PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

farhooode
19-11-2010, 20:46
میگن صداش تو مزویک هنزفری خیلی پایینه؟
راسته؟

offlineinternet
20-11-2010, 15:57
آقا یکی بگه این صدای هنزفری چطوره
از نظر کیفیت و بلدی صدا

mr_khodaei2008
20-11-2010, 18:08
اخرش يكي جواب منو نداد كه ان8 كيبورد دار اومده يا نه

واين را هم كه قضيه قابليت لمسيكردن تلوزيون توسط ان8 به كجا رسيد ايا داره ؟ كسي تونسطه تست كنه ؟

HOJ-JAT
20-11-2010, 19:44
بازی هاش در حد اندروید هستند؟
این فیلم برداریش خوبه یا مثل ان 86 دوستم هنگ می منه؟

milad_takjoo
20-11-2010, 19:46

بازی هاش که فوق العادن...
یه تو یوتیوب سرچ کن ببین

nokia n8
20-11-2010, 20:47
سلام
دوستان عده ای میگویند رنگ کنار n8 بعد از چند روز میره درسته ؟

*M!L4D*
20-11-2010, 21:03
این فیلم برداریش خوبه یا مثل ان 86 دوستم هنگ می منه؟

بازیها مثل هم هستن ...
خوب بودن فیلم برداری چه ربطی به هنگ داره ؟:دی
بله 720p فیلم میگیره ... (خوبه)

Help118
20-11-2010, 22:21
یه نظرسنجی داشته باشیم که بفهمیم چه کسانی تو این فروم ان8 خریدن خیلی بهتر میشد! چون میخوام جواب سوالاتمون بر اساس مشاهدات عینی و تجربه باشه تا بلکه در مورد فرصت انتخاب دوستان برای خرید گوشی تاثیرگذار باشه!
من متاسفم که چرا بعد اومدن این گوشی به بازار ایران همه دوستان اکتیو کشیدن کنار!
آره دیگه لذتو از دست داده و دوستان سراغ گوشی های جدیدتر و به احتمال قوی اندروید رفتن! ولی باید عرض بشه که سیمبیان در جهان هنوز علی رغم پیشرفت اندریود رتبه اول رو داره!

yoosef_st
21-11-2010, 00:27
یه نظرسنجی داشته باشیم که بفهمیم چه کسانی تو این فروم ان8 خریدن خیلی بهتر میشد! چون میخوام جواب سوالاتمون بر اساس مشاهدات عینی و تجربه باشه تا بلکه در مورد فرصت انتخاب دوستان برای خرید گوشی تاثیرگذار باشه!
من متاسفم که چرا بعد اومدن این گوشی به بازار ایران همه دوستان اکتیو کشیدن کنار!
آره دیگه لذتو از دست داده و دوستان سراغ گوشی های جدیدتر و به احتمال قوی اندروید رفتن! ولی باید عرض بشه که سیمبیان در جهان هنوز علی رغم پیشرفت اندریود رتبه اول رو داره!
خدا عمرت بده جوون آخر شبی کلی شادمون کردی با این جمله آخرت :39::38:

Help118
21-11-2010, 00:35
خدا عمرت بده جوون آخر شبی کلی شادمون کردی با این جمله آخرت :39::38:
کدوم جمله ای پیرهرات؟
چطور مگه؟

mameli22
21-11-2010, 01:28
بچه ها یکی از اقوام من دیروز انگلیس شهر لیدز قیمت کرد گارانتی اصلی حدود 400 پوند بود !!!!! یعنی یه چیزی حدود 800 هزار تومن خودمون ، جای خوشحالی داره !!!

---------- Post added at 03:28 AM ---------- Previous post was at 03:25 AM ----------

سلام
دوستان عده ای میگویند رنگ کنار n8 بعد از چند روز میره درسته ؟

بله من هم شنیدم رنگ بدنه N8 چینی بعد از چند روز میره و بدنه آلومینیومیش معلوم میشه !
امیدوارم فنلاندیش اینطور نباشه ! :41:

mameli22
21-11-2010, 01:53
1. برای ویرایش باید نسخه فول برنامه آفیس رو بخری یا برنامه کرک شده رو نصب کنی
ولی برنامه آفیس دیفالت گوشی قابلیت ادیت رو به شما نمیده فقط میتونی ببینی

2. من منظورتون رو متوجه نشدم
ولی تو دمو هایی که نشون میداد هارد تا 1.5 ترا بایت رو هم به گوشی وصل کرده بود
فلش هم تا 16 گیگ بروبچز بی مشکل نصب کردن ولی مشکل اینجاست
که همه نوع فلش رو پشتیبانی نمیکنه

میشه بگید چه نوع فلش هایی رو ساپورت میکنه ؟

hamidkabiri6270
21-11-2010, 02:06
آقا یکی بگه این صدای هنزفری چطوره
از نظر کیفیت و بلدی صدا

از نظر بلندی در حد ان 86 و 5800 و از نظر کیفیت بهتر از این دو تا گوشی

بچه ها یکی از اقوام من دیروز انگلیس شهر لیدز قیمت کرد گارانتی اصلی حدود 400 پوند بود !!!!! یعنی یه چیزی حدود 800 هزار تومن خودمون ، جای خوشحالی داره !!!

---------- Post added at 03:28 AM ---------- Previous post was at 03:25 AM ----------

بله من هم شنیدم رنگ بدنه N8 چینی بعد از چند روز میره و بدنه آلومینیومیش معلوم میشه !
امیدوارم فنلاندیش اینطور نباشه ! :41:

تمام گوشی های ان 8 که در بازار ایرانه چینی هست البته زیر نظر کارخانه نوکیا.من با یه نفر که تو ی کار موبایل هست صحبت کردم خیلی راحت اعتراف کرد همین ان 8 را به راحتی مشخصات روی گوشی را -- میکنند و به made in finland تغیرش میدهند.البته طرف چون باهام آشنا بود اینو به من گفت.اینو گفتم که زیاد خودتون را درگیر چینی و فتلاندی بودن ان 8 نکنید.

hamidkabiri6270
21-11-2010, 02:11
ویرایش شد.حذف شود.

MoHaMaD ZaNd
21-11-2010, 07:00
سلام دوستان . ببخشین من چندتا N8 داشتم که میخواستم بفروشم ! از بچه های اینجا کسی هست که بخواد ؟!
گوشی ها چین تحت لیسانس هستن !!!

astaragg
21-11-2010, 12:44
سلام.من الان این گوشی رو دو هفته ست که دارم.در مورد تاچ:اولین چیزی که وقتی گوشی رو تو دستت میگیری به نظرت میرسه نیازه گوشی به اپه.خبر خوش اینکه با اولین اپ تاچ گوشی از این رو به اون رو میشه(کاملا محسوسه)
من یه وایرلس رایگان پیدا کردم دارم حال میکنم!

در مورد باتری 14 ساعت موزیک،2 تا تلفن،5تا مسیج، 2تا عکس فقط یه دونه از شارژ کم کرد.

در مورده بدنه کیفیت فوق العاده بدنه کاملا محسوس رفتن رنگ جوکی بیش نیست! واسه من تجربه افتادن هم داره.
فقط من از حکاکی اسم نوکیا پشت گوشی مترسم راستش جرئت امتحان رو ندارم.

از دوربین حرفی نمیزنم فقط خداست
کیفیت هندسفری عالی ولی مونده چقدر بکنی تو گوشت:31:
حرف اخر اینکه خوش حالم بین این و hd اینو انتخاب کردم تا حالا فکر کنم بیشتر از 1000 تا عکس گرفتم

LordMMD
21-11-2010, 15:21
این مشکل شارژ که گوشی دیگه روشن نمیشه رو کسی از بچه های اینجا که خدایی نکرده پیدا نکرده ؟!

p3rsi4n
21-11-2010, 15:59
این مشکل شارژ که گوشی دیگه روشن نمیشه رو کسی از بچه های اینجا که خدایی نکرده پیدا نکرده ؟!

شرکت نوکیا، بزرگ‌ترین شرکت سازنده تلفن همراه، اعلام کرد که برخی از تلفن‌های هوشمند N8 ساخت این شرکت، دارای نقص فنی هستند و خود به خود خاموش می‌شوند.

کارشناسان می‌گویند: ‌موفقیت تلفن همراه N8 برای شرکت نوکیا در شرایط فعلی اهمیت به‌سزایی دارد، زیرا این شرکت سازنده برای رقابت با آیفون ساخت اپل این تلفن را به بازار عرضه کرده است.

نیکلاس ساواندا، مسوول بخش فروش نوکیا اظهار کرد: تعداد محدودی از خریداران تلفن‌های N8 با این مشکل روبه‌رو هستند که تلفن‌هایشان برخی اوقات خود به خود خاموش می‌شوند و قادر نیستند دوباره آن‌ها را روشن کنند.

سخنگوی شرکت نوکیا نیز خاطر نشان کرد: این نقص فنی به خاطر مشکل در کارخانه و در خط تولید ایجاد شده و هم اکنون رفع شده است؛ این مشکل به مدل N8 محدود شد و سایر تولیدات نوکیا چنین مشکلی ندارند.

این سخنگو از اظهارنظر درباره تعداد تلفن‌هایی که دارای نقص فنی هستند امتناع کرد.

سامی سارکامیز - یک کارشناس - اظهار کرد: شاید تمامی خریداران این تلفن همراه مشکل مذکور را به اطلاع شرکت نوکیا نرسانده‌اند، بنابراین این احتمال وجود دارد که شمار تلفن‌های N8 محبوب افزایش یابد.

منبع : سافت گذر

Help118
21-11-2010, 16:26
نقص فني در نوکيا N8(1389/08/30)
شركت نوكيا، بزرگ‌ترين شركت سازنده تلفن همراه، اعلام كرد كه برخي از تلفن‌هاي هوشمند N8 ساخت اين شركت، داراي نقص فني هستند و خود به خود خاموش مي‌شوند.
به گزارش ايسنا كارشناسان مي‌گويند: ‌موفقيت تلفن همراه N8 براي شركت نوكيا در شرايط فعلي اهميت به‌سزايي دارد، زيرا اين شركت سازنده براي رقابت با آيفون ساخت اپل اين تلفن را به بازار عرضه كرده است.
نيكلاس ساواندا، مسوول بخش فروش نوكيا اظهار كرد: تعداد محدودي از خريداران تلفن‌هاي N8 با اين مشكل روبه‌رو هستند كه تلفن‌هايشان برخي اوقات خود به خود خاموش مي‌شوند و قادر نيستند دوباره آن‌ها را روشن كنند.
سخنگوي شركت نوكيا نيز خاطر نشان كرد: اين نقص فني به خاطر مشكل در كارخانه و در خط توليد ايجاد شده و هم اكنون رفع شده است؛ اين مشكل به مدل N8 محدود شد و ساير توليدات نوكيا چنين مشكلي ندارند.
اين سخنگو از اظهارنظر درباره تعداد تلفن‌هايي كه داراي نقص فني هستند امتناع كرد.
سامي ساركاميز - يك كارشناس - اظهار كرد: شايد تمامي خريداران اين تلفن همراه مشكل مذكور را به اطلاع شركت نوكيا نرسانده‌اند، بنابراين اين احتمال وجود دارد كه شمار تلفن‌هاي N8 محبوب افزايش يابد.
----------------------------
البته اگه تکراری بود معذرت میخوام ولی
این همون نکته ای رو می رسونه که بنده خیلی وقتها عارض شده بودم که گوشی رو نه باید اول اومدنش خرید نه آخر آخرای تولید! همیشه میانه رو بودن خوبه

zeus_1
21-11-2010, 17:01
امیدوارم تا وقتی من می خوام بخرم، این گوشی های خراب تموم شده باشه و به من نیفته! :13:

fariborz_1
21-11-2010, 17:25
کسی یه عکس که دوربین این گوشی گرفته نداره اینجا بذاره
ببینیم کیفیت در چه سطحیه

t2download
21-11-2010, 17:41
نقص فني در نوکيا N8(1389/08/30)
شركت نوكيا، بزرگ‌ترين شركت سازنده تلفن همراه، اعلام كرد كه برخي از تلفن‌هاي هوشمند N8 ساخت اين شركت، داراي نقص فني هستند و خود به خود خاموش مي‌شوند.
به گزارش ايسنا كارشناسان مي‌گويند: ‌موفقيت تلفن همراه N8 براي شركت نوكيا در شرايط فعلي اهميت به‌سزايي دارد، زيرا اين شركت سازنده براي رقابت با آيفون ساخت اپل اين تلفن را به بازار عرضه كرده است.
نيكلاس ساواندا، مسوول بخش فروش نوكيا اظهار كرد: تعداد محدودي از خريداران تلفن‌هاي N8 با اين مشكل روبه‌رو هستند كه تلفن‌هايشان برخي اوقات خود به خود خاموش مي‌شوند و قادر نيستند دوباره آن‌ها را روشن كنند.
سخنگوي شركت نوكيا نيز خاطر نشان كرد: اين نقص فني به خاطر مشكل در كارخانه و در خط توليد ايجاد شده و هم اكنون رفع شده است؛ اين مشكل به مدل N8 محدود شد و ساير توليدات نوكيا چنين مشكلي ندارند.
اين سخنگو از اظهارنظر درباره تعداد تلفن‌هايي كه داراي نقص فني هستند امتناع كرد.
سامي ساركاميز - يك كارشناس - اظهار كرد: شايد تمامي خريداران اين تلفن همراه مشكل مذكور را به اطلاع شركت نوكيا نرسانده‌اند، بنابراين اين احتمال وجود دارد كه شمار تلفن‌هاي N8 محبوب افزايش يابد.

mr_khodaei2008
21-11-2010, 18:24
اخرش يكي جواب منو نداد كه ان8 كيبورد دار اومده يا نه

واين را هم كه قضيه قابليت لمسيكردن تلوزيون توسط ان8 به كجا رسيد ايا داره ؟ كسي تونسطه تست كنه ؟

اگه ما رو هم تحويل بگيريد و جواب سوالات را بدين فكر نكنم بد بشود.

mr_khodaei2008
21-11-2010, 18:31
بابا يه خبرو چندبار ميگيد هر كي رسيده اين گذاشته يه نفر ميزاشت بس بود

ولي خيلي بد شد حالا طرفداراي برنداي ديگه هي بهمون سركوفت ميزنن ميگن اين هم ان8 تتون كه لافشو ميومديد

ولي بازم ابر گوشي هست

hoha881
21-11-2010, 18:48
n8 کیبورد نداره و نخواهد داشت.
اگه منظورت e7 هست اون قراره بعد سال نو میلادی بیاد.
لمسی کردن تلویزیون هم یک برنامه باید براش بیاد ولی فکر کنم برای همچین کاری نیاز به دید 3بعدی هست که باید از دو دوربین استفاده بشه و فکر نکنم روی n8 قابل پیاده سازی باشه.در ضمن به نظرم کار بیخودی هست چون وقتی با hdmi به tv وصلی و میتونی گوشی رو بگیری دستت و با هاش فیلم یا عکس رو روی tv نمایش بدی چه نیازی به این هست ؟

MoHaMaD ZaNd
21-11-2010, 18:50
کسی یه عکس که دوربین این گوشی گرفته نداره اینجا بذاره
ببینیم کیفیت در چه سطحیه
این عکس هارو دوست عزیزم مهرداد جان در سایت موبایلستان گرفتن ! کیفیت دوربین این گوشی فوق العادست !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته یه سری دیگه بود که حجمش بالا بود و نتونستم آپ کنم !
موفق باشین !

yoosef_st
21-11-2010, 20:12
کدوم جمله ای پیرهرات؟
چطور مگه؟
این جمله عزیزم.

ولی باید عرض بشه که سیمبیان در جهان هنوز علی رغم پیشرفت اندریود رتبه اول رو داره!
چون جوکی بیش نبود. الان تو اکثر زمینه ها آندرویید خیلی بهتر از سیمبین عمل کرده.

گرافيكار
21-11-2010, 21:40
بابا يه خبرو چندبار ميگيد هر كي رسيده اين گذاشته يه نفر ميزاشت بس بود

ولي خيلي بد شد حالا طرفداراي برنداي ديگه هي بهمون سركوفت ميزنن ميگن اين هم ان8 تتون كه لافشو ميومديد

ولي بازم ابر گوشي هست

من خودم فعلا و فقط فعلا بيشتر طرفدار گوشيهاي سامسونگم
اما قرار نيست تا يه عيب توي چنتا گوشي پيدا بشه كل اون گوشي رو زير سوال برد
آيفون چهار با اون تبليغاتش ايرادي داشت كه فكر ميكنم توي تاريخ صنعت گوشيهاي موبايل ماندگار بمونه
كلا به نظر من غير طبيعي نيست اگه توي وسايل الكترونيكي به تعداد محدود ايرادي پيدا بشه
بعدشم قرار نيست به خاطر برنداي خارجي ما به همديگه سركوفت بزنيم

Majid-6120
21-11-2010, 21:47
آيفون چهار با اون تبليغاتش ايرادي داشت كه فكر ميكنم توي تاريخ صنعت گوشيهاي موبايل ماندگار بمونه
كلا به نظر من غير طبيعي نيست اگه توي وسايل الكترونيكي به تعداد محدود ايرادي پيدا بشه
بعدشم قرار نيست به خاطر برنداي خارجي ما به همديگه سركوفت بزنيم

با تمام مخالفتی که با برند سامسونگ دارم ولی این چند جمله حرف جواب نداره...!

به این میگن حرف منطقی و غیر تعصبی...! :20: حقیقتا انتظار چنین جوابی رو نداشتم!

گرافيكار
21-11-2010, 23:37
با تمام مخالفتی که با برند سامسونگ دارم ولی این چند جمله حرف جواب نداره...!

به این میگن حرف منطقی و غیر تعصبی...! :20: حقیقتا انتظار چنین جوابی رو نداشتم!

منو ميگه ها:5:

Help118
22-11-2010, 00:01
این جمله عزیزم.

چون جوکی بیش نبود. الان تو اکثر زمینه ها آندرویید خیلی بهتر از سیمبین عمل کرده.

قربون چشای باباقوریت برم:31:(مزاح)
خوب میخواد پیشرفت کرده باشه نباشه! منم قبول دارم ولی این اخباری که مجله های معتبر سایت های معتبر بر اساس آمارگیری انجام دادند حرف صدتا من یه غاز نیست یه خبر و آمارگیریه!

zeus_1
22-11-2010, 01:40
دوستان یک سوال مهم
من 6600 و n70 و n82 که داشتم، گوشی بعضا هنگ می کرد
و مجبور می شدم باطری رو بکشم بیرون
حالا اگه این N8 هنگ کنه چیکار باید کرد؟؟؟؟؟

LordMMD
22-11-2010, 07:02
دوستان یک سوال مهم
احیانا این گوشی مثل پاکت پیسی ها یه دکمه ریست که بشه با قلم زدش نداره ؟!

MoHaMaD ZaNd
22-11-2010, 07:03
چرا دوستان ! اگه اشتباه نکنم دکمه منو رو چند ثانیه که بگیرین خود به خود گوشی ریست میشه !

LordMMD
22-11-2010, 07:21
این عکس هارو دوست عزیزم مهرداد جان در سایت موبایلستان گرفتن ! کیفیت دوربین این گوشی فوق العادست !

البته یه سری دیگه بود که حجمش بالا بود و نتونستم آپ کنم !
موفق باشین !
البته اینها کیفیت 5 MP هستند و کیفیت اصلی یعنی 12 MP نیستن.

amir200812
22-11-2010, 08:27
چرا دوستان ! اگه اشتباه نکنم دکمه منو رو چند ثانیه که بگیرین خود به خود گوشی ریست میشه !

دوستان یک سوال مهم

تا جایی که من میدونم اگه دکمه پاور رو نگه دارید خاموش میشه! مثل لپتاپ ها!(حداقل لپتاپ من اینطوری هست)

Mojtaba.Alfa
22-11-2010, 09:54

سلام و ببخشید وارد بحث شما میشم
اگه 5 مگ این گوشی این باشه بعدشم طرف یه همچین عکاسی باشه دیگه با 12 مگ طرف مشهور میشه اسمشو همه جا میشه دید (عکاس خبره با دوربین موبایل!!!!!)

MoHaMaD ZaNd
22-11-2010, 13:43
بله دوست عزیز سایزشون 5 مگاپیکسله ! با سایز 12 مگاپیکسل حجمش خیلی زیاد میشه ! اگه حجم عکس رو اولی دیده باشین 3 مگ هستش ! اگه با 12 میگیرم دیگه چی میشد ... :18:

اگه 5 مگ این گوشی این باشه بعدشم طرف یه همچین عکاسی باشه دیگه با 12 مگ طرف مشهور میشه اسمشو همه جا میشه دید (عکاس خبره با دوربین موبایل!!!!!)
ببخشید دوست عزیز منظورتون رو نفهمیدم !!! یعنی این عکسها مربوط به N8 نیست ؟!!؟!؟ میشه یکم منظورتون رو واضح تر بگین !

Rjoun
22-11-2010, 16:29
دوستان اگه میشه یه توضیح بدید که این مدل نوع فنلاندیش هم موجود هست یا نه.یا اصلا کلا ساخت چینش توی بازاره.
با تشکر

HOJ-JAT
22-11-2010, 16:51
فکر کنم دیگه نوکیا اینقدر ادعا داشته که تونسته مثل ایفون ادعا کنه که هنگ نمی کنه...

ali racer
22-11-2010, 17:57
دوستان اگه میشه یه توضیح بدید که این مدل نوع فنلاندیش هم موجود هست یا نه.یا اصلا کلا ساخت چینش توی بازاره.
با تشکر
رضا جون با لیبل حک شده زیر گوشی فنلاند هم تو بازار موجوده
ولی نظر منو بخوای همشون یکی هستند
و این یزرگ کردن فنلاند ...فنلاند ترفند فروشنده هاس واسه ایجاد تفاوت قیمت و کلاه گذاشتن سر مشتری
(اینو با کیفیت بیشتر گوشی های سری اول اشتباه نکنین)

فکر کنم دیگه نوکیا اینقدر ادعا داشته که تونسته مثل ایفون ادعا کنه که هنگ نمی کنه...
ادعا تا عمل راه بسیاری هست
ولی
گوشی های جدید
به نسبت گوشی های قدیمی این سیستم عامل (سیمبین)
خیلی خیلی کم هنگ میکنن

Namdarian
22-11-2010, 18:18
آخرین قیمتها را یکنفر بگوید . با سپاس

با تشکر
قبلاً گفتیم و بسیار گفتند که هاب توزیع در آسیا،چین است . در اروپا مجارستان و فنلاند . پس اینهایی که بطور رسمی وارد ایران میشود از چین است . همانگونه که در یکی از کامنتها نوشته ام بعضی بازاریان برچسب ساخت فنلاند را با روشهای خاص خود می چسبانند و داعیه ی فنلاندی بودن را میکنند . کیفیت چین و فنلاند فرقی ندارد

mr_khodaei2008
22-11-2010, 18:20
n8 کیبورد نداره و نخواهد داشت.
اگه منظورت e7 هست اون قراره بعد سال نو میلادی بیاد.

نه منظورم اون نيست
بابا تو همين تاپك البته قديميه وقتي هنوز ان8 نيومده بود دوستان گفتن كه قراره ان 8 كيبرد دار با دوربين 8 عرضه بشه كشي يادش نيست؟

حرف شما درسته دوست عزيز شما ادم خوبي هستيد ولي من بعضيا را ديدم كه سر يه موضوع كوچيك چون طرف برند ديگه اي هستن هي كل كل ميكنن ... بگزريم ولش كن

ببينيد دوستان عكس در حالتا 5 مگا گرفته شده ولي كيفيت عكس همون 12 است بين 5 و 12 فقط اندازه ها فرق داره ولي كيفيت دوربين همون قدر بالا هست مثل اينكه يه ماشين بتونه 200 تا بره ولي باهاش 100 تا رفت ولي در اضل همونه

ببخشید دوست عزیز منظورتون رو نفهمیدم !!! یعنی این عکسها مربوط به N8 نیست ؟!!؟!؟ میشه یکم منظورتون رو واضح تر بگین !

نه دوست عزيز مال همين ان8 هستن تو گوشيهاي جديد تو تنظيمات گوشي ميتوني كيفيت عكاسي را بين مگا پيكسل هاي مختلف و نهايتا مگايي كه گوشي داره تغيير بدي مثلا بزاري رو 5 يا 8 و عكس بگيري كه اندازه و حجم عكسات كمتر بشه ولي كيفيت همون ميمونه

قيمت علائدين بدون گارانتي 620 . گوشي شاپ هم بدون گارانتي 680 و گارانتي اصلي نوكيا ميده720

hamidkabiri6270
22-11-2010, 22:54

قبلاً گفتیم و بسیار گفتند که هاب توزیع در آسیا،چین است . در اروپا مجارستان و فنلاند . پس اینهایی که بطور رسمی وارد ایران میشود از چین است . همانگونه که در یکی از کامنتها نوشته ام بعضی بازاریان برچسب ساخت فنلاند را با روشهای خاص خود می چسبانند و داعیه ی فنلاندی بودن را میکنند . کیفیت چین و فنلاند فرقی ندارد

حرف دوستمون کاملا تایید میشه.

MoHaMaD ZaNd
22-11-2010, 23:32
قيمت علائدين بدون گارانتي 620 . گوشي شاپ هم بدون گارانتي 680 و گارانتي اصلي نوكيا ميده720
دوست گلم میشه بپرسم این قیمت رو کی گرفتین ؟! من همین 2 ساعت پیش از علاالدین اومدم ! کمترین قیمت N8 دقیقا 590 تومن بود که با نصب برنامه ها و فارسی ساز و ... میشد 665 تومن ! کمترین قیمتی هم که واسه بدون گارانتی دیدم 660 بود ! با گارانتی اصلی هم از 680 تا 720 تومن بود !
موفق باشین !

hm65teh
23-11-2010, 00:57
آخرین قیمتها
با گارانتی اصلی 650
گوشی شاپ 680
پاساژ ایران 610
پایین ترین جایی که پیدا کردم 580
دست دو 510 زیر زمین علا........

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

برو حالشو ببر

mameli22
23-11-2010, 01:32
بچه ها پست من در صفحه 22 رو بخونید ، دیدید رکورد قیمت N8 هم شکسته شد !
برید حالشو ببرید که تا عید به 500 هم میرسه :8:

---------- Post added at 03:32 AM ---------- Previous post was at 03:30 AM ----------

آخرین قیمتها
با گارانتی اصلی 650
گوشی شاپ 680
پاساژ ایران 610
پایین ترین جایی که پیدا کردم 580
دست دو 510 زیر زمین علا........

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

برو حالشو ببر

ببخشین پاساژ ایران ؟ کجاست دقیقا ؟ واقعا 610 و 580 ؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟

Rjoun
23-11-2010, 05:51
رضا جون با لیبل حک شده زیر گوشی فنلاند هم تو بازار موجوده
ولی نظر منو بخوای همشون یکی هستند
و این یزرگ کردن فنلاند ...فنلاند ترفند فروشنده هاس واسه ایجاد تفاوت قیمت و کلاه گذاشتن سر مشتری
(اینو با کیفیت بیشتر گوشی های سری اول اشتباه نکنین)

ادعا تا عمل راه بسیاری هست
ولی
گوشی های جدید
به نسبت گوشی های قدیمی این سیستم عامل (سیمبین)
خیلی خیلی کم هنگ میکنن
با تشکر از استاد علی, دوست حرفه ای و قدیمی خودم
والا امیدوار بودم که نوکیا دوباره داره فنلاندیاش رو میده تو بازار در کل با توجه به گفته های بروبچه های حرفه ای زیاد فرقی بین چین و فلاندش نیست.
ممنونم

golmohammadi
23-11-2010, 10:22
دوستان یک سوال مهم
بعید میکنم زیاد هنگ کنه
البته کار نکردم
ولی در گوشیهای جدیدش هنگ خیلی کم شده

اینم بعیده

نه بابا اینطوری هم نیست
گوشیها هرچقدر هم قوی باشند نمیتونند به دوربنهای دیجیتال برسند

راستی دوستان
فکر نکنم کیبورد دارش بیاد
چون فلش زنون داره کار مشکل میشه

Tehranshahr
23-11-2010, 13:16
دوستان کسی موس و کیبورد بلوتوث وصل کرده به این گوشی؟

در مورد نقص فنی هم باید بگم متاسفانه این نقص توی C7 هم گزارش شده! و همشم برمیگرده به سیاست مزخرف شرکت که برای اینکه هزینه ها رو کمتر کنه مراحل تست گوشی ها تو کارخونه رو کمتر کرده و حالا اینجوری گندش ذر اومده!

Tehranshahr
23-11-2010, 13:23
در مورد هنگ:
اگه احیانا گوشی هنگ کرد کافیه دکمه پاور گوشی رو چند ثانیه نگه داشت تا گوشی ریست بشه و دیگه نیازی به در آوردن باطری نیست! (این یک امکان جدیده و تو گوشی های قدیمی تر نیست).

golmohammadi
23-11-2010, 13:50
دوستان کسی موس و کیبورد بلوتوث وصل کرده به این گوشی؟

در مورد نقص فنی هم باید بگم متاسفانه این نقص توی C7 هم گزارش شده! و همشم برمیگرده به سیاست مزخرف شرکت که برای اینکه هزینه ها رو کمتر کنه مراحل تست گوشی ها تو کارخونه رو کمتر کرده و حالا اینجوری گندش ذر اومده!
اگه اینطور باشه متاسفم واسه نوکیا

در مورد هنگ:
اگه احیانا گوشی هنگ کرد کافیه دکمه پاور گوشی رو چند ثانیه نگه داشت تا گوشی ریست بشه و دیگه نیازی به در آوردن باطری نیست! (این یک امکان جدیده و تو گوشی های قدیمی تر نیست).
جالبه پس
ریستارت کرد بهتر از خاموش کردنه
چون ریستارت بیشتر لازم میشه تا خاموشی

MoHaMaD ZaNd
23-11-2010, 14:24
دوستان عزیزم باتری N8 رو که نمیشه در آورد که موقع هنگ کردن درش بیارین !!!
ضمن اینکه اگه گوشیتون هنگ کرد 8 ثانیه دکمه پاور رو بگیرین تا ریستارت بشه ! اگه ریستارت نشد کلید پاور + دکمه پایین ولوم + عکاسی + دکمه صفحه هوم ( منو ) رو نگه دارین بعد از چند ثانیه گوشی ریست میشه !
موفق باشین !!!

mr_khodaei2008
23-11-2010, 18:26

من نميدونم چرا بعضي ار افراد همچين ميگن باطري ان 8 را نميشه در اورد كه انكار اصلا نميشه

بابا يه پيچ گوشتي دواشه . شما كه نميخوايد قطعات گوشي را باز كننين كه بعد نتونين سرجاش بزارين كه بخواين بگين سخته نه راحت بازش ميكنين بعدشم دوباره ميبندين فكر نكنم كه باز و بسته كردنشم بيشتر از 3 دقيقه طول بكشه

Namdarian
23-11-2010, 18:52
دوست گلم میشه بپرسم این قیمت رو کی گرفتین ؟! من همین 2 ساعت پیش از علاالدین اومدم ! کمترین قیمت N8 دقیقا 590 تومن بود که با نصب برنامه ها و فارسی ساز و ... میشد 665 تومن ! کمترین قیمتی هم که واسه بدون گارانتی دیدم 660 بود ! با گارانتی اصلی هم از 680 تا 720 تومن بود !
موفق باشین !
فارسی ساز چرا ؟!؟ مگر خودش فارسی ندارد ؟ نکند منظور شما انواع قاچاقی است ؟

golmohammadi
23-11-2010, 19:00
خلاصه یک ایراد هست
واسه من که دوست دارم 2 تا باطری داشته باشم و در مسافرت دیگه شارژر نبرم بده

Help118
23-11-2010, 21:02
ضمن اینکه اگه گوشیتون هنگ کرد 8 ثانیه دکمه پاور رو بگیرین تا ریستارت بشه ! اگه ریستارت نشد کلید پاور + دکمه پایین ولوم + عکاسی + دکمه صفحه هوم ( منو ) رو نگه دارین بعد از چند ثانیه گوشی ریست میشه !
موفق باشین !!!
ده تا دست میخواد این گوشی رو ری ست کنن عجب ماجرایی شد!:31:
ولی فشردن پاور به تنهایی مثل لپ تاپ ها می مونه
این فشردن چند کلید همون ری ست سه دکمه ای یا در ان8 ریست چند دکمه ایه؟

ali_power42
23-11-2010, 21:30
ماجرای من و n8
من یک n8 با گارانتی اصلی خریدم که پلمپ و اکبند بود.بلافاصله بعد از روشن کردن گوشی متوجه شدم که هیچ فایلی در گوشی نیست مثل موزیک یا کلیپ و ... و مجبور شدم با بلوتوث فایل بفرستم تا تست کنم.موقعی که گوشیو خریدم ساعت 8 شب بود و هوا تاریک.

همه چیز رو تست کردم و ظاهرا مشکلی نداشت ولی فردا صبح که داشتم توی خیابون میرفتم دیدم موقعی که با یک نفر در حال صحبت کردن هستی اگه نورشدید مثل افتاب به صفحه گوشی بخوره صفحه گوشی خاموش میشه و باید حتما یکجا سایه پیدا کنی تا صفحه گوشی روشن بشه و بتونی مثلا تماس رو قطع کنی.گوشیو چند بار ریست کردم ولی درست نشد.proximity sensor و light sensor رو چک کردم و کاملا سالم بودن ولی نمیدونم چرا موقع تماس زیر نور افتاب اینجوری میشد.

فردا مراجعه کردم به فروشگاه و مشکل رو گفتم و گفتن ببر nokia care اگه با نرم افزار درست نشد عوض میکنیم.منم گفتم باشه و فرداش بردم nokia care و گفتن باید بزاری 48 ساعت بمونه تا فلش کنیم ولی اگه سخت افزاری باشه گوشیو عوض میکنیم.

منم گفتم یک فلش 5 دقیقه طول میکشه چرا باید 48 ساعت بمونه.گفت که فلش کردن n8 حدود 3.5 ساعت طول میکشه که من قاطی کردم و یکم بگو مگو کردیم تا اینکه فهمید ما از پشت کوه نیومدیم.خلاصه قرار شد همون روز تحویل بدن که وقتی مراجعه کردن دیدم که فقط اپدیتش کردن و میگفتن که مشکل برطرف شده که تست کردم و هنوز همون اش و همون کاسه.

فرداش رفتم که گوشیو بگیرم دیدم برچسب روی lcd رو کنده بودن و میگفتن که درست شده منم تست کردم و دیدم بهتر شده ولی درست نشده ولی مسوولش اصرار داشت که درسته و همه گوشیها همینطور هستن و این طبیعیه و ....
خلاصه گوشیو گرفتم و امدم جایی که خریده بودم و ادمای محترمی بودن و بدون اذیت گوشیو برام عوض کردن و این یکیو که تست کردم دیدم هیچ مشکلی نداره و کیفیت تاچش هم بهتره و هنگهای قبلی رو هم نداره و موریکهای ایرانی و چندتا کلیپ فیلم خارجی و نقشه هم روش هست و موقع ورود به منوی gps هم هنگ نمیکنه(البته قبل از پس دادن گوشی قبلی راجع به این مورد توی اینترنت تحقیق کردم و فهمیدم اگه گوشی hard reset شده باشه تا اطلاع ثانوی از ovi map خبری نیست و یا باید صبر کنی تا اپدیت بیاد یا اینکه گوشیو فلش کنی.(بعد از اینکه بردم گارانتی فلش هم نکرده بودن))
امروز داشتم با خودم فکر میکردم که چرا n8 اولی اینطور بود و به این نتیجه رسیدم که احتمالا صفحه ضد انعکاس نور خورشید که روی صفحه اصلی هست درست بهش نچسبیده بود و موقع نور خوردن در کار proximity sensor اختلال ایجاد میشده
داخل تعمیرگاه nokia care دو تا n8 دیگه هم بود که یکیشون همون مشکل گوشی منو داشت و اون یکی دیگه نداشت.
بهر حال اینکه در مقطع زمانی خاصی n8 های معیوب تولید شده درش شکی نیست و یه نمونش خود من و یکی دیگه از دوستان که گوشیشون dead شده بود.
توصیه من به شما اینه که فعلا نخرید تا همه گوشیهای معیوب از بازار خریده بشن یا جمع بشن چون پول زیادیه و ارزش ریسک کردن نداره.
n8 جدید رو امروز گرفتم و در عرض چند روز اینده براتون مقایسه عکسهای n8 و satio رو خواهم گذاشت و همینطور تمام ریزه کاریها و محاسن و معایب
شرمنده سرتونو درد اوردم

MoHaMaD ZaNd
23-11-2010, 21:37
من نميدونم چرا بعضي ار افراد همچين ميگن باطري ان 8 را نميشه در اورد كه انكار اصلا نميشه

بابا يه پيچ گوشتي دواشه . شما كه نميخوايد قطعات گوشي را باز كننين كه بعد نتونين سرجاش بزارين كه بخواين بگين سخته نه راحت بازش ميكنين بعدشم دوباره ميبندين فكر نكنم كه باز و بسته كردنشم بيشتر از 3 دقيقه طول بكشه
دوست عزیز عذرمیخوام ولی کدوم آدم عاقلی واسه یه هنگ پیچ گوشتی میندازه به گوشیش ؟!؟!؟!

فارسی ساز چرا ؟!؟ مگر خودش فارسی ندارد ؟ نکند منظور شما انواع قاچاقی است ؟
دوست عزیز آخه سوال منم همینه ! اینها گوشیهارو از دبی میارن ! دبی هم فارسی به طور پیش فرض روی گوشی هستش ! حالا این نصب فارسی ساز رو از کجا آورد خدا میدونه !!!! جالبه فکر کرده من خرم ! میگه اگه نرم افزار نصب نکنم روش گوشی کار نمیکنه ! گفتم آقا من اصلا نمیخوام گوشی رو روشن کنم ! میخوام فقط خاموشش دستم باشه ! گفت شرمنده !!! :31:

Help118
23-11-2010, 21:48
بیزحمت یه سر اینجا بزنین

Help118
23-11-2010, 22:01
ماجرای من و n8
من یک n8 با گارانتی اصلی خریدم که پلمپ و اکبند بود.بلافاصله بعد از روشن کردن گوشی متوجه شدم که هیچ فایلی در گوشی نیست مثل موزیک یا کلیپ و ... و مجبور شدم با بلوتوث فایل بفرستم تا تست کنم.موقعی که گوشیو خریدم ساعت 8 شب بود و هوا تاریک.

همه چیز رو تست کردم و ظاهرا مشکلی نداشت ولی فردا صبح که داشتم توی خیابون میرفتم دیدم موقعی که با یک نفر در حال صحبت کردن هستی اگه نورشدید مثل افتاب به صفحه گوشی بخوره صفحه گوشی خاموش میشه و باید حتما یکجا سایه پیدا کنی تا صفحه گوشی روشن بشه و بتونی مثلا تماس رو قطع کنی.گوشیو چند بار ریست کردم ولی درست نشد.proximity sensor و light sensor رو چک کردم و کاملا سالم بودن ولی نمیدونم چرا موقع تماس زیر نور افتاب اینجوری میشد.

فردا مراجعه کردم به فروشگاه و مشکل رو گفتم و گفتن ببر nokia care اگه با نرم افزار درست نشد عوض میکنیم.منم گفتم باشه و فرداش بردم nokia care و گفتن باید بزاری 48 ساعت بمونه تا فلش کنیم ولی اگه سخت افزاری باشه گوشیو عوض میکنیم.

منم گفتم یک فلش 5 دقیقه طول میکشه چرا باید 48 ساعت بمونه.گفت که فلش کردن n8 حدود 3.5 ساعت طول میکشه که من قاطی کردم و یکم بگو مگو کردیم تا اینکه فهمید ما از پشت کوه نیومدیم.خلاصه قرار شد همون روز تحویل بدن که وقتی مراجعه کردن دیدم که فقط اپدیتش کردن و میگفتن که مشکل برطرف شده که تست کردم و هنوز همون اش و همون کاسه.

فرداش رفتم که گوشیو بگیرم دیدم برچسب روی lcd رو کنده بودن و میگفتن که درست شده منم تست کردم و دیدم بهتر شده ولی درست نشده ولی مسوولش اصرار داشت که درسته و همه گوشیها همینطور هستن و این طبیعیه و ....
خلاصه گوشیو گرفتم و امدم جایی که خریده بودم و ادمای محترمی بودن و بدون اذیت گوشیو برام عوض کردن و این یکیو که تست کردم دیدم هیچ مشکلی نداره و کیفیت تاچش هم بهتره و هنگهای قبلی رو هم نداره و موریکهای ایرانی و چندتا کلیپ فیلم خارجی و نقشه هم روش هست و موقع ورود به منوی gps هم هنگ نمیکنه(البته قبل از پس دادن گوشی قبلی راجع به این مورد توی اینترنت تحقیق کردم و فهمیدم اگه گوشی hard reset شده باشه تا اطلاع ثانوی از ovi map خبری نیست و یا باید صبر کنی تا اپدیت بیاد یا اینکه گوشیو فلش کنی.(بعد از اینکه بردم گارانتی فلش هم نکرده بودن))
امروز داشتم با خودم فکر میکردم که چرا n8 اولی اینطور بود و به این نتیجه رسیدم که احتمالا صفحه ضد انعکاس نور خورشید که روی صفحه اصلی هست درست بهش نچسبیده بود و موقع نور خوردن در کار proximity sensor اختلال ایجاد میشده
داخل تعمیرگاه nokia care دو تا n8 دیگه هم بود که یکیشون همون مشکل گوشی منو داشت و اون یکی دیگه نداشت.
بهر حال اینکه در مقطع زمانی خاصی n8 های معیوب تولید شده درش شکی نیست و یه نمونش خود من و یکی دیگه از دوستان که گوشیشون dead شده بود.
توصیه من به شما اینه که فعلا نخرید تا همه گوشیهای معیوب از بازار خریده بشن یا جمع بشن چون پول زیادیه و ارزش ریسک کردن نداره.
n8 جدید رو امروز گرفتم و در عرض چند روز اینده براتون مقایسه عکسهای n8 و satio رو خواهم گذاشت و همینطور تمام ریزه کاریها و محاسن و معایب
شرمنده سرتونو درد اوردم

من این موضوع رو خیلی وقتها پیش بارها تو پستهای متفاوت به دوستان عارض شده بودم ولی هیچکومشون گوش نداده بوند یکی مثل خودت!
کجاشو دیدی اونروز اخبارش تو اینترنت پر شده بود گوشی های معیوب ان8 که تو سری ساخت تو کارخونه با باگ تولید شده بودند. و وقتی نمیدونم خاموش می کردی و مزدی شارژ بعضی گوشی ها دیگه اصلا روشن نمیشدند! حالا حالا ها کار داریم. اینقده لپ تاپ اینقده شارژر و باتری های عودت داده شده و این همه ایراد تو موبایل ها حاکی از اینه که باید صبر کرد

NaughtyCat
23-11-2010, 23:17
خوشبختانه حالا مثل اینکه درصد خیلی کمی از گوشی های تولیدی این وضع رو داشتن, C7 هم این مشکل رو داره. به هر حال همونطور که دوستمون گفت همیشه این مسائل هست.
من خودم 5800 داشتم که صفحه اش مشکل داشت، اون اولاش هم که اومده بود گرفته بودم ولی دستم هم به جایی بند نبود و نتوستم عوضش کنم (مثل اینکه تو سری جدیداش حل شده بود مشکلش)

در کل امیدوارم برای هیچکدوم از دوستان دیگه از این مشکلا پیش نیاد.

amin n & i series
24-11-2010, 00:18
خوشبختانه حالا مثل اینکه درصد خیلی کمی از گوشی های تولیدی این وضع رو داشتن, C7 هم این مشکل رو داره. به هر حال همونطور که دوستمون گفت همیشه این مسائل هست.
من خودم 5800 داشتم که صفحه اش مشکل داشت، اون اولاش هم که اومده بود گرفته بودم ولی دستم هم به جایی بند نبود و نتوستم عوضش کنم (مثل اینکه تو سری جدیداش حل شده بود مشکلش)

در کل امیدوارم برای هیچکدوم از دوستان دیگه از این مشکلا پیش نیاد.
بابا نگید سی 7 این مشکلو داره که یه هو قلبم میگیره ها:31:
میگم یه سوال
من nfs shift رو سی 7 نصب کردم ولی موقعی که میخواد اجراش کنه مثل این میمونه که گرافیک بازی خیلی بالاس و پردازندش قادر به اجراش نیست و یهو کل گوشی به شدت قفل میکنه که هیچ طور خاموش نمیشه گوشی جز کشیدن باطری!!!
میخواستم بدونم رو ان 8 هم همین طوره؟؟دوستان اگه لطف کنن تست کنن ممون میشم

hm65teh
24-11-2010, 00:50
بچه ها پست من در صفحه 22 رو بخونید ، دیدید رکورد قیمت N8 هم شکسته شد !
برید حالشو ببرید که تا عید به 500 هم میرسه :8:

---------- Post added at 03:32 AM ---------- Previous post was at 03:30 AM ----------

ببخشین پاساژ ایران ؟ کجاست دقیقا ؟ واقعا 610 و 580 ؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟
بدون گارانتی

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

پاساژ جدید که باز شده

alireza.s700
24-11-2010, 02:32
سلام.دوستان کسی موس یا کیبرد بهش وصل کرده؟ من میترسم وصل کنم!! اگه کسی وصل کرده بگه ممنون .

LordMMD
24-11-2010, 06:28
ماجرای من و n8

شرمنده سرتونو درد اوردم
این فروشنده محترم ، گوشی شما رو به چه دلیل عوض کرد ؟ یعنی شما چی گفتی که عوض کرد ؟
وقتی خود nokia care عوض نکرده برام جالبه این فروشنده چطوری عوض کرده.

آدرسش رو هم اگر pm کنی ممنون میشم.

ali_power42
24-11-2010, 10:21
این فروشنده محترم ، گوشی شما رو به چه دلیل عوض کرد ؟ یعنی شما چی گفتی که عوض کرد ؟
وقتی خود nokia care عوض نکرده برام جالبه این فروشنده چطوری عوض کرده.

آدرسش رو هم اگر pm کنی ممنون میشم.

اول نمیخواستم اینجا بنویسم که یه وقت تبلیغ برای جایی محسوب نشه ولی حالا که شما پرسیدی من از فروشگاه اتصالات اینترنشنال با گارانتی اصلی نوکیا و بیمه سامان خریدم که ابخوردگی و ضربه رو هم بیمه قبول میکنه.
nokia care که هزارتا بهانه اورد که این گوشی از نظر ما سالمه و عوض نمکنیم در حالیکه همونجا یه n8 دیگه بود که اصلا مشکل گوشی منو نداشت(موقعی که محافظ lcd روی گوشی بود)
اما فرداش که رفتم و با حیله کندن محافظ lcd مثلا مشکل گوشی منو حل کرده بودن(گرچه که باز هم تور نور شدید موقع مکالمه صفحه خاموش میشد) هرچی گفتم اون n8 دیشبی رو بیار که با اون مقایسه کنیم گفت تحویل دادیم رفته و خلاصه از سر خودش باز کرد.این شد که با فروشگاه تماس گرفتم و گفتن بیار ما عوض میکنیم.

golmohammadi
24-11-2010, 10:26
بابا نگید سی 7 این مشکلو داره که یه هو قلبم میگیره ها:31:
میگم یه سوال
من nfs shift رو سی 7 نصب کردم ولی موقعی که میخواد اجراش کنه مثل این میمونه که گرافیک بازی خیلی بالاس و پردازندش قادر به اجراش نیست و یهو کل گوشی به شدت قفل میکنه که هیچ طور خاموش نمیشه گوشی جز کشیدن باطری!!!
میخواستم بدونم رو ان 8 هم همین طوره؟؟دوستان اگه لطف کنن تست کنن ممون میشم
ای بابا نشد که
ویواز اینو راحت باز میکنه

راستی یکی از دوستام که ان8 داره این مشکل را که در مقابل نور آفتاب داره بهش گفتم
گفت مال اونم یه بار بیرون موقع زنگ زدن ریستارت کرده بود

mehdio07
24-11-2010, 14:10
اول نمیخواستم اینجا بنویسم که یه وقت تبلیغ برای جایی محسوب نشه ولی حالا که شما پرسیدی من از فروشگاه اتصالات اینترنشنال با گارانتی اصلی نوکیا و بیمه سامان خریدم که ابخوردگی و ضربه رو هم بیمه قبول میکنه.
nokia care که هزارتا بهانه اورد که این گوشی از نظر ما سالمه و عوض نمکنیم در حالیکه همونجا یه n8 دیگه بود که اصلا مشکل گوشی منو نداشت(موقعی که محافظ lcd روی گوشی بود)
اما فرداش که رفتم و با حیله کندن محافظ lcd مثلا مشکل گوشی منو حل کرده بودن(گرچه که باز هم تور نور شدید موقع مکالمه صفحه خاموش میشد) هرچی گفتم اون n8 دیشبی رو بیار که با اون مقایسه کنیم گفت تحویل دادیم رفته و خلاصه از سر خودش باز کرد.این شد که با فروشگاه تماس گرفتم و گفتن بیار ما عوض میکنیم.

bebakhshid man english type mikonam
chon computeram moshkel dare

ali jan hazineye in guaranty va bimeye saman cheghade

kollan chand gerefti gooshio va ba gooshiaye bedoone guaranty cheghad ekhtelaf bood roozi ke kharidi?
mamnoon:11:

ali_power42
24-11-2010, 14:49
bebakhshid man english type mikonam
chon computeram moshkel dare

ali jan hazineye in guaranty va bimeye saman cheghade

kollan chand gerefti gooshio va ba gooshiaye bedoone guaranty cheghad ekhtelaf bood roozi ke kharidi?
mamnoon:11:

با گارانتی اصلی نوکیا + بیمه 754 تومن تموم شد.
اون روزی که من خریدم بدون گارنتی حدود 650 بود.
خواهش میکنم.

sabok sangin
24-11-2010, 16:42
تا 2 ماه دیگه زیر 600 میرسه به نظرتون؟

MoHaMaD ZaNd
24-11-2010, 16:45

به نظر من که احتمالش زیاده ! البته منظورم از زیر 600 ، 560 و اینا نیست ! مثلا 590 یا 595 و این حدودا !!!

ali racer
24-11-2010, 19:07
خب اپرا 10 .1 برای سیمبین ^3 بصورت رسمی منتشر شده
و بر خلاف نسخه آندوریدی این نسخه بتا نیست
حالشو ببرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود

Tehranshahr
24-11-2010, 21:28
همین الانش newegg قیمتو 50 دلار کشیده پایین یعنی 500 دلار.
پس تا 1ماه دیگه اینجا هم به 500 میرسه!

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

اینو کجا گفتن؟:18:

تو دفترچش فقط گفته دکمه پاور باید نگه داشته بشه اگه هنگ کرد.

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

و اگه گوشی با گاراتنی باشه با این کار گارانتیش براحتی باطل میشه!

t2download
24-11-2010, 21:32
دوستان من که بخاطر بزرگی قابش از خریدش منصرف شدم و باید منتظر این گوشی ماند عالیه با صفحه نمایش 3.7 اینج
نوکیا x9:8:

MoHaMaD ZaNd
24-11-2010, 22:19
اینو کجا گفتن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو دفترچش فقط گفته دکمه پاور باید نگه داشته بشه اگه هنگ کرد.

دوست عزیز توی دفترچه گوشیهای نوکیا گفته نشده با 7370 فرمت میشه ! ولی میشه درسته ؟!؟!؟!
پس اینو امتحان کنین متوجه میشین !

amin n & i series
24-11-2010, 22:34
ای بابا نشد که
ویواز اینو راحت باز میکنه

راستی یکی از دوستام که ان8 داره این مشکل را که در مقابل نور آفتاب داره بهش گفتم
گفت مال اونم یه بار بیرون موقع زنگ زدن ریستارت کرده بود
سلام
والا گلمحمدی جان خودم هم توش موندم چرا اینجوری هنگ میکنه
شاید مشکل از نسخه ای باشه که من دارم
دوستان nfs shift رو کسی رو n8 تست نکرد
روی سی 7 من همچنان هنگ میکنه!!!!!
:10:

total_overdose
24-11-2010, 22:58
سلام
والا گلمحمدی جان خودم هم توش موندم چرا اینجوری هنگ میکنه
شاید مشکل از نسخه ای باشه که من دارم
دوستان nfs shift رو کسی رو n8 تست نکرد
روی سی 7 من همچنان هنگ میکنه!!!!!
:10:
خوب احتمالا ماله ورزن بازی هست که درست با این ورژن سیمبیان مچ نیست.
هر بازی ممکنه رو یه گوشی بهتر اجرا بشه اما دلیل بر ضعیفتر بودن اون گوشی نیست

ali racer
25-11-2010, 00:24
دوست عزیز توی دفترچه گوشیهای نوکیا گفته نشده با 7370 فرمت میشه ! ولی میشه درسته ؟!؟!؟!
پس اینو امتحان کنین متوجه میشین !
نگه داشتن 8 ثانیه ای پاور تو ان8 گوشی رو خاموش میکنه نه ریستارت
و بازگشت به تنظیمات کارخونه ای(کاری که 7370 انجام میده)
دقیقا مثل لپ تاب ها

mehran2190
25-11-2010, 00:34
من امروز یه N8 نوک مدادی اصل فنلاند خریدم 730 البته چینیش هم بود می گفت 690 ،چینی گارانتی دار هم 720.
البته این گوشی رو واسه خودم نخریدم و کلا از نوکیا خوشم نمیاد ولی باید اعتراف کنم گوشی بسیار خوشدستی هستش اصلا بزرگ نیست. تاچش عالیه دوربینشم همینطور. و از عکسش خیلی خوشگلتر هست.

milad_takjoo
25-11-2010, 11:58
میگم این گوشی رو بعدا میشه به symbian^4 ارتقا داد؟؟

*M!L4D*
25-11-2010, 12:21

نا معلـــوم ... در ضمن هنوز Symbian ^4 معلوم نیست چی هست :دي

ali racer
25-11-2010, 12:34

تو رود مپ نوکیا در مورد سیمبین درآخرین روز نوکیا ورلد نشون داده شد
اسم سیمبین ^3 و ^4 و ... بزودی حذف خواهند شد
و سیستم عامل گوشی های مید اند نوکیا با نام سیمبین نامیده خواهند شد
ضمنا مثل ای او اس و آندورید
آخرین ورژن سیستم عامل(حالا سیمبین^4 باشه با هر نام دیگه ای )
بر روی تمامی دیوایس های مجهز به سیمبین^3 نصب میشه و گوشی قابل ارتقا خواهد بود
البته این رهیافت دستور مستقیم مدیریت جدید نوکیاست :46:

milad_takjoo
25-11-2010, 17:35
این که خیلی خوبه....:20:
راستی من موقع خرید چطوری باید بفهمم که این گوشی از اون دسته گوشی های خراب نیست؟؟
راهی هست؟؟

Help118
26-11-2010, 02:51
در مورد مشکل ا8ن اطلاعات جدید دارید؟

amirsaeid254
26-11-2010, 21:55
من دو روز یه n8 نوک مدادی دستم بود و باید بگم عالی بود باتریش که فوق العاده بود من پدر گوشی رو در اوردم و همزمان چندیدن برنامه رو با هم باز می کردم و هیچ مشکلی دیده نشد و هیچ هنگی توش ندیدم ولی در مورد fm transmiter یکم ضغیف تر از n85 عمل می کرد و قدرت چندانی هم نداشت و به نظر من انتن دهیش هم یه مقدار خیلی کم مشکل داشت بازی need for speed shift هم روش نصب کردم و بازی کردم و بدون هیچ مشکلی و روون اجرا می شد

hzma
26-11-2010, 21:56
سلام.دوستان کسی موس یا کیبرد بهش وصل کرده؟ من میترسم وصل کنم!! اگه کسی وصل کرده بگه ممنون .

نترس
من وصل کردم . خیلی حال میده :46:
موس تایید میشه
کیبرد تایید میشه
موبایل تایید میشه ( موبایل به موبایل هم وصل میشه)!

Help118
26-11-2010, 22:36
من یه نظرسنجی که انجام دادم و الانم در حال بررسیه یشه گفت زدن رو سر ان 8
بچه انگار ن 8 در مقایسه سایر برندها کم آورده فقط دوربینش میگن ایراداتشو پر کرده

astaragg
26-11-2010, 22:58
تنها بدی ان8 اسپیکرشه!:41: درازکش خفست:31:
هرچی بدی دیگه ای شنیدید ...............
من به شخصه خوشحالم بین اینو اچ دی،ان8 رو انتخاب کردم

milad_takjoo
27-11-2010, 10:19
من یه نظرسنجی که انجام دادم و الانم در حال بررسیه یشه گفت زدن رو سر ان 8
بچه انگار ن 8 در مقایسه سایر برندها کم آورده فقط دوربینش میگن ایراداتشو پر کرده

دوست عزیز ...شما یه دور نقد سایت gsm رو بخون تا متوجه بشی n8 در چه حدیه....
اینو بدون که هرگز از خریدش پشیمون نمیشی..از گالکسی بهتره که قیافش به موبلی های 200 تومنی میخوره...:31:
اگه روی دیزایرhd هم گیر کردی به نظرم برو hd2 بخر..چون که که الکی باید 200 تومن اضافه تر بدی .....

avator20002000
27-11-2010, 10:26
خب اپرا 10 .1 برای سیمبین ^3 بصورت رسمی منتشر شده
و بر خلاف نسخه آندوریدی این نسخه بتا نیست
حالشو ببرید
لینک دانلود

برای گوشی ها 5530 5800 هم اومده خیلی ردیفه من استفاده می کنم
حتما دانلود کنید

Ehsank2
27-11-2010, 12:02
خبری که میخوانید کاملا صحت دارد. تعداد زیادی از گوشیهای نوکیا ان ۸ دچار مشکل اساسی شدهاند. این گوشیها خاموش شده و دیگر روشن نشدند. حتی وقتی شارژر به گوشی وصل میشود هم هیچ اتفاقی در گوشی نمیافتد. شرکت فنلاندی نوکیا این موضوع را تایید کرده است؛ اما ادعا میکند این مشکل برای تعداد محدودی از این مدل گوشی اتفاق افتاده است. بنا به گفتهی آقای Niklas Svander مدیر فروش نوکیا، این مشکل به سخت افزار گوشی مربوط میشود و یک مشکل نرمافزاری نمیباشد. این مشکل احتمالا به خاطر بروز مشکل در برقرسانی و سیستم برقرسانی میباشد. همانطور که میدانید نوکیا از ماهها قبل از ورود نوکیا ان ۸ به بازار، تبلیغات زیادی برای این گوشی کرده بود و این گوشی را به عنوان تلفن همراهی که آیفون را به چالش میکشاند سخن به میان میآورد. حال بعد از وقوع این مشکل اساسی در این گوشی، اعتبار شرکت نوکیا کمی خدشهدار میشود. شرکت نوکیا از تمامی کاربرانی که این مشکل برای گوشی آنها اتفاق افتاده خواسته تا از خدمات ضمانت نامه استفاده کنند و گوشیهای خود را به نمایندگیهای مجاز این شرکت تحویل دهند.

Mohammad
27-11-2010, 12:23
خبری که میخوانید کاملا صحت دارد. تعداد زیادی از گوشیهای نوکیا ان ۸ دچار مشکل اساسی شدهاند. این گوشیها خاموش شده و دیگر روشن نشدند. حتی وقتی شارژر به گوشی وصل میشود هم هیچ اتفاقی در گوشی نمیافتد. شرکت فنلاندی نوکیا این موضوع را تایید کرده است؛ اما ادعا میکند این مشکل برای تعداد محدودی از این مدل گوشی اتفاق افتاده است. بنا به گفتهی آقای Niklas Svander مدیر فروش نوکیا، این مشکل به سخت افزار گوشی مربوط میشود و یک مشکل نرمافزاری نمیباشد. این مشکل احتمالا به خاطر بروز مشکل در برقرسانی و سیستم برقرسانی میباشد. همانطور که میدانید نوکیا از ماهها قبل از ورود نوکیا ان ۸ به بازار، تبلیغات زیادی برای این گوشی کرده بود و این گوشی را به عنوان تلفن همراهی که آیفون را به چالش میکشاند سخن به میان میآورد. حال بعد از وقوع این مشکل اساسی در این گوشی، اعتبار شرکت نوکیا کمی خدشهدار میشود. شرکت نوکیا از تمامی کاربرانی که این مشکل برای گوشی آنها اتفاق افتاده خواسته تا از خدمات ضمانت نامه استفاده کنند و گوشیهای خود را به نمایندگیهای مجاز این شرکت تحویل دهند.

منبع دوست من ؟!

outpost
27-11-2010, 13:00
منبع دوست من ؟!

اينهمه درباره اين مشكل ، تاپيك و پست زده شده ، اونوقت شما تازه دنبال منبع ميگردي !

اينم خبر مشكل سخت افزاري N8 در سايت معتبر PCworld

Manufacturing Problems Hit Nokia N8 Smartphone

Mohammad
27-11-2010, 17:23
من در مورد N8 که تحقیق نکردم !! دلیلی هم نبوده که پیگیر این گوشی و اتفاقات پیرامونش باشم ! اتفاقی به این تاپیک اومدم چند صفحه آخر رو خوندم و مشخصا این دوستمون این خبر رو ذکر کردن ! خبر بدون منبع بی معنیه !!

MoHaMaD ZaNd
27-11-2010, 17:31
بله دوست من . کاملا درست میفرمایین ! ولی این خبر رو خود نوکیا هم تأیید کرده و گرفته تا چند وقت دیگه کلا این مشکل اصلاح میشه !
دو نفر از دوستانم در سایت موبایلستان این مشکل رو داشتن !

Namdarian
27-11-2010, 22:18
اينهمه درباره اين مشكل ، تاپيك و پست زده شده ، اونوقت شما تازه دنبال منبع ميگردي !

اينم خبر مشكل سخت افزاري N8 در سايت معتبر PCworld

Manufacturing Problems Hit Nokia N8 Smartphone

این مربوط به 8 روز قبل است . نوکیا نیز در 9 روز قبل قول داده مشکل حل شود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یعنی خیال میکنید هنوز مشکل مرتفع نشده ؟ !:13:
حالا موقع خرید از کجا بفهمیم گوشی موجود در بازار از ان رقمهای مشکلساز است یا نه ؟ :2:

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

DOWN WITH nokia

Mohammad
27-11-2010, 22:37
بله دوست من . کاملا درست میفرمایین ! ولی این خبر رو خود نوکیا هم تأیید کرده و گرفته تا چند وقت دیگه کلا این مشکل اصلاح میشه !
دو نفر از دوستانم در سایت موبایلستان این مشکل رو داشتن !

من الان و به لطف اطلاع رسانی شما متوجه این مشکل شدم چون خیلی وقته سراغ سیمبین و نوکیا نرفتم ( والبته بعد از این هم نخواهم رفت ! )

با این شرایط بهترین کار اینکه مدتی برای خرید این گوشی دست نگه دارید !! تا بطور قطع مشکل برطرف بشه . هر چی باشه اینجا خبری از گارانتی درست و حسابی نیست یا حداقل موقع خرید به فروشنده اتمام حجت کنید تا اگه مشکل پیدا کرد بتونید بدون اعصاب خردی و با هماهنگی قبلی با فروشنده مشکل رو حل کنید .

nokia n8
27-11-2010, 23:22
سلام
دوستان Nokia N8 فرمت MKV را با کیفیت HD میتونه پخش کنه؟ دوستانی کهN8 خریدن میتونند امتحان کنند؟:11:

ali racer
27-11-2010, 23:25
سلام
دوستان Nokia N8 فرمت MKV را با کیفیت HD میتونه پخش کنه؟ دوستانی کهN8 خریدن میتونند امتحان کنند؟:11:
MKV
720p رو میتونه پخش کنه

nokia n8
27-11-2010, 23:34
MKV
720p رو میتونه پخش کنه
توی موبایلستان میگن نتونسته این فرمت رو با کیفیت HD پخش کنه!

Namdarian
28-11-2010, 00:04
MKV
720p رو میتونه پخش کنه
بهترین و قویترین Player برای ان 8 چی است ؟ یک چیزی تو مایه های Jet Audio که در PC کولاک میکند داریم برای ان8 ؟

milad_takjoo
28-11-2010, 08:03
توی موبایلستان میگن نتونسته این فرمت رو با کیفیت HD پخش کنه!

فیلمش که داره پخش میکنه تو یوتیوب هست......

astaragg
28-11-2010, 08:13
واقعیتش اینکه بعضی از 720 تا رو کامل و بعضیا فقط صدا پخش میکنه
البته یادتون نره 720 تایی مانند The.killer.inside.me.2010.720p و Salt-720 , دو ساعتن حجمشون به 600 نمیرسه
این دو مین فیلم برداریش 135 میشه؛به نظرتون..............؟

در مورده این اشکاله نوکیا اینو بگم که خدا رو شکر فعلا یغه ی ما رو نگرفته.

nokia n8
28-11-2010, 10:53
واقعیتش اینکه بعضی از 720 تا رو کامل و بعضیا فقط صدا پخش میکنه

سلام
دوست من به نظر شما علت چیست؟ میشه گفت به بیت ریت یا حجم فیلم ها مربوط میشه؟:11:

bayern
28-11-2010, 12:29
سلااااااااااااااااااااااا ام
دوستان من میخوام این گوشی رو بخرم
ولی تو انتخاب رنگش موندم
انصافا همه رنگهاشم قشنگه
اگر لطف کنید یه رنگ خوب بهم پیشنهاد کنید ممنون میشم
لطفا دلیل انتخاب رنگ رو هم ذکر کنید....

astaragg
28-11-2010, 12:36
دقیقش رو نمیدونم ولی به نظرم چون برای پایین اوردن حجم فرمت رو از mp4 به mkv عوض میکنن این اتفاق میوفته

شرمنده سوادم این همه انتن میده!

در مورده رنگ خوب فکر کن بعد بگیر ولی بهت قول میدم از گرفتنش پشیمون نمیشی

bayern
28-11-2010, 12:46
خوب بنظره شما چه رنگش قشنگتره؟
من بین آبی و نارنجی و مشکی گیر کردم

astaragg
28-11-2010, 14:30
من خودم نارنجی رو خیلی دوست داشتم ولی چون به یه دلایلی نمیشه ازش استفاده کرد مشکی گرفتم
خوب دانشگاه و محل زندگی رو ادم باید در نظر بگیره، دوستان دزد هم بیشتر این رنگا بچشمشون میاد

zeus_1
28-11-2010, 15:00
من هم از سبزش خوشم میاد.... ولی فکر کنم اگه سبز بگیرم، نباید جلوی پلیس گوشیم رو در بیارم!!
همون مشکی فکر کنم از همه بهتر باشه
قیمت رنگ های مختلف فرق می کنه؟ همه رنگیش تویه بازار موجوده؟؟

man war
28-11-2010, 16:25
سلام دوستان

میشه چند تا بازی خوب و برنامه بزارین ؟

Help118
28-11-2010, 17:01
بچه ها سر زدن به اینجا یادتون نره!

Yashar Cross
29-11-2010, 01:33
سلام دوستان
واقعا گوشي خوبي هست ولي اي كاش سيستم عاملش اندرويد بود ولي بازم خوبه مخصوصا hdmi و usb on the go كه منو واقعا قلقلك ميده...
1-قيمت فعليش با گارانتي و بدون گارانتي چنده؟
2-برنامه و بازي براش چقدر اومده؟ بازي هاش در حد kroll و shift و... هست؟
3-در مورد مقصد يابي رايگان كمي توضيح ميديد؟
4-راسته ميگن فقط گوشي هاي نوكيا رو ميشه بهش وصل كرد؟
5-فلش تا چه گنجايشي ميخونه؟
6-به سيمبين 4 و5 هم اكه بياد اپديت ميشه؟
7-divx و xdiv رو بدون مشكل پخش ميكنه؟ زير نويس چي؟
8--سرتونو درد اوردم؟

دوستدار شما ياشار

mr_khodaei2008
29-11-2010, 18:02
ولي اين مشكلا كه ميگن پيدا كرده واقعا افتضاه بزرگيه

اخه نوكيا هي لفطش داد و به تاخير انداخت و ... اخرشم با چندتا مشكل ارائه كرد .

هنوز كسي در مورد قابليت لمسي كردن تلوزيون با گوشي چيزي نفهميده ؟ تست كرده ببينن داره يا نه؟

astaragg
29-11-2010, 18:14
هنوز كسي در مورد قابليت لمسي كردن تلوزيون با گوشي چيزي نفهميده ؟ تست كرده ببينن داره يا نه؟

دوستان یا پستای مارو تحریم کردن یا...........

این قابلیت اصلا ربطی به طور خاص به ان8 نداره،اصلا یه شرکت دیگه داره روش کار میکنه که از نوکیا فقط کمک می گیره همین.
الان هم روی ان8 هیچ چیزی درباره ی این ویژگی نصب نیست.فقط قابلیت انجام این کارو از نظره سخت افزاری داره.

بازم اگه سوالی داشتی حتما بپرس:46:

Namdarian
29-11-2010, 19:05

Namdarian
29-11-2010, 19:12

Help118
29-11-2010, 23:55
لطف کن لینک و منبع خبر رو هم بزار. تشکر

milad_takjoo
30-11-2010, 07:39
منبع:سایت دیجی کالا

mr_khodaei2008
30-11-2010, 18:44
اخرين قيمت الان چنده ؟

از دوستان با تجربه : به نظرتون با توجه به مشكلاتي كه تو گوشي پيدا شده خريد اين گوشي در اين زمان عاقلانه هست يا نه يا مدتي مثلا يك ماه صبر بهتره ؟

بازم اگه سوالی داشتی حتما بپرس

به جز بالايي ها :

ان8 كيبورد دار چي شد اومده يا نه ؟

astaragg
30-11-2010, 19:31
در مورد برنامه و بازی:برنامه های 5800 و n97 کامل روش نصب میشن
الا خود من یه دیکشنری عالی روش نصب کردم در حد لالیگا،بازی شیفت و اسفالت 5 هم روش روان اجرا میشن

gps تمیز کار میکنه ولی نقشه شهرایی که من توشون هستم رو نداره فقط مسیرا رو نشون میده
یه خوبی داره که اگه یه بار وصل شی نقشه رو سیو میکنه( نمیدونم ورژن های قبلی چطورند:41:)

اره فلان فقط نوکیا ولی من مطمئنم یا تو اپ یا به وسیله ی برنامه این درست میشه.

من شنیدم هارد 1.5 ترا هم بهش وصل کردن خودت بقیه اش رو بخون
البته فقط اونایی که مستقل برق میگیرن(نتونستم بهتر بگم:31:)

دوستان قبلا توضیح دادند،من هم نظرم همونه البته از سيمبين 5 نمیدونم شما از کجا خبر داری!

این دوتا فرمتی که گفتی استانداردش هستن و پخش میکنه اونا رو جیگر
ولی mkv چون جزو اون دوتا فرمتی که گفتی نیستن رو پخش نمیکنه

در مورده كيبورد دارش هم چیزی نمیدونم! ولی همین طوریش رو بیشتر دوست دارم

اخرش هم چاکره همتون هم هستم

Yashar Cross
01-12-2010, 01:40
لطفا به پست 613 هم يه نگاهي بندازيد؟ اگه زحمتي نيست:31:ممنون.

دوستدار شما ياشار

astaragg
01-12-2010, 12:39
خوب اونا هم جوابای همون سوالا هستند

nokia n8
01-12-2010, 13:56
سلام دوستان عزیز بنده میخوام این گوشی را بخرم میخواستم بدونم مشکل رنگ رفتگی(کنار usb ) و هنگ داره؟ صفحه نمایش میگن دقتش خوب نیست و اشتباه کار میکنه آیا اینها واقعیت دارند ؟ راستی هنوز آپدیتی براش نیامده؟ میترسم این گوشی را بخرم و یکدفعه خاموش بشه و روشن نشه (همان مشکلی که نوکیا هم قبولش داره) از همه بدتر میترسم این مشکل را داشته باشه و دیر خودشو نشان بده مثلا یکسال بعد از خرید گوشی لطفا همه ی دوستانی که این گوشی را خریدن درباره این مشکلات نظر بدن تا بنده و دیگر دوستان بتونیم به یک نتیجه درست و کامل برسیم :40::11:

astaragg
01-12-2010, 15:17
من نظرم اینه رفتن رنگش دروغه،واسه من تا حالا یه بار هنگ کرده ، خاموش روشن کردمش نه ریستارت.دقت صفحه نمایش راضی کنندست؛مخصوصا بعد از اولین اپ.
ببین منوی گوشی هر چقدر هم که با حال باشه واست عادی میشه,ولی از دوربین این.......ادم سیر نمیشه.
در مورده اون مشکل سعی کن از اشنا اونم با طرف شرط کن که اگه اونطور شه گوشی واست تعویض کنه.
من بدون گارانتی گرفتم 790 الان فکر کنم گارانتی دارش رو بتونی 700 بگیری پس......
اخرش بهت میگم من راضی ام
امروز تو سرویس دانشگاه یه نفر اهنگ گذاشته بود منم صداشو بردم بالا طرف ساکت شد،اتومات خاموشش کرد

nokia n8
01-12-2010, 16:17
سلام دوستان عزیز بنده میخوام این گوشی را بخرم میخواستم بدونم مشکل رنگ رفتگی(کنار usb ) و هنگ داره؟ صفحه نمایش میگن دقتش خوب نیست و اشتباه کار میکنه آیا اینها واقعیت دارند ؟ راستی هنوز آپدیتی براش نیامده؟ میترسم این گوشی را بخرم و یکدفعه خاموش بشه و روشن نشه (همان مشکلی که نوکیا هم قبولش داره) از همه بدتر میترسم این مشکل را داشته باشه و دیر خودشو نشان بده مثلا یکسال بعد از خرید گوشی لطفا همه ی دوستانی که این گوشی را خریدن درباره این مشکلات نظر بدن تا بنده و دیگر دوستان بتونیم به یک نتیجه درست و کامل برسیم :40::11:
دوستان دیگر که N8 خریدن مثل این دوستمون نظرشون را بگن البته لطفا:11:

meysam_mat
01-12-2010, 16:43
وقتی همه دزدی می کنن، نمایندگی رسمی هم، به صورت رسمی دزدی می کنه
حالا کاری نداریم این گوشی چه قد ارزش داره... ولی قیمت جهانیش 370 یورو بیشتر نیست
اون وقت اینجا یه شرکت مثلا معتبر، میاد دولا پهنا به مردم می فروشه
و متاسفانه هستند کسانی که با این قیمت می خرند و به این دزدی ها دامن می زنند
ارزش واقعی این گوشی بیشتر از 500، 600 تومن نیست.
من که از خریدنش پشیمون شدم

سلام .
خدمتان عرض کنم که نمایندگی نمی تونه قیمت بالاتر از چیزی که گفتن بفروشه!
در ضمن قیمت این گوشی در هر کشور فرق داره!!!!
می تونید به سایت نوکیا مربوط به هر کشور سر بزنید و قیمت رو مقایسه کنید...
قیمتی که در حال حاضر برای ایران در نظر گرفته شده بالاست و پایین تر می آید:10:

t2download
01-12-2010, 17:50
من نظرم اینه رفتن رنگش دروغه،واسه من تا حالا یه بار هنگ کرده ، خاموش روشن کردمش نه ریستارت.دقت صفحه نمایش راضی کنندست؛مخصوصا بعد از اولین اپ.
ببین منوی گوشی هر چقدر هم که با حال باشه واست عادی میشه,ولی از دوربین این.......ادم سیر نمیشه.
در مورده اون مشکل سعی کن از اشنا اونم با طرف شرط کن که اگه اونطور شه گوشی واست تعویض کنه.
من بدون گارانتی گرفتم 790 الان فکر کنم گارانتی دارش رو بتونی 700 بگیری پس......
اخرش بهت میگم من راضی ام
امروز تو سرویس دانشگاه یه نفر اهنگ گذاشته بود منم صداشو بردم بالا طرف ساکت شد،اتومات خاموشش کرد
دوست من صداش به 5800 یا x6 میرسه ؟:10:

t2download
01-12-2010, 17:58
اخرين قيمت الان چنده ؟

از دوستان با تجربه : به نظرتون با توجه به مشكلاتي كه تو گوشي پيدا شده خريد اين گوشي در اين زمان عاقلانه هست يا نه يا مدتي مثلا يك ماه صبر بهتره ؟

به جز بالايي ها :

ان8 كيبورد دار چي شد اومده يا نه ؟

منظورت این هست E7

کمپانی نوکیا مدل E7 را معرفی کرد. این مدل از نظر ظاهری کمی به N97 شبیه است ولی می‌توان آن را در رده‌ی گوشی‌های بیزینسی قرار داد. نوکیا E7 گوشی مجهز به صفحه کلید QWERTY و نمایشگر لمسی 4 اینچی Capacitive (خازنی) بسیار با کیفیت AMOLED می‌باشد که صفحه کلید آن به صورت کشویی همانند N97 بیرون می‌آید. از نظر امکانات و ویژگی‌ها می‌توان آن را با N8 نیز مقایسه کرد. نوکیا E7 از سیستم عامل جدید Symbian 3 بهره می‌برد و با پردازنده‌ی قدرتمند 680MHz، حافظه‌ی داخلی 16 گیگابایتی، نمایشگر فوق‌العاده‌ی AMOLED مولتی تاچ، امکانات کامل اتصال به شبکه و GPS، دوربین 8 مگاپیکسلی، توانایی ضبط ویدیویی 720p HD و شارژدهی بلند مدت باتری، یکی از تازه واردهای سرسخت و جدی در بازار است که قطعا بازار تلفن‌های همراه پیشرفته‌ی Smartphone را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : کشویی - وزن : 176 گرم
پردازنده: ARM 11 Processor, 3D Graphics HW Accelerator 680MHz
حافظه: حافظه داخلی 16384 مگابایت - RAM 256 MB - ROM 1024 MB
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی AMOLED Capacitive Touchscreen - صفحه نمایش خازنی - اندازه 4.0 اینچ - 360 × 640
دوربین: 8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Symbian نسخه Symbian^3 OS - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - باتری 1200 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 432 ساعت - زمان مکالمه 9 ساعت

گوشی نوکیا E7؛ همانند N8 از آخرین نسخه‌ی سیستم عامل Symbian یعنی Symbian 3 بهره می‌برد. یکی از ویژگی‌های بسیار عالی این گوشی کیفیت بسیار بالای ساخت بدنه است که از فلز صیقل داده شده ساخته شده است و احساس فوق العاده خوبی را در هنگام در دست گرفتن به کاربر می‌دهد. نمایشگر نیز فوق العاده است، به جز رزولوشن نه چندان بالای 360 × 640 نمایشگرهای AMOLED نسبت به TFT کیفیت بسیار بالاتر؛ به خصوص در دید از زاویه را ارایه می‌دهند. کمپانی Apple برای بهترین نمایشگر خود از واژه‌ی Retina Display استفاده می‌کند و نوکیا از واژه‌ی ClearBlack استفاده می‌کند. هرچند که تراکم پیکسل‌های آن 183ppi و کمتر از حد متوسط بسیاری از Smartphone‌ها است. بدین معنی که نباید تصاویر را با کیفیتی که بر روی نمایشگر iPhone 4G می‌بینید از Nokia E7 انتظار داشته باشید.

گوشی نوکیا E7 خروجی HDMI نیز دارد که از خروجی صدای Dolby Digital پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌توانید محتویات HD یا تصاویر ضبط شده با دوربین 8 مگاپیکسلی را بر روی HDTV مشاهده نمایید. صفحه کلید دیگر حرف ندارد و واقعا جایی است که طرفداران بسیاری را به خود جذب می‌کند. این بزرگترین صفحه کلیدی است که تاکنون نوکیا درست کرده. کلیدها کاملا جدا از هم و بزرگ می‌باشند تا عمل تایپ کردن را آسان‌تر از همیشه کنند. حتی کلیدهای جهت دار نیز (Arrow Keys) بر روی آن وجود دارد که برای بازی کردن بسیار عالیست. یک ویژگی بسیار عالی دیگر؛ نمایشگر 60 فریم بر ثانیه آن می‌باشد. عمل اسکرولینگ و رفت و آمد بین منوها از هر گوشی دیگری که دیده‌اید سریع‌تر انجام می‌گیرد.

از نظر امکانات اتصال به شبکه و دیگر ویژگی‌ها چندان لازم نیست که بگوییم چرا که در جدول مشخصات فنی مشخص است، ولی بازهم می‌گوییم که E7 یک گوشی 3G است که امکان اتصال پر سرعت به شبکه را دارد. برای اتصال به شبکه از طریق سرویس دهنده‌ی وایرلس محلی می‌توان از WLAN استفاده کرد. این گوشی GPS نیز دارد که می‌توانید بوسیله‌ی آن اطلاعات دقیق موقعیت مکانی خود را بدست آورید و از روی OVI Maps جهت و مکان خود را در هر کجا که باشید بیابید. دوربین 8 مگاپیکسلی عملکرد و کیفیت بسیار عالی دارد و دارای لرزش‌گیر دست، فلاش LED، فوکوس خودکار و ویژگی Geo-Tagging نیز می‌باشد که به وسیله‌ی Geo-Tagging موقعیت دقیق مکانی عکس‌های گرفته شده به همراه عکس ثبت می‌شود (این ویژگی به همراه GPS کار می‌کند). این گوشی از Bluetooth نسخه‌ی 3 بهره می‌برد که آخرین و پر سرعت‌ترین نسخه‌ی بلوتوث موجود بر روی گوشی‌ها است. در کل Nokia E7 یک گوشی واقعا کامل و رقیبی جدی برای گوشی‌های Smartphone‌ در سطح بالا خواهد بود.

astaragg
01-12-2010, 18:08
دوست من صداش به 5800 یا x6 میرسه ؟:10:

5800 رو که به نظرم امروز خفه کرد شاید چون واسه طرف صداش رو حداکثر نبود ولی هرچی بود طرف زد ........

x6 رو نیدونم

Yashar Cross
02-12-2010, 00:38
ممنون دوست عزيزمastaragg ...من فكر كردم جواب كسي ديگه رو داري ميدي! (اخه چند تا شو من اصلا نپرسيده بودم...جواب كلي دادي ديگه.:31:)
فقط قيمتو نگفتي ؟ كسي خبري از با گارانتي و بدون گارانتي نداره؟
زير نويس فيلم هارو پخش نميكنه؟ممنون.
دوستدار شما ياشار

astaragg
02-12-2010, 15:45
دوستان من با ارور certificate زیاد مواجه میشم،کسی میتونه کمک کنه؟

Help118
02-12-2010, 17:11
دوستان من با ارور certificate زیاد مواجه میشم،کسی میتونه کمک کنه؟
این ارور هم خیلی تو ایکس 6 دیده میشد! برنامه سازگار با گوشی نیستش! و قابل نصب نخواهد بود.
یادمه تو تنظظیمات نصب قسمتی بود که تعریف می کردی اگه برنامه سایت نشده باشه اجازه نصب در گوشی رو نده. این قسمت رو هم بررسی کن ولی فکر نکنم به این ربطی داشته باشه

astaragg
02-12-2010, 18:41
تو یه سایت خارجی توضیح داده بود ولی سر در نیاوردم ولی میدونم حل میشه

amirsaeid254
02-12-2010, 20:28
شما دو راه دارید یا اینکه گوشی رو -- کنید یا که گوشی رو ساین کنید که فکر کنم هنوز روشی برای -- کردنش تیومده برای همین باید گوشی رو ساین کنید

اموزش ساین کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

astaragg
02-12-2010, 21:36
به لطف دوستان عزیز بعضی برنامه ها که نصب نمیشند........کلی برنامه و بازی داشته پدرسوخته!:31: ما نیدونستیم
این angrybirds رو حتما دانلود کنید در حد blackops معتاد میشید

shifter
02-12-2010, 21:47
5800 رو که به نظرم امروز خفه کرد شاید چون واسه طرف صداش رو حداکثر نبود ولی هرچی بود طرف زد ........

x6 رو نیدونم
مباركت باشه رفيق...اگه امكانش بود با n95 هم صداشو يه تست بزن...
من تو دانشگاه دست يكي ديدم از همه چيش راضي بود به جز همين صداش!

astaragg
02-12-2010, 22:24
بدی صداش لینکه اگه تو کیف باشه یا دارزش داده باشی صداش خفه میشه،ولی صداش به نظرم همینم کافیه
الان یه برنامه نصب کردم,میخوام تست کنم panorama
خیلی باحاله!:31:
دوستان اغراق نمیکنم گوشیه که میتونه بیشتر شما دوستان رو راضی کنه.
کاش همچین اسباب بازی هایی رو کشور خودمون تولید میکرد.........

Tehranshahr
03-12-2010, 13:28
ایولللللللل 50 دلار دیگه هم ارزون شد!:8:

بزودی (تا 1 ماه دیگه) شاهد فروش این گوشی با قیمت 450 هزار تومن تو بازار باشید :31:
پ.ن: بیشتر از اینم نمیرزه.

msaadati4
03-12-2010, 16:42
سلام دوستان
یه سوالی داشتم یه جا تو یه سایت خارجی دیدم که سیستم عامل سیمبیان 3 هم به راحتی رو 5800 نصب می شه
شما چیزی نشنیدین؟
حتی فایلش هم هست براتون لینکش رو می زارم ببینید.خیلی خوب میشه اگه سیستم عامل ان8 رو 5800 نصب بشه و البته فارسی هم داشته باشه

ممنون می شم جواب بدین

Tehranshahr
03-12-2010, 19:19
سلام دوستان
یه سوالی داشتم یه جا تو یه سایت خارجی دیدم که سیستم عامل سیمبیان 3 هم به راحتی رو 5800 نصب می شه
شما چیزی نشنیدین؟
حتی فایلش هم هست براتون لینکش رو می زارم ببینید.خیلی خوب میشه اگه سیستم عامل ان8 رو 5800 نصب بشه و البته فارسی هم داشته باشه

ممنون می شم جواب بدین
به علت محدودیت سخت افزاری به هیچ وجه امکانپذیر نیست!

فقط میشه فیرمور C6 رو روش نصب کرد.

nafe-bandar
04-12-2010, 14:24
سلام!
بالاخره رسید به دستم....!
ولی یه مشکلیه ... بعضی mp4 ها و wmv هارو اجرا نمی کنه!!!
نمی دونم واسه چی اینطوریه!
فنلاندی هم هستش!
و اینکه سایت مرجع می خوام واسه دانلود برنامه و بازی و تم و .... !؟!

با تشکر

mr_khodaei2008
04-12-2010, 16:36
مباركت باشه

دوستا ن قيمت اين گوشي تو مناطق ازاد چنده ؟؟؟؟ مثلا كيش يا ابادان

astaragg
04-12-2010, 17:15
سلام!
فنلاندی هم هستش!

با تشکر

سلام،مبارکت باشه.این مشکلی که گفتی با برنامه حل میشه.

البته با کمال تاسف دارم این لینک رو میزارم.......

nafe-bandar
04-12-2010, 19:58
مباركت باشه

دوستا ن قيمت اين گوشي تو مناطق ازاد چنده ؟؟؟؟ مثلا كيش يا ابادان

سلام

من که از دوبی گرفتم یعنی واسم گرفتن ولی خیلی وقته بازار نرفتم بچه ها میگن 690 هستش البته الان باید پایین تر اومده باشه

سلام،مبارکت باشه.این مشکلی که گفتی با برنامه حل میشه.

کد:
البته با کمال تاسف دارم این لینک رو میزارم.......

ممنون ولی این چی هست اصلا؟!
فـیلتره واسم
اگه پخ کنی ممنون میشم....

-----------------

دوستان عزیز یه پلیر قوی که فرمت هارو اجرا کنه مثلا اینکه بدون صدا نباشه و ...
و کلا چیزای واجب واسه این گوشی!؟!؟
بازی آسفالت رو دانلود کردم باحال بود :31:
پیشنهاد می کنم دانلود کنید...

با تشکر

astaragg
04-12-2010, 21:05
ir-tci . org ادرس رو تو جایی که فیلتر شده بزار.

بازی پرنده های عصبانی رو دانلود کن معتادش میشی.
در ضمن برنامه های 5800 n97 رومیتونی روش نصب کنی،خیالت از برنامه راحت.

Help118
05-12-2010, 03:52
یک سوال اساسی از دوستانی که ان8 رو خریداری کردند و بخصوص تجربه کار کردن با ایکس 6 رو داشتند!
اگر با گوشی ایکس 6 نوکیا کارکرده باشید مثل من و سایر دوستان حتما متوجه خواهدی شد که صدای مکالمه در این گوشی ضعیفه! حتی ولوم رو تا آخرش هم که تنظیم می کنی پی می بری که نسبت به سایر گوشی ها کمتره (صدای بازر مخاطب رو میگم ----- کاری به اسپیکر ندارم ها. اسپیکر گوشی رو بیخیال شوید) حالا شماهایی که ان8 رو تهیه کردید تستی زدید؟ صدای مخاطب واضح و بلنده؟ از ایکس 6 بهتره یا مثل اونه؟
گوشی های جاوای نوکیا (شایدم بعضی سیمبیان هاش---- البته تو ایکس 6 ندیدم) یه قابلیتی تو تنظیمات مکالمه call setting داشتند به نام Voice Clarity یعنی شفافیت صدای مخاطب! این قابلیت باعث می شد از حدتوان بیشتر گوشی استفاده بشه مصرف باتری یوخده بالاتر میرفت ولی صدای مکالمه خیلی شفا تر و بلند تر بود. ان8 این قابلیت رو تو منوهاش داره؟
6700 کلاسیک داشتم صدای مکالمه با توجه به نازکی گوشی واقعا محشر بود کلا بگم رو صدای اون گوشی ای نداشتم!

astaragg
05-12-2010, 07:55
واقعیتش من با ایکس6 کار نکردم،ولی این رو خوب می دونم تو شلوغی میدان شهرداری گرگان که گوشایه ادم از جاشون می خوان
دران،صدای مکالمه ی ان8 عالیه!
دوستان در مورد عکاسی پانوراما بگم که عالیه،من الان می خوام یه عکس 360 بگیرم!ولی این رو بگم هرچه عرض عکس بیشتر شه
طولش کمتر میشه،متاسفانه

nafe-bandar
05-12-2010, 14:02
دوستان واسه مشکل پخش فرمت ها کدوم برنامه رو دانلود کنم؟
لینک لطف می کنین؟

با تشکر

Help118
05-12-2010, 18:22
واقعیتش من با ایکس6 کار نکردم،ولی این رو خوب می دونم تو شلوغی میدان شهرداری گرگان که گوشایه ادم از جاشون می خوان
دران،صدای مکالمه ی ان8 عالیه!
دوستان در مورد عکاسی پانوراما بگم که عالیه،من الان می خوام یه عکس 360 بگیرم!ولی این رو بگم هرچه عرض عکس بیشتر شه
طولش کمتر میشه،متاسفانه

یک سوال اساسی از دوستانی که ان8 رو خریداری کردند و بخصوص تجربه کار کردن با ایکس 6 رو داشتند!
اگر با گوشی ایکس 6 نوکیا کارکرده باشید مثل من و سایر دوستان حتما متوجه خواهدی شد که صدای مکالمه در این گوشی ضعیفه! حتی ولوم رو تا آخرش هم که تنظیم می کنی پی می بری که نسبت به سایر گوشی ها کمتره (صدای بازر مخاطب رو میگم ----- کاری به اسپیکر ندارم ها. اسپیکر گوشی رو بیخیال شوید) حالا شماهایی که ان8 رو تهیه کردید تستی زدید؟ صدای مخاطب واضح و بلنده؟ از ایکس 6 بهتره یا مثل اونه؟
گوشی های جاوای نوکیا (شایدم بعضی سیمبیان هاش---- البته تو ایکس 6 ندیدم) یه قابلیتی تو تنظیمات مکالمه call setting داشتند به نام Voice Clarity یعنی شفافیت صدای مخاطب! این قابلیت باعث می شد از حدتوان بیشتر گوشی استفاده بشه مصرف باتری یوخده بالاتر میرفت ولی صدای مکالمه خیلی شفا تر و بلند تر بود. ان8 این قابلیت رو تو منوهاش داره؟
6700 کلاسیک داشتم صدای مکالمه با توجه به نازکی گوشی واقعا محشر بود کلا بگم رو صدای اون گوشی ای نداشتم!

کس دیگه ای نبود؟!
والا انتظاری که آدم از یک گوشی موبایل داره در وهله ی اول آنتن دهی خوب و مکالمه با کیفیت خوب هستش و صدای مخاطب! ولی بدبختی از اصل جدا شدیم و تمرکزمون به موارد دیگره!

mr_khodaei2008
05-12-2010, 18:51
نگفتيد : دوستا ن قيمت اين گوشي تو مناطق ازاد چنده ؟؟؟؟ مثلا كيش يا ابادان

و كمترين قيمت الان تو تهران و اصفهان چنده

saeidsh2027
06-12-2010, 10:18
من دیروز از نمایندگی شیراز با گارانتی نوکیا خریدم 660 هزار تومان بدون گارانتی 600 بود

ali_power42
06-12-2010, 12:03

موقع مکالمه صداش از n82 و satio بهتره بطوریکه در شلوغ ترین ترین خیابون تهران اگه صدای گوشیو تا اخر زیاد کنی و طرف مقابل هم با صدای ارام تر از حد معمول صحبت کنه هیچ مشکلی نخواهی داشت.

در مورد انتن دهی هم باید بگم تا به حال بهتر از n8 ندیدم چون بهترین گوشی ای که تا قبل از n8 دیده بودم motorola c139 بود که توی هر زیرزمینی که همه گوشیهای دیگه (شامل satio و n82 و n73 و n95 8gb و n85 ) بی انتن میشدن براحتی انتن میداد و براحتی تماس برقرار میکرد ولی همین موتورولا c139 توی طبقه منفی 2 پارکینگ فروشگاه هایپر استار(غرب تهران) با وجود اینکه 2 یا 3 تا از 5 تا انتن میده و تماس هم میگیره ولی کمی قطع و وصل میشه و انتنش گاهی وقتها میره و میاد که با کمال تعجب دیدم که n8 براحتی 1 تا3 تا از 7 تا انتن میده که بعد از برقراری تماس بعضی وقتها پر هم میشد و از اون مهمتر بدون رفتن لحظه ای انتن و بدون قطع و وصل میتونستی مکالمه کنی.

نکته جالب توجه در n8 اینه که میزان sar بصورت هوشمندانه تری نسبت به بقیه گوشیها تغییر میکنه که باعث کاهش مصرف باتری و همینطور کمتر شدن ضرر به مغز و بدن میشه.اینو وقتی فهمیدم که دیدم در جایی که گوشیهای دیگه مثل n82 موقع مکالمه انتنشون تا اخر پره تعداد خطهای انتن در n8 بعد از زدن دکمه سبز(برقراری تماس) کم میشه یعنی گوشی نیاز به مصرف انرژی بیشتر برای حفظ کیفیت خوب مکالمه نداره و همین کفایت میکنه.
برعکس این موضوع هم صادقه مثل طبقه منفی 2 پارکینگ هایپر استار که n8 تا قبل از زدن دکمه سبز 1یا 3 تا انتن داره ولی بعد از زدن دکمه سبز انتن برای لحظاتی پر هم میشد.

t2download
06-12-2010, 17:03
دوستان کسایی که گوشی رو با گارانتی گرفتن و خاموش شده روشن نشده رو شرکت عوض میکنه ؟ اگه گارانتی داشته باشه ؟:41:

m21428
06-12-2010, 19:25
یک سوال
من اینترنت adsl دارم و مودم من با lan وصل میشه به کامپیوتر. حالا من میخواهم کارت شبکه وایرلس بخرم و از طریق اون اینترنت را به گوشیم n8 انتقال بدم.امروز رفتم از پاساژ رضا بخرم که فروشنده گفت نمیشه چون این کارتها فقط گیرنده هستند و فرستنده نیستند.
آیا این حرف درسته؟ من شنیده بودم که میشه از این طریق اینترنت را روی گوشی share کرد.
اگه میشه یک توضیح بدهید ممنون میشم

hoha881
06-12-2010, 19:33
از همه بهتر اینه که بری مودم adsl وایفای دار بگیری.tplink فکر کنم با 43 تومن گیر بیاد.
راه بعدی خرید اکسس پوینت هست که با 23 تومن در میاد و باید کامپیوترت روشن باشه و به صورت usb به سیستم وصل میشه.
در کل خرید مودم توصیه میشه.

astaragg
06-12-2010, 19:39
از همه بهتر اینه که بری مودم adsl وایفای دار بگیری.tplink فکر کنم با 43 تومن گیر بیاد.
راه بعدی خرید اکسس پوینت هست که با 23 تومن در میاد و باید کامپیوترت روشن باشه و به صورت usb به سیستم وصل میشه.
در کل خرید مودم توصیه میشه.
دقیقا این کاری که دوستمون گفت انجام بده,تجربه کردم میگم

m21428
06-12-2010, 20:05
یعنی با این راهی که من گفتم امکان نداره؟
ضمنا میشه توضیح بیشتری در مورد راه حل خودتون بدهید؟
مودم وایرلس dlink سی و هفت هزار تومن بود
خیلی ممنون میشم

smk1981
06-12-2010, 20:16
یعنی با این راهی که من گفتم امکان نداره؟
ضمنا میشه توضیح بیشتری در مورد راه حل خودتون بدهید؟
مودم وایرلس dlink سی و هفت هزار تومن بود
خیلی ممنون میشم

کار نشد نداره باید نرم افزار VirtualAccessPoint رو سیستمت نصب کنی تا کارتت اینترنتو پخش کنه

m21428
06-12-2010, 20:22
کار نشد نداره باید نرم افزار VirtualAccessPoint رو سیستمت نصب کنی تا کارتت اینترنتو پخش کنه
خیلی ممنون از راهنماییتون
آیا شما این کار را کرده اید؟ میشه توضیح بدهید؟ چون من اگه کارت شبکه وایرلس بخرم دیگه نمیشه عوض کرد یا پس داد

adameh_bahal
06-12-2010, 20:23
bluetooth ورژن ۳ میتونه به bluetooth ورژن ۲ کانکت بشه?

M@hdi-B
06-12-2010, 20:29
bluetooth ورژن ۳ میتونه به bluetooth ورژن ۲ کانکت بشه?

بله می تونه .. ولی نباید انتظار سرعت اتصال 3 به 3 رو داشت .

astaragg
06-12-2010, 21:17
اگه واسه طرف مقابل هم 3 باشه به سرعت وایرلس میرسه،قراره یه پچ نرم افزاری بیاد که بشه از وایرلس مثل بلوتوث استفاده کرد

خیلی با حاله نه:31:

1clik
07-12-2010, 01:30
:40:سلام دوستان لطفا خيلي فوري راهنمايي كنين
بنده قصد خريد اين گوشي رو دارم لطفا ايراداتشو واسم بگين
16 بگيرم يا 8 گيگش رو و نظرتون رو بگين
و همچنين قيمتش الان چنده با گارانتي بگيرم يا نه

Help118
07-12-2010, 13:50
:40:سلام دوستان لطفا خيلي فوري راهنمايي كنين
بنده قصد خريد اين گوشي رو دارم لطفا ايراداتشو واسم بگين
16 بگيرم يا 8 گيگش رو و نظرتون رو بگين
و همچنين قيمتش الان چنده با گارانتي بگيرم يا نه
اولا سلام
8 گیگ نداره عزیزم فقط یه جوره 16 گیگ با ساپروت 32 گیگ مموری!:27:
قیمتش با گارانتی اصلی نوکیا که بدلیل فارسی داشتن پیشنهاد می کنم با گارانتی بگیری بر اساس سایت گوشی شاپ 670 تومنه.
از ایرادات عمدش میشه به بلندگوش اشاره کرد که میگن تو سطح صاف و صیقلی صداش خفه میشه یا تو جیب!
سیستم عاملش رو بعضی های میگن مینسوخه دیگه. دوربینش کاور نداره و برای فیلمبرداری فلش نداره. بعضی های به طراحیش گیر میدن و بعضی ها میگن جز دوربین دیگه فاکتور اساسی تو این گوشی نیست. ولی بعضی ها پروت HDMI رو USB on the go رو فاکتور ی میدونن که گوشی رو برتر میکنه و بعضی ها میگن این پروت HDMI تو سامسونگ هم هستش! بعضی های کمبود نرم افزارهاشو پیش کشیدن.بعضی ها کیفیت نه چندان مناسب صفحه و خوانایی اون زیر نور آفتاب رو در مقابل رقبایی مثل سامسونگ عنوان می کنند.بعضی ها کندی خیلی کم این گوشی رو عنوان می کنند و از این جور حرفا....
این گوشی غول نوکیاست اینهایی رو هم که ذکر کردم فقط نظرات دوستان بودند! هر چیزی کامل نیست اینم مثل گوشی های دیگه. ولی با این حال خیلی دوست داشتم یکیشو داشتم

hamidkabiri6270
07-12-2010, 20:20
دانلود سه بازی رایگان برای ان 8:

1 galaxy on fire

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 089eb8f4b4983a4g.jpg

2 need for speed shift

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b01c87e30457164g.jpg

3 marble maze classic

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3426a6398777374g.jpg

منبع:

astaragg
07-12-2010, 21:16
هیچ کدومش به angry birds نمیرسه عزیزان!:31:

nafe-bandar
07-12-2010, 23:08
دوستان واسه مشکل پخش فرمت ها کدوم برنامه رو دانلود کنم؟
لینک لطف می کنین؟

با تشکر
________

من هنوز منتظرم عزیران !

hm65teh
07-12-2010, 23:51
یه سوال
دستتون درست
گوشی داراش جواب بدن
1 نرم افزارای جاوا سنگین هم روش نصب میشه مثل قران 15 مگی شرکت سوشین نت؟
2 یه هندذفری میخورد گوشی تلوزیون نشون میداد اومده تو بازار ؟
3 دوستانی که دارن مموری چند گیگ انداختن روش اگه 32 سرعتش چه جوری؟
4میگن توهر کشوری فقط سه رنگ گارانتی اصلی است اون سه رنگ کدومن؟

online_amin
07-12-2010, 23:54
خیلی ممنون از راهنماییتون
آیا شما این کار را کرده اید؟ میشه توضیح بدهید؟ چون من اگه کارت شبکه وایرلس بخرم دیگه نمیشه عوض کرد یا پس داد

آره با کارت شبکه وایرلس هم میشه این کار رو کرد. اون فروشنده هم که بهت چیزی گفته, هیچی حالیش نبوده.

اگر روتر بگیری که گرونتر هست, دیگه نیازی نیست کامپیوترت روشن باشه تا بتونی روی N8 از اینترنت استفاده کنی. اما اگر کارت شبکه معمولی بگیری باید کامپیوترت روشن باشه که تا بتونه اینترنت رو بفرسته برای N8.

کارت شبکه وایرلس از 17 تومان به بالا هست. به صورت فلش هم موجوده که من یکی دارم. به صورت PCI هم هست که باید داخل کامپیوتر نصب بشه.

hm65teh
08-12-2010, 00:05
دیروز با گالکسی کار کردم یه روز کامل کردم
در کل واقعا با S^3 راحترم
سیمبین یه جور جدا سازی عالی بین قسمتهای مختلف داره
نرم افزار شاخی هم برایش آومده
فقط همین بس که4 تا بازی استرتژیک براش اومده

---------- Post added 08-12-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 07-12-2010 at 11:57 PM ----------

من میخوام تا قبل عید بخرم با یه ساعت G SHOK کاسیو
الان فقط 400 تا دارم:41:

---------- Post added at 12:01 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

هیچ کدومش به angry birds نمیرسه عزیزان!:31:

قبولت دارم شدید

---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

البته نه فقط در زمینه بازیه در کلیات امور

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

حداقل روزی دو بازی یا نرم به S^3 اضاف میگردددد

MoHaMaD ZaNd
08-12-2010, 00:39
دوستان تعدادی نوکیا N8 داشتم . اگه مایل به خرید هستیم در خدمتم ! قیمت ها هم دونه ای 610 تومنه !

Help118
08-12-2010, 03:21
موقع مکالمه صداش از n82 و satio بهتره بطوریکه در شلوغ ترین ترین خیابون تهران اگه صدای گوشیو تا اخر زیاد کنی و طرف مقابل هم با صدای ارام تر از حد معمول صحبت کنه هیچ مشکلی نخواهی داشت.

در مورد انتن دهی هم باید بگم تا به حال بهتر از n8 ندیدم چون بهترین گوشی ای که تا قبل از n8 دیده بودم motorola c139 بود که توی هر زیرزمینی که همه گوشیهای دیگه (شامل satio و n82 و n73 و n95 8gb و n85 ) بی انتن میشدن براحتی انتن میداد و براحتی تماس برقرار میکرد ولی همین موتورولا c139 توی طبقه منفی 2 پارکینگ فروشگاه هایپر استار(غرب تهران) با وجود اینکه 2 یا 3 تا از 5 تا انتن میده و تماس هم میگیره ولی کمی قطع و وصل میشه و انتنش گاهی وقتها میره و میاد که با کمال تعجب دیدم که n8 براحتی 1 تا3 تا از 7 تا انتن میده که بعد از برقراری تماس بعضی وقتها پر هم میشد و از اون مهمتر بدون رفتن لحظه ای انتن و بدون قطع و وصل میتونستی مکالمه کنی.

نکته جالب توجه در n8 اینه که میزان sar بصورت هوشمندانه تری نسبت به بقیه گوشیها تغییر میکنه که باعث کاهش مصرف باتری و همینطور کمتر شدن ضرر به مغز و بدن میشه.اینو وقتی فهمیدم که دیدم در جایی که گوشیهای دیگه مثل n82 موقع مکالمه انتنشون تا اخر پره تعداد خطهای انتن در n8 بعد از زدن دکمه سبز(برقراری تماس) کم میشه یعنی گوشی نیاز به مصرف انرژی بیشتر برای حفظ کیفیت خوب مکالمه نداره و همین کفایت میکنه.
برعکس این موضوع هم صادقه مثل طبقه منفی 2 پارکینگ هایپر استار که n8 تا قبل از زدن دکمه سبز 1یا 3 تا انتن داره ولی بعد از زدن دکمه سبز انتن برای لحظاتی پر هم میشد.

ممنونم ازت
باید اضافه کنم که تغییرات میزان سار گوشی بستگی به شبکه داره بهتر بگم در کشاکش و ارتباط کامل با شبکه هستش. چون شبکه های GSM بصورت IN طراحی شدند هر چقدر میزان فاصله یک Transsmiter از BTS در هگزاگرامHexagram مربوطه به سلول تقسیم بندی شده نزدیکتر باشه گوشی از حد توان پایین خود بهره خواهد جست و آنتن BTS از میزان توان پایین برای ترنزفر سیگنال استفاده خواهد نمود. در مناطق صعب الدخول سیگنال و مناطق کاور شده و Zero شده توسط دستگاههای Jammer میزان توان گوشی به حداکثر خود بر اساس وات بر کیلوگرم در 10گرم بافت بدن در عرض مدت 6ثانیه خواهد رسید و به تبع اون مصرف منبع تغذیه یا همون باتری زیاد خواهد شد!
حالا بنده دقیقا نمی دونم مهار سار در ان8 طبق فرموده دوستمون به چه روش هوشمندانه ای توسط نوکیا طراحی شده و واقعا علاقمند به تحقیق روی این موضوع هستم ولی باید عرض کرد میزان سار ان8 خیلی زیاده ! درسته از حد استاندارد که برای اروپا2 و آمریکا 1.6 هستش تجاوز نکرده ولی بازم میزانش زیاده. بعضی برند های دیگر میزان کمتری دارند. بیشتر بودن سار قوی بودن آنتن دهی رو هم موجب میشه ودر تقابل ضرر بیشتر
قربان همه شما

Help118
08-12-2010, 03:28

از اساتید کس دیگه ای هست نظری داشته باشه؟

ali_power42
08-12-2010, 09:56
شما دیگه خیلی فنی داری بحث میکنی و معلومات من در اون حد نیست که بتونم جواب بدم ولی این چیزی بود که من با چشمای خودم در n8 دارم میبینم که در بقیه گوشیها اینطور نبود.

یه دلیل دیگه که میتونم بگم اینه که من در خونه خودمون که پوشش انتن بسیار خوبی داره اگه با n82 به مدت 15 دقیقه صحبت میکردم کمی احساس داغ شدن در سر و خستگی پیدا میکردم ولی در n8 اینطور نیست.

تا اونجایی که من تحقیق کردم اینطور نتیجه گرفتم که اگه میزان sar فقط به شبکه و bts ارتباط داشت و خود گوشی کنترلش نمیکرد اونوقت همه گوشیها عین هم انتن میدادن و هیچ تفاوتی نبود که این اشتباهه. بنابراین خود گوشی هم حتما در تعیین حداکثر sar دخیل هست.

توی دفترچه گوشیها هم نوشته که مثلا فلان مقدار حداکثر sar در فلان گوشی هست و از یه گوشی به گوشی دیگه تفاوت داره و این خودش دلیلی هست براینکه حداقل فقط به شبکه مربوط نیست و خود گوشی هم میتونه کنترلش کنه بسته به اینکه چطور طراحی و برنامه ریزی شده.
حتی در یک گوشی خاص هم (مثل n82) میزان sar در type های مختلف با هم فرق میکنه(با وجود سخت افزار یکسان) مثلا:
Nokia N82 Type RM-313 دارای sar=1.35 هست ولی Nokia N82 Type RM-314 دارای sar=1.07 هست

patybor
08-12-2010, 10:12
سلام!
فنلاندی هم هستش!

با تشکر

برنامه Wondershare HD Video Converter عالیه. من برای N97 ازش استفاده میکنم. حواست باشه دو تا فرمت از mp4 داره. اونی که H.264 هست روی گوشی من جواب نمیده.اون یکی رو انتخاب کن. برای Xvid هم من کانورت کردم باهاش پخش کرد

hm65teh
08-12-2010, 11:24
یه سوال
دستتون درست
گوشی داراش جواب بدن

nafe-bandar
08-12-2010, 16:42
برنامه Wondershare HD Video Converter عالیه. من برای N97 ازش استفاده میکنم. حواست باشه دو تا فرمت از mp4 داره. اونی که H.264 هست روی گوشی من جواب نمیده.اون یکی رو انتخاب کن. برای Xvid هم من کانورت کردم باهاش پخش کرد

این برنامه که میگین flv,mpg,avi,wmv هم ساپورت می کنه؟!
لینک دانلود ازش میدین؟

اگه کسی دیگه نرم افزار خوبی داره بده ممنون میشیم...

aydin_eb7777
08-12-2010, 17:06
این برنامه که میگین flv,mpg,avi,wmv هم ساپورت می کنه؟!
لینک دانلود ازش میدین؟

اگه کسی دیگه نرم افزار خوبی داره بده ممنون میشیم...
برنامه Total Video Converter 3.70 بهترین برنامه برای تبدیل انواع فرمتها برای انواع گوشیهاست و فرمتهایی هم که گفتی را پشتیبانی می کنه
توی گوگل سرچ کن و نسخه کرک شده برنامه رو پیدا کن
موفق باشی

nafe-bandar
08-12-2010, 17:17
نه...
من می خوام کانورت نکنم ...
مستقیم برای پخش در گوشی می خوام...
وجود داره همچین پلیری؟!؟!

hamedevil4
08-12-2010, 19:10
دوستان تعدادی نوکیا N8 داشتم . اگه مایل به خرید هستیم در خدمتم ! قیمت ها هم دونه ای 610 تومنه !

گارانتيش چي هست

keyvanmj
08-12-2010, 19:29
سلام خدمت تمام دوستان گل کسی هست بگه تو مشهد نمایندگیه رسمی نوکیا کجاست؟

Tehranshahr
08-12-2010, 20:43
نه...
من می خوام کانورت نکنم ...
مستقیم برای پخش در گوشی می خوام...
وجود داره همچین پلیری؟!؟!
Core Player 2 در آینده ای نامعلوم!

hm65teh
08-12-2010, 22:51
یه سوال
دستتون درست:19:
گوشی داراش جواب بدن
4میگن توهر کشوری فقط سه رنگ گارانتی اصلی است اون سه رنگ کدومن؟:19:

Sibboy
09-12-2010, 08:36
سلام به همه دسوتان چند تا سوال دارم
من دو تا گوشی n8 خریدیم با یکی از گوشی ها چند تا مشکل اساسی دارم البته این گوشی دست خودمه و از اون یکی اطلاعی ندارم
از وقتی که خریدم تا حالا 5-6 باز مجبور شدم گوشی را ریست کنم
شارژ گوشی در حالت خاموش فقط روز 10% می مونه
2 بار وقتی گوشی را روشن کردم صفحه نوکیا ( همون دو تا دست ها نیومده ) مجبور شدم دوباره خاموش روشن کنم
دیروز وقتی گوشی زنگ خورد جواب ندادم وقتی رفتم سراغ گوشی فقط چراغ منو گوشی چشمک میزد و صفحه خاموش شده بود و دیگه هیچ کاری نمیشد کرد دوباره مجبور شدم گوشی را خاموش روشن کردم
و چند تا سوال دیگه
چند ساعت برای شارژ کامل گوشی نیازه
و حدودی چند ساعت با کار کردن با گوشی جواب میده چون من الان مجبورم 2 روز یکبار شارژ کنم زنگ خور معمولی اما با وایرلس زیاد کار میکنم
البته با امنیا لایتی که دستم هست مقایسه کردم زودتر شارژش تمام میشه این عادی
اصفهان نمایندگی رسمی نوکیا کجا هست و ایا جواب گو هستند
تو سایت نوکیا فروشگاه مجید از لیست نمایندگی های مجاز حذف شده و توی اصفهان فعلا هیچ نمایندگی ثبت نشده
من از اصفهان سل فروشگاه کنار سیب گرفتم گوشی ها را با گارانتی اصلی
و یه سوال دیگه برای همه دوستان پوشش روی پورت HDMI کامل سر جای خودش قرار نمیگیره و یه کوچولو بیرون زده هست یا نه؟ چون من هر دو گوشی این مشکل را دارند

ممنون از جواب دوستان

ali_power42
09-12-2010, 12:33
سلام به همه دسوتان چند تا سوال دارم
من دو تا گوشی n8 خریدیم با یکی از گوشی ها چند تا مشکل اساسی دارم البته این گوشی دست خودمه و از اون یکی اطلاعی ندارم
از وقتی که خریدم تا حالا 5-6 باز مجبور شدم گوشی را ریست کنم
شارژ گوشی در حالت خاموش فقط روز 10% می مونه
2 بار وقتی گوشی را روشن کردم صفحه نوکیا ( همون دو تا دست ها نیومده ) مجبور شدم دوباره خاموش روشن کنم
دیروز وقتی گوشی زنگ خورد جواب ندادم وقتی رفتم سراغ گوشی فقط چراغ منو گوشی چشمک میزد و صفحه خاموش شده بود و دیگه هیچ کاری نمیشد کرد دوباره مجبور شدم گوشی را خاموش روشن کردم
و چند تا سوال دیگه
چند ساعت برای شارژ کامل گوشی نیازه
و حدودی چند ساعت با کار کردن با گوشی جواب میده چون من الان مجبورم 2 روز یکبار شارژ کنم زنگ خور معمولی اما با وایرلس زیاد کار میکنم
البته با امنیا لایتی که دستم هست مقایسه کردم زودتر شارژش تمام میشه این عادی
اصفهان نمایندگی رسمی نوکیا کجا هست و ایا جواب گو هستند
تو سایت نوکیا فروشگاه مجید از لیست نمایندگی های مجاز حذف شده و توی اصفهان فعلا هیچ نمایندگی ثبت نشده
من از اصفهان سل فروشگاه کنار سیب گرفتم گوشی ها را با گارانتی اصلی
و یه سوال دیگه برای همه دوستان پوشش روی پورت HDMI کامل سر جای خودش قرار نمیگیره و یه کوچولو بیرون زده هست یا نه؟ چون من هر دو گوشی این مشکل را دارند

ممنون از جواب دوستان
1-برای منم شارژ گوشی در حالت خاموش روی 10% باقی میمونه و مشکلی نیست (برای همه همینطوره)
2-مشکلات هنگ و ریست و مجبور به خاموش کردن رو من به هیچ عنوان نداشتم تا به حال
3-چشمک زدن دکمه منو به معنی داشتم miss call یا sms نخوانده هست که مشکلی نیست ولی اینکه نشه باهاش هیچ کاری کرد حتما گوشی مشکل داره.
4-شارژ گوشی همون 2 روز یکبار هست که درسته و مشکلی نیست.
5-من تا به حال پورت hdmi رو باز و بسته نکردم و کاملا سر جاش نشسته و فیت شده ولی در سایتهای ایرانی و خارجی این به عنوان یک مشکل عمومی ذکر شده که بعضی ها میگفتن باید قلقش رو پیدا کنی و کمی بیشتر فشار بدی تا کاملا بسته بشه.در واقع این مشکل بعد از اولین بار باز کردن پورت hdmi بوجود میاد
6-اگه محافظ صفحه روش هست ببین زیر نور افتاب موقع مکالمه صفحه گوشی خاموش نمیشه؟؟؟؟
7-موقع استفاده از gps هنگ نمیکنه؟؟؟؟
8-هنگام شارژ گوشی ریست نمیشه؟؟؟؟
9-موقع ریست کردن هنگ نمیکنه؟؟؟؟
منم n8 اولی که گرفتم مشکل داشت و nokia care قبول نکرد عوض کنه بردم جایی که خریده بودم برام عوض کرد.حتما ببر عوض کن

nafe-bandar
09-12-2010, 13:11
یه سوال!
چرا خیلی وقتا وقتی می خوای تایپ کنی جایی
مثلا اسم چیزی رو بنویسی تو جی پی اس یا سرچ، کیبورد فعال نمیشه؟!
یعنی اصلا بالا نمیاد کیبوردش!
دکمه ی خاصی هم نداره که بزنی روش
چرا کیبورد نمیاد بالا ؟!

esmail194
09-12-2010, 14:55
سلام دوستان
من مشکل فارسی ساز روی n8 رو دارم و نمیتونم فارسی تایپ کنم یا اس ام اس بدم.
حالا میخوام فیرمور جدید که فارسی رو داره فلش کنم دوستان میشه راهنمایی کنید.
ممنون

Help118
09-12-2010, 21:01
شما دیگه خیلی فنی داری بحث میکنی و معلومات من در اون حد نیست که بتونم جواب بدم ولی این چیزی بود که من با چشمای خودم در n8 دارم میبینم که در بقیه گوشیها اینطور نبود.

یه دلیل دیگه که میتونم بگم اینه که من در خونه خودمون که پوشش انتن بسیار خوبی داره اگه با n82 به مدت 15 دقیقه صحبت میکردم کمی احساس داغ شدن در سر و خستگی پیدا میکردم ولی در n8 اینطور نیست.

تا اونجایی که من تحقیق کردم اینطور نتیجه گرفتم که اگه میزان sar فقط به شبکه و bts ارتباط داشت و خود گوشی کنترلش نمیکرد اونوقت همه گوشیها عین هم انتن میدادن و هیچ تفاوتی نبود که این اشتباهه. بنابراین خود گوشی هم حتما در تعیین حداکثر sar دخیل هست.

توی دفترچه گوشیها هم نوشته که مثلا فلان مقدار حداکثر sar در فلان گوشی هست و از یه گوشی به گوشی دیگه تفاوت داره و این خودش دلیلی هست براینکه حداقل فقط به شبکه مربوط نیست و خود گوشی هم میتونه کنترلش کنه بسته به اینکه چطور طراحی و برنامه ریزی شده.
حتی در یک گوشی خاص هم (مثل n82) میزان sar در type های مختلف با هم فرق میکنه(با وجود سخت افزار یکسان) مثلا:
Nokia N82 Type RM-313 دارای sar=1.35 هست ولی Nokia N82 Type RM-314 دارای sar=1.07 هست
ممنونم ازت ولی یه سر اینجاها و مشابه اینا بزن

و اینکه تقریبا از سال 1385 هستش که بند سر این مسائل تحقیقات عمده ای دارم حتی تو تاپیک های قدیمی مثل ان73 و ان95 خیلی بحثها سر این مطالب کردم.
بله خودم میدونم میزان سار گوشی ها در هر گوشی بسته به RM گوشی متفاوته! بله گوشی هم میزان سارشو کنترل میکنه بر طبق اینتگریتید سایروکیتس های مربوطه و همچنین در ارتباط با شبکه BTS هستش. خوب عزیزم منظور از شبکه جی اس ام یا بی تی اس تنها آنتن نیستش که! همون گوشی و شبکه ای که روش کار می کنه هستش! شما درست می فرمایید و من هم مطالعم از این موضوع ولی اونی که فرمودید و برام واقعا جالب بود این بود که ان8 کنترل هوشمندانه و جدیدی نسبت به کنترل سار در شبکه داره! میخواستم بدونم واسه خودم که چه جوریاس واینم تحقیقات فراوون میخواد. چون مدار این گوشی ها و سورس هاش عموما سکرت هستند بهمین جهت فکر نکنم تو اینترنت زیاد چیزی در مورد دی تیل مداری گوشی پیدا بشه
ممنونم ازت

Namdarian
09-12-2010, 21:43
با سلام . آخرین قیمت گارانتی اصلی چند شده ؟
رم 16 گیگ خوب برای ان8 چی بگیرم ؟ 32 گیگ که موجود نیست . رم را از خود نمایندگی نوکیا بخرم تقلبی نیست یکوقت ؟
کیف خوب چی هست ؟

تقریبا از سال 1385 هستش که بند سر این مسائل تحقیقات عمده ای دارم حتی تو تاپیک های قدیمی مثل ان73 و ان95 خیلی بحثها سر این مطالب کردم.
بله خودم میدونم میزان سار گوشی ها در هر گوشی بسته به RM گوشی متفاوته! بله گوشی هم میزان سارشو کنترل میکنه بر طبق اینتگریتید سایروکیتس های مربوطه و همچنین در ارتباط با شبکه BTS هستش. خوب عزیزم منظور از شبکه جی اس ام یا بی تی اس تنها آنتن نیستش که! همون گوشی و شبکه ای که روش کار می کنه هستش! شما درست می فرمایید و من هم مطالعم از این موضوع ولی اونی که فرمودید و برام واقعا جالب بود این بود که ان8 کنترل هوشمندانه و جدیدی نسبت به کنترل سار در شبکه داره! میخواستم بدونم واسه خودم که چه جوریاس واینم تحقیقات فراوون میخواد. چون مدار این گوشی ها و سورس هاش عموما سکرت هستند بهمین جهت فکر نکنم تو اینترنت زیاد چیزی در مورد دی تیل مداری گوشی پیدا بشه
ممنونم ازت
ممنون که زبان گرامی پارسی ما را بخوبی پاس میدهید . :11:

amirsaeid254
09-12-2010, 22:49
سلام دوستان
من مشکل فارسی ساز روی n8 رو دارم و نمیتونم فارسی تایپ کنم یا اس ام اس بدم.
حالا میخوام فیرمور جدید که فارسی رو داره فلش کنم دوستان میشه راهنمایی کنید.
ممنون

فایل فلش n8 رو دانلود کنید سپس با mea 9 فلشش کنید

amirfeshfeshe
10-12-2010, 06:18

صدای مال من اونقدر بلند هست که
ادم فکر میکنه طرف بغلت وایساده و
داره صحبت میکنه خیلی هم شفاف

nokia n8
10-12-2010, 11:21
سلام
دوستان فکر کنم مشکل رنگ پریدگی در n8 همه گیر شده! و ظاهرا یکم رابط کاربریش هم کنده! و اون طور که میگفتن هنگ نمیکنه نیست! بچه های انجمن های دیگر بعضی میگویند مال آنها چند بار هنگ کرده! یه چیز جالب که n8 را به بار کدخوان وصل کردن (از طریق otg) و کارکرده اما پرینتر را نشناخته.

mehdi30nema
10-12-2010, 12:40
فکر میکنیداین گوشی پایین ترین قیمتی که ممکنه ظرف چند ماه آینده برسه چه قدره ؟

esmail194
10-12-2010, 13:09
فایل فلش n8 رو دانلود کنید سپس با mea 9 فلشش کنید

یکی میگه با فونیکس یکی دیگه میگه با جف ،شما میگی با mea!!!
ما آخر متوجه نشدیم.

amirsaeid254
10-12-2010, 13:17
یکی میگه با فونیکس یکی دیگه میگه با جف ،شما میگی با mea!!!
ما آخر متوجه نشدیم.
اون ها باکس ها و نرم افزار های فلشر هستند منظور من اینه که با این پروداکت کد فلشش کنید تا فارسی بشه

astaragg
10-12-2010, 13:54
سلام
دوستان فکر کنم مشکل رنگ پریدگی در n8 همه گیر شده! و ظاهرا یکم رابط کاربریش هم کنده! و اون طور که میگفتن هنگ نمیکنه نیست! بچه های انجمن های دیگر بعضی میگویند مال آنها چند بار هنگ کرده! یه چیز جالب که n8 را به بار کدخوان وصل کردن (از طریق otg) و کارکرده اما پرینتر را نشناخته.

درسته در بعضی موارد گفته شده این گوشی ایدز رو هم منتقل میکنه،براساس اماره گرفته شده 70 درصد این گوشیا اماده انفجار بوده و خطر در کمین استفاده کنندگان می باشد،نکته مهمتر اینکه در سال 2012 این گوشی عامل......

این خبرا چیه داری به ملت میدی،هنگ کردن ویژگیه سیمبینه ولی هنگ کردنه این یک دهمه گوشی قبلیم (n70) نیست.
رنگ پریدگی! هم که گفتی به نظر من محاله (شما یبار گوشی رو دستت بگیر حرفه من رو قبول میکنی) تنها من از حکاکی اسمه نوکیا تو پشتش می ترسم اونم که جرات امتحانش رو ندارم.در مورده otg هم بزار اپدیتاش بیاد اونم بهش وصل میشه.

nokia n8
10-12-2010, 14:11
درسته در بعضی موارد گفته شده این گوشی ایدز رو هم منتقل میکنه،براساس اماره گرفته شده 70 درصد این گوشیا اماده انفجار بوده و خطر در کمین استفاده کنندگان می باشد،نکته مهمتر اینکه در سال 2012 این گوشی عامل......

این خبرا چیه داری به ملت میدی،هنگ کردن ویژگیه سیمبینه ولی هنگ کردنه این یک دهمه گوشی قبلیم (n70) نیست.
رنگ پریدگی! هم که گفتی به نظر من محاله (شما یبار گوشی رو دستت بگیر حرفه من رو قبول میکنی) تنها من از حکاکی اسمه نوکیا تو پشتش می ترسم اونم که جرات امتحانش رو ندارم.در مورده otg هم بزار اپدیتاش بیاد اونم بهش وصل میشه.

خدا کنه این مشکلات را نداشته باشه چون من فردا میخوام یکی ازش بخرم البته بهترین خبر برای من در چند روز پیش این بود که این گوشی مرتب سیستم عاملش آپدیت میشه دقیقا مثل اپل خبرش در مجله جیبی شماره ۳۳ کامل منتشر شده واقعا عالیه به سیمبین ۴ حتی ۵ آپدیت میشه

Help118
10-12-2010, 14:41
ممنون که زبان گرامی پارسی ما را بخوبی پاس میدهید . :11:

دوست عزیزم! بعضی چیزها از قدیم وندیم که اسم گذاری شدند مثل هلیکوپتر یا کامیپتر فکر می کنم نیازی نبود که نام جدید واسشون ایجاد بشه مگه ما اختراع کردیم که اسمشم عوض کنیم! البته واسه بعضی چیزا! که اونم اقتضای وقت تعیین میکنه.
در مورد فنی صحبت کردنم باید بگم چون اکثرا صحبت هام مقاله هام و کتابهاییی که مطالعه می شه یا ارائه میشه به زبان اصلی و انگلیسیه دیگه طبق عادت آدم وسط حرفهاش بعضی کلمات رو همینجوری بدون ترجمه ول می ده بیرون که شما به بزرگی خودتون ببخشید:11: البته انسان نباید اصالتشو فراموش کنه. من پاسدار علم و دانشم نه زبان! زبان وسیله ارتباطیه چه فرقی می کنه فارسی باشه یا ترکی یا انگلیسی.
--------------
دی تیلز: جزئیات
اینتگرتید سایروکیت مخففش آ ی سی یعنی مدار مجتمع و مدار کنترل گر میزان تشعشعات امواج الکترومغناطیسی

Namdarian
10-12-2010, 14:47
دوست عزیزم! بعضی چیزها از قدیم وندیم که اسم گذاری شدند مثل هلیکوپتر یا کامیپتر فکر می کنم نیازی نبود که نام جدید واسشون ایجاد بشه مگه ما اختراع کردیم که اسمشم عوض کنیم! البته واسه بعضی چیزا! که اونم اقتضای وقت تعیین میکنه.
در مورد فنی صحبت کردنم باید بگم چون اکثرا صحبت هام مقاله هام و کتابهاییی که مطالعه می شه یا ارائه میشه به زبان اصلی و انگلیسیه دیگه طبق عادت آدم وسط حرفهاش بعضی کلمات رو همینجوری بدون ترجمه ول می ده بیرون که شما به بزرگی خودتون ببخشید:11: البته انسان نباید اصالتشو فراموش کنه. من پاسدار علم و دانشم نه زبان! زبان وسیله ارتباطیه چه فرقی می کنه فارسی باشه یا ترکی یا انگلیسی.
--------------
دی تیلز: جزئیات
اینتگرتید سایروکیت مخففش آ ی سی یعنی مدار مجتمع و مدار کنترل گر میزان تشعشعات امواج الکترومغناطیسی
ناراحت نشو دوست من . اینجانب حداقل دو سه برابر شما الکترونیک خواندم ولی همه جا تلاش میکنم واژگان فارسی را استفاده کنم . بهر حال از اطلاعاتی که دادی ممنون:11:

Milo.Metallboy
10-12-2010, 15:47
دعوت میکنم مقاله ی من در مورد این گوشی رو بخونید :

Help118
10-12-2010, 19:39
همه جا تلاش میکنم واژگان فارسی را استفاده کنم .

ممنونم از اعتلای فرهنگ فارسی!

ناراحت نشو دوست من . اینجانب حداقل دو سه برابر شما الکترونیک خواندم

آفرین!!!:20:

Help118
11-12-2010, 04:40
امکان ویرایش فایلهای آفیس برای ان 8 میسور شده است! ولی نرم افزارش پولیه من رایگانشو ندیدم!

astaragg
11-12-2010, 07:18
خودش تو گوشی داره این برتامه رو ولی ممنون اونم خیلی زیاد

hm65teh
11-12-2010, 13:32
یه سوال
دستتون درست
گوشی داراش جواب بدن
جواب این بنده خدا هم بدین

nafe-bandar
11-12-2010, 13:52
و همچنین:
؟؟

یه سوال!
چرا کیبورد نمیاد بالا ؟!

BBNHFAK
11-12-2010, 21:54
این خبر درسته که n8 music edition قراره با 32GB حافظه داخلی بیاد؟

ali racer
11-12-2010, 22:17
این خبر درسته که n8 music edition قراره با 32GB حافظه داخلی بیاد؟

فعلا که خبری نیست
ولی احتمالش زیاده

شما به جای اون یه مموری 16 گیگ کلاس 4 بگیری بد نیست :46:
البته اگه تو ایران زندگی میکنی

N0 8
12-12-2010, 10:22
راهنمايي در مورد خريد مموري براي ان8 خواهشن:11::11::11::11:

shifter
12-12-2010, 13:54
چند تا عکس از خط تولید نوکیا N8 :

metallica is me
12-12-2010, 13:57
دوستانکسی آخرین قیمتو داره؟؟؟

ali racer
12-12-2010, 14:47
دوستانکسی آخرین قیمتو داره؟؟؟
با گارانتي حدود 630 تومن
بدون گارانتي حدود 610 تومن(و کمتر)

mehdi30nema
12-12-2010, 20:35
کسی میتونه یه نمونه از کیفیت فیلم برداری گوشی را بزاره ؟

astaragg
12-12-2010, 20:48
میشه گذاشت ولی خیلی سنگینه 2 دقیقش 130 مگا میشه

اینو بدون عالیه

amir200812
12-12-2010, 20:52
میشه گذاشت ولی خیلی سنگینه 2 دقیقش 130 مگا میشه

اینو بدون عالیه
هر ثانیه چند کیلو بیت هست؟

hm65teh
12-12-2010, 20:58
نقل قول:نوشته شده توسط hm65teh
یه سوال
دستتون درست
گوشی داراش جواب بدن

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

اخرین قیمت با گارانتی 620
بدون گارانتی 587
دست دو پایین علاعدین 540

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

هر ثانیه چند کیلو بیت هست؟

جالی میباشد

astaragg
12-12-2010, 20:59
نمیدونم ولی بیت ریتش4562 هست!

total_overdose
12-12-2010, 21:59
سلام
بیت ریتش به طور معمول بین 9000 تا 12000 هست:46:

astaragg
12-12-2010, 22:24
الان به کلیپ دیگه گرفتم نگا کردم نوشته 5123

tarfan1364milad
12-12-2010, 23:10
سلام دوستان..این کابل که وصل میشه به گوشی و میشه بش فلش وصل کرد اسمش چیه؟من c7 دارم و این کابل تو جعبش نبود؟از هر مغازه ای که سوال میکنم اصن انگار تو این دنیا نیستن..ممنون میشم..راستی اگه کسی لینکه ایم بازیه gt racing motor academy رو داره و تکرار میکنم سالمه به ما هم بده..دسته گلتون درد نکنه..

total_overdose
13-12-2010, 00:14
با نرم افزار kmplayer
بیت ریت 11.5 مگ

Yashar Cross
13-12-2010, 01:19
سلام دوستان..این کابل که وصل میشه به گوشی و میشه بش فلش وصل کرد اسمش چیه؟من c7 دارم و این کابل تو جعبش نبود؟از هر مغازه ای که سوال میکنم اصن انگار تو این دنیا نیستن..ممنون میشم..راستی اگه کسی لینکه ایم بازیه gt racing motor academy رو داره و تکرار میکنم سالمه به ما هم بده..دسته گلتون درد نکنه..
سلام
كابل مبدل براي استفاده usb on the go....كه تو جعبه c7 نيست.
دوستدار شما ياشار

astaragg
13-12-2010, 06:53
اقا من نمیدونم چطور عکس اپ کنم ولی اخرین کلیپ رو هفت خورده ای نشون داد

amir200812
13-12-2010, 11:02
نمیدونم ولی بیت ریتش4562 هست!

عزیز شوخی میکنی؟ من با N97 تا 4680 فیلم گرفتم! 100% یک مشکلی هست!

سلام
بیت ریتش به طور معمول بین 9000 تا 12000 هست:46:

با نرم افزار kmplayer
بیت ریت 11.5 مگ

عزیزان یعنی با گوشی هایی مثل S8500 سامسونگ تفاوتی نداره؟ تازه فکر کنم اون 12000 باشه!

اقا من نمیدونم چطور عکس اپ کنم ولی اخرین کلیپ رو هفت خورده ای نشون داد

درکل دستکاری کردید ببینید تا چقدر میشه افزایش داد؟

rama0000
13-12-2010, 11:25
با گارانتي حدود 630 تومن
بدون گارانتي حدود 610 تومن(و کمتر)

دوستان که قیمت دادن این قیمتا مال فنلاند اصلی هستش یا تحت لیسانس کلا" فنلاند با تحت لیسانس چقدر تفاوت قیمت داره ؟؟؟؟

tired friend
13-12-2010, 14:26
20مین باهاش کار کردم به جز دوربینش عکاسی نه فیلمش بهتر از ویو بود
واقعا که
اصلا نمی ارزه.
سوالی بود در حد 20 مین ج می دم.....
صداش بد نبود
صفحش زاویه دیدشم کم بود:21:
ویو رو دیگه نمی فروشم:40::40:

total_overdose
13-12-2010, 15:01
درکل دستکاری کردید ببینید تا چقدر میشه افزایش داد؟
سلام
بله هکش که بکنید و 30 فریم هم میشه وتا 15000 هم میره.البته بستگی به محیط فیلمبرداری داره...:46:

BBNHFAK
13-12-2010, 17:12
ولی فکر کنم در کل یه کاری می کنه که همه چیزش کم حجم شه
چون وقتی با دوربین های گوشی دیگه که 8 یا بالاترن عکس می گیرین حجم بالای 2.5 مگ میشه
ولی با ان 8 نهایتا به 2مگ هم نمیرسه

hamidkabiri6270
13-12-2010, 18:34
سلام

دوستانی که گوشی را دارند این mass memory یا همون درایو e حجم کلیش چند گیگه؟

N0 8
14-12-2010, 13:27
سلام

حدودا 15 گيگ.

nafe-bandar
14-12-2010, 16:41
یه سوال!
چرا کیبورد نمیاد بالا ؟!

کسی دلیلش رو نمی دونه؟

سلام

16 گیگ دیگه!
البته چند گیگ هم صرف فیلم و عکس های خود گوشی شده...

John Cena723
14-12-2010, 18:41
20مین باهاش کار کردم به جز دوربینش عکاسی نه فیلمش بهتر از ویو بود
واقعا که
اصلا نمی ارزه.
سوالی بود در حد 20 مین ج می دم.....
صداش بد نبود
صفحش زاویه دیدشم کم بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویو رو دیگه نمی فروشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تعصب تر از ایشون کسی دیده؟

REGISTERED-USER
14-12-2010, 19:08
تو اهواز یکی میداد بهم 640 تومن ... می ارزه ؟ همون n97 mini خودم رو نگه دارم برم یه دوربین عکاسی بخرم بهتره :دی

Scud_MD2
14-12-2010, 19:26
اين مشكلي كه ميگن گوشي خود به خود خاموش ميشه تا الان براي كسي اتفاق افتاده؟

hm65teh
14-12-2010, 22:14
یه سوال
دستتون درست
گوشی داراش جواب بدن

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

rama0000
14-12-2010, 23:02
اين مشكلي كه ميگن گوشي خود به خود خاموش ميشه تا الان براي كسي اتفاق افتاده؟

بله دوست عزیز یکی از دوستای من که گرفته بود همین مشکل براش پیش اومد اتفاقا" اون وقتی گرفت که قیمتش 760 تومن بود یه روز باهاش کار کرد بعد دیدیم این مشکل رو داره صاحب مغازه گفت فلش می زنیم شاید نرم افزاری باشه ...ولی با فلش هم درست نشد براش تعویض کرد با یه دونه اکبند ......گارانتی اصلی هم نداشت

ERFANMAHAN
15-12-2010, 15:38
اين مشكل براي گوشي هاي نوكيا كه سري 2وم بودن وجود داشت نوكيا اين مشكلو تو سري هاي بعدي گفته بودش حل مي كنه دوست من 2 روز پيش يكي گرفته مشكل نداشته پس نوكيا رايت مي گفته

آخرين قيمت تو gsm 610 تومان بدون گارانتي 640 با گارانتي

كسي اخرين قيمت الاعدين رو داره؟

astaragg
15-12-2010, 15:39
دوستان کابلی سراغ دارید که یه طرف hdmi وطرف دیگه خروجی تلویزیون باشه؟اسمش رو میدونید؟

خبر اینکه واسه من بطور شدیدی خورد اسفالت و بالاش در حد دو میلیمتر رنگش رفت ولی اصلا محسوس نیست چون لایه زیریش همرنگه خودشه. ولی خدا رو شکر مشکلی پیدا نکرده.

M@hdi-B
15-12-2010, 15:56
دوستان کابلی سراغ دارید که یه طرف hdmi وطرف دیگه خروجی تلویزیون باشه؟اسمش رو میدونید؟

خبر اینکه واسه من بطور شدیدی خورد اسفالت و بالاش در حد دو میلیمتر رنگش رفت ولی اصلا محسوس نیست چون لایه زیریش همرنگه خودشه. ولی خدا رو شکر مشکلی پیدا نکرده.

من شنیده بودم خروجی تی وی بوسیله جک 3.5 میلیمتری هم داره .. یه کابل گیر بیار تست کن

amirsaeid254
15-12-2010, 17:46
یه منبع موثق می گفت که nokia care تهران تعداد 28 عدد گوشی n8 رو به علت خاموشی تعویض کرده و علت هم مرغوب نبودن ایسی چسبی گوشی است که پس مدتی شل شده و ایسی از جای خود بلند شده و گوشی خاموش می شود

The Black Dahlia
15-12-2010, 20:40
به داد n8 برسید:(لطفا)

hamidkabiri6270
15-12-2010, 23:09
16 گیگ دیگه!
البته چند گیگ هم صرف فیلم و عکس های خود گوشی شده...

نه دوست عزیز ظاهرا درایو e گوشی حجمش 14.2 گیگه (کل حجمی که میتونی ازش استفاده کنی)

mr_khodaei2008
17-12-2010, 16:55
همه گوشی ها همینطورین همه حجم که در اختیار شما نیست مقداریش را سیستم عامل گوشی میگیره

mehdi30nema
17-12-2010, 17:57
چند روزه پیش این گوشی رادیدم که با گالکسی سامسونگ پشت ویترین یه مغازه کنار هم بودند . قشنگ میشد هر دو را راحت نظاره کرد ولی انگار N8خیلی کوچیکه در مقایسه با این گوشی یا گوشی های مشابه .
من خیلی طلبه N8 شدم ولی نمیدونم چرا یه جورایی ابهت گالکسی یا حتی آیفون را نداره .

zeus_1
17-12-2010, 18:05
چند روزه پیش این گوشی رادیدم که با گالکسی سامسونگ پشت ویترین یه مغازه کنار هم بودند . قشنگ میشد هر دو را راحت نظاره کرد ولی انگار N8خیلی کوچیکه در مقایسه با این گوشی یا گوشی های مشابه .
من خیلی طلبه N8 شدم ولی نمیدونم چرا یه جورایی ابهت گالکسی یا حتی آیفون را نداره .

من هم موافقم
ابهت آیفون و گلکسی رو نداره
آیفون و گلکسی هر دو در بین 10 گجت برتر سال 2010 از نگاه مجله ی Time بودن
اگر کسی دوربین براش مهم نباشه به نظرم گلکسی انتخاب بهتری نسبت به N8 باشه.... حتی C7 هم با توجه به قیمتش انتخابی بهتری می تونه باشه
ولی دوربین N8 غیر قابل انکاره و نمی شه ازش چشم پوشی کرد

astaragg
17-12-2010, 20:08
دوربین یه طرف شما حتما با otg کار نکردید ببینید بقیه چطور تعجب میکنن.انگار دارن معجزه میبینن،حالا بگو گالکسی فلان
البته اون حرف شما هم درست ولی از اون دید desire hd خیلی از گالکسی سرتره

zeus_1
17-12-2010, 23:19
دوربین یه طرف شما حتما با otg کار نکردید ببینید بقیه چطور تعجب میکنن.انگار دارن معجزه میبینن،حالا بگو گالکسی فلان
البته اون حرف شما هم درست ولی از اون دید desire hd خیلی از گالکسی سرتره
در مورد Desire HD صد در صد باهات موافقم.... واقعا گوشی شاخیه... حتی نگاه کردنش هم لذت بخشه!!!
ولی خیلی گرونه. نزدیک به 800 تومن پولشه. قیمتش یه جورایی از رنج گوشی خارج هست و به قیمت تبلت و لپ تاپ نزدیکتره
من به شخصه تنها مشکلی که الان با خریدن N8 دارم، این خرابیه که در برخی گوشی ها دیده شده. یه ذره چشم آدم رو می ترسونه. حالا درسته گارانتی اصلی بگیری می شه بعدا عوضش کرد، ولی یه جورایی می خوره تویه ذوق آدم وقتی گوشیش خاموش بشه و دیگه روشن نشه.... من هم در این موارد کمی بد شانسم
به هر حال من تا یکی دو هفته دیکه می خرم N8 رو. چون دوربینش رو لازم دارم واقعا... وشاید تا اون موقع گوشی خراب ها کمتر بشه . قیمت هم کمی افت کنه

astaragg
18-12-2010, 07:18
در مورده دوربین گفتی بزار یه چیزی بگم،دو روز پیش می خواستیم واسه نشریه دانشگاه عکس بگیریم یکی از دوستان دوربین عکاسی سونی اورده بود 14 مگا،عکسا رو گرفت گفتم بیا با گوشی منم عکس بگیر که شروع کرد به مسخره کردن .کار بجایی کشید که قرار شد بره تو کامپیوتر اونا مقایسه کنه بعد بهم بگه که فعلا ازش خبری نیست..........:31:
یا یه چیز دیگه مجله pix افریقای جنوبی عکس کاوره مجله رو با ان8 گرفتن دیگه خودت حسابشو بکن........

در مورده اون اشکال من که بدون گارانتی 790 گرفتم بیشتر باید نگران باشم نه؟:31:

rama0000
18-12-2010, 10:58
در مورد Desire HD صد در صد باهات موافقم.... واقعا گوشی شاخیه... حتی نگاه کردنش هم لذت بخشه!!!
ولی خیلی گرونه. نزدیک به 800 تومن پولشه. قیمتش یه جورایی از رنج گوشی خارج هست و به قیمت تبلت و لپ تاپ نزدیکتره
من به شخصه تنها مشکلی که الان با خریدن N8 دارم، این خرابیه که در برخی گوشی ها دیده شده. یه ذره چشم آدم رو می ترسونه. حالا درسته گارانتی اصلی بگیری می شه بعدا عوضش کرد، ولی یه جورایی می خوره تویه ذوق آدم وقتی گوشیش خاموش بشه و دیگه روشن نشه.... من هم در این موارد کمی بد شانسم
به هر حال من تا یکی دو هفته دیکه می خرم N8 رو. چون دوربینش رو لازم دارم واقعا... وشاید تا اون موقع گوشی خراب ها کمتر بشه . قیمت هم کمی افت کنه

دوست عزیز فکر نکنم مشکلی داشته باشی چون دوست من بدون گارانتی خریده بود مغازه داره براش عوض کرد البته اون گاهی وقتا روشن هم میشد ولی دوباره هنگ میکرد و خاموش میشد و دیگه شانسی بود که یه دقیقه دیگه روشن بشه یه ده ساعت دیگه ....ولی واقعا" دوربینش لنگه نداره تا آخرین درجه زوم دیجیتال هم بری تو فیلم برداری خبری از افت کیفیت تصویر نیست .....

N0 8
19-12-2010, 16:14
.....كشف.....
دوستان يه چيز جالب كشف كردم......
ولي خداييش اگه جالب بود امتياز و تشكر فراموش نشه.:46: