PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین بردن محدودیتی که توسط ادمین ایجاد شده برای ورود به اینترنت

mozhgan
07-05-2006, 12:12
با سلام
یه سوال؟؟؟
چه طور می توان به عنوان ادمین برای ورود اینترنت برای کاربران محدودیت قرار داد؟
و ان را از بین برد؟

*NashenaS*
07-05-2006, 14:15
با سلام
یه سوال؟؟؟
چه طور می توان به عنوان ادمین برای ورود اینترنت برای کاربران محدودیت قرار داد؟
و ان را از بین برد؟
با سلام خدمت شما دوست عزيز...
شما سوالت خيلي general هست... يه خورده فكر كني مي بيني كه كلي جا هست كه اين ماجراي admin و user ها و دسترسي اونها بحث شده...

در ضمن عنوان شما با متن درخواستتون فرق مي كنه:
(از بین بردن محدودیتی که توسط ادمین ایجاد شده برای ورود به اینترنت)

اما به طور كلي برنامه هايي كه از اون ها براي مديريت كافي نت ها استفاده مي كنن مثال خوبي مي تونه براي شما باشه...
مثلا:
EasyCafe 2.2.14

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TinaSoft نام شركتي نرم افزاري از كشور تركيه است كه با توليد نرم افزار EasyCafe به محبوبيت بالايي دست يافته است . EasyCafe محصولي بسيار قدرتمند در زمينه ي مديريت شبكه هاي اينترنت و مخصوصا كافه هاي اينترنتي چه كوچك و چه بزرگ مي باشد كه امكان كنترل همه جانبه آنها را در همه ي زمينه هاي مورد نياز مي دهد .

با هم به بررسي ويژگي هاي كلي اين نرم افزار قدرتمند مي پردازيم:

Excellent Management of your Internet Cafe From One Point - كنترل فوق العاده مديريتي كافه ي اينترنتي ما از يك مكان :

اين نرم افزار به شما كمك مي كند تا بدون داشتن همكار تمامي عمليات مديريتي , حسابرسي و سرويس گيري از مشتريان را انجام دهيد .

Security and Stability - امنيت و ثبات نرم افزار :

به گفته ي سايت سازنده ي نرم افزار اين محصل با ثبات ترين و پايدار ترين نرم افزار مديريتي كافي نت هاست ! از كار افتادن سيستم ها ,Crash شدن آنها و حتي خاموش روشن شدنشان هيچ وقفه اي در كار مديريتي شما ايجاد نمي كند و توانايي به ادامه فعاليت از آنجايي كه بوديد را خواهيد داشت . امنيت بالاي نرم افزار نيز محدوديت هاي لازم را براي كاربران ايجاد مي كند تا نتوانند مشكلاتي براي سيستم ها و Administrator به وجود آورند .

Accounting - ويژگي حسابداري و حسابرسي نرم افزار .

با دادن گزارش هاي كامل در مورد هر يك از سيستم مقدار استفاده آنها را حساب كرده و مبلغ كاركرد رو فورا اعلام مي كند . همچنين قادر به دادن آمار هاي روزانه و مخصوص نيز مي باشد .

Payment Methods - روش هاي مختلف پرداخت مشتريان .

قدر به تعيين روش هاي مختلف براي مشتريان گوناگون است براي مثال روش پرداخت بر حسب زمان كاركرد براي مشتريان عادي , پرداخت كلي روزانه و يا پرداخت براي اعضاي كافه است .

User Membership - عضويت كاربران .

تعيين اعضاي مختلف براي سيستم كه خود به خود با وارد كردن نام كربري و رمز عبورشان به مقدار استفادشان از حساب و يا اانتي كه باز كرده اند كم مي شود ! بدين ترتيب هيچ نيازي به صندوق دار نخواهد بود .

Cafeteria Module - بخش كافه تريا :

بلي شما قادر به تعيين ليست سرويس هاي مختلفي نوشيدني و خوراكي كه در كافي نت خود ارائه مي دهيد مي باشيد و كاربران با مشاهده ليست آنها در بخش مخصوص در نرم افزار ,‌به آساني قادر به سفارش آنها از طريق سيستم خود هستند ! شما نيز در سرور خود فورا آگاه شده و سرويس مورد نظر را به مشتري مي رسانيد .

Multiple Cashiers - تعيين چندين صندوق دار .

Restrictions - قرار دادن محدوديت هاي گوناگون در سيستم .

و .......

More Information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download : 11MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كرك نسخه ي 2.2.14 نرم افزار :

----------------------------------------
دوستانی که به دلایل مختلف مانند تغییر نسخه ی نرم افزار و از کار افتادن کرک , دسترسی نداشتن به سایتها و .... قادر به دریافت و کرک کردن نرم افزار نیستند می توانند از نسخه ی کامل آپلود شده ی این نرم افزار استفاده کنند :

دانلود TinaSoft EasyCafe 2.2.14 :

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد. :)

mgholami
07-05-2006, 14:26
You must Use ISA server to give internet acces and denay this for eveyone who you want to have or not have Iinternet access.

vahid19
07-05-2006, 14:50
حالا يه سوال ديگه چطوري ميشه تو كافي نت به پسوورد ادمينيستر و....

. ريجيتري دست يافت

mozhgan
07-05-2006, 22:22
با سلام خدمت شما دوست عزيز...
شما سوالت خيلي general هست... يه خورده فكر كني مي بيني كه كلي جا هست كه اين ماجراي admin و user ها و دسترسي اونها بحث شده...

در ضمن عنوان شما با متن درخواستتون فرق مي كنه:
(از بین بردن محدودیتی که توسط ادمین ایجاد شده برای ورود به اینترنت)

اما به طور كلي برنامه هايي كه از اون ها براي مديريت كافي نت ها استفاده مي كنن مثال خوبي مي تونه براي شما باشه...
مثلا:
EasyCafe 2.2.14

TinaSoft نام شركتي نرم افزاري از كشور تركيه است كه با توليد نرم افزار EasyCafe به محبوبيت بالايي دست يافته است . EasyCafe محصولي بسيار قدرتمند در زمينه ي مديريت شبكه هاي اينترنت و مخصوصا كافه هاي اينترنتي چه كوچك و چه بزرگ مي باشد كه امكان كنترل همه جانبه آنها را در همه ي زمينه هاي مورد نياز مي دهد .

با هم به بررسي ويژگي هاي كلي اين نرم افزار قدرتمند مي پردازيم:

Excellent Management of your Internet Cafe From One Point - كنترل فوق العاده مديريتي كافه ي اينترنتي ما از يك مكان :

اين نرم افزار به شما كمك مي كند تا بدون داشتن همكار تمامي عمليات مديريتي , حسابرسي و سرويس گيري از مشتريان را انجام دهيد .

Security and Stability - امنيت و ثبات نرم افزار :

به گفته ي سايت سازنده ي نرم افزار اين محصل با ثبات ترين و پايدار ترين نرم افزار مديريتي كافي نت هاست ! از كار افتادن سيستم ها ,Crash شدن آنها و حتي خاموش روشن شدنشان هيچ وقفه اي در كار مديريتي شما ايجاد نمي كند و توانايي به ادامه فعاليت از آنجايي كه بوديد را خواهيد داشت . امنيت بالاي نرم افزار نيز محدوديت هاي لازم را براي كاربران ايجاد مي كند تا نتوانند مشكلاتي براي سيستم ها و Administrator به وجود آورند .

Accounting - ويژگي حسابداري و حسابرسي نرم افزار .

با دادن گزارش هاي كامل در مورد هر يك از سيستم مقدار استفاده آنها را حساب كرده و مبلغ كاركرد رو فورا اعلام مي كند . همچنين قادر به دادن آمار هاي روزانه و مخصوص نيز مي باشد .

Payment Methods - روش هاي مختلف پرداخت مشتريان .

قدر به تعيين روش هاي مختلف براي مشتريان گوناگون است براي مثال روش پرداخت بر حسب زمان كاركرد براي مشتريان عادي , پرداخت كلي روزانه و يا پرداخت براي اعضاي كافه است .

User Membership - عضويت كاربران .

تعيين اعضاي مختلف براي سيستم كه خود به خود با وارد كردن نام كربري و رمز عبورشان به مقدار استفادشان از حساب و يا اانتي كه باز كرده اند كم مي شود ! بدين ترتيب هيچ نيازي به صندوق دار نخواهد بود .

Cafeteria Module - بخش كافه تريا :

بلي شما قادر به تعيين ليست سرويس هاي مختلفي نوشيدني و خوراكي كه در كافي نت خود ارائه مي دهيد مي باشيد و كاربران با مشاهده ليست آنها در بخش مخصوص در نرم افزار ,‌به آساني قادر به سفارش آنها از طريق سيستم خود هستند ! شما نيز در سرور خود فورا آگاه شده و سرويس مورد نظر را به مشتري مي رسانيد .

Multiple Cashiers - تعيين چندين صندوق دار .

Restrictions - قرار دادن محدوديت هاي گوناگون در سيستم .

و .......

More Information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download : 11MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كرك نسخه ي 2.2.14 نرم افزار :

----------------------------------------
دوستانی که به دلایل مختلف مانند تغییر نسخه ی نرم افزار و از کار افتادن کرک , دسترسی نداشتن به سایتها و .... قادر به دریافت و کرک کردن نرم افزار نیستند می توانند از نسخه ی کامل آپلود شده ی این نرم افزار استفاده کنند :

دانلود TinaSoft EasyCafe 2.2.14 :

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد. :)
دستتون درد نکنه از بابت جوابتون اقا اشکان
ولی منظورم یه چیز دیگه بود
راستش تو دانشگاه وقتی در ازمایشگاه هستیم نمی تونیم از اینترنت استفاده کنیم واسه استفاده از اینترنت ساعت زدن یعنی فقط در ساعات خاصی می توان در ازمایشگاه از اینترنت استفاده کرد حالا می خواستم ببینم چه طور میشه این محدودیت رو از بین برد؟

mozhgan
07-05-2006, 22:26
حالا يه سوال ديگه چطوري ميشه تو كافي نت به پسوورد ادمينيستر و....

. ريجيتري دست يافت
واسه دست یافتن به پسورد هم این راهو من از یکی از انجمن های اینجا یاد گرفتم که لینکش الان یادم نیست.
این روش واسه محیط داس هست . در محیط داس تایپ کنید net user بعد تمامی یوزر ها نمایش داده می شوند حالا می تونید پسوردشو عوض کنید
net user mozhgan qwe
که qwe پسورد جدید هست و مژگان هم نام یوزر
البته یه روش دیگه هم از ویندوز هست.
نمیدونم همینو می خواستین یا نه؟

vahid19
07-05-2006, 23:20
واسه دست یافتن به پسورد هم این راهو من از یکی از انجمن های اینجا یاد گرفتم که لینکش الان یادم نیست.
این روش واسه محیط داس هست . در محیط داس تایپ کنید net user بعد تمامی یوزر ها نمایش داده می شوند حالا می تونید پسوردشو عوض کنید
net user mozhgan qwe
که qwe پسورد جدید هست و مژگان هم نام یوزر
البته یه روش دیگه هم از ویندوز هست.
نمیدونم همینو می خواستین یا نه؟

اي ول با روشي كه براي داس گفتي خيلي حال كردم

ولي يه چيز تو كافي نت ها محيط داس رو ميبندن

اگه از محيط ويندوز اموزش بدي كه محشره

دستت درد نكنه

Captain Nemo
08-05-2006, 01:44
سلام
در جواب Mozhgan: اگه به کامپیوتر سرور دسترسی دارید (که احتمالش خیلی کمه) این محدودیت ها قابل برداشتنه، که باید اونجا ببینید با نرم افزار های مخصوص این کار ، محدود کردن یا با خود ویندوز (مثلا Local Group Policy) ، اما اگه به کامپیوتر سرور دسترسی ندارید، در صورتی که یوزر ها Admin هستند فکر میکنم بشه یه کارایی کرد. ولی اگه Admin نباشید، میشید مثل خودم، چون منم دنبال یه راه در رویی واسۀ این قضیه هستم.
** در مورد این دستوری که واسه تغییر پسورد تو داس نوشتید؛ ایا از این دستور تو یه یوزر Limit هم میشه استفاده کرد، با این فرض که اون یوزر Limit به cmd دسترسی داره؟

Behroooz
08-05-2006, 09:55
ممنون از توضيحات شما

mozhgan
08-05-2006, 21:37
اي ول با روشي كه براي داس گفتي خيلي حال كردم

ولي يه چيز تو كافي نت ها محيط داس رو ميبندن

اگه از محيط ويندوز اموزش بدي كه محشره

دستت درد نكنه

خواهش می کنم
------------------------
و اما روشی در ویندوز:
بر روی my computer راست کلیک کرده و گزینه manage را انتخاب می کنیم
2-از پنجره باز شده local user and groups راباز کرده و قسمت user را کلیک کرده تا مشخصات ان در پنجره سمت راست ظاهر شود.
3-در ان جا اسم فرد مورد نظر را پیدا کرده و بر رویش راست کلیک کرده و گزینه set password را کلیک کنید.
4-از کادر محاوره ای امده گزینه proceed راکلیک کنید
5-حالا پسورد جدید را وارد کرده و ok کنید.

موفق باشید :)

mozhgan
08-05-2006, 21:41
سلام
در جواب Mozhgan: اگه به کامپیوتر سرور دسترسی دارید (که احتمالش خیلی کمه) این محدودیت ها قابل برداشتنه، که باید اونجا ببینید با نرم افزار های مخصوص این کار ، محدود کردن یا با خود ویندوز (مثلا Local Group Policy) ، اما اگه به کامپیوتر سرور دسترسی ندارید، در صورتی که یوزر ها Admin هستند فکر میکنم بشه یه کارایی کرد. ولی اگه Admin نباشید، میشید مثل خودم، چون منم دنبال یه راه در رویی واسۀ این قضیه هستم.
** در مورد این دستوری که واسه تغییر پسورد تو داس نوشتید؛ ایا از این دستور تو یه یوزر Limit هم میشه استفاده کرد، با این فرض که اون یوزر Limit به cmd دسترسی داره؟
ممنونم
ولی در مورد سوالتون :راستش خودم تا حالا از روش داس امتحان نکردم

پیروز باشید :)

Captain Nemo
08-05-2006, 23:37
خواهش می کنم
------------------------
و اما روشی در ویندوز:
بر روی my computer راست کلیک کرده و گزینه manage را انتخاب می کنیم
2-از پنجره باز شده local user and groups راباز کرده و قسمت user را کلیک کرده تا مشخصات ان در پنجره سمت راست ظاهر شود.
3-در ان جا اسم فرد مورد نظر را پیدا کرده و بر رویش راست کلیک کرده و گزینه set password را کلیک کنید.
4-از کادر محاوره ای امده گزینه proceed راکلیک کنید
5-حالا پسورد جدید را وارد کرده و ok کنید.

موفق باشید :)
این روشی که شما گفتید، یه جور پیچوندن لقمه دور سره!!! :blink: اخه اگه بشه رو یه کامپیوتری با این روش پسورد رو عوض کرد ، از تو control panel هم میشه این کار رو کرد ;) ، اصولا جاهایی که شبکه هست اجازه تغییر پسورد رو به هر شکلی که باشه نمیدن.
به احتمال زیاد اون روش داس هم فقط تو یه یوزر admin کار میکنه. خودم که حال نداشتم امتحان کنم، اما اگه کسی امتحان کرده نتیجه رو بگه.

mgholami
09-05-2006, 11:49
ولي بچه ها اينا كه گفتين جواب سئوال اول نبود

Behroooz
09-05-2006, 12:01
اين كار امكان پذير نيست

mgholami
09-05-2006, 12:08
آفرين, نمي شه اين كار رو كرد

Behroooz
09-05-2006, 16:54
ولي اگه ميشد چي ميشد

Captain Nemo
09-05-2006, 18:43
ولی به نظر من میشه، خودم تو فکرشم که انجامش بدم، اما هنوز امتحانش نکردم، من میگم، شما نظرتونو بگید:
تو هر شبکه ای یه سری کلاینت هست و یه سرور. توی تمام کلاینت ها یک یا چند یوزر admin هست (حداقل یکی، اگه اشتباه میکنم بگید ، چون تمام روشم بر اساس همینه، اخه تو یه کامپیوتر معمولی این جوریه).
و توی همون کلاینت ها یه سری یوزر limit هست که ما باهاشون کاری نداریم.
ویژگی که تمام این یوزر ها دارند اینه که توی کامپیوتر سرور اطلاعاتشون هست، و برای مثال براشون دسترسی به اینترنت در نظر گرفته شده.
حالا اگه ما تو یکی از این کلاینت ها یه یوزر admin درست کنیم، هر بلایی که دلمون بخواد میتونیم سر اون یوزر های داخل کلاینت بیاریم، مثلا بریم و پسورد یکی از یوزر های admin رو که اطلاعاتش تو کامپیوتر سرور هست رو به دلخواه خودمون تغییر بدیم. اونوقت میتونیم مثل یه مدیر به تمام قسمت های شبکه دسترسی داشته باشیم که یکیش استفاده نامحدود از اینترنته.
نکته: اون یوزر admin که اول درست کردیم و باهاش یه یوزر admin دیگه رو تغییر دادیم، بدرد کار ما نمیخوره ، چون اطلاعاتش تو سرور نیست و بنابراین براش دسترسی به اینترنت تعریف نشده، پس باید با اون یه یوزری رو که دسترسی کامل به اینترنت داره رو پسوردشو تغییر بدیم که بتونیم از اینترنت استفاده کنیم.
نکته2: درست کردن یه یوزر admin امکان پذیره، از طریق فایلهای SAM میشه این کار رو کرد. اگه کسی نمیدونه این فایل های چیند بگه.
راستش من خیلی وقته که این فکر تو ذهنمه، ولی تنبلیم میاد برم تو یه شبکه اجراش کنم، اما فکر میکنم جواب بده. نظر شما چیه؟

j0l6
09-05-2006, 21:38
سلام
یه راه دیگه هم وجود داره
میشه با استفاده از سی دی های زنده ی لینوکس این محدودیت رو برداشت این سی دی ها خودشون سییستم عامل هستن و وقتی بزارینش تو سی دی رام با یه ریستارت سیستم به صورت یه سیستم عامل میاد بالا و با استفاده از این سیستم میشه وارد اینترنت شد فقط باید کار کردن با اون رو بلد باشین و درایور مودم رو هم روش
نصب کنید البته اگه یوزر نیم پسورد کانکشن رو دارین
در ضمن اگه یه وقت خواستین یه فایل هایی رو از رو ویندوز کاپی کنین بریزین تو سی دی رام و پسورد ادمین رو نداشتین میتونین از این سی دی ها استفاده کنین چون با این سیدی به تموم فایل های ویندوز دسترسی خواهید داشت

mozhgan
10-05-2006, 19:54
سلام
یه راه دیگه هم وجود داره
میشه با استفاده از سی دی های زنده ی لینوکس این محدودیت رو برداشت این سی دی ها خودشون سییستم عامل هستن و وقتی بزارینش تو سی دی رام با یه ریستارت سیستم به صورت یه سیستم عامل میاد بالا و با استفاده از این سیستم میشه وارد اینترنت شد فقط باید کار کردن با اون رو بلد باشین و درایور مودم رو هم روش
نصب کنید البته اگه یوزر نیم پسورد کانکشن رو دارین
در ضمن اگه یه وقت خواستین یه فایل هایی رو از رو ویندوز کاپی کنین بریزین تو سی دی رام و پسورد ادمین رو نداشتین میتونین از این سی دی ها استفاده کنین چون با این سیدی به تموم فایل های ویندوز دسترسی خواهید داشت
ممنون خیلی جالبه :)

vahid19
11-05-2006, 23:02
خوب اگه بچه ها همه بشينيم فكر كنم يه راهي پيدا كنيم

راستي كسي جوا سوال منو نداد كه چطوري تو كافي نت به ريجستري ميشه دسترسي پيدا كرد

Captain Nemo
13-05-2006, 23:41
من رفتم با مسئول سایت دانشگاهمون صحبت کردم، و در مورد روشی که گفتم توضیح دادم، گفت اگه بتونی با sam فایلها یه یوزر admin درست کنی 100% این کار شدنیه.
در جواب vahid19 باید بگم که تا وقتی که یوزر شما تو کافی نت admin نباشه از این جور کارا نمیتونی بکنی.

vahid19
14-05-2006, 02:06
مرسي از جوابي كه دادي

mgholami
18-05-2006, 11:11
سلام دوستان
اين كار به اين راحتي ها كه ميگيد نيستش چون وقتي كامپيوتر ها به Domain متصل مي شن 2 تا گروه به كامپيوتر اضافه ميشن و تازه اگه بتونيد يوزر ادمين اون كامپيوتر رو پيدا كنيد فقط و فقط مي تونيد روي همون كامپيوتر ادمين باشيد ولي جاي جالبش اينجاست كه نميشه با Sam كاري كرد تازه اگه ادمين كامپيوتر خودت رو هم پيدا كني نه Domain بازهم ممكنه طرف اينترنت رو با active directory متصل كرده باشه مثل كاري كه خود من ميكنم باز هم نمي توني كاري بكني. اين رو تجربه 4 ساله من تو شبكه بعنوان ادمين ميگه

mgholami
19-05-2006, 21:14
ولی به نظر من میشه، خودم تو فکرشم که انجامش بدم، اما هنوز امتحانش نکردم، من میگم، شما نظرتونو بگید:
تو هر شبکه ای یه سری کلاینت هست و یه سرور. توی تمام کلاینت ها یک یا چند یوزر admin هست (حداقل یکی، اگه اشتباه میکنم بگید ، چون تمام روشم بر اساس همینه، اخه تو یه کامپیوتر معمولی این جوریه).
و توی همون کلاینت ها یه سری یوزر limit هست که ما باهاشون کاری نداریم.
ویژگی که تمام این یوزر ها دارند اینه که توی کامپیوتر سرور اطلاعاتشون هست، و برای مثال براشون دسترسی به اینترنت در نظر گرفته شده.
حالا اگه ما تو یکی از این کلاینت ها یه یوزر admin درست کنیم، هر بلایی که دلمون بخواد میتونیم سر اون یوزر های داخل کلاینت بیاریم، مثلا بریم و پسورد یکی از یوزر های admin رو که اطلاعاتش تو کامپیوتر سرور هست رو به دلخواه خودمون تغییر بدیم. اونوقت میتونیم مثل یه مدیر به تمام قسمت های شبکه دسترسی داشته باشیم که یکیش استفاده نامحدود از اینترنته.
نکته: اون یوزر admin که اول درست کردیم و باهاش یه یوزر admin دیگه رو تغییر دادیم، بدرد کار ما نمیخوره ، چون اطلاعاتش تو سرور نیست و بنابراین براش دسترسی به اینترنت تعریف نشده، پس باید با اون یه یوزری رو که دسترسی کامل به اینترنت داره رو پسوردشو تغییر بدیم که بتونیم از اینترنت استفاده کنیم.
نکته2: درست کردن یه یوزر admin امکان پذیره، از طریق فایلهای SAM میشه این کار رو کرد. اگه کسی نمیدونه این فایل های چیند بگه.
راستش من خیلی وقته که این فکر تو ذهنمه، ولی تنبلیم میاد برم تو یه شبکه اجراش کنم، اما فکر میکنم جواب بده. نظر شما چیه؟
دوست خوبم شما يه كم متفاوت متوجه شديد چون شما اگه ادمين كامپيوترتون رو داشته باشيد(نه دومين) نمي تونيد كاري به يوزرهاي ديگه داشته باشيد يا مدير يه قسمت از شبكه بشيد نمي گم راهي نيست ولي حالا حالا خيلي راهه اگه موافقيد بگيد تا با كمك هم يه تاپيك آموزشي در اين مورد بزنيم

Captain Nemo
21-05-2006, 00:21
mgholami ، عزیز، راستش من گفتم که خودم تا حالا این کار رو نکردم، اما ببینید، فرض کنیم ما تونستیم با ادمین کامپیوتر وارد بشیم، اونوقت ایا نمیتونیم یه یوزر که limit هست رو و تو دومین هم هست تغییرش بدیم و تبدیلش کنیم به ادمین؟ ببینید، من وقتی میخوام با یه یوزر limit این کار رو از تو Computer Managment بکنم بهم میگه که permision رو نداری، حالا اگه یوزرم ادمین باشه ، حتی اگه جزء دومین نباشم فکر میکنم بشه از تو Computer Management برای یه یوزر دیگه این کار رو کرد. نمیشه؟ چون دیگه محدودیتی این یوزر نداره.
در مورد اینکه گفتید یه تاپیک اموزشی بزنیم، باید بگم که من که چیزی بلد نیستم، فقط راه هایی که به ذهنم میرسه رو میگم، وگرنه هیچ تجربه ای ندارم. فعلا هم سایت دانشگامو کردم موش ازمایشگاهی!

Mirage
21-05-2006, 00:55
این روش ها هیچکدوم عملی نیست، اکثرشون رو تست کردم.

بهترین راه اینه که سعی کنیم ادمین مجبور بشه پسورد رو جلوی ما وارد کنه و هر دفعه سعی کنیم چند تا از حرف ها را به خاطر بسپاریم بعد با کنار هم گذاشتن حروف، حروف باقی مانده رو حدس بزنیم.

معمولا پسورد ها کلمات معنا داری هستند و حدس زدن آن ها کار چندان سختی نیست.

Behroooz
21-05-2006, 16:04
هيچ روش عملي وجود نداره

Captain Nemo
22-05-2006, 01:21
یعنی مایکروسافت با این همه سوتی که داده، تو این یه مورد سنگ تموم گذاشته؟!!! من که فکر نمی کنم.

Behroooz
22-05-2006, 11:26
فعلا كه كسي راهي پيدا نكرده

ehteshami
22-04-2009, 16:19