PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

emperatoor50000
19-12-2010, 17:14
سلام
می خوام یه n8 بخرم .دیروز رفتم یه تابی زدم
یکی از فروشنده ها یه n8 فنلاند داشت البته بدون گارانتی
میخواستم بدونم n8 فنلاند بدون گارانتی بخرم یا چین با گارانتی
راستی همه این n8 های با گارانتی مسکی هستند .هر جا رفتم مشکی داشت
ممنون

nafe-bandar
19-12-2010, 18:57
دوستان کسی با کیبوردش مشکلی نداره؟
واسه من خیلی جا ها فعال نمیشه!!!
کسی مشکلی نداره با کیبوردش؟

Namdarian
19-12-2010, 20:25
من هم موافقم
ابهت آیفون و گلکسی رو نداره
آیفون و گلکسی هر دو در بین 10 گجت برتر سال 2010 از نگاه مجله ی Time بودن
اگر کسی دوربین براش مهم نباشه به نظرم گلکسی انتخاب بهتری نسبت به N8 باشه.... حتی C7 هم با توجه به قیمتش انتخابی بهتری می تونه باشه
ولی دوربین N8 غیر قابل انکاره و نمی شه ازش چشم پوشی کرد

دوربین یه طرف شما حتما با otg کار نکردید ببینید بقیه چطور تعجب میکنن.انگار دارن معجزه میبینن،حالا بگو گالکسی فلان
البته اون حرف شما هم درست ولی از اون دید desire hd خیلی از گالکسی سرتره

در مورد Desire HD صد در صد باهات موافقم.... واقعا گوشی شاخیه... حتی نگاه کردنش هم لذت بخشه!!!
ولی خیلی گرونه. نزدیک به 800 تومن پولشه. قیمتش یه جورایی از رنج گوشی خارج هست و به قیمت تبلت و لپ تاپ نزدیکتره
من به شخصه تنها مشکلی که الان با خریدن N8 دارم، این خرابیه که در برخی گوشی ها دیده شده. یه ذره چشم آدم رو می ترسونه. حالا درسته گارانتی اصلی بگیری می شه بعدا عوضش کرد، ولی یه جورایی می خوره تویه ذوق آدم وقتی گوشیش خاموش بشه و دیگه روشن نشه.... من هم در این موارد کمی بد شانسم
به هر حال من تا یکی دو هفته دیکه می خرم N8 رو. چون دوربینش رو لازم دارم واقعا... وشاید تا اون موقع گوشی خراب ها کمتر بشه . قیمت هم کمی افت کنه

با سلام . Desire HD از خیلی لحاظ به HD2 شبیه است از جمله اینکه هر دو از بلوتوث2 پشتیبانی میکنند!!! و نیز نمایشگر فاجعه ی TFT LCD دارند !!!! در حالیکه N8 از AMOLED استفاده میکند . یکی از دوستان HD2 خریده بتازگی . وقتی دست گرفتم زیادی بزرگ و یغور بود و چیزی از ابهت که میگویید در ان ندیدم! و نمایشگرش نسبتاً کم سو دیده میشد . تنها مزیت htc ویندوز موبایلش است که ان هم حرف و حدیث زیاد دارد که اصلاً ایا باید در برابر سیمبیان3 مزیت محسوب کرد یا خیر
ضمناً یکی از دوستان مشهدی امشب N8 را قیمت داد 605 تومان !!! نمایندگی نوکیا (گاجره-خیابان احمد آباد) . از تهران هم ارزانتر !

astaragg
19-12-2010, 20:59
دوستان کسی با کیبوردش مشکلی نداره؟
واسه من خیلی جا ها فعال نمیشه!!!
کسی مشکلی نداره با کیبوردش؟

نه خدا رو شکر واسه من که مشکلی نداره،اولاش تایپ کردن واسم خیلی سخت بود ولی الان خیلی بهتر شده

emperatoor50000
19-12-2010, 21:17
با سلام
من میخوام n8 بخرم
تو بازار همین چینی ها با گارانتی بود و یه جا یکn8 فنلاند پیدا کردم که گارانتی هم نداشت
میخواستم نظرتون رو بپرسم که کدومشو بخرم
راستی این گارانتی داراش فقط مشکی داره

amir 777
19-12-2010, 21:30
دوستان به نظر شما من تا 2-3 ماه اینده میتونم دست دوم این گوشی را تا 320 بخرم

zeus_1
19-12-2010, 23:05
دوستان
با توجه به شروع طرح حذف یارانه ها، به نظرتون بازار گوشی چه تغییری می کنه؟
اگر فکر می کنید گرون می شه من همین فردا برم بخرم گوشی رو

nafe-bandar
19-12-2010, 23:56
نه خدا رو شکر واسه من که مشکلی نداره،اولاش تایپ کردن واسم خیلی سخت بود ولی الان خیلی بهتر شده نه منظورم فعا شدنش بود...
مثلا موقعی که می خوای آدرس سایت وارد کنی یا مکان توی جی پی اس سیو کنی یا ... نه نوع تایپ کردن.. ؟!

دوستان
با توجه به شروع طرح حذف یارانه ها، به نظرتون بازار گوشی چه تغییری می کنه؟
اگر فکر می کنید گرون می شه من همین فردا برم بخرم گوشی روگوشی که یارانه نداره :31:
فکر نکنم تغییر خاصی کنه...

zeus_1
20-12-2010, 01:18
نه منظورم فعا شدنش بود...

گوشی که یارانه نداره :31:
فکر نکنم تغییر خاصی کنه...
درسته یارانه نداره... ولی اگر بیفته داخل چرخه ی گرون شدن، بعید نیست قیمت ها بره بالا. حالا بحث اقتصادی رو بیخیال، خیلی مفصل می شه :46:
باید یک هفته صبر کرد و دید چه تغییراتی تویه بازار موبایل و کلا لوازم صوتی و تصویری ایجاد می شه
امیدوارم افزایش قیمت نداشته باشن. این همه صبر کردم ارزون بشه ، اون وقت ضایع می شم :41:

astaragg
20-12-2010, 06:27
نه منظورم فعا شدنش بود...
مثلا موقعی که می خوای آدرس سایت وارد کنی یا مکان توی جی پی اس سیو کنی یا ... نه نوع تایپ کردن.. ؟!

نه مشکلی از اون جهت نداره،فقط اگه می تونی با یکی دیگه مقایسش کن

emperatoor50000
20-12-2010, 11:40
سلام
میخوام راهنماییم کنید
من n8 ساخت چین با گارانتی بگیرم یا n8 فنلاند بدون گارانتی
راستی اینn8 های با گارانتی فقط مشکی داره
:41:

hamidkabiri6270
20-12-2010, 14:52
سلام
میخوام راهنماییم کنید

همه گوشی های ان 8 توی بازار ایران چینیه البته تحت لیسانس نوکیا فنلاند این بحث ان 8 چینی وفنلاندی چیزی جز فریب مشتری برای سر کیسه کردنش نیست.به نظر من با توجه به مشکلاتی که برای تعدادی از دوستانی که ان 8 خریده اند به وجود اومده با گارانتی بخری بهتره.

rama0000
20-12-2010, 19:07
سلام
میخوام راهنماییم کنید
دوست عزیز من برعکس دوستمون اعتقاد دارم که در دست گرفتن یه موبایل که میدونی ساخت فنلانده یه حسه دیگه داره تا بدونی که تحت لیسانسه و چین هرچن که ظاهرا" و باطنا" هیچ تفاوتی ندارن البته نوکیا برای اسیا رو داده چین بزنه و برای اروپا رو داده فنلاند بزنه ....پس همون فنلاند بگیری بهتره ....در مورد گارانتی هم خودم بودم بدون گارانتی میگرفتم چون گارانتی تو ایران به هیچ دردی نمیخوره و فقط یه پول اضافی میدی همین ...از دوستانی که با گارانتی گرفتن و گوشیهاشون دچار مشکل شده میتونی بپرسی که چقدر جوابگو بوده شرکت بعدا" من خودم بودم یه فنلاند بدون گارانتی میگرفتم .....البته ساخت فنلاند روی گوشی حک شده و برچسب نیست ومطمئن باش توبازار موجوده رنگش رو هم بگرد پیدا میکنی

BBNHFAK
20-12-2010, 19:34
سلام
یه نفر یه نمونه فیلم از ان8 بذاره
یه فیلم کوتاه در حد 10 sec با بالا ترین کیفیت
ممنون

astaragg
20-12-2010, 21:42
خبر جدید

دوستان تا اخر ماه بعد دومین اپ هم میاد،منتظر باشید

hamidkabiri6270
21-12-2010, 19:40
دوست عزیز من برعکس دوستمون اعتقاد دارم که در دست گرفتن یه موبایل که میدونی ساخت فنلانده یه حسه دیگه داره تا بدونی که تحت لیسانسه و چین هرچن که ظاهرا" و باطنا" هیچ تفاوتی ندارن البته نوکیا برای اسیا رو داده چین بزنه و برای اروپا رو داده فنلاند بزنه ....پس همون فنلاند بگیری بهتره ....در مورد گارانتی هم خودم بودم بدون گارانتی میگرفتم چون گارانتی تو ایران به هیچ دردی نمیخوره و فقط یه پول اضافی میدی همین ...از دوستانی که با گارانتی گرفتن و گوشیهاشون دچار مشکل شده میتونی بپرسی که چقدر جوابگو بوده شرکت بعدا" من خودم بودم یه فنلاند بدون گارانتی میگرفتم .....البته ساخت فنلاند روی گوشی حک شده و برچسب نیست ومطمئن باش توبازار موجوده رنگش رو هم بگرد پیدا میکنی

این یه نمونه نقل قول از یکی از دوستان سایت موبایلستان.خودم هم با یه فروشنده موبایل که دوستمه صحبت کردم اونم دقیقا عین همین جمله را به من گفت:

نقل قول:

در ضمن فنلاند کشکه.من خودم با یه آشنای تعمیر کار پشت یه n8 به اسم فنلاند رو که باز کردیم چین بود...اینا فقط لیبله.

این بحث بیشتر از این ادامه پیدا نکنه بهتره چون به هیچ نتیجه ای نمیرسیم.

AThEisT
21-12-2010, 21:19
من اروپا هستم !
قیمت اینجا الان 620$ هست !
ایران الان قیمت چنده ؟
ضمن اینکه n97 دارم و میخوام بفروشم ! n8 بخرم !

PCminister
22-12-2010, 00:13
دو شب پیش در مشهد n8 توسط یکی از دوستان خریداری شد. (595 هزار تومان)

به نظر من Camera Phone فوق العاده ای هست ضمن اینکه قابلیت HDMIش به شدت جالبناکه.

اما از لحاظ OS اگر بخوایم به قضیه نگاه کنیم اصلا با iOS قابل مقایسه نیست.

ضمنا بعضی وقتا میقفله، میهنگه و...

به نظر من قیمتش مناسب شده اما با خریدش موافق نیستم. کیفیت تصویرش در مقابل iPod 3g بهتر بود اما خیلی دوست داشتم بدونم در مقابل Retina چطوره!

نمیدونم چرا همش احساس میکردم نوکیا به شدت زور زده یه آیفون تولید کنه!!!!! ها؟!!!!

hamidkabiri6270
22-12-2010, 13:54
ضمنا بعضی وقتا میقفله، میهنگه و...

!!!!

گوشی من توی این 20 روزی که دستمه هیچ هنگی نداشته.موقعی که از گوشی درست استفاده بشه نه هنگی در کاره و نه سایر مشکلات.همه چی بر میگرده به نحوه استفاده کاربر از گوشی .

PCminister
22-12-2010, 18:42
گوشی من توی این 20 روزی که دستمه هیچ هنگی نداشته.موقعی که از گوشی درست استفاده بشه نه هنگی در کاره و نه سایر مشکلات.همه چی بر میگرده به نحوه استفاده کاربر از گوشی .

بابا آیپاد من با وجود 3g بودنش سرعتش از N8 بیشتره.

به عنوان مثال یه بنده خدایی همون موقع خرید به رفیق ما زنگ زد هر چی روی گوشی سبز زد گوشی تماسو برقرار نکرد.

وسط استفاده از اتصال HDMI برای نمایش یه فیلم 40 دقیقه ای Divx قفل کرد.

موقع وارد کردن یه Contact داشتیم اسمو وارد میکردیم یهویی صفحه کلیدش قفلید و ...

گوشیه فوق العاده ای هست اما این مشکلات پیش پا افتاده برای موبایلی که نوکیا این همه روش مانور داده و براش تبلیغ کرده یکم دور از انتظار بود.

Namdarian
22-12-2010, 19:22
با سلام . اینجانب بقیمت 595 گرفتم . چرا ویبره ندارد ؟ داخل نمایه اش گزینه ی هشدار لرزشی روشن است ولی کسی زنگ میزند ویبره ندارد . همه ی مدلها اینجور است یا مال من مشکل دارد

Help118
22-12-2010, 21:25
این گوشی قابلیت تعویض سریع سیمکارت بدون راه اندازی مجدد (خاموش روشن کردن) یا اصطلاحا SIM Module Hot Swap رو داره! به این شرح که گوشی رو تو پروفایل آف لاین قرار داده سیمکارت رو تعویض کرده و دوباه پروفایل رو به جنرال عوض کرد! خوب تا حالا درست!
سوال اینه که آخه تو پروفایل آف لاین درسته که شبکه و خدمات ارتباطی در حالت غیر فعال یا disable هست ولی دسترسی به مخاطبین داخل سیمکارت و پیامک های ذخیره رو سیمکارت امکان پذیره یعنی اینکه سیمکارت بصورت تعلیق کامل درنمیاد خوب این کار باعث سوخت سیمکارت نمیشه منظورم اینه که روش تعویض سریع سیمکارت همین روشی هستش که بالا بهش ذکر کردم یا روش دیگه ای داره؟

nafe-bandar
23-12-2010, 13:04
نه مشکلی از اون جهت نداره،فقط اگه می تونی با یکی دیگه مقایسش کن

n8 دم دستم نیست...
برنامه ای برای کیبورد نیست که همیشه در دسترس باشه؟
من خیلی باهاش مشکل دارم ... !

astaragg
23-12-2010, 13:41
مطمعنی مشکل از گوشیه؟اولاش منم خیلی مشکل داشتم ولی عادت کردم

MoHaMaD ZaNd
23-12-2010, 18:04
دوستان عزیز اون مشکل به احتمال زیاد توی آپدیت های بعدی حل میشه ! N8 فعلا خیلی کار داره تا به یه گوشی فوق العاده تبدیل بشه ! به عنوان مثال دوربینش توی شب آشغال محض به حساب میاد ! ( طبیعیه ) و ....
---------------------------
راستش الان یه دونه N8 فنلاندی ( سفارش اروپا ) دارم . توجه کنین گوشی فنلاندیه و چین تحت لیسانس نیست ! رنگش مشکیه ! هرکس خواست در خدمتم ! ( توی پ.خ )

mr_khodaei2008
23-12-2010, 19:01
به عنوان مثال دوربینش توی شب آشغال محض به حساب میاد ! ( طبیعیه ) و

ميشه بگيد به چه دليلي اين حرفو زديد رو چه حسابي ميگيد تو شب اشغاله

MoHaMaD ZaNd
23-12-2010, 20:01
ميشه بگيد به چه دليلي اين حرفو زديد رو چه حسابي ميگيد تو شب اشغاله
رو حساب اینکه 40 تا عکس توی شب باهاش گرفتم ! دوربین N8 فوق العادست اما الان نه ! توی فریمور های اولیه طبیعیه که اینجوری باشه ! تمامی گوشیهای نوکیا توی فریمور اولیه اشکال زیاد دارن !
حیف که عکس هارو الان ندارم که واستون بفرستم ! مقدار نویز عکسهاش بسیار بالاست ! ضمن اینکه موقع عکاسی از سوژه های سفید رنگ با فلاش ، سوژه رو کاملا سفید میکنه ! جوری که آدم فکر میکنه با فلاش LED عکس گرفته شده !

astaragg
23-12-2010, 21:42
منم باهات موافقم ولی یکمم به دانش ما از عکاسی ربط داره.
nokia camera school یه روشایی واه حله این مشکل ارائه داده.حتما یه سری بزن.
مثلا اگه میخوای با فلش از فاصله ی نزدیک عکس بگیری کانترست دوربین رو ببر بالا.

Rjoun
23-12-2010, 22:35
نداشتن کاور لنز من یکی رو خیلی داره عذاب میده.
نمی دونم روی چه حسابی این طوری طراحی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MoHaMaD ZaNd
23-12-2010, 22:39
بله دوست عزیز ! اینو میدونم !
بنده با نوکیا N82 عکاسی میکنم ! اگه بخواین میتونم عکسهایی رو که با این گوشی گرفتم واستون ارسال کنم ! ( اینو گفتم که بدونین تازه کار نیستم ! :31: )
اون مشکل رو با کم کردن Exposure هم میشه حل کرد !
انشالله که در فریمور های آینده این مشکل حل میشه ! ( همونطور که در گوشیهای دیگش از جمله N82 و N86 و N96 و ... این مشکل حل شد )

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

دوست عزیز میشه بپرسم واسه چی ؟!
اگه کاور لنز واسه این گوشی طراحی میشد پشتش خیلی بر آمده میشد !

goalsoccer
23-12-2010, 22:40
سلام.من همین امروز گوشی n8 رو خریدم نمیدونم چرا مرتب هنگ میکنه فردا میخوام برم پسش بدم.کسی میدونه مشکل از کجاست؟ یک بار رست کردم اما باز هم درست نشد.ممنون میشم کمکم کنید.

Namdarian
24-12-2010, 08:53
مشکلی نداره دوست عزیز . منکه دلیل بعضی حساسیتها را نمیفهمم ! مثلاً یکی میگه رنگش میره یا نه ؟ یکی دیگه میگه آرم نوکیای پشتش میترسم پاک شه !!!!! مگه پلاستیک رنگ شدست که رنگش بره یا مگه میخواین مشت و لگد بهش بزنین که کاور لنز نداشتن براتون مهمه . در ثانی گودتر بودن پوشش لنز نسبت به سطح بدنه ی گوشی باعث میشه براحتی کثیف نشه . ضد خش هم که هست....
فقط بنظر من تو دست یکم سنگین میاد و بخاطر لبه های گرد و بدنه ی آلومینیومی یکم تو دست ادمای دست و پا چلفتی ممکنه لیز بخوره ! . با بلوتوث لپتاپ گرون قیمت و جدید من هماهنگ نشد ! عجیبه ها . به Nokia Software Updater هم در سیستم من درست جواب نداد . ضبط صوتش هم بد صدا را ضبط میکنه . به GPRS ایرانشل هم درست وصل نتونستم بکنم و هنوز از اینترنتش بی بهره ام !
در کل گوشی خیلی خوش قیافه و جمع و جوری هستش و راحت در کیف کمری جا میشه . به یقوری htc و... نیست

Namdarian
24-12-2010, 09:08
متأسفانه quickoffice , Adobe PDF از ابتدا نصب نیست و باید دانلود و نصب کنید و ساین کنید یا ساین شدش را دانلود کنید

amir200812
24-12-2010, 11:10
متأسفانه quickoffice , Adobe PDF از ابتدا نصب نیست و باید دانلود و نصب کنید و ساین کنید یا ساین شدش را دانلود کنید

وای چه مشکل بزرگیییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط اینو پیدا کردی برای گیردادن؟
کار سختیه مگه دانلود یه نرمافزار 5 6 مگابایتی؟

nafe-bandar
24-12-2010, 12:49
مطمعنی مشکل از گوشیه؟اولاش منم خیلی مشکل داشتم ولی عادت کردم

منظور منو متوجه نشدی عزیز
من میگم کیبورد بعضی جاها بالا نمیاد نه که نمی تونم تایپ کنم یا نشه تایپ کرد
وقتی روی محلی که میشه نوشت انگشت میزنی قاعدتا باید کیبورد بالا بیاد که نمی یاد!

nafe-bandar
24-12-2010, 14:42
ویرایش............
الان روشن شد!!
حذف شود.

nokia n8
24-12-2010, 18:52
سلام دوستان بنده از هر سایتی فایلهای key و cer خود را دریافت میکنم و با هر برنامه ای که ساین میکنم اخطار زیر را میده و برنامه ساین نمیشه لطفا کمک کنید دارم دیوانه میشم
certificate file signing failed!
1) make sure your certificate file is correct
2)make sure the password is correct
(if everything is valid check the directory it could have been created)

Namdarian
24-12-2010, 19:31
به مشکل خوردم . بعد از نصب کاسپرسکی v9.3.69 و موقعی که خواستم اکتیو کنم ویبره زد و ریست شد و از اون لحظه تا حالا هر بار روشنش کردم بعد چند ثانیه ریستارت میشه . حتی نمیشه برم داخل برنامه ها و پاکش کنم تا برم یا دکمه کار نمیکنه و ریستارت میشه . چجوری تا ریستارت نکرده سریع ببرمش به تنظیمات کارخونه ؟ کسی میدونه ؟

وای چه مشکل بزرگیییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط اینو پیدا کردی برای گیردادن؟
کار سختیه مگه دانلود یه نرمافزار 5 6 مگابایتی؟
نه بابا گیر کدومه
نظر این دوستمون رو هم ببین

سلام دوستان بنده از هر سایتی فایلهای key و cer خود را دریافت میکنم و با هر برنامه ای که ساین میکنم اخطار زیر را میده و برنامه ساین نمیشه لطفا کمک کنید دارم دیوانه میشم
certificate file signing failed!
1) make sure your certificate file is correct
2)make sure the password is correct
(if everything is valid check the directory it could have been created)

Namdarian
24-12-2010, 19:52
حتی بعد از برگردوندن به تنظیمات کارخونه ای با کد
#۷۷۸۰#*
بازم فرقی نکرد و دائم ریست میکنه
به به اینم از گوشی شاخ نوکیا
چقدر من الانه خوشحالم ! :2:

Namdarian
25-12-2010, 18:00
بردمش nokia care
از صحبتهای مسئول تحویل گوشی در اونجا فهمیدم n8 ها خیلی به مشکل خورده اند که اکثراً نرم افزاری است . یک بنده خدایی را انجا دیدم که مثل خود من موقع نصب کاسپر دچار ریست دائمی شده بود ! برای بار دوم بود مراجعه میکرد و میگفت از خرید n8 پشیمان است و میخواهد برود با htc معاوضه کند . با صحبتهایی که انجا شد متوجه شدیم فقط برنامه هایی که خود ovi معرفی کرده را باید نصب کنید ولا غیر . وگرنه به احتمال زیاد ممکنست دچار مشکل شود
جالب است که دیشب که داشتم کاسپر را نصب میکردم ته دلم گفتم خدا را شکر که از شانس خوبم گوشی من از خرابها و اذیت کن ها از اب در نیامده و مثل ساعت کار میکند همان ان یهود برای اولین بار ریست کرد و ماجرا شروع شد ! وا عجبا
بعد از مدتی که طول کشید و انجا گوشی را فلش کرد حالا میبینم گاهی بسیار کند و عجیب تر از قبل عمل میکند مثلاً آیکونها قر و قاطی میشود یا دچار قفل شدن لحظه ای میشود یا فلش مموری را بسیار بسیار کند باز میکند و باز کردن یک پوشه یا فایل در فلش مموری را انقدر طول میدهد که بیخیال میشوم . بعد از چند بار تلاش متوجه شدم پورت usb بالکل از کار افتاده . بسلامتی و مبارکی ! آنقدر امشب خسته ام که دیگر حال ندارم امروز دوباره مراجعه کنم
فردا دوباره باید ببرم nokia care تا مدتی انجا بماند و اگر رفع نشد بفرستند و یکی دیگر شاید بدهند
ولی سوال اساسی اینست : ایا این گوشی به اینهمه رفت و امد و اذیت شدن میارزد ؟
پاسخ با شماست......

astaragg
25-12-2010, 18:27
من همه جور برنامه روش نصب کردم,انتی ویروسمم نت کوین هس .هیچ مشکلی نداره!

hm65teh
25-12-2010, 21:47
mwc دو ماه دیگه است
میگن s^4 میاد
و رو 8n هم نصب میشه
میگن s^4 خیلی روش کار شده ایرادای s^3 هم گرفنه شده نرم افزارای s^3 روش نصب میشه

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

[ جواب ما را ندادی اقا astaragg

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

نرم افزارای جاوا سنگین هم روش نصب میشه مثل قران 15 مگی شرکت سوشین نت؟
2 یه هندذفری میخورد گوشی تلوزیون نشون میداد اومده تو بازار ؟
3 دوستانی که دارن مموری چند گیگ انداختن روش اگه 32 سرعتش چه جوری؟
4میگن توهر کشوری فقط سه رنگ گارانتی اصلی است اون سه رنگ کدومن؟

astaragg
26-12-2010, 08:47
این جاوایی که میگید امتحان نکردم ولی بعضی از بازی های خودش بیشتر از 100 مگا هست.
نه تو گرگان که فعلان نیومده.
الان نمیدونم اسلان مموری 32 هست تو ایران؟ولی gsmarena سرعت کارکردشو تایید کرده بود.
از تهران خبر ندارم ولی مطمئنم میشه اونجا هر رنگیشو پیدا کرد!

nafe-bandar
26-12-2010, 12:38
مموری 32 که هست...
ولی نمی دونم چرا موقع بازی مثلا آسفالت هنگ می کنه بعضی وقتا واسم
فرقی داره روی مس مموری نصب باشه یا فون مموری؟؟

astaragg
26-12-2010, 16:00
واسه من رو مس مموری نصبه،مشکلی نداره

mr_khodaei2008
26-12-2010, 18:56
با اين مشكلاتي كه دوستان همينطور مطرح ميكنن اين گوشي خيلي سوتي داره

به نظرتون يه 2 ماهي صبر كنم كه هم قيمت پايين تر بياد هم مشكلات گوشي رفع بشه و ورژن جديدبياد بهتر نيست ؟

*M!L4D*
26-12-2010, 22:32
با اين مشكلاتي كه دوستان همينطور مطرح ميكنن اين گوشي خيلي سوتي داره

به نظرتون يه 2 ماهي صبر كنم كه هم قيمت پايين تر بياد هم مشكلات گوشي رفع بشه و ورژن جديدبياد بهتر نيست ؟
مسلما" قیمت این گوشی پایین تر میاد و باگ های سیستم عامل هم تا اون موقع رفع میشه

hzma
26-12-2010, 23:57
mwc
1نرم افزارای جاوا سنگین هم روش نصب میشه مثل قران 15 مگی شرکت سوشین نت؟
2 یه هندذفری میخورد گوشی تلوزیون نشون میداد اومده تو بازار ؟
3 دوستانی که دارن مموری چند گیگ انداختن روش اگه 32 سرعتش چه جوری؟
4میگن توهر کشوری فقط سه رنگ گارانتی اصلی است اون سه رنگ کدومن؟

1-چرا که نه ..من برنامه sis تا 200 مگ هم ریختم جواب داده . (سیس نسبت به جاوا سنگین تر است)
3- من شنیدم مه مشکلی نداشته ولی خدوم تجربه نکردم.
4- ایران فقط رنگ مشکی دارای گارانتی هست .

ERFANMAHAN
27-12-2010, 10:43
به نظر شما دوستان اگه e7 بياد قيمت n8 كم ميشه يا نه؟:8:

NINTENDO_DS
27-12-2010, 12:01
من همه جور برنامه روش نصب کردم,انتی ویروسمم نت کوین هس .هیچ مشکلی نداره!

از کدوم سایت آنتی ویروس گرفتی؟
من از شرکت های نت کین و کسپرسکی پرسیدم گفتم سیمبیان 3 رو ساپورت نمی کنن.

amirpers
27-12-2010, 12:45
دوستان نرم افزارهاي سيمبيان 3 الان اومده زياد ؟
توي p30world كه هيچ تاپيكي براي اون ايجاد نشده.

الان يعني رنگ نقره اي با گارانتي اصلي پيدا نميشه ؟

amir200812
27-12-2010, 13:05

زیاده، درضمن تمام نرمافزار های S60V5 هم روش اجرا میشه

alireza_moinpor
27-12-2010, 16:10
منم خریدمش گوشیه خوبیه

ولی هندزفیری کاری نمیکنه فقط پخش میکنه ولی اهنگو جلو عقب نمیکنه

با هندزفیری n97 قبلیمم تست کرم ولی جواب نداد مشکل چیه

total_overdose
27-12-2010, 16:12
منم خریدمش گوشیه خوبیه

ولی هندزفیری کاری نمیکنه فقط پخش میکنه ولی اهنگو جلو عقب نمیکنه

با هندزفیری n97 قبلیمم تست کرم ولی جواب نداد مشکل چیه
سلام
دوست عزیز هندزفری رو احتمالا تا آخر توش نکردین:31:
کمی بیشتر فشار بیار و مطمعن بشو تا آخر رفته بعد تست بکن اگه دیدی بازم کار نمیده ایراد داره هندزفریت!

alireza_moinpor
27-12-2010, 16:19
اس ام اس هم روی تکس میریزم انتقال میدم به گوشی بهم میریزه در صورتی که من قبلا" با n97 این مشکل رو نداشتم

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

سلام
دوست عزیز هندزفری رو احتمالا تا آخر توش نکردین:31:
کمی بیشتر فشار بیار و مطمعن بشو تا آخر رفته بعد تست بکن اگه دیدی بازم کار نمیده ایراد داره هندزفریت!

داداش زدم تا اخر توش ولی جواب نداد

میگم که حتی با هندزفری n97 هم که از قبل داشتم انجام دادم ولی بازم جواب نداد

total_overdose
27-12-2010, 16:26
اس ام اس هم روی تکس میریزم انتقال میدم به گوشی بهم میریزه در صورتی که من قبلا" با n97 این مشکل رو نداشتم

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

داداش زدم تا اخر توش ولی جواب نداد

میگم که حتی با هندزفری n97 هم که از قبل داشتم انجام دادم ولی بازم جواب نداد
خوب پس احتمالا گوشیتون ایراد داره !
چون ماله من هم هندزفری خودش درست کار میکنه و هم ماله گوشی نوکیای قبلیم که مثل همون ان 97 هست.
در ضمن من 2 یا 3 مورد مشکل شما رئ در بین دوستان دیدم که اونا هنزفری رو تا آخر جا نزده بودن و وقتی چک کردن درست شد!

alireza_moinpor
27-12-2010, 16:29
برای اس ام اس چی کار کنم

وقتی رو تکس میریزم تعدادیش در هم بر هم میشه ولی بعضیهاش درسته

من رو همه گوشیهای نوکیا قبلا" تست و کار کردم ولی روی این یکی جواب نمیده به خوبی

total_overdose
27-12-2010, 16:38
برای اس ام اس چی کار کنم

وقتی رو تکس میریزم تعدادیش در هم بر هم میشه ولی بعضیهاش درسته

من رو همه گوشیهای نوکیا قبلا" تست و کار کردم ولی روی این یکی جواب نمیده به خوبی
خوب دوست عزیز سیستم عامل این گوشی با سری های قبلی از نظر پایه فرق کرده البته نه ظاهر.حتما تفاوت هایی تو فرمت های قابل خوندن با هم دارن حالا بد یا خوب.
بنظر من شما رویه همون ان97 یا یه نوکیا دیگه اسه مس هرو سیو کنید البته نه تکست بلکه اسه مس بعد از طریق data transfer نوت ها و اسه مس ها و ... رو به وسیله بلوتوس بین دو گوشی انتقال بدین.

alireza_moinpor
27-12-2010, 17:05
دمت گرم داداش

اما داداش اگه مشکل داش باش باید روی همه فایلهایی که میفرستم رو گوشیم مشکل داشته باشه نه بعضیهاش

در صورتی که تمام فایلها رو من یهجور سیو میکنم

hamidkabiri6270
27-12-2010, 17:28

نه فعلا تنها رنگ مشکی با گارانتی اصلی به فروش میرسه.

*M!L4D*
27-12-2010, 17:32

بله برنامه های زیادی اومده براش + اینکه برنامه های S60v5 هم روش نصب میشن ..
برنامه هاشم تو نت هست ... ( فروم همسایه )

astaragg
27-12-2010, 19:16
دوستان این فولدرایی که تو پوشهی سوند میریزم بعد ازین که پاک میکنمشون باز تو موزیک پلیر هستن کسی میتونه کمک کنه؟

hamidkabiri6270
27-12-2010, 19:43
دوستان این فولدرایی که تو پوشهی سوند میریزم بعد ازین که پاک میکنمشون باز تو موزیک پلیر هستن کسی میتونه کمک کنه؟

باید refresh کنی قسمت موزیک پلیر را تا پاک بشه.

astaragg
27-12-2010, 20:17
کردم عزیز،اون فولدر هستن هنوز وقتی گوشی رو وصل میکنی به پیسی توش نشون نمیده ولی تو گوشی.......

sabok sangin
27-12-2010, 20:24
سلام به همه
امروز رفتم N8 قیمت کنم چند جا بهم گفتن 630 بدون گارانتی
ولی یه جا رفتم گفت فنلاندی داریم با ضمانت 1 ساله 600
به نظرتون اصله فنلانده؟یا برچسب؟
ممنون

Rjoun
27-12-2010, 20:58
مشکلی نداره دوست عزیز . منکه دلیل بعضی حساسیتها را نمیفهمم ! مثلاً یکی میگه رنگش میره یا نه ؟ یکی دیگه میگه آرم نوکیای پشتش میترسم پاک شه !!!!! مگه پلاستیک رنگ شدست که رنگش بره یا مگه میخواین مشت و لگد بهش بزنین که کاور لنز نداشتن براتون مهمه . در ثانی گودتر بودن پوشش لنز نسبت به سطح بدنه ی گوشی باعث میشه براحتی کثیف نشه . ضد خش هم که هست....
فقط بنظر من تو دست یکم سنگین میاد و بخاطر لبه های گرد و بدنه ی آلومینیومی یکم تو دست ادمای دست و پا چلفتی ممکنه لیز بخوره ! . با بلوتوث لپتاپ گرون قیمت و جدید من هماهنگ نشد ! عجیبه ها . به Nokia Software Updater هم در سیستم من درست جواب نداد . ضبط صوتش هم بد صدا را ضبط میکنه . به GPRS ایرانشل هم درست وصل نتونستم بکنم و هنوز از اینترنتش بی بهره ام !
در کل گوشی خیلی خوش قیافه و جمع و جوری هستش و راحت در کیف کمری جا میشه . به یقوری htc و... نیست
آخه حرف من چه ربطی به رنگ و قاب گوشی داشت؟
نداشتن کاور لنز برای یه گوشی که المان اصلیش دوربین عکاسیش هستش یه اشکال به حساب میاد!!!

total_overdose
27-12-2010, 21:00
کردم عزیز،اون فولدر هستن هنوز وقتی گوشی رو وصل میکنی به پیسی توش نشون نمیده ولی تو گوشی.......
سلام
دوست عزیز فریم ور اصلی رو گوشیتون یا کوک شده؟

astaragg
27-12-2010, 21:03
سلام
دوست عزیز فریم ور اصلی رو گوشیتون یا کوک شده؟

اصلیه.کمک کنید لطفا:19:

sabok sangin
27-12-2010, 21:19
امروز رفتم N8 قیمت کنم چند جا بهم گفتن 630 بدون گارانتی
ولی یه جا رفتم گفت فنلاندی داریم با ضمانت 1 ساله 600
به نظرتون اصله فنلانده؟یا برچسب؟
یعنی کسی نمیخواد کمک کنه؟!

total_overdose
27-12-2010, 21:25
اصلیه.کمک کنید لطفا:19:
والا من مشکلی ندارم .ولی یه فریم ور کوک شده ریختم اینجوری بود.
ببین یعنی کل آهنگ هارو هم پاک کنی باز تو موزیک پلیر هستشون؟ بعد پخششون که نمیکنه؟
نمیدونم والا ولی به احتمال زیاد با یه مستر ریست درست بشه!

astaragg
27-12-2010, 21:37
نه اهنگا نیستن که،البوماشون هست.روشون که میزنم چیزی پخش نمیکنه.

total_overdose
27-12-2010, 21:49
نه اهنگا نیستن که،البوماشون هست.روشون که میزنم چیزی پخش نمیکنه.
نمیدونم شاید بشه گفت یه باگه!
شما یکار بکنواز همون تویه موزیک پلیر رویه همون آلبومی که میخوای پاک کنی چند ثانیه دستتو نگه دار بعد از اونجا دیلیت کن!

astaragg
28-12-2010, 07:58
پاکم نمیشن،مطمئنم یه راهی داره.
شما همچین مشکلی ندارید؟

mehdi30nema
28-12-2010, 11:05
دوستان هیچ تاپیکی در این انجمن نیست که بازی ها و برنامه های مخصوص سیمبیان 3 را داشته باشه ؟ ( مثل بخش آندروید )
فکر کنم یه همچین تاپیکی بد نباشه چون اونایی که میخان این گوشی یا C7 را بخرن میتونن بفهمن چه بازی و برنامه هایی تو این گوشی ها قابل اجرا هست .

*M!L4D*
28-12-2010, 13:00
دوستان هیچ تاپیکی در این انجمن نیست که بازی ها و برنامه های مخصوص سیمبیان 3 را داشته باشه ؟ ( مثل بخش آندروید )
فکر کنم یه همچین تاپیکی بد نباشه چون اونایی که میخان این گوشی یا C7 را بخرن میتونن بفهمن چه بازی و برنامه هایی تو این گوشی ها قابل اجرا هست .
واسه بازی ها که تو همین بخش بازی های S60v5 بازیاش هست ...
برنامه هاشم مشترکن با S60v5 میتونید از همونا استفاده کنید ...
در این که بخش خاصی نداره باهاتون موافقم باید رسیدگی بشه

total_overdose
28-12-2010, 13:54
پاکم نمیشن،مطمئنم یه راهی داره.
شما همچین مشکلی ندارید؟
:18::18:
پاک نمیشن؟؟
نه ماله من راحت پاکشون میکنه!
شما یه ریستی بکن احتمالا درست بشه!

mehdi30nema
28-12-2010, 14:21
واسه بازی ها که تو همین بخش بازی های S60v5 بازیاش هست ...
برنامه هاشم مشترکن با S60v5 میتونید از همونا استفاده کنید ...
در این که بخش خاصی نداره باهاتون موافقم باید رسیدگی بشه

آخه تو اون قسمت بازی ها خیلی محدوده ولی مثلا توی بخش آندروید بازی های فوق العاده ایی گذاشتند که گرافیک توپی هم دارند .

کلا به نظرم از نظر برنامه و بازی آندروید بهتر باشه . درسته ؟

khanjanisaeed
28-12-2010, 21:50
سلام ببخشید چند روزه ان 8 گرفتم بازی بریزم هنگ کنه؟ چه فرمتهای رو قبول میکنه؟

alireza_moinpor
28-12-2010, 22:23
من با گارانتی اصلی گرفتم

2 تا موزیک سنتی 32 دقیقه خیلی قشنگ داشت

ولی مجبور شدم گوشی رو ریست کلی کنم

2 تا موزیک پرید کسی میتونه بگه ایا با ریکاوری بر میگرده یا نه

اگه نکه کسی میتونه ای دوتا آهنگو واسه من آپ کنه لینکشو بده دانلود کنم

Help118
29-12-2010, 02:46
اخبار جدیدی در مورد باگهای یافت شده در این گوشی منتشر نشده؟ امتحانشو تا حالا پس داده؟ مشکلاتی که دارندگان این گوشی با این گوشی دارند چیه؟
مشکل dead شدن بعضی از گوشی ها در هنگام خاموش کردن و زدن به شارژ حل شده؟
بنده یه جایی مطالعه کردم که صفحه کلید مجازی این گوشی قابلیت تایپ دو انگشیت رو نداره! صحت داره انگار نه؟

Namdarian
29-12-2010, 05:44
اخبار جدیدی در مورد باگهای یافت شده در این گوشی منتشر نشده؟ امتحانشو تا حالا پس داده؟ مشکلاتی که دارندگان این گوشی با این گوشی دارند چیه؟
مشکل dead شدن بعضی از گوشی ها در هنگام خاموش کردن و زدن به شارژ حل شده؟
بنده یه جایی مطالعه کردم که صفحه کلید مجازی این گوشی قابلیت تایپ دو انگشیت رو نداره! صحت داره انگار نه؟

با سلام . گوشی اینجانب خوب بود ولی دو روز بعد از خرید بدلیل نصب کاسپرسکی9 دچار ریست مکرر شد . بعد که دادم nokia care فلش کرد هر چند مشکلاتش بطور کامل رفع نشد و هنگ کردن موقت و ..... به سرش آمده بود در هر صورت تمام شب به شارژر وصل بود فردا صبحش نیمساعت بعد از جدا کردن از شارژر دیدم باتری خالی کرده و خاموش شده !! خدا را شکر شارژر فندکی USB داخل ماشین همراهم بود . در طول روز چندین بار به شارژر فندکی وصل کردم تا قدری شارژ شود . دو روز است برگرداندم به nokia care تا بفرستند بخش سخت افزاریشان بررسی کند . اینم از گوشی ما . ادامه ی ماجراها در فرصتی دیگر !

astaragg
29-12-2010, 06:32
خوب دوست عزیزمون تجربه ی تلخشون رو گفتند
من این گوشی رو بیشتر از یه ماه پیش بدونه گارانتی زمانی که این مشکلاتش هنوز معلوم نشده بود790 گرفتم
هیچ مشکلی نداره مثل ساعت کار میکنه.هر برنامه ای که پیدا کردم انداختم داخلش

Help118
29-12-2010, 15:40
بعضی مشکلات فاحشی که تو نوکیا ان8 بوجود آمده واقعا آدم رو از خرید گوشی ان8 با اون همه دبدبه و کبکبه پشیمون می کنه!

chaaloos
29-12-2010, 16:11
دوستان منم خریدم . دو سه روزی هست دارم باهاش ور میرم مشکل خاصی ندیدم . فقط کیفیت عکسها تو اتاق یه قدری عجیبه !
تنظیم خاصی نداره ؟

astaragg
29-12-2010, 17:21
اپدیتش کن زمین تا اسمون تاچش فرق میکنه

total_overdose
29-12-2010, 19:24
با سلام . گوشی اینجانب خوب بود ولی دو روز بعد از خرید بدلیل نصب کاسپرسکی9 دچار ریست مکرر شد . بعد که دادم nokia care فلش کرد هر چند مشکلاتش بطور کامل رفع نشد و هنگ کردن موقت و ..... به سرش آمده بود در هر صورت تمام شب به شارژر وصل بود فردا صبحش نیمساعت بعد از جدا کردن از شارژر دیدم باتری خالی کرده و خاموش شده !! خدا را شکر شارژر فندکی USB داخل ماشین همراهم بود . در طول روز چندین بار به شارژر فندکی وصل کردم تا قدری شارژ شود . دو روز است برگرداندم به nokia care تا بفرستند بخش سخت افزاریشان بررسی کند . اینم از گوشی ما . ادامه ی ماجراها در فرصتی دیگر !
سلام
دوست عزیز فقط شما نبودین .این نرم افزاری که شما نصب کردین و نباید نصب میکردین چون اصلا این گوشی ویروس نمیگیره.تا به حال گوشی چند نفر دیگه هم فقط بخاطر همین نرم افزار کوچولو داغون شده!:13:
انشالله درست بشه!

ERFANMAHAN
29-12-2010, 20:13
من اين گوشي رو 2 روز پيش خريدم گوشي توپيه الانم دارم با خود اين گوشي مي نويسم
دي:

Namdarian
29-12-2010, 20:15
اپدیتش کن زمین تا اسمون تاچش فرق میکنه
با سلام . شما این آپدیتهای نرم افزاری یا فیرمویری را از کجا دانلود میکنید ؟

karas
29-12-2010, 20:20
salamon aleykom ... sorry finglish

man mikham ye n8 begiram vali az khubish motmaen nistam kesi in ja hast ke kheyli vaghte dashtebashe in goshie va yekam tozih bede chejoorie ???? tachesh mese n97 gande ya tachesh azin hassasast mese iphone ....aslan in bolangoosh kojast ????

magi1991
29-12-2010, 20:29
با سلام . شما این آپدیتهای نرم افزاری یا فیرمویری را از کجا دانلود میکنید ؟

نرم افزار که همون ovi suit هستش که داخله جعبه ی گوشی موجوده..
کار آسونیه ..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Help118
30-12-2010, 04:00
دوستانی که این گوشی رو خریدن یه سوالی داشتم میدونین که قسمت پایینی و بالایی گوشی فلزی نیست همون قسمت دوک شکل ها که پلاستیکند! میخواستم بدونم رنگشون زود میره خش روش زیاد میوفته چه جوریاس؟

astaragg
30-12-2010, 06:38
واسه من که شدید خورد زمین رنگه کناری این پلاستیکا که میگی رفت ولی به خودش چیزی نشد.
الانم درسته رنگش رفته(در حد میلیمترند) ولی اسلا معلوم نیستند من خودم میگم به اینو اون که رنگش رفته

BBNHFAK
30-12-2010, 08:32
چرا ان8 انقدر مشکل نرم افزاری داره
تو همین تاپیک چند جا دیدم که نرم افزارش مشکل پیدا کرده:41:
این مشکل ها باگه یا مشکل اساسی سیستم عامله؟؟؟

Namdarian
30-12-2010, 21:14
دوستانی که این گوشی رو خریدن یه سوالی داشتم میدونین که قسمت پایینی و بالایی گوشی فلزی نیست همون قسمت دوک شکل ها که پلاستیکند! میخواستم بدونم رنگشون زود میره خش روش زیاد میوفته چه جوریاس؟
از نوع پلاستیک مقاوم و مشکی رنگ است و رنگ شده نیست که رنگش برود . از اینجانب میشنوید درباره ی این گوشی اصلاً در فکر و بند این مسأله های واقعاً بی اهمیت نباشید مثل اینست که بجای پرداختن به سن و سواری اسب به فکر تعداد دندانهایش باشید .

چرا ان8 انقدر مشکل نرم افزاری داره
تو همین تاپیک چند جا دیدم که نرم افزارش مشکل پیدا کرده:41:
این مشکل ها باگه یا مشکل اساسی سیستم عامله؟؟؟
به گفته ی nokia care این گوشی بعضاً مشکل نرم افزاری برایش پیش میاید و نه سخت افزاری .

و اما بشنوید از ادامه ی ماجراهای من و N8 !
امروز رفتم از nokia care تحویلش گرفتم و ظاهراً مشکل نرم افزاری داشته و رفعش کردند . خوشبختانه قبل از اینکه بدهم به آنها رفته بودم کل پوشه ی Cities مربوط به GPS به حجم 427 مگابایت را کپی گرفته بودم و دوباره برگرداندم سرجایش . چون اساسی فرمتش کرده بودند و همه ی نقشه ها پاک شده بود .
خوشبختانه همه ی مشکلات قبلی تا حد بالایی رفع شده . البته بعد از اینکه یک پیامک فرستادم دیدم امکان ورود به محیط ارسال پیامک وجود ندارد که با یک خاموش روشن کردن ظاهر مطلب حل شده
فعلاً مشکل خاصی نیست جز مشکلات و سوالات رایجی مثل این مطلب که چگونه از راه GPRS میتوان کانکت شد ؟ در همانجا یکنفر دیگر از مسئول فنی همین را پرسید و او گفت از راه WLAN باید کانکت شوی ! واعجبا ! پس EDGE کلاس 32 نمایشی است ؟!!!!؟ اگر کسی میداند راهنمایی کند .
و اما برویم بر سر فرمتهای قابل باز کردن بطور پیش فرض
rmvb !!! , flv !!! swf !!! را براحتی باز میکند و نیز png
ولی این ویدیوها را نتوانست باز کند
یک wmv تحت فرمت windows media video v7 640X480 5.9Mbps , Audio 9 44.1KHz 137Kbps را نتوانست باز کند
یک mpg با فرمت mpeg1
یک MP4 با فرمت BDRip H264 AVC HD 1.8Mbps , audio 48KHz AAC 347Kbps
و یک MP4 با فرمت H264 AVC HD 823Kbps , audio 22KHz AAC 47Kbps که فقط صدا داشت
البته در باز کردن بقیه ی MP4 های غیر HD مشکلی نداشت

astaragg
30-12-2010, 23:06
واسه اینترنتت بگم از تمظیمات 5800 استفاده کن.تست شده
در مورده بقیه مسائلتم با این گوشی باید بگم بابت شانس بدت متاسفم!

Namdarian
31-12-2010, 09:46
واسه اینترنتت بگم از تمظیمات 5800 استفاده کن.تست شده

بیشتر توضیح میدی؟

astaragg
31-12-2010, 12:05
این تنظیماتی که واسه گوشی اپراتورا میفرستن چون ان8 نیست هنوز توشون از 5800 استفاده کن.

Namdarian
31-12-2010, 12:28
این تنظیماتی که واسه گوشی اپراتورا میفرستن چون ان8 نیست هنوز توشون از 5800 استفاده کن.
با سلام . میشه دقیقاً بگی برای راه اندازی GPRS در N8 چکار باید بکنم ؟ از صفر یک توضیح میخوام

mehdi30nema
31-12-2010, 13:35
فایل های MKV حجم بالا را چه طور ؟ اونا رو هم باز میکنه ؟

moeinhoseyni
31-12-2010, 14:57
سلام
من یه مشکل اساسی دارم با این گوشی وقتی واری موزیک پلیر ان8 میشم یا می خواهم یه mp3 پخش کنم
که از طریق بلوتوث گرفتم گوشی هنگ میکنه ولی با زدن دکمه پایین گوشی از هنگی در میاد من دیشب گوشی
را خریدم و اکبند بو و از اصل بودنش هم مطمئنم نمیدونم چکار کنم یه راهنمایی کنید لطفا اگه بخواهم برای هر
هنگ کردن گوشی هم یه بار ریستش کنم یه خیلی ضد حاله

Namdarian
31-12-2010, 15:58
full hd حجم بالاتر از 4 گیگ را که باید بیخیال شی چون این گوشی فقط حافظه ها و هاردهای FAT را میشناسه نه NTFS را . چون فایلهای ظرفیتهای بالاتر از 4 گیگ را فقط در NTFS میتوانی جا دهی .
4 تا mkv غیر HD و HD تحت فرمت H264 بین 1 تا 2.5 گیگ را همین حالا بخاطر شما امتحان کردم 3 تا بی صدا پخش شد و فقط یکی که 1 گیگ بود باصدا پخش شد .

Help118
31-12-2010, 17:17
سلام
من یه مشکل اساسی دارم با این گوشی وقتی واری موزیک پلیر ان8 میشم یا می خواهم یه mp3 پخش کنم
که از طریق بلوتوث گرفتم گوشی هنگ میکنه ولی با زدن دکمه پایین گوشی از هنگی در میاد من دیشب گوشی
را خریدم و اکبند بو و از اصل بودنش هم مطمئنم نمیدونم چکار کنم یه راهنمایی کنید لطفا اگه بخواهم برای هر
هنگ کردن گوشی هم یه بار ریستش کنم یه خیلی ضد حاله
آپ دیت کردن فریم ویر گوشی اصلا یادت نره ها!

Help118
31-12-2010, 17:23
full hd حجم بالاتر از 4 گیگ را که باید بیخیال شی چون این گوشی فقط حافظه ها و هاردهای FAT را میشناسه نه NTFS را . چون فایلهای ظرفیتهای بالاتر از 4 گیگ را فقط در NTFS میتوانی جا دهی .

پس بگو کشک دیگه!!!!

hamidkabiri6270
31-12-2010, 17:38

تا 1.5 گیگ را بدون هیچ مشکلی پخش میکنه چه mkv چه avi بعضی فرمت های avi و mkv که فقط صداشون داخل گوشی پخش میشه با نرم افزار های تبدیل فیلم اگه به 480*720 تبدیلشون کنی اونا هم به راحتی هم صدا و هم تصویر پخش میشه.

Namdarian
31-12-2010, 22:30
خدا بخیر بگذراند آمدم با مشکل جدید . متوجه شدم وقتی داخل آهنگها برای زنگ میرم و هر آهنگی انتخاب میکنم جوری صدا میکند و نیز زنگ میخورد که انگار باتریش ضعیف است . یعنی صدای زنگ بعضی جاهاش کش میاورد ! در صورتیکه همان آهنگ را وقتی در music player پخش میکنم بدون مشکل است . سوالات قبل که بی جواب ماند این یکی را کسی میداند از چیست ؟

پس بگو کشک دیگه!!!!
کشک :41:

Namdarian
31-12-2010, 23:21
خدا بخیر بگذراند آمدم با مشکل جدید . متوجه شدم وقتی داخل آهنگها برای زنگ میرم و هر آهنگی انتخاب میکنم جوری صدا میکند و نیز زنگ میخورد که انگار باتریش ضعیف است . یعنی صدای زنگ بعضی جاهاش کش میاورد ! در صورتیکه همان آهنگ را وقتی در music player پخش میکنم بدون مشکل است .

گزینه ی اثر آهنگ 3 بعدی را خاموش کردم درست شد ! :31:
کسی هست آموزش راه اندازی GPRS ان8 را قدم به قدم توضیح دهد ؟

amir200812
31-12-2010, 23:27
خدا بخیر بگذراند آمدم با مشکل جدید . متوجه شدم وقتی داخل آهنگها برای زنگ میرم و هر آهنگی انتخاب میکنم جوری صدا میکند و نیز زنگ میخورد که انگار باتریش ضعیف است . یعنی صدای زنگ بعضی جاهاش کش میاورد ! در صورتیکه همان آهنگ را وقتی در music player پخش میکنم بدون مشکل است . سوالات قبل که بی جواب ماند این یکی را کسی میداند از چیست ؟

زنگ سه بعدی فعال نباشه؟

Namdarian
01-01-2011, 00:18
زنگ سه بعدی فعال نباشه؟
بله . فعال کردن حالت 3 بعدی در تنظیمات زنگ باعث میشود صدای زنگ در بعضی جاها کش بیاورد مثل حالتیکه نوار کاست در حال پخش یهو سرعت چرخشش افت کند . حس بدی به ادم دست میدهد و خیال میکند گوشی عیب کرده ! عجب ابداعاتی از نوکیا میبینیم ها !

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

total_overdose
01-01-2011, 00:58
سلام
دوست عزیز پشت تانک که نمیخوای بشینی:31:
خیلی راحته!
برایه ایرانسل میخواین؟
این مسیر رو برو:
setting>connectivity>setting>destinations>internet
options رو بزن وبعد new access point و بعد یچیزی میگه شما no رو بزن و بعد packet data رو انتخاب کن
حالا اسمشو بزن mtnirancell
حالا یه گزینه تویه access points اضافه شده
بازش بکن و بعد
connection name که باید mtnirancell باشه بعد برو
access poin name رو هم انتخاب کن و بزار mtnirancell و بعد هم برو لذتشو ببر!:31:

magi1991
01-01-2011, 08:10
بله . فعال کردن حالت 3 بعدی در تنظیمات زنگ باعث میشود صدای زنگ در بعضی جاها کش بیاورد مثل حالتیکه نوار کاست در حال پخش یهو سرعت چرخشش افت کند . حس بدی به ادم دست میدهد و خیال میکند گوشی عیب کرده ! عجب ابداعاتی از نوکیا میبینیم ها !

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

شما این رو تازه دیدی ؟!؟!
فکر کنم اولین بار رو ۳۲۵۰ دیدم ۳ دی رو ..

a_m_663
01-01-2011, 11:05
سلام
كسي هست بدونه آخرين فريمور ريليز شده براي اين گوشي چنده؟ و زمانيكه خريداري ميشه ور‍‍ژن گوشي چيه؟ راستش دايالاپ خونه سرعت خيلي پايينه فرصت نميكنم تمامي تاپيكا روبخونم
سپاس

Namdarian
01-01-2011, 17:14
سلام
دوست عزیز پشت تانک که نمیخوای بشینی:31:
خیلی راحته!
برایه ایرانسل میخواین؟
این مسیر رو برو:
setting>connectivity>setting>destinations>internet
options رو بزن وبعد new access point و بعد یچیزی میگه شما no رو بزن و بعد packet data رو انتخاب کن
حالا اسمشو بزن mtnirancell
حالا یه گزینه تویه access points اضافه شده
بازش بکن و بعد
connection name که باید mtnirancell باشه بعد برو
access poin name رو هم انتخاب کن و بزار mtnirancell و بعد هم برو لذتشو ببر!:31:
با سلام . آقا جداً ایول داری :10: . کار ما را راه انداختی . با تشکر

Namdarian
01-01-2011, 17:39
کیفیت ضبط صدا را اگر بالا ببرید با فرمت AAC MP4 و 67Kbps استریو و کیفیت بسیار عالی ضبط میکند . قبلاً من با ضبط صدای با کیفیت مشکل داشتم .

سلام
كسي هست بدونه آخرين فريمور ريليز شده براي اين گوشي چنده؟ و زمانيكه خريداري ميشه ور‍‍ژن گوشي چيه؟ راستش دايالاپ خونه سرعت خيلي پايينه فرصت نميكنم تمامي تاپيكا روبخونم
سپاس
گوشی اینجانب که کمتر از 10 روز خریداری شده نسخه ی Firmware آن RM-596 است . این فیرمویر حدوداً 3 ماه قبل معرفی شده بود 06 October 2010
با کد #0000#* میتوانی نسخه ی فیمویر را ببینی

syeedalireza
01-01-2011, 21:51
سلام
دوستانی که این گوشی گرفتن در کل به نظرتون ارزش داره بگیرم؟ چون این همه که درباره مشکل داشتن گوشی میگن آدم به شک میندازن ...

amir200812
01-01-2011, 22:07
گوشی اینجانب که کمتر از 10 روز خریداری شده نسخه ی Firmware آن RM-596 است . این فیرمویر حدوداً 3 ماه قبل معرفی شده بود 06 October 2010

نسخه ی Firmware آن RM-596 هست؟

چه جالب!!!
عزیز Rm-596 نسخه فریمور نیست! 20 سال بعد هم گوشی که دستتون هست همون RM-596 خواهد بود حتی اگه 100 تا آپدیت هم بیاد!

ascari a10
01-01-2011, 22:45
سلام من ميخواستم i9000 بگيرم ولي چون دوربين برام مهم بود n8 نظرم رو جلب كرد ولي با اين همه مشكي كه دوستان نوشتن نميدونم چي بگم نظر ميخوام i9000 ياn8

Help118
02-01-2011, 00:24

خواستم بگم دیدم که خودت پیدا کردی!
آره قابلیت صدای زنگ بصورت 3D که شامل چندتا گزینه هستش مثل circularیعنی دایره مانند که صدا جوری که می چرخه به گوش می رسه این قابلیت بیشتر رو صدای دالبی دیجیتال 5.1 کانال دی وی دی مشهوده!

Help118
02-01-2011, 00:34
سلام
دوستانی که این گوشی گرفتن در کل به نظرتون ارزش داره بگیرم؟ چون این همه که درباره مشکل داشتن گوشی میگن آدم به شک میندازن ...

سلام
سپاس

در مورد ارزش خریدن این گوشی بله ارزش خریدنشو داره ولی مشکلاتش یکی دوتا نیست هر دم از این باغ بری می رسد ولی باید بگم مشکلاتش اکثرا نرم زافاریه که با اومدن آپ دیت هاش حل می شه فقط یه مورد مشکل سخت افزاری بوجود اومده بود که ایراد از خط تولید تو کارخونه بیان شد که گوشی رو وقتی خاموش می کردی و به شارژ می زنی بعددیگه گوشی روشن نمی شد این حالت رو dead هم میگن! خوب عزیزم یه تومن دو تومن که نیست صحبت ششصدهزارتومنه باید به شک بیوفتی. من فعلا خرید گوشی ان8 رو نه به صرفه و نه به صلاح می دونم

آر ام RM کد گوشی هستش نه ورژن فریم ویرش. آر ام گوشی همیشه ثابت و قابل تغییر نیست. بعضی از گوشی ها مثل ان95 چندین آر ام متفاوت دارند که میزان سار گوشی ها هم بر طبق آر ام تغییر می کنه (این آر ام هم ورژن های فریم ویری مخصوص به اون آر ام رو داره وبه احتمال سخت افزارشون هم فرق می کنه باهم چون میزان سار بستکی به سخت افزار گوشی داره... بگذریم)

لیست فریم ویر های موجود برای این گوشی به استناد سایت نوکیا و با ذکر لینک مربوطه به شرح ذیل است:

ورژن 11.12 فقط همین

mehdio07
02-01-2011, 06:15
قراره تو همین ژانویه آپدیت بیاد
قبلاً شنیده بودم 3 ژانویه نوکیا گفته آپدیت میده که خیلی تغییرات خوبی داره به گفته خودشون از جمیه وب بروزر بهتر میشه
....
به حر حال ژانویه حتماً آپدیت میاد حالا یا اولش یا آخرش :دی
در ضمن میدونین که سیمبین 3 به مرور با همین آپدیت ها به سیمبین 4 ارتقا پیدا خواهد کرد...
و اینترفیس به کلی تغییر خواهد کرد
این قوله که نوکیا داده

mehdio07
02-01-2011, 06:26
در ضمن اونایی که با اینترفیس فعلی مشکل دارن میتونن SPB Shell رو نصب کنن که واقعا خوشکلههههههه
البته ورژن آخرش
اگه خواستین بگین آپلود کنم

mehdi30nema
02-01-2011, 09:28
در ضمن اونایی که با اینترفیس فعلی مشکل دارن میتونن SPB Shell رو نصب کنن که واقعا خوشکلههههههه
البته ورژن آخرش
اگه خواستین بگین آپلود کنم

اگه آپ کنی که خوب میشه .عکس هم میتونی ازش بزاری ببینیم چه جوری هست ؟

AThEisT
02-01-2011, 13:04
سلام دوستان !
من الان N97 دارم اما قصد فروشش رو دارم !
خواستم ببینم N8 اون دیکشنری نوکیا هست که روی 5800 و N97 نصبه !
N8 اون دیکشنری رو داره ؟
آخه اون دیکشنری خیلی واسم مهمه !
ممنون میشم جواب بدید !
مرسی

ضمن اینکه من ایران نیستم ! و اگر بخوام N8 رو بخرم ! قیمت جهانی میخرم !
خواستم ببینم قیمتش الان تو ایران چنده ؟ چون اینجا 625 $ هست !
مرسی همگی

mr_khodaei2008
02-01-2011, 18:15
تو ايران الان 570 هزار تومنه

astaragg
02-01-2011, 18:30
اگه دیکشنری تخصصی میخوای لینک بدم،وبستر خلاصه نشده با تلفظ صوتی حدود 200 مگا

total_overdose
02-01-2011, 20:42
سلام دوستان !
N8 اون دیکشنری رو داره ؟
ممنون میشم جواب بدید !
مرسی

مرسی همگی
بله نصب هست روش!
قیمت هم بدون گارانتی 530 تومن.

mehdi30nema
02-01-2011, 20:54
تو ايران الان 570 هزار تومنه
منم امروز قیمت کردم با گارانتی اصلی نوکیا 575 میدادن .

راستی یه سوال : این اینتر فیس جدید چی شد پس ؟ واقعا ظاهر منوهای N8 ناامید کننده هست .
من قبلا 5530 داشتم ، الا X6 دارم ، از نظر منو هیچ فرقی با این N8 ندارند .

astaragg
02-01-2011, 21:18
اره از نظر اینترفیس با اندروید نمیرسه ؛ولی شما عزیز باید بین دو سه تا ایکون قشنگ با با یه دوربین حرفه ای یکی رو انتخاب کنی.

Namdarian
02-01-2011, 23:21
با سلام . این گوشی مزایایی دارد . مثلاً بعنوان یک GPS پیشرفته و سخنگو میتوانید در ماشین نصب کنید و موقع رانندگی یا تماشای فیلم صدای آنرا را روی باند FM ارسال کنید . هر چند بعضی از این مزایا در مدلهای قبلتر نوکیا نیز وجود دارد . مزایایی چند وجود دارد و تکیه روی دوربین آن چندان بنظرم درست نیست . حداقل اینجانب که با دوربین دیجیتال SLR Like کار میکنم هیچوقت کیفیت دوربن دیجیتال را نمیتوانم با N8 مقایسه کنم و دوربین موبایلها هر چند 12MP و.... باشد برایم چندان در خور توجه نیست و بیشتر جنبه ی کار راه اندازی دارد . در N8 نکات کلیدی دیگری دیده ام که برایم مهم است . مثل موارد بالا یا USB OTG و...

سلام دوستان !
N8 اون دیکشنری رو داره ؟
ممنون میشم جواب بدید !
مرسی

مرسی همگی
بنظر اینجانب گوشی خوبی داری و دلیل خاصی ندارد بروی سراغ گوشی دیگری . البته اینجانب موبایل بازها را کار ندارم ولی گوشی شما خوب است و لزومی ندارد حتماً در این زمان بیایی سراغ N8
خودم تا مدتهای طولانی با یک گوشی مدل پایینتر سر کردم باوجودیکه دو تا لپتاپ 2 و 2.5 میلیونی دارم و از نظر مالی هیچ مشکلی برای خرید گوشی های آنچنانی نداشتم . ولی با آمدن گوشی های جدید دنبال خرید آنها نرفتم تا امروز و بعد از حدود 4-5 سال حس کردم وقت تعویض گوشی است . البته افراد در رفتار و تفکرات با هم فرق میکنند .

نسخه ی Firmware آن RM-596 هست؟

چه جالب!!!
عزیز Rm-596 نسخه فریمور نیست! 20 سال بعد هم گوشی که دستتون هست همون RM-596 خواهد بود حتی اگه 100 تا آپدیت هم بیاد!
هیچ دقت کردی در این چند پست آخرت ظاهراً فقط پستهای اینجانب برایت مفید بوده تا نکته ای از آن بگیری و.....
بدون اینکه راهنمایی کافی ارائه کنی .

در مورد ارزش خریدن این گوشی بله ارزش خریدنشو داره ولی مشکلاتش یکی دوتا نیست هر دم از این باغ بری می رسد ولی باید بگم مشکلاتش اکثرا نرم زافاریه که با اومدن آپ دیت هاش حل می شه فقط یه مورد مشکل سخت افزاری بوجود اومده بود که ایراد از خط تولید تو کارخونه بیان شد که گوشی رو وقتی خاموش می کردی و به شارژ می زنی بعددیگه گوشی روشن نمی شد این حالت رو dead هم میگن! خوب عزیزم یه تومن دو تومن که نیست صحبت ششصدهزارتومنه باید به شک بیوفتی. من فعلا خرید گوشی ان8 رو نه به صرفه و نه به صلاح می دونم

آر ام RM کد گوشی هستش نه ورژن فریم ویرش. آر ام گوشی همیشه ثابت و قابل تغییر نیست. بعضی از گوشی ها مثل ان95 چندین آر ام متفاوت دارند که میزان سار گوشی ها هم بر طبق آر ام تغییر می کنه (این آر ام هم ورژن های فریم ویری مخصوص به اون آر ام رو داره وبه احتمال سخت افزارشون هم فرق می کنه باهم چون میزان سار بستکی به سخت افزار گوشی داره... بگذریم)

لیست فریم ویر های موجود برای این گوشی به استناد سایت نوکیا و با ذکر لینک مربوطه به شرح ذیل است:

ورژن 11.12 فقط همین
ممنون دوست عزیز ا راهنمایی و توضیح خوب شما . بعد نسخه ی دقیق فیرمویر را از کجا باید دید ؟ در کدی که گذاشتم یادم نیست بود یا نبود .

Help118
03-01-2011, 03:48
ممنون دوست عزیز ا راهنمایی و توضیح خوب شما . بعد نسخه ی دقیق فیرمویر را از کجا باید دید ؟ در کدی که گذاشتم یادم نیست بود یا نبود .

برا دیدن نسخه فریم ویر تو گوشی های نوکیا از کد زیر استفاده کنید
ستاره مربع چهارتاصفر مربع

برای دیدن میزان مصرف گوشیتون و اطمینان از صفر بودن گوشی
ستاره مربع 92702689 مربع رو بزنید

برای چک کردن شماره سریال
ستاره مربع 06 مربع

Namdarian
03-01-2011, 06:14
برا دیدن نسخه فریم ویر تو گوشی های نوکیا از کد زیر استفاده کنید
ستاره مربع چهارتاصفر مربع

برای دیدن میزان مصرف گوشیتون و اطمینان از صفر بودن گوشی
ستاره مربع 92702689 مربع رو بزنید

برای چک کردن شماره سریال
ستاره مربع 06 مربع
با تشکر . این را قبلاً اشاره کرده بودم خودم . گفتم شاید کد جدید و اختصاصی برای دیدن فیرمویر داشته باشد

mehdi30nema
03-01-2011, 15:19
بچه ها خبری از بازی و برنامه های جدید برای سیمبیان 3 نیست ؟
نزدیک 2 ماهه N8 اومده کلا 10 تا بازی خوب و سه بعدی بیشتر براش نیومده .
امروز یه نگاه به بازی های سیستم عامل بادا انداختم ، با این حال که خیلی محدوده ( کلا فکر کنم روی 4 تا گوشی هست ) به شکل وحشتناک بازی های سه بعدی و باحال داره .
واقعا نوکیا چرا این سیمبیان را همین جوری به حال خودش رها کرده ؟

astaragg
03-01-2011, 17:37
یه سری به سابتای رقیب زدی؟بازی برنامه اش ازین تعداد که میگی خیلی وقته که گذشته ولی خوب هنوز خیلی کار داره

total_overdose
03-01-2011, 21:50
امروز یه نگاه به بازی های سیستم عامل بادا انداختم ، با این حال که خیلی محدوده ( کلا فکر کنم روی 4 تا گوشی هست ) به شکل وحشتناک بازی های سه بعدی و باحال داره .

دوست عزیز اینایی که لیست کردم یسری از بازی های با گرافیک خوب که برای سیمبین 3 اومده.به نظر شما کمه؟؟
در ضمن 3تا بازی با گرافیک توپ دیگه هم اومده که هرکدو حدود 200 مگ حجم دارن از جمله اساسین و مرد عنکبوتتی و ...

AirHockey v1.03.sis (1.15 MB)

Angry Birds Seasons v 1.01 1.sisx (8.21 MB)

Angry Birds v1.2.1.sis (6.71 MB)

Armageddon Squadron.sis (8.25 MB)

Asphalt 5.sis (144.45 MB)

Bounce Boing Battle v1.sis (6.89 MB)

Cahoona Marbal Maze Classic v1.05.sis (839.98 KB)

Cahoona Marbal Maze Classic v1.05.sis

Chessboard Exp v.1.20.sis (660.35 KB)

Crazy Hemster.sis (9.78 MB)

CrazySoft Snake Deluxe 2 v2.20.sis (5.1 MB)

Cricket 20 Twenty Fever.sis (22.62 MB)

Disney TRON Legacy v.1.00 Installer.sis (21.39 MB)

Finger Race v.1.01.sisx (475.98 KB)

Fuzzies.sis (19.42MB)

Galaxy On Fire v.1.1.1 Global.SIS (16.15 MB)

GT Racing Motor Academy HD.sis (155.47 MB)

HeroCraft Twice v1.0.sis (1.83 MB)

Heros Of Sparta HD.sis (39.66 MB)

Maze Lock.sis (400.7 KB)

Monopoly Classic HD.sisx (9.88 MB)

Need For Speed Shift 1.0.5 Global.SIS (81.14 MB)

Ovi Maps Challenge.sis (4.57 MB)

Polarbit Cannon Ball 1.0.0.sis (7.23 MB)

Polarbit Ironsight HD.sis (15.56 MB)

Polarbit Long John Silver v1.0.sis (7.24 MB)

Prince Of Persia HD.sis(10.69 MB)

Raging Thunder 2.sis (19.72 MB)

Rally Impro v.1.0.8.sis (17.2 MB)

Rally Master Pro.sis (16.82 MB)

Real Football 2011 HD.sis (47.47MB)

Real Golf 2011.sis (137.87 MB)

Rollercoaster Extreme.sisx (10.58 MB)

Runnin Forests.sis (882.51 KB)

Skebby.sis (1.54 MB)

Snake Deluxe 2 v2.20.sis (5.1 MB)

Space Impact Meteor Shield v1.1.61.sis (8.74 MB)

SPB Quads v1.02.sis (4.65 MB)

SPB Software SPB Brain Evolution v.2.01.sisx (4.39 MB)

SpiderMan Total Mayhem HD.sis (3.03 MB)

SSX HD.sis (34.8 MB)

Super Miners.sis (1.31 MB)

Tetris HD.sisx (7.13 MB)

The Sims 3 HD 3D.sis (47.89 MB)

Tron.sis (47.89 MB)

Uno v1.0.8.sis (33.38 MB)

War Chess.sis (17.02 MB)

Wav Blaze.sis (4.89MB)

astaragg
03-01-2011, 22:13
دوستان اگه بتونید این کابل رو پیدا کنید میشه باهاش ان8 رو به تل های قدیمی وصل کرد.اگه میدونستید ببخشید
CA-75U

amir200812
03-01-2011, 22:31
دوستان اگه بتونید این کابل رو پیدا کنید میشه باهاش ان8 رو به تل های قدیمی وصل کرد.اگه میدونستید ببخشید
CA-75U
این چیز جدیدی نیست که، N95 وN97 منم با این کابل به TV وصل میشه!

syeedalireza
03-01-2011, 23:42
من چند تا بازی خیلی شاخ(!) برای ان8 دیدم توی نت یکیش spider man بود ولی فری نبودش
حجم هاشون هم اکثرا بالای 100مگ

*M!L4D*
04-01-2011, 11:55
من چند تا بازی خیلی شاخ(!) برای ان8 دیدم توی نت یکیش spider man بود ولی فری نبودش

تو اون لیستی که حمید جان گذاشتن بود ..
در ضمن فک کنم کرک شدش هم تو بخش بازی های S60v5 باشه

mr_khodaei2008
04-01-2011, 18:52
قیمت هم بدون گارانتی 530 تومن.

واقعا

يعني الان 530 شده خوب داره مياد پايين

PCminister
04-01-2011, 20:46
اصلا با برنامه هایی که همین الان برای آیفون در دسترس هست قابل مقایسه نیست!

به نظر من N8 به هیچکدوم از انتظاراتی که ازش بود پاسخ در خور توجهی نداده!

به نظرم ترکیب Wildfire + iPod 4g 32GB خیلی به صرفه تر میشه (البته گرونتر در میاد) اما آدم هم یه گوشی اندروید داره و هم یه پلتفرم خوب برای استفاده از برنامه های iOS .

mehdi30nema
04-01-2011, 21:03
اصلا با برنامه هایی که همین الان برای آیفون در دسترس هست قابل مقایسه نیست!

.

منم دقیقا حرفم اینه که اصلا با برنامه و بازی های آیفون و آندروید قابل مقایسه نیست .
حتی بادا که یک ساله معرفی شده الان تو تاپیکش نوشتند 600 تا بازی براش اومده که 90 درصدش واقعا خوف هستند .
به هر حال امیدوارم N8 هم وضعش بهتر شه ، چون صرف داشتن یک دوربین خوب نمیشه بهش اتکا کرد .

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

دوستان این لینک را ببنید :

دوربین N8 را با اکثر دوربین های موبایل های شاخ مقایسه کرده . جالب اینجاست تو بعضی جاها N8 کم آورده ، نظر شما چیه ؟

astaragg
04-01-2011, 21:03
نظر شخصیتو گفتی عزیز

Ami R 940
04-01-2011, 21:10
خوب داره میاد پایین ! هفته پیش 595 بدون گارانتی یکی از آشناها خرید

به تظر من برسه 450 قیمت واقعیش هستش (با توجه به قیمت جهانی) قیمت فعلی کاذبه .

syeedalireza
04-01-2011, 21:28
دوستان این لینک را ببنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوربین N8 را با اکثر دوربین های موبایل های شاخ مقایسه کرده . جالب اینجاست تو بعضی جاها N8 کم آورده ، نظر شما چیه ؟

این عکس مقایسه جالبی!

Nokia N8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Samsung PIXON12

فکر میکنم عکس گرفتن باهاش سخت به نظر میاد یا اینکه مشکل از خود دوربین چون بعضی از عکس ها بیش از حد تار و مات

nokia n8

Samsung wave
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
05-01-2011, 08:17
این عکس مقایسه جالبی!

فکر میکنم عکس گرفتن باهاش سخت به نظر میاد یا اینکه مشکل از خود دوربین چون بعضی از عکس ها بیش از حد تار و مات

nokia n8

Samsung wave
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایتی که این مقایسه را گذاشته سایت معتبری هست ولی قبول کردنش سخته که کیفیت عکس ویو با دوربین 5 از دوربین 12 ان هشت بالاتر باشه .

astaragg
05-01-2011, 09:33
فقط gsmarena بقیه وصلند به یه طرف!

midnight1234
05-01-2011, 10:46
چند وقت پیش تو شباهنگ بود یا e3 که در مورد تکنولوژی اخبار می گن گفت با این برنامه که حجم کمی داره فقط کافیه اینو تو گوشی اندروید خودتون برزید و صفحه لمسی گوشیتون به عنوان موس استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دهنم باز موند!!!

خداییش من که الان ان86 دارم از وقتی این خبر رو شنیدم گفتم گوشی بعدی که می گیرم حتما باید اندروید باشه \
البته این یک موردش بود ازین خبرا براش زیاده
نمی دونم واقعا چرا نوکیا بیخیال سیمبین نمی شه یا یک تغییر اساسی نداد تو این سری جدید موبایلهایش
من که خیلی بیشتر از این از نوکیا انتظار داشتم

tired friend
05-01-2011, 11:05
من به جز دوربینش هیچی شو از ویو بالاتر نمی دونم

magi1991
05-01-2011, 11:34
چند وقت پیش تو شباهنگ بود یا e3 که در مورد تکنولوژی اخبار می گن گفت با این برنامه که حجم کمی داره فقط کافیه اینو تو گوشی اندروید خودتون برزید و صفحه لمسی گوشیتون به عنوان موس استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دهنم باز موند!!!

خداییش من که الان ان86 دارم از وقتی این خبر رو شنیدم گفتم گوشی بعدی که می گیرم حتما باید اندروید باشه \
نمی دونم واقعا چرا نوکیا بیخیال سیمبین نمی شه یا یک تغییر اساسی نداد تو این سری جدید موبایلهایش

پس شما معلومه آیفون ندیدیت که این رو میگید..
متاسفانه نوکیا...... :((((((

syeedalireza
05-01-2011, 13:13
فقط gsmarena بقیه وصلند به یه طرف!
منم اینجوری فکر میکنم .....
عکس هایی که سایت gsmarena گذاشته برای مقایسه دوربین های چند گوشی برتر (از جمله آیفون 4-ساتو تقریبا در بیشتر عکس ها ان8 کیفیت بهتری داره نسبت به بقیه

total_overdose
05-01-2011, 14:35
نقل قول از رضای عزیز r_you168 از سایت موبایلستان

دو تا توییت خوب تاریخ آپدیت pr1.1 میشه هفته آینده 13 jan تقریبا 7 روز دیگه و ورود e7
آپدیت pr2.0 هم فوریه که تاریخ دقیقش معلوم نیست و 50 تغییر قول داده شده+ بروزر و ورود e7
ویرایش:
خود رضا داره نگاه میکنه خدا رحم کنه:31::31:

ERFANMAHAN
05-01-2011, 17:39
سايت فارسي نوكيا يه امكان جديد داده ميشه با گارانتي يا بدون گارانتي بودن گوشي رو با شماره سريال گوشي فهميد

گفتم شايد بعضي ها ندونند

ERFANMAHAN
05-01-2011, 17:39

گوشي هاي آندرويدي sms رو اشتباهي مي فرستند

yazdankhah
05-01-2011, 18:54
دوستان من تصمیم دارم این گوشی رو بگیرم ازتون خواهش میکنم نقاط منفی این گوشی رو یادآوری بکنید و بگید اگر میخواستید گوشی انتخاب کنید آیا باز سراغ این گوشی می رفتید؟

Namdarian
05-01-2011, 19:34
با سلام دوباره . GPS اینجانب برای مکان یابی , زیاد به EDGE و GPRS وصل میشود و هزینه ی نسبتاً زیادی تا این لحظه داشته . راهی وجود دارد که اصلاً احتیاجی به اتصال به اینترنت نداشته باشد ولی با همین دقت بالایش مکان یابی و کار کند ؟

دوستان من تصمیم دارم این گوشی رو بگیرم ازتون خواهش میکنم نقاط منفی این گوشی رو یادآوری بکنید و بگید اگر میخواستید گوشی انتخاب کنید آیا باز سراغ این گوشی می رفتید؟
مزایایش بر معایبش می ارزد . درصورتی که مشکل بودجه ندارید تهیه کنید پشیمان نمیشوید . البته اینجانب اهل نصب بازی و برنامه های عجیب غریب الکی روی گوشی نیستم و برنامه هایی که تا حالا نصب کرده ام آفیس و آدوب پی دی اف و همراه بانک بوده . فقط همین . از GPS و کیفیت بالای پخش و ضبط آن بیشتر استفاده میکنم . طراحی زیبا و مدرن این گوشی و امکانات موجود در آن را با هیچ گوشی دیگری معاوضه نمیکنم . بد نیست مقایسه کنید با HTC که در مدلهای بالای آن هم فیلمبرداری ضعیفتری دارد و نیز از LCD TFT استفاده میکند نه AMOLED . سیستم عامل نیز برای اینجانب قابل قبول است . حداقل مشکلات موجود در ویندوز موبایل HTC و.... را ندارد . نمیدانم بعضیها دنبال چه چیزی در سیستم عامل گوشی هستند یا مثلاً اندروید چه هنرهایی دارد که سیمبیان ندارد ؟؟؟؟!!!!

astaragg
05-01-2011, 20:17
خود انتخاب کن اگه دنباله تفریح و کارایی هستی یعنی میخوای تو هر موقعیتی گوشیت یه هرفی واسه گفتن داشته باشه ان8 ولی اگه دنبال کلاسو اینجور چیزا هستی desire hd.
اگه به جز ان8 خواستی بگیری فعلا بمون چون فردا تازه ترین مدل های 2011 معرفی میشن.

فعلا فقط گوشییه که از لحاظ کارایی از ان8 بالاتر باشه قرار نیست معرفی بشه.

mehdi30nema
05-01-2011, 20:21
اگه به جز ان8 خواستی بگیری فعلا بمون چون فردا تازه ترین مدل های 2011 معرفی میشن.
.

فقط نوکیا یا سایر برندها هم مدل جدید معرفی میکنند ؟

astaragg
05-01-2011, 21:09
عزیز فردا بزرگترین نمایشگاه تک دنیا تو لاس وگاس.....،همه ی شرکتا اونجا اخرین تک هاشون رو اعلام میکنن

خبر جدید

نوکیا بلاخره برنامه اتصال گوشی ان8 به تل عرضه کرد. با این برنامه میشه اهنگ پخش کنید همزمان با اینکه تصاویرتون رو نمایش میدید همزمان متن موزیکتون هم نشون میده یا ازون تو حالت کارائوکه استفاده کنید.این برنامه کیبورد وایرلس رو هم پشتیبانی میکنه.در ضمن اگه فیلمایی که پخش میکنید زیرنویس داشته باشه اونارو هم نشون میده

اینم اخرین خبر

syeedalireza
05-01-2011, 21:19
فعلا فقط گوشییه که از لحاظ کارایی از ان8 بالاتر باشه قرار نیست معرفی بشه.
فکر کنم یک سری از این گوشی که شما فرمودید معرفی شده
دوستان سری به سایت gsmarena بزنید

astaragg
05-01-2011, 21:31
اونطور که فرق کنه نیست مثلا ال جی بهترین صفحه نمایش رو داده بیرون سام 1080 کیفیت فیلم برداری و1200 قدرت پردازنده.
الان با این تغییرات اسمون اومد زمین؟

amirpers
05-01-2011, 23:21
آخرین قیمت : 570 هزار تومان با گارانتی اصلی و رنگهای مشکی و نارنجی و آبی که دو تای آخری تازه اومدند. (در پاساژ پایتخت)

syeedalireza
06-01-2011, 00:33
آخرین قیمت : 570 هزار تومان با گارانتی اصلی و رنگهای مشکی و نارنجی و آبی که دو تای آخری تازه اومدند. (در پاساژ پایتخت)
منم امروز از پایتخت قیمت کردم همین گفتن البته به من 575
بدون گارانتی هم 540

Ami R 940
06-01-2011, 15:16
تصاویر منتشر شده از Symbian^4 سیستم عامل جدید و بهینه شده نوکیا(قابل آپدیت برای کلیه Symbian^3 )

astaragg
06-01-2011, 16:03
عزیز مرسی،منبع لطفا ذکر کن

Ami R 940
06-01-2011, 16:33
عزیز مرسی،منبع لطفا ذکر کن

منبع

لینک درج گردیده شده

Namdarian
06-01-2011, 17:32
اینم جزئیات کیفیت فیلمبرداری N8 که خیلیها میپرسند

با قابلیت زوم موقع فیلمبرداری .

seeb_sh
06-01-2011, 18:23
دوستان این گوشی ساخت کجاس؟؟؟

arash2050
06-01-2011, 18:33
دوستان لطفا راهنمائی کنن چطوری میشه این گوشی رو منو فارسی کرد

syeedalireza
06-01-2011, 18:53
نوکیا اصلش ساخت فنلاند ولی برادر خواهر(چینی) زیاد داره!
چند روز پیش جایی خوندم هرچی گوشی ان8 اومده ایران اصل فنلاند بوده!صحت.شو خبر ندارم

arash2050
06-01-2011, 19:05
دوستان لطفا راهنمایی کنن چطوری می شه این گوشی رو فارسی کرد

ERFANMAHAN
06-01-2011, 19:40
چند روز پیش جایی خوندم هرچی گوشی ان8 اومده ایران اصل فنلاند بوده!صحت.شو خبر ندارم

حتما تو اين سايت بود

يه پست ديگه هم داده

Namdarian
06-01-2011, 21:36
دوستان لطفا راهنمایی کنن چطوری می شه این گوشی رو فارسی کرد
با سلام . اگر از نمایندگی نوکیا خریده اید و از نوع اسمبل چین باشد زبان فارسی را نیز پشتیبانی میکند درغیر اینصورت زبانهای منطقه ی خاورمیانه در آن وجود ندارد و شاید از راه فلش کردن بشود اینکار را کرد
پس به این مسیر بروید
settings-phone-language-phone language
در آنجا روی دکمه ی english کلیک کنید تا منوی زبانهای قابل پشتیبانی باز شود
در مدلهای وارد شده بوسیله ی نمایندگی مجاز دارای 5 گزینه است
اتوماتیک
عربی
انگلیسی
فارسی
اردو
وقتی فارسی را انتخاب کنید میگوید باید ریستارت شود تا تغییرات اعمال شود که باید تأیید کنید .

arash2050
06-01-2011, 23:31
با سلام . اگر از نمایندگی نوکیا خریده اید و از نوع اسمبل چین باشد زبان فارسی را نیز پشتیبانی میکند درغیر اینصورت زبانهای منطقه ی خاورمیانه در آن وجود ندارد و شاید از راه فلش کردن بشود اینکار را کرد
پس به این مسیر بروید
settings-phone-language-phone language
در آنجا روی دکمه ی english کلیک کنید تا منوی زبانهای قابل پشتیبانی باز شود
در مدلهای وارد شده بوسیله ی نمایندگی مجاز دارای 5 گزینه است
اتوماتیک
عربی
انگلیسی
فارسی
اردو
وقتی فارسی را انتخاب کنید میگوید باید ریستارت شود تا تغییرات اعمال شود که باید تأیید کنید .

از نوکیا نخریدم زبان فارسی نداره .یه زمانی یه کاری می کرده فکر کنم پروداکت کدش رو عوض می کردن بعد
ابدیت می کردی حل می شد .الان نمی شه یه کاری شبیه این کرد دوستان لطفا راهنمایی کنن

keyvanmj
07-01-2011, 13:03
سلام کسی بازی برا این گوشی نداره بگه به غیر از Angry Birds ....ممنون میشم اگه کسی لینک سالم بذاره در ضمن نرم افزار برا قفل کردن یا مخفی کردن بعضی از فایلها پیدا میشه برا N8 یا نه؟ اگه اره کسی داره؟

hm65teh
07-01-2011, 23:52
بچه ها اگر پست جدید بازی میزنید که فبها وگرنه بازی ها رو تو همین پست معرفی کنیم من خودم 7 8 برای معرفی دارم

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

سیمین 4 هم چیزی ازش گفته شده چه جالب

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

اونوقت نرم افزارای سیمبین3 روش نصب میشه

hvm
08-01-2011, 00:12
تا جائیکه من خبر دارم همه گوشیهای ان8 موجود در نمایندگیها چینی هستند
خودم یکی خریده ام که خیلی واضح روش حک شده made in china

hvm
08-01-2011, 00:33

حالت 3 بعدی رو برای هدفون استفاده کنید وحالش رو ببرید

keyvanmj
08-01-2011, 11:38
حالت سه بعدیش کجاست؟ میشه راهنمایی بکنی داد؟...............کسی لینک بازی نداره؟و نرم افزار برا مخفی کردن؟

astaragg
08-01-2011, 22:00
حالت سه بعدیش کجاست؟ میشه راهنمایی بکنی داد؟...............کسی لینک بازی نداره؟و نرم افزار برا مخفی کردن؟

عزیز برنامه های 5800 روش نصب میشن.برنامه و بازی .ir-tci

دوستان این کابل اتصال به تل رو بگیرید خیلی حال میده:31:

syeedalireza
08-01-2011, 22:40
فایل flac میتونید تو ان8 اجرا کنید؟

hm65teh
09-01-2011, 12:30
تمام بازیهای hd

Best HD Symbian^3 Games

Angry Birds Seasons

Angry Birds

Asphalt 5

Assassin's Creed

Cricket T20 Fever

Hero Of Sparta

Guitar Rock Tour 2

GT Racing: Motor Academy

Galaxy On Fire

Iron Sight

NFS: Shift

Tron Tanks

Rally Master Pro

Real Football 2011

The Sims 3

Tetris

Uno

Ultimate SpiderMan: Total Mayhem

Help118
09-01-2011, 17:21
شنفتین که میگن ان 8 تایپ دو انگشتی رو ساپورت نمی کنه؟!!!!!!!!!!!

Namdarian
09-01-2011, 18:49
با سلام . چطوری میشود در N8 بدون استفاده از برنامه های خاص ، اسکرین شات گرفت ؟
با برنامه ی SuperScreenshot v1.10 S^3 هم نتوانستم اینکار را کنم

دوستان این کابل اتصال به تل رو بگیرید خیلی حال میده:31:
مشابه این کابل را قبلاً مربوط به دوربین دیجیتالم داشتم . همه ی مدلهای موجود در بازار که فیش سوزنی حالت استریو به AV تبدیل میشود در این گوشی قابل استفاده است یا باید مدلی مخصوصتر تهیه کرد ؟

astaragg
09-01-2011, 19:12
مشابه این کابل را قبلاً مربوط به دوربین دیجیتالم داشتم . همه ی مدلهای موجود در بازار که فیش سوزنی حالت استریو به AV تبدیل میشود در این گوشی قابل استفاده است یا باید مدلی مخصوصتر تهیه کرد ؟

راستش من با اینا اشنایی ندارم ولی مدلش cu-75 هست.ولی هرچی هست خیلی با حاله

Namdarian
10-01-2011, 19:35
راستش من با اینا اشنایی ندارم ولی مدلش cu-75 هست.ولی هرچی هست خیلی با حاله
CA-75 . بهش فیش تلویزیون برای N95 هم گفته میشود
از بازار تهیه کردمش به قیمت 9 . جنس مرغوب و اصل باید باشد . البته توی فروشگاههای اینترنتی 7500 زده
فقط مشکل کار اینجاست که CA-75 برای تلویزیونهای دارای ورودی 3 فیش( Component video) ساخته شده نه 2 فیش( Composite video) . روی TVهای دو فیش تصویر نمیدهد

astaragg
10-01-2011, 20:06
مگه تل دو فیشم داریم؟ اون دیگه چجورشه من فکر میکردم از hdmi جا موندم

Namdarian
10-01-2011, 20:20
مگه تل دو فیشم داریم؟ اون دیگه چجورشه من فکر میکردم از hdmi جا موندم
بله عزیز . اینجانب یک TV چهارده اینچی پاناسونیک دارم دارای یک فیش صدا و یک فیش تصویر است در بخش AV . یعنی ورودی صدا استریو نیست . سال 76-77 خریدم . روزی نیم ساعت هم انرا روشن نمیکنم چون از راه لپتاپم تلویزیون دیجیتال میگیرم بهمین خاطر سراغ تلویزیونهای LCD یا پلاسما و... بیخودی نرفته ام .

Dead Space
10-01-2011, 21:23
سلام خدمت بچه های گل.

امروز رفتیم بازار موبایل تهران به قصد خرید n8، آقا کلا همه ی n8 هایی که داشتن چینی بود (البته تحت لیسانس فنلاند) و قیمت چینی با گارانتی 595 تومن بود (سری های چینی بدون گارانتیش نبود!)، من توقع همچین قیمتی رو نداشتم و فکر می کردم حتی فنلاندیش دور و ور 540 می گرده (البته من قیمت نداشتم، اگه قیمت رو بالا پایین فکر کردم تعجب نکنید.). یه چند جا هم بود که فنلاندیش رو داشتن، اما این فنلاندی ها بدون گارانتی بودن با قیمت 610 تومن. خلاصه من نخریدم، گفتم بیام اینجا با شما اساتید یه مشورت کنم و فردا یا پس فردا برم بخرم.

1. لطفا چند نفر از دوستان که گوشی رو جدید خریدن، قیمت بدن، بگن ساخت کدوم کشوره، با گارانتی یا بدون گارانتی، و لطف کنن بگن که از کجا خریدن!

2. کلا فرق بازار موبایل تهران با علاالدین چیه؟! من از کرج اومدم تهران که گوشی رو ارزون تر بگیرم، ولی بازار موبایل قیمتاش هم سطح با همینجا و در برخی موارد بالاتر بود! علاالدین هم به همین صورته؟! چه می دونم، من زیاد اطلاعات ندارم، ولی فکر می کنم علاالدین قیمتاش معقولانه تره، نه؟! یا مثلا خرید گوشی از علاالدین نیاز به بردن متخصص داره که گوشی مشکل دار بهت ندن؟!

3. گرفتن گارانتی برای n8 ارزش داره!؟ اگه بله، چه گارانتی مناسبه؟! چقدر فرق معاملست؟!

4. قیمت فنلاندیش با گارانتی یا بدون گارانتی تو بازار چنده؟! نقری اش هم پیدا میشه!؟ (نقریه گارانتیه فنلاندی هست؟!)

دوستان گلم، شرمندتونم! اگه می شه چند تا از بچه ها نظراشون رو ارائه بدن!:11:

syeedalireza
10-01-2011, 21:42
من از کرج قیمت کردم اصل فنلاند گارانتی اصلی 575 تومن 1 هفته پیش (از گلشهر)
از پایتخت هم قیمت کردم همین قیمت بود
دوست عزیز dead space منم قصد خرید این گوشی دارم ولی موندم چی کار کنم!

Dead Space
10-01-2011, 21:56
من از کرج قیمت کردم اصل فنلاند گارانتی اصلی 575 تومن 1 هفته پیش (از گلشهر)
از پایتخت هم قیمت کردم همین قیمت بود
دوست عزیز dead space منم قصد خرید این گوشی دارم ولی موندم چی کار کنم!
خب قیمتی که شما گرفتید عالیه! گارانتی اصل، فنلاندی! برای چی موندی چی کار کنی، من بین n8 و desire hd موندم، شما مشکلت سر چیه!؟ در ضمن چه رنگبندی هایی داشت؟!

syeedalireza
10-01-2011, 22:51
آخه تا سه هفته پیش هر هفته 20-30 تومن میومد پایین منتظر بودم شیرین قیمتش بیاد پایین ولی الان حدودا 2 هفته هستش که قیمتش تکون نمیخوره(شاید در حد 10 تومن)
راستش رنگبندی شو نپرسیدم
وقت کنم بازم میرم قیمت بگیرم ببینیم اوضاع چجوری

total_overdose
10-01-2011, 23:01
سلام
دوستان ان8 بدون گارانتی 525 شیراز!
اگه که اختلاف قیمت بدون گارانتی با گارانتیش براتون زیاده هزینه نکنید خوب.
در ضمن نقره ای با گارانتی موجود نیست.همه رنگش هست به غیر از نقره ای که عجیبه!!!:31:
در ضمن با گارانتی فقط چین تحت لیسانس هست.خیالتون راحت چین با فنلاندش هیچ فرقی نداره با خیال راحت بخرین:46:

hiva_59
11-01-2011, 00:31
چرا این کلوپ صرفا تبدیل شده به بازار ان8؟
یه مقدار هم به بررسی مباحث و مشکلات فنی و معرفی نرم افزارها بپردازید بد نیست!
چند روزه که علامت GPRS روی صفحه گوشی من جا خوش کرده و با هیچ ترفندی نمیتونم محوش کنم، منجمله با restart کردن و ofline & online کردن مجدد.
کسی راه حل این مشکلو میدونه؟

mmm1366
11-01-2011, 01:19
كسي نمونه فيلمبرداري نداره بزاره اينجا تا راحتتر اپلود كنيم
من يه نمونه فيلم كه از بازي فوتبال دستي بود رو ديدم ولي عمرا اونجوري فيلمبرداري كنه

Dead Space
11-01-2011, 09:51
آخه تا سه هفته پیش هر هفته 20-30 تومن میومد پایین منتظر بودم شیرین قیمتش بیاد پایین ولی الان حدودا 2 هفته هستش که قیمتش تکون نمیخوره(شاید در حد 10 تومن)
راستش رنگبندی شو نپرسیدم
وقت کنم بازم میرم قیمت بگیرم ببینیم اوضاع چجوری آقا شما برو پروفایلت رو چک کن. واستون پیام گذاشتم. لطف کنید آدرس جایی که میگین با این قیمت (فنلاندی با گارانتی) میده رو به صورت دقیق واسم پ.خ کنید. چون من خودم هم کرج می شینم، برم ببینم چجوری با این قیمت میده!!! آخه یک سری n8 هست که رو کارتون Made in Finland هست اما زیر خود گوشی نوشته Manufactured by China، نمی دونم... چی بگم! آخه می شه اعتماد کرد!؟ چطور بازار موبایل چینی با گارانتی رو می ده 595 تومن، بعد این آقا فنلاند گارانتی دار رو 575 ؟! اگه می شه شما یه آمار بگیرید، حتما من رو هم با خبر کنید، چون هم محله ای هم هستیم! فعلا...

كسي نمونه فيلمبرداري نداره بزاره اينجا تا راحتتر اپلود كنيم
من يه نمونه فيلم كه از بازي فوتبال دستي بود رو ديدم ولي عمرا اونجوري فيلمبرداري كنه
دقیقا کیفیت فیلمبرداریش همونه... من دوستم n8 داشت به همون صورت بود...

چرا این کلوپ صرفا تبدیل شده به بازار ان8؟
یه مقدار هم به بررسی مباحث و مشکلات فنی و معرفی نرم افزارها بپردازید بد نیست!
چند روزه که علامت GPRS روی صفحه گوشی من جا خوش کرده و با هیچ ترفندی نمیتونم محوش کنم، منجمله با restart کردن و ofline & online کردن مجدد.
کسی راه حل این مشکلو میدونه؟

شما ساکن کجا هستید؟! روی اکثر موبایل ها علامت اختصاری GPRS ظاهر می شه...

mehdi30nema
11-01-2011, 12:09
سلام خدمت بچه های گل.

امروز رفتیم بازار موبایل تهران به قصد خرید n8، آقا کلا همه ی n8 هایی که داشتن چینی بود (البته تحت لیسانس فنلاند) و قیمت چینی با گارانتی 595 تومن بود (سری های چینی بدون گارانتیش نبود!)، من توقع همچین قیمتی رو نداشتم و فکر می کردم حتی فنلاندیش دور و ور 540 می گرده (البته من قیمت نداشتم، اگه قیمت رو بالا پایین فکر کردم تعجب نکنید.). یه چند جا هم بود که فنلاندیش رو داشتن، اما این فنلاندی ها بدون گارانتی بودن با قیمت 610 تومن. خلاصه من نخریدم، گفتم بیام اینجا با شما اساتید یه مشورت کنم و فردا یا پس فردا برم بخرم.

1. لطفا چند نفر از دوستان که گوشی رو جدید خریدن، قیمت بدن، بگن ساخت کدوم کشوره، با گارانتی یا بدون گارانتی، و لطف کنن بگن که از کجا خریدن!

2. کلا فرق بازار موبایل تهران با علاالدین چیه؟! من از کرج اومدم تهران که گوشی رو ارزون تر بگیرم، ولی بازار موبایل قیمتاش هم سطح با همینجا و در برخی موارد بالاتر بود! علاالدین هم به همین صورته؟! چه می دونم، من زیاد اطلاعات ندارم، ولی فکر می کنم علاالدین قیمتاش معقولانه تره، نه؟! یا مثلا خرید گوشی از علاالدین نیاز به بردن متخصص داره که گوشی مشکل دار بهت ندن؟!

3. گرفتن گارانتی برای n8 ارزش داره!؟ اگه بله، چه گارانتی مناسبه؟! چقدر فرق معاملست؟!

4. قیمت فنلاندیش با گارانتی یا بدون گارانتی تو بازار چنده؟! نقری اش هم پیدا میشه!؟ (نقریه گارانتیه فنلاندی هست؟!)

دوستان گلم، شرمندتونم! اگه می شه چند تا از بچه ها نظراشون رو ارائه بدن!:11:

در مورد فرق علائدین و بازار موبایل باید بگم هیچوقت نباید بازار موبایل را ول کنی بری علائدین ، اونجا واقعا علائدینی برخورد میکنن .
من دو ماهه پیش یک X6 میخواستم بخرم که اول رفتم علائدین و واقعا از این کار پشیمون شدم . برخورد فروشنده ها بسیار بد بود و قیمت با گارانتی اصل هم 325 تومان میگفتن . جالب اینجا بود که وقتی دو تا سوال زیادی میپرسیدی فروشنده انگار ارث پدرش را از آدم میخواست ، شاکی میشد و یه جوره دیگه ایی جواب میداد .
ولی همون روز رفتم بازار موبایل و X6 با گارنتی اصلا گرفتم 315 تومان . اونم تو بازار موبایل با اون پرستیج و کلاس و برخورد . نزدیک نیم ساعت فروشنده داشت تمام امکانات گوشی را تست میکرد بدون اینکه غرغر کنه .
در پایان باید بگم اگه میخای خریدت بهت بچسبه برو بازار موبایل .

mahdi_ctr
11-01-2011, 13:32
سلام

برو بچه های N8 باز خسته نباشید!
یه چندتا سوال دارم

این که میگن سیستم عامل گوشی مشکل داره درسته؟
به نظرتون گوشی ارزش خریدن داره؟
کدوم رنگ گوشی جالبه؟ نظر خودم آبی هست اما دیدم که مشکی رو پیشنهاد میکنن

به نظرتون شاهکار نوکیا هست؟
راستی ایرادهای بزرگش چیه؟
مشکل باطری که نداره؟

mmm1366
11-01-2011, 14:01
دقیقا کیفیت فیلمبرداریش همونه... من دوستم n8 داشت به همون صورت بود...

بازم باور نميكنم كيفيت اين فيلم از فيلمهايي كه از تلوزيون ايران پخش ميشه كه بالاتره:18:
اين فيلمو خود شركت نوكيا داده بيرون؟اگه اره نميشه روش حساب باز كرد.
من نمونه فيلم ويواز رو كه يكي از دوستان خودشون گرفتن رو ديدم از نظر من عالي بود ولي در مقابل اين فيلم هيچ بود .معلومه كه روي اين فيلم با نرم افزار كار شده و كيفيتش بايد پايينتر باشه
اگر شما لطف كنيد نمونه فيلمبرداري كه خودتون با گوشي گرفتين يا دوستانتان گرفتن رو بزارين اينجا تا ببينم تا خيالم رلحت بشه
ممنون:11:

chaaloos
11-01-2011, 14:41
سلام

یه چندتا سوال دارم

مشکل باطری که نداره؟

- سیستم عاملش مشکل خاصی نداره
- بله ارزش خریدن داره
- مشکی
- بله شاهکار نوکیاست
- اشکال احتمالی بزرگش در آینده بروز میکنه (در صورت عدم حمایت نوکیا از سیمبین ^ 3 )
- نه مشکل باتری نداره

chaaloos
11-01-2011, 14:57
دوستان کسی میدونه مشکل شیلتر بودن فیشبوگ رو چطوری میشه حل کرد ؟
یه ویپیان !!!! (جداجدا بخونین) کلاینت رو سایت نوکیا گذاشته ولی طرز کارش ؟
اصلا راهی هست که بشه کانکشن وی پی . . ساخت روی این گوشی ؟
vista7
11-01-2011, 14:59
UC BROWSER

naim697
11-01-2011, 15:13
من دوست دارم گوشی فلانندی بخرم --- از تحت لیناس متنفرم ؟ ایا فلانندی ها گارانتی دارن ؟

اخه امروز پرسیدم گفتن تحت لیسانس داریم ولی گارانتی دار ؟

فلانندی گارانتی نداره ؟ و خرابی هم توش زیاده ؟ کمک فوری

mahdi_ctr
11-01-2011, 15:17
مطمئن هستید که سیستم عاملش مشکلی نداره؟
آخه توی موبایلستان یه چیزایی در مورد اینکه یه چندتا دکمه هاش خوب عمل نمیکنه نوشته بودن و میگفتن که مربوط به سیستم عامل هست
راستی مگه نوکیا میخواد سیمبین رو بزاره کنار؟

Dead Space
11-01-2011, 17:00
من دوست دارم گوشی فلانندی بخرم --- از تحت لیناس متنفرم ؟ ایا فلانندی ها گارانتی دارن ؟

اخه امروز پرسیدم گفتن تحت لیسانس داریم ولی گارانتی دار ؟

فلانندی گارانتی نداره ؟ و خرابی هم توش زیاده ؟ کمک فوری
و

سلام

یه چندتا سوال دارم

مشکل باطری که نداره؟

1. اگه بخوای فنلاندیش رو بخری چون پولی تو جیب فروشنده نمی ره (چون گارانتی نداره) می گن ایراد نرم افزاری داره! جالبه چینی با گارانتیش می گن این مشکل رو نداره!!! (چون گارانتیش می کنن، یه پولی ازت می گیرن و وقتی هم گوشیت مشکلی واسش پیش بیاد هیچ کار خاصیم نمی کنن!)
2. ارزش خرید که 100%، اما فعلا قیمتش با قیمت جهانیش خیلی فاصله داره (510 تومن قیمتی معقولانست، به احتمال زیاد هم پایین تر نمیاد، البته این قیمت واسه تابستونه و من اگه جای شما بودم همین الان می خریدم)
3. خب به نظر من نقره ای فوق العادست، بدون گارانتی ِ فنلاندیش رو می تونی گیر بیاری (قیمت دیروز بازار موبایلش 610 تومن بود)
4. اگر منظورتون از شاهکار بهترین گوشی نوکیاست؛ بله!! (به شخصه توقع ساپورت نرم افزاری بیشتری ازش داشتم)
5. رمش یه خورده کمه (256mb یعنی مثل n97) و سیستم عاملش زیاد قوی نیست (البته واسه این گوشی با این امکانات فوق العاده کافیست! اما از نگاهی سخت گیرانه: سیستم عامل!!!)
6. تنها مشکل باطریش اینه که نمی تونی درش بیاری...!

amirpers
11-01-2011, 17:12
دوست من
از نرم افزار Opera برا اين گوشي استفاده كن. احتمالا مشكلت حل ميشه.

mahdi_ctr
11-01-2011, 17:51
یعنی نمیشه باطری گوشی رو درآورد؟
پس یه موقع اگه هنگ کنه باید بندازی اشغالی؟

این عکس میگه که میشه باطری رو در بیاره

yoosef_st
11-01-2011, 18:35
یعنی نمیشه باطری گوشی رو درآورد؟
پس یه موقع اگه هنگ کنه باید بندازی اشغالی؟

این عکس میگه که میشه باطری رو در بیاره
نه عزیزم اگر هنگ کنه 8 ثانیه دکمه پاور رو پایین نگه میداری ردیف میشه.

total_overdose
11-01-2011, 18:55
Clancy’s H.A.W.X. – 3D Flying Game for Symbian^3 (Nokia N8) available from Gameloft]

mmm1366
11-01-2011, 19:19
كسي نمونه فيلمي كه خودش گرفته باشه و از داخل سايت نباشه نداره تا م اببينيم؟

syeedalireza
11-01-2011, 19:30
دوست عزیز amirpers درست میگن از برنامه opera mini میتونی استفاده کنی
که هم برای s60.v5 و هم برای java موجود است (جفتش هم میتونی روی ان8 نصب کنید)

hm65teh
11-01-2011, 21:39
آقایون یه سوال مهم
نسخه ovi مپ چند؟
آیا توی نقشه های ایران میروید فارسی نوشته یا پینگیلیش؟
کدوم شهرها را دارد؟

syeedalireza
11-01-2011, 22:04
dead space از موبایل درختی قیمت گرفتم

دوستان کسی هست بدونه بازی nfs shift برای سیمبین 3 حجمش چقدره؟
دیروز روی نت این بازی دیدم حجمش 113 مگ بود(!) چون نمیتونم تست کنم مطمئن نیستم که بازی سیمبین 3 بودش!
یه سوال دیگه داشتم اینه که گوشی ان8 از سیمبین 60 ورژن 5 پشتیبانی میکنه؟
ممنون

astaragg
12-01-2011, 06:46
اره منم نصب کردنی همون حجم رو داشت.از اون ورژنی هم گفتی کامل پشتیبانی میکنه

syeedalireza
12-01-2011, 18:57
جناب astaragg به غیر از سیمبین سری60 ورژن 5 ،سیمبین سری 60 ورژن3 هم پشتیبانی میکنه؟

astaragg
12-01-2011, 19:34
اونو نمیدونم ولی حدی میزنم البته اگه دوستان میدونن کمک کنن.

عشق نو
12-01-2011, 21:34
با سلام

امروز با یکی از دوستانم که تعمیرکار موبایل هست مشورت کردم واسه خرین n8 اما با کمال تاسف گفت گوشی بدرد بخوری نیست میگفت همین الانش هم 4-5 تا تعمیری دارم خلاصه تا الان که رایم رو واسه خرید این گوشی زده تا ببینیم بعدآ فرقی میکنه یا نه..... شاید به مرور کیفیت ساختش افزایش پیدا کنه..... فعلا همین n95-8gb رو عشق است:11:

astaragg
12-01-2011, 21:52
دوستان نمیدونید کیف سلیکونی واسه ان8 رو از کجا میشه پیدا کرد؟

mahdi_ctr
12-01-2011, 23:29
سلام دوباره
بچه ها اگه میشه یه چندتا تاپیک مقایسه این گوشی با گوشی های دیگه بهم معرفی کنید

ممنون میشم

astaragg
13-01-2011, 13:29
دوستان اگه برنامه ضبط صدا و تماس بدون بیپ میشناسید معرفی کنید بقیه کار نمیکنن

The Black Dahlia
13-01-2011, 15:46
ریویو جدید واسش اومده؟

mahdi_ctr
13-01-2011, 17:19
چرا اینجا اینقدر ساکته؟
یه سوال از اهل فن:
مگن ورژن 4 سیمبین با n8 سازگاره
گفتن که خود نوکیا گفته
درسته؟

به نظر من اگه سیمبین 4 روی n8 جواب بده دیگه این گوشی مشکلی نداره

mr_khodaei2008
13-01-2011, 18:13
بله خود نوكيا گفته كه سمبين 3 رو ميشه به 4 اپديتش كرد بنابرين ان8 هم ميتونه سمبين 4 بشه

Namdarian
13-01-2011, 18:58
با سلام

امروز با یکی از دوستانم که تعمیرکار موبایل هست مشورت کردم واسه خرین n8 اما با کمال تاسف گفت گوشی بدرد بخوری نیست میگفت همین الانش هم 4-5 تا تعمیری دارم خلاصه تا الان که رایم رو واسه خرید این گوشی زده تا ببینیم بعدآ فرقی میکنه یا نه..... شاید به مرور کیفیت ساختش افزایش پیدا کنه..... فعلا همین n95-8gb رو عشق است:11:
در مجموع گوشی خوبی است . کیفیت ساخت و نمایشگر و امکانات خوبی دارد . مشکلاتش هم از nokia care شنیدم بیشتر نرم افزاری بوده نه سخت افزاری . برنامه های غیرضروری نصب نکنید تا دچار مشکل نشوید

Namdarian
13-01-2011, 19:08
اصلاً همین نمایشگر بسیار باکیفیت ارگانیک AMOLED آن خیلی فوق العاده است و خودش یک دنیا ارزش دارد . اینجانب HTC HD2 هم دست گرفتم اندازه ی این N8 جلب توجه دیگران را نکرده بود !
در این عکسها کیفیت نمایش را مقایسه کنید و لینکی که گذاشته ام ببینید

Help118
13-01-2011, 21:30
با سلام

به سلام رفیق قدیمی ان95 دار!
آره منم بر همین نظرم
درضمن مسئله خرید گوشی از لحاظ کیفیت به یه سهمی منفی ایکس به توان دو شبیه. اولش خرابه بعد در اثنای کار اکثر مشکلات سخت افزاری و نر مافزاریش حل میشه ولی بعد در آخر آخرای تولید دیگه بازار پر میشه و شاید کیفیتش هم افت کنه

mahdi_ctr
13-01-2011, 21:34
جالبه!!
توی موبایلستان فقط به سیستم عاملش گیر میدن و اینجا به سخت افزارش
آقا من اکثر تاپیکهای مربوط به این گوشی رو توی موبایلستان خوندم
توی اون تاپیکها کسایی که این گوشی رو دارن کاملا راضی بودن
اغلب کسایی که به این گوشی ایراد گرفتن اونایی بودن که گوشی هایی با سیستم عامل آندورید بوده و یا IOS

total_overdose
13-01-2011, 21:35
سلام
دوستان آپدیت جدید ان8 اومده البته یجورایی کامل نیست!:31:
فعلا فارسی نداره! با ان اس یو و خود گوشی فعلا نمیشه آپ کرد و فقط میشه با برنامه navifriem گرفتش و بعد با فونیکس فلش زد!
البته در این آپدیت تغییرات خاصی نیست ! شاید در حد استیبل شدن بیشتر!
حالا من با اینکه فارسی نیست ولی پیش مرگتون میشم و دارم دانلود میکنم که آپ کنم:31:
تغییرات رو میگم!

mohandes e ekhraji
13-01-2011, 21:46
سلام میخواستم بدونم قیمت اذرا تو این منطقه ازاد چنده؟

syeedalireza
13-01-2011, 23:43
چند سوال در رابطه با ان8:
1-گوشی ان8 در حال حاضر ساخت فنلاندش پیدا میشه؟؟اگر آره قیمت؟اگر نه قیمت چینی چنده؟
2-گارانتی اصلی برای چه شرکتی؟قیمتش گارانتی اصلی و متفرقه؟
3-موقع خرید داخل جعبه گوشی چه چیزهایی هست(لطفا دقیق و یکی یکی)
4-از چند جا تو پایتخت پرسیدم گوشی هنگ کنه چی کارش کنم گفتن گوشی هنگ نمیکنه(در کمال تعجب)!!گفتم باتریش که در نمیاد هنگ میکنه نمیشه که درآوردش... طرف گفت هنگ نمیکنه(کف کردم)!
5-خودم میتونم آپدیت و در صورت نیاز فلش کنم(با برنامه های مخصوص خوشون)؟؟
6-فایل های فلش پشتیبانی میکنه؟(منظورم فایلهای ویدویی که نیاز به برنامه فلش دارن)
یکی دو تا دیگه هم بود یادم اومد عرض میکنم...!

خواهش میکنم دوستانی که اطلاعات مفید وکاملی دارند جواب بنده بدن
خیلی ممنون میشم

Namdarian
14-01-2011, 10:05
چند سوال در رابطه با ان8:
1-گوشی ان8 در حال حاضر ساخت فنلاندش پیدا میشه؟؟اگر آره قیمت؟اگر نه قیمت چینی چنده؟
2-گارانتی اصلی برای چه شرکتی؟قیمتش گارانتی اصلی و متفرقه؟
3-موقع خرید داخل جعبه گوشی چه چیزهایی هست(لطفا دقیق و یکی یکی)
4-از چند جا تو پایتخت پرسیدم گوشی هنگ کنه چی کارش کنم گفتن گوشی هنگ نمیکنه(در کمال تعجب)!!گفتم باتریش که در نمیاد هنگ میکنه نمیشه که درآوردش... طرف گفت هنگ نمیکنه(کف کردم)!
5-خودم میتونم آپدیت و در صورت نیاز فلش کنم(با برنامه های مخصوص خوشون)؟؟
6-فایل های فلش پشتیبانی میکنه؟(منظورم فایلهای ویدویی که نیاز به برنامه فلش دارن)
یکی دو تا دیگه هم بود یادم اومد عرض میکنم...!

خواهش میکنم دوستانی که اطلاعات مفید وکاملی دارند جواب بنده بدن
خیلی ممنون میشم
1-قیمت دقیق ندارم ولی قیمت به اصطلاح فنلاندیش که زبان فارسی را هم پشتیبانی نخواهد کرد باید پایینتر باشد چون بدون گارانتی و بعضاً قاچاقی وارد شده است و خریدش توصیه نمیشود . فراموش نکنید همه ی لپتاپهای موجود در بازار حتی نمونه های چند میلیون تومانی ان نیز دارند تحت لیسانس در چین مونتاژ یا ساخته میشوند N8 که جای خود دارد
2-قیمت گارانتی اصلی نوکیا بین 560 تا 570 است . البته قیمت دقیقترش را دوستان دیگر که دستی در بازار دارند بگویند بهتر است
3-محتویات داخل جعبه
یک ایرفون بهمراه پاکت کوچک حاوی 2 جفت سر لاستیکی اضافه -کابل خیلی کوتاه رابط mini USB به مادگی USB مخصوص اتصال به کول دیسک و... - کابل بلند رایط mini USB به نری USB مخصوص اتصال به درگاه PC - کابل خیلی کوتاه رابط HDMI - یک آداپتور بسیار جمع و جور-کارت وارانتی فارسی-دفترچه ی 36 برگی راهنمای گوشی بزبان فارسی .
چیز دیگری نگاه کردم یادم نمیاد داخل جعبه بوده .
4-دکمه ی پاور را چند ثانیه نگه میداری تا ریستارت یا خاموش شود . چه معنی دارد باتری را هر بار دربیاری ! بابا اینکارها قدیمی شده . مثل بعضی راننده های قدیمی نباشید که یک زمانی از نبودن هندل روی ماشینهای جدید شاکی بودند !
5-به محض اتصال گوشی به PC از راه USB , برنامه ی Nokia Ovi Suite و نیز Nokia Software Updater نصب میشود . البته میتوانید اینها را دانلود هم بکنید . بعد از راه همین دو برنامه میتوانید سینک کردن داده های داخل گوشی با PC و نیز نصب و آپدیت برنامه ها یا فلش کردن فیرمویر جدید که هنوز ندیده ام بیاید را مدیریت کنید . البته دیگران را نمیدانم چطور است ولی شخصاً اینجانب موقع چک کردن آپدیتهای جدید بوسیله ی این دو برنامه در بیشتر اوقات با انواع پیغام های مسخره ی Nokia ovi suite is busy یا ناتوانی در اتصال به سرور روبرو میشوم . شاید این هم مشمول تحریم شده و خبر ندارم ! لابد N8 در ساخت تسلیحات هسته ای استفاده میشود و نمیدانیم !
6-در صفحات قبل گفته ام که فایلهای فلش flv و swf بخوبی با پخش کننده ی استاندارد گوشی باز و اجرا میشود .
امید که پاسخ کامل داده باشم .

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 10:30
شرمنده دوستان پست اشتباهی رفت!میخواستم در مورد نوکیا سی پی یو هاش و سیستم عاملش بگم که مقابل قول های صنعت موبایل مثل:x10,galaxy,google nexuse one,htc desire va desire hd حرفی برای گفتن نداره

mahdi_ctr
14-01-2011, 10:51
سلام میخواستم بدونم قیمت اذرا تو این منطقه ازاد چنده؟

عجب!!
چه شباهتی !!!!

یه سوال از اونایی که این گوشی رو دارن
من از قدیم یادمه که نوکیا مشکل نشون دادن شارژ باطری داشت
یعنی تا میزان 1/3 شارژ باطری رو پر نشون میداد و بعد یک باره باطری رو خالی نشون میداد
این مشکل برطرف شده یا هنوز هست؟

ali racer
14-01-2011, 11:34
عجب!!
چه شباهتی !!!!

یعنی تا میزان 1/3 شارژ باطری رو پر نشون میداد و بعد یک باره باطری رو خالی نشون میداد

اون که مشکل از باتریه که فاسد شده
ربطی به گوشی نداره
حالا گوشی از هر برندی باشه

amin2005
14-01-2011, 18:06
شرمنده دوستان پست اشتباهی رفت!میخواستم در مورد نوکیا سی پی یو هاش و سیستم عاملش بگم که مقابل قول های صنعت موبایل مثل:x10,galaxy,google nexuse one,htc desire va desire hd حرفی برای گفتن نداره

قربونه تو برم دوست تازه وارد كه با نوكيا دشمني داري!!!ان8 نگيري ها!مياي باهاش عكس بگيري ميبيني خيلي خوب ميگيره ، ديگه نميتوني دوربينتو در بياري باهاش پوز بدي!!!مياي باهاش فيلم برداري كني ميبيني hd فيلم ميگيره!!!مياي بازي پيدا كني كه روش نصب نشه ، نميتوني ، اعصابت خورد ميشه!!!مياي باهاش اينترنت بازي كني كه از پس پول اينترنت بر نميياي!!مياي پيامك بازي كني اونقدر تند تند مينويسي كه هيشكس نميرسه بخونه!!!كيفيت صفحه نمايشش هم بدرد نميخوره ، برقش چشم آدمو در مياره!!!فقط ميگن سي پي يوش پايينه ، من كه تا حالا پايينشو نديدم كجاش هست؟شنيدم آپديت بشه ميره بالا!!!ميدوني بالاي كجا ميره؟؟؟!!!!نيفته پايين خداي نكرده ميشكنه!!!

amin2005
14-01-2011, 18:12
سلام دوباره
بچه ها اگه میشه یه چندتا تاپیک مقایسه این گوشی با گوشی های دیگه بهم معرفی کنید

ممنون میشم

يه جا هست ولي اگه براي خريدنش پول نداري فعلا نرو ببين.من رفتم يه ماه زجر كشيدم تا ( پولم جور شد ) خريدمش!!البته بيشتر معرفيه تا مقايسه.

bibak_fa
14-01-2011, 18:27
با عرض سلام و خسته نباشید.
دوستان اگه میشه در یک پست توضیحی در مورد سیستم عامل این گوشی و این که تا الان در چه حد پیشرفت کرده؟
ایا اینده ی خوبی داره؟

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 19:11
قربونه تو برم دوست تازه وارد كه با نوكيا دشمني داري!!!ان8 نگيري ها!مياي باهاش عكس بگيري ميبيني خيلي خوب ميگيره ، ديگه نميتوني دوربينتو در بياري باهاش پوز بدي!!!مياي باهاش فيلم برداري كني ميبيني hd فيلم ميگيره!!!مياي بازي پيدا كني كه روش نصب نشه ، نميتوني ، اعصابت خورد ميشه!!!مياي باهاش اينترنت بازي كني كه از پس پول اينترنت بر نميياي!!مياي پيامك بازي كني اونقدر تند تند مينويسي كه هيشكس نميرسه بخونه!!!كيفيت صفحه نمايشش هم بدرد نميخوره ، برقش چشم آدمو در مياره!!!فقط ميگن سي پي يوش پايينه ، من كه تا حالا پايينشو نديدم كجاش هست؟شنيدم آپديت بشه ميره بالا!!!ميدوني بالاي كجا ميره؟؟؟!!!!نيفته پايين خداي نكرده ميشكنه!!!
شما معلومه که از گوشی خیلی اطلاعات داری!دوربین عکس بازی زیبایی اس ام اس زدن!خیلی عالیه اخه من که دهاتیم اناره نمیدونم چون فقط مهندسا بلدن دیگه!من فقط از چیزای خز و مسخره ای مثل سیستم عامل رابط کاربری سیپیو رام میدونم!اینارو که دیگه همه بلدن!همه گوشیام دارن!تازه اینم بلدم سیستم عاملو میشه ارتقاع داد اما سی پی یو رو نمیشه!شاید من که مهندسم بیسوادم نمیدونم!شما اینچیزارو بدونی!تازه شایدم میخوای اختراع کنی!بیباک جان سیستم عامل این گوشی سیمبین ۳ هستش با قابلیت اوپن سورس که بشه ارتقاع سیستم عامل داد اما کلا سیمبین عین میکرو میمونه اندروید مثل پلی استیشن ۳

syeedalireza
14-01-2011, 22:22
دوستان چینی ان8 با فنلاندش فرق داره(کلا از همه نظر)؟
اگه آره چه چیزاییش؟
مموری 16 و 32 گیگ ان8(اس دی) چنده؟

Help118
14-01-2011, 23:40
کسی تایپ دوانگشتی با این گوشی رو چک کرده؟ پدر ما را درآورد! انگار میگن نداره

ERFANMAHAN
15-01-2011, 12:02
من كه از آندرويد زياد خوشم نمياد:2:
به اين يه نگاه بندازين اينم از اولين شاهكار اندرويد

اشتباه فرستادن sms هارو هم كه قبلا گفته بودم

فقط جهت اطلاع
و يه نگاه هم به اين بندازين(برترين برنامه ها و گوشي هاي نوكيا در 2010)

ان 8 فقط چند ماهه اومده اول
e7 كه هنوز وارد بازار نشده رو ببينيد

ERFANMAHAN
15-01-2011, 12:11
بيچاره گوشي هاي نسل 4 كه قراره sms اشتباه بدن و اطلاعات صاحباشونو بدن به اين هكرا
چرا گوگل فقط به ظاهر اهميت ميده؟!!!!!!!!!!!!!!!:18:

كسايي كه به سيستم عامل سيمبين هم گير ميدن بايد بگم كه اگه نوكيا كه سيمبينو از همه ي شركتا خريد رو بخواد عوض كنه اولا گوشي هاي ديگش رو از رده خارج كرده اين يه نوع سياسته اينا به جاي تحول به تكامل فكر ميكنن من برنامه هاي s60v3.2.1 رو هم رو n8 امتحان كردم كار كرد ايمجوري مردم برنامه هاي قديميشونم به گوشي تازشون ميخوره:40:

M@hdi-B
15-01-2011, 21:22
دوستان چینی ان8 با فنلاندش فرق داره(کلا از همه نظر)؟
اگه آره چه چیزاییش؟
مموری 16 و 32 گیگ ان8(اس دی) چنده؟

سلام

نه هیچ فرقی نداره از همه لحاظ:31:

16 رو که من 30 قیمت دارم .. توشیبا کلاس 4 .. 32 رو هنوز به عینه ندیدم :46:

ali_power42
16-01-2011, 16:40
این متن جواب من به سوال یکی از دوستان در یکی از سایتهای موبایل فارسی هست که گفتم اینجا هم بذارم:
ایشون یک محافظ صفحه جدید برای گوشی خریدن و ...

راستي وقتي گوشي رو به سمت گوش ميبريم چرا قفل نميكنه؟؟؟/ گوشي من ميخوره گوشي hold ميشه يا قطع ميشه
اگه قبل از زدن محافظ صفحه این مشکلو نداشتی مطمئن باش مشکل از همونه.
n8 اولی که خریده بودم مشکل خاموشی صفحه در حین مکالمه داشت (حتی اگه از صورتت دور میکردی) که این مشکل با کندن محافظ تا حدود زیادی حل میشد ولی من قبول نکردم و پس دادم چون اگه افتاب خیلی شدید بود باز هم صفحه خاموش میشد.
اما یه مشکل جالب تر:
حدود 15 روز پیش رفتیم و برای 2 تا از بستگان 2 تا n8 از یک مغازه خریدیم موقع تست متوجه هیچ مشکلی نشدم ولی وقتی امدیم خونه و داشتم با گوشیهاشون عکس میگرفتم بطور کاملا اتفاقی یک عکس هم با گوشی خودم گرفتم و متوجه شدم که گوشی من پر نورتر عکس میگیره.اول فکر کردم دوربینش مشکل داره ولی با بلوتوث کردن چندتا عکس و کنار هم گذاشتن گوشی خودم و اون متوجه شدم که صفحه نمایش گوشی من نورش بیشتره.سنسور نور تا اخر بردم بالا و با هم مقایسه کردم و باز هم گوشی من پرنور تر بود.سنسور رو تا اخر اوردم پایین باز هم مال من پر نور تر بود.قسمت جالب مشکل اینجاست که وقتی سنسور نور رو تا اخر میبری بالا کیفیت رنگهای دو گوشی با هم خیلی فرق داره انگار یکی tft هست و اون یکی amoled.
برای اون یکی فامیلمون رو هم چند روز پیش تست کردم و اون هم همین مشکل رو داشت.
هر دو رو هم همزمان از یک مغازه خریریم.البته کیفیتشون بالاست و فقط زمانیکه کنار گوشی من بذاری متوجه میشی.
هر 3 گوشی هم made by nokia manufactured in china هستن با گارانتی اصلی.

در ضمن اگه موقع مکالمه یک چراغ مطالعه به صفحه گوشی نزدیک کنی صفحه گوشی من وقتی خاموش میشه که چراغ مطالع به 1 سانتی صفحه گوشی رسیده باشه ولی برای اونا از فاصله 10 سانتی خاموش میشه.(البته زیر نور شدید افتاب تست کردم و مشکلی نداشتن و فقط با چراغ مطالع اینطور میشد یعنی عملا مشکلی ندارن ولی در سطح ازمایشگاهی مشکل دارن)این یعنی تفاوت در نوع و یا تنطیم سنسور proximity یا شاید هم جنس متفاوت محافظ صفحه نمایش(به ظاهر هر 3 گوشی دارای محافظ صفحه فابریک هستن ولی در واقعیت نمیدونم)که همه اینها حاکی از عدم کنترل کیفیت در محصولات تولیدی یک کارخونه هست حالا هر کی میخواد باشه

amin2005
16-01-2011, 20:00
شما معلومه که از گوشی خیلی اطلاعات داری!دوربین عکس بازی زیبایی اس ام اس زدن!خیلی عالیه اخه من که دهاتیم اناره نمیدونم چون فقط مهندسا بلدن دیگه!من فقط از چیزای خز و مسخره ای مثل سیستم عامل رابط کاربری سیپیو رام میدونم!اینارو که دیگه همه بلدن!همه گوشیام دارن!تازه اینم بلدم سیستم عاملو میشه ارتقاع داد اما سی پی یو رو نمیشه!شاید من که مهندسم بیسوادم نمیدونم!شما اینچیزارو بدونی!تازه شایدم میخوای اختراع کنی!بیباک جان سیستم عامل این گوشی سیمبین ۳ هستش با قابلیت اوپن سورس که بشه ارتقاع سیستم عامل داد اما کلا سیمبین عین میکرو میمونه اندروید مثل پلی استیشن ۳

ببین عزیز دلم من که با تو سر دشمنی ندارم.بابام هم صاحب نوکیا نیست.ولی وقتی این گوشی تمام نرم افزارایی رو که برای سیمبین اومده به خوبی ساپورت میکنه ، حالا این چه معنی میده که من بگم ششصده یا هزاره؟!اصل اینه که در اصرع وقت برنامه رو باز کنه که میکنه!من تو سیستم خونگیم تا حالا نتونستم از صد درصد سیپیواستفاده کنم حالا بیام هی بگم سیپیوم پایینه؟!وقتی شرکتی که نرم افزار رو طراحی میکنه جوری مینویسه که با حداقل سخت افزار کار کنه من برم سیپیو چها هسته ای بگیرم ،چه فاییده ای داره؟!سامسونگ گوشی زده با سیپیو هزار،وقتی کاربردی نداره،ده هزار باشه،چه فرقی میکنه!بعدشم تو سرعت یه سیستم مثل موبایل غیر از سرعت پردازش عوامل دیگه ای هم دخیلن،مثل حجم پردازش و سرعت رم و حجم و سرعت تبادل اطلاعات رم و سیپیو و... نوکیا هم با افزایش ولتاژ سرعت پردازش سیپیو رو میخواد بالا ببره.فکر کنم بهش کلاک کردن میگن.

mohandes e ekhraji
16-01-2011, 20:31
ببین عزیز دلم من که با تو سر دشمنی ندارم.بابام هم صاحب نوکیا نیست.ولی وقتی این گوشی تمام نرم افزارایی رو که برای سیمبین اومده به خوبی ساپورت میکنه ، حالا این چه معنی میده که من بگم ششصده یا هزاره؟!اصل اینه که در اصرع وقت برنامه رو باز کنه که میکنه!من تو سیستم خونگیم تا حالا نتونستم از صد درصد سیپیواستفاده کنم حالا بیام هی بگم سیپیوم پایینه؟!وقتی شرکتی که نرم افزار رو طراحی میکنه جوری مینویسه که با حداقل سخت افزار کار کنه من برم سیپیو چها هسته ای بگیرم ،چه فاییده ای داره؟!سامسونگ گوشی زده با سیپیو هزار،وقتی کاربردی نداره،ده هزار باشه،چه فرقی میکنه!بعدشم تو سرعت یه سیستم مثل موبایل غیر از سرعت پردازش عوامل دیگه ای هم دخیلن،مثل حجم پردازش و سرعت رم و حجم و سرعت تبادل اطلاعات رم و سیپیو و... نوکیا هم با افزایش ولتاژ سرعت پردازش سیپیو رو میخواد بالا ببره.فکر کنم بهش کلاک کردن میگن.
این چه حرفایه شما میزنی دوست عزیز!؟اولا حرفات همه غلطه دوما چند ماه دیگه هم میبینی گشیت به چه اوضاعی می افته!من دیگه جواب شمارو نمیدم!بای

syeedalireza
16-01-2011, 21:03
امروز از چند جا قیمت گرفتم فقط نقره ای بود 610 گارانتی اصلی
دوستان کی قیمت این گوشی میاد پایین؟

mahdi_ctr
16-01-2011, 22:19
اون که مشکل از باتریه که فاسد شده
ربطی به گوشی نداره
حالا گوشی از هر برندی باشه

نخیر دوست عزیز
ربطی به فساد و ... نداره
من یادمه که تا وقتی که من N95 گرفتم این مشکل بود
حتی روی N95 هم بود
گوشی میزان دقیق باطری رو نشون نمیداد
همه هم میگفتن که این مشکل نوکیا هست
من باطری فابریک رو عوض کردم و باطری جدید هم گرفتیم همینجوری بود

Help118
16-01-2011, 22:36
عجب!!
چه شباهتی !!!!

تا جایی که یاد دارم نوکیا یه همچی مشکلی تو UI یا همون یوزر اینترفیس باتری داشت! سونی اریکسون بهتر عمل می کرد و درصدی نشون می داد. این مشکل همواره با نوکیا بوده یعنی اینکه میبینی گوشی سه روزه داری استفاده می کنی یه خط ازش کم نشده یو هو می بینی یه خط کم شد ازش. یه سری به دستشویی زدی اومدی دیدی دو خط دیگه کم شده بعد یه مکالمه می کنی میبنی LoW battery داد و معلوم نیست این لاو باتری دو دقیقه طول ب کشه یا نیم ساعت! شده بود منبا این لاو باتری یبار یه نصف روز یا بیشتر دووم آوردم یبار شده دو دقیقه هم طول نکشیده!

amirpers
16-01-2011, 22:40
دوستان مگه رنگ نقره ای با گارانتی اصلی هم اومده ؟

syeedalireza
16-01-2011, 23:00
دوستان مگه رنگ نقره ای با گارانتی اصلی هم اومده ؟
منیع موبایل درختی واقع در خیابان درختی کرج

mahdi_ctr
17-01-2011, 00:15

من یه چیزی رو به صحبت این دوستمون اضافه کنم که هیچ گوشی ای کامل نیست
دلیلش هم فروش محصولات شرکتهاست
حالا مثلا گوشی های دیگه اندروید دارن بنا نمیشه که کامل هستن
خوب اونا 100% یه مشکل دیگه دارن
یا یه امکاناتی که این گوشی سیمبین دار داره اونا ندارن
باز هم یاد اون N95 میوفتم که با اون همه عظمت مشکل باطری داشت
بعد مشکل باطری رو در مدل 8GIg برطرف کردن از اونطرف درپوش دوربین رو برداشتن
صفحه گوشی بزرگتر شد ولی دکمه هاش کوچیکتر شد و کار باهاش مشکل تر!
توی یوتوب هم یه فیلم دیدم که سرعت بالا اومدن 8gig از مدل معموی پایین تر بود
حالا بحث چیز دیگه هست به هر حال باید یه ایرادی بندازن توی گوشی ها که سری های بعدی فروش بره
این سیاست شرکتهاست