PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ريكاوري كردن ويندوز 7 لب تاپ Sony VGN-FW520F

behzadbeh
12-10-2010, 18:28
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان محترم
دوستان من توي ريكاوري كردن ويندوز اورجينالم به مشكل برخوردم! اميدوارم بتونيد كمكم كنيد، من زماني كه لب تاپم رو خريدم خودم تونستم از ويندوزم 2 عدد DVD ريكاوري تهيه كنم. و بعد اون رو پارتيشن بندي كردم با همون نرم افزار ريكاوري كه خودش داره. بعد از مدت ها مجبور شدم ريكاوري رو انجام بدم و به خوبي همه چيز سر جاي خودش بود! چندين بار اين كار تكرار شد و هيچ مشكلي هم پيش نيومد، ولي امروز كه خواستم ريكاوري انجام بدم، مثل هميشه مراحل رو طي كردم، DVD ريكاوري رو توي درايو گذاشتم و وارد برنامه VAIO Recovery Center شدم، از توي برنامه گزينه دوم Restore C: Drive رو انتخاب كردم و لپ تاپ شروع به بازگرداني درايو C كرد، بعد از مدتي ديدم كار نميكنه و هيچ عكس العملي از خودش نشون نميده زياد صبر كردم ديدم همش همون 5% مونده و هيچ كاري انجام نميده مجبور شدم نرم افزار رو ببندم! بستن نرم افزار همانا و به مشكل برخوردن من همانا !!! حالا هر كاري كه ميكنم، نميتونم از گزينه Restore C: Drive براي ريكاوري درايو C استفاده كنم! به محض انجام اين كار با يه پيغام خطايي مواجه ميشم! شماره پيغام خطا 414 هست كه عكسش رو اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتونيد ببينيد!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشحال ميشم هر چه سريع تر دوستان متخصص كمكم كنن!

biostar
12-10-2010, 20:55
عکس ها رو یک جا دیگه آپلود کن ! من که نمی تونم ببینم.

behzadbeh
12-10-2010, 22:11
بفرما دوست عزيز اينم يه لينك ديگه

majid_3ma
13-10-2010, 09:38
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان محترم
دوستان من توي ريكاوري كردن ويندوز اورجينالم به مشكل برخوردم! اميدوارم بتونيد كمكم كنيد، من زماني كه لب تاپم رو خريدم خودم تونستم از ويندوزم 2 عدد DVD ريكاوري تهيه كنم. و بعد اون رو پارتيشن بندي كردم با همون نرم افزار ريكاوري كه خودش داره. بعد از مدت ها مجبور شدم ريكاوري رو انجام بدم و به خوبي همه چيز سر جاي خودش بود! چندين بار اين كار تكرار شد و هيچ مشكلي هم پيش نيومد، ولي امروز كه خواستم ريكاوري انجام بدم، مثل هميشه مراحل رو طي كردم، DVD ريكاوري رو توي درايو گذاشتم و وارد برنامه VAIO Recovery Center شدم، از توي برنامه گزينه دوم Restore C: Drive رو انتخاب كردم و لپ تاپ شروع به بازگرداني درايو C كرد، بعد از مدتي ديدم كار نميكنه و هيچ عكس العملي از خودش نشون نميده زياد صبر كردم ديدم همش همون 5% مونده و هيچ كاري انجام نميده مجبور شدم نرم افزار رو ببندم! بستن نرم افزار همانا و به مشكل برخوردن من همانا !!! حالا هر كاري كه ميكنم، نميتونم از گزينه Restore C: Drive براي ريكاوري درايو C استفاده كنم! به محض انجام اين كار با يه پيغام خطايي مواجه ميشم! شماره پيغام خطا 414 هست كه عكسش رو اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتونيد ببينيد!
خوشحال ميشم هر چه سريع تر دوستان متخصص كمكم كنن!
این که میگه ریست کن اگه با ریست درست نشد.
میتونی از Reinstalll windows and driver استفاده کنی ویندوز و درایور هارو از اول نصب میکنه

biostar
13-10-2010, 10:02
ان مشکل بیشتر از دیسک های تهیه شده هست ! که خراب شده :31:

من قبلا به این مشکل برخورده بودم. از DVDهای دیگه استفاده کردم جواب داد

behzadbeh
13-10-2010, 14:10
با سلام مجدد
خوشبختانه من از همون روز اول 2 بار DVD ريكاوري تهيه كردم! و الان كه اون يكي DVD رو هم امتحان ميكنم، باز هم همين مشكل به قوت خودش باقي هست!!!
مجيد جان اون كار رو هم انجام دادم، ولي با اين نرم افزاري كه فرموديد Reinstalll windows and driver آشنايي ندارم! ميشه بيشتر برام توضيح بدي و بگي از كجا ميتونم تهيه اش كنم؟؟؟
اگه بتونم درايو C رو به صورت سيستمي فرمت كنم، فكر كنم مشكل حل بشه ولي متاسفانه يا خوششبختانه هاردش Sata3 هست! و هر برنامه اي نميتونه شناساييش كنه! من قبلنا با اين مشكل توي PC برخورده بودم و ميتونستم با نرم افزار پارتيشن مجيك مشكل رو حل كنم، ولي پارتيشن مجيك هارد Sata3 رو نميشناسه!!! دوستان ميتونيد برنامه اي رو بهم معرفي كنيد تا اولا خاصيت بوتيبل داشته باشه و ثانيا بتونه هارد هاي Sata 3 رو شناسايي كنه؟؟؟

majid_3ma
14-10-2010, 04:06
با سلام مجدد
خوشبختانه من از همون روز اول 2 بار DVD ريكاوري تهيه كردم! و الان كه اون يكي DVD رو هم امتحان ميكنم، باز هم همين مشكل به قوت خودش باقي هست!!!
مجيد جان اون كار رو هم انجام دادم، ولي با اين نرم افزاري كه فرموديد Reinstalll windows and driver آشنايي ندارم! ميشه بيشتر برام توضيح بدي و بگي از كجا ميتونم تهيه اش كنم؟؟؟
اگه بتونم درايو C رو به صورت سيستمي فرمت كنم، فكر كنم مشكل حل بشه ولي متاسفانه يا خوششبختانه هاردش Sata3 هست! و هر برنامه اي نميتونه شناساييش كنه! من قبلنا با اين مشكل توي PC برخورده بودم و ميتونستم با نرم افزار پارتيشن مجيك مشكل رو حل كنم، ولي پارتيشن مجيك هارد Sata3 رو نميشناسه!!! دوستان ميتونيد برنامه اي رو بهم معرفي كنيد تا اولا خاصيت بوتيبل داشته باشه و ثانيا بتونه هارد هاي Sata 3 رو شناسايي كنه؟؟؟
داخل ریکاوری سنتر هستش این نرم افزار
و اگر اینکه درایو وخفی ریکاوری رو پاک نکرده باشی میتونی از خود Image سونی استفاده کنی(F10)

behzadbeh
15-10-2010, 06:34
با عرض سلام و ادب
آقا مجيد من در حال حاظر ويندوز ندارم، چه جوري وارد برنامه ريكاوري سنتر بشم؟؟؟ در ضمن درايو مخفي ريكاوري رو هم دارم، ميشه واضح تر برام توضيح بديد؟؟؟

sami3d
28-02-2011, 10:36
سلام
ببخشید یه سوال داشتم من لپ تاپم روی هارد خودش یه درایو ریکاوری مخفی داره من به دلیل پاک شدن MBR لپ تاپم مجبور شده بودم ویندوز درایو :c رو عوض کنم ولی الن با توجه به اینکه با درایو مخفی ریکاوری کاری نداشتم پس از وارد شدن به قسمت ریکاوری با کلید f8 همه چیز درست پیش میره ولی در موقع پیدا کردن فایل ریکاوری این پیغام رو میده windows cannot find a system image on this computer
الان بایدچه کار کنم که بشه دوباره لپ تاپم و به روز اول برسونم آخه ویندوزشبرام خیلی مهمهپ
ممنون از اینکه توجه میکنید

Arian_pacino
12-05-2011, 17:08
سلام به همه ی دوستان من یک نت بوک ایسوس 1001pxdدارم
یه روزی تسمیم گرفتم ویندوز عوض کنم قبل اینکار موقعی که ریست کردم با زدن دکمه f9 وارد ریکاوری شدم
اونجا 3تا گزینه بود اولی ریکاوری بود دومی بک آپ بود و سومی کنسل
من بک آپ رو زدم ، راستی اینو باید بگم که یک هارد ساتا1 با تبدیل ساتا به usb به نت بوک وصل کردم
وقتی وارد بک آپ شدم اونجا ازم درایوی که برای بک آپ گیری رو خواست من هاردم رو انتخواب کردم و شروع به بک آپ گیری کرد
وقتی تمام شد ریست شد بعد وارد ویندوز شدم فایلهایی که بک آپ گرفته بود رو کپی کردم درون درایو d
حالا داستان تازه شروع شد
موقعی که خواستم ویندوز بریزم کل درایو هارو پاک کردم حتی درایو ریکاوری ، ولی یک فضای 15gb خالی گذاشتم
خلاصه ویندوز را ریختم
مشکلم شروع شد
حالا که رست میکنم و با زدن دکمه f9 میخوام وارد ریکاوری بشم هیچ اتفاقی نمیفته و وارد ویندوز خودم میشه
برنامه acronis true image home 2011 ریختم و یک درایو مخفی (ریکاوری) ساختم
حالا میخوام اون فایلهایی که بک آپ گرفته بود رو وارد این درایو کنم تا درست بشه ولی نمیدونم چجوری
من از شما دوستان کمک میخوام تا مشکلم حل بشه آیا اصلا امکان داره؟
راستی اون فایلهایی که بک آپ گرفته را نام میبرم:
فولدر های boot - eg - image - sources و یک فایل bootmgr
ببخشید که طولانی شد