PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

total_overdose
16-09-2011, 16:51
سلام دوستان...

-- واسه version:013.016 ه.ک اومده...

اصلن سیمبین^3 -- ه.ک میشه؟

چون میدونم تا چند وقت پیش که -- نمیشد.یعنی با یه n8 فقط میشد مثل mp3 player که آنتن میده کار کرد...:8:
کی گفته نمیشه هکش کرد؟ من تا ورژن 14 داشتم یعنی از 11 تا 14 همش هم -- شده میریختم!
آنا هم فکر کنم اومده -- شدش!

Imantec
16-09-2011, 16:55
سلام دوستان...

-- واسه version:013.016 ه.ک اومده...

اصلن سیمبین^3 -- ه.ک میشه؟

چون میدونم تا چند وقت پیش که -- نمیشد.یعنی با یه n8 فقط میشد مثل mp3 player که آنتن میده کار کرد...:8:
عزیزم این حرفا رو جای دیگه نزنی که مایه ی دست انداختن خودت شدی! شما مگه نصب برنامه بلد نیستی که این حرفا رو از خودت درآوردی؟:13:
N8 رو با یه گوشی دیگه احتمالاً آیفون یا گوشیهای ویندوزی اشتباهی گرفتی.من یکساله N8 با همون S^3 اصل خودش بدون ه.ک دارم استفاده میکنم و یکدنیا برنامه های مختلف تابحال دانلود و نصب کردم.ساین کردن رو دیگه کسی نیست این دور و زمونه بلد نباشه و تاپیک آموزشی برای خودش داره تا کسی بلد نیست بره سه سوت یاد بگیره.معدود برنامه هایی که برای گوشیهای سیمبیان نیاز به ساین دارن رو ظرف چند ثانیه ساین میکنی و خیلی راحت نصب.مابقی برنامه ها که نیاز به ساین نداره هم که دیگه هیچ.
آدم چیزی بلد نیست کسی مجبورش نکرده بیاد جوک بگه! کی گفته N8 یا سایر گوشیهای سیمبیان رو باید حتماً ه.ک کرد؟!!!!! یا از اون خنده دارتر این حرف که مثل mp3 هستش که آنتن میده!!!!! :39::31::16:

GTB 599
16-09-2011, 18:51
آره عزیز دلم . . .منم اونا رو گفتم که بخندی.
همه ی حر فات درسته.
منم 1 ساله N8 دارم.در ضمن بلدم برنامه نصب کنم.

میخواستم در باره ه.کش بپرسم که total over dose عزیز خیلی مودبانه و انسان گونه جواب دادان.

شما اگه میخوای خودتو مطرح کنی لطفن کسی رو تحقیر نکن.

p.s وقتی من شبیه ساز windows xp رو n95 نصب میکردم تو کجا بودی.

به هیچ وجه قصد کل کل یا بی ادبی ندارم ولی خوبه که دوستان به جای به حاشیه بردن بحث خیلی راحت و بی آلایش جواب بدن.

مگه هدف ما غیر از اینه که تو یه جمع صمیمی به هم کمک کنیم و اطلاعات بدیم...

Imantec
16-09-2011, 19:34
آره عزیز دلم . . .منم اونا رو گفتم که بخندی.
همه ی حر فات درسته.
منم 1 ساله N8 دارم.در ضمن بلدم برنامه نصب کنم.

میخواستم در باره ه.کش بپرسم که total over dose عزیز خیلی مودبانه و انسان گونه جواب دادان.

شما اگه میخوای خودتو مطرح کنی لطفن کسی رو تحقیر نکن.

به هیچ وجه قصد کل کل یا بی ادبی ندارم ولی خوبه که دوستان به جای به حاشیه بردن بحث خیلی راحت و بی آلایش جواب بدن.

مگه هدف ما غیر از اینه که تو یه جمع صمیمی به هم کمک کنیم و اطلاعات بدیم...
عجیبه ها. اومدی میگی N8 مثل یه mp3 player هست که فقط آنتن میده و دیگرانی که بصورت مهمان یا تازه وارد به اینجا سر میزنن رو داری گمراه میکنی بعد انتظار داری همه بگن بله درست میگی؟!!! وقتی میگن اشتباهه ترش میکنی؟!!! واقعاً من قضاوت رو به دوستان میسپرم که جوابت رو بدن! من هیچی نمیگم که دیگه ترش نکنی فقط نظر شخصیمو بگم بار اوله توی یه فروم فارسی یا خارجی میبینم یه همچین تعبیر مضحکی درباره N8 از طرف کسی استفاده شده.من بشخصیتت بی احترای نکردم که حالا ترش کردی به این حرف بینهایت عجیب و غریبت خرده گرفتم.یه ذره جنبه ی انتقاد داشتن اونم بدلیل حرف 100 درصد اشتباهی که زدی بد چیزی نیست.

یکسال قبلش من داشتم توی موبایلستان آموزش اینکار رو برای اساتید جنابعالی توضیح میدادم.

GTB 599
16-09-2011, 20:09
ok master...
هر چی تو بگی.

a_badboy06
17-09-2011, 02:03
مشکل هنگ n8 با آپدیت حل شد یا هنوز هنگ داره؟

Imantec
17-09-2011, 08:58
والا در این حدود یکسالی که من این گوشی رو دارم شاید دو بار هنگ کرده باشه اونم فکر کنم بخاطر نصب برنامه و اینها بوده وگرنه خود سیستم عامل گوشی مشکلی نداره و بسیار زیبا و سریعه.اگه هنگ کرد دکمه ی پاورش رو چند ثانیه نگمیداری تا خاموش شه و احتیاجی به دست زدن به باتری نداری.

hamidkabiri6270
17-09-2011, 17:25

برای من هم تو این 7-8 ماهی که گوشی را دارم مشکل هنگ نداشتم.

mohammad_dj96
19-09-2011, 20:33
سلام دوستان عزیز.
من یه X6 16G دارم میخوام بفروشم N8 بگیرم.نظرتون چیه ؟ همین گوشی خوبه یا برم سراغ یه مدل دیگه؟

Imantec
19-09-2011, 20:53
سلام دوستان عزیز.
من یه X6 16G دارم میخوام بفروشم N8 بگیرم.نظرتون چیه ؟ همین گوشی خوبه یا برم سراغ یه مدل دیگه؟

N8 امکانات بسیار خوبی داره ولی سخت افزارش آینده نگرانه و قوی طراحی نشده بلکه برای کار با سیمبیان 3 - آنا و نهایتاً belle ساخته شده.بهتره دست نگهداری و N9 که بزودی میاد رو بگیری.

mohammad_dj96
22-09-2011, 09:26
N8 امکانات بسیار خوبی داره ولی سخت افزارش آینده نگرانه و قوی طراحی نشده بلکه برای کار با سیمبیان 3 - آنا و نهایتاً belle ساخته شده.بهتره دست نگهداری و N9 که بزودی میاد رو بگیری.
حدود قیمت این گوشی چقدره ؟
فککنم بالای 500 باید باشه دیگه؟

runner
22-09-2011, 12:07
حدود قیمت این گوشی چقدره ؟
فککنم بالای 500 باید باشه دیگه؟

تو سایتا زدن بدون گارانتی رو حدود 500 به پایین

runner
22-09-2011, 12:17
سلام دوستان عزیز.

من خودم C7 دارم و راضی هستم!!!
هم از سخت افزاری هم از نظر نرم افزاری
شما هم گزینه های زیادی داری شاید بهتر باشه به سمت آندروید بری!!!

mohammad_dj96
25-09-2011, 10:20
من خودم C7 دارم و راضی هستم!!!
هم از سخت افزاری هم از نظر نرم افزاری
شما هم گزینه های زیادی داری شاید بهتر باشه به سمت آندروید بری!!!
ممنون.
چه گوشی رو شما پیشنهاد میدین ؟!

mr.dengo
25-09-2011, 21:19
سلام بچه ها
یکی بهم سپرده که براش کابل رابط hdmi ی گوشی n8 گرفتم
امروز رفتم جمهوری اینو بهم دادن
الان تو خونه که میخوام hdmi رو بکنم توش نمیره فقط flash usb میره تو این چیه ؟اون کیوسک نوکیا گفت درست خریدی چندجای دیگم گفتن درسته مشکل از کجاست ؟
بچه ها ترو خدا سریع جواب بدید طرف مسافره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

total_overdose
25-09-2011, 21:40
سلام بچه ها
الان تو خونه که میخوام hdmi رو بکنم توش نمیره فقط flash usb میره تو این چیه ؟اون کیوسک نوکیا گفت درست خریدی چندجای دیگم گفتن درسته مشکل از کجاست ؟

دوست عزیز کابل hdmi با کابل on the go
این کابلی که شما گرفتی برای فلش و موس و ... هست کلا برای usb

runner
25-09-2011, 23:48
سلام بچه ها

شما اشتباه خریدی براش!!
این کابل USB ON The Go هست برا وصل کردن فلش به گوشی شما باید اینو بخری!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dishtv
26-09-2011, 14:19
با سلام خدمت اساتید گوشی n8بنده گاهی مواقع دوربین از کار میفته ( وقتی کلید دوربین میزنم صفحه سیاه میاد ولی دوربین جلو فعاله و کار میکنه و بعضی مواقعه خود به خود درست میشه)لطفا کمک کنید

benyamin71
27-09-2011, 20:33
سلام به همه بچه های انجمن
امیدوارم که حالتون خوب باشه
من عضو تازه وارد انجمن هستم. الان میخوام یه نوکیا n8 بخرم ولی به خاطر هنگ کردنش و خاموش شدنو روشن نشدنش میترسم بخرم
حالا اومدم اینجا تا منو راهنمایی کنید
اینم میدونم که این مشکل واسه سری اول بوده.اما یکی از دوستام گوشی رو خریده وظرف یک ماه 3بار گوشی رو به خاطر هنگ کردنش فلش کرده حتی در زمان هنگ کردن دکمه پاورو تا 30 ثانیه هم نگه داشته ولی باز روشن نشده
حالا خواهش میکنم کمکم کنید من نهایت تا یه هفته دیگه میتونم صبر کنم
لطفا کسانی که n8 داشته و یا با آن کار کرده اند نظر بدهند

mehdi_08
28-09-2011, 18:08
سلام دوستان
می خوام گوشی رو آپدیت کنم ولی دوتا سیستم عامل آنا و بل رو می زنه به کدومشون آپدیت کنم؟؟

runner
28-09-2011, 18:33
سلام دوستان
می خوام گوشی رو آپدیت کنم ولی دوتا سیستم عامل آنا و بل رو می زنه به کدومشون آپدیت کنم؟؟

شما با چی داری آپ می کنی که Belle رو داره؟اگه داره که خوب Belle آپ کن!!!
ولی هنوز به صورت رسمی ریلیز نشده نمی دونم شما چی می گید

benyamin71
28-09-2011, 20:19
بچه ها اینجا کسی نیست کمکم کنه
کمک .... کمک.... کمک....
nokia n8 بخرم یا نخرم؟؟؟؟

mehdi_08
28-09-2011, 20:54
شما با چی داری آپ می کنی که Belle رو داره؟اگه داره که خوب Belle آپ کن!!!
ولی هنوز به صورت رسمی ریلیز نشده نمی دونم شما چی می گید
سلام
والا برای یکی دیگه اس
خودش گفت با نرم افزار از طریق کامپیوتر که می خوام آپدیت کنم این دو تا میاد کدوم رو انتخاب کنم
آنا ریلیز رسمی شده یا نه؟؟

runner
28-09-2011, 22:23
سلام
والا برای یکی دیگه اس
خودش گفت با نرم افزار از طریق کامپیوتر که می خوام آپدیت کنم این دو تا میاد کدوم رو انتخاب کنم
آنا ریلیز رسمی شده یا نه؟؟

تا جایی که من میدونم Belle برا N8 به صورت غیر رسمی هست ولی اگه با نرم افزار OVI آپ کنی نباید بشه!!!!
چون زمانی که به صورت رسمی توسط نوکیا ریلیز بشه تو برنامه OVI هم میاد!!!ودر حقیقت برا همه گوشی های سری ^3 ریلیز میشه!!!که تا کنون نشوده
بله آنا به صورت رسمی ریلیز شده و مطمئن هست!!!

western1
30-09-2011, 21:06
قیمت این گوشیو کسی نداره الان؟ گارانتی خوب چیه؟ ممنون

amirpers
30-09-2011, 23:26
بچه ها اینجا کسی نیست کمکم کنه
کمک .... کمک.... کمک....
nokia n8 بخرم یا نخرم؟؟؟؟

دوست عزیز شما اول باید بگی که چه انتظاری از گوشی داری تا راهنماییت کنیم.

runner
01-10-2011, 10:28
قیمت این گوشیو کسی نداره الان؟ گارانتی خوب چیه؟ ممنون

گوشی قیمتش رفته بالا
برا گارانتی مطمئن هم برید از نمایندگی نوکیا بخرید فکر می کنم اسم خدمات (خدمات طلایی پیشگاما ایران) یا یه همچین چیزی بود!!!!

lfc8_1892
02-10-2011, 11:02
سلام کسی بلده چطور میشه صدای دوربین نوکیاn8 رو قطع کرد؟

Hektor
02-10-2011, 14:44
برای رهایی از محدودیتهای متعدد برنامه ی دوربین N8 از برنامه ی قدرتمند Camera Pro استفاده کن:

parsa205
03-10-2011, 22:33
از دوستان کسی تم اورجینال سیمبیان آنا با عکس دودی شکل صفحه اول برای N8 داره یه لینک بده... خیلی ممنون میشم

BBNHFAK
04-10-2011, 15:10
البته میشه از نرم افزار camera pro یا نرم افزار های مشابه استفاده کرد
اما اگه بخواین صدای نرم افزار خود گوشی قطع بشه باید به anna آپدیت کنین تا گزبنه off هم بیاد
بدون آپدیت نمیشه کاریش کرد

benyamin71
04-10-2011, 20:07
سلام به همه
من هم Nokia n8 رو خریدم
کسی آدرس بازی کیفیت بالا و برنامه رو واسه n8 داره بزاره ما هم استفاده کنیم

Hektor
04-10-2011, 20:26
Anna یک آپدیت بتمام معنی مزخرفه و صدای خیلیها رو دراورده.من که با همین S3 خودش یکساله خیلی راحتم.

benyamin71
04-10-2011, 20:56
من n8 رو با آپدیت انا خریدم ولی وقتی فیلم برداری کردم با 25فریم ضبط کرده بود
ولی خیلی ها گفته بودن که 30 فریم شده؟
اگه تنظیماتی داره لطفا راهنمایی کنید

amirpers
04-10-2011, 23:55
سلام به همه
من هم Nokia n8 رو خریدم
کسی آدرس بازی کیفیت بالا و برنامه رو واسه n8 داره بزاره ما هم استفاده کنیم

مبارک باشه.
خیلی از نرم افزارها و بازیهای سری 60 ورژن 5 میخوره به این گوشی. البته فارومهایی هست که اختصاصا میزارن برای سیمبین 3.

نه دوست عزیز
25 فریم بر ثانیه هست. یه نرمافزاری ارائه شد که 30 فریم بر ثانیه میکرد که ظاهرا مقداری ایراد داره. اما تو آپدیت بل که به زودی میاد ، 30 فریم میشه.

BBNHFAK
05-10-2011, 21:29
قابلیت ضبط 30 فریم با آپدیت آنا نیست و باید برنامه ارائه شده رو جدا بریزین
با سرچ این عبارت پیداش میکنین Camera Update For Nokia N8
البته این برنامه نسخه بتا هست ولی ایراد خاصی نداره و فقط در قسمت فوکوس اتوماتیک فیلمبرداری که قابلیت اضافه شده است میتونه بهتر بشه

benyamin71
05-10-2011, 22:00
مرسی بابت راهنماییتون
پس باید تا آپدیت بل صبر کنم
راستی این آپدیت بل قراره کی بیاد؟ و قراره چه تغیراتی توش صورت بگیره؟

Yashar Cross
08-10-2011, 12:27
سلام دوستان
قیمت نو n8 چنده؟

یکی از دوستام یه n8 تمیز و سالم بدون خط وخش داره مشکی رنگ با تمام لوازم 5 ماه از گارانتیشم مونده (البته گارانتی چرته!)چند میارزه؟خودش میگه 370 به نظرتون میارزه؟
فقط دوستان سریع کمکم کنید.مرسی.
دوستدار شما یاشار

BBNHFAK
08-10-2011, 17:14
مرسی بابت راهنماییتون
پس باید تا آپدیت بل صبر کنم
راستی این آپدیت بل قراره کی بیاد؟ و قراره چه تغیراتی توش صورت بگیره؟
آپدیت بل الان هم وجود داره اما نسخه نهایی نیست و به صورت غیر رسمی منتشر شد
شکل ظاهری به طور کلی عوض شده و احتمالا در نسخه نهایی فوکوس با تاچ و بهبود زوم برای دوربین هم ارائه میشه
اینجا میتونین دربارش بخونین

این هم اسکرین شات بل در ان 8
و 26 اکتبر نسخه نهایی ارائه میشه

Yashar Cross
09-10-2011, 12:17
دوستان کسی نیست جواب بده عجله ایه..............!تو رو خدا راهنماییم کنید.
دوستدار شما یاشار

runner
09-10-2011, 12:34
سلام دوستان
قیمت نو n8 چنده؟

یکی از دوستام یه n8 تمیز و سالم بدون خط وخش داره مشکی رنگ با تمام لوازم 5 ماه از گارانتیشم مونده (البته گارانتی چرته!)چند میارزه؟خودش میگه 370 به نظرتون میارزه؟
فقط دوستان سریع کمکم کنید.مرسی.
دوستدار شما یاشار

سلام
قیمت سایت ها 510 با گارانتی اصلی 510 و بدون گارانتی 500 هست برای اطلاع دقیق به شماره زیر زنگ بزن شماره نمایندگی مرکزی نوکیا تو پاساژ علائدین هست
021-66716969
021-66711300
در مورد دست دوم نظری ندارم

ab46
23-10-2011, 23:32
دوستان سلام:یک آنتی ویروس اصلی کسپر روی گوشی نصب کرده بودم که پس ازآپدیت آنا پیغام خطا میده ومیگه که احتیاج به نصب دوباره کسپر هست الان سی دی اون رو گم کردم راهی هست که شماره سریال برنامه رو ازتوی همین نرم افزار که الان نصبه پیدا کنم؟ ضمنا" اینو بگم که میشه وارد منوهای نرم افزار شد ولی قبل از ورود اون پیغامو میده .ممنون

snozar
17-11-2011, 00:26
من گوشي را با استفاده از ovi به آنا آپديت كردم. حالا زبان فارسي را نمايش ميده ولي نداره واسه نوشتن. بايد چيكارش كنم؟ يادمه قبل از اين كه آنا بشه توي قسمت نرم افزاراي نصب شده يه farsi داشت كه نشون ميداد جزو سيمبين نبوده و جدا نصب شده.

Hektor
17-11-2011, 21:38
هر کی به anna آپگرید کرده یسزی مشکلات و شکایتها داره.پیشنهاد دارم مثل من آپگرید نکنین.S^3 خودش کمبود نقصی نداره و لزومی به اینکار نیست.

amirpers
17-11-2011, 22:06
هر کی به anna آپگرید کرده یسزی مشکلات و شکایتها داره.پیشنهاد دارم مثل من آپگرید نکنین.S^3 خودش کمبود نقصی نداره و لزومی به اینکار نیست.
من آپگرید کردم و هیچ مشکلی ندارم. شما چه مشکلی دارید ؟

nafe-bandar
18-11-2011, 14:30
سلام
دوستانی که تازگی ها ان8 خریدن از مشکلات سخت افزاری خبری نیست؟؟
خرابی هنوز بالاست ؟؟

amirpers
18-11-2011, 16:02
دو تا آپدیت جدید بعد از اپدیت Belle برای سیمبین توسط نوکیا معرفی شد به نام های Carla و Donna که متاسفانه اولی احتیاج به گوشی با سی پی یوی 1 گیگاهرتز به بالا داره و دومی برای گوشی های با سی پی یوی دو هسته ایه و هیچ کدوم به Nokia N8 نمی خوره.

emadd87
19-11-2011, 00:27
سلام دوستان من تازه این گوشی رو خریدم موقع خرید فروشنده می گفت حتما باید برات گارمین نصب کنم تا جی پی است رایگان باشه و با ovi map حتما برات پول میافته چون با google earth کار می کنه می ره تو اینترنت و رو قبضت پول میاد!!!مخصوصا موقع زوم که دیگه هیچی.می خواستم ببینم راست گفته یا نه.و اگر با همین ovi map می شه باید برای نصبش کاری کنم یا نه؟اگر آره بی زحمت توضیح بدین.سوال بعد هم اینکه آنتی ویروس خیلی عالی که به درد این گوشی بخوره و سرعتشو(به قول آقای فروشنده)کم نکنه و ساین شده باشه چیه؟البته تو رو خدا اگر خودتون تستش کردین بگینا .با تشکر

BBNHFAK
19-11-2011, 19:57
دو تا آپدیت جدید بعد از اپدیت Belle برای سیمبین توسط نوکیا معرفی شد به نام های Carla و Donna که متاسفانه اولی احتیاج به گوشی با سی پی یوی 1 گیگاهرتز به بالا داره و دومی برای گوشی های با سی پی یوی دو هسته ایه و هیچ کدوم به Nokia N8 نمی خوره.
software updater آخرین ورژن نرم افزاری رو برای من آنا میده
از کجا میشه به belle آپدیتش کرد؟؟؟

سلام دوستان من تازه این گوشی رو خریدم موقع خرید فروشنده می گفت حتما باید برات گارمین نصب کنم تا جی پی است رایگان باشه و با ovi map حتما برات پول میافته چون با google earth کار می کنه می ره تو اینترنت و رو قبضت پول میاد!!!مخصوصا موقع زوم که دیگه هیچی.می خواستم ببینم راست گفته یا نه.و اگر با همین ovi map می شه باید برای نصبش کاری کنم یا نه؟اگر آره بی زحمت توضیح بدین.سوال بعد هم اینکه آنتی ویروس خیلی عالی که به درد این گوشی بخوره و سرعتشو(به قول آقای فروشنده)کم نکنه و ساین شده باشه چیه؟البته تو رو خدا اگر خودتون تستش کردین بگینا .با تشکر
گارمین هم یه نرم افزاره که با جی پی اس گوشی کار میکنه و نقشه کامل ایران رو داره
اما اگه در شهر های بزرگ باشین که ovi maps نقشه اون رو داشته باشه میتونین اون رو دانلود کنین و هزینه ای هم نداره

amirpers
19-11-2011, 20:09

Belle هنوز رسمی عرضه نشده و به گفته نماینده نوکیا تو ایران و در نمایشگاه تلکام ، در 3 ماهه اول 2012 برای N8 میاد.

emadd87
21-11-2011, 14:05

گارمین هم یه نرم افزاره که با جی پی اس گوشی کار میکنه و نقشه کامل ایران رو داره
اما اگه در شهر های بزرگ باشین که ovi maps نقشه اون رو داشته باشه میتونین اون رو دانلود کنین و هزینه ای هم نداره
ممنونم ولی بی زحمت اگه میشه در مورد آنتی ویروسم یه توضیحی بدین

Hektor
21-11-2011, 15:03
ممنونم ولی بی زحمت اگه میشه در مورد آنتی ویروسم یه توضیحی بدین
ویروس کش نمیخواد ولی اگه اصرار داری از برنامه ی قدرتمند و چند منظوره ی رایگان safemanager استفاده کن که ویروس کش خوبی داره و راحت آپدیت میشه.

emadd87
22-11-2011, 00:56
ویروس کش نمیخواد ولی اگه اصرار داری از برنامه ی قدرتمند و چند منظوره ی رایگان safemanager استفاده کن که ویروس کش خوبی داره و راحت آپدیت میشه.
ویروس کش نمی خواد یعنی ویروس مثل کامپیوتر واردش نمی شه؟!واقعا اگه این طوره که بی خیالش بشم.راستی میشه آموزش گام به گام ریختن این ovi map رو هم بهم بگین برنامه شو تو سایت خود نوکیا دانلود کردم حالا باید چی کار کنم و کجای گوشی بریزم بی زحمت خیلی توضیح بدین:13:

Hektor
22-11-2011, 01:50
ویروسها فایل هستند دیگه.پس این یه فرضه که میتونن از هر راهی منتقل شن ولی فعلاً قدرت آلوده کنندگی سیستم عامل S^3 رو ندارن.ولی وقتی حافظه رو به PC وصل کنی میتونی اسکن کنی.شخصاً با اینکه فلش مموری های زیادی از افراد مختلف رو به گوشی وصل کردم بازم هنوز ندیدم ویروسی چه از نوع اتوران دار چه غیره داخل حافظه ی گوشی رفته باشه.پس نتیجه میگیریم بیشترین احتمال انتقال ویروس به حافظه ی گوشی اینه که خود گوشی یا حافظه ی microSD گوشی رو به یه PC آلوده وصل کنی.
دیدم توی موبایلستان گفته بودن که ویروسی شدن مربوطه به گوشی های هـک شده اونم در شرایط خاص خودش.

emadd87
23-11-2011, 01:53
ویروسها فایل هستند دیگه.پس این یه فرضه که میتونن از هر راهی منتقل شن ولی فعلاً قدرت آلوده کنندگی سیستم عامل S^3 رو ندارن.ولی وقتی حافظه رو به PC وصل کنی میتونی اسکن کنی.شخصاً با اینکه فلش مموری های زیادی از افراد مختلف رو به گوشی وصل کردم بازم هنوز ندیدم ویروسی چه از نوع اتوران دار چه غیره داخل حافظه ی گوشی رفته باشه.پس نتیجه میگیریم بیشترین احتمال انتقال ویروس به حافظه ی گوشی اینه که خود گوشی یا حافظه ی microSD گوشی رو به یه PC آلوده وصل کنی.
دیدم توی موبایلستان گفته بودن که ویروسی شدن مربوطه به گوشی های هـک شده اونم در شرایط خاص خودش.
خیلی ممنونم ovi map رو چیکار کنم جایی هست که آموزش گام به کام داشته باشه؟

Hektor
23-11-2011, 02:50
خیلی ممنونم ovi map رو چیکار کنم جایی هست که آموزش گام به کام داشته باشه؟
انواع تاپیک آموزشی و راهنمایی اینجا وجود داره:

amirpers
29-11-2011, 22:45
خب ظاهرا انتظارها به پایان رسید و آپدیت Belle هم به طور رسمی عرضه شد و تا چند روز آینده برای دانلود در اختیار همه قرار میگیره.

DJ.Mamal
30-11-2011, 09:03
خب ظاهرا انتظارها به پایان رسید و آپدیت Belle هم به طور رسمی عرضه شد و تا چند روز آینده برای دانلود در اختیار همه قرار میگیره.
دوست عزیز منبع خبرت کجاس؟
همین الانم بل بطور غیر رسمی برای ان 8 هست اما طبق خبر رسمی نوکیا بل سه ماه اول 2012 عرضه میشه..

amirpers
30-11-2011, 11:39
تو دو تا از فاروم های معتبر با عکس مشخص شده که این آپدیت اومده و لی هنوز لینک دانلودی وجود نداره.
اسم فاروم رو به دلیل جلوگیری از تبلیغ نمیارم.

DJ.Mamal
30-11-2011, 11:50
تو دو تا از فاروم های معتبر با عکس مشخص شده که این آپدیت اومده و لی هنوز لینک دانلودی وجود نداره.
اسم فاروم رو به دلیل جلوگیری از تبلیغ نمیارم.
اون ورژن غیر رسمیه..دوست خودم داره و بل ریخته روش
بل طبق تاریخی که گفتم بطور رسمی عرضه میشه
کدوم فروم؟ پیغام خصوصی بده چک کنم

Masoud-Susa
30-11-2011, 13:39
اون ورژن غیر رسمیه..دوست خودم داره و بل ریخته روش
بل طبق تاریخی که گفتم بطور رسمی عرضه میشه
کدوم فروم؟ پیغام خصوصی بده چک کنم
ـو مــ و بایلسـ ــتان:31:

ولی این که دوستمون میگن به صورت رسمی هست . نه کوک شده و غیره... ولی کو لینکش کسی هنوز نمیدونه !:31:

DJ.Mamal
30-11-2011, 14:31
ـو مــ و بایلسـ ــتان:31:

ولی این که دوستمون میگن به صورت رسمی هست . نه کوک شده و غیره... ولی کو لینکش کسی هنوز نمیدونه !:31:
نه ..رسمی نیست
من با مدیر بخش خبر موبایلستان دوستم..و خبر رسمی از مدیر روابط عمومی نوکیا تو ایران دارم

سیمبین بل سه ماه اول 2012 بصورت رسمی عرضه میشه

بقیه غیر رسمی هستن که الان نصب شده و بشخصه نمونشو دیدم رو ان8

DJ.Mamal
30-11-2011, 15:53
مژده

بچه آپدیت کنید

برید واسه دانلود

یا

البته گفتن تا ریلیز رسمی از خود سایت نوکیا صبر کنید

amirpers
30-11-2011, 16:04
من که عرض کردم اومده دوست عزیز.
البته فکر نمی کنم هنوز فارسیش اومده باشه.

Masoud-Susa
30-11-2011, 16:05
دیدید حالا دی جی جان فریمور رسمی بود ! :31:دمت گرم واسه قرار دادن لینک:10:

Eblis 2011
30-11-2011, 16:05
دوستان خسته نباشی
دم همه ی اونایی که دارن تو این سایت زحمت میکشن گرم . . . چند تا سوال داشتم . . . قیمت n8 چنده در حال حاضر ؟ از بچه های شمال اگه کسی بدونه که عالی میشه . .. . بعدش سیستم عاملش سیمبیان 3 هستش ؟ نرم افزار و بازی به اندازه ی کافی واسش وجود داره ؟ از آندروید بیشتره ؟ کیفیت برنامه های این گوشی بهتره یا گوشی های آندروید ؟ آخه میخوام گوشی بخرم تا 600 تومان بین این و سنسیشن موندم کدومو بخرم !!!!!!!!! فدای همتون

amirpers
30-11-2011, 16:16
دوستان خسته نباشی
دم همه ی اونایی که دارن تو این سایت زحمت میکشن گرم . . . چند تا سوال داشتم . . . قیمت n8 چنده در حال حاضر ؟ از بچه های شمال اگه کسی بدونه که عالی میشه . .. . بعدش سیستم عاملش سیمبیان 3 هستش ؟ نرم افزار و بازی به اندازه ی کافی واسش وجود داره ؟ از آندروید بیشتره ؟ کیفیت برنامه های این گوشی بهتره یا گوشی های آندروید ؟ آخه میخوام گوشی بخرم تا 600 تومان بین این و سنسیشن موندم کدومو بخرم !!!!!!!!! فدای همتون

قیمتش حدود 480 تا 500 . البته قیمت دقیق ندارم.
سیستم عاملش هم سیمبین 3 هستش که تا چند روز دیگه میشه به سیمبین 3 بل آپدیتش کرد.
نرم افزار و بازی هم زیاده اما نه اندازه آندروید.
آندروید خوراک برنامه نویس هاست برای نوشتن بازی و برنامه.

اگه برات دوربین و کیفیت صفحه نمایش و بلوتوث 3 و وصل شدن فلش و موس و کیبورد و GPS مطرحه ، به نظر من بگیر و لی اگه برات سرعت و زیاد بودن برنامه ها و بازیها و سی پی یو و ... مهمه ، یه گوشی آندرویدی بگیر.

Eblis 2011
30-11-2011, 16:36
قیمتش حدود 480 تا 500 . البته قیمت دقیق ندارم.
سیستم عاملش هم سیمبین 3 هستش که تا چند روز دیگه میشه به سیمبین 3 بل آپدیتش کرد.
نرم افزار و بازی هم زیاده اما نه اندازه آندروید.
آندروید خوراک برنامه نویس هاست برای نوشتن بازی و برنامه.

اگه برات دوربین و کیفیت صفحه نمایش و بلوتوث 3 و وصل شدن فلش و موس و کیبورد و GPS مطرحه ، به نظر من بگیر و لی اگه برات سرعت و زیاد بودن برنامه ها و بازیها و سی پی یو و ... مهمه ، یه گوشی آندرویدی بگیر.

تو یکی از سایتها خودندم ( **********دات کام ) :31: که خیلی زود زود هنگ میکنه و کیفیت صداش خوب نیست + نرم افزار و بازی زیادی نداره
صحت داره ؟

amirpers
30-11-2011, 16:48
تو یکی از سایتها خودندم ( **********دات کام ) :31: که خیلی زود زود هنگ میکنه و کیفیت صداش خوب نیست + نرم افزار و بازی زیادی نداره
صحت داره ؟

فقط گوشیهایی که اون اول تولید شده بودند یه خورده مشکل داشتند.
گوشی من که الان حدود 10 ماهه که دارم فکر کنم کلا 1 یا دو بار هنگ کرده که اون هم مشکلش چیز دیگه ای بوده.
کیفیت صداش هم خوبه اما اسپیکرش بلندی صدایی مثل مثلا N96 نداره اما کلا استاندارده.
در مورد نرم افزار و بازی هم گفتم وجود داره. زیاد هم هست اما به اندازه آندروید نیست.

DJ.Mamal
30-11-2011, 17:26
من که عرض کردم اومده دوست عزیز.
البته فکر نمی کنم هنوز فارسیش اومده باشه.

دیدید حالا دی جی جان فریمور رسمی بود ! :31:دمت گرم واسه قرار دادن لینک:10:

مخلصیم..:27:

فعلا فارسی خبری نیست..والا انقد با بچه های نوکیا پریدم تا یه چیز رسمی نشه باورم نمیشه :21:
البته به Rm توجه کنید از هولتون اشتباهی فلش نزنین
این لینک هنوز معلوم نیست از طرف خود نوکیا باشه..تو سایت خودشون بیاد خیال همه راحت میشه

Amirdb
30-11-2011, 18:06
سلام دوستان
آقا من میخوام گوشیمو عوض کنم... N8 نظرم رو جلب کرده جدیدا :دی ...نظرتون چیه؟گوشی ای هست که بشه سال ها روش حساب کرد یا نه؟
چون عادت ندارم دم به دقیقه گوشی عوض کنم :دی ....پول مفت ندارم :دی

کلا چه معایبی داره؟...چون مزیتاش مشخصه...

توی نقدای سایت دیجی کالا بعضی کاربرا گفته بودند که زیاد هنگ میکنه صحت داره؟

ممنون میشم یه خلاصه ای چیزی یه توضیحی که به کار ما بیاد بذارید....

ممنونم

Masoud-Susa
30-11-2011, 18:32
سلام دوستان
آقا من میخوام گوشیمو عوض کنم... N8 نظرم رو جلب کرده جدیدا :دی ...نظرتون چیه؟گوشی ای هست که بشه سال ها روش حساب کرد یا نه؟
چون عادت ندارم دم به دقیقه گوشی عوض کنم :دی ....پول مفت ندارم :دی

ممنونم
بـــه سلام داش امیر ! :دی
امیر جون منم بهمن پارسال بعد 5 سال N73 رو فروختم N8 گرفتم !فکر کنم دقیقا شرایط پارسال منو داری... منم حس عوض کردن گوشی پشت سر هم رو ندارم ! :31:

گوشی خوبیه ان 8 !
هنگ و اینا مال اولاش بود ...الان دیگه خبری نیست خیالت تخت :46:
دوربین و کیفیت ال سی دیش حرف نداره :8: یه خورده از لحاظ سیستم عامل که سیمبین هست بهش ایراد میگیرن که واسه من و تویی که یه عمر با سیمبین کار کردیم فکر کنم مشکلی نباشه :27: خصوصا با آپدیت هایی که داره میده نوکیا :31:

مخلص کلوم اینکه اگه کار نرم افزاری زیادی(تاکید می کنم زیاد نه در حد معمول!) با گوشی انجام میدی بهتره روی ان 8 زیاد حساب باز نکنی ...اما اگه از سخت افزاراش(دوربین،اچ دی ام آی و...) بیشتر بخوای استفاده کنی به شدت پیشنهاد میشه ....:46:
کیفیت ساختشم در حد عالیه(با بدنه تمام آلومینیومی)
:10:

Amirdb
30-11-2011, 20:27
بـــه سلام داش امیر ! :دی
امیر جون منم بهمن پارسال بعد 5 سال N73 رو فروختم N8 گرفتم !فکر کنم دقیقا شرایط پارسال منو داری... منم حس عوض کردن گوشی پشت سر هم رو ندارم ! :31:

گوشی خوبیه ان 8 !
هنگ و اینا مال اولاش بود ...الان دیگه خبری نیست خیالت تخت :46:
دوربین و کیفیت ال سی دیش حرف نداره :8: یه خورده از لحاظ سیستم عامل که سیمبین هست بهش ایراد میگیرن که واسه من و تویی که یه عمر با سیمبین کار کردیم فکر کنم مشکلی نباشه :27: خصوصا با آپدیت هایی که داره میده نوکیا :31:

مخلص کلوم اینکه اگه کار نرم افزاری زیادی(تاکید می کنم زیاد نه در حد معمول!) با گوشی انجام میدی بهتره روی ان 8 زیاد حساب باز نکنی ...اما اگه از سخت افزاراش(دوربین،اچ دی ام آی و...) بیشتر بخوای استفاده کنی به شدت پیشنهاد میشه ....:46:
کیفیت ساختشم در حد عالیه(با بدنه تمام آلومینیومی)
:10:

چاکر داش مسعود...مخلصیم داش :31:
ایول...پس برم تو نخش :20:
میگم از نظر اندازش نسبت به N73 من یه نگاهی که کردم چندان تفاوتی محسوسی نداشت...روزایی اول که گرفته بودی احساس نمیکردی بزرگه؟

قربونت مسعود جون :11:

amirpers
30-11-2011, 22:21
چاکر داش مسعود...مخلصیم داش :31:
ایول...پس برم تو نخش :20:
میگم از نظر اندازش نسبت به N73 من یه نگاهی که کردم چندان تفاوتی محسوسی نداشت...روزایی اول که گرفته بودی احساس نمیکردی بزرگه؟

قربونت مسعود جون :11:
دوست عزیز اصلا احساس بزرگی بهت دست نمیده. چون در مقابل گوشیهای با صفحه نمایش 4 و خورده اینچ اصلا بزرگ نیست. تازه من با قطر کمش مشکل داشتم.

Eblis 2011
30-11-2011, 22:37
میشه معایبش رو بگی ؟

amirpers
30-11-2011, 23:19
عیب های این گوشی به نظر من :
سی پی یوی ضعیف. (البته در مقابل گوشیهای دیگه) که با عث میشه دیگه امکان آپدیت به سیمبین کارلا وجود نداشته باشه.
سرعت نسبتا کم تو بعضی از برنامه ها و منو و ...
عدم فراوانی نرم افزار و بازی همانند آندروید.

vahidsport
01-12-2011, 01:17
لام دوستان
آقا من میخوام گوشیمو عوض کنم... N8 نظرم رو جلب کرده جدیدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...نظرتون چیه؟گوشی ای هست که بشه سال ها روش حساب کرد یا نه؟
چون عادت ندارم دم به دقیقه گوشی عوض کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....پول مفت ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم ______الان اگه بری IOS هم بخری بازم ضرر کردی چه برسه به سیمبیان ...
من اشغال تریم گوشی اندروید رو به 100 تا N9 و گنده تر از N9 نمیدم چه برسه به N8
نوکیا باید اسم سیستم عامل رو میزاشت Java Plus یعنی مقدار از جاوا سرتر اصلا نباید از کلمه سیستم عامل استفاده کنه
سیمبین اگه سیستم عامل بود نوکیا بعد از 10-15 سال کار کردن رو این سیستم عامل با اومدن اندروید هیچ وقت خیلی راحت کنارش نمیذاشتتش اینو مطمئن باشید که نوکیا روش نمیشد وگرنه به جای 5 سال بعد همین امسال سیمبیان رو برای همیشه میذاشت کنار

تا حالا فکر کردین چرا گوشی های Dual Core و با کارت گرافیک های Gforce و.... تا قبل از اومدن انروید وجود نداشتند؟
چرا اشغال ترین گوشی های اندروید با 600 مگاهرتز خیلی خیلی خیلی خیلی راحت یه فیلم MKV با کدک H264 رو پخش میکنه؟( حالا شمابگید N8 هم میتونه MKV پخش کنه یه گوشی 450 تومنی)
چرا بازی های HD با گرافیک بالا رو تو گوشیهامون میتونیم تجربه کنیم؟ (میدونم Symbian^3 هم داره ولی اندروید کجا و Symbian^3 کجا ولی خدایی میگم تو این زمینه Symbian^3 خیلی اختلاف نداره با اندروید )
تا حالا فکر کردید چرا Mozilla FireFox (و چندین برنامه شاخه دیگه) اخرین نسخه ش رو که 8 هست رو به صورت کاملا رسمی برای اندروید داده؟

و....

همه این ها فقط و فقط برای سیستم عامل خوبی به اسم اندروید هست که این توانایی رو داره تا از CPU های Dual Core و کارت گرافیک های انچنانی و ال سی دی تا روزلوشن 1280*720 و بالاتر رو جواب بده که این چیز های ساده اندروید هست

چرا تو اندروید یه گوشی با یه برنامه خاص نمیتونه یه فیلم 720p با پسوند MKV با کدک H264 و با بیتریت 5000 مگ رو نمیتونه پخش کنه و گوشی کم میاره در حالی که همون گوشی با یه برنامه دیگه عین لواشک همون فیلم رو پخش میکنه ، تو گوشی های نوکیا اگه یه فیلم رو پخش کرد که کرد پخش نکردد با بری یه گوشی جدید بخری تا شاید شاید شاید شاید پخش کنه

720p یعنی اندازه یا رزولوشن اون فیلم 1280*720 هست برای اونهایی که نمیدونم گفتم

من گوشیم ویواز پرو هست حساب کنی یه گوشی مثل N8 هست که همه چی داره از دوربین خوب تا زیبای ، باطری و از همه مهمتر 720MHz Cortex-A8 با کارت گرافیک PowerVR SGX530 که این سخت افزار خیلی خیلی سرتر از سخت افزار N8 هست ولی باور کنید هیچی فرقی با 5800 نداره فقط یکم سر تره این به خاط سیستم عامل مضخرف سیمبین S60v5 هست حالا Symbian^3 یه مقدار بهتره یه فیلم Divx که 700 مگ حجم داره رو با این CPU نمیتونم پخش کنم ولی Galaxy mini با 600 مگاهرتز و پایین عین لواشک پخش میکنه بازی های خوب براش هست درحال که من فقط باید عکس بنداره با دوربین عالیش یا Theme عوض کنم یا ایکون یا برنامه رو گوشیم نصب که این برنامه تحت QT نوشته شده و نوکیا خودش رو خفه کرده با این QT تا بیام به بچه ها صدا حیوانات رو یاد بدم (فرض کن 450 تومن بگوشی دادی تا این کار رو بکنی) یا از گوشیت( N8 برای شما و Vivaz Pro برای من) تا بیام با عنوان تراز هنگام ساختن سختمان برای صاف کردن دیوار ازش استفاده کنم و هزاران هزار تا دیگه

سیمبین تحت انحصار نوکیا بود و برای همین بود که با کله رفت تو زمین یعنی هیچ برندی جز نوکیا برای ساخت بهترین گوشی سیمبین تلاشی نمیکرد و وقتی هم که برندی مثل سونی اریکسون گوشی رو میزنه مثل ویواز پرو با این سخت افزار تا بیان برنامه های فوقلعاده براش بنویسن تا شاید سیمین رشد کنه خود نوکیا کاری میکرد تا ملت فقط از گوشی های نوکیا بخرن دلیلم هم اینه برنامه هایی که نوکیا میداد فقط رو گوشی های نوکیا جواب میداد کلا بدونه باگ ترین سیمبین رو گوشی های نوکیا بود
البته اینم بگم من از خدا تا اپدیت Symbian^3 یا Belle برای گوشیم بیاد (امید وارم که بیاد یا به طریقی بشه ریخت رو گوشی ) ولی این به این معنی نیست که Symbian^3 رو دوست دارم قضیه انتخاب بین مافوق اشغال و اشغال هست!!!!
ولی درحال که بین سامسونگ سونی اریکسون ال جی اچ تی سی و حتا موتورولا دارن رو بهترین گوشی اندروید کل انداختن

این بگم کاملا با Symbian^3 و اندروید اشنایت دارم و به این نتیجه رسیدم

این نظر من بود و اگه دوستاران سیمبین رو ناراحت کردم ببخشید این تجربه ای بود که با کار کردن با X10 و C7 و Vivaz Pro بدست اوردم

fery joon
01-12-2011, 02:33
آقا یه سوال

چطور میتونم حالت hold رو غیر فعال کنم؟ وقتی دارم با گوشی صحبت میکنم در اثر تماس صورتم با صفحه ال سی دی همش میره روی hold
اعصابمو مگسی کرده :19:

Hektor
01-12-2011, 06:47
الان اگه بری IOS هم بخری بازم ضرر کردی چه برسه به سیمبیان ...
من اشغال تریم گوشی اندروید رو به 100 تا N9 و گنده تر از N9 نمیدم چه برسه به N8
نوکیا باید اسم سیستم عامل رو میزاشت Java Plus یعنی مقدار از جاوا سرتر اصلا نباید از کلمه سیستم عامل استفاده کنه
سیمبین اگه سیستم عامل بود نوکیا بعد از 10-15 سال کار کردن رو این سیستم عامل با اومدن اندروید هیچ وقت خیلی راحت کنارش نمیذاشتتش اینو مطمئن باشید که نوکیا روش نمیشد وگرنه به جای 5 سال بعد همین امسال سیمبیان رو برای همیشه میذاشت کنار

تا حالا فکر کردین چرا گوشی های Dual Core و با کارت گرافیک های Gforce و.... تا قبل از اومدن انروید وجود نداشتند؟
چرا اشغال ترین گوشی های اندروید با 600 مگاهرتز خیلی خیلی خیلی خیلی راحت یه فیلم MKV با کدک H264 رو پخش میکنه؟( حالا شمابگید N8 هم میتونه MKV پخش کنه یه گوشی 450 تومنی)
چرا بازی های HD با گرافیک بالا رو تو گوشیهامون میتونیم تجربه کنیم؟ (میدونم Symbian^3 هم داره ولی اندروید کجا و Symbian^3 کجا ولی خدایی میگم تو این زمینه Symbian^3 خیلی اختلاف نداره با اندروید )
تا حالا فکر کردید چرا Mozilla FireFox (و چندین برنامه شاخه دیگه) اخرین نسخه ش رو که 8 هست رو به صورت کاملا رسمی برای اندروید داده؟

و....

همه این ها فقط و فقط برای سیستم عامل خوبی به اسم اندروید هست که این توانایی رو داره تا از CPU های Dual Core و کارت گرافیک های انچنانی و ال سی دی تا روزلوشن 1280*720 و بالاتر رو جواب بده که این چیز های ساده اندروید هست

چرا تو اندروید یه گوشی با یه برنامه خاص نمیتونه یه فیلم 720p با پسوند MKV با کدک H264 و با بیتریت 5000 مگ رو نمیتونه پخش کنه و گوشی کم میاره در حالی که همون گوشی با یه برنامه دیگه عین لواشک همون فیلم رو پخش میکنه ، تو گوشی های نوکیا اگه یه فیلم رو پخش کرد که کرد پخش نکردد با بری یه گوشی جدید بخری تا شاید شاید شاید شاید پخش کنه

720p یعنی اندازه یا رزولوشن اون فیلم 1280*720 هست برای اونهایی که نمیدونم گفتم

من گوشیم ویواز پرو هست حساب کنی یه گوشی مثل N8 هست که همه چی داره از دوربین خوب تا زیبای ، باطری و از همه مهمتر 720MHz Cortex-A8 با کارت گرافیک PowerVR SGX530 که این سخت افزار خیلی خیلی سرتر از سخت افزار N8 هست ولی باور کنید هیچی فرقی با 5800 نداره فقط یکم سر تره این به خاط سیستم عامل مضخرف سیمبین S60v5 هست حالا Symbian^3 یه مقدار بهتره یه فیلم Divx که 700 مگ حجم داره رو با این CPU نمیتونم پخش کنم ولی Galaxy mini با 600 مگاهرتز و پایین عین لواشک پخش میکنه بازی های خوب براش هست درحال که من فقط باید عکس بنداره با دوربین عالیش یا Theme عوض کنم یا ایکون یا برنامه رو گوشیم نصب که این برنامه تحت QT نوشته شده و نوکیا خودش رو خفه کرده با این QT تا بیام به بچه ها صدا حیوانات رو یاد بدم (فرض کن 450 تومن بگوشی دادی تا این کار رو بکنی) یا از گوشیت( N8 برای شما و Vivaz Pro برای من) تا بیام با عنوان تراز هنگام ساختن سختمان برای صاف کردن دیوار ازش استفاده کنم و هزاران هزار تا دیگه

سیمبین تحت انحصار نوکیا بود و برای همین بود که با کله رفت تو زمین یعنی هیچ برندی جز نوکیا برای ساخت بهترین گوشی سیمبین تلاشی نمیکرد و وقتی هم که برندی مثل سونی اریکسون گوشی رو میزنه مثل ویواز پرو با این سخت افزار تا بیان برنامه های فوقلعاده براش بنویسن تا شاید سیمین رشد کنه خود نوکیا کاری میکرد تا ملت فقط از گوشی های نوکیا بخرن دلیلم هم اینه برنامه هایی که نوکیا میداد فقط رو گوشی های نوکیا جواب میداد کلا بدونه باگ ترین سیمبین رو گوشی های نوکیا بود
البته اینم بگم من از خدا تا اپدیت Symbian^3 یا Belle برای گوشیم بیاد (امید وارم که بیاد یا به طریقی بشه ریخت رو گوشی ) ولی این به این معنی نیست که Symbian^3 رو دوست دارم قضیه انتخاب بین مافوق اشغال و اشغال هست!!!!
ولی درحال که بین سامسونگ سونی اریکسون ال جی اچ تی سی و حتا موتورولا دارن رو بهترین گوشی اندروید کل انداختن

این بگم کاملا با Symbian^3 و اندروید اشنایت دارم و به این نتیجه رسیدم

این نظر من بود و اگه دوستاران سیمبین رو ناراحت کردم ببخشید این تجربه ای بود که با کار کردن با X10 و C7 و Vivaz Pro بدست اوردم

عزیز نظر هر کی محترمه حتی شما که اطلاعات غلط هم دادی!
ولی چند نکته باید بگم.اولاً هر سیستم عاملی و هر گوشی یی مزایا و معایبی داره.شما همین حرف رو توی تاپیک N8 توی موبایلستان بزنی خیلیها که خودشون GS2 هم دارند بهت ایراد میگیرن چه رسد به N8 دارها.. امتحانش مجانیه!
اولاً کی گفته mkv در N8 قابل پخش نیست؟؟ من خودم دارم با پخش کننده ی اصلی N8 بعنوان نمونه How.Earth.Made.Us.1of5.Deep.Earth.HDTV.x264.AC3.MV Group.org.mkv به حجم حدوداً 2 گیگ و 720p با بیت ریت 4.4Mbps رو مثل بقول شما:لواشک!!! :31: پخش میکنم.بیش از یکساله این گوشی رو دارم و یک دنیا برنامه و نرم افزار بدردبخور روی اون نصب کردم و ازش راضیم طوریکه حتی حاضر نیستم هنوز به Anna آپگرید کنم چون چند روز طول میکشه دوباره اینهمه برنامه و تنظیماتشون رو نصب کنم..
خیلی بی انصافی داری میکنی.
همچین اندروید اندروید و GS GS میکنی انگار ملت دارن با اون میرن کره ی ماه و برمیگردن......! جناب من شخصاً همین نقشه های رایگان و بروز و امکانات برنامه ی بسیار کارامد Ovi Map روی N8 رو با GS و کل دنیای اندروید نمیدم..
بله این به کاربرد شما بستگی داره.اگه کسی اهل بازیه که من هرگز نیستم ممکنه اندروید و Dual Core و گرافیک فلان اونو بیشتر راضی کنه ولی فکر میکنی چند درصد ملت اهل بازی کردن با یه گوشی!! هستن؟؟

soroush20
02-12-2011, 08:46
امکان اتصال ان 8 از طریق HDMI و تبدیل اون به کابل آنالوگ و اتصال اون به تلویزیونهای SDTV وجود داره؟

Amirdb
02-12-2011, 09:39
آقا شانسو می بینی؟:31:
دیشب رفتم قیمت کردم طرف میگفت به خاطر افزایش قیمت دلار گوشی هم از 450 تومن شده 510 تومن .....شانسه داریم؟

Hektor
02-12-2011, 10:43
امکان اتصال ان 8 از طریق HDMI و تبدیل اون به کابل آنالوگ و اتصال اون به تلویزیونهای SDTV وجود داره؟
تلویزیون SDTV منظور چیه؟
شما یک کابل TV کامپوزیت از موبایل فروشها بگیرین وصل کنین به جک گوشی و تنظیم کنین روی خروجی TV.
این کابل معروفه به CA-75U.

Eblis 2011
02-12-2011, 17:56
این کابل رو هم N95 داره

DJ.Mamal
04-12-2011, 11:59
بچه ها کسی بل نصب کرده؟
چجوری شد؟

nafare_aval
06-12-2011, 11:51
دوستان میخوام این گوشیو بخرم؟؟؟هنگ اینا که زیاد نداره؟؟

سرعتش از دیزایر اچ دی چقدر کمتره؟؟قابل تحمل هست سرعتش؟؟

چون من کیفیت ساخت بدنه برام مهمه غیر از نوکیا برند دیگه ای نظرمو زیاد جلب نمیکنه...ممنون میشم پاسخ بدید

amirpers
06-12-2011, 19:38

چون من کیفیت ساخت بدنه برام مهمه غیر از نوکیا برند دیگه ای نظرمو زیاد جلب نمیکنه...ممنون میشم پاسخ بدید

هنگ بسیار کم داره و از نظر سرعت خب اون گوشی سی پی یوی 1 گیگا هرتز داره و آندرویده و لی این 680 مگه و سیمبین. هر چی باشه سرعت HTC بالاتره.

Hektor
06-12-2011, 20:10

بستگی به کاربری شما داره.اگه چندان اهل نصب برنامه های جورواجور نباشی معلومه گوشی خوبی هست و هنگ کردن معنی نداره! ولی اگه مثل من یه دنیا برنامه نصب کنی متوجه کندی و گهگاه هنگ یا ریست شدنش میشی.در مجموع خرید این N8 فعلی اونم با این قیمت حالاش که باز دوباره رفته بالای 500 اصلاً کار درستی نمیدونم.هم میشه دست نگهداشت تا دلار بیاد پایین و قیمت این گوشی واقعی شه و هم میشه منتظر نسخه ی ارتقا یافته ی N8 برای 2012 نشست که دوربین پیشرفته تر و پردازشگر قویتری داره و طبعاً از هر لحاظ به روزتر خواهد بود.

amirpers
06-12-2011, 21:19
بستگی به کاربری شما داره.اگه چندان اهل نصب برنامه های جورواجور نباشی معلومه گوشی خوبی هست و هنگ کردن معنی نداره! ولی اگه مثل من یه دنیا برنامه نصب کنی متوجه کندی و گهگاه هنگ یا ریست شدنش میشی.در مجموع خرید این N8 فعلی اونم با این قیمت حالاش که باز دوباره رفته بالای 500 اصلاً کار درستی نمیدونم.هم میشه دست نگهداشت تا دلار بیاد پایین و قیمت این گوشی واقعی شه و هم میشه منتظر نسخه ی ارتقا یافته ی N8 برای 2012 نشست که دوربین پیشرفته تر و پردازشگر قویتری داره و طبعاً از هر لحاظ به روزتر خواهد بود.

من صحبت شما رو زیاد قبول ندارم.
من هم گوشیم پر از نرم افزاره و بازی و تم. پس چرا من از سرعت گوشیم زیاد ناراضی نیستم و گوشیم تا حالا کلا 3 الی 4 بار هنگ کرده که اون هم تقصیر خودم بوده ؟
باید دقت کرد که نرم افزار های مطمئن و مخصوص این نسخه رو روش نصب کرد تا به مشکل بر نخوری.
ضمنا درسته که الان قیمتها رفته بالا اما اینکه N8 جدید بخواد کی بیاد و با چه مشخصاتی بیاد و اصلا آیا میاد ، هنوز رسما اعلام نشده و خصوصا اگه اونجوری که شایعه شده مشخصات داشته باشه ، قطعا قیمتش میره خیلی بالا و حالا کی ارزون بشه معلوم نیست.

Hektor
06-12-2011, 21:55
من صحبت شما رو زیاد قبول ندارم.
من هم گوشیم پر از نرم افزاره و بازی و تم. پس چرا من از سرعت گوشیم زیاد ناراضی نیستم و گوشیم تا حالا کلا 3 الی 4 بار هنگ کرده که اون هم تقصیر خودم بوده ؟
باید دقت کرد که نرم افزار های مطمئن و مخصوص این نسخه رو روش نصب کرد تا به مشکل بر نخوری.
ضمنا درسته که الان قیمتها رفته بالا اما اینکه N8 جدید بخواد کی بیاد و با چه مشخصاتی بیاد و اصلا آیا میاد ، هنوز رسما اعلام نشده و خصوصا اگه اونجوری که شایعه شده مشخصات داشته باشه ، قطعا قیمتش میره خیلی بالا و حالا کی ارزون بشه معلوم نیست.
نظر دادن که جرم نیست.. جرمه؟؟ متقابلاً منم نظر شخصی شما رو قبول ندارم و اشتباه و فن بوی مآبانه میدونم.. :tongue:
همونطور که قبلاً گفتم این گوشی برای همون اوایل 2010 گوشی خوبی بود نه حالا.. نه پردازشگر قوی داره نه فیلمبرداری Full HD .. نه سیستم عامل قدرتمند و آینده دار.مگه اینکه Belle بتونه وضع os این گوشی رو بهبود بده ..
ضمناً وضع الان بازار کاملاً عوض شده و خرید N8 فعلی با این قیمت نامعقول کار درستی نیست.:12:

nafare_aval
06-12-2011, 21:57
بعد میگن هنگ میکنه باید دکمه پاور رو نگه داشت تا از اون حالت در بیاد ولی بعضی ها میگن این عمل هم جواب نداده

و چون باتری هم در نمیاد در این مدل گوشیشون ساعت ها هنگ بوده تا درست شه؟؟

اخه بره چی باتری در نمیاد؟؟این هنگ کنه پس تکلیف چیه؟؟

Hektor
06-12-2011, 22:04
بعد میگن هنگ میکنه باید دکمه پاور رو نگه داشت تا از اون حالت در بیاد ولی بعضی ها میگن این عمل هم جواب نداده

و چون باتری هم در نمیاد در این مدل گوشیشون ساعت ها هنگ بوده تا درست شه؟؟

اخه بره چی باتری در نمیاد؟؟این هنگ کنه پس تکلیف چیه؟؟
برای من هر وقت بازی درآورده با نگهداشتن همون دکمه تونستم خاموشش کنم.. ولی مسأله ی باتری زمانی مهمه که گوشی خیس میشه مثلاً میفته توی آب.اونوقته که باید فوراً باتری رو خارج کرد وگرنه مدار گوشی آسیب اساسی میبینه و از اینجهت باید از N8 مراقبت خیلی بیشتری نسبت به سایر مدلها داشت..
توی موبایلستان برای یکی از بچه ها اتفاق افتاده بود و بعد از تعمیر بازم عوارضش حل نشد..

amirpers
06-12-2011, 23:13
نظر دادن که جرم نیست.. جرمه؟؟ متقابلاً منم نظر شخصی شما رو قبول ندارم و اشتباه و فن بوی مآبانه میدونم.. :tongue:
همونطور که قبلاً گفتم این گوشی برای همون اوایل 2010 گوشی خوبی بود نه حالا.. نه پردازشگر قوی داره نه فیلمبرداری Full HD .. نه سیستم عامل قدرتمند و آینده دار.مگه اینکه Belle بتونه وضع os این گوشی رو بهبود بده ..
ضمناً وضع الان بازار کاملاً عوض شده و خرید N8 فعلی با این قیمت نامعقول کار درستی نیست.:12:

قسمتی رو که بولد کردم ، متوجه نشدم ....
اما بحث من سر این چیزهایی که شما می گی نبود.
دقیقا حرف های شما درسته. هم اینکه سی پی یوش ضعیفه و هم اینکه سیستم عاملش ضعیفه(هر چند سیمبین یار قدیمی ماست و بهتر از این هم میشه) و هم اینکه فیلمبرداری فول اچ دی نداره( هرچند که فیلمبرداریش بسیار خوبه).

من بحثم در مورد هنگ کردن بود. گفتم که این گوشی زیاد هنگ نمی کنه و بستگی داره به کسی که ازش استفاده می کنه و برنامه هایی که روش می ریزه.
ضمنا درسته که الان گوشیهایی هستند جدیدتر و جایگزین اما باید یادمون باشه که هنوز قدرتمندترین دوربین عکاسی مال این گوشیه و امکانات جالبی که داره رو هنوز خیلی از گوشیها ندارند.

mojtaba6682
07-12-2011, 18:26
سلام به دوستان من یه سوال داشتم راجع به n8 : توی مشخصاتی که از این گوشی توی سایت های مختلف زده شده ،نوشته قابلیت پانوراما دارد در حالیکه من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.حالا یه سوال آیا این گوشی خودش باید این قابلیت رو داشته باشه یا باید براش نرم افزار گرفتن عکس پانوراما دانلود کنیم؟؟؟؟در ضمن میدونم پانوراما یعنی چی

Hektor
07-12-2011, 19:46
سلام به دوستان من یه سوال داشتم راجع به n8 : توی مشخصاتی که از این گوشی توی سایت های مختلف زده شده ،نوشته قابلیت پانوراما دارد در حالیکه من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.حالا یه سوال آیا این گوشی خودش باید این قابلیت رو داشته باشه یا باید براش نرم افزار گرفتن عکس پانوراما دانلود کنیم؟؟؟؟در ضمن میدونم پانوراما یعنی چی
این گوشی به خودی خود و برنامه ی فعلی دوربینش این قابلیت رو نداره.ولی دو تا برنامه برای تهیه ی عکس پانوراما برای S^3 وجود داره که توی ovi store گذاشتن.یکیش که رایگانه و ساخت خود نوکیاست در اصل یک برنامه ی کمک پانوراما هست و بنظر من خیلی بدرد بخور نیست و در بهترین حالت با رزولوشن عمودی 544 عکس تهیه میکنه و کار باهاش یکم سخته.اون برنامه ی دوم پولی هست و ندیدم جایی برای دانلود بذارن و همون برنامه ایه که توی تبلیغات نوکیا برای N8 نشون داده شده بود.
قابلیت کمک پانوراما کار باهاش راحت نیست.در حالیکه قابلیت پانورامای خودکار که مثلاً در دوربین کامپکت sony hx9v هست خیلی کار باهاش راحت و کیفیت و ابعاد تصاویرش بالاست و نباید با قابلیت کمک پانوراما مقایسه کرد..

Hektor
07-12-2011, 23:09
QuickPanorama PRO Symbian3
دانلود:

Nokia Panorama

QuickPanorama بمراتب بهتره..

DJ.Mamal
08-12-2011, 09:10
قسمتی رو که بولد کردم ، متوجه نشدم ....
اما بحث من سر این چیزهایی که شما می گی نبود.
دقیقا حرف های شما درسته. هم اینکه سی پی یوش ضعیفه و هم اینکه سیستم عاملش ضعیفه(هر چند سیمبین یار قدیمی ماست و بهتر از این هم میشه) و هم اینکه فیلمبرداری فول اچ دی نداره( هرچند که فیلمبرداریش بسیار خوبه).

من بحثم در مورد هنگ کردن بود. گفتم که این گوشی زیاد هنگ نمی کنه و بستگی داره به کسی که ازش استفاده می کنه و برنامه هایی که روش می ریزه.
ضمنا درسته که الان گوشیهایی هستند جدیدتر و جایگزین اما باید یادمون باشه که هنوز قدرتمندترین دوربین عکاسی مال این گوشیه و امکانات جالبی که داره رو هنوز خیلی از گوشیها ندارند.
امیر جون داداش خودتو عذاب نده
ایم مخالفان سیمبین ول کن نیستن
اون قسمت بولد هم فن بوی(طرفدار تعصبی میشه معنی کرد) حالا چون تو گوشیت ان 8 میشی فن بوی! :31: مثلا
خوب منم قبول دارم سیمبین کهنه شده اما شرکت بزرگی مثل نوکیا به این زودیا شکست نمیخوره..به همین سرعت سه تا ورژن جدید تو راهه...بذار بل فراگیر بشه و نرم افزاراش بیاد ببینم باز کسی گیر میده؟

بیایم قبول کنیم هر شرکتی یه سیاستی داره و هر جنسی بازار خاص خودش..
حالا اینکه این گوشی فلان قابلیتو نداره اما اونیکی داره که نشد!! بنظرم این قیاس ها عقلانی نیست

ali703
08-12-2011, 09:27
N8 فقط داره پول دوربینش رو میخوره بقیه قطعاتش خیلی به قول ما خز شده، سیستم عاملش هم که دیگه منسوخ شده و نرم افزارهای جدیدی براش نمیاد. نخرید بهتره

Hektor
08-12-2011, 10:01
N8 فقط داره پول دوربینش رو میخوره بقیه قطعاتش خیلی به قول ما خز شده، سیستم عاملش هم که دیگه منسوخ شده و نرم افزارهای جدیدی براش نمیاد. نخرید بهتره
متآسفانه همیشه معروف بوده که ما ایرانیها یا افراط میکنیم یا تفریط.. قضیه ی صحبت شما و اون آقای دیگه دقیقاً همینه.. یکی طرفدار دو آتشه هست و تاب نقد و نظر مخالف با تصورات خودش رو نداره و دیگری میزنه توی سر گوشی و امکاناتش..
من مزایای چشمگیر S^3 رو کاملاً قبول دارم نسبت به بقیه ی os ها.ولی به این گوشی نقدهایی هم وارده که قبلاً گفتم.بستن چشم به روی اونها چیزی رو عوض نمیکنه.. سیاست اکثر شرکتها بخصوص نوکیا همیشه همین بوده که یک گوشی تمام عیار بیرون ندن چون بازار بقیه ی محصولات مشابهشون راکد نمونه.
ولی این صحبت کاملاً درسته که قیمتش که به بالای 500 ت رسیده اصلاً واقعی نیست و منم قبلاً روی این تآکید کردم. قیمت جهانیش زیر 300 یورو هست بعبارتی زیر 400 ت و با در نظر گرفتن مالیات و گمرک و گارانتی و.. در حدود 70 ت قیمت کاذب داره.

amirpers
08-12-2011, 12:42
امیر جون داداش خودتو عذاب نده
ایم مخالفان سیمبین ول کن نیستن
اون قسمت بولد هم فن بوی(طرفدار تعصبی میشه معنی کرد) حالا چون تو گوشیت ان 8 میشی فن بوی! :31: مثلا
خوب منم قبول دارم سیمبین کهنه شده اما شرکت بزرگی مثل نوکیا به این زودیا شکست نمیخوره..به همین سرعت سه تا ورژن جدید تو راهه...بذار بل فراگیر بشه و نرم افزاراش بیاد ببینم باز کسی گیر میده؟

بیایم قبول کنیم هر شرکتی یه سیاستی داره و هر جنسی بازار خاص خودش..
حالا اینکه این گوشی فلان قابلیتو نداره اما اونیکی داره که نشد!! بنظرم این قیاس ها عقلانی نیست

متآسفانه همیشه معروف بوده که ما ایرانیها یا افراط میکنیم یا تفریط.. قضیه ی صحبت شما و اون آقای دیگه دقیقاً همینه.. یکی طرفدار دو آتشه هست و تاب نقد و نظر مخالف با تصورات خودش رو نداره و دیگری میزنه توی سر گوشی و امکاناتش..
من مزایای چشمگیر S^3 رو کاملاً قبول دارم نسبت به بقیه ی os ها.ولی به این گوشی نقدهایی هم وارده که قبلاً گفتم.بستن چشم به روی اونها چیزی رو عوض نمیکنه.. سیاست اکثر شرکتها بخصوص نوکیا همیشه همین بوده که یک گوشی تمام عیار بیرون ندن چون بازار بقیه ی محصولات مشابهشون راکد نمونه.
ولی این صحبت کاملاً درسته که قیمتش که به بالای 500 ت رسیده اصلاً واقعی نیست و منم قبلاً روی این تآکید کردم. قیمت جهانیش زیر 300 یورو هست بعبارتی زیر 400 ت و با در نظر گرفتن مالیات و گمرک و گارانتی و.. در حدود 70 ت قیمت کاذب داره.
من با بسیاری از صحبتهای شما موافقم.
نوکیا سیاست غلطی داشته. نه در زمینه اینکه یه گوشی کامل نمی ده بلکه در زمینه سیستم عامل و سخت افزارهای گوشی.
ببینید. سیمبین یار قدیمی گوشی های موبایله و یار قدیمی ما. از زمانی که موبایل به وجود اومد نمی دونم چند سال می گذره اما از زمانی که سیمبین اومد می دونم که خیلی ها باهاش زندگی کردند و ازش لذت بردند.
سیاست غلط نوکیا در این بود که این سیستم عامل رو روش کار نکرد.
یه زمانی خبری از آندروید و IOS و بادا و ویندوز و ... نبود و سیمین همچنان پیشتازی می کرد و رقیبی هم نداشت. اما وقتی که سر و کله این سیستم عامل ها پیدا شد با امکانات عجیب و غریب و تم افکت های زیبا و سرعت بالا و همچنین تعبیه سخت افزارهای قوی برای اونها ، نوکیا از خواب سروری سیمبین بیرون نیومد که نیومد.
همه گوشیهاش شده بود تکرار گوشی قبل با کمترین تفاوت که اون هم در زمینه دوربین و مقدار حافظه بوده بیشتر و سیستم عامل هیچ.
با معرفی N8 گفتیم یه فکرایی کرده اما دیدیم یه سری امکانات منحصر به فرد گذاشته تو گوشی اما سی پی یو همچنان ضعیف و سیمبین 3 هم کمترین تفاوت ممکن رو داشته با قبل.
باور کنید گوشی قبلی من که 6630 بود با N8 تفاوت آنچنانی در زمینه سیستم عامل نداشت.
نمی دونم چرا اما اونقدر دیر از این خواب بیرون اومد که دیگه دیر شده بود. به جای اینکه سرمایه گذاری کنه رو سیمبین ، به سیستمهای عامل دیگه اش مثل مائمو و میگو پرداخت که اونها هم هیچ وضعیت مشخصی ندارند.
حتی میگو تازه وارد و زیبا هم معلوم نیست که ادامه ای داشته باشه.
آندروید رو هم که کلا گذاشت کنار و رفت سراغ ویندوز.
الان تازه به فکر افتاده که سیمبین رو گسترش بده تا سال 2016 ( که دیر اینکار روکرد که اگه زودتر می کرد شاید سال 2016 اون میشد سال 2020 یا حتی بالاتر از اون و شاید سیمبین هنوز هم محبوبترین بود) و از ویندوز استفاده کنه تو گوشیهاش که البته باز هم همچنان در خواب به سر میبره چون در دوره ای که سامسونگ داره سالاری می کنه در زمینه موبایل و اچ تی سی موبایل با سی پی یوی 4 هسته ای معرفی می کنه و اپل گوشی های نسل آینده رو داره می سازه و حتی سونی اریکسون از خواب موقت خودش بیدار شده و ... نوکیا قویترین گوشیش میشه Lumia 800 با سی پی یوی تک هسته ای و 1.4 گیگا هرتز و رزولولشن پایین.

ببخشید که زیاد حرف زدم ولی هدفم این بود که بگم سیمبین با آپدیتهای آنا ، بل ، کارلا و دانا می تونه به روزهای خوب برگرده ولی نمی تونه محبوبترین باشه چون دیر اقدام شده و اگه بخواد جایگاه خودش رو به دست بیاره احتیاج به کار بسیار زیادی داره...

ضمنا من خودم از طرفدارهای پرو پا قرص سیمبین هستم اما نه تعصبی و معتقدم با قیمت بالای 500 تومن در حال حاضر و در حضور انواع گوشیها در این رده قیمت با امکانات بالا فقط زمانی ارزش خرید پیدا می کنه که یا فقط به برند نوکیا فکر کنیم و یا اینکه یه گوشی بخوایم با دوربین فوق العاده و امکاناتی مثل وصل شدن فلش و موس و کیبورد و HDMI و بلوتوث 3.

ضمنا در جواب اون دوستمون که گفتند برای سیمبین دیگه نرم افزار نمی یاد بگم که یه لطفی بکنند و یه گشت و گذار اندک تو وب بکنند تا ببینند که نرم افزار چقدر میاد. (البته قبول دارم که از آندروید کمتره).

DJ.Mamal
08-12-2011, 13:48
ضمنا در جواب اون دوستمون که گفتند برای سیمبین دیگه نرم افزار نمی یاد بگم که یه لطفی بکنند و یه گشت و گذار اندک تو وب بکنند تا ببینند که نرم افزار چقدر میاد. (البته قبول دارم که از آندروید کمتره).

خوب کمتر باشه..عوضش چند تا نرم افزار آندروید رو نصب کردید و ازش استفاده مفید کردید؟
طرف آیفون میخره 500 تا نرم افزار بهش میچپونن و خوشحال از خریدش میاد به آشناهاش پز میده..بابا از کدومش میتونی درست استفاده کنی؟
حالا نمیگم نرم افزارای سیمبین توپه..نوکیا خیلی کار داره تا بازار رو بگیره..و تنها امیدش ویندوزه..کم شرکتی نیست مایکروسافت!
تحمل کنید..نوکیا حلزونی پیش میره..
بماند من خودم 2 تا گوشی آندرویدی و یه آیپاد تاچ دارم و کلی باهاشون حال میکنم..

mojtaba6682
11-12-2011, 00:13
سلام به دوستان میخواستم یه صحبتی بکنم من در زمینه ی موبایل زیاد حرفه ای نیستم و میخوام نظر خودم رو بگم پس اگر چیزی گفتم که خلاف میل شما بود ببخشید
یه چندتا مطلب در مورد ضعیف بودن سیستم عامل سیمبین 3 و همچنین از رده خارج شدنش به دلیل اومدن سیستم عامل های جدید مثل گوشی های اپل و مطالبی از این دست که از نظر من کاملا کم لطفی نسبت به نوکیا هست خوندم من خودم n8 ندارم که بخوام طرفداری کنم من خودم 4ساله n73 دارم قبلش هم 1 سال k750 سونی اریکسون داشتم یادمه اون موقع که به قول معروف kکلنگ داشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا شرکت های اپل و سامسونگ و سونی نمیتونستن دوربین گوشیشون رو درست بسازند و نوکیا همیشه دوربین های واقعی میساخت مثل همین الان که n8 واقعا از این نظر فوق العاده هست.بعد از اینکه n73 خریدم وقتی دوربینشو با k800 سونی اریکسون که به قول خودش و جون عمش دوربینش 5 بود مقایسه کردم به هر کس نشون دادم گفت نوکیا بهتره .اصلا از اون موقع تا حالا اینقدر این سونی اریکسون از لحاظ فونتی افتضاح بوده که آدم حالش بهم میخوره نگاهش کنه.در ضمن گوشی هایی مثل اپل وچیزای دیگه که خیلیا سنگشو به سینه میزنن امکاناتی دارن که اصلا بعضی ها یادشون میره اینجا ایرانه و باید برای دسترسی به این اطلاعات از اینترنت استفاده کرد به هر حال به نظر من امکاناتی که n8 داره همین حالا از خیلی از این گوشی ها سرتره

DJ.Mamal
11-12-2011, 09:06
سلام به دوستان میخواستم یه صحبتی بکنم من در زمینه ی موبایل زیاد حرفه ای نیستم و میخوام نظر خودم رو بگم پس اگر چیزی گفتم که خلاف میل شما بود ببخشید
یه چندتا مطلب در مورد ضعیف بودن سیستم عامل سیمبین 3 و همچنین از رده خارج شدنش به دلیل اومدن سیستم عامل های جدید مثل گوشی های اپل و مطالبی از این دست که از نظر من کاملا کم لطفی نسبت به نوکیا هست خوندم من خودم n8 ندارم که بخوام طرفداری کنم من خودم 4ساله n73 دارم قبلش هم 1 سال k750 سونی اریکسون داشتم یادمه اون موقع که به قول معروف kکلنگ داشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا شرکت های اپل و سامسونگ و سونی نمیتونستن دوربین گوشیشون رو درست بسازند و نوکیا همیشه دوربین های واقعی میساخت مثل همین الان که n8 واقعا از این نظر فوق العاده هست.بعد از اینکه n73 خریدم وقتی دوربینشو با k800 سونی اریکسون که به قول خودش و جون عمش دوربینش 5 بود مقایسه کردم به هر کس نشون دادم گفت نوکیا بهتره .اصلا از اون موقع تا حالا اینقدر این سونی اریکسون از لحاظ فونتی افتضاح بوده که آدم حالش بهم میخوره نگاهش کنه.در ضمن گوشی هایی مثل اپل وچیزای دیگه که خیلیا سنگشو به سینه میزنن امکاناتی دارن که اصلا بعضی ها یادشون میره اینجا ایرانه و باید برای دسترسی به این اطلاعات از اینترنت استفاده کرد به هر حال به نظر من امکاناتی که n8 داره همین حالا از خیلی از این گوشی ها سرتره
دوست عزیز اتفاقا شما اطلاعاتت خوبه و حالیته که چطور باید از گوشی درست استفاده کرد
اما خوب باید قبول کرد که نوکیا عقب افتاده اما خود استفان الوپ هم بالاخره اعتراف کرده و گفته بزودی با قدرت تمام بازار رو میگیریم

mojtaba6682
12-12-2011, 16:56
من با بسیاری از صحبتهای شما موافقم.
نوکیا سیاست غلطی داشته. نه در زمینه اینکه یه گوشی کامل نمی ده بلکه در زمینه سیستم عامل و سخت افزارهای گوشی.
ببینید. سیمبین یار قدیمی گوشی های موبایله و یار قدیمی ما. از زمانی که موبایل به وجود اومد نمی دونم چند سال می گذره اما از زمانی که سیمبین اومد می دونم که خیلی ها باهاش زندگی کردند و ازش لذت بردند.
سیاست غلط نوکیا در این بود که این سیستم عامل رو روش کار نکرد.
یه زمانی خبری از آندروید و IOS و بادا و ویندوز و ... نبود و سیمین همچنان پیشتازی می کرد و رقیبی هم نداشت. اما وقتی که سر و کله این سیستم عامل ها پیدا شد با امکانات عجیب و غریب و تم افکت های زیبا و سرعت بالا و همچنین تعبیه سخت افزارهای قوی برای اونها ، نوکیا از خواب سروری سیمبین بیرون نیومد که نیومد.
همه گوشیهاش شده بود تکرار گوشی قبل با کمترین تفاوت که اون هم در زمینه دوربین و مقدار حافظه بوده بیشتر و سیستم عامل هیچ.
با معرفی N8 گفتیم یه فکرایی کرده اما دیدیم یه سری امکانات منحصر به فرد گذاشته تو گوشی اما سی پی یو همچنان ضعیف و سیمبین 3 هم کمترین تفاوت ممکن رو داشته با قبل.
باور کنید گوشی قبلی من که 6630 بود با N8 تفاوت آنچنانی در زمینه سیستم عامل نداشت.
نمی دونم چرا اما اونقدر دیر از این خواب بیرون اومد که دیگه دیر شده بود. به جای اینکه سرمایه گذاری کنه رو سیمبین ، به سیستمهای عامل دیگه اش مثل مائمو و میگو پرداخت که اونها هم هیچ وضعیت مشخصی ندارند.
حتی میگو تازه وارد و زیبا هم معلوم نیست که ادامه ای داشته باشه.
آندروید رو هم که کلا گذاشت کنار و رفت سراغ ویندوز.
الان تازه به فکر افتاده که سیمبین رو گسترش بده تا سال 2016 ( که دیر اینکار روکرد که اگه زودتر می کرد شاید سال 2016 اون میشد سال 2020 یا حتی بالاتر از اون و شاید سیمبین هنوز هم محبوبترین بود) و از ویندوز استفاده کنه تو گوشیهاش که البته باز هم همچنان در خواب به سر میبره چون در دوره ای که سامسونگ داره سالاری می کنه در زمینه موبایل و اچ تی سی موبایل با سی پی یوی 4 هسته ای معرفی می کنه و اپل گوشی های نسل آینده رو داره می سازه و حتی سونی اریکسون از خواب موقت خودش بیدار شده و ... نوکیا قویترین گوشیش میشه Lumia 800 با سی پی یوی تک هسته ای و 1.4 گیگا هرتز و رزولولشن پایین.

ببخشید که زیاد حرف زدم ولی هدفم این بود که بگم سیمبین با آپدیتهای آنا ، بل ، کارلا و دانا می تونه به روزهای خوب برگرده ولی نمی تونه محبوبترین باشه چون دیر اقدام شده و اگه بخواد جایگاه خودش رو به دست بیاره احتیاج به کار بسیار زیادی داره...

ضمنا من خودم از طرفدارهای پرو پا قرص سیمبین هستم اما نه تعصبی و معتقدم با قیمت بالای 500 تومن در حال حاضر و در حضور انواع گوشیها در این رده قیمت با امکانات بالا فقط زمانی ارزش خرید پیدا می کنه که یا فقط به برند نوکیا فکر کنیم و یا اینکه یه گوشی بخوایم با دوربین فوق العاده و امکاناتی مثل وصل شدن فلش و موس و کیبورد و HDMI و بلوتوث 3.

اینا همه درست ولی یه چیزی من خودم به شخصه حاضر نیستم فقط به خاطر یه تفاوت توی سیستم عامل(که از نظر من هیچ فرقی نمیکنه از نظر سرعت) و کمی بالا بودن سرعت پردازنده که اونم از نظر من هیچ فرقی نمیکنه که سرعت پردازنده 1000 مگاهرتز باشه یا 680 مگاهرتز بیام برای گوشی ای پول بدم که از نظر دوربین وخیلی امکانات دیگه خیلی افتضاحه مثلا همین گوشی apple iphone 4s برید ببینید خداوکیلی کدوم یکی از امکاناتش به n8 میچربه که من بگم به خاطر اون میصرفه من بخوام بابتش 1 میلیون و250 هزار تومن پول بدم ولله نداره حالا هی بقیه میگن اپل اپل

DJ.Mamal
12-12-2011, 17:29
اینا همه درست ولی یه چیزی من خودم به شخصه حاضر نیستم فقط به خاطر یه تفاوت توی سیستم عامل(که از نظر من هیچ فرقی نمیکنه از نظر سرعت) و کمی بالا بودن سرعت پردازنده که اونم از نظر من هیچ فرقی نمیکنه که سرعت پردازنده 1000 مگاهرتز باشه یا 680 مگاهرتز بیام برای گوشی ای پول بدم که از نظر دوربین وخیلی امکانات دیگه خیلی افتضاحه مثلا همین گوشی apple iphone 4s برید ببینید خداوکیلی کدوم یکی از امکاناتش به n8 میچربه که من بگم به خاطر اون میصرفه من بخوام بابتش 1 میلیون و250 هزار تومن پول بدم ولله نداره حالا هی بقیه میگن اپل اپل
نظرت درست و قابل قبول..
خوب فرضا 4s ..تو ایران این قیمته بعلت تحریم و در ضمن همون بهتر که تحریمه با این وضعیت اینترنت..که همه نرم افزارا و امکانات گوشی الان وابسته به ابنترنته..اما به حق گوشی فوق العاده ایه
اما بحث سی پی یو...برمیگرده به کار کرد یوزر..خوب یکی زیاد کار میکشه و دوست نداره نرم افزارا دیر لود بشن..یا چند تا نرم افزار با هم استفاده میکنه..و این سی پی یو قوی لازم داره..
در کل من نمیدونم این بحث کی قراره تموم بشه..چون هیچ نتیجه ای جز کل کل و ناراحتی همدیگه نداره..
هر کی از گوشی انتظار خاصی داره و یجور استفاده میکنه
اینو یادمون باشه

Amirdb
12-12-2011, 23:20
سلام دوستان
از دوستان کسی هست اینجا ویدئوی معرفی این گوشی رو داشته باشه؟
یه چیزی مثل ویدئو های نقد سایت دیجی کالا...که کیفیت دوربینش و امکاناتش رو نشون داده باشه؟
انگلیسی هم بود مشکلی نداره...فقط میخوام از کیفیت دوربینش و بقیه امکاناتش عینا ببینیم.
چند تا لینک بود اولای تاپیک که همگی پاک شده بودند و خراب بود!
ممنونم.

Hektor
12-12-2011, 23:49
سلام دوستان
از دوستان کسی هست اینجا ویدئوی معرفی این گوشی رو داشته باشه؟
یه چیزی مثل ویدئو های نقد سایت دیجی کالا...که کیفیت دوربینش و امکاناتش رو نشون داده باشه؟
انگلیسی هم بود مشکلی نداره...فقط میخوام از کیفیت دوربینش و بقیه امکاناتش عینا ببینیم.
چند تا لینک بود اولای تاپیک که همگی پاک شده بودند و خراب بود!
ممنونم.
از یکسال و نیم دو سال قبل پیش و پس از انتشار رسمی این گوشی توی یوتیوب پره انواع review هست دوست عزیز..

Amirdb
13-12-2011, 13:22
از یکسال و نیم دو سال قبل پیش و پس از انتشار رسمی این گوشی توی یوتیوب پره انواع review هست دوست عزیز..
ممنون میشم غیر از یوتیوب لینکی اگه دارید لطف کنید (چون با ایرانسل میام ،وی پی ان ندارم)
:11:

shadmehr87
13-12-2011, 14:14
با سلام
من خودم گرفتم و واقعا ازش راضی هستم

mojtaba6682
13-12-2011, 14:25
نظرت درست و قابل قبول..
خوب فرضا 4s ..تو ایران این قیمته بعلت تحریم و در ضمن همون بهتر که تحریمه با این وضعیت اینترنت..که همه نرم افزارا و امکانات گوشی الان وابسته به ابنترنته..اما به حق گوشی فوق العاده ایه
اما بحث سی پی یو...برمیگرده به کار کرد یوزر..خوب یکی زیاد کار میکشه و دوست نداره نرم افزارا دیر لود بشن..یا چند تا نرم افزار با هم استفاده میکنه..و این سی پی یو قوی لازم داره..
در کل من نمیدونم این بحث کی قراره تموم بشه..چون هیچ نتیجه ای جز کل کل و ناراحتی همدیگه نداره..
هر کی از گوشی انتظار خاصی داره و یجور استفاده میکنه
اینو یادمون باشه

دوست عزیز من قصد کل کل و ناراحت کردن بقیه رو ندارم اتفاقا با نظر شما موافقم چون همونطور که گفتید هرکسی از گوشی انتظار خاصی داره و من اگه از سونی اریکسون بد گفتم چون باهاش کار کردم ولی یکی مثلا تاحالا با نوکیا کار نکرده میاد میگه سیستم عاملش قدیمیه و اصلا بدرد نمیخوره و ازین حرفا در ضمن من همون اول گفتم این نظر شخصیه منه چون مثلا برا من کیفیت دوربین یه گوشی مهمتر از کلاسشه

NINTENDO_DS
13-12-2011, 15:41
بچه ها شنیدم تعدادی سیمبیان belle نصب کردن؟

از کجا دریافت کردین و اینکه آیا با وایرلس گوشی میشه دانلود کرد یا نه؟

Hektor
13-12-2011, 17:49
بچه ها شنیدم تعدادی سیمبیان belle نصب کردن؟

از کجا دریافت کردین و اینکه آیا با وایرلس گوشی میشه دانلود کرد یا نه؟
بله عزیز.از قبل نسخه ی بتای اون رو هم بعضیها فلش کرده بودن حالا که دیگه نسخه ی کاندید نهاییش هم اومده.. ولی فقط از راه فلش زدن.
پیشنهاد نمیکنم اینکارو بکنی مگه اینکه خیلی عاشق Belle باشی.. توی موبایلستان تاپیک فایل فلشش هست اینجا ندیدم.. بهتر اینه صبر کنی نسخه ی نهاییش طبق گفته ها از یکماه دیگه میاد و تا برای همه ی سری های N8 قابل دانلود شه مدتی بیشتر طول میکشه و همون رو از راه software update نصب کنی..
منکه حتی هنوز S^3 رو به Anna آپدیت نکردم.. همینی که هست خیلیم خوبه..

mojtaba6682
13-12-2011, 19:29
بله عزیز.از قبل نسخه ی بتای اون رو هم بعضیها فلش کرده بودن حالا که دیگه نسخه ی کاندید نهاییش هم اومده.. ولی فقط از راه فلش زدن.
پیشنهاد نمیکنم اینکارو بکنی مگه اینکه خیلی عاشق Belle باشی.. توی موبایلستان تاپیک فایل فلشش هست اینجا ندیدم.. بهتر اینه صبر کنی نسخه ی نهاییش طبق گفته ها از یکماه دیگه میاد و تا برای همه ی سری های N8 قابل دانلود شه مدتی بیشتر طول میکشه و همون رو از راه software update نصب کنی..
منکه حتی هنوز S^3 رو به Anna آپدیت نکردم.. همینی که هست خیلیم خوبه..

ببخشید یه سوال فرق سیستم عامل anna با belle چیه ؟؟فرقشون با همین s^3 چیه؟؟؟ اگه میشه توضیح کامل بدین چون من نمیدونم اصلا اینا چی هستن و چه فرقی باهم دارن و از چه نظر روی گوشی تاثیر دارن :ظاهر ،کیفیت یا ..........

Hektor
13-12-2011, 19:40
ببخشید یه سوال فرق سیستم عامل anna با belle چیه ؟؟فرقشون با همین s^3 چیه؟؟؟ اگه میشه توضیح کامل بدین چون من نمیدونم اصلا اینا چی هستن و چه فرقی باهم دارن و از چه نظر روی گوشی تاثیر دارن :ظاهر ،کیفیت یا ..........
Anna یک آپدیت کوچک نسبت به سیمبیان3 هست.. تفاوتهایی که ایجاد شده جزئیه.. من با توجه به برخی مشکلات کاربرها توی موبایلستان با Anna از جمله درست کار نکردن بعضی برنامه هاشون تصمیم گرفتم این آپدیت رو انجام ندم..
البته نظرات هم در این زمینه متفاوته.. ولی چیزی که مسلمه بیشتر تغییرات در آیکنها و ظاهرشه و بنظر من سیاه و بد رنگتر شده..
N8 های جدید که همگی Anna دارن و S^3 مربوط به N8 های پارسال و چند ماه قبله.
ولی اونایی که Belle نصب کردن تفاوتش رو S^3 و Anna خیلی خیلی زیاد و مثبت ارزیابی کردن و فکر کنم این دیگه ارزش آپگرید داشته باشه.. البته بازم باید صبر کرد و در آینده دید..

ali703
13-12-2011, 19:50
این گوشی فقط معیاری که جذب کننده مخاطب هستش دوربین اونه وگرنه خیلی از گوشی ها هستند که ازش سرترند و قیمتشون هم مناسب تر

mojtaba6682
13-12-2011, 20:53
Anna یک آپدیت کوچک نسبت به سیمبیان3 هست.. تفاوتهایی که ایجاد شده جزئیه.. من با توجه به برخی مشکلات کاربرها توی موبایلستان با Anna از جمله درست کار نکردن بعضی برنامه هاشون تصمیم گرفتم این آپدیت رو انجام ندم..
البته نظرات هم در این زمینه متفاوته.. ولی چیزی که مسلمه بیشتر تغییرات در آیکنها و ظاهرشه و بنظر من سیاه و بد رنگتر شده..
N8 های جدید که همگی Anna دارن و S^3 مربوط به N8 های پارسال و چند ماه قبله.
ولی اونایی که Belle نصب کردن تفاوتش رو S^3 و Anna خیلی خیلی زیاد و مثبت ارزیابی کردن و فکر کنم این دیگه ارزش آپگرید داشته باشه.. البته بازم باید صبر کرد و در آینده دید..

من یکی از دوستام تقریبا 1 ماه ونیم پیش خرید از کجا میشه فهمید سیستم عاملش Anna هست؟؟؟
چجوری باید آپگرید کرد؟ گوشی باید فلش بشه؟؟

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

این گوشی فقط معیاری که جذب کننده مخاطب هستش دوربین اونه وگرنه خیلی از گوشی ها هستند که ازش سرترند و قیمتشون هم مناسب تر

داداش شما که از N8 خوشت نمیاد لازم نیست هی بگی در ضمن یکی از این گوشی ها که میگی رو هم به ما معرفی کن؟؟

elfy
13-12-2011, 22:36
دوستان ميخوام اين گوشي رو بخرم نظرتون چيه راضي هستيد از همه نظر ؟

BBNHFAK
13-12-2011, 22:52
من یکی از دوستام تقریبا 1 ماه ونیم پیش خرید از کجا میشه فهمید سیستم عاملش Anna هست؟؟؟
چجوری باید آپگرید کرد؟ گوشی باید فلش بشه؟؟
شما میتونین با وارد کردن کد *#0000# ورژن سیستم عامل گوشی رو ببینید
اگر آنا باشه داخل صفحه ای که باز میشه ورژن سیستم عام آنا نشون میده
شما میتونید با استفاده از pc suite و nokia software updater آخرین ورژن موجود رو دانلود کنید

mojtaba6682
14-12-2011, 14:05
شما میتونین با وارد کردن کد *#0000# ورژن سیستم عامل گوشی رو ببینید
اگر آنا باشه داخل صفحه ای که باز میشه ورژن سیستم عام آنا نشون میده
شما میتونید با استفاده از pc suite و nokia software updater آخرین ورژن موجود رو دانلود کنید

از راهنماییتون خیلی خیلی ممنون یه سوال دیگه داشتم : چجوری میشه از سایت ovistore نوکیا نرم افزار دانلود کرد ؟؟ من تا چند روز پیش هرچی میخواستم دانلود کنم نمیشد 2تا گزینه داره یکی گزینه ی download to pc که عمل نمیکنه یعنی اجازه نمیده دومیش هم از طریق ارسال به وسیله ی sms هست که اونم من بلد نیستم.کنار گزینه download to pc یه علامت بود روش کلیک کردم و به وسیله ی اون نرم افزار nokia suite رو دانلود کردم از اون روزی که اینو دانلود کردم هرچی میخوام برم تو سایت ovistore این پیغامو میده:
permission denied
this service is not available in your area
باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DJ.Mamal
14-12-2011, 15:58
از راهنماییتون خیلی خیلی ممنون یه سوال دیگه داشتم : چجوری میشه از سایت ovistore نوکیا نرم افزار دانلود کرد ؟؟ من تا چند روز پیش هرچی میخواستم دانلود کنم نمیشد 2تا گزینه داره یکی گزینه ی download to pc که عمل نمیکنه یعنی اجازه نمیده دومیش هم از طریق ارسال به وسیله ی sms هست که اونم من بلد نیستم.کنار گزینه download to pc یه علامت بود روش کلیک کردم و به وسیله ی اون نرم افزار nokia suite رو دانلود کردم از اون روزی که اینو دانلود کردم هرچی میخوام برم تو سایت ovistore این پیغامو میده:
permission denied
دوست عزیز بروی کاربران عزیز ایرانی بستس..زحمت نکش..

Hektor
14-12-2011, 18:51
permission denied
باید کاری رو بکنی که همه میکنن دیگه دوست عزیز.. استفاده از قندشکن!

h!tman
14-12-2011, 18:55

یعنی موقع معرفی N9 بودیم میخواستم یکی بخوابونم زیر گوش طرف
بگم Ovi Store رو بستید بعد میگید احترام به مصرف کننده ؟
معلوم نیست کاربر تحریمه یا کشور

mojtaba6682
14-12-2011, 20:01

باید کاری رو بکنی که همه میکنن دیگه دوست عزیز.. استفاده از قندشکن!

مشکل اینا نیست من فیلتر شکن دارم این پیغام از طرف خود سایته نه از طرف ایران، به کاربر ایرانی هم مربوط نیست چون من هر روز میرفتم نرم افزارهاشو میدیدم فقط مشکل دانلود داشتم اما الان خود ساتش این پیغامو بهم میده

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

یعنی موقع معرفی N9 بودیم میخواستم یکی بخوابونم زیر گوش طرف
بگم Ovi Store رو بستید بعد میگید احترام به مصرف کننده ؟
معلوم نیست کاربر تحریمه یا کشور

:18:یعنی شما هم این مشکل رو دارید:18: عجب آدمایین اینا اه

h!tman
14-12-2011, 20:04
مشکل اینا نیست من فیلتر شکن دارم این پیغام از طرف خود سایته نه از طرف ایران، به کاربر ایرانی هم مربوط نیست چون من هر روز میرفتم نرم افزارهاشو میدیدم فقط مشکل دانلود داشتم اما الان خود ساتش این پیغامو بهم میده

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

بدون قند شکن بله همه این مشکل رو دارند
یعنی توی کنفرانس نوکیا کسی ازین چیزا نمیگه بعد میگن ما بهترین بازار ها رو داریم و ازین چیزا (با اون لهجه!)

Hektor
14-12-2011, 20:34

من نمیدونم مشکل شما یا قندشکنتون چیه دوست عزیز ولی من همیشه دارم از ovi store نرم افزار میگیرم.. شما باید قندشکنت رو عوض کنی با یکی که درست و درمون باشه..

mojtaba6682
14-12-2011, 20:38
من نمیدونم مشکل شما یا قندشکنتون چیه دوست عزیز ولی من همیشه دارم از ovi store نرم افزار میگیرم.. شما باید قندشکنت رو عوض کنی با یکی که درست و درمون باشه..

ببخشید میشه بگین چجوری دانلود میکنین؟؟؟؟

Hektor
14-12-2011, 20:55
ببخشید میشه بگین چجوری دانلود میکنین؟؟؟؟
چندین و چند تاپیک آموزش در همین فوروم و در سایر فورومهای موبایلی فارسی زبان وجود داره.. همیشه از گوگل برای گرفتن پاسخهاتون استفاده کنین..
با اینوجود من سه تا تاپیک در همین فوروم رو که همین حالا با گوگل پیدا کردم میذارم البته بازم هست..
آموزش دانلود از سایت OVI store به وسیله ی کامپیوتر

روش جديد دانلود از سايت ovi store با مرورگر aol (براي اينترنت پرسرعت داران)

چطور میتوان از OVI Store نرم افزار دانلود کرد؟

mojtaba6682
15-12-2011, 16:51
چندین و چند تاپیک آموزش در همین فوروم و در سایر فورومهای موبایلی فارسی زبان وجود داره.. همیشه از گوگل برای گرفتن پاسخهاتون استفاده کنین..
با اینوجود من سه تا تاپیک در همین فوروم رو که همین حالا با گوگل پیدا کردم میذارم البته بازم هست..
آموزش دانلود از سایت OVI store به وسیله ی کامپیوتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروش جديد دانلود از سايت ovi store با مرورگر aol (براي اينترنت پرسرعت داران)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچطور میتوان از OVI Store نرم افزار دانلود کرد؟

آقا دستت درد نکنه فقط یه چیز دیگه من فیلم آموزش دانلود رو دیدم خیلی هم عالی بود فقط میخواستم بگم اون کدهایی که برای گوشی ها بود و باید در قسمت agent وارد میکردیم کد n8 داخلش نبود اگه ممکنه کد اون رو هم بزارید شرمنده من کارم جوریه که نمیتونم همه ی تاپیک رو بخونم شرمنده بازم ممنونم از راهنماییتون

DJ.Mamal
17-12-2011, 17:29
خوب همه اینا درست ولی چرا باید اینهمه جنگولک بازی در بیاریم تا دانلود کنیم؟
از این حرکت نوکیا اصلا خوشم نمیاد..البته مقصر نیست..مسائل سیاسی همه جا درگیری ایجاد کرده واسه ما

FAR_FA
17-12-2011, 21:59
سلام

دوستاني كه اين گوشي رو دارند ، فيلم برداريش چطوره ؟ روان و بدون مشكل فيلم برداري ميكنه ؟ مثلا" در حد
دوربينهاي عكاسي كامپكت كه HD فيلمبرداري ميكنند هست ؟

ممنون

mojtaba6682
18-12-2011, 00:13
سلام

دوستاني كه اين گوشي رو دارند ، فيلم برداريش چطوره ؟ روان و بدون مشكل فيلم برداري ميكنه ؟ مثلا" در حد
دوربينهاي عكاسي كامپكت كه HD فيلمبرداري ميكنند هست ؟

ممنون

دوست عزیز من یکی دوربینش رو فوق العاده قبول دارم فیلمبرداریش فوق العاده روانه . چون من یه دوربین عکاسی 14 مگاپیکسل دارم به نام canon sx30 که با کیفیت 720 پیکسل هست که همون کیفیت n8 هست انصافا خوبه

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:11 AM ----------

آقا تورو خدا کد n8 رو بزارید:42:

DJ.Mamal
18-12-2011, 09:03
دوست عزیز من یکی دوربینش رو فوق العاده قبول دارم فیلمبرداریش فوق العاده روانه . چون من یه دوربین عکاسی 14 مگاپیکسل دارم به نام canon sx30 که با کیفیت 720 پیکسل هست که همون کیفیت n8 هست انصافا خوبه

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:11 AM ----------

آقا تورو خدا کد n8 رو بزارید:42:
چه کدی رو بزاریم دوست عزیز؟

mojtaba6682
18-12-2011, 10:08
چه کدی رو بزاریم دوست عزیز؟

کدی که در قسمت user agent مرورگر باید وارد کنیم تا بتونیم از ovi store دانلود کنیم من هنوز با دانلود از این سایت مشکل دارم یعنی اصلا نمیتونم دانلود کنم

Hektor
18-12-2011, 19:09
کدی که در قسمت user agent مرورگر باید وارد کنیم تا بتونیم از ovi store دانلود کنیم من هنوز با دانلود از این سایت مشکل دارم یعنی اصلا نمیتونم دانلود کنم
حداقل منکه هنوز چیزی به اسم user agent ندیدم.. شما توی ovi store عضو شدین یا نه؟ اول عضو شین با ایمیل معتبر.ضمن عضویت مدل گوشی رو هم انتخاب میکنین تا برنامه های سازگار با گوشیتون نمایش داده شه.. دیگه مشکلی نخواهید داشت.بعضی برنامه ها هم که ممکنه فقط خریدنی و اصطلاحاً پولیه و ممکنه امکان دانلودش نباشه و باید توی فرومها و سایتهای ایرانی پیداش کنین..

DJ.Mamal
19-12-2011, 13:25
والا منم چنین کدی ندیدم..یکم بیشتر توضیح بده

aydin_eb7777
19-12-2011, 13:52
------------------------------
این کد مخصوص گوشی N8 ورژن 13.016 هستش
اما کارت رو راه میندازه
موفق باشی

aminkhoob
25-12-2011, 12:37
سلام
گوشی N8 از نظر نرم افزاری چه طوره؟
به نظرم همه چیزش خوبه اما سیستم عاملش ضعیفه . یکمیم کنده
یکی از دوستام دست دوم میده 400
ارزش داره بخرم
در این قیمت گوشی بهتری نیست؟دور بینشم نسبتا خوب باشه

Hektor
25-12-2011, 13:36
سلام
گوشی N8 از نظر نرم افزاری چه طوره؟
به نظرم همه چیزش خوبه اما سیستم عاملش ضعیفه . یکمیم کنده
یکی از دوستام دست دوم میده 400
ارزش داره بخرم
در این قیمت گوشی بهتری نیست؟دور بینشم نسبتا خوب باشه
سیستم عاملش خیلی نکته ی منفی در اون نیست حداقل حرف و حدیتهایی که درباره ی اندروید و ویندوز فون هست بیشتره.. کثرت نرم افزار هم مسأله ای شخصیه.. ممکنه همه یا خیلی از نرم افزارهایی که شما دنبالشین و مورد نیازتونه رو در همین سیمبیان گیر بیارین.. من نمیدونم چه برنامه هایی رو دوستان مورئ نیازشون بوده و معادلش در سیمبیان نبوده؟
در کل من میگم CPU قویتری میداشت بهتر بود مخصوصاً برای آپگرید به Belle که بیشتر مورد نیازه..
ضمناً من شخصاً هیچ چیز دست دویی در عمرم نخریدم و نخواهم خرید..

amirpers
25-12-2011, 18:59
دوستان من یه مشکل دارم با نصب نرم افزار و بازی رو گوشیم.
هر وقت گوشی رو با USB وصل می کنم به سیستمم و بعدش مثلا روی فایل Sis یا فرمت های دیگه دابل کلیک می کنم که نصب شه ، Nokia Suite باز میشه و بعد چند ثانیه پیغام میده که Device is Busy.
هر چی برنامه رو می بندم و دوباره باز می کنم و گوشی رو جدا می کنم و دوباره وصل می کنم. یا اینکه اول برنامه رو باز می کنم و بعد گوشی رو وصل می کنم اما نمیشه که نمیشه. قابلیت Sync اتومات برنامه هم غیر فعاله.
خیلی کم پیش میاد که بتونم از این طریق نصب کنم چیزی رو .
قبلا که با گوشیهای دیگه و برنامه PC Suite برنامه نصب می کردیم این مشکلات رو نداشتیم.

Hektor
25-12-2011, 20:22
دوستان من یه مشکل دارم با نصب نرم افزار و بازی رو گوشیم.
هر وقت گوشی رو با USB وصل می کنم به سیستمم و بعدش مثلا روی فایل Sis یا فرمت های دیگه دابل کلیک می کنم که نصب شه ، Nokia Suite باز میشه و بعد چند ثانیه پیغام میده که Device is Busy.
هر چی برنامه رو می بندم و دوباره باز می کنم و گوشی رو جدا می کنم و دوباره وصل می کنم. یا اینکه اول برنامه رو باز می کنم و بعد گوشی رو وصل می کنم اما نمیشه که نمیشه. قابلیت Sync اتومات برنامه هم غیر فعاله.
خیلی کم پیش میاد که بتونم از این طریق نصب کنم چیزی رو .
قبلا که با گوشیهای دیگه و برنامه PC Suite برنامه نصب می کردیم این مشکلات رو نداشتیم.
نباید هی جدا کنی و وصل کنی یا برنامه رو ببندی باز کنی! یه 5 دقیقه بذار بحال خودش وصل باشه و Nokia suite کارهای پشت پرده ی خودش رو بکنه بعد که کاراش رو کرد دیگه پیغام نمیده.. باید از روشهای مختلف ببینی داره چکار میکنه.. این به تنظیمات برنامه و احیاناً گوشی برمیگرده.. ولی همونطور که گفتم با جدا کردن و وصل کردن یا باز و بستن برنامه وضع بدتر میشه چون هر بار دوباره از سر نو میره اون کاراش رو انجام بده!

amirpers
26-12-2011, 00:46
نباید هی جدا کنی و وصل کنی یا برنامه رو ببندی باز کنی! یه 5 دقیقه بذار بحال خودش وصل باشه و Nokia suite کارهای پشت پرده ی خودش رو بکنه بعد که کاراش رو کرد دیگه پیغام نمیده.. باید از روشهای مختلف ببینی داره چکار میکنه.. این به تنظیمات برنامه و احیاناً گوشی برمیگرده.. ولی همونطور که گفتم با جدا کردن و وصل کردن یا باز و بستن برنامه وضع بدتر میشه چون هر بار دوباره از سر نو میره اون کاراش رو انجام بده!

امتحان کردم ولی نشد.
از اول من همین مشکل رو با این برنامه داشتم.

DJ.Mamal
26-12-2011, 14:05
امتحان کردم ولی نشد.
از اول من همین مشکل رو با این برنامه داشتم.
جدیدترین ورژن رو دانلود کن
گوشیتو جدا کن یبار ریست کن دوباره وصل کن
احتمال داره بصورت اتوماتیک سینک بشه و مشکل ایجاد کنه

اگه بازم حل نشد نوکیا سوییت رو دوباره نصب کن و درایور کابل رو هم همینطور
بازم حل نشد با پی سی سوییت امتحان کن ببین اگه مشکل نداشتی گوشیتو مستر ریست بزن

تو حرفات گفتی اول برنامه رو باز میکنی..اول گوشی رو وصل کن بعد که شناخت و نوکیا سوییت باز شد فایل رو باز کن

amirpers
26-12-2011, 15:23
جدیدترین ورژن رو دانلود کن
گوشیتو جدا کن یبار ریست کن دوباره وصل کن
احتمال داره بصورت اتوماتیک سینک بشه و مشکل ایجاد کنه

اگه بازم حل نشد نوکیا سوییت رو دوباره نصب کن و درایور کابل رو هم همینطور
بازم حل نشد با پی سی سوییت امتحان کن ببین اگه مشکل نداشتی گوشیتو مستر ریست بزن

تو حرفات گفتی اول برنامه رو باز میکنی..اول گوشی رو وصل کن بعد که شناخت و نوکیا سوییت باز شد فایل رو باز کن

قبلا به خاطر همین مشکل PC Suite رو هم نصب کرده بودم. با اون مشکل نداشتم.
نوکیا سوئیتم آخرین ورژنه.
درایور کابل چیه دیگه ؟
ضمنا من گوشی رو که وصل می کنم و سیستم میشناستش ، خود به خود Nokia Suite باز نمیشه !
خودم دستی باید بازش کنم.

aydin_eb7777
26-12-2011, 17:20
قبلا به خاطر همین مشکل PC Suite رو هم نصب کرده بودم. با اون مشکل نداشتم.
نوکیا سوئیتم آخرین ورژنه.
درایور کابل چیه دیگه ؟
ضمنا من گوشی رو که وصل می کنم و سیستم میشناستش ، خود به خود Nokia Suite باز نمیشه !
خودم دستی باید بازش کنم.
--------------------------
واقعا این یکی از مشکلات مسخره نوکیا سوئیته!
من وقتی با این مشکل روبرو می شم بین تبهای برنامه کلیک می کنم
مثلا قسمت message رو باز می کنم و دوباره میام به قسمت Home و بعد از چند ثانیه درست می شه و دیگه پیغام رو نشون نمی ده

DJ.Mamal
27-12-2011, 18:18
درسته خیلی باگ داره ولی خوب چاره چیه؟
میتونی دستی بریزی رو مموری کارتت و نصب کنی:31:

aydin_eb7777
27-12-2011, 19:48
من 1 گوشی N8-00 رو به ورژن 25.007 آپدیت
زدم کیفیت دوربین یک مقدار پایین اومد و پیشنهاد می دم به این ورژن آپدیت یا فلش نکنید
موفق باشید

vahidshah
28-12-2011, 14:19
نسخه belle واسه ان هست نیومد؟نسخه اصلی ها منظورمه ٰ آزمایشی که هست بیرون

amirpers
28-12-2011, 15:00
نسخه belle واسه ان هست نیومد؟نسخه اصلی ها منظورمه ٰ آزمایشی که هست بیرون
نسخه نهایی فبریه 2012 میاد.

Amirdb
02-01-2012, 13:29
سلام دوستان!
میخواستم بدونم چه طور میشه بدون وصل شدن به نت (وایرلس) از GPS استفاده کرد؟امکانش هست اصلا؟
برنامه ای چیزی باید نصب کنم؟چه برنامه ای؟برای همه شهرها داره باید دونه دونه شهر نصب کنم یا هوشنمده خودش؟
ممنون میشم یه توضیحی بدین!

DJ.Mamal
02-01-2012, 14:12
سلام دوستان!
میخواستم بدونم چه طور میشه بدون وصل شدن به نت (وایرلس) از GPS استفاده کرد؟امکانش هست اصلا؟
برنامه ای چیزی باید نصب کنم؟چه برنامه ای؟برای همه شهرها داره باید دونه دونه شهر نصب کنم یا هوشنمده خودش؟
ممنون میشم یه توضیحی بدین!
بدون نت که نمیشه..حداقل یبار باید وصل بشی دانلود بشه..یا اینکه بصورت آفلاین با کامپیوترت دانلود کنی و بریزی و دیگه وصل نشی
نوکیا مپ جواب کارتو میده..یه برنامه دیگه هم بود اگه اشتباه نکنم اسمش گارمین بود..و یادم نیست که بصورت آفلاین قابل استفاده بود یا نه

mjm_mina
02-01-2012, 18:57
سلام و خسته نباشید به همه. من دو روزه گوشیم رو با ovi suite آپدیت کردم. سیستم عاملش تبدیل شد به anna.
الان مشکلی نداره فقط کیبورد فارسی دیگه نداره. یکی راهنماییم میکنه که باید چکار کنم ؟ ممنون .

aydin_eb7777
02-01-2012, 20:38
سلام و خسته نباشید به همه. من دو روزه گوشیم رو با ovi suite آپدیت کردم. سیستم عاملش تبدیل شد به anna.
الان مشکلی نداره فقط کیبورد فارسی دیگه نداره. یکی راهنماییم میکنه که باید چکار کنم ؟ ممنون .
----------------
سلام
به احتمال قوی نمی تونی پروداکت کد گوشیت رو عوض کنی و دوباره آپدیت کنی پس بهتره فایلهای فلش مخصوص گوشیت که فارسی رو ساپورت می کنه رو دانلود کنی و با آخرین ورژن برنامه فینیکس عمل آپدیت یا فلش رو انجام بدی
از لینکهای زیر می تونی با توجه به رنگ گوشیت دانلود کنی

MEA9 Silver white 0599429 v25.007

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMEA9 Green 0599442 v25.007

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMEA9 Orange 0599478 v25.007

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMEA9 Dark Gary 0599396 v25.007

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMEA9 Blue 0599463 v25.007

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی

DJ.Mamal
03-01-2012, 10:23
آیدین جان جسارته اما بهتر نبود لینک میدادی بخش فیرم ور؟

amirpers
04-01-2012, 00:07
جالبه.من بعد حدود ۱سالی که این گوشی رو دارم،تازه منوجه یه چیزی شدم.
من هروقت میخواستم والپیپر رو عوض کنم تو همون صفحه اصلی آپشن رو میزدم و یه تصویر رو انتخاب می کردم. اما الان متوجه شدم که اگه از فوتو بروزر استفاده کنم می تونم قسمتی از تصویر رو انتخاب کنم برای والپیپر. خیلی خوب شد.
فقط ای کاش میشد مثل آندروید یه تصویر رو برای هر سه صفحه انتخاب کنیم و با عوض کردن صفحات عکس مقداری جابه جا میشد.

d0gholooha
04-01-2012, 00:28
قیمت چنده؟

aydin_eb7777
04-01-2012, 09:30
آیدین جان جسارته اما بهتر نبود لینک میدادی بخش فیرم ور؟
بله کاملا درسته
باید بخش فریم ور می دادم
عذرخواهی می کنم :11:

adameh_bahal
07-01-2012, 10:06
دوستان من تازه گوشیمو به انا 25 آپدیت کردم ولی هر سری که گوشیمو روشن میکنم ازم نوکیا اکانت میخاد :
I have a nokia account
Create a new nokia account
Later
رو هم که میزنم بازم سری بعد میادش Later
چیکار کنم دیگه نیاد؟
گوشیم هم اینترنت نداره

majid84
07-01-2012, 11:04
سلام
قيمت8 N چند است ؟

Nasser_ZRE
11-01-2012, 20:25
سلام.

من گوشیم نه خاموش میشه صفحه لمسی دست میکشم کار نمیکنه.
فقط دکمه ی منو کار میکنه اونم فقط منو میا وقتی هم میزنم برمیگرده صفحه اصلی گوشی.

خط رو در اوردم که خاموش بشه ولی نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم.

سلام
قيمت8 N چند است ؟

1 هفته پیش قیمت گرفتم 560 تومن

DJ.Mamal
12-01-2012, 08:57
سلام.

من گوشیم نه خاموش میشه صفحه لمسی دست میکشم کار نمیکنه.
فقط دکمه ی منو کار میکنه اونم فقط منو میا وقتی هم میزنم برمیگرده صفحه اصلی گوشی.

خط رو در اوردم که خاموش بشه ولی نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم.

1 هفته پیش قیمت گرفتم 560 تومن
دقیقا مشکلت چیه؟
خوب باطری رو دربیار...دوباره جا بزن :31:

amirpers
12-01-2012, 10:57
دقیقا مشکلت چیه؟
خوب باطری رو دربیار...دوباره جا بزن :31:

ببیخشید دوست عزیز ، باطری رو چه جوری در بیاره ؟
باید پیچ هاش رو باز کنه تا باطری در بیاد که در اون حالت گارانتیش از بین میره.

DJ.Mamal
12-01-2012, 12:00
ببیخشید دوست عزیز ، باطری رو چه جوری در بیاره ؟
باید پیچ هاش رو باز کنه تا باطری در بیاد که در اون حالت گارانتیش از بین میره.
میدونم بابا...شوخی کردم

خوب ریستش کن

Nasser_ZRE
12-01-2012, 16:02
اینجا همه عجوبه ای هستن .

دکمه ی خاموش رو 20 ثانیه نگه داشتم خاموش شد.

روشن کردم خو شد.

اما مشکلش چی بود رو نمیدونم ؟؟؟

amirpers
12-01-2012, 17:46
اینجا همه عجوبه ای هستن .

دکمه ی خاموش رو 20 ثانیه نگه داشتم خاموش شد.

روشن کردم خو شد.

اما مشکلش چی بود رو نمیدونم ؟؟؟

نمی دونم منظورت از عجوبه چی بود اما دوست عزیز احتمالا شما یا مدت زیادی بوده که گوشیت رو خاموش نکرده بودی و یا اینکه زیاد باهاش کار کرده بودی و اون رو ریستارت نکرده بودی.
PC هم با تمام عظمتش اگه گاهی اوقات ریستارتش نکنی به مشکل برمی خوره.
من خودم یه بار سیستمم از صبح روشن بود تا شب و ریستارتش نکرده بودم و تو این مدت کلی هم تایپ کرده بودم و آخر شب که ریستارت کردم دیدم که همش ار بین رفته و سیو نشده.

پیشنهاد میشه هر وسیله الکترونیکی که استفاده می کنید ، مثل موبایل رو حداقل روزی یک بار ریستارت یا خاموش و روشن کنید.

amirpers
19-01-2012, 11:17
دیروز نوکیا تو صفحه توییتر خودش اعلام کرد که آپدیت بل هفته آینده میاد که بعدش دوباره اعلام کرد که اشتباه شده و همون فبریه میاد.
البته احتمال می ره که گوشی های جدیدتر آپدیتشون هفته آینده بیاد و گوشیهای قدیمی تر مثل N8 و C6 و ... در ماه فبریه.

vahab68
19-01-2012, 12:58
من n8 رواپدیت کردم ورژن 25 رو زدم الان کلا فارسیش از بین رفته حتی عربی هم نداره چیکارباید بکنم

Nasser_ZRE
19-01-2012, 13:02
من خودم اگه بخوام گوشیم رو اپدیت کنم باید چکار کنم

یه راهنمایی کلی اینجا بزارید ممنون میشم.

amirpers
19-01-2012, 13:18
من n8 رواپدیت کردم ورژن 25 رو زدم الان کلا فارسیش از بین رفته حتی عربی هم نداره چیکارباید بکنم

شما می تونی یه خورده صبر کنی تا بل بیاد و نسخه فارسیش رو بگیری و استفاده کنی تا با یه تیر دو نشون زده باشی.

من خودم اگه بخوام گوشیم رو اپدیت کنم باید چکار کنم

یه راهنمایی کلی اینجا بزارید ممنون میشم.

یه تاپیک هست برای راهنمایی آپگرید.

BBNHFAK
20-01-2012, 18:47
شما میتونین swype روی گوشیتون بریزین که جایگزین کیبورد گوشی میشه و فارسی هم داره

Hektor
20-01-2012, 19:18
علتش اینه از نمایندگی خریدش نکردین و گوشی شما در اصل برای منطقه ی خاورمیانه تولید نشده بوده و بهمین دلیل کد محصولش بطور خودکار میره فیرمویر غیر این منطقه رو نصب میکنه.. .پس مجبورین همیشه فیرمویر فارسی رو پیدا کنین و از راه فلش کردن نصبش کنین.
بنابراین برای اینکه فارسیش از بین نره هیچوقت از راه software update به نسخه ی بالاتر سیستم عامل آپگریدش نکنین..

vahab68
22-01-2012, 19:34
شما میتونین swype روی گوشیتون بریزین که جایگزین کیبورد گوشی میشه و فارسی هم داره

این برنامه رو نمیدونم که چطور کارمیکنه لطفا از ابتدا تا انتها راهنمایی کن

BBNHFAK
22-01-2012, 20:28
یک برنامه خیلی ساده هست
که تقریبا مثل T9 گوشی های قدیمی هست
شما به جای تایپ کردن تک تک حرف ها با کشیدن دستتون روی حروف اون کلمه، کلمه رو تایپ میکنین
که زبان های مختلف از جمله فارسی رو ساپورت میکنه
کل این برنامه با ساپورت فارسی 5 مگ حجم داره که میتونین از این لینک دریافتش کنین
البته اول باید عضو سایت بشین که رایگانه

vahab68
23-01-2012, 11:12
یک برنامه خیلی ساده هست
که تقریبا مثل T9 گوشی های قدیمی هست
شما به جای تایپ کردن تک تک حرف ها با کشیدن دستتون روی حروف اون کلمه، کلمه رو تایپ میکنین
که زبان های مختلف از جمله فارسی رو ساپورت میکنه
کل این برنامه با ساپورت فارسی 5 مگ حجم داره که میتونین از این لینک دریافتش کنین
البته اول باید عضو سایت بشین که رایگانه

بعد نصب چطور میتونم از این برنامه استفاده کنم منظورم این بود چون هرکاری میکنم این برنامه رو واسه تایپ نمیاره وفقط کیبورد خود گوشی رو میاره حتی ریستارت هم میکنم گوشی رو ولی بازم چیزی تغییر نمیکنه

Amirdb
25-01-2012, 21:27
سلام دوستان

هرچی میخوام از طریق بلوتوث با لپ تاپ وصل بشم و عکس و فیلم ها و... رو بریزم رو لپ تاپ نمیشه!
نمیدونم مشکل دقیقا از کجاست.
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟
+

یه مورد دیگه اینکه چه طور میشه پنجره ها رو توی نت با گوشی باز کرد.
دو تا عکس زیر رو ببینید:

اصلا میشه یا نه؟
مردیم توی دوران بدون پی سی واسه خاطر یه دونه نمره بس پاشدیم رفتیم کافی نت :31:
ممنونم :11:

DJ.Mamal
25-01-2012, 21:43
بعد نصب چطور میتونم از این برنامه استفاده کنم منظورم این بود چون هرکاری میکنم این برنامه رو واسه تایپ نمیاره وفقط کیبورد خود گوشی رو میاره حتی ریستارت هم میکنم گوشی رو ولی بازم چیزی تغییر نمیکنه
دوست عزیز بعد از نصب باید حالت qwerty کیبورد رو انتخاب کنید
تا بتونی استفاده کنی
من نصب کردم ..مشکلی نداره

Hektor
25-01-2012, 22:40
سلام دوستان

هرچی میخوام از طریق بلوتوث با لپ تاپ وصل بشم و عکس و فیلم ها و... رو بریزم رو لپ تاپ نمیشه!
+

دو تا عکس زیر رو ببینید:

اصلا میشه یا نه؟
ارتباط بلوتوثی مشکلی نداره تازه از راه بلوتوث خیلی ارتباطات غیر از تبادل فایل رو هم میشه انجام داد مثلاً استفاده از گوشی بعنوان مودم , پخش ویدیو یا موزیک در گوشی و انتقال صداش به PC و.. همه از راه بلوتوث..
بلوتوث هر دو رو روشن کن و بذار گوشی جستجو کنه و بعد از پیدا کردن PC و تأییدش, یه کدی رو هم در گوشی و هم در PC درخواست میکنه تأیید کنی و بعد از تأیید اون کد کامپیوتر شروع میکنه به نصب درایورهای مربوط به ارتباط بلوتوثی با N8.. بنابراین به اینترنت بهتره وصل باشی تا در صورت لزوم درایورهای مورد نیازش رو سریع بگیره نصب کنه.. تمام.
منظورت از باز کردن پنجره توی مرورگر رو نفهمیدم.. نکنه منظورت باز کردن منوهای کشویی بود؟ من کار کردم مشکلی نداره البته به طراح سایتش هم مربوطه که کارش رو صحیح انجام داده باشه ولی در صورت داشتن مشکل میتونی از مرورگرهای دیگه مثلاً Opera mobile یا فایرفاکس موبایل استفاده کنی.. Opera mobile بیشتر توصیه میشه چون میتونی راحت از بارگذاری عکسها جلوگیری کنی تا از شر کندی ناشی از سرعت فاجعه ی GPRS & EDGE و از طرفی نادانی صاحبان سایتهای فارسی که چندین مگ فقط بنر و تبلیغ توی سایتهاشون میذارن رهایی پیدا کنی.

amirpers
26-01-2012, 00:36
سلام دوستان

+

دو تا عکس زیر رو ببینید:

اصلا میشه یا نه؟
این دقیقا مشکلیه که من دارم.
گوشی من بلوتوث لپ تاپ رو پیدا می کنه. لپ تاپ هم گوشی من رو پیدا می کنه اما وقتی می خوام فایلی بفرستم یا بگیرم ، اتصال برقرار نمیشه.
ولی گوشی سامسونگ رو راحت با بلوتوٍ وصل کردم به لپ تاپ.

reza4024
30-01-2012, 11:28
سلام دوستان عزیز
من میخوام n8 بگیرم ولی دو دلم
من رو گوشی نرم افزار یا بازی نصب نمیکنم (اهلش نیستم)

یه سوال داشتم ولی جان من بدون تعصب جواب بدین
n8 هنگ میکنه؟

aydin_eb7777
30-01-2012, 11:43
سلام دوستان عزیز

n8 هنگ میکنه؟
----------------------
هنگ می کرد و ممکنه این اتفاق بارها رخ بده
اما به جرات می گم گوشی خوبیه
می گفتن هنگ کنه نمی شه باتری رو خارج کرد و باید پیچش باز بشه ولی با نگه داشتن 8 تا 10 ثانیه دکمه پاور گوشی خاموش میشه
چندین گوشی N8 دستم بوده و تجربه من در کار کردن با این گوشی این بوده
موفق باشی

Hektor
30-01-2012, 15:28
سلام دوستان عزیز

n8 هنگ میکنه؟
الان اصلاً وقت خوبی برای خرید گوشی نیست.. این گوشی که قیمتش تا دو ماه قبل به زیر 450 رسیده بود فعلاً بالای 650 هم فروخته میشه.. یک دزدی آشکار در روز روشن.در حالیکه در تمام روزها و ماههای گذشته برای وارد کننده ها دلار 1070 تومنی اختصاص داده میشده و بالا رفتن 1 ریالی قیمتها هم توجیه نداره تا چه برسه به 200 تومن اختلاف!!!
اگه اهل نصب برنامه های کاربردی باشی و مثل من که دو ساله این گوشی رو دارم زیاد برنامه نصب کنی بدلیل cpu پایینش مقداری اذیت میکنه.. ولی اگه اهل نصب زیاد برنامه ها نباشی نه مشکلی نداره و گوشی خوبیه.
در مجموع دوره ی N8 گذشته و در حد یک گوشی 2010 در زمان خودش خوب بود الان ارزش خرید نداره.این بود انشای من.

DJ.Mamal
30-01-2012, 16:26
من هم حرفای دوستمونو قبول دارم
خدایی 650 تومن پول چیو بدی؟
اگه سی پی یو و جی پی یو قوی تری داشت خیلی خوب میشد

Nasser_ZRE
30-01-2012, 16:44
من 450 خریدم ولی الان 600 به بالا هست؟

reza4024
30-01-2012, 18:10
ممنون از راهنمایی هاتون
ولی واسه من که برنامه و بازی نصب نمیکنم بالا یا پایین بودن cpu واسم چندان مهم نیست
فقط میمونه مشکل هنگ و خاموش شدن که بعضیا میگن سری جدید (ورژن جدید) دیگه این مشکل رو نداره
که در اخر به جواب قطعی نرسیدم که هنگ میکنه یا نه
بازم ممنونم

amirpers
30-01-2012, 18:49
ممنون از راهنمایی هاتون
ولی واسه من که برنامه و بازی نصب نمیکنم بالا یا پایین بودن cpu واسم چندان مهم نیست
فقط میمونه مشکل هنگ و خاموش شدن که بعضیا میگن سری جدید (ورژن جدید) دیگه این مشکل رو نداره
بازم ممنونم

ببین دوست عزیز من بارها تو همین تاپیک گفتم.
این گوشی فقط سری اولش که به بازار اومد مشکل داشت و هنگ می کرد و بعدش درست شد.
اگه هم یک بار دیدی هنگ می کنه به خاطر اشغال شدن فضای رم و استفاده زیاد از سی پی یو و ... است که اون هم میشه با روزی یک بار خاموش و روشن کردن گوشی ( نه تنها این گوشی بلکه تمام گوشی ها و حتی خود کامپیوتر) ازش جلوگیری کرد.
اگه احتیاج به گوشی ای داری با کیفیت دوربین بالا و قابلیت اتصال فلش و HDMI و بلوتوث 3 و صفحه نمایش با کیفیت بالا و ... ، تو خرید این گوشی شک نکن. البته نه الان که گرون شده. یه خورده صبر کن تا ارزونتر بشه و برگرده به قیمت زیر 500 تومن.

DJ.Mamal
30-01-2012, 20:11
ممنون از راهنمایی هاتون
بازم ممنونم
البته اینم فراموش نکن
نوکیا کیفیت گوشیاس عالیه من خودم C6-01 دارم هفت هشت بار از فاصله یه متری خورده زمین !!! :31:هنوز زندس :21:
با اومدن سیمبین بل..این گوشی فوق العاده کارکرد بهتری خواهد داشت..شک نکن..به جرات میگم هنگ تو کارش نخواهد بود

reza4024
30-01-2012, 20:12
اره حتما صبر میکنم
قرار هست واسش belle هم بیاد و از هفته دیگه هم با همین سیستم عامل عرضه میشه که دیگه فکر نکنم مشکلی داشته باشه

ولی فکر نکنم حالا حالا ها قیمتا بیاد پایین:41:
ممنون عزیزان:11:

GTB 599
01-02-2012, 22:42
سلام دوستان belle هنوز نیومده واسه N8 ؟

anna خیلی نکات منفی داره...

Hektor
01-02-2012, 23:17
سلام دوستان belle هنوز نیومده واسه N8 ؟

anna خیلی نکات منفی داره...
belle انگلیسی امروز منتشر شده و میشه فلشش کرد ولی توی sw updater هنوز نیومده تا فارسیش بیاد و تدریجاً برای همه ی شماره محصولات فارسی آماده ی آپدیت شه حداقل یکماه و نیم دیگه کار داره.. belle هم معلوم نیست در عمل چی از آب دربیاد و حرف و تعاریف اینایی که مدتیه نسخه ی نیمه نهاییش رو فلش زدن ملاک نیست.

GTB 599
04-02-2012, 16:16
من با belle رو 701 کار کردم.از آنا یکم بهتره.

amirpers
07-02-2012, 16:41
خب بالاخره بعد از ماه ها انتظار بل منتشر شد.
برای دانلود و آپدیت گوشیتون به نوکیا بل از تاپیک زیر استفاده کنید :

Imantec
07-02-2012, 18:48
خب بالاخره بعد از ماه ها انتظار بل منتشر شد.
برای دانلود و فلش گوشیتون به نوکیا بل از تاپیک زیر استفاده کنید :

احتیاج به فلش نیست.من خودم الان چند ساعتیه گوشیم رو از راه آپدیت خود گوشی به belle ارتقا دادم.متأسفانه همه ی برنامه هام پاک شد.:41:.نمیدونم برای همه اینجوریه؟
ضمناً برای بعضی کد محصولات n8 چند روز دیگه میاد.

GTB 599
07-02-2012, 19:52
فلش با موفقیت انجام شد.

هیچ چیزی هم پاک نشد.

ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن:11:

Masoud-Susa
09-02-2012, 12:42
این نوتیفیکیشن اس ام اس ها و میس کال ها بــاز هم که همون نوتیفیکیشن رو اعصاب قدیمی هست که.../
یکی یه ویجت درست و حسابی واسه اش معرفی کنه ...

Amirdb
09-02-2012, 13:28
سلام
یه مشکلی پیدا کردم!!...یه چند روزیه هرچی فیلم میگیرم بدون صدا ضبط میشه!!هرکاری میکنم صداش بلند نمیشه!!
به نظرتون مشکل از کجاست؟!

بعد یه چیز دیگه تا همین چند روز پیش با کابل HTMI راحت به تی وی وصل میکردم....پریروز وسط پخش ویدیو کابل رو کشیدم بیرون :دی...الان دیگه کابل جواب نمیده!!....امکان داره سوخته باشه؟!!

ممنونم

aydin_eb7777
09-02-2012, 13:42
سلام
یه مشکلی پیدا کردم!!...یه چند روزیه هرچی فیلم میگیرم بدون صدا ضبط میشه!!هرکاری میکنم صداش بلند نمیشه!!
به نظرتون مشکل از کجاست؟!

بعد یه چیز دیگه تا همین چند روز پیش با کابل HTMI راحت به تی وی وصل میکردم....پریروز وسط پخش ویدیو کابل رو کشیدم بیرون :دی...الان دیگه کابل جواب نمیده!!....امکان داره سوخته باشه؟!!

ممنونم
-------------------
زمان فیلم برداری قسمت تنظیمات Audio Recording رو Off کردی یا On؟
فکر نکنم بسوزه :31:
اگر مشکلت حل نشد از کد #7780#* و رمز 12345 در صورت تغییر ندادن استفاده کن تا گوشیت ریست کارخونه بشه
اطلاعات گوشیت سالم می مونه
موفق باشی

amirpers
09-02-2012, 14:38
این نوتیفیکیشن اس ام اس ها و میس کال ها بــاز هم که همون نوتیفیکیشن رو اعصاب قدیمی هست که.../
یکی یه ویجت درست و حسابی واسه اش معرفی کنه ...

متاسفانه نوتیفیکیشن حذف شده که خیلی بد شده.

Amirdb
09-02-2012, 14:49
-------------------
زمان فیلم برداری قسمت تنظیمات Audio Recording رو Off کردی یا On؟
فکر نکنم بسوزه :31:
اگر مشکلت حل نشد از کد #7780#* و رمز 12345 در صورت تغییر ندادن استفاده کن تا گوشیت ریست کارخونه بشه
اطلاعات گوشیت سالم می مونه
موفق باشی
ممنون درست شد :11::31:

بعد این کدی که گذاشتین یعنی هیچی پاک نمیشه دیگه؟؟...عکس و برنامه و آهنگ و...!

فقط یه چیزی توی تنظیمات فیلم برداری کدوم فرق این سه تا چیه؟؟....روی کدومش بذارم کفیتش بهتره؟؟
Tv high quality
high definition
sharing quality

بعد توی تنظیملت عکسش روزی که خریدم روی 9 مگاپیکسل بود....بردمش روی print 12M....این همه تفاوت مگا پیکسل که واسه تغییر گذاشته چیه؟؟از 0.3 بود تا 12....مثلا 0.3 کاربردش چیه؟

ممنونم

aydin_eb7777
09-02-2012, 15:19

فقط یه چیزی توی تنظیمات فیلم برداری کدوم فرق این سه تا چیه؟؟....روی کدومش بذارم کفیتش بهتره؟؟
Tv high quality
high definition
sharing quality

بعد توی تنظیملت عکسش روزی که خریدم روی 9 مگاپیکسل بود....بردمش روی print 12M....این همه تفاوت مگا پیکسل که واسه تغییر گذاشته چیه؟؟از 0.3 بود تا 12....مثلا 0.3 کاربردش چیه؟

ممنونم
--------------------
شکر خدا
بله با این کد هیچ چیز حذف نمیشه و عکس - فیلم - شماره تلفن - پیامها همگی سالم می مونن
با این کد فقط تنظیمات گوشیت به حالت کارخانه برمیگرده!
high definition بهترین کیفیت فیلم برداریه
کار خوبی کردی روی 12 گذاشتی چون عکسهای با کیفیت 12 مگاپیکسل میگیر
این تفاوت برای کم کردن کیفیت و حجم و اندازه عکس قرار داده شده
مثلا 0.3 زمانی استفاده می شه که شما بخواید عکسی که گرفتین رو توسط MMS ارسال کنید و اگر چیزی غیر از این انتخاب بشه حجم عکس بالا میره و نمیشه توسط MMS ارسال کرد
موفق باشی

Imantec
10-02-2012, 12:34

Tv high quality
high definition
sharing quality

ممنونم
12MP بدرد چاپ بیلبورد و امور گرافیکی میخوره.نمایشگرهای امروزی 16:9 هستن پس برای پر کردن صفحه مجبوری عکسها رو 9MP بگیری.
ضمناً بعد آپگرید به Belle ممکنه مثل من و بعضیهای دیگه برنامهات کاملاً پاک شه ممکنه مثل بعضی دیگه پاک نشه.

BBNHFAK
10-02-2012, 16:24
سلام
کسی اینجا با Nokia Suite گوشی رو به بل آپدیت کرده؟؟؟
برای من unavailable at moment میده
سرور ها اورلود شدن

Imantec
10-02-2012, 16:36
سلام
کسی اینجا با Nokia Suite گوشی رو به بل آپدیت کرده؟؟؟
برای من unavailable at moment میده
سرور ها اورلود شدن
باید صبر داشته باشی دیگه.آپگرید anna هم این اذیتها رو تا دو هفته و بیشتر داشت.من سه روز قبل یعنی روز سه شنبه با Nokia Suite آپگرید کردم.توی بوت آخر که داشت بک آپها رو برمیگردوند حواسم نبود کابل رو قطع کردم خودم هنوز نمیدوم چی شد که قطع کردم.شاید به همین دلیله که 6 صفحه نرم افزار نصب شده پرید!

GTB 599
13-02-2012, 12:49
سلام.
دیشب پدرم دراومد تا لوکیشن عکسایی رو که با دوربین میگرفتم رو پیدا کردم.
قبلا تو فولدر images ذخیره میشد.تو belle میره تو یه فولدر دیگه به اسم DCIM.

Imantec
13-02-2012, 16:22
هر کی آپگرید نکرده بهتره بیخیالش شه.توی s^3 و آنا براحتی فایلهای flv رو باز میکرد ولی توی belle اکثراً باز نمیکنه.توی موبایلستان هم خیلیها گفتن کیفیت عکسهای دوربینش افتضاح شده! خودمم چند تا عکس گرفتم انگار میگی نور مستقیم خورشید افتاده روی لنز خیلی ضایع بود منه ساده لوح خیال کردم از نور خورشیده نگو از این آپگرید آشغال بوده.
فقط رنگ و لعاب دسکتاپ و کمی هم سرعت گوشی و پاسخدهی صفحه ی لمسی بهتر شده مابقی بدتر شده.جای بسی تأسف داره برای نوکیا که روز بروز داره بیشتر گند بالا میاره و عرصه رو به رقبا می بازه!

forx
17-02-2012, 23:25
سلام من دنبال یک گوشی با gps قوی هستم

آیا این گوشی در این مورد خوب هست؟

نقشه های تهرانش چطوره؟ میشه راهها و مسیرها رو پیدا کرد یا جستجو کرد باهاش؟خود gps ش قوی هست؟

خیلی ممنون

aydin_eb7777
18-02-2012, 09:39

نقشه های تهرانش چطوره؟ میشه راهها و مسیرها رو پیدا کرد یا جستجو کرد باهاش؟خود gps ش قوی هست؟

خیلی ممنون
از نظر نقشه بین گوشیها دارای جی پی اس گوشیهای نوکیا خیلی خوب هستن
از نظر قدرت قفل شدن جی پی اس به ماهواره همه دستگاهها با کمبود مواجه هستن
این گوشی هم از این مسئله جدا نیست
اما در کل می تونی روی این گوشی حساب کنی و سیستم ناوبری و راهنمای صوتی خیلی خوبی داره
موفق باشی

reza4024
18-02-2012, 13:10

خیلی ممنون از نظر من فعلا گوشی نگیر
n8 قیمتش 450 بود ولی الان 650 !!!
تا عید هم قیمت ها نمیاد پایین ولی احتمال زیاد اردیبهشت ماه درست بشه
ماه دیگه هم نوکیا گوشی جدیدش یعنی nokia 803 رو عرضه میکنه
با صفحه نمایش 4 اینچ و دوربین 12 با زوم اپتیکال (کمرافون)

باز تصمیم با خودته

majid84
19-02-2012, 18:52
سلام
با توجه به سخت بودن تعویض باطری این موبایل چند بار میتوان آنرا شارز و دشارز کرد ؟

aydin_eb7777
19-02-2012, 19:01
سلام
با توجه به سخت بودن تعویض باطری این موبایل چند بار میتوان آنرا شارز و دشارز کرد ؟
منظورتون رو دقیقتر بگین
یعنی چی که چند بار میشه شارژو دشارژ کرد؟!
عددی بابت تعداد شارژو دشارژ باتری تعیین نشده و معمولا عمر باتری بسته به استفاده شخص داره!
تعویض باتری این گوشی خیلی هم سادست و کافیه 2 پیچ پایینی گوشی رو کمی شل کنید و در باتری رو خارج کنید و توسط نواری که روی باتری چسبیده شده اقدام به خارج نمودن باتری کنید
موفق باشید

majid84
20-02-2012, 17:49
منظورتون رو دقیقتر بگین
یعنی چی که چند بار میشه شارژو دشارژ کرد؟!
عددی بابت تعداد شارژو دشارژ باتری تعیین نشده و معمولا عمر باتری بسته به استفاده شخص داره!
تعویض باتری این گوشی خیلی هم سادست و کافیه 2 پیچ پایینی گوشی رو کمی شل کنید و در باتری رو خارج کنید و توسط نواری که روی باتری چسبیده شده اقدام به خارج نمودن باتری کنید
موفق باشید

يعني اگر هر روز اين گوشي را شارژ كنم باطريش چه زماني خراب ميشه
چون با توجه به امكانات زياد اين گوشي و استفاده مداوم بايد هر روز شارژش كنيم

adel.alizadeh1994
20-02-2012, 18:02
سلام دوستان سیستم عامل بل برای این گوشی اومد؟

Hadi King
20-02-2012, 18:05
سلام دوستان سیستم عامل بل برای این گوشی اومد؟
دانلود فیرم ور رسمی N8 ورژن ( 111.30.609 ) ( Belle ) فارسی ( دانلود از سرور مستقیم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید!:40:

Nasser_ZRE
21-02-2012, 00:02
دانلود فیرم ور رسمی N8 ورژن ( 111.30.609 ) ( Belle ) فارسی ( دانلود از سرور مستقیم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید!:40:

سلام

من چطور میتونم بفهمم پروداکت کد گوشیم چنده؟:31:

amirpers
21-02-2012, 00:56
سلام

با #0000#* می تونی ببینی.

DJ.Mamal
21-02-2012, 11:11
سلام

فیرموری که هادی معرفی کرده فارسیه
کد میخوای چیکار؟:21:

Nasser_ZRE
22-02-2012, 14:13
سلام چطوری از مسیج ها و شمارهام backup بگیرم؟

amirpers
22-02-2012, 15:45
سلام چطوری از مسیج ها و شمارهام backup بگیرم؟

با نرم افزار Nokia Suite یا Ovi Suite می تونی.
من که خودم برای شماره ها از Sync استفاده می کنم و برای مسیجها هم بک آپ این نرم افزار.

M.etallic.A
24-02-2012, 18:25
شارژر گوشيمو يه جايي جا گذاشتم.آيا شارژ كردن گوشي با شارژر ديگه مشكلي واسش ايجاد ميكنه؟

amirpers
24-02-2012, 18:47
شارژر گوشيمو يه جايي جا گذاشتم.آيا شارژ كردن گوشي با شارژر ديگه مشكلي واسش ايجاد ميكنه؟

ببینید
هر شارژری یه ورودی برق داره و یک خروجی. ورودی ها معمولا یکی هستند اما خروجی ها متفاوت که اگه شارژرهای مختلف رو نگاه کنید و اعداد Output روی اون رو مقایسه کنید متوجه منظور من میشید.
کلا این اشتباهه که هر کی شارژرش خراب میشه یا گمش می کنه ، میره و یه شارژر که فقط سوکتش به گوشیش می خوره رو می خره و استفاده می کنه. این کار در طولانی مدت آسیب می زنه.
شما اگه یک بار یا حداکثر چند بار اگه می خوای گوشیت رو شارژ کنی مشکل به خصوصی پیش نمیاد اما در طولانی مدت سعی کن با شارژر خودت شارژش کنی.

M.etallic.A
24-02-2012, 20:26
به به.چطوري امير...شناختي منو ؟ مرسي بابت جواب.

amirpers
25-02-2012, 00:03
به به.چطوري امير...شناختي منو ؟ مرسي بابت جواب.

خواهش می کنم. متاسفانه به جا نیاوردم.

Rjoun
25-02-2012, 01:58

سلام محمد!
چطوری داداش؟
انشالله جاگذاری شارژر که دائمی نیست؟:31:
برای چندبار باشه مشکلی ایجاد نمی کنه اما اگه برداری از شارژر 2000 تومنی استفاده کنی اونوقت مشکلی واسش ایجاد میکنه:20:

ab46
28-03-2012, 00:21
باسلام خدمت دوستان: عیدتون مبارک آپدیت belle رو توسط nokia suite گرفتم ولی زبان فارسی توش نداره لطفا" با زبان ساده بهم بگید چیکار کنم گوشیم فازسی بشه یا حداقل یه نرم افزار اس ام اس فارسی بهم معرفی کنید.ممنون

aydin_eb7777
28-03-2012, 00:44
باسلام خدمت دوستان: عیدتون مبارک آپدیت belle رو توسط nokia suite گرفتم ولی زبان فارسی توش نداره لطفا" با زبان ساده بهم بگید چیکار کنم گوشیم فازسی بشه یا حداقل یه نرم افزار اس ام اس فارسی بهم معرفی کنید.ممنون
سلام
عید شما هم مبارک
بهترین راه فلش کردن گوشی توسط فینیکس با فایلهای فریمور گوشیتون که زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه هست که میتونید به لینک زیر مراجعه کنید و فایلها رو دانلود کنید و از فیلم آموزشی که در همین لینک موجوده برای فلش استفاده کنید
موفق باشید

sarv_
04-04-2012, 12:54
با سلام من 2 تا مشکل دارم که قبلا هم دوستان اشاره کردن ولی جوابی براشون ندیدم

1- موقع صحبت کردن در اثر تماس گوشی با صورتم تماس قطع میشه ( end call )

2- زنگ گوشی وقتی یک جای صافی هستش در نمیاد یا خیلی ضعیفه

با اینا چه جوری کنار اومدین

BBNHFAK
04-04-2012, 21:46
با سلام من 2 تا مشکل دارم که قبلا هم دوستان اشاره کردن ولی جوابی براشون ندیدم

1- موقع صحبت کردن در اثر تماس گوشی با صورتم تماس قطع میشه ( end call )

2- زنگ گوشی وقتی یک جای صافی هستش در نمیاد یا خیلی ضعیفه

با اینا چه جوری کنار اومدین
برای سوال اولتون برنامه ای به نام call safe وجود داره که برای end call کردن باید یه صفحه رو ابتدا از روی دکمه ها اسلاید کنین و بعد قطعش کنین
اما اگر سنسور گوشی رو درست جلوی گوشتون نگه دارین صفحه خاموش میشه و این مشکل پیش نمیاد که به این برنامه نیازی باشه
درباره سوال دومتون هم بیشتر توضیح بدین

sarv_
05-04-2012, 09:31
مرسی از جوابتون من معمولا سعی میکنم گوشی رو درست بگیرم ولی گاهی این قطع شدن پیش میاد در مورد سوال دوم بلندگوی گوشی جای خوبی نیست برای چه منظوری نوکیا بلندگو رو پشت گوشی گذاشته سر درنمیارم وقتی گوشی رو به پشت گذاشته میشه صدا خوب درنمیاد مخصوصا اگه روی سطح نرم و صافی باشه که صدا خفه میشه و درنمیاد

Babak TechCom
14-04-2012, 14:38
سلام دوستان
سکلید که موقغ خاموش بودن فرمت میکرد رو میشه بفرمایید
ممنون:11:

amirpers
14-04-2012, 15:39
سلام دوستان

اتفاقا من هم گوشیم امروز روشن نمیشهو دنبال همین روش هستم.

aydin_eb7777
14-04-2012, 16:28
سلام دوستان
سلام
دکمه های Menu + Camera+Volume Down
موفق باشی

ghfg
23-04-2012, 14:33
دوستان واقعا خسته نباشن.
من اومدم مشورت کنم واسه خرید این گوشی.در حال حاضر یدونه 5530 دارم که خیلی ازش راضیم ولی دیگه ازش خسته شدم چون چیز جدیدی برام نداره.دوست داشتم یه اپل 4sبگیرم که خیلی گرونه.یه جورایی از سیمبیان هم خسته شدم.ولی انگار نوکیا تو عرضه ی ورژن های جدید سیمبیان غوغا کرده.به نظر شما واسه خرید n8دیر نشده؟یعنی هنوز به اخر تولید نرسیده؟
من 5530 رو اوایل که اومد خریدم.رمش 4 گیگ بود به همراه دیویدی اوی.یکسال بعد دوستم گرفت با رم 2 و بدون دی وی دی.پارسال هم اخرین سریش با رم یک ارایه شده بود.این گوشی هنوز به اینجاها نرسیده؟

clau
23-04-2012, 14:54
دوستان واقعا خسته نباشن.
من اومدم مشورت کنم واسه خرید این گوشی.در حال حاضر یدونه 5530 دارم که خیلی ازش راضیم ولی دیگه ازش خسته شدم چون چیز جدیدی برام نداره.دوست داشتم یه اپل 4sبگیرم که خیلی گرونه.یه جورایی از سیمبیان هم خسته شدم.ولی انگار نوکیا تو عرضه ی ورژن های جدید سیمبیان غوغا کرده.به نظر شما واسه خرید n8دیر نشده؟یعنی هنوز به اخر تولید نرسیده؟
من 5530 رو اوایل که اومد خریدم.رمش 4 گیگ بود به همراه دیویدی اوی.یکسال بعد دوستم گرفت با رم 2 و بدون دی وی دی.پارسال هم اخرین سریش با رم یک ارایه شده بود.این گوشی هنوز به اینجاها نرسیده؟

اگه منظورت n8 باشه n8شانزده گیگ حافظه داخلی داره رم نداره که بخوان تو سری های بعدی کمش کنن مثلن گوشی ویواز اول با رم 8میدادن الان با رم2میدن n8گوشی خیلی عالی هستش تا سیمبین بل اپدیت میشه اما اپدیت های جدید feuture pack baray belleکه تغییرات ظاهری زیادی ایجاد میکنه و symbian carlaدیگه برای این گوشی عرضه نمیشه :11:

clau
23-04-2012, 14:58
دوستان واقعا خسته نباشن.

n8 تا سیمبین بل اپدیت میشه ولی اپدیت های feuture pack برای belleو symbian carlaباری این گوشی عرضه نمیشه در ضمن n8شانزده گیگ حافظه داخلی داره رم نداره که بخوان در سریهای بعدی گوشی ازش کم کنن ولی خوبی نوکیا اینه که لوازم جانبی کامل میده مثل کابلusb on the v goو کابل hdmiکه با خود گوشی هستاما به نظر من قیمت 680واسه این گوشی گرونه پسر داییم این گوشی 485 چینیش رو خرید7ماه پیش فنلاندیش رو یکی از دوستام خرید گوشی خود به خود ری استارت میکرد اخرش هم فروخت اما ساخت چینش این مشکل نداره:11:

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

[

amirpers
23-04-2012, 15:58
دوستان واقعا خسته نباشن.

دوست عزیز قبل از هر چیزی باید ببینی چه چیز از گوشی می خوای. اگه دوربین خوب میخوای و یه سری امکانات دیگه مثل صفحه نمایش خوب و وصل شدن فلش مموری و HDMI و ... که N8 انتخاب خوبیه.
اگه برای کلاس گذاشتن می خوای به همراه امکانات خوب که مسلما آیفون برای شما خوبه.
و اگه یه گوشی می خوای با قدرت سخت افزاری بالا . نرم افزارها و بازی های فراوون و ... که باید یه گوشی اندرویدی بگیری.

N8 در حال حاضر خیلی قیمت بالایی داره و این قیمت اصلا قابل توجیه نیست برای یه گوشی سال 2010. البته الان همه گوشی ها گرون هستند.
در مورد خاموش شدن گوشی هم که دوستمون گفتند ، فقط سری اولی که عرضه شده بود این مشکل رو داشت و دیگه همچین مشکلی پیش نیومد.
در مورد سیستم عامل هم همونطور که دوستمون گفتند به سیمبین بل یا بهتر بگم نوکیا بل آپدیت میشه و در آینده نزدیک آپدیت بل جدیدی با نام Pr3.1 برای این گوشی عرضه میشه که اندک مشکلات بل رو هم برطرف می کنه.
البته به طور رسمی اعلام نشده که اپدیتهای بعدی کارلا و دانا برای این گوشی میاد یا نه اما به صورت غیر رسمی گفتند که نمیاد.
البته بل واقعا تحول خوبی توی سیمبین به وجود آورد و بعد از این آپدیت هم خیلی از برنامه نویس ها بیشتر مشتاق شدند به نوشت برنامه و بازی برای این سیستم عامل.

ghfg
24-04-2012, 20:53
ممنون از راهنماییتون.من میخوام یه دوربین دیجیتال بگیرم.ولی اگه بدونم دوربین ان 8 جواب کارمو میده از خرید دوربین صرف نظر میکنم.تو فکر کلاس گذاشتنم نیستم چون معمولا سر کارم.این گوشی با توجه به راهنماییه دوست عزیر amirpers واسه من گزینه ی خوبیه ولی خب گرونه.به نظر شما صبر کنم ارزون میشه؟

amirpers
24-04-2012, 22:39
ممنون از راهنماییتون.من میخوام یه دوربین دیجیتال بگیرم.ولی اگه بدونم دوربین ان 8 جواب کارمو میده از خرید دوربین صرف نظر میکنم.تو فکر کلاس گذاشتنم نیستم چون معمولا سر کارم.این گوشی با توجه به راهنماییه دوست عزیر amirpers واسه من گزینه ی خوبیه ولی خب گرونه.به نظر شما صبر کنم ارزون میشه؟

مشخص نیست ارزون بشه یا نه.
بستگی به دلار داره و این بازار خراب ما.

DJ.Mamal
25-04-2012, 16:35
این طور که پیداس قراره گرون بشه...البته شایعه س
اصلا بازار خوبی نداریم...
هیچی معلوم نیست

aydin_eb7777
25-04-2012, 17:53
این طور که پیداس قراره گرون بشه...البته شایعه س
اصلا بازار خوبی نداریم...
هیچی معلوم نیست
کاملا تایید میشه
چون بنده هم شنیدم به خاطر اختلاف قیمت بین دلار دولتی و آزاد که وجود داره و طرح جدید دولت برای افزایش درآمد بیشتر از طریق ورود ارز به کشور برای حمایت از تولید داخلی شاهد بالا رفتن قیمت خیلی از کالاها خواهیم شد

BBNHFAK
25-04-2012, 17:55
n8 7ماه پیش فنلاندیش رو یکی از دوستام خرید گوشی خود به خود ری استارت میکرد اخرش هم فروخت اما ساخت چینش این مشکل نداره:11:

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

[
البته این چیزی که شما میگین عمومیت نداره
من تقریبا یک سال و نیم هست که ساخت فنلاند رو دارم و به ندرت پیش میاد که هنگ کنه
------------
از نظر کیفیت عکس میتونه با دوربین های دیجیتال رقابت کنه اما در زوم کردن در برابر زوم اپتیکال دوربین ها حرفی برای گفتن نداره

vahab68
25-04-2012, 20:33
سلام.من گوشی n8 رو سیستمش رو اپدیت کردم ولی از روزی که اپدیت کردم در شهرهای کوچیک یا روستا ها تماس گرفتن دچار مشکل شده به طوری که انتن پره واس ام اس هم میره ولی تماس گرفتن غیر ممکنه اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم

Nasser_ZRE
25-04-2012, 20:51
سلام

کسی از تک تک کارهایی که با این گوشی میشه کرد رو میزاره.

amirpers
25-04-2012, 20:56
سلام

کسی از تک تک کارهایی که با این گوشی میشه کرد رو میزاره.

علیک سلام
متوجه منظورتون نمیشم. خب کارهایی که با بقیه گوشیها میشه انجام داد + وصل شدن فلش مموری + دوربین با کیفیت عالی + HDMI + بلوتوث 3 و ...

Nasser_ZRE
25-04-2012, 22:03
یه سری کارایی داره که شاید من اطلاع نداشته باشم با جزییاتش.نه کارهای پیش پا افتاده که همه بلدن و انجام میدن.

aydin_eb7777
25-04-2012, 23:26
یه سری کارایی داره که شاید من اطلاع نداشته باشم با جزییاتش.نه کارهای پیش پا افتاده که همه بلدن و انجام میدن.
کیبورد و موس وصل کن بهش
چون برای همه تازگی داره!
گوشی دیگران رو بزن به گوشیت شارژشون کن تا کف کنن!

aydin_eb7777
25-04-2012, 23:30
سلام.من گوشی n8 رو سیستمش رو اپدیت کردم ولی از روزی که اپدیت کردم در شهرهای کوچیک یا روستا ها تماس گرفتن دچار مشکل شده به طوری که انتن پره واس ام اس هم میره ولی تماس گرفتن غیر ممکنه اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم
دوست عزیز سوالت رو بهتر بود داخل کلوپ همین گوشی می پرسیدی
بله این سیستم عامل با شبکه های روستایی مشکل داره و چندین نفر این مشکل رو بیان کردن
می تونی با دانگرید به ورژن 11 و آپدیت به ورژن آنا مشکلت رو حل کنی
البته به نظر من بل خیلی بهتره و با مشکلت کنار بیا
موفق باشی

D_A_V_I_D
30-04-2012, 01:14
سلام
یکی کمکم کنه!

3 ماه پیش گوشی N8 رو به بل ارتقا دادم و با هیچ روشی -- نمی شد.
امروز گوشی رو با 7370 ریست کردم و با روش نورتون راحت هکش کردم و اطلاعات و همه نرم افزا را رو مجددا ریختم توش.
ولی انگار ویروسی شده! اس ام اس که میاد بجای نوشتن New Messege پیامهای عجیب میاد، مثل: Time works great changes.
یا پیام دیگه و زیرش ok میاد و اس ام اس هم حذف میشه و قابل خوندن نیست!
با نود32 آپدیت هم شناخته نشد

پیشنهاد دوستان چیه؟ دوباره فورمتش کنم؟ شاید با ریختن دوباره اطلاعات و نرم افزارها همین آش و همین کاسه باشه!
اگه نه یه راهکار اساسی بدین که من که چند سال از طرفدارای سیمبین هستم، دارم ازش زده میشم!

یا علی!

aydin_eb7777
30-04-2012, 08:24
سلام
یکی کمکم کنه!

3 ماه پیش گوشی N8 رو به بل ارتقا دادم و با هیچ روشی -- نمی شد.
امروز گوشی رو با 7370 ریست کردم و با روش نورتون راحت هکش کردم و اطلاعات و همه نرم افزا را رو مجددا ریختم توش.
ولی انگار ویروسی شده! اس ام اس که میاد بجای نوشتن New Messege پیامهای عجیب میاد، مثل: Time works great changes.
یا پیام دیگه و زیرش ok میاد و اس ام اس هم حذف میشه و قابل خوندن نیست!
با نود32 آپدیت هم شناخته نشد

پیشنهاد دوستان چیه؟ دوباره فورمتش کنم؟ شاید با ریختن دوباره اطلاعات و نرم افزارها همین آش و همین کاسه باشه!
اگه نه یه راهکار اساسی بدین که من که چند سال از طرفدارای سیمبین هستم، دارم ازش زده میشم!

یا علی!
دوست عزیز سعی کن فقط عکس و ویدئو و آهنگها رو در کامپیوتر کپی کنی که بعد از فرمت کردن و بازگشت اطلاعات مشکلی برات پیش نیاد
دوباره گوشی رو فرمت کن
موفق باشی

D_A_V_I_D
30-04-2012, 15:15
یافتم مشکل رو!
مشکل از برنامه MumSms بود که برای مخفی کردن پیامها به کار میره.
انگار با گوشیم سازگار نبود، حذفش کردم درست شد.
آیدین جان مرسی، اگه این راه جواب نمیداد، پیشنهاد تو رو که فرمت بود عمل می کردم.
.......
پس بازم به سیمبین ادامه میدیم!

Nasser_ZRE
04-05-2012, 11:41
سلام

Lock phone گوشیم رو یادم رفته چیه؟

چکار باید بکنم.

vahab68
18-05-2012, 16:49
چطور میتونم ایمیل n8 رو راه اندازی بکنم هرکاری میکنم وصل نمیشه و هم اینکه چطور تنظیمات اینترنت رو درست کنم تا به نت وصل بشه

yashgin128
18-05-2012, 21:07
سلام به همه عزیزان
یه n8 داریم که در حد افتضاح هستش.
کلا برای بهتر شدن این گوشی من باید چیکار کنم؟؟؟(اپدیت،اپگرید،نصب نرم افزارهای ضروری و...)

mahyarSAMSUNG
25-05-2012, 10:50
دیروز نشون داد یه فیلم بلند رو با نوکیا ان 8 فیلمبرداری کردن ... پیش خودم تعحب کردم گفتم با وجود اس 2 و گلکسی اس چطوری نوکیا که 25 فریم فیلمبرداری میکنه و انتخاب کردن ... فکر کنم دلیلش هم همین 25 فریم بودنشه ... نه ؟