لینک زیر برید که اتفاقا فارسی هستش و براحتی سطح امنیتی رو S / Off کنید و بقیه ماجــــرا :

PersiAndroid
30-05-2011, 11:47
يك سري كد براي تست گوشيهاي آندروييدي سامسونگ:

Depends on situation .Check samfirmware .com
Some are as follows
*#*#4636#*#* – Phone Information
*2767*3855# – Hard Reset
*#*#7780#*#* – Factory Reset
*#*#7594#*#* – Change End Call/Power Option
*#*#197328640#*#* – Service Mode
*#*#273283*255*663282*#*#* – File Copy Screen (Backup Media Files)
*#*#526#*#* – WLAN Test
*#*#232338#*#* – Shows Wi-Fi MAC address
*#*#1472365#*#* – GPS Test
*#*#1575#*#* – Another GPS test
*#*#232331#*#* – Bluetooth test
*#*#232337#*# – Shows Bluetooth device address
*#*#8255#*#* – G-Talk Service Monitor
Codes to launch various Factory Tests:
*#*#0283#*#* – Packet Loopback
*#*#0*#*#* – LCD test
*#*#0673#*#* – Melody test
*#*#0842#*#* – Device test (Vibration test and Backlight test)
*#*#2663#*#* – Touch screen version
*#*#2664#*#* – Touch screen test
*#*#0588#*#* – Proximity sensor test
*#*#3264#*#* – RAM version
Codes to get Firmware version information:
*#*#4986*2650468#*#* – PDA, Phone, H/W, RFCallDate
*#*#1234#*#* – PDA and Phone
*#*#1111#*#* – FTA SW Version
*#*#2222#*#* – FTA HW Version
*#*#44336#*#* – PDA, Phone, CSC, Build Time, Changelist number

*hamedkhatar*
03-06-2011, 23:52
سلام
من فردا میخوام یه گوشی Galaxy s بردارم به همین خاطر میخوام اطلاعاتم رو در مورد اندروید ببرم بالا
من کار با iOS و جیلبریک و .... رو کامل بلدم ولی در مورد اندروید هیچ اطلاعاتی ندارم

یه چیزهایی خوندم تو یه سری سایت یه چیزهایی دستگیرم شد ولی خوب تو یه سری چیزها بیشتر گیج شدم

1- اول اینکه من لازمه گوشیم رو رووت کنم؟ آیا روت یه چیزی تو همون مایه های جیل بریک اپل هست؟
این طور که فهمیدم برای دسترسی به همه فایلهای اندروید هست درسته؟

2- آیا روت کردن باعث بالا رفتن ورژن سیستم عامل ما میشه؟ یا اون ROM کردن هستش؟
اول باید گوشی رووت بشه بعد رام بشه یا برعکسه؟

3- اگه این کارها رو انجام بدیم آیا به مارکت اندروید بازم دسترسی داریم یا از اون محروم میشیم؟

4- آیا گوشی های روت و رام شده اجازه نصب برنامه اورجینال رو دارند یا نه؟

5-اندروید هم مثل اپل برنامه های -- شدش با برنامه های اصلیش جدا هستند یا هر موقع ستاپ برنامه ای رو داشته باشیم میتونیم روی گوشی نصب کنیم حالا چه Free و چه پولی

6- اگه از از طریق سیستم عامل اصلی و دست نخورده سیستم عامل رو آپدیت کنیم چه اتفاقی میفته؟

7- اگه مثل بالا به صورت اصلی سیستم رو آپدیت کنیم آیا اجازه نصب همه برنامه ها رو داریم یا با محدودیت رو به رو میشیم

8- تو انجمن اندروید دیدم یه رام جدید اومده به صورت فارسی و رسمی این به این معناست که همه چیز فارسیه؟ یعنی نمیشه منو ها رو انگلیسی کرد و فقط کیبورد فارسی رو داشته باشیم؟ و اگه نسخه انگلیسی رو نصب کنیم کیبرد و پشتیبانی فارسی رو داریم؟

9- آیا از طریق خود گوشی میشه به نت وصل شد و برنامه ای رو دانلود کرد و همونجا نصبش کرد؟

10- کلا کار کردن با اندروید لذت بخش هست؟
و نصب برنامه روی اون راحته یا نه؟

11- چطوری میشه از Android Market خرید کرد؟ چه کارتی لازمه؟ مثل اپل آیتیونز کارت نداره؟

خداییش تازه میفهمم Apple iTunes چه نعمت بزرگیه از آپل که با یک دکمه Sync میتونیم هر چی دلمون بخواد روی سخت افزارهاش بریزیم

ممنون میشم بر اساس شماره ها سوالاتم رو جواب بدید لطف بزرگی میکنید
ممنون از همه

kkkaktoos
05-06-2011, 08:03
سلام
من فردا میخوام یه گوشی Galaxy s بردارم به همین خاطر میخوام اطلاعاتم رو در مورد اندروید ببرم بالا
من کار با iOS و جیلبریک و .... رو کامل بلدم ولی در مورد اندروید هیچ اطلاعاتی ندارم

یه چیزهایی خوندم تو یه سری سایت یه چیزهایی دستگیرم شد ولی خوب تو یه سری چیزها بیشتر گیج شدم

1- اول اینکه من لازمه گوشیم رو رووت کنم؟ آیا روت یه چیزی تو همون مایه های جیل بریک اپل هست؟
این طور که فهمیدم برای دسترسی به همه فایلهای اندروید هست درسته؟

2- آیا روت کردن باعث بالا رفتن ورژن سیستم عامل ما میشه؟ یا اون ROM کردن هستش؟
اول باید گوشی رووت بشه بعد رام بشه یا برعکسه؟

3- اگه این کارها رو انجام بدیم آیا به مارکت اندروید بازم دسترسی داریم یا از اون محروم میشیم؟

4- آیا گوشی های روت و رام شده اجازه نصب برنامه اورجینال رو دارند یا نه؟

5-اندروید هم مثل اپل برنامه های -- شدش با برنامه های اصلیش جدا هستند یا هر موقع ستاپ برنامه ای رو داشته باشیم میتونیم روی گوشی نصب کنیم حالا چه Free و چه پولی

6- اگه از از طریق سیستم عامل اصلی و دست نخورده سیستم عامل رو آپدیت کنیم چه اتفاقی میفته؟

7- اگه مثل بالا به صورت اصلی سیستم رو آپدیت کنیم آیا اجازه نصب همه برنامه ها رو داریم یا با محدودیت رو به رو میشیم

8- تو انجمن اندروید دیدم یه رام جدید اومده به صورت فارسی و رسمی این به این معناست که همه چیز فارسیه؟ یعنی نمیشه منو ها رو انگلیسی کرد و فقط کیبورد فارسی رو داشته باشیم؟ و اگه نسخه انگلیسی رو نصب کنیم کیبرد و پشتیبانی فارسی رو داریم؟

9- آیا از طریق خود گوشی میشه به نت وصل شد و برنامه ای رو دانلود کرد و همونجا نصبش کرد؟

10- کلا کار کردن با اندروید لذت بخش هست؟
و نصب برنامه روی اون راحته یا نه؟

11- چطوری میشه از Android Market خرید کرد؟ چه کارتی لازمه؟ مثل اپل آیتیونز کارت نداره؟

خداییش تازه میفهمم Apple iTunes چه نعمت بزرگیه از آپل که با یک دکمه Sync میتونیم هر چی دلمون بخواد روی سخت افزارهاش بریزیم

ممنون میشم بر اساس شماره ها سوالاتم رو جواب بدید لطف بزرگی میکنید
ممنون از همه
1-اگه بخوای رام بریزی اره باید گوشی تو روت کنی . برای یهک سری نرم افزار های خاص هم باید گوشی روت بشه .
2-اگه روت کنی میتونی رام های کاستوم رو بریزی . رام هایی که شرکتی میاد بیرون نیاز به روت نداره .
3- کلا مارکت اندروید برای ایران بسته است . ولی میشه با یه سری ترفند بازش کرد . فکر نکنم ربطی به روت داشته باشه . ولی مارکت های ایرانی هم هستند که رایگاند . فکر کنم امازون هم مارکت داشته باشه ولی رایگان باشه یا نه رو نمیدونم .
4- بله
6- هیچی گوشیت به جدید ترین ورژن اپدیت میشه
7- نه بابا برای چی همچین فکری کردی .خنوز تو حال و هوای ایفونی . اندروید یعنی منبع باز . یعنی اپن سورس . یعنی دنیای ازاد
8- اتفاقا اکثر رام ها از زبان فارسی پشتیبانی می کنند . ولی منوی فارسی ندارند .
9- اره مارکت ها همین جورین فقط با گوشی میتونی برنامه ها رو نصب کنی . مزیت اندروید نسبت به ios اینه که برای ریختن برنامه نیازی به برنامه و کامپیوتر نداری . البته با کامپیوتر هم میشه برنامه ریخت ولی بدون اون هم میشه .
10- من با اندروید کار نکردم . اما تا 1 2 هفته دیگه یا گالاکسی یا desire hd می خوام بگیرم . اینایی هم که گفتم نتیجه ی تحقیقات اولیه من درباره ی اندروید بودش . نتیجه ی 3 ماه تلاش و ممارست در خوندن فروم ها .
اما کار کردن باهاش راحته و لذت بخش . ازش عمرا خسته بشی . محیط گرافیکی قوی داره . تم های جورواجور و رنگارنگی داره . هر موقع از تم قبلیت خسته شدی با تم جدید روحیت عوض میشه .
در مورد نصب برنامه هم که بالا توضیح دادم .
11- اینو نمیدونم . اما یه بازار سیاه اندروید هستش که برنامه های پولی اندروید رو رایگان گذاشته تو سایتش .فکر کنم applanet باشه دقیقا یادم نیست . اما از خود مارکت به احتمال باید مستر کارتی ویزایی یا یه کارت بین المللی داشته باشی . اما به هر حال سایت هایی وجود دارند که برنامه های پولی مارکت رو رایگان داشته باشند .
12- تموم شد

اما به نظرم کار با Apple iTunes یه محدودیته . که تو اندروید این مشکل وجود نداره . تو اندروید نیازی به کامپیوتر نداری هر موقع وصل بشی به مارکت ، حالا چه مارکت اندروید چه مارکت های ایرانی و چه مارکت های دیگه از طریق نت میتونی برنامه ات رو انتخاب کنب و همون لحظه نصب کنی تو گوشیت . تو اندروید محدودیت وجود ندارد .
حالا چقد میخوای هزینه کنی ؟ اگه در حدود 700 و به بالا پول داری و می خوای هزینه کنی بهتره که گوشی 2 هسته ای بگیری . اینده بهتری داره .

amirrezan95
05-06-2011, 16:49
سلام
منم چند تا سوال داشتم :31:
1- برای انتقال فایل (تصویری، صوتی ، pdf و...) به گوشی آندرویدی نیاز به برنامه ای مانند آیتونز برای آیفون هست ؟؟؟
2- اگه بخواهیم برنامه یا بازی رو از رو کامپیوتر روی گوشی نصب کنیم چیکار باید کرد ؟؟؟
پیش پیش ممنون:11:

amirrezan95
06-06-2011, 18:35
سلام
منم چند تا سوال داشتم :31:
1- برای انتقال فایل (تصویری، صوتی ، pdf و...) به گوشی آندرویدی نیاز به برنامه ای مانند آیتونز برای آیفون هست ؟؟؟
2- اگه بخواهیم برنامه یا بازی رو از رو کامپیوتر روی گوشی نصب کنیم چیکار باید کرد ؟؟؟
پیش پیش ممنون:11:

:20::20::20::20::20:??

*hamedkhatar*
06-06-2011, 19:47
:20::20::20::20::20:??

برنامه ای به نام Kies هست که برای ارتباط با گوشی هست ولی شما به صورت عادی میتونی هر فایلی رو روی گوشی بریزی و اجرا کنی
موفق باشید

*hamedkhatar*
07-06-2011, 19:23
سلام
آقا خدا خیرتون بده چند تا سایت مشابه apptrackr که بهترین سایت برای دانلود نرم افزارهای iOS هست معرفی کنید
دمتون گرم

mad-defy
12-06-2011, 08:32
ما نیز چون شما منتظریم با بسته شدن اندروید مارکت

kavian123
14-06-2011, 09:10
دوست عزیز اندروید خیلی خوبه واقعا به نظر من عالیه هر چیزی که میخوای برات فراهم کرده
ولی متاسفانه هنوز لذت کار با ایفون و قدرتش حرف اول رو میزنهو حالا حالا ها مونده گوشی بیاد که هم سطح ایفون باشه

hamid_gh2
14-06-2011, 11:54
سلام
گوشی اچ تی سی لجن دارم نرم افزار زدم روش الان باطر خالی میکنه لطفا اگه میشه بگید چطوری سیستم عاملشو به روز کنم ممنون کمکم کنید

New Effector
18-06-2011, 17:39
سلام
من galaxy fit دارم برای wifi رفتم مودم wirless گرفنم acces point ساختم و با گوشی به مودم وصل میشم ولی تو اینترنت با هیچ مرور گری نمیره یعنی اصلا به اینترنت نمیره ممنون میشم کمک کنید

Pami
18-06-2011, 20:45
شما مطمئن هستین که تنظیمات اینترنت رو درست و دقیق توی مودم وارد کردین یا نه ؟

sadeghalavi
19-06-2011, 00:45
آیا از نظر فراوانی و گستردگی نرم افزار و اپلیکشن آندرویید با اپل قابل قیاس هست؟

.:PAR3A:.
19-06-2011, 01:22
آره خوب تقریبا الان هر نرم افزاری که میاد واس جفتشون میاد... ولی رابط کاربری iOS واقعا سرتره...

mona_demonio
23-06-2011, 12:00
با سلام
من گوشی htc desire z دارم و
گوشی به خودی خود یهویی خاموش میشه
مثلا رو میزم گذاشتم نیم ساعت بعد میبینم خاموش شده و تا باطریشم در نیارم روشن نمیشه علتش چیه باید چیکار کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

M A M M U T
23-06-2011, 12:36
دوستان یه تاپیکی هست که من بتونم یکم اطلاعات در مورد آندرویید کسب کنم؟
من هم اکنون فرق رام و روت رو تشخیص نمیدم:دی
تو هفته ی جاری هم قراره i9000 بخرم..... ممنون میشم یه تاپیکی یا مقاله ای بهم معرفی کنین.ممنون
(راستی شاید تاپیک درست و حسابی پیدا نکردم که مطرح کنم این نزدیک ترین تاپیک بود.ممنون)

يك سري كد براي تست گوشيهاي آندروييدي سامسونگ:

Depends on situation .Check samfirmware .com
Some are as follows
*#*#4636#*#* – Phone Information
*2767*3855# – Hard Reset
*#*#7780#*#* – Factory Reset
*#*#7594#*#* – Change End Call/Power Option
*#*#197328640#*#* – Service Mode
*#*#273283*255*663282*#*#* – File Copy Screen (Backup Media Files)
*#*#526#*#* – WLAN Test
*#*#232338#*#* – Shows Wi-Fi MAC address
*#*#1472365#*#* – GPS Test
*#*#1575#*#* – Another GPS test
*#*#232331#*#* – Bluetooth test
*#*#232337#*# – Shows Bluetooth device address
*#*#8255#*#* – G-Talk Service Monitor
Codes to launch various Factory Tests:
*#*#0283#*#* – Packet Loopback
*#*#0*#*#* – LCD test
*#*#0673#*#* – Melody test
*#*#0842#*#* – Device test (Vibration test and Backlight test)
*#*#2663#*#* – Touch screen version
*#*#2664#*#* – Touch screen test
*#*#0588#*#* – Proximity sensor test
*#*#3264#*#* – RAM version
Codes to get Firmware version information:
*#*#4986*2650468#*#* – PDA, Phone, H/W, RFCallDate
*#*#1234#*#* – PDA and Phone
*#*#1111#*#* – FTA SW Version
*#*#2222#*#* – FTA HW Version
*#*#44336#*#* – PDA, Phone, CSC, Build Time, Changelist number
حالا از اینا کدوما موقع خرید به درد میخوره؟

davood-d
24-06-2011, 17:32
سلام

بنده گوشي سامسنونگ i9000 دارم با آپديت 2.1 اما وقتي با برنامه kies ميخوام آپديت كنم آپديتي نميده
لطفا راهنمايي كنيد

borland dariush
24-06-2011, 18:50
سلام

بنده گوشي سامسنونگ i9000 دارم با آپديت 2.1 اما وقتي با برنامه kies ميخوام آپديت كنم آپديتي نميده
لطفا راهنمايي كنيد

دوست عزیز نظر من رو میخوای با kies آپدیت نکن!!!
گاهی اوقات دچار مشکل میشه!! بهترین راه و البته راحترین راه odin که کار باهاش خیلی راحت!

davood-d
24-06-2011, 21:20
دوست عزیز نظر من رو میخوای با kies آپدیت نکن!!!
گاهی اوقات دچار مشکل میشه!! بهترین راه و البته راحترین راه odin که کار باهاش خیلی راحت!

تشكر
odin رو دانلود كردم.فايل آپديت را از كجا بيارم!؟!

sam3abas
29-06-2011, 16:24
حرف نداره من هم گرغتم خیلی میزونه اگه نخوای پول بدی گلکسی فیت الیه اندروید نیاز به سی پی یو بالا نداره سرعتش حرف نداره

sansa
01-07-2011, 12:59
سلام

دوستان یه سوالی داشتم .فقط کسایی که با اندروید اشنا هستن جون مادرشون کمک کنند :

برای ریختن بازی های کرک شده gameloft باید گوشی رو روت کنیم یا بدون روت هم نصب میشه ؟؟؟؟

من اصلا رام رو گوشیم نمیریزم .

kkkaktoos
01-07-2011, 14:51
سلام

دوستان یه سوالی داشتم .فقط کسایی که با اندروید اشنا هستن جون مادرشون کمک کنند :

برای ریختن بازی های کرک شده gameloft باید گوشی رو روت کنیم یا بدون روت هم نصب میشه ؟؟؟؟

من اصلا رام رو گوشیم نمیریزم .
نه بابا روت نمی خواد

hosseinriasati
01-07-2011, 15:11
احتیاجی به روت نیست

Machid
02-07-2011, 04:36
سلام
کسی از دوستان این آموزش رو بلده ؟
میدونم که میشه اما چطوریش رو نه !

mad-defy
05-07-2011, 04:33
سلام
کسی از دوستان این آموزش رو بلده ؟
میدونم که میشه اما چطوریش رو نه !

پست 1855 و 1857 در کلوپ موتورولا دیفای
:10:

*Ali*
05-07-2011, 11:09
اصلا نیازی به این همه عکس و تنظیمات نیست.
فقط کافیه نرم افزار Connectify رو نصب کنید و همه چیز به طور خودکار انجام میشه.

Machid
05-07-2011, 20:06

نشد ! لامصب نمیدونم چشه که وصل میشم به وایرلس لپتاپ ولی اینترنت ندارم

NIMA.GNI
11-07-2011, 20:53
کلا سونی اریکسون مخصوصا ایکس 8 تم ریختن روش مکافات داره

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میتونه کمکتون کنه

raminmousavi
22-07-2011, 11:26
کسی میدونه طور میشه از طریق USB نه Wi-Fi به اینترنت وصل شد با گلکسی اس 2؟
گذینه Rethering رو فعال میکنم اما تو کامپیوتر کانکشن ایجاد نمیشه. کسی میتونه کمک کنه؟

farzin_silver
22-07-2011, 15:15
Tethering
وقتی درایور نصب باشه و گوشی رو وصل کنی و تیک رو بزنید خودش وصل میشه

aghamili
24-07-2011, 08:41
سلام دوستان
من روی دیفای رام سیانوژن داشتم خواستم miui نصب کنم کامل نصب شد بعد خواستم فایل rtl fix نصب کنم اشتباه مال گوشی دیگه ای رونصب کردم حالا گوشیم سرآرم موتورولا گیرمیکنه
خواستم با rsd lite به رام 2.2فلش بزنم ولی گوشیمونمیشناسه دوسه تاورژنم استفاده کردم
چکارکنم الان؟؟ توروخدانگیددیگه درست نمیشه

H M R 0 0 7
02-08-2011, 11:23
سلام
من وقتی روی گوشی Galaxy 551 برنامه تقریبا با حجم 20 مگ به بالا نصب کنم میره واسه نصب ولی قبل اینکه نصب تموم شه ریستارت میکنه و برنامه نصب نشده باقی میمونه
البته در مورد حجم برنامه نصبی مطمئن نیستم ولی ریستارت کردنش خیلی حال گیریه
کسی میدونه مشکل چیه؟

sk_vegas2008
02-08-2011, 14:53
سلام دوستان

من گوشی galexy s i9000 samsung دارم میخوام با اینترنت سیم کارت گوشیم که توی موبایل هست با استفاده از کابل اتصال به pc از اینترنت سیمکارتی که داخل گوشیم هست و گوشیم با کابل وصله به pc استفاده کنم چه کار باید بکنم
قبلا با pc suit نوکیا با گوشی نوکیا ان میشدم اسون بود اما سامسونگ بلد نیسم
راهنمایی کنید لطفا

fairarman
02-08-2011, 20:06
سلام من x10 دارم اپدیتش کردم به gingerbred2.3.3دوربینش مشکل داره و این پیعام رو میدهactiviry(in aplication camera)is not respondingاگه کسی میدونه کمک کنه

حمید جان
03-08-2011, 18:57
سلام

من galaxy ace دارم و وقتی اونو با pc suite for android به pc وصل میکنم گوشیو مشناسه ولی وقتی میخوام چیزی بریزم تو گوشی یه صفحه لودینگ میاد که هیچ وقت تموم نمیشه چه کار کنم؟

ممنون

A S U S
04-08-2011, 13:23

اره منم از این روش استفاده میکنم جواب هم میده:5:

atlas-m
06-08-2011, 13:46
سلام با توجه به سوال دوست عزیزمون من اینطور برداشت کرد که :
شما می خواهید انترنت لب تاپ خودتون رو از طریق شبکه بی سیم به اشتراک بزارید.

یک روش ساده:
1. مودم ADSL را روشن کنید سپس از طریق کابل شبکه Cross (کابل همرا مودم ADSL) به لب تاپ وصل کنید.
2. منتظر بمانید تا لب تاپ به شبکه اینترنت متصل شود.
3. کارت شبکه بی سیم لب تاپ را روشن کنید.
4. به این آدرس مراجعه کنید:
Start>Control Panel>Network and Sharing Center
5. از منوی سمت چپ گزینه "Change adapter setting" را انتخاب کنید.
6. آیکن کارت شبکه بی سیم و هم چنین کارت شبکه اترنت (کارت شبکه فعالی که از طریق آن به شبکه اینترنت متصل شده اید) را از طریق رگ کردن اتخاب کنید و سپس بر روی آنها راست کلیک کنید و گزینه Bridge Connections را انتخاب کنید.
7. به پنجره "Network and Sharing Center" برگرین و از منوی سمت راست گزینه "Manage Wireless Networks" را انتخاب کنید.
8. در این پنجره بر روی گزینه Add کلیک کنید.
9. در پنجره ای که باز می شود گزینه دوم را انتخاب کنید. (به خاطر طولانی بودن متن این گزینه آن را نمی نویسم. فقط دقت کنید که کلمه "Ad hoc" در آن، به معنی ایجاد شبکه "Ad hoc" می باشد.
10. در پنجره بعدی نامی برای شبکه بی سیم خود انتخاب می کنید و در صورت نیاز برای شبکه خود یک پسورد انتخاب می کنید. (برای ایجاد امنیت و گذاشتن پسورد بر روی شبکه گزینه پیش فرض را انتخاب کنید.)
11. مرحله آخر : WiFi تلفن همراه را روشن کنید و نام شبکه را که در مرحله قبل ایجاد کرده بودید جستجو کنید و سپس به آن متصل شوید. باید تنظیمات شبکه را تغییر دهید تا توسط این اتصال به شبکه اینترنت دسترسی پیدا کنید. تنظیمات تلفن همراه بستگی به مدل گوشی متفاوت است ولی نگران این مسئله نباشد. کمی کنجکاوی مسئله را حل می کند!
12. وسلام... .

امیدوارم به دردتون خورده باشه.

Behroozteror
06-08-2011, 18:13
با سلام خدمت همه من یه گلکسی 551 خریدم که مدل دقیقش galaxy I5510T هست ولی زبان فارسی نداره و اس ام اس که میاد فارسی رو به صورت مربع مربع شو میده ، باید چیکار کنم ؟:41:

kkkaktoos
06-08-2011, 23:47
بنا به دلایلی اندروید از اتصال Ad hoc پشتیبانی نمیکند(البته اگر اصرار داشته باشید، میکند! لینک) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا اگر ویندوز 7 یا ویستا (شاید هم XP ) روی لپ تاپتان دارید به روش زیر که روی خیلی از دستگاهها کار میکند، اینترنت ADSL یا کابلی خود را میتوانید با گوشیتان Share کنید!

ابتدا باید Command Prompt را در حالت Administrator اجرا کنید:
Start ---> All Programs ---> Accessories ---> (Right Click on Command Prompt) ---> Run as Administrator

حال عبارت زیر را کپی و در پنجره Command Prompt با راست کلیک Paste کنید و Enter را فشار دهید:

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=BinkLaptop key=ChangeMe09

که البته به جای BinkLaptop میتوانید اسم دلخواه خودتان و به جای ChangeMe09 نیز میتوانید پسورد دلخواهتان(ترجیحاٌ 10 کارکتر شامل عدد و حرف) را قرار دهید. پنجره را نبندید!

سپس مطمئن شوید که دکمه WiFi لپ تاپتان روشن است و درایور آن نصب شده است.

حال به قسمت تنظیمات شبکه رفته و اینترنتتان را Share کنید:

Start ---> Control Panel ---> Network and Sharing center

در قسمت View your active networks سمت راست Connections را کلیک کرده از پنجره باز شده Properties را کلیک و سپس در قسمت Sharing گزینه اول را انتخاب کنید.

به پنجره Command Prompt رفته عبارت زیر را کپی و Paste کنید و Enter را فشار دهید:

netsh wlan start hostednetwork

حال به قسمت تنظیمات Wireless گوشی رفته و اگر عبارت BinkLaptop را تغییر نداده باشید آنرا میابید. آنرا انتخاب کرده و اگر پسورد را نیز تغییر نداده باشید ChangeMe09 را وارد کنید.

منبع:

esi_241
07-08-2011, 13:20
با سلام به دوستان

من به تازگی یک گوشی گالکسی فیت برای همسر محترم خریدم.

گوشی بدی نیست، جدای از کیفیت نامناسب صفحه نمایش
ولی مشکلی که داره اینه که وقتی میخواهی اس ام اس فارسی بیشتر از یک صفحه تایپ کنی و بفرستی، نمی تونی. چون به نظر میاد که اونو به عنوان یک پیام چند رسانه ای میخواد ارسال کنه.. البته اگه انگلیسی تایپ کنی این مشکل وجود نداره . در ضمن گاهی اوقات که اس ام اس فارسی میاد هم جمله بندی را به هم میریزه و جای کلمات جابجا نشون میده. به نظر شما مشکل از کجاست. آخه حاج خانوم حسابی کلافه شده و پدر منو در آورده....:42::sad:
در ضمن تمام تنظیمات را هم چک کردم اما درست نشد.
خواهشا یکی کمک کنه وگر نه ..................:thumbsdow

4870x2
07-08-2011, 13:36
مشکل جابجا نوشتن رو با ریختن یه رام فارسی ساپورت خوب ، حل کرد

سلام من x10 دارم اپدیتش کردم به gingerbred2.3.3دوربینش مشکل داره و این پیعام رو میدهactiviry(in aplication camera)is not respondingاگه کسی میدونه کمک کنه
مگه 2.3 به طور رسمی اومده ؟...
برای نسخه اصلی صبر کنین

vista7
08-08-2011, 23:33
سلام
یه سوال درباره ی استفاده از جی پی اس در این گوشی ها داشتم.
وقتی من در یک جایی باشم که نتونم به وایرلس وصل بشم. چطور میتونم از جی پی اس این گوشی ها همراه نقشه استفاده کنم؟
ببینید منظورم اینه که مثلا من یه جایی هستم که وایرلس نداره. حالا چطور بتونم با استفاده از جی پی اس موقعیت خودمو روی نقشه پیدا کنم؟
باید از اینترنت سیم کارت استفاده کنم و موقعیت خودمو با استفاده از گوگل مپس پیدا کنم یا راه دیگه ای هست؟
ممنون

pooriaarian
10-08-2011, 12:05
می خوام گوشی آندروید بخرم این چیزا برام مهمه .بودجم حدودا 250 تومنه .خودم یه گوشی دیدم گالکسی جیو ..
کسی داره ؟ گوشی خوبیه؟ واسه من پروسسور 800 و آندروید2.2 خیلی مهمه PLS سری کمک کنین:20:

PersiAndroid
10-08-2011, 15:31
لطفا سوالتون رو توي تاپيك مربوطه مطرح كنيد:

مشاوره خريد گوشي هاي اندرويد:

Behroozteror
10-08-2011, 17:05
بابا چرا یکی جواب مارو نمیده ، خوب بلد نیستید بگید بلد نیستیم .

AC_POP
10-08-2011, 17:18
با سلام خدمت همه من یه گلکسی 551 خریدم که مدل دقیقش galaxy I5510T هست ولی زبان فارسی نداره و اس ام اس که میاد فارسی رو به صورت مربع مربع شو میده ، باید چیکار کنم ؟:41:

نرم افزار Mirsal رو از اینترنت پیدا کن نصب کن احتمال زیاد مشکلت حل بشه :11:

lvl@ster
10-08-2011, 19:44
من میخوام اهنگ دلخواه حودمو روی زنگ گوشی بزارم . اهنگ های پیش فرض گوشی را نمیخوام

چی کار کنم ؟؟؟

با تشکر

sms هم همینطور

hamed1297
10-08-2011, 20:12
برای زنگ میتونید آهنگ مورد نظرتون رو با موزیک پلیر اجرا کنید و از همونجا set as ringtone بزنید.

واسه اس ام اس هم برنامه هایی مثل handcent و Go sms pro برنامه های خوبی هستن

vahidhgh
11-08-2011, 03:01
و برنامه ringdroid هم هست

atlas-m
12-08-2011, 11:12
بنا به دلایلی اندروید از اتصال Ad hoc پشتیبانی نمیکند(البته اگر اصرار داشته باشید، میکند!

منبع:

سلام.
من تلفن آندروید ندارم. ولی می خواهم یک تلفن هوشمند بخرم. و احتمالآ سیستم عامل آندروید را انتخاب کنم. اگر ابن سیستم عامل توانایی اتصال Ad hoc نداشته باشد ( البته بعید می دانم. چون این یک شبکه استاندارد است و اصولا دو نوع توپولوژی در ویرلس داریم که یکیش همینه! ) پس به کار نمی آید و به درد عمه گوگل می خورد!!!

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

برای اتصال به این طریقی که دوستمون احتیاج داره، بهترین و استاندارد ترین راه ایجاد شبکه Ad hoc هستش. که آموزشی بسیار ساده و مختصر از آن رو در بالا آوردم.

D o l f i n
12-08-2011, 15:53
با کابل هم میشه اینترنت رو شیر کرد؟ اگه میشه ممنون میشم روشش رو بگید

zhoobin29
15-08-2011, 12:28
سلام من گوشی htc legend a6969 خریدم
اما هر کاری کردم به کامپیونر وصل نمیشه
میخام فونت فارسی بریزم روش باید چیکار کنم

abisazzia
15-08-2011, 13:26
می خوام یک گوشی آندروید بگیرم ، به نظر شما چی بهتره؟
پلیز راهنمایی کنید !!

PersiAndroid
16-08-2011, 12:17
می خوام یک گوشی آندروید بگیرم ، به نظر شما چی بهتره؟
پلیز راهنمایی کنید !!

برین تو تاپیک مربوط به مشاوره خرید گوشی های اندرویدی ملاک ها و بودجتون رو بگین تا دوستان راهنمائی کنن:

$360$
19-08-2011, 14:28
دوستان خواهشا کمک کنین:42:
گوشی من desire s هست
وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم از روی گوشی حالت disk drive هم انتخاب میکنم
ولی وقتی به درایو گوشی توی my computer میرم فایل های گوشی توش نیست.
در صورتی که توی خود گوشی موجود هست
اشکال از چیه؟
ممنون

PersiAndroid
19-08-2011, 15:00
اگه حالت mass storage رو درست فعال كردي و درايو ها مياد و حجم پر و خالي هر درايو هاي گوشي هم مشخص هست و باز فايلي نشون نميده احتمالا مشكل از ويندوزت هست و ويروس گرفتي و فايل ها هايدن هستن

$360$
19-08-2011, 15:14
دقیقا همینه....گوشیم ویروس گرفته بود....توسط کامپیوتر ویروس گیری کردم...اما حالا فایل ها نیستن
در صورتی که توی خود گوشی هستن
باید چی کار کنم؟؟

PersiAndroid
19-08-2011, 15:28
با يه كامپيوتر ديگه اسكن كن
فكر كنم از اون ويروس ها باشه كه به فولدر هاي اصلي صدمه ميزنن و مخفي ميشه
حتي بعضي وقت ها بعد از ويروس كشي بازم فولدر ها مخفي هستن و بايد از طريق آدرس بار اسم فولدر رو از حفظ وارد كني و محتويات پوشه رو منتقل كني به يه پوشه جديد

xlife
25-08-2011, 13:44
با عرض سلام
من یک گوشی htc legend خریداری کردم اما نمی تونم تنظیمات مربوط به جی پی آر اس رو براش بگیرم هی میگه مشخصات گوشی شما موجود نیست از چند روش استفاده کردم نشد
حالا از شما در خواست دارم تا من رو راهنمایی کنید
با تشکر