PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

Arashdn
10-03-2011, 18:50
دوست نداشتید گارانتی داشته باشه همون موقع کامل تست کنید برین تو جی پی اس بزارین کامل وصل بشه چنتا چیز رو با هم باز کنید در کل یکم فشار به گوشی بیارید اگر ریست کرد بدونید گوشی ایراد داره!
کلا موقع خرید باید چی رو تست کنم؟

gh7reza
10-03-2011, 22:04
به نظر من اگه قبلا نوکیا داشتید این گوشی را نخرید نا امید میشید!

maziarzar
11-03-2011, 00:30
باگارانتی بگیرید اطمینانش بالاتره

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

چرا این گوشی که همهچیش ارتقا یافته اتفاقا خیلی هم خوبه

Help118
11-03-2011, 03:44
خیلی با خودم کلنجار میرم یه ان 8 بگیرم ولی عدم ریسپانس سریع تاچش بعضی وقتها حال بهم میزنه!

iman206
11-03-2011, 09:28
خیلی با خودم کلنجار میرم یه ان 8 بگیرم ولی عدم ریسپانس سریع تاچش بعضی وقتها حال بهم میزنه!
من وقتی گوشیم ایراد داشت دچار این عدم ریسپانس سریع میشد. وقتی IC ایراد دارش تعویض شد از سرعت تاچش حیرت زده شدم. این فقط تجربه من بود و ممکن است در مورد شما تفاوت داشته باشه.

راستی اینم بگن که مشکل گوشیم به کل رفع شده و دیگه اصلا هنگ نکرده و کاملا طبیعی کار میکنه با سرعت بالا.

yazdankhah
11-03-2011, 22:15
من وقتی گوشیم ایراد داشت دچار این عدم ریسپانس سریع میشد. وقتی IC ایراد دارش تعویض شد از سرعت تاچش حیرت زده شدم. این فقط تجربه من بود و ممکن است در مورد شما تفاوت داشته باشه.

راستی اینم بگن که مشکل گوشیم به کل رفع شده و دیگه اصلا هنگ نکرده و کاملا طبیعی کار میکنه با سرعت بالا.

سلام
چطور میشه صفحه تاچ N8 رو کالیبره کرد؟
به نظرم کالیبره کردن صفحه تاچ میتونه در عکس العملش موثر باشه

A.N.A.P
14-03-2011, 10:56
دوستان تو سایت گوشی شاپ میگن اصلا هیچ نوکیا N8 ـی اصل فنلاند نیست همه شون فقط لیبلشون عوض شده و تو ایران

بازار گرمی هست ! یعنی اصلا هیچ اصل فنلاندی وجود نداره ؟ آخه خودم چند بار دیدم همه لیبلشون عوض شده بود ؟

yazdankhah
14-03-2011, 14:39
دوستان تو سایت گوشی شاپ میگن اصلا هیچ نوکیا N8 ـی اصل فنلاند نیست همه شون فقط لیبلشون عوض شده و تو ایران

بازار گرمی هست ! یعنی اصلا هیچ اصل فنلاندی وجود نداره ؟ آخه خودم چند بار دیدم همه لیبلشون عوض شده بود ؟

من هفته پیش رنگ نقره ای با گارانتی اصلی (زنگ زدم و گارانتی رو چک کردم ) ساخت کشور فنلاند گرفتم 630
وقتی داشتم گارانتی رو چک میکردم از آقا پرسیدم این گوشی ساخت کجاست؟
ایشون گفت مهم نیست ساخت کجاست مهم اینه که ساخت نوکیا و اصل هست (یعنی طرح نوکیا نیست) اما چک کرد و تایید کرد که ساخت فنلاند هست.
اگر لیبلی رو عوض کنند حتما از فرم ظاهرش معلومه و قشنگ تابلوست.

موفق باشید

Namdarian
14-03-2011, 17:03
با سلام . این فنلاند و غیر فنلاند بودن اصلً مهم نیست و هر کی یک چیزی میگوید . وقتی چه در فنلاند و چه در بیابانهای افریقا این گوشی بوسیله ی ماشین مونتاژ میشود هیچ اهمیتی ندارد در کجا مونتاژ شده . کنترل کیفیت نیز طبق استانداردهای نوکیا در همه جا انجام میشود . مهم این است که گوشی شما جزو سریهای اولیه نبایشد چون چه فنلاند و چه غیر فنلاند دچار مشکلاتی میشد ولی در سریهای جدید رفع شده است . دوران فنلاند فنلاند کردن گذشته است .

maziarzar
14-03-2011, 19:05
فقط سری اول گوشی های ان8 تو ایران مال فنلاند هست

yazdankhah
14-03-2011, 21:18
فقط سری اول گوشی های ان8 تو ایران مال فنلاند هست

دوست عزیز جسارتا مبنای این حرف شما چیه؟

Masoud-Susa
15-03-2011, 00:36
یه سوال:
ان 8 اپن سورس هست دیگه؟
پس کو؟! کجا؟! :31:
خب کی این سیستم عامل در اختیار عموم قرار میگیره؟!
اگه قرار گرفته پس کو؟ چرا من نمیبینم؟!:31:

yazdankhah
15-03-2011, 00:38
یه سوال:
ان 8 اپن سورس هست دیگه؟
پس کو؟! کجا؟! :31:
خب کی این سیستم عامل در اختیار عموم قرار میگیره؟!
اگه قرار گرفته پس کو؟ چرا من نمیبینم؟!:31:

فکر میکنم شما سیمبین رو با آندروئید اشتباه گرفتید

Masoud-Susa
15-03-2011, 00:42
فکر میکنم شما سیمبین رو با آندروئید اشتباه گرفتید
یعنی چی؟!
خب اعلام شده بود که سیمبین 3 اپن سورس هست دیگه!
خب سورسش کو؟!

avator20002000
15-03-2011, 01:16
اصلا قید اندروید رو رو نوکیا بزنید که بدجور رقیب شدن برای هم .نوکیا رفته با ویندوز قرارداد بسته مثلا حال اندروید رو بگیره.من بودم .صبر می کردم هم مدلای جدید با قیمتای بهتر بیاد.این گوشی های نوکیا اگه اندروید داشت محشر بود.من نوکیا رو بیشتر به خاطر جنس خوب بدنه و صدای خوب گوشیاش قبول دارم وگرنه ساپورتش به درد نمی خوره.ایران تو تح ری مشه ونمی تونیم از امکانات گوشیمون کاملا استفاده کنیم.

ali racer
15-03-2011, 02:09
یعنی چی؟!
خب اعلام شده بود که سیمبین 3 اپن سورس هست دیگه!
خب سورسش کو؟!

بله یه مدت هم سورسش رو برای دویلوپرها گراشتن رو سایت های اصلی سیمبین
فقط بعد از بسته شدن سایت های مثل سیمبین.او آر جی و...
سورش رو برداشتن !
حالا چرا ..خب دلیلش اینه که نوکیا تنها صاحب و استفاده کننده این سیستم عامل تو دنیاست
و تصمیم گرفته !

اصلا قید اندروید رو رو نوکیا بزنید که بدجور رقیب شدن برای هم .نوکیا رفته با ویندوز قرارداد بسته مثلا حال اندروید رو بگیره.من بودم .صبر می کردم هم مدلای جدید با قیمتای بهتر بیاد.این گوشی های نوکیا اگه اندروید داشت محشر بود.من نوکیا رو بیشتر به خاطر جنس خوب بدنه و صدای خوب گوشیاش قبول دارم وگرنه ساپورتش به درد نمی خوره.ایران تو تح ری مشه ونمی تونیم از امکانات گوشیمون کاملا استفاده کنیم.
والا فعلا گول ما رو تحریم کرده و هیچ جوره نمیشه از مارکتش دانلود کرد(حتی با روش های ایرونی :31:) !
ولی برنامه های آندو و سیمبین به وفور تو سایت ها برای دانلود
موجوده و از این بابت نگرانی وجود نداره

avator20002000
15-03-2011, 13:15
گول؟ گول دیگه کیه؟ گوگلو می گی؟
رفتن تو سایتو دانلود کردن کاری نداره اگه نذاره برید از خدماتش استفاده کنید از ایران
ولی وقتی یه سیستمی مثل ovi داشته باشی وقتی توش میری ازت شماره می خواد برات بفرسته .ایرانم تو لیستش نیست یعنی ضد حال!توش انگولا همه رو داره حتی ریزترین جزیره های دنیا!حیف...!

total_overdose
16-03-2011, 03:10
سلام
دوستانی که با قسمت sw update گوشیشون مشکل داشتن و یا دانلود نمیشد جدیدا مراجعه کنن مثله اینکه مشکل برطرف شده خودمم تست کردم.

yazdankhah
16-03-2011, 09:20
سلام
دوستانی که با قسمت sw update گوشیشون مشکل داشتن و یا دانلود نمیشد جدیدا مراجعه کنن مثله اینکه مشکل برطرف شده خودمم تست کردم.

من شخصا از این قسمت آپدیت کردم اما متاسفانه ناقص آپدیت شد و مشکلات زیادی بوجود آورد من جمله عدم اجرای صحیح برنامه ها . عدم اجرای حذف برنامه ها . سرعت بسیار کند صفحه کلید موقع تایپ که خلاصه کار به مرکز خدمات نوکیا کشید. اونجا ظرف نیم ساعت برام فلش کردند که این مشکلات کلا حل شدند و من خیلی راضی هستم

total_overdose
16-03-2011, 10:51
من شخصا از این قسمت آپدیت کردم اما متاسفانه ناقص آپدیت شد و مشکلات زیادی بوجود آورد من جمله عدم اجرای صحیح برنامه ها . عدم اجرای حذف برنامه ها . سرعت بسیار کند صفحه کلید موقع تایپ که خلاصه کار به مرکز خدمات نوکیا کشید. اونجا ظرف نیم ساعت برام فلش کردند که این مشکلات کلا حل شدند و من خیلی راضی هستم
سلام
دوست عزیز اولین نفری هستی که میبینم میگی گوشیت مشکل پیدا کرده با آپدیت از خود گوشی.
در ضمن این آپدیت برنامه هاست نه آپدیت خود فریم ور گوشی:46:

hamidkabiri6270
16-03-2011, 17:04
سلام

سلام

من هم تست کردم جواب داد .

hiva_59
17-03-2011, 00:19
قرار نیست مشکل نداشتن لرزشگیر نرم افزاری برای ان8 برطرف بشه؟ c7 که سیستم عاملش عین ان8 هست لرزشگیر داره
عجیبه نه؟

ali racer
17-03-2011, 15:47
قرار نیست مشکل نداشتن لرزشگیر نرم افزاری برای ان8 برطرف بشه؟ c7 که سیستم عاملش عین ان8 هست لرزشگیر داره
عجیبه نه؟
سرعت شاتر ان8 که خیلی بالاست نیازی به استابلیزر نداره
تو فیلمبرداری هم که تصاویر رو استابلیزر نرم افزاری(دیجیتال) مات میکنه و ازش استفاه نکنی بهتره

syeedalireza
18-03-2011, 13:09
دوستان چند روز sw update به راه افتاده ... تست کنید جواب میده :D

------------------------

با برنامه nokia ovi suite نقشه ایران به حجم 27 مگ دانلود کرد و بعدش تایید کرد transfare to devie

الان باید چه کاری انجام بدم؟؟!

M@hdi-B
18-03-2011, 15:38
دوستان چند روز sw update به راه افتاده ... تست کنید جواب میده :D

------------------------

با برنامه nokia ovi suite نقشه ایران به حجم 27 مگ دانلود کرد و بعدش تایید کرد transfare to devie

الان باید چه کاری انجام بدم؟؟!

خب بعد از ترنسفر کابل رو قطع کن و برو تو مپس و حالشو ببر:31:

BBNHFAK
20-03-2011, 17:46
یه سوال دارم
شارژ باتری دوستانی که ان 8 دارن به طور متوسط چقدر دوام میاره
آخه به صورت تئوری باید 12.5 ساعت مکالمه مداوم رو جواب بده
ولی من هر دو روز یه بار باید شارژش کنم
البته هیچ کدوم از آپشن های پاور سیوینگ توی هلپش رو رعایت نکردم ولی بازهم دو روز خیلی کمه:41:

Facon_Archi
20-03-2011, 17:49
الان قیمت این گوشی چند شده؟بدون گارانتی البته

M@hdi-B
20-03-2011, 17:53
الان قیمت این گوشی چند شده؟بدون گارانتی البته

550 مشکی.......

Help118
21-03-2011, 01:20
دوستان این فریم ویری که برای ان8 معرفی شده بود مشکلات عدیده گوشی رو برطرف کرده؟
فنلاندی های تو بازار اصل هستند؟ در ضمن اگه کسی خواست بدونه که آیا گوشی و لیبلش فابریک هستش و اصل اون کارخونه سازنده رو برچسبه بگه راه حالشو بنویسم!
ان8 تو تاچ وقفه ای داشت برطرف شده در فریم ویر جدید؟

ali_power42
22-03-2011, 02:14
یه سوال دارم
شارژ باتری دوستانی که ان 8 دارن به طور متوسط چقدر دوام میاره
آخه به صورت تئوری باید 12.5 ساعت مکالمه مداوم رو جواب بده
ولی من هر دو روز یه بار باید شارژش کنم
البته هیچ کدوم از آپشن های پاور سیوینگ توی هلپش رو رعایت نکردم ولی بازهم دو روز خیلی کمه:41:
برای منم همینطوره
اگه power saving رو فعال کنی 3 روز باتری نگه مبداره بدون اون 2 روز.

Masoud-Susa
23-03-2011, 00:48
فریم ور جدید ان8 PR 1.2 ریلیز شد...هم اکنون از طریق خود گوشی میتونید اپدیتش کنید(900 کیلو بایته):20:

Ship Storm
23-03-2011, 11:57
من میخواستم این گوشی رو بخرم اطرافیان میگن نخر مشکلات نرم افزاری داره آیا درسته؟

M@hdi-B
23-03-2011, 13:09
من میخواستم این گوشی رو بخرم اطرافیان میگن نخر مشکلات نرم افزاری داره آیا درسته؟

مشکل نرم افزاری منظورشون چی بوده؟

اگه کمرا فون می خوای بهترینه ولی اگه نرم افزار و بازی مد نظرت هست یه گوشی آندروئیدی با سخت افزار قوی می تونه راضیت کنه.

BBNHFAK
23-03-2011, 17:41
مشکل نرم افزاری نداره
من دو ماهه این گوشی رو دارم و فقط یه بار به خاطر هنگ کردن موزیک پلیرش روشن خاموشش کردم
ولی از نظر نرم افزارهای جانبی به آندروید نمیرسه

yazdankhah
23-03-2011, 22:25
سلام دوستان

اگر ممکن هست نحوه تنظیمات gprs همراه اول رو برای گوشی n8 بزارید.
متشکرم

amir200812
23-03-2011, 22:30

عزیز من 6 7 ساله گوشی های های اند نوکیا رو میخریدم، ولی حالا میگم نخر! خودمم دیگه نمیخرم!
حداقل قبل خرید مواردی از برند های دیگه رو برسی کن، موتو،سامی،الجی،اپل و ...

من بعد از این گوشی نوکیا نمیخرم! حداقل گوشی های اند نوکیا نمیخرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yazdankhah
23-03-2011, 22:49
سلام دوستان

اگر ممکن هست نحوه تنظیمات gprs همراه اول رو برای گوشی n8 بزارید.
متشکرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوستان از سایت بالا تونستم به راحتی تنظیمات رو انجام بدم. شاید این پاسخی برای بعضی دوستان دیگه هم باشه.

A.N.A.P
24-03-2011, 13:27
دوستان نرم افزار ساخت تم برای N8 هست ؟

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

اگه میشه یه سایت هم معرفی کنید که تم N8 فراوان داشته باشه ممنون !

man war
24-03-2011, 14:49
سلام به دوستان من چیند تا بازی ریختم تو موبایل نصب کردم ولی نیومد و رفته رو قسمت applications میخواستم بگم چطوری میتونم پاکشون کنم

------------------

میشه یه سایت بدید یه هم بازی و برنامه داشته باشه

sameta2008
25-03-2011, 10:58
سال نو مبارک.
دوستان من با آپدیت نسخه جدید که حدود 900 کیلوبایته مشکل داشتم.لیست آپدیتها میومد ولی وقتی می خواستم آپدیت
رو بگیرم می نوشت در حال پردازش و بعد پنجره پردازش می بست و هیچ اتفاقی نمیفتاد.
مشکل از تنظیمات نقطه دستیابی (access point ) بود.اون رو تنظیم کردم و دیگه برنامه بروزآوری تونست به gprs وصل شه
و آپدیت کنه.گغتم شاید بعضی از دوستان با چنین مشکلی مواجه شده باشند.

Ship Storm
25-03-2011, 12:34
مشکل نرم افزاری منظورشون چی بوده؟

اگه کمرا فون می خوای بهترینه ولی اگه نرم افزار و بازی مد نظرت هست یه گوشی آندروئیدی با سخت افزار قوی می تونه راضیت کنه.

همین هنگ کردن و این جور چیزها

مشکل نرم افزاری نداره
من دو ماهه این گوشی رو دارم و فقط یه بار به خاطر هنگ کردن موزیک پلیرش روشن خاموشش کردم
ولی از نظر نرم افزارهای جانبی به آندروید نمیرسه

یعنی به نظر شما یک گوشی سامسونگ آندروید 500 تومنی بخرم خیلی بهتره؟

عزیز من 6 7 ساله گوشی های های اند نوکیا رو میخریدم، ولی حالا میگم نخر! خودمم دیگه نمیخرم!
حداقل قبل خرید مواردی از برند های دیگه رو برسی کن، موتو،سامی،الجی،اپل و ...

من بعد از این گوشی نوکیا نمیخرم! حداقل گوشی های اند نوکیا نمیخرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درسته الآن برندهای دیگه هم خیلی رقابتشون با هم نزدیک شده و گوشیه ایی مثل نوکیا و سامسونگ و HTC تو بازار رقابت شدیدی رو دارند
من الان HTC دارم و راضی هم هستم و قبلا نوکیا داشتم و خیلی راضی بودم و فکر کنم هنوز هم گوشی های نوکیا میتونه با تغییرات اساسی در سیستم عامل های گوشی هاش یک جهش خوبی تو بازار داشته باشه و الا سیمبین دیگه کارایی چندانی تو دنیای امروز نداره

DariushGreat
25-03-2011, 22:01
سلام به همگی
سال نو تون مبارک باشه :8:

درسته الآن برندهای دیگه هم خیلی رقابتشون با هم نزدیک شده و گوشیه ایی مثل نوکیا و سامسونگ و HTC تو بازار رقابت شدیدی رو دارند
من الان HTC دارم و راضی هم هستم و قبلا نوکیا داشتم و خیلی راضی بودم و فکر کنم هنوز هم گوشی های نوکیا میتونه با تغییرات اساسی در سیستم عامل های گوشی هاش یک جهش خوبی تو بازار داشته باشه و الا سیمبین دیگه کارایی چندانی تو دنیای امروز نداره

سیمبین سیستم عامل بدی نیست؛ اتفاقا اگه بهش پر و بال بدن می تونه دست بادا، آندروید و حتی iOS رو از پشت ببنده. یکی از ویژگی های فوق العاده اش که باعث شهرتش شد و فقط هم در همین سیستم عامل وجود داره اینه که با کمترین میزان توان سخت افزاری، می تونه بازده و کارایی فوق العاده بالایی داشته باشه؛ چیزی که توی دیگر سیستم عامل ها وجود نداره. اما سیاست های نادرست کمپانی نوکیا باعث شده که این سیستم توانایی و اقتدار 3 - 4 سال پیش رو دیگه نداشته باشه.
حالا دیگه نگران نباشین... نوکیا وعده دگرگونی کامل سیمبین^4 و عرضه اون پس از سیمبین^3 حتی برای گوشی های دارای این پلتفرم رو داده. درضمن... از این پس همه سرمایه اش رو هم معطوف به مایکروسافت ویندوز فون کرده. :46:

راستی دوستان... برنامه واسط اجرای برنامه های آندروید که قرار بود بر پایه رابط Qt باشه چی شد؟ عرضه شد؟

شاد باشین :10:

hiva_59
26-03-2011, 00:09
سرعت شاتر ان8 که خیلی بالاست نیازی به استابلیزر نداره
تو فیلمبرداری هم که تصاویر رو استابلیزر نرم افزاری(دیجیتال) مات میکنه و ازش استفاه نکنی بهتره

دوست عزیز حتی بهترین دوربینهای دیجیتال هم لرزشگیر دان، درسته که لرزشگیر موبایل از نوع نرم افزاری هست اما خیلی وقتها خصوصاً در شرایط نور کم که سرعت شاتر پایین میاد خیلی میتونه موثر باشه. من خودم قبلا ان97 داشتم و با اینکه دوربینش خیلی از ان8 ضعیفتره، اما هر موقع که دستم کمی لرزش داشته به دادم رسیده و عکسهاش خیلی از ان8 بهتر شده.

mr_khodaei2008
26-03-2011, 10:56
سلام
سال نو مبارك

من هنوز ان 8 نخريدم در حالي كه وقتي نيومده بود منتظرش بودم

Best N95
27-03-2011, 12:02
سلام : من هم بالاخره در تاریخ 1390/1/1 از جزیره کیش خریدم :31:

قیمت : 560 هزار تومان با گارانتی اصلی نوکیا ، نقره ای رنگ

فروشنده گفت : جنس های ما از سنگاپور میاد ( صحتش رو نمیدونم :31:)

زیرش نوشته : :13:Made In Fanland

تمام وسایل جانبیش چینی هستش........:41:

این هم یه عکس از گوشی و وسایل جانبیش..........

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهم : از کجا بدونم پروداکت گوشیم چیه ؟.......آخه نمیخوام پیچش رو باز کنم ، پشتش رو نگاه کنم.....

یه جا دیدم فریمور 14 هم اومده ، ولی با نرم افزار آپدیت مینویسه آخرین نسخه 13 هستش ........

فریمور اولیش 11.02 هستش ، فوق العاده بد عکس میگیره ، نیمدونم چرا ......

امیدوارم با آپدیت حل بشه.....:11:

A.N.A.P
27-03-2011, 12:25
مبارکه ایشالا به سلامتی استفاده کنی !

پروداکت منظورت سریال نامبر هست ؟ باید این کد رو وارد کنی : #06#*

total_overdose
27-03-2011, 12:25
سلام
دوست عزیز پروداکت کد با کد ستاره مربع صفر صفر صفر صفر مربع نشون میده!
برچسب روی لنز رو کندین؟ شیشه لنز تمیزه؟ اگه تمام موارد رو انجام دادی ممکنه گوشی ایراد داشته باشه البته شاید مشکلیم نباشه و توقع شما بالا باشه:46:
وسایل جانبی همه گوشیا الان تو بازار ساخته چینه!

Best N95
27-03-2011, 12:51
سلام
دوست عزیز پروداکت کد با کد ستاره مربع صفر صفر صفر صفر مربع نشون میده!
برچسب روی لنز رو کندین؟ شیشه لنز تمیزه؟ اگه تمام موارد رو انجام دادی ممکنه گوشی ایراد داشته باشه البته شاید مشکلیم نباشه و توقع شما بالا باشه:46:
وسایل جانبی همه گوشیا الان تو بازار ساخته چینه!

البته جسارت نباشه ، کدها رو حفظم.....
منظورم اینه :

کسی هست که به ورژن 14 آپ کرده باشه ، چه تغییری تو دوربین ایجاد شده.....

Facon_Archi
27-03-2011, 13:01
تا چه قیمت این گوشی پایین میاد؟
الان که 560 تا 540 هست تا تابستون به 400 میرسه؟
من E7 گرفتم ولی دیگه نمیخوام 500 تومن پول بابت n8 هم بدم: دی
سایتی جایی پیش بینی چیزی نکرده که سقف قیمت این گوشی چند میشه؟>: دی

joje fokoli
27-03-2011, 13:29
دوستان n8 چینی با اصلی چه فرقی داره؟
من پشت ویترین یه مغازه n8 دیدم و رفتم قیمت کردم گفت 75000 تومن
گفتش که چینی هستش ولی من شاخ درآورده بودم چون با نمونه اصلیش هیچ فرقی نداشت جنس بدنه و ...
کلا همه چیزش مثل اصلیش بود
لازم به ذکره که یکی از دوستان من چینیشو داره و پایین گوشیش سه تا دکمه داره مثل 5800 ولی این n8ه یکی داشت مثل نمونه اصلیش
نکنه مغازه داره اشتباه کرده و اصلیش رو با چینی اشتباه گرفته و خیال میکنه که چینیه؟ اگه این طوره برم سریع بخرمش:8:
اگه میشه راهنمایی کنید و بگید چطور تشخیصش بدم

Namdarian
27-03-2011, 13:34

با سلام . همه ی گوشیهایی که نمایندگیهای ایران و خاورمیانه عرضه میکنند مونتاژ چین است . اینکه جای نگرانی ندارد !
قبلً نیز بارها گفته ایم : گوشی توسط ماشین مونتاژ میشود این ماشین خواه روی کره ی ماه باشد یا کف دریا فرقی ندارد .
تعصب یا وسواس بی مورد برای نام فنلاند هنوز در برخی افراد وجود دارد .

A.N.A.P
27-03-2011, 13:41
دوستان n8 چینی با اصلی چه فرقی داره؟
من پشت ویترین یه مغازه n8 دیدم و رفتم قیمت کردم گفت 75000 تومن
گفتش که چینی هستش ولی من شاخ درآورده بودم چون با نمونه اصلیش هیچ فرقی نداشت جنس بدنه و ...
کلا همه چیزش مثل اصلیش بود
لازم به ذکره که یکی از دوستان من چینیشو داره و پایین گوشیش سه تا دکمه داره مثل 5800 ولی این n8ه یکی داشت مثل نمونه اصلیش
نکنه مغازه داره اشتباه کرده و اصلیش رو با چینی اشتباه گرفته و خیال میکنه که چینیه؟ اگه این طوره برم سریع بخرمش:8:
اگه میشه راهنمایی کنید و بگید چطور تشخیصش بدم
پایینش 3 تا دکمه داره ؟:18: احتمالا با X6 اشتباه نگرفتی ؟:18:

M@hdi-B
27-03-2011, 14:07
پایینش 3 تا دکمه داره ؟:18: احتمالا با X6 اشتباه نگرفتی ؟:18:

شما اصلا خوندی ببینی چی گفته؟:31:

خودشم میگه ان8ه چینیه مثل 5800 سه تا دکمه داره.

ببین جوجه فوکولی:31: وقتی یارو گفته چینیه .. چینیه .. مطمئن باش اونا خودشون گرگ تر از این حرفان:46:

joje fokoli
27-03-2011, 14:27
دوستان اشتباه نشه
n8 دوستم که چینی هست پایینش 3 دکمه داره تازه بالاش هم یه اسم اجق وجق نوشته
ولی اینی که مغازه دار میگفت چینیه یه دکمه داشت و از نظر کیفیت هم با مدل اصلش فرقی نداشت بالاش هم مثل مدل اصلیش با همون کیفیت نوشته بود نوکیا

Vah!d
27-03-2011, 14:51
دوستان این قضیه اصلاح کیبورد که قرار بود با آپدیت انجام بشه ، درست شد ؟ و اینکه در حالت جدید کیبورد 3 حرفی هم داره ؟

Masoud-Susa
27-03-2011, 14:58
بچه ها شارژر گوشی من این شکلیه:
هرچی تو بازار دنبال تبدیلش می گردم نیست...
من هر چی عکس تو اینترنت دیدم پایه های شارژز مستقیم بوده ولی فقط مال من مایل هست!
لطفا راهنماییم کنید.:19:

yasser652
27-03-2011, 15:17
سلام. گوشی من هر چند وقت پیغام pleas restart phon می ده و یا insert simcard باید خاموش کنم سیم کارت رو 1بار در میارم جا می زنم درست می شه .چکارش کنم؟مال کسی هم اینطوری شده؟

Namdarian
27-03-2011, 17:12
بچه ها شارژر گوشی من این شکلیه:
هرچی تو بازار دنبال تبدیلش می گردم نیست...
من هر چی عکس تو اینترنت دیدم پایه های شارژز مستقیم بوده ولی فقط مال من مایل هست!
لطفا راهنماییم کنید.:19:
با سلام . توی موبایلستان هم فکر کنم شما بودید که پرسیدید !
یک سوال : ایا مطمئنید 220 ولت است ؟؟ یکوقت 110 ولت نباشد !
و اما راه حلها : اگر بازار را گشتید نبوده ناچارید دو راه را امتحان کنید :
1-راه بی دردسر : خرید آداپتور مشابه از بازار
2-راه پردردسر :
2-1 : با انبرست از نوک هر کدام از شاخه ی این دو شاخه بگیرید و با احتیاط انقدر بچرخانید تا راست شود و به تبدیلهای موجود بخورد !
2-2 : یک تبدیل معمولی و راست از بازار تهیه کنید و انرا از وسط بطور طولی برش دهید طوری که دو تا شاخه صحیح و سالم بریده و از هم جدا شود . حالا هر شاخه مادگی بریده شده ی تبدیل را براحتی به دو شاخه تان جا بزنید و اینطوری به برق وصل کنید !
چقدر شاخه شاخه کردم ! :31:

mohamad skystar
27-03-2011, 17:18
دوستانی که N8 دارن چقدر از HDMI استفاده میکنن؟

DariushGreat
27-03-2011, 20:29
سلام. گوشی من هر چند وقت پیغام pleas restart phon می ده و یا insert simcard باید خاموش کنم سیم کارت رو 1بار در میارم جا می زنم درست می شه .چکارش کنم؟مال کسی هم اینطوری شده؟

سلام
به فروم خوش اومدی :46:
یه بار سیمکارتت رو دربیار و روی تراشه اش رو تمیز کن.
اگه مشکل کماکان وجود داشت یه بک آپ از کانتکت ها و مسیج هات بگیر، سپس مستر ریست کن

adameh_bahal
27-03-2011, 20:34
داخل جعبه گوشی چیا باید باشه؟
بعد من میخام بدون گارانتی بگیرم از کجا بفهمم گوشی آک هست. چون یه سری که میخواستم یه گوشی دیگه بگیرم با اینکه ظاهرا آک بود ولی کابل TV توش نبود و طرف رفت برآم آورد!! تازه گارانتی اصلی هم بود مثلا!!

Masoud-Susa
27-03-2011, 20:35
با سلام . توی موبایلستان هم فکر کنم شما بودید که پرسیدید !
یک سوال : ایا مطمئنید 220 ولت است ؟؟ یکوقت 110 ولت نباشد !
و اما راه حلها : اگر بازار را گشتید نبوده ناچارید دو راه را امتحان کنید :
1-راه بی دردسر : خرید آداپتور مشابه از بازار
2-راه پردردسر :
2-1 : با انبرست از نوک هر کدام از شاخه ی این دو شاخه بگیرید و با احتیاط انقدر بچرخانید تا راست شود و به تبدیلهای موجود بخورد !
2-2 : یک تبدیل معمولی و راست از بازار تهیه کنید و انرا از وسط بطور طولی برش دهید طوری که دو تا شاخه صحیح و سالم بریده و از هم جدا شود . حالا هر شاخه مادگی بریده شده ی تبدیل را براحتی به دو شاخه تان جا بزنید و اینطوری به برق وصل کنید !
چقدر شاخه شاخه کردم ! :31:
آره،تو موبایلستانم همین پست رو دادم....ولی خب جوابی نگرفتم ازش هنوز!(بازم گلی به جمال بکس p30 خودمون!:31:)

روی آداپتور نوشته که: AC 100-240 !!!
اما در مورد راه حل ها....!
1-چه آداپتوری بگیرم که مثل همین آداپتور n8 باشه؟(مال کدوم گوشی؟سوزنی یا میکرو..؟ چند آمپر؟!)
2-نه بابا! جون من بیخیال راه حل ایرانی شو!:31:
:10:

Best N95
27-03-2011, 22:12
کسی نیست جواب بده:13:

تو فریمور 14 چه تغییری تو دوربینش ایجاد شده ؟

چه جوری پروداکت گوشی رو بفهمم ، میخوام آپدیت کنم.......گوشیم نقره ای رنگه..........

با این که نمیشه فهمید : ستاره مربع چهارتا صفر مربع

نمیخوام پشت گوشی رو باز کنم ببینم پروداکتش چنده.......

راه دیگه ای هست ؟

Best N95
27-03-2011, 22:33
داخل جعبه گوشی چیا باید باشه؟
بعد من میخام بدون گارانتی بگیرم از کجا بفهمم گوشی آک هست. چون یه سری که میخواستم یه گوشی دیگه بگیرم با اینکه ظاهرا آک بود ولی کابل TV توش نبود و طرف رفت برآم آورد!! تازه گارانتی اصلی هم بود مثلا!!

در مورد سوال اولت به پست 1545 مراجعه کن ، تقریبا میشه گفت لوازمش همینه که هست.....

سوال دومت هم : والا خود من که دوتا دوتا ان 95 ، ان82 ، و دبیلو 810 ، خود ان 8 و کا 750 رو داشتم ، باز هم با این تجربه نتونستم تشخیص بدم گوشی اصل هستش یا نه......

چرا که لیبل رو به راحتی میشه عوض کرد ، برچسب ال سی دی رو عوض میکنن

با شماره سریال که چیزی نمیشه فهمید.......

تایمر دائمی گوشی رو که با ستاره مربع 92702689 مربع میاد میشه با نرم افزار صفرش کرد ، واین کار رو مثل آب خوردن انجام میدن....

در ضمن موقع خرید آدم وقتش رو نداره که داخل بردش رو نگاه کنه و بفهمه اصل یا قلابی یا کارکرده.....

راستی یادم رفت بگم بعضی فروشنده ها گوشی نو رو 2 هفته استفاده میکنن بعد با ترفندهای بالا دوباره میزارنش تو ویتیرن.......

اما از من میشنوی با یکی برو گوشی بخر که تاحالا تجربه خریدن چند تا گوشی رو داشته باشه....

چون خیلی فرق میکنه ، آدم با تجربه با یه دید دیگه به گوشی و لوازم جانبیش نگاه میکنه .....

این کد هم برای تست بلوتوث هستش : ستاره مربع 2820 مربع

اگه نرم افزار نسخه بلوتوسش رو پیدا کرد ، یعنی سخت افزار بلوتوث درست کار میکنه ، وگرنه مشکل داره....

حداقل این یکی رو کاریش نمیشه کرد ، جواب میده....

حتما حتما یک تماس با گوشی نو و برعکس یک تماس از گوشی دیگه باهاش بگیر ، ببین صداش چطوریه ....

اون موقع میفهمی که توری بلندگو سالمه و صدا درست میاد....

فعلا همینا به ذهنم رسید.......:19:

adameh_bahal
28-03-2011, 08:23
در مورد سوال اولت به پست 1545 مراجعه کن ، تقریبا میشه گفت لوازمش همینه که هست.....

سوال دومت هم : والا خود من که دوتا دوتا ان 95 ، ان82 ، و دبیلو 810 ، خود ان 8 و کا 750 رو داشتم ، باز هم با این تجربه نتونستم تشخیص بدم گوشی اصل هستش یا نه......

چرا که لیبل رو به راحتی میشه عوض کرد ، برچسب ال سی دی رو عوض میکنن

با شماره سریال که چیزی نمیشه فهمید.......

تایمر دائمی گوشی رو که با ستاره مربع 92702689 مربع میاد میشه با نرم افزار صفرش کرد ، واین کار رو مثل آب خوردن انجام میدن....

در ضمن موقع خرید آدم وقتش رو نداره که داخل بردش رو نگاه کنه و بفهمه اصل یا قلابی یا کارکرده.....

راستی یادم رفت بگم بعضی فروشنده ها گوشی نو رو 2 هفته استفاده میکنن بعد با ترفندهای بالا دوباره میزارنش تو ویتیرن.......

اما از من میشنوی با یکی برو گوشی بخر که تاحالا تجربه خریدن چند تا گوشی رو داشته باشه....

چون خیلی فرق میکنه ، آدم با تجربه با یه دید دیگه به گوشی و لوازم جانبیش نگاه میکنه .....

این کد هم برای تست بلوتوث هستش : ستاره مربع 2820 مربع

اگه نرم افزار نسخه بلوتوسش رو پیدا کرد ، یعنی سخت افزار بلوتوث درست کار میکنه ، وگرنه مشکل داره....

حداقل این یکی رو کاریش نمیشه کرد ، جواب میده....

حتما حتما یک تماس با گوشی نو و برعکس یک تماس از گوشی دیگه باهاش بگیر ، ببین صداش چطوریه ....

اون موقع میفهمی که توری بلندگو سالمه و صدا درست میاد....

فعلا همینا به ذهنم رسید.......:19:

ممنون دوست عزیز از راهنمایی کاملتون
این قضیه reset شدنش رو چجوری باید فهمید؟
بعد این گوشی ضبط صداش چقدر هست؟ ۱ ساعت هست یا به اندازه ی که جا داشته باشه ضبط میکنه؟

Best N95
28-03-2011, 08:56
وقتی تایمر دائمی گوشی صفر شد ، با هیچی نمیشه تشخیص داد که گوشی کارکرده هست یا نه.....متاسفانه:2:

من خودم با نرم افزار nemesis service suite تایمر گوشی قبلیم ( ان 82 ) رو بارها صفر کردم

فقط به اندازه 1 ساعت ضبط میکنه ، وقتی 1 ساعت تموم شد ، باز به اندازه ای که مموری جا داشته باشه ، باز 1 ساعت دیگه هم میتونه ضبط کنه....

همین جور برو جلو......1 ساعت ، 1 ساعت .............

البته نرم افزارهایی هم هستش که تایمر ضبطشون ، رو بی نهایت تنظیم شده و به اندازه جایی که تو حافظه مونده میتونه ضبط کنه

Namdarian
28-03-2011, 09:14
آره،تو موبایلستانم همین پست رو دادم....ولی خب جوابی نگرفتم ازش هنوز!(بازم گلی به جمال بکس p30 خودمون!:31:)

روی آداپتور نوشته که: AC 100-240 !!!
اما در مورد راه حل ها....!
1-چه آداپتوری بگیرم که مثل همین آداپتور n8 باشه؟(مال کدوم گوشی؟سوزنی یا میکرو..؟ چند آمپر؟!)
2-نه بابا! جون من بیخیال راه حل ایرانی شو!:31:
با سلام . شما باید بگویید اداپتور N8 . همین !
همه ی موبایلی ها باید داشته باشند جلوی علاأالدین 100 درصد پیدا میکنی . هر چیزی جلوی علاأالدین دست دستفروشها پیدا میشود !
ولی محض اطلاع ولتاژ خروجی باید 5 ولت باشد آمپراژ خروجی به اندازه ی ولتاژ مهم نیست چون اگر استاندارد نباشد به گوشی آسیب نمیرساند هر چه بیشتر باشد زودتر شارژ میکند و هر چه کمتر دیرتر . ولی آداپتور استاندارد خود گوشی خروجی 800 میلی آمپر است .
فیش سوزنی هست . مثل یکی خودت .

adameh_bahal
28-03-2011, 09:35
وقتی تایمر دائمی گوشی صفر شد ، با هیچی نمیشه تشخیص داد که گوشی کارکرده هست یا نه.....متاسفانه:2:

من خودم با نرم افزار nemesis service suite تایمر گوشی قبلیم ( ان 82 ) رو بارها صفر کردم

فقط به اندازه 1 ساعت ضبط میکنه ، وقتی 1 ساعت تموم شد ، باز به اندازه ای که مموری جا داشته باشه ، باز 1 ساعت دیگه هم میتونه ضبط کنه....

همین جور برو جلو......1 ساعت ، 1 ساعت .............

البته نرم افزارهایی هم هستش که تایمر ضبطشون ، رو بی نهایت تنظیم شده و به اندازه جایی که تو حافظه مونده میتونه ضبط کنه

منظورم ریست شدن خود گوشی هست که میگن خود به خود ریست میشه. اینو از کجا میشه تشخیص داد?

Best N95
28-03-2011, 11:21
این یکی رو دیگه نمیدونم......از اساتید بپرس............

کسی نیست بگه فریمور 13 تو دوربینش چه تغییراتی ایجاد شده ؟:21:

mehdi30nema
28-03-2011, 13:01
دیشب فیلم tron را دیدم که در فیلم کلی از n8 تبلیغ شده بود . گفتم به بچه های این تاپیک هم بگم بد نیست .
خیلی جالب بود تو یه صحنه از فیلم طرف با یه n8 در یه اتاق که یک متر ضخامت داشت را چند ثانیه ایی -- و باز کرد .

tarfan1364milad
28-03-2011, 13:49
دوستان اپرا مینی واسه من به بن بست خورده!نمیدونم چشه.کسی میدونه چکار باید کرد؟البته اپرا کار میکنه.منظورم اپرا مینی هست..

Namdarian
28-03-2011, 14:13
دوستان اپرا مینی واسه من به بن بست خورده!نمیدونم چشه.کسی میدونه چکار باید کرد؟البته اپرا کار میکنه.منظورم اپرا مینی هست..
با سلام . مثل اینکه اوپراتورها اینکار را کردند یعنی جلوی اوپرا مینی را سد کردند دلیلش هم اموزش دزدی است که حضرات در تاپیک زیر و در فورومهای مختلف قرار دادند :13: :

yasser652
28-03-2011, 19:27
مرسی.با چی پاک کنم؟خودم با یک پارچه پاک کردم اگه منظورتونه اما درست نشد.چطوری مستر ریست کنم؟برنامه های گوشی هم پاک میشه؟روش ovi ... نصب کردم

yasser652
28-03-2011, 19:34
سلام
به فروم خوش اومدی :46:
یه بار سیمکارتت رو دربیار و روی تراشه اش رو تمیز کن.
اگه مشکل کماکان وجود داشت یه بک آپ از کانتکت ها و مسیج هات بگیر، سپس مستر ریست کن

مرسی .سیم کارت رو با پارچه نرم پاک کرده بودم اما جواب نگرفت . مستر ریست چطوری باید بشه؟نرم افزار های نصب شده پاک میشه؟از حالت تایپ فارسی یا خوندن فارسی که خارج نمی شه؟

mohamad skystar
29-03-2011, 17:01

Facon_Archi
29-03-2011, 18:55

یعنی چی چقدر استفاده میکنن؟
هر کسی بسته به نیازش استفاده میکنه دیگه: دی

Ship Storm
29-03-2011, 23:41
سلام : من هم بالاخره در تاریخ 1390/1/1 از جزیره کیش خریدم :31:

قیمت : 560 هزار تومان با گارانتی اصلی نوکیا ، نقره ای رنگ

این هم یه عکس از گوشی و وسایل جانبیش..........

مهم : از کجا بدونم پروداکت گوشیم چیه ؟.......آخه نمیخوام پیچش رو باز کنم ، پشتش رو نگاه کنم.....

یه جا دیدم فریمور 14 هم اومده ، ولی با نرم افزار آپدیت مینویسه آخرین نسخه 13 هستش ........

فریمور اولیش 11.02 هستش ، فوق العاده بد عکس میگیره ، نیمدونم چرا ......

امیدوارم با آپدیت حل بشه.....:11:

فلش مموریه اون؟ چیه؟ بولوتوث درایوه ؟

amin n & i series
30-03-2011, 00:48
سلام به همگی
یه عکس واستون میزارم بیبینید ان 8 شما دوستانی هم که نقره ای هست تو تاریکی اینطوری میشه یا نه.؟؟

بیبینید دور کلید منو شما دوستان که ان8 نقرهای دارید تو تاریکی نور از زیر بدنه و اطراف پایینیش میزنه بیرون یا مال من اینطوره؟؟؟
لطفا تو تاریکی نگاه کنید چون تو روشنایی معلوم نیست
ممنون:10:

Help118
30-03-2011, 04:29
سلام به همگی
یه عکس واستون میزارم بیبینید ان 8 شما دوستانی هم که نقره ای هست تو تاریکی اینطوری میشه یا نه.؟؟

بیبینید دور کلید منو شما دوستان که ان8 نقرهای دارید تو تاریکی نور از زیر بدنه و اطراف پایینیش میزنه بیرون یا مال من اینطوره؟؟؟
از رنگ ان 8 نقره ایت راضی هستی؟ دوس داشتی که مشکی میخریدی؟ منم سر این رنگها موندم

Help118
30-03-2011, 04:38
بنده راه حلی پیدا کردم مبنی بر فنلاندی یا غیر فنلاندی بودن گوشی که کلا پته اونایی که ریلیبل می کنند رو میریزه رو آب

Best N95
30-03-2011, 06:27
فلش مموریه اون؟ چیه؟ بولوتوث درایوه ؟

دوست عزیز اون کول دیسکه خودمه (مارک ترنسند) ، با کابل مخصوصی که تو جعبه N8 گذاشته اند ، وصلش کردم تا نشون بدم که میتونه اطلاعات رو از گوشی به کول دیسک و برعکس انتقال بده......:46:

Best N95
30-03-2011, 06:39
سلام به همگی

من هم نقره ایش رو دارم ، و وقتی گوشی به حالت استند بای میره ، خودکار دکمه منوش ، روشن و خاموش میشه

برا خودش کلاسیه.....:46:

از رنگ ان 8 نقره ایت راضی هستی؟ دوس داشتی که مشکی میخریدی؟ منم سر این رنگها موندم

من هم سر انتخاب رنگ بین سیاه و نقره ای مونده بودم ، چون قبلا N82 سیاه داشتم ، ترجیح دادم این دفعه نقره ای استفاده کنم.................یه چیز دیگه رنگ سیاه حدود 10 هزار تومان نسبت به نقره ای گرونتره...........همچنین رنگ سیاهش رو وقتی تو دست میگیری زیاد مشخص نیست چه مارکی داری استفاده میکنی ، خلق الله فکر میکنن HTC یا SMSUNG داری ، ولی رنگ نقره ایش از 10 فرسخی میزنه تو چشم آدم :31:

البته این نظر شخصیه :19:

بنده راه حلی پیدا کردم مبنی بر فنلاندی یا غیر فنلاندی بودن گوشی که کلا پته اونایی که ریلیبل می کنند رو میریزه رو آب

روشت رو بگو ما هم استفاده کنیم ، پروداکت گوشی من که واسه آمریکا است و منو فارسی هم نداره و اصل فنلانده.....:5:

Best N95
30-03-2011, 06:46
گوشیم رو آپدیت کردم به ورژن 13.016
فعلا یه خبر خوب اینه که وقتی عکس بک گراند رو عوض میکنی به صورت فول اسکرین تو صفحه نمایش نشون میده
قبلا برای این کار باید از نرم افزار استفاده میکردی

M@hdi-B
30-03-2011, 07:11
گوشیم رو آپدیت کردم به ورژن 13.016
فعلا یه خبر خوب اینه که وقتی عکس بک گراند رو عوض میکنی به صورت فول اسکرین تو صفحه نمایش نشون میده
قبلا برای این کار باید از نرم افزار استفاده میکردی

ربطی به آپدیت نداره .. از سیمبین 9.4 به بعد والپیپر فول اسکرین می شد.

Best N95
30-03-2011, 07:31
ربطی به آپدیت نداره .. از سیمبین 9.4 به بعد والپیپر فول اسکرین می شد.

خیلی ببخشید ، تو ورژن 11 که 1 روز پیش داشتم به هیچ وجه عکس رو فول اسکرین نمیکرد و از بالا و پائین عکس بریده میشد......

اما تو ورژن 13 دیدم که درست شده..........:46:

Namdarian
30-03-2011, 10:05
من هم نقره ایش رو دارم ، و وقتی گوشی به حالت استند بای میره ، خودکار دکمه منوش ، روشن و خاموش میشه

با سلام . چشمک زدن که نمیشود گفت پلک زدن دکمه ی منو در حالت استندبای بخاطر رسیدن پیامک یا تماس دریافتی است . دلیل دیگری وجود ندارد که پلک بزند !

BBNHFAK
30-03-2011, 10:48
با سلام . چشمک زدن که نمیشود گفت پلک زدن دکمه ی منو در حالت استندبای بخاطر رسیدن پیامک یا تماس دریافتی است . دلیل دیگری وجود ندارد که پلک بزند !
تو قسمت تنظیمات یه آپشن به نام breathing light هست
اگه اون روشن باشه بدون اینکه چیز جدیدی اومده باشه به صورت آهسته تر چراغش تا وقتی گوشی روشنه، روشن خاموش میشه

amin n & i series
30-03-2011, 10:55

:5:
سلام
ممنون از پاسخت
ولی منظور من چراغ چشمک زن یا notification light نیست
منظورم اون نور اضافه ای هست که از اطراف بدنه گوشی بیرون میاد که نباید اینطوری باشه
مثل اینه که کیفیت پلاستیکی که در پایین گوشی هست پایین هست
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه
حالا یه بار به دقت به عکس و نور اضافی اطراف کلید منو نگاه کنید ببینید مال شما هم اینطوره یا فقط مال من اینطوره
ممنون

Best N95
30-03-2011, 11:39
سلام
ممنون از پاسخت
منظورم اون نور اضافه ای هست که از اطراف بدنه گوشی بیرون میاد که نباید اینطوری باشه
حالا یه بار به دقت به عکس و نور اضافی اطراف کلید منو نگاه کنید ببینید مال شما هم اینطوره یا فقط مال من اینطوره
ممنون

سلام : آره راست ميگی متوجه شدم ، برا من که امتحان کردم اصلا بیرون دکمه منو نور نمیزنه ، نمیدونم برا شما چرا اینجوریه....:41:

Best N95
30-03-2011, 11:58
باز هم با وجود آپدیت به ورژن 13 انتظاراتم از دوربینش بیش از این بود .......:13:

باور کنید با N82 خودم بهتر از این عکس می انداختم

به دو عکس زیر نگاه کنید

اولی رو با N82 انداختم ، دومی رو با N8

نمیدونم شاید انتظار من بیش از حده ، یا چشام یه جور دیگه میبینه ، یا ........

فقط قول عکسهای GSMARENA.COM رو نخورید ، یه عکس انداخته بود 10 مگا بایت حجمش بود

من بیشترین صحنه ای رو که با این گوشی از یه منظره که پر بود از گل و گیاه و درخت و آدم و خلاصه همی چی ، گرفتم ، نزدیک به 4 مگا بایت حجمش شد....:13:

DariushGreat
30-03-2011, 12:04
سلام
ممنون از پاسخت
ممنون

استثناءاتی هم هست. دگمه گوشی شما احتمالا در بخش رنگرزی به درستی به شکل چند لایه رنگ نشده. چندان بدک هم نیست... سخت نگیر

شاد باشین :31:

amin n & i series
30-03-2011, 12:10
سلام : آره راست ميگی متوجه شدم ، برا من که امتحان کردم اصلا بیرون دکمه منو نور نمیزنه ، نمیدونم برا شما چرا اینجوریه....:41:
دستت درد نکنه
اینم از شانس خوب ماست:31::41:
دوستان ان 8 دار برین به ان 8 تتون موس وصل کنید میشه عین کامپیوتر
تو تمامی منو هاش و برنامه ها میتونید با موس کار کنید:10:

Ship Storm
30-03-2011, 12:19
دوست عزیز اون کول دیسکه خودمه (مارک ترنسند) ، با کابل مخصوصی که تو جعبه N8 گذاشته اند ، وصلش کردم تا نشون بدم که میتونه اطلاعات رو از گوشی به کول دیسک و برعکس انتقال بده......:46:

من فکر کردم به همراه گوشی بوده

amirpers
30-03-2011, 13:31

دوست من
انتخاب رنگ كاملا شخصيه.
يكي از مشكي خوشش مياد و يكي ديگه از نقره اي.
من خودم نقره اي گرفتم. دليلش هم اينه كه اگه شما دقت كنيد به گوشيهاي رنگ مشكي ، مي بينيد كه حتي گوشي نو هم وقتي يه مدت كوتاه تو دست كسي هستش بعد عين يه گوشي كهنه نشون ميده اما نقره اي اينجور نيست و هميشه شادابي خودش رو داره. من قبل اين يه 6630 نقر اي داشتم . نزديك 6 تا 7 سال كار كرده اما هنوز هم مثل يه گوشي نو مي مونه.

Help118
30-03-2011, 14:33
دوست من
انتخاب رنگ كاملا شخصيه.
يكي از مشكي خوشش مياد و يكي ديگه از نقره اي.
من خودم نقره اي گرفتم. دليلش هم اينه كه اگه شما دقت كنيد به گوشيهاي رنگ مشكي ، مي بينيد كه حتي گوشي نو هم وقتي يه مدت كوتاه تو دست كسي هستش بعد عين يه گوشي كهنه نشون ميده اما نقره اي اينجور نيست و هميشه شادابي خودش رو داره. من قبل اين يه 6630 نقر اي داشتم . نزديك 6 تا 7 سال كار كرده اما هنوز هم مثل يه گوشي نو مي مونه.
خیلی از نقره ای ها وقتی رنگش میره بدتر از مشکی به کهنگی می گراید!
شما انگار منظور منو نگرفتید! می دونم انتخاب رنگ شخصیه ولی منظور بنده این بود که از ظاهر گوشی از رنگ گوشی مشکلی پیش نیومده؟ مثلا وقتی نقره ای بخصصوص قسمتهای بالا و پایینش که پلاستیکیه و چون خالصا نقره ای نیست و رنگ شده هستند میخوام بدونم وقتی استفاده میشه از گوشی بو رنگش میره کهنه دیده نمیشه و از این جور حرفا!

astaragg
30-03-2011, 15:33
دستت درد نکنه
اینم از شانس خوب ماست:31::41:

دوست عزیز این یه مشکل معروف هست که ظاهران فقط واسه رنگه نقره ایی.
اگه قبله خرید یکم سایتایه خارجی رو چک میکردی.......
در هر صورت مبارکت باشه:46:

Namdarian
30-03-2011, 15:55
باز هم با وجود آپدیت به ورژن 13 انتظاراتم از دوربینش بیش از این بود .......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باور کنید با N82 خودم بهتر از این عکس می انداختم

به دو عکس زیر نگاه کنید

اولی رو با N82 انداختم ، دومی رو با N8

نمیدونم شاید انتظار من بیش از حده ، یا چشام یه جور دیگه میبینه ، یا ........

فقط قول عکسهای GSMARENA.COM رو نخورید ، یه عکس انداخته بود 10 مگا بایت حجمش بود

من بیشترین صحنه ای رو که با این گوشی از یه منظره که پر بود از گل و گیاه و درخت و آدم و خلاصه همی چی ، گرفتم ، نزدیک به 4 مگا بایت حجمش شد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بطور واضحی معلوم است فوکوس مناسبی نکردید و یا دستتان موقع فشردن دکمه ی شاتر لرزیده . در مود «نمای نزدیک» Macro عکس بگیرید . مطمئن باشید با انجام تنظیمات دستی میتوانید عکسهای خیلی دقیقتر و خوبتری نسبت به حالت خودکار بگیرید . اصلً در سوژه های نزدیکی مثل عکسی که گرفتید فقط در حالت ماکرو میتوانید فوکوس خوبی داشته باشید و در غیر حالت ماکرو ممکنست اصلً حتی فوکوس برای فواصل نزدیک نداشته باشید .

mohamad skystar
31-03-2011, 00:06

بگو تا بدونیم

Best N95
31-03-2011, 11:17
بطور واضحی معلوم است فوکوس مناسبی نکردید و یا دستتان موقع فشردن دکمه ی شاتر لرزیده . در مود «نمای نزدیک» Macro عکس بگیرید . مطمئن باشید با انجام تنظیمات دستی میتوانید عکسهای خیلی دقیقتر و خوبتری نسبت به حالت خودکار بگیرید . اصلً در سوژه های نزدیکی مثل عکسی که گرفتید فقط در حالت ماکرو میتوانید فوکوس خوبی داشته باشید و در غیر حالت ماکرو ممکنست اصلً حتی فوکوس برای فواصل نزدیک نداشته باشید .

خیلی ببخشید ظاهرا شما اصلا تشخیص ندادید که هر دو تا را تو حالت ماکرو گرفتم نه حالت خودکار

ثانیا تمام جزئیات هر دو رو یکسان در نظر گرفتم مثل میزان نوردهی ، وضوح ، فلش خاموش ، کنتراست یکسان

شما فکر کردید که اتوماتیک انداختم :13:

mr_khodaei2008
31-03-2011, 18:05
خیلی ببخشید ظاهرا شما اصلا تشخیص ندادید که هر دو تا را تو حالت ماکرو گرفتم نه حالت خودکار

ثانیا تمام جزئیات هر دو رو یکسان در نظر گرفتم مثل میزان نوردهی ، وضوح ، فلش خاموش ، کنتراست یکسان

عكسي كه با ان8 انداختي دستت را پايين تر گرفتي و تو ان82 بالاتر و اين باعث شده عكس ان82 بهتر بشه چون نور بهتر رسيده

Namdarian
31-03-2011, 20:14

حالا شما جوش نیار ! خواستیم راهنمایی کرده باشیم ولی مثل اینکه شما بجای تشکر دست ادم رو گاز میگیرید ! :31:

hamidkabiri6270
01-04-2011, 16:32
بچه ها وقتی بخواهیم با فلاش مموری آهنگ گوش بدیم راه حلی نداره که مثل هارد خود گوشی همه آهنگها را خودش پشت سر هم پخش کنه؟با فلاش مموری و قتی آهنگ پخش میشه تک تک پخش میکنه .راهی نداره مثل هارد گوشی همه آهنگ ها را تکرار کنه؟

sepantax
02-04-2011, 16:27

سلام
دوست عزیز میشه بگید چطور میشه فهمید این گوشی ریلیبل هست یا نه؟

در ضمن گاهی مواقع توی MAPs که میرم، موقع اتصال GPS گوشی ریست میشه
توی برنامه های دیگه (حتی بازیهای سنگین) ریست نمیشه فقط توی maps اینجوری میشه
کسی میتونه راهنمایی کنه؟ کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟
آپدیت فریمور و map3.06 هم تاثیری نداشت

iman206
02-04-2011, 18:34
ان 8 من دوباره خاموش شده مثل قبل. فکر کنم باید دور بندازمش.

Best N95
02-04-2011, 23:27
ان 8 من دوباره خاموش شده مثل قبل. فکر کنم باید دور بندازمش.

عجب ، باور کن من به جای تو حالم گرفته شد:41:

بهت زنگ نزدن بابت شکایتت از گارانتی نوکیا ؟
من جای شما بودم تا اون آخرش میرفتم

خداییش گارانتی تو ایران یعنی یه چیز چرت!

امیدوارم گوشیت درست بشه...

DariushGreat
03-04-2011, 13:41
عجب ، باور کن من به جای تو حالم گرفته شد:41:

بهت زنگ نزدن بابت شکایتت از گارانتی نوکیا ؟
من جای شما بودم تا اون آخرش میرفتم

خداییش گارانتی تو ایران یعنی یه چیز چرت!

امیدوارم گوشیت درست بشه...

بابا شانس و بخت هم هست ... یکی مث من شانس میاره 180 هزار از گارانتی اون هم در طی سه مرحله میکَنه، یکی هم مث این رفیقمون اذیت می شه. :13:

************************************************** *******************************

دوستان... دیشب توی فیس بوک به دستم رسید...
آیا این واقعیت داره؟! :18:
عبور یک اتوبوس 4 تنی از روی نوکیا N8 و سالم ماندن گوشی!!!

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18:

شاد باشین :31:

DaaVooD
03-04-2011, 14:48
گمون نمیکنم حقیقت داشته باشه. این لینک حاوی 2 ویدیوس که استحکام این گوشی در مقایسه با آیفون4 نشون میده.

KET123
03-04-2011, 15:05
واقعا عالیه قیمتش چنده

hamed malekpour
07-04-2011, 09:38
یه سوال آیا این امکان وجود داره که وقتی کسی به این گوشی زنگ می زنه اول بگیمi m spiking?

Help118
08-04-2011, 23:51
تشخیص اصل بودن گوشی و کشور مونتاژ کننده آن با نرم افزار فونیکس:
----------------------------------------------------------------------------

این روش 100% عملی و نتیجه آن با اطلاعات کارخانه ای گوشی مطابقت دارد.(تست شده بر روی 5800 و ان 95 و 5300

ابتدا نرم افزار فونیکس را نصب کنید.
گوشی را در حالت Pc Suite به کامپیوتر وصل کنید.

سپس وارد نرم افزار فونیکس شوید.

از منوی File گزینه Scan Product را انتخاب کنید.(Ctrl+R)

صبر کنید تا گوشی شما شناسایی شود.

سپس از منوی Tools گزینه Label Printing را انتخاب کنید.

صبر کنید تا لیبل گوشی شما شناسایی شود.

سپس بر روی Preview کلیک کنید.

در صفحه باز شده کشور مونتاژ کننده گوشی ونام شرکتی که گوشی تحت لیسانس آن مونتاژ شده است.

A.N.A.P
09-04-2011, 11:27
نرم افزارشو از کجا بگیریم ؟

samahd
09-04-2011, 12:12
سلام به دوستانی که n8 دارن
لطفا به من بگید شارژ موبایل شما هم پس از یکی دو ساعت شنیدن موسیقی و یا دو سه دقیقه بازی یک مرتبه 20 یا 30 درصد کاهش پیدا می کنه چون من پس از دو ساعت شنیدن موسیقی یک مرتبه شارژ موبایلم از 100 به 70 رسید ویا پس از دو سه دقیقه بازی از 70 به 50 رسید یعنی اینطور نیست که کم کم شارژ خالی کنه مثلا از 100 بشه 97 وبعد 90 یک مرتبه خالی می کنه در ضمن من گوشیم را یک ماه نبود که گرفته بودم که باطری موبایلم سوخت و باطریمو عوض کردم ( توسط همان مغازه ای که گوشیم رو خریده بودم که بهش اعتماد داشتیم ) ولی این باطری هم مثل باطری اول یهو موقع استفاده مخصوصا شنیدن موسیقی و بازی شارژ خالی می کنه می خواستم ببینم مال شما هم اینجوریه یا نه ؟ اگر نیست باید چکار کنم مشکل کار کجاست ؟ با توجه به اینکه گوشیم گارانتی هم نداره:41:

*M!L4D*
09-04-2011, 12:13
نرم افزارشو از کجا بگیریم ؟
از همــه جا ... نرم افزار های S60v5 هم باهاش سازگار هست

astaragg
09-04-2011, 12:57
لطفا به من بگید شارژ موبایل شما هم پس از یکی دو ساعت شنیدن موسیقی و یا دو سه دقیقه بازی یک مرتبه 20 یا 30 درصد کاهش پیدا می کنه چون من پس از دو ساعت شنیدن موسیقی یک مرتبه شارژ موبایلم از 100 به 70 رسید ویا پس از دو سه دقیقه بازی از 70 به 50 رسید یعنی اینطور نیست که کم کم شارژ خالی کنه مثلا از 100 بشه 97 وبعد 90 یک مرتبه خالی می کنه در ضمن من گوشیم را یک ماه نبود که گرفته بودم که باطری موبایلم سوخت و باطریمو عوض کردم ( توسط همان مغازه ای که گوشیم رو خریده بودم که بهش اعتماد داشتیم ) ولی این باطری هم مثل باطری اول یهو موقع استفاده مخصوصا شنیدن موسیقی و بازی شارژ خالی می کنه می خواستم ببینم مال شما هم اینجوریه یا نه ؟ اگر نیست باید چکار کنم مشکل کار کجاست ؟ با توجه به اینکه گوشیم گارانتی هم نداره:41:

عزیز جان همون جایی که بهش اعتماد داری یا حالا اونجایی اون طرف گوشی رو تهیه کرده باطری رو عوض کردن شک نکن. من قشنگ یادم اون موقع که گوشی رو گرفتم وقتی از گرگان به استارا بر میگشتم یه دونه هم از شارژ کم نشد در واقع 14 15 ساعت موزیک با یه چنتا اس ام اس ..... یه دونه هم ازش کم نکرد

samahd
09-04-2011, 15:27
عزیز جان همون جایی که بهش اعتماد داری یا حالا اونجایی اون طرف گوشی رو تهیه کرده باطری رو عوض کردن شک نکن. من قشنگ یادم اون موقع که گوشی رو گرفتم وقتی از گرگان به استارا بر میگشتم یه دونه هم از شارژ کم نشد در واقع 14 15 ساعت موزیک با یه چنتا اس ام اس ..... یه دونه هم ازش کم نکرد

ممنون از پاسختون می شه شما بگید هر چند روز موبایلتون رو شارژ می کنید ؟

astaragg
09-04-2011, 21:14
ممنون از پاسختون می شه شما بگید هر چند روز موبایلتون رو شارژ می کنید ؟

وقتی که استفاده خاصی نکنم یعنی عادی باشه 2 یا حداکثر 3 روز ولی الان که از وای فای استفاده میکنم فقط چند ساعت:41:

A.N.A.P
09-04-2011, 22:33
دوستان آخرین قیمت گوشی تو بازار تهران چنده ؟

Help118
10-04-2011, 16:26

این روش 100% عملی و نتیجه آن با اطلاعات کارخانه ای گوشی مطابقت دارد.(تست شده بر روی 5800 و ان 95 و 5300

در صفحه باز شده کشور مونتاژ کننده گوشی ونام شرکتی که گوشی تحت لیسانس آن مونتاژ شده است.

تصور می رفت که این پست جای تشکرات فراوان داشته باشد!!!!
البته منظورم از نقل قول کردن این بود که در آخرین صفحه هم باشه تا همگان بازم ببینند.

amirpers
10-04-2011, 18:44
دوستان چرا گوشی ، فلشهای با فرمت NTFS رو نمیشناسه ؟

offlineinternet
10-04-2011, 19:04
اون فلشهایی که نیمیخونه رو فرمت کن به fat32
که با این کار احتمال خوندنش ۵۰ درصد میشه

amirpers
10-04-2011, 20:14
می دونم دوست من
سوال من اینه چرا اینجوریه ؟
امیدوارم در آپدیت ها درستش کنن.

offlineinternet
10-04-2011, 20:55
خوب من گفتم شاید نمیدونید
امکانش هست تو آپدیت درست بشه
ولی من که اومیدی ندارم به این نوکیا

bayern
11-04-2011, 10:53

سلام
دوستان برا منم فرتی شارژش خالی میشه
گوشیمم گارانتی اصلی داره
دلیلش چی میتونه باشه؟

ebow
12-04-2011, 15:28
salam
goshie N8 man 1 mahi mishe sayte abo hava(hava shenasi) ro baz nemikone,ham az ghesmat naghshe ham az sayte inja v ham aknon
mishe rahnamaim konid,
gprs moshkel nadare,toy internet mire

A.N.A.P
12-04-2011, 17:35
دوستان من این گوشی رو میخوام از سایت Gooshshop پستی بخرم ! سایتش مطمئن هست پول مارو بالا نکشن ؟:31: چون اول باید

پول رو بریزی بعدش واست پست میکنن ! تاحالا کسی ازش پستی خریده ؟

قیمت هم 530 تومنه !

astaragg
12-04-2011, 21:34
salam
goshie N8 man 1 mahi mishe sayte abo hava(hava shenasi) ro baz nemikone,ham az ghesmat naghshe ham az sayte inja v ham aknon
mishe rahnamaim konid,
gprs moshkel nadare,toy internet mire

واسه منم همون شکلیه یا فیلت شده یا اینکه خوده نوکیا واسه ایرانی جماعت بستتش

A.N.A.P
13-04-2011, 20:57
دوستان من این گوشی رو میخوام از سایت Gooshshop پستی بخرم ! سایتش مطمئن هست پول مارو بالا نکشن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون اول باید

پول رو بریزی بعدش واست پست میکنن ! تاحالا کسی ازش پستی خریده ؟

قیمت هم 530 تومنه !
ما را دریابید !

astaragg
14-04-2011, 05:42
ما را دریابید !

اخه عزیز شما هم یه حرفی می زنیا،همینجوریش گوشیو با گارانتی اصلی از یه فروشنده میخری نمیشه به گردنش گذاشت که از اول مشکل داشته و......
حالا شما می خوای از یه سایت حرید کنی؟

A.N.A.P
15-04-2011, 00:31
اخه عزیز شما هم یه حرفی می زنیا،همینجوریش گوشیو با گارانتی اصلی از یه فروشنده میخری نمیشه به گردنش گذاشت که از اول مشکل داشته و......
حالا شما می خوای از یه سایت حرید کنی؟
اولا چرا میزنی دوست عزیز ؟

دوما چرا پبغامی که بهت دادم رو جواب نمیدی ؟

astaragg
15-04-2011, 10:33
اقا شرمنده،من منظورم این بود که به نظرم کاره درستی نیست.
به ما بازاری ثابت شده که وقتی میخوای همچین چیزی بگیری باید اولش خوب برندازش کنی بدش هزار تا شرط با فروشنده بزاری
اونقت اگه خراب در اومد میتونی شیشه های مغازشو......
شرمنده اینجا ایران،قانون جنگل......

total_overdose
15-04-2011, 20:21
مد افزایش اکولایزر و یا ادیت اکولایزرهای خود گوشی توسط CODeRUS
فقط برای گوشی های ه ک شده:46:
فایل های زیر رو دانلود کنید.
اگه گوشیتون -- شده باشه نرم افزار fileBrowser تویه پوشه RnD Tools در قسمت منو وجود داره! اگه نبود و گوشیتون هم -- شده بود باید نرم افزار رو جدا دانلود کنید و نصب کنید!
بعد این فایل هایی که دانلود کردین رو بوسیله همین نرم افزار fileBrowser به درایو C انتقال میدین و گوشیتون رو خاموش روشن کنید و تمام:46:

Help118
16-04-2011, 07:49
بطور کل از خرید ان 8 مأیوس شده ام!
نوکیا دچار واپس زدگی شده
یه گوشی با این همه دردسر

magi1991
16-04-2011, 08:48
بطور کل از خرید ان 8 مأیوس شده ام!
نوکیا دچار واپس زدگی شده
یه گوشی با این همه دردسر

دوست عزیزم
دردسری ندازه این گوشی..
اگه شما بخواید یه استفاده ی معمولی داشته باشید به نظر من سیمبیان ساده ترین سیستم عامل هستش هنوز..
دردسر ها زمانی هستش که ما بخوایم گوشی رو از حالت عادی خارج کنیم
مثه ه ک و ....
با استفاده های عادی مشکلی نیستش..

real man
16-04-2011, 14:14
منم با اين نظر موافقم.

براي استفاده معمول هيچ مشكلي نيست.

تقريبا يه ماهي هست استفاده مي‌كنم و كاملا راضيم.

سامانتا
16-04-2011, 16:55
به نظر من خرید n8 با این قیمت و درصد ریسک بالا یه اشتباهه .
من C7-00 را با همان امکانات ram بیشتر ! هنگ کمتر " والبته دوربین بدون فوکوس ولی با فلش dual LED" وبا قیمت مناسبتر را پیشنهاد میکنم .

tarfan1364milad
20-04-2011, 11:25
من C7-00 را با همان امکانات ram بیشتر ! هنگ کمتر " والبته دوربین بدون فوکوس ولی با فلش dual LED" وبا قیمت مناسبتر را پیشنهاد میکنم .

این حرفیه که من عمریه دارم میزنم اما کو گوشه شنوا..خوشحالم که بالاخره به این نتیجه رسیدن دوستان..

mehdio07
20-04-2011, 11:57

آقا هر کاری میکنم نمیشه
میگه ini file not found

Majid-6120
20-04-2011, 23:15
سلام

روش جدید برای هـک آخرین فریمور Nokia N8 و دیگر گوشی ها :

amaska
24-04-2011, 14:33
پس از تحقیقات فراوان در مورد گوشی به این نتیجه رسیدم که بهترین گوشی موجود در بازار ایران Nokia N8 می باشد.
این گوشی همه چیز هایی که من لازم دارم رو دارد:
smartphone,16M colour,camera,camera flash,auto focus,Accelerometer,Video recorder,Secondary camera,GPS,WLAN Wi-Fi,GPRS,Bluetooth with A2DP,WAP,Java,Radio+RDS

به نظر شما انتخاب خوبیه یا انتخاب های بهتری هم در این رنج قیمت وجود داره؟ (قیمتش با گارانتی اصلی نوکیا 525000)
ممنون

tekno2006
25-04-2011, 01:13
چه فایده دوربینش بخاطر نداشتن اتو فوکوس دو زار نمی ارزه از هز 10 تا 8تاش تاره و کیفیت نداره تا حالا از نزدیک عکساش رو دیدی؟ همین قضیه آدم رو ناراحت می کنه

BBNHFAK
25-04-2011, 13:01
پس از تحقیقات فراوان در مورد گوشی به این نتیجه رسیدم که بهترین گوشی موجود در بازار ایران Nokia N8 می باشد.
این گوشی همه چیز هایی که من لازم دارم رو دارد:
smartphone,16M colour,camera,camera flash,auto focus,Accelerometer,Video recorder,Secondary camera,GPS,WLAN Wi-Fi,GPRS,Bluetooth with A2DP,WAP,Java,Radio+RDS

به نظر شما انتخاب خوبیه یا انتخاب های بهتری هم در این رنج قیمت وجود داره؟ (قیمتش با گارانتی اصلی نوکیا 525000)
ممنون
خب اینجا تاپیکه ان 8 دیگه
همه میگن خوبه:31:
من الان 4 ماهه دارمش و هیچ مشکلی نداشته و گوشی خیلی خوبیه
من فنلاندی بدون گارانتی گرفتم
و پیشنهاد میکنم فنلاندی رو بگیرین

adameh_bahal
28-04-2011, 21:23
وقتی با کابلusb on the go یه flash memory به گوشی وصل میکنیم چجوری باید safe remove کردش از گوشی؟

behrooz_chz
28-04-2011, 21:40
سلام
منم می خوام این گوشی رو بخرم ولی موندم ایا مشکل هنگ کردن و خاموش شدنش هنوز پابرجاست و اینکه یادم مشکل باطری هم داشت یک روزه خالی میشد (کلا گیر دادم به نوکیا واسه GPS با حالی که داره وگرنه اندروید می خریدم چرا یه برنامه توپ GPS مثل نوکیا واسه اندروید نمیاد)
اولش می خواستم E7 بخرم همه چیزش رو دوست دارم فقط این فوکوس اتوماتیکش پشیمونم کرد من نمی دونم این نوکیا چرا این فابلیت رو توی این مدل نذاشته این طور که من شنیدم اصلا کیفیت خوبی نداره عکس هاش

offlineinternet
28-04-2011, 23:02
دوست عزیز این گوشی نه هنگ میکنه نه خاموش میشه
الان یک ماه دارمش هیچی نشده با این که حدود ۱۰۰ و خورده برنامه و بازی روش ریختم
باطریشم من با استفاده خیلی زیاد روزی یک بار شارژ میکنم

بخر حالشو ببر

behrooz_chz
29-04-2011, 14:19
مرسی از همه دوستان
با توجه به دوربین ضعیف تر و وزن بیشتر e7 فکر کنم بهتره n8بگیرم
یکم نگران برنامه های تاچ بودم که بعضی وقت ها حتما کیبورد می خواد که اونم فکر کنم حل شده باشه تا الان درسته ؟؟؟
مشکل بعدیم اینه اگه این گ.شی ها هنگ کرد باید چیکار کنم اخه باطریش در نمیاد فکر کنم مجبورم وایسن تا باطریش تموم شه ؟؟؟؟؟ اطلا راهی نداره ؟؟؟؟

Help118
30-04-2011, 22:37
دوست عزیزم
دردسری ندازه این گوشی..
اگه شما بخواید یه استفاده ی معمولی داشته باشید به نظر من سیمبیان ساده ترین سیستم عامل هستش هنوز..
دردسر ها زمانی هستش که ما بخوایم گوشی رو از حالت عادی خارج کنیم
مثه ه ک و ....
با استفاده های عادی مشکلی نیستش..
اهل رام کوک شده نیستم ولی خوب منی که این قده پول این گوشی میدم میخوام فرق داشته باشه وگرنه برای استفاده معمولی بله حرف شما صحیحه.
این گوشی از اول ریلیز تا الان مثل سایر گوشی ها بلکه بیشتر از اونها مشکل داشته. من خودم اهل نوکیا بودم ولی یکم دلزده شدم. در اسمارت فونها hTC بهتر عمل کرده (خارج از بحث سیستم عامل)

Help118
30-04-2011, 22:43
آقا هر کاری میکنم نمیشه
میگه ini file not found
گوشی رو که اسکن پروداکت میکنی کامل شناسایی میکنه و در نوادر status نام گوشیت و RM اووا نشون میده؟
اگه مشکلت حل نشد بیزحمت سری به کلوپ

بزن
من خودم این مشکل رو مطرح می کنم اونجا ببینم چی میگن

behrooz_chz
02-05-2011, 17:47
سلام
طی صحبت هایی که با دوستانم که حدود 5 ماهه این گوشی رو دارن کردم همشون گفتن از صبح تا شب همه کار باهاش میکنن و هیچ مشکلی نداره فقط هر 2 ماه یک بار هنگ میکنه و باید گوشی رو بذاری تا خاموش بشه چون باطریش در نمیاد من گفتم خوب ظاهرا این اینطوریه که اگه 8 ثانیه دکمه پاور رو نگه داری ظاهرا مث اینه که باطری رو دراوردی و از هنگی در میاد ولی اونها گفتن که هیچکدام از دکمه ها کار نمیکنه و باید وایسی تا باطری تموم بشه
حالا من میخواستم ببینم ایا این 8 ثانیه حقیقت داره که گوشی رو از هنگی در بیاره یا مثلا اگه باطریش پر بود باید 2 روز صبر کنم تا خالی شه اگه این مشکل رو نداشته باشه(8 ثانیه عمل کنه ) با سیستم عاملو اینهاش مشکلی ندارم چون اهل بازری و نرم افزار اینها نیستم حتما یکی میخرم
به هر فروشگاهی هم گفتم این خاکستری رو بنفش نشون میده خندیدن D:

total_overdose
02-05-2011, 18:03
سلام
طی صحبت هایی که با دوستانم که حدود 5 ماهه این گوشی رو دارن کردم همشون گفتن از صبح تا شب همه کار باهاش میکنن و هیچ مشکلی نداره فقط هر 2 ماه یک بار هنگ میکنه و باید گوشی رو بذاری تا خاموش بشه چون باطریش در نمیاد من گفتم خوب ظاهرا این اینطوریه که اگه 8 ثانیه دکمه پاور رو نگه داری ظاهرا مث اینه که باطری رو دراوردی و از هنگی در میاد ولی اونها گفتن که هیچکدام از دکمه ها کار نمیکنه و باید وایسی تا باطری تموم بشه
حالا من میخواستم ببینم ایا این 8 ثانیه حقیقت داره که گوشی رو از هنگی در بیاره یا مثلا اگه باطریش پر بود باید 2 روز صبر کنم تا خالی شه اگه این مشکل رو نداشته باشه(8 ثانیه عمل کنه ) با سیستم عاملو اینهاش مشکلی ندارم چون اهل بازری و نرم افزار اینها نیستم حتما یکی میخرم
به هر فروشگاهی هم گفتم این خاکستری رو بنفش نشون میده خندیدن D:
من نمیفهمم دوستان شما چطوری گوشیشون رو بار آوردن که 2ماه یکبار هنگ میکنه!:31:
ماله من که 6ماه دارم 1 مورد هنگ بی دلیل کرد که اونم تو فریم ور اولیه بود!
در هر صورت دکمه پاورم 8 ثانیه بگیری خیالت راحت جواب میده تست کردم:46:

mr_khodaei2008
02-05-2011, 18:15
دكمه پاور را هم گرفتي و ريست نشد خوب دوتا پيچ را باز كن و باطريش را در بيار شاخ غول كه نميخواي بشكني كه 2 روز صبر كني تا شارژش تموم بشه

vahidshah
04-05-2011, 00:58
سلام.واسه مارک کردن اس ام اس تو اینباکس راه میانبری هست؟یا باید هی روش نگه داشته بشه و از منو گزینه مارک؟اینجوری که واسه مارک کردن40 تا اس ام اس 40 دقیقه زمان میخاد

vahidshah
04-05-2011, 11:20
این گوشی قابل -- شدنه؟یا باید برنامه ها یک به یک ساین بشن؟آموزشش کجاست؟

amirpers
04-05-2011, 11:29
این گوشی قابل -- شدنه؟یا باید برنامه ها یک به یک ساین بشن؟آموزشش کجاست؟

بله قابليت ... شدن هم داره.

Facon_Archi
04-05-2011, 12:15
کسی از پارس کامتل خریده این گوشی رو؟

tarfan1364milad
09-05-2011, 00:04
چه فایده دوربینش بخاطر نداشتن اتو فوکوس دو زار نمی ارزه از هز 10 تا 8تاش تاره و کیفیت نداره تا حالا از نزدیک عکساش رو دیدی؟ همین قضیه آدم رو ناراحت می کنه

اصلا اینطوری نیست!دوربینش اگه 8 هست واقعی 8 هست نه اینکه 12 باشه و با 8 مقایسه بشه!دوربین حرفه ای داشته باشی میفهمی چی میگم.بنده سی 7 داشتم از سری اولشم هست دوربینش خیلی خوبه اصلا تار نیست و مهمتر از همه تو این 1سال یکبارهم هنگ نکرده بر عکس ان8‏!و از همه مهمتر داخل منو که میری خیلی روون هست و بر عکسه ان8 لگ نمیزنه و با روانت بازی نمیکنه واسه عملکرد فوق العاده ضعیف در رسپانسه لمسه صفحه..فوکوس واسه وقتی هست که بخای بری گیر بدی از یه صفحه کتاب مثلا 1میلی متری عکس بگیری!وگرنه واسه استفاده روزانه و معمول حرف نداره!‏!به نظره من 12 پیکسل ان 8 2زار نمیرزه چون هرکس تا دفعه اولش باش عکس انداخته بد خورده تو پوزش!واقعا ارضا کننده نیست..موفق باشین

total_overdose
09-05-2011, 00:09
اصلا اینطوری نیست!دوربینش اگه 8 هست واقعی 8 هست نه اینکه 12 باشه و با 8 مقایسه بشه!دوربین حرفه ای داشته باشی میفهمی چی میگم.بنده سی 7 داشتم از سری اولشم هست دوربینش خیلی خوبه اصلا تار نیست و مهمتر از همه تو این 1سال یکبارهم هنگ نکرده بر عکس ان8‏!و از همه مهمتر داخل منو که میری خیلی روون هست و بر عکسه ان8 لگ نمیزنه و با روانت بازی نمیکنه واسه عملکرد فوق العاده ضعیف در رسپانسه لمسه صفحه..موفق باشین
دوست عزیز این حرفاتو برا یکی بزن که .... نه اینجا:46:
سی 7 و ان8 هیچ تفاوتی تو سرعت نوع لمس و ... ندارن!
در ضمن حتما اگه میخواین بگین شما با ان8 کار کردین یا سی 7 فلان طور بوده بهتره بدونی من همین الان هم همزمان دوتاشو دارم و کوچکترین فرقی تو این موارد ندارن!!!

tarfan1364milad
09-05-2011, 00:33
هه!:31:از وقتی یادمه شما هر چی تو این فروم گفته شدو داشتی و داری اونم نه یکی دوتا!سه چهار 5 تا!‏:10:
من طرفم شما نیست...شما همیشه بهترین و داری.مبارکت باشه.اما یه روز که بزرگتر شدی و به جا کل کله مفتو بیخودی بحثه منطقی کردی بیا تو بحث با من...
حوصله ... ندارم.شرمنده.
شما با 4تا اپلو دوتا سی 7 و ان8 و اینا حال کن مام با یدونه سی 7 دره پیته داغون اما تو دنیای واقع نه خیالو توهم.عزت زیاد.

fery joon
09-05-2011, 00:44
بیخیال دوستان در کمال عطوفت و مهربانی با هم بحث کنید :دی

total_overdose
09-05-2011, 01:14
هه!:31:از وقتی یادمه شما هر چی تو این فروم گفته شدو داشتی و داری اونم نه یکی دوتا!سه چهار 5 تا!‏:10:
من طرفم شما نیست...شما همیشه بهترین و داری.مبارکت باشه.اما یه روز که بزرگتر شدی و به جا کل کله مفتو بیخودی بحثه منطقی کردی بیا تو بحث با من...
حوصله ... ندارم.شرمنده.
شما با 4تا اپلو دوتا سی 7 و ان8 و اینا حال کن مام با یدونه سی 7 دره پیته داغون اما تو دنیای واقع نه خیالو توهم.عزت زیاد.

داداش شما نداری یا دارایی که انشالله همینطوره نه به من ربط داره نه به کسایی که میان اینجا!
بحث سر نادرست گفتن و فریب دادنه نه سر مال و ...
اگه ما با داشتن 2تا گوشی میشیم پولدار شما اینجوری فکر کن!
من هیچ جا به غیر از اینجا و کلوپ سی7 با شما بحث نکردم پس لطفا حرف الکی رو بزارین کنار ماشالله به قول خودتون سن و سالی هم ازتون گذشته:13:
وقتی 2تا گوشی از سخت افزار مشابه و نرم افزار مشابه و همچنین چیپ کنترل تاچ مشابه ساخت ATMEL استفاده میکنن دلیلی برای فرق داشتن تو سرعت پاسخگویی و هنگ ندارن!
مورد بعد شما نه اینکه حوصله نداری !!! شما اطلاعات نداری ویچی رو میپرونی!

به به دوست قدیمی فری گل
والا ایشون کلا چیزی که ما میگیم وثابت میکنیم براشون قابل قبول نیست!
هنوز یادم نرفته که ایشون میگفتن چون rom سی7 1 گیگ (همون فضایه درایو c )هست و ان8 512 سرعت سی 7 بیشتره:27:

BBNHFAK
09-05-2011, 13:14
اصلا اینطوری نیست!دوربینش اگه 8 هست واقعی 8 هست نه اینکه 12 باشه و با 8 مقایسه بشه!دوربین حرفه ای داشته باشی میفهمی چی میگم.بنده سی 7 داشتم از سری اولشم هست دوربینش خیلی خوبه اصلا تار نیست و مهمتر از همه تو این 1سال یکبارهم هنگ نکرده بر عکس ان8‏!و از همه مهمتر داخل منو که میری خیلی روون هست و بر عکسه ان8 لگ نمیزنه و با روانت بازی نمیکنه واسه عملکرد فوق العاده ضعیف در رسپانسه لمسه صفحه..فوکوس واسه وقتی هست که بخای بری گیر بدی از یه صفحه کتاب مثلا 1میلی متری عکس بگیری!وگرنه واسه استفاده روزانه و معمول حرف نداره!‏!به نظره من 12 پیکسل ان 8 2زار نمیرزه چون هرکس تا دفعه اولش باش عکس انداخته بد خورده تو پوزش!واقعا ارضا کننده نیست..موفق باشین
من حدود 5 ماهه ان8 دارم و یک بار هم به این مواردی که شما میگی برنخوردم و هیچ هنگ نداشته حتی در مواردی که 5-6 تا برنامه با هم کار میکرده و مس استورج هم پر بوده
ولی خب سی 7 تو مرور منو ها یه ذره سریعتره که اختلاف اینقدر کمه که اصلا به نظر نمیاد
در مورد کیفیت عکاسی هم یا شما اصلا عکس های ان 8 رو ندیدی یا نمیخوای واقعیتو بپذیری
من کیفیت عکس ان 8 رو با دو تا سی 7 مقایسه کردم و در مقابل ان8 هیچ حرفی برای گفتن نداشتن:27:
در ضمن فوکوس هم برای 1mm نیست و حداقلش 10 سانته:31:

mr.dengo
10-05-2011, 00:22
سلام دوستان
این گوشی رو میخوام واسه ی کسی بگیرم قیمت روزش رو میدونید ؟

total_overdose
10-05-2011, 00:26
شیراز من تا 480 قیمت دارم اما اکثر جاها همون 500 تومن هست:46:

adameh_bahal
10-05-2011, 21:56
من با هر ۲ Virtual Keyboard گوشی مشکل دارم اولی که ۵ ۶ تا حرف با همه دومی هم برام کوچیکه. کاریش نمیشه کرد؟

بعد من وقتی میخام با Nokia Ovi Map کار کنم و برنامه رو اجرا میکنم اول که روMap کلیک میکنم نقشه رو نمیاره و ۳ تا گزینه میاره بعد یه بار باید رو Use Ovi Maps Online وبعد Back کلیک کنم تا سری بعد نقشه ها رو بیاره و بتونم از GPS استفاده کنم و اگه این کارو نکنم همش همون ۳ تا گزینه میاد. از برنامه هم که خارج میشم دوباره همین داستانه .هرچی هم نقشه تست کردم همینجوریه. هم ورژن 3.06 هم ورژن 3.07 برنامه

tarfan1364milad
10-05-2011, 23:04
داداش شما نداری یا دارایی که انشالله همینطوره نه به من ربط داره نه به کسایی که میان اینجا!
بحث سر نادرست گفتن و فریب دادنه نه سر مال و ...
اگه ما با داشتن 2تا گوشی میشیم پولدار شما اینجوری فکر کن!
من هیچ جا به غیر از اینجا و کلوپ سی7 با شما بحث نکردم پس لطفا حرف الکی رو بزارین کنار ماشالله به قول خودتون سن و سالی هم ازتون گذشته:13:
وقتی 2تا گوشی از سخت افزار مشابه و نرم افزار مشابه و همچنین چیپ کنترل تاچ مشابه ساخت ATMEL استفاده میکنن دلیلی برای فرق داشتن تو سرعت پاسخگویی و هنگ ندارن!
مورد بعد شما نه اینکه حوصله نداری !!! شما اطلاعات نداری ویچی رو میپرونی!

به به دوست قدیمی فری گل
والا ایشون کلا چیزی که ما میگیم وثابت میکنیم براشون قابل قبول نیست!
هنوز یادم نرفته که ایشون میگفتن چون rom سی7 1 گیگ (همون فضایه درایو c )هست و ان8 512 سرعت سی 7 بیشتره:27:

الانم میگم!رامه بیشتر سرعته بیشتر!از بچگی با نوکیا بودم!تازه دستم نگرفتم!بم ثابت شده!‏
گفتم که بحثی با شما ندارم..نه مغازه دارم اینجا که بخوام سی 7 قالب کنم نه عقده به کرسی نشوندن حرفام.قبلا هم بت گفتم.خودتو قاطی نکن.مردم درکو شعور دارن!بهتره علمتو بیشتر کنی نه زورتو!اگه خیلیم ناراحتی برو فنلاند نظراتتو بگو حتما با آغوشه باز قبولت میکنن...ان8 تجربه اول بود!خامی نوکیا!اگه یه گوشی سیمبین 3 بجز ان8 آوردی که رامش 512 بود و من واسه همیشه حرفمو پس میگیرم.اگه نه دیگه خیلی خیلی شرمنده!گنده بازی در نیار..اگرم دوبرابر شدنه رامو مثه همیشه یه چیز بیخود میدونی که متاسفم واقعا!‏
علته غشو ضعف رفتنو کما رفتنشم همین رامه پایینشه!فضا کم میاد ان8 ضعف میکنه!دوستان دقت کرده باشن آپدیت که میاد اول واسه سی 7 میاد!بعد میشنن شاخو برگش کوتاه میکنن بعده یه مدت بعد واسه ان8 میدن که سکته نزنه وسطا آپدیت...لگ هم مربوط به سخت افزار تاچ صفحه نیست!نمیدونی بدون لگ زدن و باگ نرم افزاری هستش..ینی سیستم عامل تو این مقدار فضا جاش نمیشه واسه ران شدن!چرا بعد از آپدیت سکته زدنش کمتر شد؟از بین نرفت کمتر شد؟اومدن از شاخو برگا اضافیش کوتاه کردن فقط قسمتایه مهم رو نگه داشتن!من هدفم اطلاع رسانی هست همین.قصده سرکوبی ان8 ندارم.حقیقت تلخه یا نه دسته من نیست!شما منطقی مثه من حرف بزن ببین قبول میکنم یا نه!اگه علمی باشه چرا قبول نکنم؟پس لابد نیست داداشه من!رجز خونیه!‏!زور خونه که نیست!‏

nafe-bandar
11-05-2011, 00:12
سلام
دوستان آی سی تغذیه چه جوری میشه که بسوزه؟
من گوشی با یه فاصله ی کم از دستم افتاد و خاموش شد!
قبلا هم سابقه ی هنگ خاموشی داشت...
ایندفعه بردمش تعمیرگاه گفت آی سی تغذیه ــش سوخته... 55 تومن گرفت با هزینه فلش و ...
متاسفانه چون خودم نرفتم بگیرم آی سی قبلیو نگرفتم
گفت شاید از سیستمت با ویروس داری حتما به کامپیوتر وصلش نکن!! عجب؟!
گفتم باشه! گوشی رو دادم خودش گفتم واسم برنامه بریز هر دفعه می گفت اینترنت قطعه یا هنوز سریال از شرکت (همین که باهاش برنامه رو ساین میکنن) نیومده... خلاصه 3-4 روز دیگه رفتم گفت:
باز سوخته همون آی سی ــه!
گفتم که ایندفعه پیش خودتون بوده؟؟؟ گفت آره سفارش دادم اورجینالش رو از دوبی بیارن... هنوز نرسیده این جدیده!
شما میگین چیکار کنم!؟ انگار دیگه این گوشی، گوشی نمیشه! دارم پشیمون میشم چرا همون گالکسی یا آیفون4 رو نگرفتنم!!!

total_overdose
11-05-2011, 00:19
الانم میگم!رامه بیشتر سرعته بیشتر!از بچگی با نوکیا بودم!تازه دستم نگرفتم!بم ثابت شده!‏
گفتم که بحثی با شما ندارم..نه مغازه دارم اینجا که بخوام سی 7 قالب کنم نه عقده به کرسی نشوندن حرفام.قبلا هم بت گفتم.خودتو قاطی نکن.مردم درکو شعور دارن!بهتره علمتو بیشتر کنی نه زورتو!اگه خیلیم ناراحتی برو فنلاند نظراتتو بگو حتما با آغوشه باز قبولت میکنن...ان8 تجربه اول بود!خامی نوکیا!اگه یه گوشی سیمبین 3 بجز ان8 آوردی که رامش 512 بود و من واسه همیشه حرفمو پس میگیرم.اگه نه دیگه خیلی خیلی شرمنده!گنده بازی در نیار..اگرم دوبرابر شدنه رامو مثه همیشه یه چیز بیخود میدونی که متاسفم واقعا!‏
علته غشو ضعف رفتنو کما رفتنشم همین رامه پایینشه!فضا کم میاد ان8 ضعف میکنه!دوستان دقت کرده باشن آپدیت که میاد اول واسه سی 7 میاد!بعد میشنن شاخو برگش کوتاه میکنن بعده یه مدت بعد واسه ان8 میدن که سکته نزنه وسطا آپدیت...لگ هم مربوط به سخت افزار تاچ صفحه نیست!نمیدونی بدون لگ زدن و باگ نرم افزاری هستش..ینی سیستم عامل تو این مقدار فضا جاش نمیشه واسه ران شدن!چرا بعد از آپدیت سکته زدنش کمتر شد؟از بین نرفت کمتر شد؟اومدن از شاخو برگا اضافیش کوتاه کردن فقط قسمتایه مهم رو نگه داشتن!من هدفم اطلاع رسانی هست همین.قصده سرکوبی ان8 ندارم.حقیقت تلخه یا نه دسته من نیست!شما منطقی مثه من حرف بزن ببین قبول میکنم یا نه!اگه علمی باشه چرا قبول نکنم؟پس لابد نیست داداشه من!رجز خونیه!‏!زور خونه که نیست!‏
شما فک کنم از بچگی یچی دیگه دستت گرفتی که هنوز نمیدونی فضای درایو C بیشتر تویه گوشی ان8 و سی7 تفاوتی بوجود نمیاره
گفتی فریم ور های سی7 زودتر میاد ها؟ شرمنده ولی از 3تا تو 2تاش برا ان8 زودتر اومد! هرچند که این موضوع ربطی نداره به حرفی که شما میزنی! شاخو برگشو میزنن میارن رو ان8 !!!:31:
گوشیم دله روغن نباتی نیست که امروز فکر کنند چی بزنن فردا بسازن بدن تو بازار! از قبل فکرشو میکنن!
اینم تاریخ ورود به بازار ان8 و سی 7
gsmarena.com/nokia_c7 Available. Released 2010, October سی7
gsmarena.com/nokia_n8 Available. Released 2010, October ان8
این برا چندمین بار تو سرعت لمس و ... ان8 و سی 7 فرقی ندارن!
خودمو قاطی نکنم؟ شما کی هستین مگه؟در ضمن شما هدفت اطلاع رسانی نیست!شما اینجور که بروز میدی اصلا اطلاعی نداری که اطلاع رسانی بکنی! ما که به دوتاش دسترسی کامل داریم فرقی هم ندارن! از هیچکدوم هم طرفداری نمیکنم چون برام فرقی ندارن هرچند ارزش در مقابل هزینه پرداختی در سی 7 هم بیشتر هست تا ان8!

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

سلام
دوستان آی سی تغذیه چه جوری میشه که بسوزه؟
من گوشی با یه فاصله ی کم از دستم افتاد و خاموش شد!
قبلا هم سابقه ی هنگ خاموشی داشت...
ایندفعه بردمش تعمیرگاه گفت آی سی تغذیه ــش سوخته... 55 تومن گرفت با هزینه فلش و ...
متاسفانه چون خودم نرفتم بگیرم آی سی قبلیو نگرفتم
گفت شاید از سیستمت با ویروس داری حتما به کامپیوتر وصلش نکن!! عجب؟!
گفتم باشه! گوشی رو دادم خودش گفتم واسم برنامه بریز هر دفعه می گفت اینترنت قطعه یا هنوز سریال از شرکت (همین که باهاش برنامه رو ساین میکنن) نیومده... خلاصه 3-4 روز دیگه رفتم گفت:
باز سوخته همون آی سی ــه!
گفتم که ایندفعه پیش خودتون بوده؟؟؟ گفت آره سفارش دادم اورجینالش رو از دوبی بیارن... هنوز نرسیده این جدیده!
شما میگین چیکار کنم!؟ انگار دیگه این گوشی، گوشی نمیشه! دارم پشیمون میشم چرا همون گالکسی یا آیفون4 رو نگرفتنم!!!
والا بنظر من کمی کارش مشکوکه!آخه ویروس چه ربطی داره به آی سی تغذیه!!!
من حدسم اینه که یه خرابکاری رو گوشی انجام داده حالا میخواد شمارو سرکیسه کنه و همچنین احتمالا بگه گوشی فابل تعمیر نیست!

masoud_r_14
11-05-2011, 01:17
سلام آقای میلاد اگه درست گفته باشم:20:
من گوشی سی 7 دارم عاشقش هم هستم وقتی هم خریدمش میتونستم ان8 بخرم اما قیافه سی7 و همچنین باریکیش یچیز دیگست.
اتفاقا برای خواهرم هم چون عکاسی دوست داره ان8 خریدم بنابراین به هردو دسترسی دارم.
ولی واقعا این دوتا گوشی مثل دوتا برادرن .سرعت ان8 تو بعضی موارد بیشتر نباشه اصلا از سی7 کمتر نیست و واقعا مثله هم هستن.
راستی تو انجمن بهتر با هم دوست باشیم:10:
راستی دوستان من گوشی خودم و ان8 رو -- کردم اما یه دوتا بازی هست رو ان8 اجرا میشه اما رو سی7 تا بازش میکنم میپره بیرون کسی از دوستان علتشو میدونه؟ راه حلش چیه؟
ممنون:11:

amir200812
11-05-2011, 08:29

ابن بحث مثل بحث هایی هست که بین X6 دار ها و N97 دار ها بود! با اینکه سحت افزار و کلی و سیستم عاملشون برابر بود، X6 دار ها ادعا میکردن که کمتر از N97 هنگ میکنه و سرعتش بیشتره!!!

در مورد رام هم باید بگم که تا جایی که من میدونم تاثیر رام زمانی هست که فضای خالی درایو C مثلا 20 مگ باشه و اگه این فضا به 40 مگ افزایش پیدا کنه گوشی پایدار تر میشه! ولی در میزان فضای بالا چندان تاثیری نداره! و باز میگم در پایداری تاثیر داره نه در سرعت!!!

total_overdose
11-05-2011, 12:01
ابن بحث مثل بحث هایی هست که بین X6 دار ها و N97 دار ها بود! با اینکه سحت افزار و کلی و سیستم عاملشون برابر بود، X6 دار ها ادعا میکردن که کمتر از N97 هنگ میکنه و سرعتش بیشتره!!!

در مورد رام هم باید بگم که تا جایی که من میدونم تاثیر رام زمانی هست که فضای خالی درایو C مثلا 20 مگ باشه و اگه این فضا به 40 مگ افزایش پیدا کنه گوشی پایدار تر میشه! ولی در میزان فضای بالا چندان تاثیری نداره! و باز میگم در پایداری تاثیر داره نه در سرعت!!!
سلام ممنون از نظرتون امیرجون:31: ان97 رو داری؟:31:
والا ببین ایکس 6 و ان97 من باهاشون کار کردم ! حقیقت هم داره ام97 تا این فریم ور آخری هم باز هنگای بیمورد میکرد ولی تویه ایکس 6 کمتر بود!
اما تویه سی7 و ان8 وکلا سیمبین 3 ها فرقی نمیکنه! یعنی الان سی 6 که حدود 300 تومنه با ای 7 که 600 تومنه از نظر سرعتی هیچ فرقی ندارن!
اما در مورد حافظه رام!
حاظه رام در صورتی کمک سازه که حافظه گوشی مورد مقایسه خیلی کم باشه مثلا همون 20 مگ یا 10 مگ یچیزایی تو مایه 6600 و 6630 که البته همون هم چیزی نصب نکنی فرق چندانی نداره!
اما در مورد سی 7 و ان8 قضیه فرق میکنه ان8 چیزی نصب نکنی حدود 170 تا 180 مگ آزاد داره اما سی 7 360 70 مگ آزاد داره! شما اگه بخوای درایو c رو تا خر خره پر کنی فقط از نظر جا برتره ولی از نظر سرعت و ... نه!اتفاقا فضایه بیشتر پردازش بیشتری رو هم میخواد یعنی کارکرد بیشتر سی پی یو اما تو اینا اینفدر تفاوت کمه که تغییری بوجود نمیاد!
اما قضیه رم که من فکر میکنم دوستمون رم رو بجایه رام اشتباه گرفته کاملا دخیله!
رم رویه سرعت دستگاه میتونه تاثیر بزاره برنامه های در حال اجرایه بیشتری میشه باز بمونه! که تو این مورد هم هردو گوشی از 256 مگ استفاده میکنن:46:

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

راستی دوستان من گوشی خودم و ان8 رو -- کردم اما یه دوتا بازی هست رو ان8 اجرا میشه اما رو سی7 تا بازش میکنم میپره بیرون کسی از دوستان علتشو میدونه؟ راه حلش چیه؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما احتمالا از رام کوک شده استفاده میکنین که -- شده!
ببین کسی که ان8 رو با سی7 رو هم میکنه فرق داره و احتمالا از پچ متفاوتی برای -- هر گوشی استفاده میشه ودلیل تفائت همینه!
شما بازی رو ساین کن احتمالا کار کنه!:46:

total_overdose
11-05-2011, 15:10
سلام
یک عکس از هوم اسکرین سیمبین belle یا همون دختر خوشکل:31: منتشر شده تویه gsmarena البته فرق خاص و مهمش تا الان میشه گفت اینه که ویدجت هارو میشه به هم جا برد همون اوضاع فریلند:31: و همچنین سایزشون متغیر هست !
البته این آپدیت بعدی نیست ! آپدیت بعدی anna هست واحتمالا این بعدیش هست!

tarfan1364milad
11-05-2011, 15:32

دوسته خوبم شما نمیدونه آخه!این پسره مارو کچل کرد!حرف تو کلش نمیره!منظور از سرعت ینی روانی کار با دستگاه!!موتور گازی که نیست بگیم اون 140 میره این 200تا!‏
من حرفم اینه رام که بیشتر باشه سرعت عمل بیشتره!من پسر خالم ان8 داره!واقعا میگم اصلن به لمست به سختی پاسخ میده!‏4تا برنامه باهم باز کنی میبینی گوشیت خف کرد!‏
شما اگه دقت کنی ایشون دوتا ان8 دسش داره با 4تا سی 7‏!‏
هه ‏! به قوله خودش چیزه دیگه دسش دادن و الی هیچ ادم عاقله نرمالی 4تا ان8 دس نمیگیره.مگه اینکه... اونای که یکیشم دارن پشیمونن این میخاد ترشی بندازه.به هر حال من به حرفا و گفته ای شما احترام میذارم و بحثو تموم میکنم با همون مثاله گذشته.اگه یه گوشی غیر از ان8 آورد که رامش 512 بود اندازه بحثه با منه.اگه نه احترامشو نگه داره و حرفای که لایقه خودشه رو در یه فروم رسمی که 4 تا آدمه با خانواده نشسته عنوان نگنه..از اینکه شما رو هم درگیره بحثایه بچگانه کردیم شرمنده..
من اگه فرقه رمو رامو ندونم باید بمیرم.مدرکمو باید بذارم تو کوزه!‏
دقیقا میفهمم چی دارم میگم..رم فضای واسه اجرایه برنامست.اگه این حافظه پر شه سیستعامل میاد از درایوی که سیستم عامل در اونجا نصب هست ینی c میگیره به رم اضافه میکنه!به صورت مجازی!‏ کارش تموم شد پسش میده.حالا سی 7 1گیگ رام داره ان8 512 تا!‏
پس در شرایطه خفن و بحرانی آمادگی ریست و هنگ رو داشته باشین!‏
در ضمن آدم گوشی میخره آکبند که ورش نمیداره!برنامه باید ریخت.میبینین؟حرفاش 4قرونم ارزش نداره!خودش حرفامو قبول داره اما ربطش میده ان97 و ایکس6‏!چرا؟چون اینجا کلوپ ان8 هست!هه هه..او راستی منظورم از آپدیت ؟آپدیته مپو ابو هوا نیست!فرم ورشو گفتم.یدونه بیشتر نیومده اونم pr 2.0 هست!‏!بیخیال..خودتو اذیت نکن توتال!‏
همتونو دوست دارم.حتی این داداشه رجز خونمونو..
شاد باشین

nafe-bandar
11-05-2011, 23:35
والا بنظر من کمی کارش مشکوکه!آخه ویروس چه ربطی داره به آی سی تغذیه!!!
من حدسم اینه که یه خرابکاری رو گوشی انجام داده حالا میخواد شمارو سرکیسه کنه و همچنین احتمالا بگه گوشی فابل تعمیر نیست!

نه درستش کرد باز خراب شد!
یه جوورایی آشناست...
البته میگم که از دستم افتاد و ضربه خورد...
ولی میشه بگین کلا آی سی تغذیه غیر اختلالات برقی به چه چیزهایی مربوط میشه خرابیش؟

total_overdose
12-05-2011, 00:09
دوسته خوبم شما نمیدونه آخه!این پسره مارو کچل کرد!حرف تو کلش نمیره!منظور از سرعت ینی روانی کار با دستگاه!!موتور گازی که نیست بگیم اون 140 میره این 200تا!‏
من حرفم اینه رام که بیشتر باشه سرعت عمل بیشتره!من پسر خالم ان8 داره!واقعا میگم اصلن به لمست به سختی پاسخ میده!‏4تا برنامه باهم باز کنی میبینی گوشیت خف کرد!‏
شما اگه دقت کنی ایشون دوتا ان8 دسش داره با 4تا سی 7‏!‏
هه ‏! به قوله خودش چیزه دیگه دسش دادن و الی هیچ ادم عاقله نرمالی 4تا ان8 دس نمیگیره.مگه اینکه... اونای که یکیشم دارن پشیمونن این میخاد ترشی بندازه.به هر حال من به حرفا و گفته ای شما احترام میذارم و بحثو تموم میکنم با همون مثاله گذشته.اگه یه گوشی غیر از ان8 آورد که رامش 512 بود اندازه بحثه با منه.اگه نه احترامشو نگه داره و حرفای که لایقه خودشه رو در یه فروم رسمی که 4 تا آدمه با خانواده نشسته عنوان نگنه..از اینکه شما رو هم درگیره بحثایه بچگانه کردیم شرمنده..
من اگه فرقه رمو رامو ندونم باید بمیرم.مدرکمو باید بذارم تو کوزه!‏
دقیقا میفهمم چی دارم میگم..رم فضای واسه اجرایه برنامست.اگه این حافظه پر شه سیستعامل میاد از درایوی که سیستم عامل در اونجا نصب هست ینی c میگیره به رم اضافه میکنه!به صورت مجازی!‏ کارش تموم شد پسش میده.حالا سی 7 1گیگ رام داره ان8 512 تا!‏
پس در شرایطه خفن و بحرانی آمادگی ریست و هنگ رو داشته باشین!‏
در ضمن آدم گوشی میخره آکبند که ورش نمیداره!برنامه باید ریخت.میبینین؟حرفاش 4قرونم ارزش نداره!خودش حرفامو قبول داره اما ربطش میده ان97 و ایکس6‏!چرا؟چون اینجا کلوپ ان8 هست!هه هه..او راستی منظورم از آپدیت ؟آپدیته مپو ابو هوا نیست!فرم ورشو گفتم.یدونه بیشتر نیومده اونم pr 2.0 هست!‏!بیخیال..خودتو اذیت نکن توتال!‏
همتونو دوست دارم.حتی این داداشه رجز خونمونو..
شاد باشین واقعا باعت .... چی بگم!!!
به قول خودتون مدرکتون رو باید بزارین ... بیخیالش شما که میگی رام بیشتر ....:13:
در ضمن من بحث ان97 رو نیاوردم اینجا!

او راستی منظورم از آپدیت ؟آپدیته مپو ابو هوا نیست!فرم ورشو گفتم.یدونه بیشتر نیومده اونم pr 2.0 هست!‏!بیخیال..خودتو اذیت نکن توتال!‏من با شما بد صحبت نکردم! شمایی که فروم رو باجایه دیگه اشتباه گرفتی!
همین حرفت اگه کسی در جریان فریم ور های سیمبین 3 باشه متوجه میشه که اطلاعاتت زیر خط فقره:46:
این مدرک برای شما که میگی یک فریم ور اصلی بیشتر نیومده!
12.3 12.4 13.16 14.2

در ضمن هنوز pr2 نیومده جهت اطلاعتون!:27: آخرین آپدیت pr 1.2 هست!

همین اطلاعات آخریتون به من نشون داد دیگه ارزشی نداره بحث با شما! چون شما چیزی به نام قبول کردن براتون تعزیف شده نیست!!!

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

نه درستش کرد باز خراب شد!
یه جوورایی آشناست...
البته میگم که از دستم افتاد و ضربه خورد...
ولی میشه بگین کلا آی سی تغذیه غیر اختلالات برقی به چه چیزهایی مربوط میشه خرابیش؟
سلام دوست خوبم!
کلا خیلی بعیده با ضربه آی سی تغذیه خراب بشه!
اما در کل ببین این آی سی مثل قلب تو بدن آدمه! یعنی اگه ایراد داشته باشه کامل جریان های متفاوت به قسمت های محتلف نمیرسه و این ممکنه از یک ایراد در یک قسمت خاص باشه تا روشن نشدن گوشی!
ولی معمولا وقتی خراب میشه گوشی 2 ایراد عمده میگیره ! یا کلا روشن نمیشه و یا گوشی زیاد داغ میشه و باتری خیلی زود تموم میشه!

amirm021
12-05-2011, 08:13
سلام خدمت همه دوستان عزیز و کسایی که خیلی از موبال و این چیزا سردرمی آرن.
آقا ما یه n8برامون آوردن.یه جورایی هدیست.من یه کیبورد براش می خواستم که بعضی جاهاش بشه فارسی تایپ کرد.همه فقط می گن با فانیکس فلش بزن.
من نمی خوام گوشیم کرک بشه یا فلش بزنم یا مستر ریست یا کاری که گوشی به حالت اولیه برگرده انجام بده.
حالا اینجا این همه دوست خوب کسی هستش به من کمک کنه؟راستش لازم دارم این کیبردو برای sms دادن و تایپ فارسی
با تشکر
امیر

amirm021
12-05-2011, 11:01
دست همه دوستان درد نکنه.فکر کنم دوستان فط بلدن یه چیز که شنیدن روتکرار کنند.دوستان من یه برنامه می خوام که فقط به من یه کیبردفارسی بده.همین.یا یه جوری که گوشی ریست کلی یا فلش نخواد کیبورد بهم داده بشه.بابا این همه مخ موبایل اینجا هستن.یعنی هیچکی سردرنمی آره؟

magi1991
12-05-2011, 11:59
واقعا باعت .... چی بگم!!!
من با شما بد صحبت نکردم! شمایی که فروم رو باجایه دیگه اشتباه گرفتی!
همین حرفت اگه کسی در جریان فریم ور های سیمبین 3 باشه متوجه میشه که اطلاعاتت زیر خط فقره:46:
12.3 12.4 13.16 14.2

همین اطلاعات آخریتون به من نشون داد دیگه ارزشی نداره بحث با شما! چون شما چیزی به نام قبول کردن براتون تعزیف شده نیست!!!

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

سلام دوست خوبم!
اما در کل ببین این آی سی مثل قلب تو بدن آدمه! یعنی اگه ایراد داشته باشه کامل جریان های متفاوت به قسمت های محتلف نمیرسه و این ممکنه از یک ایراد در یک قسمت خاص باشه تا روشن نشدن گوشی!
ولی معمولا وقتی خراب میشه گوشی 2 ایراد عمده میگیره ! یا کلا روشن نمیشه و یا گوشی زیاد داغ میشه و باتری خیلی زود تموم میشه!

دوستان 1 گوشی ارزش دعوا نداره..
خوبیت نداره..
اینجا نیومدیم کل کل کنیم..

tarfan1364milad
12-05-2011, 12:43
واقعا باعت .... چی بگم!!!
من با شما بد صحبت نکردم! شمایی که فروم رو باجایه دیگه اشتباه گرفتی!
12.3 12.4 13.16 14.2

سلام دوست خوبم!

توتال جون حالا خودتو ناراحت نکن!اشتباهه چاپی بود!حالا اون یک از اولش افتاده شده 2‏!‏
ناراحتی نداره که!اصل لپه کلامه که اول واسه سی 7 اومده!‏
در ضمن اینایی که شما گفتی رو واسه ان8 بوده چون 6 ماه زودتر اومده!ما اولین آپدیت رسمی که واقعا تغییراتش ملموس هست با عنوان pr میشنانشیم!تنها چیزیم که اومده 1.2 هستش..
چند هفته دیگه ام 2 میاد!بقیه آپدیتا دسگرمیه!سی 7 چون بعده ان8 اومده این آپدیتای که میگیو من ندیدم غیر از 14 و pr 1,2...
قربونه آدمه چیز فهم.منم از اول اینو گفتم و علاقه به بحثه با شما رو ندارم!ممنون میشم دس از سره کچله ما برداری.بابا اصن نوکیا ماله تو!بیخیال...از سواده بالاتم استفاده کردیم جمیعا..همینجوری ادامه بده.تو میتونی!‏

total_overdose
12-05-2011, 13:21
در ضمن اینایی که شما گفتی رو واسه ان8 بوده چون 6 ماه زودتر اومده!ما اولین آپدیت رسمی که واقعا تغییراتش ملموس هست با عنوان pr میشنانشیم!تنها چیزیم که اومده 1.2 هستش..
برادر عزیز درست نگاه کن! این عکسی که گذاشتم ماله ان8 ه؟؟؟؟
خوب که رویه سی7 های لایت شده!!!
درضمن اشتباهتم با یه یک افتادن نپوشون! شما نوشتی 2.0 بعد یکش افتاده؟ چه جالب!:31:
بیخیال دیگه اینم جواب دادم که بدونی برایه سی7 بود.
خدانگهدار!

tarfan1364milad
12-05-2011, 13:47
دست همه دوستان درد نکنه.فکر کنم دوستان فط بلدن یه چیز که شنیدن روتکرار کنند.دوستان من یه برنامه می خوام که فقط به من یه کیبردفارسی بده.همین.یا یه جوری که گوشی ریست کلی یا فلش نخواد کیبورد بهم داده بشه.بابا این همه مخ موبایل اینجا هستن.یعنی هیچکی سردرنمی آره؟

قربونت برم اگه کسی جواب نمیده علتش بی احترامی به شما نیست.لابد همچین چیزی نیست!‏
شما یه زحمت بکش فرموره فارسی ساپورت بریز..کاری نداره که.اگه گیر نیاوردی بگو تا بت لینک بدم با آموزشو همه چی!‏
قضیه سیمبین با آندروید یا ویندوز فرق داره که یه نرم افزار واسه دانلود باشه و شما نصب کنی فارسی شه!‏
خودتو اذیت نکن..

برو اینجا انشالا مشکلت حل شه

tarfan1364milad
12-05-2011, 14:08
[QUOTE=total_overdose;6089849]برادر عزیز درست نگاه کن! این عکسی که گذاشتم ماله ان8 ه؟؟؟؟
خوب که رویه سی7 های لایت شده!!!
درضمن اشتباهتم با یه یک افتادن نپوشون! شما نوشتی 2.0 بعد یکش افتاده؟ چه جالب!:31:
بیخیال دیگه اینم جواب دادم که بدونی برایه سی7 بود.
خدانگهدار![/QUO

متاسفانه من با گوشیم با opera میام و از این تصویری که گذاشتی چیزی نمیبینم..
اما از حرفاتون فهمیدم چی میگی..

12.3 12.4 13.16 14.2

بنده به هیچ عنوان با pc اپدیت نکردم مگه بیکارم..؟؟خوده گوشی بهترین راهه..من فقط 14 رو دیدم اگه جزه بی سوادی محسوب نشه!!!!!!
در ضمن لپی و عمدی فرقش چیه؟؟؟؟اصن من غلط نوشتم باشه..خوب؟
اصل لپه کلامه که بت گفتم..حالا تو نشستی مثه ملا لغتی غلط املایی میگیری بعد به عنوان سلاح استفاده میکنی؟؟؟؟.بجا اینکارا بشین فک کن اگه n8 غوله و ایراد ندار ه چرا اول واسه c7 اومده؟؟؟
کاری به من نداشته باش به سواده خودت اضافه کن...
به سلامت

amirm021
12-05-2011, 14:11
راستش برام عجیبه که یعنی کسی تاحالا این به فکرش نرسیده که مثل ویندوز یا خیلی چیزای دیگه بشه یه زبان راحت اضافه کرد؟برای نوشتن؟دوست عزیز شما چی پیشنهاد می کنی؟با مشکلات من چه راحی برام بهتره؟اینی که گفتی چیه؟
ممنونم ازت

total_overdose
12-05-2011, 14:55
دوست عزیز جناب amirm021
شما گوشیرو فلش کن به فریم ور فارسی خطر خاصی نداره ! بهترین راه و درست ترین راه همینه!
البته به اینترنت پر سرعت نیاز داری!
خود فریم ور حدود 160 مگ هست!
اگه که برات سخته بده بیرون حداکثر با 10 تومن برات فریم ور فارسی میریزن!

amirm021
12-05-2011, 18:31
دوستان عزیز دل من.من یه برنامه مثلsmsfarsiکه واسه n73 va s60 کارمی کنه می خوام.باب دوستای عزیز من کلی چیز روگشی دارم که نمی خوام پاک بشه مثل بازی برنامه و...که فایل اصلیش روندارم.توروخداهی نگید فلش کن یا فانیکس و اینا.ایناروبلدم مو به مو....ولی من یه راه دیگه که فقط یه txtفارسی بشه نوشت فقط همین.
دیگه من کل ماجرارو گفتم حالا نگاه کنید نفر بعدی دوباره می ه فلش کن.فانیکس بزن .فلان کن.....
من مشکلم همونه که گفتم.............

sameta2008
13-05-2011, 12:43
دوستان عزیز دل من.من یه برنامه مثلsmsfarsiکه واسه n73 va s60 کارمی کنه می خوام.باب دوستای عزیز من کلی چیز روگشی دارم که نمی خوام پاک بشه مثل بازی برنامه و...که فایل اصلیش روندارم.توروخداهی نگید فلش کن یا فانیکس و اینا.ایناروبلدم مو به مو....ولی من یه راه دیگه که فقط یه txtفارسی بشه نوشت فقط همین.
دیگه من کل ماجرارو گفتم حالا نگاه کنید نفر بعدی دوباره می ه فلش کن.فانیکس بزن .فلان کن.....
من مشکلم همونه که گفتم.............

سلام.دوست عزیز یه سری به لینک زیر بزن،امیدوارم مشکلتون حل بشه.

alishark
13-05-2011, 21:47
سلام.دوستان من یه n8 دارم که وقتی میرم قسمت maps بعد از مدتی که تو setting مپ میرم بیشتر موقعها یهو گوشی هنگ میکنه بعدش ری استارت میشه البته بعضی موقع ها هم که تو خود مپ میرم که نقشه رو بیاره ری استارت میشه(البته من نقشه ایران رو دانلودم کردم و گوشی رو هم آپدیت کردم).با برنامه های قطب نما هم میرم هم همینطوره.اولش دیگه فکر کردم که هر برنامه ای که با gprs سروکار داره همینطوری میشه.ولی گفتم شاید مشکل از خود گوشی باشه.گفتم بیام از شما دوستان بپرسم که نظرتون چیه.خیلی ممنون میشم که جوابم رو بدین.واقعا ممنون میشم.

amirm021
14-05-2011, 09:55
دوستان مشکل قبلی من داره کم کم حل میشه.حالا یه چیز دیگه این ان 8 من شارژش تو زمانی که تو نت هستم مداوم تو6-7 ساعت تموم میشه.این خوبه یا بد؟به نظر خودم خیلی بده.دوستان یه کمکی می کنند؟

Help118
17-05-2011, 23:59
رنگهای آبی و نازنجی و سبز وارد کشور شدند؟

mashkoook
18-05-2011, 17:58
سلام بچه ها !!!!!
تا حالا کسی garmin رو n8 نصب کرده و اگه نصب کرده چه ورژنی و از کجت دانلودیده ؟؟؟
من هر چی نصب می کنم یا اصلا باز نمیشه یا اگه لاز میشه دکمه هاش کار نمی کنه !!!!!!
:41:

behrooz.shie
18-05-2011, 22:49
سلام بچه ها !!!!!
تا حالا کسی garmin رو n8 نصب کرده و اگه نصب کرده چه ورژنی و از کجت دانلودیده ؟؟؟
من هر چی نصب می کنم یا اصلا باز نمیشه یا اگه لاز میشه دکمه هاش کار نمی کنه !!!!!!
:41:
خوده OVIMap که خیلی بهتره از اون :13:

mashkoook
19-05-2011, 16:07
می دونم آخه گارمین یه چیزایی داره که ovi map نداره !!!!!!

tekno2006
19-05-2011, 23:29
با سلام
من الان یک ماهی هست که گوشی تو کیش خریدم فقط چند سوال
1- من انواع مختلف گوگل مپ رو نصب کردم ولی همه تو همون صفحه لودینگ می مونند هیچ راهی نیست؟
2- بالاخره راهی برای ایمیل پیدا شده یا نه چون اصلاً باز نمی کنه انگار بستن
3- زیرنویس های فیلم رو srt , sub هردو رو میشه یونیکد کرد ؟ بعدش باید پسوند srt یا sub رو براش بزارم یا همون txt باشه؟
4- برای اوی مپ نقشه مازندران (پایتخت) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موجود نیست؟

adameh_bahal
20-05-2011, 15:38
گوشی من وقتی باهاش صدا ضبط میکنم هنوز ۱ ساعت نشده خود به خود ضبطو قطع میکنه(voice recorder خود گوشی منظورم هست نه ضبط مکالمه). علتش چیه؟

amirpers
20-05-2011, 18:38
یکی از دوستان صدای فارسی رو خواسته بود برای خوندن مسیج.
من گشتم و اصلا زبان فارسی پیدا نکردم.

maj3hi
20-05-2011, 21:14
سلام n8من وقتی روشن بود سیم کارتشو خارج کردم حالا فقط صفحه سفید میاد چیکار باید کرد دوستان کمک کنید

tarfan1364milad
20-05-2011, 22:20
سلام خدمت همه دوستان عزیز و کسایی که خیلی از موبال و این چیزا سردرمی آرن.
آقا ما یه n8برامون آوردن.یه جورایی هدیست.من یه کیبورد براش می خواستم که بعضی جاهاش بشه فارسی تایپ کرد.همه فقط می گن با فانیکس فلش بزن.
من نمی خوام گوشیم کرک بشه یا فلش بزنم یا مستر ریست یا کاری که گوشی به حالت اولیه برگرده انجام بده.
حالا اینجا این همه دوست خوب کسی هستش به من کمک کنه؟راستش لازم دارم این کیبردو برای sms دادن و تایپ فارسی
با تشکر
امیر

داداش یافتم.................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو این سایت حالشو ببر....
کیبوردت کلا شکله آندرویید میشه و فارسی ساپورت.....
نرم افزار نیاز به ساین داره !!! این یکیو بلدی که انشالا.....

با تشکر از آقا مرتضی که زحمت فارسی کردنشو کشیدن
سایت هم ir-tci هست که متاسفانه اینجا با خط تیره نشون داده شده............با پسوند org

ali racer
20-05-2011, 23:04
گوشی من وقتی باهاش صدا ضبط میکنم هنوز ۱ ساعت نشده خود به خود ضبطو قطع میکنه(voice recorder خود گوشی منظورم هست نه ضبط مکالمه). علتش چیه؟

فضای خالی به اندازه کافی دارین رو گوشی برای سیو یه ساعت صدا ؟

adameh_bahal
21-05-2011, 07:43
فضای خالی به اندازه کافی دارین رو گوشی برای سیو یه ساعت صدا ؟

بله من گوشی رو تازه گرفتم اصلا به جز چند تا برنامه چیزی روش نریختم
ظاهرا این مورد هم یکی دیگه از ایراد های این گوشی هست :

BBNHFAK
21-05-2011, 10:57
بله من گوشی رو تازه گرفتم اصلا به جز چند تا برنامه چیزی روش نریختم
ظاهرا این مورد هم یکی دیگه از ایراد های این گوشی هاست :

می تونین از برنامه SymbRecorder استفاده کنین
من تا 14 ساعت باهاش ظبط کردم:31:

adameh_bahal
21-05-2011, 12:01
می تونین از برنامه SymbRecorder استفاده کنین
من تا 14 ساعت باهاش ظبط کردم:31:

اتفاقا برنامه های SymbRecorder و TotalRecall رو هم تست کردم ولی کیفیتشون قابل مقایسه با Voice Recorder خود گوشی نیست

vahidshah
22-05-2011, 21:41
تنظیمات واسه رفتم به اینترنت چی هست؟وقتی میزنم کنار انت یه e میاد اما خبری نیس.تنظیمانه access point باید باشه.قبلا با ان82 راحت میرفتم

PCminister
23-05-2011, 23:07
این قابلیت FM Transmitter توی این موبایل خیلی قابلیت تپلیه! توی هر ماشینی که بشینی میتونی آهنگاتو روی سیستم صوتی ماشین پخش کنی. باهاش حال کردم.

با اینکه اکثر اوقات موبایل روی اعصابیه این قابلیتش کاملا جالب و ریکامندد بود. حالا اگه یه همچین قابلیتی روی موبایلی مثل گالاکسی اس یا ایس یا دیسایر یا آیفون باشه دیگه خیلی برای من خوب میشد!!!

GSM Arena رو زیر و رو کردم برای گوشیه دیگه ای پیدا نکردم! کسی گوشیه اندرویدی با این قابلیت میشناسه؟!

behrooz.shie
24-05-2011, 01:27
این قابلیت FM Transmitter توی این موبایل خیلی قابلیت تپلیه! توی هر ماشینی که بشینی میتونی آهنگاتو روی سیستم صوتی ماشین پخش کنی. باهاش حال کردم.

با اینکه اکثر اوقات موبایل روی اعصابیه این قابلیتش کاملا جالب و ریکامندد بود. حالا اگه یه همچین قابلیتی روی موبایلی مثل گالاکسی اس یا ایس یا دیسایر یا آیفون باشه دیگه خیلی برای من خوب میشد!!!

GSM Arena رو زیر و رو کردم برای گوشیه دیگه ای پیدا نکردم! کسی گوشیه اندرویدی با این قابلیت میشناسه؟!

یادمه N97 و اکسر سری N این قبلیتو دارن :20:

Help118
24-05-2011, 04:33

Help118
24-05-2011, 04:42

درسته امکانات د نیست ولی منی که اهل کیفیتم تست زدم متاسفانه رو اف ام صدا با مد و لایه های کامل پخش نمیشه و دیتیل آهنگ مطلوب نیست. اینم بر میگرده به فرکانسی مودولاسیون این باند. با این حال قابلیت خوبیه. بردشم زیاد نیست واسه ماشین خودت و شاید اطرافیان جواب میده

toty123
24-05-2011, 10:41
دوستانی که این گوشی رو دارند اگه مسیج فارسی بیاد نشون میده ؟

این GPS رایگانش که میگن چه کار میکنه ؟

amirpers
24-05-2011, 12:18

اين رنگها كه خيلي وقته وارد شدند ؟! منظورتون گارانتي اصليه ؟

toty123
24-05-2011, 12:39
دوستان قضیه این GPS رایگان N8 چیه ؟ یعنی روی نقشه نشون میده کجا هستیم ؟ سرعت رو هم نشون میده (مثلا تو ماشین در خال حرکت باشیم ؟

Help118
24-05-2011, 12:43
اين رنگها كه خيلي وقته وارد شدند ؟! منظورتون گارانتي اصليه ؟
قاچاقی همه چی میاد بله گارانتی اصلی. گرچه کاملا بی ذوقم نسبت به داشتن این گوشی.

amir200812
24-05-2011, 13:01

سلام عزیز
N97 داره این امکان رو !
فکر میکردم گالاکسی اینو داره، مگه نداره؟:19:

Facon_Archi
24-05-2011, 13:08
E7 هم توی جی اس ام زده داره ها!!

Help118
25-05-2011, 03:53
دوستان قضیه این GPS رایگان N8 چیه ؟ یعنی روی نقشه نشون میده کجا هستیم ؟ سرعت رو هم نشون میده (مثلا تو ماشین در خال حرکت باشیم ؟
خیلی وقته نوکیا جی پی اس رایگان داره! از ایکس 6 من داشتم. نقشه ها ناقص بودند وو اسه 5-6 کلانشهر ایران و نقشه راههای اصلی کشور بود. الان رو نمیدونم چه وضعیتیه ولی نوشته بود بتازگی نوکیا داره متمرکز میشه رو نقشه ها و جی پی اس.
بله سرعت رو تخمین میزنه ولی 10-20 کلیومتر اختلاف داره

toty123
25-05-2011, 07:43
خیلی وقته نوکیا جی پی اس رایگان داره! از ایکس 6 من داشتم. نقشه ها ناقص بودند وو اسه 5-6 کلانشهر ایران و نقشه راههای اصلی کشور بود. الان رو نمیدونم چه وضعیتیه ولی نوشته بود بتازگی نوکیا داره متمرکز میشه رو نقشه ها و جی پی اس.

با استفاده از ماهواره این کارو میکنه ؟

دوستانی که دارند نقشه هاش چه جوریه ؟ کاملاه ؟

toty123
25-05-2011, 09:18

دوست عزیز این کارا رو با استفاده از ماهواره انجام میده و یه وقت هزینه ای برای ما نمیاد که ؟

نمیشه نقشه کل ایران رو دانلود کنیم براضش که همیشه مکان و سرعت ما رو نشون بده ؟

toty123
25-05-2011, 13:28
دوستان برای این گوشی کاور خوشگل هم هست ؟

از اینا که گوشی رو حالت تا شو میکنه یعنی یه صفحه ای میاد روی مانیتورش بعد که باش کار داریم حالت گوشی های تا شو از روش بلند میشه ؟

mehdi irani
25-05-2011, 18:28
سلام دوستان
من دیروز یدونشو گرفتم ولی وقتی وارد برنامه جی پی اس میشم ازم نت ورک میخواد وقتی کنسلش میکنم سه تا گزینه میاره که یکیش وصل میشه یه اینترنت و سایت Ovi یکیش برای WiFiهستش اونیکیشم یادم رفت
چیکار باید بکنم تا جی پی اسش فعال بشه.:11:

adameh_bahal
25-05-2011, 19:39
سلام دوستان
من دیروز یدونشو گرفتم ولی وقتی وارد برنامه جی پی اس میشم ازم نت ورک میخواد وقتی کنسلش میکنم سه تا گزینه میاره که یکیش وصل میشه یه اینترنت و سایت Ovi یکیش برای WiFiهستش اونیکیشم یادم رفت
چیکار باید بکنم تا جی پی اسش فعال بشه.:11:

سلام
نقشه هاتون ایراد داره که اینجوری میشه

behrooz.shie
25-05-2011, 23:01
اقا GPS هیچ ربتی به اینترنت نداره :20:
همه جا گفته شده :20: فقط وقطی با اینترنت کار داره که A-Gps باشه و اون هم فقط برای اینه که انتن های دورو ورو تشخیس بده بعدش باز از همون GPS استفاده میکنه :20:
اکثر وقت ها هم که دسترسی به اینترنتو میخاد برای نقشه هست .نقشه رو هیچوقت با GPS اشتباه نگیرین :40:

mehdi irani
25-05-2011, 23:34
سلام
نقشه هاتون ایراد داره که اینجوری میشه

ممنون از راهنماییاتون میشه یه مرجع برای دانلود نقشه راههای ایران و شهراش رو بگین
نقشه N82 رو ریختم تو پوشه diskcache بازم جواب نداد
توی پشه cities تو N8 هم به غیر از diskcache یه پوشه دیگه بنام map loader بود
میشه توضیح بدین که چطور نقشه ها رو رو N8 بار گزاری کنم .
با تشکر
:11:

amirpers
26-05-2011, 06:49
ببينيد اين بحث GPS و اينترنت يه چيزيه كه من تا الان به نتيجه نرسيدم.
من N8 دارم . وقتي كه وارد GPS ميشم و اگه نخوام به اينترنت وصل بشم ،‌ يا اصلا موقعيتم رو پيدا نميكنه يا اينكه خيلي طول ميكشه. اما وقتي وصل ميشه ، در كمترين زمان ممكن موقعيت رو نشون ميده و ميشه از GPS استفاده كرد.
بعضي وقت ها هم بدون اينكه من اجازه اتصال به اينترنت رو بدم ، خودش وصل ميشه و چند كيلوبايتي ميندازه.

Gesher
26-05-2011, 08:25
سوالات متداول در زمینه ی راهنمایی و مشکلات کار با نرم افزارهای GPS

دانلود و راهنمایی نصب آخرین نسخه ی نقشه ها و Ovi Map

adameh_bahal
26-05-2011, 09:08
ممنون از راهنماییاتون میشه یه مرجع برای دانلود نقشه راههای ایران و شهراش رو بگین
نقشه N82 رو ریختم تو پوشه diskcache بازم جواب نداد
توی پشه cities تو N8 هم به غیر از diskcache یه پوشه دیگه بنام map loader بود
میشه توضیح بدین که چطور نقشه ها رو رو N8 بار گزاری کنم .
با تشکر
:11:
نقشه های n82 فکر نمیکنم اصلا به n8 بخوره
اینو دانلود کنید بعد فولدر cities رو تو درایو E گوشی کپی کنید:

mehdi irani
26-05-2011, 18:22
نقشه های n82 فکر نمیکنم اصلا به n8 بخوره
اینو دانلود کنید بعد فولدر cities رو تو درایو E گوشی کپی کنید:

سلام
با تشکر از زحمتی که کشیدین
پوشه رو دانلود کردم بعد همونطور که گفتین کپی کردم تو درایو E یا همون mass drive اما این کارم جواب نداد
دو بار هم گوشی رو ریستارت کردم :41:

vahidshah
29-05-2011, 02:24
من از سرعت گوشی خیلی راضیم.اما موقع اس ام اس نوشتن وقته با کسی conversation میکنی و اس ام اس ها هی اونجا اضافه میشن مثلا حدود 20 تا اس ام خیلی کند میشه .اس ام اس که میاد و واسه جواب replay که میزنی کمش حدود 7 ثانیه طول میکشه که صفحه جدید واسه نوشتن بیادیا عمل sending هم طولانی میشه اما وقتی اون مکالمه رو پاک میکنی حدود3 ثانیه میشه.علتش چیه ؟
من گوشی رو تازه که خریدم دادم -- کردنو دقیقا سرعت قبلش یادم نیس تا مقایسه کنم ممکنه از -- باشه؟ورژنش هم 14.002 بود و هست.
از نرم افزار های sms accelator که قبلا واسه ان 82 داشتم هم نصب کردم فرقی نداشت

toty123
30-05-2011, 08:23
دوستان سیستم عامل این گوشی سیمبین هستش.
سری چند؟ ورژن چند هستش؟

*M!L4D*
30-05-2011, 08:54
دوستان سیستم عامل این گوشی سیمبین هستش.
سری چند؟ ورژن چند هستش؟

Symbian ^3

toty123
30-05-2011, 12:20
Symbian ^3

^3 این علامت یعنی ورژن 3 ؟

سری 8 هست این گوشی ؟

sepantax
30-05-2011, 22:02
دوستان چطور میشه قسمت ایمیل رو فعال کرد
من هر کاری میکنم پیغام میده که نمیتونه به سرور وصل بشه

t2download
31-05-2011, 09:42
دوستان سلام به نظرتون گوشی خوبی هست بگیرم و چینی توی بازار هست و صداش چطوره بلندی صداش
من واسم بلندی صدا مهم هست و اینترنت گردی فقط به بلندی ایکس 6 یا 5800 می رسه ؟:10:

sh.k_5800
31-05-2011, 10:30
سلام دوستان. من 10 صفحه اول تاپیک رو خوندم و سرگیجه گرفتم :18: ولی به جوابم نرسیدم. به خاطر همین درخواست می کنم از دوستان که به سوالات بنده پاسخ بدند!:20:

اول - آیا این صحت داره که برخی نمونه ها در ایران دچار ریست و حتی دیگه بالا نیومدن شدن؟ به عبارتی حالت کما!

دوم- این گوشی ساخت چه کشورهاییش در ایران دیده شده؟ وآیا از لحاظ قیمت و کیفیت متفاوته؟

سوم- باتری این گوشی که غیرقابل تعویض هست مدلش چیه و چه ایرادهایی توش دیده شده؟

چهارم- مموری این گوشی که mass memory نیست انشاالله . مثل x6 !

پنجم- می دونم تاپیکه قیمت ها جایه دیگست ولی قیمت حدودیش در ایران رو هم اگه بگید ممنون می شم.

تتتتتششششششکککککررررر:11:

amirpers
31-05-2011, 11:10
سلام دوستان. من 10 صفحه اول تاپیک رو خوندم و سرگیجه گرفتم :18: ولی به جوابم نرسیدم. به خاطر همین درخواست می کنم از دوستان که به سوالات بنده پاسخ بدند!:20:

اول - آیا این صحت داره که برخی نمونه ها در ایران دچار ریست و حتی دیگه بالا نیومدن شدن؟ به عبارتی حالت کما!

دوم- این گوشی ساخت چه کشورهاییش در ایران دیده شده؟ وآیا از لحاظ قیمت و کیفیت متفاوته؟

سوم- باتری این گوشی که غیرقابل تعویض هست مدلش چیه و چه ایرادهایی توش دیده شده؟

چهارم- مموری این گوشی که mass memory نیست انشاالله . مثل x6 !

پنجم- می دونم تاپیکه قیمت ها جایه دیگست ولی قیمت حدودیش در ایران رو هم اگه بگید ممنون می شم.

تتتتتششششششکککککررررر:11:

1) بله صحت داشته اما اين قضيه براي گوشي هايي كه اون اوايل اومده بود و آپديت نشده بود اتفاق افتاده بود و توليدات بعدي مشكلي نداشته تا جايي كه من مي دونم.
2) ساخت فنلاند و چين كه البته در فنلادي بودنشون شك وجود داره. من مال خودم نوشته فنلاند اما اينه آيا واقعا فنلانديه يا نه نمي دونم اما از لحاظ كيفي مطمئن باشيد كه فرقي نمي كنند.
3) مدل باتري رو دقيق قنمي دونم كه مي تونيد با مراجعه به سايتي مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید او رو ببينيد. من مشكل خاصي تو اون نديدم و مدت زمان نگه داشتن انرژي اون هم خوبه اما خود ضعفي كه همه گوشه هاي تاچ دارند اينه كه اگه زياد باهاشون كار كني بالاخره باتريشون زود خالي ميشه.
4) من نميدونم mass memory چيه اما اين گوشي 16 گيگ حافظه storage داره
5) قيمتش هم با گارانتي اصلي حدود 520 تومن بوده (البته تا چند روز پيش)

در كل به نظر من گوشي خوبيه . مخصوصا در ضمينه دوربين بسيار عاليه. اما مشكل كندي سيستم عامل پابرجاست.

t2download
01-06-2011, 07:45
کسی جواب ما رو نمیده یا الکی همه اینجا هستن و کسی این گوشی رو نداره و بحث الکی می کنید ؟:31:

amir200812
01-06-2011, 12:12
دوستان سلام به نظرتون گوشی خوبی هست بگیرم و چینی توی بازار هست و صداش چطوره بلندی صداش
من واسم بلندی صدا مهم هست و اینترنت گردی فقط به بلندی ایکس 6 یا 5800 می رسه ؟:10:
سلام عزیز!
برای وبگردی میخوای بیخیال این شو، برو دنبال گوشی با صفحه نمایش بزرگتر! مثل E7، یا گالاکسی!
من چند ساعتی دستم بود، صداش به 5800 و X6 نمیرسه!

چینی؟ عزیز کم کم خودمونم داریم ساخت چین میشیم!:41: همه چیز چینی هست دیگه، مگه ساخت جای دیگه ای هم پیدا میشه؟

t2download
01-06-2011, 16:39
پس بنظر شما سونی اریکسون واسه برنامه و اینترنت خوب هست ؟ صداش به ان 8 میرسه ؟

amir200812
01-06-2011, 18:54
پس بنظر شما سونی اریکسون واسه برنامه و اینترنت خوب هست ؟ صداش به ان 8 میرسه ؟
بنظر من بهترین گزینه سامسونگ i9000 و گوشی های مشابه هست مثل I9003 !

و از نوکیا فقط E7 برای وبگردی خوبه چون خود من با N97 که صفحه 3.5 اینچی داره به هیچ عنوان راحت نیستم و هیچ چیز رو راحت نمیشه دید!

Gesher
01-06-2011, 21:57
بنظر من بهترین گزینه سامسونگ i9000 و گوشی های مشابه هست مثل I9003 !

و از نوکیا فقط E7 برای وبگردی خوبه چون خود من با N97 که صفحه 3.5 اینچی داره به هیچ عنوان راحت نیستم و هیچ چیز رو راحت نمیشه دید!
منم تأیید میکنم. خودم N8 دارم اما دوره ی N8 رو به پایانه و منتظر بودن برای گالاکسی S2 با سیستم عامل آینده دار،فیلمبرداری Full HD ! و نمایشگر بزرگ و با کیفیت تر و امکاناتی مثل USB OTG و باتری بسیار قوی و.... ظاهراً عاقلانه تره.فقط چند ماه صبر لازم داره.

sh.k_5800
02-06-2011, 11:19
چون بحث galaxy s2 پیش اومد این رو اینجا مطرح می کنم. وگرنه بهتره تو تاپیکش بحث بشه !

مثل اینکه صفحه نمایش نمونه های تولیدی به یه مشکلی برخورده. هر کی اطلاعات بیشتری داره بگه.

اینم لینک خبر:

sghu4me
02-06-2011, 19:51
سلامممممم
اقا ما یه دکل وایرلس توحیاط زدیم و داریم به ملت اینترنت (یوزر نیم پسورد) ماهیانه میدیم.حالا واسه اینکه با گوشی ان8 خودم بتونم به اینترنت وصل شم باید یه جایی این یوزر نیم پسورد رو وارد کنم.در اصل به آنتن وایرلس وصل میشم ولی واسه اینترنت داشتن باید یوزر نیم پسورد وارد کنم.کسی میدونه کجای گوشی باید وارد کنم یا برنامه خاصی داره؟(نوع کانکشن pppoe هست.)

Gesher
02-06-2011, 20:14
چون بحث galaxy s2 پیش اومد این رو اینجا مطرح می کنم. وگرنه بهتره تو تاپیکش بحث بشه !

مثل اینکه صفحه نمایش نمونه های تولیدی به یه مشکلی برخورده. هر کی اطلاعات بیشتری داره بگه.

اینم لینک خبر:

من عکسهایی که در رابطه با مشکل نمایشگرش هست رو در گوگل جستجو کردم.خیلی نباید جدی باشه.برای آیفون4 هم همین ایراد مطرح بود ولی به تاریخ سپرده شد.برای بعضی N8 ها هم بنفش نشون دادن مطرحه الان.
توی تاپیک گالاکسی S II فعلاً صحبت از گرم شدن زیاد و کیفیت عکس پایینتر و رابط کاربری ضعیفش هست!:31:
هیچ گوشی یی نیست که کامل و بی نقص باشه.

t2download
03-06-2011, 09:55
دوستان بلندی صدای اچ تی دیزایر با اون صدای کم بیشتر ان 8 هست ؟

sghu4me
03-06-2011, 10:19
سلامممممم
اقا ما یه دکل وایرلس توحیاط زدیم و داریم به ملت اینترنت (یوزر نیم پسورد) ماهیانه میدیم.حالا واسه اینکه با گوشی ان8 خودم بتونم به اینترنت وصل شم باید یه جایی این یوزر نیم پسورد رو وارد کنم.در اصل به آنتن وایرلس وصل میشم ولی واسه اینترنت داشتن باید یوزر نیم پسورد وارد کنم.کسی میدونه کجای گوشی باید وارد کنم یا برنامه خاصی داره؟(نوع کانکشن pppoe هست.)
کسی نیست یه کمکی کنه کارم بدجور گیره:41::41:

آدولف
03-06-2011, 15:28
بچه ها یه سوال فوق تخصصی:نام سیستم عامل ان8 به زبون خودمون چی میشه؟

molavi88
03-06-2011, 15:35

سیمبین به توان 3

Gesher
03-06-2011, 17:34

سیمبین به توان 3
نه دوست خوب.علامت نسخه یعنی ^ که در نوشتار ریاضی کاربرد آن برای نشان دادن توان است در اینجا فقط سیمبیان3 یا سیمبیان نسخه 3 تلفظ میشود و معنی یا تلفظ دیگری ندارد.این لینک را ببینید:

دلیل استفاده از این نماد اینستکه نسخه با سری و ویرایش اشتباه گرفته نشود.
اگر دنبال تلفظ اصلی کاراکتر مربوط به Exponent Operator یعنی ^ که hat نیز گفته میشود هستید برنامه ی Narator ویندوز را اجرا کنید و دکمه ی مربوط به این کاراکتر را در صفحه کلید بفشارید.

amir200812
04-06-2011, 08:50
سلام
دوستان یک سوال برام پیش اومده:
چیپ گرافیکی N8 که Broadcom BCM2727 GPU هست قویتره یا چیپ گرافیکی گالاکسی اس که PowerVR SGX540 GPU هست؟

درضمن این دو چقدر از چیپ Mali-400MP GPU ضعیفتر هستند(این چیپ مال گالاکسی اس 2 هست)؟

vahidshah
04-06-2011, 20:12
رو نوکیا ان 8 -- شده انواع برنامه نصب کردم .advanced divece lock و my secret روش نصب شده اما کار نمیکنه همه چی اوکی اما تاثیر نداره از چی؟

total_overdose
04-06-2011, 22:04
سلام
دوستان یک سوال برام پیش اومده:
چیپ گرافیکی N8 که Broadcom BCM2727 GPU هست قویتره یا چیپ گرافیکی گالاکسی اس که PowerVR SGX540 GPU هست؟

درضمن این دو چقدر از چیپ Mali-400MP GPU ضعیفتر هستند(این چیپ مال گالاکسی اس 2 هست)؟

بله ضعیفتر هست نسبت به هردو البته نسبت به گالاکسی2 خیلی ضعیفتر هست.

amir200812
04-06-2011, 22:11
بله ضعیفتر هست نسبت به هردو البته نسبت به گالاکسی2 خیلی ضعیفتر هست.
درست متوجه نشدم، چیپ N8 از چیپ گرافیکی گالاکسی اس ضعیفتر هست؟

total_overdose
04-06-2011, 22:27
درست متوجه نشدم، چیپ N8 از چیپ گرافیکی گالاکسی اس ضعیفتر هست؟
ببین از چیپ گرافیکی گالاکسی1 با سی پیوش soc هستن یعنی یک مجموعه که میتونه تا حدود 90 میلیون مثلث رو پردازش کنه! خود چیپ گرافیکیش یادم نیست ولی خیلی بیشتر نیست نسبت به ماله ان8
ان8 چیزی حدود 30 تا 35 میلیون مثلث میتونه پردازش کنه

XMUMU_2005
04-06-2011, 23:04
برادران من 1100 دارم از همین قدیمیها میخواهم گوشی ابرومندی بگیرم این ان8 چگونه است؟قیمتش چند است در مشهد؟

t2download
05-06-2011, 15:53
مانند آندروید میشه رو این ان 8 فتوشاپ و آفیس هم نصب کرد ؟