PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GameRanger ، نرم افزار ویژه بازی آنلاین | آموزش ، دانلود ، لیست کاربران ...

صفحه ها : 1 [2]

hm741
03-03-2013, 07:12
آقا این کال آف 4 که تو گیم رنجر بازی میکنن رو از کجا دانلود کنم؟

این خوبه: ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه نظرات کاربرای دیگر رو بخونی یک لحظه هم فکر دانلود اونو نمیکنی.یکی نوشته زبانش روسیه ایه یکی گفته کرکش همراهش نیست و حتی یک نفر هم نیست که راه حلی برای این مشکلات داده باشه.از سایت های تورنت میتونی با خیال راحت دانلود کنی مثل سایت isohunt . com البته به جز بازی باید پچ و پانک باستر هم آپدیت بشن. درنهایت پیشنهاد میکنم به جای اینکه حدود 7 گیگ این بازی رو دانلود کنی بری 5 گیگ بازی battlefield 2 رو دانلود کنی که سرور ایرانی هم داره و بدون نیاز به گیم رنجر با پینگ پایین میشه بازیش کرد و صدبرابر کال 4 می ارزه.

new2012user
03-03-2013, 14:26
اگه نظرات کاربرای دیگر رو بخونی یک لحظه هم فکر دانلود اونو نمیکنی.یکی نوشته زبانش روسیه ایه یکی گفته کرکش همراهش نیست و حتی یک نفر هم نیست که راه حلی برای این مشکلات داده باشه.از سایت های تورنت میتونی با خیال راحت دانلود کنی مثل سایت isohunt . com البته به جز بازی باید پچ و پانک باستر هم آپدیت بشن. درنهایت پیشنهاد میکنم به جای اینکه حدود 7 گیگ این بازی رو دانلود کنی بری 5 گیگ بازی battlefield 2 رو دانلود کنی که سرور ایرانی هم داره و بدون نیاز به گیم رنجر با پینگ پایین میشه بازیش کرد و صدبرابر کال 4 می ارزه.

رایگانه؟ یعنی از طریق گیم رنجر نیست؟ سایتش چیه؟
لینک دانلود داری؟

دستت درد نکنه

hm741
03-03-2013, 18:55
رایگانه؟ یعنی از طریق گیم رنجر نیست؟ سایتش چیه؟
لینک دانلود داری؟

دستت درد نکنه
به این تاپیک مراجعه کنید تا کمکتان کنند (رایگانه و سرور ایرانی هم داره با پینگ کمتر از 50) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza10_devil
16-04-2013, 12:47
سلام.... دوستان من هرچی تلاش میکنم نصب کنم این برنامه رو، همش ارور میده.... یعنی دگمه‌ی نصب رو که میزنم، اول میره اپدیت میگیره(هیچی نصب نکرده ها!! ولی اپدیت میگیره...!!) بعد میگه دانلودینگ ادیشنال کمپونت.... اون رو تا اخر میره و بعد می‌نویسه که ارتباط مشکل داره و دانلود نمی‌تونم بکنم..... چیکارش بکنم؟ کسی نسخه‌ی کاملش رو داره که این قرتی بازی های دانلود کامپوننت و ... رو نداشته باشه؟ من نسخه‌ای رو دانلود کردم که تو سایتش هست...
منم همین مشکلو دارم و مطمئنم ربطی به پیوسته بودن پینگم نداره کسی می تونه کمک کنه؟

hm741
16-04-2013, 22:31
منم همین مشکلو دارم و مطمئنم ربطی به پیوسته بودن پینگم نداره کسی می تونه کمک کنه؟

دقیقا .... به تایم اوت (همون پیوسته بودن پینگ) بستگی داره ... راه حلش هم اینه که زمانی که تایم اوت ندارید نرم افزار رو نصب کنید (بعضی ISP ها همیشه time out دارن که نمیشه کاریش کرد)

OMiD.1080p
17-04-2013, 13:47
بله .
همیشه همینجوریه.
شما تو ساعت شلوغی نت این کار رو نکن.
مثلا تو روز نصبش کن. چون هم سرعت بیشتره و تایم اوت کمتره.

Amir Hossein
24-04-2013, 13:04
سلام
بچه ها من cnc3 kw بازی میکنم
چرا با این که نت 512 دارم نمیتونم تو بازی هاست بشم
ینی هاست که میشم کسی نمیتونه بیاد داخل
بعد یه نفر با نت 256 میتونه هاست بشه
دلیلش چیه؟
البته یه نفر میتونه بیاد داخل رومم از یه نفر دیگه بیشتر نمیشه

روم گیم رنجر نه ها
روم خود بازی

خیـــــلی ممنون

Amir Hossein
24-04-2013, 14:11
حـــــذف شود...

PARHAMP6
05-05-2013, 13:59
سلام من بعد از اینکه با گیم رنجر هاست ایجاد کردم بعد از 3 دقیقه از هاست میاد بیرون وگاهی موقع ها ارور فایروال میده یا در هنگام بازی میام بیرون

hm741
05-05-2013, 14:07
سلام من بعد از اینکه با گیم رنجر هاست ایجاد کردم بعد از 3 دقیقه از هاست میاد بیرون وگاهی موقع ها ارور فایروال میده یا در هنگام بازی میام بیرون
پورت UDP رو به خاطر انتخابات بستند و نه تنها این نرم افزار بلکه هزاران سرویس اینترنتی دیگر رو با این عمل نابخردانه شون از کار انداختند مثل tunggle garena - league of legends - Xbox live - Xfire و .......... برای خودم متاسفم که در مملکتی زندگی می کنم که ماهیت دولتش در آستانه انتخابات به واسطه اینترنت به خطر می افته

DaRiOuShJh
05-05-2013, 14:12
دوستان با اینترنت مخابرات هم کسی بازی میکنه؟ پینگش نمور نیست؟

h-blade
05-05-2013, 14:35
لطفا یه لیست از بازی هایی که این برنامه پشتیبانی میکنه قرار بدین؟؟؟؟

:n16:

Arrowtic
05-05-2013, 15:09
دوستان با اینترنت مخابرات هم کسی بازی میکنه؟ پینگش نمور نیست؟
من بازی میکنم مشکلی ندارم.(البته از امروز یه بلایی سر نت اوردن به طوری که نمیشه هیچ بازی رو انجام داد.نه فقط در گیم رنجر کلا هیچ گونه بازی !!!)

لطفا یه لیست از بازی هایی که این برنامه پشتیبانی میکنه قرار بدین؟؟؟؟

S!L3NT
06-05-2013, 21:56
دوستان عزیز چه خبره گیم رنجر الان 2-3 روزه هی ریست میشه دوباره جوین میکنه خودشه
هیچ چیزی هم نیست سرعت دانلود بیشتر شده کمتر نشده :| فقط مشکل بازیه انلاین هست :|
دوستان راحت میتونن بازی کنن ؟؟؟؟ من از هرکی پرسیدم مشکل داشته با گیم رنجر (ایرانیا فقط)

خدایا اینکارو با ما نکن . 2 روزه بازی نکردم دارم فسیل میشم :دی

OMiD.1080p
06-05-2013, 22:19
مشکل ایتجاست :

S!L3NT
06-05-2013, 22:31
خوب باید چیکار کنیم ؟؟؟؟ 120 تومن پوله بازی دادم یک ماه هم نشده :| wtf ?
ممنون

OMiD.1080p
06-05-2013, 22:36
خوب باید چیکار کنیم ؟؟؟؟ 120 تومن پوله بازی دادم یک ماه هم نشده :| wtf ?
ممنون
چه بازی ؟
برو ندر کن تا اینترنت درست بشه شاید.

S!L3NT
06-05-2013, 22:58
کار از نذر گذشته :| چقدر باید زجر بکشیم اخه اه

mehdy.z
07-05-2013, 02:42
کار از نذر گذشته :| چقدر باید زجر بکشیم اخه اه
واقعا!!!چقدر؟؟؟
باور کنید دیگه کم کم از زنده بودنم هم توی این مملکت دارم دلسرد میشم!!!
نشستم فکر کردم مخصوصا توی این دوسال اخیر حتی یه هفته هم نشده که یه خبر بد توی این مملکت در هر مورد(اقتصاد،سیاست،گیم،این رنت ...)نشنویم!...آخرش از گشنگی که هیچ از افسردگی توی این خراب شده نمیریم خوبه!!
یعنی میشه یه روز یا من از این مملکت برم یا اینا!؟؟؟

OMiD.1080p
07-05-2013, 09:25
واقعا!!!چقدر؟؟؟
باور کنید دیگه کم کم از زنده بودنم هم توی این مملکت دارم دلسرد میشم!!!
نشستم فکر کردم مخصوصا توی این دوسال اخیر حتی یه هفته هم نشده که یه خبر بد توی این مملکت در هر مورد(اقتصاد،سیاست،گیم،این رنت ...)نشنویم!...آخرش از گشنگی که هیچ از افسردگی توی این خراب شده نمیریم خوبه!!
یعنی میشه یه روز یا من از این مملکت برم یا اینا!؟؟؟
ما ايراني ها عين همون زامبي هاي تو بازي ها هستيم.
كاري ميكنند كه به جون هم بافتيم.

S!L3NT
07-05-2013, 11:55
یعنی اگه بتونم برم خارج (حیف یه چیزایی هست که نمیشه اینجا ولش کرد) بدون شک میرم
اصلا هم برام دیگه مهم نیست ایرانی هستم -.- بخاطر اینکه ایرانی هستیم و ادعای تاریخ داریم باید اینهمه زجر بکشیم -.-
بعضی اوقات با این خارجیا چت میکنم میبینم اینجا کجاس اونجا کجاس ....
واقـــــــعا خستــــــــــــه هستــــــــم

اقا یکی یه لیوان اب قند بیاره :دی

OMiD.1080p
07-05-2013, 12:57
اتفاقا منم کلی رفیق دارم از بروبچ گیم رنجر.
یونان,انگلیس,...... آمریکا, امریکای جنوبی و حتی فلسطین.
تا حالا نشده به ما ایرانی ها بی احترامی کنند.
اتفاقا بعضی هاشون از ایرانی ها خوششون میاد.
ولی ما ؟چون دولت با فلان کشور رابطه 30یاسی داره داره ماباید چوبش رو بخوریم.
حالا این وسط هم اینترنت شده لو لو خور خوره.

S!L3NT
07-05-2013, 13:04
اره خدایش .... 99% از کسایی که باهاشون روزانه رابطه دارم هیچوقت بی احترامی نکردن ... (حتی چند نفر از یهودیا)
به اسلام همشون احترام میزارن :دی خیلی برام عجیب بود (اگر هم تظاهر میکنن باز ارزش داره)
از بحث خارج نشیم بهتره :دی مشکل الان فرق اینترنت ما و اوناس :| فقط دارم افسوس میخورم که چرا ایرانی هستم :((
حالا بعضیا میگن بخطار اینترنت ادم وطن رو نمیفروشه .... ولی شما ملاحضه بفرمایید .... تنها تفریح تقریبا سالمم همین بود ...
الان فک نکنم چیزی باقی بمونه ؟؟؟

OMiD.1080p
07-05-2013, 13:30
اره خدایش .... 99% از کسایی که باهاشون روزانه رابطه دارم هیچوقت بی احترامی نکردن ... (حتی چند نفر از یهودیا)
به اسلام همشون احترام میزارن :دی خیلی برام عجیب بود (اگر هم تظاهر میکنن باز ارزش داره)
از بحث خارج نشیم بهتره :دی مشکل الان فرق اینترنت ما و اوناس :| فقط دارم افسوس میخورم که چرا ایرانی هستم :((
حالا بعضیا میگن بخطار اینترنت ادم وطن رو نمیفروشه .... ولی شما ملاحضه بفرمایید .... تنها تفریح تقریبا سالمم همین بود ...
الان فک نکنم چیزی باقی بمونه ؟؟؟
شما اگه داری الان این حرف رو میزنی من عمریه دارم اینو میگم.
تازه از هیچکی هم نمیترسم.
میگم خاک بر سر هر چی ایرانیه.اولین نفر هم خودم.
من نیز از ایرانی بودن خودم متنفرم و این اسمش وطن فروشی نیست.
تو همین گیم رنجر اونا از ما تعریف میکنند ولی من از خودمون بد میگم. چون واقعیته.
به خدا آرزو داشتم همون پسر بچه آفریقایی که توی فلان روستا داره زندگی میکنه بودم ولی ننگ ایرانی بودن رو پیشانیم نبود.

mehdy.z
07-05-2013, 18:35
شما اگه داری الان این حرف رو میزنی من عمریه دارم اینو میگم.
تازه از هیچکی هم نمیترسم.
میگم خاک بر سر هر چی ایرانیه.اولین نفر هم خودم.
من نیز از ایرانی بودن خودم متنفرم و این اسمش وطن فروشی نیست.
تو همین گیم رنجر اونا از ما تعریف میکنند ولی من از خودمون بد میگم. چون واقعیته.
به خدا آرزو داشتم همون پسر بچه آفریقایی که توی فلان روستا داره زندگی میکنه بودم ولی ننگ ایرانی بودن رو پیشانیم نبود.
اساسی تائید میشه!!
بزرگترین گناه ما اینه که توی این مملکت به دنیا اومدیم!!!!!!!

S!L3NT
08-05-2013, 16:24
دوستان گیم رنجر دیگه درست شده لوووول
ولی پینگم با خارجیا فول قرمزه (+ 500)

hm741
08-05-2013, 18:24
دوستان الان وضعیت چطوره؟ ما با بازی LEAGUE OF LEGENDS شدیدا لگ داریم. شما میتونید بازی کنید بدون لگ؟

S!L3NT
08-05-2013, 19:07
اصلا با خارجیا نمیشه بازی کرد
با ایرانیا بزور ...

hm741
08-05-2013, 20:29
اصلا با خارجیا نمیشه بازی کرد
با ایرانیا بزور ...
الان از خیلی از بروبچز ایرانی که دارن بازی میکنند پرسیدم هیچ کدوم مشکل پینگ و لگ رو نداشتن (برای بازی های warcraft - nfs mostwanted - stronghold)

S!L3NT
09-05-2013, 05:20
من با خارجیا بد مشکل پیدا کردم -.-

italodance
11-05-2013, 13:54
من با خارجیا بد مشکل پیدا کردم -.-

کاملا هم معلومه مشکل از خودته :n22:

S!L3NT
12-05-2013, 18:31
واقعا ؟؟؟؟
اخه من از دوستام پرسیدم اونام مشکل دارن مثله من
با خارجیا نمیتونیم بازی کنیم + 10 نفر پرسیدم لووول

Arrowtic
12-05-2013, 19:01
واقعا ؟؟؟؟
اخه من از دوستام پرسیدم اونام مشکل دارن مثله من
با خارجیا نمیتونیم بازی کنیم + 10 نفر پرسیدم لووول

دوست عزیز مشکل همه گانیه و فقط واسه گیم رجر نیست و همه بازی ها اینطور شدن .

S!L3NT
12-05-2013, 19:10
منم همینو میگم :| منو چرا نقل قول کردی :دی

Arrowtic
12-05-2013, 19:13
منم همینو میگم :| منو چرا نقل قول کردی :دی

احساس کردم شک کردید که فقط خودتون این مشکل رو دارید !

البته من الآن عجیبه چند بازیو تست کردم مشکلم برطرف شده شما دوستانم یه تست بکنید یهویی دیدیم شاید جدی جدی حل شده !

hm741
12-05-2013, 19:30
البته من الآن عجیبه چند بازیو تست کردم مشکلم برطرف شده شما دوستانم یه تست بکنید یهویی دیدیم شاید جدی جدی حل شده !چه بازی هایی الان با سرورهای خارجی مشکل ندارن؟

Arrowtic
12-05-2013, 19:31
چه بازی هایی الان با سرورهای خارجی مشکل ندارن؟

تا جایی که میدونم همه مگر اون هایی که سرورشون ایرانه . مثلا سرور های ایرانی WoW و ... .

OMiD.1080p
12-05-2013, 21:08
منم الان با تست و نتیجه گیری کامل به این نتیجه گیری رسیدم که با خارجی ها واقعا مشکل دارم.
اولا تو بازی اصلا به هم جوین نمیشیم یا هم اگه بشیم به صورت Observer میاد. بعد هم سریع AutoKick میشه.
روز اولم هم نیست که این جور چیزها رو متوجه نشم و فکر کنید Noob ّهستم و یا مشکل از منه. چون این مشکل چیز مشخصیه.
چون اولا باز ایرانی مشکلی ندارم و اینکه دوستام هم با یه ISP دیگه هم همین مشکل رو دارند.
در ضمن وقتی از توی بازی میام بیرون بعد از یه ساعت هنوز اون چزاغ سبز که مربوط به اینکه هنوز توی بازی هستم واسه من و باقیه هنوز روشن میمونه.

کلا ر ی د ن تو سرورها . از همون فیلترینگ چند روز ‍پیش که مثلا اومدند گیم رنجز رو از بلک لیست درآوردن ولی مشکل هنوز پابرحاست.

S!L3NT
13-05-2013, 17:00
منم الان با تست و نتیجه گیری کامل به این نتیجه گیری رسیدم که با خارجی ها واقعا مشکل دارم.
اولا تو بازی اصلا به هم جوین نمیشیم یا هم اگه بشیم به صورت Observer میاد. بعد هم سریع AutoKick میشه.
روز اولم هم نیست که این جور چیزها رو متوجه نشم و فکر کنید Noob ّهستم و یا مشکل از منه. چون این مشکل چیز مشخصیه.
چون اولا باز ایرانی مشکلی ندارم و اینکه دوستام هم با یه ISP دیگه هم همین مشکل رو دارند.
در ضمن وقتی از توی بازی میام بیرون بعد از یه ساعت هنوز اون چزاغ سبز که مربوط به اینکه هنوز توی بازی هستم واسه من و باقیه هنوز روشن میمونه.

کلا ر ی د ن تو سرورها . از همون فیلترینگ چند روز ‍پیش که مثلا اومدند گیم رنجز رو از بلک لیست درآوردن ولی مشکل هنوز پابرحاست.
تایید میشه :دی
من میرم تو سرور های اصلی خوده بازی و هی قطع و وصل میشه هنگ میکنه کلا :| بعد هم میاد بیرون ....
بازی که به هیچ وجه نمیشه کرد با خارجیا
الان مجبوریم بریم گیم رنجر فقط با چند ایرانی که میشناسیم بازی کنیم ...

haydar8881
18-05-2013, 13:13
سلام دوستان من تازه كار هستم و ديروز براي اولين بار با برنامه گيم رنجر كار كردم ... ولي نمي دونم چرا هر 4 يا 5 دقيقه ديسكانكت ميشه ... هر با كه مي خوام با يكي جنگ هاسي صليبي 1 رو بازي كنم رو ي waiting for host مي مونه بعد خارج ميشه ...!
منتظر راهنمايي شما دوستان هستم

OMiD.1080p
18-05-2013, 13:17
کلا تو بازی Lord of the ring the battle for middle earth rise of the witch king تو لابی بازی که میرم خارجی ها بهم نمیتونند جوین بشند.
منم نمیتونم به اونا جوین بشم.
همش Observer میشم و میشند.

haydar8881
18-05-2013, 14:40
سلام دوستان من تازه كار هستم و ديروز براي اولين بار با برنامه گيم رنجر كار كردم ... ولي نمي دونم چرا هر 4 يا 5 دقيقه ديسكانكت ميشه ... هر با كه مي خوام با يكي جنگ هاسي صليبي 1 رو بازي كنم رو ي waiting for host مي مونه بعد خارج ميشه ...!

OMiD.1080p
18-05-2013, 15:14
چند بار سوال میپرسی شما !
نه آقا مشکل هست ولی نه در اون حد.
به احتمال زیاد مشکل از خود بازی تون هست.

S!L3NT
18-05-2013, 18:17
دوستان خبری نشده ؟؟؟؟ قرار نیست درست بشه ؟؟؟
باو کلی پول خرج کردیم :دی

Arrowtic
18-05-2013, 19:01
نه خبری نیست و احتمال این که حالا حالا ها درست نشه هم بالاست .

rezapassword
19-05-2013, 11:17
دوستان من بدون مشکل بازی میکنم
پیشنهاد میکنم قبل از لاگین کردن در برنامه فایر وال رو خاموش کنید .

S!L3NT
19-05-2013, 16:52
عجیبه ...
تقریبا 90% دوستام مشکل دارن ... 10 درصد نه ... اینترنتشون هم از جایه خاصی نگرفتن ...

OMiD.1080p
19-05-2013, 17:41
دوستان من بدون مشکل بازی میکنم
پیشنهاد میکنم قبل از لاگین کردن در برنامه فایر وال رو خاموش کنید .

البته كه شما حتما ميري تو سرورهاي داخلي (‌با بچه هاي ايراني بازي ميكتي )
شما يه بار با خارجي ها بازي كن بعد متوجه مشكل ميشي.

rezapassword
20-05-2013, 09:48
نه خیر با همون خارجیا مشکل ندارم
گفتم فایر وال رو خاموش کنید بعد امتحان کنید

OMiD.1080p
20-05-2013, 11:07
نه خیر با همون خارجیا مشکل ندارم
گفتم فایر وال رو خاموش کنید بعد امتحان کنید
عمو جان ما كه بچه نيستيم.
اولا اصلا به فايروال ربطي نداره. دوما خاموشه . سوما همونطور كه بنده و ديگر دوستان عرض كردند با بازيكن هاي ايراني ميشه بازي كرد ولي فقط با خارجي ها نميشه.
اگه قرار باشه به فايروال ربطي داشته باشه كلا اصلا نميشه بازي كرد.
اوكي !:n26:

Arrowtic
20-05-2013, 11:14
البته یه 24 ساعتی هست که مشکل برطرف شده و میشه هم بازی های دیگه و هم تو گیم رنجر با خارجیا بازی کرد . (برای اکثریت برطرف شده البته و هنوز امثال من مشکل دارن)

rezapassword
20-05-2013, 11:18
عمو جان ما كه بچه نيستيم.
اولا اصلا به فايروال ربطي نداره. دوما خاموشه . سوما همونطور كه بنده و ديگر دوستان عرض كردند با بازيكن هاي ايراني ميشه بازي كرد ولي فقط با خارجي ها نميشه.
اگه قرار باشه به فايروال ربطي داشته باشه كلا اصلا نميشه بازي كرد.
اوكي !:n26:
درست شما بزرگ
ولی اگه بخوان ببندند از طریق پورت USSD می بندند که روی فایر وال اعمال میشه . گرفتید ؟
من الان با خارجی ها بازی میکنم بدون مشکل
یا حق

S!L3NT
20-05-2013, 21:36
ربطی به فایروال نداره تا اونجایی که میدونم با این وضع تمام این راه هارو رفتیم :دی
امروز از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9-10 درست شد ... و من یسره بازی کردم از موقعیت استفاده کردم :دی (تو گیم رنجر نه هاا تو سرور های اصلی بازی)
گیم رنجر احساس میکنم یکمی بهتر شد امروز ولی باز ....
در هر حال الان از قبل هم بدتر شده یکی 2 ساعتی میشه
کلا تغییرات رو که میبینم میگم ایول به اینترنت :دی چقدر سریع... :))

hayderali
22-05-2013, 14:46
دوستان من یه مشکل ی برگ دارم وارد GameRanger که میشم میگه Login in ... بعدش هیچ اتفاقی نیفتاد:n13:

.................................................. .................................................. ..................................

اگه میشه یه برنامه ی دیگه ای هم معرفی کنید:n16:

Texas110
22-05-2013, 15:18
سلام منم همین مشکل این دوستمون رو دارم ... روی قسمت لاگ این میمونه ... مشکل چیه ؟؟

OMiD.1080p
22-05-2013, 15:58
هیچی . چند بار Exit کنید و دوباره امتحان کنید میاد.
منم همینجوری بودم دیروز.

کلا گیم رنجز برگشت به قبلا. مشکلی در اون نیست.

hayderali
22-05-2013, 16:12
:n03:مانه من هنو خرابه Unistall هم کردم اما هنوز خرابه لطفا راهنمایی کنید

hayderali
22-05-2013, 16:30
ٍٍ درست شد مرسی :n16:

hayderali
22-05-2013, 21:24
اه باو باز خراب شد یکی یه راهه حله درست حسابی بده:n14:
.................................................. .....................................
تو هیچ رومی نمیره میگه فقط دوستان میتونن وارد شن هیچ رومی

S!L3NT
23-05-2013, 16:44
:D
خوب روم واسه دوستان هست لابد دیگه ...
ببین خودت میتونی روم بسازی ؟؟؟ اگه میتونی که اوکیه :)
در کل بخاطر نت هم میتونه باشه چون من جدیدا باید چند بار گیم رنجر رو ریست کنم تا بیاد بالا ...

ماشا... همه جور مشکل با اینترنت رو ما داریم :دی

rezapassword
24-05-2013, 07:59
دوستان با بعد انتخابات تحمل کنید درست میشه

OMiD.1080p
24-05-2013, 11:07
دوستان با بعد انتخابات تحمل کنید درست میشه

زورشون به همین گیم رنجر رسیده بود فقط !؟

hayderali
25-05-2013, 10:35
بچه ها کی میاد یه سر Terraria بزنیم؟ تو گیم رنجر

EldoradoHH
01-06-2013, 18:42
دوستان سلام.لطفا کسی کمک کنه.

بیشتر وقت ها که برنامه رو اجرا میکنم بر روی Logging in... گیر میکنه و وارد نمیشه.چند ده بار هم خارج شدم و دودوباره اجراش کردم حتی 2 بار هم از اول نصبش کردم.ولی بعضی وقت ها هم خیلی راحت میاد. :n13:

hm741
01-06-2013, 19:18
دوستان سلام.لطفا کسی کمک کنه.

بیشتر وقت ها که برنامه رو اجرا میکنم بر روی Logging in... گیر میکنه و وارد نمیشه.چند ده بار هم خارج شدم و دودوباره اجراش کردم حتی 2 بار هم از اول نصبش کردم.ولی بعضی وقت ها هم خیلی راحت میاد. :n13:علیک سلام دوست عزیز ... جواب شما در پست 209 صفحه 21 همین تاپیک هست به اونجا مراجعه کنید... لازم به ذکر است که در حال حاضر سیستم شیلترینگ کل بازی های آنلاین رو دچار مشکل کرده و اجتمالا تا چند ماه بعد از انتخابات هم ادامه داره که ملت قانع بشن این اختلالات به اون خاطر نبوده...درنتیجه زیاد به خودتون زحمت ندید همه از این مشکلات دارند و فقط شما تنها نیستی:n16::n16::n16:

golmohammadi
03-06-2013, 14:24
سلام
پس گیم رنجر شما هم لاگین نمیشه
ای خدا مارا از دست این شیاطین رها کن

farjammm
12-06-2013, 15:24
سلام من نمیتونم داخل هیچ کدوم از رومهای فیفا 11 بشم پچ بازی رو هم به همراه کرک اجرا کردم
تو چند تا پست دنبال راه حل گشتم به این نتیجه رسیدم که باید تنظیمات مودمم رو تغییر بدم ولی نمیدونم چطور باید این کارو بکنم لطفآ
راهنمایی کنید و تنظیمات مودمم رو بگید اگر اطلاع دارید .
مدل مودمم 812 GOLD WEB هستش سرعت اینترنت هم ADSL 512

OMiD.1080p
12-06-2013, 15:28
من که راحت میرم تو گیم رنجر ولی فقط لگ دارم در حد بنز ده تن.
دیگه خسته شدم از این همه لگ. انگار داری با یک کارت گرافیک آنبورد کرایسیس رو بازی میکنی.:n08: لگ در اون حد.

S!L3NT
14-06-2013, 15:17
من که راحت میرم تو گیم رنجر ولی فقط لگ دارم در حد بنز ده تن.
دیگه خسته شدم از این همه لگ. انگار داری با یک کارت گرافیک آنبورد کرایسیس رو بازی میکنی.:n08: لگ در اون حد.

من که تقریبا بیخیال شدم ... چون رنکم کلا اومد پایین بخاطر اینکه بازی نکردم و اگه کردم بخاطر لگ زیاد باختم !!!!
تازه همه منو pest کردن !!! دیگه بازی نمیکنم
گیم رنجر هم که اشغال !!!! اصلا حرفشو نزن که دیگه بازش هم نمیکنم چون اصلا نمیشه بازی کرد (از لگ گذشته :دی)

OMiD.1080p
14-06-2013, 15:30
اصلا اسمش رو نیار.
از دیشب تا حالا میلیارد دفعه زدم کانکت بشه ولی تو لاگین گیر میکنه.
به محض اینکه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میام و بعد گیم رنجر رو باز میکنم مثل برق لاگین میشه. ولی خوب نمیشه با اون بازی کرد و پیغام فایروال و روتر رو میده.

AF-Y
14-06-2013, 16:16
اصلا اسمش رو نیار.
از دیشب تا حالا میلیارد دفعه زدم کانکت بشه ولی تو لاگین گیر میکنه.
به محض اینکه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میام و بعد گیم رنجر رو باز میکنم مثل برق لاگین میشه. ولی خوب نمیشه با اون بازی کرد و پیغام فایروال و روتر رو میده.
خوبه شما حداقل لاگ این میشه. من که هر بار روش کلیک میکنم کانکت میشه ولی لاگ این نمیشه... فعلا که رو اعصابم داره راه میره. حالا امروز که انتخاباته، از فردا به بعد درست میشه؟؟؟؟

OMiD.1080p
14-06-2013, 16:30
خوبه شما حداقل لاگ این میشه. من که هر بار روش کلیک میکنم کانکت میشه ولی لاگ این نمیشه... فعلا که رو اعصابم داره راه میره. حالا امروز که انتخاباته، از فردا به بعد درست میشه؟؟؟؟
میگم مال منم لاگین نمیشه
فقط با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لاگین میشه. که وقتی هم لاگین میشه با اون نمیشه جوین شد به کسی

S!L3NT
14-06-2013, 17:10

ماله همه همینطوره ...
درضمن معلوم نیست تا کی اینطوری بمونه علم غیب که نداریم !
ولی احتمالا چند روز دیگه باید درست بشه

S.R Download
15-06-2013, 10:23
بالاخره گیم رنجر من لاگین شد :n02: فکر کنم دیگه مشکل برای همه برطرف شده باشه:n01:

OMiD.1080p
15-06-2013, 12:18
بالاخره گیم رنجر من لاگین شد :n02: فکر کنم دیگه مشکل برای همه برطرف شده باشه:n01:
وای بر ********* این ****** لعنت .
آخه گیم رنجر چه ربطی داره به مسائل 30یا30 !؟
خودشون به خودشون شک دارند. وای. بالاخره بعد از دو روز لاگین شد مال منم.

MOHAMMAD-SEVEN
15-06-2013, 15:14
سلام من وقتی با گیم رنجر میخوام join بشم این ارور میاد وبازی بالا میاد ولی وصل نمیشه کسی میدونه مشکل چیه؟

Your internet connection is behind a Port-Restricted Cone NAT Router that may prevent you from connecting to some players in peer-peer games.

Click "Learn More" to find out how to resolve this problem

S.R Download
15-06-2013, 16:24
سلام من وقتی با گیم رنجر میخوام join بشم این ارور میاد وبازی بالا میاد ولی وصل نمیشه کسی میدونه مشکل چیه؟

Your internet connection is behind a Port-Restricted Cone NAT Router that may prevent you from connecting to some players in peer-peer games.

Click "Learn More" to find out how to resolve this problem

والا برای منم بعضی مواقع که سرعت پایینه این پیام رو میده ولی بعدش درست میشه :n01:
من میگم یه سری مسابقات جنرالز برگزار کنیم کیا موافقا ؟؟؟ :n02:

OMiD.1080p
15-06-2013, 18:38
والا برای منم بعضی مواقع که سرعت پایینه این پیام رو میده ولی بعدش درست میشه :n01:
من میگم یه سری مسابقات جنرالز برگزار کنیم کیا موافقا ؟؟؟ :n02:

به جاي جنرال بيا The lord of the Rings the rise of the witch king بازي كنيـــم.

MOHAMMAD-SEVEN
15-06-2013, 19:45
من گشتم فهمیدم باید پورت مودمم رو باز کنم:n13:حالا چجوری خدا میدونه:n27:

hm741
15-06-2013, 19:52
من گشتم فهمیدم باید پورت مودمم رو باز کنم:n13:حالا چجوری خدا میدونه:n27:
دیگران هم همین مشکل را داشتند و حل شده ... جواب شما در پست 209 صفحه 21 همین تاپیک هست به اونجا مراجعه کنید

AF-Y
16-06-2013, 12:40
آخ جون لاگ این شد....... دیدن گفتم بعد انتخابات......

به جاي جنرال بيا The lord of the Rings the rise of the witch king بازي كنيـــم.
منم اینو دارمش ولی نمیتونم انلان بازیش کنم.... اصلا مخصوص گیم رنجر ریختمش....... من پچ 2.01 رو دان کردم مینی ایمیج هم گرفتم تو گیمرنجر تو روم جوین میشم ولی وقتی تو بازی میریم تو رومش میخوان بازی رو شروع کنن نمیتونم.... بازی بهم گیر میده.... چیکار کنم.؟؟؟؟
راستی شما تو گیمرنجر اسمتون چیه؟

MOHAMMAD-SEVEN
16-06-2013, 14:06
دیگران هم همین مشکل را داشتند و حل شده ... جواب شما در پست 209 صفحه 21 همین تاپیک هست به اونجا مراجعه کنید

سلام مودم من d-link 2520uهستش من رفتم تو آدرس آی پی پیشفرض مودم برای تنظیمات چیزایی رو که گفتین انجام دادم بازم درست نشد لطفا راهنمایی کنید.

OMiD.1080p
16-06-2013, 15:04
آخ جون لاگ این شد....... دیدن گفتم بعد انتخابات......

منم اینو دارمش ولی نمیتونم انلان بازیش کنم.... اصلا مخصوص گیم رنجر ریختمش....... من پچ 2.01 رو دان کردم مینی ایمیج هم گرفتم تو گیمرنجر تو روم جوین میشم ولی وقتی تو بازی میریم تو رومش میخوان بازی رو شروع کنن نمیتونم.... بازی بهم گیر میده.... چیکار کنم.؟؟؟؟
راستی شما تو گیمرنجر اسمتون چیه؟
چه گیری میده بهتون ؟
مشکلتون رو توی تاپیک مربوط مطرح کنید تا بررسی شود.
The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آی دی بنده :
Wanted با شماره 2789553
هر شب هم هستم.

OMiD.1080p
16-06-2013, 15:08

فقط بگم که گزینه Continue رو بزنی هم مشکل خاصی پیش نمیاد واست.
من هم یه زمانی همین مشکل رو داشتم البته. یادم نمیاد واسه چی بود ولی حلش کردم.
ولی شما چک کن که اولا کانکشن اینترنت و شبکه تون آی پی هاش روی اتوماتیک باشه و مهمتر از همه فایروال خاموش باشه.

hm741
16-06-2013, 15:41
سلام مودم من d-link 2520uهستش من رفتم تو آدرس آی پی پیشفرض مودم برای تنظیمات چیزایی رو که گفتین انجام دادم بازم درست نشد لطفا راهنمایی کنید.

مودم منم همین مدله ... تا اینجا رو درست اومدی فقط مونده توی قسمت پروتکل TCP/UDP بذاری بهتره و در قسمت server ip Address هم 192.168.1.2 رو وارد کنید ... البته دقیق یادم نیست که در قسمت remote ip باید خالی میگذاشتیم یا 192.168.1... رو وارد میکردیم . تیک زدن lan loopback هم فراموش نکنید!!! انواع حالات مختلف رو امتحان کنید درست میشه. حرف دوستمون omid.2009 هم درسته برای خاموش کردن فایروال مودمتون به قسمت زیر برید:
advanced setup--->edit ----->next.next next until Network Address Translation Settings & disable firewall checkbox

MOHAMMAD-SEVEN
16-06-2013, 15:42
فقط بگم که گزینه Continue رو بزنی هم مشکل خاصی پیش نمیاد واست.
من هم یه زمانی همین مشکل رو داشتم البته. یادم نمیاد واسه چی بود ولی حلش کردم.
ولی شما چک کن که اولا کانکشن اینترنت و شبکه تون آی پی هاش روی اتوماتیک باشه و مهمتر از همه فایروال خاموش باشه.

فایروال رو خاموش کردم نشد ولی میشه بگی چجوری بفهمم آی پی های شبکه رو اتوماتیکه؟

MOHAMMAD-SEVEN
16-06-2013, 16:06
دوستان خیلی ممنون ازتون مشکل من حل شد ولی من age of empires 3 میخوام بازی کنم دیگه اون ارور قبلی نمیاد ولی میرم تو باز مثل قبل یه ارور دیگه میده راستی من هیچ پچی نصب نکردم دانلود کردم ولی موقع نصب ارور داد چندتا هم امتحان کردم.

hm741
16-06-2013, 16:11
دوستان خیلی ممنون ازتون مشکل من حل شد ولی من age of empires 3 میخوام بازی کنم دیگه اون ارور قبلی نمیاد ولی میرم تو باز مثل قبل یه ارور دیگه میده راستی من هیچ پچی نصب نکردم دانلود کردم ولی موقع نصب ارور داد چندتا هم امتحان کردم.

یه زمانی زیاد ایج 3 میزدم ولی الان نه . پچ 1.14 رو برای بازی اصلی و برای نسخه asian باید 1.06 رو داشته باشید. حجمشون کمتر از 20 مگ هست

MOHAMMAD-SEVEN
16-06-2013, 16:44
یه زمانی زیاد ایج 3 میزدم ولی الان نه . پچ 1.14 رو برای بازی اصلی و برای نسخه asian باید 1.06 رو داشته باشید. حجمشون کمتر از 20 مگ هست
میدونم پچ رو دانلود کردم موقع نصب این ارور رو میداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AF-Y
16-06-2013, 17:10
چه گیری میده بهتون ؟
مشکلتون رو توی تاپیک مربوط مطرح کنید تا بررسی شود.
The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آی دی بنده :
Wanted با شماره 2789553
هر شب هم هستم.
من که فعلا پاکش کردم......
راستی من شما رو اد کردم.....
اسم من تو گیم رنجر :
[Phoenix]™GHOST
هست.

فعلا که تابستونه من 90 درصد مواقع انلاینم.

hm741
16-06-2013, 17:51
میدونم پچ رو دانلود کردم موقع نصب این ارور رو میداد
بازی شما باید نسخه کامل باشه ... من هم بار اول برا آپدیت به مشکل برخوردم چون فیلمها و خیلی فایلهای بازی برای فشرده سازی حذف شده بود ولی بعد از اینکه نسخه اصلی رو تهیه کردم پچ بدون مشکل نصب شد.نسخه اصلی بازی رو که من از بازار گرفتم تو یه DVD بود ولی نسخه فشرده شده در دو CD که پچ روش نصب نمی شد.

MOHAMMAD-SEVEN
17-06-2013, 09:51
بازی شما باید نسخه کامل باشه ... من هم بار اول برا آپدیت به مشکل برخوردم چون فیلمها و خیلی فایلهای بازی برای فشرده سازی حذف شده بود ولی بعد از اینکه نسخه اصلی رو تهیه کردم پچ بدون مشکل نصب شد.نسخه اصلی بازی رو که من از بازار گرفتم تو یه DVD بود ولی نسخه فشرده شده در دو CD که پچ روش نصب نمی شد.
مال منم 2cd هستش احتمالا از همینه
بازم ازتون ممنون خیلی کمک کردین:n12::11:

mahfooz599
06-07-2013, 12:05
سلام. من قبلاً gameranger را نصب داشتم ولی بعد از نصب مجدد ویندوز 7 (اورجینال) چند روزه که هر کار میکنم که نصبش کنم موقع دانلود additional components متوقف میشه و پیام خطا میده : no response from gameranger server اگر ممکنه راهنمایی کنید. (آیا ایراد از اینترنت، سرور gameranger، یا سیستم منه)؟ ممنون

OMiD.1080p
06-07-2013, 12:34
سلام. من قبلاً gameranger را نصب داشتم ولی بعد از نصب مجدد ویندوز 7 (اورجینال) چند روزه که هر کار میکنم که نصبش کنم موقع دانلود additional components متوقف میشه و پیام خطا میده : no response from gameranger server اگر ممکنه راهنمایی کنید. (آیا ایراد از اینترنت، سرور gameranger، یا سیستم منه)؟ ممنون
نه اون مشکلی نداره.
واسه همه اینجوری میشه.
چون داره یه سری فایل ها رو دانلود میکنه واسه طول میکشه. حجمشون هم یه چیزی حدود 25 مگ است.
بهترین راه هم اینه که قبل از نصب ویندور از فولدر گیم رنجر که توی C:\Users\username\AppData\Roaming\GameRanger است یه کپی بکنید و بعد از نصب مجدد ویندوز همون ها رو کپی کنید به جای قبلیش. دیگه نیازی به آپدیت دوباره و این مشکلات نیست.
بعد از این کار فقط لازمه که مشخصات اکانتتون رو بدید و 3 سوته لاگین بشید.

mahfooz599
06-07-2013, 13:56
ممنون از راهنماییت. پس باید چند روزی صبر کنم تا مشکل حل بشه

shahrooz1222
10-07-2013, 16:34
پیس و فیفا 2013 رو میشه با این شبکه بازی کرد یا مثلا فوتبال منیجر 2013؟

OMiD.1080p
10-07-2013, 17:07
پیس و فیفا 2013 رو میشه با این شبکه بازی کرد یا مثلا فوتبال منیجر 2013؟

خـــــــیر.
لیست بازی های قابل پشتیبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NAVIDAGR
18-07-2013, 01:45
سلام من وقتی می خوام جوین بشم به اسنایپر الیت یا هر بازی دیگه وقتی جوین می زنم یه بروزر می یاد مثل وقتی که می خوای یه بازی رو نصب کنی وقتی آیکون بازی اسنایپر رو مشخص می کنم بازم ارور می ده و نمی ره داخل بازی لطفا اگه می شه راهنمایی بکنین و یا یه ویدئو بسازین برای راهنمایی

NAVIDAGR
20-07-2013, 10:26
سلام دوستان اگه کسی می یاد توی گیم رنجر با هم جنگ های صلیبی 4 بازی کنه به من بگه اسم سرور هست ایرانی ها بیان تو . فقط اگه می یاین اول بیان تو قسمت چت باهاتون کار دارم ممنون:n05:

hm741
20-07-2013, 13:17
سلام من وقتی می خوام جوین بشم به اسنایپر الیت یا هر بازی دیگه وقتی جوین می زنم یه بروزر می یاد مثل وقتی که می خوای یه بازی رو نصب کنی وقتی آیکون بازی اسنایپر رو مشخص می کنم بازم ارور می ده و نمی ره داخل بازی لطفا اگه می شه راهنمایی بکنین و یا یه ویدئو بسازین برای راهنمایی
علیک سلام.دقیقا چه اروری میده؟ یه عکس از پیغام خطا بگیر تا حلش کنیم

!Ghost!
25-07-2013, 17:23
سلام من اسممت تو بازی *~The Riddler~* است
بازی ها:

Call Of Duty Modern 1

Trraria

هست لطفن اددم کنید و باهام در ارتباط باشید:n12:

rezarrrr
30-07-2013, 22:25
سلام میخواستم بدونم راهی هست که اسمم تو گیم رنجر رو تغییر بدم؟

OMiD.1080p
30-07-2013, 23:08
سلام میخواستم بدونم راهی هست که اسمم تو گیم رنجر رو تغییر بدم؟
از منو برو به :
Edit - User Profile یا هم Ctrl+U رو بزن. سپس اسم رو تغییر بده

HOSS3IN
12-08-2013, 21:25
سلام من با یه اکانت وارد گیم رنجر شدم و حالا میخوام logout شم و با یه اکانت دیگه وارد شم ولی هر چه گشتم پیدا نکردم از برنامه خارج هم میشم دوباره وارد میشم با همون اکانت وارد میشه

OMiD.1080p
12-08-2013, 23:22
سلام من با یه اکانت وارد گیم رنجر شدم و حالا میخوام logout شم و با یه اکانت دیگه وارد شم ولی هر چه گشتم پیدا نکردم از برنامه خارج هم میشم دوباره وارد میشم با همون اکانت وارد میشه

شما اگه ویندوز 7 یا 8 داری میری به این مسیر :
C:\Users\Username\AppData\Roaming\GameRanger\GameR anger Prefs
و بعد فایل Settings رو پاک میکنی.
حالا که گیم رنجر رو اجرا کنی اطلاعات لاگین از بین رفته و میتونی با یه اکانت دیگه لاگین بشی.
هیچ مشکلی هم واسه اجرای نرم افزار پیش نمیاد.

misal021
20-08-2013, 14:57
سلام
من میخوام join یا host بشم این ارور رو میده:
Symmetric NAT Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چیکار کنم؟!

mahdi nahal
28-02-2014, 21:07
سلام دوستان،
من وقتی دارم Gameranger رو نصب میکنم،
تو هموون مرحله ی اول وقتی Downloadiing additional components تموم میشه،
این ارور رو میده :

چیکار میتونم بکنم؟

gadofvar
09-03-2014, 17:15
اقا عزیز سرور یه راهنماییم کن چه کودی تو قسمتinvitecodeگیم رنجر بزنم؟:n03:

gadofvar
09-03-2014, 17:21
ببخشید چه جوری invitecodeگیم رنجررو فعال کنم؟

OMiD.1080p
09-03-2014, 21:39
اقا عزیز سرور یه راهنماییم کن چه کودی تو قسمتinvitecodeگیم رنجر بزنم؟:n03:

ببخشید چه جوری invitecodeگیم رنجررو فعال کنم؟
Code واسه چی ؟
اگر میخوای کسی رو دعوت ( Invite ) به روم ( Room ) خودت باید , حتما قبلش اونو به اد لیستت اضافه کنی . ( واسه اینکار روی اسم یوزر راست کلیک کن و گزینه Add to Friends رو بزن )
سپس میتونی واسش Invite بفرستی که ملحق بشه به شما .

OMiD.1080p
09-03-2014, 21:42
سلام دوستان،
من وقتی دارم Gameranger رو نصب میکنم،
تو هموون مرحله ی اول وقتی Downloadiing additional components تموم میشه،
چیکار میتونم بکنم؟

معمولا این ارور به خاطر تایم اوت های زیاد هستش ( پکت لاست )
بهتره یه تایمی که سرعتت اینترنتت خوب هستش امتحان کنی .
چون همون additional components حجمی نزدیک به 22 مگ داره . واسه همین یه خورده طول میکشه .
بعد که دانلودش تموم میشه خیلی راحت میره به مرحله بعدی .

mohamad8520
10-04-2014, 11:26
عکساش خرابن

sasan5530
07-06-2014, 14:54
ببخشید میشه روش بازی کردن age of mythology داخل گیم رنجر یه توضیحی بدین بعد از این که join میشم وارد بازی میشه بعد یه جا زده host پایینشم نوشته type a direct IP من باید اینجا ها چی بنویسم و بعد کدوم دکمه رو بزنم فکر کنم دوباره join درسته؟

OMiD.1080p
07-06-2014, 15:02
آموزش بازی رو باید جداگانه دنبالش سرچ کنی و ربطی به گیم رنجر نداره و اینجا هم جای بحثش نیست .

شما هر موقع آنلاین بازی کردن بازیت اوکی شد کافیه به یک هاست جوین بشی یا اینکه خودت هاست بشی .
نیازی هم با Direct IP هم نیست . شما باید از طریق Multiplayer و یا Network وارد هاست بشی . ( از خود بازی )

wolf mirror
13-07-2014, 22:07
سلام من گیم رنجر رو نصب کردم بعد از اینکه فعالش کردم زدم گزینه next باز هم نشد نوشت account not activated دکمهnext هم باز نست

wolf mirror
13-07-2014, 22:33
چجوری باید با کسی بازی کنم راستش بلد نیستم چجوریه

OMiD.1080p
14-07-2014, 00:40
هر بازی مقدمات و آموزش مختص به خودش رو داره .
در کل شما باید آموزش آنلاین بازی کردن بازی مورد نظرت رو بگیری , منابع و پیش نیاز هاش رو فراهم کنی
سپس برای آنلاین بازی کردن از طریق گیم رنجر مشکلی نخواهی داشت . سختی هم نداره .

rezaafz
16-07-2014, 16:22
اسممه : rezaafz
strong hold
fifa 07
general zero

kevin.
17-07-2014, 14:53
سلام
جدیدا تو گیم رنجر وقتی میخوام هاست بسازم یا جوین بشم اشکال firewall problem میده
کسی میدونه چطور میشه این اشکال رو رفع کرد؟
من فایر وال انتی ویروس و ویندوز رو غیر فعال کردم ولی درست نشد!!!

mamamamamam
11-08-2014, 16:11
سلام دوستان من جدیدا این برنامه رو نصب کردم و خیلی هم ازش راضیم فقط چند تا مشکل دارم اسم من تو بازی mohammad khanهستش منم مشکل اقای بالایی رو دارم:n02:
1:چطور میشه تو بازی کال اف دیوتی4 هاست شد؟وقتی میخوام استارت کنم یه صفحه باز میشه که پر کد هستش نمیدونم چیکار کنم
2:چطور میشه فیفا یازده رو با این انلاین بازی کرد؟من نسخه کامل بازی رو گرفتم ولی نمیتونم جوین شم چیز خاصی میخواد؟؟؟

sina208
16-08-2014, 13:44
سلام
من نصبش کردم ولی تو مرحله اول گیر میکنه downloading latest gameranger update...
چیکار کنم؟ اگه همینجوریه چقدر طول میکشه بره مرحله بعد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید

erfan131
22-08-2014, 02:59

erfan131
22-08-2014, 03:26
سلام
بعضی وقتا وقتی تو gameranger وارد رومی میشید اسمتونو با فونت italic (همون کج مثل Moh72) میبینید برای رفع این مشکل باید پورت 16000 رو باز کنید (اگه کج باشین نمیتونین وارد بازی بشین!)
اول باید ip استاتیک درست کنید :
run رو اجرا کنید بعد بزنید cmd تو cmd تایپ کنید ipconfig از اونجا ipv4 adress و default gateway رو یادداشت کنید
حالا بیاید به کنترل پنل view network status and tasks از اونجا برید به change adapter settings حالا روی کانکشنی که باهاش به نت وصل میشید راست کلیک کنید و برید properties (ویندوز xp یادم رفته کجاس ولی فک کنم کنار ساعت رو علامت کانکشن راست کلیک میکردی و میرفتی properties)
اون اطلاعاتو مثل تصاویر وارد کنید:

قسمت اصلی کار یعنی باز کردن پورت:
برید به سایت portforward.com و از اونجا مودمتون رو انتخاب کنید و طبق مراحلی که گفته جلو برید

من اینجا مراحل port forwarding رو واسه مودم خودم zyxel p660ru رو میزارم (این مودم اموزشش تو لیست اون سایت نیست)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه مشکلی داشتید همینجا بپرسید :10:

فقط یادتون نره قبل از خروج تنظیماتو save کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مودم من TENDAهستش نمیدونم از کجا شروع کنم سایت انگلیسی هستش قوربونت یه نگاه بنداز اگه بود ادرس صحفه صحفه رو بدید اگه نبود بگید تا عکس منو رو بزارم

fastfind
09-11-2014, 19:06
-------------------------

senator2011
28-07-2015, 19:06
سلام نام کاربری:
GHA$AB
هر کسی توی Stronghold Crusader حرفی برای گفتن داره بیاد خوشحال میشم:n24:

xxl_2001
03-08-2015, 21:10
بهترین نرم افزار ازتمام جهات مخسوسن ساپورت بیشترین بازی های جهان کرک شده کدام است :n40:

sibnet
28-10-2015, 17:14
سلام چطوری بازی call of duty 4 رو مثل کانتر به صورت شبکه آفلاین بازی کنیم. فقط آفلاین

mr.blackk
14-07-2018, 08:49
سلام ببخشید ماله من نرم افزار gameranger وارد میشم خطا میده خطای کانکشن بهد سه تا گزینه داره exit conect proxies من کانکتو میزنم باز همینو از اول میاره با فیلتر شکنم رفتم باکشم کردم دوباره ریختم لطفا راهنمایی کنید ahooram13 ایدی تلگراممه ممنون میشم کمکم کنین:n28::n28::n28:

morteza_7
04-10-2019, 12:08
سلام کسی می تونه راهنمایی کنه علت اینکه پینگ از 145 یه دفعه میره 400 یا 300 چیه ؟