PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

DJ.Mamal
25-05-2012, 18:55
سلام به همه عزیزان
یه n8 داریم که در حد افتضاح هستش.
کلا برای بهتر شدن این گوشی من باید چیکار کنم؟؟؟(اپدیت،اپگرید،نصب نرم افزارهای ضروری و...)

آپدیت کن به نوکیا بل
و تغییرات رو مشاهده کن

mamongh
28-05-2012, 16:00
میخواستم بدونم n8 رو میشه -- کرد تا بتونیم برنامه روش نصب کنیم؟
یا کار دیگه ای باید بکنیم برا نصب برنامه ها؟
در ضمن شنیدم بعضی هاش خیلی کند و افتضاحه تو عملکرد، چرا؟

aydin_eb7777
28-05-2012, 16:17
میخواستم بدونم n8 رو میشه -- کرد تا بتونیم برنامه روش نصب کنیم؟
یا کار دیگه ای باید بکنیم برا نصب برنامه ها؟
در ضمن شنیدم بعضی هاش خیلی کند و افتضاحه تو عملکرد، چرا؟

بله می تونی این گوشی رو هـک کنی
در حال حاظر تنها راه برای نصب برنامه و بازیهای ساین نشده همین هـک کردن و یا استفاده از فریمور کوک شده هست چون دیگه فایلهای سرتیفیکیت ارائه نمیشه!
اون سری از گوشیهایی که کند و افتضاح به نظر میان بعد از آپدیت به Belle تغییرات خوبی کردن
موفق باشی

mahdi 1371
30-05-2012, 11:58
سلام
من یه n8 دارم که عکساش تاریک هست و هر کاری میکنم نمی تونم عکسای روشن تری بگیرم.لطفا اگه راهی برای درست شدن این مشکل هست راهنمایی کنید.:20:

amirpers
30-05-2012, 13:54
سلام
من یه n8 دارم که عکساش تاریک هست و هر کاری میکنم نمی تونم عکسای روشن تری بگیرم.لطفا اگه راهی برای درست شدن این مشکل هست راهنمایی کنید.:20:

شما لیبل روی لنز رو کندی ؟

اگه این کار رو کردی، هنگام عکس برداری در نور پایین، ایزو رو زیاد کن.

mamongh
02-06-2012, 18:33
سلام
اگه میشه راه -- کردنشو راهنمایی کنید.
با سپاس

A L I J O N
18-07-2012, 21:01
سلام
من یه n8 دارم که آبدیتشم کردم به belle حدود یه هفتست که هرچی تو اینترنت سرچ میزنم یه نرم افزار برای این که فرمت mkv avi flv رو بخونه نتونستم پیداکنم البته هست مثل ucplayer و julplayer از این چیزا ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه :41:

BBNHFAK
19-07-2012, 18:58
سلام
من یه n8 دارم که آبدیتشم کردم به belle حدود یه هفتست که هرچی تو اینترنت سرچ میزنم یه نرم افزار برای این که فرمت mkv avi flv رو بخونه نتونستم پیداکنم البته هست مثل ucplayer و julplayer از این چیزا ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه :41:

بعد از آپدیت یه سری از فایل ها از ساپورت خارج میشن
ولی avi رو با پلیر خود گوشی میتونین اجرا کنین

DJ.Mamal
20-07-2012, 02:25
سلام
اگه میشه راه -- کردنشو راهنمایی کنید.
با سپاس

بفرمایین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezidentevilone
27-07-2012, 02:24
بفرمایین

اگه به بل آپدیت کرده باشیم از همین لینک می شه استفاده کرد برای -- ؟

aydin_eb7777
27-07-2012, 07:57

بله می تونی از همین روش استفاده کنی اما برای استفاده از پچ Install Server RP+ شما باید توسط اکسپلور فایل Installserver.exe رو به صورت دستی به C:\sys\bin انتقال بدی تا بتونی برنامه های ساین نشده رو هم نصب کنی
موفق باشی

farhadd
27-07-2012, 09:22
سلام
پخش کننده های متفرقه هیچکدوم کارایی بیشتر از پخش کننده ی خود بل ندارن.
آخرش مثل من میزنین همه رو پاک میکنین و با همون استانداردش کار میکنین!

من این روش رو نمیدونم ولی با نورتون ه.ک کردم خیلی ساده تر و سر راست تر بود(لینک زیر). البته اون روش که گفتن ظاهراً شبیه ه.ک با نورتن هست.

rezidentevilone
27-07-2012, 14:34
یه سوال دیگه هم داشتم

( من تازه این گوشی رو گرفتم آماتورم )

برنامه های سیمبین 3 به بل همی می خوره ؟

rezidentevilone
27-07-2012, 17:08
این دهن منو سرویس کرد

یا میگه برنامه ساین نیست ( نصب نورتون -- ) یا اینکه فایل بولوت مولوته یه همچین چیزی ( آموزش در صفحه قبل )

aydin_eb7777
27-07-2012, 21:24
این دهن منو سرویس کرد

یا میگه برنامه ساین نیست ( نصب نورتون -- ) یا اینکه فایل بولوت مولوته یه همچین چیزی ( آموزش در صفحه قبل )
اخوی من که توی پست قیل به شما گفتم باید فایل Installserver.exe رو به صورت دستی کجا بریزی!
تا اینکار رو انجام ندی نصب برنامه در سیستم Belleامکان پذیر نیست

rezidentevilone
27-07-2012, 22:54
والا داخل c فلدری به اسم sys نیستش عزیز

اکسپلورر موجود در پکیج هم ارور آن ساینگ می ده

aydin_eb7777
28-07-2012, 09:10
والا داخل c فلدری به اسم sys نیستش عزیز

اکسپلورر موجود در پکیج هم ارور آن ساینگ می ده
برات یک اکسپلور آپلود کردم که از لینک زیر دانلودش کن
تاریخ گوشیت رو به اوایل 2011 تغییر بده
اکسپلور رو نصب کن
بعد از نصب میتونی تاریخ گوشیت رو درست کنی
حالا وارد رام پچر شو و پچ Open4All RP+ رو فعال کن تا سبز رنگ بشه
حالا وارد اکسپلور که نصب کردی شو و آدرسی که بهت گفتم رو می تونی ببینی
فایل Installserver.exe رو همونجا کپی کن
بعد از انجام اینکار پچ Install Server RP+ قابل استفاده می شه و هر وقت فعاش کنی به راحتی همه برنامه ها نصب میشه
مشکلی داشتی بپرس
لینک دانلود اکسپلور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک دانلود Installserver.exe

موفق باشی

rezidentevilone
28-07-2012, 13:39
تاریخ رو کردم 1.2.2011
فایل اکسپلورر شما رو هم ریختم اما باز ارور آنساینگ میده

من دیروز آپدیت کردم به بل... ممکننه بسته باشن باگشو ؟

aydin_eb7777
28-07-2012, 14:01
تاریخ رو کردم 1.2.2011
فایل اکسپلورر شما رو هم ریختم اما باز ارور آنساینگ میده

من دیروز آپدیت کردم به بل... ممکننه بسته باشن باگشو ؟
دوست عزیز باید قبل از هـک، اکسپلور رو نصب می کردی
مشکلی نیست، یک بار گوشیت رو با کد #7370#* و رمز 12345 مستر ریست کن، البته قبلش از کانتکت و پیامهات توسط نوکیا سوئیت بکاپ تهیه کن
بعد از مستر ریست اول اکسپلور رو که دادم نصب کن و بعد، از روش هـک نورتن استفاده کن
بقیش رو هم که قبلا توضیح دادم و مطمئن باش مشکلت برطرف میشه
راجع به سوالت هم بگم خیر امکانش نیست چون من با همین روش سیستم عامل Belle fp1 که جدیدتر از سیستم عامل شماست رو هم هـک کردم
امیدوارم اینبار پست بدی و بگی که با موفقیت کار رو انجام دادی
موفق باشی

rezidentevilone
28-07-2012, 14:40
مستر ریست کردم تاریخ هم همون دیفالتش گذاشتم
اما باز موقع نصب X-plore V.1.52 S60v3+v5 ارور آنساینگ می ده !!! :)

aydin_eb7777
28-07-2012, 21:37
مستر ریست کردم تاریخ هم همون دیفالتش گذاشتم
اما باز موقع نصب X-plore V.1.52 S60v3+v5 ارور آنساینگ می ده !!! :)
این ورژن که الان آپلود کردم ساین شدست و نیازی به تغییر تاریخ و هـک نداره
از لینک زیر دانلود کن و نصب کن
توسط این اکسپلور کاری که گفتم رو انجام بده
لینک دانلود اکسپلور 1.58

موفق باشی

rezidentevilone
30-07-2012, 01:30
مرسی بابت کمکت

دیروز گوشی رو فروختمش رفت ! ( بهتر از این بود که بکوبمش به دیوار 2000 تیکه بشه ! )

فقط آیفون !

BBNHFAK
04-08-2012, 15:33
مرسی بابت کمکت

دیروز گوشی رو فروختمش رفت ! ( بهتر از این بود که بکوبمش به دیوار 2000 تیکه بشه ! )

فقط آیفون !
البته اگه آیفون رو بکوبین به دیوار ممکنه 2000 تیکه بشه
ولی ان8 ایچنین قابلیتی رو نداره :دی

ASHTIANI121
01-09-2012, 18:18
با عرض سلام
من از سایت نوکیا گوشی N8 را آپدیت کردم ولی زبان فارسیش کلا حذف شد باید چه کرد ؟

BBNHFAK
01-09-2012, 20:05
با عرض سلام
من از سایت نوکیا گوشی N8 را آپدیت کردم ولی زبان فارسیش کلا حذف شد باید چه کرد ؟
میتونین از نرم افزار Swype استفاده کنین که به جای کیبرد گوشی میاد و فارسی هم داره
و میتونین از اینجا دانلود کنین
Swype v2.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

* nAnA *
18-09-2012, 14:03
خواهشا کسی هست جواب منو بده

N8 رو میخوام اپدیت گنم به belle
با ovi store میشه الان جلو رومه
دیروز مپ رو دانلود کردم کشور ایران رو درست شد
ولی واسه اپدیت به belle
میترسم ..... بلد نیستم ....اینترنتم ایرانسله ....سرعتش هی از دایال اپ بهتره مثلا دیروز 70 مگ دانلود شد تو حدود یه ساعت ... خوب بد نیست از هیچی که بهتره
ولی ایا اپدیت کردن با ایرانسل میشه ؟؟؟ وسط کار قطع شه چی میشه
راستی میگن دوربین کیفیت عکسش پایین میاد واقعا همینطوره ؟؟؟

اصلا ااپدیت کنم یا نه ؟؟؟؟
تو دردسر نیفتم .... بگم این چه کاری بود کردم

یه چیز دیگه چون من خیلی ماظب گوشیم هستم خیلی نو مونده چند روز پیش یکی از اشنا ها میگفت اگه بفروشم میخره
نظرتون چیه بفروشم سامسونگ بخرم ؟؟؟

LordMMD
08-01-2013, 23:20
خواهشا کسی هست جواب منو بده

N8 رو میخوام اپدیت گنم به belle
با ovi store میشه الان جلو رومه
دیروز مپ رو دانلود کردم کشور ایران رو درست شد
ولی واسه اپدیت به belle
میترسم ..... بلد نیستم ....اینترنتم ایرانسله ....سرعتش هی از دایال اپ بهتره مثلا دیروز 70 مگ دانلود شد تو حدود یه ساعت ... خوب بد نیست از هیچی که بهتره
ولی ایا اپدیت کردن با ایرانسل میشه ؟؟؟ وسط کار قطع شه چی میشه
راستی میگن دوربین کیفیت عکسش پایین میاد واقعا همینطوره ؟؟؟

اصلا ااپدیت کنم یا نه ؟؟؟؟
تو دردسر نیفتم .... بگم این چه کاری بود کردم

یه چیز دیگه چون من خیلی ماظب گوشیم هستم خیلی نو مونده چند روز پیش یکی از اشنا ها میگفت اگه بفروشم میخره
نظرتون چیه بفروشم سامسونگ بخرم ؟؟؟

نانا خانوم :دی ماها که n8 ای هستیم که نمیگیم بفروش عزیز جان !

belle هم کلا خیلی بهتر و روونتر هست
فکر کنم با خود گوشی هم بشه آپ کرد.

مثلا من نسخه firmware خود belle رو اگه میخواستم با ovi آپ کنم باید کلی دانلود میکرد
ولی با گوشی آپ کردم فقط 12 مگ گرفت.

aryaei005
17-03-2013, 22:16
سلام.
من گوشیمو دست کاری کردم .خاموش شده ،دیگه روشن نمیشه.شارژ هم نمیشه .با فلش کردن حل نمیشه. لطفا راهنمایی کنید

aryaei005
18-03-2013, 20:37
کسی نییییییییییییییسسست؟

amirpers
18-03-2013, 23:27
کسی نییییییییییییییسسست؟

دوست عزیز شما باید در حالت خاموش گوشیت رو فلش کنی تا درست بشه. آموزشش نمی دونم اینجا هست یا نه اما اگه نبود، تو فروم های دیگه پیدا میشه.

aryaei005
19-03-2013, 00:35
دوست عزیز شما باید در حالت خاموش گوشیت رو فلش کنی تا درست بشه. آموزشش نمی دونم اینجا هست یا نه اما اگه نبود، تو فروم های دیگه پیدا میشه.

اصلا فلش نمیشه

amirpers
19-03-2013, 12:56
اصلا فلش نمیشه

ببین عزیزم من یه روز بیدار شدم و خواستم گوشیم رو روشن کنم دیدم همینجوری شده. روشن نمیشه. یعنی روشن میشه اما بالا نمیاد و خاموش میشه. شارژر رو هم که بهش وصب می کردم شروع می کرد به شارژ و دوباره قطع می شد و چراغش هم خاموش.

با راهنمایی هایی که تو فروم دیگه ای گرفتم، در همون حالت خاموش با برنامه فینیکس فلشش کردم و درست شد.

aryaei005
20-03-2013, 13:13
ببین عزیزم من یه روز بیدار شدم و خواستم گوشیم رو روشن کنم دیدم همینجوری شده. روشن نمیشه. یعنی روشن میشه اما بالا نمیاد و خاموش میشه. شارژر رو هم که بهش وصب می کردم شروع می کرد به شارژ و دوباره قطع می شد و چراغش هم خاموش.

با راهنمایی هایی که تو فروم دیگه ای گرفتم، در همون حالت خاموش با برنامه فینیکس فلشش کردم و درست شد.

دوست عزیز اگه میشه راهنمایی رو برای من هم بذارید...الان 5 روزه که گوشیم خاموشه. ممنون میشم

aydin_eb7777
20-03-2013, 16:51
دوست عزیز اگه میشه راهنمایی رو برای من هم بذارید...الان 5 روزه که گوشیم خاموشه. ممنون میشم
فیلم رو از لینک زیر دانلود کن و تماشا کن
بعد گوشیت رو به روشی که توی فیلم گفتم فلش کن

موفق باشی

Nasser_ZRE
07-05-2013, 16:55
سلام درایو c گوشی من بی جهت پر شده من باید چکار کنم درست بشه و اینکه چطوری میتونم اس ام اس هامو بریزم داخل کامپیوتر و بعد دوباره بخوام برگردونم به مشکل نخورم.

مرسی

yashgin128
13-05-2013, 00:53
سلام
دوستان این امکان وجود داره که بشه روی n8 نرم افزارهای اندروید نصب کرد؟
ممنون

amirpers
13-05-2013, 19:02
سلام
دوستان این امکان وجود داره که بشه روی n8 نرم افزارهای اندروید نصب کرد؟
ممنون
خیر
N8 سیستم عامل سیمبین داره و نرم افزارهای اندروید روش نصب نمیشه.

Amirdb
02-06-2013, 15:07
سلام به نظرتون میصرفه n8 رو بفروشم و یه گوشی اندروید دار همین حول و حوش قیمت بگیرم....الان حدود دو ساله من این گوشی رو دارم اما دریغ از یه برنامه درست حسابی....به نت هم میخوای وصل بشی یه مرورگر درست براش نیست!
از اون طرف اندروید انواع و اقسام برنامه ها رو داره!!
بعد به نظرتون قیمتی که به من گفتند 650 هزار تومن برای فروشش قیمت خوبیه یا نه؟
خودم 500 خریدمش سال 90
ممنون

omg77
11-06-2013, 16:47
سلام به همه دوستان . اگرچه دیر ولی منم به جمع ان 8 ی ها پیوستم .
سوالی که از خدمتتون دارم اینه که من آسفالت 6 رو روش نصب کردم و وقتی می زنی باز میشه و منو و انتخاب ماشین و این چیزاش میاد . ولی وقتی می خواد بازی شروع شه ، می پره بیرون . میشه کمکم کنید ؟ این بازی رو خیلی دوست دارم .

سوال بعدی هم اینکه دوربین گوشی اصلا در حد انتظار نیست . با اینکه سیستم گوشی رو با فونیکس به belle refresh pack 111.040 ارتقا دادم ولی این دو مشکل رو داره . منتظر کمکتون هستم . متشکرم .
قبل از ان 8 ، ال جی kc910 با دوربین 8 مگاپیکسل داشتم که واقعا عکس های عالی می گرفت . ولی ان 8 نا امیدم کرده . برچسب لنز رو برداشتم . کیفیت رو هم روی 12 گذاشتم ولی فرقی نکرده .

NorthBridge
11-06-2013, 17:29
تا منظور شما از کیفیت دوربین چی باشه!
ببین حسگر cmos بسیار بزرگ دوربینش باعث کیفیت نوردهی بیشتر و کیفیت بالاتر عکسها مخصوصاٌ در نور کم میشه
اما شاید توقع دارید اشباع رنگها مث آیفون اپل بیشتر باشه که باید برید داخل تنظیمات گوشی و بصورت دستی یکسری تنظیمات رو اعمال کنید تا راضیتون کنه
البته برنامه های جانبی دوربین هم میتونید استفاده کنید مثل Camera Pro

omg77
12-06-2013, 01:03
تا منظور شما از کیفیت دوربین چی باشه!
ببین حسگر cmos بسیار بزرگ دوربینش باعث کیفیت نوردهی بیشتر و کیفیت بالاتر عکسها مخصوصاٌ در نور کم میشه
اما شاید توقع دارید اشباع رنگها مث آیفون اپل بیشتر باشه که باید برید داخل تنظیمات گوشی و بصورت دستی یکسری تنظیمات رو اعمال کنید تا راضیتون کنه
البته برنامه های جانبی دوربین هم میتونید استفاده کنید مثل Camera Pro

ممنون از جوابتون . فقط جواب اون بازی آسفالت رو هم بی زحمت بدید خیلی اذیتم می کنه .

omg77
12-06-2013, 17:04
سوالی که از خدمتتون دارم اینه که من آسفالت 6 رو روش نصب کردم و وقتی می زنی باز میشه و منو و انتخاب ماشین و این چیزاش میاد . ولی وقتی می خواد بازی شروع شه ، می پره بیرون . البته برای بعضی مراحل اینجوری میشه و بعضی از مراحل رو اجرا می کنه . میشه کمکم کنید ؟ این بازی رو خیلی دوست دارم .

NorthBridge
12-06-2013, 18:26
راستش من دو سال N8 داشتم و الانم یکساله 808 . اهل بازی روی اونا نیستم چون اصولاً بازی با گوشی اونم این رزولوشن و اندازه جز عذاب دنیا چیزی نداره!
پس شرمنده

omg77
13-06-2013, 17:19
پس میشه روش ساین کردن برنامه هارو بهم یاد بدید . خیلی ببخشید .

NorthBridge
13-06-2013, 17:38
پس میشه روش ساین کردن برنامه هارو بهم یاد بدید . خیلی ببخشید .
گوشیت رو آپدیت کردی یا خیر؟
سیستم عامل فعلیش چیه؟ 3^ یا Anna یا Belle یا Belle Refresh ؟
دوره ی ساین کردن گذشته و دیگه سایتهایی که Cert , Key برای ساین کردن میدادن کار نمیکنند دلیلشم نوع سیستم عاملهای جدید سیمبیان هست
روش بهتر -- کردن گوشیه که همه همین کار رو میکنند فقط جواب سوالات بالا رو اول بگو

omg77
14-06-2013, 02:04
گوشیت رو آپدیت کردی یا خیر؟
سیستم عامل فعلیش چیه؟ 3^ یا Anna یا Belle یا Belle Refresh ؟
دوره ی ساین کردن گذشته و دیگه سایتهایی که Cert , Key برای ساین کردن میدادن کار نمیکنند دلیلشم نوع سیستم عاملهای جدید سیمبیان هست
روش بهتر -- کردن گوشیه که همه همین کار رو میکنند فقط جواب سوالات بالا رو اول بگو

اگه شما هم توی این فروم ِ سوت و کور نبودی من چیکار می کردم . راستش بله گوشیمو با فونیکس فلش و آپدیت کردم و الآن Belle refresh 111.040.1511 هست . فقط اگه میشه تفاوت belle و belle refresh رو هم بفرمایید . به خاطر زحماتتون ممنونم .

NorthBridge
14-06-2013, 05:30
ببین یک جستجو توی همین انجمن بکنی به همه ی جوابهات میرسی و نیازی به پرسیدن هیچی نداری.
تفاوت Belle با Refresh در حد XP و XP SP3 هست
برای هـک گوشی بهت پیشنهاد میکنم به روش تاپیک زیر عمل کنی و اگرم مشکلی داشتی همونجا بپرس. هر چی باشه تخصصی ترین فروم گوشی بزبان فارسیه و برای همه مرجع هست:
هـک گوشی‌های نوکیا با فیرم ور رسمی Nokia Belle | (بدون نیاز به ساین) با Norton Symbian H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])a*ck

omg77
16-06-2013, 01:36
دستت طلا . اونوقت این -- کردن باعث صدمه به گوشی نمیشه ؟ منظورم از لحاظ نرم افزاری یا سخت افزاری هست . چون گارانتی که اصلا ً از اول نداشته .

NorthBridge
16-06-2013, 12:24
به هیچوجه ضرری متوجه دستگاه نمیکنه.برای نصب برنامه و امور حرفه ای تر همه مجبورند هر مدل گوشی از پلتفورم iOS اپل گرفته تا اندروید و سیمبیان، سیستم عامل رو هـک کنند
البته اگر تحت گارانتی هست ممکنه(فقط ممکنه) گارانتی بعداً بهانه بیاره که چرا هـک کردید که اونم راه حل داره و براحتی میتونید از هـک خارجش کنید
ضمن اینکه کار پیچیده و شاقی هم نیست.کمی قلق داره و دقت میخواد وگرنه افراد کاملاً مبتدی هم براحتی با پیگیری دستورالعملها انجامش میدن و نیازی نیست هزینه ی بی جهت کنید تا بیرون اینکار رو برای شما بکنند

mahsai
22-06-2013, 08:00
سلام دوستان من چند یک هفته اس این گوشی رو خریدم قبلا 5800 داشتم مشکل خاصی باهاش ندارم فقط یکی اینکه جی پی اس خیلی دیر وصل میشه با اینکه با اینترنت هم وصل میشم باهاش ولی تو خونه که اصلا و تو فضای باز هم حوصله ادم سر میره تا جی پی اس وصل بشه برعکس 5800 به سرعت حتی تو خونه هم وصل میشد ایراد چی میتونه باشه؟
دوم اینکه عکس برداری ماکرو چرا نمیشه خیلی نزدیک برد و عکس گرفت؟
گوشی هم اپدیت شده با اخرین ورژن بلله هستش
ممنون میشم عزیزان راهنمایی کنند

NorthBridge
22-06-2013, 10:17
سلام دوستان من چند یک هفته اس این گوشی رو خریدم قبلا 5800 داشتم مشکل خاصی باهاش ندارم فقط یکی اینکه جی پی اس خیلی دیر وصل میشه با اینکه با اینترنت هم وصل میشم باهاش ولی تو خونه که اصلا و تو فضای باز هم حوصله ادم سر میره تا جی پی اس وصل بشه برعکس 5800 به سرعت حتی تو خونه هم وصل میشد ایراد چی میتونه باشه؟
دوم اینکه عکس برداری ماکرو چرا نمیشه خیلی نزدیک برد و عکس گرفت؟
گوشی هم اپدیت شده با اخرین ورژن بلله هستش
ممنون میشم عزیزان راهنمایی کنند
یادتون باشه که برای موقعیت یابی سریع تر، همیشه داده همراه (اینترنت گوشی) باید فعال باشه

حالا لازمه تنظیمات گوشی رو هم چک کنید :

تنظیمات>تنظیمات برنامه>موقعیت یابی>یافتن مکان من>روشهای تعیین موقعیت

این گزینه ها باید تیک خورده باشه :

omg77
19-08-2013, 18:03
دوستان آیا میشه گیرنده های تلوزیون دیجیتال که مخصوص کامپیوتر و لپ تاپ هست رو از طریق usb on the go به n8 متصل کرده و تلوزیون تماشا کنیم ؟

NorthBridge
20-08-2013, 08:13
نه نمی شود

vamper65
30-10-2013, 16:42
با سلام

من با گوشي N8 bell وقتي ميرم اينترنت مرور گر خودش كه هنگ ميكنه ومياد بيرون ولي يه اپرا نصب كردم هنگ نميكنه ولي در كل هر دو مرور گر بعضي سايت ها رو به سختي مياره و

تيك ميندازه منظورم ( مثلا وقتي كه كارت گرافيك توي كامپيوتر نصب نباشه) آيا مشگل تيك انداختن از ويندوز گوشي هست يا عادي هست و يه درخواست نرم افزار اسكايپ هم

داشتم من يه چند تايي برداشتم ولي همشون خود به خود ميان بيرون:n29:

با تشكر

benyamin71
23-01-2015, 22:14
سلام
گوشی n8 من در حال پخش موزیک بود که به صورت ناگهانی صداش قطع شد، دیگه از تسپیکرش صدایی نمیاد، چند بار هم فلشش کردم ولی درست نشد
کسی میدونه مشکلش چیه و چجوری درست میشه؟

Saeed Bingo
27-03-2015, 10:50
یه گوشی n8 دست 2 دوستم میفروشد چند بخرم خوب است؟