PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

Namdarian
17-01-2011, 09:09
با سلام .چطوری تقویم خود گوشی را میشود شمسی کرد ؟ کسی بلد است ؟
با تشکر

syeedalireza
17-01-2011, 20:24
قیمت امروز از پایتخت گرفتم 590 نسبت به دیروز و شنبه 20 تومن پایین اومده

رنگ اورجینال این گوشی چه رنگی؟نقره ای؟؟

amin2005
17-01-2011, 21:27
نخیر دوست عزیز
ربطی به فساد و ... نداره
من یادمه که تا وقتی که من N95 گرفتم این مشکل بود
حتی روی N95 هم بود
گوشی میزان دقیق باطری رو نشون نمیداد
همه هم میگفتن که این مشکل نوکیا هست
من باطری فابریک رو عوض کردم و باطری جدید هم گرفتیم همینجوری بود

برای رفع مشگل میشه از نرم افزاری به اسم NokiaBatteryMonitor استفاده کرد.این نرم افزار میزان شارژ گوشی و مدت کارکرد گوشی رو تو شرایط مختلف ازجمله مکالمه،برحسب دقیقه میگه.این نرم افزارو از store.ovi.com بگیرید.

sltavakoli
17-01-2011, 21:36
دوستان اصفهان قیمت امروز گوشی با گارانتی 570 بود.

چقدر دیگه ارزون میشه؟به 450 میرسه؟کی؟

amin2005
17-01-2011, 21:44
این چه حرفایه شما میزنی دوست عزیز!؟اولا حرفات همه غلطه دوما چند ماه دیگه هم میبینی گشیت به چه اوضاعی می افته!من دیگه جواب شمارو نمیدم!بای

با کمال میل منتظره اون روز هستم.راستش من بین خریدن این گوشی و گالکسی مردد بودم،اماوقتی کار به مقایسه کشید دیدم غیر از سیپیو چیز دیگه ای به نسبت این گوشی نداره.گوشی که از نظر قیمت با ان۸ تو یه رده هست.من نمیدونم چه نرم افزاری هست که سیپیو هزار بخواد و رو ان۸نصب نشه؟!اگه چنین چیزی رو میشناسی به من آدرسشو بده.یه سوال هم ازت دارم.تا حالا سیستمی رو دیدی که با ویندوز ایکس پی خوب کار میگنه اما زمانی که سون روش نصب میکنی سرعتش پایین میاد؟علت پایین اومدن سرعت چیه؟
راستی الان که اون پست اولیمو دیدم،میبینم یکم بد صحبت کردم،معذرت میخوام.

tooopoooli
18-01-2011, 00:16
با سلام خدمت دوستان عزیز
من به یک هارد اکسترنال احتیاج دارم و میخوام بخرم و میخوام این هارد به گوشیم هم بخوره و گوشی اونو ساپورت کنه
میخواستم بدونم که چه مدلی رو ان 8 میتونه ساپورت کنه ؟
اینم بگم که من چند مدل از هاردها از جمله
Western Digital Portable My Passport Essential 500G
Western Digital External My Book Essential 1TB
Seagate Portable Expansion 320GB
silicon-power - 2.5” Portable Hard Drive Armor A70
samsung 2.5 inch portable external hard drives 160 GB
رو تست کردم و نخوند یعنی فهمید که یه چیز بهش وصله ولی نتونست بخونه
یکی از دوستان هم گفتند که یک مدل سیگیت و یک مدل وسترن وصل کردن ساپورت نشده
اگه کسی مدل خاصی رو امتحان کرده و ساپورت شده لطفا توضیحات مدل هارد رو میخواستم
با تشکر
در ضمن گوشی فلش مموری هایی که نیاز به نصب برنامه روی سیستم رو دارند هم ساپورت نمیکنه من یک مدل ترنسند رو که همینطوری بود رو وصل کردم رو گوشی نشناخت ولی یه مدل کینگ استون و و رم ریدر که یه رم 8 توش بود رو وقتی وصل کردم گوشی شناخت و ساپورت کرد
فرمت فایل سیستم هم حتما باید fat32 باشه وntfs هم توسط گوشی ساپورت نمیشه
دوستان اگه مدل های دیگه رو تست کردن و ساپورت نشده به این لیست سیاه اضافه کنن
اگر هم مدل خاصی رو استفاده کردند که ساپورت شده لطفا با مشخصات کامل بگن که سایر دوستان هم استفاده کنن
البته من سامسونگ رو به fat 32 تبدیل کردم ولی بازم نخوند

Namdarian
18-01-2011, 04:47
با سلام . آپدیت جدیدی با نام Video در لیست آپدیتها اضافه شده است
این بروزرسانی موجب میشود بتوانید زیرنویس را نیز براحتی روی فیلم مشاهده کنید
هر کی آپدیت کرد از مسیر C:\Users\****\AppData\Local\Nokia\Nokia Ovi Suite\IAD\Download داخل ویندوز هفت برای دیگران آپلود کند چون خیلیها نتوانستند خوب آپدیت کنند
بجای ستاره ها نام کاربری ویندوزتان را باید بگذارید

BBNHFAK
18-01-2011, 09:54
دوستان اصفهان قیمت امروز گوشی با گارانتی 570 بود.
چقدر دیگه ارزون میشه؟به 450 میرسه؟کی؟
فکر کنم هیچوقتبه این قیمتی که شما میگی نمیرسه
چون حتی اگه قیمت پایه رو 350 یورو رو در نظر بگیریم (که البته تا 450 یورو متفاوته قیمت) بیشتر از 500 میشه
بعد هم این قیمت تا به دست خریدار تو ایران برسه حداقل میشه 550
----------------------------------------------------------------------
یه سوال هم دارم:
تو ایران ان8 ساخت فنلاند پیدا میشه یا همه ساخت چین هستن؟
نمایندگی نوکیا هم ان8 چینی میفروشه؟

syeedalireza
18-01-2011, 10:57
یه سوال هم دارم:
درسته همه ان8 چینی

tarfan1364milad
18-01-2011, 12:29
[QUOTE=tooopoooli;5779626][RIGHT]با سلام خدمت دوستان عزیز
من به یک هارد اکسترنال احتیاج دارم و میخوام بخرم و میخوام این هارد به گوشیم هم بخوره و گوشی اونو ساپورت کنه
میخواستم بدونم که چه مدلی رو ان 8 میتونه ساپورت کنه ؟
اینم بگم که من چند مدل از هاردها از جمله
[FONT=Calibri][SIZE=3]Western Digital Portable My Passport Essential 500G
Western Digital External My Book Essential 1TB
Seagate Portable Expansion 320GB
silicon-power - 2.5” Portable Hard Drive Armor A70

اقا دمه شما گرم.اطلاعاته جالبی بود.اتفاقا واسه این منظور من امروز اومدم یه سر به تاپیک بزنم..منم مشکله شمارو دارم..من سی گیت ۵۰۰ زدم میشناسه اما تا میخام برم توش میپره بیرونو نمیشناسش..هارده وسترن هم زدم باز نشناخت..یه فلش هم نشناخته تا حالا اونم سوپر تلنت هست.از این جدیدا هست که یه تیکه مشکین و باریک؟؟؟فرمتشم فت۳۲ هست..به نظرم باید بی خیاله هارد شد مگه از این ۲ترا بایتیا که ادابتور دارن......بازم ما منتظره مدله خواصی از هاردیم که تست شده و شناخته شده..راستی کسی asphalt 5 رو بازی کرده؟واسه شمام ریپ میزنه؟ممنون از دوستان..

yoosef_st
18-01-2011, 12:59
یعنی شماتوقع دارین یه هارد!! به گوشیتون وصل کنید و بشناسه و کار کنه و...؟

tarfan1364milad
18-01-2011, 13:55
با سلام . آپدیت جدیدی با نام Video در لیست آپدیتها اضافه شده است
این بروزرسانی موجب میشود بتوانید زیرنویس را نیز براحتی روی فیلم مشاهده کنید
هر کی آپدیت کرد از مسیر C:\Users\****\AppData\Local\Nokia\Nokia Ovi Suite\IAD\Download داخل ویندوز هفت برای دیگران آپلود کند چون خیلیها نتوانستند خوب آپدیت کنند
بجای ستاره ها نام کاربری ویندوزتان را باید بگذارید

دوسته عزیز من آپدیت کردم اما نحوه کار چطوره؟فایل زیر نویس رو کجا باید قرار داد؟

Gesher
18-01-2011, 16:12
دوست عزیز من در این پست و پستهای بعدی توضیحات مفصل دادم و لینک دانلود این آپدیت رو هم گذاشتم.روش ذخیره ی آپدیتها و نصب مستقیم در گوشی رو هم برای کسانیکه مشکل Fail موقع نصب آپدیتها بوسیله ی کامپیوتر دارند در دو صفحه بعد از اون نوشتم و چون مفصله مستقیما لینک میذارم برین خودتون بخونید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gesher
18-01-2011, 16:22
دوست عزیز ابتدا پیشنهاد میکنم این ویدیو رو ببینید تا از قابلیها ی بالای USB OTG بطور عینی آگاه بشید
SSD های لپتاپی (شبیه HDD های پاسپورتی هستند ولی برق مصرفی ناچیزی دارند) رو براحتی میتونید به این گوشی وصل کنید.همینطور هاردهای اکسترنالی که آداپتور دارند
خیلی از کول دیسکها رو هم همینطور
البته فعلا فرمت فایل FAT32 قابل پشتیبانی هست و بزودی با آپدیتی که میاد NTFS رو هم پشتیبانی میکنه
احتمالا با این آپدیتها که تدریجا داره میاد مشکل نشناختن بعضی کول دیسکها هم حل خواهد شد و چندان نگران نباشید
یادتون نره این گوشی تنها حدود 3 ماه هست از عرضه ی جهانیش میگذره...

tarfan1364milad
18-01-2011, 17:55

نه تنها هارد بلکه ویژگی هایه دیگه ای هم usb otg داره..برای مثال بش موس یا کیبورد وصل میشه..شما با وصل کردن موس بهش و اتصال به تلویزیون عملا یه کامپیوتر تو دستاتون دارین!وب گردی رو لذت بخش میکنه و ..
راستی دوستان فرقه آپدیت با آپگرید چیه؟و اینکه هیچ راهه قانونی واسه آپگرید نرم افزاره گوشی به فریمور های جدید اورجینال نیست؟غیر از -- و فونیکس و کوک منظورمه..آیا آپدیتی که من با گوشی انجام میدم همون کاره آپگریدو میکنه؟

mr_khodaei2008
18-01-2011, 18:47
دوستان گوشي شاپ قيمتشو 20 تومن گرون كرده چرا ؟ مگه قيمت گوشي بالا رفته

sabok sangin
18-01-2011, 21:43
سلام
منم امروز رفتم N8 خریدم با گارانتی 630 تومن
ولی یه چیزی نظر منو جلب کرد و اونم این که تو قسمت موزیک 150 تا اهنگ ایرانی بود
یعنی این گوشی دست 2 بوده ؟یا واسه همه اینطوریه؟
ممنون میشم سری جواب بدید تا فردا صبح وقت دارم

hamidkabiri6270
18-01-2011, 23:00
سلام
منم امروز رفتم N8 خریدم با گارانتی 630 تومن
ولی یه چیزی نظر منو جلب کرد و اونم این که تو قسمت موزیک 150 تا اهنگ ایرانی بود
یعنی این گوشی دست 2 بوده ؟یا واسه همه اینطوریه؟
ممنون میشم سری جواب بدید تا فردا صبح وقت دارم

سلام

دوست عزیز گوشیتون مشکلی نداره تمام گوشیهای ان 8 گارانتی دار باید داخلش این آهنگهای ایرانی وجود داشته باشه.

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

زیرنویس فیلم را بدون آپدیت هم گوشی پخش میکنه .اگه زیرنویس چسبیده به فیلم باشه که به راحتی پخش میکنه.اگه هم زیرنویس فیلم به صورت یه فایل جدا از فیلم باشه کافیه با نرم افزار jet audio زیرنویس را به فیلم بچسبونید و به راحتی تماشا کنید.

tarfan1364milad
19-01-2011, 00:06
سلام

دوست عزیز گوشیتون مشکلی نداره تمام گوشیهای ان 8 گارانتی دار باید داخلش این آهنگهای ایرانی وجود داشته باشه.

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

زیرنویس فیلم را بدون آپدیت هم گوشی پخش میکنه .اگه زیرنویس چسبیده به فیلم باشه که به راحتی پخش میکنه.اگه هم زیرنویس فیلم به صورت یه فایل جدا از فیلم باشه کافیه با نرم افزار jet audio زیرنویس را به فیلم بچسبونید و به راحتی تماشا کنید.

نه داداش..از من میشنوی آپدیت کن..زیر نویس رو که با پسوند اس آر تی هستو اگه بریزی تو گوشی اجرا میکنه.اینا همه واسه اینه درده سره کانورت رو نداشته باشیم.الان هم فیلمو مستقیم میریزی هم زیرنویسو..حالا اپل داراش برن کانورت کنن و اعصابشونو بزارن سره کانورت اونم با گوشیی که پردازنده 1 داره و ما 680:8:

tooopoooli
19-01-2011, 20:43
برای رفع مشگل میشه از نرم افزاری به اسم NokiaBatteryMonitor استفاده کرد.این نرم افزار میزان شارژ گوشی و مدت کارکرد گوشی رو تو شرایط مختلف ازجمله مکالمه،برحسب دقیقه میگه.این نرم افزارو از store.ovi.com بگیرید.

نه بابا NokiaBatteryMonitor هم گیچ میزنه برای من خود گوشی 50% نشون میداد و NokiaBatteryMonitor لو باطری میداد و بهش محل نداشتم تا وقتی که شارژ رو خود گوشی بعد از حدود 10 ساعت چک کردم دیدم NokiaBatteryMonitor داره 37% رو نشون میده و گوشی 40% به این برنامه ها هم نمیشه اعتماد کرد:41::27:

A.N.A.P
20-01-2011, 01:52
یه سوال هم دارم:
من یه جا اصل فنلاند دیدم 640.000

ebow
20-01-2011, 11:08
salam,man 1 mahi mishe n8 kharidam.
biii nahayat ham azash raziiam.
az tabriiz khariidam 555000
asle fandland(ziresh neveshte)

ebow
20-01-2011, 11:10
man ba kable 3fish etesal be tv vaghti goshi ro be tv vasl mikonam tasvire goshi roy tv kochik neshoon mide,har che ghadram gashtam jai vase tanzimatesh nadidam,
lotfan age kasi midone komak va rahnamai kone

BBNHFAK
20-01-2011, 12:44
من یه جا اصل فنلاند دیدم 640.000
ولی من شنیدم اونایی که زده فنلاند هم فقط لیبل فنلانده و چین میزنه
تو جی اس ام نوشته بود فنلاندی هم هست
حالا حرف کدومو باید باور کنیم؟؟؟
نوکیا میگه همه کارگرا به یه اندازه آموزش دیدن بین فنلاند و چین هم فرقی نیست
ولی حتی تو فروم نوکیا میگن سیستم کنترل کیفیت چین مشکل داره:2:
چرا ان8 رو مثل مدل های قدیمی آلمان و مجارستان تولید نمیکنن؟؟؟

hr7
20-01-2011, 18:12
سلام دوستان . من میخوام n8 بخرم ولی تا حالا با تاچ جماعت کار نکردم . میشه معایب تاچ بودن رو بگید ؟ یکی میگفت موقع راه رفتن نمیشه اس ام اس نوشت . اگه میشه معایب این گوشی رو بگید . ممنون

A.N.A.P
20-01-2011, 23:13
دوستان کسانی که N8 گرفتن ازش راضی هستین ؟ گوشی خوبیه ؟ من میخوام قبل یا بعد از عید بگیرم !

یه سوال دیگه : صفحه این گوشی Full Touch هست دیگه ؟

در ضمن یه جای خوب و منصف برای خرید با گارانتی معرفی میکنید که به آدم نندازه ؟ گارانتی نوکیا تو ایران خوب

هست ؟ قیمتش بدون گارانتی چنده ؟

ممنون !

A.N.A.P
20-01-2011, 23:22
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این سایت که آخرین قیمت ها رو داره ، نوشته :

مدت زمان گارانتی : 12ماه کشور سازنده : چين تحت ليسانس نوكيادوستان کیفیت چینی با فنلاند تفاوت داره ؟

نوکیا اگه فنلاندی باشه انصافا آدم خیالش راحت تره !

ali racer
21-01-2011, 00:02
نه داداش..از من میشنوی آپدیت کن..زیر نویس رو که با پسوند اس آر تی هستو اگه بریزی تو گوشی اجرا میکنه.اینا همه واسه اینه درده سره کانورت رو نداشته باشیم.الان هم فیلمو مستقیم میریزی هم زیرنویسو..حالا اپل داراش برن کانورت کنن و اعصابشونو بزارن سره کانورت اونم با گوشیی که پردازنده 1 داره و ما 680:8:
مثل این که زیر نویس فایل های mkv رو پخش نمیکنه...درسته ؟

اپل دارا برنامه پلیر که همه مدل زیر نویس رو ساپورت کنه زیاد دارن دوست من
تنها خاصیت گوشی های اپل همینه:31:

syeedalireza
21-01-2011, 11:48
دوستان الان یه ان8 بگیرم از کجا بفهمم که گوشی همه چیش درسته؟
گارانتی ... آپدیت ها ... برنامه ... کلا همه چی؟؟؟تقلبی بودن یا نبودن
لطفا دقیق راهنمایی کنید...

ali racer
21-01-2011, 12:50
این تغییراتی که به احتمال خیلی زیاد تو آپدیت های بعدی رخ میده
NEXT FIRMWARE PR 1.1 IS COMING ON 24 JAN.
IMROVEMENTS & CHANGELOG-
^New W Lan Icon
^New clock animation if you select
for the screensaver to have music song listed
^Overall fast and very smooth
performance.
New features-
^landscape dialer
^search for music,pictures etc
^ new split input
interface (cool)
^cached web
pages with forward and backward
buttons,
^configuration of view
for functions,(grid and list)
^navigation using address from
contact book
BUGS IT WILL FIX ARE-
^WLAN search,
^the
functionality of not saving the
message for SMS, keyboard … ^Touch responsiveness.
After that PR2.0 BIG UPDATE WILL RELEASE ON FEB 15
50+improvements r coming
-like new web browser with lots of function like copy,paste,multiple tabs,visual bookmarks ,web page saving,synchronisation with pc,ultra fast etc.
-split screen keyboard
-new impoved gallery
-improvement in homescreens etc

Namdarian
21-01-2011, 13:20
مثل این که زیر نویس فایل های mkv رو پخش نمیکنه...درسته ؟

اپل دارا برنامه پلیر که همه مدل زیر نویس رو ساپورت کنه زیاد دارن دوست من
تنها خاصیت گوشی های اپل همینه:31:
با سلام . همین حالا روی x264 mkv 1280x720 امتحان کردم مشکلی در پخش زیرنویس نداشت . اشکال مربوط به پخش نشدن صدا در فایلهای سنگینتر از 1 و خرده ای گیگ است .

M@hdi-B
21-01-2011, 14:59
سلام علی

تغییراتی تو اینترفیس سیمبین ایجاد میشه یا نه؟ یه چیزایی شنیدم می خوام بیشتر بدونم:20:

mohandes e ekhraji
21-01-2011, 15:01
سلام دوستان . من میخوام n8 بخرم ولی تا حالا با تاچ جماعت کار نکردم . میشه معایب تاچ بودن رو بگید ؟ یکی میگفت موقع راه رفتن نمیشه اس ام اس نوشت . اگه میشه معایب این گوشی رو بگید . ممنون
تاچ داریم تا تاچ!ان ۸ مثل ایکس ۱۰ گالاکسی دزایر و ......گوشی هایی که درست حسابین تاچ نداره اصطلاحا مولتی تاچ یا همون نیشگون با دو انگشت نداره قسمت تایپش !پس مثل کربی اسباب بازیه!اطلاعات بیشتر سایت gsm.ir

tarfan1364milad
21-01-2011, 15:05
نه..کی گفته؟شما هر فایلی بجز vob بریزی اجرا میکنه.زیر نویس هم همینطور..در ضمن در آپدیت هایه بعدی باید مقایسه کرد الان خیلی زوده!
در ضمن الان 4 ماهه از وروده این گوشی میگذره.بذارین آپدیتا بیان بعد نظر بدین!جدا کوربی رو با این گوشی مقایسه میکنین؟!!چی بگم والا.بالاخره اینم حرفیه!آندروید یادتون رفته؟نسخه 1.6!واقعا چی داشت؟65000 رنگ!شما بعد از pr 2 بیا مقایسه کن گلکسیو دیزایرو..راستی یه سرچ تو گوگل بزن لیست گوشی هایه سرطان زا ببین چه خبره دوسته خوب!راستی علی ریسر عزیز در صفحه قبل لیست امکاناته آپدیته جدیدو لطف کرده گذاشته..

mohandes e ekhraji
21-01-2011, 15:26
نه..کی گفته؟شما هر فایلی بجز vob بریزی اجرا میکنه.زیر نویس هم همینطور..در ضمن در آپدیت هایه بعدی باید مقایسه کرد الان خیلی زوده!
در ضمن الان 4 ماهه از وروده این گوشی میگذره.بذارین آپدیتا بیان بعد نظر بدین!جدا کوربی رو با این گوشی مقایسه میکنین؟!!چی بگم والا.بالاخره اینم حرفیه!آندروید یادتون رفته؟نسخه 1.6!واقعا چی داشت؟65000 رنگ!شما بعد از pr 2 بیا مقایسه کن گلکسیو دیزایرو..راستی یه سرچ تو گوگل بزن لیست گوشی هایه سرطان زا ببین چه خبره دوسته خوب!راستی علی ریسر عزیز در صفحه قبل لیست امکاناته آپدیته جدیدو لطف کرده گذاشته..
دوست عزیز منظورت رو من فهمیدم!قسمت اولش با یکی دیگه بودی دومش با من!شما اطلاعات نداری چرا بیخود راهنمایی میزنی؟اپدیت نوکیای زپرتی رو با ایکس ۱۰ اندروید دار مقایسه میکنی که سونی پشتشه؟مگه اصلا مولتی تاچ علکیه رو سیمبین جواب بده؟

ali_power42
21-01-2011, 15:45
لطفا حذف شود

mohandes e ekhraji
21-01-2011, 15:47
Display Type AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 360 x 640 pixels, 3.5 inches
- Multi-touch input method
- Proximity sensor for auto turn-off
- Accelerometer sensor for UI auto-rotate
- Scratch resistant Gorilla glass display
برگرفته از gsmarena.com
میدونم توام ان ۸ داری اما مطمینم نمیدونی تو قسمت تایپش مولتی تاچ نداره!میدونی دادا؟اصلا ان ۸دیدی؟مولتی تاچ چیه برامون توضیح میدی؟

ali_power42
21-01-2011, 16:09
میدونم توام ان ۸ داری اما مطمینم نمیدونی تو قسمت تایپش مولتی تاچ نداره!میدونی دادا؟اصلا ان ۸دیدی؟مولتی تاچ چیه برامون توضیح میدی؟

تو هنوز یاد نگرفتی توی یک فروم چجوری حرف بزنی؟؟؟؟
چند سالته ؟؟؟من پست رو نوشتم ولی بعدش پشیمون شدم و گفتم بهتره بحث بی ربط به تاپیک نداشته باشیم و پاکش کردم ولی به محض پاک کردن با پست تو روبرو شدم و مجبور به جواب دادن شدم
خیلی قبل از اینکه n8 بیاد تو بازار همه میدونستن که هر جایی multi touch نداره اما چون 2 پست قبلیت طوری بود که ممکن بود کسی فکر کنه اصلا multi touch نداره اونو گذاشتم که بلافاصله هم پاکش کردم ولی تو ازش نقل قول گرفتی...
دوما اصلا به تو ربطی نداره که من چی مینویسم
برخوردت نه با من درست بود نه با اون یکی دوستمون

mohandes e ekhraji
21-01-2011, 16:16
تو هنوز یاد نگرفتی توی یک فروم چجوری حرف بزنی؟؟؟؟
چند سالته ؟؟؟من پست رو نوشتم ولی بعدش پشیمون شدم و گفتم بهتره بحث بی ربط به تاپیک نداشته باشیم و پاکش کردم ولی به محض پاک کردن با پست تو روبرو شدم و مجبور به جواب دادن شدم
خیلی قبل از اینکه n8 بیاد تو بازار همه میدونستن که هر جایی multi touch نداره اما چون 2 پست قبلیت طوری بود که ممکن بود کسی فکر کنه اصلا multi touch نداره اونو گذاشتم که بلافاصله هم پاکش کردم ولی تو ازش نقل قول گرفتی...
دوما اصلا به تو ربطی نداره که من چی مینویسم
برخوردت نه با من درست بود نه با اون یکی دوستمون
دوست من واسه این که اطلاعاتت اشتباه بود پاک کردی!ضمنا من بچه شما بزرگ!عصبانی نباش!دنبال حاشیه هم نباش

ali_power42
21-01-2011, 16:20
توضیح دادم که چرا اونو نوشتم و چرا پاکش کردم ولی چیزی اشتباه نبود.بی خیال دادا.موفق باشی

mohandes e ekhraji
21-01-2011, 16:26
توضیح دادم که چرا اونو نوشتم و چرا پاکش کردم ولی چیزی اشتباه نبود.بی خیال دادا.موفق باشی
باشه هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!1

total_overdose
21-01-2011, 20:21
تاچ داریم تا تاچ!ان ۸ مثل ایکس ۱۰ گالاکسی دزایر و ......گوشی هایی که درست حسابین تاچ نداره اصطلاحا مولتی تاچ یا همون نیشگون با دو انگشت نداره قسمت تایپش !پس مثل کربی اسباب بازیه!اطلاعات بیشتر سایت gsm.ir
دوست عزیز گمراه نکن دیگرون رو!
جناب hr7 تاچ ان8 عالی و مالتی تاچ هم اصلا در تایپ مورد استفاده نیست :46: نه فقط در سیمبین بلکه در گوشی دیگم که آندرویده استفاده نداره!
مالتی تاچ فقط تویه بازی و کار با وب بروزر و گالری عکس کاربرد عمده داره! که تویه ان8 هم به خوبی کار میکنه!
خدارو شکر ایکس 10 هم مالتی تاچ دار شد:27: اونم فقط دو انگشتی تا این دوستمون قرارش بده کنار گالاکسی:31:

syeedalireza
21-01-2011, 21:32
دوستان برنامه spb mobile shell گرفتم ولی انگار باید برنامه ساین کنیم
چجوری میتونم ساینش کنم؟؟؟
چجوری کوییک آفیس رجیستر کنم؟؟؟

M@hdi-B
21-01-2011, 21:40
دوستان برنامه spb mobile shell گرفتم ولی انگار باید برنامه ساین کنیم
چجوری میتونم ساینش کنم؟؟؟
چجوری کوییک آفیس رجیستر کنم؟؟؟

شما گوشیو ه ک کن دیگه از بابت ساین خیالت راحت میشه ..به زودی طی یه عملیات کپی پیست از موبایلستان آموزشش رو می ذارم:31:

پ.ن: سرعتو نیگا :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ERFANMAHAN
21-01-2011, 22:25

كي ميگه مولتي تاچ نداره هاااااااا:18:

من خودم كاركردم داشت حالا شما چطور ميگي نداره

ebow
21-01-2011, 22:49
سلام.با چه روشهایی میتونم گوشی رو آپدیت کنم؟

syeedalireza
21-01-2011, 23:22
شما گوشیو ه ک کن دیگه از بابت ساین خیالت راحت میشه ..به زودی طی یه عملیات کپی پیست از موبایلستان آموزشش رو می ذارم:31:

پ.ن: سرعتو نیگا :31:

دمت گرم کارمون راه بندازی که ممنونت میشیم

tarfan1364milad
22-01-2011, 00:34
[/COLOR]
دوست عزیز منظورت رو من فهمیدم!قسمت اولش با یکی دیگه بودی دومش با من!شما اطلاعات نداری چرا بیخود راهنمایی میزنی؟اپدیت نوکیای زپرتی رو با ایکس ۱۰ اندروید دار مقایسه میکنی که سونی پشتشه؟مگه اصلا مولتی تاچ علکیه رو سیمبین جواب بده؟

نه دیگه!داری....تو که سواد داری برو سه پا مسیج بنویس!مثلا تو با با مولتی چطور تایپ میکنی که با یه انگشت نمیشه!شعر میگی چرا پسره خوب؟ما بی سواد تو با سواد!تو اگه مهندس بودی اخراجت نمیکردن مهندس اخراجی!هر وقت یه هارد یا یه موس زدی گوشیت شناختش بعد ازش تعریف کن!محضه اطلاعت ان 8 طرحی بود که مایکروسافت ساله 2005 اندر کفش بودو ایدشو در سر میپروروند که بده بیرون این لامسب تکنولوژیو اما نتونست نوکیا زد رو دسش بعد از گلکسی دم میزنی که اگه گوگل نبود حرفی واسه گفتن نداشت!نه سامسونگ نه اریکسون ماله این حرفا نیستن که بخان با نوکیا دمخور شن!زیاد سخت نگیر تو با سامسونگی که اگه حمایته سونی پشتش نباشه روپا نیست حال کن مام با افتضاحه نوکیا! اینم مدرک برو ببین به سوادت اضافه کن!

n8fanclub.com/2010/12/nokia-n8-multimedia-touch-computer.html

mohandes e ekhraji
22-01-2011, 10:37
[/COLOR]

نه دیگه!داری....تو که سواد داری برو سه پا مسیج بنویس!مثلا تو با با مولتی چطور تایپ میکنی که با یه انگشت نمیشه!شعر میگی چرا پسره خوب؟ما بی سواد تو با سواد!تو اگه مهندس بودی اخراجت نمیکردن مهندس اخراجی!هر وقت یه هارد یا یه موس زدی گوشیت شناختش بعد ازش تعریف کن!محضه اطلاعت ان 8 طرحی بود که مایکروسافت ساله 2005 اندر کفش بودو ایدشو در سر میپروروند که بده بیرون این لامسب تکنولوژیو اما نتونست نوکیا زد رو دسش بعد از گلکسی دم میزنی که اگه گوگل نبود حرفی واسه گفتن نداشت!نه سامسونگ نه اریکسون ماله این حرفا نیستن که بخان با نوکیا دمخور شن!زیاد سخت نگیر تو با سامسونگی که اگه حمایته سونی پشتش نباشه روپا نیست حال کن مام با افتضاحه نوکیا! اینم مدرک برو ببین به سوادت اضافه کن!

n8fanclub.com/2010/12/nokia-n8-multimedia-touch-computer.html
شما فقط رجز خوندی!اصلا هیچی سر در نمیاری!یو اس بی گویینگ با امکانات گالاکسی و ایکس ۱۰ یکی میدونی؟

كي ميگه مولتي تاچ نداره هاااااااا:18:

من خودم كاركردم داشت حالا شما چطور ميگي نداره
این دوست پایینیمونم حتی میدونه یک چیزایی اما شما نه!

دوست عزیز گمراه نکن دیگرون رو!
جناب hr7 تاچ ان8 عالی و مالتی تاچ هم اصلا در تایپ مورد استفاده نیست :46: نه فقط در سیمبین بلکه در گوشی دیگم که آندرویده استفاده نداره!
مالتی تاچ فقط تویه بازی و کار با وب بروزر و گالری عکس کاربرد عمده داره! که تویه ان8 هم به خوبی کار میکنه!
خدارو شکر ایکس 10 هم مالتی تاچ دار شد:27: اونم فقط دو انگشتی تا این دوستمون قرارش بده کنار گالاکسی:31:
شما داری گمراه میکنی!همین ایکس ۱۰ بخاطر این میزاری کنار گالاکسی!چون اتفاقا دوتاشونم کاملا تو همه بخشا مولتی تاچه!اندروید داره!۱گیگا هرتز سی پی یو داره!فیلم برداری اچ دی!دوربین ۸مگاپیکسلی!

chessmathter
22-01-2011, 12:45
شما فقط رجز خوندی!اصلا هیچی سر در نمیاری!یو اس بی گویینگ با امکانات گالاکسی و ایکس ۱۰ یکی میدونی؟
!

امکانات گالکسی چیه دوست من؟امکانات همون سخت افرا یا نرم افزاه؟
ان 8 در همه جا مواتی تاچرو ساپورت میکنه به غیر از کیبورد. که اونم با اپدیت می تونه حل شه.
الان مشکل تاچه ان 8 ه یا مثلا تایپ کردن با هاش سخته؟

A.N.A.P
22-01-2011, 12:59
دوستان کسانی که N8 گرفتن ازش راضی هستین ؟ گوشی خوبیه ؟ من میخوام قبل یا بعد از عید بگیرم !

در ضمن یه جای خوب و منصف برای خرید با گارانتی معرفی میکنید که به آدم نندازه ؟ گارانتی نوکیا تو ایران خوب

ممنون !

دوستان عزیز خواهشا اگه میتونید جواب بدید !:10:

total_overdose
22-01-2011, 13:06
شما داری گمراه میکنی!همین ایکس ۱۰ بخاطر این میزاری کنار گالاکسی!چون اتفاقا دوتاشونم کاملا تو همه بخشا مولتی تاچه!اندروید داره!۱گیگا هرتز سی پی یو داره!فیلم برداری اچ دی!دوربین ۸مگاپیکسلی! دوست عزیز متاسفانه شما بیش از اونچه که فکر میکردم بی اطلاع هستین:13:
اینجا کلوپ ان8 هست نه ایکس10 و گالاکسیو ...
اما برای شما که این دوتارو یکی میکنی بزار بگم:
1.بله آندروید دارن هردو اما گالاکسی 2.2 و تا مدتی دیگه هم 2.3 ولی ایکس10 برای همیشه 2.1 .البته برای کسی که یک گوشی آندروییدی میخره خیلی سخته که بدونه همیشه همینه حتی سیمبین3 هم تازه اومده و تغییرات چشمگیری رو تویه آینده داره...
2.سی پیو هر دو 1 گیگ درست اما این کجا آن کجا ! آخه برادر من 1گیگ هامینگ برد با گرافیکش کجا و 1 گیگ ایکس10 کجا!!!
3.فیلم برداری اچ دی ایکس 10 هم که طبق مقایسه ها شاید بشه با ویواز مقایسش کرد و نه ان8 و گالاکسی.
البته مشکل چیز دیگری هست! مشکل اینه که ایکس10 در برابر گالاکسی حرفی نداره بزنه نه سونی اریکسون!
مطمعنا سونی اریکسون هم محصول جدیدی رو برایه مبارزه با گالاکسی داره!
دوستان من رو ببخشید :31: چون این موارد بالا هیچ ربطی به کلوپ ان8 نداشت فقط خواستم راهنمایی به این دوستمون بدم!

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

من که راضیم.پیشنهاد میکنم اگه میدونید با خواسته هاتون یکی بگیرین:46:
بله کاملا فول تاچ هست!
اینم دیگه بستگی به خودتون داره البته من در شهر شما نیستم ولی تا جایی که میدونم قیمت بی گارانتیش تهران کشیده بالا شما همون با گارانتیشو برای اطمینان بیشتر بگیرین بهتره.در ضمن از صحت گارانتی با ارسال سریال گوشی به شماره گارانتی به صورت اس مس مطمعن بشید:46:

ERFANMAHAN
22-01-2011, 13:34
دوست عزیز متاسفانه شما بیش از اونچه که فکر میکردم بی اظلاع هستین:13:
1.بله آندروید دارن هرئو اما گالاکسی 2.2 و تا مدتی دیگه هو 2.3 ولی ایکس10 برای همیشه 2.1 .البته برای کسی که یک گوشی آندروییدی میخره خیلی سخته که بدونه همیشه همینه حتی سیمبین3 هم تازه اومده و تغییرات چشمگیری رو تویه آینده داره...
2.سی پیو هر دو 1 گیگ درست اما این کجا آن کجا ! آخه برادر من 1گیگ هامینگ برد با گرافیکش کجا و 1 گیگ ایکس10 کجا!!!
3.فیلم برداری اچ دی ایکس 10 هم که طبق مقایسه ها مالی نیست.
البته مشکل چیز دیگری هست! مشکل اینه که ایکس10 در برابر گالاکسی حرفی نداره بزنه نه سونی اریکسون!
دوستان من رو ببخشید :31: چون این موارد بالا هیچ ربطی به کلوپ ان8 نداشت فقط خواستم راهنمایی به این دوستمون بدم!

من هم با شما كاملا موافقم

Namdarian
22-01-2011, 13:49

ممنون !

با سلام . صفحات قبل همه ی این سوالات تکراری شما و دیگران پاسخ داده شده . ایکاش قدری حوصله بخرج داده و مطالعه کنید......
اینجانب HTC HD2 هم دست گرفتم N8 را هم دست گرفتم
N8 را از هر نظر ترجیح میدهم . هر چند نمایشگر کوچکتر آن برای چک کردن صفحات وب در برابر HD2 یا Galaxy رنگ میبازد ولی امکانات متعدد ارتباطی خارجی و پرکاربرد ان از قبیل USB OTG , HDMI , AV Out , FM Transmitter , Ovi Map GPS و.... و نیز امکانات داخلی ان را بر سایر گوشیهای دارای سیستم عاملهای صرفاً تبلیغاتی کاملاً ترجیح میدهم و این امکانات از نظر سایرین هم بسیار عجیب الخلقه مینماید
فول تاچ یعنی چه بیا بگو ولی نمایشگر ان بارها گفتند در محیطهای لازم چند لمسی است
جای خوب و منصف میخواهی ؟ نمایندگیهای فروش نوکیا جاهای خوب و منصف ان هستند که از طریق سایت فارسی نوکیا یا تماس با نمایندگی مرکزی نوکیا میتوانی مطلع شوی .

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

ضمناً این تاپیک بدجور دارد بحالت بحثهای پیش پا افتاده و دعواهای عوامانه تبدیل میشود . قبلاً اینجور نبود . ادم ترجیح میدهد تاپیک فوروم موبایلستان را برود چون هر روز 10 صفحه جلو میرود و همه اش هم مباحث به روز فنی و رفع اشکال و مسائل بدرد بخور

ERFANMAHAN
22-01-2011, 15:24
[/ضمناً این تاپیک بدجور دارد بحالت بحثهای پیش پا افتاده و دعواهای عوامانه تبدیل میشود . قبلاً اینجور نبود . ادم ترجیح میدهد تاپیک فوروم موبایلستان را برود چون هر روز 10 صفحه جلو میرود و همه اش هم مباحث به روز فنی و رفع اشکال و مسائل بدرد بخور

اين حرف شما درست اما خوب بعضي ها يه چيزي رو نميدونن بهشون ميگي هم بهت ميگن نفهم:13::18:من كه موندم چرا قبول نمي كنن

من كه با هر دو تايپيك هستم

ERFANMAHAN
22-01-2011, 15:40
اينم از آندرويد (نمي خوام توهين كنم اما آندرويد بدجوري داره دونه دونه دستش رو ميشه)

رسوايي جديد گوگل:سرقت كدهاي جاوا و استفاده در آندروي

اندرويد آسيب‌پذيرتر از سيستم عامل آيفون

تلفن‌هاي اندرويدي پيامك اشتباهي ارسال مي‌كنند

فقط براي اطلاع
محبوب ترين گوشي و نرم افزار نوكيا در سال 2010 مشخص شد

ERFANMAHAN
22-01-2011, 16:53
عكس هاي جديد از symbian^4

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpics-new-symbian4-screenshots%2F&ei=btg6Tc-iJcHwsga67OHzBg&usg=AFQjCNF9NM3EmS9-faIFSvhweChsMx2k_Q&sig2=ZxUHu9u9Ie2Pa2ikovLwFw)

ترجمه شده با مترجم گوگل
چندی پیش در ماه فوریه ، ما شاهد تصاویری از برخی نرم ^ 4 ، و امروز آنها بوده ام به روز شده تا حدودی. نادیده گرفتن مرز ویندوز ایکس پی (آنها را از هستی 'مقلد'). آنها را می توان یافت تی Symbian.org صفحه ویکی (من فکر می کنم کسی tweeted آن را امروز صبح اما من آنها را فراموش کرده)

در اینجا ما می توانید ببینید :
نوار وضعیت حداقل برای باتری ، سیگنال و همچنین ساعت (معمولی به دنبال یک در آن ، نه دالی را اشتباه رفته)
توجه داشته باشید که نوار پایین تا بالاخره ناپدید شد
homescreens نگاه بسیار جذاب تر با پس زمینه عکس (چیزهای کوچک و ساده را تفاوت بزرگ)
سیستم نقطه در پایین برای نشان دادن تعداد و homescreens که شما در صفحه اصلی هستیم.

توجه داشته باشید که سبک رایگان سیستم ویجت. در تصویر زیر ، می 7 homescreens وجود دارد (و نه ممکن است حداکثر). بساز بی پایان برای کشیدن - _ -. در حالیکه غیر استاتیک ، ویدجت شبکه قفل بصری جذاب تر هستند (بنظر من) من از ترس صفحه اصلی عنصر ممکن است به عنوان احمق به دنبال به عنوان BADA سامسونگ با فضا مانند برای 1-2 عنصر در صفحه اصلی ، که منجر به کشیدن غیر ضروری تبدیل شده است.

در حال حاضر ، اگر یک ساعت در نوار وضعیت وجود دارد ، من نیاز به یک ویدجت ساعت نمی بینم -- اما هی که فقط به من. این ممکن است افراد دیگر با مشکلات بینایی کمک -- و نشانی از آن نگاه نیمه خوب..

من تعجب که چگونه برای دسترسی به مخاطبین / شماره گیر. آیا این توان از طریق دکمه های فیزیکی یا از طریق ویدجت؟

homescreens / رومیزی صفحات نامیده می شوند. با کلیک کردن در فضایی که احتمالا می با ذکر نام شبکه ، شما گزینه های صفحه اصلی به شما. احتمالا گزینه نیز ممکن است با فشار دادن طولانی در زمینه ظاهر می شود. تنظیمات بیشتر وجود دارد شاید با فشار دادن قسمت بالا سمت چپ مثلث بیشتر.

عکس زیر را برای انتخاب تصویر زمینه برای صفحه اصلی است. توجه داشته باشید که این تصاویر پس زمینه هستند اما 16:09 croppe حفظ جهت گیری پرتره. احتمالا ، زمانی که در چشم انداز آن را کامل تصویر زمینه نشان می دهد.

مقررات نوار وضعیت مداوم است. نوار در زیر آن را فراهم می کند گزینه / تنظیمات صفحه ، دکمه برگشت (و در زمان مناسب ، نرم افزار عنوان). این بسیار بهتر از راه حل های قبلی که داشتن مضحک نوار پایین چربی که که این اعمال وحشیانه نوار سمت در نظر چشم انداز شد.

این برنامه مشاهده ردههای صفحه است. من نمی دانم چه زمینه این است که در (چه آن را برای جستجو ، نمایش اصلی... است؟). این امر می تواند خوب اگر پوشه ها به حال آیکون های مختلفی را برای تمایز هر یک از بودن فقط یک پوشه.

بالاخره در اینجا جستجو نرم افزار (احتمالا از ظاهر شدن با فشار دادن ذره بین) این نوع از نوار قابل قبول است تا آن را فراهم می کند دسترسی سریع به توابع خاص. (سمت چپ بیشتر باید دکمه multitask ، با دکمه «بازگشت» در قسمت بالا سمت راست مثل همیشه)

.

مقررات T9 نو مرتب شده (همانطور که در شماره گیر ^ (3 دیده می شود) موجب آن شما حداکثر فضای در دسترس برای مشاهده مطالب روی صفحه نمایش.

که آن را در حال حاضر. به نظر می رسد از تصاویر فوریه بهبود یافته است. آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که شما می توانید حس تجربه کاربر ، چگونه رابط کاربر شما احساس می کند بدون به دست آوردن نمی شود) چگونه با دیدن آن را انجام چه سلسله مراتب / ساختار است ب) در واقع با استفاده از آن.

mohandes e ekhraji
22-01-2011, 17:26
دوست عزیز متاسفانه شما بیش از اونچه که فکر میکردم بی اطلاع هستین:13:
1.بله آندروید دارن هردو اما گالاکسی 2.2 و تا مدتی دیگه هم 2.3 ولی ایکس10 برای همیشه 2.1 .البته برای کسی که یک گوشی آندروییدی میخره خیلی سخته که بدونه همیشه همینه حتی سیمبین3 هم تازه اومده و تغییرات چشمگیری رو تویه آینده داره...
3.فیلم برداری اچ دی ایکس 10 هم که طبق مقایسه ها شاید بشه با ویواز مقایسش کرد و نه ان8 و گالاکسی.

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

بله کاملا فول تاچ هست!
اینم دیگه بستگی به خودتون داره البته من در شهر شما نیستم ولی تا جایی که میدونم قیمت بی گارانتیش تهران کشیده بالا شما همون با گارانتیشو برای اطمینان بیشتر بگیرین بهتره.در ضمن از صحت گارانتی با ارسال سریال گوشی به شماره گارانتی به صورت اس مس مطمعن بشید:46:

من هم با شما كاملا موافقم
ببین دوست کوچولو و جو گیره من!من اولا ۲۷سالمه لازم نیست واسه شما یه چیزی بپرونم!اقای محترم اولا که بله ایکس ۱۰ اندروید ۱.۶ داره الانم ۲.۱ شده همین ۲.۱ میمونه اما میشه بگی چرا از گالاکسی مایه میزاری؟شما گوشیت مسخرست اسباب بازیه سیستم عاملش چرا از گوشی خودت مایه نمیزاری چون حرفی برا گفتن نداری!!!!تازه میشه بگی سی پی یو ARM Cortex A8 گالاکسی که خیلی خنده داره بهتره یا سیپیو های دو گوشی دزایر اچ دی یا ایکس ۱۰ که هردو Qualcomm Snapdragon QSD8250 هست؟منبع گفتهام سایت های gsm.ir gsmarena.com!نکنه بازم کم نیووردی میخوای مقلته کنی پسرخوب؟

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

دوست عزیز متاسفانه شما بیش از اونچه که فکر میکردم بی اطلاع هستین:13:

بله کاملا فول تاچ هست!
میشه بگی کجا فیلم برداری اچ دی گالاکسی با ایکس ۱۰ مقایسه شده؟اره شما که کم میاری میچسبی به فیلم برداری واسه شما که چیزی نمیدونی خوب بهانه ایه!اما هیچ ادم درست حسابیی نمیره گوشی بخره برای دوربینش!!!!

mahdi_ctr
22-01-2011, 17:48

خوب یعنی توی این گوشی هم همین مشکل هست و اصلاح نشد؟
درسته؟

mohandes e ekhraji
22-01-2011, 17:51
اينم از آندرويد (نمي خوام توهين كنم اما آندرويد بدجوري داره دونه دونه دستش رو ميشه)

فقط براي اطلاع

اين حرف شما درست اما خوب بعضي ها يه چيزي رو نميدونن بهشون ميگي هم بهت ميگن نفهم:13::18:من كه موندم چرا قبول نمي كنن

من كه با هر دو تايپيك هستم
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده!ببین اندروید انقدر بزرگه خوانوادش که نیاز نیست جوابه هحرفهای خنده دارو دروغ شمارو بدم!اصلا اندروید افتضاحح!بازم دارید از سیستم عامل شرکت اپل مایه میزارید!از خودتون و سمبین اسباب بازیتون چی دارید؟شاید بشه بین ایکس باکس و پلی استیشن ۳ دعوا کرد!اما میکرو( سیمبین)که دیگه کاره ای نیست که بخواد بیاد خودشو جا بده

total_overdose
22-01-2011, 18:01
ببین دوست کوچولو و جو گیره من!من اولا ۲۷سالمه لازم نیست واسه شما یه چیزی بپرونم!اقای محترم اولا که بله ایکس ۱۰ اندروید ۱.۶ داره الانم ۲.۱ شده همین ۲.۱ میمونه اما میشه بگی چرا از گالاکسی مایه میزاری؟شما گوشیت مسخرست اسباب بازیه سیستم عاملش چرا از گوشی خودت مایه نمیزاری چون حرفی برا گفتن نداری!!!!تازه میشه بگی سی پی یو ARM Cortex A8 گالاکسی که خیلی خنده داره بهتره یا سیپیو های دو گوشی دزایر اچ دی یا ایکس ۱۰ که هردو Qualcomm Snapdragon QSD8250 هست؟منبع گفتهام سایت های gsm.ir gsmarena.com!نکنه بازم کم نیووردی میخوای مقلته کنی پسرخوب؟
ببین برادر شما بزرگتر از مایی احترامتم به جا. منم بهتون گفتم اینجا تاپیک ان8 ه نه ایکس10 گالاکسی!
من به حرف خودتون اشاره کردم که ایکس 10 رو گذاشتین کنار گالاکسی:46: گفتم که تویه پردازنده چه سی پیو و چه گرافیک ایکس10 حرفی برایه گفتن نداره در برابر گالاکسی.
البته هرچند بازم میگم ایکس 10 برای رقابت با گالاکسی نیست.شما باید منتظر گوشیهای جدیدتر شرکت سونی اریکسون باشید.
ببین برای خودت میگم این سایت gsm.ir برای کسایی که یچیزایی از موبایل میدونن خنده دارترین سایت موجوده پس هی بهش رجوع نکن.
بعد برای مقایسه 2گوشی در دو سیستم عامل متفاوت فقط کلاک و نوع سی پیو مدنظر نیست.سیمبین مخصوصا سیمبین 3 به سی پیوهای بالا نیازی ندارن البته حرف من این نیست که اگه داشت بهتر نبود نه.منظور من اینه که همین الان با همین کلاک سی پیو واقعا سرعت خوبی داره چه بسا خیلی بهتر از گوشی هایی با سی پیو بالاتر.
تویه گرافیکم که حرفهای بسیار زیادی داره برای گفتن!
در مورد فیلمبرداری مقایسه تو یوتیوب حتما هست و البته من خودم شخصا اینارو تست کردم و از حرفم مطمعن هستم:46:

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده!ببین اندروید انقدر بزرگه خوانوادش که نیاز نیست جوابه هحرفهای خنده دارو دروغ شمارو بدم!اصلا اندروید افتضاحح!بازم دارید از سیستم عامل شرکت اپل مایه میزارید!از خودتون و سمبین اسباب بازیتون چی دارید؟شاید بشه بین ایکس باکس و پلی استیشن ۳ دعوا کرد!اما میکرو( سیمبین)که دیگه کاره ای نیست که بخواد بیاد خودشو جا بده دوست عزیز شما خودتون میگید27 سالتونه!! واقعا بعیده از شما با این سن و سال که همچین حرف هایی میزنید!
آخه مثلا یه گوشی پلاستیکی دیگه چیه که مثلا دسته کسی بهش نرسه؟
اون شخصی که 600 تومن میده گوشی میتونه 410 تومنشم بده ایکس10 حدود 200 تومنشم نگه داره! پس دیگه بحث دسترسی رو نگید:46:
کسیم نمیگه آندروید بده اتفاقا از سیمبین3 کنونی هم بهتره البته بازم نه برای همه!
منکه نمیفهمم شما هدفتون چیه! مقایسه سیمبین با آندروید؟
مقایسه ایکس 10 با ان8 ؟
مقایسه ایکس 10 با گالاکسی ؟
و یا ...
در هر صورت هیچ کدوم از بحث هاتون به این تاپیک ربط نداره! اینجا کلوپ ان8 ه و برای مشکلات و کمک به دوستانی هست که این گوشیرو دارن نه تاپیک مقایسه!
حرف هم که باهاتون زده میشه میگید کم آوردی و... !

ERFANMAHAN
22-01-2011, 18:22
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]
عكس هايي از محيط سيمبين 4 (symbian^4)

منبع

آقاي مهندس اخراجي لينك بالا به انگليسي نوشته شده
اينم در مورد سيستم عامل خودمون ولي من به سيستم عامل خودمون نميبالم اما ميخوام بدونم شما با سيمبين چه مشكلي داري؟
حالا تو سيمبين 4 مشكل اينترفيس مسخرش كه خودمم خوشم نمي اومد رفع ميشه من كه با شما دعوا ندارنم نمي خوام بگم نوكيا بهتره شركت نوكيا مال بابامم نيست ما كه از يه موبايل انتظار يه پي سي رو نداريم كه:20: پردازنده ي 600 باشه يا 1گيگ ولي اگه شما انتظار داري يا علي من موبايلو واسه بازي هاي گرافيكي نميخوام واسه امكانات و برنامه هاش ميخوام مثل usb otg خوب هيچ موبايلي كامل نيست مثلا گوگل نكسوس اس فناوري nfc داره ولي n8 نداره

ERFANMAHAN
22-01-2011, 18:30
آخرين قيمت ها
گوشي شاپ
{گارنتي اصلي 615 تومان}
{گارانتي پارسه 587 تومان}

تا به حال كسي از اين فروشگاه خريد كرده؟

mohandes e ekhraji
22-01-2011, 19:38
ببین برادر شما بزرگتر از مایی احترامتم به جا. منم بهتون گفتم اینجا تاپیک ان8 ه نه ایکس10 گالاکسی!
من به حرف خودتون اشاره کردم که ایکس 10 رو گذاشتین کنار گالاکسی:46: گفتم که تویه پردازنده چه سی پیو و چه گرافیک ایکس10 حرفی برایه گفتن نداره در برابر گالاکسی.
البته هرچند بازم میگم ایکس 10 برای رقابت با گالاکسی نیست.شما باید منتظر گوشیهای جدیدتر شرکت سونی اریکسون باشید.
ببین برای خودت میگم این سایت gsm.ir برای کسایی که یچیزایی از موبایل میدونن خنده دارترین سایت موجوده پس هی بهش رجوع نکن.
بعد برای مقایسه 2گوشی در دو سیستم عامل متفاوت فقط کلاک و نوع سی پیو مدنظر نیست.سیمبین مخصوصا سیمبین 3 به سی پیوهای بالا نیازی ندارن البته حرف من این نیست که اگه داشت بهتر نبود نه.منظور من اینه که همین الان با همین کلاک سی پیو واقعا سرعت خوبی داره چه بسا خیلی بهتر از گوشی هایی با سی پیو بالاتر.
تویه گرافیکم که حرفهای بسیار زیادی داره برای گفتن!
در مورد فیلمبرداری مقایسه تو یوتیوب حتما هست و البته من خودم شخصا اینارو تست کردم و از حرفم مطمعن هستم:46:
دوست عزیز شما خودتون میگید27 سالتونه!! واقعا بعیده از شما با این سن و سال که همچین حرف هایی میزنید!
آخه مثلا یه گوشی پلاستیکی دیگه چیه که مثلا دسته کسی بهش نرسه؟
اون شخصی که 600 تومن میده گوشی میتونه 410 تومنشم بده ایکس10 حدود 200 تومنشم نگه داره! پس دیگه بحث دسترسی رو نگید:46:
کسیم نمیگه آندروید بده اتفاقا از سیمبین3 کنونی هم بهتره البته بازم نه برای همه!
منکه نمیفهمم شما هدفتون چیه! مقایسه سیمبین با آندروید؟
مقایسه ایکس 10 با ان8 ؟
مقایسه ایکس 10 با گالاکسی ؟
و یا ...
در هر صورت هیچ کدوم از بحث هاتون به این تاپیک ربط نداره! اینجا کلوپ ان8 ه و برای مشکلات و کمک به دوستانی هست که این گوشیرو دارن نه تاپیک مقایسه!
حرف هم که باهاتون زده میشه میگید کم آوردی و... !
از قدیم گفتن حرف حساب جواب نداره!حرفم درست بود بحث بردی به حاشیه!جی اس ام ماله علایدینیاست!بالاخره اون بد اما منبعش جی اس ام ارناست!پس بازم اینو نمیدونستی که اینارو گفتی!ضمنا هدف من اگاه کردن کسیه که میخواد پول بده گوشی خوب بخره!ضمنا اقای عزیز اصلا حرف من این نبود که کی داره کی نداره!احتمالا شما دلت پره!

total_overdose
22-01-2011, 20:48
از قدیم گفتن حرف حساب جواب نداره!حرفم درست بود بحث بردی به حاشیه!جی اس ام ماله علایدینیاست!بالاخره اون بد اما منبعش جی اس ام ارناست!پس بازم اینو نمیدونستی که اینارو گفتی!ضمنا هدف من اگاه کردن کسیه که میخواد پول بده گوشی خوب بخره!ضمنا اقای عزیز اصلا حرف من این نبود که کی داره کی نداره!احتمالا شما دلت پره!
آدمو پشیمون میکنی از حرف دن با خودت!!!
شما درست میگی برادر.ببخشید اصلا من من بحث کردم باهاتون.:46:

M@hdi-B
22-01-2011, 20:59
آدمو پشیمون میکنی از حرف دن با خودت!!!
شما درست میگی برادر.ببخشید اصلا من من بحث کردم باهاتون.:46:

ااااا چرا؟ خوب بود که تازه داشتیم به منابع معتبری چون gsm.ir دست می یافتیم:31:

تازه داشتیم متوجه می شدیم که ان8 مولتی تاچ نداره .. سی پی یوی ایکس 10 و دیزایر اچ دی یکیه و از این جور اطلاعات مفید:31:

mohandes e ekhraji
22-01-2011, 22:49
ااااا چرا؟ خوب بود که تازه داشتیم به منابع معتبری چون gsm.ir دست می یافتیم:31:

تازه داشتیم متوجه می شدیم که ان8 مولتی تاچ نداره .. سی پی یوی ایکس 10 و دیزایر اچ دی یکیه و از این جور اطلاعات مفید:31:
اقا اگه سی پی یو یکی نیست سند بیار!اگه تو قسمت پیام ان ۸ مولتی تاچ داره فیلمشو بزار!من نگفتم کلا مولتی تاچ نداره!شما داری جو میدی!حاشیه درست نکن برا حرفات سند بیار

total_overdose
22-01-2011, 23:07
اقا اگه سی پی یو یکی نیست سند بیار!اگه تو قسمت پیام ان ۸ مولتی تاچ داره فیلمشو بزار!من نگفتم کلا مولتی تاچ نداره!شما داری جو میدی!حاشیه درست نکن برا حرفات سند بیار سی پیو دیزایر اچ دی
Qualcomm Snapdragon MSM8255 1 GHz processor
سی پیو ایکس 10
Qualcomm QSD8250 Snapdragon 1 GHz processor
خوب نگاه کن:31: اون 5 رو که میبینی؟ در ضمن تفاوت فقط یه پنچ نیست .تکنولوژی ساخت ماله دیزایر جدیدتره کم مصرفه 45 نانومتریه و خیلی سریعتره!
اینم منبع.البته به معتبری gsm.ir که نیست ولی حالا شما قبول کن:31:
برا ایکس10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم برا دیزایر

اگه تو قسمت پیام ان ۸ مولتی تاچ داره فیلمشو بزارخدارو شکر که نداره :31: حتما وقتی میخوای بنویسین بابا دستتونو میزارین رویه ب بعد همینطور میگیریش با اون یکی دستت میزنی رو آ بعد دیگه چند ثانیه میگیری میشه بابا:31: یوقتی انگشتای دوتا دستتون باهم قاطی نشن گره ای چیزی بخورن:31:

hasanmotori
22-01-2011, 23:10
اقا اگه سی پی یو یکی نیست سند بیار!اگه تو قسمت پیام ان ۸ مولتی تاچ داره فیلمشو بزار!من نگفتم کلا مولتی تاچ نداره!شما داری جو میدی!حاشیه درست نکن برا حرفات سند بیار

منظور شما از مولتی تاچ تو قسمت پیام چیه اصلاً ؟
شاید منظورت swype ه ؟
شما مشخص کن چیه اصلاً تا من سندشو بیارم
اینم سند تفاوت cpu البته ربتی به این تاپیک نداره
galaxy s مربوط به گلکسی قبل از آپدیت
اون نارنجیه بعد از آپدیت
x10 هم که مشخصه

این از نظر پردازنده اصلی

حالا تفاوت قدرت گرافیکی :

اولی همین cpu گلکسی هست 41 فریم
cpu ایکس 10 هم مثله nexus one ه 5.8 فریم

ببین از الان گفته باشم اگه میخای شروع کنی بگی x10 به nexus one چه ربطی داره اصلاً نگو :دی

tarfan1364milad
22-01-2011, 23:14
دوستان یه حرکته جالب در رابطه با اوپن سورس بودن سیمبین 3 این دوتا رفیقه ما انجام دادن ببینین صفا کنین که چطوری یه bmw رو با گوشی هدایت میکنن!ببحثایه چرتو پرتو بیخیال شین!!
engadget.com/2011/01/20/bmw-gets-nokia-c7-remote-control-james-bond-can-eat-his-heart-o/#

BBNHFAK
22-01-2011, 23:38
کسی قصد جواب دادن به منو نداره؟؟؟:37:
-----------------------------------------------
اون دوستانی که ان 8 چینی دارن مشکلی باهاش ندارن؟؟؟(این چینی بودن داره منو از خریدش پشیمون میکنه:41:)
ان 8 با قلم هم کار میکنه یا فقط با تماس مستقیم دست کار میکنه؟
گارانتی اصلی نوکیا تو ایران چیه؟ مگه نمایندگیش تعطیل نشده بود؟؟؟
یه سوال دیگه هم دارم که به اینجا مربوط نیست ولی چون تو بخش لوازم جانبی کسی جواب نداد اینجا می پرسم:
کارت حافطه 16 و 32 برای ان 8 چنده؟؟؟ فرق بین کلاس ها چیه(کلاس 4،6 و...)؟؟؟
ممنون از جواب های احتمالی:27:

عشق نو
22-01-2011, 23:40
با سلام خدمت دوستان

n8 handwriting هم داره؟ ((تشخیص دستخط ))و آیا برندهای دیگه این قابلیت رو دارند؟ مرسی

mahdi_ctr
22-01-2011, 23:41
دوستان یه حرکته جالب در رابطه با اوپن سورس بودن سیمبین 3 این دوتا رفیقه ما انجام دادن ببینین صفا کنین که چطوری یه bmw رو با گوشی هدایت میکنن!ببحثایه چرتو پرتو بیخیال شین!!
engadget.com/2011/01/20/bmw-gets-nokia-c7-remote-control-james-bond-can-eat-his-heart-o/#

اینا که بچه محل های ماهستن!!:31:

total_overdose
22-01-2011, 23:45
کسی قصد جواب دادن به منو نداره؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون دوستانی که ان 8 چینی دارن مشکلی باهاش ندارن؟؟؟(این چینی بودن داره منو از خریدش پشیمون میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه سوال دیگه هم دارم که به اینجا مربوط نیست ولی چون تو بخش لوازم جانبی کسی جواب نداد اینجا می پرسم:
ممنون از جواب های احتمالی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه مشکلی نداره چینی تحت لیسانس خوبه!
نه فقط با پوست انگشت! قلم هست ولی باید جدا بخرین!البته نیازی هم نداره!
گارانتی اصلی نه پابرجاست!
آخری هم نمیدونم:46:

n8 handwriting هم داره؟ ((تشخیص دستخط ))و آیا برندهای دیگه این قابلیت رو دارند؟ مرسی
سلام
گوشی هایی که تاچ خازنی دارن handwriting ندارن چون سخته!
البته فکر کنم اپل داشته باشه دقیق یادم نیست!
نه تویه آندروید هم نیست!

ali racer
22-01-2011, 23:48
اینا که بچه محل های ماهستن!!:31:
خوش به حالتون با بچه محلاتون:31:

با سلام خدمت دوستان

بله ان8 داره
کلا شناسایی دست خط بیشتر یه موضوع لوکس و غیر کاربردی بود
که زیاد مورد توجه و استفاده
بعلت سرعت پایین قرار نگرفت
بله بعضی برند ها دارن مثلا 8910 (سامسونگ)مرحوم من داشت

کسی قصد جواب دادن به منو نداره؟؟؟:37:
اون دوستانی که ان 8 چینی دارن مشکلی باهاش ندارن؟؟؟(این چینی بودن داره منو از خریدش پشیمون میکنه:41:)
ممنون از جواب های احتمالی:27:
والا هیچ دلیل منطقی برای بد بودن چینی ها نیست
فقط ما یه کم به اسم چین حساسیت داریم !

اگه قلم مخصوص صفحات خازنی باشه ...آره با قلمم کار میکنه

گارانتی خود شرکت نوکیا است یعنی خود نوکیا اومده گوشی رو گارانتی کرده نه یه شرکت داخلی

قیمت رو اطلاع ندارم
ولی تفاوت کلاس های مموری ها در سرعت انتقال دیتای اون هاست
مموری کلاس4 سرعتش دو برابر کلاس 2 هستش

البته فکر کنم اپل داشته باشه دقیق یادم نیست!

نه نداره :31:

fery joon
23-01-2011, 00:22
دوستان شرمنده اگه سوالم تکراریه.وقت نکردم صفحات قبلیو بخونم.من قصد خرید ان 8 دارم.اولا دوستان به نظرتون گوشیه خوبیه؟ میارزه بالاش 600 تومن خرج کرد؟ در ضمن من امروز که رفتم بازار دو نوعشو دیدم.یکی زیرش نوشته بود ساخت چین و اون یکی ساخت فنلاند
تفاوتی با هم دارن؟

total_overdose
23-01-2011, 00:28
دوستان شرمنده اگه سوالم تکراریه.وقت نکردم صفحات قبلیو بخونم.من قصد خرید ان 8 دارم.اولا دوستان به نظرتون گوشیه خوبیه؟ میارزه بالاش 600 تومن خرج کرد؟ در ضمن من امروز که رفتم بازار دو نوعشو دیدم.یکی زیرش نوشته بود ساخت چین و اون یکی ساخت فنلاند
تفاوتی با هم دارن؟
سلام
گوشیه بدی نیست باید ببینی به انتظاراتت میخوره یا نه.اگه مرددی یه مشاور تو همین انجمن البته با خاسته هات بزن یا نخواستی همینجا بگو تا راهنماییت کنن دوستان.
در مورد فنلان و چین هیچ تفاوتی ندارن.اگر برا فنلاند پول بیشتر میخواد بدی همون چین رو بگیر با خیال راحت!:46:

mahdi_ctr
23-01-2011, 01:15

دوستان اونایی که دسترسی دارن حتما این ویدئو رو ببینن
واقعا این چشم بادومی ها عجب آدمهایی هستن!

یارو با هویه و لحیم افتاد به جون ماشین و یه چیزایی روش سوار کرد
بعد وایساد یه گوشه و با گوشی ماشین رو کامل کنترل کرد!
تازه آخرش هم یه هواپیما داشت رد میشد میخواست با گوشی اونم کنترل کنه ولی دستش نرسید!

mohandes e ekhraji
23-01-2011, 11:10
سی پیو دیزایر اچ دی
Qualcomm Snapdragon MSM8255 1 GHz processor
سی پیو ایکس 10
Qualcomm QSD8250 Snapdragon 1 GHz processor
خوب نگاه کن:31: اون 5 رو که میبینی؟ در ضمن تفاوت فقط یه پنچ نیست .تکنولوژی ساخت ماله دیزایر جدیدتره کم مصرفه 45 نانومتریه و خیلی سریعتره!
اینم منبع.البته به معتبری gsm.ir که نیست ولی حالا شما قبول کن:31:
برا ایکس10
اینم برا دیزایر
خدارو شکر که نداره :31: حتما وقتی میخوای بنویسین بابا دستتونو میزارین رویه ب بعد همینطور میگیریش با اون یکی دستت میزنی رو آ بعد دیگه چند ثانیه میگیری میشه بابا:31: یوقتی انگشتای دوتا دستتون باهم قاطی نشن گره ای چیزی بخورن:31:
من نمیدونم شما چه اسراری داری ایکس ۱۰ خراب کنی!اصلانم تفاوت اشکاری نیست کم مصرف بدن!میشه شما که انقدر واردی تعریف سیپی یو processorب گی چیه؟ضمنا مولتی تاچو وقتی گوشی اسباب بازیت نداره مسخره نکن!مولتی تاچ تو قسمت پیام باعث کاهش خطا سرعت ارسال پیام میشه!اصلا میدونی فرق تاچ معمولی با مولتی چیه؟یک چیزی تو روزنامه ها خوندی!تاچ با ضربه انگشت دست کار میکنه مولتی تاچ با ضربه حتی سوزن!!!!!

منظور شما از مولتی تاچ تو قسمت پیام چیه اصلاً ؟
شاید منظورت swype ه ؟
شما مشخص کن چیه اصلاً تا من سندشو بیارم
اینم سند تفاوت cpu البته ربتی به این تاپیک نداره
galaxy s مربوط به گلکسی قبل از آپدیت
اون نارنجیه بعد از آپدیت
x10 هم که مشخصه

این از نظر پردازنده اصلی

حالا تفاوت قدرت گرافیکی :

اولی همین cpu گلکسی هست 41 فریم
cpu ایکس 10 هم مثله nexus one ه 5.8 فریم

ببین از الان گفته باشم اگه میخای شروع کنی بگی x10 به nexus one چه ربطی داره اصلاً نگو :دی
ببین بزرگوار چرا یک چیزی نمیدونی واسش سند علکی میاری؟این تست ماله زمانی که ایکس ۱۰ ۱.۶ نکسوس دزایر و گالاکسی ۲.۱ مشاهده میکنی که قدر سی پیو هاشون بهم نزدیکه!بله بعد اپدیت یک دفعه نکسوس پرید صدر!اینو مطمین باش ایکس ۱۰ که بعد اپدیت بیاد بین ۳تا اول تو جدول شما که تازه معلوم نیست منبعش کجاست!!!بعدشم ما خر نیستیم جدول دوم ماله لود گرافیکی اجرای بازی هاست!اخه لود گرافیکی میشه بگید تو قسمت پیام چه کاربردی داره یا تو قسمت دوربین تو پردازنده تو منو!!!!!

total_overdose
23-01-2011, 11:39
من نمیدونم شما چه اسراری داری ایکس ۱۰ خراب کنی!اصلانم تفاوت اشکاری نیست کم مصرف بدن!میشه شما که انقدر واردی تعریف سیپی یو processorب گی چیه؟ضمنا مولتی تاچو وقتی گوشی اسباب بازیت نداره مسخره نکن!مولتی تاچ تو قسمت پیام باعث کاهش خطا سرعت ارسال پیام میشه!اصلا میدونی فرق تاچ معمولی با مولتی چیه؟یک چیزی تو روزنامه ها خوندی!تاچ با ضربه انگشت دست کار میکنه مولتی تاچ با ضربه حتی سوزن!!!!!
خیلی باحالی پسر:31:
بیخیال حرفات همش درسته من میخواستم اطلاعاتم بالا بره:31:
در ضمن این قابلیت جدید هم که تویه پیام ایکس 10 کشف کردی فکر میکنم swipe باشه!

mohandes e ekhraji
23-01-2011, 12:23
خیلی باحالی پسر:31:
بیخیال حرفات همش درسته من میخواستم اطلاعاتم بالا بره:31:
در ضمن این قابلیت جدید هم که تویه پیام ایکس 10 کشف کردی فکر میکنم swipe باشه!
کم اوردی با مسخره کردن دیگران شخصیتتو به لجن نکش

Majid-6120
23-01-2011, 12:27
آخه من نمیدونم تویه تاپیک N8 مولتی تاچ بودن X10 و بنچمارک گوشی های آندروید چیکار میکنه ! به کجاها که نرسیده بحثتون !

تموم کنین این بحث هاور خدا وکیلی! اینایی که برای سئوال و مشکلاتشون میان تو این تاپیک چه گناهی کردن !ها؟؟؟؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این فریمور کوک شده که مهدی گذاشت رو کسی تست نکرده ؟ تغییراتش چی بوده ؟

total_overdose
23-01-2011, 12:32
شما کارت درسته:31: راحت باش!

این فریمور کوک شده که مهدی گذاشت رو کسی تست نکرده ؟ تغییراتش چی بوده ؟
من قبلا ریختم!
تغییراتش فیلمبرداری 30 فریم و کانتنیو فوکوس البته کانتنیو فوکوسش باگ داره یکم!
صدایه فیلمبرداری ریتش رفته بالا که نیاز هم نداشت!
صدای شاتر دوربین تویه سایلنت بودن هم در میاد:31:
کامل -- میشه گوشی!
و چنتا چیز دیگه!

Majid-6120
23-01-2011, 12:36
صدای شاتر دوربین تویه سایلنت بودن هم در میاد:31:

ای ول ......

خوبه خدا رو شکر اینو برگردوندند ؛ چون بد رقم به این عادت کرده بودیم ! : دی

تنکس حمید جان! :10:

BBNHFAK
23-01-2011, 18:46
میخوام برم بخرم دیگه
فقط چند تا سوال دیگه:31:
-جی پی اس ان8 تو ایران کار میکنه؟(بدون نقشه هم کار میکنه) مثلا مثل سونی ها نقشه مسیر طی شده و سرعت متوسط رو با استفاده از ماهواره بگه؟
-آیا باید تمام برنامه و بازی های ان 8 رو تو ovi ساین کرد؟ میشه برنامه ها رو از طریق کامپیوتر برای گوشی گرفت؟(از ovi shop)
- گارانتی اصلی اسمش چیه؟؟؟ و یک نفر نوشته بود با اس ام اس میشه مطمئن شد که اصله یا نه؟ شمارش چیه؟
ممنون:11:

Majid-6120
23-01-2011, 19:05
میخوام برم بخرم دیگه
فقط چند تا سوال دیگه:31:
-جی پی اس ان8 تو ایران کار میکنه؟(بدون نقشه هم کار میکنه) مثلا مثل سونی ها نقشه مسیر طی شده و سرعت متوسط رو با استفاده از ماهواره بگه؟
-آیا باید تمام برنامه و بازی های ان 8 رو تو ovi ساین کرد؟ میشه برنامه ها رو از طریق کامپیوتر برای گوشی گرفت؟(از ovi shop)
- گارانتی اصلی اسمش چیه؟؟؟ و یک نفر نوشته بود با اس ام اس میشه مطمئن شد که اصله یا نه؟ شمارش چیه؟
ممنون:11:

سلام

پیشاپیش مبارکت باشه!

جی پی اس ؟ چی میگی!! عینه آینه! سرعت طی شده که هیچی ، سرعت طی نشده رو هم بت میگیه! نقشه تمام شهرهای بزرگایران و با خیابونا و کوچه ها و بن بست ها و هتل ها و پاساژ ها و پمپ بنزین و ...

چه سئوالی بود این ؟: دی تو OVI که ساین نمیکنن ! از OVI برنامه رو میخرند یا دانلود میکنن ولی چون تو ایران تحریمه همون چیزی که گفتی انجام میشه! از طریق کامپیوتر و سایت های دیگه!

گارانتی اصلی اسمش همون گارانتی نوکیاست! دیگه یه گارانتی این حرفارو نداره! :20:

خوش باشی

chessmathter
23-01-2011, 21:23
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده!ببین اندروید انقدر بزرگه خوانوادش که نیاز نیست جوابه هحرفهای خنده دارو دروغ شمارو بدم!اصلا اندروید افتضاحح!بازم دارید از سیستم عامل شرکت اپل مایه میزارید!از خودتون و سمبین اسباب بازیتون چی دارید؟شاید بشه بین ایکس باکس و پلی استیشن ۳ دعوا کرد!اما میکرو( سیمبین)که دیگه کاره ای نیست که بخواد بیاد خودشو جا بده

ببین دوست کوچولو و جو گیره من!من اولا ۲۷سالمه لازم نیست واسه شما یه چیزی بپرونم!اقای محترم اولا که بله ایکس ۱۰ اندروید ۱.۶ داره الانم ۲.۱ شده همین ۲.۱ میمونه اما میشه بگی چرا از گالاکسی مایه میزاری؟شما گوشیت مسخرست اسباب بازیه سیستم عاملش چرا از گوشی خودت مایه نمیزاری چون حرفی برا گفتن نداری!!!تازه میشه بگی سی پی یو ARM Cortex A8 گالاکسی که خیلی خنده داره بهتره یا سیپیو های دو گوشی دزایر اچ دی یا ایکس ۱۰ که هردو Qualcomm Snapdragon QSD8250 هست؟منبع گفتهام سایت های gsm.ir gsmarena.com!نکنه بازم کم نیووردی میخوای مقلته کنی پسرخوب

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

[/COLOR]
میشه بگی کجا فیلم برداری اچ دی گالاکسی با ایکس ۱۰ مقایسه شده؟اره شما که کم میاری میچسبی به فیلم برداری واسه شما که چیزی نمیدونی خوب بهانه ایه!اما هیچ ادم درست حسابیی نمیره گوشی بخره برای دوربینش!!!!

ببین بزرگوار چرا یک چیزی نمیدونی واسش سند علکی میاری؟این تست ماله زمانی که ایکس ۱۰ ۱.۶ نکسوس دزایر و گالاکسی ۲.۱ مشاهده میکنی که قدر سی پیو هاشون بهم نزدیکه!بله بعد اپدیت یک دفعه نکسوس پرید صدر!اینو مطمین باش ایکس ۱۰ که بعد اپدیت بیاد بین ۳تا اول تو جدول شما که تازه معلوم نیست منبعش کجاست!!!بعدشم ما خر نیستیم جدول دوم ماله لود گرافیکی اجرای بازی هاست!اخه لود گرافیکی میشه بگید تو قسمت پیام چه کاربردی داره یا تو قسمت دوربین تو پردازنده تو منو!!!!!

مدیر این بخش کجاست.؟
شما واقعا 27 سالته ؟
شما اصلا میدونی چند نوع تاچ داریم؟مولتی تاچم با سوزن کار نمی کنه چون فقط تاچ خازنی مولتی تاچ ساپورت میکنه و اونم با قطع جریان الکتریکی.
موضوع بحث چیه؟دوسته من چی می خوای بگی؟ایکس 10 از گالکسی بهتره ایکس 10 از N8 بهتره.
بگیم بهتره حله؟
اطلاع رسانیتون رو تو بخش مشاوره برای خرید انجام بدین نه تو تاپیک ان 8 .
اگه باز هم اسرار دارین دلایلتون رو بگین با لینک منبع.لینک خود منبع نه سایت .تا ما هم دلایلمون رو بگیم با ده تا لینک
اطلاعات شما واقعا کمه.یا نحوه حرف زدنتون این رو نشون میده.
با اینکه من با کسی که این پست رو گذاشته در مورد اندرود نظرم کاملا متفاوته
اما این تمام لینکاش از همون جی اس ام هست که شما هی می گی نبع شم جی اس ام ارنا:دی

mohandes e ekhraji
23-01-2011, 21:42
مدیر این بخش کجاست.؟
شما واقعا 27 سالته ؟
شما اصلا میدونی چند نوع تاچ داریم؟مولتی تاچم با سوزن کار نمی کنه چون فقط تاچ خازنی مولتی تاچ ساپورت میکنه و اونم با قطع جریان الکتریکی.
موضوع بحث چیه؟دوسته من چی می خوای بگی؟ایکس 10 از گالکسی بهتره ایکس 10 از N8 بهتره.
بگیم بهتره حله؟
اطلاع رسانیتون رو تو بخش مشاوره برای خرید انجام بدین نه تو تاپیک ان 8 .
اگه باز هم اسرار دارین دلایلتون رو بگین با لینک منبع.لینک خود منبع نه سایت .تا ما هم دلایلمون رو بگیم با ده تا لینک
اطلاعات شما واقعا کمه.یا نحوه حرف زدنتون این رو نشون میده.
با اینکه من با کسی که این پست رو گذاشته در مورد اندرود نظرم کاملا متفاوته
اما این تمام لینکاش از همون جی اس ام هست که شما هی می گی نبع شم جی اس ام ارنا:دی

نه من دروغ گفتم ۱۴ سالمه از دهاتای سبزوارم!به اون خدایی که میپرستی منظورم خود سوزن نبود زبل خان!حوصله کل کل ندارم مردم خودشون عاقلن تشخیص میدن تو :39:جو گرفتت!تو اصلا نمیدونی تاچ خازنی چیه !چون منظورت صفحه خازنی که مولتی تاچ باشه!اینو ندید گرفتم خیلی حرفت تابلو بود!منظورتم گالاکسی و ان ۸ بوده دیگه از این حرف که چون صفحشون حرارتیه مولتی تاچشون از ایکس ۱۰ بهتره!اره تی اف تی ه پای اونا نمیرسه اما کلا گوشیتو بده سبد بگیر:39:

*M!L4D*
23-01-2011, 21:48
دیگه به همه ثابت شده آخر این بحثا توهین هستش ...
حمید جان جواب شما رو داد اما شما میخوای حرف خودتو بزنی ... خوب بزن ولی اینجا کلوپ ان 8 هست و جاش نیست ;)

tarfan1364milad
23-01-2011, 22:10
آقا بایکتش کنین!جوابشو ندین!خودش دمشو میزاره رو کولش میره!نه سواد داره نه زیره بار میره!حرف حرف خودشه!مولا نصرالدین متولد شده دوباره!چند روزه گند کشیده اینجارو این مهندسه اخراجی!جوابه بیچاره هایی رو بدین که مشکل دارن و میخان حل کنن نه اینکه کلا مشکل با همه داشته باشن..

chessmathter
23-01-2011, 22:19
نه من دروغ گفتم ۱۴ سالمه از دهاتای سبزوارم!به اون خدایی که میپرستی منظورم خود سوزن نبود زبل خان!حوصله کل کل ندارم مردم خودشون عاقلن تشخیص میدن تو :39:جو گرفتت!تو اصلا نمیدونی تاچ خازنی چیه !چون منظورت صفحه خازنی که مولتی تاچ باشه!اینو ندید گرفتم خیلی حرفت تابلو بود!منظورتم گالاکسی و ان ۸ بوده دیگه از این حرف که چون صفحشون حرارتیه مولتی تاچشون از ایکس ۱۰ بهتره!اره تی اف تی ه پای اونا نمیرسه اما کلا گوشیتو بده سبد بگیر:39:

با اینکه شک دارم دروغ نگفته باشی و شک دارم منظورت خود سوزن نبوده !اما خواسم مثه خودت ج بدم.
عجب من نمیدونم.یعنی به غیر صفحه خازنی مقاومتی ام قابلیت مولتی تاچ داره؟.فرق صفحه خازنی با تاچ خازنی چیه؟من نمی دونم شما بگو.
ایا صفحه ای نیست که قابلیت تاچ خازنی داره؟!
تاچ خازنی حرارتی نیست و با اختلاف بار الکتریکی کار میکنه.برو هر چیز گرمی رو که دوست داری روش امتحان کن.
این فارسی اینم انگلیسی

منظورتون رو از اون قسمت نفهمیدم اگه منظور تلفظ هست دیکشنری تون رو چک کنین.

و در انتها حرف های اخرتون بی ربط هست کلا پراکنده حرف می زنین چون تی اف تی بودن هم ربطی به نوع تاچ صفحه نخواهد داشت.مگر اینکه منظورتون باز چیزه دیگه بود.!! معلومه نمی رسه.
ولی گویا می خوان ایکس 10 رو بگین بهترین گوشی دنیا ست
در اخر باشه حتما اینکارو میکنم .:دی چون از نظر اطلاعاتی دگر گون شدم

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

آقا بایکتش کنین!جوابشو ندین!خودش دمشو میزاره رو کولش میره!نه سواد داره نه زیره بار میره!حرف حرف خودشه!مولا نصرالدین متولد شده دوباره!چند روزه گند کشیده اینجارو این مهندسه اخراجی!جوابه بیچاره هایی رو بدین که مشکل دارن و میخان حل کنن نه اینکه کلا مشکل با همه داشته باشن..

حق با شماست.

hasanmotori
23-01-2011, 22:20

بله درسته نکسوس وان بعد از آپدیت به اندروید 2.2 امتیازش بالا رفت ولی قبلش چند بود ؟ 2.1
مثله دیزایر که میبینی هر دوتاشون از x10 بالاترن حالا بگو فوقش x10 بشه مثله دیزایر و هنوزم اختلافش با گلکسی چه قبل چه بعد از آپدیت خیلی زیاده پس دیگه بحثی نیست

تست گرافیکی هم به خاطر این گفتم که فک میکردی cpu گلکسی و x10 یکی هست و بهت ثابت شد اصلاً مثله هم نیستن و البته این تست اونطور ربطی به ورژن اندروید نداره و عملاً x10 نمیتونه بازیهای گرافیک بالا رو اجرا کنه ... حالا دیدی x10 کم اورده بحثو بردی رو مسیج ؟ اینکارا مال بچه هاست نه شما که 27 سالته

خلاصه اگه میخاستی بفهمی همون اولش فهمیده بودی و نیازی به این همه بحث نبود

نه من دروغ گفتم ۱۴ سالمه از دهاتای سبزوارم!به اون خدایی که میپرستی منظورم خود سوزن نبود زبل خان!حوصله کل کل ندارم مردم خودشون عاقلن تشخیص میدن تو جو گرفتت!تو اصلا نمیدونی تاچ خازنی چیه !چون منظورت صفحه خازنی که مولتی تاچ باشه!اینو ندید گرفتم خیلی حرفت تابلو بود!منظورتم گالاکسی و ان ۸ بوده دیگه از این حرف که چون صفحشون حرارتیه مولتی تاچشون از ایکس ۱۰ بهتره!اره تی اف تی ه پای اونا نمیرسه اما کلا گوشیتو بده سبد بگیر

این پست نشون میده که شما هدفت سرگرمی و کل کله نه اینکه بخای به اطلاعات خودت اضافه کنی

یه چیزی میگم دیگه فقط بگو قبول :
اندروید در کل سیستم عامل کاملتریه نسبت به سیمبین و از نظر بازی و برنامه هم جلوتره تا اینجاش درست ولی این موارد شامل x10 نمیشه چون ورژن اندرویدش قدیمیه و مولتی تاچ نداره یعنی اینکه بازیهای خوبش تعطیل افزایش سرعت تو 2.2 تعطیل خوب شما داری خودتو گول میزنی اینجوری رفتی مثلاً اندروید خریدی ولی اون کار اصلی اندروید رو برات انجام نمیده خوب میرفتی جاوا میخریدی بهتر بود ... ولی سیمبینی که رو ان8 هست حداقل همه کاری که سیمبین انجام میده رو ساپورت میکنه
پس پسر گلم بهتره سریع تر x10 ت رو بفروشی و یه اندروید درست و حسابی بگیری

ERFANMAHAN
23-01-2011, 23:04

فقط براي اطلاع

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده!ببین اندروید انقدر بزرگه خوانوادش که نیاز نیست جوابه حرفها یخنده دارو دروغ شمارو بدم![COLOR="Black"][COLOR="DarkOrange"]اصلا اندروید افتضاحح!بازم دارید از سیستم عامل شرکت اپل مایه میزارید!از خودتون و سمبین اسباب بازیتون چی دارید؟شاید بشه بین ایکس باکس و پلی استیشن ۳ دعوا کرد!اما میکرو( سیمبین)که دیگه کاره ای نیست که بخواد بیاد خودشو جا بده

شما كه گفتين gsm.ir معتبره؟:27:

راجبع سيمبينم كه گفتم
مگه اينجا تايپيك كنسول بازيه كه موبايلو كنسول بازي حساب كنيم :18:
خوب حالا هركي يه سليقه اي داره ولي حداقل به سليقه ي ديگران توهين نكنيد

mohandes e ekhraji
23-01-2011, 23:40
با اینکه شک دارم دروغ نگفته باشی و شک دارم منظورت خود سوزن نبوده !اما خواسم مثه خودت ج بدم.
عجب من نمیدونم.یعنی به غیر صفحه خازنی مقاومتی ام قابلیت مولتی تاچ داره؟.فرق صفحه خازنی با تاچ خازنی چیه؟من نمی دونم شما بگو.
ایا صفحه ای نیست که قابلیت تاچ خازنی داره؟!
تاچ خازنی حرارتی نیست و با اختلاف بار الکتریکی کار میکنه.برو هر چیز گرمی رو که دوست داری روش امتحان کن.
این فارسی اینم انگلیسی

منظورتون رو از اون قسمت نفهمیدم اگه منظور تلفظ هست دیکشنری تون رو چک کنین.

و در انتها حرف های اخرتون بی ربط هست کلا پراکنده حرف می زنین چون تی اف تی بودن هم ربطی به نوع تاچ صفحه نخواهد داشت.مگر اینکه منظورتون باز چیزه دیگه بود.!! معلومه نمی رسه.
ولی گویا می خوان ایکس 10 رو بگین بهترین گوشی دنیا ست
در اخر باشه حتما اینکارو میکنم .:دی چون از نظر اطلاعاتی دگر گون شدم
---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

حق با شماست.

بله درسته نکسوس وان بعد از آپدیت به اندروید 2.2 امتیازش بالا رفت ولی قبلش چند بود ؟ 2.1
مثله دیزایر که میبینی هر دوتاشون از x10 بالاترن حالا بگو فوقش x10 بشه مثله دیزایر و هنوزم اختلافش با گلکسی چه قبل چه بعد از آپدیت خیلی زیاده پس دیگه بحثی نیست

تست گرافیکی هم به خاطر این گفتم که فک میکردی cpu گلکسی و x10 یکی هست و بهت ثابت شد اصلاً مثله هم نیستن و البته این تست اونطور ربطی به ورژن اندروید نداره و عملاً x10 نمیتونه بازیهای گرافیک بالا رو اجرا کنه ... حالا دیدی x10 کم اورده بحثو بردی رو مسیج ؟ اینکارا مال بچه هاست نه شما که 27 سالته

خلاصه اگه میخاستی بفهمی همون اولش فهمیده بودی و نیازی به این همه بحث نبود

این پست نشون میده که شما هدفت سرگرمی و کل کله نه اینکه بخای به اطلاعات خودت اضافه کنی

یه چیزی میگم دیگه فقط بگو قبول :
اندروید در کل سیستم عامل کاملتریه نسبت به سیمبین و از نظر بازی و برنامه هم جلوتره تا اینجاش درست ولی این موارد شامل x10 نمیشه چون ورژن اندرویدش قدیمیه و مولتی تاچ نداره یعنی اینکه بازیهای خوبش تعطیل افزایش سرعت تو 2.2 تعطیل خوب شما داری خودتو گول میزنی اینجوری رفتی مثلاً اندروید خریدی ولی اون کار اصلی اندروید رو برات انجام نمیده خوب میرفتی جاوا میخریدی بهتر بود ... ولی سیمبینی که رو ان8 هست حداقل همه کاری که سیمبین انجام میده رو ساپورت میکنه
پس پسر گلم بهتره سریع تر x10 ت رو بفروشی و یه اندروید درست و حسابی بگیری

اقا گرفتی مارو تورو قران؟به خدا به کی قسم بدم بازم اشتباه فهمیدی؟شما خودت صفحه خازنیو به مولتی تاچ ربط دادی میگی خازنی تاچ!!!!!به کی قسمت بدم اقای زبل که تی اف تی حرارتیه؟یعنی اگه حرارت انگشت رو حس کنه کار میکنه!من کی گفتم نامسلمون خازنی حرارتیه!اصلان ببخشید!اخه من کی گفتم تی اف تی به تاچ ربط داره؟شما معلومه فقط میخوای ایکس ۱۰ رو بکوبی!ترم ول دانشگاهی!معلومه از حرفای جو گرفتت!hasanmotori محترم شما هم همی حرفات اشتباهه!یک سر بزن سایت موبایلستان ببینکه ایکس ۱۰ ۲.۳ از غیر رسمی م ساپورت کرده!غیر رسمی نه قاچاقی!یعنی شرکت سونی نزده شرکت یا کاربرای معروف زدن!گوشی که ۲.۳ رو ساپ کنه پس دارای پردازنده ای با لود گرافیکی هم سطح گوشیای شاخه!از هرکی میخوای بپرس

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

شما كه گفتين gsm.ir معتبره؟:27:

راجبع سيمبينم كه گفتم
مگه اينجا تايپيك كنسول بازيه كه موبايلو كنسول بازي حساب كنيم :18:
خوب حالا هركي يه سليقه اي داره ولي حداقل به سليقه ي ديگران توهين نكنيد
جی اس ام تمام مقالاتشو از جی اس ام ارنا ترجمه میکنه!بعید میدونم ارنارمبشناسی

fery joon
24-01-2011, 00:53
دوستان بالاخره رفتم یه ان 8 فنلاند نقره ای خریدم به قیمت 650 تومن :12:

total_overdose
24-01-2011, 01:11
دوستان بالاخره رفتم یه ان 8 فنلاند نقره ای خریدم به قیمت 650 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبارک باشه ولی کمی گرون نگرفتی؟:46:

chessmathter
24-01-2011, 01:16
اقا گرفتی مارو تورو قران؟به خدا به کی قسم بدم بازم اشتباه فهمیدی؟شما خودت صفحه خازنیو به مولتی تاچ ربط دادی میگی خازنی تاچ!!!!!به کی قسمت بدم اقای زبل که تی اف تی حرارتیه؟یعنی اگه حرارت انگشت رو حس کنه کار میکنه!من کی گفتم نامسلمون خازنی حرارتیه!اصلان ببخشید!اخه من کی گفتم تی اف تی به تاچ ربط داره؟شما معلومه فقط میخوای ایکس ۱۰ رو بکوبی!ترم ول دانشگاهی!معلومه از حرفای جو گرفتت!hasanmotori محترم شما هم همی حرفات اشتباهه!یک سر بزن سایت موبایلستان ببینکه ایکس ۱۰ ۲.۳ از غیر رسمی م ساپورت کرده!غیر رسمی نه قاچاقی!یعنی شرکت سونی نزده شرکت یا کاربرای معروف زدن!گوشی که ۲.۳ رو ساپ کنه پس دارای پردازنده ای با لود گرافیکی هم سطح گوشیای شاخه!از هرکی میخوای بپرس

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

من هر چی می خوام نگم نمیشه.:دی بنده گفتم صفجه خازنی فقط قابلیت مولتی تاچ داره.
تی اف تی ام حرارتی نیست برو هر چیز گرمی رو که دوست داشتی روش امتحان کن.
عزیز برا اطلاع بهت میگم سه نوع تاچ داریم مقاومتی خازنی ماور بنفش
حالا انواع مختلف صفحه داریم که شرکت ها با فناوری های بکار رفته روشون اسم می زارن
تی اف تی امولد سوپر امولد ریتنا...
این
TFT capacitive touchscreen یک صفحه نمایش خازنیه و تی اف تی فقط نوع صفحه نمایششه .ماله ایکس 10
TFT resistive touchscreen اینم یک صفحه نمایش مقاومتی و تی اف تی فقط نوع صفحه اش می باشد ماله تاچ 2
بنابراین عملکرده اینا باز هم با اختلاف جریان الکتریسیته است
و تی اف تی حرارتیه او غیره بی اساسه اصلا ربطی نداره.امیدوارم ایندفعه درست متوجه شده باشم:دی
من که حرفی در مورد ایکس 10 نزدم :دی
..:دی

fery joon
24-01-2011, 01:23
مبارک باشه ولی کمی گرون نگرفتی؟:46:

ممنون دوست عزیز

آره خودمم حس کردم باهام گرون حساب کرد ولی دیگه حال و حوصله چک و چونه زدن نداشتم و بیخیالی طی کردم :31:

astaragg
24-01-2011, 07:42
مبارکت باشه،ارزششو داره
راستی این تاپیک مدیر نداره؟؟؟

Majid-6120
24-01-2011, 11:35
مبارکت باشه،ارزششو داره
راستی این تاپیک مدیر نداره؟؟؟

چرا داره.....ولی مجتبی جان مثل این که فعلا نمیتونه بیاد فروم...... از صفحه 99 تا آخر هم پاکسازی میشه! شما غصه نخور!:20:

دوستان بالاخره رفتم یه ان 8 فنلاند نقره ای خریدم به قیمت 650 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مبارک باشه! ایشالله یه عمری واست کار کنه! گارانتیش هم که اصلی دیگه؟

A.N.A.P
24-01-2011, 13:14
دوستان بالاخره رفتم یه ان 8 فنلاند نقره ای خریدم به قیمت 650 تومن :12:
مبارک ، با گارانتی یا بدون گارانتی ؟

...
دوستان نمایندگی نوکیا کجاست ؟ تمام رنگ ها یک قیمت هستن ؟

ali racer
24-01-2011, 13:17
ممنون دوست عزیز

آره خودمم حس کردم باهام گرون حساب کرد ولی دیگه حال و حوصله چک و چونه زدن نداشتم و بیخیالی طی کردم :31:

به به ببین کی اینجاست !
خوبی فری جون ؟
یادش بخیر زمان ان73 :31:
بعد عمری اومدی اینجا سر راه دستگیرت نکردن ؟:31:

گوشی نو مبارک باشه
اون پچ های فوکوس ممتد و 30 فریم شدن رو نصب کن حالشو ببر

A.N.A.P
24-01-2011, 13:30
دوستان سایت GooshiShop معتبره واسه اینترنتی فرستادن ؟

hoha881
24-01-2011, 13:37
سایت معتبری هست.قیمتاش هم نسبتا خوبن.

total_overdose
24-01-2011, 13:37
دوستان سایت GooshiShop معتبره واسه اینترنتی فرستادن ؟
گوشی شاپ و دی جی کالا معتبر هستن!
البته نفرستادن نیای یقه منو بگیری!:31:

ERFANMAHAN
24-01-2011, 16:42

gsmarena رو بچه مدرسه اي يا هم ميشناسن

منظور من اين بود كه شما واسطون مطالب اين سايت مهمه بعد به من ميگي اندرويد خانوادش اينهمه بزرگه كه لازم نيست جواي حرفهاي دروغ شما رو بگم:13:

mehdio07
24-01-2011, 23:08
اینم از SPB Mobile Shell که گفتم اینتر فیس رو عوض میکنه
شرمنده دیر شد

یه مدت نبودم

لینک:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
24-01-2011, 23:24
مبارک باشه! ایشالله یه عمری واست کار کنه! گارانتیش هم که اصلی دیگه؟

مبارک ، با گارانتی یا بدون گارانتی ؟

دوستان عزیز بدون گارانتی گرفتم :20:

به به ببین کی اینجاست !
خوبی فری جون ؟
یادش بخیر زمان ان73 :31:
بعد عمری اومدی اینجا سر راه دستگیرت نکردن ؟:31:

گوشی نو مبارک باشه
اون پچ های فوکوس ممتد و 30 فریم شدن رو نصب کن حالشو ببر

درود بر شما دوست عزیز :11: راستش یوزرت برام خیلی آشناس ولی شمارو یادم نمیاد :31: ده ساله فروم گردی میکنم و اینقده دوست های خوب مثل خودت داشتم و دارم که دیگه همرو با هم قاطی میکنم.شایدم من خیلی بی معرفتم که دوستای قدیم رو یادم میره. :31: یه یادآوری میکنی عزیز؟

اتفاقا ان 73 رو هنوزم دارمش.واقعا عاشقشم.زمان خودش معرکه بود.الانم در حد خودش گوشیه خوبیه.اون زمان من خریدمش 560 تومن .یادش به خیر
الان که ان 8 گرفتم نمیدونم ردش کنم بره یا نگهش دارم.یه جورایی نمیتونم ازش دل بکنم.الانم اگه ببرمش بیرون فوقش 150 تومن وردارنش
ولی خیلی خوب ازش نگهداری کردم و هنوزم تقریبا نو هستش :27: یادش به خیر چند سال پیش توی تاپیکش چقده کل کل میکردیم با سونی اریکسون کا هشتصدی ها :31:

داش علی میشه بگی چجوری باید آپدیتش کنم؟ مثل ان 73 آپدیت میشه؟

ERFANMAHAN
25-01-2011, 00:05
اینم از SPB Mobile Shell که گفتم اینتر فیس رو عوض میکنه
شرمنده دیر شد

یه مدت نبودم

لینک:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينترفيس برنداي ديگس يا من دراوردي هست؟:8::19:

total_overdose
25-01-2011, 00:18
دوستان عزیز بدون گارانتی گرفتم :20:

درود بر شما دوست عزیز :11: راستش یوزرت برام خیلی آشناس ولی شمارو یادم نمیاد :31: ده ساله فروم گردی میکنم و اینقده دوست های خوب مثل خودت داشتم و دارم که دیگه همرو با هم قاطی میکنم.شایدم من خیلی بی معرفتم که دوستای قدیم رو یادم میره. :31: یه یادآوری میکنی عزیز؟

اتفاقا ان 73 رو هنوزم دارمش.واقعا عاشقشم.زمان خودش معرکه بود.الانم در حد خودش گوشیه خوبیه.اون زمان من خریدمش 560 تومن .یادش به خیر
الان که ان 8 گرفتم نمیدونم ردش کنم بره یا نگهش دارم.یه جورایی نمیتونم ازش دل بکنم.الانم اگه ببرمش بیرون فوقش 150 تومن وردارنش
ولی خیلی خوب ازش نگهداری کردم و هنوزم تقریبا نو هستش :27: یادش به خیر چند سال پیش توی تاپیکش چقده کل کل میکردیم با سونی اریکسون کا هشتصدی ها :31:

داش علی میشه بگی چجوری باید آپدیتش کنم؟ مثل ان 73 آپدیت میشه؟
سلام حاج فری:31:
بابا تو دیگه از من داغونتری! من اول نشناختمت.ریسر فوری زد تو خال منم بعدش یادم اومد:31:
بابا از بس کل کل میکردین سر کا800 و ان73 سرمون درد میگرفت:31:
حالا همشون دیگه مرحوم شدن گوشیا واقعا آدم یادش میاد خندش میگیره:31:
خوب اما ان8 !
برای ان8 هنوز آپدیت جدید نیومده فقط یسری آپدیت های نرم افزاری اومده که در واقع فریم ور جدید نیست.
گوشیهای جدید نوکیا از طریق خود گوشی و بوسیله gprs سیم کارت یا از طریق وای فای آپدیت میشن.
تویه این سیمبین جدید هم یه قابلیت دیگه اضافه شده که اینجوریه مثلا ممکنه یه آپ جدید بیاد و فقط کدکهای ویدیو رو افزایش بده و ... و کاریم به بقیه چیزها نداشتیه باشه.
الان شما برو تو application و بعد تویه SWupdat و بعد رفرش کن و لیست آپدیت ها میاد که احتمالا اینا جزش هستن:
1:video که زیر نویس اضافه میشه
2:theme که یه چنتا تم اضافه میشه
3:software update که یه چنتا تم انیمیشن اضافه میشه
و....
سوالی داشتی در خدمتم:46:

Yashar Cross
25-01-2011, 00:19
سلام دوستان:20:
من تازگي ها شنيدم كه رسيور(ماهواره) به صورت فلش به بازار اومده كه بدون ديش و...ميتوني امواجو از طريق فلش گرفت.....حالا يك سوال از اونجايي كه n8 فلش ميخونه به نظرتون اين رسيور توش جواب ميده ؟؟؟؟(مثلا تي وي به صورت ديجيتال داشته باشيم:18:)
دوستدار شما ياشار

total_overdose
25-01-2011, 00:19
اينترفيس برنداي ديگس يا من دراوردي هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز این یجور نرم افزاره که چهره گوشیرو عوض میکنه رو سیستم عامل های دیگه هم هست:46:

tarfan1364milad
25-01-2011, 00:21
دوسته من سایته خاصی این مقایسرو انجام داده؟جایرو بلدی که گوشی های بیشتری رو مقایسه کرده باشه؟از لحاظ پردازنده و گرافیک؟مرسی

total_overdose
25-01-2011, 00:21
من تازگي ها شنيدم كه رسيور(ماهواره) به صورت فلش به بازار اومده كه بدون ديش و...ميتوني امواجو از طريق فلش گرفت.....حالا يك سوال از اونجايي كه n8 فلش ميخونه به نظرتون اين رسيور توش جواب ميده ؟؟؟؟(مثلا تي وي به صورت ديجيتال داشته باشيم:18:)
دوستدار شما ياشار
نه دوست عزیز چون این فلس ها احتمالا یه نرم افزار همرا ه هم دارن برای اجرا شدن و ... و به احتمال خیلی زیاد جواب نمیده:46:

ERFANMAHAN
25-01-2011, 00:43
به نظرتون تا حالا اون n8 هاي خراب رو خريدن؟:20:
ديروز يكي از فاميلام خريده ميگه هر 5 ساعت هنگ ميكنه:18::41:

total_overdose
25-01-2011, 01:08
به نظرتون تا حالا اون n8 هاي خراب رو خريدن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديروز يكي از فاميلام خريده ميگه هر 5 ساعت هنگ ميكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا جدیدا کسی ندیدم مشکلی داشته باشه بهترین راه خرید با گارانتیه!

BBNHFAK
25-01-2011, 09:20
نه دوست عزیز چون این فلس ها احتمالا یه نرم افزار همرا ه هم دارن برای اجرا شدن و ... و به احتمال خیلی زیاد جواب نمیده:46:
ولی تو تبلیغاتش میگه با تلویزیون هم کار میکنه پس احتمالا نرم افزار نداره
------------------------------------------------------------------------------------------
میشه مطمئن شد گوشی ریفرش شده نیست یا مثلا باتری و اینجور چیزهاش عوض نشده؟

Majid-6120
25-01-2011, 10:34
سلام بکس

این آپدیت ویدئویی که امروز اومده ؛ این یک و نیم مگابایتیه رو کسی نصب کرده ؟ کارش چیه؟

ماشالله بزنم به تخته فرت و فرت داره آپدیت و فریم ور میاد! : دی

fery joon
25-01-2011, 11:22
سلام حاج فری:31:
بابا تو دیگه از من داغونتری! من اول نشناختمت.ریسر فوری زد تو خال منم بعدش یادم اومد:31:
بابا از بس کل کل میکردین سر کا800 و ان73 سرمون درد میگرفت:31:
حالا همشون دیگه مرحوم شدن گوشیا واقعا آدم یادش میاد خندش میگیره:31:
خوب اما ان8 !
برای ان8 هنوز آپدیت جدید نیومده فقط یسری آپدیت های نرم افزاری اومده که در واقع فریم ور جدید نیست.
گوشیهای جدید نوکیا از طریق خود گوشی و بوسیله gprs سیم کارت یا از طریق وای فای آپدیت میشن.
تویه این سیمبین جدید هم یه قابلیت دیگه اضافه شده که اینجوریه مثلا ممکنه یه آپ جدید بیاد و فقط کدکهای ویدیو رو افزایش بده و ... و کاریم به بقیه چیزها نداشتیه باشه.
الان شما برو تو application و بعد تویه SWupdat و بعد رفرش کن و لیست آپدیت ها میاد که احتمالا اینا جزش هستن:
1:video که زیر نویس اضافه میشه
2:theme که یه چنتا تم اضافه میشه
3:software update که یه چنتا تم انیمیشن اضافه میشه
و....
سوالی داشتی در خدمتم:46:

درود بر شما دوست عزيز :10: راستش شما رو هم يادم نمياد :31: شرمنده از اينکه اينقده بي معرفتم که دوستاي قديمي رو يادم رفته :41: پير شديم ديگه داريم آلزايمر ميگيريم :27:

یادش به خیر :31: ولی یه تنه مچ کا هشتصدی هارو خوابوندم ها :31:

مشکل اینه که من اینترنت گوشیم وصل نیست.در واقع تا حالا اصلا گوشی هام اینترنت نداشتن :41: میشه یه راهنمایی کنی که چطور باید اینترنتشو فعال کنم؟ :10: باید برم مخابرات؟

ERFANMAHAN
25-01-2011, 11:49
دوستدار شما ياشار

رو گوشي من نشد ولي يكي از فاميلام ازش پرسيدم گفت كارميكنه:18:

از وقتي من اين گوشيو گرفتم همه ي فاميلامم خوششون اومده ميرن ميخرن:27:

ERFANMAHAN
25-01-2011, 12:12
درود بر شما دوست عزيز :10: راستش شما رو هم يادم نمياد :31: شرمنده از اينکه اينقده بي معرفتم که دوستاي قديمي رو يادم رفته :41: پير شديم ديگه داريم آلزايمر ميگيريم :27:

یادش به خیر :31: ولی یه تنه مچ کا هشتصدی هارو خوابوندم ها :31:

مشکل اینه که من اینترنت گوشیم وصل نیست.در واقع تا حالا اصلا گوشی هام اینترنت نداشتن :41: میشه یه راهنمایی کنی که چطور باید اینترنتشو فعال کنم؟ :10: باید برم مخابرات؟

اول از همه شما برید سایت MCI همراه اول

اونجا جهت فعال سازی این کاربرد باید ثبت نام کنید.

بعد از فعال سازی یه مسیج پاسخ واسه تون میاد.اما شما هنوز نمیتونید به اینتر نت وصل بشید.چون شبکه تنظیمات GPRS در N8 رو نداره.

نمیخواد برید بگردید همین جا لینک سایت همره اول جهت فعال سازی رو میذارم.

بعدش باید بطور دستی تنظیمات زیر رو اجرا کنید.

به آدرس زیر برید واین عملیات رو تو گوشیتون انجام بدید.

menu/settings/connectivity/settings/destinations/access point
رو این گزینه(access point ) که بزنی یه پیغام میاد
automatically check for available access point
رو no کلیک کن یه پنجره دیگه باز میشه packet data رو انتخاب بکن اسم رو بزار mcinet و ok کن شما الان به راحتی میتونین کانکت بشین.

حال بروزر OPERA MINI یا وب گوشی رو باز کنید و

حالشو ببرید

fery joon
25-01-2011, 12:15
بعد از فعال سازی یه مسیج پاسخ واسه تون میاد.اما شما هنوز نمیتونید به اینتر نت وصل بشید.چون شبکه تنظیمات GPRS در N8 رو نداره.

ممنون از راهنمایی جامع و کاملت دوست عزیز :10: ولی طوری که گفتی یعنی الان نمیتونم با ان 8 از اینترنت استفاده کنم؟ کی امکانش به وجود میاد؟

syeedalireza
25-01-2011, 14:06
دوستان اینم یه برنامه دیگه که اینتر فیس گوشی عوض میکنه ...

یه سوال داشتم اینکه وقتی میخوام گوشی آپدیت کنم بعد از اینکه دانلودینگ فون تموم میشه results: update failet میده ...
چه مشکلی داره؟

Majid-6120
25-01-2011, 14:42

یه سوال داشتم اینکه وقتی میخوام گوشی آپدیت کنم بعد از اینکه دانلودینگ فون تموم میشه results: update failet میده ...
چه مشکلی داره؟

چند وقته سرور های آپدیت نوکیا با کشور ایران مشکل پیدا کردن.....امیدوارم دائمی نباشه!( مثله Download و OVI و ...)

اصلا دانلو نمیکنه آپدیت رو !

97 منم همینجوریه اصلا آپدیت نمیشه !: (

ERFANMAHAN
25-01-2011, 15:24
ممنون از راهنمایی جامع و کاملت دوست عزیز :10: ولی طوری که گفتی یعنی الان نمیتونم با ان 8 از اینترنت استفاده کنم؟ کی امکانش به وجود میاد؟

بعدش باید بطور دستی تنظیمات زیر رو اجرا کنید.

به آدرس زیر برید واین عملیات رو تو گوشیتون انجام بدید.

menu/settings/connectivity/settings/destinations/access point
رو این گزینه(access point ) که بزنی یه پیغام میاد
automatically check for available access point
رو no کلیک کن یه پنجره دیگه باز میشه packet data رو انتخاب بکن اسم رو بزار mcinet و ok کن شما الان به راحتی میتونین کانکت بشین.

01110362
25-01-2011, 15:49
رو گوشي من نشد ولي يكي از فاميلام ازش پرسيدم گفت كارميكنه:18:

از وقتي من اين گوشيو گرفتم همه ي فاميلامم خوششون اومده ميرن ميخرن:27:

سلام دوست عزیز لطفا زودتر بررسی کن و زودتر نتیجه بزار اگه کار کنه که محشره .
تااونجایی که من میدونم برای استفاده از این فلش ----- حتما باید به اینترنت وصل باشی چون فرکانسهاش ز اینترنت دریافت میکنه .
(از فروشندش سوال کردم ):5:

ERFANMAHAN
25-01-2011, 16:25
تااونجایی که من میدونم برای استفاده از این فلش ----- حتما باید به اینترنت وصل باشی چون فرکانسهاش ز اینترنت دریافت میکنه .

نه:31:براي من بدون اينترنت هم كار ميكنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!به اينترنت وصل شدم كار نمي كنه اينو رو گوشيو فاميلمونم امتحان ميكنم:46:

ERFANMAHAN
25-01-2011, 16:58

همونو يه برنامه دانلود ميكنيم با اون نگاه ميكنيم ديگه:18::18::41::weird::thumbsdow:دی

01110362
25-01-2011, 17:18
همونو يه برنامه دانلود ميكنيم با اون نگاه ميكنيم ديگه:18::18::41::weird::thumbsdow:دی

چند تا کانال داری دوست من ا؟
گه بدون اینترنت کارکنه که عالیه راستی فلش ----- چند خریدی؟:10:

mehdio07
25-01-2011, 18:19
اينترفيس برنداي ديگس يا من دراوردي هست؟:8::19:

مال os های دیگه نیست
من دراوردیه
اما واقعاً خوشگله

هم رو s60v5 نصب میشه هم رو symbian^3

امتحانش ضرری نداره
بچه های موبایلستان اکثرا نصب کردن راضی بودن

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

سلام بکس

این آپدیت ویدئویی که امروز اومده ؛ این یک و نیم مگابایتیه رو کسی نصب کرده ؟ کارش چیه؟

ماشالله بزنم به تخته فرت و فرت داره آپدیت و فریم ور میاد! : دی

نصبش کن
زیر نویس رو فعال میکنه
کلا این |آپدیت های کوچیک مربوط به نرو افزارای گوشیه و گفته شده پایداریشونو بیشتر میکنه
...
آپدیت pr1.1 هم اینروزا میاد که تغییرات خوبی توش هست

ERFANMAHAN
25-01-2011, 20:02
چند تا کانال داری دوست من ا؟
گه بدون اینترنت کارکنه که عالیه راستی فلش ----- چند خریدی؟:10:

كل كانالا رو ميگيره حتي cartoon network براي بچه ها

100 واسم تموم شد

البته من از شوهر خالم گرفتم اگه از يكي ديگه مي گرفتم مثلما خيلي بيشتر مي شد

تو ايران با مجوز نمياد قاچاقي مياد

total_overdose
25-01-2011, 20:14

100 واسم تموم شد

دوست عزیز من مقداری اطلاعات در مورد این فلش جمع کردم میگن الکی و یه دانگل برای ر س ی و ر بوده فلان ...
شما اگه دارید و روی ان8 هم جواب داده خواهشا کامل توضیح بده چجوریه؟ احتیاج به اینترنت داره نداره و ...؟
ممنون:46:

tarfan1364milad
25-01-2011, 20:59

چه مشکلی داره؟

جیگر طلا تاریخه گوشیتو ست کن روی 2011‏!حل میشه مشکلت.بعده نصب تاریخو بذار رو هر چی که عشقته!‏

ERFANMAHAN
25-01-2011, 22:36
دوست عزیز من مقداری اطلاعات در مورد این فلش جمع کردم میگن الکی و یه دانگل برای ر س ی و ر بوده فلان ...
شما اگه دارید و روی ان8 هم جواب داده خواهشا کامل توضیح بده چجوریه؟ احتیاج به اینترنت داره نداره و ...؟
ممنون:46:

چشم اگه شد حتما :دي

BBNHFAK
25-01-2011, 22:56
چرا سیستم اس ام اسی چک کردن گارانتی نوکیا جواب نمیده؟؟؟
جواب بدین PLZ:11:

hoha881
25-01-2011, 23:22

100 واسم تموم شد

منظورت ----external هست. کدوم ماهواره ها رو میگیره؟هاتبیرد.یوتل و ... رو هم میگیره؟ دانلود افلاین هم میشه کرد؟

tarfan1364milad
26-01-2011, 00:24
چرا سیستم اس ام اسی چک کردن گارانتی نوکیا جواب نمیده؟؟؟
جواب بدین PLZ:11:

ازطریقه سایتش اقدام کن زودتر جواب میگیری!‏30 ثانیه!آدرسه سایت پشته کارت گارانتی هست!‏

syeedalireza
26-01-2011, 11:23
چند وقته سرور های آپدیت نوکیا با کشور ایران مشکل پیدا کردن.....امیدوارم دائمی نباشه!( مثله Download و OVI و ...)

اصلا دانلو نمیکنه آپدیت رو !

97 منم همینجوریه اصلا آپدیت نمیشه !: (

خوب الان ما چجوری باید آپدیت کنیم؟

جیگر طلا تاریخه گوشیتو ست کن روی 2011‏!حل میشه مشکلت.بعده نصب تاریخو بذار رو هر چی که عشقته!‏

تاریخ گوشی روی 2011 هستش(!)....... شایدم من متوجه نشدم ممکنه بیشتر توضیح بدید

Majid-6120
26-01-2011, 11:44
دوستان این تاپیک به روز هستش ؛ اگه مایل بودید هرزگاهی بهش سر بزنید :

A.N.A.P
26-01-2011, 14:01
مگه باتری های N8 غیر قابل تعویض نیست ؟
...
دوستان گارانتی نوکیا توی GooshiShop قیمتش 615.000 تومنه 12 ماهه ، ولی خدمات پارسه میده 587.000 با ضمانت 24 ماهه !

به نظرتون کدوم بهتره ؟ میشه بگید نمایندگی نوکیا کجاست ؟

ع.ص
26-01-2011, 15:46
دوستان با برنامه mobile tv و داشتن --- usb های مثلا مادیران میشه تلویزیون دید؟

BBNHFAK
26-01-2011, 19:27

قابل تعویض توسط کاربر نیست
یعنی باید گوشی کلا باز شه تا باتری رو عوض کنن

Yashar Cross
26-01-2011, 23:03
سلام
عجب بحثي راه انداختما:31:
1-اقاي عرفان الان شما با گوشيت ميتوني كانالهاي ماهواره رو ببيني:18:؟
2-اگه جواب بالا مثبته چيا رو ميگيره هاتبرد يوتل .......فارسي وان:31:
3- يه توضيح كامل از اول تا اخر كارت بگو ......وصل شد خودش دانلئد كرد بعد گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4- ميشه خودت كانالا رو تنظيم كني؟
اگه بشه عجب چيزي ميشه:10:
دوستدار شما ياشار

ali racer
26-01-2011, 23:11
...
دوستان گارانتی نوکیا توی GooshiShop قیمتش 615.000 تومنه 12 ماهه ، ولی خدمات پارسه میده 587.000 با ضمانت 24 ماهه !

به نظرتون کدوم بهتره ؟ میشه بگید نمایندگی نوکیا کجاست ؟

نه براحتی تعویض میشه
گرانتی پارسه با بی گارانتی هیچ تفاوتی نداره و کلا یه اسمه
اگه گوشی گارانتی دار میخواین فقط با گارانتی خود نوکیا بخرید

منظورت ----external هست. کدوم ماهواره ها رو میگیره؟هاتبیرد.یوتل و ... رو هم میگیره؟ دانلود افلاین هم میشه کرد؟

هیچ ماهواذه ای رو نمیگیره فقط شبکه های ایران که بوردکست دی وی بی دارند

قابل تعویض توسط کاربر نیست
یعنی باید گوشی کلا باز شه تا باتری رو عوض کنن

اگه پیچ گوشتی اش باشه
با باز کردن اون دو تا پیچ کناری میشه براحتی باتری رو عوض کرد و لازم نیست گوشی کلا باز بشه

سلام
عجب بحثي راه انداختما:31:
1-اقاي عرفان الان شما با گوشيت ميتوني كانالهاي ماهواره رو ببيني:18:؟
2-اگه جواب بالا مثبته چيا رو ميگيره هاتبرد يوتل .......فارسي وان:31:
3- يه توضيح كامل از اول تا اخر كارت بگو ......وصل شد خودش دانلئد كرد بعد گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4- ميشه خودت كانالا رو تنظيم كني؟
اگه بشه عجب چيزي ميشه:10:
دوستدار شما ياشار

1. نه امکان نداره
و به طبع اون سوالای دیگه هم منتفی هستند

Namdarian
27-01-2011, 18:23
با سلام . دوست عزیز اینها که مگویند امده دانگل ----T است و خیلی وقت است در بازار است چیز جدیدی نیست . یعنی همین شبکه های دیجیتال صدا و سیما را میگیرد و من دارم . فقط هم به PC میخورد نه به موبایل ! بهترین مدل USB ان هم KWORLD PLUS TV ----T 323U USB است . در انجمن سخت افزار معرفی شده .
حالا این بحث ----T کارت چه ربطی به تاپیک N8 دارد از پرتقال فروش سر کوچه باید پرسید

BBNHFAK
27-01-2011, 19:23
با سلام . دوست عزیز اینها که مگویند امده دانگل ----T است و خیلی وقت است در بازار است چیز جدیدی نیست . یعنی همین شبکه های دیجیتال صدا و سیما را میگیرد و من دارم . فقط هم به PC میخورد نه به موبایل ! بهترین مدل USB ان هم KWORLD PLUS TV ----T 323U USB است . در انجمن سخت افزار معرفی شده .
حالا این بحث ----T کارت چه ربطی به تاپیک N8 دارد از پرتقال فروش سر کوچه باید پرسید

این چیزی که شما میگی بحث اینجا نیست
یه سری ----- به شکل فلش اومده که کانال های ما*واره رو میگیره
حالا بحث اینجا اینه که رو ان 8 هم میگیره یا نه چون رو تلویزیون کار میکنه (که دوستان میگن کار میکنه)
پس از پرتقال فروش نپرسین:31:
-------------------------------------------------------
بالاخره ان 8 گرفتم:8::8::8:
ساخت فنلاند به سفارش ودافون انگلیس بدون گارانتی 590 گرفتم:21:
عریض تر از اون چیزیه که تو عکس هاش دیده بودم
بازتاب های لرزشی هم خیلی باحاله:46:

meshkiposh2200
27-01-2011, 20:38

فکر میکنم دوستان این را توی بازار دیدند

yoosef_st
27-01-2011, 23:59
اون زمانی که گوشی هنوز عرضه نشده بود، یکی از بچه ها توی همین تاپیک یه حرفی گفته بود که اون زمان ما خیلی کفیدیم.
الان گشتم پست رو پیدا نکردم اما همون موقع هم گفته میشد که یک مدل هندزفری برای N8 وجودداره که --- هم هست.
الان با این حرفهای دوستان کم کم دارم به این نتیجه میرسم که راستی راستی با غول بزرگی رو به رو هستیم...
اینکه بشه با این گوشی برنامه های ماهـواره رو گرفت که دیگه خیلی آخرشه.
راستی بچه ها، به جز N8 گوشی دیگه ای هم هست که این ویژگی USB وصل کردن رو داشته باشه؟ توی پلتفرم آنرویید؟
یکی میگفت Desire HD هم همچین قابلیتی داره.

hoha881
28-01-2011, 00:01
دیزایر hd نداره.ولی hd2 رو اگه روش لینوکس بریزی فکر کنم بشه.

hamidkabiri6270
28-01-2011, 00:35
اون زمانی که گوشی هنوز عرضه نشده بود، یکی از بچه ها توی همین تاپیک یه حرفی گفته بود که اون زمان ما خیلی کفیدیم.
الان گشتم پست رو پیدا نکردم اما همون موقع هم گفته میشد که یک مدل هندزفری برای N8 وجودداره که --- هم هست.
الان با این حرفهای دوستان کم کم دارم به این نتیجه میرسم که راستی راستی با غول بزرگی رو به رو هستیم...
راستی بچه ها، به جز N8 گوشی دیگه ای هم هست که این ویژگی USB وصل کردن رو داشته باشه؟ توی پلتفرم آنرویید؟

فکر کنم همین باشه:

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تماشای ویدئو در دستگاه های تلفن همراه برای مردم تبدیل به یک دید نسبتا معمول شده است و تماشای تلویزیون از حداقل این موارد می‌باشد.
هنوز مردم درباره داده‌ها دل نگران هستند تا مکانی را برای استفاده از WiFi رایگان یا سیگنال 3G پایدار بیابند.
شما در حقیقت نیازمند یک گیرنده تلویزیون برای موبایلتان هستید و خوش شانسید که نوکیا برای اولین بار دستگاهی را برای همه عرضه کرده‌است.

"موبایل تلویزیون هدست"
نوکیا موبایل تلویزیون هدست، وسیله‌ای قابل حمل برای تماشای تلویزیون از طریق ----H می‌باشد.شما به راحتی در هرجا بدون نیاز به اینترنت قادر به تماشای برنامه های ورزشی، اخبار و ... خواهید بود. قابل ذکر است این وسیله نسبت به Web TV در مصرف باتری نیز صرفه‌جویی می‌کند.
شما توسط این هدست به راحتی قادر به برقراری تماس‌هایتان بدون از دست دادن دیدن صحنه تلویزیون خواهید بود. همچنین کلیدی برای تغییر کانال و کنترل موسیقی بر روی دستگاه شما را دارا است.
موبایل تلویزیون هدست بر روی گوشی N8 و سایر محصولات با سیستم عامل Symbian^3 کار می‌کند.
قیمت این محصول قبل از مالیات 40 یورو و تاریخ عرضه‌اش فصل چهارم سال میلادی خواهد بود.

Namdarian
28-01-2011, 07:16

با سلام . اشتباه میکنید . گیرنده ی TV Mobile ----H ربطی به کارت --- و ماهواره ندارد . تا انجا که مطمئن هستیم در بعضی مناطق محدود تهران , صدا و سیما امده شبکه ها را با استاندارد Mobile TV اختصاصاً برای موبایلهای خاص هم پخش میکند . این هدستی که بحث ان رفته است میتواند تلویزیون دیجیتال موبایل با استاندارد ----H را نیز بگیرد . البته باز هم کسی دچار اشتباه نشود و با پخش دیجیتال شبکه های صدا و سیما یعنی استاندارد ----T اشتباه نگیرد !
این نقل قول را نیز از فوروم موبایلستان میگذارم

گیرنده ی Nokia Digital Audio Broadcast هم تا حد زیادی شبیه گیرنده ی Nokia ----H هست که ممکنه در نظر اول با هم اشتباه گرفته بشه . شما در وهله ی اول به سوکت اون نگاه کنین اگه سوزنی بود که هیچ ، یک هدست ساده هست ولی اگر mini USB بود باید روی خودش یا قوطیش رو بخونید ببینید DAB هست یا ----H
هدست ساده

Nokia Mobile TV Headset ----H

ali racer
28-01-2011, 17:18

کاری به آندرویدی ها ندارم
ولی امروز ایکس 3-02 که یه گوشی جاوای نوکیاست
و قیمتش 180 تومن براحتی یه فلش کارت 8 گیگی رو شناخت و فایل هاشو باز کرد
نوکیا دمت جیز !:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

ربطش به ان8 هم اینه که اون رابط ماله ان8 ه و عکس هم با ان8 گرفته شده !:31:

Namdarian
28-01-2011, 19:58

با سلام . این از گوشیهای جدید سپتامبر 2010 نوکیا بود . در مشخصات رسمی ان هم گفته شده از USB OTG پشتیبانی میکند .

فکر کنم USB OTG از برگهای برنده ی نوکیا در همه ی گوشی هایش بزودی بشود . رقبا هم باید یک فکری بردارند

M@hdi-B
28-01-2011, 22:04
هیچی عین اسپم تو یه روز تعطیل حال نمی ده:31:

علی مبارکه ان 8 کی گرفتی؟:31:

اون آیفون 4ه بدبختو چرا چپش کردی بالا نیاره؟ :31:

Majid-6120
29-01-2011, 11:32

:دی........

عمدا یه آیفون 4 هم انداخته گوشه تصویر که بگه واسه ما چیزی نیست اینا ! همین جور تو دست و پامون وله ! :دی

================================================== =======

Gameloft The Settlers HD

دوستان n8 دار :

bayern
29-01-2011, 13:32
سلام
من امروز این گوشی را با گارانتی اصلی نوکیا و ساخت خود نوکیا( فروشنده میگفت راست و دروغش با خودش ) گرفتم 600 هزار تومان
با مخلفات برام در اومد 648 هزار تومان

real man
29-01-2011, 13:50
بالاخره ان 8 گرفتم:8::8::8:
ساخت فنلاند به سفارش ودافون انگلیس بدون گارانتی 590 گرفتم:21:
عریض تر از اون چیزیه که تو عکس هاش دیده بودم
بازتاب های لرزشی هم خیلی باحاله:46:

دوست عزيز ضمن تبريك، شارژر گوشي شما تايپ اروپايي ( سه پايه و براي استفاده در ايران نياز به سري تبديل دارد ) هست ؟

bayern
29-01-2011, 13:52
دوستان این فایل منیجرش کجاست؟
چجوری باید برم تو قسمت حافظه اش که 16 گیگ هستش؟

masoudmk
29-01-2011, 14:50
من یک مدتی هست که N8 خریدم به تازگی یک نرم افزار swiss manager نصب کردم اما تو قسمت مشخصات گوشی سرعت پردازنده 192 MHZ نشون میده
لطفا اگه کسی اینجا n8 داره تست کنه و جوابشو بهم بده.خیلی ممنون:18:

syeedalireza
29-01-2011, 14:55
دوستان این فایل منیجرش کجاست؟
چجوری باید برم تو قسمت حافظه اش که 16 گیگ هستش؟
ان8 مبارک باشه
پاسخ سوالتون هم:

applications -> Office-> File mgr

گوشی های Nokia c6 C7 E7 N8 همشون فناوری usb on the go پشتیبانی میکنند

ali racer
29-01-2011, 15:47
دوست عزيز ضمن تبريك، شارژر گوشي شما تايپ اروپايي ( سه پايه و براي استفاده در ايران نياز به سري تبديل دارد ) هست ؟
هر دو تا مدلش هست
مال بابای من چینی و شارژرش عادی بود

در ضمن اون 3 پایه ای ها مدل اروپایی نیستن چون اکثر کشورهای اروپایی از
برق 110 ولت استفاده میکنن
در حالی که این شارژر ها با 220 کار میکنن

ان8 مبارک باشه
پاسخ سوالتون هم:

applications -> Office-> File mgr

گوشی های Nokia c6 C7 E7 N8 همشون فناوری usb on the go پشتیبانی میکنند

علی رضا جون
این همه عکس گذاشتیم که اسم ایکس 3-02 بنده خدا رو هم ببری تو لیست :31:

سلام
من امروز این گوشی را با گارانتی اصلی نوکیا و ساخت خود نوکیا( فروشنده میگفت راست و دروغش با خودش ) گرفتم 600 هزار تومان
با مخلفات برام در اومد 648 هزار تومان
مبارکه
همه گوشی ها چینی هستند
خیالتون راحت
این اختلاف قیمت رو هم مغازه دارای عزیز بوجود آوردن که مذل به اصطلاح فنلاندی رو گرونتر میفروشن

:دی........

عمدا یه آیفون 4 هم انداخته گوشه تصویر که بگه واسه ما چیزی نیست اینا ! همین جور تو دست و پامون وله ! :دی

================================================== =======

Gameloft The Settlers HD

دوستان n8 دار :

ای بابا این عکس هم شده واسه ما فیلمی :31:

دوستان در صورت دادن اسپم مجبورم از دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنم :31::31::31:

با سلام . این از گوشیهای جدید سپتامبر 2010 نوکیا بود . در مشخصات رسمی ان هم گفته شده از USB OTG پشتیبانی میکند .

فکر کنم USB OTG از برگهای برنده ی نوکیا در همه ی گوشی هایش بزودی بشود . رقبا هم باید یک فکری بردارند
این می تونه تحول مهمی در بازار بوجود بیاره
فقط 4 تا برنامه نویس سر حال لازم داره
تا انواع درایور ها رو بنویسند واسش

بنا بر قانون کپی پیست در کیله رده های تولیدی در کره
بزودی شاهد این امکان بر روی انواع و اقسام گوشی های تولید سامسونگ الجی خواهیم بود
بعلاوه پورت hdmi !:31:

bayern
29-01-2011, 18:38
سلام
دوستان برا من دوربینش احساس میکنم اونی که باید باشه نیست!!!
بنظر شما باید تنظیم خاصی انجام بدم؟؟؟

bayern
29-01-2011, 18:55
یه سوال دیگه
اگر بخوام فیلم با زیرنویس SRT ببینم باید چیکار کنم؟
نرم افزار خاصی باید نصب کنم؟

tarfan1364milad
29-01-2011, 20:09
یه سوال دیگه
اگر بخوام فیلم با زیرنویس SRT ببینم باید چیکار کنم؟
نرم افزار خاصی باید نصب کنم؟

گوشیتو آپدیت کن با برنامه sw update!اسمه آپدیت videos هستش!بعد فیلمو که ریختی زیر نویسشم بزار کنارش منتها اسمشون یکی باشه..

*M!L4D*
29-01-2011, 20:11
واسه زیرنویس Srt نوکیا یه آپدیت داده فک کنم

Majid-6120
29-01-2011, 20:14
واسه زیرنویس Srt نوکیا یه آپدیت داده فک کنم

میلاد خبر سوخته میدی عزیزم ؟ :31:

:31:.......

bayern
29-01-2011, 21:18
گوشیتو آپدیت کن با برنامه sw update!اسمه آپدیت videos هستش!بعد فیلمو که ریختی زیر نویسشم بزار کنارش منتها اسمشون یکی باشه..

ماله من امروز اپدیت شده
این فیلمها رو باید تو فایل ویدئو بریزم و ببینم
من الان یه فیلم با زیرنویسش که هم نام با فیلم هستش رو ریختم
ولی چیزی نشون نمیده!!!

yoosef_st
29-01-2011, 21:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

آقا بسی کف کردیم...
یواش یواش دارم خر میشم نرم Galaxy بخرم برم همین N8 بخرم هان...
ببینم، الان از کجا بفهمیم کدوم کوشی های نوکیا این قابلیت رو دارن؟
من میخوام واسه داداشم یه گوشی تو حدود 250 تا 300 تومن بخرم.
گوشی سیمبین که همچین قابلیتی داشته باشه پیدا میشه تو این رنج؟

bayern
29-01-2011, 21:47
سلام
دوستان برا من دوربینش احساس میکنم اونی که باید باشه نیست!!!
بنظر شما باید تنظیم خاصی انجام بدم؟؟؟

کسی نبود نظر بده؟کمک کنید ممنون میشم

*M!L4D*
29-01-2011, 21:55
آقا بسی کف کردیم...

ان 8 - و بقیه ی سیمبین 3 ها + X3-02 ... تو این رنج نه متاسفانه

M@hdi-B
29-01-2011, 21:55
آقا بسی کف کردیم...

نوشته علی رو ندیدی؟:31: این گوشی که تو عکسه 180 تومنه .. سی7 هم حدود 370

Namdarian
29-01-2011, 22:14
آقا بسی کف کردیم...

با سلام . بعضی از گوشیهای جدید نوکیا از حدود 3 ماهه ی اخر 2010 مجهز به USB OTG شده اند . بهتر است مدلهای جدید نوکیا را از داخل GSMARENA نگاه کنید ببینید کدامها دارند .

کسی نبود نظر بده؟کمک کنید ممنون میشم
تا با چه چیزی مقایسه کنید . مثلاً در مقایسه با یک دوربین SLR-Like چندان حرف زیادی برای گفتن ندارد در مقابل SLR که دیگر هیچ . ولی در مقایسه با دیگر گوشیهای موبایل دوربین دار کاملاً برجسته است . مخصوصاً اگر بروید داخل تنظیمات . مثلاً کسانیکه از پر رنگ تر بودن عکسهای ایفون تعریف میکردند براحتی در N8 میتوانند از داخل تنظیمات رنگ مایه>رنگ تند پوز ایفون را بزنند .
در ضمن برای شروع عکاسی با N8 از اینجا شروع کنید

BBNHFAK
29-01-2011, 22:32
آره برای من سه پایه بود که براش تبدیل گرفتم 6 تومن
البته فقط خود گوشی فنلانده وگرنه همه چیزش چینیه:31:
------------------------------------------------------------------
حالا چند تا مشکل:
1-وقتی هدست خود گوشی رو میزنم صدای خش خش داره و اول می پرسید می خواین فرمان صوتی رو راه اندازی کنین یا نه انقدر گفت که زدم yes
حالا هر وقت هدست خودشو میزنم پشت سر هم فرمان صوتی (Speak now) رو باز میکنه و کلید های کنترل موسیقی هم کار نمیکنن ولی با هدست دیگه که میکروفون و کلید کنترل نداشتن درست کار میکنه
2- فقط نقشه های انگلیس رو داره!!! فکر کنم چون به سفارش انگلیسه اینجوریه-اگه آخرین ورژن ovi maps رو بگیرم نقشه های ایران رو داره؟؟؟
3- گوشی ساخت 2011 هست ولی نرم افزارش برای 9.2010- باید همینجور باشه؟مگه خود نوکیا آپدیت نمیکنه؟
لطفا جواب بدین:11:ممنون

yoosef_st
29-01-2011, 23:08
با سلام . بعضی از گوشیهای جدید نوکیا از حدود 3 ماهه ی اخر 2010 مجهز به USB OTG شده اند . بهتر است مدلهای جدید نوکیا را از داخل GSMARENA نگاه کنید ببینید کدامها دارند .

موضوع اینه که مثلا همین گوشی X2 توی مشخصات GSMArena همچین چیزی نداره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین C6 معمولیها که کیبورد داره همچین چیزی ندارن؟
ای بمیره این نوکیا با این سیستم اسم گزاریش!
3 مدل C6 داریم فقط!
ویرایش:
ندیده بودم :دی
چرا توی مشخصاتشون هست.
اما یه نکته جالب:
گوشی 6600 Slide هم همچین امکانی داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچجوریه اونوقت؟
این که مال اپریل 2008 هست داشته باشه، بعد مثلا 5800 یا X6 و اینا نداشته باشن؟؟؟؟

fery joon
30-01-2011, 01:15
دوستان عزیز و لذیذ :31: من وقتی میخوام آپدیت کنم لیست آپدیت رو برام نشون میده.بعد تیک میزنم و آپدیت رو شروع میکنم.نوار آپدیت هم تا آخر پر میشه ولی آخرش که پر شد میگه update failed :41:

نمیدونین مشکلش چیه؟

total_overdose
30-01-2011, 02:27
دوستان عزیز و لذیذ :31: من وقتی میخوام آپدیت کنم لیست آپدیت رو برام نشون میده.بعد تیک میزنم و آپدیت رو شروع میکنم.نوار آپدیت هم تا آخر پر میشه ولی آخرش که پر شد میگه update failed :41:

نمیدونین مشکلش چیه؟
سلام
جدید این مشکل بوجود اومده و مشکل هم از طرف سرور نوکیاست.یه چند روز صبر بده انشالله درست میشه!

Mr Andersson
30-01-2011, 05:23
درود;

ببخشید وسط بحث میام. n8 من کد Imie رو نمیده و پیام request not completed میده.
مشکل از کجاست؟

متشکر.

astaragg
30-01-2011, 06:16
اون دوستمون که می گفت همش فرمان صوتی فعال میشه به نظرم بهتره هدست کامل فرو کنه داخل:31:

tarfan1364milad
30-01-2011, 10:07
ماله من امروز اپدیت شده
این فیلمها رو باید تو فایل ویدئو بریزم و ببینم
من الان یه فیلم با زیرنویسش که هم نام با فیلم هستش رو ریختم
ولی چیزی نشون نمیده!!!

تو پوشه ویدئو یه پوشه بساز بعد فیلم + زیرنویسو بزار اونجا پیشه هم..
شما فعلا زیر نویس های انگلیسی رو میتونی ببینی..من فارسی هرچی ریختم چرتو پرت نشون میده!‏!و فعلا انگار utf8 رو هم ساپورت نمیکنه..
دقت کن اسم فیلم یکی باشه با زیرنویس.بهترین راهم کپی پیست هست.موفق باشی..

deleteman
30-01-2011, 21:16
راستش من تا حالا با ویندوز موبایل یا اندروید و یا ایفون کار نکردم

این همه میگن ویندوز یا اندروید یا ... از سیمبین بهتر دلیلش چیه ؟

گوشی خودم n73 و با توجه به امکاناتی که n8 یا n9 (البته میدونم هنوز نیومده!)
دارن احتمالا یکیشون میخرم

تنها چیزی که n73 اذیتم میکنه سرعت پایینه گوشه که به cpu گوشی مربوط میشه !
که با تغییر به یکی از این دو گوشی کارم راحتتر میشه !

اما یکی از ایراداتی که به گوشی میگیرن سیستم عاملشه . چرا ؟ اخه هر چی
برنامه و بازی که بخوام فراون هست با توجه به قابل نصب بودن s60v5 برای این گوشی،کمبودی حس نمیشه تو این ضمینه

اگه عیب این گوشی cpu کمشه ، پس چرا به سیمبین گیر میدن ؟

چرا داشتن این سیستم عامل (سیمبین) عیب میدونن ؟ مگه اندروید یا سیستم های دیگه چه برتری دارن ؟

milad6400
30-01-2011, 21:31
شنیدین n8 mini داره میاد؟!من که منتظر میمونم e7 بیاد بگیرم

yoosef_st
30-01-2011, 22:41
سیمبین یه سیستم عامل ریشه دار و کم مشکل و درست حسابیه.
دلیل اینکه این روزها انقدر از آنرویید و iOS عقب افتاده اینه که نوکیا خیلی خیلی خیلی دیر به خودش اومد.
زمانی که اپل آیفون اول رو با صفحه مالتی تاچ و پردازنده 600 مگاهرتزی میداد دست مشتری نوکیا تو نخ 5800 و N97 بود.
الان هم که همه پلتفرهمای دیگه تو نخ دو هسته ای و 1GHZ و این جریانات هستن نوکیا اومده رو گوشی High Endاش پردازنده 600 مگاهرتزی گذاشته!
البته به هیچ عنوان فراموش نمیکنیم که سیمبین با همین پردازشگر خیلی امکاناتی داره که بقیه گوشی ها با اون پردازنده 1 گیگایی ندارن. همین عکس برداری با دوربین 12 مگایی و همینطور فیلم برداری 720p و ....
تنها ضعفی که این گوشی الان داره اینه که کسی زیاد تمایل نداره براش برنامه و بازی درست کنه و یکم از این لحاظ عقب مونده شده.
شما فکرش رو بکنید سیمبین در مقابل اون فروشگاه عظیم اپل با اون همه اپلیکیشن و بازی...
خلاصه که اینجوریاست.

BBNHFAK
31-01-2011, 00:42
آره برای من سه پایه بود که براش تبدیل گرفتم 6 تومن
البته فقط خود گوشی فنلانده وگرنه همه چیزش چینیه:31:
------------------------------------------------------------------
حالا چند تا مشکل:
1-وقتی هدست خود گوشی رو میزنم صدای خش خش داره و اول می پرسید می خواین فرمان صوتی رو راه اندازی کنین یا نه انقدر گفت که زدم yes
حالا هر وقت هدست خودشو میزنم پشت سر هم فرمان صوتی (Speak now) رو باز میکنه و کلید های کنترل موسیقی هم کار نمیکنن ولی با هدست دیگه که میکروفون و کلید کنترل نداشتن درست کار میکنه
2- فقط نقشه های انگلیس رو داره!!! فکر کنم چون به سفارش انگلیسه اینجوریه-اگه آخرین ورژن ovi maps رو بگیرم نقشه های ایران رو داره؟؟؟
3- گوشی ساخت 2011 هست ولی نرم افزارش برای 9.2010- باید همینجور باشه؟مگه خود نوکیا آپدیت نمیکنه؟
لطفا جواب بدین:11:ممنون
کسی جوابمو نمیده؟؟؟
در ضمن در مورد شارژر که یک نفر اینجا گفته بود برق انگلیس 110 ولته این شارژر از 100 تا 220 ولت رو ساپورت میکنه

Y@var
31-01-2011, 13:13
سلام به همگی دوستان.
کسی خبر نداره کی آپدیت این گوشی میاد؟(واسه بهتر شدن کیفیت عکس هاش!)
آخه عکساش مثل فیلماش با کیفیت نیستن!
با تشکر.:11:

total_overdose
31-01-2011, 13:24
سلام به همگی دوستان.
سلام
دوست عزیز ممکنه گوشیت ایراد داره یا لنزت تمییز نیست چون تنها چیزه این گوشی که نمیشه ایراد گرفت عکاسیشه!:46:

medad_red
31-01-2011, 13:39
باسلام چطور ميشه منوي ان 8 رو فارسي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

total_overdose
31-01-2011, 13:54
باسلام چطور ميشه منوي ان 8 رو فارسي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه فریم ورت فارسی نیست باید گوشیتو با فریم ور فارسی فلش بزنی و اگه میبینی سخته برات ببر بیرون برات فلشش کنن|!

syeedalireza
31-01-2011, 15:48

نمیدونین مشکلش چیه؟
منم یه همچین مشکلی دارم:19:
دوستان مشکل به وجود آمده در آینده درست میشه؟؟؟؟؟

------
دوستان زمانی که عکس میگیرم احساس میکنم عکس هاش مه داره (عکس گرفتن در شب) میشه از تنظیمات.شو دستکاریش کرد؟

sghu4me
31-01-2011, 17:49
با عرض سلام به همه دوستان
من يك ماهي ميشه كه n8 گرفتم.يه مشكل اساسي برام پيش اومده كه حسابي ناراحتم كرده
وقتي با اين گوشي به اينترنت ميرم توي بعضي سايت ها كه با اومدن نمايشگر موس روي يك قسمس بايد منويي باز بشه عمل نميكنه مثلا زير منو هاي سايت دانشگاه رو باز نميكنه.و مشكل ديگه هم اينكه از مطالب يك سايت چه طور بايد كپي كرد و مثلا توي قسمت مسيج ها ريخت؟ترو خدا يكي راهنمايي كنه:41:

sghu4me
31-01-2011, 17:51
منم یه همچین مشکلی دارم:19:
دوستان مشکل به وجود آمده در آینده درست میشه؟؟؟؟؟

------
دوستان زمانی که عکس میگیرم احساس میکنم عکس هاش مه داره (عکس گرفتن در شب) میشه از تنظیمات.شو دستکاریش کرد؟
دوست عزيز نگران نباش پلاستيك روي لنز دوربين رو بردار مشكلت حل ميشه:10:

ali_power42
31-01-2011, 18:06
این مشکل 4 تا علت داره:
1-هنوز برچسب محافط دوربین روی گوشی هست
2-هنگاه عکس گرفتن انگشت شما جلوی فلش زنون قرار گرفته
3-لنز گوشی کثیف شده که با یک دستمال عینک تمیزش کنید

و اما علت چهارم که یکی از ضعفهای دوربین n8 در عکاسی هست:
اگه نور از زاویه خاصی(به خصوص از پهلو) به لنز بتابه یک هاله سفید رنگ نورانی در صفحه ظاهر میشه که اگه فلش زنون عمل کنه خیلی تابلو نمیشه ولی اگه فلش خاموش باشه این لکه نورانی در عکس ظاهر میشه.
این مشکل در همه n8 ها وجود داره حداقل روی 3 تا n8 امتحان کردم.
روزای اول خیلی حالمو گرفت چون این مشکل نه در satio بود نه در n82 و چاره اش فقط تغییر مکان شما یا بالا و پایین بردن یا به راست و چپ چرخاندن گوشی هست تا جاییکه این لکه نورانی محو بشه و بعد عکس بگیرید

راه حل دیگه این مشکل اینه که دستتون رو بصورت سایه بان بالای گوشی یا کنارش نگه دارید و بعد عکس بگیرید(از تابش مستقیم نور به لنز جلوگیری بشه)
لامپهای کم مصرف بخصوص این مشکل رو بوجود میارن که بهترین راهش اینه که پشت به نور بایستید یا اینکه دقیقا در زیر لامپ بایستید
این از این.

اما یک شکایت دیگه هم از n8 دارم که ارتباطی به سوال شما نداره و اونم اینکه توانایی عکاسی این گوشی با فلش زنون در تاریکی مطلق اصلا و ابدا با satio که برای 1-2 سال پیشه قابل مقایسه نیست.گفتن با اپدیت بهتر میشه ولی هرچقدر هم که بهتر بشه معجره که نمیشه و مطمئنا مثل satio نخواهد شد.
اما مطمئنم که مثل n82 یا کمی بهتر خواهد شد(خودم n82 دارم و عکسهاشونو مقایسه کردم)

bayern
31-01-2011, 18:33
سلام به همگی دوستان.

سلام
منم همین مشکل رو دارم
بد حالمو گرفته

bayern
31-01-2011, 18:40
دوستان یه سوال دیگه
بیشتر بازی ها که مثلا مال N 8 هستش رو اجرا نمیکنه
دلیلش چیه؟
این بازی ها رو اجرا نمیکنه

Angry Birds SymbianOS^3

Super Mario Reverse v1.05 Symbian

SettlersHD

*M!L4D*
31-01-2011, 18:46
دوستان یه سوال دیگه
بیشتر بازی ها که مثلا مال N 8 هستش رو اجرا نمیکنه
دلیلش چیه؟
این بازی ها رو اجرا نمیکنه

Angry Birds SymbianOS^3

Super Mario Reverse v1.05 Symbian

SettlersHD
چی میگه ؟ ...

bayern
31-01-2011, 19:23
چی میگه ؟ ...

سلام
برا نصب نمیره
میگه فرمت رو پشتیبانی نمیکنه

A.N.A.P
31-01-2011, 19:52
بازي موبايل
فوتبال واقعي 2010
يك‌بار ديگر تب فوتبال با برگزاري جام ملت‌هاي آسيا داغ است و كمتر كسي را پيدا مي‌كنيد كه از اين قافله عقب مانده باشد و پيگير نتايج آن ديدار‌ها نباشد. بياييد ما هم كمي پياز داغ اين رويداد ورزشي را زياد كرده و به اصطلاح، خودمان را با آن خفه كنيم.
بازي زيباي «فوتبال واقعي 2010» با حجم زياد 50 مگابايتي هم‌اكنون قابل دسترس است كه مخصوص گوشي‌هايي است كه از سيستم عامل جديد سيمبين (
Symbian^3) استفاده مي‌كنند. بازي به صورت 3بعدي بوده و از جلوه‌هاي ويژه زيبايي در آن استفاده شده است. در آن ليگ 8 كشور مختلف همراه 245 تيم وجود دارد كه كاملا متنوع است. همچنين شما اگر به اينترنت پرسرعت دسترسي داريد، مي‌توانيد آن را با دوستان خود به صورتmultiplayer بازي كنيد.اين بازي از يك تفسير صوتي همانند تلويزيون استفاده مي‌كند كه هيجان بازي را زياد خواهد كرد و بر طبيعي بودن آن مي‌افزايد. همچنين ليست تيم‌ها و بازيكنان نيز به صورت كاملا آنلاين و خودكار به روزرساني مي‌شوند.

[QUOTE] تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه جام جم می باشد. هرگونه استفاده غیرقانونی از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت .

M@hdi-B
31-01-2011, 20:27
و خداوند سرچ را آفرید

*M!L4D*
31-01-2011, 20:35
سلام
برا نصب نمیره
میگه فرمت رو پشتیبانی نمیکنه
فرمتش مگه Sis یا SisX نیست ؟
اررور مربوط Certificate نیست احیانا"؟

sghu4me
31-01-2011, 20:51
این مشکل 4 تا علت داره:
1-هنوز برچسب محافط دوربین روی گوشی هست
2-هنگاه عکس گرفتن انگشت شما جلوی فلش زنون قرار گرفته
3-لنز گوشی کثیف شده که با یک دستمال عینک تمیزش کنید

و اما علت چهارم که یکی از ضعفهای دوربین n8 در عکاسی هست:
اگه نور از زاویه خاصی(به خصوص از پهلو) به لنز بتابه یک هاله سفید رنگ نورانی در صفحه ظاهر میشه که اگه فلش زنون عمل کنه خیلی تابلو نمیشه ولی اگه فلش خاموش باشه این لکه نورانی در عکس ظاهر میشه.
این مشکل در همه n8 ها وجود داره حداقل روی 3 تا n8 امتحان کردم.
روزای اول خیلی حالمو گرفت چون این مشکل نه در satio بود نه در n82 و چاره اش فقط تغییر مکان شما یا بالا و پایین بردن یا به راست و چپ چرخاندن گوشی هست تا جاییکه این لکه نورانی محو بشه و بعد عکس بگیرید

راه حل دیگه این مشکل اینه که دستتون رو بصورت سایه بان بالای گوشی یا کنارش نگه دارید و بعد عکس بگیرید(از تابش مستقیم نور به لنز جلوگیری بشه)
لامپهای کم مصرف بخصوص این مشکل رو بوجود میارن که بهترین راهش اینه که پشت به نور بایستید یا اینکه دقیقا در زیر لامپ بایستید
این از این.

اما یک شکایت دیگه هم از n8 دارم که ارتباطی به سوال شما نداره و اونم اینکه توانایی عکاسی این گوشی با فلش زنون در تاریکی مطلق اصلا و ابدا با satio که برای 1-2 سال پیشه قابل مقایسه نیست.گفتن با اپدیت بهتر میشه ولی هرچقدر هم که بهتر بشه معجره که نمیشه و مطمئنا مثل satio نخواهد شد.
اما مطمئنم که مثل n82 یا کمی بهتر خواهد شد(خودم n82 دارم و عکسهاشونو مقایسه کردم)
-------------
پلاستيك روي لنز دوربين رو بردار درست ميشه

sghu4me
31-01-2011, 20:56
سلام به همگي
چطور ميشه تو اين گوشي وقتي توي اينترنت هستيم يه مطلب رو از يه صفحه(مثلا يك خط) رو كپي كرد؟؟:41::41::41:

bayern
31-01-2011, 21:03
فرمتش مگه Sis یا SisX نیست ؟
اررور مربوط Certificate نیست احیانا"؟

sis هستش عزیز

Namdarian
31-01-2011, 21:41
سیمبین یه سیستم عامل ریشه دار و کم مشکل و درست حسابیه.
دلیل اینکه این روزها انقدر از آنرویید و iOS عقب افتاده اینه که نوکیا خیلی خیلی خیلی دیر به خودش اومد.
زمانی که اپل آیفون اول رو با صفحه مالتی تاچ و پردازنده 600 مگاهرتزی میداد دست مشتری نوکیا تو نخ 5800 و N97 بود.
الان هم که همه پلتفرهمای دیگه تو نخ دو هسته ای و 1GHZ و این جریانات هستن نوکیا اومده رو گوشی High Endاش پردازنده 600 مگاهرتزی گذاشته!
البته به هیچ عنوان فراموش نمیکنیم که سیمبین با همین پردازشگر خیلی امکاناتی داره که بقیه گوشی ها با اون پردازنده 1 گیگایی ندارن. همین عکس برداری با دوربین 12 مگایی و همینطور فیلم برداری 720p و ....
تنها ضعفی که این گوشی الان داره اینه که کسی زیاد تمایل نداره براش برنامه و بازی درست کنه و یکم از این لحاظ عقب مونده شده.
شما فکرش رو بکنید سیمبین در مقابل اون فروشگاه عظیم اپل با اون همه اپلیکیشن و بازی...
خلاصه که اینجوریاست.

با سلام . اینجانب اهل بازی با گوشی نیستم ولی ماندم چه برتری در این سیستم عاملهای ایفون یا اندروید هست که اینقدر بزرگش میکنید . اینهمه برنامه برای S^3 امده تازه سری 60 و .... هم قابل نصب است .
بنظر اینجانب این صحبت ها سر سیستم عامل همش پروپاگانداست !

ali racer
31-01-2011, 21:57
با سلام . اینجانب اهل بازی با گوشی نیستم ولی ماندم چه برتری در این سیستم عاملهای ایفون یا اندروید هست که اینقدر بزرگش میکنید . اینهمه برنامه برای S^3 امده تازه سری 60 و .... هم قابل نصب است .
بنظر اینجانب این صحبت ها سر سیستم عامل همش پروپاگانداست !

روانی و سرعت و هنگ نکردن
آندرویید و ios بهتر از سیمبین هستش

البته واقعا سیستم عاملی که تمامی نیازهای کاربر رو(تو سطح متوسط) برطرف کنه
بدون دردسر و مسخره بازی (مثلا جیل و استفاده اجباری از آیتونز و روت و رام کاستوم و...فارسی سازی و.... !)
چیزی نیست جز سیمبین

total_overdose
31-01-2011, 22:18
البته بنظر من تفافت سیمبین لااقل نسبت به آندو کمی رابط کاربری قدیمی هست و تعداد نرم افزار وگرنه
ان8 که هنگی نداره نسبت به آندروید قبلی من!

sghu4me
01-02-2011, 09:08
آقا ترو خدا جواب اين سوال ما رو بدين
وقتي با اين گوشي به اينترنت ميرم توي بعضي سايت ها كه با اومدن نمايشگر موس روي يك قسمس بايد منويي باز بشه عمل نميكنه مثلا زير منو هاي سايت دانشگاه رو باز نميكنه.و مشكل ديگه هم اينكه از مطالب يك سايت چه طور بايد كپي كرد و مثلا توي قسمت مسيج ها ريخت؟ترو خدا يكي راهنمايي كنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sghu4me
01-02-2011, 09:13
کسی جوابمو نمیده؟؟؟
در ضمن در مورد شارژر که یک نفر اینجا گفته بود برق انگلیس 110 ولته این شارژر از 100 تا 220 ولت رو ساپورت میکنه
-----------------
خيال راحت باشه 220 ولت رو ساپورت ميكنه(دوتاشو شخصا خودم گرفتم)
درضمن اگه از جاي معتبر بخري فارسي ساز هم داره

sghu4me
01-02-2011, 09:38
اون دسته از عزيزاني كه با دانلود برنامه خيييييييييييييلي جالب spb mobileshell3.7 مشكل داشتن اين برنامه رو ميتونن از سايت زير دنلود كنن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------
اينم چندتا عكس از اين برنامه:

sghu4me
01-02-2011, 09:58
حالا چند تا مشکل:
لطفا جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون
-----------
جواب سوال اول:در حالتي كه شما هدست رو وصل كردين اين پيغام (Speak now) فقط وقتي بايد بياد كه كليد هدست(كليدي كه واسه قطع و وصل تماس گذاشته)رو چند لحظه نگه داشته باشين.حالا مشكل شما از دو حالت خارج نيست يافيش هدست رو تا آخر توي گوشي جا نزدين يا كليد قطع و وصل شما مشكل داره(ممكنه گير كرده باشه)
جواب سوال دوم:دوستان ديگه هم كه دنبال نقشه به روزتر هستن.يه گوشي n8 كه نقشش به روز پيدا كنيين و قسمت CITIES رو از Mass memory اون كپي كرده و به جاي قسمتCITIES در گوشي خودتون جايگزين كنين.نقشه شما هم دقيقا مثل گوشي ميشه كه نقشش به روزه(به همين راحتي)
جواب سوال سوم :گوشي بايد همينجور باشه نگران نباشين:10:

sghu4me
01-02-2011, 12:51
عزيزاني كه نتونستن بازي بسيار زيباي asfalt با گرافيكي باورنكردني رو دانلود كنن ميتونن از لينك زير با حجم 144mb (در دو پارت) دانلودش كنن:

kazem940
01-02-2011, 13:17
سلام يه سوال از n8 دارها دارم مي خام بدونم آيا با وصل PCdvb به گوشي n8 از طريق usb on the go مي شه تلويزيون رو رو موبايل تماشا كرد؟ ممنون مي شم جواب بدين آخه مي خام تصميم خودمو بگيرم.

sghu4me
01-02-2011, 16:36
اینم 3 بازی دیگه واسه n8 از لینک زیر دانلود کنید و لذت ببرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sghu4me
01-02-2011, 18:25
کسی نبود جوا تاپیک 1205 ما رو بده؟؟؟؟؟ مردم از بس منتظر جوابش موندم:41::41:

*M!L4D*
01-02-2011, 18:40
وقتي با اين گوشي به اينترنت ميرم توي بعضي سايت ها كه با اومدن نمايشگر موس روي يك قسمس بايد منويي باز بشه عمل نميكنه مثلا زير منو هاي سايت دانشگاه رو باز نميكنه.و مشكل ديگه هم اينكه از مطالب يك سايت چه طور بايد كپي كرد و مثلا توي قسمت مسيج ها ريخت؟ترو خدا يكي راهنمايي كنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال اولتون رو متوجه نشدم
اما سوال دوم .. با Opera میشه

sghu4me
01-02-2011, 20:47
مشكل در باز كردن زيرمنوي يه سايت در n8
وقتي با اين گوشي به اينترنت ميرم توي بعضي سايت ها كه با اومدن نمايشگر موس روي يك قسمتش بايد منويي باز بشه عمل نميكنه مثلا زير منو هاي سايت دانشگاه رو باز نميكنه(قبلا n900 داشتم كه توي اينترنتش با گذاشتن مدادش روي گوشه سمت چپ صفحه تاچ وكشيدن به سمت وسط صفحه علامت يه دست ميومد ولي توي گوشي n8 نميدونم بايد چيكار كنم) مشكل ديگه هم اينكه از مطالب يك سايت چه طور بايد كپي كرد و مثلا توي قسمت مسيج ها ريخت؟ترو خدا يكي راهنمايي كنه:41:

AThEisT
01-02-2011, 21:26
قیمت گوشی تو بازار اروپا الان چقدره ؟
سایت نوکیا که 450$ زده !

tarfan1364milad
01-02-2011, 22:47

داداشه من بهترین راه نصب اپرا هست.. اپرا مینی بهتره البته با پسونده sis
واسه برطرف شدنه مشکلتم بعد از اینکه وارد سایت شدی با اپرا برو تو ستینگ mobile view رو انتخاب کن اون زیر شاخه ها نمایان میشه مثه کارنامه و اعتراض نمراتو ..
واسه کپی از یه فایله متنی هم فقط اپرا ..موفق باشی

Help118
02-02-2011, 00:25
دیروز ان8 یکی رو دستم گرفتم! تاچش انگار بگیر نگیر داره! ایکس 6 خودم که قبلا داشتم بهتر عمل می کرد. انگار سی پی یوش یا نرم افزارش زیاد مچ نمیشه با تاچ. شاید با آپ دیت درست بشه
آیا دوستان هم همچی مشکلی دارند؟

ali racer
02-02-2011, 01:14
دیروز ان8 یکی رو دستم گرفتم! تاچش انگار بگیر نگیر داره! ایکس 6 خودم که قبلا داشتم بهتر عمل می کرد. انگار سی پی یوش یا نرم افزارش زیاد مچ نمیشه با تاچ. شاید با آپ دیت درست بشه
آیا دوستان هم همچی مشکلی دارند؟
گاهی اوقلت ایکون های لایت میشه
ولی داخل فولدر نمیشه یا برنامه باز نمیشه
اون مواقع مشکل از تاچ نیست
باید مدت زمان بیشتری انگشتتون رو روی ایکون یا فولدر قرار بدین
تا سیستم عامل عملیات رو انجام بده

اما اگه انگشتتون رو میزارین رو یه آیکون و با امتحان چند باره عمل نمیکنه
مسلما گوشیتون ایراد داره
چون همچین مشکلی ان8 نداره که بگین بگیر نگیر داره

sghu4me
02-02-2011, 11:44

مسلما گوشیتون ایراد داره
-----------------
بعضي وقتا اگه انگشت دست سرد باشه يا دماش پايين باشه گير ميده ولي اگه گرم باشه نبايد مشكلي پيش بياد:5:

bayern
02-02-2011, 12:22
سلام
من شنبه این گوشی رو خریدم 600 ولی امروز GSM قیمت زده 635؟؟؟چرا اینقدر گرون شد یک دفعه؟؟؟

کسی نمیدونه اپدیت برا نشون داده زیرنویس فارسی کی میاد؟؟؟اصلا میاد؟؟؟
خداییش گوشی فوق العاده ایه
من یه هارد 640 گیگ که 638 گیگش پر بود رو بهش وصل کردم و به راحتی آب خوردن برام اجرا گرد.
فقط اگر زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه دیگه معرکه اس

golmohammadi
02-02-2011, 12:32
سلام
من شنبه این گوشی رو خریدم 600 ولی امروز GSM قیمت زده 635؟؟؟چرا اینقدر گرون شد یک دفعه؟؟؟

من یه هارد 640 گیگ که 638 گیگش پر بود رو بهش وصل کردم و به راحتی آب خوردن برام اجرا گرد.
در مورد هارد ایول ان8و
در مورد قیمت
تو تبریز 550 تومنه

Namdarian
02-02-2011, 12:40
-----------------
بعضي وقتا اگه انگشت دست سرد باشه يا دماش پايين باشه گير ميده ولي اگه گرم باشه نبايد مشكلي پيش بياد:5:
با سلام . به سر دو گرم بودن دست کاری ندارد . چون صفحات Capasitive بر اساس گرما کار نمیکنند بر اساس مجاورت الکتریکی کار میکنند .

سلام

هارد شما NTFS است یا FAT ؟
آپدیت 1.2 مگی دو سه هفته است امده برای پخش زیرنویس
زیرنویس را هم دقیقاً باید همنام با فیلم کرده و کنارش بگذاری . زیرنویس باید sub یا srt باشد و حتماً با انکودینگ UTF-8 ذخیره شده باشد
انوقت میتوانی داخل خود گوشی زیرنویس را ببینی
ولی وقتی تصویر را به TV میفرستی واژه ها را وارونه نشان میدهد !

mashkoook
02-02-2011, 14:06
سلام میشه ازش به جای دستگاه gps استفاده کرد همچین برنامه ای رو داره !!!!! روش سوار کرد ؟؟؟؟؟؟ اگه بشه همین امروز میرم یکی می خرم !!!!!!!!

sghu4me
02-02-2011, 15:12
[QUOTE=Namdarian;5823710]با سلام . به سر دو گرم بودن دست کاری ندارد . چون صفحات Capasitive بر اساس گرما کار نمیکنند بر اساس مجاورت الکتریکی کار میکنند .
---------------
دوست عزيز به دماي دست بستگي داره.اينو دقيقا تو دفترچه اي كه همراه گوشي هست نوشته.از اين گذشته ميتوني خودتم امتحان كني

ali racer
02-02-2011, 16:33
[QUOTE=Namdarian;5823710]با سلام . به سر دو گرم بودن دست کاری ندارد . چون صفحات Capasitive بر اساس گرما کار نمیکنند بر اساس مجاورت الکتریکی کار میکنند .
---------------
دوست عزيز به دماي دست بستگي داره.اينو دقيقا تو دفترچه اي كه همراه گوشي هست نوشته.از اين گذشته ميتوني خودتم امتحان كني

به پی سی خوش اومدین

نه عزیز من اصولا کارکرد صفحات خازنی با الکتریسته ساکن بدن انسان هستش
واسه همین هم هست که اسمشو گذاشتن خازنی
خازن با الکتریسته و بار الکتریکی کار میکنه دیگه :46:
من دفترچه رو هم نگاه کردم همچین چیزی ندیدم
کدوم صفحه رو میگین؟
احتملا در مورد دفترچه اشتباه میکنین این سوتی ها مربوط به مجلات موبایلی تولید داخل

sghu4me
02-02-2011, 19:42
[QUOTE=sghu4me;5824211]

به پی سی خوش اومدین

کدوم صفحه رو میگین؟
احتملا در مورد دفترچه اشتباه میکنین این سوتی ها مربوط به مجلات موبایلی تولید داخل
------------
دوست من.همراه گوشی من یه دفترچه فارسی هست که تعداد کل صفحاتش 31 صفحه است.(البته یکی هم واسه دوستم گرفتم که اونم همین دفترچه همراش بود) و روی جلدش هم نوشته nokia n8-00 .بالای صفحه 7 اون نوشته اگر نوک انگشت سرد باشه کار نمیکنه:blink:

syeedalireza
02-02-2011, 19:42
اون دسته از عزيزاني كه با دانلود برنامه خيييييييييييييلي جالب spb mobileshell3.7 مشكل داشتن اين برنامه رو ميتونن از سايت زير دنلود كنن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------
اينم چندتا عكس از اين برنامه:

دمت گرم تست زدم خیلی عاااااااااااااااااااالی!!!! :11::11: روی ان8 امتحان کردم
فقط یه سوال بخوام از این وضیع درش بیارم چه کار کنم؟؟؟:31::31:

sghu4me
02-02-2011, 19:48
[QUOTE=sghu4me;5824211]

به پی سی خوش اومدین

کدوم صفحه رو میگین؟
------------
دوست من.همراه گوشی من یه دفترچه فارسی هست که تعداد کل صفحاتش 31 صفحه است.(البته یکی هم واسه دوستم گرفتم که اونم همین دفترچه همراش بود) و روی جلدش هم نوشته nokia n8-00 .بالای صفحه 7 اون نوشته اگر نوک انگشت سرد باشه کار نمیکنه:blink:

syeedalireza
02-02-2011, 20:00
دمت گرم تست زدم خیلی عاااااااااااااااااااالی!!!! :11::11: روی ان8 امتحان کردم
فقط یه سوال بخوام از این وضیع درش بیارم چه کار کنم؟؟؟:31::31:

آقا حل شد!! دوستانی که سوال من براشون پیش اومد میتونن برنامه از setting برنامه میتونید Exit shell کنید که از محیط برنامه خارج بشه

جدی برنامه باحالی..... دوستان برنامه 15 روزه هستش کسی میتونه register یا هر کاره دیگه ای که این برنامه همیشگی بشه انجام بده

sghu4me
02-02-2011, 20:03
syeedalireza جان موفق باشی.خوشحالم که پیداش کردی.

sghu4me
02-02-2011, 20:10
آقا حل شد!! دوستانی که سوال من براشون پیش اومد میتونن برنامه از setting برنامه میتونید Exit shell کنید که از محیط برنامه خارج بشه

جدی برنامه باحالی..... دوستان برنامه 15 روزه هستش کسی میتونه register یا هر کاره دیگه ای که این برنامه همیشگی بشه انجام بده
---------------
آره واسه خارج شدن کامل اینطوری بهتره

sghu4me
02-02-2011, 20:21
سوال اولتون رو متوجه نشدم
اما سوال دوم .. با Opera میشه
--------------------
دوست عزیز مشکلم حل شد با نصب opera mobile 10.1
بازم مرسی از راهنمایی خوب شما:11:

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

داداشه من بهترین راه نصب اپرا هست.. اپرا مینی بهتره البته با پسونده sis
واسه برطرف شدنه مشکلتم بعد از اینکه وارد سایت شدی با اپرا برو تو ستینگ mobile view رو انتخاب کن اون زیر شاخه ها نمایان میشه مثه کارنامه و اعتراض نمراتو ..
واسه کپی از یه فایله متنی هم فقط اپرا ..موفق باشی
--------------------

tarfan1364milad
03-02-2011, 01:21
سلام

داداش مشخصاته کامله هاردتو میگی؟ما هر چی بش زدیم نشناخت..ممنون

---------- Post added at 03:21 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

--------------------

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

--------------------

اپرا کلا برنامه هاش توپه..خصوصا مینی که هم سرعته لود بالاتری داره هم فیل شکنه..وظیفه بود داداش..

mehdio07
03-02-2011, 04:08

آقا من واقعاً معذرت میخوام که کد رجیستر نزاشتم
:31::31::31::31:

8C5W-SMUI-277V
8C59-8UN9-QGAY
8C5P-5CWK-DH8I
8C5F-PDMU-DTZL
8C5O-LSU4-B9EY
8C5W-EVJN-S33C
8C5H-Z59O-IBKF
8C5M-EKRI-KRCG
8C5G-J735-DQCU
8C5C-84Q8-DJTC

با اینا میتونین SPBSHELL رو رجیستر کنین
luncher رو که میزنی فکر کنم یه گزینه هست به اسم register
اونجا وارد کنین

:26::26::33:تشکر یادت نره:33::26::26::27::40::11:

yade
03-02-2011, 18:47
سلام دوستان میخواستم گوشی رو قفل کن ازرفتم یه کد دادام هر وقت میخوام قفل کنم باید دکمه پاور رو بزنم بعد قسمت قفل را انتخاب کنم تا گوشی قفل شود . نمیشه کاری کرد که هر وقت تصویر سیاه شود خودش قفل بشه نمیشه که هر سری دکمه پاور رو بزنم

Masoud-Susa
03-02-2011, 19:18
سلام
من قصد خرید ان 8 رو دارم....گفتم صبر می کنم یه خورده دیگه که پایین تر اومد می رم می خرم!!!
اما بر خلاف بقیه گوشی ها قیمت ان 8 تو این 1 ماه آخر سیر صعودی داشت و بالاتر رفت!!!!:18:
حالا با این اوضاع فکر می کنید گوشی رو بخرم یا باز بیشتر صبر کنم تا ارزون شه؟!
:11:

Help118
03-02-2011, 22:55

مسلما گوشیتون ایراد داره

بارهای متمادی تو کلیپ های تصوری ان 8 هم این مورد مشاهده شده حالا شما چطور تکذیب می کنید نمی دونم! چندین بار تو کلیپ های متفاوت دیدیم که وقتی کلیک می شده یه وقفه ای پیش اومده تو اجرا . اینی که فرمودید باید انگشتتو نگه داری این یه بحث دیگس!
من که به عینه اینم به چشم دیدم

tarfan1364milad
04-02-2011, 02:12
سلام دوستان میخواستم گوشی رو قفل کن ازرفتم یه کد دادام هر وقت میخوام قفل کنم باید دکمه پاور رو بزنم بعد قسمت قفل را انتخاب کنم تا گوشی قفل شود . نمیشه کاری کرد که هر وقت تصویر سیاه شود خودش قفل بشه نمیشه که هر سری دکمه پاور رو بزنم

همون جایی که بش کد دادی بالاترش یه گزینه داره به اسمه phone lock auto period
همونجا بش تایم بده!‏

---------- Post added at 04:11 AM ---------- Previous post was at 04:09 AM ----------

tarfan1364milad
04-02-2011, 02:12
دوستان آپدیته جدیده نوکیا اومد...pr 1.1
برین آپدیت کنین..
تاریخه گوشیتون 2011 باشه فقط..
موفق باشین

Namdarian
04-02-2011, 08:29
دوستان آپدیته جدیده نوکیا اومد...pr 1.1
برین آپدیت کنین..
تاریخه گوشیتون 2011 باشه فقط..
موفق باشین
آپدیت برای فیرمویر N8 ؟ اشتباه میکنید
فقط Ovi suite آپدیت شده

amirpers
04-02-2011, 09:11
دوستان آخرين قيمت اين گوشي با گاارانتي اصلي چنده ؟ سايتgsm كه هميشه قيمتش بالاست .
رنگ نقره اي هم داره گارانتي اصلي ؟

tarfan1364milad
04-02-2011, 10:47
آپدیت برای فیرمویر N8 ؟ اشتباه میکنید
فقط Ovi suite آپدیت شده

عذر میخوام..من یادم رفت بگم برای c7..
اما به هر حال مطمئنا واسه n8 هم میاد همین روزا...

sghu4me
04-02-2011, 11:26
یه مشکل بزرگ:
متوجه شدم که n8 تو عکساش چه اونایی که با خود گوشی گرفتم چه اونایی که خودم ریختم رو گوشی وقتی که عکساشو نگاه میکنم میبینم که قسمت های تیره و سیاه عکس رو بد نشون میده یه جور حالت آبرنگ نشون میده.دوستان کسی دیگه این مش:41:کل رو نداره؟ راه حل برطرف کردنش چیه؟ :41:

tarfan1364milad
04-02-2011, 11:38
یه مشکل بزرگ:
متوجه شدم که n8 تو عکساش چه اونایی که با خود گوشی گرفتم چه اونایی که خودم ریختم رو گوشی وقتی که عکساشو نگاه میکنم میبینم که قسمت های تیره و سیاه عکس رو بد نشون میده یه جور حالت آبرنگ نشون میده.دوستان کسی دیگه این مش:41:کل رو نداره؟ راه حل برطرف کردنش چیه؟ :41:

این مشکل از گوشی نیست!‏
ال ای دی تو بعضی رنگا مشکل داره خصوصا مشکی و سفید..نگران نباش واسه همه اینطوریه..

A.N.A.P
04-02-2011, 12:05
دوستان آخرين قيمت اين گوشي با گاارانتي اصلي چنده ؟ سايتgsm كه هميشه قيمتش بالاست .
رنگ نقره اي هم داره گارانتي اصلي ؟
سایت گوشی شاپ

medad_red
04-02-2011, 12:15
با سلام به همه گوشي ان 8 يك ايراد خيلي بزرگ داره كه ممكنه برايه همه پيش بياد لطفا به همه بگيد كه اين كارو انجام ندن
اين مشكل چي هست:
با *#7370# رمز كه براي گوشي هاي نوكيا عمل ريست رو انجام ميده در اين گوشي علاوه بر ريست تمام اطلاعات داخل حافظه گوشي رو پاك ميكنه كه خيلي بد هست.
پس اين كارو وقتي اطلاعات مهم در گوشي داريد انجام ندين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tarfan1364milad
04-02-2011, 12:48
با سلام به همه گوشي ان 8 يك ايراد خيلي بزرگ داره كه ممكنه برايه همه پيش بياد لطفا به همه بگيد كه اين كارو انجام ندن
اين مشكل چي هست:
با *#7370# رمز كه براي گوشي هاي نوكيا عمل ريست رو انجام ميده در اين گوشي علاوه بر ريست تمام اطلاعات داخل حافظه گوشي رو پاك ميكنه كه خيلي بد هست.

منظورتون از حافظه داخلی چیه؟درایو c ؟اگه منظورتون این درایو هست که گوشیهای نوکیا از اول این ویژگی رو داشته بودن!اصلن این کد کارش اینه!ریستی که تنظیماتو به روزه اول برنگردونه اسمش خاموش روشن کردنه...

*M!L4D*
04-02-2011, 12:54
اين مشكل چي هست:

منظور شما Phone Memory هست یا Mass Memory (16 GB)S ؟

ریستی که تنظیماتو به روزه اول برنگردونه اسمش خاموش روشن کردنه...
البته یه سافت ریستی هم هست که فقط تنظیمات رو به حالت اولیه بر میگردونه ...

A.N.A.P
04-02-2011, 18:34
به نظرم نوکیا باید یه کم بیشتر رو Screen ـش کار میکرد ، در مقابل آیوفون حرفی برای گفتن نداره :

M@hdi-B
04-02-2011, 19:18
عذر میخوام..من یادم رفت بگم برای c7..
اما به هر حال مطمئنا واسه n8 هم میاد همین روزا...

آپدیت که اومده ولی هنوز روی سرور قرار ندادن

The first update to Nokia N8, C7 and C6-01 is booooring