PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با توجه به هدفمندی یارانه ها خرید پراید دوگانه به صرفه است؟

Last Night
15-10-2010, 13:08
سلام بچه ها...

با توجه به هدفمندی یارانه ها خرید پراید دوگانه به صرفه است؟
من با توجه به این که به شهرستان که دو ساعت از مشهد فاصله داره زیاد رفت امد میکنم مشکل بنزین دارم...///

soooot
15-10-2010, 13:21
شما اگر پراید یا هر ماشین دو گانه سوز دیگه ای ( صفر ) پیدا کردی بیا صد تاش رو من ازت میخرم!
از چند ماه پیش ایران خودرو و سایپا تمام ماشین های دوگانه سوزشون رو احتکار کردن تا بعد از آزاد شدن یارانه ها با شونصد برابر قیمت بندازن به ملت
میگی نه؟ برو تو هر نمایندگیی ماشین دوگانه سوز پیدا کردی من برات میخرم برو حالش رو ببر
بعدش هم وقتی یارانه ها آزاد بشه یارانه گاز هم آزاد میشه دیگه! گاز هم خیلی گرون تر از الانش میشه، اکثر افرادی که با ماشین های گاز سوز سر و کار داشتن معتقدن حتی اگر قیمت گاز نصف قیمت بنزین بشه و قیمت بنزین هم بشه چیزی حدود 400 تومن، بنزین به صرفه خواهد بود چون استفاده از گاز بعدا خرج بیشتری رو دستت میگذاره، مگر اینه ماشینت پایه گاز سوز باشه که پراید اینطور نیست.

Last Night
15-10-2010, 13:26
واقعا...
عجب نا مرداییی...:18:
ای دل غافل...حالا من دانشجو پول بنزین از کجا بیارم...:41:

توبازار ازاد چی پیدا نمیشه؟

soooot
15-10-2010, 14:28
تو بازار آزاد شاید پیدا بشه.
چون مثلا همین ال 90 سفید ( صفر ) هم که تو هیچ نمایندگی وجود نداره تو بازار آزاد پیدا میشه ( البته گرون تر تر )
شخصا یه بار سوار یه پرایدی شدم که چند سالی بوده گاز سوز شده بود، راننده تو یه موقعیتی گیر کرده بود ( جلوی فامیل ) و هی استارت میزد و هی ماشین قراضه اش روشن نمیشد، بد بخت از خجالت داشت شر شر عرق میریخت ( البته خجالت نداره ولی این یارو قبلش خیلی هارت و پورت میکرد و... ) ملت هم همه نیششون تا بنا گوش باز بود، یعنی حاظرم لیتری یه میلیون پول بنزین بدم و به همچین روزی نیفتم، گاز پدر ماشین رو در میاره ( به جز ماشین های پایه گاز سوز ) بعضی ها میگن اگر با ماشین درست رفتار کنی هیچیش نمیشه، ولی به نظر من دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره، چون تا حالا نشده که ماشینی ببینم که دو سه ساله گاز سوز شده و درست و حسابی کار کنه...

farshad bugatti
15-10-2010, 14:35
توبازار ازاد چی پیدا نمیشه؟

تو بازار ازاد که به راحتی پیدا میشه!
منم نظرم رو پراید هست برای شما.

Last Night
15-10-2010, 15:19
ببینید شاید بدونید که جاده مشهد قوچان کفی هست... و من خیلی رفت امد دارم تو این مسیر ...باتوجه به این موضوع گاز خیلی در دسر داره؟چون پمپ های گاز شهرستان خیلی خلوتند...
موندم فردا ها چه اتفاقی میفته:13: ...گاز قیمتش چقد میشه...
شانس که نداریم باز میبینی تجهیزات گاز ماشین به فنا رفت///

irinn65
18-10-2010, 01:02
وقتی گاز هم داره گرون و سهمیه بندی میشه پس بنزین سوز خیلی بهتره تا9500بدی پول پراید دوگانه....!!

soooot
18-10-2010, 01:25
ببین یه حساب و کتاب خیلی ساده بکن
شما تقریبا میخواید یک میلیون تومن بیشتر برای گاز سوز بودن خودرو خرج کنید.
حالا این یه میلیون رو اگر بگذارید تو بازار با 30 درصد سود سالیانه، ماهی 25000 تومن بهتون میدن که میشه 62.5 لیتر بنزین آزاد در ماه، ماشینت هم داغون نمیشه، تو صف گاز هم معتل نمیشی، پولت هم سر جاشه، بسته به مصرف بنزین حتی ممکنه از گاز هم خیلی ارزون تر پات در بیاد، مثلا اگر در ماه همین 62.5 لیتر رو مصرف داشته باشی انگار که بنزینت مجانیه.

meto_895
18-10-2010, 21:06
پراید خوبه حالا فوقش خواستی گازهم نزنی مصرفشم کمه بدرد میخوره همون طور هم که همه گفتند من هم اینو شنیدم که سایپا دیگه
پراید دوگانه نمیدن
دیگه کم کم باید خودمونو برای گرون شدن سوخت اماده کنیم چون هیچ کاری نمیتونیم انجام بدیم
سوخت گرون شد باید هم با همون قیمت استفاده کنیم