PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کسی آدرس دانلود firmware برای W800 را دارد؟

mehrdad.2008
07-05-2006, 13:16
آیا کسی آدرس دانلود firmware برای W800 را دارد؟

Strasboorg
07-05-2006, 19:13
سلام
بهتر بود تو انجمن مربوطه سوال ميکرديد
اما به هر حال
از لينک زير برنامه رو دانلود کنيد
بعد با اجرايه برنامه و
بودن ميتونيد
FirmWare
را اپديت کنيد
توجه داشته باشيد که اگر از اینترنت دايال آپ استفاده ميکنيد
ممکنه يک مقدار خطرناک باشه
چون اگر ارتباط قطع بشه ممکنه گوشی دچاره مشکل بشه
و به
flash
کردن احتياج بشه.
پس مراقب باشيد

Sony Ericsson Update Service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم = 30 Mb

توضيحات خوده برنامه کاملن ( کاملا) گوياست
موفق باشيد
:)

j0l6
07-05-2006, 19:31
سلام
اخرین ورژن firmware چنده و چه جوری میتونم ورژن گوشیم رو ببینم؟
ممنوم میشم راهنمایی کنید مرسی

Strasboorg
07-05-2006, 21:41
راست
ستاره
چپ چپ -- منظور اينكه چپ رو 2 بار بزنيد --
ستاره
چپ
ستاره.

اينايي كه نوشتم رو از روي جويستيك گوشيتون اعمال كنيد -- بدون در نظر گرفتن اينكه وارد كدوم منو ميشيد --
با اين كار وارد منو مخفي ميشيد
حالا
Service info
و در منو SoftWare info
خط اول ورسيون -- به قول ادمين عزيز Sina ورژن -- FirmWare شما رو نشون ميده
اگر FirmWare گوشي رو اپديت نكرده باشيد به احتمال زياد ورسيون R1AA008 رو خواهيد داشت
ولي بعد از اپديت ورسيون R1BC002 رو خواهيد داشت
موفق باشيد .

j0l6
07-05-2006, 23:00
اقا Strasboorg مرسی از کمکتون اپدیتش کردم

vahidhgh
08-05-2006, 09:06
اپديت گوشي چه سودي دارد؟

j0l6
08-05-2006, 12:02
اپدیت کردن بعث میشه بعضی از مشکلات گوشی بر طرف بشه مثلا من تو ورژن قبلی وقتی موزیک گوش میدادم و همراه اون گیم بازی میکردم گوشی هنگ میکرد و مجبور میشدم اونو خاموش روشن نکم ولی الان که اپدیتش کردم دیگه این مشکل رو ندارم

mehrdad.2008
08-05-2006, 20:31
لطفا روش آپدیت کردن را بنویسید
چه طوری آنلاین بشم؟

j0l6
08-05-2006, 21:43
راستش درست یادم نیست چی کار کردم به همین خاطر نمیتونم قدم به قدم بگم ولی خیلی ساده هستش اول اون لینکی رو که بالا گذاشتن رو دانلود کن بهد نصبش کن بعد از نصب با اینترنت کانکت میشه و یه سری چیز میز دانلود میکنه همه ی کارا رو خود برنامه به طور اتوماتیک انجام میده فقط باید به اینترنت وصل باشین (بعد از نصب برنامه ای که از بالا دانلود کردین)بعد از این که برنامه کارش تموم شد بهت پیغام میده که موبایل رو به سیستم متصل کن که شما باید قبلش درایور مبایلت رو نصب کرده باشی(نحویه ی اتصال مبایل به سیستم رو خود برنامه بهت میگه) اگه مبایل رو درست نصب متصل کنی و درایور هاش هم نصب شده باشن برنامه به مرحلهی بعد که اپدیت مبایلت هست میره و اونو اپدیت میکنه که یه ذره طول میکشه و در ضمن نباید در این هنگام اینترنتتت قطع بشه
در کل خیلی ساده هستش طبق ویزارد برنامه برو جلو و هرجا گفت مبایل رو متصل کن طبق راهنمایی خودش این کار رو انجام بده بعدش دیگه کار تمومه یه next میزنی میره که اپدیت شه در هنگام اپدیت مبایل به نظر خاموش میاد

mehrdad.2008
09-05-2006, 15:26
دقیقا چه چیزهاییی تغییر می کنه