PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

Gesher
05-06-2011, 16:18
برادران من 1100 دارم از همین قدیمیها میخواهم گوشی ابرومندی بگیرم این ان8 چگونه است؟قیمتش چند است در مشهد؟
چقدر عمر شما کوتاه بود! شما نسخه ی جدیدتر 1100 یعنی 1110i را استفاده کنید مناسبتر است!گوشی سابق من هم بود.

مانند آندروید میشه رو این ان 8 فتوشاپ و آفیس هم نصب کرد ؟
بله آفیس و آدوب ریدر .

ab46
05-06-2011, 18:03
سلام دوستان:یکn8باصطلاح اصلی دارم؛ 4ماهه که خریدم دیشب خاموشش کردم که بزارم زیر شارژ،بعدش دیگه روشن نمیشه بنظرتون

چه بلایی سرش اومده؟

toty123
05-06-2011, 18:13
سلام دوستان:یکn8باصطلاح اصلی دارم؛ 4ماهه که خریدم دیشب خاموشش کردم که بزارم زیر شارژ،بعدش دیگه روشن نمیشه بنظرتون

چه بلایی سرش اومده؟

آقا یعنی چی خاموشش کردم روشن نشد :41:

من میخوام N8 بگیرم اما این صحبت ها رو که میشنوم دلسرد میشم

مگه برای شارژ کردن N8 باید خاموشش کرد ؟

amir200812
05-06-2011, 18:15

چه بلایی سرش اومده؟
:32::32::32::32::32:
احتمالا از اونایی هست که خاموش میشند و دیگه...!در مورد اینکه چطور 4 ماه کار کرده،هیچ نظری ندارم!

GACHINI1
06-06-2011, 22:41
سلام امروز یه کم پرس و جو کردم سه چار نفر بچه های به اصطلاح خبره پیشنهاد خرید این گوشی یعنی ان 8 بهم دادن ، یه کم بیشتر اطلاعات بدین ....... ممنون میشم

amin2005
07-06-2011, 16:29

چه بلایی سرش اومده؟

وقتی شارژر رو بهش وصل میکنی،علائمش چطوریه؟نبض داره؟منظورم پر شدن باطریه؟
در کل میتونی از فرمت سه دکمه استفاده کنی.دکمه منو،دوربین و کم کردن ولوم رو نگه میداری و بعد پاور رو میزنی تا لرزش انجام بشه و تموم.البته کل اطلاعاتت پاک میشه ولی اگه عیب نرم افزاری داشته باشه برطرف میشه.

amin2005
07-06-2011, 16:37
سلام امروز یه کم پرس و جو کردم سه چار نفر بچه های به اصطلاح خبره پیشنهاد خرید این گوشی یعنی ان 8 بهم دادن ، یه کم بیشتر اطلاعات بدین ....... ممنون میشم

چه اطلاعاتی میخوای؟
ان۸ یک گوشی با دوربین دوازده مگاپیکسلی خوب هست.فرستنده اف ام داره .نرم افزارش سیمبین سه هست با رابط کاربری ساده.پشتیبانی نرم افزاریش از آندروید کمتره ولی اکثر نرم افزارهایی رو که نیاز داشته باشی موجوده.از نظر سخت افزاری اگر چه از نظر عدد نسبت به دیگر گوشیها کمتره اما کمبودی تو این زمینه حس نمیشه.کیفیت صفحه نمایش و تاچش اگرچه عالی نیست ولی خیلی خوبه.درکل نسبت به قیمتش میارزه.در کل اگر سوال خاصی هست در خدمتیم.

miladddd
07-06-2011, 23:36
یه سوال دارم
راستش نمی دونستم کجا بهتره بپرسم
من شنیدم که نوکیا دیگه قراره سیمبین تولید نکنه و به جاش ویندوز 7 موبایل رو با مایکرو سافت رو گوشی هاش تولید کنه
آیا این درسته ؟ و آیا علت افت قیمیت زیاد گوشی مثل n8 میتونه این باشه؟
با این حساب قاعدتا پشتیبانی این سیستم عامل ضعیف میشه و n8 شاید دیگه الان ارزش خرید نداشته باشه:41:

tarfan1364milad
08-06-2011, 09:24
یه سوال دارم
من شنیدم که نوکیا دیگه قراره سیمبین تولید نکنه و به جاش ویندوز 7 موبایل رو با مایکرو سافت رو گوشی هاش تولید کنه
با این حساب قاعدتا پشتیبانی این سیستم عامل ضعیف میشه و n8 شاید دیگه الان ارزش خرید نداشته باشه:41:

با سلام بله دوسةه من..صحت دازه..قرار بر این هست..دلیل افت قیمت هم بیشتر بدلیل خاموشی هایه پیاپی و ناگهانی این گوشی بود......

total_overdose
08-06-2011, 11:40
یه سوال دارم
والا قرار هست نکنه ولی فعلا که گفت تا 2016 سیمبین ساپورت میکنه و تا 2014 هم تولید میکنه!
و اما افت قیمت بنظر من افتش زیاد هم نبوده! من 7ماه پیش حدود 570 گرفتم الان هم 510 شده و مدت هاست همین قیمت ثابت شده!
اما در کل از نظر ارزش هم گوشی بدی نیست اما رقیب های زیادی هم داره که شاید اگه گزینه هایی مثل دوربین و اچ دی ام آی و یو اس بی رو کنار بزاریم از اون ها عقب تر باشه به مراتب!
مثلا گالاکسی الان همین قیمت هست تو دوربین و چنتا مورد شاید ان8 برتر باشه اما تو خیلی موارد هم گالاکسی سرتره!
پس ببین نیازهات چیه بر اساس همون انتخاب کن:46:

miladddd
08-06-2011, 15:42
والا قرار هست نکنه ولی فعلا که گفت تا 2016 سیمبین ساپورت میکنه و تا 2014 هم تولید میکنه!
و اما افت قیمت بنظر من افتش زیاد هم نبوده! من 7ماه پیش حدود 570 گرفتم الان هم 510 شده و مدت هاست همین قیمت ثابت شده!
اما در کل از نظر ارزش هم گوشی بدی نیست اما رقیب های زیادی هم داره که شاید اگه گزینه هایی مثل دوربین و اچ دی ام آی و یو اس بی رو کنار بزاریم از اون ها عقب تر باشه به مراتب!
مثلا گالاکسی الان همین قیمت هست تو دوربین و چنتا مورد شاید ان8 برتر باشه اما تو خیلی موارد هم گالاکسی سرتره!
پس ببین نیازهات چیه بر اساس همون انتخاب کن:46:

یعنی از 214 به بعد دیگه میخواد سیمبینو بزاره کنار؟
پس چرا الان مطرح شده؟

total_overdose
08-06-2011, 19:16
یعنی از 214 به بعد دیگه میخواد سیمبینو بزاره کنار؟
پس چرا الان مطرح شده؟
خوب دوست عزیز هر شرکتی از قبل سیاست کاریشو مشخص میکنه دیگه!
مثلا میگه تا 2014 سیمبین نمیفروشه چون قرار هست ویندوز فون تولید کنه و تا اون موقع بیشتر فروشش رو ببره رویه ویندوز فون!

GACHINI1
09-06-2011, 15:47
سلام به دوستان.... بین گلکسی اس و نوکیا ان8 مشورت دوستان رو قبول کردم و ان 8 رو خریدم .. الان هم از طریق همین گوشی و جی پی ار اس ایرانسل با شما دوستان عزیز در ارتباطم .. ولی کیفیت دوربین در عکاسی پایینه الا ن ایکس 6 رو هم دارم ولی در کمال تعجب روشنایی وکیفیت عکس ایکس 6 بهتره آیا باید تنظیمات خاصی روش انجام بشه ؟ در زمان استفاده از رادیو اف هم وقتی هد فون از طریق جک وصل میکنم پیغام خروج رو میده !!!! یکی به دادم برسه که خداییش داره تو ذوقم میخوره ! راستی تو بندرعباس گوشی ها بدون گارانتیه و من 475000 تومن خریدم .. اصل فنلانده.. جون هرکی دوست دارین زززووود...ززززووووووود. ممنونتونم

GACHINI1
09-06-2011, 16:06
چه اطلاعاتی میخوای؟
ان۸ یک گوشی با دوربین دوازده مگاپیکسلی خوب هست.فرستنده اف ام داره .نرم افزارش سیمبین سه هست با رابط کاربری ساده.پشتیبانی نرم افزاریش از آندروید کمتره ولی اکثر نرم افزارهایی رو که نیاز داشته باشی موجوده.از نظر سخت افزاری اگر چه از نظر عدد نسبت به دیگر گوشیها کمتره اما کمبودی تو این زمینه حس نمیشه.کیفیت صفحه نمایش و تاچش اگرچه عالی نیست ولی خیلی خوبه.درکل نسبت به قیمتش میارزه.در کل اگر سوال خاصی هست در خدمتیم.

ضمن تشکر . به راهنمایی جنابعالی گوش دادم و ان 8 رو خریدم .. ولی درکمال تعجب وقتی عکس گرفتم کیفیتش از ایکس 6 که دارم پایین تره . آیا نیاز به تنظیمات خاصی داره یه مشکل دیگه اینکه وقتی میخوام از رادیو اف ام استفاده کنم تا هد فونو وصل میکنم . پیغام میده به دلیل وصل نموندن هد فون اف ام خاموش میگردد.!!!
475 تومن بدون گارانتی گرفتم البته تو بندر گارانتی نمیدن.. شرمنده محبت کن و راهنمایی کن .. داره اعصابم میریزه به هم .. شوخی کردم همچی درست میشه ... البته با راهنمایی های شما دوستان ...

total_overdose
10-06-2011, 23:34
ضمن تشکر . به راهنمایی جنابعالی گوش دادم و ان 8 رو خریدم .. ولی درکمال تعجب وقتی عکس گرفتم کیفیتش از ایکس 6 که دارم پایین تره . آیا نیاز به تنظیمات خاصی داره یه مشکل دیگه اینکه وقتی میخوام از رادیو اف ام استفاده کنم تا هد فونو وصل میکنم . پیغام میده به دلیل وصل نموندن هد فون اف ام خاموش میگردد.!!!
475 تومن بدون گارانتی گرفتم البته تو بندر گارانتی نمیدن.. شرمنده محبت کن و راهنمایی کن .. داره اعصابم میریزه به هم .. شوخی کردم همچی درست میشه ... البته با راهنمایی های شما دوستان ...
برچسب رویه لنز رو کندی؟ لنزش تمیزه؟ ممکنه 2تا نمونه عکس یکسان با هردوتا بزارین؟ ممکنه گوشی ایراد داره وگرنه ایکس6 کجا ان8 کجا!
مورد دوم هم تا به حال نه شنیدم نه دیدم.شما اول هدفون رو بزن بعد برو تو رادیو ببین چی میشه

amir200812
11-06-2011, 08:34
سلام به دوستان.... بین گلکسی اس و نوکیا ان8 مشورت دوستان رو قبول کردم و ان 8 رو خریدم .. الان هم از طریق همین گوشی و جی پی ار اس ایرانسل با شما دوستان عزیز در ارتباطم .. ولی کیفیت دوربین در عکاسی پایینه الا ن ایکس 6 رو هم دارم ولی در کمال تعجب روشنایی وکیفیت عکس ایکس 6 بهتره آیا باید تنظیمات خاصی روش انجام بشه ؟ در زمان استفاده از رادیو اف هم وقتی هد فون از طریق جک وصل میکنم پیغام خروج رو میده !!!! یکی به دادم برسه که خداییش داره تو ذوقم میخوره ! راستی تو بندرعباس گوشی ها بدون گارانتیه و من 475000 تومن خریدم .. اصل فنلانده.. جون هرکی دوست دارین زززووود...ززززووووووود. ممنونتونم

X6؟؟؟؟؟
بابا بیخیال!
من N97 دارم با 2 تا X6 مقایسه کردم و X6 خیلی آشکارا در عکاسی شکست خورد! یعنی X6 در بین 5 مگاپیکسلی ها چندان حرفی برای گفتن نداره، اون وقت شما میگی از N8 که بزرگترین سنسور رو داره و با دوربین های 14 مگاپیکسلی حرفه ای مقایسه میشه بهتر هست؟

دو احتمال داره بنظر من:
1:گوشی کلا N8 اصل نیست، چون گوشی های بدل چینی که هستند خیلی خیلی مشابه نمونه اصلی هستند و خیلی خیلی سخته تشخیص اینکه کدوم اصلی هست و کدوم بدل!
2: یا لنز کثیف هست و شایدم تنظیمان رو روی ابعاد عکس کوچکتر گذاشتید!

در کل شما دو عکس مشابه از این دو گوشی اینجا قرار بدید تا اساتید بهتر نظر بدن!(سایز اصلی رو بذارید و عکس رو دستکاری نکنید)

GACHINI1
11-06-2011, 10:19
برچسب رویه لنز رو کندی؟ لنزش تمیزه؟ ممکنه 2تا نمونه عکس یکسان با هردوتا بزارین؟ ممکنه گوشی ایراد داره وگرنه ایکس6 کجا ان8 کجا!
مورد دوم هم تا به حال نه شنیدم نه دیدم.شما اول هدفون رو بزن بعد برو تو رادیو ببین چی میشه

بازم تشکر از راهنمایی های دوستان :
به دلیل عجله رفتن به عروسی این اتفاق افتاد.. راهنمایی ها صد در صد درست هستند. وقبل از رجوع به جواب دوستا تو عروسی توسط یکی از N8 دارها حل شد ( جالب اینکه واسه دو سه نفر دیگه هم از دوستان این اتفاق پیش اومده بود که تا مراجعه به فروشنده هم کشیده بود) ... برچسب شفافه روی لنز بود وباعث انعکاس نور وغبار آلود نشون دادن عکسا میشد.:18::18::27:.... همچنین به دلیل تشابه شکلی آیکون فرستنده FM با رادیو ،اون پیغام رو میداد.که حل شد.( فکر کنم از WIRELESS HEADSET استفاده بشه هم راحت تر وهم واسه سلامتی بهتر باشه البت و صد البت از شنیده هاست .. ولی خودم استفاده میکنم و راحت ترم به خصوص برا رانندگی )) بازم ممنون از همهتون..........

mr_khodaei2008
12-06-2011, 16:47
ظاهرا قيمت اين گوشي ديگه پايين تر نميخاد بياد الان مدتي هست حدود 500 داره ميچرخه

amir200812
12-06-2011, 20:32
ظاهرا قيمت اين گوشي ديگه پايين تر نميخاد بياد الان مدتي هست حدود 500 داره ميچرخه
فکر نکنم دیگه از این بیشتر بخواد افت کنه.
معمولا قیمت ها چند ماه اول افت میکنند و بعد با افزایش و کاهش قیمت ارز قیمتشون بالا پایین میشه!

GACHINI1
13-06-2011, 13:39
X6؟؟؟؟؟
بابا بیخیال!
من N97 دارم با 2 تا X6 مقایسه کردم و X6 خیلی آشکارا در عکاسی شکست خورد! یعنی X6 در بین 5 مگاپیکسلی ها چندان حرفی برای گفتن نداره، اون وقت شما میگی از N8 که بزرگترین سنسور رو داره و با دوربین های 14 مگاپیکسلی حرفه ای مقایسه میشه بهتر هست؟

دو احتمال داره بنظر من:
1:گوشی کلا N8 اصل نیست، چون گوشی های بدل چینی که هستند خیلی خیلی مشابه نمونه اصلی هستند و خیلی خیلی سخته تشخیص اینکه کدوم اصلی هست و کدوم بدل!

در کل شما دو عکس مشابه از این دو گوشی اینجا قرار بدید تا اساتید بهتر نظر بدن!(سایز اصلی رو بذارید و عکس رو دستکاری نکنید)

فکر نکنم دیگه از این بیشتر بخواد افت کنه.
معمولا قیمت ها چند ماه اول افت میکنند و بعد با افزایش و کاهش قیمت ارز قیمتشون بالا پایین میشه!

بازار گوشی در بندر حداقل 30تومن رو قیمت اومده دلیلش هم بالارفتن قیمت درهم اعلام شده البته خرید های جدید ،n8 شده 500 ، گالکسی اس 490 ، x6 شده 300 و اچ تی سی دیزایر اچ دی با نصب برنامه 520 تومن ، 21 خرداد

GACHINI1
13-06-2011, 13:54
سلام
با توجه به اینکه n8 به صورت mass memory هستش آیا نصب آنتی ویروس الزامی است ؟ اگه بله چه آنتی ویروسی و از کجا؟ البته پکیج جدید نرم افزار پالس موبایل 2011SE رو هم دارم. ولی اکثر (سر و کی) رو میخواد که هر چی کردم نشد دریافت کنم . همه راهنمایی های توی سایت هارو هم رفتم ولی با این ایرانسل سیستم میره تو کما!!!! و APPROVE نمی کنه

GACHINI1
13-06-2011, 13:55
سلام
با توجه به اینکه n8 به صورت mass memory هستش آیا نصب آنتی ویروس الزامی است ؟ اگه بله چه آنتی ویروسی و از کجا؟ البته پکیج جدید نرم افزار پالس موبایل 2011SE رو هم دارم. ولی اکثر (سر و کی) رو میخواد که هر چی کردم نشد دریافت کنم . همه راهنمایی های توی سایت هارو هم رفتم ولی با این ایرانسل سیستم میره تو کما!!!! و APPROVE نمی کنه

h.gh
13-06-2011, 16:57
سلام

سلام

سلام

دوست خوبم
سیستم عامل این گوشی جدیده
و هنوز هیچ ویروسی براش نوشته نشده
پس نصب آنتی ویروش اصلا لازم نیست

tekno2006
13-06-2011, 20:56
X6؟؟؟؟؟
بابا بیخیال!

دو احتمال داره بنظر من:

سلام
من از طرفدار های سرسخت نوکیا هستم و تعصب شدیدی دارم ان73 و ان 82 و n86 و n95 وn96 داشتم الان سه ماهه ان 8 دارم قبول کنید که دوربینش حتی یک درصد هم راضیم نکرد حتی به شفافیت ان 73 هم نیست من 10 ساله تو کار کامپیوتر و موبایلم غیر حرفه ای هم نیستم با تمام تنظیماتش ور رفتم کاور روش رو برداشتم ولی اصلا راضیم نکرد هرکی میگه خلاف اینه یه سری به همه فروم ها بزنه همه حرف منو تائید می کنند فیلم برداریش بی سابقه است حتی دی وی کم هارد دار من هم به پاش نمی رسه اما دوربینش نا امیدم کرد هر دفه بعد از عکس گرفتم مجبورم با نرم افزار های خودش میزان کنتراست و رنگ رو دستکاری کنم تا شادابتر به نظر بیاد ضمناً هر دفعه رو حالت ویوید که رنگ شادابیه می زارم در مرحله بعدی عکس برداری میره رو پیشفرض .من 4 تا دوربین دیجیتال سونی و کانن 6 -8-10-14 مگا پیکسلی دارم باز خدا پدر اون 6 مگا رو بیامرزه ضمناً عکسای موبایل رو با ال سی دی Amoled خودش نگاه نکنید که خوش رنگه ببرید تو کامپیوتر ببینید متوجه می شید هرکی میگه دروغ میگم هنوز تو مکانیسم انکاره نمی خواد واقیعیت رو قبول کنه تعصب بی جا داره یا اصلا ان 8 نداره یا داره ولی اصلا موبایل 5 مگا پیکسلی نوکیا اصلا نداشته تا مقایسه کنه شما فقط دو تا عکس ان 82 رو ببینید یک سرو گردن بالاتر اینه فقط و فقط ، فقط و فقط حححححححححححححجمش 12 مگا هست نه کیفیتش هرکی قبول نداره من ثابت می کنم
ضمناً باید اینو بگم انصافاً در تمامی موارد دیگه بسیار عالی عمل کرده ولی ای کاش می شد ...

mr_khodaei2008
14-06-2011, 16:31
نوکيا دوربين N8 را به روز رساني مي کند
به گزارش پايگاه اطلاع رساني GsmAria ، شرکت نوکيا به زودي برنامه به روز رسان براي ارتقاي کارايي دوربين گوشي N8 خود ارائه مي کند. با وجود اينکه گوشي مذکور با دوربين 12مگاپيکسل وارد بازار شد اما به نظر مي رسد هنوز هم فضايي براي ارتقاي قابليتهاي آن وجود دارد. از جمله قابليتهايي که با اين به روز رساني امکان پذير مي شود مي توان قابليت زوم خودکار ممتد را نام برد که در حال حاضر از طريق -- کردن در N8 امکان پذير مي شود هرچند نرم افزارهايي نيز مخصوص اين کار در OVi Store نوکيا وجود دارند.

با ارائه اين به روز رساني کاربران نيازي به نصب برنامه هاي جانبي نخواهند داشت. با وجود اينکه نوکيا تاريخ دقيقي براي عرضه اين به روز رساني اعلام نکرده اما خبرهاي غير رسمي حاکي از آن است که در ابتدا براي برخورداري از اين به روز رساني بايد سيستم عامل سيمبين 3 اين گوشي به نسخه سيمبين Anna ارتقا يابد.

h.gh
14-06-2011, 17:09
نوکيا دوربين N8 را به روز رساني مي کند
به گزارش پايگاه اطلاع رساني GsmAria ، شرکت نوکيا به زودي برنامه به روز رسان براي ارتقاي کارايي دوربين گوشي N8 خود ارائه مي کند. با وجود اينکه گوشي مذکور با دوربين 12مگاپيکسل وارد بازار شد اما به نظر مي رسد هنوز هم فضايي براي ارتقاي قابليتهاي آن وجود دارد. از جمله قابليتهايي که با اين به روز رساني امکان پذير مي شود مي توان قابليت زوم خودکار ممتد را نام برد که در حال حاضر از طريق -- کردن در N8 امکان پذير مي شود هرچند نرم افزارهايي نيز مخصوص اين کار در OVi Store نوکيا وجود دارند.

با ارائه اين به روز رساني کاربران نيازي به نصب برنامه هاي جانبي نخواهند داشت. با وجود اينکه نوکيا تاريخ دقيقي براي عرضه اين به روز رساني اعلام نکرده اما خبرهاي غير رسمي حاکي از آن است که در ابتدا براي برخورداري از اين به روز رساني بايد سيستم عامل سيمبين 3 اين گوشي به نسخه سيمبين Anna ارتقا يابد.

اینا همه درست
الن همه منتظر آنا هستن
اون مشخص نیست کی میاد
وگرنه خودمون میدونیم که آنا که بیاد کلی تغییر ایجاد میشه

astaragg
14-06-2011, 18:47
از دوستان کسی نوکیا play to رو نصب کرده؟

amir200812
15-06-2011, 22:14
سلام
من از طرفدار های سرسخت نوکیا هستم و تعصب شدیدی دارم ان73 و ان 82 و n86 و n95 وn96 داشتم الان سه ماهه ان 8 دارم قبول کنید که دوربینش حتی یک درصد هم راضیم نکرد حتی به شفافیت ان 73 هم نیست من 10 ساله تو کار کامپیوتر و موبایلم غیر حرفه ای هم نیستم با تمام تنظیماتش ور رفتم کاور روش رو برداشتم ولی اصلا راضیم نکرد هرکی میگه خلاف اینه یه سری به همه فروم ها بزنه همه حرف منو تائید می کنند فیلم برداریش بی سابقه است حتی دی وی کم هارد دار من هم به پاش نمی رسه اما دوربینش نا امیدم کرد هر دفه بعد از عکس گرفتم مجبورم با نرم افزار های خودش میزان کنتراست و رنگ رو دستکاری کنم تا شادابتر به نظر بیاد ضمناً هر دفعه رو حالت ویوید که رنگ شادابیه می زارم در مرحله بعدی عکس برداری میره رو پیشفرض .من 4 تا دوربین دیجیتال سونی و کانن 6 -8-10-14 مگا پیکسلی دارم باز خدا پدر اون 6 مگا رو بیامرزه ضمناً عکسای موبایل رو با ال سی دی Amoled خودش نگاه نکنید که خوش رنگه ببرید تو کامپیوتر ببینید متوجه می شید هرکی میگه دروغ میگم هنوز تو مکانیسم انکاره نمی خواد واقیعیت رو قبول کنه تعصب بی جا داره یا اصلا ان 8 نداره یا داره ولی اصلا موبایل 5 مگا پیکسلی نوکیا اصلا نداشته تا مقایسه کنه شما فقط دو تا عکس ان 82 رو ببینید یک سرو گردن بالاتر اینه فقط و فقط ، فقط و فقط حححححححححححححجمش 12 مگا هست نه کیفیتش هرکی قبول نداره من ثابت می کنم
ضمناً باید اینو بگم انصافاً در تمامی موارد دیگه بسیار عالی عمل کرده ولی ای کاش می شد ...

عزیز من تعصبی روی نوکیا ندارم، یعنی داشتم ولی دیگه ندارم و گوشی خودم هم حالا گالاکسی اس هست!

ولی دوستمون گفتند که "کیفیت دوربین N8 از X6 کمتر هست"، منم گفتم X6 خودش به هیچ عنوان کیفیت قابل قبولی نداره، و نمیوتنه از N8 بهتر بوده باشه!
در بین 5 مگاپیکسلی های نوکیا N82 و N95 بنظر من بهترین دوربین و لنز هارو داشند(البته N95 فلاشش ضعیف بود). N97 بهترین 5 مگاپیکسلی نیست، ولی برید به کلوپ X6 و عکسی که برای مقایسه گذاشتم رو ببینید!

همچین دوربینی رو گفتم که نمیتونه از N8 برتر باشه. و اگر تعصبی روی نوکیا و N8 داشتم نمیرفتم گلاکسی اس بخرم!

amir200812
19-06-2011, 08:25
نوکیا چرا به این روز افتاده؟
آخرین پست مال 4 روز پیش هست، تازه اونم خودم زدم!

یه زمانی هر ساعت 7 8 تا پست ارسال میشد اینجا!:41:

modernamir
19-06-2011, 19:58
سلام

نکته مهم این که نوکیا بعد از چند سال که همیشه حسابی عکسارو دستکاری می کرد، این بار با کمترین دستکاری عکسها رو تحویل کاربر می ده به همین خاطره که به نظر می رسه رنگاش خوب نیستند، حتی اگه تو دوربینهای رده حرفه ای تر نگاه کنید، بهترین دوربینها اونایی هستند که رنگو واقعی بدن. دوربینهایی که رنگو قشنگتر می دن به این خاطره که رنگها رو اشباع می کنن وگرنه حتی شما توی طبیعت هم خیلی از رنگها را مثل دوربینها نمی بینید. اشباع کردن رنگ باعث قشنگی عکس می شه اما باعث از دست دادن مقداری جزئیات میشه و بعدا اگه بخواهید با کامپیوتر تغییراتی روی عکس بدین این جزئیات از دست رفته می تونن باعث مشکل بشن، به خصوص که عکسها با فرمت JPEG ذخیره می شن که یک فرمت Lossy هستش و با کوچکترین تغییر جزئیات رو از دست می ده. اگه عکسهای دوربینهای حرفه ای رو ببینید، با فرمت RAW گرفته می شن که هیچ تغییری توسط دوربین روی اون انجام نمیشه تا هیچ جزئیاتی از دست نره، عکاس بعداً با اضافه کردن جزئیات رنگ می تونه توی هر شرایطی کمترین جزئیات رو از دست بده.
به علاوه اگه کیفیت عکس N8 رو توی شب ببینید می بینید که تا حد امکان نویزها رو کم نکرده چون کم کردن نویز هم باعث ایجاد رنگهای مصنوعی میشه و جزئیات رو از بین می بره.
من خودم کاربر موتورولا هستم و علاقه ای به نوکیا ندارم، اما همسرم داره و عکسهایی که میگیره مثل یه دوربین عکاسی نیمه حرفه ایه و کمترین دستکاری روی عکس رو داره وبه کاربر اجازه می ده با نرم افزار داخلیش رنگهای عکس را بهتر کنه.

sghu4me
23-06-2011, 14:06
کسی تو این تاپیک نیست جواب بده.صدبار یه درخواست کمک دادم.همه غرق پول و معامله گوشی شدن!؟
اقا ما یه دکل وایرلس توحیاط زدیم و داریم به ملت اینترنت (یوزر نیم پسورد) ماهیانه میدیم.حالا واسه اینکه با گوشی ان8 خودم بتونم به اینترنت وصل شم باید یه جایی این یوزر نیم پسورد رو وارد کنم.در اصل به آنتن وایرلس وصل میشم ولی واسه اینترنت داشتن باید یوزر نیم پسورد وارد کنم.کسی میدونه کجای گوشی باید وارد کنم یا برنامه خاصی داره؟(نوع کانکشن pppoe هست.)
کسی نیست یه کمکی کنه کارم بدجور گیره

Arian11
23-06-2011, 21:46
سلام
اگه بی سیمه کاری نداره که فقط کافیه تو settings / connectivity / WLAN /جستجو کنی وقتی رمز وایرلس تو بدی اجازه دسترسی به اینترت داری . .

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

سلام
از دوستان کسی نرم افزار Advanced Call Manager2.78 را ساین شده و کرک شده و فولشو داره واسه symbian^3؟
یا اگه تاپیک شو دارن معرفی کنن ممنون می شم ..

vahidsport
25-06-2011, 19:30
اين گوشي فيلم هاي بالاي 2 گيگ رو مي تونه پخش كنه پسوند و كدك فرقي نداره چي باشه

D_A_V_I_D
29-06-2011, 20:56
با سلام خدمت همه ی اعضای فروم:20:

من 2سال ان73 داشتم و ازش خیلی راضی بودم، 2سال و 4 ماه که تا حالا میشه هم ان96 دارم و تقریبا راضی بودم، ولی خب یواش یواش عمرش داره تموم میشه و دنبال گوشی جدید هستم.

می خواستم این دفعه از فضای سیمبین بیام بیرون و برم تو خط ویندوز یا آندروید که گوشی ان8 و قابلیتاش جلومو گرفت!
گفتم حالا این دفعه هم با سیمبین سر کنم و ایشالا دفعه بعد یه سیستم عامل دیگه، آخه نرم افزار زیاد نصب می کنم ودوست دارم سرو کله زدن با اونارو!

الان 2تا سوال دارم:

1.اگه این گوشی رو بخرم، بعدا پشیمون نمیشم که چرا همون htc رو که خواستم تجربش کنم و تو همین رنج قیمت بود نگرفتم؟ چون تحقیق کردم و خوشم اومده فکر نکنم پشیمون بشم.
( البته جوابتون از همین الان مشخصه چیه دیگه، بالاخره اینجا کلوپ همین گوشیه و معمولا حرفا تعصبی زده میشه و میگین عالیه!)

2.سوال مهم ترم اینه که من تو شمال زندگی می کنم و شهرمون معمولا از نظر گوشی و سیستم و این چیزا خیلی فعاله!
قیمت گوشی هم خیلی زیاد با تهران تفاوت نداره
خواستم بپرسم اگه ان8 رو با گارانتی از همینجا بگیرم بهتره یا می ارزه که از تهران و علائدین بگیرم؟
چون الانا خیلی بحث سر تقلبی بودن گوشی ها هست و میخوام از اصلی بودنش مطمئن بشم و برام حسابی کار کنه!

راستی یه چیز دیگه، اینجا قیمت با گارانتیش مثلا 530 تومنه، ولی از یکی شنیدم اینا اصل نیستن و اصلیش بعضی جاهای محدود تهران دارن که حدود 650 تومنه، این حرف راسته؟

ممــــــــــــــــــــنون !:46:

modernamir
29-06-2011, 21:08

من 2سال ان73 داشتم و ازش خیلی راضی بودم، 2سال و 4 ماه که تا حالا میشه هم ان96 دارم و تقریبا راضی بودم، ولی خب یواش یواش عمرش داره تموم میشه و دنبال گوشی جدید هستم.

می خواستم این دفعه از فضای سیمبین بیام بیرون و برم تو خط ویندوز یا آندروید که گوشی ان8 و قابلیتاش جلومو گرفت!
گفتم حالا این دفعه هم با سیمبین سر کنم و ایشالا دفعه بعد یه سیستم عامل دیگه، آخه نرم افزار زیاد نصب می کنم ودوست دارم سرو کله زدن با اونارو!

الان 2تا سوال دارم:

1.اگه این گوشی رو بخرم، بعدا پشیمون نمیشم که چرا همون htc رو که خواستم تجربش کنم و تو همین رنج قیمت بود نگرفتم؟ چون تحقیق کردم و خوشم اومده فکر نکنم پشیمون بشم.
( البته جوابتون از همین الان مشخصه چیه دیگه، بالاخره اینجا کلوپ همین گوشیه و معمولا حرفا تعصبی زده میشه و میگین عالیه!)

2.سوال مهم ترم اینه که من تو شمال زندگی می کنم و شهرمون معمولا از نظر گوشی و سیستم و این چیزا خیلی فعاله!
خواستم بپرسم اگه ان8 رو با گارانتی از همینجا بگیرم بهتره یا می ارزه که از تهران و علائدین بگیرم؟
چون الانا خیلی بحث سر تقلبی بودن گوشی ها هست و میخوام از اصلی بودنش مطمئن بشم و برام حسابی کار کنه!

راستی یه چیز دیگه، اینجا قیمت با گارانتیش مثلا 530 تومنه، ولی از یکی شنیدم اینا اصل نیستن و اصلیش بعضی جاهای محدود تهران دارن که حدود 650 تومنه، این حرف راسته؟

یه جورایی باید گفت به خودتون مربوطه، به عنوان مثال من خودم برای سخته که بخوام از سیمبین استفاده کنم و یه جورایی در برابر اندروید احساس خفگی بهم دست می ده. اما برعکس برای همسرم استفاده از اندرویدی سخته و سیمبیان بهتره. اگه میخواید نرم افزارهای به روز و جدیدی رو نصب کنید و یه سیستم عامل با سبک جدید داشته باشید، یه اندرویدی بهتره، وگرنه خدایش اگر دوربین، فیلم برداری، امکانات براتون مهمه، N8.
هفته پیش 488 فنلاندی برای یکی گرفتم. با گارانتیش بود 510 ولی گارانتی دارش ساخت چینه.

amir200812
30-06-2011, 01:17

الان 2تا سوال دارم:

عزیز سیمبین عمرش تموم شده، باید برید دنبال سیستم عامل های جدیدتر!مخصوصا اینکه هر 2 3 سال یکبار گوشی عوض می کنید و بعدها با پشتیبانیش به مشکل میخورید!

من تا 1 ماه پیش حدود 5 6 سالی بود انواع گوشی های سیمبین استفاده میکردم، از n73 و n95 گرفته تا N97 و x6 و ...
حالا اندروید دارم،(گالاکسی اس) واقعا احساس گوشی هوشمند بهم دست میده!
مثلا خیلی جالب بود وقتی دیدم میزان دسیبل امواج مخابراتی رو نشون میداد! یا ادرس مک کارت شبکه! مهم تر از همه اینکه خیلی راحت میشه رامش رو عوض کرد(صد ها برابر راحتر از سیمبین)، تعداد نرم افزار براش فوقولاده هست زیاد هست!

من 100% که هیچ 500% توصیه میکنم اندروید بگیری، حالا اندروید هم نگرفتی نگیر، حداقل سیمبین نگیر! برو سمت وین فون7/ios/میگو یا یه همچین چیزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که بنظر من باز بهترینشون اندروید هست

Arashdn
04-07-2011, 18:08
سلام
دوستان ان 8 میتونه ام کی وی 720 رو بدون لگ و روان پخش کنه ؟ (حالا با برنامه یا بدون برنامه) ؟
سی 7 هم به همین صورته؟؟؟

Facon_Archi
04-07-2011, 18:28
سلام
دوستان ان 8 میتونه ام کی وی 720 رو بدون لگ و روان پخش کنه ؟ (حالا با برنامه یا بدون برنامه) ؟
سی 7 هم به همین صورته؟؟؟

با خود گوشی با بعضی از mkv ها مشکل داره
ولی با برنامه کامل و بدون لگ پخش میکنه

Arashdn
04-07-2011, 18:50
یعنی همه ام کی وی ها و فورمت های با رزولوشن زیر 720 رو میتونه روان و راحت اجرا کنه (با برنامه)
از زیرنویس هم پشتیبانی میکنه؟
سی 7 هم به همین صورته؟

BBNHFAK
05-07-2011, 15:11
یعنی همه ام کی وی ها و فورمت های با رزولوشن زیر 720 رو میتونه روان و راحت اجرا کنه (با برنامه)
از زیرنویس هم پشتیبانی میکنه؟
سی 7 هم به همین صورته؟
بعضی از mkv ها رو میتونه پخش کنه ولی همه رو نه
mkv یکی از فرمت هاییه که باهاش مشکل داره:31:
و اگه از فرمتش پشتیبانی کنه و بالاتر 1280*720 نباشه به راحتی اجرا میشه
و اصلا نگران لگ نباشین چون ویدئو هایی که خودش ظبط میکنه بیت ریت 1.2MB/s دارن
و تا بیت ریت خیلی بالاتر هم من لگ ندیدم
و زیرنویس هم میگن اجرا میشه ولی من نتونستم اجرا کنم. اگه یکی جواب من هم بده ممنون میشم!!
C7 هم فقط تو دوربین با ان8 فرق داره و از نظر نرم افزاری حتی در بعضی موارد ازش سریعتر هم هست:27:

fery joon
05-07-2011, 16:21
دوستان چجوری میتونم اس ام اس های موجود در اینترنت رو به گوشیم انتقال بدم و در صندوق draft ذخیرشون کنم؟ هر کاری کردم از این ovi suite سر درنیوردم

Arashdn
05-07-2011, 18:14
ان گوشی میتونه روتر وایفای هم بشه؟؟؟؟

*M!L4D*
05-07-2011, 19:09
ان گوشی میتونه روتر وایفای هم بشه؟؟؟؟

بله
البته با استفاده از این نرم افزار

Joikusoft JoikuSpot Premium v3092

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GACHINI1
06-07-2011, 09:28
[QUOTE=D_A_V_I_D;6220866]با سلام خدمت همه ی اعضای فروم:20:

الان 2تا سوال دارم:

ممــــــــــــــــــــنون !:46:[/QUOT
سلام دوست عزیز
بندر عباس که به این راحتی گوشی از اون ور میاد . بدون گارانتی 580 تا 590 تومنه چطو شده تو شمال با گارانتی ان 8 رو میدن 520 !!!!
تقلبی کپی زده عین اصل . از دوستان پرسیدم بین 100 تا 150 تومنه اونم فت و فراوون ... خلاصه اینکه حواست باشه... با چارتا عکس گرفتن فوری متوجه میشی که اصل نیست آخه کیفیت ها خیلی با هم فرق دارن...

amir200812
06-07-2011, 10:11
سلام دوست عزیز
بندر عباس که به این راحتی گوشی از اون ور میاد . بدون گارانتی 580 تا 590 تومنه چطو شده تو شمال با گارانتی ان 8 رو میدن 520 !!!!
تقلبی کپی زده عین اصل . از دوستان پرسیدم بین 100 تا 150 تومنه اونم فت و فراوون ... خلاصه اینکه حواست باشه... با چارتا عکس گرفتن فوری متوجه میشی که اصل نیست آخه کیفیت ها خیلی با هم فرق دارن...

QUOTE]

590؟
عزیز اگه میخوای آدرس بده با گارانتی 508 بدون گارانتی 485 سفارش بدم بیاد دم درتون!

reza,n
06-07-2011, 21:56
دوستات آیا این قضیه درسته که این گوشی زیاد هنگ میکنه؟ حقیقتش دارم روی خریدش تحقیق میکنم. ممنون میشم راهنماییم کنید. آیا واقعا" از گوشیتون راضی هستید و خریدش رو توصیه میکنید؟
ممنونم

amirpers
06-07-2011, 22:44
من که الان حدود 6 الی 7 ماهه که خریدم تا الان گوشیم هنگ نکرده.

ravanjan
07-07-2011, 12:50
قابل توجه این ابر غول دنیای گوشی
این غول گاهی گیج میشه و نمی دونم حواسش به کجا میره یا آدم شک میکنه که داره چیکار میکنه
من نمی دونم اسمش را هنگ بذارم یا جاسوسی یا دست انداختن صاحبش!!!!!!!!!!
:10:

hoomankarimi
07-07-2011, 15:52
سلام دوستان

من تازه دیروز این گوش رو خریدم490
ولی هنوز هیچی نشده چند مشگل داره!

اینترنت نمیره! یعنی میگه (صفحه یافت نشد ادرس وب را بررسی کنید!)
هندفریش رو خودش کار نمیکنه!(در حالی که هندفری گوشی n95 روش کار میکنه مال خودشم رو n95!)

در ضمن اگه ممکنه کلید سه دکمه ریستش رو لطف کنید بگید چیه؟!

خیلی ممنون پیشاپیش!

sameta2008
07-07-2011, 22:27
سلام دوستان

من تازه دیروز این گوش رو خریدم490
ولی هنوز هیچی نشده چند مشگل داره!

اینترنت نمیره! یعنی میگه (صفحه یافت نشد ادرس وب را بررسی کنید!)
هندفریش رو خودش کار نمیکنه!(در حالی که هندفری گوشی n95 روش کار میکنه مال خودشم رو n95!)

خیلی ممنون پیشاپیش!
در مورد اینکه اینترنت نمی ره:تنظیماتش نادرسته.شما تنظیماتو از ایرانسل یا سایت همراه اول بگیر مشکلت حله.
در مورد هندزفریش:دقت کنید که جکش کاملا درون دستگاه قرار گرفته باشه.یعنی وقتی جک هندزفریشو در دستگاه قرار میدین تا ته فشار بدین تا جا افتادنشو حس کنید.

hoomankarimi
08-07-2011, 15:29
در مورد اینکه اینترنت نمی ره:تنظیماتش نادرسته.شما تنظیماتو از ایرانسل یا سایت همراه اول بگیر مشکلت حله.
در مورد هندزفریش:دقت کنید که جکش کاملا درون دستگاه قرار گرفته باشه.یعنی وقتی جک هندزفریشو در دستگاه قرار میدین تا ته فشار بدین تا جا افتادنشو حس کنید.

نه داداش گرفتم ازش
اول مشکل نداشت وقتی باهاش از پی سی سویت با کامپیوتر رفتم اینترنت بعد دیگه نشد!
دیروز ریستش کردم ولی بازم درست نشد!

در مورد جکش هم مطمئنم البته هندسدفری پخش میکنه دکمه هاش کار نمیکنه!

ebicross
08-07-2011, 21:11

در ضمن اگه ممکنه کلید سه دکمه ریستش رو لطف کنید بگید چیه؟!
منم همین مشکل رو با هدفونش داشتم.
محکم فشار بده تا جا بیفته. یه صدایی میده وقتی جا میفته فکر میکنی شکست!

اگر یک روزی هنگ کرد یا نیاز داشتی ریست کنی گوشی رو کلید Power رو از بالا 12 ثانیه نگه دار تا حالت درآدورن باطری و گذاشتن مجددش انجام بشه.

behrooz.shie
09-07-2011, 01:45
نه داداش گرفتم ازش
اول مشکل نداشت وقتی باهاش از پی سی سویت با کامپیوتر رفتم اینترنت بعد دیگه نشد!
دیروز ریستش کردم ولی بازم درست نشد!

در مورد جکش هم مطمئنم البته هندسدفری پخش میکنه دکمه هاش کار نمیکنه!

هندسفری ت اصلیه ؟
چون من زیاد دیدم این مشکلو
باید گووشی و هندسفری همدیگه رو دیتکت کنن که بشه باهاش کار کرد :46:

vahid_crab708
09-07-2011, 02:13
به نظرم سامسنگ گوگل نکسوس از این خیلی سرتر است

*M!L4D*
09-07-2011, 08:39

معمولا یه کمرا فون ( ان 8 ) رو با یه اسمارت فون مقایسه نمی کنند !

Penryn
09-07-2011, 09:00
معمولا یه کمرا فون ( ان 8 ) رو با یه اسمارت فون مقایسه نمی کنند !
دوست عزیز N8 خودش گوشی هوشمند تمام عیار ولی با سیستم عامل سیمبیان. فقط بخاطر سنسور و لنز حرفه ای و بزرگی که در اون استفاده شده لقب کمرافون بهش داده شدهم و به این معنی نیست که در اسمارت فون بودنش تردیدیه.

از چه لحاظ؟؟
نمایشگر؟؟ بله. چون بزرگتره با رزولوشن بیشتر.
سیستم عامل؟؟ شاید. چون ویندوز موبایل و اندروید و iOS هم ضعفها و دردسرهایی دارند که سیمبیان نداره. نمیشه نظر قطعی داد.
امکانات؟؟ خیر. نسکوس فعلاً باید بره بوق بزنه:

---------- Post added at 10:00 AM ---------- Previous post was at 09:56 AM ----------

من بقدری با N8 و سیمبیان 3 روی اون و امکانات چشمگیرش راحتم که ابداً سراغ اندروید و..... نمیرم. مشکلی که در گوشی های نوکیا داریم فعلاً تحریم بودن و به تبع اون کار نکردن بعضی کامپوننتهای گوشی هستش که برای اونها هم جایگزینهای بهتر و راه حل های ساده ای وجود داره.:46:

*M!L4D*
09-07-2011, 09:40
دوست عزیز N8 خودش گوشی هوشمند تمام عیار ولی با سیستم عامل سیمبیان. فقط بخاطر سنسور و لنز حرفه ای و بزرگی که در اون استفاده شده لقب کمرافون بهش داده شدهم و به این معنی نیست که در اسمارت فون بودنش تردیدیه.

به هر حال بیشتر ان 8 یه کمرا فون هست تا اسمارت فون . حتی اگه به عنوان یه اسمارت فون هم در نظر بگیریمش نمی تونیم با گوشی های آندروید مقایسش کنیم !
اسمارت فون باید ساپورت بشه اما نوکیا اونقدر ها ان 8 رو ساپورت نمی کنه و از سیمبین یه Os فرعی در گوشیاش استفاده میکنه !

amirpers
09-07-2011, 11:12
دوشتان نمیدونید اسن سیمبین آنا کی میاد تا N8 خودمون رو آپگرید کنیم ؟

hoomankarimi
09-07-2011, 21:42
هندسفری ت اصلیه ؟

از کجا بفهمم اصله؟ در ضمن از نظر کیفیت پخش واقعا عالیه ولی دکمه هاش کار نمیکنه!

این اینترنتش اذیتم میکنه از وقتی به کامپیوتر وصل کردم رفتم باهاش اینترنت دیگه نمیره یه بارم ریستش کردم ولی نشد!

BBNHFAK
09-07-2011, 22:23
هندسفری ت اصلیه ؟

از کجا بفهمم اصله؟ در ضمن از نظر کیفیت پخش واقعا عالیه ولی دکمه هاش کار نمیکنه!

بعیده از اصل بودن هندزفری باشه
من هم اول که گوشیم رو گرفته بودم همین مشکل رو داشت یعنی دکمه هاش کار نمیکردن و مرتبا سیستم فرمان صوتی فعال میشد و دو نفر دیگه رو هم دیدم که وقتی گوشی رو گرفته بودن همین مشکل رو داشتن
ولی مشکل بعد از یه مدت خود به خود از بین میره (البته از درست جا نرفتن جک هم میتونه باشه)
شما یه مدت بدون کلید استفاده کنین بعدش کم کم درست میشه :31:

hoomankarimi
09-07-2011, 23:11
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

این اینترنتش درست نمیشه
اول میرفت ولی وقتی باهاش از کامپیوتر رفتم اینترنت دیگه نرفت!
یه بارم ریست سه دکمه کردم بازم نشد!
همش میگه ادرس وب را بررسی کنید!:41:

Danieh
10-07-2011, 03:55
سلام
نمیدونم این سوال باید اینجا مطرح بشه یا نه
ولی مخواستم بپرسم که چطور میتونم از gps موبایلم برای دیدن نقشه ها و خیابونا استفاده کنم
منظورم مسیریابی وغیره هستش
آخه وقتی تو نقشه ها میرم فقط مختصات رو بهم میده و از نقشه وجاده ها و خیابونا خبری نیست
چیکار کنم ؟ چیزی باید دانلود کنم؟
لطفا راهنماییم کنید خیلی نیاز دارم

h.gh
10-07-2011, 09:58
سلام
نمیدونم این سوال باید اینجا مطرح بشه یا نه
ولی مخواستم بپرسم که چطور میتونم از gps موبایلم برای دیدن نقشه ها و خیابونا استفاده کنم
منظورم مسیریابی وغیره هستش
آخه وقتی تو نقشه ها میرم فقط مختصات رو بهم میده و از نقشه وجاده ها و خیابونا خبری نیست
چیکار کنم ؟ چیزی باید دانلود کنم؟
لطفا راهنماییم کنید خیلی نیاز دارم

سلام دوست عزیز
آقا شما باید نقشه های گوشیو دانلود کنی
آخرین ورژن نرم افزارشم دانلود کنی
بعد با نرم افزار کار کنی

awed
10-07-2011, 10:16
منم یدونه میخوام:19:
قیمتش الان 505 با گارانتی نوکیا هستش

total_overdose
10-07-2011, 12:23
سلام
فکر کنم به زودی آنا با زبان فارسی میاد!
الان یدونه اومده ولی برای چین هست! البته زبونه انگلیسی هم داره !
من فلش کردم فریم ور خوبیه! سرعتش خیلی خوبه!

Danieh
10-07-2011, 12:42
سلام دوست عزیز
آقا شما باید نقشه های گوشیو دانلود کنی
آخرین ورژن نرم افزارشم دانلود کنی
بعد با نرم افزار کار کنی

سلام
مرسی دوست عزیز
ولی میتونی بیشتر راهنماییم کنی که از کجا وچه جوری وچه چیزی رو باید دانلود کنم؟
اگه راهنماییم کنی ممنون میشم

Masoud-Susa
10-07-2011, 12:44
سلام
فکر کنم به زودی آنا با زبان فارسی میاد!
الان یدونه اومده ولی برای چین هست! البته زبونه انگلیسی هم داره !
من فلش کردم فریم ور خوبیه! سرعتش خیلی خوبه!
میشه یه خورده از تغییرات آپدیت جدید برامون بگی :46:

total_overdose
10-07-2011, 13:28
میشه یه خورده از تغییرات آپدیت جدید برامون بگی :46:
سرعت تو اکثر جاها بالاتر رفته! یجورایی حس میکنی لمس گوشی مخصوصا جاهایی که اسکرول میکنی نرمتر رو روونتر شده!
لمس تویه قسمت مسیجینگ تو حالت کیبورد پهن بهتر شده!
تم گوشی و آیکوناش عوض شده!
تویه دوربین یه چنتا آیکن خوض شده!
سرعت باز کردن منو بالاتر رفته!
تعویض هوم اسکرین ها نرم تر شده!
باز کردن گالری کمی سریعتر شده و همچنین اسکرول توش نرمتر شده!
وب بروزر تغییر کرده و خیلیس بهتر شده!
و...

hoomankarimi
10-07-2011, 14:45
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

این اینترنتش درست نمیشه
اول میرفت ولی وقتی باهاش از کامپیوتر رفتم اینترنت دیگه نرفت!
یه بارم ریست سه دکمه کردم بازم نشد!
همش میگه ادرس وب را بررسی کنید!:41:

سرعت تو اکثر جاها بالاتر رفته! یجورایی حس میکنی لمس گوشی مخصوصا جاهایی که اسکرول میکنی نرمتر رو روونتر شده!
لمس تویه قسمت مسیجینگ تو حالت کیبورد پهن بهتر شده!
تم گوشی و آیکوناش عوض شده!
سرعت باز کردن منو بالاتر رفته!
تعویض هوم اسکرین ها نرم تر شده!
باز کردن گالری کمی سریعتر شده و همچنین اسکرول توش نرمتر شده!
وب بروزر تغییر کرده و خیلیس بهتر شده!
و...

سلام

این مشکل اینترنتش با فلش کردن حل میشه؟
اصلا این فلش کردن چطوریه؟
چطوری اپدیت میکنن؟
اینترنت پر سرعت میخواد؟
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید!:46:

total_overdose
10-07-2011, 15:42
مشکل اینترنت؟ ماله من هیچ وقت نداشته!
اما در کل ممکنه با با فلش به فریم ور جدید برطرف بشه!
بله اینترنت پرسرعت میخواد!
فقط خود فریم ور چیزی حدود 160 مگابایت هست!

BBNHFAK
10-07-2011, 16:38
سلام
مرسی دوست عزیز
ولی میتونی بیشتر راهنماییم کنی که از کجا وچه جوری وچه چیزی رو باید دانلود کنم؟
اگه راهنماییم کنی ممنون میشم
میتونین از برنامه پیشفرض استفاده کنین که همه شهرهای ایران رو نداره باید نقشه ها رو دانلود کنین(Nokia maps
و میتونین از نرم افزار های جانبی مثل گارمین استفاده کنین (که البته راه اندازیش یه ذره دردسر داره ولی بعدش دیگه راحت میشین)
برای اطلاعات بیشتر میتونین برین اینجا

و برای garmin

wow
چه تغییرات شگرفی تو قسمت دوربین ایجاد شده:27:
پس بهبود نرم افزار دوربین ، فوکوس دستی فیلمبرداری و بهبود سیستم زوم چی شد؟؟؟

total_overdose
11-07-2011, 00:15
پس بهبود نرم افزار دوربین ، فوکوس دستی فیلمبرداری و بهبود سیستم زوم چی شد؟؟؟
تا جایی که من یادمه گفته شده بود بعد از آنا یه فایله نصبی میاد داخل softwear آپدیت که هنو نیومده!
راستی اینی هم که من زدم احتمالا با ورژنی که میاد برای ما فرق داره! این یه فریمور خاص برایه یه منطقه! مثله همون ورژن 22
که برای سی7 هم اومده بود اما اون rm متفاوت داشت:46:

dsa
14-07-2011, 10:39
سلام

گوشی وی پی ان داخلی هم داره؟؟ چجوری میشه بدون ف ی ل تر از اینترنت وایرلسش استفاده کرد؟

miladddd
14-07-2011, 11:59
آقا من چند تا سوال دارم
من اول میخواستم سونی اریکسون x10 بگیرم، ولی الان که n8 داره افت قیمت میکنه، تقریبا پشیمون شدم
ببینید با خصوصیاتی که من میخوام n8 بهترین گزینه برا منه؟

1- دوربین عالی(اول عکاسی و بعد فیلم برداری) مهمترین گزینه
2- صفحه نمایش بزرگ و باکیفیت، امکانات خوب و راحتی استفاده
3- نرم افزار بدرد بخور و زیاد (البته تو این قضیه فکر کنم x10 بهتره)
4- صدای خوب

یه چند تا سوال متفرقه هم دارم

آیا تا اواخر تابستون بازم n8 افت قیمت خواهد داشت؟ مثلا برسه به 400؟
symbian ^3 نسبت به s60 v5 پیشرفت های خوبی داره یا نا امید کنندس؟
با توجه به وجود آندروید روی x10 و توقعات من، آیا symbian ^3 جوابگوی نیازهام هست؟
آیا n8 قابل -- هست؟

من راستش قبلا 6220c داشتم، در حد خودش دوربین و صدای خوبی داره، ولی از سیستم عاملش که s60 v3 هست خسته شدم

منتظر پاسختون هستم

BBNHFAK
14-07-2011, 14:23
آقا من چند تا سوال دارم
من اول میخواستم سونی اریکسون x10 بگیرم، ولی الان که n8 داره افت قیمت میکنه، تقریبا پشیمون شدم
ببینید با خصوصیاتی که من میخوام n8 بهترین گزینه برا منه؟

1- دوربین عالی(اول عکاسی و بعد فیلم برداری) مهمترین گزینه
2- صفحه نمایش بزرگ و باکیفیت، امکانات خوب و راحتی استفاده
3- نرم افزار بدرد بخور و زیاد (البته تو این قضیه فکر کنم x10 بهتره)
4- صدای خوب

یه چند تا سوال متفرقه هم دارم

آیا تا اواخر تابستون بازم n8 افت قیمت خواهد داشت؟ مثلا برسه به 400؟
symbian ^3 نسبت به s60 v5 پیشرفت های خوبی داره یا نا امید کنندس؟
با توجه به وجود آندروید روی x10 و توقعات من، آیا symbian ^3 جوابگوی نیازهام هست؟
آیا n8 قابل -- هست؟

من راستش قبلا 6220c داشتم، در حد خودش دوربین و صدای خوبی داره، ولی از سیستم عاملش که s60 v3 هست خسته شدم

منتظر پاسختون هستم
ان 8 از نظر دوربین بهترینه (البته در بین گوشی هایی که به ایران وارد میشن) و فیلمبرداری خیلی خوبی هم داره و تنها نقطه ضعفش فوکوس فیلمبرداری هست
صفحه نمایش هم کیفیت خوبی داره و از نظر تاچ هم خیلی روون هست و از نظر صدا هم از خیلی از گوشی ها بهتره و حداکثر صدای پخش موزیک حدود 80 دسیبل هست
در مورد قیمت هم احتمالا از 450 پایینتر نمیاد (ولی خب هرچیزی ممکنه:46:)
^3 از خیلی جنبه ها پیشرفت کرده اما نمیتونین ازش انتظار آندروید رو داشته باشین و هر نرم افزاری که براش میاد،6 ماه قبل برای آندروید آمده:31:

miladddd
15-07-2011, 17:28
بازم اگه دوسان نظری دارن ممنون میشم بدن

amirpers
15-07-2011, 18:45
بازم اگه دوسان نظری دارن ممنون میشم بدن

گفته های جناب BBNHFAK تایید میشه.
البته حدود 1 ماه و خورده ای دیگه سیستم عامل آنا از سیمبیان 3 منتشر میشه برای این گوشی که یک سری از مشکلات رو برطرف کرده.

dsa
15-07-2011, 19:06
سلام

گوشی وی پی ان داخلی هم داره؟؟ چجوری میشه بدون ف ی ل تر از اینترنت وایرلسش استفاده کرد؟

کسی کمکی نمیتونه بگنه؟؟؟

Masoud-Susa
15-07-2011, 19:11
کسی کمکی نمیتونه بگنه؟؟؟
خیر.وی پی ....ان داخلی نداره.....
اما واسه عبور از فـی ل ترینگ می تونید از اپرا مینی استتفاده کنید.

dsa
15-07-2011, 21:10
خیر.وی پی ....ان داخلی نداره.....
اما واسه عبور از فـی ل ترینگ می تونید از اپرا مینی استتفاده کنید.

تا اونجا که یادمه اپرا مینی فنت فارسی ساپورت نمی کرد، تئ ورژن های جدیدش درست شده؟؟

میشه لینک دانلودش بدید

ممنون

navid010
16-07-2011, 12:29
بچه ها من یه مشکلی دارم قبل از اینکه گوشیمو ریست کنم نقشه ها رو با ovi map خیلی عالی دیده می شد ولی الان سیاه نشون می ده نمی دونم مشکلش چیه هم دیگه نمی توندارم
یه مشکلی دیگه وارد اینترنت بشم هر صفحه ای که باز می کنم پیغام page not found میده ولی با کامپیوتر راحت وارد میشم

در ضمن اپرا مین هم واسه من کار نمی کنه

amadar
16-07-2011, 21:07
سلام من گوشی n8دارم ولی جای که من زنگی میکنم داخل اتاق انتن ضعیف است نمدانم چه باید کنم میشه راهنمایم کنید یا د ر تنظیمات خود گوشی یا برنامه برای تقویت آنتن معرفی کنید ممنون میشم باتشکر تروخدا زوتر اگه میشه برام ایمیل کنید amoslem67@yahoo.com

miladddd
18-07-2011, 18:43
روی n8 میشه symbian anna ریخت؟ چجوری؟

airmaxwisp
19-07-2011, 08:18
روی n8 میشه symbian anna ریخت؟ چجوری؟

سلام...

به زودی ریلیز میشه و برای n8 هم میاد:20:

در پناه حق

behnam21
19-07-2011, 18:22
بروبچز بهتون بر نخوره !!!

ولی جالبه برام من هر چی نقد گوشی نوکیا خوندم مال وقتی که این مدل گوشی داشت می اومد یا اوایل اومدنش همش n8 رو در حد تیم ملی آرژانتین تو سال 86 معرفی کرده بودن !!!

اما بچه های اینجا رو که میبینم هر کی میاد یه ناله ای گوشی داره. من دقیقا متوجه نمیشم تا این حد اشکال برای یه گوشی زیاد نیست ؟

من چند وقتیه که دارم مطالعه میکنم تایپیک های گوشی رو الان مثلا برای ویواز میان بحث میکنن تم رو چجور عوض کنیم وی پی ان چطور بگیریم

اما اینجا توی بیس سی صفحه ی اخیرش اکثرا اومدن گفتن باطری ضعیفه؛ آنتن نمیده؛ هندزفری وصل نمیشه ؛ زیر نویس نمیخونه ؛دوربین چشم نواز نیست و ....

کلا این گوشی برخلاف تمام مدلای دیگه عجیب مشکل سخت افزاری داره

الان هر چی نقد هم در مورد این گوشی میخونم واقعا بدو بیراه میگن بهش .

ولی خب من به خاطر usb خاصی که داره و هم چنین دوربین فوق العادش عجیب پا گیرش شدم . میخوام بخرمش .خوبیش اینه که برای من برنامه خور بودن گوشی زیاد مهم نیست.به هیچ وجه هم اهل بازی با گوشی نیستم خدارو شکر .

بزرگترین ایرادش از نظر من صفحه نمایش و رزولوشن کمشه نسبت به هم ریشاش !!!

حالا بحث من اینه 1 ماه پیش قیمتش بود 520 تومن .الان تقریبا 470 تومن هم گیر میاد.

قیمتش با کله داره میاد پایین.دیگه عملا روزانه داره افت پیدا میکنه . به نظرتون تا 420 می رسه یک ماه دیگه ؟

بعد خبر ندارین ماه رمضون گوشی ها افت قیمت پیدا میکنه یا نه ؟

آها یه مورد دیگه اینکه من گوشی رو بخرم بعد میشه سیمبینشو آنا کرد یا نه باید صبر کنم خود symbian anna بیاد روی گوشی ؟کار منه تغییر سیمبیان یا دنگ و فنگ خاص خودشو داره تغییر سیستم عامل ؟

yoosef_st
19-07-2011, 19:16
سلام...

به زودی ریلیز میشه و برای n8 هم میاد:20:

در پناه حق
این سیمبین Anna چی هست؟ چه تفاوتهایی با ورژن قبلیش داره؟

Penryn
19-07-2011, 20:17
این سیمبین Anna چی هست؟ چه تفاوتهایی با ورژن قبلیش داره؟
هسته همون S^3 هست ولی با پوسته و رابط کاربری یک مقدار ویرایش شده!! البته شخصً از قیافه ی ایکونهاش خوشم نمیاد. امکانات جزئی هم بهش اضافه شده. یه ذره سرعت اجرای دستورات و رابط لمسی هم بهبود پیدا کرده.
به احتمال زیادی با آپدیت جدیدی که برای S^3 در راهه اون جزئی امکانات و تغییرات به خود S^3 اضافه شه و نیازی به رفتن بطرف آنا نداشته باشی. توی عکس زیر تفاوت ایکونها را میتونی در دو تا N8 ببینی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Penryn
19-07-2011, 20:29
اما بچه های اینجا رو که میبینم هر کی میاد یه ناله ای گوشی داره. من دقیقا متوجه نمیشم تا این حد اشکال برای یه گوشی زیاد نیست ؟

من چند وقتیه که دارم مطالعه میکنم تایپیک های گوشی رو الان مثلا برای ویواز میان بحث میکنن تم رو چجور عوض کنیم وی پی ان چطور بگیریم ؟
من نحول و حوش 7 الی 8 ماهه این گوشی رو خریدم. تنها مشکلی که باهاش داشتم این بود که همون اوائل در اثر ناشی گری خودم کاسپر9 را از یه سایت فله ای ریختم رو گوشی و دچار ریست دائم کردمش و بردم Nokia Care تا فلشش کنند. در حالیکه کاسپر9 Ovi Store که نصب کردم هیچ مشکلی نداشت جز نبودن کرک واسش!!
مشکل دیگه ای نداشتم. توقعاتم هم از یه گوشی معقوله نه نامعقول. آخه بعضیها گوشی خریدن انتظار دارن مثل pc یا لپتاپ بتونن همه جور بازی روش بریزن و همه جور برنامه های عجیب غریب هم براش پیدا کنن. یه بخشیش توقعات الکیه. متأسفانه بعضیها همینجوری نق میزنن. مثلاً یه آقایی بی توجهی کرده گوشیشو انداخته توی اب و نمیدونسته سریع باید گوشی را خاموش کنه. حالا که گوشیش به مشکل خورده هی توی این فروم و موبایلستان میاد به نوکیا و N8 فحش میده!!! مقایسه با اندروید و گالاکسی هم باعث شده یه عده هی بیان غر بزنن که اندروید فلان امکانات رو داره چرا S3 نداره. خبر ندارن که همون اندروید چقدر اذیتها و پیچیدگیها در جای خودش داره یا همون گالاکسیS2 چقدر صدای صاحبانش رو دراورده چه از لحاظ کیفیت ساخت و چه حرارت در حد بخاری برقی!!!
آقا توقع از گوشی باید معقول و بجا باشه و با شناخت کامل از انتظاراتی که از گوشی دارین باید برین خرید. مثل اینکه یه کسی میخواد بار زیاد جابجا کنه بره سوپر اسپرت بنز SLR بخره!!! خودش مقصره باید همون اول میرفت وانت یا کامیون(شایدم درشکه!!!) همون اول میخرید نه یه سوپراسپرت!!

behnam21
19-07-2011, 21:26
من نحول و حوش 7 الی 8 ماهه این گوشی رو خریدم. تنها مشکلی که باهاش داشتم این بود که همون اوائل در اثر ناشی گری خودم کاسپر9 را از یه سایت فله ای ریختم رو گوشی و دچار ریست دائم کردمش و بردم Nokia Care تا فلشش کنند. در حالیکه کاسپر9 Ovi Store که نصب کردم هیچ مشکلی نداشت جز نبودن کرک واسش!!
مشکل دیگه ای نداشتم. توقعاتم هم از یه گوشی معقوله نه نامعقول. آخه بعضیها گوشی خریدن انتظار دارن مثل pc یا لپتاپ بتونن همه جور بازی روش بریزن و همه جور برنامه های عجیب غریب هم براش پیدا کنن. یه بخشیش توقعات الکیه. متأسفانه بعضیها همینجوری نق میزنن. مثلاً یه آقایی بی توجهی کرده گوشیشو انداخته توی اب و نمیدونسته سریع باید گوشی را خاموش کنه. حالا که گوشیش به مشکل خورده هی توی این فروم و موبایلستان میاد به نوکیا و N8 فحش میده!!! مقایسه با اندروید و گالاکسی هم باعث شده یه عده هی بیان غر بزنن که اندروید فلان امکانات رو داره چرا S3 نداره. خبر ندارن که همون اندروید چقدر اذیتها و پیچیدگیها در جای خودش داره یا همون گالاکسیS2 چقدر صدای صاحبانش رو دراورده چه از لحاظ کیفیت ساخت و چه حرارت در حد بخاری برقی!!!
آقا توقع از گوشی باید معقول و بجا باشه و با شناخت کامل از انتظاراتی که از گوشی دارین باید برین خرید. مثل اینکه یه کسی میخواد بار زیاد جابجا کنه بره سوپر اسپرت بنز SLR بخره!!! خودش مقصره باید همون اول میرفت وانت یا کامیون(شایدم درشکه!!!) همون اول میخرید نه یه سوپراسپرت!!

حرفت درسته ولی خب از حق هم نگذریم که در تالار های دیگه هم ممکنه اچ تی سی یکی بره تو آب !!! همین ان ایت بیشترین تلفات رو داره. باز نسبت بگیریم از همه چی میبینیم غر های ان ایت بالاتر از حد نرماله . در واقع ضمن تایید بحثات و حرفات بازم نظرم اینه که اینجا ایراد بیشتر میبینیم .

حالا این بحثو کردی من یه نکته ی خیلی جالبی رو بگم در حیرتم از بچه ها به خدا. بچه های اینجا نه حالا بهشون بر میخوره !!دوستای خودمو مثال میزنم

یه سری ببو گلابی هایی هستن که معیار با کیفیت بودن عکس رو دیدن از تو گوشی میدونن !!!طرف از یه اچ تی سی عکس گرفته تو گوشی عکس خیلی خوشکل نشون میده میگه پنج این عین دوازده نوکیائه !!!! دیروز یکی بم داشت همینو میگفت. گفتم چطور فهمیدی میگه عکسو تو گوشی دیدم !!!!!

به خدا بعضی از افرادو میبینم که اطلاعاتی میدن که آدم شاخ در میاره. طرف میاد میگه عکس توی گوشی خیلی زنده بود !!!!! اصلا نمیدونه همین زنده بودن عکس یعنی دستکاری کردن توی تنیمات اصلی دوربین و همین یعنی گند زدن به کیفیت عکس و تخدیش جزئیات و واقعیت در عکس

از اینا مثلا یک عده باکلاس تر اونایی هستن که میگن ما تو کامپیوتر عکسو باز کردیم خوب بود !!!!

این حرفا جوکه. ما خودمون تو خونمون یه دوربین 2 داریم یه دوربین 3 یه دوربین 5 . شغل منم طوریه که با دو تا دوربین 14 و 12 دیجیتالی کار کردم .

حتی کار توی فتوشاپ هم به نظر من برای میزان کیفیت عکسی که دوربین میگیره کافی نیست .

دوربین دوی من عکسا رو یه جوری میگرفت که پنج کم می آوورد . یعنی تو کامپیوتر هم باز ایرادات فهم کیفیت داریم

تا عکسه پرینت نشه ؛ اونم در قطع بزرگ هیچ چی نیمتونیم اظهار نظر کنیم در مورد کیفیت.

من توی این صفحات فقط یه دوستمون رو دیدم که در مورد کیفیت دوربین ان ایت بحث درست و حسابی کرد . بقیه ی بچه ها همین جوری فله ای یه نظری دادن

توی پرینت یه عکس اونم در قطع های a3 و بالاتر تازه میفهیم دوربین چقده کار کرد داره و کجا می لنگه. در مورد پیکسل پیکسلش میتونیم نظر بدیم

یا راه ساده تر اینه که عکس رو با پینت باز کنیم و پیکسل هاشو دقیق نگاه کنیم .

طرف میاد شکمی میگه این عکس رو تو شب گرفتم نیگا چقده خوب شده !!!!!برای من در تمام طول عمرم دو سه بار پیش اومده که بخوام تو تاریکی شب عکس بگیرم فقط !!!! حساب کنید با این اطلاعات میایم نظر یک نفر رو عوض میکنیم

ضمن اینکه اصلا مگا پیکسل هم ملاک نیست تازه. خودش یک جوک بزرگیه که به خورد ما دادن

بدتراز همه ی اینا اینه که بعضی از دوستان ملاک عکس خوب ان ایت یا مثلا ساتیو عکسیه که تو سایت رسمی خود گوشی گذاشته هستش !!!!

طرف هزار تا عکس میگیره پنج تای خوبشو سوا میکنه میذاره تو سایت. ما که بناید گل اینا رو بخوریم

حالا فیلم برداری که یه داستان دیگه ای داره. من با چند تا دوربین فیلم گرفتم. یه گوشی 3.2 سامسونگ بود که توی تبدیل خراب نشد. اکثر گوشی ها و دوربینای دیجیتال وقتی فیلمشونو میخوای تبدیل کنی به cd یا dvd یا dvix تازه می فهمید چه کلاهی سرتون رفته .

علی ای حال میخوام بگم بیشتر بچه ها در مورد نرم افزار و سخت افزار گوشی خیلی مطلع هستن و استادی هستن برای خودشون . منتها در تشخیص دوربین من یکی دو سه نفرو کار درست دیدیم. اما در همین مورد اظهار نظر بیشتر از هر چیز دیگه ای بوده !!!!

Penryn
19-07-2011, 22:27
نوشتی ان ایت!!! تعجب کردم! بار اول بود دیدم کسی اینجوری تلفظ کرد البته بعد از اون آقای فروشنده:46: که گوشی رو ازش خریدم! میگم شما مثلاً ویندوز 98 رو هم ویندوز ناینتی ایت تلفظ میکنی؟؟:31:
دیگه عدد رو که میشه فارسی خوند که!
به هر حال....

ضمن اینکه اصلا مگا پیکسل هم ملاک نیست تازه. خودش یک جوک بزرگیه که به خورد ما دادن ببین عزیزم من خودم با پاناسونیک FZ38 که تا همین اواخر بهترین سوپرزوم SLR Like بازار بود مدت زیادیه دارم کار میکنم و بیشتر هم raw میگیرم تا توی فوتوشاپ روی اون کار کنم.... با اطمینان بشما میگم در کارایی دوربین ان هشت نباید اصلاً شک کرد. صرف رزولوشن حسگر یا بقول شما مگاپیکسل رو هم میدونیم که ارزشمند بودن دوربین رو نمیتونه ثابت کنه. ولی در N8 ما با حسگر بزرگ, عدسی بسیار با کیفیت و بزرگ و در کنارش رزولوشن بالا طرفیم نه اینکه پیسکلهای زیادی رو در یک فضای کوچک جا داده باشند(عیب بقیه ی گوشیهای 12MP).
بحث دوربین رو در اینجا فعلاً مطرح نکردم چون به اندازه ی کافی بحثهای فنی زیادی توی موبایلستان داشتیم و دیگه حالش نیست اینجا هم ادامه بدم.

behnam21
19-07-2011, 23:46
من با اجازت یه کوچول زبان درس میدم اونم در حد مقدماتی . سعی میکنم درست تلفظ کنم تا چیزی رو اشتباه به کسی یاد ندم. ویندوز 98 رو همین 98 میگم ولی ویندوز7 رو ویندوز هفت نمیگم !!! میگم سون با اجازه بزرگترای این عرصه !!!

این سایتی هم که میگی موبایلستان من تا حالا نشنیدم. آدرس بده مام فیض ببریم از نوشته های زیباتون

دوربین هم من صفحاتو که میخوندم دیدم بعضی از بچه ها استنباط های غلط میکنن تو دو سه روز گذشته دو تا از دوستای خود منم دلیلای شکمی آووردن گفتم یه توضیح مختصری بدم که بدونن چی به چیه .

در کل بازم تاکید میکنم تا چاپ نشه هیچ چی مشخص نیست. در قطع بزرگ عکس رو پرینت بکنید تمام ریزه کاریای گوشی مشخص میشه. فیلم هم یه بار تبدیلش بکنید به سی دی یا دی وی دی تو دستگاه ببینید اگه رنگشو نباخت و اگه حرکات و تصویر طبیعی بود اونوقت هنر دوربین مشخص میشه

اما اینکه یکی میاد میگه گوشی دوربین پنج فلانی از هشت بهمانی بهتره چونکه من تو گوشی یا کامپیوتر دیدم یا تو شب از بهمان گوشی عکس گرفتم یا چه میدونم عکس پانورامای خوب گرفتم اینا همش تو حاشیس .اصلا دلیل هم نمیشه

کما اینکه تا جایی که شنیدم و دیدم و خوندم ان ایت تو این لحاظ حرفی برا گفتن داره . برا همین میخوام بخرمش .

منتهای مراتب الان هر روز افت قیمت داره .تو یک ماه گذشته 50 تومن اومده پایین .منتظرم کمتر بشه یه جای معقولی واسته حداقل .گوشیو الان بخرم 470 بعید نیست یک ماه دیگه تا 410 هم بیاد. اینجوری که شنیدم قیمت جهانیش هم 310 دلاره . جای کار داره هنوز !!!

Penryn
20-07-2011, 05:00
من با اجازت یه کوچول زبان درس میدم اونم در حد مقدماتی . سعی میکنم درست تلفظ کنم تا چیزی رو اشتباه به کسی یاد ندم. ویندوز 98 رو همین 98 میگم ولی ویندوز7 رو ویندوز هفت نمیگم !!! میگم سون با اجازه بزرگترای این عرصه !!!

تشکر میکنم که از ما بزرگترای این عرصه!!! کسب اجازه کردی و یه کوچولو درس دادی. میگم بیا یه کوچولو درس دیگه(البته بازم با اجازه ی بزرگترا!!!) بده که دلیلش چیه به او یکی میگی ویندوز نود و هشت و به این یکی میگی ویندوز سون!!! یا ان ایت!!!!:31::27: تنها دلیل منطقی که من میتونم برای اینکار پیدا کنم اینه که معادل انگلیسی برای 7 و 8 در فارسی نداریم!!!:tongue: به همین دلیل باید معادل انگلیسی شون را استفاده کنیم!!! :16:
ضمناً من موندم شما موبایلستان رو که بیشتر بچه های بخش موبایل اینجا عضوشن نمیدونی اصلاً کجاست!!! و نه خودت این گوشی رو داری چطوری میای اینجا تحلیل ارائه میدی. :31:
چقدر سطح این تاپیک بالاست که شما تحلیلگرشی!!:31:
بابا تحلیلگر!!! :27::21:

behnam21
20-07-2011, 05:50
من گوشی ان ایت رو تحلیل نکردم چون مسلمه ندارمش . دوربین رو تحلیل کردم. اونم نه دوربین این گوشی رو. به کل دوربین های موبایل رو . چون یه نیمچه تخصص و ربعچه آشنایی و خمسشه کاری باهاشون دارم

موبایلستانم پیدا کردم برم ببینم چی نوشتن .بالاش بدین بنویسن هر کی این سایت رو نشناسه مشمول حد میشه !!!

ان ایت هم نمیگیم زین پس .به جاش میگیم ان هشت . کلا از این به بعد میگیم سه دی مکس ،فارسی یک ،ویندوز هفت ، و .... به جای دات کام هم بگیم نقطه کام !!!

Penryn
20-07-2011, 06:34
ما هم زین پس بجای behnam21 میگیم بهنام تونتی وان!!! آخه باید به 4 نفر نشون بدیم اعداد انگلیسی رو بلدیم بخونیم دیگه!!:31:
رفتی موبایلستان برای اینکه یوقت گم نشی یه راست بیا این تاپیک:::

Mohammad.Zdn
20-07-2011, 18:37
مگه تو قرآن اومده غسل جنابت چطوره ویا تعیین خلفا رو و...

yashgin128
20-07-2011, 20:33
بچه ها قیمت یه دونه دست دوم سالم ان هشت حدودا چقدره؟
به نظرتون گوشی خوبی هست تو این رنج؟
مرسی

Penryn
20-07-2011, 20:51
بچه ها قیمت یه دونه دست دوم سالم ان هشت حدودا چقدره؟
به نظرتون گوشی خوبی هست تو این رنج؟
مرسی
در خوب بودنش من که شخصاً شکی ندارم. ولی برای خرید چند تا پیشنهاد دارم براتون:
1-دنبال دست دوم هیچ جنس و کالایی مخصوصاً لوازم الکترونیکی نباشین. چون معمولاً مرسومه که وقتی به عیب میفته میفروشند....
2-اگه دنبال فیلمبرداری Full HD - نصب و اجرای بازیهای موبایل جدید و سنگین - نصب انواع و اقسام برنامه های جدید و عجیب غریب هستی, سراغ N8 و گوشیهای سیمبیان نرو.
3-اگه دنبال فیلمبرداری HD و عکاسی با وضوح بالا و جایگزین دوربین دیجیتال- استفاده از ناوبری GPS مخصوصاً برای کلان شهرها و مسافرت- نصب برنامه های رایج و کاربردی-اتصال گوشی به LCD برای تماشای وضوح بالای فیلم و.... بهمراه زیرنویس - اتصال فلش مموری یا هارد از راه USB برای کاربردهای مختلف هستی N8 همون گوشیی هست که دنبالشی.

reza bagaee
20-07-2011, 21:50
آخرین قیمت n8

e_mohsen83
25-07-2011, 08:28
سلام
من این گوشیو تازه گرفتم فعلا دوتا مشکل دارم باهاش:
1-هندزفری رو موقعی که بهش وصل میکنم اصلا کارنمیکنه درصورتی که ارم هندزفری در گوشی هست.
2-موقع تماس گرفتن گوشی نور قفل میشه یعنی نوره صفحه میره وباید کلید قفل بازشونده روزد
درضمن گوشی من دودفعه خود به خود خاموش شده.
اخرین نسخه نرم افزار ان هم واسه 31.3.2011است
اگخه بخوام اپدیت کنم په جوری میشه خودنوکیا که نمیزاره؟

@mahmoud
27-07-2011, 17:52
آخرین قیمت n8 کلی 430 فروش تکی 475-480 فک کنم باشه/برا هندزفری هم اگه دقت کنی یکم تا کیپ شدن فاصله داره خوب کیپش کن و تو یه مرحله سوکتو وارد کن/برا اپدیتم فک کنم باید ورژنو میذاشتی نه تاریخ که اخرین ورژن 014.002 هستش که اگه جدیدتر بیاد با وایرلسشم میتونی آپ کنی ولی احتمالا فارسیش بره که بدی بیرون برات فلش بزنن بهتره:20:

Penryn
27-07-2011, 18:50
آخرین قیمت n8 کلی 430 فروش تکی 475-480 فک کنم باشه/برا هندزفری هم اگه دقت کنی یکم تا کیپ شدن فاصله داره خوب کیپش کن و تو یه مرحله سوکتو وارد کن/برا اپدیتم فک کنم باید ورژنو میذاشتی نه تاریخ که اخرین ورژن 014.002 هستش که اگه جدیدتر بیاد با وایرلسشم میتونی آپ کنی ولی احتمالا فارسیش بره که بدی بیرون برات فلش بزنن بهتره:20:
اگه گوشی از اول فارسی داشته و از خود نمایندگی خریده باشی با آپدیت فیرمویر کردن زبان فارسی از بین نمیره ولی اگه از اول فارسی نداشته با فلش کردن فارسی رو بهش اضافه کرده باشی این اتفاق میتونه بیفته. برای آپدیت کردن برنامه ها یا فیرمویر دلیلی نداره نوکیا نداره! شما از راه وایرلس خود گوشی میتونی آپدیت کنی و مشکل نداره. اون چیزی که به تحریم خورده رفتن به Ovi Store و دانلود نرم افزارهای مختلفه که برای حل این مشکل هم میتونیدر داخل PC با استفاده از V-P-N بری دانلود برنامه های مختلف انجام بدی.

majid84
29-07-2011, 14:36
سلام
دوستان باطری N8 را باید چطوری عوض کرد ؟

amirpers
29-07-2011, 17:02
سلام
دوستان باطری N8 را باید چطوری عوض کرد ؟

دوست عزیز
باتری در حالت عادی بیرون نمیاد و باید پیچ هاش باز بشه که گارانتیش رو باطل می کنه.

Masoud-Susa
29-07-2011, 17:35
آقا این آپدیدت لامصب آنــــا نیومد؟!!!(منظورم ورژن رسمیه)

behnam21
29-07-2011, 17:43
آنا هنوز نیومده که نیومده !!

دوستان میگم یه سوال

این سایتی که میگم شماره سریال بدید تموم جیک و پیک گوشی رو میده

خب الان این سایت من شماره سریال دادم میگه اسم گوشیت اینه !بعد میگه سفارش داده ی اروپاست !!! خب همه ی ما اینا رو میدونستیم. گوشی من البته قدیمی بوده . من میخوام n8 بخرم فردا پس فردا . الان مشکل من اینه که این سایت اطلاعات یخلی خاصی نمیده . یه سری مهمل می بافه !!بروبچز میگفتن آی جیک و پوک گوشیتو یمریزه وسط . هر چی دانسته و نادانسته و رمز و روابط اخلاقی و غیر اخلاقی و بیرون میده کوش پس ؟!!!!!

vahidsport
30-07-2011, 23:25
N8 مشکل خاموش شدن و دیگه روشن شدن رو هنوز داره یا دیگه نیست؟

Masoud-Susa
31-07-2011, 00:02
من به شخصه که تا حالا با همچین مشکلی مواجه نشدم...دوستان رو نمی دونم...

ولی من فکر کنم این مشکل مربوط به همون سری های اول ان 8 بود!:46:

h.gh
31-07-2011, 21:00
سلام

آقا این آپدیدت لامصب آنــــا نیومد؟!!!(منظورم ورژن رسمیه)

آپدیت جدید AnnA تو این ماه میاد
به گفته خودشون نیمه اول ماه آگوست

آنا هنوز نیومده که نیومده !!

دوستان میگم یه سوال

این سایتی که میگم شماره سریال بدید تموم جیک و پیک گوشی رو میده

خب الان این سایت من شماره سریال دادم میگه اسم گوشیت اینه !بعد میگه سفارش داده ی اروپاست !!! خب همه ی ما اینا رو میدونستیم. گوشی من البته قدیمی بوده . من میخوام n8 بخرم فردا پس فردا . الان مشکل من اینه که این سایت اطلاعات یخلی خاصی نمیده . یه سری مهمل می بافه !!بروبچز میگفتن آی جیک و پوک گوشیتو یمریزه وسط . هر چی دانسته و نادانسته و رمز و روابط اخلاقی و غیر اخلاقی و بیرون میده کوش پس ؟!!!!!

دوست عزیز
شما واسه دراوردن جیکو پوک گوشی از نرم افزار فونیکس باید استفاده کنی
اگه میخوای N8 بگیری بهتره با گارانتی اصلی باشه و وقتی چک کردی 13یا14ماه داشته باشه

تو سریای اول این گوشی بود.ولی خدارو شکر برطرف شده.
من که هنوز به این مشکل نخوردم

soroush20
01-08-2011, 10:41
سلام دوستان
خوب یه سوالی داشتم : امکان اتصال ان 8 از طریق HDMI و تبدیل اون به کابل آنالوگ و اتصال اون به تلویزیونهای SDTV وجود داره؟

mehdio07
01-08-2011, 15:16
سلام دوستان
خوب یه سوالی داشتم : امکان اتصال ان 8 از طریق HDMI و تبدیل اون به کابل آنالوگ و اتصال اون به تلویزیونهای SDTV وجود داره؟

نیازی به این نیست
شما میتونی از طریق کابل AVI سه رنگ
از پورتی که هندزفری وصل میکنی
تصویر sd بگیری

dr.vampire
02-08-2011, 02:04
دوستان قضیه این آنا چیه ؟؟؟؟
میشه توضیحات بدین

Penryn
02-08-2011, 09:54
دوستان قضیه این آنا چیه ؟؟؟؟
میشه توضیحات بدین
قبلاً زیاد گفته شده. همون سیمبیان3 هست ولی با پوسته و ظاهر جدید. یه سری امکانات جزئی هم بهش اضافه شده.

amirpers
02-08-2011, 11:51
ما كه نفهميديم بالاخره اين آنا كي مياد.

behnam21
02-08-2011, 16:17
بعد از این همه مدت رفتم یه فروشگاه ان ایت پیدا کردم کثافت میگه گوشی نوکیا با گارانتی اصل که خود مرکز خدمات نوکیا هم تاییدش کرده 530 تومن
دو هفته ی پیش هم خودم زنگ زده بودم دقیقا همین قیمتو داده بود
کثافت یه ریال هم پایین نمیاد
شهرستانی بودن خدایی این دردسرارم داره !!

بروبچز بیرون شیرین 470 میدن .با گارانتی بی گارانتی هم میدن 480 تومن .
الان دو هفتس شیتیل جوره منتها کثافتا را نمیدن. یه جا میرم کل گوشی از پلمپ بازه به طرف میگم چک میکنم سریالوها طرف یهو سرخ و سفید میشه
یه جا میرم میگم سریالای چک کردنی همش اشتباهه من سی تا سریال بهت میدم مال گوشی های دو سیمکارته ی چینی همه جلو چشمت تایید میشن !!
یه جا یمرم خوش سابقه کلی گوشی ازش خریدیم میگه من دارم اصل مجاره !!!
من شنیدم فنلاندی حالا صدی یک ممکنه یگر باید اما مجار نشنیده بودم !!
خلاصه ان هشت رو نخریده این همه بلا سرمون اومده

Penryn
02-08-2011, 18:37
میخوای Nهشت بگیری فقط از یه نمایندگی یا مرکز فروش معتبر بگیر تا خاطرت جمع باشه. برای اینکه بدونی کدوم فروشگاه مورد تأیید و معتبره مثل من به نمایندگی نوکیا تهران(تلفنش توی سایت فارسی نوکیاست) تماس بگیر و بپرس میگه. بعد دیگه نیازی حتی به چک کردن سریال و.... پیدا نمیکنی و با خاطر جمعی میتونی خرید کنی. نمایندگی های مجاز هم معمولاً نمونه های مونتاژ شده در شعبه ی چینی نوکیا که دارای زبان فارسی هست رو عرضه میکنن. خلاصه ی کلام Nهشت رو فقط از نمایندگی مجاز یا فروشگاههای مورد تأیید تهیه کنین.

behnam21
02-08-2011, 20:27
مرسی دوست عزیز
میگم دیشب کانال farsi یک داشت میگفت گوشی ان هشت فیلمبرداریش چهار mp هستش .یکی هم گفتش سه gp هس !!!!
من گفتم با نرم افزار سه دی مکس اگه بشه با عکساش کار بشه خیلی خوبه .

با این ویندوز هفت رفتم تو تو سایت com نقطه nokia چیز خاصی نوشته نشده بود .

خیلی خسته شده بودم رفتم یه ساندویچ هات سگ خوردم . به علاوه ی یکمی هم پنیر برگر

بعدش گفتم یا میرم گوشی سیب آیفون رو میخرم یا گوشی سامسونگ کهکشان سین

اگه نشد حتما htc احساسی رو میخرم .هرچند htc الهام بخش اومده خیلی بهتر از همه ی ایناست !!!

خدایا به ملت یه کم کار بده از بیکاری نمیرن !!! بابا من هر جا میرم دست رد میزنن به سینم تو میگی ان هشت درسته یا ان ایت !!!

ولی جدای از اینا معمولا رسم بر اینه که حروف یک رقمی رو همون انگلیسی بگن بقیه رو فارسی . مثل فیفا 11 و الخ .

بابت راهنماییت هم مرسی . فردا برم دنبالش ببینم چی میشه.

shahriar4000
02-08-2011, 21:40
ما كه نفهميديم بالاخره اين آنا كي مياد.
دوست عزیز انا تا اخر اگوست میاد یعنی اخر این ماه

behnam21
02-08-2011, 21:50
توی موبایلستان بحث رو این بود که مممکنه اصلا آنا نیاد یه دفعه ای بلا بیاد

هرچند بازم بحث داشتن سر اینکه این گوشی کشش داره اون سیستم عامل رو بکشه یا نه

Masoud-Susa
02-08-2011, 21:54
بابا بیخیال این بحث ها شید ... ان ایت = ان هشت :دی

.
.
.

توی موبایلستان بحث رو این بود که مممکنه اصلا آنا نیاد یه دفعه ای بلا بیاد
فکر نکنم نوکیا همچین کاری بکنه....
belle آپدیت بعد آناست..
مگه میشه نوکیا آپدیتی رو که این همه روش مانور داده رو بیرون نده و آپدیت بعدی رو بده؟!!!
:10:

behnam21
02-08-2011, 22:46
دوست عزیز نوکیا اوضاعش عجیب درام تر از این حرفاست . تمام مسئولانش افتادن به مصاحبه کردن . تو حساب کن فقط دو درصد بازار گوشی های هوشمند آمریکا رو در اختیار داره. عملا آخرینه. این در حالیه که بیشتر از همه هم خدایی زحمت میکشه. همین گوشی اکثر امکانات ممکنه رو داره .

اگه دیدید یهویی گفته همراه با گوشی اشانتیون شترمرغ هم میدیم باور کن بلا که سهله !!!!

ولی خدایی دقت کنید همیشه آخرین گوشی که دست به ساختار شکنی میزنه همین نوکیاست . حساب کنید دو سال پیش این سیمبیانو ول میکرد میرفت سراغ یه سیستم عامل جدید الان اوضاعش این نبود خدایی .

mehdio07
03-08-2011, 02:23
مرسی دوست عزیز
میگم دیشب کانال farsi یک داشت میگفت گوشی ان هشت فیلمبرداریش چهار mp هستش .یکی هم گفتش سه gp هس !!!!

اگه نشد حتما htc احساسی رو میخرم .هرچند htc الهام بخش اومده خیلی بهتر از همه ی ایناست !!!

خدایا به ملت یه کم کار بده از بیکاری نمیرن !!! بابا من هر جا میرم دست رد میزنن به سینم تو میگی ان هشت درسته یا ان ایت !!!

ولی جدای از اینا معمولا رسم بر اینه که حروف یک رقمی رو همون انگلیسی بگن بقیه رو فارسی . مثل فیفا 11 و الخ .

اشتباه نکنم شما تو موبایلستانم همسن بحث رو داشتین

به هر حال اگه ما اشتباه تلفظ میکنیم
شما هم اشتباه تایپ میکنی

قرار نیست فونوتیک بنویسی
اسم گوشی N8 هست
دیگه نمیان تو ایران فارسی روش بنویسن ان اِیت
یا تو چین بزنزن ▒▒▒
یا en eit یا n eight

فقط N8 و این یه اسمه
همین
نیازی نیست تو این تاپیک کل دایره لغاتی که بلدی ترجمه کنی

ghasem13
03-08-2011, 21:46
مرسی دوست عزیز

به نظر من این بحث ها الکیه!
و اکثر این اسم ها هر جور که راحت تر به زبان بشینه تلفظ میشن و هیچ قانون و قوایدی نداره !
پس بهتره بچسبیم به اصل بحث تایپیک.

اگه بخوایم به صورت حرفه ای n8 و c7 رو با هم مقایسه کنیم و برتری ها و احیانا ضعف های این دو گوشی رو با هم مقایسه کنیم به چه نکاتی اشاره میکنید؟؟؟

مثل نداشتن اتوفوکوس در c7
2 برابر بودن مقدار rom در c7.
عکاسی بهتر n8 در برابر c7 .(کیفیت فیلمبرداری شون هم فرقی دارن با هم ؟ )
میگن کیفیت صفحه نمایش n8 نصبت به c7 بهتره ؟ (مگه پیکسل هاشون با هم برابر نیست ؟ )
داشتن پورت hdmi و صدای دالبی در n8 .
و ...
بقیه تفاوت ها رو هم شما بگین

behnam21
03-08-2011, 21:53
در مورد c7 من شنیدم گوشی خیلی زیاد هنک میکنه . البته مدلای خاصی . کلا تنها دلیلی که من هنوز n8 نخریدم و میترسم بر اینه که یه مقاله خوندم حدودا 5 درصد گوشی های n8 تو زرد از آب در میان. از اونور این عدد برای c7 بالاتره . هرچند فکر کنم رکوردش دست htc sensation باشه که رکوردش خیلی خیلی زیاده

بروبچز میگم خداروشکر مام داریم صاحب گوشی میشیم.اگه خدا بخواد فردا یا شنبه. فقط طرف میگه من گارانتی دارم نوکیای فنلاندی همون گارانتی با همون تست اس ام اسی هم هست مال چینی

بعد همکارش گفت یعنی فنلاندی با گارانتی دوازده ماهه رو میگی ؟ما نداریم که !!! یعنی خود همکارش قبول نکرد !! این گفت لیبیل ه--ک شده داریم توپ

منظورش از ه--ک لیبل دیگه چیه ؟

بعد من کدومو بخرم؟ طرف منو دس هم انداخت گفت گاگولی اینقد گیر میدی چینی با گارانتی میخوای من فلنلاندی با گارانتی هم دارم اس ام اس چک میکنی همه چی حله

نظر دوستان چیه ؟ اصلا مگه فنلاندی با گارانتی دوازده ماهه نوکیا هم داریم ؟این طرف یه جارو داره میپیچونه ها .

بعد گفت با کابل و همه چی . خیلی از دوستان به من سفارش کرده بودن که کابلا و وسایلش کامل باشه.

P I R A N H A
03-08-2011, 22:19
دوستان یه پلیر قدرتمند معرفی کنید کهflvوmkw مثل هلو بخش کنه+ساین باشه

D_A_V_I_D
04-08-2011, 06:18
بازم سلام به همه. :46:
بالاخره منم این N8 رو گرفتم و ازین به بعد سر و کلم این طرفا بیشتر پیدا میشه!

نقره ای خریدم بدون گارانتی 455 تومن.

همین اول یه سوال :
یه ترفند بود که آهنگهایی رو که نمی خواستیم تو songs نمایش داده بشن، اونا رو میریختیم تو قسمت Others و پوشه های داخل اون که خودمون می ساختیم...
من رو N73 و N96 که داشتم همین کار رو می کردم.
ولی این مثلا موزیک رو که بلوتوثی میگیریم اگه بخوایم نمایش داده بشه باید رفرش کنیم قسمت موزیک پلیر رو تا بیاد. اگرم این کار رو بکنیم تمام آهنگ هایی رو که تو قسمت Others بودن هم نمایش داده میشن.

خواستم بپرسم راه دیگه ای واسه این مساله نیست؟ البته بجز rar کردنشون یا با x-plore مخفی کردنشون.
مرسی
:11:

behnam21
04-08-2011, 13:42
بروبچز من یه گوشی خریدم بالاخره. منتها مشکل من همین ضمانتشه. طرف رو یکی از دوستام معرفی کرده گوشی رو تحویل من داده . پونصدو ده تومن هم گرفته. همین امروز صبح هم آوورده نشون به این نشونی که دیروز پول داشتم رفتم پیشش نداشت. سه روز پیش داشت 480 تومن میگفت این این قیمته . حالا من حدودای 535 برام آب خورد با رم هشت گیگ و وسیله مسیله

بروبچز این خودش گفتش ضمانت نامه رو قولشو بهت نمیدم. مدل دیگه ای هم نمیاریم چون همین مدل رو پس نیاوردند خرابی خاصی نشد . اینا تعمیرگاه هم دارن دم دستشون

میگم این شماره سریالم میزنم نمیخونه. طرف پس هم میگیره. گوشی هم مشکل خاصی نداره. کابل مابل و ال سی دی ضد خش هم روشه. من دقیقا میخوام بدونم ضرر کردم ؟

الان میتونم پسش هم بدم. تا 24 ساعت میتونه دستم باشه. من راسش مشکل خاصی ندیدم .ضمن اینکه وسیله ای رو هم نخورده بود. روش این زده :

made in finland under authority of corporation finland

خب نظر دوستان چیه؟ اس ام اس رو چک کردم گارانتی نیست.جلوی خودشم چک کردم. گفتش به نظر منم گارانتی نیست. بعد از مدت ها یه آدم نسبتا خوب تو گوشی دیدم . یعنی دوستم چندین خرید پیشش کرده به این دوستمم و حرفاش اعتماد دارم. حالا این طرف دله مله باشه نمیدونم زیاد.

بروبچز نظر ؟

عکس هاش هم یک مگ هستن به نظر میاد دوربینش 12 باشه. دیگه من چیز خاصی ندیدم که بگم مثلا چینیه 60 تومنی هستش یا مورد دیگه ای

behnam21
05-08-2011, 07:52
میگم چن تا مورد رو ذکر کنم همینجا در روز اولی !!

1:اون بنفشه پیدا شده. در برخی از تصاویری که فیلمبرداریش تو شب هستش گوشی جدا و عملا مشکل داره. من بعید میدونم فقط گوشی من اینطور باشه. شما برقا رو خاموش کنید یه دموی فیلم رو ببینید گوشی عملا داغونه !!!!

2: فیلم برداری مثکه فلش نداره نه ؟من نمیدونستم خدایی . یعنی فیلم رو فقط باید تو روز گرفت ؟یا نور داره من تنظیمشو بلد نبودم ؟!!

3:صداش متوسطه اینهمه تعریف صداشو کردن . متوسطه. من k750 داشتم بهتر بود !!هرچند k750 در فرهنگ معنیش میشه وویس فون !!!!

4: لمسش خیلی خوبه. مشکلی نداره. من با c6 هم کار کردم. c6 کیبوردی .لمسش واقعا سخت بود این یکی لمسش خیلی خوبه. اینجور که من فهمیدم فقط لمس سامسونگ و آی فون یه کم بالاتر از این مدل هستن

5:فلش رو نصب کردم خوشکل خوند فلش رو . این سیستم usb on the go یک چیز بی نظیریه . خدایی همین به تنهایی صد تومن می ارزه. اصلا آسه لامصب

6: میگم این سیمبیان هم خیلی نچسبه خدایی !!حال آدمو به هم میزنه. اینباکسش همون اینباکس ، منوهاش همون منو. من دو سال n72 داشتم . خیلی شبیهش بود. خیلی تنظیمات رو چشم بسته انجام میدم. خدایی زوره. من 86 اون گوشی رو داشتم الانم 90 هم همین جوریه منوهاش تقریبا

7: خیلی از پسوند های فیلم رو نمیخونه . زیرنویس هارممربع نشون میده . divx ها رو هم دلخواهی نشون میده

8: میگم این کیبورد مجازیش دست ادم جا نمیشه توش!!!خداییش 3.5 اینچ الان میفهمم دوستان میگفتن کمه چقده حق داشتن !!گوشی باید 4.3 اینچی باشه !!
برای تایپ به شدت به مشکل خوردم

9: آنتن مثکه سخت میده. من ایرانسل میزدم تو گوشی های دیگه هیچ وقت نصفه نشون نیمدادن. اما این گوشی نصفه نشون میده من برام جای تعجبه

10:سیم کارت و فلش رو خیلی سخت میخوره من میترسم اون دستگیره بشکنه خدایی !!!!

11:حافظه ی داخلیش خداست !!! خدایی مگه تموم میشه !!!!!!

12: اون هدستی که دوستان میگفتن سخت میره و باید تا آخر فشارش بدی و این حرفا برا من صدق نکرد. خیلی راحت خوند . هدست خیلی خوشکلی داره خدایی

13: بر خلاف چیزی که من شنیدم عکسا رو خیلی راحت باز میکنه . خیلی راحت زوم میکنه. اصلا هنکی هم ندیدم. سرعتش نصبت به سی یوش خیلی خوبه. البته اینم بگم الان که فکر میکنم حدس میزنم خیلی از آمار و ارقام سی پی یو ها بی خود باشه . مثل همین اچ تی سی دو هسته ای که دوستان تفاوتی ندیدن با مدلای خیلی پایینتر شرکتای دیگه. مثل اینکه هر کی یه رقمی میده. خلاصه این مدل نوکیا هنکی خیلی خاصی نداشت تا حالا

14:نور فلشش خیلی قویه. من با چند مدل دوربین حرفه ای دیجیتال هم کار کردم. خدایی نور فلش این آس آسه .

هر گوشی به نظرم ایراداتی داره در کنارش محاسنی هم داره. ادم باید همشو ببینه . تا جایی هم که ممکنه بتونه ایرداتشو برطرف کنه .آدم هم باید واقع بین باشه. چون من نوکیا خریدم بیام ازش تعریف کنم بگم خیلی خوبم همه چی آرومه سامسونگ اخه سونی اریکسون تقلید کاره اچ تی سی دکونشو بسن موتورولا ادم نیست آی فون تیغ زنه نشد حرف. باید همه رو به چشم دید. آدم عمرش خیلی کمه.

h.gh
05-08-2011, 22:44
سلام

بازم سلام به همه. :46:
بالاخره منم این N8 رو گرفتم و ازین به بعد سر و کلم این طرفا بیشتر پیدا میشه!

نقره ای خریدم بدون گارانتی 455 تومن.

همین اول یه سوال :
یه ترفند بود که آهنگهایی رو که نمی خواستیم تو songs نمایش داده بشن، اونا رو میریختیم تو قسمت Others و پوشه های داخل اون که خودمون می ساختیم...
من رو N73 و N96 که داشتم همین کار رو می کردم.
ولی این مثلا موزیک رو که بلوتوثی میگیریم اگه بخوایم نمایش داده بشه باید رفرش کنیم قسمت موزیک پلیر رو تا بیاد. اگرم این کار رو بکنیم تمام آهنگ هایی رو که تو قسمت Others بودن هم نمایش داده میشن.

خواستم بپرسم راه دیگه ای واسه این مساله نیست؟ البته بجز rar کردنشون یا با x-plore مخفی کردنشون.
مرسی

داداش مبارک باشه
:5:
انشاالله به خوبیو خوشی
داداش اگه رم داشته باشیو اهنگارو تو همونجا که میگی بریزی OK میشه
فقط باید رم داشته باشی
البته بگم که یه رم کلا داشته باش که برنامه هاتو بریزی رو رم.محض احتیاط اگه برنامه مشکل داشت رمو دربیاری

بروبچز من یه گوشی خریدم بالاخره. منتها مشکل من همین ضمانتشه. طرف رو یکی از دوستام معرفی کرده گوشی رو تحویل من داده . پونصدو ده تومن هم گرفته. همین امروز صبح هم آوورده نشون به این نشونی که دیروز پول داشتم رفتم پیشش نداشت. سه روز پیش داشت 480 تومن میگفت این این قیمته . حالا من حدودای 535 برام آب خورد با رم هشت گیگ و وسیله مسیله

بروبچز این خودش گفتش ضمانت نامه رو قولشو بهت نمیدم. مدل دیگه ای هم نمیاریم چون همین مدل رو پس نیاوردند خرابی خاصی نشد . اینا تعمیرگاه هم دارن دم دستشون

میگم این شماره سریالم میزنم نمیخونه. طرف پس هم میگیره. گوشی هم مشکل خاصی نداره. کابل مابل و ال سی دی ضد خش هم روشه. من دقیقا میخوام بدونم ضرر کردم ؟

الان میتونم پسش هم بدم. تا 24 ساعت میتونه دستم باشه. من راسش مشکل خاصی ندیدم .ضمن اینکه وسیله ای رو هم نخورده بود. روش این زده :

made in finland under authority of corporation finland

خب نظر دوستان چیه؟ اس ام اس رو چک کردم گارانتی نیست.جلوی خودشم چک کردم. گفتش به نظر منم گارانتی نیست. بعد از مدت ها یه آدم نسبتا خوب تو گوشی دیدم . یعنی دوستم چندین خرید پیشش کرده به این دوستمم و حرفاش اعتماد دارم. حالا این طرف دله مله باشه نمیدونم زیاد.

بروبچز نظر ؟

عکس هاش هم یک مگ هستن به نظر میاد دوربینش 12 باشه. دیگه من چیز خاصی ندیدم که بگم مثلا چینیه 60 تومنی هستش یا مورد دیگه ای

داداش واسه شماهم مبارک باشه
ضمانت نامه اصلی نوکیا 14 ماهه هست
اگه اطمینان داری که سری اول نیستو جدید اومده امید به خدا دیگه مساله ای نداره
عکسایی که دیفالته خوده دوربینه رو 9 مگاپیکسله که باید تنظیم کنی رو 12
حجمشون تا 6الی7مگ هم میرسه

دوستان یه پلیر قدرتمند معرفی کنید کهflvوmkw مثل هلو بخش کنه+ساین باشه

دوست عزیز خود پلیرگوشی قویه که نیازی به پلیر نداره

فقط همه دوستان توجه کنن

گوشی رو لطفا با یکی از فریمورای کوک شده سایت هایی که خودتون میشناسین فلش بزنین که هم آپدیت بشه هم امکاناتو سرعتش بره بالا
هم -- شده باشه که مشکل ساین نداشته باشید

من چندتا کوک معرفی میکنم که کاملن
قصدهیچگونه تبلیغ ندارم فقط قصدکار راه انداختن داریم
H03!N_ScOrPiO
اولیش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidsport
05-08-2011, 23:03
داشتن پورت hdmi و صدای دالبی در n8 .
کسی تا حالا اینو تست کرده مثلا یه فیلم MKV حدود 2 گیگ با صدای AC3 و 5.1 پخش کرده صدا چند کانال هست؟

behnam21
06-08-2011, 05:58
داداش واسه شماهم مبارک باشه
ضمانت نامه اصلی نوکیا 14 ماهه هست
اگه اطمینان داری که سری اول نیستو جدید اومده امید به خدا دیگه مساله ای نداره
عکسایی که دیفالته خوده دوربینه رو 9 مگاپیکسله که باید تنظیم کنی رو 12
حجمشون تا 6الی7مگ هم میرسه

دوست عزیز خود پلیرگوشی قویه که نیازی به پلیر نداره

میگم گوشی من چرا عکس بد مییگره. یه کاور بود روی دوربین گوشی برداشتم. روی خود لنز مگه کاور دیگه ای هستش ؟ همه چیشو هم تنظیم کردم. خدایی عکس میگیره در حد دوربین سه مگا پیکسلی . دوربین 5 مگا پیکسلی c6 سره ازش . اندازه ی عکسا 300084000 هستش . حالت ماکرو هم که داره. دیگه نمیشه گفت مثلا دوربینش بدله !!!طوقتی 300084000 هستش یعنی دوربینش 12 مگا پیکسله .

دقیقا مشکل از کجاست. میگم نکنه یه کاور هم روی لنز باشه منهای اونی که من کندم ؟!!اثر انگشتم پاک کردم. فیلماش هم خوبن اما عکساش اصلا نه

h.gh
06-08-2011, 12:09
میگم گوشی من چرا عکس بد مییگره. یه کاور بود روی دوربین گوشی برداشتم. روی خود لنز مگه کاور دیگه ای هستش ؟ همه چیشو هم تنظیم کردم. خدایی عکس میگیره در حد دوربین سه مگا پیکسلی . دوربین 5 مگا پیکسلی c6 سره ازش . اندازه ی عکسا 300084000 هستش . حالت ماکرو هم که داره. دیگه نمیشه گفت مثلا دوربینش بدله !!!طوقتی 300084000 هستش یعنی دوربینش 12 مگا پیکسله .

دقیقا مشکل از کجاست. میگم نکنه یه کاور هم روی لنز باشه منهای اونی که من کندم ؟!!اثر انگشتم پاک کردم. فیلماش هم خوبن اما عکساش اصلا نه

ببین داداش
شما وقتی دوربینو باز میکنی
options
Settings
Image Quality
چک کن که رو 12 باشه
بعد اینکه عکسارو بزار تو LCD سیستمت ببین.اینطوری مقایسه کردن با دوربینای 5 پیکسل راحت تره
یه نمونه میزارم شما نگاه کن
حجم عکس 4.33 MB
4000*3000
و اینکه فیلم برداریش واقعا کولاکه .البته تنظیمش کنی رو High Definition
واینکه دوربین این گوشی اول فیلمش عالیه بعد عکسش
ولی عکسش هم واقعا ردیفه

behnam21
06-08-2011, 13:57
دوست عزیز چرا چک کردم رو دوازده هستش

روی ال سی دی مانیتور هم عکسا رو چک کردم. گذاشتم رو فتوشاپ هم چک کردم. اصلا عکسه رو فتوشاپ قابلیت کار کردن هم نداره. زود میپره رنگ و روش . در حالی که دوربین 5 مگا پیکسلی نمیپرید .

نمیشه هم گفتش که همش فریبه دوربین من الکیه دوربین تمام بچه ها خوبه !!اگه الکیه فیلم برداریش هم باید الکی باشه !!! 3000*4000 نباید باشه و ...

میگم منهای یک کاوری که روی دوربین و فلش زنون رو پوشونده که اونو کندم. روی خود لنز هم کاوری بود ؟دوستان متوجه هستن کجا رو میگم؟روی شیشه ی خود خود لنز .
منمیخوام با یه چیزی دست بزنم میترسم خش بندازم اوضاع بدتر از قبل بشه !!!

n.a.b.a.t
06-08-2011, 14:23

behrooz.shie
06-08-2011, 15:56
:31: اره خوب کیفیتو میاره پاین کاور
ولی مگه رویه لنز کاور داره :13:

h.gh
06-08-2011, 21:31
دوست عزیز چرا چک کردم رو دوازده هستش

روی ال سی دی مانیتور هم عکسا رو چک کردم. گذاشتم رو فتوشاپ هم چک کردم. اصلا عکسه رو فتوشاپ قابلیت کار کردن هم نداره. زود میپره رنگ و روش . در حالی که دوربین 5 مگا پیکسلی نمیپرید .

نمیشه هم گفتش که همش فریبه دوربین من الکیه دوربین تمام بچه ها خوبه !!اگه الکیه فیلم برداریش هم باید الکی باشه !!! 3000*4000 نباید باشه و ...

میگم منهای یک کاوری که روی دوربین و فلش زنون رو پوشونده که اونو کندم. روی خود لنز هم کاوری بود ؟دوستان متوجه هستن کجا رو میگم؟روی شیشه ی خود خود لنز .
منمیخوام با یه چیزی دست بزنم میترسم خش بندازم اوضاع بدتر از قبل بشه !!!

:31: اره خوب کیفیتو میاره پاین کاور
ولی مگه رویه لنز کاور داره :13:

نه دوست عزیز به جز همون کاور که کندی دیگه نداره
اگه میشه بایه فریمور کوک شده فلش بزن ببین چی میشه

behnam21
06-08-2011, 21:57
خب یه هفته وای میستم آنا میاد دیگه !!!

بروبچز مثکه آخر این هفته آنا میاد از منبع معتبر شنیدم !!

منبع معتبرشم اینترنته !!!

من میگم دو هفته وای میستم اگه خوب شد شد اگه نشد میبرمش گارانتی . ولی خدیای پیغمبری گوشی 3.2 مگا پیکلس از گوشی من بهتر عکس میگیره

من گفتم نکنه یه کاوری رو لنز باشه اینطوری نورو پخش میکنه

یعنی بهتون بگم فیلمبرداریش با دوربین 12 مگ دیجیتال مو نمیزنه . دیجیتاله یه کم بهتره البته. هرچند دیجیتالی ها اگه دقت کنید معمولا یه رنگ رو خیلی غالب میگیرن. مثلا فیلماشون به آبی میزنه همه چیو . یا سبز

اما عکس برداریش راحت بهتون بگم از k750 که داشتم و مقایسه کردم کمتر بود. خیلی شیرین بگم . دو مگا پیکسلی کا هفتصدو پنجاه بهتر عکس میگیرفت. من میگم خدایی دوربینش از نظر عکاسی ایراد داره شیرین

h.gh
07-08-2011, 02:05
خب یه هفته وای میستم آنا میاد دیگه !!!

بروبچز مثکه آخر این هفته آنا میاد از منبع معتبر شنیدم !!

منبع معتبرشم اینترنته !!!

من میگم دو هفته وای میستم اگه خوب شد شد اگه نشد میبرمش گارانتی . ولی خدیای پیغمبری گوشی 3.2 مگا پیکلس از گوشی من بهتر عکس میگیره

من گفتم نکنه یه کاوری رو لنز باشه اینطوری نورو پخش میکنه

یعنی بهتون بگم فیلمبرداریش با دوربین 12 مگ دیجیتال مو نمیزنه . دیجیتاله یه کم بهتره البته. هرچند دیجیتالی ها اگه دقت کنید معمولا یه رنگ رو خیلی غالب میگیرن. مثلا فیلماشون به آبی میزنه همه چیو . یا سبز

اما عکس برداریش راحت بهتون بگم از k750 که داشتم و مقایسه کردم کمتر بود. خیلی شیرین بگم . دو مگا پیکسلی کا هفتصدو پنجاه بهتر عکس میگیرفت. من میگم خدایی دوربینش از نظر عکاسی ایراد داره شیرین

عزیز ماهم داریم عکاسی میکنیم دیگه
حالا ایشالا با این فریمور جدیدش ردیف بشه

D_A_V_I_D
09-08-2011, 13:38
من چند تا سوال تو گوشی داشتم، دوستان اگه می دونن کمکم کنن:

1.تنظیماتی تو گوشی هست که اگه با کابل گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم نخوام شارژ بشه؟

2.ویبرش خیلی ضعیفه، مخصوصا اس ام اس که میاد و تو سایلنته فقط یه لرزش خیلی کوچیک داره. اینم تنظیم داره یا اگه برنامه ای واسه تغیرش موجوده من طالبشم!

3.سنسور کنار دوربین جلو که تو روشنایی و تاریکی نور رو کم و زیاد می کنه تنظیمات داره که فعال یا غیر فعال بشه؟

4.چرا حجم عکسایی که میگیرم همه زیر 2 مگ هستن؟ با این که روی 12مگاپیکسل تنظیمه و با کیفیت خوب هم عکس می گیره ولی حجم هر عکسی رو که می گیرم به 2 مگ هم نمی رسه! در صورتی که فک کنم حدود 5 مگ باید باشه! با کیفیتش مشکل ندارم، ولی واقعا واسم سوال شده که چرا! یعنی زیپش می کنه؟!!

5. و از همه مهم تر، فعلا هیچ راهی واسه دریافت فایل cer و key نداریم؟ اگه -- نشه حداقل یجور بشه نرم افزارای ساین نشده رو نصب کرد!

ممنووووووووون :11:

behnam21
09-08-2011, 17:46
دوربینو من جواب بدم

خودش زیپ میکنه معمولا

میگن زیپ میکنه البته . چون من تا چار مگ هم گرفتم بعضا تا شیش مگ هم گرفتن

اما دلیل علمیش شاید این باشه چون وضوح تصویر رو دست نمیزنه و سعی میکنه تصویرو همونطور که هست نشون بده (حالا تا چه حد موفق بوده الله اعلم )

برا همین حجمش اونقدرام زیاد نیست .

amin2005
11-08-2011, 00:28
من چند تا سوال تو گوشی داشتم، دوستان اگه می دونن کمکم کنن:

1.تنظیماتی تو گوشی هست که اگه با کابل گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم نخوام شارژ بشه؟

2.ویبرش خیلی ضعیفه، مخصوصا اس ام اس که میاد و تو سایلنته فقط یه لرزش خیلی کوچیک داره. اینم تنظیم داره یا اگه برنامه ای واسه تغیرش موجوده من طالبشم!

3.سنسور کنار دوربین جلو که تو روشنایی و تاریکی نور رو کم و زیاد می کنه تنظیمات داره که فعال یا غیر فعال بشه؟

4.چرا حجم عکسایی که میگیرم همه زیر 2 مگ هستن؟ با این که روی 12مگاپیکسل تنظیمه و با کیفیت خوب هم عکس می گیره ولی حجم هر عکسی رو که می گیرم به 2 مگ هم نمی رسه! در صورتی که فک کنم حدود 5 مگ باید باشه! با کیفیتش مشکل ندارم، ولی واقعا واسم سوال شده که چرا! یعنی زیپش می کنه؟!!

5. و از همه مهم تر، فعلا هیچ راهی واسه دریافت فایل cer و key نداریم؟ اگه -- نشه حداقل یجور بشه نرم افزارای ساین نشده رو نصب کرد!

ممنووووووووون :11:

۱. چنین چیزی نداره.ای شارژ شدن اشکالی هم نداره.
۲. با انتخاب یک آهنک طولانی تر مدت زمان ویبره در حالت سایلنت بیشتر میشه.
۳. خود گوشی تنظیمات نداره،ولی میشه با نرم افزار غیر فعالش کرد.
۴. بسته به میزان نوری که سنسورش دریافت میکنه،جحم عکس متغیره.مثلا عکس از یک منظره در روز آفتابی باعث بالا رفتن حجم عکس میشه.
۵. میتونی با فریمور کوک شده فلش بزنی که در اون صورت برای نصب هیچ فایلی ساین نمیخواد ولی فکر کنم گارانتی رو از بین میبره.

hamidreza0073
11-08-2011, 12:56

1 مگ؟دوربین n97 من که پنج هست عکساش 1 و نیم مگه:20:

behnam21
11-08-2011, 13:08
دوست عزیز عکساش معمولا کوچیکه سایزش . من توضیح دادم. یه سری میگن این اختصاصی خود نوکیاست ویژگی دوربین و عکس و زیپ کردنشه و از این حرفا . که خب اگه عکسا رو کم حجم میکنه پس چرا عکس 4 مگی هم میگیریم ما . دلیلش اینه نوکیا عکسا رو مات تر میگیره وضوح رنگیش اینقدری نیست که عکسا رو بزنه بالای پنج شیش مگه. وگرنه دوربین 12 مگا پیکسلی عکساش حدودی باید 3-6 مگ باشه که نوکیا معمولا 1 الی 4 مگ هسش

hamidreza0073
11-08-2011, 13:38
من این گوشی رو ندارم ولی اینجور که شماها میگین کیفیت عکسش پایینه به نظر من مشکلش نرم افزاریه و با یه آپدیت درست میشه چون سخت افزارش که درسته فقط باید بهینه سازی بشه چون اگه خود دوربین مشکل داشت فیلم رو با کیفیت عالی نمیگرفت
غصه نخورین ایشالا با آپدیت درست میشه فعلا منتظر آنا باشین ببینین چی میشه:10:

amirpers
11-08-2011, 14:25
من این گوشی رو ندارم ولی اینجور که شماها میگین کیفیت عکسش پایینه به نظر من مشکلش نرم افزاریه و با یه آپدیت درست میشه چون سخت افزارش که درسته فقط باید بهینه سازی بشه چون اگه خود دوربین مشکل داشت فیلم رو با کیفیت عالی نمیگرفت
غصه نخورین ایشالا با آپدیت درست میشه فعلا منتظر آنا باشین ببینین چی میشه:10:

چه كسي گفته دوربين اين گوشي مشكل داره ؟ دوربين N8 به جرات ميشه گفت در زمينه عكاسي بهترينه در بازار.
كسي كه عكس ميندازه بايد وش عكاسي صحيح رو بلد باشه و اگه بتونه دوربين رو به صورت دستي تنظيم كنه ؛ مي تونه از كيفيت بالاش نهايت استفاده رو بكنه.

BBNHFAK
11-08-2011, 14:55
معمولا حجم عکس ها حدود 2 مگ هست
و دلیلش هم فشرده شدن عکس ها توسط برنامه گوشی هست
اگه از برنامه خود گوشی استفاده نکنین و از برنامه های دیگه مثله HDR استفاده کنین حجم عکس ها تا 10 مگ هم میرسه
در ضمن حجم ربطی به کیفیت نداره
اگه اینجوری در نظر بگیرین دیتا ریت ضبط فیلم ان 8 ، حدود 10000 kbps هست که این عدد در هندی کم های full HD حدود نصف یعنی 5000 هست

behnam21
11-08-2011, 16:53
من ولی نظر شخصیم اینه که در عکس برداری اون صلابت 12 رو نداره اما در فیلمبرداری خیلی خوبه . در عکس برداری هم بلد بودن و این حرفا دیگه شوخیه خدایی . الان همه عکاسی بلد هستن . من به شخصه با سه مدل دوربین دیجیتال 7 و 12 و 14 مگا پیکسلی و با گوشی های c6 ; k750; n72;n70;n73;k770و یه مدل سامسونگ کشویی سه مگا پیکسل که اسمشو یادم نیست عکس گرفتم و در واقع صدها عکس گرفتم از هرکدومشون . حالا من عکس بلد نیستم بگیرم این یه حرفیه .ضمن اینکه من اگه بگم چیزی حدود 1000 صفحه پرینت از عکس این دوربینا گرفتم هم غلو نکردم و در واقع گرفتم.

ضمن اینکه گزینه های نوکیا در عکاسی عملا فرق خاصی نداره. مثلا وضوح رو ببری اخر زیاد فرق خاصی نمیکنه. اما گوشی های دیگه خییل روی تنظیمات حساس هستن. سونی اریکسونا دقیقا یه مقداری دست بزنی تنظیمات نور رو عکس گوشی زیرو رو میشه .

جالب اینکه اکثرا هم چه گوشی چه دوربین وقتی کیفیت رو میبرن روی آخرین مگا پیکسل در بقیه ی موارد تنظیما ت رو خودکار میذارن . دیگه قلق خیلی خاصی نمیخواد من احساس کنم بلد نباشم و دوستان بلد باشن .

من به شخصه معتقدم مات تر تصویرو میگیره نسبت به بقیه ی دوربینای دیگه و یه مقداری کیفیتش به 12 نمیخوره .اما فیلم برداریش عالیه کاش فیلمبرداریش نور هم داشت. البته 25 فریم فیلمبداری یه خرده اذیت میکنه فیلم یه کم شل میشه که قراره آپدیت انا مثکه 30 فریمش بکنه حل بشه .

اون دوستمون هم گفت آپدیت بیاد عکاسی بهتر میشه هم راست گفت بنده خدا. قراره با آپدیت آنا و بل قسمت تنظیمات عکاسی و فیلمبداری هم تغییراتی بکنه که خب ما استقبال میکنیم. لابد یه سری مشکلاتی بود که میخواد تغییر بکنه بهتر از این بشه دیگه .

Penryn
11-08-2011, 19:39
اگه اینجوری در نظر بگیرین دیتا ریت ضبط فیلم ان 8 ، حدود 10000 kbps هست bit rateدقیقش 7.5Mbps هست برای بالاترین کیفیت HD.

vahidsport
12-08-2011, 04:11
اقا اگه انمكان داره اين فايل رو دان كنيد ببينيد گوشي پخش ميكنه يه تيكه از فيلم اواتاره كه صداش دالبي هست حجم ش هم هفت مگه كمتر از اين نتونستم بكنم يه بامرام پيدا شه اينو تست كنه ممنون

Penryn
12-08-2011, 10:44
اقا اگه انمكان داره اين فايل رو دان كنيد ببينيد گوشي پخش ميكنه يه تيكه از فيلم اواتاره كه صداش دالبي هست حجم ش هم هفت مگه كمتر از اين نتونستم بكنم يه بامرام پيدا شه اينو تست كنه ممنون

مشکلی نداشت:

vahidsport
12-08-2011, 11:54
مشکلی نداشت:

بیخیال بابا:18:
صداش رو هم پخش کرد

Penryn
12-08-2011, 13:16
بیخیال بابا:18:
صداش رو هم پخش کرد
شما حالت خوبه؟؟ من که نمیفهمم چی میگی عزیز. چی رو بیخیال بابا؟؟ مگه قرار بوده صدا رو پخش نکنه؟؟!

yoosef_st
12-08-2011, 15:05
بچه ها چرا این گوشی امکان شماره گیری اتوماتیک در صورت اشغال بودن شماره فرد مقابل رو نداره؟
چکار کنبم ابن جریان حل بشه؟ برنامه خاصی براش هست؟

behnam21
16-08-2011, 21:39
بروبچز میگم من اعصابم از این تم های مسخره به هم خورد .تم های پیش فرض که خیلی داغونن خدایی

هر چی هم میگردم هر چی تم های خوشکلی که میبینم همشون تو اس ام اس زدن مشکل دارن. یعنی صفحه ی پیش زمینه سفیده دکمه ها هم سفید میشه خیلی مسخره میشه .اصلا دکمه رو نمیشه دید. خدایی اونی که تم میسازه اینقده عقلش نمیرسه یه اس ام اسی باهاش بزنه ببینه میشه اصلا چیزی رو خوند یا نه .یهویی میبینی زمینه سیاهه هر چی تایپ هم میکنی سیاهه !!!

.یه سری تم های خوشکل مطمئن کسی سراغ نداره ما بریم سراغش ؟

Penryn
16-08-2011, 21:52
بروبچز میگم من اعصابم از این تم های مسخره به هم خورد .تم های پیش فرض که خیلی داغونن خدایی

هر چی هم میگردم هر چی تم های خوشکلی که میبینم همشون تو اس ام اس زدن مشکل دارن. یعنی صفحه ی پیش زمینه سفیده دکمه ها هم سفید میشه خیلی مسخره میشه .اصلا دکمه رو نمیشه دید. خدایی اونی که تم میسازه اینقده عقلش نمیرسه یه اس ام اسی باهاش بزنه ببینه میشه اصلا چیزی رو خوند یا نه .یهویی میبینی زمینه سیاهه هر چی تایپ هم میکنی سیاهه !!!

چقدر مینالی تو بهنام توانتی وان! اون از قبل از خرید که همش میگفتی ان ایت اینم از بعد از خریدت که حتی موبایلستان رو با آه و ناله هات ریختی بهم:27: من هنوز تم پیش فرض و اولیه رو بعد از حدود 8 ماه دست نزدم نمیدونم از نظر شما مگه چشه!

h.gh
17-08-2011, 12:29
سلام

بروبچز میگم من اعصابم از این تم های مسخره به هم خورد .تم
های پیش فرض که خیلی داغونن خدایی

داداش این تم گوشیه منه
تم ردیفیه
بعد5ماه این بهترین تمی بود که دیدم

فقط یه نکته کلی
بعد از اپلای کردن تم گوشیو خاموش روشن کنید

:40:

mehdio07
17-08-2011, 17:40
بچه ها symbian belle به صورت غیر رسمی اومد بیرون
نسخه آزمایشی که دسته یه تعداد کمی از کارمندای نوکیا واسه تست هست

اما خوب نصبش ریسک داره من که میترسم :31: فعلا

اما همون یارو گفته احتمالا همین روزا نوکیا به جای symbian anna بخواد belle رو بده بیرون که حال بده به ملت تا دیرکردشون فراموش شه

کاش اینطور باشه

این لینک dailymob

اینم یه سایت عربی موبایل

behnam21
17-08-2011, 19:57
مهدی آره ما شنیدیم و اینم نظرات یکی از بچه ها به اسم mamal_69 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو موبایلستان:

با سلام دوستان من آپدیت belle رو ریختم و خیلی عالی و روون اجرا میشه.فیلم برداری در حالت ماکر صورت پذیر شده و وقتی از دور فیلم برداری میکنی بعد چند ثانیه بر میگرده به حالت معمولی واگه دوباره نزدک بشیم به شی خود به خود ماکرو میشه.برنامه ها و بازی هایی که تو سیستم عامل s^3 و آننا جواب میداد به راحتی رو این سیستم عاملم جواب میده.سرعتش فرقی نکرده.وقتی چیزی تایپ میکنی تو همه جا صفحه مینی کواریتی میاد و همزمان با تایپ میتونی نوشتنو ببینی.به نظرم کیفیت عکاسی بهتر شده.زبان انگلسی و عربی داره فقط.در کل بهتر از آننا هست.یا علی
حالا جرات داری بزن !!!

آنا هم مثکه اومده منتها از طریق گوشی نه . پروداکتهاش داره میاد باید فلش بزنیم تا جایگزین شه

h.gh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان دمت گرم بابت تم

Penryn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان راسشو بخوای اونجا همش بحث آنا مانا هسش .طرف نیم میلون داده ان ایت خریده هیچی حال ازش نکرده همش منتظر آنا بلا هستش . ملت بیکارن به خدا !!!! این گوشی خدایی هر روز یه قابلیتشو من کشف میکنم یمرم تو نخش اما خیلی ها منتظر آپدیت هستن. بعضی جاها که من احساس میکنم طرف فکر میکنه این آپدیت سیمبیان بیاد میزنه رو دست آندروید نوکیا میشه بهترین گوشی کهکشان راه شیری!!!
ما اینجا ولی دنبال تم خوشکل هستیم که وقتی گوشی رو باز میکنیم روحمون جلا پیدا کنه .

بروبچز میگم یه نرم افزار camera pro هسش برا همین گوشی که عکسای خوشکلتر و بهتری میگیره. تنظیماتشو اگه دسمالی کنیم حتی به نظرم میرسه به 12 مگاپیکسلی دوربینای دیجیتال. بگیرید حالشو ببرید اگه تا البته نگرفتید حالشو نبردید

Hamid..God
19-08-2011, 16:59
چه طوریگوشیم رو به آنا آپدیت کنم (منظورم به طوره رسمی و از طریق وای فای خود گوشی هستش)

Masoud-Susa
19-08-2011, 17:13
چه طوریگوشیم رو به آنا آپدیت کنم (منظورم به طوره رسمی و از طریق وای فای خود گوشی هستش)
هم می تونی با برنامه Ovi Software Update گوشی رو آپ کنی و هم با برنامه فونیکس...

Hamid..God
19-08-2011, 17:53
یعنی خود گوشی چیزی به عنوان آپدیت تو منو هاش نداره؟!!!
این ovi رو از کجا میتونم گیر بیارم؟نحوه ی کارکردش چه طوریه؟
خود گوشی چیزی نداره که بزنی آپدیت بعد گوشی رو بزاری 1 ساعت دیگه بیای آپ دیت شده تحویل بگیری؟ یعنیهمه ی کار هارو خودش انجام بده؟
کسی تا حالا به آنا آپدیت کرده؟

Masoud-Susa
19-08-2011, 18:05
یعنی خود گوشی چیزی به عنوان آپدیت تو منو هاش نداره؟!!!
این ovi رو از کجا میتونم گیر بیارم؟نحوه ی کارکردش چه طوریه؟
خود گوشی چیزی نداره که بزنی آپدیت بعد گوشی رو بزاری 1 ساعت دیگه بیای آپ دیت شده تحویل بگیری؟ یعنیهمه ی کار هارو خودش انجام بده؟
کسی تا حالا به آنا آپدیت کرده؟
چرا خود گوشی هم یه برنامه داره به اسم S W Update که می تونی با اون هم آپدیدت رو انجام بدی...
اینطور که شنیدم یه فایل 27 مگی هست...

ولی پیشنهاد میشه گوشی رو با فونیکس آپدیت کنید تا تاثیر آپدیت رو به وضوح ببینید

Penryn
19-08-2011, 18:26
چرا خود گوشی هم یه برنامه داره به اسم S W Update که می تونی با اون هم آپدیدت رو انجام بدی...

ولی پیشنهاد میشه گوشی رو با فونیکس آپدیت کنید تا تاثیر آپدیت رو به وضوح ببینید
برعکس. با فلش اپدیت کردن دردسر و ارورهای سیستمی ممکنه بده و کاربر باید با کار با فونیکس وارد باشه ضمناً فلش زدن حجم خیلی بیشتری داره چون تمام فایلهای سیستم عامل از ابتدا باید ریخته شه ولی با sw updater این مشکلات وجود نداره این مورد خیلی بیشتر پیشنهاد میشه.

Masoud-Susa
19-08-2011, 19:15
برعکس. با فلش اپدیت کردن دردسر و ارورهای سیستمی ممکنه بده و کاربر باید با کار با فونیکس وارد باشه ضمناً فلش زدن حجم خیلی بیشتری داره چون تمام فایلهای سیستم عامل از ابتدا باید ریخته شه ولی با sw updater این مشکلات وجود نداره این مورد خیلی بیشتر پیشنهاد میشه.
خب اکثر پروداکت کدهای گوشی های موجود تو ایران از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنن...به همین خاطر میگم با فونیکس آپدیت بشه بهتره....(فونیکس هم یه قسمت داره که دیگه نیاز نیست سیستم عامل از پایه نصب بشه ...و در اصل فقط کار آپدیت انجام میشه....)

Hamid..God
19-08-2011, 19:46
ممنون خوب اين اپديت كجاي گوشيه و كار كردن باهاش چه طوريه؟

*M!L4D*
19-08-2011, 19:51
ممنون خوب اين اپديت كجاي گوشيه و كار كردن باهاش چه طوريه؟

شما #0000#* رو شماره گیری کن بعد Option>Check for Updates ... !
البته این یــه راه دیگشه !

amirpers
19-08-2011, 21:08
من با آپدیت گوشیم به آنا به چند مشکل برخوردم. امیدوارم دوستان راه حلی براش داشته باشند.

1)گوشی رو که روشن می کنیم می خواد وصل بشه به Ovi قبل از اینکه کامل بالا بیاد. چه جوری باید قطعش کنیم که دیگه چنین چیزی نیاد ؟

2)ا تموم خوبی هایی که داره یه بدی هم داره که بدجور حالم رو گرفت.
قبلا وقتی مثلا زبان نوشتاری ما روی فارسی بود و کانتکت ما همش انگلیسی ، برای سرچ کردن بین نام ها تو کانتکت احتیاج نبود که زبان رو به انگلیسی برگردونیم و سرچ کنیم. خودش هوشمند از بین حروف فارسی و انگلیسی که تو کانتکت استفاده کرده بودیم حروف رو میاورد و این عمل باعث سرعت بالاتر سرچ می شد.
اما الان دوباره به شکل قدیم دراومده و باید تو کیبورد Qwerty تایپ کنیم و حتما هم زبان رو باید برگردونیم.
گوشی قبلی من که 6630 بود اینجوری بود.
خیلی ضد حال خوردم با این یه دونه.
نمیشه هیچ جوری درستش کرد ؟

3)قبلا وقتی از اینترنت استفاده می کردیم ، نو قسمت Log مقدار Resived و Sent رو میزد که مثلا چند کیلوبایت انتقال اطلاعات داشتیم. اما الان دیگه نمیزنه.

4)گاهی اوقات گوشی تو قسمت Conectivity زمانی که با USB به PC وصله ، گیر می کنه و باید گوشی رو خاموش و روشن کنی.

sghu4me
20-08-2011, 04:33
سلام به همه دوستان.
منم گوشیم رو به ورژن سیمبیان آنا آپدیت کردم

sghu4me
20-08-2011, 10:46
سلام به همگی
بالاخره منم گوشیمو به آنا(Anna) آپدیت کردم بدون نیاز به فلش یا فونیکس یا ...
release:symbian Anna
software version:022.014
software version date:2011-07-05
custom version:022.014.C07.01
custom version date:2011-07-05
browser version:7.3
java version:2.2
خیلی جالب شده.
سرعت پاسخ تاچ خیلی بیشتر شده
شکل منوها عوض شده
سرعت خود گوشی بیشتر شده (مثلا قبلا گوشیم توی مرورگر اینترنتش هنگ میکرد)
کار باهاش یه جورایی نرمتر شده
قسمت log گوشی عوض شده
مرورگر اینترنتش عوض شده(ورژنش رفته بالاتر)
قبلا وقتی یه عکس که با خودش گرفته بودم زوم میکردم طول میکشید تا وضوح پیدا کنه که الان اون مشکل رو ندارم
برنامه fmtransfer گوشی عوض شده
الان گوشی دستمه و دارم با عشق باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی نداره فقط موقع آپدیت به این نکات توجه کنید:
1-با برنامه ovi suite آپدیت کنید.برنامه ovi suite باید آخرین ورژنش باشه.از سایت اصلی نوکیا دانلودش کنید(حجمش تقریبا 80 مگ هست)
2- وقتی برنامه رو نصب کردین قبل از آپدیت گوشی، ازتون عضویت می خواد که همونجا میشه بدون دردسر عضو شد
3-حجم فایل آپدیت 251 مگابایته که برنامه ovi suite اول دانلودش میکنه و سپس نصبش میکنه
4-در طول مراحل آپدیت گوشی به کامپیوتر وصل باشه و از قطع اتصال اون جلوگیری کنید.تمام.
دوستان اطلاعات ، نرم افزار و بازی هاتون روی خود گوشی و حافظه داخلیش کوچکترین تغییری نمیکنه و پاک نمیشه.حتی شماره هاتون و پیام ها
تشکر یادتون نره:10:

sghu4me
20-08-2011, 11:07
من با آپدیت گوشیم به آنا به چند مشکل برخوردم. امیدوارم دوستان راه حلی براش داشته باشند.

1)گوشی رو که روشن می کنیم می خواد وصل بشه به Ovi قبل از اینکه کامل بالا بیاد. چه جوری باید قطعش کنیم که دیگه چنین چیزی نیاد ؟

قبلا وقتی مثلا زبان نوشتاری ما روی فارسی بود و کانتکتم ا همش انگلیسی ، برای سرچ کردن بین نام ها تو کانتکت احتیاج نبود که زبان رو به انگلیسی برگردونیم و سرچ کنیم. خودش هوشمند از بین حروف فارسی و انگلیسی که تو کانتکت استفاده کرده بودیم حروف رو میاورد و این عمل باعث سرعت بالاتر سرچ می شد.
اما الان دوباره به شکل قدیم دراومده و باید تو کیبورد Qwerty تایپ کنیم و حتما هم زبان رو باید برگردونیم.

3)قبلا وقتی از اینترنت استفاده می کردیم ، نو قسمت Log مقدار Resived و Sent رو میزد که مثلا چند کیلوبایت انتقال اطلاعات داشتیم. اما الان دیگه نمیزنه.

4)گاهی اوقات گوشی تو قسمت Conectivity زمانی که با USB به PC وصله ، گیر می کنه و باید گوشی رو خاموش و روشن کنی.[/QUOTE]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست من سلام
1-من گوشیمو که آپ کردم مشکلی توی روشن شدنش ندارم و کاری به ovi نداره و مثله قبل کار میکنه.شاید تنضیماتش دست خورده.از قسمتsetting/connectivity/setting تنضیماتت رو چک کن که روی اتوماتیک نباشه
2-مشکل تایپ؟؟؟:18:من که اینی که گفتی ندیدم.توی قسمت پیام ها فارسیه و قسمت کانتکت هام انگلیسی و نیازی به عوض کردن زبان نوشتاری ندارم.خودش خودکار عوض میشه(خودمم تو شک انداختی دوباره چک کردم مشکلی نداشت:10:)
3-ای بابا اینم که بدون مشکل هست.از قسمت applications برو توی log بعد تب اول رو باز کن گزینه آخر نوشته data countor بازش کنی میبینی که کل اطلاعات ارسال و دریافتتو بر حسب kb یا Mb زده
4-این مشکل هم نبود.میگم مطمعنی گوشیتو به آنا آپدیت کردی؟؟؟؟:13::13::13:

sghu4me
20-08-2011, 11:30

ولی پیشنهاد میشه گوشی رو با فونیکس آپدیت کنید تا تاثیر آپدیت رو به وضوح ببینید[/QUOTE]
--------------------------------------------------------------------------------------------
یه نگاهی به دوتا پست بالایی من بنداز

amirpers
20-08-2011, 15:20

قبلا وقتی مثلا زبان نوشتاری ما روی فارسی بود و کانتکتم ا همش انگلیسی ، برای سرچ کردن بین نام ها تو کانتکت احتیاج نبود که زبان رو به انگلیسی برگردونیم و سرچ کنیم. خودش هوشمند از بین حروف فارسی و انگلیسی که تو کانتکت استفاده کرده بودیم حروف رو میاورد و این عمل باعث سرعت بالاتر سرچ می شد.

4)گاهی اوقات گوشی تو قسمت Conectivity زمانی که با USB به PC وصله ، گیر می کنه و باید گوشی رو خاموش و روشن کنی.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست من سلام
1-من گوشیمو که آپ کردم مشکلی توی روشن شدنش ندارم و کاری به ovi نداره و مثله قبل کار میکنه.شاید تنضیماتش دست خورده.از قسمتsetting/connectivity/setting تنضیماتت رو چک کن که روی اتوماتیک نباشه
2-مشکل تایپ؟؟؟:18:من که اینی که گفتی ندیدم.توی قسمت پیام ها فارسیه و قسمت کانتکت هام انگلیسی و نیازی به عوض کردن زبان نوشتاری ندارم.خودش خودکار عوض میشه(خودمم تو شک انداختی دوباره چک کردم مشکلی نداشت:10:)
3-ای بابا اینم که بدون مشکل هست.از قسمت applications برو توی log بعد تب اول رو باز کن گزینه آخر نوشته data countor بازش کنی میبینی که کل اطلاعات ارسال و دریافتتو بر حسب kb یا Mb زده
4-این مشکل هم نبود.میگم مطمعنی گوشیتو به آنا آپدیت کردی؟؟؟؟:13::13::13:[/QUOTE]
دوست من
من گوشم رو با فونیکس آپدیت کردم به آنا با همون مشخصاتی که شما نوشتی.

1)نمیدونم ولی همیشه موقع روشن شدن و بعد از اومدن اون دو دست معروف نوکیا ، Ovi میاد و میخواد که اکانت بسازیم و Skip هم که می کنم ، دفعه بعد باز هم میاد.

2)ببین یعنی شما تو قسمت کانتکت ، بخوای بین شماره هات سرچ کنی ، کیبورد QWERTY مثل مال قسمت SMS ها نمیاد؟
مال من که میاد و باید زبانش رو خودم انتخاب کنم. در صورتی که قبل از آپدیت به آنا یه سری حروف ظاهر میشد که می تونستیم از اون برای سرچ استفاده کنیم.

3) اون قسمت Data Conunter رو میدونم ولی قبلا به صورت تفکیک شده میزد. یعنی میزد مثلا شما در ساعت فلان به GPRS همراه اول مثلا وصل شدید با دریافت 10 کیلو بایت و ارسال 200 کیلوبایت. اما الان فقط تماسها و اسم ام اس ها رو میزنه.

4) ...

airmaxwisp
20-08-2011, 16:29
سلام دوستان....

من هرچی میزنم میگه آپدیت جدید موجود نیست.... :41:

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.

behnam21
20-08-2011, 19:01
بروبچز میگم من نسخه ی بروز آوری رو زدم

چن تا گزینه هسش

1:نرم افزار دستگاه n8-00 (بروز آوری با یارانه )
2:جستجوی سریع نسخه ی بروز (2352 کیلوبایت )
3:اینجا و هم اکنون (70 کیلوبایت )
4:تم های نوکیا (اختیاری 5213 کیلو)
5:نقشه های ovi مجهز به پیمایش رایگان (9911 کیلو)
6: ovi store (اختیاری 2179 کیلوبایت )

خب من وقتی گزینه ی 1 رو تیک میزنم همه غیر فعال میشن وقتی همه رو تیک میزنم دیگه گزینه ی یک رو نمیتونم انتخاب کنم !!!

الان من کدوما رو تیک بزنم ؟

در توضیح گزینه ی یک نوشته ورژن 022.14 فک کنم آنا همین باشه . اینو حتما باید با کامی اپ کنم ؟

راسی من حافظه ی تلفنم 155 مگابایته . مال بقیه هم همینه دیگه.؟اگه آنا بزنم یه 50-60 مگ اضافه باید بشه قاعدتا . اما دوستان میگن سر جمع بیس و خردی مگه .

sghu4me
20-08-2011, 20:31

دوست من سلام
4-این مشکل هم نبود.میگم مطمعنی گوشیتو به آنا آپدیت کردی؟؟؟؟:13::13::13:
دوست من

1)نمیدونم ولی همیشه موقع روشن شدن و بعد از اومدن اون دو دست معروف نوکیا ، Ovi میاد و میخواد که اکانت بسازیم و Skip هم که می کنم ، دفعه بعد باز هم میاد.

2)ببین یعنی شما تو قسمت کانتکت ، بخوای بین شماره هات سرچ کنی ، کیبورد QWERTY مثل مال قسمت SMS ها نمیاد؟
مال من که میاد و باید زبانش رو خودم انتخاب کنم. در صورتی که قبل از آپدیت به آنا یه سری حروف ظاهر میشد که می تونستیم از اون برای سرچ استفاده کنیم.

3) اون قسمت Data Conunter رو میدونم ولی قبلا به صورت تفکیک شده میزد. یعنی میزد مثلا شما در ساعت فلان به GPRS همراه اول مثلا وصل شدید با دریافت 10 کیلو بایت و ارسال 200 کیلوبایت. اما الان فقط تماسها و اسم ام اس ها رو میزنه.

4) ...[/QUOTE]

متوجه هستم چی میگی.واسه من زبان قسمت مسیج و کانتکت ها ربطی به هم ندارن.قسمت پیام ها روی فارسی و سرچ کانتکت هام هم روی انگلیسیه چون اسامی رو با انگلیسی سیو کردم و نیازی به عوض کردن یا تنظیم زبان ندارم.واسه جزییات دریافت وارسال اینترنت هم به جز اونجا که گفتم میتونی از قسمت کانکتیویتی روی کانکشنی که باهاش اینترنت کانکتی بزنی و جزییاتشو ببینی.

sghu4me
20-08-2011, 20:37
دوستان بهترین و امن ترین روش آپدیت با ovisuite هست که توی چندتا پست قبلی توضیح دادم چون مستقیم از سایت خود نوکیا آپدیت میکنه و ورژن مناسب گوشی n8 رو پیدا میکنه و میگه که گوشی شما نیاز به آپدیت داره یا نه.

sghu4me
20-08-2011, 20:46
بروبچز میگم من نسخه ی بروز آوری رو زدم

چن تا گزینه هسش

1:نرم افزار دستگاه n8-00 (بروز آوری با یارانه )
2:جستجوی سریع نسخه ی بروز (2352 کیلوبایت )
3:اینجا و هم اکنون (70 کیلوبایت )
4:تم های نوکیا (اختیاری 5213 کیلو)
5:نقشه های ovi مجهز به پیمایش رایگان (9911 کیلو)
6: ovi store (اختیاری 2179 کیلوبایت )

خب من وقتی گزینه ی 1 رو تیک میزنم همه غیر فعال میشن وقتی همه رو تیک میزنم دیگه گزینه ی یک رو نمیتونم انتخاب کنم !!!

الان من کدوما رو تیک بزنم ؟

در توضیح گزینه ی یک نوشته ورژن 022.14 فک کنم آنا همین باشه . اینو حتما باید با کامی اپ کنم ؟

راسی من حافظه ی تلفنم 155 مگابایته . مال بقیه هم همینه دیگه.؟اگه آنا بزنم یه 50-60 مگ اضافه باید بشه قاعدتا . اما دوستان میگن سر جمع بیس و خردی مگه .

سلام.آره آنا همینه باید با کامپیوتر آپدیت کنی.با نرم افزار ovisuite که آخرین ورژنش باید باشه.یه نگاهی به چندتا پست قبلی من بنداز توضیح دادم

amirpers
20-08-2011, 20:48
دوست من

4) ...

متوجه هستم چی میگی.واسه من زبان قسمت مسیج و کانتکت ها ربطی به هم ندارن.قسمت پیام ها روی فارسی و سرچ کانتکت هام هم روی انگلیسیه چون اسامی رو با انگلیسی سیو کردم و نیازی به عوض کردن یا تنظیم زبان ندارم.واسه جزییات دریافت وارسال اینترنت هم به جز اونجا که گفتم میتونی از قسمت کانکتیویتی روی کانکشنی که باهاش اینترنت کانکتی بزنی و جزییاتشو ببینی.[/QUOTE]

ممنون
نمی دونم پس چرا مال من اینجوریه. من زبان مسیجهام رو میذارم رو فارسی و تایپ می کنم. وقتی میرم تو کانتکت و یه شماره ای رو می خوام سرچ کنم ، باز هم کیبورد QWERTY میاد با همون زبان فارسی در حالی که تمام کانتکتم به زبان انگلیسیه.

vahidshah
21-08-2011, 03:54
دوستان منم سوالاتی دارم
1با اپدیت به آنا حالت -- از بین میره؟
2میشه آنا و -- رو باهم داشت؟
3گفته شده نسخه اصلی بلا کی میاد ؟و چه مزایایی به انا داره؟
4قولی که داده شده بود دوربین بعد از اپدیت به انا بهتر خواهد شد با اپدیت به انا درست میشه یا منظور ارایه یه پچ جداگانس که پیش نیازش انا هست؟
5 اگه -- با اپدیت ممکنه. من دادم بیرون -- کردن .الان برنامه فونیکس رو هم دارم باید چکار کنم اپدیت بشه؟

behnam21
21-08-2011, 16:24
sghu4meر فیق دمت گرم. یعنی من برم سایت نوکیا. بعد خاور میانه رو بزنم. نرم افزار پی سی سوایت رو دان کنم. نصب کنم و سرآخر هم گوشیمو وصل کنم واستم تا آپدیت بشه بزن قدش ؟!!!!

مراحلش اینطوریه دیگه ؟

اونوقت عین 250 تا رو باید صبر کنم تا آپ بشه ؟خود نرم افزارم یه سی چل تا باید باشه قاعدتا . پدرم در اومد که !!!

Penryn
21-08-2011, 18:15
نه اون 250 مگ برای حالت فلش کردنه چون تمام فایلهای سیستم عامل از ابتدا گرفته میشه. در حالت استفاده از Software Updater حجم کمتر از نصف اون میبره.

behnam21
21-08-2011, 20:10
داداش penryn دمت حسابی گرم و سرت سلامت

پس من از همین آپدیتر برم

فقط اینجور که من شنیدم اگه گوشی ه*ک باشه و زبان فارسی بعدا بهش اضافه شده باشه که خب همه ی موجودی فارسی بعد از آپدیت میپره. من الان دقیق چطوری بفهمم گوشیم -- هست یا نیست

یکی از دوستان قبلا گفته بود فریمور گوشی رو کجا چک کن ببین چطوریه من که چیزی نفهمیدم !!!!یه روش ساده تری نیست بفهمیم گوشی ه*ک هس ه*ک نیس

Penryn
21-08-2011, 22:25
شما اگه خودت گوشی رو ه.ک نکردی فروشنده اینکارو نکرده. چون اینکار باعث میشه از گارانتی خارج شه. اصلاً هم نیازی به نصب فیرمویرهای کوک شده نیست. برنامه ها رو موقع نصب ساین میکنی و احتیاجی نیست سیستم عامل رو ه.ک کنی تا موقع آپدیت به مشکل بربخوری. ضمناً اگه از اولش زبان فارسی رو داشته پس بعد آپدیت هم زبان فارسی حفظ میشه ولی اگه از راه فلش کردن زبان فارسی اضافه شده طبعاً بعد آپدی میپره.

BBNHFAK
21-08-2011, 23:24
ورژن 022.014 چه مزیتی نسبت به 014.002 داره؟؟؟
من نصبش کردم ولی فقط ظاهریه
از فوکوس دستی فیلمبرداری و زوم بیشتر خبری نیست!!!

sghu4me
22-08-2011, 09:38
behnam2R دوست عزیز از اول تا آخر گوشیت باید کانکت باشه Penryn جان با این روش حجمش همینقدره:(من آپ کردم و بدون مشکل جواب گرفتم)
مراحل:
1-دانلود ovisuite از سایت نوکیا (nokia.com) با حجم 88 مگابایت
2- نصب ovi suite و سپس اتصال گوشی به کامپیوتر(قبل از اتصال گوشی برنامه باید نصب باشه چون وسط نصب ارور میده)
3-اگه قبلا توی سایت نوکیا عضو بودی کهuser , pass رو بده و اگه عضو نشدی همینجا رایگان عضو شو
4-بعد از شناسایی گوشی توسط نرم افزار از زیر منوی tools گزینه Software Updates رو انتخاب کن و منتظر بمون تا برنامه ورژن جدید آپدیت رو پیدا کنه
5-سپس شروع به آپدیت کن و بعدش نصب.موفق و سرافراز باشید.:10:

sghu4me
22-08-2011, 09:58
قابل توجه دوستانی که بعد از آپدیت وقتی گوشیشون رو خاموش روشن میکنن قبل از بوت وارد سایت ovi میشه و همچنین amirpers عزیز:
1-با گوشیتون به اینترنت وصل بشین(وایرلس یا gprs
2-وارد aaplications بشید و پوشه tools رو باز کنید
3-روی آیکون ovi sync کلیک کنید تا باز بشه
4-synchoronise رو انتخاب کنید و منتضر بمانید
5-ممکنه ازتون user ,pass بخواد که ساختنش رایگانه
کل این مراحل در کمتر از 2 دقیقه هست و تمام.دیگه موقع روشن خاموش با هیچ چیزی مواجه نخواهید شد:thumbsup:

Ship Storm
22-08-2011, 10:11
سلام
یکی از دوستان من این گوشی رو داره میخواستم بدونم navigation این گوشی چطور فعال میشه که نشون بده موقعیت ما الان کجاست ؟

sghu4me
22-08-2011, 10:31
:33::33::33:بدون ساین برنامه نصب کنین(تست شده روی n8 , c7):33::33::33:
قابل توجه دوستانی که برای نصب نرم افزار گوشی رو ه ک میکنن و یا کارای خطرناک دیگه سرش میارن:
هر کس دوست داشته باشه سریال نامبر گوشیشو بزاره و بعد از چند روز فایل مناسب گوشیشو بگیره:
دوستان همینجا یه ایمیل و مدل گوشی(c7 یا n8) و سریال گوشیتون رو بزارین و بعد از دو روز برید از ایمیلتون فایل نصبی رو دانلود کنین.
بازم میگم این روش بدون خطر هستش و تست شده.
بدون دردسر و بدون تنظیمات وقتی برنامه رو روی گوشیتون نصب کردین با خیال راحت برنامه های ساین نشده رو نصب کنین.:11:

sghu4me
22-08-2011, 10:37
ه ک کردن گوشی جدا به گوشیتون آسیب میرسونه

sghu4me
22-08-2011, 11:15
ساختن کانکشن وی پی اون واسه n8 چطوره؟

vahidshah
22-08-2011, 14:52
جواب این سوالا رو بدین دیگههه
1با اپدیت به آنا حالت ه ک از بین میره؟
2میشه آنا و -ه- ک رو باهم داشت؟
3گفته شده نسخه اصلی بلا کی میاد ؟و چه مزایایی به انا داره؟
4قولی که داده شده بود دوربین بعد از اپدیت به انا بهتر خواهد شد با اپدیت به انا درست میشه یا منظور ارایه یه پچ جداگانس که پیش نیازش انا هست؟
5 اگه ه--ک با اپدیت ممکنه. من دادم بیرون ه--ک کردن .الان برنامه فونیکس رو هم دارم باید چکار کنم اپدیت بشه؟

behnam21
22-08-2011, 17:25
وحید جان من تو کف سوالاتت موندم !!!!

بل رو حتی خود نوکیا نگفته که بعد از آنا قراره بدیم به ان ایت . حدس غالب اینه که بعد از انا بل هم برا این گوشی میاد .

این نسخه ی فرعی یه خرده بهتر از آنا نشون داده هرچند بعضی از بازیا رو بل نمیخونه مثکه

عکسبرداریم من از دو نفر دقیق شنیدم یکی گفتش بدتر شد یکی گفت بهتر شد !! در مورد فیلمبرداری اون قابلیت فوکوس خودکار فیلمبرداری هنوز نیومده تو بل ناقص اومده مثکه . اما 30 فریم رو دقیق نمیدونم که روی همین آنا اومده یا نه. مثکه اومده .

بقیه رو متخصصین امر میدونن !!

sghu4me
22-08-2011, 19:56
قابل توجه اون دسته از عزیزانی که بعد از آپدیت گوشیشون به آنا بعد از خاموش روشن کردن گوشیشون وارد سایت ovi میشه(هم n8 و هم C7 ) و amirpers عزیز:
ابتدا گوشی خود را به اینترنت وصل کنین(وایرلس یا gprs
سپس وارد application گوشی بشین
پوشه tools رو باز کنید
گزینه ovi synce را انتخاب کنید
روی synchronise کلیک کنید و منتظر بمانید و تمام.
تمام این مراحل در کمتر از ۲دقیقه انجام میشه
دیگه موقع خاموش روشن کردن گوشی هیچ پیغامی نخواهید دید

Penryn
23-08-2011, 01:47
توی وبلاگ نوکیا که لینک و خبرش توی موبایلستانه مثل اینکه نوکیا اعلام کرده تا 48 ساعت دیگه نسخه ی رسمی belle رو منتشر میکنه. خلاصه هر کی به anna آپگرید نکرده دست نگهداره و یکجا بره سراغ belle. ادم از کارهای نوکیا انگشت به دهن می مونه.

vahidshah
23-08-2011, 06:12
منم دادم به انا ارتقا دادن و ه- ک شده
اما متاسفانه مخاطبین انگلیسی هستنو زبانه نوشتنو که رو فارسی میذارم .موقع نوشتن اسم مخاطب هربار نیازه که زبان نوشتن عوض بشه.اما قبلا خودش تو قسمته مخاطبین انگلیسی میشد

sghu4me
23-08-2011, 08:13
دوستان هر کی با آپدیت نقشه ها مشکل داره با v.p n و برنامه ovisuite میتونه نقششو به روز کنه

airmaxwisp
23-08-2011, 14:03
سلام دوستان... من که هنوز نتونستم آپدیت آنا رو دریافت کنم...

پرداکت کد گوشیم هم مال فنلانده....

:41:

Penryn
23-08-2011, 15:01
سلام دوستان... من که هنوز نتونستم آپدیت آنا رو دریافت کنم...

پرداکت کد گوشیم هم مال فنلانده....

:41:
عجله نکن. مال خیلیها فعلاً همینطوره و تدریجاً حل میشه.

sghu4me
23-08-2011, 22:04
دوستان من سریال شما رو فرستادم.اینجور که معلومه فعلا ser ,key ارائه نمیدن.به هرصورت بلافاصله که جواب گرفتم با نرم افزار ساین خودکارش در اختیارتون میزارمش

D_A_V_I_D
24-08-2011, 15:20
دوستان بهترين پليرها واسه پخش انواع فرمت فيلم تو n8 چيه؟
اگه ميشه لينك جديد و """بدون نياز به ساين""" اين برنامه ها رو بذارين برام. :11:
اسمارت مووي رو نصب كردم، بعضي از فرمت ها رو اجرا نمي كرد مثل mpeg و dat و... ، از اون مهمتر اصلا فيلمها صداشون در نميومدن!!!

يه كانورتر فيلم خوب هم واسه كامپيوتر معرفي كنين و لينك بدين. البته از كانورتر jet audio راضي هستم.

ضمنا به چه فرمتي و چه سايزي فيلمها رو تبديل كنم كهبهترين كيفيت واسه گوشي باشه و ملت انگشت به دهن باشن؟! :31:
مرســـــــي

behnam21
24-08-2011, 18:32
کلا گوشی های نوکیا mpeg و dat رو نمیخونن . من توی تبلیغ یه نرم افزار آندرویدی دیدم یه فرمت خاصی از mpeg رو میخوند. فک کنم mpeg1 بود یا یه همچی چیزی . کلا مشکل من از آغاز تا کنون همین بوده. اگه این دو تا فرمتو میخوند که کولاک بود

فرمت mkv فک کنم خیلی خوب باشه . من چن بار رفتم امتحان کنم البته تبدیل نشد !!! فرمت mp4 تبدیل کن رزولشون رو ببر روی 720*1280 خوبه کیفیتش عالیه . البته تا فیلم اولیه توپ نباشه با هرچی تبدیل کنی مالی نمیشه

بروبچز میگم این خبر اومدن بلا فیک بود ؟ شوخی بود ؟!!!مارو مسخره کردن یا داره میاد تو راهه ؟!!! اگه داره میاد من برم بیژامه رو عوض کنم !!!

runner
24-08-2011, 18:38
کلا گوشی های نوکیا mpeg و dat رو نمیخونن . من توی تبلیغ یه نرم افزار آندرویدی دیدم یه فرمت خاصی از mpeg رو میخوند. فک کنم mpeg1 بود یا یه همچی چیزی . کلا مشکل من از آغاز تا کنون همین بوده. اگه این دو تا فرمتو میخوند که کولاک بود

فرمت mkv فک کنم خیلی خوب باشه . من چن بار رفتم امتحان کنم البته تبدیل نشد !!! فرمت mp4 تبدیل کن رزولشون رو ببر روی 720*1280 خوبه کیفیتش عالیه . البته تا فیلم اولیه توپ نباشه با هرچی تبدیل کنی مالی نمیشه

بروبچز میگم این خبر اومدن بلا فیک بود ؟ شوخی بود ؟!!!مارو مسخره کردن یا داره میاد تو راهه ؟!!! اگه داره میاد من برم بیژامه رو عوض کنم !!!

هیچ گوشی به طور پیش فرض اون فرمتایی که شما گفتی رو اجرا نمیکه مگر با برنامه
سیمبین Belle هم داره میاد و الان نوکیا 3تا گوشی جدیدشو با این سیستم عامل ارایه داده و برای گوشیهای سیمبین ^3 تو راه است و به زودی میاد!!!!

behnam21
24-08-2011, 19:11
دوست عزیز مرسی . این بزودیشون معلوم نیس دقیقا ؟میخوام آنا بزنم میگم صبر کنم بل بیاد یا اینکه این قولشون به هزار وعده ی خوبان یکی وفا نمیکنه ؟!!!!

منم میگم دیگه برنامه ای ندیدم برای سیمبیان که mpeg رو بخونه ولی یه جا آندروید رو دیدم حالا فک کنم تو پخش نرم افزارای سیمبیان ضعیف تر باشن

بعد یه سوال من میخوام یه دی وی دی نرم افزار simbian os رو بخرم .برم فروشگاه بخرم. اینا همشون باید ه*ک باشن الان ؟من زیاد وارد نیستم دقیقا باید به فروشنده بگم چی میخوام ؟اینا معمولا خودشون خبر ندارن 20 تا دی وی دی میندازن جلو روت میگن کدومو میخوای . به چی دقت کنم ؟
بعد من میخوام به گوشی های c5 و x6 هم بخوره. simbian خالی رو باید بخرم ؟

Penryn
24-08-2011, 19:32
نوکیا وعده ی سرخرمن زیاد داده. فکر اینکه belle یک هفته بعد از آپدیت anna برای N8 بیاد رو از سرتون بیرون کنین. محاله محاله محال. من که فعلا به همین S^3 راضیم چون چند نفر که anna ریختن از مشکلات مرورگر و.... شکایت داشتن صبر میکنم تا نسخه ی بهتری ازش بیاد.

runner
24-08-2011, 19:49
Nokia unveils Symbian Belle, looks Android-ish

behnam21
24-08-2011, 20:37
نوکیا وعده ی سرخرمن زیاد داده. فکر اینکه belle یک هفته بعد از آپدیت anna برای N8 بیاد رو از سرتون بیرون کنین. محاله محاله محال. من که فعلا به همین S^3 راضیم چون چند نفر که anna ریختن از مشکلات مرورگر و.... شکایت داشتن صبر میکنم تا نسخه ی بهتری ازش بیاد.

دوست عزیز یه آپدیت برا آنا اومده 25 فریم میشه 30 فریم. همین 5 فریم ناقابل یه دنیاست !!!من حاضرم تموم زندگیمو بدم اما 30 فریم فیلم بگیرم !!خدایی پرش داشت . از اینور اونور شنیدم تو 30 فریم پرشی نداره خداروشکر

من هنوز تبدیل به انا نکردم منتظرم ببینم بل میاد یا نه . یه هفته صبر میکنم ببینم اگه اون اومد همونو نصب میکنم یه سره بهتره

Masoud-Susa
24-08-2011, 21:03
خیالتون راحت Belle به این زودی ها نمیاد...خیلی زود بخواد بیاد اواخر 2011

Penryn
24-08-2011, 22:33
دوست عزیز یه آپدیت برا آنا اومده 25 فریم میشه 30 فریم. همین 5 فریم ناقابل یه دنیاست !!!من حاضرم تموم زندگیمو بدم اما 30 فریم فیلم بگیرم !!خدایی پرش داشت . از اینور اونور شنیدم تو 30 فریم پرشی نداره خداروشکر

من هنوز تبدیل به انا نکردم منتظرم ببینم بل میاد یا نه . یه هفته صبر میکنم ببینم اگه اون اومد همونو نصب میکنم یه سره بهتره

هنوز ندیدم هیچکس از 25fps شاکی باشه توی موبایلستان هم فقط یکنفر چپ و راست میگه 30fps فوق العاده شده و اینا اگه نگاه کنی هیچکس نظرش رو قبول نداره. من حتی با دوربین Panasonic FZ35 که تا پارسال بهترین دوربین دیجیتال سوپرزوم بازار بود فیلم میگیرم 25fps هست و بسیار باکیفیته و حتی در صحنه های بسیار پرتحرک هم یکذره نقص نداره. نمیدونم چرا فکر میکنین 30fps فرق انچنانی داشته.

Punisher_2008
24-08-2011, 23:03
سلام...
دوستان عزیز..
من داخل بخش نوکیا تغیرات ورژن جدید سیستم عامل سیمبین که هامون ANNA نام داره رو قرار دادم خودتون میتونید ببینید..

من خودم همون روز دومی که ANNA عرضه شد فلش کردم البته گوشی من C6-01 هست.
سیمبین ANNA همه باگ های سیمبین 3 رور رفع کرده و قابلیت های جدیدش هم اضاف شده.
کلا اگه نصب نکردین پیشنهاد میکنم نصب کنید... چون واقعا خیلی بهتر شده..
به خصوص شما هایی که n8 دارید فیلم بردارید با 30 فرم و همینطور فوکوس دنباله دار هم براتون اضافه شده.

در مورد ورژن جدید سیمبین به نام Belle این ورژن در چهار ماه اخر 2011 عرضه میشه.. به به احتمال خیلی زیاد ماه اخر 2011 چون به تازگی ANNA رو عرضه کرده و 4 تا گوشی جدید با سی پی یو 1GHZ رو معرفی کرده با سیمبین Belle رو اونا فروش کنه..
البته به احتما99% به محظ عرضه یکی از اون گوشی ها فریمورش رو پورت میکنند تا همه بتونند استفاده کنند
البته الان به صورت بتا و غیر رسمی سیمبین Belle برای N8 موجود هست. میتونید نصب کنید.
ولی به نظر من فعلا ANNA رو نصب کنید بعد به صورت رسمی belle رو نصب کنید..

runner
25-08-2011, 00:58
دوستانی که به آنانا آپدیت کردن چیزی هم کم شده از گوشی؟
ماله من اسکرین سیور هام کم شده و فقط بیگ کلاک رو داره!!!
و وقتی برام اس ام اس میاد دیگه به صورت میانبر بهم خبر نمیده!!!منظورم همونی هست که بالای صفحه میاد وقتی تو برنامه یا بخشای دیگه گوشی باشی!!!
برا شما هم همینطوره یا نه؟

Punisher_2008
25-08-2011, 06:09
دوستانی که به آنانا آپدیت کردن چیزی هم کم شده از گوشی؟
ماله من اسکرین سیور هام کم شده و فقط بیگ کلاک رو داره!!!
و وقتی برام اس ام اس میاد دیگه به صورت میانبر بهم خبر نمیده!!!منظورم همونی هست که بالای صفحه میاد وقتی تو برنامه یا بخشای دیگه گوشی باشی!!!
برا شما هم همینطوره یا نه؟
سلام..
اره اسکرین سرور ها فقط یکی شده.
اسکرین سرور زیاده میتونید خودت بریزی...
sms که میاد به صورت میانبر خیلی خوشگل میاد و میره و ارم sms کنار انتن ظاهر میشه. که اگه روش بزنی میتونی sms رو بخونی..
اگه میخوای یک ویجیت داره خودش رو home قرار بده که هر sms ویا تماس ناموفقی رو نشون میده.

runner
25-08-2011, 11:26
سلام..
اره اسکرین سرور ها فقط یکی شده.
اسکرین سرور زیاده میتونید خودت بریزی...
sms که میاد به صورت میانبر خیلی خوشگل میاد و میره و ارم sms کنار انتن ظاهر میشه. که اگه روش بزنی میتونی sms رو بخونی..
اگه میخوای یک ویجیت داره خودش رو home قرار بده که هر sms ویا تماس ناموفقی رو نشون میده.

ممنون
نه چیزی نمیخوام فقط می خواستم مطمئن بشم!!
برا اس ام اس هم منظورتون tification Widget هست آره ازش استفاده می کنم!!!

D_A_V_I_D
27-08-2011, 18:18
دوستان بهترين پليرها واسه پخش انواع فرمت فيلم تو n8 چيه؟
اگه ميشه لينك جديد و """بدون نياز به ساين""" اين برنامه ها رو بذارين برام. :11:
اسمارت مووي رو نصب كردم، بعضي از فرمت ها رو اجرا نمي كرد مثل mpeg و dat و... ، از اون مهمتر اصلا فيلمها صداشون در نميومدن!!!

يه كانورتر فيلم خوب هم واسه كامپيوتر معرفي كنين و لينك بدين. البته از كانورتر jet audio راضي هستم.

ضمنا به چه فرمتي و چه سايزي فيلمها رو تبديل كنم كهبهترين كيفيت واسه گوشي باشه و ملت انگشت به دهن باشن؟! :31:
مرســـــــي

بچه ها من هنوز جواب کامل نگرفتم.
حداقل جواب اولین سوال رو بدین.

یکی دوتا پلیر پخش فیلم با انواع فرمت واسه n8 معرفی کنین لطفا :19:

Punisher_2008
27-08-2011, 19:57
بچه ها من هنوز جواب کامل نگرفتم.
حداقل جواب اولین سوال رو بدین.

یکی دوتا پلیر پخش فیلم با انواع فرمت واسه n8 معرفی کنین لطفا :19:
سلام..
خود n8 که قابلیت مولتی مدیایی بالایی داره..
هیچ پلیری نیست که همه فرمت ها رو بخونه.. حتی در اندروید.. هر پلیری فرمت های خاصی رو میخونه...
خود n8 فرمت های divx هم میخونه.. حتی mkv..
ولی به نظر من بهترین پلیر برای avi یا به عباری فرمت های divx همین smart movie هست .
من قبلا c5-03 که داشتم اصلا avi نمیخوند با این برنامه به راحتی اجرا کرد..
یکی دیگه از بهترین پلیر ها july player نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه هست که اکثر فرمت هارو پشتیبانی میکنه.
ولی dat رو تا جایی که من میدونم هیچ گوشی ساپورت نمیکنه.!!!! بعید میدونم برنامه ای هم باشه که ساپورتش کنه. به mp4 تبدیل کن.
کلا پلیر زیاد هست بگرد هرکدوم اون فرمت هایی که میخوایی رو ساپورت میکنه دانلود و نصب کن.
داخل سایت خودمون بخش نرم افزار سیمبین 3 نیست.. و برنامه های الان بخش سمبین قدیمی هستند...
من داخل سایت های دیگه برنامه های فوق العاده ای اختصاصی سیمبین 3 دانلود و نصب میکنم.
البته من n8 ندارم . c6-01 دارم.

Penryn
27-08-2011, 20:12
تک و توک پخش کننده هایی که وجود دارن مثل UC Video اصلاً نسبت به پخش کننده ی خود گوشی کاری نمیتونن از پیش ببرن با اینحال میتونی داخل ovi store بازم بگردی ولی تابحال که کسی چیز بهتری از پخش کننده ی خود گوشی معرفی نکرده. سیمبیان ایرادش همین برنامه های کمشه دیگه......

Punisher_2008
28-08-2011, 12:15
تک و توک پخش کننده هایی که وجود دارن مثل UC Video اصلاً نسبت به پخش کننده ی خود گوشی کاری نمیتونن از پیش ببرن با اینحال میتونی داخل ovi store بازم بگردی ولی تابحال که کسی چیز بهتری از پخش کننده ی خود گوشی معرفی نکرده. سیمبیان ایرادش همین برنامه های کمشه دیگه......

سلام..
دوست عزیز .هیچ پلیری وجود نداره که به خوبی مال خود گوشی کار کنه..
حتی وقتی اندروید داشتم هر برنامه ای فرمت های خاصی رو پشتیبانی میکرد.
ولی چون هیچکدومشون توسط خود گوگل عرضه نشده بود باگ هایی داشتن مثلا بهترین پلیر همین rockplyer و vplayer بود در کنار ساپورت خوب باگهایی هم داشتن.

برای سیمبین هم پلیر زیاد هست البته نه به زیادی اندروید.
smart movie. uc video. ,....
خود uc video این فرمت هارو پشنیبانی میکنه :

flv, avi, wmv, mkv, 3gp, 3gpp, mp4
کلا فرمت های رایج پشتیبانی میشه...
juli player خیلی تعریفشو میکنند. نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه.
ولی کلا پلیری که dat رو پشتیبانی کنه من تا حالا ندیدم... نه اندروید و نه سیمبین...!!

Penryn
28-08-2011, 13:39
سلام..
دوست عزیز .هیچ پلیری وجود نداره که به خوبی مال خود گوشی کار کنه..
منم همینو گفتم. پخش کننده های دیگه برتری ندارن. متأسفانه توی این آپدیتهایی که میاد پخش کننده ی گوشی همینجور ثابت مونده!

vahidshah
29-08-2011, 13:53
با اپدیت ان 8 به آنا نرم افزار maze lock رو گوشی کار نمیکنه امتحان کردین؟

Agharezayegol
30-08-2011, 10:25
آقا چرا فروم به این مهمی انقدر سوت و کوره چرا همه ی بحث فقط شده قیمت گوشی و کری خوندن . اینهمه صحبت هست در مورد نرم افزار و سخت افزار آموزش های کاربردی انعکاس نظرات فروم های خارجی و خیلی کارهای دیگه که به کمک این گوشی میشه انجام داد و یاد گرفت.
...باید
طرحی نو در اندازیم

soroush20
31-08-2011, 23:00
سلام دوستان.

1 سوال:خواستم ببینم کسی با او وی آِ مپ این گوشی مشکلی نداره؟

گوشی من این مشکل رو داره؟

وقتی رفتم روی کره زمین اول کره رو سفید نشون داد.در صورتی که من فایل هارو ریختم.
الان بعد از اون 1 باری که کره زمین رو سفید نشون داده نمیزاره برم توی کره زمین و وقتی که روی مپ میرم،مینویسه:all you need now are new street maps.your options are:
get them via wi-fi
use Ovi map onlin
use Ovi sute

امانقشه های من تا همین دیروز روی گوشی های دیگه نصب میشد.

الان ورژن برنامه او وی آی مپ من 3.6 هست.

دوستان لطفا راهنمایی کنن ببینیم باید چیکار کنیم.
آیا گوشی مشکل داره؟

runner
01-09-2011, 07:38
سلام دوستان.

الان بعد از اون 1 باری که کره زمین رو سفید نشون داده نمیزاره برم توی کره زمین و وقتی که روی مپ میرم،مینویسه:all you need now are new street maps.your options are:
get them via wi-fi
use Ovi map onlin
use Ovi sute

آیا گوشی مشکل داره؟

سلام
نه عزیز گوشی مشکل نداره اگه ورژن جدید OVI Map رو ریختی برا همین هست هست که نقشه هاتو نمی شناسه باید نقشه های جدید بریزی!!

babakpilot
01-09-2011, 09:49
دوستان يه سؤال دارم
من شارژر گوشيمو گم كردم آيا اين شارژرهاي سوزني نوكيا ميشه باطري N8 رو شارژ كرد يا بايد شارژر خودشو دوباره بخرم؟
فكر كنم آمپر شارژر معمولي با باطري اين گوشي سازگار نيست چون قبلا كه با شارژر خودش شارژ مي كردم سه چهار روزي جواب ميداد ولي الان دو روز نشده تموم ميشه
ميشه يه راهنمايي بفرماييد

soroush20
01-09-2011, 11:11
سلام دوستان.

get them via wi-fi
use Ovi map onlin
use Ovi sute

آیا گوشی مشکل داره؟
سلام
نه عزیز گوشی مشکل نداره اگه ورژن جدید OVI Map رو ریختی برا همین هست هست که نقشه هاتو نمی شناسه باید نقشه های جدید بریزی!!

خب میشه یه لینکی ،یا یه سایتی معرفی کنید که این نقشه های جدیدو ازائه بده؟

ممنون

runner
01-09-2011, 11:16
خب میشه یه لینکی ،یا یه سایتی معرفی کنید که این نقشه های جدیدو ازائه بده؟

ممنون

شما با خوده برنامه ی Nokia OVI Suite می تونی نقشه ها با صدا رو دانلود کنی نسبت به ورژن Ovi Map!!

rezafo
01-09-2011, 12:08
درود بر دوستان

من خودم تا حالا N8 نداشتم ولی چندی پیش داداشم یکی خرید و من هم رفتم کمکش که زیر و بمش رو در بیاریم. بعد از اینکه اینترنتیش رو راه اندازی کردیم صاف رفتیم سراغ مکان یاب و روی آیکون نقشه کلیک کردیم ولی ظاهرا در ارتباط با ماهواره مشکل داشت و پیام خطا " عدم دریافت سیگنال" میداد.

من دفترچه اش رو خوندم و سعی کردم برم تو سایت OVI که ببنیم آیا باید اول از اونجا نقشه ای چیزی رو پیاده کنیم و بریزیم تو گوشی که دیدم این سایت تحریمه.

خلاصه سرتون رو درد نیارم. من قبلا اصلا با مکان یاب گوشی ها کار نکردم ولی برام جالب بوده که یاد بگیرم.

میخواستم حوصله بخرج بدید و اگه میشه لطف کنید بطور قدم به قدم بگید که چطور می تونیم مکان نمای این گوشی رو راه بنداریم.

با تشکر .

runner
01-09-2011, 12:26
درود بر دوستان

من خودم تا حالا N8 نداشتم ولی چندی پیش داداشم یکی خرید و من هم رفتم کمکش که زیر و بمش رو در بیاریم. بعد از اینکه اینترنتیش رو راه اندازی کردیم صاف رفتیم سراغ مکان یاب و روی آیکون نقشه کلیک کردیم ولی ظاهرا در ارتباط با ماهواره مشکل داشت و پیام خطا " عدم دریافت سیگنال" میداد.

من دفترچه اش رو خوندم و سعی کردم برم تو سایت OVI که ببنیم آیا باید اول از اونجا نقشه ای چیزی رو پیاده کنیم و بریزیم تو گوشی که دیدم این سایت تحریمه.

خلاصه سرتون رو درد نیارم. من قبلا اصلا با مکان یاب گوشی ها کار نکردم ولی برام جالب بوده که یاد بگیرم.

میخواستم حوصله بخرج بدید و اگه میشه لطف کنید بطور قدم به قدم بگید که چطور می تونیم مکان نمای این گوشی رو راه بنداریم.

با تشکر .

سلام
مبارک باشه
زیاد کاره سختی نیست.
شما برای استفاده از GPS یا همون Map اول از همه نیاز به برنامه و بعد نیز به نقشه ی هماهنگ با ورژن Map دارین که می توین از تاپیک زیر استفاده کنی:
آپدیـت جدیـد : نقشـه کـل ایـران بـرای Ovi Map 3.06 ، 3.08 ( تاریـخ اپدیـت : 90.04.22 )

Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا

بعد از نصب برنامه و نقشه برنامرو باز کن و به راحتی از نقشه استفاده کن و لذت ببر
این کار رو بکن اگه سوالی بود سوال کن هستیم در خدمتت.

Danieh
01-09-2011, 14:51
سلام دوستان یه سوال داشتم که البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه؟
می خواستم بدونم که سیمبین 3 که n8 داره رو میشه بتبدیل به سیمبین آنا یا meego کرد
یعنی به این دوتا آپدیت میشه ؟
امکانش هست؟ 

runner
01-09-2011, 15:42
سلام دوستان یه سوال داشتم که البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه؟
می خواستم بدونم که سیمبین 3 که n8 داره رو میشه بتبدیل به سیمبین آنا یا meego کرد
یعنی به این دوتا آپدیت میشه ؟
امکانش هست؟

meego یه سیستم عامل هست که روی چندتا از گوشیای نوکیا نصب هست و نمیتونین رو symbian^3 نصب کنین
ولی anna یک آپدیت هست که دیگه از این به بعد گوشیهای نوکیا تحت سیستم عامل symbian با این اسم و Belle ارائه می شن
آپدیت anna به صورت رسمی برای سیستم عامل سیمبین ^3 ارائه شده مانند N8 - C7 - E7 - C6-01 ولی آپدیت Belle هنوز به طور رسمی ارائه نشده البته تو ژاپن با ارائه سه گوشی نوکیا سیستم عامل Belle هم ارائه شده ولی برای ممنطق دیگه تا آخر سال 2011 ارائه می شه!!!
شما اگه گوشیتون تحت سیستم عامل سیمبین^3 هست می تونین anna و بعد از اون belle رو نصب کنین.

Danieh
02-09-2011, 01:55
meego یه سیستم عامل هست که روی چندتا از گوشیای نوکیا نصب هست و نمیتونین رو symbian^3 نصب کنین
ولی anna یک آپدیت هست که دیگه از این به بعد گوشیهای نوکیا تحت سیستم عامل symbian با این اسم و Belle ارائه می شن
آپدیت anna به صورت رسمی برای سیستم عامل سیمبین ^3 ارائه شده مانند N8 - C7 - E7 - C6-01 ولی آپدیت Belle هنوز به طور رسمی ارائه نشده البته تو ژاپن با ارائه سه گوشی نوکیا سیستم عامل Belle هم ارائه شده ولی برای ممنطق دیگه تا آخر سال 2011 ارائه می شه!!!
شما اگه گوشیتون تحت سیستم عامل سیمبین^3 هست می تونین anna و بعد از اون belle رو نصب کنین.

سلام دوست عزیز
مرسی که به این سرعت جوابمو دادی
من گوشیم n8 هستش میخواستم بدونم چه جوری میتونم سیستم عاملشو تبدیل به آنا بکنم؟ آیا باید به نمایندگی نوکیا مراجعه کنم یا راه دیگه ایی هم هست.
آخه یکی بهم گفت از نرم افزار ovi suite چک کن که این کارو کردم ولی نمی تونست با سرور نوکیا ارتباط برقرار کنه.
راه دیگه ایی هم هست؟
یه سوال دیگه به نظرت ارزش آپدیت کردنو داره؟ یعنی جدا از امکاناتی که به گوشی اضافه میشه، تغیرات ظاهری قشنگی هم داره؟
مرسی از توجه ات

amirpers
02-09-2011, 13:33
دوستان میشه بگید چه جوری میشه مسیجهایی رو که Sync کردیم رو به گوشی برگردونیم ؟
آخه فقط مسیجهای گوشی رو میفرسته به PC و برعکس عمل نمی کنه.

runner
02-09-2011, 14:04
سلام دوست عزیز
مرسی که به این سرعت جوابمو دادی
من گوشیم n8 هستش میخواستم بدونم چه جوری میتونم سیستم عاملشو تبدیل به آنا بکنم؟ آیا باید به نمایندگی نوکیا مراجعه کنم یا راه دیگه ایی هم هست.
آخه یکی بهم گفت از نرم افزار ovi suite چک کن که این کارو کردم ولی نمی تونست با سرور نوکیا ارتباط برقرار کنه.
راه دیگه ایی هم هست؟
یه سوال دیگه به نظرت ارزش آپدیت کردنو داره؟ یعنی جدا از امکاناتی که به گوشی اضافه میشه، تغیرات ظاهری قشنگی هم داره؟
مرسی از توجه ات

بیبینید گوشیت اگه گارانتی اصلی نوکیا باشه با مراجعه به نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش برات به ورژن جدید فلش می کنن
یه راه هم با استفاده از OVI Suite هست که شاید به خاطر تحریم باشه که نمی تونی آپ کنی و باید با استفاده از v p n آپ کنی
یه راه هم با دانلود فایلهای آپدیت و فلش کردن با استفاده از برنامه phonix هست که خودت می توین این کار رو انجام بدی
ارزشش رو داره مخصوصا برا N8 که فریم فیلم برداری بهتر می شه و یه سری تغییرات خوب دیگه
بد نیست اگه آپ کنی!!!

vahidshah
04-09-2011, 01:25
تاریح واقعی اومدن بلا کی هست

Agharezayegol
04-09-2011, 08:19
دوستانی که اطلاع دارن نمیدونن belle رو از کجا میشه آپدیت کرد و اینکه چه تفاوتهای فاحشی با آنا داره.مرسی

mojtaba_18843
04-09-2011, 12:47
belle هنوز واسه گوشی های سیمبین^3 ارئه نشده و تا دو ماه دیگه قراره واسه تمام سیمبین^3ها ارائه بشه.
توو این ورژن سیمبین از سیستم عامل Android الگو برداری شده. ساختار پوشه ای حذف شده نوار ابزار به سیستم عامل اضافه شده تعداد هوم اسکرین به 6 صفحه رسیده میشه رو هر صفحه ویدجت و شرتکات با اندازه و محل دلخواه تعیین کرد ساعت گوشی شبیه Android شده ساختار خطی منو حذف شده و یه سری تغییرات دیگه...
در کل سیمبین بله متمایزتر از آنا هستش...

نسخه غیر رسمیش واسه n8 اومده که چندتا باگ داره و ممکنه آسیب سخت افزاری به گوشی برسونه و بهتره استفاده نشه...

runner
04-09-2011, 12:53
تاریح واقعی اومدن بلا کی هست

گفتن نیمه ی 4سال 2011 ارائه می شه
و با گوشیهای 700 701 و 600 میاد

دوستانی که اطلاع دارن نمیدونن belle رو از کجا میشه آپدیت کرد و اینکه چه تفاوتهای فاحشی با آنا داره.مرسی

تفاوت های ظاهری خیلی زیاده عکساش الان اومده خیلی شبیه اندروید شده و می تونی چیدمان آپکون هوم اسکرین رو به هر صورتی بخوای بچینی این البته یکیش هست

runner
04-09-2011, 12:58
این هم یه سری عکس از Belle:

hassan1234
05-09-2011, 14:46
سلام دوستان چندتا سوال دارم اگه فوری فوری جواب بدید ممنون میشم یه گوشی نوکیاn8هست حدود2هفته کارکرده میفروشن 450تومن ارزش خریدداره؟توی سایتهای مختلف زیادجستجوکردم اکثرکسانی که بااین گوشی کارکردن میگن زیادهنگ میکنه این چقدردرسته؟هنگش نسبت به گوشیهای جدیددیگه مثل e7-c7-x7بیشتره؟

amirpers
05-09-2011, 18:44
سلام دوستان چندتا سوال دارم اگه فوری فوری جواب بدید ممنون میشم یه گوشی نوکیاn8هست حدود2هفته کارکرده میفروشن 450تومن ارزش خریدداره؟توی سایتهای مختلف زیادجستجوکردم اکثرکسانی که بااین گوشی کارکردن میگن زیادهنگ میکنه این چقدردرسته؟هنگش نسبت به گوشیهای جدیددیگه مثل e7-c7-x7بیشتره؟

من حدود 8 ماهه که دارم و کلا دو بار هنگ کرده که اون هم درحال آپدیتش بودم.

hassan1234
05-09-2011, 21:24
سلام.دوستان عزیز من دوباره مزاحم شدم.میخوام یه مقدار راجع به کار ارایی n8 بدونم.امکانتش رو کاغذ خوبه تو عمل چطوره؟یه سوال دیگه هندزفریش چطوره؟صداش خوبه؟اگه لطف کنین سریع جواب بدین ممنون میشم یه مقدار عجله دارم.

Punisher_2008
05-09-2011, 21:32
سلام.. دوستانی که می خواین عکسها و اطلاعات سیمبین Belle رو ببیند به این تاپیک برند.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ببینید سیمبین 3 کمی مشکلات و باگ داشت که در اپدیت ANNA اونارو برطرف کردند و چند بروز رسانی انجام دادند مثل مرورگر. صفحه کلید. و افکت گذاری های جدید. و حالا نوبت به اصلاح رابطه کاربری رسیده که اونو داخل Belle انجام میشه. در ضمن 3 گوشی جدید نوکیا با سی پی یو 1ghz و سیمبین belle تا چند ماه دیگه عرضه میشه. و یک نکته دیگه در سیمبین Belle فرکانس سی پی یو گوشی های سیمبین 3 از 668 به 720mhz افزایش پیدا میکنه. تا اخر امسال یا حدود 2 ماه دیگه برای همه گوشی ها عرضه میشه.. جهت اطلاعات بیشتر به تاپیک بالایی مراجعه کنید. موفق باشید.

meshkiposh2200
05-09-2011, 23:55
سلام.میخاستم بدونم همه ان 8 ها مشکل بنفش شدن صفحه دارند یا هستند ان 8 هایی که این مشکل را نداشته باشند که با فروشنده شرط کنیم و بگیریم

D_A_V_I_D
06-09-2011, 01:14
چرا اينجا بحث بيشتر سر نوع سيستم عامله؟!

بابا مشكل اصلي اين سيمبين ساين نرم افزاراشه، من كه هنوز راهي واسه هك كردن يا حداقل ساين كردن برنامه ها پيدا نكردم.
2 راه ديدم كه ريسك بود، با مستر ريست هم برنمي گشت به حالت اول.
يه راه ديگه هم همين فريمور فلش شده رو كوك زدنه كه زياد ازش اطلاع ندارم، با اين كار زبان فارسي گوشي از بين ميره؟

يه مشكل ديگه تو بهترين نرم افزار اين سيستم عامله كه به نظرم X-plore هست، من ورژن كرك شده و ساين شده كه 1.51 باشه رو نصب كردم، كمتر از يك هفته ديگه جواب نداد.
رو يه گوشي ديگه هم امتحان كردم همينطوري شد.
جديدترين ورژنش فكر كنم 1.52 باشه، ساين نيست.

اساتيد محترم راهي نمي دونن كه يكي از جديد ترين ورژناي اين برنامهء مهم! رو بشه بطور نامحدود استفاده كرد؟ اگه هست جداگ مشتري هستم!
ممـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــنون :11:

Agharezayegol
06-09-2011, 10:27
ضمن تشکر از دوستانمون که به تفصیل سیمبین بل رو تشریح کردن خواستم بپرسم با توجه به اینکه فرمودید بل شبیه اندروید عمل خواهد کرد آیا تا حدودی به ساپورت نرم افزارهای اندروید هم ممکنه نزدیک بشه یا خیر.با تشکر

amirpers
06-09-2011, 17:16
ضمن تشکر از دوستانمون که به تفصیل سیمبین بل رو تشریح کردن خواستم بپرسم با توجه به اینکه فرمودید بل شبیه اندروید عمل خواهد کرد آیا تا حدودی به ساپورت نرم افزارهای اندروید هم ممکنه نزدیک بشه یا خیر.با تشکر

جایی به چنین چیزی اشاره نشده و بعید میدونک که این اتفاق بیفته.
کلا نوکیا و سیمبین خیلی دیر به فکر افتادند و با این کارها نمیتونند بازار از دست رفته خود رو دوباره به دست بیارند.
سیمبین یکی از قدیمیترین سیستمهای عامل با سهل انگاری یه جورایی از دست رفت . به نظرم خیلی طول میکشه که دوباره بتونه جایگاه خودش رو به دست بیاره تازه اون هم به شرطیه که کمپانی ای مثل نوکیا همکاریش رو با اون ادامه بده که اون هم احتمالش کمه و هر روز خبری میرسه مبنی بر اتمام همکاری این دو.

Agharezayegol
07-09-2011, 14:20
بچه هایی که آنا رو نصب کردن درسته که تو تنظیمات اینترنتش بصورت پیش فرض امکان وارد کردن vpnوجود داره؟
با سپاس

Punisher_2008
07-09-2011, 21:20
جایی به چنین چیزی اشاره نشده و بعید میدونک که این اتفاق بیفته.
کلا نوکیا و سیمبین خیلی دیر به فکر افتادند و با این کارها نمیتونند بازار از دست رفته خود رو دوباره به دست بیارند.
سیمبین یکی از قدیمیترین سیستمهای عامل با سهل انگاری یه جورایی از دست رفت . به نظرم خیلی طول میکشه که دوباره بتونه جایگاه خودش رو به دست بیاره تازه اون هم به شرطیه که کمپانی ای مثل نوکیا همکاریش رو با اون ادامه بده که اون هم احتمالش کمه و هر روز خبری میرسه مبنی بر اتمام همکاری این دو.
سلام.
دوست عزیز ببینید. الان چندین برنده از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند... تعداد گوشی های اندرویدی رو با سیمبین مقایسه کنید... 100|% ساپورت بیشتری میشه. تا اینکه سیمبین بیشتر در انحصار نوکیا هست.
مثل سیستم عامل بادا که در انحصار سامسونگ هست.و...
بله نوکیا یکمی دیر کرد درسته دیگه اول نیست ولی سیمبین هنوز جز پرطرفدار ترین هست.
فراموش نکنید بعد از IOS . ANDROID از لحاظ تعداد نرم افزار و بازی سیمبین هست.. البته در کنارش هم RIM هست.
نوکیا هیچوقت سیمبین رو رها نمیکنه . بعد از ارائه سیمبین 3 برای حل مشکلات و باگ ها و همینطور اپدیت چند چیز اپدیت ANNA رو داد که واقعا خیلی خوب بود...
و فقط موند اصلاح رابطه کاربری که اونو با Belle تا حدود 2 ماه ارائه میکنه..
اگه اسکرین شات هاش و ویدیو هاشو دیده باشین و یا نسخه بتاشو روی n8 کسی نصب کرده باشه میبنید که
واقعا مثل اندروید شده!!!!

اگه بعد از belle از نوکیا استقال بشه که حتما میشه از لحاظ ساپورت نرم افزاری هم بهتر میشه.
ولی واقعا الان ساپورت سیمبین خیلی خوبه. من با اینکه 3تا گوشی اندرویدی داشتم الان سیمبین دارم.
تا حالا کمبودی احساس نکردم.
بهترین بازی های مثل asphalt6. angry birds.pes2011 ,. و... برای سیمبین هم هست .
من که تا اینجا راضی بودم..

amirpers
13-09-2011, 16:10
خب تو اين 200 صفحه خيلي بحثها شده.
الان دوستان يه مقدار سوال و جواب كم آوردند.
احتمالا با اومدن سيستم عامل بل دوباره تاپيك يه تحركي مي بينه به خودش.

hiva_59
15-09-2011, 10:21
از وقتی که سیستم عامل ان8 خودم رو به آنا ارتقا دادم، هنگام باز کردن دفترچه تلفن، زبان کیبورد همون زبانی هست که برای تایپ گوشی انتخاب شده که اگه فارسی باشه باید مجدداً اون رو به انگلیسی تغییر بدم که کلی باعث کند شدن روند شماره گیری شده در حالی که در سیمبین^3 این مشکل وجود نداشت و زبان دفترچه تلفن همیشه انگلیسی بود. کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟

amirpers
15-09-2011, 11:44
از وقتی که سیستم عامل ان8 خودم رو به آنا ارتقا دادم، هنگام باز کردن دفترچه تلفن، زبان کیبورد همون زبانی هست که برای تایپ گوشی انتخاب شده که اگه فارسی باشه باید مجدداً اون رو به انگلیسی تغییر بدم که کلی باعث کند شدن روند شماره گیری شده در حالی که در سیمبین^3 این مشکل وجود نداشت و زبان دفترچه تلفن همیشه انگلیسی بود. کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟

دوست عزيز برو به قسمت Setting بعد Phone و بعدش Touch input و قسمت Adaptive search رو بر روي ON بذار.
موفق باشي.

hiva_59
15-09-2011, 12:08
دوست عزيز برو به قسمت Setting بعد Phone و بعدش Touch input و قسمت Adaptive search رو بر روي ON بذار.
موفق باشي.

درست میگی. گیج بازی درآوردم. ممنون از راهنماییت.

GTB 599
16-09-2011, 16:29
سلام دوستان...

-- واسه version:013.016 ه.ک اومده...

اصلن سیمبین^3 -- ه.ک میشه؟

چون میدونم تا چند وقت پیش که -- نمیشد.یعنی با یه n8 فقط میشد مثل mp3 player که آنتن میده کار کرد...:8: