PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

hamidkabiri6270
28-10-2010, 20:28
صداش مانند x6 یا 5800 هست یا نه و مانند کدام گوشیه بلند هست یا نه و بدنش خش بر می داره یا نه ؟:10:
چه رنگش رو خریدی آیا رنگ هاش یک قیمته یا اختلاف داره قیمت و آیا دوستان 8 گیگش هم بازار میاد ؟

سلام

یکی از دوستان که با گوشی کار کرده صداش را با گوشی های دیگه مقایسه کرده.صدای داخل هندزفری معادل صدای گوشی های ان 86 و آی 8910 و 5800هست :

امروز بیشتر از 1ساعت با گوشی کار کردم
باهاش حال کردم سرعتش عالی بود تاچش هم خوب بود-اگه بخوام به تاچ امتیاز بدم:
خازنی اپل:100
خازنی ان8:90
خازنی بقیه گوشیها:80
مقاومتی بقیه گوشیها:40

ولی تاچش تقریبا در حد تاچ اپل بود
البته 1مشکل کوچیک:lcd زیری با lcd رویی یکم فاصله داشت---که کمی تو چشم میزد

صدای هندزفیری هم مثل 86و5800- یا 3درجه از اپل و 96کمتر---برای خیلی ها این مقدار کمه-ولی برای من که کافیه

صدای اسپیکرش عالی بود-دو سوم 5800ولی اسپیکرش 1عیب خیلی خفن داره:
وقتی روی 1سطح صاف،مثل میز یا ....... میذاری صدا خفه میکنه

عکسش خوب بود-فیلمبرداری هم خوب بود
(البته در حد این همه تعریف نبود-ولی واقعا بهترین در موبایل همینه دیگه)

انواع فرمت را هم باهاش پخش کردم:divx,avi را راحت پخش کرد--جلو و عقب هم راحت میرفت
ولی فرمت mkv را در حین جلو و عقب زدن 1ثانیه عقب میافتاد تا پخش کنه
(البته فیلمها خیلی سنگین بود)

چند بازی سنگین و گالری و....... را باز گذاشتم تا سرعت را ببینم:
واقعا خوب بود--افت سرعت داشت--ولی خیلی کم--که این هم طبیعیه

با تشکر زیاد از جابر دوست خوبم در سایت موبایلستان

مقایسه صفحه نمایش htc desire و nokia n8 توسط دوست خوبم در سایت موبایلستان mehrdad-ati که با گوشی خودش این مقایسه را انجام داده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 88989a73a1e26b4g.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 161ad11f6672a14g.jpg

amir200812
28-10-2010, 21:15
دوستان کسی خبر داره bitrate فیلم برداری این گوشی چقدره؟
کسی از Bitrate فیلمبرداری این گوشی خبر نداره!؟

t2download
28-10-2010, 23:18
8 گيگ كه نداره بعد چقدر از اين دوسامون انتظار بيجا داري بابا 1 روز كه بيشتر نيست گوشي را خريده از كجا بدونه بدنش خش بر ميداره يا نه يا صداش شبيه كدوم گوشيه شايد با ايكس 6 و 5800 كار نكرده باشه

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

از دوستاني كه خريدن ايا كسي اين قابليت كه تلوزيون را لمسي ميكنه را امتحان كرده ؟ خوبه يا نه ؟
دوست من امکان نداره تلویزیون رو لمسی کنه .:31:

دوستان قیمت این گوشی در سایت آمازون و گرون ترین رنگش سبز هست نه مشکی :8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

astaragg
28-10-2010, 23:39
دوست من امکان نداره تلویزیون رو لمسی کنه .:31:

چرا عزیز امکان چیه!مگه کلیپشو ندیدی؟ این یه نرم افزار می خواد که نوکیا داره روش کار میکنه البته با همکاریه یه شرکت دیگه.
Plug and Touch اسم این ویژگیه که خوشبختانه ان8 اونو داره.
تو این روش دوریبن حرکت دست شما رو دنبال میکنه و به وسیله ی کابل hdmi اطلاعاتو به صفحه منتقل میکنه

Honradez
29-10-2010, 10:27
سلام.

کسي خبري از C6-01 نداره؟

کي قراره بياد و قيمتش رو چند پيش بيني ميکنيد؟

hamidkabiri6270
29-10-2010, 12:27
مقایسه عکس های نوکیا ان 8 و نوکیا ان 86:عکسها در شب و بدون فلاش گرفته شده است:

با تشکر از دوست خوبم mehrdad-ati در سایت موبایلستان :

n8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2826d80e420b9a4g.jpg

n86

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6587ac003e92124g.jpg

n8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aa96f5ca7451c04g.jpg

n86

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c596385e6cb07e4g.jpg

لینک عکس ها با سایز اصلی:

Aino -peyman
29-10-2010, 12:44
بعضی ها چقدر برا خرید گوشی عجله دارنا:19: خب بذار یه هفته از اومدنش بگذره بعدا

تا وارد مغازه شد 800000 تومان پولشو داد خرید

:27:

ahmadabadi_m
29-10-2010, 15:44
یکی از بچه ها که گوشی رو تازه گرفته تو موبایلستان گفته که گوشیش روشن میشه ولی تصویر نمی ده .:18::41::18::41:
هارد ریست هم کرده، فلش هم جواب نداده من یکمی از این خبر شاکی شدم .:19:
گوشی با این همه سر و صدا بااین قیمت اومده بعد آدم نگرفته یه همچین مشکلی براش پیش بیاد تاسف آوره.حالا اگه یه کم کند باشه یا عکسش مشکل داشته باشه یا .... خوب نرم افزاریه و با ابدیت درست شدنیه ولی این مشکل برای یه گوشی نو ...:19:

amir200812
29-10-2010, 18:38
کسی از Bitrate فیلمبرداری این گوشی خبر نداره!؟
یعنی کسی خبر نداره؟

matin350
29-10-2010, 20:04
یعنی کسی خبر نداره؟

دوست عزیز بیت ریت ارائه شده در یک سمپل N8 بصورت زیر نمایش داده شده، نمیدونم منظورتون همینه یا نه!

Bit rate : 21.9 Mbps

مشخصات ویدئو: 720*1280
مدت زمان: 1MIN
حجم: 168MB

mameli22
29-10-2010, 20:06
چرا عزیز امکان چیه!مگه کلیپشو ندیدی؟ این یه نرم افزار می خواد که نوکیا داره روش کار میکنه البته با همکاریه یه شرکت دیگه.
Plug and Touch اسم این ویژگیه که خوشبختانه ان8 اونو داره.
تو این روش دوریبن حرکت دست شما رو دنبال میکنه و به وسیله ی کابل hdmi اطلاعاتو به صفحه منتقل میکنه

عزیز جان من یه جا خوندم که این حرکت عملی نیست و تو فیلمی که گرفته شده یه نفر داره با گوشی کار میکنه و یه نفر دستش رو به طرف تلوزیون میبره ، هماهنگ با هم یه حرکت رو انجام میدن ما احساس میکنیم داره صفحه نمایش رو لمس میکنه ، اگه این از ویژگی هاش بود یه ویژگیه خیلی بزرگ بود و همه جا بهش اشاره میشد ولی میبینیم که نه سایت اصلی نوکیا و نه هیچ سایت دیگه ای به همچین چیزی اشاره نکردن .

astaragg
29-10-2010, 21:06
عزیز جان من یه جا خوندم که این حرکت عملی نیست و تو فیلمی که گرفته شده یه نفر داره با گوشی کار میکنه و یه نفر دستش رو به طرف تلوزیون میبره ، هماهنگ با هم یه حرکت رو انجام میدن ما احساس میکنیم داره صفحه نمایش رو لمس میکنه ، اگه این از ویژگی هاش بود یه ویژگیه خیلی بزرگ بود و همه جا بهش اشاره میشد ولی میبینیم که نه سایت اصلی نوکیا و نه هیچ سایت دیگه ای به همچین چیزی اشاره نکردن .

عزیز من کلیپ کامل اینو دارم اگه قانع نشدی برات اپ میکنم.
اولش من شک داشتم چون تو کلیپی که یکی از بروبکس گذاشته بود گوشی دیده نمی شد
ولی بعد از اینکه از انجمن نتونستم اطلاعات بیشتری بگیرم خودم رفتم دنبالش.
شک نکن که واقعیت داره.اینکه ازش حرفی نمیزنن به خاطره اینه که اصلا این فناوری واسه ان8 به طور خاص نی
ولی البته ان8 این قابلیت داره.

amirsaeid254
29-10-2010, 22:43
قیمت دبی 600 تومان بدون گارانتی
به نظر شما بگیرم
مشکل انلاک نداره؟؟؟

ghadamgahy
30-10-2010, 09:25
سلام
اینکه فقط بعضی پسوندهای فیلم رو نمایش میده دست آدمو نمیبنده؟
یه جا خوندم فقط divx و یکی دوتا پسوند دیگه رو میخونه
آیا احتمال داره تو آپدیتهای بعدی پسوندهای دیگه ای رو هم اضافه کنند؟
یا مثلاً باید قید mpegو dat و اینها رو بزنیم؟

ali racer
30-10-2010, 12:13
یه خبر خوب برای ان8 داران و کلیه گوشی های مبتنی بر سیمبین^3

همون طوری که شایع شده بود qt فقط برای برنامه های ساده و متنی کاربرد داشت
نه اپلیکیشن های مهم و عمده

در مورد کیو تی تو نوکیا بلاگ خوندم که اکثر سورس های اپلیکشن های سیمبین رو باهاش
نوشتن:20:
و از از لحاظ کارایی تو سطح بالاییه

ضمن این که تاریخ معرفی تا ریلیز محصولات میی گو هم خیلی کمه(تاکید مدیریت جدیده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
30-10-2010, 14:12
N8 آپدیت شد.
هر چند این آپدیت برای فرم ویر نیست ولی تو پایداری نرم افزار های گوشی خیلی موثر خواهد بود.

matin350
30-10-2010, 14:23
دوستان رنگ آبی مشاهده شده؟

بنده یه آبی و یه سبز میخوام:20: رنگ سبز رو که دیدم ولی شخصاً آبی ندیدم.

matin350
30-10-2010, 15:16

شک نکن که واقعیت داره.اینکه ازش حرفی نمیزنن به خاطره اینه که اصلا این فناوری واسه ان8 به طور خاص نی

دوستان چند وقت پیش یه طرحی ارائه شد که به عنوان حس ششم نامگذاری شد، بطوری که حرکات دست توسط دوربین حس میشد و با کمی تغییرات توسط یه پروژکتور به صفحه روبرو منتقل میشد... تقریباً کلیپی که در مورد N8 دیدیم از همین طرح پیروی میکنه و اگه عملی باشه جای تعجب نیست.

لینک زیر کاملاً بیانگر همان طرح با نام حس ششم میباشد، ملاحظه فرمایید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_khodaei2008
30-10-2010, 18:26
حالا اخرش گوشي اين قابليت را داره و از كسايي كه گوشي را دارن كشي تونسته باهاش كار كنه ؟

mameli22
31-10-2010, 00:10
بچه های عزیز به نظر من بهتره از دوست عزیزمون که در صفحات قبل اعلام کرده بود گوشی رو خریده خواهش کنیم که این تکنولوژی رو تست کنه و به بقیه هم بگه یا اگه ایشون قبول نکرد از مسئولان بخش فنی همین سایت یا GSM خواهش کنیم که یه گزارش بدن ، نظر شما چیه ؟ :11:

mameli22
31-10-2010, 00:20
دوستان چند وقت پیش یه طرحی ارائه شد که به عنوان حس ششم نامگذاری شد، بطوری که حرکات دست توسط دوربین حس میشد و با کمی تغییرات توسط یه پروژکتور به صفحه روبرو منتقل میشد... تقریباً کلیپی که در مورد N8 دیدیم از همین طرح پیروی میکنه و اگه عملی باشه جای تعجب نیست.

لینک زیر کاملاً بیانگر همان طرح با نام حس ششم میباشد، ملاحظه فرمایید:

دوست عزیز البته این کلیپ یکم حالت تخیلی بود . کسی از بچه ها چنین دستگاهی دیده که قابلیت شناسایی همه چیز و همه کس رو داشته باشه و آنلاین همه نوع اطلاعاتی رو نمایش بده ؟ و آیا تا بحال معرفی شده ؟

---------- Post added at 02:20 AM ---------- Previous post was at 02:17 AM ----------

خوب اگه قرار باشه با لمس LCD یا مانیتور تغییرات در گوشی هم مشاهده بشه باید اونا هم لمسی باشن ، و اگه به قول شما یه دوربین حرکت دست رو دنبال میکنه این دوربین کجاست ؟
همون دوربینه N8 هستش یا به صورت وب کم روی LCD نصب میشه و از اونجا به گوشی ؟؟؟؟

mameli22
31-10-2010, 00:30
ضمنن همه ی بچه ها یه خبر خوب اگه کسی 700 تا 800 کنار گذاشته واسه N8 یه سر به این آگهی ها بزنه

اینم N8 تقلبی ، هنوز نیومده نامردا زودی کوپ زدن !!!!

astaragg
31-10-2010, 07:44
خوب اگه قرار باشه با لمس LCD یا مانیتور تغییرات در گوشی هم مشاهده بشه باید اونا هم لمسی باشن ، و اگه به قول شما یه دوربین حرکت دست رو دنبال میکنه این دوربین کجاست ؟
همون دوربینه N8 هستش یا به صورت وب کم روی LCD نصب میشه و از اونجا به گوشی ؟؟؟؟

نه عزیز این چیزایی که میبینی تخیلات نیست.اینا میشه گفت اخرین دستاوردایی هستند که اجازه ی عرضه به عموم دارند پیدا میکنند.اون دوربین هم همون دوربین اصلیه خودشه به نظرت تشخیص لبخند از تشخیص حرکت دست اسونتره؟
این چیزیی که دوستمون معرفی کردن با اونی که من توضیح دادم کاملا فرق دارند.البته این خیلی تخصصی تر بود،واسه نوکیا 4تا حرکت بییشتر تشخیص نمیده!:20:

hoha881
31-10-2010, 09:59
این که همچین کاری نیست.
فقط به بحث نرم افزاری مربوط میشه.که از پردازش تصویر استفاده میکنه.
ولی فکر نکنم با سی پی یو n8 بشه از این کارا کرد.
و تقلیدی از کینکت xbox 360 هست.که قراره به همین زودیا بیاد.کینکت یک دوربین هست که می زارن کنار xbox تا بتونن بازی های خاص خودش رو بدون هیچ دسته ای و فقط با حرکت بدن انجام بدن.البته میگن حتی حرف هم میتونی با هاش بزنی.در کل که چیز خوفیه.

amirfeshfeshe
31-10-2010, 12:07
دیروز من جمهوری فنلاندیشو قیمت گرفتم 870

amirfeshfeshe
31-10-2010, 12:10
دیروز فنلاندیشو قیمت گرفتم 870

ghadamgahy
31-10-2010, 12:23
سلام
این نوشته خطاب به ادمین عزیز هست
میشه لطفاً توضیح بدید پست قبلی من چرا نمایش عمومی نشد؟
پیغامهای خصوصیم رو هم چک میکنم

*M!L4D*
31-10-2010, 13:04
ولی فکر نکنم با سی پی یو n8 بشه از این کارا کرد.
کلیپشو مگه ندیدی ؟

ali_power42
31-10-2010, 13:48
لینک زیر مربوط به مشکل dead شدن در n8 هست که چند نفری گزارش کردن.
بنظر من تمام پستهای dead شدن و شکایت داشتن در این لینک احتمالا از طرف یکی دو نفر فرستاده شده چون تعداد پستهاشون 2-3 یا در همین حدود هست البته مسلما این دلیل موجهی نیست ولی میشه گفت کمی مشکوکه
یک نفر هم بود که میگفت در طی 3 روز چند بار به این مشکل خورده ولی چند ساعت گوشیو گذاشته کنار و بعد با ریست 8 ثانیه و یا فشردن چند دکمه همزمان تونسته گوشیو روشن کنه و بلافاصله اپدیتش کرده و از اون موقع هیچ مشکلی نداره
به هر حال برای جلوگیری از مشکلات احتمالی حتما قبل از نصب هرگونه برنامه و...گوشیو اپدیت کنید و مهم هم نیست که اپدیت جدید امده یا نه فقط کافیه reinstal کنید تا خیالتون راحت بشه.
البته ظاهرا یک اپدیت هم امده
حتی اگه قصد ریختن برنامه هم ندارید اپدیت کنید

alimara
31-10-2010, 14:47
ولی به نظر من چون خودم دارمش . زیاد رو صدای این گوشی حساب نکنین . اسپیکرش هم خیلی بد جائیه ! ولی در کل عالبه ! نمره 9 از 10 بهش میدم من

amirfeshfeshe
31-10-2010, 14:57
من توی جمهوری فنلانیشو قیمت گرفتم 8700 چینیشم 790

این قیمتا مال دیروزه درضمن فنلاندیشو تو دستم گرفتم زیرش لیزری حک شده بود

astaragg
31-10-2010, 15:08
ولی به نظر من چون خودم دارمش . زیاد رو صدای این گوشی حساب نکنین . اسپیکرش هم خیلی بد جائیه ! ولی در کل عالبه ! نمره 9 از 10 بهش میدم من

برنامه های ورژنای پایینترو راحت میشه روش نصب کرد؟وقتی خریدی از وسایل جعبش چیزی کم نبود؟
تاحالا فلاش های مختلف رو روش امتحان کردی؟سرعت انتقالش خوبه؟
ممنون میشم جواب بدی:11:

ghadamgahy
31-10-2010, 17:16
برای انواع ویدئوهایی که پشتیبانی میکنه سوال کرده بودم
گویا راجع به پسوندهای مختلف محدودیت داره
آیا پسوندهایی مثل mpeg, mp4, 3gp رو پشتیبانی میکنه؟
اگر نمیکنه این احتمال وجود داره که توی آپدیتهای بعدی ساپورت کنه؟
ادمین عزیز هم لطفا پستها رو زودتر کانفیرم کنه من همین سوال رو توی صفحه 27 پرسیدم اما فکر کنم چون دیر نمایش داده شد کسی جواب نداد

pedram325
31-10-2010, 17:54
واقعا چقدر حرفهای ضد و نقیض در مورد این گوشی شنیدیم. چه در سایتهای خارجی و چه در سایتهای ایرانی. دیوونه کننده است. کسی اینجا این گوشیو نخریده؟ عجیبه. همیشه تعداد بچه هایی که گوشی رو زود میخریدند زیاد بود و میومدند از تجربیاتشون می گفتند.
لطفا اگر کسی این گوشی رو داره بیاد صادقانه بگه تجربیاتشو. نه تخریب کنه ته تعریف.

mr_khodaei2008
31-10-2010, 18:04
راستی دوستان الان تو ایران ما فنلاندیش هم هست الصلا از کجا باید فهمید اصل فنلانده یا چین ؟

ایا رو چینیهاش نوشته شده made in china یا فنلاند ؟

alimara
31-10-2010, 19:58
برنامه های ورژنای پایینترو راحت میشه روش نصب کرد؟وقتی خریدی از وسایل جعبش چیزی کم نبود؟
تاحالا فلاش های مختلف رو روش امتحان کردی؟سرعت انتقالش خوبه؟
ممنون میشم جواب بدی:11:
برنامه های ورژن پایینتر راحت روش نصب میشن . وسایل جعبش هم کامل بود . سیدی نداشت ولی ovi suite آخرین ورژن تو حافظه گوشی هست . یه فلش داشتم روش امتحان کردم جواب داد . خوب بود. سوال دیگه ای داشتین در خدمتم . تا اونجایی که بدونم البته :31:

Help118
31-10-2010, 23:35
چند وقت پیش تو سایت رسمی نوکیای ایران farsi.nokia.com یا همون persian.nokia.com نوشته بود که آدرس ایمیلتون رو وارد کنید تا ورود این گوشی به کشور توسط نوکیا رو بهتون اطلاع دهیم ولی افسوس و دریغ که این کار انجام نشد وایمیلی ارسال نشد لااقل برای من!

astaragg
01-11-2010, 08:02
برای انواع ویدئوهایی که پشتیبانی میکنه سوال کرده بودم
گویا راجع به پسوندهای مختلف محدودیت داره
آیا پسوندهایی مثل mpeg, mp4, 3gp رو پشتیبانی میکنه؟

n70 من این دوتا پسوندی که گفتیه پشتیبانی میکنه:31:
زیاد ان8 رو دسته کم گرفتی....

ghasem13
01-11-2010, 08:26
n70 من این دوتا پسوندی که گفتیه پشتیبانی میکنه:31:
زیاد ان8 رو دسته کم گرفتی....

کاملا درسته !
من هم با ان 72 و نرم افزار کور پلیر هم دایویکس هم mkv رو تو گوشی پخش می کنم.

amirfeshfeshe
01-11-2010, 12:54
راستی دوستان الان تو ایران ما فنلاندیش هم هست الصلا از کجا باید فهمید اصل فنلانده یا چین ؟

بله فنلادیشم هست وزیر هردوش -- شده ساخت فنلاند وساخت چین

pedram325
01-11-2010, 13:12
برنامه های ورژن پایینتر راحت روش نصب میشن . وسایل جعبش هم کامل بود . سیدی نداشت ولی ovi suite آخرین ورژن تو حافظه گوشی هست . یه فلش داشتم روش امتحان کردم جواب داد . خوب بود. سوال دیگه ای داشتین در خدمتم . تا اونجایی که بدونم البته :31:

سوال خاصی من ندارم اما لطفا اگه میشه چند تا عکس با کیفیت باهاش بگیر بذار اینجا تا کیفیت واقعی دوربینشو ببینیم. ممنون

Lord007
01-11-2010, 17:29
مقایسه بسیار جالب بین فیلم برداری N8 و Iphone 4 به طور همزمان.صدای فیلم برداری رو هم مقایسه می کنه.امیدوارم تکراری نباشه.

mr_khodaei2008
01-11-2010, 18:03
راستی دوستان الان تو ایران ما فنلاندیش هم هست اصلا از کجا باید فهمید اصل فنلانده یا چین ؟

كسي جوابي نداره

انهايي كه خريدين رو گوشيتون چي نوشته

alimara
01-11-2010, 20:39
سوال خاصی من ندارم اما لطفا اگه میشه چند تا عکس با کیفیت باهاش بگیر بذار اینجا تا کیفیت واقعی دوربینشو ببینیم. ممنون
من سرعتم خیلی پایینه نمیتونم عکس بزارم ولی عکسهاش واقعا خوب و با کیفیته ! عالیه ...:8: و حجمش هم حدود 2 مگابایت میشه 12 مگا پیکسل

ali racer
01-11-2010, 21:35
كسي جوابي نداره

انهايي كه خريدين رو گوشيتون چي نوشته

بله چینی ها نوشته چین
و فنلاندی ها نوشته فنلاند
اینم عکس گوشی مهرداد تو موبایلستان

Lord007
01-11-2010, 22:57
مقایسه بسیار جالب بین فیلم برداری N8 و Iphone 4 به طور همزمان.صدای فیلم برداری رو هم مقایسه می کنه.امیدوارم تکراری نباشه.

آقا این ویدیو رو حتما ببینید.علارغم اینکه هر دو گوشی HD فیلم میگیرند و ظاهرا نباید تفاوت محسوسی وجود داشته باشه ولی N8 واقعا سرتره.حتی توی ضبط صدا حین فیلم برداری.

ali_power42
01-11-2010, 23:46
امروز از نمایندگی مرکزی اتصالات اینترناشنال قیمت گرفتم:
نوکیا n8 با گارانتی اصلی 12 ماهه نوکیا + بیمه سامان 920 هزار تومان

Help118
02-11-2010, 01:39
بله چینی ها نوشته چین
و فنلاندی ها نوشته فنلاند
اینم عکس گوشی مهرداد تو موبایلستان

بله فنلادیشم هست وزیر هردوش -- شده ساخت فنلاند وساخت چین

1.میشه تو بازار ایران با گارانتی اصلی ساخت فنلاند هم سفارش داد یا خریداری کرد؟ کسی بره سوال کنه از نمایندگی بی زحمت
2.فنلاندی هاش فکر کنم که قاچاقی باور بازار شدن نه؟ فارسی هم اصولا نباید داشته باشند و باید تغیر پروداکت کد داد و فریم ویر کرد (البته فقط فرضیه هستش)
3.از نظر مونتاژ اصولا و قائدتا نباید ساخت چین و فنلاند باهم فرق داشته باشه چون خط تولید فنلاند تو چین داره این گوشی ها رو می سازه با همون متخصصیان فقط واسه اینکه قیمت تمام شده گوشی کمتر بیاد (البته اینم جای شک داره) ولی چون نوکیا معتبره و هیچ وقت کاری نمیکنه که حیثیت و کیفیت نام تجاری و محصولاتش زیر سوال بره صدردصد ساخت چین ها تایید شده و کیفیتشون همونیه که تو فنلاند زده میشه ولی به نظر من نوکیا با نام فنلاند شناخته شده و به آدم روحیه خوبی میده
4.دوستانی که خریدن چرا اینقده خساست به خرج می دن؟ یکم عکسهای بیشتری بزارن یکم تست های بیشتر انجام بدن توضیحات کافی بدن اجمالی حرف زدن زیاد تو کار بروبکس تخصی انجمن نیستش! :31:
5.ممنون

astaragg
02-11-2010, 09:22
بروبکس به این اگهی هم یه نگاهی بندازید.البته خود من نمی تونم اطمینان کنم

alimara
02-11-2010, 14:54
عکس دومیه گوشیه منه

Help118
02-11-2010, 15:17
بروبکس به این اگهی هم یه نگاهی بندازید.البته خود من نمی تونم اطمینان کنم

حالا چرا هر 3 تاش هم دست دومه؟ مدت زیادی هم نیست که این گوشی تو بازار جهانی ریلیز شده چه زود از انگلیسی به دستش رسید و چه زود دست دوم شد:31:
کجاش شک شما رو برانگیخته؟قیمت هر دونه رو نوشته 750 تومن

N0 8
02-11-2010, 17:18
کسی از بروبکس قیمت امروز و داره ؟:41:

astaragg
02-11-2010, 18:05
حالا چرا هر 3 تاش هم دست دومه؟ مدت زیادی هم نیست که این گوشی تو بازار جهانی ریلیز شده چه زود از انگلیسی به دستش رسید و چه زود دست دوم شد:31:

ببین عجله می کنی:41: نوشته هر سه تا اک.از انگلیس واسش اوردن:31:

John Cena723
02-11-2010, 18:35
دوستان به نظرتون تا دو سه ماه دیگه قیمت این گوشی به 500 یا 500و خورده ای می رسه؟ اگر نه حداقل تا کی به این قیمت می رسه؟

matin350
02-11-2010, 20:32
یه آگهی فروش چند صفحه پیش یکی از دوستان داده بود که قیمت فروش 740 بود... بنده بهش ایمیل زدم گفت باید پول واریز بشه... خلاصه بعد از کلی ایمیل بازی نشد که معامله بشه و نکته جالب اینجاست که در آخرین ایمیل گفت این قیمت واسه خریدهای قدیمیمه و هفته دیگه با قیمت 530 میرسه دستم و میفروشم!!! البته در مورد این قیمت ازش جواب خواستم و اگه خبری شد میگم خدمتتون.
این آقا در ازمیر ترکیه ساکن هستند... البته به گفته خودشون و گوشیها هم چینی هست.

hzma
02-11-2010, 23:09
یه آگهی فروش چند صفحه پیش یکی از دوستان داده بود که قیمت فروش 740 بود... بنده بهش ایمیل زدم گفت باید پول واریز بشه... خلاصه بعد از کلی ایمیل بازی نشد که معامله بشه و نکته جالب اینجاست که در آخرین ایمیل گفت این قیمت واسه خریدهای قدیمیمه و هفته دیگه با قیمت 530 میرسه دستم و میفروشم!!! البته در مورد این قیمت ازش جواب خواستم و اگه خبری شد میگم خدمتتون.
این آقا در ازمیر ترکیه ساکن هستند... البته به گفته خودشون و گوشیها هم چینی هست.

بنده هم از طریق میل با ایشون تماس داشتیم و همن ها رو گفت در ضمن گفت اگه می خوای پول رو به حساب ریز و با پست TNT با هزینه 20 هزار تونم برات میفرسم .
دیدم اینجا 790 گیر میاد چه کاری به خاطر 30 تومن 740 رو خدایی نکرده به باد بدم . تازه نمیدونم چی میفرسه.:5:

hzma
02-11-2010, 23:21

من با ایشون هم تماس گرفتم :31: ( چه کنم که دنبال اینم که با کمترین هزینه بهترین رو بخرم)
گفت گوشی اکبند هست ( نه دست دو ، نمی دونم چرا تو اون اگهی دست دو زده بود!!)
گفت حیقیت نمیدونم کجایی !! گفت باهام تماس بگیر تا بهت بگم که من وقت نکردن بهش زنگ بزنم
ولی خدایی قیمتش بد نیست :46:

اینم یه نگاهی بندازید

ghadamgahy
03-11-2010, 08:49
من دیروز تو پاساژ هفت حوض یکی دیدم، طرف یه طوری گذاشته بود که تهش خونده بشه و نوشته بود فنلاند. اینو برا دوستانی نوشتم که دنبال فنلاندی میگردن.
البته اینکه اصل بود یا استوک بود یا تقلبی یا هرچی رو نمیدونم. قیمتش هم گفت 900

mr_khodaei2008
03-11-2010, 18:14
الب اینجاست که در آخرین ایمیل گفت این قیمت واسه خریدهای قدیمیمه و هفته دیگه با قیمت 530 میرسه دستم و میفروشم!!! البته در مورد این قیمت ازش جواب خواستم و اگه خبری شد میگم خدمتتون.

جالبه 530 تومن

شاید یه کلکی تو کارش باشه ولی اگه ازش خبری شد لطفا به ما هم بگو .

astaragg
03-11-2010, 18:35
وقتی تو امریکا و انگلیس 549 دلاره چطور می خواد 530 به شما بده؟

Honradez
03-11-2010, 19:21
نوکيا C6-01 هم ظاهرا ريليز شد. (اگه خبرم تکراريه ببخشيد)

البته قيمت پيش بيني شده‌اش 260 يورو بود که انگار با قيمت 350 يورو گذاشتنش!

+ قسمت عجيب قضيه اينجاست که درواقع هم قيمت Nokia C7 ميشه که در چند مورد بهتر از C6-01 ئه.

matin350
03-11-2010, 20:52
جالبه 530 تومن

شاید یه کلکی تو کارش باشه ولی اگه ازش خبری شد لطفا به ما هم بگو .

وقتی تو امریکا و انگلیس 549 دلاره چطور می خواد 530 به شما بده؟

والا فعلاً که همچین جوابی داده و میگه قیمت جهانی افت کرده... اینجوری که میگه تمام رنگها موجوده و هیچ تفاوت قیمتی نداره!

astaragg
03-11-2010, 21:08
اتفاقا gsmarena زده نزدیک 370 یورو قبلا 337 یورو بود.

nafe-bandar
03-11-2010, 22:18
قیمت جدید توی دبی 2470 درهم که برابر با تقریبا 725 هزار تومن میشه با گارانتی...
حالا نمی دونم قضیه ش چی چی بود من شماره نمایندگی دوبی رو از سایت نوکیا برداشتم و دادم آشنا از دبی زنگ بزنه
بعدش اون نمایندگی گفته ما پخش عمده ایم و تکی نداریم، شماره یه فروشگاه میده بهش
صاحب فروشگاه هم میگه چینی هاش با فنلاندی هاش فرقی نداره و همه گوشی های موجود اونجا چینیه!
ولی چند صفحه پیش یکی از دوستان یه عکس گذاشت که زده بود مید ان فنلاند!!!
چیکار کنیم............!؟!؟!؟؟!

Help118
03-11-2010, 23:00
دوستانی که این گوشی رو خریدن اظهار نظر کرده اند که وقتی گوشی روی سطح صاف مثل میز قرار داده میشه صدای بلندگو خفه می شه! و جوری طراحی شده که شیارهای بلندگو هم سطح در مماس با سطح قرار می گیره! انگار این گوشی یکم ضخیم تر و بزرگتر از اونیه که تو عکسها دیده میشده!

ha7ab
03-11-2010, 23:35
سلام
کسی میدونه فروشگاه رسمی نوکیا کجاست ؟

Lord007
04-11-2010, 01:53
پدرام جان من با 8910 خودم که سیمبین قدیمی نسبت به نسخه ان8 استفاده میکنه هر دو ماه یکبار هم شاهد هنگ نیستم
و فکر هم نمیکنم که ان8 حداقل تو این زمینه مشکل داشته باشه

اما تا وقتی که کسی از بچه های خودمون نخره و امتحانش رو پس نده
نمیشه 100درصد اعتماد کرد به این ویدئو ها
چه در تعریف و تجمید از یه گوشی و چه در ذکر معایبش

ضمن این که دیروز تو علا الدین 1میلیون 70 شده بود ان8 !

علی جان درست میگی.کاش خودت یدونه بگیری یه بررسی کامل بکنیش :31:
ویدیو ها هم همونطور که میگی می تونه مغرضانه باشه و نمیشه بهشون اعتماد کرد.
یه ویدیو هست توی یوتوب فیلم برداری ان 8 و آی فون 4 رو مقایسه کرده.اگه واقعی باشه(که فکر کنم هست)واقعا باید به نوکیا آفرین گفت ان 8 هم توی صدا هم توی تصویر به طور محسوسی از ایفون 4 بهتر فیلم میگیره.
لینکش اینجاست :

ghasem13
04-11-2010, 09:07
علی جان درست میگی.کاش خودت یدونه بگیری یه بررسی کامل بکنیش :31:
ویدیو ها هم همونطور که میگی می تونه مغرضانه باشه و نمیشه بهشون اعتماد کرد.
یه ویدیو هست توی یوتوب فیلم برداری ان 8 و آی فون 4 رو مقایسه کرده.اگه واقعی باشه(که فکر کنم هست)واقعا باید به نوکیا آفرین گفت ان 8 هم توی صدا هم توی تصویر به طور محسوسی از ایفون 4 بهتر فیلم میگیره.
لینکش اینجاست :

با توجه به امکانات کاملی که ان 8 در زمینه دورببین داره(چه عکس یا فیلم) فکر نمی کنم در این مورد بحثی باشه و این دو رو نمیشه با هم مقایسه کرد.

Citrix Systems
04-11-2010, 09:16
سلام من دوستم گوشیو از نمایندگی اتصالات توی بازار موبایل خرید 970 تومن ! گوشیه خیلی بزرگیه ! خیلی دکله !

hzma
04-11-2010, 17:11
سلام من دوستم گوشیو از نمایندگی اتصالات توی بازار موبایل خرید 970 تومن ! گوشیه خیلی بزرگیه ! خیلی دکله !

تو کتش کردن حسابی !!!! تو علائدین با گارانتی 12 ماهه نوکیا 920 میدن

Lord007
04-11-2010, 17:47
با توجه به امکانات کاملی که ان 8 در زمینه دورببین داره(چه عکس یا فیلم) فکر نمی کنم در این مورد بحثی باشه و این دو رو نمیشه با هم مقایسه کرد.
چرا نمیشه مقایسه کرد؟هم ان 8 هم iphone 4 می توتنن با کیفیت HD و 30 فریم در ثانیه فیلم بگیرند بنابراین نباید تفاوت محسوسی بین فیلمبرداری این دو باشه.

mr_khodaei2008
04-11-2010, 18:20
صاحب فروشگاه هم میگه چینی هاش با فنلاندی هاش فرقی نداره و همه گوشی های موجود اونجا چینیه!
ولی چند صفحه پیش یکی از دوستان یه عکس گذاشت که زده بود مید ان فنلاند!!!
چیکار کنیم............!؟!؟!؟؟!

دوست عزيز
من قبل اينكه بياد يه همچين پيش بيني براش ميكردم ميدونستم وقتي مياد ما دغدغه داريم برا فنلانديش و چيني
ميري يه مغازه ميگه من فنلاندي اصل دارم فلان قيمت ميري يه جا ديگه اون ميگه من چيني دارم و فنلاندي اصلا نيست و فرقيم نميكنن يكي ديگه يه چيز ديگه و ادم رو سرگردان و حيران و تو شك ميزارن اخه اين چه جورشه

nokia n8
04-11-2010, 18:50
تا وقتی که N8 به بازار نیامده بود همه شده بودن کارشناس در مورد این گوشی نظر میدادن حالا که آمده به بازار هیچ کس نمیگه خوبه یا بده ارزش خریدن داره یا نه سایر امکاناتشو بررسی کنه ما هم که هرچه مینویسیم مورد تائید نیست و پستمون را قرار نمیدن!:41: بابا اونهایی که این گوشی را خریدن یه چند تا بررسی حرفه ای بزارن:42:

M@hdi-B
04-11-2010, 19:04
دوست عزيز
من قبل اينكه بياد يه همچين پيش بيني براش ميكردم ميدونستم وقتي مياد ما دغدغه داريم برا فنلانديش و چيني
ميري يه مغازه ميگه من فنلاندي اصل دارم فلان قيمت ميري يه جا ديگه اون ميگه من چيني دارم و فنلاندي اصلا نيست و فرقيم نميكنن يكي ديگه يه چيز ديگه و ادم رو سرگردان و حيران و تو شك ميزارن اخه اين چه جورشه

وقتی بدونی همش چینیه دیگه به حرف کسی توجه نمی کنی:46:

Namdarian
04-11-2010, 21:12
سلام دوستان خسته نباشید
می خواستم در مورد IMEI وساختار اون یه توضیحی بدم
imei یک کده 15 رقمی که کد شناسای هر گوشیه
(برای شناسایی گوشی توسط اوپراتور ها و....)
حال ساختار این کد چه شکلی

*/******/**/******
6کد اول از چپ به راست: محل تولید
کد 7و8: محل توضیع
کد 9 الی 14:سریال
کد15:چک نامبر
-----------------------------------------------------------
یه نکته دیکه ای هم هست که کارخانه های تولیدی گوشی شرکت نوکیا بسته شده به جز چند کارخانه که گوشی های برای تست تولید می کند و بقیه آن ها به چین انتقال یافته(و گوشی های فنلاندی بازار لیبل هستند)
لیبل چیست؟
به برگه سفیدی که روی جعبه گوشی و پشت گوشی چسپیده شده که مشخصات گوشی بر روی آن نوشته شده می گویند(IME.مدل گوشی,کشوسازنده و....)
حال فروشنده های عمده موبایل به وسیله هیتر لیبل پشت گوشی را بلند می کنند و لیبل جعلی که IMEI همان گوشی را بر روی آن نوشته شده است بر پشت آن می چسپانند

و این نکته هم قابل ذکر است که مهم نیست گوشی در کجا تولید شده
مهم اینه که گوشی مال شرکت نوکیا یا سونی اریکسون و.. باشه
چون گوشی را دستگاه تولید میکنه و فرقی نداره دستگاه در خاک کدوم کشور باشه
به امید این که اجناس تقلبی از بازار جهان حذف شود

alimara
04-11-2010, 22:28
دوستانی که این گوشی رو خریدن اظهار نظر کرده اند که وقتی گوشی روی سطح صاف مثل میز قرار داده میشه صدای بلندگو خفه می شه! و جوری طراحی شده که شیارهای بلندگو هم سطح در مماس با سطح قرار می گیره! انگار این گوشی یکم ضخیم تر و بزرگتر از اونیه که تو عکسها دیده میشده!
درسته گوشی منم همینجوریه ...

shahriar4000
05-11-2010, 01:42
این چه حرف ندونسته ای هست خیلی هم ظریفه

B.3.S.T
05-11-2010, 01:44
حیف که با خودم احد کردم دیگه سراغ نوکیا نرم بعد از N97 و الی دریغ نمیکردم واسه خرید N8.
عشق به نوکیام کور شد از بس سیستم عامل و طراحی تکراری داد بیرون

ghasem13
05-11-2010, 07:53
چرا نمیشه مقایسه کرد؟هم ان 8 هم iphone 4 می توتنن با کیفیت HD و 30 فریم در ثانیه فیلم بگیرند بنابراین نباید تفاوت محسوسی بین فیلمبرداری این دو باشه.

اتفاقا خیلی با هم فرق دارن اولا ان 8 با 25 فریم فیلم میگیره بعد هم دوربین ان8 12 مگا پیکسل هست همراه با فلش زنون ولی دوربین آیفون 5مگا پیکسل با فلش ال ای دی. پس غیر ممکنه که دوربین این دو با هم قابل مقایسه باشه درسته ؟
اگه یه نگاه هم به مقایسه پایین بندازی خودت متوجه میشی:10:

قضیه چیه دیگه نمیشه تو این انجمن لینک یه سایت دیگه رو گذاشت؟؟؟

vtv004
05-11-2010, 08:55
تا وقتی که N8 به بازار نیامده بود همه شده بودن کارشناس در مورد این گوشی نظر میدادن حالا که آمده به بازار هیچ کس نمیگه خوبه یا بده ارزش خریدن داره یا نه سایر امکاناتشو بررسی کنه ما هم که هرچه مینویسیم مورد تائید نیست و پستمون را قرار نمیدن!:41: بابا اونهایی که این گوشی را خریدن یه چند تا بررسی حرفه ای بزارن:42:

سلام دوستان عزیز پی سی وردی

من این گوشی رو ندارم ولی همش تو یوتیوب سر میکنم
خوب اول که بازی های با گرافیک بالای ان 8 به صورت کرک شده روی اینترنت و سایتای ایرانی قرار گرفت با خودم گفتم وای ببین این ان هشتیها دو روز نشد کلی گیم دارن و حسابی افسوس خوردم چون ویو دارم بازیهای خوبش همه پولی هستند
ولی بعد ک فیلم اجرای چند بازی رو روش دیدم مثل آواتار وهرو اسپارتا به این نتیجه رسیدم ک خیلی این گوشی برای اجرای گیم های گرافیک بالا نامناسبه چون هم سی پی یو پایینی داره و هم چیپ گرافیکش برعکس تعریفاش چنگی به دل نمیزنه

خلاصه کنم این گوشی برای بازی خیلی ضعیفه بازم ویو الان هرو اسپارتا دو براش اومده 240مگابایت وفقط برای آیفون موجود هستش

Help118
05-11-2010, 14:59
یه نتیجه گیری داشته باشیم بیشتر میشه گفت ان8 یه کمری فون قوی هستش تا اسمارت فون!:31:

ولی بیشتر من علاقه مند اسمارت فون بودن هستم که hTC رو پسند می کنم

راستی اون قسمت دوک مانند بالا و پایینی ان8 که وسطش قاب آلومینومی رنگ کاری شده هستش از جنس پلاستیکه!:18:

shahriar4000
05-11-2010, 16:14
باور کنید فکر نمیکنم گوشی وجود داشته باشه مثل ن8 که به این سرعت و به این قدرت به جی پی اس وصل بشه ظرف 5 تا نهایتا 10 ثانیه وصل میشه ویه جاهایی زیر سقف وصل میشه که باورتون نمسشه

B.3.S.T
05-11-2010, 16:22
ان8 یه کمری فون قوی هستش تا اسمارت فون!
پس حتمآ آیفون 4 که دوربین 5 داره ولی تو مقایسه اکثر سایتها با ان8 کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداریش بهتره باید بهترین کمرا فون بازار نام برد!خدایی دوربین ان8 نسبت به عدد 12 خیلی ضعیفتره.اپل از 5 خودش در حد 12 ساخته ولی نوکیا هنوز به اشتباهات گذشته خودش دامن میزنه...نمیدونم مشکل این برند واقعآ چیه!

shahriar4000
05-11-2010, 16:55
پس حتمآ آیفون 4 که دوربین 5 داره ولی تو مقایسه اکثر سایتها با ان8 کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداریش بهتره باید بهترین کمرا فون بازار نام برد!خدایی دوربین ان8 نسبت به عدد 12 خیلی ضعیفتره.اپل از 5 خودش در حد 12 ساخته ولی نوکیا هنوز به اشتباهات گذشته خودش دامن میزنه...نمیدونم مشکل این برند واقعآ چیه!
راستش گوشی قبلی من ن958gb بود ولی من دنبال این که کدوم گوشی چه جوری عکس میگیره نبودم ولی انتظارم از یه گوشی 12 بیشتر بود ولی حالا یا بلد نیستم عکس بگیرم یا هر چی ولی انتظار من رو براورده نکرد

nokia n8
05-11-2010, 18:04
سلام دوستان عزیز پی سی وردی

من این گوشی رو ندارم ولی همش تو یوتیوب سر میکنم
خوب اول که بازی های با گرافیک بالای ان 8 به صورت کرک شده روی اینترنت و سایتای ایرانی قرار گرفت با خودم گفتم وای ببین این ان هشتیها دو روز نشد کلی گیم دارن و حسابی افسوس خوردم چون ویو دارم بازیهای خوبش همه پولی هستند
ولی بعد ک فیلم اجرای چند بازی رو روش دیدم مثل آواتار وهرو اسپارتا به این نتیجه رسیدم ک خیلی این گوشی برای اجرای گیم های گرافیک بالا نامناسبه چون هم سی پی یو پایینی داره و هم چیپ گرافیکش برعکس تعریفاش چنگی به دل نمیزنه

خلاصه کنم این گوشی برای بازی خیلی ضعیفه بازم ویو الان هرو اسپارتا دو براش اومده 240مگابایت وفقط برای آیفون موجود هستش
سلام چند سوال داشتم 1- شما به چه علتی به این نتیجه رسیدین که خیلی این گوشی برای اجرای گیم های گرافیک بالا نا مناسبه ؟
2- اگه اطلاعاتی از چیپ گرافیکی Nokia N8 دارین ممنون میشم که این اطلاعات را در اختیار ما قرار بدین.

nokia n8
05-11-2010, 18:10
الان فیلم هایی در you tube است که قدرت فیلمبرداری و ضبط صدا به صورت استریو Nokia N8 را نسبت به Iphone 4 نشان میده! حالا شما چه طور میگویید که آیفون 4 از نظر فیلمبرداری بهتره خیلی از مقایسه هایی که شما می گویید دروغ از آب در آمد!

nokia n8
05-11-2010, 18:13
راستش گوشی قبلی من ن958gb بود ولی من دنبال این که کدوم گوشی چه جوری عکس میگیره نبودم ولی انتظارم از یه گوشی 12 بیشتر بود ولی حالا یا بلد نیستم عکس بگیرم یا هر چی ولی انتظار من رو براورده نکرد
سلام دوست من بنده از نوشته هاتون این طور متوجه شدم که شما Nokia N8 خریدین میشه بگید که عکسبرداری این گوشی دقیقا چه مشکلی داره؟

Namdarian
05-11-2010, 18:17
بچه ها سلام . هیچکس خبر داره قیمت رسمی در نمایندگی نوکیا چند شده ؟ چون دیجیکالا زده 842000 تومان
گارانتی 18 ماهه پارسه | همراه با کیف مخصوص رایگان (مارک Golla اورجینال)
اینم چند عکس جدید

N8 در کنار x6

shahriar4000
05-11-2010, 19:13
من موقع خرید تا دلتون بخواد تحقیق کردم و فهمیدم هیچ گارانتی غیر از مال خود نوکیا مفت نمیارزه و هر چی غیر از این دروغ و کلاهبرداریه و هیچ کاری برای شما نمیکنند اگه گوشی ایراد پیدا کنه

peyman25
05-11-2010, 19:45
یک جایی توی سایت Cent خوندم که باطری n8 قابل تعویض نیست. دقیقا نفهمیدم یعنی چی. توضیح بدین لطفا". عین جمله:

Curiously, unlike other Nokia phones, the N8 doesn't have a user-replaceable battery. Though we found battery life to be pretty good, this is still disappointing

magi1991
05-11-2010, 20:29
باور کنید فکر نمیکنم گوشی وجود داشته باشه مثل ن8 که به این سرعت و به این قدرت به جی پی اس وصل بشه ظرف 5 تا نهایتا 10 ثانیه وصل میشه ویه جاهایی زیر سقف وصل میشه که باورتون نمسشه

من ان 95 8گیگ دارم 3 الی 10 sec وصل میشه!

shahriar4000
05-11-2010, 21:12
دوست عزیز منم قبل از اینکه ن8 بخرمn95 8gbداشتم و دارم و جدای اینکه انصافا تو این 3 سال حتی 1 بار هم هنگ نکرده و واقعا ازش راضی هستم ولی سرعت اتصالش به ماهواره با ن8 قابله مقایسه نیست با اینکه 95 هم خیلی خوبه سرعتش

shahriar4000
05-11-2010, 21:38
یک جایی توی سایت Cent خوندم که باطری n8 قابل تعویض نیست. دقیقا نفهمیدم یعنی چی. توضیح بدین لطفا". عین جمله:

Curiously, unlike other Nokia phones, the N8 doesn't have a user-replaceable battery. Though we found battery life to be pretty good, this is still disappointing

بله متاسفانه انگار با پیچ گوشتی باید بازش کرد و عوض کرد و اگه با گارانتی بخری وغیر از نمایندگی کسی باطری رو عوض کنه دیگه شامل گارانتی نمیشه و من خودم نمیدونم چطوری باز میشه هنوزو این جدا خیلی بده .من همیشه 2 تا باطری تو جیبم برای گوشی قبلیم ن95 8 گیگ داشتم که هر وقت لازم شد تعویض کنم که با این نمیشه ولی عمر باطری ن8 نسبت به ن95 8 گیگ حدودا 2 برابر بیشتره

new evil
05-11-2010, 22:07
این پست رو kamran2011 توی GSM نوشته

سلام- وقت به خیر-- با نظر amunima در مورد قیمت کاذب این گوشی در ایران کاملا موافقم ولی یادمون نره که این مسئله به هیچ عنوان به نوکیا مربوط نمیشه- نوکیا این گوشی رو با قیمتی در حدود کمتر از 500 هزار تومان به جهان عرضه کرده و میبینیم که نسبت به قیمتش ارزش داره ولیکن دلیل گران بودن این گوشی در ایران بی ثباتی بازار- وجود واسطه و عدم مدیریت مسئولین ذیربط میباشد-- پس لطفا به قیمت بالای این گوشی گیر ندین و اگر هم قیمت N8 کاهش پیدا کرد و به قیمت واقعیش نزدیکتر شد این مسئله رو دلیل ضعف و عدم استقبال مردم ندونید- راستی خیلی جالبه و البته باعث شگفتیه که نظرات در مورد این گوشی از مرز 750 گذشته- فکر نمیکنم هیچ گوشی دیگه ای اینقدر نظر داشته باشه ولی ایکاش عزیزان منتقد سرسخت و قسم خورده نوکیا نیم نگاهی هم به گوشیهای سایر برندها داشته باشند و ایرادات غیر قابل چشم پوشی اونها رو هم مورد نقد خودشون قرار بدن. چرا هیچ کسی از نداشتن بلوتوث در گوشیهای iphone و گوشیهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 7 چیزی نمیگه؟ چرا برای هیچکدوم از این عزیزان منتقد مهم نیست که جدیدترین گوشی اپل که اسمش iphone4G نام داره از ضعف سخت افزاری انتن دهی رنج میبره طوری که برای عدم اختلال در انتن دهی نباید قسمت پایین و سمت چپ این گوشی رو لمس کرد. یا اینکه مدت زیادیه که دوربین گوشیهای سامسونگ روی عدد 5 گیر کرده و حتی بهترین گوشی این کمپانی که گلکسی باشه دوربین 5 مگاپیکسلیش فلش نداره. یا اینکه گوشی نکسوس وان گوگل که سیستم عاملش اندرویده قابلیت پشتیبانی از فایلهای فلش در اینترنت رو نداره و... خداوکیلی مگه اینا ایراد نیستند؟ پس چرا بند کردین به نوکیا و سیمبین بیچاره؟ یه عده میگن سیمبین خوب نیست-- چرا؟؟؟ چون محیط گول زنک و فریبنده ای نداره اینو میگین؟ اخه مگه همه چیز تو محیط رنگین کمون مانند خلاصه میشه؟ پس قابلیتهای کلیدی چی میشه؟ خداییش همین سیمبین که دائما دارید نقدش میکنید که چه نقصی داره؟ گوشیهای مبتنی بر سیستم عامل سیمبین نوکیا از لحاظ قابلیتهای کلیدی و مهم اینترنت- مسیریابی(GPS)- دوربین- موزیک پلیر- ایمیل- مدیریت همزمان برنامه ها و... اگر همیشه اولین نبوده لااقل همیشه جزء بهترینها بوده. جناب amunima که کماکان اصرار بر این داری که N8 چیز خاصی نداره لطفا بفرمایید چیز خاص به چی میگن؟ اگه N8 مثل ایفون4 بلوتوث نداشت و یا یه دوربین 3.2 بدون فلش داشت اون وقت چیز خاص رو پیدا میکرد؟ نکنه منظورتون از چیز خاص داشتن کارت سوخت- یه ویلای دوبلکس تو کلاردشت- نانوایی فانتزی و یا سونا جکوزیه؟ به هر حال چه بخواهید و چه نخواهید نوکیا با اختلاف بسیار زیاد در میزان سود و فروش دارای مقام اوله-- فعلا BYE BYE

نظر شما چیه؟

amirsaeid254
05-11-2010, 22:58
دوست عزیز منم قبل از اینکه ن8 بخرمn95 8gbداشتم و دارم و جدای اینکه انصافا تو این 3 سال حتی 1 بار هم هنگ نکرده و واقعا ازش راضی هستم ولی سرعت اتصالش به ماهواره با ن8 قابله مقایسه نیست با اینکه 95 هم خیلی خوبه سرعتش
شما تو قسمت positioning setting برو و در قسمت positioning methods همه رو غیر فعال کن و فقط گزینه intergrated gps رو فعال بزار
حالا ببین با چه سرعتی وصل می شی؟؟؟؟!!!!!!!

vahid_crab708
05-11-2010, 23:25
ببخشید این قیمتش تا 2 تا3 ماه دیگه چند می شود؟500هزار تومان می شود

vtv004
06-11-2010, 00:08
سلام چند سوال داشتم 1- شما به چه علتی به این نتیجه رسیدین که خیلی این گوشی برای اجرای گیم های گرافیک بالا نا مناسبه ؟
2- اگه اطلاعاتی از چیپ گرافیکی Nokia N8 دارین ممنون میشم که این اطلاعات را در اختیار ما قرار بدین.

خوب من چند فیلم از یو تیوب دانلود کردم دوتا هرو اسپارتا و سه تا آواتار و آسفالت و مرغ عصبانی و ... همرو بادقت نگاه کردم
آسفالت روون هست
مرغ عصبانی روون
شیفت روون
فوتبال روون
هرو اسپارتا روون نیست گیر داره ولی قابل چشم پوشی هست
اسیسان کرید یکم گیر گیری
و آواتار بشدت افتضاح و غیر قابل چشم پوشی
معیار من برای ضعیف بودن این گوشی روونی بازی هاست در واقع من با ویو و آیفون مقایسه میکنم در ویو به غیر از آسفالت که گیر گیری هست و فک کنم بازیش با بقیه پلت فرما فرق میکنه
سایر بازیها از گرافیکی به مراتب بالاتر برخوردار هستند حتی نسبت به آیفون 4 خودتون میتونید فیلماشو ببینید و میبینید که روون روون اجرا میشن که به خاطر چیپ فوق العاده ویو هستش powervr sgx540

2
راستش من تو تابستون میخاستم ان 8بگیرم چون کاملترین در نوع خودش بود اون موقع تو یه انجمن خارجی مشخصات چیپش رو گذاشته بودن ولی هی با تاخیر مواجه شد منم رفتم ویو گرفتم الانم هیچی از اون سایت یادم نمیاد ولی فکر کنم چیپش قوی باشه ولی سی پی یوش ضعیفه

shahriar4000
06-11-2010, 00:12
اقایون من نظرم راجع به اینکه دوربینش در حد انتظار نیست عوض شد کاملا .تازه دارم یاد میگیرم که چی به چیه و خداییش عجب دوربینی داره و عکس هایی میشه باهاش گرفت عینه پوستر .هیچ ایرادی نمیشه از دوربینش گرفت

N0 8
06-11-2010, 12:04
بچه ها سلام . هیچکس خبر داره قیمت رسمی در نمایندگی نوکیا چند شده ؟ چون دیجیکالا زده 842000 تومان
گارانتی 18 ماهه پارسه | همراه با کیف مخصوص رایگان (مارک Golla اورجینال)
اینم چند عکس جدید

N8 در کنار x6

من پنجشنبه علاءالدین بودم نمایندگی اصلی نوکیا قیمت گذاشته بود 885000 تومن ولی از اونجایی که میدونستم نمایندگیها قیمتاشون بالاتر از جاهای دیگس انقدر گشتم تا بالاخره یه مغازه رو پیدا کردم که ان8 رو با گارانتی اصلی گذاشته بود 770000 تومن<115000 تومن تفاوت قیمت مال چی بود خدا داند>:23::23:

Namdarian
06-11-2010, 13:38
من پنجشنبه علاءالدین بودم نمایندگی اصلی نوکیا قیمت گذاشته بود 885000 تومن ولی از اونجایی که میدونستم نمایندگیها قیمتاشون بالاتر از جاهای دیگس انقدر گشتم تا بالاخره یه مغازه رو پیدا کردم که ان8 رو با گارانتی اصلی گذاشته بود 770000 تومن<115000 تومن تفاوت قیمت مال چی بود خدا داند>:23::23: با سلام و قدردانی از پاسخگ.یی شما دوست عزیز . ان نمایندگی نوکیا درست و درمان و معتبر بود از همه لحاظ یا بازم دزدی گرگی های رایج بقیه ی فروشنده ها در بساطش وجود دارد ؟ میشود ادرسو تلفنش را بگی . دستت درد نکنه . فقط میخوام ازش بپرسم چه ریگی تو کفششه اینقدر گرون میده . تبلیغات نمیشه بگو

N0 8
06-11-2010, 14:39
با سلام و قدردانی از پاسخگ.یی شما دوست عزیز . ان نمایندگی نوکیا درست و درمان و معتبر بود از همه لحاظ یا بازم دزدی گرگی های رایج بقیه ی فروشنده ها در بساطش وجود دارد ؟ میشود ادرسو تلفنش را بگی . دستت درد نکنه . فقط میخوام ازش بپرسم چه ریگی تو کفششه اینقدر گرون میده . تبلیغات نمیشه بگو

پاساژ علاءالدین طبقه همکف فروشگاه نوکیا مرکزی تلفن: 02166711300:46:

Help118
06-11-2010, 15:44

نه اینکه کلا قابل تعویض نباشه! جوری طراحی شده که درب پشتی گوشی برای درآوردن سریع باتری وجود نداره و کلا سیمکارت بدون درآوردن باتری قابلیت هات سواپ داره. برای تعویض باتری دو پیچ کنار دو طرف گوشی تعبیه شده که توسط آچار ستاره قابل بازشدن و تعویضه!

ali racer
06-11-2010, 17:40

روجر وایرلس
یکی از اپراتور های کانادا ان8 رو با کانترت و بدون کانترت( فری) به قیمت های زیر میفروشه !

449.99CAD(دلار کانادا) واقعا مفته !

tonypb
06-11-2010, 22:38

روجر وایرلس
یکی از اپراتور های کانادا ان8 رو با کانترت و بدون کانترت( فری) به قیمت های زیر میفروشه !

449.99CAD(دلار کانادا) واقعا مفته !

چه خوب من مامانم کاناداهه.بگم برام بیاره.تو کانادا نمایندگی داره؟
قیمت نمایندگیه؟:40:
term یعنی چه؟؟؟

airowa
06-11-2010, 23:13
اقایون من نظرم راجع به اینکه دوربینش در حد انتظار نیست عوض شد کاملا .تازه دارم یاد میگیرم که چی به چیه و خداییش عجب دوربینی داره و عکس هایی میشه باهاش گرفت عینه پوستر .هیچ ایرادی نمیشه از دوربینش گرفت

لطفا میشه بگید نظرتون یهویی چطور عوض شد:46:

shahriar4000
06-11-2010, 23:44
چون دستم میلرزید و پشت به نور نمیاستادم و الا کمی با منو دوربین اشنا شدم
دوستان امشب سر راه رفتم یک ابمیوه فروشی و 2 تا عکس گرفتم یکی با 12 یکی با 9 و اینم بگم که من اصلا بلد نیستم عکاسی کنم و همه چی رو رو اتومات گذاشتم

hzma
06-11-2010, 23:48
چه خوب من مامانم کاناداهه.بگم برام بیاره.تو کانادا نمایندگی داره؟
قیمت نمایندگیه؟:40:
term یعنی چه؟؟؟

یعینی گارانتی . اگه بخوای سه سال گارانتیش کنی باید 80 دلار اضافه تر بدی !! اونجا هم راه افتادن . دیگه از ما یاد گرفتن

Lord007
07-11-2010, 01:32
اتفاقا خیلی با هم فرق دارن اولا ان 8 با 25 فریم فیلم میگیره بعد هم دوربین ان8 12 مگا پیکسل هست همراه با فلش زنون ولی دوربین آیفون 5مگا پیکسل با فلش ال ای دی. پس غیر ممکنه که دوربین این دو با هم قابل مقایسه باشه درسته ؟
اگه یه نگاه هم به مقایسه پایین بندازی خودت متوجه میشی:10:

قضیه چیه دیگه نمیشه تو این انجمن لینک یه سایت دیگه رو گذاشت؟؟؟
مگاپیکسل که ربطی به فیلم برداری گوشی نداره.توی اون ویدیو فیلمبرداری مقایسه شده بود و برتری ان 8 هم به خاطر تفاوت فریم نبود.شما یه بار دیگه ویدیو رو ببین متوجه می شی. :10:

ghasem13
07-11-2010, 08:12
مگاپیکسل که ربطی به فیلم برداری گوشی نداره.توی اون ویدیو فیلمبرداری مقایسه شده بود و برتری ان 8 هم به خاطر تفاوت فریم نبود.شما یه بار دیگه ویدیو رو ببین متوجه می شی. :10:

مگاپیکسل ربطی به فیلم برداری گوشی نداره؟ تازه این جمله رو شنیدم:18:
ممنون می شم اگه بقیه دوستان نظرشون رو در مورد این جمله بگن!

Milo.Metallboy
07-11-2010, 09:59
بله میشه گفت تا حدودی ربطی نداره
ولی از سایز سنسور دوربین و دریچه ی لنزش که نمیشه گذشت چون حرف اول رو در فیلم برداری میزنه و ان8 بهترین هست در این ضمینه

shahriar4000
07-11-2010, 10:20
من دیشب تو یه سالن ورزشی از تمرینات دوستانم فیلم برداری کردم و فقط این رو میتونم بگم که جدا این دوربین شگفت انگیزه و هر کی دید تعجب کرد از تصویر شفاف وفوق الادش بد امدم خانه با hdmi به lcd(tv وصل کردم و بقدری عالی فیلم گرفت که باور کردنی نبود و حیف که حجمش زیاده و گر نه میذاشتم دوستان حتما ببینند

astaragg
07-11-2010, 10:28
من دیشب تو یه سالن ورزشی از تمرینات دوستانم فیلم برداری کردم و فقط این رو میتونم بگم که جدا این دوربین شگفت انگیزه و هر کی دید تعجب کرد از تصویر شفاف وفوق الادش بد امدم خانه با hdmi به lcd(tv وصل کردم و بقدری عالی فیلم گرفت که باور کردنی نبود و حیف که حجمش زیاده و گر نه میذاشتم دوستان حتما ببینند

اگه می تونی حتما اینکارو بکن خیلی دنباله همچین چیزی هستم.نمیدونم رو رپید اپ کن:46::31:

mohamad_reza72
07-11-2010, 12:00
مگاپیکسل ربطی به فیلم برداری گوشی نداره؟ تازه این جمله رو شنیدم:18:
ممنون می شم اگه بقیه دوستان نظرشون رو در مورد این جمله بگن!

بله ربطی نداره
مگاپیگسل سایزه عکسه
نه کیفیت فیلم برداری

airowa
07-11-2010, 14:10

دوست من ازتون استدعا دارم حتما این فایلو هر طوری شده یه جایی بزارین که بتونیم بگیریمش برای من این مورد شما در انتخابم حیاتیه مممممنووووون:11::11::11::11::11::11:

shahriar4000
07-11-2010, 15:22
دوست من ازتون استدعا دارم حتما این فایلو هر طوری شده یه جایی بزارین که بتونیم بگیریمش برای من این مورد شما در انتخابم حیاتیه مممممنووووون:11::11::11::11::11::11:
دوست خوبم باور کنید من هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم چون واقعا برای خودم قبل از خرید گوشی داشتن اطلاعات ودیدن عکس وفیلم خیلی مهم بود ولی متاسفم چون حجم فایل 612 مگ هست ولی سعی میکنم دوباره که رفتم یه فیلم کوتاه بگیرم تا علاقمندان بتونند ملاحظه نمایند

Milo.Metallboy
07-11-2010, 15:26
دقیقا چند دقیقه فیلم گرفتید که حجمش اینقدر شد ؟

shahriar4000
07-11-2010, 16:30
دقیقا چند دقیقه فیلم گرفتید که حجمش اینقدر شد ؟
7.10 دقیقه

rawen.west69
07-11-2010, 16:32
یه سوال داشتم از دوستایی که n8 خریدن
خواستم ببینم سیستم عامل این گوشی چطوره؟ چون برای e7 هم همونه
بازی هاش؟ نرم افزار؟ کیفیت صدا و...

Help118
07-11-2010, 17:01
یه سوال داشتم از دوستایی که n8 خریدن
خواستم ببینم سیستم عامل این گوشی چطوره؟ چون برای e7 هم همونه
بازی هاش؟ نرم افزار؟ کیفیت صدا و...
تفاوتهای فاحشی که بین ای 7 و ان8 وجود داره اینکه
دوربین ای 7 در سطح پایینیه
ال سی دی ای 7 بزرگتر و یک ویژگی جدیدی نوکیا جهت وضوحش اضافه کرده
ال سی دی ای 7 یکم بزرگتر
ای 7 دارای صفحه کلید qwerty هستش
--
نتیجه گیری که از نظرسنجی ها بدست اومد ملت بیشتر ان8 رو پسندیدند تا ای 7. ای 7 بیشتر واسه اونایی که صفحه کلید میخوان خوبه
در مورد کیفیت صدای ان8 باید بگم گفتند صداش به بلندگوش نمیاد! منظور اینکه صداش واقعا بلند و خوبه و اصلا آدم رو مبهوت می کنه
ال سی دیش زیر نور آفتاب زیاد قوی عمل نمی کنه ولی نسبت به قبلی های نوکیا سرتره
بلندگوی گوشی وقتی رو سطح صافی مثل میز گذاشته میشه صداش گرفته میشه!
نرم افزار گوشی هم در حال حاضر یه 40-50 تایی واسش نوشته شده چون سیستم عامل نوپاییه بهتر از این هم خواهدشد
بازی های موجودش رو نمیدونم ولی پردازنده گرافیکیش بهتر عمل میکنه
در مورد کیفیت پخش موسیقی و هدفونش که مثل قبلی های نوکیاس و هدفونش مثل مال ایکس 6 16گیگه و واقعا خوبه
کاور لنزش با اینکه موقع گذاشتن رو سطح با سطح مذکور تماس پیدا نمیکنه ولی در معرض خطره
ان8 ال سی دیش ضد خش واقعیه
و...

ali racer
07-11-2010, 17:10
ان8 و گوشی های همرده اش مشکل برنامه ای ندارند
اون 40-50 تا برنامه
هم که دوستمون اشاره کردن
مختص سیمبین^3 هستش و فقط روی این سری کار میکنه
والا برنامه برای سیمبین^3 زیاده
و تمامی برنامه های ورژن 5 روی سیمبین^3 بدون مشکل کار میکنند

در مورد خوانایی زیر خورشید هم
دوستان ان8 دار و رویو خای مختلف عملکرد صفحه نمایش رو رضایت بخش و بی مشکل (ونه عالی) رده بندی کردن

ali_power42
07-11-2010, 18:54
قیمت امروز 870 با گارانتی اصلی نوکیا و 920 با گارانتی اتصالات اینترنشنال(همون گارانتی اصلی نوکیا+بیمه) و 750 بدون گارانتی

Tehranshahr
07-11-2010, 19:08
سایت معتبر Newegg این گوشی رو داره 549$ میفروشه.

تو ایران قیمتا الکی بالاس تا 1ماه دیگه مطمئنا ارزون میشه.

من تا وقتی که اینجا 550 نشه قیمتش نمیخرمش چون ارزشش بیشتر از 500 نیست.

برچسب قیمت این گوشی 370 یورو هست یعنی 520 دلار اما فعلا چون اولشه 550 دلار دارن میدن.

milad_takjoo
07-11-2010, 20:48
خیلی جالبه امروز رفتم موبایل صنعتی تو رشت گفت 890 تومن بدون گارانتی:18:
تازه میگفت دیگه پایین هم نمیاد

ASHTIANI121
07-11-2010, 21:42
امروز در چین شهر کوانجو از مغازه نزدیک هتل پرسیدم گفت 5250 یووان که نزدیک 840000 تومان میشود
در ضمن قسمت پایین گوشی از هیچ کشوری نام نبرده بود نه چین ونه فنلاند

Tehranshahr
08-11-2010, 15:09
تازه میگفت دیگه پایین هم نمیاد
جک گفته :31:

mr_khodaei2008
08-11-2010, 18:06
قیمت امروز 870 با گارانتی اصلی نوکیا و 920 با گارانتی اتصالات اینترنشنال(همون گارانتی اصلی نوکیا+بیمه) و 750 بدون گارانتی

'گوشي شاپ با گارانتي اصلي 835 ميده و بدون گارانتي 780

هنوز كسي قابليت لمسي كردن تلوزيون را تست نكرده ؟ بلاخره اين گوشي اين قابليت را داره يا نه؟

milad_takjoo
08-11-2010, 20:38
من قبلا سه چهار با گوشی با گارانتی خریدم ولی اصلا استفاده ای ازش نکردم.
حالا به نظرتون فرقی داره n8 رو بدون گارانتی بگیرم؟؟؟

Help118
08-11-2010, 20:48
من قبلا سه چهار با گوشی با گارانتی خریدم ولی اصلا استفاده ای ازش نکردم.
حالا به نظرتون فرقی داره n8 رو بدون گارانتی بگیرم؟؟؟
گارانتی دار بگیری پروداکت کدت مخصوص ایران و خاورمیانس و فارسی و منوفارسی کاملا روش نصبه همین وبس! در ضمن مشکل جی پی اس هم نداری (البته این مشکل بیشتر رو ایکس 6 های بدون گارانتی بود که integrated GPS فعل نبوده) ولی اینو نمیدونم

yazdankhah
08-11-2010, 21:22
قابل توجه دوستان
شرکت اتصالات نماینده رسمی نوکیا نیست
به پشتوانه نمایندگی اتصالات دبی هنوزم داره گوشی نوکیا وارد میکنه
برای اینکه خودشو از تب و تاب نندازه این جریان بیمه رو اضافه کرده که بتونه گوشی ها شو با این مزیت به فروش برسونه
هشیار باشید

hm65teh
09-11-2010, 00:13
گوشی های مثل این وغیره همه با دوربین 12 مگا lg 103 , samy pixon,sony bravia

---------- Post added 09-11-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 08-11-2010 at 11:58 PM ----------

16 مگا سونی تا 14 روز دیگر :20:
میتوانید روز شماری کنید (همین طور برای افت قیمت n8

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

باورتان نمیشود قبل از کریسمس گوشی با قابلیت فوال اچ دی میاید
1080p یعنی فول
720p یعنی hd
میدانم که میدانی

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

نکسوس 2 ما منتظریم رقیبی برای n8
samy s2 رقیبی دیگر
n8 تا عید صبر کرده وتو را زیر 400 میبینم

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

اقایون وخانوما
ب
یه سوال ovi map 4.04 تو تهرون که میریم نام کوچه ها فارسی یا پینگلیش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب بدین:40::40::40:

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

هنوز كسي قابليت لمسي كردن تلوزيون را تست نكرده ؟ بلاخره اين گوشي اين قابليت را داره يا نه؟

یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز كسي قابليت لمسي كردن تلوزيون را تست نكرده ؟
:5:

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

منتظر تشکر تک تکتان میباشم:40:

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

با عرض سلام و خسته نباشید

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

عذر میخوام ببخشید اشتباه شد خدا نگهدار:21:
:40::40::31::40::40:

hm65teh
09-11-2010, 00:29
مشخصات کالاسکه 2
4.3-inch SAMOLED2 display at 1280×720 and 340 dpi
2 GHz CPU
1 GB RAM, 4 GB ROM, 32 GB storage with microSD slot for cards up to 32 GB
8 MP camera with full HD video recording
Bluetooth 3.0, 802.11 b/g/n WiFi, A-GPS
Accelerometer, gyroscope, proximity and all the other Android standards
و ای ن یعنی افت قیمتی برای n8

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

دقت شود

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

دقت شود
full HD

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

موبایلی به نام s11

شبیه کبرا ........
اونم از نوکیا
اونم فول اچ دی
2011 q1 آخراش بوش بلند میشه:5:

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

قابل توجه دوستان
برای اینکه خودشو از تب و تاب نندازه این جریان بیمه رو اضافه کرده که بتونه گوشی ها شو با این مزیت به فروش برسونه
هشیار باشید
یعنی که چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توضیح!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفااااااااااااااااااااا

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

اخیش صفه جدید رفت
اسپم

Help118
09-11-2010, 01:09
اقایون وخانوما
ب
یه سوال ovi map 4.04 تو تهرون که میریم نام کوچه ها فارسی یا پینگلیش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب بدین:40::40::40:

:40::40::31::40::40:
این بستگی به منوی گوشیت داره اگه فارسی باشه تو OVI MAP هم فارسی نشون میده اگه انگلیسی کنی منوی گوشیتو واست پینگلیسی میاره! از ایراداتشه که باید رفع بشه

B.3.S.T
09-11-2010, 01:16
الان فیلم هایی در you tube است که قدرت فیلمبرداری و ضبط صدا به صورت استریو Nokia N8 را نسبت به Iphone 4 نشان میده! حالا شما چه طور میگویید که آیفون 4 از نظر فیلمبرداری بهتره خیلی از مقایسه هایی که شما می گویید دروغ از آب در آمد!
دوست عزیز من سعی می کنم به چشمای خودم اول اعتماد کنم بعد حرف این و اون...مطمئنم خیلی از دوستان اهل فن که صبح تا شب تو سایتهای موبایل میچرخن GSMARENA رو خوب میشناسن و یکی از معتبرترین سایتها در زمینه معرفی و بررسی تخصصی گوشی نیز هست و بنده هر 2 کلیپ که یکی با iphone 4 و دیگری N8 رو به وضوح دیدم که کیفیت فیلمبرداریه هر دو گوشی کاملآ شبیه به هم هست و دیگه من نمیدونم اپل چه فنی رو دوربین گوشی 5 مگاپیکسل خودش پیاده کرده که وضوح و تعداد فریمهاش به این سرعت و بالایی هست!فیلمبرداری HD با دوربین 5 مگاپیکسل...فقط و فقط از پس شرکت بزرگی چون اپل بر میاد.

ali_power42
09-11-2010, 01:54

دقیقا یک روز بعد از اینکه من از نوکیا مرکزی قیمت گرفتم یک دفعه اینهمه ارزون شد و جالب اینه که همون روز گوشی شاپ زده بود 910 تومن و الان سوال اینجاست که خود نوکیا مرکزی چند میده. 800 تومن یا کمتر؟؟؟؟
باید دوباره برم بپرسم

قابل توجه دوستان
هشیار باشید

گارانتیش که همون گارانتی اصلی 12 ماهه نوکیاست و یک بیمه هم اضافه داره و برای زمانی خوبه که گوشی اب یا ضربه خورده و گارانتی قبول نمیکنه یا به هر علتی قابل تعمیر نیست(همین نمایندگی اصلی نوکیا چند بار این کارو کرده و زیر بار نرفته) مثل n8 یکی از دوستان در موبایلستان که نمایندگی اصلی هم نتونست تعمیرش کنه حالا اگه بیمه داشت اوضاع فرق میکرد(البته گوشی ایشون اصلا گارانتی نداشت) بنظر من وقتی ادم اینهمه پول گوشی میده بهتره فکر روز مبادا رو هم بکنه
بهترین گارانتی نوکیا تو ایران هنوز هم اتصالات اینترنشنال هست گرچه که بخاطر هرج و مرج زیاد توی این صنف یا... ازش به عنوان گارانتی اصلی نام برده نمیشه

zeus_1
09-11-2010, 03:04
دوست عزیز من سعی می کنم به چشمای خودم اول اعتماد کنم بعد حرف این و اون...مطمئنم خیلی از دوستان اهل فن که صبح تا شب تو سایتهای موبایل میچرخن GSMARENA رو خوب میشناسن و یکی از معتبرترین سایتها در زمینه معرفی و بررسی تخصصی گوشی نیز هست و بنده هر 2 کلیپ که یکی با iphone 4 و دیگری N8 رو به وضوح دیدم که کیفیت فیلمبرداریه هر دو گوشی کاملآ شبیه به هم هست و دیگه من نمیدونم اپل چه فنی رو دوربین گوشی 5 مگاپیکسل خودش پیاده کرده که وضوح و تعداد فریمهاش به این سرعت و بالایی هست!فیلمبرداری HD با دوربین 5 مگاپیکسل...فقط و فقط از پس شرکت بزرگی چون اپل بر میاد.

چون فیلمبرداری اصلا ربطی به مگاپیکسل عکاسی نداره
البته شاید در نگاه اول، فیلمبردای یک گوشی 12 مگاپیکسلی باید از 5 مگاپیکسلی بهتر باشه... ولی الزاما نباید اینجوری باشه.

John Cena723
09-11-2010, 10:13
میشه دوستان یکم از معایب و مزایای این گوشی حرف بزنند تا اینکه همش "اَپل ، اَپل" کنند؟
من نمی دونم چه گیری دادید به "اَپل"؟ گوشی ای که بلوتوث نداشته باشه اصلا نباید زیر چشمی هم بهش نگاه کرد چه برسه دستت بگیری.

zeus_1
09-11-2010, 13:29
میشه دوستان یکم از معایب و مزایای این گوشی حرف بزنند تا اینکه همش "اَپل ، اَپل" کنند؟
من نمی دونم چه گیری دادید به "اَپل"؟ گوشی ای که بلوتوث نداشته باشه اصلا نباید زیر چشمی هم بهش نگاه کرد چه برسه دستت بگیری.

من که به شخصه گوشی رو دست نگرفتم
ولی تا جایی که فهمیدم مهمترین فاکتور های مثبت این گوشی، سخت افزارهای قوی و متعددی هست که داره
و شاید تنها نقظه صعفش در برابر گوشی هایی در رده قیمت خودش ( با توجه به قیمت الان) ، ضعیف بودن سیستم عاملش در برابر IOS4 و Android هست.
اگر هم الان می بینید همش با آیفون مقایسه می شه، چون قیمتهاشون نزدیک به همه.... وگرنه اصلا قرار نیست این دو تا با هم مقایسه بشن

astaragg
09-11-2010, 13:39
دوستان من امروز گوشی رو گرفتم.اون کندی که میگفتن واقعیت داره ولی اصلا اذیت کننده شدید نیست

N0 8
09-11-2010, 14:24
دوستان من امروز گوشی رو گرفتم.اون کندی که میگفتن واقعیت داره ولی اصلا اذیت کننده شدید نیست
1-مبارکتون باشه.
2-چند خریدید با گارانتی یا بی گارانتی؟
3-منظورتون کدوم کندیه؟
4-خواهش میکنم یه کم از مزایا و معایبش بگین.:11:

ali racer
09-11-2010, 14:25
مبارک باشه:11:

یه آپ 2مگی هست اونو حتما انجام بده سرعت گوشیت خیلی بهتر میشه

total_overdose
09-11-2010, 14:45
سلام
دوست عزیز ببین اینا خیلیاش بخاطر انیمیشن هاشه.نمیدونم چقدر تابه حال با گوشیهای سیمبین کار کردی ولی اینکاری که میگم بکن البته اگه دوست داشتینتیجشو بگو
برو داخل ستینگ و بعد هم برو تویه قسمت جنرال و بعد هم persionals و بعد قسمت تم گوشی.
بعد هر تمی که روی گوشیتو برو روش و آپشن رو بزن و theme animations رو خاموش کن و ببین چطور میشه البته هرچند من با همین تم انیمیشن هم چند روز پیش با گوشی کار کردم ولی اصلا کند نبود حالا نمیدونم ماله شما دلیلش چیه:46:

shahriar4000
09-11-2010, 16:16
من که الان 8-9 روزه گرفتم سر سوزن کندی ندیدم

R@R#M@N
09-11-2010, 16:34
قیمت امروز البته سمنان :دی 840 بود (البته قیمت خرید هست) و 870 تا 900 هم فروشش بود!

astaragg
09-11-2010, 17:57
من که الان 8-9 روزه گرفتم سر سوزن کندی ندیدم

اگه مثلا بک بزنی که از یه برنامه ای خارج شی و همزمان گوشی رو بچرخونی احساس کندی نمیکنی؟

ولی معلومه احتیاج به اپ داره.اگه اطلاعاتی در مورد gps دارید دریغ نکید لطفا

yazdankhah
09-11-2010, 18:22

دوستان عزیز
من خودم در حال حاظر Apple Iphone 4 دارم فقط اینو بگم که تازمانی که سیم کارتهامون GPRS درست و درمونی نداشته باشه از 10% امکانات این گوشی هم نمیشه استفاده کرد.
فقط میشه باهاش خوب گیم بازی کرد که به نظرم کسی که میخواد گیم حرفه ای بازی کنه بره PSP سونی بخره خیلی بهتر و راحت تره.
هر از گاهی 30 هزار تومان باید بدید برنامه های اپل رو براتون نصب و راه اندازی کنند وخلاصه اینکه درسته گوشی فوق العاده ای هست اما متاسفانه نمیشه از اکثر امکاناتش استفاده کرد.

در مورد Nokia N8 بایستی عرض کنم من یه منبع برای خودم سراغ دارم که حرف اول و آخر رو میزنه و من خیلی خیلی خیلی بهش اعتماد دارم اونهم سایت GSMARENA که میرید اسم گوشی رو سرچ میکنید مشخصات گوشی میاد میزان محبوبیت گوشی به انضمام تعداد نفراتی که رای دادند

در این مدت کوتاه حدود 7میلیون و 300 هزار نفر رای دادند و حدودا 94% معروفیت داره یعنی این گوشی در نظر این تعداد کاربر ریز و درشت در همه جای دنیا با همه جور افکار و شرایط اقتصادی و زیر ساخت های تکنولوژیک اعتقاد دارند این گوشی این مقدار محبوبه پس به نظر من کسانی که هنوز شک دارند گذشته از مسئله قیمت و شرایط اون بدون شک این گوشی رو بخرند

شاد و پیروز باشید

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

دوستان عزیزی که این گوشی رو میخرند لطف کنند قیمتی خرید از کجا خریدند و لوازم داخل کارتن به همراه نوع گارانتی رو بنویسند که برای بقیه کمک بزرگی میتونه باشه
شاد باشید

mr_khodaei2008
09-11-2010, 18:30
مشخصات کالاسکه 2
4.3-inch SAMOLED2 display at 1280×720 and 340 dpi
2 GHz CPU
1 GB RAM, 4 GB ROM, 32 GB storage with microSD slot for cards up to 32 GB
Bluetooth 3.0, 802.11 b/g/n WiFi, A-GPS
Accelerometer, gyroscope, proximity and all the other Android standards
و ای ن یعنی افت قیمتی برای n8

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

دقت شود

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

دقت شود
full HD

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

موبایلی به نام s11

شبیه کبرا ........
اونم از نوکیا
اونم فول اچ دی
2011 q1 آخراش بوش بلند میشه

خیلی جالبه ولی :
دوست عزیز میشه در مورد این گوشیها که میگی بیشتر توضیح بدی چی هستن و عکسایی ازشون بزاری

mr_khodaei2008
09-11-2010, 18:37
یه سوال دیگه

دوستایی که خریدین ایا موقع خرید بین رنگهای مختلف گوشی هم تفاوت قیمت هست ؟ اگه هست در چه هده

Ali_Moradi
09-11-2010, 20:03
الان دیجی کالا قیمت زده 805 تومن

astaragg
09-11-2010, 20:28
دوستان که گوشی رو گرفتند هندسفری مشکلی نداره؟

من موقعی که اهنگ های خودشو پخش می کنم از هندسفری یه جور صدای عجیب قریب در میاد
موقعی هم که یه اهنگ دیگه پخش میکنم،speak now پشت سر هم فعال میشه

Milo.Metallboy
09-11-2010, 21:06
فکر میکنم که هندزفری رو تا انتها وارد شیارش نکردی دوست عزیز
یکبار دیگه تست کن

astaragg
09-11-2010, 21:19
نه عزیز این دیگه به ذهن خودمم میرسه

John Cena723
09-11-2010, 21:40
دوستان که گوشی رو گرفتند هندسفری مشکلی نداره؟

من موقعی که اهنگ های خودشو پخش می کنم از هندسفری یه جور صدای عجیب قریب در میاد
موقعی هم که یه اهنگ دیگه پخش میکنم،speak now پشت سر هم فعال میشه

شاید هندزفیریتون مشکل داره. با یک هدست دیگه تست کنید اگر مشکلی نداشت پس مشکل حتما از طرف هندزفیریتونه.

shahriar4000
09-11-2010, 23:12
ماله من همچین مشکلی نداره

ali racer
09-11-2010, 23:20
ان 8 هم هگ شد و از بابت ساین و نصب برنامه ها و کوک شدن سیستم عامل خیالتون راحت باشه !

این هایپرکس خیلی آدم با حالیه:40:
کلی هم به دارندگان8910 حال داد (دو برابر سامسونگ 8910 دارا رو ساپورت فریموری کرد !:31:)

Help118
10-11-2010, 00:09
کم مونده تو بازار ان8 تموم بشه تازه نوکیا واسم ایمیل فرستاده که ان 8 وارد بازار شده!!!!!!!!!

گوشی جدید Nokia N8 وارد بازار شد.

جزو اولین کسانی باشید که Nokia N8 خواهند داشت.
هنر خود را به کمک دوربین 12 مگا پیکسلی با لنز کارل زایس و با کیفیت HD به نمایش بگذارید.
از طریق HDMI به سینمای خانگی خود متصل شوید.
با 5 رنگ نارنجی، آبی، خاکستری تیره، سفید متالیک و سبز متناسب با سلیقه شما.
مسیریابی. رایگان. برای همیشه.
شما با آن چه می کنید؟

برای دیدن گوشی Nokia N8 در عمل و سفارش دادن آن به
نزدیکترین نمایندگی
نوکیا مراجعه کنید تا جزو اولین نفرهایی باشید که N8
را تجربه می کنند.

اطلاعات بیشتر در

mr_khodaei2008
10-11-2010, 11:55
کسی جوابی برا من نداره :

دوستایی که خریدین ایا موقع خرید بین رنگهای مختلف گوشی هم تفاوت قیمت هست ؟ اگه هست در چه هده

ali_power42
10-11-2010, 12:26
یک ریویو فوق العاده از دوربین n8 و سمپلهای بسیار زیبا:

علاوه بر عکسهای حالت اتوماتیک چند عکس هم با دستکاری در تنظیمات گرفته شده که همینجا میذارم عالیه:

astaragg
10-11-2010, 20:57
انصافا گوشیه با حالیه.مخصوصا فیلم برداریش.:8:

Help118
11-11-2010, 03:03
انصافا گوشیه با حالیه.مخصوصا فیلم برداریش.:8:
بهتره بگیم یه کمری فون حرفه ایه تا یه اسمارت فون!
ولی انگار که hTC Desire HD داره دل منو میبره!:27:

astaragg
11-11-2010, 07:08
من بین این دوتا گیر کرده بودم.ولی یاید اونی که بیشتر به دردت می خوره رو بگیری.
اچ دی دو ماه بعد مثل ان8 خز نمیشه تو بازار ولی باتریش انصافا جوابشو نمیده(البته فکر میکنم)
این otg که ان8 داره خیلی با حاله. تست شد عالی کار میکنه.
باتریش اصلا از رو نمیره.دوربینشم که در حد .....
فقط اگه ان8 می خوای بگیری مطمئن شو که به وایرلس دست رسی داری!

m-s-rayaneh
11-11-2010, 15:15
سلام
ان 8 الان تو بازار چنده قیمتش؟ GSM.ir قیمتش را زده 800هزار تومن:18: در صورتی که GSMARENA قیمتش را 370 یورو زده به عبارتی حدود 550 تومن

astaragg
11-11-2010, 15:24
800 تومن تعجب داره؟ تازه قیمتش اومده پایین.خیلی نامردی انصافی

m-s-rayaneh
11-11-2010, 16:01
[/COLOR]
800 تومن تعجب داره؟ تازه قیمتش اومده پایین.خیلی نامردی انصافی

در مقایسه با قیمت های جهانی خیلی بالاست درسایت زیر قیمتش 540 تا 630 دلاره ! آخه واسه چی پول اضافه باید داد:9:

astaragg
11-11-2010, 16:42
جایی که قانون نباشه همینه.....
دوستان تا حالا باهاش به وایرلس وصل شدند؟
من وصل میشم ولی وقتی میرم تو browser ارور میده:Invalid server name

از دوستان کسی می تونه کمک کنه؟

M@hdi-B
11-11-2010, 19:14
سلام.

امروز علاالدین بودم .. مغازه نبشیه اونی که یه ال سی دی هم گذاشته تو ویترینش 750 قیمت داد.

حال نداشتم برم بالا .. شاید ارزون تر هم گیر بیاد.

راستی باهاش کار هم کردم (تو شو روم نوکیا) البته دست پسره بود(نظر خاصی ندارم:31:)

Hadi King
11-11-2010, 19:30
اینجــا که بخور بخوره همه مغازه ها دارن میــدن 900 تومــن :18:
بهشون گفتــم یه سر به سایت های بزنیــد خیلی داریــد بالا میدید !!!
سازنده این گوشی اینقــدر براش قیمت نذاشتـــه شما گذاشتیــد :31:

ali_power42
11-11-2010, 19:49
امروز طبقه 5 علاءالدین 690 قیمت گرفتم بدون گارانتی
گارانتی اصلی نوکیا هم که فقط خاکستری تیره داره به قیمت 790
اتصالات هم هنوز روی 920 گیر کرده
نمیدونم چه حکمتیه که گارانتی اصلی نوکیا فقط یک رنگ داره؟؟؟!!

Namdarian
11-11-2010, 22:18
امروز طبقه 5 علاءالدین 690 قیمت گرفتم بدون گارانتی
گارانتی اصلی نوکیا هم که فقط خاکستری تیره داره به قیمت 790
اتصالات هم هنوز روی 920 گیر کرده
نمیدونم چه حکمتیه که گارانتی اصلی نوکیا فقط یک رنگ داره؟؟؟!!
با این حساب در طی 1 ماه از وارد شدنش قیمتش نصف شده است !
یکماه دیگر هم صبر میکنیم !

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

ضمناً بنظر اینجانب طراحی ظاهری ان خیلی آوانتگارد و عجیب است . چون با همه ی گوشی های دیگر متفاوت است . و بیشتر شبیه یک میکروکامپیوتر همراه است .

milad_takjoo
11-11-2010, 22:21
یکماه دیگه هم یارانه ها اجرا میشن قیمتش میره بالا دوباره......
توی این سایت با قیمت خوبی فزوخته میشه

Help118
12-11-2010, 00:02
اگه دقت کرده باشین دیگه بحث های فنی این گوشی تموم شده :31: و بحث فقط سر قیمته و خیلی هم داغه !:27: چند صفحه قبل برگردیم فقط دوستان قیمت بالا پایین کردن! یکی از یارانه ها میگه یکی از تعزیرات یکی از گارانتی اصلی و ...

یعنی حالا که گوشی به صورت رسمی با ورژن فریم ویر نهایی وارد بازار شده کسی نیست که عملا تستش کنه و از زیر و بم این گوشی خبری بده؟! چون مدل های هندزآن این گوشی همش تحت تست بود ه ونرم افزاراش ورژن های بتا بوند ائم از باروزر یا فریم ویرش! افسوس که الان کسی نیست! اونم دقیقا زمانی که واقعا نیاز اساسی به یه ریویو دیده میشه

astaragg
12-11-2010, 06:45
دوستانی که از وایرلس تو گوشیشون استفاده میکنن تا حالا به invalid server name برنخوردند؟

matin350
12-11-2010, 12:37
دوستان این شخصی که چند وقت پیش آگهی فروش 740 داده بود حالا آگهی جدید 530 داده!
بنده بهش ایمیل دادم و میگه همه رنگشم موجوده، کسی تا حالا از ایشون خرید کره؟
ایشون چندین آکهی فروش در زمینه iPhone4 ، N8 و چندین گوشی دیگه دادن، آیا قابل اطمینانه؟

hamidkabiri6270
12-11-2010, 14:44
دوستانی که از وایرلس تو گوشیشون استفاده میکنن تا حالا به invalid server name برنخوردند؟

سلام

اولا گوشی جدید مبارکت باشه.

دوم:در رابطه با پیغامی که گوشیت میده اگر مودمت را به صورت دستی استفاده میکنی باید به حالت اتوماتیک تغیرش بدی و بعد یه بار مودمت را خاموش و روشن کنی.بعد تو قسمت تنظیمات مودمت یه رمز اختصاص داده شده که برای اینکه کسی نتونه از وایرلس تو استفاده کنه.این رمز را باید موقعی که با موبایل میخواهی کار کنی تو قسمت تنظیمات وایرلس موبایلت وارد کنی تا بتونی به اینترنت وصل بشی.

فکر کنم راه حلش این باشه.

astaragg
12-11-2010, 15:19
مرسی اونم به شکل زیاد.

راستش اینترنته من به شکل adsl lan هستش پس ipv4 نمیتونه تو حالت اتوماتیک باشه(فکر میکنم منظورت همین بود) تو این چند روز من
کل اینترنت زیر رو کردم یکی میگه اشکال از گوشی های نوکیات یکی دیگه یه اموزشایی داده ملت رو راحت کرده بود البته به درد من نخورد
حالا اگه از دوستان کسی رو مشیناسید یا تاپیک مخصوصی هست معرفی کنید.حتما,لازمه شدید

در مورد دوربین این بگم واقعا روش حرفی نیست.در مورد اون مقایسه ها تو تاپیک قبلی یادتون میاد؟ کاملا واقعیت دارند ولی

نوکیا تو camera school رسما اعلام میکنه که این گوشی طبیعی ترین عکس ممکن رو تحویل شما میده.
اون خوش رنگیه الکی تو بقیه گوشیا حاصل بازی کردن اتومات با , color,contrast هستش که اونجا همه رو اموزش میده.
با اینکار عکسا واقعا خوشکلتر:31: میشن.من بیشتر حال میکنم خودم دست کاری کنم عکس رو؛ اینم بگم که ان8 قابلیت اتومات کردن
اینارو هم تو خوده عکاسی وهم photo editor داره.
حالا کودوم یکی با حالتره.به شما توصیه میکنم حتما یه سری به اونجا بزنید!

nokia n8
12-11-2010, 19:35
سلام
دوستانی که گوشی N8 را خریدن میشه درباره مقاومت بدنه و صفحه نمایش و درباره ی سخت افزار این گوشی نظر خودشون را بدهند مثلا میزان ramو cpu این گوشی کافی است؟

astaragg
12-11-2010, 21:06
به نظر من گوشی یه کندی داره که اصلا اونطور که شما فکر کنی اذیت کننده نیست.فقط به اپدیت نیاز داره وقتی با گوشی کار میکنی کاملا احساسش میکنی.
از نظر سخت افزاری کاملا کامله:31:
راستش روز اول چون نمیتونستم از وایرلس خونه استفاده کنم داشتم پشیمون میشدم که چرا hd رو نگرفتم
ولی حالا دارم عاشقش میشم چون فقط کافیه قله دوربینش دستت بیاد مثل من تو یه روز200 عکس بگیری
نگید دوربین ندیدست چون واقعا لذت داره:31:
بازم اگه میتونید درباره ی invalid server name کمک کنید تا دیگه بترکونمش

milad_takjoo
12-11-2010, 21:09
یه سوال داشتم از n8 داران
اینکه این گوشی mkv رو کامل ساپورت میکنه؟امتحان کردین؟

.:HAMED:.
12-11-2010, 21:16
بچه ها قيمت اين گوشي بازم 450 تمنه؟يا اصلا اين نيست قيمتش؟

Milo.Metallboy
12-11-2010, 21:17
بله کاملا ساپرت میکنه بابیتریت بسیار بالا و 720p

M@hdi-B
12-11-2010, 21:21
بچه ها قيمت اين گوشي بازم 450 تمنه؟يا اصلا اين نيست قيمتش؟

آخرین قیمت 690 بی گارانتی و 790 با گارانتی اعلام شده بود :46:

پ.ن: astaragg جان مبارکت باشه

astaragg
12-11-2010, 21:35
مرسی،ممنونmehdi_brg
منکه این فیلمایی که دانلود میکنمو از داخله فلش مموری پخش میکنم البته بعضی موقع ها فقط صدا پخش میشه

LordMMD
12-11-2010, 21:36
دوستان با n8
وقتی یک پیام رو send میکنید، و بلافاصله بخواهید وارد قسمت های دیگه گوشی بشید (در حالی که پیام در حال سند شدنه) آیا گوشی یه حالت هنگ مانندی پیدا میکنه ؟ یا از این نظر مشکلی نداره ؟!

astaragg
12-11-2010, 21:53
خواستم این چیزی که میگی امتحان کنم اتفاقی یه اس ام اس هم همزمان واسم اومد
نه همچین مشکلی من ندارم

mes que un club
12-11-2010, 21:55
منم یکی خریدم البته برا دوستم:31:
دبی بود قیمتش هم 661 بود.الان هم فکر کنم یکمی ارزون تر شده باشه
باو این گارانتی چیه تا 1 سال چه گوشی خراب میشه اصلا من که ندیدم تا 1 سال گوشی خراب بشه اونم....
مثل تی وی میمونه تا آخر عمرت برات میمونه پول جایه این گارانتی ندیدن:31:

hm65teh
12-11-2010, 23:29
خیلی جالبه ولی :
دوست عزیز میشه در مورد این گوشیها که میگی بیشتر توضیح بدی چی هستن و عکسایی ازشون بزاری

یه سر به سایت gsmarena بزن

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

سخنان هفته پیش ما را میگوید

astaragg
13-11-2010, 07:21
یه سر به سایت gsmarena بزن

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

سخنان هفته پیش ما را میگوید

اخه عزیز این گوشی که داری حرفش رو میزنی ربطی به این تاپیک نداره!
زحمتی بکش تاپیک مخصوص خودشو را بنداز

astaragg
13-11-2010, 13:10
کسی میتونه درباره ی gpsتوضیح بده؟
چطور میشه نقشه ی شهر های مختلف رو بدست اورد؟

LordMMD
13-11-2010, 15:47
مگه OVI maps روش نداره ؟!
یا براش نیست ؟

astaragg
13-11-2010, 16:02
چرا هست ولی رو نقشه ی مثلا گرگان نیست
کامل نقطه رو نشون میده ولی رو یه......
نقشه می خواد دیگه:31:

ali racer
13-11-2010, 16:20
چرا هست ولی رو نقشه ی مثلا گرگان نیست
کامل نقطه رو نشون میده ولی رو یه......
نقشه می خواد دیگه:31:
ovi map نفشه همه ی شهر های ایران رو نداره
فعلا نقشه کلان شهر هایی مثل
تهران و اصفهان شیراز و مشهد و کرمانشاه و تبریز رو داره

برای شهر های کوچیک باید اسمارت کام نصب کنین

در مورد دانلود نقشه ها هم اگه میخوای میتونی فایلشون آفلاین دانلود کنی تو cities folder
ممس مموری یا مموری کارت کپی کنی
یا با استفاده از گزینه go online و اینترنت(اگه وایرلس باشه که چه بهتر) وارد نقشه بشی
و هر جا رو که زوم کنی و نقشه نداشته باشه
همون موقع دانلود کمی (من خودم این کار رو انجام دادم)

ضمنا نفشه هاش 3 مدل داره که نقشه توپوگرافی و عکس هوایی همراهش هست

Help118
13-11-2010, 16:34

میخواستم مفصل برات بنویسم ولی خوشبختانه دوستان برات بصورت مفید نوشتند. نوکیا قول داده بود هر دوهفته یا هر هفته نقشه های جدید ایران رو آماده کنه ولی همش دروغی بیش نبود ولی بهت بگم تو کلوپ همسایه یه دوستی داشتم که نمی دونم چه جوری ولی نقشه های ماهواره ای هر شهر البته اون شهرهایی که ذکر شده توسط دوستا نرو برای دانلود میذاشت و تمیز میتوونستی نقشه رو سه بعدی ببینی. هرکاری کردم یاد نگرفتم میگفت با زوم کردن و دانلود کردن که من نتونستم ولی برای اونایی که در شهرستانها و غیر کلان شهرهای ایران زندگی می کنند نوکیا مپ در حال حاضر بیهوه ای بیش نیست. نقشه راههای اصلی کشور رو هم داره که اینو میشه ازش استفاده کرد ولی یه جاهایی می بینی نقشه با مسیر هم خونی نداره یا مسیر اصلا تو نقشه نیست با اینکه نقشه های جدید رو دانلود داشتم ولی افسوس! هنوز خیلی راه داره

Namdarian
13-11-2010, 17:56
ovi map

در مورد دانلود نقشه ها هم اگه میخوای میتونی فایلشون آفلاین دانلود کنی تو قولدر سیتیز
ممس مموری یا مموری کارت کپی کنی

قسمت رنگی را بیشتر توضیح میدی ؟

ali racer
13-11-2010, 18:06
قسمت رنگی را بیشتر توضیح میدی ؟
cities folder:31:

mr_khodaei2008
13-11-2010, 18:24
دوستان این شخصی که چند وقت پیش آگهی فروش 740 داده بود حالا آگهی جدید 530 داده!
بنده بهش ایمیل دادم و میگه همه رنگشم موجوده، کسی تا حالا از ایشون خرید کره؟
ایشون چندین آکهی فروش در زمینه iPhone4 ، N8 و چندین گوشی دیگه دادن، آیا قابل اطمینانه؟

به قول دوستمون کسی از این اقا خرید کرده ببینه مطمئا هست یا نه ؟

بازم کسی جواب نداد که ایا بین رنگهای مختلف این گوشی تفاوت قیمت هست یا نه ؟ چقدر؟

astaragg
13-11-2010, 18:31

بازم کسی جواب نداد که ایا بین رنگهای مختلف این گوشی تفاوت قیمت هست یا نه ؟ چقدر؟

به نظر من که اصلا نمیشه اعتماد کرد.من حتی نتونستم به digikala اعتماد کنم.این نظره منه البته.

در مورد رنگا هم اینو میدونم که ابی و سبز ارزونتره سفید نقره ای گرونتر،در مورد نارنجی چیزی نمیدونم

yazdankhah
13-11-2010, 20:22

عقل خود شما چی میگه؟

matin350
13-11-2010, 23:31
به نظر من که اصلا نمیشه اعتماد کرد.من حتی نتونستم به digikala اعتماد کنم.این نظره منه البته.

در مورد رنگا هم اینو میدونم که ابی و سبز ارزونتره سفید نقره ای گرونتر،در مورد نارنجی چیزی نمیدونم

شما رنگ آبی رو دیدی؟ تمام مشکل بنده نبود همین آبیه که رفتم سراغ این بابا از ترکیه واسم بفرسته.

در صورتی که ایشون قابل اطمینان باشن و ارسال کنن مشکل پست داریم... بنده دیروز به قسمت گمرک پست رفتم و جوابی که شنیدم این بود: فقط حق دریافت 1گوشی رو دارید و اونم بر اساس قیمت گذاری ما و 50هزار تومن تخفیف شامل %25 گمرک میشه.
مثلاً رو ان8 قیمت میزارن800 بعد 50 تومن تخفیف میدن میشه 750 و %25 میشه 187500تومن.

پس دیگه خریدش از اون آگهی 530 تومنی هم نمی ارزه.

دوستان اگه کسی آبی دید بگه خواهشن... سبزشو که میدونم میشه گیر آورد و من باید هر دوشو باهم بگیرم:13:

astaragg
14-11-2010, 08:05
من قبلا تو mobile.ir اگهی فروش رنگ ابی رو دیده بودم اون موقع فکر کنم 700 750 میگفت.

حالا چرا این رنگا رو بیشتر دوست داری؟ مثل این میمونه که بخوای بنز سبز یا ابی بگیری!
شوخی کردم هر چی عشقته همونو انجام بده:5:

The Black Dahlia
14-11-2010, 12:15
مگه یکی از بچه ها نگفته بود خریده 650؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali racer
14-11-2010, 14:50
مگه یکی از بچه ها نگفته بود خریده 650؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امروز صبح پایین ترین قیمت علا الدین 670 بود(چینی- بی گارانتی)
ایشون حتما از دبی گرفتن
چون دبی تا 620-30 هم گیر میاد

Help118
14-11-2010, 16:27
امروز صبح پایین ترین قیمت علا الدین 670 بود(چینی- بی گارانتی)
ایشون حتما از دبی گرفتن
چون دبی تا 620-30 هم گیر میاد
مگه غیر چینی هم تو ایران پیدا میشه؟ یعنی اصل نوکیاست؟ اگه جوابت مثبته از کجا مطمئنی؟

آخه من میدونم تو هند و کره و مجارستان و چین و فنلاند نوکیا خط تولید داره ولی با وجود چین دیگه فکر نکنم ساخت کشورهای دیگه اینجا بیاد یعنی واسه قاچاقچیان شاید گرونتر دربیاد!

ali racer
14-11-2010, 16:47
مگه غیر چینی هم تو ایران پیدا میشه؟ یعنی اصل نوکیاست؟ اگه جوابت مثبته از کجا مطمئنی؟

آخه من میدونم تو هند و کره و مجارستان و چین و فنلاند نوکیا خط تولید داره ولی با وجود چین دیگه فکر نکنم ساخت کشورهای دیگه اینجا بیاد یعنی واسه قاچاقچیان شاید گرونتر دربیاد!
بله
تو علا الدین کلی فنلاندی هست
چون زیر گوشی بصورت حک شده و فرو رفته نوشته شده
ساخته شده در فنلاند
عرض میکنم
از قضا چند نفر تو موبایلستان فنلاندی خریدن
تو اونجا هم گفتم هر چند که فنلاندی و چینی فرقی تدارن
ولی خب گوشی فنلاندی یه احساس خوب به آدم میده

real man
14-11-2010, 17:46
سلام دوستان

ضمن عرض تبريك به دوستاني كه اين گوشي رو خريد كردن دو سوال داشتم.

١- در همين پك كه خريد كردن، فايل‌هاي M.S. Office در اين گوشي قابل ويرايش هست ؟

٢- ساپورت حجمي USB چند گيگ هست ؟ (تا چه حجمي رو ساپورت مي‌كنه ؟)

با تشكر

yade
14-11-2010, 17:58
من یکی از کویت گرفتم با گارانتی یکساله کسی خواست 700 میدم اکبند

matin350
14-11-2010, 18:53
من قبلا تو mobile.ir اگهی فروش رنگ ابی رو دیده بودم اون موقع فکر کنم 700 750 میگفت.

حالا چرا این رنگا رو بیشتر دوست داری؟ مثل این میمونه که بخوای بنز سبز یا ابی بگیری!
شوخی کردم هر چی عشقته همونو انجام بده:5:

والا انقدر گوشی مشکی و نقره ای خریدم دیگه خسته شدم... میخوام این سری یه تحولی بدم:31:
البته نا گفته نمونه بنزم اگه سبز و آبی خوش رنگشو دیده باشی طرفدارش میشی.

در هر صورت بنده فقط این دو رنگ رو باهم میخوام و اگه کسی سراغ داشت، چه فروشی و چه اطلاع از مکان ممنون میشم خبر بده.

yazdankhah
14-11-2010, 19:46
محض اطلاع دوستان قیمت با گارانتی اصلی 720 و بدون گارانتی 660

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

والا انقدر گوشی مشکی و نقره ای خریدم دیگه خسته شدم... میخوام این سری یه تحولی بدم:31:
البته نا گفته نمونه بنزم اگه سبز و آبی خوش رنگشو دیده باشی طرفدارش میشی.

در هر صورت بنده فقط این دو رنگ رو باهم میخوام و اگه کسی سراغ داشت، چه فروشی و چه اطلاع از مکان ممنون میشم خبر بده.
رنگ سلیقه است اما من به شخصه فکر میکنم گوشی مشکی و نقره ای کمتر تو چشم هست تا یه گوشی سبز خوش رنگ و یا آبی به هر حال اینجا ایرانه و بایستی فکر آقا دزده رو هم کرد

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

من یکی از کویت گرفتم با گارانتی یکساله کسی خواست 700 میدم اکبند
دوست عزیز 1 سال گارانتی اصلی ایران با همه خدمات در ایران بیست تو من از این بالاتره

M@hdi-B
14-11-2010, 21:26
سلام.

قیمت امروز علالدین 690 بدون گارانتی

ali_power42
14-11-2010, 21:48
محض اطلاع دوستان قیمت با گارانتی اصلی 720 و بدون گارانتی 660

دوست عزیز این قیمت 720 برای کجاست؟؟؟
امروز یکی به اسم گارانتی اصلی به من نشون دادن که اصلا گارانتی اصلی نوکیا نبود شرکت ...الکترونیک (اول اسمشو یادم نمیاد) بود که وکیوم و پلمپ هم بود ولی اصلی نبود به قیمت 700 تومن.
ولی با گارانتی اصلی نوکیا 12 ماهه 780 طبقه اول علاءالدین پیدا کردم.
اینقدر دزدی تو این مملکت زیاد شده که جرات ندارم بدون گارانتی بخرم.

yazdankhah
14-11-2010, 21:59
امروز یکی به اسم گارانتی اصلی به من نشون دادن که اصلا گارانتی اصلی نوکیا نبود شرکت ...الکترونیک (اول اسمشو یادم نمیاد) بود که وکیوم و پلمپ هم بود ولی اصلی نبود به قیمت 700 تومن.

امروز بازار موبایل ایران بودم فروشگاه موبینا داشت گارانتی اصلی به شرط ارسال اس ام اس و تایید گارانتی اصلی بودن بدون کلک های رایج در علا الدین مثل نرم افزار و غیره خلاصه 720

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

شاید کمال الکترونیک بوده که یکی از شرکتهای رسمی نماینده نوکیا در ایران هست

ali_power42
14-11-2010, 22:14
مرسی از خبر خوبت.
بله کمال الکترونیک بود.
گوشی شاپ هم الان دیدم زده 780 با گارانتی اصلی بنابراین توی خود علاءالدین براحتی باید 40 تومن ارزونتر پیدا بشه و قیمت 720 تومن خیلی خوب داره میده.
اطلاعات بیشتری در مورد این کمال الکترونیک نداری؟

astaragg
14-11-2010, 23:25
امروز یکی از دوستان تو دانشگاه satio رو تازه گرفته بود فکر می کرد ان8 هنوز نیومده
وقتی بهش نشون دادم کلی ذوق کرد. اولش می گفت این چقدر شبیه ان 8.

کسی از بروبکس نمیدونه اپ های بدی این کی میاد؟ تاثیره زیادی تو عملکرد داره؟من تا حالا تجربه نداشتم

Help118
15-11-2010, 01:06
امروز یکی از دوستان تو دانشگاه satio رو تازه گرفته بود فکر می کرد ان8 هنوز نیومده
وقتی بهش نشون دادم کلی ذوق کرد. اولش می گفت این چقدر شبیه ان 8.

کسی از بروبکس نمیدونه اپ های بدی این کی میاد؟ تاثیره زیادی تو عملکرد داره؟من تا حالا تجربه نداشتم
میتونی در مورد این آپ دیتی که شنفتم دومگه توضیحاتی بدی؟ همون آپ دیت فریم ویریه یا نرم افزار سیمبیانه؟

عزیزم لینک بالا لینک دانلود دستی فریم ویرهای نوکیا و مربوط به خود نوکیاست بیاد اولش اینجا میاد:31:

Help118
15-11-2010, 01:12
بله
تو علا الدین کلی فنلاندی هست
چون زیر گوشی بصورت حک شده و فرو رفته نوشته شده
ساخته شده در فنلاند
عرض میکنم
از قضا چند نفر تو موبایلستان فنلاندی خریدن
تو اونجا هم گفتم هر چند که فنلاندی و چینی فرقی تدارن
ولی خب گوشی فنلاندی یه احساس خوب به آدم میده

از کجا میدونین اصل فنلانده؟ نکنه راهی برای ریمارک کردنش پیدا کردن بعید نیست که قابی که IMEI روش نوشته شده رو تعویض نکردن:31: منکه باشه فنلاندیشو به خاطر همون احساس خوب ی که میده میخوامش ولی بدبختی فارسی ندارن واسه پیامک نگاری که باید تغییر پروداکت کد بشن!
واقعا مطمئنی؟
اونوقت گرون تر هم میفروشنش؟
یعنی از فنلاند آوردن؟

yazdankhah
15-11-2010, 01:49
مرسی از خبر خوبت.
بله کمال الکترونیک بود.
گوشی شاپ هم الان دیدم زده 780 با گارانتی اصلی بنابراین توی خود علاءالدین براحتی باید 40 تومن ارزونتر پیدا بشه و قیمت 720 تومن خیلی خوب داره میده.
اطلاعات بیشتری در مورد این کمال الکترونیک نداری؟
بازار موبایل ایران خ حافظ طبقه همکف انتهای کریدور جنب پله برقی کمال الکترونیک

yazdankhah
15-11-2010, 02:00
بعضی مباحث اونقدر پیش پا افتاده شدند که اصلا حس خوبی ندارند تا در موردشون توضیح داده بشه.

گوشی که ایران هست یا مستقیم از طریق نمایندگی میاد ایران یا از طریق دبی وارد ایران میشه. یا گارانتی داره یا قاچاقه
تا اینجا که کاملا روشن و واضحه

کمتر پیش میاد (نه اینکه نشه کمتر پیش میاد) گوشی از اروپا وارد ایران بشه. این هم که واضحه

نوکیا سیاستش رو اینطور تعریف کرده که هاب اصلی تولید گوشی چین باشه.
در کشورهای مجارستان - آلمان - هند - فنلاند - کره - چین کارخانه داره اما هاب اصلیش در چینه

گوشی هایی که درآسیا توزیع میشند عمدتا از هاب چین توزیع میشوند پس اکثر گوشی هایی که وارد ایران یا دبی میشه از هاب چینه.

در برخی مدل ها اونهم به تعداد مصرف خود اروپا و عمدتا بعنوان بچ اصلی در فنلاند تولید میکنه و در اروپا توزیع میکنه.

احتمال اینکه گوشی های موجود در ایران با گارانتی اصلی یا قاچاق ساخت کشور فنلاند باشند بسیار اندک هست مادامی که خط تولید یک گوشی صرفا در فنلاند باشه و یا پارتی گوشی از اروپا وارد ایران شده باشه که این مسئله بصورت کد هایی در جعبه گوشی توضیح داده شده که بازار هدف این گوشی ها کجاست.

دوستان عزیز و ارجمند در زندگیتان به کشور سازنده هیچ توجهی نکنید فقط و فقط به اعتبار برند و بعد اعتبار نماینده ایران توجه کنید و گرنه تا آخر عمر تو این موضوع گیر میکنید که این کجاییه و اون کجاییه

یه منشی ساده که جواب تلفن رو میده در اروپا حدود 15000 یورو میگیره اما همین کار رو در چین با حدود 80 یورو انجام میدند

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

(دوستان عزیز من مدیر بازرگانی یکی از شرکتهای وارد کننده هستم و اطلاع کامل از این داستانها دارم و حرفهام رو میتونید تا حدی بعنوان یه شخص آگاه از امور تجاری قبول کنید)

شاد پیروز و موفق باشید

astaragg
15-11-2010, 06:10
من نمیدونم چرا گوشی رو گرفتم اپدیت شده بود؟ امکانش هست اپ شده باشه تو کارخونه یا بهم انداختن؟

Help118
15-11-2010, 13:15
من نمیدونم چرا گوشی رو گرفتم اپدیت شده بود؟ امکانش هست اپ شده باشه تو کارخونه یا بهم انداختن؟
اگر با گارانتی گرفته باشی به احتمال قوی تو خود ایران آپ دیت شده چون تو ایران سایت های اجتماعی رو از گوشی حذف می کنند! و تغییرات جدید رو اعمال می کنند

astaragg
15-11-2010, 14:31
این ovistore چرا با ای پیه ما مشکل داره؟ کسی میدونه؟

LordMMD
15-11-2010, 15:10
این ovistore چرا با ای پیه ما مشکل داره؟ کسی میدونه؟
این همه صبح تا شب دارن میگن ما تحریمیم بعد میگی کسی میدونه ؟!!!

astaragg
15-11-2010, 16:49
نوکیا خیلی بیجا میکنه,چه ربطی به من که دوبرابر پوله اسباب بازی شو دادم داره؟
این دیگه اصلا به ذهنم نمیرسید.
کسایی که گوشی رو اپ کردن میشه ورژن دقیقشو بنویسن؟

nokia n8
15-11-2010, 16:54
سلام
بنده اگه بخوام گوشی nokia n8 بخرم از کجا باید تشخیص بدم گارانتی اصلی نوکیاست؟
اصلا سوالم را طور دیگه میپرسم گوشی گارانتی اصلی نوکیا توسط شرکت خاصی توزیع میشه؟

Help118
15-11-2010, 21:29
سلام
بنده اگه بخوام گوشی nokia n8 بخرم از کجا باید تشخیص بدم گارانتی اصلی نوکیاست؟
اصلا سوالم را طور دیگه میپرسم گوشی گارانتی اصلی نوکیا توسط شرکت خاصی توزیع میشه؟
گوشی گارانتی دار نوکیا با گارانتی 12 ماهه خود نوکیا با نام نوکیا عرضه میشه.
مشخصه دیگش داشتن منوی فارسیشه
مشخصه دیگش بنچاق :31: گارانتی همراه گوشی با ثبت شماره سریال گوشیه
از همه مهمتر پیامک زدن شماره سریال گوشی همون IMEI به شماره 200023013 مرکز خدمت مشتریان نوکیا و دریافت تاییده از شرکت نوکیاست این دیگه مو لا درزش نمی ره
در نظر داشته باش برای تایید شماره سریال گوشیت باید این شماره سریال در 4 محل یکی باشه
1.روی پک گوشی
2.روی گوشی که تو گوشی های قبلی روی برچسب زیر باتری بود
3.ستاره مربع چهارتا صفر مربع
4.ستاره مربع 92702689 مربع که این مورد میزان مصرف و صفر بودن گوشی رو هم نشون میده برات

mr_khodaei2008
16-11-2010, 18:18
دوستان خبر ديشب را كه شنيديد

تعرفه واردات گوشي به 10 درصد رسيد

پس با اين حساب بايد منتظر خيلي ارزان شدن همه گوشي ها به خصوص اين گوشي باشيم . درسته؟

real man
16-11-2010, 19:14
سلام دوستان

تبريك به دوستاني كه اين گوشي رو خريد كردن دو سوال داشتم.

با تشكر

milad_takjoo
16-11-2010, 21:28
مشکی با گارانتی 730 تومن

دوستان اگه قیمت جدیدتری دارن بگن

yoosef_st
16-11-2010, 22:24
دوستان خبر ديشب را كه شنيديد

تعرفه واردات گوشي به 10 درصد رسيد

پس با اين حساب بايد منتظر خيلي ارزان شدن همه گوشي ها به خصوص اين گوشي باشيم . درسته؟
آره دیگه باید الان نمایندگیهای رسمی گوشی با گارانتی رو تقریبا همون قیمت جهانی عرضه کنن.
قیمتها تقریبا 15% کاهش پیدا میکنن.

ali racer
16-11-2010, 22:28
سلام دوستان

تبريك به دوستاني كه اين گوشي رو خريد كردن دو سوال داشتم.

با تشكر

1. برای ویرایش باید نسخه فول برنامه آفیس رو بخری یا برنامه کرک شده رو نصب کنی
ولی برنامه آفیس دیفالت گوشی قابلیت ادیت رو به شما نمیده فقط میتونی ببینی

2. من منظورتون رو متوجه نشدم
ولی تو دمو هایی که نشون میداد هارد تا 1.5 ترا بایت رو هم به گوشی وصل کرده بود
فلش هم تا 16 گیگ بروبچز بی مشکل نصب کردن ولی مشکل اینجاست
که همه نوع فلش رو پشتیبانی نمیکنه

attakh
16-11-2010, 22:46
نوکیا خیلی بیجا میکنه,چه ربطی به من که دوبرابر پوله اسباب بازی شو دادم داره؟
این دیگه اصلا به ذهنم نمیرسید.
کسایی که گوشی رو اپ کردن میشه ورژن دقیقشو بنویسن؟

سلام دوستان من .

من قبلا n70 داشتم . تازه فروختمش رفت . از نوکیا راضی بودم . چند وقتی هم از دنیای گوشی بی خبر بودم . آخه زمانی که من n70 گرفتم نوکیا بهترین گوشی های دنیا را عرضه میکرد .

حالا که دوباره میخوام گوشی بخرم ، بدجوری گیر کردم .
اول این قضیه ovistore که تحریمه چیه ؟ آیا یکی از امکانات مهم گوشی هست ؟ آیا راهی برای دور زدنش وجود داره ؟

بعد شما مثل اینکه خیلی از گوشی راضی نیستید . کسی اینجا تجربه کار با اندروید و نوکیا را داره (هر دو باهم)؟
آیا میشه به اندروید اطمینان کرد ؟
من از سازگاری گوشی قبلیم (n70) با نرم افزار های زمان خودش و بعد هم با نرم افزار های جاوا خیلی راضی بودم .
نرم افزار های مخصوص سیمبیان نوکیا باز هم مثل گذشته زیاد خواهند بود ؟

در نهایت به عنوان آخرین سوال از همه دوستان .

اگر میخواستید یک گوشی غیر از گوشی های نوکیا بخرید چه گوشی را انتخاب میکردید .

magi1991
16-11-2010, 23:11
سلام دوستان من .

من قبلا n70 داشتم . تازه فروختمش رفت . از نوکیا راضی بودم . چند وقتی هم از دنیای گوشی بی خبر بودم . آخه زمانی که من n70 گرفتم نوکیا بهترین گوشی های دنیا را عرضه میکرد .

اول این قضیه ovistore که تحریمه چیه ؟ آیا یکی از امکانات مهم گوشی هست ؟ آیا راهی برای دور زدنش وجود داره ؟

بعد شما مثل اینکه خیلی از گوشی راضی نیستید . کسی اینجا تجربه کار با اندروید و نوکیا را داره (هر دو باهم)؟
من از سازگاری گوشی قبلیم (n70) با نرم افزار های زمان خودش و بعد هم با نرم افزار های جاوا خیلی راضی بودم .

الیک سلام دوست من ! :دی
ovistore مسه appstore اپل نیس که گوشی به اون اونقدرا مهتاج باشه میشه گفت اصلا مهم نیست چون اونقدر بازی و نرم افزار واسه سیمبین هست که هیچ ایرانیی نمیره از ovistore خرید کنه..
اگه هم بخواید دورش بزنید که کارش با --- تمومه.. : دی
رزایت ان 8 دارها رو نمیدونم !

خب این گوشی بهترینه نوکیاست فلن !
میشه رو آیفون 4 و گلکسی اس و ... دید بزنید..

باید بینیم انتزارتون از گوشی چیه ... :؟

yazdankhah
17-11-2010, 01:05
الیک سلام دوست من ! :دی
ovistore مسه appstore اپل نیس که گوشی به اون اونقدرا مهتاج باشه میشه گفت اصلا مهم نیست چون اونقدر بازی و نرم افزار واسه سیمبین هست که هیچ ایرانیی نمیره از ovistore خرید کنه..
اگه هم بخواید دورش بزنید که کارش با --- تمومه.. : دی
رزایت ان 8 دارها رو نمیدونم !

خب این گوشی بهترینه نوکیاست فلن !
میشه رو آیفون 4 و گلکسی اس و ... دید بزنید..

باید بینیم انتزارتون از گوشی چیه ... :؟

تصحیح می شود:
الیک = علیک
مهتاج = محتاج
رزایت = رضایت
فلن = فعلا
انتزارتون = انتظارتون
مزاحیدم (((((((((:

Help118
17-11-2010, 01:23
قیمت این گوشی به طرز وحشیانه ای کشیده پایین منظورم گارانتی دارشه! دست نگه دارید واسه خرید ارزون تر هم میشه.
بزارید فریم ویر های جدیدشم بیاد بهتر بعد بخرید

nokia n8
17-11-2010, 12:01
قیمت این گوشی به طرز وحشیانه ای کشیده پایین منظورم گارانتی دارشه! دست نگه دارید واسه خرید ارزون تر هم میشه.
سلام مگه قیمتش چقدر شده؟

milad_takjoo
17-11-2010, 12:26

چرا انطوری شده؟
به نظرت چقدر باید صبر کنیم تا قیمتش دیگه تکون نخوره؟

farhooode
17-11-2010, 12:42
بلندی و کیفیت صداش تو هنزفری چطوره؟
شکل هنزفری همراه گوشی چطوریه؟
قسنگ ترین رنگش کدومه؟

Tehranshahr
17-11-2010, 23:58
چون تو ایران سایت های اجتماعی رو از گوشی حذف می کنند! و تغییرات جدید رو اعمال می کنند

دوست عزیز تو ایران چیزیو حذف نمیکنن بلکه فایل مربوط به پروداکت کد ایران توش یکسری برنامه ها نیست که اونم بسادگی میشه گرفتو نصب کرد!

astaragg
18-11-2010, 13:21
سلام دوستان من .

اولا من از گوشیم کاملا راضی هستم . ovistore هم اگه از وایرلس گوشی استفاده کنید یعنی با گوش وصل بشید مشکلی نداره و از امکانات اصلی گوشی هم نیست .
برنامه های 5800 راحت روش نصب میشه و اگه قرار بود یه گوشی دیگه بگیرم 2 هفته میموندم 100 تومن قیمتش بیاد پایینتر بازم ان8 میگرفتم !!!

magi1991
18-11-2010, 13:37
تصحیح می شود:
الیک = علیک
مهتاج = محتاج
رزایت = رضایت
فلن = فعلا
انتزارتون = انتظارتون
مزاحیدم (((((((((:

:دی :دی :دی :دی
امزام رو بخوووووون :دی

Namdarian
18-11-2010, 16:02
تصحیح می شود:
الیک = علیک
مهتاج = محتاج
رزایت = رضایت
فلن = فعلا
انتزارتون = انتظارتون
مزاحیدم (((((((((:

:دی :دی :دی :دی
امزام رو بخوووووون :دی
با سلام . این حرفها به تاپک N8 مربوط نیست ولی شما هم کار درستی نمیکنید . مانند اینکه بدلیل نگارش انگلیسی عددها در رایانه بیایید نام نوکیا 5800 را پنج هزار و هشتصد بنویسید !
همین الفبای مورد استفاده ی ما نیز از زبان تازی گرفته شده ولی کار شما یعنی بی احترامی و تمسخر به قواعد نگارشی زبان فارسی . دارید کاری که تورکها با زبان خود کردند را میکنید چون انها هم اول اینکار را کردند تا سرانجام افتادند به وادی الفبای لاتین و بی هویت شدن زبانشان . شما از اینجانب و دکتر کزازی هرگز ایرانی تر و پارسی تر نیستید پس تمسخر را بس کنید

mr_khodaei2008
18-11-2010, 17:37
راستي اين ان8 كيبود دار چي شد ؟

كي مياد ؟

.:HAMED:.
18-11-2010, 19:02
ديشب رفتم بخرم يارو گفت 1 و نيم. اومدم بپرسم ببينم راس ميگه؟بخرم؟
درضمن سيستم عامل n73 چيه؟ گفتم ان 73 داشتم گفتش اونم سيمبين 3 هستش
عجب گير افتاديمااااا

*M!L4D*
18-11-2010, 19:51
عجب گير افتاديمااااا

jesus
1.5 ؟؟ ... نه بابا قیمت به 700 رسیده بدون گارانتیش ...
در ضمن یارو خیلی تعطیله که به S60v3 میگه Symbian ^3 :27:(سیستم عامل ان 73 S60v3 .. v9.1 هست !!! )

SNOW PATROL
18-11-2010, 19:57
عجب گير افتاديمااااا

یحتمل قیمت خودش رو هم گذاشته روش :27:

Help118
18-11-2010, 20:16
سلام مگه قیمتش چقدر شده؟

چرا انطوری شده؟
به نظرت چقدر باید صبر کنیم تا قیمتش دیگه تکون نخوره؟

البته اگه از بازار بخواهید دستی بگیرید یکم ارزونتر هم میشه!

hzma
19-11-2010, 00:27
680 با گارنتی 12 ماه به زور گیر میاد همه 700 به بالا میگن
640 بدون گارانتی

Help118
19-11-2010, 00:53
نرم افزار مبدل تاریخ میلادی به هجری شمسی برای این گوشی سراغ دارید؟ کلا نوکیا با تقویم فارسی مشکل داشته و داره

ali_power42
19-11-2010, 01:52
امروز طبقه 5 علاءالدین 677 گارانتی اصلی نوکیا قیمت گرفتم.
ولی ارکان ارتباطات با همین گارانتی 813 تومن و فروشگاه نوکیا مرکزی در طبقه همکف علاءالدین 730 میداد.
معلوم نیست کی به کیه و چی به چی.

M@hdi-B
19-11-2010, 09:55
همون 640 بدون گارانتی که بالا گفتن درسته .

اینجوری بیاد پایین یه ماه دیگه 500 میشه خرید.

Majid-6120
19-11-2010, 11:41
همون 640 بدون گارانتی که بالا گفتن درسته .

اینجوری بیاد پایین یه ماه دیگه 500 میشه خرید.

حالا این خوبه که مهدی.....شما تهران نشین ها که خوشبحالتونه! اینجاتو شهر ما یه دونش رسیده طرف میگه 1 میلیون و صد! بهش یه نیشخند زدم و گفتم اگه بگم دو تاشو از تهران برام بیارن که ارزونتر پام در میاد!

ما شهرستانی ها تا بخوایم به 500 برسیم ، N8 اسقاط شده رفته!:20: ولی عجب افت قیمتی! N97 هم اینجوری افت نکرد!

keshmeshpolo
19-11-2010, 15:26
سلام

شاید سوال من اینجا جاش نباشه ولی میشه بگید Symbian ^3 چه جوری خونده میشه؟

*M!L4D*
19-11-2010, 15:30
سلام

شاید سوال من اینجا جاش نباشه ولی میشه بگید Symbian ^3 چه جوری خونده میشه؟

ما که میگیم سیمبین 3 ... :دي