PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد آنلاک کردن

excessive
15-10-2010, 14:15
سلام.
ذوستان من گرافیکم رو آنلاک کردم میخوام دوباره لاک کنمش باید چیکار کنم اصلا میشه لاک کرد یا نه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1411
15-10-2010, 15:39
سلام.
ذوستان من گرافیکم رو آنلاک کردم میخوام دوباره لاک کنمش باید چیکار کنم اصلا میشه لاک کرد یا نه؟

دوباره لک کنی یعنی چی ؟ اگه دوباره اون علانت قفل رر بزنی تا جایی که میدونم برمیگرده به وضغ اولیه که اور نشده بود. البته باید aplly هم بکنی یا test رو بزنی فکر میکنم.

V i r u s e r
15-10-2010, 16:51
راهی نیست جناب اگرم باشه خیلی خطرناکه و ممکنه اسیب های جدی بزنه به کارت

ess_1362
15-10-2010, 18:22
راه كه داره
بايد باياس كارت را خودت برنامه نويسي كني
دو تا برنامه هست كه يكي كار برنامه نويسي باياس را انجام ميده و ديگري كار بارگذاري را
اگر به C++ مسلتي مي توني اين كار را انجام بدي ولي اگر كوچكترين اشتباهي مرتكب بشي گرافيك تعطيل و بايد بر گارانتي براي تعويض

rangtab2005
15-10-2010, 18:37
يعني اگه دکمه قفل رو بزنيم کارت براي هميشه تو حالت اور قرار ميگره و قابل برگشت نيست؟
من کارت atiتا حالا استفاده نرکده بودم تا به امروز
امروز براي تست استفاده کردم و اتفاقا براي اور کلاک هم او علامت قفل رو زدم:18:

excessive
15-10-2010, 18:47
يعني اگه دکمه قفل رو بزنيم کارت براي هميشه تو حالت اور قرار ميگره و قابل برگشت نيست؟
من کارت atiتا حالا استفاده نرکده بودم تا به امروز
امروز براي تست استفاده کردم و اتفاقا براي اور کلاک هم او علامت قفل رو زدم:18:

من تا قبل اینکه آنلاک کنم نمی تونستم تغییر اعمال بدم ولی بعد آنلاک کردن این اجازه رو به من داد یعنی اون تنظیمانت فعال شد البته شما اگه رو دیفالت بذاری اورکلاک حساب نمیشه من که خودم گذاشتم خودش اور کنه خودشو مشکلی هم نداشت ولی دوباره دیفالت کردم چون نیاز به اورکلاک ندارم.

excessive
15-10-2010, 18:58
چندتا سوال دیگه از دوستان عزیزم:

اگه من بخوام اور کنم تا چقدر اور کنم بعدشم برا تست پایداری از FurMark استفاده می کنم دما چقدر بمونه خوبه؟
و ضمنا اگه به علت اور کارت مشکل پیدا کنه گارانتی قبول می کنه؟ چون ممکنه اصلا گرافیکم رو اور نکنم بعد خراب شه اونام بگن چون کارتت رو آنلاک کردی پس حتما اور هم کردی پس به ما ربطی نداره؟

V i r u s e r
15-10-2010, 19:07
راه كه داره
بايد باياس كارت را خودت برنامه نويسي كني
دو تا برنامه هست كه يكي كار برنامه نويسي باياس را انجام ميده و ديگري كار بارگذاري را
اگر به C++ مسلتي مي توني اين كار را انجام بدي ولي اگر كوچكترين اشتباهي مرتكب بشي گرافيك تعطيل و بايد بر گارانتي براي تعويض
عرض نکردم!:31:

excessive
15-10-2010, 19:10
اولین اور و در هنگام تست با FurMark:

FurMark Shot

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

excessive
15-10-2010, 23:37
دوستان عزیز کسی نظری در مورد این اور کوچولو نداره؟

V i r u s e r
16-10-2010, 00:22
فکر نکنم بیشتر از 1 فریم تاثیر داشته باشه!!؟