PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Majid-6120
04-02-2011, 19:30
آپدیت واسه C7 اومده که ! نکنه نمیدونستین ؟ : دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واسه N8 هم به زودی...!

bayern
04-02-2011, 20:01
داداش مشخصاته کامله هاردتو میگی؟ما هر چی بش زدیم نشناخت..ممنون

---------- Post added at 03:21 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

اپرا کلا برنامه هاش توپه..خصوصا مینی که هم سرعته لود بالاتری داره هم فیل شکنه..وظیفه بود داداش..

سلام

هارد من Transcend با ظرفیت 640 گیگ و FAT هستش

Namdarian
04-02-2011, 20:38
به نظرم نوکیا باید یه کم بیشتر رو Screen ـش کار میکرد ، در مقابل آیوفون حرفی برای گفتن نداره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام . گوشی یی که من و شما در رویاهایمان به ان فکر میکنیم هرگز نیامده و نخواهد امد این سیاست شرکتهاست و شاید ضعفشان . همین ایفون با قیمت یک و نیم برابری نسبت به N8 مشکلاتی خاص خودش را دارد که هرگز در N8 نصف ان را نخواهید دید . از بلوتوثش گرفته تا جیلبریک کردن و..... . گالاکسی هم به همین شکل .
بنظر اینجانب N8 بسیاری از امکانات بسیار عالی - کاربردی و برتر که برگ برنده ی اش محسوب میشود را یکجا در خود جمع کرده و برگ برنده اش در امکاناتش است . نمایشگرش هم تابحال هیچ ضعفی نداشته و کنار هم قرار دادن چندین گوشی نمیتواند کاربرد ان را در عمل نشان دهد . مثل اینستکه شما دو تا ماشین را کنار هم بگذارید یکی 400 اسب و دیگری 500 اسب توان داشته باشند چقدر در زندگی عملی خودتان فکر میکنید ان 100 اسب اضافه مهم است ؟ در واقع هیچی
کاربردی بودن N8 واقعاً چشمها را گرد میکند در حالیکه گالاکسی و ایفون فقط ظاهرشان شاید چشمها را گرد کند !
این به شما مربوطست که دنبال کارایی باشید یا نگاه مردم !

tarfan1364milad
04-02-2011, 22:00
منظور شما Phone Memory هست یا Mass Memory (16 GB)S ؟

البته یه سافت ریستی هم هست که فقط تنظیمات رو به حالت اولیه بر میگردونه ...

بله هست اما ایشون منظورشون این کده ریست هست نه سافت ریست...
پس جایی واسه تردید وجود نداره.

tarfan1364milad
04-02-2011, 22:28
آپدیت واسه C7 اومده که ! نکنه نمیدونستین ؟ : دی

واسه N8 هم به زودی...!

اپدیته pr 1.1 تازه دیشب اومده....---------اون ویدیو اینا اره..اما این تازه دیشب اومد..من هر شب با وایرلس وصل میشم خبری نبوده.........همینکه ساعته اسکرین سیورو عوض میکنه و .....اون ویدیو آپدیت میدونی ماله کی بوده؟----------------------...همین لینکی که گذاشتی تاریخش واسه دیروزه..------------------------------------------------------------------

mahdi_ctr
04-02-2011, 22:45
آقا n8 رو با آیفون 4 مقایسه نکنید
گوشی 1.200.000 رو با گوشی 600.000 تومنی مقایسه میکنید؟
البته n8 خیلی قابلیت های خوبی نصبت به آیفون داره ولی باز وقتی 1.200.000 میدی برای یه گوشی حداقل باید یه چیزاییش سر باشه

mohamad skystar
04-02-2011, 23:46
من میخوام یه گوشی N8 بخرم به نظر شما خوبه؟ یا SATIO ؟

tarfan1364milad
05-02-2011, 00:05
من میخوام یه گوشی N8 بخرم به نظر شما خوبه؟ یا SATIO ؟

شوخی میکنی...داداشه گلم اصلا مقایسه منطقی نیست..مثه اینه بگی اتاری خوبه یا ایکس باکس!!اصلا اندازه این حرفا نیست..شما امکاناتی چون یو اس بی أو تی جی (اتصاله فلشو هاردو موس و ..‏)‏ یا دوربین 12 یا سیستم عامل سیمبین 3 رو با ساتیو مقایسه نکن.موفق باشین..

total_overdose
05-02-2011, 00:09
سلام
دوستان این یک برنامه بسیار جالب برای گوشیهای سیمبین 3 مثل ان8 و سی7 و... هست.
این برنامرو که نصب کردین گوشیرو خاموش روشن کنید بعد وقتی گوشی صفخه قفل شد دکمه منو رو بزنید یک چیز جالب پیدا میکنید:31:
حباب هارو که لمس کنید بکشید و هر کدومش یکار جالب میکنه!
البته با نصب برنامه qt هم نصب میشه!
اینم لینک برنامه

tarfan1364milad
05-02-2011, 00:14
آپدیت که اومده ولی هنوز روی سرور قرار ندادن

The first update to Nokia N8, C7 and C6-01 is booooring

با خوده گوشی من آپدیت کردم دوسته خوبم...ورژن شد 13 ..

mohamad skystar
05-02-2011, 00:47
دوستان C7 چطوره؟آخه N8 گرونه

mahdi_ctr
05-02-2011, 07:33
آقایون این اپدیت جریانش چیه؟
من هرکاری میکنم نمیشه
هم با هود گوشی امتحان کردم و هم با Ovi (از وی پـــــی ان هم استفاده کردم نشد)
یکی بگه چجوری پس آپدیت کنیم؟

magi1991
05-02-2011, 11:15
من هرکاری میکنم نمیشه

آپدیت جدید که هنوز نیومده ..

tarfan1364milad
05-02-2011, 12:56
دوستان C7 چطوره؟آخه N8 گرونه

اگه دوربین زیاد مهم نیستو خروجی اچ دی ام آی سی 7 بخر..من الان 4ماهه دارمش خیلیم ازش راضیم..استیلشم خیلی شیکه!دوربینش 8 هستش که به نظرم اگه ان8 میخای اما پول نداری سی 7 بهترین جایگزینه واسش..تماما ویژگی هایه یکسان دارن جز 2تایی که گفتم..

tarfan1364milad
05-02-2011, 13:35
من هرکاری میکنم نمیشه

فعلا این آپدیته جدید واسه سی 7 اومده دوسته خوبم اما واسه ان 8 هفته دیگه میاد طبقه گفته هایه یه سایته معتبر..بهترین راهه آپدیت از طریقه گوشی هست البته با وایرلس که سرعته بالا داره..که از داخله ستینگ اگه آپدیت اتوماتیکم انتخاب کنین ، تا آپدیته جدید بیاد سریعا خودش اعلام میکنه! اگرم دستی خاستی اینکارو انجام بدی مسیر زیر رو طی کن
application/tools/sw update

sghu4me
05-02-2011, 13:47
دوستان امتحان کردم نشد.
خیالتون راحت که فعلا آپدیت n8 نیومده

Namdarian
05-02-2011, 14:17
آقا n8 رو با آیفون 4 مقایسه نکنید

با سلام . این را راست گفتید . این هم دلیل :

گوشی 1.200.000 رو با گوشی 600.000 تومنی مقایسه میکنید؟
البته n8 خیلی قابلیت های خوبی نصبت به آیفون داره ولی باز وقتی 1.200.000 میدی برای یه گوشی حداقل باید یه چیزاییش سر باشه
آیفون نسبت به N8 از بسیاری جهات پست تر است . فقط قیمت کاذب آنرا اگر فراموش کنید ! مخصوصاً از زمان رسوایی اپل درباره ی دزدی از مشتریانش : قیمت واقعی ایفون یک سوم قیمت فعلی ان است !
برای اینکه درباره ی پست تر بودن ایفون مستند صحبت کرده باشیم میتوانید به عکس زیر مراجعه کنید ! نقاط برتری بر یکدیگر با تیک مشخص شده است !
ضمناً به بخش Voting Results و Daily Interest بیشتر توجه کنید ! نظر اکثریت خیلی دیدنی است ! مخصوصاً در زمینه ی Design و Performance !
N8 vs iPhone4

miladddd
05-02-2011, 14:32
یه سوال دارم
میخوام ببینم سیمبین 3 در مقایسه با s60 v5 چه برتری هایی داره
اگه میشه یه مقایسه کوچیکی هم با آندروید ازش بکنید، چون آندروید بیشتر نظرم جلب کرده

mahdi_ctr
05-02-2011, 14:44
فعلا این آپدیته جدید واسه سی 7 اومده دوسته خوبم اما واسه ان 8 هفته دیگه میاد طبقه گفته هایه یه سایته معتبر..بهترین راهه آپدیت از طریقه گوشی هست البته با وایرلس که سرعته بالا داره..که از داخله ستینگ اگه آپدیت اتوماتیکم انتخاب کنین ، تا آپدیته جدید بیاد سریعا خودش اعلام میکنه! اگرم دستی خاستی اینکارو انجام بدی مسیر زیر رو طی کن

من گوشیم رو تازه خریدم
میخواستم برای اولین بار آپدیت کنم
همون آپدیت هایی که قبلا اومده بود
چند روز پیش هرکاری کردم نشد اما امروز صبح تونستم آپدیت کنم
همون هایی که قبلا بود
Ovi مپ و انگار یه آپدیت برای نرم افزار بود و یه سری بازی که برای دانلود توی قسمت آپدیت اومده بود(با برنامه Ovi suite اینارو دانلود کردم و خودش به صورت اتوماتیک نصب کرد)

tarfan1364milad
05-02-2011, 17:30
یه سوال دارم
میخوام ببینم سیمبین 3 در مقایسه با s60 v5 چه برتری هایی داره
اگه میشه یه مقایسه کوچیکی هم با آندروید ازش بکنید، چون آندروید بیشتر نظرم جلب کرده

برتری؟؟خدمته گلت عرض کنم همش برتریه!!!‏
اولا اگه اهله گیم باشی یه سرچ بزن گرافیکو ببین حالشو ببر...
اگرم اهل فیلم باشی که دیگه دورانه کانورت و تبدیل گذشت..فیلمو مستقیم بریز تو گوشی با هر پسوندی...بعلاوه زیر نویس!!اینا همه به لطفه سی پی یو بالا و چیپه گرافیکی هستش!‏
و اگرم عاشقه اینی که هارد به گوشیت بزنی و از فضایه زیاد استفاده کنی یا موس یا کیبرد به گوشیت بزنی و کلی کلاس بذاری معتل نکن!‏
دو مورده آخر شامله اندرویدم میشه!ینی برتریه سیمبین3 نسبت به اندروید!اما ناگفته نمونه اندرویدم حرفایی واسه گفتن داره..

sghu4me
05-02-2011, 20:29
دوستان یه فیل.شک.ن خوب واسه n8 لازم داشتم اما هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.اگه کسی از بزرگان اطلاعی داره یا برنامه ای سراغ داره ما رو هم بی نسیب نذاره اگه یه توضیحی هم در مورد طرز کارش بده ممنون میشم.بد فرم لازمه

tarfan1364milad
05-02-2011, 23:59
دوستان یه فیل.شک.ن خوب واسه n8 لازم داشتم اما هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.اگه کسی از بزرگان اطلاعی داره یا برنامه ای سراغ داره ما رو هم بی نسیب نذاره اگه یه توضیحی هم در مورد طرز کارش بده ممنون میشم.بد فرم لازمه
دوسته خوبم قبلا گفته شده توی پستای قبلی..اپرا مینی چاره کاره شماست!اگه با پسونده sis باشه قویتره نسبت به نسخه جاوا..
تاکید میکنم اپرا مینی..چون اپرا هم هست..موفق باشین

bayern
06-02-2011, 10:35
سلام
دوستان این یک برنامه بسیار جالب برای گوشیهای سیمبین 3 مثل ان8 و سی7 و... هست.
این برنامرو که نصب کردین گوشیرو خاموش روشن کنید بعد وقتی گوشی صفخه قفل شد دکمه منو رو بزنید یک چیز جالب پیدا میکنید:31:
حباب هارو که لمس کنید بکشید و هر کدومش یکار جالب میکنه!
البته با نصب برنامه qt هم نصب میشه!
اینم لینک برنامه

سلام
دوست عزیز این نرم افزار برای من نصب نمیشه
دلیلش چیه؟

medad_red
06-02-2011, 12:14
منظوره من از پاك كردن همام پاك شدن اطلاعات در حافظه 16 گيگ هست چون اطلاعاتم رو به صورت فلشي به گوشي منتقل كردن بعدش با زدن رمز همش پريد

salarnight
07-02-2011, 11:18
سلام
یکی از دوستان من میخواد این گوشی رو بخره
بنظرتون گوشیه خوبیه ؟
اگه میتونید معایبش رو هم بهم بگید
ممنون

Majid-6120
07-02-2011, 12:43
PR1.1 now available for the Nokia N8

آپدیت جدید آمد ... !

توضیحات بیشتر در پست آخر تاپیک خبری

mohamad skystar
07-02-2011, 12:46
حیف که پردازندش 1GHz نیست.
اگه ویندوز موبایل بود که دیگه هیچ.

A.N.A.P
07-02-2011, 12:53
سلام
یکی از دوستان من میخواد این گوشی رو بخره
بنظرتون گوشیه خوبیه ؟
اگه میتونید معایبش رو هم بهم بگید
ممنون
دوست عزیز اینجا هم مزایا و هم معایبش رو نوشته ... ولی به نظر من گوشی عالی ای هست و من تا چند وقت

دیگه میگرم انشاالله !

tarfan1364milad
07-02-2011, 13:48

دوسته خوبم اصلا این حرفو نزن شما!‏!ویندوز موبایل؟
آخه یه چیزی میگیا!افتضاحتر از ویندوز موبایل کسی ندیده!برو از اچ تی سی دارا بپرس بهت میگن!از هر ده نفر 9نفر پشیمونن و این در حالیه که 800 دادن اما کسی نمیخره ازشون!نمونه بارزش داداشه خودم اچ دی 2 داره حاضره 300 بفروشش فقط اعصابش آروم شه!این چه حرفیه؟هلو تر از سیمبین نیست!و اما سی پی یو!همین اچ دی 2 سی پی یوش 1 هست!اما 4تا افغانی همیشه باید حولش بدن تا هنگ نکنه و ..
اصلن این حرفو نزن داداشه گلم.

tarfan1364milad
07-02-2011, 19:09
دوستان اگه کسی آپدیت کرده اسکرین سیور رو بزارین رو موزیک پلیر خیلی قشنگ میشه!منتها یه سوال؟بعضی از رنگارو واسه من کامل نشون نمیده!یه چنتا بیضی رنگی دوره ساعتو تاریخ هست که تو بعضی رنگا واسه من اونا نمیاد!واسه شمام اینطوریه!!؟

Namdarian
07-02-2011, 20:28
با سلام . هر دو آرزویتان ! در زمینه ی N8 کاملاً اشتباه است !
ویندوز موبایل یکی از سیستم عاملهای بسیار پر مشکل از لحاظ نصب نرم افزار است . تازه این یک بعد قضیه اش است
در ثانی پردازنده ی 1GHz برای سیستم عامل سبک و روانی مثل سیمبیان 3 حاصلی جز مصرف بیهوده ی باتری نخواهد داشت . تازه فرکانس اصلی پردازنده ی N8 در اصل 0.7GHz است در حالیکه در فیرمویر اصلی و کنونی روی سرعت پایینتری قرار داده شده . حال که در این سرعت پایینتر اینچنین روان است اگر در فیرمویرهای بعدی که گوشی از بعد نرم افزاری به ثبات رسید , سرعت ان را افزایش دهند دیگر باید سوارش شوی و به ماه پرواز کنی !

bayern
08-02-2011, 11:53
PR1.1 now available for the Nokia N8

آپدیت جدید آمد ... !

توضیحات بیشتر در پست آخر تاپیک خبری

سلام
دوست عزیز من با نرم افزار اپدیت خود نوکیا ( Nokia Software Updater ) دارم اپدیت میکنم
حجم اپدیت رو برام 169 مگ زده...برا چی؟
من فقط همون 7 مگ رو چجور میتونم با این نرم افزار اپدیت کنم؟؟؟؟

tarfan1364milad
08-02-2011, 16:45
سلام
دوست عزیز من با نرم افزار اپدیت خود نوکیا ( Nokia Software Updater ) دارم اپدیت میکنم

من چون هیچ وقت اینجوری آپدیت نکردم دلیلشو نمیدونم.اما برو یه مرکز رایانه بگو یه 10 دیقه من از وایرلستون استفاده کنم هزینشم میدم..بشین همونجا با گوشی اپدیت کنو بیا!فقط در هر حال بک آپ یادت نره.موفق باشین..

ERFANMAHAN
08-02-2011, 17:07
سلام

7 مگ زماني كه با گوشي اپ كني هست وقتي با pc اپ كني همه چيزو حتي سيستم عامل از دوباره نصب مي كنه:5:

fery joon
08-02-2011, 21:31
من هنوزم نمیتونم با گوشی آپدیت کنم.هنوزم همون پیام update failed رو میده :41:

mahdi_ctr
09-02-2011, 00:05
دوستان اگه کسی آپدیت کرده اسکرین سیور رو بزارین رو موزیک پلیر خیلی قشنگ میشه!منتها یه سوال؟بعضی از رنگارو واسه من کامل نشون نمیده!یه چنتا بیضی رنگی دوره ساعتو تاریخ هست که تو بعضی رنگا واسه من اونا نمیاد!واسه شمام اینطوریه!!؟

دقیقا همین مشکل برای من بوجود اومده!
پس یه همدرد پیدا کردم!
دادا من هرکاری بگی کردم تا درست بشه ولی نشد!
مستر ریست . ریست فکتوری و حتی ریست دستی!
نشد
نمیدونم مشکل از آپدیت هست یا گوشی
دوستان دیگه هم براشون سخته یه امتحان کنن و اینجا جواب بدن

tarfan1364milad
09-02-2011, 00:16
پس یه همدرد پیدا کردم!
نشد

خوبه!پس اگه نفره سوم پیدا نشد تا 2 3 هفته دیگه به نظرم رستور کنیم بک آپو بعد دوباره آپدیت!

mahdi_ctr
09-02-2011, 00:18
خوبه!پس اگه نفره سوم پیدا نشد تا 2 3 هفته دیگه به نظرم رستور کنیم بک آپو بعد دوباره آپدیت!

من که هی هم توی موبایلستان و هم اینجا دارم زجه میزنم یکی بیاد بگه و هیچکس نمیاد!

tarfan1364milad
09-02-2011, 00:20
من هنوزم نمیتونم با گوشی آپدیت کنم.هنوزم همون پیام update failed رو میده :41:

حرفه منو شما گوش نمیکنی!بابا تاریخه گوشیتو دقیقا بذار تاریخه روزه میلادی!مثلا امروز 9/2/2011 هستش!بعدش فقطو فقط از این مسیری که میگم آپدیت کن

tarfan1364milad
09-02-2011, 00:32
من که هی هم توی موبایلستان و هم اینجا دارم زجه میزنم یکی بیاد بگه و هیچکس نمیاد!

تو پیغام خصوصی دلیلشو واست گفتم دوسته خوبم.

mahdi_ctr
09-02-2011, 00:46
آقا این جریان رنگی شدن همه گیر هست و فقط منه بدبخت این وسط سه بار گوشیم رو مستر ریست کردم و پدرش دراومد!

molavi88
09-02-2011, 01:24
آیا رنگ بدنه گوشی پاک میشه؟

fery joon
09-02-2011, 09:52
پس یه همدرد پیدا کردم!
نشد

دوست عزیز دقیقا نگرفتم مشکلتون چیه بیشتر توضیح بید.ولی گوشی من مشکلی نداره که مثلا یه رنگی رو نشون نده

mahdi_ctr
09-02-2011, 12:01
دوست عزیز دقیقا نگرفتم مشکلتون چیه بیشتر توضیح بید.ولی گوشی من مشکلی نداره که مثلا یه رنگی رو نشون نده
داداش شما که هنوز آپدیت نکردی!
احتمال میدم برای آپدیت باشه

syeedalireza
09-02-2011, 12:14
حرفه منو شما گوش نمیکنی!بابا تاریخه گوشیتو دقیقا بذار تاریخه روزه میلادی!مثلا امروز 9/2/2011 هستش!بعدش فقطو فقط از این مسیری که میگم آپدیت کن
آقا دقیقا همین کاری که فرمودید انجام دادم ولی بازم update field میده!:41::41:
در ضمن با وایرلس هم آپدیت کردم

BBNHFAK
09-02-2011, 13:38
یه سوال دارم
کسانی که ان 8 دارن جواب بدن
وقتی گوشی رو کنار گوش بگیرین صفحه نمایش خاموش میشه؟؟

*M!L4D*
09-02-2011, 13:43
یه سوال دارم
مسلما ...
چون :
Proximity sensor for auto turn-off
داره

N0 8
09-02-2011, 16:12
یه سوال دارم

صد در صد همينتوره :27:

ali_power42
09-02-2011, 16:38
یه سوال دارم

اگر در حال مکالمه باشید بله خاموش میشه در غیر اینصورت خیر

fery joon
09-02-2011, 19:14

دوست عزیز همین کارو هم کردم ولی بازم نمیشه.اعصابمو مگسی کرده :41:

ali_power42
09-02-2011, 19:38
دوست عزیز همین کارو هم کردم ولی بازم نمیشه.اعصابمو مگسی کرده :41:

دوست عزیز سرور نوکیا 10-15 روزه که مشکل پیدا کرده و software update که داخل منوی گوشی هست کار نمیکنه.
اگه میخواهید که کلا گوشیو اپدیت کنید اخرین نسخه ovi suite رو روی کامپیوتر نصب کنید و با اون اپدیت کنید البته با خود گوشی از طریق wifi یا سیم کارت هم میشه ولی با ovi suite بهتره

hamidkabiri6270
09-02-2011, 20:21
سلام

بچه ها این آپدیت هایی که نوکیا گذاشته برای زیرنویس فیلم به همراه دو سه تا آپدیت دیگه برای من به هیچ عنوان آپ نمیشه.یعنی لیست آپدیت ها برای من میاد و دانلود هم میشه ولی آخر کار پیغام update failed را برای من میزنه.تا حالا 30-40 بار تست کردم نشده.نکته جالب قضیه اینه که من این فریمور جدید که اومده دانلود کردم با گوشی و نصب کردم بدون هیچ مشکلی ولی این سه چهار تا آپدیت برای من به هیچ عنوان آپ نمیشه؟به نظرتون مشکل از کجاست؟.در ضمن من با خود گوشی هم آپ میکنم.

لیست این آپدیتهایی که برای من آپ نمیشه:

nokia themes:midnight

social

videos

یکی دیگه هم بود .که الان اسمش یادم نیست.

fery joon
09-02-2011, 21:08
دوست عزیز سرور نوکیا 10-15 روزه که مشکل پیدا کرده و software update که داخل منوی گوشی هست کار نمیکنه.
اگه میخواهید که کلا گوشیو اپدیت کنید اخرین نسخه ovi suite رو روی کامپیوتر نصب کنید و با اون اپدیت کنید البته با خود گوشی از طریق wifi یا سیم کارت هم میشه ولی با ovi suite بهتره

نمیدونم والا دوست عزیز ولی من از روزی که گوشی رو خریدم تا الان همش امتحان کردم ولی نشده :41:

جالب تر اینکه همونطور که گفتی خواستم برنامه ovi suite رو نصب کنم و تا 100 درصد هم پر شد ولی اونم آخرش نوشت update failed

شانس مارو باش :41:

sameta2008
09-02-2011, 22:57
سوکت صوتی 3.5 میلی متری n8 حالت اتصال به تلویزیون داره؟منظورم اینه که کابل CA-75U رو پشتیبانی میکنه؟

total_overdose
09-02-2011, 23:23
سوکت صوتی 3.5 میلی متری n8 حالت اتصال به تلویزیون داره؟منظورم اینه که کابل CA-75U رو پشتیبانی میکنه؟

بله دوست عزیز میشه

astaragg
10-02-2011, 09:36
دوستان نوکیا باببلز رو حتما نصب کنید خیلی باحاله!

bayern
10-02-2011, 10:14
سلام
من با برنامه ovi suite دو روز پیش گوشیم رو آپدیت کردم و به ورژن جدید ارتقا داده شد...برا من که مشکلی نداشت به جز حجم بالای آپدیت که انگار از اول برام این کار رو انجام داد با حجمی حدودا 167 مگ...

tarfan1364milad
10-02-2011, 10:21
نمیدونم والا دوست عزیز ولی من از روزی که گوشی رو خریدم تا الان همش امتحان کردم ولی نشده :41:

جالب تر اینکه همونطور که گفتی خواستم برنامه ovi suite رو نصب کنم و تا 100 درصد هم پر شد ولی اونم آخرش نوشت update failed

شانس مارو باش :41:

یه جایی مشکل وجود داره!الان فقط شما این مشکل رو دارین!!پس ایراد صد در صد از گوشی هستش!چون طبقه گفته هاتون با کامپیوترم نمیشه!پس راه پیشنهادی مستر ریست هست!البته معلوم نیست درست بشه با این کار اما به هر حال در 90% موارد گره گشا هست!فقط قبل از ریست تمامه اطلاعاته مموری 16 رو داخل کامپیوتر کپی کنین و یه بک آپ هم بگیرین..با کده ستاره مربع 7370 مربع ریست کنین.موفق باشین.

fery joon
10-02-2011, 14:12
یه جایی مشکل وجود داره!الان فقط شما این مشکل رو دارین!!پس ایراد صد در صد از گوشی هستش!چون طبقه گفته هاتون با کامپیوترم نمیشه!پس راه پیشنهادی مستر ریست هست!البته معلوم نیست درست بشه با این کار اما به هر حال در 90% موارد گره گشا هست!فقط قبل از ریست تمامه اطلاعاته مموری 16 رو داخل کامپیوتر کپی کنین و یه بک آپ هم بگیرین..با کده ستاره مربع 7370 مربع ریست کنین.موفق باشین.

خوشبختانه دیشب برنامه ovi suite رو از سایتش دانلود کردم و نصبش کردم.گوشی رو که وصل کردم و خواستم آپدیت کنم پیام میده که آپدیت جدیدی برای گوشی شما فعلا وجود نداره و گوشیتون آپدیته با فریمور 11.12

الان فقط مشکلی که هنوزم دارم اینه که اون 6 تا آپدیتی که با خود گوشی سرچ میشه رو نمیتونم نصب کنم و update failed میزنه:41:

total_overdose
10-02-2011, 14:23
جناب فری خیالت راحت باشه گوشیت هیچ مشکلی نداره:46:
من الان به غیر از ان8 یه سی 7 هم دستمه اونم این آپ هارو فیل میکنه :31: مشکل از سرور نوکیاست!

astaragg
10-02-2011, 15:00
به این مشکل خوده نوکیا هم اشاره کرده،ماله من دفعه ی اول نشد ولی دفعه ی دوم انجام شد

A.N.A.P
10-02-2011, 16:26
دوستان قصد مقایسه به اون صورت ندارم ، ولی با اینکه صفحه نمایش iPhone و N8 هر دو 3.5 اینچ هستن ولی به نظر میرسه که

iPhone کمی عریض تر هست درسته ؟

nokia n8
10-02-2011, 16:49
کمک دوستان
گوشیم از دیشب تا الان سرعت وایرلسش به شدت کاهش پیداکرده و سرعت انقالش شده 600KB با گوشی های دیگه که امتحان کردم سرعتشون با همان شبکه محلی بیسیم 96MB بود لطفا کمکم کنید چرا اینطوری شده؟:19:

M@hdi-B
10-02-2011, 16:52
دوستان قصد مقایسه به اون صورت ندارم ، ولی با اینکه صفحه نمایش iPhone و N8 هر دو 3.5 اینچ هستن ولی به نظر میرسه که

بله همینطوره .. دلیل علمیشو نمی دونم :46:

tarfan1364milad
10-02-2011, 17:31
خطایه دیده عزیزم!همین قضیه بین ان8 و سی7 هم وجود داره!اصل نیته!!!!‏

sghu4me
10-02-2011, 19:25
دانلود بازي Asphalt 5 بدون دردسر
سلام به همه ي دوستان. چندوقت پيش خواستم اين بازي رو دانلود كنم كه از هر سايتي واسه دانلود ميرفتم نميتونستم دانلودش كنم.لينك دانلودشو گذاشتم برين حال كنين.:46:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لينك دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M@hdi-B
10-02-2011, 19:39
خطایه دیده عزیزم!همین قضیه بین ان8 و سی7 هم وجود داره!اصل نیته!!!!‏

دوست عزیز من جفتشو بغل هم گذاشتم .. خطای دیده؟ جالبه :31:

syeedalireza
11-02-2011, 00:01
فکر کنم باید آپدیت از خود گوشی بیخیال بشیم! نزدیک دو ماه که : update field!!!

دوستان چند تا سوال در مورد آپدیت با پی سی داشتم ....
1- چه برنامه ای(هایی) باید روی پی سی نصب کنم؟(اگر لینک دانلودشو بزارید که دیگه خیلی دست.تون درد نکنه!)
2-دقیقا چه کار هایی انجام بدم؟
3-حجم آپدیت؟(این زیاد مهم نی!)
4-احتمال خراب کاری چقدره؟

پیشاپیش دست گلتون درد نکنه :D

hasanmotori
11-02-2011, 00:12

آره چون رزولوشن آیفون 640x960 ه که نسبت تصویر میشه 1 به 1.5
ولی مال ان8 360x640 ه که میشه 1.778
یعنی نسبت طول به عرض ان8 بیشتره و در نتیجه باریکتر و درازتره

mahdi_ctr
11-02-2011, 00:16
فکر کنم باید آپدیت از خود گوشی بیخیال بشیم! نزدیک دو ماه که : update field!!!

دوستان چند تا سوال در مورد آپدیت با پی سی داشتم ....
1- چه برنامه ای(هایی) باید روی پی سی نصب کنم؟(اگر لینک دانلودشو بزارید که دیگه خیلی دست.تون درد نکنه!)
2-دقیقا چه کار هایی انجام بدم؟
3-حجم آپدیت؟(این زیاد مهم نی!)
4-احتمال خراب کاری چقدره؟

پیشاپیش دست گلتون درد نکنه :D

1- من خودم با Ovi suit آپدیت کردم
2-گوشی رو وصل میکنی. میری قسمت آپدیت . برنامه گوشیت رو میشناسه . بعد بک آپ میگیری . بعد هم میری برای دانلود . آخرش هم تموم میشه!
3 - 161 Mb
4- اون قدیم بود که موقع آپدیت اگه گوشیت زنگ بزنه و یا مسیج بیاد خراب میشد! الان دیگه تا وقتی که داره دانلود میکنه میتونی باهاش بازی کنی و فقط کابل رو جدا نکن! در آخرش هم حدود یک دقیقه طول میکشه تا گوشی رو آپدیت کنه و گوشی رو یکبار خودش ریست میکنه

خواهش میکنیم!

mh1929tab
11-02-2011, 00:52
با توجه به اینکه فاصله زیادی بین معرفی گوشی و ورود به بازار وجود داشت . تاپیک قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو قفل کردم و این تاپیک رو ایجاد کردم تا باعث سردرگمی نشه.

این هم تاپیکی مجزا برای مقایسه بحث برانگیز دوربین این گوشی : مقایسه دوربین N8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک این گوشی در سایت معتبر GSMarena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fnokia_n8-3252.php)

مشخصات به زودی قرار می گیرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گوشی توپییه....ولی از امکانات دیگه اش هم بنویسید مثلا میزان سرعت وتوانایی آن در جستجوی اینترنتی:10::12:

mahdi_ctr
11-02-2011, 00:57
موبایلستان باز نمیشه گفتم پستم رو اینجا بدم و بعد هم اونجا ارسال کنم!!

بزرگترین اشکال N8 رو پیدا کردم
این واقعا یه مشکل عظیم هست و تنها دو راه برای حلش هست
خوب به نظرتون چیه؟
موقع مکالمه وقتی گوشی به صورتت چسبیده و داری صحبت میکنی اگه گوشی رو روی صورت جابجا کنی گوشی شروع میکنه به کندن ریشهات!
واقعا هم دردناک هست!

حالا راه حلش هم میگم که بی راه حل باقی نمونه

1- اول اینکه شما باید ریشتون رو همیشه 6 تیغ نگه دارید
2-برای صحبت از هنزفری استفاده کنید

اگه دوست داشتید امتحان کند!

tarfan1364milad
11-02-2011, 01:05

دقیقا!علمیترش میشه صحبته شما..
ممنون..

msa85
11-02-2011, 01:13
من آخرین ورژن ovi را گرفتم ریجستر کردم ولی هیچیک از برنامه ها را نمی توانم دانلود کنم. و گوشی آپدیت هم نمی شه. علت چیست؟

M@hdi-B
11-02-2011, 10:12

دقیقا!علمیترش میشه صحبته شما..
ممنون..

حسن جک میگه شما هم تائید می کنی؟:31:

چه ربطی به رزولوشن داره؟ آیفون 3g و 3gs که رزولوشن پایین تری نصبت به ان8 دارن اونا هم ال سی دیشون همین اندازه هست.
بی خیال بابا ادامه ندین

tarfan1364milad
11-02-2011, 10:58

چه ربطی به رزولوشن داره؟ آیفون 3g و 3gs که رزولوشن پایین تری نصبت به ان8 دارن اونا هم ال سی دیشون همین اندازه هست.
بی خیال بابا ادامه ندین

اوه اوه عجب سوتی خفنی!من اصلن متوجه نشدم ایشون نوشته رزولوشن!اصن تو باغ نبودم!من فک کردم طولو عرضه گوشیهارو داره از لحاظه فیزیکی مقایسه میکنه!آخه اپل مربعی تره اما ان8 کشیده و دراز و باعثه خطا دید میشه!من فکر کردم داره اینو میگه!دقت کنی من قبلا گفتم مربوط به خطا چشمه!حتی ان8 و سی7 رو مقایسه کردم که رزولوشنه هردو یکی هستش!من عذر میخام و حرفمو پس میگیرم..

BBNHFAK
11-02-2011, 11:01
1-من در حال صحبت امتحان نکردم ولی در بقیه مواقع وقتی گوشی رو میگیرم کنار وش صفحه خاموش نمیشه:23:
---------------------------------------------------------------------
2- وقتی هندزفری رو میزنم به گوشی صدا میاد ولی کار کردن کنترلرهاش شانسیه ؛ یعنی یه بار کار میکنه یه بار کار نمیکنه
کسی این مشکل رو داره؟ ممکن با آپدیت حل بشه؟؟؟
-و یه پیشنهاد برای دوستانی که ان 8 دارن:
بهتره با کاور hdmi گوشی با آرامش تمام برخورد کنین چون وقتی این عبارت رو تو جستجو کنین
N8 cracked hdmi cover
میبینین که موارد بیشماری :31: دارای مشکل ترک خوردن پوشش HDMI در موقع بستن این پوشش هستند که خودم هم یکی از اون ها هستم (البته ترک خیلی کوچیکی هست و اگه در زاویه درستی به سمت نور نگیرین اصلا دیده نمیشه ولی خوب به هر حال هست):41:

sghu4me
11-02-2011, 11:38
دوستان كسي ميدونه واسه وصل كردن گوشي به تلوزيون(سه فيش) چه كابلي لازمه البته من هرچي گشتم كابل hdmi to av پيدا نكردم.
اگه كسي از راه ديگه وصل كرده به ما هم بگه و نوع كابلش رو هم ذكر كنه.مرسي:11:

M@hdi-B
11-02-2011, 11:53
دوستان كسي ميدونه واسه وصل كردن گوشي به تلوزيون(سه فيش) چه كابلي لازمه البته من هرچي گشتم كابل hdmi to av پيدا نكردم.
اگه كسي از راه ديگه وصل كرده به ما هم بگه و نوع كابلش رو هم ذكر كنه.مرسي:11:

کابلی که تو ان95 و ان82 بود یادته؟ همون باید جواب بده

A.N.A.P
11-02-2011, 12:19
ناعوذ بااله ! عجب آواتار هایی !:31:

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

طول هر دو گوشی تقریبا برابر هستن ولی عرض آیفون تقریبا نیم بند انگشت بزرگ تره !

mahdi_ctr
11-02-2011, 13:09
1-من در حال صحبت امتحان نکردم ولی در بقیه مواقع وقتی گوشی رو میگیرم کنار وش صفحه خاموش نمیشه:23:
2- وقتی هندزفری رو میزنم به گوشی صدا میاد ولی کار کردن کنترلرهاش شانسیه ؛ یعنی یه بار کار میکنه یه بار کار نمیکنه
کسی این مشکل رو داره؟ ممکن با آپدیت حل بشه؟؟؟
-و یه پیشنهاد برای دوستانی که ان 8 دارن:
بهتره با کاور hdmi گوشی با آرامش تمام برخورد کنین چون وقتی این عبارت رو تو جستجو کنین
N8 cracked hdmi cover
میبینین که موارد بیشماری :31: دارای مشکل ترک خوردن پوشش HDMI در موقع بستن این پوشش هستند که خودم هم یکی از اون ها هستم (البته ترک خیلی کوچیکی هست و اگه در زاویه درستی به سمت نور نگیرین اصلا دیده نمیشه ولی خوب به هر حال هست):41:

در مورد اول باید بگم که این قابلیت فقط در مواقعی هست که داری صحبت میکنی
دلیلش هم اینه که موقع صحبت کردن گوشی با صورت تماس داره و این قابلیت دیگه اجازه نمیده که تماس صورت و گوشی عمل کنه و دکمه های بیخودی زده نمیشه!

2- این سوراخ هندزفری یه خوره تنگه و باید با فشار بیشتری فیش هندزفری رو داخلش کنی
وقتی دکمه هاش کار نمیکنه 100% فیشش تا آخر نرفته داخلش!

total_overdose
11-02-2011, 13:20

بی خیال بابا ادامه ندین
سلام
متعاسفانه درست میگه مهدی جون:31:
آیفون همیشه نسبت 1.5رو تو صفحه گوشیاش بکار مبره!
آیفون های قدیمی 480در320 بودن که اونم میشه 1.5

fery joon
11-02-2011, 15:46
بالاخره دیشب موفق شدم گوشی رو آپدیت کنم :دی

syeedalireza
11-02-2011, 16:43
1-من در حال صحبت امتحان نکردم ولی در بقیه مواقع وقتی گوشی رو میگیرم کنار وش صفحه خاموش نمیشه

میخواید مطمئن بشید که گوشی مشکل نداره موقعی که دارید با گوشی صحبت می کنید دستتون بگیرید روی سنسور نور (بقل دوربین دوم) اگر خاموش شد که هیچ (درسته) اگه نه که سنسور مشکل داره ....

astaragg
11-02-2011, 18:22
اقا باتریه این گوشی تموم نمشیه،3روزه دارم استفاده میکنم تموم نمیشه اهنگ وب عکس......

خبر تازه اینکه از این به بعد نوکیا رو ویندوز فون7 کار میکنه یعنی مایکروسافت و نوکیا یه همکاریه گسترده رو شروع میکنن .......
بقیه اش رو حال ندارم تایپ کنم شرمنده........

mahdi_ctr
11-02-2011, 20:44
درسته
واقعا باطری قوی داره
من شب زدم شارژ وقتی فول شد شروع کردم به ور رفتن
کلی برنامه نصب کردم و ... بعد هم سه ساعت یه کله بازی کردم و أر آخر ش تموم شد

fery joon
11-02-2011, 21:30
دوستان یه سایتی یا جایی سراغ دارین که من بتونم برنامه های ان 8 رو ازش دانلود کنم.ممنون میشم :10:

hasanmotori
11-02-2011, 22:00

بی خیال بابا ادامه ندین

مهدی جون دستت درد نکنه دیگه ما جک میگیم :دی

رزولوشن پایینتر مهم نیست مهم نسبت رزولوشن طول به عرضه
مثلاً 240x320 میشه مثله ان95 مثلاً که اندازه صفحش دستته
240x400 مثلاً میشه i900 که صفحه کشیده تری داره یا به اصطلاح وایده

tarfan1364milad
11-02-2011, 22:53
اقا باتریه این گوشی تموم نمشیه،3روزه دارم استفاده میکنم تموم نمیشه اهنگ وب عکس......

خبر تازه اینکه از این به بعد نوکیا رو ویندوز فون7 کار میکنه یعنی مایکروسافت و نوکیا یه همکاریه گسترده رو شروع میکنن .......
بقیه اش رو حال ندارم تایپ کنم شرمنده........

متاسفانه یا خوشبختانه امروز با اعتصابه کارمندان نوکیا به نشانه اعتراض احتماله قوی منتفیه همه چی!‏

tarfan1364milad
12-02-2011, 09:45
مهدی جون دستت درد نکنه دیگه ما جک میگیم :دی

رزولوشن پایینتر مهم نیست مهم نسبت رزولوشن طول به عرضه
مثلاً 240x320 میشه مثله ان95 مثلاً که اندازه صفحش دستته
240x400 مثلاً میشه i900 که صفحه کشیده تری داره یا به اصطلاح وایده

پس قضیه ان8 و سی7 چی؟اونا که رزولوشنه یکسان دارن!چرا ان8 پهنتره صفحش؟!‏

hasanmotori
12-02-2011, 11:01
پس قضیه ان8 و سی7 چی؟اونا که رزولوشنه یکسان دارن!چرا ان8 پهنتره صفحش؟!‏

اصلاً اینطور نیست ... من خودم سی7 دارم و دوستم ان8 و دقیقاً صفحه هاشون مثله همه ... البته کیفیت صفحه سی7 یکم بهتره

tarfan1364milad
12-02-2011, 13:52
اصلاً اینطور نیست ... من خودم سی7 دارم و دوستم ان8 و دقیقاً صفحه هاشون مثله همه ... البته کیفیت صفحه سی7 یکم بهتره

اره منم سی 7 دارم تصویرش برقه خاصی داره!اما یه جوارای پشته ویترین ان8 بزرگتر به چشمم میومد!نمیدونم والا شاید واسه اینه که مثه سی 7 دکمه نداره!راستی ما تست کردیم ان8 کندتر بود اره؟شما تست نکردین؟سی 7 تو کارایه پردازشی سریعتر عمل میکرد!لود گیم و ...
شاید واسه این باشه که رامه سی7 دوبرابره!نه؟؟

sghu4me
12-02-2011, 14:25
عزیزان توی قسمتفmapsگزینه ای به نام walkهست که خیلی کارایی های جالبی داره مثل محاسبه متراژ و مساحت یه زمین.ولی واسه گوشی من وقتی بازش میکنم و روی گزینه walk home کلیک میکنم پیغام میده(شورتر ایز لانگ و یه چیزی تو این مایه ها)اگه کسی با این قسمت آشنایی داره واسه تنظیماتش ما رو هم راهنمایی کنه.از جی پی آر اس ایرانسل طرح یک ماهه استفاده میکنم.

sghu4me
12-02-2011, 19:55
اره منم سی 7 دارم تصویرش برقه خاصی داره!اما یه جوارای پشته ویترین ان8 بزرگتر به چشمم میومد!نمیدونم والا شاید واسه اینه که مثه سی 7 دکمه نداره!راستی ما تست کردیم ان8 کندتر بود اره؟شما تست نکردین؟سی 7 تو کارایه پردازشی سریعتر عمل میکرد!لود گیم و ...
شاید واسه این باشه که رامه سی7 دوبرابره!نه؟؟
......................................
دوست عزیز مشکل کندی سرعتو منم داشتم به خصوص توی وب ولی از روزی که گوشی رو آپدیت کردم مشکلم به کلی رفع شده:11:.

ab46
12-02-2011, 23:59
دوستان سلام: تازهN8خریدم رفتم سایت همراه اول تنظیمات GPRS رو بگیرم مدل گوشی رو نداشت بفرمائید که اولا این تنظیمات رو ازکجا بدست بیارم ؟وچطور وارد گوشی کنم ؟و دوما" واسه آپدیت کردن گوشیم چکارهایی باید انجام بدم؟ ممنون همه دوستان هستم.

*M!L4D*
13-02-2011, 06:23
دوستان سلام: تازهN8خریدم رفتم سایت همراه اول تنظیمات GPRS رو بگیرم مدل گوشی رو نداشت بفرمائید که اولا این تنظیمات رو ازکجا بدست بیارم ؟وچطور وارد گوشی کنم ؟و دوما" واسه آپدیت کردن گوشیم چکارهایی باید انجام بدم؟ ممنون همه دوستان هستم.
بهتره از ایرانسل استفاده کنید ... ولی خب همون تنظیمات 5800 جواب میده
میتونید با PC و با نرم افزار NSU آپدیت کنید و یا از تو خود گوشی از قسمت SW Update

tarfan1364milad
14-02-2011, 19:42
دوستان قضیه ویندوزفون 7 چی شد؟حتمیه یا نه؟کسی خبر نداره؟
راستی سیوه بازی gt racing motor academy واسه من یهویی پریده!نمیدونم چرا!کسی اگه سیوش داره واسم بیزحمت آپلود کنه!کی حوصله داره دوباره از اول ...

A.N.A.P
14-02-2011, 20:39
حباب‌هاي آزمايشي نوكيا
آزمايشگاه نرم‌افزاري نوكيا رابط كاربري جديد به نام حباب‌ها (Bubbles) را معرفي كرده است. اين يكي از جديدترين پروژه‌هاي تحقيقاتي نوكيا به شمار مي‌رود.
به گزارش بلاگ اين آزمايشگاه، اين رابط كاربري درست همانند نام آن، تركيبي از حباب‌هاست كه در صفحه نمايشگر گوشي نشان داده مي‌شود و در واقع ميانبرهايي هستند براي انجام كارهاي خاص از جمله باز كردن قفل گوشي، مشاهده تماس‌هاي از دست رفته، دسترسي به ايميل يا مشاهده پيامك‌ها.
آزمايشگاه نرم‌افزاري نوكيا يكي از بهترين منابع اين شركت براي نه فقط براي تحقيقات و توسعه، بلكه براي بازاريابي نيز به شمار مي‌رود.
پاولي آسيكاينن، مخترع اين رابط كاربري اعلام كرد: «هنگامي كه مفهوم حباب‌ها را اختراع كردم، اين ايده راه جالبي براي باز كردن قفل گوشي بود. بعد از طوفان فكري به اين نتيجه رسيدم كه از حباب‌ها مي‌توان براي اهداف ديگري نيز استفاده كرد و همزمان از كاركردن با گوشي نيز لذت برد. انداختن حباب‌ها به اطراف نخستين چيزي بود كه در اين رابط كاربري پياده كرديم و دغدغه بعدي ما، سرعت پاسخگويي به عمليات ارسال شده از سوي انگشت كاربر است.»
در حالي كه بلاگرها و جريانات آمريكايي از آيفون به شدت طرفداري مي‌كنند و حركت نوكيا را رو به زوال مي‌دانند، واقعيت چيزي ديگري است. نوكيا با عرضه بيش از 123 ميليون گوشي تلفن همراه در فصل چهارم سال 2010 ميلادي، 8 برابر بيشتر از اپل فروش داشته است و نسبت به اپل، فرهنگ بازتري دارد. آزمايشگاه‌هاي نرم‌افزاري اپل هيچ نتيجه‌اي را براي عموم منتشر نمي‌كنند و كمتر كسي از برنامه‌هاي آينده اين شركت خبر دارد و همه چيز تحت تدابير شديد امنيتي انجام مي‌شود. نوكيا اما با نشان دادن پيشرفت اين شركت به مشتريان خود، تلاش مي‌كند اشتياق مخاطبان خود را همواره حفظ كند.

جهت اطلاع : مجله کلیک ، روزنامه جام جم !

ebow
14-02-2011, 23:36
سایت دانلود برنامه های مخصوص N8 :11:

bayern
16-02-2011, 09:21
سلام
دوستان من یه مشکل پیدا کردم
اونم اینه که قبلا میتونستم گوشیم رو براش آلارمش رو فعال کنم تا یه ساعتی منو از خواب بیدار کنه
ولی الان دیگه هر کاری میکنم نمیتونه وارد برنامه اش بشه و هیچ واکنشی نشون نمیده
دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟

bayern
16-02-2011, 11:01
سلام
یه مشکل دیگه هم دارم
وقتی وارد فایل منیجر میشم هر فولدری رو میخوام انتخاب کنم گوشیم ریست میشه
کمک کنید و دلیلش رو بهم بگید ممنون میشم

Namdarian
16-02-2011, 21:01
سلام
یه مشکل دیگه هم دارم
وقتی وارد فایل منیجر میشم هر فولدری رو میخوام انتخاب کنم گوشیم ریست میشه
کمک کنید و دلیلش رو بهم بگید ممنون میشم
با سلام . ببر به Nokia Care تا ببینند سخت افزاری است یا نرم افزاری .

A.N.A.P
17-02-2011, 09:47
دوستان Web TV توی ایران کاربرد داره ؟

tarfan1364milad
17-02-2011, 09:57
دوستان Web TV توی ایران کاربرد داره ؟

درست منظورتو نفهمیدم!ینی چی؟همین وب تی وی که رو گوشی هسترو میگی شما؟آره دیگه چرا نشه؟فقط باید با اینترنته پرسرعت اینکارو انجام بدی!وایرلس 128 به بالا..

amirpers
17-02-2011, 19:42
دوستان من هم بالاخره این گوشی رو خریدم. حالا دو تا سوال دارم.
1) اگه آپدیتش کنم ، زبان فارسیش از بین میره ؟
2) لطف کنید بگید چه جوری باید گوشی رو آپدیت کرد .(با موبایل و با کامپیوتر)
ممنون

Y@var
17-02-2011, 20:16
سلام دوستان/گوشی رو آپدیت کردم فارسیش رفته حالا باید چیکار کنم؟
مرسی

*M!L4D*
17-02-2011, 20:56
دوستان من هم بالاخره این گوشی رو خریدم. حالا دو تا سوال دارم.
1) اگه آپدیتش کنم ، زبان فارسیش از بین میره ؟
2) لطف کنید بگید چه جوری باید گوشی رو آپدیت کرد .(با موبایل و با کامپیوتر)
ممنون
مبارکه
1) اگه کد پروداکتش عوض نشه نــــه !!!
2) با گوشی از طریق قسمت SW Update و PC با نرم افزار Nokia Software Updater که باید تو dvd ــیش باشه ...

Y@var
17-02-2011, 21:11
مرسی

اگه یه ریست کلی کنم برنمیگرده حالت اولش؟:11:

Facon_Archi
17-02-2011, 21:34
سلام
دوستان اون شماره ای که سریال گوشی رو sms میکنی ،اصل بودن یا غیر بودنش مشخص میشه چی هست؟

*M!L4D*
17-02-2011, 21:38
سلام
دوستان اون شماره ای که سریال گوشی رو sms میکنی ،اصل بودن یا غیر بودنش مشخص میشه چی هست؟
#06#* ( ستاره - مربع - 06 - مربع )

مرسی
با چی آپدیت کردی ؟

Y@var
17-02-2011, 21:40

با چی آپدیت کردی ؟

با nokia ovi suite آپدیتش کردم.اگه راهنمایی کنی ممنون میشم.

Facon_Archi
17-02-2011, 21:47

این کد که سریال گوشی رو نشون میده
من اون شماره منظورم بود که سریال گوشی رو sms میزنی بهش بعد از 5 تا 10 دقیقه جواب میده

Y@var
17-02-2011, 21:50
این کد که سریال گوشی رو نشون میده
من اون شماره منظورم بود که سریال گوشی رو sms میزنی بهش بعد از 5 تا 10 دقیقه جواب میده

اینم آدرس سایته مورد نظر شما:

فرقی با اون روش اس ام اس دادنه نمیکنه

Facon_Archi
17-02-2011, 21:56
اینم آدرس سایته مورد نظر شما:

فرقی با اون روش اس ام اس دادنه نمیکنه

ممنون ولی من توی مغازه که وایرلس ندارم برم توی این سایت
اون شماره باشه سریع تکست میزنی بهش جواب میده
به هر حال اگه دوستان شماره رو میدونستن بگن اینجا

Y@var
17-02-2011, 22:02
شماره رو هم پیداش کردم:46:
اینم شماره مورد نظرتون:
200023013

amirpers
17-02-2011, 22:10
مبارکه
1) اگه کد پروداکتش عوض نشه نــــه !!!
2) با گوشی از طریق قسمت SW Update و PC با نرم افزار Nokia Software Updater که باید تو dvd ــیش باشه ...

ممنون دوست من اما حالا چه جوری باید آپدیت کرد که کد پروداکتش عوض نشه ؟

ضمنا N8 من تو جعبهاش سی دی نبود. مال همه اینجوری ؟
راستی مغازه داره می گفت چون گارانتیش اصلیه و با اس ام اسی که به Nokia Care دادم و تاریخ گارانتی رو نشون داد ، دیگه کارت گارانتی نمی خواد. واقعا اینجوریه ؟ چون کارت رو با اصرار من داد اما چیزی توش پر نکرد.

mahdi_ctr
17-02-2011, 23:59
بچه ها کسی نمیدونه من اون دوتا ویدجت که توی صفحه سوم هوم اسکرین بود رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
اصلا هست توی نت؟

astaragg
18-02-2011, 08:17
همه یه اونا تو خود گوشی هست.لازم نیست دان کنی

mahdi_ctr
18-02-2011, 11:16
همه یه اونا تو خود گوشی هست.لازم نیست دان کنی

برای من پاک شده
یعنی الان دیگه نیست!

A.N.A.P
18-02-2011, 11:52
دوستان میگن این گوشی یهو ریست میشه و این چیزا ! توی GooshiShop خوندم . درسته ؟

sameta2008
18-02-2011, 12:18
سلام،من تازه این گوشی رو خریدم وچند تا سوال دارم:
ورژنش 11.012 هست.بالاتر از این هم اومده؟
برای نصب بازی و نرم افزار باید ه کش کنم؟
نسخه OVI که داخل خود گوشی بود رو نصب کردم،ولی وقتی قسمت نقشه ها می رم اول میزنه CONNECTING TO THE MAP SERVER
بعد از مدتی ارور میده که CONNECTION TIME OUT
وقتی هم که می خواد نقشه های داخل گوشی رو بخونه نمیتونه.لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون

astaragg
18-02-2011, 12:37
یه اپه دیگه هم اومده اره. با ساین کردن که واسه من مشکلی پیش نیومده(بهت توصیه میکنم هر برنامه ایی رو نصب نکنی!)
در مورد اون مشکلی که گفتی به سرعت اینترنتت وابسته ست فکر کنم.
میتونی با gprs نقشه ی شهرایی که می خوای دان کنی.(کلش 43 مگه که قبلا 27 بود).

در مورده اون دوستمون که گفت ریستارت میکنه اره من تایید میکنم واسه من هم اتفاق افتاده.

amirpers
18-02-2011, 13:40
ممنون دوست من اما حالا چه جوری باید آپدیت کرد که کد پروداکتش عوض نشه و زبان فارسیش حفظ بشه ؟

ضمنا N8 من تو جعبه اش سی دی نبود. مال همه اینجوری ؟
راستی مغازه داره می گفت چون گارانتیش اصلیه و با اس ام اسی که به Nokia Care دادم و تاریخ گارانتی رو نشون داد ، دیگه کارت گارانتی نمی خواد. واقعا اینجوریه ؟ چون کارت رو با اصرار من داد اما چیزی توش پر نکرد.

دوستان لطف کنید راهنمایی بفرمایید.

astaragg
18-02-2011, 14:47
من که تا حالا نشنیدم با اپ کد... یا زبان گوشی عوض شه.
هیچ کدوم سی دی داخلشون نیست.برنامه داخل درایو گوشیه

hamidkabiri6270
18-02-2011, 15:37
سلام

بچه ها یه سوال:چطوری میشه برای تمامی آهنگ هایی که داخل گوشی میریزیم موقع پخش آهنگ با عکس پخش بشه.نرم افزار خاصی برای این کار میخواد؟چون یکسری آهنگ ها با تصویر خواننده پخش میشه و یکسری بدون تصویر.من داخل فولدر آهنگ هایی که موقع پخش تصویر نداشت عکس هم ریختم و اسم آهنگ و عکس را هم یکی کردم ولی بازم تغیری نکرد و بدون تصویر آهنگ پخش شد.کسی راه حلی داره؟

astaragg
18-02-2011, 15:43
Tag&Rename با نرم افزار میتونی عزیز

PLAΨMID
18-02-2011, 15:57
سلام دوستان .
یه سوال داشتم . راسته که این گوشی usb میخوره ؟ یعنی مثلا میشه بهش فلش مموری وصل کرد ؟
با تشکر .

amirpers
18-02-2011, 16:02
دوستان
من با خیال راحت آپدیتش کنم با خود گوشی ؟ یعنی فارسیش نمیره ؟

مغازه داره می گفت چون گارانتیش اصلیه و با اس ام اسی که به Nokia Care دادم و تاریخ گارانتی رو نشون داد ، دیگه کارت گارانتی نمی خواد. واقعا اینجوریه ؟ چون کارت رو با اصرار من داد اما چیزی توش پر نکرد.

راستی من وقتی که با کسی صحبت می کنم، صدای اون شخص رو از تو گوشی مثل بقیه گوشیها نمیشنوم و احساس می کنم که انگار صدا از من خیلی دوره.

yoosef_st
18-02-2011, 16:27
دوستان
من با خیال راحت آپدیتش کنم با خود گوشی ؟ یعنی فارسیش نمیره ؟

مغازه داره می گفت چون گارانتیش اصلیه و با اس ام اسی که به Nokia Care دادم و تاریخ گارانتی رو نشون داد ، دیگه کارت گارانتی نمی خواد. واقعا اینجوریه ؟ چون کارت رو با اصرار من داد اما چیزی توش پر نکرد.

راستی من وقتی که با کسی صحبت می کنم، صدای اون شخص رو از تو گوشی مثل بقیه گوشیها نمیشنوم و احساس می کنم که انگار صدا از من خیلی دوره.
نه عزیزم گوشی سیمبین با آپدیت این چیزاش به هم نمیریزه که.
پروداکت کد گوشیتون بای دیفالت فارسی داره، پس تا 100 سال دیگه هم آپدیت کنی زبون و این چیزاش به هم نمیریزه.

bayern
18-02-2011, 16:28
سلام
دوستان من یه مشکل پیدا کردم
اونم اینه که قبلا میتونستم گوشیم رو براش آلارمش رو فعال کنم تا یه ساعتی منو از خواب بیدار کنه
ولی الان دیگه هر کاری میکنم نمیتونه وارد برنامه اش بشه و هیچ واکنشی نشون نمیده
دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟

sameta2008
18-02-2011, 19:29
یه اپه دیگه هم اومده اره. با ساین کردن که واسه من مشکلی پیش نیومده(بهت توصیه میکنم هر برنامه ایی رو نصب نکنی!)
در مورد اون مشکلی که گفتی به سرعت اینترنتت وابسته ست فکر کنم.
میتونی با gprs نقشه ی شهرایی که می خوای دان کنی.(کلش 43 مگه که قبلا 27 بود).

در مورده اون دوستمون که گفت ریستارت میکنه اره من تایید میکنم واسه من هم اتفاق افتاده.

خیلی جالبه،در قسمت software updater در ovi suit لیست آپدیتها میاد،sign in هم هستم،ولی یه ارور چرت و پرت میده:Internal error و یه سری توضیحش.در قسمت map هم دیگه همین ارور رو میده.
ویرایش شد:نوکیا Ove suit رواز سایت نوکیا دانلود و نصب کردم،تونستم یه وسیله Ovi suit نقشه ها رو رو گوشی بریزم.

فرمودین از طریق gprs گوشی نقشه رو بگیرم:

یه ویجت هست وسط صفحه به این نام:Connect to your social network و در زیرش هم ovi نوشته.وقتی میخوام واردش بشم شروع میکنه وصل شدن به gprs بعد این اروررو میده:connection faild,Try a gain later
این رو هم بگم که تنظیمات gprs رو گوشی هست،از web می تونم استفاده کنم.ولی ovi نه.
از ovi map هم خواستم نقشه بگیرم،اون بالای صفحه که نوشته sign in می رم ولی باز ارور fail شدن میده.

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.

astaragg
18-02-2011, 19:55
اول شما سرعت اینترنتت رو بگو.زیر 128 رو شرمنده میکنه.من اپ اخریو با 512 نمیتونستم کامل کنم.
در مورده مپ هم بور رو نقشه ی شهرایی که لازمشون داری بزار تا کامل لود شن .

amin n & i series
19-02-2011, 00:01
سلام
یه سری تست رو ان8 در شرایط های مختلف تو سایت پایین انجام دادن اگه نگاه کنید جالبه

yade
19-02-2011, 16:08
وقتی بخوای اس ام اس یدید اگر گوشی رو عمودی گرفته باشید کیبورد کامل نیست اما اگر به صورت افقی بگیری کیبرد کاملی نمایان میشه . امکان هست کاری کنیم وقتی گوشی عمودی باشه کیبرد کامل بیاد

amirpers
19-02-2011, 17:33
من یه چند روزیه که این گوشی رو خریدم. معایبی که تا الان به نظرم رسیده رو می خوام اینجا ذکر کنم . البته این رو بگم که شاید این معایب از نظر بعضی ها عیب نباشه ، ضمنا به غیر این موارد ، واقعا بقیه قسمتهای گوشی عالیه.

قبل از ذکر عیب ها باید بگم که نداشتن کاور لنز و TV و ... رو من دیگه نمیارم.

1) صدای انداختن عکس در هنگام عکس برداری حتی در حالت سایلنت
2) چراغ دائما روشن هنگام فیلمبرداری که این چراغ امکان مخفیانه فیلم گرفتن رو سلب کرده.
3) صدای اسپیکر متوسط که در صورت گذاشتن گوشی بر روی جایی مثل پتو تقریبا خفه می شود.
4) نداشت قابلیت انداختن عکس در حالت پانوراما
5) عدم داشتن صدای GPS فارسی.

اگر عیب دیگه ای هم وجود داشته باشه ، با مرور زمان اعلام می کنم.

ضمنا دوستان اگه این عیب هایی که گفتم رو راهی براشون سراغ دارید که درستشون بکنه ، به ما هم بگید.
ممنون

astaragg
19-02-2011, 19:37
صدا ی عکاسی و و عکاسیه پانوراما که با برنامه حل شدند.اسپیکرشم که خوبه.
بقیشون هم که.....
ولی انصافی بی اپایه خوب فطیره............

sameta2008
19-02-2011, 20:19
سلام.
من وقتی می خوام آپدیتهارو از ovi بگیرم این ارور رو میده:

یکی می گفت دوباره نصبش کن،دوباره نصب کردم،نشد.این آپدیتها برام مهمند.
لطفا بگید چیکار کنم تا بزاره (از طریق ovi suit) آپدیت کنم.

linkinpark20
19-02-2011, 21:43
سلام قیمت n8 با گارانتی و بی گکارانتی تهران چنده؟

amirpers
19-02-2011, 22:20
بقیشون هم که.....

خب دوست عزیز برنامه اش رو معرفی کن یا لینک ازش بذار تا دانلود کنیم.

astaragg
19-02-2011, 22:28
NOKIA panorama v2 و مشکله اون سایلنت کردن هم با برنامه های -- رفع شدند.
برنامه ان8 فقط:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] //www .ir-tci. org/forum/forumdisplay.php?f=434

Rjoun
19-02-2011, 22:36

دوست من این مشکل توی تنظیمات گوشی قابل حل شدن هستش

sameta2008
20-02-2011, 00:17
سلام.
من وقتی می خوام آپدیتهارو از ovi بگیرم این ارور رو میده:

یکی می گفت دوباره نصبش کن،دوباره نصب کردم،نشد.این آپدیتها برام مهمند.
لطفا بگید چیکار کنم تا بزاره (از طریق ovi suit) آپدیت کنم.

ممنون از این همه راهنمایی :13:

دوستان هیچ نظری ندارید؟لطفا یه کمکی بدین :46:

ab46
20-02-2011, 01:28
دوستان سلام: نرم افزار SMARTCOM GPS رو تازه نصب کردم نقشه هم براش گرفتم فقط نمیدونم تو کدوم قسمت N8 باید کپی کنم.ممنون میشم راهنمائی کنید.:11:

ali_power42
20-02-2011, 02:48

دوست عزیز از ف ی ل ت ر ش ک ن یا v p n استفاده کنید چون نوکیا ip های ایران رو بسته. 100 درصد درست میشه برای منم همینطوری بود.

دوستان سلام: نرم افزار SMARTCOM GPS رو تازه نصب کردم نقشه هم براش گرفتم فقط نمیدونم تو کدوم قسمت N8 باید کپی کنم.ممنون میشم راهنمائی کنید.:11:
E:data/smartcomgps/maps

bayern
20-02-2011, 10:05
سلام دوستان
من میخوام برنامه آپدیت ویدئو رو دانلود کنم بعد از دانلود همچین اروری میده....دلیلش چیه؟
اون یکی برنامه تم رو دانلود کردم ارور نداد
کمک کنید ممنون میشم

amirpers
20-02-2011, 10:34
دوست من این مشکل توی تنظیمات گوشی قابل حل شدن هستش

دوست عزيز
لطف مي كني بگي دقيقا تو كدوم قسمت تنظيماته ؟

A.N.A.P
20-02-2011, 13:30
دوستان به طور حدث میتونید بگید که تا بعد ار عید N8 چند تومن میشه ؟ ممنون ×!:10:

sameta2008
20-02-2011, 15:23
من وقتی کتابهای جاوا رو روی n8 می خونم (مثل کتابهای تحت پرنیان)،یه صفحه میاد که پایینش 4 دکمه A B C D هستن.
اینا چه کاری انجام میدن؟
وقتی می خوای برم به صفحه مورد نظر (از طریق وارد نمودن شماره صفحه) باید چطوری شماره صفحه بدم؟

سوال دومم اینه که پروداکت کد گوشی رو از کجا باید بخونم؟

Y@var
20-02-2011, 17:05
دوست عزيز
لطف مي كني بگي دقيقا تو كدوم قسمت تنظيماته ؟

برین تو حالت عکاسی گوشیتون بعدش برین تو قسمت Options بعدش Settings و در نهایت گزینه Capture tone رو روی حالت Off بزارین..به همین سادگی!:46:

دوستان نگفتین چیکار میتونم بکنم تا فارسی نویسی گوشیم بعد از آپدیت برگرده؟!
یکی از دوستام میگه با فلش کردن حل میشه.حالا میخواستم ببینم اگه فلشش کنم گارانتیش نمیپره؟
با تشکر:11:

amirpers
20-02-2011, 17:46
برین تو حالت عکاسی گوشیتون بعدش برین تو قسمت Options بعدش Settings و در نهایت گزینه Capture tone رو روی حالت Off بزارین..به همین سادگی!:46:

دوستان نگفتین چیکار میتونم بکنم تا فارسی نویسی گوشیم بعد از آپدیت برگرده؟!
یکی از دوستام میگه با فلش کردن حل میشه.حالا میخواستم ببینم اگه فلشش کنم گارانتیش نمیپره؟
با تشکر:11:

دوست عزيز
من رفتم تو اون قسمت كه شما گفتي اما گزينه Off نداره . فقط 4 تا صداي مختلف گذاشته.

در مورد سوال خودتون هم چه جوري فارسيش رفته ؟ من ديروز گوشيم رو آپديت كردم اما فارسيش سر جاشه.

BBNHFAK
20-02-2011, 18:11
دوست عزيز
من رفتم تو اون قسمت كه شما گفتي اما گزينه Off نداره . فقط 4 تا صداي مختلف گذاشته.

در مورد سوال خودتون هم چه جوري فارسيش رفته ؟ من ديروز گوشيم رو آپديت كردم اما فارسيش سر جاشه.
برای من هم همین جوره
و با سایلنت کردن و خاموش کردن وارنینگ تون ها هم خاموش نمیشه:41:
من شنیده بودم خاموش نشدن این صدا برای گوشی های سفارش خاورمیانه اجباریه
ولی گوشی من که سفرش انگلیسه!!!!:23:

Namdarian
20-02-2011, 20:26
سلام دوستان
من میخوام برنامه آپدیت ویدئو رو دانلود کنم بعد از دانلود همچین اروری میده....دلیلش چیه؟
اون یکی برنامه تم رو دانلود کردم ارور نداد
کمک کنید ممنون میشم

با سلام . برای خیلیها اینجوری است . در فروم موبالیستان یک راه حلی گذاشتم و بشما هم میگویم
اولاً آپدیتها را تک به تک انتخاب کنید و موقع اجرای آپدیت در پوشه ی زیر حاضر باشید .
C:\Users\*****\AppData\Local\Nokia\Nokia Ovi Suite\IAD\Download
بجای ستاره ها باید نام کاربری جاری ویندوز را در نظر بگیرید . مسیر برای ویندوز هفت است .
به محضی که اخطار داد بدون اینکه انرا ببندید داخل ان پوشه باشید و یک ریفرش کنید . حالا فایل آپدیت را سریعاً یکجای دیگر کپی کنید . حالا میتوانید پنجره ی آپدیت را ببنیدید و با اینکار ان اپدیتی که داخل پوشه بود میپرد ولی خوب شما یک کپی از ان تهیه کردید و میتوانید مستقیماً داخل گوشی کپی کنید و نصب کنید .

من یه چند روزیه که این گوشی رو خریدم. معایبی که تا الان به نظرم رسیده رو می خوام اینجا ذکر کنم . البته این رو بگم که شاید این معایب از نظر بعضی ها عیب نباشه ، ضمنا به غیر این موارد ، واقعا بقیه قسمتهای گوشی عالیه.

قبل از ذکر عیب ها باید بگم که نداشتن کاور لنز و TV و ... رو من دیگه نمیارم.

2) چراغ دائما روشن هنگام فیلمبرداری که این چراغ امکان مخفیانه فیلم گرفتن رو سلب کرده.
3) صدای اسپیکر متوسط که در صورت گذاشتن گوشی بر روی جایی مثل پتو تقریبا خفه می شود.
4) نداشت قابلیت انداختن عکس در حالت پانوراما
5) عدم داشتن صدای GPS فارسی.

اگر عیب دیگه ای هم وجود داشته باشه ، با مرور زمان اعلام می کنم.

ضمنا دوستان اگه این عیب هایی که گفتم رو راهی براشون سراغ دارید که درستشون بکنه ، به ما هم بگید.
ممنون
نداشتن پوشش لنز هیچ نیازی ندارد چون ضد خش است و بخاطر گود بودن ان خیلی کم لک میشود و براحتی نیز تمیز میشود .
TV دیجیتال موبایل را نیز از طریق هدست مخصوصی که هنوز بازار نیامده میتواند بگیرد .
1)برای اینجانب که صدای عکس انداختن دردسری نداشته . با اینحال میتوانید از فیرمویرهای کوک شده ی جدید استفاده کنید که قابلیهای زیادی به گوشی میافزایند از جمله حذف صدای عکس گرفتن و...... در فروم موبایلستان گذاشتند .
2)این نیر تا جاییکه میدانم با مورد بالا احتمالاً حل میشود .
3)خفه شدن اسپیکر بر روی سطوح نرم ممکنست تا حدودی رخ دهد . گاهی که محیط ساکت است و یهو صدای بلند اسپیکر پخش میشود اینجوری میتوانی سریع صداش را خفه کنی . پس شد یک حسن نه یک عیب !
4)قابلیت پانوراما دارد . باید برنامه ی رایگانش را از Ovi Store دانلود کنی . برنامه ی حرفه ای تر و پولی نیز دارد که 15 مگ است .
5)صدای فارسی دارد . صدای زن است . از همان ابتدا روی گوشی اینجانب بود . اگر در گوشی ندارید بروید دانلود کنید . موقع آپدیت نقشه ها میبینید ...............

این گوشی پوز گالاکسی مالاکسی ها را بدجور به خاک مالیده و الکی به ان ایراد نگیرید . قبلاً توضیح داده ام پستهای قبلی اینجانب را نیز ببینید . با تشکر .

Y@var
20-02-2011, 21:02
دوست عزيز

من با نرافزار ovi suite آپیدیتش کردم (همون 170 مگابایتیه)/چند تا زبون به کیبردش اضافه شد به جاش فارسیش پرید!
----------------------------
راستی فکر کنم به خاطر همین آپدیته که مال من گزینه Off رو داره!!:46:

amirpers
20-02-2011, 21:29
نداشتن پوشش لنز هیچ نیازی ندارد چون ضد خش است و بخاطر گود بودن ان خیلی کم لک میشود و براحتی نیز تمیز میشود .
TV دیجیتال موبایل را نیز از طریق هدست مخصوصی که هنوز بازار نیامده میتواند بگیرد .
1)برای اینجانب که صدای عکس انداختن دردسری نداشته . با اینحال میتوانید از فیرمویرهای کوک شده ی جدید استفاده کنید که قابلیهای زیادی به گوشی میافزایند از جمله حذف صدای عکس گرفتن و...... در فروم موبایلستان گذاشتند .
2)این نیر تا جاییکه میدانم با مورد بالا احتمالاً حل میشود .
3)خفه شدن اسپیکر بر روی سطوح نرم ممکنست تا حدودی رخ دهد . گاهی که محیط ساکت است و یهو صدای بلند اسپیکر پخش میشود اینجوری میتوانی سریع صداش را خفه کنی . پس شد یک حسن نه یک عیب !
4)قابلیت پانوراما دارد . باید برنامه ی رایگانش را از Ovi Store دانلود کنی . برنامه ی حرفه ای تر و پولی نیز دارد که 15 مگ است .
5)صدای فارسی دارد . صدای زن است . از همان ابتدا روی گوشی اینجانب بود . اگر در گوشی ندارید بروید دانلود کنید . موقع آپدیت نقشه ها میبینید ...............

این گوشی پوز گالاکسی مالاکسی ها را بدجور به خاک مالیده و الکی به ان ایراد نگیرید . قبلاً توضیح داده ام پستهای قبلی اینجانب را نیز ببینید . با تشکر .

ببین دوست عزیز
من خودم طرفدار N8 هستم. اما این دلیل نمیشه که عیبهای اون رو نبینم. هیچ گوشی ای تو بازار کامل نیست و این هم برمیگرده به سیاست کمپانیشون.
ضمنا من گفته بودم که اگه راه حلی دارید برا درست کردن این عیب ها ، خب بگید تا دیگران هم استفاده کنند.

sameta2008
20-02-2011, 22:10
با سلام . برای خیلیها اینجوری است . در فروم موبالیستان یک راه حلی گذاشتم و بشما هم میگویم
اولاً آپدیتها را تک به تک انتخاب کنید و موقع اجرای آپدیت در پوشه ی زیر حاضر باشید .
C:\Users\*****\AppData\Local\Nokia\Nokia Ovi Suite\IAD\Download
بجای ستاره ها باید نام کاربری جاری ویندوز را در نظر بگیرید . مسیر برای ویندوز هفت است .
به محضی که اخطار داد بدون اینکه انرا ببندید داخل ان پوشه باشید و یک ریفرش کنید . حالا فایل آپدیت را سریعاً یکجای دیگر کپی کنید . حالا میتوانید پنجره ی آپدیت را ببنیدید و با اینکار ان اپدیتی که داخل پوشه بود میپرد ولی خوب شما یک کپی از ان تهیه کردید و میتوانید مستقیماً داخل گوشی کپی کنید و نصب کنید .

من در پوشه ی مورد نظر بودم،وقتی ارور something is gone wrong رو داد،بلافاصله پوشه رو رفرش کردم،اما هیچ اتفاقی نیفتاد و آپدیتی هم داخل پوشه نبود.

nafe-bandar
21-02-2011, 00:19
سلام
دوستان من گوشی رو فلش زدم با با فریمور های جدید ولی متاسفانه همه ی تلویزیون ها پرید!
نمیشه برش گردوند؟!
و اینکه نمی دونم چرا نمی تونم از قسمت SW Update گوشی رو آپدیت کنم؟!؟!

Rjoun
21-02-2011, 00:45
دوستانی که تازگی ها ان8 خریدن لطف کنن بگن قسمت زیر گوشی حک شده ساخت کجاس.
با تشکر:40:

Namdarian
21-02-2011, 11:40
ببین دوست عزیز
من خودم طرفدار N8 هستم. اما این دلیل نمیشه که عیبهای اون رو نبینم. هیچ گوشی ای تو بازار کامل نیست و این هم برمیگرده به سیاست کمپانیشون.
ضمنا من گفته بودم که اگه راه حلی دارید برا درست کردن این عیب ها ، خب بگید تا دیگران هم استفاده کنند.
با سلام .کسی نگفته عیب گوشی ها گفته نشود . گفتم چیزهایی که شما بعنوان ایراد برشمردید اصلاً ایراد نیست و اشتباهی یقه ی گوشی را چسبیده اید . باید اطلاعاتتان را بیشتر کنید .

Namdarian
21-02-2011, 11:48
من در پوشه ی مورد نظر بودم،وقتی ارور something is gone wrong رو داد،بلافاصله پوشه رو رفرش کردم،اما هیچ اتفاقی نیفتاد و آپدیتی هم داخل پوشه نبود.
با سلام . اشتباه میکنید .
چون فعلاً قابلیت آپدیت برای ایرانیها از کار افتاده و این پیغام زیر که برای شما نیز پیش امده نشان میدهد به سرور وصل نشده اید . پیغام زیر

ان راهنمایی پست قبلی را برای کسانی کردم که بعد از تصال به سرور و شروع دانلود نوار دانلود شدن به آخر میرسد و درست موقع نصب اخطار میدهد

sameta2008
21-02-2011, 12:20
من وقتی کتابهای جاوا رو روی n8 می خونم (مثل کتابهای تحت پرنیان)،یه صفحه میاد که پایینش 4 دکمه A B C D هستن.
اینا چه کاری انجام میدن؟
وقتی می خوای برم به صفحه مورد نظر (از طریق وارد نمودن شماره صفحه) باید چطوری شماره صفحه بدم؟

چرا کسی جواب منو نمیده؟

fery joon
21-02-2011, 13:08
دوستانی که تازگی ها ان8 خریدن لطف کنن بگن قسمت زیر گوشی حک شده ساخت کجاس.
با تشکر:40:

من وقتی میخواستم بخرم اکثر مغازه ها چینیشو داشتن و میگفتن چینیش با فنلاندیش فرقی نداره.ولی من واسه اینکه خیالم راحت باشه یه فنلاندشو پیدا کردم و خریدم.زیرش made in finland نوشته.30 تومن هم از چینیش گرونتر بود

nafe-bandar
21-02-2011, 15:50
دوستان نمی خوام گمراهتون کنم ولی مال من به زبون خودشون مارک شده ولی چند وقت پیش وسط بازی گیتارو تور هنگ کرد و بردمش بیرون درستش کردن. خاموش شد و روشن نشد... قبلنم چند بار این اتفاق افتاد ولی روشن شد...
Febrique en Finlande

یعنی فکر کنم ساخته شده برای کشور خودشون باشه... وقتی این مدل این اتفاق بیوفته براش دیگه ...

موفق باشید!

total_overdose
21-02-2011, 15:58
دوستان نمی خوام گمراهتون کنم ولی مال من به زبون خودشون مارک شده ولی چند وقت پیش وسط بازی گیتارو تور هنگ کرد و بردمش بیرون درستش کردن. خاموش شد و روشن نشد... قبلنم چند بار این اتفاق افتاد ولی روشن شد...
Febrique en Finlande

یعنی فکر کنم ساخته شده برای کشور خودشون باشه... وقتی این مدل این اتفاق بیوفته براش دیگه ...

موفق باشید!
منم از همین Febrique en Finlande دارم یه 3ماهی میشه.تابه حالم نه هنگ بیمورد داشته نه ریست!
خیلی راضیم ازش

Namdarian
21-02-2011, 18:42
با سلام . این گوشی حتی اگر در صحرای افریقا هم ساخته شود همه کارش را دستگاه و ماشینهای خودکار انجام میدهند . اینقدر بیخود دنبال اسم فنلاند منلاند نباشید . خیلی اینکار اماتوری و مضحک است . البته جسارت نشود به شما . کلی گفتم چون در این جستار زیاد دارد نام فنلاند و چین مقابل هم قرار میگیرد !!!!

Rjoun
21-02-2011, 20:47
حتما یه چیزی هست که 30 تومن بیشتر میفروشن

M@hdi-B
21-02-2011, 20:52

آره حتما :31:

مخصوصا اگه علاالدینی جماعت بگه دیگه نباید شک کرد :31:

amirpers
22-02-2011, 01:02
دوستان من چند تا سوال داشتم :
1)من فلشم رو به گوشی وصل کردم ، نشناخت و وقتی به Fat32 تغییرش دادم شناخت. یعنی از NTFS پشتیبانی نمی کنه ؟
2) دوستان کیف یا قاب فابریک گوشی هم تو بازار پیدا میشه و اگه هست چنده ؟
3) به نظر شما این گوشی هم احتیاج به لیبل داره و روش خط می افته ؟ آیا لیبل این گوشی هست ؟
ممنون

t2download
22-02-2011, 10:11
بروز مشکل در صفحه نمايش برخي گوشي هاي C7 و N8(1389/12/03)
بسياري از کارشناسان عقيده دارند که نوکيا در بخش گوشي هاي هوشمند به سرعت در حال از دست دادن سهم بازارهاي جهاني خود است و اخيرا نيز دو گوشي پيشرفته و جديد اين شرکت با مشکلاتي مواجه شده اند که کاربران اين گوشي ها آن را گزارش کرده اند. اين کاربران عنوان کرده اند که در بخش هاي سياه رنگ صفحه نمايش نقاطي به رنگ صورتي-قرمز مشاهده مي شود.
برخي ديگر از کاربران نيز از کيفيت رنگ صفحه نمايش اين گوشي ها شاکي هستند. اين مشکلات توسط بسياري از وب سايتها گزارش شده که انجمن پشتيباني نوکيا يکي از آنهاست. اين طور شايع شده که نوکيا براي N8 از دو صفحه نمايش مختلف استفاده مي کند که يکي از آنها باعث بروز چنين مشکلاتي مي شود. لازم به ذکر است که نوکيا تاکنون در اين مورد بصورت رسمي اظهار نظر نکرده و هنوز مشخص نيست که آيا اين مشکل با ارائه برنامه به روز رسان برطرف مي شود يا نه.

A.N.A.P
22-02-2011, 13:20
نه خیر ببینید توی کشور های دیگه هم گرون تره ؟

ooke13
22-02-2011, 16:46
سلام می خواستم بدونم آیا می شه روی گوشیهای N8ای که از خارج خریده شده کیبورد فارسی نصب کرد یا نه؟

astaragg
22-02-2011, 18:24
عزیزا این همه بحث الکی واسه چیه اخه؟اینا هیچ فرقی باهم ندارن،اون مشکلی هم که پیدا شد تو خط تولید.........

بجاش بگین کسی از اپ بعدی خبر نداره؟ انصافا خیلی تاثیر دارن

amir 777
22-02-2011, 19:59
سلام دوستان کسی از قیمت n8 در چین خبر نداره (یا از کشور دیگه ای )

mohamad skystar
22-02-2011, 23:21
اگه N8 ویندوز داشت یعنی دیگه تمام.
واقعا من حرص میخورم که چرا سیمبیان هست.
ویندوز بود واقعا هیچ گوشی نمیتونست باهاش رقابت کنه.

yoosef_st
22-02-2011, 23:36
دیگه اینم از اون حرفها بود!
یعنی ویندوز موبایل در پیت که باید بره بمیره، بهتر از سیمبین باشه!

iman206
25-02-2011, 13:41
سلام دوستان
این گوشی رو من تازه 2-3 روزه خریدم با گارانتی اصلی و هنوز برچسباش رو هم نکندم ، گوشی مدام خودش خاموش میشد و روشن میشد تا اینکه خاموش شد و دیگه روشن نشد. حالا چیکار باید بکنم؟

Arashdn
25-02-2011, 14:13
ویندوز رو خدا بیامرزه ....
من خودم یه عمر ویندوز داشتم حالا دارم یه گوشی آندورییدی و یه ان 8 هم به خاطر مولتی مدیا و دوربین میگیرم
(نظرتون چیه؟)

total_overdose
25-02-2011, 14:20
سلام دوستان
این گوشی رو من تازه 2-3 روزه خریدم با گارانتی اصلی و هنوز برچسباش رو هم نکندم ، گوشی مدام خودش خاموش میشد و روشن میشد تا اینکه خاموش شد و دیگه روشن نشد. حالا چیکار باید بکنم؟
عزیزجون زودببر نمایندگی.شانس آوردی که با گارانتیه!
ببیر احتمال زیاد عوضش میکنن بعد چندروز

Arashdn
25-02-2011, 14:23
سلام
این USB on the go میتونه هارد اکسترنال باز کنه؟
کسی خودش امتحان کرده ؟ (هارد های بدون آداپتور)
ممنون

iman206
25-02-2011, 14:51
من اصلا فکر نمیکردم که کسی باشم که اون مشکل خاموش شدن و روشن نشدن گوشی برام پیش بیاد. متاسفانه نوکیا رو به آیفون با همه مشکلاتش ترجیح دادم و این شد جوابم.. از انتخابم به شدت پشیمونم و هرگز دیگه گوشی نوکیا نخواهم خرید با اینکه تا به حال همیشه نوکیا داشتم..
کسی آدرس و شماره این گارانتی اصلی رو داره بهم بده؟
هنوز منوهاشو درست ندیده بودم که ویبرش یکسره شد و مرد...

Y@var
25-02-2011, 22:45
سلام
این USB on the go میتونه هارد اکسترنال باز کنه؟
کسی خودش امتحان کرده ؟ (هارد های بدون آداپتور)
ممنون

من که تست کردم نشد!البته هارد اکسترنال من یه ترابایت بدون آداپتوره.در مورد بقیه هاردا نمیدونم.:46:

BBNHFAK
25-02-2011, 22:58
من وقتی میخواستم بخرم اکثر مغازه ها چینیشو داشتن و میگفتن چینیش با فنلاندیش فرقی نداره.ولی من واسه اینکه خیالم راحت باشه یه فنلاندشو پیدا کردم و خریدم.زیرش made in finland نوشته.30 تومن هم از چینیش گرونتر بود
آره منم 30 تومن زیر قیمت چینی ساخت فنلاند گرفتم
به سفارش ودافون انگلیس ( حتی دفترچه های ودافون هم توشه فقط سیم کارت نداره:31:)

برای من هم همین جوره
و با سایلنت کردن و خاموش کردن وارنینگ تون ها هم خاموش نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شنیده بودم خاموش نشدن این صدا برای گوشی های سفارش خاورمیانه اجباریه
ولی گوشی من که سفارش انگلیسه!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی جواب منو نمیده؟؟؟

BBNHFAK
25-02-2011, 23:05
من که تست کردم نشد!البته هارد اکسترنال من یه ترابایت بدون آداپتوره.در مورد بقیه هاردا نمیدونم.:46:
ساپورت میکنه
ولی نوع هارد هایی که ساپورت میکنه محدوده و همه نوع رو ساپورت نمیکنه
حتی هارد 1.5TB رو هم بهش وصل کردن و جواب داده
در ضمن NTFS رو هم ساپورت نمیکنه

sameta2008
26-02-2011, 00:13
اینا چه کاری انجام میدن؟

ای بابا این سومین باره که ازتون خواهش میکنم جواب بدین.
دوستان یه سوال دیگه هم داشتم:اپرا رو که اجرا میکنم،وصل نمیشه.به نظر شما مشکل از کجاست؟

tarfan1364milad
26-02-2011, 12:03
ای بابا این سومین باره که ازتون خواهش میکنم جواب بدین.
دوستان یه سوال دیگه هم داشتم:اپرا رو که اجرا میکنم،وصل نمیشه.به نظر شما مشکل از کجاست؟

تاریخت داداشه گلم.تاریخه گوشیت!به همین سادگی!بذارش تاریخه روزه میلادی!‏
واسه سواله اولتونم اون4دکمه وقتی میاد که نرم افزار جاوا باشه!کتاب نریختم شاید اونم اینطوری حل شه!برو داخله ستینگ بعد قسمتی که لیسته برنامه های نصب شده میاد اون کتابو پیدا کن!بعد سویت ستینگو بزن و تیکه آف رو بزن!شاید درست بشه.موفق باشی.

sameta2008
26-02-2011, 14:07
واسه سواله اولتونم اون4دکمه وقتی میاد که نرم افزار جاوا باشه!کتاب نریختم شاید اونم اینطوری حل شه!برو داخله ستینگ بعد قسمتی که لیسته برنامه های نصب شده میاد اون کتابو پیدا کن!بعد سویت ستینگو بزن و تیکه آف رو بزن!شاید درست بشه.موفق باشی.

رفتم قسمت setting-installed apps کتاب رو پیدا کردم ولی چیزی به اسم سویت ستینگ پیدا نکردم.

mr_khodaei2008
26-02-2011, 16:42
دوستان الان قيمت گوشي چنده ؟

سايت گوشي شاپ 20 تومني گرون كرده مگه قيمتش رفت بالا؟

tarfan1364milad
26-02-2011, 16:43
من اشتباه گفتم معذرت!‏
بجا آپشن انگشتت رو 3ثانیه روی فایله نصبی نگه دار تا چنتا گزینه بیاد از جمله سویت ستینگ!‏

sodi joon
26-02-2011, 16:46
بقیشون هم که.....

ببين ميشه توضيح بدي با چه برنامه اي مشكل صداي عكاسي و عکاسیه پانوراما رو حل كردي؟

من مشكل صفحه كليد مجازي رو هم دارم، گاهي وقتا بالا نمياد مثل زماني كه نقشه بازه و مي خوام سرچ كنم جايي رو.

اون صفحه اي كه يكي از بچه ها اشاره كرد با چهار تا كليد A B C D باز ميشه، با اين هم مشكل دارم. به نظر مي رسه گوشي برنامه هايي كه اينطوري باز مي شن رو در واقع كامل ساپورت نميكنه. اگه كسي در اين موارد راه حلي داره بگه لطفا...

راستي روز اول كه با گوشي ور مي رفتم، از حالت offline خارج نمي شد و error مي داد تا اينكه يكبار سر يه كاري ريست كردمش درست شد.

iman206
26-02-2011, 19:35
امروز بردم گارانتی اصلی. گوشی رو فلش کرد اما روشن نشد. گفتن که باید بفرستن مرکز و 4-5 روز کاری طول میکشه جوابشون.

astaragg
26-02-2011, 20:25
ببين ميشه توضيح بدي با چه برنامه اي مشكل صداي عكاسي و عکاسیه پانوراما رو حل كردي؟

من مشكل صفحه كليد مجازي رو هم دارم، گاهي وقتا بالا نمياد مثل زماني كه نقشه بازه و مي خوام سرچ كنم جايي رو.

اون صفحه اي كه يكي از بچه ها اشاره كرد با چهار تا كليد A B C D باز ميشه، با اين هم مشكل دارم. به نظر مي رسه گوشي برنامه هايي كه اينطوري باز مي شن رو در واقع كامل ساپورت نميكنه. اگه كسي در اين موارد راه حلي داره بگه لطفا...

راستي روز اول كه با گوشي ور مي رفتم، از حالت offline خارج نمي شد و error مي داد تا اينكه يكبار سر يه كاري ريست كردمش درست شد.

واسه صدای عکاسی از هکایی که اومده استفاده کن،واسه پانوراما هم از برنامه خوده نوکیا استفاده کن
(خوب زحمت سرچ رو دیگه......nokia panorama v2)
واسه اون مشکله سومتم یکی از دوستان زحمت تایپ رو کشیدند.

Help118
26-02-2011, 21:19
جسارته این قضیه ان 8 فنلاندی موجود تو بازار ایران چیه!

nafe-bandar
26-02-2011, 22:11
ما که تا یه چیزی گفتیم همش پاک شد و رفت ولی نظر عام روی اینه که همش یکیه هیچ فرقی با هم ندارن...

sodi joon
27-02-2011, 10:42
بچه ها حالا اين همه اينجا راجع به دوربين N8 بحث شده، من خودم دليل اولم دوربينش بود كه خريدمش. اما حالا كه خريدم و عكس مي گيرم اين حالت رنگ پريدگي توي همه حالت ها وجود داره. من بار اول اصلا بهم شوك وارد شد. هر چقدر هم با آپشن ها ور رفتم و ستينگ رو تغيير دادم نتيجه دلخواهمو نگرفتم. چه بايد كرد؟
عصر كه عكس مي گيري انگار شبه، تا اين حد بي رنگ و رو و تاريك مي گيره تصويرو. واسه شماهام اينطوريه؟ ربطي به برچسب روي لنز نداره؟

mahdi_ctr
27-02-2011, 11:17
سلام به دوستان P30world
یه راه حل برای کسایی که میخوان گوشیشون رو آپدیت کنن ولی نمیتونن

دوستانی که نمیتونند از طریق Wireless آپدیت‌های اخیر رو بگیرند یه راه حل تست نشده براشون دارم. من چون خودم با یه روش پیچیده‌تر که تو صفحات قبل گفتم آپدیت کردم دیگه نمیتونم این روش رو تست کنم. ولی شما تست کنید و نتیجه‌اش رو همینجا بگید تا بقیه هم استفاده بکنند.
ما قبلاً برای دور زدن فــیلتر، میرفتیم پــراکســی گیر می‌آوردیم و روی براوزر ست می‌کردیم. منتهی بعداً که فـــیلترینگ قوی‌تر شد، اون روش دیگه از کار افتاد و جواب نداد. ولی هنوز هم میشه از همون روش قدیمی، IP خودتون رو تغییر بدید تا تحریم‌های اونوری‌ها رو دور بزنید.
اولین مرحله اینه که برید دنبال Anonymous P.r.o.x.y server بگردید. من قبلاً چند تاشو براتون پیدا کردم و این پایین براتون میذارم. ولی گارانتی نمیکنم که همه‌شون سالم باشند:
Server: 110.75.120.60 Port:80
Server: 110.75.120.72 Port:80
Server: 111.1.32.29 Port:80
Server: 109.235.48.106 Port:3128
Server: 110.136.177.117 Port:3128
Server: 110.137.125.4 Port: 8080
Server: 110.164.214.118 Port:3128

بعد این مسیر رو تو گوشیتون برید:
Settings -> Connectivity -> Settings -> Destinations -> Internet

حالا کانکشنی که میخواید باهاش به اینترنت وصل شدید رو انتخاب کنید. بعد مسیر پایین رو ادامه بدید:
Options -> Advanced Settings

حالا تو قسمت P.r.o.x.y server address ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آدرس آی پی یکی از سرورهای بالا یا هر سروری که خودتون پیدا کردید رو وارد کنید و در قسمت P.r.o.x.y port number هم شماره پورت اون سرور رو وارد کنید

حالا سعی کنید با SW Update گوشیتون رو آپدیت کنید. توجه داشته باشید که سرعت اینترنت در این حالت به دلیل اینکه شما پشت پــراکسی هستید، کاهش پیدا میکنه.
در نهایت هم این تنظیمات رو از گوشیتون پاک کنید تا سرعت اینترنتتون به حالت عادی برگرده و از پشت پـروکسی در بیاید...
خواهشاً نتیجه‌اش رو هم همینجا بگید تا بقیه استفاده بکنند.

این راه حل رو آقای Don.Corleone ارائه دادن و بنده هم تست کردم و کاملا عملی بود
من خودم تست کردم و اجرا شد

sodi joon
27-02-2011, 17:51
آقا من چيكار كنم؟؟؟؟ من به خاطر دوربينش اين گوشي رو خريدم. اما عكس كه مي گيرم يه حالت رنگ و رو رفتگي داره و تاريكه...مثلا عصر رو غروب نشون ميده. شما همچين مشكلي ندارين؟

MOZNEB
27-02-2011, 17:59
با سلام به همگی
خواهش می کنم مرا بسیار دقیق و پرتوضیح کمک کنید(اصلا با نوکیا کار نکردم و اطلاعاتم خیلی کمه)

می خواهم این گوشی را بخرم:
1- آیا اسمس فارسی میشه باهاش داد؟
2- اسمس فارسی رو میگیره ؟
3- میشه کل منوش رو فارسی کرد؟
4- توی نقشه اش ایران و جزئیات تهران رو داره...؟
5- تو این قیمت خودش بهترینه؟

خیلی ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدید و توضیحات بفرمائید...:20:

amirpers
27-02-2011, 18:15
با سلام به همگی
خواهش می کنم مرا بسیار دقیق و پرتوضیح کمک کنید(اصلا با نوکیا کار نکردم و اطلاعاتم خیلی کمه)

می خواهم این گوشی را بخرم:
1- آیا اسمس فارسی میشه باهاش داد؟
2- اسمس فارسی رو میگیره ؟
3- میشه کل منوش رو فارسی کرد؟
4- توی نقشه اش ایران و جزئیات تهران رو داره...؟
5- تو این قیمت خودش بهترینه؟

خیلی ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدید و توضیحات بفرمائید...:20:

اگه گارانتي اصلي بگيري ، هم اس ام اس فارسي ميده ، هم ميگيره و هم منوش فارسي ميشه.
نقشه تهران رو هم داره و كامل ترش رو مي توني از اينترنت دانلود كني.
تو اين قيمت به نظر من واقعا خوبه . البته شايد دوستان ديگه بگند كه سيستم عاملش مثل آندرويد نيست اما ولقعا دوربينش و امكانات ديگه اش معركه است.

mr_khodaei2008
27-02-2011, 18:46
دوستان الان قيمت گوشي چنده ؟

سايت گوشي شاپ 20 تومني گرون كرده مگه قيمتش رفت بالا؟

كسي جوابي نداره

AR_SAR
28-02-2011, 00:33
جناب sodi joon
برای حل مشکل دوربین بکن... اون برچسب لامصب روی لنزو رو می گم!:46:

MOZNEB
28-02-2011, 08:03
اگه گارانتي اصلي بگيري ، هم اس ام اس فارسي ميده ، هم ميگيره و هم منوش فارسي ميشه.
نقشه تهران رو هم داره و كامل ترش رو مي توني از اينترنت دانلود كني.
تو اين قيمت به نظر من واقعا خوبه . البته شايد دوستان ديگه بگند كه سيستم عاملش مثل آندرويد نيست اما ولقعا دوربينش و امكانات ديگه اش معركه است.

خیلی ممنون
اگه منوشم فارسی بشه که خیلی عالیه!
ببخشید گارانتی اصل رو فقط از قیمت بیشترش میفهمند؟؟ چقدر گرونتره نسبت به غیراصل؟؟؟

A.N.A.P
28-02-2011, 12:01
دوستان این گوشی واقعا مشکل هنگ کردن داره ؟

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

قیمتش که همون 610.000 تومنه ! لا مذهب پایین نمیخواد بیاد ؟

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

خیلی ممنون
ببخشید گارانتی اصل رو فقط از قیمت بیشترش میفهمند؟؟ چقدر گرونتره نسبت به غیراصل؟؟؟
اگه شما شماره سریال گوشی رو به SMS Center نوکیا تو ایران ارسال کنید از صحتش با خبر میشین ! شمارش الان یادم نیست !

amirpers
28-02-2011, 12:22
خیلی ممنون

نه دوست عزيز
كارت گارانتي داره و مي تونيد با SMS از اصل بودنش مطمئن بشيد.
حدود 30 تا 40 تومن گرون تره.

mashkoook
28-02-2011, 19:38
سلام بچه ها من دیروز این گوشیو خریدم ولی توش دفترچه فارسی نداره !!!
جایی هست برم دانلود کنم !!!؟؟؟؟
تو تبلیغش نوشته بود متر لیزری داره ولی من گشتم چیزی سر در نیاوردم لفطا راهنماییم کنیین !!! مرسی !

iman206
28-02-2011, 19:41
دوستان این گوشی واقعا مشکل هنگ کردن داره ؟
اونایی که مشکل هنگ و ریستارت غیر ارادی دارن مشکل سخت افزاری گوشی هست و چند موردی بوده.

syeedalireza
01-03-2011, 10:43
راجع به اون دوستمون که درباره دوربین پرسیده بود در جواب ایشون باید بگم که بر چسب روی لنز جدا کنید مشکل تون 99% حل میشه ... برای منم در عکس ها حالت مه بود!!

دوستان یه سوال دارم .... زمانی که روی عکس ها زوم می کنم صفحه خاموش میشه تا موقعی که بک نکنم به حالت عادی بر نمی گرده!قبلا اینجوری نمی شد!
بعضی مواقع هم فیلم هایی که قبلا با تصویر اجرا می کرد رو فقط صدا شو پخش میکنه!
می دونید مشکل از کجاس؟؟

sghu4me
01-03-2011, 11:17
بچه ها حالا اين همه اينجا راجع به دوربين N8 بحث شده، من خودم دليل اولم دوربينش بود كه خريدمش. اما حالا كه خريدم و عكس مي گيرم اين حالت رنگ پريدگي توي همه حالت ها وجود داره. من بار اول اصلا بهم شوك وارد شد. هر چقدر هم با آپشن ها ور رفتم و ستينگ رو تغيير دادم نتيجه دلخواهمو نگرفتم. چه بايد كرد؟
عصر كه عكس مي گيري انگار شبه، تا اين حد بي رنگ و رو و تاريك مي گيره تصويرو. واسه شماهام اينطوريه؟ ربطي به برچسب روي لنز نداره؟

.................................................. .................................................. ..
دوست من نگران نباش برچسب روی لنز رو بردار مشکلت حل میشه.خود من این مشکل رو داشتم که با کندن برچسب روی لنز برطرف شد.

iman206
02-03-2011, 21:42
سلام
الان که دارم براتون مینویسم با دلی پر از درد و نا امید دارم براتون مینویسم.
بعد از قریب یک هفته و پیگیریهای زیاد من از نوکیا کرلاین و نماینده اش نوکیا همراه سرویس در ایران که گارانتی رسمی نوکیا هستند، گوشی من که خاموش شده و روشن نشده بود تکلیفش مشخص گردید...
من در این یک هفته بالغ بر 11 ایمیل و چندین تماس تلفنی با نوکیا کرلاین داشتم و مدام توضیح میدادم که این گوشی از سری اول است که دچار مشکل شده و خواستار تعویض آن با یک مدل بی نقص و سالم شدم چون گوشی رو فلش زده بودن و روشن نشده بود پس طبیعتا مشکل سخت افزاری بود و این درحالی بود که فقط دو روز بود که گوشی رو خریده بودم....

و اونها هم پیگیری شدیدی رو آغاز کردند و گوشی رو فرستاده بودن مرکز اصلی گارانتیشون در مطهری که مهندسین نظر بدن..
امروز از نوکیا کرلاین زنگ زدن و نتیجه رو گفتن...
خانومه گفت گوشی شما به دلیل دستکاری شدید در CPU از گارانتی خارج و باطل شده و حتی با پول هم قابل تعمیر نیست و درخواست شما برای تعویض گوشی رد شده است...
و گفت احتمالا توی آب انداختین یا ضربه شدیدی خورده یا تعمیر شده در مرکز غیر مجاز و برید گوشیتون رو تحویل بگیرید. در حالی که من گوشی رو فقط دو روز بود خریده بودم.
کارد میزدی خونم در نمیومد... گفتم پس دقیقا عیوبی رو ذکر کردین که از گارانتی خارجش کنین که گوشی رو تعویض نکنین و اون گفت اگر شکایتی داری به این شماره بزنگ و اونجا هم زنگ زدم از سرش باز کرد که کارشناس تخصصی ما نظر داده و ...
با کارشناس هم حرف زدم گفت بردت حوالی سی پی یو حسابی روغنی شده و به شدت تعمیر شده که از گارانتی خارجه و تعمیر هم نمیشه...
بعد من با اعصابی خراب با فروشنده تماس گرفتم و توضیحات کامل دادم بهش و اون زیر بار نمیرفت و میگفت گوشی گارانتی اصلی داره و وقتی من فروختم سالم بوده و تست کردی و اونا باید جواب بدن.
بلاخره رفتم جسد گوشی رو گرفتم و پرونده رو دیدم که نوشته بود گارانتی باطل و به دلیل دستکاری شدید در سی پی یو امکان تعمیر هم نداره... دوباره به فروشنده زنگ زدم و گفتم مسئولی طبق نظر کارشناس نوکیاو اون گفت بیا پیشم اصلا گوشی رو ببینم.
رفتم اونجا و بازم زیر بار نرفت حتی با کارشناس نوکیا هم صحبت کرد و دهن به دهن کرد ولی باز اون حرف خودشو میزد.
خلاصه پیشنهاد کرد که ببرم تعمیرگاه آشناش تو پاساژ پردیس..
منم گفتم حالا که دیگه گارانتی نداره برم ببینم باز کنه جلوم ببینم گوشی تعمیری اگه فروخته باشه بهم برم شکایت کنم از فروشنده.
رفتیم و گوشی رو باز کرد....اما.....

گوشی اصلا باز نشده بود و آکبند بود...
روی برد اثر هیچ گونه آسیبی نبود و کاملا تمیز و سالم بود. نه روغن، نه اثر آب خوردگی نه ضربه و نه هیچی.. آتیش گرفتم زنگ زدم به کارشناسه و با عصبانیت گفتم من خودم کارشناس ارشد الکترونیک هستم و فرق یک برد تعمیر شده یا آب خورده رو بایک برد سالم میدونم و این روش تعمیر نشده اصلا. اما زیر بار نرفت و گفت بنده هم مهندس! هستم و این گوشی باز شده!!!!
برام مشخص شد نمایندگی عملا در این مورد به جهت منافع مالی در مورد من دورغ نوشته و اصلا فروشنده مقصر نبود و در حقیقت سر من را بریده بودند. نمیدونید وقتی به من گفتن گوشیتون دستکاری شدید در CPU داشته و الان از گارانتی خارج هم شده چه حالی شدم، دنیا رو سرم خراب شد...
اما من اون مهندس رو تهدید به شکایت کردم ولی اون با خنده و حالت مسخرگی گفت الان مدیر عامل هم اینجاست میگه از قول من بگو برو هرکاری نکردی بکن.. و بعد هم تماس رو قطع کرد. ایشون نتونست من رو قانع کنه در خصوص نظر غیر کارشناسی و غیر عادلانه ای که داده بود. تعمیر کاره هم هاج و واج مونده بود که کجای این برد خرابه؟!!!
تعمیرکار گفت هزینه تعمیرش 100 هزار تومان هست و 90درصد هم تعمیر میشه و درست میشه و یکی از آی سی هاش(غیر سی پی یو) خرابه و حالا درست کنم یا نه؟
منم برای آخرین بار زنگ زدم نوکیا کرلاین و به آقاهه گفتم ماجرا رو
اونم گفت کاش گوشی رو نمیگرفتین تا ما پیگیری میکردیم شکایتتون رو
منم گفتم دفعه قبل که پیگیری کردین زنگ زدین کلی دروغ گفتین که برد خرابه درحالی که برد الان جلومه و کاملا سالمه
بعد گفتم آقا من قسم ات میدم من کارمندم وقت ندارم دنبال کار بیخود برم اگر جواب نمیده که همینجا بدم تعمیر کنه
گفت صادقانه بگم چون باز کردینش خارج نوکیا لذا کار مشکل میشه و بعیده جواب بگیرین.
بعد پرسیدم شما کارشناس دیگه ای دارین که شکایات رو بررسی کنه؟
گفت نه ما خارج کشوریم و فقط نظارت میکنیم بر همراه سرویس ایرانیان و شما گوشی رو میدین به همون نمایندگی ها و اونها میفرستن مرکز... من گفتم خب همین مرکز دفعه قبل گفته سی پی یو دستکاری شده و الانم کاری نداره این سالمه یک هویه میذاره کنارش برد رو داغ میکنه میگه حرارت دیده و از گارانتی خارجه و من دیگه به شما اعتماد ندارم. اونم گفت ما مرکز دیگه ای نداریم.
خلاصه تصمیم گرفتم بدم تعمیر کنه همونجا که باز کرده بود گوشی رو.
و بهش گفتم: از ما که گذشت و سر مارا بریدند این نمایندگیتون ولی به خاطر خدا اگر انسانید از ضرر به سایر هموطنهات جلوگیری کن اون هم گفت صحبت شما ضبط میشه و کارشناسان ما بررسی میکنند و ... که تو دلم گفتم همونجور که دفعه قبل حق رو ناحق کردند این هم همون خواهد شد و خداحافظی کردم. و قطع کردم.
این آی سی 65 تومن هزینه خودشه که خرابه(ایراد خط تولیده و به همین دلیل خارج یا کل گوشی رو تعویض میکردن و یا مین برد اون رو) و باعث اون ریستارت ها میشه و 20 تومن هم یک چیز دیگه داره که نفهمیدم مال چیه اما در هر صورت قابل تعمیره.
دوستان این بلایی بود که سرم آمد و همینجا عهد میکنم گوشی با گارانتی دیگه نخرم و از نوکیا هم نخرم و اون رو تحریم میکنم. چرا که نمایندگی اصلی اون از شمر هم در حق من بدتر کرد و گوشی من رو که 1 سال دیگه گارانتی داشت رو باطل کرد. الان اون گوشی سالم هم بشه من دیگه نمیخوامش و دلم باهاش نیست..
راستش میخواستم تعزیرات شکایت کنم و سازمان حمایت از مصرف کننده و قوه قضاییه اما دیدم هم زمان بر هست و هم اینها خیلی ....ند و باج میدن به این جاها و حرف من راه دررو نخواهد داشت.
حیف 600 تومن گوشی که دادم پای N8
شدیدا پشیمانم و اون رو به هیچکس توصیه نمیکنم حداقل با این مشکلات خط تولید و گارانتی اصلی دزد و گردنه گیر.

در پایان عکس برد گوشیم رو میذارم برای قضاوت شما دوستان که ببینید آقای مهندس و گارشناس رسمی نوکیا چقدر افاضات نموده و اظهار نظر درستی نموده اند:
بابت کیفیت عکسها ببخشید گوشی با عکس با کیفیت در دسترس نبود.

از ما که گذشت، شما مراقب خودتون باشید و گول این گارانتی هرچه لایق خودش هست را نخورید.
خدانگهدار

sameta2008
02-03-2011, 22:00
گوشی من هم مثلا گارانتی دار بود.سریالشو اس ام اس زدم جواب اومد، دیدم معتبر نیست.فروشنده میگفت گارانتی نوکیاست.
خدا ازش نگذره اگه گارانتی دار بودنش رو دروغ گفته باشه که ظاهرا هم همینه چون نوکیا سریال گوشیم رو نشناخت.فارسی هم نیست.

دوستان من ovi suit رو که باز کردم میگه فریمور جدید اومده v.013.016.پروداکت کد گوشیم اینه:059D111 مثل اینکه این کد زبان فارسی نداره.
حالا از شما یه سوال دارم:
اگه من پروداکت کدش رو با جف عوض کنم،ovi suit آپدیتش میکنه؟یعنی فارسی میشه؟
بعد از تعویض پروداکت کد میشه دوباره برش گردوند کد اولی؟اون وقت قاتی نمیکنه؟
تعویض پروداکت کد که مشکلی برای گوشی پیش نمیاره؟
اگه پروداکت کد فارسی n8 آبی رو دارید برام بزارید.ممنون.

total_overdose
02-03-2011, 22:10
سلام
الان که دارم براتون مینویسم با دلی پر از درد و نا امید دارم براتون مینویسم.
بعد از قریب یک هفته و پیگیریهای زیاد من از نوکیا کرلاین و نماینده اش نوکیا همراه سرویس در ایران که گارانتی رسمی نوکیا هستند، گوشی من که خاموش شده و روشن نشده بود تکلیفش مشخص گردید...
من در این یک هفته بالغ بر 11 ایمیل و چندین تماس تلفنی با نوکیا کرلاین داشتم و مدام توضیح میدادم که این گوشی از سری اول است که دچار مشکل شده و خواستار تعویض آن با یک مدل بی نقص و سالم شدم چون گوشی رو فلش زده بودن و روشن نشده بود پس طبیعتا مشکل سخت افزاری بود و این درحالی بود که فقط دو روز بود که گوشی رو خریده بودم....

و اونها هم پیگیری شدیدی رو آغاز کردند و گوشی رو فرستاده بودن مرکز اصلی گارانتیشون در مطهری که مهندسین نظر بدن..
امروز از نوکیا کرلاین زنگ زدن و نتیجه رو گفتن...
خانومه گفت گوشی شما به دلیل دستکاری شدید در CPU از گارانتی خارج و باطل شده و حتی با پول هم قابل تعمیر نیست و درخواست شما برای تعویض گوشی رد شده است...
و گفت احتمالا توی آب انداختین یا ضربه شدیدی خورده یا تعمیر شده در مرکز غیر مجاز و برید گوشیتون رو تحویل بگیرید. در حالی که من گوشی رو فقط دو روز بود خریده بودم.
کارد میزدی خونم در نمیومد... گفتم پس دقیقا عیوبی رو ذکر کردین که از گارانتی خارجش کنین که گوشی رو تعویض نکنین و اون گفت اگر شکایتی داری به این شماره بزنگ و اونجا هم زنگ زدم از سرش باز کرد که کارشناس تخصصی ما نظر داده و ...
با کارشناس هم حرف زدم گفت بردت حوالی سی پی یو حسابی روغنی شده و به شدت تعمیر شده که از گارانتی خارجه و تعمیر هم نمیشه...
بعد من با اعصابی خراب با فروشنده تماس گرفتم و توضیحات کامل دادم بهش و اون زیر بار نمیرفت و میگفت گوشی گارانتی اصلی داره و وقتی من فروختم سالم بوده و تست کردی و اونا باید جواب بدن.
بلاخره رفتم جسد گوشی رو گرفتم و پرونده رو دیدم که نوشته بود گارانتی باطل و به دلیل دستکاری شدید در سی پی یو امکان تعمیر هم نداره... دوباره به فروشنده زنگ زدم و گفتم مسئولی طبق نظر کارشناس نوکیاو اون گفت بیا پیشم اصلا گوشی رو ببینم.
رفتم اونجا و بازم زیر بار نرفت حتی با کارشناس نوکیا هم صحبت کرد و دهن به دهن کرد ولی باز اون حرف خودشو میزد.
خلاصه پیشنهاد کرد که ببرم تعمیرگاه آشناش تو پاساژ پردیس..
منم گفتم حالا که دیگه گارانتی نداره برم ببینم باز کنه جلوم ببینم گوشی تعمیری اگه فروخته باشه بهم برم شکایت کنم از فروشنده.
رفتیم و گوشی رو باز کرد....اما.....

گوشی اصلا باز نشده بود و آکبند بود...
روی برد اثر هیچ گونه آسیبی نبود و کاملا تمیز و سالم بود. نه روغن، نه اثر آب خوردگی نه ضربه و نه هیچی.. آتیش گرفتم زنگ زدم به کارشناسه و با عصبانیت گفتم من خودم کارشناس ارشد الکترونیک هستم و فرق یک برد تعمیر شده یا آب خورده رو بایک برد سالم میدونم و این روش تعمیر نشده اصلا. اما زیر بار نرفت و گفت بنده هم مهندس! هستم و این گوشی باز شده!!!!
برام مشخص شد نمایندگی عملا در این مورد به جهت منافع مالی در مورد من دورغ نوشته و اصلا فروشنده مقصر نبود و در حقیقت سر من را بریده بودند. نمیدونید وقتی به من گفتن گوشیتون دستکاری شدید در CPU داشته و الان از گارانتی خارج هم شده چه حالی شدم، دنیا رو سرم خراب شد...
اما من اون مهندس رو تهدید به شکایت کردم ولی اون با خنده و حالت مسخرگی گفت الان مدیر عامل هم اینجاست میگه از قول من بگو برو هرکاری نکردی بکن.. و بعد هم تماس رو قطع کرد. ایشون نتونست من رو قانع کنه در خصوص نظر غیر کارشناسی و غیر عادلانه ای که داده بود. تعمیر کاره هم هاج و واج مونده بود که کجای این برد خرابه؟!!!
تعمیرکار گفت هزینه تعمیرش 100 هزار تومان هست و 90درصد هم تعمیر میشه و درست میشه و یکی از آی سی هاش(غیر سی پی یو) خرابه و حالا درست کنم یا نه؟
منم برای آخرین بار زنگ زدم نوکیا کرلاین و به آقاهه گفتم ماجرا رو
اونم گفت کاش گوشی رو نمیگرفتین تا ما پیگیری میکردیم شکایتتون رو
منم گفتم دفعه قبل که پیگیری کردین زنگ زدین کلی دروغ گفتین که برد خرابه درحالی که برد الان جلومه و کاملا سالمه
بعد گفتم آقا من قسم ات میدم من کارمندم وقت ندارم دنبال کار بیخود برم اگر جواب نمیده که همینجا بدم تعمیر کنه
گفت صادقانه بگم چون باز کردینش خارج نوکیا لذا کار مشکل میشه و بعیده جواب بگیرین.
بعد پرسیدم شما کارشناس دیگه ای دارین که شکایات رو بررسی کنه؟
گفت نه ما خارج کشوریم و فقط نظارت میکنیم بر همراه سرویس ایرانیان و شما گوشی رو میدین به همون نمایندگی ها و اونها میفرستن مرکز... من گفتم خب همین مرکز دفعه قبل گفته سی پی یو دستکاری شده و الانم کاری نداره این سالمه یک هویه میذاره کنارش برد رو داغ میکنه میگه حرارت دیده و از گارانتی خارجه و من دیگه به شما اعتماد ندارم. اونم گفت ما مرکز دیگه ای نداریم.
خلاصه تصمیم گرفتم بدم تعمیر کنه همونجا که باز کرده بود گوشی رو.
و بهش گفتم: از ما که گذشت و سر مارا بریدند این نمایندگیتون ولی به خاطر خدا اگر انسانید از ضرر به سایر هموطنهات جلوگیری کن اون هم گفت صحبت شما ضبط میشه و کارشناسان ما بررسی میکنند و ... که تو دلم گفتم همونجور که دفعه قبل حق رو ناحق کردند این هم همون خواهد شد و خداحافظی کردم. و قطع کردم.
این آی سی 65 تومن هزینه خودشه که خرابه(ایراد خط تولیده و به همین دلیل خارج یا کل گوشی رو تعویض میکردن و یا مین برد اون رو) و باعث اون ریستارت ها میشه و 20 تومن هم یک چیز دیگه داره که نفهمیدم مال چیه اما در هر صورت قابل تعمیره.
دوستان این بلایی بود که سرم آمد و همینجا عهد میکنم گوشی با گارانتی دیگه نخرم و از نوکیا هم نخرم و اون رو تحریم میکنم. چرا که نمایندگی اصلی اون از شمر هم در حق من بدتر کرد و گوشی من رو که 1 سال دیگه گارانتی داشت رو باطل کرد. الان اون گوشی سالم هم بشه من دیگه نمیخوامش و دلم باهاش نیست..
راستش میخواستم تعزیرات شکایت کنم و سازمان حمایت از مصرف کننده و قوه قضاییه اما دیدم هم زمان بر هست و هم اینها خیلی ....ند و باج میدن به این جاها و حرف من راه دررو نخواهد داشت.
حیف 600 تومن گوشی که دادم پای N8
شدیدا پشیمانم و اون رو به هیچکس توصیه نمیکنم حداقل با این مشکلات خط تولید و گارانتی اصلی دزد و گردنه گیر.

در پایان عکس برد گوشیم رو میذارم برای قضاوت شما دوستان که ببینید آقای مهندس و گارشناس رسمی نوکیا چقدر افاضات نموده و اظهار نظر درستی نموده اند:
بابت کیفیت عکسها ببخشید گوشی با عکس با کیفیت در دسترس نبود.

از ما که گذشت، شما مراقب خودتون باشید و گول این گارانتی هرچه لایق خودش هست را نخورید.
خدانگهدار
دوست عزیز صادقانه بهتون میگم اشتباه کردید گوشیرو پس گرفتید!
همین الان هم گوشیرو ببندید و اصلا منکر باز شدنش توسط خودتون بشید.شکایت کنید به نتیجه میرسید.
این ریسکو صادقانه بهت میگم نکن که خودت تعمیرش کنی!
برو اتحادیه شکایت کن.
من چندتا از بچه هارو دیدم که مشکل داشتن تو همین نت و گوشیرم براشون راحت عوض کردن ویا با دوتا سرو صدا تعویضش کردن!
اصلا اعتماد به نفس خودتو از دست نده ونگو دیگه فایده نداره و...
برو پیگیری کن.

iman206
03-03-2011, 06:49
دوستان، من میدونستم که میتونم با شکایت حقم رو پس بگیرم اما خب من کارمند هستم و تا آخر سال مرخصی و پاس اداری رو ممنوع کردن برامون. از طرفی چون دو هفته مونده به آخر سال و بدنه تنبل اداری اجازه فعالیت چابک به سیستم نمیده مطمئنا میوفته برای بعد از سال که اونم همیشه تا پایان فروردین و اوایل اردیبهشت هرکی هرکیه و همه یا مرخصی اند و یا کار رو نگه میدارن به علت تنبلی ذاتی سیستم.
من دیدم با این شرایط قریب به دو ماه باید بدوم و آخرش هم هیچ تضمینی نیست حقم رو بگیرم اینکه راضی شدم به ضرر صدهزار تومانی و اینکه گوشیم از گارانتی خارج باشه و در همین حالت بمونه.
امروز عصر قرار هست تماس بگیرم ببینم اماده شده یا نه. اما خب شدیدا احساس پوچی بهم دست داده و نه به خاطر پولش و به علت اینکه این آقایون بنده رو دروغگو و پنهانکار و دودره باز معرفی کردن(اینکه گفتن تو آب انداختی یا ضربه شدید زدی یا دادی بیرون تعمیر و الان آوردی پیش ما) و گوشیم رو از گارانتی خارج کردن راستش این خیلی برام سنگینه و غیر غابل هضم...
ولی چه باید کرد؟ باید قبول کنیم حتی تمایندگی رسمی نوکیا در ایران مثل نمونه های خارجیش جواب نمیده(حتی با وجود دستگاه نظارتی خودشون نوکیا کرلاین) این رو باید علت یابی کرد و ریشه یابی کرد...

A.N.A.P
03-03-2011, 12:18
دوستان قیمت جهانی این گوشی چنده ؟ قیمت داخل با گارانتی اصلی نوکیا توی گوشی شاپ زده 660.000 تومن ، یعنی 50 تومن یهو

گرون شده !:41: سوال دیگه اینکه مشکل هنگ و ری استارت مثلا از 100 تا گوشی چند تا این مشکلو دارن ؟

ممنون !:10:

sameta2008
03-03-2011, 12:48
دوستان من ovi suit رو که باز کردم میگه فریمور جدید اومده v.013.016.پروداکت کد گوشیم اینه:059D111 مثل اینکه این کد زبان فارسی نداره.
حالا از شما یه سوال دارم:
اگه من پروداکت کدش رو با جف عوض کنم،ovi suit آپدیتش میکنه؟یعنی فارسی میشه؟
بعد از تعویض پروداکت کد میشه دوباره برش گردوند کد اولی؟اون وقت قاتی نمیکنه؟
تعویض پروداکت کد که مشکلی برای گوشی پیش نمیاره؟
اگه پروداکت کد فارسی n8 آبی رو دارید برام بزارید.ممنون.

آفا لطفا زودتر جواب بدید،از ترافیک دانلود adsl ام زیاد نمونده،می خوام ببینم آپدیتش کنم یا نه.

avator20002000
03-03-2011, 13:09
این گوشی مثله اینکه خیلی مشکل پیدا کرده ولی من بهتون پیشنهاد می کنم اگه خواستید بگیرید از اتصالات اینترنشنال بگیرید.من خودم 3 تا گوشی اخر نوکیامو از اونجا گرفتم قبلیه مشکل پیدا کرده بود بردم گفت درست نمی شه گفت یه گوشی دیگه انتخاب کن منم یه لمسی برداشتم فقط حدود 70 80 ازم پول گرفت یعنی پول نو قبلیرو برام حساب کرد!
دمشون گرم تازه من گوشیمو 100 بار پرتم کرده بودم صفحش یه جاش تو رفته بود ولی بازم قبول کردن

M@hdi-B
03-03-2011, 16:43
این گوشی مثله اینکه خیلی مشکل پیدا کرده ولی من بهتون پیشنهاد می کنم اگه خواستید بگیرید از اتصالات اینترنشنال بگیرید.من خودم 3 تا گوشی اخر نوکیامو از اونجا گرفتم قبلیه مشکل پیدا کرده بود بردم گفت درست نمی شه گفت یه گوشی دیگه انتخاب کن منم یه لمسی برداشتم فقط حدود 70 80 ازم پول گرفت یعنی پول نو قبلیرو برام حساب کرد!
دمشون گرم تازه من گوشیمو 100 بار پرتم کرده بودم صفحش یه جاش تو رفته بود ولی بازم قبول کردن

انقدر بالای این گارانتی پول میره تون جیبشون که اون یدونه که به شما دادن پول خورد ته جیبشونه :46:

maziarzar
03-03-2011, 23:43
نه بابا با گارانتی اصلی615

avator20002000
04-03-2011, 00:21
انقدر بالای این گارانتی پول میره تون جیبشون که اون یدونه که به شما دادن پول خورد ته جیبشونه :46:

اره. ولی نسبت به اونای دیگه با انصاف تر هستن و خیلی خوب خدمات می دن.

iman206
04-03-2011, 08:05
سلام
دیروز عصر زنگ زدم به نعمیر کاره و گفتم چی شد گوشی؟
گفت که گوشیت آمادست بیا ببر:18:
خلاصه منم پاشدم رفتم دیدم آره راست میگه گوشی رو روشن کرده و گفت دهنی اش هم خراب بوده و صدا خوب منتقل نمیشده که اون رو هم برات عوض کردم.
ظاهرا گوشی درست شده بود و گفت 3-4 ساعت هم تستش کرده و مشکل نداشته تا الان.
چند تا sms زدم باهاش دیدم درسته و یک کم فشار آوردم تو منو باز کردن و برنامه و کارهای دیگه ببینم هنگ میکنه یا نه اما دیدم بسیار سریع و با صلابت پاسخ میده و مثل قبل که یک کندی قابل توجهی توش بود دیگه کاملا رفع شده..
هزینه اش هم کلا شد 90 تومن.
منم ازش یک فاکتور تعمیراتی گرفتم که ببرم تعزیرات و ادعای خسارت از نوکیا کنم. اما نمیدونم حالا که خودم تعمیرش کردم میشه بازهم ادعا کرد؟؟
در هر صورت الان ان8 کنارمه و باهاش پیامک بازی میکنم اما خب خیلی دیگه با این جریاناتی که سرم آمده جذابیتی برام نداره...
شما ببینید این همون گوشی بود که با ایراد "دستکاری بسیار شدید در CPU و غیر قابل تعمیر" از گارانتی اصلی خارج و باطل شده بود و جسدش رو به من برگردوندند. این نشون میده که نماینده نوکیا در ایران با اون دبدبه و کبکبش یک مهندس درست حسابی نداره تو مجموعه اش شایدم سیاست شرکت حالا که سودش کم شده اینه که از گرده کاربرا بزنه...
در هر صورت دیروز از یکی از دوستانم شنیدم که پسر این آقای نماینده رسمی نوکیا در ایران لامبورگینی خریده و سوار میشه که خب جای تعجبی نداره که از کجا آمده است...

من دیگه گارانتی اصلی نوکیا برام ارزشی نداره و اگه ادعایی هم بکنم برای جبران خسارتی هست که به ناحق به من زده اند. وگرنه اونجا یک مشت مهندس نما نشسته اند و اظهار نظر غیر کارشناسی میکنند.سوال من اینه اگر سی پی یو گوشی من اشکال شدید داره و غیر قابل تعمیره چطور الان درست شده و کار میکنه و سی پی یو هم تعمیر نشده؟؟ که اگر تعویض میشد باید سریال گوشی طبیعتا عوض میشد. یا اگر دستکاری شده بود باید روی برد اثری دیده میشد. چیپستی که الان تعویض شده به گفته یکی از دوستانم، به چیپست خازن معروفه و در تولیدات نوکیا به مشکل خورده است.(البته شخصا نمیدونم تا چه اندازه این حرف صحیح است ولی مطمئنم که هرچه بوده ایراد CPU نبوده است.)
آخرش هم رفتم نمایندگی اصلی و و به تحویلدار اونجا گفتم مستندات پرونده گوشیمو که از گارانتی خارج کردین بدید به من و حقمه بدونم که گفت ما وظیفه ای نداریم در این مسئله و گفتم پس این که غیر قابل تعمیر بود چطور الان زنده شده؟؟؟ و شما گفتین برد دستکاری شده اما من خودم برد رو دیدم سالم بوده که طرف گفت آقا باور میکنی من یک برد رو تا به حال تو زندگیم ندیدم؟؟!!
واقعا متاسفم فقط همین رو میشه گفت.
دوستان اگر تجربه ای دارند یا میدونن که میشه ادعای خسارت کرد از این شرکت ممنون میشم منو به نحوی در جریان بزارن.
یادم رفت اینو بگم که تعمیرکار گفت تا ده روز دیگه گوشیت رو تست کن و هر مشکلی براش پیش آمد بیا هزینه تعمیراتیت رو از من پس بگیر. آدم خیلی خوبی بود خدا عمرش بده.
با تشکر

astaragg
04-03-2011, 10:25
دوستان اگه کسی ایمیل نظارتی چیزی واسه این نوکیا میدونه بگه،من گفته های این دوستمون رو ترجمه میکنم

A.N.A.P
04-03-2011, 12:37
آره به نظرم اگه برای سایت اصلی نوکیا بفرستی بهتر باشه تا این بی شرفها !

دوستان قیمت جهانی این گوشی چنده ؟ قیمت داخل با گارانتی اصلی نوکیا توی گوشی شاپ زده 660.000 تومن ، یعنی 50 تومن یهو

گرون شده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوال دیگه اینکه مشکل هنگ و ری استارت مثلا از 100 تا گوشی چند تا این مشکلو دارن ؟

ممنون ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بی زحمت اینو هم جواب بدین آخه قراره N8 بگیرم میترسم !

iman206
05-03-2011, 17:50
امروز رفتم تعزیرات و از گارانتی اصلی نوکیا ایرانیان همراه سرویس شکایت کردم. گفتن تا دو هفته دیگه باهاتون تماس میگیریم.

sepantax
05-03-2011, 20:19
سلام
چرا این گوشی با nokia PC suite به کامپیوتر وصل نمیشه؟

*M!L4D*
05-03-2011, 21:14
سلام
چرا این گوشی با nokia PC suite به کامپیوتر وصل نمیشه؟
یعنی چی ...؟
خب PC Suite رو بنصب بعد از تو اون Connect a Phone رو بزن و بعد کانکت شدن با کابل یا بلوتوث رو انتخاب کن ...
مشکلت کجاست دوست عزیز ؟

sepantax
05-03-2011, 21:20
نه با کابل وصل میشه نه با بلوتوث.
پیغام خطا میده: "یه مشکلی با گوشی شما وجود داره، شما باید با ovi suite وصل بشین"
کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟
کسی تونسته N8 رو با PC suite به کامپیوتر وصل کنه؟

Namdarian
06-03-2011, 04:52
بر اساس نظر سنجی انتخاب شد:بهترین اسمارت فون در بازار ایران تا اسفند 89
منبع:مجله کالایاب
mobilestan.net/showpost.php?p=1859516&postcount=6222

sameta2008
06-03-2011, 13:40
من موس کامپیوترم رو به n8 وصل کردم و گوشی اون رو شناخت و باهاش کار کردم.
کیبورد هم بهش وصل میشه؟
این کیبوردهای ژله ای که تو بازار هست،میشناسه؟ و بهش میخوره؟

M@hdi-B
06-03-2011, 22:23
من موس کامپیوترم رو به n8 وصل کردم و گوشی اون رو شناخت و باهاش کار کردم.
کیبورد هم بهش وصل میشه؟
این کیبوردهای ژله ای که تو بازار هست،میشناسه؟ و بهش میخوره؟

بله کیبرد رو هم می شناسه.

من موس و کیبرد وایرلس وصل کردم همزمان کار کرد .. دانگل موس و کیبرد رو زدم سر کابل یو اس بی هاست:46:

BBNHFAK
07-03-2011, 17:41
من یه مشکل با وایرلس گوشی دارم
به وایرلس (روتر یا ad-hoc ) وصل میشه ولی وقتی میخواد وب بروزینگ کنه این پیامو میده
invalid server name:41:
من که هرچی تو فروم نوکیا گشتم مشکلم حل نشد
کسی این مشکلو داشته و حلش کرده؟؟؟

hamidkabiri6270
07-03-2011, 17:45
بچه ها مشکل پخش زیرنویس با پسوند هایی به غیر از srt حل نشد؟اونطوری که من تست کردم فعلا فقط زیرنویس های با پسوند srt بدون تبدیل کردن پخش میشه .همینطوره؟

sepantax
07-03-2011, 21:22
نه با کابل وصل میشه نه با بلوتوث.
پیغام خطا میده: "یه مشکلی با گوشی شما وجود داره، شما باید با ovi suite وصل بشین"
کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟
کسی تونسته N8 رو با PC suite به کامپیوتر وصل کنه؟

کسی اطلاعی داره؟
کسی تونسته N8 رو با نرم افزار PC suite به کامپیوتر وصل کنه؟

tarfan1364milad
07-03-2011, 23:02
من یه مشکل با وایرلس گوشی دارم
به وایرلس (روتر یا ad-hoc ) وصل میشه ولی وقتی میخواد وب بروزینگ کنه این پیامو میده
invalid server name:41:
من که هرچی تو فروم نوکیا گشتم مشکلم حل نشد
کسی این مشکلو داشته و حلش کرده؟؟؟

سایتی رو که شما باز میکنی فیلتره!با گوگل تست کن ببین اگه باز این پیغامو داد داخله کانکتیویتی برو اول اتصالو برقرار کن با مودم بعد تست کن!‏
در ادامه مشکله ایمان 206 هم بگم آقا جدا خیلی خوشحال شدم گوشیت تعمیر شد!اما یه توصیه به بقیه دوستان کنم امید وارم به ان8 دارا بر نخوره!من شخصا هیچ وقت دنباله سری ان نرفتم و نمیرم!زمانی که ان 95 اومدو یادتونه؟چقد خرابی و شکایتو...
هرکس قصده خریده این گوشی رو داره سی 7 بهترین جایگزینه!سرعتش دوبرابره به دلیله دوبرابر بودن رام!هیچ شکایتی در دنیا از هنگو دد و خرابی ازش نشده!اگرم خروجی اچدی ام ای مهمه واستون چند ماه صبر کنین ای 7 بخرین چون الان قیمتش فضاییه!اما هرکس عشقه ان 8 داره تجربه آقا نیما درسه خوبیه!موفق باشین

total_overdose
08-03-2011, 00:11
سایتی رو که شما باز میکنی فیلتره!با گوگل تست کن ببین اگه باز این پیغامو داد داخله کانکتیویتی برو اول اتصالو برقرار کن با مودم بعد تست کن!‏
در ادامه مشکله ایمان 206 هم بگم آقا جدا خیلی خوشحال شدم گوشیت تعمیر شد!اما یه توصیه به بقیه دوستان کنم امید وارم به ان8 دارا بر نخوره!من شخصا هیچ وقت دنباله سری ان نرفتم و نمیرم!زمانی که ان 95 اومدو یادتونه؟چقد خرابی و شکایتو...
هرکس قصده خریده این گوشی رو داره سی 7 بهترین جایگزینه!سرعتش دوبرابره به دلیله دوبرابر بودن رام!هیچ شکایتی در دنیا از هنگو دد و خرابی ازش نشده!اگرم خروجی اچدی ام ای مهمه واستون چند ماه صبر کنین ای 7 بخرین چون الان قیمتش فضاییه!اما هرکس عشقه ان 8 داره تجربه آقا نیما درسه خوبیه!موفق باشین
عزیزجون اطلاعات غلط نده .کی گفته 2 برابر بودن رام یعنی 2 برابر بودن سرعت؟:31:
سخت افزار ان8 و سی7 بسیار زیاد شبیه همه .بودن کسایی هم که سی7 داشتن ایراد پیدا کرده:46:

A.N.A.P
08-03-2011, 13:06
عزیزجون اطلاعات غلط نده .کی گفته 2 برابر بودن رام یعنی 2 برابر بودن سرعت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سخت افزار ان8 و سی7 بسیار زیاد شبیه همه .بودن کسایی هم که سی7 داشتن ایراد پیدا کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز این نکته رو میخواستم بپرسم که ROM گوشی E7 دو برابر ( 1GHZ ) گوشی N8 هست چه فرقی ایجاد میکنه ؟

tarfan1364milad
08-03-2011, 14:12
عزیزجون اطلاعات غلط نده .کی گفته 2 برابر بودن رام یعنی 2 برابر بودن سرعت؟:31:
سخت افزار ان8 و سی7 بسیار زیاد شبیه همه .بودن کسایی هم که سی7 داشتن ایراد پیدا کرده:46:

شما از اون دسته ادمهایی هستی که تعصبه بیجا دارن.برادره من شد ینفر حرفی بزنه سازه مخالف نزنی؟رام چیه؟میدونی؟همون درایو c گوشیته!همون که اگه تا خرخره پرش کنی گوشیت لال میشه!آره سی 7 سریعتره ما روی 2تا ان8 و 3تا سی 7 تست کردیم.ان 8 خیلی لگ میزنه!باور نداری تست کن!بیدلیل حرف نزن.در ضمن خوده نوکیا ازش به این نام اسم میبره
1.rise and shine
2.super fast
حالا باز بگو رام چه ربطی داره..شما درستشو بگو دوستانو راهنمایی کن.
در رابطه با خرابی بگم جدا سی 7 هیچ وقت دچار دد نشده شاید تو هزارتا گوشی یکی اینجوری باشه اما ان 8 از هر 10تا 5تا دچار دد شده!خاموش شده و دیگه بالا نیومده!اما هیچ شکایتی از سی 7 تا حالا تو هیچ فرومی نشده!دد بحثش با خرابی جداست.

mohamad skystar
08-03-2011, 20:30
من میخوام N8 بخرم.با این تعاریف دوستان در پست های فبلی نخرم؟؟؟
گیر کردم.
جواب بدین چون قراره این گوشی رو واسم بفرستن از اون ور آب.
اگه خرابیش زیاده که XPERIA X10 بگیرم.
اندروید بهتره یا سیمبیان؟؟؟
بسیار سر 2راهی قرار گرفتم.
قبلا SATIO داشتم کوچکترین عیبی نکرد.
اگه N8 عیب پیدا میکنه الکی این همه پول ندم.

A.N.A.P
08-03-2011, 21:16
دوستان N8 با گارانتی نوکیا اصل فنلاند وجود داره ؟

perspolis n5800
08-03-2011, 21:41
دوستان N8 با گارانتی نوکیا اصل فنلاند وجود داره ؟

من تو سایت دیدم 660 تومن گارانتی اصلی زده بود گارانتیاشون الکیه پول اضافه دادنه راستی چقدر قیمتش بالاست نمیخواد پایین بیاد اصلا اینقدر نمی ارزه با عرض معذرت از خدمت دوستان تاپیک n8:41:

hasanmotori
08-03-2011, 22:13
دوست عزیز این نکته رو میخواستم بپرسم که ROM گوشی E7 دو برابر ( 1GHZ ) گوشی N8 هست چه فرقی ایجاد میکنه ؟

رام واحدش مگابایته یعنی اینکه حجمه نه گیگاهرتز ... اون سی پی یو هست که میگن 1 گیگاهرتز
درایو c گوشی c7 یعنی همون مموری اصلیش 1 گیگابایت هست که مثلاً 600 مگش قابل دسترسه
مال ان8 512 مگه و مثلاً 100 مگش قابل دسترسه
تاثیریم رو سرعت نداره

mohamad skystar
08-03-2011, 22:34
میخوام N8 بخرم.با این تعاریف دوستان در پست های فبلی نخرم؟؟؟
گیر کردم.

avator20002000
09-03-2011, 00:03
حالا غیر از برتری هر کدوم از این سیستم عامل ها هر کدوم رو سی پی یو خوب خوب جواب می دن.سی پی یو اگه پایین باشه ماله موبایل هیچ کدومشون به درد نمی خوره فقط می هنگه!

A.N.A.P
09-03-2011, 13:44
من تو سایت دیدم 660 تومن گارانتی اصلی زده بود گارانتیاشون الکیه پول اضافه دادنه راستی چقدر قیمتش بالاست نمیخواد پایین بیاد اصلا اینقدر نمی ارزه با عرض معذرت از خدمت دوستان تاپیک n8:41:
چه سایتی ؟ Ghooshishop ؟ اون گارانتی اصل چین هست !

total_overdose
09-03-2011, 14:25
شما از اون دسته ادمهایی هستی که تعصبه بیجا دارن.برادره من شد ینفر حرفی بزنه سازه مخالف نزنی؟رام چیه؟میدونی؟همون درایو c گوشیته!همون که اگه تا خرخره پرش کنی گوشیت لال میشه!آره سی 7 سریعتره ما روی 2تا ان8 و 3تا سی 7 تست کردیم.ان 8 خیلی لگ میزنه!باور نداری تست کن!بیدلیل حرف نزن.در ضمن خوده نوکیا ازش به این نام اسم میبره
1.rise and shine
2.super fast
حالا باز بگو رام چه ربطی داره..شما درستشو بگو دوستانو راهنمایی کن.
در رابطه با خرابی بگم جدا سی 7 هیچ وقت دچار دد نشده شاید تو هزارتا گوشی یکی اینجوری باشه اما ان 8 از هر 10تا 5تا دچار دد شده!خاموش شده و دیگه بالا نیومده!اما هیچ شکایتی از سی 7 تا حالا تو هیچ فرومی نشده!دد بحثش با خرابی جداست.
من نه میدونم رام چیه نه درایو c چیه و نه...:46:
فقط میدونم که شما داری اشتباه میگی و 2تا دیگرم به اشتباه میندازی!
اولا که هیچ بشری درایو c گوشیش رو پر نمیکنه اونم گوشی مثله ان8!
ان8 حدود 160 مگ درایو c خالی داره و سی 7 هم حدود 300 تا! که هیچ اثری هم رویه سرعت نداره فقط انگار درایو c بیشتری داری که عملا هم نیاز نیست شاید رو گوشی های قدیمی نیاز بود چون فایل های دریافتی با بلوتوث بصورت پیشفرض رو c بود اما این گوشی خودش اتوماتیک که چیزی با بلوتوث و... بیاد به مموری یعنی درایو e انتقال میده !
شما روی هر چنتا تست کردی اشتباه تست کردی ممکنه ان8 تتون مشکل داشته!
من خودم 2تا ان8 که یکیش ماله خودمه با 5تا سی 7 که برا اقوام نزدیک گرفتم تویه سرعت کوچکترین فرقی باهم ندارن:46:
در ضمن یکی از سی 7 هایی که گرفتم ایراد پیدا کرد ولی اونم نرم افزاریه دادم بیرون درستش کنن
در ضمن دلیله اینکه میبینید ان8 اگه خرابی هم داشته بیشتر نشون داده بخاطر فروش بیشتر هست نه خود گوشی چون این دوتا گوشی بیش از 95 درصد برد و قطعاتشون یکی هست!
اما برای دوستانی که میخوان بخرن:
در مرحله اول سعی کنید با گارانتی بگیرید!
دوست نداشتید گارانتی داشته باشه همون موقع کامل تست کنید برین تو جی پی اس بزارین کامل وصل بشه چنتا چیز رو با هم باز کنید در کل یکم فشار به گوشی بیارید اگر ریست کرد بدونید گوشی ایراد داره!
برای دوستانی که میخرن چون سیمبین این ورژن کمی جدیدتره سعی کنید هر نرم افزاری نریزید سعی کنید اونایی که تست شده و یا مورد تایید هست نصب کنید.
هرگز از آنتی ویروسهایی که برای این گوشی دادن بیرون استفاده نکنید که دیدم چند نفر سر همین نرم افزار گوشیشون ایراد دار شده.

mohamad skystar
09-03-2011, 14:45
گیر کردم.

hamidkabiri6270
09-03-2011, 17:05
گیر کردم.

مقایسه کردن ان 8 و ساتیو کار اشتباهیه.ان 8 کاملا برتره.ساتیو فقط توی عکاسی اون هم تو بعضی موارد میتونه تا حدی با ان 8 رقابت کنه.ولی اگه امکانات دیگه ای که ان 8 داره را در نظر بگیرید میبینید که مقایسه این دو تا گوشی اشتباهه.اما در مورد x10 این به سلیقه شخصی شما بر میگرده .نمیشه گفت آندورویید بهتره یا سیمبین .از دیدگاه بعضی ها آندرویید مناسب تره و برای بعضیها هم سیمبین. در مورد خرابی من الان 3 ماهه این گوشی را دارم هیچ خرابی ندیدم تو این مدت و توی این سه ماه گوشی من نهایت 1-2 بار هنگ کرده.در کل گوشی خوبیه و همونطوری که حمید جان گفت با گارانتی اصلی بخرید که راه مطمئن تری هست.

tarfan1364milad
10-03-2011, 01:09
شما اگه کتابهایی مثه سیستم عاملو بخونی متوجه میشی که درایوی که سیستم عامل در اونجا نصب شده باید حتی الامکان خالی باشه تا زمانی که برنامه در حافظه اصلی جاش نشد از همین درایو استفاده کنه برای اجرا...حالا هرچه این فضا بیشتر باشه و خالیتر سرعتو رندر کردن بالاتر میره...باید بدونین که مهندسین نوکیا چیزایی بیشتر از ما میدونستن که ان ۸ رو که تجربه اول بوده رو تست کردن و دیدن این مقدار رام کم بوده و در محصولات جدیدتر مثه سی ۷ و ای ۷ دیگه این اشتباهو تکرار نکردن و نیازی نیست که شما بجایه اونها بشینی و تشخیص بدی که عملا نیاز نیست رام بیشتر باشه!‏!!در ضمن دقت کنین بعضی از نرم افزار ها واسه اجرایه بهتر پیش فرض در درایو سی نصب میشن...و بعضی از تم هایه سنگین رو باید در این درایو نصب کرد برای جلوگیری از لگ زدن..به تبع رامه بیشتر سرعته دستگاهو بیشتر میکنه..من هیچ ادعایی ندارم اما دوست داشتم کسایی رو که محصوله بهتر میخوان دچار اشتباه نشن..نه اینکه موجبه گمراهی دیگران بشم.هرکسی عاقلو مختاره که بررسی کنه کدوم درستره و به نفعشه..شما مواظب باش خودت باعثه گمراهی نشی دیگران میدونن چی دارن میگن!موفق باشین

Namdarian
10-03-2011, 03:48
گیر کردم.
با سلام . از نمایندگی بگیرید یعنی با ضمانت نوکیا . خیال راحت . اشکال هم پیش امد میروید و گارنتی اش را استفاده میکنید. اینجانب از خرید N8 بسیار خوشحالم و هرگز به ایفون و گالاکسی تمایل ندارم چون امکاناتی که میخواستم را فقط در N8 یافتم . ضمناً E7 وقتی مثا ایفون کارت حافظه نمیخورد یعنی یک نقطه ضعف بزرگ ! :13:

---------- Post added at 05:48 AM ---------- Previous post was at 05:46 AM ----------

تاپیک را ببینید
انتخاب شد:بهترین اسمارت فون در بازار ایران تا اسفند 89

tarfan1364milad
10-03-2011, 10:14
وقتی گوشی فلش خوره و هارد بش وصل میشه دیگه اسلات خور بودن یا نبودنش فرقی نداره!‏16 تا داخلی داره کافیه براش..اما قبول دارم واسه ایفون میشه یه نقطه ضعفه بزرگ!ولی ای 7 نه!

A.N.A.P
10-03-2011, 12:55
آقا ما کاملا گیج شدیم ! یکی میگه با گارانتی اصلا نخرید همش الکیه ولی یکی میگه حتما با گارانتی بخرید ! آخر چکار کنیم ؟

من تا حداکثر 2 ماه دیگه میخوام بخرم !

Masoud-Susa
10-03-2011, 13:25
آقا ما کاملا گیج شدیم ! یکی میگه با گارانتی اصلا نخرید همش الکیه ولی یکی میگه حتما با گارانتی بخرید ! آخر چکار کنیم ؟

من تا حداکثر 2 ماه دیگه میخوام بخرم !
به نظر من هم نیاز نیست با گارانتی بخری..گارانتی فقط و فقط پول الکی دادنه..من یه ماهه این گوشی رو گرفتم....آخ نگفته(بدون گارانتی و روش هم نوشته MADE IN CHINA ) بسیار بسیار هم از انتخابم راضی هستم...به شما هم پیشنهاد میکنم اگر خواستید بگیرید بدون گارانتی بگیرید ولی از جای مطمئن،یقین داشته باشید پشیمون نمیشید.:11:

A.N.A.P
10-03-2011, 13:57
دوستان رمزی که نشون میده گوشی چقدر کار کرده چیه ؟ میشه فهرستی از این رمز ها رو بدین ؟ مثل #06#* که سریال گوشی

هست !

amin n & i series
10-03-2011, 16:11
دوستان رمزی که نشون میده گوشی چقدر کار کرده چیه ؟ میشه فهرستی از این رمز ها رو بدین ؟ مثل #06#* که سریال گوشی

هست !
سلام
*#92702689# برای میزان کار کرد گوشی
*#7370# واسه فرمت گوشی
*#0000# واسه ورژن گوشی و...
همین چند تا رو من بلدم:10: