PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دندان پزشکی هایی که بیمه قبول میکنند!

ifu
15-10-2010, 17:43
با سلام

دوستان چند تا از دندان هایم خفن داره خراب میشه و احتیاج به ترمیم و پر کردن دارند!
همانطور که خودتون میدونید دندان پزشکها از قبول بیمه تامین اجتماعی خودداری میکنند و باید هزینه را آزاد حساب کرد. متاسفانه هزینه این چند تا دندان به صورت آزاد خیلی میشه و من نمیتونم از عهده مخارجش بربیام!
در تهران دندان پزشک هایی رو سراغ دارید که با بیمه تامین اجتماعی کار کنند؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

rambo_1386
15-10-2010, 17:50
با سلام

دوستان چند تا از دندان هایم خفن داره خراب میشه و احتیاج به ترمیم و پر کردن دارند!
همانطور که خودتون میدونید دندان پزشکها از قبول بیمه تامین اجتماعی خودداری میکنند و باید هزینه را آزاد حساب کرد. متاسفانه هزینه این چند تا دندان به صورت آزاد خیلی میشه و من نمیتونم از عهده مخارجش بربیام!
در تهران دندان پزشک هایی رو سراغ دارید که با بیمه تامین اجتماعی کار کنند؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید
منم دوتا از دندونام ناجور خرابه(استان البرزم!!!!:31:)! رفتم پیش یه دکتری حرف زدم گفت پر میکنم روکش هم میزنم 410 تومن میگیرم!!!:18: تو مسیر چندتا دکتر هم دیدم نوشته بود طرف قرار داد با بیمه های کشور !!! نمیدونم چرا وقتی اینارو میدیدم حس بدی بهم دست میداد فکر میکردم کاربلد نیستن یا خوب پر نمیکنن!!!:41: دوستان میشه یه توضیحی در مورد این دندون پزشکا بدید واسه پر کردن و روکش زدن هم از دفترچه استفاده میکنن و هزینه ها کم میشه یا نه هزینه تقریبن چقدر کم میشه ؟؟؟
چرا من فکر میکنم کارشون خوب نیست!!!:13:

ifu
17-10-2010, 00:06
کسی نیست راهنمایی کنه؟ :18:

greena
17-10-2010, 00:07
هزینه دندانپزشکی مثل اکثر کشورها بسیار زیاده.........هرچند تو ایران خیلی ارزونتر از اروپا هستش............

معومولا دکترهای مجرب و کار بلد از قبول قرار داد با بیمه ها به خاطر مشکلات بعدی .دوری میکنن و همیشه مشتری خودشون رو هم دارن هر چند که بعضی از دکترهای مجرب قرارداد هم دارند............

در مورد دکترهای که با بیمه ها قرار داد دارن باید تحقیق بیشتری بکنید که آیا خوب کار میکنن ؟مثلا از بیمارهای قبلی ......
من خودم دندونهام رو با یه دکتر متخصص که بیمه قبول میکنه کار میکنم و راضی هم هستم اما به علت شلوغی مطب معمولا وقت زیادب برای بیمارها نداره.............
به این نکته توجه کنید که دندون بسیار حساس و هر گونه بد کار کردن شمارو مجبور به پرداخت هزینه های دوباره میکنه ولی تو همین دکتر های با قرارداد ،دکترهای خوبی پیدا میشه.........

Saeed System
17-10-2010, 11:46
اگر میتونی بیای شرق تهران یه جارو میشناسم خودمم رفتم. بیمه هم قبول میکنه .

خیابان پیروزی . روبه روی خیابون پنجم نیروی هوایی. کلینیک دندانپزشکی ( اسمش رو یادم رفته).

برای پیداکردن بهتر: بغل کلینیک ( سمت راست یه شیرینی فروشی ...و 2 تا پاساژ سمت چپ کلینیک

دکتر های زیادی داره ... هشون هم یک اتاق و یک یونیت مخصوص خودشون رو دارن. هر کدوم دکتراشون رو از یک کشور

گرفتن....من بیکار بودم میخوندم از کجا گرفتن یکیشون انگلیس..یکیشون آمریکا..2 تاشون تهران .

3 تا دکتر زن داره..2 تا دکتر مرد.

جای خوبیه بیمه هم قبول میکنند

ifu
17-10-2010, 12:52
اگر میتونی بیای شرق تهران یه جارو میشناسم خودمم رفتم. بیمه هم قبول میکنه .

خیابان پیروزی . روبه روی خیابون پنجم نیروی هوایی. کلینیک دندانپزشکی ( اسمش رو یادم رفته).

برای پیداکردن بهتر: بغل کلینیک ( سمت راست یه شیرینی فروشی ...و 2 تا پاساژ سمت چپ کلینیک

دکتر های زیادی داره ... هشون هم یک اتاق و یک یونیت مخصوص خودشون رو دارن. هر کدوم دکتراشون رو از یک کشور

گرفتن....من بیکار بودم میخوندم از کجا گرفتن یکیشون انگلیس..یکیشون آمریکا..2 تاشون تهران .

3 تا دکتر زن داره..2 تا دکتر مرد.

جای خوبیه بیمه هم قبول میکنند

ممنون دوست عزیز بابت معرفی این کلینیک :46:
اما متاسفانه امکان آمدن به شرق تهران را ندارم . :41: راهش برام خیلی دوره

Alireza SM
17-10-2010, 13:05
بجز برخي شهرهاي كوچيك ؛ هيچكدوم از دندونپزشك هاي كشور قرارداد با بيمه تامين اجتماعي ندارن .

ifu
18-10-2010, 17:43
بجز برخي شهرهاي كوچيك ؛ هيچكدوم از دندونپزشك هاي كشور قرارداد با بيمه تامين اجتماعي ندارن .

یعنی هیچ دندون پزشکی که بیمه قبول کنه در مرکز یا غرب تهران وجود نداره؟ :41:

kourosh4u
02-05-2012, 22:20
من رفتم دندون عقلم رو کشيدم با جراحی!
ساختمان پزشکان هاجر تقاطع کارگر و بلوار کشاورز...
يه خانم دکتر بود کارشم خوب بود کلی کار کرد تا دندونم رو کشيد
فکر کنم دکتر مرد بود همينجور با خشونت! می کندش!

Alireza SM
02-05-2012, 22:29
تازگی مد شده که درمانگاه های سپاه بیمه قبول میکنن . بیمارستان های وزارت نفت و درمانگاه های فرهنگیان و ... هم قبول میکنن
ظاهرا تامین اجتماعی حساب کتابش با دندونپزشک ها بهتر شده

ghahremanimehdi
09-05-2012, 05:15
هزینه دندانپزشکی مثل اکثر کشورها بسیار زیاده.........هرچند تو ایران خیلی ارزونتر از اروپا هستش............

بله حرف شما درسته ولی اینو نگفتید که در اکثر کشورهای توسعه یافته میانگین درآمد سرانه شون حداقل 10 تا 15 برابر ایرانه و مهمتر اینکه در مقوله درمان و خدمات پزشکی بیمه های قوی دارند.:13:

babakramezani
10-02-2014, 11:36
سلام به همه
یه جوری میگین غرب نداره که من الان شک افتادم که بیمارستان میلاد نکنه تو شرق کنار ماست !!!!
مرد حسابی ما از شرق تهران کلی سختمونه بیایم سمت میلاد وقت بگیریم اونوقت شما داری میگردی دنبال یه حا که بیمه قبول کنه؟
میلاد 100 در 100 بیمه تامین اجتماعیه
من که وقت ندارم بیام وقت هم بگیرم اونجا .

brad pitt
10-02-2014, 15:47
اگر خرج دندان بشه 800.000 تومان چقدشو تامین اجتماعی میده ؟

ممنون

pari_sa_71
26-07-2014, 18:20
دوست عزیز یک موسسه هست که کارت بیمه دندانپزشکی صادر میکنه به نام دیجی طب من از طریق این بیمه با قیمت مناسب تمام کار های دندانپزشکیم رو انجام دادم کیفیت کارشون هم عالیه
پیشنهاد میکنم که اگه دنبال بیمه دندانپزشکی هستید یه سری بزنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

noahmadi
26-03-2016, 11:59
021-44098966 (tel://02144098966)]تلفن

فلکه دوم صادقیه، جنب درمانگاه ابن سینا، ساختمان شیری ، طبقه 3، واحد1

دندانپزشکی به نرخ خیریه

عصرها ساعت شانزده تا بیست کلیه وسائل یکبار مصرف